Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 18:14:40
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 11 gostiju pregledaju ovu temu.

>> Pitate se gde su nestale galerije devojaka? Kliknite ovde! <<

Vazno: Molimo vodite racuna o ponasanju na ovom delu foruma i procitajte nova pravila sex foruma!

Idi dole
Stranice:
1 ... 136 137 139 140 ... 398
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Erotske price  (Pročitano 26576119 puta)
Hronicar svakodnevice


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 626
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
mob
Nokia N70i
Moja Sanja


Imam 26 godina i posle dugo napora uspeo sam da zavrsim faks i zaposlim se u veoma dobroj firmi za uvoz- izvoz.Ukratko poceo sam da mlatim pare.Posto sam dosao iz povincije u veliki grad relativno dobro sam se snasao.Uz lovu ide uglavnom i dobar seks,tako je bilo i samnom.Iznajmio sam dobar stan kupio sebi auto i poceo da se provodim.Tu moju idilu je uskoro prekinula moja majka jer sam je doveo da zivi sa mnom u grad…

Bila je to moja ideja jer sam imao obavezu prema njoj pogotovo jer ju je otac ostavio.Nisu se slagali oko sustine zivota,jer je moj otac bio poljoprivrednik i ziveo je u tom svetu a majka je sanjala zivot u gradu i posle 20 godina braka nisu vise mogli da se trpe i ona se odselila u svoje rodno mesto takodje na selo.Tesko je zivela nekoliko godina dok ja nisam zavrsio fakultet. A sad sam odlucio da joj ispunim zelju i dovedem je u grad,narocito iz razloga sto me u svemu podrzavala i manje vise smo imali dobar odnos iako je jos uvek dosta patrijarhalnih shvatanja.Oberucke je prihvatila moj savet i posle ubedjivanja da mi nece biti na smetnji dosla je da zivi samnom u gradu.Kad se doselila shvatio sam da se i ne uklapa u gradski zivot,naime bila je dosta oronula za svojih 46 godina,iznurena od seoskih poslova i sama zapustena kako to biva sa zenama na selu.Odveo sam je na generalno sredjivanje,frizuru,pedikir,manikir,kupili smo joj novu odecu i sve u svemu bilo je bolje posle tog povrsnog sredjivanja.Uspeo sam da je upisem na aerobik sa jednom koleginicom sa posla tako da je posle nekog vremena kad sam je malo bolje osmotrio shvatio sam da je moja mama, Sanja,vrlo dobro izgleda.Bila je dosta vitka,jer je samo jednom radjala,visoka oko 170 cm,65 kg.

Posle sredjivanja njena figura dosla je do izrazaja,imala je sise jaku trojku.struk kao u devojke malo sirih kukova.punijih pravih nogu.Starije komsije su pocele da me zezaju za staru,a ja sam pokusavao da joj nabacim nekog ali nije bas islo. Po njenoj prici i nije je to bas interesovalo,jer od bolnog raskida sa ocem zaboravila je na seks.Bio sam ponosan na svoju staru jer je svakim danom bila sve lepsa,pocela je da pridaje paznju svom izgledu i sama neverujuci kako izgleda.Bio sam ponosan jer nase setnje nisu prolazile nezapazeno od ociju muskaraca koje su piljile u moju majku a narocito jer su mislili da je to parce bilo samo moje. Tako je prolazilo vreme,ja i mama smo se dobro slagali,poveravali smo se jedno drugom,ja o svojim vezama a ona uglavnom o njenom odnosu sa mojim ocem.Postali smo vise nego prijatelji jer je ona htela da nadoknadi period moga skolovanja zbog koga sam bio daleko od majcinog zagrljaja.Medjutim moje surfovanje na internetu je promenilo tok stvari.Naisao sam na jedno incest erotsku pricu koja me veoma zaintrigirala.Poceo sam da kupujem erotsku literaturu sa slicnim sadrzajem a stalno sam bio i na internetu zbog toga.Tome svemu je pridoneo i izgled moje stare i njeno prisustvo.Posle nekog vremena shvatio sam da se palim na nju.Nisam hteo da ona to shvati iako sam koristio svaku priliku da se ocesem o njenu sisu ili guzu ,onako slucajno.Drkao sam na nju jer stalnu devojku nisam imao.Pokusavao sam da to prikrijem u sebi ali nije islo. Jedan dan kad sam dosao sa posla,cuo sam majku kako sprema moju sobu..Kad sam obavio uobicajene radnje seo sam u dnevni boravak i gledao tv.Odjednom je Sanja usla u dnevni boravak udarivsi mi takvu samarcinu da se zemlja okrenula oko mene,bacivsi neke novine na mene.Pojma nisam imao sta govori od soka od samara.Kad sam dosao sebi shvatio sam da je nasla moju erotiku koju sam sinoc citao i to bas na strani gde je jedna majka se jebala sa svojim sinom i jos neku literaturu.Odzvanjale su mi njene reci u glavi.
-…bezobraznice jedan…kako te nije sramota…konju…sta ti umisljas…, Stajao sam kao mumija ispred nje neznajuci sta da kazem na njene sve vise uvredljive reci,sve do jedne njene recenice.
-…isti si kao otac…,e tada mi je pukao film,
-…ma kako imas obraza da kazes da sam isti kao on,zar nevidis sta sam uradio za tebe u odnosu na njega,to stvarno nisam ocekivao od tebe,eto kakva si ti,jebem i tebe i erotike i neka sve ide u picku lepu materinu kad sam te doveo ovamo…,izgovarao sam to izlazeci iz stana zalupivsi vrata za sobom.Bio sam totalno besan,hajde da mi kaze sta ima ali kako moze da me uporedi sa njim,to me strasno pogodilo.Malo sam lutao onako besciljno a onda sam otisao do obliznjeg kafica i naruci dupli visk,pa jos jedan i tako nastavio. Kuci sam dosao oko ponoci,majka me je docekala sa vidnim olaksanjem ali ja nisam obracao paznju na nju vec sam onako pijan odgegao se do kupatila i pravo u svoju sobu.Posle nekoliko trenutaka usla je Sanja na vrata.
-jesi li dobro,upitala je
-sta to tebe briga,odgovorih
-brinula sam
-ma da.
-izvini Milane preterala sam,pocela je da place i da se izvinjava
-mislila sam da si ti ono namerno…izvini.
-zajebi ti to svoje izvini,ja sam mislio da smo mi postali drugari a gledaj sta doceka od tebe,to nemoze tako vise odsad treba da se zna ko je ovde gazda u kuci.
-upravu si,preterala sam,evo ako opet pogresim kazni me ka sto sam ja tebe nekad,rekla je odlucno
-hm…,ovo je pocelo da mi se svidja mislio sam
-po guzi onda kao i ti mene,dodadoh,
-vazi,ali nemoj da se zaneses kao danas sa onim… da i mene i erotike, …nasmejala se i spustila mi njezan poljubac na obraz.Dok je ustajala da krene,udario sam je po dupetu dlanom kao ona nekad mene, dodavsi,
-ovo ti je za danas
-pa nece biti tesko izdrzati tvoje kazne,istrcila je malo dupe i sama se udarivsi po njemu i to jace nego sto sam je ja lupio,
-ja to bolje radim,rekla je i odgegala je svoje guzove izvan sobe nesvesna koliko me napalilo ovo kaznjavanje.Izvadio sam kurac i onako u krevetu izdrkao.Tad sam znao da cu je jednom jebati. Sutradan kad sam dosao sa posla,iznerviran zbog nekih promasenih investicija firme trazio sam svoju omiljenu majicu da obucem,ali moja Sanja tih dana bas nije imala srece.
-juce sam je ofarbala svojom kucnom haljinom peruci je u masini,rekla je Sanja.Popizdeo sam poceo sam da besnim i urlam po kuci dok je Sanja isla za mnom i izvinjavala se a kad je videla da nema uspeha naslonila se na sto u trpezariji rekavsi
-kazni me,sta da radim sad kad sam kriva. Bacio sam pogled na nju,povijenu na sto, istrcene guze, sa suknjicom do kolena koja se povukla do pola bedara.Napalio sam se u momenti ali nisam hteo da ispustim ovakvu priliku
-e sad ces da vidis svoga boga,prisao sam joj stavivsi levu ruku iza njenog vrata pritiskajuci je na sto a desnom sam je malo jace nego juce udario po dupetu.Sanja se malo trznula a ja sam ponovio radnju
-sinoc si mi se izvukla ali danas neces,dobices za sve,poceo sam naizmenicno da je lupam po guzovima istovremeno je pritiskajuci levom rukom da se sto vise privije uz sto.Kurac je pretio da mi pocepa gace.Lupkajuci je tako,sve vise sam zadrzavao ruku na njenim guzovima.Osecao sam pod rukom kako bride jer njena haljinica koja ih je prekrivala je bila izuzetno tanka.Nastavljajuci naizmenicne udarce,sve duze zadrzavajuci ruku na guzovima pomalo ih pritiskajuci upitao sam je
-boli li Sanjice? -neboli sine,odgovorila je nekim cudnim glasom sto me je ohrabrilo na moj sledeci potez.Podigao sam joj suknjicu na slabine i lupio je po goloj guzi zadrzavsi ruku na dupetu miluju cu ga sve smelije.Sanja je samo tiho uzdahnula.Dok sam tako milovao dupe izmedju udaraca u jednom momentu sam poceo da dodirujom i rub njenih gacica koje su se uvukle u guznu brazdu. -moja mama je bezobrazna,poceo sam da je izazivam recima znajuci da moram ici do kraja
-nisam sine…uf…,odavao je njen glas a na moju veliku srecu u jednom momentu sam joj dodirnuo gacice koje su prekrivale picku i shvatio da su mokre.Pa moja mama se napalila,pomislih.
-ma vidi ti nje kao nisam bezobrazna a ovamo ubalavila sve gacice,sram te bilo…,nisam znao sta vise pricam a ni ona jer sam ja sve slobodnije trljao njen vlazni dio gacica istovremeno se primakavsi njenim butinama opiruci se kurcem o njih.
-ah..nisam valjda…,promumlala je Sanja
-jesi jesi,ubalavila se kao devojcica,sram te bilo znas da nesme da se nose balave gacice…,rekao sam udarajuci je po dupetu i istovremeno sam prstima zakacio rub gacica i jednim trzajem ih svukao do njenih kolena.
-moraju da se skinu…tako…,dodao sam
-Milane sta…sta radis…,pokusala je da se otrgne ali moja leva ruka joj nije dala jos vise je pritisnuvsi na sto,desnom rukom sam joj razmakao guzove i presao preko totalno vlazne picke
-uuu…ali si se ubalavila…rekao sam prelazeci joj preko mokre brazde
-uh…neznam sta mi je..sine,rekla je moja mama
-znam ja sta ti je mamice ,ne bojse takve su sve nevaljale devojcice koje treba da se kazne…,odmakao sam se od njenih bedara i stao iza nje spustivsi sorc oslobodio sam kurac koji je ludacki pulsirao -…sta radis Milane…
-…kaznjavam te mamice…pritisnuo sam je levom rukom na sto a desnom sam usmeravao kurac ka njenoj brazdi,kad sam je dotakao snjim imao sam osecaj da je kao mocvara,
-…nemoj…sine…
-…ma sta nemoj…,kad sam osetio da sam dobro naciljao uterao sam joj glavic,bila je tako mokra i topla kao nijedno pice do sad
-..ahh..neee…,Sanja se trgla kao da je bila uzasnuta Povukao sam malo nazad a onda sam ga uterao do vise od pola
-…ahh…kako te zelim mamice
-ohh…nemoj…polako…,odale su je reci Sad sam je uhvatio za bokove rukama i polako poce da je jebem.Bilo je fenomenalno
-…kako ti je lepa pickica mama…
-..ohh …ooooohhhhh…Milane…sta mi to radis…ahh
-…kaznjavam te na pravi nacin…ahh.Kad sam osetio da mo lagano uzvraca na ubode poceo sam zustrije da je jebem
-…pooolakooo…nisam dugoo..ah,jecala je moja Sanja nabijena na moj kurac.
-…neboj se mamice…,polegao sam po njoj jebuci je kao kerusu,uhvatio sam je za kosu i povukao da se sto bolje izvije.Pocela je sve brze da se nabija i sama na kurac,skoro vristeci
-…ahh..tooo…jos…aaaaahhhhhhhhh… Grcila se podamnom u transu orgazma a ja sam je sve brze nabada kad sam osetio da mi krece iz jaja
-…gotov sam… uuuuuuuuufffffffffff…svrsavao sam uz krike.Sperma je strcala po njenim ledjima.Mislio sam da sam i jaja izbacio koliko je bilo sperme. Bio je to moj najbolji seks i svrsavanje u zivotu.Odvojio sam se od nje sednuvsi na stolicu pokusavao sam da dodjem do daha.Gledao sam je kako je duboko disala onako natrcena na sto dok se niz brazdu slivala moja sperma.Posle nekoliko trenutaka podigla se i ne obracajuci paznju na mene nesigurnim koracima krenula ka kupatilu.

IP sačuvana
social share
ponosni potomak najstarije svetske civilizacije
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 626
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
mob
Nokia N70i
Ispovest jedne kurve

Stajala sam pred vratima kupaonice, slušala vodu kako teče i po tko zna koji put zamišljala snažno, mokro, golo tijelo svog oca. Tuširao se poslije tenisa pjevušeći neku nepoznatu melodiju, tako nevino... Nije imao blagog pojma da ga već nekoliko godina, otkada su mi se roditelji rastali, bolno želim, i čuvam svoju nevinost, za jedinog muškarca koji ju zaslužuje - svog predivnog oca.

