Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 10:04:07
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 9 gostiju pregledaju ovu temu.

>> Pitate se gde su nestale galerije devojaka? Kliknite ovde! <<

Vazno: Molimo vodite racuna o ponasanju na ovom delu foruma i procitajte nova pravila sex foruma!

Idi dole
Stranice:
1 ... 137 138 140 141 ... 398
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Erotske price  (Pročitano 26575106 puta)
Hronicar svakodnevice


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 626
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
mob
Nokia N70i
KUM II


I tako iščekujući da se pojave ljubavnici smirio sam dva vinjaka koji su lako reagovali na moj mladi na alkohol nenaviknuti organizam.I jos ako tome dodamo da sam bio poprilično gladan,jer jutro je bilo već dosta poodmaklo,mozete zamisliti kako sam bio razdrazljiv.

Iako nisam bio svadjalačke prirode bio sam spreman da napravim veliku pometnju.A osnovni razlog koji me terao na to nije bio taj sto sam bio toliki moralni čistunac već zato što sam bio ljubomoran na kuma.A bar da sam imao našta da budem ljubomoran!
Sedeo sam ičekao,i najzad začuo nečije hodnike kako se približavaju kroz hodnik.Uzbudjenje je raslo!U kuhinju je ušla mama u isflekanim čarapama,odpuštenih haltera,sa uredno pokupljenom kosom odzada.Kako je samo dobro izgledala.
U prvi mah me nije primetila i zašla je bila već nekoliko koraka u prostoriju,kada je naglo zastala prenuvši se od straha,i vrisnuvši.Ja sam je mirno posmatrao uzimajući cigaretu sa stola.
-’’Otkud ti pre?’’,upitala me pribravši se malo.i pokusavajući da prikrije rukama obnažene sise i crni trougao izmedju nogu,istovremeno se povlačeći unazad.
-’’Zašto ranije?Da te nisam možda prekinuo u nekom poslu?’’,uputio sam prvu ’’strelicu’’.
Nije mi dala odgovor,izašla je okrenuvši se i pokazavši mi tako svoj najjebozovniji deo-dupe.Zanjihavši dupetom otkačeni halteri je udariše po istom i nestadoše zajedno u hodniku,kroz koji je prosto projurila i glasnim šapatom počela da požuruje kuma.Osetio sam da je u sobi nastao pravi metež,znao sam da će kum da pobegne na vrat,na nos, i hteo sam da udjem da unesem još malo dramatike,ali sam se predomislio jer mi nije bilo u cilju da ga zadržavam,želeo sam da što pre ostanem sam sa mamom pa kako nam bude.A osećao sam da će nam biti dobro.Kroz nepun minut,činimi se,ostali smo sami u kući,i ona je ponovo ušla kod mene u kujnu sekući snopove sunčeve svetlosti koji su nadirali kroz prozor u zadimljenu prostoriju.Bila je u noćnom ogrtaču od satena koji joj je sakrivao golotinju do kolena a ispod su virile one iste crne čarape za čije skidanje očito nije bilo vremena.Štiklu je uspela nekako na brzinu da sazuje i zameni ih klompama.
Vežući ogrtač u struku sva probledila upitala me:-’’Sta hoćeš za dorucak?’’,nastavljajući uz čudjenje,i glumeći blagu ljutitost:’’Pa ti pušiš!!!’’.
Ja sam samo čekao pogodan trenutak pa da ospem paljbu,i ovim pitanjem sam ga dobio brže nego što sam očekivao.
-’’Pušim pa šta?!Šta ima loše u tome?...A šta ti radiš,a?’’,odgovorio sam i upitao je,gledejući je od zada dok je pristavljala kafu i vrtila se oko sudopere izbegavajući da se okrene.
’’-Je li to kuvaš kafu za kuma?Zaslužio je!’’,nastavio sam sa provokacijama.
-’’Šta je tebi,kakvog kuma?’’,odgovorila je drhtavim,nesigurnim glasom.
-’’Kuma,tvog venčanog.Onog što te...’’,ipak nisam mogao da izgovorim reč’’jebao’’,pa sam se popravio,’’onog sa kojim si spavala’’.
-’’Ti nisi normalan.Neznam o čemu pričaš...’’,progutala je knedlu.
-’’Neznaš!Neznaš o čemu pričam,...a šta je onda ovo’’,rekao sam ustajući i prilazeći joj s’ledja,’’šta je ovo’’,podigao sam joj ogrtač i pokazao na ne još sasvim osušenu spermu.
-’’Ostavi !’’,drznula se i otela mi podignuti saten iz ruke,i rekla spuštajući ton:’’stvarno neznaš šta pričaš,smrdiš na vinjak.’’
-’’Neznam,je li?A za koga si se onda obukla u taj veš,kao neka ...?,ljutito sam je pitao nemogavši da je nazovem pravim imenom-kurva.’’Za koga,a?Da nisi možda za mene?,vikao sam vidno iznerviran.
Ona me samo pogledala svoim umilnim zavodljivim pogledom preko ramena i otišla je u sobu.
Iznerviran i preplašen da će sve stati na ovom,krenuo sam za njom podbadajući je i dalje svoim neprijatnim pitanjima.Ona je samo ćutala i ponekad bi me pogledala rekavši samo:’’pusti me molim te,neželim da se svadjam,samo ti kažem da to nije istina.’’Bila je neuverljiva i uplašena,i činilo mi se spremna na sve kako bi se iskupila kod mene da ćutim i pravim se kao da ništa nije bilo.
Medjutim,sva njena odricanja pala su vodu kada sam našao kumovu kravatu na podu,izgubljenu u silnoj žurbi.
-’’Nemoj mi samo reći da ni ovo nije istina.Da i ovo nije ona kravata što smo je poklonili kumu za prošli rodjendan.Hoće se kuma obradovati kad sazna da mu je ostala u kuminoj sobi.’’
Nije imala šta da kaže,konačno je shvatila da imam i čvrst materijalni dokaz.Samo me pogledala zarumenjenih obraza od stida i napućila usne priznajući kapitulaciju.Uzela je veš iz ormara i otišla u kupatilo.
A ja,iako na pola bitke znao sam da ću biti pobednik,pitanje je bilo samo kad,danas, sutra ili za pet,daset dana.Znala je i ona to.To da se od nevidjene sramote i blama može spasiti samo ako mi pičke da,i htela je ali nije znala kako.Nije znala kako da me zavede,kako da mi se ponudi a da ja to ne protumačim novim prestupom.Priznala mi je kasnije da je bila očajna.
Ja sam otišao u kuhinju i zasuo kafu u već uzavrelu vodu.Nasuo sam šolje,zapalio još jednu cigaretu i čekao je da se pojavi.Onda sam ponovo začuo razgovor iz spavaće sobe.
-’’Skim li sad razgovara’’,pomislio sam.Ustao sam i krenuo prema sobi osluškujući razgovor.Stao sam na otvorena vrata,ovog puta ...

·...ne krijući se iza cveća.Mama,nalakćena na otvorenom prozoru mrzovoljno je pričala sa komšinicom Desom:’’Jeste,ko bi rekao da će ovako da ugreje posle onakvog mraza jutros.’’
-’’Jeste,javili su sinoć,slušala sam ja na studio B prognozu........’’,neumorno je pričala komšinica.
Uopšte ih i nisam slušao iako sam stajao tu bar dva minuta.Ja sam gledao u mamino dupe ocrtano u punoj svojoj lepoti na onom istom ogrtaču od malopre.Zvalo me seb,i čini mi se svaki ,svaki mamin udah i izdah da se reflektovao na njega njišući mu sočne polovine.Kurac mi je u sekundi bio okamenjen,a i ja sam se osećao toliko superiorno u odnosu na mamu da sam bio spreman da krenem prema njenoj isturenoj stražnjici isto kao i moj ’’kamenko’’.I krenuo sam!!!
Idući preko sobe i gledajući je činilo mi se da kao da joj dupe raste,tako je odavalo neki utisak mekoće i toplote.Činilo mi se kao da su ispod ogrtača sakrivena dva ’’seljaška’’okrugla hleba tek izvadjena ispod sača.Čak mi se i miris pričinjavao.
Prišao sam joj i goreći od velike želje odmah joj spustio levu ruku na njen desni guz,izazvavsi tako pauzu u pola rečenice iz dijaloga sa Desom.Ali brzo se snašla i nastavila kao da se ništa ne dešava.
Nije se bunla samo se malo uspravila štiteći me od Desinog pogleda,o čemu sam i ja vodio računa.Nije se prepala ni zato što me videla u prozorskom staklu dok sam joj prilazio,a ni zato što me očekivala i priželjkivala.
Gnjavio sam joj guzove neko vreme da bi nemogavši više da čekam,spustio se i podvukao joj pod mantil.I ona je jedva čekala da se to desi,i onako već podobro vlažna raširila je svoje gole noge i dozvolila mi prilaz svojoj razdelnici izmedju punih guzova,koja je proždirala crne tange namenski spremljene za ovu priliku.
Razmakao sam joj guzove i zvadio rastegljive natopljene gaćice prebacivši ih preko levog uza.I tako držeći ih razdvojene u svoim šakama divio se lepoti nevidjenoj ranije iz te blizine.Trajalo je to sigurno nekih pola minuta ,kada se nagnula nazad unoseći mi se dupetom u facu kao da želi da me opomene i upita-zašto sam stao?
Ponuđeni poklon sam odmah prihvatio isplazivši jezik i zavukavši joj ga izmedju raširenih nogu,dokle god sam mogao dohvatiti.Ludački sam počeo kupiti slanu sluz koja je nemilice isticala iz njene pizde,prelazeći jezikom od podnožja mamaine otvorene pičketine pa do namrštenog modro-bledog šupka okupiranog crnim nežnim dlačicama dugim nekoliko milimetara.Jezik mi je prosto klizio osećajući golicanje stidnih dlačica i slanost maminih ljubavnih sokova koji su mi ponovo pokazivali njenu preveliku glad za kurcem.I nisam mogao da se načudim njenoj prisebnosti i uzdržanosti da ničim ne pokaže Desi da se nešto neobično dogadja,mada sam znao po upinjanju njenih guznih mišića i obilnoj vlazi da je na granici normalnosti uma.A Desa okupirana dnevnom politikom,i udubljena u analizu TV dešavanja nije mogla ni da predpostavi da priča sa ženom koju liže rodjeni sin,a i ko bi mogao tako nešto da pomisli!?I ja sam sve do tog jutra imao gadjenje pema tim stvarima izmedju rođaka,a posebno izmedju roditelja i dece.Ali šta da radim,tako su mi se karte otvorile i gadljivost je naprasno prestala.
Lizao sam je tako neko vreme dobro je posušivši u predelu pičke,da bi se zato uglavnom skoncentrisao na skupljeni čmar koji je očajnički odolevao nasrtajima mog zašiljenog jezika namerenog da prodre unutra po svaku cenu.Iziritirana situacijom oko šupka završila je razgovor sa komšinicom navlačeci zavesu na prozor i uspravljajući se,rečima:’’dobro Deso...videćemo se kasnije,idem,...kipi mi voda na šporetu,..kuvam kafu.’’Međutim,njoj je kipelo nešto drugo.Kipela joj je uspaljena,nezadovoljena pička za sinovim kurcem.
Uspravila se i jebozovno me pogledala dok sam klečao na podu isplazitog jezika kao umorno kuče koje se umiljava svom gospodaru.
-’’Jesi li sad zadovoljan?jesi li se nalizao?’’
-’’Hocu još’’,rekao sam gledajući ispred sebe u visini očiju njeno jedro dupe na kom sam od kad se uspravila primetio blage tragove strija koje su joj dobro ’’pristajale’’i davale joj još više na jebozovnosti.
-’’Pa šta čekaš,hoću i ja’’,uzvratila je istom merom pružajući mi ruku i vukući me prema krevetu.
Svalili smo se na krevet i za tili čas me skroz svukla i zajahala oko vrata nudeći mi ponovo uskipelu pičku dok se ona okomila na moj ništa manje zaslinaviti kurac.
-’’Reci mi mama čiji je veči,moj ili kumov?’’
-’’Hh,hh....hh’’,samo je krupno odpuhivala kroz nos odbijajući da da odgovor.ili nemogavši pošto su joj usta bila zauzeta.
-’’Reci mi?’’,insistirao sam.
-’’Tvoj,..ah,sine,tvoj,...samo tako,to’’,kratko je odgovorila istovremeno dajući komentar na ono što sam radio.A ja sam bio zabavljen njenim već sada opuštenijim anusnim mišićima,zabalavljen po nosu i glatkoj bradi.
-’’Ajde,..oh,.ajde,jebi svoju matoru,...to,ajde sad,..ah,..ajde sad malo stavi njega’’,znala je da nemogu dugo izdržati.
Namestila se na ledja svo vreme me gledajući u oči i potpaljujući:’’too,ajde dodji da ti mama skine mrak...’’,govorila je što me je malo postidelo.
Ubacio sam se izmedju njenih nogu i kurac mi se našao tačno na njenom pupku.Odmah ga je uzela ...

...u ruku i goreći od prevelike želje postavila na klizavi otvor veš moim jezikom pripremljene pičke.Ušao sam bez problema i počeo da radim kukovima napred-nazad ulažući veliki napor kako bi slomio otpor njenih teških nogu koje su me čvrsto obuhvatale oko uzanog struka.Nije mi odmah bilo jasno zašto me stegnula,ali sam kasnije shvatio kad je otpor popustio da je tada svršavala.Jebao sam je u toj pozi još nekih par minuta,i svesan da neću moći dugo jer sam bio napaljen pa skoro kao i ona, zastajući zatražio promenu stava.
-’’Hoćeš li me malo od zada?Sve će mama da učini za svog sina’’,rekla je hvatajući me za jaja i nastavljajući da se obraća mom kurcu:’’ajde ljubavi izdrži još malo,pa se istresi u svoju mamicu’’.Sagnula se i strpala ga u usta sisajući ga onako slinavog.
-’’Oh,..dobro je,prošlo me ,hajde naguzi se’’,zatražio sam nestrpljivo.Podigla je glavu iz mog međunožja i unela mi se u lice kao da želi da me poljubi.Samo me liznula svojim dugačkim jezikom ostavljajući ukus izmešani nam ’’sokova’’ koje je pokupila sa moje kite.Naguzila se i spremno čekala metak.
Ponovo sam je uhvatio za gaćice koje su se bile vratile u pukotinu izmedju guzova,i pomalo se čudio njihovoj rastegljivosti,što je ona okrenute glave primetila i prokomentarisala:’’to ti je mama obukla specijalno za svog sinčića.Dopadaju li ti se?’’.
Zategao sam ih do krajnosti i pomerivši ih u desno naglo pustio tako da su je pucnule po guzici,na šta je ona zadovoljno odgovorila kratkim vriskom.A onda sam joj prodirući u pizdu od traga,odgovorio na postavljeno pitanje prateći ritam kojim sam je jebao:’’pa da,..za sina samo gaćice,..a za kuma komplet ,..kurvanjska oprema’’.Rasturao sam je iz sve snage,u čemu je i ona uživala više od mene.
-’’Bice,..jao,..joj,..bice za tebesve.Večeras,..ako sad,..ostanem živa...tooo,to,..ah,joj,..to,isprazni se u mamu,..jao majko moja,..too,ajde,..ajde naouni me’’,uživala je u mojim nasrtajima.A mene je to još više palilo tako da sam nasrnuo kao sumanut i navalivši se čitavom težinom na njena glatka leđa priljubio je uz krevet.Ona je i dalje ispod mene vrištala od slasti i gužvala jastuk i čarćav.Nabijajući joj kurčinu svom dužinom,premestio sam ruke sa njenih bokova na znojava joj ramena i još jače je nategao nekoliko puta,ljubeći je po vratu i iza ušiju.Više nisam mogao da se suzdržavam i moj uzavreli kurac počeo je da povraća po maminoj utrobi.Činilo mi se kao da doživljavam elektro šok,tako sam se tresao,a i ona ispod mene trzala se kao da je bila prikopčana na električnu stolicu i samo ponavljala:’’to puni me,ne boj se,..tooooooooooo,aj ,to,..jao sine moj tooo...’’.
Obadvoje mrtvi umorni ostali smo tako da ležimo nekih petnaestak minuta ne dajući nikakve znakove života,a onda sam joj zapovedio,čisto da se zna ko je od sada glavni u kući,da ode u kujnu donese nam sad već ohladjenu kafu i cigarete.Njen komentar je bio:’’sve za svog sinčića’’,poljubila me i zadovoljna otišla u kujnu,da bi se nakon nekih pet minuta vratila noseći doručak.
Pomislio sam:’’Bože, baš se isplati jebati svoju mamu...’’. KRAJ!
IP sačuvana
social share
ponosni potomak najstarije svetske civilizacije
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 626
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
mob
Nokia N70i
Letnja matura
Uvek sam mislio da se neke stvari dešavaju samo drugima.Meni,ne.To kod mene ne može da se desi.Ali da krenem od poeetka.

Imao sam 14.godina.Živeo sam sa babom i dedom u ogromnoj kuai na dva sprata,dok su moji roditelji bili gastarbajteri u Austriji.Mama Jelena je imala 36.godina,a tata Mirko 41.godinu.Kuai su dolazili svega par puta godišnje.Ja sam išao u školu i imao sam poprilieno veliku slobodu,a bilo je i novca.Sve je bilo super dok otac nije našao neku austrijanku i otišao od mame,koja se vratila kod nas.Posle smo mama i ja prešli da živimo na odavno nameštenom spratu,a baba i deda su ostali da žive u prizemlju.

Kao i svi moji vršnjaci i ja sam u to vreme vrlo eesto sam sebe zadovoljavao.Eesto sam se raspravljao sa drugarima koja devojeica bolje izgleda i sa kojom profesoricom bi rado išli u krevet.Žensko telo smo videli samo na slikama, a pravu akciju gledali na TV-u sa video kaseta.naravno,Posle toga se obavezno išlo u kupatilo....Ma bilo je super.Baba i deda su svaki petak odlazili na selo i ne bi se vraaali do nedelje naveee.A sad je došla mama i poprilieno iskomplikovala situaciju.

Bilo je vea sredina leta i raspust je trajao punom snagom.To leto je baš je baš pržilo i ja sam sa drugarima veoma eesto išao na plažu.tamo smo se rashla?ivali i osmatrali polunaga devojaeka tela.Sve je bilo normalno do jedne veeeri...

Došavši iz prizemlja kuae,gde sam pomagao dedi,seo sam u dnevni boravak i gledao film na TV-u.Film je bio ljubavni.To me je povuklo da za tren odlutam od filma i poenem razmisljati šta bi trbalo da uradim pa da smuvam Anu iz razreda.Ko zna koliko su mi misli lutale dok se nisam vratio na film.A tamo scena kad se dvoje ljube i maze.Pogledam,a glumica bi bas ružna žena.Pomislih,ko jos moze da se zaljubi i uživa sa ovakvom ženom.Bože,za nju je i moja mama ribetina.Okrenuh se ka mami,koja je ležala na levom boku,na dvosedu desno od mene i tad sam prvi put uoeio neke stvari...Mama je dobro izgledala za ženu svojih godina.Imala je dugu plavu kosu koju je vezala na potiljku,tako da je njeno zgodno,okruglo lice dolazilo do izražaja.Njene crne oei su se savršeno uklapale sa mesnatim usnama,koje su delile dva bucmasta obraza.Obzirom na njenih 170.cm visine imala je široka ramena koja su bila oblozena tankim slojem sala.Grudi su bile posebna priša.Ogromne dojke su streale u kuanoj haljini praveai razdeljak u koji svetlost ne dopire eesto.Iako je imala salo na stomaku,izgleda kao da ima uzan struk,jer je imala široke kukove i pozamašnu zadnjicu u koju se stapaju izuzetno jake noge od kojih sam jasno video snazne listove.To je bila moja mama Jelena...

Razmišljao sam kako da uživo vidim ženske grudi.Rešio sam da se na?em u blizini kad mama bude dojila seku Ivanu.Sutradan sam se vrtio po kuai eekajuai sekin rueak i doeekah.Eim se zaeuo bebin plae majka je otišla u sobu.Bio me je strah.Nisam znao šta da radim.Dva puta sam dolazio do vrata sobe i vraaao se nazad.Treai put sam uspeo...

Sedeai pored krevetiaa levom rukom je držala seku u marueju,a desnom pridržavala ogromnu dojku.Kad me je ugledala šapatom se obrati Ivani:

-Dosao bata,da te vidi.Da vidi svoju sestru.

Krenuo sam ka njima,k`o fol da vidim seku,koju sam uhvatio za rueicu.Stajavši iznad njih krišom sam bacio pogled na dojku i odmah vratio pogled.Moj bože,pred oeima mi je igrala slika te ogromne sisetine koju majka drži,ali ne uspeva da prekrije veliku bradavicu i ogromnu oreolu.Nisam mogao da se uzdrzim...pogledao sam još jednom...aaaa...kolika sisetina...Umalo da to izgovorim naglas.Medju nogama mi je postalo tesno i žurnim korakom sam odleteo u kupatilo,gde sam se ispraznio u par sekundi.

Moje prisustvo pored seke u vreme dojenja je bilo sve eešce i uvek sam se oduševljavao tim sisetinama.Obavezno mi se dizao u prisustvu mame i seke te sam se svaki put praznio u kupatilu.Mama je sigurno shvatila šta se dešava ali je šutila.Bilo me je sramota što je mama deo mojih samozadovoljavanja i htedoh da to prekinem,ali...Nakon 10-tak dana opet sam se nasla?ivao prizorom.Dok se mleko razlevalo po bebinim ustima,majka mi tiho rece:

-Nekada si i ti ovako sisao.

Ne mogu da verujem...tu sisetinu...ovu ogromnu bradavicu...U stomaku se stvori muenina...penis je skoeio u vis,hteo je da eksplodira...Nehotice,mama me je oeešala laktom po penisu...a muenina u stomaku se pojaeala.Mama se digla,okrenula mi le?a i sagla se da polegne seku u krevetia.Sagevši se,pritisla me je svojim velikim dupetom uz ormar...moj penis je bio stešnjen njenim dupetom...oteo mi se uzdah,koji je mama sigurno eula,a penis sigurno osetila...Cim sam se oslobodio pritiska,odleteo sam u kupatilo i doživeo erupciju...

Dani su prolazili,a ja nisam smeo da se pojavljujem kad je dojenje u toku,bojeai se moje reakcije i gubitka samokontrole.Bila me je strašno sramota...

Subota,malo pre ponoai.Vruaina kao u paklu.Ležim u boksericama,na ledjima,sa rukama ispod glave,a tanak pokrivae je baeen ispod nogu.Ležim i razmišljam kako i kada au da izbacim iz glave mamine sisetine,dupe...kad u tom momentu udje mama.Bila je u kuanoj haljini sa prorezom na sredini.

-Ne spavaš?-reee.

-Ne.

-Ni ja ne mogu.

-Baš je veeeras vruae.Mislila sam,kad vea nespavamo,da bar prieamo,a?

-Vazi.

Polako je legla na levi bok i okrenula se ka meni.Ko zna zna zbog eega,ali prieali smo tiho.Baba i deda su bili na selu,a seka dve sobe dalje.Dok smo prieali o svemu i svacemu konstantno me je gledala u oei i hipnotisala svojim prodornim pogledom.Ja to nisam uspevao vea mi je pogled eesto klizio na dole,ka dekolteu...Njena desna sisa je gotovo ispala,preteci da mi pomuti um…...a ne,ne i ne!!!dizi pogled i ne misli na to-govorio sam sam sebi.

Nakon jednog takvog gafa mama me prodorno pogleda,nastavi prieati,a desnu ruku spusti na moj goli stomak i gotovo neprimetnim pokretom prstiju poee me eeškati.U trenutku me podi?ose žmarci,ali sam se pravio da ne primeaujem njenu ruku.I dalje je prieala sad vea na 20-tak cm od mog desnog uva.Svoju desnu nogu je izbacila malo ka meni,tako da je sevnula ogromna,ali glatka butina koja nije dala da odvojim pogled od nje.Nisam znao šta da radim.Bila me je sramota,ali još me je bila veaa sramota da se pomaknem i odam mami da primeaujem taj peting i da me je sramota.Taj oseaaj se naizmenieno menjao sa oseaajem straha koji me je prosto paralizovao.Ležim na le?ima i ne smem da pogledam dole.Penis vea podignut,muenina u stomaku,ruke i noge su ukoeene i nemogu da ih pokrenem,a njena ruka me više ne eeska vea lagano mazi.Jos više izbacuje desnu nogu,smešta je izme?u mojih nogu i kolenom mi lagano dodiruje penis.Bespomoaan zurim u njenu predivnu butinu i koleno koje sve jaee i jaee pritišae moj penis.U gaaama je uveliko tesno.Hoau da jaueem od nekog eudnog bola.Glavia je vea napola izašao...a ona...ona mi nešto šapuae,ali više je i ne slušam.Definitivno sam izgubio razum.Kao da sam atrofirao i ne mogu da se pomaknem ni milimetar.Njena ruka je u pokretu i kruži po stomaku.Eak me je zakaeila po glaviau,što me je nateralo da se zgreim i jako stisnem zube puštajuai kroz njih jedva eujni jauk...Opet mi je zakaeila nabrekli glavia.Dva puta...tri puta...Eetvrti dodir…Uzima ga u ruku i nateže,a ja se greim u kukovima i sad vea glasnije stenjem,sasvim dovoljno da i ona euje.Poeinje da ga drka.U stomaku mi je muenina skoro da cu da povratim.Nije u redu,hoau da prekinem,ali strah mi je skroz oduzeo sposobnost govora i pokreta. Strast me je paralizovala.Noge uopšte ne oseaam.Propinjem se u kukovima,a mama ga drka strašno polako,inaee bih davno svršio.Propinjem se i jecam:

-Mamaaa...-zazvuealo je kao da je preklinjem

-Ona mi tiho na uvo šapuae:Uf!Koliki ti je!

