Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 18:54:56
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 8 gostiju pregledaju ovu temu.

>> Pitate se gde su nestale galerije devojaka? Kliknite ovde! <<

Vazno: Molimo vodite racuna o ponasanju na ovom delu foruma i procitajte nova pravila sex foruma!

Idi dole
Stranice:
1 ... 164 165 167 168 ... 398
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Erotske price  (Pročitano 26576172 puta)
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.13
mob
Nokia N95 8gb
Prevara3@kraj



Zaspali goli umorni,cedio se ljubavni vir i sa mene isto tako i iz nje,zrak se osecao na miris prevare.Letnja noc klizila je polako ka zori koja ju je cekala dok smo spavali.U san mi je navratio nesporazum izmedju samog mene i njega koji je zeleo samo jedno i to je uradio,sta dalje.
Probudio sam se pred zoru,svitanje je ulazilo na prstima tame koja se razilazila kao i moja pamet,nisam vise znao sta da radim,nisam vise znao sta je to u meni,gledao sam ju nemo,bez reci i emocija da zalim,ne.Gledao sam ju dok je spavala,sve je bilo normalno osim nasih golih tela,koja su odavala ljubav,zabranjenu na stranicama zivota.
Disala je polako,osecao sam umor sa njenih usana,mozda je nesto i sanjala,neverujem sve to sto je vec dozivela ili je opet negde u necijem zagrljaju koji nezno prisvaja za sebe a ja iz ugla tame gledam svu tu stras koja se ledi u venama osim jedne koja gori.Gledao sam pobedu srama koji se borio samnom a ja se predao,gledao sam te obline rasute po krevetu i njene kose razbacane kao divlje ruze.Gledao sam njene duge noge i vaginu koja je jos uvek bila sasvim malo otvorena i vlazna,pozeleo sam da ju opet okusim ali nisam hteo da ju budim.Neerovatno,ali polako mi se dizao,izdajnik roda koji mi je dva,tri ili cetri puta vec jebao ono u sta gledam sa ponosom ne sa stidom jer ga vise nemam.
Poceo sam iz igre da lagano drkam,neznam sve je bilo spojeno,zjenice moje u njenoj vagini su uzivale dok je ruka navlacila njega koji je zeleo nesto vise ali nisam hteo da ju budim.Kao da je u snu osetila da ju pogledom milujem,polako je rasirila svoje lepe noge.Gledao sam taj prizor koji mi je puls poterao preko 150 u minuti kao da sam trcao.Nisam mogao da odolim,jezik je sam u nju usao,osetio sam dubok uzdah iza sna,promesala je guzom i izgovorila dve reci,joj Boboooooooooo.
Probudjena u slasti koja se topila koju je stvarala njena mirisna vagina,ljubio sam ju dugo vise nego 20 minuta sam joj lizao picku,gruba rec al pali.
Polu spavajuci,tesko je disala,zelela je mirno da ode u san neznosti,rekao sam joj tiho,zelis li vise od ovoga a ko nemozes,nemoras,veceras cemo nastaviti.Ne,ne samo me ljubi,lepo mi je samo me ljubiiiiii,joj Bobooooooo,ljubi je joj.
Mesala je kukovima tako da me zarila tako da sam od neke lepote neopisive poceo da curim neke kapi su izlazile iz njega,trzao je od plahtu zeleo unutra ali nisam mu dao.
Milujuci joj grudi na kojima su se bradavice ukrutale,malo sam presao da ih ovlazim usnama sa kojih se cedio sok vagine,uzdisala je duboko,govorila neke reci kroz zadovoljstvo.Osetio se tren kad je zena svesna da uziva i da to nije san i zelja za kojom je ceznula celi zivot,nije ona bila kriva a nisam ni ja.Polako sam posustajao,zeleci da ju odmorim da ju ostavim na miru,legao sam kraj nje,duboko je uzdisala,zmirila je,usne su joj bile crvene.
Dosta je bilo,spavaj andjele,spavaj.Pokrio sam njeno vlazno telo plahtom ispod koje su se nazirale bradavice,i dalje je disala duboko,ali sve slabije i slabije.Utonula je ponovo u san,sladak san koji se ukazivao i palio te gasio,to je zelela,ali ne samnom ali tako se dogodilo i to je prihvatila.Pogresno ali,uvek ono ali,to nam zivot cini.
Zaspao sam i ja ponovo.
Probudio sam se bilo je vec skoro 12 sati,nje nije bilo tu.
Ustao sam se vise se nisam ni oblacio,ludo,ali eto valjda je to bilo tada normalno.Sedela je u kuhinji,nesto je citala,zavesa je micala na laganom propuhu.Slobodane,dobro jutro!Dobro jutro odgovorio sam.
Gledala me nemo,znam zelela je objasnjenja koja nepostoje a i pukovnik se trebao vratiti kuci sa terena.
Otisao sam bez odgovora na nepostavljeno pitanje,obadvoje smo zanli da nece biti lako.
Telefon je zazvonio,cuo sam ga taman sam hteo da krenem pod tus.Neznam ali me ineresovalo,ko je.
Bio je to ponocni jebac.Slusao sam taj razgovor u kojem je nesto i obecano.
“Mogu li da vas vidim?Ne,ne!Muz mi se danas vraca sa terena!
Niste se javljali,pa sam pomislio da nesto nije u redu,nisam hteo da vas zovem.Ne sve je u redu”
Stisnio sam slusalicu rukom i pustio vodu iz tusa.
Mislila je da je sad sve slobodno.
“Dali zelite da se sastanemo u nekom Motelu kasnije ili sutra,samo rcite.Neznam,sve je tako sada opasno,nerazumes ti to.Znam,vas se suprug vraca,necu vas smetati.Ma nije samo to,ima toga vise.Da nemate jos nekoga?Imam ali nezelim da govorim o tome,zelim da te vidim.Da svakako,kad mozete imate moj tel,nazovite me sa govornice danas.Vazi,nazvacu te oko 5 u redu.U redu,cao gospodjo,cao”
Spustila je slusalicu a i ja sam onda spustio,bio sam ljut,ali neznam zasto,pa nisam ja njen muz ni gospodar,sta se to samnom dogadja.
Izasao sam iz kupatila,istusiran ali i dalje ljut.
Nesto sam pojeo na brzinu,cutala je i ona.
Imal neki problem upitao sam?Ne,ne nema.Cuo se kljuc u bravi,pukovnik je ulazio.Pozdrav vojsko moja,rekao je,pozdrav generale Pelajicu reko sam mu.Keva se zagrlila sa njim,pa red je da bar to odglumi.
Seli smo za stol,pricao je neke stvari sa terena sa vezbe.
Koga je to zanimalo,ja sam mislio isto sto i ona na 5 sati.
Pa Pele stari vuce,hocemo po jednu rakicu,moze,moze.De kevo naspi nam.Ustala se i nasula dve rakice koje samo Pela i ja eksirali za povratak otpisanog,a nije to ni znao.
Posle rucka legli su malo.Ja sam nesto citao,gledao nervozno Tv i cekao kad ce vreme za akciju.
Pela po obicaju odma je zahrkao,jebi ga godinu jos i penzija.Stalno je odgadjao,vec je 63-i stariji je od keve 20 godina.Ona mu je druga zena i ima mene jedinca,ma ko me jebe.U 4 ustala se keva,cula se voda iz kupatila.Sredjena kao glumica,prolazila je kraj mene.Gde ti to ides kevo?
Kod drugarice na kafu.Zar tako sredjena i namirisana.Da,bas tako.
Nema frke,vidimo se kasnije,kad se vracas?Za nekoliko sati.
Izasla je a ja sam joj dao 2 minuta fore.Pratio sam ju.
Usla je u govornicu,razgovarala s nekim,ma znam ja s kim.
Krenula je prema tranvajskoj stanici.Skrivao sam se kao lopov.Sreca bilo je dosta putnika.Usla je u prvi deo a ja u drugi deo tranvaja.Stalno sam provirivao kad ce izaci.
Izasla je pred starim Motelom.Ja nisam mogao da izadjem.
Morao sam na sledecoj stanici nekih 300 metara dalje.
Zurio sam s druge strane ulice.Video sam kevu kako sedi na klupi ispred Motela.Dosao je i on.Razgovarali su,ocekivao sam da ce ici unutra ali nisu.Rzisli su se,bio sam iznenadjen.Nisam znao sta je plan.Krenula je ponovo na stanicu.Vise ju nisam pratio.Mislio sam da ide kuci,kasnije sam i ja krenuo.Dosao sam kuci ali nje nije bilo.
Pukovnik je jos spavao,flasa je bila napola prazna.
Nervozno sam ju cekao.
Vratila se za dva sata.Pitao sam ju kako je bilo kod drugarice i koja je to drugarica jel to majka od onog?
Ne nije to je druga.Nije bila nekao neuredna kad se vratila,nije bilo nekih nagovestaja da je bila negde drugde.
Taj vikend je prosao bez borbe za mene,neznam kako za pukovnika.Ponedeljak ujutro,ode pukovnik u sluzbu a ona na posao ide posle njega 45 minuta,posto je blizu radila.
Cuo sam kad je pukovnik izasao,nisam skoro celu noc spavao.
Proverio sam bravu,stavio svoj kljuc unutra tako da se nemoze otvoriti.Usao u njenu sobu,ona se sminkala i sredjivala kosu jos je sedela u grudnjaku i tankim cipkastim gacicama.Videla me u ogledalo.Prisao sam joj sa ledja,odma sam joj poceo ljubiti vrat,ljubiti sve u zanosu,zeleo sam sve jer imao sam 40 minuta za to.
Ustala se i okrenula prema meni,ljubili smo se nezno samo nas je ogledalo gledalo.
Legao sam na krevet tako sam mogao da u ogledalu vidim njenu guzu kojom je mesala dok mi je sisala kurac koji se digao kao da ce eksplodirati.Sisala ga je i nezno jaukala kroz zanos kad bi ga izvadila iz usta,ljubila ga je ludo.
Zvono je razbilo sve u tom trenutku,prestrasena do smrti,brzo se obalacila.Idi vidi ko je Bobo sva se tresal.
Polako,polako.I ja sam se uplasio,malo,malo vise.
Brzo sam osao u svoju sobu i obukao nesto na sebe.
Prisao sam vratima,ko je.
Pukovnik se vratio nesto je zaboravio.Brzo sam izvukao kljuc da neprimeti i stavio u dzep.Otvorio sam vrata trljajuci oci kao.Sta je gde gori Pela.Ma zaboravio sam nesto,nego nemogu da otkljucam.Neznam Pela stari vuce,ode ja jos malo leci.A gde je mama? U sobi valjda,neznam.
Pela je provirio video da se ona sredjuje uzeo sta je trebao i otisao.Vise nije bilo vremena.
Nemoj da ides da radis,reci da si bolesna.
Gledala me nemo,jos uvek uplasena.Nemoj,nemoj moze se vratiti,necu ici raditi,samo sacekaj malo.Ali nisam mogao da cekam.Uzeo sam je u narucje i spustio na krevet,sve je ponovo bilo smireno.Lizao sam joj vaginu dugo,topila se od raskosi koja je curila iz nje.Grudi su bile kao kruske nacrtane koje sam rukama kao kipar valjao.Legao sam onda na krevet,sisala ga je dugo zatim je sela na njega,duboko u njoj dugo je mesala uzdisala je duboko,jebavla se onako kako je zelela ali sa malom dozom straha koji se vidio ali bilo je to lepo.Sa strane sam ju jebavao nekoliko minuta zatim se okrenula zelela je odpozadi,stavio sam ga u tu vrucu vaginu koja ga je primila sa odusevljenjem,nakom nekoliko minuta svrsila ja uz jauke zadovoljstva i ja sam svrsio nakon nje,ovaj put sam ga izvadio,bilo je prelepo.
Rekao sam joj da sam ju pratio.Nasmejala se,znala sam rekla je.Sigurno si i prisluskivao,jesam.
Eto vidis sve je gotovo,rekla sam mu gotovo je.Ali sa nama je tek pocelo,jel Bobo.Je kevo je.
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.13
mob
Nokia N95 8gb
moja gazdarica