Da se vratim na početak, stajala sam tako ispred vrata i spontano spustila ruke do mokre, nevine, sedamnaestogodišnje pičkice. Zamišljala sam kako ih otvaram, ulazim, spuštam se na koljena i stavljam u usta njegovu veliku kurčinu. Kako bi reagirao? To je pitanje koje vam u takvom trenutku prvo padne na pamet. Sigurna sam da bi uživao, dobro, u početku bi vjerojatno bio šokiran. Jedino me mučilo da li bi se na kraju opustio, ili bi me ipak zgađeno odgurnuo. Kada bih ga barem mogla makar vidjeti... Grozničavo sam po vratima tražila ključanicu, neki prorez koji bi bacao pogled na tatu, ali ništa. Plava plastična vrata bila su izlivena u jednom komadu, a mogla su se zaključati samo iznutra, i to bez ključa, okretanjem brave. Kao da se radi o tuđoj ruci, primila sam kvaku i okrenula je. Bilo je otključano, i vrata su se uz glasan škljocaj počela otvarati. Dok sam kroz stakleni paravan obavijen gustom, vrućom parom gledala njegovo tijelo, srce mi je bubnjalo sve jače. Iza zaparenog stakla tuš kabine vidjele su se dvije crne mrlje; jedna je bila kosa na tatinoj glavi, a druga na preponama. Očeve stidne dlake. Počela sam drhtati od uzbuđenja, i bez razmišljanja bacati svoju odjeću na pod. Zakoračila sam jedan presudan korak, odškrinula paravan i stala gola pred oca netremice upijajući njegov poludignut kurac i oštre tamne dlake koje su se od vode priljubile uz preplanulu kožu. Polako sam dizala pogled do lica. Nije rekao ni riječ, nije se pokušao pokriti, samo me šokirano gledao. Usta su mu otvorena nijemo visila, dok su podignute obrve licu davale neprepoznatljiv izraz. Kao da je nešto mislio reći, ali nije uspio pronaći glas. Malo se odmrznuo i nehotično, tipično muški (pa ako mi je otac, ipak je prije svega muškarac, zar ne?) spustio pogled na moje male čvrste grudi i pažljivo ošišani trokutić boje lješnjaka. Izazovno sam gledala u tatin rastući kurac i oblizala usne. OK, očito je da neće napraviti scenu, pomislila sam. Dobro se sjećam kako me dok sam imala 11, 12 godina stalno štipkao. Kada smo bili na Murteru, čak mi je u vodi, praveći se da se samo igramo, prelazio karom po malom dječjem pičiću, no kada je ocijenio da sam dovoljno stara da razumijem o čemu se radi, naše bezazlene igrice su prestale. Bila sam svjesna da to iz njega nije moglo jednostavno ispariti. Sada me sigurno želio više no ikad, ali sam ja bila ta koja je morala napraviti prvi korak. Uzela sam mu sapun iz ruke i zakoračila u tuš. Cijelo ga vrijeme gledajući u oči, dobro sam nasapunala dlanove i kleknula na pločice. "Tatice, daj da ti ja operem pišu." Počela sam mu snažno drkati osjećajući kako mu sa svakim novim pokretom kurčina raste bubreći od uzavrele krvi. Za nekoliko sekundi bio mu je topliji od vode, a čisto sumnjam da je mogao biti i tvrđi (bio je to prvi kurac u mojim rukama, pa nisam imala s čime usporediti.) "Oh, Marcela", zastenjao je. "Pusti ga meni tatice", rekla sam kroz neodoljiv osmijeh, "ja ću se za njega brinuti." Nekontrolirano me počeo drpati po sisicama. Spustio je ruku na desnu, ušiljenu bradavicu, i gnječio je pokazujući mi koliko mu je lijepo ovo što mu dolje radim. Dodir mu je bio fantastičan; siguran, uzbudljiv, seksi. Pičkica mi se toliko uzbudila da sam imala osjećaj kao da ću roditi. Bila sam spremna za seks, a djevičnjak me pod tom silom krvi koja se sjurila u njega počeo boljeti.

Prešla sam sapunom po napetim, dignutim jajima i zapjenušala ga skroz do šupka. Stajao je ukočeno naslonjen na zid, pod mlazom vode, i netremice buljio u moje mlade, šiljaste sise, napetih, velikih, žarkocrvenih bradavica, pomalo pseće, kako udaraju jedna u drugu. Kleknula sam na pod i primila ga jednom rukom za korijen kurčine, a drugu stavila iznad, toliko mu je bio dugačak. Zatim sam nagnula glavu prema velikom, sjajnom glaviću i počela ga sisati i lickati kako sam najbolje znala. Očito je da sam bila prirodni talent jer je tata odmah počeo uzdisati. "U pičku materinu... joj, aahhh! Bože, što mi ga lijepo ljubiš!!!" To me ohrabrilo pa sam ga cijelog stavila u usta, i bez pomoći ruku miješala glavić jezikom, istovremeno ga usisavajući i puštajući. Odjednom mi je okus vode u ustima zamijenila neka slankasta tekućina. Tata je rekao da ga brzo vadim, jer će inače svršiti. Nisam ga mogla skroz ostaviti, već sam samo promijenila taktiku dok se ne ohladi. Skliznula sam usnama sve do jaja, priljubila na njih usne i nježno ih pušila bez pomoći jezika, gledajući ga netremice u oči. Mala tatina droljica, pomislila sam i osjetila još jedan udar vrućine u pizdi. Tata je soptao, dok sam opet pojačavala tempo fafanja. Prvo sam ispipavala jezikom kakva su točno ta jaja, pa zatim jedno po jedno stavljala u usta, i kao što sam prije radila s glavićem, miješala ih jezikom. Malo su me smetale dlake, ali tatin predinfarktan izraz lica bio mi je dovoljan motiv da nastavim. Žile na kurcu prestale su mu pulsirati, smirivao se. Opasnost je prošla, pa sam ga opet mogla staviti pod jezik. Jaja sam mu i dalje držala u dlanu, pušeći mu samo glavić i to puno bržim ritmom nego prije. Koljena su mu klecala, isturio mi se u lice i čvrsto me zgrabio za mokar pramen duge plave kose nabijajući me bezdušno na kurac kao da mi je glava kurvina pizda. Sa sljedećim udarcem iz kite mu je počela štrcati gorka, vruća tekućina. Još mu se jednom zgrčio, izbacivši iz jaja posljednju dozu sperme. Zabacila sam glavu unatrag, pokušavajući ga cijelog stjerati niz grlo. Progutala sam svaku kap tatinog sjemena koje je podmazivalo uzak grleni tunel njegovoj tvrdoj kurčini. I dalje sam ga držala u ustima, ne pomičući jezik, već samo gutajući slinu kako bi mišićima u jednjaku simulirala pljuganje. Sisala sam ga tako sve dok nije skroz omekšao, a tatica počeo normalno disati. Ustala sam, naprčila se na zid, i rekla mu " Ševi me, tata!" Pička mi je natečeno visila među nogama, a ja sam ju pokušavala žuljati trljajući se o slavinu kao napaljena kuja. Tata je duboko uzdahnuo, provukao ruku kroz gustu crnu kosu i primio me odostraga za cice. Strastveno me ljubio po vratu, jednom rukom šarajući po sisama i trbuhu, dok je drugu podvukao među noge i stavio mi je na bolno napaljenu minđicu. Micala sam malom guzom po njegovom velikom hrapavom dlanu trljajući klitać po tatinom vjenčanom prstenu. "Je l' tu već netko bio prije tatice, ha mišiću?" grickao mi je obraz i pokušavao pažljivo ispitati je li njegova najdraža kćerkica još nevina. "Pjobaj..." tiho sam šaptala gubeći snagu u nogama. Razmaknuo je nježne usmine obrasle mekim svijetlim dlačicama, i pažljivo gurnuo srednjak u picu, kako mi ne bi povrijedio dječju pičkicu. Čim sam osjetila očevu jagodicu na djevičnjaku, počela sam kao mala kurvica kružiti bokovima i nabadati se. "Oho ho! Pa ti si još uvijek mala tatina djevojčica!" Tata je bio vidno zadovoljan stanjem u mojoj pipici. "Ništa se ne boj, tatica će cijelo vrijeme biti jako pažljiv." Sada je on kleknuo na pod, a ja sam se naslonila na isto ono mjesto na kojemu je bio dok sam mu ga ljubila. Razmaknuo mi je noge i uvukao se među moja mlada preplanula bedra. Gledao mi je s nježnošću pipu koju je počeo obrađivati prvo nježnim površinskim pusicama po dlačicama, a zatim ju je raširio i uvukao jezik. Dobro ju je oblizao pa počeo tucati jezikom, svaki puta sve više šireći rupicu u djevičnjaku. Tiho sam jaukala i grizla donju usnu. Sjećam se tog osjećaja kada mi je kao skroz maloj djevojčici, korak po korak, da ne boli previše vadio mliječne zube. Tata je, kao da mi je čitao misli, rekao: "Dušo, nemoj se trzati, biti će brzo gotovo, a poslije idemo u grad, tatica će ti za nagradu što si bila dobra kupiti što god želiš." Tako sam kao mala za svaki zubić dobijala igračke, bicikle, pa čak i Lesija, a sada mi je na pamet pala Escadina torbica i jedne super sunčane. Ponovno sam zagrizla usnu i potvrdno kimnula tati. Gledala sam mu u tjeme dok mi je jezikom sve više širio rupicu. Zadovoljno se dignuo, poljubio me u usta okusom moje vulvice, i za guzu me podigao uz zid, tako da mu je dignuti kurac bio priklješten između moje pičkice i njegovog trbuha. "Sada budi dobra i nemoj vikati da nas Sanja (tatina nova žena) ne čuje. Naciljao mi je rupicu i lagano stavio nutra glavić. Kada mi je počeo rastezati jumf, nisam si mogla pomoći pa sam tiho zacviljela i zagrizla tati uho. Nije išlo. "Ista si ko mama", rekao je kroz smijeh, "može te se ševiti samo zguza." "Zašto? To je nešto nenormalno?" pitala sam ga zgrožena idejom da sa mnom nešto nije u redu. "Ma ne", poljubio me u kosu,"tako si građena, imaš isprčeno dupe, pa te najbolje tucati s guza. Kao guskica." Skliznula sam mokrom picom po njegovom tijelu na pod i naguzila se na sve četiri. Guzica mi je odskočila u zrak, i sama sam mogla osjetiti da sam tek sada u položaju prave ženke spremne za parenje. Tata je isto kleknuo, primio me za bokove da me namjesti u pravi položaj, pa lagano uveo glavić u moju mačkicu. Kada je bio siguran da je na pravom položaju i da neće ispasti van, primio me jednom rukom oko struka a drugu mi stavio u usta da ne bi glasno vrištala dok mi dere djevičnjak. Jednom je lagano, za probu, uzeo zamah i ušao svega centimetar dublje, pa se opet izvukao i ovaj puta uletio skroz do jaja. U prvom trenu ništa me nije boljelo, no za nekoliko sekundi počela sam se tresti i gristi mu ruku iz sve snage dok su mi se oko razderenog jumfa po tijelu širili valovi oštre boli. Počela sam plakati i izvadila tatinu ruku iz usta, no on me nije htio pustiti. Pojačao je stisak ruku na mojoj guzi i kao da se ništa ne događa nastavio energično jebati razdjevičenu pičkicu iz koje se na bijele kupaonske pločice slijevala krv. Soptala sam loveći dah od boli koju mi je nanosio, a tata mi je samo kroz maglu strasti naređivao: "Šuti! Smiri se! I sama si došla po to!" Kako sam plakala sve glasnije, pojačao je vodu da nas Sanja ne čuje, i nastavio jebati. Bol je polako prestajala, pa sam se prestala boriti i sve sam se više nabijala u njegovo krilo loveći ritam očevih kukova. Sada sam preko osjetljivih živaca u pizdici jasno mogla osjetiti da mu je kurac sve tvrđi i da su počeli oni prvi lagani grčevi nakon kojih je, dok sam mu pušila, svršio. Zabio je nokte u moju guzu, snažno me stisnuo uz sebe i počeo me puniti vrućom spermom. Tatino sjeme me peklo po tek razderanom jumfu, no ipak sam uživala. Nakon posljednjih grčeva, kada je u mene izlio i posljednju kap, i dalje smo ostali u istom položaju, poput pasa nakon parenja. Počela sam se tresti od mješavine boli, šoka, uzbuđenja i hladnoće. Tata je uzdahnuo, polako ga izvukao iz mene i nesigurnim kretnjama osovio se na noge. Ja sam i dalje kao mala izjebana kujica drhtala na podu osjećajući kako mi se niz noge slijeva sperma pomiješana s krvlju. Klizila mi je iz pičke preko tijela na pločice i u tankom mlazu nestajala u sifonu. Tata je uzeo slušalicu u ruku i pažljivo me oprao. "Dušo, Marcela, obriši se, prehladit ćeš se." Brižno me pogledao i dodao mi ručnik. Jedva sam ustala, omotala se i izašla iz kade. "Zlato... kako je došlo do,... ovoga?" pitao je ljuljajući me u zagrljaju pred ogledalom. Pogledala sam naš odraz, onako lice uz lice. Bila sam isti on. Iste uske crne oči, pune usne, obli nos, visoke jagodice. Jedino što sam naslijedila od mame bila je plava kosa. "Ne znam..." Više nisam bila sigurna kao prije. "Ja sam se oduvijek palila da se s tobom jebem", prošaptala sam gledajući u pod. Tata me lupio po guzici i izašao iz kupaonice pažljivo se navirujući da ga ne vidi žena. Poslije smo otišli u grad po one naočale i torbicu, a tata mi je u Escadi usput kupio i maturalnu haljinu. Odonda inzistira na seksu i više no što bih ja možda htjela. Kako ne živimo skupa, svaki slobodan trenutak koristi da bi me uzeo od mame i tucao. Posebno me voli ševiti u tušu, kada imam mengu, pa se onda pravi da mi opet oduzima nevinost, i pita me da li me boli, i te stvari... Meni se sviđa voditi ljubav s njim, svašta mi kupuje, čim položim dobit ću i Peugeot 206 cabrio, ali jedino pod uvjetom da nemam dečka...

IP sačuvana
social share
ponosni potomak najstarije svetske civilizacije
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 626
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
mob
Nokia N70i
Ispunjavanje zelja
Znam da mnogi krstare internetom u potrazi za dobrom incest pricom i isto tako znam da u tome imaju malo uspeha.Ova prica je njima namenjena.

Moji su bili razvedeni,otac se,ubrzo posle razvoda ozenio,otisao iz grada i od tada nemam nikakav trag o njemu,Ziveo sam sa majkom kojoj sam bio ceo svet i koja je o meni brinula kako se samo pozeleti moze,cesto uskracujuci sebi mnoga zadovoljstva samo da bi mi bilo dobro.Verovatno joj se i zbog toga,vremenom,zdravstveno stanje pogorsavlo.

Da ne bude zabune,ja sam se trudio da joj sve to kroz ucenje,najpre u srednjoj pa zatim i na visoj skoli vratim jer sam znao da za nju nema vece radosti osim kad vidi da uspevam u zivotu.

Takodje,trudio sam se da izbegavam poroke,kasne izlaske i lose drustvo jer sam znao da bi je to samo psihicki razorilo sto nikako nisam zeleo.Imao sam devojku koja je razumela moj zivot i to mi je mnogo znacilo.

Zavrsio sam visu skolu ali posao u struci nisam mogao da nadjem pa sam zaposlio u jednoj fabrici gde sam radio za masinom po ceo dan da bih kuci doneo novac koji nam je bio prekopotreban i koji nam je manjkao od kako je majka bila izasla u penziju zbog zdravstvenih problema.I tako se to ponavljalo iz dana u dan,posao,kuca,posao,kuca,ponekad izlazak,posao kuca...

Zivot mi je bio monoton ali nisam imao izbora,svako drugo resenje bilo bi gore od postojeceg...Sa druge strane,kuci me je uvek cekao spremljen obrok,namesten krevet,topla kupka i sa te strane nisam imao na sta da se pozalim. Moja majka je bila vrlo povucena,mirna,zena.

Gotovo da nije imala prijateljice kao druge zene,sa kojima bi svakoga dana ispijala kafu i ogovarala komsije.Sa njim se,koliko me secanje sluzi,nisam gotovo nikad salio a bio sam ubedjen da je moj otac bio poslednji muskarac u njenom zivotu i da ce tako i ostati.

Moja majka sa nekim drugim covekom-to mi je delovalo potpuno apsurdno i nemoguce.Smatrao sam da to nije u redu,jer sam na neki nacin,tu nalazio krivca u samom sebi,smatrajuci da moja majka misli da bi na mene lose delovalo da ona ima nekog drugog coveka.Iako je imala pedesetak godina,izgledala je bolje nego njene vrsnjakinje-bila je punacka,ali lepog,negovanog lica,bez skoro,nijedne bore,plave oci i punije usne,povecu zadnjicu...

