Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 18. Apr 2024, 03:38:30
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 6 gostiju pregledaju ovu temu.

>> Pitate se gde su nestale galerije devojaka? Kliknite ovde! <<

Vazno: Molimo vodite racuna o ponasanju na ovom delu foruma i procitajte nova pravila sex foruma!

Idi dole
Stranice:
1 ... 145 146 148 149 ... 398
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Erotske price  (Pročitano 26614718 puta)
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.4
mob
Nokia N95 8gb
Kurvajući i sebe i sina



Nova mušterija je bila u stanu. Plativši tarifu mome mužu, tip je sa potpunom nevericom ušao u spavaću sobu i za sobom oprezno zatvorio vrata. Videvši kako moj osamnaestogodišnji sin i ja goli stojimo pored kreveta i strpljivo čekamo sledeću rundu tip je za trenutak zbunjeno zastao, a potom unezvereno navalio na nas.

Dočepao se mojih sisa i stao ih životinjski mesiti, a drugom rukom zgrabi mog sina za kosu i čvrsto ga pogura da klekne. Izvukao je svoj kurac iz pantalona i odmah počeo da ga drka. Onda sinu ugura kurac u usta.

Odmah mu ga nabi do ždrela i poče ga brutalno jebati u usta. Dok je sinova glava naletala na njegov trbuh, tip je počeo da me hvata za medjunožje.

“Gutaj, droljo, gutaj, tako…brže, kurvo”, stenjao je nabijajući sinu do jaja. Sinove usne su bile oko korena njegovog debelog kurca. I dalje me je grabio za sise, a zatim je odgurnuo sina i zabio mi kurčinu u pičku. Glavić mi je u naletima tupo udarao u grlić materice. Onda ga izvuče i natera me da mu sisam. Lizala sam mu, oblizivala i gutala do korena.

Opet se okrenuo ka sinu, postavio ga na sve četiri na krevet i nabio mu kurac u unapred podmazano dupe idiotski; počeo da ga zariva iz sve snage. Činilo mi se da sinu cepa guzni kanal, mislila sam da će ga razvaliti. Onda ga izvadi i natera sina da mu ga liže, a potom mu nabi svoj debeli, prljavi kurac u guzicu još silovitije.

“Milost, pocepaćeš mi dupe!”, kreštao je sin čija je guzna rupa bila maksimalno raščepljena njegovom debelom kobasicom.

Onda nas je oboje odvukao na pod i oborio nas na kolena, navalivši na naša usta maksimalno.

“Gutaj ga, droljo, tako, gutaj jaja, kurvo…šta čekaš, pederčiću, daj sisaj! Liži, pizdo, sisaj tako, sve brže!”, mleo je dok smo mu divljački pušili i drkali otvorenih usta čekajući mlazeve sperme. Konačno, počelo je iz njega bljuvati, štrcalo je po našim licima, kosi, grudima; punio nam je usta spermom. Oblizali smo mu kurac i iscedili zadnje kapi sperme izdrkavanjem.

Posle kraće pauze nas je jebao ponovo, neizmenično. Svršio je još dva puta, tako što je jedanput sinu napunio dupe a drugi put izdrkavajući u moja usta.

Tip je bio poslednja mušterija te večeri. Kada je pokupio svoje stvari i izašao iz sobe, zgrabila sam sinov kurac pri korenu, snažno ga stezajući da ne ištrca seme. Dok je tip ćaskao sa mojim mužem, blago sam sisala sinov kurac da ga primirim. Pripremala sam ga da me jebe u dupe i isprazni se.

Spretno sam se namestila, natrćila rastežući guzove da mi šupak izleti. Sin mi ga zabi tako da mi se pomutilo u glavi. Zabijao ga je iz sve snage.

Ja sam se drkala u pizdu, masirala klitoris i minut kasnije svršavala! Osetila sam da se sin počeo izručivati spermu. Spretno sam izvukla sinov pendrek i uvukla ga u usta.

Lizala sam sinovu kurčinu, oblizivala je sve do korena kada je muž ušao u sobu sa smeškom, pokazujući nam svežanj novčanica koje smo večeras zaradili.

Bio je to kraj još jedne dugačke večeri koju sam provela kurvajući i sebe i sina.

“Biznismenka”
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.4
mob
Nokia N95 8gb
Nikola



Imam 30 godina i mislila sam da sam davno nadišla maštanje o nedostižnim muškarcima.Pogotovo onih s televizije. Ali jedan pjevač prije nekih godinu dana to je promijenio. Mlađi je od mene ali ne kaže se đabe mlađe je slađe.Počela sam jako da se palim na njega. Kada bih zamišljala njega dosizala sam snažne orgazme.I svoje partnere zvala bih njegovim imenom. To ime me je još više palilo.Ne moram ni napisati o kome se radi lako je zaključiti kada kažem da mi je jedna od omiljenih pjesama pjesma njegovog oca “Ti za ljubav nisi rođena.” Ta pjesma opisuje moj život. Do svoje tridesete nisam još našla pravu ljubav. A imala sam prilično dosta muškaraca u svom životu. I svakog bih zvala njegovim imenom posljednjih godinu dana.Noćima bih se samozadovoljava maštajući o njemu. Znam svaku crtu njegova lica na pamet.
Prije nešto više od tri mjeseca upoznala sam divnog i prezgodnog muškarca. Svaki dan smo istim putem išli na posao i sretali se redovno ali tek prije nekih tri mjeseca sam ga počela zamjećivati. Prvo sam primjetila njegove predivne plave oči.Taj dan sam se zadržala na poslu i bila razočarana što ga neću vidjeti. O kako sam se prevarila. Čekao me na raskrižju gdje ja skrećem u svoju ulicu. Nisam mogla vjerovati kada sam ga vidjela. Kada sam prolazila kraj njega zaustavio me i pitao koliko je sati. Odgovorila sam mu i tako smo počeli čavrljati. “Da se napokon upoznamo.” pružio mi je ruku i predstavio se “Nikola” rekao je. Nisam mogla vjerovati, zagrcnula sam se i zaprepastila. “Nešto nije u redu” upitao me. “Ne, sve je u redu, Nikola. Imaš predivno ime.” rekla sam i ja sebe predstavila. Počeli smo se redovito viđati i upoznala sam ga sa svojim drugaricama. “Je li on onaj pravi” pitale su me.”Osjećam da jeste” rekla sam sa smješkom. Naravno one nemaju pojma o mom mašatanju i zanesenošću našom pjevačkom zvjezdom, sinom naše legendarne folk zvijezde. To nisam mogla s nikim podijeliti.
Nikola i ja nismo odmah uskočili u krevet tek par dana kasnije. I bilo je FENOMENALNO!!! Doveo me u svoj stan i zatvorio mi svojim rukama oči. Uveo me u sobu i spustio ruke. Bila sam dirnuta do suza. Krevet je bio posut laticama ruža.Upalio je kasetofon i počela je nježna i lagana muzika. Dugo smo se ljubili. Nikola je milovao moje tijelo koje je drhtalo i polako me skidao.Ljubio mi je vrat i kada me potpuno skinuo zadivljeno je uzdahnuo.”Prelijepa si” rekao je. Osmjehnula sam mu se i skinula mu majicu. Izljubila sam mu ta snažna prsa dok sam mu otkopčavala hlače. “Vau” nisam se mogla susdržati kada sam mu opipala međunožje. Bio je ogroman i tako tvrd. Čučnula sam ispred njega i uzela ga u ruku. Par puta sam mu nategla kožicu a onda ga oblizala. Jezikom sam kružila po glaviću a on je uzdisao i stenjao.Strpala sam ga u usta i strastveno pušila.Nikada tako nisam uživala u pušenju. “Ohhh…aahhh!!!!ajjjj…!!!” počeo je glasno stenjati i glasan uzvik zadovoljstva usta mi je napunio spermom. Podigla sam se a on me čvrsto zagrlio i izljubio lice. Malo se smirio i spustio usne na moje sise. Strasno ih je ljubio, pa je počeo jezikom kružiti oko bradavica. “Ah!Aaahhh…mmmmm…”uzdisala sam od ugode i ljepote. Kako mi je bilo lijepo. Cijelim tijelom prolazili su mi trnci a ugoda je bila sve jača i snažnija. Legli smo na krevet i izljubio je cijelo moje tijelo. “Oh Nikola… Nikolaaaaa!” samo je izlazilo iz mene. On je jedini koji me nije u čudu gledao :-). Nastavio me ljubiti i spustio se do mog međunožja koje je vrilo. Polizao mi je klitoris”Aaahhh!!!” ciknula sam i zadrhtala. Tada sam osjetila njegov jezik kako prodire u moju unutrašnjost. Joj kako je bilo lijepo.Kažiprstom je masirao moj klitoris a jezikom prodirao i kružio u mojoj vreloj pički. Osjetila sam kako me diže vrhunac. “Ohhhh Niđoooooo” zavrištala sam u zanosu. Duboko sam disala i jecala. Podigao se nad mene i poljubio me. Oboje smo se gušili od strasti.Glavićem je trljao moj klitoris.”Ahh…ah” počela sam jecati.Tada sam ga osjetila na ulazu u moju unutrašnjost koja je bila spremna da ga primi. “Daj Nikola…Hajde Niđo jebi me… Želim te Nikola” stenjala sam. “Jako ti se sviđa moje ime, stalno me zoveš imenom” rekao je smješeći se. Tada je na kasetofonu počela pjesma “Ako si sama”. Kada sam čula taj glas bila sam gotova.

Cija si ove noci, tugo
kad si mi zelja najveca
i ove noci spavam s drugom
samo da se tebe ne secam.