Nakon završene srednje škole odlučio sam se studirati elektrotehniku , za što imam mnogo dara , no stari je želio da se zaposlim i skinem mu se s vrata , tako da sam ga jedva nagovorio da mi dade priliku za studiranje . U tome su mi mnogo pomogle maćeha i strina , koje su navaljivale na starog da me pusti na faks , jer sam veliki talent , jedini u porodici koji ima šansu da nešto postane . Stari je napokon popustio , ali pod uvjetom da ga to ništa ne košta . Tražio sam razne mogućnosti i već skoro odustao , iako sam bio primljen na faks , tako da sam bio sretan kad mi je ponuđeno da stanujem i hranim se kod maćehine sestre Verice , a zauzvrat moram odraditi pola radnog vremena u radioni njenog muža . Imali su servis kućanskih aparata , koji je poslije smrti Veričinog svekra dosta loše poslovao , pa gazda nije mogao plaćati radnike , a nije mogao svaki posao napraviti sam , tako da su i oni tu vidjeli svoju računicu .
Kada sam došao u Zagreb odmah sam shvatio da ću gadno najebati . Iako su mi rekli da ću dobiti sobu iznad radione u dvorištu , podstanar koji je tamo bio dobio je sudski rok za preseljenje tek od Nove Godine , pa sam privremeno stanovao u sobičku kraj kuhinje , nastalom od smočnice , taman toliko velikom da u njega stane polukauč , stol i ormar za odjeću .
Verica i njen muž nisu imali djece , navodno Veričinom krivnjom . Verica je bila druga sestra po starosti od četiri sestre i jednoga brata . Kao i moja maćeha , bila je lijepih crta lica , ali punašna , srednje visine , velikih sisa koje su me neodoljivo privlačile i prilično lijepih nogu , iako se malo previše zapustila . Radila je kao kuharica u obližnjem vrtiću i odmah sa posla dolazila kući gdje je provodila ostatak dana u dugačkoj debeloj kućnoj haljini .
S njima je stanovala svekrva , koja je bila nezadovoljno gunđalo vječno Verici za petama . Još se dobro držala za svojih pedeset pet godina , sitne građe , a poslije smrti muža još je više smršavila . Spavala je u sobi do njihove i bila zapravo gazdarica u kući . Ona je vršila nabavu i kuhala , a petljala se u sve , tako da mi je veoma brzo išla toliko na živce da sam ju jedva trpio . Toliko je bila ljubomorna na Vericu , da sam se čudio kako je uopće dozvolila da stanujem kod njih . Izgleda da je glad za lovom bila veća , pa se morala s tim pomiriti , no dok je ona bila prisutna nije bilo ni teoretske šanse približiti se Verici , koja uostalom nijednim svojim postupkom nije davala do znanja da joj se sviđam . Bila je suzdržana prema meni , iako korektna u ponašanju i nisam joj mogao ništa zamjeriti . Par puta , dok je sama radila u uskoj kuhinjici , a ja prolazio u svoju sobu , tobože slučajno okrznuo sam ju po guzi , no nije reagirala ni pozitivno ni negativno , a dalje se nisam usudio da ne izletim iz stana , a onda ćao moj studij .

Za Božić sam otišao kući u petak poslije predavanja , jer je padao u subotu , ali sam se dogovorio s gazdom da se vratim na posao u ponedjeljak ujutro prvim vlakom , jer nam je ostalo dosta posla prije Nove Godine . Kod kuće sam se jako razočarao , jer na polnoćki je sestra bila sa svojim dečkom , a djevojka kojoj sam se upucavao i koja je ispočetka to radosno prihvatila , nakon pola noći jednostavno mi je spustila da se na meni vidi koliko sam ljubomoran na sestru i njenog dečka i da njoj uopće ne pridajem važnosti , pa neka si onda jebem sestru , ona si može naći nekog tko će ju znati cijeniti i htjeti zadovoljiti . Na to sam popizdio , jer je na žalost bilo istina , uhvatio sam jednog prijatelja koji se vraćao u grad svojim autom u nedjelju popodne , pa sam se prevezao s njim . Raspoloženje mi je bilo na nuli i odlučio sam da moram pofukati bilo koju ženu , samo da se riješim tog kompleksa .
Kad sam došao gazda i gazdarica su bili sami u kući . Stara je još ostala kod drugog sina , gdje je provela praznike . Kod čestitanja primjetio sam da je gazda pod gasom , a gazdarica je bila tužna , iako ljepša nego inaće , jer si je dala napraviti frizuru . Bila je obučena u lijepoj svilenoj kučnoj haljini s pojasom oko pasa , u kojoj su joj grudi još ljepše stršale . Poslije večere , koja je prošla u tišini , gledali smo televiziju . Gazda je čitavo vrijeme nešto mrmljao , situacija je bila sve napetija , a onda je počela svađa oko toga što će gledati . Gazda je rekao Verici da ne može izdržati s njom , neka se pogleda kako je ružna i debela , podigao se i otišao : “K svojem prijatelju Štefu i dečkima koji pametnije provode vrijeme ” . Gazdarica se bacila na kauć zagnjurivši glavu u jastuk , ni ne primjetivši da joj se haljina otvorila otkrivši nogu sve do pojasa i glasno zaplakala .
Bilo mi je veoma teško zbog nje i sagnuo sam se da ju pomilujem po glavi rekavši joj tiho pod uho :
Nemojte se žalostiti , bar ne sada u vrijeme kad bi svi trebali biti sretni . Nema veze što je otišao , a njegove rijeći stvarno nemaju veze sa stvarnosti . Vi ste veoma lijepa i vraški poželjna žena , koja nije zaslužila da ju ovako maltretiraju , već bi vam trebali ugađati koliko im vrijedite . Evo , ja sam tu , možemo o svemu razgovarati i svakako Vam želim pomoći da se raspoložite , ako ikako mogu” .
” Molim te ostavi me na miru , najrađe bi umrla kad me nitko ne voli i nikome nisam potrebna . Čak i danas , jedini dan u godini kad nema stare da mi sjedi na glavi , nemam radosti niti mira . ” Na to sam rekao :
” Nije istina , ja Vas volim i potpuno Vas shvaćam . Vi niste ništa krivi za čitavu situaciju u kući , a posebno ne za ovo večeras , zato se nemojte žalostiti . Ivan je slijep kada ne vidi kakovu lijepu i dobru ženu ima , daleko bolju nego zaslužuje . Divim Vam se kako izdržavate njegova i starina maltretiranja i najiskrenije Vam se stavljam na raspolaganje . ” Govoreći tako lijevom sam joj rukom lagano masirao vrat , dok sam desnom odmicao kragnu haljine preko ramena , spuštajući se prema desnoj sisi . Usnama sam joj lagano dodirnuo spoj vrata i ramena , na što je zadrhtala , no nije se digla , već je nagnula glavu da mi omogući pristup vratu . Sisa u mojoj desnoj ruci bila je puna , okrugla i iznenađujuće tvrda , a bradavica je naočigled rasla . Srce mi je kucalo kao ludo , a u glavi se smjenjivale misli od ushita što ima šanse da ju opalim , preko panike da ću se opet osramotiti , do straha da će prekinuti sve i onda sam izgorio .
” Što to radiš , nesmijemo to… , pusti me , neću … , ” mrmljala je nevezano i nesuvislo , a zapravo se namještala da ju mogu milovati . Haljina je već skliznula s nje , tako da sam vidio da nema grudnjaka ni gačica . Pomogao sam joj izvući ruke iz rukava , a onda se okrenula i pred mojim očima ukazala se sva raskoš njenog zrelog tijela . Ljubio sam ju i milovao po ustima , vratu i sisama , a onda se podigao , skinuo brzo sve sa sebe i legao natrag na nju . Spremno je raširila noge , otvorila mi se potpuno i ja sam utonuo među njena glatka bedra . Desnu ruku uvukao sam između naših tijela , protrljao šumarak gustih crnih dlačica , a onda kažiprstom prošao u vlažan vruć procjep njene pice .
Ona se zadihala , obgrlila me oko ramena i vukla na sebe . Nakon kratkog draškanja prstom , uveo sam polupodignuti kurac u uzavrelu pečinu . On je nakon ulaska momentalno otvrdnuo , jer je prošla trema , od čega se njoj oteo uzdah , a ja sam skoro svršio prije nego sam zapravo i počeo . Brzo sam ga izvukao , zamijenio prstom kojim sam masirao klitoris laganim kružnim pokretima , dok sam joj požudno sisao okrupnjale bradavice . U glavi sam pokušao pronaći rješenja za nastalu situaciju , koju sam poznavao samo iz teorije , no najviše sam želio da moja prva ševa završi orgazmom partnerice , za što odnos moram maksimalno produžiti , znači koristiti maksimalno ruke , jer kurac samo što mi nije eksplodirao . Miješala je guzom i bacakala se kao riba na suhom , a kad sam osjetio da će brzo svršiti ponovo sam joj uvalio kurčinu do balčaka i počeo guslati kao da ju želim probušiti , na što je zagrgljala i zajaukala od slasti , dok sam na kurcu osjetio grčenje pičke u ludom orgazmu , na što sam i ja pojačao ubode i u snažnim mlazovima zalio joj sam grlić maternice vrućom spermom . Svršavali smo zajedno , a onda ostali u zagrljaju da se polako smirimo . Oboje sam zaspali , no nakon kraćeg vremena ona se digla i otišla u kupaonu . Ja sam otišao u svoj sobičak , no prije nego sam zaspao ona je došla u kuhinju i čuo sam kako pere suđe ostalo poslije večere . Izašao sam i stao iza nje poljubivši ju u vrat i uhvativši za grudi preko haljine .
” Bilo je divno . Zahvalan sam ti što si me uvela u svijet seksa . Oprosti ako sam bio nespretan , jer još nisam bio sa ženom , a ovo ću pamtiti cijelog života ”
” Znam , no bilo je divno i drago mi je da sam to učinila , prvi put izvan braka . Lakše mi je jer sad imam osjećaj da nisam manje vrijedna od Ivana i stare .”
rekla je mazeći se kao mačka i miješajući guzom po mom ponovno nabreklom kurcu , koji je htio rastrgati piđamu .
” Danima i noćima proživljavao sam u mašti te trenutke u osami svoje sobice , čitao sve što sam našao o umjetnosti vođenja ljubavi . Sto sam puta do detalja isplanirao kako ću te izjebati , da me zapamtiš . Doduše , jedva sam izdržao poslije ulaska u tvoju slatku pičkicu da te ne napunim , ali djelićem svijesti prisjetio sam se plana i uspio . Nadam se da si i ti zadovoljna .” govorio sam joj šapatom u uho mijeseći grudi , sada već direktno , jer je haljina bila na podu .
” Moram ti priznati da sam i ja željela da se ovo dogodi , iako sam se borila protiv toga zbog razlika u godinama . Ivan me toliko uvjerava da sam frigidna debela ženturaća , a stara izluđuje špijuniranjem , da sam sva sretna što smo im se osvetili . Bojala sam se da više ne mogu svršiti , ali ovo što sam doživjela svakako moramo ponoviti . Hajdemo u tvoju sobu da nas ovdje ne uhvate , iako večeras neće nitko doći .”
Kad smo ušli u sobu nastavili smo se ljubiti i dirati stojećki , a onda sam ja legao na leđa , a ona se popela na mene , nataknuvši se na moj stup .
” Bože , kako je samo velik ! Nisam ni mislila da ima takovih i da ga mogu primiti , a kamoli da mi pruža tako velik užitak . Molim te pusti sada mene da radim i uživaj kao i ja . Ovako se nisam pojebala od prvih godina braka , dok je još trajala ljubav s Ivanom . ”
Radila je to polako , s uživanjem , najprije nježno , a kako je uzbuđenje raslo , tako je i njeno miješanje bilo brže , što sam popratio dizanjem bokova i podizanjem njene guze rukama , tako da je klizila po mokroj i tvrdoj motki od glavića do jaja . Bilo je izvanredno i kad smo svršili uz obostrane ugrize po vratu i jecaje iz njenog grla , ostali smo ležati još dugo bez rijeći .
Kad sam se ujutro probudio i ustao , ona je radila u kuhinji , a Ivan sjedio za stolom očekujući doručak . Nakon doručka primili smo se posla do gableca , a onda je on otišao po staru . Čim je otišao vratio sam se u stan , Verica i ja smo se čvrsto zagrlili bez ijedne rijeći , nakon čega sam ju polegao na stol i zagnjurio lice između njenih raširenih nogu . Rukama sam raširio pičku i jezikom udario dugačak i nježan liz , koji ju je bacio u trans . Uhvatila mi je glavu rukama i mrsila mi kosu , jecajući od slasti . Burno je svršila , odgurnula mi glavu jer je nadražaj postao prejak , a onda sam ju još jednom muški izjebao , podigavši joj noge visoko i ubadajući kao da ću ju probosti .
” Daj , jebi me dok ne umrem , izvrsno to radiš , daj da se nauživam dok smo sami , jer tko zna kada ćemo opet uhvatiti priliku , a toliko sam izgladnjela da se sva rastapam pod udarima tog predivnog kurca . Još malo , nabij ga još dublje , ljubavi , probuši moju gladnu pičkicu , ooohhhh, kako je dobro , jooooš , saaaddd , umirem , gotovo , u mraku sam , samo osjećam kako je divan u meni , oh kako je vruća tvoja sperma kojim mi puniš pičkicu ….
cvilila je i jecala dok sam ju zalijevao , svjesna da nema više ništa od seksa čim se stara vrati .
Kad su se stara i gazda vratili , ja sam već popravio stroj za pranje koji smo počeli poslije gableca , a Verica se vratila iz dućana , tako da i sumnjičava stara nije ništa mogla pronaći .
Niti mjesec dana nakon moje prve jebačine s Vericom , jednom prilikom kad smo na tren ostali sami Verica mi je rekla :
“ Željko , moram ti reći da sam jako sretna , iako si me onako grubo ostavio na cjedilu i poredjelio se za staru . Ostala sam konačno trudna . Čekaj , samo da ti kažem da ni u ludilu nikom ne priznaš da si imao bilo što samnom , a dijete je Ivanovo i gotovo . Jasno da ću ga roditi sa velikim zadovoljstvom , a ti nemaš veze s tim i molim te da to ostane naša tajna , bez obzira što ti osjećao . Imao si me , bila sam ti prva i nadam se da sam te oslobodila straha od žene . Bilo nam je lijepo , ti si podigao svoj ego , a ja sam dobila prekrasan dar na kojem sam ti do kraja života zahvalna . Još jednom hvala i želim ti mnogo uspjeha u seksu . “
Kad je tog dana za vrijeme večere Verica javno rekla da je bila kod svog lječnika i da je pregled pokazao da je trudna , stara je otišla u svoju sobu ništa ne rekavši , ali izgleda da se dogovorila s gazdom , a i sama sa sobom , da objave kako je uspjela umjetna oplodnja na Rebru , iako smo svi četiri u kući znali da o tome nema govora . Verica je doduše išla na liječenje neplodnosti , ali prije više godina i već su odustali od liječenja , samo što to nisu nikome govorili .
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.13
mob
Nokia N95 8gb
Sarmantna Susjeda.



