Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 22:35:05
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 11 gostiju pregledaju ovu temu.

>> Pitate se gde su nestale galerije devojaka? Kliknite ovde! <<

Vazno: Molimo vodite racuna o ponasanju na ovom delu foruma i procitajte nova pravila sex foruma!

Idi dole
Stranice:
1 ... 151 152 154 155 ... 398
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Erotske price  (Pročitano 26576467 puta)
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.8
mob
Nokia N95 8gb
Incest-Japan-Mom and son


Ljubomora,kao veza izmedju mlade majke i sina u malom gradu u Japanu.Rastavljena majka,mlada izgledom nosena trazila je sebi razonodu,trazila je muskost da zadovolji njene potrebe.
U isto vrijeme,vodila brigu o malodobnom sinu neznajuci da ljubav koju nosi u sebi kroz ljubomoru ulazi u strasti zudnje.Nije ni znao,sto se dogadja u njegovim vijugama,nosen ljubavi prema majci,bio je ljubomoran na sve koji su bili u njenoj blizini.!7-st godina starosti,reklo bi se tinejdjer,patike rifle i stil koji mladost opisuje,da imao je djevojku.Opis pocetka seksulanog zivota mladica koji je kratko uzivao u seksu sa svojom djevojkom jer su mu se misli mjesale sa snom ili zeljom koja ga je lomila,koju je stidno skrivao,sam od sebe.Svaki seksualni kontakt sa djevojkom cinio ga je uzbudjenim na jedan drugi nacin,zatvarajuci oci,plovio je nekim drugim uzitkom,plovio je na tjelu neke druge osobe,gdje je uzivao i to je bio razlog uvijek brzog svrsavanja,koje je njemu godilo ali ne i njoj.Majka je jedno vece dovela svog prijatelja,Hisido je bio u svojoj sobi.Cuo je taj razgovor,nije mu bilo drago.Dvoje su kasnije napustili dnevni boravak i otisli u spavacu sobu.Kasno u noc i dugo u noc,culi su se uzdasi njegove majke koja je stenjala ispod grudi svog prijatelja koji ju je jebavao dugo i njezno.Mjenjali su poze,uzivali u seksu,opusteni slobodni ljudi,plovili su ljubavnim stazama.
Hisido nije mogao da zaspe,svaki taj glasniji izdisaj i poneki manji krik primao je sa nevjericom i neslaganjem samim sa sobom,progovarao je neke rijeci.Ljubomora je punila njegove misli,ljut i nervozan nije mogao da saceka jutro.Zaspao je smoren tek onda kad je zadovoljio sam sebe,kad je uspio da smiri svoje strasti,zaspao je napokon.
Prijatelj je napustio kucu pred zoru.A ona je otisla pod tus,sapirala je tragove seksa,sapirala je sa seba njeznost u kojoj je uzivala,njezno je trljala svoje tjelo samponom koji je sirio miris i do nekoga tko se probudio.Ustao se,vrata su bila otkljucana,otvorio je polako,gledao je njemo u preljepo tijelo koje zeli,gledao je njenu pickicu koja se samponom milovala izmedju njenih prstiju.Gledao je njene lijepe grudi koje su se poigravala pod kapima tusa,gledao je njene guzove izbacena,gledao je duboko disuci.Kad je zatvorila vodu,Hisido se povukao u svoju sobu,te u zanosu mirisa njenog tijela zaspao,ponovo.Nedeljno jutro,toplo ljetno.Mlada zena spremala je dorucak sebi i sinu,neznajuci koju ljubomoru nosi njen sin i koju bujnu mastu posjeduje u svojoj mladoj glavi.Ustao se nervozan,ljut,zelio je nesto da joj kaze,ali nije mogao.Bila je mlada zena,lijepa,zgodnog izgleda.Gledala ga je njezno onako sa ljubavlju i ponosom,gledala ga je kao majka.Bila je slobodna suvremena zena.Nosila je garderobu koja je pokazivala njene obline,jer trazila je sebi muskarca za zivot za seks za prijatelja.Osjetila je da se nesto dogadja ali nije znala sta.Hisido ju je gledao onako,vise sazaljivo,gledao ju je onako sa paznjom i dostojanstvom koje pomalo prelazi u pogled zanosa u pogled zelje,osjetila je taj pogled koji nije nikada prije izgledao tako.
Pomalo uzbudjena ili iznenadjena,uzdahnula je duboko i upitala,imali neki problem a da ona nezna za njega?
Hisido je sutio!
Prisla mu je,stajala je kraj njega.Hisido je sjedio na stolici i sutio,njegov pogled ljubio je pod.Pomilovala ga je po kosi,njezno,kao majka.Hisido ju je tako brzo zagrlio oko struka i povukao u svoje krilo.Iznenadjena,njegovim izlivom zadovoljstava i srece,opustila se i ostala u njeovom krilu da sjedi.Hisido sta je bilo sta te muci?
Njene grudi bile su u visini njegovih ociju,raskopcana kosulja iz koje se nazirao grudnjak u koji je Hisido gledao sa velikom dozom zanosa.Primjetila je to.
Uzbudjen nije mogao da obuzda svoje nagone u kojim se njegov penis polako dizao.Osjetila je to,jako iznenadjena pravila se da se nista ne desava.Hisido moram nesto da radim,reci mi sta je problem,htjela je da se izvuce iz te sitoacije od malodobnog mladica kojem mozda nesto ludo grije srce ili stvara nagon u njegovim seksualnim mislima,pomislila je.Nista rekao je.
Ustala se i povukla u kuhinju.
Iznenadjena dugo je razmisljala o svemu,pomislila je da nesto nije s njene strane lose ali nije mogla da se sjeti.
Dan je prolazio,noc polako ulazila u njihov stan.
Usla je u sobu,Hisido je lezao,upitala ga je nesto,samo je sutio.Onda ga upitala?
Hisido sta se dogadja,jel nesto njena krivica?
Odgovorio je kratko,nije!
Pitala ga je jel ima neki ljubavni problema?
Sutio je!
Pitala ga je jel ima problema u vezi nje?
Podigao je glavu,gledao ju nekoliko sekundi i rekao!
Da imam u vezi tebe!
Reci mi sta sam pogresila?Nisi nista!
Samo,samo,znas,nije mogao da rekne,nije se usudio!
Nevolim tvog prijatelja!Ispalio je kao iz topa!
Zasto Hisido?Pa on tebe respektuje,kaze da si veoma lijep i pametan.Nezelim to da slusam rekao je glasno!
Znas uh znas,ma nemogu ma nemogu vise!
Sta to Hisido,sta te muci?
Sutio je neko vrijeme,pa je izgovorio nekoliko rijeci.
Ja sanjam i ti si u mojim snovima,stalno.
Kakvim snovima?
Sutio je mladic.Kakvim snovima Hisido?O cemu se radi?
Ti imas djevojku Hisido?Imam!
Imate li vezu,ljubavnu vezu?
Imamo stidno je rekao.Pa sta je onda?
San,moj san eto.Kakav opet san Hisido?
Ti si u mom snu,izlazile su rijeci kao vodom nosene.
Iznenadjena samo ga je slusala sta je govorio,o svojim snovima.Kao u soku,kao da sad ona sanja,rekla mu je da prestane.Disao je duboko,sve joj je rekao.Bila je uzbudjena,iznenadjena i nije ocekivala takav rasplet razgovora.
Ja te zelim,ja te zelim rekao je glasnije!!!!
Sutila je,postidjena,sutila je iznenadjena ali nije htjela da dodaje ulje na vatru,sutila je samo.
Pomisljao sam i na samoubojstvo rekao je.
Tada je reagirala brzo,samar je smirio na trenutak nabujale strasti u mladicevom srcu.Malo se uplasila njegove reakcije.
Ustao se,a ona je zaplakala.Kuda ces Hisido?
Odlazim,nemogu vise ovako,izustio je.
Kleknula je pred njega,nemoj Hisido,nemoj ti si sve sto imam!!!!!!
Pocela je u moljenju sina da se skida,izgubljena skidala se polako gledajuci ga u oci.Svakih nekoliko sekundi,pojavljivalo se njeno lijepo golo tjelo u koje je mladic gledao disajuci jako duboko.Srce mu je jako lupalo,kurac mui se dizao,disao je duboko gledajuci u golo tjelo zene koju vremenom sanja,zene koju voli,zene kojoj zeli sve ali i koju jako zeli.Uzmi me Hisido,uzmi me!
Skinuo je sve sa sebe,kurac mu je stajao uspravno.Legla je polako na krevet.Suza se slila niz njeno lice,pozvala ga rukom k sebi.Legao je kraj nje,disao je duboko a ona je bila smirana,opustena pocela je da ga miluje.Uzdizao e tako da sto prije uzme rukom njegov uzdignuti kurac.Ljubila ga je polako,kao da je izasla iz jednog zivota i usla brzo u neki drugi zivot.Stavila je kurac u usta u pocela da ga sisa.Mladic je uzdisao jako.Milovao joj je grudi,milovao joj je bedra,guzove,milovao ju je svu dok mu je ona njezno pusila kurac.Hisido imas li kondom?Imam izustio je polako.Izvadio je kondom iz ladice a ona ga je njezno navukla na Hisidov kurac.Polako njezno sjela je na kurac koji je nestao u njenoj mokroj pickici,bila je tjesna pa je zajecala kad je usao u nju.Nastavila je da se nabija polako,njezno,izbezumnjena,mozda i nije ni znala u tom trenutku s kim se tako zanosno jebe,nije ni znala,mozda,dok je mjesala zatrvorenih ociju u tom zanosu incesta sta radi ili nije zeljela nesto da izgubi,neznamo.Stenjala je jako,krici mlade Japanske majke,popunjavali su tamnu noc,uzdisali su oboje.Nako nekoliko minta,zastenjao je jako Hisido,osjetila je to pa je malo ubrzala,kondom se punio Hisidovom spremom a ona je nastavila da mjesa i da se nabija na njegov kurac iz kojeg se cijedila sprema,incest je curio niz njeno lijepo tjelo,izgledala je carobno,izgledala je zanosno tako zatvorenih ociju dok se polako jebavala na kurcu svoga sina.Prepustila se,nosena strascu koji je razvaljivao istinu,spojeni poslednji trzaji u kojima je uzivala i ona i Hisido.
