Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 16:45:13
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 21 gostiju pregledaju ovu temu.

>> Pitate se gde su nestale galerije devojaka? Kliknite ovde! <<

Vazno: Molimo vodite racuna o ponasanju na ovom delu foruma i procitajte nova pravila sex foruma!

Idi dole
Stranice:
1 ... 134 135 137 138 ... 398
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Erotske price  (Pročitano 26575806 puta)
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
mob
Nokia N95 8gb
rođendanski sex

Pozdrav, evo da i ja ispričam jednu svoju priču,

Zabavljam se sa svojom djevokom od srednje škole, stariji sam od nje 2 god.,ja onako frajerčić 3 srednje a ona tek krenula u 1. Upoznali smo se preko prijateljica i tako je krenulo. Nakon nekih godinu dana maženja i pipkanja raznih mjesta počeli smo sa seksualnim odnosima. Ali to neću sada da pričam ova priča se desila za njen 18-ti rođendan i meni je taj sex ostao baš u lijepom sjećanju.

Izveo sam je u jedan restoran malo dalje od grada, jeli smo pastrmku i pili vino, cijelo vrijeme smo se ljubili i milovali. pričali smo o budućnosti na koji će ona fakultet i tako to. imala je na sebi suknjicu do koljena i majicu na vretelice svako malo sam joj zavlačio ruku po suknju i milovao joj bedra što joj se jako sviđalo, čak je i širila noge da što dalje mogu da odem. Naravno kada bi naišao konobar povlačio sam se. I tako smo sjedili i pričali.
negdje oko 22 i 30 krenuli smo kući. u toku vožnje zadigla je suknju i cijelo vrijeme sam je mazio preko gačica koje je poslije malo pomaknula u stranu pa su prsti zaronili u njenu vlažnu picu, koja je bila prava čupa, nije volila puno da se brije brijala je bikini zonu ali nije kratila dlačice iznad pice po dužini. a ja sam to i volio. često sam je čupkao po tim dlačicama i igrao se sa njima.
kada smo se vratili u grad pitao sam je da se parkiramo na naše mjesto, naravno jedva je dočekala bila je pravo napaljena. to naše mjesto je između dvije zgrade nije bilo osvjetljenja samo ponekad neko prođe ali mi se baš i nismo obazirali na to.
Parkirao sam se i počeli smo se ljubiti opet samo joj mazio picu, skinula je gačice i bacila ih na instrument tablu, gurnuo sam joj dva prsta i lagano miješao, zatim sam joj zavukao ruku ispod majice i grudnjaka, nije imala velike sise nego onako male taman stanu u šaku, skinula je grudnjak a majicu je ostavila na sebi sada sam joj sa obje ruke miješao sise to je posebno volila. dok sam joj dirao sise počela je da mi otkoščava pantalone, izvadla je moj kurac i počela je da ga drka zatim sam se ja naslonio a ona se sagela i počela ga uvlačiti u usta. bilo mi je predivno jezik joj je bio topao i mekan. dok ga je ona pušila ja sam je dirao po guzi i pici. Kako sam joj zadigao suknju guza joj je blještala u polumraku, mislim da ko god je gledao sa prozora u to vrijeme mogao da vidi odsjaj njene bijele guze u mom autu. rekao sam joj da pređemo na zadnje sjedište, spstila je suknju izašla i prešla na zadnje sjedište takođe i ja. odma je legla ne sjedište i ja sam ubacio svoj kurac u njenu picu, čovječe kako je samo lako ušao bila je tako vlažna, nabadao sam je i uporedo smo se ljubili i gnječio sam joj sise. bio sam pri kraju pa sam ga izvadio da se malo ohladi. sjela je a ja sam joj prstima mazio picu, stenjala je i gnječila mi jaja. noge je digla skroz na prednja sjedišta a ja sam sve brže radio prstima kada je rekla “aaahhhhhhhhhhhhhhh dobro je” znao sam da je svršila. nageo sam prednja sjedišta prema instrument tabli i rekao joj da mi okrene guzu, ona je ustala nagela se preko sjedišta i ispred mene je bila savršeno oblikovana guza rekao sam joj da se malo sagne u koljenima jer mije bilo previsoko i uradila je zatim sam navlažio kurac pljuvačkom i gurnuo ga u picu, bila je tako vruča, gorila je, a meni je bilo prelijepo. nisam ga ni pet šest puta ubacio i osjetio sam da ću da eksplodiram izvadio sam pred sami kraj poprskao sam joj noge, poprskao sam sjedišta i samo sam se prevalio nazad na sjedište. Ona je sjela i malo ga još rukama izmazila, obrisala se i onda smo se obukli.
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
mob
Nokia N95 8gb
Maja…

Odakle da pocnem… Znate kad ste mali pa kad ste jos u periodu kada vam prorade neke bubice, kada zelite da saznate nesto novo??? Zivim u jednom malom gradu, svako svakog zna, i veoma je tesko da se nesto dogodi a da u roku od sat vremena to ne znaju svi! Moja najbolja drugarica… Maja… Najbolja komsinica… Dve kuce od mene! Kao mali uvek sam zeleo da se igram sa njom lekara i ja da budem lekar a ona da dodje na kontrolu. Kada smo prerasli te igrice onda sam stalno trazio nacin da joj nekako pridjem… Ali.. Picka u dusi… Inace, Maja je dve godine starija od mene, i kada su krenuli izlasci mi smo malo zapostavili nas odnos… Manje smo se vidjali, druzili… Ona je krenula u srednju i otisla je iz gradica. Dolazila je cesto ali na kratko se vidimo i to je bilo to! Maja je izgledala kao bomba. Smedja devojka, visoka, prelepo lice, grudi velike a guza iz snova. Tamo je upoznala nekog decka i sa njim je bila dugo… Otisla je na fax… Dugo se nismo videli ali sticajem okolnosti ja sam morao da idem za Bg svakog vikenda na pripreme za fax. Posto nismo nikog tamo znali morao sam da prespavam kod nje za vikend. A sto se mene tice… Malo sad punacak ali inace lep decko ali sam mislio da kod Maje nemam nikakve sanse! Krenuli su tako vikendi, opet se sve vracalo na staro! Prica do zore, smejanje, gledanje filmova… Jednog vikenda ja dolazim u stan kod nje(imao sam kljuc), ulazim i vidim Maju uplakanu. Pokusavam da je smirim, da mi kaze zasto place ali ni reci… Samo je u jednom trenutku rekla Misa i sve mi je bilo jasno! Taj vikend nije izasla iz sobe! Pokusao sam da je izvadim ali nije islo. Otisao sam kuci i nikako nisam mogao da docekam sledeci vikend. Dosao je i petak… Odlazim za Bg, stizem u stan i Maja nasmejana, gleda neki film. Pomislio sam da se pomirili ali ona kad me je ugledala odmah mi je rekla, ne brini prebolela sam skota. Ispostavilo se da ga je uhvatila sa drugaricom sa faxa. Posle sat vremena price kako I sta se desilo, rekla je ajd da gledamo film, uzela sam neku dobru stvar. Posle filma, ona je zaspala meni na stomaku. Nikad se u zivotu nisam uzbudio vise nego tad. Digao mi se kao nekom napaljenom majmunu I nisam mogao da ga smirim. Probudio sam je i smestio u krevet. Sledece veceri smo izasli. Vratili smo se kuci malo pripiti, I poceli da se smejemo kao debeli bez razloga. Onda me je pitala da li se secam nase igre kad smo bili klinci, kao ja doktor a ona pacijent. Uvek si koristio priliku da me izvatas. Ja sam u trenutku ucutao a ona mi je rekla sta ti je nema razloga za to. Pa bili smo klinci, uostalom sta bi ti falilo da se I sad poigramo iste igre?! Ja sam samo zinuo I nisam imao sta da kazem… Ali Majo… Sta ti meni Majo??? Iskoristi priliku dok sam jos darezljiva! Kao da me je neko opaucio u glavu! Kao pomahnitao sam skocio sa kreveta I rekao izvolte pacijentkinjo udjite! Ona se zahvalila I usla I rekla je da je boli nesto oko grudi. Dajte da vidim sam rekao I skinuo sam joj kosuljicu u kojoj je bila. Poceo sam da je mazim po grudima I ona je pocela teze da dise! Poceo sam da kruzim po stomaku I grudima I do glave, po kosi, kada sam je priblizio sebi I poljubio je! Nije bilo srecnijeg od mene u tom trenutku… A tek sta me je sve cekalo… Ljubili smo se 10 minuta I poceo sam da joj ljubim vrat, pa grudi, lagano sam joj lizao bradavice, krenuo ka stomaku I do pupka. Skinuo sam joj lagano farmerke I poceo da joj grickam klidzu preko gacica. Pocela je da stenje I da me steze butinama. Skinuo sam joj gacice I poceo lagano da lizem celu picku. Sve sokove sam pokupio. Zavukao sam joj 2 prsta I poceo lagano da se dizem ka njoj. Spustila me je na krevet I rekla sada je na mene red! Krenula je nizbrdo. U zivotu nisam dobio bolje pusenje! Nikad!!! Lizala ga je od korena do vrha kao sladoled! Sisala lagano jaja pa glavic I onda ga je celog strpala unutra! Lebdeo sam… Podigao sam je I poceo da je ljubim! Namestio sam joj ga I polako vrhom glavica igrao po njenoj povrsini! Uzivala je kao I ja sa njom! Rekla mi je da ga strpam celog sto sam odmah I ucinio! Vristali smo zajedno! Koristio sam priliku da jos jednom osetim njene bradavice, njene mirise… Jebao sam je petnaestak minuta kada je pocela da me grebe po ledjima I da me steze! Svrsila je u naletu 2 puta! Ali jos nije bio kraj… Trebao je I moj da odsvira kraj! Sjurila se ka njemu I pocela divlje da ga guta. Posle minuta sam osetio strasan nalet I u mlazevima je sperma uletala u njena usta! Progutala je do poslednje kapljice! Izvalili smo se jedno pored drugog i lezali u tisini dobrih pola sata! Samo su se culi uzdasi! Plasio sam se da je pogledam… Nisam znao sta ce reci! I onda… Pa doktore… Mogla bih ja da postanem vas redovni pacijent… Ako vam se svidja prica, ako mislite da mogu da nastavim da pisem vi recite! Cekam vase misljenje! Jer je ovo plod moje maste!
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
mob
Nokia N95 8gb
Susret u troje


Oto je rob. Nije se javljao skoro godinu dana , već sam digla ruke od njega.. Tada se javio. Molio me da ga kaznim i primim natrag. Odredih da se treba javiti drugi dan i sam predložiti kaznu… Javio se. Rekao je da kazna treba biti i simbolična, da bi trebao pola sata klečati preda mnom s rukama zavezanim na leđima i 10 kvačica na jeziku i usnama, povezom na očima, a ja bih ga trebala povremeno šibati…. Rekoh, dobro, mislim da je u osnovi kazna primjerena…Dogovorili smo termin.
Čekao je na vrijeme na zakazanom mjestu. Kad smo ušli u sobu, naredih Otu da se skine, klekne pred mene… Pogledala sam da li je donio potrebne rekvizite: tri šibe, kvačice, zavoje… gumice… sve je bilo tamo, uključujući gumene rukavice i prezervative-koji su u slučaju njega nepotrebni jer nema dovoljnu erekciju.Zavezah mu ruke na leđa jednim kaliko zavojem, poslije sam shvatila da nije dovoljno čvrst jer se istrgnuo, mozda bi trebalo staviti više slojeva, Oči mu zavezah svojim hulahopkama, nisam imala bolji povez. Tad sam mu regla da je doista ružno to sto je učinio da ga trebam kazniti kako je sam predložio, ali da smatram da bi dodatni dio kazne trebao biti to što će netko gledati kad ga kažnjavam. Da ću pozvati jednog prijatelja da to vidi.On je rekao da učinim tako ako zelim . Nazvala sam Gorana i objasnila kamo doći..On je krenuo. Goran je Dom s kojim se povremeno viđam.
Rekoh Otu da trebamo isprobati šibe koje je donio. Naguzio se glave položene na krevet.Isprobala sam prvo najtanju šibu. Ona je pukla pri drugom udarcu, a on je počeo cviliti. Mozda je istina da imam tešku ruku.. no promijenila sam šibu za njaveću, i ona je pukla nakon nekoliko zamaha, u stvari je vise bila poput šuplje trske… Tek treća je davala pravi efekat…tad sam mu rekla da ponovno klekne nasred sobe i rekla da je vrijeme za njegovu kaznu…Postavih mu tri kvačice na jezik, mudrac, izabrao je široke, i ne prečvrste..Upitah kamo ćemo preostale, definitivno na jeziku nije bilo vise mjesta, a za usne nisam bila sigurna hoce li ostaviti traga…Onda sam preostale razmjestila po tijelu… ostavila sam ga tako dok Goran nije javio da stiže. Tad sam ga oslobodila kvačica i naredila mu da stane uza zid, oslonjen na ruke iznad glave.Te da ce mu biti zadatak da meni poliže pičku dok ja popušim svom prijatelju .
Kad je Goran ušao sjeo je s druge strane kreveta.Rekoh mu da imam tu roba koji je zaslužio da ga kaznim, opisah zašto, te koju je kaznu sam izabrao, te da će sad odraditi onaj dio kazne u kojoj ga trebam išibati po guzi… Naredih mu da zauzme položaj, tako da klekne uz krevet i naguzi se. Rekoh mu da će dobiti dvanaest udaraca, da treba brojiti i svaki put zahvaliti… Naravno da sam izabrala jedinu čvrstu sibu… pokusavala sam odmjeriti udarce da budu različite jačine, da padnu svaki put na drugo mjesto… on se trudio izdržati i brojiti… kad bih uputila žesci udarac, ugurala bih mu ruku u usta da ne bude preglasan… ipak smo bili u hotelu, a on je prilično cvilio… Nakon svih dvanaest udaraca rekoh mu da sad treba pokazati koliko je doista zahvalan i polizati mi pičku. Legla sam na krevet ispred nejga s raširenim nogama, s glavom prema Goranu. Svojski se trudio. Tu se ubacio Goran. Prvo mi je stavio palac pa onda dlan u usta, ne znam zašto me to uvijek jako uzbudi.Zatim me uhvatio za bradavice.Znao je da sam u takvoj situaciji da neću ni pisnuti ma kako ih žestoko stiskao. Skinuo se i ubacio mi svoj kurac u usta . Nakon nekog vremena Goran mi je rekao da ga se riješim.
Prekinula sam njegovo lizanje i rekla mu da je gotovo, da treba još dobiti po guzi za rastanak, da zauzme položaj… Dobio je još 6 udaraca…Tad sam mu rekla da se spremi, da ćemo Goran i ja poslije, da cemo biti u kupaonici, da samo pokuca kad bude odlazio… Tako je i bilo…
Nakon toga smo Goran i ja nastavili sa seansom.Onakvom koja mene uzbudi puno vise…Naravno, iskoristio je šibe koje su bile donesene… dobila sam po guzi, popušila mu, ubrzo je svršio , progutala spermu .
Nakon nekog vremena uzbudio se ponovno… ponovno sam dobila po guzi, sto šibom, što rukom… zatim je trazio da se naguzim četveronoske i žestoko mi zabio kurac u pičku… nakon nekog vremena sam cvilila i molila za milost.Tada je tražio da legnem na leda i dignem i raširim noge.Šibom je udarao po pički i po guzi, ovaj je put poštivao moju molbu da me ne udari po sredini…Zatim me vratio u prijašnji pollozaj i nastavio me žestoko jebati. Svejedno je boljelo…. mislim da on to namjerno radi, da me jebe na taj način da boli… kad sam se počela izmicati naredio je da se ne mičem , jer ce me išibati. Uspjela sam nekako cvileći izdrzati do kraja , no kad je on svršio pocela sam cmizdriti… on me ogrlio i umirivao me kao da tješi dijete…
Eto…tako je bilo…
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
mob
Nokia N95 8gb
Jelenina ostvarena fantazija 3



