Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 23. Apr 2024, 12:12:16
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 11 gostiju pregledaju ovu temu.

>> Pitate se gde su nestale galerije devojaka? Kliknite ovde! <<

Vazno: Molimo vodite racuna o ponasanju na ovom delu foruma i procitajte nova pravila sex foruma!

Idi dole
Stranice:
1 ... 143 144 146 147 ... 398
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Erotske price  (Pročitano 26628017 puta)
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.4
mob
Nokia N95 8gb
Ordinacija tetka Branke



Imao sam blizu šesnaest godina kada sam doživeo svoje prvo voajersko iskustvo. Sve se deslio sticajem čudnih okolnosti, jednog aprilskog dana, dok sam eskivirao školu i zatekao se u pogrešno vreme i na pogrešnom mestu. Roditelji su mi otišli van grada na nedelju dana i ostavili su me tetke i teče, kako mi ne bi palo na pamet da složim neku ludačku žuraju. Osim toga u to vreme sam vrlo često eskivirao školu i to je bio još jedan od razloga što me moji ni po koju cenu ne bi ostavili samog u kući. Branka, moja tetka, nije podnosila laž i bilo kakvo izvrdavanje od škole. Teča i ona nisu imali dece pa me je valjda zbog toga gledala kao svoje. To je nije sputavalo da ponekad bude stroža prema meni i od mojih roditelja. Nikada je nisam video da pije ili puši. Psovke nisu postojale u njenom rečniku i uvek je bila dostaojanstvena i smerna. Branka je bila fizioterapeut. Imala je tada trideset i pet godina i izgledala je fenomenalno. Imala je lepe, duge noge, lepu guzu, dugu, ravnu plavu kosu, čiji su uvijeni krajevi dopirali do do njenog struka, koji je bio kao u devojčice. Preko kupnih, plavih očiju, nosila je naočare sa lepim okvirom koje su joj davale strog izgled, što je i bila. Njene grudi su bile posebna priča. Velike, okrugle i kako nije rađala još uvek čvrste.
Tog dana sam, kao što sam rekao, eskivirao školu i ušao sam u njenu ordinaciju koja se nalazila u prizemlju kuće, kako bih uzeo jednu blanko poštedu za fizičko. Trebalo je to mojoj devojci i žurio sam da to obavim kako bi se video sa njom. Taman sam prišao njenom stolu kada sam čuo kako se otvaraju dvorišna vrata. Kroz prozor sam ugledao Branku kako svojim dugim koracima žurno grabi ka ordinaciji. Bio sam iznenađen i prilično uplašen. Iznenadilo me je to što je vidim u to vreme u kući, a uplašilo da me ne zatekne u ordinaciji, počto sam jednom već bio uhvaćen u krađi opravdanja. Tada mi je oprostila uz napomenu da mi tako nešto više nikada ne padne na pamet. Uostalom, bilo je dovoljno da me vidi u vreme kada bi trebalo da sam u školi i da momentalno pobesni. A kada Branka pobesni treba joj se skloniti sa puta. Osvrnuo sam se i primetio uzan, visoki orman koji se nudio kao jedino rešenje u trenutku kada su njene štikle odzvanjale po pločicama kratkog hodnika. U jednom skoku sam uleteo u orman. U njemu nije bilo gotovo ničega. Samo još jedan Brankin beli mantil i neke papuče. Video sam kroz prozor da već ima na sebi onaj iz bolnice i nadao sam se da neće otvarati vrata mog skloništa. U visini očiju tog ormana bile su tri rupe, oko četiri centimetra u prečniku, i iste tri takve pri dnu. Kroz te rupe sam mogao da vidim čitavu ordinaciju i nadao sam se da spolja ne mogu videti mene.
Branka je ušla i sela za sto. Mantil joj je bio potpuno otkopčan i prekrstila je svoje duge noge u crnim čarapama. Podigla je slušalicu i nazvala nekoga, dok sam se ja preznojavao u svom uskom skloništu.
„Dobar dan. Mogu li dobiti Radišu?“, govorila je, „U redu.“ Branka je pogledala na sat na svojoj ruci dok je čekala da se taj Radiša javi. „Zdravo Radiša. Ja sam u ordinaciji i čekam tog tvog golmana.“ Zaćutala je. „Već je na putu. Odlično. Čujemo se Radiša.“
Prekinula je vezu i odšetala do velikog ogledala. Malo je popravila ruž na usnama, otkopčala dva gornja dugmeta na košulji i prsnula parfem po vratu. Zadigla je malo kartku, crnu suknju i prsnula jednom na svoje međunožje. Interfon je zazujao i ona otključa vrata pritiskom na dugme. U ordinaciju je ušao neki visoki baja u trenerci. Branka se okrenula na stolici, maloj, okrugloj, bez naslona i dohvatila sa stola neke papire. Tip je stao između nje i stola za masažu. Branka je ponovo prekrstila noge i gledala u verovatno rezultate pregleda tog tipa. Koliko sam iz Brankinih pitanja i njegovih odgovora shvatio lik je imao problema sa preponama ili tako već nečim. Branka ga je u jednom trenutku upitala kakve bolove oseća na šta je on rekao:
„Imam… Bole me, znate…. Osećam bolove u jajima.“
„Testisima mislite.“, ispravila ga je Branka hladno.
„Da. Baš tako.“
„Skinite se da vidimo to.“
Tip je skinuo trenerku i bokserice i prišao Branki. Ona je malo protljala dlanove i podigla mu mlohavu ali prilično veliku i debelu kurčunu. Počela je drugom rukom da mu ispipava velika jaja. Povemeno bi ih stisnula i upitala boli li ga. Tip je odgovarao sa da, ne ili malo.
„Ovo u stvari i nije vezano za fizioterapiju mnogo.“ , rekla je Branka i nastavila da ga opipava. „Ali mislim da mogu da ustanovim eventualni problem. Koliko često masturbirate?“
Tip se malo zbunio i nije odgovorio iz prve. Posle nekoliko dugih sekundi, kada je Branka podigle pogled očekujući odgovor, nekako je procedio.
„Pa… Ne masturbiram.“
„A seksualni odnosi? Je li ih bilo skoro?“
„Pa ne baš.“, rekao je tip postiđeno.
„Ovde je sve u redu.“ ,rekla je Branka ali nije prekidala sam pipkanjem i gnječenjem njegovih jaja. Video sam kako se tipu polako diže i kako Branka sve više pažnje poklanja njegovoj probuđenoj kurčini. Branka mu je preporučivala drkanje, govoreći mu kako je to dobro i pustila mu jaja. Sad mu je drkala već potpuno uzdignut palamar i govorila mu gledajući ga u oči. Branka je raširila noge i privukla se bliže na stolici, ne puštajući mu kurčinu iz ruke.
„A što se ovih bolova tiče pomoći ću vam odmah.“, rekla je i na moje zaprepašćenje liznula mu kurčinu od korena do glavića i smestila ga u usta. Sisala ga je držeći ga u korenu, dok je tip ubrzano disao i stenjao povremeno. Branka ga je lizala oblizujući ga celog, pa nastavila sa sisanjem. Mljaskala je je i trpala ga do polovine u usta. Osećao sam kako mi se diže i sećam se da sam zavideo tom liku do neba. Tip je uhvatio za kosu na potiljku i gurao joj glavu ka sebi, dok ga je ona sve predanije sisala. Zadigla je suknju do bedara ne ispuštajući mu kurčinu iz usta, što on iskoristi i sjuri joj ga gotovo do grla. Branka se malo zagrcnula, uhvatila ga ponovo u korenu i nastavila da ga obrađuje. U jednom trenutku je prestala, rakopčala košulju i izvadila svoje raskošne sise iz čipkastog grudnjaka. Sam pogled na te krupne bradavice, uokvirene širokim, braon areolima bio je dovoljan a se potpuno izgubim. Kurac u gaćama mi je pulsirao i imao sam utisak da bih svršio samo kada bih ka pipnuo. Tip ju je milovao po sisama dok mu je drkala. Branka je obuhvatila rukom levu sisu i bradavicom mu milovala vrh glavića istovremeno mu drkajući. Nastavila je da mu ga sisa dok je tip gnječio njenu desnu sisu. Branka je sisala sve žešće i sve glasnije mljaskala. Zastenjala je glasno kada ju je tip zgrabio čvrsto za levu sisu i stisnuo je. Sisala mu ga je dok je on stiskao njenu sisu i dahtao. Branka ga je izvadila iz usta i počela da mu ga drka.
„Dobro ti ide za nekoga ko nije skoro tucao.“, rekla je uz osmeh.
„Karao sam ženu pre dva sata. Ali kad sam te video tako raskopčanu odlučio sam da probam. Bože kako si dobra.“
„Hvala ti.“, rekla je Branka i nastavila da mu sisa.
Branka se malo pomerila na stolici, ispustila mu kurac iz svojih usta, potpuno raširila noge i otkrila čipkaste, crne gaćice sa belom mašnicom ispred. Tip ih je sklonio u stranu, otkrivajući potpuno izbrijan pičić i smestio joj srednjak, dok mu je Branka drkala. Sad je glasno stenjala.
„Ah… To… Tako… Oh…. To…“. govorila je.
Pustila mu je kurac i sela na sto iza svojih leđa, šireći noge. Tip je srednjaku dodao i domali prst i počeo da je obrađuje. U jednom trenutku je izvadio prste i olizao Brankine sokove sa njih.
„Kako ti se sviđa ukus doktoricine mace?“, upitala ga je.
Tip je sam nešto zamumlao i vratio prste u njen pičić. Branka je stiskala svoje sise, stenjala i govorila mu da radi jače, brže i dublje. Baja joj je lizao desnu bradavicu, radio prstima i drkao sebi, dok je Branka govorila:
„To… Sisaj mi bradavice… O da… Tako… Aahhh… Dublje prste… Dublje… Aaahhh… Još… Joooš…“
Tip je radio tako još nekoliko sekundi, odmakao se od nje i Branka se spusti sa stola. Skinula je gaćice, okrenula se, pomerila mantil u stranu i zadigla desnu nogu na sto. Bila je u crnim samostojećim čarapama, što mi je i dan danas jedan od omiljenih fetiša. Došlo mi je da zaplačem od muke što nisam na mestu njenog jebača. Tip joj je smestio kurac u pičić i Branka zastenje tako strasno da je ličilo na jecanje. Tucao ju je polako, nabijajući se u nju čitavom dužinom. Branka je iz prve stenjala, zatim jecala, da bi počela da vrišti kada je ubrzao tempo. Gledao sam je kako se izvija, stiska svoje sise, vrišti i na kraju isprekidano govori:
„Uhvati me za kosu…. Ah… Razbij me… Oh… Raskidaj me tim kurcem….Aaaahhhaahh…“
Uhvatio za kosu i povukao je ka sebi. Branka se izvila u leđima i nasadila se na kurac do jaja. Zavrištala je a on je nastavio da je razbija u ludačkom tempu. U jednom momentu Branka se oslonila desnom rukom o zid ispred sebe, dok je drugom pokušavala da ga obuzda držeći je na njegovim grudima. Nije joj to mnogo pomoglo jer je tip još ubrzao tempo. Branka je svršavala trzajući se celim telom i vrištala tako da se ordinacija orila. Lik je usporio tempo kada je svršila i tucao je tako još neki minut. Odvojio se od nje i legao na sto za masažu. Branka mu je prišla, uhvatila ga za jaja i počela da mu ga sisa. Legla je pored njega posle nekoliko sekundi i podigla desnu nogu uvis otkrivajući mu međunožje. Tip se okrenuo ka njoj i smestio joj ga u pičku. Obuhvatio je rukom njenu uzdinutu nogu i spustio šaku na njenu desnu sisu. Gricako joj je bradavicu i stiskao joj sisu tucajući je sve brže. Branka je zaurlala i kroz jecaje tražila da je jebe kao životinju. On joj pusti sisu, malo se odmakne od nje, uhvatio joj je nogu u vazduhu za podkolenicu i ponovo ubrza. Branka je zavrištala, a on je drugom rukom uhvatio za kosu na temenu, pridržavajući je tako da ne padne sa stola. Tucao ju je kao sumanut, dok je ona grizla kragnu svoje košulje i približavala se novom orgazmu. Njegova se ruka spustila na njenu butinu, pustio joj je kosu i draškao joj klitoris, dok je ona pridržavala svoju uzdignutu nogu. Zavrištala je u novom orgazmu par minuta kasnije. Tip je pumpao i dalje, ljubeći je, lizajući joj bradavice i polako usporavao. Nije prestajao da je tuca ni kada je svršila. Jebao ju je sve brže da bi se na kraju odmakao od nje i sišao sa kreveta.
„Dođi ovamo i lezi na sto.“, rekao je.
Branka je uradila šta je rekao i raširila noge. Zadigao joj je nogu na svoje levo rame i nastavio da je jebe.
„Slušaj…“, rekao je, „Ovo može da traje u nedogled. Imaš tako veliku pičku da bih mogao da te jebem danima. Jesi li se jebala kad u dupe doktorice?“
„Jesam… Samo budi pažljiv… Jako ti je velik…“
Tip se nabio u nju još nekoliko puta i izvadio ga. Branka mu je pomogla da ga smesti u njen čmarić i on polako počne da prodire, držeći joj levu nogu za štiklu cipele.
„Polako… Polako… Aaahhh… Po… Ohh…“, stenjala je, „Jesi li ga smestio do kraja?“
„Ne… Tek je pola…“
„O bože…. Samo polako…“
Gurnuo ga je još dublje i Branka vrisne.
„Stani… Ne mogu… Ah… Sačekaj malo…“
Branka je dahtala dok je tip stajao u mestu.
„Hajde ponovo… Samo polako…“
Gurnuo ga je još malo i Branka ponovo vrisne zatraživši da stane. Međutim, tipu je očigledno bilo dosta tog zajebavanja. Obuhvatio joj je noge oko butina i sjurio joj ga do jaja u jednom trzaju. Branka je zavrištala koliko je grlo nosi a on nastavi da je jebe u ludačkom tempu. Brankini krici su se uskoro utišali i zamenillo ih je stenjanje, pomešano sa jecajima.
„To, to…“, vikala je, „O bože… O bože, svršiću ponovo… Aaahhhh…“
Tip je počeo da joj draška klitoris pumpajući je i dalje nesmanjenom žestinom. U jednom momentu je privukao sebi zabio se u nju do jaja, ostavši u tom položaju kružeći kukovima. Branka je zaurlala i počela da svršava prskajuće sokove iz pičke, dok joj je on draškao klitoris brzim pokretima ruke. Bila je nataknuta na veliku batinu i svršavala je uz vrisku i trzaje.
„O da… O da…“, govorila je smirujući se, „O kako ga osećam… Celom dužinom… Oooohhh… Tako… Oh… Tucaj me… Tucaj me još malo molim te… O kako je divno… O bože…“
Tip je počeo ponovo da se zabada u nju. Nakon desetak žestokih trzaja on izađe iz nje i Branka klekne pred njega. Drkala ga je nekoliko sekundi i on prolije potok sperme na njeno lice, pokrivajući njom njene naočari. Branka ga je drkala i dalje dok se spermna slivala po njenim sisama i košulji. Liznula mu je jaja i poljubila ih ne ispuštajući mu kurac iz ruke.
„Ako te ponovo zaboli nemoj se ustručavati da dodješ.“, rekla mu je.
„Neću ne brini. Javiću ti se.“
Tip se obukao i otišao. Branka je stala pred ogledalo i obrsala spermnu sa sebe. Obukla se i otišla. Izašao sam kada sam čuo ulazna vrata i požurio da se nađem sa svojom devojkom. Mene su testisi za razliku on onog lika tada stvarno bolela.
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.4
mob
Nokia N95 8gb
ŠEFICA VALERIJA