Sve u svemu bila je lepa i bio sam siguran da bi mnogi zeleli da budu sa njom.Ali,vremenom,zakljucio sam da je to nemoguce i da ce moja majka ostati sama zauvek i da je za nju ta prica jednom zauvek ispricana.

Jednoga dana otisavsi na posao,zateklo me je obavestenje o strajku koji je bio najavljivan zadnjih par meseci i koji je tek tada stupio na snagu sto je automatski znacilo da se vracam kuci znatno ranije.Iskreno,veoma sam se obradovao sto cu konacno moci da se naspavam,provedem malo vise vremena sa curom a i posvetim se vise majci koju sam zadnjih mesec-dva zapostavio a prakticno smo se vidjali samo za vreme vecere.

Usao sam u kucu ne zvonivsi i polako otvorio vrata od dnevne sobe.Prizor koji sam tamo zatekao zamalo me nije bacio na zemlju od iznenadjenja i zaprepascenja.Moja cedna majka lezala je na rasklopljenom krevetu,drzala je vibrator XXL velicine u desnoj ruci i zestoko se nabijala na njega dok je levom rukom naizmenicno trljala dojke i zabijala prste u zadnjicu i odmah zatim ih stavljala u usta.

Nije me primetila.Medjutim,ono sto me je jos vise iznenadilo jeste sto je ona pri svakom uzdahu izgovarala moje ime ubacujuci ono "Sine,ahh,jebi,...".Nisam mogao da poverujem,pa ona se palila na mene.I to kako...Ne mogu da kazem da sam ostao ravnodusan na sve sto sam vidjeno.

Ma kakvi ravnodusan...popalio sam se kao konj,kao nikad u zivotu osetio sam da bih mogao da svrsim za 10 sec,ipak je tu bilo pomesano malo uzbudjenja,malo radoznalosti,malo zabranjenog voca...

Ali nisam se usudio da udjem,nisam to mogao da uradim...ostao sam jos malo gledajuci je kako se sva trese zahvacena orgazmima,oblivena znojem i sva zeljna pravog,mesnatog kurca.Izvadila je vibrator iz picke i pocela ga je oblizivati...I tu se moj film prekida...Sledece cega se secam bilo je kada sam izleteo kao glavom bez obzira iz stana...

Nisam znao kuda da idem i sta da radim...Resio sam da odem i prosetam malo pored reke jer me je to oduvek smirivalo.Od planiranog odmora nije bilo nista a i ko bi jos spavao da je na mom mestu.

Razmisljao sam i dosao do zakljucka...pa kako sam mogao biti tako glup...pa naravno da je morala da nadje nacina da zadovoljava svoj nagon,verovatno je to radila i sve ove godine a ja sam bio glup misleci da je za nju sex gotova stvar i da o tome uopste i ne razmislja.

Ma kakvi gotova...ispod one povucene mirne stalozene zene ocigledno se krila prava pohotnica i bestidnica...Ali ona je znaci sve ovo vreme mislila na mene...Tek sad su mi sinulo nesto na sta ranije nisam obracao paznju...tiho suskanje ispred ulaznih vrata kupatila kada bih bio pod tusem,"slucajni" upadi u moju sobu kada bih se spremao za spavanje,...jednom sam cak,vrativsi se sa posla,zatekao na svom krevetu njene gacice, natopljene znojem i ko zna jos cime,verovatno ih je,u zurbi,jadnica,zaboravila...

Sve ove godine ona je glumila ravnodusnost i potiskivala svoje zelje i to je dobro radila s obzirom da sam ja to tek sada otkrio i to sasvim slucajno. Pa dobro,razmislio sam,neka ostane na tome,ovo i dalje ne menja nista u kuci,ona nezna da ti znas i sve je ok! Time sam utesio sam sebe i uputio se kuci.

Docekala me je atmosfera kao i svakog dana.Dnevna soba bila je uredjena i niposto nije odavala utisak malopredjasnje akcije.Upitala me je kako je bilo na poslu a ja sam naravno precutao za strajk i rekavsi da je sve u najboljem redu,otisao da se tusiram.

Skinuo sam se,pustio polako tus i stao pored vrata,pazljivo osluskujuci ne bi lih cuo ono suskanje za koje sam mislio da mi se pricinjava.Polako,tise nego ikad,zacuo sam korake koji su se priblizili do kljucaonice a zatim je nastao muk.Aha,znaci ocekuje predstavu...pomislih...pa neka joj bude!

Stao sam ispred vrata,uhvatio kitu i poceo da ga drkam,najpre polako a zatim sve zesce.Dovoljno mi je bilo da samo pomislim na danasnji dogadjaj i sperma se razletela svuda po vratima.Zacuh lagano suskanje i ponovo tisinu...ovo je bilo nesto neocekivano za nju,shvatio sam.Istusirao sam se,gledajuci da pritom svoju kurcinu prikazem u najboljem svetlu,trljajuci ga i drkajuci sve vreme.

Ponovo sam svrsio pod tusem,zavrsio i obukao se.Ponovo su se zaculi koraci ali sada brzi i bucniji.Sacekao sam par minuta i izasao.Usao sam u njenu sobu.Videlo se da je crvenija u licu nego obicno,bila je nervozna i videlo se da je uzbudjena.

Citala je kao neku knjigu mada se moglo videti da je i ne zanima.Rekao sam joj da sam svratio da joj kazem da cu veceras leci ranije jer sam umoran od posla i prisao da je poljubim kao i svako vece.Jasno sam osetio da je uzdrhtala i ucrvenela se kao nikad do tada.Otisao sam u svoju sobu,legao i izvadio kitu.

Poceo sam lagano da drkam razmisljajuci o njoj...znao sam sta sada radi...zabija onaj vibrator u sebe misleci o meni,zamislja kako je rasturam u svim pozama,videlo se to u njenom pogledu danas...

Uh,kako bih je natakao na ovu uzdignutu kurcinu sada,uh sta bih joj radio pa ne bi mogla da stoji na nogama...razmisljao sam...Resio sam da prekratim muke i odem do kupatila da se olaksam.Nisam oblacio gace jer nije bilo potrebe za tim.Prosao sam pored njene sobe i zacuo stenjanje.Pa naravno pogodio sam.

Upitao sam se kako to nisam primetio ranije.Onda mi je sinulo nesto...pa ko ce znati...razmisljao sam...ona nece nikom reci,ja necu sigurno...a jasno je da smo oboje za to...Na samu pomisao kakav je prizor unutra kurcina mi se nadigla...resio sam da ipak odustanem...ko zna kakve su posledice toga...rece mi zdrav razum...

Ali tada,u najjacoj erekciji,zacuh kako se vrata otvaraju...Sledio sam se.Ovo ne bih mogao da objasnim nikad...Stojim sa uzdignutim kurcem ispred njenih vrata potpuno go i osluskujem i jos da kazem da sam bio na pogresnom mestu u pogresno vreme...

Uh,to ne bih mogao...Osmotrih je u trenutku...Inace uvek uredna kosa sada je bila rascupana,kratka spavacica svrgnuta na gornjem delu,leva dojka ispala a desna samo sto nije,bosa,znojava...pogledala me je pravo u oci...

Ali nije to bio pogled na koji sam navikao,pogled pun brige za mnom,pun ocekivanja,bio je to pogled koji sam prvi put video te veceri,u kome sam prepoznao istinsku zelju za seksom,zelju u kojoj me je pozivala da je rasturim i nadoknadim joj sve izgubljeno...

Prisao sam joj i ,uhvativsi je za teske dojke,odmah je zazvalio u usta,cepajuci joj spavacicu...uzvratila mi je zestoko nabivsi mi jezik skoro do grla...tada sam znao da su sve kocnice otkocene i da ce ovo biti noc koju cu pamtiti....

Pali smo u krevet,ljubeci se strasno,zestoko...Sagla se i obuhvatila moju kitu svojim vrelim usnama...pocela je da mi ga pusi onako kako sam oduvek zeleo ali mi nijedna devojka do sada to nije mogla priustiti,nezno i zestoko u isto vreme,grickajuci njegov vrh i oblizivajuci ga jezikom...

Svrsio sam u njena usta naglo,neocekivano,umazavsi joj i lice,ali daleko od toga da je to bio kraj...progutala je spermu i nastavila...Kurac mi je i dalje bio cvrs,kao nikada do tada.Znao sam da je doslo vreme da uradimo ono sto smo zeleli...ja sam bio gore a ona je bila na meni,polako sam ga namestio i nezno poceo da prodirem plaseci se da je ne ozledim.

Medjutim,suprotno mojim ocekivanjima,odjednom se nabila do jaja,mesajuci svojim pozamasnim kukovima i naredila mi:"Ubi me od kurca,da ne mogu da stojim,jebi me brzo,tako volim".

Tad mi je pao mrak na oci,obuhvatio sam je za debele guzove i poceo zestoko da je jebem,ne usporavajuci ritam ni jednog trenutka.Pocela je da vristi,trljajuci rukama svoje dojke,i oblizivajuci kapljice sperme oko svojih usana.

Brze,brze,ahhhh,ahhhh,ja sam tvoja kurvica,rasturi me,dahtala je ubrzavajuci ritam.I stvarno je,nabijajuci se tako,licila na pravu kurvu iz pornica,sva mokra od znoja i sperme,sa samo ostatkom spavacice na sebi.Postavio sam je ispod sebe a ona mi je stavila noge oko vrata, i poceo sam jos zesce da je karam,dok su joj se sisurde njihale u pravcu mojih naleta i dok su moja jaja glasno lupkala o njenu zadnjicu sto je pojacavalo dozivljaj.

Osetio sam da je blizu svrsetak i krenuo da ga izvadim kada mi je stegla batinu snazno i izustila "napuni me,to je i moja sperma,svrsi u ahhhhhh,mene".Nisam imao vremena da se dvoumim,ostao sam tu gde jesam osecajuci kako obilan talas sperme prodire iz mojih muda i zavrsava u njoj,kako dozivljava poslednji orgazam,ko zna koji te veceri.

Pao sam pored nje u postelju,sav iscrpljen i znojav i osmotrio je...Bila je sva u telesnim tecnostima,iz picke joj je curila sperma i to je pojacavao moj utisak da joj je to to bilo najbolje karanje u zivotu.Meni sigurno jeste. Ustala je,i otisla na tusiranje.

Cekao sam je i naravno sve vreme razmisljao o onome sto se desilo.Premotao sam film i razmiljao o njoj na drugaciji nacin nego svih ovih godina.Bio sam siguran da sam joj ispunio jedan deo zelja,fantazija i snova za koje sam tek od danas shvato da ih ima.Vratila se u sobu a ja sam otisao pod tus pritom izbegavajuci da je pogledam u oci.Pod tusem sam se ohladio i poceo da razmiljam ovim mozgom u glavi.

U sustini,ovo je bila greska i vec sam poceo da osecam grizu savesti.Pa sta mi je ovo trebalo,upitao sam se.Ovim je nas tok zivota potpuno izmenjen i verovatno vise nikada nece biti kao pre.Koraci se ispred nisu culi.Obukao sam se i prosao pored njene sobe.Zacuo sam tiho jecanje.Moja majka je plakala.

Pa kakav sam ja glupak.Doslo mi je da se ubijem.Pa sta mi je trebalo da iskoristim njen trenutak slabosti.Bas sam kreten,rekao sam sebi.Nisam smeo da se vracam na mesto zlocina vec sam se tiho uvukao u svoju sobu i legao.Kako bih sad vratio vreme i promenio stvari.

Doslo mi je da puknem od muke i nemoci.Jedva sam zaspao oko pola pet ujutru.Ali i narednih dana sve je bilo kao i predhodnog,gotovo da nismo ni rec progovarali.Sex ili drkanje nisu mi ni padali na pamet,jednostavno nisam bio psihicki sposoban za tako nesto.

Negde,desetak dana nakon svega,pridvece,sedeo sam u svojoj sobi i citao neke novine.Zacuo sam da su se vrata moje sobe otvorila,i ugledao sam je kako ulazi,i krece prema meni.

Lice joj je bilo naduveno od plakanja,a videlo se i da je skoro plakala,jer joj je sminka bila razmazana.Sela je do mene i pogledala me pravo u oci."Sta to ucinismo,sine?" upita me. "Ma ne brini,bila je to slabost,budi uverena da se nece ponoviti" rekao sam joj prvo sto mi je palo na pamet. "Hajde da sve zaboravimo" rekoh joj iako sam i sam bio svestan da je to prakticno nemoguce.

Spustila je glavu na moje grudi i zajecala tako jako da sam poceo da proklinjem dan kada mi je to uopste palo na pamet,sebe,i ceo moj zivot.Medjutim,tada se desilo nesto sto nisam mogao da predpostavim da je moguce da se desi.Kroz glavu mi proletose slike zestokog seksa njom,kako mi ga pusi i kako je punim spermom,kako je cepam kurcem i kako me moli da je rasturim,valjda pod uticajem toga sto se nisam olaksao punih deset dana.

Osetio sam na sebi njene teske dojke koje su me popalile tako ta se na mom sorcu jasno ocrtavala kurcina.Molio sam se da ne pogleda nanize,jer bi joj svakako bilo jasno o cemu se radi,ali kao u inat,ona,obrisavsi suze,baci pogled na moj sorc.

Osramocen,zeleo sam da propadnem u zemlju tog trenutka,jer sam znao da me nikakav izgovor ne bi mogao izbaviti,a nisam znao sta bi ona mogla da kaze.Ali...ali ovoga puta,bez ikakvog nagovestaja,priblizi mi se i poce da me ljubi,nabijajuci mi jezik u usta kao ja njoj pre toga.Bio sam i sokiran,i srecan,i uzbudjen,mislio sam da sanjam.

Odjednom,odvoji se od mene,ustade,i uze me za ruku. Nije mi uopste padalo na pamet sta bi moglo da sledi svemu tome.Odjednom,ona progovori,otklonivsi sve moje sumnje:"Zelis li da ispunis jos neke moje bestide zelje i snove"?Nije potrebno da vam kazem sta sam na to odgovorio...Ali ovoga puta bili smo u mojoj sobi,na mom terenu...

IP sačuvana
social share
ponosni potomak najstarije svetske civilizacije
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 626
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
mob
Nokia N70i
Kako je to kod mene pocelo
Pocelo je ovako, mamu sam jos kao mali video vise puta golu. Tada dok jos nisam ni drkao to mi nije predstavljalo zadovoljstvo, samo sam imao neki osecaj neobicne zanimljivosti kada je vidim golu. Bez obzira detaljno sam upamtio sve te situacije i naravno njene skrivene delove tela.

Kasnije kada sam poceo da drkam, nisam odmah poceo da zamisljam nju. To je doslo kasnije negde oko moje 18 godine. Jos uvek sam bio nevin a ribe su me privlacile sve vise i vise. Onda se dogodilo to da sam je ponovo video golu prvi put posle 5–6 godina. Trebali smo da idemo na more svi porodicno. Mama je kupila novi kupaci i otisla u kupatilo da ga proba.

To je bio onaj bikini model sa gacicama koje se vezuju sa strane. Kada ga je obukla izasla je napolje da mi pokaze kako izgleda u njemu. Izgledala je prilicno sexy kao neka starija devojka a ne zena. Okrenula se par puta, pitala me je kako izgleda, ja sam rekao super i onda je otisla do ogledala da se ogleda.