Jelena se nasmešila i zapalila cigaretu, pomerivši neposlušni talasasti pramen svoje kose sa lica.
„Ne znam baš da li da nastavim. Imam utisak da povređujem.“
„Ako je do toga ne brini. Dovoljno sam do sada čuo pa sam malo možda i oguglao. Samo nastavi.“, rekao sam i naslonio se u stolici posmatrajući je. Povukla je dim i otresla pepeo.
„Pokušavala sam da ponovim sa dvojicom u isto vreme ali nije to bilo baš jednostavno izvesti. Osim toga nisam više htela da se kompromitujem po kraju, pošto sam načula da Gojko i Bane laju da sam bila sa njima. Uskoro sam odustala od pokušaja da se tucam sa dvojicom i odlučila da nađem nekog stalnog jebača. Samo tipa sa kojim ću se tucati i ništa više. Međutim, takvog nije bilo na vidiku pa sam vrebala bilo kakvu priliku.“
„Sačekaj malo.“, prekinuo sam je, „Treba li ja sad posle ovih tvojih priča da ti verujem da me nisi prevarila pre ili posle tog raskida?“
Pogledala me je i ćutala nekoliko sekundi. U očima sam joj video da me je prevarila i čekao sam da progovori.
„Jesam. Jednom. Ali to je bilo toliko neprijatno iskustvo da sam se svim silama trudila da ga zaboravim.“
„Pa podseti se malo. Baš me zanima šta je tu bilo toliko neprijatno po tebe.“
„Sve je bilo grozno. Počelo je lepo, naravno, ali kasnije…“
Ćutao sam je i čekao je da nastavi.
„Bilo je to tačno deset dana od onog događaja u podrumu. Nada i ja smo sedele u nekom kafiću i pile kafu kada se pojavio taj tip. Nada nas je upoznala i ponudila mu da sedne sa nama. Rekao je svoj nadimak. Peca. Verovatno od Petar ili Peđa, ne znam. Bio je snažan, obrijane glave, veoma zabavan i šarmantan, tako da sam uskoro počela da flertujem sa njim. Videla sam da ne može da odvoji oči od mojih grudi što me nije čudilo. Nosila sam tanku belu majicu i ništa ispod. Dole sam imala teksas minić i braon kaubojske čizme od antilopa. Znaš da sam tada bila obojila kosu u crno i Peca je u više navrata rekao da voli crnke makar i ofarbane. Nadi je uskoro bilo jasno šta se između nas dvoje dešava, te se pokupila i otišla pod nekim izgovorom. Kao da smo jedva dočekali da ode. Peca me je dodirivao po butinama, šaputao mi romantičnu poeziju i na sve načine se trudio da mi udovolji. Kako nisam htela da nas iko vidi predložila sam da odemo negde. Smestili smo se u njegov auto i odvezli se do nekog zatvorenog lokala na periferiji. Peca ga je otključao i ušli smo u prostoriju koja nekada bila neki kafić ili nešto slično. Odveo me je u prostoriju iza šanka i rekao mi da sačekam malo. Dok sam ga čekala nazvala me je Nada i upitala me kako idu stvari. Rekla sam joj da idu dobro, da je Peca izuzetno romantičan i da moram da prekinem vezu pošto je seks na pomolu. U to sam videla Pecu kako ulazi. Bila sam naslonjena na zid i on stane pored mene. Kraj nas je bila neka razdrndana kancelarijska stolica i to je bilo sve od nameštaja u prostoriji.
„Uvek si bila dobra pička Jelena. Sećam te se još iz škole. Nema onog ko nije drkao zamišljajući te.“
Pogledala sam ga iznenađeno i rekla:
„Šta se desilo sa tvojim ponašanjem Peco? Gde je onaj romantični dečko od malopre?“
„Raomantični dečko?! Pa tu je. Baš pored tebe.“, rekao je i pomilovao me po grudima. „Kao su ti dobre sise.“ Uhvatio je potom prstima tkaninu između mojih grudi i pocepao mi majicu praveći otvor ispred njih.
„Šta ti je? Šta to radiš?“, promucala sam, a on je nastavio da ih miluje tada već potpuno otkrivene. Nije mi se to baš svidelo ali sam pomislila da će mi barem pozajmiti svoju majicu kada završimo. Odlučila sam da prihvatim njegovu igru i dohvatila sam ga za kitu preko pantalona.
„Više mi se sviđa tvoje romantično izdanje.“, izgovorila sam dok se on igrao mojim sisama.
„Pa romantičan sam. Zar ne vidiš?“, rekao je i prilično jako me pljesnuo po desnoj sisi. Trgla sam se i zaustila da mu kažem da se smiri ali nisam stigla.
„De da te vidim.“, rekao je i obema rukama mi obuhvatio lice. Da vidim ta jebena, kurveća usta.“ Smestio mi je prste obeju ruku u usta i počeo da ih širi. Odgurnula sam ga, sada već besna, i rekla mu da počne normalno da se ponaša.
„Pa što ne kažeš Jelena. Za tebe sve. Odmah počinjem sa normalnim ponašanjem.“
Počeo je da me ljubi i ja sam mu uzvratila, ali samo nekoliko sekundi kasnije odvojio se od mene i pljunuo mi u usta. Pokušala sam da se pobunim ali mi je zatvorio usta novim poljucem. Uhvatio me je za kosu na temenu i odvojio se od mene.
„Čučni.“, rekao je i ja ga poslušam.
„Vidiš da sam romantičan Jelena. Zar nisam?“
„Ne znam baš.“, rekla sam gledajući ga odozdo.
„Pa sad ćeš saznati.“ Skupio mi je kosu i obuhvatio je levom rukom. Desnom mi je udario šamar. Nisam se ni povratila od šoka kada me je ošamario i drugi put. Obuhvatio me je desnom rukom ispod brade i stegnuo mi obraze. Nakrivio mi je glavu na gore i ponovo mi pljunuo u usta. Sve vreme me je vukao za kosu i ošamario me je još četiri ili pet puta. Bila sam uplašena i stenjala sam od bolova, koji su se pojačavali.
„Hoćeš li sad da budeš opuštena i radiš šta ti se kaže?“ Ošamario me je ne čekajući odgovor. „Hoćeš li da mi sisaš kurac kujo?“ Šamar koji je usledio bio je najjači i vrisnula sam.
„Slobodno se dernjaj. Ovde te niko ne može čuti.“, rekao je i ponovo me ošamario. Povukao me je za kosu i rekao:
„Da te čujem. Hoćeš li mi sisati kurac?“
„Hoću.“, rekla sam gotovo jecajući i pitala se u šta sam se to uvalila. Raskopčao je pantalone i pred mojim licem se ukazala velika kurčina.
„Otvori usta i kaži A.“, rekao je, „Kao kod čika doktora.“
„Zinula sam rekla to famozno A a on mi smesti kurac do krjanika. Zagrcnula sam se i on ga izvadi.“
„A nećemo tako Jelena. Nećemo.“ Skinuo je majicu i malo još spustio pantalone. Uhvatio me je obema rukama za kosu i smestio mi celu kurčinu u usta. Krljala sam i odvojila se od njega. Pljunula sam pokušavajući da dođem do vazduha, dok me je on i dalje držao za kosu.
„Ne odmiči se jer ću ponovo početi da šamaram.“ , rekao je i ponovo mi zabio kurac u usta. Gotovo sam se ugušila i pustio me je u zadnjem momentu da ispljunem nagomilanu pljuvačku u ustima. Dahtala sam pokušavajući da dođem do vazduha, na šta mi je on nakrenuo glavu i ponovo mi pljunuo u usta. Sledeće šta sam dobila bio je njegov kurac u kompletnoj veličini. Osetila sam kako mu glavić u više navrata prolazi između mojih krajnika i ponovo se zagrcnula. Pustio mi je kosu i odmakao se malo od mene kako bi skinuo pantalone, dok sam je jecala i jedva dolazila do daha.
„Dobro ti ide Jelena. Odlično. Sad prelazimo na pravu stvar. Sad ću da te jebem u usta.“
Dohvatio me je za kosu i počeo da ga nabija svom silinom. Grcala sam boreći se sa tom kurčinom ali me nije puštao dok novi nalet pljuvačke nije izleteo iz mojih usta. Ostavio mi je par sekundi da dođem do daha i onda ponovo počeo. Zakašljala sam se ali me nije puštao.
„Ne odmiči se ni slučajno.“, čula sam iznad mene. Sjurio mi ga je do jaja i kada je primetio da ponovo grcam izvadio ga je. Pljunula sam na pod toliku količinu pljuvačke da pomislila da ću povratiti.
„Zini, ajde.“, rekao je i ponovo mi ga sjurio. Zagrcnula sam se i odmakla se.
„Ne odmiči se kada govorim.“ , viknuo je i ošamario me dva puta. Tada sam ga se već jako plašila i nisam smela ni da pomislim da ga ne poslušam. Bila sam sam sva upljuvana, oči su mi suzile dok sam se borila sa njegovom batinom u ustima, tako da mi se šminka prilično razmazala. Ne znam kako mogu da ga pale takve stvari ali imala sam utisak da ga takva još više uzbuđujem.
„Izvini.“, rekla sam mu.
„Kaži da hoćeš da te jebem u usta.“
„Jebi me u usta, molim te.“
„Takvu te volim.“
Tada me je bukvalno razbio. Nabio se jedno desetak puta, pa me pustio. Pljunula sam i dahtala kada me je ponovo ošamario. Onda još desetak nabijanja. U pauzi mi je dva puta pljunuo u usta. Posle toga mi ga je smestio do jaja i zapušio mi prstima nos. Kada me je pustio počela sam da jecam i jedva sam dolazila do vazduha. Usledila su još dva šamara i nova nabijanja kurčine u usta. Pljunula sam ponovo toliku količinu pljuvačke da nisam mogla da verujem koliko je ima.
Uspravio je povukavši me za kosu i slobodnom rukom me ošamario nekoliko puta. Moje jecanje je polako prelazilo u plakanje kada me je gurnuo ka onoj rasklimanoj stolici. Pridržala sam se rukama za nju nagužena ka njemu i jecala pokušavajući da uzmem što više vazduha.
„Sad ide najromatičniji deo.“, rekao je i videla sam kako izvlači kaiš iz svojih pantalona. Zadigao mi je suknju i počeo njime da me šiba po guzi. Vrištala sam i počela da plačem, na šta je on krenuo da me udara još jače.
„Nemoj da mi cmizdriš kurvo. Nisi bila u tom fazonu tamo u kafiću.“
Molila sam ga da prestane i pokušala da se odmaknem od njega što ga je još više razjarilo. Uhvatio me je za kosu i pritisnuo mi glavu na stolicu. Tada me je išibao tako jako da mi više nije padalo na pamet da uradim bilo šta slično. Bacio je kaiš u stranu i svukao mi tange negde do polovine butina. Razmaknuo mi je guzove i pljunuo par puta na moj pičić i anus. Razmazao je pljuvačku prstima i gurnuo mi srednjak u čmarić. Vrisnula sam i počela da ga molim da ga izvadi. Još uvek me je guza pomalo bolela posle onoga u podrumu ali kada mi je gurnuo prst peklo me je strašno. Na sve moje molbe dodao je srednjaku i kažiprst i nastavio silovito da radi njima. Usput me je slobodnom rukom pljeskao po guzovima, spremajući se da mi rasturi čmarić.
„Razvaliću ti bulju kurvetino. Ima da ti napravim dupe šire od pičke.“
Smestio je svoj glavić na moj anus i zabio ga negde do polovine predpostavljam. Vrisnula sam i nastavila da urlam dok se nabijao sve dublje.
„Tako je. Sad se deri kobilo.“
„Nemoj…. Nemoj više molim te…“, ponavljala sam između krikova ali se nije obazirao. Prestao je na par sekundi i rekao:
„Ma šta nemoj. Vidim ja da si ti već jebana u dupe i to dobro. Jel ti to Jelena misliš da je meni stalo do tvoje pičke? Pa nije srećo. Ima da te jebem u to dupe kurvinsko dok ne izblesaviš.“
Nastavio je. Sada ga je već nabijao celog i tucao me je u suludom ritmu. Očekivala sam da će brzo svršitit ali se to nikako nije događalo. Ponovo sam počela da ga molim da prestane ali sam time samo pogoršavala stvar.
„Da stanem? Da stanem kurvetino, a? Pa tek sam počeo da te jebem. Imam novosti za tebe. Pre nego što smo krenuli ovamo popio sam vijagru. Ima da te razvalim od kurca. A kao ne sviđa ti se ovo kurvetino, a? Vidim kako ti se ne sviđa. Pa nismo ovde došli na sladoled valjda.“
Tucao me je poput životinje. Jecala sam, vrištala, urlala i gotovo ponovo zaplakala kada me je pitao.
„Hoćeš da mi sisaš kurac, a? Direktno iz tvoje bulje. Čuješ li šta te pitam?“
„Hoću samo prestani.“
Uhvatio me je za kosu i izvadio ga. Okrenuo me je ka sebi i kada sam ga videla onako prekrivenog samo sam zažmurila. Sjurio mi ga do jaja i govorio:
„Tako je kujo. Oliži ga celog. Sad ti i ostalo stiže.“
Uhvatio me je ispod brade i nabijao se direktno u moje grlo gurajući mi glavu od nazad. Posle nekoliko naleta ga je izvadio i ja ponovo pljunem na pod jecajući sa glavom između njegovih nogu.
„Sad zini da te nafilujem. I nemoj da vidim da si nešto pljunula.“
Smestio mi ga je ponovo u usta i nekoliko sekundi kasnije mi zalio grlo spermom. Progutala sam sve misleći da je napokon gotovo ali ništa od toga. Bio mu je još uvek čvrst kao granit. Ponovo je počeo da me tuca u usta. Najsilovitije od tada. Mislila sam da će me sigurno ugušiti tom kurčinom. Dok sam pljuvala na pod videla sam da mi je miđuša leži na podu. Verovatno je otpala dok me je tucao u usta ili tako već nešto. Nije mi dozvoljavao da predahnem, a ja nisam mogla više. Uporno je tražio od mene da mu sisam kurac, odnosno da me jebe u usta.
„Pa Jelena nismo se tako dogovorili.“, rekao je i ponovo me išamarao. Nakon toga me je ponovo tucao u usta svom silinom. Nije bio zadovoljan kako to činim i u jednom trenutku me je podigao za kosu i ošamario dva puta. Smestio me je na stolicu i zadigao mi noge. Bila sam potpuno razbijena i samo sam čekala da završi. Smestio mi ga je ponovo u guzu i nastavio da me razvaljuje. Pljunuo mi je nekoliko puta u lice dok me je tucao kao ludak. Izvadio ga je u jednom momentu i rekao:
„Sad će te Peca častiti jednim romantičnim karanjem u pičku. A? Šta kažeš?“
Samo sam klimnula glavom u znak potvrde i on mi ga smesti u pičić.
„Ima da mi svršiš sad da ne bi opet morao da šamaram.“
Uhvatio me je za sise i čvrsto ih stisnuo. Ubrzao je ritam i svršila sam brže nego što sam očekivala. Vrištala sam kao i obično što ga je strašno napalilio.
„Kako se lepo dernjaš.“, rekao je, „Hoćemo li da nastavimo karanje u dupe.“
„Da.“ , rekla sam i on ga premesti nazad u moj razvaljeni anus. Nekoliko minuta kasnije mi je podigao noge i polako se nabijao. Jednom u pičić, jednom u guzu. Ako mogu nešto da izdvojim kao dobar deo onda je to sigurno taj trenutak. Ponovio je to nekoliko puta i nastavio da me tuca u guzu, držeći mi noge visoko gore. Tucao me je tako neko vreme i onda je ponovo poludeo. Pustio mi je noge i pljunuo mi u lice. Svo to vreme me je razbijao od kurca. Ošamario me je tada dva puta da mi se smračilo pred očima. Ponovo sam ga molila da stane, na šta me je ošamario još nekoliko puta, sa sve kitom duboko u mojoj guzi. Počela sam da jecam, na šta je izašao iz mene. Uhvatio me je za kosu i podigao sa stolice. Držala sam ruke u visini svog lica, ali mi ih je spustio i ponovo me išamarao, usput mi kidajući majicu. Postavio me je u kučeći položaj u sred one silne pljuvačke, pljesnuo me po guzi i ponovo mi ga smestio u guzu. Tucao me je kao da je tek počeo. Međutim uskoro je svršio puneći me od nazad spermom. Nabio se još nekoliko puta, pljesnuo me ponovo po guzi i izašao iz mene. Ostala sam u tom položaju dok mi se njegova sperma slivala preko pičića i dahtala. Podigao mi je glavu povukavši me za kosu i ispišao mi se po licu i grudima. Ostala sam na kolenima ne verujući šta mi se desilo, dok se on oblačio. Zapalio je cigaretu i podigao me povukavši me za kosu. Izabacio me je napolje, zaključao lokal, seo u auto i otišao, ostavljajući me u iscepanoj majici na periferiji grada. Nisam čak ni tange pokupila. Srećom mobilac mi je još uvek bio u džepu suknje i nazvala sam Nadu da dođe po mene. Eto to je bio taj jedini put.“
„Pa nemam šta da kažem osim što ću tom Peci platiti piće kada ga vidim.“
„Odvratan si.“, rekla mi je mirno.
„Moguće. Ali si zaslužila sve što ti se tada desilo.“
Ćutala je. Zapalila je cigaretu i nije progovarala.
„Predpostavljam da ti avantura sa Pecom ne spada u fantazije.“
„Ne, naravno da ne.“
„Pa nastavi onda tamo gde sam te prekinuo.“
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
mob
Nokia N95 8gb
SARA