Čvrsto sam ga zagrlila i počela se tresti a on mi ga je nabio snažno i jako. “Aaaaahhhh” prostenjala sam i zabacila glavu. Polako ga je vadio a brzo i snažno nabijao natrag.Bez prestanka sam jecala, dahtala i stenjala. Suze su mi navirale od ljepote i ugode.Zamislite kako mi je bilo lijepo uz taj glas na radiju. A i Nikola :-) je bio fenomenalan tehničar. Imao je i alat ali i tehniku. Izludio me!! Tijelo mi se počelo uzdisati i grčiti. “Aaaaaaaahhhhhhhhhhhhh!!!!!” vrisnula sam u naletu nezapamćenog orgazma. Zagrlio me i držao dok sam se smirivala a njegov tvrd i nabreknuo kurac još je bio u meni. Osjetila sam ga kako pulsira. Polako ga je izvadio i rekao da ustanem. Okrenuo me i stao iza mene. Polako i nježno gurao ga je u moju pičku koja se tako brzo navlažila i s lakoćom ga primila.Objema rukama zgrabio je moje sise. Tucao me i mjesio ih svojim snažnim rukama. “Ahhhh…ohhh…jaaaooojjjj…jeee…joj kako je dobro…ajjjj Niđo samo tako…Nikola moj jedini….” stenjala sam u zanosu. Ovaj put me polako nabijao. Pogledala sam ga i bio je rumen, oznojen, zanesen i tako lijep. Vidjela sam njega, baš njega a ne mog obožavanog pjevača a opet tako uživala. Svršavala sam mahnito i glasno, nisam se mogla susdržavati. Uz snažan trzaj i moj Nikola je svršio i to jako obilno. Ne pamtim da sam ikada u životu vidjela toliko sperme. Legao je na jastuk iscrpljen ali zadovoljen. Ljubila sam i nježno milovala mu prsa. Lizala sam mu bradavice i prekoračila ga. Polako sam se protrljala o njegovo međunožje. Podigao je ruku na moju sisu i nježno je gladio. Osjetila sam kako mu kurac bubri i kroz tihi uzdah nasadila sam se na njega. Neko vrijeme sam tako ostala pa se počela pomicati naprijed nazad držeći ga u sebi cijelo vrijeme. Ispunio me cijelu i tada sam se počela nabijati na njega. Uhvatili smo ritam i stenjala sam od ugode i užitka. Kada sam zamislila R…. mlađeg orgazmi su se sami počeli redati jedan za drugim. Neke navike se čovjek ne može lako riješiti ma koliko se trudio :-). A uostalom zašto se rješavati navike koja donosi takav užitak. Nikola mi je rekao da se nikada tako dobro ni s jednom djevojkom nije slagao u krevetu. Zbilja seks nam je FENO FENOMENALAN!!!! A čini se da sam napokon pronašla i ljubav. Jučer su mi drugarice rekle da više nije moja pjesma “Ti za ljubav nisi rođena” jer da sva blistam i letim u oblacima. Istina. Ali neka volim ja i dalje tu pjesmu i upravo je slušam.Da nije bilo tog pjevača ne bi bilo ni njegovog sina koji je na neki način obilježio na veliko moj život. Tko zna možda ga angažiram da mi pjeva na svadbi.:-)
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.4
mob
Nokia N95 8gb
..najlepsi cvetic beogradske baste…



…dugo je cekao..sedeo je i blago drhtao od uzbudjenja dok je cekao da pokuca na vrata..svaki zvuk koji

je cuo..pomislio je: ona je!ta divna dusha…dusha koju on zeli da dodirne preko svojih usana..da joj

poljupcima pokaze koliko je iskrena strast koju oseca prema njoj…cuo je korake…ona je!sad je vec bio

siguran..zaigralo mu je srce..uzbudjenje..strast..neverovatan osecaj kad telo pusta glas da je zeli kao

niko…otvorio je vrata..to je bila ona…prelepa…divna…a prelepim okicama gledala je u

njega…blago uplasenim pogledom govorila mu je: uzmi me!..dohvatio je za ruku..snazno privukao uz

sebe..jako je udarila od njegovo telo…cuo se uzdah..uzdah uzbudjenja..uzdah zelje da se dva tela

spoje..dok je stegao rukama oko struka..gledao je tako iskreno..tako je zeleo, a ona je sad tu ispred

njega..gleda ga strasno..zeli ga…poljubac..prvi, drugi, treci..nema broja..igra usnama..dok mu se igra

sa donjom usnom blago ga grebucka noktima kroz kosu..steze joj guzu, podize je na gore..blago je zateze

tako da to oseti njeno prelepo mesto medju nogicama..skida je..i ljubi u vrat strasno..donjom usnom i

jezikom..dolazi do grudi..socan poljubac dok podize rukama grudi na gore..i jezikom se igra sa predivnim

bradavicama..polako se spusta na dole dok joj rukama prelazi bokovima tela..ljubi u stomak..i dolazi do

gacica..okrece je..ljubi guzu..dok je blago zateze na gore..podize se ali tako da joj ljubi ledja sve do

vrata..hvata je rukom za grudi..oseca ga na guzi..oseca koliko je zeli..unosi mu se jos vise u

telo..oseca ga po sredini svoje guze..okrece je..spusta se poljupcima preko tela sve do dole..dok ga

noktima grebucka sa strane…gleda ga zavodljivo dok ga otkopcava..ostaje u boksericama..rukom ga miluje

preko bokserica..miluje mu sam vrh..tako da ludi..a onda..svlaci mu bokserice…ne dodiruje ga dole jos

uvek..samo ga gleda pozudno..strasno..zavodno..dok on tako zeli da ga njene usne dodirnu dole..da mu se

igra jezikom sa samim vrhom..da mu razum pomeri..hvata ga rukom dole..za koren..zatvorio je oci podigao

glavu dok je osetio kako mu njene usne vlaze vrh…spustio je pogled dole…prelepe oci su ga

gledale..igrala se sa njim bila je opustena..zelela ga je mnogo…spustio je ruku na njenu bradu..stavio

joj palac u usta i podigao gore..dok je ustajala osetila ga je na grudima…strasan poljubac..a onda je

samo odneo do zida…oslonila se rukama..brzo joj je svukao gacice do pola butina..zategao guzu..i

polako milovao vrhom zidice dok ga ne oseti..dok se ne navikne na njega…uhvatio je rukama za

struk..malo nize..tako da joj prstima dodiruje butine…dok je gledao u prelepa ledja…ulazio je u

nju..od vrha do korena..osetila je svaki novi ulazak jako..bila je glasna..kresao je zestoko..volela je

to…rukom je milovao breg dok je bio u njoj..kruznim pokretima..blago..strasno..dok je osecala njegov

uzadah na svom vratu…odneo je do kreveta..legla je na ledja i rasirila nogice..ljubio je njene

butine..a ona mesto medju nogicama…zategao je blago prstima..i jezikom vlazio tacku koja je

ludi…govorila mu je koliko je pali sve to..ustao je povukao rukama do ivice kreveta..a onda je blago

lupkao vrhom po bregu..sve dok nije ponovo usao..sve brze i brze..sve jace..tucao je jako..drzala se za

njegove ruke i snazno ga notkitima stezala dok se blizila vrhuncu..legao je na nju..njegne nogice oko

njega..njene ruke na njegovoj guzi…snazno ga je noktima stezala do granice bola..dok ga je jos vise

gurala u sebe..toplina po celom telu..toplina na vratu od uzdaha..toplina od dodira dva tela..toplina od

toga sto je u njoj…toplina dok joj na vrhuncu govori ime!
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.4
mob
Nokia N95 8gb
Krvna Prevara