Ljeto nije samo pocelo ljepim i toplim vremenom,pocelo je i sa iznenadjenjem,naime u susjedsto ovih dana dosla nam je sarmantna susjeda.Lijepa,elegantna sta vise sarmantna zena nekih po mojoj procjeni 40-45 godina.Kupila je kucu odma do moje.Ocito je imala ukus i znala za nocni zivot jer imala je mladog pratioca uz sebe,lijep,zgodan visok muskarac oko 25 god star,mozda malo stariji tako mi je djelovao.
Unosili su stvari,kroz njeznost i postovanje koje je izlijevao toj dobro drzecoj kokici.Sva je izgledala za izazov na romansu,djelovala je osvajacki u svakom pogledu.Iako sam rastavljen,slobodan covjek nisam gaio neke iluzije prema njoj jer imala je upola mladjeg muskarca kraj sebe,ali oci nisu htjele da se sklone sa nje.Izasao sam pred kucu,kulturno ih pzdravio,uzvratili su pozdrav oboje.Malo smo razgovarali,kratko samo upoznavanje.Upitao sam dali trebaju kakvu pomoc?Da rekla je ako nemam sto raditi.
Zovem se Sandy a mladi gospodin se zove Nik.Sandy,izgovorila je tu rijec tako seksipilno,toplo i njezno,sav sam se stopio uz to ime.
Unosili smo stvari,ali mladi gospodin kao da nije bas bio sretan sto sam ja tu.Osjetio sam to da skoro smetam u njihovom ritualu srece.
Eto ako je to sve,da hvala vam susjed.Ok,vidimo se,da vidimo se rekla je,dok maldi gospodin samo je klimnuo glavom.Neznam ali jako me zainteresirao njihov odnos,nesto mi je tu bilo kao da ne stima sve ali nije to moj problem rekao sam sam sebi.Usao sam u kucu,otvorio si pivo jer sam bio zedan,upalio Tv ali stalno sam mislio na Sandy.
Stalno mi je dolazila njena slika pred oci,njeno raskosno tjelo,grudi plave oci,onako ocuvana izbacena guza,popio sam pivo za cas uz misao na nju.Vece se spustilo,toplo i lijepo,pravi osjecaj ljeta.Izasao sam na terasu iz kuce,njihov prozor od dnevnog boravka,gledao je ravno u moju terasu.Ugasio sam svjetlo tako u mraku vidio sam njih ali oni nisu mogli vidjeti mene,nije to bilo lijepo ali neznam zelio sam nesto ali neznam sta.
U jednom momentu Sandy je prosla kroz kucu u donjem rublju,brzo je prosla tako da nisam skoro nista uspio da vidim,ali osjecaj se povecao.Nik je sjeo u fotelju,bio je skoro gol,malo sam se zacudio da nisu navukli paravane na prozor.sandy mu je prisla skoro gola,samo u gacicama umalo mi nije pivo ispalo iz ruke.Zakoracila ga je okrenuta meni ledjima,pocelo je mazenje,ljubljenje koje je potrajalo negdje oko dva moja piva.Sve dalje i dalje je bilo ludo gledati ali gledao sam sve.Njezno,ljubeci se sve su vise tonuli u ekstazu koja vodi za dobar seks.Skinula je i gacice a i Nik isto,vec sigurno upaljena i mokra tako sam u mislima bio s njom kad bi zatvorio svoje oci.Kako se uvijala tjelom dok je mali ljubio te preljepe grudi,kao da je samo skliznula na njegov kurac koji je nestao u njoj.Obgrljeni noseni tonom seksa,nista nisam cuo ali zato sam vidio i previse.Jahala je polako tog mladog muskarca koji je rukama drzao njene guzove koji su naprosto skakali po njemu.
Jebavao ju je njezno i izgledalo je kao da to vec duze vreme rade,izgledalo je tako savrseno,njeno ocuvano i njegovo mlado tjelo,naprosto su uzivali u seksu.Ustali su se,mislio sam da ce otici u sobu ali nisu.Okrenula se odozada,pridrzavala se rukama za fotelju dok ju je Nik navlacio na kurac,to je bilo vise nego fantasticno,u nekim stvarima vidio sam sebe prije 20-t godina,mali je znao sta ona voli.Svrsavanje je bilo stereo,zajedno istim tonom rekao bi ili je samo tako izgledalo u mojim ocima.
Nestali su oboje iz mog kruga vidljivosti.Ostao sam na terasi jos neko vreme,tako sam i zaspao.
Probudio sam se bilo je vec skoro 11 sati,Vidio sam kako Nik izlazi iz kuce,sjeda u auto i odlazi negdje,Sandy nije bila s njim.Svjetla su se pogasila kod njih,vjerovatno je legla da spava a on otisao negdje po neke stvari pomislio sam.Stalno sam mislio na nju,uzbudjivala me svaka pomisao,svaki njen pokret i njeno tjelo koje je ostalo memorisano u mojim mislima,da zelio sam ju.Pomislio sam mozda on i nezivi s njom,mozda je samo dosao s njom oko selidbe,mozda su prijatelji i on ima svoj stan,mozda?
Usao sam u kucu te krenuo u krevet,misao je bila prisutna svugdje stalno sam mislio na nju,vidio ponovo sve,nisam mogao da zaspem.Uzeo sam novine,nasao stranicu za masaze,nazvao i javila se osoba koja je jedino mogla da pomogne,da ugasi moje vatrene misli.Kostalo me ali uspio sam da ju nadomjestim,iako je ova gospodjica dala sve od sebe,naravno za novac.Radila je sve sta sam htjeo,cak i u anus ga primala,ali nije ona Sandy.Zadovoljan do kraja noci ipak sam zaspao ujutro u sitne sate,cuo se auto.Nik se vratio kuci,bilo je oko 4 ujutro.Pogledao sam i vidio da je usao u kucu,nista vise nisam vidio.Svjetla su se popalila u njihovom boravku.Nakon nekoliko minuta vidio sam i Sandy u kratkoj crvenoj spavacici,izgledala je carobno,pospano ali.
Nik je djelovao pijan,razgovarali su izgledalo je kao da sam na MUTE,samo pokrete sam vidio.Sjedio je na onoj istoj fotelji,Sandy je stala ispred njega,obuhvatio ju je rukama i polako skidao spavacicu s nje ispod koje se ukazalo prekrasno tjelo.Mlad spreman uvijek,ponovo ju je uveo u neki njen san,ali ovaj put su nestali,samo je svjetlo ostalo upaljeno.Jako me to intresovalo,ali vec je svitalo skoro,tako sam otisao u krevet iz kojeg sam se za sat dva ustao.Bila je Nedelja,suncano toplo jutro sve je mirisalo.
Malo kasnije oko 10 sati,zazvonilo je zvono na mojim vratima,otvorio sam bila je to Sandy,drzala je bocu crvenog vina.Da vam se zahvalim za pomoc koju ste nam ukazali jucer.
Nista,nista rekao sam.Dala mi je bocu vina.Udjite rekao sam.
Pa neznam,ok uci cu na minut dva,Nik jos spava.
Moze kava ili neki sok upitao sam ju kulturno.
A ne nista hvala,djelovala je nervozno.Moram sad da idem,kuca vam je lijepa,hvala rekao sam.Ali zasto tako brzo?
Pa moram izvinjavala se.Nik ce se probuditi znate kakva su djeca,tu je zastala.Izvinite moram da idem sad.
Nista mi nije bilo jasno.On je mlad ali nije bas djete,mozda ga je umazila.Nista mi se nije govorilo osim zavidnosti tom mladom kuronji koji jebe tako zgodnu gospodju kojoj bi svako od nas polizao vaginu i stavio svoj penis u nju.Gledao sam za njom dok je odlazila,utegnuta guza u sorcu koji je vaginu naprosto podijelio na dva djela,njene grudi koje su se drmale kao zele ispod grudnjaka koji je prekrivala tanka majica,svezana kosa i snene plave oci,ma otkidala je komade sa mene koji su se za njom naprosto kotrljali.Otisla je,napokon, a meni se digao,kao nikada do tada,trebao sam hitno masazu ali nisam imao,ostalo mi je samo ono sto godinama nisam radio.
Slomljen zeljom,nosen,drkao sam kao da sam kraj nje kao da joj lizem vaginu,kao da tonem u nju dok se ona nabija na kurac.Mislima nosen jebavao sam ju dugo ali u mislima,jahala je sada moj kurac koji sam rukom navlacio tjerajuci mlaz iz njega samozadovoljavanjem sam si sliku nje stvarao tako sam lakse podnio taj dio rucnog rada.
Dok sam drkao moj pogled se zaustavio na boci vina,obrisao sam tragove sa ruke i uzeo bocu.Citao sam sa nje sve te rijeci i slucajno okrenuo bocu na dnu je bila zaljepljena ceduljica,a na njoj broj telefona i u zagradi je pisalo 11.V……Nisam odma shvatio da je misao na 11 veceras,ali sta i gdje,a da budalo telefon je odgonetka,u 11 veceras nazovi ovaj broj.
Oko 10 i 30 vidio sam da Nik izlazi iz kuce,malo sam sacekao i tacno u 11 nazvao,javila se Sandy.Bila je kao malo uplasena ali razgovarali smo.Zahvalio sam se za vino i tako to.Ako nemas nista protiv zelio bi ako moze da dodjem na pice kod tebe.Ne,ne neznam sva je bila zbunjena.Onda ako ti mozes da dodjes kod mene na pice rekao sam joj.Pa neznam,ne bolje ne,jos.
Osjetio sam da tu nesto nije u redu ali nisam znao sta.
Sandy jel Nik u pitanju upitao sam ju?Sutila je malo duze,pa rekla,nije!
Nik ti je prijatelj ili vjerenik ili sta?
Da on mi je kao prijatelja ali i vise od toga rekla je.
U redu rekao sam nezelim da ti vise smetam,imas moj broj na tel sad pa me nazovi ako mislis da je potrebno Sandy.Ne,nemoj jos prekidati,uskliknula je!!!
Neznam kad ce se Nik vratiti zeljela bi da dodjes kod mene sada.Ok,evo me odmah,rekao sam joj.
Taman kad sam usao u kucu i kad smo skoro poceli da razgovaramo cuo se Nikov auto ispred kuce,vise nisam imao remena da izadjem.Rekla mi je molim te izadji na zadnja vrata,jer Nik to nece razumjeti,molim te,ako te vidi ovde,molim te.Izasao sam ali niko zamnom nije zakljucao.
Ostao sam neko vreme na njihovoj pozadini od kuce.Za nekoliko minuta sam se vratio u kucu polako,sve je bilo pogaseno osim svjetlosti koja je dolazila iz spavace sobe.
Neznam zasto ali zeleio sam da udjem i da ih ponovo gledam dok se jebavaju.Totalan mrak,prigusena svjetlost lampe koja se nazirala iz sobe kojoj su vrata bila otvorena.Nik je ljubio Sandy,njenu vaginu je lizao,okrenut meni ledjima.Sandy je uzdisala jako,uzivala je rekao bi,onako.
Lizao joj je vaginu dugo,zatim joj je ljubio grudi,ljubio ju je svu najvise njene socne usne.Legao je dole a Sandy se ustala i pocela da mu pusi kurac,mali je imao povelik kurac.
Pusila ga je njezno.To toooooooooo,toooooooo,mama,to,mamaaaa
izgovarao joj je ime ali ne kao ime nego kao mama ili majka.
Pusi ga mamaaaaa.Uspravila je glavu,usnama dosla do njegovih.Nik sine,neznam dokle ce ovo da traje.Polako se nastimavala dok ju je on navlacio i stavljao ga u nju.Kad je usao do pola,samo je uzdahnula i izgovorila joj Nikkkkkkk,joj Nikkkkkk.Gledao sam to kao da je neki film.
Jaukala je dok ga je jahala i dok je ulazio duboko u nju.
Jaukala je i izgovarala njegovo ime.Nikkkk,joj Nikkkkkkk,ahhhhh,uuhhhhhh,hmmmmmm hmmmmmmmmm,Nik joj joj ovo moramo prestati,mmmooooorammmooooooo,joj Nikkkkk.
Sledecih pola sata mjenjali su poze,jebavali se strastveno,svrslila je uz krike zadovoljstva a i Nik takodjer.Legli su umorni od svega,razgovor je bio sokantan.
Nisam mogao da vjerujem,samo sam htio da sto prije nestanem iz tog ludila.Pa ona mu je majka.Nik jebe rodjenu majku,lizao joj je vaginu i jebavao je tako dugo i tako s strascu,nisam mogao da povjerujem svojim ocima i usima.Ubrzo sam nestao.Kad sam usao u svoju kucu trebalo mi je vise od piva,dva tri brendya.
Boze ova Amerika,ova ludost svjeta.
Vise se nismo nikada culi,jednostavno sam ju ignorirao,neznam zasto ali nije ona bila vise ono u mojim ocima.Neznam sta jel i dalje to rade.Odselili su se,kasnije sam saznao da su tu bili kao renteri (stanari).
Sve sam to napisao,jer je to istina koja eto zivi u troje ljudi a mozda i vise njih.Kako ponekad izgled i ponasanje zavarava,ta perfidna kultura gdje jebe svak svakog,rekao bi tako.
Hvala na vremenu koje ste potrosili…
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.13
mob
Nokia N95 8gb
nevina