Prica moje rodice !!!!!!!!! Pricu koju Vam posvecujem desila se mojoj rodici, znaci prica je istinita i samo je malo doradjena mojom mastom vidjenja toga dogadjaja. Imam rodicu kojoj je sada 26 godina, ja i ona smo zajedno odrasli zajedno isli u vrtic, zajedno isli u osnovnu skolu, zajedno u srednju, i nedavno kada sam joj povjerio da volim incest price, i da sam neke i napisao ona mi je ispricala sta je ona dozivjela, a ja nisam mogao a da to ne podjelim sa vama, naravno uz njeno dopustenje.

Sara je tada imala osamnaest godina i stvarno je zzzzzzzzgodna kokica, kada sam drkao uvjek sam zamisljao Saru od osnovne skole pa do danas..Sara ima crnu ravnu kosu nevjerovatnog sjaja, crnog tena, mama joj je bila amerikanka koja je poticala iz indijanske porodice tako da je Sara dobila dosta maminih gena, ima taman ten kao da je sad dosla sa mora crne oci koje su sjevale kao u pantere, biserno bijelih zuba, debelih usna, Sara je djevojka nekih 155-160 cm izrazito njezna, cvrste male guze dobro izbacene, sisa neke lijepe trojke, noge su joj bile lijepo vajane.I danas kada je gledam izgleda kao djevojcica od sesnaest godina.

A onda Sara poce pricu: Kao sto znas i sam odrasla sa u porodici u kome je tata bio glava porodice, sa osamnaest godina je otisao u Ameriku i vec u devetnaestoj je ozenio mamu koja je tada imala osamnaest i za godinu dana rodila sam se ja.Vratili smo se iz Amerike jer tata nije mogao da podnese sto ni tamo nije bilo bajno kako svi pricaju tako da je New York moje mjesto rodjenja ostalo jedino od Amerike.Tata je ovdje poceo vlastiti biznis i extra je zaradjivao tako da mama nije morala raditi, ali je zato kuca uvjek morala biti tip-top, rucak gotov kad se on vrati, meni je od malena zadavao razne zadatke, morala sam da ucim engleski itd ……. Za sve se on pitao i sve planirao.U kuci se nikada nije psovalo, svake nedjelje isli smo u crkvu.Kako sam rasla i razvija se sto umno tako i fizicki pocela sam da kontam neke stvari, kada mi je bilo nekih petnestak godina pocela sam da se interesujem za sex, slusala sam drugarice pricale smo izmedju sebe, jedna mi je rekla kako je vidjela tatu golog, kako je ona to rekla kroz moje tijelo je proslo milion trncica, pocela sam razmisljam i zamisljam kako se moji roditelji guze.Ja svog tatu nikad nisam vidjela ni u gacicama a kamoli gola, odlucila sam da pitam mamu o sex-u koja je bila susta suprotnost od tate. Ja i mama smo vec razvile dobre odnose, nista joj nisam krila i uvjek smo otvoreno pricale o svemu ali o sex-u nismo valjda ona nije htjela prva nego je cekala da se ja pocnem raspitivati.

I tako jednog dana dok je tata bio na poslu pomagala sam joj u kuhinji da napravi neki kolac koji je tata volio te je upitah: Znas mama ovih dana sam sa drugaricama pricala o sex-u, pa bi voljela da sa tobom popricam na tu temu.Mama me pogledala nasmijala se, rece: Reci sta te interesuje sve cu ti reci.Imam milion pitanja, rekoh joj.Samo pocni redom.Interesuje me kao prvo:Kada si ti imla prvi odnos, kako ti je bilo, boli li, sta ja treba da radim, sve me interesuje.Lutko moja rece mi mama, ja sam nevinost izgubila sa tvojim tatom, malo me je bolilo ali tvoj tata je to uradio s paznjom tako da sam uzivala cak i u prvom sex-u.Kako je mama pricala tako sam ja osjecala da se uzbudjujem, nastavila je dalje.Mogu ti reci da je tata dobar ucitelj sex-a tako da me je on naucio svemu sto se toga tice.Kada budes htjela da izgubis nevinost moras to uraditi sa momkom koji te voli, i koji ce paziti na tebe a ne nekoga koji ce ti ga stavit bez osjecaja i svrsit za dvije minute i otici iz sobe.Znaci moras prvo o tome voditi racuna.Dalje o sex-u mozes nauciti gledajuci pornice ili citajuci knjige ali najbolje ces nauciti kada pocnes da se sex-sas.Posto si ti na mene volices sex i to vise puta dnevno kroz smjeh rece mama.Mama je li stvarno vodite ljubav svaki dan upitah je ja.Naravno rece ona.Tvoj tata je prava zivotinja moze svaki sat a i ja imam vrelu krv tako da i meni nije mane opet smijuci se rece mama.A ja mislila da se vi rijetko vodite ljubav.E moja kceri mlada si ti jos.

Nakon ovog razgovora odlucila sam da i ja upoznam tajne sex-sa.Preko drugarice sam dobila pornic i kada su mi roditelji bili vani stavila sam film, dok sam gledala za sat i po samozadovoljila sam se cetri puta.Taj prvi pornic me je jos vise upalio, razmisljala sam sa se zguzim sa nekim ali sam skontala da mi je jos rano, prosla je jedna godina u kojoj sam pregledala jedno sto pornica, milion puta se samozadovoljavala a onda sam upoznala frajera sa kojim sam izgubila nevinost, nije bilo neki jebac klasika, ja dignem noge on ga stavi svrsi, ja sam za tih pola godine vise puta ostala bez orgazma ali sta ces.Raskinuli smo a ja sam bila vrelija nego vatra.Sa mamom sam pricala kako mi se guzi, ona me je savjetovala da ne mjenjam previse muskaraca jer smo zivjeli u malom gradu i sve se znalo pa sam je poslusala. Na poklon za svoj sedamnaesti rodjendan od mama sam dobila najdrazu igracu na svijetu, vibrator tada mi je rekla:Saro bolje ti je ovo nego da se guzis po gradu ipak smo mi porodica od nekog renomea i da tata sazna da se guzis ubio bi mene i tebe zajedno.Sto zbog postovanja prema mami i straha od tate nisam se guzila nego sam se zadovoljavala sa vibratorom svaki dan.

