Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 16. Apr 2024, 12:35:20
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 1 Član i 17 gostiju pregledaju ovu temu.

>> Pitate se gde su nestale galerije devojaka? Kliknite ovde! <<

Vazno: Molimo vodite racuna o ponasanju na ovom delu foruma i procitajte nova pravila sex foruma!

Idi dole
Stranice:
1 ... 133 134 136 137 ... 398
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Erotske price  (Pročitano 26610849 puta)
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.4
mob
Nokia N95 8gb
Odmor na planini 2

Pre nego sto nastavim pricu moram vam reci da su dogadjaji delimicno istiniti tj. Da sam neke od dogadjaja I sam video, da lepo sam rekao “ sam video” jer ovu pricu pisem u zenskom rodu a akteri price su moja bivsa devojka I njena prijateljica.

Posle dorucka smo otisle u sobu I razmisljale da odemo u setnju kada se zaculo kucanje na vratima, otvorile smo I ugledale Milosa koji je iskoristio pauzu I dosao malo do nas. Posto je dan bio lep otisli smo na terasu nase sobe da sednemo I popijemo pice. Na pitanje gde je Bojan on je odgovorio da ce mozda doci kasnije jer ga je sef nesto zadrzao.
Razgovarali smo neko vreme o dogadjajima od predhodne noci I svi smo poceli da osecamo veliko uzbudjenje kada je zazvonio telefon u nasoj sobi I moja prijateljice je otisla da se javi, ispostavilo se da je zvao njen decko I da su oni poceli da cavrljaju kao zaljubljeni golubcici kada smo se ja I Milos pogledali I u trenutku nam je sinula luda ideja:
Usli smo u sobu I prijateljicu poceli da mazimo iako je jos razgovarala sa svojim deckom. Milos je poceo da joj mazi sise onako preko trenerke a ja sam pocela da joj mazim prepone priblizavajuci se njenoj mackici, istovremeno smo joj mimikom objasnili da ne prekida vezu. Ona je decku rekla da je sama u sobi I da je veoma uzbudjena, nasta je on poceo sa vrucom pricom da je jos pali! Milos joj je raskopcao gornji deo trenerke I nastavio sa mazenjem njenih sisa I polako je poceo da joj skida doljnji deo trenerke, za to vreme sam ja Milosu otkopcala pantalone I izvukla njegov prelepi kurac I pocela dam u pusim. Milos joj je skinuo gacice I poceo da joj lize mackicu koja je bila vec sva vlazna. U sobi su se cili samo njeni uzdasi a njen decko je nastavio da joj prica ne sluteci da mu je devojka vec dosta napaljena ali ne zahvaljujuci samo njemu, potom se Milos uspravio a ja sam njegov kurac usmerila ka prijateljicinoj ribici. On je ubacio samo vrh glavica I pravio male pokrete nasta je ona pocela da se proteze I da pokusava da se nabije na njega medjutim on se vesto izmacinjao I time je dovodio do jos veceg ludila. Vise nije moglla da izdrzi I rekla je decku da mora da prekine vezu jer joj neko kuca na vrata.
Kada je prekinula vezu Milos joj je svom zestinom nabio svoju batinu, mislim da su joj istog casa posle suze na oci. Ja sam se za to vreme skinula I uzela prijateljicin didlo sa kojim sam se pocela zadovoljavati.
Milos joj je predlozio da promene pozu tako da ga je ona uzjahala I nabila se na njega do kraja. Ja sam onda pocela da joj mazim guzu I polako da joj stavljam prst u nju sto je jos vise napalilo, videvsi da joj je I guza dovoljno vlazna pocelasam da joj guram didlo istovremeno sam I Milosu drugom rukom mazila guzu I pocela I njemu da giram prst nasta je on poceo jos vise da uzdise.
Posle desetak minuta sam predlozila prijateljici da se zamenimo sto je ona prihvatila doduse nerado. Sisla je sa Milosevog kurca a ja sam zauzela dogy polozaj tako da mi ga je on sjurio u ribicu od pozadi odjednom tako da me je pogodio trenutni orgazam. Moja prijateljica je uzela didlo I nastavila sa uzivanjem. Milos je poceo da me zesce nabija ocigledno se I njemu priblizilo svrsavanje tako da ga je izvadio I mi smo prihvatile njegov kurac cekajuci da nam svrsi po licu sto je on I ucinio izbacujuci ogromne kolicine sperme koju smo mi spremno docekale.
Milos se malo sredio I posao do restorana da nastavi sa poslom a nas dve smo ostale na krevetu nastavile smo da se mazimo.
Kasnije smo se cule sa Milosem I Bojanom I dogovorile sledecu rundu posle vecere tj. Izlazak pa posle nastavak u nasoj sobi medjutim bas kada smo krenule na veceru na vratima hotela su se pojavili moj decko I decko od prijateljice potpuno ne najavljeni……
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.4
mob
Nokia N95 8gb
Ja i komšinica(sestrina drugarica)



To se desilo pre 2 god. u maju, za sestrin rođendan. Sestra je počastila drugarice u gradu i došla sa jednom drugaricom(komšinicom) da spavaju kod nas. Meni to nije smetalo pošto sam već duže vreme drkao na tu komšinicu, čak se i ona ložila na mene, ali nismo se javno pokazivali, jedino tako kad dođe kod nas. Drugarica je bila mlađa od mene 2 god. a bila je građena extra, dupe lepo, sise velike, slatka, sve naj, naj.
To veče ja sam izašao u grad sa društvom, pošto je bilo dosadno vratio sam se kući brzo. Sestra i drugarica su ležale svaka na svom krevetu i razgovarale. Ja sam im se pridružio. Dok smo razgovarali stalno sam gledao u komšinicu(pošto je tajna nek se ovde zove Nataša). Sestra je zaspala, mi smo ostali sami. Ja sam video da bi ona nešto više samnom od nekog razgovora(što sam primetio i prijašnjim dopisivanjem). Podigla je deku tako da vidim njene lepe noge, što me uzbudilo. Kurac mi je bio već ukrućen. Nastavili smo razgovarati i svakog minuta se sve više otkrivala. Nosila je majcu do pupka, tako da joj je ispao stomak, potpuno ravan, što me dodatno uzbudilo. Ja sam seo na njen krevet sa izgovorom da gledamo TV zajedno. Ona je sela a ja pored nje.
Digla je noge pod 90 stepeni, tako da joj se pica lepo ocrtala. Ja sam spustio ruku na njenu nogu, i odmah sam rekao, kao izvini, bilo je slučajno. Ona se nasmejala i rekla da joj ne smeta. Ja sam vratio ruku i počeo je milovati. Ruka se penjala i došla je do pičke. Počeo sam je i nju da milujem. Samo se smejala. Onda sam se okrenuo kad njoj i zažvalio je. Onda sam joj stavio ruku u grudnjak a drugu u gaće gde sam je mesio. Onda smo legli i tako se vatali i lubili, pošto je ona bila mlada za sex. Skinuo sam joj majcu i odma posle toga i grudnjak. Tu sam je počeo lizati, malo joj je u početku zasmetalo, pošto to nije srazmerno njenim godina ali je dopustila, i rekla je ništa više nećemo! Ja sam rekao kao: Ok! Vratio sam se gore do njene glave i počeo sam joj skidati gaće, ona je rekla: Pazi šta sam ti rekla. Ja sam rekao, kao: Samo ovo ajde… Takođe sam joj lizao pičku, koja je bila glatko obrijana i spremna za nešto. Ja sam joj predložio sex, kad smo već dovde došli. Predomišljala se i govorila: Da li si ti svestan mojih godina? Ja sam odgovarao jesam, al\’ šta ću, kad me pališ. Na kraju je rekla da može. Skinuo sam je do kraja i ona mene. Počeo sam da drkam i pogledao u nju. Rekla je: Sad hoćeš da ti i popušim? Ja sam klimnuo glavom i ona je već bila kod mog kurca. Lizala ga je, gurala ga je u usta, celog sam joj stavio… Nakon nekog vremena mi je izvadila kurac i njenih usta i počela njime da mazi svoju pičku. Ja se nisam protivio. Počeo sam da je jebem. Gurao sam svoj snagom…nije smela da vršti zbog sestre(koja inače ima jak san), gurao sam, ceo joj je ušao, prvo sam ja ležao na njoj, onda se ona nabadala… Probali smo sve moguće poze… Imao sam osećaj kao da ću da joj pocepam pičku…malo pre svršavanja izvadio sam ga i stavio njoj u usta…bojala se sperme, ali joj ja nisam vadio…morala je do kraja da idrži sve, čak da posiše i zadnju kap sperme…
Sutra smo se ponašali kao da se ništa nije desilo…ali smo nastavili dopisivanje i posle toga se još jednom jebali…
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 22
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Mamina drugarica