Spustila se kraj njega,glavu je naslonila na njegova prsa,gledala je nijemo u kurac jos dignut u kondomu iz kojeg je polako curila sperma na Hisidov stomak.Disao je duboko,ona je samo sutila.polako je skinula kondom sa Hisidovog kurca.Bio je mokar i sluzav od sperme,samo je sutila,podigla se i stavila ga onako sluzavog sebi u suta,sisala ga je njezno,Hisido je stenjao.Okrenuta guzom prema njemu,privukao ju je sebi.Opkoracila ga je.Hisidov je jezik ubrzo proasao put mokre pickice,koja je uzivala u njegovom dodiru.Uzdahnula je duboko i nesto izgovorila,nesto kao veliki znak zadovoljstva.Kurac mu se dizao polako.Mazili su se ljubeci jedno drugome spolne organe.Uzeo je drugi kondom,navukla ga je njezno.Nastavili su sa seksom do kasno u noc,ukupno 4-i puta ju je jebao Hisido,sva se tresla.Da bilo je to nesto nesvatljivo,nerazumljivo ali u sebi je osjetila i nesto lijepo,nesto sto joj se nikada nije dogodilo,niko ju nikada nije jebao 4-i puta skoro zaredom.Hisido ju je jebavao sa uzivanjem i svaki put kad bi svrsio za nekoliko minuta se dizao,samo je mjenjao kondome,na podu su bila 4-i komada,koristena,prvi je bio pun sperme a u zadnjem tek nekoliko kapi.Mjenjali su poze,dugo ju je jebavao s guza,vrislala je u nekim trenucima jer je duboko ulazio u nju,nabijao ju je snazno,a ona ga je primala sa zeljom sa strascu je uzdisala stenjala,da jebavala se kao da to nije on a da to nije ona.Na kraju je i ona zastenjala u kriku stegnuta svrsavala je,nabijala se jako,grizla je carsavf,stezala ga rukama u znak zadovoljstva a Hisido je uzivao u toplini njene pickice,male i tjesne bas kako ih Japanke imaju.Tako su goli i umorni zaspali a cetri kondoma ostala su na podu kao broj kao nesto sto se dogodilo koje se moze i dokazati kad se budu probudili.
Ponedeljak jutro,sat je zvonio u njenoj sobi,nije ga cula.
Hisido se probudio kad je vidio golo tjelo majke pored sebe,znao je da nije sanjao.Njezno ju je poljubio,budila se usnama su se dodirivali,prepustila se istini,prepustila se necemu sto ce potrajati,prepustila se nekome tko ce kraj nje ostati,ostati zauvjek a to je bila cijena ljubavi.
Cijena incesta,cijena koju je morala platiti da zadrzi sina,da zadrzi sebi onoga koga voli.Ali koji nju voli sada na dva nacina danju kao majku a nocu kao zenu.Ostavio je djevojku a ona je ostavila prijatelja,sretni su tako,kazu.
Sretni su oboje u snovima zive,kojima niko nebi vjerovao i da im kazu,sretni su kazu sami sebi.A dali su sretni,prosudite sami!!!!!!!!!!!!!
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.8
mob
Nokia N95 8gb
Prvi put je najteze


Hm…kako ovo ide… Nemojte mi zameriti ali jos nikad nisam pisala ovakve price… Zapravo ovo sto cu vam pisati nije prica,vec stvaran dogadjaj.
Bio je moj 16-ti rodjendan. Secam se kao da je juce bilo. Trebala sam sa 6 svojih drugarica da izadjem u jednu popularnu diskoteku o kojoj sam mogla samo da mastam… Moji su roditelji dosta strogi pa mi nisu bas sve dozvoljavali a posebno izlazak do 5 ujutru. Ali posto mi je bio rodjus-dopustili su. Doterala sam se. Jebozovniju sebe nikad u zivotu nisam videla. Do tad sam bila streberka sa naocarima i dugom smedjom i masnom kosom. Uvek u nekim sirokim majicama i jadnim farmerkama. Ali to vece… Djavo me odneo pa sam obukla minic,kraci nisam mogla. Moje butine su se lepo presijavale… Svoju dugu kosu sam ofarbala u plavo i odsekla jebozovne siske… Skinula sam pepeljare i stavila sociva. Nedelju dana pre rodjusa sam isla u solarijum i po 15 min se kvarcala svaki dan. Izgledala sam wow. Resila sam da moj 16-ti obelezim i proslavim kao riba i po. U diskoteci je bilo mnogo mojih drugova i svi su zinuli kada su me videli. Nisu mogli da veruju,99% njih me nije ni prepoznalo. Savijala sam se igrajuci uz tehno muziku sto sam vise mogla. Kad god bih se sagnula pola diskoteke je videlo moju okruglu i cvrstu guzu. Skontala sam da me jedan decko non-stop gleda(vise od ostalih). Pio je tekilu i s vremena na vreme mi je namignuo. Odlucila sam da ce biti moj. Dosla sam do njega i pocela sam da igram i da mu se nabijam na tvrd kurac. MMM skroz mu se digao,a ja sam uzivala. Posto jos ni sa jednim nisam spavala,resila sam da idem do kraja. Izasli smo napolje i seli u njegova kola. Rekao je da se zove Martin. Oduvek mi se svidjalo to ime… Stali smo kraj nekog igralista. Okrenuo se i poljubio me. Jezik mi je zabio skroz do grkljana a ja sam vec osetila kako vlazim. Seli smo na zadnje sediste. Rukama je klizio preko mojih butina pa sve preko gacica trljao mi klitoris. Zatim je moju ruku spustio na svoj tvrd kurac. Drkala sam mu sa zadovoljstvom. Skinuo mi je gacice i rekao da rasirim noge. Njegova glava se nasla na mojoj mokroj picki. Liznuo je par puta a zatim zabio jezik u nju. Lizao je socno a mene su neki grcevi hvatali. Zatim je ustao i naredio da mu pusim. Taj veliki kurac sam stavila u usta i pusila mu vise od pola sata. Nisam mogla da se odvojim od njega i njegove velicine. Svrsio mi je u usta ali nisam mogla sve da popijem,bilo je previse. Njegov kurac bio je jos u punoj snazi. Legao je i grubo usao u mene. Bolelo je,vristala sam. Vremenom je taj bol prelazio u uzivanje. Bilo je extra kao u snu. Svrsio je u mene i ja sam izmorena legla na sediste. Zatim je iz dzepa izvadio telefon i nekog pozvao. Cula sam samo reci koje je on govorio:
- Dolazite,sad je nasa. Mala zna…
To je sve sto sam cula. Za 5 min su stala jos jedna kola pored nas. Htela sam da se brzo obucem ali me je Martin zaustavio u tome i izbacio moju odecu kroz prozor. Trojica zatim su me izbacila iz kola i naredila mi da im pusim.Opirala sam se tome ali bili su suvise jaki. Pusila sam im i plakala.Nazivali su me raznim imenima:kurvo, droljo… Martin je sedeo na haubi od kola i smejao se. Jednom sam pusila,drugi me jebao u picku a treci je hteo da mi ga zabije u dupe. Vrisnula sam kad je usao. U tom trenutku su naisli panduri i uhapsili su Marina i trojicu njegovih drugova. Odveli su me u stanicu,dali odecu i roditelji su dosli po mene. Sada imam 18 godina i majka sam dvoje dece. Martin mi je napravio blizance. On je jos u zatvoru zbog pedofilije. Zivim sama u stanu,posto su me roditelji izbacili iz kuce kad su culi da sam trudna. Da,tako se zavrsilo moje ludovanje-steta ludovala sam samo jednom ali izgleda vredno!
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
mob
Nokia N95 8gb
Ljubavnica mog starog



Vratio sam se sa mora dva dana ranije nego što je trebalo,a starcima nisam javio.Kad sam prilazio kući,vidio sam da u nju ulazi nepoznata žena.Nisam joj vidio lice,imala je dugu,ravnu crvenu kosu.Na sebi je imala majicu i hlače.Znao sam da joj je moj stari otvorio vrata jer je stara bila na službenom putu.Odmah sam skontao da stari ima ljubavnicu.Nisam znao šta da radim.Prvo sam čekao deset minuta,onda sam ostavio stvari u dvorištu,polako otključao ulazna vrata i na prstima ušao.Našao sam je kako leži na bračnom krevetu mojih staraca.Na sebi je imala samo crni čipkasti grudnjak i gaćice iste boje.Sise su joj bile premoćne.Nikad mi u životu kurac nije brže skočio.Imala je nekih 35 godina,znači mlađa od mog starog 5 godina.Bila je izvan njegove lige,a bila je ljepša i zgodnija od moje stare.Začujem korake i sakrijem se iza zida,ali i dalje sa pogledom u otvorenu sobu.U sobu je ušao moj stari,posl\’o je nju da skine i pripremi za seks (ona je,čekajući ga,zaspala),a on se išao otuširati.Na sebi je imao majicu i bokserice.Ušavši u sobu,skinuo je majicu i krenuo ka krevetu.Otvorila je oči,bile su lijepe i zelene.Stari je bio užasno napaljen.Nadvio se nad nju i počeo je ljubiti po licu,očima,nosu.A onda ju je počeo žvaljiti.Punih 5 minuta su pljuštali poljupci.Izvadio sam karinu i počeo drkati.Otkopčao joj je grudnjak,bacio ga na pod.Stisnuo joj je sise šakama jednu uz druge i stao joj ljubiti bradavice.Jebo te,al\’su joj sise bile moćne,to mi je i stari skont\’o…Nakon par poljubaca po pupku,skinuo joj je gaćice.Sijevnula je obrijana pička.Stari joj je onda počeo lizati pičku,ja nisam baš dobro vidio od njegove glave,ali je madam bila zadovoljna,kvalitetno je stenjala.Jeb\’o te,kakva noć,hvala ti bože…Skinula mu je bokserice i počela mu pušiti.Prvi put sam vidio kurac svog starog.Radila je to izvanredno.Oduševio sam se kad sam vidio da mu je stavila jaja u usta i cuclala mu ih.On ju je svo vrijeme dirao po pički.Rekao joj je onda:”De lezi na leđa.”Ona ga je poslušala,on ju je opkoračio i stavio joj kurac između sisa.Bravo,stari!”A jest lijepo”,rekao je.Vjerujem,stari.Onda je ubrzao ritam.Da mi je neko dan prije rekao da ću drkati gledajući starog kako jebe neku moćnu ribu u fenomenalne sise,ne bih vjerovao.Kad mu je bilo dosta jebanja u sise,zveknuo joj ga je u pičku.Jebi ga,tad mi se pripišalo,pa sam otišao da se popišam kroz prozor.Čuo sam škripu kreveta i njeno glasno stenjanje-”Ahh,ahh”.Pa onda i:”Ahh,ahh,to,to!”.Jeb\’o te,da mi je bilo biti na mjestu mog starog.Kad sam ponovo pogledao u sobu,ona je ležala na boku,a stari ju j,s leđa, karao u pičku.Udarao je veoma jako,a ona je samo stenjala:”Ahh,ahh,ahhh…”.Izvadio ga je i u par mlazova joj spermom išpricao stomak i sise.Onda su zagrljeni zaspali.Ja sam tiho izašao iz kuće,zaključao vrata,uzeo stvari i otišao užasno napaljen u stan moje cure.Uspio sam ju nagovoriti na seks.Nakon standardnog lizanja njene male i njenog pušenja mog kurca,nabio sam joj u pičku i udarao bjesomučno oko 5 minuta.Okrenuo sam ju i počeo je ševiti zguza.Konstantno je stenjala,baš kao i ljubavnica mog starog.Onda sam je jebao u sise,po kojima sam na kraju izuzetno oblino svršio.Poljubio sam ju.Upitala me:”Šta je ušlo u tebe?Nikad me prije nisi ovako dobro jeb\’o?”Rekao sam samo:”Šuti,ne pitaj…”.To je bila najbolja noć mog života!
