Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 03:36:25
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 6 gostiju pregledaju ovu temu.

>> Pitate se gde su nestale galerije devojaka? Kliknite ovde! <<

Vazno: Molimo vodite racuna o ponasanju na ovom delu foruma i procitajte nova pravila sex foruma!

Idi dole
Stranice:
1 ... 121 122 124 125 ... 398
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Erotske price  (Pročitano 26576902 puta)
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
mob
Nokia N95 8gb
Sestra MAJA

Posle Snezane usledila su nova iskustva sa komsinicama ali o njima kasnije.Imao sam strica koji je ziveo na selu sa strinom Jelenom i bliznakinjama Majom i Danijelom,one su bile samo godinu dana mladje od mene.Kod njih sam cesto isao leti i kada je doslo vreme da se upisu u srednju skolu morale su doci u vece mesto tj kod nas.Kako smo u stanu imali dve velike sobe u jednoj su bili roditelji a u drugoj ja doneli smo odluku da ce njih dve biti u mojoj sobi.Ubacili smo jos jedan krevet i njih dve su se smestile,sad nisam imao puno vremena za drkanje jer su one stalno bile tu.Da vam ih opisem Maja je srednje visine mrsava male sisice i mala guza koja stane u saku,a danijela je njena suprotnost krupna,velike sise i dupe ali ona je malo povucenija.Jednom prilikom Danijela je otisla nazad u selo a Maja je ostala moji su odvezli danijelu tako da smo nas dvoje ostali sami.

Vec je bilo vece predlozio sam joj neki film ona je prihvatila i tako smo poceli gledati neki glupi film na pinku,na sred filma one se pozalila da je boli vrat a ja sam se ponudio da je izmasiram.Prihvatila je bez pogovora ali me je molila da joj izmasiram i ledja.Kako je dosla sa tusiranja bila je samo u spavacici rekao sam joj da legne i da se opusti,probao sam da je masiram preko spavacice ali nije islo rekao sam ovo vise neide pitala je sto rekao sam smeta mi tvoja spavacica,a ona mrtva ladna pa skinucu je i skide se i ostade samo u gacicama masirao sam je lagano sve vise se spustajuci ka njenoj guzi napokon skupi hrabrosi i poceh da joj masiram dupe na sta je ona samo uzdahnula.nakon nekog vremena igranja mislio sam da spava kad je rekla ajde malo i od napred da me izmasiras i okrenula se.Cim sam video male sise sa bradavicama koje strce pomislio sam i ona je napaljena i lagano uhvatio jednu da lizem samo je brze disala spustio sam jednu ruku kod nje u gace a tamo potok curilo je na sve strane.
Skinuo sam joj gace i poceo je lizati dok je ona pokusavala meni da pusi.okrenuo sam je i jedva nekako ga ugurao u njen cmar koji me je palio jos od pre,ona je plakala od boli u pocetku ali se posle smejala kad je pocetna bol prosla.Jebao sam je cas u cmar cas u picku koja je bila jako tesna.kad sam bio pred svrsetkom izvadio sam ga i poceo joj svrsavati po licu.kasnije smo se istusirali i ponovili sve jos jednom dok se moji nisu vratili……. nastavak sledi cekam komentare
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
mob
Nokia N95 8gb
apolon

ja sam iz malog mesta,ovde je jedan muskarac za kojim svi odlepe.on ima 28 godina ima ozbiljnu vezu za kojeg svi snaju.Medjutim ja sam takva akomi se neko svidi ja moram da ga imam.Stariji je od mene,i moji roditelji ga dobro znaju,dolazio je u nasu kucu na pice i na kafu.Videla sam da me gleda cudnim pogledom mada nisam obracala paznju.Pre 9 meseci sam bila na jednoj zurci gde je i on bio,ja sam malo vise popila,i izgubila drusto sa kime da idem kuci.Odjednom se on stvorio,pitala sam ga dali mogu sa njim kuci?aA on je naravno imao potvrdan odgovor i ujednom me pitao sta cu da popijem.Naslonjeni na sanku,ispijajuci pice zamisljala sam kako bi volela da vodim ljubav snjim.Pricali smo o raznim stvarima,a on se polako priblizavao mojim usnama,gledala sam u njegove prelepe usne i zamisljala ih na svojima.Nisam morala vise ni da zamisljam jer su njegove usne dodirnule moje,osecala sam njegove otkucaje srca i njegov ponos.Popili smo pice i sa njegovim pijanim drugom zvali taksi do kuce,prvo smo odvezli njegovog druga..nakon toga sam mislila da sam ja na redu do mje kuce,medjutim nije zaustavio taksi vozilo nego je nastavio put do njegove kuce.Polako smo ulazili u njegovu kucu,dok me na stepenice nije uzeo u narucije i odveo do njegove sobe.polako me spustio na krevet,polako je skidao odecu sa mene,prvo majcu…

osecala sam njegove tople ruke na mom telu,polako je spustao ruke do mojih pantalona i nezno ih skinuo…vec sam bila vlazna.Skinuo se on,njegovo misicavo telo me jos vise uzbudio,polako me poceo ljubiti oko vrata,pa nize moje grudi…bradavice su mi bile sve cvrsce i cvrsce,sisao ih je njegovim toplim usnama…lizao me po stomaku oko pupka,pa sve nize do moje pice.Onda sam ja nastupila na scenu…ljubila sam njegove usne…grickala usiljubila vrat i lizala ga po stomaku pa nize,stigla sam do njegovog kurca i lizala njegovu glavicu,uzela sam ga u svoja usta i spustala usne gore pa dole…Osecao je toplinu mojih usana.Posle me uzeo za ruke i cvrsto ih drzao.Osecala sam njegov kurac kod moje pice,polako je ulazio u mene,u toplu dubinu,poceo je sve brze i brze,cula sam njegov jecaj i kasnije i osecala tecnost u mojoj pici,Svrsio je u mene…nisam mogla da se susdrzim trazila sam jos ovakvog dubokog osecaja..Pocela sam ponovo da mu pusim dok se nije ucvrstio,ponovo me karo sa njegovim ogromnim kurcem,dok nisam i ja svrsila.
Posle dobre kare smo zapalili na cigaru,i razmenili se brojeva.
I dan danas se vidjamo u tajnosti i zadovoljavamo jedni druge bez znanja njegove devojke koja je moja drugarica…
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
mob
Nokia N95 8gb
Potrošila sam zgodnog susjeda

Nije ništa rekao. Ustao je iz stolice i projurio pokraj mene, u trku zgrabio ključeve iz auta i izjurio iz stana. Pogledala sam kroz prozor, izašao je iz zgrade, ušao u auto i odjurio brže nego ikada sa našeg parkinga.
Sjedila sam neko vrijeme sama u tami i razmišljala. Do pred nekoliko sati praktički sam mislila da ga volim, da ću mu biti vjerna do kraja života, da mu vjerujem, da ga poznajem. A sada, samo tih nekoliko sati kasnije sve se srušilo. Saznala sam da je od mene napravio virtualnu drolju i komad mesa na koji drka zajedno sa tko zna koliko drugih internetskih perverznjaka, a da ja to neznam. Pojebala sam se sa četvoricom muškaraca, potpunih stranaca. Zaista nisam znala što ću dalje. Nije mi se išto doma u ove kasne sate, ali ostati u njegovu stanu nije baš imalo smisla. Bila sam ljuta na njega. Jako ljuta. Nisam mu mogla oprostiti.