Ja sam tada bio negde 3.srednje a ono je imala preko 40 godina,udata je inace i ima dugu plavu kosu ojace noge i ovecu guzu ali onog pravog oblika,sise su joj normalne velicine,ni ogromne ni premale,nego taman.Ona posecuje moju mamu svremena na vreme,a ja sam uvek kad je ona dolazila bio toliko uspaljen da je to neopisivo.Eto tako jednog dana dolazi ona,a moji nisu bili kod kuce vec kod nekih rodjaka van grada.Trazila je moju mamu,ali je nije bilo.Odlucila je ipak da ostane kad je vec dosla,pa eto da popije bar casu soka.Pomislio sam u sebi da bi to moglo biti nesto vise od te jedne case soka,ali opet sam pomislio da je to sve pusta masta.Imale je crnu sukju do kolena i majicu na bratele gde se pomalo nazirao izazivni dekolte.Vec je krenuo da mi se dize.Sela je prekrstila noge koje su se u tom momentu otkrile,bile su prekrivene izazovno ekstra seksi mrezastim carapama.Primeta la je da sam je zagledao dok smo pricali nesto neobavezno oko skole i sta ja znam.Eto,onda bas kao slucajno prolio joj se sok od borovnice po majci morala ju je odmah skinuti,a zatim je ostala u crnom cipkastom brusu.Sve mi je bilo jasno spustala se ispred men kao da polozi majicu na fotelju tada sam se zabuljio u njene sise.Onda mi se jos vise priblizila i rekla:
"To slatkisu,to hoces znam!",ustali smo i krenulo je zvalavljenje jezici su nam se prepritali dok sam je prihvatio za njenu veliku guzu osetio sam je u svojim rukama.Skinula je brus i suknju i zatim ostala u mrezastim carapam i cipkastim crnim tangama.Lizao sam joj sise i mazio je po guzi i butinama,dok je ona strasno uzdisla:
"Uhhh,to slatkisu moj to mi radi"
Zatim je na red doslo pusenje mog kurca,tako ga je slasno uvlacila u svoja usta,sisala ga i lizala sa zadovoljstvom.Potom je rasirila noge,malo sam joj pilazao stopala i pickicu pre samog kretanja u akciju zavlacenja svog kurca u njenu vrelu i vlaznu pici.Krenulo je tako sam se osecao sjajno radeci joj to,kao i ona koja je uzdisla i stenjala:
"Ahhhh,mali moj,jebi me,razvali me ljubaviii,ahhh!"
Ostalo je jos najsladji deo za kraj jebao sam je u njen cmar toliko je uzivala i dahtala isto koliko i ja,na kraju sam joj svrsio u ustima posisala je moju spermu do pslednjeg mililitra.Od tada cesto se ovakve situacije ponavljaju izmedju nas dvoje.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
mob
Nokia N95 8gb
Maja…

Odakle da pocnem… Znate kad ste mali pa kad ste jos u periodu kada vam prorade neke bubice, kada zelite da saznate nesto novo??? Zivim u jednom malom gradu, svako svakog zna, i veoma je tesko da se nesto dogodi a da u roku od sat vremena to ne znaju svi! Moja najbolja drugarica… Maja… Najbolja komsinica… Dve kuce od mene! Kao mali uvek sam zeleo da se igram sa njom lekara i ja da budem lekar a ona da dodje na kontrolu. Kada smo prerasli te igrice onda sam stalno trazio nacin da joj nekako pridjem… Ali.. Picka u dusi… Inace, Maja je dve godine starija od mene, i kada su krenuli izlasci mi smo malo zapostavili nas odnos… Manje smo se vidjali, druzili… Ona je krenula u srednju i otisla je iz gradica. Dolazila je cesto ali na kratko se vidimo i to je bilo to! Maja je izgledala kao bomba. Smedja devojka, visoka, prelepo lice, grudi velike a guza iz snova. Tamo je upoznala nekog decka i sa njim je bila dugo… Otisla je na fax… Dugo se nismo videli ali sticajem okolnosti ja sam morao da idem za Bg svakog vikenda na pripreme za fax. Posto nismo nikog tamo znali morao sam da prespavam kod nje za vikend. A sto se mene tice… Malo sad punacak ali inace lep decko ali sam mislio da kod Maje nemam nikakve sanse! Krenuli su tako vikendi, opet se sve vracalo na staro! Prica do zore, smejanje, gledanje filmova… Jednog vikenda ja dolazim u stan kod nje(imao sam kljuc), ulazim i vidim Maju uplakanu. Pokusavam da je smirim, da mi kaze zasto place ali ni reci… Samo je u jednom trenutku rekla Misa i sve mi je bilo jasno! Taj vikend nije izasla iz sobe! Pokusao sam da je izvadim ali nije islo. Otisao sam kuci i nikako nisam mogao da docekam sledeci vikend. Dosao je i petak… Odlazim za Bg, stizem u stan i Maja nasmejana, gleda neki film. Pomislio sam da se pomirili ali ona kad me je ugledala odmah mi je rekla, ne brini prebolela sam skota. Ispostavilo se da ga je uhvatila sa drugaricom sa faxa. Posle sat vremena price kako I sta se desilo, rekla je ajd da gledamo film, uzela sam neku dobru stvar. Posle filma, ona je zaspala meni na stomaku. Nikad se u zivotu nisam uzbudio vise nego tad. Digao mi se kao nekom napaljenom majmunu I nisam mogao da ga smirim. Probudio sam je i smestio u krevet. Sledece veceri smo izasli. Vratili smo se kuci malo pripiti, I poceli da se smejemo kao debeli bez razloga. Onda me je pitala da li se secam nase igre kad smo bili klinci, kao ja doktor a ona pacijent. Uvek si koristio priliku da me izvatas. Ja sam u trenutku ucutao a ona mi je rekla sta ti je nema razloga za to. Pa bili smo klinci, uostalom sta bi ti falilo da se I sad poigramo iste igre?! Ja sam samo zinuo I nisam imao sta da kazem… Ali Majo… Sta ti meni Majo??? Iskoristi priliku dok sam jos darezljiva! Kao da me je neko opaucio u glavu! Kao pomahnitao sam skocio sa kreveta I rekao izvolte pacijentkinjo udjite! Ona se zahvalila I usla I rekla je da je boli nesto oko grudi. Dajte da vidim sam rekao I skinuo sam joj kosuljicu u kojoj je bila. Poceo sam da je mazim po grudima I ona je pocela teze da dise! Poceo sam da kruzim po stomaku I grudima I do glave, po kosi, kada sam je priblizio sebi I poljubio je! Nije bilo srecnijeg od mene u tom trenutku… A tek sta me je sve cekalo… Ljubili smo se 10 minuta I poceo sam da joj ljubim vrat, pa grudi, lagano sam joj lizao bradavice, krenuo ka stomaku I do pupka. Skinuo sam joj lagano farmerke I poceo da joj grickam klidzu preko gacica. Pocela je da stenje I da me steze butinama. Skinuo sam joj gacice I poceo lagano da lizem celu picku. Sve sokove sam pokupio. Zavukao sam joj 2 prsta I poceo lagano da se dizem ka njoj. Spustila me je na krevet I rekla sada je na mene red! Krenula je nizbrdo. U zivotu nisam dobio bolje pusenje! Nikad!!! Lizala ga je od korena do vrha kao sladoled! Sisala lagano jaja pa glavic I onda ga je celog strpala unutra! Lebdeo sam… Podigao sam je I poceo da je ljubim! Namestio sam joj ga I polako vrhom glavica igrao po njenoj povrsini! Uzivala je kao I ja sa njom! Rekla mi je da ga strpam celog sto sam odmah I ucinio! Vristali smo zajedno! Koristio sam priliku da jos jednom osetim njene bradavice, njene mirise… Jebao sam je petnaestak minuta kada je pocela da me grebe po ledjima I da me steze! Svrsila je u naletu 2 puta! Ali jos nije bio kraj… Trebao je I moj da odsvira kraj! Sjurila se ka njemu I pocela divlje da ga guta. Posle minuta sam osetio strasan nalet I u mlazevima je sperma uletala u njena usta! Progutala je do poslednje kapljice! Izvalili smo se jedno pored drugog i lezali u tisini dobrih pola sata! Samo su se culi uzdasi! Plasio sam se da je pogledam… Nisam znao sta ce reci! I onda… Pa doktore… Mogla bih ja da postanem vas redovni pacijent… Ako vam se svidja prica, ako mislite da mogu da nastavim da pisem vi recite! Cekam vase misljenje! Jer je ovo plod moje maste!
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
mob
Nokia N95 8gb
rođendanski sex

Pozdrav, evo da i ja ispričam jednu svoju priču,

Zabavljam se sa svojom djevokom od srednje škole, stariji sam od nje 2 god.,ja onako frajerčić 3 srednje a ona tek krenula u 1. Upoznali smo se preko prijateljica i tako je krenulo. Nakon nekih godinu dana maženja i pipkanja raznih mjesta počeli smo sa seksualnim odnosima. Ali to neću sada da pričam ova priča se desila za njen 18-ti rođendan i meni je taj sex ostao baš u lijepom sjećanju.

