Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 02:46:24
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 8 gostiju pregledaju ovu temu.

>> Pitate se gde su nestale galerije devojaka? Kliknite ovde! <<

Vazno: Molimo vodite racuna o ponasanju na ovom delu foruma i procitajte nova pravila sex foruma!

Idi dole
Stranice:
1 ... 156 157 159 160 ... 398
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Erotske price  (Pročitano 26576860 puta)
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
mob
Nokia N95 8gb
Velika Greska(Novo Razbijanje)


Pozdrav. Odlučio sam da nastavim da pišem. Zovem se Dušan, i već ste sigurno čitali neke moje priče poznatije po nazivima razbijanje, sa mojim mukama o mojoj kevi Žani. Pa ja nastavljam.
Prošlog leta smo morali da idemo na selo da bi pomagali Žaninim roditeljima, tj mojim baki i dedi oko sena. Naravno da Žana nije radila, njena osoba joj to ne dozvoljava, zamislite gospođu sa onako nalakiranim noktima da sadeva seno…ona je samo pravila jelo. Završili smo posao i moja ujna Marija je predložila da izađemo svi zajedno. Rekla je:
„Večeras izlazimo“ to je rekla kao uzbuđena.
Verovatno jel nije baš često izlazila sa mojom kevom, u stvari moja keva je baš i ne voli preterano iz meni nepoznatog razloga.
I krenulo je spremanje. Ujna je obukla neku suknjicu i štikle, ništa posebno preterano, mada je izgledala meni izazovna. A Keva. Crne sandalice sa velikom štiklom, crnu suknju uz telo. Gore se odlučila na crnu majicu sa dubokim dekolteom, gde su joj naravno sise došle do izražaja. I izašli smo svi zajedno. Mislio sam zašto se tako obukla pa ovo je obično selo. Meni je bilo pravo dosadno jel su oni svi nešto pričali između sebe. Bili smo u nekim kafićima, malo cugali, a onda smo otišli u neku baš kafanu. Bila je to neka kafana u podrumu, prava rupa. Narodnjaci su se tu puštali nemilosrdno. I tu se pilo pa su se svi opustili i počeli i da igraju uz takvu muziku.
Čim je keva počela da igra iza nje je došao neki tip, video sam neki seljak, baš. Bio je krupan, visok, širokih ramena, baš krupan tip. Počeo je i on kao da igra pokraj nje, a s vremenom na vreme da je dodiruje ručerdama svojim prljavim. Onda keva poče svoju igru. Par puta ga je pogledala pravo u oči i nasmešila mu se. Tip je zevao u nju i merio je kao lud.
Posle par pesama keva je izašla van. Rekla mi je:
„Sine, idem malo van da uhvatim zraka, zagušljivo mi je“.
„OK kevo“, odgovorio sam joj.
Čim je izašla i onaj tip je krenuo van. Ja sam nešto naslutio i krenuo sam i ja van. Izlazim van. Vidim tip nešto pokušava da joj kaže ali ona ga je drsko ignorisala. Okrenula se i krenula prema kolima u mrak. Idući tako uvijala se kukovima, jel je naravno znala da će tipa to da izludi. Tip je polako išao za njom. A i ja sam ih oboje pratio polako iz mraka.
Keva dolazi do kola i otvara vrata te kao nešto traži po sedalu. Radivši to naguzila se na vratima, tako da sam i ja video kako su joj bljesnule noge punim sjajem, a guza skoro izvirela ispod suknje. Tip je prišao od pozada i počeo da je mazi po butinama ne progovarajući ni reč. Ona nastavi da se igra i poče da mu meša guzom. Ovaj se ohrabrio pa je počeo sve više da joj zavlači ruke ispod suknje. Videlo se da je njegova gruba ruka već bila ispod njene tange. Dodirivao joj je ribicu i to ne nežno. Ova nastavi sa svojom igrom te poče da mu se sama trlja o ruku i da uzdiše.
Onda se ona okrenu i sede u autu ali sa nogama vani. Strgla mu je farmerke. Imao je pozamašan kurac. Žana poče luđački da mu puši. Nakod dobrog pušenja je prešla na jaja. Kada ga je dobro obradila, napravi se luda i ispali ga. Odgurnu ga i krenu nazad u kafanu podmuklo smejući mu se. To je ovog baju raspizdilo i još je bio pijan, kao i moja keva.
Uhvatio ju je i spustio nazad te uhvatio za kosu i nabio joj kurac u usta. Nije joj bilo svedno, čak se i otimala, ali tip je bio jači. Držao ju je za kosu i počeo da joj nabija glavu na kurac. Gurao joj je do krajnika a ona je grcala, videlo se.
Odjednom tip joj izvadi kurac iz usta a ona se podboči na ruke izdišući. Ali nije stajao, bio je čak i besan. Uhvatio je za ruku i povukao do haube. Digao ju je na haubu auta. Zadigao joj je suknju, digao noge na ramena i pocepao tange. Ja tada primetim još neku dvojicu preko puta mene kako posmatraju sve ovo.
Tip joj jednom rukom izvadi sise iz brusa i poče da ih mazi dok je celo vreme drugom rukom masirao njenu pičku. Ona već počinje da uzdiše glasno. Onda tip namesti kurac na ulaz njene pizde i nabi je naglo, na šta ova zapomaga:
„Aaaaaaaaaa“.
Sve jače i jače ju je nabijao i punio svojim komadom.
Onda ju je okrenuo i sada naguzio preko haube, ne davši joj ni minute predaha. Sada je nabi u dupe. Prvo je počeo polako a onda sve brže i jače da je tuca u guzu. Zastenjala je glasno. Tucao ju je neverovatnom žestinom. Onda primećujem još par tipova prilaze onoj dvojici da posmatraju. Mislio sam, pa celo selo će znati šta mi je mamica radila, i da se tuca sa nekim seljakom. Ovaj tip onda poče da je čupa za kosu i šamara onom svojom ručerdom po guzi. Čak je i svoje grube prste gurao u njena usta.
Onda je tip pnovo okrenu i zabi joj kurac u usta. Punio ju je spermom, keva je primala u usta dok joj opušteni kurac ne ispade iz usta. Tada keva pade i ispljunu sve ono iz usta daveći se i kašljući. Nisam tada skontao je li povratila. Tip je samo ladno obukao hlače i krenuo nazad u kafanu, teturajući levo desno.
Keva je klečala na zemlji razvaljena kao najveća droljetina, od nekog seljaka. Sperme joj je bilo po grudima kako se saljevala iz usta. Ustala je i obrisala se maramicama obukla sredila i legla u kola da se malo sredi. Pogledao sam na sat, tip ju je derao tek pola sata.
Onda dolazi ujna.
„Pa gde si ti bre, svuda te tražim, nema te pola sata“.
Keva se brzo isčupala:
„Uhvatilo me malo od cuge, pa sam došla do kola da malo dremnem“.
Uf da su samo znali šta je bilo.
Tako je sledećeg dana moja mama spavala dugo do posle podne. Niko nije znao za ovo osim mene i onih par seljaka, šta će biti ko zna posle. Pred veče smo se vratili kući sa sela.
Nakon par dana smo morali na neki sastanak u Bosnu. Keva se naravno veoma brzo oporavila. Vraćali smo se sa sastanka, autom preko Hrvatske. U autu smo bili sami ja i moja keva. Ja sam pokušavao da se suzdržim ali pogled mi je išao na nju. Kako ne bi imala je na sebi neku ljetnu haljinicu tigraste boje do malo iznad kolena, ali tako lepo pripijenu uz njne one ekstra nogice. Gore je imala belu košulju, a ispod nje se nazirao crni čipkasti brus. Naravno nekoliko prvih dugmića je bilo otkopčano tako da su joj sisetine bile fino vani. Na nogama je imala one drvene papuče – štiklice sa veona velikom petom. Celo vreme sam se pitao kako može sa onim da pritišće dole gas i kočnicu. Ali me nije bilo briga imao sam fin pogled, ne znam da li je primećivala da je merim. Pojačala je muziku do kraja i nagazila na gas kao luda.
I u jednom momentu iza jedne krivine izlazi policajac. Imao je hrvatsku uniformu i zaustavio nas.
Keva otvara prozor.
„Poštovanje gospođo, molim vašu vozačku i prometnu“ rekao je tip ozbiljno.
Pošto mu je dala sve to gledao je i rekao:
„Gospođo Kolarov, prebrzo ste vozili i sekli krivinu, glasno puštali muziku i niste smeli da vozite sa tim štiklicama“.
„Ozbiljan prekršaj“ dodavao je drugi koji je dolazio iz nepoznatog pravca.
„Molim vas da izađete iz vozila“ rekao je prvi koji nije bio preterano star.
U stvari obojica su imali ne više od 30 godina. Bili su smrknuti strašno.
Keva je izašla a ovaj jedan seo pored mene i čitao podatke sa dokumenata.
„Ko vam je u kolima Žana“ pitao ju je onaj.
„Sin“ odgovorila je uplašeno.
„Zašto ste brzo vozili i u tim štiklama“ pitao ju je, a ja sam na retrovizoru vidio kako je murijak meri, i mislim da nije imao ništa protiv njenih štiklica.
„Pa…“ počela je da odgovara ali je ovaj prekide:
„Okrenite se prema kolima stavite ruke na krov, moram da vas pretražim“.
To mi bi sumnjivo pa sam posmatrao na retrovizoru. Murijak ju je tako lepo prelazio od listova noge preko butina, kao nešto je tražio. Zadržao se na njenoj guzi na kojoj su se preko haljinice ocrtavale tange. Onda je nastavljao preko struka pa se ponovo zadržao na sisama. Tip se okrenuo gledao ima li koga okolo. Kada je video da nema izvadio je pendrek i krenuo njime da joj zadiže suknjicu sa unutarnje strane.
Onda reče:
„Gospođa mora sa mnom do kola“
„U redu“ rekao je drugi i zašao iz naših kola.
Nakon par trenutaka ja na retrovizoru takođe koji sam sada malo namestio vidim kako u kolima iza nas, onaj tip sedi sa rukama na naslonjaču a kevina glava se spuštala i dizala. Bilo je vidno da mu je pušila karu.
Zatim su se vrata otvorila i on izađe.Prišao je i rekao:
„Kolega sveži malog, moramo do kabine da proverimo detaljno podatke i napišemo kaznu“.
Kurac detaljno podatke mislio sam u sebi, detaljno ćete mi kevu da pocepate mamu vam jebem ustašku. Biću iskren, sve sam to mislio u sebi.
Ovaj drugi me svezao lisicama i otišao.
„Pa dušane, mamica ti je dobar reli vozač, da vidimo kako širi noge“ i smejao se podmuklo.
Otišli su zajedno u pravcu kabine. Čim su ušli, ja izvučem ruku iz lisice, pošto su mi vezali samo jednu. Pošto sam trenirao rukomet i to uspešno dok nisam polomio zglob na ruci. Oda tada mogu da izvučem ruku iz najmanje rupe, kao naprimer lisica.
Krenuo sam prema kabini. Prišao sam iza kabine gde nije bilo mogućnosti da me primeti iko, a i tu sam imao pun pogled na dešavanja unutra. Provirio sam. Keva je stajala na sred prostorije. Ovaj jedan je sedeo iza nje na stolu a ovaj kao glavni je kružio oko nje. Prišao joj je od traga i prelazio joj pendrekom po nogama malo joj zadižući minić. Da bi zatim joj rukom prelazio preko guza.
„Kolega miriši na jeftinu kučku“ rekao je onome drugom.
Smejali su se onda obojica, dok je keva ozbiljnog lica stajala. Onda je stao ispred nje i počeo da joj prelazi prvo preko sisa, pa sve do mesenja preko košulje.
„Od kuda ti toliko zlato, imaš ga više nego kila“. Gledao je ono fino prstenje naredano na njenim prstima jedno do drugog i lančiće oko vrata, nastavio je:
„Jeli to sve zarađeno od ševe“.
Ponovo su se smejali.
„Vidi se na tebi da si droljetina“ nastavljao je.
Keva je samo ćutala.
„Ne želiš da pričaš znači, pa nateraćemo te onda“ rekao je i gurnuo je na sto.
Keva se naguzila na sto rukama se podbočivši na sto. Ovaj joj sa leđa zavuče ruku ispod suknjice i poče da mazi picu preko tangica. Keva je lagano mumlala.
„Izgleda da će pričati, reče drugi“.
„Al si vlažna stara, jeli tebe muž jebe ikako“.
„Možda nema s čim dodavao se drugi“ i onda su se opet smejali.
„Mogla bi malo da vidiš kako hrvati jebu, kada te već niko nema tamo da jebe“ rekao je ovaj, ne znajući šta je keva sve preživela.
„Mogla bi malo da mi popušiš Žana“ rekao je i okrenuo je.
„Mmmm molim“ zamucala je keva, kao praveći se neka dama.
„Ooooo evo progovorila je“ ubacivao se onaj drugi.
„Ma šta moliš kučko srpska, nego uhvati se mog šlica dok nisam popizdio“ ovaj je poludeo.
Nastavljao je skroz raskaišen pun sebe:
„Hoću da mi ga dudlaš za ovu kaznu koju trebaš platiti, hoću da te karam kurvo za te pare“.
Keva se hvatila posla.
„Toooo kurvice“ rekao je dok mu je otkopčavala kaiš.
„Bože razvaliće mi kevu mamu im jebem ustašku, opet“, mislio sam u sebi.
I stvarno dugačka i debela kita je ispala iz njegovih gaća, rumena i išarana venama, i to pred nosom moje keve. Ona otvori usta i poče ga sisati. Ali pre nego ga je uspela staviti u svoja moćna usta ovaj je uhvati grubo za kosu, te joj povi glavu unazad držeći je tako.
„Polako kučko, polako“.
„Vidiš kurac pa bi odmah u usta, vidi se da si prava srpska drolja“
„E ne može tako droljo“
Naređivao joj je a zatim je pljunuo po sred lica. Keva se nije otimala, nije mogla, pustila je da joj pljuvačka klizi niz lice i bradu.
Onda joj prinese pendrek ustima i poče vrhom da kruži po krajevima njenih usana nekoliko trenutaka a onda joj njime otvorio usta i nabio joj pendrek u grlo.
„Hajde da vidim kako ga dudlaš kurvo“.
Rekavši to počeo je jednom rukom da joj nabija pendrek u grlo a drugom rukom je držeći za kosu nabijao njena usta na pendrek. Ubrzavao je ritam. Ona je malo grcala i mumlala.
„Dobra si dobra“ govorio je.
Onda izvadi pendrek i baci na sto. Ali dalje nije puštao kosu moje keve. Drugom rukom joj opali šamarčinu.
„Zevaj kurvo“ zapovedio je.
Ona zinu a on se svom snagom nabi u njena usta. Svom snagom je baijao njenu glavu na svoj kurac koji je ona jedva obuhvatala ustima. Bukvalno ju je jebao u usta. Ona se bukvalno davila, grkljala, i gušila se. Ali nije joj dao daha. Još ječe ju je nabijao i govorio:
„Kurvo, voliš to, a, voliš“.
I pustio ju je. Ona pade na zemlju kašljući i daveći se.
Onda ovaj svuče hlače i sede na neki ležaj, a onaj drugi uradi isto.
„Ustaj droljo, nije ti ovo Srbija“ galamio je.
Kako me samo to nanerviralo, mislio sam ući tamo zgrabiti pištolj sa onih hlača na podu i pobidi ustaše mamu im jebem
„Pleši malo striptiz“ naređivali su dalje.
Nemavši kud keva poče da pleše onde pred njima i da polako skida odeću. Polako se njihala te otkopčala košulju i skinula je, a zatim i minić. Ostala je samo u grudnjaku, tangicama i onim visokom papučama-štiklama. Ona dvojica su drklai kurčeve.
Onda kleknu. Uze kurac od onog drugog i poče lagano da ga drka. Gledala ga je u oči kao prva kučka je bila. Tako gledajući ga u oči lagano mu je prilazila ustima kurcu. Kada je stavila svoje divne, moćne i napućene usne na nabrekli kurac onog balavca ustaše, počela je tako željno da ga guta. U nekom momentu joj je celi bio u grlu. Videlo se da zna šta radi. Onda bi prešla malo na onaj drugi i tako naizmenično.
Onda ovaj mali poče da priča:
„Kako ga samo pušiš, bog zna koliko si ih poušila do sada“.
Onda u jednom momentu ovaj prvi ustade i ode iza nje. Uhvati je za kukove, a ona malo raširi noge. Sama mu je uzela kurac jednom rukom i namestila na ulaz u svoju pičku. Malac divljački poče da je tuca. Čuo sam kako stenje čak i napolju. Nastavljala je da puši onom prvom. Ovaj mali je bio pri kraju.
Ali onaj prvi naredi da joj svrši u usta. Mali je svršavao prilično puno i par kapi je palo na njeno lice ali je morala sve da pokupi i stavi u usta. Krenula je da ispljune to, ali je onaj zabranio i naredio da proguta. Bukvalno su se obojica iživlajvali.
Onda se ovaj malo odmarao i nadrkavao kurac da može da nastavi. A za to vreme je ovaj sa velikim komadom već ležao na njoj i divljački joj zabdao kurac u pizdu. Žana je glasno stenjala, a ovaj je nešto mrmljao. Ja sam vani pucao od besa. Žana je sada vrištala. Jedva je dolazila do daha. Onda je ona drugi došao sebi sa ponovo nabreklim kurcem. Ovaj prvi ustade ostaveći moju kevu onako raširenu i zadihanu znojnu. Za čudo još je imala tangice na sebi, ali ne zadugo. Čim je ovaj mali prišao strgao ih je sa nje i pocepao.
„Ovo ti neće trebati kurvo srpska“ već je bio napaljen i pun sebe.
Ušao joj je među noge, u nju, a ona ga je obuhvatila nogama, na kojima su još bile one papuče-štikle oko struka. Počeo je divljački da je tuca. Onaj prvi sa velikim kurcom je stavio svoju gromadu ponovo u njena usta. Ovaj što je karao nije bio neki jebač, videlo se da je neiskusan. Ali bez obzira ju je punio i filovo ne obazirući se na njene molbe da stane. Malo je ipak stao, ne znam zašto. Okrenuli su je pseći položaj. Onaj joj gurnu prst u guzu. Cvilela je i molila:
„Nemojte više, dosta je“
Ali džaba:
„Začepi kurvetino srpska, odradićeš sve i euro kazne“.
Odmah joj ovaj stavi debeli kurac u dupe. Onaj drugi je legao na leđa i drkao kurac. Žana onda zajaha njega. Već tada je bila gola voda, sva mokra od znoja. Mali je svom žestinom karao. Vrisak se sigurno čuo dole na cesti, ali na autoputu niko nije stajao. Tako su je kresali u sendviču, ovaj u pizdu, drugi u šupak, jedno 10 minuta. Onda su se promenili pa još tako. Na kevi se videla iscrpljenost i bol na licu. Moli je:
„Molim vas dosta jeeeeeee“.
Ali više joj nisu čak ni govorili da šuti. Već su svakom njenom molbom tucali je sve jače i jače.
Onaj sa debelim kurcem joj se istresao po sisama i klonuo. Mislio sam dobro je ali mali nije završio, već naredi.
„Naguzi se preko stola“.
Poslušala je. Mali je sada lagano ušao u njenu guzu. To joj se naravno nije svidelo. Krenuo je naglo napred. Nije se ni pomerila a njegov celi kurac je bio u njenom dupetu. Ona je zapomagala:
„Aaaaaaaaaaaaa“.
Mali se trzao, punio joj je guzu. I Izvadio ga je mlitavog. Sperma se cedila iniz njene noge iz guze.
„Kako se samo dereš kurvetino srpska, pizda ti materina kurvanjska“ mali je bio pun sebe.
Onaj drugi je naredio:
„Aj izlazi sada napolje droljo“.
Keva nije verovala, baš su je tretirali kao kurvu, pa je pitala:
„Mogu li da operem zube i da obrišem guzu“.
„Ma ne može, slobodna si, oblači se i izlazi, nazad za Srbiju“ naređivao je onaj prvi.
„Pa kako ću pred sina ovako znojava sa suknjom koja će biti ulepljena i spermom koja mi se sliva niz noge“ ponovo je pitala Žana.
Oni su se samo smejali i onda je rekao onaj prvi:
„Pa neka te vidi takvu, raščupanu, neka zna šta smo ti radili“
„I neka zna kakva mu je mamica drolja i kurvetina“.
Smejali su se a mali je dodavao dok je izlazila:
„Neka te mali popravi“.
Keva je izlazeći brisala rukama spermu sa sebe, a kroz košulju joj jse ocrtavao znoj na leđima.
Ja sam otrčao do kola i uvukao ruku u lisicu.
Onaj mlađi je pratio kevu i došavši do kola uozbiljio se.
„Evo, sve je u redu, vraćam ti mamu“ smeškajući se potajno.
Keva je video sam još jednom brisala spermu sa nogu pre nego je ušla u auto i poravljala frizuru.
„Jebem ja tebi mamu ustašku“ mislio sam u sebi.
Keva je sela, a ja sam se pravio da ništa ne znam.
„Je li sve u redu“ pitao sam zabrinuto.
Više nije mogla ni da priča:
„A ha“ samo je prozborila.
I krenuli smo u stvari nastavili kući. Meni je kurac bio maksimalno dignut i ne znam je li to primetila.
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
mob
Nokia N95 8gb
Zar u ovim godinama!