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
mob
Nokia N95 8gb
Sirotinja.


Ovo je mozda i laz.
Svako vece ista prica.Mala soba u kojoj se spavalo,u kojoj smo spavali svi cetvero.Mozda je i ludost sto vam ovo pisem.
Mozda sam lud,ali priznajem da nisam tako zelio,mada tada prije dosta godina nisam tako razmisljao.
Radnicka porodica,siromasnog radnika,jednosobna garsonjera.Soba nam je bila i spavaca i primaca i dnevni boravak i sve,uz nju smo imali mali hodnik malu kuhinjicu i malo kupatilo.Bilo je stvarno malo i tjesno za cetvero ljudi.Sjecam se kako se skoro svaku noc culo priguseno uzdisanje moje majke.Otac i ona spavali su na jednoj strani a sestra i ja na drugoj strani sobe.Posebno kad stari dodje kuci pijan,uh,onda je stenjanje ali onako priguseno trajalo i po sat vremena.Sestra je starija od mene 2 gododine i ona je uvijek cula isto sto i ja u pocetku je bilo malo i smjesno kasnije kao navika,stari je redovno jebavao i nije se na nas obazirao samo je bilo ugaseno svjetlo i oko 1 noci su pocimali,misleci da mi spavamo.Kasnije malo ja sam imao oko 15 a sestra oko 17 godina.Nista se nije mjenjalo pa ni nasa mala garsonjera.Stari je po obicaju pijan pocimao da jebe staru koja je stidno uzdisala.Osjetio sam da se sestra pomalo priblizuje uz mene,navikao sam da spavamo onako sirotinjski,jedno uz drugo bilo je toplije.
Duboko je uzdisala ali nisam se obazirao njene godine i seks na samo dva metra od nas valjda su u njoj stvarali neke zmarce koje nije mogla da sakrije.Prebacila je ruku preko mojeg stomaka i nekoliko puta protezuci se presla rukom preko mog penisa.Mislio sam da je slucajno i nisam reagirao.Da barem jesam nebi sada ovo pisao.Te noci stari pijan stvarno je dugo potrajalo,stara je sve jace stenjala,cak se culo kako i ulazi u nju,nabijao ju je jako totalno su zaboravili na nas.Osjetio sam kako se sestra proteze i kako rukom prelazi preko mog prenisa i odjednom se zaustavila na njemu.Sutio sam a ona je disla onako malo duboko.S drugu stranu stari je naprosto razvaljivao staru.Ona vise nije mogla da se kontrolise i pocela je na glas da uziva.Sestra je malim dodirima dirala moj penis koji se uz zvuk jebavanja i milovanja njene ruke odmah dignuo.Milovala ga je sve jace,zatim je ruku ugurala u moje gace,neko vreme ga je milovala i onda se okrenula guzom prema meni,malo se uzmuvala nisam znao sta radi,skidalla je gacice sa sebe.Povukla me tako da sam se okrenuo prema njoj,rukom je uzela moj dignuti penis i pocela da si ga ustimava medju guzove prema njenoj vagini.Uplasen izmakao sam se i okrenuo na drugu stranu.Jos neko vreme culo se jako stenjanje i napokon je svrsio.Tako sam i zakunjao.
Nakon nekoliko minuta okrenuo sam se na stranu prema njoj.
Kako smo uvijek bili jedno uz drugo primakao sam se i osjetio gole guzove njene.Nisam regairao,samo sam prebacio ruku preko nje.Uzela je moju ruku kao u snu i priblizila svojim grudima,zeleci valjda da ih dodirenem ali ja nisam zelio.Tako smo i zaspali svi u sobi.
Sutra dan sve normlno kao da nista nije ni bilo,sirotinjski zivot jebi ga.Nisam se ljutio mora covjek da jebe,to je normalno.Bojao sam se sledecih noci,bojao sam se sta se moze desiti kad se mlada zena uzbudi,bojao sam se da nepopustim.Sledece noci nista se nije culo.Ali za tri dana.
Sjecam se bio je Petak,stari je dosao iz druge smjene popit.
Oko 12 krenuo sam leci.Sestra je dosla malo kasnije,kao i stari i stara.Legli su svi,cekali su malo,valjda su mislili da smo mi jos mali i da spavamo,a valjda smo i mi cekali da utakmica pocne.I pocela je kao u produzecima nikada da zavrsi,jebe stari a stara se prepustila poslije 20 minuta opustila se i stenjala kao da su sami u sobi.Sve se culo jasno,mrak i tisina u kojoj su odzvanjali materini uzdisaji.
Sestra se uzmrdala,guzom me dodirivala,osjetio sam da se miluje dole,nisam nista htio da kazem niti da se pomjerim.
Odjednom sam osjetio kako mi tura ruku u gace,bila joj je ruka topla i malo vlazna valjda kako se dirala dole sama sebe.U njenoj toploj ruci penis mi se digao za tri sekunde.
Sad ga vise nije samo milovala nego ga pocela i drkati.
Stara je sve jace uzdisala i ja sam poceo polako dublje disati,drkala ga je sporo.Nakon nekoliko minuta,sperma je pocela izlaziti iz njega,spricao je po mom stomaku,sav sam bio ukocen nisam znao sta da radim,nastavila ga je drkati do poslednje kapi.Kad je zavrsila povukla je ruku i okrenula se zidu.Sutio sam nisam mogao izaci iz sobe,jer su oni uravo zavrsavali stenjali su oboje.Sav od sperme,onako ljigave po meni nisam se mogao ni pomjeriti.
Tako sam ostao nekih pola sata dok nisu zaspali.Ustao sam se i otisao u kupatilo,ocistio sam sve i vratio se u krevet.
Seka nije spavala,samo mi je sapnula na uho.Jel ti bilo ljepo?Sutio sam,opet je sapnula.Memo imas velik kurac!
Sutio sam opet.
Zaspali smo svi u nasoj sobi.
Opet sutra sve po starom i tako dan za danom,noc za noci.
Sve cesce ga je drkala,kad god bi stari jebavao ova bi meni drkala i tako nekoliko mjeseci.
Jedno vece kad je stari poceo da jebe,sestra se okrenula meni,sjecam se bila je jaka mjesecina sve se skoro vidjelo.Sapnula mi je tiho.Memo de me miluj dole?
Ispocetka nisam mogao ali popustio sam,osjetio sam nesto toplo nesto ljigavo,moj prst ulazio je u njenu vaginu tako pomalo,malo sam se prepao pa sam odustao.
Stvarno nisam mogao,sapnuo sam joj nemogu ja to.
Ona je uradila ono sto mi treba a sto sam kao krio od nje,izdrkala ga je.
Tako je to trajalo,nocima i nocima,nekoliko mjeseci.
Sirotinjska zabava rekli bi oni stariji.
Eto ima toga jos ali sramota je,pa nezelim pisati vise.
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
mob
Nokia N95 8gb
Kako sam počela…



Još u vrijeme kada mi je bilo tek 13 godina, počela sam otkrivati čarobni svijet sexa. U mojoj porodici nikad se ništa nije sakrivalo niti je bilo tabua. Mami i tati je bilo tek nešto više od 30tak godina. Vjenčali su se relativno mladi. Pretpostavljam das u za tih desetak godina braka već više puta doživljavali krizu i tražili izlaz iz nje začinjavajući svoj ljubavni život raznim egzibicijama.
Sjećam se da smo u to vrijeme svako ljeto provodili kod bake na selu. Imala je ogromnu farmu a ja sam najviše vremena voljela provoditi u staji sa prelijepim lipicanerima i dečkom koji je baki pomagao da se brine o svemu. Tek je napunio osamnaest godina a težak i naporan svakodnevni rad je doprinio da se njegovo mlado tijelo zategne i uobliči do Apolonovog savršenstva. Zvao se Don i imao je najljepše oči koje sam vidjela u životu.
Sa bakom je živjela i mamina neudata sestra od nekih 27 godina, prelijepa crnka bujnih grudi Ii savršene stražnjice. Željela sam izgledati kao ona kad porastem i često sam provodila vrijeme u njenoj sobi gledajući je kako se šminka i oblači.
Jednog od tih dana, roditelji su sa bakom otišli u posjetu nekom rodjaku koji je upravo dobio dijete. Rekli su mi da ne skitam po selu i da budem s tetkom. Bilo je već podne i poprilično vreo ljetni dan. Nedaleko od bakine kuce, odmah iza manjeg šumarka, jezerce je prosto mamilo svojom svježinom. Odlučila sam se na brzinu bućnuti, da se malo rashladim. Kako mi je bilo tek 13 godina, grudi su mi tek propupale a maca mi je još uvijek bila glatka, sa ponekom dlačicom. Skinula sam se i bućnula. Voda je stvarala senzacionalan osjećaj na mojoj koži. Izronila sam i stala. Voda mi je dopirala tačno do visine procvjetalih grudi I blago ih milovala tako da sam osjetila žmarce u donjem dijelu trbuha. Osjećaj je bio fenomenalan. Odjednom, krajičkom oka, uhvatih čupavu glavu kako proviruje iza stijene. Bio je to Don. Pretpostavljam da je imao istu ideju kao i ja. Da se malo rashladi. Okrenula sam se tako da me je mogao bolje vidjeti. Mislim da nije ni slutio da sam ga primjetila. Počela sam lagano kružiti pristićem oko sisice i pritiskati si bradavicu a nakon par minuta krenula sam lagano prema obali još uvijek gledajući krajičkom oka u njegovom pravcu. Kada mi je voda već došla do koljena, raširila sam lagano noge i podvirila se. Maca mi je bila sva sjajna i vlažna. Prstićem sam si čeprkala po njoj ali kad sam podigla glavu, Dona više nije bilo na mjestu odakle me je promatrao. Uzdahnula sam.
‘To je bilo uistinu zanimljivo’, promrmljah.