Onda se vratila u dnevnu sobu da uzme da proba jos neke stvari koje je kupila za more i kada se savila da ih podigne sa poda jedan kraj gacica joj se odvezao i gacice su za cas spale skroz sa nje. Bila je okrenuta ka meni kada se to dogodilo i ja sam joj video picku u punom izdanju.

Ona je samo rekla iju i onda se nasmejala i dalje stojeci ispred mene gola. Ja sam bio poluzbunjen, nasmejao se vestacki i rekao joj da pripazi da joj se to ne desi na plazi. U tih nekoliko sekundi sam je gledao cas u oci cas u picku. Ona je onda lezerno podigla gacice i rekla mi da joj pomognem da ih dobro zaveze.

Ja sam ustao i cucnuo pored nje, ja sam joj vezivao taj kraj gacica a ona je namestala gacice da joj pravilno stoje. Vec sam se bio uzbudio i bio sam nespretan, ruke su mi podrhtavale a trebao sam da zavezem masnu.

Ona je to primetila i rekla mi ajde sta si se useprtljao ko da me pre nisi video golu. Ja sam samo cutao zbunjen i postidjen. Zavezao sam je i tako se zavrsio taj mali incident. Od tada sam poceo intenzivno da razmisljam samo o njenom telu i da drkam samo na nju.

Poceo sam da je posmatram kad god je bila u kupacem kostimu. Hvatao sam svaku slobodnu priliku da izdrkam prisecajuci se prizora njene gole picke i slika njenog golog tela iz detinjstva.

Otisli smo na more i bili smesteni u dve odvojene dvokrevetne sobe u privatnom smestaju. Mama i ja u jednoj a tata i sestra koja je imala tada samo 5 godina u drugoj. Svuda smo isli uglavnom zajedno, na plazu, u restoran, u setnju itd.

Uvece posle plaze dolazili bi u sobe i tusirali se pre odlaska u setnju ili restoran. Uvek se prvo tusirala mama pa onda ja. Dok se ona tusirala ja sam pokusavao da je spijuniram ali nije vredelo jer kljucaonica nije gledala na tus kabinu.

Bio sam jako napaljen na nju i mislim da je ona otprilke tada to pocela da primecuje. Drkao sam na nju dok sam se tusirao u kupatilu. Jedne veceri tata i sestra su otisli malo ranije u sobu jer je sestra bila umorna i trebala je da odspava a mama i ja smo ostali na plazi.

Kada smo mi krenuli u hotel, video sam da nam u susret na istoj stazi na putu do hotela idu dve devojke. Bile su u toplesu. Obe su imale povece sise i nisu se stidele da ih pokazu. Kada su prosle pored nas jedna od njih mi se nasmesila i ja sam se malo zacrveneo.

Mama me je pitala da li mi se svidjaju ove devojke i primetla je da sam se postideo. Kada smo dosli u sobu rekao sam mami da cu ja prvi da se tusiram jer nisam mogao da izdrzim da ga ne izdrkam. Vec sam bio u sred posla kada je mama pokucala i rekla da mora da piski i da nece da me gleda.

Usla je sela na WC solju a ja sam joj okrenuo dupe da ne bi videla moju nabreklu kurcinu. Ipak nisam mogao da odolim i da ne propustim priliku da je jos jednom vidim golu kada ustaje sa WC solje. Oprezno sam se malo okrenuo i bacio pogled na nju i video da ona gleda pravo u mene.

Refleksno sam se okrenuo i kao nastavio da se tusiram. Ona je to naravno shvatila. Onda mi je rekla da joj dodam novu rolnu toalet papira jer ga nije bilo vise pored WC solje a paket je bio levo od mene. Izvadio sam jednu rolnu i pokusao da joj pruzim ne okrecuci se. Nije mogla da dohvati i reka mi je ajde daj mi lepo sta si se usro necu te pojesti ako ti vidim pisu.

Okrenuo sam se i dao joj rolnu u ruke a ona je videla moj podignuti kurac i blago se nasmejala. Hteo sam da propadnem u zemlju. Od tada je mama pocela da me izaziva da ne kazem da me iskusava. Sledece jutro smo se spremali da krenemo na plazu kada je ona namerno pocela da se presvlaci ispred mene.

Ja sam se kao pravio da ne gledam u nju a ona me je krisom snimala. Kada smo se kupali na plazi sa nama je stalno bila jos jedna porodica sa kojom smo se sprijateljili na moru. Obicno smo se zajedno zezali sa loptom u vodi i na plazi. Kada smo se davili mama me je kao slucajno nekoliko puta uhvatila za kurac preko gacica.

To je vec pocelo da me nervira i poceo sam da i ja nju pipam. Prvo za sise a onda i za dupe. Ona je to verovatno i htela i primetila je da sam se napalio.

U sobi se namerno skinula gola pre nego sto je otisla da se tusira i bacila gacice na krevet pored mene. Nisam znao sta da mislim, bio sam napet samo tako. Kada je usla u kupatilo uzeo sam gacice i pomirisao ih. Kurac mi je bio vec podignut i jedva sam cekao da ga izdrkam ali nisam smeo dok ne udjem u kupatilo.

Kada je ona izasla napolje, ja sam uleteo na tusiranje i izdrkao ga ludacki. Kada sam ja zavrsio i izasao napolje video sam je kako stoji na prozoru naguzena i u gacicama. Pozeleo sam da dodjem do nje i da je silujem na licu mesta.

Ne znam kako sam se susdrzao. Sutra uvece slicna prica, ja napaljen do ludila a ona me izaziva. Ubrzo sam ukapirao da nemam dovoljno hrabrosti da napravim prvi korak i odlucio sam da to prepustim njoj. Plan je bio sledeci: dok ona bude bila u prodavnici a ja u sobi napravicu se da sam zaspao sa kitom u ruci dok sam drkao. To sam i uradio i cekao sam da ona dodje.

Cuo sam kako se vrata otvaraju i ona ulazi, srce mi je lupalo divljacki kao nikad do tada. Ostao sam miran i cekao da me ona primeti. Posmatrao sam je dok je bila jos u hodniku a kada je usla u sobu nisam smeo vise i zatvorio sam oci. Cuo sam kako je usla i zastala, onda je napravila jos par koraka i opet zastala.

Proslo je oko 20-tak sekundi, onda je ona uzela carsav sa svog kreveta i pokrila me polako da me ne probudi. Ocekivao sam da me uhvati za kurac ili da me probudi ali ona me je samo pokrila carsavom. Ipak i sama pomisao na to da me je videla u takvom izdanju me je prilicno napalila. Kada je otisla na terasu otvorio sam oci.

Razmisljao sam sta sad da uradim. Nisam imao nikakvu ideju a tako sam hteo da ta radnja vec jednom pocne. Napokon sam odlucio da ipak ja ucinim prvi korak i to direktno.

Ono sto nisam znao je bilo to da je mama u prodavnici videla tatu kako vodi sumnjivi razgovor sa prodovacicom i da su se njih dvoje na putu do sobe posvadjali. Mama je bila vrlo nervozna a ja nisam imao pojma o tome. Krenuo sam polako ka terasi. Video sam je kako sedi u stolici-lezaljki i sunca se.

U glavi mi je bila samo sexualna zelja za njom. Prisao sam joj tiho iza nje i stao posmatrajuci je. Ona me nije primetila i zmurila je. Onda sam je naglo uhvatio za sise i poceo da ih mesim. Ona se trgla, videla me, uhvatila me za ruke i dreknula sta radis to.

Ja sam nastavio da je pipam, onda je ona odvojila moje ruke od nje ustala i opalila mi samar. Usli smo u sobu a ona je pocela da se dere na mene. Rekla mi je da li si ti normalan, kako te nije sramota budalo jedna...

Ovakvu njenu reakciju nisam ocekivao i sada sam stvarno hteo da propadnem u zemlju. Na kraju mi je rekla da treba da se stidim, i da ne moze da veruje sta sam uradio. Ja sam uplakanim ocima poceo da joj se izvinjavam i rekao sam joj da mi je zao.

Ta scena je trajala nekih 10-tak minuta i onda je ona rekla da ce mi oprostiti i da se ponasamo kao da nije nista bilo. Ja sam se nekako smirio. To vece i sutradan smo malo razgovarali a ja sam imao veliku polemiku u svojoj glavi.

Analizirao sam njenu reakciju iz 100 uglova. Nije mi bilo jasno zasto se toliko zaprepastila i sta je ono pipanje u vodi i njeno setanje bez gacica u sobi ispred mene trebalo da znaci. Nisam bio vise siguran da li je ona to namerno radila. Primetio sam da se vise ne presvlaci ispred mene vec samo u kupatilu.

To me je dosta razocaralo. Nisam mogao da prezalim sto sam sve upropastio onim potezom. Zelja je pocela ponovo da mi se vraca i uskoro sam postao ponovo napaljen kao pre. Tada sam vec saznao za zategnute odnose izmedju nje i tate.

Mama me je sada uzbudjivala mozda i vise nego kada je bila gola jer mi se vratila ona radoznalost i uzbudjenje koje sam imao pre nego sto sam je ponovo video golu posle toliko vremena. Drkao sam i skidao je pogledom kad god bi setala u sobi. Jedno vece pre nego sto smo trebali da legnemo da spavamo mama se istusirala i pocela da susi kosu fenom dok sam ja gledao TV.

Buka od njenog fena mi je smetala i ja sam pojacao TV da bi bolje cuo. U sobi je sada bila poveca buka, mama je bila iza mene i dalje susila kosu. Ustao sam i krenuo do kuhinje da popijem casu vode. Tada sam video nju kako stoji naguzena u donjem vesu a kosa joj visi do poda dok je ona susi.

Kurac mi se momentalno digao i ja sam se totalno uzbudio. Polako sam prosao pored nje i snimio njenu lepu guzu u cipkanim gacicama. Oci su htele da mi iskoce.

Pustio sam vodu u sudoperi i dalje gledajuci u njenu guzu preko ramena. Izmedju nas je bio sank u visini kukova, izvadio sam kurac i poceo da ga nadrkavam gledajuci u nju.

U glavi mi je bio haos od prizora ispred ociju i uzbudjenja medju nogama. Tad je nesto puklo u meni. Odlucio sam u momentu da iskoristim priliku i da je silujem dok je jos u tom polozaju. Uslovi su bili idealni za to, buka u sobi, vrata zakljucana trebala je samo hrabrost i odlucnost.

Skinuo sam sorc i jos malo nadrkao kurac. Krenuo sam vrlo polako prema njoj da me ne primeti. Dosao sam na 2 metra iza nje i zastao kao da se jos uvek nesto lomilo u meni. Ona je i dalje stajala u istom polozaju i susila kosu gledajuci u pod. Ja sam gledao cas u njeno dupe cas u njeno lice, stajao sam sa dignutim kurcem na pola metra od nje.

Onda je ona podigla pogled sa poda i videla mene iza nje. U glavi mi je samo proletelo sad ili nikad! Grubo sam joj skinuo gacice i navukao je na sebe. Taj prvi osecaj njene hladne guze na mom stomaku je bio fenomenalan. Nisam uspeo da joj ga gurnem iz prve. Drzao sam je cvrsto i pokusavao da pogodim rupu ali sam samo trljao kurac o njenu picku.

Ona je ispustila fen i pocela da se otima od mene. Uhvatio sam je jos jace, nisam hteo da dozvolim da mi sada ne uspe. Onda smo oboje pali na pod, ja preko nje.

Sada sam je jos bolje kontrolisao ali i dalje je nisam tucao. Ona je vikala na mene da prestanem ali ja je nisam slusao. Kolenima sam joj drzao noge rasirene, jednom rukom sam bio naslonjen na njena ledja i drzao je u tom polozaju a drugom sam uhvatio svoj kurac i namestao ga na njenu picku.

Konacno sam osetio kako je glavic usao i najezio sam se od zadovoljstva. Onda sam poceo da joj nabijam kurac iz sve snage, ona je pocela da vristi ali ja sam se nadao da je zbog fena i TV-a nece niko cuti.

Tucao sam je tako jedno minut a onda sam primetio da je ona popustila i da vise ne pokusava da se otme od mene. Prestao sam da je drzim i poceo sam da je hvatam za sise i da je ljubim po ledjima. Onda sam osetio njene ruke na mojoj guzi i pomislio da je i ona pocela da uziva.

Osetio sam da cu da svrsim, izvadio sam kurac i poceo da ga trljam izmedju njenih guzova i tako svrsio. Onda sam polako ustao od nje, ustala je i ona, uhvatila me za glavu i poljubila me u usta. Bio sam iznenadjen.

Bacila me je na krevet i legla preko mene nastavljajuci da me ljubi. Ja sam je zagrlio i rukama istrazivao njeno telo. I dalje sam bio uzbudjen. Ona se onda uspravila uhvatila me za kurac i sela na mene. Tucala me je tako a ja sam joj jednom rukom stiskao sisu a drugom rukom dupe.

Tucali smo se tako 10-tak minuta i onda sam drugi put svrsio. Mama je ustala sa mene poljubila me jos jednom u usta i onda otisla u kupatilo. Ja sam ostao u krevetu ne verujuci sta sam upravo doziveo.

Poceo sam polako da shvatam da se to stvarno dogodilo i da od sada na dalje nista vise nece biti kao pre.

IP sačuvana
social share
ponosni potomak najstarije svetske civilizacije
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 626
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
mob
Nokia N70i
Kako sam karao tetku


Ja sam jedan 33 godisnjak koji solidno izgleda ali sam i malo usamljen. Imam dosta famelije po bijelom svijetu ali imam i jednu tetku koja je od mene staria 2 godine i zivi takodje vani, ali na tu se tetku posebno lozim jer je jos neudta a izgleda fenomenalno kao danasnje folk pijevacice a i tako se i oblaci. Pomenuta tetka je dosla proslog mijeseca u nasu zemlju jer su tamo bili praznici pa je dosla da posjeti roditelje. Po dolasku mi se javila da je stiga pa kad imadne vremena javice mi se da pijemo kafu sto sam i ja prihvatio.

Proslo je par dana od tog poziva dobijam sms da je uvece nadjemo u jednom nama poznatom kaficu da se ispricamo ja naravno pristajem i odmah smisljam kako da tu tetku povalim.Svakakve su mi se ideje motale po glavi i kombinacije ali ostala je samo jedna kupicu viagru pa cu joj staviti u pice tako sam i uradio kupio viagru i krenuo na kafu po dolasku u lokal prisao sam tetki da se pozdravimo izgledala je bozanstveno minimalna suknjica i duboki dekolite sa bujnim grudima sjeli smo i narucili pice na moje iznenadjenje tetka je narucila alkohol kao i ja a znam da nikad nije probala alkohol i bila je strogo protiv toga na moje pitanje sta je to rekla je da se sve treba u zivotu probati pa tako i to.

Nastavili smo sjednicu uz pice i bezveznu pricu ali moji pogledi su stalno bili na njenim nogama ili na sisama i bogami smo popili po tri pica sto za mene nije bio problem ali za tetku bogami jeste vidio sam da je pice pocelo dijelovati pa sam predlozio da idemo se malo provozti sto je odmah i prihvatila. Sjeli smo u moje auto i krenuli se bez kakvog cilja vozikati u krug i neobavezno priczti ali moji su pogledi uporno bili na njenim atributima.Poslije kraceg vozikanja predlozio sam da idemo jos nesto popiti i da idemo kuci posto jebilo iz ponoci predlozio sam da idemo u jedan pansion u njihov restoran jer tu nema guzve a jos radi ona je to prihvatila i brzo smo stigli na pomenutu lokaciju sjeli smo je jedan zamraceni ugao i narucili ponovo pice ali sada smo duplo sluzio nas je moj prijatelj kome sam je prestavio kao svoju djevojku.