Pokupila sam većinu svojih stvari i bez poruke izašla iz stana, iz zgrade, iz njegove ulice. Živjeli smo dovoljno blizu, pa sam brzo bila doma, u svom krevetu. Te sam noći imala vruće snove, sanjala sam četvorku iz gangbanga kako me ševe naizmjenice i pune me spermom.
Probudila sam se oko 7 ujutro, istuširala se, doručkovala i izvela psa u šetnju. Taman dok je on tražio mjesto gdje će se pokenjati u parkiću ugledala sam susjeda Danijela. Ni ovo jutro nije propustio jutarnji jogging i sada je dolazio prema meni. Bio je jako zgodan, mišićav, visok, pravi sportski tip koji je puno vremena trošio na svoje tijelo, a to se i vidjelo. Doselio se u moju zgradu prije 2 godine i nekoliko puta me je salijetao, što kad bi naletili jedno na drugo u zgradi, što kad bi me vidjeo negdje vani. Krešo (moj dečko) ga nije mogao smisliti.
- O susjeda, šetaš psića?
- Aha. A ti? Svako jutro ovako trčiš?
- Da da, naravno. Treba se brinuti o svom izgledu i kondiciji.
- Gotov si za danas?
- Jesam, upravo sada. Treba ti društvo?
- Pa neću se žaliti, pogotovo kad si ti u pitanju. - rekla sam, dok su me trnci prolazili, jer sam i sama sebe uhvatila kako mislim “danas je tvoj sretan dan, Danijele dragi”.
Malo se iznenadio, jer sam uvijek bila ljubazna, mada pomalo hladna. Sve zbog Kreše.
- A dečko, neće se ljutiti?
- Ma koga briga… - rekla sam mu i koketno mu namignula.
Šetali smo tako malo po parku i razgovarali, sve više prelazeći granicu između flerta i nećega drugoga, nećega što je on odavno želio i nebrojeno puta zamišljao. Počela sam ga u razgovoru diskretno dodirivati, privijati se uz njega, a on me u jednom trenutku zagrlio, ali se odmah ukočio i povukao.
- Čuj, Nikolina… dobro znaš da mi se oduvijek sviđaš. Zgodna si, pametna i dobra cura, sve što bilo koji muškarac poželjeti može. Žao mi je što si zauzeta, ali ja ne gubim nadu, znaš? - upola u šali mi je rekao dok smo se približavali ulazu u zgradu. Zamišljeno sam ga promotrila i rekla mu:
- Znam Danijel. Što sad radiš? Imaš vremena za kavu? Sama sam doma, dođi pa ćemo pričati o tome ako želiš.
- Naravno, odmah dolazim, samo da se iztuširam! - odjurio je u svoj stan.
Ušla sam u stan, na brzinu se istušitala i izašla iz kupaonice kose podignute i zavezane u rep i u kučnom ogrtaču. Pogledala sam se u ogledalo, sve je bilo savršeno. Kad bi napravila korak, kučni bi se ogrtač taman toliko povukao da bi mi iz njega izašla cijela potpuno gola noga. Otkoščala sam zadnji gumb ispod vrata, tako da mi se vidjeo dekolte i nazirale puno grudi, a kad bi se malo nagnula naprijed, grudi bi mi se slobodno kladite i lijepo vidjele kroz otvor dekoltea. Bila sam sigurna da neće moći odoljeti.
Nedugo zatim oglasilo se zvono na mojim vratima. Bez puno žurbe otvorila sam ih i propustila ga unutra. Nisam mogla propustiti kako mu se pogled spustio niz moj vrat niže dolje.
- Sjedni, sad će kavica.
- OK. Imam vremena. Ne žurim se nikud. - rekao je i sjeo na dvosjed u dnevnom boravku.
Skuhala sam jaku kavu i natočila je u dvije šalice, stavila na mali pladanj, dodala mlijeko i šećer u malim posudicama i odnijela sve to u dnevnu sobu. Fino sam se namjestila točno ispred njega da ne propusti pogled te polako i senzualno sve spustila na stol ispred njega. Buljio je u moje gole grudi koje su se slobodno klatile ispod tkanine ogrtača cijelo vrijeme, a polako mu se počelo nešto tvrdo ocrtavati u krilu, ispod trenerke.
Sjela sam mu preko puta i prebacila nogu preko noge, što je automatski otkrilo gornju nogu u potpunosti. Uživao je u gozbi za svoje oči.
- OK, dakle, stali smo kod toga kako ti se oduvijek sviđam… i? - upitala sam ga zločesto.
- Pa neznam, nema i. To je to. Ali zauzeta si.
- Aha. Ti si dakle neki pristojni i fino odgojeni dečkić koji nikad nije ni neće napraviti ništa što je zabranjeno ili nije lijepo?
- Paaaaa nisam ne, ali… - zbunila sam ga.
- Nikad nisi prevario curu? Nikad nisi bio sa curom koja je zauzeta? Nikad nisi nešto tako zločesto napravio? - podbadala sam ga pomalo zloćesto.
- Pa ne, mislim da, ma neznam, jesam valjda…
- Slušaj, sada malo šuti. Ionako samo valjaš gluposti - rekla sam mu i otvorila ogrtač, ustala iz fotelje i pustila ga da sklizne na pod. Stajala sam tako potpuno gola pred njim koji je izgledao kad da je vidio duga i kao da će svaki tren iskočiti kroz prozor od straha. Ah ti muškarci, tako hrabri na priči, a kad treba nešto i napraviti, onda se skamene. Nadala sam se samo da se još nešto skamenilo na njemu.
Prišla sam mu, sagnula se malo, sočno ga poljubila u usta istovremeno se rukama oslanjajući na njegove butine. Ljubili smo se tako strasno i sočno neko vrijeme, a on se malo ohrabrio pa mi je počeo milovati grudi. Bradavice su mi se odmah ukočile i iskočile, pa sam mu spustila glavu na njih. Obrađivao ih je jezikom. Ja sam osjetila kako mi se pičkica vlaži. Gorjela sam.
Spustila sam se na koljena pred njega, otkopčala mu hlače i povukla ih dolje, te ih skinula. Zatim sam mu to isto učinila sa boksericama. Ostala sam tako klečati pred njim, uzela mu već nabrekli kurac u ruku i lagano ga drkala. Drugom sam mu rukom milovala unutarnju stranu bedara, jaja i korijen kurca. Bio je prosjećne dužine, prošaran žilama, napet i tvrd. Gotovo sam osjetila kako mi pulsira u rukama. Bio je sav mokar od prozirne tekućine koja je neprestano dok sam ga sporo i nježno drkala izlazila iz proreza na vrhu glavića. Liznula sam polako taj prorez, kružnim potezom razmazala ljepljivu tekućinu oko glavića. Pomiješala se sa mojom slinom i dok sam mu polako, pažljivo lizala glavić dok sam mu ga drkala lagano, sve je bilo mokro i ljepljivo. Zastenjao je lagano svaki put kad bi povukla kožicu dolje ili kad bi mi jezik došao do onog osjetljivog mjesta gdje se kožica spaja sa glavićem.
Naslonio se na dvosjedu i gledao me kako mu ga ližem. Rukama me uhvatio za glavu, ali nije pritiskao niti me vodio da mi ga strpa u usta, nego mi milovao kosu, tjeme, zatiljak, vrat… Nije bio neiskusan, znao je što radi. Palio me svakim dodirom, podizao me u stanje išćekivanja, željela sam ga, duboko u sebi. Ali još ću malo pričekati na to.
Počela sam mu ga pušiti. Uzela sam mu glavić u usta i lagano ga sisala. Moj je piercani jezik klizio po njemu u mojim toplim i vlažnim ustima dok sam ga lagano sisala i usnicama stisnutih uz njega polako uvlačila dublje u usta. Klizio mi je po jeziku, a zatim bi ga lagano puštala da klizi prema van dok bi ga sočno, gladno sisala. Znala sam pušiti kurac, počeo se trzati, stenjati, gurati mi glavu rukom polako i osjetila sam kako mu je sve bolje i bolje. Nisam htjela da se prebrzo završi.
Ustala sam i poljubila ga u usta. Mnogi dečki to ne vole, osjetiti okus svog kurca na jeziku i ustima svoje partnerice, ali on se nije bunio. Malo smo se žvalili dok sam mu ga drkala, a on mi je jednom rukom trljao bradavice na sisama, a drugom moju već potpuno mokru pičkicu. Željela sam da me jebe. Podigla sam se i počela se namještati kako bi ga primila u svoju vlažnu rupicu.
- Ne, želim ti ju lizati.
- Ti si lud, svršit ću za sekundu tako, previše sam napaljena. Stavi mi ga, molim te… želim da me jebeš. - gotovo sa plakala.
Ali bio je fizički puno jači od mene, gotovo me hrvačkim zahvatom okrenuo tako da sam sad ja ležala na leđima sa raširenim nogama, a on je zaronio jezikom u moju vlažnost. Petljao je jezikom gore-dolje, ljevo-desno, kružno, po rupici, unutarnjim usnama i klitorisu. Dovodio me do ludila, jednom je rukom trljao moje sise, a drugom me milovao po otvoru pičkice, lagano ga uvlačivši unutra, dok mi je sad intenzivnije lizao klitić. Bila sam na rubu, gotovo sam i svršila kad sam se lagano povukla, a on je shvatio poruku, podigao se, malo protrljao svoj tvrdi kurac po mojoj vlažnoj pičkici i lagano ga naslonio na ulaz. Zastenjala sam, pokušavši se gurnuti naprijed, nabiti se na njega. Uzmicao se pomalo, paleći me još više.
- Hej, hej… nisam znao da si takva napaljenica.
- Daj mi ga više stavi, ne mooooguuu višeeeee. - zastenjala sam moleći ga. - Jebi me, daj mi ga, poševi me jako, želim teee.
Gurnuo ga je polako i njezno, ali do kraja. Osjetila sam trnce u cijelom tijelu. Ostao je tako nekoliko trenutaka, potpuno u meni, a zatim ge počeo lagano, ritmički izvlačiti i uvlačiti u moju pičkicu. Jebao me. Napokon.
Bio je zaista fizički jak, što je dodatno začinilo stvari. Jako me uzbuđivalo što me tako nadmočno ima, što sam potpuno njegova. Jebao me polako, ritmički, intenzivno, gurajući mi ga do kraja i vadeći ga skoro dok nebi ispao. Izvijala sam se pod njim prateći njegov ritam, trljala se o njegovo tjelo. Grickao mi je vrat i ramena, bradavice i sise, a ja sam zabijala nokte u njegova leđa i guzu što bi ga dodatno razjarilo i natjeralo ga da me još žešće jebe. Gurao mi ga je duboko, tjerajući me da stenjem i uzdišem glasno kao da smo sami na svijetu. Bližio mi se vrhunac, okrenuo me na trbuh, legao na mene i gurnuo mi ga, osjetila sam njegovo čvrsto i jako tijelo na sebi i više nisam mogla izdržati, počela sam svršavati glasno i jako, uz trzaje, intenzivno, vriskala sam kao da me neko kolje, a one se nabijao u mene sve jače i brže i sve se skupa pretvorilo u vrtlog strasti, znoja, tijela, dodira… Došla sam polako sebi, a on me i dalje straga ševio, razvaljivao mi mokru pičkicu.
- Mmmmmmmm Danijele… ajme, kako je dobro, jebaču moj, kako dobro ševiš, ajme tako je dobro… - buncala sam.
- Tako si dobra, bolja nego sam zamišljao, tako se dobro jebeš, uh…
- Želiš li da ti ga popušim do kraja?
- Napravila bi mi to? Nikad mi ni jedna nije to napravila?
- Sjedni ja dvosjed.
Izvadio ga je iz moje pičkice i odmah sam osjetila neku prazninu, kao da mi nešto fali unutra. Sjeo je na dvosjed, kao na početku i raširio noge. Klekla sam ispred njega i ugnijezdila se, rukama se oslanjajući na njegove butine i milujući mu grudi i trbuh uzela sam njegov kurac u usta. Bio je sav vlažan i topal, tako tvrd i napet, znala sam da neće dugo potrajati. Počela sam mu ga sisati, lizati i obrađivati usnicama i jezikom, a on je bio sve tvrđi i sve napetiji. Eksplodirao mi je u ustima, prosuo ogromne količine sperme niz moje grlo i u usta, nešto mi je iscurilo niz bradu, a ja sam mu ga sisala i sisala sve dok nije prestao trzati i pljuvati spermu i dok nije omlohavio. Dobro sam ga oblizala i isisala izvadila ga iz usta, oblizala se i mljacnula. Danijel se nasmijao.
- Ovo je nešto najbolje što sam doživio u životu. Tako si dobra. Tako se dobro jebeš, a da ne govorim o pušenju. Stvarno si strava.
- Znam. - nasmiješila sam se onako zamazana spermom. - Sada bi te molila da odeš.
Iznenađeno me pogledao, gledao nekoliko trenutaka i kimnuo glavom.
- OK, kužim. Samo se nadam da ovo nije jedan i jedini put.
- Nije. Obećajem ti. Samo želim biti sama malo.
Kimnuo je glavom sa suosjećanjem, obukao se poljubio me u čelo i otišao. Zatvorio je vrata za sobom, a ja sam onako gola, izjebana i usta i brade umrljane spermom ostala sjediti na podu. Razmišljala sam o protekla niti 24 sata. Što mi se to dešava? Od dobre, vjerne curice postajem polako mala droljica spremna da se poševi sa bilo kime. I najgore od svega, sviđalo mi se to.
Iz razmisljanja me prenuo zvuk mobitela. Nisam ni pogledala tko zove, samo sam se javila.
- Halo?
- Ja sam… - bio je to Krešo…
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
mob
Nokia N95 8gb
TURKINJA.

