Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 10:42:58
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 12 gostiju pregledaju ovu temu.

>> Pitate se gde su nestale galerije devojaka? Kliknite ovde! <<

Vazno: Molimo vodite racuna o ponasanju na ovom delu foruma i procitajte nova pravila sex foruma!

Idi dole
Stranice:
1 ... 131 132 134 135 ... 398
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Erotske price  (Pročitano 26617781 puta)
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.4
mob
Nokia N95 8gb
Te noci u parku



Prica, kao i imena su izmisljena ! ! ! Nemojte govoriti „Jebao bih te“ „poderao bih te“ i tako to jer sam muskarac nisam nastran (od ljeta razmisljam da li da je postavim…ali evo vam je,btw nista nisam dodavao kako sam je prvi put napisao takva je i ostala)

Cao, ja sam Anastasija. Dozivela sam mnogo toga sa deckom, a ono sto mi se desilo ovog ljeta necu nikad zaboraviti. Zabavljam se sa Ivanom, vec dvije godine. Sa njim mi je super, ujedno sa njim sam sve i probala. Sex je super, malo mi je u pocetku smetalo jer mu je stvarno preveliki (22cm), ali sam se navikla. Voljeli smo da izlazimo u park i na nasu klupu gdje sam izgubila nevinost (sa njim). Ali to nije prica koju cu vam pricati. Naime i to vece kao i obicno izasli smo oko 8 zauzeli nasu klupu i cekali da padne tama na nas grad da bi mogli nesmetamo da radimo nase „sitne“ stvari. Nosila sam kratki zuti sorc koji je vrlo lako mogao da se pomakne u stranu a na sebi sam imala plave gacice koje je moj decko posebno voleo. On je nosio svoje bijele bermude (inace sportski je tip). Ne mislim na bilo koje bermude, ove su bas imale slic dovoljno veliki za njegovu veliku batinu. Takodje, vrlo rijetko je nosio gace…tj nikako, po njegovoj prici gace je prestao nositi jos u petom razredu osnovne. Nosi uvijek bokserice i to marke „lucijus“. Lagane su i obavezno moraju imati dugmice.
Da nastavimo sad mi o nasoj posebnoj veceri… Pricali smo uglavnom o nekim nebitnim stvarima, taj sat koliko je trebalo da se bar koliko-toliko smraci. Onda sam ga opkoracila i krenula strasno da ga ljubim. Nikad mu nije dugo trebalo da objasnjavam, zna se sta je i on a i sta sam i ja zeljela. Njegove ruke sam osecala svuda, malo po malo i ruke su mu se nasle ispod mog sorca, na moju pozadinu. Poceo je da mi mesi guzu bas onako kako sam ja voljela. Iako to nikad nije uradio, to vece mi je stavio prst u cmar. Trzla sam se jer mi je priznajem malo zasmetalo uz pitanje „sta to radis“, rekao je samo „opusti se, ovo vece ce da nam bude malo drugacije od proslih“.

Vrlo cudno, ali kasnije se ispostavilo da jeste bilo drugacije, ali ne kako smo se nas dvoje nadali. Izvadio je ruku iz mog sorca i malo me odmakao od sebe da bi mogao da izvadi svoj prelepi, dugi kurac. Mislim da sam ovlazila duplo vise cim sam ga ugledala. Voljela sam da mu drkam, imam neki super osecaj dok drzim to cudoviste u ruci. Pitao me je da li hocu da mu popusim, ali nisam htjela, nije mi se svidjalo da mu pusim. Probala sam, nije do ukusa, jednostavno ne svidja mi se to sto radim. Nije se ljutio, zamolio me da predjem na drugu stranu (ka zbunu) i dalje sjedeci mu u krilu, jer je tako mogao lakse da me zadovoljava. Pomakao mi je sorc i gacice, a kroz moju mladu picu prosao je vjetar koji je neobicno duvao to vece. Poceo je malo po malo da kruzi prstom na mojoj pici koja je bila sva mokra. Dok je sve to radio, ljubili smo se strasno, nisam dugo mogla da izdrzim njegovo „izazivanje“ pa sam sama pokusala da se nabijem na prst, ali se odmakao i izazovno nasmijao uz reci „oho, neko je veceras bas zagrijan za sex“. Nisam stigla ni da kazem „da“ on je snazno i vrlo brzo stavio svoj prst na sto sam ispustila vrisak ali ne dovoljno jak da bi se culo na nekoj razdaljini. To mjesto je bas onako za parove koji vole da se kresu u parku. Oko klupe su zbunovi a ostale su dovoljno daleko da niko ne vidi sta se ovamo dogadja. Stavio je ubrzo i drugi prst i radio bas ono sto mene najvise pali, izludjuje. Ne samo da je je otkrio sve moje tajne nego blizu mog svrsavanja stao je. Rekla sam mu nastavi, ali ne rekao je „necemo tako, pa brzo da ti dojadi“. Ponovo sam ga opkoracila i onako tuznim napaljenim pogledom rekla „molim te, jebi me, veceras sam tako potaljena, zelim da me rasturis“. Sa obzirom da je uvek volio da se sali rekao je „naravno, ljubavi, veceras cu da te poderem kao siroce napolitanku“,na sta sam se „odvalila“ smijati. Dok sam se ja smijala izvadio je svoje omiljene kondome „durex – elite“ (ljubicaste).
Podigao me iznad svoje strele i rekao da ja ciljam ili ces ti. Naravno znao je da ja volim da ga stavim u moju mackicu sto sam uradila i taj put. Sjela sam na njega, a osjecaj je bio kao da sam na sedmom nebu iako mi je trebalo da se malo naviknem na njegovu ponavljam ogromnu batinu. Pocela sam da ga primam centimetar po centimetar, kao i uvek misleci da nema kraja. Rekao je „ti si jedina koja si ga primila do kraja, jedina koja izdrzi do kraja, hajde sad, pokazi mi najbolje sto znas“. Bila sam dovoljno uzbudjena i nije trebalo dva puta da mi kaze pocela sam da se nabijam kao luda.
-„to ljubavi, to skaci mi na kurcu, aaaah kako me jases, ufff Ana kako si dobra“ – kresao me je i ujedno lupao samare po dupetu. Ne bi me cudilo da neko u daljini nije cuo nase stenjanje.
-„aaaaa Ivane kako me kreses, uvek cu da budem na tvom i samo tvom kurcu, hocu samo da me ti busis, da me poderes aaaaaaaaaaaaaaaaaaa jebi meeeeee, jebiiiiiiii“.
-Uz dovoljno sto me napalio pre sexa brzo sam svrsila prvi put i pokusala da se malo odmorim, medjutim on nije stajao.
-„neko mi se to umorio a, neko je svrsio, a neko ne…nabijaj se dok ti ja ne kazem da stanes“
Kresao me kao lud nabijao a ja sam samo jako uzdisala moje vrlo cesto „aaaaa“ kretalo se u trzajima i zvukom koji je odzvanjao udarajuci svojim stomakom u moje dupe. Na toj maloj klupi imali smo 2-3 poze. Na „nemoj, stani“ nisam ni pomislila, toliko sam uzivala da nisam znala sta pricam, ne bih se prepoznala do tad.
-„To, to, to, to, aaa kako se nabijam, svidja li ti se ljubavi, kako mjesam a?“
-„mesas kao luda, samo se nabijaj….brze“ – ponovo me pljesnuo po dupetu sto me dodatno potpaljivalo
-„ajde, skroz, do kraja, tooo Ivane, to ljubavi, ajde jos, jos, jos, nikad mi tvoj kurac nece dojaditi, jos malo, molim te, jos, jos, jos, toooooo, sad,jebiiii mee, jebi me kao lud - gurni mi do kraja, do kraja …aaaaaaaaaaah….toooo, to, to, to, to..“
Izvijala sam se kao luda dok sam sjedila na tom kurcu, uz grcevito svrsavanje. Tresla sam se od glave do pete. Svrsili smo zajedno, iako to nije bilo tako cesto.
Sjedili smo tako jedno vreme, u zagrljaju, nisam imala energije da se mrdnem, iscrpio me skroz. Posle koji minut odvojila sam se i sjela. Pocela sam da se smijem kao luda, nisam znala sta mi je, bila sam skroz mokra, preznojena i bilo mi je nekako vrlo cudno.

Skinuo je kondom, zatim izvadio maramice i vodu i krenuo ka zbunu. Ja sam za to vreme lezala na klupi i svo vreme imala osmeh na licu, kao da mi je taj sex bio poslednji. Osjetila sam ruke na svojim butinama sa unutrasnje strane i pitala sam „oho brzo si se vratio, zagrijan za jos, zao mi je ljubavi, ali stvarno mi treba malo da se odmorim“. Samo sto sam to rekla izlazi Ivan iz zbuna i kaze „o cemu pricas ?“ Sledece sto sam videla je njegovu nogu koja je udarila nekog starijeg covjeka. Uz psovke i svakakve jos reci poceo je da ga udara nogom na zemlji. Ustala sam i brzo ga zaustavila govorila sam „budalo jedna, sta to radis, ubices ga“. Ivan je trenirao borilacki sport i nije mi bilo prvi put da gledam kako ubija nekoga od batina. Cak sam ga se i ja bojala kad poludi, ali cesto sam mu u sali govorila „nastavis li, vjencacemo se na Sokocu“ (tu je poznata ludnica u Rep. Srpskoj). Prestao je da ga udara ubrzo posle moje reakcije. Jadnik je lezao na betonu i drzao se za sve dijelove tjela valjajuci se po zemlji uz jauke. Ivan ga je podigao i zapretio mu da ce ga ubiti ako ga jos jednom vidi u mojoj ili uopste nasoj blizini.

Tu nije bio kraj, iako mi se ucinilo da je prosla vjecnost, bilo je tek 22h. Za 5 minuta ponovo je dosao da ga nazovem „starac“ na sta je Ivan ponovo ustao i rekao „sta je cica, nije ti dosta“. Starac je rekao „nemoj decko, molim te, dosao sam da ti se izvinem“. Izvadio je 50km i rekao „neka ovo bude moje izvinjenje“. Stari ga je pitao je li za cigaretu i da li mozemo da krenemo sa ugovorom. Ivan ga je pogledao cudno i rekao kakav ugovor, a zatim odmahnuo rukom dok mu je ovaj nudio cigaretu?
-Decko, ja sam svoje jebanje prosao, imam 60 godina, prestao sam da kresem pre 10 godina, sad mi ni vijagra ne pomaze. Imam jedan vrlo zanimljiv predlog za vas dvoje. Zelite li da cujete ….???
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.4
mob
Nokia N95 8gb
Romeo i Juliet



Došla je napokon i ta nedjelja. Sve je bilo spremno, otišla sam po frendicu na kolodvor, pripremile smo i posljednje sitnice i zaputile se pred ostatak ekipe. Popili smo piće za početak, za uspješan roštilj i nezaboravnu noć. Podijelili smo poslove: dečke je zapalo guljenje krumpira, mene salata, a cure… igranje badmintona. Šalili smo se, smijali, zabavljali. Uživali, kako to uvijek biva. Najeli smo se, popili pokoje pivo i prebacili se u kuću. Smjestili smo se po kaučevima i foteljama, ubacili film u DVD-player i nastavili uživati. To nam je ubrzo dosadilo, jer nismo pasivna ekipa. Odlučili smo se za drinking game. Nakon pola sata već samo svi bili pomalo pripiti. Bilo je već prilično kasno, svi su se zavukli u svoj kutak, ili su drijemali ili su čavrljali. Ostala sam s Markom sama u dnevnoj sobi. On i ja smo uvijek bili nešto više od prijatelja, samo to nismo htjeli priznati ni sebi ni ostatku ekipe. Ipak, bili mi sami ili ne, iskre su frcale na sve strane. I tu večer smo se zezali i zadirkivali međusobno. Sada smo, napokon, ostali sami. U početki mi nije dao da legnem pored njega na kauč da gledamo film, pa sam se morala snaći. Naravno, nisam gubila vrijeme, ugurala sam se iza njega i bokovima ga pokušala izgurati sam kauča.
„a da zamjenimo mjesta, pa da ja guram?“-našalio se
„a, neće ići… pa da me izguraš sa kauča“
„ma neću. Ajde evo, legni pored mene.“ Napokon sam se izborila za svoje mjesto. Legla sam ispred njega, on me obgrlio rukom milujući mi struk.

„Marko, nemoj…“- zamolila sam ga „ znaš kakav to učinak ima na mene“
„znam, pa što…“
„kako bi bilo da ja tebe tako napaljujem“-upitala sam ga. Uzeo mi je ruku i položio na svoje međunožje. Ostala sam zaprepaštena. Ni sama ne znam je li to bilo zbog činjenice da držim ruku na njegovom kurci, ili zbog toga što je taj kurac bio u punoj snazi, tvrd i nabrekao…
„ajme“ uzdahnula sam i zadrhtala. Pritisnuo me bliže k sebi, sad sam već mogla osjetiti njegov kurac na svojoj guzi… poljubio me u vrat, znao je od prije da me to pali. Polako mi je svukao majicu otkrivši mi trbuh i grudi u crnom čipkastom grudnjaku. Pomogla sam mu svući njegovu majicu i bacila se na istraživanje njegovog torza. Rukama sam plovila po njegovim mišićima, usnicama i jezikom mazila njegovu preplanulu i tako nježni kožu.
„a što ako netko naiđe“- prošaptao je. Tek tad sam i sama postala svjesna opasnosti. Vrlo lako smo mogli biti viđeni, no to je u meni budilo uzbuđenje, još veća doza adrenalina je počela kolati mojim žilama.
„nije bitno, reći ćemo da smo pijani“ –nasmijala sam se. Nastavili smo se međusobno prekrivati poljupcima, mjesečina nam se smiješila kroz prozor. Oslobodila sam njegovu zvijer iz zatvora od trapera, imala sam dojam da se zahvalno protegnuo kao tigar nakon dugog sna. Uzela sam ga u ruku i milovala, drkala polako i nježno, tek ovijajući ruku oko njega. Marko je polako otkopčao moje traperice i zavukao ruku u gaćice, mazeći me, draškajući klitoris.
„vadi ruku iz mojih gaćica, brojim do tisuću“- rekla sam, na što je on prasnuo u smijeh, no ubrzo se zbrojio
„pssssst, mogao bi nas netko čuti…!“
„imaš pravo“-rekla sam
„bolje da se ušutkam nekako“. Povukla sam se niže, okrenula ga na leđa i uzela ga u usta. Polako, cuclajući ga i sišući, milujući i drkajući desnom rukom, lijeva je mazila njegova jaja. Željela sam ga dovesti do vrhunca, povesti ga u sedmo nebo, no nije mi dopustio. Kad je već bio blizu eksplozije užitka, okrenuo se privukao me k sebi i bacio se na obrađivanje moje mace. Lizao je polako i nježno, kao da se boji da me ne ozlijedi, pružajući mi nezaboravne užitke. Svršila sam u jakom grču, onemogućena pustiti i glasa zbog njegove ruke preko mojih usana. Sigurna sam da bi vrištala da sam mogla. Polako me privukao i nježno poljubio u usta. Ljubio me dugo i nježno, ljubio me takvim poljupcem da sam poželjela plakati od siline i nježnosti istovremeno. U tom suludom trenutku sam čak pomislila i da ga volim, na što sam se već slijedećeg trena slatko nasmijala, sama sebi opovrgavajući tu suludu pomisao. Polegao me polako, skidajući svoje traperice do kraja te milujući moju macu svojim kurcem. Izluđivao me, već sam bila potpuno vlažna. Jednostavno je uklizao u mene, što već dugo nikome nije pošlo za rukom. Unatoč mojoj spremnosti, ulazio je u mene polako i nježno, ljubeći mi vrat. Zastao je na trenutak jer se začulo smijuljenje i hihotanje iz susjedne sobe. Kad smo se uvjerili da nismo u opasnosti, nastavio je jednako nježno i polako, a onda me, ne vadeći ga iz mene, povukao na sebe. Jahala sam ga prvo polako i nježno, uživajući u svakom njegovom centimetru, no kako sam osjetila približavanje novog orgazma podivljala sam. Grizla sam se za usnice da ne bi pustila glasa od sebe. Ponovno sam svršila u nevjerojatnom grču. Svuda oko nas su padale zvijezde. Ubrzo je i on osjetio približavanje vrhunca, pa sam se spustila i ponovno ga uzela u usta. Osjetila sam valove tople sperme na svom jeziku, u grlu, na usnama… čula sam pokoji uzdah koji mu je pobjegao. Povukao me k sebi. Tek sad sam primijetila glazbu u pozadini: Romeo and Juliet od Killersa. Zajedno smo zapjevušili moj najdraži stih „Juliet, when we made love you used to cry“. Naslonila sam glavu na njegova prsa, slušajući ritam otkucaja njegovog srca i gledala kroz prozor kako padaju zvijezde. Iz sobe su uskoro izletili Anja i Toni, smijući se. Pogledali nas pogledom „ništa nam nije jasno“. Uzvratili smo im isti pogled, svi četvero se počeli smijati. Pridružili su nam se u dnevnoj sobi.
„i vi?“- upitao ih je Marko.
„a šta, zar i vi““- ostao je zaprepašten Toni. -„znao sam.. morali ste puknuti jednog dana! Znao sam!!“- likovao je
Ostatak noći provela sam u Markovom zagrljaju, ne mareći za sutra, ne mareći za jutro, ne mareći… za ništa.

IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.4
mob
Nokia N95 8gb
cuckold muz 2 deo



…kao sto rekoh,dosta vremena sam proveo na smokvi,i komunicirao sa dosta parova i muskaraca,koji mastaju ili uzivaju da vide svoje lepse polovine,nabijene na kurac drugog muskarca…Cesto sam se pitao da li je samnom sve u redu,kad me pale takve stvari,ali nakon iskustva sa smokve,postalo mi je jasno da je to kod muskaraca vrlo cest fetis,samo sto mnogi o njemu ne zele da govore,i sve se zavrsi samo na mastanju.Ja sam bio odlucan da se u mom slucaju ne zavrsi samo na masti,nego sam krenuo u potragu za tipom,koji bi zadovoljio neke nase kriterijume.Napravili smo profil,gde nismo otkrivali sta nas zaista interesuje,postavio par njenih slicica,vrlo zanimljivih,i cekao…Mi smo u ranim tridesetim,tip bi trebao biti plus-minus 5 god od nasih,kulturan,obrazovan,pedantan,diskretan,potentan,i ako ne lep,bar simpatican…Reakcije na njene fotke su bile burne,mnogo njih se javilo,i na vulgaran nacin komentarisalo,sta bi joj radili i tako to…ti su odmah otpali,nismo zeleli s takvim tipovima nikakvu komunikaciju…ali nakon izvesnog vremena,dobili smo zanimljivu poruku,vrlo pismenu i kulturnu od tipa,koji je preko bio zigolo,neko vreme,pa je sad ovde,ne bavi se time,ali mu je Maja izgledala “neodoljivo”i morao je da nam se javi i pozdravi nas….Malo po malo,kako je vreme prolazilo,a mi se skoro svaki dan sretali na smokvi i razgovarali,uz razmenu fotki,shvatili smo da je vreme da se sretnemo i upoznamo.Dogovorili smo susret u jednom finom restoranu,za subotu u 19 casova.Ta dva dana do susreta,bili smo napaljeni kao tinejdzeri,nismo znali sta da ocekujemo.Maja je za tu priliku bila vrlo elegantna,tamno braon satenski komplet,sako i uska suknja malo iznad kolena,koja ocrtava liniju njenih bokova i povece guze,bela kosulja,strukirana,tanke carape boje koze,sa halterima i tamno braon sandalice sa povecom stiklom,u kojima su njena lepo oblikovana stopala,i jarko crveni lak na prsticima,dosli do izrazaja…njena duga tamno smedja kosa je uvek bila besprekorna i diskretna sminka na njenom lepom licu…izgledala je prelepo…

Seli smo u restoran,porucili vino,i cekali da nam se pridruzi Boban,tresla nas je jako pozitivna trema,njoj su obrazi bili vreli a ruke ledene…i u jednom momentu,me je pitala”sta mi to radimo,majke ti”?…”nista”rekoh…”upoznajemo se sa nekim novim zanimljivim tipom”…”opusti se,nece te pojesti,ako sedne s nama i popije par pica”Proslo je neko vreme,a ja sam goreo od zelje da vidim tipa,za kojeg sam poprilicno bio siguran,da ce nam se svideti,i koji ce mi mozda jebati zenu…mozda vec veceras…Vec 20 min je proslo od kad smo stigli,ali njega nigde…pomislih,da se nije uplasio i odustao,mnogi su mi pricali,da im se to desilo…Vidim tipa,prilazi konobaru,nesto ga pita,i ovaj mu pokazuje u pravcu naseg stola…to je “on”znaci…uzbudjenje raste,kako nam prilazi…hmmm…pomislih…,”nije los”…rece Maja…”mislis”…odgovorih.”Dobro vece,izvinjavam se sto kasnim,ali guzva u gradu je strasna”…pa konacno i da se rukujemo,ja sam Boban,drago mi je…”…”ja sam Maja”…”zoran”…Maja se vec zabrinula”…rekoh…”izvinjavam se jos jednom,i obecavam da cu se iskupiti za ovo kasnjenje”…(smeh)….”a to obavezno”rekoh…Sedeli smo za manjim okruglim stolom,tako da su nam se kolena skoro doticala,(namerno sam hteo taj sto)on je bio u farmerkama,kosulji i cipalama…izgledao je vrlo pedantno…sedao je sa Majine leve strane,a ja sa desne…uzeo je i on vino,i tako je pocelo jedno od najinteresantnijih veceri naseg zajednickog zivota.Nakon nekoliko minuta razgovora,napetost je pocela da jenjava,Boban je bio vrlo opusten i spontan,razgovarali smo o svemu i svacemu…stigla nam je i klopa,i uz nju druga flasa od 0,75 belog vina…mojoj dragoj su se dlanovi ugrejali,sto zbog vina,sto zbog Bobana i situacije u kojoj se nalazi…ali svidelo mi se sto se opustila…Vreme je brzo prolazilo,vino nam je prijalo..a Maja je raskopcala svoju kosulju,i pred nama se ukazala “pukotina”izmedju njenih jakih cetvorki…znao sam odmah,da zeli da bude pojebana,to vece,ne neko drugo,nego bas to…dok su njih dvoje caskali,otkucao sam poruku:”zelim da je diras ispod stola”…i poslao je Bobanu…nije video da mu je stigla poruka,bio je zanesen razgovorom,pa sam mu skrenuo paznju na tel…uzeo ga je,procitao poruku,blago se osmehnuo, pogledali smo se na sekund….i njegova ruka je vec bila ispod stola…konobar je doneo vino,ja sam ga sipao tipu,koji mi dira zenu ispod stola…cini mi se da je Maja to jedva docekala,znam koliko je pohotna kad se opusti,a vino je definitivno opustilo..prisla mi je,i na uvo mi rekla:”ljubavi,njegova ruka je u mom medjunozju…”…”dira te?”….”da”…”da li ti se svidja?”….”svidja mi se”….gledao sam ga u oci,dok mi je govorila sta joj radi…spustio sam svoju ruku,na njeno medjunozje…on je sa svojom vec skoro stigao do gacica…zapoceli smo razgovor,i nastavili da je diramo…ona je primakla stolicu,ka stolu ,naslonila se na naslon,i blago rasirila noge…pazili smo da budemo diskretni,u nasim bludnim radnjama,bili smo u uglu,tako da smo imali odlican pregled prostorije i ljudi u njoj.Ja sam joj dodirnuo picu,samo je duboko uzdahnula,pogledala me bezobrazno…rekao sam Bobanu:”smaknuo sam joj gacice,spremna je …diraj je”mogao sam da osetim,kako joj “obradjuje”pickicu svojim prstima…ona je ubrzala disanje…”niste normalni,sta mi radite”….”svrsicu ako nastavite”…pitao sam ga “sta zelis”?…”zelim da ti jebem zenu”….”svidja ti se moja zena”….”uhhh,jos pitas,fenomenalna je,a izgleda i voli kurac”….”izvadi ga”…”izvadi ga da ti drka”…ona me je samo pogledala,kao da samo to ceka…a nije imala hrabrosti da trazi…otkopcao je farmerke i izvadio,poprilicno debeo ne mnogo dugacak kurac…stoljnaci su bili dovoljno dugacki,da prekriju sve sto ne sme da se vidi….”uhhh,al je debeo ljubavi”…”al je tvrd”…sad je njena ruka bila ispod stola….i on se izvalio,i pio vino dok mu je moja zena drkala kurcinu,i mazila jaja ispod stola,u restoranu u centru grada….dok sam ja nastavio,da joj “obradjujem”pickicu prstima….situacije je postajala sve vrelija,morao sam da je prekinem,i predlozim da krenemo….popaljeni,brzo smo se nasli u autu,njih dvoje su seli nazad,ja sam vozio prema hotelu…zatamljena stakla na autu,su im dozvolila da nastave gde su stali u restoranu…ona je sada glasno disala i stenjala,zadigla je suknju skroz i skinula gacice…ostala je dole samo u carapicama, halterima i sandalicama…prizor je bio fenomenalan…drkala mu je snazno,dok joj je on stavljao svoje prste u pickicu…”ljubavi,jel ti je lepo?”….”uuuu,daaaa”…”reci mi,sta zelis”?….”zelim da posisam ovu kurcekanju,koju si mi nasao”…j”jel mogu?”….”ne jos,cekaj”…trazio sam mracan perking,nisam mogao da izdrzim da stignemo do nekog hotela,to je moralo odmah da se desi…novi bgd,prema Savi…mrak…stajem…okrecem se da posmatram taj trenutak,kad moja zena stavlja veliku debelu kurcinu u svoja pohotna usta…”sad mozes da je posisas,ljubavi”…brzo se namestila,na kolena,izbacila dupe,zabacila kosu na jednu stranu da mogu da gledam…i PROGUTALA KURAC DRUGOG MUSKARCA….prosto ga je gutala…..tako halapljivo i pohotno ga je dudlala,da se to nevidja svaki dan…Boban je bio u transu….”zorane,kako mi sisa kurac ova tvoja drolja,uhhh,samo da znas”….”osamari je po dupetu,ako zelis da ti ga sisa jos bolje”…”PLJASSSS”…puce saka po dupetu…ona vrisnu…”TOOOO”…uhhhh”to mi radi”….”sisaj tu kurcinu,i cuti”…naredi joj on…ona nastavi da sisa,a njena pljuvacka se sliva niz velika,obrijana jaja,njenog jebaca…o ovome sam dugo mastao,izvadio sam kurac,i poceo da drkam,adrenalin mi nikad nije bio visi,prosto me je razbijala adrenalinska groznica…drzao je za kosu,i nabijao na svoj palamar…gubila je dah…ali ga nije vadila iz usta…”Zorane sta zelis sad”…pitao me je…”zelim da je nabijes na taj tvoj kurac…zelim da mi pojebes zenu,kao nijednu do sad”….”hajde kobilo,cula si sta zeli”…rece joj…opkoracila ga je,i spustila se na njega…”uuhhhhh”…usao je ceo…uhvatio je za njene velike guzove,i poceo da jae nabija na njega…”aa…aaa…aaa…aaa…aaa…aaa…dahtala je,stenjala,vristala,je na tom carobnom kurcu…taj prizor me je izludeo…izmedju sedista sam posmatrao njeno veliko oblo belo dupe,i nabreklu vlaznu picku,u koju se zabija debela zilava kurcekanja…prisao sam i poceo da joj lizem supak,njenu lepu rozu rupu dupeta…to joj se svidelo…ubrzo je pocela serija orgazama…svrsavala je rafalno,sa jako kratkim pauzama….”hvala ti ljubavi…hvala ti puno….ovo sam zelela…ah..ah..ah..kako me razbija,ova debela batina….uuuhhhhh….”"jesam li ja tvoja kobila….jesam li…reci mi….”…”jesi,ti si moja rasna kobila”…”uhhhh,ko sme da jasi tvoju kobilu”…”samo rasni pastuvi,ljubavi”….”hoce li me ovaj pastuv jahati?”….”hoce”…”hoce li me cesto jahati?”….”kad god pozelis”….”uuhhhh….zelecu cesto da me jasi….zelim ovaj kurac da me cesto jebe…prosto me razbija…aaaaahhhhhh….”…Boban je bio u transu ponovo,nista nije govorio samo je nabijao na svoj palamar i stenjao…ja sam mogao svakog trenutka da svrsim,odjednom,samo je skinuo sa sebe,uhvatio je za kosu i nabio joj kurac u usta…”zelis da gutas?”…mmmmmmmm…mmmmm…”voli da guta”…rekoh mu,jer ona nije mogla,puna su joj usta bila kurca…”e sad ce da dobije dobru porciju”….AHH..AHH..AHH..AHH..I POCEO JE DA JOJ PUNI USTA…gutala je…halapljivo je gutala….zatim ga je oblizala celog,da neostane ni kapljica na njemu…ja sam bio na vrhuncu…pozvao sam je da ga stavi u usta….i svrsio sam…punio sam joj usta vrelom spermom…moju je ispljunula….”nije mi slatka kao njegova”…rece…od tog trenutka sam postao cuckold(rogonja)
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.4
mob
Nokia N95 8gb
JECA IZ MOJIH SNOVA


Da li iko više zna šta je lepo drkanje?
Ne ono “drkanje” kompjutera, televizora, DVD-ova, video-rekordera… već ono pravo drkanje, masturbacija koja raspaljuje maštu i koja čoveka čini srećnim.
Rešio sam da sebi poklonim dan samo za tu vrstu radosti. Okupao sam se i, potpuno nag, legao na kauč. Disao sam duboko i pustio misli da same teku. Mazio sam onog što me čini muškarcem, a za koga tako malo imam vremena. Lagani stisak od korena prema glaviću, dok plima naslade ide prema mozgu.
* * *
U misli mi dolazi Jeca. Lepa, debeljuškašta, umiljata kao jagnje. Sreli smo se na Internetu, igrali se, zezali, družili. Posle više meseci, čak i ličnog druženja, našli smo se na mom rođendanu. Štipkala me za obraze, ljubila, milovala… Sela je blizu mene, dodirivala me ramenom i duvala mi dim cigarete u lice. U opštoj graji, ciki, smehu, ona me gledala blistavim okicama, smeškala se, i prosto mamila da je zgrabim. Ne znam kako sam se uzdržavao. U ušima mi je tutnjalo, srce pod grlom, kao da ću se onesvestiti.
Ruka mi je pala na njeno koleno ispod stola. Pružila mi je kutiju sa cigaretama iako je znala da ne pušim. Na kutiji je pisalo „Uzmi je, tvoja je…“. Pošao sam prstima prema međunožju. Nije imala gaćice, obrijala se, kao da se spremila za mene. Naša zajednička drugarica se veselo smejala i, kao da je znala šta nam se dešava, usmeravala šalu na seks i alkohol. Kad se učinilo da sam pretarao, i da postoji opasnost da budemo primećeni, ona je prosula malo viskija na Jecinu haljinu, ja sam trgnuo ruku, a njih dve se brisale, cerekale, namigivale… Znala je. Sve su se dogovorile.
* * *