Neznam kako bi poceo da opisujem da vam ispricam rjecima ono sto duboko u sebi nosim,ono sto znamo samo nas troje.
Moje ime je Emil,srednjih godina,zivim i radim u Njemackoj,ozenjen imam jednog sina 22 godine starog.Moja zena Dunja mladja je od mene 9 godina.
Zivimo u trosobnom stanu zaposleni oboje.sin nam jos studira.Dunja je raskosna zena,zena koja ima sve od egzistencije do preljepog tjela,zgodna i ljepa zena u zrelim godinama.Nas seksualni zivot nije na nekom nivou posto sam ja staromodan tip,neznam zasto ali nikada mi seks nije bio na prvom mjestu kao mojoj Dunji.Ona je odgajala naseg sina posvetila mu paznju u svemu,ponekad je i preterivala ali mislio sam da je to moderno posto zivimo na zapadu.
Inace ja sam inzenjer gradjevine,radim i vodim posao oko izgradnje stambenih objekata.Veoma sam zauzet poslom tako da sam zanemario porodicu posebno zenu Dunju.
A Dunja se posvetila sebi svom poslu i nasem sinu Viktoru,koji vise nije bio djete ali Dunja se ponasala kao da je jos uvijek djete.Ulazila je u njegovu sobu sasvim slobodno pa cak ponekad i u kupaonu,smatrala je to savremenim,govorila mi je kako je Viktro pravi decko,ljep visok i jako obdaren,bio sam na to iznenadjen ali presutio sam to,misleci da je to dio njenog ponasanja.
Jedno vece legli smo da spavamo,Dunja je zeljela seks ali ja sam bio jako umoran.Dirala mi je kurac koji se jedva napola digao,bilo me je stid u tom trenutku.Dunja se skinula gola i pocela da mi sisa kurac,neznam zasto ali nije se dizao,sve je pokusavala ali nije islo.Naposljetku je odustala,obukla se i izasla iz sobe.
Obukao sam se i ja i krenuo za njom,bila je nervozna i pomalo ljuta,rekla mi je da idem da spavam,razgovaracemo sutra.
Vratio sam se u krevet i legao nedugo zatim sam zaspao.Probudio sam se nakon nekog vremena Dunja nije bila u krevetu.Ustao sam se,vrata su bila zatvorena,polako sam otvorio vrata misleci da spava u dnevnoj sobi.Nikoga nije bilo u dnevnoj sobi,culi su se uzdasi iz Viktorove sobe,pomalo zbunjen pogledao sam na sat bilo je malo posle dva ujutro.Obisao sam stan ali Dunje nije bilo nigdje,onako utihnulo ali i dalje se culo izdisanje iz Viktorove sobe,nisam ni mislio nista,postao sam malo kasnije radoznao svasta mi se motalo po glavi.
Polako sam uzeo za bravu Viktorovih vrata,bila su zakljucana,izdisanje je prestalo,udaljio sam se u sobu iz koje sam provirivao.Viktor je izasao iz sobe gol,otisao je u kuhinju iz koje je nosio bocu kisele vode.
Usao je u svoju sobu ali je zaboravio zakljucati vrata.
Nakon nekoliko minuta izdisanje je pocelo sada malo glasnije,totalna tama u dnevnom boravku,polako sam prisao vratima sobe,neprimjetno sam polako uzeo za kvaku i polako za nekoliko cantimetara otvorio vrata.
Prizor je bio uzasan!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Dunja se nabijala na sinov kurac,okrenuta meni ledjima uz malo priguseno svjetlo lampe tjelom je zaklanjla Viktorovo lice tako da me nisu mogli viditi.
Nisam mogao da vjerujem svojim ocima,Dunje je mjesala i stenjala dok se nabijala na kurac rodjenog sina.Drzao ju je za bedra,stenjala je sve jace pa se stisavala,Viktor joj je ponekad sapnu malo jacim tonom,bas se dobro jebes Dunjo moja.Gledao sam jos nekoliko minuta,privukao sam vrata skroz,promjenili su pozu.Viktor je jebavao majku Dunju odozada,nabijao ju je na kurac kao da mu je zena ili djevojka a Dunja ga je primala u zanosu uzivala je stenjajuci,nisam mogao da vjerujem ocima sta gledam,bojao sam se reagovati,neznam nisam zelio haos,ne sada.
Zatvorio sam polako vrata i otisao da spavam,nikako nisam mogao da zaspem,neznam zasto ali neki su me trnci prolazili,jako mi se kurac digao,osjecao sam se drkcije,osjecao sam se kao zivotinja.
Nakon nekog vremena Dunja je usla u sobu,pravio sam se da spavam.Legla je polako kraj mene,namjerno sam se polako priblizio njenom tjelu koje je jos bilo toplo i znojno.
Kurac mi se digao,namjerno sam ga privukao uz njenu guzu,s nekoliko malih trzaja dodirivao sam joj guzu kurcom kao kroz san.Osjetila ga je i pocela da se malo kao mrda,polako je ruku uvukla ispod jorgana i pocela da ga miluje.Nisam se mrdao pravio sam se da spavam.Skinula je spavacicu,gacice nije ni imala ili je ostavila u Viktorovoj sobi,uzela je kurac i njezno si ugurala u vlaznu ili bolje reci mokru picku.Nisam se mogao kontrolisati,uzdahnuo sam kad je usao u njenu vrucu picku,promjesla je polako.
Emile,dozvala me tiho,Emile daj me jebi Emile.
Poceo sam da ju jebem sve brze,zabijao sam ga do kraja unutra,zacudjena stenjala je sve jace,zelio sam da se nabije na njega kao na Viktorov kurac sto je i uradila malo kasnije.Bilo mi je kao nikada do sada,nisam mogao dugo da svrasim,jebavao sam Dunje sat i vise vremena,bila je iznemogla,sigurno se jebavala sa Viktorom dugo te noci.
Uzdisala je jako,okrenula se na ledja,legao sam na nju i nastavio da ju jebem zatim sam duboko u nju svrsio,zaspao sam kao jagnje,sve sam bio zaboravio.
Sutra kad sam se probudio Dunja nije bila u krevetu,ustao sam se obavio higijenski dio potreba i krenu van iz kupatila.Dunja je pravila dorucak svima nama,pravio sam se kao da je sve u najboljem redu,nisam znao sta da uradim,sta da kazem a nisam ni neki agresivan tip.
Nekako sam to ostavio u sebi,cekajuci neki trenutak za to,nisam zelio da srusim porodicu.Subotnje jutro,ma bio je vec dan uveliko,ali mi smo doruckovali u tisini.
Gledao sam pomalo Viktora,ponasao se sasvim normalno,cak me pitao kako sam spavao?Dunja se nasmijala,kao djete je spavao sine.I ja sam mama spavao kao beba,njezno ga pogledala i nasmjesila se.Duboki dekolte na kucnoj haljini pokazivao je skoro otkrivene Dunjine grudi,prekrizila je noge tako da se haljina malo prebacila otkrivajuci njene noge,uzivala je u svom izgledu.Joj Viktore sine,nesto me ramena stezu ako mozes malo da me protrljas,ja sam listao novine i pravio se da uopste nista ne primjecujem.Viktor se ustao i po obicaju poceo da masira majci ramena.
Sasvim sporo i skoro njezno masirao je njena ramena,svaki pokret prema gore sirio je dekolte haljine i mogao je odozgo sigurno da gleda njene gole grudi i bradavice.
Sve je izgledalo kao u nekom Holivudskom zivotu,Dunja je uzivala zatvorenih ociju,a Viktor je i dalje masirao njena ramena.Ustao sam se i krenuo u kupatilo,vrata su taman bila nasuprot stola tako da se kroz kljucanicu moglo toga dosta vidjeti.
Usao sam unutra i otvorio jace vodu,ali sam kleknuo i gledao kroz kljucanicu.Dunja je pocela da mu ljubi ruke,a on je polako ruku turao unutra milujuci joj sisu i bradavicu.Voda je curila pa su mislili da unutra nesto duze radim.Izvadila mu je kurac iza kucnog ogrtaca,stvarno je bio obdaren,velik kurac je imao,uzela ga je u usta i pocela cuclati.Zatvorio sam vodu,pogledao sam jos jednom kroz kljucanicu,sjedjela je normalno a Viktor ju je masirao,samo sto se priljubio vise uz njena ledja kako mu se nebi vidio jako uzdignut kurac.
Izaso sam van,smislio sam kako me stomak boli,trebao bi otici ljekaru,rekao sam.
Niti jedno se nije ponudilo da me odveze,vidno uzbudjeni obadvoje,naprosto sam im smetao.Dunja se ustala i otisla u svoju sobu,Viktor je nesto nabrzinu smuljao i nestao.A ja sam odlucio izaci pa se brzo vratiti,da ih uhvatim opet na djelu ali pomislio sam i sta onda.
Usao sam u sobu,Dunja me pitala dali idem ljekaru,rekao sam da ne,rekla mi je vidno nervozna moras mozda je nesto ozbiljno.Ma nije nista Dunja,pravio sam se lud,inzistirala je da idem,hocu rekao sam ali nemogu da vozim,dali bi me htjela odvesti.Pocela se izmotavati kako nemoze kako ima neki stvari za uraditi i tako to.Obukao sam se i otisao.
Ovde vrata od stana kad zakljucas iznutra nema kljuca nego se kljucem samo izvana otvaraju vrata.