Miris dunja,ostavljenih na ormaru,miris ljepote koja kruzi tom praznom sobom.Miris zene,ostavljene,zene koja treba sve a nema skoro nista,jer ljubavna sirotinja sesir i njoj ispred ruke polako,izmice.
Ja sam isto neka vila bez sjaja i stapica carobnog ja sam dio necega sto mozda i nije ljepota za san svakoga,moja dusa,prognana od rijeci gospodara neba ali ja sam to sto jesam i nek moj greh bude nekom pouka a nekom strast kojom zeli nekog ili samog sebe da zadovolji.
Moje ime je Marijana,zena blizu 50-et,izgledam jos uvijek za milion zelja kojom mladi zatvorenih ociju uzitak traze.
Svjesna svojih oblina,godine nose svoje ali ja jos uvijek trajem i drzim se dosta dobro,volim sve sto krvna zrnca u ludilo bicem tjeraju.Volim da vristim dok kao ponosna sjedim na vrhu njegova ponosa i uzivam dok mi strast svojom igrom gasi.Ja volim sve kazem jer kao kaznjena sam bila.Ono igra seksa na 5 minuta okrenuta guza i hrkanje za dve minute ili daj da svrsim da zespem,tako je bilo godinama.Nisam osjetila nikada nesto ludo,nesto sto na sud giljotine kroz nju ulazi i para do srca dok tjelo strepi.
Dok me ima skoro pa sat u meni marsira u nekoliko poza do ludila vristim duboko nabijena na njega,koliko sam samo o tom mastala.Sretna rastavljena,cesto sam gledala nocu u prozor susjeda kroz koji je svjetlost dopirala do mene kao da me mamila.Gledala sam tog mladica koji je stvarao nemir u meni,gledala sam ga uvijek paleci na hiljade svijeca u svome uzavrelom tjelu dok sam se njezno milovala,zeleci njega.Cesto bi mi koka u nekoliko sekundi vlazila,prstom sam u nju prodirala duboko do osjecaja ljepote,tonula u njeznost zeleci da me ljubi i polize sok koji njemu izlazi iz nje koja je bila svjeze okupana i mirisala na vanilin sampon.Imam sina jedinca njegovih godina,pa me pomalo i stid bilo da nesto primjeti ali zeljela sam tog mladica zeljela da u meni dozivi sve lijepo,da me jebe dugo i nekoliko puta za redom da svrsim i da se popnem ponovo na njega da ga jasem do besvjesti,tako sam prstima samu sebe zadovoljavala nekada i zaboravljajuci,stenjala sam u zanosu samu sebe zadovoljavajuci.
Da,sjecam se dobro kad je bilo najopasnije.Bila je Subota prije 7-a godina,jos sam izgledala za bingo.
Sitni sati oko 1 ili malo vise,probudila sam se sva znojna iz sna u kojem sam imala seks u vise poza,sa dodatnim uzitkom ljubavi i milovanja,radio mi je sve bas onako kako sam zeljela.Probudjena kao ranjena Lavica,opasna,krenula sam prema prozoru kao Lavica u lov,trebalo mi je mlade krvi i misica,trebalo mi je bar 18 cm,da smirim strasti hormona koji su kidali kozu na meni.Pogledala sam kroz prozor,upaljeno svjetlo.Ugledala sam ga kako hoda po sobi,na iznenadjenje gol,sva sam drhtala.Sama spavacica je silazila sa mog tijela,pocela sam spontano da se milujem.
Dovodila sam samu sebe do provalije strasti,bila sam sva mokra dole,osjetila sam kako mi u glavi pulsira osjecaj je bio nedodirljiv,kao da sam pocela svrsavati.
Nastavila sam i dalje njezno prstom da prodirem u mokru koku,ali prst mi je bio malo,pa sam na toj reklaciji i ostala uskracena ponovo.Kao dunja sa ormara samo sam mirisala ali niko me nije nacimao.Sva uzbudjena,srce mi je jako lupalo,totalno sam bila iskljucena iz normalnog svjeta ili zivota,samo mi je trebalo nesto vise i duze od prsta.
Ljigava sluz ljepila se izmedju mojih tankih prstiju,noge su mi se tresle,bradavice su stajale uspravno,zeljne,zeljne da ih neko izljubi i konacno mi zabije da izludim na kurcu nosena minutama da gorim,zeljela sam kurac tada vise nego ikada prije,zeljela sam da ga ljubim i stavljam sama sebi u koku da jasem i da vristim na kurcu mladom.Zanesene u mislima valjda sam i nekoliko puta vrisnula na prozoru.
Svjetlo se kod susjeda ugasilo,pomislila sam da me nije cuo,malo sam se sklonila s prozora ali jos sam duboko disala.Mrak u sobi.Odjednom gles sam zacula.Mama sta se dogodilo.Gola stajala sam pred iznenajenim sinom.Pomalo izgubljena,nisam nista mogla da kazem.Stavio je ruke na lice i okrenu se.Izvini mama nisam znao da si gola.Jel sve u redu.Stajala sam i dalje nisam se pomicala.
Skupila sam malo hrabrosti i prisla mu s ledja jos uvijek jako uzbudjena.Koka mi je jos uvijek vlazila,nesto cudno se desavalo samnom kao nikada prije,pozeljela sam ga,rodjenog sina.Ludost kao istina,ali strast je komandovala mojim stanjem ne razuma.Sve je u redu rekla sam mu drhtavim glasom i stavila mu ruku na rame.
Okreni se rekla sam njezno polako,jos drhtavijim glasom.
Okrenuo se polako.Gledao me u oci nije smio spustiti pogled nize,bio je kulturan.Pogledaj me svu rekla sam tiho.
Pogledao me polako od ociju sve do dole,gledao me njezno,gledao me tako njezno da sam drhtala sva.
Dali zelis da me dodirnes upitala sam ga?
Sutio je,uzela sam njegovu toplu ruku i stavila oko svog vrata,pristao je na zagrljej.U nekoliko sekundi sva sam se zalijepila za njega.Poljubi me rekla sam mu.Gledao me u oci.Jel to zapovjed ili moram?I jedno i drugo rekla sam mu.
Poljubio me tako njezno tako toplo,usne su nam se stopile u vatri zanosa kao da smo to oduvjek zeljeli kao da se nije desilo spontano i slucajno.Ljubili smo se dugo.Sknuo je atlet majicu u bokserice.Imao je bas ono sto mi treba,sva sam tonula u rijec Incest,ili sta vec ili sta vec zanaci kad strast nadvlada pravila.
Legli smo na krevet,uzela sam glavnu ulogu u ovom filmu koji je bio zabranjen za gledanje koji je bio samo za nas dvoje.Ljubila sam ga po cijelom tjelu.Njezno sam uzela u ruku njegov ponos koji je drhtao ili kuckao u mojoj ruci.Nekoliko sam ga puta njezno navukla i stavila u svoja topla usta,uzdah je bio dug i malo jaceg tona.Osjetila sam njegovo zadovoljstvo.Dok sam ga sisala i ljubila mu svaki dio ponosa sisajuci ga uzivala sam i ja lagano ali vatra je tinjala za jacim plamenom.Zeljela sam da me polize svu da me jebe dugo,nisam marila za posljedice samo sam zeljela da obuzdam strast i da traje a sta ce biti poslije nisam ni pomisljala na to.
Kako me dodirnu jezikom,koka se rastapala,klizila je sluz iz nje,sve je jezikom vracao unutra i tako stalno,vrisnula sam nekoliko puta zadovoljna,sada cekala ono pravo.
Kad je usao u mene,bio je to dozivljaj za dulji opis ali samo cu reci ovo,toooooooooooo,jebiiiiiiiii me dugoooooooo.
Uzdigao se na ruke,a ja sam mjesala polako tako da slucajno ne ispadne iz razradjene koke,topila se i primala ga strasno,sve je izgledalo carobno,sva sam se tresla,dok me njezno zadovoljavao.
Promjenili smo nekoliko poza,ali kad sam sjela na njega tada je kroz mene i u meni prolazilo zadovoljstvo da zadovoljstvo je tekolo mojim venama,ubrzo sam svrslila glasno,nastavila da mjesam na njemu,mali je nastavio da jebe to me izludjivalo.Zamolio me za pozu odozada (S guza tako je rekao)Nasmijala sam se i okrenula,usao je polako u mene,stao cekajuci da ja nastavim,sto sam prihvatila,mjesla sm polako,osjetila sam da mu se blizi kraj.Samo ga izvadi,molim te,samo ga izvadi rekla sam.
Nastavio je da me jebe jos nekoliko minuta,cijelog ga je nabijao u mene,stiskala sam carsaf,stenjala i zapomagala,jednostavno me derao onako muski,uzivala sam i strahovala da me nenapuni.Ali on nije prestajao,jebavao je jos neko vreme onda je zastenjao jako,izvukao ga i ispricao moje guzove,uzivalai smo oboje.Okrenula sam se i stavila ga u usta onako mokrog osjetila sam miris svoje koke,nikada do tada nisam osjetila dubinu moje koke.Zadovoljna legla sam,sutili smo oboje i disali tesko.
Mama,hvala ti za ovo,bilo je predivno.Zelim ovo joj,zelimovo dugo,dugo.I ja sam isto pomislila.
Poslije 15-st minuta,poceo je da mi ljubi bradavice i njezno prstom dadira moj klitoris,zastenjala sam zeleci ga opet.Koka je pocela da vlazi.Ljubio me po cijelom tijelu,njezno je polizao sok koji je izlazio iz koke,koja ga je zeljela jos vise nego prije.Utonuli smo u skoro jutarnje svanuce.Svanjivalo je a ja sam sjedila mjesajuci na kurcu,prve suncane zrake obasjavale su moje grudi,uzivala sam stenjajuci dok sam se jebavala,Prodirao je u mene duboko.Bilo je neopisivo tada i neopisivo i sada poslije 7-a godina.Jos uvijek uzivamo,neznam sta je bilo u mojim mislima ali ostavrilo se ono sto nisam i sanjala da se moze dogoditi i nije mi ni zao,za to.Mozda zelja za mladim susjedom,mozda sudbina,mozda,neznam ali osjecam se lijepo i uzivam u tome.Dokle,neznam,ali samo jedno znam,vise na prozor neidem,osim sobu da izracim.
Vasa Marijana.
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
mob
Nokia N95 8gb
Serbie