Zvonilo je na vratima. Ustao sam i pošao prema njima, u trenutku potpuno zaboravivši da sam bez gaća. Nenaviknut da hodam nag po kući, otvorio sam vrata. Na njima je bila Jeca. Čini mi se, lepša nego ikad. Stresao sam se, prošla me struja celim telom.
„Jesi to mene očekivao ili neku drugu?“ - instinktivno sam rukom pokrio golotinju, tek sad svestan da sam sasvim nag.
„Ne vredi, mače. Sad je ionako glupo da se skrivaš.“ - Ušla je, poljubila me, dala mi pola kila kafe i flašu pića.
Zatvorio sam vrata i zbunjeno gledao oko sebe. Ona me pogledom pozvala u kuhinju. Pokazala mi je rukom prema šporetu, što je značilo da treba da skuvam kafu. Kad sam već uhvaćen „na delu“ nek ide tako - pa kako bude. Ona je pričala ljupko i umiljato, svaka reč me doticala kao lagani drhtaj.
Otišli smo u moju sobu, ona je pripalila i ponudila i meni.
„Ne pušim… znaš već…“
„Znam…“ - povukla je dim, prinela usne ka mojima i uduvala sav dim u njih. Nisam se zagrcnuo, ni zakašljao, naprotiv. Bilo je slatko kao med. Još jedan dim iz njenih usana, pa još jedan, pa još jedan… Nije dala da poljubac potraje, sve je radila sračunato.
Pili smo kafu. Ona je diktirala tempo, ja sam je bez reči pratio. Bilo je leto, imala je malo odeće na sebi. Opet nije nosila gaćice. Zbacila je bluzu sa sebe, takođe i suknju, i za kratko vreme bili smo isti - „kao od majke…“. Kad sam samo malo prišao, odrečno je zavrtela glavom i zapretila mi prstom. Mučila me, odugovlačila, uživala u mojoj napetosti. Bio sam nemoćan da se suprotstavim, a nisam ni želeo. I ona je to znala.
Bacila me nogama grubo na krevet. Onako velika, debela, igledala mi je kao džin. Ogromne sise, okrugle, tvrde, pale su na mene kao lavina. Za trenutak sam igubio dah, sve mi se zavrtelo u glavi. Ali njene tople okice vratile su me u život. Kad se nasmeje, kad pusti glasić, kao iz najlpših bajki. Ta planina od žene stiskala me uz krevet da me svaka koska bolela, ali ja sam želeo još, još, još… Stopili smo se, srasli, cedili se u vrelini tela kao dve lubenice, cureli smo na sve strane.
* * *
Trgao sam se. Mokar, zadihan, pao sam sa kreveta. Onako, na kolenima, razgledao sam oko sebe. Na kauču kapi sperme kao pahulje, jedna šolja na stolu, čaša sa vodom i paklica sa Jecinim cigarama koju je juče zaboravila. Prošetao sam po celom stanu. Pa nje nigde nema! Gde je Jeca? Šta se desilo?
Pripalio sam jednu cigaru iz njene kutije, njenim upaljačem, sa njenim osmehom u očima, sa njenim pogledom u mislima…
Da. To je bilo prelepo drkanje. Masturbacija za sećanje.
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.4
mob
Nokia N95 8gb
MILKA, NAJDRAŽA PRIJATELJICE!!!


Svako jutro gledam slike na kojima grlim moju najdražu prijateljicu Milku, zamišljam kako joj prste provlačim kroz dugu plavu kosu, kako je ljubim i milujem, kako je diram po dojkama, stomaku, pa sve niže do ženskosti…

More sperme sam prolio gledajući to lepo i plemenito lice. Kad progovori ne mogu da se obuzdam. Želim je telesno i duhovno. Želim je, da li je to sramota? Želim je kao nikada niko što je poželeo nije. Želim da spojimo gola tela, da udahnemo sve lepote sveta…

Ona zrači toplinom i ljubavlju, čistotom duše, jebozovna je do bola… Ona je mleko života, ona slatka tečnost koja izaziva požudu, strast, ubrzani rad srca, nervozu, bol i radost, sve to u deliću sekunde.

Ne smem da joj kažem da je ne izgubim: „Želim da te pojebem. Daj mi svoje telo, Milka, molim te!“. Ona nije tek bilo ko, ona mi je najbolja prijateljica. Digne mi se svaki put kad pomislim na nju. Čini me srećnim, a ja, tako prostački, želim da je imam. Znam, nije sve u tome, ali ja želim da usnama i golim telima razmenimo životnu energiju. Kad mi je najteže, kad sam bolestan i sve mi se smrači pred očima, „upalim svetlo“ u sebi gledajući slike moje voljene Milke. I prljave misli su čiste ako su iskrene - tešim sebe.

Bože, oprosti mi, čovek sam! Podari mi Milku! Neka mi spoj sa njom bude poslednja želja! Neka mi telo zamiriše telom najdraže prijateljice, a posle neka bude - volja Tvoja!
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.4
mob
Nokia N95 8gb
Kljucaonica II



Pogled na ormaric kraj kreveta na kojem su stajale nekoliko vrsta lekova za spavanje ili protiv glavobolje.Onako na tabletirana promumnjala je ime svoga prijatelja,ugasio sam svetlo.Pomerila se na stranu,polako ali jos u strahu,legao sam kraj nje.osetio sam da je sada sansa da ju lagano pojebem.Izvadio sam svoj kraci ali zato dosta debeli kurac i polako ga gurnuo u mokru picku.zastenjala je nerazgovetno govoreci nesto,a ja sam nastavio da ju jebem.Nije dugo trajalo,napaljen svrsio sam brzo.Imao sam utisak da sam joj napunio picku do vrha od zelje spricao je mlazove umutra.Polako sam se ustao i izasao iz njene sobe.Zaspao sam kao nikada prije.Sutradan oko podne,izasao sam iz sobe praveci se lud,otisao sam na tusiranje,kad sam izasao gledala me nekako cudno,ali me nista nije pitala.

Navecer opet ista prica,jedva sam cekao da ode na kupanje.Pogasena svetla u prostorijama samo se odsjaj svetla video ispod kupatilskih vrata.Provirio sam kroz kljucaonicu,ponovo su moje zjenice ugledale onu istu picku,kurac mi je rastao i bio je sve tvrdji i tvrdji.Pa sinoc sam ju jebavao,ali puno se vise napalim kad je gledam ovako kroz kljucaonicu.Prelepe grudi zene koja ima kusur godina,lagano podsisana picka i utegnuta guza za te godine izgledala je,sik.Picka je virila na mene iz sapunice kao deda mraz smesila se,prepoznala me jedino ona.Drkao sam ga lagano,tusirala se nesto duze nego je uobicajeno,taman da se napalim gledajuci ju.Onako se lepo obrisala te obukla samo svilenu kucnu haljinu,pobegao sam u sobu.Nakon dve tri munute,izasao sam van,namerno opet sa uzdignutom kurcinom,kao trazio nesto u kuhinji.Gledala je tv,pitao sam dali je slobodno da zajedno gledamo tv?Rekla je samo izvoli.Namestio sam se tako da u prvi plan dodje moj dignuti kurac,da vidim reakciju.Stvarno ga je nekoliko puta pogledala.Eto,idem sada da spavam rekao sam,nije kasno kuda se zuris,rekla je,pa sutra nemas predavanja sutra je Nedelja.Morao sam nesto da smislim o cemu da pricamo.Film na tv bas se potrefio za nas,starija zena i mladji muskarac,neka glupa tema ali za mene idealna.Znas sta i ja volim starije koke rekao sam joj.Kako to mislis starije koke?Pa starije iskusnije,sarmantne one koje nekad nose haltere i te stvari.Pomalo je sirila noge,skoro se videla picka koja se skrivala izmedju bedara.Pricajuci malo malo pogled joj je silazio i prelazio preko mog kurca.Znao sam da ga hoce samo se ustrucava.Ustao sam se i seo kraj nje,eto bas tako starije kao ti,lagano sam spustio ruku na njeno bedro.Polako sam ju poceo milovati nije se branila.Presao sam na grudi,vadio sam ih iz haljine jenu pa drugu ljubeci ih obe.Uzela me za kurac u trenerki,uzeo sam njenu ruku i stavio sebi u trenerku,bio je kao Bukva tvrd.
Poceli smo se ljubiti nezno i strasno u isto vreme.Ljubili smo se dugo milovali se po telu i organima za vodjenje ljubavi.Picka joj je bila mokra i socna,mirisala je na sampon.Idemo u sobu rekao sam joj,ustala se onako skinuta gola,guzovi su se drmali,uzivao sam u tome.Legli smo na krevet,odma ga je pocela pusiti,jao kako je debeli,rekla je.Legla je na ledja a ja sam utonuo medju njene noge,lizao sam joj socnu cistu i lepu picku.Onaj sok sto je izlazio bio je tako cist i mirisan,polako sam se digao i gurnuo ga unutra u tu socnu picku.Zastenjala je,jebavali smo se u ritmu tjela,oboje smo uzivali i stenjali.Picka je primala moj debeli kurac,stezala ga i gutala,stvarno se znala jebavati.Okrenula se od pozada,cim sam ga stavio pocela je brzo da mesa,pravo ali sam se bojao da nesvrsim.Zaustavio sam je,stani da te ja jebem,polako.Stvarno se dobro jebavala.
Legao sam na ledja,sela je na njega i pocela da se nabija,da vrti da mesa,da izludis od lepote.Sise su mi igrale ispred ociju lepe grudi koje sam milovao polako.Nabijala se sve jace,pocela je da stenje sve brze,zajaukala je jako,svrsavala je i nabijala se na kurac tako jako da se vise nisam mogao kontrolisati,poceo sam da ju punim spermom.U zestokom ritmu oboje smo svrsili.Umirili se onako lezeci,jet sam ja ona starija koka upitala me?Jesi bogami jesi,gazdarice,jesi.Znas mali sada si platio kiriju za ovaj mesec,nasmijali smo se oboje.Znas gazdarice,vec duze vreme ja imam zelju da vas jebem ali se nisam usudio da pokusam.Trebao si mali,pa nebi ti dala da stanujes u mojoj kuci da mi se nisi svideo odma.
Milovala me a moj se kurac dizao kao iz mrtvih.Legao sam joj medju noge,sam je kliznuo unutra,lagano i polakao zamesala je.Ljubili samo se i jebavali polako,neka traje,i potrajalo je do kraja skolovanja.Novi Sad je lep grad a moja gazdarica zanosna i prava roksa,zena koja je znala za zivot,moderna volela je seks.Volela je mladje muskarce volela je da se jebe i znala je kako se to radi.Stvarno sam uzivao,ali jos mi u secanju ona kljucaonica i njena mala picka podsisana nasapunjana,koja me gledala i prepoznala mnogo puta.Kasnije primala moj kurac kao podstanara.Jebavao sam ju nekoliko godina i uvijek je bio lepo.
Volela je dobar seks,voleo sam i ja kad mesa kad uziva kad stenje,palila me ta starka kao papir na vatri goreo sam medju njenim nogama.
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.4
mob
Nokia N95 8gb
ovaj onaj ona ja i zamisli jebanje



posle veze od 3 godine tj. trogodishnjeg dosadnog sexa ili romantichno recheno vodjenja ljubavi, odlucih da se oslobodim. Novostechenu slobodu reshih da proslavim sa drugaricom Bojanom u nekoj kafani sa kariranim stoljnacima. Fino smo se zapile pa smo odluchile da promenimo lokaciju. Zaputismo se u nepoznatom pravcu blago se teturajuci. Svetleca reklama nekog klubica super uletele naruchile pice nashle mesto za shankom muzika podnoshljiva mesto puno tipova odlichno odlichno.

Bojana je vec neko vreme sama shto posebno dolazi do izrazaja kad je pripita tj. tad non stop pricha o jebanju. A to beshe jedan od onih dana kad mi je dovoljno da chujem rec jebanje pa da se solidno napalim sa sve slikama scena jebanja koje se mozda trenutno odigravaju i u zgradi pored. Dok je ona prichala osecanju neispunjenosti ja sam bacala pogled po klubu. pri kraju shanka zapazih dva tipa. jedan je bio vishi crn sa jakom vilicom i vecim nosem izgledao je nekako grubo shto me je posebno zabavljalo dok je drugi ono klasichno lep mushkarac koji bi se bojani sigurno dopao. pogledala sam bojanu i tek onda primetila da ona josh uvek pricha o snoshaju,udovima itd. Naglo sam ustala sa stolice uhvatila je za ruku i odvukla u pravcu malopre odmeravanih mushkaraca. Bila je iznenadjena ali se nije bunila. Pocheh neku prilichno idiotsku prichu oni se odlichno ubacishe i sve je pochelo da se krece zeljenim mi tokom. posle par tura pica i ponekih ’sluchajnih’ pipanja oni su predlozili da odemo u stan jednog od njih uz neko dosadno smotano dugachko objashnjenje. Samo sam pogledala bojanu koja se blago nasmeshila ,shto je svakako bio znak prihvatanja, i rekla hajde. za petnestak minuta vec smo bili u stanu gde smo posedali na neki trosed. onaj crni je seo do mene shto sam odmah iskoristila spusteci ruku na njegovo koleno. bojana je sa ovim drugim baljezgarila neshto nepovezano ali sam po njenim pokretima provalila da je prilichno napaljena. znamo se jako jako dugo pa mogu da provalim njenu mimiku koja u sushtini i nije neshto komplikovana za provaljivanje. naime bojanica kad se napali prsi svoje sise na kojima joj vecina devojaka sa opravdanjem zavidi. nisu neshto posebno velike ali su ujedno i oble i chvrste i uvek se nekako nadju u centru paznje. shirila je noge pa ih onda prekrshtala i par puta prelazila prstom preko usana. onaj tip shto je prichao s njom je previshe odugovlachio nervirao me je dok je ovaj moj bio sigurniji i ubrzo krenuo u akciju uhvatio me je za kosu i nabio mi jezik u usta. bio je grub kao shto je i izgledao i to je potpuno apsolutno napalilo. stavila sam ruku na njegov kurac koji je shtrchao ispod farmerki i krenula da ga mazim stiskam otkopchavam shlic vadim drkam on me hvata za sise bacam pogled na bojanu koja deluje iznenadjeno ali onda ovaj njen krece u akciju pochinje da joj lize vrat i ona se potpuno prepushta krece da se uvija i stiska sise. ovaj mi spushta glavu uz rechi ‘hocu da te jebem u usta’ i u sledecem trenutku njegov kurac je vec duboko u mome grlu pomahnitalo mi pomera glavu gore dole dok ja nabijam prste u potpuno zeljnu pichku. bojana se za to vreme vec uveliko nabijala na kurac i jechala. krenula sam da svrshavam u trzajima i nedugo zatim ovaj izvadi kurac iz mojih usta i krene da mi svrshava po licu. razmazivala sam spermu svuda lizala je a onda se popela na trosed i okrenula se ka bojani ,koja ga je primala od nazad, na shta je ona krenula da mi lize spermu s lica uhvatila sam je za sisu i nabila jezik u usta. na taj prizor ovaj njen je odmah izvadio kurac i svrshio joj po ledjima razmazujuci joj spermu svuda po telu. bojana mi se potpuno priblizila i krenula da mi trlja pichku i grubo trpa prste unutra na shta sam ja uzvratila. momci su ubrzo bili ponovo spremni. stali su iznad nas i krenuli da drkaju krenule smo da im lizemo kurceve u duetu spajale smo jezike na njihovim kurchevima i drkale jedna drugoj. crni me je uhhvatio snazno za kukove okrenuo i nabio kurac do kraja pochela sam da vrishtim pa mi je ovaj drugi nabio kurac u usta bojana mi je stiskala sise i trljala pichku svrshavala sam kao nikad do tad potpuno sam se tresla onda smo ja i bojana zamenile mesta ona je ubrzo svrshila kao i ova dvojica. cutali smo premoreni nekih 20 minuta obukle se mahnule momcima i zadovoljne krenule kuci par puta smo zastajale ljubile i vatale shto nastavljamo da radimo i sad u razlichitim kombinacijama
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.4
mob
Nokia N95 8gb
grm