Valerija se se u velegradu zaposlila,a posle nekog vremena je napredovala u privatnoj firmi,i od prodavca,terenca od vrata do vrata stigla je za kratko preko istruktora pa sve do mesta šefa,iznad nje je bio samo gazda-Direktor.Ona nije imala neko obrazovanje ali se snašla.Sve se manje viđala sa Goranovom rođekom i starim društvom.Goran se sa njom retko viđao.Jednoga dana rešio je da je poseti.Želeo je da je iznenadi.Znao je gde stanuje a i ona mu je rekla da je posle 18 časova u stanu.Goran je obavio neke poslove i ostalo je da uradi još neke sitnice.Valerija je sa posla stigla oko 17.30 časova.Nedugo zatim zazvonio je telefomn javio joj se njen gazda-Direktor Miroslav.On je svratio do nje.On je u stvari jedno vreme bio njen ljubavnik.Bio je crnomanjast,stariji više od 15 godina od nje imao je ženu i decu a ona mu je služila za provod naročito na poslovnim putevima i seminarima kojih je bilo.Ona nije bila lepotica ali je za seks bila odlična.Miroslav je došao i doneo bocu crnog vina.Pustili su muziku i polako pijuckali vino,podgrevali atmosveru koja je došla dotle da su jedno druguo počeli da svlače.Miroslavov kurac je odskočio kao strela a bio je deblji a i prilično duži ,sigurno 24-25 santimetara.Valerija je počela da mu puši kurac i nakon nekog vremena mu je navukla kondom i sela na kurac.Grimasa na njenom licu je bila bolna,a shodno veličini primerena.Polako se navlačila a brzo ustajala sa kurca.Ustala je i kleknula ispred kreveta a on joj je kurac naslonio na ivivu pičke i jebao je s guza.Kada joj je prvi put ugurao bolno je jeknula.nakon 15 munuta.Ponovo su promenili pozu.Bio je izdržljiv za svoje godine.Budući da ga je zajahala kada su osetili da se vrhunac bliži .Ona je ustala o on je ustao,skinuo kondom,prišao joj i sadržaj sperme isprskao po njoj njenim sisama,stomaku.Ona je samo razmazala spermu i seli su da popiju još vina.Vino ih je opustilo podgrejalo.Goran je došao do vrata i čuo je razgovor,shvatio je da nekoga ima unutra.Stajao je ispred vrata.Valerija je prišla i uhvatila Miroslava za kurac i počela ga mu puši,a on je uživao.Kurac se ukrutio,valerija je otvorila fioku i ukapirala da nema više kondoma ali je to nije previše uzbidilo.Ladno je sela na njegov kurac na kome nije bilo kondoma.Čak i da nesvrši u nju postojale su šanse da naka zaostala sperma završi u njenoj utrobi.Goran je čuo priču a onome što je čuo nije mogao da veruje.Valerija je bila pijana i bilo joj je svejedno.Prešli su na krevet gde ga je ona zajahala ,a ubrzo su promenili pozu pa je on legao na nju.Osetili su vrhunac i Miroslav je izvadio kurac iz njene pičke,ustao,u tom momentu Goran je otvorio vrata,Valerija je sedela na krevetu a Miroslav je glasno uzdisao i sitresao sadržas sperme po njenom licu i sisama.Dosta sperme je uletilo u njena usta koja su od šoka što je Goran ušao bila otvorena.Ona je skočila da objasni Goranu ali je on izašao i dok je ona dotračala do lifta gola on je već ušao i zatvorio vrata i stisnuo dugme.Miroslav se brzo obukao i krenuo.Valerija je ostala u stanu,sedela na krevetu u šoku.Zvala je gorana na mobilni ali se on nije želeo javiti.Ona je znala da postoji opasnost da se o ovome sazna pa i da priča stigne do njenih roditelja što joj je stvaralo paniku,a i od saznanja da bi se to moglo saznati u krugi prijatelja,zabolela ju je glava.Dokrajčila je bocu vina i otišla do frižidera gde je stajala joj jedna otvorena boca vina.Ujutru je otišla na posao,a Miroslav se prema njoj ponašao rezervisano što je činio i u narednom periodu.Goran nije odgovarao na njene SMS-ove i pozive.
Posle nekog vremena budući da je znala gde Goran radi,tj gder je sedište njegove firme i da je on tamo ponedljkom,otišla je sačekala da on izađe.Trebao joj je neko da joj pomogne.Goran je izašao ali nije mogao da je izbegne.Zamolila ga je da odu u lokal pored da bi mu sve obkasnila.Nemavši kud pristao je.Ona mu je obkasnila da je pogrešila ali da on netreba da se ljuti.rekao joj je da se nebi ljutio da u pitanju nije oženjen čovek.Valerija je tada rekla da je sa tim čovekom ostala trudna,i da joj je on kada mu je saopštila da nosi njegovo dete dao otkaz,da su njeni saznali,da je prijatelji izbegavaju,da nema para.Goran je pozvao svog poznanika koji je radio u Bolnici i on joj je sredio da uradi legalan abortus.Pomogo joj je da dobije posao.rekao joj je da neželi da se sastaje sa njom.Tako da je to bio njohov zadnji susret.Ona je ostala zbunjena ali i zadovoljna jer će uspeti da reši svoj problem. KRAJ

Imena su promenjena ali događaj istinit i za opomenu svim lakovernim devojkama.
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.4
mob
Nokia N95 8gb
NOVA GODINA SA VALERIJOM



