Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 06:14:27
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 9 gostiju pregledaju ovu temu.

>> Pitate se gde su nestale galerije devojaka? Kliknite ovde! <<

Vazno: Molimo vodite racuna o ponasanju na ovom delu foruma i procitajte nova pravila sex foruma!

Idi dole
Stranice:
1 ... 113 114 116 117 ... 398
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Erotske price  (Pročitano 26577074 puta)
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
Nokia N95 8gb
   
Cari

Hej… hej.. probudi se vise… cujem glasove kroz kisu slasti dok sam sestri vec skinuo majicu i halapljivo se bacio na njene sise. Hajde maleni, moramo nazad. Otvaram oci, sestra obucena, gde je voda… boze pa jeli moguce, jeli moguce da je sve bio san. Hajde bato spavas skoro sat vremena, ja i deda smo rucali i pomagala sam mu u skupljanju sena. Proklinjem sve i zabezeknuto gledam u sestru, kojoj, do pre par trenutaka samo sto nisam utera. Izadji iz tog sena vec jednom, dogovorili smo se da idemo na kupanje. Nevoljno ustajem i stresam vlasi suve trave sa sebe. Naoblacilo se, kisa ce, govori sestra, izgleda da danas nista od kupanja. Jos uvek nemogu da se saberem. Nikada u zivotu nisam imao takav san, tako jasan, osecao sam bol u natecenim jajima, kurac mi je bio cini mi se veci nego ikada. Gledam, deda se vec spremio i na traktoru je. Sestra govori, moramo pozuriti da stignemo pre kise. Moras me samo malo sacekat, govorim i krecem izmedju stupova sena, pokazujuci kao da moram da pisam. Morao sam da se olaksam jer su jaja htela da mi se raspuknu. Samo sam ga par puta prodrkao i poceo da izbacam obilje sperme po senu. Svrsavao sam osecajuci bol u kolenima. Par trenutaka sam bio naslonjen na stup sena i jedva se malo povratio. Na brzaka sam otisao do sestre koja je vec bila na motoru, kapi kise su vec promicale, i krenuli smo. Posle par minuta voznje, neprestano razmisljajuci o desavanju iz sna i sestrinog dodira iza mene, kurac mi se ponovo ukruti. Ocekivao sam da me pita da ona vozi ali nista od toga nije bilo. Celog tok dana, noci i narednog dana razmisljao sam o svom snu. Tako je bilo lepo, dobro, zestoko, ali ne kaze se uzalud kao u snu, mada to je ipak bio san. Shvatio sam da moram biti slobodniji i navalentniji i da narednu priliku nesmem i necu propustiti. Jer bez obzira sto je ona starija i sto sam ja ocekivao od nje taj prvi korak, za koji verovatno nema dovoljno hrabrosti, tako da ga moram ja uciniti. Ja moram biti taj koji ce preduzeti nesto, bez obzira sto sam bio sludjen i sto nisam mogao jasno da rasudim sta ona ustvari zeli. Ali, cvrsto sam resio, nemam sta da izgubim, mogu samo da dobijem i to… mmmmmm.
Sutradan baba i deda su rano otisli na njivu, a jos uvece nam rekli da ce ostati celog dana. Odlicno pomislio sam, bicemo sami. Kada sam se probudio video sam da sestre nema u krevetu. Ustao sam i otisao do kupatila na jutarnje onanisanje. Kada sam kasnije usao u kuhinju video sam da sestra sprema dorucak. Na sebi je imala samo siroku majicu do ispod guze u kojoj je i spavala. Hej ustao si, ja pokusavam da nam spremim dorucak. Osecao sam miris krofni koji se sirio po kuhinji. Mmm krofne, obozavam ih. Pa znam ja sta moj bata voli. Nadam se pomislih u sebi, i prisao sam joj i poljubio je u obraz iznenadivsi i nju i sebe i rekoh joj hvala ti seko. Hej sva si se umirisala od krofni. Nemoj me samo pojesti. Pa koliko sam gladan nije isljuceno, rekoh i krenuh prema njoj kao da cu da je ujedem za vrat. Ona me preduhitri i gotovo mi strpa krofnu u usta. Mmm mljackao sam sa slascu ne skidajuci pogled sa nje. Sve si se umazao od tog secera u prahu, i prstima krenu da mi prelazi preko usana tresuci mi secer. Ja otvorih usta simulirajuci kao da je grizem za prste sto u jednom trenutku i uradi. Sta ti je od jutros upita me i strpa mi drugu krofnu u usta. I sama poce da jede. I na njenim usnama je ostajao secer koji bi tako rado polizao. I ti si se umazala, rekoh i ja poceh da prelazim prstima preko njenih usana. Sta cemo da radimo danas, upita me. Da se jebemo, pomislih u sebi. Neznam, sta bi ti volela. Mozda da odemo do tog jezera, danas nece biti kise. Kako kada moramo da cuvamo kucu. Od koga. Nemam pojma. Onda da kuliramo u nekom debelom hladu. Slegnuh ramenima dok su mi u glavi prolazile slike onoga sto bih ja voleo da radim. Posle dorucka i njenog odlaska u kupatilo, vratila se sva blistava. Na sebi je imala crvene biciklisticke pantalonice koje prvi put vidim, skroz prilepljene uz njene prekrasne obline i gore malu majicicu na bretele isto tako crvenu. Vidim i tracice od brusa od nekog providnog materijala, kao od plastike. Neizdrzah i upitah je kakve su to pantalonice. Skoro sam ih kupila… svidjaju ti se. Super ti stoje. Znas valjda da tvojoj sestri sve super stoji. Znam ali ovo ti je bas ekstra. Hej nemoj toliko da buljis, pomislicu svasta. Izvini seko ali nemogu da zmurim pred ovakvim prizorom. Zagonetno me pogleda nista negovoreci, samo rece hocemo li u dvoriste da nadjemo neko dobro mesto za kuliranje. Vazi. Razgledali smo dvoriste, kao i svako drugo seosko, nista posebno. Uz jedne merdevine videlo se da se gore nalazi seno. Hej eno tvog duseka. Zbunjeno sam je pogledao. Pa zar nisi spavao u senu. Slozio sam facu. Mogu ti reci da nisam nikada bolje spavao i sanjao nego onda u onom senu. Hocemo gore. Hajde. Penjala se uz merdevine ona pa ja za njom buljeci u njenu guzu. Zavalili smo se u senu. Uau, imas pravo, govori protezuci se, mozda samo malo bocka. Kako bih te ja bockao, mislim se. Sklopila je oci dok sam je travcicama golicao po nosu i uhu. Nemoj bunila se, hocu malo da uzivam. Nastavio sam sa zezanjem kada ona u jednom trenutku rece, i tebi bi bilo bolje da legnes ovde pored mene nego da se tu ludiras. Kakva dvosmislenost, mislim i necekajuci ni trenutka bacam se u seno pokraj nje. Daj mi ruku ispod. Podbocen sam pored nje dok stavljam ruku ispod njene glave i vrata tako da joj je glava na mojoj misici i ramenu. Uzivajmo malo, rece. Bez obzira na neverovatnu uzbudjenost koju sam osecao a neznajuci kako da reagujem samo rekoh, vise ne mirises na krofne. A nasta ti sada mirisem. Primakao sam se glavom jos blize kao njuseci njenu kosu i lice. Na seno. Neces valjda i sada da me pojedes, nisi krava. Hocu rekoh i krenuh kao da je ujedam za lice dok se ona otimala i pocesmo kao da se davimo. Dobro je dobro je, branila se i umiri se u jednom trenutku. Dobro je bato, salim se. U tom trenutku sam gotovo lezao preko nje. Kliznuo sam sa nje u stranu tako da mi ona ponovo osta u zagrljaju, a druga ruku prebaci preko njenog struka. I ja se uozbiljih i poljubih joj obraz. Sto me ljubis ako mirisem na seno. Pa volim miris sena. Sada se i ona podboci tako da nam se cela spojise. A nasta ja tebi mirisem. Ona pridje jos blize mirisuci i prebacajuci njenu ruku na rame moje ruke koja je bila preko njenog struka. Mmmm, na krofne od malo pre. Neces da me pojedes. Mmm rece pridje i poljubi me. Mozda i hocu grrr, salim se bato i ponovo me poljubi. Rukom koja mi je bila ne njenom struku pomazih je duz celih ledja i lepo joj obuhvatih rame. Jos ti je sladak obraz od secera. A tvoj rekoh i ponovo je poljubih. Pa ti si prava secerlema. Daj ne zezaj se kad sam se tusirala. Pa zasto si onda tako slatka. Razvukla je usne u prelepi osmeh. Ti kad hoces znas da budes bas slatkoreciv. Da nastavnim. Ponovo prelepi osmeh i ja je ponovo ljubim tako blizu usana, dok ruku sa njenog ramena ponovo vracam duz njenih ledja na struk i lagano jos nize tako da je zaustavljam na njenom boku. Ti si seko zaista pravi slatkis. Smeska se i skrece pogled. Na kraju ces me zaista pojesti. Da znas i da hocu i sada je par puta poljubih nezno po vratu. Grudi su nam se nadimale u neravnomernom ritmu u ovoj po nas veoma uzbudljivoj igri. Tako sam zeleo da je poljubim u usta, ali jos uvek sam se bojao da ne prenaglim i sve pokvarim, morao sam sacekati neki njen znak i nastaviti ovu igru koja i njoj nesumnjivo prija. Jer mi je i vrat sladak. Nije gubila vreme produzavajuci moje uzbudjenje. Mmmmmm. A tvoj, i poljubi i ona mene u vrat, hiljadu trnaca mi prozima telo. Pa nije los. Sta sada da probam na tebi seko, upitah je ponovo joj mazeci cela ledja i bok. Gledamo se u oci a ja kao da cu se ugusiti od uzbudjenja. Sta bi voleo. Totalno napaljen priblizavam usne njenima a ona mi odjednom stavlja prst na usta, izmice se malo nazad i govori moras da kazes bato. Voleo bih da probam… da probam, mucao sam dok je ona i dalje ocekivala moj odgovor… tvoje usne seko. Ovo postaje ozbiljno... moze, ali samo na kratko. Nezno je poljubih u usta, malo je falilo da svrsim od dobrote. Usne su ti sladje od svakog secera. Ona se u trenutku uozbilji i obrazi joj blago porumenese. Nisam smeo da cekam ni sekundu, jel mogu jos jednom. I ne sacekavsi odgovor jos je jednom nezno poljubih u usta. Morao sam da budem nezan i strpljiv i da ne navaljujem odjednom jer ona se lomila i trebalo joj je jos samo malo. Gledala me je u oci poluotvorenih usta. Slatko je, a, upita me. Veoma seko. Ali i zabranjeno. Zato je jos sladje. Stani, stani malo, rece i lagano se podize u sedeci stav, sklanjajuci svoju dugu, crnu kosu na stranu i gledajuci ispred sebe, ocigledno razmisljajuci. I ja ustah za njom, a rukom, koja mi je bila ispod njenog vrata obgrlih je oko struka. Ponovo skrece pogled ka meni, dok ja podizem ruku sa njenog struka i prolazim kroz njenu kosu, mazeci je i grleci je. Jel imas nesto da mi kazes, pita me. Gledam je u oci neprestajuci da je mazim po kosi, podizem nogu i prebacam je iza njenih ledja, prilazim skroz uz nju i naslanjam je ledjima na sebe, tako da mi je sada u zagrljaju. Jedna ruka mi je na njenom cvrstom stomacicu a drugom joj sklanjam kosu na jednu stranu i prilazim obrazom uz njen, sav srecan sto se neprotivi i nereaguje. Bato, ponovo govori, a ja joj na to samo spustam poljubac u obraz. Jel ja tebe privlacim. Ponovo je ljubim u obraz i mazim po kosi. A ja tebe seko, spustam poljubac na njeno rame i vrat. Cuti, ponovo je ljubim u vrat, seko hajde da nepricamo o tome, samo da se opustimo i uzivamo. Prelazim rukama po njenoj kosi i vratu, duz celih ledja, mazim je po struku i bokovima, a onda lagano krecem rukama navise. Vidim da je sklopila oci. Ljubim je u vrat i vec osecam obrise njenih grudi na svojim rukama, koji se pokrecu uz njeno duboko disanje. Glavu, lagano, ali sigurno, okrece prema meni sve vise i vise, dok ja svoje usne vise i nepomeram sa njenog obraza. U trenutku kada moje ruke obuhvataju njene sise ona svoje usne dovodi skroz do mojih. Usne nam se sklapaju u najsladji poljubac koji sam u zivotu doziveo, dok rukama mazim i stiskam njene sise. Okrece se prema meni i leze preko mene. Neprestajemo da se ljubimo dok moje ruke zavrsavaju na njenoj guzi. Opijeni neverovatnom strascu, kakva se moze doziveti samo u zabranjenim vezama, pocinjemo prosto da gutamo jedno drugo, trudeci se da se sto pre oslobodimo odece. Njene prelepe sise prosto kipe iz mojih saka i halapljivo se bacam na njene bradavice koje sisam kao da ce mi dati vecni zivot. Ostajemo i bez onih delova odece koje prekrivaju nasu najvecu intimu. Uspevam da vidim samo tanku liniju dlacica izmedju njenih nogu pre nego sto seda na mene. Zatvorenih ociju uzima moj kurac rukom i namesta se na njega, a onda se nabija do jaja uz gromoglasan uzdah. U trenutku otvara oci, gledamo se pravo u oci dok ona ne prestaje da se pokrece. Ohh bato, govori a onda se spusta na mene i ponovo se ljubimo u usta. Hvatam je za guzu i rukama je nabijam sve brze i brze. Dahcemo oboje, i ona pocinje da svrsava, a i ja sam blizu kraja. Kasnije sam shvatio nesto, sto me je jos vise popalilo, a to da mi je sestra prilicno iskusna u ovim stvarima. Samo delic sekunde pre nego sto sam poceo da prolivam spermu ona je naglo ustala sa mene i pre nego sto je moja sperma pronasla svoje odrediste njena saka je zavrsila oko moga uda, drkajuci ga i nedopustajuci ni trenutak da mi se orgazam prekine. Svrsio sam kao nikada u zivotu uz obilno prolivanje sperme ciju je putanju sestra diktirala. Lezali smo i nista nismo govorili. Pokusavao sam da u glavi sazvacem ono sto nam se upravo dogodilo. Zagrlio sam sestru i poljubio je u obraz i ubrzo ponovo poceo da osecam uzbudjenje. Pogledala me je u oci, pomazila po obrazu i poljubila u usta. Hajmo u kucu, rece. Na brzaka smo se obukli, dok ja nisam skidao oci sa nje. Pre nego sto smo sisli jos jednom smo se nezno zagrlili i poljubili. Seko, zaustih da kazem, ali ona mi dlanom prekri usta. Ssss.. samo izadje sa njenih usana.
Kako smo koracali prema kuci, moje se uzbudjenje sve vise pojacavalo, posmatrajuci njene guzove. Smatrao sam da je ovo kraj i da sestra cim nezeli da pricamo o tome sigurno namerava da sve brzo zaboravimo. Ali cim smo usli u kucu brzo me je razuverila. Bato, moram se istusirati, govori gledajuci me u oci. Ok, kazem, ali ona ne sklanja pogled, hoces i ti samnom. Primicem se i ljubim je u usta, a onda ulazimo u kupatilo. Lagano se ljubimo i svlacimo jedno drugo. Nisam joj dozvolio da bilo sta sa sebe skine sama, dok sam rukama dodirivao delove njenog tela koji su ostajali bez odece. Grlo mi se sve vise stezalo i jedvah izgovorih tako si zgodna seko. Povlaci mi sorc nanize i zadrzava pogled na mom cini mi se nikada vecem kurcu i lagano ga mazi. Ahh koliki ti je, ote joj se. Ulazimo pod tus, uzima spuzvu na koju sipa kupku i pocinje da prelazi po mom telu. Isto to i ja njoj radim. Nastavljamo da se ljubimo dok voda klizi niz nasa ponovo uzavrela tela. Nemamo vremena za preveliko uzivanje, jer plamen u nasim telima je nezaustavljivo plamtao. Prislanjam je uz zid i dok joj jednom rukom stiskam grudi i bradavicu, drugom prelazim po njenom medjunozju i srednji prst mi zavrsava u njenoj pickici. Ona mi vec zestoko drka, a potom me grli rukama i podize jednu nogu da joj sto bolje pridjem. Ulazim u nju sasvim nezno. Nabija se uz mene jos vise i pocinjemo sve zesce da se tucamo. Hvatam je za guzu i podizem je skroz na sebe. Kada nam je kupatilo postalo tesno, ne skidajuci je sa sebe nosim je do sobe i polazem je na krevet. Nastavljamo da se tucamo kao da je to pitanje zivota ili smrti, propasti ili opstanka. Izvadi ga na vreme, govori mi. Pokrecemo se sve brze i brze, dahcuci sve dublje i dublje. Sestra gotovo pisti svrsavajuci, jos par uboda i vadim ga iz nje, uzimajuci ga u ruku. Navlaceci ga, svrsavam po njenom stomaku i grudima, a jedan mlaz zavrsava na njenom obrazu. Razmazuje spermu po sebi tesko i duboko disuci, a potom me iznenadjuje kada prstima skida spermu sa lica i stavlja ih u usta oblizujuci ih. Posle krace pauze, u kojoj sam ja pokusao da razgovaramo u vezi ovoga sto nam se desilo, ali ona ponovo nije zelela, ali uzbudjenje je ucinilo svoje tako da smo se jos jednom pojebali, ali ovaj put je to trajalo znatno duze. Posto je bilo vec kasno popodne, zurili smo da uklonimo sve tragove naseg bluda, posto baba i deda samo sto nisu stigli. Iako sam jako zeleo da razgovaram sa sestrom o svemu, jer to me je dodatno palilo, ona je i dalje odbijala saradnju, da tako kazem. Medjutim, kada je pala noc, a deda i baba vec legli da spavaju seka me je ponovo iznenadila. Jos dok su se deda i baba spremali za pocinak nas dvoje smo izasli u dvoriste i zavalili se u neku plasticnu garnituru za sedenje. Uglavnom smo cutali, ali u jednom trenutku seka prosaputa zaspali su valjda sta mislis. Ma sigurno, uzvratih. Bili smo osvetljeni samo mesecinom i ona me sada prva uhvati za ruku i pridje skroz uz mene. Ipak se moramo tusirati posebno. U trenutku se tako popalih, mada, uzbudjenje kao da me nije ni popustalo. Bilo bi lepse zajedno, prosaputah. Znam bato da bi bilo lepse, ipak moramo biti veoma oprezni. Zagrlio sam je jednom rukom a drugom joj okrenuh glavu prema sebi i poljubih je u usta. Znas li koliko dugo zelim ovo. Koje. Neverovatno, zeli razgovor i zeli da odugovlaci jer i nju to pali isto kao i mene. Da te pojedem, slatkisu moj, govorim i ponovo je ljubim u usta. Da me pojedes ili pojebes. O boze, mislim se. I jedno i drugo, secerlemice, ali preduhitrih je i sledece pitanje ja njoj postavih. Jel ti bilo lepo seko. Kada, kada si me jeo, ili kada si me… jebao. Ooohhh seko, ponovo pocinjem da gubim razum, ljubim je u vrat drpajuci je za sise i guzu. Kada sam te jebao, sapucem, kako ti je bilo kada sam te jebao. Sada i ona mene ljubi i hvata me za kurac. Uuuhhhh, bato… dobar si… tako si dobar… svrsavala sam kao nikada. Kada si svrsavala seko, sada sam i ja uporan u ispitivanju. Aahhh kada si me jebao bato, kada si jebao sestru. Imam jos puno toga da ti uradim secerlemice moja. Duboko disemo, ali ona se u jednom trenutku odvaja od mene i govori da ona ide prva pod tus, a ja cu kasnije. Tako je i bilo. Ispusio sam dve cigare dok se nije pojavila i prosaputala mi pozuri, sad si ti na redu.
Ulazim u sobu samo sa peskirom oko pasa. Priguseno svetlo od stone lampe, sestra sedi na svom krevetu i skrece pogled ka meni. Prethodnih veceri je na sebi imala obicno neku siroku majicu u kojoj je spavala, ali sada je na njoj fina svilenkasta spavacica na tanke bretelice, visoko iznad kolena i to boje jorgovana, ako sam mogao tacno da procenim u ovom polumraku. Dekolte pun i predivan. Poziva me prstom da joj pridjem i lagano ustaje sa kreveta. Lepo izgledas u tome, govorim pokazujuci joj na spavacicu. Znam da mogu maksimalno da se opustim i da je noc tek pred nama, zato nezurim. Sto je nisi do sada oblacila. Cekala sam pravu priliku. Stojimo jedno naspram drugo i gledamo se, jos uvek se ne dodirujuci. Jesi li je docekala. Prelazimi rukama po grudima, nadam se da jesam. I ja pocinjem da je mazim, prvo po licu i kosi, pa potom po ramenima i struku. A sto si cekala ovoliko dugo… a zelela si. Zelela sam, ali nikada nije kasno, sada i ona mene mazi po licu i vratu. Prilazim skroz uz nju i grlimo jedno drugo. Moje ruke su na njenim ledjima, a njene oko mog vrata. Kada si imala najvecu zelju… a nisi mogla to da priznas. Neznam, ali one veceri na koncertu mi je tako malo trebalo, zato sam i zelela da odemo gde nas niko nezna. Ne prestajemo da se mazimo. Znas da mi je malo falilo da te silujem, kada si posle onog postala onako hladna. Joj, da si me samo povukao bilo gde u stranu, tako bih ti se rado predala. Ruke su nam vec na guzama jedno drugom i gledamo jedno drugo u oce. Sada sam ovde bato, i uopste nisam hladna. Usne nam se spajaju u dug i strastven poljubac, a rukama prosto neznamo gde cemo pre da dodirnemo jedno drugo. I ona je svesna da ne moramo nigde da zurimo i dugo ostajemo u tom polozaju ljubeci se, mazeci se i oblecuci jedno oko drugog. U jednom trenutku ona seda na krevet i govori dodji da malo bolje upoznam tog lepotana. Prilazim joj i ona u jednom potezu skida peskir koji je i dalje bio oko moga struka. Uzima u ruku, odlepljujuci od stomaka, moj ogromni kurac. Uau bato, i pocinje sasvim lagano da ga mazi i zagleda, a potom me gleda u oci. Svestan sta sledi jos blize prilazim njoj mazeci je po licu i kosi. Sta bi voleo da ti sestra sada uradi. Jaoj seko. Nadrkava ga sada sasvim lepo celom duzinom. Moras da kazes sestri sta da radi. Kroz ionako stegnuto i suvo grlo od prevelikog uzbudjenja pokusavam da procedim… pusi ga. Pravi se da necuje, kazi mi bato, kazi… Duboko udisem, pusi mi, pusi mi ga seko. Trenutak kada su se usne moje sestre obmotale oko moje batine nikada necu zaboraviti, a pogotovo uzitak koji je pocela da mi pruza. Bila je tako vesta kao da je celog zivota to radila. Proslo je sigurno par minuta pre nego sto sam morao da je prekinem i necekajuci ni trenutka bacio se na nju gotovo joj kidajuci spavacicu. Oboje smo bili toliko napaljeni da je svako dodatno napaljivanje recima bilo suvisno. Pickica joj je bila prelepa, mirisna i negovana, obrijana, sa tankom linijom dlacica iznad. Obradjivao sam je najbolje sto sam umeo, mozda cak i bolje od toga i sa neverovatnom slascu gutao njene sokove. U trenutku kada sam usao u nju oboje smo postali svesni cinjenice da vreme za nas prestaje da tece i da ostali svet za nas vise ne postoji. Strast postaje jedini nas problem i pozar koji je nezaustavljivo plamtao nasim bicima, a gasenje tog pozara bio je nas jedini cilj…
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
Nokia N95 8gb
   