Uz pice sam je pitao sta je sa ljubavi kad ce se udavati i tako slicno ona mije odgovorila da je se vec vjerila i da se udaje na proljece sto je meni kao bilo dragi i tu sma joj to cestitao. Nastavi li smo sa picem a nju je sve vise hvatala ja sam joj predlozio da ne ide kuci u takvom stanju nego da ostanemo tu prenociti jer kad je vide roditelji pijanu samo ce se nervirati javi im da si na nekoj zurci i da ostajes do jutra sto je odmah i prihvatila. Pozvao sam druga pitajuci za sobu ona je insistirala na dvije jednokrevetne ali moj drug znajuci sta mu je raditi rekao je da samo imaju jednu dvokrevetnu slobodnu poslije kraceg ubijedjivanja pristala je na to.

Krenuli smo u sobu odma mije je rekla da sacekam na hodniku dok se ona istusira i legne pa da ja onda udjem sto sam i ucinio poslije 15 minuta pozvala me je iz sobe da mogu uci, usao sam odmah u kupatio i istusirao se izasao sam u sobu potpuno go kara mi se bila skroz ukrutila i strcala je prema plafonu u sobi je bilo samo svijetlo iznad njenog kreveta kad me je vidila gologa ostala je samo ukocene face prosao sam pored nje i legao na krevet okrenuvsi se prema njoj samo je cutala i gledala ja sam je pitao jeli dobro tek je tada rekla statije sto si go sta mi fali kao da nisi nikad vidjela golog muskarca jesam ali ne rodbinu.

Tada sam se ja pokrio i nastavila mije nesto pricati nisam je ni slusao samo sam razmisljo sta dalje, iz tih misli me trznula njena nesto bucnija prica ja sam joj tada rekao ako ce mo pricati da legnem sa njom jer je previse glasna izbudice sve goste malo je cutala pa je rekla dobro dodji i lezi. Ustao sam i prebacio se u njen krevet pomjerila se malo prema zidu i podigla pokrivac tada sam vido da nema brusa, lelao sam pored nje licem u lice i nastavili sa pricom ja sam lagano lijevom ruko krenuo prema njenom medjunoziju i kada sam je dohvatio kroz gacice do njene vrsnice samo je prekinula pricu i gledala me u oci ja sam lagano nastavio prstom prolaziti ispod gacica i primijetio sam da je skroz mokra.U tom momentu mi je rekla to nesmijemo je sam je desnom rukom privuko licu i poceo ljubiti u prvi momenat nije regaovala ali je malo kasnije prihvatila strasno ljubljenje u tom momentu sam osjetio njenu ruku na mom vrsnjaku sto je znacilo idemo dalje.

Odmah sam se prevrnuo na nju a ona je spremno rasirila noge i docekalame,vise se nisam zaustavljao sklonio sam tangice u stranu i odmah lagano poceo ulaziti u nju sto me je spremno i docekala.Prvo sam poceo u laganom ritmu da se zabijam u nju pa sve zesce posto sam bio nalozen kao pas brzo sam bio na vrhuncu samo sam joj prosaputao ja sam gotov da ga vadim samo je rekla ne u tom momentu sam se poceo prazniti u njenu rodnicu kao nikad do sada u zivotu nisam ni znao od kud mi tolika sperma, kada smo se smirili ali ga jos nisam bio izvadio pitao sam je kakvu zastitu ima teda mije rekla da je trudna sa vjerenikom par sedmica pa nije nikakav problem do jutra smo isto ponovili jos tri puta.


IP sačuvana
social share
ponosni potomak najstarije svetske civilizacije
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 626
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
mob
Nokia N70i
Kćerka


U celoj kuci je bio mrak, samo je iznad ulaznih vrata gorela mala lampa. Parkirao sam atomobil ispred kuce,i ne praveci preveliku buku usao u kucu. Normalno je da u
dva sata po ponoci bude potpuna tisina. Bio sam odsutan od kuce pet dana i jedva sam cekao da se istusiram i uvucem .Inace zivim sa zenom (38) i cerkom (18) ,i
ziveli smo dosta dobro s obzirom da smo i ja i zena radili i imali smo veoma dobra primanja u odnosu na neki prosek.

Kada sam otvorio lagano vrata spavace sobe ugledao sam zenu kako mirno spava pored upaljene male stone lampe pored kreveta. Posto je bilo leto spavala je pokrivena
samo laganim frotirom ispod kojeg su se nazirale njene predivne obline. Malo se promeskoljila i frotir je spao otkrivajuci njrnu predivnu zadnjicu ispod podignute
kratke spavacice. Osetio sam laganu jezu i kako ma taj prizor uzbudjuje i odmah sam pozurio do kupatila da sperem sa sebe prasinu i znoj .Na brzinu sam se istusirao
malo isprskao dezodoransom i onako go krenuo prma spavacoj sobi.

Odjednom sam zastao kao ukopan ispred mene je stajala Ivana kako se inace zove moja cerka .Bila je obucena samo umaloj kratkoj majci i malenim prozinim gacicama.Ja sam samo tako stajao i gledao u nju . Pozeleo sam joj dobro vece ,a ono je rekla ,Cao tata, smeskajuci se i pogled je spustila do mojeg medjunozja .

Tek tada sam shvatio da sam bio potpuno go i to sa podignutim kurcem koji ponosno strcao uvis. Ja sam se na brzinu ogrnuo bade mantilom koji sam drzao u rukama.
Tata , rekla je htela bih da nesto sa tobom porazgovaram ,znam da je kasno ,ali meni je to veoma vazno i ne cekajuci moj odgovor krenula je ka dnevnoj sobi i
kazala cekam te.Ja sam obukao sorc i majcu i nakon nekoliko minuta nako sto sam se malo pribrao uputio ka dnevnoj sobi.Ivana je lezala na trosedu zatvorenih ociju,lepa dugacka kosa je bila rasuta po jastuku.

Majica se bila podigla navise ,tako da se lepo video donji deo njenih prelepih sisa. Noge su joj bile lagano razmakute a gacice su se bile uvukle u procep njene pickice tako se sva lepo videlo.Grudi su se ritmicki dizale ispustale. Stomak joj je bio ravan i video sam da nosi mindjusu u pupku.Taj prizor me je ponovo uzbudio i osetio sam kako mi se kurac naglo uspravlja. Poceo sam da razmisljam kako je moguce da sam se uzbudio posmatrajuci moju rodjenu cerku,a drugi glas u mojoj glavi mi je govorio daje to samo telo jedne predivne mlade zene sa prekrasnim oblinama. Ali
pogled nisam od prelepog prizora pred mojim ocima .Taman kada sam imao nameru da se sklonim,ona je otvorila oci i ukazala su se dva predivna plava oka iz koji je
izbijao neki cudan sjaj.

I onda kao grom iz vedrog neba pitanje da li mi se svidja to sto vidim.Ja sam rekao de ne razumem sta me pita .Da li ti se svidja moje telo ponovo me je pitala .Ali ti
moja cerka kako mozes da me nesto tako pitas ,mi smo najblizi rod poceo sam da pricam ,da to nije lepo da me pita i tako nesto nepovezano .

On misli drugacije kazala je i pokazala na moj jos uvek dignuti kurac koji je uporno hteo napolje.Vidim da ti se svidja moje telo ,i da nisi ravnodusan prema njemu .Ja oduvek mastam o tome , pricala je kao navijena ,da vodim ljubav sa tobom .Nocima sam slusala kako vodis ljubav sa mamom i zamisljala sam da sam ja na njenom mestu.Dugo vremena cekam da primetis da vise nisam mala devojcica i da sam vec zrela zena .Ja sam samo cutao bez snage da progovorim makar i jednu rec.U tom trenutku se okrenula na bok tako da mi je pogled pao na njenu presletku malu guzu u
koju su se ,to sam tek tada video,uvukle tangice.

Molim te vodi samnom ljubav vidim de se i ja tebi svidjam bila je otvorena. Bio sam uhvacen u zamku iz koje nema izlaza. Molim te dodji do mene. Slusao sam je
bespogovorno, i prisao do nje na trosedu,i seo pored nje.Ona priljubi svoje koje prosto gorelo uz moje .Njena lepa plava kosa pade po mom licu.Nisam je sklonio.Pribijala se jos vise uz moje telo .Dopustih joj da uvuce svoju malu ruku ispod mojeg sorca.Bio sam isuvise iznenadjen sa svim tim sto se desavalo da bih reagovao pribrano.A on poce da seuzdize jos vise kao da za njega nepostoje nikakve
granice,kao da je poludeo.I tada su sve moje kocnice popustile.

Poceli smo da se ljubimo, kao da smo pali u trans .Poceo sam da sisam njene bradavice dok se ona igrala sa mojom alatkom.Atmosfera je postajala sve vrelija.Plagano sam se spustio do njenih gacica i poceo sam da joj njuskam ribicu
Ona je pocela glasno da stenje .Tada sam se setio da je moja zana Marija u drugoj sobi i zastao sam i pogledao prema Ivani.Kao de je citala moje misli rekla da je
mama popila tablete za spavanje i da sada spava kao top. Molila me je da nastavimo jer je odavno cekala ovakvu priliku.Svukao sam joj gacice i poceo da joj nezno
lizem preslatki picic.

Jos vise je rasirila noge da moj jezik moze jos lakse da dopre do njene ribice.Obradjivao sam joj ribicu jos neko vreme,a onda lagano sam je lagano okrenuo na trbuh i zagnjurio glavu u picku iz koje je curilo kao iz nekog preslatkog izvora.Ivana je sve vise stenjala i pritiskala svoju ribicu na moju glavu.

Pocela je da me moli da je jebem.Okrenuo sam je ponovo na ledja .Kada sam dosao do njenih usana spustio sam socan poljubac a moj kurac koji je odavno bio u punoj
velicini nalazio se na ulazu u njenu vrelu i socnu pickicu,koja je jedva cekala da ga uvuce u sebe.Gledali smo se u oci.

Poceo sam da lagano ,milimetar po milimetar ulazim u nju sve vreme je nezno ljubeci po usnama,nosicu,ocima .Kada sam do kraja usao u nju ,i osetio da glavic udara u samo dno njene pice poceo sam prvo lagano pa onda sve brze i brze da se nabijam u nju.Stezala me je svojim nogama ispustala je jecaje koji polagano prerasli u glasne uzdahe koje mesala sa prostim izrazima sto me je jos vise uzbudjivalo.Svrsila je uz glasno jecanje i grebanje i grizenje usana.Malo se smirila i onda ustala i posto sam sada ja lezao na ledjima ona me je opkoracila i namestila svoju pickicu na moj
kurac koji je stajao pravo kao jarbol i nabila se snazno na njega.

Pocela je besomucno da skace po meni imao sam utisak da zeli da u sebe nabije i moja jaja koja su pulsirala poput nekog vulkana koji je spreman na erupciju svakoga
casa.Priblizavao se vrhunacPonovo je ona bila ispod mene na ledjima .Muda su mi lupkala po njenoj guzi a ona stenjala i ponovo se priblizavala vrhuncu.U jednom trenutku sam osetio kako mi sperma krece iz malog mozga,mislio sam da cu
eksplodirati i spremao sam se da ga izvadim,ali ona me je stegla nogama i rekla da uzima pilule i da slobodno svrsim u nju.Ivana me naglo zgrabila za muda i lagano ih
stegla.To je bio i moj kraj .Poceo sam da svrsavam u glavi mi je tutnjalo a pred ocima je treperilo miliono zvezda.Sperma je udarala u samo dno njene picke .
Osetio sam kako se i ona trza ispod mene i ona je svrsaval u isto verme Punio sam je i punio a ona je govorila nesto nerazgovetno.Bili smo par minuta potpuno nepokretni lezeci jedno pored drugo.Lezala je zatvorenih ociju potpuno iscrpljena.

Nezno sam ljubio i milovao.A onda mi se pogled zaustavio na poluotvorenim vratima sobe,gde sam ugledao moju zenu kako gleda u nas rasirenih ociju.Kada je videla da sam je primetio lagano se okrenula i izgubila u polumraku hodnika.

IP sačuvana
social share
ponosni potomak najstarije svetske civilizacije
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 626
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
mob
Nokia N70i
Keva, sestra i ja


Stalno sam posecivao ovaj sajt i citao najvise incest ľ price, pa sam odlucio da napisem i jednu svoju. Ova prica je istinita i desila sa prosle godine.

Nisam vise mogao da izdrzim a da ne kazem kako sam se lepo tucao prvo sa sestrom, a polse zajedno sa njom i sa majkom. Mozda cu je opisati identicno kao sto se desilo, a mozda i necu, pokusacu. Zovem se Milan, imam 19 godina. Atletski sam gradjen visine skoro 2 m, jer se bavim kosarkom.

Moja sestra se zove Marija, starija je od mene nepunih godinu dana. Malo je punacka, ali zato ima cvrste grudi lepe za mesanje i sisanje. I ima fenomenalnu picu, koja nije skroz obrijana. Keva se zove Dragana i za svojih 42 godina izgleda bas sexy. Radnja je pocela na sam dan mog rodjendana. Napravio sam tulum, na kome me je bila moja sestra. Posle dugih 8 sati pijancenja svi su se razisli. I ja i sestra smo bili pod gasom.

Kad smo sve pocistili, rekla je seka da ide da se umije. Vrata nije zakljucala. Mislio sam da ce samo da umije lice, pa sam zato usao u wc. Polako sam otvorio vrata da je ne bih uplasio. Kako sam ih otvorio polako ona nije cula, a ja sam se skamenio od prizora. Skinula se gola, stavila jednu nogu na kadu i pocela da dira svoj klitoris. Kurac je poceo da mi se dize nevidjenom brzinom.

Nisam vise mogao da izdrzim, skinuo sam se go i naglo otvorio vrata. Seka se zbunila i posla za peskirom, ali joj nisam dao vec je odmah poljubio uusta. Malo se otimala, ali je ipak prihvatila. Gnjecio sam sise i gurao prste u njenu picu. Polako se se spustila pocela da mi ga pusi ko luda. Zestoko je nabijala svoju glavu na moju kurcinu, ali nikako da ga stavi celog u usta.

Uhvatio sam je za glavu i poceo da je guram skroz do kraja. Prvo se otimala jer nije mogla da stavi svih 23cm u usta, ali posto sam bio uporan popustila.Ubrzo sam poceo da svrsavam u njena usta.

Posto joj nisam dao da ga izvadi morala je da proguta svu spermu. Nastavila je da ga pusi dok se opet nije vratio u formi. Otisli smo u sobu od majke i legli na krevet. Nisam cekao da nadje kondom nego sam ga odmah zestoko nabio do kraja.

To je izazvalo njen krik. Poceo sam zestoko da je nabijam, a ona je pocela da se dere, ne od bola nego od uzitka. Svrsila je 3 puta za nepunih pola sata. Polako se blizio i meni kraj. Najvise me iznenadilo sto je rekla da mogu da joj svrsim u picku.