Na moj osamnaesti rodjendam dan koji necu nikada zaboraviti tata je izveo mene i mamu na veceru, rezervisao nam je sto u najluksuznijem restoranu u gradu gdje su se skupljali vidjeni ljudi grada.Ja i mama smo se zajedno spremale u sobi.Nikada se u zivotu pred tatom nisam pojavila nasminkana do te noci.Mama je razgovarala sa njim i on je odobrio da mogu da se sminkam jer mi je osamnaest i kako mi rece mama sada sam svoj covjek, rekla mi je da se on vise nece mijesati u moj izgled.Mama me je nasminkala, kupila mi je vecernju haljinu bijele boje usko pribijenu uz moje tijelo isticuci moju liniju, uz izrez na prednjoj strani haljine tako da pri svakom mom koraku noga je sijevala. Vrlo sam izazovna bila.Bijele stikle koje mi je kupila sa petom od nekih desetak centimetara su jos vise isticale moju nogu.Kada sam se pogledala u ogledalo umalo nisam pala u nesvjest jer sam se sama sebi svidjela.Sad si prava ljepotica rece mama stavljajuci mi iza ledja bisernu ogrlicu oko vrata.

Sacekala sam da se i mama spremi, mama je obukla tanga gacice stavila je haltere, na crne kockaste carape, sise je stisnula, dobro ih podigla, obukla je crnu haljinu tako da su joj sise doslje do izrazaja visoke stikle, ma bila je koka i po,okrenula se prema meni, rece ovo tata voli.Vidjela je da sam ja nervozna, rece mi nista se ne brini sve ce biti OK. Izasle smo iz sobe na spratu ja sam gorila u licu od neprijatnosti kako ce tata reagovati kad me vidi.Tata je bio jako lijep covjek, kao mlad igrao je vaterpol tako da je bio zgodan do bola.Crne kose, zelenih ociju, cak je bio na naslovnoj strani nekog magazina izabran za najljepseg sportistu.Kada smo usle u dnevni boravak tata je sjedio u fotelji obucen u crno odjelo zalizane kose kao talijan.Kada nas je vidjeo ustao je pogledao nas je od glave do pete, dok nas je gledao mislila sam da cu se onesvijestiti od straha, a onda se tata nasmija, pridje mi rece:Sretan rodjendam sreco moje, poljubio me je njezno u jedan pa drugi obraz, imala sam vrlo cudan osjecaj, predivno je mirisao, a onda je iz djepa izvadio kutiju iz koje je izvadio predivne dijamantske nausnice te mi rece:ovo je za tvoje punoljetstvo od tate i mame.Sad sam ja poljubila njega pa mamu.Hvala rekoh stvarno ste me iznenadili.Tata sa osmjehom na licu rece:Vas dvije kao da ste sestre a ne mama i kcerka, prelijepe ste veceras, ja sam se iznenadila da je ovako opusten i rjecit.Pridje mami poljubi je u vrat a ona preko njegovog ramena namignu meni.Ja sam se nasmijala te malo opustila.
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
mob
Nokia N95 8gb
Iza ponoci



Kisa je padala,probudila me misleci ali nije kisa nego svadja,koja je dopirala iz sobe mojih roditelja.
Pogledao sam na sat bilo je iza ponoci.Okretao sam se po krevetu,svadja se cula sve jace,nisam mogao da izdrzim,morao sam da cujem sta se to desava.Imam 17-st godina,jedinac sam u roditelja,djete koje je uvijek dobivalo sve.Moji roditelji svoj brak redovno su nadopunjavali svadjama,posebno sto je moj otac bio vema ljubomoran tip.Majka je bila mlada zena,lijepog izgleda,svi su se lozili na nju,posebno ocevi prijatelji.Uvijek je izgledala moderno od noktiju do mini suknji koje je nosila.Iako je imala 36-st godina izgledala je puno mladje,plavusa,dugih nogu i vitkog stasa zanosnog pogleda,stvarno sam bio ponosan sto imam tako zgodnu majku.Ali ne i moj otac.Prisao sam njihovim vratima,cule su se rijeci psovki od moga oca,kao kurvo jedna,jebala bi se sa svima.Nisam volio tako nesto da cujem,pa nije moja majka kurva?
Govorio joj je da se kurva sa nekim koga on zna,te da ce ju ostaviti,plakala je,derala se na njega,kako on nije nista,kako ju samo vredja,kao nije nikakav u krevetu i zato to njoj tako govori.Bilo mi je neprijato da to slusam.
Bilo mi je nje zao,ali i njega ali sta sam mogao.Povukao sam se u svoju sobu,svadja se stisala,cula se lupa vrata.
Otac je izasao van,vidio sam ga kroz prozor nosio je kofer u auto,ovaj put su daleko otisli sa svojim svadjama.
Pomalo uzbudjen od toga svega,krenuo sam da vidim sta majka radi,da ju utjesim da razgovaramo,da joj bude lakse.Sjedila je na krevetu u spavacici,tiho je plakala.Sjeo sam kraj nje.
Polako sam ju zagrlio,jecala je,suze su se slijevale niz njeno preljepo lice,uplakane plave oci,kao da su govorile nesto.Gledao sam ju njemo.Pomilovala me po kosi i poljubila te mi tiho rekla,otisao je,otisao je sine,nebrini se ti.
Da ti izmasiram celo upitao sam ju?
Moze,moze uz jecanje odgovorila je.Spustila je glavu u moje krilo,poceo sam da joj masiram celo,zmirila je.
Masirajuci je tako,polako,moj pogled stalno se kretao na njen dekolte providne spavacice,sto sam uporno izbjegavao.
Masirao sam je i dalje ali neznam sta se samnom dogadjalo ali kurac mi se polako dizao,sto je i ona mogla da osjeti.
Uh,joj rekla je zastao sam odma uplasen misleci da ga je osjetila i da ce mi svasta reci.Ali nije.
Da nastavim upitao sam ju?Nastavi i ramena me bole rekla je,umorna sam daj malo i ramena Dario i noge molim te.
Okrenula se na stomak,poceo sam da jos masiram ramena.Izbacena guza,osjetio sam kako mi pritisak raste uz pomalo strah i postovanje nastavio sam da ju masiram.
Presao sam na listove pa polako prema gore masirao sam joj noge.Duboko zanesen dosao sm neprimjetno do njene guze.Trljao sam joj polako butine preko spavacice.Polako sam joj zadigao spavacicu oko koljena i toplom rukom krenuo masirajuci ju preko butina ka guzi.Izgledalo je kao da se smirila i uzivala,duboko je uzdahnula.Vise nisam osjetio strah,ali osjetio sam kako mi se kurac jako digao.Sve se desavalo spontano.Polako masirajuci joj butine zavlacio sam svoje prste izmedju njenih nogu,nije imala gacica.Brzo sam izvukao ruku,uplasen ili iznenadjen njenom mirnoscu,vratio sam polako ruku medju noge.Dodirnuo sam joj picku,sav sam se stresao,bila je mokra,valjda jos od seksa prije sat dva.
Kratkog seksa koji je kulminirao u svadju.Gledao sam dosta porno filmova,posebno Americkih u kojima imaju seks majka i sin,to me je uzbudjivalo.Dio moga prsta polako je utonuo u njenu mokru picku,uzivao sam u tome ali izgleda i ona sama.
Podigao sam joj spavacicu skroz,pomogla mi je i ona polako se odizavsi od kreveta,osjetio sam da joj je ljepo i da uziva u masazi.Poljubio sam joj guzu,njezno,usnama i jezikom bas kao i onaj na filmu.Nastavio sam da joj milujem picku i guzu,tiho ponekad u nekoliko sekundi samo je zastenjala.Ugasio sam lampu,totalni mrak u sobi,nastavio sam da ju milujem.Odjednom se okrenula na ledja,tiho mi rekavsi,nastavi Dario,bas mi je lijepo,nastavi i radi sta hoces,nezelim i tebe da izgubim.Pocela je da me miluje po nozi i ubrzo se moj kurac nasao u njenoj ruci,kroz tanke bokserice strsio je vani skriven u njenoj ruci koju je sakrivao mrak sobe.Pocela je da ga navalaci njezno.Milovao sam joj grudi a ona navlacila je moju kozicu kurca tvrdog kao kamen.Pomjerila se i za nekoliko trenutaka osjetio sam toplinu njenih usana koje su sisale moj uzdignuti tvrdi kurac,zastenjao sam od ljepote,bas kao na filmu.Dario,divan je izustila je nekoliko rijeci ljubeci mi kurac,mislio sam da sanjam,zelio sam to vec duze vreme od kada gledam taj Taboo seks izmedju majke i sina.Napokon sam i ja kao glavna uloga,napokon i ja radim isto kao i oni nafilmu,uzbudjen sjetio sam se scena sa filma zeleci da i ja tako pojebem majku.Incest,incest ali bas me briga.
Inace sam malo obdareniji decko,srednjeg rasta plavokos i plavih ociju kao i moja majka,srednje gradje.
Opcinjen scenama sa porno filma izmedju majke i sina u kojima se majka jebavala strasno sa rodjenim sinom,dovodilo me do ludila,uvijek sam zelio da to probam ali strah i pokvarena masta tjerala me daleko od toga ali eto napokon sam u igri.Skinuli smo sve sa sebe.Poceli smo zestoko da se ljubimo,milujuci svaki dio tjela,spremno sam je navukao na kurac,zastenjala je jako.Podigao sam ju i nabio na sebe,mrak i tisina te poneki njen jauk uzitka u kojem sam se topio,cekajuci taj trenutak mjesecima.Snimao sam sam sebi film bez kamere uzivo,ona i ja,tonuli smo u seks bez granica.Nabijala se toliko jako i strasno da sam skoro svrsio,ali gledajuci scene tacno sam znao kad treba da je svucem a kad navucem na kurac.Izvukao sam ga skoro neprimjetno i stavio prst unutra pa malo kasnije i jezik,lizao sam ju do ludila,sve dok mi se sperma nije vratila na dno jaja.Onda sam ju nabio sa guza,njeni guzovi razvaljivali su zidove mog stomaka,uzdisala je sve cesce i cesce poneki jauk zadovoljstva,ubijao je mracnu tisinu sobe.
Okrenuo sam je na ledja i digao te duge noge visoko,nabijajuci ga do kraja,krenula je bjela tecnost iz mojih jaja,izvukao sam ga brzo,spricnuo je prvi mlaz do njenog lica a ostalih nekoliko razlilo se od grudi pa do njenog pupka.Drkala ga je cjedeci ostatak tekucine.
Zacula se neka lupnjava,brzo sam legao kraj kreveta.Ona se samo pokrila onako gola nije imala vise vremena.Bio je to moj otac,pijan kao majka,vratio se za nekoliko sati.
Izvinjavao se sa vrata.Nemoj da palis svjetlo rekla je,spavam.Idi se istusiraj,pijan si rekla mu je,pa cemo onda razgovarati.Prisao je krevetu teturajuci se,osjetio sam kao da ce upasti.Sjeo je kraj nje a ja s druge strane gol,lezao sam pored kreveta.Poceo je da ju pipa.Pa ti si gola,rekao je,da gola sam cekala sam te slagala mu je.
Dirajuci je a ona se braneci,dodirnuo joj je valjda picku koja je bila jako mokra.Ali pijan samo je malo zastao,htio je nesto reci ali nije.Krenuo je da se istusira.Cim je usao u kupaonu ja sam pobjegao van.Dosla je zamnom,nesekiraj se Dario,ovu nasu tajnu nikada niko nece saznati.
Kad on zaspe doci cu ja u tvoju sobu,rekla je i otisla.
Nisam mogao da zaspem,cekajuci nju.Stalno mi je bila pred ocima,slika mene i nje i onih iz porno filma.
Nakon pola sata,usla je tiho u moju sobu,skinula se i zavukla pod moj tanki pokrivac.Da zakljucam sacekaj,ustao sam se i zakljucao vrata.Nemoj sada nista govoriti rekao sam joj,daj samo da se jebemo,molim te.Izvadio sam kondom iz ladice i stavio ga na stolic.Ponovo smo utonuli u san,milujuci jedno drugo,grickao sam joj bradavice isto onako kao onaj na filmu,zacudjeno me tiho upitala,odakle ti Dario imas toliko iskustva u seksu?
Pa,ovaj zamucao sam,ma nema veze rekao sam joj.Stavljajuci prst u picku zastenjala je i zaboravila vec sta me je pitala.Ako se on probudi i bude me trazio ja cu se sakriti u ormar a ti mu reci da nemas pojma i da si se upravo probudio,u redu rekao sam joj.Mada on spava kao top pijan.Nabio sam kondom na kurac,koji je cekao uspravan da se nabije na njega.
Zajahala je taj ostro dignuti kurac,iskusna nabila se polako na njega,uzizala se na kurcu kao kraljica.priguseno svjetlo moje lampe obasjavalo je njeno preljepo tjelo dok sam ju jebavao.Noktima je polako vise njezno nego grubo ali uz dozu bola prelazila preko mojih grudi,topio mi se kurac u njenoj socnoj i iskusno dobroj picki.
Kao i na filmu,popio sam pola Viagre,koju sam dobio od prijatelja koji to mazne od svog valjda impotentnog oca,pa da nekoliko komada i meni,cuvao sam ih mjesecima.Osjetio sam kao da nikada nece da se spusti,nije znala za moju foru,svrsio sam vec jednom kod nje u sobi a sda kad budem svrsio samo cu nastaviti da ju jebem pomislio sam u sebi.
Valjda i ona dva tri dzointa sto sam sinoc prije ovoga svega popusio,blokirali su moje vijuge i dali mi hrabrosti za ovaj zeljno cekani trenutak.Jahala me i dalje,primjetio sam kad sam izasao iz svojih misli da cesto vrisne malo jace.Stvarno se opustila,zaboravila je na sve pa i na to koji kurac jase.Okrenuo sam je sa strane tako da ju mogu i jebavati i milovati sise.Malo zanesen posisao sam joj vrat skroz iza kose,jako se vidjelo ako zadigne kosu ali nisam se mogao kontrolisati,duboko sam ga nabijao u nju.U jednom trenutku osjetio sam kako sprica moja mlaznica i puni kondom bjelom tecnosti ali sam nastavio isto kao i na filmu.
Izvadio sam ga i promjenio kondom,za nekoliko sekundi sam bio medju njenim nogama,zavukao sam ga duboko,zastenjala je jako,joj Dario.joj Dario sto me dobro jebes,kao niko nikada,izletilo joj je.Ma znao sam ja da se ona jebe sa strane,ali to nije bio moj problem do sada.Sta ti to imas u jajima Dario pa ti si masina,stenjajuci govorila mi je na uho,ali ja nastavio sam da ju jebem,sutio sam kao zaliven i derao sam ju kao lud.Sisala mi vrat,jako,stenjala izgledala je u sedmom nebu kao da seta,svrsavala je glasno a ja ja sam samo jebavao i jebavao.Vise nista nisam osjecao,samo toplinu njene picke,nista vise nisam ni cuo,samo poneki uzdisaj.Joj Dario joj daj svrsi nemogu vise,joj svrsi molim te boli me picka i unutra sve.A ja,nastavio sam da ju jebem ja i Viagra,joj pola sata otprilike.Svu sam ju rastimao,razvalio,stenjala je kao luda,napokon sam poceo da svrsavam,joj Dario svrsi molim te nemogu vise,joj svrsiiiii.joj
Kad je osjetila da svrsavam jako je zamjesala,bilo je super,podidgao sam se na ruke i zabijao ga do kraja,punio sam kondom kao slag za kraj slag za njenu picku.
Umorna i slomljena,sisao sam sa nje,drhtala je jako.Pokrivala je svoje tjelo,bila je pomalo nesretna ili umorna,ali zadovoljna sigurno.
Poljubila me,ovo mi se nikada nije desilo,nikada,Dario znas.
Otisla je u svoju sobu a ja sam zaspao kao top.
Sutradan ujutro,probudio sam se,glava me boljela od popusene trave,soba je mirisala na seks,ljigavost po plahti otkrivala je da se tu neko jebavao cijelu noc.
Bojao sam se i pomisliti ko je to bio.Sada ispraznjen,bilo me stid,ali opet kad pomislim na Taboo porno film,sve se u meni promjeni i postejem druga osoba.
Pogledao sam se u ogledalo,velika crvena fleka,trag njenih usana koje su me isisale i ostavile trag ljubavi na mome vratu.Istusirao sam se i obukao te izasao van iz sobe.
Nikoga nije bilo u dnevnoj sobi,pokucao sam i provirio u njenu ni tamo nikoga nije bilo.
Nasuo sam si kiselu vodu hladnu iz frizidera,koja me razgalila,sjeo sam za stol,cekajuci valjda nekoga.Zacula su se ulazna vrata,usla je Melisa (mama).
Cao,pozdravila me sa osmjehom.Cao,rekao sam joj.
Moramo da razgovaramo rekla je,a sad ce doci i tvoj otac,o cemu jel o onome sinoc izmedju nas dvoje? Ma ne vec on nama meni i tvom ocu,rekla je!
Mi se rastajemo,rekla je!
Neznam ali,to me obradovalo,zasto ni sam neznam?
Otac je usao u kucu,ljut ali smiren,sjeli smo za stol.
Znas Dario mama i ja se rastajemo,razlog je njena nevjera,
posto si ti maloljetan mozes odluciti s kim ces zivjeti,ja odlazim zauvjek rekao je.Pa tata,znas,ono znas ovo,nista nije pomagalo.Melisa je samo sutila jedva cekajuci da se zavrsi kao da se slagala s njegovom pricom.
Pokupio je svoje stvari,rukovali smo se,imas moj mobitela broj,javicu se.Okrenu se prema Melisi,vidimo se uskoro na sudu,te se okrenuo i otisao zalupivsi vrata.
Obadvoje smo sutili neko vreme.Bio sam pogodjen tim cinom ali nekako kao da sam to i zelio,kao da sam zelio Melisu za sebe.Ustala se i otisla u kupaonu,cuo se tus kako pljusti.
Izasao sam van iz kuce na zrak,ocevog auta nije bilo,ljetna tisina i cvrkut ptica u vrtu to je sve sto se moglo cuti u tom trenutku.Usao sam u kucu i zakljucao vrata!!!!!!
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
mob
Nokia N95 8gb
Sara 2