-Da li ti se ovo svi?a?

-...Svi?aaa….-jedva izgovorih

-Hoaeš da nastavim?-šapnula mi je na uvo i stisla ga još jaee

-…Hocu…-jedva izgovaram,ne verujuai da pristajem

Toliko je sporo drkala,da sam pokušao da je tucam u šaku,ali nakon par trzaja,mama se prebacila preko mene.Bila je neverovatno teška.Sela je odmah ispod kurca,zbacila kucnu haljinu sa sebe.U sekundi se pojaviše ogromne sisetine,koje su se lelujale od svoje težine,a na dnu ogromni dlalavi trougao.Levom rukom mi je uzela glavia i trljala ga prstima.Zabacio sam glavu koliko god sam mogao jaee ispuštajuai krik.

-Sad ae majka i tebe da podoji!-reee

Nagnula se napred sa sisom u ruci.

-Otvori usta.Uvalila mi je sisetinu.

-Uzmi ih u ruke i sisaj.

Kurac samo što nije eksplodirao pod njenim prstima,a moje ruke su divljacki stezale sise,dok sam ustima cedio njeno mleko.Pokušavao sam da strpam celu bradavicu u usta,ali su bile prevelike.Mleko se cedilo po eitavim grudima,tako da su mi se klizale u rukama.Bespomoano sam pokušavao da ih cele strpam u moje šake,a ogromne bradavice su lueile meko dok sam ih jezikom i ustima sisao.

Mama je zabila glavu kraj moga levog uveta,dok je sad stezala kurac.Poeela je da mi sapuce na uvo.

-Mmmm...kakva kureina-i par puta mi ga protrlja

-Jel ti se svidja ovo-svidja.-šaptala mi je na uvo

Poeeo sam da je snažno hvatam rukama za dupe i butine,dok je ona kurcom poeinjala da masira svoj maljavi trougao

-Jel` oseaaš moju maljavu pieku?-uzdahnu

-aaahhg…mamaaaa...eksplodiracuuuu!!!-jaukao sam dok dok mi je njena kosa ulazila u usta

-Jel` je osecas?

-mmmaammmaaaa....oseeecammmm…mammmmmaaaaammm!!!

Kurac mi nikad nije bio toliki.Glavia ogroman,kao da nije moj.

-Sad.Jel osecas moj procep,moj kliktoris?-prostenjala je

...Vea je ona poeela da stene i da se njiše u kukovima.

-Jel oseaaš moju pieketinuuuu-i još jaee mi steže kurac

-….pieketinuuuu-reee,dok se njena usta gree i izgovara kroz zube

-…joj...mamaaa...daj mi….ah….daj.. mi…-jedva izgovorih od grea

-ah...a šta da ti mama da?...ah..ah-šapuae i trlja moj ogroman glavia od svoju pieku

-aaajjj...puknut cu....daj mi...molim te...-preklinjao sam

-joj....mmmm….koliki ti je….ah...skroz sam mokra...šta to da ti mama da?-pita me,a zna i sama

-hoauuu..aj...hoau da te jebem-zario sam prste u njenu kozu

-da me jebesss...aaag...-stenja la je dok joj se nena teenost slivala niz butane i kupala moj ogroman kurac

-reci kako hoaeš da jebeš svoju mamu-stisnula ga je i bezmalo eitav glavia stavila u rupu

-jojjjj...hoau da…mmmmm… te jebem ….mamaaaa...-vea sam naglas cvileo

-hocu… da te.. jebemmm.. celu noc

-aaajjjj…želimmm-reee dok je glaviaem trljala svoje me?unožje

-hoau da te jebemmmm…mmm… svaki dan...-jaukao sam na glas

-i ja hooooauuu...tvoj kurac u meniii…!-reee I ona sve jaeim glasom

Bacila se na le?a,rašila noge,koje su bije poluskupljene u kolenima,otkrivši mokru šumu sa roze procepom i rekla:

-Hajde.Do...

Ja sam vea bio na njoj.Žurno je prihvatila i ubacila moj kurac u sebe. Zabio sam ga što sam jaee mogao.Mama je prosto jauknula u mom naletu.

-ah...ah...daj mi svoj kurac....-zabacila je glavu unazad zajedno sa mesnatim rukama koje su joj bile iznad glave

-joj mama...joj...kako ti je dobra...picka...-nabijao sam ga iz sve snage u njenu maljavu i mokru pieku,tako da se svakim mojim udarom mama pomerala.Praktieno svojim naletima gurao sam je ka ivici kreveta

-hoau ...celu noaaaa...mmm-levom rukom joj gneeim sisetinu

-hocu...ah...svaki dan...ah...da me...jebes...ah...jebes-dahtala je mama,dok mi je kukovima remetila tempo

-aaahh...hocu tvoje...picke...uvek-zabijao sam se koliko god sam mogao jaee,a noge i kurac su mi utrnuli i više ih i ne oseaam

-ah...dobiaeš...ah...uvek.-dok joj je leva sisa skakala na sve strane

Osim nas,još se samo eula škripa kreveta,koja je bila sve glasnija i ucestalija.

-ah...ah...rasturime...ah.

Sve sam se jaee i brže zabijao,a ona je prebacila svoju levu nogu meni na ledja.Njeni kukovi su se pomerali u svim pravcima,dok je sobom odzvanjala škripa kreveta pomešana sa našim stenjanjem.

-aj...svršiau-jeeao sam dok sam desnom rukom kidao njenu butinu

-ah.ah...eekaj me...-jaukala je

-ne mogu…ne moguuu….izdrzati

-eekajjjjj...evooooooooooo..ahhh....puni meee...

Kao po komandi punio sam joj utrobu dok se ona izvijala i glano jaukala.

-aaaahhh...to...ah...ah…ah…ah..too..aaaaaaahhhhhhh

Bila je sve tiša,dok sam joj zadavao poslednje udarce u pieku prepune moje sperme.Lagano je pomakla glavu na dole i gledali smo se u oei dok sam zabijao svoj kurac u nju.Samo se još eulo pljaskanje naših mokrih bedara.

Izvalio sam se pored nje i ubrzo zaspao.

IP sačuvana
social share
ponosni potomak najstarije svetske civilizacije
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 626
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
mob
Nokia N70i
Letnja matura II


Od opisanog događaja je prošlo već deset godina.Mnoge stvari su se promenile. Baba i deda su postali stari ljudi koji su svesni da je njihov životni zenit odavno prošao.Tek par puta godišnje ja ih odvezem na selo da se valjda prisete svoje mladosti i davnih vremena.Ostanu tamo dan ili dva.čini mi se da jedva dočekaju kada ću ih vratiti kući u kojoj kao da nemo čekaju ono neizbežno.Malo je tužno gledati ih kako ih je napustila želja za stvaranjem, druženjem,...,životom.Mnogo češće ih vozim raznoraznim doktorima, specijalistima i tarapeutima.

Svake godine im uplaćujem banje.čini mi se da jedino tamo nalaze sebe.Verovatno družeći se sa njima sličnima, lakše podnose teret svojih godina.Svaki put je isto.Jedva ih nagovorimo da odu, a kad se vrate, dođu kao novi ljudi.Eto, ove godine su bili tri puta i pripremaju se za još jedan odlazak. Sestra je već postala prava devojčica.Ide u školu i kao sve njene vršnjakinje mašta kako će postati nastavnik.Njene barbike su već odavno spakovane u kutiju i zamenile su ih njene drugarice.Po čitav dan je odsutna iz kuće.

Prepodne je u školi, a nakon nastave napolju sa drugaricama.Kuća joj služi za spavanje,poneki obrok i na njenu veliku žalost rešavanje domaćih zadataka.Od čitave škole najviše voli velike odmore i skori dolazak letnjeg raspusta. Mama je pre par dana napunila 46.godina.Laganim dijetama je uspela skinuti 7-8. kilograma, a raznoraznim kremama i melemima prikriti svoje godine.Iako ne izgleda kao pre deset godina, njena spoljašnjost tera i mlađe žene na zavist.Doduše, osim kućnih poslova, odlazaka u salone lepote i druženja sa njenim vršnjakinjama ona i nema drugih obaveza.

U par navrata sam video oca Mirka i njegovu suprugu Katarinu.On je već odavno postao vlasnik firme i austijskog državljanstva.Upoznao sam i moju polu sestru Anu.Znala je samo par reči na našem jeziku i naravno psovke koje sam je lično naučio.Za razliku od oca, kojem je prijao zvuk rodnog kraja, Katarina bi uvek opominjala Anu kad bi opsovala.Katarina je bila lepo odnegovana žena srednjih godina, a otac..čini mi se da je on ostario za oboje.Za razliku od supruge izgledao je kao nekakav deda.

Svaki susret sa njim bi počinjao sa suzom u njegovim očima i snažnim zagrljajem.Bez obzira na njegov sadašnji brak, dobar deo njegovog srca je bio u otadžbini.Krijući od svih, a zahtevajući od mene isto, poprilično me je finansijski pomogao.Za završetak srednje škole, uprkos negodovanju majke, dobio sam novu Opel Astru.čak i posle me je novčano pomagao.Sasvim dovoljno da otvorim dve lične firme i počnem zarađivati sasvim pristojan novac. Nakon završetka srednje škole i odlaska u vojsku, upisao sam fakultet u Beogradu.

Doduše to studiranje je trajalo jednu godinu.Odlazak od kuće i gomila novca u džepu,...,jednostavno nije ni bilo za očekivati da će nešto ispasti od mog studiranja.Bolje sam upoznao kafiće i noćni život nego raspored predavanja.Tek povratkom kući postao sam malo ozbiljniji.Počeo sam sa sitnim poslovima, da bih uz očevu svesrdnu pomoć razradio sopstveni posao.Svo vreme sam bio poprilično cenjen kod devojaka.Solidan izgled, dobar auto, gomila novca i prosešna priča su mi otvorila mnoga vrata do devojačkih srca.

Sa Ivanom, mojom aktuelnom devojkom sam kovao planove za odlazak na more.Iako mi je to remetilo planove, nevoljno sam pristao da povedemo mamu i sestru.Jedva sam ubedio sestru da ne bude sa nama u sobi.Mama je znala o čemu se radi i podržala je moja ubeđivanja mlađe sestre.Uzeli su sobu u hotelu koji je bio udaljen oko 500.metara od našeg.Bolje je i to nego da nam vise nad glavom, tešio sam sam sebe. Leto je već uveliko nastupilo.Sestra je uživala u celodnevnim igrama sa drugaricama.

Mama je kombinovala rad u kući sa druženjem po komšiluku.Ja sam već uveliko bio zaposlen i često sam gubio po čitav dan jureći sa jednog mesta na drugo.Umor me je već poprilično sustizao i nisam mogao dočekati odlazak na more.Ivana je davala poslednje ispite pred letnju pauzu.Jedva sam čekao da se vrati i da se ponovo vidimo.Međutim, moj drug Milan koji takođe studira u Beogradu mi je doneo neprijatne vesti.Pričao mi je kako je video Ivanu i još nekog tipa kako se drže za ruke dok su išli kroz trg Republike.

Momentalno sam eksplodirao i kao pravi balkanac proveo celu noć opijajući se sa društvom, koje me je bezuspešno tešilo.Kući sam stigao rano ujutro.Tek oko podneva sam se probudio.Nisam hteo da je zovem telefonom već sam želeo licem u lice da je pošaljem u .....!!!Iako sam propustio dobar deo dana i pokušavao sa razmišljam o poslu, Ivana mi nije izlazila iz glave.Narednih sedam dana sam se spremao za susret sa njom.I napokon sam ga dočekao.Susret sa njom je počeo onako kako sam i zamišljao.

Na njen pokušaj poljubca sam odgovorio zakretanjem glave.Pogledao sam njeno zbunjeno lice i počeo da recitujem svoj monolog.Skresao sam joj sve u lice.Na kraju sam je mirno zamolio da izađe iz auta.Svo vreme me je ćutke gledala, a izraz njenog zbunjenog lica mi se urezao u pamćenje.Lagano je izašla iz auta i time je bila okončana naša veza. Približilo se i naše letovanje u Turskoj.Ispočetka mi se nije išlo, ali na nagovor mame i sestre sam ipak odlučio da krenem sa njima.U glavi mi je još uvek bila Ivana, a srce je tugovalo zbog završetka naše veze.Krajem jula meseca stigli smo na more.

Njih dve su imale svoju sobu, a ja sam bio u drugom hotelu u svojoj sobi.Ipak, na plažu i večernje izlaske smo išli zajedno. Prva dva dana mi je bilo porilično otužno i ne zanimljivo.Ujutro, nakon doručka bi se nalazili na plaži, gde bi se kupali i sunčali sve do odlaska na ručak.Nakon poslepodnevne dremke bih odlazio na plažu, gde bih uvek zatekao mamu i sestru.Zadržavali bi se sve dok sunce ne bi počelo zalaziti.Večernji izlasci su se satojali od šetnje i obilazaka trgovina.Nakon takvih iscrpnih ekspedicija bi obavezno pred odlazak u hotel seli u neki restoran i li kafić.Sve u svemu, ništa specijalno se nije dešavalo, a Ivanin odlazak iz mog života mi više nije predstavljao opsesiju.

Kao da je nikada nije ni bilo. Na plaži je bilo svakakvog sveta.Mladi,stari,lepi i ružni.Međutim od devojaka sve što je vredili pomena je bilo u društvu svojih mladića ili supružnika.četvrtog dana sam našao sebi zanimaciju.Počeo sam da razgledam lepši pol, koji se pojavljivao na plaži i u sebi ih ocenjivao i komentarisao.U hladovini suncobrana tog vrelog dana sam sebi dao oduška razgledajući sve što je ženskog roda i hoda na dve noge.

Pogledom sam uhvatio tri zgodne devojke od kojih su dve bile zemljakinje, ali u društvu svojih mladića.Dok se sestra igrala sa svojom vršnjakinjom na plaži, moj pogled je lutao unakolo.Osim nekakvih baba i dedova, tek poneka mlađa devojka ali prilično jadnog izgleda.U momentu me je trznu mamino dozivanje sestre i njeno mahanje rukama, dok je polako izlazila iz vode.Gledao sam je kako se polako kreće ka plaži.Nakon dugo, dugo vremena pogledao sam je drugačijim očima.Njena mokra, duga plava kosa se zalepila za njena leđa.

Preplanuli ten se savršeno uklapao sa njenim plavim dvodelnim kompletom.Gornji deo se urezao u njenu kožu, pokušavajući da prekrije njene ogromne dojke, koje su se skoro dodirivale na sredini.Jednostavno iz njenog gornjeg dela je prosto rečeno kiptelo, a grudi su pretile da svakog momenta rastrgnu njen kostim.Na mokrom stomaku, koji se presijavao od sunčevih zaraka, se jasno isticao taman ten i tek tanki sloj sala u koji se pupak duboko urezao.

Donji deo kupaćeg kostima je stojao na njenim širokim kukovima, urezujući se na njenim bokovima.Tek kada je prišla na š0-tak metara od plaže, ukazalo se njeno međunožje koje se skrivalo od velikih i oblih butina.Polako se približavala ka suncobranu, a ja nisam skidao pogled sa nje.Onako mokra sela je pored mene i počela da mi objašnjava kako je plaža super, voda odlična,.... Međutim, ja sam tek ovlaš izgovarao reči pri tom ne skidajući pogled sa nje.U roku od par minuta taj vreo letnji dan joj je osušio kožu i kostim, a i kosa joj je skoro bila suva.Levo od mene, dok sam sedeo, ona je legla na peškir i zatvorila oči uživajući u vrelini leta.Počela je da razmazuje kremu za sunčanje po sebi i taj mi prizor nije promakao.Brzo se namazala i zatvorila oči.

Počeo sam da uživam u prizoru.Tek sad njeno tamno telo koje se presijavalo, počeo sam da gutam očima.Njeno lice i duga kosa koja pada preko njenih ramena, ogromne grudi koje se podizu i spuštaju svakim njenim dubokim udisajem su se propinjale dok su dojke strčale sa strane.Njen preplanuli stomak i ...U tom trenutku sam progutao knedlu.Ugledao sam njeno međunožje koje je prekrivao plavi komplet.Ispod njega se naziralo ispupčenje njenih stidnih dlačica.Dugo sam posmatrao taj njen deo u koji su se uklapale ogromni butni mišići obloženi tankim slojem celulita.

Moj penis je počeo da raste i posle par trenutaka sam se okrenuo i legao na stomak.Pokušao sam da skrenem misli i pogled.Tad mi je kroz glavu počeo da leti film od pre desetak godina.U stomaku se poče javljati sad već poznat osećaj mučnine.Saznanje da sam sve one zanosne delove njenog tela mazio, stiskao, ljubio,...,da sam to telo doveo u stanje ekstaze, a da je i meni bilo divno...A ipak da je to zabranjeno...Pogledao sam oko sebe.

Put do mora je bio slobodan, a okolo nije bilo opasnosti da me neko jasno uoči.Brzo sam se doteturao do vode i ušao u dubinu visine ramena.Nisam mogao da se uzdržim i veoma brzo sam se zadovoljio.Ostao sam u vodi još neko vreme. Po povratku u hotel otišao sam u restoran, ali uprkos silnom trudu kuvara nisam baš bio za ručak.Samo mi je jedna stvar letila pred očima kao i sugestija da prestanem razmišljati o tome.Uprkos želji i htenju moje sugestije u glavi su mi se preplitale slike od prepodne i od pre deset godina.

Neke stvari su jednostavno jače i uprkos htenju, kao da naviru iz ko zna kog dela mozga.I ranije sam imao flešbekove, ali ne baš učestale i ovako jake.Deset godina smo ćutali kao zaliveni.Apsolutno niko nije znao za našu tajnu.Deset godina sam krio od drugih i od samog sebe šta se dogodilo.Svaki flešbek sam gurao što dalje od mene.Dugo smo se pravili da se ništa nije desilo.A sad ovo...Jednostavno sam osećao nešto u sebi i nisam znao šta.Ležao sam u svojoj sobi i upurno se pravio da to nije ništa i da će proći, a što sam se više trudio scene iz prošlosti su sve više navirale.Svakom scenom koje sam se setio, penis bi propratio svojim ukrućivanjem, a stomak grčenjem mišića.

Na kraju sam ponovo sam sebe zadovoljio, a nakon tog čina odlučio da preskočim ponovni odlazak na plažu. Naveče su njih dve došle do moje sobe.Slagao sam ih da sam pokvario stomak pa stoga nisam mogao ići na plažu.Predložio sam im da njih dve večeras same odu u grad, ali su odbile i odlučile ostati u svom hotelu.Celu noć sam se borio sa mojim mislima.Kasno sam legao, zaspao i još kasnije se probudio, ali sam ipak otišao na plažu.

Međutim, taj odlazak je samo još pogoršao stvari.Konstatovao sam da mama još bolje izgleda nego što sam juče smatrao.Dok sam je krišom posmatrao i divio se njenim atributima, kroz telo mi je prolazila nekakva jeza koja mi je na kraju krajeva prijala.Njeno izležavanje pored mene i molbe da joj namažem leđa dok sam posmatrao dobro znani prizor budilo je u meni nekakvi skriveni poriv za koji nisam bio svestan da postoji.Moji lagani pokreti prstima na njenim leđima, prolaz niz kičmu sve do zadnjice, koju u svom zanosu umalo nisam uhvatio u ruke, vraćalo mi je sećanje, ali ovaj put i skrivenu želju za davnim vremenom...

Nakon nekog vremena sam otišao u vodu i pokušao svoju požudu da umanjim iscrpnim plivanjem.Već sam se bio umorio i približio sam se obali taman toliko da mi je voda bila do ramena.Primetio sam na plaži sestru kako trčkara po plićaku sa svojom drugaricom i majku kako se pridiže pokazivajući svoje preplanulo telo.Ušla je u vodu i počela da pliva.Prošla je pored mene i otišla 20-tak metara iza.Nakon minut-dva prišla je do mene. -Jel mogu da dohvatim dno na tom mestu -Ovde ne možeš.Ipak si niža od mene.

Idem napred pa ću ti reći gde možeš da staneš. Doplivala je do mene, a ja sam joj prižio ruku i privukao do sebe.Stala je sa moje desne strane, a moj pogled je letimično leteo po njenom telu, kojem je voda bila do struka.Ogromne grudi su me učinile nervoznim, dok sam svom snagom pokušavao da okrenem pogled.čak i dok sam bio okrenut taj prizor mi je igrao pred očima.Gledali smo ka obali i komentarisali igru talasa sa jednom starijom ženom koja je pokušavala ući u vodu, ali je svakim talasom poskakivala u vodi koja je dopirala do njenih kolena.Dlanom desne ruke sam je lagano poridržavao za leđa.

Osećao sam kako mi sruja lagano prolazi kroz telo.Kroz glavu mi je prolazila suluda misao da spustim niže ruku.Međutim, u tom trenutku sam se prosto paralizovao, tako da je moja ruka prosto bila ukočena i prikovana na njena leđa.Sam od sebe, pogled mi je na trenutak skrenuo ka njenim grudima i preplanulim prsima.Ruka je lagano klizeći niz njenu kičmu krenula na dole.Moj dlan je se našao na njenoj velikoj zadnjici.Pitanje da li je trajalo sekund, dok se mama nije zakrenula ka meni, odmičući svoju zadnjicu od moje ruke. -Ma!!!Šta to radiš!?-pogledom me je sasekla -Ovajjj...-sve reči su odjednom presušile.-Ja...ovaj....Izvini!!!-jedva sam izgovorio, dok me je posmatrala U tom momentu bih najradije da me more proguta.

Nisam mogao da dođem sebi, dok sam stojao ispred nje, pognutog pogleda.Videvši da se zagrckujem u sopstvenim uzdasima mama je laganim glasom rekla: -Nemoj.To nije dobro.Molim te, kontroliši se. -Molim te...izvini-rekao sam, a da pogled nisam digao. -Ništa.Kao da se ništa nije desilo-rekla je mirno, dok joj je šaka stajala na mojoj nadlaktici. -Hajde idemo na obalu, pa kad se osušimo na ručak.-jedva dočekah te njene reči i hitrim pokretom se zaputih ka obali. Osušili smo se i dopratio sam ih, a da mamu nisam ni pogledao.

U mojoj sobi sam opsedao sam sebe i postavljao pitanje kako sam mogao napraviti tako nešto.Da čovek ne poveruje.Za njih dve, opet me je mučio stomak i nisam se vratio na plažu.Opet sam u tišini, između četiri zida lupao glavu mislima kako sam mogao napraviti takvu glupost i šta me je teralo da to napravim.Još jedna besana noć...Groz glavu mi se vrti gomila slika.Film od pre deset godina,današnji događaj, njen pogled...Gomila pitanja, bez odgovora i neki čudan osećaj,...,osećaj zbunjenosti, srama i ...i strasti... Iako su prošla već dva dana od opisanog događaja gorepomenuti osećaji su tek malo splasnuli.

Mešali su se sa prizorom maminog preplanulog tena, njene kože koja se presijava na ležaljci, njenog stomaka koji se pomera u ritmu njenog disanja...Ponovo sam krijući pogled osmatrao mamu dok leži na leđima.Njene grudi koje se razlegaju po celim plućima,...,ogromne bradavice koje se ocrtavaju ispod tkanine,...,ogromne butine koje pokušavaju sakriti nejno međunožje,...,ispupčenje na tkanini između nogu,...njen stomak,...,lice,...,dugu plavu kosu,... Svakim pogledom, moj penis pokazuje da mu se prizor dopada.

Tek sad sam zbunjen.Najradije bih ponovo pokušao ono što sam pokušao pre dva dana.Svi osećaji zbunjenosti nestaju pred tim prizorom.jedino se sramota prepliće sa pohotom, stvarajući ogroman pritisak u stomaku...Sve to biva prekinuto sestrinim pitanjem kad ćemo na ručak. -Evo sad ćemo-odgovara mama i već polako počinje skupljati stvari u torbu. Oblačimo se. -Sinoć sam ti nešto kupila-reče sestra veselim glasom-hajde sa nama da ti dam poklon.

-A šta?-priupitah, ne skrivajući oduševljenje. -Videćeš.-reče, gledajući me nekako značajno. čim smo ušli u njihovu sobu, sestra je potrčala da dohvati poklon....Tabakera!!!Zaista je teško naći tabakeru da se meni dopada, ali ova je bila nešto posebno.Sageo sam se i poljubio je u obraz. -Hvala!Puno ti hvala!Stvarno je super!-oduševljeno vadim kutiju i slažem cigarete u tabakeru. -Sviđa ti se?-gleda me dečijim pogledom. -Ma, super!Uvek ću je nositi.-gledam malo u tabakeru, malo u njen osmeh -Dragana na kupanje, pa da idemo na ručak-dopire mamin veseo glas iz sobe.