Prošlo je nekoliko godina od poslednjeg događaja,Valerija je otišla u metropolu kako bi pronašla posao,iznajmila stan,pa se ona i Goran nisuviđali tako često.Približavala se Nova Godina i Goranova rođaka je pozvala gorana da sa njom,Valerijom i još nekim društvom proslavi novu godinu u jednom kafiću.Između nekoliko planova on je izabrao ovu rođakinu ponudu.Toga dana se spremio i svojim autom došao u metropolu.Oko 20 sati su se svi skupili kod Goranove rođake u stanu i krenuli do kafića u kome su slavili novu godinu.kako novu godinu prati i saoraćajne gužve i problemi sa parkiranjem svi su budući da lokal nije bio predaleko krenuli pešice.Vrlo brzo su stigli u lokal u kome je već bilo prilično ljudi koji su tu planirali doček nove 2008 godine.Atmosvera je bila odlična a međusobno je bilo dosta poznastava pa je to dalo homogeniju sliku.Hrana i piće su bili neograničeni,posebno pića.Svi su pijuckali ali se izdvajala Valerija koja je pila crno vino i konzumirala hranu.Od uvek je mogla dobro da pojede i popije,pa je to za nju bilo zagrevanje.Svi su bili veseli i ubrzo je stigla i nova 2007 godina a oko 3-4 sata ljudi su počeli da se razlaze,pa i Goran i njegovo društvo.Valerija koja je popila nekoliko litaracrnog vina je,ostavila utisak umora,a kada je izašla napolje iz lokala od svežeg vazduha i od količine alkohola,počela je da se leluja.Goran i njegova rođaka su pomagali Valeriji da se kreće i ubrzo su stigli do ispred rođakinog stana,ali budući da lift nije radio,Goran je Valeriju stavio u svoj auto i povezao je na adresu gde je stanovala.Srećom je u zgradi gde je Valerija stanovala radio lift pa ju je Goran uz dosta muke,odveo do lifta i od lifta do u stan.Uveo ju je u stan i odveo do ležaja koji je bio kako bi legla,i zaspala a on tada napustio stan i uputio se kući.kada su ušli u stan Valeriju je spustio na fotelju a on seo na tabure.tada kao da je živnula valerija je ustala i počela da se svlači.To nebi bilo čudno da ona kada je skinula svoj kaput a ispod kojeg je imala blejzer,leviske a ispod njih grudnjak,gaćice,nije prešla da skida i Gorana.On je pomalo bio iznenađen ali se nije bunio,dali u šoku ili ne ali uskoro je i on ostao bez odeće.Njegov kurac je poput njenih sisa bio u prilično spremnom stanju i za tren je posltigao punu dužinu i čvrstinu.Valerija je odmah prešla da obrađuje,njegovu alatku i kada je obradila njegov kurac otišla je do komode i iz fioke izvadila pakovanje kondoma uzela jedan i veoma vešto ga navukla na njegov ukrućen kurac.Goran ju je uhvatio za ruku i odveo do kreveta.Legao je na krevet a ona ga je zajahala i seks je počeo divlje.Nedugo zatim promenili su pozu a Goran ju je jebao u pičku s guza,tako da iako sada nešto manje dupe,je bilo crveno a udarci su odzvanjali.Valerija je malo omršavila stomak nije imala a sala je bilo vrlo malo,i dupe je bilo vidljivo manje s manje celulita,jedino su polučvrste sise odskakale.Promenili su ponovo pozu Goran je legao na nju a noge joj digao na svoja ramena i seks je nastavljen.Osetio je da mu nadolazi sperma i skočio je skinuo kondom i sadržaj sperme sasuo po njenom licu.Ona je ustala i oteturala se do kupatila kako bi se umila.Goran je ušao za njom ,a od prizora koji je zatekao,nagužena Valerija koja se umivala,kurac mu se ponovo digao,on se vratio u sobu izvadio kondom i navukao ga na svoj kurac.Ušavši u kupatilo samo je jednom rukom uhvatio Valeriju za kukove i drugom rukom naciljao kurac u njenu pičku i ceo seks je bio u istoj pozi a trajao je skoro pola sata.kada je osetio da se bližim kraj izvadio je kurac,skinuo kondom bacio ga na zemlju i svršio joj po leđima a onda je izašao iz kupatila dok se Valerija nije istuširala,a onda je ušao on.Na izlazu je video da se ona skoro otreznila.Istuširao se i budući da je ušao bez odela u kupatilo kada se istuširao izašao je go.Bio je uvereni da Valerija spava i da će se obući i zaći a da će se vrata sa automackom bravom za njim zaključati.valerija je sedela na krevetu kao da je čekala,i kada je izašao prišla mu uhvatila ga za ruku i odvela do kreveta,gde se seks ponovio.Nije dugo trebalo da mu svojim znalačkim pušenjem ponovo ukruti kurac.Sela je na njegov ukrućen kurac na koji je prethodno navukla kondom.Nisu menjali pozu.njihovi mobilni telefoni su odskakivali vibrirajući od poziva i sms-ova koje su primali.Seks je trajao kao i uvek.U jednom momentu valerija je podkočila i kleknula a Goran je ustao i skinuo kondom i sadržaj sperme isštrcao po njenim sisama a ona je sadržaj utrljala u kožu.Goran se obukao i krenuo i uzeo telefom na čijem je displeju bilo mnogo sms-ova i propuštenih poziva.valerijin telefon je zvonio-vibrirao i ona se javila na poziv bila je to Goranova rođaka koja se interesovala za nju a i za to dali je Goran otišao budući da se nejavlja.Ona je rekla da se neseća ni da ju je doveo,priča je bila uverljiva budući da je kada je pošla kući bila pijana da nije mogla da se kreće.Valeriji je laknulo a i Goranu.Ovo je bio poslednji njihov seks za zašto pa o tome ćemo u završnoj priči.
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.4
mob
Nokia N95 8gb
Markov godisnji odmor II


Zivot, kao i moj godisnji odmor, su tekli dalje. Sta je bilo na ispracaju, bilo je, pokusavao sam to nekako da zaboravim. Sa mamom sam razgovarao sasvim normalno i nijedno od nas vise nije pominjalo to vece, svako iz svojih razloga. Utorak: 27.11.”"07. Izasao sam u svoje mesto, nasao sa starim drugarima, i bez povoda napismo se kao majke. Svega je imalo, ali nazalost nista se ne nadje za mene za kresanje. Vracajuci se kuci tako pijan tesio sam sebe da je to ipak radni dan i da puno vise devojaka izlazi vikendom.Kuci sam stigao oko tri ujutro, naravno mama je spavala u svojoj sobi na spratu…