Moje ime je Andrej.Rodjen sam,zivim i odrastao u Austriji u Klagenfurtu.Imam 26 godina i radim kao med.tehnicar u jednoj bolnici.Ovo sto cu vam ispricati je naravno istinita prica jer ne vidim razlog zasto bi se ovakve price izmisljale.Malo o sebi…visok 178 oko 80 kg fitness redovno,crna kosa,imao sam dosta devojaka i narocito austrijanki koje se jebu kao stuke.vecinom one nihgt stand i sad sam 2 godine u vezi sa devojkom koju nadam se da cu da zenim.Sve u svemu izgledam fino,kurac isto povelik 18X10 cm(znam da u ovim pricama svi imaju velike i debele kurceve i predivno izgledaju heheh)…ali…Kod nas u bolnici kada je neko ono bolestan ili tako nesto dolaze drugi radnici iz drugih bolnica na ispomoc…to se zove pooldienst i tako jednog dana je dosla jedna turkinja zena od 48 god,ali emancipovana vec duze zivi u austriji i radili smo,zezali se,ona je govorila kako ima finu cerku za mene i da bi htela da joj ja budem zet …sve u svemu izgledala je fino,nekako te gledala prodorno,sto bi rekli na nasem bila je bas jebozovna…u tih nekih par meseci radili smo par puta zajedno i nista..sve dok jednom ja nisam imao nocnu smenu i kad sam dosao uvece oko 19 h na posao saznao sam da imam nocnu smenu sa njom..

pomislio sam OK i poceo da radim..ona je dolazila od 19 i 30…inace nikad je nisam video onako obucenu kako da kazem normalno..uvek na poslu u belom odelu.Kad se pojavila na odeljenju bila je bas predobra,celo odeljenje je zamirisalo od njenog parfema,imala je fino dupe,omalena,lepo lice,sise povece al vec opustene,lepu kozu uglavnom svaki muskarac bi je pojebao.Pozdravila me,i posto nije imala kljuceve od garderobe presvukla se na odeljenju u jednoj praznoj sobi…E,sad uvek se tako desi ono kao slucajno…pa tako i sada prosao sam pored sobe stvarno slucajno,nesto sam radio i ugledao je..Bila mi je okrenuta ledjima,nekako na pola okrenuta al sam uspeo da vidim kako joj se desna sisa razliva,onako pala je na grudi sa bradavicom zabacenom na gore ..samo mi je srce zadrhtalo i kurac mi se odma digao…i celu vece je stajao onako u poludignutom stanju…mi smo uobicajeno radili nas posao,infuzije delili,sprice lekove itd…i onda valjda coveku udari ta sperma u glavu pa sam to uradio iako je bilo opasno…bili smo u jednoj sobi i ona se nagela preko kreveta da pacijentici ukljuci infuziju a ja sma kao krenuo da joj pomognem i stao sam iza nje (namerno) i nageo se kao da joj pomognem oko pacijentice a naslonio sam svoj kurac na njeno dupe…osetila ga je,cak sam ja osetio kako stisce svoje guzove…ali smo radili svoj posao i nije nista rekla…inace bila je u beloj haljini kakve med.sestre nose koja se kopca sa preda..a kad se nagela suknja joj se povukla do iznad kolena tako da sam stajao iza nje i mogao da vidim skoro do njenih guzova…zato sam i prisao i pustio da ga oseti…nas posao smo zavrsili do negde 24 h i povukli se u nasu sobu da gledamo tv.posto posla nije bilo vise do 5 h ujutru..i tih 3-4 sata smo proveli u razgovoru i medjusobnom zavodjenju,ispricala mi je kako je rastavljena,zivi sa nekim tipom ali nije bas dobar u krevetu,da je imala samo 2 muskarca. u zivotu…pitala me otvoreno zasto volim starije zene…rekao sam kako znas i kazala je da to vidi u mojim ocima….a ja ono uobicajeno pa mozes naci sebi nekog mladjeg za zabvu,sex,i tako…na sve se samo smeskala….oko 5 h smo ustali i krenuli da radimo..i rekla mi je da se bas raduje sto je imala nocnu sa mnom…a ja sma joj rekao kako se i ja radujem i pokazao joj prstom na moje hlace na kojima se video nadignut kurac…rekla je da zna posto je citavo vece gledala u moje hlace…jednostavno stajali smo jedno nasuprot drugoga i ja sam je pitao je li joj drago ili je uvredjena sto mi se digao na nju..rekla je da joj je vrlo drago sto jos uvek tako nesto moze da izazove kod muskarca..i nesto kao da bih trebao da vidim njene gacice koliko su mokre…prisao sam joj uzeo je za ruke i rekao hodi ovamo imamo jos vremena…otisli smo u salon gde budu pacijenti,al tada naravno nije bilo nikoga samo stolovi i stolice,tu smo se poljubili i ja sam je pitao da li hoce da ga vidi…rekla je da zeli ali da za sve ima vreme i mesto…ali video sam da zeli…otkopcao sam dugmad i izvadio ga….bio se stvarno toliko digao kao nikad u zivotu odmah ga je zgrabila i pocela da drka i privila se uz moje telo…pricala e nesto na nemackom kako je velik,kako je dobar…i da hoce moja jaja da dira…onda sam joj predlozio da se ona skroz gola skine a ja samo da spustim hlace.Na odeljenje nije niko mogao uci posto je bilo zvono sa vani,i ko je dosao morao je da zvoni i tako da bi meni bilo mnogo lakse da navucem samo hlace,stavim kurac na stranu heheeh da se ne vidi i odem da otvorim..a ona bi ostala tamo da se oblaci..Haljinu sam joj rastrgao,bila su ona dugmad na ..ma ona puceta ili kako se kaze na nasem…skinuoa sam je,,,kad sam stavio ruku u gacice nisam mogao da verujem,obrijana a picka toliko vlazna da mi je odmah celi dlan bio mokar…stenjala je nesto na turskom govorila,onda sam joj obrisao svoj dlan od njen stomak i skinuo grudnjak,grizao bradavice,stipao sisa..to se sve desavalo stojeci ali za to svo vreme nije ispustala moj kuarc iz ruku…onda sam je uhvatio za ramena i pocao da guram prema dole…sela ja ispred mene na jednu stolicu ja sam stajao ispred nje sa raskoracanim nogama i pocela je da mi pusi..kakvo je to pusenje bilo..videlo se da joj treba kurac..lizala ga je od glavica pa do korena,pa sa strane..pa sma ga ja uzimao i malo je samarao njime,pa je tukao po zubima,nabijao joj ga u usta dok se ne zakaslje….vise nije mogla da izdrzi rekla je da je jebem…kad je ustala na stolici je ostala ogromna velika fleka koliko je bila vlazna…stavio sam je na jedan sto..u stvari legla je uhvatio sma je za noge ispod koljena,pritisnuo njene natkoljenice na njen stomak,povukao ej prema sebi,prema ivici stola…i par puta udario kurcem po njenoj picki…bila je toliko vlazna da kad sma udarao onako kurcem kao nekom palicom njena tecnost je prskala po njenim butinama sa unutrasnja strane nogu..Napokon sam usao u nju,odmah sma joj nabio do kraja,samo se izvila kao da je dozivela neki grc,nastavio sma tako zestoko da je jebem nekih par minuta…ali sam je bas zestoko jebavao citav sto se pomerao koliko sam joj jako nabijao,a njene sise su letele prema njenoj bradi….onda sma svoju levu nogu digao na sto,pomerio je na ivicu stola i pritisnuo njene noge o njen stomak…..tad joj je ulazio do kraja..par puta sam je opomenuo da bude tisa posto je bas pocela da vristi..mislim da je tada i svrsila…jednostavno osetio sam da se grci i ulaz u picku je postao nekako uzi…meni je kurac bio toliko dignut,da imam osecaj da su se sve vene i zile zacepile i da nista ne moze da izadje iz mene..Kad je svrsila,okrenuo sam je na stomak,legla je na sto .stajala je rasirila noge i jebao sam je zguza…trajalo je jos nekih par minuta i onda sma povikao da cu da svrsim i da sjedne na onu stolicu ispred mene…dao sam joj da mi pusi jos par trenutaka i onda je uzeo onako za obraze za kosu svojim dlanovima i nabio joj u usta do pola i svrsio duboko u njeno grlo,sperma je curila iz usta,na usne,na grudi….samo se nasmejala i olizala mi kurac..pocistola je sve do zadnje kapi..i rekla danke..uradili smo svoj posao,kolege su dosle oko 7 na posao a posle predaje smene oko 7 i 30 ja i turkinja smo svaratili kod mene da malo odapavamo..i odspavali smo jos 3 puta to jutro…videli smo se jos par puta i tako se i zavrsilo…jos imam njen broj..a video sam da opet nekad u novembru dolazi da radi kod nas kao ispomoc..Toliko od mene.
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
mob
Nokia N95 8gb
Veronika

Pogledi praceni uzdasima,stas i skladno gradjena figura vise izazovna,plovila je ulicom.Cesti tracevi,vise kao zelja neostvarena kruzili su naseljem.
A ja,ni u snu nisam mislio na loto,je je na loto moja Veronika,koja je bila kao loto listic sa dobitnom kombinacijom.Stanovala je par kuca nize od mene,udana zena 35-t godina,muz joj privatnik obrtnik,izgledao je kao oblacno vreme.Nije nikoga ni volio osim Veronike.Ja sam ucesnik tog gledanja za tim divnim kukovima za tom guzom koja je marsirala mojim vijugama,cesto sam onanisao na nju.Imam 21-u godinu,visok pomalo mrsav,ali gdje treba tu ima mesa.
Sama pomisao na Veru kako su je od milja zvali bila je kao samoubistvo iz zasjede,bolje reci ludilo,koje je vise nego moguce,pogotovo ako uzmete u obzir njenog odvratnog muza koji je vazda ljut.
Ali,nije sve tako nestvarno.

