Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 20:04:37
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 1 Član i 9 gostiju pregledaju ovu temu.

>> Pitate se gde su nestale galerije devojaka? Kliknite ovde! <<

Vazno: Molimo vodite racuna o ponasanju na ovom delu foruma i procitajte nova pravila sex foruma!

Idi dole
Stranice:
1 ... 13 14 16 17 ... 398
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Erotske price  (Pročitano 26619359 puta)
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 8
Cao sad cu da vam ispricam jednu istinitu pricu koja se desila za vrijeme sluzenja vojnog roka. Imam 21 godinu, zovem se Zdravko i strasno privlacno izgledam a i kurcinu imam 22 cm sto je moj najbolji adut i tim se ponosim.

Znaju svi da se na vojsku tesko naviknuti, rano ustajanje, namjestanje kreveta, ciscenje ... Ja sam bio najlenji vojnik, nikako nisam mogao da se naviknem na taj vojnicki zivot pa sam se raspitivao kako mogu bilo kako da oslobodim sebe tih smrtno dosadnih radnji. Starija klasa me je savjetovala da se javim u vojni stacionar ( bolnicu ) i da se zalim na bolove kicme. To sam i uradio, otisao sam kod neuro-psihijatra i on mi je dao dijagnozu da lezim 7 dana u stacionaru i da mirujem. Na ulazu u odeljenje za stacionarno lijecenje docekalo me je sve i svasta ( vojnici sa opekotinama po cijelom tijelu, bez prstiju ... ), posto sam uzeo pizamu krenuo sam prema svojoj sobi i kretajuci se kroz hodnik pogledao sam u prostoriju gde su bila otvorena vrata i ugledao sam jednu gospodju odprilike ima nekih 40-42 godine. Pogledala me nekako cudno i privlacno, nastavio sam svoje kretanje i usao u svoju sobu. Posto sam primao neku terapiju gdje je bio ukljucen i bensedin odma posle primljene terapije sam spavao kao top. Dan po dan je tekao ja sam pri mom ustajanju uocavao promjene na mojoj pizami uvijek je bila tako oslobodjena skoro da oce da spadne. Iz dana u dan ponavljala se ista stvar pa sam rijesio jedan dan da ne spavam nego da sacekam da vidim dali se to neko igra sa mnom. Osvanulo je jutro i posao sam da primim terapiju a posto sam bio dobar sa deckom koji mi je davao terapiju zamolio sam ga da mi danas preskoci. Usao sam u svoju sobu i odmah sam simulirao da spavam. Proslo je 20 minuta i moja vrata su se lagano otvorila, oci nisam otvarao jer sam ocekivao da ce se razjasniti gore navedeni problem. Osoba koja je usla u moju sobu ne gubeci vrijeme odmah je sjela na krevet pored mene i svojim neznim rukama polako razvezivala moju pizamu i izvadila moj nabrekli kurac lagano ga je uzela u usta i navlacila ga u sebe do kraja, ja sam se i dalje ponasao kao da spavam a ona je nastavila da ga obradjuje dok me nije dovela do vrhunca i svu moju tecnost progutala u sebe. Tada me je klimnula i rekla mi tiho na uvo ,, znam da ne spavas ajde mi molim te rascepaj moju vlaznu picku " a ja ne bi da gubim vrijeme znate sta znaci biti vojnik otvorio sam oci i njenu glavu opet navukao na moj kao kamen tvrd kurac, potom sam joj podigao glavu i zaronio sa svojim jezikom u nevjerovatno velike sise, dok sam je lizao po njenim bradavicama uzela je moju ruku i stavila se medju svoje noge lagano sam otkopcao patent na njenim stegnutim farmericama, uvukao sam ruku i odusevio se tim sta me je snaslo po ulasku moje ruke, imala je crvene cipkaste tanga gacice koje su bile potpuno mokre od uzbudjenja, kada sam je dohvatio do njene uzavrele picke ispustila je jedan sjajan uzdah vjerovatno iz zadovoljstva. Dok me je ljubila po vratu ja sam zatrazio od nje da skine sve sa sebe i legne ispod mene, to je i uradila, narode znate sta sam vidio idealno parce mesa kojoj nedostaje svakodnevno jebanje i rasturanje. Spustio sam jezik do njene picke i tako strastveno lizao da sam mislio da ce zena bez pameti ostati kako se ponasala. A to ne da je bila normalna picka nego daleko bilo ko tunel. Dok sam je lizao nekoliko puta me je neka tecnost cudnog ukusa prskala po jeziku i usnama, govorila mi je da joj pocijepam picku svojom kurcinom inace dugom 22cm. Svatio sam to kao naredjenje i ubrzo sam sam njene noge stavio na svoja ramena i stavio kurac lagano u njene odaje. toliko je glasno govorila ,, jace, jace vojnice" i ja komandu izvrsih i nabijah je tako jako da umalo kurac ne slomih ali i to joj je malo bilo pa je svoje ruke stavila na moje guzove i pripomagala da bude to jos jace. Nije mnogo trajalo kad sam ja osjetio da moja sperma oce da izadje i hteo sam da izvadim svoj tako reci polomljeni kurac kad je ona pocela jos jace da me navlaci na sebe, govorio sam da cu da svrsim a ona je na to odgovorila ,, oces ljubavi ali u mene ocu da mi ostane uspomena od tebe, branio sam se da se to desi ali sve price su bile suvisne i to se desilo da sam u nju prsnuo tako ogromnu kolicinu tecnost kao da sam slon jebote. Izvadio sam kurac iz njene razjarene picke i u misli mi je dosla cinjenica da cu biti tata mozda. Ustao sam sa kreveta i pitao sta mi je to uradila ona je odgovorila ,, ne boj se sine i ako bude sta necu te vezati za to, cak me ne interesuje ni kako se zoves " bilo mi je lakse. Obukli smo se i dogovorili da to ostane izmedju nas i da cemo se jos vidjeti.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 8
Sjecanje


Mislim da nisam imala ni 10 godina, kada sam istom godisnjaku pokazivala moju picu. Sa nesto 11,12 godina pokazivala sam je skoro svima koji su me poznavali. Na ekskurzijama ili prilikama dok se ide kuci, naprimer. Znam da su me i drugarice posmatrale.

Gace i BH ni tada nisam nosila a i volela sam uvek da stojim i centru dok se svlacim, jednostavno volela sam da me posmatraju. Vec sa 14 sam imala prvog momka koji je samo gledajuci moje sise i picku dok ih ja mazim, ludeo drkajuci. Moj drugi momak me je stalno jebao i gde god je hteo (kod njega u autu, u WC-u, u kaficu, ili u nekom mraku (od pozadi). Znao je da nenosim gace i kad me nije jebao zavlacio je ruku i mazio dok nisam svrsila. Takve kontakte volim i danas recimo u Autobusu, Tramvaju ili slicno gde me momak u guzvi pojebe od pozadi. Treci je voleo da me jebe dok su njegovi drugovi posmatrali i drkali ali ne jebali.

Kurca mi nikad nije bilo dosta. Kurca sam uvek bila zeljna. Imala sam i zenskih ali slabo. U kaficima/diskotekama mi se vise puta desavalo da u guzvi zavlace prste ispod kratkih suknjica ili pantalona. Posto sam cesto napaljena i vlazna nije im bilo tesko. Neki put me i moji poznanici koje trenutno devojka ili zena ne gleda u bazenima jebali... Tu sam najvise volela da se jebem. Na kupanju sam uvek samo donji deo nosila i to samo tanga.

U gradskom prevozu bluzu ne zategnem nikad skroz da bi se desilo da mi koja sisica ispadne malo ili cela da se vidi kad se sa strane posmatra. Srecna sam sto imam sta da pokazem i volim da pokazem. Sise su mi male koje su gledaju na gore sa onim bradavicama koje bi svako pozeleo da sisa. Moze svako da prica sta hoce ali male sise, tvrde bradavice i obrijana pica je najlepse sto postoji. Nesto kasnije kada sam imala 25 god, moj neznam po kom broju muskarac odvede me u neku discoteku izvan grada. Tamo je on ziveo. Igrali smo na podijumu, mazili se..

Nasa tela su se dodirivala, bila sam mu tako blizu da sam osetila da mu se kita digla .. i to koja kita. Imala je sigurno 25 cm. Bila sam tako vec napaljena, da sam samo zelela da sto pre odemo u njegov stan. Seli smo za nas sto i ljubeci se on je polako spustio ruku i rasirio mi noge. Posto mu kozna suknja smetala zamolio me je da je podignem, sto sam i uradila. Tada je bila moderna koza, tako da sam na sebi imala kozne cizme, kratku koznu suknju i crni kozni top.

Pokupili smo nekako nase stvari i krenuli ka njegovom stanu. Dok me je ljubio mazio mi je klitoris ispod stola. Bila sam vec do kolena vlazna jer sam samo mislila na njegov kurac i jedva cekala da me pojebe. Nismo jos ni usli u stan on me je savio i odpozadi jos u hodniku, zavukao kurac do jaja. Jebao me je tako jako i brzo da me je cinimi se razvaljivao.

Drzao me je napred za sise i bradavice a odpozadi jebao. Nije mu puno trebalo i on je svrsio. Cim smo usli u stan docekala nas je neka zenska. Koja me je odma pocela ljubiti. Bila je otprilike mojih godina i lezbejka. Osetila sam da dok me ona ljubi da mi je moj momak polako skinuo suknju i pokusavao i top da mi skine. BH nisam imala i ispali su mali sisici, koja je ona pocela odma dudlati. Uzela me je polako za ruku i odvela u sobu. Bacila me je na krevet ja sam se tako rasirila da mi se rozna picka odma videla. Pocela je male sisice da mi gnjeci.