imam 16 godina a svoju sam nevinost izgubila sa 14 kada sam otisla u australiju kod rodjaka…..u australiju sma dosla kod tetke koja je imal kcerku stariju od mene 2 godine…njena kcerka je cesto isla po partijima!Inace ja i Marija smo se super slagale da je ona mene odmah prvo vece kad sam dosla odvela na jedan parti….to vece sam upoznala Ricky-a….bio je to momak crne kose,smedjih ocju,stariji od mene 2 godinne!Ricky me pozvao da se sutradan nadjemo u njegovom stanu i da povedem Mariju jer je ona bila sa njegovim drugom vec 2 meseca…kada smo dosle MArija se samo pozdravila i odmah je otidla sa Charlijem u sobu iz koje se culo stenjanje jako glasno i povremeni vrisci sto je Rickyja mnogo uzbudilo,a i mene….pa mso se nas dvoje poceli zvakati i maziti na trosjedu on mi je mjesio grudi sto me mnogo palilo,al od toga dalje nismo izli taj dan.Sutradan je bio novi parti ali sada kod charlija ….kada mso dosli malo smo plesali,ali zato vise popili i pice je ucinilo svoje….ja i ricky smo se odovjili u sobu i poceli zvakati ,mjesio mi je grudi guzu,ja sam ga stiskala preko farmerki i polako smo se napaljivali …ja sam ila u minicu i majci sa dekolteom jer volim pokazati sovje povelike grudi.Ricky me stavio na krevet i skinuo mi crvene tangice i poceo mi maziti mackicu(sveze obrijanu u trokut)….i ja sam se svi vise palila i ispustala sokove…onda je on poceo da me obradjuje jezikom i ja vise nisam mogla te sam ssvrsila.Nakon sto sam svrsila strasno smos e poljubili….nakon cega sam mu pocel asvlaciti majcu ..a on meni majcu pa brus i tada su moje grudi izasle na vidjelo..tamne grudi…lepo oblikovane(korpa C)..ja sam mu lagano svukla lace..pa gace…tada sam prvi put vidjel uzivo kurac..bio je oko 20 cm…nevesto sam pocela da mu ga drkam i prevlacim kozicu sto ga je dosta palilo..rekao mi je ako mogu da mu ga popusim ako mi nije problem za prvi put…ja sma pristala ,jer nemam sta izgubiti!Pocela sam da mu ga pusim..nevesto,al njemu je bilo dobro u jendom trenutku mi je rekao da ce ga izvaditi da ne svrsimi usta..nakon sto ga je izvadio svrsio mi je po grudima…a ja sam pocela da lizem grudi sto ga je sve vise palilo….i onda me samo zavalio na ledja i stavio kondom!Moja pickica je bila dosta vlazna i kada sam osetila glavic na njoj pocela sam se migoljiti,al kada ga je poceo gurati sve vise i vise..strasno me bolelo..nasta je on samo rekao da ce biti njezan i ljubio me usta pa po grudima…odjednom ga je stavio dokraja sto me zabolilo i oci su mi bile pune suza.Iz mene je malo poteklo krvi…sledeci put je bilo lakse i nije toliko bolelo i on je poceo da me vuce prema sebi …i ja sam ubrzo svrsila..onda me posjeo na sebe i odna sma ja pocela da s enabijam na sebe…on je uzivao i u jendom momentu se sav zgrcio i napunio kondom spermom i nastavio..ja sma svrsila jos jednom!Posle toga skinula sam se sa njega i legli smo jendo kraj drugoga i poceli se ljubiti i maziti..ja sam mu jos jednom obradila kurac,a on meni mackicu…bio je to dobar prvi pu!kasnije smo izasli na parti kao d anista nije bilo..obadvoje sretni!Kasnije sam saznala da je i njumu bio prvi put…nastavili smo sa seksom punih mesec dana do mog odlaska…vece pred moj odlazakje bilo najbolje…puno ej zuza proliveno…al sada imamo odnos sao preko webcam….ovo leto idem ponovo pa cu videti sta ce biti…..
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.13
mob
Nokia N95 8gb
Prazan autobus



Vozim autobus tek tri godine. Iako mnogi misle kako je taj posao lak, moram priznati da je ponekad vrlo naporno. Radi se i vikendom, i noću, i po ledu, i po vrućini… Nisam imao konduktera, pa mi je često bilo dosadno. Neke do linija su naprosto bile neisplative. Dešavalo se mnogo puta da putnika uopšte i nema. Najgore je bilo nedeljom. Tek tada nije bilo nikoga.

Imam 24 godine i zadovoljan sam svojim životom. Ne kažem da ne bih voleo da sam uspešniji, ali, ne žalim ni za čim što sam uradio. Ludovao sam kad mi se ludovalo, pio kad mi se pilo, muvao kad mi se muvalo… Dobro sam iskoristio svoju mladost. Ipak, kad treba da se radi, radim pošteno. Ne volim zabušante. Takav sam u svemu.

Iznad mog mesta u autobusu stajao je otrcan znak “ZABRANJEN RAZGOVOR SA VOZAČEM”. Naravno, pravila su tu da bi se kršila. U autobusu je uvek bilo malo putnika, ali bih uvek našao nekoga za razgovor. Druželjubiv sam i volim razgovore. I mogu da razgovaram o svemu. A teme su različite. Sve zavisi od toga sa kim pričam i koliko dugo. S muškarcima pričam o sportu, sa starijima o vremenu i zdravlju, a ženama najviše pričam viceve. I, verujte mi, kada nekog ima u autobusu, posao mi pet puta lakše pada.

Kada sam ustao iz kreveta u nedelju bio sam jako mrzovoljan. Svi normalni ljudi mogu da ostanu u krevetu, a ja sam osuđen na posao. Najgore mi je bilo to što će autobus opet biti prazan. Nedelja je najgori dan za posao. Sreća da mi je plata fiksna- inače bih nedeljom vozio i kiptao od besa. Obrijao sam se, oprao zube i obukao farmerke, košulju i kožnu jaknu.

Otišao sam do autobuske stanice, uzeo kopiju reda vožnje za taj dan i ušao u autobus. Počelo je. Vozio sam, činilo mi se, satima. Samo osmoro putnika. I niko interesantan. Kao da ih je sve zahvatila ta nedeljna letargija. Niko nije bio raspoložen za priču. Vreme je jako sporo prolazilo. Na jednoj stanici su izašli svi putnici. Vozio sam do sledeće i molio se da tamo bude barem desetoro ljudi. Gadno sam se razočarao kad sam počeo da se približavam. Videla se samo jedna silueta. Nisam dalje ni gledao. Samo sam se mrzovoljno zaustavio pokraj stanice i pritisnuo dugme za otvaranje vrata. A onda su mi oči ispale.