Bila je to Nedelja,majka me zamolila da svratim u malu radnju po neku sitnicu.Bilo je blizu 12 sati i radnja se skoro zatvarala,zuraci unutra sudario sam se sa Verom.Sve su joj stvari pospadale na pod.Iznenadjen,onako brzo sam se sagnuo i poceo da kupim stvari,sagnula se i Vera.mahinalno moj pogled se zaustavio na njenim malko rasirenim nogama,preljepe su bile,zastao sam kao hipnotiziran gledajuci svoju zelju iz snova.Izvinjavam se gospodjo Vera,nista nista Luka,njezno me pogledala,sav sam se onako najezio.Noseci joj stvari do auta,milion misli mi je proletjelo kroz glavu,moram nekako da krenem u razgovor ali nisam imao .uda za to.Hvala Luka rekla je!
Nema na cemu rekao sam,nego Vera znas zaboravio sam vam reci,izgledate kao preljepo u toj haljini.Hvala!
Otvorio sam joj vrata,kad je sjela haljina se malo podigla sasvim dovoljno njene preljepe noge sjevnile su u moje zjenice.Primjetila je to.
Luka cula sam da si vrlo ozbiljan decko,studiras,kako ide faks?
Nije lose,hvala vam na misljenju.Odma sam kao iz topa pa sta bude.Da da studiram,sva moje koncentracija je na skolu nemam djevojku za sada,nasmijala se.Kako to Luka tako lijep decko a nema djevojku.Pa znate skola je broj jedan za sada a iskreno receno neka to ostane izmedju nas.Mene intresuju samo starije zene onako preko 30-et,lijepe eto bas poput vas Vera.Bas poput mene jel?Pa ja sam udana zena nemislis valjda i na udane zene?Mislim Vera,udane zene imaju totalnu diskresiju,imaju moc nad vise muskaraca imaju sve.Radnja se zatvorila nista nisam uspio da kupim!
Dobro ti je misljenje Luka a i ukus,drago mi je da imas tako misljenje o udanim zenama.Imam Vera izuzeto ih postujem i cuvam tajne duboko u dusi zakopane,hahaha nasmijla se kakve tajne Luka?E to vam nemogu reci to treba dozivjeti.Htio sam vam reci i to,vi ste dio moga sna,uozbiljila se totalno.Ocekivao sam samar rijeci,ali ne.Kakvog sna Luka?San o zelji jedne predivne zene,zene koja svojom ljepotom mami moje poglede mami moju mladost,zeni kojoj se divim i zeni koju zelim.Ostala je onako paf,a i ja kako sam to sve skontao reci.Ponovo se nasmijala,zeleci sakriti da se odusevila.Sad moram napasti ali pametno Luka,pametno.Ja znam broj vaseg telefona,puno puta samvas htio nazvati ali nisam smio.Pa pokusaj,vidjecemo koliko imas hrabrosti,sad si pokazao da si dzentlmen.Hvala Vera,pa nazvacu vas promumnjao sam.Zatvorio sam vrata,spustila je staklo,cujemo se.Ako se Ante javi samo spusti slusalicu.
Predvecer,vidio sam komsiju Antu da odlazi negdje autom,pomislio sam sad cu je nazvati.Telefon je zazvonio,halo cuo sam topli Veronikin glas,halo Vera Luka je.Hej Luka kako si?Dobro kako vi?
Ono danas zante stalno razmisljam o vama,i ja o tebi Luka!
Sav sam se sledio,zamucao,izgubio tekst.
Pppaa,ovaj,izvinite uh.
Uzivala sam danas u razgovoru Luka,bio si dostojanstven i iskren.Hvala vam.
Nego reci mi imal mene jos u tvojim snovima i zeljama?Uvijek ste tu Vera!
Pa sta obicno radim u tvojim snovima i zeljama?Razmisljao sam brzo,mnogo toga,nemogu vam reci bilo bi malo i nepristojno jer snovi su snovi i rijetko se ostvaruju.Poneki se i ostvare rekla je.
Ja imam veliku zelju da se negdje satanemo Vera i razgovaramo kao danas,da vam renem sve moje snove sve moje zelje,ovako preko telefona zvuci glupo.Znas Luka malo je to opasno ne toliko od Ante koliko od susjeda i njihovih ociju.Bojim se nekih posljedica,nezelim nikakvih traceva,pa ja sam udana zena a ti mladic.Da ja sam mladic koji vas zeli vise nego ikada ikog u zivotu.Zanjemila je,da Vera zelim te,zelim da te poljubim zelim i vise od toga,rekao sam pa sta bude.
Ocekivao sam spustice slusalicu,ali nije osjetio sam blago kako je uzdahnula,velim moja si moja Vera ali u sebi.Vidno sabran a i ona nastavili smo sa razgovorom.Znas Luka,zastala je kratko,ponekad i ja zelim nesto,ponekad i mojim snovima proleti neki mladji muskarac poput tebe ali brzo se vratim u stvarnost jel sam udana zena.Znam Vera zanm,nista vas netrazim,samo razgovor,pokusajte ono sto milite da je dovoljno,meni je i to previse,sve ostalo ako dozvolite meni je loto dobitna kombinacija.Ostala je bez rijecnika,sarmirao sam i probio sve njene barikade,polako me pustala u svoju tvrdjavu.Znas Luka,sutra idem da nesto pokupim iz nase vikendice gore u brdu,bicu tamo oko 5 poslije podne,objasnila mi je gdje je vikendica.
Molim te Luka pripazi,jer nebi voljela nikakve traceve,znas vec sto.Kao narucena pocela je kisa taj dan da sitno pada,dolazeci prema vikendici nikoga nisam sreo u prolazu,vikendica je bila iza jedne krivine skoro nista nije bilo dalje od nje.Vidio sam Verin auto,zaobisao ga i parkirao se dalje oko 50m,iza nekog zbunja divljih kupina.
Srce mi je jako lupalo dok sam prilazio zureci prema vikendici,malo sam i pokisao.Ali tjelo i lice te zene bilo je jace od svega,samo sam o njoj razmisljao.Pokucao sam na vrata.
Otvorila je,kad sam ju ugledao krv mi se sledila,omako u majici uz tjelo i mini suknja,bila je kao bomba koju moram aktivirati.Udji Luka tiho je progovorila………
Nastavice se.
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
mob
Nokia N95 8gb
Teta Ljubica

Pazeći da me ne probudi, lagano je svlačila deku sa mene. Pokušavao sam da skrijem osmijeh praveći se da spavam. Bilo mi je neopisivo drago da je moje pijanstvo od sinoć oprošteno i da ovaj put nema te famozne „jezikove juhe“ za doručak. Zadnje što pamtim je njena keva Ljubica koja je u neka doba noćas prilazila i pipala me po čelu i provjeravala da li sam živ. Mortus pijan skljokao sam se u dnevenom boravku kod Marininih u stanu nakon čitavog dana provedenoj na još jednoj od niza maratonskih svadbi naših prijatelja.