Dijana

Slavili smo te subote 20-TI rodjendan moje sestre Dijane. Napravili smo dobru atmosferu za žurku, bilo je prilično veselo i aktivno. Došlo je dosta njenih drugarica i drugara, sve ukupno oko nas trideset. Tu kraj mene sedeli su neki momci koje nisam poznavao i koji su otprilike vodili ovakav razgovor.

 -Hoće Leka da proba da kresne Dijanu večeras, Goran mu je pričao kako ga puši i da se strava kara a on se naložio ko majmun. -Pa Leka mi je nešto pričao kako misli da se Dijana loži na njega i da ima šanse. -Ma kod nje svako ima šanse samo malo da se potrudi. -Ne seri i ja bi je kreso strava je pička nisam znao da je fufa -Pa nije baš fufa Marko ali voli kitu -A gde je Leka? -Pa verovatno negde s\’njom vidiš da ih nema -Pa onaj Goran je glup ko kurac kad se zabavlja sa fuksom -Ma jebe se njemu za nju, zna on da je ona droljica U opštoj gužvi čuvši taj razgovor izašao sam u dvorište ispred kuće , da udahnem vazduh, i malo dodjem sebi od šoka koji me je zadesio.Pričali su o mojoj sestri. Koračao sam kroz dvorište tamo amo i jednom trenutku sam primetio da u ćaletovoj i kevinoj sobi kroz poluspuštenu roletnu sija svetlo. Neko je verovatno ušao od ovih Dijaninih predpostavio sam , te sam prišao do prozoza i provirio unutra znatiželjan ko je tamo. Pod slabim svetlom stone lampe u polu tami sobe, kroz prorez roletne video sam unutra nikoga drugog nego svoju sestru Dijanu kako se ljubi sa jednim tipom, dok joj ovaj zavlači ruke pod crnu mini suknju zadižući je nagore i hvatajući je za guzu preko crnih čarapa. Taj lik je izgleda bio taj Leka,drug njenog dečka Gorana, koji nije bio na rodjendanu jer je odputovao iz grada. Strasno su se ljubili, Dijana mu je prolazila prstima kroz kosu a on joj je šarao rukama po čitavom telu. Posmatrao sam prizor uzbudjeno. Zatim je taj njihov drug pusti na trenutak i poče da raskopčava kaiš i pantalone te ostade samo u gaćama. Zatim opet poče da ljubi Dijanu hvatajući je za guzu pod suknjicom, hvatajući je za sise zavlačeći joj ruke ispod crne majce. Onda u jednom trenutku moja Dijana poče da opipava njegov kurac preko gaća ne prestajući da se ljubi sa njim a zatim se okrenu ledjima ka njemu nameštajući mu svoju guzu na njegov kurac u gaćama te poče da meša guzom vrteći levo desno dok joj je on mesio sise i ljubio je po vratu i ramenima. Dixi spusti se malo dole a? Tada se Dijana opet okrenu ka njemu zalepi mu poljubac u usta a onda krenu lagano da se spušta u čučeći položaj sve dok nije klekla ispred njega. On se nasloni na zid a Dijana poče da mu grize kurac preko gaća dok mu je rukom šarala po unutrašnjoj strani butine od kolena do jaja pa je čas ovlaš prelazila šakom preko njegovih jaja a čas ih stezala. Zatim mu pokretom ruke svuče gaće naniže hvatajući ga za kurac šakom i stavljajući njegov glavić u usta. Jao Dixi to puši mi ga plese Počela je da mu puši kurac, gutajući ga malo po malo dok se on odupirao rukama o zid i vrteo glavom. Dijana mu je lizala glavić, stavljala ga u svoja usta , pa ga potom opet vadila napolje, pa mu je prelazila jezikom čitavom dužinom kurca od korena do glavića ljubila mu jaja i lizala ih jezikom. Zatim ga Dijana stavi opet u usta i poče da ga guta sve više,dok je sve brže pomicala glavu napred nazad, čini mi se sve dok nije ceo bio u njenim ustima. To Dixi progutaj ga celog, ti to voliš, jaooo progutaj ga!!! Video sam kako mu šakom obuhvata jaja i masira ih a on je u tom trenu uhvati rukama za glavu navlačeći joj njenu glavu što više na sebe. Tada je počeo da pomera svoje prepone napred nazad i praktično je jebao moju sestru u usta, dok je ona i dalje stiskala njegova jaja šakom, a drugom rukom se držala za njegove kukove. U napadu tog ludačkog zadovoljstva dok je jebao moju sestru u usta joj reče: Jao Dixi, jao kako ga pušiš imaš usta za pušenje, bio je onaj Goran u pravu, najbolja si pušačica u graduuuuuu aaaaaaa - razvukao je zadnju reč pošto je bilo evidentno da svršava u Dijanina usta. Klimnuo je još par puta preponama napred nazad u Dijaninim ustima a Dijana se tad malo zakašlja kao da se zagrcnula i izvadi njegov kurac iz usta napolje. Zatim ustade i stade ispred tog tipa koji je stajao kao omamljen pred njom. On je i dalje stajao naslonjen na zid a Dijana ga opet uhvati rukom za kurac lagano mu ga drkajući i krenu da ga poljubi u usta ali on okrete svoju glavu u stranu: Čekaj malo Dixi čekaj samo malo da dodjem sebi. Ok čekam reče Dijana lagano mu drkajući kurac svojom rukom. Jer ti prijalo - upita ga Dijana. Čoveče kako ga pušiš ne mogu da verujem, prosto sam ono, van sebe. A reci mi, malo pre si rekao tj. pomenuo si Gorana,, nije ti valjda pričao o našem sexu? Nije samo meni, on priča svima, a i sam sam se uverio da ga pušiš kao prava profesionalka - rekao je podlo. Kako to treba da shvatim? Pa shvati kako hoćeš, a sad bi trebalo da se vratimo primetiće da nas nema. Dijana se kiselo nasmeja i reče: Znači ti si u stvari hteo samo pušenje, jer tako? Čisto da proveriš da li Goran priča istinu a? Ne Dixi ti znaš da mi se svidjaš, ali posle ovakog pušenja stvarno ne mogu da te jebem. Dijana besno pusti njegov kurac iz ruke i stade da popravlja majcu i suknju zatim se okrenu ka njemu i reče mu: Kad izadjemo iz ove sobe hoću da nestaneš iz kuće jer jasno? Zašto? Zato što si skot, skotina, pička ti materina sklanjaj mi se sa očiju. Znaš šta Dijana, prava si droljetina, onaaaaa gutačica sperme,nisam te jebo ali sam ti zato napunio usta, možeš da se pohvališ Goranu ako smeš. šta misliš da niko ne zna da voliš da se jebeš, fuksice. Dijana otključa vrata i besno izadje iz sobe a ovaj minut za njom. Ja sam i dalje stajao kraj prozora i posle par minuta videh tog lika kako izlazi iz dvorišta sa onom dvojicom koji su pričali o njoj, smejući se, dok mu ovi govore bravo majstore. Tada sam shvatio da mi je kurac dignut od prizora koji sam posmatrao. Mogu vam reći da saznanje da mi je sestra fuksa umesto da me razbesni ili naljuti me je napalilo. Iskreno čudno sam se osećao imao sam želju da i meni puši kurac kao i onom tipu.Vratio sam se u kuću. Kada sam ušao pogledom sam tražio Dijanu ali je nisam video. Prišao sam njenoj drugarci Bojani u opštoj gužvi i buci i pitao je gde je Dijana. Valjda je u kupatilu - odgovori mi ona dok je igrala sa nekim likom. Otišao sam do kupatila i uhvatio kvaku ali je bilo zaključano. Pokucao sam. Ko je - čula se Dijana iznutra. Ja sam, jer mogu unutra? Sačekaj minut. Posle minut dva mi otključa vrata i otvori. Ušao sam unutra zatvarajući vrata za sobom. Reci, šta je bilo - pitala me ona. Ništa nego vidim nema te, šta radiš popravljaš šminku. Aha, koliko jee sati - reče karminišući usta. Pola dva, jer si se umorila. Pa jesam malo, još malo pa ćemo da se razilazimo. Zatim se Dijana okrete i izadje iz kupatilu vraćajući se na žur. Izašao sam par minuta posle nje vrativši se u dnevnu sobu te stadoh u ćošak kraj stola gledajući Dijanu. Pre samo petnaest minuta je pušila kurac drugu svog dečka, koji je nazvao droljetinom,zatim je pobesnela i izbacila ga napolje a sada već igra sa nekim trećim tipom kojeg isto ne poznajem. Izgleda joj se raspoloženje vratilo. Igrala je sa erotskim nabojem uvijajući čitavo telo mešajući guzom i kukovima. Prvo je kraj nje igrao jedan tip a sad su počela još dva. Prilaze joj kao kerovi keruši kad osete da mogu da se pare. Ovaj jedan joj spusti ruke na kukove i poče da prati pokrete njene igre. Trajalo je to završetka pesme a zatim Dijana sede na fotelju prekrštajući noge. Stalno joj je neko prilazio nešto šaputao i smejuljio se. Ćale i keva su se vratili oko dva sata, a žurka se završila negde oko četiri sata izjutra, kada smo se svi razišli, mrtvi umorni, i pomalo pripiti. Od tada je prošlo dve nedelje. Moram priznati da me je saznanje da mi je sestra fuksica, čitavih tih petnaest dana navodilo na razmišljanje o onom njenom pušenju, čak sam je jednom i sanjao. Bio je to neki suludi erotski san kako kao ja nešto pokušavam kod svoje sestre i taman kad bi nešto trebalo prekine se. Od tada sam je potpuno drugačije doživljavao i gledao drugim očima. Bila je nedelja jutro. Ustao sam i čekao da Dijana izadje iz kupatila kako bih ja mogao da udjem da se istuširam i sredim. Kao i uvek ako bi ona ušla prva u kupatilo morao sam da čekam po sat i više da završi unutra, često sam je zezao kako ona u stvari živi u kupatilu. Kao što rekoh ležao sam na krevetu u nasoj sobi čekajući svoj red za kupatilo. Za to vreme se iz čuo njen mobilni telefon kako nekoliko puta daje signal primljene poruke. Ustao sam sa kreveta pogledom tražeći mobilni. Bio je na podu kraj njenog kreveta. Uzeo sam ga i otvorio prvu od poruka koje su stigle, koje je poslao neki Marko. Pa to je verovatno onaj isti Marko koji je bio na žurci i govorio onom tipu kako će da proba i on da je pojebe: \’\’pa već sam ti rekao da ga drkam na tebe bar tri puta dnevno\’\’. Otvorio sam sledeću: \’\’kako bih te jeb\’o, razvalio bih ti tu tvoju pičkicu, a voleo bih i tebe da isprskam\’\’, Otvorio sam i sledeću: \’\’Isprskao bih te gde god hoćeš i to sad odmah, hajde dodji do mene\’\’ Zatim sam otvorio poruke koje je Dijana poslala. Pa da bilo je tri poruke poslate Marku. Otvorio sam prvu: \’\’pa reci mi šta radiš dok misliš na mene\’\’ , sledeća je glasila: \’\’pazi da se ne isprskaš dok ga drkaš\’\’, a teća je glasila: \’\’gde bi me to prskao baš me zanima\’\’ Spustio sam telefon na pod kraj kreveta gde sam ga i našao vrativši se na svoj krevet razmišljajući o porukama koje sam pročitao. Iskren da budem bio sam uzbudjen, opet sam se setio onog pušenja kurca. Posle nekog vremena čuo sam kako se otvaraju vrata i Dijanu koja izlazi iz kupatila. Pa videće da sam joj pročitao poruke pomislio sam. Ništa praviću se kao da nemam pojma ni o čemu, da vidimo šta će dalje da bude. Dijana udje u sobu iz kupatila u pamučnoj trenerci sa peškirom oko glave. Sela je na svoj krevet i rekla mi je: Kupatilo ti je slobodno ali nemaš više tople vode. Moraćeš da sačekaš malo. Pa ti me tako uvek zajebeš, potrošiš svu toplu vodu pa ja čekam. Pa ti ustani malo ranije pa idi prvi. Ustao sam i izašao iz sobe i otišao u kupatilo i ako nije bilo tople vode,samo da se umijem. Dok sam se umivao razmišljao sam o Dijani i njenim porukama, kakva li će joj biti reakcija kada provali da sam ih otvorio i pročitao. Kakva bi joj bila reakcija da zna da sam je gledao dok je pušila onom tipu? Kada sam završio i vratio se u sobu da se obučem Dijana je sušila kosu fenom na svom krevetu. Ja sam počeo da se oblačim i kad sam završio izašao sam iz sobe i otišao u dnevnu gde su mama i tata pili kafu. Reč dve sa njima šta danas imam da učim ili da radim . Tada je došla i Dijana namontirana, crna mini suknjica, crna majca i crne čarape, našminkana i sela na fotelju te poče i ona neku priču kako treba da ide kod neke drugarice, na šta joj keva reče da može ali tek kasnije kasnije kada završi sa detaljnim spremanjem naše sobe. Upalila mi se lampica, verovatno nije nikakva drugarica u pitanju nego onaj Marko sa kojim se dopisivala, čim se ovako jebozovno obukla. Dijana je negodovala ali se ipak to moralo uraditi a ćale reče da joj pomognem oko pomeranja stvari. Ok što se mora mora se, boli me kurac i onako će Dijana čistiti i brisati. Tako posle doručka se vratismo nazad u sobu da sredimo šta je trebalo srediti. Dijana nije ništa govorila čak ne znam da li je uopšte otvarala poruke na telefonu, i da li je primetila da su već otvorene.Počela je nervozno da pomera svoje stvari koje su visile preko stolice bacajući ih na krevet. Šta ti je bre šta besniš - pitao sam je? Daj ćuti bre mali, šta te briga besni mi se. Džabe si se sredjivala minić i šminka ha ha ha smejao sam joj se i zajebavao je. Ti znaš da\’l sam se džabe sredjivala Pomagao sam joj po sobi neko vreme bez reči a zatim Dijana poče da se žali kako su je ćale i keva zajebali sa spremanjem sobe a trebalo je da se nadje sa Nadjom njenom drugaricom itd itd. Koga ti foliraš pomislio sam, trebalo je da ideš kod Marka da se pojebete. U tom je opet zapištao njen mobilni telefon ona ga uze i pročita poruku, zatim poče da tipka odgovor. Gledao sam je ispod oka kao nezainteresovano dok je otipkala odgovor a zatim je počela da otvara ostale poruke. To su bile iste one poruke koje sam ja već pročitao. Na licu joj je bila neka grimasa kao polu osmeh. Zatim ostavi telefon i dodje i reče mi: Hajde da pomerimo orman da obrišem iza njega te poče da ga gura u stranu. Ja sam stao kraj nje ali mi je bilo nezgodno pa se premestih malo iza nje kako bih ga lakše povukao. Kako smo ga cimali i sve snage Dijana se okliznu odgurnuvši i mene unazad te ja padoh na ledja a ona preko mene. U tom trenutku padanja na tepih instiktivno sam se uhvatio za nju, tačnije za njen stomak a kad sam pao ruke su mi u tom trenutku bile na njenim sisama. Blago sam ih osetio pod svojim šakama, nije imala brus, tako da sam joj sasvim fino osetio sise pod majcom.Prvo sam pomislio da će mi tresnuti šamar. Ali nije, čini mi se da nije ni registrovala moj dodir njenih grudi. Jao jebote polomi se - reče ona praktično sedeći na mojim preponama. Još par sekundi moje ruke su bile na njenim sisama a ona je sedela ravno na mom kurcu. Kako poče da se pridiže da ustane sa mene ja sklonih ruke a ona se osloni svojim rukama o pod i podiže se nagore blago meškoljeći se svojom guzom po mojoj kiti u trenerci. Dok je ustajala pogledom sam pratio njeno dupe. Jer si se ti povredio ? Ma nisam samo si me malo ugruvala a ti? Noga me malo boli, udarila sam butinom o tvoj kuk - reče Dixi i poče da svlači crne čarape do kolena i zadiže suknjicu nagore,tako da sam jasno video njene crne svilene gaćice. To za mene nije bilo ništa neobično. Pošto smo već imali zajedničku sobu mnogo puta sam je video u brusu i gaćicama ili ona mene samo u gaćama. Ali do sada na to nisam obraćao pažnju. Tek od njenog rodjendana sam počeo da je posmatram dok bi se presvalčila i slično. Počeo sam da se ložim i maštam o njoj, kako bi je pojebo ili kako bi mi ga popušila. Istina na butini njene noge bilo je malo crvenila od udarca ali ništa strašno. Ona zatim navuče čarape popravi suknju i vrati se na spremanje i brisanje. Dok je brisala parket u polusavijenom položaju nisam skidao oka sa nje, sa njenog vitkog i zgodnog tela, grudi veličine 85 su joj se klatile pod