Pojedoh nesto i smestih se na trosed u dnevnoj.Ukljucih tv a odmah i moj lap-top. Posto sam pornofil, u njemu sam imao na desetine pornica. Legoh,pokrih se cebetom a komp smestih kraj glave. Upalio sam veliku svecu da kupi dim od cigara. Pustih omiljeni pornic incest tematike lagano drkajuci.Uhvatih sebe da dremam i uzeh papirnatu smestih na trosed ispred kite u nameri da uskoro svrsim pa da odem na spavanje.Cebe sam sklonio sa sebe u tom delu da mi ne smeta a i da ga ne usvinjim. Medjutim: TV je radio, sveca gorela,pornic isao a ja….. pre nego sto sam svrsio uhvatio me umor i alkohol , zaspao sam kao top.
Probudila me svetlost dana kroz prozore na dnevnoj i ja se trgoh kao da sam zakasnio na posao. Bi mi hladno u predelu medjunozja i ja shvatih da mi gola kita lezi na papirnoj maramici i trosedu. Brzo se pokrih cebetom svestan da neko moze da udje, nedaj boze mama, i da me zatekne tako golog.Komp je svetleo ali pornic se vec davno zavrsio. Kulirao sam tako, dok mi je po glavi nesto dudnjalo od alkohola, kad mi mozak proradi dvesta na sat. Pogledah u TV, a on iskljucen, odmah zatim u svecu a ona ugasena… Ma nisam se gore uplasio ni kad sam gledao najstrasniji horor. Dali je moguce, koji sam ja idiot. To je mogla samo mama da pogasi, oh moj boze i jedna suza mi okvasi lice. Sta cu sad, razmisljao sam ustajuci u sedeci polozaj i zakopcavsi pantalone. Cuh zenske glasove iz trpezarije i bi mi lakse sto necu videti mamu u cetiri oka. Izadjoh iz sobe ,zeleci u kupatilo, a usput sa osmehom rekoh mami i komsinici dobro jutro. One mi odpozdravise i ja nestah u kupatilu. Kad sam se vratio, mama mi je vec skuvala kafu. Seo sam sa njih dve ali mamu nisam smeo u oci da pogledam. Komsika me je ispitivala za klince i zenu i uskoro otisla. Ja sam gledao TV, mama je bila u kuhinji a u kuci tajac, niko ni reci ne progovara.Citao sam na netu da tako majka uhvati sina da drka ali bar je imala sta i da vidi a ovo, zar u tako nikakvom stanju da vidi moju diku, puuh,bio sam van sebe. Zapalih cigaru,ali mi se gadila,cak i kafa mi je bila odvratna. Osetih drhtavicu i shvatih da imam temperaturu.Dok sam trazio toplomer mama se vidno zabrinu. Ma ko zna sta vam po tim kaficima daju da pijete, rece mi neraspolozena. Ma daj mama, sam sam kriv rekoh a slike iz horora mi prodjose glavom. Postidjen se vratih za sto mereci temperaturu. Dok sam citao 39 C°, mama mi donese caj i sumece tablete. Eto, sad si jos i bolestan, krenu ona da jadikuje. Njen dlan je bio na mom celu, zelela je da se uveri koliko sam vruc. Aj,aj, hajde popij to pa u krevet ,legni ko covek a ne kao… ne zavrsi ali sam znao sta je zelela da kaze i to me vrati u realnost. Izvini mama molim te, rekoh zbunjeno. Pogledala me u oci, vrteci glavom sa nevericom. Ipak, mogla si da kucas kad ulazis,provalih glupost. Sto da kucam,pa ti si mi sin, ja sam te rodila i to nije sramota, ali mogao je tako bilo ko da te zatekne…vrtela je i dalje glavom. U pravu si mama, znam i sam ali sam mnogo popio i sta cu sad… Rekoh ti odmah u tvoj krevet da se odmoris. Dobro, idem prvo da se istusiram pa cu onda.Tako i uradih,drhteci odoh u sobu na spratu preko puta mamine, i samo u boksericama uvih se, dok me je groznica tresla.
Probudih se sav mokar i shvatih da je napolju vec pao mrak. Cuh kucanje a zatim se pojavi moja mama. Bila je u kucnom mantilu i nosila je neku tecnost i peskirice.Kako ti je, upita me sedajuci na krevet kraj mene. Drhtao sam , ali odgovorih da mi je bolje.Pruzi mi toplomer i ja ga stavih pod misku. Evo donela sam rakiju da te izmasiram da ti bude bolje. Po govoru utvrdih da je ponovo pila i bi mi je zao, samo sam joj ja jos falio ovako bolestan. Natopila je peskiric, iscedila ga i navi se nad mene spustivsi ga na moje vrelo celo. Kucni mantil se malo otvori i ja ugledah deo narandzastog grudnjaka.Proradi mi adrenalin odmah i ja sklopih oci da bolje ne gledam.Spusti mi pokrivac do pupka i izvadi toplomer.38,6 C° je pisalo na njemu. C,c,c cuh je kako negoduje… Ako ti ova rakija ne pomogne ujutro moras kod lekara.Ponovo natopi i iscedi rakiju pa krenu da me masira po grudima, vratu,celu, pa ponovo po grudima,pupku… Znam da je to totalno idiotski ali sve to me je tako palilo…hm… Tada kleknu kraj mene,postavivsi me u polusedeci polozaj. Skinu plahtu sa mene i okrenu se ka mojim nogama ,meni vise ledjima. Uze drugi peskir i osetih hladnu tecnost na kolenima, listovima, butinama… Na ormaru je bilo veliko ogledalo bas u pravcu mojih ociju i hteo ne hteo gledao sam to sve sto inace od njenih ledja nebih video. Tako savijenoj jos joj se vise mantil otvorio i lepo sam posmatrao njen broj manji narandzasti grudnjak. To sto sam gledao a i njeni dodiri, doveli su do ispupcenja na mojim boksericama.Okrenu se ka meni , ne sumnjajuci uopste sta mi se desava po ludoj glavi, nastavi da mi masira grudi,vrat…
Laktom mi slucajno dotaknu popunjene bokserice i ja se okrenuh na stomak da prikrijem bruku. Pricala je kako ce mi sada biti sigurno bolje, masirala me od vrata do prstiju na nogama, a moja sprava je pretila da probije dusek. Sve sto sam zeleo je bilo da izadje iz sobe i da mogu na miru da ga bacim u nesvest.Zadnji put sam svrsio jos te kobne subote. Htede da me okrene ponovo na ledja ali ja se tu usprotivih, rekavsi da je dovoljno i da zelim da spavam. Pa samo sad da se okrenem ,ma taj blam bi bio kraj krajeva. Prihvati to, pokri me, ali nastavi nesto da prica ne izlazeci iz sobe. Ma kakvi, tad se uvuce pod pokrivac i leze uz mene. Njen svileni mantil je dodirivao delove mog golog tela i dovodio me do ludila. Ajd sad spavaj, poljubi me po kosi,iznad moje glave pritisnu prekidac i utonusmo u mrkli mrak.Mislio sam da ce da ode u njenu sobu, ali se ona jos bolje smesti i sklupca uz mene.Glava joj je bila u predelu mog ramena a ruku je prebacila preko mojih golih ledja. Cim ozdravis odmah te pakujem i saljem kod tvoje zenice, pa neka ona brine o tebi a ne da se ovde patis kao da si samac nedaj boze.Vazi mama, procedih lagano kao da me vec hvata san. Tako, ceskaj mi ledja mama, bas mi je lepo. I ceskala me je, nesto saputala,cak razabrah da i necujno place.Ti places,upitah je sapatom. Posle krace pauze odgovori da ne place, sto bi plakala. Sam sebe iznenadih svojim postupkom jer se u sledecem trenutku okrenuh na ledja.Napravila mi je mesto da se rasirim a onda smesti glavu na moju nadlakticu i rame. Dlan te iste ruke mi je lezao na susednom jastuku.Lezala je na levom boku,desnu saku polozi na moje grudi a hladan list njene noge se spoji sa mojom vrucom desnom nogom.Ne , imali smo sada i previse dodirnih tacaka i moja batina se sve vise izduzivala i zelela napolje iz bokserica.Nismo mrdali niti jednim delom tela i to mi je stvaralo jos vecu napetost. Prosaputah joj nesto nevezano a ruku sa jastuka polozih na njena ledja. Kao po komandi njeni prsti se razmilise po mojim grudima, pleksusu… Preko mantila krenuh da je mazim po ledjima u predelu kopce od brusa. Malo se stresla od toga i prisloni svoje grudi uz moju desnu stranu tela.Cak i preko njenog mantila osecao sam ih svom velicinom. Bilo je neizdrzivo, pa levom rukom neprimetno na sekund predjoh preko moje kite i vratih ruku nazad uz telo.Savila je desnu nogu u kolenu i njena gola butina je lezala preko moje desne noge. Isao sam prstima od njenog vrata niz ledja,pa ponovo do vrata,ramena, i kao da me je pratila tako je i ona sarala po meni cak do pupka gde su mi se dlacice nakostresile od ugode. Ponovo sam na trenutak pomazio mog lepotana ne shvatajuci uopste kakav kraj ima ova prica.Tada sve prestade jer se ona okrenu na ledja i napravi prekid nasih dodirnih tacaka.
Zeleo sam da spavam ali posle par minuta shvatih da od toga nema nista.previse sam bio napaljen a zensko telo je bilo tik uz mene.Cuh njeno ravnomerno disanje i zakljucih da spava.Sta sad, pitao sam se.Okrenuh se prema njoj i legoh na bok.Spustih se nize tako da mi je glava bila u visini njenih grudi.Iz vedra neba mi pade luda ideja i necujno uzeh mobilni sa ormarica kraj kreveta.Za tili cas sam bio ispod pokrivaca koji je prigusivao svetlost ekrana. Nisam bio zadovoljan tom svetloscu pa upalih i blic za slikanje. Noge su joj bile dovoljno rasirene pa sam bez problema mantil smakao u stranu sa njih. E sad sam morao i glavu da spustim jos nize da bih sve to video.To moje kretanje ispod plahte je izazvalo sumove i ona napravi par pokreta dovoljno da srce prestane da mi kuca. Primirih se u tom smesnom polozaju i kad sam bio siguran da spava spustih se jos nize i ugledah narandzaste gacice na par santimetara od mojih ociju. Svetlost mobilnog je bila vise nego odlicna.Video sam da je depilirala ne samo noge nego i medjunozje.Spustih lagano prste na njene butine klizeci prema uskim gacicama.Dotaknuh rub i na trenutak se umirih slusajuci njeno disanje. Lepo se videla uvalica ,udubljenje koje je gutalo deo tkanine.Drhtao sam kao prut od uzbudjenja.Kaziprstom sam klizio duz te uvalice, a onda nastavio da kruzim lagano u predelu gde je trebao da bude klitoris.Cuh da sve dublje i neravnomernije dise pa napravih pauzu ugasivsi svetlo na trenutak.Sklonih ruku sa nje, otkopcah dugmad na boksericama i moja kita izlete iz njih. Kako mi je prijalo to kratko drkanje a jos kad prislonih sluzavi glavic uz njenu butinu…uuh…Ostavljao je trag po njenoj nozi kao puz. Pomislih u tom trenutku da je bolje da sve ovo prekinem, sidjem u kupatilo i izdrkam ga kao covek, ali… ovo je bilo jace od mene.Ostavih isukanu kitu,ukljucih ponovo blic na mobilnom i moj kaziprst pronadje ponovo onaj razdeljak na gacicama.Pokusavao sam da udjem u nju prstom koliko je svila dozvoljavala i bogami sigurno je ulazio bar santimetar.Poce ona da se meskolji i cudno dise pa prestah sa igrom.Tada cuh mamin glas i neznam kako mi je srce nastavilo dalje sa kucanjem od straha.Shvatih da prica u snu jer je ni rec nisam razumeo. Savi ona desnu nogu u kolenu i njeni prsti desne ruke se pojavise u mom vidokrugu niodkuda kao avet.Ubrzano je disala a prstima poce da mazi svoju mackicu. Nije mi bilo lako,ali ipak svetlo nisam iskljucio.Tada skupi noge stisnuvsi butinama svoju ruku, obradjivala se tako i na moju srecu ponovo ih rasiri.Woow, jedan rub gacica se uvukao u rupici tako da je polovina pickice bila nepokrivena.Trljala se, ubaci i prst pokraj gacica i on nesta u njoj. Drhtala je mesala,cas skupljala noge pa ih opet sirila,dok me jednom tako ne udari kolenetom po nosu. Suze su mi posle od bola ali nisam ni glasa pustio. Tad se zaustavi,presta da masturbira, promrmlja nesto i shvatih da je ljuta.Dok mi je hiljadu glupih odgovora proletelo kroz glavu,na njeno moguce pitanje sta radim tu dole,…ona mi prstima napipa kosu i u sledecem trenutku privuce glavu medju noge.Uhvati me za teme glave i privuce svom snagom, i moj jezik poce da obradjuje deo pickice koji nije bio zasticen svilenim gacicama.Lizao sam ja i pre toga picku, ali ovaj osecaj je vrh vrhova.Savila je obe noge u kolenima i mesala pod mojim jezikom koji je istrazivao po njenom vlaznom procepu.Prstima desne ruke je cimala bezuspesno rub gacica sa spoljne strane butine i ja resih da joj pomognem.Podigoh glavu i sa obe ruke smakoh joj gacice do cukljeva. Telefon se izgubi negde ispod njene guze, napipah ga i iskljucih nacisto.Spustih ga nekako pored kreveta i vratih se medju njene noge. Sada je bila druga prica,jezikom sam je bukvalno jebao,povremeno joj sisajuci klitoris. Iz nje je izlazilo sve vise tecnosti po posteljini, ma potop.Mrmljala je ponovo nesto, i dok me je vukla za kosu prema njoj, shvatih sta je sledece.Ljubio sam je oko pupka a rukama smakao bokserice do kolena. Ljubio sam joj bradavice preko svile a glavic je vec bez ikakve pomoci pronasao ulaz u raj. Usao sam u nju celom duzinom i za to me je nagradila bolnim ubodom noktiju u moja ledja. Nabijao sam se svom snagom a muda su mi bila natopljena njenim sekretima.Kao da mi je to bilo malo,rukama sam joj obuhvatio povece guzove i nabijao je svom snagom na kitu. Nisam razmisljao ni o cemu, osim da je pojebem kao sto je nije niko do sada.Prestala je da dise,poce da jeca ,uzdise ,osetih njene nokte kako paraju po mojim ledjima cak sve do guze. Svrsavala je snazno i dugo. Iako u godinama, misici njene pickice su mi stezali kitu u maksimalnoj erekciji.Taman sto je zavrsila sa trzajima, ponovo je ubrzala ritam i novi orgazam je tresao njeno vrelo telo. Uh ,kakva je dobra jebulja ova moja mama,prolete mi kroz glavu… Sklonih zubima brus sa njenih grudi, sisao sam joj jednu bradavicu i posle kratkog sporijeg ritma ponovo ubacih u petu brzinu.Njene pete su mi bile na guzovima i svom snagom me je njima prikovala uz sebe. Bilo mi je zao sto nemam jos bar par santimetara duzine, pa da ne pozeli skoro kurac u sebi. Tada osetih da ponovo svrsava ispustajuci nekakve skoro zivotinjske krike , osetih da i meni dolazi i to bese i moj kraj. Mozda bih ga i izvadio i svrsio po njenom stomaku, ali mi njene pete na mom dupetu to nisu nikako dozvoljavale. Roptao sam kao vranac i svrsavao u toj rajskoj rupi bez dna. Ostao sam u njoj i dalje dok mi je obraz lezao na njenoj prelepoj mekanoj sisi. Povremeno se jos uvek trzala kao da joj orgazmi i dalje nedaju mira.Resih da se tako malo odmorim ,pa onda, neznam ,da probam neprimetno da je obucem i vratim u predjasnje stanje. Nazalost, san mi je bas slaba strana… Proteglih se,a sunce je obasjavalo moju sobu.Jedan pogled levo pa desno,lupih se po celu shvativsi sta se desilo. Do duse kraj mene nije bilo nikog,ali… Brzo se obukoh, izadjoh u hodnik trazeci mamu da joj na kolenima trazim oprostaj. Njena soba je bila prazna,kao i sve ostale prostorije u kuci.Na stolu u dnevnoj sobi je stajalo poduze pismo…Detalji nisu toliko bitni za vas koliko za mene. Vazna je njegova poenta i kraj: mama je otisla kod brata na tri dana i nada se da kada se vrati, ja cu biti vec preko kraj mojih najmilijih, zene i dece… Evo vec i drugi dan prolazi,temperaturu vise nemam ali ni prevoz za zapad jos nisam nasao. Ko zna sta nosi novi dan Smiley)

Izvor: Novosti
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.4
mob
Nokia N95 8gb
Pravo iskustvo