Obukla sam se i krenula prema kući. Roditelji i baka još uvijek nisu bili tu. Rodjak kojeg su otišli posjetiti živio je sat i pol vožnje od bakinog sela. Krenula sam u kuhinju uzeti neki sendvič i sok kad mi pažnju zaokupiše glasovi iz tetine sobe.
‘Polako, momčino, nismo na trkama’, čula sam tetku kako zadihano govori.
‘Ma šta polako?! Sve ste kurve u ovoj porodici! Treba vas rasturiti od kurca!’, promukao Donov glas me je privukao bliže vratima. Bila su odškrinuta. Čučnula sam da me ne bi vidjeli.
‘Gledao sam ti sestrinu malu na jezeru danas’ mrmljao je dok mu je tetina bradavica ispadala iz usta. ‘Prava je jebulja. Hoću da je karam kao i tebe.’
‘Tek joj je trinaest godina, manijače’, šaptala je teta, ali je bilo očito da je sama pomisao na Dona, kako stavlja svoju alatku u moje mlado meso toliko napaljivala da nije više mogla izdržati.
‘Zabij mi ga sad!’, vrištala je.
Dečko isto tako nije mogao izdržati. Silovito joj je raširio noge, samo svukao sniježno bijele seoske hlače i vidjela sam bar 20cm dugo i 7 cm široko koplje koje se spremalo probosti moju tetu. Lagano sam vrisnula od straha da je ne povrijedi ali sam odmah rukom pokrila usta da me ne bi čuli. Vrata su bila tačno nasuprot kreveta pa sam mogla vidjeti kako joj glatko ulazi, bez puno otpora. Očito joj nije bila strana njegova stvarčica. Samo je lagano zadrhtala i počela odgovarati na njegove ritmične pokrete tako da su im karlice ubrzo počele plesati u savršenom ritmu ljubavi.
Nisam sigurna šta se u tom trenu počelo dešavati sa mojim tijelom. Osjetila sam žmarce a ruka mi je instinktivno kliznula ispod kratke suknjice. Nisam se ni trudila obući gaćice nakon kupanja. Na moje veliko zaprepaštenje, maca mi je još bila mokra. Više nisam bila sigurna da je to od vode. Počela sam prstićima prevlačiti po njoj pokušavajući navlažiti gornji dio oko klitića. Ni sama ne znam što sam u stvari radila ali znam da je osjećaj bio preugodan.
Na nesreću, pokušavajući se namjestiti tako da dobro vidim, slučajno udarih nogom u stolić na kojem je stajala vazna sa cvijećem koja pade i rasu se u million parčića. Prije nego što uopće uspjeh izvući ruku ispod suknjice, teta je već bila na vratima i zapanjeno gledala, prvo u mene a onda u moju ruku ispod suknjice.
‘No, no, što je to? Igraš se malo?’, snašla se ubrzo.’Kad si već tu, dođi. Želim ti nešto pokazati.’
Postiđeno sam krenula za njom u sobu. Na krevetu je ležao Don. Kurac mu je stajao uspravno kao kakav jarbol. ‘Teta će ti sad pokazati nešto.’
Sjela sam na krevet pored njih. Don je imao luđački sjaj u očima. Kao da je siguran da će mu se sada ostvariti svi snovi. Teta je čučnula iznad njega i zadigla suknju.
‘Gledaj sad, malena.’ Cijelom pičkom se naslonila na njegov kurac i jednim brzim pokretom se natakla do balčaka. Išlo je glatko, kao da nožem režeš maslac. Bilo je apsolutno nemoguće da neko može primiti toliku komadinu u samo jednom potezu. Osjećala sam se čudno.
‘Ne brini, malena. Naučit ću te kako se ovo radi. Dečko nam je obdaren kao konj. A tako I jebe.’ Tetine riječi su mi odzvanjale u glavi. ‘Kao konj, kao konj, kao konj..’. Je li bilo moguće da je teta probala sve što se moglo naći na farmi?
Don je zatražio da mu sjednem na lice. Nikad prije nisam ništa slično uradila I oklijevala sam, no teta me je ohrabrivala dok je jahala na Donovoj kurčini, kao iskusna jahačica. ‘Hajde, malena. Svidjet će ti se.’
Opkoračila sam Donovu glavu i nasjela. Njegov jezik je iste sekunde počeo obrađivati moju rupicu zavlačeći se I izvlačeći što je brže mogao. Osjetila sam ugodu. Kako sam sjedila na Donovom licu ledjima okrenuta ka teti koja je klizila po njegovom kurcu, mahinalno se okrenuh prema njoj. Skinula mi je majicu I sagnula se prema mojim tek napupalim grudima I počela ih obrađivati usnama. Moram priznati da su Donov jezik u mojoj pičkici I tetina usta na mojim sisicama proizvodili savrsen osjećaj. Uživala sam.
Onda je teta pustila moje sisice iz svojih usta I počela jače da se nabija I vrišti.
‘Tako, daaaa, daaaa… Oh, Done, kako uživam na tvojoj kurčini, kako me dobro probadaš! Svršit ću ubrzo.’
To je očito bio za njega znak da prestane cuclati moju macu, izvuče se ispod mene a tetu baci na krevet, dižući joj noge u visini svojih ramena I zabijajući joj se tako jako da sam mislila da će je razvaliti totalno.
‘Svršavaaaaaaaaaaaam’, vrištala je trzajući se I tresući dok je Don rasturao od kurca. Malo nakon toga I on je počeo da stenje I da zabija jače I jače dok ga nije izvukao brzo I prinio mom licu.
‘Otvori usta, djevojčice. Dat cu ti najljepši slatkiš na svijetu.’
Poslušno sam otvorila usta I strpao mi je cijeli glavić unutra. Više nije moglo stati. Zarežao je I počeo da izbacuje sedefno bijelu tečnost direktno u moje grlo držeći me za kosu. Imalo je pomalo slan ali prilično ugodan okus. Progutala sam svaku kapljicu.
‘No, malena, duzna si mi za ovo. To je bila moja nagrada.’, nasmijala se teta.
‘Naslijedila je talenat od tebe’,konačno je progovorio Don.
Oboje su me poljubili u znak zahvalnosti I rekli da nikom ništa o ovom ne govorim. Poslušno sam klimnula glavom. Narednih dana, najveći dio svog vremena provodila sam u staji. Don bi bio tu par sati ujutro I onda bi otisao drugim poslom. Cijelo vrijeme mi je u glavi bila scena tete kako jaše na Donovom kurcu I vrišti od uživanja. Zanimalo me je kako bi se ja osjećala da imam takav komad u sebi. Donji dio trbuha su mi konstantno kidali žmarci.
Kako je bilo već 5 popodne I znala sam das vi moji spavaju, otisla sam opet u staju da ubijem dosadu. Baka je imala desetak konja. Pola su bili zdrijepci a pola kobile. Koristila ih je za rasplod. Prelijepi bijeli lipicaner mi je uvijek privlačio pažnju. Bio je pravi ždrijebac. Mišićav I snažan. Taj dan sam primjetila da mu je izbočina na trbuhu veća nego inače. Nije se bojao mene. Volio me je pa sam mu prišla I lagano rukom prevukla preko njegove izbočine. Zarzao je I umirio se, kao da je želio da nastavim. Obujmila sam njegovu stvar I drugom rukom I počela objema da ga navlačim. Osjetila sam kako stvar u mojim rukama postaje sve tvrđa I izlazi sve više. Konj je opet počeo da riže I da se rita, što me je malo prepalo. Umirila sam se I prestala dok on nije prestao. Pitala sam se kakav bi ukus imao slatkiš iz te ogromne alatke pa sam se lagano preselila tik ispod njega pokušavajući da vrh strpam u usta. Bio je definitivno prevelik tako da sam se zadovolila time dag a ljubim cijelom dužinom. Opet sam počela da ga navlačim objema rukama. Iz sna me je probudio mamin glas koji me je dozivao. Ušutila sam se I brzo sakrila iza bale sijena I vidjela mamu kako ulazi u staju. Provjeravala je svaki boks sa konjima I kad je konačno došla do boksa u kojem sam netom časak prije bila, zastala je I zagledala se u još uvijek nabrekli konjski kurac.
‘Kako bi bilo sjajno osjetiti tu veličinu u sebi’, vjerojatno je pomislila, čim je pogledala okolo da se uvjeri da nema nikog. Dovulkla je stari stolčić koji je baka koristila da ostavi mlijeko nakon muže krava. Nije mi bilo jasno šta želi s stolićem dok nisam vidjela da dovoli konja. Nakon toga je legla na stolić I raširila noge koliko god je mogla. Prstima je obuhvatila tu strašnu batinu koja je već sad stajala u horizontalnom položaju, upravo kako je njoj odgovaralo, I lagano je naslonila na ulaz u svoju rupicu. Da se razumijemo, nije to baš bila rupica. Bila je to rupetina, sva obrasla crnim dlakama. Počela je uvlačiti konjski kurac u svoju macu, gurajući tijelo tako da što više može ući. Konj je osjetio meku I toplu unutrašnjost I trznuo dva tri puta svojim stražnjim dijelom zabijajući se u moju majku. Primjetila sam bol I uživanje na njenom licu. Vidjelo se da se I prije karala s konjem.
Ono što nisam odmah primjetila je Don, koji je sa vrata gledao kako konj prodire u moju majku, I navlačio objema rukama svoju grandioznu kurčinu.
Prišao je držeći ga rukama I zapovijedio majci da otvori usta pri čemu joj se tako jako zabio das u joj suze krenule na oči.
‘Znao sam da ste kurve. I znam da ti se sestra kara s konjima I sa mnom. A I ćerki sam ti prije par dana svršio u usta.’
Sve ovo je raspalilo moju majku toliko da je vrištala pod naletima konjskog kurca duboko u svojoj pičketini I pod naletima Donovog kurca duboko u svom grlu. Svršavala je kao luda dok ju je konj punio svojom spermom. Vidjela sam kako curi iz njene pičke. ‘Kurvo, siši me, progutaj moju spermu, zube ću ti kurcem razbiti’, stenjao je Don dok je gledao kako se konj prazni u pičku moje mame.Zamišljala sam da me istodobno jebu I Don I konj. Osjetila sam kako mi se pica širi I vlaži do maksimuma I bila sam u stanju cijela dva prsta zagurati unutra. Bas bih htjela znati kako je kad te rasturaju kurčevi s tolikim dimenzijama.Don je počeo svršavati. Mama je uredno prvo polizala konjski kurac čisteći ga od svojih sokova I sperme a onda I Donov. Svi su bili sretni I zadovoljni. Nakon ovog su se mama I Don ponovo počeli igrati a ja sam otišla u kuću umorna od trljanja svoje mačkice. Htjela sam malo prileći I odmoriti se. Vec sam se osjećala kao kurca vječno gladna kurva koja samo želi da je uvijek vlažna I da osjeti debelo meso duboko u sebi.