On je stajao ispred nas i drkao. I ako je ona bila nezna, picka mi je ludela i mokrila za tim kurcem cim ga pogledam. Ona je polako pocela da rukom silazi niz moj stomacic do obrijane picke koja je uvek lepa namirisana i koju svako moze da ima svaki dan. Vec sam tako bila vlazna da sam mislila da bih onih 25 cm mogla odma da primim. Pocela je srednji prst da mi uvlaci i sve brze da dise i stenje.

Ja sam ispred svoga lica imala njene sise koje sam neprestano lizala i gnjecila dok me je ona prstom jebala. Ustala je i rekla mi da rasirim noge. Ucinila sam to i ona je pocela vibrator da mi zavlaci govoreci mi, da cu sada tako biti jebena, kao nikad do sada. Vibrator je gurala sve jace i brze a on mi je mazio sise i drkao kurac dok sam ja lezala a ona me jebala tom masinom koja je cinimi se bila na najace.

Znala sam da sam izazivna i da su mnogi voleli da imaju moju picku ali ovo jos nisam dozivela. Koliko me ona brze jebala to sam sve vise sirila noge trazeci da me on jebe. Stenjajuci i skakuci kao luda, svrsila sam..Nekoliko minuta kasnije smo caskali malo i ona je otisla kuci. Mi smo mazeci se zaspali. Nesto kasnije budim se i osecam kako se on uvlaci ispod pokrivaca i siri moje noge.

Bez predigre jednostavno ga uvlaci i pocne da me jebe. Ulazio je tako brzo i bez prestanka, stenjao je, vristao, stezao sa sise. Onda me je okrenuo tako silno i brzo i sjurio odpozadi. Jebao me bez prestanka. Po glasu i pokretu shvatila sam da mi po guzi svrsavao. Odveo me je golu u kuhinju i rekao da legnem na sto ali tako kao malopre da mi se rasirenih nogu odma vidi obrijana picka. Neko je zazvonio na vrata. Meni je naredio da obujem crne cizme sa velikom stiklom i ostanem rasirenih nogu na kuhinjskom stolu.

Mislim se ko to moze da bude kad je vec 12 sati nocu. Usao je neki njegov prijatelj. Odrastao covek, imao je negde oko 40 godina. Ali nije bio los. Mislila sam da ce on sada da me kara ali na moje iznanadjene muskarac mi rasirio noge i poceo da mi lize picku i jebe prstima. Uzivala sam i drala se govoreci da me jebu nocas celu noc. Momak je sedeo na stolici pored stola i mazio moje sise.

Sise su mi bile ne bas tako male ali sa velikim bradavicama koje vire kad ih neko mazi. Matori me je tako dobro lizao i jezikom jebao da sam vrlo brzo svrsila. Matori se pomerio malo u stranu i drkajuci dao znak mom momku da moze da me tuca. Ja lezeci na stolu, rasirenih nogu i vlazne pice docekala sam njegovu veliku karu vrlo lako. Ubacio ga odma i poceo da jebe.

Sad je matorac stao pored mene i gledajuci nas i mazeci moje sise svrsavao, govoreci da ovako nesto jos nikad nije imao. Dok me je momak jebao govorio je da voli picku koja se svima daje i svugde. Koja je uvek spremna. To me je tako potpalilo da sam vristeci i stenjuci, pomerajuci glavu levo, desno svrsila.

Odma sekundu posle toga i on je izvadio svoju veliku karu i svrsio po picki. Nesto posle toga smo isli na more zajedno .. ali to je druga prica.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 3
mob
Motorola L6
Moja dobra drugarica

          Odmah na početku ću vam reći da je ova kao i sve ostale priče koje ću pisati izmišljena.Nadam se da će vam se svideti.
          Zovem se Petar i ovo je moje iskustvo.Devojke su počele da mi se sviđaju dosta kasno negde početkom sedmog razreda.U mom odeljenju bila je jedna slatka devojka koja mi se odmah svidela.To je Ivana.Ona ima vrlo slatku guzu što mi se,neću vas lagati,prvo svidelo kod nje i pristojne grudi.U osnovnoj je sedela ispred mene tako da sam imao dobar pogled na njenu zadnjicu.Nikada nisam smogao snage da se smuvam sa njom,iako mi se uvek činilo da se i ja njoj sviđam.Postala mi je samo najbolja drugarica.
          Događaj o kome ću vam pričati dogodio se u drugom razredu srednje škole.Taj dan dok sam izlazio iz tramvaja video sam da autobus samo što nije krenuo.Potrčao sam i uspeo da stignem.Dok sam ulazio na zadnja vrata primetio sam je.Stojala je okrenuta leđima.Javio sam joj se i izgledalo je da mi se obradovala barem duplo više nego ja njoj.A zaista sam se obradovao kada sam je video u tesnim belim farmerkama u kojima je sva lepota njene pozadine dolazila do izražaja i plavoj još tesnijoj majici.
Iznenadjujuće me je zagrlila i poljubila u obraz.Na putu kući pričali smo o svačemu pa sam spomenuo i lektiru koju je trebalo da pročitam za vikend,a knjigu nisam imao.Ona je rekla da ima tu knjigu kući i da mogu da svratim kod nje da je uzmem.Naravno,pristao sam.
          Čim smo sišli iz autobusa krenuli smo ka njenoj kući.Tamo sam bio samo jednom pre mnogo godina na rođendanu.Ušli smo u mračni hodnik bez prozora i popeli se na sprat do njene sobe.Usput mi je rekla da joj roditelji nisu kući.Stupio sam u sobu i seo na krevet.Smeškala mi se dok je otvarala orman tražeći knigu.Pognula se unapred namerno izbacujući guzu u vis.Ovo je bilo više nego dovoljno da mi se digne.
Prišla mi je zavodljivo prolazeći prstima kroz kosu.Pružila mi je knjigu pa sam joj se zahvalio.Dok sam posmatrao knjigu krajičkom oka sam vide kako gleda moje ukrućeno međunožje.Još jednom se nasmejala a zatim se sagla i snažno me poljubila.Bio sam više nego iznenađen pa nisam mogao da izgovorim ni reč.Pomazila me je po obrazu i rekla kako je danas zaista vruće pa ide da se istušira.Na moje oči skinula je sve sa sebe i zavodljivo nišući zadnjicom izašla iz sobe.Kada sam se opasuljio i ja sam izašao i video otvorena vrata od kupatila iz kojeg je dobirao zvuk tuša.Nisam razmišljao ni trena.Zbacio sam sve sa sebe i ušao.Kroz zamagljenu tuš kabinu mogli su se videti obrisi njenog tela.Otvorio sam vrata i zakoračio unutra.
Pitala je šta me je toliko zadržalo a onda me je ne čekajući odgovor opet poljubila.
Ali ovaj put bio sam spreman pa sam joj uzvratio.Uhvatila je moj kurac i sprovela ga do svoje pice.Leđima se oduprela od zida tuš kabine.Dok sam joj ga zavlačio oboje smo osetili kako ćežnja struji našim mokrim telima.Stenjala je od zadovoljstva.Svoje ruke sam smestio na njene guzove i trudio sam se da budem što brži.Osetio sam da ću svršiti pa sam izvadio kurac.Ona se brzo sagla i otvorila usta pa je tečnost tu i završila.
          Sada smo se samo mazili i ljubili.Lizao sam joj očvrsle bradavice dok je ona ispuštala zvukove zadovoljstva.Tada mi se opet podigao.Pitao sam je da li mogu da joj ga zavučem u guzu.Na moje iznenađenje pristala je bez razmišlanja.Tako sam je pritisnuo uz vlažni zid.Rukama sam joj raširio šupak i smestio svoj kurac.Čuo sam kako jauče i pitao je da li želi da prestanem.Rekla je da se ne obazirem na nju i da samo nastavim.Uvlačio sam ga i izvlačio dok su se svi moji snovi ostvarivali.U svom zadovoljstvu strasno sam joj ljubio leđa i vrat.
          Kada smo izašli iz kabine pružila mi je peškir i rekla da požurim jer će se njeni roditelj uskoro vratiti.Obukao sam odeću i otišao do njene sobe po knjigu.Na izlazu uzeo sam je u naručje i poljubio rekavši da ovo moramo da ponovimo.Ona je samo potvrdno klimnula glavom smeškajući se.
          Na putu kući nisam mogao da prestanem da mislim na ovo.Vama ostavljm da pogodite šta se desilo kada sam otišao da joj vratim knjigu.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 3
mob
Motorola L6
Taksista