Sacekao sam vani desetak minuta i vratio se na vrata.
Tiho sam otkljucao vrata i necujno usao u stan.
Vrata moje sobe su bila otvorena na pola,pogledao sam unutra nie bilo nikoga,iz vrata Viktorove sobe culo se stenjanja i zapomaganje,probao sam bravu ali je bilo zakljucano.Posto nam je balkon za obe sobe izaso sam kroz svoju sobu na balkon i provirio unutra u Viktorovu sobu.
Vec su se poceli jebavati,Dunja je bila ispod Viktora,ljubili su se strasno,stvarno ludo je to izgledalo.
Zelio sam sve da vidim,podigao se i poceo da joj lize picku,jako je stenjala,prozor je bio otvoren,samo providna zavjesa jedino ona je skrivala taj mracni seks u kojem su uzivali maka i sin.Ustala se i nekako se su nastmali naopako tako da je on mogao da joj lize picku a ona njenu da sisa tu kurcinu.Stavljao joj je prst u picku i lizao ulaz vagine,uzdisala je jako sisajuci mu kurac,trajalo je dugo,kao da su to radili godinama.Izgledali su iskusni u tim igrama.Ustala se i nabila na taj njegov dugi kurac,zajaukala je malo,joj Viktore koliki je.Jebi se jako Dunjo jebi se jako hocu,govorio je to tako zanesen kao drogiran jebavao je svoju majku.Mjenjali su poze,nije imao kurton,svrsavao je nekoliko puta u nju valjda,sigurno dva puta je svrsio u nju.Derala se jako pred kraj,to Viktore to joj jebi me jako jebi me jako.
Kad su zavrsili nisam mogao izaci jer bi me vidjeli,ostao sam na balkonu,razgovarali su.
Znas Dunja,znas sta ako Emil sazna za ovo.Nece nikada saznati a i da sazna nece nikome reci pa kako bi nekom to moga reci ko bi mu povjerovao.
Reci mi molim te ko bolje jebe on ili ja Dunja?Dok sam to slusao mrak mi pao na oci htjeo sam da udjem i da ga osamarim ali nesto mi nije dalo.
Nemoj me tako nesto vise nikada pitati,odgovorila mu je kratko,pa Viktore ti jebes bolje!!!!!!
Jel Emil ima veci kurac od mene Dunja?Samo ga je pogledala
sutila je kratko,Viktore prestani molim te.Reci mi Dunja ciji je kurac veci?Tvoj je puno veci Viktore,rekla je to jako nervozno!!!!!
Pricaj mi malo kako to izgleda kad te Emil jebe?
Viktore,sta je tebi!!!!!
Pricaj mi molim te,zelio bi znati,pricaj mi!!!!
Poceo ju je milovati i ljubiti joj sise i bradavice,uzdahnula je,joj Viktore,nemogu da ti odolim,hajde me jebi?
Hocu oko mi ispricas kao je kad te Emil jebe?
Pa uh,joj neznam uh,jel bas moras znati?Moram!
Gledao sam to i slusao te bolesne rjeci.
Milovao joj je sise i lizao bradavice,Dunja je pocela izdisajuci pricati.
Jojjj,Viktore,pa znassss,joj uh sto je ljepo.
Emil ima uh,puno manji kuracccc,joj od tebe,uh joj Viktore daj mi ga u usta.
Dalja reci mi dalje?
Veoma je uh,joj uhhh,impotentannnnnn,nemoze mu se dizati,joj daj mi ga u usta.
Podigao se i Dunja ga je uzela u obe ruke obuhvatila mu kurac pocela ga sisati mumnjajuci.
Uh,joj cuclala ga strastveno.Viktor se izmako,reci mi dalje uh i on je tonuo u uzitak majcinih usana.
Joj,Viktore sta mi radissssss,joj uh joj daj me jebi sve cu ti reci.Sjeo je na kraj krevte a Dunja ga zakoracila i sjela na Viktorov kurac koji je nestao u sekundi duboko u Dunjinioj picki,jojjjjjjjjjjjj jooooooooojjjjjjjj Viktore.
Polako se jebavala govoreci mu.
Emillll uh joj,nabijala se na kurac kao glumica.Emilll nemoze da jebeeeeeeee,nemoze da jebeeeeeeee,joj uh stenjala je jako.Koliko te puta jebao sedmicno? Uh joj Dunja nabi se joj Dunja.Jednom uh joj Viktore koliki je joj koliki ti je velik sav je u meni uh joj,,, joj jednom me jebao ili nijednom uh jebi me ti uh joj sto me dobro jebes sto ti je kurac ljep i velik uh jako mi je uh joj ljepo jebi me jebi me sad jako uh Viktore,joj,uh jojjjjjjj.Jebavao ju je jako dobro jako dobro.
Bolesno ali ipak su uzivali.
Istina je bilo sto je rekla,nazalost kome je rekla i kako.
Jebavao ju je neko vreme tako,odjednom je zastenjala jako,joj Viktore joj svrsavam nabi me jako joj uh joj Viktore jebi me jakooooooooooooo.
Svrsavali su oboje,naprosto nevjerovatno,sisao joj je grudi zanesen,trag ce ostati sigurno,uplasila se joj Viktore joj isisao si mi sisu,jako se crveni.Izjurila je iz sobe vrata su se samo zalupila,uletila je kao furija u nasu sobu i Viktor za njom,izadji vam molim te Viktore.Poslusao ju je.
Sama je sa sobom pricala,sta ako Emil ovo vidi?
Tusirala se a ja sam polako izasao sa balkona kroz sobu u dnevnu,Viktor se takodjer tusirao,polako sam izasao van.Vratio sam se za pola sata.
Slagao sam da sam morao dugo da cekam pa sam se odlucio otici kuci.Djelovali su nervozno.
Upitao sam,jel ovde sve u redu?
Je u redu je rekla je Dunja!?
I sagnula glavu,Viktor je rekao da mora ici van,tako smo nas dvoje ostali sami.
Dunja sta se desava ovde?
Nista Emile nista!
Reci mi imali kakvih problema?
Pa ima ali nisu problemi,nego je u pitanju,u pitanju je.
Sta je u pitanju Dunja?
Pa Emile moram ti reci,u pitanju je krvna prevara.
Kakva krvna prevra,pravio sam se lud.
Emile,uh joj ovo je bolesno Emile a ja nemogu protiv toga kad u tome uzivam,nemogu protiv toga.
Protiv cega Dunja,reci mi!
Kakva krvna prevara i ko skim i sta uopste pricas?
Emile,ja se jebem sa Viktorom vec 2 godine.Redovno se jebemo kad ti nisi tu pa ponekad nocu i kad ti spavas ja i Viktor imamo seks razumijes li ti to uh,joj.
Ti nemozes da jebes,zaplakala je a on je pomalo vremenom usao u moj zivot,ispocetka sam se igrala sa njim,igrala se malo sa njegovim velikim kurcem.Ispocetka sam mu drkala,sisala pa pocela da ga primam,pocela sam redovno da ga iskoristavam,sto je on uzeo ka srcu.Uh,Emile,pa on me jebe jako ljepo i dugo,Emile znam sta ces reci.
Rastacemo se u redu ali nemoj da on osjeti,nemoj mu reci.
Emile sve je to moja greska,preise sam intimno s njim provodila vreme.
Jednom kad je imao 17-st godina,zamolio me da mu pokazem grudi,pokazala sam mu,trazio je i picku da vidi cak ju je i dodirnuo.Izvadio je kurac i brzo ga izdrkao,ostala sam zapanjena.Kad je izdrkao kurac mu se nije spustao vec je tada bio povelik,uzela sam ga u ruku prvi put rako je pocelo a jebe me vec dve godine.
Znam da laze jebe on nju vec od tada od 17-ste.
Znam Dunja znam,vidio sam vas sinoc i danas isto.
Gledala me zbunjeno.
Znam i nek to ostane nasa tajna,da se nesramotimo posebno njega.Nisam imao sta drugo da kazem.
Emile,izvini.
Sta cemo sad Dunja?
Nista pokusacu ga odgovoriti od toga ali nemogu prestati sa tim tek tako.Pokusacu Emile.Ma osjetio sam da laze da nemoze ali sta sam mogao.
Viktor se vratio kasno,Dunja i ja smo gledali TV-e.
Bio je malo poio,koje pivo vise.
Sjeo je kraj Dunje i gledao sa nama TV-e.
Zagrlio ju je,Dunjo moja Dunjice ljepa.
Htjela se ustati,osjetila je da bi Viktor mogao pijan preterati.Ja sam reagovao.
Viktore ponasaj se kulturno pema majci.Sutio je neko vreme,zatim se ustao i posao u svoju sobu.
Dunja me pogledala.
Idem ja spavati rekao sam glasnije malo.Lud covjek koji krije tajnu porodicne krvne prevare.Legao sam i zatvorio oci.
Nakon nekoliko minuta usla je u sobu Dunja,skinula se i legla pored mene.Emile izvini,zaplakala je.
Jel Viktor spava Dunja?Nespava Emile,ceka me!
Ali necu otici,moram s tim prekinuti.
Poceli smo se milovati onako samo radi reda.Vrata su se otvorila,Viktor je stajao na vratima,nista nije govorio.
Dunja se ustala i obukla spavacicu.Viktor je otisao u svoju sobu a Dunja za njim.
Bilo je to zadnji put da spavam u tom stanu u kojem su oni ostali.Ta krvna prevara me i dan danas boli a proslo je 2 godine.Nevidjam ni Dunju ni Viktora,zivim sam sa svojim grehom koji nosim radi njih.
Oni,neznam sigurno uzivaju onako kako su i poceli,u krvnoj sada vec seksualnoj ulozi u kojoj vise neglume nego to rade normalno.
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.4
mob
Nokia N95 8gb
Moja mama-Katarina 1