Dok sestra odlazi u kupatilo ja ulazim u sobu.Mama raspoređuje stvari iz torbe.Leđima okrenuta skida suknju sa sebe i pred očima mi se ukazuje njena zadnjica obavijena donjim delom kupaćeg kostima.Njene noge, velika zadnjica, stoje pola metra ispred mene, a u meni ponovo srce lupa glasno.Ponovo mi se javljaju flešbekovi...Skida majicu sa sebe ističući svoja tamna leđa i bretele koje se utiskuju u njeno očuvano telo.Srce mi lupa sve jače, a sve kočnice popuštaju.Lagano joj prilazim.Obema rukama je hvatam za ogromne grudi i pod prstima osećam njene bradavice kako strče ispod kostima.Lagano ih stežem i mešam.Preponama se pripijam uz njenu zadnjicu.

-Hoću...-gutam knedlu, dok mi se penis ukrućuje i kroz šorc pripija na njenu zadnjicu. -Nemoj.-lagano izgovara, a moje ruke sve brže i jače trljaju njene dojke. Sekunde prolaze kao godine.Iz kupatila dopire zvuk tuša, dok joj mešam njene ogromne grudi i pritišćem nabrekli penis na njenu zadnjicu. -Želim...Mama....Hoću ponovo-govorim tiho dok mi telo uživa u petingu. -Nemoj.Izaće Dragana...Videće-šapuće mama. -Hoću.....Želim ponovo.....Molim te-izgovaram, ne verujući svojim ušima šta pričam. -Stani!-tek neznatno povisuje glas i otrže se iz mog zagrljaja.Stoji ispred mene i nemo me gleda.

-Posle ćemo o ovome-govori polako i gledame u lice. Ubrzo sam otišao u moj hotel.Ovaj put poprilično zbunjen.Jasno mi je stavila do znanja da ne želi, ali ipak sam desetak sekundi mazio njene grudi i penis pritiskao na njenu zadnjicu.Zašto nije prekinula istog momenta kad sam je dodirnuo?Prekinula je, ali mogla je i ranije!Ova pitanja su mi odzvanjala glavom.Pitanja na koja sam umesto odgovora imao osećaj srama od mame, sebe i celoga sveta.Pitanja na koje sam odgovarao, potezima za koje nisam imao objašnjenje, osećajem otuđenosti od celog sveta i neobjašnjivom silom koja me je terala da uradim ono što sam uradio... Ubrzo smo se vratili kući.

Mamina i moja konverzacija je pretrpela promenu.Puno manje smo razgovarali, a pred sestrom se pravili kao da je sve uredu.Ubrzo nakon povratka kući stigao je i otac sa svojom porodicom.Krenuli su i oni na more.Takođe u Tursku.Prvo što mi je palo na pamet je zar samo oni imaju more.Bar za trenutak misli su mi skrenule na drugu stranu.Meni i Dragani je bilo veoma drago što ih vidimo.Po čitav dan smo se družili sa ocem, dok su mama,baba i deda glumili ljubaznost.

Moja polusestra Ana se silno oduševila što nas vidi i stalno je pokazivala usplahirenost, za nju, novom sredinom.Svaki dan smo provodili zajedno.Naveče bi pravili roštilj, a ja i otac bi završili veče poprilično pod gasom.Jutro bi započinjalo mamurlukom i do podneva bi izgovorili tek poneku reč.Tek od podneva bi postali normalni ljudi.Odlazak u grad, obilazak kafića i restorana i obavezan šoping.Što se mene tiče ostali su prekratko.Tri dana.Što se tiče mame, babe i dede...,kao da je bilo tri godine.Odlučili su povesti Draganu sa sobom na more.Naravno da su se Dragana i njena drugarica-polusestra Ana oduševile.

Pre njihovog polaska otac me je odveo u moju sobu.Na silu mi je gurnuo u ruku zavežljaj novca. -Nemoj tata.Ne treba.Imam-odgovarao sam braneći se od njegovog guranja novca u ruku -Ma uzmi!Ja imam i više nego što mi treba!Hajde...Hajde uzmi!-na silu mi je ugurao novac u šaku. -Hvala tata!....Ma daj šta će mi ovoliko!!!-pogledao sam u zavežljaj i konstatovao 3000 eura. -Nemoj da me vređaš!Uzmi kad ti kažem!-čvrsto me je zagrlio kao i ja njega.Osećao sam podrhtavanje njegovog tela dok mi kroz uzdahe jecavim glasom rekao:-Sine moj!-na šta su i meni krenule suze. Nas dvojica smo se teško rastali.

Pre nego što su seli i svoj Mercedes još jednom smo se zagrlili i izljubili. -Znaj da uvek imaš oca.Uvek možeš da računaš na mene.Dođi u Austriju.-odzvanjalo mi je kroz uši, a suzne oči su me odavale. Otišli su. -Eh fala bogu kad odoše-reče baba, dok je auto zamicao od pogleda. -Hajde molim te šuti.-odvratih babi. -Što je....-započela je rečenicu. -Zašuti kad ti kažem!!!-prekinuh je besnim glasom, a moj pogled ju je presekao.

Baba i nije bila pametna žena, ali je ipak shvatila da je vreme da ćutke ode u prizemlje kuće. -Ionako za dva dana idete u banju!Ne moraš me nervirati!-tim rečima je ispratih dok je išla ka kući. Nakon dva dana sam ih ispratio na autobus koji je direktno išao u banju.Baba mi se obratila i objasnila kako nije ona to mislila, da joj je žao, kako me voli,...Na peronu smo se izmirili i pozdravili. Kod kuće nije bilo ništa novo.Mama i ja smo pomalo razgovarali, a događaje sa mora nismo spominjali.Ionako sam veći deo dana provodio napolju.Posao, pa kratak dolazak kući i večernji odlazak u grad.

To ne znači da nisam mislio na predhodne događaje.Iako je proteklo š5-tak dan od navedenog događaja, ja sam još uvek bio njihov rob.Jednostavno su se preplitale misli sa kontrastom mojih osećanja.To ludilo me je polako, ali sigurno nagrizalo.... Stigla je subota.Svoje obaveze sam odradio do podneva.Već se dogovaram sa društvom gde ćemo izaći i kad ćemo se naći.čujem mamin glas iz kuhinje koji me doziva na ručak.Ulazim u kuhinju, tanjiri su već postavljeni, a mama obučena u svilenu kućni haljinu već sedi za stolom. Nakon 20-tak minuta smo završili sa ručkom. -Ovaj...kad te je otac odvukao u sobu...-oglasi se mama-....šta ti je rekao ...pa ste morali biti sami?

-Ma ništa posebno.Dao mi je pare.-odgovaram -Koliko? -3000 eura.-odgovorio sam. -Misli da može kupiti...-odbrusila je -Nemoj.Ipak mi je on otac.Znaš da ga ja i Dragana volimo.-prekidam je u sred rečenice -Pa kad....-pokušala je da nešto kaže. -Nemoj.Ipak mi je on otac.Bez obzira na novac...Ponudio mi je da dođem u Austriju-započeh monolog. -Uh,Austrija!Bezveze!Videla sam ja Austriju.Baš bezveze! -Ma videla...Po čitav dan si rmbačila...-ote mi se osmeh-...Jedino si videla fabriku. -Od čitave Austrije si videla Austrijske šilinge-pričam i u isto vreme se smejem- a i oni više ne postoje!!!

-Ma daću ja tebi šilinge i fabriku-kroz smeh odgovara mama i nežno me lupi rukom po glavi. Otišao sam u svoju sobu.Iako smo na lep način završili razgovor, znao sam da joj nije drago što sam primio novac, a još manje zato što sam stao u njegovu odbranu pred njom i babom. A ja...Još uvek sam mislio o odnosu mene i mame.Iako sam pokušavao da skrenem misli, često mi se kroz glavu vrteli filmovi, pogotovo onaj pre deset godina. Nedelja.Nakon sinoćnog izlaska u grad sa drugarima jutro mi je izgledalo poprilično otužno, a vreme je sporo odmicalo.Vreo, sunčan dan.Svo vreme radi klima uređaj.Odlazim u kuhinju da nešto prezalogajim.Dok jedem čujem mamu kako ide hodnikom.

-A digao si se.-reče sa vrata. Dok je ulazila i sedala pored mene, ja sam je posmatrao.Na sebi je imala svetlu kućnu haljinu.Međutim, njen dekolite mi je prosto prikovao oči.Veliki izrez na haljini odavao je svu izazovnost njenih ogromnih grudi, a njene noge su se ukazivale tik do iznad kolena.Na kratko je sela pored mene, a ja sam krajičkom oka sa strane posmatrao njene grudi.Još samo malo pa bi se videla bradavica.Taj prizor, kao saznanje da je to zabranjeno mi se ocrtavao na kratkim pantalonama. -Kako je bilo sinoć?

-Kao i obično.Ništa specijalno.-odgovarao sam, a slika njenih grudi mi igra pred očima. Digla se sa stolice, a ja nisam propustio prizor kad se njena haljina zategla na zadnjici.Uf, umalo mi se otelo uzdah.Leđima okrenuta mama je počela da priprema i pere suđe od juče.Lagano sam se podigao sa stolice i prišao joj na 20-tak centimetara sa leđa.Srce je lupalo kao ludo, a noge su postale teške kao olovo.Jedva sam uspeo da podignem ruke, koje su mi drhtale.Uhvatio sam je za njene velike grudi: -Ipak...hoću-rekao sam kroz uzdah. -Ma...-mama se zabacivala kroz zagrljaj, pokušavajući sa skine moje ruke sa svojih grudi. -Želim...-mešao sam joj grudi koje su se prelivale u haljini.Moj ukrućeni penis je ponovo bio naslonjen na njenu zadnjicu,

-Želim te....Molim te....-guram ruku ispod haljine, stišćem njenu dojku, a penis sve jače naslanjam na nju.-...Stalno mislim....Želim te. Destetak sekundi sam joj stiskao grudi, uživajući u njenim veličinama, a mama nije ništa govorila niti se pomerala.Desnom rukom, dlanom na njenoj bradavici sam mešao njenu sisu, a levom rukom provučenom kroz procep haljine, napipao njene gaćice i počeo da je rukom trljam između nogu.Pens mi je pulsirao, a onako nabrekao i naslonjenog na njenu zadnjicu je sigurno i ona osetila.Nakon prvog dodira između svojih nogu, ote joj se uzdah, a zadnjicu gura u moje prepone i još jače se naslonila na moj penis.Malo je zabacila glavu u nazad.

-Hoću te...Želim te...-levom rukom je mazim između nogu, desnom sve jače stiskam njenu sisu. -...Stani...jel znaš šta pričaš-lagano prislanja svoji ruku na moju šaku koja joj mazi međunožje. -Znam.-guram prepone u njenu zadnjicu -Hajde...Molim te...-stišćem rukom njenu sisu. Nakon par sekundi tišine i mojih uzdaha oglasi se i mama: -Stani...Nemoj sad...-lagano reče i otrže se iz mog zagrljaja.-Nemoj. -Ja...-osetih se kao da se topim pred njom. Pobegao sam u svoju sobu.Imao sam dogovoren izlazak sa drugarima, ali sam ga izbegao.Ceo dan sam presedeo u sobi.Ja i osećaj krivice.Kroz dim cigarete mi je naviralo sećanje, koje me je činilo užasno nervoznim.

Taj koktel nervoze, srama i nelagodnosti me je prikovao za fotelju, tek mali pokret ruke do pepeljare je odavao da sam još uvek živ,...,a bolje da nisam!Crne misli su mi nagrizale um i nisam bio siguran da ću dočekati veče.Sedim tako već ko zna koliko...Pogledao sam kroz prozor i ugledao prizor koji me je iznenadio.Napolju je bio mrak.Pogledao sam na sat...Pa već je prošlo deset sati.Ne mogu da verujem iako mi to upošte nije bitno.Rešio sam da odem do kupatila i istuširam se hladnom vodom... Hladan tuš me je zapljuskivao dok sam drhtao stojeći u kadi.Nisam bio u pravu kada sam pomislio da će sa vodom u slivniku nestati i moje misli,moji problemi.Razmišljam da li postoji nešto što će mi odganati misli, izbrisati flešbekove...Šta?Šta?...Možda san.Možda....Setih se maminih reči...Da, da to je greška!Definitivno greška!

Da, da,...I ne smem opterećivati svoj život sa njima...Kako?Kako kad mi misli ne daju mira.Kad me neka sila čvrsto drži u zagrljaju i ne ispušta me...Ah..Ne znam šta da radim... Brišem se peškirom,navlačim bokserice i krećem ka svojoj sobi.Prolazim pored njenih vrata i u jednom momentu čujem njen glas kako me doziva.Zastajem na sekund, ali me njen ponovljen poziv tera da ipak uđem u njenu sobu.Ulazim.Mama leži na velikom bračnom krevetu, obučena u spavaćicu. -Dođi da popričamo-reče.Eh, samo mi je to trebalo.I ovako sam sluđen.-razmišljam u sebi -Lezi tu.-rukom mi pokaže da legnem sa njene leve strane.Sav zbunjen i ne pogledavši mamu, legao sam na krevet.

-Vidim...da hoćeš...želiš...-hoče da mi kaže, ali joj je neprijatno.-i...sad ti je neprijatno? Ležao sam na leđima,sa rukama ispod potiljka i nemo, kratkim klimajem glave joj dah do znanja da je u pravu.Stavila je glavu na moj lakat prinoseći svoja usta mom desnom uvetu.Svoju desnu ruku je spustila na moja prsa i počela da me češka. -Znaš...ni ja nisam ravnodušna...-češka me po grudima, a moje bradavice se ukrućuju-...ali...to je zabranjeno. -...a...-zaustila je nešto da kaže, ali nije ništa nije rekla. Ležimo tako već par minuta i šutimo, a njeni prsti me češkaju po grudima, održavajući moje bradavice krutim.

Tišina mi para uši. -...a....-ponovo je zaustila nešto da kaže i ponovo je ućutala. Nakon par par minuta neprijatne tišine, njena ruka je polako počela da klizi na moj stomak, koji se zgrčio pod njenim dodirom.Njeni nežni dodiri su prosto terali moj stomak u seriju grčeva, penis mi se svakim sekundom sve više ukrućuje.Njeni lagani pokreti po mom stomaku produbljuju moje disanje.Lagano, gura prste ispod lasiža na boksericama i prstima me na trenutak dodiruje penis, koji je odmah poskočio.Iz usta mi se ote dubok uzdah.Rukom se vraća na moj stomak, koji se grči kao da se sprema da izbaci želudačnu kiselinu.

Par puta mi zavlači ruku u bokserice i lagano dodiruje moj nabrekli penis, a onda se ponovo vraća na stomak.Svaki put je moja rekacija jača i svaki put je grč u stomaku i bol u penisu sve snažniji.Gura ruku ispod bokserica i hvata mi penis.Lagano ga povlači gore dole. -...ahhhh....toooo....-jecam kroz zube, dok mi užasno sporo nateže penis. -...mmmm...baš ti se digao.-začuh mamin glas, koji je imao prizvuk zadovoljsva.-...mmmmm....sviđa ti se,a? -...aaaah....sviđaaa....-cedim reči kroz zube, dok njena ruka obuhvata moj penis i lagano nateže.Palcem mi miluje glavić. Ne puštajući moju nabreklinu iz ruke, stavija glavu na moj stomak polako ga ljubeći.Njen jezik kruži po mom stomaku, stvarajući vrelinu u njemu.Gledam je u potiljak, njenu plavu kosu koja raširija po mojim prsima.

Stomak i penis u njenoj ruci prosto gore i grčeći kao da hoće da eksplodiraju.Malo pridiže glavu, zabacuje telo naniže i vidim kako namešta usne iznad mog ogromnog glavića.Desnom rukom drži moj ogroman kurac i skupljenih usana dodiruje moj glavić.Gledam i ne mogu da verujem koliki mi je.Ko bi rekao da može biti ovoliki.Duž celih usana pomera moj glavić, koji samo što se nije raspao u hiljade komada.Trlja ga odsvoje mesnate usne. -...aaaaaaa....jjjjoooojjjj....-puštam krik iz sebe zabijajući glavu unazad-...mmaaammmaaaaaa..ahhhh ćuteći malo otvara usta i usnama steže moj ogroman glavić. -..aaaahhhhhh....jjj.....ojjjjjjj-jaučem na glas, grčeći se u stomaku.

Mama jedva uspeva da dovoljno otvori usta i usnama krene na dole dok jezikom kruži po glaviću.Rukom i usnama kreće se gore-dole, zagrcujući se od mog ogromnog kurca.Dok mi puši, čujem njeno glasno disanje kroz nozdrve. -...ufffff.....aaaajjjjj......-propinjem se pokušavajući da joj zabijem kurac dublje u usta-...aaahhhhh -uh...koliki ti je...-na kratko odmiče glavu, dok mi drka-....mmmm.... Ponovo ga stavlja u usta, mučeći se sa mojim glavićem da ga proguta. -tooooooo.....ah......-jaučem dok gledam njenu glavu kako se naizmenično podiže i spušta.-..jjjjj.... -ahhhhhhh....-odzvanja soba od jauka, a njeni zubi mi grickaju glavić , dok mama dolazi do vazduha, glasno uvlačeći vazduh u sebe. -ahhhhh....eksplodiiii....raćuuuu....mammmm...-zapomažem od silnog zadovoljstva i pokušavam da je tucam u šaku.

Videvši to mama malo odmače glavu i rukom poče da mi drka kurčinu.Brzim potezima mi je izmamivljala uzdahe zadovoljstva koji su parali vazduh. -...mmmm....koliki ti je...-drkala mi je ne skidajući pogled sa kurca-...ufff....koliki.... -...sssvvvv.....ahhhhhh....-puštao sam krikove, grčeći se u celom telu. -AAAAAAAAHHHHHHHH.......-proderao sam se dok je sperma izletala iz mog ogromnog glavića.Mlazovi su daleko leteli, u svim pravcima, a njena ruka je strahovito brzo drkala moj kurac. -...uhhh....uhhhh...aaa-ote se mami gledajući mlazove kako padaju na sve strane-...baš si napaljen -AAAAAHHHHHH-proderao sam se dok je moj kurac izbacivao poslednji mlaz vrele sperme iz sebe. Rukama sam gužvao jastuke, a celo telo mi se grčilo.

Mamino pioigravanje sa mojim kurcem je postajalo sve sporije, dok mi je cedila poslednje kapi sperme.Kratko vreme mi je još natezala dok sam zadihano posmatrao njenu ruku kako drži moj kurac.Polako ga ispušta iz ruke i prstima razmazuje spermu po mom stomaku koji se ubrzano podiže i spušta u ritmu mog disanja.Njeni nežni pokreti su mi prijali posle onakvog silnog olakšanja.Bol u penisu i jajima mi je splasnuo.Samo se pritisak u stomaku zadržao.Polako je razmazivala lepljivu spermu gledajući kako se rasteže po njenim prstima, mom stomaku.Gledao sam je.Trebalo je nešto da kažem, ali ništa nisam mogao izgovoriti.Legla je sa moje desne strane, ne skidajući ruku sa mog vrelog stomaka koji se, razmazan spermom, presijavao u polu mraku.Ležeći na svom levom boku, gledala je svoje prste kako mi stvaraju ogroman teret na stomaku.

Malo se zakrećem, gledam je u lice i stavljam levu ruku na njen bok.Polako počinjem da mazim njene bokove preko spavaćice.Šakom skupljam i podižem spavaćicu.Guram ruku ispod ruba i dlanom prelazim preko njene glatke kože.Mama podiže pogled.Gledajući me u oči, sklanja ruku sa mog stomaka i raskopčava svoj dekolite.Gura ruku u spavaćicu i pokušava da izvadi svoju ogromnu sisu.Taj prizor mi baca šaku na njenu zadnjicu koju jako stišćem.Iz dekolitea izvlači svoju desnu sisu, držeći je u rukama... -Uf kolika je...-otima mi se uzdah, dok posmatram njenu ogromnu dojku. -Sviđa ti se?-šapuće mama i prinosi mi ogromnu bradavicu na usta.-...uzmi...

Stavljam njenu bradavicu u širom otvorena usta.Usnama sisam, jezikom ližem vrh bratavice. -....mmmm-čujem mamin uzdah, dok divljački sisam njenu ogromnu bradavicu gurajući glavi dublje u njen dekolite.Rukom sve jače štežem njene mesnate butine.Koliko god da zinem, uprkos mojoj želji, ne uspevam da progutam celu bradavicu. -...mmmm...-kroz duboke i lagane uzdahe mama mi nabija svoju sisetinu jače u sta, pripijajući svoja prsa na moju glavu.Svoju ruku zavlačim između njenih nogu i prstima trljam njeno međunožje.Osećam njene gaćice koje su ispupčene stidnim dlačicama.čujem mamin kratak uzdah.Njena bradavica je je sve trvđa, moj jezik sve brži, a sisanje usnama sve jače.Osećam kako mama podiže svoju desnu nogu u vazduh, praveći mi više mesta za ruku, otvarajući mi svoje mežunožje.Sve jače guram prste po njenim gaćicama. -...mmm...-mama pravi trzaj kucovima ka meni, a njene gaćice su mokre između nogu.

Skida ruku sa svoje sisetine, stavlja mi na potiljak i svažno nabija glavu u sisu. -..mmm...liži me...ahh..-sramežljivim glasom mi šapnu, desnu butinu još više podiže u vazduh. Nakon par sekundi sam se odmakao od nje i uspravio se na kolenima.Mama je ležala na leđima.Kratko je podigla kukove, gurnula ruke na bokove i gurala njene mokre gaćice ka stopalima.U sekundi ih je svukla i bacila pored kreveta i tek ovlaš razmakla svoje mesnate noge.Na kolenima sam se pomakao ispod njenih nogu, na šta je ona jače raširila noge, zadižući rub spavaćice na svoj stomak.Saginjem se ka njenom međunožju, dok ona još više širi noge.

Pred očima mi se ukazuje njena maljava pička.Rukama se pruhvatam za ununutrašnju stranu njenih velikih butina i stežem ih.Lagano jezikom klizim po njenim vlažnim usminama. -...ahhhh-čujem mamu dok pravi kratak trzaj kukovima. -....mmmmm....-čujem iznad glave dok guram jezik dublje u maminu pičku. Jezikom guram po njenom vrelom mesu i stišćem sve jaće njene butne mišiće. -....ahhhh...toooo.....tooo....-stenje mama, a ja joj sisam pičku koja sve više luči vrele sokove. -....tooooo....ahhh...-sve glasnije čujem mamin glas Skidam ruke sa njenih nogu i prstima širim njene usmine.Pred očima mi se jasno ukazuje njena rupa.Najradije bi je izjebao jezikom.Guram jezik u njenu rupu. -..aaaa....jjjjj......ahh....toooo...-mama jeca, dok joj guram jezik što mogu dublje u rupu i vadim nazad.-...ahhhh...to.... -....toooo...jeb...-kroz uzdah izgovara mama.Dok je jezikom jebem, odzvanjaju njeni uzdasi.

Jezikom se pomeram na gore u širom razmaknutu pičku.Celim jezikom trljam maminu pičku. -ah..ah...ahh....ah...-stenje mama,dok jezikom razmazujem njen sok po pički. Naizmenično ližem jezikom i sisam usnama.Osećam kako se njen kliktoris ukrućuje.Ližem ga sve snažnije i sisam sve jače, dok mama ispušta bujicu svojih sokova. -...aaaaaa....aaaaa.....-njeni uzdasi postaju sve glasniji, dok ludački iritiram njen kliktoris. -...aaaa......aaa....a....a....aaaa....-počinje da meša kukovima-...tooooo......sinnnnne.......tooooooo -....aaaaaa.....liž.....pič....aaaaa.....-glasno stenje i rukom mi nabija glavu u njeno maljavo međunožje.Osećam kako je njen kliktoris sasvim krut i neverovatno velik.Svojim kukovima više ne dodiruje krevet već se propinje što više u vazduh. -....toooo...dajjjjj.....miiiii....-mama pušta glasan krik, dok mi kukovima i rukom stišće glavu.

Propinje se, a njenipokreti su sve brži,...,grčevi sve jači. -AAAAAAHHHHHHHH....-vrišti mama, dok ludaški trlja svoju pičku od moj jezik-...AAAAAAAAAAA... Njeni trzaji su jaki i nekontrolisani dok glasno uzdiše i vrišti parajući tišinu prazne kuće. -AAA....AAAA....AAAAAA....-čujem njene uzdahe i krikove svršavanja, a cela soba poskače od njenog orgazma. -A...A...A...A...A...A...A...siiiiiinnnnnneeeeeee....-Kao da me preklinje dok jezikom ludački prolazim po maminoj pički, koja pravi trzaje u nabija mi se u usta. -AAAHHHHHH....AAAAHHHHHH...-mama pravi svoje poslednje grčeve, koji bivaju sve slabiji i slabiji. Njeni kukovi se spuštaju na krevet.Još uvek klizim po njenoj pički.Njeni uzdasi su sve slabiji, a njeno disanje veoma glasno.Kao da je upravo skinula tonu tereta sa leđa.Opušta noge u kolenima,a ja se podizem na svoja kolena i gledam zadihanu mamu kako pokušava doći do daha.Levim dlanom je mazim po maljavij pički, razmazujući po njoj mamine sokove.Levo koleno mi stoji taman ispod njenog međunozja, a desno sa vanjske strane njene leve butine.Gledam mamino zadihano i iscrpljeno telo.Desnom rukom mazim njenu golu, levu butinu koja mi dodiruje jaja.