majcom,verovatno joj je i brus crn. Je li Dijana jer mogu da te pitam nešto? Samo ako je pametno. Gde ti Goran, nema ga danima već. Nemam pojma nismo se čuli par dana. Aha, a jer mogu da te pitam još nešto? Pitaj dosado. Od onih likova što su ti bili na rodjendanu koliko njih te je muvalo? Ona me pogleda sa čudjenjem i reče: Šta ti to sada pada napamet, kakve to ima veze? Pa ništa interesuje me. A što te to interesuje? Pa čini mi se da sam primetio da su te neki muvali a i Gorana ne vidjam više, jer si ga otkačila? Možda sam ga i otkačila, a šta si to primetio? Pa da samo tebe muvaju a Bojanu mnogo manje, zar nisam u pravu. Ona se blago nasmeja: Otkud ti takva ideja, da mene muvaju više od Bojane? Pa i ja bih pre uvek muvao tebe nego Bojanu ti si bolja riba od nje, a to tako obično bude, kad su dve drugarice uvek je jedna bolja riba a druga lošija. Slušaj ti malog, pa ja sam ti sestra a ne tamo neka riba, riba sam za neke druge ali ne i za tebe - smejala se. A i na rodjendanu su se samo oko tebe vrteli pa imam oči nisam slep. Ma sve ti vidiš ono što ne treba a ono što treba to ne vidiš, nego diži se sa tog kreveta i pomeraj ga da obrišem ispod. Kako sam povukao svoj krevet ka sredini sobe Dijana preskoči preko njega kako bi obrisala pored zida i tad se sagnu i podiže nešto sa poda. Moj pogled je bio na njenom dupetu. Bio je to jedan moj porno dvd koji sam krio ispod kreveta. Šta je ovo - gledala me i smejala se. Daj mi to - uzviknuo sam i preskočio preko kreveta da joj otmem dvd iz ruke. Sisate dame u akciji, šta mali gleda...kikotala se Daj mi bre Dijana, vrati mi... Ona se smejala te mi se okrenu ledjima krijući dvd ispred sebe u rukama. Pokušao sam joj da joj otmem ali mi nije dala već se smejala... Pa mali si ti za ovo, odakle ti ovo... Daj mi bre - rekoh joj pružajući ruke preko njenih kukova kako bi joj oteo dvd iz ruku. Ona ispruži ruke oslanjajući se njima na zid i dalje držeći dvd van mog dometa dok sam ja i dalje pokušavao da joj ga otmem iz ruku. Stajao sam iza nje i kako sam pokušavao da joj ga otmem iz njene ispružene ruke tako sam joj se preponama prislonio na guzu i to namerno, to mi je bila prilika. Kako sam osetio njeno dupe na svojim preponama tako sam se setio onog njenog pušenja kurca onom tipu a kurac poče da mi se diže. U prvom trenutku me je bilo sramota zbog moje reakcije ali u isto vreme mi je prijalo. Tada počeh da je golicam kako bi ispustila dvd iz ruke a Dijana poče da se meškolji i smeje ispuštajući dvd na pod i pokušavajući da mi se otme. E sad ja nisam popuštao već sam nastavljao da je golicam po stomaku dok je ona u tom trzanju vrtela guzom po mojim preponama i kurcu koji je sve više rastao u gaćama. Nije bilo šanse da ga nije osetila i tada poče da viče kroz smeh : Prestani, prestaniiiii, stani bre upiškiću se.... Baš me briga upiški se Čekaj bre stvarno,pusti me, stani evo ti film, jebo te film. Prestao sam da je golicam ali sam i dalje držao ruke oko njenog stomaka. U tom udje keva u sobu i reče s\’vrata: Šta vam je šta se derete ko blesavi, jer gotovo to brisanje Dijana? Ma Dejan se glupira zasmejava me - odgovori joj Dijana. Hajde završavajte to, zezate se tu tri sata, Dejane ništa nisi učio. Evo završavamo. Keva zatvori vrata i izadje iz sobe a Dijana mi reče: Hajde da pomerimo ovaj ormar još malo da mogu da obrišem iza njega i da završavamo stvarno, uozbilji se. Pomerio sam ormar još malo ka sredini sobe a Dijana udje iza njega i poče sa brisanjem. Dok je brisala džogerom pod rekoh joj: Za ovo ću ti se osvetiti. Ha ha ah aha kako majke ti, baš me zanima, napaljeni pubertetlija, gleda porniće, hi hi hi, jer ga bacaš, hi hih ih... Dobro videćeš - rekoh joj i izadjoh iz sobe, crveneći se. Posle toga smo ručali, a nakon ručka ćale reče da hoće malo da odrema i da bude tišina u kući.Ja sam se vratio u sobu da učim ali nisam mogao da se skoncentrišem, neprestano sam razmišljao o Dijani i njenom komentaru, da li ga drkam. Stvarno je lujka, ma siguran sam da ni ona nije ravnodušna prema onome što se desilo inače ne bi tako reagovala. Ili me samo pali. Ma i ona se napalila kad je osetila da mi se digo na nju, ma ona se prima na te stvari, kad se muškarcima diže na nju. U tom keva udje u sobu i reče mi da ide kod Dane na kafu, tata je legao da odrema a Dijana pere sudove. Ok rekoh joj i nastavih da zevam u knjigu ispred sebe. Posle nekih pola sata opet se otvoriše vrata na sobi. Dijana. Učiš, a, šta to učiš? Istoriju. Pa jer ide - pitala me nekako bezobrazno - jer možeš nešto da zapamtiš? Trudim se ali me ti prekidaš. Ok neću, zatim se okrete i leže na svoj krevet kako bi gledala tv, a zatim opet ustade otvori ormar i poče da traži nešto u njemu. Izvadi jastuk i opet se vrati i leže na krevet. Ležela je boku meni okrenuta ledjima ispruženih nogu. Ja sam i dalje sedeo na stolici i posmatrao je. Gledao sam u njeno dupe i butine u crnim čarapama. Kako sam samo bio napaljen ali strah je bio preveliki. Pokušao sam da nastavim da učim ali nije išlo, nisam mogao da zapamtim ni jednu jedinu rečenicu iz knjige. Od tada je proteklo par dana, a ja sam sve više maštao o svojoj sestri Dijani. Krišom sam je gledao uveče dok se presvlačila za spavanje. Ta devojka je postala moja opsesija. Danima sam razmišljao kako da pokušam nešto i odjednom mi je sinula ideja. Pala mi je jedna blesava ideja na pamet. Vraćajući se iz škole te srede, svratio sam do trafike, da kupim novi pripejd broj. Hteo sam da probam anonimno preko poruka. Dok sam stajao na stanici i čekao bus otipkao sam prvu poruku. -Ćao Dijana gde si ti? Posle minut dva je stigao odgovor: -Ko je to? -Neko ko se pali na tebe -Pa imaš valjda neko ime i odakle ti moj br -Dejan, - napisao sam svoje ime ne razmišljajući. -Tako se zove i moj brat - odgovorila mi je -Šta radiš, jer ti dosadno u ovom kišnom danu? -Pa onako i jeste, šta ti radiš? -Pa mislim na tebe -Misliš na mene zašto? -Zato što najjebozovnija riba koju sam video -Ha ha ha jer to kompliment -Pa ja mislim da jeste šta ti misliš -Ok shvatiću kao kompliment -Šta imaš na sebi -Zašto -Pa da te malo zamišljam kraj sebe -pazi da ti ne kažem hajde odjebi sad Na tome se završio moj pokušaj muvanja moje sestre preko telefona. Kada sam stigao kući ćale i keva su bili još uvek na poslu, u kući je bila tišina. Ušao sam u našu sobu i video Dijanu kako drema na svom krevetu. Gledao sam njene jebozovne obline. Prišao sam krevetu i seo kraj nje. Dijana je ćutala. Pomazio sam je po kosi, a meni je pala sumanuta ideja napamet dok sam gledao u njene butine i guzu. Spustio sam joj ruku na list njene noge i pomazio je. Nije se pomerila. Od tog maženja njenih listova preko čarapa kita mi se još više dizala jer sam u mislima imao samo jedno, kako ga je pušila onom tipu. Mrrrrrm - promrmljala je a ja sam stao, čekajući par minuta da se umiri. Pošto se nije pomerala ohrabren time, sam počeo da joj mazim butine zavlačeći ruku izmedju njih vrlo polako. Trajalo je to bogami 15-tak minuta. Dijana se i dalje nije pomicala a ja sludjen od želje i požude izvadih svoju kitu iz gaća i počeh lagano da ga drkam. Ne znam da li je znala šta radim ali nije se okretala , već je i dalje ležala na boku, glavom zarivenom u jastuk. Otišao sam još korak dalje, polako sam joj zadigao suknjicu nagore, te sam legao iza nje prislanjajući joj se uz guzu i nameštajući kitu izmedju njenih butina, te počeh lagano da ga guram izmedju njih. Klizio je vrlo lako izmedju dve butine zbog najlon čarapa koje je imala na nogama i taman kada sam se uživeo kako je kao jebem kad Dijana prošaputa ka kroz san: Mrrrrmmhhhhhhhhm??? Stao sam kao ukopan, ne mrdajući, čekajući dalju reakciju. Ali više ništa nije rekla. Posle par minuta sam nastavio da je jebem medju butine i vrlo brzo počeh da svršavam medju njene noge, kada u tom trenutku začuh ćaletov glas koji je pozivao Dijanu. Odmakao sam se unazad vraćajući kurac u gaće a tada se i Dijana okrenu ka meni i reče: Znam šta si mi uradio budalo jedna, stvarno si napaljeni pubertetlija, svu si me isprskao i ulepio stoko jedna. Bio sam van sebe od straha koji me je obuzeo. Tada se opet začuo ćaletov glas koji je pozivao Dijanu. Evo idem - viknu ona dok je besno ustajala sa kreveta izlazeći iz sobe i brišući belu spermu sa crnih čarapa rukom i bacajući je na tepih. Gledao sam zblanuto. Vratila se posle 15-tak minuta a ja sam sedeo na stolici, a ona stade kraj mene i reče mi šapatom: Dejane izdrkao si ga medju moje butine, zašto si to uradio Izvini izvini izvnini, molim te, nemoj da kažeš mami i tati molim te. Dejane koji ti je kurac, jer si bre normalan - bila je besna a ja totalno zbunjen Pa mislio sam da spavaš - glupo sam se izvlačio Ti stvarno nisi čitav stoko jedna Na tome se završio taj naš razgovor, i posle toga do kraja dana nisam smeo da je pogledam u oči. Od tada je prošlo još desetak dana i činilo mi se da su se stvari izmedju nas vratile kako tako na normalu. Dijana je počela ponovo normalno da komunicira samnom. Bila je subota, gledao sam neki film na tv-u i negde oko dvanaest sam legao da spavam. Dijana je bila negde napolju. U neko doba probudilo me šuškanje u sobi. Otvorio sam oči i shvatio da je tv upaljen. Na mom krevetu kraj mene sedela je Dijana koja se bila vratila iz grada. Koliko je sati - pitao sam. Dva. Šta radiš tu, šta ti je. Hoću da mi nešto kažeš Dejane. Šta - promrmljao sam bunovno. Zašto si mi ono uradio, zašto si mi svršio medju butine. Pa ne znam, - mucao sam - palo mi je napamet došlo mi je Znaš da si me od tada poremetio načisto Kako Pa od tada stalno razmišljam o tome O čemu bre O tome što si mi uradio Pa izvinuo sam ti se - rekoh joj i tek tada sam shvatio da ona sedi samo u crnim najlon čarapama i nekoj zelenoj majci kraj mene. Ona tada podiže noge na krevet gurnu me malo u stranu i pokri se mojim pokrivačem. Zažmuri - reče mi. Što? Zažmuri kad ti kažem i lezi dole. Zažmurio sam i tada sam osetio njeno stopalo kako mi prelazi preko jaja u gaćama. Dijana - prošaputao sam Ćuti sad Ućutao sam Jer ti ovo prija - pitala me dok mi je prstima stopala mazila kurac i jaja. Daaa Zatim Dijana poče da mi zavlači oba svoja stopala u gaće i njima mi nekako drka kurac i prelazi preko jaja. Jaoooo - stenjao sam Priznaj da se pališ na mene? Palim se, priznajem - reko sam kao iz topa. Jer si ga drkao na mene? Jesam - rekao sam stidljivo Tada počeh da joj vatam sise preko bluze i stežem ih Jer smem da te malo pipam? Smeš, a reci mi jer bi me jeb\’o? Još pitaššš Šarao sam joj rukama po telu, opipavao njenu guzu i tada shvatih da joj je pičkica skroz obrijana , jer nisam osetio ni jednu dlačicu kada sam joj zavukao ruku u gaćice. Hoćeš opet da svršiš onako Kako? Medju moje butine Hoću ako daš Hajde dam ti Tada se Dijana pomeri i namesti na bok a ja već dobro dignuti kurac počeh da guram medju njene butine koji je klizio kao po ulju preko njenih najlon čarapa, izmedju butina ovlaš dodirujući njenu pičkicu. Jao Dijana kako bi te jebo ali stvarno, kako mi ovo prija Zatim Dijana poče da pomera guzu napred nazad i praktično mi ga je drkala tim pokretima dok sam je ja hvatao za sise. Posle minut sam počeo da svršavam medju njene butine. Mhmmmmmmmmmrrrrr - mumlao sam Svršio si Aha Ala si brzzzzzz k\’o zec Zatim sam se okrenuo i legao na ledja. Bio sam van sebe od zadovoljstva, noge nisam osećao. Dijana tada skinu sa sebe majcu i ostade samo u najlon čarapama. Tada sam prvi put video njene sise u punoj veličini u brusu. Opkoračila me je i rekla mi. Da vidim šta znaš, šta si naučio iz onih tvojih pornića Jao Dijana kolike su ti sise - otelo mi se iz usta Šta, je jer ti se ne svidjaju - reče stežući ih rukama i saginjući se ka mom licu gurajući mi sise na lice. Ljubiiii - reče mi vadeći ih iz brushaltera Ja počeh da joj ljubim i sisam bradavice i stežem lagano sise a Dijana poče da pomera kukove napred nazad dok je sedela na mojoj kiti. Jaooo Dijana kako je dobroooo aaaaah Hoćeš da me jebeš, jer želiš Hoću hoću hoću Zatim Dijana poče da se spušta naniže prinoseći lice mom kurcu u gaćama. Jer ti ga neka pušila do sad Nije Jer hoćeš Hoćuuuu Dijana krenu da mi grize kurac u gaćama i opipava ga rukama. Posle minut ga izvadi iz gaća stavi vrh glavića u svoja usta te krenu da ga ljubi i sisa. U tom trenutku svi moji snovi su počeli da se ostvaruju. Moja sestra Dijana je počela da mi puši. Uzela ga je jednom rukom i nekako uvrtala dok ga je gutala ustima sve više. Osećaj neverovatan. Onda sam osetio njenu drugu ruku na svojim jajima kako ih lagano masira i steže i sve jače sisa moj kurac, koji je na momente bio skoro do kraja u njenim ustima. Mislio sam da ću da poludim od sreće. Zatim ga Dijana izvadi iz usta i poče da ga liže odozgo naniže, i vrhom jezika da mi prelazi preko jaja. Dijanaaaaa o ovome sam sanjaooo ah ah Ćuti - reče mi šapatom Onda ga opet stavi u usta i poče da ga sisa i drka istovremeno, tako da sam instiktivno počeo da pomeram prepone napred nazad, i tada se setih onog lika kako ju je on u stvari jebao u usta, te to počeh da radim i ja. Ta misao me je toliko uzbudila da sam počeo da joj svršavam u usta iste sekunde. Dijana ga i dalje nije vadila iz svojih usta već poče lakše da ga sisa i uvlači. Bio sam mrtav. Jer ti bilo lepo Aha mrrrhm E sad ćeš ti mene da ljubiš - reče mi ispravljajući se iznad mene te poče da svlači ćarape sa gaćicama. Onda mi je kleknula njenom pičkicom iznad usta i rekla: Ljubi, ljubi me dole Bio sam zbunjeN - hoćeš da ti ližem Da - rekla je - baš to TUPSONE S\’obzirom da ovo nikada do sada nisam radio u životu počeh da ližem Dijaninu obrijanu pičkicu. Bila je slana. To mi je bio prvi put da sam osetio miris i ukus pičke. Lizao sam njene usmine od početka do kraja a Dijana poče da se trza iznad mene i meša kukovima i tiho dahće. Takooo tooo takooo Dekiii aaaaah aaaah , jaoooo - šaputala je - ližiiiiii meeee wauuuu mhhhhm aaah - Dijana je jecala dok sam ja palacao jezikom u svim pravcima i gurao joj ga u pičku. Dijana mi je praktično sela na lice i pomerala kukove napred nazad trljajući se o moje lice i nos. Mislio sam da će me ugušiti. Zatim se izvila unazad i jako se trzala i počupala me za kosu. Onda se smirila i sručila kraj mene na krevet. Ležali smo tako par minuta bez reči. Bio sam totalno sludjen i zbunjen. Zatim Dijana prošaputa: Dobar si mali, znaš Ne znam - prošaputah ja njoj


IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
Nokia N95 8gb
   
Glad

On je došao sa posla smrvljen i unižen, uvreðen tankom kovertom koja mu viri iz džepa jakne. Dan kao stotine drugih. Ne interesujuæi se za vesti startovao je svoj raèunar smešten u uglu sobe koji je jedini bio bez prašine, na stolu usijanom od pokreta ruku i laktova. Po sobi je bilo ðubreta koje kao da je bacao na sebe. Za tren je bio na internetu. Užurbano je listao fejvorite, koji su, svi do jednog u sebi sadržavali onu kratku reè - seks. On je došao sa posla smrvljen i unižen, uvreðen tankom kovertom koja mu viri iz džepa jakne. Dan kao stotine drugih. Ne interesujuæi se za vesti startovao je svoj raèunar smešten u uglu sobe koji je jedini bio bez prašine, na stolu usijanom od pokreta ruku i laktova. Po sobi je bilo ðubreta koje kao da je bacao na sebe. Za tren je bio na internetu. Užurbano je listao fejvorite, koji su, svi do jednog u sebi sadržavali onu kratku reè - seks. Prolazio je preko raznih sajtova, zadržavao se na nekim fotografijama, ulazio u gomilu èatova. Pepeljara je bila vršno puna a stubovi dima prestali su da se kreæu pošto su popunili sav prostor u sobi. Sve vreme vrzmala mu se po glavi misao koju je pokupio negde u prolazu, u kafani ili autobusu: ¸¸ Hedonizam je poslednji stadijum pesimizma.¸¸ Pre nekog vremena raskinuo je poslednju vezu. Nije bio neuspešan, daleko od toga. Samo ga je neki nemir proganjao. Bezuspešno je tražio Mariju. Marija iz San Dijega - virtuelna vila, fatalna crtica u èatu na èiju bi pojavu zadrhtao. Veæ tri meseca on sa njom prièa. Neæe da ga pusti na svoju listu ICQ prijatelja, nego mu poruèuje da je trazi po èatovima. Ali kada uspe da je pronaðe, dopušta mu da joj radi sve što mu padne na pamet - na sred sobe, meðu svim tim svetom. Njegovo ime ¸¸MadWolf¸¸ veæ je poznato na Net-u. Mnoge mu se devojke javljaju. A on je ogorèen kolièinom cybersexa koju mu svakodnevno nude. Ponekad pomisli da mu se zene gade. Najzad, ne verujuæi, nalazi Mariju na jednom sex chatu.
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
Nokia N95 8gb

Glad

On je došao sa posla smrvljen i unižen, uvreðen tankom kovertom koja mu viri iz džepa jakne. Dan kao stotine drugih. Ne interesujuæi se za vesti startovao je svoj raèunar smešten u uglu sobe koji je jedini bio bez prašine, na stolu usijanom od pokreta ruku i laktova. Po sobi je bilo ðubreta koje kao da je bacao na sebe. Za tren je bio na internetu. Užurbano je listao fejvorite, koji su, svi do jednog u sebi sadržavali onu kratku reè - seks. On je došao sa posla smrvljen i unižen, uvreðen tankom kovertom koja mu viri iz džepa jakne. Dan kao stotine drugih. Ne interesujuæi se za vesti startovao je svoj raèunar smešten u uglu sobe koji je jedini bio bez prašine, na stolu usijanom od pokreta ruku i laktova. Po sobi je bilo ðubreta koje kao da je bacao na sebe. Za tren je bio na internetu. Užurbano je listao fejvorite, koji su, svi do jednog u sebi sadržavali onu kratku reè - seks. Prolazio je preko raznih sajtova, zadržavao se na nekim fotografijama, ulazio u gomilu èatova. Pepeljara je bila vršno puna a stubovi dima prestali su da se kreæu pošto su popunili sav prostor u sobi. Sve vreme vrzmala mu se po glavi misao koju je pokupio negde u prolazu, u kafani ili autobusu: ¸¸ Hedonizam je poslednji stadijum pesimizma.¸¸ Pre nekog vremena raskinuo je poslednju vezu. Nije bio neuspešan, daleko od toga. Samo ga je neki nemir proganjao. Bezuspešno je tražio Mariju. Marija iz San Dijega - virtuelna vila, fatalna crtica u èatu na èiju bi pojavu zadrhtao. Veæ tri meseca on sa njom prièa. Neæe da ga pusti na svoju listu ICQ prijatelja, nego mu poruèuje da je trazi po èatovima. Ali kada uspe da je pronaðe, dopušta mu da joj radi sve što mu padne na pamet - na sred sobe, meðu svim tim svetom. Njegovo ime ¸¸MadWolf¸¸ veæ je poznato na Net-u. Mnoge mu se devojke javljaju. A on je ogorèen kolièinom cybersexa koju mu svakodnevno nude. Ponekad pomisli da mu se zene gade. Najzad, ne verujuæi, nalazi Mariju na jednom sex chatu.