I dalje se pravim da spavam. Nakon što se rješila dekice lagano je prešla na moje bokserice. Osjetim da ih je spustila tek toliko da mi oslobodi kitu i jaja. Mazi me. Igra se s njim. Mrda ga lijevo, desno, gore, dole. Rukom mi obuhvata jaja i masira ih. Ćutim i uživam. Osjetim kako mi radoznalo zavrće kožicu do kraja i opet navlači nazad. Nešto se baš prodobrila, pomislih. Zatim osjetim vrelinu i vlažnost njenih usta. To je cuclanje! Pomislih i zapitah se koji joj je đavo? Obično me prilično isfurava zapinjući zubima ali ovaj put je sve bilo savršeno. Lagano dudlanje prelazi u žestoko pušenje. O zvukovima koji se čuju dok mi puši je suvišno kazivati. Želja da joj ga što prije stjeram je prejaka da bih nastavio da glumim da spavam. Otvaram oči. Šok! Njena keva, teta Ljubica mi puši kurac. Puši ga stara majka kao da joj je zadnji put. Jebemti … je bilo sve što sam mogao da izustim. Blejim kao tele razrogačenih očiju i ne mogu da vjerujem šta mi se dešava. Ok, teta Ljubica je bila super dobro držeća žena za svojih 50-tak godina ali postavlja se pitanje koliko ovo ima smisla uopšte?! Gdje je Marina, gdje je čika Petar?– izustih. Joj Borise, ne brini, poslala sam ih na tržnicu. Neće oni prije podneva. Izvini, ali ovo je bilo jače od mene. Znaš li ti koliko dugo ja nisam osjetila tvrd kurac poput tvoga. Od tvog čika Pere nema vajde već nekoliko godina. Molim te ćuti i pusti me da uživam još malo. Vidjela sam ja kod tebe poneki pogled koji mi je mnogo toga rekao i zato znam da ne griješim. Hmm, teta Ljubice, nije problem. Istina je da vas posmatram već dugo al eto nisam nikad imao hrabrosti za nešto poput ovoga. Zato ćuti i uživaj- reče. Druge mi nije bilo. Srce mi je polako prestajalo luđački lupa. Posmatrao sam teta Ljubicu. Imala je na sebi čipkasti bijeli grudnjak koji je skrivao tople i velike majčinske grudi. Onakve kakve pamtim samo sa plaža kad majke trče sa sladoledima u ruci ganjajući svoju dječurliju. Gaćice ili bolje da kažem crne klasične ženske gaće su malo kvarile ukupan dojam. Sve u svemu majkara i po!
Prekinula je pušenje i pogledala me. Uzela me za ruku i pridigla. Gledajući me u oči, nekako molećivo mi reče jebi me, Borise molim te jebi me. Niko neće znati. Obećavam. Dva puta mi nije trebalo reći. Skočih sa kauča i poljubih je nježno. Svukoh joj gaće i prijatno se iznenadih kad vidjeh pravu finu malu šumicu. Namjesti se na kauču i reče dođi. Spustih se na nju. Dodirnih je prstima po pički koja je bila sasvim mokra. Uzeh kurac u ruku i prislonih ga. Pogledah je u oči te se sjurih u nju. Oteo joj se dubok krik zadovoljstva. Osjetim njene zube na svom vratu. Joj zete, joj zete volim te. Joj zete kako si dobar, joj zete kakvu kurčinu imaš! Blago mojoj Marini. Počela je da priča. Tad sam shvatio da joj je sex vjerovatno mnogo nedostaje u životu i rješih da dam sve od sebe da joj pružim dobru jebačinu kakvu takva gospođa i zaslužuje. Rukama me je uhvatila za guzicu i dala znak da počenm da radim. Prvih minut dva sam pravio pliće ulete da bih već nakon dvije tri minute žestoko lupao svojim tijelom od nju. Gledao sam teta Ljubicine sise kako se ljuljaju gore dole prilično sputane tim grudnjakom. Izvadih joj obe sise i jednu uvalih sebi u usta žestoko cuclajući poveću bradavicu dok sam drugo silovito stiskao i razvlačio. Teta Ljubica je puštala jebeno dobre uzdahe dok se jebala. Bila je glasna. Njeno stenjanje je ovoj jebačini davalo posebnu notu. Izvadih kurac iz nje i rekoh joj da se naguzi. Poslušala me i hitro se namjestila prema zidu. Zagledah se u njenu guzicu i tek sad zapravo uvdijeh kako teta Ljubica ima dobru pozadinu. Prislonih ga i u uletih. Nastavio sam odmah da je jebem žestokim tempom što joj je očigledno pasalo. Dok sam je guzio rukama sam je odozdo uhvatio za sise i tek sad shvatio svu ljepotu te veličine. Neopisivo dobro je držati teta Ljubicu za sise sa te strane. Uf, koje sise. Uf koja teta na kraju krajeva. Hoćeš u dupe? Upita me teta Ljubica. Nisam nikad, slagah brzinski. A bih rado da probam – rekoh. Sageh se i dobro joj oblizah šupak slineći po njemu. Daj – rekla je samo i uhvati me za kitu prislonivši je sebi na dupe. Spustih se lagano u taj krasan izduvno ispušni organ. Teta Ljubica riknu kao ranjena lavica. Nabih joj ga do kraja. Osjetio sam kako joj se koljena tresu. Jel boli? – pitam. Kaže da ne boli i samo slobodno da nastavim jer hoće da zapamti svaki momenat ovog nazovi „eventa“. Nabijao sam je žestoko. Mislio sad da ću da je raspolovim kurcem no to je već u domenu naučne fantastike. Stara majka je bila žilava i nije se tako lako dala razvaliti kao njena ćerkica Marina. Marini sam više puta do sada raskrvario pičić i guzicu karajući je ali stara majka je bila druga priča. Ovaj šupak je bilo nemoguće razvaliti. Primao je savršeno iz kojeg god ugla bih joj pokušao stjerati. Savršena jebačica. Pri tome je znalački radila čmarnim mišićima da mi je dolazilo da izludim na momente. Evo špricanjeee – rekoh a teta Ljubica se hitro okrenu i uze ga u usta. Ščepa me za guzove i samo mumla. Istresoh joj litar sperme čini mi se u usta. Držala ga je ustima i sve dok nije spao. Sjedoh kraj nje i ćutim. Učini mi se da plače. Pitao sam je u čemu je problem. Nasmijala se i zagrlila me. Nema problema Borise! Sve je u redu! Tad sam shvatio da teta Ljubica ima upravo sve ono što mi fali i da se pri tome ni malo ne štedi. Uzvratio sam joj zagrljaj i rekao da sam rad da se ovo ponovi još koji put, kad je već tu, na dohvat ruke i u familiji. Šteta da tražim okolo.
Ustala je i zanosno obukla svoje gaće i popravila grudnjak. Osmjehnula se, klimnula potvrdno glavom i pitala - može sad kafica?
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
mob
Nokia N95 8gb
Veronika - II dio

Udji Luka tiho je progovorila.
Onako malo mokar od kise,srce je lupalo jako,sto od uzbudjenja sto od pomalo straha,kojeg je radoznalost i zelja tjerala u stranu.Pa ti si mokar Luka,hoces skinuti majicu?Skinuo sam je,gledala je moje tjelo s pozudom,nije govorila nista samo je ocima pokazivala da zeli isto sto i ja.Znas Vera izvinjavam se ako sam vam ikako rekao neku glupost.Htio sam malo da se relaksiram,pricao sam samo da se smirim,stvarno sam se popalio na tu zenu.Nista Luka,pomilovala me po kosi,uhvatio sam je za ruku,u sekundi nase usne,spojene kao nula i faza,toplinu kao struju koja je prolazila mojim venama,ljubila se bas nekako kao zeljna.Skidao sam je polako,uzdisala je njezno.Lukaaaaa,zamrsila je svoje prste u mojoj kosi.Nista nisam govorio zauzet ljubeci njene grudi,koje su kao nabujali vulkan kipile u mojim dlanovima.Spustio sam polako ruku prema dole niz njeno preljepo tjelo,stenjala je na prekide,disajuci duboko,zeljela je to.Dirnuo sam joj vaginu,sva se stresla,polako sam stavio prst u nju,usao je lagano,ljigava sluz natopljena vagina primala je prst,kao da se topila.Polako mi otkopcala hlace i sinula gacice,kad je vidjela moj alat.samo je duboko uzdahnula,kleknula i pocela ga milovati.

Onako mrsav,jedino me on krasio,stajuci kao mornar na spicu broda.Cim ga je stavila u usta,osjetio sam kako mi krv kulminira,kako tonem u san,ali ovaj puta san koji je ostvaren.Sjeo sam na krevet,a Vera je kleknula ispred mene i pusila mi kurac,ljubila ga je kao da je sudnji dan.Poslje nekoliko minuta uzivanja,ustala se i polako pocela da se nastimava na mene.Luka udji u mene molim te,Luka,daj jebi me polako njezno nek traje,Luka molila me.Polako je kliznuo u vlaznu vaginu,blagi vrisak i stenjanje popunjavali su vikendicu koja se osjetila na rakiju,vino i stare daske.Njihala se u ritmu,ljubila me onako njezno,jezikom je prelazila preko mojih usiju,stenjuci primala ga je kao da je vazda bio u njoj.Lukaaaaaaaa,ahhh,Luka sto je to ljepo.Nisam mogao jos da vjerujem koga ja to jebem.Pa sam je uhvatio malo ispod ramena i poceo da ju nabijam onako da ju stvarno pojebem momacki.Tada je pocelo sa njeznim zapomaganjem u smislu zadovoljnog osjecaja.Grudi su joj se ljepile za moja prsa,duboko u njoj uzivao sam kao nikada do sada.Luka daj mi ga odpozada?
Okrenula se odpozada,uhvatila se rukama za rub kreveta.Dopola sam ga stavio i onda naglo uterao i onu polovicu,zamjesala je i zajaukala.Jebavala se kao zmija.Kidajuci sve oko sebe,nabijala se jako,zeljela ga duboko unutra,nije prestajala.Oci su mi setale plafonom,pogled prema njenoj guzi kao kremen palio je vatru u mome mozgu,morao sam svugdje da gledam osim u nju.Uhvatio sam je za kukove,njihali su se kao barka na moru,zena vatra,neugasena,zeljna mladog sjena da ga zapali.Gorio sam kao novogodisnja prskalica,spricajuci njenu unutrasnjost vagine.Veraaaaaaaaa,svrsavam,uh jebo te rekao sam.Jos je malo jace zamjesala nabijajuci se i za nekoliko sekundi zastenjala jako.Lukaaaaaaaa,joj Lukaaaaaaaa,joj,Lukaaaa,svrsavala je u trzajima se nabijajuci.Jos mi je bio cvras kad je svrsila pa sam nastavio momacki polako da ju jebem.Jos nekoliko sekundi,onda sam umoran sjeo na krevet,Vera je legla milujuci me polako,sve je bilo utihnulo ni kisa se vise nije cula u nasim usima,bilo je to vise od seksa.Luka ovo je bilo fantasticno!Je,je Vera bas si prava Tigrica progovorio sam.
Nakon 15-t minuta,uzeo sam je za ruku i stavio na penis.Luka,neces valjda opet,hocu Vera jos jednom molim te.Krenula je sa milovanjem,brzo se digao.Luka,ovaj je neumoran!
Vera,daj sjedni na njega i onako lagano zanjisi grudima.Poslusala me,ponovo je kliznuo u njenu mokru vaginu,zastenjala je lagano.Luka kao je veliki,kako je ljep,joj Lukaaaaa,sve brze i brze se nabijala na moj kolac.Ljubio sam joj preljepe grudi,bradavice su bile kao med slatke za sisanje a Vera je jahala moj penis u ritmu kapi kise koja je ponovo pocela da pada dobujuci od oluke.
Popunjavao sam svaki milimetar njene vagine,kad god bi ga jace zavukao zastenjala bi jako.Uzdisaji zadovoljstva,zrele zene koju nisam skidao sa kurca ni po koju cijenu,jebavali smo se u ritmu.Luka daj me jebi onako jako da svrsim.Oborili smo se sad je ona bila na ledjima,usao sam u nju cijeli koliki je bio.Poceo sam je jebavati po njenoj zelji,vristala je od zsdovoljstva,mjesala je,izgledalo je kao da propada sedmo nebo.Lukaaaaaaaa,joj grickla me stenjajuci jako osjetio sam da svrsava,sve zesce sam ga pustao u nju,vrtjela je glavom stenjajuci,Lukaaaaa,ja svrsavam jebi me jebi,i jebavao sam je kao glumac skoro.Uzivajuci,svrsio sam uz blagi osjecaj bola u stomaku koliko sam je zestoko jebavao naslonjan samo na ruke i na nozne prste,svrsio sam.Umoran spustio se na nju,ljubila me,joj Luka joj Luka to je super to je super.
Kasnije,znas Luka ja cu prva otici a ti idi kroz malu bascicu,odma iz grmlja ti je auto kako si mi rekao,podji kuci za 10 minuta kasnije.
Nazovi me ponekad,poljubili smo se i razisli kao da nista bilo nije.A bilo je,bilo je,boze hvala ti pogledao sam u oblacno nebo.Zadovoljan posao kuci!!!!
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
mob
Nokia N95 8gb
izmedju dve vatre