To vam se desilo za moj osamnaesti rodjendan i od tada zivot u mojoj porodici se okrenuo za sto stepeni, tata vise nije bio onako krut covjek, sa mnom je pricao kao sa svojom drugaricom, mama i ja smo ga obozavale jedva smo cekali da dodje sa posla da se druzimo.

I tako jdnoga dana ja sam tada imala devetnaest i po godina, jos sam uvjek bila bez kurca ali sam zamisljala svako vece kako vodim ljubav sa raznoraznim tipovima, cak sam ponekad pomislila i na tatu ali sam brzo skretala sa tih misli, tata dodje kuci i rece nam:Slusajte vas dvije u petak idemo na more ja sam iznajmio jahtu i idemo na petnaestodnevno krstarenje.U prvi momenat nisam mogla vjerovati a onda sam skocia od srece i bacila mu se u narucje, to je uradila i mama posto je sjedio na krevetu ja sam mu sjela na jednu nogu a mama na drugu, mama ga poljubi u usta prislonivsi mu sise na tjelo, onda sam se ja nagela da ga poljubim, pri tome sam stvarno slucajno nogom dohvatila njegovo medjunozje, nisam mogla da vjerujem ali sam osjetila njegov dignuti kurac, rukom me je obuhvatio oko struka zadrzavsi me par momenata u tom polozaju, osjetila sam vruci tvrdi kuac na svojoj maloj nogici, ustala sam sjela pored njega, pogledala sam ga, na njegovom licu nisam mogla primjetiti nista neuobicajeno, preostala su nam dva dana da se spremimo, ja i mama smo isle u kupovinu grderobe od glave do pete smo se obukle, i dok smo prolazile pored sex-shopa jedan vrlo izazovn korzet u izlogu privuce paznju mama pa mi ona rece:Hajdemo u nutra da nesto kupimo.

Prvi put u zivotu sam usla u sex-shop jer prije me je uvjek bilo stid ali mama udje bez imalo ustrucavanja.Molim nas rece mama mogu li da pogledam ovaj korzet u izlogu.Mama udje u kabinu da ga proba kada je izsla stvarno sam vidjela da je mama u top formi.Korzet joj je savrseno prionuo uz tjelo sise su bile toliko podignute da samo sto nisu ispale na mjestu gdje dodju bradavice bile su rupe tako da su bile vidljive, sa prednje stranje je bila ispletena paukova mreza od tanke koze, guzovi su joj se vidjeli jer je isla tanka tanga, a na prednjem je bio otvoren na prorezu za picku, oko korzeta od struka pa do ispod savrsenih mamainih guzova kozna trakasta suknjica u crvenoj boji davala je korzetu poseban sex naboj, meni je kupila carape,haltere gacice i grudnjak u bijeloj boji od cipke, uzela je deset tangi u raznim kombinacijama, i jos neke stvarcice.

Dosao je i petak u marini nas je docekao vlasnik jahte i jahta „Bijela magija“ poveo nas je u obilazak te poceo da objasnjava: prvo smo sisli u podpalublje docekala nas je kao dnevni boravak sa sankom uglom za sjedenje od bijela koze, televizija, video linija, u sanku razne vrste casa, frizider sa puno puno pica, mali hodnjicic, sa lijeve i desne strane dvije kabine jedna velika sa bracnim krevetom za moje roditelje a druga za mene u obje je bila televizija ma super opremljene i na samom pramcu iznenadjujuce velik wc sa tus kabinom sve izglancano do savrsenstva.

Popeli smo se na sprat gdje nas je docekao kao gornja soba u kojoj j bila smjestena kuhinja, trpezarija zajedno sa kormilarskim dijelom sa svom full opremom, navigacioni sistemi, auto pilot itd itd , ispred je bilo mjesta za suncanje, a gornji najmanji dio je zauzimao polukruzna kifla za sjedenje i sto koji su bili natkriveni.A odozgo se pruzao izvanredan pogled na marinu i mjesto.Na zadnjem dijelu je bio zakacen camac za spasavanje.Kada je vlasnik jahte pruzio tati ruku i rekao sasrecom, neka vas prati mirno more nisam mogla vjerovati da ce mo ici sami pa sam ga upitala: Ko ce da nam bude kapetan jahte, tata se nasmija rece:Sreco moj tvoj tata je davno polozio za kapetana mi idemo sami.Bila sam jos srecnija jer bi mi nepoznata osoba na brodu samo smetala.

Tata je otisao u kupovinu da nam napuni frizidere sa hranom, ja i mama smo ostale da se raspremamo na jahti, taj dan nismo nigdje isli ostali smo u marini da se odmorimo jer sutra idemo krstriti bez ikakvoga plana, kako je noc padala u mjestu je bilo sve ugodnije svjetla su lelujala po moru, iz obliznje konobe cula se neka lokalna klapa, zamor turista preplanulih od sunca se slivao kao rijeka na rivu kako bi prosetali i uzivali u lijepoj ljetnoj noci, ja sam sjedila na palubi jahte omamljena pogledima znatizeljnika koji su prolazili marinom zeleci da zavire u svaki dio jahte, mama i tata su pravili veceru uz doziranje vina i smijeh koji ih je obuzimao.Mama mi rece sreco mamina hajmo se obuci za veceru necemo jesti u ovim sorcevima idemo obuci nesto svecano kao prave gospodje, sisle smo u potpalublje, mama je obukla usku bjelu majicu na bretele bez grudnjaka tako da je pogled na njene bradavice mamio svakoga ko bi je pogledao, dole je obukla takodje bijelu suknjicu sa velikim izrezom sa strane, zavezala je kosu u rep, stavila bijeli kacket na glavu, izgledala je kao da ima dvadesetak godina, ja sam se dvoumila izmedju bijele i crne kombinacije ali ipak posto je secana vecera odlucila sam se za bijelu kombinaciju i to uske bijele trofrtaljne pantalonice ispod koje sam obukla cipkane gacice, bijelu majicu usku do ispod sisa ispod koje sam obukla bijeli cipkani grudnjak, kada me je mama vidjela rece mi: Skini taj grudnjak majca ce ti puno bolje stajati, a i vruce je. Mama ako ga skinem vidjece mi se bradavice, odgovorih joj, pa kakve ima veze nece niko nepoznat biti, samo mi! Kada sam skinula grudnjk sise su mi bile usko pripijene uz majicu, nazirle su se bradavice, sve ce to biti dobro samo da se ne najeze pomislih ja u sebi.Mama me pogleda:Eto vidis da ti je sad bolje jos samo stavi ovaj bijeli sesiric i idemo jesti.

Kada smo izasli iz podpalublja, tata je vec servirao sto, stajao je naslonjen na kormilo u bijeloj majici koja se usko pripijala uz njegovo tjelo isticuci mu misice, pogled na sorc mi je oduzeo dah, i on je bio usko pripijen uz njegovo tjelo tako da mu se kurac lijepo oslikao.Kada nas je ugledao odmjerio nas je od glave do pete zaustavljajuci se na maminim sisama, onda je odmjerio mene, stekla sam dojam da je i meni gledao u sise, sto me je jos dodatno uzbudilo pa kad sam sjela bradvice su mi bile najezene,sto sam pokusala prikriti rukama na stolu, pili smo bijelo vino, tata nas je zabavljao pricao viceve, pustao nam muziku po nasim zeljama, smijali smo se do suza, mama je malo vise popila, ustala je i zamolila tatu za ples, dok su plesali, rukama je drzala njegove guzove na koje bi svaka zena mogla biti ljubomorna,gurala je svoje tjelo uz njegovo, tata je njezno ljubio po vratu, ja sam ih gledala i smijala se njihovim plesnim potezima.