-Marija, ti si?-

-Da.-

-Danas si rano ustala?-

-Probudila me je neka toplina u stomaku, mislim da sam puna zelje. Hoæeš li da mi pomogneš?-

-Hoæu Marija, ali reci mi veæ jednom svoj ICQ broj, molim te! Gledam tvoju sliku dok èatujemo i moram ponovo da te pozovem da doðeš. Hoæeš li?-

-Ne znam, možda, hajde nasloni se da ti sednem u krilo. Oseæaš li moje dlanove na licu? Oseæaš li kako se moji kukovi kreæu bez moga znanja, pa i protiv mojih pokušaja da ih obuzdam? Oseæaš li tu toplotu? Mislim da sam te pronašla i da klizim po njemu. Šta želiš da ti uradim?-

Naravno, ceo èat staje, ostaje samo prostor za njih dvoje.

-Marija, samo me zagrli i stegni, da osetim tvoje grudi na svojima, i reci da me voliš.-

-Ali Wolf, zar æemo o ljubavi, zar ne oseæaš glad iz mene, zar nisi lud samo za tim? Nemoj da me razoèaraš!-

Ah, kako je pogrešio, dopustio je sebi da pokaže slabost! Kako sada ponovo da bude jak? Iz bunila ga je prenula Šeli tražeæi novi prajvat:

-Wolf, ti si iz YU, zar ne? Evo, sada slušam vesti, bacaju bombe na vas! Èoveèe, plašim se za tebe!-

-Ne sekiraj se Šeli, oni neæe bombardovati. Uostalom, ja sam apolitièan, ne delim mišljenje o politici koje ovde preovlaðuje i mene se sve to uopšte ne dotièe. Pusti me da se volim sa Marijom.-

Kao Džim Morison, Dženis Džoplin, Džejms Din, kao hiljade nesreænih rokera koji su svoju nemilu sudbinu bacili pred masu i naèinili histeriju obožavanja, tako se i on bacio pred milione musavih, zadriglih, bubuljièavih, otupelih kompjuteraša, željnih uzbuðenja koja sami sebi nisu u stanju da priušte. Postao je lako štivo za tudji kiè - užitak, plaæajuæi takav ¸¸uspeh¸¸ svojom krvlju. On, - MadWolf, cybermit neimenovanih radoznalaca, traje dok je ONLINE i dok ga podržavaju tuðe nekvalitetne memorije. Delom je bio svestan èinjenice da bi za samo mesec dana bio potpuno zaboravljen, kao pravi privremeni internet fajl. Danas se chat punio, prisutni su pozivali svoje prijatelje i svi su posmatrali, ostavljajuæi ogroman prazan prostor na sredini sobe zagrejanom paru. On je èuo detonacije ali je bio ubeðen da puca zvuèni zid, kao uostalom danima u nazad. Meðutim, videla se svetlost. U daljini.

-Marija, izvadi ga i pokaži da ga voliš onako kako oèekujem, i nemoj da vrdaš. Želim da to uradiš jako.-

-Da gospodaru. Ja se izvinjavam. Mmmm, oseæaš li dokle mi je stigao? Ja sam sada zaista gola i diram se, a ti? Ponekad pomislim da me izbegavaš. Šta ti sada radiš - iskreno?-

-Cimam ga i go sam.-

¸¸Mazohizam je poslednji stadijum hedonizma¸¸ Odakle mu ta misao u glavi? bio je siguran da nju nije èuo spolja. Da li on to može sam da stvara misli? Vrlo èudno, možda njegov sistem nije u redu. Trebalo bi da ode do doktora. Moguæe je da te reèenice nešto i znaèe. Ko bi znao. I kada je možda bio na pragu odgovora, prenulo ga je zvono. Prišunjao se misleæi da je to komšinica - inkasant. Ne, bili su to neki ljudi u uniformama. Samo je poklopio špijunku, prebrojao cigarete i zabrinuo se kako æe se išunjati po novu paklu.

-Pa šta da radimo, ako èovek ne želi ne možemo se tuæi sa njim. Idemo dalje.- èuo je glasove, a zatim i korake. Ponovo je tišina. Osim tutnjave. Ali ona je daleko. Ako se i primakne, imaæe dovoljno vremena da interveniše. Tada se verovatno kupe dokumenta i novac. Sigurno postoji neko uputstvo. Pogledaæe na internetu kasnije, posle seksa sa Marijom. Iako nije palio svetlo, stan je bio obasjan plamiècima grada u plamenu.

-Marija, hodi da ti grickam bradavice. Na fotografiji vidim kako su ti male i èvrste. Da li si ih nadražila pre slikanja? I ko te je slikao? Da li te je tucao pre ili posle toga? Reci mi šta se desilo posle one epizode?-

-Koje?-

-One sa devojkom koju si napila po nagovoru svoga deèka da bi ste zajedno spavali sa njom.

-Oh, to! Ništa, prošla me ljubomora. U stvari, bilo nam je lepo. U stvari nisam je napila. -

-Pa da li se to u stvari dogodilo?-

-Da, naduvala sam je. I sebe! Bilo je jako lepo u stvari. Oh, reci mi nešto molim te, ponovo mi ide. . . . Molim te!-

-Jebi se, Marija! Jako. Evo ti ga i požderi ga. Oderi ga. Tako. Udari o mene, zabi ga celog. Hajde!-

-Oh, kako se ona lepo kretala dok je on jebao. Priznaæu ti: ja sam je dirala i ljubila. Ona je meni lizala. Bilo je ludo.-

Nestalo je struje. Monitor se ugasio. Mrak. Grad dogoreva. On je pokušao da provetri, ali je odmah zatvorio - napolju je bilo više dima.

-Ovi su popušili.- pomislio je.

Ponovo zvono. Ponovo se šunja. Komšinica. Šta hoæe?

-Otvori Wolfe, znam da si tu!-

Hitro otvara. U trenu dok komšinica ulazi, on se strese.

-Wolf!?! Kako ona to zna?- pomisli-

-Da komšija, ja sam Marija!-

Sa naglom vrtoglavicom jedva je stigao do stolice.

-Pa da, ti si zaista gola.-

-Da, a ti lažeš! Znam ja to, nije ni bitno.-

Komšinica je lepa.

-Vrlo si se povukao posle razvoda. Šta se sa tobom dešava? Ima li nade za detetovo ozdravljenje? Da li je istina da ste se samo zbog toga razišli?-

-Da, reci mi i izvini, je li istina ono o silovanju?-

-Jeste, istina je. Ništa zato, sada mogu da prièam o tome!-

-Mislim da i ja mogu da prièam o svom detetu. Evo skinuæu se i ja, nije fer.-

-Bože, što ti je stan, kao divljina, a i ti si kao divljak! Misliš li da nije kasno za prièu. Izgleda da je poèeo rat. Bože, ovo je fantastièno kao Dino Bucati.

-Mi samo treba da odluèimo da li je to naš rat i znaæemo na èemu smo.

-Ne, to nije moj rat. Ja više nisam tako mlada, jebe me taj šok silovanja i gaðenje na seks. A èeznem za decom. Komšija, da li je ovo sada, meðu nama, prava prièa?-

-Mislim da jeste, hodi, zagrli me, sada mi treba neko jaèi od mene.-

-Da, tu sam. Kako je ovo sve drugaèije. Kako je bolje od napumpanih biznismena. Da li znaš kako je teško biti žena u ovako siromašnom društvu?

-Da li znaš kako je teško biti otac nesreænom, bolesnom detetu?-

-Obilazite li ga?-

-Retko. Nema svrhe.-

-Oprosti.-

-Misliš li da ima nade?-

-Ne znam, zagrli me.-
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
Nokia N95 8gb

Internet

 Poslije tih dana provedenih zajedno svakog trenutka smo mislili jedno na drugo ili su dolazile poruke, ili razgovori putem telefona ili smo bili na yahoo. Razgovori su bili sve slobodniji, jedan dan došao sam kući napravio sendvič i otišao da provjerim mail. Poruka : Mili večeras te čeka iznenađenje.


Kakvo iznenađenje razmišljao sam grozničavo, što bi to moglo biti, a vrijeme je prolazilo puževom brzinom. Nisam mogao gledati TV a ni biti na jednom mjestu, mehanički sam obavljao kućne poslove tek toliko da mi prođe vrijeme. Nekako sam dočekao 22 sata i vrijeme kad je kući kompjutor je bio upaljen a ja ulogiran na yahoo. Pojavila se skoro u minut točno, nestrpljenje me je izjedalo, reci, kaži, pokaži o čemu se radi tipkao sam nestrpljivo. U tom trenutku pred oči mi iskoči aplikacija na kojoj sam makinalno pritisnuo OK ne gledajući o čemu se radi, samo da doznam što je to smislila. Pred mojim očima se odjednom upalila slika, gledao sam u Anin simpatični nosić kako mi se cereka u lice. Kupila je web kameru i uključila je. Sjedila je uz kompjutor u tankoj kućnoj haljini i smješkala se sva sretna u objektiv, koji je to sve prenosio do mog monitora. Zahvaljujući 128Mb grafičkoj slika je bila zavidne kvalitete i tek pri brzim kretnjama se vidjelo da je to web kamera. Polagano me je počela mučiti otkrivajući ramena pa onda grudi, kurac je zato odmah počeo bujati u gaćama. Pokušao sam je zaustaviti ali Anu nije bilo briga, ona se igrala sa novom igračkom. Ustala je iza stola i skinula ogrtač, sijevnula je njena obrijana pička, kurac mi je tukao kao lud, i bilo je jako teško kucati pri tom. Postavila je kameru u poziciju da joj se vidi pička, i počela je obrađivati prstom. Poludio sam od uzbuđenja, skinuo bokserice i oslobodio svoj kurac, stisnuo sam ga tako snažno da mi se zacrnilo pred očima. Ana je jednako trljala svoju pičku koja se već sjajila od sokova koji su tekli iz nje, počela je trljati i klitoris koji se mazno protezao izvan usmina, bože kako sam ga želio uzeti u usta. Uvlačila je polagano jedan prst u svoju vlažnu pičku, a onda i dva zajedno stenjući pri tome jako. Već smo ranije instalirali mikrofone tako sa se je moglo čuti kao da smo jedno uz drugo, kurac mi je pulsirao prijeteći erupcijom u svakom trenu. Pustio sam ga na miru da vidim što to Ana ima na umu, iz pičke joj je već teklo a ne curilo, a ja sam gutao knedle od uzbuđenja. Sa stola pored kompjutera zgrabila je bananu, koja je očito bi bila slučajno, i počela sa njom prelaziti preko mokre pičke, izazivajući me do krajnjih granica izdržljivosti. Uz to sam je i jasno čuo kako stenje: želim te duboko u sebi……………………, gurnula je bananu polako u pičku, ušla je lagano šireći joj usmine pri tome, gledao sam kao opčinjen kako se banana gubi u crvenoj pički otekloj od uzbuđenja. Stisnuo sam kurac svom snagom i u nekoliko poteza erupcija mi je zamutila vid. Kad sam postao svjestan što se događa vidio sam da je još samo malo banane ostalo izvan pičke i da je i Ana bila u grčevima orgazma. Ovo je bilo nešto najluđe što sam do sada vidio u životu, mada moram priznati da me je uzbudilo kao rijetko što. A vjerojatno u svakome od nas ima pomalo perverznog, i voajera. Poslije toga je izmišljala stalno nove stvari, rastavila se je i sudski od muža i kako mi je ostalo još par dana godišnjeg odmora, sjeo sam u auto i krenuo put Kelna. Namjerno joj nisam htio ništa javiti da vidim reakciju. Danima smo već počeli planirati naš zajednički život i vagati opcije koje bi dale najbolje rezultate, a ona je htjela tih dana pogledati sobice koje se iznajmljuju u okolici mjesta gdje je radila. Kilometri autoputa su se brzo gubili pod točkovima moga automobila, i samo nekoliko minuta me je dijelilo od susreta s Anom. Zahvaljujući net-u i programima kao što je autorute66 lako sam našao mjesto gdje radi i pošto je bilo skoro vrijeme da izađe sa posla parkirao sam se preko puta odmarališta u kojem je radila. Srce mi je tuklo od uzbuđenja ali i radosti što ćemo uskoro biti jedno drugom u zagrljaju. Kroz nekih dvadesetak minuta ugledao sam Anu kako izlazi iz odmarališta, uzela je bicikl i krenula prema stanu, a ja polagano za njom. Uz put je svratila u dvije tri prodavaonice očito uzimajući namirnice za kući. Lagano sam je slijedio i svaki trenutak mi je donosio veće zadovoljstvo, znajući što slijedi uskoro. Gledao sam je kako joj se kreću kukovi dok je vozila bicikl, a guza je bila strahota, tako da mi je kurac već bio skoro ukrućen. Uskoro je došla pred jednu katnicu, a po adresi sam zaključio da tu stanuje pogledom sam tražio mjesto za parkiranje, i u tom me je trenutku ugledala. Na licu su joj se izmjenjivali izrazi nevjerice, zbunjenosti i na kraju sreće. Parkirao sam automobil i izašao iz njega a ona je već trčala u mom pravcu, ostavivši sve stvari pored bicikla na podu. Skočila ne na mene u naletu poput Pit bula i već smo se strastveno ljubili, prislonio sam je uz svoj već ukrućeni kurac, osjetivši kako snažno pritišče butinama o njega. Ljubili smo se već nekoliko minuta na opće čuđenje prolaznika, jer izgleda da se to u Njemačkoj ne radi, i onda smo krenuli put njenog stana. Išli smo zagrljeni poput školaraca, gledajući se u oči, a ona nije mogla da vjeruje da sam tu kod nje. Skakutala je poput djevojčice koja dobije sladoled. Na prvom katu smo ušli u stan i odmah se u hodniku počeli ljubiti, zagrlio sam je snažno je stiskajuči uz sebe i istražujući joj leđa rukama, naravno i guzu. Prela je poput mačkice u mom zagrljaju mazno se protežući. Skidao sam je od hodnika prema dnevnom boravku, dok je ona to isto radila meni, ne prestajući se ljubiti ni jednoga trena. Dok smo došli do banje bili smo već skroz goli. Ana se nagla da natoči vodu u kadu a ja sam joj istog trena prislonio svoj ukrućeni kurac uz pičku, govorila je da je pustim da završi posao, istovremeno gurajući svoju pičku prema mome kurcu. Uhvatio sam ga šakom i polagano počeo prelaziti njime preko njene vrele pičke, razdvajajući usmine glavićem i draškajući joj klitoris, svojim kurcem. Okrenula se i uhvatila me za kurac, dok sam je ja podigao i unio u kadu u koju smo se spustili oboje. Bilo je jako ugodno poslije pređenog puta uroniti u toplu vodu, počeli smo se brčkati u toploj kupki, praveći mnogo pjene koja nam je smetala da se ljubimo u kadi. Uhvatio sam je rukom za pičku i stisnuo je jako kao što je ona stiskala moj kurac. Počeo sam je milovati cijelim tijelom, i pritiskati uz sebe. Ustali smo i pustili tuš, sapirajući se od pjene i šampona, ljubeći se uz put tu i tamo. Izašli smo iz kade i ovlaš se obrisali, odmah sam je dignuo u naručje i ponio prema sobama tražeći prvi slobodan krevet. Pokazala mi je u kojem pravcu treba ići, i u par koraka smo bili na krevetu ljubeći se strasno. Još me je uvijek stiskala za kurac, i u jednom trenu se spustila i uzela ga u usta, koliko sam bio uzbuđen nije mi dugo trebalo da svršim pravo u njena usta, dok je ona pritiskala svoju pičku uz moja usta i jezik koji je bio duboko u njoj. Sad sam ja nju prevrnuo ljubeći je od vrata preko grudi, imala je divne bradavice, uživao sam je ljubiti po njima dok je ona pritiskala moju glavu na njih, stisnuo sam ih obje i istovremeno ih stavio u usta cuclajući ih zajedno, i stišćući ih nježno. Počeo sam se spuštati niz stomak do glatke pičkice ljubeći je dok je ona još uvijek obrađivala moj nabrekli kurac. Uzeo sam ga u ruku i prislonio ga na ulaz lagano joj šireći usmine glavićem, i počeo sam ga gurati u njenu vlažnu i toplu pičku. Lagano milimetar po milimetar ulazio sam u njenu dubinu uživajući u svakom milimetru. Ponovno smo se ljubili jezicima istražujući usta jedno drugom, stiskala mi je guzu i tjerala me da požurim sa ulaskom u njenu pičku ali sam se pravio da ne razumijem što hoće. Počela je i jače izdizati kukove u susret mome kurcu, ali sam i to eskivirao odmičući se lagano, postala je agresivnija, želeći me osjetiti do kraja u sebi, ali sam ja još malo otezao, sa time. Uživao sam u grčevima njezine pičke koja se kvasila kao luda, a ja sam još uvijek ulazio sporo i polako u nju. Počela se divlje bacakati želeći svršiti, ali sam je još malo mučio izvlačeći ga pomalo iz nje. U jednom trenutku nisam ni ja više želio da odugovlačim to pa sam ga zabio do kraja u Aninu pičku, jakim zamahom, što je prouzročilo njeno svršavanje i glasno ječanje, počela se je tresti od orgazma, a ja sam ga sad gurao krvnički u nju, nabijajući je do kraja, grebala me je po leđima a ja sam nju ugrizao za rame i počeo svršavati u nju. Ne znam koliko dugo smo se tako tresli svršavajući, pošto sam izgubio pojam o vremenu, ali smo se smirivali poljupcima i milovanjima od kojih smo ostajali crveni oboje. Do večeri smo vodili ljubav još nekoliko puta, ali sam odmah primijetio da nešto nije kako treba. Nešto se osjećalo u zraku. Pitao sam je o čemu se radi, no ni jedan odgovor me nije smirio, tako da sam to ostavio za kasnije. Sutradan smo otišli i obilazili stanove koje je odabrala, i na kraju smo se složili oko jednog koji je bio u potkrovlju, nekih pedesetak kvadrata, ali bombona od stana. Žene kao žene, odmah je počela pametovati, što bi gdje moglo stati od namještaja, i klasika tepisi, zavjese i ostale sitnice koje me nisu zanimale previše, ali da ugodim njoj sudjelovao sam i u tom dijelu. Spremili smo ručak na brzinu, i opet se prepustili strasti, ali kako je dolazilo večer bila je sve nervoznija. Pokušavao sam doznati o čemu se radi, ali je bila neuvjerljiva, i nisam se više htio zezati sa tim. Počela je pričati, surfajući netom na nekoj je BiH strani naletjela na nekog pjesnika i počela se dopisivati sa njim, i eto desilo se zaljubila se u njega. Kao da me je grom pogodio, iz vedra neba, no apsurd svega je bio taj, kao voli ona i mene i u seks-u joj više odgovaram u stvari ne zna ona bez kojega bi mogla. Njen pametni prijedlog je bio da živimo u troje, pa što bi nam kao falilo. O tome sam razmišljao cijelim putem kući, tip se pojavio na vratima uvečer, a ja sam krenuo kući. Javila mi se telefonom opet za tri mjeseca, kako je pogriješila i da želi biti sa mnom, poklopio sam slušalicu i promijenio broj.
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
Nokia N95 8gb
   