To me je jos vise napalilo pa sam poceo jos jace da je nabijam. Ona je opet pocela da svrsava, ali sa nenormalnim dranjem. Posto je keva spavala svo vreme u mojoj sobi na spatu, ovo dranje moje sestre je probudilo i dotrcala je do njene sobe i naglo otvorila vrata. Sestra se htela osloboditi, ali sam ja poceo da svrsavam pred majkom.

Napunio sam sestrinu picu do kraja, majka nas samo posmatrala i malo je falilo da se srusi. Uhvatila se za vrata i dalje je gledala ali nista nije rekla. Skinuo sam se sa sestre i posao ka majci. Uhvatio sam je za ruku i povukao je ka sebi. Poceo sam da je skidam i ljubim.

IP sačuvana
social share
ponosni potomak najstarije svetske civilizacije
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 626
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
mob
Nokia N70i
Kuca strasti...


Koliko god da me secanje sluzi bio sam uvek okruzen zenama.Kada sam imao jedanaest godina oceva firma je propala i bili smo primorani da se preselimo u letnju kucu na selu gde smo, do tad ponekad, samo leti retko odlazili.Posto je to bila porodicna firma, na dno sa sobom je povela i rodjake koji su u njoj radili.Tako da smo se na kraju u kuci obreli tata, mama, sestra Ivana,koja je tri godine starija od mene, oceva rodjenja sestra Zorana, koju je muz napustio cim je cuo za bankrot i njena cerka, a moja sestra Jovana koja je bila najstarija od nas troje dece, nepune dve godine starija od Ivane.

Kuca je bila velika, gradjena u starom stilu na dva sprata i pruzala je neverovatan komfor.Ja sam posebno voleo tavan, na kom je bilo puno starih kovcega sa knjigama i raznim starim stvarima koje su gubile ulogu i znacaj u kucama po kojima smo ziveli pre propasti.Ja sam bio napredno dete, dosta visok za svoje godine i godinu dana pre sam usao u pubertet i primetio sam po koji dlacicu dole.Glavna zabava mi je bila, kao i svim vrsnjacima, drkanje, koje sam otkrio za vreme doceka jedne Nove godine i od tada nisam ni prestajao, nekad i po vise puta dnevno, a u zadnjih par puta sam uspeo i da izbacim spermu.Na izled je sve nagovestavalo lepo i divno decastvo, bez obzira nan novonastalu situaciju.U novoj skoli je bilo vrlo lepo i novi drugari su me prihvatili, dok jednog dana nije dosao u skolu Stevan, covek koji je radio u stali na nasem imanju.Pozvao je uciteljicu sa vrata, ona je izasla i kada se vratila, pogledala ne je pogledom punim bola i saosecanja i rekla mi da pokupim svoje knjige i izadjem.Stevan me je stezuci kapu jednom rukom, drugom uhvatio za rame, kleknuo, kako bi mi bio u visini ociju i rekao da je tata umro.

Zavrteo se ceo skolski hodnik oko mene i mislio sam da cu povratiti, poceo sam trcim kroz skolu i skolsko dvoriste, ociju zamagljenih od suza.Bio sam bez daha kada sam se uhvatio za kvaku od ulaznih vrata.Uleteo sam u kuhinju trazeci majku, probijajuci izmedju nekih ljudi koji su se sklanjali, da bi mi napravili mesta.Dosao sam do nje, koja je sedela na stolici, ociju suznih, ali neverovatno jakog i stalozenog pogleda, da sam prestao da placem u momentu. - Nema plakanja.On je kriv, on je to odlucio i tu vise nista ne mozemo.Moramo da budemo dostojanstveni. Taj dan sam zadnji dan u svom zivotu plakao.Na drugi nacin sam ozalio oca koji je u nemogucnosti da se izbori sa svime sto ga je snaslo, iz trofejnog revolvera sebi prekratio muke. Majka nije dozvolila da se ni u jednom trenutku primeti da njega vise nema, nego je preuzela brigu o porodici, zajedno sa tekom, za vrlo kratko vreme je porodica pocela koliko-toliko normalno da funkcionise.

Posle par nocnih mora u kojima sam sanjao oca i budjenja uz vrisak, majka je odlucila da predjem u njenu sobu, u kojoj je bio veliki bracni krevet, a tetka i sestre su se, zbog ustede u grejanju, prebacile u jednu veliku sobu. Prvo vece, pred spavanje, ususkan ispod teskog prekrivaca i listajuci neku knjigu nisam ni primetio da je majka u sobi, sve dok joj nije ispalo nesto na pod i ona se uz psovku saze da to pokupi.Pogledao sam je preko knjige.Imala je dugacku plavu kosu, inace stalno skupljenu u konjski rep, sada je bila raspustena, skoro do pola ledja.Bila mi je okrenuta iz profila, u beloj spavacici, skoro prozirnoj, kroz koju su se jasno ocrtavale pune grudi.Prvi put sam gledajuci neko zensko telo osetio, do tada nepoznate zmarce, kako mi mile kroz kicmu.Sa svojih trideset i cetiri izgledala jako lepo.Visoka, ni mrsava, ni debela, sa prodornim plavim ocima, bila je prva zanska osoba koja je kod mene probudila neke nove osecaje za koje nisam ni znao da postoje.Osetio sam kako m se obrazi rumene i u gacama mi je postajalo tesnije.

Ugasila je svetlo i legla je pored mene.Ja sam se kao po obicaju pribio uz nju i kako se okrenula na stranu sa nogama savijenim u kolenima, ja sam , pripijajuci se uz nju, namestio tacno da njeno dupe bude u mom krilu.Mirovao sam dok nisam po disanju osetio da je zaspala, a onda sam ukrucenim kurcem poceo da imitiram pokrete seksa.Bio sam van sebe od uzbudjenja, bilo mi je vruce i hteo sam da eksplodiram.Spustao sam ruku niz njenu butinu, po laganom materijalu, dok nisam osetio rub spavacice.Uzdrhtao sam od vreline koze i povukao na gore ruku zajedno sa materijalom.Uvukao sam prste pod spavacicu i polako se kretao rukom nagore vodjen nekom stranom silom.Dosao sam do kukova i osetio gacice.Vec sam se toliko pribio kurcem uz njeno dupe da sam osetio oba njena guza na svom krilu.Krenuo sam rukom po rubu gacica ka sredini.

Taman kad sam pod rukom preko gacica osetio fine dlacice, trgao sam se, jer sam shvatio po disanju da vise ne spava. -Sta radis to?-pitala me je tihim glasom, a ja sam kao oparen sklonio ruku i odmakao se od nje.Mozak mi je radio sto na sat.Mislio sam da ce me isterati iz krevata i da cu u najboljem slucaju dobiti batine. - Nista, mama, bilo mi je hladno, pa sam prisao da se ugrejem.- bilo je sve sto sam uspeo da izmislim.Izgleda da sam bio ubedljiv. Okrenula se na ledja, ususkala me, poravnavajuci cebe sa svih strana. - Jel sad bolje?Ajde spavaj.Treba da ustanem rano ujutru. Kurac mi je i dalje bio dignut, kada sam razmisljajuci o svemu polako poceo da tonem u san.Probudio sam se, napolju je uveliko bio dan.Izgleda da mi se kurac nije ni spustao cele noci, i dalje je stajao uspravno.Polako sam se okrenuo ka njenoj strani kreveta, nije je vise bilo tamo.Sacekao sam da mi se kurac malo smiri, ustao i sisao dole.

Mama je nesto radila u kuhinji, tetke i sestre su sredjivale dvoriste.Prisao sma mami s` ledja, zagrlio je i poljubio. - Dobro jutro mama, kako si spavala? - Dobro jutro.Lepo, a ti? – rekla je i pogledala me ispitivacki. - Dobro. Dan je prolazio kao i svaki subotnji.Sestre i ja smo se igrali zmurke, koristeci silne objekte za sakrivanje.Bio je red na Ivanu da zmuri, a ja i Jovana smo se sakrili u ambar na seno. - Nikad nas nece naci- rekao sam - I ne mora- bila je neodredjena Bila je ispred mene i gledala u pravcu dvorista, odakle je trebala Ivana da dodje.Bila je u nekoj haljinici, vec uveliko devojka.Imala je sise vece od Ivaninih i bila je vise zaobljenija na kukovima.Sa svetlo smedjom kosom i dugim trepavicama koje su njenim kestenjastim ocima davale stalno sanjalacki izraz,delovala je jako nezno.Ja sam klecao iza nje i koristio svaku priliku kad bi se ona sagnula da pogldea ide li Ivana, da zavirim pod njenu haljinicu.

Nosila je bele gacice i videlo se par dlacica kako vire sa strane ruba gacica.U jednom trenutku sam video da me je uhvatila i samo se nasmejala. - Pa ima li sta tamo zanimljivo?-upitala je?Ja sam se zacrveneo, ali se nisam dao zbuniti. - Ne vidim. Okrenula se, uhvatila me za ruku i povela u drugi kraj ambara, zabacen, koji se nije video od ulaza, ali se videlo kada bi neko pokusao da udje.Legla je. - E sad, gledaj sta zelis.Ako znas sta zelis. Prisao sam i stao nad nju.Spustio sam se na kolena i prvo bojazljivo pipnuo joj sisu preko haljine.Bila je tvrda i osetio sam bradavicu. - Kako ti se cini? Po mom disanju je zakljucila da mi se svidja.Otkopcao sam joj dugmad na tregerima haljine i spustio prednji deo.Prvi put sam gledao sise na ovakav nacin.Pipao sam pristima tvrde bradavice i pokusavao da celu sisu stavim u saku…Primetio sam da joj to prija, jer je pocela da se vrpolji.

Krenuo sam rukom preko stomaka do butine dokle joj se zarozala haljina.Savila je noge u kolenima i rasirila ih.Haljina joj je pala preko i ja sam ugledao njene gole bitine i medjunozje koje je bilo sakriveno gacicama.Presao sam rukom preko njih i osetio da su mokre.Uhvatio sam je za picku i osetio vrelinu i pulsiranje.Okrenula je glavu ka meni i gornji deo tela priblizila mojim preponama.Uhvatila me je rukom, preko pantalonica za vec nadignut kurac i pocela sakom da voza gore-dole.Ugurao sam joj jedan prst u gacice i kruzio oko otvora po neznom mesu njenih otecenih usmina.Raskopcala je slic na mojim pantalonicama i iz gaca izvadila moj kurac i stegnula ga, sve brze ga drkajuci.To je bio prvi put da mi neko drugi drka kurac.Bio sam blizu vrhunca, te sam srednji prst poceo polako da uvlacim u njenu vrelu pickicu, do odredjenog trenutka kad je ona odjednom uzmaknula. - Nemoj toliko duboko, nevina sam. Nastavio sam nezno kruznim pokretima da je milujem i trljam po usminama i klitorisu.

Gledao sam u njenu rascepljenu pickicu moje prste koji su se sijali od njenih sokova, kad sam u jednom trenutku osetio toplinu i vlagu oko kurca.Pogledao sam i video kako moj kurac polako nestaje u njenim ustima.To je vec bilo previse i poceo sam da svrsavam kao nikad, u njena usta, sto je nju zagrcnulo i zakasljala se. - Aha, krijete se gore – cuo sam Ivanin glas i bat koraka kada je otrcala da nas “ zapljuje”.Brzo smo ustali i obukli se.Pomogao sam joj da otrese seno sa haljine, onda se okrenula ka meni i strasno me poljubila.To je bio prvi put da sam se nekim poljubio jezikom i toliko me je uzbudilo da mi se izbocina ponovo ocrtavala na pantalonama.Pogledala je dole, nasmejala se i rekla: - Drugi put, ali o ovome nikome ni reci.Ubili bi nas! II Ostatak dana do vecere sam proveo uglavnom zmureci, jer zbog odlutalih misli pod gacice moje sestre nisam bio u stanju da se sakrijem. Kada je bilo vreme vecere, tetka nas je pozvala na veceru i mi smo utrcali u kucu.

Redosled kupanja je bio isti.Uvek prvo ja, pa onda svi ostali.Uglavnom sam se kupao sam, osim jednom ili dva puta nedeljno, kada bi majka ili tetka ustanovili da mi treba detaljno ribanje.Dok je tetka spremala veceru, majka me je pozvala iz kupatila na kupanje.Kada sam video da ce me majka okupati, po stomaku su poceli da mi lete leptirici i nisam cekao da me dvaput pozove. Usao sam u kupatilo koje je bilo vec zamagljeno od vruce vode koju je mama pustila da tece da se malko ugreje.Video sam mamu kako stoji iznad ogledala skupljajuci kosu da je ne nakvasi.Bila je u uskoj majici bez rukava koja se zavrsavala u visini pupka, bez brusa i donjem delu trenerke sa podvijenim nogavicama do kolena.Imala je izvajane noge, ten joj je inace uvek bio malo tamniji, kao da se upravo vratila sa mora.Okrenuo sam se i zakljucao vrata. - Da neko ne udje- rekao sam, videvsi da je pogledala u mom pravcu, trudeci se da sakrijem uzbudjenje u glasu.Nasmejala se.

Skinuo sam se okrenut joj ledjima i razmisljajuci o svemu drugom, samo ne o ovoj situaciji, jer sam znao da bi mi se odmah digao, a ona bi verovatno otisla.Okrenuo sam se i usao polako u kadu.Prisla je kadi, ukljucila tus, proverila vodu i pocela da mi tusira telo i glavu.Skupljao sam usnama vodu, sto se slivala sa kose i pogledah u nju.Kad je videla puna usta vode, nasmejala se i razrogacila oci - Samo probaj. Udario sam se po obrazima, nateravsi vodu da pod pritiskom krene u pravcu njene majce.Cela prednja srana joj je bila skroz mokra. - Ti nisi normalan.- rekla je smejuci se.- Sta sad da radim?Pa ti si lud.Sad moram da je skinem.Okreni se. Okrenu sam se, ali sam krajickom oka video pokret njenih ruku dok skida majcu.Malo zatim sam video i majicu i trenerku kako zavrsavaju u uglu kraj vrata i ona je usla u kadu.Nisam mogao da vidim da li je skroz gola ili je ostala u gacicama.Poceo sam da se vrtoglavo lozim i u sledecem trenutku sam mogao da lomim kamen erekcijom. - Dakle ti stvarno nisi normalan.- prokomentarisala je.

Skinula sam se, ne okreci se.Okupacu tebe, pa cu onda ja.Pocela je da mi samponira kosu i par puta sam osetio verovatno slucajne ubode maminih bradavica, dok mi je samponirala prednji deo glave.Isprala mi je kosu i uzela sapun, koji je pocela da mi utrljava na ledja. - Ti ono sto ne vidis, ne peres,a?Ledja su ti prljava, kao da si se valjao po prasini…Opet si bio na ambaru?- presece me. – Rekla sam ti da ne ides tamo zbog prasine. Trljala mi je ramena, ruke, spustila se do nogu, a onda mi proturila sapun i rekla da se nasapunjam i napred.Bilo mi je zao, jer sam mislio da nema nista od onoga sto planiram.Uzela je tus i ispala mi ledja, a zatim mi pruzila i njega da se napred isperem. - Gotov si- rece, ali ja nisam zeleo da budem gotov. - Ne jos- rekoh- Sada cu ja tebi da nasapunjam ledja.Okreni se, pa cu i ja.To mi je i odgovaralo, jer nisam zeleo da vidi moju erekciju. - O, hvala, to bi mi bas prijalo. Okrenuh se i pogledah je od vrata na nize.Bila je prelepo gradjena,tankog struka, zaobljenih i lepih bokova, pravih nogu.Mokre gacice su se providele pa joj se guza videla kao da nije nista imala.