Zavukla sam se u svoj krevetić, sretna I zadovoljna I još uvijek pomalo napaljena dok su mi pred očima letjele slike moje mame rasurene od kurca. Zaspala sam sretna I zadovoljna. Nisam spavala ni pola sata kad sam ponovo osjetila žmarce u donjem dijelu trbuha. Sneno sam otvorila oči I vidjela tatu kako mi pohotno siše bradavice koje jedva da su bile malo ispupčene. I pored toga, osjetila sam das u se ukrutile.
‘A probudila si se, mila.’, rekao je tata ne prestajući da palaca jezikom oko mojih bradavica. ‘Teta mi je upravo rekla, dok sam je rasturao, kako si sa njom I Donom imala mali izlet. Prebacila mi je da si još nevina pa sam odlučio da ti pokažem pravu stvar.’
Skinuo je bokserice u kojima je bio u jednom potezu. Ostala sam raširenih usta buljeći u to strašno koplje, veće I deblje čak I od Donovog.
‘Nemoj, tatice, molim te.’Prošaptala sam. Bilo me je strah. Ipak je to moj otac. ‘Ne brini, malena.Uzivat ces.’, rekao mi je dok je lagano širio moje noge I smještao se medju njih. Vrh njegovog koplja več je dodirivao moju mačkicu proizvodeći još jače trzaje u mojoj nutrini. Nisam više bila vlažna. Samo me je bilo strah. Pokušavao ga je ugurati ali nije išao dalje od mog himena. Pretpostavljam da nije moglo. Na kraju je odustao I zapovijedio mi da otvorim usta.
‘Kakva si ti mala kurvica. Ne daš da ti ga strpam. A sigurno bi uživala kao što uživaju tvoja mama, teta I baka.’
Kroz glavu mi je samo prošlo da tata ih tata sve kara. I mamu I baku I tetu.
Zamišljala sam baku, onako izboranu I staru, kako se razvlači na tatinom kurcu I uspjela sam ga cijelog uzeti u usta. Sta li djed radi dok moj stari razvaljuje sve zenske clanove nase porodice?
Tata je počeo da mi se prazni u usta. Pogidla sam glavu I vidjela kako koluta očima u ekstazi. Topli mlazovi sperme klizili su mi niz glro i iako nisam želelja gutati, niz ždrijelo mi se slivala bijela sluzava tečnost koja me je I napravila. Još jednom je trznuo kukovima, uhvatio me je za glavu I ispraznio I posljednu kap iz svojih jaja u moja usta. Onda je trazio da zinem I pokazem mu spermu u svojim ustima I onda je lagano progutam. Bio je sretan. I ja sam bila sretna jer sam pokazala svom tati koliko ga volim.
Cinilo mi se da se vijesti u porodici šire brzinom munje.
Bilo je oko 5 sati ujutro I bila sam sigurna da svi spavaju kad me je probudilo neko čudno događanje oko moje mace. Kako je bilo jako vruće, spavala sam samo u gaćicama. Grudi svakako jedva das am imala tako da mi majica I nije bila potrebna. Osjetila sam vreo jezik na mojoj mačkici kako palaca I trudi se da me uzbudi. Podigla sam se na laktove I vdjela djedovu proćelavu sijedu glavu kako halapljivo žvaće moju macu. Uzimao je klitoris u usta I sisao ga to je proizvodilo valove ugode u mojoj nutrini. Mljeo ga je usnama, sisao I cuclao kao da je lilihip. Oblila me je vrelina. Pocela sam micati kukove prema njegovim ustima, hvatajući ćelavu glavu I jako se nabijajući na njegov jezik. Sisao me je kao sto dijete sisa majcinu sisu. Osjetila sam njegov vlazni jezik kako kruzi oko mog kitorisa. ‘Daj mi pičkicu. Obožavam kad je mlada I nevina. Nabijaj mi se na jezik. Kasnije ću da te navlačim na kurac, kurvice mala. Ista si kao tvoja mama I teta. Kako su samo dobre, vlažne I ukusne.’, djedove riječi su mi se provlačile kroz glavu. Počela sam grčiti mišiće svoje pičke oko njegovog jezika. Uživao je u tome I zgrabio mi je klitić usnama, sisajući kao usisivač. Uzbuđivala me je njegova proćelava glava između mojih nogu I njegove topple usne koje su divljale po mojoj pičkici. A onda, nakon jednog dugog uboda jezikom u moju rupicu, pdigao se I isukao kurčinu veličine konja koji je karao moju mater par dana prije. Trebalo mu je jako dugo dok ga je cijelog izvukao iz gaća. Sad mi je bilo jasno zašto moja mama toliko voli konjski kurac. Moj djed je bio toliki. Pretpostavljam da ga je morao vezati za nogu da mu ne bi smetao dok se krece a pogotovo sad, kad ga je moja masna mačkica toliko uzbudila, bio je uspravan I spreman da me probode kao da sam riba a on krenuo u ribolov sa jako debelim kopljem.
Nije ga bilo briga što sam nevina I što mi je trebalo poprilično vremena da se navknem na tu ogromnu batinu. Sjeo je na koljena ispred mene, hvatajući me rukom oko struka I podižući prema tom ubojitom koplju. Nakon što ga je položio na ulaz u moju picu, malo se smirio, valjda postajući svjestan da će me potpuno razvaliti ako uđe bez najave.
‘Sad ćeš osjetiti šta znači bit probodena’, rekao je dok je lagano polagao glavić na ulaz u moju malenu rupicu. Nikad prije nisam osjetila kurac u sebi. Pogotovo ne te veličine. Vrisnula sam kad mu je glava ušla unutra.’Djedice, pa .. pa… pa… ti mene jebeš! Djedice, nevina sam, prestani!!’, vrištala sam dok sam osjetila kako mi u trinaestoj godini djedov kurac para utrobu. Nabio me je kao da sam ga primala sto puta do sad. Oštar bol me je presjekao I gledajući kako me djedov kurac probija, vidjela sam ne baš malo krvi po njemu.
‘Htio sam te jebati kad ti je bilo 6 godina’, govorio je djed,’Tvoja mama je rekla da sacekam bar dok ne udjes u pubertet. Kad bih jebao nju ili tvoju tetu, uvijek sam zamisljao tebe. Tako se dobro jebete. Tako vas dobro karam I tjeram da svršite. Mamu sam ti razvaljivao kad je tek dobila menstruaciju. U stvari je ona mene jebala. Došla mi je jedne noći, kad baka nije bila tu, I jednostavno sjela na kurčinu. Rekla je da me voli I da joj nece ni sa kim biti bolje jebati se nego sa mnom. Jednom nas je tvoja teta uhvatila. Bilo joj je samo 15 godina. Rekla je da I ona hoće pa sam I nju natakao na kurac I uzeo joj nevinost. Svo troje se već godinama jebemo, nije isključeno I da sam te ja napravio. Sama pomisao na to me tjera da se istresem u tebe. Zabijao sam ga svojoj kćeri I sad ga zabijam kćeri svoje kćeri koja bi mogla biti I moja kćer. Mala, razvalit ću te potpuno. Sad si pravljena po mjeri mog kurca. Nabijaj se jače. Sad ti je pičkica skrojena taman po mojoj mjeri’, govorio je djed, dok sam osjećala kako me valovi njegovog sjemena zasipaju iznutra, kao da hoce opet napraviti kćer koju će navlačiti na kurčinu dok god ga služi. Poslušno sam primila svu njegovu spermu duboko u svoju utrobu, dok su mi picini mišići sisali njegov kurac u ekstazi. Oboje smo vrištali kao životinje svršavajući.’Jebi me djedice! Ti, nastrani stari covjece! Zabij mi ga u pičku, razvali me, rasturi me, nek me boli, svršit ću. Ahhhhhh, ahhhhhh… Tako, djedice!’, vrištaa sam dok me je iznutra zasipalo njegovo sjeme. Srkala sam ga kao da je supica. U tom trenutku me je podigao sa kreveta, noseći me na kurcu probodenu kao da sam igračka. Moj rođeni djed mi je uzimao nevinost rasturajući me I sišući moju krv kao da poslije toga može umrijeti. Ispunio me je toplim sjemenom kao da sam kobila koja čeka biti oplođena. Sjurio je u mene sve što mu je bilo u jajima. Ufff… Bila sam sretna I ispunjena.
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
mob
Nokia N95 8gb
sestrine carape



Jos kao mali sam imao jaku zelju da oblacim zenske stvari , mada nikada zapravo nisam imao mogucnosti i tako nesto da uradim . Medjutim , kako sam postajao stariji taj osecaj me je konstantno pratio , a zelja je postajala sve veca mada nikada zapravo nisam imao pravu sansu da tako nesto uradim zbog toga sto nisam ni ostajao sam u stanu . Jednog dana , vracajuci se iz skole , usao sam u stan i ubrzo shvatio da zapravo u njemu nema nikoga . Tada mi je sinula ideja da konacno mogu da sprovedem svoju dugogodisnju zelju u delo . Polako sam usao u sestrinu sobu i otvorio ormar . Iz njega sam izvadio jedne skroz sjajne svilene carape boje koze . Otrcao sam do kupatila da se presvucem pritom zaboravivsi da sam ulazna vrata ostavio otkljucana . Ali , pre nego sto sam uspeo uopste i da udjem , neko je krenuo da ulazi na vrata i ja sam odjednom carape strpao u pantalone ispod kojih nisam imao nista . Usla je sestra rekavsi da ce morati da izadje sa nekim drustvom na zurku i usla je u sobu da se sredjuje. U tom trenutku sam mislio da mogu da odahnem , medjutim , odjednom sam cuo nesto sto me je ponovo uznemirilo . Cuo sam kako ona u sobi spominje da ne moze da veruje da kad joj nesto treba nikad ne moze da nadje . Jos vise me je uznemirilo kad sam cuo da trazi ono sto se nalazilo tada u mojim pantalonama . U tom trenutku shvativsi da mogu da budem otkriven , otisao sam u kupatilo i izvadio njene carape i stavio na ves masinu . Ispostavice se da je to kasnije bio krajnje los potez , zato sto je po mene ostavio duboke posledice. Ona se naravno sredila i nasla te carape na masini , i posto se doterala otisla je na zurku . Ujutru sam ustao ranije kako bih pre nje usao u kupatilo da uzmem njene te iste carape . Medjutim , duz leve carape sam primetio ogromnu fleku koja je s obzirom na to da su bile sjajne carape bila izuzetno vidljiva . U trenutku mi je palo na pamet da je to posledica drzanja njenih carapa u pantalonama ispod kojih nisam imao nista , kada sam doziveo u njima neverovatno jako uzbudjenje . Medjutim , kada sam izasao iz kupatila zatekao sam je ispred moje sobe . Samo me je pitala kako sam to mogao da joj uradim i da joj se zbog mene smejala cela diskoteka . Naravno , poceo sam da se pravdam , ali me je ona tada , u afektu , iz sve snage , sutnula nogom u medjunozje , od cega mi se jako slosilo i srusio sam se na zemlju . Primetio sam kako iz mog medjunozja pocinje da biva nesto vlazno , nakon cega sam odmah otrcao u hitnu , gde je konstantovano da su mi oba testisa slomljena . Ovaj dogadjaj je na mene ostavio izuzetan trag , medjutim do dana danasnjeg potreba za oblacenjem sestrinih stvari nije se smanjivala .