Nakon vecere tata je otisao prvi na spavanje jer je morao rano da ustane ja i mama smo jos malo pricale:Znas Saro posto ce mo biti sami ja hocu da ti kazem da cu ja biti vrlo opustena, a to znaci da cu hodati gola, kupati se gola i izazivati tatu kada god se ukaze prilika za to, znaci ovih petnaest dana cu biti nudista, nemam nista protiv odgovorih joj, a ako ti pozelis da se skines i budes gola slobodno ja sam tati vec rekla za to nemoj da se ustrucvas jer mi smo tvoji roditelji koji imaju razumjevanje za sve, a mozda ce i tata htjeti da bude go ali kao sto sam vec rekla nista ne brini ja sam tu da kordiniram i da se svi osjecamo super, rece mama nasmija se i uz topli zagrljaj me poljubi.Nakon ovoga razgovora otisla sam na spavanje.

U jutro probudio me je rad motora izasla sam u hodnjik vrata od njihove sobe bila su otvorena mama je spavala gola rascevrljena na krevetu, imala je lijepo obrijan picic, spavala je sa osmjehom na licu.Odlucila sam da ih izazivam kada ce i oni mene, vratila sam se u kabinu obukla bjelu kratku svilenu spavacicu, jedno deset centimetata ispod guze, obukla sam tange i dobro sam znala da mi je providna a pogotovo kada sunce dolazi iz suprotnor smjera.

Provirila sam na palubu vec smo bili na pucini, dobro jutro rekoh tata koji je upravljao jahtom drzeci u jednoj ruci solju kafe, pogledao me je nasmijao se i rece: Cao sreco moja, jesi li za kafu, naravno odgovorih, on se okrenu da mi je naspe a ja sam izasla i cekla njegovu reakciju kada me vidi.Kada se okrenuo pogledao me je ali bez ikakve reakcije.

Preljepo jutro rece tata, nista nema lijepse nego jutro na moru jos kada sam sa vama dvijema to je onda uzitak, izasla sam na palubu i krenula prema pramcu jer sam znala da ce me tada „dobro“ vidjeti stala sam na pramac ledjima okrenuta prema njemu, vjetar se igrao sa mojom spavacicom zadizuci je na momente skroz do pupka, osjetila sam njegov pogled na meni, bilo mi je drago, znala sam da me mora gledati htio on to ili ne.Bradavice su mi se najezile sto od jutarnjeg vjetra sto od pomisli da me tata gleda.Vratila sam se kod njega da ga malo studiram, mogu li dobiti jos malo kafe rekoh mu kada sam bila na vratima, pogledao me je ponovo ali sada je zadrzao pogled na mojim sisama, kratko ali je ipak zadrzao, tata mi rece:Naravno sreco moja ti mozes dobiti sta god pozelis,nego razgovarao sam sa mamom i ne znam je li ti rekla ali stvarno zelim da se ovih petnaest dana opustimo maksimalno, znaci bez ikakvih ogranicenja, pravila sam se budala pa ga upitah: Na sta mislis.Pa znas ako ti se pije ti drmaj koliko ti je volja ako ti se spava spavaj kada hoces, ako zelis da vidis neko mjesto samo mi reci, znas mama je pozelila da bude gola ovih dana znaci ako to zelis i ti nemoj se ustrucavati ili da se kupas, ili suncas ili hodas tako jer ovo nam je jedina prilika za to.Znaci tata rekoh ja mogu da se opustim bez bojazi da ces me sta pogresno svatiti ili da ces me ruziti.Nikada vise te necu ruziti ja zelim da me stvarno smatras najboljim prijateljem a ne kao sto sam do sada bio odvratan.Dobro ali onda nemoj ni da se ti ustrucavas mene i ja zelim da smo kao jedno da i ti radis sto ti je volja.Moze nema nikakvih ogranicenja rece tata i nasmija se.

Ja sam nam spremila dorucak mama je jos uvjek spavala, jeli smo i nastavili sa pricom.Znas rece tata interesuje me da li si imala odnose sa deckima, jesam jednom i to kada sam imala sesnaest godina, zacrvenila sam se u licu, tata to primjeti pa mi rece nemoj se ustrucavati znam da je to sve prirodno, ma vise sam to uradila iz radoznalosti, znas nije to bilo to, odgovorih.Je li ti barem bilo lijepo upita me tata.Ako ce mo otvoreno da pricamo nastavih ja kao sto si i sam rekao o tajnama sexa neznam ama bas nista osim standardnog, ali ima vremena sto je naj vaznije nisam se opteretila sa tim i nisam nikoga vise imala pocela sam da se pravdam.Naj vaznije je da nisi ukaljala obraz porodice rece tata.Nisam to sigurno znas da to ne bi nikada uradila.Tata se nasmija zagrli me i poljubi u rame, naslonila sam se na njega, zagrlio me je rukom i milovao po golom dijelu ramena, rekavsi nikada i nisam sumnjao u tebe ipak si ti tatina sreca i sve sto ti treba ja cu ti reci ako treba i sto se tice sexa, drugacije je kada ti ja kazem jer ja znam kako razmisljaju muskarci.To bi mi stvarno znacilo odgovorih.

Legla sam mu glavom u krilo, naslonila sam se desnim dijelom lica na njeggovo medjunozje, kako sam legla spavacica mi je prionula uz tjelo oslikavajuci bradavice na bijeloj svili, rekla sam mu:Nesjecam se kada si me milkio, tata se nasmija te mi odgovori: Kada si bila manja nisi mi izlazila iz krila, znao sam te satima miovati, toga se sjecam kao kroz maglu rekoh ja, a onda si se naglo otudjio i izgubili smo sve odnose rekoh, on spusti svoju ruku na moju njezno prelazeci od sake prema ramenu, pickica mi je trperila u glavi mi je brujalo, znas rece tata milovao bi te ja ali ti si sada velika djevojka pa bi neko mogao pomisliti kada bi nas vidjeo da sam nastran, ja sam mu slagala, meni su drugarice pricale da se milke sa svojim roditeljima i dan danas, tata rece: Znam ali neko bi mogao svasta pomisliti, bi ko nema kci ali ko je ima i dobar je sa njom kao ja i ti sada nema sta da pomisli to su odnosi izmedju kceri i tate, i tu nema nista nenormalno.

Promeskoljila sam glavu po njegovom medjunozju, osjetila sam kako mu kurac pulsira, savila sam noge u koljenima pustajuci da mi spavacica razotkrije moje medjunozje gdje su tange bile providne tako da sam mu ostavila lijep pogled na moj mali picic, zatvorila sam oci, pustajuci mu da bez sakrivanja moze da me gleda, na svojoj glavi sam osjetila kako mu kurac raste, a kako je i on to osjetio rece mi:Sreco moja nastavicemo kasnije sada moram da upravljam.

Ustala sam mu iz krila vidjela sam mu izbocinu na sorcu kojo je bezuspjesno pokusavao sakriti majicom, ja sam sisla u podpalublje da se presvuem usavsi u svoju kabinu ugledah svoj foto aparat i pade mi na pamet, prisla sam maminoj kabini gdje je ona i dalje spavala, uslikala sam je, pa ponovo samo njen picic, pa sise i otisla u kabinu..Bas sam bila pravi djavo govorila sam sama sebi, ali sta ima veze samo se jednom zivi pa se sve moze probati tjesila sam se jer sam definitivno skontala da me tata sexsualno uzbudjuje ustvari ne samo tata nego i mama ali nisam jos bila sigurna za nju.

Obukla sam samo vruci corc naravno bez gacica, maju na bretele dobro siroku.Izlazeci iz kabine i mama se probudila rece:Cao sreco moja, usla sam u njigovu kabinu mama stade ispred mene gola, okrenuvsi mi ledja pogled na njegu guzu mi je budio erotski naboj ali kada se sagela da ubuce gacice picic mi je dosao na deset centimetara od mene, nisam izdrzala stipnula sam je za guzu, ona se okrenu sa osmjehom na licu, rekoh joj bas si ti mama dobra koka, vidjela sam da joj je drago sto sam joj udjelila kompliment, blago tati bas ima dobru zenu, a sto je jos vaznije vatrenu zeljnu kurca, rece mama.Znas sreco nesto sam sinoc razmisljala sjedajuci pored mene rece:Na mene more djeluje kao eliksir i nemogu se suzdrzati, a znam da se ni ti nisi imala odnose vrlo dugo pa sam se pitala da li ces se uzbuditi kada nas vidis naprimjer da ga ja tati diram ili da nas cujes kada budemo vodili ljubav, ja znam da je to tesko kontrolisati ali molim te imaj razumjevanja a i ja cu prema tebi.Na ovu njenu molbu sam potvrdno odgovorila ali mi nije bilo jasno sta joj znaci da ce ona imati razumjevanja prema meni.Mama jutros sam pricala sa tatom i rekla sam mu da sam izgubila nevinost, i pricali smo kako sa trebamo na ovom krstarenju svi opustiti tako da nece biti nikakvih ogranicenja rekao mi je da svako moze da radi sta mu padne na pamet.Eto vidis da je tata omeksao rece mama.

Uputile smo se na palubu mama je na sebi imala samo crvene tange, dok smo prolazili kroz hodnjik uhvatila me je za guzu rekavsi sreco moja ova guza je kao sto sam ja nekad imala cvrsta, dobra, samo neznam sto si je pokrila to se mora otkriti da sunce vidi sta grije, polako odgovorih ima vremena.Tata se obradovao kad nas je vidio pogledavsi mamu rece joj: Ti si ko vino sto starija to bolja, a sreca moja je naslijednica svoje mame, ona je lijepsa i bolja od mene doda mama.Mama mu pridje prisloni se uz njegovo tjelo sisama, poljubi ga u usta.Nakon puta od jedno tri-cetri sata ja sam vidjela jedno malo ostrvce obraslo borovina sa prelijepom pjescanom plazom rekoh tati:Mogli bi se tu usidriti, mama i tata zajedno odgovorise: nema problema.

Stali smo na jedno desetak metara od plaze, mjesto je bilo prelijepo iznad cijele plaze borovi su se nadvili praveci savrsen hlad, na jedno pedesetak metata od nas bila je usidrena jahta sa njemackom zastavom, tata pogleda kroz dvogled rece imama drustvo, mama ce na to meni ne smetaju a vama upita, ni meni rece tata, ni meni rekoh i ja. U toj jahti su bila kako smo skontali porodica od dvije kcerke, sa nekih sesnaestak godina, sinom od dvadeset i kojom i roditeljima sa otprilike cetrdesetpet-pedeset, odmah smo primjetili da su svi goli, kada su vidjeli da smo se usidrili mahnuli su nam u znak prijateljstva.tata im odmahnu.

Uzeli smo malo pica, upalli camac i otisli na plazu, bila je stvarno predivna bijeli pijesak sitan kao brasno i borovi davali su extra ugodjaj, tata nam je postavio veliki peskir tko da smo sve troje mogli leci na njega, mama rece ja cu se skinuti gola,ima li jos dobrovoljaca, nii ja ni tata se nismo javljali samo smo se pogledali, mama se skinula, tata je pogleda rece: ti stvarno izazivas svojim tjelom, ona se nasmija skoci u vodu, tata otvori frizider izvadi sampanjac kao led hladan uze case i nasu nam: Mi ce mo prvo malo popiti rece meni, moze bas ce mi prijati,nastavih mogli bi ovdje prenociti bas je lijepo mjesto a i nema nikoga osim onih svaba rekoh, sve moze rece tata dodavajuci mi casu zarosnu od sampanjca, prvu casu sam popila na iskap, kako je silazila niz moje zdrijelo tako me je automatski opustala, tata mi nasu drugu rece eno vidis Saro kako nije nenormalno kada su svi goli, naravno samo oni su to sticali od rodjenja a mi to moramo tek sam, znas njima nema nikakvog uzbudjenja kada vide golu osobu dok nas to podsjeca odmah na sex, rekoh ja.Jednom sam procitala da se nudisti sklapaju sa prirodom i sve im je to prirodno, znaci moras iz mozga imati samokontrolu a za to treba vremena rekoh.

U pravu si evo sad kada sam gledao mamu mene je ona uzbudila rece tata nastavih je vidis moras vjezbati mozak odgovorih mu.Kako da ga vjezbam kad ga dopingujem sa sampanjcem, kroz smjeh rece tata, nase komsije su skakali sa jahte kupali se gurali pili pive, bas su bili onako veseli, mama izadje iz vode vrteci guzovima, stade ispred tata te mu rece svidja li ti se ovo sto vidis uhvativsi se jednom rukom za sise a drugom dohvati picku, jako rece tata nasu sebi novu casu i mama je dobila svoju, hajde kupajte se rece mama, ja bi rekoh ali sam kupaci ostavila na jahti moram prvo po njega, kakav kupaci rece mama nikad ti u kostimu ne moze biti ugodno kao gola, e posto vidim ja da se vas dvoje ustrucavate jedno drugo onda ce mo ovako, prvo se ti skini muzu moj moras pokazati svojoj kcerci da si ti hrabriji, tata je pogleda popi jos malo sampanjca rece dobro neko mora prvi pogleda u mene i upita ako ti nije nezgodno, ma nije rekoh ja vrlo opusteno jer me je sampanjac vec omamio, ustvari pomislih u sebi jedva cekam da ti ga vidim sto blize meni, tata sjedeci skide gacice baci ih :Ovo mi vise ne treba, sjedio je pored mene tako da mu nisam odmah mogla vidjeti kurac, ja nisam smjela okrenuti glavu prema njemu nego sam gledala u more, mama ce eto vidite da ne boli, ja sam osjetila vrucinu u stomaku znala sam da je pored mene tata i to go, cekala sam priliku da ga vidim, mama je legla pored tate potrbuske, Saro molim te hoces li mi namazati ledja rece ona, ustala sam znala sam da cu sada tati gledati pravo u medjunozje, mama je okrenula glavu prema njemu, stavila sam suncane naocale tako da tata nije vidjeo u sta gledam, mamu sam pocela da trljam po ledjima,rasirila je ruke tako da je lijevom dosta tik do tatinog kurca, gledala sam mu ga imao je veliku kurcinu lijepo izbrijanu sa dobro krupnim jajima, mama sam masirala ali nisam skidala pogled sa tatina kurca, osjetila sam kako mi picic vlazi, njih dvoje su se nesto zezali, mama mi rece molim te namazi mi ruke, tata leze na bok prema nama tko da mu je kurac sad bio skroz izlozem nasim pogledima, stavi naocale i uze novine da cita.