Zovem se Sandra, imam 16 godina i ispričaću vam šta mi se desilo pre par meseci…Neću sebe da opisujem jer mi je nekako glupo ali svako mi kaže da sam dobra riba…
Bilo je leto, veoma topao dan, bila sam sa drugaricom Anjom u kafiću i ona mi je rekla da treba da dođe neki njen drugar.Posle jedno 15-ak minuta došao je…Zvao se Marko.Imao je 32 godine, bio je visok oko 185-190, kratko ošišan, nabildovan.Anja mi je rekla da ga je upoznala na nekom splavu pre par dana i da su razmenili telefone…Posle nekog vremena smo se razišli i on je uzeo moj broj.Sutradan posle podne me je nazvao i pitao da izađemo.Pristala sam.Rekao je da dolazi za sat vremena po mene i ja sam počela da se spremam…Istuširala sam se i obukla crnu kratku majcu na bretele, dole sam obukla mini suknju najkracu koju sam imala i namerno nisam obukla gacice.Posle nekog vremena dosao je po mene crnim dzipom i otisli smo.Bili smo u kaficu pili sok i razgovarali.U jednom trenutku sam prekrstila noge na drugu stranu omogućivši mu da vidi da ne nosim gaće.On je radoznalo pogledao i konstatovao \’\'znači ne nosiš gaće\’\’.Samo sam se nasmešila i od tog trenutka postali smo mnogo otvoreniji jedno prema drugom.Pitao me je da li sam nevina, rekla sam da nisam i dogovorili smo se da sutra uveče dođem ko njega…Sledećeg dana moji roditelji su se spremali da idu u selo.Bila sam mnogo srećna zbog toga i rekla sam im da ću predveče ići ko drugarice i prespavati kod nje…Kada su napokon otišli polako sam krenula da se spremam…Ušla sam u kupatilo i uzela brijač.Imala sam veoma male dlačice izmedju nogu, skoro neprimetne ali sam odlučila da se 100% spremim za Marka.Obrijala sam pičku i predeo oko analnog otvora jer volim analni seks, jer za razliku od nekihh baš uzivam u njemu.Tog jutra sam popila laksativ tableticu, ali za svaki slučaj sam odvrnula tuš i crevo gurnula u guzu, pustila vodu i kad sam se napunila, sela sam na wc šolju i ispraznila se.Ponovila sam to još par puta ali je i onako izlazila čista voda jer sam se malo ranije olakšala od laksativa…Kada sam se okupala, obukla sam crne čipkaste tange i crni brus, a preko usku majčicu i crni minić.Pozvala sam taksi i otišla do njega.Bila sam vrlo uzbudjena i jedva sam disala, dok sam se pela uz stepenice njegove zgrade, jer nikada ranije nisam imala seks da toliko starijim muškarcem od mene ali me je to privlačilo.Rekla sam sebi da ću uraditi sve što traži da se ne bi izblamirala ni sama ne znam čega.Pozvonila sam i on je otvorio vrata.Video je da me je uhvatila trema i prvo je porpičao sa mnom.Posle nekog vremena sam se opustila i bilo mi je mnogo lakše.Rekao mi je da voli grub seks.Nisam bila sigurna na šta je tačno mislio ali sam ipak rekla da ga volim i ja.Onda sam naglo prekrstila noge tako sa je mogao sa vidi moje guzove.Krenula sam da ih mazim rukom i u isto vreme drugom rukom mazila sise, guzove sam otkrivala tako da vidi crne tangice.Videla sam da se baš uzbudio ali me je i dalje samo gledao.Onda sam raširila noge i on je ustao i prišao mi.Krenuo je da me ljubi onako strastveno dok mi je prstima dirao ribicu.Kada je prestao da me ljubi, počeo je da skida šorc.Gledala sam njegovu dignutu kitu malo zbunjeno…Pitao me je \’\'Šta, nikad nisi videla ovoliku kitu? Karala si se samo sa klincima tvojih godina kojima je oko 13,15cm\’\’.Veličina njegove kite je bila najmanje 20-25cm.Gurnuo mi ga je u usta.Jedva sam mogla njegov glavić u usta da stavim a kamoli celu kitu.Pušila sam mu ili se može reći pokušavala da mu ga pušim ali sam se trudila misleći u sebi možeš ti to.Dok sam mu pušila gurao mi je 2,3 prsta.u picu.
Pušila sam mu nekih 5 min i pri kraju sam se malo izveštila.Kada ga je izvadio, okrenuo me je ka naslonu sofe i rekao da će tako ulaz biti najlakši.Krenuo je polako i onda ga je od jednom ugurao(ne celog) veoma jako.Počeo je divljački da me jebe.Bolelo ne je ali je prestalo posle par minuta uživala sam.Menjali smo poze i baš me je žešce karao.Kada ga je izvadio iz moje pice krenula sam da mu pušim ali ovoga puta dosta veštije a on mi je mazio picu.Kada sam završila sa pušenjem privukao me je k sebi i suistio je niže glavu-do moje pice.Malo mi je lizao picu i baš sam uživala ali je onda uradio ono čega sam se najviše bojala (ali sam odlučila da probam da ne ispadam jadna klinka), kaziprstom mi je prelazio preko analnog otvora mazeći ga.Onda mi je gurnuo svoj prst u usta.Oblizala sam ga i onda mi je polako gurnuo prst u guzu.Ušao je lagano, bez problema na šta je prokomentarisao\’\'ooo i u dupe si je jebala\’\’ rekla sam mu da jesam ali nikad sa tolikom kurčinom.Nije ništa rekao, izvadio je svoj prst iz moje guze i na vrhove svojih prstiju pljunuo veću količinu pljuvačke, i razmazivao po analnom otvoru.Onda mi je gurnuo jedan prst a zatim i drugi i počeo da me obrađuje sa kaziprstom i srednjim prstom.Duboko sam disala i brzo se potpuno opustila i uživala.Onda mi je gurnuo sva četiri prsta.Još više mi je raširio guzu i ja sam uzivala.Nakon nekog vremena baš sam se napalila.Primetivši to izvadio je prste iz moje guze i dao mi ih da poližem.Sočno sam polizala svaki i onda je pljunuo na svoju kitu i polako ga prislonio na moj analni otvor.Krenuo je da ga gura unutra veoma vešto i polako na sta sam mu bila veoma zahvalna ali nu mišta nisam rekla.Disala sam sve dublje i dublje a on je gurnuo svoj glavić u moju guzu.Od jednom je naišao jak bol i počela sam da stenjem i naglo ga izvukla.Rekla sam mu da me mnogo boli i da pokoša sao opet.Opet je polako pokušao da ga stavi i opet me je zabolelo ali manje.Gurnuo mi je ceo glavić i ja sam počela da stenjem i on je zastao malo.Posle par sekundi bol je počeo da se smanjuje i dala sam mu znak da ga gura još dublje.Gurao ga je sve dublje i dublje u bol je skoro prestao.Izvadio ga je, sačekao malo, pa ga opet gurnuo i tako par puta.Posle više puta ulaženja i izlaženja, gurnuo ga je i polako počeo da me jebe.Duboko sam uzdahnula.Bol je bio sve manji i manji i onda je skoro skroz nestao.Počela sam da uživam sve više i više i on je počeo da me jebe sve jače i jače.Ležala sam bočno a on je stajao pored sofe jer mi je tako bilo najlakše za ulazak.Jebao me je sve jače i jače i njegova kurčina je ulazila sve dublje i dublje u mene.Imala sam osećaj da je ulazio skroz u stomačna creva(možda i jeste :-)
Promenili smo pozu.On je seo a ja sam sela na njega.Jebali samo se tako par minuta.Kada ga je izvadio iz moje guze i ja sam uzela da mu ga pušim.Onda me je bacio na krevet digao mi noge u vis.Počeo je još jače da me jebe, mnogo je duboko ulazio, počela sam jače da stenjem i počelo je jače da boli…Ali je u jednom trenutku bol potpuno prestao i osećala sam se tako dobro.To je neverovatno dobar osećaj koji ne mogu da opišem.Kao da ćes svakog trenutka da svršiš.Pravo uživanje.Poželela sam da ga nikad ne izvadi.Kada ga je izvadio rukom sam prešla preko analnog otvora.Bio je ali skoz razvaljen, mogla sam svih pet prstiju da gurnem unutra i sa lakoćom da izvadim.Volela sam što sam bila tako razvaljena, uživala sam.Marko mi je rekao da legnem bočno na naslon od kauča.Oboje smo znali da odatle može najbolje i najdublje da me jebe.Legla sam kako je rekao i pljuula na ruku i navlazila guzu sto mi je i on uradio.Onda je ušao u mene i počeo da me jebe.Prvo je išao polako ali je lagano pojačavao tempo.Jebao me je sve jače i jače.Uzivala sam ovoga puta najviše.Jebao me je velikom brzinom.Vrištala sam od uzbuđenja i ugodnosti.Celog ga je gurao unutra.
Onda ga je celog gurao i celog vadio najbrže što je mogao.Bio je to fantastičan osećaj.Nastavio je da me jebe.Jebala sam se dosta puta pre ovoga ali nikad nisam ovako uživala.Krenula sam da trljam klitoris i ubrzo svršila kao nikad do tad.Svršavala sam.Uživala sam..Jebao je je još par minuta i rekao mi je da će da svrši.
Rekla sam mu da svrši u mene jer nisam htela da ga vadi.Uradio je kako sam rekla.
Osetila sam tople mlazeve u mojoj guzi.Izvadio ga je i legli smo na sofu jedno pored drugog dok mi je sperma curila iz guze.Osećala sam se fantastično i rekla sam mu da mi je ovo najbolji seks u životu i da ću od sad praktikovati uglavnom analni seks.
Ustali smo i otišli da se istuširamo.Pitao me je kad moram kući, a ja sam mu kazala da sam rekla roditeljima da idem da spavam kod drugarice, i naravno me je pozvao da prespavam kod njega šta sam naravno prihvatila.Otišli smo u krevet i brzo zaspali jer smo oboje bili iscrpljeni.Kada smo ujutru ustali, ponovili smo rad od sinoć, i oko popodneva me je odvezao kući.Moji su se vratili iz sela malo posle mene, a ja sam im rekla sa nisam nigde išla i da sam bila kući i učila.Poverovali su mi…Od tada se sa Markom vidjam par puta nedeljno i stvarno nam je super, a i često mi daje pare za dzeparac i kupuje mi skupe stvari…Ko zna mozda se i jednog dana verimo, ali čisto sumnjam, jer je ovako bolje:-)…
E da, posle prvog seksa sa Markom nisam mogla normalno da sedim nedejlu dana, ali sam se kasnije brzo navikla:-)
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.4
mob
Nokia N95 8gb
Napaljene tetke