Internet 2

Sunce je lagano izlazilo iza brda obasjavajući more i naša gola tijela.Taj dan smo ostali u sobi punih sedam sati, i kad je otišla istuširao sam se da malo sredim misli i osjećanja. Ubacio sam stvari u auto i krenuo polako prema kući još uvijek pod utiscima svega što se desilo toga dana. Nisam planirao takav slijed stvari ali kako sam više razmišljao, to je bila i neminovnost.

Do kuće me je nazvala dva puta na mobitel, želeći znati što radim, i osjećam, govoreći mi kako još miriše na mene, a kako je imala spiralu, kako joj se sperma još cijedi iz pičke. Palila me je putem tako da sam morao stati da ne napravim udes. Susreli smo se još dva puta dok je bila kod svojih, i svaki puta je bilo još bolje i vatrenije. Seks je bio ludnica, satima nismo znali ni tko je oko nas, ni što radimo, postojali smo sam mi i ništa više na ovome svijetu. Kad se vratila u Njemačku, ponovno smo svakodnevno bili uz kompjutor ili telefon, zvala me je na posao, a tamo često nisam bio u mogućnosti da razgovaram, posebice kada su išle kontakt emisije. No ubrzo je krenula na godišnji odmor, njihov izbor je bio Starigrad, nacionalni park Paklenica. Uslijed programske sheme nisam mogao dobiti odmor, tako da se je sve svelo na kratke sms poruke i brze telefonske razgovore. Ali ponekad i sudbina umiješa svoje ruke u sve, izgorio nam je dio na odašiljaču i uređaj je žurno morao ići u Zagreb, a mi smo dobili najmanje tri slobodna dana. Sjeo sam u auto i krenuo put Zadra i Starigrada. Ani nisam rekao ništa želeći je iznenaditi. Bilo je rano ujutro kad sam stigao i parkirao sam u autokamp, i postavio šator. Hotel je bio odmah do kampa, skoro idealna situacija, naravno za mene. Bilo je već vruče i ušao sam u vodu, zaplivao sam prema hotelu i plaži. Zadržao sam se na pristojnoj udaljenosti od plaže, tražeći je pogledom, nakon nekoliko minuta ugledao sam je zaklonjenu velikim šeširom i sunčanicama, čitala je neku knjigu. Plutao sam u moru gledajući je i uživajući u pogledu. Zaboravio sam napomenuti da je to bila nudistička plaža, tako da mi je kurac vrlo brzo reagirao, pokazujući da je spreman sa susret. Neko vrijeme je čitala i protezala se na suncu, a onda je ustala i krenula prema vodi, s namjerom da se okupa. Prije nekoliko dana na chatu smo se zezali i rekao sam joj da ću doći do nje i uzeti je sa leđa, a da ona neće moći reagirati zbog ljudi. Tada sam primijetio da ju je to izuzetno uzbudilo, i upravo sam sad htio da taj dio sprovedem u djelo. Plivala je lagano pazeći da ne kvasi kosu a ja sam se zaklonio za jednu bovu koja je označavala plažu, čekao sam dok se nije okrenula prema plaži, te je bila okrenuta leđima prema meni, tada sam polako zaplivao prema njoj, pazeći da ne proizvedem previše buke. Prišao sam lagano iza nje, bila je nesvjesna moje blizine što je samo povećalo moju uzbuđenost. Rukama sam joj zatvorio oči, a moj se ukrućeni kurac parkirao pravo uz njenu glatko obrijanu pičkicu. Iznenadni pokreti su je spriječili da vrisne od iznenađenja jer joj je glava potonula pod vodu. Izvukao sam joj glavu na površinu ljubeći joj vrat, i šapućući, mila ja sam. Automatski je uhvatila moj kurac stiskajuči ga snažno i pritiskujući ga rukom uz pičku, dok sam je ja pokušavao dovući do bove da imamo, kakav, takav oslonac. Nekako smo došli do bove i nasadio sam je na kurac, snažno prodirući u nju, jeknula je glasno, ali u blizini nije bilo nikoga da je čuje. Nastavio sam prodirati u nju držeći se za njene grudi, dok se je ona pridržavala za bovu. Dali zbog situacije ili uzbuđenja svršili smo jako brzo i onda su se naše usne srele u strastvenom poljupcu, a sve oko nas je prestalo postojati. Htjela je da odmah odemo u sobu, ali nisam želio biti zatvoren u sobi pa smo plivali polako ljubeći se uz put do kampa. Cijeli taj dan smo proveli vodeći ljubav i kupajući se naizmjenično. Navečer smo polagano šetali uz obalu i vratili se u kamp, ušli smo u šator ljubeći se bez prestanka, bio sam uzbuđen dok krajnjih granica, a i ona, usnama sam prelazio preko njenog tijela prateći liniju njezinih leđa dok se ona mazno izvijala pod mojim poljupcima držeći me cijelo vrijeme za kurac, stiskajuči ga pri tom snažno. U jednom trenutku se okrenula i podvukla pod mene usisavajući kurac do krajnika počeo sam gubiti kontrolu a ona ubrzavati pokrete svoje ruke kojom me je nadraživala do ludila. Svršio sam ubrzo dok je ona gutala moju spermu, mumlajući pri tom od zadovoljstva. Ostali smo tako pripijeni jedno uz drugo, milovao sam je i ljubio i ovaj puta sam se ja spustio do njenih prepona ljubeći joj butine sa unutrašnje strane, stiskala je noge i milovala mi glavu, jezikom sam došao do glatko izbrijane pičke i razdvojio joj usmine, gutajući slatku tečnost koja je obilno izlazila iz nje. Počeo sam gurkati jezikom klitoris tamo amo uživajući u njezinim uzdasima. Široko sam joj raširio noge i jezikom počeo prelaziti od guze do klitorisa gurajući uz to i jedan prstić u uspaljenu pičku. Grčila se je od naslade i stenjala veoma glasno, ugurao sam i drugi prst u pičku, a kurac je reagirao na to kao igla kompasa. Nisam više mogao izdržati i legao sam preko nje gurajući kurac u vrelu i mokru pičku, koja ga je prihvatila do kraja. Uhvatili smo ritam i počeli se jebati kao ludi, a mislim da smo digli i sav kamp na noge. Bili smo mokri od znoja i sokova i u jednom trenu okrenuo sam je na stomak i prislonio kurac na guzu, pod glavićem sam osjećao blago pulsiranje ulaza, i počeo sam ga gurati u guzu, ulazio sam dosta polako i sa mukom, zato što ju je stalno stiskala jecajući na sav glas. Na kraju sam ipak ušao do kraja i počeo sam ga nabijati iz sve snage u njenu guzu. Ana je sad skoro vrištala, a ni ja nisam bio daleko od toga. Svršili smo uz krik skoro istovremeno, još smo se dugo smirivali, a sa nekoliko mjesta iz kampa se čulo kako se vodi ljubav. Skoro cijele te noći vodili smo ljubav i samo nakratko zaspali zagrljeni. Ujutro oko 4 i dvadeset izašlo je sunce, plivali smo sami u moru koje su obasjavali prvi zraci sunca. Plivali smo tako nekih sat vremena ganjajući se i prskajući kroz plavetnilo mora. Doplivali smo do obale, a tamo nigdje nikoga, mrtva tišina . ležala je lijeno na leđima u samom plićaku, doplivao sam do nje i počeo je ljubiti od nogu prema gore, lagano sam joj razdvojio noge i ljubio joj slanu pičku, zabacila je glavu i isturila zdjelicu prema mome licu. Lizao sam je sa uživanjem i polako sam krenuo jezikom preko stomaka do njenih usana, kurac je sam našao put u njenu nutrinu. Ulazio sam polako u njenu pičku dok je ona ubacivala jezik u moja usta, i ubrzo samo se kretali u jednom ritmu oboje. Na vrhu kurca osjećao sam pokrete njene utrobe koja se grčila i stiskala u ritmu ulaska, obuhvatio sam joj guzu i počeo je nabijati u divljačkom ritmu na što je ona odgovarala pokretima svoje karlice, osjećao sam kako mi se polagano približava vrhunac iz dubine tijela, dok je nekako u tome momentu i ona počela svršavati u jakim trzajima. Svršio sam puneći joj pičku spermom po tko zna koji put te noći, dok smo ležali u plićaku i dok nas je zapljuskivalo mirno more. Bilo je kao da lebdimo negdje na drugom svijetu mimo vremena i svijeta. Cijeli taj dan je prošao jako brzo u vođenju ljubavi i kupanju, a čak smo uspjeli i jesti jednom. Vrijeme je strahovito brzo izmicalo i već smo se počeli pripremati za rastanak ljubili smo se na mojoj vreći za spavanje kao dvoje utopljenika koji se ne smiju ispustiti. Ovaj puta sam je uzeo polagano ljubeći joj usne i ponekad ubacujući jezik među njih, moj kurac je lagano punio njenu pičku i kad sam došao do kraja kratkim ali iznenadnim trzajima zabijao sam ga u samu maternicu isto tako i ona se pokretala u kratkim trzajima jecajući neprestano, spuštao sam se usnama niz njen vrat ostavljajući tragove na nježnom vratu, grizao sam joj bradavice čupkajući ih usnama i zubima dok je ona zabijala nokte u moja leđa, ostavljajući krvave tragove na njima. U šatoru je bilo vrućina, ili smo mi bili vrući, lijepili smo se jedno za drugo i jednako sam se zabijao u njezinu pičku u kratkim trzajima, pojačavajući na kraju pokrete i hvatajući njene kukove koji su mi izmicali, raširio sam je koliko sam mogao i zabijao se do kraja, gurajući joj prst u guzu da osjetim na njem pokrete svoga kurca u njenoj pički. Odjednom me je okrenula na leđa, i ustala sa mene zgrabila je moj kurac i uzela ga je u usta, stiskajuči mi lagano jaja drugom rukom dok je svoju pičku spustila do mojih usta. Usisao sam je naglo u usta gutajući sokove koji su curili iz nje, trzajući bokovima. Jednako je ljubila moj kurac povremeno ga usisavajući cijelog u usta, svršio sam kao lud, dok su se iz njene pičke slijevali sokovi niz moje lice. ……………………..
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
Nokia N95 8gb
   
Internet 3

Često se znamo zapitati kako izgledaju ljudi sa kojima pričamo preko neta, koliko je slika koju imamo u glavu slična pravoj, živoj osobi.