Uživam u dodirima.Levi dlan je na maminoj dlakavoj pičketini, a desnom je milujem po butnom mišiću i kukovima, pokušavajući da guram njenu spavaćicu na gore.Mama otvara oči i gledajući u mene, rukama mi pomaže da svučem njenu spavaćicu.Uz nekoliko jakih trzaja, rukama i telom, uspevamo da skinemo spavaćicu.Nastavljam da joj trljam malje i prorez, a desnom rukom kružim po njenom stomaku.Moj penis je blago podignut.Svojom butinom mama me gura između nogu i sabija moja jaja.

Mazim je po preplanuloj koži njenog stomaka.Polako krećem ka njenoj levoj sisi koja pada sa strane.Uzimam je u šaku i počinjem lagano da je stišćem, dok pod levim dlanom osećam mamine dlake i vreli prorez.Mama svojom levom rukom hvata moj penis i polako ga mazi i nateže.Sve jače stežem njenu sisu kao da želim da je ražmažem po njenim prsima.Levom rukom je stišćem međunožje.Gledamo se, a mama mi sve čvršće steže i drka moj sad već poprilično nabrekli penis.Butinom pritišće sve jače, a rukom ga nateže milujući moj glavić palcem. -...mmmm....koliki ti je....-kroz osmeh mi govori mama, dok me gleda u oči-...mmm...nisam znala da ti je ovoliki.... -...mmmm...-uzdišem stišćući njenu sisetinu i pičku, a pogled bacam na dole... -....uf...-ote mi se uzdah dok sam pogledao i zapanjio se koliko velik mi može biti kurac -....kako ti je lep....-šapuće mama, dok mi se ponovo stvara pritisak u stomaku, a svaka žila na penisu se jasno ocrtava.

Njeno trljanje palcem me izluđuje, a njena šaka užasno polako klizi napred-nazad. -...mmmm....hajde stavi mi ga.-tiho govori mama Skupljam kolena između njenih nogu, spuštam se na njeno telo i nameštam ogromana glavić u maminu pičku.Mislio sam da će joj rupa biti veća, ali sam osećao kako svojim mišićima obuhvata moj kurac.Što mogu jače, zabijam joj kurac do kraja. -..ahhhh...-mama pusti uzvik i zabaci glavu unazad. -....uh...-ote mi se uzdah zadovoljstva, dok sa počinjao da je tucam u konstantnom ritmu.

Moje oči su na par centometara od njene brade.Moji kukovi se zabijaju između njenih nogu.Osećam kako nam se dodiruju stidne dlake, dok moja kurčina prodire u maminu pičku. - uh...uuu...-uzdišem dok joj prodirem između usmina-...uuuh...mama...mmmm Desnom rukom je hvatam levu butinu i stišćem, konstantnim ritmom prodirem između maminih mesnatih butina. -....m..m...m..mm...-stenje mama u ritmu mog prodiranja-...m...m....m...m...ah... -...mmmm....kako ti je....dobra...-nabijam joj sve jače-...mmm...ahh..... -..m...mm...m...sviđ...ti...se....maminaaaa....pička...-jeca mama svakim mojim udarom....sviđa...aa...a.aa.... -....sviđa...mi....se....-izgovaram dok mi se uzdasi mešaju sa maminim. -..a..a..a..ovo....si..a....a...hteo.-kroz uzdah izgovara mama-..a...a...a...a...da.me.....jebeš -..jeessammmm...-na njene bezobrazne reči još jače počeh nabijati moj kurac-....

da...ah...te....jebem... -...a...ahhh....h...da...me...jebeššš...-napinje se mama da izgovori.-....jebi....meemmm....jebi..a.a.a.a.a.a. -..gurni...svojuuu...kurčiii..nu....u...-svoju levu nogu zabacuje na moja leđa-....kurččiinuuuuu...a...a.....a.....a -....ahhh....mamaaa....ah.....-silovito zabijam moj kurac u maminu maljavu pičketinu-...ah...... -...jjeeeebi...m.....svoju....mamu.....daj...mi....ahhh.-mama glasno izgovara i dahće sve brže i glasnije-...svoj ogrommann... -....uh...mamaaa...-silovito ubacujem nabreklinu dok u sobi odzvanja uporna škripa kreveta, koji se nadglasuje sa maminim uzdasima. -..razvali....mi...pičku...maminu....pičku.....razvali....-glasno izgovara dok se kukovima propinje - ahhhh....

razvali...ću....ti..a...aj...pičketinu....mamaaaa..-guram kurac sve jače, a škripa kreveta postaje sve glasnija i učestalija. -A....AAA....AAA...AAAA....-mama pušta glasan jauk, a njeni kukovi me bacaju na sve strane-...AAAA....AAAAA... -AAAJJJ...AAAA...AAAA...-glasno vrišti, a telo joj se grči pod naletima sinove kurčine-...J....J..AH..AH...AH.. -AH...AH...AH.....AH......AH...-mama jauče dok svršava, lomeći me u kukovima i nadglasujući škripu kreveta. -ah....ah....ah....-otvara oči i gleda me u lice, smirujući svoje kukove

Smanjujem ritam, usporavajući moje prodiranje.Škripa kreveta se tek pomalo čuje, šljapkanje naših bedara odzvanja sobom.Na svaki moj udar bokova, mamino telo kao da se pomera napred.Polako sam prodirao, uživajući u tucanju. Njeno opušteno telo je uživalo u mom ritmu.Ne menjajući ritam malo sam sageo glavu i levom rukom primakao njenu desnu sisu ustima.

Počeo sam da je rukom stišćem i mešam, a ustima sisam bradavicu. - ...voliš...mamine sise....a?-šapala je mama, dok je primala moj kurac-sviđaju ti se....a? -sviđaju mi se...-na kratko odmakoh usta da joj odgovorim gurajući joj kurac između nogu- volim velike...sise... -...mmmm...lepo...sisaš...sviđa mi se...-njene reči se mešaju sa šljapkanjem nasih kukova-...sisaj....mamine....sise... Sisao sam.Njene bradavice su me izluđivale.Velike,tvrde, a njene sise su se prelivale preko moje šake.Tek poneki njen uzdah mi je govorio da se i njoj dopada.Desnu ruku sam zavukao između naših stomaka i napipao maminu pičku koja je gutala moj ogroman kurac.Prstima sam joj nadrazivao prorez, a mamino disanje je postajalo sve jače.Trljam prstima njen prorez, dok je tucam...Gornji deo tela sam podigao, oslanjajući se na ruke.

Nabijao sam joj sve veći kurac između njenih usmina, koje su bile silno razmaknute.Moji naleti su ponovo bivali sve jači i češći.Rasirila je noge koliko god je mogla. -a....a....a....a....a....ah-tiho se oglašava mama, a njene šake stišću moju zadnjicu.-...mmm....ah.....ah -to...oohhh...oh....-izgovara dok pod mojim naletima, njene sise skaču na sve strane-...to...to....ah....a....a....a... Već dugo vremena joj svojim kurcem razvaljujem pičku.

Svoje nalete kombinujem sa kružnim pokretima mojih kukova, šireći joj rupu. -..mammaaa....uh....kako...ti...je do..bra....pička...-stenjem dok joj razvaljujem međunožje-...uh...mmmmmmm -...razvaliii...me....-sobom odzvanja škripa kreveta i naše šljapkanje, koje prekidaju naši uzdasi. -.....jebi....a...a...a...jebi...meee...jjjjj...-stenje mama, zabacuje glavu unazad i šakama jako stišće moje dupe-....jjjjjj.... -...uh....kako....si...uh...-zabijam joj kurčinu, a njena pičketina kao da kaže još, još,još... -to....daj....daj...mi ga...to....jebi me....jače....još....jače..-vrišti mama, a ja pojačavam tempo-...jaččč....još...još...

-AH...AH....JJJJEBIIIIMEEEE....-vrišti, a svoja stopala skuplja iz mojih leđa.Svoju pičku mi nabija što dublje. -AH....AH.....AHHHH.......AHHHHHHH.....AHHHHHH....-njeno telo se grči, a vrisak para vazduh.-...AH....AHHHH... -AJJJJ...AAAAA...AAAA...-strahovito brzo je jebem mojom kurčinom u njenu razvaljenu pičku-...AH...AHHHHH... -AAAAAAAAAA......AAAAAAHHHH....-vrisnula je mama, a ja joj razvaljujem pičku.-....MMMMMM... -mmmm....ah....ah....ah....-ispraćala je svoj orgazam, sva zadihana i zadovoljna, -....ah...ah...ahh -ah.ahhhh....ahhh......mmmm....mmm...mm....-glasno je disala dok sm joj prodirao u utrobu. -....uhhh....uh...mmmm...želim te odozada...-glasno sam joj rekao, a moj kurac je još uvek tucao mamu. Onako zadihana, mama me pogleda i reče:-hajde.

Izvadio sam ga iz njene pičke koja je bila silno razjapljena tako da se jasno videla njena rupa koju je napravio moj kurac. Malo sam se odmakao, a mama je zadovoljno me gledajući, okrenula svoje telo potrbuške.Glava joj je stajala na jastuku, a svoje noge savila u kolenima podižući svoju zadnjicu.Raširila je svoje noge i otvorila mi prolaz do mamine pičke, maminog dupeta, koje se presijavalo od njenih sokova.Dopuzao sam na kolenima do njene zadnjice.

Uzeo sam penis u ruku i namestio ga u pičku.Polako sam počeo da ga nabijam, uživajući u njenom dupetu, koje sam stiskao šakama.Svakim mojim naletom, njeno telo se kompletno pomeralo napred i vraćalo unazad.Njeno dupe je poskakivalo svakim mojim guranjem bokova.Polako sam je tucao.Međutim, mama je bila već razvaljena. -......mmmmm....kako je dobro...-izgovaram, nabijajući joj do kraja i stežući rukama njene polutke. -..m..m....m....m....m...voliš da me jebeš odozada...-začuh mamin glas iz jastuka -..super....samo.....već ti je.....rasturena...-odapinjem dok joj nabijam kurac-..

prevelika ti je... -...pa.....to.....si ti napravio....-dopire njen glas. -želim da ga stavim u ovu gornju rupu....-od ovih reči se ponovo javi teret u stomaku, a nabreklina posta još veća. -mmmm....hoćeš da me jebeš u dupe?-oglasi se mama. -hoću...želim....-odgovorih sa nestrpljenjem. -čekaj...izvadi ga...-reče mama i poče levom rukom da razmazuje svojim sokom anus.Počela je prstima da kruži po svom anusu, koji se tek malo ukazivao sakrivajući se između njenih velikih polutki. -hajde sad...stavi ga.....samo polako....polako....-reče mama.

Onako mala rupa, a moj kurac nabrekao.Zauzeo sam čučeći stav.Nisam verovao da ću uspeti.Prineo sam ga rukom, namestio glavić na rupu i počeo da guram.Rupa je bila premalena, a ja sam ga uporno gurao.Gurao sam ga sve jače uporno pokušavajući da ga strpam u dupe.

Glavić je ušao tek to pola, a mama glasno jauknu.To me je još više uzbudilo pa sam još jače nastavio da ga guram. -ajjjjjj.....polako.......boli....-jaukala je mama-...polako....polako.....boli -staniiii......ide.....evooooo.....još...malooooo...-gurao sam kurac u njen anus, koji ga je stiskao. -.....ahhhh....ahhhhh.....-počeo sam da je tucam mojim ogromnim glavićem, jedva pomerajući kurac -joj...ahhhh....joj......samo...polako.....-stenjala je mama, grčeći se od bola. -ah....evo...ajjjj...kako si dddd......-jaukao sam od zadovoljsva.Moj penis je polako sve dublje i dublje ulazi u mamini dupe.

Toliko sam se zaneo da nisam obraćao pažnju na mamino zapomaganje i jaukanje.čučeći, nabijao sam joj ogroman kurac u njeno veliko dupe, držeći je rukama za bokove. -ah....ahhh......ahhhhh-mamini jauci bola su sve više prerastali u vrisak zadovoljstva.-....ah.ah....ah.....ah.... -...aj....mama.....kako...dupe.......aj....-nabijam joj kurac posred dupeta, a rukom je tek ponekad uhvatim za njenu sisetinu,divljački je stežući.-ah....mamaaaa.....a....a....aa. -jebi me....u....dupe....aj...aj....ah-vrišta le je mama, dok mi je napijala svoje dupe na kurac-....jebi me...jjj... -razbi...me.....razvali......mamuuuu.....-jauče na glas, preklinjući me-....jebi me.....jebi...aj.....ahhhh -uh....mmmmm.....mmmmm....kako si dobra...-stenjem pojačavajući tempo, gnječeći maminu sisetinu. -jebi...mi...ah....dupe....svojom....ogromnommmm...kurčinom......kurčiiiinommmmmm-jauče mama, a ja još jače navaljujem.-...jebi....ogromnim......ahhhhh...joj... Silovito zabijam kurac u njen anus, vrištim od zadovoljsva i osećam skori kraj.Moji krikovi se prelivaju sa maminim.

Skidam ruku sa njene sise i spuštam na njenu pičku, nadražujući mamu.Njeni kukovi se sve jače i jače njišu, a glas sve glasniji. -ahhhh....mammmmaaaaa-jaučem, sa kurcem u maminom dupetu-....svrššššićuuuu.... -ne.....ajjjja.....ahhhh-vrišti mama i uživa u prodiranju sinove kurčine u svoje dupe-....još....maloooo...još.... -......mmmmaaaaammmaaaaa......nnnn.....svršićuuuuu-zapomažem iz sve snage, a rukom nadražujem njen kliktoris. -jebiiii....meeeee....jebiiiii....mmmmeeee......-mamin glas postaje sve glasniji-...jebiiiii......me..... -još....malooo.....sinneeeee......malooo....-zapomaže mama za mojom ogromnom nabreklinom-.....jebiiiii.....

Gotovo istovremeno smo počeli da svršavamo.Naše vrištanje se međusobno preplitalo.Jedno drugo smo nadglašavali. -AAAAAAAAA........AAAAAAAA......MAMAAAAAA-moj ogroman penis je spermom punio mamino dupe. -AAAAAAAHHHHHH.....AAAAAAAAAA......JEEEEBBBBIIII...MEEEE....-vrišti mama-....JEBI MEEEEE... -MMMMM.....HHHHHHH....-praznim se u mamino dupe, zabijajući se silovito u nju, kao da želim da je polomim. -AAAAAAAAAHH....toooooooo......ahhhhh-mama zadovoljno prima kurac iu svoju veliku zadnjicu.

-ah....ah....ah....-oglasi se majka odajući da orgazam polako odlazi iz njenog tela. Izvadio sam kurac iz njenog anusa i primetih ogromnu rupu koju sam ostavio u njenoj zadnjici.Iz te ogromne rupe se cedila moja vrela, restegljiva sperma.Zadovoljno sam legao pored izmorene mame. -Uh, baš je bilo....-rekoh. -Super...-nadovezala se mama. -Da sam znao da će biti ovako....-rekoh na glas, dok mi je telom prolazilo veliko olakšanje.

-Pa,...,mogli bi ovako,...,s vremena na vreme?-oglai se zadihana mama. -Ovako?Mogao bi svaki dan sto puta. -Ne preteruj.Hajde spavaj.-reče mama i okrenu se na bok. Ubrzo sam i ja sav iscrpljen zaspao.

IP sačuvana
social share
ponosni potomak najstarije svetske civilizacije
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 626
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
mob
Nokia N70i
Letnja matura III


Nedelja ujutro.Budim se sa do tada nepoznatim osecajem.Osecajem sramote,nelagodnosti i potune ispraznosti.O bože,šta sam uradio...pomislih.Zurio sam u beli plafon sobe,ali ga uopšte nisam primcaivao.Zar sa rodjenom mamom,konju...letilo mi je kroz glavu.Majmune-ponavljam u sebi po ko zna koji put.A,bože šta sam uradio.Pred ocima mi je letila slika mame,a ja na njoj.U stomaku mi se javi cudan osecaj,koji mi je razdirao utrobu.

Pomislio sam da odem u kupatilo,gurnem prst u ždrelo i izbacim taj osecaj u lavabo.Još mi je bilo gore kad sam se setio da sam ja zapomagao da ga stavim u njeno medjunožje..U tom trenutku,stomak mi se zgrci i poceo sam izbacivati iz sebe želudacnu kiselinu.Jedva sam uspeo da se zakrenem i na usta izbacujem kiselinu po zgužvanom caršavu.Nekoliko puta sam izbacio želudacni sok,a kad sam prestao vratio sam se na ledja i nastavio da piljim u plafon.O bože šta sam uradio.Kako cu nekoga moci da pogledam u oci?Kako cu pred drugare?Kako cu pred babu,dedu,...,pred familiju!Kako da jednog dana izadjem pred sestru kad sam spavao sa našom mamom?!Kako au mami da izadjem na oci,kad sam sinoc cvileo i zapomagao,molcai da je tucam?!O bože...kako?!KAKO!!!Kako baš meni da se to dogodi?U glavi mi je odzvanjalo hiljadu pitanja na koje nisam imao odgovor.Ah,ubicu se!Zapocinjem razmišljati...da uzmem kanap i da se obesim,...,da se u kupatilu isecem žiletom...

Trže me zvuk iz susedne prostorije-kuhinje.To je mama-pomislio sam,dok sam se dizao iz kreveta.Krecem ka vratima,sa namerom da se dokopam kupatila i nadom da me mama nece primetiti.Izlazim na hodnik i vec gledam u vrata od kupatila,kad me presece mamin glas:
-Dodji da jedeš.

U sekundi je zamakla nazad u kuhinju,a ja sam ostao skamenjen na sred hodnika.
-Hajde.Dorucak.-ponovo se oglasi mama.

Srce mi je lupalo neverovatnom brzinom dok sam prilazio vratima kuhinje.Pogleda uperenog u pod ulazim u kuhinju.Hodam ka stolu na kojem je vea serviran dorucak i zakrecem glavu na suprotnu stranu od mame.Dok sedam za sto osecam kako mi obrazi bride,a uši prosto gore od sramote.
-Dobro jutro.Jesi li se naspavao?-sasece me njen glas,a srce poce još jace lupati.

Ne mogu da verujem!Pa ona se ponaša kao da se ništa nije desilo.Rekao bih joj dobro jutro,ali sam zanemeo,nepodižuci pogled sa poda.U tom trenutku mi se pojavi odredjena doza prezira prema njoj.Kako...pa kao da se ništa nije desilo...ona se ponaša sasvim normalno,odzvanjalo mi je u glavi.Ne mogu da verujem!Na silu gutam zalogaje,bojeci se njene reakcije ako primeti da mi nije do jela,...,da mi nije ni do života....Izašao sam iz kuhinje nakon par zalogaja i vratio se u moju sobu.citavo vreme u kuhinji sam šuteo,a mamu nisam ni pogledao.Ona je sigurno shvatila situaciju pa je svo vreme u kuhinji cutala,trudivši se da me ne remeti u mojim mislima.Sad kad sam sam u svojoj sobi,ponovo mogu da iz dna duše mrzim samog sebe.....

Dani su prolazili užasno sporo,a ja sam se potpuno izolovao od ljudi,težeci da što manje izlazim iz moje sobe.cinilo mi se koga god da sam sreo,on je znao moju tajnu.Hiljade ociju me je streljalo... Sa ukucanima sam komunicirao što je manje moguce.Obicno sam sa njima razmenjivao reci kad je trebalo da se nešto uradi,ode u trgovinu,...cak sam i drugare poceo da izbegavam,a devojke u letnjim haljinama nisam ni primecivao.Ni penis mi se nije dizao,niti sam se samozadovoljavao,što je inace bila redovna pojava. Osecao sam se sigurno samo u mojoj sobi.Jedino tu niko nece doci pogledati me sa gadjenjem i jedinu tu,moj bol može da me na miru nagriza...

Desetak dana,nakon opisanog doživljaja,videvši šta se sa mnom dešava,mama je odlucila da popricamo. Sacekala je da padne noc,pokucala na vrata i ušla u moju sobu.
-Zdravo.-rece mirnim i tihim glasom.
-Zdravo.-odgovorih mrzovoljno.

Znali smo da su ostali ukucani utonuli u san,ali smo ipak težili biti što tiši.
-Htela bih da ozbiljno razgovaramo.-rece dok mi se lagano približavala.
-Važi.-gledam u pod i primecujem kako mama seda na trosed,pored mene.
-Znaš...gledam te i vidim da si..m..promenio si se...-zamucala je mama.

Vidim da joj je neugodno.
-Baš si se promenio.-rece bez mucanja.
-Ne izlaziš iz sobe,osim kad ne moraš.
-Eak si i drugare zapostavio.Izbegavaš ih.-rece tiho.
-M...-krenula je da nešto izgovori,ali je zastala.Duboko udiše vazduh...
-Mislim da znam u cemu je problem.Znaš one noci...-oborila je pogled i napravila pauzu
-...ovaj...znaš...to nije...strašno bilo...neobicno-mami bi strašno neprijatno i pocela je da muca,a moje zbunjeno lice je odavalo napor da shvatim njenu recenicu.Videvši to,ona ponovo duboko udahnu:
-Desilo se,pa šta!?Svi mi pravimo greške,ali te greške ne smeju da nas koce u daljnjem životu.

-Videceš i sam da greške treba ostaviti iza sebe,a ne biti njihov rob kao ti sada.
-Uostalom,sasvim je normalno da ljudi u trenutcima požude gube razum.
-I samo još nesto.Znaj da sam i ja ucestvovala u tome i to svojevoljno.Prema tome,nema razloga da sebi prebacuješ krivicu.
-Razmisli o ovome što sam ti rekla.-diže se sa troseda i izadje iz sobe,dok su mi njene reci odzvanjale u ušima.Ko zna koliko joj je trebalo vremena da smisli ove reeenice i nauci ih napamet...

Narednih dana sam stalno razmišljao o njenim recima i zakljueio da je bila u pravu.Život tece dalje.Još je puno vremena ispred mene.Vreme je odmicalo,a ja sam malo po malo vracao se u normalu.Ponovo sam poceo da se družim sa drugarima.Cak je i škola pocela,a ja sam sve više mogao da se skoncentrišem na nastavu u školi.Sredinom septembra mi se i digao penis,a ja sam ponovo poceo da se samozadovoljavam.Divno.Opet sam snimao žene na ulici,a pogotovo Zoricu iz škole. Sa drugarima sam cesto komentarisao devojke,a moj drug Marko se stalno hvalio kako se tuca sa devojcicom i kako je strašan u krevetu.Pricao je lovacke price,a ja sam znao da lupeta,samo sam šuteo.Vreme je lecilo moje rane....

Medjutim,recenica moje Jelene da je ona svojevoljno spavala sa mnom,cucala je u mom mozgu i tražila odgovor.Rešio sam da razgovaram sa mamom i stvari isteram do kraja.
-Želeo bih da sa tobom razgovaram.-odapeo sam unapred naucenu reeenicu.
-Pa,reci.-uzvrati mama.
-Ma ne sad.Veceras u mojoj sobi-odgovorih,a mama po mom odgovoru zakljuci šta je tema razgovora.
-Uredu.-odgovorila je.

Do veceri sam mnogo puta ponavljao unapred nauecne recenice,koje sam spremio za mamu...Noc je odavno pala,ukucani spavaju,a mama lagano ulazi u sobu.Seda na kauc poped mene tako da me ta scena podseca na raniji razgovor.
-Reci.-izgovori mama,dok mi je srce silno lupalo i vec me je hvatala trema.
-Ovaj...znaš ono kad smo prošli put pricali...ovaj...-vec sam zamuckivao,a tek sam zapoceo
-rekla si da si svojevoljno...ovaj...sa mnom.-pocrvenih od stida.
-Pa?-pogleda me mama.
-Pa...m...kako...zašto-kao da u zemlju propadam-...objasni mi.
-Hm...-pogleda me mama-...dobro.
-Vidi.Mama je normalno bice,koje ima,normalno,svoje nagone.
-Kad me vca pitaš,malo me je uzbudjivao nacin na koji gledaš moju dojku-to rece,a ja zacrvenih.
-Pogotovo me je uzbudjivalo tvoj podignuti penis za vreme dojenja,kao i tvoj trk do kupatila.Znam zašto si išao tamo.A ono vece...mislila sam samo da te ceškam po stomaku,bez zadnje namere,...,ali me je uspalio tvoj uzdignuti penis.Ostalo ti je poznato....

Bio sam postidjen,a koncepcija razgovora razbijena u komade.Ostao sam bez teksta.
-A sad spavaj.Moraš sutra u selo da pomogneš babi i dedi,pa kad se vratiš možemo da nastavimo razgovor-poljubi me u kosu i izadje napolje.U sobi sam ostao sam i zbunjen.Nijedno od pitanja koja sam postavljao sam sebi nije dobilo odgovor.

Naprotiv,doza zbunjenosti se višestruko poveaala.Još dugo sam razmišljao o predjašnjem razgovoru,dok me pred zoru san nije oborio.Sutradan sam se jedva probudio i otišao na selo.eim smo tamo stigli bacio sam se u krevet i odspavao par sati.Kuai sam se vratio tek naveee.Eitavim putem me muee sinoanja pitanja,pa eak i sad dok ulazim u kuau.Spremam se da postavim mami gomilu pitanja,koje ueim kao recitaciju.