          Ukoliko niste pročitali moju prethodnu priču “Moja dobra drugarica” onda treba da znate da je i ova priča izmišljena.
          Tanja se jedne večeri vraćala sa žurke svoje drugarice iz Sremčice.Tamo je celu noć odbijala napadne momke.Jednostavno u ovom trenutku nije želela da bude sa nekim.Prošla je bolan raskid jedne duge veze pre dve nedelje i još se nije potpuno oporavila.A zašto su je na žurci toliko napadali?Pa zato što je bila vatrena riđokosa.Nema momka koji bi ostao ravnodušan kada bi video kako riđa kosa pokušava da prekrije njene silikonske petice i kada bi bacio pogled na njenu divnu zaobljenu zadnjicu koj je pretila da ispadne iz premale mini suknje koju je te večeri nosila.
          Pre nego što je krenula sa žurke pozvala je taksi.Kada je izašla na ulicu kola su je čekala.Ušla je.
-Dobro veče gospođice.Kuda idemo?-reče taksista.
-Samo vozi za grad.Hoću da idem odavde.
          Taksi je krenuo.Tanja i vozač nisu mnogo pričali usput.Barem ne prvih pet minuta.Tada su čuli zvuk koji ni jednom ni drugom nije bio prijatan.
-U pičku materinu!Puče guma!
-Zar nemate rezervnu?
-Nemam!
-Ih,pa kakav ste vi to taksista kada nemate ni rezervnu gumu.
          Taksista,očigledno besan,dohvatio je mobilni i pozvao prijatelja da mu donese gumu.
-Potrajaće barem pola sata dok ne stigne.
-Uh to je puno vremena.Meni počinje da biva hladno.
-Mislite da je meni bolje.Nego,imam ćebe u gepeku.
-Pa donesite ga šta čekate.
          Taksista je izašao iz kola i doneo ćebe.Ušao je na zadnja vrata.Pošto je ćebe bilo malo morali su da se pribiju jedno uz drugo.
-Nadam sa da vam ne smeta moja blizina?
-Naravno da ne.
          Tanja je tek sada primetila da taksista ima vrlo lepo lice i razvijene,snažne ruke.Bio je kasnih dvadesetih možda tri-četiri godine stariji od nje.Osmehnula mu se.
-Kako da vam nije hladno u toj mini suknji.Ja bih se zaledio na vašem mestu.
-Ništa vi ne brinite dobro mi je.Nego nismo se ni upoznali.Ja sam Tanja.
-Milan.Vraćate se sa neke žurke Tanja?Mora da je bio lud provod.
-Meni i nije baš.Pre dve nedelje imala sam težak raskid.Jednostavno od tada me niko nije privukao iako su mnogi pokušavali.
-Tako lepu devojku?Ne mogu da verujem.
-E,pa verujte.Mislim da čak i kad bih poljubila nekog momka ništa ne bih osetila.
-E,da bih u to poverovao potreban mi je jak dokaz.
-Hoćete dokaz?
          Tanja je obgrila Milana i poljubila ga što je bolje mogla.Milan je uzvratio poljubac.
-Izgleda da sam vas lagala Milane.Ipak sam nešto osetila.
-I ja ali nisam siguran moramo opet da proverimo.
          Sada se Tanja bacila na njega i oborila ga na sedište.Ljubila ga je svuda po vratu i licu.On je zavukao svoje ruke pod njenu tesnu majicu.Dohvatio je njene bujne očvrsle grudi i mazio ih.Pretile su da ispadnu iz brushaltra.
-Sada definitivno osećam nešto.Imate vrlo lepo telo Tanja.
-Hej ni vi niste za bacanje.
          Milan je malo spustio ruke,uhvatio rub Tanjine majice i skinuo je.Tanja je to isto uradila sa njegovom duksericom i majicom otkrivajući razvijene trbušnjake.Počela je da mu ljubi telo i da se spušta sve niže i niže.Kada je došla do farmerki otkopčala ih je i sa njima povukla i bokserice.Tako je otkrila Miloanovu veliku,naraslu kurčinu.Odmah je otkinula diveći se momkovoj opremi.Nagla se napred i stavila ga u usta.Išla je gore dole lizući ga svojim dugim jezikom.Oboje,a naročito Milan,su stenjali od zadovoljstva.Jezikom je iskusno počela da liže sam vrh Milanovog kurca.
-Stanite Tanja.Ne želim još da svršim-zavapio je Milan.
-Kako hoćete.
          Tanja se popela malo više omogućujući Milanovim rukama da se steghu oko njene bulje.Otkopčala je brus napokon puštajući sise na slobodu.Spustila se niže dozvoljavajući Milanu da ustima dosegne njene bradavice.Zažmurila je i počela sve jače da stenje.Sada je Milan rukama skinuo njenu suknjicu a zatim i tange koje je nosila.Preko lica mu se razlivala Tanjina vatreno crvena kosa dok ju je senzualno ljubio.
-Sada možemo početi.
-Najzad.
          Sada se Tanja namestila puštajući Milanov kurac u svoju picu okruženu crvenim dlakama.Dok su joj Milanove ruke išle od butina do guze ona se pomerala gore-dole puštajući kurac sve dublje i dublje.Njihova spojena tela su zaboravila na hladnoću koja ih je okruživala.Osećali su se kao da se nalaze na nekom tropskom ostrvu gde su jedno drugom dovoljni.
          Milan je uz jak uzvik oduševljenja svršio.Sada se Tanja skinula sa njegovog kurca i počela da liže Milanovu tečnost.Ubrzo Milan je zauzeo gornji položaj pa su nastavili.Milan je lizao Tanjinu vlažnu picu.Očigledno je stavljao jezik gde treba jer je Tanja sve jače vikala.Milanov jezik ju je naterao da svrši uz povike oduševljena.
-Bili ste odlični Milane.
-I vi Tanja,ali bojim se da će moj prijatelj stići svakog časa.
          Obukli su odeću i baš u tom trenutku stigao je Milanov prijatelj sa gumom.Tanja je napokon,posle vožnje od 20-ak minuta,stigla kući.Dok je izlazila iz kola okrenula se prema Milanu sa smeškom na licu.
-Od sada ću koristiti samo vaše taksi usluge.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


to sam ja

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 1181
Zastava BiH
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Sharp gx17



BAKA
Bilo je ljeto 1989. i imala sam tada 18 godina. Morala sam otići dalje od svojih staraca i faksa, pa sam otišla kod svoje bake na selo. Očekivala sam da će mi biti zabavno, ali nakon nekoliko tjedana postalo je užasno dosadno. Baka je živjela u malome selu i nije bilo puno ljudi za upoznati. Jednostavno nije bilo ničega što bi se moglo raditi. Pročitala sam
sve knjige koje sam ponijela sa sobom i bakine stare časopise i sada stvarno nije bilo ničega ni poluzanimljivoga.
Naravno, sposobne ruke će uvijek naći nešto za raditi. Na prvoj godini faksa negdje oko jedan poslije podne smo imali takozvani sat spavanja, ili odmora. Ja jednostavno nisam osoba koja bi mirno ležala. Znala bih brojati pukotine na stropu, a zatim bih si pričala priče. Ponekad bi se zanimala sa nečim mnogo zanimljivijim. Jedno popodne kad sam ležala na smrt se dosađujući slučajno sam se počela pokretati gore, dolje. Ležaj na kojem sam ležala bio je prilično kvrgav i jedna od grba mi se taman fino trljala o mačkicu. Sat odmora je završio prije nego li se nešto bitnije desilo, a ja sam idući dan se malo bolje pozabavila kvrgom. Trljanje jednostavno nije bilo dovoljno, a bojala sam se da će me netko i vidjeti. Instinktivno sam znala da mi profesor neće dozvoliti ovo moje novo zadovoljstvo. Bez obzira, otkrila sam da ako legnem na stomak i zavučem ruku u haljinu i u gaćice nitko ne vidi što radim. Zašto sam se lijepo osjećala dok sam se trljala o ležaj? Željela sam otkriti. Moji su prsti počeli istraživati usmine moje male slatke nevine mačkice i uskoro sam našla klitoris. Kakva nagrada za trud. Inače, nikad se nisam bojala masturbirati. Znala sam da me to neće ozljediti, i prihvatila sam svoj prvi orgazam kao nešto sasvim normalno, kao nešto s čim mi neće biti dosadno. Kako mi je uspjelo biti tiho još mi nije jasno, ali od tada odmori mi nisu bili dosadni.

