Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 00:04:31
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 17 gostiju pregledaju ovu temu.

>> Pitate se gde su nestale galerije devojaka? Kliknite ovde! <<

Vazno: Molimo vodite racuna o ponasanju na ovom delu foruma i procitajte nova pravila sex foruma!

Idi dole
Stranice:
1 ... 123 124 126 127 ... 398
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Erotske price  (Pročitano 26576607 puta)
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
mob
Nokia N95 8gb
Veronika - III

Danima mislim na Veroniku,one slasti zabranom okruzene,zelje pune kao baloni zraka,lebdjele su mojim mislima.Svjestan,ali pomalo lud ili bolje reci zaludjen onom toplinom tjela,onim oblinama koje kao obloge na mislima nosim.Zeljan onih grudi da ih ljubim,strasne poljubce i uzdahe,miris svjezine seks bombe koju sam aktivirao i sada gorim od njene detonacije.Buljeci u tv,a misleci na Veru,prolazili su minuti,sati i pokoji dani.Nikome ni rijeci a toliko bi se njih pohvalilo,ne nikako,to bi me razvalilo a nju unistilo ipak sam ja dao rijec.A ona je dala sebe,uzivajuci u zagrljaju mom,zena je to za duge staze,zato nemoj da puteljak mali sve u prazno zavali.Cesti pogledi prema telefonu,sam sebi ma daj je nazovi,a sta ako se Ante javi,ma ko ga jebe samo ti nazovi.Ustao sam se kao da mojim venma kolaju artani,smiren kao miner,podigao sam slusalicu,te birao broj.Telefon je zazvonio,halo,topal glas sa one strane a ja se preznojio.
Halo,Vera,Luka je,halo Luka kako si?Dobro kako mi ti?Nije lose,nemozemo dugo jer Ante moze svaki cas da bane.Mozemo li se vidjeti opet u vikendici?Luka u Nedelju Ante ide na pecanje sa prijateljima na cijeli dan.
Super Vera,onda vidimo se oko 12.
Vazi ili pazi znas opasno je!

Eh ta Nedelja nikako doci kao vjecnost,ali sama pomisao na Veroniku dizala je pritisak u venama,cak sam i apetit izgubio.Neznam ali cini mi se da sam se zaljubio!Dan prije u Subotu,cuo sam neki razgovor ispred kuce,bila je to moja majka i komsinica Vera,nisam mogao da izdrzim izasao sam pred kucu.Dobar dan Vera kako ste?Dobro kako ti Luka?Dobro,lijepo vas je vidjeti Vera,majka me samo pogledala malo cudno.Necu vam smetati samo sam vas htjeo pozdraviti,vratio sam se u kucu,uzbudjen,cekao sam sutradan.Majka se vratila u kucu i onako nasmijana imitirala me,kako ste Vera,hahaha.Luka Luka,gledas mi nekako cudno onu preljepu nasu komsinicu Veru,ma daj mama samo sam je pozdravio.Znam sine salim se,stvarno je ljepa zena i drzi se vrlo dobro za godine kao cura.Je,je.
Napokon,svanula je Nedelja dan za mene dan za sampione dan za dobar seks i za nju,za moju Veru.Parkirao sam auto na isto mjesto,pokucao na vrata,otvorila je Vera.Zanosna,pozeljna izgledala je bolje od Severine.Odma bez cekanja,bez price,poceli smo se strasno ljubiti,pipati cijelo tjelo,uzdasi su plovili tisinom,sve je mirisalo na pozudu.Tegla krastavaca,kao izgovor kad dodje kuci.Pod koji je skripao pod nasim nogama u ritmu muzike koju je svirala tisina,stavio sam ruku u Verine gacice.Uzdignuta ljubavna zila,puna krvi ocekivala je dodir njenih ruku,sto je ubrzo i uradila.Cvrst kao blok sestica milovan Verinom rukom topio se od ljepote,a ja setao sam ocima po teglama paprike.Po gredama vikednice,po svemu jer dovodila me do ludila.Poceli smo se skidati bacajuci odjecu svuda po podu kao da nam vise nece trebati.Vec goli tonuli smo u strasti,koje ce nas neko vreme drzati,ljubeci se i milujuci djelove tjela,kleknula je onako vojnicki i zagrizla komad mesa tvrd kao kamen,zastenjao sam bio je to cin za koji se zivi.Ljubeci ga i sisajuci vukla je moju muskost van iz moga tjela,razvaljivala me polako.Uzeo sam je i donio do kreveta,uzela je pozu tako da sam mogao da joj polizem sav sok koji je curio iz vagine,mirisala je na jos.Strastvena zena,dostojna nekog boljeg,ali samo sam ja bio tu da joj zadovoljim potrebe.Lizajuci joj vaginu,povremeno prelazeci preko cistog anusa,uz uzdahe njeznog disanja,uzivala je Vera u mojim ritualima oralnog seksa.
Dajjjjjjjj,Lukaaaa,daj mi ga unutra zavapila je.Nisam dugo cekao i sam zeljan toga,zavukao sam majmuna u preljepu dzunglu nek uziva.Poceo sam da jebem zenu,zenu lavicu,zenu koja je izgledala tako dobro,polako se nabijala sve dublje dok nije usao do kraja,samo je uzdahnula joj Lukaaaaaaa,sto je lijep.Jebi me Luka dugo,jojjjjjjj,Luka sto me lijepo jebes mumnjala je.Nisam prestajao,uhvatila je ritam,izgledalo je kao da smo se dogovorili ali sve je bilo spontano i strasno,popunjavao sam sve njene supljine.Lukaaaaaaaa,joj,Lukaaaaaaaaaaa.
Uzivala je,uzdisajuci,mjesala je nabijajuci se kao da ce prestati zivjeti,a ja kao da cu na njoj umreti,trpao sam svoju tvrdu kost u njenu toplu vaginu koja je gutala svaki cm moga kurca.Lukaaaaaaaa,lukaaa,jebi joj pocela je svrsavati,ubrzao sam,jebavao sam je kao parni stroj,zestoko,oci su joj se zatvorile prepustena mojim dubokim ulazima u nju,skoro je zanjemela.Odjednom se trgla i zajaukala,Luuuuukkkkkkaaaaaa,joj to nemoj stati to jebi me.Pocelo mi pulsirati u glavi,kao mlaznica,bijeli smrk punio je njenu vaginu,zamjesala je jako,da bilo je kao da ju gasim svojim smrkom,svrsavao uzdisajuci jako,mokar kao mis.Pao sam na nju umoran i zadovoljan.Jebali smo se pravo,onako za oboje.Luka milovala me po mokroj kosi,reci Vera.Zabranjeno voce je najsladje jel,je Vera,ali ja zelim ovo cesce.Nemozemo Luka,samo ponekad znas.
Vidjecemo se opet rekla je,hvala ti za ovo,ovo je bilo za pamcenje,ovako nikada nisam uzivala i bila zadovoljna.
Obukao sam se,nasmijao se i rekao nemoj da zaboravis krastavce,nasmijala se i Vera,tako smo se razisli ovaj put sam ja prvi otisao.Zivim u nadi i cekam za ponovo,za dobar seks se zivi kao za nesto posebno sto ljudi vole.A seks je dio zivota,pa onda uzivajte.Cao cujemo se nekada,to je bila moja storija o zeni Lavici Veroniki na koje i danas drka pola sela.A ja,ponekad i uzivam u tim oblinama,drzeci jezik za zubima,naravno nisam ja Luka a ni ona Veronika,bilo bi brzo procitano…..
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
mob
Nokia N95 8gb
nina veče

.vratili smo se s plaže Nina, njeni klinci i ja. Klinci su poslije večere udarali po play stationu, Nina je pjevuckajući nešto uredovala po kuhinji a ja sam se ugodno zavalio u fotelju na terasi družeći se s bocom dobrog crnjaka. Neko je ugasio svjetlo na terasi, nadao sam se da je ona, i nisam se prevario poslije dvadesetak sekundi došla je donijevši čašu za sebe i sjela u fotelju do moje. Izgledala je predobro obasjana mjesečinom u ljetnoj noći, osjetio sam i dašak parfema s njene kože, osjećao sam je svim čulima kako zrači iskonskom ženstvenošću, što je neminovno budilo poriv mužjaka u meni. Nina, prošaputao sam. Znam, odgovorila je. Potom smo samo šutke sjedili jedno do drugoga svako u svojim mislima koje su siguran sam imale puno toga zajedničkog.

Idem potjerat klince na spavanje, pa se vratim, bilo je sve što je rekla valjda nakon sat vremena. Kad se digla s fotelje nagnula se prema meni i tiho rekla, dok sam samo razmišljala o ovome osjećala sam neku glupu grižnju savjesti, a sad osjećam samo da želim još.

Nina se nakon desetak minuta vratila, klinci još divljaju po sobi rekla je natoči mi još jednu čašu molim te. Popili smo bocu do kraja pa sam je zapitao hoćemo li još ili idemo na spavanje, idemo u krpe rekla je Nina i uputila mi obećavajući osmijeh.

Istuširao sam se i zavalio na krevet i upalio telku, iz sobe u kojoj su bili klinci se čulo smijuljenje, nevjerojatni su pomislio sam imaju toliko energije, a ja sam imao neke planove s njihovom mamicom i želio sam da što prije zaspu.

U nekom momentu sam valjda od umora a sigurno malo i od vina zadrijemao i nisam u prvom momentu znao gdje sam kad sam čuo da se otvaraju vrata moje sobe. Nina je ušla u sobu i zatvorila vrata za sobom, na sebi je imala neku kratku prozirnu spavaćicu koju je jednim pokretom skinula preko glave. Gledao sam ženinu sestru golu obasjanu treperavim svjetlom s tv-a u svoj njenoj ženstvenoj raskoši. Izgledala je savršeno dok mi je prilazila, beskrajno duge noge, malo zaobljen stomačić kao na Rubensovim slikama i par prekrasnih punih sisa koje su se lagano njihale. Spustila se na mene i pritisnula usne na moje, najprije lagano a zatim sve strasnije. I inače uzbudljivu situaciju kod mene je pojačavala misao da je taj rasni komad u mom naručju sestra moje ljubljene ženice koju se upravo spremam izjebat do iznemoglosti.

Moramo biti tihi rekla je Nina ne čuju se možda 5 minuta, misleći na klince i popela se na mene, ljubili smo se i dalje bjesomučno, a onda je ona krenula prema dolje osjećao sam njene poljupce po vratu, ramenima, grudima, stomaku i napokon sam osjetio njen vreli dah na preponama. Uzela je moj ukrućeni kurac u ruku i lagano povukla kožicu, lizala mi je glavić i po malo ga sisala, a onda sam osjetio kako mi kurac nestaje negdje duboko u njenom grlu. Pušila mi ga je lagano, definitivno je znala kako se to radi, ne znam više kako ali znam da sam je zgrabio i dovukao je na sebe, bili smo u klasičnoj 69-tki lizao sam joj pičku odozdo a ona je zadovoljno mumljala s mojim kurcem u ustima. Bili smo fantastično sinhronizirani moj jezik je ludovao po njenoj pički a njen po mom kurcu i što sam ja dublje prodirao u nju to je moj kurac bio dublje u njenog grlu. Osjetio sam kako počinje podrhtavati grčevi njene pičke dok je svršavala i sokovi koji su me zapljusnuli uzbudili su me još više nabio sam joj ga u grlo i svršavao a ona je gutala moju spermu tresući se na svaki dodir mog jezika po njenoj pički.

Legla mi je u naručje teško dišući i rekla samo jebote ovo je bilo dobro, moram navit sat da se dignem ujutro prije klinaca. Drndala je nešto po mobitelu a zatim se vratila meni u naručje i tako zagrljeni smo utonuli u san……….
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
mob
Nokia N95 8gb
Vrela Noc u sumskoj kucici

Bio je to vreo ljetnji dan..Dosadno,na tv-u nista,klima se pokvarila,a vrijeme sporo prolazi..Trebalo mi je nesto da razbije monotoniju..
A i bila sam prilicno napaljena,jer nisam imala sex vec nedeljama..

U sred mog razmisljanja,prekide me zvono mobtela-moj ex,ostao je bez benzina treba mu pomoc,pa je mene nasao…Uh..ali sto se mora mora se..Uzela sam kanister benzina i krenula ka njemu,iako nisam tacno znala gdje je jer je krenuo u lov u obliznju sumu..navodio me mobtelom kako da dodjem do njega,i nakon polucasovne potrage evo ga..Prisla sam mu i pocela da vicem kako je nemmaran,krece na put bez benzina itd..a on me samo posmatrao,tacnije skidao pogledom.Bila sam u kraktom sorcu,uskoj majici na bretele,koja je isticala moje malo vece grudi…Od njegovog pogleda sam osjetila vrelinu po cijelom tijelu i slabost u donjem dijelu stomaka.Bila sam strasno napaljena! I pod hitno mi je trebao kurac!