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
mob
Nokia N95 8gb
Sirotinja II



Kao sto sam vam vec pisao o svom sirotinjskom zivotu radnicke porodice u maloj garsonjeri,ebi ga tako je bilo.
……………………………………………………
Petak,stari se vratio s posla malo kasnije jer je svratio u birtiju blizu nas,donio je platu kuci stara sretna kaze,ode sutra po fasungu u Gramat.Sestra je trazila neki dinar za svoje potrebe a ja nisam smio ni da pitam jer svejedno nebi nista ni dobio.Obicno usput stari kupi litru konjaka i steku cigara,sjedne stara stavi kafu i on onda poslije polako pije svoj konjak.Njemu 40-et a staroj 37-am godina,zivili su svoj zivot onako zajedno sa nama,da prostis jebe lud zbunjenog a jedan koristi guzvu te onaj zadnji suti i uziva.Tako je to kad si sirotinja,pa ti zivot daje samo uzitak nocu od 1 do 2 i jebi se kasnije.Kaze stari.Memo dolaz vamo.Dolaz vamo sve ti jebem,kako je u skoli,satracu te ako propanes.Sutim sta cu ebi ga,kad popije ebena je to mrcina.Sestri nikada nista nije govorio,ma nije ni htio.Memo,sta je sad stari?Deder sjed vamo!Pijes li ti Memo ista?Nepijem stari!Kolko ti je sad godina Memo? 16-st stari!Pusis li Memo?Nepusim stari!
Aj mars vataj se knjige.Tako se to razgovaralo nekad,i ako nebude koja samarcina onda si sampion.Navecer ista prica.Probudilo me stenjanje,stari pijan jebe ko oficir,stara uzdise.Reko u sebi Fadile sve ti jebem.A Fadil (stari) jebe rastura pijan,stara se onako strpila od jakog stenjanja dok je mogla ali Fadil to oduzio kao da je doneo dve plate.Sestra se uzmrdala,dira me po kurcu,miluje a meni nije do nicega,velim Fadile sve ti jebem.Nastavila se ta zbrka,stenjanje,poneki i vrisak kad Fadil duboko zaore.Ovamo ova drka ga kao da nismo rod,jebo te sirotinjska garsonjera,jos za koji mjesec svi cemo se jebavat izmedju sebe,nebi me zacudilo,Fadile sve ti jebem,pomislim ali nesmijem dvaput ni u sebi reci,mrcina je to.Drka li mi drka a ja od huje nemogu da se opustim,onako ljut,stavim joj ruku u gace,jedva je docekala.Stavim joj prst u vaginu,mokra i ljigava.Okrenem se prema njoj,a ona odma skine gace,okrenula se na stranu,uze ga u ruku i usteka sama sebi u vaginu.Vrela,vrela uh,sta ja to uradi Memo sve ti jebem.Nista Filka mjesa li mjesa,ona tamo stenje,Fadil jebe a ja joj Memo,Memo sve ti jebem sta uradi.
Filka se nabijala na kurac sve jace i jace,osjetio sam da cu uskoro da svrsim samo sam ju odgurnuo i ispricao joj guzove,sav sam se prepo,drhto.Fadil je i dalje jebavao.
Stara stenje,Filka brise guzove polako svojim gacama a ja se okreno na ledja ko mrtav Saran ponavljam u sebi joj Memo sve ti jebem.Filka je obrisala guzove i malo obrisla svoju mokru vaginu,ja nista nisam brisao htio sam sve izbrisati iz glave ali nisam mogao,samo sam u sebi rekao,Fadile sve ti jebem,e moj ludi Memo i tebi sve jebem i ovu garsonjeru i Petak i platu i flasu konjaka.Navuko sam gace okreno se sacekao da Fadil spusti zastavu pa da zaspemo.Jos nekoliko minuta stara je stenjala a onda je zastenjao i Fadil,hvala bogu reko u sebi,svrsio je kao da sam i ja,zaspao sam slatko,kao nikada prije.Sutra dan Subota,stari se usto mamoran,ja odmoran,Filka ljuta,stara umorna,reko u sebi eto jos jedan dan dodje u garsonjeru kod Fadila.
Guzva pred kupatilom,Fadil zapalio cigaru,stara daj kafu,dere se kao lud,Filka rascupana kao busen trave,ja nasmijan,velim,Luda kuca,luda garsonjera.
Memo!Memo!Sta je ba stari?Dolaz vamo!Pa tu sam stari sta je sad?Nista,nista samo da vidim jesil tu!
Stara onako u spavacici kuha kafu,ludi stari dira je po guzovima a ona ko fol se brani a jedva docekala.Filka neizlazi iz kupatila kao da je tamo glasala,ja sjeo i gledam staru,gledam Fadila.Tako se i dan odvuce polako.
Svako je obavio sta je trebo.Polako je noc ulazila u garsonjeru.Te noci Fadil nije jebavao,ali Filka se uzjebala,reko sam joj tiho,Filka idi u picku materinu,hoces da probudis fadila pa da nam jebe majku,dva sata.
Memo,aj me odvali jednom tiho mi saptala.Reko Filka ako te odvalim samarom,ljuta okrenula se zidu i uprla u mene guzovima,namjerno.
Taman sam usecerio kad osjeti da me nesto po kurcu dira,Filka je krenula u trecu smjenu,a trecu je radila ispod naseg jorgana.Polako ga je drkala nisam se branio,onda se sama ustekala,mjesala je dok nije uskuvalo,onda sam se kao probudio,ispricao joj guzove,kratko a slatko,Filka je ljuta duboko disala,vjerovato je zeljela da potraje kao kod Fadila.A Fadil hrkao je kao traktor,opet nisam zaspati mogao.
Eto toliko od mene,pozdrav.
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
mob
Nokia N95 8gb
Sirotinja III



Memo,Memo dolaz vamo sve ti jebem,Fadil se osno cekicem u prst,htio karnisnu stavit na plafon.
Sta je ba Fadile,sad?Memo konju jedan reko sam ti mali cekic a ti donjeo onaj od pola kile.Nesmjem se ni smijat,mrcina je to.Kaze Filka de ba stari sidzi s tog stoca!A jesam se ismijo.Kaze Fadil,Memo,kad sidjem ti ces prvi dobit samar,pa onda stara.Sto ba stara i nije ovde?Zato sto nije tu kruh joj jebem dze osla.
Kaze Filka stari daj mi dva milina,za sisanje i frizuru.Filka,Filka ba kakve pare i sto toliko ba,pa nesisas cijelu zgradu.E,vala Fadile svaka ti cast rekoh.Ti suti smradu mali izdera se Filka.Taman stara Mersa ulazi sa fasungom.Dzes ti kruh te jebo veli Fadil?Evo me isla po fasungu.Uh,mrs tamo,izdera se Fadil.
Popodne lego Fadil da odmara,zaspo i hrce kao Trabant,stara me zovnu u kupatilo pa kaze,pa me pita?
Memo,Memo,Filka mi kaze da si ju drpo po noci u snu,jesil ti lud Memo ili ludo sanjas?Nisam majko kruha mi!
Joj Filka,joj Filka sve ti jebem i Fadila i Mersu i Memu,u sebi se isujem.Kazem staroj,de ba stara Filka bunca,ba.
Dobro onda ce spavati s nama.Joj nemoj stara ba.Zasto?
Pa kad Fadil pocne da jebe omakece i jebace Filku ba.
Memo sve ti jebem,Memo ti si lud,mrs iz kupatila sad cu zvat Fadila.Nemoj stara dacu ti milion kad zaradim.Hoces Memo,hocu stara samo negovori Fadilu nista.
Usto se Fadil,ljut na samog sebe,ja ga izbjegavam jer ako se na mene natakari,jebo sam Jeza.Nategnu konjaka za dva prsta pa jos za dva reko sam u sebi,opet ce nocas jebavat sat vremena.Memo,sta si bleno,konju jedan.
Filka se vratila kuci.Reko Filka ba,sta si srala staroj da sam te ja drpo u snu.Drugi put cu reci da si me dvaput vec odvalio!Filka sve ti jebem,ako te sastavim,nisam ni zavrsio kad me Fadil sastavi samarom.Kome ti sve jebes Memo?
Ma salio se ba Fadile!Jel Filka kome on to sve jebe?
Tebi babo gospodaru.A jest me prebio,sve mu jebem!
Udze stara pa veli,Fadile udri ga njemu su vile u glavi.Kakve vile stara kruh vam jebem sve cu vas razvalit.
Joj Fadile,nesto su mi stavile u jelo pa sam izludio,velim.
Merso,Merso dolaz vamo,satracu te.
Kad je staru sastavio a Filka skoci pa i nju sastavi samarcinom,neka velim,ocete se zajebavt sa Fadilom a popio je vec pola litre,jebace nam majku svima.
Tako docekasmo i noc,pred utakmicu.Fadil pije polako a mi sutimo,svako svoje masnice broji i nista ne govori,i dzeces rec pa da te sastavi mistrijom,ruka mu ko mistrija,ko sapa u Medzeda.Opet oko jedan poce film.Stara stenje Fadil dere,uzdise jadna,trpi Fadila,a Filka se uzjebala e neces Filka jebem ti goblen onaj sto si vezla sest godina.
Memo,Memo de me odvali pa da spavamo.Filka ako te odvalim samarom,mislices da ti je bog poslo paket.
Odjednom Fadil onako iz seks transa.Kakav paket Memo?
Nista ba Fadile de ti samo jebi ba.Joj kad se ustade,ni svjetlo nije palio,ubio me ko vola,velim Filka sve ti jebem i Mersu i Fadila i Memu.
Ti meni o poklonima anemam para Memo sve ti jebem,radim ko zivotinja a ti bi poklone i jos mi sve jebes,a jest me ubio.