U autobus je ušla prelepa plavuša. Moje godište, procenjivao sam. Nije ni bila toliko zgodna koliko lepa. Kažu da su plavuše glupe. Da li je to trebalo da znači da neće biti nekog pametnijeg razgovora sa njom? Možda. Ma kakav razgovor! Dovoljan će mi biti i povremen pogled na nju ako bude prihvatila da sedne na suvozačko mesto.

-Dobar dan.
-Dobar dan. Do Novog Sada.
-350 dinara
-Izvolite…
-Samo malo…
-Ne treba kusur. Mogu li da sednem ovde?

Na trenutak sam zablenut pokušavao da shvatim šta govori. Sama je ponudila da sedne na suvozačko mesto.

-Možete.

Rekao sam to pazeći da ne otkrijem koliko mi je drago. Trebalo je da zvuči kao: “Pa, nije običaj da putnici sede tu, ali- hajde…” Skinula je svoj crni kaput i sela. Imala je noge za desetku. Suknja do kolena. Bila je diskretno našminkana. Želeo sam da započnem neki razgovor, ali nisam mogao. Jednostavno, knedla mi je stajala u grlu. Obuzela me je neodoljiva želja da je dodirnem. “Ma, budalo”, rekao sam sebi, “Ona je dama”. Iako sam smirivao sebe, počeo sam da osećam kako mi farmerke postaju tesne. Uzeo sam papirnu maramicu i obrisao čelo. Onda opet. Pa opet…

-Vi se uvek tako znojite?- rekla je plavuša.
-Ne uvek… Ovaj… Ne… Da…- mucao sam glupavo.
-Vama je neprijatno?- upitala je nasmejano.
-Da samo znate koliko nije!- rekao sam i zažalio. Zvučalo je tako jeftino.
-Pa, nije ni meni.- uzvratila je istom merom.

Opet sam uzeo maramicu i obrisao se. Setio sam se svog zamuckivanja maločas. Baš sam ispao budala. Zato sam sada prvo osmislio rečenicu u glavi. Hteo sam da kažem: “Možda bih trebao da otvorim prozor… Vruće je…”

-Možda bih jebao…

Nisam znao šta da uradim. Da se nasmejem, ili odmah ispravim.

-Možda bih trebao…- rekao sam.
-Šta?- upitala je ona smejući se.
-Pa… Možda bih trebao da otvorim prozor.
-Vruće ti je?
-Da.
-A da te ja malo rashladim, frajeru?- upitala je.

Očekivao sam šamar. Toliko gluposti sam uradio proteklih pet minuta.

-A šta bi se desilo kada bi ovaj autobus malo zastao pored puta? Odbili bi ti od plate?
-I da odbiju, ne bi bilo mnogo štete. Ionako je mala.
-Ma je li?
-Da, ali, recimo, ako se autobus pokvari…
-A postoji i ta opcija?- rekla je ona.
-Uvek.- odgovorio sam.
-Pa onda da je isprobamo!

Skrenuo sam sa puta i zastao na obodu jedne njive. Plavuša mi je prišla i sela mi u krilo. Okrenula se prema meni. Ščepala me je i uvalila jezik u usta. Tako se dobro žvalila… Moja kita se odavno digla, tako da je sigurno mogla da je oseti. Raskopčala mi je košulju i ja sam uzvratio istom merom. Skinuo sam joj majicu i video da nema brus. Odmah sam ščepao male, ali lepe dojke i počeo da ih dudlim. Balavio sam kao dete. Prelazio sam jezikom preko naježenih bradavica i istovremeno mesio obe sise kao Slavko Štimac u “Varljivom letu”… Skinuo sam joj suknju i počeo da joj drkam. Gurao sam prvo jedan, pa onda i dva prsta. Počela je da stenje. -Aaaaah… Tooo… Tooooo….

Čučnula je ispod volana, sada potpuno gola. Počela je da mi mazi kurac preko famerki. Otkopčala me je i skinula kaiš. Moja kita je iskočila, spremna za usta te predivne plavuše. Prvo ga je dobro pogledala, a onda počela da ga drka sa obe ruke. Želeo sam njene usne na mom glaviću. Ubrzo mi je ispunila želju. Počela je da ga dudla. Prelazila je usnama od vrha glavića do korena mog penisa. Izvukao sam kaiš iz famerki i prebacio ga preko njene glave. Nisam joj dao da mrdne dok ga pošteno ne popuši. Dudlala ga je poželjno. Videlo se da joj se sviđa. Pokušavala je da ga celog strpa u usta. Lizala mi je i jaja. Osećao sam se kao da gorim.

Bacio sam kaiš i rekao joj da sedne na volan. Autmobili su veoma retko prolazili pored nas. Tu i tamo bi neko zatrubio kada bi video golu žensku kako sedi na volanu. Imala je lepo sređenu intimnu frizuru. Krenuo sam ludački da joj ližem. Ako je uživala dok sam je zadovoljavao prstima, sada je bila u potpunoj ekstazi. Vrištala je.

-Svršiću.- zapretila je.

Ubrzo sam osetio da se to i desilo. Nije joj bilo dosta. Vikala je JOŠ, JOŠ, JOŠ!

Moje šoferske ručerde mesile su joj nabrekle sise. Gurnula me je nazad na sedište i sišla sa volana. Namestila mi je kurčinu i sela tako da smo se gledali u oči. Osetio sam njenu vrelu pičkicu i poželeo da taj osećaj traje večno. Jebao sam je. Jebao. Nisam ni sam mogao da verujem da će ova nedelja postati tako lepa. Prcao sam kao da mi je poslednji put. Ona se pohotno nabadala i uzdisala. Osećao sam njene sise na svojoj koži. Obuhvatio sam joj guzove rukama.

Potom se okrenula i naslonila na volan. Poza je izgledala kao nemoguća jer je prostora bilo veoma malo, ali sam ipak pronašao način da je karam. Nabadao sam joj celog, a ona je vrištala. Podjednako smo uživali.

Počeo sam da se osećam kao vulkan koji će svaki čas izbaciti lavu. Izvadio sam kurac iz njene pičke i počeo da ga drkam. Izdrkao sam joj po sisama. Vešto je pokupila spermu koja mi je ostala na glaviću.

Navukao sam bokserice pokušavajući da strpam kitu koja je još uvek bila u erekciji. Navukao sam farmerke i ogrnuo košulju. Upalio sam autobus i vratio se na put, iscrpljen od tolikog zadovoljstva.

Ona me je samo tiho upitala:
-A da otvorimo taj prozor?
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.13
mob
Nokia N95 8gb
Moja komšinica (istinita priča)


Nakon zavrsetka skolske godine vruce ljetne dane sam provodio kod kuce.Najcesce sam gledao pornice i drkao.U kuci pored mene je zivjela Irma,moja komsinica koja je bila najbolja pička u ulici,svim momcima se dizao kuraca kad bi ona naisla u necemu kratkom ili uskom.Imala je dugu plavu kosu i bijene cvrste grubi, i fenomenalnu guzu.Cesto sam se sa njom druzio,a dok sam provodio vrijeme sa njom ili u njezinoj bilizini kuraca mi se dizao.
Cesto sam je spijunirao dok bi se kupala u bazenu pored kuce i drkao.Njen brat mi je bio najbolji prijatelj druzili smo se od prvog razreda,ceswto je ona sa nama dvojicom gledala zajedno filmove,i ako nije volila gledati akcijske filmove voljela je biti u nasem drustvu.Jednog dana sam lezao u kuci i gledao sam film,odmarao sam se jer sam bio sam kod kuce i nije bilo nikoga da mi smetai dosadjuje.Neko je pozvonio na vrata,otvorio sam na vratima je bila Irma,koja je navodno rekla da joj je dosadno pa je dosla do mene da gledamo neki film.Na sebi je imala kratu suknjicu do koljena i majicu na brtele sa velikim dekolteom,odmah sam se napalio.Otisli smo u sobu i poceli gledati film neku komediju a ona je legla ispred mene i rasirila noge ,na sebi je imala crvene čipkane gaćice, i spod majice nije nosila grudnjake.Kurac mi se bio digao pokusavao sam to sakriti, al mislim da je ona to primjetila.Uustala je i otisla u wc,al ij e namjerno ostavila vrata otvorita , naravno iskoristio sam to i spijunirao sam je mada je ona to i htjela.Kada se vratila legla je i zavukla ruku u gćice i pocela da se trlja.Nisam vise mogao izdrzati i skocio sam na nju,naravno nije se bunila vec se pocela skidati,ljubio sam joj grudi, a ona je govorila uzmi me.skinuo sam joj gaćice i poceo sam joj lizati vlaznu pičku,a ona je uzdisala aahhhhhhhhh.Onda je ona ustala i skinula mi sorc, a zatim pocela da gha pusi,uzivao sam.Zatim je ona rekla zelim ga unutra,ali budi pazljiv ja sam djevica,polako sam joj ga stavio u pičku i polako poceo da je tucam,a ona je sve glasnije uzdisala aaaaaaaaaaaaaaaaa,uuuuuuuuuuuuhhhhh,i tiho govorilo jace uzmi me.Zatim je rekla stavi mi ga u guzu,bilo je usko al sam gas nekako ugurao,i poceo da je jebem ,jace,jace ,jace.Kada sam osjetio da cu svrsiti izvadio sam ga i izdrkao sam joj po sisama.Onda smo leglin a ledja jel smo bili izmoreni od tog strasnog jebanja.I dogovorili smao se ta to ponovimo jedan drugi dan jer smo obadvoje uzivali,meni je ovo bilo najbolje iskustvo u zivotu,jer sam jebao najbolju koku u ulici pa mozda cak i u gradu.
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.13
mob
Nokia N95 8gb
ja i moja rodica



Ovog ljeta su moji rođaci iz Sarajeva odlucili da dodju kod nas u Krainu.Dosla je moja tetka i dvije tetisne.
Te dvije tetisne su me uvijek privlacile a pogotovo mladja tetisna koja se zvala Alma.Alma je imala 15 godina,imala je lijepe cvrste sise, i dobru guzu.Cesto sam mislio kako bi je jebao.Tih dana dok je bila kod mene koristio sam svaki moguci trenutak da je spijuniram,dok se je kupala ili preoblacila.
Jedne noci ja i moje dvije tetisne smo u mojoj sobi gledali film,moja starija tetisna Emina je zadrimala i otisla je u svoju sobu spavati,a Alma je ostala samnom da gleda film,bila je u nekoj spavaćici koja joj je bila do koljena,sa dubokim dekolteom.lezala je na mom krevetu a ja na podu ispod nje,primjetila je da mi se kurac uznemirijo,i krisom je gledala u njega i pokusavala sto vise da me napali.kada su svi zasapali bilo je oko 23h,i meni se monogo spavalo jer sam bio umoran,rekao sam joj da ugasi kompjuter kad zadrima i da zatvori vrata kad izadje iz sobe,jer sam i ja navodno legao spavati,al sam se samo pravio.Nakon neko vremena ona je otisla na internet i gledala porno stranice i trljala svoju lijepu pičku,meni se kurac ukrutio cvrsto.Ali kada je izisla sa interneta nastavila je gledati film,ja sam pokusavao zaspati ali ona je mislila da ja cvrsto spavam posto se nisam micao.Tada je zakljucala vrata i polahko mi skinula bokserice i mazila moj kurac.moj kuraca se poce dizati i ona je tada primjetila da ne spavam pa joj je bilo nezgodno i pocela se je crveniti u licu.Tada samja ustao skinuo joj sapavaćicu ona se nije opirala lizao sam joj grudi ona je uzdisala i šaptala jebi me molim te.zelim ga u sebi.Prvo sam joj polizao pičku i onda svog pitona stavijo u nju ona je stenjala i samo govorila daj mi ga jos jos,jos,jos.tada je rekla jebi me u guzu molim te,gurnuo sam joj ga u supak a ona je vristala od uzbudjenja,onda sam joj svrsio po sisama,rekla mi je da je ovo uvijek zeljela,i to samo ponovili jos nekoliko noci daok se ona nije vratila u Sarajevo.
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.13
mob
Nokia N95 8gb
Monika