Bio je letnji raspust. Lepo vreme, Sunce, more… Sve ove stvari su nagoeštavale da će se nešto lepo desiti. Inače, zovem se Kristijan, imam 17 godina i iz Beograda sam . Lepo sam građen, devojke me vole, mislim pravi šmeker. Ali postoji jedan problem… nikada nisam bio sa nekom devojkom.
U julu smo otisli u Budvu na more. Bilo je pravo porodično putovanje. Išlo nas je sedmoro: Mama, tata, tetka Barbara, njen muž, druga tetka Marija, njen muž i ja. Moje tetke i njihova sestra tj. moja majka su bile prelepo gradjene, sve su imale velike sise ali je moja majka ubedljivo imala najlepšu guzu. Kada smo stigli u Budvu krenuli smo da raspakujemo stvari, istuširamo se i odmorimo. Prošlo je neko vreme i ja sam krenuo da se tuširam. U kupatilu sam zatekao tetka Mariju. Mmm tuširala se, bila je okrenuta ledjima prema meni. Nešto se desilo u meni. Nisam mogao da verujem da se palim na svoju tetku. Uzela je sapun i nabila ga pravo u njenu pičku, i počela je da ga gura sve brže i brže… uzdisala je . Kolena su mi klecala. Nikada do tada nisam video uživo golu ženu. Slučajno sam zakačio njenu torbicu. Ispale su crvene čipkaste tange i brus. Pokušao sam da pokupim. Ali primetila me je i okrenula se. Blenuo sam u njene ogromne sise. Nasmejala se. „je li mali koliko dugo ti stojiš tu i gledas me“ . Nisam znao šta da kažem. Ćutao sam I čvrsto sam se držao za kurac. Ponovo se nasmejala. “e pošto si me video da guram sapun u moju mačkicu… želim da čujes jednu moju tajnu… moj muž mene ne može da zadovolji onako kako ja to želim, pa moram da se snalazim kako znam I umem… znači nećes ovo nikome reći”… Samo sam klimnuo glavom I izleteo iz kupatila.
Nisam prestajao da razmišljam o tome. Kasnije tj. uveče otišli smo svi na plažu. Bilo je lepo… topla voda… zalazak sunca… I blagi povetarac… Muški deo ove naše ekipe sem mene je otišao kući. Bili su umorni od puta I otišli su da spavaju. Ja sam ostao sa tetkama I sa kevom. Rekle su mi da idu malo dalje da plivaju I ponele su dušek. Ja sam ostao na plaži i sedeo. Otišle su već daleko… I baš sam se pitao šta rade… Tata je zaboravio svoj dvogled na plaži… on je veliki voajer I voli da gleda sa dvogledom na nudističku plažu koja je malo dalja od ove naše. Uzeo sam ga I pogledao pravo ka njima… Samo što mi srce nije stalo. Barbara je lizala pičku mojoj mami, a Marija joj je nabijala jezik u usta. Počeo sam da drkam… Sada su se zamenile. Barbara se popela na dušek, tetka Marija joj je gutala sise. Nabijala je njene ogromne sise u svoja mala usta… Majka je zaronila. Nisam znao zašto. Posle par sekundi izronila je sa duguljastim kamenom u svojoj ruci I ugurala ga u pičku tetka Barbari. Poceo sam da svršavam u nenormalnim koičinama. To je nažalost trajalo još par minuta… kada su došle pitao sam ih sta su toliko dugo radile u vodi. “isprobavali smo čari mora” reče moja mama. Pokupili smo stvari I krenuli kući. Ja I tetka Marija smo se izvdojili. “Ovaj kako da ti kažem… ali našla sam nečiju spermu na mojoj trenerci kada sam se oblačila na plaži I probala sam je, mogu sa sigurnošću da kažem da nije od mog muža, bila je previše slatka… sta ti misliš o tome… da li znas nešto…” reče tetka. Pokušao sam da se pravim da nemam pojma o čemu se radi I požurio kući. To veče sam samo drkao kurac I mislio o tome šta se dešavalo u ovom danu… Ujutru me je nazvao drug I pita da li sam napokon skinuo nevinost, I još neke intimne stvari koje govore o tome koliko sam NEVIN !!! Nisam znao da su ovaj razgovor prisluškivale moje tetke… otišao sam na plažu… dok su tetke pravile plan kako da mi skinu nevinost… “eto Barbara kako tako lep dečko a nikada nije bio sa nekom devojkom”. “možda ima mali kurac” reče tetka Marija. “pa ne znam… hoćeš da proverimo, I onako je Olja (moja majka ) pričala da bi se jebala sa njim po ceo dan samo da zna da on to želi “. “U redu, sutra ujutru svi idu u Bar, a mi ćemo pokušati da on to ne sazna, a mi ćemo naći neki izgovor… Tako je I bilo. Tog jutra smo ostali u kući ja I moje NAPALJENE tetke. Bio sam na spratu kada su me moje tetke pozvale da sidjem kod njih. Gledali smo tv, I od jednom je Marija prebacila kanal na porniće. Pravio sam se da me ne zanimaju…. Ali su primetile da mi se kurac digao. Bio je prosečan 16 cm. Ždrale su ga očima. “Uh kako je ovde vruće, moraću da se skinem” skinula je majcu ispod koje nije nosila brus, I usku trenerku. Barbara je ostala samo u tangama… To je isto uradila I Marija ali se skinula skroz… Pravio sam se da sam opusten I kao da ne obracam pažnju na njih. Pitao sam ih šta ovo znači. Nasmejale su… Marija mi je prišla I izvadila mi je moj mladi kurac od 16cm I strpala ga pravo u njena mala usta. Nisam mogao da verujem sta mi se desava. Osećaj je bio fenomenalan. Nabijala ga je do kraja. Barbara mi je gurnula njene ogromne sise u moja usta. Gutao sam ih… Počeo sam da svršavam I moja tetka se zagrcnula jer je progutala malo moje sperme. Ostalo što nije progutala je pljunula Barbari u usta I ona je to progutala. To me je strasno napalilo…Skroz sam se opustio. Uhvatio sam Barbaru I podigao je na sto… Raširio joj noge I krenuo da joj nabijam moj napaljeni kurac u njenu malu, vrelu, usku pičku. Nisam joj skinuo tangice nego sam preko njih nabijao moj kurac. Počela je da vrišti ludači “aaaaah to to to JAČEEE !!! napaljeni tetkin DEČAČE GURNI GA NE MOJ DA STAJES MMMMM AAAA “ Pocepao sam joj tange dok sam joj nabijao kurac. Lego sam na sto I ona je sama počela da skače. Vrištala je nenormalno. Što me je jako napalilo. Marija je prišla I krenula da joj liže klitoris dok mi je skakala po kurcu. Počeli smo da svršavamo u mlazovima. Marija se nagutala tetkinih sokova I moje sperme… Rekao sam da moram malo da se odmorim ali su bile nemilosrdne. Sada je Marija htela da je jebem. Skočila je na mene. Napravila je špagu I rekla mi da joj gurnem kurac od pozadi u MAČKICU. Kada je uradila špagu tako je zategla pičku da nisam mogao da verujem koliko je uska bila. Bila je žešće vlažna da su sokovi sami od sebe krenuli da cure iz njene pičkice. Krenuo sam sve brže da joj nabijam… “aaaa boli meeee… mmmm nastavi molim te nastavi aaaaaa aaaahhh tooo pastuvu jebi svoju tetku kao poslednju kurivicu rasturi je aaaaaaaaaaahhhhhhhhhhhhhhh” rekla mi je da ga izvadim I da joj svršim u usta… ali nisam mogao da prestanem da joj ga nabijam. Svršio sam u njoj. Napunio sam joj picu… onako znojavi I goli smo legli u krevet I mazili se. Od jednom vrata su se otvorila I unutra je ušla moja majka. Tetke su skočile da je zadrže da ne ode I da ispriča svima šta je videla. “Budale pa on vam je rod I to jos moj sin, kako vas nije sramota” . Tetke su je opkolile njihovim velim sisama. Pogledala je u mene I videla moj dignut kurac. To kao da ju je napalilo. Okrenula mi ledja I krenula da ide, ali joj tetke nisu dale da ode. Prišao sam joj sa ledja I brzo joj skinuo haljinu, ispod nije imala nista, I nabio joj kuram od 16 cm do kraja u dupe. Samo se čuo krik. Stao sam I pitao je da li je dobro. Tiho je rekla “ne moj da prestaješ rasturi mi dupe” imala je ogromno okruglo mekano dupe. Napalio sam se I tako ga brzo zabijao. “aaaaaa kako boli aaaaa stani molim te stani “ nisam hteo…Nego sam još jače krenuo da ga guram. Tetka Barbara joj je gurala prste u piču… skoro da je ugurala celu šaku…. A Marija joj je nabila PIČKU u njena usta I krenula da svršava po njom… A tetka Barbara se odvojila od mene I mame I krenula da gura njin parfem u njenu mačkicu. Svršila je I ona uz neverovatne krike zadovoljstva. Još sam mami gurao kurac u njen uski čmar… kada je krenula da svrši nabio sam joj glavu u jastuk jer se drala tako jako da bi komšije mogle da nas čuju. Kada se sve to završilo, pravili smo se kao da se ništa nije desilo… kada sam došao kući u bg VIŠE NISAM BIO NEVIN !!!
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.4
mob
Nokia N95 8gb
I sa tatom i sa sinom 3



Moram se pohvaliti da mi se ostvario san ZORAN ME ZAPROSIO. Ne znam bi li to učinio da zna za Nikolu i mene sigurno ne bi i iskreno se nadam da neće saznati.
Tu veče pozvao je mene i Nikolinu curu na večeru.Bila je to ugodna večera. Nikola bi me svako toliko ispod stola pomilova po nozi, po bedrima i pomicao ruku sve više gore. Ali sam je micala.Hvala dragom Bogu da je prestao jer bih se lako zapalila. Za vrijeme deserta Zoran je ustao, iz ladice izvadio kutijicu i kleknuo pred mene. Otvorio je kutijicu i iz nje je zablistao dijamantni prsten.”Hoćeš se udati za mene” pitao me. Naravno da sam pristala. Bila sam presretna. Slijedile su čestitke. I dok mi je čestitao Nikola mi je zabio jezik u usta. Kako je hrabar. Ili lud. Srećom ni Zoran ni njegova cura to nisu vidjeli. “Idemo mi sada vani a vi na miru sami proslavite” rekao je Nikola, namignuo nam i otišao. Gledala sam prsten i bila oduševljena. Zoki je sjeo kraj mene i pomilovao me po nozi. Zavukao je ruku pod moju haljinicu i prstima prešao preko gaćica. Uzdahnula sam a trnci su proželi moje tijelo. Skinuo mi je gaćice i podigao malo haljinicu. Polegao me na krevet i pomilovao sise koje su bile uzdignute grudnjakom i stršile iz haljinice. Ljubio mi je vrat i prsa pa se spustio dolje. Izljubio mi je noge. O kako sam uživala.Bila sam ponesena i prosidbom i jako sam uživala u njegovom najmanjem dodiru i poljupcu. Lagano je rastvorio usmine moje već vlažne pičke koja je žudjela i bridila. Jezikom je kružio po klitorisu.”AH…AHHH…MMMMM…JAAOOOJ!!!” počela sam stenjati i mumljati od užitka. Tijelo mi se zapalilo.Tada je uvalio jezik u moju unutrašnjost. Vrtio ga je u krug, nabijao ga što je dublje mogao i palacao njim dok je nježno kažiprstom gladio klitoris. Ja sam počela gubiti kontrolu. Ne prekidno sam dahtala, jecala i stenjala.”OHHH MILI….OHHH KAKO JE DOBRO….JOOOJJJJ TAKO JE LIJEPOOOO….IHHH..IIIHHH…UUUUUHHHHH…AAAAHHHHHHH!!!!!!” ispuštala sam razne uzdahe zadovoljstvo i užitka.A na kraju od užitka zavrištala i počela se tresti. Još me nastavio lizati da pokupi sokove koji se u izobilju počeli curiti iz mene. Zatim je opet zabio jezik i nekoliko puta zavrtio njime pa je počeo gurati prste. Najprije jedan, pa drugi…Počeo ih je nabijati u mene, pa kružiti njima po unutrašnjosti moje pičke koja je sad već gorjela. Ja sam si počela trljati klitoris a on je svojim prstima istraživao moju unutrašnjost i doveo me do ludila.Opet je zapalio moje tijelo.”AJJJ…AAAHHH….OOOOHHH MAJKO MILAAAAA!!!AHHHH LJUBAVI KAKO JE TO DOBRO….” zavrištala sam a tijelo mi se zgrčilo i treslo. Dugo sam se smirivala i borila za dah a on me za to vrijeme skidao. U trenu sam ostala potpuno gola, pa sam ja njemu otkopčala hlače i košulju. “Volim te.Moraš mi vjerovati da te volim” Rekla sam i strastveno ga poljubila. Legao je na leđa a ja sam mu ljubila i lizala grudi i trbuh. “Volim i ja tebe.Samo si moja” prodahtao je. Bio mu je poludignut.Izljubila sam mu ga cijelog a onda polizala glavić. Objema rukama gladila sam mu jaja i lagano skroz lagano noktima prolazila po njima dok sam mu kurac lizala i pušila. Uvlačila sam što sam mogla dublje u sebe. “OHH…OOOOHHHH!!” počeo je dahtati i stenjati. Svršio mi je u usta i do zadnje kapi sam usisala spermu. Nakon toga sam ga opet cijelog oblizala a onda ga prekoračila. Trljala sam svojom pičkom njegov kurac i lizala mu trbuh i ljubila ga. Brzo se probudio i s lakoćom sam se nasadila na njega. Prvo sam se pomicala naprijed-nazad, pa miješala u krug.Cijelo vrijeme tiho sam uzdisala od ugode i zadovoljstvo. Kako mi se tijelo sve više dizalo nošeno valovima užitka počela sam ga mahnito jahati. Izgubila sam se u vrhuncu naljepše slasti i ugode. Klonula sam na njegova prsa a on je još bio tvrd i u snazi. Okrenuo me i legao na mene. Izvukao ga je do kraja i naglo ga uguro cijelog.Ciknula sam i počela jecati i stenjati. Jebao me žestoko i tako me uzbuđivao. Tako sam uživala!!! Ostajala sam bez zraka, jecala sam kroz plač i stenjala od ugode i ogromne strasti. Bio je strastven i vatren. Oboje smo bili mokri od znoja.Počeo je sve teže disati i sve glasnije stenjati. Miješala sam sve brže, uvlačila ga u sebe i svršavala mahnito i glasno. Počela sam i plakati od užitka kakvog dugo nisam osjetila. “Daaajjj…joooš…joooš…maaaloooo…oo daaaa…eee tooooo!!!!!!” zavrištala sam a i on mi se pridružio. Legao je na jastuk, držao se za glavu. puhao i dahtao. Dugo se nije mogao smiriti. Pomilovala sam ga po prsima i poljubila ga. I ako mi je tijelo bilo izmoreno silnim i snažnim orgazmima bila sam ga još željna. Spustila sam ruku između njegovih nogu i počela mu ga drkati.A drugom rukom sebe sam milovala i tiho stenjala. “Oh malena” uzdahnuo je. Podigla sam se na koljena a on je čučnuo iza mene. Ja sam si i dalje polako milovala klitoris i tiho uzdisala i stenjala. Osjetila sam ga kako polako ulazi u mene. Polako ga je gurao i vadio, pa sve brže i brže. Snažno mi ga je zabijao dok su njegova jaja lupala moju guzu.”AHHH…AAAHHH…OHHHH MILI…” stenjala sam. “AAHHH…OOOOHHHH….OH…OHH…OHHHH” stenjao je i on.Još smo jednom dosegnuli vrhunac strasti i umorni, oznojeni ali zadovoljeni do kraja klonuli i zaspali u čvrstom zagrljaju. Više se nikada neću buditi sama. I još samo da dobijemo djecu moj će život biti ispunjen do kraja.