Истина - са летовања
Ретко сусрећемо брачни пар из суседног града које смо упознали пре неколико година на мору. Планирајући одмор 2002. сетили смо се пријатних тренутака са претходног летовања и предложисмо познаницима да летујемо у исто време и на истом месту. Симпатични они нама а и ми њима, тако да паде договор о заједничком летовању.
Они су четрдесетих а ми тек преко тридесет година али постоје заједничка интересовања према спорту, уметности, политици …
Моја жена зна за моје необичне авантуристичке склоности; неостварене жеље да упознамо одговарајући пар где би понекад разменули партнере у смислу викенд слободе и зато ме љубоморно чувала и од Миле, коју Бранко такође себично пази. Преостало ми је да жудно загледам Милу и њене бујне сисе, тражећи задовољства у преосталим детаљима који наш одмор чине забавним.
Ипак се једнострана авантура догодила:

Једном приликом, док се Мила посветила деци - Бане, моја Љиља и ја веслајући рукама на малом гуменом чамцу, десетак метара уз обалу, удаљисмо се од купача. Понашање сапутника ми је дало до знања да се међу њима нешто догађа и одлучих да их оставим саме. Када смо били на правцу једног ресторана рекох да идем на пиво јер је чамац премали за троје, на шта Љиља узврати да ће они окружити око узвишеног полуострвца па ће ми се придружити. Ја сам пошао према ресторау и кад они замакоше за гребен полуострвца, реших да кибицујем шта ће се међу њима даље догађати. Притајио сам се иза жбуна на узвишеном гребену, одакле је мали гумени чамац био удаљен највише тридесетак метара. У њему Бранко љуби и милује Љиљу док се она страствено увија узвраћајући пољупце. Она је убрзо легла на њега и почела да се набија, вртећи својом похотном гузом. Били су сигурни да их нико не види јер су дивља плажа лево и наша јавна десно прилично удаљене од тог угаоног каменитог изолованог простора. Веома брзо су прешли на главну ствар: Заиђе он међу бутине моје распаљене женице и поче да се закива у њен вулкан. Гледам како му се она одоздо подбија да би га што боље примила. Моја израслина у шорцу је била толико моћна, да сам пожелео да им се придружим. Ипак сам их оставио на миру јер би то за њих било непријатно изненађење. Та страствена јебачина је трајала десетак минута. Бранко вероватно напуни њену похотну рибицу а затим задовољно разменише страствене пољупце. Када су из чамца ушли у воду да се перу, одступих у ресторан да пијем пиво, спреман да частим задовољни пар. Нису тако брзо дошли јер су им требале психолошке припреме.

После две-три вечери, легосмо око поноћи, када се зачу препирка између Бранка и Миле. Он јој са врата рече: одох да се напијем, па кад ти дођем. Љиља устаде и, као, оде да пита Милу шта је међу њима? … можемо ли шта помоћи? Нема Љиље петнаестак минута. Устао сам и ослушнуо да она није код Миле. Закључих да је договор између Бранка и Љиље све инсценирао и кренем на обалу да их потражим. Био сам уверен да је одговарајуће место за сусрет на плажи; код столова и клупа где се купачи преко дана освежавају у хладовини. Када сам заобилазећи пажљиво кроз ниско растиње пришао близу мале борове, приметих да се мазе испод дрветом код столова. Колико старствених пољубаца, уздаха, нежних додира а затим му она скида маицу и шорц као и он њој. Увија Љиља гузом да би уске панталонице могле сићи преко гузе са згодних кукова. Навалио Бане устима на сисе док она држећи га једном руком око врата сва попаљена забацује главу уназад тражећи другом руком његову мушкост.
Заузео сам повољну позицију иза најближег жбуна и узбуђен посматрам несвакидашњу сцену из лежећег положаја са седам-осам метара. Поноћна месечина благо затамњена крошњама дрвећа ствара романтичну сцену. Бранко има неку чудну технику увртања брадавица тако да се она успаљена топи са великим изливом страсти. Граби му она курац и најпре нежно облизује главић а затим полапно ставља целог уста, гушећи се од задовољства. Непосредно после тога он је повали на дрвени сто, излиза пичкицу два-три минута и поче да јој набија припремљену курчину. Љиља све гласније пуста неартикулисане гласове задовољства. Када су ухватили ритам она отпоче гласно да произноси своје жеље и осећања- као највећа курва: Бане хоћу те, желим те, јеби ме, стави ми цео курац … Он се набија у њу док она непрекидно понавља: Бане, волим те! Изјеби ми врелу пичку! Цепај ме јаче! Твоја сам ноћас – изговарајући речи које су палиле њега – морам признати и мене. Срце ми је куцало прејако тако да је уз њихове уздахе и јецаје, чини ми се, равномерно нарушавало поноћну тишину на плажи. Пажљиво сам их посматрао и ослушкивао, гледајући њихова добро извајана тела која уживају у свим позицијама - док ме је посебно узбуђивала свака њихова реч, уздах, страствени јецај. Када га је зајахала и отпочела снажно да меша повремено поскакујући на курцу, он је рукама навлачи гузове док би затим меси сисе које су услед страшног дрмогуза повремено излетале из његових шака. Посумњао сам да је то заиста моја жена. Нови моменат ми ствара слику косе која се превија мулујући јој рамена и љубавниково лице, сисе су од миловања надошле као и брадавице да ми изгледају масивније него икад. Знам да има дуге ноге али зар су оволико дугачке и да ова јебозовна бутка, коју са ове стране посматрам, прелази у гузу оволико изражену и немирну? Да, из ове перспективе на месечини и на туђем курцу је никада нисам видео. Та слика ми више не излази из главе. Не могу се речима описати гласови који су се чули у моменту када се он празнио у моју јебозовну женицу. Безброј ватрених пољубаца и уздаха говоре колико им све прија и у ком се стању налазе.
Када је завршена прва рунда, потражише на обали чесму за освежење а затим су онако голи прошетали поред плаже, удишући мирис мора уз дим цигарета. Гледао сам све ово као најчудни еротски филм у којем моја, наводно верна супруга, има улогу курветине, кујице … Вратили су се под дрво и сели на сто, причајући петнаестак минута о брачним оковима, делећи једно другом комплименте.
После двадесетак минута, док он седи на столу и мази је, она се спусти на клупу и отпоче да му лиже јаја а затим пуши опуштени курац, припремајући га за следећи судар. Бранко почиње да уздише и рукама нежно навлачи њену главу дајући ритам. Када су били у потребној екстази, похотно и незасито кидисаше једно на друго. Она се нагузи ослоњена на сто док он од позати завлачи најпре нежно, стављајући до краја и вадећи цео - уз усклађен ритам и тихе уздахе. У једно моменту она потури на сто под лактове одећу а затим, као куја, истрћи гузу још више, да би он стојећи на седишу од стола почео снажније да продирао у њу, грубо туцајући помахниталу рибицу. Кочнице су попустиле тако да се страствени партнери неконтролисано карају; дигла му је ноге на рамена и он рокао неколико минута, затим са стране једна нога у зраку док он снажно завлачи, па затим од позади да је њена глава полако отишла доле ка седишту стола а руке ослоњене на земљу … Слушао сам њега: Моја си развалићу те, хоћу твоју помахниталу пичкицу, ти си моја курвица, јебеш се као … – да би «моја чедна» Љиља узвраћала: твоја сам растурај и разваљуј то желим, узео си ме и јеби, твоја сам курва и куја и све што желиш да будем! Она се понекад окретала да му гледа фацу, нудећи да јој дави сисе тражећи да је изјебе за памћење. Измењали су разне позе уз шкрипу стола, да сам посумњао да се не поломи под распаљеним паром.
Љиља сперму не воли на телу, и наслутих договор да је напуни. У том тренутку сам и ја залио борове иглице испред себе, смирујући мој пренадошли курац, чије место је заузео други комад. Када се код њих уз урлике догодило, неки минут се примирише, размењујући буицу пољубаца, затим се ухватише за руке и као заљубљени пар на нудистичкој плажи отишли у воду на прање.
Просто да не поверујем да моја жена овако ужива у сексу. Промена … Чини ми се и љубав је присутна?!
За десетак минута сам био у кревету док се она увуче петнаестак минута касније. То чекање је изгледало као вечност. Туцали смо се фантастично, док је изјебана и поднатекла, влажна рибица деловала као извраћена. Тело моје љубоморне али ипак драге женице је имало хиљаде покрета, вероватно маштајући да је Бранко и даље растура.

п.с. Причу сам доставио у јуну а сада видим да сам на брзину и без концентрације на сећања писао. Бричите стару и ставите ово оригиналније.
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.4
mob
Nokia N95 8gb
Pricaj,druze reci sve…….



Sjedili smo u kaficu,muzika zezancije,djevojke,ugodno caskanje ili bolje reci ubijanje vremena.
Primjetio sam da moj prijatelj Maki samo pije i suti.Inace poznajem ga dobro,odrastao je do svoje sedme godine samnom ali je morao ici u Njemacku jer su tako htjeli njegovi roditelji.Inace Maki je iz mjesanog braka izmedju Bosanca i Njemice.Dolazio je ljeti tako da smo ostali jako dobri drugari,on govori i nas i Njemacki jezik.Sada smo tinejdjeri 18 godina.
Njegova sutnja me zaineresirala pa sam ga pitao sta je problem?Nista,nista rekao je to nekim teskim glasom.Nagnuo je casu piva i iskapio ju do dna,ma znao sam da nesto ne stima.
Prosle godine mu poginuo otac na gradjevini u nekom gradu u Njemackoj,pa sam mislio da ga to jos uvijek muci a kako i nebi pa ga nisam vise zapitkivao.
Njegova majka gospodja Helga,uvijek je bila malo otkacena za nas stil zivota ovdje kod nas,zivjela je raspusteno,nosila je garderobu uvije sik,ponekad i vise od toga.Otac mu je bio opet suprotnost,tih i miran vema drag covjek.Gledao sam Makija (Michaell)
kako gleda u jednu tacku i ponekd potegne svoje pice.Znam da ga muci sve to i zelio sam mu pomoci i saslusati ga ma bilo sta da kaze.Bio je jedinac sin,majka mu je dala sve.Nedavno je polozio vozacki pa ceka i auto,kad bude punih 18 moze da vozi tako mi je rekao,ali jos nesto tu ima?Cekao sam da mi on to kaze.Oko 12 sati krenuli smo kuci,pomalo pijani Maki je do duse vec bio pijan,pozvao sam ga kod mene na spavanje.Majka mu je trebala doci za koji dan pa bi se zajedno vratili u Njemacku.Dosli smo kod mene,uvukli se necujno u sobu.Previse smo pili,mislim da ce biti i povracanja.Maki je izgledao jako pijan,pa popio je 6,7 piva.Legao je na krevet,ja sam sjeo u fotelju,ocekivao sam da mi isprica sta ga muci!Pa Maki druze moj sta te muci?

“Neznam kako da ti kazem,kako da pocnem,neugodno mi je.”Govorio je sporo,posve polako,ali slusao sam ga sa pozornoscu.
“Kad je moj otac poginuo,znas,majka i ja sami u Njemackoj,zalili smo jedno drugo,tjesili koliko smo mogli,kroz tu nesrecu dosla je jos veca nesreca,uh.”
Osjetio sam da je nesto vazno.
“Majka je bila pod tabletama i uzimala je i alkohol,kao drogirana,ponasala se cudno,skidala se i presvlacila predamnom,ulazila u moju sobu skoro gola,noseci bocu vina,ponekad i legla kraj mene,pocela je van sebe i da me pipa”
Slusao sam ga bez daha,izgubljen kao i on sam sto je bio.
“Trazila je seks od mene,onako pod tabletama za zivce i vinom,skinula se i usla u moju sobu gola.Bilo mi je zao,primio sam je u postelju.Pocela je da me ljubi jako,ruku je stavila u moju pidjamu i dirnula mi kurac.Otimao sam se,govorio joj da to nije u rdu i da treba da prestane sa tabletama i vinom,ali nije.”
Pricaj,druze reci sve,nek izadje iz tebe.
Otimao sam se i zalio je,ali nastavila je da me dira,neznam zasto ali pustio sam se.Ljubila me svuda,uzela je moj kurac u usta i sisala ga jako,uplasen,poceo sam da uzivam u tome.
Gubio sam se u transu,opipao sam joj guzove,uh,te poceo da ju diram po picki,bila je jako mokra.Stavio sam joj prst u picku,dok je ona sisala moj kurac.Izgubljen totalno van kontrole i ona i ja.Sve je izmaklo,popela se na mene i sjela na kurac,bio sam totalno uzbudjen nisam vise nista znao.Dirao sm joj grudi a ona se jebavala sama.Nije dugo trajalo,svrsio sam u nju,to je bio vrhunac ludosti,dok sam ja svrsavao ona je mjesala i jakukala na meni.”
Ostao sam bez teksta.To sto sam cuo kao da me grom udario.Skoro sam se otreznio.
Sta je bilo dalje?
“Sokiran sta sam uradio,uplasen sta moze da se desi,zgurao sam je sa sebe.
Lezala je i zaplakala,bilo mi je zao,pa sam ju zagrlio,odma je pocela u transu da me ljubi.Dosta rekao sam joj,vidis sta se dogodilo.Molila me za jos,gledao sam ju sa zaljenjem,znao sam da to nije ona,to je neka druga osoba u njoj.Sjedio sam mirno na krevetu,pocela me ljubiti,milovala me tako njezno,ponovo je uzela kurac onako sluzav i mlitav stavila ga u usta i pocela sisati.Prepusten ludosti,govorio sam joj nemoj,nemoj,kako sam joj to govorio kurac je rastao u njenim ustima.
Nisam se vise branio,naprosto bilo mi je lijepo.Poceo sam i ja nju da milujem,oci su mi bile suzne,srce mi je jako lupalo.Dirao sam ju po mokroj picki iz koje je izlazila sluz pomjesana sa mojom spermom,sav sam se uzbudio.Sve brze sam joj turao prst u picku,culo se kako stenje.Ustala se i legla na krevet.Legao sam na nju,poceli smo se ljubiti,gurnuo sam kurac u nju,jako je bila vruca i mokra,nastavio sam da ju jebem.Ljubila me svuda po licu i usnama,mjesala je polako a ja sam tonuo u ludost zanesen zaboravio na sve.Jednostavno nagon je komandovao mojom pamecu koje nije ni bilo trenutno tu.Poslije desetak minuta,uzdihala se jako,grizla me po vratu,valjda je svrsavala.Trazila je da ju jebem jako i brze,sto sam i ucinu,vristala je za kraj.”
Uh,disao sam duboko,slusajuci njegovu pricu.Sta je bilo dalje?
“Neznam,uzivao sam jebavajuci ju,nisam mogao da svrsim,valjda od svega toga a kurac mi se nije spustao.Jebavao sam je vise od sat vremena u nekoliko poza,vristala je,smijala se,izgledala je kao luda a i ja isto,uzivao sam dok ju jebem.Neznam ali poza odozada,to je bilo najljepse,boze sta ja to pricam.
kad sam se umorio legao sam na krevet,ona je sjela na kurac,zeljela je da svrsim,mjesala je sporo,zmirila je i mjesala nataknuta na kurac.Ljubio sam joj grudi,sisao ih,radio sam sta sam htio sve je dozvoljavala.Osjetio sam da cu svrsiti,htio sam je zgurnuti ali nije se dala,svrsi unutra rekla je.Nisam se mogao vise zaustaviti jer je mjesala sve brze i opet sam svrsio duboko u nju.Tako smo i zaspali.”
Jel se ujutro sta desilo,jel ste dosli sebi,sta je bilo?
“Probudio sam se kraj nje,vidio sam da je gola,znao sam da to sve nisam sanjao.
Polako sam se ustao,iz njenih usta se osjetio alkohol,otisao sam na kupanje.
Kad sam se vratio ona je jos spavala.
Gledao sam je,bilo mi je jako zao,bio sam potisten i nesretan bio sam sam.
Tiho sam zaplakao.To ju je valjda probudilo,uzela je carsaf i pokrila svoje golo tjelo.Gledala me cudno.Michaell oprosti mi,rekla je.Prisao sam joj,pomilovao je po licu,oprastam ti sve,oprosti i ti meni.
Zagrila me jako,pocela je opet da me ljubi ali ne vise za seks i te radnje nego onako kako treba.”
Dobro oprostili ste jedno drugome,i sta je bilo kasnije jel prestalo sa tim?
Sutio je kratko!
“Nije,nije prestalo,uh,nastavila je sa tabletama i picem,nastavila je da ulazi u moju sobu,uh nastavili smo da se jebemo skoro svaku noc poslije toga.”
Izvini Maki,to je pocelo prosle godine jel.” Je.”
I traje jos uvijek?
“Traje.”
Pa kad ste ovde kako to radite tu ti je rodbina?
“U didovoj vikendici,odemo tamo na dva tri sata.”
U vikendici,ma lazes ti meni sve!
“Ona dolazi za par dana,javicu ti pa se sam uvjeri.”
Nisam mogao da vjerujem,dugo nisam mogao da zaspem,malo sam se i ja napalio na tu pricu.
Dogovorili smo sve,ja sam ranije otisao gore i sakrio se u blizini.Vidio sam kad je njihov auto dosao do vikendice.
Izasli su iz auta,Helga je izgledala kao bomba,pomislih i ja bi te jebao.
Nakon nekoliko minuta prisao sam malom prozoru vikendice.Bili su goli na krevetu,Helga mu je sisala kurac,kasnije ju je jebavao dva puta u sat vremena.Nisam mogao rodjenim ocima da vjerujem,Maki guzi svoju kevu.
Nasli smo se kasnije u kaficu,uh rekao sam mu.Sve sam vidio,ludi ste ali stara ti je super izgleda,dobro se drzi a i i radi ono super,nasmijao sam se a Maki je samo sutio.Nista nije rekao.Nikome nisam nikada rekao,nisu to tacna imena,ali Maki i Helga i dalje uzivaju u seksu,cudno ali zivot ide dalje.