Proslo je tek nekih 2-3 meseca od mog prekida sa Svetlanom,sa kojom sam bio 2god. u vezi,i u koju sam stvarno bio zaljubljen;ali po onom starom nepisanom pravilu,sve sto je lepo,kratko traje.Tako se i nasa veza zavrsila,cudne okolnosti su nas dovele do toga,no to nije ni bitno.Ono sto vam zelim ispricati je povezano sa Monikom,Svetlaninom najboljom drugaricom,koja je inace vec dugo godina zivela u Parizu.
Bilo je leto,i setajuci se gradom,slucajno naletih na Moniku,zbilja prelepu devojku,madjaricu vrele krvi.Kako sam je znao zvati u sali,dok sam jos bio skupa sa Svetlanom.Imala je dugu,ravnu crnu kosu,koja joj je padala preko celih ledja,crne oci,u kojima se mogla videti neka cudna seksipilnost,nenapadna,ali dovoljno izarazena;i slatke male usnice ispod prckavog nosica.Privlacila je svojom simpaticnoscu vise nego lepotom,i svojom jednostavnoscu,vise nego sexipilom.Sa grudima koje nisu bile ni prevelike,niti premale,neka trojka po mojoj slobodnoj proceni,ali crvste i loptaste,bas kakve sam voleo,taman da vam ispune celu saku.I prekrasno telo,koje kao da je neko izvajao za njenu visinu od 170cm.Uvek obucena sa stilom,ne provokativno,ali opet na jedan nacin koji bi pokazivao svu lepotu njezinog tela.Bila je od onih devojaka,sa kojim biste hteli voditi ljubav neprestano,da, voditi ljubav a ne jebati;jer je velika razlika izmedju ta dva naziva,bar po meni.
Okacila mi se oko vrata i sva sretna i nasmejana me pocela grliti i ljubiti po obrazima.Sa onim uobicajenim pitanjima-”Pa gde si ti?Sta radis?Kako si?
Pocela mi je pricu kako je dosla na odmor malo i kako joj je zao zbog mene i Svetlane,kako smo bili super par itd.Pocela me je malo smarati ta prica vezana oko moje bivse,pa joj rekoh u zelji da ne produbljujemo to;kako sam u zurbi i da cemo pricati drugi put.Na sto mi ona odgovori-
“Vazi se,ali slusaj,pravim zurku u subotu kod mene,moras doci!Vazi?
Odgovorih joj na brzinu-
“Dobro,docicu…”
Svestan da sam joj slagao u tom momentu,jer stvarno nisam imao zelju ici tamo,sto zbog moje bivse,sto zbog ekipe koja ce biti tamo.Naime,oko nje su se vrteli samo mamini i tatini sinovi,mali burzujcici,koje nisam bas mogao svariti.
No sudbina je htela drugacije,tu subotu sam bio u gradu sa najboljim prijateljem koji je poznavao i Svetlanu i Moniku,i koji je isto cuo za zurku.Celo vece mi je dosadjivao da odemo tamo,i napokon uz malo alkohola me uspeo nagovoriti.Dosli smo do njenog stana,a vrata nam otvori niko drugi nego Svetlana.Super,pomislih u sebi,sad ce poceti neko pametovanje garant,ali na moje iznenadjenje,nista.Samo nas pozdravi,okrete se i nestade u gomili ljudi koji su napunili stan.Nije mi se svidjala atmosfera,niti muzika,ni ekipa,a pogotovo ne to sto sam znao da medju svim tim ljudima je negde i moja bivsa.Poznavajuci taj stan dobro,uputih se u dnevnu sobu u kojoj se nalazio sank;da si uzmem neku cugu.Ono sto me je bar malo obradovalo u tom momentu,je to sto sam na sanku naleteo na Tekilu i mnogo limuna.Natocih si i trgnuh na ex bez puno razmisljanja,bacih pogled po masi koja je bila oko mene,ali bez neke velike zelje da se upustam u neke price sa bilo kime.Neke od njih sam i poznao i samo im klimnem glavom,kao znak pozdrava,nista vise.A onda se pojavi ona,Monika,usla je u sobu iz kuhinje,bila je u crnoj dugackoj haljini i sa kosom vezanom u pundzu,bez imalo sminke na njoj.Mada je nisam ocekivao u takvom izdanju,sijala je elegancijom i zenstvenoscu.Zasenila je sve ostale devojke koje su se u tom momentu nalazile zajedno sa njom u toj sobi,bukvalno.I dok sam si tocio novo pice,pomislih u sebi-Blago onom ko te ima…
Nije joj trebalo puno da se pojavi pored mene,i da pocne pricati kako joj je drago sto sam dosao itd.Nasmejah se i odgovorih-
“Pa takav prizor ne bih propustio ni za sta na svetu,da te vidim u ovakvom izdanju.Zbilja zracis lepotom…”
“Ma da,garant.”-rece i nastavi-”A i tvoja Svetlana veceras izgleda bas lepo,zar ne?”
Svestan sta pokusava,odmah je prekinuh i rekoh-
“Vidi,nemoj o njoj,medju nama je gotovo,i to je to.Dosao ovde zbog tebe,jer si me pozvala,ali vidim da se necu bas dugo zadrzati…”
Uzeo sam flasu i tanjiric sa limunom,i otisao na terasu,da sednem.Vec mi je bilo zao sto sam uopste i dolazio,i u drustvu neke dve cure koje su isto bile tu,poceh traziti utehu u tekili.I tako u nekoj glupoj prici sa njih dve,prodje nekih sat-dva vremena,flasa bese vec skoro prazna i ja razmisljah o polasku.U tom trenutku se pojavi Monika na terasi,trazeci mene.Nasmejana od uha,do uha,verovatno od uticaja alkohola;ali opet je zracila i osvajala tim osmehom.Pozvala me je da idem sa njima na kupanje,jer je njih par odlucilo da se zabave malo na plazi.Mada nisam imao neku zelju ici,sracunah u sebi,odvescu ih na kupanje a onda cu se lagano izgubiti.
“Ok”-rekoh joj-”Idemo.”
Rece mi da mora samo da se presvucemo pa palimo,i ode u sobu.Neki su vec krenuli i otisli,a ja rekoh svom prijatelju da pokupi Svetlanu i da se utrpaju u neki auto,jer nisam imao zelju da ide sa nama.Odose i oni a ja ostah cekati Moniku,koja se napokon pojavila.Nabacila je na sebe neku jednostavnu letnju haljinicu,kratku, na bretele,u kojoj nije nista manje izgledala privlacno,sa ovaj put raspustenom kosom koja je leprsala oko nje.Dovrsivsi onu tekilu,rekoh joj-
“Onda,idemo ili ne?”
“Da.”-sva ushicena mi odgovori.Usput jos rece nekim prijateljicama da joj cuvaju stan dok ne dodje i kako ce se brzo vratiti.Sedosmo u auto i krenusmo,negde na pola puta prolazili smo pored otvorenih bazena,koji inace nocu nisu radili.Ali ja sam imao jednu ideju i jednog aduta u rukavu.Jedan komsija mi je radio tamo nocu,kao cuvar,i onako pripit je upitah-
“Jel stvarno zelis da se kupas?”
Na sto mi ona odgovori-
“Pa naravno,hocu malo da se brckam:”-i poce se smejati.
“E pa onda madjarice moja, imam jedno pravo mesto za to,ako zelis?
“Kakvo mesto?”-zbunjeno me upita.
“Idemo na bazene da se kupamo.”-Rekoh joj uz osmeh.
“Ali bazeni ne rade sad.Kako mislis da idemo tamo?”
“Ne brini se,za nas ce raditi,ako si spremna? Ja sam vec bio par puta nocu i mogu ti reci da je super.”
“Pa vazi,i ja bih volela tamo da se okupam jednom,nocu.”
Smejali smo se oboje,i krenusmo prema bazenima.Kad smo stigli,pozvah Marka,komsiju, na telefon i on se pojavi na ulazu,nakon par minuta.Rekoh mu sto smo dosli,i da mi mora ispuniti tu zelju,i pokazah mu na Moniku.On se samo nasmeja i pusti nas unutra.Ja uhvatih Moniku za ruku i krenuh prema velikom bazenu,a Marku rekoh samo da se vidimo posle.Bazeni su bili u polu mraku,sijala je samo svetlost iz uprave bazena.Ali opet dovoljno da se vidi sve,i da daju neku cudnu romanticnu atmosferu.Poceh se skidati u bokserice a ona odmah skoci u vodu,onako u haljinici.Bila je vidljivo pripita i stalno se smejala i vikala kako je super.Skocih za njom i poce igra u vodi,prskanje,ronjenje,plivanje i smeh.A onda je uhvetih za struk i upitah-
“Sto ne skines haljinu,bice ti lakse?”
“Vazi,sad cu,sacekaj me minut.”
I izadje iz bazena,u smeru svetlosti koja mi je jasno predocila njenu siluetu,bila je prelepa.Haljinica i kosa joj se slepise sa telom i pokazase svu njenu lepotu.Taj prizor me je uzbudio i pozeleh je imati.Kad je skinula haljinu ispod je imala samo crne cipkaste gacice,a sisice su cvrsto stojale,kao dve loptice.Nisam mogao skinuti pogled sa nje,bila je kao magnet koji me privlaci.Vise nisam znao ni sta joj reci,znao sam samo da je zelim,da je zelim vise nego bilo koju pre toga.Skocila je u vodu i doplivala do mene,smejuci se i prskajuci me vodom.Pocela je da prica nesto,kako joj je lepo i da se nikad nije tako zabavila,i da joj je bas drago sto smo dosli tu.Ja sam je gledao cutke,pustajuci da te njene reci prodju kroz moju glavu,razmisljajuci samo o njoj.Hteo sam osetiti njene grudi u svojim rukama,zeleo sam je poljubiti.Pridjoh joj i stavih joj prst na usta,gledajuci je neko vreme u oci.Sklonih prst i poljubih je lagano.Znao sam da nije obicna devojka i morao sam se potruditi zadovoljiti je u svakom pogledu.Oci su joj se sijale u mraku,zbunjeno me gledala,ne znajuci sta reci,i kako reagirati.Pokusa nesto izustiti na sto joj ja odmah ponovo stavih prst na usta i rekoh-
“Pssst,nemoj nista reci,molim te.Sve znam i sve mi je jasno,mnogo toga bi imala za reci,i ja bih se sa mnogo toga morao sloziti.Ali jednostavno si prelepa i zelim te,zelim sa tobom doziveti nesto sto nikad nisam.Pa ako bude prvi i zadnji put takvo sto,neka bude,samo mi dozvoli da ti pokusam dati ono sto zasluzujes.”
Verovatno je i sama bila zbunjena tim razvojem situacije,pa me je samo sutke gledala neko vreme,a onda stavi svoje ruke oko mog vrata,privuce se kmeni,obgrli me nogama oko struka i poce me ljubiti.Tad me obuze jedan osecaj prelep,jer sam do tog momenta jos imao strah da ce me odbiti;da ce naci pravi razlog da to zaustavi.Dobijao sam nesto sto se samo pozeleti moze,i zeleo sam to dobiti potpuno.Poceh je ljubiti lagano,prvo samo joj grckajuci usnice i uzivati u njihovom ukusu.Mirisala je prelepo,i svakog puta kad bih je pogledao izgledala mi je jos lepse.Ubrzo se njene sise nadjose u mojim rukama,poceo sam vrsljati rukama svuda po njenom telu.Nisam mogao dugo izdzati tako u vodi bez tla pod svojim nogama,i sa njom oko struka;pa je pozvah vani iz bazena.Nije htela da sidje sa mene,nastavila me je ljubiti a ja sam je nekako uspeo doneti do izlaza iz bazena.Podigoh je na rub i stavih je da sedi,dok sam je ja gledao jos iz vode,bila je prelepa.Pod svetloscu su joj se slivale kapljice vode niz prekrasno telo,niz grudi,te blistave kapljice su joj davale izgled boginje.Poceh je ljubiti,od samih prstiju na nogama,pa sve do butina i njenog medjunozja,koje je bilo fino obrijano.Nikad u zivotu,nijedno zensko telo nije mi imalo takav ukus,kakav je imala njena cvrsta i zategnuta koza.Tako fina i glatka da mislim da sam mogao da je ljubim i lizem po telu celu noc.Poceh joj lizati mackicu kao da je sladoled,videlo se da uziva.Naslonila se malo rukama unazad i rasirila noge da mogu sto lakse da dodjem do njenog bisera.Na umu mi je bilo samo da je zadovoljim,grickajuci joj klitoris i zabijajuci joj svoj jezik u slatku pickicu.Nisam prestajao,halapljivo sam palacao jezikom po njoj,osecajuci njene sokove koje su pomesani sa kapljicama vode cureli niz njene butine,i niz moje lice.Svako malo bih se zaustavljao u lizanju njene mackice i prebacivao se na ljubljenje njenih butina,sto ju je izludjivalo.Usmeravala bi mi glavu prema njenoj socnoj pickici i kao da bi mi naredjivala gde da nastavim.Nisam se bunio njenim naredbama,stavise i ja sam zeleo osetiti ukus njenih sokova.Isao bih jezikom gore prema njenom stomacicu i spustao se preko pickice sve do guze,sto ju je vidljivo palilo.Stavih joj polako jedan prst unutra,a potom i drugi i poceh je rukom zadovoljavati,lagano ih vadeci i gurajuci unutra.Razmaknuh joj malo noge i ponovo udjoh u nju svojim jezikom,bukvalno je jebajuci njim.Onda sam osetio kako pocinje da se trese,malo po malo,sve dok nije u grcu stegnula moju glavu nogama i uhvatila me rukama za kosu.Prenosila je svaki njen pokret na mene,svaki trzaj sam osecao.Sokovi su potekli iz nje,a ona me toliko stegnu nogama u napadu orgazma da sam ostao bez vazduha.U naletu vrhunca nije me pustala,stisak je bio sve jaci,pun uzitka.Da se oslobodim tog stiska povukoh je u vodu,oboje uronismo i malo se rashladismo.A kad joj vide zbunjeno lice nakon izrananja iz vode,i kako pokusava da dodje do zraka,nasmejah se i poljubih je.Uzeh je za ruku,izadjosmo iz vode i krenusmo prema travi pokraj bazena.Uz put mi samo rec-
“Ti si ljudjak…”-i poce se smejati.Htedoh je poleci na travu,ljubeci je istovremeno,ali me ona zaustavi.
“A ne,ne.Necu se ja bockati na toj travi,ti lezes prvi…”-sa osmehom na licu mi rece to i gurnu na zemlju.I ja se poceh smejati i ispruzih se na travi,koja i jeste malo bockala,ali koga je briga sad za to.Sela mi je na stomak i ljubila po licu,spustajuci polako njene poljubce po grudima i stomaku.Prizor je bio neverovatan,a osecaj jos bolji.Gledao sam zvezdano nebo iznad sebe,i osecao njen jezik kako polako klizi do mog kurca.Osetih njene malene rukice kako ga uzimaju i polako navlace kozicu.Vec duze vreme je stajao kao koplje i samo je cekao svoju erupciju.Stavila ga je u usta i lagano se pocela igrati sa njim,cas bi sa jezikom vrtela oko njega,cas bi se jezikom igrala sa mojim glavicem kao da je loptica koja odskace od njega.Lizala bi ga celog,od glavica do jaja,i nazad do glavica.Pa bi stala i samo me ljubila po stomaku,i mazila po grudima.Onda bi se vratila i stavljala bi ga usta bez pomoci ruku,znala se igrati njime,cime mi je donosila neverovatan uzitak.A prstima se igrala sa mojim jajima i to tako vesto da me izludjivala,znao sam da necu dugo izdrzati. Pusila ga je sve brze i brze,vadeci ga iz usta svako malo i drkajuci ga svojom malenom rukicom.Osetih da se sprema erupcija iz mene,a laganim trzajima svoga tela to sam i njoj dao do znanja.Osetivsi to stavi ga u usta i poce ga sisati kao da je zelela iz mene isisati sve.Nisam mogao vise izdrzati i eksplodirah,svrsio sam joj u usta,otvorih oci,gledajuci u zvezde nisam mogao da verujem da punim spermom ta lepa ustasca.Takav osecaj do tada nisam nikad doziveo.Isisala je iz mene i zadnju kap,pa me poce ljubiti opet po stomaku i grudima,lagano se dizuci na meni.Sela je na mene,prizor koji tad imah ispred sebe me odmah vrati u zivot.Sklonih joj kosu sa grudi i poceh ih lagano mesiti,bile su savrseno cvrste sa bradavicama koje su me bukvalno bole u sake.Nakon kratke igre sa njenim bradavicama,uhvatim je za ramena,prevalim na zemlju;legoh na nju i rekoh joj-
“A sad ces ti malo da se bockas”
Pocesmo se smejati i maziti.Stavih joj svoje sake u njene i zabacih nam ruke iznad njene glave,dok sam je lagano grickao po vratu i uhu.Ljubio sam je svuda po licu,od cela preko ociju,do usana i male bradice.I to mi je pruzalo tako zadovoljstvo da sam ima zelju pojesti je,samo mazenje i ljubljenje sa njom mi je pruzalo nevidjeno zadovoljstvo.Trepeli smo oboje,puni strasti i puni energije za nastavak igre.Presao sam na grudi,ljubio sam ih i grickao joj bradavice,uzivala je u tome,culo se po njenim uzdasima.Uvalih joj jezik u pupak i poceh je ljubiti po stomaku,spustajuci se prema njenoj mackici.I taman kad sam joj poceo zavlaciti jezik u pickicu,ona me povuce gore i rece-
“Zelim te u sebi…zelim te odmah…”
Poljubih je u usta,dok sam rukom polako prinosio svoj kurac njenon mackici.Bila je toliko vlazna da sam usao bez poteskoca,lagano.Kako sam lagano ulazio,tako je ona ispustala uzdah iz njenih usta,koji mi je mogao reci samo to da uziva,i izvijala se unazad.Usao sam ceo,par puta ga izvadio i vratio u nju,a onda savivsi noge u kolenima,stavih je sebi u krilo,tako da smo bili u sedecemo polozaju.Imao sam je u krilu i lako sam mogao da je pomeram po svojoj zelji.Zabacila je glavu unazad i nabijala se na mene,dok sam ja strpao njene sisice u usta i igrao se njima.Vise nismo bili mokri od vode,ali smo bili mokri od znoja,to se videlo po njenom telu koje se sjajilo pod svetloscu.Bila je lagana i u mnogim trenucima bih je drzao samo u rukama,i nabijao na svoj ukruceni kurac.Onda me obgrli rukama,stisne se uz mene i poce bukvalno skakati po meni;ispustajuci takve krike da sam mislio da ce nas Marko cuti.A i da nas cuje nisam mario za to,imao sam je tu na sebi i zeleo sam samo da uzivamo.
Ispruzih se po travi a ona sede na mene i poce svoju igru.Izvijala se na meni kao da je cigra,savijala i mesala,da sam imao osecaj kao da se igra samnom,a ta igra mi je neverovatno prijala.Gledao bih je kako se izvija i kako joj kosa leti sa jedne strane na drugu,kako joj sisice poskacu,svaka na svoju stranu.Stala bi na momente,sagla bi se i ljubila bi me svuda,a onda bi opet nastavljala svoju igru.Ono sto bi u sali do tad znao reci-lomi ga,ona mi je upravo radila,bukvalno ga je lomila svojom mackicom.Usporila bi i gledajuci me u oci,vrtela je svojom guzom po meni.Pa bi nastavila ubrzanim ritmom,da skace po meni,stvarno je bila vrele krvi madjarica.Znao sam da necu jos dugo izdrzati tako,pa je zgrabih i okretoh,opet sam ja bio na njoj.Obavila me je nogama i cvrsto pripila uz sebe,a ja poceh da ubrzavam ritam,zesce poceh da se zabijam u nju.Ljubeci je,sarao sam rukama svuda po njenom telu,od lica,preko sisa do male cvrste guze.Na momente bih zastajao i usporavao ritam da ne bih svrsio prerano.A onda se zaustavih u njoj,ni napred ni nazad,pogledah je u oci i poljubih silno i sa puno zara;zeleci joj pokazati koji mi je uzitak pruzila.Gledajuci je u oci koje su bile pune pozude,nastavih je jebati.Pomerajuci se samo u kukovima,drzao sam je za glavu,gledao i ljubio.Zeleo sam je dovesti do vrhunca pre nego sto ona mene dovede.Tad sam pozeleo da se stopimo u jedno,da disemo u istom ritmu,da se pomeramo u jednom ritmu,da uzdisemo u istom ritmu.Bio sam lud od uzbudjena,goreo sam unutar sebe i zeleo sam i njoj to preneti.Vratiti joj svaki momenat uzitka koji mi je dala,pruziti joj isti taj osecaj koji je ona meni pruzila.I uspeo sam,osecao sam kako je pocela da se izvija,da se grci.Pocela je da uzdise jace,da me cupa za kosu,ugrizla me je za usnu da sam odmah mogao osetiti ukus krvi na jeziku.Imao sam osecaj kao da se topi u mojim rukama,izvijajuci se cas napred,cas nazad,vrteci glavom,kao da zeli pobeci negde.U jednom trenutku me je tako stisla uz sebe i zabila mi svoje nokte u ledja,da su mi suze krenule na oci,od bola.Ali bio sam srecan,uspeo sam joj pruziti zadovoljstvo,uspeo sam je dovesti do vrhunca;uspeo sam joj vratiti isti onaj uzitak koji je ona meni davala.Njeni sokovi su curili niz moj kurac,niz jaja,osecao sam kako curi niz nas.Nastavih se zestoko zabijati u nju,zelevsi da produzim taj momenat sto je duze moguce.Ali nisam ni ja mogao izdrzati jos mnogo,Osetio sam da cu jos malo eksplodirati,da cu svrsiti,ne prestajuci se zabijati u nju,i kad osetih da mi u jajima kljuca,izvadih ga i svrsih joj po stomaku i grudima.Bili smo oznojani,bili smo obliveni njenim sokovima i mojom spermom,bili smo zadovoljeni.Spustih se pored nje na travu,zadihan,gledajuci u nebo koje je bilo prekriveno zvezdama.Uhvatih je za ruku,i lezali smo tako cutke,neko vreme.Svesni da je bilo prelepo,svesni da smo doziveli nesto jos nedozivljeno;ali svesni i toga da ona ide za par dana u Pariz,svesni i toga da Svetlana ne sme za ovo saznati nikad,svesni da niko ne sme za ovo znati.Svesni da ovo mozda nikad vise necemo ponoviti…mozda.
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.13
mob
Nokia N95 8gb
MOJA SUPRUGA