nisam nevinasce ali nisam ni bogata sexualnim iskustvom. imam 19 godina. probala sam sex sa 16.bilo je to sa Ivanom. jos uvek sam sa tim momkom u vezi i sex nam je odlican. razbijamo se svaki dan.sve je bilo lepo do jedne veceri…
sedela sam na terasi Ivanove kuce i pila vino. noc je bila vedra i topla. svirala je dobra muzika i ja sam se bas opustila. Ivan je bio otisao do roditelja da pomgne ocu nesto, a ja sam bila sama sa njegovom sestrom. Tamara je bila lepa devojka,crnih ociju,duge plave kose,sisa kao pamela i dupeta kao j.lo. cesto sam se salila a njom i pitala da li smem da je pipnem.
pricale smo o gotovo nebitnim stvarima kada je vino pocelo da me udara u glavu.
predlozila je da me odvede da legnem i ostane pored mene dok Ivan ne dodje.
pristala sam. legla sam na kirevet obucena samo u jednu ivanovu majicu ispod koje nisam imala nista. pokusavajuci da dodjem k sebi bar malo, osetila sam dodir na svojoj butini. Bila je to Tamarina ruka.

-Imas tako meku kozu…,rekla je tihim ali sexy glasom.-smem li da te mazim dok ne zaspis.? klimnul sam glavom ne ocekujuci ocekivano. neznim dodirima prelazila je preko mojih nogu, butina, a onda zavukla svoje tanke ruke ispod majice i pocela mi mesiti sise.
-mmmmmmmm…imas tako dobre sise, sad mi je jasno sta moj brat radi sa tobom,pricala je kao u bunilu. na moje iznenedjenjenisam se branila. njeni dodiri su mi tako prijali. nagnula sam se ka njoj i poljubila je u usta. spremno mi je uzvratila vrteci spretno svoj jezik oko mog. uhvatila sam je za njene socne sise i poukla je da legne na mene. spustila je glavu do mojih nista manjih sisa i pocela da ih lize a zatim sisa i cucla bradavice. neveovatno mi je prijalo da sam pocela da stenjem tiho. a onda sam osetila njen prst u mojoj vec mokroj pickici.gurala ga je duboko,vrtila,izvlacila pa vracala dva nazad,toliko me je napalilo da sam pocela da vicem daaaaaaaa Taki,to, radi mi sta hoces,lizi me,molim te!!
poslusn se spustila jos nize. podigla sam noge i osetila njen jezik u mojoj vrucoj pici. radila je to tako spretno kao da zeli da isisa sve sokove iz pice. tgla se iznenada pokazala da cutim. iz fioke je izvadila moj vibrator i celog mi ga nabila u picku,bila sam tako zeljna sexa, tako zeljna da budm jebana.
onda mo zacule korake u hodniku i posto je bila obucena brzo je skocila sa kreveta. otisla je u hodnik i pozdravila Ivana. bila je nervozna i cula sam kako mu se pravdala da mora da ide a da ja vec uveliko spavam. kadasu se vrata zatvorila, cula sam Ivana kako se sunja i baca stvari sa sebe. legao je pored men spreman dda zaspi kada je primetio vibrator. probudio me je drzeci ga u ruci.
-nisi valjda koristila ovo?
cutala sam. - Kurac ti fali, e sa cu da ti pokazem,rekao je malo besnijim tonom.seo je na mene i izvadio voju veliku vec ukrucenu kurcinu i gurnuo mi ga u usta. sisala sam samo glavic jezikom praveci krugove,kada me je uhvatio za kosu i celog nabio u usta. gubila sam vazduh ali njemu se to svidjalo.skinuo mi je majicu i stavio ga izmedju mojih sisa. stisnuo ih je i pomerao se jebuci me u sise. pocela sam opet da stenjem. moja uvek zeljna picka jje vec bili mokra.- jebi me, molim te,razbij me,molila sam ga. nije mu dugo trebalo.
podigao mi je jednu nogu na i naslonio je na zid a drugu je drzao cvrsto spustenu. uzeo ji zalet i zabio svoje koplje u mene.,osetila sam kako m prolaze zmarci i kako ta ogromna stvar jos vise raste u mojoj utrobi.vristala sam od uzitka,a on ga je grubo do jaja stavljao u mene i jebao nemilosrdno kao neku lutku.mesala sam ispod njega sto ga je jos vise uzbudjivalo, a ka bih prestala stezao bi me za vrat da nastavim.stenjao je i govorio: tako kucko,sad cu da terzbijem! moli e! ti si moja, moja kurva,! apunicu te do vrha kurvice moja !to me je jeko palilo:
-daaaaa,oooooohhhhhh…jee..jeebiii mee mo,moliim te,napuni svoju robinju do vrha. a onda je njegovo koplje pocelo da se 6zariva se dublje dok vreli mlaz sperme nije preplavio moju pickicu.bila sam puna negove sperme…
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
mob
Nokia N95 8gb
 Dijana, imam 27 godina plavuša sam i kažu zgodna. Opisaću vam najčudniji i najluđi doživljaj iz mog ljubavnog života. Rođena sam u patrijarhalnoj porodici u unutrašnjosti. Od rane mladosti su momci počeli da se zanimaju za mene, jer sam se izdvajala od drugih devojaka lepotom i izgledom. Normalno ni ja nisam bila imuna njih, ali su se sve veze završavale na poljupcima. Udala sam se rano,sa 20 god i prvi put osetila čari sexa. Uživala sam u sexu, ali onako neiskusna ,mom suprugu nisam bila dovoljna ,pa je potražio malo razonode ,,sa strane’’. Normalno posle određenog vremena sve se saznalo i došlo je do našeg rastanka. Ubrzo sam našla čoveka sa kojim sam i sada, sa kojim uzivam u svim lepotama ljubavi i sexa. Probali smo sve mogućnosti što kažu jedan na jedan, bili smo jako maštoviti oboje i pružili jedno drugom mnogo zadovoljstva. Posle određenog vremena i stečenog poverenja jedno u drugog, Dejan je počeo da spominje grupni sex, pa moj odnos sa dva muškarca ,njegov sa dve žene, ali mene to nikako nije privlačilo, jer sam bila uverena da smo u krevetu dovoljni samo nas dvoje i sve je ostalo samo na fantazijama. E tu počinje moja priča. Bilo je proleće 2005 godine, moja sestra Vera iz jednog malog sela u Vojvodini me već par godina zvala da dođem kod nje u vreme seoske slave, ali ja nikako nisam uspevala da se organizujem i posetim je. Te godine sam se odlučila,organizovala i krenula, na žalost moj dečko nije mogao sa mnom zbog službenih obaveza. Prethodno smo imali lep vikend pun sexa, gde je on kao puno puta do tad u trenutku strasti pričao kako bi voleo da gleda kako me neko drugi tuca i pri tome strasno svršavao,to ga je jako uzbuđivalo . Kada sam kretala rekao mi je: lepo se provedi i namignuo onako perverzno, ja sam mu rekla : daj ne lupaj ,pa to je obična selendra, šta bi tamo moglo da mi se desi.Stigla sam kod sestre popodne, odmah me je uhvatila da obiđemo svu rodbinu da bi posle bila samo njena. Normalno kod svih hrana ,piće ,kolači,a nikog ne mozes da odbiješ. Onda smo obišli seoski vašar, kao i svaki drugi, par tezgi sa raznim glupostima, neizbežni ringišpil i to je to. Večeras izlazimo ,rekla je Vera sva uzbuđena, jer njoj je to bio otprilike jedini izlazak u godinu dana. Ona se takođe mlada udala i njen muž joj je bio sve, često mi je pričala kako je zadovoljna svojim brakom i životom i bila je jako stidljiva, sex je za nju bio tabu tema.Uveče je krenulo spremanje, ona svoju haljinu samo za slavu,cipelice na malu štiklicu, a ja crne sandalice sa visokom štiklom,crnu suknju uz telo, gore crnu čipkanu majicu u kojoj su moje velike grudi došle do izražaja maximalno. Izašli smo zajedno sa njihovim društvom,to su uglavnom bili bračni parovi i stalno su nešto međusobno pričali, tako da sam se ja prilično dosađivala. Ona se trudila da me zabavi, ali je naravno morala i mužu da pravi društvo. Oko ponoći smo prešli iz kafane u diskoteku ,ako se to tako može nazvati. Bila je to kafana u podrumu ,na sredini je bio kao podijum za igru ,narodnjaci su tukli nemilosrdno. Ekipa se zabavljala maximalno, popilo se puno vina, tako da su se svi prilično opustili i igrali. Zazvonio mi je mobilni ,bio je to Dejan, rekao je da je sam kod kuće i da je strašno uzbuđen, jer razmišlja kako me neki grubi seljak sad negde u nekoj njivi tuca. Rekao mi je da ga zovem da sluša ako se to desi.. Ja sam mu rekla ok, ali sam u sebi znala da za tako nešto ovde nema šanse, niko me nije ni najmanje privlačio. Ipak uzbudila me je ta njegova suluda ideja. Popila sam jos jednu čašu vina i pošla opet na podijum , a u glavi su mi bile njegove reči.. Krenula sam da igram ,odjednom se iza mene stvorio krupan tip, imao je oko tridesetak godina ,visok,širokih ramena,kratke crne kose, sa šakama kao lopatama, ali sa licem koje mi se na neki čudan način svidelo. Počeo je da igra pored mene, pa da me s vremena na vreme dodiruje rukama ili kukovima kao slučajno, pogledala sam ga par puta direktno u oči,nasmešila se, a on je zverao u mene kao opčinjen. Pomislih u glavi hajde da se igramo, i onako su to Dejanove fantazije. ,Posle par pesama ,krenula sam da ,,uhvatim malo vazduha’’ napolju, kako sam sestri rekla ,on je po mom očekivanju krenuo za mnom. Dvoumila sam se da li da to stvarno uradim,nisam želela da prevarim Dejana,da li da stvarno zovem Dejana da sluša ,da ne pokvarim vezu kojom sam zadovoljna,ali sam bila uzbuđena i odlučila da probam .Izašla sam iz diskoteke i krenula do kola koja su bila malo zavučena u mrak između dva