Ja sam Monpelije, zivahni momcic kakvih u nasem gradu ima zaista mnogo.Takve su nam i devojcice.
Samo je jedna izuzetna devojka odnosno tek devojcurak.Njeno ime je Serbie.Lepa i stasita
plavusa je ustvari smerna i pametna cura.U nju sam tajno zaljubljen jer kao nje ne bese takve
nadaleko.Nju mozes videti vrlo cesto sa knjigom ili kako pevusi neku setnu pesmu.Nosi belu haljinu
sa lepim dekolteom koji istice njene mlade grudi.
Ja sam postao pravi vragolan i gradske devojcice me pogleduju.Prosao sam pored dve cure,
skinuo sam kapu da ih pozdravim,a one su prasnule u smeh i pobegle.Stale su na jednom
uglu,osvrnule se i pogledale me.Pogledase jedna drugu.Onda opet prasnuse u smeh i odose.
Znale su one ko sam.Proculo se vec da sam bio sa nekim devojkama i da su one uvek nasmejane
u mom drustvu.Da me one gledaju tako ceznjivo svojim krupnim devojackim ocima.
A do skoro sam bio povucen i stidljiv decko.Kao devojcica sam bio.Ali sam krisom gledao
zene,narocito u njihov dekolte.Jednom smo se mi decaci igrali na ulici.Antoan je doneo jednu
malu knjizicu.Kaze kako je kupio u ducanu u glavnoj ulici.Tamo su se mogle kupiti razne stvari.
Tu bi ljudi duvan kupovali.Imali su predivne lule koje su drzali u izlogu.U knjizici su bili crtezi golih
zena.Na nekim slikama su bili i muskarci koji su svoje kurceve stavljali damama medju noge.One
su imale razgoracene oci od pohote.Videlo se da uzivaju obostrano.Otisao sam kao kuci,a ustvari
na jedno skrovito mesto gde sam ga izdrkao.Te noci jedva da sam spavao.Resio sam da ubrzo odem tamo
i kupim tu knjizicu.Skupio sam hrabrost,otisao do glavne ulice i usao u ducan.Sve je islo po planu,nije
bilo nikog i ja sam se masio knjige.Ocekivao sam trgovca ali je odnekle usla trgovkinja.Nisam imao kud
morao sam ici napred.Platio sam knjigu,a od sramote nisam ni disao.Ova devojka je bila neka starija
devojcura.Crne kose i tena.Imala je jake i debele listove kakve sam ja voleo videti kod devojaka.Onda
je ona rekla:”Ne znam zasto muskarci kupuju ovakve knjige?Pa u svakom slucaju bi bolje bilo kupiti
jabuke i najesti se.”Ja sam onda plativsi izleteo kao metak iz ducana.He, stara i lukava devojcura.
Videla je da sam mlad.Znala je ona dobro kakav je u meni “potencijal”.Sto ja u to vreme nisam
znao.Oblizivala bi se ona da me je kojim slucajem dobila.Imala je tako oko 27. godina.Njene reci su bile
mamac.Htela je nekako da se upoznamo.Znala je da je knjiga erotska i da me to zanima,a Boga mi i nju.
Parila je ona oci isto kao i ja.Od stida sam pobegao.Eto sta znaci biti mlad momak.Meta si za zene.
Snaga mi je nadolazila i kad bih se uzbudio i digao mi se,nije bas lako omeksavao.
Ovo sam kasnije iskoristio kod nekoliko starijih zena.Jednu izdvajam,bila je mlada udovica.Trebalo je neki
posao da uradim za nju.Posle posla stalno me je gledala.Ponudila mi je vino,a ja sam odbio.Onda mi
je dala mleko.Legla je na otoman i pricala mi:kao vreme je promenljivo i ima bolove u ledjima,a njen sluga
nije tu pa ako bih ja mogao da je izmasiram.Brzo smo bili oboje goli.Znala je sta ovim dobija.Posle svih tih
devojaka sa ulice,promena mi je dobro dosla.Bio sam uzbudjen jer sam je vidjao ranije.Bila je veoma seksi zena.
Njen dekolte me nije ostavio ravnodusnim. Imala je oko 40. godina.Zene posle tridesete dobijaju neku posebnu
lepotu i snagu.Ona je jos sve to imala.Najvece grudi koje sam uspeo gole da vidim i stiskam.Prvi put sam
osetio pusenje.Ova udova je bila nekad malo slobodnija dama.Kurva ili konkubina nije bila.Njen muz je bio u
godinama.Zeleo je da mu zena bude lepa.Rano je umro pa je ona nasledila prilican imetak.Ljubili smo se
kao ludi.Ja sam joj ga nabijao,a ona je podigla noge i prekrstila na mojim ledjima.Ja sam bio u naletu,ona
je zabacila glavu,zmurila je i nekako iz dubine stenjala.Onda smo posle onoga oboje zaspali.Prosla je
oluja i sunce je zablistalo.Bilo je vidnije u sobi.Ona je ustala i prisla jednoj komodi, htela je obuti papucice.
Njena guza je bila fantasticna.Najlepsa koju sam ikad video.Kao na onim slikama.Zacas mi se digao.
Prisao sam joj i uzeo je odpozadi.Ona se lako predala,grizla je usnicu i zmirila.Ja sam je onda dohvatio za
podobre sise odozdo i mesio sam ih.Rukama se oslonila na lepa kolena,a ja sam je uzimao i uzivao.
Povalio sam dosta vrsnjakinja ali jedna nekako odvaja.Mladja je od mene.Elen se zove i cerka je neke Morgan.
Majka joj je bila kuvarica,pralja pa i svalja.Nije muza imala.Ustvari ostavio je jos dok je Elen bila sasvim mala.
Elen je bila stasita devojka.Ne bas po visini kao sto u telu.Grudi joj nisu bile bas velike ali izuzetno seksi
oblikovane.Nije bas bila izrazita lepotica.Neki momci su govorili da ih uopste takva ne interesuje.Ali znam
da bi je nasamo povalili i opalili iz prve.Gradske devojke su bile lepse,tela vitkog i tananijeg.Elen je mene
palila.Bila je seksepilna,uzana struka i jakih guzova.Serbie i Elen su devojke o kojima najvise mislim.
Jedva cekam nekud da izadjem pa da vidim Elen.Uvek je u drustvu drugarica.Njena skromna odeca uvek
izdvaja njeno dobro telo.Toga dana je imala dugu suknju i roze bluzu sa jako velikim dekolteom.Nisam
je smeo dugo gledati.Mogla bi se nasmejati i onda bi njene drugarice prasnule u smeh.Nisam zeleo biti
ismejan.Primetila bi da me jako pali,a to bi poremetilo moje planove.
Vidim ja da se svidjam Elen.Poceli smo se druziti i ljubiti tajno.Kupio sam joj neke haljine pa smo odlazili
da igramo.To su bili sve neki balovi koje su razna drustva organizovala.Tamo sam vidjao i Serbie.Bila je cesto
sama i zamisljena.Uspevao sam da sa njom progovorim par reci.Neki puta malo duze.Kako je ona drazesna i
zanimljiva devojka.Procitala je puno knjiga i pametna je.Elen me je uhvatila opet da igramo,rzala je kao
zdrebica.Izgurala me je napolje i odvela u jedan senik.Skinula je haljinu,mirisalo je njeno telo.Uskoro smo se
goli ljubili,a ona me je rukom uhvatila dole i drkala mi.Brzo sam je povalio u seno.Bio sam medju njenim rasirenim
nogama i jebao je. Strasno smo se ljubili.Ona je uzivala,njena mladost je zudela za ovim.Hvatam je za obe sike,
stezem ih i ljubim.Ona ima tako podatnu facu.Mala seljancica je stvorena za dobar seks.Sva je bezbrizna i napaljiva.
I opet balovi pa igram sa Elen ali mi pogled leti tamo gde sedi Serbie.Prodje malo pa me Elen odvodi napolje u kisu na
provalu oblaka.Pobegli smo ispod nekog mosta i tamo dok kisa strasno pada,mi se ljubimo i onako polumokri tucamo
stojeci.
Neko je mrzeo mene,a posebno Serbie.Posebno Serbie jer mu njene vrline i smernost nisu davale mira.Zestio
se na to i planirao osvetu.Djavo je to bio.U svom mracnom gnezdu kovao je plan.Pretvorio se u coveka po
imenu gospodin Le Mafie i u svom crnom fijakeru je poceo dolaziti na balove.Prisao je Serbie i kao svaki lukavi
lacman se dopao njoj.Bio je ugledan i nacitan covek pun lepih reci i laskanja sto se zenama dopada.Ispod
otmene maske je ustvari bio podli lazov Djavo.Serbie je plesala sa njim,nije me uopste primecivala.Bila je
sva zanesena i zacarana.Njene poluotvorene usne su htele nesto reci ali oci su samo njega gledale.
Te noci sam bio u bunilu,ukazala mi se istina.Sanjam njih dvoje i vidim da je on ustvari podli Djavo.Krenem da je
otmem ali se isprecuju neki ljudi i smetaju mi i guraju me.Le Mafie igra sa Serbie,beci u nju njegovim kvarnim ocima.
Neke zene vriste od smeha.Neke su polupijane i padaju,a rukama me mlatnu tako da sam od Serbie sve dalje.Kosmar
je uzasan i svira neka muzika koju ranije nisam cuo.Budim se sav u znoju i tesko disem.Ustajem i oblacim se.Trcim
nekud,a ne znam kud.I trcim i ne stajem.I naletim na drvo i spotaknem se o kamen.Stigao sam kasno.Stojim jako
zadihan,ne mogu doci do daha,a znoj lipti s mene.Serbie je sada kamen.Podlac Le Mafie ju je pretvorio u cist lepi
beli kamen.Lepa je cak i tako skamenjena.Dolazim do daha i prilazim.Tezak bol osecam u grudima.Grlim prelepi lik
u kamenu i gorko, gorko placem.”Ustani Serbie!”…kroz plac je molim.Naslonio sam glavu ispod njene glave na grudi.
U meni je neka struja jer cujem da joj srce kuca.Stavio sam uvo na kamen i cujem da njeno srce jos kuca u kamenu.
Nastavice se…
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
mob
Nokia N95 8gb
Iznenadjenje i kolegica s faxa