Kako sam otkrila da moji prsti i mačkica liječe dosadu, i sad sam bila osuđena na njih. Probudila sam se sa suncem koje je prodiralo kroz moj prozor i padalo na moj krevet. Svukla sam sa sebe postelju i spavaćicu tako da sam mogla uživati u mekom dodiru svojih grudi i mačkice. Prstima sam počela milovati grudi, a zatim sam se poigrala sa bradavicama. Uskoro su se ukrutile i počele me moljeti za još. Kako sam ih mogla odbiti kad su bile tako dobre prema meni? U međuvremenu moja desna ruka je posegnula preko stomaka prema mačkici. Kada sam osjetila vlažnost dotaknula sam mačkicu. Strujni udar mi je prošao tijelom. Prešla sam sa prstima cijelom dužinom, a zatim ušla dublje u nju. Počela sam raditi lagane krugove oko mačkice i kad sam već bila blizu orgazma začulo se jako kucanje na vrata. Vrata su se lagano otvorila. Zurila sam u vrata sa jednom rukom na grudimam, a drugom na mačkici dok je baka ulazila u sobu. Moje noge su bile širom otvorene, a krevet
je bio nasuprot vratima tako je baka imala savršen pogled. Nije bilo moguće bilo što sakriti. Bila sam uhvaćena "na djelu". Baka je na brzinu pogledala i rekla "Ups!Oprosti nisam ti mislila smetati. Doručak ću ti staviti na pećnicu, pa kad završiš biti će ti još topao". Zatim je izašla iz sobe smješeći se. Nisam znala što da radim dalje, ali sigurno nisam bila raspoložena da završim. Obukla sam se na brzinu i otišla na doručak. Željela sam se očajnički sakriti, ali ionako ću se naći s njom na samo, a to može biti i upravo sada. Baka je stavila jelo na peć kako je i rekla i jela je za stolom. Uzela sam tanjur, nasula si jelo i sjela za stol. Baka je čitala novine i pogledala me preko njih.
"Gotova sa tako brzo?" rekla je. Nisam znala što da kažem, nego sam sagnula glavu i promrmljala. "Oprosti."
"Da oprostim? A što da oprostim? Svi smo to radili nekad. Tvoj djed je mrtav već osam godina, što to misliš da sam ja radila cijelo to vrijeme. Nisu svi stari ljudi čistunci i nevinašca i neznalice kako vi mladi mislite. Zamoli me ljubazno pa ću ti možda drugi put posuditi vibrator. Sada pojedi svoj doručak".
Sjedila sam potpuno oduzeta za trenutak. Moja baka ne da mi je govorila da drkam, nego je to i sama radila! Ovo će biti ljeto iznenađenja...
Moja se baka dignula od stola, a ja sam ostala sjediti za stolom. Sve je to bilo vrlo zbunjujuće za mene. Moja baka ima VIBRATOR! Ja nikad nisam isprobala jedan. Da ju pitam?
Pa, zašto ne? Našla sam ju u njenoj sobi. Ležala je u krevetu i čitala novine. Kada sam ušla pogledala me je i upitala. "Što želiš dušo?" "Hm..." oklijevala sam."Samo sam željela popričati. Ti se slažeš sa tim da se ljudi samozadovoljavaju. Ti stvarno imaš vibrator?"
"Da" reče ona. "Znaš, ja sam možda starija nego ti, ali sam još uvijek žena. Nisam se osjećala ugodno u svom vlastitom tijelu sve do smrti tvoga djeda, a željela sam upoznati svoje tijelo, seks i sebe. Željela bih da sam mogla odgojiti tvoju majku
drukčije, ali barem imam šansu tebi da pomognem. Nemoj se sramiti svoga tijela, nemoj se sramiti svojih užitaka. Da li si već spavala sa muškarcem?"
Pocrvenjela sam na njeno pitanje, ali uvijek mi je bilo lakše razgovarati sa bakom nego li sa svojim roditeljima. Stoga sam skupila hrabrosti i odgovorila. "Blizu, ali nikad za ozbiljno. Kristijan i ja smo se mazili, ali nismo išli do kraja".
"Onda ti imaš puno toga za naučiti. Kao prvo naša tijela su prva liga i mi se nemamo čega stidjeti što se tiče toga. Znaš, mučila sam se sa odjećom ovih nekoliko tjedana. To sada prestaje. Ako će mo biti djevojke zajedno, trebale bi biti što prirodnije. Možeš li se ti s tim snaći dušo? Da li je to sve prebrzo za tebe?"
" Pa...ja sam spremna pokušati...ali nervozna sam. " " Nervoza te neće ubiti. Ja ću početi ako će ti to pomoći. "
Baka se digla i svukla odjeću sa sebe. Bila sam iznenađena pogledom na njeno tijelo. Imala je strašno tijelo za jednu šezdesetpetogodišnjakinju. Imala je puno bora, ali njene noge su bile čvrste i njen stomak ravan. Nagnula se nazad i skinula grudnjak. Njene su grudi bile velike i istina obješene, ali bradavice su još uvijek bile tamne i privlačne. Pokušala sam da ne buljim dok je skidala gaćice. Ja nikad nisam imala priliku dobro zagledati u nečiju mačkicu. Ona je bila obrijana!!! Moja su se usta objesila. Da, bila je stara ali još uvijek privlačna i da i meni je bila. Nisam nikad razmišljala o vođenju ljubavi sa drugom ženom a kamoli sa nekim od bližih rođaka. Ali, evo, tu sam i diram pičku svoje bake. Baka je stajala i smješila mi se. Poljubila me. Ne onako kako bake ljube unuke, već pravi poljubac u usta sa jezikom. Rekla je " Zašto se ne skineš, draga? " Kako ne bih. Otkopčala sam košulju i skinula hlače. Baka mi je otkopčala grudnjak i skinula mi gaćice. Stajala je dolje neko vrijeme i gledala u moju mačkicu. Zatim je lagano prešla rukom po mom stomaku i zaustavila se. Srce mi je tuklo.
Posegnula sam rukom za njenim grudima, lagano sam ih dotaknula. Zatvorila je svoje oči, a zatim se zagledala u moje. " Dušo, nitko od nas dvoje ovo još nije radio, zato učimo zajedno! " Pogledala sam ju u lice i čvrsto ju uhvatila za grudi. Bile su mekane i teške. Prinjela sam ih ustima i stala lizati bradavice. Bradavice su joj bile ukusne. Ona se pomaknula unazad i
legla na krevet. Legla sam na nju i počela predano lizati i sisati njene bradavice. Ona me isto uhvatila za moje čvrste grudi, i ja sam osjetila da mi se vraća sva snaga od jutarnjeg samozadovoljavanja. Njena je ruka odlutala niže i pronašla moje grmlje. Kada je prstima pronašla moj klitoris, eksplodirala sam. To mi je bio najbolji orgazam u životu. Baka je znala sve prave pokrete i mjesta. Kad mi je bilo dosta, znala sam što želim dalje. Sišla sam s nje i razmaknula sam njene usmine da pronađem njen klitoris sa prstima. Bila je vlažna i klitoris joj je bio nabrekao i čvrst. Poljubila sam ga nježno. Ona je zastenjala, a ja sam je jeziom počela obrađivati. Prvo sam počela sa laganim kružnim pokretima, a onda sa sve jačim.
Baka je podigla kukove visoko pritisnuvši moje lice jače na njezinu mačkicu. Nisam ni mogla zamisliti da ženska mačkica ima ovako dobar okus. Jezikom sam joj ušla dublje i nije bilo nikakvog otpora. Al´ je bila široka. Gurnula mi je glavu unazad i rekla " Sa prstima zlato! " Gurnula sam joj prvo jedan, pa drugi i treći i četvrti kad je izgleda bila zadovoljna.
Nastavljala sam joj lizati klitoris dok sam joj gurala ruku van i unutra. Trgnula se i vrisnula kako je dosegnula vrhunac. Nastavila sam ju lizati, i svršila je drugi put u momentu. Ovaj drugi je bio mekši, ali je trajao dulje. Ležali smo dugo vremena zagrljeni, moja baka i ja. Naposljetku je otvorila oči i teško dišući rekla " Molim te dušo, dodaj nam iz ormara vibrator. " Ovo, ipak, neće biti tako dosadan odmor

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


to sam ja

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 1181
Zastava BiH
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Sharp gx17


Mala s četvrtog sprata
"Dosta bre više gledaš tu malu". "Svaki put kad je sretnemo dobro je ošmekuješ" "Misliš da sam idiot, pa ne vidim kako merkaš njeno dupe", "a i ta kurvica kako te samo gleda" prekori me Vesna. I zaista cesto smo u poslednje vreme naletali na tu malu iz mojeg ulaza. Ta mala šatirana srednjoškolka živela je na cetvrtom spratu sa starijim bratom i majkom koja je cesto bila u Novom Sadu da pomaže drugoj cerki oko deteta. Ponekad bi se javila "Zdravo komšija", na nacin ko što to rade bezobrazne klinke, gledajuci te pravo u oci i vrteci pramen kose. Ali kad bi me videla s Vesnom samo bi mi uputila mali zagonetni smešak.

Nekako od tog trenutka (to sam skontao kasnije) odnosi izmedu mene i Vesne postadoše pomalo zategnuti pa se dešavalo da se posvadjamo oko neke sitnice.

Bio je osmi mart i Vesna je trebalo da svrati kod mene, pa da posle idemo negde u provod. Zvonila je na ulaznim vratima i cekala da joj otvorim, što beše neobicno jer je imala cak i kljuc od stana koji sam joj nedavno dao. "Cao sreco, gde si do sad" pozdravih je. "Tu sam" odgovori hladno, a zatim jedva i da pogleda buket cveca i poklon za nju. Ocigledno joj je nešto pokvarilo raspoloženje, ali nisam znao šta. To vece nismo se baš lepo proveli.

Posle par dana vracao sam se s posla i cekao sam lift kad natrcah na Milenu (tako se zvala mala). Udosmo u lift, pritisnuh cetvrti, pa osmi. "Ideš iz škole?" upitah. "Mhha" potvrdi, "Izašla sam malo ranije, nego super vam stoje te nove farmerice, baš dobro izgledate danas". Samo se nasmeših, cak možda malo i pocrveneh. Lift je stao. "E pa stigli smo, ajde cao i pozdravite Vesnu" namignu i zatvori vrata.

Otada je prošlo još desetak dana, odnosi izmedu mene i Vesne bejaše sve hladniji, redje je i dolazila. Nismo vodili ljubav možda celih mesec dana, ili je bolela glava, ili je dobila, ili se posvadjamo. Neko je zvonio. Otvorih, kad ono Milena. Zacudih se. "Cao komšija, jel tu Vesna?".

"Nije, mogu li da ti ja nešto pomognem" upitah.
"Pravim neki kolac, pa mi nestalo brašna, a prva komšinica nije tu" rece djavolski me gledajuci.
"Ajde udji sad cemo da potražimo".
"Hajde na kratko" rece.
"Voliš da spremaš slatkiše?" upitah otvarajuci tražeci kutiju s brašnom.
"Ponekad, ali brat voli kolace, ustvari voli sve slatko"
"A ti ko dobra sestrica gledaš da udovoljiš bratu"
"Uvek. Niste ni u stanju da zamislite šta bih sve uradila za njega"
"Dobro se slažete"
"Da"
Nadjoh kutiju i okrenuh se njoj. Nagla se preko naslona kuhinjske stolice i gledala slike s neke proslave. Nosila je žuti kožni minjak, guza je bila više gola nego pokrivena i mogla je da se nazre riba upakovana u bledo ružicaste gacice. Obuzdah nekako svoje nagone. Neodoljiva želja da uhvatim te guzove i nabijem batinu medu njih zaokupila je sve moje misli. Premeštajuci se s noge na nogu kucka me još više izazivala.

"Zgodni ste, narocito Vesna. Nije cudno što muškarci umiru za njom"
"Otkud ti to, uostalom odakle se vas dve toliko poznajete?"upitah
"Odakle, pa iz lifta uglavnom", odgovori.
"Nego jel vam se svidja moja mindušica" upita me pokazujuci sitnu dijamantsku tackicu u desnoj nozdrvi.
"Interesantno, verovatno to i nije jedino mesto gde si znaš vec šta?"
Ona se samo davolski osmehnu.
"Idem sad. Hvala ti" rece i uze posudu za brašno koju je ponela od kuce.