Filka se smije,stara se dere na Fadila a ja ko pokiso,popusio batine u jebenoj garsonjeri po neznam koji put.Kazem,al u sebi,Fadile sve ti jebem,Filku vec jesam a mi Mersu cu ti jebat.Tako sam i zaspo,Filka ga je drkala ali i on je spavo,ljuta se ustala.Fadil mamoran oso na poso.
Reko Merso sve vam jebem,Filka slusaj zbog vas sam najebo.
Nemoj da se ponovi inace Merso znas sta,ma nista.
Uh,ako reknu Fadilu,gotovo je.
Tako se Fadil vrno s posla,ljut samo me pogledo odma sam se usro.Vece se spustilo,Filka uzjebala,Fadil nije jebavao ali zato ja jesam od muke i huje.Filki drago,zaspali smo onako,velim Uh Merso uh Merso.
Tako ujutro,probudio sam se odmoran.Fadila nema,Filka u kupatilu a ja i Mersa sami,reko Merso,Merso sve sam cuo,sve sam cuo Merso kru te jebo.Jesam fasovo zbog tebe i Filke.Fadil je ubio boga u meni,Merso.Sve cu reci Fadilu kako me Filka nocu napada da ju odvalim,sva se uzjebe dok tebe slusa kako uzdises ispod Fadila.Joj gluvo bilo,negovori,nista sve ce nas pobiti.Dobro ali moramo se dogovoriti,Merso.I dogovorili smo se.
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
mob
Nokia N95 8gb
Kako sam nastavila…(ili Kako sam počela II)



Tata I mama, naravno, nisu ni u snu sanjali da se njihova mala trinaestogodisnja djevojcica više ne igra sa svojom Barbikom i sudićima. Moje igračkice su zamijenili Donov i djedov kurac koje su vlažili moji picini sokovi kad god se za to pružila prilika. Sad sam ih već naučila obojicu uzimati u usta do dna i navlačiti ručicama dok ne bi počeli bljuvati sjemenitu tečnost. Baka mi je jednog dana pokazivala kako se muze mlijeko i ja sam bila toliko začuđena sa bijelom tečnosti koja izlazi i kravine sise da sam je pitala da li Don i djed također daju mlijeko. Zabezeknuto je gledala u mene, shvatajući lagano zašto to pitam.
‘Jesu li ti pokazali kako da ih isprazniš?’, pitala je baka.
‘Ne, uglavnom su to radili sami. Mozeš li mi ti pokazati, bako?’, mazila sam se oko nje.
‘Rado, mila, no krava je već pomužena. Moramo pronaći nekog da se možeš vježbati.’
Don se pojavio kao naručen. Baka ga je oslovila i odmah se stvorio tu.
‘Da, madam? Kako mogu pomoći?’
‘Priđi bliže, dečko.’, govorila mu je hvatajući ga za čvor na njegovim bijelim, pamučnim hlačama. Sjetila sam se tih hlača od prije dvije godine. Jedino što više nisu bile tako bijele kao onda.
No bilo je sigurno da je Don od tada samo porastao. Imao je batinu dugu bar 22 cm i debelju od moje šake.
‘No, dodji sada, zlato. Pokazat ću ti kako se muze.’ Donov kurac se počeo dizati u bakinim rukama, dok je stajala iza njega, držeći ga čvrsto za korijen, draškajući mu jaja i prevlačeći gore-dolje kožicom preko glavića. Klekla sam ispred njega i zurila u tu magičnu alatku koja se počela cakliti pri vrhu. Bakini prsti su se pobrinuli oko toga i već u sljedećem času sam vidjela kako šakom poklapa taj sjajni glavić i lagano ga steže kao da ga sisa rukom.
‘Čin muže nije samo za zadovoljstvo jednog učesnika’, reče i donese malu stolicu koju je prije toga iskoristila za mužu krave. Postavila je ispred sebe i rekla Donu da sjedne. Začas ju je poslušao, sjedajući, oslanjajući se ledjima na drvenu ogradu i podižući košulju pri čemu mu je koplje bilo pobijeno tako pravo i moćno, kao da se upravo sprema izvjesiti pobjedničku zastavu na njemu. A onda se jednim pokretom sjurila niz njega, tako glatko i brzo da mi nije bilo jasno kako joj pica nije pruzila nikakav otpor. Vidjela sam razočarenje na Donovom licu. Kao da ga je stavio u kantu punu hladne vode. Ni baka nije bila nešto pretjerano zadovoljna. Očito joj se pička već odavno toliko raskvasila i razbucala da joj je bilo potrebno puno deblje od veličine moje šake.
‘Još uvijek nisi dorastao Bijelcu.’, ljutnula se dok se skidala sa Donovog kurca. Oboje nas je uzela za ruku i odvela u drugi boks gdje se Bijelac propinjao i divlje rzao, što od vrućine, što od mirisa pičke u zraku. Rekla mi je da se smjestim u kutu i ne pomijeram previše da ne bih bila povrijeđena. Sjela sam na korito, tako da mi je daska bila direktno između nogu, pritiskajući moj klitić koji je već bio dobro narastao od uzbuđenja. Pokušavala sam si trljati grudi trudeći se da ni baka ni Don ne primjete. Nakon toga je sa Donom otišla do stolića, upravo onog istog na kom je ležala moja majka dvije godine prije, i gurala si konjski kurac u pičku, i donijela ga u boks gdje smo bili ja i Bijelac.
‘Dečko, stani tu i rasturaj mi guzu.’, rekla je Donu dok se saginjala Bijelcu pod stomak, rukama hvatala njegovu stvar i dočekivala je u usta, kao svaka dobra domaćica. Don je istovremeno sjurivao kurčinu u bakin šupak, istovremeno joj gurajući šaku u pičku kako bi je pripremio za ono što slijedi. Skidao me je divljačkim pogledom, izbezumljenim, kao zvijer. ‘Šta je, mala? Dugo se nismo vidjeli. Sviđa ti se ovo sad, a?’, a onda se satanski zacerekao i počeo režati.’Ne brini, i ti ćeš ubrzo ovako. Isto kao što su ti i mater i teta!’, već sam vidjela kako mu očni kapilari pucaju. Oči su mu postale krvave.’Samo što ću te ovaj put ja razbucati. Znam da ti niko nije derao šupčić. Ja ću ti pokazati šta znači raspeće kad te prikucam na svoju gredu’, već sam se vidjela kako izdišem probijena totalno razvaljene pice i šupka i kostiju i visim na monstrumu od kurca i klatim se već onako polumrtva. Karlica mi je sad pičila 120km/h po gredi, tamo-ovamo,i tanke hlačice nisu predstavljale baš nikakav problem. Sve je bilo ljepljivo od sluzi i znoja. Taman kad sam se počela skidati, Bijelac je počeo da se trza okolo i rže. Bakina usta su ga, izgleda, dobro obrađivala. Vidjela sam kako se jezikom zavlači po svim naborima te ogromne surle dok ga rukama navlači prema sebi. A onda je stisla guzu toliko da je Don vrisnuo, zamrmljala nešto i vidjela sam kako joj se obrazi pušu, vjerojatno pod naletom te ljepljive ljubavne mase koja se već sekund poslije slivala po njenoj bradi i starim otegnutim sisama. Donu se od bola već bio pomalo spustio i skliznuo je iz bakinog šupka ostavljajući ogromnu rupu iza sebe. A onda se baka nagnula i savila preko stola, naređujući Donu da konjski kurac nasloni na ulaz u njenu pičku.
‘No, prije toga, molim te, stavi mu na vrh onu plastičnu vrećicu i čvrsto je veži. Ne bih htjela da mi se isprazni u utrobu. Ipak mi je to malo odvratno.’
‘Smiješno.’, promrmlja Don, ‘Kćerke ti nemaju problema s tim da ih se nafiluje konjskom spermom.’
‘Ma one su se rodile kao kurve. Već sa devet su se karale sa ocem, znaš i sam. Bilo je zanimljivo vidjeti kako se djevojčice igraju nabijene na kurčinu koju ni neke žene ne mogu primiti.’
Na te riječi je već iskolačila oči i oslonila se laktovima na stolić dok ju je Bijelac satirao. U par navrata sam vidjela da rastura toliko da više nije imala oslonac ni pod nogama ni pod laktovima. Bukvalno je bila probijena konjskim kurcem. Nije pustila ni glas. Bijelac se nakon još par snažnih uboda, koji bi poderali čak i neku kobilu, počeo smirivati i izvlačiti zvijer iz babine raskrvavljene pičke. Plastična vrećica na vrhu se razvezala čim je ispala iz pičke i prosula se ispod njih. Baka je kleknula da sve to pošteno obliže.
Cijelo to vrijeme Don ga je navlačio objema šakama i samo čekao tren da se dočepa mene. Već sam se osjećala kao ptičica u kandžama orla koji će me rastrgati. ‘A sad ćeš ti vidjeti svoga boga.’ Strgao mi je hlačice i bacio me na baku koja je na koljenima jezikom skupljala posljednje kapljice konjske sperme. Bila sam joj na ledjima dok se Don u času našao meni između nogu i baki između guzova i svom silinom mi ga sjurio u pičkicu. Vrisnula sam. Iako sam bila već dobro popaljena i vlažna, ipak se nisam imala prilike karati ni sa kim već jedno određeno vrijeme pa sam ga osjetila u bubrezima. Vrištao je kako ću biti veća kurva nego sve članice moje porodice skupa nakon što on završi sa mnom. Osjećala sam udobnu ispunjenost držeći se babi za leđa dok ga je Don tek pomalo vadio a više pomjerao unutar moje rodnice. ‘Ako se sad isprazni u mene, rodit ću trojke odmah’, užasnuto sam pomislila dok mi je vrh njegovog glavića parao maternicu. ‘Pobogu, tek mi je petnaest.’ Zavrištala sam da ga vadi odmah, no nije se obazirao već je i dalje pumpao i pumpao, kao da hoće da duboko ukopa temelje narednim jebačinama. ‘Evo ti, kurvoooo!’, režao mi je u facu. Osjećala sam svaku žilicu na njegovom kurcu kako vibrira u mojoj pizdi. ‘Uf, jebote.. Pa to je pravi vibrator.’ A kad me je zalio skoro istom količinom sperme koju je maločas izbacio konj, znala sam da sam se na ovu kurčinu navukla zauvijek. Uf, kako to mrzim.
Vec sljedećeg ljeta, došla sam potpuno razvijena u mladu damu, poprilično velikih grudi. Naravno, ovaj put sam došla spremna i razrađena od kurčeva dječaka u razredu pa i kojeg profesora. No, djed mi je rekao da je Don otišao na neko kampovanje i da se vraća tek posljednih dana ljeta. Tužno sam uzdahnula misleći kako mi je ovo ljeto propalo, kad mi pogled kao prikovan stade na djedovoj alatki. Sjetila sam se kako mi je djed, tri godine prije oduzeo nevinost i kako ima poprilično veliku kurčinu. ‘Pa neću se valjda dosađivati do kraja ljeta?’ Sigurna sam da ni djed nije zaboravio kako sam se previjala i uvijala na njegovoj batini, krvavog međunožja kao pristrijeljena ptičica.