Ovo je prica jednog,u to vreme, mladog decka…Pa kaze on: Evo i moje price iz najranije mladosti…Glavni akteri : ja i najlepsa zena na svetu… moja mama… Dok je i cale ziveo sa nama , to je bila zena sto bi se reklo za primer, a onda je doslo do njihovog rastanka… Ne, moja mama Katarina nije vise bila tako cutljiva i povucena kao ranije…

Iako nije po izgledu bila bas seks bomba, odkako je zivela bez mog oca, sve je vise u njenom okruzenju bilo za mene nepoznatih muskaraca. Od majstora za vodu, postara koji je bas kod nas voleo da popije kafu, njenog sefa ,kome je bila sekretarica, zbog iznenadnih poslovnih desavanja… Malo me je sve to nerviralo, to njeno veselo cavrljanje sa njima, to prepodnevno ispijanje kafe cesto uz viski i glasno smejanje. Kao da je mene zapostavljala zbog svih tih lovaca na slobodnu ribu, i mogu reci da sam sve vise bio razocaran mojom Kacom.U skoli sam poceo da redjam lose ocene, pa je moja mama morala na razgovor sa direktorom. Bio sam prisutan, snuzden i postidjen, a ona je za samo par minuta uspela da direktora odobrovolji i ubedi da cu se popraviti. Neznam kako ali mislim da je presudno bilo to njeno naizmenicno premestanje noge na nogu, pa je kratka suknjica otkrivala njena bedra, gde je direktor zaboravio svoje ,po meni ,drske poglede.Brk mu se smesio dok je Kaca glumela niske strasti.Ugovorili su oni i veceru, da bi bolje razradili plan, a meni bese muka od svega. Te iste veceri je dosla u moj krevet, ocekivao sam bujicu prekora na racun mojih losih ocena… Ali kakvi, prislonila mi je glavu na njene polugole grudi,brus je bio providan do te mere da sam mogao da uocim na trenutak i oreole oko njenih ispupcenih bradavica… Oh moj maleni svrca je popustio u skoli, skoro je tepala dok me je dlanom mazila po ledjima. Nos mi je bio tacno izmedju njenih sisa i od njenog zagrljaja sam jedva uspevao da dodjem do vazduha. Pa sta te muci maleni, da nisi vec nasao neku nevaljalu devojcicu, koja ti odvaja paznju od knjige, a? Odgovorio sam cutanjem, jer i sama pomisao na devojke mi je stvarala rumenilo na licu, ma u tome nisam imao bas nikakvog iskustva.Ma popravices se ti jel da?… I tada sam prvi put otvorio usta uz potvrdan odgovor.Ponovo me je jako privila uz sebe ali sada mi je lice bilo na njenom vratu orosenom parfemom.Njeni prsti su setali po mojim ledjima stvarajuci prijatnu jezu koja mi je prolazila citavim telom.Poljubila me je u teme, pa u obraz i za kraj brzo i u usne. Taj poljubac mi je nekako bio drugaciji od svih predhodnih koje sam dobio od moje mame.Osetio sam cudne trzaje tamo dole, i od straha da ona to ne primeti okrenuo sam joj ledja da joj dam do znanja da zelim da spavam. Otisla je u svoju sobu, a meni nikako san na oci. Cak sam se malo i poigrao mojim delijom i uskoro uz prelep osecaj doziveo i prvo spricanje po posteljini.Video sam to vec u erotici,tadasnji erotski casopis, ali prvi put sam i osetio da je to prelep dozivljaj. Tog jutra sam se probudio oko 11, bila je subota pa se nije moralo u skolu. Vec u hodniku sam cuo mamine kikote i shvatio da nije sama.Sisao sam u prizemlje i provirio u dnevnu sobu.Mama je bas savijena na sudoperi vrtela malom guzom smejuci se i provocirajuci postara koji je sedeo u fotelji.Razrogacio sam oci u neverici, a postar je ustao i prisao joj sa ledja. Navio se nad nju a ruka mu se zalepi za njen desni guz.Umesto samara koji sam ocekivao da ce dobiti, ona nastavi da se cereka vrteci guzom i dalje.Ruka mu je sad vec zasla ispod njene suknjice a drugom joj je obuhvatio, po pokretima sam zakljucio a nisam lepo mogao da vidim, njene sise. Resih da to prekinem pod hitno, vratim se na sprat i jako zatvorim vrata moje sobe. Sidjem dole, niko se ne cuje, i na moj poziv mamaa, Kaca mi se javi; tu sam sine u kuhinji, evo i cika postar je svratio na kafu.Usao sam tegleci se, a gledao sam je bas ljutito, mada ona to nije primetila.Javio sam se i postaru mrzovoljno, ma nisam mogao da ga smislim … Desi kuronjo mali, poce da se zeza postar na moj racun ustajuci iz fotelje dajuci do znanja da odlazi.Mama ga upita sto zuri toliko a meni bese bas milo sto ide. Sledece razocarenje sam doziveo posle par dana kada sam u maminoj sobi ispod kreveta pronasao erotski casopis gde je sve pucalo od jebacine, a kada sam hteo da ga vratim nazad ugledah i vibrator enormne velicine. Znao sam cemu sluzi, ali zasto je bas toliko veliki izabrala… pa ona je od pojasa na dole za mene bila takoreci zgoljava, sitna, ma to je za mene bila katastrofa. Bez obzira na sve, uhvatih sebe da me je to bas zainteresovalo i da sam imao zelju da je spijuniram. jednog jutra sam je uhvatio na delu. Vratio sam se ranije iz skole, jer smo gubili dva casa,cuo sam njeno cudno stenjanje iza malo odskrinutih vrata njene sobe. Provirih ,drhteci od straha da me ne vidi, ali je bila pokrivena carsavom pa sam samo naslucivao sta se desava izmedju njenih rasirenih nogu. Ubrzo sam pobegao iz straha shvatajuci da mi ponovo treba praznjenje i to uradih u kupatilu svrsivsi na peskir. Taman da ga bacim u prljavi ves, kad se na vratima pojavi mama u licu sva orosena od znoja. Pogleda mene pa peskir koji strpah u korpu, izbezumljen protrcah pored nje pa pravo u moju sobu. Bio sam postidjen, jer sada verovatno odmotava uflekani peskir, i bilo me je strah njene reakcije. Te veceri smo malo pricali ali me je veoma cudno gledala, mislim da je sumnjala da sam je uhvatio na delu dok se zadovoljavala svojim gumenim prijateljem… Proslo je i to bez posledica, a onda dodje i to vece… Direktor je zenio sina, i bili smo, ko zna zasto, pozvani na veselje. Mama se picnula samo tako… Nikad nije bila lepsa, da ne kazem jebozovnija.Svilene carape sa vezom sa strane, su njene noge cinile tako zgodnim i izazovnim, a kratka crna haljina se privijala uz njenu malu guzu. Njene ne tako velike grudi su bile polugole,bradavice samo sto ne provire. Vrtela se u holu nase kuce pred ogledalom, ocekujuci da cuje moje misljenje. Nisam joj nista rekao, jer kako da joj kazem sta mislim, a mislio sam da lici na prelepu kurvicu.I direktor je bio odusevljen njenim izgledom, i to nije skrivao vrteci odusevljeno svojom velikom glavom… Krenula je pijanka, igranka… nasao sam nekoliko mojih skolskih drugara, i tu smo nesto pricali, samo da ne gledam te njuske koje pogledima prozdiru moju Kacu.A ona… od jednog do drugog, od ruke do ruke… navijala je crno vino kao vodu, cak su je i sljepkali po toj tvrdoj guzi, dok njoj osmeh nije silazio sa lica.Napravi se krug a ona u centru igra, mislim da je orkestar svirao Nisku Banju… Okretala se kao cigra a svi su aplaudirali,mislim na muski deo, dok su je zene zacudjeno gledale i jedna drugoj nesto saputale. A ja sav obliven rumenilom od stida, plasio sam se da ne napravi jos veci belaj tako pijana…Krenu lagana muzika za ples, i nju privuce prvi i krenu prljavi ples, mislim zbog njegovih ruku koje su je dodirivale po svim delovima tela…Pridje jos jedan debil sa kravatom od pozadi i poce da mesa uz njenu guzu. To je vec bilo previse i ja im pridjoh pokusa vajuci da udjem u mamin vidokrug. I videla me je, izvuce se izmedju njih i dodje do mene.Smejala se nekako blentavo i pade mi u zagrljaj svom tezinom se oslonivsi na mene. Htela je da plesemo a ja sam je molio da idemo kuci… I posli smo, obuhvatio sam je oko struka da nebi slucajno pala i izblamirala i sebe i mene. Tu joj mahnu neki drkadzija, i ona podje za njegov sto. Nekako je sela do njega pa sedoh i ja.Hajde lepotice da popijemo po jednu rece joj takodje veoma pijana svinja. A ti mali ,hoces i ti jednu casicu vina. Zbunjen a i besan klimnuh potvrdno. Kucnusmo se, dok joj on zalepi poljubac u vrat i navismo. Nista nisam osecao da me hvata alkohol, cak sam i drugu casu ispio… i bilo mi je vec zanimljivo da gledam njegove sape kako joj stezu kolena, povremeno ih pomerajuci do ispod kratke haljinice.Tada osetih i blagu vrtoglavicu, malo od vina a i od Kacinih nogu i bedara i vec mi se spavalo. Nekako je privoleh da podjemo kuci. Nije bilo daleko , pa smo se zagrljeni odteturali taj kilometar… Skoro sam je izvukao do njene spavace sobe, do njenog velikog kreveta… izmace mi se i pade na krevet kao sa Marsa. Zmurela je opijena vinom ali joj osmeh nije silazio sa lica.Jednu nogu podize na krevet a druga osta da visi, tako da mi pokaza svoje medjunozje. Zbunjen,spustih pogled i krenuh da joj izuvam cipele. Zatim je podigoh u sedeci polozaj sa najboljim namerama, da joj sa ramena skinem bretele od uske haljine.Islo bi to lakse,da joj glava i celo telo nije bezvoljno za saradnju,lezalo na mojim grudima.Spade nekako haljina do pojasa…okrenuh je na stomak, i sa velikim naporom joj oslobodih guzu uske tkanine. Uhh, kakav je to prizor bio… Deo tangica se nije ni video, ta trakica je bila nestala tu negde izmedju te dve prelepe polulopte.Poceh da se preznojavam,sto od napora sto od uzbudjenja, ali na kraju se haljina nadje na podu a Kaca osta samo u donjem vesu. Drhteo sam kao prut, neznam da objasnim kakvi su mi sve osecaji prozimali telo,a vino me je tek sada hvatalo. I kad pomislih da je prici dosao kraj,jos samo da je pokrijem tankim carsavom, ona se nekako okrenu na ledja i mene povuce na sebe.Cvrsto me je stegla oko vrata i privila na grudi.Noge je rasirila i ja se nadjoh bukvalno na njoj. Poce nesto da prica nepovezano a nogama me obgrli preko guze i jako pritisnu uz nju.Osetio sam moju malu ali tvrdu zilu kako pulsira u predelu njenog medjunozja. Izborih se nekako i izvukoh iz njenih kandzi legavsi na bok pored nje, dok mi je obraz i dalje osecao jednu njenu tvrdu,i preko brusa, bradavicu.U tom trenutku sam zeleo samo da pobegnem i da izdrkam u svom krevetu.Nezgodno mi pomeri glavu bradom zakacih brus i bradavica iskoci tik uz moja usta. Cutao sam tako neko vreme, netremice gledajuci uzvisenje koje je izazivalo da stavim u usta.Naravno da to nebih nikad uradio da me ona ponovo ne privi na grudi i bradavica prosto uskoci medju moje usne.To joj je verovatno prijalo i ona poce da mi mrsi kosu i jace pritiska na grudi.Neznam kako ali i moj jezik se ubaci u igru i ja sam vec sisao…sisao. Kaca je uzivala, a ja u transu, uzivao sam i ja. U pantalonama sam osetio da mi se zila malo opustila, a i da je postalo cudno vlazno,kao da sam se upisao. Njena ruka me uhvati za rame, pa za lakat i samo znam da nekakvim cudom moji prsti dotaknuse svilene gacice.Tu se dade neka guzva, moji prsti njeni prsti,a moj kaziprst upade u vrelu i vlaznu rupicu.Uhvatila me je za zglob ruke pomerajuci ga gore dole sto je rezultiralo sve dubljim ulaskom mog prsta u njenu pohotnu pickicu.Sobom se osecao neki cudan miris,miris njenih sokova,a ja na trenutak odvojih usne od njene bradavice. Moj prst je pocivao u njoj ali ga nisam pomerao,plaseci se da se ne probudi,od pijanstva osvesti, i ovaj prelepi dozivljaj dozivi kraj.Ali njoj je trebalo vise, pored mog prsta osetih njene i ona poce da ih zabija u sebe.Bi mi krivo sto sam ispao iz igre i nastavih mojim prstom da istrazujem tu vrelu pukotinu.Ona izvuce prste iz mackice i poce da se trlja negde na samom gornjem delu ulaza u raj, sve jace i ubrzanije disuci.Cudno,ali imao sam osecaj da je moj prst pretanak za to sto njoj treba, pa prikljucih i srednji prst u igru. Uhh, kako mi je bilo lepo osecajuci kako njeni zidovi stezu moja dva prsta koja su sve brze i dublje ulazila u potopljenu rupu bez dna.Kao da mi to nije prvi put i treci prst nadje svoje mesto u njenoj pickici. Da je to pun pogodak, potvrdila mi je time sto je desnu nogu prebacila preko mog levog ramena, otvarajuci mi jos bolji prilaz medjunozju.Uzivala je,a i ja sam, moji prsti su je dovodili do ludila. Uhvati me jednog trenutka za zglob sake i poce da nabija moja tri prsta celom duzinom u nju.kada sam uhvatio ritam pusti mi ruku a njene prste zavuce ispod guze,i uskoro videh njen prst kako nestaje u njenoj guzi. Sav sam se oznojio,imao sam ja odelo na seebi, ali nisam prestajao da mamu dovodim do ludila. Tri prsta u njoj, palcem sam pronasao uzvisenje,koje kada sam trljao Kaca je ispustala cak i krike zadovoljstva…Uskoro i moj malic pronadje usku rupicu njene guze tako da su mi svi prsti bili itekako upotrebljivi. Malic je bio bas malen pa sam spustio i domalic u guzu.Sada su dva prsta ulazila u pickicu a dva u guzu…Uzivala je Kaca, a uzivao sam i ja… Kita mi se jos par puta dizala a odmah potom,uz osecaj vlaznosti i spustala.Prsti su mi bili natopljeni njenim sokovima tako da sam krenuo u novu igru, sva cetiri prsta u pickici, pa ponova dva u guzi… Mama je vrtela kukovima kao pomahnitala, sledeci put mi je zadrzala rukom sva cetiri prsta u mackici i pokretima mi dala do znanja da hoce jos dublje i brze,brze,dublje…Poce da cvili da se uvija izvija,drhti…trajalo je to mozda minut,dva,onda se malo umiri,a ubrzo nastavi da vrti guzom i napred nazad ,moji prsti su ponovo trazili dno u vlaznoj i vreloj maminoj pici…Trazila je jos, i deblje i dublje, spustila mi je palac sa tog tako osetljivog brezuljka, i prikljucila ga ostalima na ulazu u raj. Njeni zidovi su se malo protivili ali ponovo me uhvati za zglob sake, i moji prsti stisnuti jedan uz drugi probise sve blokade, i za tili cas njena pohotna zver proguta celu moju saku. Kakav krik zadovoljstva je ispustila Kaca kada su moji prsti cinimi se dotakli samo dno,ako uopste postoji. Prizor je bio neverovatan i zastrasujuci, gledao sam kako moja ruka nestaje u Kaci pa skoro sve do lakta, uhhh, neverovatan osecaj… Tada mi pritisnu glavu na dole i ja jezikom poceh da lizem ono uzvisenje sto sam pronasao ranije palcem.Sta je samo Kaca radila svojim telom, dok se nabijala na moju ruku… Nisam vise uspevao da jezikom tacno lizem gde treba, pa je stegnuh usnama za taj brezuljak i poceh da sisem. Vec sam se uplasio da joj se nesto lose ne dogodi koliko je bila izgubljena i u transu. Najednom uz uzdahe uhh, uuh, joooj… ona se lagano smiri i uspori ritam, kao lokomotiva kad udje u zadnju stanicu. Tu se i ja vratih u realnost, i shvatih da lagano ali sigurno,treba da nestanem iz kreveta moje Kace.Izvukoh ruku iz tog potopa lagano,stresoh se,neka jeza ugode mi ponovo prodje kroz telo. Lagano se odvojih od njenog totalno umirenog tela,pokrih je carsavom i necujno pobegoh u moju sobu… Jedna misao mi je dudnjala glavom,sta sutra,kako dalje posle svega…
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.4
mob
Nokia N95 8gb
Vreo letnji dan…