Otvorih ulazna vrata pustajuci nju napred, ali se ona na njima maltene sudari s Vesnom. "Cao Vesna trebalo mi je malo brašna" rece pokazujuci ciniju. Vesna je cutala nezadovoljno.

"Ne treba njoj brašno, vec nešto drugo" rece kad zatvorih vrata. "A ti" obrati se meni, "dovodiš klinke u stan kad mene nema, uostalom stan je tvoj može li neko da ti brani?". "Ma daj bre šta pricaš, da dovedem žensku a znam da ti treba da naideš, kako možeš da pricaš takve gluposti". Od tog dana može se reci naša veza bila je pod znakom pitanja.

Prodje još nedelju dve, bili smo kod mene i svadjali se oko neke gluposti. Na kraju pokušavajuci da smirim strasti, ponudih da skuvam kafu. Vesna me samo pogleda i izadje. "Ko te pa jebe, idi" rekoh sebi u bradu.
Ne prode ni 5 minuta neko je zvonio. Milena.

"Cao komšija jel tu Vesna?"
"Hajde udji" rekoh, a ona ude.
"Nešto si neraspoložen izgleda, da idem ja" upita
"Ma nisam neraspoložen, sedi, meni i Vesni ne ide dobro u zadnje vreme. Svadjamo se oko nekih gluposti, evo malopre se nešto nadurli i izade napolje"
"Videla sam" izdade se Milena i ja shvatih da je ona došla vrebajuci kad Vesna ne bude kuci. "Picko sad ti nema spasa" pomislih gledajuci je. Nosila je onu istu kratku suknjicu i ponovo onako se isto nagnuvši listala naše slike koje su stajale u staklenoj ciniji na stolu. "Kakva koencidencija" pomislih, "ne treba da cekam trecu šansu".
"Stvarno je zgodna, kako ima zgodno telo, a guza je savršena" rece.
To kao da beše znak za start.
"Tvoja je lepša" rekoh pa položih ruke na njene guzove.
Ne rece ništa, samo se prebaci s noge na nogu.
Masirah i stezah to meso sve jace pribijajuci je sve više uz sto.
"A vidi je ovde, kako flertuje s ovim tipom" nastavljala je ona da gleda slike pustivši mene da radim svoj posao.
"Ovakve ribe ne treba da poseduje samo jedan muškarac znaš?, šteta je."
Nisam obracao mnogo pažnje šta prica, vec sam gledao da svojom karom dobro natrljam njen picic koji mi je bio sve dostupniji jer se ona malo po malo sve više guzila.
"Kladim se da se kreše naokolo"

Ja sam radio i nisam je slušao, razmakoh njene narandžaste gacice, sevnu njena obrijana pica. Rukama sam razmicao njene guzove, a jezikom mazio njen anus pokušavajuci da prodrem unutra. Prelazio sam jezikom celom dužinom njene pice i liz završavao na njenom cmaru.

Dok je svojom zadnjicom pratila moje pokrete, trljajuci ribu o moje lice, ona je nastavljalu svoju pricu.

"Ona stvar joj viri iz ociju covece, prosto te zove u krevet. Da sam muško rasturila bih joj kantu"
Mada mi je kompletna situacija bila cudna, kao neki san, njeno stalno pominjanje Vesne samo me je dodatno palilo.

Moj nos upro je o njen otvor na guzi, dok je jezik tražio njen klit. Bilo je sve klizavije. Brisao sam lice o njenu butinu, a s dva prsta razradivao taj prelepi picic. Taman kad sam nameravao da se uspravim i naguzim kurvu, ona se okrenu k meni i pokazivajuci jednu od slika rece:

"Ovo ste bili u "Kolibi", jel da"
"Aha" potvrdih gledajuci njene napucene usnice. Vec sam ih video kako se otvaraju da prime kurcinu.

"Vidiš" rece nežno me hvatajuci za bradu, "Kladim se da je to isto vece pušila ovom tipu, što je sedeo za susednim stolom, vidiš?", "imaju zgodan WC za te stvari" dadade a zatim ne cekajuci odgovor pope guzu na stol, nežno me levom rukom uhvati za vrat, primicuci moju glavu njenom medunožju.

Obema rukama držala me je za teme i u pravom smislu reci jebala u usta.
"Liži, samo tako poliži je skroz". Njeni pokreti bili su sve jaci i brži, Desnom rukom sam ga drkao. I meni je malo falilo da svršim. Nije joj mnogo trebalo da mi svrši u lice, svo mokro od ribe i pljuvacke. S ustima punim picke svrših i ja prosipajuci spermu po tepihu.

"Moram da idem sad" navuce suknju i ode.
Ne stigoh ni rec da joj kažem, odoh u kupatilo da se istuširam. Kupah se i sredivah nekih desetak minuta, a potom izadoh iz kupatila razmišljajuci o proteklom dogadaju. Jedna stvarcica u hodniku privuce mi pažnju. Kožni novcanik stajao je na cipelaru, milenin. Setih se da je sama, keva u Novom Sadu, a brat koga juce sretoh kod lifta rece da ide na neko planinarenje.

Reših da odem do nje, bilo je i opasno da mi se njen novcanik povlaci po kuci. Sici cu stepenicama razmišljah, bolje nego da me neko vidi kako izlazim iz lifta na 4 spratu. Lagano i oprezno stigoh do njenih vrata. Unutra se cula poluglasna muzika. Dali da zvonim, bolje ne. Udjoh polako, mrak u hodniku, u kujni niko, u dnevnoj sobi takode. Svuda mrak osim u spavacoj sobi odakle je dopirala muzika. Vrata bejaše poluotvorena i videh Marka mileninog brata, guzio je neku ribu. Nije mogao da me vidi jer mi je bio ledjima okrenut i na svetlu, a ja u tami, a ni da me cuje od glasne muzike. Nabijao je otpozadi sve žešce i žešce, razbijajuci to žensko dupe. Pošto je devojkino lice bilo u polumraku i zagnjureno u postelju, nisam mogao da vidim o kome se radi, pa u trenutku pomislih da brat jebe sestru. "Nemoguce" pomislih i htedoh da odem, ali mi radoznalost ne dade.

Marko izvadi kurac iz nje, a zatim pljunu medu guzove gurajuci tecnost ka rupici na njenoj guzi. Gurnu joj prvo jedan, a nedugo zatim i drugi prst. Jebao je tako neko vreme tu guzu koja je sve više mešala i sve se više uvijala oko njegovih prstiju. Na kraju on se podiže na kolena, pljunu u šaku pa razmaza pljuvacku po glavicu, razmaknu njene guzove što je više mogao pa namesti palamara na ulaz njenog dupeta. Njegova batina polako je nestajala u njoj. U jednom laganom i ravnomernom potezu navuko je skroz. Culo se kako devojka stenje. Poce da cepa tu guzicu u pocetku sporije, a zatim zatim sve jace, brže i dublje. Njegova jaja mlatila su po njenoj picki. Ustiju uronjenih u posteljinu, devojka je svršavala vrišteci. On ga izvadi iz njenog dupeta, uhvati je za kosu levom rukom i privuce njeno lice svojim mudima, a desnom je drkao ogromnu kurcinu koja se presijavala od sadržaja njene guzice. Trenutak pre nego je sperma pokuljala, ona se malo odmace, uze ga u ruku i poce njime da mlati po svom ispruženom jeziku.

Po prvi put njeno lice beše osvetljeno i dostupno mom pogledu. Zamalo se ne sruših kad je poznah - Vesna. I dok sam razmišljao šta da radim, noge vec nadoše svoj put - napolje kroz ulazna vrata. Izgleda da me nisu primetili.

Umesto nagore kuci, podoh naniže ni sam ne znam zašto. Na prvom spratu naleteh na Milenu koja je izlazila iz broja 2.

"Otkud ti. Bled si ko smrt. Šta je bilo?"
"Zaboravila si novcanik"
U momentu je shvatila sve.

"Rekla sam ti ja"
"Idem da kupim nešto. Vidimo se" rece uzimajuci novcanik pa produži niz stepenice. Slegoh ramenima i ostah na stepeništu ne znajuci na koju stranu.

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Živi i pusti druge da žive..

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 4734
Zastava BGD
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia C3-01
Jezikom odan gospodarici


Naravno da joj taj jedan orgazam nije bio dovoljan, pa je bez trenutka odmora krenula snažno se trljati o moje usne i jezik, koliko sam je njime uspijevao pratiti, o moju bradu, nos i čelo. Tijelo joj je po prvi puta od kad je zadovoljavam potresla serija kratkih orgazama; trzala se kao da joj netko u predjelu slabina zadaje žustre ubode oštrim bodežom

Nakon prvog lizačkog iskustva s Brankicom, u kojem su se obostrano miješale snažne emocije i još snažniji užici, u lizanju smo, rekao bih, provodili svaki slobodan trenutak. Pokazalo se da Brankica i ja možemo izdržati znatno više no što smo i u najsmjelijim snovima mogli očekivati; ona je znala svršiti i desetak puta u toku jedne noći koju bismo proveli zajedno, a ja sam mogao lizati još i više od toga. Jedino što su me nakon toga redovito boljele čeljusti i jezik; a njoj su, kazala je, od grčenja u užitku, trnuli guzni i bedreni mišići. Da ne pomislite kako i ja osim lizanja nisam imao drugih užitaka, moram vam reći da bih nakon svaka tri do četiri Brankina orgazma izmasturbirao, a nakon toga, bismo se malo odmorili dok nas ponovo ne obuzme strast.