Izveo sam je u jedan restoran malo dalje od grada, jeli smo pastrmku i pili vino, cijelo vrijeme smo se ljubili i milovali. pričali smo o budućnosti na koji će ona fakultet i tako to. imala je na sebi suknjicu do koljena i majicu na vretelice svako malo sam joj zavlačio ruku po suknju i milovao joj bedra što joj se jako sviđalo, čak je i širila noge da što dalje mogu da odem. Naravno kada bi naišao konobar povlačio sam se. I tako smo sjedili i pričali.
negdje oko 22 i 30 krenuli smo kući. u toku vožnje zadigla je suknju i cijelo vrijeme sam je mazio preko gačica koje je poslije malo pomaknula u stranu pa su prsti zaronili u njenu vlažnu picu, koja je bila prava čupa, nije volila puno da se brije brijala je bikini zonu ali nije kratila dlačice iznad pice po dužini. a ja sam to i volio. često sam je čupkao po tim dlačicama i igrao se sa njima.
kada smo se vratili u grad pitao sam je da se parkiramo na naše mjesto, naravno jedva je dočekala bila je pravo napaljena. to naše mjesto je između dvije zgrade nije bilo osvjetljenja samo ponekad neko prođe ali mi se baš i nismo obazirali na to.
Parkirao sam se i počeli smo se ljubiti opet samo joj mazio picu, skinula je gačice i bacila ih na instrument tablu, gurnuo sam joj dva prsta i lagano miješao, zatim sam joj zavukao ruku ispod majice i grudnjaka, nije imala velike sise nego onako male taman stanu u šaku, skinula je grudnjak a majicu je ostavila na sebi sada sam joj sa obje ruke miješao sise to je posebno volila. dok sam joj dirao sise počela je da mi otkoščava pantalone, izvadla je moj kurac i počela je da ga drka zatim sam se ja naslonio a ona se sagela i počela ga uvlačiti u usta. bilo mi je predivno jezik joj je bio topao i mekan. dok ga je ona pušila ja sam je dirao po guzi i pici. Kako sam joj zadigao suknju guza joj je blještala u polumraku, mislim da ko god je gledao sa prozora u to vrijeme mogao da vidi odsjaj njene bijele guze u mom autu. rekao sam joj da pređemo na zadnje sjedište, spstila je suknju izašla i prešla na zadnje sjedište takođe i ja. odma je legla ne sjedište i ja sam ubacio svoj kurac u njenu picu, čovječe kako je samo lako ušao bila je tako vlažna, nabadao sam je i uporedo smo se ljubili i gnječio sam joj sise. bio sam pri kraju pa sam ga izvadio da se malo ohladi. sjela je a ja sam joj prstima mazio picu, stenjala je i gnječila mi jaja. noge je digla skroz na prednja sjedišta a ja sam sve brže radio prstima kada je rekla “aaahhhhhhhhhhhhhhh dobro je” znao sam da je svršila. nageo sam prednja sjedišta prema instrument tabli i rekao joj da mi okrene guzu, ona je ustala nagela se preko sjedišta i ispred mene je bila savršeno oblikovana guza rekao sam joj da se malo sagne u koljenima jer mije bilo previsoko i uradila je zatim sam navlažio kurac pljuvačkom i gurnuo ga u picu, bila je tako vruča, gorila je, a meni je bilo prelijepo. nisam ga ni pet šest puta ubacio i osjetio sam da ću da eksplodiram izvadio sam pred sami kraj poprskao sam joj noge, poprskao sam sjedišta i samo sam se prevalio nazad na sjedište. Ona je sjela i malo ga još rukama izmazila, obrisala se i onda smo se obukli.
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
mob
Nokia N95 8gb
jebozovna plavusa

bilo je to proslog leta..i sada kad se setim te jebozovne plavuse digne mi se.da ne duzim vise:proslog leta sam kamionom prolazio pored kragujevca,bas mi se bilo prijebalo,gledao sam levo desno ne bi li ugledao neku sponzorusicu pokraj puta da se malo istresem…bas dok sam razmisljao o tome kako bih je pojebao sa svoje desne strane,pokraj puta ugledao sam nisku jebozovnu plavusu u minicu i prugastim carapama,uff kako sam se uspalio,videlo se da je kurva.stao sam pored puta i upitao je da li bi se htela malo pojebati,ona je odgovorila:PA STA MISLIS STO JA OVDE CEKAM DA ME NEKO POKUPI,usla je u kamion i rekao sam joj da predje u deo za spavanje,a da cu ja odmah doci,samo da se parkiram.kada sam i to obavio dosao sam kod nje,bila se vec raspremila,potpuno gola,digla je noge i rekla:JEBI ME KO ZIVOTINJU,picka joj je bila obrijana i veoma lepa.ona je bila malo niza devojka sa velikim grudima i lepog lica.krenuo sam:poceo sam da joj zabijam moju nabreklu kurcinu do kraja,ona je zadrhtala,kad je trebalo da svrsim nabio sam joj kurcinu usta i svrsio ko konj.sve je progutala,rekao sam joj da mi pusi,ali polako,og korena pa do glavica,uff kako ga je lizala,kao lizalicu,nisam hteo da ne propustim jebanje u guzu,koja joj je bila tako oblikovana i sexy.kako sam joj zabijao u bulju,vristala je od zadovoljstva,nabijala se tako vesto,a meni je to bio takvo uzivanje koje nikad u zivotu nisam doziveo,pogotovo sa kurvom.posle sam je opet jebao u picku sve dok nije svrsila,a iz njene sveze obrijane mackice nije potekao galon sokica,videlo se da je uzivala…
posle toga iako sam hteo vise je u tom kraju nisam video,ali ovo nezaboravno jebanje nikad necu zaboraviti
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
mob
Nokia N95 8gb
alkohol je dobar afrodizijak

Ovo je istinita prica, pa zato nema nasih imena i lokacija na koje se odvijalo:

Svaki dan sam preko dana pio kafu u maalskom kaficu ciji gazda je bio moj drug. Imao sam 22 godine i mnogo sam se lozio na njegovu zenu. Drug je bio nekih 30 godina a njegova zena negde oko 28… imala je svetlu; srednju (po duzini) kosu, ozbiljan pogled i inteligentno drzenje uspesne poslovne zene(sto me jos vise palilo na nju). Telo joj je bilo neverovatno sexy: Tanak struk, lepe okrugle sise, dobre zaoblene bedra i lepo oblikovane noge i neverovatno dobra guza. Kad se podsetim mislim da je guza bilo nesto sto me najvise privlacivalo na njoj. Cesto je nosila farmerke, pretesne nekih 2-3 broja i guza joj je izlazila napolje tako sexy, tako jebozovno. Drkao sam svaki drugi dan na njoj, na njen ozbiljan pogled i guzu kao sedlo koje ceka da se jase! Kad bi je samo pogledom uocio kroz kafanu kurac bi mi se digao tako da me zaboli. Ona je i primetila to nekoliko puta, ali znala je da na njoj se pale svi u kafani, pa nije davala neki veliki znacaj na to (normalno da joj je prijalo). Kad je neki dan oblacila trenerke, to su opet bile neke tesne trenerke koje im otkrivaju bas onoliko od guzicu koliko je trebalo da se digne svima u kaficu. Stalno sam pomislio koliko od ljudi u kaficu pozeluju da je nataknu na kurac i da je pumpaju ceo dan, dok ne popusti to sedlo od guzice na njoj. I ja sam zeleo i to JAKO!
Ponekad za moje licno stimuliranje u drkanju pravio sam fotke od nje na mog telefona, to je bilo kad ona je bila okrenuta ledjima prema meni i kad nije bilo puno ljudi u kaficu. Slikao sam njenu guzu i posle kod kuce sam drkao do besvesti. Jednom se secam da sam je snimao dok je cistila mase nakon fajronta… ona se guzila, cucala, saginjala a ja sam je snimao otpozadi. Tad sam i svrsio bez da se diram…samo gledajuci u to guzenje i njenu veliku, maznu i napumpanu zadnjicu. Posle sve to sam stavljao na kompjuter i drkao kod kuce zamisljajuci kako bi bilo da je jasem negde, i da svrsavam u njen supak!!!
U medjuvremenu ona se posvadjala sa svojim muzem (mislim da ju je varao sa nekom seljacicom koja je trazila kurac po gradu). Ja sam kao i svaki drugi dan pio kafu i cekao nju da dodje da se guzi i smese a meni da kurac pulsira kao nekakav dinamit u bokserkama! Ali ona nije dosla to prepodne. Ja sam otisao razocaran i mislio sam da sa nju je sve zavrseno i da je vise necu videti u zivotu a kamo li pojebati!
…Ali prikvece neko je zvonio kod kuce na vratima. Ja sam sisao samo po bokserkama i iznenadio se sto je vidim na vratima, iznenadila se i moja batina u gacama koja je odma cim sam je ugledao u tesne farmerke od kojih je pucalo jebozovno meso, narasla do bol. Ona je bila malo cudna, potom svatih da je dobro pijana!
-Ajde da idemo negde da se zabavljamo-rekla mi.
-Gde da idemo?-pitao sam je naizgled nezainteresovano iako sam uvideo da ovo mi je prva i (mozda) posljedna sansa da je pojebem.
-Bilo gde, negde gde ima pica, gde ima zabave i gde nema mog muza!-rekla mi a meni se jos vise digao, postalo mi je cak i neprijatno iako sam htela da ga primeti koliki mi je, kao poruka za kasnije.
-Ok! Samo da se obucem i idemo u jedan kafic na pola saata od ovde!
Ona kao da je plakala, bila je nervozna i bila je pijana… sve dobro po moje necasne namere, ali bila mi je tu na tanjiru i bilo je red da je uzmem…
Najpre sam ga izdrkao, nije bilo uopste tesko… ona mi je bila pred vratima, ceka me da je izjebem, nije mi trebalo dodatnih slika ili filmova. Udrio sam ga gore dole 10-tak puta i iscurio je mlaz sperme.
-Dobro je!- rekoh- sad cu moci da je dupim celu noc ako zeli.
Obukao sam neku bodi majcu koju mi je ocrtavalo moje (dobro) razvijeno telo, na brzaka i nove tesne bokserke za da mi pokazuje moju veliku batinu i namirisao sam se. Pre nego sto izadjoh uzeo i jednu flasu konjaka koju cuvam za kad mi dodju cure na jebenje.
Sidjoh i opet mi se ukrutio kad je vidoh. Bila je fantasticno sexy… malo nalik kurvi od 50$, malo nalik kurvi od 5000$ (prostacki jebozovna i elegantno sprmna za sevu) koja je ocajna i koja trazi da se osveti muzu, kakva cast obratila se meni da joj pokazem kako se jebe takva zena… i takva guza!
Zapalio sam auto i ona je sela na mesto do mene. Bila je obucena u tamne farmerice koji samo sto nisu popucale na njoj, butke su joj bile spremne da prime moju neman od 25 cm, a guza je bila spremna za celovecerno rintanje po krevetu. Imala je i kratku majicu koja je otkrivala konture njenih sexy sisama, sa vec dobro prepoznatljive bradavice u koji celi dan buljim. Meni je kurac bio tvrd i izlazio mi je kroz pantalone… ona to ponovo zaprimeti i samo mi se nasmesi, na sto sam i ja odgovorio osmehom.
Odnesoh je u disko u jedno selo 15 kilometara od grada za koje sigurno znam da necemo da naidjemo na neke sto nas poznaju. Ja sam ugledao nekih drugova ali oni su vec znali kakve ja namere imam sa ovom zenom, pa su se pravili kao da me ne poznaju, ali gledali iz pozadine kako je obradjujem. U kolima smo popili pola sise konjaka, tako da je ona vec bila pijana a ja sam bio raspolozen, bez stida i spreman na sve samo da je razvalim tu noc.
Narucili smo jos konjaka, a ja sam je pitao:
-Sta je problem duso? Sta ti se dogodilo, izgledas mnogo tuzno… Jer te neko povredio?
-Ne! Samo sam razocarana sto me muz varao… ne da sam ja bila neka svetica, i ja sam se tucala naokolo ali on je to uradio sa najodvratnom kurvom koje ima ovaj grad! To me uvredilo.
Ove reci su me kompletno rasteretile… tada vec 100% sam bio siguran da cu je jebati to vece! “Jebacu je u guzu najace sto mogu, ima da joj rascvetam to sedlo na ledji, ima da moli boga da prekinem da joj butam top!” mislio sam tada. “znaci i ona se jebala… pa pobogu kako ne bi sa toliko lepotana oko nje koje zele da je guze.”
-Slazem se s`tobom, pored vakve lepote ici takvoj bolesnoj rugobi je odvratno.-rekao sam joj- Veceras ima da ti olaksa, ja cu ti olaksati te misle duso moja… nemoj da se nerviras vise.
-Hocu da se rasturim od zabavu veceras, hocu da dokazem sebi da mogu i bez njega!!!-ja sam je gledao kako podskokuje sa tim sisama, sa tom dupetom od snova (na kojim se svima oko nama digao alat) i sa ta casa konjaka u ruci.
-Ne brini-rekoh joj- Veceras si moj got, i ucinicu sve da ne zaboravis ovu noc!