Bila je sredina leta i možda najtopliji dan u godini. Spavala sam sama u vikendici i vrućina me je probudila. Ustala sam i iz frižidera uzela ledenu flašu vode. Dok sam je halapljivo pila, hladne kapljice su mi se slivale niz vrat do grudi. Od hladnoće su mi se ukrutile bradavice. Volim kad su takve. Pošto sam bila sama spavala sam u tankoj majici i gaćicama. Izašla sam u dvorište i sela da čitam. Posle nekog vremena palo mi je napamet da zalijem cveće. Mislila sam da obučem još nešto dok obavljam posao, pošto je ispred moje kuće ulica, ali tog dana nije bilo puno automobila. Uzela sam crevo i pustila ledenu vodu. Vodu sam puštala malo na cveće, mnogo na sebe. Bilo je nepodnošljivo vruće, a mojoj koži je prijao ledeni, jak mlaz. Stavila sam crevo između grudi i ježila se od miline. Rukom sam mazila tvrde bradavice. U tom trenutku sam videla da su se jedna kola zaustavila ispred moje kapije. Bio je to lep momak, desetak godina stariji od mene. Naslonjen na kola gledao me je neko vreme, dok ga nisam primetila. Bilo mi je jako neprijatno kada sam shvatila šta je video, ali sam se posle par trenutaka opustila i pokazala mu da dođe. Rekla sam mu da me je ponela atmosfera i da sada pošto me je video, mora da mi se pridruži. Nije delovao zbunjeno, uzeo mi je crevo iz ruke i počeo da prska prvo moje grudi, a onda i gaćice.Od vode su postale providne, a od moje napaljenosti još vlažnije. Dok me je hladio, ja sam mu otkopčavala kaiš. Pantalone su mu spale i ja sam se našla na kolenima. Lizala sam njegov veliki kurac, a rukom stiskala svoje grudi. Jezikom sam prelazila od jaja do glavića i onda sam ga stavila u usta. Bio je tvrd i ogroman. Pušila sam ga dok mi je on odozgo mazio guzu. Rekao mi je da je i njegov drug u blizini i pitao me da li može da nam se pridruži. Izgleda da mi je sunce udarilo u glavu, pa sam pristala. Pridružio nam se visok, crn momak u majici i šortsu. Povela sam ih do stola koji se nalazio ispred kuće. Popela sam se na sto i okrenula se guzom ka jednom od njih, prvom koji je došao do mene. Drugi je skinuo šorts i počela sam da mu drkam. Osećala sam kako raste u mojim rukama i stavila ga u usta. Uzimala sam deo po deo, dok na kraju nije bio ceo u mojim ustima. Rukom sam mazila pičku, koja je bila vrela. Drugi, koji se nalazio iza mene, me je mazio svojim kurcem. Prelazio je preko pičke do guze i tako me još više palio. Želela sam da uđe u mene jako, ali on me je pustio da još malo tražim. Mrdala sam guzom i pokušavala da se nabijem. Prvo mi je stavio glavić, koji je bio ogroman. Usnama sam sve jače stezala kurac drugog momka. Osetila sam kako me onaj pozadi napokon nabija i jebe grubo i jako. Jebao me je i stiskao mi sise. Ja sam jednom rukom mazila svoju pičku, a drugom stezala kurac momku kome sam pušila. Polako sam stala i pozvala ih unutra na krevet. Stavila sam onog kome sam pušila na krevet i nabila se na njegov kurac okrenuta njemu leđima. Legla sam na njegove grudi dok me je tucao otpozadi. Izvadila sam njegov kurac i polako ga stavila u guzu. Morao je da uđe polako. Osetila sam ogroman glavić kako prodire u mene, a onda sam se iz sve snage nabila na njega. Drugi momak mi je lizao grudi. Dok me je jedan jebao u guzu, drugi mi je mazio pičku svojim kurcem. Želela sam da ga osetim u sebi. Bio je vlažan i polako je ušao. Prvo smo se lagano pomerali, a onda su me jebali iz sve snage. Počela sam da vrištim i jedan od njih mi je stavio ruku na usta. Uzela sam njegov prst i lizala ga. Dok me je jedan jebao u dupe, drugi je vadio kurac iz moje pičke i ponovo ga stavljao. To me je izluđivalo. Okrenuli su me na stomak i jebali naizmenično. Primala sam dva ogromna kurca i želela sam da me jebu još dugo. Jedan od njih je kleko i jako ušao u moju guzu. Drugi mi je ljubio grudi i gurao prst u pičku. Želela sam da me obojica jebu i da tako svršim. Sada su zamenili mesta i onaj koji me je tucao u pičku, sada je ušao u mene otpozadi. Ja sam se ovom drugom nabijala na kurac najjače što sam mogla. Osećala sam kako gubim kontrolu, znala sam da sam blizu. Mišići su počeli da se grče i pičkom sam stezala onog koji je bio u meni. Svršila sam ali sam htela da me još jebe u dupe. Ovaj koji je osetio da sam svršila ga je izvadio i počeo da ga drka. Osetila sam njegovu vrelu spermu po svojim grudima i licu. Uzela sam njegov kurac i polizala ga. Drugi me je nabijao i vrištala sam. Osetila sam toplinu. Napunio me je. Okrenula sam se, a on je i dalje bio u meni. Drugi je legao sa moje druge strane. Odmorili smo se, a onda reprizirali sve.
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.4
mob
Nokia N95 8gb
Istina