Upita me:Srco moja je li ti nezgodno, ne rekoh ko iz topa, ako jeste nastavi on ja cu se obuci, ne nemoras rekli smo da se ponasa svako kako mu je volja.Tata se nasmija, nastavila sam da mazem mamu sada sam presla na drugu ruku kako sam je mazala tako sam se priblizavala tatinom kurcu, srce mi je lupalo, bio mu je bas lijep, zeljela sam da mu ga uzmem u ruku i drkam, ali nisam smjela, mama kao da mi je citala misli uze mu ga u ruku tata se pravio mrtav hladan ja sam sad legla pored mame, nastimala sam se tako kao da ne vidim sta rade ali jednim djelom oka sam vidjela, mama mu ga poce polako drkati tata skide naocale pogleda u nju pa u mene, kada je vidjeo da ih ne vidim, uze kurac u ruku i poce sam da ga drka, meni je klitoris vibrirao od prizora, za sekundu kurac mu je bio napet u punom izdanju, sada mu ga je mama uzela u ruku I nastvila drkat, tata je zatvorio oci mama jednom rukom dohvati mene vrlo njezno, stisnu me za guzu, ja sam htjela da vristim od uzbudjenja, tata je uhvati za ruku zaustavi je, ustade i otrca u vodu.

Mama se okrenu prema meni rece:Jesi li vidjela sta mu ja radim, zaustavio se jer je umalo svrsio.Mama moram ti nesto priznati rekoh joj:Ja sam se uzbudila na tatin kurac.Mama me pogleda, zavlada tisina a onda rece:Sta bi ja i ti mogle poduzeti da i ti uzivas na ovom putu, moram malo razmisliti rece ona a razmisli i ti.Pricacemo kasnije na samo.A sad se skidaj se idemo se svi kupati.

Priletila mi je skunula sa mene majicu i sorc ostala sam gola kao kada sam se rodila uhvatila me je za ruke i udvukla u vodu.Tata je bio okrenut ledjima kada sam usla tako da nije ni vidio da sam se skinula.Plivale smo prema njemu, bijeli pjesak i kristalno cisto more nije sakrilo nasa naga tjela, tata se okrenu prema nama, mama zaroni uhvati ga jednom rukom za koljeno a drugom mu poce trljati kurac, tata me pogleda rece: Mama stvarno nije normalna, izronila je izmedju nas dvoje, tata je ponovo zagnjuri rekavsi joj nastavi gdje si stala, mama mu ponovo poce dirati kitu, ja sam se odmakla od njih, nisam ni mogla zamisliti koliko je drugacije kupati se gola nego obucena, voda je kolala oko moje upaljene pickice, igrala sa mojim bradavicama, vrlo lijep osjecaj me je obuzimao i opustao.
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
mob
Nokia N95 8gb
Ja i Profesor