- Strašno mi je uzbudljivo - kazala mi je jednom moja ljubimica - kad ti neko vrijeme provedem u gornjoj pozi, sjedeći ti na ustima i kad ti je poslije lice sasvim umrljano od mojih sokova. Čini mi se da bih mogla svršiti i samo od pogleda na tvoju facu, smočenu i ljepljivu, i od pomisli zašto je takva i čije su dlačice koje su ti slijepljene za jagodice - kazavši to, Branka me polegla  na leđa i, naravno, opkoračivši mi glavu zajašila na ispruženi jezik koji ju je podatno čekao.

Gotovo da nisam učinio tri ozbiljna pokreta jezikom po njezinoj vlažnoj brazdi kad sam  osjetio da mi se bedra poput kliješta u deliriju sladostrašća stišću oko lica. Taj dan Brankica je bila još žešća nego inače, gotovo da mi nije dopuštala da dođem do daha, toliko se strastveno nabijala na moj jezik i rukama mi privlačila glavu duboko u svoje međunožje. Uzvici poput - liži me, sisaj, tucaj me jezikom, dajjj, dajjj, dolazi mi, ahhh svršavam i slični bili su toliko glasni da sam se bojao da ih je čuo cijeli studentski dom...

Za sljedeću fazu našeg odnosa ponovo je presudan bio telefon; jedne noći vikenda, koju smo dogovorno oboje proveli svatko kod svojih roditelja, Branka mi je kazala:
- Znaš što sam razmišljala? Čini mi se da nam je oboma pomalo već dosta ovoga što radimo...

Pretrnuo sam od straha strepeći da je ne izgubim, ali sam tim više bio sretan kad je nastavila...
- Malo mi je nezgodno reći, ali voljela bih, a nadam se da će se i tebi svidjeti ideja, da mi budeš sluga, a ja tvoja gospodarica; to bi nas još čvršće povezalo i dalo našem odnosu novu dozu zanimljivosti i uzbudljivosti.
Naravno da sam htio u trenutku i bez pitanja pristati, i to s golemim oduševljenjem, no ipak sam, valjda iz pristojnosti, upitao:

- A na što bi se svodio takav odnos? Što bi se promijenilo?
- Pa, meni bi jako uzbudljivo bilo da te, da tako kažem, kontroliram, da u neku ruku budeš moje vlasništvo, da izvršavaš moje želje i moje zapovijedi, da budeš na raspolaganju svim mojim užicima. Isto tako voljela bih da se brineš o izgledu i formi moga tijela, da me kupaš, masiraš, mažeš kremama i losionima, lakiraš noktiće, briješ mačkicu i da me što je najvažnije, još više nego do sada ližeš - izgovorila je u dahu moja obožavana djevojka.

S glasom u kojem se nije ne moglo primijetiti snažno uzbuđenje koje je značilo pristanak istrtljao sam nekako:
- Naravno da ću ti s užitkom biti sluga i lizati te, da ću učiniti sve da uživaš.

Dok smo te noći pričali o svemu što nas čeka u novonastalim okolnostima Brankica je više puta svršila, a ja sebi nisam smio olakšati da me, kako je to protumačila moja Gospodarica, ne popusti uzbuđenje, jer svo vrijeme sam trebao biti maksimalno napaljen na samo njezin užitak. 

Idući vikend, po povratku u Zagreb, bio je prvi od početka naše veze koji smo Branka i ja mogli provesti zajedno, nesmetani od bilo koga, u stanu obitelji njezine sestre koja je, na svu sreću cijela otputovala na svadbu šogorova brata. Pristup u vikend carstvo moje Gospodarice dobio sam u petak navečer, nakon što je ona tu provela sav dan pripremajući se, kako mi je telefonom kazala, za dvije noći "orgazmičkog ludila". A u carstvo strasti morao sam, po želji Gospodarice, ušetati na koljenima - sve od ulaznog praga do dnevne sobe, u kojoj je spušteni kauč očito bio priređen da bude moj žrtvenik njezinu užitku.

Prilično vremena, ni danas mi nije jasno kako je izdržala, moja Gospodarica samo me dražila, ili bolje rečeno ja sam dražio nju na način koji je ona riječima ili pokretima tijela predlagala. Dugo sam bespogovorno sisao njegovane nožne prstiće i lizao stopala, koja mi je na trenutke prosto gurala u usta, pa ljubio i slinom natapao listove da bih već idući trenutak, kad sam se opasno približio koljenima, bio grubo vraćen na "obrađivanje" stopala. Svo vrijeme ipak sam joj nekako uspijevao viriti pod kratku suknjicu, naslađujući se pogledom na raspelo mog obožavanja koje je bilo prekriveno samo crvenom tangicom, trakica koja je bila posve natopljena sluzi nastalom od iščekivanja mog jezika.

U jednom trenutku, kad mi je njezina rupica već gotovo fizički bolno trebala, Gospodarica me jednostavno pritiskom noge o prsa gurnula na leđa i odmah nakon toga smračilo mi se pred očima - jer me je zasjenilo njezino međunožje koje mi se spuštalo na lice. Kažem na lice, a ne na jezik, stoga jer je to doista i bilo spuštanje na lice; uz sasvim nerazgovjetno mrmljanje i nekontrolirane pokrete zdjelicom, zbog očito pretjerane nadraženosti, moja je Gospodarica strastvenije no ikad dosad svršila. Naravno da joj taj jedan orgazam nije bio dovoljan, pa je bez trenutka odmora krenula snažno se trljati o moje usne i jezik, koliko sam je njime uspijevao pratiti, o moju bradu, nos i čelo. Tijelo joj je po prvi puta od kad je zadovoljavam potresla serija kratkih orgazama; trzala se kao da joj netko u predjelu slabina zadaje žustre ubode oštrim bodežom. Prestala je svršavati činilo mi se odlukom razuma a ne tijela, ustala je, skinula gaćice, sjela na rub kauča, širom raskrečila noge i uputila me:
- Ljubi mi je nježno i samo površinski liži, a kad osjetiš da ću svršiti možeš i sebe zadovoljiti.

Prionuo sam naloženoj mi obvezi s posebnom strašću, nastojao sam biti nježan koliko najviše mogu, i vrškom jezika i cijelom njegovom površinom prelazio sam po nabreklim, vlažnim usminama kao po od sunca premekanom sladoledu. Po Gospodaričinim se uzdasima i po pokretima njezina tijela, dalo zaključiti da joj ovakva aktivnost pruža sasvim drugačiju vrstu zadovoljstva od maloprijašnjeg žestokog nabijanja na moj jezik; sada su joj uzdasi bili otegnuti i rekao bih mazni, a pokreti tijela blagi a ne frenetični kao dotad. Kad sam zaključio da će uslijediti još jedan orgazam, počeo sam žešće masirati svoje uzdignuto i bolno popeto koplje, i s olakšanjem sam prihvatio njezino stenjanje koje je zvučalo kao "možeš sada svršiti i ti".
Počeo sam snažno štrcati po podu, dok mi je istovremeno jezik zadavao ritmičke lizove pičkici obožavane Gospodarice, više nisam ni pomišljao reći Brankice, koji su i nju doveli do burnog sladostrašća.   

- Bože, koliko ću i kakve sve užitke doživjeti s djevojkom čije sam u početku samo njušio gaćice - pomislio sam valjda samo sekundu prije no što sam opušteno zaspao naslonjen licem o još mokro međunožje svoje Gospodarice...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Živi i pusti druge da žive..

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 4734
Zastava BGD
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia C3-01
Oda oralnom seksu


Sjećam se jedne rečenice iz knjige erotskog sadržaja koja je veoma utjecala na moj seksualni život, a glasila je: "Ja bez dobrog liza jednostavno ne mogu doživjeti orgazam..."
Zapravo da budem jasnija, oduvijek sam maštala o oralnom seksu - još kao djevojčica, dok sam se samozadovoljavala, međutim, pročitavši tu famoznu rečenicu, kao da sam u pravom smislu shvatila značaj oralnog seksa.

Od tog trenutka pa sve do danas mogu se pohvaliti da sam postala prava stručnjakinja u najprije vlastitom, ali i u tuđem oralnom zadovoljavanju. Dakako, doživljavala sam i svakakva razočaranja, koja su na neki način bila i vrlo smiješna. Tako na primjer neki muškarci bili su toliko neuki kunilingusu da sam u trenutku gubila svaku želju za dobrim ubadanjem. Bjesomučno su gurali jezik u moju vlažnu rupicu, grickali me za usmine, lizali mi sve i svašta, samo ne ono što su trebali. To je znala biti prava muka, kako za njih, tako i za mene. No, na sreću ipak je bilo više takvih koji su itekako znali baratati svojim jezikom.

Neki su stručnjaci kazivali kako postoji razlika između vaginalnog i klitorisnog orgazma, no neki sam dan pročitala najnoviji podatak da zapravo nema razlike između. Ali, što se mene tiče, moram naglasiti da ja razliku itekako osjetim, za mene jednostavno nema ništa ljepšeg i strastvenijeg od orgazma doživljenog pomoću jezika.
Osim toga gotovo jednako volim zadovoljiti muškarca svojim ustima i na kraju sa zadovoljstvom progutati njegovu spermu. Često se pišu i govore hvalospjevi o pozi br. "69", međutim za mene taj ljubavni položaj baš puno ne znači. Zašto? Iz jednog vrlo jednostavnog razloga; u takvom položaju čovjek se ne može kvalitetno koncentrirati istodobno na dvije stvari, odnosno radnje. Dok obrađujem nečiji kurac svojim ustima, ne mogu se istodobno prepustiti uživanju koje čini njegov jezik na mojoj pici. Isto tako ne obožavam pri takvom obliku seksa ludu akrobatiku, jer, takve stvari vjerojatno se mogu vidjeti samo u pornićima. No, u stvarnom životu mislim da je ipak drukčije, da one isključuju užitak.