Ja sam iz makedonije i ovo je istinita prica.
Evo kako se to desilo
jedne noci dok smo se jebavali ja i moja supruga zvacu je Natasa poceo sam da je pitam dali za ovih 5 godina kako smo u braku dali je bila sa nekim drugim muskarcem a ona je odgovorila da nije a na moje pitanje dali joj se koji nabacivao i da me pali da znam to ona je rekla da joj jedan decko koga sam i ja poznavao a radio je u ducanu pored butika u kome je radila moja supruga predlaze da nekada izadzu i popiju po kaficu.E tada jasam stao da je ubedzujem da prihvati to i da ne vidim sto se ne bi potucala s njim a na moje iznenadzenje ona je reklla da ce da rzmisli jer se i njoj svidza taj momak.Tada je Natasa imala trideset godina i bila je sasvim dobra picka.Nije neka visoka 160cm je ali ima velike sise , isprcenu guzu a tanak struk pa je dosta atraktivna i privlaci paznju.posle nekoliko dana rekla mi je da joj se taj momak zvacuga Goran javijo i da su se dogovorili da se veceras nadzu i popiju kaficu.
Neznam zasto ali kurac je poceo da mi pulsira istog trena
I tako je i bilo.Te veceri ona se spremila ,obrijala picku,obukla seksi ves i izasla a ja sam ostao kuci i cekao da dodze i da mi kaze kako je sve proslo.
Nakon nekih 2 sata ona je stigla i jos kad je usla sa vratima znao sam da se pojebala.Kurac mi je pulsirao u gacama i nestrplivo sam je upitao sta se desilo,a ona se nasmesila i rekla mi je sve.
E tada nisam mogao da izdrzim vise.Ustao sam izvadio kurac i rekao joj da mi ga pusi.A ona je to odmah prihvatila klekla ispred mene i strpala ga u usta.Pocela je da ga uvlaci unutra a ja sam uzivao.Pitao sam je dali je i Goranu popusila a ona je izvukla kurac iz usta i rekla izazovno daaaaaaa i opet ga strpala i pohlepno dudlala.Kad je rekla to ja nisam mogao da izdrzim i samo sto je pocela da ga uvlaci svrsio sam joj u ustima.Etada sam se malo smirio i seo a ona pored men na kaucu i pitao sam je da mi kaze sta se sve desilo.
Pocela je da mi prica kako je goran dosao s autom na dogovorenog mesta.Ona je usla u auto i on je krenuo.Na pitanje gde bi htela da odu ona je rekla bilo gde samo da nije guzva jer je ovo malo mesto i da bi je neko mogao videti.Goran kao da je bas to cekao i krenuo je prema parku gde su se uvek parkirali parovi koji su isli na jebenje.Odmah kad je stao bez ijedne reci poceo je da je zvali i da joj mesi sise a ni moja natasa nije ostala samo tako vec je i ona pocela da trlja njegov nabrekli kurac koji je hteo da probusi farmerice.
Goran joj skinuo kosulju i ona je ostala u brusu i minicu ali za kratko jer joj je on podigao minic na gore i strgao tangice.Onda je ona njemu otkopcala njegove farmerice sagla se strpala je njegov kurac u usta i pocela da ga pusi.Goran je uzivao i poceo je da stenje i da joj drzi glavu trudeci se da uvuce celi kurac u njeno grlo.Nakon 5 minuta pusenja nije mogao vise da izdrzi i svrsio joj je u usta.Ali moja Natasa nije stala da ga pusi vec je nastavila sve dok nije postao ponovo tvrd kako kamen.Onda je Natasa opkoracila gorana i sama se natakla na njegov kako je rekla ne mnogo dugacak ali poprilicno debeli kurac.Pocela je da mesa i da ga obradzuje kako samo ona zna a zna verujte veoma dobro i pocela je da stenje i da urlice jer je bila gotova da svrsi.Nakon sto je svrsila Goran ju je prebacio na suvozacevo sediste zadigo joj noge i uvalio joj ga do jaja.Natasa je uzivala i osecala njegova jaja kako je udaraju po anusu.To ju je jako napalilo i ona je opet pocela da stenje a njegov kurac je radio sve brze i brze i nabijao se sve jace.posle nekih 15 minuta goran je poceo da je puni a i ona je opet svrsila.Nakon toga su se obukli i ostali su u kola jos neko vreme.Pricali su i mazili se i dogovorili su se da se opet vide ali sledeci put negde na krevetu da se izjebu kako treba.
Dok mi je moja zenica pricala ovo onako u detaljima opet sam se napalio a i ona je bila dosta napaljena jer kad sam joj zavukao ruku u gacice njena picka je bila poprilicno mokra sto od njenih sokova a sto od Goranove sperme koja se jos cedila.Izvukla je moj kurac i sela na njega .Bez ikakvih problema je skliznu unutra i ona je pocela da mesa i da uzdase.te veceri smo se jebavali do zore i punio sam je jos tri puta
To je bilo prvo jebanje moje zene s drugim kurcem a zatim je sledilo jos nekoliko sa razlicitim muskarcima ali otome drugi put
Znam da mi pravopis nije kako treba ali ja sam kao sto sam rekao iz Makedonije pa zato ne zamerajte
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.13
mob
Nokia N95 8gb
MOJA SUPRUGA 2