Eto to bi bila ta prica,incest.
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.4
mob
Nokia N95 8gb
Gresna ujna Gordana



Goca je svima poznata kao vaspitačica u vrtiću u jednoj maloj varošici u Banatu. Sva deca su je obožavala, bila im je izuzetno draga zbog svoje blage naravi i negovane lepote koja ju je i u 42-oj godini činila izuzetno poželjnom ženom u očima mnogih muškaraca. Sve njene drugarice često su joj zavidele, govoreći kako eto ona ima baš skladan brak, ćerku koja je uspešan đak gimnazije, lep posao i slično…Najviše su ustvari patile jer su znale da su sve njih polako gazile godine a samo je Gordana s godinama sve više cvetala i bivala jednako lepa kao u mladosti. Njena povučena narav je stalno sprečavala druge muškarce da joj se približe i ona je ostala za sve godine braka uzorna supruga i majka.
Ali, na svetu nema osobe čiji je život idealan. To je Gordana itekako dobro znala jer je u dubini duše bila veoma nesrećna. Bila je krhka osoba koju je lako povrediti, a u poslednje vreme njen muž koga je čitava varoš poštovala, počeo joj je nanositi samo bol. Shvatila je koliko je pogrešila kada se udala za 12 godina starijeg čoveka, uz to skrivenog pijanicu i kockara. Koliko je samo noći sama presedela i proplakala nad svojom sudbinom, a otkad im je ćerka otišla u internat postajalo je samo još gore. Bila je ipak samo žena, željna muškog dodira i poljubaca, a svoju želju je morala da krije duboko u sebi.
I gotovo nigde nije nailazila na razumevanje.

Jedino je ponekad tu bio on, Marko, mužev sestrić, veoma lep i naočit mladić koji je upravo tih dana posle završenih studija otišao u vojsku. On je jedini od porodice znao pravu istinu o svom ujaku i jedino je on uspevao da razvedri ujnu svojim šalama i urođenim šarmom. Goca ga je volela i od cele familije bio joj je nekako najbliži. I kako je Gordanina usamljenost u dugim noćima bivala sve veća, tako su i njene misli sve više lutale po njenim starim uspomenama i simpatijama iz mladosti, sećajući se samo muškog dodira i stidljivih poljubaca. Čeznula je za pravim muškarcem, a to nije smela nikome reći…
Marko je jednako mirno odrastao. Uvek povučeno dete i dobar đak, tek, odjednom je izrastao u prelepog stasitog mladića, odmerenog i veoma muževnog, čak toliko da su krišom na njega padali pogledi i udatih žena, starijih od njega. A opet i on je, sad već u svojoj 27-oj sve više počeo da se interesuje za žene. Ranije je tu bilo samo par bezveznih ljubavi a sad su u njegovim mislima mesto nalazile mnoge lepe žene o kojima je maštao. Gotovo godinu dana pred odlazak u vojsku uživao je u strasnoj ljubavi uz jednu lepu devojku iz kraja a onda je shvatio da je opet ostao sam. Tri meseca vojske joj je bilo dovoljno da ga napusti. Ponovo je bio sam i slobodan. Malo je patio, a onda rešio da ipak, posle dva meseca uzme odsustvo i dođe u varoš, da poseti svoje. Morao se ipak suočiti sa bivšom devojkom, a sem toga, setio se i nje, svoje ujne. Uskoro joj je bio rođendan, četrdeset i drugi. Zapravo, prava istina je da je Marko mnogo češće mislio na nju. U svojim najskrivenijim mislima je puštao mašti na volju, u početku se samo divio njenom telu i sanjario o tome kako je ljubi, a kako je vojska odmicala sve češće je maštao o zabranjenim igricama sa ujnom. Naravno, to su bile samo njegove tajne maštarije…
Gordani je leto počelo po starom, u stalnim problemima s muževim pijančenjem i kockom, koji su se završili saobraćajkom u kojoj je jedva izvukao živu glavu i zaradio nekoliko nedelja bolnice. Povrh sve muke još je morala i sama provoditi duge noći u pustoj kući. I to sve češće plačući…Danju je pak, posle posla odlazila do bolnice.
Marko je došao na nagradno odsustvo, konačno, jedne srede početkom jula, veseo, uživajući u slobodi van kasarne i mirisu leta. Marko je dugo čekao to odsustvo, možda i suviše dugo, budući da su ga se svi u familiji bili veoma uželeli. Miris bakine pite koji ga je dočekao u kući ponovo ga je za tren vratio u detinjstvo i lepe bezbrižne dane… Ipak svi u kući su bili pomalo zabrinuti i potrešeni tom nesrećom koja se dogodila njegovom ujaku.
Gordanu je u prvi mah prestrašila kasna zvonjava telefona, a onda se beskrajno obradovala kada je začula Markov glas s druge strane. Pitao je kako je ujak, jel se oporavlja i kako je njoj samoj u kući a ona je, glumeći, uzvraćala kao je sve dobro i kako će joj muž ipak brzo kući. Jedino je bila iskrena kako jedva čeka da sutra vidi svog vojnika. Dogovorili su se da zajedno idu u posetu u bolnicu kad ona završi posao u vrtiću…
Jedini vrtić u mestu nalazio se nedaleko od centra, odmah do parka u kojem su generacije odrastale i koji je uvek vrveo od klinaca i njihove graje. To jutro, pre polaska na posao, Gordana se neobično dugo spremala. Sutradan joj je bio četrdeset i drugi rođendan i želela je da tog petka izgleda lepo svojoj dečici u vrtiću i svom mužu i možda ponajviše, htela je da je Marko vidi lepu i doteranu. Šarena letnja haljina sa dubokim dekolteom savršeno je pristajala njenim jedrim oblinama i crvenim dugim uvojcima kose. Celo jutro dečica su bila neobično glasna; pitali su je milion stvari na koje je ona strpljivo odgovarala. Tik u jednom momentu, vrata su se otvorila i graja je utihnula kad se pred njima stvorio visok, nasmejan mladić. Ujnino lice se najednom ozarilo…
- Jao, Marko, mili moj… ? – rekla je ushićeno i gotovo mu se bacila u zagrljaj, poljubivši ga i dajući mu priliku da oseti miris njenog parfema i toplotu njenog tela u tom ionako vrelom danu.
- Ne mogu da verujem, srećo moja, pa gde je moja vojničina? – uvela ga je u prostoriju i predstavila dečici. Našla mu je mesto sa strane i sela do njega pustivši decu da rasturaju igračke. Marku je, još pomalo opijenom njenim mirisom, samo prostrujalo kroz glavu kako se nimalo nije promenila, još uvek onako raskošna i poželjna kakvu je sanjao.
- Evo me, ujna. Odsustvo. Kako si ti , šta ima? Ujak? – pitao je
- Eh, kako, moj Markić. Ujak se napio i vidiš sad šta napravi. Jako sam zabrinuta za njega – govorila mu je, srećna što je pored nje i što zna da će je on jedini saslušati i razvedriti… Pored njega se uvek osećala nekako sigurno, kao da je bilo dovoljno samo da vidi njegova široka snažna ramena i da bude zaštićena.
Ćaskali su neko vreme uz kafu, pričajući o svemu i svačemu. Ona je osetila par puta kako njegov pogled krišom nestašno luta od crvenih uvojaka kose do njenih oblina, odmeravajući je, onako u prolazu. Kao da je osetila užarene iskrice koje je ostavljao na svome putu. A potom bi se postidela, prekorevajući sebe zašto je obukla baš tu izazovnu haljinu. A nakon svakog takvog škakljivog momenta, oboje su skretali temu i pažnju na nešto drugo.
Roditelji su polako odveli svu decu kućama i njih dvoje pođoše do obližnjeg grada u bolnicu. Ujak se veoma obradovao kad je video svog sestrića. Marko se takođe radovao tom susretu, ali nije mogao da poveruje kad je video u isto vreme i koliko je isti taj ujak grub sa ujnom. Uporno je odbijao da proba kolač koji mu je ona ispekla, govoreći joj da nije ni morala dolaziti, da ne želi da je gleda. Marko je pokušavao da ga smiri dok je Gordana sve to trpela, na ivici da zaplače. Ranije je takvo ponašanje pripisivala piću i nervozi, ali sada je shvatala da je on bio ljubomoran na njene godine i besan što nije sposoban da je zadovolji. Bilo joj je žao što je Marko morao sve to da sluša, a opet i drago što nije sama sa mužem kojeg je nekada volela a sad samo trpela. Posedeli su par sati kod njega. Marko je bio mnogo drugačiji od svog ujaka i osetila se toliko slobodnom pored njega da je u povratku gotovo zaplakala pričajući mu o svom životu.
- Znam da ti je teško, ali moraš se držati, ujna, biće valjda bolje – pokušavao je Marko tešiti je. Čak su zajedno otišli na sladoled i smejali se njegovim dogodovštinama iz vojske.
- Eh, Markić, milo moje, ne znam ja kako ću ovako – uzdahnula je, izlazeći iz autobusa – hajde sad kod mene, hoću da te počastim za rođendan.
Znaš da bih voleo, ujna, ali moram kući, idemo na njivu pa da im pomognem, nemoj se ljutiti – morao je da je napusti, mada mu je bilo izuzetno lepo u njenom društvu.
- Dobro, mili, ali sutra obavezno moraš doći na kolače. – rekla je ponovo ga zagrlivši i poljubila ga je u obraz, dovoljno da oboje još jednom osete onu napetost – Hvala ti za sve danas. – okrenula se i otišla niz ulicu u svojoj lepršavoj letnjoj haljini, što se nestašno uvijala oko zategnutih listova…
Znala je da će joj opet biti teško u duši jer će biti sama, ali je osetila ujedno i neko čudno olakšanje jer je svaki put u mladićevoj blizini osetila neobičnu napetost i neko čudno treperenje u stomaku koje je polako prerastalo u požar… Nekako je sve u vezi s njim bilo tako lepo za nju i tako posebno se osećala, kao da je vraćao u mladost i lepe trenutke.
Juli je mesec kada su noći pakleno vruće. Gordana se čitavu noć nemirno okretala u svom praznom krevetu. Dugo joj je trebalo da usni, razimišljala je kako joj je bilo lepo tog dana, poptuno drugačije u odnosu na sve one nesrećne trenutke koje joj je muž priređivao. Mislila je o tome kako je svo vreme braka pored njega samo patila, bila je tako željna muške ljubavi, dodira, seksa… Prvu noć nakon dugo vremena da je sanjala… i to šta… i koga… Sanjala je Marka. Sanjala je da je ljubi, onako, muški, poželjno i strasno… Sanjala je njegove snažne ruke na svojim sisama, kako ih miluje i ljubi… Toliko se uzbudila u snu, da se probudila u potpuno uskomešanoj posteljini, a što ju je sasvim iznenadilo i zbunilo, bila je potpuno vlažna među nogama… Nije mogla da veruje i dugo je sedela u mraku, pokušavajući sebe da ubedi da ipak nije njega sanjala, da to nisu njene stvarne želje, iako je njeno međunožje ostalo izdajnički vlažno. Otišla je na kraju da se istušira i potom ponovo usnila, ovaj put sa zabrinutošću da će možda opet ili još i gore stvari sanjati…
A iste te noći, na drugom kraju sela, Marko se vraćao iz izlaska sa drugarima. Sve devojke koje je video te večeri u njegovim mislima nisu mogle da zamene njegovu lepu, jedinu ujnu. Od kad je došao na odsustvo, ta žena ga je naprosto začarala svojim mirisima, svojim dugim uvojcima kose boje višnje, punim mesnatim usnama, nežnim pogledom i ponajviše svojim raskošnim oblinama koje su mu pamet zavrtele toliko da je stalno u misli vraćao sliku Gordaninog jedrog dekoltea i suknje, zategnute preko krupne, oble i naglašene guzice. To ga je izluđivalo i mada je znao koliko su grešne te misli, štrašno su ga uzbuđivale. I kad je legao u svoj krevet, nije izdržao, izvukao je svoj ogromni nadignuti kurac i polako ga počeo drkati, zamišljajući samo svoju lepu, guzatu ujnu… Strašno jeste i grešno, ali to su samo maštarije, mislio je… I uz te strasne maštarije je i zaspao, znajući da će već sutra imati priliku da je vidi…
Veselo igranje sunčevih zraka na njenom jastuku probudilo je Gordanu i ona se lenjo izvukla iz kreveta, istežući svoje raskošno telo. U glavu su joj dolazile slike sinoćnjeg sna ali se trudila da ne razmišlja o njima, otišla je do kupatila i dugo se tuširala, milujući svoje zgodno telo koje nije imao ko da pomiluje… Kapljice vode što su klizile niz njenu kožu imale su zadatak da ublaže tu želju i da je vrate u stvarnost… Došlo joj je da plače nad svojom sudbinom. Bio joj je četrdeset i drugi rođendan a bila je sama. Ako, nema veze, proslaviće ga danas sa svojim Markom. Doterala se još lepše nego obično, obukla je crne tange i čipkasto crno prsluče u kojem su kipele njene grudi. U takvoj kombinaciji nije odolela da ne obuče i crne čarape sa podvezicama i njenu omiljenu suknju od crnog satena za koju joj koleginice uvek kažu da savršeno naglašava njene obline… Malo pre nego što će krenuti iz kuće nazvala ju je ćerka. Bila je na moru sa društvom i samo je majci poželela srećan rođendan, ne čekajući da čuje još jedan savet da se čuva i pazi. Poručila joj je da je u žurbi i da puno voli i nju i tatu i spustila je slušalicu.
Gordana izađe iz kuće s osećajem kako eto i ćerka ima svoj život. Osetila se samom.
Marko je tog jutra jako dugo spavao, odmarajući od kasnog izlaska i tulumarenja s društvom. Tek, u neko doba, čuo je glasove iz dnevne, polako se izvukao iz kreveta i lenjo isteglio svoje mišićavo telo, brzo navukao samo letnje pantalonice i izašao iz svoje sobe. Tek ušavši u dnevni boravak, lice mu se ozarilo. Majka i ujna se sedele na krevetu i pile jutarnju kafu i naravno, vodile uvek isti razgovor. Ujna joj se prilično snuždeno jadala o njenom nerazumnom bratu, majka je samo ćutala govoreći kako ni sama nije pametna i da ne želi da im se meša u brak.
I Gordanino lice se ozarilo u momentu kad je Marko ušao u sobu. Sav teturav od spavanja, razbarušene kose i mišićavih golih prsa ličio je na nekog grčkog boga. U momentu je gotovo osetila kako je sestrić guta pogledom prelazeći od njenih lakovanih cipelica, preko golih listova i kolena i njenih bujnih grudi, konačno se bezobrazno sudarivši sa njenim iznenađenim pogledom. U momentu je preplavila čudna jeza.
- Ćao, ujna. Hej, pa tebi je danas rođendan!? – veselo je Marko pozdravio i odmah krenuo prema njoj – E, znaš, ovi moji mi ne daju para, pa ću ti ovako samo naprazno čestitati… - rekao je već stežući njenu nežnu šaku svojim snažnim prstima.
- Hvala ti, mili moj – jedva je stigla da uzvrati, dok je on poljubio u obraz, spuštajući usne opasno blizu njenih. – Ma ti si moj pravi kavaljer i bez poklona – uspela se i našaliti sedajući nazad na kauč.
Sedeli su još neko vreme svo troje, ćaskajući o svemu, poslovima, ujakovom sporom oporavku. Konačno, dve žene se spremiše i pođoše u grad, u posetu Markovom ujaku.