Kada mi se dogodi nešto loše,ne žalim se već se ohrabrim pitanjem: “ko zna zbog čega je to dobro”. . Posle 2 meseca bez kuće,izlaska iz kasarne,konačno sam dobio izlazak u grad,pa odlučih da pozovem drugaricu iz koja je u Beogradu na faxu da se vidimo. . . Ona mi predlaže da svratim do nje,pa da se zezamo. . .Prihvatam naravno. . . I eto me ,kod nje u stanu,grlimo se,dugo se nismo videli. . . Nekad smo bili nerazdvojni,a sada je na faxu,pa se ne vidjamo. . . Sedimo,prichamo,cirkamo,smejanje,zezanje. . . Njoj stizhe poruka od tetke da dodje hitno do nje,nije joj dobro pa da bude uz nju. . E,jebem ti izlazak mislim se u sebi. . . Ali me je obradovala kad je rekla da će zvati cimerku da dodje da mi pravi društvo,kaže tu je kod komšinke. . . Kada je ušla na vrata,kao da je sunce ušlo. . . Na prvi pogled sam odlepio,crnka,prelepog lica,taman ten,beli zubi poput bisera,moje visine (oko 170) ,kada se okrenula da okači jaknu pored vrata,oči su mi ostale zalepljene na njenoj guzi. . . U crnim helankama,sa mini texes suknjicom preko,izgledala je savršeno. . . Sva u nekom kaubojskom fazonu. . . Prišla mi je ,ustao sam da joj pružim ruku,a ona me zagrli tako jako da sam osetio njene grudi na mojima. . “Drago mi je što sam te upoznala,ja sam Tijana. . .Marija mi je dosta pričala o tebi,baš te hvali.:-)” “Goran,i meni je drago,nadam se da me nije ogovarala, . ” Nasmeja se,a zubi joj zablistaše. . . Marija nas poljubi i ode rekavši: “Budite mi dobri” i namignu nam. . . Brzo se opustismo,i krenu pricha,zezanje,videh da je totalno opuštena. . . Poče priča o vojsci,kao da joj je pričao rodjak kako je tamo,da zagoriš načisto. . . Nasmejah se,uz odgovor da je za zagorevanje potpuno tačno,i rekoh joj da kad bi video devojku u gaćicama i brusu,bilo bi mi dovoljno da svršim. . . Nasmejasmo se. . Posle par minuta,ustade i reche da mora do toaleta. . . Zagledao sam se u telefon,pa nisam ni primetio kad je ušla u sobu. . Odjednom me trgnu njen glas kada je rekla: ” Jesi siguran da ćeš odmah da svršiš?” Pogledao sam ka njoj i nisam mogao da verujem,stajala je na vratima u crnim ženskim boksericama i crnom brusu. . . Ovoga puta su mi oči ostale na njenim grudima,te prelepe sise su stajale pripijene jedna uz drugu i kao da su me privlačile nekim magnetom da ih dodirnem. . . Prišla je i stala ispred mene rekavši : ” Da vidimo da li si toliko zagoreo,da odmah svršiš. . .” Nisam mogao da verujem,počela je da se dodiruje po telu i da se uvija ispred mene. . . Zagrli me oko vrata,i sede mi u krilo okrenuta ka meni. . . Noge je stavila na krevet i ukrstila ih iza mojih ledja,počela da me mazi prstima po kosi i odjednom me snažno poljubila. . . Prihvatio sam igru,i lagano joj otkopčao brus,nežno joj prešao prstima preko bradavica na šta se ona samo stresla. . . Kurac mi je rastao i pulsirao kao nenormalan,a srce se čulo kao bass. . . I dalje smo se ljubili,ali sada nežno,grickali usne jedno drugome,mazio sam joj grudi,češkao joj bradavice,sve nežno i lagano,ništa nismo govorili,samo su se uzdasi čuli. . . I dalje me je mazila po kosi,štipkala mi uši. . . Spustio sam ruke na njenu guzu i nežno je masirao,na šta je ona samo mrdala lagano napred-nazad. . Znao sam šta želi,ali nisam hteo to još da joj pružim. . . Svukla mi je dux i majicu ,i počela da mi ljubi vrat i da mi mazi grudi. . . Lagano sam ju okrenuo i stavio ju da legne na ledja,sada je potpuno skinula brus,pošla je i gaćice da skine,ali joj nisam dozvolio. . .naslonio sam se iznad nje,nežno ju poljubio i krenuo da ju ljubim od usama preko brade,vrata. . Do grudi,jezikom sam joj dodirivao bradavice,na šta me je ona uhvatila za kosu i mazila mi ledja. . . Počeh da se spustam niže,preko pupka do ruba gaćica. . . Zubima joj uhvatih gaćice,na šta ona odignu guzu od kreveta da mogu lakše da ih svučem. . . Pred mojim očima se pojavila prelepa pičkica koja se presijavala od sokova koje je pustila,totalno depilirana. . . Lagano ju poljubih,nije imalo ni traga od sitnih dlačica koje bockaju,opustih jezik i počeh da ju ližem kao najlepši sladoled. . . Imala je fenomenalan ukus,nije bila ni slana ni kisela,ni gorka,ni slatka,već je imala neki nedefinisan ukus koji je bio fenomenalan. . . Bila je kao stvorena za lizanje. . . Počeo sam da ju obradjujem,da joj grickam i sisam klitoris,da ulazim jezikom u nju,na šta je neprestano vlažila i uvijala se,stenjala,vukla me za kosu i gurala mi glavu da mi jezik što dublje udje u nju. . Izludjivao sam ju,i taman kada osetim da se bliži vrhuncu,podignem se i poljubim je strasno,pa joj grickam bradavice dok se ne opusti malo,i opet se spustim do njenog medjunožja,i nastavim sa obradjivanjem. . .
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.4
mob
Nokia N95 8gb


E ovako…
Bilo je to prije 1god,padala je kiša sjećam se, moj prijatelj dugogodišnji me zvao posle ponoći i rekao da ga cura ostavila i da treba netko da razgovara s njim,i da mu treba rame za plakanje..rekla sam mu da dođe po mene,iako nisam smijela izlazit,iskrala sam se iz kuće,bilo je oko 1h,došao je po mene,otišle smo na benzinsku kupili piva i u njegov stan..
bezee,ono standatdno pričali,pili,plakali i smijali se…
nisam ni slutila šta slijedi,odjednom me je poljubio,ja sam uzvratila poljubac,na kraju smo se žvalili 5min..svidjelo mi se…
počeo me je dirat preko piđame,dirao me je i po sisam,i ja sam njega..kurac mu se digao ono pravo,prvo sam se mislila dali da se skinem,jer ako se skinem bit ce svašta..al kako me je on dirao ja sam se napalila i rekla da mi skine piđamu
dirao mi je pičku i rekao da je skroz lijepa,inače uvjek je depilirana..i tako me obrađivao,stavljao prste..ja sam samo ležala,onda je počeo da liže..to je dobro znao da radi,što me još više napalilo,onda sam ja skinula njega i počela mu ga pušit.poludio je…lizala sam mu ga cijelog,grickala,joooj što me još više napalilo..nisam mogla više da izdrzim rekla sam mu da me jebe kao nikog dosad…ja sam bila dole,ono misionarski,i jebao me je,imao je srednji kurac ak debel do bola..uzivala sam….a i on…
tako me jebao jedno 10min,onda je on sjeo ja sam mu se nabila na kurac,i nabijala se dokle sam mogla…tu sam ja i svršila,on još nije valjada radi alkohola???
onda sam mu g apušila i tu je svršio meni u facu,to mi se nije svidilo…
sjeli smo nastavili pit,zapalili po jednu..i ja sam morala da idem,spremila sam se i pošli smo i u auto opet me je počeo da dira,stali smo sa autom,na brzinu se skinili,ja sam došla na njegov sic i nabijala se na njegov kurac…to mi je najdraza poza,on je samo sjedio ,ja sam radila sve,iako sam bila neiskusna bilo mi je tek 17g,znala sam šta treba…onda mi je lizao sise i prevalio me na moj sic i jebao do besvjesti…
svršio je po mom stomaku,obrisao me, opet se obukla,i doveo me kući..
i etoo..
i dan danas to ponavljamo redovno,curu je svoju zaboravio,ja svog dečka ostavila..i jebomo se kad stignemo…
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.4
mob
Nokia N95 8gb
Kurvajući i sebe i sina


Nova mušterija je bila u stanu. Plativši tarifu mome mužu, tip je sa potpunom nevericom ušao u spavaću sobu i za sobom oprezno zatvorio vrata. Videvši kako moj osamnaestogodišnji sin i ja goli stojimo pored kreveta i strpljivo čekamo sledeću rundu tip je za trenutak zbunjeno zastao, a potom unezvereno navalio na nas.

Dočepao se mojih sisa i stao ih životinjski mesiti, a drugom rukom zgrabi mog sina za kosu i čvrsto ga pogura da klekne. Izvukao je svoj kurac iz pantalona i odmah počeo da ga drka. Onda sinu ugura kurac u usta.

Odmah mu ga nabi do ždrela i poče ga brutalno jebati u usta. Dok je sinova glava naletala na njegov trbuh, tip je počeo da me hvata za medjunožje.

“Gutaj, droljo, gutaj, tako…brže, kurvo”, stenjao je nabijajući sinu do jaja. Sinove usne su bile oko korena njegovog debelog kurca. I dalje me je grabio za sise, a zatim je odgurnuo sina i zabio mi kurčinu u pičku. Glavić mi je u naletima tupo udarao u grlić materice. Onda ga izvuče i natera me da mu sisam. Lizala sam mu, oblizivala i gutala do korena.

Opet se okrenuo ka sinu, postavio ga na sve četiri na krevet i nabio mu kurac u unapred podmazano dupe idiotski; počeo da ga zariva iz sve snage. Činilo mi se da sinu cepa guzni kanal, mislila sam da će ga razvaliti. Onda ga izvadi i natera sina da mu ga liže, a potom mu nabi svoj debeli, prljavi kurac u guzicu još silovitije.