Sad je već primjetio moj pogled pa se nasmijao, dohvatio me i posjeo na svoja koljena tako da su mi grudi bile tačno u visini njegovog lica. Štipkao me je i golicao tu na klupici ne vodeći uopće računa da li će neko naići. Uvijala sam se, smijala i vrckala svaki put osjećajući glavić njegove već tvrde kite kako sve dublje prolazi kroz moje tanke gaćice ispod kratke suknje. Rukom mi je sa stražnje strane već dodirivao rub gaćica i jednim kratkim potezom sklonio ih u stranu kako bi mi ugurao glavić u pičkicu. Ovo me je toliko napalilo da sam se podigla, opkoračila ga na klupici te se žestoko nabila još uvijek onako držeći gaćice sa strane. Nisam mogla vjerovati da neko sa 70 godina može imati tako tvrdu kurčinu. Valjda jer se dodatno uzbudio jer je jebao mlado meso i k tome svoju unučicu. ‘tako, djevojčice. Jaši svog djedicu. Iscjedi taj stari kurac do kraja. Koga si sve karala od kad sam ti razvalio pičkicu, je li, droljice?’ siptao je dok je požudno dahtao. Ustao je sa klupice, podigao me i natakao na kurac a onda prislonio uz drvo i počeo da teše. Jebao je snagom kakvog konja. ‘evo ti opet, kurvo izjebana. U pičku ti mogu stati tri kurca kao što je moj. Koliko si ih to jebala?’, djelovao je ljutito, ‘E sad ćeš vidjeti šta je kurčina!’. Onako nataknutu na kurcu nosio me je do staje i znala sam šta slijedi. Usmine su mi se uvijale oko korijena djedovog kurca dok sam trljala klitić o njegov stomačić. Svršila sam bar dvaput dok me konačno nije spustio.
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
mob
Nokia N95 8gb
Sirotinja IV (kraj)


Vratio sam se iz skole,onako tusno stvari u cosak,sjeo da nesto pojedem.Vidim Filka se sredjiva,sigurno opet izlazi,a para nema.Stara Mersa ljuta.Dze stari Fadil rekoh?
Sute obe,reko dze Fadil,ba? Oso u picku materinu veli Mersa.
Sta je ba,vidite kako je kad se dira Fadil pa vazda ja fasujem.Opasan je moj Fadil,tajo,kad god sam ga dirno vazda sam se kajo.A nji dve ljute,jebiga sta ces tako je to kod nas ko na semaforu kad neradi.Svak svakom jebe majku.
Jel Filka oko,dze ces ti to? Filka suti a stara ce,sta te briga Memo.Nasla plaho sebi dilbera.Uh,reko hvala bogu nece mene vise navaljivat da ju odvalim.
Ide se reko okupat.Kaze stara nema tople vode vise.Sacekaj da se ugrije.Joj Filka,uh.
Memo veceras cu dovest momka da ga stari i stara upoznaju,nemoj mi sranja znas.Joj,al ce bit sranja,kad Fadil bude doso.Ode Filka nabada na stiklama ko da je pjana.
Reko stara ba,jel ono ona zbilja ode po momka?Jasta Memo.
Bolje se odo okupat,lakse cu se smijat.
Taman usuo vodu u kadu,uh,zaboravio ponet robu.Obucem gace i krenem u sobu.Kad tamo skinula se Mersa,zastanem pa gledam u Mersine guzove onako izbacene.
Merso,ba.Trebam uzet vesa.Uzmi sta ti ja smetam.Hama ba pa skoro si sva gola.Taman ja izlazim iz sobe a u garsonjeru ulazi Fadil pijan.Joj,Memo sad si gotov,uh.Sta ti u gacama hodas Memo po kuci,konju jedan,ako te sastavim.Krene u sobu a Mersa onako jos skoro gola.Sve vam jebem,Memo satracu te,Merso dolaz vamo kru ti jebem pecen.
Stari nije ba to.Sta nije Memo sve ti jebem?Dok ja radim vi se jebete po kuci,joj kad me sastavi ko fanglom.Odma sam bio u nokdaunu.A Mersu kad je sastavio samarom upala je u ormar.Ubi boga u nama.Majku vam jebem,ja radim ko zivotinja a vi,uh sve cu vas pobit.A jest nas ubio,posebno mene.
Sjedi stara na jednom kraju kreveta a Fadil na drugom i pije konjak a vec je duplo pijan.Ja sam sjedio na stolici i sutio,ceko da dodje Filka pa da i ona i njen dobiju batina od pijanog Fadila.Malo kasnije ulazi Filka i njen momak.
Dobro vece kaze Filka,a mi onako polako dobro vece.Fadil suti jel ga jos nije ni vidio.
Kaze momak dobro vece,kad Fadil podize glavu.Ko si ti koji kurac.Filka ko je to sve ti jebem,kaki je gadan.
Jos stavio jadnik hlace u carape.Tata to je moj momak Fiko,Fikret volim ga.Volis ga jel,e jebo ti on mater,Memo vec jest.Jel mali,kako ono Fiko jel.Jeste!
Sto si stavio hlace u carape?A ja se odvalio smijat.Memo satracu te Memo,ba.
Cujes sta sam te pito mali!Cujem,zbog lanca od bicikla.
Hahahaha,nisam vise mogo da izdrzim taman me Fadil saranio.
Nasmija se i Fadil.Filka ba dze ga nadze,ba.
Joj njega de stari,vidis kako je stidan a ti Memo crko da bog da.Mersa samo suti nista nerece.
Babo,rece Filka.Sta je?On je doso da me prosi!
Zato doso,zato doso,deder casu Merso.
Skoci stara nareza mezu i nasu pice zetu,a meni kurac.
Dobro ceri neka,kad se uzimate onda i dze cete zivit.
Sutra bi se vjencali a za neko vreme dok nenadzemo stan bili bi ovde.Dze ovde Filka rekoh?Ti suti Memo rece Fadil.
Fadil pijan i nezna sta ga ceka,pristade.Mersa se rastuzi,a ja a ja sve sam im jebo i zeta isto.Pa kako ce jadnik slusat kad Fadil pocne derat.Popi Fiko tri konjaka umalo nije crko.Sutra dan svatovi.Fadil,Mersa i ja.Mladenci Fiko i Filka te kum maticar,jebo te drzava reko hajmo kuci.
Pilo se cjeli dan posebno se naroljo Fadil.Joj kad on i Fiko pocnu nocas derat necu moc spavat,tako je i bilo.
Prva Fikina a bezbroj puta Fadilova seksi priredba.Jebe Fadil,dere,stara se odvalila,jauce.Vamo Filka jauce,Fiko stenje,a ja izmedju dve vatre zacepio usi i u sebi im sve jebem a posebno Filkine svatove.Fiko ko da je u drugoj kuci a ne kraj mene na 30 cm,okreno Filku sa guza a ona glavom od zid osida i uziva ako nastavi vako jos 20 minuta ona ce probit zid kod komsije.Fadil nabio na sebe Mersu pa ko da je oslobodio Kozaru i Sutjesku,kao tifusar jebe neprestaje.Sva se trese garsonjera,petero ljudi a samo cetvero uziva a jedan trpi.
Nekako se zavrsi naravno Fiko je prvi a Fadil jos 20-st minuta dero,dok nije svrsio crko da bog da,sve mu jebem a i tebi Fiko isto.Nekako smo zaspali svi u ovoj nasoj vili od 26 kvadrata,Ujutro Fadil mamoran zakasno na poso,pa se dere.Mersa se razvalila spava.Fiko i nezna dze je ba.A Filka sretna ko kad stanes u govno pa se nadas parama.
A ja,uh dobro je da sam skino Filku sa sebe,a zbog Merse dobio batina ni za sta,da zna za Filku,razvalio bi me skroz.
Gleda Fadil doso sebi,ko je to u kuci.Merso kru ti jebem ko je ovaj konj u kuci?Pa zet Fiko Fadile.Memo,konju,sta je ba stari!Ko je ba ovo?Pa rekla ti je Mersa,Filkin muz Fiko,ba!
Izdera se Fadil,Fiko sve ti jebo svoje mrs mi iz kuce ba.
Filka se probudi,joj nemoj tajo gospodaru,ja njega volim.
Nekako se smiri malo.De ba Filka,neseri kako cemo svi zajedno ovde spavat,jel tako Fadile.Suti Memo konju jedan suti,ako te odvalim mislices da je proso brzi za Zenicu.
Filka trazi stan sto prije.
Onako zivcan i lud,pogleda mene valjda se sjetio onoga sto se nije desilo,pa veli.I ti isto Memo sve ti jebem.
Dze cu ja ba stari imam 16-st godina.U picku materinu,nemeremo dvojica jebavat jednu koku.Nemeremo Memo sve ti jebem.Onako jadno Fiko gleda u Mersu nebil pomogla a kad je to Fadil ugledo,pa skoci ko Lav.Fiko konju jedan jebo si mi cerku sad bi mi jebo i zenu mrs vani.Skoci Filka kad je stari odvali ko spahtlom zid,priljepi se Filka za krevet.Ustade Fiko,sram te bilo Fadile,joj pomisli ja gotovo je.Kad Fadil sastavi Fiku,upade Fiko ko pokosen skoci stara nemoj Fadile,ali nije i zavrsila odvali je stari jer se sjetio onoga sto se nije desilo.A ja,ja sam se napravio da sam mrtav,tako je najbolje skonto sam.
Svi onako u nokdavunu leze samo ja spavam ko fol.Fadil potegnu konjaka i kaze.Kad se vratim necu da vas vidim.
Ustaje Fiko,kaze ja odma idem.Kus ba pita ga Fadil kus ba Fiko,de sjedi pa ljudi smo,salio sam se ba.Ustaje se Mersa,kao da nista bilo nije.Filka kaze sve cemo ovo zaboravit Fadile sve cemo zaboravit.Mislim e ja necu zaboravit,cekam osamnaestu pa da ga odvalim,sve mu jebem.
Ajd da se nazdravi za novi zivot,rece Fadil,umalo nisam povratio od muke.Tako nam se useli Fiko i ostadose dok nenadju stan sest godina.Zato sam se ja odselio nakon tri godine.Nedaj boze nikome one garsonjere.
Eto to je bila ta Sirotinja,prica o nama.
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 151 152 154 155 ... 398
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 22:35:05
nazadnapred
Prebaci se na:  
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.153 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.