drveta. Neznanac je krenuo za mnom ,a ja sam ga ignorisala, hodala sam uvijajući kukove znajući da će ga to izludeti. Tucanje sa potpunim strancem!!! U glavi mi je bio jako čudan osećaj nesto između uzbuđenosti, zbunjenosti i straha..Došla sam do kola i kao nešto tražila po njima, naguzivši se na vratima tako ,da su mi noge bljesnule punim sjajem ,a guza skoro izvirela ispod suknje,u tom momentu sam okrenula Dejanov broj i spustila telefon na sedište. Prišao mi je od pozadi i počeo da me mazi po nogama i guzi ne progovarajući ni reč, umesto šamara kojem se verovatno nadao, dobio je jedno uvijanje kukovima ,to ga je ohrabrilo pa je počeo sve više da mi zavlači ruku ispod suknje. Iz telefona se čulo:,,Halo Dijana, halo,uzela sam telefon i rekla: Jesi stvarno mislio ono o tucanju, Dejan je rekao: da, e onda slušaj, rekla sam već uzbuđena do ludila. Njegova gruba ruka je već bila ispod moje tange dodirujući moju ribicu grubo. Počela sam da mu se trljam o ruku i uzdišem ,osećaj je bio sjajan jer je ruka bila gruba, bradavice su mi se ukrutile i usmerile ka nebu, mislila sam pocepaće mi majicu. Iznenada sam se okrenula, uhvativši ga za nabrekli kurac preko pantalona, kao da je bio zbunjen ni reč nije rekao, samo je uzdahnuo. Počela sam da komentarišem naglas sta ću sve da mu radim da Dejan čuje. Znala sam da to uzbuđuje obojicu..Strgla sam mu pantalone izvadila kurac iz gaća i počela ludački da ga pušim,bio je prilično veliki, mada malo kriv na levo. Klekla sam na kolena olizavši mu jaja ,to ga je razbilo, zabio mi je kurac u usta ščepao me za kosu i počeo da mi nabija glavu na kurac. Gurao mi ga je do krajnika, a mene je to jos više uzbudilo. Iznenada mi je oteo kurac iz usta , uhvatio me za ruku i poveo me do haube, jedva sam uspela da dohvatim telefon i stavim ga kod brisača. Digao me na haubu, zadigao suknju, digao noge na ramena, pocepao tange i počeo da mi liže ribicu, vec toliko mokru da je sve curelo. Zabacila sam glavu unazad, zatvorila oči, moja plava kosa se razletela po autu, maximalno sam raširila noge da mi priđe sto bliže. Zabio je glavu u moje međunožje i lagano mi lizao klitoris, pa mi je onda grubo zabijao jezik u ribicu. Jednom rukom mi je oslobodio sise iz brusa i počeo da ih mazi dok je srednjim prstom druge ruke masirao rupicu na guzi. Počela sam da uzdišem glasno,ne razmišljajući, da me mozda neko od rodbine sluša ili gleda , ništa mi nije bilo važno samo njegov jezik. Izdizala sam svoju karlicu prema njemu i vukla njegovu glavu prema mojoj ribici. Mobilni je nekako bio odmah tu tako da je u toku bio direktan prenos sexa samo za mog Dekija. Odjednom sam osetila kurac na usnama, bila sam zbunjena,jer jezik je jos bio u mojoj ribici. Otvorila sam oči i videla ,isto lice ali ipak nekako drugačije , bio je to njegov brat blizanac. Uzbuđena do ludila zgrabila sam ga i počela da ga pušim, bio je isti čini mi se čak isto i kriv kao bratov. Gurala sam ga usta kao luda htela sam da ga progutam, rukom sam mu mazila jaja koja su bila puna i napeta, dok je njegov brat i dalje gurao jezik u moju picu. Nisam mogla da komentarišem dalje jer su mi usta bila puna, ali sam uzdisala što glasnije da Deki sve čuje.Jedan od braće je uzeo ćebence iz mojih kola i stavio ga na zemlju, legao je na njega kurac mu je bio uspravan kao neka antena, drugi brat me je digao sa haube, uzeo u ruke i preneo do ćebeta, sve sa mobilnim u ruci. Stavila sam telefon na ćebe, a ja sam sela na kurac. Prvo polako, a onda sve jače i jače nabijala sam se na neznančev kurac, dok mi je drugi isto tako nepoznat punio usta ,a sve to sluša moj dečko, bila sam napaljena kao nikad. Uskoro sam svršila vrišteći kao luda i skakajući po kurcu. Onda su me okrenuli sa strane, ne davši mi ni minut predaha ,promenili su se, sad sam pušila kurac koji je do malopre bio u mojoj ribici ,a ovaj drugi je počeo da me tuca. Sve jače i jače, moja ribica je samo bridela. Onda ga je izvadio iz ribice i gurnuo u guzu, ušao je tako lagano kao nikad do tada, malo sam zastenjala ,ali sam nastavila da pušim ne smanjenom žestinom. Odjedanput su kao po dogovoru stali, obojica i izvadili svoje kurčeve. Jedan od njih je legao na leđa ,više nisam znala koji, nabila sam se i počela da ga jašem, a onda se drugi polako od nazad prišao, zaustavio moje skakanje po kurcu i polako mi ušao u guzu. Nikad nisam imala taj osecaj, dva kurca u meni ,mislila sam boleće, ali slast je bila jača, bol nisam ni osetila. Polako su me tucali obojica popunivši moje rupice u isto vreme, zgrabila sam mobilni i pitala : jel slušaš, a sa druge strane se čulo dahtanje i Dekijev glas : to ljubavi to. Bacila sam mobilni i počela da se nabijam na dva kurca, počeli su da me tucaju sve jače i jače opet sam svršila uz vrištanje. U tom čujem glas brata koji je bio ispod mene : Mali dodji ovamo, otvaram oči ,a ispred mene klinac izvadio kurac i drka, ščepala sam ga i strpala usta, mali se prepao, ali mu je kita bila jako tvrda. Pomislila sam : Sada su tri u meni, mislila sam da to nikada neću doziveti. Posle par minuta klinac je svršio i napunio mi usta neverovatnom količinom sperme, sve sam progutala,zagrcnuvši se .Klinac je uvukao kurac u pantalone i nestao. Braća su me i dalje tucala neverovatnom žestinom, ovaj koji je bio na leđima i u mojoj ribici, mi je lizao sise grickajući mi bradavice koje su i dalje bile maximalno napete , mislila sam otkinuće ih, a ovaj koji je bio na meni i u guzi, me čupao za kosu, udarao svojom ručerdom po guzi, gurao svoje grube prste u moja usta. Vikao je :Sad ćes da vidis kako jebu braća.Ta grubost me jako uzbuđivala vikala sam : jebi me ,jebi me ,razbi me, tuci me ,jače, jače, pritom mu sisavši prste na rukama, kao da su najlepše lizalice. Odjednom je ovaj koji je bio u guzi izvadio svoj kurac, ja sam okrenula glavu,a on ga je brže bolje smestio u moja usta, napunio ih je spermom, počela sam da gutam , ali mi je malo iscurelo, opušteni kurac mi je ispao iz usta, a ja sam pohotno pokupila tih par kapi koje su mi iscurele svojim prstima i vratila u usta. On je urliknuo tako jako da mislim da ga je celo selo čulo. Tada je brat koji je bio ispod mene, izašao iz moje ribice izvukao se ispod mene i rekao mi : ostani tako ,ščepao me od nazad za kukove i grubo me nabio na kurac, zabio ga je do kraja par puta, svršila sam i treći put, opet sasvim glasno i suludo uz vrištanje i sve jače nabijanje na njegov kurac, a onda je on počeo da stenje sve glasnije i glasnije, naredio mi je lezi na leđa , tako sam i uradila, seo je na mene ščepao moje sise i stavio svoj kurac između njih, posle samo par pokreta počeo je da prska po mojim grudima ,licu, ustima. Sperma je bila svuda po meni, nisam više imala snage da je sakupljam i gutam, ono sto je bilo u ustima progutala sam,vec po navici. A on, on je urlikao,brzo disao, nije mogao da se smiri.Ustao je sa mene i otišao ka diskoteci,usput zakopčavši pantalone teturajući se levo desno. Pogledala sam u mobilni, da li je Deki još tu, ili je odustao od slušanja shvativsi da mu je devojka luda, ne želeći više nikad da me vidi, uzela sam telefon i rekla: Halo Deki jesi tu, a on je odgovorio uzbuđenim glasom,tu sam ljubavi, uzbudila si me kao nikad do sad, svršio sam dva puta, požuri kuci želim te. Kad sam završila razgovor pogledala sam oko sebe, nikog nije bilo, ležala sam na ćebetu gola, razvaljena ,kao nikad ,sperma je bila po mom licu i grudima ,a u glavi sulud osećaj i neviđeno zadovoljstvo. Malo sam se dovela u red i legla u kola da odmorim. Vera je nedugo zatim došla i pita : pa gde si ti svuda sam te tražila, nema te već pola sata, a ja sam se vadila da me uhvatilo vino pa sam došla malo da odspavam u kolima i nikako mi nije bilo jasno da je trajalo samo pola sata, mislila sam da sam uživala mnogo duže. Nisam normalno ništa spominjala, i onako bi me se svi odrekli da znaju šta je bilo. Spavala sam do podne, iscrpljena noćašnjom avanturom. Za ručkom,Vera je stalno pričala kako joj je bilo super sinoć ,bila je oduševljena provodom, ja sam joj potvrđivala,jer meni je provod bio stvarno nezaboravan. Popodne sam se vratila kući, Dejan me sačekao na vratima naložen kao nikad. Uhvatio me ,pokidao sve sa mene ,potucao kao nikad do tad, morala sam da ponavljam priču više puta, uzbuđivala nas je, oboje smo svršavali do besvesti. Eto to je moja priča ,moj ludi doživljaj. Deki i ja smo i dalje zajedno, ljubav i sex su nam super, probali smo jos neke nove varijante , ali o tome ću vam pisati neki drugi put
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
mob
Nokia N95 8gb
Sonja - gimnazijski andjeo