Radio sam nešto na netu, i čekajući download bude mi dosadno i što bi drugo nego na chat. Ulogiram se i kao i obično na iskonu, more klinaca i klinceza. Koliko sam mogao pratio sam jedno vrijeme priču u predvorju ali to klupko ni CIA ne bi mogla odmotati. Ostavio sam otvoren portal i zabavio se drugim poslom. U jednom trenutku otvori mi se pvt i pita me lik sa nickom AK31 za godine i spol. Vratim joj odgovor i pita što radim, a ja odvratim onako na prvu loptu drkam. Zaspe me bujica pogrdnih izraza i kao kako me nije sram. Vidim u čas da sam pretjerao ispričam se lijepo i nastavimo chat. Nekoliko dana smo tako razmjenjivali informacije i misli, i čak počeli da se susrećemo, redovito. Počeli smo da razgovaramo i o osobnim stvarima, ona je bila u braku ja u vezi, znate već kako ide kad u nekoga steknete određeno povjerenje, i razgovor počinje teći sasvim spontano. Razmijenili smo fotografije i počeli i sa mislima. Poslije nekih mjesec dana, zezali smo se već sasvim slobodno, u stilu što radiš sa mnom na chatu idi i zavedi muža, ili zašto ja vrijeme provodim uz kompjutor a na uz djevojku, i kako se obično sve teme završavaju uz seks, što tko voli, i što ga uzbuđuje, a što ne voli. Tako sam saznao da joj je muž nijemac i da je dosta stariji, da je ona odrasla u njemačkoj ali da je iz okolice Kutine, i da radi u jednom odmaralištu blizu Kelna. Razmijenili smo i telefonske brojeve i počela je i zvati, da mi čuje glas ili zaželi dobro jutro, naravno razgovori su postajali sve slobodniji i mislili smo da se samo zezamo. Poslije nekih pola godine zvoni me telefon, javim se i čujem zvuk automobila u pokretu. «Mili dolazim kući, možemo li se naći u Kutini za dva dana da porazgovaramo u živo.» Može a zašto ne, kažem joj. Dolazio je svakako vikend i nisam imao nikakvog pametnijeg posla, a od Zagreba do Kutine se i tako brzo dolazi. Uvijek se čovjek pita kako izgleda osoba sa kojom razgovara na ovakav način. Jeli sve bas onako kako si zamislio, i naravno koliko ima istine u svim razgovorima koji se vode. No nisam se dvoumio ni najmanje želio sam vidjeti koliko je Ana ono što sam zamislio, od silnih razgovora, koliko možemo razgovarati u živo o onome o čemu smo noćima i danima tipkali. Mislim da skoro svi imaju tu dilemu. Dogovor je bio da se nađemo na kavicu u hotelu i ja sam došao dva sata ranije i ne znam stvarno iz kojeg razloga, ali uzeo sam sobu i istuširao se, obukao ležerno i sišao u restoran, ali nisam se mogao smiriti i izašao sam ispred da vidim mogu li je poznati u vrevi. Ispušio sam dvije tri cigarete kad mi je pozornost privukao komad koji je dolazio cestom. Visoka vitka tamno smeđa kosa sa pramenovima, strašne noge i dobra figura. Znao sam odmah da je to Ana, naravno vidio sam fotografije stare nekoliko dana, znao sam da je to ona. Prilazila je pomalo nesigurno, vjerojatno razmišljajući o istim stvarima, kao i ja. Polagano sam joj krenuo u susret, gledajući je sve vrijeme, kad je pogledala u mojem pravcu, ugledao sam najplavlje oči koje sam u životu vidio. Osmjehivala se po malo nesigurno i vidio sam da je nesigurna u reakciju, pa sam joj prišao kao starom frendu i poljubio je u obraz. Malo sam je stisnuo u zagrljaj tek da osjetim koliko je opuštena, nasmijala se je i opustila. Ušli smo u restoran i poručili kavu, no samo smo se gledali u oči i procjenjivali se međusobno. Započeo sam priču o tome kako je putovala da se malo opusti. Razgovor je potekao kao i obično ipak smo znali previše jedno o drugom, pa nije bilo problema, u komunikaciji i primijetio sam da se sve češće kritički gledamo, procjenjujući se međusobno. No sve u svemu meni se dopalo što sam vidio, a koliko sam primijetio iz njenih reakcija i njoj. Predložio sam da prošećemo napolju je bio lijep i sunčan dan. No ona nije bila za to, jer je imala udanu sestru u Kutini, pa nije željela da se javno pokaže u gradu. Rekao sam joj za sobu i gle pristala je bez riječi da pođemo u sobu, što me je poprilično iznenadilo, u stvari nisam to očekivao. Popeli smo se na kat i krenuli prema sobi, pustio sam je ispred sebe, bila je u crnim pripijenim hlačama i preko je imala smeđi sako koji joj je stajao kao saliven, a pri pogledu na kukove počeo mi se dizati kurac strahovitom brzinom. Zamislio sam kako bi ga bilo prisloniti uz te kukove i osjetio sam kako se kurac proteže u slatkom iščekivanju. Tih tridesetak metara do sobe, kretanje njenih kukova uspalili su me kao što dugo nije nitko. Otključao sam sobu i propustio je unutra. Kao i sve hotelske sobe i ova je bila uska u prvom dijelu, dok je u drugom dominirao veliki krevet. Došli smo do kreveta i ona se okrenula prema meni ispod sakoa je imala neku tamnu majicu ispod koje su se jasno ocrtavale nabrekle bradavice. Prišao sam joj i zagrlio je i poljubio, i u trenutku smo se ljubili kao utopljenici koji love zrak. Osjetila je moju uzbuđenost i pritisnula svoje kukove uz moje, pritiskujući tako moj nabrekli kurac svojim venerinim brežuljkom. Iz naših dugih razgovora saznao sam dosta o njoj kao i ona o meni uostalom, tako da sam odmah zavukao ruku pod njezinu majicu i uživao u dodiru tople kože, stisnuo sam joj uzbuđene bradavice, što ju je natjeralo da počne stenjati od ugode. Započeo sam joj ljubiti vrat, lagano je skidajući, kada sam skinuo majicu grudi su iskočile na slobodu, zalijepio sam svoje usne na njih, stisnuo sam obje dojke i ljubio sam joj bradavice kako sam znao da voli. Slatko je stenjala i molila me da ne prestajem. Za to vrijeme drugom sam rukom raskopčao hlače i zavukao ruku do obrijane pičke. Bila je tako topla zavukao sam prst do klitorisa i počeo ga masirati lagano. Sva se je stresla i počela glasno stenjati, započinjući me skidati. Pali smo preko kreveta i skinuo sam je skroz, spustivši glavu do glatko depilirane pičke. Bila je tako ukusna počeo sam je lizati dok je iz nje počeo curiti tanki potočić slasnih sokova, koje sam počeo srkati. Počela je uvrtati kukovima u ritmu moga jezika, glasno jecajući pri tom, što me je palilo još više. Odjednom je skočila i oborila me na krevet, skidajući sve sa mene, spustila je glavu do mojih prepona i uzela ga lagano u usta, preplavio me je osjećaj blaženstva i prepustio sam mu se u potpunosti mrseći joj kosu. Kurac mi je nabrekao kao lud i u jednom trenutku uzela je svilenu maramu koju je imala oko vrata i zavezala je za korijen kurca do bola, skočio je još više i poplavio ispunjavajući se žilama nabrekle krvi, a ovaj puta sam ja stenjao. Čučnula je iznad mene i polako se počela spuštati na nabrekli kurac. Kao opčinjen sam gledao kako polagano tone u njenu mekanu pičku, nesvjestan zvukova koji su izlazili iz mene. Oči su joj bile zatvorene a lice izobličeno u grimasu bola dok je moj nabrekli kurac ulazio u toplu i meku pičku. Kad se nabila do kraja na ukrućeni kurac umirila se i gledala me je sa nekim neodređenim izrazom lica, posegnuo sam za bradavicama, trljajući ih do crvenila, kukovi su proradili iznenađujućom žestinom, skoro da sam imao osjećaj da će se kurac slomiti u njoj. Iz njene pičke virio je samo kraj marame omotane oko korijena moga kurca. U trenutku kad je počela da svršava sagnula se i poljubila me tako žestoko da sam počeo puniti njenu pičku vrelim mlazovima sperme. Svalila se pored mene i zapalila cigaretu, posmatrajuči me sa zanimanjem. Interesantno ali nismo mnogo govorili. Pička joj je bila sva ulijepljena sokovima, počeo sam to razmazivati po njenom tijelu i guzi, mali ružičasti otvor privlačio mi je pažnju. Namazao sam ga sokovima i polagano utjerao jedan prst u guzu a drugi u pičku koja se još uvijek smirivala od orgazma. U očima sam joj primijetio mali trag iznenađenja ali i uživanja, te sam nastavio gurati prste u obje rupe. Zatvorila je oči prepuštajući se osjećaju, i ostavila cigaretu na stolić pored kreveta, dok su joj kukovi zaplesali novi ples. Opet mi se digao do kraja, okrenuo sam joj leđa prema sebi i prislonio ukrućeni kurac uz njenu guzu. Lagano sam je privlačio sebi, uhvatila me za kurac namještajući ga bolje na ulaz. Bila je tijesna i znao sam da nije nikada probala sa te strane, ali smo lagano nastavili dok je polako tonuo u njenu guzu. Osjećaj je bio fantastičan. Kad sam ga uspio ugurati do kraja mirovao sam dok je ona počela gurati svoju guzu prema meni. Sve je brže počela miješati guzom dok sam ga ja gurao koliko je mogao uči u nju. Sada je već počela vikati glasno, ali nije me bilo briga, privlačio sam je snažno na svoj kurac, dok se ona počela bacati po krevetu, tako da sam jedva uspio da ne svršim dok nije došlo i njoj. Sada smo se smirili oboje sve dok kurac nije ispao sam iz nje. Toga dana smo se jebali još nekoliko puta, sve dok je nije nazvao muž, kojem je rekla, da ide nekoj prijateljici. Kada je otišla istuširao sam se i otišao na recepciju da platim sobu, praćen začuđenim pogledom recepcionara………
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
Nokia N95 8gb
   
Jedne hladne zimske noći..

Bilo je toplo u tom autu, motor je tiho i jednolično brujao, po staklima je šutljivo padao snijeg..a ja sam sjedila nepomično..zavaljena u udobno meko sjedalo..preoskudno odjevena za hladnu zimsku noć, tek pristigla iz nekih toplijih krajeva i užasnuta nenadanom zagrebačkom zimskom atmosferom Dočekao me pred autobusom , šutke uzeo moje torbe i pričekao da sjednem do njega. Stisnutih nogu, s rukama zagnjurenim u krilo, lagano sam se tresla..od zime..od skrivenih pogleda koje sam osjećala kako me pale s moje lijeve strane. Šutjeli smo..oboje smo cijelo vrijeme šutjeli..a onda je njegova ruka lagano dodirnula moje bedro..topla velika ruka na mojoj nozi..dodirnula me i ostala ležati..svaki prst sam osjetila..a toplina se počela širiti mojim tijelom..lagano je razmicao moje noge..ili sam to nesvjesno činila ja? Ruka je sada bila ispod moje male haljinice i dodirivala golu kožu mojih bedara..lagano je kružio prstima oko mojih samostojećih crnih čarapa..polako..tako prokleto polako se pomicao prema gore..i sve bez riječi, očiju uperenih na cestu pod nama..znao je gdje sam bila..odakle sam doputovala..znao je da sam se jebala prije samo nekoliko sati i da još sva mirišim na onoga prije njega..boljelo ga je to..ali i palilo..luđački ga je palila pomisao da će me sad on jebati, makar u autu.. zadrhtala mu je ruka na mojim gačicama..a ja sam odjednom zarobila tu ruku svojim tijelom i sagnula se..zaronila glavu u njegovo krilo i rastvorila put kroz hlače do njegove gole kože..ledenim prstima sam ga uhvatila i izvukla van..a onda sam ga cijelog progutala..bio je već tvrd i tako napet, tiho je uzdahnuo kad je osjetio moja topla usta kako ga uvlače duboko u sebe..lagano sam ga sisala, pa onda liznula, kružila jezikom oko glavića, pa ga opet ugurala duboko do grla, počeo se tresti, počeo je kočiti..a onda je jednostavno stao..neka mirna ulica..neka busna stanica, pogašena svjetla..samo motor i dalje tiho svira. Gurnuo mi je glavu grubo, još više na sebe, osjetila sam glavić u mandulama, nisam mogla disati, a onda me podigao sa sebe..spustio moje sjedalo i odgurnuo me na njega..raširio mi noge, razmaknuo tange i uletio jezikom u moju pičku, osjetila sam njegovu nekoliko dana staru,oštru bradu kako me grebe, njegovu meku kosu koja mi dira pupak, bedra. usne koje stišću moje usne, da bi se obrušile na moj klitić, sitnim malim ugrizima nakon kojih stiže jezik da zaliže slatku bol..počela sam se tresti..noge me nisu slušale..osjetila sam valove trnaca kako gmižu iz mojih koljena prema gore..iz mog trbuha prema dolje, grudi su me počele boljeti od napetosti..htjela sam strgnuti svu odjeću sa sebe..biti gola i osjetiti njegovo golo tijelo svudo po meni.. a on je odgurnuo sjedalo skroz prema stražnjem dijelu auta, strgnuo s mene gaćice, uzeo moje noge u svoje ruke, raširio ih i zadigao visoko prema gore..a onda čučnuo među njih i zabio se..silovito i grubo se zabio u mene..a ja sam ga primila..sva mokra i željna kurca..napokon ga osjetila cijelog u sebi.. i nesvjesno ga stisnula dok se probijao..sve dublje i dublje..kao kliještima sam ga stisla ali on je bio jači..kurac se probijao dalje.. sve dublje u moju užarenu unutrašnjost..do kraja..do rubova..do zidova, tog trenutka ja sam svršila..u kratkim divljim trzajima mog cijelog tijela..a on nije izlazio..gurao se bez predaha.. osjećao moju pičku kako pulsira..a ja na trenutak nisam ništa osjetila..kao da ta pička na trenutak nije bila moja..kao da ništa nije bilo moje..sve njegovo..a onda sam opet osjetila njegov ud, tvrdoću njegovih zamaha..moje zaspalo tijelo ponovo se razbudilo..i sad sam podivljala..izvijala sam se prema njemu,,nabijala se na njega, stezala ga, puštala..bili smo mokri od znoja..auto se tresao pod nama,,negdje u daljini osjetila sam kako me mjenjač udara po koljenu, a desno rame udara o vrata..ali ništa me nije smetalo..samo sam osjećala ritam naših tijela..sve brže..sve jače..do neizdržljivosti..a on se zabijao i cijedio preko usana: Je li te i on tako ševio? Je li te i on tako ševio? A ja sam ga gledala u oči i u polujecaju izgovarala: Da..da..da.... A onda sam osjetila kako nadolazi..osjetila sam kako ćemo oboje svršiti..i on je to osjetio..znao je da sam spremna za divlji orgazam. I po zadnji put se svom silinom zabio i zajecao: Ide mi, ide miiiiiii….i osjetila sam kako se razlijeva duboko u meni i rastapa, miješa s mojim sokovima..kako mu kurac podrhtava dok izbacuje iz sebe sve u mene..o kako smo se istrošili te noći..u tom autu..a snijeg je i dalje padao..nježno i polako..
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
Nokia N95 8gb

Kuća strasti

Kazu da price i stvarni dogadjaji pisu sudbinu zivota, odredjuje nam neke puteve kroz daljni zivot, prave od nas emotivce, ispunjavaju nasu dusi srecom ili mrznjom,a ponajvise tugom…jer..to su obicno price zivota,ponekad lepe,ali ponakad i tuzne…