Ponudio mi je da ostanem kod njega u sumskoj kucici “nije neki komfor,ali ce ti odgovarati” rece,i nasmjesi se zavodljivo.”Sto da ne,ionako se dosadjujem”-rekoh..uz nista manje zavodljiv osmijeh..Usli smo u kucu,ali nije bila prazna,2 druga su ga cekala,dosli su dan ranije tu..”HM ovo ce biti uzbudljivo” i dalje nisam odustajala od ideje da dobijem kurac a mozda i vise njih.. Jednog sam jako dobro poznavala,bio je najbolji drug mog bivseg,a ovog drugog samo iz vidjenja,ali pouzdano znam da su se obojica palili na mene ,dok sam bila sa Pedjom (bivsim)..Ali izgleda da su i oni imali slicne stvari na umu..
“Pogledajte koga vam dovodim”rece Pedja-”mozemo malo da se zabavimo ako Sanja nema nista protiv”?Nisam uspjela ni da odgovorim,vec je presao na stvar.. stajala sam na sred prostorije,Pedja je poceo da me polako skida,dok su njih dvojica sjedjeli za stolom i trljali svoje vec nabrekle kurceve..Uhvatio me je za grudi i poceo da ih mijesi i dahce mi na uvo..”kako me pale tvoje sise,prava si mala kurvica..ah..”osjecala sam njegov vreli dah na vratu..Otkopcala sam mu farmerke i izvadila kurac iz gaca,imao je jako veliki kurac koji sam obozavala da pusim..spustila sam se na koljena i pocela da ga lizem,prvo sporije a onda sam ga gutala sve vise i vise,zatim mi je uzeo glavu i poceo da me nabija na svoju kurcinu…za to vrijeme ova dvojica su se primakla nama i dalje drkajuci svoje kurceve..Moja picka je bila vlazna kao nikad u zivotu..Pedja je poceo da svrsava a ja sam gutala njegovu vrelu spermu,mmm..ova dvojica su odmah zatim pocela da svrsavaju po mom licu,takod a sam bila ubrzo okupana spermom…osjecala sam se kao kurva,i voljela sam taj osjecaj,palio me je…Zeljela sam jos..”nezasita kurvice,hoces li jos”?,samo sam uspjela da klimnem glavom kad me uzese i odnijese na improvizovani krevet..Sa nekim kajisem vezase mi ruke za naslon…Nisam mogla da vjerujem sta se desava,pa to je bilo ispunjenje mojih fantazija..Dvojica drugova pocese da me lizu..jedan sise,a drugi picu,”mmm kako je dobrooo…samo nastavite…”izludjujete me”,grickao mo je bradavice,lizao ih i uvrtao,ja sam vristala od uzitka,a drugi je jezikom masirao moj klitoris,njezno a zatim sve jace i jace,zatim je gurnuo srednjaka u moju vrelu picu,ahhhh,i jebao me prstima,kad sam pocela da svrsavam..oni nisu prestajali..Molila sam za jos…”Kurvice e sad ces da primis sva 3 kurca”rece jedan..malo se uplasih jer nisam znala kako cu to izdrzati..Odvezase me i postavise na stomak,podiose mi guzu i u isto vrijeme mi zabise svoje kurcine Pedja i drug,Jedan u picku a drugi u guzu,malo je zaboljelo ali su onda poceli da me pumpaju,i dovode do ludila!Treci je dosao i nabio mi svog do grla skoro,malo sam se zagrcnula ali sam brzo uskladila tempo sa pumpanjem ove dvojice..Jebali su me kao zivotinje,uzivala sam,pomijesani su se bol i zadovoljstvo i uzdasi nas cetvoro..”Kurvo dobra si jebacica,jebacemo te stalno ovako..”Nisam mogla da odgovorim jer su mi usta bila puna od kurca druga,a onda sam ga izvadila i uzela mu jaja i pocela da ih klizem a zatim i gutam.i posle par sekundi drug mi ih je izvadio iz usta nabio mi kurac do grla i poceo da svrsava,..ubrzo nakon toga Pedja je punio moju razjebanu guzu a drugi drug moju zapaljenu picku,a ja sam svrsala po ko zna koji put te noci,tresuci se kao u transu…
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 12
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.60
ZURKA

Žurka je bila nevidjeno dosadna. Odvojila sam par minuta da se javim domaćinima a posle se zavalila u ogromnu kožnu fotelju u ćošku. Pijuckala sam svoj koktel i zabavljala se pokušavajući da provalim ko je ko od gostiju. Domaćini su bili poznati po maskiranim žurkama kao što je bila ova, meni  još uvek  nije bilo jasno zašto. Došla sam iz čiste radoznalosti. Dobila sam pozivnicu i poznanici su mi preporučili da obavezno odem. „ Nećeš se pokajati“- govorili su zagonetno se smeškajući.
I tako, eto mene, cedim piće i pokušavam da se zabavljam. O, tu definitivno ima šta da se vidi. Meda upravo pokušava da zbari sobaricu, ona je zbunjena, nervozno se kikoće a sa kilometra se provaljuje da jedva čeka da se propusti kroz njegove šape.  U ćošku, tri drugarice maskirane u dame sa štajge zagrevaju se votkom. Vuk ih merka iz prikrajka... Hm,...ovde postaje sve zanimljivije, žamor je sve jači, više nisam tako usamljena u svom ćošku. Razni supermeni, spajdermeni i ostali heroji muvaju se tuda i merkaju svoj plen. Počinjem da naslućujem kakva je ovo žurka. Osećam graške znoja da izbijaju po čelu, više nisam tako sigurna kao kad sam zakoračila u prostoriju. Na sebi imam kostim medicinske sestre. Bela uniformica  ionako ne ostavlja puno prostora za disanje. Na licu, preko očiju, nosim masku. Nije velika ali pokriva dovoljno da mi lice učini neprepoznatljivim. To me je učinilo smelijom pa mi je suknjica nešto kraća i otkopčano mi je koje dugme viška. Na nogama imam bele mrežaste čarape koje pidržavaju halteri. Gaćice, hm...malo čipke preko pice može li se nazvati tim imenom?
Više nisam sigurna da nisam znala kakva je žurka u pitanju. Razum mi govori da ustanem i pobegnem glavom bez obzira ali noge ne slušaju, ostaju bezobrazno prekrštene otkrivajući rubove haltera. Govorim sebi – Opusti se, nisi mala!Gledam u piće, pitam se kakva je to mešavina. I ispijam do dna. Tog trenutka osetila sam nečije prste na ramenima.  Okrećem se, sa moje leve strane stoji.... pa ne znam baš u koga je maskiran. Na sebi ima crnu  košulju, crne pantalone uske pantalona opasno mu zatežu preko bedara. Podižem glavu da mu vidim lice. Sjajna crna maska pokriva mu oči.  Osećam kako me ispod nje skenira, trnci mi kreću niz kičmu. Ruku ne pomera sa mog ramena, drugom mi pruža piće. Uhvatila sam se za tu čašu kao davljenik i treba li reći, ispila do dna. Čini mi se da se nasmejao, pokušavam da podignem glavu da mu vidim oči ali mi ne dozvoljava, njegove ruke počinju da se igraju mojim ramenima, dodiruju mi vrat i ušne resice, muti mi se u glavi od tog dodira. Hvata me za ruke i podiže na noge. Konačno mu vidim oči, gledaju me, proždiru me i ja konačno shvatam u šta se maskirao-opasnost! Njišemo se u ritmu neke čudne muzike, njegova ruke maze me po guzi i pritiskaju uz svoja bedra. Nisam sigurna da mogu da stojim, savijam ruke oko njegovog vrata. Istog trenutka njegov jezik je na mom dekolteu. Spušta se niže, pali me svojom pokretima. Njegov kurac mi pulsira po bedrima, stežem ga jače, meškoljim se kukovima, vrelina se širi mojim međunožjem, kolena mi klecaju, poželeh da mu kažem da me jebe odmah, sada , tu!  Hvata me za ruku i izvodi iz mase napaljenih tela. Kroz neki hodnih, pa do nekih vrata, nisam sigurna koliko traje taj put. Našli smo se u nekoj maloj prostoriji, mislim da je to neki magacin ili slično, razvaljeni stari kanabe je u ćošku. Govori mi da sednem a on ostaje da stoji, nogama mi širi moje , kurcem se trlja o moje lice. Ruke se igraju mojim sisama, jednim potezom mi je strgnuo košulju, drugim brus. Saginje se i počinje da ih ljubi, prvo lako a onda sve snažnije . Osećam zube na nabreklim bradavicama, siše ih, liže, gricka... Cela utroba mi pulsira , pička mi je nabrekla , boli me od želje. Spuštam leđa na kanabe a on  se jezikom spušta niže,zadiže mi suknjicu, pomera gaćice u stranu i  počinje da mi liže klitoris, usmine, grize me , stežem ga nogama, moji prsti su  u njegovoj kosi, telo mi se nekontrolisano grči i izvija , ostajem bez daha i svršavam, tako snažno svršavam! Nikad me niko nije tako dobro polizao! Dah mi se smiruje, ali se želja ne gasi, sad želim kurac, želim meso. Ustajem i govorim njemu da sedne, saginjem se i odkopčavam mu šlic. Vršnjak mu je već spreman, ne okolišam, trpam ga u svoja usta, počinjem žestoko da ga dudlam, palacam jezikom po glaviću, on me hvata za kosu i navlači mi ga duboko u grlo, do kraja. Čujem mu dah, postaje  dubok i zvučan, osećam šta mu radim, koliko ga palim, pa se palim i ja ponovo, žestoko. Nabijam se sama , uvlačim ga do kraja pa ga izbacujem da bi sisala glavić, ližem ga celom dužinom, od korena do vrha, on se izvija kukovima da bi ga zario dublje a ja se izmičem i ta nas igra oboje pali. Ja ne mogu više da izdržim, moja vlažna drugarica želi kurac pod hitno! On je to osetio, ustaje , podiže i mene na noge, drži me za ramena i privlači k sebi,  ljubimo se divljački dok mi prstima proverava picu .  Ječim od zadovoljstva.
Skini gaćice, sedi, dupe nek ti bude na ivici, jednu nogu digni na naslon- šapuće mi u uvo. Poslušala sam ga i već sledećeg trenutka kleknuo mi je između nogu i sjurio kurac duboko, bez upozorenja. Moja raskvašena pica ga je spremno dočekala, uvijam se, izmičem, želim da ga izludim pokretima, želim da mu ga iscedim do zadnje kapi, ali me slast prestiže, zaboravljam šta želim, njegovi žestoki ubodi me pale žestoko. Drugu nogu mu podižem  za vrat, želim da  ga osetim dublje! Od me jebe silno, ubodi su mu sve žešći, saginje se, ližemo jedno drugo, ruka mu steže moju sisu, uvrće mi bradavice, drugom rukom hvata moju i spuštaje na klitoris, govori mi da se mazim i ja se mazim, žastoko, pratim ritam njegovih uboda, osećam trnce niz kičmu, kroz stomak. Pička počinje da mi se grči i on me hvata za bedra i nabija se još jače, sad me već rastura, sad već vrištim od zadovoljstva i od orgazma koji mi trese čitavu utrobu. Još dva žestoka  uboda i svršava i on. Prska me po sisama i stomaku, kurcem razmazujući spermu.....
   Ležimo vlažni, oznojeni, lepljivi... Ne znam koliko već traje tišina, osećam da mi se telo smirilo, pa se okrećem ka njemu. Sretoh se sa njegovim pogledom  pod crnom maskom,  za tren me bljesak u njima zbunjuje, ali zatvaram oči, ne žalim da razmišljam, čujem moj glas kako izgovara- Nikad me niko nije jebao ovako u životu! Vidim da se osmehuje, ali ne progovara i ja ustajem i govorim mu da legne celom dužinom na kanabe. Poslušao me je, sedam pored njega i prstima ga hvatam za vršnjaka. Pao mu je i umoran je, ali to je izazov, želim da vidim koliko brzo mogu da ga povratim. Mazim ga lagano, navlačim mu kožicu, gore, dole, osećam da se budi i počinjem da ga drkam malo jače. Penjem se na kanabe,sedam mu na bedra, dok mi je njegov kurac i dalje u ruci, saginjem se i počinjem da ga ljubim po vratu, ližem ga jezikom iza uha, grickam ga, sišem. To je pravi potez, vršnjak mu je sve čvršći , on počinje da ječi od zadovoljstva. Ustajem da bi se okrenula drugačije, kurac mu uzimam ustima a svoju pičku nameštam na njegov jezik. Spremno prihvata igru i već sledećeg trenutka jedno drugo, sišemo i ližemo, ja mu perem vršnjaka od naših sokova, on mi zabija prste u picu, jedan pa drugi, treći...postajem, sve vlažnija, pohotnija. Okrećem se i sedam mu na bedra, igram se, glavićem se trljam po klitorisu i a zatim ga primam u sebe i  bez okolišanja počinjem da se nabijam žestoko. Njegove ruke stavljam na moje grudi i on mi spremno hvata bradavice. Sad je sve kako treba i ja se nabijam još jače, klitorisom se trljam o njebova bedra, uvijam se i izvijam, želim da ga osetim  svom dužinom. On me hvata za bedra i odiže malo od sebe da bi imao prostora da se pokrene. Sledećeg trenutka  preuzima igru, jebe me kratkim brzim ubodima i od toga mi trnci sevaju kroz picu,  kao da sam nataknuta na  vibrator samo mnogo bolje, jer kurac u meni je topao i pulsira u ritmu sa mojom vršnjakinjom. Stenjem sve jače i jače, jedva hvatam dah, osećam da se ponovo bližim kraju, isto oseća i on pa me skida sa kurca, ustajemo oboje i on mi prilazi sa ledja, lomi me u struku, ruke mi spušta na naslon kanabeta, znam šta želi, klečim i širim noge što više, on ne čaka ni tren, nabija me vršnjakom odpozadi kao da nikad nije jebao do tada. Ruka mu je u mojoj kosi, drži je čvrsto, izvija me u nazad, lomi mi kičmu, saginje se i liže mi vrat, drugom rukom mi mazi klitoris, i jebe me, jebe me silno, poznati grčevi tresu mi picu, prete da ga izguraju napolje, ali on se ne da zbuniti, hvata me čvrsto za bedra i nabada još jače i brže! Spuštam ruku među noge, dodirujem mu vršnjaka, od tog dodira nabija se silnije, rasturiće me čitavu, pomeram ruku na klitoris i istog trena svršavam ponovo, pica počinje neverovatno da pulsira , sokovi mi cure niz noge a on je i dalje ubada,  zariva se sve jače, kad već pomišljam da neću izdržati i da ću početi nekontrolisano da vrištim , osetih da mi je sjurio kurac do kraja i već u sledećem momentu obiljem sperme zali moje guzove.....
   Osećam se kao u slatkom bunilu, ležim na kanabetu, on leži na meni , trudimo se da dođemo do daha. Čini mi se se da me maska steže, ne razmišljam mnogo i skidam je sa očiju. Ustajem i sedam na kanabe. On me posmatra netremice. Pružam ruku da mu skinem masku, opire se, i odlazi. ...

   Mozda je to deo naseg plana...Nije ni bitno, cucemo se sutra...
Budi me telefon...javlja mi se verenik...“Izvini, Marija, sinoc stvarno nisam mogao da stignem na zurku...