- Joj, ubi me već ovo stalno hodanje gore-dole. – žalila se Markova majka ustajući. - Samo da mu bude bolje… Hajdemo.
- A ti Maki, obavezno danas naiđi do mene. – reče mu ujna, popravljajući svoju šarenu bluzicu – napravila sam tortu koju ti najviše voliš, a zaboravih je poneti.
- Super, torta. Doćićemo ja i mama. Hajde, pozdravite mi ujaka – ispratio ih je pogledom niz ulicu i u mislima se već spremao da ide na kupanje na obližnju reku. Nešto je pojeo na brzinu, uzeo svoj stari bicikl i odvezao se, trudeći se da odvrati misli i od sinoćnjeg sna i od ujne, ujaka…
I bio mu je to jedan od najlepših odlazaka na reku. Kupao se sam, daleko od svih, uživajući u prirodi i tihom šumu reke. Sunce se snažno probijalo kroz granje i igralo se na njegovom licu, opijajući svojom toplotom. Uskoro je i zaspao, duboko i čvrsto. Više nije mislio ni na svoju propalu ljubav, ni na glupog komandira u vojsci, kao da je konačno našao mir i snagu da uživa u životu. Tek kad je sunce već klonulo na zapadu, nešto jači vetrić ga prenu iz sna. Mislio je da se još jednom bućne u vodu ali sad je već nila previše hladna, on pokupi stvari i pođe prema selu.
Kad je došao do kuće, majka se još nije bila vratila, ali uskoro se i ona pojavi na vratima. Vidio je po njoj da se nervirala.
- Šta je sad opet bilo?
- Eh, šta, ma znaš i sam. Onaj moj ludi brat zaista postaje nesnošljiv. Jadna Gordana, ja ne znam kako ona uopšte izdržava sa njim.
- Opet su se svađali?
- Znaš već! Ne znam šta bi on hteo. A ona, jadnica, toliko je dobra da mu ništa nije zgrešila. Hajde, idi ti do nje, ja neću s tobom, noge me strašno bole. Hajde idi, rekla je da obavezno dođeš na tortu.
Presvukao se u svoje omiljene lanene pantalone i krenuo je. Dobro poznatom ulicom ka ujakovoj kući. Tim putem je još kao klinac prolazio i kako vodi pored jedine cvećare u selu, setio se da ujna obožava cveće… Kupio je jednu kao krv crvenu ružu i nastavio njihovoj kući. Bila je to prilično stara i trošna kuća koju je jedino ujna uvek održavala i brinula se da je dovede u red. Sećao se kako su ujak i ujna planirali da sagrade novu kuću, ali to nikad nisu uspeli, najviše zbog ujakovog pića i kartanja.
Dvorište im je mirisalo na lipu koja se zaštitnički natkrilila na njegovom ulazu. Taj miris ga je sećao na detinjstvo kada je često dolazio kod ujaka da se igra sa sestrom. Otvorivši kapiju, dočekalo ga je preteće režanje njihovog psa, starog čupavog rundova, ali čim ugleda Marka, preteće režanje se pretvori u umilno cviljenje i veselu igru oko njegovih nogu. Prošao je uskom stazicom do praga i pokucao na vrata, pa ih polako otvorio. Ujna je sedela u fotelji i tražila u svojoj torbici najnovije recepte koje joj je doktor prepisao za muževe lekove. I ona je tek bila stigla i još nije uspela ni da skine omiljene lakovane cipelice. Crvene lokne njene lepe kose padale su joj do ramena i uvijale se oko vrata. Tek, njen tužan pogled je skrivao sve ružno što je taj dan ponovo doživela od muža i to pred njegovom sestrom. Stisnula je usne, spremna da zaplače, ali je iz misli prenu otvaranje vrata.
Lice joj se ozari kad na vratima ugleda Marka. Divno joj je izgledao, onako visok, lep i nasmejan i beskrajno simpatično držeći u ruci crvenu ružu za nju. Odmah je ostavila torbicu i ustala da prihvati taj skromni, ali prelepi znak pažnje.
- Marko, mili moj, došao si – reče srećna što ga vidi i što neće bar taj dan presedeti sama.
- Ćao, ujna. I srećan rođendan, ovaj put sa malim poklonom – reče on, stidljivo pružajući ženi rascvetalu ružu. – Izvoli, sad sam je kupio, da mama ne kaže kako njoj nikad nisam ni cvetak kupio.
- Jao, srećo moja, pa hvala ti. Ti si zaista divan, a divna je i ruža – reče ona, ljubeći ga u obraz u znak zahvalnosti i istovremeno zasipajući ga mirisom svog parfema. – Hajde, uđi. Ja sam ti sama, kao po običaju. – okrenula se da odnese cvet u vazu, dajući Marku priliku da odmah osmotri njene raskošne obline, uzak struk, veliku zadnjicu i prelepe, skladne noge, koje su se, činilo mu se, dodatno isticale na štiklama.
- Ma i mi smo se skoro vratile, evo nisam se još ni presvukla. Sedi tu, sad ću ja, samo kafu na nastavim… - čuo se njen glas iz kuhinje.
- Kako je ujak? Ide li nabolje?
- Eh kako. Ma nikako – rekla je mnogo potištenije, vrativši se i sedajući na kauč nasuprot Marka. I on je sad primetio njen tužni pogled i brzo je pokušao da skrene temu. Gordanina suknja blago otkri njena kolena i lepe noge, što i Marko primeti, pomislivši kako je zaista neodoljiva tako jedra i bujna.
- Ma hajde, mani ti ujaka, daj to vino da nazdravim ja svojoj super ujni – reče on, smešeći joj se.
- Eh, šašavko moj, sad ću ja, a bogami i ja ću vino, pa nek se i napijem… - reče žena hitro dohvatajući bocu crnog iz regala. Još uvek nije primetila koliko je pomno prate njegove krupne oči. Nasula je u visoke kristalne čaše za oboje i poslužila zajedno sa kafom koja je u međuvremenu bila gotova. Blago se nagnuvši, pazeći da ne prospe kafu, ponovo je i nesvesno pružila priliku svom vojniku da odmeri njene bujne, velike dojke, koje su se nadimale ispod bluzice. Mozak su mu opijale u stilu tihe muzike koja je svirala na radiju. A iskušenje da bude još veće, sad je sela na ugaonu još bliže njemu i suknja joj je još jednom nestašno pobegla preko kolena,tek nagoveštavajući lepe oble butine.
- A Mima nije dolazila? – pitao je Marko za njenu ćerku. Čudno mu je bilo da je nema na majčin rođendan, a bilo mu je veoma žao ujne. Bila je oduvek vema dobra prema svima, brižna majka, a videlo se da vene tako sama.
- Javila mi se. Danas ide na ekskurziju pa nije mogla doći. Hajde da se kucnemo!
- Živela ujna, a nek je i Mimi srećan put !
- Ma bori se i ona nekako. Neće da prizna, ali i nju je strašno potreslo ovo sa ocem. Teško je to, Markić – govorila je sada već vidno rastužena. Uzela je vino u par krupnih gutljaja, poput pijanca koji želi da čim pre utopi svoju tugu. Marko je sad shvatio zašto je njegova majka bila toliko potrešena danas. Očigledno je ujak bio još grublji nego inače. Na ujninom lepom licu se tačno videlo koliko je slomljena i tužna. Pogledala ga je i shvatio je da su joj oči prepune suza. Nije imao reči i već u sledećem trenutku suze su joj potekle i zajecala je.
- Ahh, ne mogu više Marko, ne mogu. On je odvratan … prema meni. Užasno, eh, eh. – suze su joj lile niz obraze i ridala je kao malo dete. – Ubija me polako. Joj, majko moja – sad se već sva tresla.Marko se i sam potpuno usplahirio ne znajući kako da joj pomogne. Bilo mu je žao i uspeo je samo neubedljivo prozboriti.
- Nemoj, ujna, hajde nemoj plakati. Sve će se to srediti. Videćeš.
- Joj, ne mogu, Marko. Izvini, molim te al’ sve mi se skupilo. –rekla je pokušavajući da zakloni lice rukama. - Majko moja, ne znam šta sam ja Bogu zgrešila, da me tako kažnjava… – ponovo se izjadala a onda počela tiho da uzdiše.
Marko je konačno shvatio da je mora nekako utešiti i iako nikada nije znao kako smiriti ženu, približio joj se i seo tik do nje. Pokušao je što nežnije da je zagrli. Osećao je kako sva drhti od jecanja.
- Hajde ujna, hajde, budi jaka, nemoj plakati. Sve će biti dobro, smiri se.
Zgrčena i uplakana, osetila je njegovu blizinu i njegovu snažnu ruku oko svojih ramena i začudo, bilo joj je odmah malo lakše. Osećala je kako svojim rukama nežno miluje njenu mirisnu kosu i kako joj briše suze, izgovarajući reči koje su je vraćale u život:
- Ne brini, evo, pa ja te volim… i tu sam kraj tebe. – Na kraju, poljubio ju je u obraz, nežno, tik pored napućenih usana i sva je zadrhtala od one čudne jeze. A tek njemu kako je bilo… I tako uplakana i nesrećna, nenormalno ga je uzbuđivala blizina njenog tela. Krv mu je jurcala žilama i jedva se uzdržavao da ne napravi glupost.
- Srećo moja i ujna tebe voli. Ti si mi jedina pomoć. Evo, neću više plakati, ne brini, daj da nazdravimo… - uzvraćala je pažnju, vešto se izvlačeći iz mladićevog zagrljaja koji joj je donosio samo uzbuđenje koje je znala da teško može savladati. Nasula je pune čaše oboma, iako ju je već hvatala vatra i od prve čaše. Muž joj je jednom rekao kako jedino vino može utopiti tugu i ona je taj recept primenjivala. Popila je još par opuštajućih gutljaja. I odjednom više nije marila ni za satensku suknju koja je vragolasto bežala s njenih kolena, samo su neobavezno čavrljali oko nebitnih stvarčica i mnogo je uživala u njegovoj blizini, pa čak i u njegovim ispitivačkim pogledima koji su je činili ponovo mladom i poželjnom. Vino je učinilo čak da dopusti sebi i prikriveno koketiranje sa mladićevim očima. Uzbuđivala ju je pomisao da njen Marko tako opčinjeno gleda u njene nabujale grudi i gola kolena. Ponovo se osećala lepom i mladom i … osetila je uzbuđenje. Strašno, kao čudan čvor zavezan u stomaku i trnci po celom telu… Više nego ikad pre, trebao joj je muškarac. To joj je prolazilo kroz svest, pomućenu vinom. Ali to nikako nije smeo biti ON. Ma, mrzela je svoj život…
A tek njemu kako je bilo u glavi. Čitav haos. Kako bi voleo da mu ona nije ujna, možda bi i smogao snage da joj kaže koliko ga uzbuđuje. Ovako, trpeo je i krišom bacao poglede na njene raskrupnjale grudi. Kako li ljude najviše privlače stvari koje su im najstrože zabranjene. Ali, neka mislio je, bar može da uživa sa njom u jednom opuštenom danu. Ona je bila duša od žene i zaslužila je da joj neko bar rođendan ulepša i da je nasmeje.
Donela je tortu, onakvu kakvu je najviše voleo, i zajednički su se sladili.
- Hajde, uzmi još, znam da voliš – nudila je već treće parče.
- Ne mogu više,ujna. Ti baš hoćeš da me ugojiš… –branio se
- Važi, samo da znaš, ja sam samo zbog tebe baš ovu tortu pravila… Ti si mi danas jedina sreća i uteha… - rekla mu je, konačno se malo osmehnuvši, dajući mu da primeti kako ju je vino blago opilo. – Hajde, upali muziku da slušamo, imaš ujakove cd-ove tamo na komodi…
- Jao, super, moramo se malo i proveseliti na rođendan. – nasmejao se Marko, podešavajući spravu i pustio je neke balade koje je ujna prethodne večeri puštala.
Lagana muzika je neobično prijatno ispunila prostor stare kuće, donevši mladiću prijatan osećaj da je uspeo razvedriti svoju tužnu i uplakanu ujnu. Ona se konačno razveselila, videvši koliko mu je stalo do nje. Opazila je njegove užarene ispitivačke poglede i jako čudni osećaji su joj ispunili dušu. Uvek stidljiva i smerna žena, prvo se posramila kada je shvatila kakvu je reakcija izazivala kod njihovog mladog sestrića kojeg je uvek gledala kao sina kojeg nikad nije imala, a onda je morala sebi priznati da joj je sve više prijao osećaj da neko u njoj gleda zgodnu ženu. Ponovo se osetila poželjnom i lepom, kao i prvih godina braka. Sela je na fotelju, shvativši da još uvek nije izula svoje lakovane cipelice na štiklu.
- Eto vidiš, kad mi je ove cipelice kupio tvoj ujak, govorio je kako će me i na bal voditi da plešem u njima, a ja nikad nisam mrdnula iz ovog sela… - govorila je ironično, pokušavajući da odveže kopču.
- E ako je tako, hajde ujna, pleši onda sa mnom – reče mladić, želeći u sebi da ponovo dođe u priliku da je zagrli i udiše njen zavodljivi parfem.
- Ma hajde, beži, matora ti je ova ujna za plesove. – branila se a i stidela
- Hajde, molim te, moraš plesati za sopstveni rođendan – reče on uporno, uhvativši je za članak na ruci.
I baš taj dodir njegove ruke ju je razoružao i naterao da pristane na još jednu sitnu ludoriju. Ustala je i iskoračili su na slobodan prostor pored fotelje… Sentiš muzika i crno vino koje je kolalo njihovim venama učinili su da se oboje još malo opuste i zauzmu stav za ples, kao nekakav ozbiljan plesni par. Oboma je srce ludo tuklo u grudima, jer bez obzira na sve, nikad se nisu osećali toliko bliskim jedno drugom. Počeli su se lagano njihati u ritmu muzike, ujna nešto nespretnije od mladića, zbog čega se čak malo i stidela i branila se da ne ume. On joj je predložio da promenu tehniku tako da ga je ona sad obgrlila obema rukama, a on je svojim snažnim šakama sigurno obuhvatio oko struka. Sad su se još više približili i gotovo je čuo ujna Gocino srce kako jako tuče, kao u preplašene srne. Ona je pak mislila da će se srušiti od napetosti. Dozvolila je sebi da se nađe u pravom pravcatom stiskavcu sa Markom i uopšte nije znala šta da radi i kako da se ponaša, budući da je on svo vreme bio divan prema njoj i beskrajno kulturan i pažljiv. Pomislila je da će joj biti lepše ako prestane da razmišlja i prepusti se plesu. I zaista bio je neverovatno lep osećaj i njoj i njemu.
Marka je čak toliko poneo trenutak, ujnina mirišljava kosa i pogled na njen jedri dekolte da ju je i nesvesno počeo privlačiti bliže svojim grudima. Osećajući potpunu sigurnost u njegovom zagrljaju, Goca se lagano prepuštala i privijala uz njegovo naručje, neoprezno ne mareći za sve češće dodire njihovih tela. Dodire koje Marko nikako nije mogao da ne oseti i koji su u njemu palili sve veću strast i pravu neizdrživu požudu ka svojoj zgodnoj ujni. Krv mu je jurcala svim žilama i dizala uzbunu među nogama. Neverovatno brzo i neobjašnjivo, kurac mu se strašno digao na sopstvenu ujnu. Iznenadni strah i stid ga je skamenio na momenat. Nije znao šta da uradi da to i ona ne primeti. Nije smeo da prekine ples jer bi ona sigurno videla sada već ogromnu nabreklinu na lanenim pantalonama, a nije se usuđivao ni previše da se približi jer će ga zasigurno osetiti.
Ujna je osetila kako se Marko najednom zbunio, zastajao, čak joj se činilo i zacrvenio i pitala se šta mu je odjednom.
- Srećo moja, pa šta ti je, ne želiš više da plešemo? – pitala ga je u jednom momentu, ne odvajajući glavu od njegovog ramena.
- Ništa ujna, malo sam se zamislio. Plesaćemo. I meni se sviđa muzika – njegov nesiguran odgovor ju je ipak ponovo smirio.
Sve dok se neminovno nije počelo dešavati, izbistrivši njihove glave. Jedan slučajan dodir, pa onda i drugi malo duži i odmah zatim treći, najduži, koji je Goca sasvim jasno osetila u predelu ispod svog pupka presekao joj je dah. Kao grom ju je pogodila činjenica da je osetila dodir mladićevog nestašnog kurca u punoj erekciji. Oboje su se najednom uplašili stvarnosti u kojoj je ona, njegova ujna izazvala toliko burnu reakciju kod mladog rođaka. Oboje su se skamenili, zastali, zaustavili dah. Ni muziku više nisu čuli od silnog bubnjanja u ušima… Trenuci kao večnost. Plašili su se da se odmaknu i suoče sa istinom, a plašili su se i daljeg nastavka ovog fatalnog dodira. Marko je hteo u zemlju da propadne, Gordana, zatečena i izgubljena stajala je kao kip, nemajući snage od silne sramote da ga odgurne od sebe. Sad su mogli čuti svoja srca kako preplašeno lupaju…
Iako se osećao kao lopov uhvaćen u krađi i mada je hteo u zemlju da propadne zbog svog patrijarhalnog vaspitanja i poštovanja koje je osećao prema njoj i ujaku, Marko je uspeo prvi doći do daha i konačno odvojiti ruku od njenog struka. Gordana, pak, kao da je izgubila svu snagu, razum i svest da mora prekinuti svaki dalji kontakt, ostala je da stoji pred njim poput uplašene košute kojoj je srce toliko lupalo da je mislila da će iskočiti. Osetila je njegovu snažnu ruku kojom je pomilovao po bujnoj kosi, u nadi da će izmoliti oprost i pružiti bar neko izvinjenje. Čak joj se učinilo i kako on prestrašeno zamuckuje da mu je žao i da nije mogao da se suzdrži… Nije se usuđivala da ga pogleda, nije ništa progovarala, plašeći se svakog pogrešnog pokreta.
- Izvini, ujna, izvini – zamuckujući je ponavljao Marko, ubeđen da ga ona prezire, pokušavajući da izmoli oprost i pokušavajući u mislima da smanji svoje uzbuđenje. Uzalud.Ogromno nabreknuće na hlačama je postajalo samo još veće i tvrđe.
Žena se potpuno zbunila i činilo joj se da ni reč ne ume da izusti, ne shvatajući da će time samo probuditi svoje ženske, iskonske nagone. Mladić joj je, nesvesno rukom milujući kosu, ustvari samo dodatno pomućivao već opijenu svest. Niko nikada nije u njoj izazivao takvu reakciju, da zaboravi na razum. U jednom momentu je shvatila da je sve manje bila nedodirljiva i shvatila je da je osetila uzbuđenje, koje se sad već razlivalo celim njenim telom. Tako nešto je bilo neverovatno i užasno i ona je to znala… ali ipak je ostala da stoji tik uz njegovo telo, kao omađijana muškim mirisima njihovog mladog sestrića. Postidela se. Bilo je samo pitanje trena kada će Marko shvatiti šta se sa ujnom zapravo dešava pa je pokušala nekako da smiri situaciju, ali sasvim nečujno i slabašno rekavši.