Bilo je to jednog cetvrtka u skoli 7cas,i to muzicko zadnji cas zakljucivanje ocena.A profesor mlad zgodan strasno jebozovan.Meni je bilo potrebno dobra ocena za prosek,a nista nisam ucila.Srecom imala sam belu usku majcu sa veelikim dekolteom i bradavice su mi se videle,znala sam da se na to pali a i treba mi ocena.On me je samo prozvao,prisla sam njegovom stolu isprcila se njemu u lice i cinicno sam samo rekla”Ja nisam spremna,a i ovo gradivo mi bas i nije jasno”nije skidao pogled sa mojih sisa stalno je u to gledao,a tek kad sam prosla rukom preko mog dekoltea skroz se zbunio uspeo je samo da izmrmlja “doci sutra na precas cekaj me ispred zbornice”.Znala sam da je to to da cu dobiti i ocenu koju zelim a i nesto vise nesto sto oduvek zelim njegovu socnu kurcinu.Celu noc sam zamisljala sta cu sve da mu radim zelela sam da ga izludim da me zauvek pamti i mene a i moju vrelu pickicu.Sutra dan sam tacno u dogovoreno vreme bila ispred zbornice cekala sam ga.On je sav ozbiljan izasao iz zbornice sa dnevnikom u ruci,otisli smo do ucionice,a on je zakljucao vrata”da nas niko ne ometa”.Poceo je sasvim ozbiljno pisao je po tabli ali posto ima grozan rukobis,ustala sam otisla do njega i”Daj te profesore evo ja cu da napisem naslov”a dok sam mu uzimala kredu iz ruke zgrabila sam ga za ruku i prosla preko mojih sisa tako da je mogao cak i da oseti moje nabrekle bradavice.Dok sam pisala naslov nije skidao pogled sa mene brzo me uzeo za sruk i stavio me kod njega u krilo mogla sam da osetim tu njegovu kurcinu,skinuo mi je majcu i poceo da mi mesi i sisa bradavice sise”TO TO SAM ODUVEK ZELEO TE TVOJE SISE”zavukao je ruku u moje farke gacice su mi vec bile mokre od raznih sokova moje picke.Ja sam se spustila dole otkopcala mu slic a njegov nabrekli kurac je izleteo bio je ogroman pocela sam ga pusiti htela sam ga zadiviti pusila sam mu gutala mu”TAKO JE TAKO SE TO RADI ZA DOBRU OCENU KURVICE MALA”uzeo me i stavio na sto skinuo mi farke i gacice bila sam gola gola”AJDE PROFESORE JEBITE ME JEBITE VASU UCENICU KURVU”njega je to sve vise palilo nabijao ga je sve jace i jace do jaja pocela sam da stenjem”UUU TOO MMM TO PROFESORE JEBITE ME NABIJTE ME AAA TOO”tako me je jebao na stolu ja raskrecena on preko mene a njegova kurcina u moju picu mmm kako je to bilo dobro.Odjednom je stao i seo na stolici “AJDE SAD MALO NABIJ SE TI NA NJEGA SEDI PREKO I NABIJAJ SE KURVO”ja sam sela na njegov kurac i nabijala sam se do kraja dok mi je on sisao sise i pipkao me ja sam se zesce napalila ponovo me raskrecio na sto znala sam da je uskoro kraj samo sam rekla”JEBI ME SAD KAO STO NIKOG NISI JEBI ME U MOJU PICKICU TVOJA SAM TVOJA UCENICA KURVA JEBI MEEE”Njega je to palilo jebao me je nabijao je do kraja sve dok nije svrsio njegova sperma se zavrsila po meni po mojim sisama nabreklim pradavicama,stomaku i licu.Samo je rekao “ODLICNA 5″.
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 11462
Zastava Novi Pazar
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
mob
Nokia 6300
U misli mi dolazi Jeca. Lepa, debeljuškašta, umiljata kao jagnje. Sreli smo se na Internetu, igrali se, zezali, družili. Posle više meseci, čak i ličnog druženja, našli smo se na mom rođendanu. Štipkala me za obraze, ljubila, milovala… Sela je blizu mene, dodirivala me ramenom i duvala mi dim cigarete u lice. U opštoj graji, ciki, smehu, ona me gledala blistavim okicama, smeškala se, i prosto mamila da je zgrabim. Ne znam kako sam se uzdržavao. U ušima mi je tutnjalo, srce pod grlom, kao da ću se onesvestiti.
Ruka mi je pala na njeno koleno ispod stola. Pružila mi je kutiju sa cigaretama iako je znala da ne pušim. Na kutiji je pisalo „Uzmi je, tvoja je…“. Pošao sam prstima prema međunožju. Nije imala gaćice, obrijala se, kao da se spremila za mene. Naša zajednička drugarica se veselo smejala i, kao da je znala šta nam se dešava, usmeravala šalu na seks i alkohol. Kad se učinilo da sam pretarao, i da postoji opasnost da budemo primećeni, ona je prosula malo viskija na Jecinu haljinu, ja sam trgnuo ruku, a njih dve se brisale, cerekale, namigivale… Znala je. Sve su se dogovorile.
* * *
Zvonilo je na vratima. Ustao sam i pošao prema njima, u trenutku potpuno zaboravivši da sam bez gaća. Nenaviknut da hodam nag po kući, otvorio sam vrata. Na njima je bila Jeca. Čini mi se, lepša nego ikad. Stresao sam se, prošla me struja celim telom.
„Jesi to mene očekivao ili neku drugu?“ - instinktivno sam rukom pokrio golotinju, tek sad svestan da sam sasvim nag.
„Ne vredi, mače. Sad je ionako glupo da se skrivaš.“ - Ušla je, poljubila me, dala mi pola kila kafe i flašu pića.
Zatvorio sam vrata i zbunjeno gledao oko sebe. Ona me pogledom pozvala u kuhinju. Pokazala mi je rukom prema šporetu, što je značilo da treba da skuvam kafu. Kad sam već uhvaćen „na delu“ nek ide tako - pa kako bude. Ona je pričala ljupko i umiljato, svaka reč me doticala kao lagani drhtaj.
Otišli smo u moju sobu, ona je pripalila i ponudila i meni.
„Ne pušim… znaš već…“
„Znam…“ - povukla je dim, prinela usne ka mojima i uduvala sav dim u njih. Nisam se zagrcnuo, ni zakašljao, naprotiv. Bilo je slatko kao med. Još jedan dim iz njenih usana, pa još jedan, pa još jedan… Nije dala da poljubac potraje, sve je radila sračunato.
Pili smo kafu. Ona je diktirala tempo, ja sam je bez reči pratio. Bilo je leto, imala je malo odeće na sebi. Opet nije nosila gaćice. Zbacila je bluzu sa sebe, takođe i suknju, i za kratko vreme bili smo isti - „kao od majke…“. Kad sam samo malo prišao, odrečno je zavrtela glavom i zapretila mi prstom. Mučila me, odugovlačila, uživala u mojoj napetosti. Bio sam nemoćan da se suprotstavim, a nisam ni želeo. I ona je to znala.
Bacila me nogama grubo na krevet. Onako velika, debela, igledala mi je kao džin. Ogromne sise, okrugle, tvrde, pale su na mene kao lavina. Za trenutak sam igubio dah, sve mi se zavrtelo u glavi. Ali njene tople okice vratile su me u život. Kad se nasmeje, kad pusti glasić, kao iz najlpših bajki. Ta planina od žene stiskala me uz krevet da me svaka koska bolela, ali ja sam želeo još, još, još… Stopili smo se, srasli, cedili se u vrelini tela kao dve lubenice, cureli smo na sve strane.
* * *
Trgao sam se. Mokar, zadihan, pao sam sa kreveta. Onako, na kolenima, razgledao sam oko sebe. Na kauču kapi sperme kao pahulje, jedna šolja na stolu, čaša sa vodom i paklica sa Jecinim cigarama koju je juče zaboravila. Prošetao sam po celom stanu. Pa nje nigde nema! Gde je Jeca? Šta se desilo?
Pripalio sam jednu cigaru iz njene kutije, njenim upaljačem, sa njenim osmehom u očima, sa njenim pogledom u mislima…
Da. To je bilo prelepo drkanje. Masturbacija za sećanje.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 11462
Zastava Novi Pazar
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
mob
Nokia 6300
Zivim u jednom omanjem mestu u Vojvodini.Onoj Vojvodini koja bi hranila Evropu.Nas grad tiho umire jer se
nase firme gase jedna po jedna.Poljoprivreda polako propada,a mladi odlaze nekud.Naravno koji to mogu.Nekada je
nas gradic bio za primer.Fabrike su radile,sve je bilo zivo i puno naroda.Sada tu i tamo,a nocu je bas sve pusto,nigde
nikog.Hoteli prazni pa i kafici su prazni.Bioskopa nema,a ni pozorista.Jedino sto do ponoci gore svetla po kucama
i stanovima.Niko ne radi pa ljudi gledaju sapunice,Pink ili politicare.Kao u devedesetim godinama,nocu je sve pusto.
Cuje se ponekad lupanje cipela o beton.Neke protuve i likovi skitaju nekud.Psi lutalice se kolju oko kontejnera za
smece.Ja pokusavam da zaspem jer tako nestaje svakodnevna briga.Evo me Boze mi prosti kao onaj Vil Smit u filmu:
” Ja sam legenda”.Samo sto se ja ne radujem zori jer se vraca tada briga i svakodnevica.Ja nemam psa,psi su napolju.
U mojoj zgradi se doselila Valentina.Nekad ribetina pa evo i sad je.Isli smo u istu skolu.Sad smo presli cetrdesetu oboje.
Treba da zaspem pa jos jednu cigaretu da ispusim,a necu vise.Moram ostaviti duvan.Dok vucem dim vraca mi se secanje
na proslost i kao da neka svetlost ulazi.Prvi dani u srednjoj skoli koju su radnicka zvali.Nije bila u mome kraju pa ne poznajem
ovde mnogo likova.Bane, moj drug i ja,setamo dvoristem na velikom odmoru.Jedemo burek,a mladi smo,mladi…ih!
Suncano je i dan je lep.Tada je sunce lepse sijalo.Mi zvacemo halapljivo burek i smekamo cure.Ocima se dogovaramo.
Tada je naisla Valentina sa dva frenda.Obadva su neke rmpalije.Ona je bila polugola,bela majica je skoro sve otkrivala.
Kaze mi Bane: “Evo je…prve sise radnicke skole!”Njene grudi su se muljale kao mesine.Nisu bile bas velike jako.Ona je
licila na devojku sa omota Corbinog prvog albuma:”Kost u grlu”.Kovrdzava kosa je bila tada u modi.Smejala se onako
bas kurvanjski.Drpala je svoja dva pratioca.Oni bi je onda stipali uz njen vrisak.Gnjavili je i zvalili pred nama.Krutio mi
se u pantalonama.Znao sam da takva devojka mene ne bi htela.A istina je da sa njom dobijes vrhunski seks.Mada su
pornici u to vreme bili retki.Valentina se jebala kao krava.Cak je i zavodila neke ozenjene ljude koji su presli cetrdesetu
kao mi sada.To su bili maco tipovi,sa velikim kurcinama.Ma,znala je mala gde puca.Dok sam ja ucio,ona je uvece
izlazila.Sve je vrvelo,bila su neka sretna vremena i para su ljudi imali.He,verovatno su je momci napijali,oni koji imaju
dobar cug.Pa bi je posle polupijanu sevili u nekom parku ili autu.Bogami uhvatiti je za one super sise nije lose.
Bila je sva pojebljiva.Neki su me trnci spopadali izmedju nogu pa do glave i kicme.Kurac joj iz ociju viri.Ona je bila
ziva i zestoka.Znala je u sekundi da ti odgovori i zajebe te.Tako da ispadnes smesan pred rajom.Da ti se grohotom smeju.
Nisam smeo ni pomisliti da joj se udvaram.Njeni frajeri su sigurno nosili nozeve skakavce.Duge kose i jakih pesnica.
No prolazili su dani pa sam i ja upoznavao devojke.Sa jednom je bilo najbolje i to bas na kraju skolovanja,Marija se zvala.
Upoznali smo se na doceku nove u jednom hotelu.Bili smo maturanti.Ona je bila iz moga grada.Dve ulice od mene ali
nije isla u srednju skolu ovde kod nas vec u susednom gradicu.Nase dve skole su bile u istom hotelu.Tu sam je maznuo.
Bejah tada mrsav decko ali mlad i lep.Imao sam crnu kosu kao Dzon Travolta u filmu:”Briljantin”.Veoma popularnom tada.
Sutradan dok smo bili u hotelu,odemo ja i ona kolima do jednog obliznjeg cuvenog lovackog doma.Auto je stricev bio.
Lada, nije Audi kao sad sto voze.Ja sam znao za to mesto.Tu je kazu i Tito odsedao.Uzmemo sobu pa zanocimo.Pa onda
tu hopa cupa.Marija je bila crnka,a picu tada devojke nisu brijale.Frizeraj se podrazumevao.Gola je bila,a i ja.Pali su vreli
poljupci.Ja nju hvatam za sise,a ona mene za kitu.Grudi joj nisu bila bas velike,ali je imala dobru guzu i jake noge.Kao
devojke toga doba.Tiho je stenjala na krevetu rasirenih nogu,smejala se,ljubila me.Onda sam je otpozadi.Ona se namestila,
a ja je rendisem propisno.Trgla se kao da je drmnula neka struja pa je pala i priljubila grudi za krevet,a guzu jos vise isturila.
Okrenula je glavu i gledala me zenski lukavo.Onda smo opet “misionara”.Gledam:pa ona prevrce slatkim okicama.
Kad ujutru: sve je sneg zavejao.Napadao poprilicno, eto ti romantike.Kola ne mogu nikud dok putari ne rasciste put.Mi
sta cemo pa ponovo u sobu.Skinemo se goli i povatamo.Vrela je bila cura, ma munja prava.Samo nije mi pusila.Mnoge
devojke to nisu radile tada.Tako je to tada bilo.Ja sam ipak uspeo da joj usnama dodirujem klitoris.Sto je imala lepe
listove.Ljubio sam ih i grickao zubima.Pred vece odemo u hotel.Putevi su bili prohodni.Jao kad tamo da nas pojedu
profesori.Gde smo to bili?Pa kako se nismo javili?Tada ni mobilnih telefona nije bilo.Prete nam ukorima,izbacivanjem iz
skole pa sta ti ja znam.Ne bese nista od toga,e mladosti pusta.A na leto odemo na matursko putovanje u Dubrovnik.
Marija je posla sa nama.Tu sam ja i tu su neki njeni drugovi i drugarice.Velika je bila guzva u vozu.Marija je sedela
u kupeu,a ja sam stajao na hodniku.Do mene je bila neka Slovenka.Ni imena joj se ne secam.Castila me Marlboro
cigaretama.To ne bi u Sloveniji uradila.Bila je kod decka u Beogradu.Tamo je bio vojnik.Pa sad ide na more da joj prodje
vreme.Ona je kao ona glumica Nikol Kidman.Plava,a jezovito zgodna.Narocito u telu.Grudi omale kao i obicno tada.Marija
se cereka u kupeu.Pricaju neke viceve pa su napravili urnebes.Malo su i vina potegli.Ja odem sa Slovenkom na pice,a
ustvari zavrsimo u WC-u.Ona je zadigla suknju i ja sam prodro u nju.Ljubimo se kao na filmu.Dahce ona i vidim prija joj seks.
Tada ni one bolesti nije bilo.Uzagrila ona ocima vidim.Parimo se stojeci, neka temperatura me spopala,mada nisam vruc.
Stenje ona,a i ja.Duboko disemo,a ja je preko majice hvatam za sisice.Uvece sam u hotelu opkoracio Mariju,nije mi
smetalo sto sam imao seks vec toga dana.I jebali smo se gde smo god stigli i sve ode u picku materinu.
Tumaram gradom kao nekad.Deset godina sam radio u nekad dobroj firmi.Bio sam bez posla i ranije ali sam mladji bio.
Dobio sam od vlasnika otkaz.Firmu je kupio pa doveo do kurca,e onakvu firmu.U moje izbacivanje je Bane umesan.Ko ce
kome ako ne svoj svome.To gazde hoce:da se koljemo izmedju sebe kao oni psi.Moj bivsi frend Bane,zvani “picopevac”.
Sretnem Valentinu na stepenicama.Ne kazem joj nista jer me stid zbog gubitka posla.Valentina se posle srednje
skole neko vreme jebavala pa se udala.Nasla je momka koji je bio visok.Sa crnom kosom i ocima.Para je naravno imao.Neki
put sam ih vidjao u gradu zagrljene.Znala je mala gde treba da puca.Jednom,dosta vremena posle njene udaje sam je sreo
u jednoj samousluzi.Stajali smo nekako zajedno na kasi.Ja bacim pogled u dekolte.Sise su joj izvanredne kao nekad.
Miriše neverovatno.Opet me udariše oni zmarci od prepona pa nagore.Koji miris je to,cini mi se da mi se nozdrve sire kao biku
kad onjusi pa bi i ja sad na nju skocio da je parim.Da budem musko medju njenim nogama.Da joj gricnem one njene dojke.
Kosa joj nije kovrdzava i neuredna kao nekad.Sad je nabacila friz,crvenkastu nijansu.Grudi vire iz bele kosulje.Nosi uske pantalone.
Jedno vece sam pripremao “napad”.Uz neizbeznu cigaretu.Sta je covek bez posla i bez zene:mrtav covek koji hoda.
Skupim hrabrost i nasamo na hodniku pri susretu sa Valentinom kazem:”Valentina V. prva riba radnicke skole”.Ono “sise”
nisam spomenuo.Ona se prijatno iznenadila.Pricali smo tada malo.Ja je pijem ocima.Vidi se trag godina na njoj ali je jos
zgodna i seksi zenska.Ostao mi miris njen u nosu.Dodjem u stan izvadim kitu i izdrkam.Ponovo sam je u gradu sreo.
Kezila se na mene.Meni ledeni zmarci idu.Bice nesto izgleda sa njom.Vremenom bila je sve prisnija prema meni.
Mic po mic pozove me Valentina u svoj iznajmljeni stan.Kaze kako je razvedena i kako radi tamo neki bezvezni posao.
Pijemo belo vino i ono nas hvata.Pricamo o proslosti, uspomenama,skoli,drugovima, profesorima i svemu onom dobrom
sto nekad bese.Opet secanje:Neki tip je dosao u skolu po Valentinu.Na velikom odmoru.Dosao je na motoru,tada su
frajeri vozili Jave.Sa duzom kosom,krupan.Valentina seda iza njega i rze od smeha.Grabi ga oko pasa pa ga jos pouhvati za kitu.
Da vide njene drugarice pa i svi mi da vidimo njenog pastuva.Sada u sobi “priguseno svetlo,prava atmosfera”,Valentina se
spontano gola svlaci.Tipicno za nju kad nesto nameri ne okleva.Komanduje mi:”Lezi dole na krevet”.Ja kazem:”Sto,neces me
valjda klati”?Ona je prasnula u smeh,onaj njen smeh.Pala je maska stare koke.Opet je ona stara capikura.Ja se ispravljam i
za tili cas svucem.Grabim je za dojke,one njene dojke.Grickam,stiskam,lizem ih.Mrvim joj usne.Nas dvoje smo kao u baletu,
okrecemo se,hvatamo se,ljubimo se.Neverovatno gde me je sve poljubila,a i ja nju.Dajem sve od sebe pa i ona je zensko.Ima sve
sto druge imaju ali predamnom je Valentina,ona Valentina,e ona Valentina!Legao sam na krevet,drkala mi je i pusila.Vidi se
da je ta prosla sve.Nije mi dala da je kresnem tada tu vece.U polulezecem stavu dala mi je da je jebem u sise.Uh koje
uzivanje i na kraju svrsavanje.Dok mi se manta gledam cas njene dojke,a cas u njenu iskezenu facu, one Valentine.
Ona sada tera modu pa joj je pica poluobrijana i nafrizirana.Ima bore na licu ali dojke su joj kao u tinejdzerke.Kao ono onda.
Tako sam cesto kod nje.Dajem sve od sebe da je rasturim.Vri mi krv i u ovim godinama.Nedam da me zivotni poraz i
briga savladaju.Ispunio mi se san.Valentina u svojoj iznajmljenoj sobi gola hvata mene za kitu.Ljubimo se za stara dobra
vremena.Ne mogu a da je ne uhvatim za sise.Ja sam na njoj,a ona je digla noge i prekrstila ih na mojim ledjima.Ja je
dobro lozim.Ona stenje:”M,hm,m,m,m”.Boze sanjam li ja ovo?Onda sam je odpozadi u njenu slatku okruglu guzicu.Ne tacnije
malo nize u vaginu.Gleda me pohotno:”Gledas moje sise,je li?”Malo se odmaknem i kazem:”Gledam ti picku…oh”.Pri pogledu
odozgo od njenih sisa prema pici,svrsio sam kao tinejdzer.Volim kada partnerka pri vodjenju ljubavi govori bezobrazne reci.Ona
je majstor za to.Vatra mi obuzima telo.Pa je onda prihvatim za sise i muzem.
Nocas smo opet zajedno.Pusi mi kao Severina onome.Napolju je mrak i psi laju.Bas me sad briga za sve.Ona nosi beli seksi
ves.Skida polako gacice i one polako klize niz njene noge.Voli da se gola pred muskarcem svlaci.Voli kad je neko rastura u
krevetu.Voli muskarca ne sebi pa to ti je.Mnoge macke se prave ozbiljne,a ustvari u krevetu vole da budu bas ono razvaljene.
Da a kao sve su fine.Vidi ti.Pa i ja volim da sam sa golom zenskom.Lepom zenom i ko kaze da sa lepom zenom nije gust.E,taj
gadno laze.Pa jos kad je osvojim,kad sam medju njenim nogama i milujem joj telo i grudi.Osecam da sam…MUSKO.Volim da
ljubim partnerku.Bez ljubljenja nikako,onda je to samo golo parenje.Kao da je robinja.
I eto sad kad sam gurnut u provaliju bez posla ja jebem ribu sto je meni bila san iz moje mladosti.Doobru ribu.Jebem te zivote,valjda
ce te jos biti… i para i svega i posla i seksa i govana…
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 134 135 137 138 ... 398
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 16:45:13
nazadnapred
Prebaci se na:  
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.109 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.