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
mob
Nokia N95 8gb
Dogadja se

Na mestu sam.Zadnji deo busa, sam cosak okrenut ka putnicima.Cekam je, sledece stanica je njena.Ulazi sa poznanicama kao i svakog jutra.Bus je vec pun.Prinudjene su da ostanu u zadnjem delu.Odahnem kada se postavlja ledjima ka meni a licem svojim frendicama.Ovo je peto jutro kako igramo ovu igru.Pocelo je slucajno po istom scenariju kao i sada.Na sledecoj stanici ulazi jos veca grupa putnika, svi se guraju trazeci sebi mesto.Ona biva prinudjena da se osloni ledjima,guzom o mene.Osetim njen divan omamljujuci miris.Sva je takva zanosna,divna.Zena u najboljim godinama. Visoka duge crne kose,prelepog tela koje svakim pokretom otkriva nove lepote,izazove,mami… Prvi put sam srecan radi loseg kolovoza,rupa,ulegnuca,lezecih policajaca na svakom od njih osetim njenu guzu kako se pribija uz moj vec dignut penis.Prvog dana slucajno a onda iz dana u dan sam kapirao da te slucajnosti prelaze u pravilo.Treceg dana se vec citavim telom oslonila o mene,opustila i pocela sama nabijati i mesati guzom oko penisa.Danas cekam trenutak kada se svi okrenu kao i mi ka prednjem delu busa i spustam ruke na njene bokove. Osetio sam kako je klonula i totalno mi se predala. Sake sam polozio na njene grudi a usne spustio do vrata.Uzdahnula je tiho…Levu ruku je pomerila iza sebe i grcevito mi stegla penis.Istog trena sam zaboravio gde se nalazimo,otkopcao sam slic i izvadio ga u njenu ruku.Povukla je ruku kao da se opekla a onda je polako vratila nezno ga dodirujuci kao da ga ispituje, vaga.Poskakivao je od zelje tvrd kao kamen i zeljan nje.Zadigao sam joj suknju zeleci da dodjem do guze.Pokusala je da se izmakne ali vec je bilo kasno.Drzala je moj mozak u ruci i nista mi nije bilo bitno osim nas dvoje.Grubo sam je povukao nazad rukom preko stomaka dok sam drugom vec skidao gacice sa guze.Prislonio sam ga uz njenu guzu pokusavajuci da udjem izmedju njenih butina.Uspeo sam, osetih kako se koci, prestaje da dise,A onda polako klizi napred nazad po njemu.Kakav osecaj…Sledeceg trenutka bus staje i ja sa uzasom kapiram da je to njena stanica.Brzo se odvojila od mene spustila suknju i otisla!!!

Nisam mogao da je izbacim iz glave.Moram je imati danas ili cu poludeti!Znao sam da se ne vracamo sa istim busom sa posla. Pomislih da ima krace radno vreme i istog trena odlucih da izadjem dva sata ranije i da je cekam na stanici gde je tog jutra i izasla iz busa.Tako sam i ucinio. cekao sam oko 30 min. kada se pojavila.Uputila mi je takav pogled da sam se mukom uzdrzao da je tu na ulici ne pojebem.Nakon toga ni jednom me ne pogleda, udubljena u svoje misli stajala je na metar od mene. Ludeo sam!
Ulazimo u bus a ona seda pored nekog penzionera i ne pogledavsi me.Seo sam na mesto iza resen da zavrsim ono sto smo poceli.Pet dana me pali vreme je da nabijem penis u njenu mackicu.
pratim je kada izlazi iz busa.Uputila se ka prvoj zgradi ulazim na korak iza nje u ulaz.Ne zastajkuje,penje se uza stepenice. Njena guza mi igra pred ocima i opet sam ludacki napaljen.Vadi kljuceve i otvara vrata.Na trenutak zastajem dvoumeci se a onda se lomim. Kada je otvorila vrata ulazim za njom i zatvaram ih za sobom.Gleda me besno nekoliko sekundi a onda prosipa bujicu reci na mene:”Ludace sta ti zelis od mene?! Vristacu ako ne izadjes! Muz mi dolazi kuci za 15 min. ubice te!
Gledam je pozudno od glave do pete i vidim kako joj pogled pada na moje prepone.Na brzinu ga vadim i pokazujem koliko je zeli.On puslira pred njenim ocima i vidim kako guta knedlu.Okrece se naglo od mene cuteci.Stoji tako okrena ledjima i ja shvatam sta zeli.Prilazim joj brzo i zadizem suknju,cepam gacice sa guze gurajuci je ka komodi u hodniku.Oslanja se na nju i istura guzu ka meni.Sakom sam ubuhvatio penis i provukao ga preko vagine.Bila je mokra,vrela i spremna.Nabijam ga do jaja jako i brzo.Njeh uzdah dolazi kao znak odobravanja.A onda smo se pretvorili u zivotinje.Ona pokusavajuci da ga slomi a ja u zelji da citav udjem u nju.Mesio sam joj guzu jako jednom rukom a drugom povukao za kosu i savio u ledjima terajuci je da se okrene ka meni da joj olizem usne,gurnem jezik do grla.Ujedala mi je usne stenjuci.Orgazam je brzo dosao.osetio sam eksploziju u glavi i poceh da sipam spermu duboko u njoj.Njoj popustise kolena i sruci se na pod tresuci se.Zadnje kapi sperme je isprskase po kosi.Stajao sam tako nepomicno iznad nje pokusavajuci da dodjem do daha. Okrenu se i mazno osmehnu govoreci: “Lud si i ja sam luda ali ispunio si moju fantaziju o kojoj mastam godinama”
Tada se trze.Muz mi zaista dolazi sada o boze…Navukoh pantalone i krenuh ka vratima.Ona ih otvori proviri.Sranje na stapenicama je!Povuce me kroz jedna vrata i ubaci u gardarober.Prosikta: “Ne mrdaj se odatle ubice nas oboje”
To se desilo pre tri sata i dalje sedim i cekam.Gladan sam jako.Od njih ne cujem ni glasa…
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
mob
Nokia N95 8gb
Cerkina najbolja prijateljica

Razveden sam i iz tog braka imam jednu cerku.Svake druge nedelje vidjali smo se da bi bili zajedno.Jednog dana je sa mojom cerkom dosla i njena drugarica koja je za godinu bila starija od moje Natase(cerke).Ktarina je bila pola svedjanka a pola nemica.pocelo mi je smetati jer nigde nismo mogli ici bez njene drugarice sto mi je jako smetalo.Ispratio sam ih tog vikenda,i prilegao da odmorim, jer me je na klinici sledeceg dana cekalo dosta posla.Kada je neko pozvonio na vrat,bila je to Katarina koja je molila da udje na trenutak da uzme svoj mobilni koji je kako tvrdi zaboravila.A u stvari imala je plan Sex samnom.Ne sluteci sta ce se odigrati za kratko vreme ,pustio sam je da udje i da potrazi svoj mobilni.Dok je trazila u decijoj sobi mobilni ja sam otiso do kuhinje da je ponudim sa sokom.Otisao sam do decije sobe ,Katarina(15god)lezala je na krevetu skroz gola.Zapanjen prizorm koji me je zatekao ostao sam zatocen i u soku ne znaju ci sta da cinim.Ona je rekla neznim glasom dok je trljala obrijanu pickicu da je uzmem jer to zeli vec dugo ,dugo.Bio sam strog i zamolio je da se odmah obuce i da izadje iz stana jer je ona bila maloletna a ja na pomolu 40sete.Zapretila mi je ako ne budemo imali sex da ce me prijaviti za zlostavljanje.Bio sam u nedoumici sta pravo ciniti.U tom bunilu nisam ni primetio da mi se Kurac digao i jedva cekao da poprasi tu pickicu koja je bila vlazna.Ona je ustala i pocela me mazit i neznim glasom me opijala dok je rukama odkovcavala moje pnatalone i oslobadjati vec uveliko cvrst kurac.Od jednom sam i sam neznam kako bio bez i jedne krpice na sebi.Odvukao sam je do kreveta i poceo da je ljubim dok je ona drkala kurcinu.Uzdisala i govorila da me zeli osetiti u njoj.Tucali smo se u raznim pozama i jahala me je,posle smo presli u kupatilo gde smo dosli oboje.Stavila ga je u usta i sve do kraja sto je jos ostalo isisala.Osecao sam se strasno krivim jer to nije bilo ispravno,nikad nisam bio pedofil,a i sam sam mrzeo takve.Pokusao sam da je urazumim da je to ispad koji se ne sme ponoviti.Ja sam se odselio u drugi grad, cerku neko vreme nisam vidjao ali je Katarina njoj ispricala sta se desilo tako da se ne druze vise.Cerka me gleda drugim ocima i misli da sam ja kriv za to sto se desilo sta je tu je.Od tog dogadjaja sam imo vise puta odnos sa maloletnim curama jer me zrele zene nisu interesovale.Ta mala ludaca je probudila nesto u meni sto ni sam nisam mogao zamisliti da postoji.Zivim sa jednom rasnom 19godisnjom curom koja me izludjuje ,a ujedno i vraca na one dane kada je sve to pocelo.
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
mob
Nokia N95 8gb
Tetka

Znaci sve se desavalo davno, kada sam bio 5. osnovne. Zimski raspust kod rodbine (tetka, teca, brat…) u provinciji. Tada raspusti nisu bili u isto vreme. Kada sam ja bio na raspustu oni su isli u skolu i obrnuto. Prvo sam mislio da ce to biti uzrok dosade, ali ispostavilo se da je to bilo ono presudno.

Jedno jutro, ja i tetka sami u kuci. Sedimo u dnevnom boravku, ja gledam TV sa kreveta, a ona ispred mene (za stolom) strika. Do tada je nesto nisam ni posmatrao kao sex objekat (tetka je bila obi;na domacica, prosecne gradje i izgleda, jedna od mnogih za kojima se ne bi okrenuli na ulici), ali odjednom mi je palo na pamet da smo sami i da bih mogao da pokusam bilo sta pa sta bude (tada sam bio u onoj klinackoj fazi vataj drugaricu za dupe i bezi ). Iskreno receno, ni danas mi nije jasno odakle mi hrabrost da to uradim. Prisao sam joj sa ledja i preko njenih ruku uhvatio je za sise. Njena reakcija je bila : Ej, sta to radis? Ja sam nastavio tako da je drzim i prstima sam mesio koliko je to bilo moguce. Malo me je ubedjivala (bez ljutnje, bilo joj je smesno)da prestanem, ali smo se na kraju dogovorili da mogu da nastavim, ali da pazimo da neko ne udje. Provukao sam ruke ispod njenih da bi ona mogla da nastavi sa strikanjem, a i meni je bilo lakse. Mesio sam joj sise kao sumanut, morala je nekoliko puta da me upozori da smanjim stisak. Osetio sam da su joj se bradavice veoma ukrutile, ali tada nisam znao sta to znaci. Posle nekog vremena prekinula je igru i otisla u kuhinju da kuva. Ja sam otisao u WC i istresao ga u roku od par sekundi. Malo sam se muvao po kuci, bio sam maksimalno napaljen i nisam znao sta cu sa sobom. Zakljucao sam kucu i otisao u kuhinju. Na redu je bilo njeno dupe. Mesio sam ga divljacki. Iako je imala debelu suknju i hulahopke osecao sam brazdu medju njenim guzovima. Ona mi je svo vreme nesto pricala, ali ja jednostavno nisam obracao paznju na to. Uzivao sam u dodiru njenog debelog dupeta i trudio sam se da upijem svaki santimetar povrsine koju sam do tada mogao samo da sanjam. Morali smo da prekinemo jer se brat vratio iz skole. Bilo mi je neobicno kako se ona posle toga ceo dan normalno ponasla, a ja hocu da poludim. Sreca pa nikkom nije palo na pamet sta je uzrok mojoj konfuziji.

Drugo jutro. Bio sam budan kada je brat otisao u skolu (teca je na posao isao dosta ranije) i kada je on izasao iz kuce ustao sam. Tetku sam pronasao u kuhinji, kuvala je kafu. Bila je u spavacici. Najobicnijoj pamucnoj spavacici koja cak nije bila ni providna. Podled na njene gole listove izazvao mi je momentalnu erekciju. Ona je to naravno primetila i odmah je krenula zajebancija na taj racun, a onda i na prethodni dan. Skuvala je kafu i presli smo u dnevnu sobu. I opet ista situacija. Ona za stolom, pijucka kafu, a ja iza nje i lagano joj mesim sise. Bio sam prenerazen razlikom u odnosu na jucerasnji dan, Slobodne, nesputane brushalterom, meke… Kurac mi je bio zategnut do pucanja. Prokomentarisao sam joj o cemu razmisljam i pitao je da li bi htela da mi pokaze sise. E tu je vec bio mali problem. Rekla mi je da je ovo sto mi je dozvolila sasvim dovoljno, cak i previse i da je to sto trazim opasno. Ja sam navaljivao, ona se branila i na kraju je ostalo da mogu da je gledam dok se presvlaci. Otisli smo u spavacu sobu (tamo su joj bile stvari). Okrenutih ledja je skinula spavacicu sa sebe i ostala tako da stoji. Blenuo sam u njene noge i dupe i razmisljao sta da radim, a ona se okrenula. Sise je sakrila rukama i pitala me kako mi se svidja to sto sam video. Rekao sam joj da je bozanstvena (ili tako nesto) da bih voleo da mi pokaze i sise. Ona je pocela o tome kako je ovo sto radimo zabranjeno, sramota, kako bi bilo uzasno za nju kada bi neko to cuo i sl. stvari i morao sam da obecam i da joj se zakunem da nikada nikome necu pricati o tome. Zadovoljna mojim odgovorom sela je na krevet i sklonila ruke. Gledao sam sise svoje tekte. Ne mnogo velike, ne mnogo male, pomalo opustene, sa tamnim ukrucenim bradavicama. Pitao sam da li mogu da sednem pored nje da bi ih video iz blizine, rekla je da mogu. Seo sam pored nje i odmah je uhvatio. Neverovatno uzbudjenje me je obuzelo, a i ona je pocela dublje da dise. Povukla me je pored sebe i oboje smo lezali. Ugnezdio sam se izmedju njenih nogu i mesio joj sise do besvesti. Ona mi je tada objasnila da su joj bradavice ukrucene zato sto joj se svidja to sto joj radim. Pokazala mi je kako da joj sisam bradavice i to sam radio sa velikim uzitkom. Ni njoj nije bilo ni malo svejedno. Posle toga se okrenula da bih mogao da joj mesim dupe. Mazio sam je po butinama, mesio dupe, gurao prste u brazdu…. Pokusao sam i da joj pipnem picku, ali je skupila noge i rekla da ne moze. Nije mi bilo pravo, ali samo brzo to zaboravio. Pokusavao sam i da joj skinem gace, ali ni to nije dala. Usput sam svrsio nekoliko puta i iako je to bilo po kap-dve videla mi se fleka na pidzami. Jutro je proslo neverovatno brzo. U nekom momentu mi je rekla da mi je za danas dosta i da i ima dosta posla po kuci. Gledao sam je kako se oblaci i jedva cekao sutrasnje jutro.
… Sledece jutro. Opet sami u kuci. Ponasanje i moje i njeno je mnogo opustenije. Tetka pijucka kafu. Ja, bez da se imalo ustezem, mesim joj sise. Pricamo o jucerasnjem danu. Ja pitam da li bi mogli da ponovimo. Ona se kao pravi iznenadjena i zaobilazi k`o kisa oko Kragujevca, ali mi na kraju kroz smeh kaze da mozemo, ali da je pustim da popije kafu na miru i da opet imamo celo prepodne.