“Milost, pocepaćeš mi dupe!”, kreštao je sin čija je guzna rupa bila maksimalno raščepljena njegovom debelom kobasicom.

Onda nas je oboje odvukao na pod i oborio nas na kolena, navalivši na naša usta maksimalno.

“Gutaj ga, droljo, tako, gutaj jaja, kurvo…šta čekaš, pederčiću, daj sisaj! Liži, pizdo, sisaj tako, sve brže!”, mleo je dok smo mu divljački pušili i drkali otvorenih usta čekajući mlazeve sperme. Konačno, počelo je iz njega bljuvati, štrcalo je po našim licima, kosi, grudima; punio nam je usta spermom. Oblizali smo mu kurac i iscedili zadnje kapi sperme izdrkavanjem.

Posle kraće pauze nas je jebao ponovo, neizmenično. Svršio je još dva puta, tako što je jedanput sinu napunio dupe a drugi put izdrkavajući u moja usta.

Tip je bio poslednja mušterija te večeri. Kada je pokupio svoje stvari i izašao iz sobe, zgrabila sam sinov kurac pri korenu, snažno ga stezajući da ne ištrca seme. Dok je tip ćaskao sa mojim mužem, blago sam sisala sinov kurac da ga primirim. Pripremala sam ga da me jebe u dupe i isprazni se.

Spretno sam se namestila, natrćila rastežući guzove da mi šupak izleti. Sin mi ga zabi tako da mi se pomutilo u glavi. Zabijao ga je iz sve snage.

Ja sam se drkala u pizdu, masirala klitoris i minut kasnije svršavala! Osetila sam da se sin počeo izručivati spermu. Spretno sam izvukla sinov pendrek i uvukla ga u usta.

Lizala sam sinovu kurčinu, oblizivala je sve do korena kada je muž ušao u sobu sa smeškom, pokazujući nam svežanj novčanica koje smo večeras zaradili.

Bio je to kraj još jedne dugačke večeri koju sam provela kurvajući i sebe i sina.
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.4
mob
Nokia N95 8gb
UJNA Dragica


Mnogo sam voleo slusati price starijih,ljudi o pickama,jebacinama i koja se sve picka moze jebati.Tada sam imao 15-16god. negde krajem 80-tih godina.Na selu gde sam ziveo i odrastao,je bilo raznih prica i jebaca,svi su oni bili jebaci,a pred spavanje drkanje u najvece.Uvece sam naravno gledao kroz prozore gde se moze videti neka sisa,picka ili slicno.Jedne veceri dok sam okolio komsiluk i opet po ko zna koji put nista nisam video,a kamoli jebao,isao sam kroz nase dvoriste i primetih napolju na uglu kuce,neku priliku koja se videla od svetla kroz prozor iz kuce.Prisao sam blize i video komsiju Zorana,momka od 25-26god.Polako sam se prikrao da me nebi primetio i pogledao sta radi.Gledao je kroz prozor u Kucu,moja mama Smilja bez Brusthaltera,njene ne bas velike sise kao jabuke su se videle dok se pripremala da legne,a komsija Zoran je za tili cas izdrkao kurac i pobegao iz Dvorista.Ja sam video sise moje Smilje ko zna koliko puta i bilo mi ce cudno sta tu ima da se gleda.Usao sam u kucu i moja Smilja mi je dosla u susret,pitala gde sam,evo me rekoh i rekoh da sam video nekog da gleda kroz prozor,nasta se ona nasmesi i rece nisam povukla zavesu nema taj sta da vidi.Sledeceg jutra kaze Smilja meni jeli Zorane jer si i ti gledao malo kroz prozor sinoc,ja reko nisam,pa kako si video moje sise,rece ona????Pa jesam rekoh uhvacen na delu.Nije to strasno rece ona kada budes imao devojku bice ti mnogo lakse mocices da gledas do mile volje.Danas imamo Seno za skupljanje,nije mi bilo po volji,ali na Selu nemozes da biras.Bili smo nas pet,posto je otac radio,ja sam bio jedino musko tu sa zenama.Moja mama,njena sestra Dara,komsinica Bisa,ujna Dragica i Ja.One su pricale o svemu,a ja sam samo cutao i slusao,dosle su na vreme i one ,,Masne“price.Tada sam upijao svaku rec koje su pricale a pravio se da ne cujem.Pita mene komsinica Bisa imam li devojku? Nemam odgovorih kratko.Nije to dobro treba ti devojka,pa pocese sve one osim mame da me ispituju i komentarisu,a ja cutim ko zaliven.Tek ce moja Smilja,ma bice i toga nacice i on neku polovnjacu,da se uci!!!!Posle mozda 2-3 minuta cutanja pita Unja mene,jeli Zoki jer si ga ikada umocio,al posteno???Sve ove druge zene zastadose da cuju odgovor.Ja ko popisan pitam kako umocio,ona se nasmeja pa kaze,pa znas valjda na sta mislim,neznam Ujna rekoh,tek ce Tetka,ma jer si ga zavukao negde,ja oped koga,tek ce moja Smilja,pa jer si ti video uopste picu???Ja sam sigurno pocrveneo kao Bulka.tek ce Ujna,eeee zlato ujnino pa ti picku ni video nisi,a kamoli se sa njome igrao!!!NISAM rekoh i sada je dosta!!!!One cetiri su se dale u smeh kao nenormalne i ja sam bio sve dalje od njih.One su se nesto dogovarale,ali nisam mogao da cujem sta.Pred pauzu za rucak,su negde sve po jedna odlazile,valjda pis pauza nemam pojma.Kada smo seli da rucamo one su nastavile o jebacini nasta se meni i pomalo dizao.Kako smo sedeli na zemlji ukrug,preko puta mene je sedela Bisa i Smilja,levo Tetka,a desno Ujna.Posto su one sve imale Siroke suknje,jednog trenutka sam pogledao,sasvim slucajno prekoputa mene i ugledao Kevinu Crnu Picku,kakva lepotica pomislih,pa ona je 1000 puta lepsa nego u erotskim casopisima,imala je blago rasirene noge,jebote pritisak mi je udario u glavu,kurac je poceo da se dize,ko nenormalan.Pogledam izmedju komsinicinih nogu koje su jos vise bile rasirene i ugledam jos jednu Dlakavicu,kurac mi je onda bio na granici pucanja,kakva picka covece,pa sta je ovo danas pomislih se.Okranem se krisom prema Tetki ona isto bez gaca,poludeo sam,Picka na dohvat ruke od mene,a tako daleko.Jos nisamo poceli da jedemo ja nestadoh u neko zbunje,bio sam toliko napaljen,da sam posle nekoliko sekundi spricao spermu unaokolo i kurac mi se nije spustao,ja ga nabrzinu ponovo izdrkah,zamisljajuci one Picke od malopre.Kada sam se vratio,video sam da su se smeskale,mislim da su namerno skinule gacice.Dok smo rucali ja nisam znao gde cu pre gledati,kurac mi je bio kao koplje.Kada smo zavrsili sa ruckom ja sam ostao zadnji da nemi mi se video ionako ukruceni kurac,medjutim moja Ujna pored mene je isto sedela dalje i smeskala se,pa rece jer si se nagledao Picaka,paaaaaaaa rekao sam,samo jos moju nisi video,aaaaa????Nisam rekao sam,tada je rasirila noge i bas sam mogao lepo videti tu lepotu od picke,za roze brazdom izmedju,ja sam odmah otrcao u zbunje.Tog dana sam najmanje 10 puta izdrkao.Ja sam naravno cekao svaku priliku da sto vise puta vidim picke.Doslo je vece otisli smo kuci vecerali,ja otisao u poljski WC nekih 100m od kuce.Mrki mrak,ja vec izvadih kurac pre nego sto sam usao u WC.Udjoh unutra i udarih nekog u WC-u prestravio sam se,a kurac u ruci,izvinjavam se rekoh,cuti rece meni dobro poznati Ujnin glas.Ceo dan te gledamo rece tiho,ceo dan ti je dignut kurac.Ja htedoh da izadjem ona me uhvati za ruku u kojoj sam drzao kurac,udji i cuti rece ona ustajuci iz cuceceg polozaja.Pa ti si jos nevin rece ona,nista nisam rekao.Ujna ga uhvati u ruku ipovuce nekoliko puta i ja joj svrsih u ruku!!!UUUUUUUUUUU,al si napaljen,hoces li malo pomirisati picku,hocu rekoh,ali nemoj slucajno nekom to reci ubicu te.Ma necu rekoh i zavukoh glavu pod suknju,kako je mirisala samo na picetinu kurac ko koplje po ko zna koji put.Ispravio sam se ujna mi okrenu ledja i ja polako,napipah ulaz u picku.Koliko sam ga stavio i pomerio se nekoliko puta ja vec svrsih,ali mise kurac nije spustao i ja sam nastavio jebati Ujnu,jebao sam nekih 20-tak minuta i za to vreme joj 3 puta svrsio u picku,koliko sam mogao primetiti i Ujna je svrsila,kada mi se kurac malo omeksao okrenula mi se irekla,epa cestitam ujna ti je uzela nevinost,nadam se da se ne kajes,ne rekoh.Jer si uzivao rece jesam ,a ti i ja sam,za prvi put si super rece Ujna,ponovicemo opet,ali na nekom drugom mestu rece Ujna,o ovome nikome ni reci,ubice nas obadvoje,nemaj brige Ujna rekoh.Jebao sam ujnu posle gde god sam stigao,dok se nisam ozenio,pa i posle toga,jer je ujnina picka jednostavno strava!!!!!!!!!!!!!!
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 145 146 148 149 ... 398
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 18. Apr 2024, 03:38:30
nazadnapred
Prebaci se na:  
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.084 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.