Profesor nije došao na predavanje i ranije sam došao kući sa faxa,ušao sam u stan i vidio da je neko došao kod stare u goste,ženska jakna je bila okačena.
Ušao sam da se pozdravim i našao staru i jednu ženu kako sjede i piju kafu.Vidio sam da je stara plakala,ali nisam htio pitati šta je u pitanju.
Pozdravio sam se i stara je rekla,da te upoznam ovo je Sabina…pruđio sam ruku,drago mi je…žena me je gledala pravo u oči ,činilo mi se da će svakog časa zaplakati.
Imala je oko 5 banki,krupna,čak bih rekao i debela,vidjelo se da je visoka iako je sjedila.
Kako si ti porastao…rekla je i zašutala.
Idem u svoju sobu imam puno za učiti,nisam htio biti nepristojan pa sam se izvukao.
Kopkalo me zašto stara plače i ko je ta nepoznata žena.
Otišao sam u sobu i razmišljao.Kroz otškrinuta vrata sam čuo da pričaju ali nisam razanao o čemu.Nako nekih pola sata stara me e pozvala da se pozdravim,da Sabina ide.
Bilo mi je čudno jer to inače nikad nije radila.Dok sam ulazio u hodnik čuo sam da stara kaže,nešto nalik na „naravno kad god hoćeš“…ali nisam ništa mogao povezati.
Sabina me je zagrlila i izašla,čini mi se plačući.
Stara je zaključala i taman kad sam je htio upitati o čemu se radi,rekla je dodji moramo razgovarati.Djelovala mi je ozbiljno,rekao bih i uplašeno..
Ova žena,Sabina….ona je….znaš……moram ti reći……oklijevala je……ona je tvoja biološla majka…..Ostao sam skamenjen,nisam znao šta bih rekao ili dal bih uopšte išta rekao….
Prolazile su mi kroz glavu slike kojih se sjećam iz djetinjstva ali ništa……jedino mi je sad palo napamet zašto u svim mojim dokumentima u rubrici ime jednog roditelja uvijek piše
Samo očevo ime iako je davno poginuo…..
Zašto si me lagala……upitao sam je…..slušaj,,,,,,,, ispričaću ti,ali molim te nemoj me unaprijed osudjivati.
Sabina je imala 17 godina kad je hodala sa tvojim ocem i ostala je u drugom stanju……njeni su saznali i nisu htjeli ni da čuju da se uda za njega jer je on bio sin radnika i nije bio bogataš.
Već je bilo kasno za abortus i morala je da rodi,i sudski je tvoj otac upisan kao otac a nju su roditelji poslali kod neke njene tetke u Australiju.Sad mi je ispričala da je tvoj otac uspio doći do adrese u
Australiji i slao joj je pisma medjutim ona se jednostavno nije htjela odreći svojih roditelja i odlučila je da zauvijek ostaneš kod oca.
Meni je tvoj otac to ispričao prije nego li smo se uzeli i ja sam te prihvatila kad si imao godinu i po dana….i tvoj me otac uvijek molio da ti ništa ne kažem dok ne dodje vrijeme medjutim kad je
Poginuo ja jednostavno nisam imala načina i hrabrosti jer nisam znala kako ćeš to prihvatiti…..pričala je a suze su joj same tekle.
Ja nisam progovarao dugo,činilo mi se kao cijela vječnost….i onda sam rekao….moram prošetati…..idem malo van….
Otišao sam da se obučem i kad sam izlazio prišao sam joj i poljubio je u čelo…..ne krivim te,ja tebi moram biti zahvalan,pa malo bi ko prihvatio bebu da se brine za nju…
U glavi mi je pucalo,vani je bilo hladno,grad je bio okićen pred novu godinu….hodao sam kao muha bez glave….Trebao mi je razgovor…..trebao mi je neko da mi odvrati misli d svega…
Sjeo sam u kafić,naručio sebi votku i listao po telefonu……
Sali…..ispalo je njeno ime i pritisnuo sam ……zvonilo je….nije se javljala…….
Garant se negdje sexa sa onim svojim pa neće da se javi…….naručio sam još jednu votku kad mi zazvoni telefon…..Broj mi nepoznat…javio sam se…..Hej Sali je ovdje,zovem te sa kućnog,vidim da si me zvao bila sam na tuširanju pa ti se nisam mogla javiti…Znaš trebaš mi …nisam baš dobro pa sam mislio da se malo ispričamo uz kafu…..Auuuuu a ja se obradovala da me zoveš na sex smijala se…..Reci gdje si ,daj mi pola sata samo da se skockam i dolazim …rekao sam ime kafića i naručio još jednu votku……prošlo je malo više od pola sata pojavila se i sjela do mene….ja ću djus votku rekla je konobaru u prolazu.
Šta je bilo? Odmah je prešla na stvar….rekao sam jo ,saznao sam nešto strašno…..gledala me sa nekim strahom……Konobar je donio piće i ja sam rekao donesi još po jednu odah….vidjela je da da sam uzrujan…..pričaj….Ukratko sam joj ispričao o čemu se radi i ona je polako pričala ,tješila me ,pokušavala da se našali da me malo odvrati od svega…Kad sam zovnuo konobara da nam naručim još po jednu,rekla je ,bez mene,ne smijem ,vozim….hajde ti sredi još tu jednu pa ideš samnom da se malo provozamo da dodješ sebi,vidim da su ti se oči zacaklile od votke…
Eksirao sam i ovu votku platio i krenuo za njom.
Vozila je neku krntiju od džete i sjeli smo unutra.Gledao sam u njene noge kako stručno vozi sa onolikim štiklama.Vozili smo se nekih desetak minuta i skrenula je na neki makadam.
Gdje me voziš…..ne sikiraj se …..znam put.Nakon par minuta skrenula je opet i zaustavila auto na nekoj poljani ….nije nikog bilo u blizini ili ja nisam vidio jer je bio odavno mrkli mrak.
Gdje smo?Upitao sam je….ne sikiraj se …ovdje često dolazim…nasmijala se ….poslije predavanja na jebačinu nastavila je da se smije.Ovdje niko ne zalazi ,vrlo rijetko i po danu a naveče nikad nikoga.
A šta misliš da onaj tvoj sad naidje? Upitao sam je za jebača….ma neće ,nije u gradu,opet je na terenu,sad ga zajebavaju u firmi i non stop ga šalju negdje….
A i koji će mi kurac on kad si ti tu…odmah me zgrabila izmedju nogu i počela trljati preko hlača….kurac mi se počeo odmah buditi,okrenuo sam se k njoj a ona mi uvali jezik usta i poče me strasno ljubiti.
Polako i je otkopčala šlic i pokušala da ga izbadi ali joj baš i nije išlo za rukom.Pomozi mi,rekla je i svukao sam hlače i gaće i polako sam njoj otkopčao kaiš i svukao joj hlače.Biće ti hladno rekao sam joj….pa ti si tu da me ugriješ…prošaptala je….Skinuo sam joj hlače i gaćice i zavrnuo majicu ,nisam je htio skidati da joj baš ne bude hladno…..Sagnula mi se u kriloi stavila ga u usta…..Lizala je glavić,pa ga stavila u usta,orenula se i rekla mi….sanjala sam ti kurac sinoć….probudila se mokre pičke i morala sam je drkati….Bila je direktna i otvorena……a to me je dodatno palilo…..
On se digao jedva ga je stavila u usta ali nije odustajala….Sjedio sam na mjestu suvozača i polako obarao sjedala dok je ona idalje „radila“
Oborio sam oba sjedala i već sam bio u potpuno ležećem položaju,rukom sam tražio njenu pičkicu…Napipao sam je a ona je samo lagano raširila noge da je bolje dohvatim.
Prešao sam prstom preko nje,sva je bila mokra i ljepljiva,kao da je curilo iz nje….Polako sam prelazio prstom po pukotini a ona je počela stenjati i uzdisati…….Lagano sam namjestio vrh prsta na ulaz pičkice i polako ga počeo uvlačiti….Drhtala je i jecala od užitka…..Aaaaaaaa kako si dobar…izustila je i opet sjurila kurac u usta……Ja sam joj polako stavio još jedan prst u pičkicu a ona je počela miješati i stenjati….Činilo mi se da sve više vlaži u da non stop sve više i više cure sokovi koliko je napaljena.
Ustala je polako i došla iznad mene da mi sjedne u krilo.Morala se sagnuti da ne udari glavom u krov.Namještala se polako i trljala glavić o ulaz mokre pičke….
Izvini moram polako,veliki ti je i debeo pa ne smijem naglo…onom mom se nabijem odmah kad mu je krac kao pola tvoga …..pričala je a meni je godila ta usporedba….Polako je počela da se spušta na njega ali i da urla….doslovce da urla…..Iznenadilo me je koliko je glasna jer kad sam je jebao u stanu nije ni blizu toga bila…..Polako se spuštala i vadila ga i primjetio sam da svaki put sve više sjeda na njega ali i da to sve brže radi…..Čeka da se pičkica prilagodi potpuno…razmišljao sam…kad odjednom se nabi do kraja….Aaaaaaaaaaaaaajjjjjjjjjjjjjjjj jjjj tokiko je vrisnula da sam se prepao i htio da ga izvadim….ali mi nije dala….Izvini….ali ja volim da uzdišem to me opušta ,volim da se derem kad se jebem,zato i dolazim često ovamo,pusto je nema nikoga i mogu da se ispraznim…govorila je jecajući od uzbudjenja dok se nabijala na kurac do kraja……Tako ti je dobar kurac da poželim da ga nikad ne izvadiš…..Voljela je da priča dok se jebe,nije mi to trebala reći primjetio sam i sam….Bila je sva mokra od znoja iako je vani temperatura bila sigurno blizu nule…..Hajmo se malo zamjeniti rekla je i sišla sa mene….Polako sam ustao,a ona se namjestila i klekla na oba sjedala da je jebem s guza…Nemoj samo u guzu…ne može to ući,nasmijala se….Polako sam ga primakao a ona se nabila čim sam ga najestio na ulaz pičke.E sad sam ja počeo da ga zabijam,držao sam je s obje ruke za kukove i utjeravao ga do jaja koliko sam mogao…..Stenjala je kao da je neko tuče a ne jebe…..Da je neko bio u blizini pomislio bi da je tučem…..Ajjjjjj svršićuuuuuu…ja sam ga nabijao sve jače a ona je počela da se grči i vidio sam da svršava…..Nadolazilo je i meni i polako sam ga izvadio i uzeo u ruku i nakon par poteza počeo da istresam spermu po njenoj guzi ….bila je to fleka i po …pazi samo da mi ne ode na majicu…..imaš maramice u pretincu…pružio sam ruku i napipao paket maramica…otvorio sam i počeo brisati…nekoliko komada sam potrošio dok sam sve obrisao…Polako sam se strovalio na sjedalo i ona do mene…Zapalili smo…….i šutali…..Hvala ti….rekao sam joj ,trebala si mi ,nisam mogao sam proći kroz ovo sve…..Hvala tebi…..pa ne svršava se ovako svaki dan…i dalje me je nastojala nasmijati…..
Kad sam vidjela propušten poziv bilo mi je krivo što se nisam javila…pa sam te odmah nazvala,garant si mislio da se jebem sa onim svojim pa neću da se javim,smijala se…Iskreno,jesam,baš sam to pomislio….Vidiš da nisi bio u pravu…..Ispušili smo i polako se počeli oblačiti,upalila je svjetlo i na retrovitoru popravljala šminku i frizuru…Moram biti kao što sam izašla jer sam rekla da idem na kafu…pa ne mohu sa kafe doći raščupana hehehehe….Krenuli smo polako i dovezla me je do stana….hej bilo mi je lijepo i javi se malo češće…ali molim te ,samo na faxu nek sve ostane kao do sada…bar za sada dok neke stvari ne riješim…..Ok ,lutko hvala ti još jednom…Ma hvala tebi….Piči sad da nas ko ne vidi….Izašao sam i polako ušao u zgradu….
U stanu je gorio tv kad sam ušao…nije spavala…ne znam više ni kako da je zovem……Do sada sam je zvao mama,ali sad znam da to nije…skroz mi neugodna situacija…
Jesi li stigao? Upitala je…jesam……ušao sam kod nje,gledala je neki film na tv-u….Gdje si lunjao,bila sam se zabrinula……Kad sam sjeo na kauč kod nje rekla mi je…pio si…..
Jesam ,zar se primjeti ? Da,smrdi alkohol na kilometar….smijala se ….znao sam da i ona hoće da nekako razbije ovu nelagodu medju nama……
Bio sam na piću sa Sali….opaaaaaaa rekla je,jel to ona sto si je kresao neki dan ovdje…aha rekao sam,i neki dan i večeras…Opaaaa blago tebi ,ma neka si i treba da jebeš sve što možeš….smijala se…
Idem se istuširati,čujem se na sex rekao sam joj….ma čuješ se ti na alkoloh više rekla je i smijala se….Pošao sam da izadjem kad me zovnu…Hej,nije da sam radoznala,ali gdje ste se sexali,kod nje?
Ne u njenom autu….i bilo je super iako je krevet zakon,rekao sam….nasmijala se….Istusirao sam se i kad sam izašao vidio sam da je ugasila tv….ušao sam u sobu i upitao spavaš li….Pokušavam ,ujutro radim….Laku noć…..
Otišao sam u svoju sobu i zavukao se pod jorgan i htio malo da provrtim film šta mi se sve desilo danas,ali se sve svodilo na ono pri kraju dana,na Sali i jebačinu s njom….polako sam utonuo u san…..što od umora,što od votke,,,,,,,,
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
mob
Nokia N95 8gb
Tatina Nina