Odlazi u sobu i govori mi da sacekam dok me ne zove. Malo sam cekao i usao. Lezala je u krevetu, pokrivena i rekla mi da se uvucem pored nje. Kada sam legao pod rukama sam osetio da je vec skinula spavacicu. Presao sam rukom preko sisa, spustio se na stomak, a zatim na njeno medjunozje. Imala je gace na sebi, ali nije reagovala ka prethodni dan. Bio sam ushicen dok sam joj mesio i stiskao mesnatu picku. Ona se malo meskoljila i zatim mi rekla da legnem na nju. Pitala me je da li znam da se ljubim i kada sam odgovorio da ne znam rekla mi je da nista ne brinem jer ce me ona nauciti. Ja sam, onako klinacki glupo, stavio zatvorene usne na njene i poce da je ljubim. Tetka se na to nasmejala i rekla mi da otvorim usta i da je pustim da ona “radi”. Bio sam strasno iznenadjen kada sam osetio da mi gura jezik u usta,ali sam brzo ukapirao sta treba da radim. Ljubila me je polako i nezno, mazila me je po glavi, kosi… Uhvatio sam je za dupe, mesi ga i onako refleksno poceo da je “jebem” preko pidzame. Svrsio sam u gace nekoliko puta u vrlo kratkom roku. Tetka se okrenula, ja sam bio dole. Naizmenicno sam joj mesio dupe i sise, ljubili smo se…Bilo je bozanstveno. OPet je bila na ledjima, a ja pored nje. Ljubio sam je po sisama, stomaku, mesio joj picku. Pokusavao sam da gurnem ruku u gace, ali nije dala. Celo jutro je proslo u takvoj igri. Ja sam bio ushicen jer sam, eto, naucio da ljubim zenu, pipnuo sam joj ribu… Iz sadasnjeg ugla, bio sam strasno zaljubljen u nju. Ceo dan zatim sam trckarao za njom cekajuci svaki povoljan momenat da je dodirnem. Kada sam u jednom momentu preterao (nismo vise bili sami) rekla mi je da prekinem i da to ostavim za onda kada nema nikoga kod kuce. Bio sam kao popisan. Kao kad detetu uzmete igracku.

E, sledece jutro je bilo prelomno. Bili sm u njenoj sobi i pricali o svemu sto nam se izdesavalo. Ja sam sa decjom odusevljenoscu pricao o tome kako mi je lepo sve to sto radimo, kako mi se svidja njeno telo itd. Ona se na moje komentare smeskala i rekla nesto u fazonu kako je i njoj drago da se ona, eto, nekome svidela iako sve to nije bas najnormalnije jer sam ja klinac, uz to i rod. OPet mi je ponovila kako niko nikada ne sme da zna za sve to sto radimo i sl. Legla je na krevet i rekla da dodjem da se opet malo mazimo. Jedva sam docekao. Legao sam preko nje i poceli smo da se ljubimo. Ruke su mi opet sarale svuda po njenom telu. Prevrtali smo se po krevetu (cari francuskog lezaja) pa je ona bila na meni. Podvukao sam ruke pod spavacicu i kada sam je uhvatio za dupe osetio sam da je golo i da nema gace na sebi. Ona nije prestajala da me ljubi, a ja sam je divljacki stezao. Pitala me je kako mi se svidja tetkina guza. Odgovorio sam joj da je super i da bih hteo da mi je pokaze. Tetka je tada ustala pored kreveta, okrenula mi ledja i podigla spavacicu. Ukazalo mi se velicanstveno belo dupe. Seo sam i krenuo da ga mesim. Mesio sam joj guzove, rastvarao ih da bih video cmar, dodirivao ga… Bez ikakvog razmisljanja sam joj poljubio jedan pa drugi guz. Tetka je legla tako gologuza i rekla i da mogu da joj radim sta god hocu. Ja kao i svaki neiskusni klinac sam i dalje mesio, stipao, dirao cmar i pokusavao da gurnem prst u njega, opet je ljubio… Tetka je samo lezala i pustala da radim sta hocu. U jednom momentu me je pitala zasto ne bih legao na nju? Ukapirao sam u sekundi sta treba da uradim i ocas posla sam se ugnezdio medju njenim guzovima i poceo da je tako “jebem”. Opet sam svrsio u gace i kako je i tetka to osetila (i cula moje dahtanje). Rekla mi je da se sad sklonim sa nje. Sklinio sam se, a ona se okrenula na ledja. Cutala je i posmatrala moju reakciju. A ja sam gledao u njeno dlakav, crn (kao noc) venerin brezuljak. Stezalo me je u grlu od uzbudjenja koje sam tada doziveo. Jedva sam disao. Pruzio sam ruku i spustio je na nju. Medju prste su mi se uplele njene dlacice. Nije se bunila pa sam nastavio. Rekla mi je : To sto sada diras je najveca tajna svake zene. Ako hoces mogu da ti pokazem sta mozes da joj radis da bi zeni bilo lepo. Klimnuo sam glavom jer nisam bio u stanju da progovorim jednu jedinu rec. tetka je rasirila noge i savila ihu kolenima. Prvi pit u zivotu sam gledao u picku. Pravu! I nisam znao sta da radim. Prosto sam je uhvatio preko usana i tako mesio. Osecao sam pod prstima da je meka, vruca, vlazna i bilo mi je strasno lepo , uzbudljivo, ali nisam naslucivao da tu ima jos vise. Pustila me je malo, a kada je videla da nemam ideju sta jos da radim rekla mi je da legnem pored nje. Uhvatila je moju ruku i nacentrirala prste da udju medju usne. Stavila je moj prst tacno na klicu i rekla mi da je tu trljam i da ne prestajem. Tacno tako sam i uradio i bilo mi je zanimljivo da je gledam kako se uvija i stenje dok sam je trljao. Ona mi je govorila da joj to odlicno radim i da samo nastavim ,da ne prestajem, da ce mi sve pokazati… Odjednom je pocela da svrsava. Najiskrenije, ja sam se uplasio i prekinuo jer mi je delovalo kao da sam je povredio. Tetka je opet rekla da nastavim, da se ne plasim, da joj je lepo…. Kada je malo kasnije dosla do daha poljubila me je i rekla mi Hvala ti. Objasnila mi je da je to sto sam vidio normalna stvar kada zena svrsava i da ne treba da se brinem i plasim ako je ona malo glasnija jer joj je lepo. Rrekla mi je da je opet uhvatim dole i da prst spustim malo nize. Uradio sam tako i osetio kako mi prst propada u vrucu vlaznu rupicu. Tetka je uzdahnula i rekla : To je mesto gde vi muskarci gurate svoju pisu u zenu i onda joj radite ono. Kada budes porastao i ti ces tako gurati svoju pisu u neciju picu. Ja sam je naravno pitao da li bih mogao da ga sada gurnem u njenu, ali mi je ona odgovorila odricno. Ako hoces da tvojoj tetki bude lepo mozes da joj guras prst. Svaka zena to voli pa i tvoja tetka. Poslusao sam je i poceo da je tako zadovoljavam. Ubrzo sam na njenu sugestiju gurnuo drugi pa onda i treci. Tetka je davala ritam guranja, mesala je kukovima, svasta mi govorila… Kada je opet pocela da svrsava nabila je sebi jastuk na glavu da se ne bi culo koliko vice i stenje. Picka joj je bila skroz mokra, sjajna, usne nabubrele… Tetka je tesko disala i trebalo je neko vreme da bi se povratila u normalu. Smesila mi se i rekla mi je da joj nije nimalo zao sto mi je dozvolila da joj sve to radim. Pocela je da me mazi i ruka joj je na kraju zavrsila medju mojim nogama. Moj kurcic je poceo da mi salje signale zadovoljstva. Tetka ga je lagano drkala i smesila mi se. Rekla mi je da je vreme da ja njoj pokazem svoju pisu i da se skinem. Iskreno, bilo mi je malo neprijatno da to uradim, ali je tetka bila veoma odlucna u svojoj nameri i sama mi je pomogla da se oslobodim pidzame. Kada je to uradila i ona je konacno skinula spavacicu. Uhvatila me je i pocela polako da mi ga drka. Ja sam bio toliko napaljen da sam svrsio posle par njenih povlacenja. Niz tetkinu ruku se slivala kap tecnosti koja je izasla iz mog glavica, a ona nije prestajala, a ni meni nije padao…
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
mob
Nokia N95 8gb
tetka2

… Tetka je nastavila da ga drka polako, nije zurila. Lezala je pored mene i posmatrala kako reagujem na ono sto mi radi. Mom ushicenju nije bilo kraja. Imao sam utisak da lebdim iznad kreveta, vrtelo mi se u glavi, nisam razmisljo ni o cemu sem o talasima zadovoljsta koji su se sirili iz mog medjunozja. Totalno nekontrolisano sam u kratkom vremenskom periodu jos nekoliko puta dostigao vrhunac. Tetka je bila zadovoljna onim sto je uradila, sela je i zapalila cigaretu. Ja sam neko vreme samo blenuo u plafon nesposoban da kazem bilo sta. Zatim smo nesto malo pricali, ona mi je pricala kako je tu i tamo od svojih prijateljica cula traceve da se ovakve stvari rade, ali da nije mogla da razume kako zene mogu da se upustaju u tako nesto. Opet je legla pored mene i rekla mi otprilike da iako zna da je to sto radimo totalno pogresno da cemo da nastavimo jer je njoj lepo, a i bas je briga jer niko nece saznati sta se desilo. I ponovo je krenulo mazenje, ljubljenje, obostrano drkanje…. Novitet je bio taj da sam je sada “jebao” medju guzove na golo. Ko to nije probao u tim godinama taj ne zna sta je uzbudjenje. Posto bih je zadovoljio prstom tetka mi je strpljivo dozvoljavala da joj ga stavim medju guzove i tako je drndam do besvesti. A njeno veliko debelo dupe je bilo kao stvoreno za takve stvari. I tako mi je protekao ceo taj raspust. Prepodne sesksanje sa tetkom, poslepodne iscekivanje sledeceg jutra.

Kada sam se vratio kuci prosto nisam mogao da se naviknem na cinjenicu da vise nemam na raspolaganju tetkinu ruku, dupe… Posle nekog vremena i neuspesnih pokusaja kod nekih drugarica, vecinu ovih stvari sam poceo da praktikujem sa svojim najboljim drugom. E sad, posto to nije incest o tome necu pisati.

Sta reci na kraju? Ovaj dogadjaj (i onaj sledeci) je ostavio neizbrisiv trag u mojoj psihi. Jesam ja posle toga imao devojcice (vrsnjakinje) i sve je to bilo OK, ali mene su ipak vise privlacile (i jos uvek) zrele zene. I to ne one bombasticne, vec obicne zene iz komsiluka (stereotip domacice), prosecne gradje, vise punije nego mrsave, one za kojima se obicno ne okrecete na ulici. Do srednje skole sam samo mastao o ponavljanju tako necega (i tesio se uz onog druga i poneku drugaricu) da bih onda imao jednu divlju (i nimalo kratku) aferu sa jednom komsinicom sa kojom sam usao u (takoreci) sve tajne seksa. To je krenulo veoma slicno kao sa tetkom, s tom razlikom sto sam tacno znao sta hocu i ta udata gospodja je bez imalo femkanja otisla samnom u krevet. Otvorila mi je nove vidike, ulila veliku dozu samopouzdanja koje je vise nego neophodno u tim godinama. Naravno, samo je zabetonirala moj poriv ka starijim zenama. I nije mi zao.
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
mob
Nokia N95 8gb
sestra

Ja sam imao “ispad” sa sestrom od ujaka, koja je bila starija od mene (ona 30, ja 26…). Ustvari, ujak je bio mamin brat po majci, i imao je dve cerke. Ne zive ovde, vec u Nemackoj. Starija sestra je vec bila razvedena (mladost ludost u nemackoj), i imala dete od 4 godine… Cesto sam isao tamo kao klinac i obe su me obozavale (cmakanje, mazenje…), posto sam im ja bio jedan od dva brata, daleko smo ziveli i uvek smo jedva cekali da se vidimo… one su jako slabo znale nas jezik, ja pomalo nemacki, ali smo svi odlicno znali engleski pa smo se sporazumevali bez problema… Zadnji put sam bio tamo pred pocetak rata, sa 19 godina a starija je imala 23 i bila je odlicna riba, tada sam prvi put uopste i osetio neki seks fluid izmedju nas… Naravno, to su godine kada ste “pocetnik” u seksu i svaka dobra riba koju vidite i s kojom provodite vreme vas seksualno privlaci… posle par dana smo otisli na bazen (novootvoreni Aqua Land stil), sami naravno, i sestra me je zamolila da je namazem kremom za suncanje - poceo sam od ramena pa nanize i vec kada sam dosao blizu guze rekla je: Batice, kako si ti nezan, kad bi svaki frajer bio kao ti, svi samo navaljuju na mene… Nije bilo ni cudo, bila je dobra riba, lepo gradjena, cvrsta plavusa, onako rasna nemica (na mamu)… kad sam prisao guzi i butinama, totalno sam zaboravio da mi je sestra i poceo sam vise da je masiram nego mackam kremom… ona nista! Prepustila se uzivanju, culo se samo: mmmm…