Što primjerice fali ovome? Dobro se smjestim na stol, raširim lagano butine i počnem samu sebe mazno dodirivati; jednom rukom svoje grudi, drugom lagano prelazim preko oskudno pokrivene pičkice, a još k tome izazovno oblizujem svoje usne. Sigurna sam da svaki muškarac priželjkuje svoju odabranicu u takvom položaju. Strast u njegovom tijelu raste iz sekunde u sekundu, što opet uzrokuje ukručenje njegovog kurca. Da jedva čeka da i on sam dodirne to izazovno tijelo koje mu se na stolu nudi, udobno se smjesti među ženine butine i počne lagano skidati njene tangice, i da kad ugleda glatko obrijanu picu te kad osjeti njen slatkast miris, sav zadrhti od uzbuđenja, želeći da prisloni lagano glavu skroz do njenog otvora i stavi u akciju svoj pohlepni jezik.

Znam kako ja reagiram u takvoj situaciji. Na dodir vrška njegovog jezika sva zadrhtim i sama se počnem pomicati prema njemu, da mu budem što bliže, butine mi se u snažnoj želji još više rašire. No, ponekad zna biti i obrnuto, od silnog zadovoljstva čvrsto stegnem njegovu glavu, što muškarci zapravo veoma vole i zaista u tome uživaju. Nakon takvog uvoda sve se odvija vrlo spontano i užitak je sve veći. Svaki pravi muškarac dobro će pripremiti ženu prije no što mu ona svrši u ustima. Kruženje jezikom oko klitorisa, laganim poljupcima, sisanjem, lizanjem... pa i dodirivanjem i ponekim uzdahom od zadovoljstva, svim tim dovodi ženu do prekrasnog orgazma. Često sam u takvim prilikama pokušavala dokučiti što se to zapravo događa, što je toliko lijepog u takvom orgazmu. Pa ipak mi je to teško definirati, odnosno još više opisati. To se jednostavno mora doživjeti. Samo znam da ponekad taj užitak traje duže, a ponekad kraće, dakle postoji razlika u trajanju orgazma. No, ako se nakon toga žena osjeća dobro i ispunjeno i nije bitno koliko je trajalo...

Muškarcu koji me tako prekrasno zadovolji, volim uzvratiti istom mjerom. Uglavnom to volim učiniti dok ležim na leđima, a da muškarac bude iznad mene, odnosno da klekne raširenih nogu a moje tijelo je između njih. Dok on jedno vrijeme drka svoj kurac ja se poigravam svojim sisama i često si u strasti posisam bradavice. Na taj način budim sebi još veću želju za svršavanjem u moja usta i za gutanjem sperme. Ta moja igra s vlastitim sisama muškarca jednostavno izluđuje i on počne dodirivati glavićem sve što je ispred njega. Pohlepno traži moje usne, sa željom da ga žurno gurne što dublje u moje grlo. No, ja mu to ne dopuštam olako jer ga želim posve izbezumiti. Stiskam mu kurac svojim sisama i pri tome mu lagano kružim jezikom oko one slatke i vlažne rupice koja se smjestila na njegovom nabreklom glaviću. Gnječim mu guzove i povremeno mu prstom dodirnem šupak, čak ponekad gurnem prst u njega. To radim vrlo oprezno, jer, mogla bih uzrokovati suprotan efekat od očekivanog. Nakon toga još ga više povučem prema sebi, prema svom licu, tako da skoro sjedi na mojim sisama. U takvom položaju mogu mu skroz nesmetano pušiti kurac, a često tražim da se malo podigne iznad mog lica da bih mu jezikom mogla obrađivati šupak i nabrekla jaja.

Skoro uvijek sam primijetila da muškarac upravo poludi od strasti dok osjeti kruženje jezikom oko anusa. Kad osjetim da hoće svršiti jednostavno mu ponudim da izabere gdje to hoće učiniti, a ja ponajviše volim kad me spermom pošprica po sisama, koje odmah počnem lizati, i po licu, i širom otvorim usta tako da vidi gdje završava njegova sperma; to muškarci veoma vole - kad to mogu gledati a ne samo osjećati.
Dakle, to bi bio, ali samo ukratko, "esej" o onome što ja najviše volim raditi u krevetu. Ali ne samo u krevetu i ne samo na taj način, a u svemu tome je najbitnije, shvatili ste zar ne, da je puno, puno oralnog užitka.
Pružiti muškarcu vlastiti i osjetiti njegov okus, davati i primati sokove izravno u usta, ljubiti, lizati, sisati, grickati... sve su to nenadmašne čari koje pruža oral.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 27
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Mladi pastuvi...

Bosko i Milos su momci u najlepsim godinama,obojica po 18 godina,lepi ko lutke,lepo gradjeni...dosao je konacno i taj dan da se umesto devojkama prepuste sami sebi.Milos je ostovrio Bosku vrata stana u kom je ziveo...Bosko se diskretno okrenuo da vidi da li ima nekog u hodniku i strasno poljubio svog ljubavnika,usne su im se spojile i jezici su im se preplitali desetak sekundi.Milos je uhvatio Boska za ruku i uveo u stan,zagrljeni su otisli do njegove sobe,tada ga je Milos bacio na veliki krevet.Pola sata je trajala predigra,prvo su se zaljubljeno ljubili,Bosko je svojim jezikom lagano poceo da klizi od Milosevog vrata preko njegovih grudi i stomaka do njegovih nabrklih gaca,prvo ga je malo lizao preko gaca pa je onda skinuo Boskove gace tako da ga je Boskova kurcina sinula po licu.Bosko ga je dugo jebao u usta,dakle bas jebao u usta,terao mu je kurac do grkljana sve dok se Milos na zakaslje,posle izvesnog vremena Milos je konacno svrsio ogoromnu kolicinu sperme koju je Bosko sa zadovoljstvom popio.Zatim je sledila zamena.Milos se naguzio,prvo je dobio strasan poljubac Boska u bulju,a zatim je Bosko izvadio svoju nabreklu kurcinu i nabio mu tako jako u dupe da je Milos jauknuo!
Milos je svo vreme jebanja vristao kao one kurave u pornicima,Bosko mu je svrsio u bulju gotovo istovremeno kada je i Milos svrsio drkajuci jednom rukom svoj kurac.Obojica izjebani proveli su noc u krevetu ljubeci se strasno.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


to sam ja

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 1181
Zastava BiH
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Sharp gx17