Covek sam koji je presao prag cetrdesete,zreo,i dalje previse vremena provodim u kancelariji svoje firme…na zalost.Svoje godine ne krijem, i cesto se ljudi zacude mojim izgledom, drzanjem i onim atributima na meni koji pripadaju zrelijem momku do 25 godina, a ne coveku u godinama.Visok sam 194 santimetara, i dalje svaki misic na mome telu je zategnut,kratka kosa i oci crne kao barut, a brada svakog jutra izbrijana pred posao.Izgled mi dosta znaci.Nikad sebi ne bih dopustio da mi se stomak ocrtava u elegantnom odelu kao sto to vidim kod nekih svojih kolega.Supruga me je napustila godinu dana nakon sto smo dobili cerku, jednostavno samo je nestala.Sa cerkom zivim dvadeset godina,barem toliko svecice na Nininoj rodjendanskoj torti govore,a moje ocinsko vreme provedeno sa njom ipak govori nesto manje.Zivimo u velikom gradu, u stanu, samo nas dvoje kako je od kad se Nina rodila.Imam neki normalan odnos sa njom,barem sam do skoro mislio da je normalan, karakteristican za oca i cerku.S obzirom na to da sam voleo njenu majku i dugo zatim bio ispunjen tugom kada je nestala, Nina je za mene bila nesto posebno.Uvek sam bio tu za nju,od dana kada je plakala u krevetcu i smeskala mi se sa ljuljaske, do onih dana kada je odrastala imala prve ljubavi, problema sa skolom, prvu menstruaciju….kroz sve smo to prosli zajedno.Iako me dosta puta presretala pitanjima “sta se desilo sa majkom?”, “gde se ona nalazi?” i “da li je ziva?”, mislim da joj pored mene nista nije nedostajalo.Nikad se nisam snebivao, kad god me je kao klinka ispitivala neka cudna i inimna pitanja vezana za seksualnost, odnose, sta god…uvek sam gledao da joj sve to priblizim na neki nacin, bas kao sto bi o tome govorila sa nekom zenskom osobom u porodici.Razgovarali smo o tome otvoreno,cak je jednom prilikom usetala u toalet sasvim slucajno ne primetivsi da sam pod tusem.Bio sam joj okrenut ledjima, a ona izvinjavajuci se izsetala je iz kupatila.Kad sam zavrsio sa tusiranjem, u dnevnoj sobi rekao sam joj da se opusti,da to nije nista i da koliko sam je cuvao, ja njeno telo celo znam napamet…ali…
Od tada porasla je dosta, i njen izgled govori vise od hiljadu reci.Otac sam joj, i nikad mi na pamet nije palo da je gledam kao sex simbol,bilo je dosta zena oko mene koje su me zaista zelele…ali ja sam bio katanac bez kljuca.Bila je nesto visocija, izuzente gradje bas kao njena majka, dok je crnu,svilenkastu i pravu kosu do pola ledja imala na mene.Taman ten i prelepo lice,verujem da su se mnogim momcima javljali u vlaznim snovima…imala je duge i guste trepavice kojima, kada trepne, bukvalno izaziva osecaj hladnoce na kozi…
Dosao je vikend.Subotom ujutru ne radim, tako da sam komotno mogao da ustanem oko 10 sto sam i ucinio.Navukao sam samo donji deo trenerki, papuce i otisao da se obrijem i sredim u kupatilu.Primetio sam da nema peskira i otisao do dnevne sobe sa kapljicama vode po licu i telu da uzmem neki.
Na stolu sam ugledao dve solje nes kafe i Nina, ne videvsi da sam usao, krenula je do kupatila sa cistim peskirom i udarila u mene.
Eee…ups!Izvini, nisam te videla…taman sam htela da ti ostavim cist peskir,onaj sam ubacila u masinu - rekla je.
Uzeo sam peskir i seo na trosed brisuci se.
Danas, konacno ne radim pa ako nemas nikakve obaveze mogli bismo do grada, ako ti treba nesto, da kupimo, moram i sebi da uzmem neke sitnice… - rekao sam zamisljeno gledajuci u tv i brisuci ostale kapljice sa grudi.
Hmm, moze.Videla sam jedne extra sandale pre neki dan…- govorila je, mada nisam je ni slusao.
Ispio sam kafu u jednom gutljaju, rekao joj da se oblaci, i ostisao po trenerku.Ubrzo bili smo spremni i krenuli smo.Napolju je bilo dosta toplo, dok smo izlazili iz zgrade, na suncu sam primetio bele tangice kako joj se ocrtavaju ispod bele, uske haljinice.To su, u stvari, bile samo dve tanke uzice iznad fenomenalno oblikovanih guzova i nista vise.Asvalt mislim da je pucao svaki put kada ga je njena stikla dotakla, a noge, imam utisak da su joj skoro citav metar i dvadeset santimetara razdvajale zemlju od struka.Bila je savrsena, bukvalno.
Hocemo li kolima ili da setamo? - upitao sam je, mada mislim da sam i sam vec unapred znao odgovor.
Daj tata, svakog dana si u kolima, bolje da protegnes malo noge…m? aj\’mo pesaka… - rekla je.
Krenuli smo u setnju gradom.Vidjao sam neke svoje prijatelje, poznanike i kolege, koji su mi se polovicno javljali ili samo nesto mrmljavsi prolazili.Razgledali smo izloge i na brzaka usli u jedan market.
Cekaj cekaj… - kaze mi.
Moram da uzmem neke sitnice.
U guzvi smo prolazili pored rafova sa robom i tada sam naisao na svoju sekretaricu.U tom momentu, Nina je ubacila u korpu koju sam nosio kutiju Durex-a, na sta me je sekretarica samo cudno pogledala i odsetala.Nasmejao sam se i krenuo za Ninom.
Po izlasku iz marketa Nina je sve zanosnije hodala i cinila da mnoge likove kad prodju pored nje drma zestoka groznica.Nisam verovao da je ovako nesto moja cerka…tako lepa…bomba.Tad sam prvi put na nju bacio oko iz nekog drugog ugla, ali ubrzo sam se vratio u ocinsku pripravnost i gledao je kao svoje dete, sto ona i jeste.Kupili smo sandale i vratili se kuci.
U ponedeljak na poslu, kao i uvek, zavalio sam se u svoju stolicu za kompijuterom, sam u kancelariji.Imao sam dosta posla da zavrsim, ali nije mi se dalo.Ostao sam tako da cesljam po internetu sta me je zanimalo.Zalutao sam na neki porno sajt, na ciji banner sam slucajno kliknuo i…
….Boze…
ne verujem…ne….!
…..reci mi molim te…
da ovo nije……Nina…
moja devojcica…ovo jeste ona! - Zbunjeno, zgranuto i u nekoj panici sam gledao u monitor na kome je bio porno film.Bila je gola,kosa joj je bila polu mokra dok je lezala na ledjima i tesko je disala.Klizila je rukom preko svog ravnog i vlaznog stomaka na kome je imala pirsing (za koji nisam znao) do svojih grudi.Dve nenormalno lepe cvrste lopte sa malim nadrazenim bradavicama….te sjajne oci, velike usne, crna kosa….to je nepogresivo bila NINA!Samo u izdanju u kakvom je jos nikad nisam video…
Oborio sam glavu i nisam znao sta da mislim…ja, ja nisam verovao…moja Nina…sa kojom zivim…
Vratio sam pogled na ekran.Izgleda da je vec bila pojebana.Stvorio se neki lik iznad nje, u nekom sjajnom bejsbol dresu i sirokim pantalonama od teksasa.Na glavi je imao traku a na rukama sat i prstenje od belog zlata.Bio je dosta cudan i upadljiv.Doneo joj je neki koktel, koji je polako ispijala dok je on raskopcavao pantalone i jednom rukom je mazio po obrazu.Nedugo zatim, tucao ju je…..na podu.Klecala je na kolenima, mokrih ledja,a nokte je zarila u tepih.Iz njegovih pantalona je virila samo dignuta kita od mozda dobrih 22cm i direktno je ulazila medju njene okrugle guzove….u njenu vaginu, veoma polako.Moja devojcica je drhtala na podu, licem naslonjenim na pod, stisnutih zuba, kao da ce svakog trena da izgubi svu snagu i onesvesti se.Ali prijalo joj je…tada sam shvatio.Ta kurcina je ulazila do kraja,momak sirokih ramena i krupnih saka razdvajao joj je guzove kako bi mogao sto dublje da prodre u nju,sto mu je davalo totalni uzitak.Butine i vilica su joj drhtale tako jako, da nije uspevala da kontrolise tu pojavu.Jako je zmurila,sa kapljicama znoja na licu i po kojim mokrim pramenom izgovarala perverzije od kakvih bi se i impotentnom klincu digao.Bila je predivna.
Pre nego sto sam i shvatio uopste sta sam video upravo, ugasio sam snimak.
Bacio sam se na naslon fotelje i gledao u jednu tacku….
Nina….zasto? - tiho sam izustio…
Osetio sam neki nemir…da li je zabrinutost, ili nesto trece ne znam.Uzeo sam svoj sako i izleteo iz kancelarije.
Vratio sam se u stan.Otkljucavam i shvatim da nema nikog.To mi je malo vratilo snagu i dalo vremena da se naviknem….Nina nije bila kuci.Istusirao sam se u nadi da ce mi to pomoci, ogrnuo mantil i otisao u dnevnu sobu.posle nekoliko sati zacuo sam kljuc u bravi i ulazna vrata.Nesto mi je prostrujalo kroz grudni kos i zile na rukama su mi postale vidljive sto nije cest dogadjaj.Vrata od dnevne sobe su se odskrinula i provirila je….
Tata? - upitala je tiho.Od njenog glasa izgubio sam sopstveni koji je bio neophodan da joj odgovorim.Precutao sam, i ako mi to nije bila namera.
Posto je videla da nema odgovora oborila je pogled i usla u sobu.Sela je na koznu fotelju kraj troseda, naslonila laktove na kolena i pogledala me.
Nesto nije u redu? - ponovo je upitala.
Podigao sam pogled i zagledao se u njene divne crne oci.Stvarno je mislila da nesto nije u redu.Bila je tuzna, valjda se zabrinula….da li sam stvarno delovao tako stravicno?Mislim da nije shvatila da je otkucana na netu, zato i ne zna sta mi je.
Ne…sve je u redu, Nina - rekao sam sa pola snage, ali od jednom sam osetio da to nije dovoljno…pomilovao sam je po glavi.Razveselila se.
Pocinje serija!…daj mi daljinski - uzela ga je hitro sa stola, skocila sa fotelje na trosed tik uz mene,namestila jastuk na moje krilo i naslonila glavu podigavsi noge na lezaj.To nije nista neobicno, s obzirom da istu seriju pratimo i svake veceri je tako.To mi je pomoglo da se opustim i opet dozivim onaj osecaj od ranije…da se osecam kao otac.Zaista mi je to bilo potrebno.
Na sebi je imala neke blede farmerice i majicu sa kratkim rukavima…
Nina? - Upitah.
- Da?
- Hoces kokice?
- Ne…
- Sok?
- ma jok…
- dobro…- nastavio sam da se pravim da gledam seriju.
- mogu li da znam gde si bila?
- naravno…prvo sam svratila do faksa nesto pa kod Andjelke na kafu…a kako je moj tatica danas proveo dan? - Nasmejala se i dalje gledajuci u tv, sa glavom na jastuku.
Osetio sam neku vrelinu u sebi…malo sam olabavio pamucni mantil i oslobodio grudi i svoja razvijena ramena.
- pa nista posebno…ceo dan u kancelariji.Toliko sam bio nezainteresovan da papire nisam ni pipnuo.Nesto sam gledao na netu…neke snimke, a izmedju ostalih i tvoj…
Tu mi je zastao dah…pre nego sto sam bilo sta drugo uspeo da kazem,narusio sam onu uobicajnu atmosveru kao kulu od karata…mislim da je ovog puta nestala zauvek i da se vise ne moze povratiti, nikad.Okrenula je glavu ka meni i pogledala me, kao da ne veruje sta govorim.Gledali smo se oci u oci, polako sam zavukao ruku ispod njene majice,stavio je na stomak i naizad, sam sebe uverio u ono sto govorim.Nisam zeleo da idem dalje.Imala je pirsing.
- Da Nina…video sam snimak.
Nije imala odgovora.Pokusavala je, zamuckujuci…ali nije uspela.Pod rukom sam osetio kako gubi vazduh na trenutke.
Drugom rukom sam joj sklanjao duge pramenove sa blago nasminkanog lica, a ona je i dalje bila bez reci.Nisam nameravao da je uplasim bilo kako.
- Dobra si. - Rekao sam i zatvorio oci glumeci da mi je ukocen vrat.Gledala me je.
- Usput, nisi morala da cutis za to na stomaku, mogla si odmah da mi kazes u stvari, punoletna si odavno i znas da tvoj cale nije matori ljobac, razumem ja sve to. - Ohrabrivao sam je, ali u jednom trenutku sam shvatio da sam preterao.
Podigla je glavu sa jastuka i oslonila se podlakticama na lezaj, a moje noge su bile ispod njenih ledja.Kosa joj je padala preko grudi dok me gledala prvo u usne a zatim u oci.
Ruka mi je skliznula sa njenog stomaka preko farmerki ka medjunozju.Osetio sam njen vreli uzdah na svome vratu.Shvatio sam da je moja sopstvena cerka pala na ono na sta su pale mnoge pre njene majke i na ono na sta i klinke i starije zene dan danas padaju.Nisam joj zamerao, odlucila je da me ima.Nina je bila savrsenstvo.Rodjena za crnku sto nije menjala za ovih 20 godina koliko zivi.Sve sto je na njoj, bilo je prirodno, crna kosa, taman ten crne oci, fenomenalna figura,ego…san.Usne su nam bile tako blizu jedne drugima,snazno sam je jednom rukom uhvatio u korenu kose i blago povukao na dole kako bih je odaljio.Nije se opirala, samo je duboko disala.Gledali smo se, a ja sam drzao njenu kosu u rukama sprecavajuci je da se priblizi.
- Kako se usudjujes…? - upitao sam je.
Ja zapravo, nisam znao sta zelim da budem kad porastem.To je bio deciji gest.Video sam da joj se oci pune suzama.
Neee…pomislio sam.Moja devojcica ne sme da place…ja sam sve poceo i zavrsicu.
Izvio sam se iznad nje i zario joj jezik do krajnika.Bio sam jako grub, ali to ludilo me je brzo popustilo.Mantil je bio skroz spao sa mojih ramena grudi i bicepsa.Imala je divan pogled na moj gornji deo tela i lice.Posle dugo vremena, moja kita postala je cvrsta kao gvozdena sipka.Sada sam mogao da potvrdim da ja Ninu volim u svakom smislu.Ona je deo mene i zelela je da je budem deo nje.
- Tata? - pitala me prekinuvsi poljubac.
- Veceras ti nisam tata - uzvratio sam i obema rukama uhvatio sam je za sise spustavsi je u lezeci polozaj.Ustao sam sa troseda i pustio sam je da se ispruzi.Zatim sam seo na ivicu.Na mojim rukama ocrtavale su se fascinirajuce zile, cak sam u jednom trenutku mislio da sam bio grub…ali njoj je to prijalo.Rukama se iznad glave drzala za naslon, stenjuci i oblizujuci svoje divne pune usne.Nisam mogao da izdrzim vise.Kurac mi se pretvorio u raketu i morao sam da joj pocepam majicu.Setio sam se porno snimka i onog lika koji je karao, dok sam ja imao totalno drugaciju sliku o Nini.Na licu mi se pojavio osmeh.
- Malena? - rekao sam…
- Mmmmm…?
- Volis tvrdo? - upitah hladno kad osetih njen pogled na mom stomaku…
- Volim kad se muskarac dokaze i opravda svoje atribute - Polu otvorenih mackastih ociju koje su krasile duge crne trepavice, gledala je u moje plocice na stomaku.
- Ti si moja mala devojcica, uvek sam te ucio da ne krijes od mene nista - govorio sam provlaceci joj prste kroz kosu - rodjena si za porno zvezdu.
Kikotala se kratko i zatvorila oci.Stvarno sam osecao da imam sipku medju nogama.Pomerio sam ivicu mantila u stranu i otkrio svoju malu kurcinu od 23 santimetra.Ona ga nije videla.Uhvatio sam je za ruku i stavio je na njega.Cuo sam jedno blago “aahhh”.Znaci, voli kurac.Opustio sam se naslonjen i uzivao dok je povlacila kozicu gore-dole, blagim pokretima…iz zgloba.Otvorila je oci.Nije ni stigla da ga pogleda kad je izgovorila
- Pokidaces me, osecam.
- Zar ne bi volela da osetis kako si nastala?
- Bilo bi zanimljivo…samo izvoli.Hocu da me tucas,da me razvalis od tucanja, hocu da budes bolji od drugih…najbolji!- uzvratila mi je, sto je odzvanjalo u mojim usima…ta mala je luda.Pristala je na incest, ali u ovakvom stanju nisam bio spreman da joj kazem ne.Brinuo sam o njoj 20 godina zasto ne bih i sad…to mi je najvaznije.Ustao sam sa kreveta i otisao u njenu sobu.Nervozno sam poceo da preturam po njenoj torbici ali nisam uspeo da nedjem to sto je bilo potrebno.Otovio sam ormar sa njenim rubljem i povadio sve moguce iz njega…to je to.Uzeo sam kutiju kondoma i vratio se u dnevnu.Ustala je.
Prisla mi je i stavila ruke na moj vrat.Nezno me je poljubila…zaista nezno.Osetio sam grceve u stomaku,gledala me je kao muskarca, ne kao oca.Vise nisam mario.Mantil je spao.Otkopcao sam njene pantalone i jednom rukom stegao njen goli struk blize k\’ sebi, drugom sam je uhvatio pozadi, za vrat…Spale su i farmerice.Ona je gorela.Posto brus nije nosila, na sebi je imala samo pink cipkaste bokserice koje su davale bolestan izgled toj guzi…uhh…
Odmerila me je celog.Iznenadila se kad je videla da na meni ne postoji ni jedna dlacica…
- Ei…nisam znalada toliko bas drzis do svog izgleda - rekla mi je onako drago.
- Sad znas - Kazem.
Presao sam prstima preko njenih bokserica, onako,neobavezno i shvatio da su natopljene.To me je dodatno raspalilo.Mazili smo se i bacio sam je na fotelju koja je bila iza.Poludeo sam za njom, zeleo sam da je tucam bolje nego iko!!!Sama je kriva.Skinula je ves i rasirivsi svoje duge noge otkrivala je svoju zibrijanu mackicu.Presao sam jezikom preko njenog stomaka.Od pirsinga do klitorisa.Stresla se i ispustila neki zvuk slican onom “volim te” koji nisam cuo decenijama.Delovala mi je ozbiljno.Nastavio sam.Stavio sam sake na unutrasnje strane njenih butina, rasirivsi malu rupicu izmedju njenih nogu.Blago sam duvao u nju i ispustala je sokove, nije bilo potrebno cak ni da je dotaknem.Palacao sam jezikom preko klita a zatim gurnuo srednji prst u njenu unutrasnjost.A unutra…vrelina!”Aaaaahhh”…uvijala se u fotelji sa osmehom na licu.Boze, ta devojcica se stvarno napalila…nisam zeleo da rizikujem.Nastavio sam da kruzim srednjim prstom po njenoj unutrasnjosti…dva…tri.Vec je prejako stenjala,mozda je malo bolelo ali nisam imao vremena da mislim o tome.Ubacio sam i cetvrti “aaaaajjj…!!!” trgla se naglo jer bio sam nestrpljiv ali ubrzo je pocela da vlazi toliko da je sok curio niz moju ruku.Dopadalo joj se.
- To sam zelela!!Volim te!…aaahhhh!!Jaace, brze!!Zelim da budes najbolji!!Razvali me!
Pogledao sam je u lice, bila je rumena,opet stisnutih zuba i polu otvorenih okica.Rekla je da me voli…heh…verovao sam joj na rec, zato sam poceo da je razvaljujem cetvorkom prevelikom brzinom i jacinom.Njeni vaginalni misici su postali toliko tvrdi da su me vrhovi prstiju boleli, nisam zeleo da prekinem….zeleo sam da svrsi.Bila je veoma glasna, stalno se uvijala i dlanovi su joj poplaveli.Nisam bio siguran sta se zapravo desava, to plavilo me plasilo ali skontao sam ubrzo…
- Svrsicuuu aaaaaaaaaaaaaaahhhhhh, ne mogu vise!!!! nee mogu da izddrrziiiiimmm….!!!!AAAAAAAaaaaaaaaHHHhhhhh!!!!!!
To je to!Bio sam siguran u to!Pritisnuo sam dlanom njenstomak i izbacila je iz sebe veliki mlaz tecnosti.Tresla se kao zemljotres dobrih 30 sekundi, stenjuci i gubeci vazduh, dok je nisam izvukao iz fotelje i povukao preko sebe na pod.Kita mi se nije spustala, ni da cuje…zagrlio sam je, a ona je celom tezinom pala na mene.Bila je u nekoj vrsti transa, tresla se a ja nisam zeleo da je pustim.Polako se smirivala i vracala u normalu.To je bilo zestoko.Mazio sam je, nezno.Upitala me:
- Sta sam ja tebi u stvari?
- Ti si mi sve…
- Da li se ti to bojis da vodis ljubav sa mnom?
- Ne, ovaj….sve sto zelim je da ti bude lepo i da budes bezbedna…to je sve.
- U redu…
Ljutito je ustala.Nisam verovao svojim ocima.Rodjena cerka se naljutila na mene sto nisam imao petlju da je tucam??Bas sam konjina.Sta mi je ovo trebalo…
-Nina…
Pokupila je stvari i odjurila u svoju sobu.
Ustao sam i krenuo za njom…
- NINA! SRANJE!
Uzeo sam neke farmerke i kosulju i obukao se.Glava mi je pucala.Prosao sam pored njene sobe do kupatila i cuo je….plakala je.Nisam zeleo da je uznemiravam, nastavio sam do kupatila da operem zube pred spavanje.To me je uzasno zabolelo.
Vratio sam se u svoju sobu i legao u krevet….kasno sam zaspao….sledeceg dana nisam otisao na posao.
Spavao sam do 13 casova popodne.
- Nisi na poslu?- Upitala me je cisto radi reda, dok je pomerala zaveze da malo svetla udje u sobu.
Probudio sam se.
- Ne…nisam.Lose mi je…Nina moram da ti objasnim…. - poceo sam onako sanjiv ali je izasla iz sobe.
Osetio sam da je mozda bolje bilo da se nisam ni probudio.Namrsteno sam otisao u kuhinju.Bila je tamo i prala sudove.
- Mozes li, molim te da mi dodas casu vode? - Pitao sam je znacajno.
Napunila je casu i pruzila je.Nije me ni pogledala.
- Nina?
Cutala je.
- Molim te ne radi mi to.Ovo mi je najveca greska u zivotu i jako me boli to sto se desilo sinoc….znas koliko te volim, ne otezavaj mi…
I dalje je cutala.Kao da me nije cula.Napravih nagli pokret rukom i casa se rasprsti u delice po kuhinji
- NINA..!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Izludela me je!!!Uhvatio sam je za ramena i pribio uz zid jer zaista nisam znao sta da joj radim!Stegao sam sve misice na sebi i oslonio joj sake na lice.Bio sam besan..Streljao sam je pogledom i priblizio joj se toliko da je moj nos skoro dotakao njen.
- NINA STA GOD DA SE DESI, JA SAM TI OTAC I TO JE NA PRVOM MESTU!NISAM ZELEO DA TE POVREDIM I ZAO MI JE AKO SAM TO UCINIO, POGRESIO SAM.IZVINI.
Pustila je suzicu.
- Ne, Dusane….nisi pogresio.
- Zelis li to jos uvek?
- ovaj…pa…da…
Nisam cekao.Svukao sam je i podigao naradnu povrsinu kuhinje.Bila je zbunjena.Izvadio sam ga,bio je polu dignut.Rasirio sam joj butine, privukao uz ivicu i prisao.
Glavic je bio tako blizu njene ribice.Celo moje telo je bilo skoro zalepljeno za nju.Zagrlio sam je jednom rukom oko vrata, tako da je svoje usne naslonila na moje rame.Drzala me oko struka nogu rasirenih spremna da ga primi.Pogledao sam dole preko njenih cvrstih grudi i stomaka sa pirsingom.Imala je prelepe mekane stidne usne, do sad bi je neki drugi lik razvalio od tucanja.Nezno sam tvrdim glavicem svog penisa prosao izmedju njih preko klitorisa.Stisak njene ruke postao je malo intenzivniji.Ponovio sam taj proces vise puta.Pocela je da vlazi sve vise….Stenjala je na mom ramenu, zatvorenih ociju, a ja sam je rukom mazio po obrazu.Ne verujem da sam ikad prema nekoj zeni bio tako nezan kao prema njoj sad.Bili smo usijani.Bacila je pogled na kalendar na zidu iza mojih ledja.Nasmejala mi se se i shvatio sam poruku.Podigao sam je sa kuhinje i odneo u svoju sobu.
U mojoj sobi bio je veliki bracni krevet u kome sam spavao sam vec niz godina.Jastuci i carsav su bili bele boje dok je prekrivac bio od tamno plavog satena.
Spustio sam je na krevet.
Imala je neki zamuceni pogled,i osmeh na licu.Prstima desne ruke mazila je svoj klitoris, zatim uvlacila prste u pickicu…jedan po jedan.Menjala ih je.Od kaziprsta do malog prsta na ruci.Drugom rukom stiskala je svoju sisu i grebuckala bradavicu.Mesala je guzom i grickala usnu…a ja sam gledao kao ukopan.Imala je toliko slobode preda mnom da sam se izgubio.Kurac mi je bio toliko tvrd da ni santimetar nisam mogao da ga pomerim na dole.
Prisla mi je i poljubila me.Ljubila me po vratu, licu grudima….svuda.Disao sam tesko i svaki njen dodir, mislio sam, da ce mi ostaviti pecat na kozi.Radila je to tako vesto da sam pomislio da sanjam.Izgubio sam se u svojim mislima dok je ona drzala vodila celu stvar.Spustala se do mog stomaka.Svaki njen poljubac je bio duplo intenzivniji dok sam je gledao kako to radi.Kurac mi se nasao izmedju njenih sisa koje su ga dodirivale.Bila je sve nize…usnama je presla duzinom kurca.Osetio sam neko strujanje celim telom.Zatim je vrelim jezikom dotakla glavic.
- Boze….Nina, ti si tako dobra..zelim te!!
Nisam mogao vise.Polozio sam je na ledja i razdvojio joj kolena, najvise sto sam mogao.Vise nije moglada se otvori.Kurac mi je pulsirao.Naslonio sam joj glavic na ulaz u pickicu na sta je ona rekla nesto nerazumljivo.Delovao je preveliko da bi mogao da udje u nesto tako malo…Nastavio sam.Vrsio sam lagani pritisak na otvor njene vagine i pri svakom pokusaju glavic je ulazio dublje i dublje.Osetio sam strujanje i zeleo da je tucam…ne….zeleo sam da vodimo ljubav.
Svom tezinom legao sam preko nje.Blago je podrhtavala i vrelina njenog tela peckala me po povrsini stomaka i grudi.Nemoguce, sigurno ima u sebi 300 stepeni.Bilo je zaista tesno.Ponovo sam joj ubacio jezik do krajnika da nije mogla da dise i kurac sam polako ubacivao u nju….prosao je glavic…klizio je do pola a zatim do korena.Jako sam ga zabio u nju do korena i nisam ga vadio.Drzao sam ga zabijenog u njoj sigurno dva minuta dok svoj jezik nisam mogao da obuzdam.Ona, nabijena na mojih 23 santimetara tresla se pod tezinom misica.Nije mogla da govori ali je ispustala zvuke uzbudjenja i uzivanja nabijajuci se sve dublje na mene.Nije mogla da pobegne i da je zelela…svaki njen pokret cinio je da kurac sve dublje ulazi u nju i udara o zidove vagine.Zeleo sam je vise nego ista na svetu.Sve sam radio polako da sto duze traje, ali sa punom snagom.Mazio sam je po vratu i grudima dok smo se ljubili,a ona je rukama stezala jastuke oko sebe.Ispunio sam je do kraja.Svojim unutrasnjim misicima stezala je moj penis koji je lutao po njenoj utrobi zeleci da ga konacno izbaci iz sebe.
- Ti si mala kucka znas??!- govorio sam joj jako ga zabijajuci.
- Razvalicu te malena jer sama si to trazila!!..ah znas sta??Moja kita je malo prevelika da bi se njom igrala el jasno?!
Nisam joj dao vazduha.Zabijao sam ga jos jace.Tek tada je pocela da ludi.
- AAAAAaaaHHHHH..!Volim to…tucaj me svom svojom snagom!!!Ouuuu šit!NABIJ ME NA TAJ KURAC!Hocu da te osetim na sebi i u sebi!!!….Ti si najbolji tata na Svetu!Rasturi me…aaaaaaahhhhh.
Slozila je izuzetnu facu.Nabijao sam ga brzo i do kraja stegnuvsi je za struk i bukvalno je navlaceci na sebe.Zabila je glavu u veliki meki jastuk a struk je izdigla iznad duseka.Bio je to trazeni polozaj.Carsav se natopio njenim sokom a meni se maglilo pred ocima.Znojili smo se kao u sauni.Tecnost mi se spustala iz stomaka i osecao sam da cu da svrsim.Nisam odustajao,kresao sam je i dalje.Njoj je malo falilo.Bila je crvena i suznih ociju, ali uzivala je.Zabio sam ga jako na sta je ona vrisnula.Vrela tecnost je ispunjavala njenu vaginu dok je izgubljeno jecala.Od te vreline i ona je dozivela orgazam.Osecao sam da se polako hladim dok je sperma izlazila iz mene ali nismo se pomerali dok nije istekla poslednja kap.Poljubio sam je u vrat i sisao sa nje na stranu…lezali smo dugo.mazila me po vratu i licu.Ljubila me na blic, kao da proverava da li sam ziv.Otvorio sam oci i upitao
- Jesu li sigurno neplodni?
- Mhm…opusti se - odgovorila je.
- Mislim da ni jedna tvoja drugarica nema ovakvog tatu ha? - pitao sam je kroz salu na sta mi se ona smeskala stidljivo…stvarno je secer.
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
mob
Nokia N95 8gb
Skolska pusacica