A ja nisam mogao da verujem sta se to desava, pa sam se nekako trgao (moram priznati da sam se jedva suzdrzavao da se ne primeti da sam se napalio)… Posle smo otisli u tus kabine na bazenu i posto je bila jedna slobodna, sestra je rekla da udjemo zajedno, kao nemam sta da se stidim, nije mi ona neka strankinja. Uglavnom, dok smo se tusirali, sestra je bila u toplesu, ja sam ostao u kupacim gacama koje su naravno bile nabrekle do tacke pucanja… ona se smesila i rekla da je to normalno, i da ne treba da se stidim zbog nje, valjda smo sestra i brat… Mislio sam u sebi da to nije normalno… Doduse, napunio sam 19 godina, postajao sam pravi muskarac, ona je to primetila, bez obzira sto mi je sestra, ali ipak smo se retko vidjali (zadnji put 4 godine pre toga) i sad smo bili razvijeni u dve seksualno atraktivne i pozeljne osobe… Pitala me je da li je zgodna, kao zezaju je frajeri da ima veliku guzu, i kaze da zbog toga ima problema, frajeri je tretiraju samo kao seks objekat… tih 2-3 minuta tusiranja ne znam kako sam izdrzao (doduse, javno je bilo mesto). Ona kao da me je cikala svo vreme, non-stop je bila okrenuta prema meni ispod tusa, ja nisam odvajao pogled sa njenih grudi, a u jednom trenutku se i pribila tako uz mene - naravno da je osetila sta se desava u mojim kupacim gacama, a ja ni sam ne znam kako je nisam dohvatio za grudi… ipak mi je to sestra! Par dana nakon toga, uvek je provodila vreme sa mnom, te ajde da vozimo bicikl, te idemo ovamo, onamo… Kod mene su osecanja bila totalno konfuzna. Izgledalo je kao da me sestra muva i zeli seks sa mnom. Ja sam i dalje imao bratski osecaj prema njoj, ali isto vece sam masturbirao misleci na seks sa sestrom… nekako je cudan osecaj, mislim da svi koji su imali to iskustvo znaju kao je to. 7 godina nakon toga, ujak je sa njom dosao na vencanje mog starijeg brata od tetke. Znao sam u medjuvremenu da se udala i razvela, da ima dete, culi smo se telefonom, pismima, bila je tuzna sto nema pravog frajera, uvek je naletala na neke kretene (kao i tad kad sam bio), onda sam pomislio da je mozda trazila malo neznosti i ljubavi, mozda nije htela seks… Odusevila se kad me je videla. Kao, vau, sad si frajer, imas li ribu, i tako te pricice… Ona je sa druge strane bila prava, rasna, zena. Par veceri je provela kod starijeg brata, a onda je dosla jos neka rodbina pa je presla kod mene. Njenu klinku je cuvala druga baka u nemackoj, dosla je samo sa ujakom… Inace sam ziveo sam sa kevom i noc pred svadbu burazera keva je otisla tamo da sve to spreme… naravno sestra i ja smo ostali sami. Nismo bili do kasno u gradu, vratili smo se oko 11 uvece… ja sam se istusirao, a ona je otisla posle mene… Resili smo da se ispricamo, pa da se odmorimo pred sutrasnji dan… Inace je bio avgust mesec i uzasno je bilo vruce. Izasla je iz kupatila samo u nekoj mojoj majci. Naravno ja sam se svega secao od ranije i bez obzira sto mi je sestra, osecao sam neki seks naboj izmedju nas dvoje. Jednostavno to ne moze da se opise. Moj krevet je bio razvucen i legla je pored mene, upalili smo TV i tako, poceli da pricamo, ja sam je odmah pitao, sto se razvela, sta je bilo… nesto je maltretirao, dosta je pio, varao je i slicno… videlo se da je tuzna zbog svega toga… Mahinalno sam je zagrlio i poceo da je mazim i mrsim kosu… ona se onda okrenula i poljubila me skoro u usta… i rekla, jao kako je lepo kad te neko voli i kad je neko nezan. Rekao sam da zato braca i sluze, da vole, maze i paze svoje sestrice… Zagrlila me je i opet poljubila… nesvesno sam je privukao i njena noga se nasla preko mojih - uhvatio sam je oko struka, ispod majice… ona je isto zavukla ruku ispod moje majce i pocela da mi mazi stomak - meni se vec itekako nabrekla alatka ocrtavala ispod sorca, gotovo u uzdugnutoj poziciji… Naravno da je to videla i rekla je da ne moram da se stidim, kako se nikad nismo stideli i ranije… i rekla je: mazi me jos malo, tako mi je lepo sa tobom batice, obozavam te… Nisam znao sta da radim, ali na kraju sam se opustio… spustio sam ruku na njenu guzu i osetio male, zategnute cipkane gacice… uhvatio sam ih i zategao, nisam mogao vise da izdrzim… Zatezao sam ih gore dole, uvrtao, mazio sam je prstom… bila je vlazna nevidjeno! Samo je stenjala, a onda je rekla: batice, sestrica te zeli… jako… jako… tako si dobar i pazljiv. Ne verujem!! Skinula mi je majcu i izvadila nabreklu alatku ispod sorca. Moj, boze, koliko sam ja napaljen… da li mi sve ovo treba, sta ako neko sazna, mislio sam da sam poslednji idiot na svetu, perverzan… skinuo sam joj majcu i sve je bilo gotovo - strgla je gacice i nabila mi se na kurac! Bila je uzasno vlazna i krenula je zestoko da me jase… Tucao sam je do iznemoglosti, seks je bio apsolutno fantastican, ponasala se kao da se godinama nije kresala… Uvijala se, vristala, grebala me… bio sam pri kraju, izvadio sam alatku, ona ga je halapljivo stavila u usta i u tom trenutku sam eksplodirao… nije stala… odmah smo nastavili da se kresemo. Svo vreme je govorila kako joj treba pravi muskarac, nezan, pazljiv, dobar u seksu… kao ja!

Sutra ujutru sam totalno bio izgubljen. Prvo, bila mi je sestra, drugo seks je bio fantastican i imao sam zelju da je stalno kresem… ne znam ni sta sam da kazem. Nije se ponovilo jer su otputovali dan posle svadbe… a do dan danas nisam imao prilike da odem tamo. Mozda je distanca ucinila da se osecamo tako, kao frajer i riba zeljni vatrenog seksa, ne kao brat i sestra… i ti nagli prelazi… obicno sam bio tamo kao klinac, a onda dodjes i vidis kako izrasta u pravu ribu… i ona vidi kako ti izrastas u dobrog frajera… pa onda jos tih 7 godina kasnije - ja zreo muskarac, u seksualnom naponu, ona prava, rasna zena, zeljna muskarca, pravog, neznog… mozda to ima uticaj. Imam sestru po ocu, ali nikad, nikad tako nesto nisam osecao prema njoj, niti smo ikad dosli u neku situaciju…
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
mob
Nokia N95 8gb
Mama i ujna

Kada sam još bio klinac moj je ujak unajmio planinsku kuću na Soči, u Sloveniji, u kojoj su naše dvije obitelji trebale provesti tjedan dana ljetnih praznika. Stari je, braneći se da ne može ostaviti posao, ostao u Zagrebu, a ionako nije bio neki planinarski tip. Svima nam je zbog toga potajno bilo drago. Brak mojih roditelja odavno je bio samo formalnost, a ujak i tata nikada se nisu podnosili.

I tako smo se tog ponedjeljka ujak Vlado, ujna Lovorka, moj bratić Robert, stara i ja utrpali u njihov Citroen karavan i zapalili u deželu. Ujna je bila prava rasna Hercegovka; 43 godine, čvrste građe, kratke crne kose, tamnog tena i očiju, i glasnog prodornog smijeha. Onda to nisam kužio, ali Lovorka je bila dobar komad. Robi, koji je bio tamnoput na staru, sjedio je na stražnjem sjedištu između mene i moja mame Marije, sitne plavooke blondine najsvijetlijeg tena koji možete zamisliti. Godine profesionalnog baleta oblikovale su joj savršene vretenaste noge; celulit tu nije imao nikakve šanse. Ja sam bio baš kao i ona, samo tamnije kože.

Kada smo napokon stigli na Bovec bili smo umorni, uzbuđeni ali i malo razočarani. Kuća nije baš bila previše originalna, više obična novogradnja koju su u turističkoj agenciji prodavali pod pravu slovensku hižu. Dvokatnica s tri spavaće sobe; dvije na tavanu i jednom na prvoj etaži, odmah pored kuhinje. Robi i ja bili smo u jednoj, mama u drugoj, a ujak i ujna u trećoj spavaonici u prizemlju. Raspakirali smo se i uz hladnu coca colu raspravljali kako ćemo sve uživati u ovom tjednu. Svjež planinski zrak bio je savršen, tim više što smo za sobom ostavili toplotni udar.

Prvih nekoliko dana ništa se specijalno nije događalao. Ujak se motao oko kuće, mama i ujna razgovarale su o glupostima, a ja i Robi motali smo se oko rijeke.

I onda je svanulo «to jutro» kada je Vlado primio telefonski poziv zbog kojeg se morao vratiti u Zagreb. Zvali su ga hitno s posla jer je kao serviser klima uređaja ovo bila puna sezona za njegov biznis, a glavni rashladni sistem u nekoj firmi je otišao u k… Kada smo već pomislili da ćemo se morat ranije vratiti, ujak je rekao da mu za servis neće trebati više od par sati i da će prije mraka već biti natrag na planini. Oko osam navečer ujna se nervozno vrtila po kući jer Vlado još nije stigao. Tada je zazvonio telefon i ujak je javio kako će prespavati u Zagrebu i doći rano ujutro. Ostali smo sami; dvije uspaljene sredovječne žene i dva divlja klinca.

Robi i ja otišli smo u našu sobu, sjeli na krevet i razgovarali o curama, iako nismo imali nikakvog iskustva sa seksom. Sjećam se da sam se palio na sisatu brinetu koja se zvala Iva Furner. Napravio sam veliku grešku kada sam Furnericu jednom spomenuo i mami koja je odmah popizdila od majčinske ljubomore.

«Nemoj se petljati s tim kurvicama po školi!», nervozno je reagirala.

«Zakaj misliš da su kurvice? Cure su skroz ok…», odgovorio sam.

Tko zna, možda je imala i pravo, ali ja to nikad nisam saznao. Sljedeća majčina rečenica me šokirala: «Da imamo love točno bi platila nekoj iskusnoj babi da te uči!» Na sreću po moje mentalno zdravlje, brzo sam zaboravio taj razgovor tako da sam sada, prilično normalan, pričao s bratićem o Ivi i drugim pičkama.

U međuvremenu, na kuhinjskoj klupi razgovarale su i mama i ujna. E da smo samo znali o čemu pričaju! Naravno, stara je pokrenula temu o ljubljenim sinekima i užasnoj pomisli da se isti troše sa «školskim droljicama». Ujni isto nije bilo svejedno, no nije se tako bolesno zakačila za naš seksualni život. Ne znam kako joj nije bilo neugodno, ali Lovorki je ponovila svoju fiksaciju o «starijoj iskusnoj mački koja bi nas trebala uvesti u ševu.» Kada nije izvukla željenu reakciju, pogledala je ujnu, «A šta kažeš da MI to napravimo?»

«Napravimo što?», flegma je odgovorila Lovorka.

«Učimo dečke.»

«Ševiti!?» Lovorka je šokirano prošaptala. Mama je samo okrenula glavu i nastala je još jedna pauza.

«Marija… to je incest.»

Stara je uzdahnula i rekla «Lovorka, ne moraliziraj! Baš se prava našla…»

Nakon napete tišine mama se ohrabrila. «No dobro, ako ti nećeš, JA ću!», odbrusila je ujni. «Idem smjesta gore, i pojebat ću ne samo mog, već i tvog sina!» Lovorkine oči su bile izbuljene, usta su joj rašireno visila. Pokušala je nešto reći, ali nije uspijevala.

«Šta je sad?», majka je pitala.

Vrteći glavom i mašući nervozno rukama Lovorka je bila zbunjena. «Ne znam… nemam pojma… Pa ne možemo to, jesi luda! Jednostavno…. joj…»

«A u kom kurcu je problem? Šta ne znaš?», stara se nije dala. «Da nije NORMALNO?» Lovorka je šutila.

«Hoćeš da se zamijenimo?», predložila je moja majka.

«Zamijenimo?»

«Da. Znaš šta mislim. Ja ću sredit tvog malog, a ti pojebi mog.»

Lovorka je dugo zurila u majku s nevjericom dok konačno nije progovorila, «Ti si stvarno za to, ha?»

Stara je kimnula. «Razmišljam o tome već nekoliko mjeseci, i pokušavam skupiti hrabrost. Vidi, Vlade nema večeras. A i nije da se nisi ševila s drugima. I ja se kurvam okolo, znaš…»

«Ma ok, ali ovo je drugačije.»

Govoreći sve tiše mama je bila uporna «Lovorka, gore su dva mlada muškarca, ne dječaka. Muškarca. Muškarca koji se nikad do sad nisu jebali. Zašto ih mi ne bi uputile dok se nisu upetljali s droljicama, isfrustrirali se i pokupili pitaj boga kakvu boleštinu? Osim toga», nasmiješila se, «sigurna sam da će nam svima biti zabavno.»

I dalje se cereći, dodala je «Oni su jako zgodni dečki, znaš?»

Ujnino lice napokon se razvuklo u osmijeh. Zatresla je glavom. «A od kud znaš da će oni biti za?»

«Idemo saznati…»
«Kuc, kuc», začuo sam mamin glas. Kada su se vrata otvorila Robert i ja sjedili smo na podu.

«Dečki, oćete s nama gledat televiziju?», stara je veselo pitala. Nismo odgovorili. Kako? I mama i ujna Lovorka bile su odjevene samo u gaćice i male potkošuljice. Zašto su bile polugole nismo imali pojma, no nismo se mogli nagledati majčinih mišićavih bedara, bijelih poput vrhnja i dugih vitkih nogu Robijeve stare. Obojica smo utihnuli dok su nas mamice nagovarale da se spustimo u dnevni boravak. Šutke smo odskakutali niz stepenice, one su išle za nama nešto sigurnijim koracima. Robert i ja sjeli smo na stolice, dok su se Lovorka i Marija smjestile na kauču. Televiziju smo gledali u tišini, ali su nam oči stalno bježale na njihove ispružene noge. Čak smo im mogli zijevat i u gaćice! Kako smo i mi bili samo u boksericama i potkošuljama, stalno smo se vrpoljili mijenjajući položaj da nam majke ne bi vidjele tvrde kurčine. U sobi je definitivno bilo napeto.

«Robert!» moja mama je viknula, na što smo obojica odskočili u zrak.

«Imaš djevojku?» Izgledao je šokirano. Nervozno se nasmiješio, očima okrznuo Lovorku i rekao «Ne». Nakon kratke pauze stara nas je opet prozvala, «A, jel uopće imate iskustva s curama? Pornići se ne računaju.»

Gledajući u pod, u istom času smo rekli da nemamo. Stara je uto uzela daljinski, ugasila televizor i okrenula se prema Lovorki. «Mislim da je vrijeme da ova dvojica nešto nauče, ne čini ti se?»

Užasno nervozna, ujna Lovorka neuvjerljivo je propentala «Da…, naravno, naravno!» Nisam se mogao odlučiti tko je bio prestrašeniji: mi ili Lovorka.

Stara je zato bila skroz cool. Dignula se i polako skinula potkošulju, cijelo vrijeme se smijuljeći i gledajući ravno u oči malo mene, malo Roberta. Sada kada je postalo jasno da ona tu vodi, bila je još sigurnija. Bacila je potkošulju na pod. Njene zrele grudi i čvrste ružičaste bradavice vapile su za gladnim ustima. Ne mičući oči s nas, skinula je gaćice ispod kojih je sijevnuo njen blond muf. Podigla je ruke u zrak, i plesnom figurom nam pokazala svoje veliko, bijelo dupe. Lagano se izvijala u kukovima. Bože, kako joj je guza bila seksi! Pravi komad! Robi i ja teško smo disali, gutali je očima sada već manje nervozni.

«Ajde Lovorka!», stara je rekla. Ujna je bila puno neodlučnija. Čak nas nije mogla gledati dok je puštala da joj potkošulja sklizne na parket. U svakom slučaju, bilo je vrijedno čekanja.