Ulazim na sprat i eujem televizor u dnevnom boravku.Prolazim kroz hodnik i ulazim u dnevni boravak.Na TV-u nekakav amerieki film,a na kožnom dvosedu ležala je mama,odevena u kratku,crnu poluprozirnu spavacicu.Auuu...baš joj dobro stoji,...pomislih.

-Došao si.Vea sam pomislila da aeš prenoaiti kod babe i dede.-pridiže se u sedeai položaj.Pomakla se na kraj dvoseda da mi oslobodi mesto i reee da sednem.Sedam pored nje i nakon dugo vremena primeaujem njeno zgodno lice,...,njene ruke,...,velike grudi...Srce mi sve jaee lupa,a jezik se zapliae.
.-Znaš...ovaj...ono što si rekla...
-Mislim da sam ti sve rekla-prekinula je moje zamuckivanje
-Ovaj...nisi...Nisi mi rekla...a...

-Pa šta misliš kako je meni.Tvoj otac me je ostavio...-u oku joj se pojavi suza,a glas postade nekako otužan-...osim tebe i sestre nemam nikoga...
-Izvini mama!-osetih svoju krivicu.Autali smo neko vreme,a onda prekinuh tišinu:
-Samo jedno me interesuje...kakav sam...ovaj... bio...ono veee...-propadam u zemlju,a gorim od radoznalosti.
-...Kratko je...trajalo...-i mama je zamucala.

Užas!Grozno!...pomislio sam.....da li je mogla nešto gore da mi kaže.Razoearanje je bilo ogromno,a ona ga je primetila i reee:
-...ali sam uživala.Diže se sa kreveta i na izlazu sobe mi se obrati:

-Volim te kao sina i...i..kao muškarca.Jedino na tebe mogu da se oslonim.-izgovori na brzinu i još brže ode u svoju sobu.Ostao sam sam u sobi i bio sasvim zbunjen.Zbunjenost me je totalno ukoeila.Sedio sam tako u sobi,a želja u meni da se obratim mami je bila sve veaa i veaa.Morao sam da joj se odužim za njene reei.Dižem se i kreaem ka njenoj sobi.Otvaram vrata i vidim je skupljenih oeiju,leži na krevetu.

-Hoau samo...još da ti kazem da...-zastadoh gledajuai je kako spava.Izadjoh lagano i odoh u moju sobu.Dugo nisam mogao da zaspem.U neko doba eujem mamu kako ide u kupatilo.Pomislih da je presretnem u hodniku i dovršim reeenicu.Odustao sam od toga.Reai au joj sutra.Eujem mamu kako izlazi iz kupatila...Odjednom,otvaraju se vrata i mama ulazi,zatvarajuai vrata.Prilazi do kreveta,zastade...
-Bio si kod mene u sobi.Hteo si da mi nešto kažeš-reee nežno.
-...pa i meni...lepo...znaš...-jedva izbacih iz sebe.
-I još...volim te mama...i kao...

-Znam-prekide me,videvši da ne uspevam da sklopim reeenicu.Podiže prekrivae i udje kod mene u krevet Ležao sam na desnom boku,okrenut ka njoj,koja je ležala na boku i gledala me.
-Eto to sam hteo da kažem-rekoh dok je gledam u lice.

Oei joj se zasijaše,a usta razvukoše u blagi osmeh.Nagnula se,nežno me poljubi u obraz i rece:
-A sad spavaj....Okrenuo sam joj ledja i legao na levi bok.Eim sam se namestio,ona se pripila uz moja ledja i prebacila ruku preko moje ispruzene desne ruke duž desnog boka.Njena šaka je u visini mog stomaka,na 20-30.cm od mog pupka...Ležimo tako vea pola sata.Razmišljam...ako se pomaknem ispašau odbojan prema mami...A mama se pripila uz mene.Oseaam njene grudi na ledjima i pokušavam da ne mislim na njih.Samo tek poneki njen uzdah nabija mi grudi još jaee,a meni oduzima dah i stvara neugodnost.Lagano eujem njeno disanje.Mama napravi mali trzaj telom i svojim desnim laktom gurnu moju desnu ruku unazad,tako da mi je šaka pala na njezinu ogromnu desnu butinu.Dlanom naslonjenim na njenu kožu,oseaam još veau nelagodnost,pogotovo jer sad njena desna podlaktica leži na mom golom boku.

Šta da radim?Kako da prekinem ovu situaciju?U stomaku mi se skuplja blaga muenina koja mi sve više nagriza razum.Nakon minut-dva,mama pravi još jedan trzaj,ovog puta desnom nogom.Moj dlan pada sa desne butine pravo na unutrašnju stranu leve butine i odmah biva poklopljen desnom,tako da se moja šaka našla u sendvieu izmedju njenih mesnatih nogu.Oseaam ogromnu toplotu na dlanu,dok mi se celi mali prst upetljao u njene dlake.Oseaam nekakav procep...Pa to je njena...........pomislih.Muenina mi puni stomak,a moj penis se polako ukruauje.Neprijatan oseaaj me momentalno parališe.Oseaam na ruci kako mama opušta i steže butne mišiae.Moju šaku natapa svojim sokom.Njeno disanje na mom potiljku postaje sve glasnije,a trzaji nogama i bokovima sve jaei.Samo što ne povratim.Kroz noge mi prolazi struja,a penis se podigao i u jednom momentu dodirnu njen dlan.

Desna šaka mi je skroz mokra.Bespomoano gledam kako mi njena šaka sklanja lastež bokserica i uzima penis u šaku.Nateže ga par puta,a palcem mazi glavia.U glavi mi je oluja i prosto neverujem u prizor kad njena ruka nateže i miluje moj penis.
-Jaoj!-viknuh,izvih se u kukovima,a desnu šaku gurnuh što jaee u mamino medjunožje.
-...ah....-lomim zube pokušavajuai da ne pustim krik.
-..hoaeš da uradiš...nešto svojoj mami,a?-eujem eujem kako dahae meni na potiljak
-..hoau..-cedim kroz zube.

-Hoau...da mi...poližeš...sad...-dahae mi u vrat,ispušta moj penis iz ruke,skida spavaaicu i leže na ledja.Kurac mi je nedodrkan i strašno me boli.Mama širi svoje mesnate noge i otvara mi svoju maljavu i mokru pieku.Gledao sam porniae i tamo oralni sex,ali mi se pomutilo u glavi i nisam bio siguran da au to dobro uraditi.Kreaem ustima ka sve veaoj pieki,a oei hoae da ispadnu gledajuai taj ogroman,dlakav i mokar trougao.Tresem se kao prut,a moje pokrete ne oseaam.Kreaem glavom ka njoj i bojim se da au od silne muenine u stomaku,pomešane sa bolom u preponama da se ispovraaam.Nos mi prvi dodiruje dlaeice,a potom prislanjam usta na njen procep i oseaam njenu vrelinu na ustima.Izbacujem jezik u procep i njime kruzim iznad njene rupe.Leva ruka je na njenoj butini.

-...mmmm....liži mi...mmm-eujem uzdahe odozgo.Malo dižem pogled,ali osim njenih dlaka na mom nosu i dveju ogromnih sisa ne vidim ništa.Pola lica mi je mokro i nekoliko njenih dlaka mi se vrte po ustima.Desnu ruku spuštam na njenu sisetinu i jako je stežem.
-...ah...ah...to...-eujem mamino sve jaee dahtanje i to me još više uzbudjuje.
-ah,ah,...-jednom rukom hvata moju ruku koja gneei njenu sisetinu i steže je.
-to...to...ah...-drugom rukom mi nabija glavu.

-ah to...liži...mami...-mamini oznojeni kukovi me u svom zanosnom transu nekoliko puta udaraju piekom u usta i nosu.Najzad shvatih...ovo ispupeenje je onaj kliktoris.Levom rukom sam pritiskao njen stomak i poeeo da sisam i ližem mamin kliktoris.
-ah...ah...to...ah...-sve se glasnije eula mama,dok se neartikulisano tresla.
-ah,ahh...jjjj...-ludaeki mi je nabijala glavu medju svoje noge

-...ja..ahhh...aaaah....aaaaaaaa....-tresla se u transu,dok je svršavala....Pritisak na glavi je popusto,zabacila je glavu u jastuk,ispružila noge i opustila telo.Usta i lice su mi bila puna njenog soka,a prstima sam se rešavao njenih dlaeica,dok sam gledao golo telo moje majke.Nekakvo eudno oseaanje je strujalo kroz mene.Mešavina požude,straha i nelagodnosti prema mami.Mama malo podiže glavu i reee:

-Dodji...Klekni iznad mene....Ne tako.Jedno koleno tu,drugo ovde i okreni se ka meni.Stojao sam na kolenima,opkoraeivši je u visini njenih sisetina koje su mi dodirivale bedra.Mama uze u ruku moj vlažni polu-dignuti penis i polako ga nateže. Gledam maminu ruku kako mi nežno nateže kurac,koji postaje sve veai i evršai,a moja požuda sve veaa.Dok ga polako drka gleda me u oei.

-Mmmm.Kako ti je sve veai-šapuae,dok mi penis luei sekret.
-Uh,koliki ti je.Stavi mi ga izmedju sisa-gleda me u oei,a rukama sa strane zbija svoje sisetine oko moje kureine.

-Jebi me medju sise-šapnula je.Rukama sam se oslonio na zid iznad kreveta i poeeo da je tucam izmedju toplih i vlažnih sisetina,koje su podrhtavale pod mojim udarima.Mama me je konstantno gledala tek ponekad baeivši pogled na svoje grudi,Nisam mogao da verujem šta radim.Svoj kurac nisam ni video,vea samo te sisetine sa ogromnim bradavicama,koje poskakuju u ritmu mojih naleta.Moja kureina je bivala sve veaa,a ja sam poeinjao sve brže i jaee da se zabijam.

-ahhh...mama....svršiau-zabijao sam ga u njene sisetine.
-svrši mami u sise-šaptala je,hvatajuai moj pogled.
-jebi me u sise...hajde.jebi me..-rukama ih je pridržavala,dok su poskakivale pod njenim prstima.

-aaajjj...svršaaaa....-zabijam ga i spermom punim njen razdeljak.Sa par naleta cedim ga,ali mama pušta svoje grudi i desnom rukom ga uzima,nateže i cedi preostalu spermu,ne skidajuci pogled sa njega.

-Mmmm,baš si se ispraznio-šapuae,dok gledam gomilu sperme razmazanu po njenim sisetinama.Bacam se u desno i ležem pored mame,dok se ona igra sa spermom,razmazujuai je po sebi prstima.Levom rukom me gladi po stomaku.
-Kako ti je bilo-pogleda me u oei.
-Super...-ne verujiai svojim ušima šta izgovaram.
-I meni je.-reee,a oei joj zablistaše.Osecaj olakšanja mojih jaja je nadvladavao nelagodnost i moral.Iako sam bio u eudu šta smo uradili u meni je još uvek provejavalo ono moje veliko pražnjenje.

Ležimo tako vea 5-6 minuta.Naša oznojena tela u mraku sobe odaju iscrpljenost...U glavi mi odzvanja...vec drugi put sam imao odnos sa mamom.To nije normalno...letelo mi je kroz glavu,a ipak moja požuda,moj orgazam,...nikad nisu bili jaei.To saznanje me ueini vrlo nervoznim....Mamina ruka je nežno kružila po mom stomaku.Njeni nežni dodiri su mi stvarali nelagodnost u utrobi,...koja mi je dodatno uzbudila i moj penis je poeeo da daje znake života.Videvši to mama poeinje da naizmenieno mazi moj stomak i moj penis.Ponovo gubim moa govora,a penis mi je sve veai.Ona bez izgovorene reei polazi glavom ka mom stomaku i poeinje ga ljubiti dok joj kosa pada po mom stomaku.Kruženje njenog jezika dok u ruci drži moj penis,mi pojaeava erekciju.U jednom trenutku...ne mogu da verujem...mama prinosi usta mom glaviau,dok svoje telo spušta ispod mojih nogu...

-Gledam kako joj glava leti gore dole u skladu sa njenom desnom rukom na mom kurcu.
-....aaaahhh....tooooo...-zabacujem glavu unazad i kukovima se izdižem nabijajuai joj gurac dublje u usta.
-...ah...-oglasi se mama,a ja kao da poeinjem padati u nesvest.

U ušima mi odzvanja mljackanje njenih usta,koja je napunila mojom kureinom.Lagano podiže pogled ka meni i gleda me u oei.Levom rukom mi masira jaja,a desnom stišae moj penis.Gleda me u oei i poeinje da mi zubima gricka glavia.
-....ajjjjjjjjjjj.....aaaaaa....-puštam glas iz grla,dok me grebe zubima po glaviau.
-...mmmmm....koliki ti je.....-uzdiše

-..jel` ti se svidja..-mama me gleda u oei,dok gricka moj nabrekli glavia koji je poprimio neverovatne dimenzije.
-.....aaaaaaaaaahhhhhhhhh.......-greim se u kukovima,a rukama iznad glave kidam kaue.
-....mmmmm....kako je lep.....da li ti se dopada ovo........-šapuae mama i još uvek me gleda u oei.
-..puuušššš...aaaa......dopada....mmm...-svaki mišia na mom telu se grci.
-...hoaeš da ga.... daš mami.....-polako izgovara.
-....hoauuuuu.....-uzdišem u greu.

U jajima sam oseaao strahovitu bol,dok se mama strašno polako pridizala sa kreveta.Bili su to užasno spori pokreti i poeeh da je preklinjem da požuri.Ona me je opkoraeila,klekla i lagano se nadvidla iznad mene.Njene teške grudi su pale po mom licu.Oseaam neko meškoljenje njenih kukova,a odmah zatim i njenu ruku na mom penisu.Uzela ga je i namestila sebi u pieku.Strahovito jako se nabila na moju kureinu i glasno jauknula:
-.....aaaaahhhhh.....-poeela je da se nabija na moj kurac.
-...uh...-ote mi se jak i kratak uzdah.
-...mmm...mmmm....mmmmm....-uzdisala je mama zatvorenih usta.

Njene sisetine su mi bile na licu i ja sam greeai se u kukovima gneeio te ogromne lopte,ludaeki joj sisajuai bradavice.Mislio sam da au ih raskidati.
-..ah...ah...ah...to...kako ti.......dobarrrrr-uzdisala je mama,sad vea puno glasnije.

Oseaam kako nabija svoju toplu,maljavu pieketinu na moj nabrekli kurac.
-..ah..ah...kako....ti....je dobar...-uzdiše,a meni se nekakva silna energije skuplja u bedrima.
-...to....to...to..ttttt...jaššššiiiii...mmmee...mama-jaueem

Ona se zabacuje unazad,pridržavajuai se rukama iza ledja.Otvara mi neverovatan pogled na svoje sisetine,svoj stomak koji podrhtava od strasti.Oei su htele da mi ispadnu kada sam ugledao njenu ogromnu maljavu pieketinu i njen ružieasti prorez u koji ulazi moja ogromna kureina.Kao da sam gledao nekakav pornia.Mama poeinje da se izvija kukovima gore dole,a ja oseaam bol od njenog lomljenja mog penisa.Gledam kako se njena pieketina pomera gore dole,dok se moj kurac eas vidi više,eas manje.Na taj prizor muenina stomaku mi se poveaala,a kurac toliko ukrutio da me svakim njenim trzajem boli.

-...mmm..ah...ah-stenje mama sa svakim svojim trzajem.
-...ajj..aaaa...nabiii...gaa....jooojjjj....-stenjem od bola pomešanim sa užitkom.
-...ah...ah...ah....-stenje mama dok nabija picku.
-...aaaa.....hoau....da....te....-jaucem
-..ah...joooj...šta.....hoaeššššššššš....-jedva izgovara mama.
-.....raaazva....liiimmmmmm.......-a njen sok mi natapa bedra.
-.....kako...ah....ah....želiš-nabija mi se sve jace.
-aaahhhh....hocu....odozadaaaa......-gledim moj penis u neverovatnoj velicini kako joj širi usmine.

Mama se polako pridiže,sva mokra i zadihana i gleda me u oei,a usta joj odaju smešak zadovoljstva.Strašno polako eetvoronoške hoda po krevetu kreauai se ka zidu,dok joj se sisetine njišu.Zauzima pozu i govori mi hajde.Dižem se sa ledja i kreaem na kolenima ka maminom ogromnom,mokrom dupetu,dok mi penis stoji uspravno.Gledam joj ogromno dupe i mokru,razvaljenu pieketinu izmedju njenih polutki,a u stomaku mi se pojaeava pritisak.Nemogu da verujem da idem tucati moju majku,a pokreti se odigravaju sami,bez moje kontrole.Prislanjam se uz njeno dupe,a rukom držim moj kurac tražeai ulaz.Eak i tad kroz glavu mi struji neverica da au da tucam mamu.Pokušavam da nadjem ulaz,a mama mi svojom rukom ote kurac i stavi ga u pieku.Zabih se kao lud.Celo mamino telo se trznulo kad sam ga jako zabio.Poeinjem da ga divljaeki zabijam mami,sabijajuai njeno ogromno dupe i praveai nekakve eudne talase po njemu.

-mmm...mmmm...hhhhh...-stenjala je mama,dok sam ga zabijao.
-...uuuhhh...aaahhh....-odgovarao sam joj uzdasima,gledajuai njena mokra ledja,rukama stezajuai njeno dupe
-..to...to...ah...to.....-bacala je uzdahe u jastuk.
-....to...to....ahhhhhh.....nabiiiiii.....miii.....-njeni se uzdasi mešaju,sa šljapkanjem mojih bedara i njene zadnjice.
-...ah...ah...kakooo...ti....dobraaaa....-uzdišem,a u glavi mi odzvanja konstantna škripa kreveta,šljapkanje i naše stenjanje.
-....ah...ah...jojjj.....nabi mi....svoj....kurac....-zapomaže,a šljapkanje odzvanja sobom
-...ahh....još....maloooooo.....svršiiii.....-jaueem i oseaam da mi se približava vrhunac.
-....ne...ne....nemojjjjjjjjj......još.....-cvili mama,a krevet škripi sve jaee i brže

-....ne...moguuuu....mmaaammmmaaaa.-u glavi mi je oluja,a u kurcu atomska bomba.Mama mi uzima desnu ruku,podvlaei ispod sebe i stavlja je na njenu pieku.Prstima je mazim po mokroj vagini,zabijajuai se u nji.Nakon par sekundi mama poeinje da jaee pomera zadnjici,a ja pod prstima oseaam ono ispupeenje i mazim ga.

-...aaaaa.....aaaaaa.......jebbbbb......meeeee-glasno zapomaže mama,dok mi nabija svoju zadnjicu u bedra i nabija se na sinov kurac
-....jjjjaaaaaa........ooojjjjj.......-ispuštam krike suzdržavajuai se da ne svršim.
-....ne vadi....gaaaa....molim....teee.....-preklinje me mama,dok joj ludaeki zabijam kureinu i pomeram je ka zidu.
-....aaaaaaah.......-poeela je da vrišti,dok je svršavala,a celo telo joj se greilo,a yadnjicom strašno energieno mešala.

-........aaaaaaaaaaaaaaaaaahhhhh...........ahhhhhhhhh.....-izbacujem silnu kolieinu sperme u njenu pieketinu,zabijajuai se koliko god sam mogao jaee.
-...ah...ah....ahh....ah...-smirivao se njen orgazam,samo sam ja još cedio svoj kurac u njenoj pieki.

Oznojen i zadihan izvlaeim ga napolje i gledam kako se iz mamine ogromne pieketine cedi moja sperma.Prelazi preko cele vagine i natapa dlaeice sa kojih kaplje na earšav.Opet se zabacujem udesno i ležem na ledja,Zabacujem pogled udesno gledajuai mamu kako se ispravlja u krevetu.Gleda u mene i osmehuje se.Lezimo na ledjima oznojenih tela i još uvek zadihani,gledamo se u oei.

-I.....kako ti je bilo?-pita me mama malaksalim glasom
-Uh..super.-jedva odgovaram od malaksalosti.
-Mmmmm.Drago mi je.-zadovoljno odgovara.
....a,tebi?-iznenadjujuae lako izgovaram tako teške reci.
-Super....-nasmeja se mama-...stvarno super.

Još malo smo se gledali u oei,pomalo mazili rukama,ali smo previše bili umorni da bi razgovarali. Ubrzo smo zaspali....
Zaspao sam neverovatno lako,uživajuai u maminom milovanju.Ujutro me je probudio mamino užurbano dizanje iz kreveta.Užurbano oblaei spavaaicu i tek tad primeaujem sestrin plae koji dopire iz spavaae sobe.Mama izlazi,polako zatvarajuai vrata za sobom da me ne probudi.Medjutim,u glavi mi se poeeše javljati seaanja na sinoanji doživljaj,a u stomaku sad vea dobro poznati teret.Žmirim i kroz glavu mi proleau slike,a teret u stomaku sve teži.U meni je zavladala nepoznata mešavina neprijatnosti,srama i bola sa jedne strane i telesnog zadovoljstva sa druge strane...Iznenadi me otvaranje vrata,koje sam neprimetno otvorenim oeima registrovao.Mama je ušla u sobu i tiho zatvorila vrata.Nameštala je spavaaicu,eiji krajevi su se preklapali na sredini,a tanki kanap ih pridržavao.Primetih da to nije spavaaica od sinoa,iako su bile iste dužine tj.do sredine butina.Predhodna je sigurno završila u veš mašini...pomislio sam.Laganim koracima je došla do kreveta,legla na svoj desni bok i zaspala.Sigurno je došla da bude pored mene kad se probudim,...,da eventualno poprieamo,da se ne bi ponovila moja patnja...razmišljao sam u sebi...

Pokrivae je bio prebaeen preko njenih kukova,tako da su se videli njena ledja,zadnjica i noge.Taj prizor mi je rasterao do tad prisutne misli.Poeeo sam da je posmatram,a kroz glavu mi je letela suluda ideja,koja je budila znatiželju u meni i bila jaea od svi normi....

Približio sam se tik uz njena ledja,a srce je lupalo sve jaee.Leva ruka mi je podrhtavala dok sam kretao da je zavueem ispod spavaaice.Krecem pa je vracam nazad.Iz ko zna kog puta,dok srce ludo bije,uspevam da je zavueem ispod spavaaice i naslanjam dlan na njenu golu zadnjicu.Mmmm,...,bas je obla,mekana i velika...razmišljam dok joj mazim dupe.Uživam i razmišljam kako da doprem do njenog medjunožja.Spuštam ruku na dole,polako,nežno sve do polovine njenih mesnatih butina.Guram ruku izmedju nogu,ali me zaustavlja njen stisak nogama. Mazim je po butinama,zadnjici i sav zbunjen,razmišljam šta da radim.Da li da odustanem...,ali nešto u meni mi ne da...Ponovo guram ruku izmedju butina,ali opet mi nedozvoljava.Pokušavam jaee da gurnem ruku,ali me spreeava njen još jaei stisak i kao da eujem njen tihi glas neodobravanja.

Tek sad ne znam sta da radim.U meni se bore dobro i zlo...ipak...Obaram njenu levu ruku koja pada izmedju nas,dlana okrenutog ka meni.Vadim moj mlitavi penis i stavljam ga u njenu šaku,ali ona ne reaguje.Ne znam šta da radim i pravim zadnji pokušaj pre nego odustanem.Brzo zabacujem ruku na njen goli stomak i eudim se da nije odbila taj potez.Milujem je po stomaku,penis u njenom otvorenom dlanu polako raste,a ona još ne reaguje.Kružim po stomaku,na mahove spuštajuai ruku na dole,ispitujuai dokle mi dozvoljava da idem.Ne buni se.Kratak trzaj i osetih pod prstima njene dlaeice,...,vraaam ruku na stomak i eekam njenu reakciju.Osim njenog kratkog uzdaha nije se ništa desilo.Guram ruku,...,oseaam dlaeice,koje poeinjem da mazim.Srce mi jako toliko jako lupa,da otkucaje eujem u glavi.

Mamin uzdah me ohrabruje.guram ruku dublje,a penis mi se ukruauje i udara u njen dlan. Guram ruku još dublje,oseaam njen prorez koji mazim prstima,a ona poeinje da uzdiše.Skuplja šaku i poeinje da nateže moj penis,koji postaje sve veai.Dlanom pritišaem njene dlaeice,a prstima uzbudjujem maminu vaginu.Eujem njeno isprekidano disanje,podrhtavanje,a njen stisak na mom kurcu se pojaeava i raspaljuje me.Guram mokre prste sve jaee i brže,mama stenje i diže levu nogu u vazduh.Levom rukom napuštam njenu pieku i prihvatam je odozdo,spuštam kukove i moj kurac.Nameravam da ga gurnem u maminu raspaljenu pieku i tucam je sa strane.Videvši da se mueim i šta želim,mama se namesti,podiže nogu i rukom stavi moj kurac u svoju vlažnu pieku.U porniaima sve je to izledalo veoma jednostavno,ali ja sam se namueio.Osim par naleta .....Jednostavno mi nije išlo.Mama je to uvidela,legla na ledja,raskopeala spavaaicu i rekla dodji.Krenuo sam medju njene noge.Vea sam skoro zalegao na nju,kad ona desnom rukom uze moj kurac:

-cekaj...-rekla je dok smo se gledali u oci.
-hoau ga u punoj snazi...-gledali smo se,gotovo dodirujuci nosevima,a mama je drkala moj kurac.
-poljubi me...u usta-tiho rece.