Ovo je donekle nastavak i logican ishod price UZIVANJE NA SILU ko je procitao razumece,posle tog dogadjaja prica o meni se neverovatnom brzinom sirila nasim malim gradom u kome se sve inace zna i cuje pocela su dobacivanja u skoli sacekivanja posle skole verbalna maltretiranja gde god se pojavim znala sam da je jedini nacin da sve to zaustavim da nastavim istim putem jer muskarci cute samo kada su im prazna jaja,pa sam resila da im tako zapusavam usta,svaki dan sam nekome bar izdrkala kurac u skolskom wc-u a malo jaci momci su dobijali i pusenje gotovo da nije bilo dana da me posle skole neko nije cekao kolima da bi me navodno odvezo kuci a usput se malo praznio u mene,i onda se opet desava dogadjaj koji me je i definitivno svrstao u devojke druge vrste to se dogodilo na samom kraju trece godine i 2 dana pre mog 18 rodjendana,petak vece kraj druge smene jos jedan cas i idemo kuci na malom odmoru mi prilazi momak inace maturant i kaze mi ajde samnom malo do wc puna su mi muda znajuci da nemam mnogo izbora posla sam sa njim i kada me je uveo u muski wc unutra su vec bila njegova tri drugara koja su me docekala sa recima evo je momci nasa kurvica nisam uspela ni celu recenicu do kraja da kazem a jedan od njih mi je prisao i naglo me oborio na kolena i rekao mi da oce kurceve ispraznjene i ociscene,i krenulo je stali su oko mene i povadili svoje kurcine koje nisu bile nimalo naivne i male i poceli da me sa svih strana samaraju sa njima osecaj u meni je bio grozan ali trpela sam i pocela sam polako jedan po jedan da pusim tako da je to izgledalo kao da uzivam na sta su se oni odusevili a cak me je jedan i pomazio po glavi sto me je vec bilo malo opustilo ali svu tu idilu je prekinuo onaj sto me je i doveo tu kada je momka sto me je mazio udario po ruci i pitao ga jel si se zaljubio a onda me je okrenuo prema sebi i rekao ostalima gledajte ovamo kako se ponasa prema kurvi,i samo sto je to rekao uhvatio me je za kosu i poceo da mi jako iz sve snage nabija kurac u usta kao da sam mu nesto skrivila jebao me je u usta jako dok su me njegova jaja udarala po bradi ja sam pocela da se gusim i da placem ali on nije odustajao jebao me bez milosti osecala sam kao da ce mi njegov kurac probiti potiljak ali on nije odustajao sve dok mi nije sve do zadnje kapi sperme istresao u usta onda je izvadio svoj kurac onako ulepljen od pljuvacke i sperme i otreso ga meni po licu i rekao mi ajde ga sad olizi necu sigurno prljavog da ga vracam u gace kada sam ga uglancala jezikom vratio ga je i rekao momci ja sad idem a vi ste videli kako se ponasa prema njoj i otisao je ostala trojica su me pogledala onako prljavu i jadnu i rekli mi ne brini mi nismo kao on nama samo popusi sto mi posle svega i nije tesko palo pusila sam im svima i priznajem uzivala mazila sam njihova muda i ljubila jer sam im bila zahvalna momci su me mazili i pred svako svrsavanje me upozorili nakon nekih pola sata sam zavrsila sa njima svi su svrsili u moja usta i kada su zavrsili i poceli da se oblace ja sam ih zaustavila i rekla kada sam ocistila onom majmunu i vama cu i uzela njihove kurceve i svaki pazljivo i nezno procistila jezikom na sta su oni bili mnogo odusevljeni a jedan se toliko na to napalio da mi je lice skroz oblio spermom na sta sam se ja bila samo nasmejala kada su zavrsili samnom okrenuli su se i otisli a ja sam ostala jos par minuta da se umijem i sredim kada sam izasla ispred vrata videla sam 5-6 momaka kako stoje sa kezom od uva do uva i odma sam shvatila da su sve posmatrali i od tada se moj zivot okrece u krug iako danas imam muza koji je na srecu iz drugog grada ja i dalje strahujem da ce saznati te stvari kada odemo kod mojih ili jos gore da sazna za moje danasnje avanture ali o tome u sledecoj prici do tada puno pozdrava…..
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
mob
Nokia N95 8gb
Sjaj u Tami!