Poceli smo da plesemo… provokativno, erotski, sexualno. Na 10 metra od nas se osecalo da cu je tucati ko da je kraj sveta. Ona se guzila i cucala prema meni a ja sam je pritiskao prema mojim vec nababrelim kurcem. Nisam mogao da izdrzim, zgrabio sam je po guzicu punom sakom. Ona se okrenula i samo mi se onako pijano i nevino nasmesila. Ohohoho, to sam cekao citavo vreme, mazio sam joj dupe dok smo plesali tango, ljubio sam je u vrat, a na 2 puta smo se poljubili onako strasno ko na filmovima. Kad bi pocela druga pesma promenili bismo polozaj, ona bi se okrenula i moj kurac bi se naso pred njeno dupe, samo su nas pantalone sprecavale da se tu nasred citavu masu ljudi izjebemo zivotinjski! Trljao sam batinu od njenih kukova i od njenu straznjicu, a posle bi mi ona trljala sise od moje grudi… bilo je stvarno fantastican erotski naboj izmedju nas! Ona mi je grizla usne erotski i raspaljujuce-na sto sam ja odgovorio skoro vertikalnim kurcem, koji me boleo od erekcije!
Negde oko 2 sata posle ponoci jedan drug mi je prisao i sapnuo:
-Koja bomba covece… Zavidim ti stvarno… ubicu nekog da jebem ovakvu picketinu! Jebi je i za mene! Rasturi im tu veliku guzicu, svrsi u cmar covece… nemoj da budes nezan sa vakvim prvoklasnim kurvama.
Ja sam se samo nasmejao, ali obojca smo mislili isto… Meni ce za neki trenutak da se ostvare snovi koje sanjam vec par godina, snove u koje bludno tepam ovu zenu sa mojom batinom od kurca, samo sam se hrabrio da joj dam ono sto zeli- a to je celunocnu sevu koju nece da zaboravi.
…I dosao je taj trenutak zgrabila me za grudi i pozvala me da krenemo napolje. Seli smo u auto i ja sam je gledao kao jednu sjajnu kurvu sa jebackim proporcijama.
-Gde cemo sad?-pitala me-Nemozemo u grad?
-Ima jedan Hotel blizu, mozemo tamo da prespavamo (rekao sam prespavao-mislio sam izjebemo)
-Odlicno…samo brzo.
Bila je mnogo pijana, tesko je kontrolirala svoje pokrete… a iznenadilo me sto nije kontrolirala ni reci:
-Jer se dobro jebes?-zapitala me niotkuda.
Malo sam se zbunio, ali i ja sam bio pijan pa me nije bilo stid da joj kazem sta mi je na pameti.
-Ima da te izjebem kao sto nisi ni mislila da moze da se jebe! Ima da te povredim od seve!!!-kurac mi je sustao kao vulkan u bokserkama, skoro da sam svrsio od erotskog plesa prethodno.
-Svidjas mi se vec duze vreme. Zato sam veceras dosla kod tebe, znala sam da me mozes zadovoljiti.
-Palim se na tebe svaki dan duso… veceras cu da nadoknadim sve ono sto sam propustio dosad! Ima da te zadovoljim 100%, videces!
-I ja sam te zelela, htela sam da me jebes, ali neznam kako bi to shvatio. Plus bilo me je strah od muza!
-Mislim da nema lepsu zenu od tebe, tvojh muz je budala sto odbacuje ovo… svaku noc drkam na tebe… na tvoje dupe, na tvoje butove, na tvoja tesna picketina, na tvoje kurvinsko ponasanje!!!! Zelim da te unistim od sexa! Zelim da moji djavo bljuje vatru u tvoji andjelcic.
-Nemoghu da docekam, odnesi nas odma u hotelu… hocu da te primim u meni, hocu da dudlam tvoju kitu, hocu da mi ga dodas u guzu, celog!!!!
Na ovo je ona pruzila ruku i grubo uhvatila moj ukruceni kurac, na sto ja umalo ne izgubih kontrolu nad autom, i drkala ga je onako preko pantalone! Meni je to bilo vrhunac…neverovatan osecaj… IMA DA TE SMRVIM VECERAS!!! IMA DA TI NABIJEM OVU STVAR KAO KOLAC U TVOJU PICKU I TVOJE DUPE… IMA DA VRISTIS OD BOLA… KURVO JEDNA… KURVO NAD KURVAMA…
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 1
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Majstor
Te godine imao sam 17.  godina,velike seksualne nagone i nimalo para.  Sama pomisao na ribe, koje će tog predstojećeg leta šetati po našim plažama, ispunjavala me čežnjom i maštanjima.  Sa drugom provodio sam sate razmišljajući i raspravljajući, kako doći do neophodnih para za letovanje.  I,pošto sam pored oca električara i ja znao nešto praktično o elektrici,a drug samo teorijski,krenusmo kao ekipa da čistimo bojlere po kućama.  Najpogodniji je bio bulevar,veliki broj zgrada i veliki broj domaćinstava u njemu.  I uhvatili smo šemu :liftom do zadnjeg sprata i odozgo nadole,po redu,od vrata do vrata,dobar dan,osmeh,kada ste poslednji put čistili bojler,evo,mi bismo mogli to da odradimo.  .  .  .  Neki su nas puštali u kuću,neki oterivali .  A svima smo bili simpatični i para je počela da kaplje.  
Tog dana smo se odvojili,bilo je prepodne,drug je ušao u jednu zgradu,ja u drugu.  Krenuh uobičajenom šemom,kod jednog namrgođenog čiče očistih bojler i maznuh lovu,pa krenu dalje.  Odbili su me na nekoliko vrata,i onda sam zazvonio na pravo mesto.  .  .  .  
Otvorila je vrata u trenutku kada se ugasilo svetlo na stepeništu.  Još je bila u spavaćici,a obris tela jasno se ocrtavao na suncem obasjanom prozoru iza nje.  Video sam da je buckasta.  .  .  Da,upita.  Zaboravih na trenutak zašto sam došao.  Ja čistim bojlere po kućama.  .  .  .  počeh kao idiot,pa ako je potrebno.  .  .  posmatrala me je znatiželjno,osmeh joj je titrao na usnama.  Upadaj ,reče i napravi mesta da prodjem.  Kupatilo je tamo,pokaza rukom.  Odmah sam se bacio na posao razmišljajući o gazdarici.  Ubrzo je došla do vrata kupatila,u kućnoj haljini,s cigaretom u ruci.  Tako mlad, a radi,bravo,reče.  Tada sam se okrenuo i video je bolje,bila je starija od mene jedno petnaestak godina i isto toliko i kilograma teža od neke idealne težine.  Ali oči koje plamte zeleno i usta koja prihvataju cigaretu počela su u meni da izazivaju litre adrenalina,crvenilo i definitivnu nesposobnost oko bojlera.  Nešto ne ide,jeli mali.  .  .  osećao sam kako mi znoj curi niz vrat,poče i alat da mi ispada iz ruke,mucah.  Ajde da popijemo po limunadu,odmori malo, reče.  Prihvatih sa oduševljenjem i krenuh za njom.  Dnevna soba je bila ogromna sa velikom ugaonom garniturom prepunom udobnih,šarenih jastučića,sedi gde hoćeš,dobaci mi iz kujne.  Još uvek sam trljao mokre ruke po butinama, kada je došla i postavila veliku čašu na stočić ispred mene.  Natoči mi limunadu i sede pored mene.  Osećao sam njen pogled na mom vratu,obrazu,ramenu,knedla u grlu počela je da se širi i da bude suvlja.  .  .  a kurac koji se još na ulaznim vratima probudio,počeo je da balavi.  
I, od kada ti radiš ovako,jeli lepi.  .  .  Pa treba da se zaradi za letovanje.  .  .  počeh da odgovaram,i sa strahom pogledah na njenu stranu.  Sunce joj je opet dolazilo    s ledja,ali nije smetalo da vidim njene oči,u kojima sam se gubio.  Navalila se na naslon okrenuta prema meni,a levu nogu ,savijenu u kolenu podigla do mene.  Kraičkom oka primetio sam kako je kućna haljina spala sa bele,velike butine.  Te sekunde trajale su kao večnost.  .  .  
Uh,kako si mlad i sladak,reče,i ja osetih da lagano ulazim u njenu senku.  Ruku mi je nežno stavila na golu butinu.  Tog trenutka nisam znao šta se desilo samnom.  Njen dlan,vlažan i  topao, osetio sam kao udar struje.  