Moje skupljene usne su se naslonile na njene.Malo je otvorila usta i ubacila mi svoj jezik,dodirujuci moj.Otvaram usta,jezici mam se prepliau dok mama drka moju kureinu,a ja gneeim njenu sisetinu.Oseaam da ae mi kurac puai u njenim rukama....Sve jaee joj guram jezik u usta i sve jaee milujem njen jezik...Zabacujem glavu unazad:

-...aaa...-stenjem,a celo telo mi se grci
-...daj mi...-molim je da ga stavi u njenu picku,kukovima se nameštam da joj zbijem,ali ona ne misli tako.
-...daj mi...moooolim teeee...-zabijam glavu iznad njenog ramena
-eekaj...mmm...koliki ti je-govori mi.
-...molimmm te....mammmaaa-jaueem i zapomažem.
-...uhhh...evo...sad-ugurala je moj ogroman glavia u svoj otvor i zastenja.Pomakla je ruku i zavapila:
-...jebi me...-raširila je noge što je više mogla
-...aaajjjjjjj.....mamaaa....-poeeo sam da zabijam moj neverovatno velik kurac.

Mama je dahtala pod mojim žestokim naletima,uživajuai u mojoj ogromnoj kureini koji joj je trgao utrobu.Nije to bilo kao u porniaima gde žene vrište od poeetka pa do kraja snošaja,ali,....,ipak,....,davala mi je do znanja da joj se dopada.
-...ah...to.....mmmmmmm-uživala je,dok sam ja pokušavao da joj uguram i jaja.Nabijao sam je žestoko.Mislio sam da au da je rastrgnem u preponama.Krevet je toliko škripao da sam mislio kako ae se raspasti.
-ah..ah...rasturi......meeee-lomila se u kukovima.
-...mmm...toooo....aaaa......razbi.....auuuuu......te....-stenjem,gledam je u oci.
-..........jaeeeee....ee....daj mi.......ga.....-zapomagala je,dok je moj veliki kurac prodirao i širio njene usmine.

....uhhhh....kako...ti.....je.....dobra........piekkkkaaaa...-stenjem i razvaljujem maminu pieketinu.......zabiiiijjjj...ajjjjjj...mi.....tvoju....kureeeeinuuuu....-mama vrišti,kukovima me pomera i remeti moj žestok tempo.

...aaaaaaa......jebiiii....mi...piekuuu...aaaaaaaahhhhh.....svršššša.....vammmmm-poeinje da svršava,a ja više ne znam da li zabijam u pravo mesto.
-...aaaaaaaaaaa....aaaaahhhhhhhhh.....-glasno je ispustila krikove,svršavajuai,dok sam se i dalje zabijao u nju.

Malo se opustila i gledala me u oei.Podižem se na ruke i gledam kako se pod sve jaeim mojim naletima pomera ka naslonu kreveta.Sistetine lete na sve strane,kao kese sa vodom,a bradavice.....kad sam ih ugledao,prepao sam se kolike su.To ni na filmovima nisam video.....Još nisam mogao verovati da je doživela orgazam pre mene....I dalje sam ga nabijao u maljavu i mokru,maminu pieketinu,a vreme je uveliko prolazilo.

-...ah...ah....mmmmm-poeeo sam da stenjem.
-..svrsi u...meni....imam.......spiralu...-lagano je dahtala moja Jelena.
-..mmmm...napun...au...te..-zabijam se sve jaee i jaee,sve do momenta erupcije,kada joj punim utrobu mojim sokom.
-...aaaaaa.......aaaaa.....-nabijam i praznim se.Moje nabijanje kurca je toliko žestoko da se mama u par momenata zgreila i jauknula od bola. Gledam maminu glavu kako se savija ka ramenu.Konstatujem da nema više mesta na krevetu.Onako punaeku,svojim naletima,pomerio sam skroz do kraja kreveta odnosno,naslona.

Legao sam na nju.Oznojena tela su se spojila.Nakon malo vremena,još uvek na njoj,pitao sam je kako joj je sad bilo?

-Mmmmmm,sad je bilo odlieno.-reee mi zadovoljno.
Iako je vea uveliko bilo jutro,zaspao sam.
Nakon toga nisam imao nikakve tegobe,samo sam zajedno sa mamom euvao našu tajnu.Od tada su prošle godine,a da se nismo tucali.

IP sačuvana
social share
ponosni potomak najstarije svetske civilizacije
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 626
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
mob
Nokia N70i
Letnja prica


Ivana, moja sestra ima dugu vezu, a njen momak Marko je dobar prijatelj mene i moje zene. Žive zajedno vec par godina. Sve bi bilo kao i kod svih drugih ljudi da ja oduvek nisam posmatrao Ivanu na jedan drugi nacin. Bila je vrlo zgodna, sa svojom dugom crnom kosom, zelenim ocima, grudima na kojima bi pozavidela svaka devojka. Njeno dupe je uvek bilo utegnuto i uvek su se mogli videti obrisi tangi koje je uglavnom nosila. Bilo je sasvim normalno da se svaki momak zainteresuje za nju i poželi da je poseduje. Mada, nije bilo normalno sto ja, kao njen brat nisam bio izuzetak. Mozda zato sto je starija od mene samo dve godine i sto sam oduvek drkao na nju, mozda sto sam se rano ozenio i brzo se zasitio zene, a jos nijednom je nisam prevario, mozda… ni sam vise neznam zasto.

Oduvek smo imali jedan otvoren odnos i bili prilicno bliski, obozavao sam njenu otvorenost i nije bilo teme o kojoj ja i ona nismo mogli da razgovaramo bez ustezanja, pa cak i kada je rec o seksu. Kada je pao dogovor da svi zajedno idemo na letovanje, nameravao sam da tu nasu bliskost jos vise produbim jer vise nisam mogao da se obuzdavam, pogotovo posle nekih sitnica koje su prethodile letovanju. Mada zivimo u istom gradu bila je retkost da se sretnemo, neracunajuci najavljene kucne posete jedno kod drugih. Tog dana sam morao zavrsiti neke nagomilane obaveze i kada sam usao u poresku upravu nisam imao kud nego da stanem na kraj ogromnog reda. Posle par trenutaka sam osetio nezan dodir na ramenu i iznenadio se kada sam ugledao sestru Ivanu. Ljubimo se u obraz uz uobicajnu spiku. Ne mogu da izdrzim pokusavajuci dobro da je odmerim od glave do pete. Uske bele pantalone i beli topic sa golim zategnutim stomacicem, i crni cipkani brus koji se jasno nazirao skrivajuci njene prelepe sise. Kada se par puta naslonila njima na moja ledja kurac je naglo poceo da mi se dize.

Neznam zasto ali sam ubedjivao sebe da je to namerno uradila. Posto je proslo dobrih dvadesetak minuta u redu ona mi onaku u sali predlozi mogao bi da me propustis ispred. I ja se nasalih i rekoh naravno gospodjice izvolite. Ludeo sam gledajuci u njenu cvrstu i prelepo oblikovanu guzu na kojoj se jasno nazirala tracica od tangi. Uzbudio sam se maksimalno i trudio da joj pridjem sto blize upijajuci njen miris i u jednom trenutku naslanjajuci kurac na njenu guzu. Posto nije reagovala nisam imao nameru da se povucem, pogotovo kada je pocela da mi pokazuje neke obrasce koje je trebala da preda. Tada sam, kao nemarno, jos joj blize prisao i ponovo, kao nemarno, obuhvati njenu misicu. Par puta je prebacila tezinu tela sa jedne na drugu nogu gotovo masirajuci moju izbocinu. Kasnije, dok smo koracali prema autima uhvatila me je pod ruku, sto je pre toga bila prava retkost, i ponovo u vise navrata sam osetio njenu sisu na svojoj misici. Sledeca situacija koja me definitivno izbaca iz koloseka je da posle par dana, dok sam bio na poslu, dobijam od nje poruku na mobitel da joj treba neka moja pomoc u vezi posla i da se vidimo u jednom kafeu pored jedne banke. Posto su i njoj i meni resurs bile finansije to mi u pocetku nije delovalo nista neobicno. Ipak sam odjurio sto sam brze mogao.

Leprsava suknja do iznad kolena, uzani sako koji otkriva prelepi crveni cipkani bodi, sa obrisima prelepih polulopti njenih grudi koji se jasno vide. Sve vreme sam krisom, koliko sam to mogao da sakrijem, buljio u njega. Posle par uputstava u vezi popunjavanja neke prijave, narucili smo pice. Primetio sam da me nekako cudno gleda, da nekazem pozeljno. Jel ti zena rekla sta smo pricali o tebi pre par dana. Neznam na sta mislis, rekoh. Rekla sam joj da si odlicno izgledao sve dok se nisi ozenio. Pa gde je smela to da mi kaze, a sta mi to sada fali. Pa nista malo si se opustio, nebrijes se redovno… i sve to uz neki, za mene jebozovni osmeh. Tako znaci seko, pa da ti kazem iskreno sve mi je to dosadilo, pa i sada samo da se obrijem i malo uvucem stomak i to je to zar ne, rekoh kroz smeh. I ona se smejala. Pa i ti si mi se malo ubuckila. Daj, ponovo se nasmeja, idem na fitnes tri puta nedeljno. Pa neznam bas meni se tako cini, mada salu na stranu odlicno izgledas… za svoje godine, dodadoh i ponovo se nasmeja. Ona me lupi po ramenu, hej samo sam dve godine starija od tebe.

Shala, dodadoh i oboje se ponovo nasmejasmo. Posle par trenutaka rece da mora do toaleta i posto smo sedeli na jednom dvosedu jedno pored drugog ona usta i samo dodate sedi nemoras da ustajes i krenu tako da se guzom ocesa o moj kurac. U trenutku mi je kurac skocio. Nesto kasnije se vratila kraj mene na gotovo identican nacin samo sto sam ja ovaj put iskoristi i kao je nemarno uhvatio za struk dok je prolazila pored mene. U razmaku od par dana dva puta je protrljala guzu o moj kurac, boze, izludecu. Imao sam takvu zelju da je nabijem na kurac, za koju se vise nisam ni trudio da je potisnem. Sa tom mojom ogromnom zeljom otisli smo i na zajednicko letovanje. Toliko sam izgubio razum da sam svaku mogucu priliku koristio da je dodirnem na bilo koji nacin, a dodatnu hrabrost mi je pruzalo njeno neprotivljenje. Ja i zena smo bili smesteni u kuci nekih prijatelja na malo nepristupacnijem terenu ali smo koristili i njihov brodic kojim smo se svakog dana sastajali sa Ivanom i Markom koji su imali drugi smestaj i plovili duz obale odlazeci na razne plaze.Jednom sam iskoristio priliku kada je Ivana bila sama u vodi i otplivao do nje. Za razliku od svog momka ona je volela da pliva dugo i mogla je provesti i do dva sata u vodi. Stigao sam do nje i predložio joj da otplivamo do bova koje su bile udaljene nekih stotinak metara. To je naravno odmah prihvatila i ne sluteci kakve planove imam u glavi. Plivao sam iza nje.

Moj kurac je vec bio toliko napet da sam dolazio u iskušenje da je uhvatim s leđa i nabijem joj svoj kurac u njeno prelepo dupe. Naravno, suzdržavao sam se maksimalno. Kada smo doplivali do bova zaronio sam iza nje. Prilikom izrona pravio sam se da je ne vidim i izronio tacno između njenih nogu. Iznenadila se kada me je videla. Kako se drzala za bovu doplivao sam iza nje i naslonio se na nju. Tada je sigurno osetila moj kurac koji je bio toliko napet da mi se cinilo da cu svakog momenta svršiti. Ruke su mi bile cas na njenom struku, cas oko njenog stomacica. Sve kao slucajno, ali uz ogromni uzitak s moje strane koji se sve vise pojacavao zato sto se ona nije protivila tome. U jednom trenutku uhvatio sam je za ramena govoreci joj da cu da je zagnjurim, a u stvari sam je citavo vreme u tim »pokušajima« gnjurenja nabijao što sam više mogao na svoj kurac. Odjednom se odmakla i rekla da se vratimo nazad. Po nacinu na koji je to rekla pretpostavljam da je ukapirala šta mi je bilo u glavi. Nakon ovog kupanja još u par navrata dešavale su se slicne situacije, ali se uvek završavalo bez konkretnih rezultata, jer nisam dobijao nikakvu povratnu informaciju s njene strane jer bez obzira na svu moju napaljenost ona mi je ipak sestra i njen pristanak je bio neminovan za bilo sta vise. Mada je Ivana bila sve opuštenija i sve otvorenija, tako da je pocela da odgovara na moje komplimente i otvoreno mi se zahvaljuje dok se u pocetku samo smesila na to. Nijedan trenutak nisam zeleo da ispustim kada smo ostajali sami, stavljajuci joj do znanja da je prelepa i da ima savrseno telo i koji joj bikini bolje stoji.

Cak je i ona meni pocela da uzvraca slicne komplimente. Zajednicki odlazak na plažu postao je rutina. Tako smo se bili dogovorili da jednog dana idemo do jedne uvale gde ima prelepa plaža ali je udaljena dva sata vožnje brodicem. Kada je trebalo da krenemo tog jutra, ispostavilo se da Marko nece ici jer mu je došao drug iz Svedske, koji je bio samo u prolazu pa je morao da se vidi sa njim. Nas troje smo se dogovorili da se nađemo u marini. Međutim, moja žena, na moju veliku srecu, je prethodne noci pojela ocigledno nešto pokvareno, tako da je pred samo kretanje ipak morala i pored velike želje da odustane od plaže zbog tegoba sa stomakom. Ja sam otišao da se vidim sa sestrom Ivanom u marini. Iznenadila se kada me je videla samog i pitala gde je Jelena. Rekao sam joj šta se dogodilo i da nije mogla da dođe. Pa sta cemo sada nas dvoje bato. Rekao sam joj da cemo ici negde bliže samo da se okupamo i da se brzo vracamo. Pristala je. Dok smo se vozili prema plaži, sedela je na pramcu i suncala se. Nisam mogao da izdrzim i rekoh joj prava si morska sirena. Nasta se samo jebozovno nasmejala dok ja nisam odvajao pogled od njenog prekrasnog tela. Stigli smo do plaže. Bila je to vrlo mala plažica, na kojoj se mogao smestiti samo jedan par, odnosno oni koji prvi dođu do nje. Prilaz je bio iskljucivo sa mora. Kada bi drugi videli da na njoj ima nekog odmah bi se okretali i produžavali dalje, jer su znali da nema mesta i da je plaža namjenjena za dvoje. Voda je bila kristalno bistra i prilicno topla.

Bilo je savršeno. U svojoj glavi sam vec imao plan. Ovoga puta sam rešio da idem do kraja pa neka se ceo svet srusi. Nakon dužeg kupanja, koristeci svaku priliku da se približim sestri što više, trljajuci svoj kurac o njeno dupe, izašli smo na obalu. Kada se Ivana osušila, uzeo sam mleko za suncanje koje sam poneo sa sobom i ponudio se da je namažem kako bi dobila još bolju boju. Pre nego što je uspela išta da kaže, poceo sam da je polivam mlekom po leđima. Sedeo sam sa strane i kada sam prolio toliko mleka da je pocelo da se sliva na sve strane, poceo sam da je lagano mažem vrhovima prstiju. Ispod mog kupaceg se moglo videti kako mi se kurac toliko digao da sam imao osjecaj da ce iskociti. Bez pitanja sam seo preko nje, malo ispod njenog dupeta. Nije ništa rekla. Poceo sam da je masiram naginjuci se sve više napred, naslanjajuci svoje telo na njena leđa. Kurac mi je izvirivao iz kupacih, ali sam pazio da ništa ne primeti. Svaki put kada bih se nagnuo napred, blago sam udarao njim preko njenog kupaceg u njenu guzu. Otkopcala je gornji deo tako da sam nesmetano uzivao u njenim ledjima. Lagano sam se rukama spuštao sve niže. Došao sam i do njene guzi. Prvi put mi je bilo kao na tacni, bez ikakvih ogranicenja i smetnji. Opet sam uzeo bocicu sa mlekom i nalio ga na njene guzove pored kupaceg. Dok sam je mazao, iskoristio sam priliku da joj zavrnem kupaci i od njega napravim tange.

Tada mi je rekla, ”zar ne preterujes” malo. “Samo se opusti seko”, jedva izgovorih. Pocela je da se uvija ispod mene i ništa nije govorila. Kada bih je pitao da li joj prija samo bi se nasmijala i rekla da je odlicno. To me je još više napalilo. Sve vreme moj kurac je bio između njenih nogu. Suzdržavao sam se koliko sam god mogao da joj ga odmah u tom momentu ne zarijem u guzu. Ipak sam želio da vidim da i ona to odobrava. Kada sam i treci put poceo da je polivam mlekom, uradio sam to tacno pored njenog cmara, kako bi se mleko slilo do njega i njene pickice. Uzdrhtala je. ”Ti nisi normalan” rekla je po prvi put. Rekao sam joj da se samo opusti i da uživa. Poceo sam da joj masiram butine. Ruke su mi klizile po njenim butinama kao po najsavršenijoj svili. Prišao sam sasvim blizu njenoj pickici i poceo lagano i vrhovima prstiju da je dodirujem preko njenog kupaceg. Nisam bio siguran kako ce reagovati pa sam bio vrlo oprezan. Pojacavao sam svoje dodire. Nije ništa govorila, ali je sva uzdrhtala. Sada sam vec bio apsolutno siguran da cu ostvariti svoj san. Lagano sam zavukao svoja dva prsta ispod njenog kupaceg i preko njene guze spustio se do njene pickice. Bila je potpuno mokra, ali ne od morske vode vec od sokova koje je lucila. Tako vruca, mekana, bila je spremna da me prihvati. Spustio sam svoju glavu i svojim jezikom poceo da ližem najlepšu picku koju sam do tada video.

Stezala je peškir ispod sebe, uzdignula guzu i namestila se još bolje kako bih mogao što dublje svojim jezikom prodreti u nju. Zavlacio sam svoja dva prsta u njenu picku što sam dublje mogao. Nije bila niti preuska niti preširoka. Savršena. Bila je obrijana ali ne u potpunosti. Imala je ostavljenu jednu pravu liniju dlacica duž citave pickice, što me je još više palilo. Pocela je da stenje i da mi govori da prestanem i da nisam normalan, da mi je ona sestra, ali to njeno negodovanje je vise zvucilo kao apel za pomoc nego kao namera da me prekine. Više je nisam ni slušao jer je moj jezik bio toliko duboko u njoj. Grickao sam joj klitoris a u pojedinim momentima se jedva suzdržavao da ga ne otkinem koliko je bila slatka. Okrenuo sam je na leđa i poceo da ljubim njenu toliko vlažnu pickicu. Uhvatila me je za glavu i nabijala mi još više lice u svoju pickicu. Na kraju me je odgurnula od sebe i bacila me na leđa. Samo nam se na trenutak pogled susreo, prepun strasti i neopisive zelje. Spustila se do mojih jaja i pocela da ih liže. Radila je to vrlo vešto. Pocela je da liže i moj kurac. I dalje sam se suzdržavao da ne svršim po njenom licu. Na kraju ga je stavila usta i pocela da ga sisa kao niko do tada. Možda i preterujem, ali je bila neverovatno dobra u tome. Znala je kada bih mogao svršiti i u tim momentima me hvatala visoko za kurac, stežuci ga da ne bih svršio. Međutim, ni to nije moglo vecno trajati. Kada više nisam mogao da izdržim, uhvatio sam je za glavu i poceo je sve više i brže nabijati na kurac. Svršio sam joj u usta i po licu. Sperma joj je izlazila iz usta, a ona je hvatala svaku kapljicu svojim jezikom.

Razmazala je spermu sa lica po svojoj koži i nastavila da me ljubi po preponama i stomaku krecuci se navise ka mojoj glavi. Ponovo nam se pogledi na trenutak spajaju a potom i nase usne u socan i strastven poljubac. “Nismo normalni kada smo uradili ovako nesto” kaze. Nista nisam mogao da kazem samo sam joj poljupcem zatvorio usta. Nastavili smo da se ljubimo i mazimo. Nije mi dugo trebalo da se vratim u prvobitno stanje posle takvog ljubljenja. Dok je ležala pored mene i svojim prstima prelazila preko mog kurca, podigao sam se, raširio joj noge i kleknuo iznad nje. Svoj tvrdi kurac sam preneo do ulaza u njenu prelepu picku, trljao ga o nju, kao nekada preko njenog kupaceg, i poceo da ga uvlacim tek toliko da oseti da sam tu. Uvlacio sam samo glavic. Bila je izuzetno vrela. Želeo sam da je izludim za svo maltretiranje koje sam morao proci do ovog dana zbog nje. Svojim rukama mesio sam njene velike sise, provocirao njene bradavice, koje su postajale sve tvrđe. Vrhom svog jezika sam lizao njen stomak, od njenog pupka do njenih bradavica. Grickao sam ih dok je ona držala moj kurac u svojoj ruci pokušavajuci da ga ugura do kraja. Nisam joj to dozvoljavao i kontrolisao sam se koliko sam mogao.

Kada više nije mogla da izdrži tako jako i duboko mi je zarila svoje nokte u dupe i gurnula prema sebi, da sam u tom momentu sav ušao u nju. Vrisnula je kao da joj je prvi put. Ostao sam u tom položaju nekoliko trenutaka, a onda poceo da ga vadim i ponovo nabijam do kraja opiruci se o pesak pod nogama. Zagrlila me i pocela da me ljubi sa toliko strasti, citav jezik je stavila u moja usta i pocela da ga uvrce tražeci moj. Znala je da se ljubi isto toliko dobro kao što se i jebala i pusila. Okrenuo sam je na stomak, a ona je odmah kleknula na kolena oslanjajuci se na laktove. Glavicem svog kurca tražio sam ulaz u njenu savršenu pickicu. Kada sam osetio gde je, prešao sam ponovo par puta vrhom svog kurca po njemu, stavljajuci opet samo njegov vrh u njenu pickicu. Kada više nisam mogao da se suzdržim nabio sam ga tako jako uhvativši je za ramena, kako bi me osetila što više. Vrtela je svojom guzom tako vešto i dobro da me je dovodila do same granice svršavanja. Da ipak ne bih prekinuo takvo uživanje, izvadio sam ga i poceo da ga trljam o njenu guzu. Želio sam da je jebem u guzu. Ostatak mleka koji se nalazio u bocici prolio sam po njenoj guzi i razmazao ga, dodirujuci svojim prstima njen cmar. Uzeo sam u ruku kurac koji je sada bio tako tvrd i spreman da se zabije u njenu guzu.

Prešao sam par puta glavicem preko njenog cmara i u momentu kada sam ga namestio da uđem u nju, izmakla se rekavši da to nikada nije radila. Nisam mogao verovati u to što prica. Ona koja je znala tako dobro da se jebe, tako dobro da puši i da se ljubi, nikada nije bila pojebana u guzu. Rekao sam joj da za sve postoji prvi put, da se opusti, da cu staviti samo vrh svog kurca, i kad ona kaže da je dosta da cu stati. Nisam ni siguran da je pristala kada sam ja vec bio krenuo da ga stavljam u njeno dupe. Bila je neverovatno uska i pored toga što je pokušavala da se opusti koliko je mogla. Lagano sam iz više pokušaja nabio vrh svog kurca u njenu guzu. Stenjala je dok je rukom pokušavala da me uhvati za jaja. Rešio sam da joj ga nabijem do kraja. Lagano sam poceo da ga nabijam u najuže dupe koje sam video u životu. Pocela je da vrišti od bola koji je nastupio, dok se na njenom licu videlo da je to onaj priijatni bol. Vratio sam ga napolje, a onda ponovo stavio u njen cmar, ali ovoga puta svom snagom zabio u nju. Vrisnuli smo oboje u tom momentu. Jebao sam je u guzu sve žešce. Rukama sam joj stezao i mesio sise, hvatao je oko ramena i gledao da iskoristim svaki nacin da budem što dublje u njoj. Ubrzo smo bili i jedno i drugo pri kraju da svršimo. Ubrzao sam, a ona je svojim pokretima još više doprinela da svršim u njenoj guzi. Osetio sam mlaz sperme kako se izliva unutar nje, dok je jedan deo poceo da se sliva napolje sve do njene potpuno vlažne pickice.

Pali smo jedno preko drugog, bez imalo snage da nastavimo dalje. Možda je ona i mogla, ali ja sam definitivno bio potpuno mrtav. U nekim drugim situacijama bih najverovatnije posle dvadesetak minuta pauze mogao nastaviti, ali tog dana nije bilo šanse. Sestra me je toliko iscrpela i dovela do vrhunca svršavanja da nisam ni želeo da pokvarim taj osecaj. Ležala je ispod mene i pitala me šta sad, misleci na celokupnu situaciju. Samo sam joj rekao da život ide dalje i da ne želim da u tom momentu o tome razmišljam. Bice onako kako bude. Okupali smo se još jednom, ovoga puta bez ikakvih dodirivanja, prilaženja i sl. Imao sam osjecaj da joj je bilo neprijatno zbog svega što se dogodilo. Kada smo krenuli da se vracamo opet je sedela na pramcu. Prišao sam joj, poljubio je u vrat i pitao je kako joj je bilo. Okrenula se, nasmejala, poljubila svojim jezikom u usta i rekla da joj je bilo savršeno. Na tome se taj dan i zavrsio. Do kraja letovanja smo uspevali samo da se ljubimo i mazimo kada bi otplivali do onih nasih bova. Nakon zavrsenog letovanja ja i moja sestra Ivana najmanje jednom nedeljno, u zavisnosti od toga kada smo slobodni, imamo izuzetan seks. Više nema onog osecaja kajanja kod nje, ako ga je ikada i bilo, i dalje se posecujemo, a na jesen ce se ona i Marko vencati. Ko li ce prvi poljubiti mladu
IP sačuvana
social share
ponosni potomak najstarije svetske civilizacije
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 626
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
mob
Nokia N70i
Letnji raspust
Suncani dani su prolazili jedan za drugim, roditelji su me poslali u rodni kraj moga oca. Nisam imao izbora, to me je cekalo svake godine po zavrsetku skole. Da bih to izbegao po glavi su mi se motalo da pokvarim uspeh i polazem kako ne bih otisao u selo.