Kao sto sam rekao moja zenica i Goran su se dogovorili da se opet nadzu ,ali ovog puta da to bude na krevetu da bi se mogli posteno izjebati.
I posle nekoliko dana Goran joj se javio i kazao joj da njegov drug Jovan koga je i ona poznavala te veceri ide na neku zurku i da mu je ustupio stan pa ako je Natasa slobodna te veceri mogli bi da odu tamo.Razume se moja Natasa je odmah to prihvatila.
Ona se picnula i otisla te veceri a ja sam ostao kod kuce cekajuci da se vrati i da mi kaze sta je bilo.
Poslem nekih 4 sata zacuo sam kako se vrata otvaraju i kako je usla.Kad se pojavila na vratima videlo se da je bas dobro izjebana i istostena.Rekla mi je da ide prvo da se istusira i da se osvezi pa da ce mi reci sta je dozivela te veceri i da je bilo neverovatno a da cu i ja dobiti iznenadzenje.Mislio sam da ce mi puci kurac dok sam cekao da vidim sta se desilo i koje je iznenadzenje.
Izasla je iz kupatila samo sa peskirom oko nje i legla je pored mene.Uhvatila me je za kurac i odmah ga izvadila na slobodu.Pocela je da ga drka i ljubi i onako eroticna pogledala me je u oci i rekla mi je e sad hocu da me i ti za prvi put jebes u dupe.Nocas su mi dobro razradili i tu rupicu.Okrenula se ledzima i isprcila guzu a ja sam bio iznenadzen jer sam znao da do tada ona nikad nije htela da se jebe u supak i nikad mi nije dala da je jebem tamo.Nisam znao kako se slozila da primi kurac tamo ali sam znao da cu kasnije cuti i to pa sa namestio kurac na njen supak i gurnuo.Iznenadzujuce lako je moj kurac kliznuo u njen anus i poceo sam da je jebem divljacki.Vristala je ona ali se vidilo da je uzivala i vikala je .ajdeeeeee
jebiiiiiiii
razvali mi supak
joooooooooooj
volim ga unutra
Kad sam pogledao na njen supak svatio sam i zasto je tako lako kurac kliznu u njoj.
Iz supka oko mog kurca vidilo se da je izlazila sperma.To me je jako napalilo jer sam znao da joj supak dobro izjeban i napunjen.Odmah sam poceo da se zabijam do kraja i da svrsavam i ja u njen supak a i ona je svrsavala i grcila se.
Kad smo se umirili i polegli trazio sam da mi kaze sve redom
I evo kako je ona meni sve to ispricala.
Stigla sam u stan na adresu koju mi je dao Goran.Usla unutra a tamo je goran vec spremio neke gricke i bocu crnog vina.Seli smo na krevet malo smo se ljubili i mazili a i pili vino.Poslem nekoliko casa vina vec sam osetila da mi se muti po malo u glavi i prekinula sam s picem.Pocela sam da mazim zesce Gorana i skinula mu pantalone a i on je svukao svu odecu sa mene.Kad smo ostali goli klekla sam na kolena ispred kreveta na koji je goran sedeo i pocela sam da mu ga pusim.Tada je goran ustao i rekao da ga izvinim na minut i otisao u drugu sobu.Vratio se za kratko i opet mi je stavio kurac u usta ali samo nakon nekoliko minuta sam svatila da vise nismo sami i kad sam podigla glavu videla sam Jovana go golcat kako stoji pored nas i lagano drka kurac.Iznenadila sam se i odmah se trgla pokrivajuci se rukama.Ujednom trenutku sam htela da se obucem i da odem ali oni su me ubedzivali da ce biti super i sto ne bi probala sa dvojcom kad smo vec tu svi goli i napaljeni.Pogledala sam Jovana koji je bio bas simpatican decko i slozila sam se.A sto ne bih probala pomislila sam.Pruzila sam ruku i pocela da mazim jovanov nabrekli kurac a goran mi je strpao svoju kurcinu u usta.Neko vreme sam tako naizmenicno pusila njihove tvrde kurcine a zatim je jovan sisao polako do moje mace i poceo je da mi ja lubi i lize dok sam ja pusila Goranov kurac.Tako sam prvi put i svrsila grceci se na jovanovom jeziku i guseci se Goranovim kurcem.Ustala sam i sela na goranovom kurcu koji je lako kliznu u mene jersam bila jako vlazna.Goran je legao i ja sam pocela da mesam na njegovom tvrdom kurcu.Uzivala sam mnogo i bila sam u transu
U tom trenutku sam osetila Jovanov kurac kako mi se doblizio do mog anusa i odmah sam se trznula ali me je Goran zagrlio cvrsto i rekao mi je da se nepomeram i da se opustim i uzivam.Neznam zasto ali sama pomisao da cu primiti dva kurca i da cu biti izjebana i u supak jako me je uzbudila.Podigla sam guzu vise da bih se namestila bolje i zamolila Jovana da bude nezan jer mi je to prvi put da primam kurac u dupe.Jovan je prvo polako stavio prstom neku kremicu na moj supak i kliznuo je prstom unutra a onda namazao i svoj kurac i prislonio mi ga je do uskog otvora.Kad je gurnuo polako i usao u mene mislila sam da mi je supak pukao .Osetila sam jaku bol
JOOOOOOOOOOJ
Jovane nemoj stani boli me pocela sam da urlicem i da stenjem ali kao da on nije cuo to vec je i dalje nastavio da mi ga nabija sve dok nisam osetila i njegova muda kako su se prilepila na meni.Tad je stao i rekao mi je da se nepomeram da bi mi se supak privikao na njegov kurac.Goran je poceo odzdo da mi ga polakao navlaci kako je on to radio i ljubio me tako je bol pocela da se gubi a uzbudzenje da raste.Tada je i kurac u mom supku poceo da se krece napred nazat i ja sam osetila nesto novo i jako uzbudlivo.Vristala sam u transu i svrsavala kao luda a dva kurca su me punili celom.Jovan je prvi svrsio u moju guzu a Goran se izvuka od ispod mene i postavio se iza mene.Ajde reka je da sad i ja probam to tvoje dupence.Dok mi ga je on poceo nabijati u dupe jovan je stao ispred mene i stavio mi ga u usta.Osecala sam kao da sam na raznu nataknuta kada se Jovanov kurac opet digao.Tada je iGoran poceo da svrsava u moju guzu.Osecala sam da mi je puna sa spermom i da micuri kroz butine iako je Goranov kurac jos bio u meni.
NASTAVI CE SE
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 164 165 167 168 ... 398
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 18:54:56
nazadnapred
Prebaci se na:  
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.312 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.