«Vau!», Robertu je pobjeglo. Lovorka je bila šokirana što joj je sin tako reagirao na sise. Nije se imala razloga čuditi. Ujnine grudi bile su puno veće od maminih, samo malo su visile, ali na neki jebozovan način, a bradavice su joj bile velike i tamne. Isuse, stvarno nisam mogao skužiti zašto ju je Vlado varao! Dok su joj se ruke spuštale prema gaćicama, oči su joj govorile «kako da se izvučem iz ovoga?» Prekasno. Polako je skinula gaće pokazujući nam svoj tamni grmić. Kada su joj pale na pod pogledao sam bratića; jedva je disao i oblizivao si je usne!

Mama se stala pored ukočene Lovorke i počela je okretati kao lutku pokazujući nam njenu guzicu. Zatim ju je opet okrenula sisama prema nama i osmjehnula se s odobravanjem. Robi i ja smo ih pasli ko blesavi. Tada sam primijetio da mami iz pičke vire usmine i da su joj već prilično mokre. Kada su nam se dobro pokazale, sjele su natrag na kauč. Mama je rekla «Ok dečki. Sad je vaš red!» Bratić se grčevito nasmijao, a ja sam zgroženo odmaknuo pogled. Bio sam prestravljen. Mama me strogo pogledala u oči i rekla «Skidaj majcu. I ti Robi.» Polako sam se počeo svlačiti, baš kao i on. Ustali smo i počeli se oslobađati krpica preko glave. Moja stara nas je netremice fiksirala u mokre mrlje na izbočenim boksericama, a s usana joj se nije micao onaj đavolji osmijeh.

«Sad gaće», rekla je.

Tada smo tiho skinuli i njih. Bez riječi smo ih odbacili na pod, oslobađajući mlade, tvrde, tinejdžerske kurčeve da slobodno lamaću po zraku. Moja kara u to je vrijeme bila dugačka samo trinaest centimetara, dok je Robijev bio oko sedamnaest, i dosta deblji.

Oči od moje stare su iskočile. Zaboravila je disati, samo je raširenih slinavih usta buljila u naše mlade dignute kurčine. Čak sam primijetio da nas ujna dolje gleda puno detaljnije i s još više požude u očima od mame.

«Pa dečki, stvarno ste se protegnuli!», stara nam je popaljeno dobacila.

«I ovjesili!», dodala je ujna.

Seksualna napetost u sobi bila je strašna. Gledajući naše gole stare, Robert se teško suzdržavao da ne nateže svoju kameno tvrdu karu koja se svakim «slučajnim» dodorom sve više punila. Mama je prestala tupo buljiti, pogledala me i rekla «Hajde!» I ja sam se počeo igrati s malim. Dok smo Robi i ja energično drkali razvlačeći slinu po kitama, stara više nije mogla izdržati. Raširila je noge i počela si žuljati klitoris. Pička joj je bila mokra kao da se upišala, a klit joj je iskočio uperen ravno u nas. Čak se i ujna oblizivala gledajući nas kako drkamo. Rukom je mijesila ogromnu sisu, dok je drugu skliznula na mokru, dlakavu pičku. Robi i ja počeli smo stenjati snimajući stare kako si razvlače pičketine, a i one su pri pogledu na napaljene kurate sinove žestoko trljale mufove i glasno dahtale. Dvije zgodne tete i dva mlada nevina komada samo su sekunde dijelile od žestoke jebačine koja će nekima biti prva.

«O Bože, Lovorka. Stvarno imaju dobre kurčine», mama je jecala ne skidajući ruku s razdrkanog klita.

«Ahhhh» ujna je odgovorila.

Stara je onda prekinula čaroliju, i na opće iznenađenje ustala. «Dođite na kauč», rekla nam je. Lovorka se isto prestala trljati i dignula se da nam napravi mjesta. Bože, kako su joj prsti bili mokri! Kada smo sjeli mama je nježno rekla, «Sad ćemo se svi jebati. Dečki, postat ćete muškarci.» Zatim je uz osmijeh dodala «Spremni?»

«Uh, da, jesmo…» odgovorili smo ne baš sto posto sigurni. Sjela je između mene i bratića i primila mi kurac u šaku ljepljivu od pičkinih sokova. Nekoliko puta ga je potegnula. «Erekcija od mog sina!», ponosno je rekla više sebi.

Zatim je pognula glavu i strpala ga u usta. Prvo sam bio šokiran, a bojao sam se i da Robiju oči ne iskoče iz glave dok je gledao kako mi kurac nestaje u maminom ždrijelu. Par puta se odsklizala na njemu gore dolje, prekrivajući ga slinom. Osjećaj je bio fantastičan! Jezik joj je bio tako vruć i sklizak dok ga je sanjkala od korijena do glavića. Sve sam teže disao dok mi ga je pušila, uživajući u svakom detalju, no onda ga je izvadila iz usta i okrenula se prema Robertu. Lijevom rukom i dalje se igrala mokrom kurčinom, a desnom je primila njegov i gurnula si ga u usta. Dok smo se mi tako zabavljali, ujna je samo stajala gola i gledala kako stara puši kitu njenom sinu.

«Lovorka, dođi ovdje», mama ju je pozvala. «Gle kak mu je velik!», rekla je držeći Robijev kurac. Potom se pomaknula i kimnula ujni da klekne. I je. Prvo je samo piljila u njegov ogroman organ, a onda ga je primila u ruku i počela nježno pumpati.

«Sviđa ti se tako?» Ujna je blago pitala.

«Da mama. Puši mi ga onak ko teta Marija», Robert je odgovorio.

Onda je Lovorka svom sinu prilično polako i nesigurno popljugala kurac. Lizala je i sisala dosta sporo, ali Robi je ipak uživao. Moja stara je bila puno bolja; živo mi ga je saugala, lickala, nadrkavala rukom sve dok više nisam mogao izdržati. Počeo sam uzdisati sve glasnije i glasnije kako mi se bližio orgazam. Brzo sam zgrabio staru za kosu i počeo štrcati spermu u njena usta. Kada sam prestao svršavati. Nije mi prestala sisati već je samo to radila nekako drugačije; pazila je da svaki put kad izbacim mlaz bude spremna i proguta ga. Tako me obrađivala sve dok mi nisu ishlapila jaja, a ona progutala svaku kap. Koja prva pljuga, i to još od prave profesionalke!

U istom času Robert se počeo prazniti u Lovorkina usta. Oči su joj se skroz zaokružile kada je osjetila sinovo sjeme ispaljeno u grlo. Zatim je zažmirila i sve marljivo popila.

Nakon ovakve obrade svo četvoro samo smo se smijuljili.

«Mmm dečki, stvrano ste ukusni», mama je rekla. Robi i ja bili smo u raju. Naravno da sam drkajući naučio što je orgazam, ali to nije ni približno bilo kao ovo.

Stara se nakon kratke pauze dignula i rekla nam da je slijedimo u sobu. Bio je to čudan prizor, mislim, hodati uz stepenice iza mamine gole guze. Nikad prije nisam vidio ništa slično, a škicnuvši Robija bilo je jasno da nije ni on – slina mu je doslovno visila niz bradu dok je gutao to veliko dupe od maslaca…

Kada smo ušli u maminu sobu, stara se bacila na krevet i pozvala Lovorku da napravi isto, dok smo ih mi dečkići samo gledali.

«Kaj sad?» Robert je pitao.

«Je, a kaj misliš, mali? Sad bumo si lepo svršili», mama je rekla prostačkim glasom kurve. Lovorka se ušaltala u njenu spiku i odvratno zasmijuljila. Stara je otpila gutljaj iz flaše s rakijom na stolu, i zavalila se na krevet. Dignula je noge u zrak, raširila ih pokazujući nam svoju mokru pizdu i gledajući u mene rekla «Gurnut ćeš svoj kurac ovdje. To bu bilo jaaaako lepo!»

«Jebat ćemo se?!» Robert je pitao kao da je pao s marsa.

«Tako je mladiću!», stara je odgovorila. «Napravit ćemo muškarce od vas.»

Ujna se nezadovoljno okrenula prema majci i tiho, da ju mi ne čujemo, rekla «Ja bi da mi prvo ližu pizdu.»

«Možda kasnije», mamica je bila stroga kao i obično. «Idemo se više izjebat. Nemrem to stalno odgađat!»

Pretpostavljam da je pomisao na tucanje s vlastitim sinom, dok mu još i oduzima nevinost, bila dovoljna predigra za staru. Tada je ugledala da mi se kurac opet dignuo i povukla me na sebe na krevet. Poklopio sam je ne znajući šta da sad radim dok mi je kurac lupkao po mokrom mesu oko njene pičke. Mama me prvo malo grlila da me opusti, a onda je jednom rukom potražila kitu i namjestila je na metu, a drugom me pomicala tako da mi tijelo bude pod pravim kutem za tucanje. Kada mi je glavić centrirala na sam otvor pičke, rekla je «Evo ga. Sad gurni!» I jesam.

Misleći da su njezina usta najdivnije mjesto na svijetu nisam imao pojma da postoji i ovakav užitak. Sa svih strana nevjerojatna toplina slijevala se u moj tinejdžerski kurac dok sam ga centimetar po centimetar gurao sve dublje u mamu. U tom trenutku pobudio mi se instinkt, nekakvo prirođeno znanje ševe; počeo sam ga spontano izvlačiti pa opet nabijati natrag. Ponavljao sam tu kretnju sve dok nisam ulovio ritam i postao dovoljno siguran da mogu mijenjati snagu uboda i brzinu kojom tucam maminu mačkicu. Bilo je taaaako dobro i to ne samo meni; mama je dahtala sa svakim ubodom moje kite, a kada sam ubacio u veću brzinu počela se i nekontrolirano provaljivat.

«Oh, da dušo! Ooooh, daaa! To je tooo! Tako se jebe! Tako se jebe mamicu, zlato moje!!! Karaj mamicu, boga mu aaaahhhh!»

Na desnoj strani kreveta moj je bratić istovremeno tucao pičić svoje mame još žešće nego ja. Robi je bio skroz neprepoznatljiv. Kao da ga neko vuče za kurac kroz ujninu pičku, s bolnim izrazom lica divljački se zabijao i odljepljivao od njene dlakave špilje vičući stalno istim ritmom «Da! Da! Da!» Lovorka nije bila brbljava, samo bi svaki svaki udar njegove velike kurčine dočekala napaljenim hripljanjem. Malo planinsko potkrovlje treslo se od zvukova fantastičnog seksa. Krevet se tresao kao pogođen najsnažnijim potresom pod mojim i bratićevim udarima incestuoznog razdjevičavanja u razgibane mufove naših mamica. U ovom drugom pražnjenju jaja držali smo se puno bolje; jebali smo duže, pružajući zrelim pičkama aktivan trening. Osjetio sam napetost u jajima i još ubrzao ritam ševe do tisuću udara u minuti ispaljujući rafal za rafalom duboko zabijen u pički, na što je mama kao pod napadajem šizofrenije probulaznila «Oh da dušo! Daj mamici svaku kap! Daaaa! Puni me!!!!»

Samo sam ležao na njoj osjećajući kako mi se kurac prazni u starinoj mokroj pizdi. Vrućina koja se širila iz kare zabijene u još nahajcaniju rupu preplavila me po cijelom tijelu miješajući se s maminim isparavanjima. Nježno me zagrlila i milovala po plavoj kosi. Njena bebica upravo je postala muškarac i to u istom procijepu iz kojeg je izašla prije toliko godina.

Lovorka i Robert nisu bili nezaposleni, ujna je doslovno balavila po jastuku dok ju je moj bratić tankao bijelom naftom.

«Mhhhh,» mama mi je stenjala u uho, «karaj mami, daj joj svoju spermicu. Ti si sad mamina muškarčina!» Čuvši te riječi kurac mi je opet poskočio u njoj. Stara se pomaknula da ga lakše mogu izvaditi iz nje, ponovno dignutog al zadovoljenog. Iscrpljen kao nakon dvosatnog dizanja utega srušio sam pored njenih nogu, a Robert koji je baš napunio svoju majku pokušavao je doći do daha.

«Eto, sad ste muškarci!» mama je teatralno izjavila. «Kak je bilo, Lovorka?»

«Mmmm, baš dobro,» Ujna je prigušeno odgovorila.

«Bogme i je», stara je komentirala zureći u Robijev i dalje dignut kurac. Nisam to onda još kužio, žena koja me rodila bila je bolesna na velike batine, a bratiću se jedna takva klatila pred njenim očima. Kurcožderka to nije mogla propustiti, jednostavno ga je pitala da li bi ju htio pojebati. Mene malo iznenadilo, no on je smjesta rekao «Daa!» i skočio na noge. Odgurnuo me rukom, i sada znajući kako se to radi, prislonio glavić na razmočenu pičku moje majke. Kad joj ga je skroz metnuo počeli su skladno stenjati. Lovorka i ja kao u kazalištu, mirno da ne ometamo predstavu, gledali smo kako njen sin jebe moju mamu. Bilo je očito da se oboje tope od užitka i da ih niko ne bi uspio razdvojiti, pa čak ni da se u sobi pojavi moj stari ili ujak Vlado. Stajao sam tako dignute kite, a onda mi je postalo glupo. Pogledao sam ujnu da vidim kak ona doživljava situaciju. Bila je raskrečena na krevetu, a kada su nam se pogledi sreli nasmiješila mi se izazivački i još više raširila noge pokazujući prstom na svoju pizdu. E, to je već bilo bolje. Sad ću ja pokarat njegovu mamu, kad smo kod toga…

Legao sam na nju i spretno ga naciljao na mokru škulju. Lovorka i ja pogledali smo se i nasmiješili mom novom znanju tucanja. Zatim sam joj ukliznuo kitu. U početku me pažljivo držala za guzu i tek kad se uvjerila da sam se skroz ufurao i sigurnim je zamasima divlje punio nekoliko minuta, prebacila je dlanove na moja uznojena leđa. Spontano sam se ušaltao u ritam uzdaha koji su proizvodili Robi i moja stara. Ujna je počela miješati spremno dočekujući moje udare istom silinom nabijanja pičke. Sa svakim ubodom Lovorka bi mi zacvilila u uho, a ja sam joj totalno popaljen počeo ljubiti vrat i skroz izvan kontrole prebacio se na tople rastvorene usne. Čini se da ju je to malo zateklo, no brzo se privikla i spremno ispružila jezik. Znam da smo bili u više nego neobičnoj situaciji; dečkić strastveno žvali svoju četrdesettrogodišnju ujnu dok joj kurčinom rastura zrelu pizdu, ali tako uspaljeni htjeli smo ispremiješati sve sokove – od sline do prvih kapljica kojima mi je mali proplakao u njenoj pički. Jebali smo se svim srcem i tijelima, no ono što je Robi radio mojoj staroj više je ličilo oluji nego seksu.