Ali to je bilo gore resenje jer bih te onda najebao. Stigavsi popodne autobusom morao sam da ispesacim pola sata do kuce. Izasavsi sam razmisljao kakav me smor tamo ceka, U rodnoj kuci moga oca je ziveo njegov stariji brat sa zenom i dve cerke koje su mladje od mene.

Ja sam tada imao 18 godina, jedna sestra 17 a druga 15 godina. Bile su jako dosadne klinke. Zbog obaveza tokom godine se nismo vidjali osom za raspust.

Usao sam u dvoriste i primetio da napolju nema zive duse, Jedini zamor se cuo iz stale nervozna goveda su mukala. Priaso sam do vrata i ugledao strinu kako polaze sveze pokosenu travu. Bila mi je okrenuta ledjima i nije primetila da sam stigao. Rekoh dobar dani i pridjoh da se pozdravim.

Na trenutak se trznula okrenuvsi se primerih da joj je letnja haljinu koja bila otkovcana skoro do struka. Lepo su se videle ogoljene velike sise bez grudnjaka. Prizor je bio nesvakidasnji i prvi put je pogledah ocima muskarca, primetih jednu rasnu zenu pred sobom. Brzo se snadje i prokomentarisavsi da joj je puno vruce a da nema nikoga kuci malo se raskomotila.

U sledecem trenutku je zakovcala dugmad i prisla da se pozdravi. Zoki stigao si? Rekoh da i pridjoh da je poljubim. Sine idi ti u kucu sada ce strina samo da zavrsiůsvi su u njivi na kopanju a ja sam dosla da nahranim stoku. Izasavsi iz stale uputih se prema kuci. Pred ocima mi je jos stajao onaj zaprepescujuci prizor ogromnih cvrstih sisetina.

Pokusavao sam da odagnam misli ali mi nije uspevalo. Udjoh u kucu spustih torbu i sedoh na stolicu. Ne dugo posle mene stize i strina noseci sa sobom posluzavnik sa vodom i slatkom. Sine osvezi se i odmori malo, ja odoh u njivu da im pomognem. Odlazivsi gledao sam za njom, stavrno je bila dobra.

Nikada do sada je nisam tako gledao. Pratio sam je dugo pogledom i konstatovao da je strasna riba. Blago mom stricu kada takvu ribu kara. Boze sta je samnom da li je moguce meni se digao na strinu. Strasno!!! Ostao sam sam sa ukrucenim kurcem mastajuci o strininom pohotnom telu, drkao sam do iznemoglosti, svrsavao sam puno puta sve dok iscrpljen nisam utonuo u san. Ustao sam kasno vec su svi stigli sa njive i vecerali.

Pozdravivsi se sa svima sedoh i sam za sto. Cavrljao sam sa sestrama i sve vreme nesvesno fiksirao strinu koja je sada rasklanjala sa stola tanjre. Napolju je vec bilo palo vece, posle danasnje vrucine bilo je bas prijatno.

Resio sam malo da prosetam po dvoristu, sesre su posle samnom. Stric i strina su hranili i pojili stoku kao i svako vece inace. Sestre mi predlozse da odemo do stale da vidimo malo tele koje se pre neki dan rodilo. Usli smo u stalu koja je bila puna zivotinja Sa jedne strane su bile privezane krave i bikovi a sa druge strane krava i malo tele u uglu ogradjeni a u nastavku konj i kobila.

Paznju mi privuce konjski kurac koji je visio skoro do zemlje, to ni sestrama nije promaklo i obli ih rumenilo po licu. Prokomentarisah: strasno!! i pridjoh malom teletu. Pomilovao sam ga i krenu napolje pracen sestrama koje su pogledom fiksirale ogromni kurac izlazivsi iz stale.

Strina je krenula da pomuze krave nosivsi u jednoj tuci kofu a u drugoj malu stolicicu. Rekla je sestrama da mi razmeste krevet kod njih u sobi i da se spremimo za spavanje jer sutra ima dosta posla. Inace se na selu veoma rano leze a takodje i sabajle ustaje. Trebalo mi je vremena da se prilagodim na njihov tempo.

Zorica mladja i Jelica starija udjose u kucu ja jos malo ostadoh na klupici ispod velike lipe. Posle nekog vremena udje i stric u kucu. Jedino je strina ostala jos uvek ne izlazeci iz stale. Na pamet mi pada danasnji prizor i uputih se ka stali da vidim sta radi moja pohotna strina. Osetio sam da mi se kurac ponovo ukrutio u glavi mi se pomutilo, svasta mi je prolazilo kroz misli. Dosavsi do odskrinutih vrata pogledao sam unutra i nisam video strinu.

Na sredini je stajala puna kofa mleka i stolicica ali strine nigde nije bilo. Krenu sam jos korak napred i video neverovatan prizor. Strina je raskovcaka svoju haljinu ispod koje nije imala nista otkrivajuci svoje zamamne obline. Jednom rukom je mazila svoju celavu picku a drugom drkala ogroman konjski kurac. U ritmu drkanja su se ljuljale ogromne i neverovatno cvrste sisetine.

Ostao sam okamenjen u trenutku. Strina je bila u transu trljajucu celavu picku. Uspeo sam da dodjem sebi i da se povucem malo u zaklon kako bih mogao ne primecen da ispratim sta ce se desiti. Prizor je bio neverovatan strina je sada nabijala prste u vlaznu picku i konjskom kurcinom mazila sebe po sisama drkajuci ga. Boze kakva je to picka bila, zar je mguce da stric ne zadovoljava ovako pohotnu zenu.

Pritisak u mojim gacama je toliko astao da sam morao da ga oslobodim utega i izvadim napolje. Strina je sada vec bila blizu vrhunca, pustila je konjski kurac jednom rukom mazila picku sve brze a drugom je napravila bokericu stavljajuci jedan prst u mokru picketinu a drugi u dupe. Ja sam u tom trenutku svrsio i pobegao u kucu da me neko ne bi primetio.

Sestre su vec bile legle, mislivsi da su zaspale svukao sam se ostavsi u boksericama, moj kurac je i dalje stajao uspravan boreci se sa manjkom prostora u boksericama. Isekao me je komentar u momentu - Bato pazi da nam ne probusis krevet. Nisam na to odreagovao vec malo postidjen legao u krevet i razmisljajuci o proteklim dogadjajima. Boze kakva je riba moja strina bila, kakvo je telo imala.

Odrastao sam pored nje a da to do sada nisam primetio, kako je moguce da tolike godine ne naidjem na bilo sta slicno a danas.... razmisljajuci sam zaspao. Osvanuo je novi dan, od ujutru je vec zagrejalo sto je najavljivalo pakao. A trebao sam im pomoci u radovima na njivi.

Doruckovali smo i krenuli na njivu tamo su trebale da nas cekaju neke komsije da nam pomognu. Dok smo isli ja nisam nisakim pricao praveci se da mi se spava a moje sestre su me posmesljivo gledale i verovatno komentarisale sinocnju situaciju. Pravio sam se da ne primecujem.

Strina je danas takodje imala slicnu haljinu na kopcanje i verovatno ispod nije imala nista. Gledao sam ispod oka njeno prelepo dupe koje se ocrtavalo ispod tanke tkanine njene haljine. Nije bilo ni malo ni veliko. Imala je uzak struk i to ga je jos vise isticalo. Ponovo mi se digao kurac i sto je najgore tu izbocinu nisam mogao da prikrijem obzirom da sam na sebi imao samo sorc.

Pozurio sam napred da idem prvi kako nebi mogli da primete moju budzu. Zoricu i Jelicu nisam mogao da prevarim primetile su me i pocele se smejuljiti. Hteo sam u zemlju da propadnem. Bez obzira na situaciju kurac mi nije spadao uopste.

Koliko je ta zema izazvala strasti u meni da nisam nogao da se iskontrolisem nastala situacija je bila katasrofalna. Zastao sam na trenutak da me svi prodju i rekavsi da se moram vratiti kuci da uzmem majicu da ne bih pocrveneo na suncu potrcao sam pravac kuce.

Stigavsi kuci odkljucao sam vrata i odmah poceo da ga drkam zamisljajuci kako strinu karam u prelepo dupe. Nije mi dugo trebalo i poceo sam da prskam po podu natapajuci tepih. Uzeo sam majcu i krenuo natrag. Kada sam stigao vec su uveliko poceli sa kopanjem kukuruza.

Bilo je oko nas deset kopaca nas petoro, komsija sa sinom i kcerkom i stricena dva drugara. Komsijuna cerka Slavica je bila dve godine starija od mene.

Takodje je bila lepa devojka. Nekada mi se svidala ali bili smo klinci. Sada je vec porasla i naveliko pupala. Imala je lepu guzu utegnutu u kratke teksas pantalone i majicu na bretele.

Sise su joj bile male bez utega slobodno se njisuci. Posto su svi oni imali vise iskustva u kopanju uvek su bili svi ispred mene ja sam se trudio da ih signem ali bez uspeha. Jedina dobra stavar je sto sam imao dobar prizor ispred seme dve lepe guze, Strininu i Slavicinu na sestre nisam obracao paznju.

Sunce je przilo a ja kopao i u glavi pravio kombinacije kako bih mi bilo sa Slavicom, kako bih karao Strinu... Negde oko jedan sat seli smo da se odmorimo u hladovini. Strina je otisla kuci da spremi rucak a meni pade na pamet da odem do obliznje reke da se malo rashladim. Reka je bila blizu na oko pet minuta brzog hoda od njive na kojoj smo kopali. Rekoh dok vi pravite pauzu odoh malo da se ohladim u vodi i brzo se vracam.

Pozvao sam sve tri devojke da mo prave drustvo ali su sve tri odbile rekavsi da nemaju kupace kostime. Stigavsi do reke skinuo sam sve krpice sa sebe obzirom da nije bilo nikoga u blizini i uleteo u hladnu vodu. Rashladio sam se i izasao van vode da se obucem, sledeci sok je bio da su mi nestale stvari sa mesta gde sam ih ostavio. Pogledao sam okolo ali bez uspeha nema ih nigde. Kada sam naposletku vidio sve tri devojke na jednom drvetu sa mojim stvarima kod sebe.

Smejale su se i rekle ako ih stiglem mogu da uzmem stvari. Nisam nogao da verujem sta ce mi se sve desiti, bio sam izgubljen i zbunjen. Ajd ok je za Slavicu ali Zorica i Jelica mi se u ovoj kombinaciji nikako ne uklapaju.

Sisle su sa drveta, Jelica je drzala moje stvari dok sve tri u glas: äako nas uhvatis dacemo tiô. Nisu me zbunile u glavi mi je kvrcnulo i potrcao sam ka njima prelazeci brzo rastojanje i onako go stigao do Jelice a da se ona nije ni uspela pomaci.

Uzeo sam joj sorc i brzo navukao na sebe. Sva usplahirena od soka i moje reakcije stajala je nepomicno dok su Slavica i Zorica vec zamicale u obliznju sumicu trcavsi ka nasoj njivi.

Jelica je bila u soku i gledala me molecivo trazeci mi oprost za svoj postupak. Nisam bio ljut uopste samo malo zatecem igrom slucaja i svega sto mi se izdesavalo za ovo kratko vreme provedeno u selu.

Namerno sam je kinjio i pitao da li je ona normalna i da li zna sta radi. Kako bi se osecala da je bila u sitaciji kao ja na sta je ona neocekivako odgovorila da ako zelim moze se i odna svuci da je vidim golu pa da budemo kvit. Odgovorio sam joj da nije normalna I da smo brat i sestra a to ne ide nikako.

Opet je neocekivano rekla: sta moze kada ima tako lepog i obdarenog brata. Sada vise nisam imao komentara navuka sam majicu I krenuo put njive. Do kraja dana sam radio i jedva cekao da stiglem kuci kako bi se istusirao i legao da odmorim. Nisam navikao na fizicki radi, bas sam bio umoran.

Prvi sam otisao u krevet posle vecere i zaspao u momentu. Tokom noci sam ustao ozednevsi i kada sam popio casu vode vracajuci se u sobu cuo sam prigusene zvuke iz striceve spavace sobe. Pretpostavljao sam da stric kara strinu ali je to bilo previse za mene odlucih da se vratim u krevet.

Usao sam u sobu obasjanu nesecinom vedeh da su Zorica i Jelica spavale otkrivene. Bile su mi okrenute ledjima obe u spavacicama. Zorica je spavala do zida I nisam je mogao videti ali zato Jelicina spavacica je bila zadignuta tako da se na mesecini ocrtavala lepa guza. Nisam mogao da objasnim sebi svoje postupke u tom momentu mi je tako izgledala jebozovna poput strinine. Kakvu je strina guzu imala nije ni cudo na koga je Jelica.

Osetio sam da se moj mucenik ponovo digao i da moram da ga izdrkam. Izasao sam iz sobe da ih slucajno ne probudim izvadio kurac i poceo da ga natezem.

Prisao sam vratima striceve spavace sobe kako bih oslusnula sta se tamo desava sada vec maksimalno napaljen. I dalje se culo tiho zapomaganje, skupio sam hrabrosti da odskrinem malo vrata da bih pogledao sta se tamo desana sve vreme drkajuci kurac. Srecom nista nisu culi jer su bili na sedmom nebu.

Strina je natrtila svoje prelepo dupe dok je stric pumpao u bulju. Na mesecini sam sve video kao po danu, da ne preteram ali strina je primala batinu debelu kao moja ruka u sebe tiho jecajuci da je jebe do iznemoglosti. Veci kurac nikada nisam video u zivotu bas je bio nadaren.

Po slobodnoj proceni vise od 25 cm i nenormalno debeo. Punio ju je bez milosti meseci ogromne sisetine. Drkao sam kao pomanitao i svrsio na prag od vrata. Vratio sam se u sobu ne gledajuci u pravcu Jelicine guze kako bih se smirio i napokon ponovo zaspao. Pred svitanje me je probudila grmljavina i nadolazeca letnja oluja, ali brzo ponovo zaspah.

Dugo sam spavao jer zbog loseg vremena nije se nista taj dan radilo pa su me pustili da spavam. Otvorio sam napokon oci i ugledao Jelicu kako sedi na mom krevetu i drzi posluzavnik sa kafom i ratlukom. Imala je na sebi jos uvek onu istu spavacicu koja je isticala njene naprcene sisice koje su krasile povece bradavice i ocrtavale se na tankoj spavacici.

Pomislio sam da sam najveci manijak i da nesmem tako da posmatram sestru. Kurac mi je u tim trenutcima dosezao maksimalne razmere i nisam mogao nikako da ga iskontrolisem a takodje ni prikrijem reakciju. Jelica je primetila moju nelagodnost samo se nasmesila spustajuci posluzavnik pokraj mene ustala i izasla iz sobe.

Popio sam kafu sredio misli i ustao. Vec je dorucak bio spremen, doruckovali smo svi zajedno i uz klopu su mi saopstili da stric i sestre idu do obliznjeg grada u nabavku garderobe za prestojecu svadbu. Zbog loseg vremena ne moze se nista danas raditi a da ja i strina ostajemo kuci. Ubrzo su se spremili i otisli a ja sam se zaboo u fotelju i upalio tv.

Strina je brisala prasinu mameci me svojom pohotnom guzom i ogromnim sisama. Nisam mogao nikako da se skoncentrisem na film koji sam poceo da gledam. Zavrsivsi brisanje rece mi da ide da se istusira a da ja za to vreme skuvam kafu za oboje ako mi nije tesko. Skuvao sam kafu i seo za sto cekajuci strinu da mi se pridruzi.

Cuo sam iz kupatila glas: sine donesi mi cist peskir iz ormara. Nisam mogao da verujem skocio sam na noge lagane uzeo peskir i prisao do vrata kupatila.

Sad ili nikad proletelo mi je kroz glavu, otvorio sam vrata i usao noseci peskir u ruci. Strina je stajala gola okrenuta ledjima ka meni cesljala svoju mokru kosu.

Bila je prelepa, obla zategnuta guza istaknuta uskim strukom malo nelogicno za zenu u njenim godinama. Okrenula sa da uzme peskir bez imalo stida mi otkrivajuci velike sisetine i svoju celavu picku sveze izbrijanu. Bila je najebozovnije bice na celoj planeti za mene u tom trenutku. Nisam vise znao za sebe, toliko sam bio napaljen da sam dodavsi joj peskir posego za sisama. Odmakla se korak nazad i upitala sta to radim.

Zar hoces da jebes strinu, sta ce stric da ti kaze... vise nisam nista slusao nego sam kao manijak navalio privlaceci je uz sebe. Pokusavala je da se izmakne ali bez uspeha. Napravila je taman dovoljno mesta da mi zavali samar. To me je osvestilo malo ali me je nadolazeca strast nadjacala. Rekao sam joj da je kurvetina i da cu da kazem stricu kako konju drka kurac a mozda se i jebe sa konjinom. Nije mogla da veruje svojim usima, napravila je neku molecivu facu i pocela da place.

Ponovo sam prisao i uhvatio je za guzove navlaceci je na moj dignuti kurac. Nije se vise odupirala samo je jecala stavivsi mi glavu na rame. Nemoj sine molim te, nemoj zbog Zorice i Jelice, mozda je strina malo preterala, nemoj molim te. Nisam se obazirao na njene reci u rukama mi je bila najlepsa zena koju sam do tada sreo i nikako nisam zeleo da propustim priliku a da je naguzim. Odgurnuo sam je od sebe svukao sorc i gace i naredio da klekne, poslusala me je i dalje jecajuci.

Prisao sam joj kurcem do usta i zatrazio da mi pusi, jos jedamput je pokusala: Nemoj sine sestrama da jebes majku! U sledecem trenutku usta su joj bila puna mog kurca, nije mogla vise da zapomaze. Navlacio sam je na kurac drzeci je za kosu da se ne odmakne. Borila da uzme vazduh posto joj nisam dozvoljvao da predahne. Osetio sam da se vise ne odupire i popustio stisak. Pocela je kurva sama da mi pusi gutajuci ga do korena, znala je to perfektno da radi. Izvadila je kurac i poce da mi sisa jaja, osecaj je bio bozanstven. Primetio sam da je jednom rukom pocela da mazi picku. Tada sam se prepustio uzivanju jer vise nije bilo povratka. Legao sam na pod kupatila i uzivao gledajuci kako moja ne mala kita nestaje u strininim ustima. Kurva mi je kurac obuhvatila svojim sisetinama i nadrkavala primajuci glavic usta, neverovatno sam bio napaljem. Svrsio sam joj po faci sperma se slivala i po sisama. Pala na pamet jedna ludost koja me je u trenutku ponovo napalila.

Ogrni se brzo i idemo u stalu. Bila je i ona napaljena pa je krenula bez pogovora. Usli smo u stalu i zatvorili vrata. Skinuo sam joj haljinu koju je bila ogrnula. Predamnom je stajala boginja a ne zena u godinama. Nadrkaj konju kurac strina, samo me je pogledala i cucnula pored konja hvatajuci ga za jaja. Posle nekoliko trenutaka konjina je pocela da ispusta svoju kurcinu. Strina je i dalje nadrkavala mazeci ujedno i svoju picku.

Konjski kurac je dosezao ogromne razmere narastao je maksimalno. Strina je klekla i izbacila guzu ocekujuci da je natrtim, ostadoh priseban i rekoh da hocu da je karam ali da ujedno mora i da pusi konju. Sama pomisao na to me je toliko palila da sam mislio da ce mi kurac eksplodirati. Negodovala je i molila ali nije vredelo bio sam istrajan u svojoj nameri, naposletku je pristala jer nije imala drugog izbora u stavila usta ogromnu konjsku batinu.

Prisao sam joj sa ledja i uterao bez pripreme ceo kurac u dupe. Jeknula je ali se nije povukla, primala ga je bez milosti do korena. Imala je puno dupe mog mesa. Izvadila je konjski kurac iz usta i nabijajuci se na moju batinu pocela da svrsava. Zapomagala je da je jebem dok ne crkne, da joj razbijem bulju, da je prljava kurvetina zeljna kurcine.

Ovog puta smo zajedno svrsili, sasuo sam joj svu spermu duboko u bulji. Ona je klonula na na pod a ja preko nje ne vadeci joj ga iz bulje. Okrenula se prema meni i tiho mi rece : sine jebao si me kao najvecu kurvu osecam se prljavo neznam kako cu Zorici i Jelici na oci. Ustadoh sa nje i pomogoh joj da ustane, ogrnula je haljinu i uputila se ka kuci a ja polako za njom.

Usavsi u kucu strina ode u kupatilo ja ostadoh da sacekam red. Posle nekog vremana ustadoh i krenuh u kupatilo mislio sam da su vrata zakljucana ali sam se prevario. Ostavila je odkljucana vrata verovatno ocekujuci da joj se pridruzim, tek sada sam doziveo potpun sok videvsi da je nabila skoro ceo lak za kosu u obrijanu picketinu koja se razvukla do pucanja.

I stricev kurac u poredjenju sa ovim precnikom je bio mali. Besomucno je nabijala debelu bocu u sebe a drugom rukom sresala svoje sisetine do bola. Boze nisam mogao da poverujem kakva je kurvetina bila. Primetivsi da sam usao prosikta u transu: sine samo si napalio strinu a nisi je izjebao do kraja. Kurac mi je ponovo stajao uspravno spreman da je naguzim.

Prisao sam, ona je okrenula svoje prelepo dupe nevadeci lak iz maksimalno rasirene picke. Stavio sam ga na ulaz anusnog otvora i veoma tesko prodirao unutra. Smetala mi je nabijena boca koja je popunila unutrasnjost.

Uspeo sam da ga uguram u sada neverovatno usku guzu, osecao sam bocu celom duzinom kurca. Osecaj je bio fantastican ludacki sam poceo da prodirem natezajuci joj sisetine. Bila je skroz rascerecena i imao sam utisak da ce joj svakog momenta puci bulja ili picketina. Kakva je to kurvetina bila, dahtala je od uzitka, uvijala se i besomucno gurala bocu od laka.

Natezao sam je sve jace i grublje a to ju je sve vise palilo i sve zesce je zapomagala i nabijala bocu. U jednom trenutku je zastala i nabila celu bocu u picketinu vrisnuvsi od bola i sladostrasca, nisam mogao da verijem sta je sve uslo u nju, svtsila je neverovatno jako grceci se svakim misicem tela.

Boca je sama ispala napolje ostao sam samo ja u sada vec sirokom anusnom otvoru. Primetivsi da nisam svrsio sidje sa kurca i uze ga u usta. Uhvatio sam je za kosu i bukvalno jebao u grlo. Svrsio sam duboko u njenom grlu ne vadeci ga dok mi i poslednja kap sperme nije iscurela. Iskoristio sam momenat dok strina nije dosla ksebi i brzinski se istusirao i obukao sorc.

Kada sam izlazio iz kupatila jos uvek je sedela na podu prateci me pogledom. Izasao sam napolje i seo ispod lipe razmisljajuci o proteklim dogadajima, sta sada preduzeti, kako se ponasati u skladu sa novonastalom situacijom. Kisa je i dalje lila kao iz kabla, lipa nije mogla da zaustavi kapi koje su me prskale. Udjoh u kucu a ne dugo posle mene i strina izadje iz kupatila.

Obukla je tanku haljinu pripijenu uz telo i povezala kosu. Stvarno je izgledala neverovatno dobro verujem da je izazivala uzdahe kod celog muskog roda, nema toga koji bi odoleo njenim carima, a u stvari kurvetina kakvu do sada nisam sreo.

Nije mi smealo sto je takva bas nasuprot to me je palilo, da je drugacije mozda bih se zaljubio u svoju strinu...

IP sačuvana
social share
ponosni potomak najstarije svetske civilizacije
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 626
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
mob
Nokia N70i
Letovanje sa mamom
Moja keva i ja smo odlucili da ovog leta idemo zajedno na more, posto se ona skoro razvela od mog caleta. Resili smo da se odmorimo od svega, sami nas dvoje. Ja imam 18, a ona 37 godina. Oduvek sam se palio na kevu posto mnogo dobro izgleda.

Ima lepe zelene oci, plavu dugu kosu, velike grudi, fantasticnu guzu. Otisli smo u Budvu i dogovorili se da se ponasamo kao drugari, a ne kao majka i sin i da necemo da smaramo jedno drugo. Ona je kupila prilicno izazovan beli kupaci sa tanga gacicama. Cim sam je prvi dan na plazi video u njemu odmah sam pozeleo da je pojebem. Kada je izasla iz vode kroz kupaci su se nazirale dignute bradavice i ribica koja je bila skroz obrijana, sto se jasno videlo kroz gacice. Legla je na peskir pored mene i pocela da komentarise izgled dvojice mladica koji su bili pored nas i koji su je gledali.