Ja.  .  .  .  ,uh, zamucah.  Šta je mali, ti se uplaši,neće teta da te pojede.  .  .  .  baš si mi sladak,mogu da te poljubim ako daš.  .  .  Pa ,može.  .  .  .  jedva izgovorih i pogledah je.  Ona se nasmeši i lagano krenu prema mojim usnama.  Šta se sve tada dešavalo u meni.  .  .  Otvori ovako usta,reče i ja vidoh poluotvorene usne i jezik medju njima,poslušah i zažmurih.  .  .  Osetio sam kako se ta predivna,sočna usta spuštaju na moje suve usne,kako začudjujuće hladan jezik lagano ulazi u moja usta,igra igru sa mojim jezikom,da bi osetio kako njene usne sišu moju i onda se odvojile.  .  .  otvorio sam oči i pogledao je.  Pogled joj je bio već mutan,dopada ti se ,jel.  Podiže i drugu nogu ispod sebe pa onako klečeći pored mene,ponovo mi uvali jezik.  Ruka joj je i dalje trljala moju  butinu približavajući se mudima.  Rukom joj takoh butinu i čuh odobravajuće i ohrabljujuće mmmmm.  .  .  Krenuh prema pički kad osetih čvst stisak oko muda.  Zgrabio sam i ja nju.  Pička joj je bila velika i vlažna,napunila mi je dlan.  Lako sam pronašao mokru pukotinu i naglo ugurao dva prsta u nju.  Mmmmmm,tooo,zastenja teta.  Ugurala mi je ruku kroz nogavicu šorca i mesila muda a onda prstom pritisnula čmar.  Ovo mi se mnogo dopalo,primetila je to i nasmešila se.  'Ajde,lutko skidaj te gaće, a ja podigoh dupe i smakoh šorc.  Kurac je bio uspravan i čvrst,kožica na pola mokrog glavića.  O, pa šta imamo to ovde?Upita više za sebe prelazeći mi kažiprstom po donjoj strani kurca.  Odjednom ,naže se nad njim otvorenih ustiju,kao da će da ga proguta ali stade tik iznad,onda huknu vreli vazduh iz pluća direktno na glavić.  Mislio sam da se penjem na nebo.  Čvrsto mi je držala koren kurca i dalje nagnuta nad njim,njuškala ga,smeškala mu se.  Pokušavala je da uspostavi neki kontakt sa njim,a za to vreme ja sam rovario po njenoj pički koja je pokvasila sve u okolini.  Tada sam i otkrio šta je žensko dupe.  Pokušao sam prstom da uđem unutra našta je teta počela da se gubi,pritvara oči diše kroz stisnute zube i onako natrtena sve niše nabija dupe na  moj prst.  Jao,mamu ti jebem,reče brzo i onda mi proguta kurac do jaja.  Ako sam i maštao da postoji rajsko mesto za moj kurac,nisam očekivao da postoji bolje.   Video sam dugu,čuo vilinu harfu i mislio daću umreti srećan.  Rasutu   kosu po mom stomaku pokupio sam i stavio joj iza uva.  Ugledao sam njen profil,moj kurac joj je celom dužinom bio u ustima i završavao se negde u grlu.  Mirovala je tako.  Onda bi se naglo podigla,video bi se ceo kurac,da bi opet ceo nestao još brže.  Osećao sam žmarce u tabanima i nožnim prstima koji su se lagano širili ka kolenima.  Zato vreme moj prst je bio duboko u njenom dupetu,stiskan  mišićima čmara,koji su obrazovali  tako prsten od toplog ,predivnog mesa.  Osetila je da mi dolazi orgazam.  Čvrsto me zgrabi za koren kurca,skinu se sa mog prsta i dok me je zajahivala,glasno reče’Pičku,pičku mi napuni.  .  .  Osetio sam kako bez otpora prodirem i nju,a zatim i njenu punu težinu.  Stavio sam ruke na gole kukove i krenuo prema velikom dupetu.   Teta je mrdnula celim dupetom unapred,pa unazad kad sam pomislio da mi je telo eksplodiralo.  Svršavao sam u nju rafalno.  .  .  prestao da dišem.  Tako ,tako mili samo puni,zacvrkuta umiljato.  Kada sam napokon ispalio i zadnju kap sperme,halapljivo udahnuh.  Počeo sam da se vraćam iz raja orgazma u slično lepu realnost,teta je i dalje mila na meni,i mešala lagano.  Tada sam doživeo nešto,što mi se desilo samo još par puta u životu.  Iako sam svršio iz petnih žila,kurac mi uopšte nije pao.   Osetio sam malu slabost u njemu ali to je bilo trenutno,opet je bio spreman za karanje.  Teta je i dalje bila na meni i lagano mešala.  Smeškala mi se sa visine,osetio sam kako je počela da ubrzava.  Imam ja i sise,reče i rastvori širom haljinu.  Video sam dve kruškaste sise udaljene jednu od druge .  Bradavice cuclastog oblika,malte ne ,na suprotnim stranama.  Počeh da ih gnjavim a teta je mešala,nabacivala se hvatala neki svoj ritam,Oči su joj bile polusklopljene,jezikom je oblizavala usne,mrmljala je nešto nejasno da bi se to pretvorilo u :nemoj sada da me zajebeš,nemoj sada da me zaje.  .  .  Jednom rukom me je čvrsto uhvatila za kosu,dok me je drugom ščepala nešto iznad leve sise.  Vitlala je kosom kao i dupetom i ispuštala isprekidane jecaje.  Naglo se ukoči,mišići pičke pulsirali su oko mog kurca,a njeni sokovi slivali su se sa mojih muda i butina.  I dalje je sedela na kurcu ukočena,lica okrenutog plafonu.  Priznajem da sam se uplašio tada.  Bolela me je koža na glavi i grudima.  Tako paralisana stajala je nekoliko sekundi,a onda aaaaaah i njeno telo je izgubilo svu energiju i leglo na mene.  Njeno dahtanje lagano se smirivalo kraj moga uveta,poče nežno da me ljubi po obrazu i vratu.  Ni tada nisam smeo da se pomerim.  Osećao sam kako su nam grudi mokre i kako mi je kurac još uvek čvrst.  Uh,lutko moja,šapnu mi i poče da se diže sa mene.  Kad se skinu i sa kurca ustade pred mene.  Gledala je više u moj kurac nego u moje oči i primetila:Ti bi još pičke,a?Podizala je rasutu kosu,duvala vazduh na razgolićene grudi,dodirivala vrele crvene obraze.  Dođi,reče kratko i krenu ka vratima,valjda trpezarije.  Pođoh poslušno za njom a ona pred samim vratima,kleknu .  Ispred mog mokrog ,dignutog kurca videlo se ogromno dupe moje tete pokriveno kućnom haljinom.  Jednim pokretom ruke zbaci haljinu sa dupeta i ja videh prekrasan prizor.  Dupe u svoj svojoj veličini,mokro,natrteno,pička kao tanak rez na zreloj lubenici,roze i isto tako sočan.  Bez mnogo razmišljanja klekoh između njenih listova.  Kurac sam lagano približavao njenoj pukotini.  Protrljah ga malo po  samoj pički kad ona reče:Ajde,bre, jebi,nemamo celi dan.  .  .  Onda sam ga zabio do kraja.  Zastenjala je.  Nabijao sam iz sve snage,držeći se čvrsto za široke kukove,štipajući ih.  Udarao sam jako,hteo sam njoj da naplatim stotine drkanja pre ovog seksa.  Hteo sam da ovo potraje što duže, da me se seća.  Pogled na njen mokri čmar previše me je uzbuđivao,podigoh pogled sa njega.  Naš odraz u staklenoj vitrini preko puta još više me  uzbudi a šljapkanje mojih butina o njeno dupe dovede me do ludila.  Kad sam počeo da svršavam,palac sam joj nabio u dupe.  Svršio sam u nju,napunio je.  Zajedno sa spermom ,izašla je i snaga mog kurca.  Smanjivao se pulsirajući i ispao iz ribe.  Ona se podiže,pogleda me i reče kako joj je bilo fino,zatim zakopča haljinu.  Ustao sam jedva,bolela su me kolena i velika ogrebotina na grudima.  Pruži mi upaljenu cigaretu dok sam oblačio šorc.  Mali,ispuši cigaretu ,popi sok,pa briši.  .  .  .  Cigaretu odbih.  Posle soka upitao sam je da li mogu ponovo da navratim,što ona prokomentarisa dvosmisleno:videćemo.  .  .  
Pokušao sam još par puta da navratim do nje ali više je nije bilo.  Vrata mi je posle otvarao nekakav ćelavi čiča,uvek ljut.  
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
mob
Nokia N95 8gb
Moja Sanela u akciji