«Jače Robi, jače!», mama je urlikala dok ju je bratić jebao poput životinje. «Ooooajjjh!», svršavajući je rikala.

Ujna je vratila ruke na moje guzove i palucanje jezičinom zamijenila glasnim uzdisanjem. Kako joj se bližio orgazam sve me jače nabijala u sebe; desnu ruku na mom dupetu zamijenila je stopalom tako da me sada doslovno šutirala u guzicu kako bi si u gladnu pičku nabila što više srednjoškolske kurčine. Ja nisam dahtao. Jednom sam glasno uzdahnuo i ispraznio jaja. Lovorka me izbezumljeno molila da ne prestanem pumpati jer će i ona sad svršiti. Pritisnula je nogu na mojim guzovima kao rakova klješta i brzo miješajući velikom dupendarom lovila posljednje kapi iz mog već omlohavljenog kurca. Kada smo došli do daha bratić i ja odlijepili smo umorna tijela od naših uznojenih mamica i legli među njih.

«Dobri ste, dečki! Jelda Lovorka?», mama je rekla.

«Definitivno!», ujna je potvrdila držeći ruku na zaspermanoj pici.

«I kak vam se sviđa svijet seksa?», zanimalo je staru.

Robert i ja smo se nasmijali. «Pa nije loše», bratić je rekao a ja sam se složio. Još smo malo spikali o ševi i šta nam je bilo najbolje, al ne dugo. Dva klinca u sobi s dvije gole pičke nisu mogla ostati na riječima.

«Kaj?! Još bi?», mama je cvjetala. Osjećali smo se kao vrhunski jebači; kurčeviti, potentni, pravi muškarci. Nakesili smo se i počeli opet nadrkavati kurčine. Da, htjeli smo još ševit! Mame su se isto nasmijale a oči su im veselo sjajile. I one bi se ponovo tucale.

«Ajmo probat ovak…» Stara mi je rekla da se dignem i stanem pred nju. Ona je i dalje sjedila na krevetu, primila mi je rukom kurac i strpala si ga u usta. Kada ga je dobro zabalavila popela se na krevet na sve četiri i rekla mi «Zlato dođi iza mene i zabij mi ga odostraga.»

MOLIM? Robert i ja bili smo šokirani. Jel ovo istina? Čak je i Lovorka izgledala iznenađeno.

«Ajde!», mama me požurivala. «Nabij mi ga u dupe, samo polako guraj.» kada sam stao iza nje, raširio sam velike guzove i ugledao malu, stisnutu ružičastu rupicu. Tako nježna bila je u priličnom neskladu s razvaljenom velikom pizdurinom. Stavio sam glavić na otvor i u paničnom strahu da je ne povrijedim nevoljko gurnuo. Polako sam povećavo pritisak. Glavić mi je uskočio u mamin šupak pa malo po malo i ostatak karine. Vruć kao i pička, čmar joj je bio uzak, puno uži od rupe koju sam do sada jebao, i to mi se jako svidjelo.

Uvjerivši se da je s nama sve ok, Robi se okrenuo prema svojoj mami i pitao je da li joj ga može zaprdekati u dupe. Lovorka se uopće nije činila spremnom za analnu akciju, al kad joj je mama nervozno dobacila «Zajebi sranja, idemo ih naučiti sve», pomaknula se pored stare, naprčila u isti položaj spremna da ju sin pojebe u serulju.

«Sad polako Robi, polako!» smirivala ga je bojeći se da će joj napaljen kakav je bio rasturiti prkno.

Ja sam svoju majčicu neštedimice tucao držeći je malo za bokove, malo za struk i nabijao duboko koliko mi je to crijevo dozvoljavalo.

«O da, o da! Tako se to radi!», mama je mrmljala. Bio sam iskreno iznenađen što joj se ševljenje čmara stvarno sviđalo. Meni je bilo super, povremeno sam si davao oduška dahtanjem, a ona je kada se stvar zahuktala zgrabila šakom pičić i trljala si klitoris. Ujna se isto skulirala, opustila guzu i pustila Roberta da ju hobla svojom velikom tamnom karom. Kao i u neseksualnim situacijama bratić i ja počeli smo se igrati; uštimali smo ševu tako da nam kare u isto vrijeme ulaze i izlaze iz mama. Nije to povećavalo užitak, bila je to obična zajebancija ali smo se smijuljili jer nas je zabavljalo kako i jednoj i drugoj čmarovi škripe u istom času.

«Smjesta prestanite! Obojica!», mama se izderala sjebavajući nam ritam. Onda nam je naredila da zamijenimo mjesta. «Vau!», obojica smo pomislili. Stara je baš bila ocvala perverznjača. Dok sam izvlačio kurac iz maminog šupka bio sam zadivljen rupom koju sam izjebao u njoj.

Nespretno smo se gegali stršećih kuraca zamazanih tragovima dreka po krevetu mijenjajući pozicije. Primio sam se za ujnino stameno dupe da ne padnem onako ošamućen ševom na mekanom madracu, i skužio kako je tunel u njoj, zahvaljujući bratićevoj debeloj burgiji još impozantniji. Snimio sam i razliku u dupetu; mamino je bilo okruglo i bijelo, a Lovorkino uže, više četvrtasto i boje bijele kave s tamnosmeđim čmarom i gotovo crnim usminama niz koje su sokovi kapali na poplun. Čine se da je ujna ipak uživala u gužnji.

Pazeći da joj budem dobar kao i Robi, prislonio sam svoj, ne više ružičast kurac na njen taman šupak. Polako sam ušao upijajući toplinu debelog crijeva. Izgledalo je da joj paše pa sam ga nabio skroz do jaja. I onda sam počeo jebati, loveći ritam koji meni odgovara. Držao sam je oko struka pumpajući sve brže i brže. Osjećaj kurčine u dupetu počeo mi se opako sviđati. Znao sam svakim novim zamahom da će mi baš tucanje u šupak postati omiljena vrsta seksa. Primijetio sam da je Lovorka opustila mišiće u nogama i počela oblizivati usne kao kad sam joj punio pičkicu, što mi je još više napumpalo jaja. Davao sam sve od sebe da i ja i ona uživamo koliko god je to moguće, na šta mi je uzvraćala grčenjem svoje smeđe rupe koje je pratila prtljanjem po klitorisu. Ujna je, ma kako ju čovjek jebao, samo stenjala, dok se stara, to sam sad već naučio, derala pod kurčinom ko koza.

«O, da! Tucaj mi dupe!» cvilila je Robiju. «Ooooh, kako mi dobro nabijaš tu veliku kitu u kenjaru! Daj da svršim, daj da svršim!» Robi je fanatično bubao, a prizor njegove čokoladne kurčine kako izlazi i nestaje u maminom rozom šupku bio je fakat napaljiv. Klitoris joj je lamatao kao zvono na kravi dok je prasica opet svršavala. Njih dvoje tako su me napalili da sam zgrabio Lovorku za kukove i počeo jebati ko blesav u nadi da ću joj kurčinom raspoloviti dupe. Ujni je samo to trebalo da se počne ritati i uz «Ahhhh, ahh, ahh! I ohhh, ohh, ohh» svršavati punjena mojom spermom. Primijetio sam da bratić drži mamu oko struka stisnutu uz sebe i uopće se ne pomiče. Kurac mu je bio ukopan duboku u njenoj guzi, znojno zgrčeno lice izdalo ga je da upravo prazni sve što ima u njen čmar.

Totalno presušeni, Robi i ja izvadili smo kare iz naših majčica i opet se divili kanjonima koje smo iskopali. Cure su se izjebane uz zvuk prdeža srušile kao krpene lutke na krevet i mama nam je rekla da se odemo u kupaonicu očistiti. Kada smo se osvježeni vratili, one su i dalje liječile jebačke rane. «Dečki, stvarno brzo učite!», stara je bila impresionirana.

«Klinci se ne šale!», Lovorka je blaženo dodala.

Već je bilo prilično kasno, a stare bile umorne i željne tuširanja i dobrog sna. Robert i ja bili smo prilično razočarani.

«Oćemo sutra opet?» pitao sam. Lovorka me pogledala u stilu «Mora da se zajebavaš?»

«Ujak ti se vraća sutra, si zaboravio?», stara je odsjekla. Međusobno smo se izgrlili i izljubili uz «Laku noć» i «Volim te».

Kasnije u našoj sobi Robert i ja vrtili smo najbolje fore večeri: «Pušenje mi je bilo genijalno; Kaj ti se više sviđa, trpati pičku ili šupak?; Pizda tvoje stare bila je tak mokra!; Znam, i čmar tvoje je super!»

Stvarno smo dobro spavali!

Sljedeće jutro Robert i ja probudili smo se s bolnim erekcijama. Dok smo si drkali pod plahtama užasavali smo se mogućnosti da više nećemo ševiti.

«E, ajmo nać stare dok mi se tata još nije vratio», rekao je.

«Jebote, brzo», odgovorio sam.

Kada smo se pokušali uvući u maminu sobu, razočarano smo ustanovili da je nema. Skontali smo da su pičke (mame) sigurno dolje, pa smo se željni zornjaka goli sa žestoko dignutim batinama spustili niz stepenice. Al kad smo došli u boravak, čuli smo iz kuhinje ujakov glas. «Shit!», pomislili smo. «Staro govno već je stiglo.» Panično smo se otišli obući u sobu. Kad smo se opet spustili, ovaj put pristojni, Vlado nas je srdačno pozdravio a mame su izgledale zabrinuto. Očima su nas doslovno preklinjale da ne kažemo ili napravimo nešto glupo. Da su samo znale kak smo, onak goli, skoro zajebali do maksimuma. Doručkovali smo uz površan razgovor i ubrzo se razbježali svako svojim putem. Poslije sam se često pitao šta bi bilo da je ujak u tom trenutku kada smo ga čuli na stepenicama šutio, pa da smo mi dvojica stvarno ušli sa isukanim erekcijama u kuhinju. Kako bi reagirao da nas je vidio i shvatio šta se događalo u planinskoj kućici dok je bio u Zagrebu? Da je zbrojio dva i dva kako su mu žena i sestra pojebale svoje srednjoškolske sinove prošlu noć? Sve bi nas pohapsili!

Sljedećih nekoliko dana u brdima, stalno sam, kada bi ostali solo proganjao staru «Pa zar se ne možemo malo maknuti od ujaka?» Ona bi samo tužno uzdahnula i skrenula pogled. Bila je svjesna da je zapravo napravila sranje. Kako sada smiriti dva klinca podivljalih hormona koji su vapili za svojim mamicama? Zadnji dan uspjela je ipak nešto smisliti. Dok je ujak rezbario neku granu ispred kuće povukla je Lovorku na stranu i konspirativno joj šaptala na uho. Par minuta poslije čuo sam ujnin glas «Robi, dođi!», a mama je rekla svom burazu da nas neće biti neko vrijeme.

«Di idete?», pitao je.

«Ma tu su navodno neki slapovi. Idemo ih potražit», stara je odgovorila.

«A ja nisam pozvan?», spustio je nožić na zemlju.

«Pa vidim da si zauzet, kaj ću te onda bezveze zvat…»

«Dobro, dobro», počeo se smijati «Ne bi ni išel po tom kamenju se pentrat.»

Kad smo odmakli na sigurnu udaljenost od Vladinog uha pitao sam mamu gdje idemo.

«Na tajno mjesto koje sam jučer pronašla», odgovorila je.

«Zakaj?», bratić nije kužio.

«Mislile smo da bi htjeli da vam se još jednom popuše kurčevi», tiho mu je rekla.

Nato smo se nas dvojica tako napalili da smo jedva hodali od kvrga u gaćama, a stare su se zagrlile i počele smijuljiti. Nakon nekoliko minuta hoda majka je rukom pokazala na veliko oboreno drvo. Lokacija sa svim tim trnjem i blatom nije bila idealno, no mi smo se spremno skinuli pred zadovoljnim pogledima i osmjesima naših mamica. Kare su nam se smjesta dignule do prave tvrdoće za fuk. Razmjestili smo gaćice i ostalu robu po deblu da bude bar nešto ugodnije, a stare, obučene u traperice, jednostavno su kleknule na lišće ispred nas; svaka nasuprot svog sina. Majka mi je primila napetu batinu u ruku i počela se igrati s jajima. «Moj sin postao je takva MUŠKARČINA», tepala je pipajući mi karu. «Da muškarac. Jebač! Obojica su rasplodni bikonje, ha Lovorka?»

«Mmhhh, mhhhh» ujna je mrmljala kroz usne puna bratićeve kite. Stara je onda u usta stavila moju karu, sisala mi glavić, jezikom se spustila preko kurca do jaja, a čak ih je počela i pušiti ostavljajući gusti trag sline poput puža balavca. Mi dečki uživali smo u svakoj sekundi tog majčinskog pušenja, kad je moja mama rekla Lovorki koja je baš davala sinu pusu u glavić «Ajmo se zamijenit.»

Stara je na koljenim odpuzala do Robija, dok se predamnom stvorila ujna, nasmiješila mi se i pala na koljena. Primila me za kurac i počela s njega oblizivati maminu slinu. Lickala mi ga je, ljubila vršak, uvlačila u topla usta, sisala kao lizaljku dok mi je rukom vješto drkala donji dio kare.

U međuvremenu, mama se stvarno predano bacila na Robijevu karu. Usta je zahvaljujući njegovoj debeloj batini razjapila kao som i pušila mu ga grlom pomičući brzo glavu gore dolje. Bila je prava stručnjakinja. Ni bratić ni ja više nismo mogli izdržati; počeli smo dahtati aplaudirajući fantastičnim pušenjima kojima su nas mamice počastile pod stoljetnom jelom. Stara je isčupala bratičev kurac iz grla i držeći si ga pred facom divljački mu drkala.

«O, da!», mama je zavijala, «Ajde, Robi. Svrši teti Mariji! Svrši! Daj mi svu spermetinu iz te prekrasne velike kurčine!!!!» On je jaukao skroz blizu orgazma, kao u ostalom i ja dok mi ga je njegova stara drkala u svoja razvaljena usta. Zapravo, i ja i ujna smo vrištali dok mi se sperma penjala iz jaja. Konačno, Robi je kao iz vatrogasnog šmrka staroj u lice istreso litru sjemenja. Ta nastrana pička, moja mama, počela se smijati dok joj se bijela tekućina slijevala niz nos, usta, obraze i kapala na bradu. Ja sam naciljao oštar mlaz u ujnino grlo koji je ona gutala kao da se radi o izvorskoj vodi. Lovorka je popila baš svaku kap, a da joj nešto slučajno ne bi promaklo, još mi ga je dodatno iscijedila rukom. Mami je bilo krivo što se i ona toga nije sjetila pa si je sada prstima stavljala Robertovu spermu u usta.