NAS TROJE
U ljeto 1996 godine radio sam u trgovini sa CD-ima u Zagrebu, gdje sam i maturirao 1993. Uspostavio sam veze sa dvoje starih prijatelja iz srednje škole, Anom i Mislavom. Oni su se vjenčali godinu dana nakon mature. Uvijek se nađemo kad ja zavšim sa poslom i idemo po bircevima. Ponekad povedem i trenutnu djevojku ali češće idemo samo nas troje. Mislio sam
da ih poznajem dovoljno, ali jedne večeri upoznao sam ih još bolje, na svoje iznenađenje.
Pokupili su me jednu večer kod moje kuće oko 20:30. Mislav mi je napomenuo, kad je dogovaro izlazak, da mi Ana želi pokazati jedan birc u sjevernom dijelu grada. Kada sam upitao Mislava o čemu se tu radi, zašto je birc toliko poseban, rekao je. " Vidjet ćeš, i mislim da će ti se svidjeti. " Nisam navaljivo, misleći da je to neki adut iz rukava, kad vrijeme dođe, saznat ću.
Birc je ustvari bio striptiz klub i u njemu je nastupala pohotna brineta. Prekrasno lice i divno tijelo. Mislav i ja smo se napalili, a čudno je, da se i Ana napalila! Popili smo nekoliko pića prije striptiz točke, ali sjaj u očima joj sigurno nije od pića. Striptizeta je stigla do grudnjaka i gaćica i sa zvukom bubnjeva i činela, završila je sa točkom.
Zatim je dramatično skinila periku koju je nosila i rekla je dubokim glasom. " IZNENAĐENJE ". Ona je bila on!
Nisam vidio nikad takvo što i bio sam zapanjen činjenicom da su me prevarili. Ana i Mislav su mi prebacivali naivnost, ali siguran sam da su i oni nasjeli. Popili smo još jedno piće i napustili smo birc. U autu Ana je rekla. " Još mi se pije. Hajdemo kod nas u stan. Ima kod nas cijeli bar sa pićem. Imala sam neki predosjećaj da će ovo biti još zabavnija večer.
" Dobra ideja. " Složila sam se.
Kad smo se smjestili u dnevnoj sobi Mislav je otišao u kuhinju i vratio se sa bocom stocka i čašama. Napunili smo čaše i razgovarali smo o striptizu i striptizeti. Napokon, Mislav je pogledao u Anu i rekao.
" Hajdemo malo oživjeti ovu zabavu, hoću li donijeti karte, Ana? " Ana se nasmiješila obojici, a Mislav je izvukao karte iz stola.
" Igrati ćemo ajnca na skidanje. Brži je nego poker. Nema smisla da gubimo vrijeme. "
" Hajde promiješaj i podijeli karte Mislave. " Rekla je Ana.
Nešto mi je počelo raditi u stomaku, znate onaj osjećaj. I prije sam mislio da su njihove seksualne navike malo iznad konvencionalnih, ali sada je trenutak bio stvaran i oni su željeli mene za zabavu. Bio sam i više nego spreman! Onaj osjećaj se sad premjestio među prepone kako je Mislav podijelio karte.
" Jedna stvar samo. " Napomenuo je Mislav. " Kad se jedno skine do gola, svi se skidaju. Onda mijenjamo uloge. Kad dođe trenutak reći ću ti. " Pogledao je u Anu. " Ana, da se razumijemo, ne skida se dalje od haltera. " Ja sam klimnuo glavom da se slažem. I igra je počela. Za oko 15 minuta Mislav je skinuo i zadnji komad odjeće. Ja sam bio kod gaća i hlača, a Ana je skinula sve do grudnjaka i gaćica i naravno haltera. Ja i ona nismo gubili vrijeme i skinuli smo ono što je ostalo.
" Popijmo još jedno piće pa da nastavimo sa igrom. " rekla je Ana i Mislav je natočio još tri pića. Pa, pomislio sam, hajdemo se naliti. Sjeli smo i popili smo piće; ja na fotelji, a oni na kauču. Svi smo dobro pogledali jedni druge: meni se svidjelo ono što vidim, a bilo je očiti da su i oni oduševljeni.
Gledao sam Anu onakvu u halterima, Bože kako je bila dobra. Naravno ona je bila " Mislavova djevojka ". Ali, ona je bila sada ovdje, gola, i ja sam bio napaljen. Moja je ruka zadrhtala kako sam prinosio čašu ustima. Pogledao sam Mislava. Njegov kurac je bio u erekciji. Bio je to kurac od otprilike 17cm i bio je prilično tanak, ali imao je zato velika jaja.
Moj kurac je otprilike bio iste dužine, ali moj je bio znatno deblji. Primjetio sam kako Ana gleda i mjeri moj i Mislavov kurac. Ona je svake minute, očigledno, bila sve napaljenija. Počela se igrati sa svojom bradavicom.
" Kako ti se sviđa taj kurac, Ana? " upitao je Mislav. " Zar nije prekrasan! "
" Moja se mačkica navlaži samo kad ga pogledam! " rekla je ona. " Popijte piće, djeco, igra se nastavlja. " rekao je Mislav. Popili smo piće do kraja i ja sam bio vrlo nakresan. Mislav je uzeo karte i rekao " Sad samo presjecamo karte i najveća karta mora pušiti ili lizati. Idemo! "
Ova najave me ostavila bez daha. Moj pimpek je bio ukrućen do ludila dok smo presijecali karte. Mislav je izvukao najveću kartu. Prvo je pogledao Anu pa mene. Onda je rekao meni. " Ana se uzbudi kad frajer puši frajeru. " Mislav je kleknuo između mojih nogu i uzeo je kurac u ruke i počeo ga lizati. Ana je gledala u nas sa vidljivim uzbuđenjem. Mislav mi je pušio tridesetak sekundi, a onda se ustao i otišao do Ane. Njezine su noge bile širom raširene. On je kleknuo
i počeo ju luđački obrađivati sa jezikom. Ona je jednom rukom držala njegovu glavu, a sa drugom je mijesila sisu. Ja sam drkao kurac. Nakon minute ili tako nešto Mislav se ustao i rekao " Presjecimo karte još jednom. "
Ana je dobila najveću kartu i meni i Mislavu je priredila znalačko pušenje kurca. Sljedeće presijecanje ja sam izvukao najveću kartu. Ja sam stvarno uživao u pušenju Mislavovog kurca i lizanju Anine pičke. Nas troje smo bili na vrhuncu užitka kad nas je Mislav prekinuo.
" Stanite. Blizu smo svršavanja. Hajdemo popiti piće i malo se rashladiti. "
Sjeli smo i natočili smo si po jedno piće. " U redu. Prekinimo sa igrom. Ja sam spremna za dva kurca.
Idemo u sobu! " Mislav je podigao piće da nazdravi u to ime, a ja sam se složio. Popili smo piće i zaputili smo se u sobu. Ana je upalila svjetlo i rekla. " Želim vidjeti sve. Svjetlo me uzbuđuje. "
Legla je na sredinu kreveta i okrenula sa na desnu stranu licem prema meni a leđima prema Mislavu. On je digao njenu nogu i ugurao je svoj kurac u njenu mačkicu. Ana je svojim jezikom prodrla u moja usta dok mi je lijevom rukom počela drkati kurac. Desnom rukom je uzela moju ruku i dovela ju do svoje mačkice. Mogao sam osjetiti Mislavov kurac kako ulazi i izlazi iz njene mačkice.
" Možeš li osjetiti kako se jebemo? Osjećaš li njegov kurac kako ulazi sve do jaja? Kako je to dobro, zar ne? "
rekla je Ana.
Od uzbuđenja nisam mogao odgovoriti pa sam zabio jezik jače u njena usta i počeo sa njim istraživati njenu unutrašnjost. Ona je pustila moj kurac i zabila je prst u moj šupak. Zatim sam osjetio nečiju ruku kako se opet prihvaća mog kurca. Bila je to Mislavova ruka.
" Isplazi jezik koliko možeš. Želim ga sisati. Sviđa ti se kako te jebem prstom u šupak, zar ne? " rekla je Ana
uzbuđeno. " Fantastično. Brže..." rekao sam ja u ekstazi i isplazio sam jezik koliko sam mogao, a ona je svojim usnama usisal jezik. Njezino se tijelo sad jače treslo u skladu sa njegovim jebanjem. Nekoliko momenata jebali smo se samo uzdišući, a onda je Ana rekla " A, sad ćeš me ti jebati i igrati se sa Mislavovim kurcem! " Ona se okrenula na lijevu stranu okrenuvši lice prema Mislavu. Ja sam zabio svoj kurac u njenu macu, a ona je uhvatila moju ruku i stavila ju na njegov kurac.
" Jebi me polako i duboko. " rekla mi je tiho. " Do jaja! " To sam i učinio. Mislavov kurac je bio sklizak od Aninih sokova dok sam ga drkao. Ja sam osjećao da su moja jaja spremna da izbace sjeme, ali imao sam još dovoljno vremena za dobru jebačinu. Želio sam da svi svršimo zajedno. Mogao sam osjetiti njegov kurac na njenoj maci dok sam joj ga zabijao.
" Jebi me..." govorila je " Mislav, liži mi bradavice, dobro ih poliži! " Ponovila je to nekoliko puta i ja sam nastavio u laganom ritmu da ulazim i da izlazim skoro do kraja ostavljajući samo glavić izneđu njenih usmina.
" Tooo...jebi me...ahhhh... " stenjala je. Anina pička je bila puna sokova i bila je tako skliska. Istovremeno sam nastavljao drkati njegov kurac koji je bio velik i tvrd u mojoj ruci. Napokon Ana se pomaknula naprijed baš kad sam ja izlazio iz nje i moj kurac je bio vani. Podigla je Mislava i sjela. Tako smo i mi učinili. Disala je ubrzano i plitko. Oblizala je svoje usne i rekla " Sad vas želim obojicu u meni. Mislav jebi me dok mu ja pušim. Želim spermu u mojoj maci i u ustima. Želim ju
istovremeno! "
Pogledala me i rekla " Znaš li da sam dvaput svršila dok me Mislav jebao i triput dok si me ti jebao. " Zanjihao sam glavom u nevjerici. " Pa da, ona svrši nekoliko puta u par minuta. Najbolja pica koju znam. " reče Mislav.
" Leti na leđa. " rekla mi je. Tako sam i učinio sa svojim dignutim kurcem. Klekla je i počela ga je pušiti dok je je Mislav snažno zabio odostraga.
" Reci nam kad budeš blizu svršavanja. Ona želi da svršimo zajedno. " rekao je Mislav. " Nisam daleko..." jedva sam odgovorio. Mislav je počeo da ju jebe brže, a ona je pušila moj kurac do kraja. Znao sam da je pitanje minute kad ćemo svršiti.
" Uskoro sam spreman! " rekao je Mislav. Ja sam počeo ritmički dizati kukove dok mi je Ana pušila;brže i brže.
" Svršavam! " skoro sam zavrištao. Osjetio sam sokove kako jure. Anin prst je bio u mom šupku od kad je počela sa pušenjem; sad je ulazila i izlazila sa prstom luđačkom brzinom dovodeći me do ludila. Ona se sa svojim kukovima pomicala unazad ususret Mislavovom kurcu. Njezine usne nisu puštale moj kurac dok sam ju ja jebao u usta, doslovce.
Onda me je uhvatio orgazam. Mogao sam osjetiti kako mi se jaja skupljaju i ispaljuju mlazove sperme u Anina usta. Mislav je povikao " Evo ti ga Ana! Uzmi sve! " Zabijao ga joj je snažno sa svakim naletom sperme. Ja sam svršio i zadnji grčevi su me napuštali, ali Ana još barem minutu nije puštala iz usta moj kurac. Napokon Mislav je izašao iz nje pa tako i ja. Nas troje smo legli na krevet, potrošeni ali u zanosu orgazmičkog iskustva. Ana je rekla " Ovo je bilo predivno. Svršila sam četiri puta. Ali najbolje je bilo kad ste vas dvojica svršili istovremeno u mene. Obožavam to! " Meni je rekla " Ti si izvrstan! "
Poslije smo popili još jedno piće i sve smo ponovili još jednom. Ovaj put sam je ja jebao, a ona je pušila Mislavu. Ana je bila spremna kao i prvi put. Bila je stvarno divna djevojka. To je bilo moje prvo iskustvo sa njima. Ostala su iskustva bila puno egzotičnija. Ali ja ga se sjećam sa velikom ugodom sad; to mi je iskustvo silno pomoglo u rješavanju mog problema
biseksualnosti kojeg sam primjetio još tamo 1992 godine. Ali to je materijal za drugu priču.
Ana i Mislav su se razveli prije dvije godine i izgubili smo kontakt sa Anom, ali ja Mislava vidim često. On još uvijek uspijeva pronaći djevojke koje su spremne spavati sa dva tipa odjednom. Vjerujte mi, ne sreće se takav prijatelj često

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 13 14 16 17 ... 398
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 20:04:37
nazadnapred
Prebaci se na:  
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.101 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.