Zivimo na zapadu vec nekih 12 godina. Moja zena Sanela ima 38 godina, a ja 40 i zajedno smo skoro 17 godina.Inace nas brak je perfektan u pravom smislu i na svakom polju.
Nas ljubavni zivot je uvek bio na zavidnoj razini, ali smo uvek tezili za necim novim, pogotovo ja.Sanela je inace crnka kratke kose veoma bujnih grudi i prelepih nogu.Obozava sex, a narocito uziva u pusenju. To moze da radi u neogranicenim kolicinama i nikad joj nije dosta.
Ja opet uzivam u njenim carima na svakom mestu. Uspeo sam da je nagovorim da je prvo slikam golu, pa u akciji, a nakraju je pristala i da snimamo nekoliko nasih jebacina.To me je jos vise popalilo jer sam u tim snimcima mogao da je vidim iz potpuno drugog ugla nego kad se sexamo.I jednom tako sam na internetu nabasao na neke privatne snimke u kojima muzevi snimaju zene kako se karaju sa drugim tipovima. Moram priznati i na moje opste iznenadjenje sam se uzbudio na pomisao da neko jebe moju Sanelu, a da ja to sve snimam.Probavao sam mesecima da je nekako nagovorim na tako nesto , ali nije islo. Onda sam joj pokazao par filmova sa interneta i primetio da su joj se svideli,i tako su se kola pokrenula.
Ja sam ostavio da izabere koga ona hoce, Rekla je da ce to uzeti vremena, ali bogami posle par meseci mi je rekla da joj se svidja tip s kojim putuje do posla.Kaze i on je ozenjen, tako da je diskretan, lepo izgleda i veoma je jednostavan.Moja prva reakcija je bila neverica, pa onda pitanje samome sebi, da li sam normalan, ali zeleo sam da ide dalje.Nedugo zatim Sanela je zakazala da se nadju njih dvoje sami u jednom parku na parkingu. Koliko god sam znatizeljan, pustio sam da se sve odigra bez mene.I desilo se Sanela se nacifrala, secam se i pre nego sto je otisla pitala me je jeam li siguran da to hocu da se desi. Rekao sam joj da je moja zelja da ih gledam ali za pocetak neka bude ovako.
Tih 45 minuta je bilo kao vecnost, a onda je moj mobilni zazvonio. “Hej je si li u redu?”, pitala je. “Jesam”. rekoh u brzini,” sta je bilo?”
“Bilo je super, popusila sam prvi put kurac nekome drugom i prvi put mi je neko drugi dirao picu dok nisam svrsila. Nismo se pojebali , ali biti ce i to.Nego nadrkaj tu svoju kurcinu dolazim kuci za pet minuta pa cu da ti pricam sve.”
Kad je dosla bio sam napaljen kao nikad do tada, a i ona je. Sve mi je u detalje pricala dok je drkala i pusila moj kurac
Rekla je kako je njegov kurac manji i tanji od moga ali je veoma lep i svidja joj se kako mu je prav i kako mu je glavic rumen. Kaze da ga je celog uzimala u usta bez problema do jaja i da ju je to palilo do ludila. I sve to prica dok mi pusi i lize jaja.” Evo ovako sam mu ga drkala, pa sam mu ga ovako pusila samo mi je celi stao u usta.Dirao mi je picu i zavukao dva prsta u nju koja su me dovodila do ludila.” Sve mi je to govorila, gledajuci me u oci i drkajuci moj kurac koji je dostigao do tada nevidjenu velicinu. Kada mi je rekla kako nije bas izdrzljiv za pusenje jer je nakon kraceg vremena poceo da se trza i rekao da dolazi.Pokusao je da ga izvadi iz njennih usta, ali ona mu nije dozvolila. Na te reci i ja sam izgubio pamet. Iz mog kurca je spricnula lavina kao nikada pre toga. Sanela se samo kurvanjski nasmejala i rekla: “ovo je drugi kurac da mi svrsava u usta u sat vremena”.
Posle toga nas sexualni zivot je doziveo nekakvu revoluciju.Sanela je postala pohotnija i nije se vise ustrucavala priznati da zeli da se tuca sa Tomom, i cak je uzivala da me pali pricama dok se jebemo.Ali ja sam zeleo da to sve vidim mojim ocima.
Jednoga dana smo bili ujutro sami, ja sam radio posle podne, ali Sanela je bila jako nervozna celo to jutro. Nisam imao pojma zasto, ali je stalno pitala kad odlazim na posao i gledala na sat. Ona je ustvari dogovorila jebacinu sa Tomom ali ni ja nisam znao da on dolazi, a on opet nije znao da cu ja biti kuci.Posto je kasnio, Sanela se plasila da ja ne odem na posao i da joj plan propadne.Oko podneva neko pozvoni na vrata i Sanela u dva skoka stize do njih. Secam se bio sam na kompjuteru kad je u kucu usao covek oko 45 godina, moram priznati lepog izgleda.On se zaprepastio kad me je ugledao ali je Sanela brzo smirila stvar upoznavajuci nas.” Ovo je moj muz Zeljko,” rekla je, ” a ovo je Tom.” Kad je rekla Tom oko mene se okrenulo, pa to je jebac moje zene, pomislih.I dok smo obojica bili zbunjeni odvela ga je u dnevni boravak dok sam ja skamenjen ostao na kompjuteru.Nisam znao sta da radim da li da idem za njima ili ne.Tamo se nista nije culo za oko dva minuta, a za moju znatizelju to je trajalo kao dva sata. “Zeljko, mozes li pogledati rucak da ne zagori, molim te”, rekla je Sanela napokon. Znao sam da je to samo fora, jer je rucak zavrsila upravo prije nekgo je Tom dosao, ali da bi dosao do kuhinje morao sam proci kroz dnevni boravak.Krenuo sam ni sam svestan sta hocu, a sta necu da vidim.Scena je bila toliko nesvakidasnja kao na filmu, a opet moja zena i to tu ispred mene na dohvat ruke pusi kurac nekome drugome.Tom je lezao na trosedu do pojasa gol, dole srozanih farmerki do gleznjeva. Zmirio je i bio u transu.Sanela je cucala izmedju njegovih kolena uzdignute suknje do pojasa i njene prelepe butine su prve upale u moje oci.Pogledi su nam se sreli kad je vrhom svog jezika oblizivala njegov glavic, drkajuci mu istovremeno kurac rukom. Kurac mu je stvarno bio tanji od moga, ali stvarno lepog oblika, nadrkan i nabubrio.Vec se sav caklio od Sanelinog pusenja.Prosao sam iza njih i seo na stolicu do troseda da imam bolji pogled.” Jesi li u redu?” pitala me je moja zenica,”je li ti se svidja?” -”Kako da ne” rekao sam, na sta je ona kao da je jedva cekala na taj odgovor pocela usisavati celi Tomov kurac u svoja pohotna usta. Ne znam ko se vise napalio u sledecih nekoliko minuta. Sanela se otkacila do kraja, lizala je je Tomov usijani glavic, pa me je gledala onako kurvanjski u oci.”To si hteo da vidis, kako mi neko drugi nabija kurac u usta, jel”, pitala je,” e pa gledaj, sad ce da mi svrsi u usta, hoces li to da vidis?”
Poludeo sam nacisto. Kurac me je boleo od nabreknuca, a gace su mi bile mokre od sokova kao da sam vec svrsio. Nisam hteo da ga izdrkam dokraja.Zeleo sam da je jebem kao nikada pre.I Tom je vidno uzivao.Poceo je da stenje, a i kurac mu se vidno propinjao kad god bi izasao iz usta moje zene.Uh kako ga je samo vesto pusila kucka, i sto je najjebozovnije, malo,malo me pogleda onim njenim opasnim napaljenim ocima.Video sam uzivala je maksimalno, a zasto i ne bi.U tom zanosu strasti Sanela je izmedju nabijanja Tomog kurca u svoje grlo pocela da mu mesi po jajima. Znajuci kako to mene pali, pocela je da mu lize jaja gledajuci na moju reakciju. Nije ga pravo ni liznula, Tom se propeo, njegov kurac poskocio u naletu strasti i pre nego sto je bljunuo spermu, moja Sanela ga znalacki strpa u usta do jaja. Nisam mogo verovati sta se to dogadja pred mojim ocima.Tom se trzao od slasti a mojoj Sanela se visak spreme slivao niz bradu. Ustala je i na moje jos vece zaprepastenje uvalila mu jezik u usta i ljubila ga dobrih dvadesetak sekundi.
Jos sam bio u transu kad je Tom otisao (zurio je jer je bio na pauzi, to sam kasnije saznao).Moja zenica nije gubila vreme. Znajuci da i ja moram uskoro na posao odvela me je u sobu i rekla da hoce da popusi jos jedan kurac. Nije me trebalo puno nagovarati.
Posle jedno dve sedmice Tom je ponovo dosao i moja draga me je pitala da ja napravim kafu dok mu ona pokaze nas stan. Znao sam sta ce da mu pokaze naravno, ali sam otisao da napravim kafu.”Kafa je spremna,” viknuo sam, na sta sam iz sobe cuo, ” donesi je ovamo.”
Naravno da im nije bilo do kafe bas tada.Ocekivao sam da vidim moju zenicu punih usta Tomovog kurca i to me je vec palilo dobrano. Medjutim scenu koju sam zatekao je bila jos bolja.Moja Sanela je raskopcane kucne haljine zajasila potpuno golog Toma na nasem bracnom krevetu.Opet su mi u oci prvo upale prekrasne bele butine moje zene koje nikad ne mogu videti u toj lepoti kad je ja jebem. Ovaj ugao je nesto posebno.Sad sam shvatio zasto su svi oni muzevi na internetu rekli da vole da samo gledaju svoju dragu kako je drugi obradjuje.Sa njenih butina oci su mi otisle na nesto sasvim novo. Jasno sam video Tomov kurac kako se namesta da udje u picku moje zene.Uvek sam pokusao da zamislim tako nesto da budem spreman, hocu li to moci podneti, hoce li mi odgovarati i slicno.Scena je neverovatna, kad gledas kako drugi kurac ulazi u picku tvoje vlastite zene. Ma ne, nije bilo nimalo kajanja, naprotiv kada sam video lice moje Sanele,sve mi je bilo jasno. Uzivala je.Tom joj je obema rukama gnjecio ogromne sise i naizmenicno ih sisao i grickao. Moja sanela je znalacki klizala niz njegov kurac gore dole, naguzena namerno da ja mogu sto bolje da vidim.Tu scenu sam video milin puta na porno filmovima, ali verujte mi ked to vidite tu ispred nosa i to s vasom vlastiom zenom, to je nesto totalno drugacije.Pitao sam Toma jeli mu dobro, samo je promumljao nesto kao jeste jos uvek sisajuci Saneline otecene bradavice.Pitao sam ga da li bi bilo u redu ako ih uslikam, obecavajuci da je to samo za kucnu kolekciju. Nije mu bas bilo svejedno ali pristao kad sam mu obecao da njegovo lice nece biti vidjeno.Snimio sam do sad najbolje fotke moje Sanele u akciji, (nadam se ne i zadnje).
A onda sam primetio da se Tom pocinje grciti. Zanaci istina je sto mi je Sanela pricala da on bas nemoze dugo izdrzati.I Sanela je dosla do orgazma skoro u isto vreme.Slika je bila predivna. Oboje su se grcili u naletima svrsavanja, a ja sam buljio u Tomov kurac koji je jos uvek ubadao u picku moje zene.Svrsavao je u nju.Video sam jasno kad se i Saneline picke pocela da cedi Tomova sperma niz njegov kurac skroz do jaja.Izludelo me je i nisam mogo docekati da je i ja pojebem. Uvek sam joj govorio da me pali pomisao na sveze izjebanu picku.
Cim je Tom otisao vratio sam se u sobu.Moja Sanela je lezala gola na ledjima uzdignutih nogu, dok je svojim prstima rasirivala picku.”Zeleo si da vidis sveze izjebanu picku svoje zene, je li?” pitala je.
Bio sam u transu:”Da, i zelim jos mnogo puta.” rekao sam a da nisam ni bio svestan toga.”Svidjali ti se kako me je jebao ha? Hoces da me opet jebe? Meni se ova igra tako dopada, nisam ni znala koliko je dobro kad si me nagovarao sve ove mesece.”Sve to je govorila gledajuci me pravo u oci i razmazujuci Tomovu spermu preko usmina uzbudjene pice, dok joj se visak slivao niz guzu.”Sta je kuronjo, hoces i ti da jebes, dodji jebi me, jebi me onako kako si oduvek zeleo u vec izjebanu picku,” govorila je i dalje drkajuci klitoris i gledajuci me zacakljanim ocima. “Sad znam da te to pali, mozes me imati kad god hoces ovakvu i meni se svidja da me drugi kara dok ti gledas, da mi svrsava po sisama i ustima.Uh znas kako me to samo pali.”
“Hajde pojebi me dok je njegova sperma jos u meni, molim te.” Nije mi trebao drugi poziv.Od onog sto sam video i sad sto sam slusao iz usta vlastite zene sam naprosto poludeo od zelje da je jebem.Uterao sam ga do jaja i nikad lakse nije uleteo u nju. Sto od sokova prethodne jebacine, sto od Tomove sperme, Sanelina picka je bila otvorena kao nikada pre. Bili smo uzbudjeni do granice bola i zato verovatno nije trajalo dugo. Pumpao sam njenu picu kao da mi je to zadnji put, a ona se namestala i vestim pokretima kukova dolazila u susret svakom mom ubodu.Pocela je da vristi, da prica kao joj se svidja, kako hoce da je jebemo objica zajedno, kako hoce da ima oba kurca istovremeno. Molila me je ako moze. Rekao sam moze da i ja hocu tako nesto i pumpao sam jos jace i tada se DESILO.Nikada pre toga nismo doziveli tako nesto i Sanela je bila u soku za jedno vreme od uzbudjenja , a onda se valjda prepala sta se to ustvari desilo.Naime svrsavala je tako ludo i dugo da je pocela da sprica po meni.Znao sam da neke zene to mogu, ali sam uvek mislio da je to retkost i da to na filmovima samo vesto montiraju. Zaprepastilo me je, ali sam bio prijatno iznenadjen mojom Sanelom.Ona se za trenutak postidela, ali kad sam joj objasnio da je to kao vrhunac vrhunca za zenu, smirila se.A verovali smo sve ove godine zajedno da smo sve probali i doziveli u sexu.
Znam prica je podugacka, ali verujte mi na rec sve je istina, osim nasih imena naravno.Dugo sam zeleo da posatavim pricu ovdje, skoro os samog pocetka ove nase senase sa Tomom, pa se zato i nakupilo ovoliko.
Sad je kod Nas skolski raspust pa su nam deca kuci. tako da nismo u mogucnosti da nastavimo gde smo stali. Cim se ukaze prilika nastavicemo gde smo stali i nova prica ce biti napisana obecavam.Sanela nemoze da doceka da je jebemo istovremeno, a bogami i ja sam znatizeljan.
Za sve one parove koji se jos dvoume da li da probaju nesto ovako ili ne, recicu samo jedno: Jedan je zivot i to vrlo kratak. Uzivajte ga dok mozete i necete zeliti. U nasem slucaju mi smo otvorili neke sasvim nove horizonte u nasem sexualnom zivotu za koje nismo ni bili svesni da uopste postoje … Do sledece prilike toliko… Zeljko & Sanela
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
mob
Nokia N95 8gb
Izlazak u grad