- Nisi ti kriv, mili, ja sam… Nisam znala… da ti baš tako reaguješ na … mene. – rekla je iskreno i neoprezno ga pomilovala po kosi.
Marku je zadrhtalo u grudima, progutao je knedlu u grlu i zagrlio ženu… Prvi pokušaj poljupca Gordana je još nekako i izbegla te su njegove usne završile na njenom obrazu, ali jednako su je opasno opekle, da ju je načisto oblilo crvenilo. Čula je njegov šapat:
- Ujna, oprosti, ne znam šta mi je. Ne mogu više da ti skrivam, strašno me uzbuđuješ-
govorio je pokušavajući ponovo da pronađe njene mesnate usne ali ga je ponovo dočekalo njeno nevešto izmicanje. Ipak, ohrabren njenim ćutanjem i ženskim mirisima probao je i treći put…
Konačno, zbunjena i uzbuđena, ujna Goca popusti i gotovo zadrhta od uzbuđenja kad joj se usne spojiše sa vrelim Markovim. Bože, kako su zabranjene stvari uvek i najslađe. Imala je osećaj da je niko nikada nije tako lepo ljubio i počela je da mu uzvraća poljupce. Isprva nesigurno, uplašeno, a potom sve slobodnije… ljubili su se na sred sobe koja se okretala oko njih… Ne znajući kako se to uopšte dešava, imala je osećaj da su njegove usne nešto najslađe što je ikad dotakla svojima. Pokušavala je da se otme tom osećaju i da pobegne iz tog grešnog zagrljaja, ali prosto nije imala snage. Srce je polako nadvladalo razum i poput nekog jakog magneta je privlačilo u njegove snažne muške ruke. Pokušavala je u mislima uveriti sebe da se mora odupreti iskušenju i ostati uzorna i moralna žena, ali zakoni prirode i primarni instinkti su svakim novim poljupcem nadvladavali razum i njeno telo je reagovalo na milovanja njihovog mladog sestrića onako kako nikako nebi smelo… Sve dublje i nepovratno je tonula u greh; znala je to, osetivši kako su bradavice bivale sve kruće i kako je sve više vlažila među nogama. I nju je on strašno uzbuđivao. Pustila ga je da je još jače privuče k sebi i još slobodnije je počne hvatati i milovati svuda po njenom raskošnom telu. Markove ruke su drhtale dok joj je to radio. I on je bio prestrašen, možda i više od nje, ali je istovremeno bio i gonjen gotovo životinjskom požudom za svojom guzatom ujnom. Ionako preveliki kurac koji je Marko imao sad je u gaćama potpuno poludeo, dosežući strašne dimenzije i praveći pravu planinu među nogama. I ona ga je osećala na donjem delu svog stomaka, ježeći se od njegove tvrdoće i veličine. Njegove ruke su strasno ispitivale obline koje je krila ujnina košulja i dok je levom čvrsto pridržavao za struk, desnom je, polako, ispitivački uhvatio za krupnu, tešku dojku koja se nadimala od njenih krupnih udisaja.Marko je drhtao dok ju je polako mesio i dalje iščekujući njenu reakciju, ali je opet izostala. Iznenadilo ga je da čak preko prslučeta oseća ujninu ukrućenu bradavicu. Ona je svo vreme crvenila od srama i skrivala pogled ali i dalje stajala kao opčinjena, dozvoljavajući mu ono što nije smela. Drhtala je dok joj je otkopčavao dugmad na košulji. Bila je uzbudjena kao nikada pre. Kada je otkopčao dovoljno dugmadi da se jasno vidi njeno čipkasto prsluče, Marko malo zastade i utisnu još jedan dugi, strasni poljubac u ženine sočne usne. I dalje naišavši na prećutno odobravanje, on pažljivo, strašljivo zavuče svoju ruku pod ujninu košulju i pritisnu svoj veliki dlan na krupnu sisu. Gocino prsluče je naprosto kipelo i bilo je nedovoljno da sakrije tvrde, ukrućene bradavice koje su odavale njeno uzbuđenje. Osetivši kako on nežno prelazi dlanom preko njih, stresla se od napada vreline kroz celo telo.
- Oh, mili – nesvesno je tiho izustila.
Tonuli su u greh. Drhtali su oboje. Marko je nastavljao svoje napade, ohrabren ujninim dubokim uzdisajima. Mic po mic, uspeo je izvaditi, najpre jednu pa drugu sisu iz njenog tesnog prslučeta. Oduševio se kad je ugledao njene nakostrešene bradavice sa divnim velikim oreolima, jednako naježenim od uzbuđenja.
- Jooooj, mili, šta mi to radiš?…..Ne smemo, ah, bojim se ….zgrešićemo…. nemoj… - zamuckivala je Gordana, pokušavajući da se brani od nabujalih osećaja. Ali, krv je već isuviše uzburkano ključala u njenim venama i sledeći dodir snažnih ruku na svojim osetljivim bradavicama ju je gotovo izbezumio od uzbuđenja. Čula je kako joj njihov sestrić napaljeno šapuće na uho:

- Ne boj se .. ujnice… znam da ti je teško… ne brini, samo malo …maženja, nikom nećemo reći.
Shvatala je da mu se polako potpuno predavala, nemoćna da odoli njegovom muškom mirisu i još uvek ogorčena na muža koji ju je ponižavao. Srce je ludo tuklo u grudima i Marku. Iako je sa bivšom devojkom u tome bio veoma spretan, zavođenje rođene ujne je bio mnogo složeniji zadatak. Sa svakim novim dodirom se tek pomalo opuštao i shvatao da i njen otpor popušta. Osetio je kako mu se uvija pod rukama i sve češće dodiruje njegovo nabreknuće, mada i dalje izbegavajući direktne poglede. Spustio je glavu u ženina njedra i usnama obuhvatio levu bradavicu, izazvavši njen duboki uzdah…Liznuo ju je vrhom jezika par puta osetivši njihovu nadraženost i satensku mekoću krupne bradavice. Gordana je pomislila da će se onesvestiti od udara groma u tom momentu. Razum joj se skroz pomutio kad je osetila kako je Marko s uživanjem sisa. Zbunjena, u magnovenju se zgrčila i pribila se uz njegovo snažno telo, obilno vlažeći među nogama. U mislima je sama sebi govorila „Samo još malo, još malo da se pomazimo, pa ću se odmaknuti…“. Tešila se, pokušavajući da u sebi probudi vernu i smernu ženu, koja je polako klonula pred bazičnim instinktima. Sad su bili isuviše daleko od obične bezazlene igrice. Marko je osetio kako ujna više ne izmiče svoje telo pri sve češćim sudarima sa njegovom nabudženom tvrdom kurčinom. I dalje joj nadražujući krupne sise, slobodnom rukom je krenuo u dalje istraživanje zanosnih ujninih oblina. Rukom kojom ju je čvrsto držao oko struka, polako je, istraživački, krenuo naniže, preko crne satenske suknje. Oduševio se oblinama koje je toliko krišom zamišljao. Neodlučna da ga zaustavi, nesigurno je pokušavala da izusti
- Aaaahhh, nemoj… srećo moja…ne bi ..smeli..dalje… Oh, Marko…- uzdrhtala je kad je mladić snažnom rukom zgrabio veliku, zategnutu guzicu…
- Oh, ujnice… - dahtao je Marko, izgubljen u mirisima njene bluze i tela i iznenađen činjenicom da je preko njene suknje napipao tanga gaćice. To ga je još više uzbudilo i ruku je spustio još niže, krećući u završni juriš. Rukom je kliznuo niz oblu butinu, sve dok nije prešao preko ruba ujnine suknje, dotaknuvši toplo koleno. Goca je zadrhtala, znajući da će ta njegova ruka uskoro krenuti i ispod njene suknje…
- Marko…bojim se mili…zgrešićemo… Strašim se … rod smo…
Marko je sad umesto odgovora prosto poljubio i lagano pokrenuo ruku nagore, držeći je uz ujninu oblu butinu. Polako, mic po mic ispitivao je toplu bedru u svilenim čarapama, dok je ženu poduzimala čudna jeza. Iščekivala je ćuteći svaki sledeći osećaj i muški dodir. Marko je po njenom ponašanju shvatio koliko ju je ujak morao zapostavljati, čim mu je sve to dozvoljavala. Stajala je kao ukopana, nudeći mu svoje zgodno, jedro i negovano telo. Suknjica je sve više i više popuštala pred Markovom rukom i otkrivala tajne koje je momak mogao samo zamišljati. A ono što je i naslućivao dok ju je promatrao kako sedi na kauču, sada mu se i obistinilo. Ujna Goca je nosila čarape sa halterima. Zaista je bila super, pomislio je, na mah nekako divna i nežna, a često neviđeno jebozovna zrela žena. I kad je osetila muške prste na rubu čarapa i na svojoj goloj koži butina, otegnuto je uzdahnula, već i previše uzbuđena i opijena svojim Markom.
- Ohh, bože… šta mi radiš..? – već je gotovo buncala, predajući mu i poslednji štit svoje odbrane. Zbunjeno je pogledala nadole, pokušavajući da vidi svoju zadignutu suknju i Markovu ruku zavučenu među svojim butinama… U tom trenutku on je napokon uspeo da ulovi ujnin pogled, ali ne onako bistar i veseo, već nekako opijen, zamagljen i izgubljen. Bila je gadno uzbuđena, sad je znao za sigurno. Njene krupne oči su konačno otkrivale potpunu predaju, koju je on pokvareno iskorišćavao. Prevukao je ruku preko glatke nežne kože ujninih bokova i položio je odlučno na veliki, obli i istureni guz. Nežna gola koža je odgovorila podrhtavanjem. I Gordani je neobično prijao taj dodir, kao da je konačno popuštao grč u stomaku. Zagrlila ga je čvrće i uplela prste u njegovu gustu kosu i ponovo se nesmotreno sudarila sa njegovim nabreknućem. Marko je goreo od želje i kurac je već slinio za njom, praveći čitavu fleku iznad levog džepa, odavajući položaj glavića. Spustio je i drugu ruku pa je uhvatio sigurno za njenu veliku guzicu, napipavši tkaninu njenih gaćica. Jednom rukom uživajući u podatnosti ujnine guzice, drugom je polako klizio uz obod gaćica ka njenom vrelom međunožju.
Gordanine misli su bile nekako čudno usporene, kao da je bila drogirana. Nije shvatala šta će uslediti i već u sledećem momentu Markova je ruka, vođena požudom, skliznula tamo gde nikako ne bi smela… na ujninu pičku. Ona je prigušeno ciknula osetivši mladićev veliki dlan na svojoj otečenoj i dugo zapostavljanoj pizdi koja je izdajnički vlažila, natopivši male gaćice toplom sluzi. Ugrizla je svoju donju usnu da sakrije svoje uzbuđenje, kojeg se stidela pred njim. Marku je srce stajalo u grlu, ali ga je ohrabrilo kad je shvatio koliko je ona bila vrela i vlažna među nogama. Nežno je trljao prstima preko mokre tkanine gaćica, osećajući kako su usmine nabubrele. Njegovi dodiri na tom mestu su je sada potresali više nego li išta drugo i ona se doslovno tresla u tom grešnom klinču. Gledao ju je kako drhti, sva zadihana i zamućenog pogleda zariva nokte u njegova široka ramena. Iako nije imao iskustva sa starijim, zrelim ženama, znao je za sigurno… bila je spremna da ga primi. Možda ne toliko u glavi, koliko u srcu. Nastavio je nežno da je masira preko gaćica, ljubeći je po vratu… Prineo je usne ujninom uhu, malo gricnuo resicu i šapnuo joj:
- Ujna, izvadi ga… - bile su reči koje su njoj sledile žile. To je znači…to, mislila je. Sad više nije bila igra… Ostala je zbunjena, još uvek posramljena zbog zadignute suknje i tangica, plašila se šta će uslediti.
- Hajde, ujnice, hajde mila, ne boj se, to sam ja, tvoj Marko… izvadi moj kurac… - navodio ju je polako. Uhvatio je njenu negovanu ruku dugih belih prstiju i polako je gurao nadole, preko svojih grudi i stomaka. Njenu drhtavu ruku je konačno položio na ogromnu tvrdu nabreklinu i snažno je pritisnuo. Gordana je ostala zatečena, osetivši koliko je tvrdo i masivno ono što mu je naraslo u pantalonama. Uzdahnula je i tek kad je on nastavio milovati njene usmine i ona je pokrenula svoju ruku izazivajući nove pulsacije napete kurčine u Markovim gaćama.
- Oh, Bože – izustila je, osećajući da tu nešto nije u redu sa veličinom njegovog uda. Nije odvojila ruku već je nastavila da ga masira kao hipnotisana, ne verujući da je od onog malog, mršavog dečaka izrasla takva muškarčina.
- Ahhh, ujna, hajde, takoooo, tooo, otkopčaj mi šlic – strpljivo je navodio njenu ruku, a svoju je lopovski uvlačio u ujnine gaćice. Osećao je pod prstima meko paperje ženskih bruca, koje se znatno proređivalo malo niže, gde su počinjale velike mesnate usmine. Među njih je gurnuo srednji prst i osetio kako se latice spremno rastvaraju, oslobađajući ulaz ujnine predivne pičke, veoma tople i vlažne. Osećao je kako se lepljivi sekret rasteže po njegovim prstima. Uživao je slušajući njene uzdisaje. Hrabrio ju je da se opusti i konačno je naveo da da otkopča dugme na njegovim pantalonama i povuče šlic nadole. Drhtavim prstima oboje povukoše pantalone zajedno sa gaćama niz Markova jaka bedra i njegov preveliki i teški ud se izvali iz njih, oduzevši dah zbunjenoj ujni. Potpuno se izgubila, krupnih očiju prikovanih za veliku, mladu kurčinu.
- Ohhhhhhhhh, Gospode, koliki je !!! – izletelo joj je. Kao da nije znala šta bi s njim, shvativši da momak ima duplo duži i deblji kurac od ujaka, njenog muža. Zbunjena, poput početnice je promatrala gde kurac pulsirajući poskakuje u punoj snazi. Ponovo je osetila njegovu ruku na svojoj i ovaj put je prineo kurcu. Nije uspela da sklopi svoju tanušnu šaku oko njega ali je ipak jasno osetila njegove vibracije.Bio je neobično topao, a opasno tvrd. Slučajno je rukom kliznula ka vrhu i dotakla veliki klobučasti glavić, gotovo plav od krvi. Zapazila je i kako mu je blago zakrivljen nagore i kako se celom dužinom kite proteže jedna debela vena, praćena čitavom mrežom drugih Dodatno nadražen ujninom rukom iz rupice na glaviću mu poteče prozirna sluz. Knedla u grlu Gordani nije dala da diše. Bila je potpuno slomljena u tom vrtlogu strasti i greha. Jedini čovek u njenom životu koji ju je jebao bio je muž, a sad je iščekivala da je njihov sestrić jebe svojom strašnom kurčinom…
- Ahhhhh, majko mila, šta mi se ovo dešava…- buncala je u transu, mazno ga pogledavši.
Marko je shvatio da je imao priliku koju nije smeo da propusti. Sledila je najteža odluka u njegovom životu jer drugu prliku verovatno neće imati. Kucnuo je čas da jebe svoju zgodnu i zrelu ujnu, dok je onako uzbuđena i zbunjena… Blago ju je rukom odmakao od sebe. Gledala je njegovo božansko mlado telo dok se oslobađao svojih pantalona i bokserica. Sputana strahom i neizvesnošću nije ni pokušala da se i sama skine. Marko nije imao strpljenja, morao je brzo da smisli šta da uradi i videvši staru, nisku ujakovu fotelju, rešio je da na njoj naguzi ujnu Gordanu. Prišao joj je osetivši njenu nadraženost i slatku drhtavicu.
- Hajde ujnice, … okreni se… evo ovde… -blago ju je rukom navodio da mu okrene leđa i ona je to i učinila, ali je i neiskusno ostala u stojećem položaju pogužvane suknje i ogoljenih sisa, pridržavajući se za fotelju. Osetila je Markovo telo iza sebe i njegove snažne ruke kojima je pažljivo gurao ka napred, preko fotelje. Shvatila je šta joj se sprema i poslušno se savila preko naslona, dočekavši se rukama na plišane jastučiće… Od stida joj je crvenilo jurnulo u obraze. Pomislila je da mu se sad sigurno dobro natrćila, jer je Marko par sekundi ostao bez daha odmeravajući svu raskoš rasnih oblina njegove guzate ujne. Uhvatio je samo jedan njen neodlučan pogled, pre nego što je od stida sakrila lice… Sagnuo se tek toliko da ponovo dohvati obod ujnine suknje koja je ponovo pala do kolena. Pažljivo ju je zadignuo, mnogo više nego prethodni put, skroz do struka, potpuno ogolivši njenu prelepu, veliku i oblu guzicu u koju su se usecala napola srozane tange… Umalo da se onesvesti koliko ga je taj prizor uzbudio. Čulo se njeno teško disanje. Osetila je mladićeve ruke na nežnoj koži svojih guzova. Pomilovao ih je malo, pa, uz malo napora, svukao ujnine tangice preko haltera, niz butine i ostavio ih negde oko njenih kolena. Gordani je srce lupalo toliko snažno da je i Marko čuo. Znala je da je samo momenti dele od greha. Osetila je još kako joj blago gura kolena da ih savije, pa potom još jedan pritisak rukom u dno leđa, proizveli su da se ujna još jače naguzi, isturajući svoju nezaštićenu, vlažnu pičku ka sestriću. Krišom je provirila iza leđa. Marko je očigledno sada jasno video poluotvorenu, vlažnu i crvenu mesnatu pičku i rumeni, ružičasti šupak svoje ujne. Videla je kako je par puta snažno zagulio kožicu na onoj ogromnoj žilavoj kurčini.
- Aaaaaaaahhhhhhhhhh, Marko….. milo ujnino…. Oh… mili… budi nežan… prevelik je za ujnu… - zacvilela je u odsudnom momentu. Nije joj ništa odgovorio.
Jednom rukom je razmaknuo velike guzove a drugom je kurčinu nameštao na ulaz u pičku. Gordana je ponovo zacvilela. Osetila je vreli klobučasti glavić na svojim usminama. Instinktivno se trgnula, ali nije imala kud…Odjednom, pritisak se osetno pojačao i vlažne latice se pod pritiskom počeše razilaziti… Ulazio je u ujnu… Teško… Bila je uska i još u grču od straha. Pustio je malo da ga oseti i navikne na pritisak, pa ga odvojio. Pljunuo je u šaku i razmazao po kurcu. Ponovio je to još par puta pa ga ponovo namestio na mokar ujnin procep.
Joooooooj, uuuuuuuuf – ponovo je Goca zastenjala, osetivši veliki glavić. Otečene usmine su se jako širile, praveći mesta za glavić. Iz pičke je gotovo curio sekret koji je njemu podmazivao put. Konačno, usnice se široko razvukoše oko pulsirajućeg glavića i on se sporo utisnu u nju… „Primila je“ – sevnulo je kroz Markov um.

- Ooooohhh, ufffffff – stenjala je, osetivši kako je puni i širi. Stresla se i sva joj se koža u momentu naježila od tog osećaja, za koji godinama nije znala.
Marko je drhtao od sreće, ulazeći u vrelu ujnu. Polako i strpljivo se kretao, praveći sebi mesta u tesnoj pički.
- Ah, uuuuu… joj kako si topla i tesna – govorio je, uporno joj usađujući kurac.
Ujna je zarila zube u sočne usne i zarila nokte u jastuke dok joj je srce bubnjalo u ušima. Osećala je jako širenje i pulsiranje mladog mesa u sebi, osećaji koje je odavno zaboravila, a sa
Markom su bili hiljadu puta intenzivniji i nekako čudno slađi. Marko je držao za bokove i strpljivo gurao, uživajući u plimi osećaja koja je pratila njihovo spajanje. Osetio je da ujna obilno vlaži i koristio je to da je što bolje naguzi, utisnuvši joj pola svoje žile.
- Ahhhhh, juuuuuuuuuuuu… u momentu se ženi totalno pomutila svest i pomračilo pred očima od siline osećaja koji je debela kurčina stvarala u njoj. Osećala je kako kurčina snažno pulsira. U prvi mah ju je presekao neprijatan osećaj jakog širenja i peckanja te je sva drhtala ali je svakim momentom neprijatnost prolazila. Priroda je učinila svoje i njena nadraženost je proizvodila puno sluzi koja je mladićevoj alatki omogućavala micanje. Marko je drhtao u toj ludoj groznici spajanja dok su mu jaki trnci prolazili kičmom. Sve mu još uvek delovalo kao san i srce je podrhtavalo od straha i slasti. Osećao je svojim udom pulsiranje vrele ujnine pičke i polako, nežno je nastavljao dalje… Preplavljena čudnim osećajem ujna Goca se jako naježila svuda po koži u momentu kad je Marko lagano izvukao debeli kurac, pa ga još pažljivije ponovo ugurao u svoju ujnu. Ostala je bez daha i okrenula glavu, mazno ga pogledavši. Otvarala je usta kao da joj ponestaje vazduha, ali su ona ostajala nema i samo je tiho, potmulo stenjala, ugrizavši usnu svaki put kad bi osetila novi pokret u sebi i novo širenje. Ali taman kad bi joj počeo malo prijati osećaj spojenosti, mladić opet gotovo izvuče kurac pa ga odmah ponovo strasno utera još dublje. Drhtao je dok je to radio, gledajući kako se sluzokoža ujnine pičke razvlači po njegovoj žili. Neverovatan, opčinjavajući prizor. Strpljivo, gustiozno ju je jebao, puštajući je da ga sa svakim ubodom još bolje oseti svojom utrobom. Nenavikla na ovakve osećaje, ujna Gordana je sva drhtala od uzbuđenja. Naježila se duž njenog celog jedrog tela i gotovo nesvesno počela je jecati u ritmu Markovih pokreta. Isuviše uzbuđena, više nije mogla obuzdavati svoju požudu. Oboje su se iznenadili kad ujna iznenada poče svršavati pod udarima mlade kurčine…
- Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaajjjj jjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj, aaaaaaaa, aaaaaahhhhhh, joooooojjjj, majko, uuuuuuhhhh, srećo ujnina, šta mi radiš…- sva se tresla i drhtala, jecala izgubljena u strasti. Kolena su joj klecala od čudne nemoći koja je u trenutku obuzela, a pičkini sokovi su obilno potekli niz njenu butinu i oko Markove kurčine, još uvek opasno napete. I on je uživao u strašnom osećaju grčenja ujnine pičke, ne verujući da mu se to dešava. Strpio se nekoliko trenutaka da i sam uživa u pulsacijama vaginalnih mišića pa je odmah nastavio strasno jebati ne dajući joj ni da dođe sebi. Zgrabio je rukama velike guzove i razmaknu ih, naslađujući se prizorom a onda nastavio gurati kurčinu u ujninu zapaljenu pičku. Njeno uzbuđenje i obilna vaginalna sluz mu otvoriše prolaz koji je do tad bio zatvoren. Ujna Gordana uplašeno vrisnu kad oseti debelu kurčinu strašno duboko u sebi. Ponovno neprijatan osećaj jakog širenja i peckanja i pritiska kurčine u stomaku. Nikada pre to nije osetila. Izgubljena i iscrpljena prvim pravim orgazmom u životu, nije mu se micala i ostala je u istom položaju da nemoćno dočekuje nove Markove ubode. Cvilela je, ne nalazeći izlaz iz tog strasnog klinča. Kolena su joj klecala ali nije imala snage ni mesta da uzmakne. Nastavio je da je jebe s neskrivenim naslađivanjem, ozbiljno joj duboko uterujući svoju veliku žilu. Raspamećen, razdražen vrelom i vlažnom ženinom utrobom, neopisivo je uživao u svakom pokretu, ujninim drhtajima i jecajima koje je ispuštala i sama na granici potpunog ludila… Gotovo je gubila svest i buncala, nesvesna i boli i peckanja, nekontrolisano se gubeći u neprekidnim orgazmičkim osećajima koji su za nju bili potpuna novina. Kolena su joj klecala od nemoći i nesvesno mu je, kroz stenjanje, šaputala
- Ahhhhh, uuuuuuujjjjjjjjjj, jebi … meeeee…. mili …moj…aaaajjjjjjj…guzi me… guzi svoju ujnicu….aaaaaaaaaaaa.
Mladić se gubio u potpunoj ekstazi spajanja sa rođenom ujnom i u magnovenju je nastavio da je silovito jebe u pičku. Ujnino belo lice probiše krupne graške znoja kad se glavić poče zabijati do same materice. Vrisnula je od straha, shvatajući da je gotovo čitava kurčina stala u njenu utrobu Klonula je i gotovo se onesvestila od orgazmičkog talasa koji ju je potresao. Marko ju je pridržao oko struka i još nekoliko puta se tako jako zabio u razvaljenu pizdu dok nije osetio da se ujna sva trese i nekontrolisano svršava pod njim. Celom dužinom kurca je osećao kako se njena unutrašnjost grči i pulsira… Drhtao je od sladostrašća i milovao njeno podatno telo, oduševljeno shvativši da je primila gotovo celu kurčinu i predala mu svoje najskrivenije blago. Talas orgazma koji je zahvatio ujnino telo nije popuštao i ona je iznova svršavala, potpuno razgužena i zbunjena. Osetila je da Marko ne prestaje jebati, očigledno odviše uzbuđen. Ritmički je izvlačio preveliki ud do pola i ponovo ga gurao duboko u ujnu, ne obazirući se na njeno glasno usrkivanje vazduha i bolne grimase na nežnom licu…
- Ahhh, ahhhh, uuuuuff – dahtala je, osećajući kako je uvek iznova rastače…
- Oooohhhhh, ujnaaaa, ahhhh, što si dooobra. Uuuuuuu, al’ si dobro primila…. Ah, stenjao je mladić, samo dolivajući ulje na vatru
Ona je na momenat okrenula glavu i uputila mu dugi, izgubljen pogled u kojem je on prepoznao strast i zaljubljenost i stid, a onda je sklipila oči i prepustila se daljoj sudbini grešnice… Jebao ju je ritmički, trudeći se da ne ulazi ponovo onoliko duboko, jer je shvatio da joj je bilo pomalo bolno… Svejedno, ozbiljno se zarivao u ženu.
Životinjska požuda ih je oboje odvukla u najtamniji ponor greha da se naslađuju strogo zabranjenim voćem i po ljudskim i božjim zakonima.
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 131 132 134 135 ... 398
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 10:42:58
nazadnapred
Prebaci se na:  
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.335 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.