Nikada nisam pomislio da cu doziveti nesto tako. U stvari, u tim godinama, prvi razred gimnazije, svi smo razmisljali o seksu, ali je vecina bila lenja i bez hrabrosti da bilo sta ucini kako bi skinula mrak, tako da se sve svodilo na klasicne bajke koje je pricalo par ortaka. Uz samu gimnaziju nalazi se sala za fizicko, i nakon treceg casa svi smo pozurili da ostavimo ranceve u svlacionocu, posto nismo hteli da ih vucemo po odmoru. Usao sam medju zadnjima, oprao ruke, ostavio ranac u svlacionici, i kada sam krenuo da izadjem, cistacica je vec zakljucala vrata. Lupio sam nekoliko puta, ali se niko nije odazvao. Super, pomislih. Sad cu pola sata zakljucan da blejim sam po sali… U tom momentu culo se otvaranje vrata zenske svlacionice, iz koje se pojavi silueta moje drugarice Sonje, sa kojom se nikad nisam posebno druzio. Plavusa, niska, prcastog nosica i slatke jebozovne face, njena obla guza je vecito bila wallpaper mobilnih telefona ortaka iz generacije, i zvezda drkackih snova cak i starijih frajera iz skole. Uvek je imala petice, bila tip top sredjena, napucenih usana koje su bljestale od sjaja ukusa vanile, ni nalik klasicnim fuksama, kakva se ispotavilo da je. Zakljucani smo - rekoh. Sta? Tetkica nas zakljucala, jbg… - Onda smo osudjeni na odmor ovde hihihi - zakikota se ona slatkim glasicem. U momentu nisam znao sta da radim, pa je upitah sta cemo da radimo? - Na preslvacenje - rece ona, imaju u sali lopte, pa cemo da ubacujemo koseve. - Ti, kepec, si nasla da ubacujes koseve? - poksavao sam da budem duhovit Nije odgovorila. Skinuo sam pantalone i duks u muskoj svlacionici, ostao samo u boksericama i primetih da mi se nadigao od samog slusanja njenog glasa. Sledece sto se dogodilo jeste da Sonja, obucena u sorts i crvenu majicu ulazi u moju svlacionicu bez kucanja i kaze Jao izivni, mislila sam da si gotov. Ma evo, sad cu, rekoh joj, udji ti i sedi na klupicu. Usla je. Okrenuo sam joj ledja, jer nisam mogao da dozvolim da vidi da mi se kurcina digla, a znao sam da se nece spustiti sve dok je ona u blizini, prosto nisam znao sta da radim, iako sam bio jako napaljen. Hhahaha sto stalno oblacis one siroke farke i ne pokazujes guzu, a Luka? Molim? Cuo si sta sam te pitala, ne pravi se naivko - rece Sonja, ustade, i ustinu me za guzu. Okrenuo sam se, ne znam ni sta mi je bilo u tom momentu, ona pogled spusti na moju vec ocrtanu kitu ispod sivih bokserica i rece Digao ti se hhahahahaha - smejala se Jeste - rekoh, i nekako se oslobodih neprijatnosti - ne znam sta mu je. Pa digao ti se na tvoju drugaricu Sonju, jel tako Luka? Pogledi su nam se odjednom sreli. Nnnnne znam - jedva sam izustio. Znaci ne verujem….bubuljicavom Luki se digao na mene ahhahahaha - jos se smejala Kitu sam preko bokserica pocesao,.stvarno je izgledao debeo, mada je bio dug nekih 16-17cm, toga se nisam stideo. Luka, a da te pitam ja nesto? Pitaj - odgovorih Sonja ustade, primace mi se toliko da je moja poludela nabrekla kita udarala o njen stomak, i rece Jer bi ti jebao svoju drugaricu Sonju? Jebo bih te Sonja . Ona mi pridje, zazvali me, sirom otvorenih usta sam docekivao njen jezik na moj i pustao da me golica po zubima, pribila me je uza zid, ja sam njoj stavio ruku na bulju…ohh……bila je tako meka i izludjivalo me je da je stiskam preko tankog pripijenog sorcica. Sonja me je jednom rukom uhvatila za kurac, i trljala ga o svoju picku, prestala je sa zvalavljenjem, i spusti glavu dole, izvadi ga iz bokserica, ocekivao sam da ce nesto da kaze, ali ona ga samo stavi usta, i igra poce. Stavio sam ruke nakukove, pogledao u plafon, i zahvaljivao se bogu sto osecam ovo sto sada osecam…A osecao sam kako se moja 16cm duga kita topi u toplim pusackim ustima moje drugarice Sonje, rasne plavuse, vragolaste jebacice poludelih oblina koja…. Nakratko ga je izvadila i pocela da ga trlja o facu……to mi je prijalo…..trljam svoju zilu o njenu facu i lupam je kurcinom po ustima i obrazima..Aaaaaa pusti ga meni - naredi mi. .Onda je pocela da se igra sa njim, drkala ga je, jedva sam se suzdrzavao da ne svrsim jer sam znao ako sad svrsim trebace mu vremena da se digne a samo sto nije zvonilo, pa da ga opet uvalaci u usta. Najvise je prijalno kad ne stavi celu kitu vec samo glavic u usta, i krene da ga sisa kao slamku….van sebe sam…. E sad ces da me jebes, uze me za ruku, privuce me do radijatora u uglu znojave svlacionice, skinu sorts, sede na radijator i rasiri nogice. Htela je moj kurac, ali vise ne u ustima nego u pickici. Video sam tu magicnu rupicu za kojom cezne svaki muskarac, obrijana, ruzicasta, i mesnata….prava mlada pickica moje drugarice… Naciljao sam svoju kitu poplavelu od mljackanja i uzivanja u njenim zubima, i gurnuo ga u pravac mracne rupice, na dnu picke. Nije hteo da udje…pomislio sam da je Sonja nevina, a bilo mi glupo da pitam pa sam probao malo sporije da ga guram, i usao je….prvo glavic a posle i celu kitu je pojela Sonjina picka…nezno sam poceo da ga guram, i vadim, a ona prozbori Nisam nevina luka jbt, ajde malo jace. Ni reci nisam rekao, uhvatio sam ritam i poceo da je tucam u mladu obrijanu tinejdzersku ribicu zeljnu dobrog kurca. Svaki put kad bih ga izvadio Sonja bi hvatala vazduh, a dok bi bio u njoj jecala bi od zadovoljstva, nabijajuci se i sama na zilu svog ortaka. Sonjice, jel’ ti se svidja kad te jebe tvoj Luka? D..a.a…a.a….aaaaa…j..e.b…i…me…Luka….jedva je govorila… Volis kad primas kurcinu tvog drugara? D…a..a.a.a…luka..a…a…aaaaa…a… Izvadio sam kurac iz vlazne picke iz koje su se cedili pickini sokovi na sekund i protrljao ga duz njene ribice, gledao sam da to rade u pornicima, a ona je od toga pocela da stenje kao nikad..Aa…a…a..a.a… Znao sam da je to nadrazivalo, ali opet sam ga vratio.. Karao sam je….jednom rukom sam je uhvatio za butinu, a kurac sam joj i dalje nabijao, i neverovatan je taj osecaj dok gledas kako ti kita koju si do malopre drkao mastajuci o ribama iz casopisa nestaje u dubini picoke tvoje od sad najbolje drugarice… Gurao sam ga do kraja, znao sam da bi je malo zabolelo ali to me je palilo… Uzivala je Sonja, videlo joj se na faci…odjednom je andjeoska faca poprimila izgled kurvice zeljne kurca u mojim ocima, i nastavio sam da je jebem svom silinom. Nemojte se zavaravati, to je trajalno jedva nekih desetak minuta, hteo sam i da je jebem od pozadi u pickicu, i da sedi na mojoj poludeloj kiti, ali nisam izdrzao, i poceo sam da svrsavam…. Cak sam zaboravio i da ga izvadim pa sam svrsio u njenoj ribici… Ahhh….l..u,…ka…osecam kako me punis….aaa…a.a…. Kakav je osecaj? - pitah je I dalje je samo stenjala….a…a….h…a….. Svrsio sam, i zadnju kap moje guste bele tinejdzerske sperme je upila njena ocigledno nedovoljno vlazna i kurca zeljna pickica…. Zvonilo je. Vise ni rec nismo progovorili…valjda nismo ni imali sta da kazemo posle ovakve jebacine..Znao sam da sam se dobro pokazao za prvi put, mozda ne najbolje ali sam bio zadovoljan sto sam jebao, a najvise sto mi je nevinost skinula Sonja - gimnazijski andjeo
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 121 122 124 125 ... 398
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 03:36:25
nazadnapred
Prebaci se na:  
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.273 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.