Rekla mi je da su joj slatki i da ako ja nemam nista protiv zeli malo da se zeza. Pocela je da prica sa njima, a ja sam otisao da se okupam. Iz vode sam video kada su svo troje ustali i otisli u kafic. Posle jedno pola sata sam izasao iz vode, malo se osusio i krenuo u kafic da im se pridruzim. Otisao sam prvo do WC-a, a iz jedne kabine su se culi priguseni glasovi seksa. Izasao sam iz WC-a i krenuo ka stolovima.

Video sam jednog momka za stolom, ali moje keve i drugog mladica nije bilo, samo je na stolici stajala njena torba. Prisao sam stolu i seo, a momak mi je rekao da ce njih dvoje brzo da dodju i nasmejao se. Odmah sam znao da su oni u WC-u. Narucio sam sok i cekao da se vrate. Kada su se vratili, njih dvojica su se samo smeskali, a keva se iznenadila sto me vidi tu i bilo joj je malo neprijatno. Cutali smo.

Ubrzo zatim momci su se pozdravili sa nama i rekli da im je dosta suncanja i kupanja za danas, a mi smo se vratili na plazu. Legao sam na peskir, a keva je bez reci otisla u vodu. Kada se vratila rekao sam joj bez uvijanja da znam sta se desilo, da mi to ne smeta i da razumem njene potrebe. Ona se prvo iznenadila, a zatim se spustila na peskir i privila svoje mokro telo uz mene.

Poljubio sam je u rame, pomazio i rekao da ce sve biti ok. u tom trenutku se ona jos jace privila uz mene i svojim stomakom pritisnula moj kurac koji se digao i jednim delom izasao iz kupacih gaca. Ona je to osetila, spustila ruku, uhvatila ga i vratila u gace. Rekla mi je da obucem sorts.

Uzela me je za ruku i gledajuci me pravo u oci rekla da idemo u sobu, da je dosta plaze. Kada smo stigli, rekla mi je da zeli da vidi sta ju je to zuljalo malopre, cucnula ispred mene i spustila mi sorts i kupaci. Kurac mi je pulsirao kada ga je uhvatila i polako prevlacila kozicu preko glavica.

Zatim ga je liznula, rekla kako je ukusan i pocela da ga dudla. Od uzbudjenja sam ubrzo nekontrolisano svrsio u njena usta i na moje iznenadjenje ona je sa uzivanjem gutala spermu i oblizivala se gledajuci me u oci, sto me je jos vise palilo, Podigao sam je, svukao i odveo do kreveta.

Rekao sam joj da je ona moja slatka kurvica i da zelim da je tucam. Legao sam na nju, ona me je obuhvatila nogama oko struka i ja sam prodro u nju. Bilo je predivno, ubadao sam je zestoko i svrsio ne vadeci ga iz njene slatke pickice. Istusirali smo se zajedno, sapunjajuci jedno drugo.

Posle smo legli i ja sam joj rekao da zelim da se ponasamo kao momak i devojka dok smo na moru, sa cim se ona slozila. Pitao sam je kako joj je bilo sa onim momkom, da li ju je dobro pojebao, na sta mi je ona odgovorila da je bas zeljna kurca i da bi zelela da se razbije i zasiti dok smo na moru.

Pitao sam je da li bi volela da je tucaju vise muskaraca odjednom, a ona mi je rekla da masta o tome da je jedan krese u picu, jedan u guzu, dok trecem pusi. Odusevilo me je sto sa rodjenom kevom tako opusteno razgovaram i opet mi se digao. Kazao sam joj da uzme lizalicu i da sisa. Fantasticno mi je pusila, mazio sam je po kosi i pitao da li voli njegov ukus, da li voli da guta sokic, a ona je klimala glavom i mumlala - uhmm, uhmm. To vece nismo ni izlazili, lezali smo, milovali se i pricali o tome kako cemo lepo provesti ove letnje, morske dane.

Sutradan smo rano otisli na plazu. Dogovorili smo se da budemo malo udaljeni jedno od drugog da ljudi ne bi znali da smo zajedno. Plaza se punila i ja sam primetio dvojicu lepo gradjenih momaka, a videlo se da imaju i vece kite. Prisao sam im trazeci upaljac, razmenio par reci sa njima i kao u sali rekao da snime ribu sa belim tangama. Jedan od njih je rekao da bi je rado natakao na kurac, a ja sam predlozio da kao probamo da je smuvamo i kresnemo sva trojica, na sta su se oni nasmejali i to shvatili kao salu. Medjutim, ja sam bio ozbiljan.

Prisao sam kevi i rekao da mozemo da idemo sa ovom dvojicom u sobu. Jos malo sam bio pored keve, kao muvam je, smejem se i prilazim onim momcima i kazem da je riba pristala i da ima smestaj. Ovi nisu mogli da veruju, medjutim kada nam je keva prisla i rekla da idemo, oni su samo otvorili usta. Ubrzo smo stigli u nasu sobu, ja sam poceo da skidam kevu i ubrzo je bila skroz gola ispred nas trojice. I mi smo se skinuli, tada se videlo da su momci obdareni. Moja keva je cucnula izmedju nas i pocela da nam naizmenicno pusi. Zatim je jedan legao na krevet, moja keva ga je opkoracila i uvukla batinu u sebe uz strasan uzdah.

Rekao sam drugom momku da stane pored kreveta da mu ga dudla, a ja sam stavio kremu na prst i gurnuo ga kevi u guzu da je podmazem. Posle toga sam joj prisao zguza i gurnuo kitu u dupe. Uh, kako je bilo usko! Uhvatili smo ritam, razbijali je kurcevima, menjali se, svrsavali u nju, punili je spermom... Moja slatka mamica je bila presrecna, uzdisala je, jaukala, osmehivala se. Videlo se da obozava kurac. Bilo je neverovatno, predivno!

Uzivao sam gledajuci je kako se jebe, kako je grudi poskakuju, kako joj se sperma sliva niz obraze, bradu, butine, kako curi iz pickice i guze. Momci su otisli odusevljeni dobrim seksom, a mi smo ostali u sobi, na krevetu. Rekla mi je da je uzivala i da zeli ovako svaki dan da se krese dok smo na odmoru. Shvatio sam da mi je majka nimfomanka i da obozava kurac u sebi, to mi se svidelo.

Svaki dan naseg odmora smo dovodili nekog u nasu sobu, neki put dvojicu, neki put jednog momka. Soba je mirisala na seks i nase sokove. Moja keva se nagutala kurceva i sperme, bila je bas zadovoljna i srecna, a i ja pored nje, gledajuci kako uziva.

Kada smo se vracali kuci, u autobusu je stavila glavu u moje krilo, izvadila mi kitu, cuclala je i posisala svu spermu, bilo je odlicno. Sada spavamo zajedno, super nam je. Planiramo i sledeceg leta da ludujemo, uzivamo i dobro provedemo. Takodje bi voleli da upoznamo druge incest parove, razmenjujemo iskustva i druzimo se sa njima. Pozdrav!

IP sačuvana
social share
ponosni potomak najstarije svetske civilizacije
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 626
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
mob
Nokia N70i
Letovanje u Kumboru    

Ne znam zašto sam se odjednom setio situacije od pre 33 godine, ali eto, setio sam se. Tek sam napunio 18 godina i bio sam prilično napaljen kao i svi klinci u tom uzrastu. Kita me je stalno podsećala na svoje prisustvo i dizala se na na sve što bi se makar i teoretski moglo pojebati. Bio sam nešto bolešljiv tog proleća pa su moji rešili da me časte dužim boravkom na moru. Kako da ostanemo dva meseca na moru bez velikih troškova? Pa tako što ćemo otići kod rođaka koji su imali kućicu u Kumboru. Možeš misliti, letovanje u Kumboru, 200 metara od vojnih brodova. Ali šta je, tu je. Mama i tata znaju najbolje šta je dobro za mene. U to vreme je Kumbor bio nešto više od potpune zabiti bez bioskopa, kafića, radnji, plaže i bilo čega što bi me makar i malo zabavilo. Rođaci su po majčinoj strani, stariji ljudi ali su imali ćerku koja je pola godine starija od mene. Ona mi zapravo dođe tetka. Postojao je neki jaz među generacijama pa se desilo da imam tetku vršnjakinju. E, tu je počela moja zabava tog leta. Milica je bila pljunuta majka po građi. Oniža, širokih kukova i malih sisa. Nije bila najsrećnije građena ali je zato u licu bila zaista lepa. I danas je lepa, mada na drugi način. Nas dvoje smo bili osuđeni jedno na drugo jer u onoj zabiti nije bilo gotovo nikakvog društva. Kućice za odmor i nekoliko kuća meštana sa vrlo malo mladeži. Svuda smo išli zajedno. I na kupanje i u Herceg Novi i kod nekih ljudi koji su tu imali kuće. Na plaži (na onome što tamo zovu plaža) sam počeo da zagledam svoju tetku. Nije neka riba ali je riba i ima pičku. Dosta za početak. Sve češće sam tražio da se, kao, igramo u vodi. Prskali smo se, bacali loptu, plivali ali sam najviše uživao u tome da se davimo i potapamo. Tako sam mogao da je pipam svuda po telu a da to ne izgleda kao vaćarenje. Ubrzo je i ona počela mene da dodiruje po telu tokom tih igrica. Naravno da sam to primetio i počeo da tražim zgodnu priliku da se "bolje upoznamo".  Jednog popodneva, posle ručka, nismo išli nigde. Padala je kiša i ubijali smo se od dosade. U jednom trenutku je predložila da se izvrnemo na krevete u komšijskoj kućici jer su rođaci imali ključeve i otvorili su da provetre pre nego što stignu komšije iz Beograda. Eto prilike da sa tetkom uradim nešto više od igrica u vodi. Legli smo na krevet i pričali o nekim budalaštinama. Gledao sam je pored sebe u majici na bretele bez ičega ispod i u donjem delu kupaćeg. Naveo sam priču na frajere, ribe, muvanje... prihvatila je i ubrzo smo razmenjivali vrlo intimne detalje. Meni se odmah digla kita od pomisli da je neko grickao njene bradavice jer je pričala da je to prošle godine radio neki njen dečko. Ni ona nije ostala ravnodušna na sopstvenu priču jer su joj se ukrutile bradavice. I ja sam pričao o mojim ribama. Lagao sam za medalju. Ni danas me ne zanima da li je provalila da lažem ili nije. Tek, primetila je da mi se digao i prokomentarisala da reagujem na takve priče. Odgovorio sam da mi se redovno diže na dobre ribe. Na trenutak smo se gledali u oči i već sledeće sekunde sam je pomilovao po kosi govoreći da spada među te dobre ribe na koje mi se diže. Rekla je da joj je drago što tako mislim. Sklonila mi je ruku sa glave i rekla da treba da budemo dobri. -Ma bićemo, majke mi. Rekao sam joj i opet je pomilovao. Sad mi nije sklanjala ruku i počela je dublje da diše. Bradavice su i dalje bile krute a meni su već pucale kratke pantalone. Prešao sam joj lagano prstom preko bradavice našta je uzdahnula.–Nemoj, mi smo rod.–Ma nema problema, sve ostaje u kući, odgovorio sam. Nije se bunila i počeo sam da joj mazim sisice a ona je zažmurila i duboko disala. Bradavice su joj bile kao dva tvrda klikera i rasle su svaki put kad bi ih pritisnuo prstom. Milica je počela da se meškolji ne otvarajući oči. Spustio sam usne na njene i ovlaš je poljubio. Nastavio sam da je mazim po glavi i sisama. Lagano sam silazio rukom prema stomaku ali me je uhvatila za ruku i zaustavila. -Nemoj, neko će banuti.-Nema veze, čućemo ako neko priđe. Nećemo raditi ništa loše. Nastavio sam da je mazim a ona me je zagrlila oko vrata i počeli smo da se ljubimo. Do tada sam se ljubio i kresnuo sa tri ribice iz škole. Znao sam šta treba da radim ali mi je falila praksa. A falila je i njoj. Prešla je rukom preko mog kurca i lagano ga stisnula. Ja sam je uhvatio za ribicu. Uzdahnula je glasno. Osetio sam pod prstima da joj je kupaći mokar. "Znači tako vlaži tetka", pomislio sam. Sigurno se nije upiškila. Ona je već zavukla ruku u moje gaće i jedva sam se uzdržao da ne svršim. Prvi put me tetka hvata za kurac. Prija dodir tuđe ruke. Lagano sam pomerio njene gaće u stranu i napipao otvor pičke. -Samo polako, molim te. Nemoj da me mnogo boli, rekla je sasvim tiho. Ne mogu da verujem, ona je još nevina. Malo dublje sam gurnuo prst i ona se stresla. Nije je bolelo i nije bilo krvi. Znači, nije nevina. Jebem li ga, valjda nije. Tada nisam imao vremana da nanaliziram stvar. Počeo sam da mešam prstom po njenoj pički a ona mi je sve jače drkala kurac. Sada mu je sasvim zagulila kožicu i izvadila mi je jaja iz otkopčanih pantalona. -Mico! Svršiću, prosiktao sam kroz zube. -Samo se opusti i biće ti lepo, šapnula mi je na uvo. Osetio sam da mi sperma ključa u jajima. To je osetila i ona i brzo se okrenula i stavila ga u usta. Tog momenta je dobila četvrt litra jogurta pravo u grlo. Za burek nek' se snađe sama. Posisala mi je kurac i progutala poslednju kap. "Jebote, ova mi je popušila kurac"!-Sad je red na mene. Mazi me po klići. "Mazio bi ja tebe kad ne bi toliko želeo da ti ga svirnem", pomislio sam. Tada sam rešio da budem muško do kraja. Sagnuo sam se i liznuo joj kliću. Tiho je zajecala i uhvatila me za kosu. Počeo sam polako da ližem. Imala je ukus belanceta i sasvim je blago mirisala na more. Gurnuo sam obazrivo jezik u rupicu. Jače me je stisnula za kosu i počela da diže karlicu. "Znači, tako voliš da te liže frajer". I sad se ponosim kako sam te lekcije brzo učio i ponavljao ih bez greške. Eh, da sam tako lako naučio matematičku analizu... Laptao sam kao Lesi a ona je tiho cičala. Jednog momenta me je snažno stisnula nogama i rukama mi je pribila glavu na pičku. "Svršava!" Lagano je popustio stisak nogu i ona se opustila. Duboko je disala i mazila me po kosi dok mi je glava još bila među njenim nogama. Tek tada sam se setio da sam i ja svršio ali mi je kita i dalje bila kao kamen. -Ne smemo ništa više da radimo, nemamo zaštitu, rekla je mazno.-Pa nabavićemo, odgovorio sam.-Naravno, ja ću kupiti u Novom. Ne brini. Ako nađem vremena, napisaću nastavak. Do kraja leta sam je kresnuo nekoliko puta čak i u dupe. Moram priznati, tetka se karala kao besna. Na žalost, po povratku u Beograd, nismo se više nikada kresnuli. Mislim da joj ni danas ne bi oprostio kad bih imao priliku da je povalim. Sad je sigurno još više razrađena nego tada.
IP sačuvana
social share
ponosni potomak najstarije svetske civilizacije
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 626
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
mob
Nokia N70i
Letovanje
Bili smo na moru. Cesto sam znao ici na pecanje na obliznje stene. Bilo je to malo mesto i nije bilo mnogo prodavnica u blizini. Sa par ljudi koje sam tu upoznao bih nekad proveo vreme pecajuci. Nisam se nikada posebno proslavio ulovom. Deni je bio mestanin icesto se motao oko mene jer bih ga povremeno castio da me ponesto poslusa. Ponajpre da skokne do prodavnice po lignje za mamac. Bio je simpatican decko i vrlo radoznao.Odseli smo u privatnom smestaju. Alisa i ja smo trazili neko mirnije mesto za odmor, mada nam je ovde bilo malo premirno. Uglavnom bismo na plazu isli autom u obliznja mesta, ili prosetali uvece.

Jednog dana sam narucio Deniju da mi donese lignje kod kuce. Nisam imao nista u planu osim da ih pripremim za mamce jer sam ujutru naumio ici rano na stene. Sedeo sam u sobi. Alisa se tusirala i htela je da se odmori posle setnje gradom. Izasla je iz kupatila gola i otisla u hodnik da nam donese pice iz frizidera koji je tamo stajao. Znala je da izadje gola uvek rizikujuci da neko naidje od ljudi iz par susednih soba. Palila me je mogucnost da je neko sretne tako, ali nikada nije.

Donela nam je po hladnu limenku piva i opruzila se u krevetu. Zapalili smo po cigaretu i pricali dok sam gledao njeno prelepo golo telo. Bila je ujednaceno lagano preplanula svuda jer bi dok sam na pecanju isla sama u jednu usamljenu uvalu gde bi se suncala gola. Odjednom cujem Denija kako me doziva spolja. Izlazim na terasu i rekoh mu da se ne dere nego da udje. Alisa me pogleda. Rekao sam joj sa smeskom da se ne pokriva nego da se pravi da spava. Deni pokuca na vrata. Otvaram mu i rekoh da udje. Deni ulazi sav uzurban i sledi se kad udje u sobu i ugleda Alisu. Lezala je na boku okrenuta nam ledjima. Njena gola ledja, goli guzovi i noge su bili potpuno izlozeni Deniju za razgledanje. Kako su joj se obline divno isticale. Ponudih ga da sedne i on sede dajuci mi kesu s lignjama.

Bio je sav smeten. Alisu je upoznao jednom kada je dolazio da mi donese cigarete a ona je tada bila u kupacem. Sada ga je njena gola guza mamila. Razgledao sam lignje i pricao sa njim. Malo se oslobodio. Alisa se promeskolji i gornju nogu savijenu u kolenu zabaci jos malo napred a guzovi joj jos vise dodjose do izrazaja. Ustajem i odoh do kupatila da operem ruke od ljigavih lignji. Deni ostade sam u sobi sa Alisom golom u krevetu. Znam da ju je tada slobodno razgledao jer sam video kako zurno okrete glavu kada se vratih.

Rekao sam mu da pogleda Alisu. Pogledao je. Pitam ga svidja li mu se njeno telo. Odgovorio je da mu se mnogo svidja. Prilazim njenom krevetu i kleknuh. Zovem Denija sapatom da pridje. On prilazi i kleknu. Vidi, rekoh, kako joj je lepa guza. Deni gleda izbliza sav radoznao i zbunjen. Alisa se ponovo promeskolji.

Uzeh Denijevu ruku i spustih je na Alisin bok. Prelazim njome lagano njenom glatkom kozom, niz ledja, preko guza, niz butinu i nazad uz drugu butinu, izmedju guzova, uz ledja… Hajde sam Deni, rekoh, je li ti se svidja njena koza? Svidja mi se, rece prelazeci sam rukom istim putem. Rekoh mu da je sada ljubi tuda svuda. Pogldao me je. Slobodno, rekoh. Alisa se promeskolji jos jednom i uzdanu duboko. Svidelo joj se. Deni krenu da je lagano ljubi niz ledja. Gledao sam kako se uzbudio kad je usnama krenuo prelaziti Alisinim guzovima, onda se malo pridignu i nastavi niz butine. Vracao se nazad kad mu zadrzah glavu na guzi. Ljubio joj je jedan pa drugi guz.

Alisa podize glavu i pogleda ga. Deni se smete. Bio je sav rumen. Hej sta mi to radite, rece Alisa. Nista sreco opusti se, rekoh, lezi na ledja i spavaj jos. Mmm..uzdahnu ona, kako ste bezobrazni. Prevrnu se na ledja i njena picka se ukaza pred Denijem. Zatim okrenu glavu u stranu i zatvori oci. Uzimam Denijevu ruku i lagano prelazim njenim slatkim dlacicama. Vec je shvatio igru. Prelazio je rukom polakoi nezno joj je dohvatio. Rekoh mu da je fino razgleda. Primakao se i lepo je zagledao izbliza Alisinu slatku picku.Gurnuh mu glavu na nize i nabih mu nos u njene dlacice. Vodio sam mu glavu redom da je ljubi niz butane, preko picke, u pupak, i pravo na sise. Nastavio je sam.

Alisa je duboko disala. Gledao sam je tako golu i izlozenu dok ju je Deni upravo ljubio u picku. Digao mi se. Dohvatam je za noge i rasirih joj ih. Dodji deni, rekoh, lezi ovde. Smestih ga da legne medju njene rasirene noge. Deni je sav pogubljen ali radi sve sto mu kazem. Pokazujem mu kako da je lize. Odjednom gledam njegov jezik kako prelazi Alisinom pickom. Sve je dublje disala. Pogledala me je sva uzbudjena. Digla je noge rasirene i stegnula mu glavu butinama. Pridigla se i gleda ga. Deni nije prestajao. Uziveo se u lizanje. Alisa spusi ruku na njegovu glavu i pomazi ga po kosi. Zastenjala je. Drugi put u zivotu ga vidi a vec ju je ljubio po celom telu i upravo lizao picku. I to jako dobro. Sva se ovlazila. Ona mu se nabi pickom jace i poce da se trlja o njegovo lice uzduz i popreko.

Nikada je ranije nisam video ovakvu. Izvadio sam kurac i drkao gledajuci ih. Rekao sam mu da se okrene na ledja. Alisa se pridize i opkoraci mu glavu a onda se lagano spusti pickom preko njegovog lica. Nezno se trljala sva vlazna. Deni je bio nacisto pogubljen. Zena mu je vlaznom pickom prelazila po ustima, nosu , obrazima i ocima. Prilazim im i sklonih je sa njega. Napucila mi se i ja joj zavukoh kurac otpozadi dok ona drzi njegovu glavu i sisama ga miluje stavljajuci mu svoje cvrste bradavice u usta. Jednu pa drugu. Nabijao sam je jako dok je stenjala sve jace. Svrsila je prva. To je za nas bila retkost. Usporavao sam i izvadih ga svrsavajuci joj po ledjima.

Nije nista rekla. Otisla je pravo u kupatilo. Kad je izasla Denija nije bilo. Videla ga je samo jos jednom dok smo se setali. Prisao nam je da se pozdravi a Alisa ga je poljubila u usta. Posle par dana samo otisli i napalimo se kad god se setimo Denija.

IP sačuvana
social share
ponosni potomak najstarije svetske civilizacije
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 626
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
mob
Nokia N70i
Ludo karanje
Bila je subota! Veseo i suncan dan ! Taj dan nisam isao u skolu i jedva sam cekao da se keva vrati iz Amerike! Otisao sam na aerodrom i sacekao je!

Sedeo sam u kolima vise od dva sata posto je kasnio let zbog nekog ne vremena!Keva je inace u ranim 40 godinama sa jakom 3 , crnom kosom sa crvenim pramenovima i veom sexy buljom! Od svoje 13 drkam ko lud na njeno dupe.

Konacno je stigla i uletela mi u zagrljaj ljubeci me u ugao usana i rekavsi da je veceras nase vece! Sljapnuo sam je po bulji i rekao da jedva cekam!krenuli smo put stana! Kada smo se popeli ona se raspakovala, i otisla na tusiranje!

Glavom su mi letele lude misli posto od kad me je uhvatila da ga drkam izgovarajuci njeno ime(Jovanka) uvek mi je pomagala pri poslu ,dja sam je mazio po guzi ,dja sam joj trljao kitu po sisama ,dja bi mi ga ona poljubila s vremena na vreme ali nismo nikada isli do kraja . Sta da vam kazem savremena keva za 21 vek a inace je udovica a ja jedinac!

U pocetku mi je to smetalo ali posto je sama i mnogo je volim navikao sam se tako da sada nebi mogao bez toga ( za 20 sekundi svrsim). Izasla je iz kade obmotana oko struka samo u belo peskirce. Zanemeo sam! Mirisala je na latice ruze , a ja sam se poceo tresti od uzbudjenja prisla mi je i lagano me uhvatila za ruku i stavila je na jos uvek rosnu sisu i pocela da je mazi zajedno samnom!

Poljubio sam je u usta , jezici su nam se isprepletali u divljoj pozudi! Drugom rukom sam se spustio na njeno dupe i masirao ga kao pravi profesionalac! Polozio sam je na krevet skidajuci peskir sa nje ! Kita mi je bila spremna za erupciju ali sam se uzdrzao , izvadio ga i krenuo ka njenoj pici iz koje su curili sokovi!

Zaustavila me je i rekla "sine polako mamu niko dugo nije sevio " poslusao sam je i lagano joj obradio klicu a zatim i ulaz u carstvo sokica.Gurnuo sam ga kao neki tiranin bez milosti a mama je vrisnula i pripila se jace uz mene .

Pocela je i sama da se nabija kao ranjena lavica i svrsila je pre mene visestrukim orgazmima! Cvetala je kao nikad do sada ! Izvadila mi ga je iz pice i izvinula se sto nismo zajedno svrsili uzela ga je u usta i pocela obradjivati od korena ka vrhu lupkajuci jezikom po njemu!

Poceo sam da se trzam i svrsio u sekundi (sta cu kad me to najvise pali a znala je to i Jovanka)po njenom licu i kosi!

Fantastican prizor da ti rodjena keva pusi i prima ga kao najgora kurvica kod Ekonomskog STRASNO a pritom ga sve vise i vise i jace zeli!" To SINEEEEEEE " rekla je (STO DA NE) Probajte i vi nije strasno.

IP sačuvana
social share
ponosni potomak najstarije svetske civilizacije
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 137 138 140 141 ... 398
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 10:04:07
nazadnapred
Prebaci se na:  
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.128 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.