Ipak ih je nosila.Nasapunjah ruke i polako krenuh od vrata , na sta se ona trze i najezi se.Pod maskom sapunjanja, mazio sam je po celim ledjima, videlo se da uziva i da je opustena.Rukama sam pravio koncentricne krugove sve vise zalazeci ka grudima, cije sam obode dvaput okrznuo.Bio sam na dvadesetak centmetara od nje i malo je falilo da je dotaknem kurcem koji je bio u visini njene prelepe guze.Kada mi se ucinilo da sam se dosta vremena zadrzao gore, poceo sam se spustati sve nize.Preskocivsi gacice, presao sam na noge.Trljao sam je od stopala na gore, po neznim listovima, preko kolena polako uz butine.Sve vreme sam gledao izmedju njenih butina u oteklinu izmedju nogu.Umalo nisam svrsio kada sam shvatio da joj je picka obrijana i da se kroz mokre gacice moze lepo videti picka.

Prvo sam je sa obe ruke trljao jednu, a zatim i drugu nogu, skoro je dodirujuci po usminama.Uz tog ugla dole, kad sam podigao glavu video sam jednu sisu i njenu tamnu, ukrucenu baradavicu.Mama je poluspustene glave, zatvorenih ociju ocigledno uzivala u svemu.Resio sam da ustanem i prekinem igru pre nje i njenog eventualnog iznenadjenja kada bi videla kakv je utisak ostavila na mene.Slucajno je zakacih po laktu rukom u kojoj je bio sapun koji pade kod njenih nogu, ona se trze i mahinalno se saze da ga podigne.Guza joj je krenula u nazad i moj ukruceni kurac ulete pravo izmedju njenuh guzova, i da nije nosila gace, verovatno bi usao u nju do kraja. Ostala je u tom polozaju sekundu duze, koja je meni bila kao vecnost, a onda se naglo uspravila.Ja sam se uspanicio i okrenuo joj hitro ledja, trenutak pre nego se ona okrenula, pogledom trazeci dokaz da je ono sto je osetila upravo ono sto je mislila.Ja sam se pravio lud - E, to je to. - Ne, nije jos, kako mislis da ja to isperem.Sad zavrsi. Bio sam u bunilu.Mora da je znala.

Nemoguce da misli da se zajebala.Okrenuh prvo glavu i kada sam video da je ponovo okrenuta ledjima, uzeo sam tus i poceo da spiram sapunicu, sad se jos duze zadrzavajuci na svakoj tacki njenih ledja.Kako sam je ispirao, primetio sam da se rastojanje izmedju mog kurca i njene guze smanjuje, sve do jednog trenutka, dok se nije sasvim ovlas naslonio na isto mesto kao i malopre.Ja sam se pravio lud i kao ispirao je dok sam osecao da se pritisak na glavicu pojacava i kad sam pogledao dole video sam da polako ulazi medju njene guzove gurajuci i gacice unutra.Jedva primetnim pokretima napred-nazad, majka me je dovodila do ludila i dalje se igrajuci gluvih telefona. - Pruzi tus ovamo i drzi ga da operem onda i ostatak.- rekla je tihim glasom Sad je ledjima bila potpuno naslonjena na mene dupetom je pomerala levo desno, gore dole, imajuci alibi za to jer je prala prednju deo tela.Sad sam vec preko njenog ramena mogao da gledam u njene sise koje je ona sapunjala.Spustila je ruku, trljajuci stomak, a onda je u jednom trenutku ruku zavukla u gacice.

Moja kita se na to pracaknula sto je ona osetila jer se i ona trznula.Savila se da nasapunja noge sad vec dobro oslonjena na moj kurac i sapunjajuci butine kao ovlas me dotakla po glavicu, sto je meni bilo dovoljno da pocne da svrsavam, sto je i ona osetila, jer je sprema pocela da prska po njenim gacicama i butinama i da se sliva niz njih.Pravila se da nista nije videla, samo je ispirala tusem.Posle par trenutaka zatvorila je vodu, uzela peskir, obmotala se njime i izasla iz kade.Po blagom pokretu glave sam video da je bacila ovlas pogled ka mom medjunozju u videla poluspustenu kitu.Sad vise nije imalo razloga kriti se, iako jos sve karte nisu bile bacene.Dok sam izlazio iz kade, video sam kako, po bokovima podize peskir i palcevima skida mokre gacice. - Upadoh ja na kupanje prekoreda.Hvala ti za sapunjanje.

Zna mama da ima na koga da se osloni.- blagi osmeh i ispitivacki pogled trazeci u meni odobravanje ili nesto drugo. - Naravno mama, za tebe sam uvek tu…- ni ja nisam bio odredjeniji. III Vreme od vecere do vremena za spavanje je proteklo u slatkom iscekivanju ovog zadnjeg, kada sam ocekivao da ponovo budem uz mamino vrelo telo i cvrste sise.Iako nisam znao da li je ono u kupatilu bila samo prolazna faza u ispitivanju.Svejedno, ja sam se odmah posle vecere pokupio i pod izgovorom da sam umoran, otisao sam u spavacu sobu, legao i cekao.Mozda me je u neko vreme uhvatio i san, tek trglo me je mamino ulazenje u sobu, ali sam se napravio da spavam i dalje.Valjda, zbog namere da me ne probudi, upalila je lampu u uglu.Zahvaljujuci dugim trepavicama, mogao sam kroz njih da gledam, a da izgleda kao da zmurim.Mama je skinula stvari sa sebe, ugasila je lampu, ali na moje veliko zaprepascenje, samo u crnom brusu i gacicama.Osetio sam vrelinu njenog tela pored sebe. - Jel spavas? – tiho me je upitala. Ja sam kao kroz polusan san, iako sam bio sto posto budan, rekao da ne spavam jos i okrenuo se ka njoj.

Zatim je prisla malo blize meni i zagrlila me provlaceci jednu ruku ispod, a jednu prebacujuci preko vrata.Tela nam se nisu dodirivala, ali sam po vrelini osetio da je jako blizu.Srce mi je jako udaralo.Prebacio sam jednu ruku preko njenog struka, dok mi je druga bila savijena iza glave.Pocela je da mi prica kako sam ja dobro dete i kako sa poslusan, kako bi joj jos teze bilo da nema mene pored nje da joj pruzim utehu i podrsku.Pustio sam je da govori i polako sam poceo da je milujem onom rukom koja je bila preko nje.Milovao sam joj ledja od brusa do pocetka gacica, sve dok se nije ucutala, a ja sam pomislio da je zaspala.Sad je bio red na mene da pitam da li spava. - Mmmm, ne, samo uzivam. – nastavila je pricu, pribivsi se uz mene, dok nam se nisu stomaci spojili, njene grudi skroz pribile uz mene.Kurac mi je vec bio dignut tako da ga je samo prilepila za stomak i nije bilo sanse da ga ne oseti.Moja ruka je kao slucajno pala na njenu guzu, na sta sam osetio da je uzdrhtala, ali je i dalje pricala kao da se nista ne desava.Ja sam joj sad vec slobodnije mazio guzu, vrhovima prstiju ovlas joj, kao slucajno, dodirujuci picku.U jednom trenutku sam ruku sa guze spustio do butina, na sta je ona mahinalno odreagovala prebacujuci svoju nogu preko mog struka, tako da je moj kurac sad glavicem udarao na ulaz njene picke.

Vracajuci ruku sa butine prema guzi sam joj skoro svim prstima presao preko pickice.Ona je i dalje bila u prici kako je zivot tezak i kao nije obracala paznju o onome sto joj ja radim.Pritisnuo sam malo jace kukovima i izvrsio malo jaci pritisak na njenu vaginu, na sta me je ona onom nogom sto je prebacena preko mene malo pogurala vise sebi.Video sam da vise nema zajebavanja i je spremna za sevu.Moju prvu, a njenu ko zna od kada.Rukom sam joj malo sklonio gacice u stranu i prstom presao vlazne picke, na sta je uzdahnula i malo se izvila unazad.Polako sam prstom sebi krocio put u nepoznato.Bila je jako tesna i vlazna i vrela.Kada sam usao do pola prasta, zastao sam cekajuci njenu reakciju. Priblizila je glavu i poljubila me u usta,prvi put nezno, a svaki sledeci sve strasnije.Ja sam izvadio prst i ponovo ga gurnuo ovaj put dublje, na sta se ona okrenula na ledja.Mislio sam da je gotovo, da sam uradio nesto sto nije trebalo. - Skini me – rekla je drhtavim glasom.

Prebacio sam se izmedju njenih nogu, skinuo brus, prevukao rukama preko tela, uhvatio za lastis na gacicama i povukao ih na dole.Ona se prvo malo izdigla u kukovima, a onda i digla noge da bi ih joj skroz skinuo.Uspravila se u sedeci stav sa razmaknutim nogama, svukla mi majicu, zatim uhvatila gace i jednim potezom ih spustila do kolena, sireci ih da mogu da prodju preko nadignutog i pulsirajuceg kurca.Uhvatila je jednom rukom za decacka jaja, a drugom za kurac, malo ga prodrkala, spustila se na jastuk ne ispustajuci ga iz ruku i povukla ga svom medjunozju.Nacentrirala je na rupu i rekla da gurnem.Ulazio sam polako osecajuci kao da prolazim kroz prstenove sve tesnje i tesnje, ulazio sam sve dublje i dublje dok nisam stao zakopan do jaja.Odigla je malo kukove od kreveta, usao sam jos koji milimetar i osetio kao da sam udario u nesto tupo. - Sad me polako jebi. – rekla je tiho. Spustio sam usne na njene uleteli smo u dugacak poljubac.

Polako sam izasao iz nje skoro do kraja, a onda ga ponovo sjurio, osecajuci kako se trgnula kad sam dosao do kraja. - Izvini, polako cu – rekao sam kao iskusan jebac iako sam znao da necu jos dugo. Par puta sam usao i izasao, culo se samo sljapkanje, video sam da se grci podamnom i osetio kako me steze iznutra misicima, usne prislonivsi na moje rame da se ne bi cuo priguseni uzvik.Pretpostavio sam da svrsava.U istom trenutku sam poceo i ja da svrsavam puneci je spermom ne prestajuci da se nabijam u nju velikom brzinom.Kada sam konacno stao, sve se, iako u mraku, vrtelo oko mene.Izasao sam iz nje, culo se kao kad se otcepljuje i okrenuo se na ledja.Prvi seks, prvo iskustvo, i to sa kim nego sa rodjenom majkom.

IP sačuvana
social share
ponosni potomak najstarije svetske civilizacije
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 626
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
mob
Nokia N70i
Kucni prijatelj
Dogadjaj koji vam želim ispricati je istinit i dogodio se je prošle godine. Ja sam udata, nalazim se u ranim tridesetim godinama i sa suprugom i dvoje djece živim u jednom mjestu u unutrašnjosti. Vrlo rano sam se udala i u seksu sam isprovala doslovno sve što se može isprovati.

Pošto živimo van grada bilo je normalno da u kuci imamo i psa, u ovom slucaju se radi o rotvajleru koga cemo u nastavku zvati roti. Cesto dok bi navecer vodili ljubav roti bi nam se znao približiti pa bi mi suprug u šali znao kazati da bi volio vidjeti da se jebem sa psom.

U pocetku o tome nisam puno razmišljala, sve dok jednom nisam vidjela rotijev kurac u punoj dužini. Tu vecer sam pušeci mužev kurac zacula rotija kako cvili i kad ga je suprug pozvao uletijo je u sobu i poceo je skakati oko mene. Valjda je i on osjetio miris sexsa jer mu je medj nogama stršio kurac sa sigurnih 15 cm.

Samo sam pogledala supruga i oboje smo znali šta ce se desiti. Klekla sam na pod a pas je istog trenukta skocio na mene. Imala sam osjecaj da me jebe pravi muškarac jer mi ga je roti doslovno nabijao u picku. Pogledala sam u pravcu supruga i vidjela njegovo odobravanje ovome što radim.

Vidjevši to pocela sam se jos žešce nabijati na pseci kuraci istodobno pušeci mužev. To je trajalo desetak minuta i prvo mi je suprug poceo puniti usta spermom koju sam progutala do zadnj kapi. A onda je na red došao roti. Poceo je svršavati i puniti moju picku spermom a onda sam odlucila napraviti još nešto.

Željela sam uzeti rotijev kurac u usta. Podigla sam se sa poda a roti je i dalje svršavao. Uhvatila sam ga za kurac i strpala ga u usta. Mlazevi rotijeve sperme su zalijevali moja usta. . . To je trajalo sigurno par minuta i sve što je roti izbacio ja sam progutala, naše igre sa psom su se od ove veceri nastavile gotovo svakodnevno. . .

IP sačuvana
social share
ponosni potomak najstarije svetske civilizacije
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 626
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
mob
Nokia N70i
KUM I


Ovo kazivanje započeću sa onom narodnom izrekom: ’’kum nije dugme’’,i stvarno je to tako,za nekog je on mnogo vise .
Ja idem u Gimnaziju u Beogradu,treći sam razred i dobar sam đak.Živim sa majkom ,oca nemam.