Milan,tako me zovu svi,mada mi je drukcije pravo ime,valjda od milja,jer ima vise razloga za to.Imam jedan veliki problem,mucam i kad se uzbudim nemogu rijeci da sastvim.Zbog toga sam pohadjao drukciju skolu nego moji vrsnjaci.S tim problemom se nastavio zivot i sa ljubavne strane.Razocaran,ostalo mi je da uzivam u samozadovoljavanju (drkanju).Moji roitelji,stalno govore kako cu jednoga dana naci sebi djevojku.Otac mi je jako ozbiljan cojek 72 godine star.Majka 16 godina mladja od oca.
Kasno su imali djete tj mene,jedinca koji se rodio sa manom,govornom manom.Majka mi je uvijek bila veliki prijatelj,uvijek me razumjela.ali nije to bilo to.Meni je sada 22-e godine,imam sve ali nekako nemam ono sto zivot cini uzbudljivijim.
Cesto utonem u svoje misli i samozadovoljavam se u mislima na starije zene,neznam zasto ali to me jako uzbudjuje.Kad mislim na stariju zenu jako brzo svrsim,uzitak je veci i ljepsi nego kad mislim na neku djevojku.Majka me uvijek pita kako jubav jesam li nasao djevojku?
Prije sam joj lagao ali ovaj puta sam rekao istinu,mislim da je i sama to znala.Rekao sam joj veoma tesko jer sam bio uzbudjen jako.”Ja nikada nisam imao seks,jer ni jedna zena nece samnom,svi se sklanjaju kad progovorim”.Jako sam jadno izgledao tog trenutka.Samo me gledala,bilo joj je jako zao,primjetio sam to.
Nemoj nista da govoris ocu,jedva sam to izgovorio.
Majka Silvana,od milja ju tata zove Silva.rekla mi je nemoj se sekirati,napravicemo nesto.Nisam htio seks za novac,mada bi volio nesto da pojebem,nesto da uzivam.Bog mi je uzeo govor ali mi podario velik kurac,ali sta mi vredi.
Silva je sutradan izledala drukcije,bila je jos njeznija prema meni,imao sam osjecaj da me jos vise sazaljeva.Bas navecer sranje,ocu je pozlilo,prevezen je u bolnicu,nesto sa srcem,ima problema vec 10-ak godina.Ovaj put je ostao u bolnici duze.Ostali smo s njim cijelu skoro noc.Doktori su nas zamolili da odemo kuci jer u je potreban mir.
Otisli smo kuci oko 3 ujutro onako potisteni Silva i ja.
Bila je jako zalosna a i ja sam bio na granici tuge.
Pitao sam ju dali zeli kavu ili caj da popijemo?Moze caj ekla je!Skuhao sam nam caj,te smo sjeli u boravak obadvoje.
Nije nam bilo do price,ja sam samo sutio ionako nebi uspio puno da kazem.Silva je rekla,idem se istusirati nekako se tesko osjecam.Samo sam klimnuo glavom.Ustala se i krenula,gledao sam za njom nekako drukcije,neznam zasto ali gledao sam joj guzove kako se njisu dok je hodala.Brzo sam smeo tu glupost sa uma.Malo kasnije cula se voda kako pljusti u kupatilu.Slike su se redale pred mojim ocima,uporno sam to izbjegavao,uporno sam zelio da sve to prestane ali nije.Sve vise sam se uzbudjivao,nosen tako zatvorio sam oci,kurac mi se ubrzo digao do maximuma.Utonio sam u mastu.Sanjario sam o Silvinom tjelu dok se tusira,kako se samponom miluje,kako sapunica klizi niz njeno tjelo niz grudi i stomak.U svojim mislima vidio sam i njenu vaginu,srce mi je lupalo jako,ali polako kao da prestaje da kuca.Sanjarenje je otislo toliko daleko da sam otvorio vrata,skinuo sve sa sebe i usao pod tus.Silva se okrenula,pogledala me i rekla.Cekala sam te!
Voda je prstala po nasim tjelima.Pocela je da me miluje,uzivao sam u tome.Uzela je njezno za kurac,tihim sapatom na uho,rekla je Milane kako lijep i velik kurac imas.Tonuo sam u mastu,poceo sam da ju milujem po grudima,jos se drzala dobro za svoje godine.Ljubila me polako drkajuc mi kurac,tako njezno da sam skoro svrsio.
Okrenula je ledja prema meni,dodirivala je guzom moj dignuti kurac,polako ga uzela u ruku i kao da je htjela ali tako polako stavljala ga je unutra u vaginu koja je bila mokra i topla.Voda se slijevala niz nas.Napokon je usao u carstvo zelja oteravsi mrak.Da kao Sjaj u Tami,mjesala je polako,izdisala kad bi se nabila skoro do kraja.Uzmi me za grudi Milane i jebi me polako,gurni ga do kraja tiho je saptala i stenjala dok sam ju jebavao tako njezo i polako da ju nepovredim.Bojao sam se da masta ne prestane.
Morao sam da ga izdrkam.Ustao sam se i krenuo u svoju sobu.
Taman je Silva izlazila van,bio je to iznenadjujuci izgled.
Neznam zasto?Ali izgledala je drukcije,mladje i svjezije.
Podignuta kosa,zarko crveni karmin,tanka spavacica koju nikada nisam vidio na njoj,takve sam spavacice imao u mislima na zenama na koje sam drkao.Pitala me,jel mi se caj ohladio?
Neznam,zamucao sam.Nista vise nisam rekao.Pa Milane ugrijacemo ga imamo dosta vemena nas dvoje,jel tako?
Jesi li ti to posao u kupatilo pitala me?Jesam odma se vracam jedva sam izgovorio srce mi je jako lupalo.
Usao sam unutra,jos je sve na nju mirisalo,vrlo brzo sam izdrkao,vec znate na koga sam mislio,masta se otvorila,naprosto sam uzivao.Malo sam se umio i sredio se da,trebalo mi je vise vremena ali nisam ga imao.
Izasao sam van.Silva kao da me cekala.Sjedi Milane da malo razgovaramo.Onako,nisam mogao dugo da ju gledam,palilo se tresce u meni gorio sam kao logorska vatra.Nista nisam govorio.Uzbudjen jos iz maste u kojoj sam ju dvaput jebao,samo sam ju gledao.Milane zelim da ti pomognem,ali da to ostane samo izmedju nas,vazi!
Potvrdno sam klimnuo glavom.Milane,reko si mi da jos nisi imao seks.Nisam!
Dali ti se dopadaju starije zene,dali bi te to zadovoljilo,recimo seks sa starijom zenom,koja nema tjelo kao djevoka ali koja ima iskustvo i izgleda jos dobro.
Recimo eto kao ja naprimjer.Zelio bi to,pomislio sam u sebi ali sam samo potvrdno klimnuo glavom.Dobro,rekla je sa malim osmjehom.Vidis Milane mi imamo skoro isti problem.Tvoj otac i ja nemogu se sjetiti kad smo imali seks zadnji put.Ja sam vise i navikla na to.Ali ponekad bi i ja voljela da mi srce zadrhti.
Samo sam ju gledao i slusao.Caj se davno ohladio,a nije nam ni trebao,trebalo je nesto vruce uzivo,nesto sto ce zapaliti jad u obadva tjela zeljna,zeljna tjela.
Milane zeljela bi da se skines da vidim tvoje tjelo,da ga milujem.To me toliko uzbudjivao ali i nekako neznam osjecaj se lomijo ali ipak sam to zelio.Ustao sam se i skinuo,pomalo stidno,pokrio sam rukama svoj kurac koji se dizao,nisam mogao to da prebrodim,sklonio sam ruke.Uspravan je bio za nekoliko sekundi.Iznenadjena,Milane kako je lijep i velik,kako je tvrd.Uzela ga je u ruku i polako navacila.
Sve je u meni igralo,i da sam htio nebi nista uspio da kazem,sve sam s njim govorio.Ja onako kao retardiran,ona zeljna zena,cijeli svoj zivot zivjela tiho kao casna sestra koja se jednom ogresila a zeljna grehova.Zeljna ovoga,velikoga i tvrdoga,zeljna a ja jedva sam cekao da sve pocne,sreca pa sam izdrkao,bo sam spreman na sve.
Idemo u sobu Milane,samo sam sutio kao programiran zelio sam ju vise nego da progovorim ispravno.
Legli smo na krevet.Samo se opusti,ja cu sve da uradim za ovaj put,rekla je tiho.Nije bila neka spretna oko pusenja ali kad je sjela na kurac to je bilo vise nego Rodeo.
Otimala se sama od sebe,neznam ali izgledalo je ludo.Tako jako se derala i uzdisala,valjda opustena,htjela je ono sto je trebalo davno,ali nije se desilo u njenom zivotu.
Nagnula se nad mene i nabijala do kraja na kurac,sise su mu taman bile skoro u mojim ustima,ljubio sam ih i sisao.Silva je jako jaukala,stenjala je jako valjda je jako uzivala.
Desetak minuta se nabijala jako onda je usporila,njene zjenice su nestale,tiho je nesto mumnjala i stenjala disuci duboko.Kao nekao da je govorila,too jos josssssss,tooo,je je jebi jebiiiiii.Onda je jako viknula moje ime Milaneeeeeeee,uh,otvorila je oci,kao izgubljena skocila je sa kurca,legla pored mene okrenuvsi mi ledja.
Zaplakala je.Uzbudjen i pomalo uplasen,pomilovao sam ju po kosi.Izvini jedva sam rekao.
Ustao sam sa kreveta i krenuo van iz njene sobe.
Milane stani,rekla je kroz suze,jako!!!!!!
Vrati se molim te ovamo!!!!!!!
Vratio sam se i sjeo na krvet,sve se u meni slomilo,potisten,razocaran duboko,sto sam ju povredio.
sapnula mi kroz suze,Milane ja sam kriva Milane,ja sam kriva,nek mene bog kazni za ovo.amo sam sutio.Legao sam na ldja i zatvorio oci,milion grehova proletjelo je kroz moju glavu.A Silva,tiho je plakala dok me ljubila po tjelu.
Zelio sam sve ponovo.Uzela ga je u ruku i lagano navlacila,brzo se dizao.Kad se digao do kraja ponovo je sjela na njega i pocela kroz suze da stenje,tihi plac i uzivanje pomjesano sa ponekim jacim tonom kroz koji je uzivala duboko nabijena na kurac,to me izludjivalo.Suze su joj se slijevale niz lice a ja sam ih brisao.Sise.izgovorio sam to.Nagnula se da ih ljubim,jebavala se divlje,dole je jako vlazila i primala ga cijelog,gore je kroz jecanje i suze stenjala a ja sam jebavao i uzivao bojeci se da nesvrsim.
Stani,rekao sam stani malo,Kondom,uh nemam,rekao sam to onako sami mozete misliti kako.Neboj se Milane,davno je sve unutra sredjeno.
Okrenuo sam ju na ledja,kao u porno filmu stavo noge na ramena.Milane nemogu tako,joj Milane,kad sam poceo da ju jebem jako,pokusala se izvuci ispod mene ali nije uspjela,derao sam ju jako,valjda izgubljen nisam primjetio da je zaplakala.Stao sam ali ga nisam vadio.
Tiho je jecala,spustio sam joj noge dole.Polako sam nastavio da ju jebem,malo je i ona pocela da mjesa.
Hocu gore Milane!Prepustio sam joj da vodi,dugo se jebavala tako,nije mogla da svrsi.Nemoguuuuuuuuuu,joj nemogu nikako,ponovo je sisla sa kurca i zaplakala.
A ja zeljan,jos bi jebavao dugo,sav sa se tresao.Da izdrkam pomislio sam i na to.Milane ajde me jebi ali polako.Legao sam na nju bila je jako vruca unutra,samo je kliznuo u njenu dubinu,svih 22 cm bilo je u njoj,tako sam ga drzao nekoliko sekundi onda sam ga izvukao do kraja pa ga nabio jako unutra to sam radio nekoliko puta,primala ga je cijelog uz jako stenjanje,grizla je donju usnu i grebala noktima moja ledja,zatm je jako zacvilila i pocela da mjesa brze i ja sam uzbrzao.Jako je stenjla i mjesala tooooooooooooooo,jojjjjj,joj,stenjala je sve jace a ja sam ju jebavao svom snagom,vristeci svrsavala je jako mi grebala ledja mjesala je stenjala,napokon je svrsila.Jos jos jos daj daj,daj mi ga izbezumljeno je govorila.Okrenula se odpozda.tada sam dozivio vrhunac u njenoj vrucoj vagini.
Svrsio sam,govorio sam mucajuci,svasta nerazgovjetno kao degen.Pa ja i jesam degen.
Svrsio sam duboko u nju odpozda dok se ona nabijala na kurac stenjala je jako,svrsio sam govoreci svasta a nisam rekao skoro nista sto bi ste razumjeli.Pao sam sav mokar na krevet.Zadovoljno sam gledao u plafon disao sam duboko.
Silva je sutila.
Nista se nije promjenilo izvana ali zinutra mnogo toga.
…………A kasnije svaku noc,da skoro svaku noc,Silva je sjedala na vrh,trazeci sve,a ja sam uvijek davao sve od sebe dok je ona plovila na mom jarbolu,zivot joj je sretnije prolazio.
Tako je trajalo 3 godine.Danas ponekad,samo je pustim da se razonodi,sa njenih 60-t,dovoljno joj je jednom sedmicno.
A,ja.Cesto se Silva s njim poigra svojim usnama,neznam tako mi je i to ljepo.Kad moze sama kaze da ga zeli unutra.Ja jos uvijek mucam,drkam i tucam.Ali uvijek Silva je tu,sve se desilo kao u snu,kao u masti,da kao Sjaj u Tami.

IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
mob
Nokia N95 8gb
Ispala sam kurva



Imam 47 god. zato sto zavisim od imucnog muza moram da odrzavam svoj i ovako dobar izgled.Imam cedno lice,velike grudi,tanak struk i duge malo jace butine.Spremala sam se da sa muzem idemo na svadbu kod rodjaka i u zadnjem trenutku shvatim da su mi sve carape u drugom stanu i da cu morati da obucem cerkine podvezice zbog koih sam je prebila!Celo vreme sam se osecala kao kurva!Na svadbi sam sedela do jedne sirovine koi je od kad sam sela do njega nepristojno blenuo u moje butine koje su sijale od kurvanjskeh podvezica,bilo mi je jako neprijatno!Bila sam neljubazna prema njemu kad bi me bilo sta pitao.U jednom trenutku je kao slucajno dok je jeo lakat poceo da gura u moje sise zbog muza koj je sedeo pored nisam smela da se bunim.Kad je video da cutim ohrabrio se i ispod stola je poceo da me stiska grubo za butine.Nisam znala sta da radim jer mi je muz jako ljubomoran pa sam naglo ustala i otisla do WC-a.Kad sam se vratila i sela sam pitala sam muza kad cemo da idemo i u tom trenutku osetila opor smrad.Okrenula sam se prema seljacini pored mene i videla da je dosta pijan i da mi se smiska,kad sam mahinalno spustila pogled sokirala sam se jor je on iz slica izvadio ogromnu k… koja je i polu dignuta bila ogromna pa je jos i smrdela sto me je sokiralo.Brzo sam mu okrenula ledja i pocela da pricam sa muzem.Seljacina je ustao i otiso da igra a meni nije izlazila iz glave njegova k… nisam mogla da verujem da na to mislim a onda sam sebe uhvatila da trljam butine kad mislim na njegov k… i shvatila da mi ribica vlazi i da mi dojke bubre,grozila sam se sama sebi i zamolila muza da idemo ali on nije hteo i dao mi kljuceve od naseg auta a on ce kao taksijem.Krenula sam prema kolima a iz ribice mi je curilo za ruku sam drzala svoju mladju desetogodisnju cerku i nervozno je vukla.Dok sam odkljucavala auto iza mene se pojavio moj muz i reko mi je da se vratim i pozdravim se sa nekom njegovom rodbinom i onda cemo da idemo.Dok sam isla sama ka restoranu prolazila sam pored parkiranog konbija a onda me je neko naglo povuko iza kombija.Bila je to ona sirovina sto je sedela dored mene.Nabio me je iz konbi i brzo izvadio svoju alatku.Kako je moj muz sa detetom bio na deset metra od konbija nisam vristala jer nisam zelela da bilo sta sazna o ovome.Dok sam stajala on je vec kleko podigo mi haljinu i pocepao gacice a onda je poceo halapljivo da mi lize p… Pocela sam da ga molim da prestane i da mu pricam da to ne zelim i da mi je muz i dete blizu.Prestao je,ustao uhvatio me je za kosu spustio na kolena i na silu mi ugurao svoju ogromnu k… u usta.Dok sam mu ga pusila shvatila sam da to pocinjem da radim sa uzivanjem i ako mu je dosta smrdeo ali takav komad nikad nisam probala jer mi je muz bio prvi a nikad ga nisam prevarila.Shvatio je da uzivam i poceo da mi prica kako najvise voli udate fine gospodje da j… Pocela sam tiho da ga molim da me ne jebe i da cu da mu pusim i dozvolim da mi svrsi u usta.Ali on me je podigo svuko mi bratele sa haljine i poceo divljacki da mi grize bradavice koje su vec bile krute.Moje telo me je izdavalo i pokazivalo mu da je zeljno tu.. dok mi je grubo sisao dojke ja sam ga tiho molila da prestane i da ih ne grize jer su nezne i osetljive a on me je okrenuo i nabio glavu na staklo konbija i od pozadi mi gurnuo k…poceo je snazno da me guzi njegov a k… sam osecala dublje nego ikad u zivotu.Pocela sam da svrsavam a kroz staklo konbija sam videla muza i cerku kako me cekaju dok me ova seljecina guzi.Sise su mi se klatile a dojke mi se trljale od hladan lim konbija.Molila sam ga da ne svrsava u mene jer su mi plodne dani ali me je on nemilosrdno punijo ogromnom kolicinom sperme koja se slivala niz podvezice,kasnije se ispostavilo da sam trudna.On je nestao u mrak parkinga a ja sam sela dole onako izjebena sa golim sisama koje su visile crvene od njegovih ugriza.Kad sam ustala shvatila sam da mi niz butine prekrivene povezicama curi dosta sperme koju sam rukama razmazala po carapama koje su se jos vise sijale od sperme.Vratila sm se muzu sva raztresena ali on nista nije primetijo,kad sam sela u auto videla sam da mi na listu noge stoi velika kap sperme,neprimetno sam je pokupila prstom i stavila je na donju usnu u tom trenutku smo stgli i muz me je poljubio u usta a onda pogledao cudno ali sigurno nije shvatio da mi je na usnama sperma drugog mukarca i da se ne kajem……
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
mob
Nokia N95 8gb
drugarstvo



Da li ste nekada bili toliko napaljeni da bi mogli uraditi baš sve kako bi udovoljili svojoj mašti? Meni se to dešava često, tada uglavnom drkam. Često mi se dešavalo da zamišljam kako jebem Mirjanu, majku mog dobrog druga Baneta. Bane i ja imamo po 27, a njegova mama Mirjana oko 50 godina. Nije nešto ekstra riba, ali meni se obavezno diže na nju, ne znam zašto, možda zbog toga što sam je više puta video u nekim seksi pozama dok sam bio kod njih u stanu.