Izvor: Novosti
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.4
mob
Nokia N95 8gb
ŠEFICA VALERIJA



Valerija se se u velegradu zaposlila,a posle nekog vremena je napredovala u privatnoj firmi,i od prodavca,terenca od vrata do vrata stigla je za kratko preko istruktora pa sve do mesta šefa,iznad nje je bio samo gazda-Direktor.Ona nije imala neko obrazovanje ali se snašla.Sve se manje viđala sa Goranovom rođekom i starim društvom.Goran se sa njom retko viđao.Jednoga dana rešio je da je poseti.Želeo je da je iznenadi.Znao je gde stanuje a i ona mu je rekla da je posle 18 časova u stanu.Goran je obavio neke poslove i ostalo je da uradi još neke sitnice.Valerija je sa posla stigla oko 17.30 časova.Nedugo zatim zazvonio je telefomn javio joj se njen gazda-Direktor Miroslav.On je svratio do nje.On je u stvari jedno vreme bio njen ljubavnik.Bio je crnomanjast,stariji više od 15 godina od nje imao je ženu i decu a ona mu je služila za provod naročito na poslovnim putevima i seminarima kojih je bilo.Ona nije bila lepotica ali je za seks bila odlična.Miroslav je došao i doneo bocu crnog vina.Pustili su muziku i polako pijuckali vino,podgrevali atmosveru koja je došla dotle da su jedno druguo počeli da svlače.Miroslavov kurac je odskočio kao strela a bio je deblji a i prilično duži ,sigurno 24-25 santimetara.Valerija je počela da mu puši kurac i nakon nekog vremena mu je navukla kondom i sela na kurac.Grimasa na njenom licu je bila bolna,a shodno veličini primerena.Polako se navlačila a brzo ustajala sa kurca.Ustala je i kleknula ispred kreveta a on joj je kurac naslonio na ivivu pičke i jebao je s guza.Kada joj je prvi put ugurao bolno je jeknula.nakon 15 munuta.Ponovo su promenili pozu.Bio je izdržljiv za svoje godine.Budući da ga je zajahala kada su osetili da se vrhunac bliži .Ona je ustala o on je ustao,skinuo kondom,prišao joj i sadržaj sperme isprskao po njoj njenim sisama,stomaku.Ona je samo razmazala spermu i seli su da popiju još vina.Vino ih je opustilo podgrejalo.Goran je došao do vrata i čuo je razgovor,shvatio je da nekoga ima unutra.Stajao je ispred vrata.Valerija je prišla i uhvatila Miroslava za kurac i počela ga mu puši,a on je uživao.Kurac se ukrutio,valerija je otvorila fioku i ukapirala da nema više kondoma ali je to nije previše uzbidilo.Ladno je sela na njegov kurac na kome nije bilo kondoma.Čak i da nesvrši u nju postojale su šanse da naka zaostala sperma završi u njenoj utrobi.Goran je čuo priču a onome što je čuo nije mogao da veruje.Valerija je bila pijana i bilo joj je svejedno.Prešli su na krevet gde ga je ona zajahala ,a ubrzo su promenili pozu pa je on legao na nju.Osetili su vrhunac i Miroslav je izvadio kurac iz njene pičke,ustao,u tom momentu Goran je otvorio vrata,Valerija je sedela na krevetu a Miroslav je glasno uzdisao i sitresao sadržas sperme po njenom licu i sisama.Dosta sperme je uletilo u njena usta koja su od šoka što je Goran ušao bila otvorena.Ona je skočila da objasni Goranu ali je on izašao i dok je ona dotračala do lifta gola on je već ušao i zatvorio vrata i stisnuo dugme.Miroslav se brzo obukao i krenuo.Valerija je ostala u stanu,sedela na krevetu u šoku.Zvala je gorana na mobilni ali se on nije želeo javiti.Ona je znala da postoji opasnost da se o ovome sazna pa i da priča stigne do njenih roditelja što joj je stvaralo paniku,a i od saznanja da bi se to moglo saznati u krugi prijatelja,zabolela ju je glava.Dokrajčila je bocu vina i otišla do frižidera gde je stajala joj jedna otvorena boca vina.Ujutru je otišla na posao,a Miroslav se prema njoj ponašao rezervisano što je činio i u narednom periodu.Goran nije odgovarao na njene SMS-ove i pozive.
Posle nekog vremena budući da je znala gde Goran radi,tj gder je sedište njegove firme i da je on tamo ponedljkom,otišla je sačekala da on izađe.Trebao joj je neko da joj pomogne.Goran je izašao ali nije mogao da je izbegne.Zamolila ga je da odu u lokal pored da bi mu sve obkasnila.Nemavši kud pristao je.Ona mu je obkasnila da je pogrešila ali da on netreba da se ljuti.rekao joj je da se nebi ljutio da u pitanju nije oženjen čovek.Valerija je tada rekla da je sa tim čovekom ostala trudna,i da joj je on kada mu je saopštila da nosi njegovo dete dao otkaz,da su njeni saznali,da je prijatelji izbegavaju,da nema para.Goran je pozvao svog poznanika koji je radio u Bolnici i on joj je sredio da uradi legalan abortus.Pomogo joj je da dobije posao.rekao joj je da neželi da se sastaje sa njom.Tako da je to bio njohov zadnji susret.Ona je ostala zbunjena ali i zadovoljna jer će uspeti da reši svoj problem. KRAJ

Imena su promenjena ali događaj istinit i za opomenu svim lakovernim devojkama.

Izvor: Novosti
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.4
mob
Nokia N95 8gb
Moje otvorene zelje



Ovo nece biti klasicna prica, bice samo masta na kojoj ja ne zelim da ostanem…

Volim da citam ove price, da razmisljam o nekom zaista dobrom sexu, da gledam porno filmove i da onda sve to realizujem sa muzem u krevetu…

Uvek sam bila vatrena, bilo me je lako nagovoriti na sve, imala sam ih dovoljno, al muza - nisam prevarila, a da razmisljam o tome, pa ne bas bukvalno o ljubavniku, ali nekim nepoznatim rukama, poljupcima, pogledima…. To mi je odavno u glavi, cim se isproba sve sto moze i cim sam se probudila sa mislju “da, on je covek mog zivota, volim ga i zelim da mu dam sve na svetu, savrsen je ljubavnik i dobar muz” samo, to je sada lagan teren, nema iznenadjenja, nema onog skoro bola (ali slatkog) u stomaku….

Sad ostaje samo ovo u glavi:

Volela bih…. Ti nepoznati kome pisem, da me gledas vatreno dok nam se case sudaraju a crno vino komesa u njima… Da me opcinis pogledom a onda spustis na krevet… Da prelazis rukama preko moga tela dok ne istrazis svaki milimetar, dok mi se bradavice ne ukrute a da ih i ne dodirnes pre toga… Da skidamo jedno drugom svaki komad odece, dok gladni strasti, trazimo usne, jezik, vrat… Nikada ne prodje dugo, i vec mogu da osetim kako sam vlazna, kako bih zelela da sto pre umiris moju strast, ali ne… Ti ne zelis to, spustas mi glavu i ja ga osetih na svojim usnama, oblizujem, a onda ga halapljivo gutam, i igram se tako da ti bude bolje nego ikada… opijaju me tvoji uzdasi, zatvorene oci, ruka na mojoj glavi, prsti u mojoj dugoj kosi… Ah da, nezaobilazna 69 poza, tako je volim, tada mi je najlepse… Isprepletani smo na krevetu, dok izludjujemo jedno drugo jezicima… I ti ne mozes vise izdrzati, bacas me na ledja i jako se zarivas u mene… Tako prija, dok sam “zarobljena” izmedju kreveta i tvog tela, dok ti imas “moc”… Te oci koje prate svaki moj uzdah, svaki pogled, dok ulazis i izlazis sve jace i jace, a onda me okrenes i ponovo ga zabijas… Koliko sam vec opijena u tvom narucju, ne primecujem nista oko sebe, samo osecam kako mi se cepa utroba od siline tvojih udaraca… I onda, kao u snu, vreme kao da je usporeno, i ti usporavas, vadis ga i svrsavas po meni… Lezemo oznojeni i umorni jedno kraj drugog, palimo cigarete i soba dobija pomesani miris strasti i duvana… Dok nam se tela polako smiruje a disanje dovodi u normalu…