Bilo je to pre 2 godine,ja vrlo mlada,neiskusna dok je moja drugarica vec duboko zasla u cari sexa. Tada sam imala 16 godina dok je moja najbolja drugarica imala 18 godina. Tu noc mislim da nikada necu zaboraviti.Spremale smo se da idemo u grad,obukla sam se kao i obicno,ali Tea mi je rekla-”Obuci ovo,bit ce ovo nezaboravna noc za tebe”-i pruzila mi bele pantalone,skoro providne,i neku njenu cool majcu.Ni sama ne znam kako me je uspela nagovoriti da to obucem.Za pola casa bila sam spremna za polazak. Kratka crna majca,uske bele providne pantalone i roze tangice koje su se mogli videti na kilometar,bio je moj izgled za to vece.Tea je kao i obicno bila u providnoj majcici,lagano se mogao videti crni brushalter,mini suknji,tako kratkoj da su joj se guzovi vec nazirali.Protrcala sam pored matoraca i uzviknula-”Idem ja sad,vracam se do jedan”.”Tea cuvaj je”-dodala je mama. Odlucili smo otici u jedan dobar kafic.Kada smo usle unutra videle smo mnoge poglede koje su uglavnom gledale Tein stajling.Sele smo za sto i narucile po casu crnog vina.-”Aloooo vidis kako svi gledaju u nas,kao da smo kakve kurve”-rekla sam joj.Muzika je bila glasna tako da je jedva razumela.-”Mi nismo nikakve kurve,samo smo dobre ribe,bolje da nas gledaju nego da nas gledaju zar ne?”.Ustala se i pozvala me da igramo.Prihvatila sam.Odlicno smo se zabavljali dok me u toj guzvi na podijumu nije neko opalio po guzi.Nisam uspela videti ko je to uradio ali nisam se ni trudila da vidim.Sledeceg puta bila sam obazrivija.Neki decko,odprilike 14-15 god,prisao mi je i lagano opalio po guzi.-”Odjebi kretenu”-dreknula sam.-”Imas tako dobru guzu,tako bih te pojebao”-rekao mi je.”Samo u snu mali,u snu”.Vratio se za svoj sto i videla sam da je dosao sa 2 momka ,kasnije se ispostavilo po 17 god.Sigurno im je brat,pomislila sam i nastavila djuskati.-”Ne stidi se,hajdemo se upoznati s njima”-dobacila je Tea i vec me vodila ka njihovom stolu.Lepo smo se upoznali a onda je Tea pocela pricati o sexu,dali su nevini,dali
bi mozda htio pojebati mene itd.Od tolikog blama popila sam casu vina.Bilo mi je lakse,opustenije. Najmanji od njih se zvao Nikola.Bio im je najmladji brat i citavo vece mi je pipao sise i mazio guzu.Dobio je 2-3 samara ali nije odustajao.Braca su mu bila toliko pijana da su vec zvalinjali Teu u uglu kafica gde se nalazio sto.Bio je polumrak niko nije mogao videti a i ko jeste bio je skroz pijan.Jedan joj je mesio sise a drugi ljubio noge.Sve sam nemo posmatrala sa Nikolom koji je bio odusevljen prizorom da je poceo da ga drka.Jedan brat mu je pao na pod i zaspao zbog pijanluka.Drugi sve sto je uspio da uradi je da nekako strgne Teine tange,stavio ih na sto,jos malo zvalinjao sise i zaspao.Nikola je vec mirisao tange i snazno ga drkao.Tea je rekla-”Gle,gle maloga pa i on bi da jebe”.Uzela mu je kitu u ruke i pocela je drkati.Mali nije puno izdrzao,vec se navio prema meni i sperma je strcnula meni na gace.”Joj kakav blam,Tea pa suzdrzi se malo bre”-viknula sam i pokusala ocistiti spermu sa sebe.Bilo je uzalud ona se jos vise razmazala.Vino je pocelo delovati i ja sam osetila potrebu za kurcem.Skinula sam pantalone do pola,zavrnula tange u stranu i pocela se milovati.Tea se uveliko davila u kurcu,pusila ga je dok mali nije iznemogao.Ja sam svrsavala u mlazovima pickinog soka.Videvsi kako se grcim,Tea se spustila do moje pice i pocela lizati.Nikad se lepse nisam osecala.U tome je prekinuo neciji glas.”Cure sta to radite?”-rekao je grubi muski glas.Okrenula sam se i videla momka sa spustenim gacama i sa kurcinom duplo vecom od malog Nikole koji je spavao kao beba.Nisam se mislila vec sam je odmah pocela drkati.Nije mu to bilo puno zanimljivo pa mi ga je posle 5 min strpao usta.Nije mogao uleteti citav.Bog zna koliko je bio velik.Mozda mi se od pica pricinjavalo da je ogroman.Kakav je osecaj kad mi je Tea lizala picu a neki tip mi razvaljivao usnu duplju.Bilo je neponovljivo.Izvadio ga je i podigao Teu na noge.Razbucao joj je brus i poceo divljacki da joj mesi sise.
Imala je stvarno velike sise.Na tome sam joj zavidela.Seo je i zavrnuo Tei suknju.Pred njim se pojavi vlazna picka.Ja sam sve to posmatrala drkajuci picku.Rukama je podigao Teu,koja je bila mrtva pijana,i nabio je na kurcinu.Tea je skakala kao da jase konja.”Ah,ah,ah”-vikala je,ali od glasne muzike tesko je ko to mogao cuti.Skakala je tako 15 min i tip je sve brze i brze nabijao.Svrsio je u njoj i odmah je skinuo s kurca,kao drolju.Ja sam bila na redu.Legao me je na stolu i poceo zabijati sto je jace mogao.Moja pica nije izdrzala,pocela je krvariti.-”O ti si nevina”-rekao je sve jace me nabijajuci.”Da,nemoj tako jako,boli me”.Dobro me je razradio,grcila sam se par puta.Jedino je tad pravio pauzu.Cekao je da se istresem a onda nastavio sve jace i jace.Izjedanput odmah ga je izvadio i mlaz sperme poletio je do mojih sisa.Dok sam se vracala u zivot,vec je obradjivao Teinu picu,ona je vec bila u dubokom snu ali se videlo kako se grci iako spava.Kada mu je dosadilo rekao mi je-”Dodji mala da ti malo i guzu pojebem”.-”Nemojte,bolece ce”.Ipak sam pristala.Sela sam na njega i skakala kao malopre Tea.Jebao me u picku,znala sam da ce u guzi boleti.Malo me je podigao i prislonio guzu na njegov kurac.Stavio je na ulazu u guzu malo svoje sperme.Plakala sam od bola.Ipak kada je potpuno usao bol je zamenilo zadovoljstvo.Nabijala sam se misleci da mi nikad nece biti dosta.-”To mala,prava si kurvica,razjebana si nocas”.Zadnje sto sam osetila je kad je svrsio u meni.Osetila sam kako me puni ko zna gde u utrobi.Ujutro Tea me budi,bilo je 6 sati.Imale smo srece da kafic radi do 8h.Otisle smo kuci,Tea je ukrala majcu malom Nikoli dok je njena ostala razbucana na stolu. Dosli smo kuci uz opravdanje da smo bile pijane,da smo lutale gradom.Prihvatili su to bez trunka sumlje.Ja nikada necu zaboraviti tu kafansku jebacinu a vi momci ne opijajte se vec pogledajte oko sebe. Videcete mnogo toga.
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 133 134 136 137 ... 398
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 16. Apr 2024, 12:35:20
nazadnapred
Prebaci se na:  
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.123 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.