Par puta je bila u nekoj suknjici tako da sam joj mogao videti noge, i to skroz od prstića do butina, par puta bosonoga, a ponekad u nekim seksi crnim čarapama, viđao sam je i u helankama, guza i pičkica su joj se ocrtavale. Jednom sam bio kod Baneta, bili smo sami, sedeli i pričali. Otišao sam do kupatila da pišam a onda sam ugledao korpu sa prljavim vešom. Pomislio sam da tu mogu naći Mirjanine gaćice, i odmah sam se bacio u pretragu. Našao sam jedne i počeo da ih mirišem, osećale su se na njenu pičkicu. Skinuo sam se i počeo da nadrkavam kurac. Bilo je odlično. Naslonjen na veš mašinu jednom rukom sam naveliko drkao nabreklu kurčinu, dok sam drugom držao njene gaćice i mirisao ih. Osetio sam da ću svršiti i učinio sam to po gaćicama, vreli mlaz sperme je štrcnuo i gaćice su bile natopljene spermom. Spustio sam ih na tren na veš mašinu i počeo da se oblačim. U to trenutku se začuo Banetov glas, gde si, jesi upao u wc šolju,pitao me je dok se smejao. Zbunjen izašao sam iz kupatila, nasmejao se na njegovu šalu i nastavio priču sa njim. Posle sam otišao kući. Prošlo je nekoliko dana i Bane je došao kod mene. Sedeli smo i pričali i onda meje on iznenadio jednim pitanjem, da li često drkaš po ženskom vešu?, pitao je. Bio sam zbunjen, nisam znao šta da odgovorim, nije mi bilo jasno kako je saznao, da li me je posmatrao? Umalo da najebem, reče, ne znam kako bi mami objasnio otkud njene gaćice na veš mašini i to umazane spermom! Jel radiš to i sa Jeleninim gaćicama?, pitao me je i gledao u mene. Jelena je moja majka, nisam to nikada uradio sa njenim gaćicama, ali mi je u tom trenutku nekako bilo glupo da mu kažem kako ne drkam na mamin veš, već na veš njegove majke, ja sam odlučio da slažem i rekao sam da to radim i sa njenim gaćicama, često. Pa lepo, rekao je Bane i predložio da učinimo to sa Jeleninim gaćicama pošto on ima neodoljivu želju da to uradi u tom trenutku. Otišli smo do kupatila, ali u korpi za veš nije bilo nikakvih gaćica. Da pogledamo u njenoj sobi, rekao je, tamo ih sigurno ima. Hteo sam da odustanem, jer zaista to nisam nikada radio, ali da bih ispao odvažan krenuo sam u spavaću sobu i počeo da otvaram plakar. Naišli smo na gaćice, bilo ih je mnogo, u više boja i oblika. Stajao sam i gledao, a Bane jepočeo da ih vadi i gleda. Wow, rekao je, kako su dobre, prave jebačke. Skinuo je pantalone i počeo da ga drka na crvene čipkane tange koje je držao u ruci. Gledao sam zbunjeno, a onda je on rekao šta čekaš, hajde i ti. Pravio sam se da kao nešto tražim, a onda sam naišao na čarape. Bane je odlepio kad je video taj prizor, od klasičnih najlonki do mrežastih.. Ostavio je tange i uzeo Jeleninu čarapu, navukao na kurac, izdrkao i svršio u nju. Šta čekaš, hajde i ti. Dohvatio sam maminu štiklu iz plakara, izvadio ga i izdrkao u nju. Ali nije se sve završilo na tome, Bane je počeo da gleda šta još ima u plakaru, kao da je osećao da još nešto postoji. Šta tražiš, pitao sam. Ma gledam možda ti mama ima vibrator ili tako nešto. Odakle ti ta ideja,pitao sam, a on je rekao: a zašto da ne, kad se neka ovako oblači onda je sve moguće. Nismo našli ništa u plakaru, mislio sam da odustanemo od dalje potrage, ali se on setio, sagnuo se i pogledao ispod kreveta mojih roditelja. Eto vidiš da sam u pravu, rekao je i izvukao vibrator ispod kreveta. Bilo je tu još nekih erotskih časopisa i jedan cd. Pomislili smo da je u pitanju pornić, iako na njemu ništa nije pisalo. Hajde da pogledamo kakav je film, rekao je? Hajde, pristao sam ja, jer je i mene zanimalo šta je na tom disku. Pokrenuli smo cd i film je krenuo. Očekivao sam da će se pojaviti naslovna scena nekog stranog pornića, međutim na ekranu se mogla videti u prvim trenutcima nejasna slika i razgovor na našem jeziku. Domaći pornić, rekao sam, a on je potvrdio. Par sekundi nakon toga slika se stabilizovala i mogao se videti snimak nekog stana, dnevnog boravka, tako nešto, a onda sam ugledao mog oca kako sedi na trosedu i dve žene koje kleče ispred njega i sisaju mu kurac. Jedna od njih bila je moja majka, a druga Milena, naša kućna prijateljica. Još par trenutaka i kamera je bila fiksirana, a onda se na sceni pojavio i Marko, Milenin muž i pridružio im se. Moji roditelji su imali seks sa kućnim prijateljima i snimali su to. Marko sa Jelenom, Milena sa tatom, a onda su kombinovali. Gledao sam i nisam mogao da poverujem. Odmah nakon toga počeo je drugi snimak, tata i Marko su tucali neku žensku, kurvu pretpostavljam, imala je oko 30 – 35 godina i razbijala se od kurca. Primala je oba istovremeno, videlo se da je iskusna. Za to vreme mama ili Milena su snimale, snimak je izgledao kao pravi pornić jer se sve moglo videti. Kurva ga je primala u svim pozama, primila je jedan u pičku a drugi u guzu istovremeno, i na kraju su joj napunili usta spermom. Bane i ja smo sedeli i gledali, on sa uživanjem a ja pomalo zbunjen. A onda je došao na red i treći film. Na početku se vidi ženska guza, a onda i kosa. Po crvenoj boji kose pretpostavio sam da je to Jelena. Par sekundi i na snimku se jasno videlo lice moje mame. Sisala je kurac, radila je to sa uživanjem. A onda je tata koji je to snimao zumirao kadar, i moglo se videti baš sve. Mladić od nekih 30 – 35 godina je ležao na njihovm krevetu, a između njegovih nogu ležala je moja mama i sisala mu kurac. Uživali su oboje. A onda su počele da se smenjuju razne poze, mama ga je primila i u pičkicu i u guzu više puta da bi na kraju progutala spermu. Bane je na kraju izvadio kurac i izdrkao ga još jednom. Nemoj da se ljutiš, ali mama ti je prava kurvetina, kako bih je jebao, rekao je. Sledeći dan sam ručao sa mamom, bili smo sami jer tata nije još došao sa posla. Posmatrao sam je, delovala je kao prosečna supruga, domaćica, majka…. nipočemu se nije moglo reći da je to ona ista žena, ili kurvetina kako reče Bane koja se jebe kao luda. Da li je ona stvarno kurvetina ili ne, šta vi mislite?
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
mob
Nokia N95 8gb
Privatni casovi matematike



e ovako … zovem se Milos prva sam godina srednje ekonomske skole u Beogradu , sve je poceko pre godinu dana kada sam zbog prijemnog krenuo na casove matematike . moji roditelji su se raspitali kod koga bi najbolje bilo da idem . ja sam bio u neizvesnosti i samo cekao da vidim da li ce to biti nastavnik , nastavnica , neki dede ili baba ..itd….
bio je to ponedeljak kada sam krenuo na prvi cas , saznao sam da ce ipak nastavnica da mi drzi casove , trazio sam adresu nekoliko minuta , dok nisam dosao do jedne kuce ispred koje je stajala devojka koja mi je bila okrenuta ledjima , pogled sam odmah bacio na njeno dupe koje se tako lepo ocrtavalo ispod uske trenerke koju je nosila , prisao sam do kapije i rekao : izvinite , vi ste Ana ..(tako mi je receno da se zove)..ona se okrenula , i sledece sto sam video su bile naravno njene grudi koje su cini mi se bez brusa veoma lepo izgledale , rekla mi je , ti si sigurno milos , ajde , udji , u njenom dvoristuje bio neki pas koga je ona oslovila \’\'lajka\’\’ , a posto je mene lajka napala , Ana se sagla i uhvatila je za ogrlicu i odvela do kucice da je veze , tada se okrenula i tangice su sevnule iz trenerke , virile su nekih 3 cm , bio sam tootalno napaljen .
krenuli smo u kucu , posto ona zivi na trecem spratu , prva je krenula uz stepeniste , ja sam je samo pratio i buljio u njeno prelepo dupe…
kada smo stigli gore , usli smo u sobu u trenutku kada se njena sestra koja je moje godiste presvlacila… pomislio sam omg , kakva sreca , 2 u 1…ona je istrcala iz sobe i u trku rekla: izvinii ..
malo mi je falilo da je uhvatim za dupe jer su vrata uska pa se malo ocesala dupetom o mene , to me je jos vise napalilo …
seli smo za radni sto , ja sam prvih 5 minuta krisom gledao u nastavnicine sise , ona se pravila da ne primecuje , pocela je da mi objasnjava pitagorinu teoremu ,, ali kako da slisam kada pored mene sedi lepotica koju bih odmah zaskocio …
taj prvi cas se zavrsio i saznao sam da moja nastavnica ima 19 god…ahh
sledeci cas smo zakazali 2 dana kasnije , ja nisam mogao da izdrzim 2 dana , stalno sam je zamisljao golu .. itd…
Izdrzao sam nekako 2 dana i odmah pohitao na sledeci cas , opet smo dosli u sobu kao prosli put , ali kada sam seo na stolicu , jasno se moglo videti kako mi se kurac ocrtava na pantalonama od uzbudjenja , pitao sam je gde je toalet , i pozurio da izdrkam , kada sam krenuo da operem ruke , cuo sam lagano otvaranje vrata ,okrenuo sam se , ali nisam stigao da se obucem , ona je usla u wc i pitala me :\’\'treba li ti pomoc…hmm…sta to imamo ovde….\’\’ kada me je videla golog samo se nasmesila…i izasla ….kada sam se vratio , u sobu iznenadio me je prizor , spustala je roletne , pomislio sam : sta ce sada biti \’\’ , seo sam na stolicu , ona mi je prisla i iznenada sela u krilo , rekla mi je : \’\’ znam sta si tamo radio \’\'….
znala je da sam drkao u wc-u ..
zatvorila je svesku i rekla , :\’\'matematika moze da saceka\’\’ , jasam odgovorio:\’\’slazem se\’\’ , ona se nasmesila , otisla i zakljucala vrata ,potom je pocela da skida maicu , ispod nije imala nista , iskocile su prelepe cvrste grudi , pocela je da skida trenerku i rekla mi :\’\'dodji da mi pomognes\’\’ … brzo sam krenuo da joj skinem trenerku koja je samo skliznula , ispod je imala tangice , krenuo sam da joj skinem tange , ali me je sprecila govorivsi :\’\’sada ti\’\’ i pocela da mi skida farmerke , kada je stigla do kraja , iskocio je moj napaljeni kurac (inace dug je 17 cm)samo je uzviknula:\’\'ohohooo\’\’.
sledece sta sam video je moja kita u njenim ustima , pusila ga je kao prava profesionalka , kada je prestala , otisla je i legla na krevet , rekla mi je :\’\’sta cekas , ajdee\’\’.. , prisao sam krevetu i skinuo joj tange iza kojih je bila sveze obrijana picka , bila je mala , i nisam smeo odmah da joj ga uvalim , prelazio sam rukom preko klitorisa , uzdisala je , poceo sam da joj lizem picku , stenjala je na sav glas posto nikog nije bilo u kuci .
Govorila mi je:\’\'JEBI ME , JEBI MEE!!\’\’ , poslusao sam je , naravno , prvo sam joj polako ugurao glavic , pa zatim i ostatak , vrisnula je tako jako , mislim da je ceo BG mogao da je cuje , stalno je uzdisala bez prestanka , .. izvadila je moj kurac iz picke , okrenula se na stomak , naguzila se i rekla , ajde malo promeni rupu , posto bas nisam imao iskustva sa jebanjem u dupe , uzela mi je kurac i polako nabijala u svoju oblu guzu koja je bila veoma vrela…. okrenuo sam je na drugu stranu i vratio se u prvobitnu rupu , vristala je kao luda , govorila je :\’\’svrsicu , svrsicuu…!!\’\’ nisam prestajao , ona je uzdisala… SVRSILA JE TAKO GLASNO DA JE CEO KOMSILUK MOGAO DA JE CUJE … rekao sam joj , tise maloo . odgovorila mi je da je soba izolovana od zvuka sto mi se veoma svidelo , nabijao sam ga do jaja , vristala je uzdisala i govorila :\’ahh tooo\’\'…
kada je pogledala na sat , rekla je:\’\'uhh jebote , stani , \’\’ u tom trenutku sam ga izvadio i svrsio joj na sise ..
pitao sam je :\’\’sta je ?\’\’ , rekla je :za 5 min se vrecaju moji , poceo sam da se spremam velikom brzinom , ubrzo smo sve vratili kako je bilo , seli smo za sto i pravili se da ucimo:P …..
cas se zavrsio , sisli smo niz stepeniste , ona se sagla da obuje patike , ja sam je uhvatio za dupe , osecaj je bio prelep , ona se samo nasmesila , kada sam odlazio rekla je :\’\'cas sutra u 15:00h , obavezno , rekao sam :\’\'dolazim 100% , nasmejala se i otisla u kucu …
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 156 157 159 160 ... 398
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 02:46:24
nazadnapred
Prebaci se na:  
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.106 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.