P.S. Sve one price koje sam imala priliku da vidim ovde na temu silovanja, zapitala bih te tipove sto ih pisu imaju li majke, sestre, rodjake (zenskog roda) devojke, zene, drugarice… Da li bi voleli da se to isto desi njima dragim ljudima? A ako ne daj Boze postoji ovde i devojka koja je napisala takvu pricu, tu vec nemam komentar… Skroz bolesno!
Volim sex i uzivam u njemu… Moze li se normalno uzivati i zadovoljiti bez ekstremiteta i gadosti??? Mozda preblago pisem moje price, al zato su iskrene….
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.4
mob
Nokia N95 8gb
alkohol je dobar afrodizijak 2



Parkirali smo se ispred hotela i dzentalmenski joj otvorih vrata. Ona je izasla i oboje pijani nasmesili smo se. Prodefilirala je svojom neverovatno jebozovnoj guzu i uputila se ka ulazu. Ja samo zalupih vrata i podjoh po nje sa dignutim kurcem i napaljen ko vrag.
Uzeo sam lepu sobu, malo da bih je impresirao, malo i da bih se osecao kao onih holivudskih tajkuna koji jebu sve sto je ultra-sexy. Usli smo u lift i ona se pritisnula do mene, zgrabio sam je i dok smo se ljubili pomazio sam je po guzu:
-Molim te reci mi da volis da te jebu u guzici! Moram da te jebem u straznjicu!
-Ako budes dobar mozda i ti dozvolim.-nasmesila mi se i produzila da se ljubi strasno gurajuci mi jezik onako pijano i provokativno.
Uhvatila me za kurac i malo ga je mazila. Ja sam je gurnuo prema zidu i lupili smo u liftu. Podigao sam joj jednu nogu i mazio sam joj butinu, ona je stalno pustala neke krike: Uhhhh… Daaa!… Yesss… Toooo…. To me je jos vise motiviralo i jos vise sam navalio. Onako preko pantalone sam je nabijao na kurac dok je ona potskokivala i stenjala. Lift je konacno stao, a ja sam pritisnuo jos jednu voznju gore-dole. Bilo mi je odlicna predigra i napalilo me jebanje u ta 2 metra, ona me pogleda cudno ali produzi da uziva u moje pipkanje i batinanje.
Konacno podizao sam je celu naslonjenu na zid lifta, obe noge su joj bile oko mog struka a ja sam je mesio po guzici.:
-Guza ti je strava mala! Ima da te ubijem od jebanja veceras!
-Uhhhh…. Cekaj da ti ja pokazem sto znam, neces samo ti da forsiras!-smesila se zatvorenih oci.
Uzivala je dok smo se prividno jebali kroz obuce u liftu. Kurac mi je bio kao raketa a ona ga je cas pipala, cas mi je mazila moje razvijene grudi.
-Imas mnogo sexy telo-obratila mi se.- Volim sve na tebe, razvijen si, lep, imas veliku kitu i mnogo me privlacis.
-Aha… Bice ovo dobar provod veceras-uzvratih- Ti si sjajna isto, medjutim meni je guza kod tebe najjace nesto… mastao sam godinama da ti nataknem guzu na moj kurac. Bice sjajno jebanje!!!
Produzio sam da je mazim i da joj stiskam guzu, sve jace i jace na sto je ona jos vise uzivala i jos vise me palila… nikad nisam bio tako napaljen, iako sam spavao sa mnogo lepih cura…. Ova je bilo nesto posebno.
Konacno smo stigli do nasu sobu. Usli smo i odmah zakljucali vrata. Ja sam je jos drzao oko struka a ona me je gledala pravo u oci!
Odvojili smo se i ja sam natocio 2 case crnog vina, rekao sam da moram do WC i da cu odmah doci nazad:
-Nemoj da mi bezis duso, veruj da nema bolje mesto gde bi veceras zelela da budes!
Kad sam se osvezio i izasao iz WC zatekao sam je naslonjena na krevetu sa isturenu guzicu, ona je bila kao neki top model i jebozovno me provocirala da joj pokazem sta sve znam.
-Dodji ovamo mali moj, pokazi mi to sto si celu noc govorio, zelim tvoju veliku batinu samo za mene! Jebi me jako, Jebi me nezaboravno.
Odmah sam popio casu vina i pridruzio sam je u krevetu.
Prvo smo se malo ljubili i mazili, postom sam je uhvatio za glavu i naterao da mi ljubi kurac. Prvo me je pipala preko pantalona, moja ocrtana debela kita je pulsirala a ja sam je vladao. Ona mi polako otkopca remen i svuce mi pantalone na sto ogromna kita samo se zaljulja pred njom preko bokserice. Nosio sam crne pripijene uz telo gace i ona se jos vise uzbudi:
-Uhhh… Kako volim vakve gace. Koliki ti je samo kurac… Volim te! Zelim te!
Ja sam ustao i skinuo sve osim gace. Znao sam da imam mnogo privlacno telo i hteo sam da ona to dobro primeti. Kurac mi je strceo kao kolac i ja je jos jednom pripijem uz mene. Okrenuo sam je i gurao sam joj kurac kroz farmerke, bolelo me to uzivanje ali bilo mi je neverovatno lepo, one se podmestivala da mi bude jos bolje a ja sam je pocastio sa poneki urlik zadovoljstva.
Pocela se svlaciti kao striptizeta, prvo je skinula gornju tesnu majcu i izasle su njene lepe okrugle sise, prisla mi i samo je prosla rukama niz moj kurac pa nagore prema grudima. Ja sam je uzeo za sise i malo ih gmecio, posle sam je okrenuo i sa sisama u ruke nabijao sam joj kurac u nategnutoj guzici. Bradavice su joj natekle i prijalo joj je. Onda sam joj skinuo farmerke, pa odmah am je okrenuo da vidim kakva joj je guza.
A ona je bila prefektna, okrugla, napumpana i uzdignuta, s`jednu crnu traku kroz nje, odnosno svilena tanga.
-Neverovatna si pile moje! Ti si najlepsa zena koju sam ikad video u zivotu! Dupe ti je svetinja! Ali veceras cu prinositi zrtve za tebe!
Ona zadovoljno odobri i njihala je guzom tamo-amo… Ja je grubo dohvatih i ponovo joj nabih kurcinu kroz gace… Sad je usao dobro, ona je uzviknula a mene je zdobolelo od uzivanja!
Okrenula se i sa zaprepascenjem pogledala moje gace u koji je stajao ispravljen jedan stvarno ogromni kurac koji je bio skoro vertikalno podignut!
-Daj mi ga! Hocu ga odmah!
Svukla mi bokserke i pred nju se stvori debela kobasica od 25 cm s`glavom kao malj!
-Jer ovo dosta za tebe kurvo!-viknuh
-Ovo je premija! Ovo je najlepsi kurac na svetu!!!
Odmah ga je ubacila u ustu sisajuci silno. U jednu saku joj je bio “malj” a u drugu je drzala moja nababrela jaja koje su cekale da se isture svaki momenat!
Sisala ga je odlicno, malo je kruzila sexy jezikom, malo je cmokala, malo je dudlala-vadeci ga nadvor-unutra zestoko i grubo. Gledala me u ocima celo vreme a ja sam uzivao gledajuci njoj tako pokornu i zeljnu samo za mene, a ne nekog blesavka negde daleko u urbanoj sredini.
Stiskala i pumpala a ja sam skoro svrsio u celoj predigri:
-Cekaj rekao sam joj! Moram da svrsim!
Svrsio sam na strani, na podu… Nisam hteo da skrnavim preljepo telo, pred uopste da pocnem da je lomim od jebenja!
Natocili smo jos jednu casu vina, i ja sam je celo vreme pipkao kao inspiracija za novo “poletanje”
Digao se brzo, i produzila je to lizanje batina!
-Imas prelepo telo! Ti si pravi muz za mene!-rekla je provokativno
-Ti si prava zena za mene, prava kurva i prava gopodja! Mogu i da te jebem i da izlazim stobom na vecere! U oba slucaja bice mi zadovoljstvo.
To kao da ju je jos vise nadahnulo! Pusila mi kao da joj je to neka profesija, uzivao sam neverovatno! Najzad prekunuh i pokazao sam na njenu tangu:
-Svuci je! Najzad ces dobiti zasluzenu kaznu zato sto i nevaljala! Ima da molis da prekinem!-rekoh joj dok sam stavljao kondom.
Frlila je tangu na stranu i ja udjoh u njenu lepu macu. Bilo je malo tesno, ali odmah smo napravili prostor! Jebao sam je grubo, zato sto mi je to bila zelja vec dugo. Nisam je gledao kao svaku devojku, nego kao sexy boginju koja mora da bude pojebana na maximum!
Prvo sam je pocastio sa nekoliko dubokih uboda. Ona je vikala i stenkala a ja sam nabijao. Posle sam izvukao batinu i malo pomalo sam joj nabijao na klitoris, prvo sporo a ondak sve brze i brze. Poceo je da ulazi lakse i oboje smo se draznili od dobrog jebenja! Izvadih ga opet i potapsah ju po pizdi, svrsila je a ja sam bio negde pri kraju!
Okreni se da dam nesto i eksplozivu koji imas na zadnjici!
Bilo je tesko na pocetku, ona se jebala u guzu puno puta ranije, ali meni je batina bila stvarno velika! Gurao sam i gurao, ali to joj je samo nanosilo bol!
-Ne mogu! Ne mogu… Volela bih, ali boli me jako! Boli Me!!!
-Moras da budes nataknuta na ovaj kurac malena, jednostavno moras!
Nisam imao masti ili nekakvi losione, izvadio sam kondom pa sam pljunuo na kurac i namaznio ga, ponovo probah i udje do glave ali nista vise!
-Izvini mala, ali idem na silu!
I stvarno sam usao na silu! Nabodeo sam ga brutalno i on je propao nekoliko santima propracen sa velikim krikom… to me jos vise napalilo pa sam jos jednom pritisnuo! I meni je bilo bolno ali konacno je usao!
-NE! NE! AAAAA!!! UHHHHHhhhh! Jaoooo!!!-plakala je od bola!
Poceo sam da jebem njeno dupe, nezno i prodorno.
-Uhhh, Uhhh, da,da to volim, to, to,to! Sada je super, bodi ga, bodi ga!
Ponovo vratih kondom i poceo sam sve brze i sve brze, malo sam ga izvadio pljunuo jos jednom i ponovo dudlao ga ali brze!
Krv mi sjurila u kurac i on je bio sve veci i veci… Crven kao vatra ali nisam jos bio gotov. Menjali smo nekoliko poze, ali najposle se zadrzili na onu … ona naguzana a ja imam ceo svet pred mene! Kopao sam po njenoj maci i guzi, brze i jace, silno i bolno… Ona je odobravala celo vreme jaucima, a ja sam se jos vise palio.
Dao sam joj jos nekoliko uboda i konacno dosao kraj!
Brzo sam izvaduo kondom i svrsio sam joj na lice, dok je ona lizala spermu slastom!
Ljubili smo se, pa smo se dogovorili da sidjemo na pice u baru pa da se vratimo na drugu rundu!
…. Onda se dogodila sasvim neobicna stvar….
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 143 144 146 147 ... 398
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 23. Apr 2024, 12:12:16
nazadnapred
Prebaci se na:  
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.147 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.