«Mmmm», mrmljala je s uživanjem. «Tako si ukusan, mali… Lovorka, probaj!» rekla je ujni pružajući joj zasjemenjen prst da lizne sinovu spermu.

«Mljac! Sinčić mi je fin ko da mu je Karapandža tata!»

«A kakav je tvoj nećak?», pitala je mama.

«To je ista sorta, Marija. Presladak je!»

«I šta ćete reći mami i ujni za ovo popodnevno iznenađenje koje smo vam priredile?»

«Hvala vam.»

«Da, tenks», odgovorili smo veselo.

«Možemo to opet?», Robert je pitao.

«Ne sad», mama je zatresla glavom.

«Moramo se vratiti», Lovorka je dodala. «Tata će se pitati gdje smo.»

Bratić i ja poslušno smo se obukli i za 15 minuta već smo bili u kući.

«Jeste se lijepo proveli?», Ujak je pitao kad smo ušli.

«Super», Lovorka je odgovorila. Da je samo znao da mu je žena prije 15 minuta pljugala nećaku!

Sljedeći dan vraćali smo se u Zagreb. Na Petrolovoj pumpi u Brežicama Vlado je otišao platiti benzin, a mi smo ostali u autu. Mama se okrenula prema Lovorki i rekla «Mogli bi se svi skupa naći prije nego što im počne škola.»

Ujnine oči su zaiskrile «Ooooo, može! Naravno!», rekla je u stilu zločeste djevojčice. Robi i ja smo se saučesnički nasmijali. «Kad?», pitao je.

«Vidjet ćemo», odgovorila je stara. «Nadam se što prije.»

Kada su nas ostavili ispred naše kuće izpozdravljali smo se uz puse i grljenja. Zagrlivši ujnu Lovorku poljubio sam je u obraz, ali i diskretno gurnuo joj jezik u uho. Malo se uplašila i iznenadila, ali kada smo se odvojili pogledao sam ju u oči i vidio onaj «vraže mali» poged. To je bilo najviše što sam mogao napraviti a da ne skuže o čemu se radi, a ipak sam joj imao potrebu zahvaliti. Dala mi je da ju jebem ne samo u pičku već i u čmar, a i popljugala mi je kurac. Svršio sam joj u sve rupe!

Nakon tog tjedna u brdima, mislio sam da će nam sada stalno biti ovako super. Nemojte me kriviti, zbilja je počelo izvrsno. Prvi dan kad smo se vratili kući stari je cijeli dan bio na poslu pa smo mama i ja imali na raspolaganju čitavu kuću. Kada nije bila u gradu ili pospremala, ili ja ružio s prijateljima, jebali bi se satima. Naučila me kako se liže pičkica, shvatio sam koji je štos s predigrom iako mami nije trebalo nikakvo zagrijavanje; dovoljno je bilo da se sjeti kako ševi vlastitog sina pa da se napali ko blesava.

Stara je svojom iskusnom pičkom osjećala da smo stvoreni jedno za drugo kada se radi o seksu. Oduvijek joj je trebalo više pucanja no što joj je otac mogao pružit pa se morala namirivati sa strane. Sada je pod svojim krovom, ako bi tako htjela, dobijala metak svaki dan. Naravno, gotovo da nije palo veče a da se taj dan nismo trošili. Mlad i napaljen punio sam joj sa zadovoljstvom sve rupe, a kada bi pomislio da sam smiren, već bi se u kupaonici predomislio i odradio na mami još jednu rundu. U brojnim jebačinama iskristaliziralo se da najviše volim analni seks, tako da mi se s guštom stalno namještavala u pseći položaj, puštala me da joj širim guzove, guram prste i na kraju u čmar zabijem kurčinu podmazanu nekom kremicom koju mi je kupila specijalno za guženje. Bilo ja dana kada sam bio napaljen samo za njezin šupak, i da se mene pitalo tucao bi ga i punio spermom satima. No, ona je uvijek pazila da joj prije stražnjeg ulaza dobro zadovoljim pizdu.

«Mmmmh, Bože kako volim tvoj mladi kurac!», dahtala je jednom kad sam se ispraznio u njeno grlo, a kara mi je i dalje stršala. Brzo sam skočio na nju, uvukao joj se među noge i zabio joj ga u pičku. Zvala me «supermen» i «čudo» jer mi je karina gotovo uvijek bila tvrda za ševu. Te jebačine odvijale su se u krevetu mojih roditelja što se staroj kao posebno bolesna perverzija činilo izuzetno napaljivim, ali ponekad bi ju prasnuo i u mojoj postelji. Htio sam je jebati u svakoj sobi, na svakom komadu namještaja; pod tušem; čak i na zadnjem sicu automobila. Na žalost, stara je za to bila zečica. Bojala se isprčit mi pičkicu na nekom parkiralištu da nas ne uhvati policijska patrola ili znatiželjni prolaznici koji ne bi imali smisla za ovu vrstu majčinske ljubavi. Zato smo morali naći kompromisno riješenje: tucao sam je u autu parkiranom u garaži.

Par dana prije no što je počela škola mama je nazvala Lovorku da vidi šta ima s onim našim ponovnim okupljanjem. Znao sam da se stara latila telefona jer se pali na Robertovu veliku karinu, al nisam se imao zašto bunit kad ću i ja ponovno izjebati ujnu Lovorku. Stvari kod njih nisu funkcionirale tako dobro kao između mame i mene, ujna se premišljala. U početku su se ona i bratić jebali svaki dan, jer je mali nije htio pustiti na miru. Kako je ujak rano odlazio na posao, Robi bi dignute kare u svom krevetu samo čekao da čuje kako tata pali auto i odlazi, te bi se uvukao u ujnin krevet, raširio joj noge i poševio je. Lovorka se samo zadovoljno smijuljila. Još dok bi Vlado odbrojavao zadnje minute sna, stara drolja uvlačila je rukicu u gaće i nadraživala si pizdu da bude spremna za voljenog sina. Moja ujna bila je žena od predigre, al bratića to nije zanimalo. Samo bum bum i hvala mama!

Njih dvoje obično su se trošili u Robijevom krevetu gdje se nevoljko privikavala na analne ubode. Ujna nikako nije bila napaljena na gužnju kao moja mama, možda zato što je primanje Robertove velike kurčine u šupak bio bolan zadatak. Voljela mu ga je pušiti, a ja sam iz osobnog iskustva mogao potvrditi da je to stvarno majstorski radila. Usprkos svom užitku, danas, tri tjedna nakon onih događaja u brvnari, Lovorka više nije bila tako sigurna.

«Zakaj? Kaj se desilo?», mama ju je pitala na telefon dok sam ja s obližnje fotelje slušao i grickao čips. «Mislila sam da ti se to sviđa… Još neki dan si mi rekla da ti se sviđa…»

«Pa, recimo da su stvari izmakle kontroli», Lovorka je dodala.

«Kako?», stara je jahala.

«Znaš da mu je kara prevelika za mene, mislim, otraga….»

«Ok, jasno mi je da mu to onda ne daš. Al kad se vidimo može mene jebat u dupe. Ja ću ga smirit ak mu je stalo do guženje. Nemoj me zajebavat s glupostima, Lovorka! Kaj je to neki problem?»

I onda je razgovor postao skroz jednostran; mama je šutila dok joj je ujna dosta dugo nešto objašnjavala. Mama je naposlijetku uzdahnula i zakolutala očima. Izgledala je napaljeno. «Zbilja? Stvarno hoće da to radiš?»

«Da», Lovorka je odgovorila tužno. «Mislim, stvarno ga želim i dalje učiti i to tako da oboje uživamo, al kad je tako tvrdoglav! Rekla sam mu, ‘Robert, ja nisam tvoja džepna pica pa da sa mnom možeš raditi šta ti padne napamet! Neću se jebati s tvojim prijateljima!’ On stalno ponavlja kako će nam biti super, ali ja zbilja ne želim da itko sazna kako se jebem s vlastitim sinom! Ponaša se kao da svi to rade. Kaj da napravim? Više se ne znam nositi s tim!»

«Pa, možda bi neko vrijeme trebali ohladit», majka joj je savjetovala. Robi i Lovorka stvarno su zahladili, ujna mu je nakon inzistiranja na ševi s dečkima iz razreda skroz zabranila pristup pički. Povrh svega preplavio ju je osjećaj krivnje zbog svega što smo u četvero radili tijekom praznika. Naravno, više se nikad nismo potrošili u tom sastavu.

Kada je spustila slušalicu, mama je rekla da je ujna trebala ispuniti Robijevu želju. Sve dok i drugi dečki znaju osnovno pravilo, ne pričati nikome, mogli su se dobro provoditi! Vidio sam da je stara malo ljubomorna. Ja sam imao nekoliko prijatelja ali ni jedan nije bio komad, dok je ujna odbila redaljku s 4 – 5 superzgodnih mladih jebača. Majka si je stalno fantazirala o punjenju svih rupa odjednom.

«Ne mogu prežalit što to nismo napravili na Soči», rekla je. «Al kad ste vi dečki bili pre neiskusni. Baš bi voljela primiti tebe i tvog bratića u picu i šupak istovremeno. Mogli ste tako srediti i Lovorku. Znam da joj je njen mali predebeo za crijevo, al mi se povjerila da je uživala kad si joj ti punio čmar.» U kurac! Pomislio sam, no što se može.

Dok je ševa između Roberta i Lovorke zgasnula, ja sam svoju mamicu redovno jebao.

Iako smo bili poprilično bliski, tek sam ju nedavno pitao jel šarala od kad je sa mnom.

«Mnnn, ne», stara je rekla, ali joj se u očima vidjelo da laže.

«Jebala si se, jelda da jesi?» provocirao sam ju.

«Pa dobro, možda nekoliko puta», ispričavala se. «Slušaj, nismo u braku, zlato. Ja tebe nisam spriječavala da izlaziš s curama.»

«Kad?» pitao sam sumnjičavo. «Nisam primijetio da se čudno ponašaš…»

«Zato što si te vikende nakon razvoda bio kod tate.»

«Jel to bio neko poznat?», pitao sam pribojavajući se odgovora.

«Ajde da ne pričamo više o tome, može?», stara je odrezala. «Ionakao je bilo davno.»

«Ma daj, mama! Sad kad si počela dovrši!»

«Nisam sigurna koliko je to pametno…. No dobro, al na tvoju odgovornost. Ja tebe takve stvari ne ispitujem, zato me nemaš pravo podjebavati poslije! Sam si tražio…»

«Bože!», pomislio sam. «Šta je to napravila, i s kim?!»

Gledala me pažljivo, i kada je vidjela da šutim i ne pokušavam je zaustaviti, rekla je «Dobro, ako tako hoćeš…»

Tako je počela poduža priča o tome kako je jednog dana nazvala Lovorku tek toliko da je pozdravi, a i da se javi mom bratiću. Na telefon mu je objasnila kako ima plan, i vidi li se on nutra… Naravno! I tako bi moja majka, za onih subota i nedelja koje sam provodio s ocem, praznila jaja koja su pucala od sperme nakon što je Lovorka odlučila da joj je dosta incestne veze sa sinom. Stara bi sjela u auto i odvezla se do velike kite mog bratića. Pušila mu je, jebala se s njim, čak ju je trpao i u dupe. Jasna stvar da se to nije moglo odvijati pod ujakovim krovom. Moja majka sparkala bi se u mraku ispred njihove kuće, čekala da Robi šmugne na sjedalo pored nje i odvezla se s njim u slobodnu vikendicu staraca nekog od njegovih frendova. Tamo su je jebali svi dečkići koji su se zatekli na stara kurva partiju! Oblačila se u droljaste krpe po njihovom izboru; minice do ocvale pičke, a često i jednu na kojoj je doslovno škarama izrezala okruglu rupu u visini pizde i to uvijek spasiranu visokim petama. Sljedeće tri godine moja majka bila je njihova vikend – drolja s kojom su radili što su htjeli. Jedno veče izjebala su je dvanaestorica, od kojih je najmlađi bio mlađi brat dečka koji je to organizirao u viksi staraca, dječak od samo 13 godina. Moja uspaljena sredovječna mama, njihova tetica, svima im je dala pičke koliko su htjeli.

Čak je na jednom takvom tulumčiću i ostala trudna, zanijela je blizance.

«Balavci su me napumpali!», rekla je piljeći mi u oči. «Stvarno ne znam koji je dečkić odgovoran, iako mi nešto govori da bi mogao biti mali cigan. Taj je najžešće svršavao.» Zločesto se cereći od uha do uha, nastavila je «Kurac mu je bio dugačak 25 centimetara! Da su Robijevi frendovi samo znali tajnu koju mi je povjerio: bratić ti je jebao i njihove mame!»

Glava mi je pucala. Nije ni čudo da se stara nije htjela par dana jebati kad bi se vratio od starog. Dobro je znala koliko sam željan pičke jer je nisam tucao, al se ipak izvlačila na umor. Lažljiva drolja! Slušajući je kako priča te grozne anegdote nisam bio ni bijesan ni ljubomoran, samo mi se užasno dignuo kurac.

«Bože sveti, kaj imaš erekciju?», pitala me snimivši šator u gaćama. Odkopčala mi je hlače uz onaj svoj neizbježan osmijeh i pustila batinu na slobodu.

«Idemo te skinuti», rekla je. Sjeo sam gol na kauč, a stara mi se zavukla među noge. Pušila mi ga je našim ustaljenim redom: sisanje glavića, liz do korijena, trpanje jaja u usta…

«Hoćeš čuti još?», imala je dubok pohotan glas. «Želim da svršiš dok ti pričam kako sam bila prljava. Možeš izdržati detalje?», usisala ga je kao rastopljeni sladoled. S mojom karom u ruci, između dva liza gledala me ravno u oči i pitala, «Hoćeš slušat još o kurvastoj tetici Mariji; kakva ti je drolja majka? Ha?» Još mi ga je sisala i lickala. «Hoćemo ti reći još?»(Liz!) «Znam da želiš!» (Slurp!) «Reci mi koliko želiš?» Onda sam vrisnuo i okupao joj kosu spermom!

«Mmmmm!», mama je prela čisteći mi karu jezikom. «Vidim da ću ti sad morat ispričat sve svoje doživljaje. Hoćeš, mili? Hmmm?”
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 123 124 126 127 ... 398
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 00:04:31
nazadnapred
Prebaci se na:  
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.312 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.