Prosle zime,u decembru,bio sam prva smena,ustao sam i spremio se za skolu.Bilo je veoma hladno.I dok sam se obuvao u dnu stepenista,prenuo me majčin glas:’’dobro jutro sine,jesi li doruckovao?’’.-’’Dobro jutro,jesam’’,odgovorio sam i nastavio:’’zašto si ustala,idi hladno ti je’’.Bila je samo u svilenom ogrtacu koji se presijavao na mestima njenih oblina.Inace,mama je dobro izgledala za svoje godine(47),malo punija ali sa nekom unutrašnjom lepotom koja je prosto opcinjavala,sve u svemu moze se oceniti kao dobro ocuvana polovnjača ili kako mi muškarci volimo da kazemo’’ dobra starka’’.
-’’Koliko imas casova,dokle ostaješ?’’,upitala me i krenula niz stepenice nastavljajuci,’’neka ja ću zakljucati.Kad se vracaš?’’.-’’Neznam, oko pola dva,ajde ćao’’,rekao sam i izašao prekinuvši taj neobican jutarnji razgovor.
Napolju je bio debeli minus,krv se ledila u žilama,pa i ako mi je škola bila na svega desetak minuta oštrijeg hoda,tog jutra mi se činila veoma daleko.Negde na pola puta u jednoj poprecnoj ulici sretoh kuma u golfu,i taman da ga pozdravim,a on stisnu gas i napravi se kao da me nevidi.Pomislio sam sam u sebi,pa možda me stvarno nije prepoznao sa ovom kapom na glavi,nema razloga da me ne pozdravi.Ali,to sam samo ja tako mislio,razlog je ipak postojao.
Nastavio sam put dalje i negde pred samom školom sreo sam dva drugara koji su mi rekli da danas neće biti nastave posto su zamrzle instalacije od grejanja.To mi je naravno odgovaralo,i predlozio sam da odemo na čaj u kafić pa onda kući,naravno u krevet.
Tako je i bilo.Popili smo čaj,zagrejali se i otišli svako svojoj kući.
Kada sam stigao pred kuću nisam mogao da otkljucam vrata pošto je mama zaključala,a nisam želeo ni da je budim jer bilo je tek pola devet,pa sam rešio da uđem kroz garažu koja je zauzimala polovinu prizemlja i bila povezana vratima sa stubištem.
Ušao sam polako kako se mama ne bi probudila,i čim sam otvorio vrata od stepeništa čuo sam neki nejasan razgovor.To me nateralo da budem još oprezniji ,i prosto sam se ušuljao uz stepenice.Penjuci se tako,sa svakom višom stepenicom zvuk je bio sve jasniji.U pocetku sam pomislio da nije možda upaljen tv ili radio,ili da nije mami pozlilo,nedaj bože,ali,bližeći se vrhu stepenica bilo mi je sve jasnije.Jer nemoguće je da neko u nevolji onako strasno uzdise i trazi jos,a nemoguće je i da na kablovskoj puste pornić u pola devet.Znao sam da se mama kreše i bio sam strašno pogodjen,razmišljao sam da se vratim i da se pravim kao da ništa ne znam,i kao da ništa nije bilo,ali nešto me vuklo napred,hteo sam samo da vidim ko je taj kreten i izadjem.
Stajao sam neko vreme na stubistu i slusao mamine:’’too,jače,ajde sad,rasturi me....’’,a posebno me pogadjalo kada bi rekla:’’to ljubavi’’,to je značilo da tu ima nešto vise od običnog seksa,i da je moj pokojni otac već pao u daleki zaborav.
Kako sam se samo loše osećao u tim trenucima,velika mržnja prema rođenoj majci rodila se u meni ,i čini mi se da sam u tom momentu bio spreman da ih ubijem obadvoje,i majku i tog kretena pa ma ko to bio.Ideja da se vratim i pravim se mutav otpala je definitivno i rešio sam po svaku cenu da uđem,pa šta bude.
Izuo sam cipele u pretsoblju da me slucajno ne bi odale u dodiru sa parketom,i usao u hodnik iz kog se ulazilo u sve sobe.Kretao sam se lagano ,stopu po stopu i osluskivao iz koje odaje dolazi to zanosno dahtanje i vriska.I nije mi bilo teško proceniti,zvuk je dolazio iz mamine spavace sobe,koja je zjapila poluotvorena.Videvši odškrinuta vrata moja znatiželja pomešana sa besom se pojacala tako da sam goreo od znatiželje ko li je taj mangup koji se usudio da dodje u moju vlastitu kuću,kuću koju je sagradio moj otac,i da mi obljubi majku,ženu bez prave zaštite,udovicu,ženu koja je kod rodbine i prijatelja slovila za izuzetno časnu i moralnu osobu.
Prišao sam skroz do vrata i stao iza velikog stabla bendžamina tako da sam bio veoma dobro kamufliran,a baš odatle sam imao i odličan pregled situacije u spavaćoj sobi.
I prva scena koju sam registrovao u sobi iz koje je dolazilo dahtanje i rasplinjavalo se dalje po kuci,bila je ta da sam ugledao srednjevečnog muškarca leđima okrenutog kako kleči na bračnom krevetu i navlači moju mamu uzdignutih guzova, naslonjenu na laktove uz konstanto cviljenje i trazenje još.I naravno on je ispunjavao njene želje i nabijao joj ga iz sve snage,ne štedeci se ni malo dok mu se znoj slivao niz ledja i završavao na maljavom,misićavom dupetu.Bio sam očajan!Pokusavao sam da ne verujem da ona toliko uživa u ovom,pokusavao sam da neverujem svoim očima da vidim na njoj crne čarape sa halterima,štikle na nogama,da vidim njenu ruku provučenu izmedju njegovih nogu kako se igra sa obješenim jajima i nastavlja put dalje do njegove maljave brazde izmedju guzova...,ali ona kao da se trudila da mi da do znanja da je na sedmom nebu, govorila je kao u transu:’’too jebi me,rasturi me,to,samo sam tvoja,tvoja do kraja života,jaooo,to,jebi svoju....’’,zadnju reč nisam mogao da razumem ali mi je sve bilo jasno kada se okrenuo da dohvati peškir od nazad i obriše znojavo lice.Ta tajanstvena reč bila je ’’kumu’’.
Bila je to ista ona faca koja je jutros skrenula pogled sa mene,bio je to on,kum,veliki ’’prijatelj’’ ...
...ove kuće,i takodje’’ pošten’’ i’’ čestit’’ čovek.
Tog trena sam se okamenio,nisam mogao da verujem šta se dešava,mislio sam da je to košmar.
Stajao sam tako sledjen i iznenađen neko vreme kada sam primetio da se nešto čudno dešava,kumovi nasrtaji su postali sve slabiji a i mama je sve manje ispoljavala svoje zadovoljstvo i sve češće se osvrtala nazad sa pogledom kojim kao da je htela nešto da pita.Nešto nije bilo u redu.
I konačno su se razdvoili uz kumovu konstataciju:’’uzmi ga malo,ponovo neznam šta mu je’’,kurac mu je bio napola dignut i videlo se da nije nista posebno,iako sam bio jos takoreći klinac bio mi je veći sigurno za čitav glavić od njegovog,a inače kum je sam od sebe bio srednja žalost,proćelav sa otromboljenim stomakom...To je samo govorilo,kolika je bila želja moje mame za muškarcem i koliko joj je nedostajao kurac svih ovih godina odkad je bez muza.
I dalje sam bio šokiran i ljut.
Ona se podigla i uzela kurac u ruku dok je kum stojeći pored kreveta brisao znoj.-’’Sta je bilo,a?Ljubavi,jel se to ti ljutiš na mene?’’,obracala se kumovoj kiti dok ga je pokušavala povratiti iz mrtvih.-’’Ajde bre šta ti je’’,rekla je i stavila ga onako musavog u usta.
-’’Sačekaj da legnem,da odmorim malo pa ga onda puši’’,rekao je kum i svalio se na ledja.
Mama ga je opkoračila i sagnula se u njegovo međunožje uzdigavši svoje veliko dupe koje je bilo okrenuto prema meni.Mama se istinski trudila,to se moglo zaključiti iz njenih pokreta i hoda glave gore-dole kao i na osnovu praska njenih usana i mnoštva poljubaca koje je sejala po njegovim jajima.Ali očigledno je bilo da joj ne ide,kum je ipak izgleda bio za staro gvožđe,pa se u toj poziciji zadržala prilično dugo.
Ja sam se našao u čudu.Iako sam imao 17 godina nisam imao priliku da vidim golu ženu,osim na TV-u,tako da i pored saznanja da se moja rodjena mama kurva i to sa kumom,štoje bilo šokantno za mene,nisam mogao da budem ravnodušan.Prirodni nagon je proradio u meni i skroz sam zaboravio na ljutnju koju sam osećao do pre nekog trena.Vise nisam razmišljao o tom kako da ih prekinem ili nanesem neku pakost,bilo mi je samo bitno da vidim što jasnije šta se dešava,jer nema se prilika svaki dan gledati pornić uživo.I stvarno to je bilo kao porno pozorišna predstava koju sam gledao bez daha,netrepćući,gde mi je samo malo smetalo to što glavnu ulogu igra moja mama,ali mi je i to postalo nevažno kada sam očima počeo da istražujem njene delove tela.
A ona je izgledala baš kao one glumice iz pornića,u crnim najlon čarapama sa halterima od crne čipke zategnutim preko punih guzova.Stvarno je izgledala odlično, nisam ni sanjao da se ispod odeće u običnim prilikama krije tako skladno izvajana žena,sa tako nežnom zategnutom kožom na kojoj se jedva malo po unutrašnjosti butina mogao primetiti celulit.Nisam ni slutio da ima tako privlačne i jedre dojke i tako ženstven i poželjan stomak.Možda sam malo subjektivan zbog toga jer se radilo o mojoj mami,a možda i zbog toga što sam tad prvi put video golu ženu do najsitnijih detalja,ne znam,ali ona je stvarno fantastično izgledala,a bila je i obučena tako.
Ali sve nastranu,mamina zadnjica bila je posebna prica,i od svega vidjenog ostavljala je najjači utisak.Valjda zato što je ona prva došla u prvi plan i naterala me da svoju srdžbu ostavim po strani ili zbog svoje veličine i savršene oblosti koju su narušavali blago upijeni lastiši haltera.Potpuno me zasenila i mamila moje poglede preteći da izazove ispadanje očiju iz duplji,jer sam se trudio da vidim svaki detalj,svaku dlačicu na njenim intimnim delovima,sve ono što je bilo tako daleko do sad.Na svaki pokret mamine glave koja se nabijala na kumovog ’’mrtvaka’’ guzovi bi joj se zanjihali i rastvorili povećavajući rascep između njih u kome bi se ukazivale crne ne baš sveže obrijane dlačice gusto raspoređene oko modro-bledog čmara.Ta diskretna šumica od desetak dana starih dlaka spuštala se dalje prema poluotvorenoj pički i nestajala na ’’nadpičnjaku’’sa druge strane.Te slike su delovale na mene tako što mi se ukrutio kurac i već bio obilno natopio gaće a da toga nisam ni svesan bio.Bio sam napaljen kao nikad do tada i falilo mi je samo par poteza kožice preko glavića pa da svršim,to mi je bilo tako potrebno u tom momentu,ali sam se nekako još pomalo stideo sam sebe i činjenice da drkam gledajući rođenu mamu.Ali malo pomalo i ta stega je popustila i to tako što sam ubedio sam sebe da zamišljam kao da gledam neku kurvu u porniću smo što je to pornić uživo.I stvarno sve je ličilo tome,mama je stvarno izgledala kao kurva u nekom dobrom porniću, tako je bila i odevena,a tako se i ponašala,bila je spremna da učini sve samo da dobije kurac,ali išlo joj je baš teško.
I nakon mnogo muke i maminog zalaganja’’jadnik’’je ipak malo živnuo,te je mama veoma hitro ustala,podigla zadnjicu i natakla se na kuma.Veoma lako se nabila i prosto progutala kumovu stvarčicu koja je definitivno bila znatno manja od mog kurca koji je bio pod takvim pritiskom da je pretio da prsne tako da sam morao da zavučem ruku u džep i olakšam ga.I dok sam ga lagano masirao mama se lomila u struku jašući na kumovoj kiti uz glasno dahtanje i traženje da je rasturi.On to nije mogao,naravno,ali se trudio da je zadovolji ...

...onako raspomamljenu.Desnom rukom joj je gnjavio naizmenično sise,trljajući joj nabrekle bradavice izmedju jagodica prsta,dok joj srednjim prstom leve ruke razvlačio anus našta je ona sa odobravanjem ubrzavala svoj ritam do histerije,pokazujući time svoju neizmerno veliku glad za kurcem.
-’’To stavi mi joooš jedan molim te,joooš,tooo’’,govorila je i divlje ubrzavala.On ju je poslušao uguravši joj i kažiprst,i pustivši joj sise počeo da je udara po levom guzu.
-’’Too,to jače,jače,raznesi me’’.On je i dalje pleskao po pocrvenelom od udaraca uzdrhtalom dupetu,a sobom se razlegao zvuk kao od šamara.Ja sam i dalje mučio svog ’’drugara’’ odlažući vrhunac jer sam želeo da svršim kad i oni.Nije trebalo da dugo čekam na to.Kum ju je zgurnuo sa sebe i ona se postavila četvoronoške tako da sam ih video iz profila.Navukao je nekoliko puta i prokrivio se kao bik:’’aaaaaaaahhhh,ah,ah...’’,bio je gotov,izvadio je kurac i počeo da prosipa spermu po maminim leđima i guzi.Gotovo u istom momentu i ja sam počeo da punim džep od farmerica suzdržavajući se da sakrijem uzdahe kako me ne bi primetili.U najsladjim momentima prosto sam ispijeo pogledima mamino dupe niz koje se cedila sperma i završavala na crnioj čipki čarapa zategnutih preko glatkih butina između kojih je izvirivala odnegovana mamina ruka koja je i dalje trljala svoje medjunožje pokušavajući da svrši.Bio mi je pravi užitak gledati je kako gladi vlažne dlačice rasute oko do tad za mene najtajnovitijih mesta,i kako pravi grimase na licu baš isto kao neka glumica iz porno filmova koja glumi nezasitu kurvu.Mrštila se,grizla donju usnu ,grčila bradu i krupno disala na svoj prćasti nosić dok su joj bičevi poluduge plave kose izmigoljeni iz leptir šnale,milovali po vitkom zategnutom vratu .
A kum mrtav umoran svalio se na leđa držeći u ruci svoj ’’ponos’’ i nudeći joj ga da ga još malo obradi,što je ona naravno bez reči prihvatila i krenula da ga liska kao sladoled,odnoseći na jeziku izmešane sokove iz svoje utrobe i njegove poslednje kapi sperme koju je na opšte iznenađenje obilato izručio na njeno dupe.Procenio sam da je ovo pravi momenat da se povučem i razmislim šta mi valja činiti.Polako sam se ,stopu po stopu udaljavao od bendžamina idući unazad,i trudeći se da što bolje snimim kako joj pristoji kurac u ruci i naravno ustima.
I šta mislite,kakva je to scena bila?
Verujte mi na reč,bila je fantastična.Moja mama je bila prava sex-bomba,da mogu poslao bih vam njenu sliku da se sami uverite u to.Takvu jebozovnost teško da možete i da naslutite.Takve kukove i zadnjicu,sise i vrat,takvu mekoću kože,i kontrast boje dlaka na glavi i izmedju nogu,i naravno takvu umilnost koja je izlazila iz njenih očiju i prenosila se na uglavnom osmehom razvučena usta iz kojih su sijali beli,kao domine pravilno poređani zubi.A sve to je bilo tako prikriveno i neuočljivo,pogotovu za mene,njenog sina jer sam je posmatrao isključivo kao majku,kao i većina dečaka svoje majke.Ali,samo do ovog prohladnog decembarskog jutra kad sam je ugledao u punom sjaju.Te privlačnosti sam postao svesan eto tek u svojoj 17. godini i od tad sam opčinjen njome.
Nastavio sam da se udaljavam duž hodnika gledajući mamu kako u desnoj ruci drži mali kurac svog venčanog kuma,a levom i dalje beznadežno pokušava da utoli svoju žeđ za kurcem.
Najzad sam izašao iz hodnika i seo za sto u trpezariji,razmišljajući šta mi valja činiti.Opet je počela da mi se vraća ljutnja od malopre ali u drugačijoj formi.Bolje reći da je to bila neka snažna ljubomora.Ali osećao sam se veoma nadmeno i samouvereno jer sam znao da držim situaciju u svoim rukama,znao sam da ja mogu da diktiram pravila igre za ubuduće.Trebalo je samo da dam šah u pravom trenutku i privedem partiju kraju.Toliko sam bio samouveren da sam bez truna straha zapalio cigaretu i sipao vinjak sto je bilo nezamislivo do tog momenta.Vinjak mi je bio potreban da mi malo odveže jezik jer ipak je postojao određeni respekt prema majci.
Spremno sam čekao da se neko pojavi.O tome u nastavku.......


IP sačuvana
social share
ponosni potomak najstarije svetske civilizacije
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 136 137 139 140 ... 398
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 18:14:40
nazadnapred
Prebaci se na:  
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.293 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.