Ova prica je imala neki cudan tok, nazalost imena u ovoj prici sam morala izmeniti zbog ajmo reci diskretnih razloga.Delu price sam prisustvovala licno i to onom surovom delu kao i delu posle toga, a drugi ostatak mi je poverila jedna povredjena dusa. Iako sam zena, moram reci da ponekad smo vise nego kucke, i to prema nekim osobama koje to ne zasluzuju, mada ima onih muskaraca kojima bih i ja sama licno mogla prikaciti neke ne bas lepe epitete,ali u ovom slucaju… Bila sam naime srecna veoma zbog svog najboljeg prijatelja Marka kad mi je saopstio da je napokon nasao zenu i ljubav svog zivota, kako su stvoreni jedno za drugo, kako odgovaraju jedno drugom u svemu..ama.. nije mogao da prestane da prica.Uhvatila sam ga za ramena…dobro protresla: - Hej, covece..disi!! Ne mozes bas sve tako nabrzinu da mi ispricas i to u sitnim crticama…ajde u detalje, ja cu da skuvam kafu, a ti lepo pocni da pricas… - rekla sam sa smeskom - Ne znam kako bih ti je opisao…znas,ono, kad u jednoj osobi nadjes sve sto ti odgovara. I to naravno ne samo izgledom vec i dusom…ma onom unutrasnjom lepotom.Moram te upoznati sa njom pa ces sama da vidis da ne gresim.Ona je jedno divno bice.. Slusala sam ga sa smeskom.Za sve ove godine poznanstva jos ga nisam ni jednom videla tako srecnog, tako zaljubljenog sa onim cudim sjajem u ocima.Ipak..nesto u meni, kao i uvek, govorilo mi je da bi s obzirom koliko se zaletio za nju mogao ostati slomljena srca. Marko je bio lep decko, visok, crna kosa...uvek lepo podsisan, zelene oci ,sportski gradjen..drzao je do svog tela…bio je iz dobrostojece porodice, uvek lepo obucen, besna kola, ma ono san vecine devojcica…i ovek je mogao naci kad je hteo.Ali sad..izgleda da ljubav bas pravi od nas slabice. - hej Markoni..imam predlog, posto zelis da je upoznam, hajmo zajedno na voznju motorima, neku laganu vecericu negde na splav, ono u cetvoro.Tvoja zena snova, ti, Dragan i ja…bice super..sta kazes?? - E pa da znas da ti to nije losa ideja..dodjemo po vas u 20h veceras…budite spremni Odjurio je iz kuce kao da ga vetar nosi…nasla sam si neku zabavu i prestala misliti o Marku i njegovoj fatalnoj zeni..nisam ni mislila da cu to vece ali bas slucajno videti prizor koji nisam trebala mozda da vidim. Vece puno smeha, zabave je brzo doslo i proslo.Zaista bila je super kao osoba, i lepog izgleda ,taman kako ju je opisao.Duga crna kosa, krupne zelene oci i to one jebozovne, kad me je pogledala trnci su mi prosli telom, pune usne, blago nasminkana..lepe oble grudi, struk, noge..al bilo je na njoj sve savrseno.Vratili smo se kod Dragana i mene kuci kako bi popili kafu u sitnim jutarnjim satima…pricali smo neke nevazne teme..kad i u kom trenu se seks kao tema uvukao u nasu pricu ne secam se, znam da smo se ja i Dragan ubrzo povukli u svoju sobu, na zestoku partiju…Ustala sam po casu vode, bila sam zedna isrcpljena , ali zadovoljena zena..na putu do kuhinje cula sam prigusene uzdahe…zenska radoznalost je proradila u meni.Nisam mogla odoleti, morala sam otici do sobe.Vrata su bila blago otskrinuta.Bili su zaneseni u toj strasti nisu me ni primetili da stojim i promatram.Kako perverzno.Uzivala sam u svakoj sekundi tog prizora.Kroz prozor sobe je ulazio sjaj zore, ni dan, ni noc, bila je na njemu, njegove ruke su bile na njenim grudima i klizile su do struka.Svoje je ruke zavukla u kosu..zabacila glavu u nazad..blago je mesala donjim delom tela, izdizala…ma tacno je znala sta radi…i kako da ga ubija lagano.Oslonila se svojim rukama na njegove grudi i pocela se nabijati, prvo polako, a onda jace i jace..brze.Marko je disao sve teze..i ja sa njim…bila sam napaljena, mazila sam se uzivajuci u tom slatkom cinu…Skocila je sa njega brzim pokretom prema dole.Halapljivo ga je gutala..nestao joj je ceo u ustima…Markovi uzdasi su se lagano pretvarali u blage krikove zadovoljstva…svrsio je ispunjavajuci joj usta svojom spermom,a ona je gutala pohlepno svaku kap…kako je to samo dobro uradila. Vratila sam se u sobu nema…nisam mogla doci od tog prizora sebi…bila sam napaljena,al maximalno, a Dragan spavao je velikim snom.Odlucila sa sebe kazniti zbog perverzije i ostaviti tako napaljenu…Dani su prolazili..proslo je i dva meseca, doslo leto.Svake godine smo isli motorima negde na more, tako i ove, ali ovaj put sa iznimkom, mesto u cetrvoro kako je dogovoreno isli smo na kraju u troje..Dragan, Marko i ja. Markova zena snova nije mogla imala je neodlozenih obaveza i morala je na put…Ta recenica i to saznanje je pocetak Markovog razocarenja, i njegovog bola.. i suocenja sa najbolnijom istinom. Tri dana je proslo kako smo dosli na more, zezali smo se..ludo provodili, ma bilo je sve super, ali noc je donela prizor pun bola.Dragan je ostao u sobi spavajuci jer ga je bolela glava, naravno kao veliki veseljaci Marko i ja nismo hteli da propustimo ni dana zabave, uputili smo se u centar, lutali po kaficima, diskoteci, isli na one lude centrifuga kako ih ja zovem tobogane, ma ono..ludilo. Pri povratku u sobu setali smo nekom plazom.. nije bilo nikoga..mesecina se igrala u vodi…ma romantika.Naravno da ga je sve to podsetilo na Ivanu ( tako se zvala), poceo je da mi pricao o njoj..kako mu nedostaje..kako se nisu culi vec tri dana, i slicne stvari.Sa plaze smo se popeli uz neke stepenice, bio je kao neki mali sumarak..morali smo proci jednom stazom..u daljini na jednoj klupi bilo je dvoje.Koja li samo ironija.Svetlost je dopirala do njih…u trenu sam se skamenila…poznala sam taj smeh, taj glas.Marko je i dalje pricao o Ivani…tako da nije cuo, stala sam.. - E, ajmo drugim putem… nebih tuda, jos bi da setam okolo. – Probala sam da ga nekako skrenem i vratim ga nazad, ali to je bio moj pogresan korak..jer tu je nastala tisina.. - Cuti..ne govori mi nista, poznam taj glas i taj smeh jako dobro – odgovorio mi je, i pogledao u pravcu iz kojeg dolazi. - Ajmo Marko, molim te..idemo na drugu stranu! – vukla sam ga kao malo dete za ruku. Istrugno je ruku i pogledao me sa besom u ocima…posao je u tom pravcu…video ih je na klupi, srecne, zagrljene, kako se ljube.Nije imala na sebi gore majicu, ljubio joj je grudi, divlje je povlacio sebi i sisao bradavice dok je ona izvijala svoje telo i zavlacila ruke u kosu. Marko je stajao nepomican, i ja sa njim i gledao taj prizor, gledao je svoju zenu snova kako klizi poljupcima po grudima nekog nepoznatog muskarca, i kako njegov kurac ceo nestaje u njenim ustima, svetlost mesecine ih je obasjavala podosta.Nisu nas primecivali. Njegove ruke, ruke stranca su bile u njenoj kosi i nabijale njenu glavu jos vise na njegov kurac..grcala je , gusila se, ali nije marila uzivala je u svakom trenu.Ustala je ispred njega, skinula je suknjicu ispod koje nije imala nista i podigla jednu nogu na njegovu, Poceo je da joj lize pickicu, lizao ju je dosta dugo..svrsila je nekoliko puta, svaki njen uzdah je Marku parao usi, stajao je nepomican, disao je sve teze, imala sam osecaj da ce se ugusiti…Probala sam opet da ga povucem da krenemo, ovaj put je jos jace istrgnuo ruku…kao da je zeleo da je gleda..kao da je zeleo da mu se svaka slika ureze u secanje.Opkoracila ga je, sa izdignutim nogama oslonjena na naslon klupe , pocela da se nabija na njegov kurac.Menjala je tempo cesto, cas polako..cas brzo..pa ceo i i tad bi se nabijala uz jecaje…Promenili su pozu, bio je iza nje.Nisam mogla da verujem da nas ni u jednom trenu nisu primetili koliko su bili zaneseni.Nabijao ju je odnazad.Zabijao se u nju svom zestinom..podigao joj je jednu nogu kako bi ulazio dublje i jace…uzdasi su se pretvorili u krike koji su odzvanjali u noci..svrsavala je po ko zna koji put.Uskoro je tome dosao kraj, najvise ga je zabolelo sto mu je uradila isto sto i Marku.Strpala ga je celog u usta, lik joj je zabijao do grla puneci joj usta spermom, oblizivala ga je kupeci svaku kap, dobro ga je obrisala svojim usnama i jezikom.Otisli su, a Marko i ja smo i dalje stajali na istom mestu, pa je na kolena.Izdalo ga je srce, mislila sam da ce poceti plakati, ali ne, sagnuo se samo do zemlje, nesto promrmljao i ustao. Pogledao me je sa smeskom, mislila sam da je tek sad poludeo. - Idem u sobu da se spakujem i idem nazad kuci, sad odmah – rekao je - Hej , jesi lud!!! Sad ces ici nazad kuci?!! Daj Marko smiri se, pio si veceras, gde ces da vozis, odspavaj malo, jutro je pametnije od veceri..pricacemo kad se probudis. Ali ne, njegova zelja da ide je bila jaca od svega, i Dragan ga je pokusao odgovoriti ali nije uspeo. Otisao je. Dragan i ja smo ostali jos taj dan na moru, ali zbog brige za Marka da ne napravi glupost prekinuli smo letovanje i vratili kuci. Po povratku nismo mogli naci Marka nigde, proslo je od tad nekih deset dana, nije se javljao na mobitel, ni na kucni, nismo znali sta da mislimo.Njegov su nam roditelji rekli da su se culi sa njim pre dva dana, ok. Znaci nije napravio glupost. Pustili smo da stvari idu svojim tokom, tako je i bilo.Bio je cetvrtak, kad je dosao kod mene, bio je utucen, osetio se na alkohol. Nisam htela nista da ga pitam dok nije pozeleo sam da mi prica sta ga muci. Poceo je bez i jednog uvoda, kao da se ispoveda… - Ispunio sam sobu mirisnim svecama, obukao se sportski, ali elegantno, sredio sam ceo stan samo za nju…po celom stanu svece, lagana muzika, bila je odusevljena kad je dosla.Poljubila me je nezno kao neka nevina devojcica uz pitanje da li mi je nedostajala.Nasmejao sam se sa dozom ironije koju naravno nije primetila.Slusao sam kako mi servira lazi o poslovnom putu na kojem je bila, smeskao sam se sa sa njom,a zeleo sam da joj odvalim samarcinu, da joj saspem sve u lice kako znam celu istinu, kako sam je gledao…ne znam Nikolina sta mi je dalo snage da joj to ne udarim, a ni sta me je zadrzalo.Mazio sam je nezno, ljubio joj usne, imao sam osecaj da jos se oseca na njegov ukus, bio sam zgrozen, gadila mi se… Poveo sam je put sobe, u ruci je drzala casu vina, lagana muzika je odjekivala prostorijom, ostavila je casu na nocni ormaric, i prilazila onim njenim sigurnim korakom…nije gubila vreme, sagnula se dole..spretno je otkopcala moje farmerice i izvukla moj kurac iz bokserica.Koliko nisam je zeleo, toliko je moj kurac govorio suprotno, njen topli dodir ga je u momentu digao iz mrtvih, bio je ukrucen, a u glavicu sabijena sva krv, da li od besa, ljubavi, mrznje ili sve zajedno, ne znam. Smracilo mi se pred ocima, zavukao sam svoje ruke u njenu kosu i poceo joj glavu nabijati takvom silinom, da sam u jednom trenu zaista pomislio da ce se udaviti, nisam mario, nije me bilo briga, vadio sam ga iz njenih usta, a ona je pruzala svoj jezik prema njemu trazeci jos. Razljutilo me je to, prizori sa mora su se poceli redjati pred mojim ocima jedan za drugim, bes i mrznja, gadjenje su se javljali u meni, a sa druge strane sam je zeleo bio sam napaljen, podigao sam joj glavu, poljubio usne pri tom je grubo ugrizao za donju usnu ..jauknula je, ali nije odustajala. Pomaknuo sam se korak u nazad, pogledao je, i u jednom potezu sam pokidao haljinicu koju je imala na sebi, bila je potpuno gola ispod nje, zapitao sam se da li nosi uopste ona ves ikad ispod odece, ali to nije bitno.Sama je legla na krevet.Da nudila mi se kao jeftina kurva…tako sam je i uzeo kao jeftinu kurvu…a ne kako je ona htela.Nisam je zeleo gledati u oci, okrenuo sam je u stomak, i izdigao njenu guzu.Koliko sam zadnji put uzivao u tome da joj lizem, sad nisam zeleo, gadila mi se.Pred mojim ocima je bila njena glatka izbrijana pickica, zabio sam svoje prste u nju, ali hteo sam nesto vise, nesto jos intimnije.Znam da ces mi reci nakon sto ti sve ispricam kako sam djubre, kako sam gad, ali jednostavno morao sam to da joj uradim.Prisao sam joj blize, rasirio joj guzove, njena guza se lagano rastvorila, mamila me je.Glavic mi je pulsirao do ludila, morao sam da joj stavim u guzu…Podigao sam jednu nogu, i jednostavno ga ugurao u njenu guzu bez ikakvih priprema i poceo je jebati kao da je u samoj picki..Jecala je od bola, vikala mi je prestani, pokusala se izvuci, da bi nakon nekoliko trenutaka, se prepustila uzitku, i gde bi bol nestao i pocela je da uziva, da se mazi po svojoj pickici, da zavlaci prste u nju. Guza se sirila pod mojim kurcem, bila je vlazna koliko i njena pickica, jebao sam je cas brzo cas polako…svrsila je ne znam ni sam koliko puta…Izvadio sam ga iz guze i ponovo se saletio u nju..Bila joj je rasirena maximalno, uzvikivala je..da..to..jebi me..mrzeo sam je taj tren.. toliko da sam joj se tako zaletio i zabio u guzu da je vrisnula, i poceo jebati je brzo.Sklopio sam oci…osecao sam kako mi trnci struje niz telo..i mlaz sperme koji ispunjava njenu guzu.Koji osecaj..mada znam da bi bio jos lepsi da sam to uradio sa nekim koga volim, a ne mrzim.Ma u stvari ne mrzim je, zalim je.. Izvadio sam kurac iz njene guze, moja sperma se cedila preko njene picke dok je sve razmazivala i utrljavala.Ustao sam i obukao se..izvadio novcanik i bacio joj 200 eura na krevet.Pogledala me je.Nije joj bilo jasno.Nisam zeleo da joj objasnim, samo sam joj rekao neke sitne detalje popt, more, sumica, klupica, ti kako mu gutas i slicno.Bila je skamenjena.Pitala me je,a zasto pare, nije se cak ni pokusala opravdati na moje priznanje da znam da me je prevarila…kako sam bio samo hladan u tom trenu kad sam joj odgovorio da sam joj to platio uslugu koju mi je napravila veceras.. i rekao pa zar se kurvama nakon sexa neplaca ili ti mozda uzimas unapred. Besno je uzela svoje stvari i otisla.Postigao sam sta sam hteo Nikolina, ali nimalo se ne osecam ni lakse ni bolje… Nisam znala sta bi mu odgovorila…ni rekla na sve…pruzila sam mu rame i zagrljaj prijateljstva, jer sam mislila da je to ipak najbolje u tom trenutku… Nisam mogla ni da ga kritikujem ni da odobravam to sto joj je uradio, shvatila sam da je najbolje da nekazem nista, da jednostavno cutim.Porazilo me je i saznanje, da povredjen muskarac nece birati sredstva za osvetu, i da osveta koja krene iz neznosti najvise boli… A neuzvracena ljubav jos vise.
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
Nokia N95 8gb

Luda noć


Moja draga i ja doživjeli smo svakakva iskustva i probali gotovo sve vezano uz dobar jeb, no ovo iskustvo čemo pamtim kao nešto doista posebno i strašno perverzno. Sve je krenulo za nas posve uobičajeno ali ovaj put neplaninirano. Dakle, bila je to pretprošla subota kada smo odlučili da nam se životi ne smiju odvijati na relaciji posao-spavanje-posao pa smo dogovorili subotnji izlazak no ovaj put odvojeno ,barem je tako trebalo biti.

Ja sam dogovorio izlazak sa svojim kumom ,a ona sa svojom najboljom frendicom. Draga se po običaju obukla na granici izazovnog i pretjeranog. Gledao sam je tako u dnevnom boravku i nervirao se što tako obučena ili bolje reći neobučena ide van bez mene. No , kurac u mojim hlačama je sve više rastao. Kako i ne bi, na nogama je imala crvene štikle kao iz nekog pornića koje su se odlično nadopunjavale sa svježe polakiranim nožnim noktima u istoj boji. Noge je namazala nečim svjetlucavim ,a gore je obukla besramno prozirnu crvenu haljinu. Kada sam kupovao tu haljinu mislio sam, biti će to onako za po doma da uljepša sex i to. Ona je oćito imala druge planove. Zašto to govorim, osim što je bila prozirna, haljina je imala i jako dubok dekolte te izrez do ruba gačica sa strane, pa još crvena. Taman sam si kurac mislio riješit napetosti ,a čuje se zvono. Draga je otišla otvorit frendici ,a ja pomalo ljut sam zapalio pljugu.Nemalo sam se iznenadio kada su ušle ,frendica inače pristojnog izgleda stala je preda me preobučena u high class kurvu. Kao da to nije bilo dosta dobio sam i pusu ,nehotice ili ne, u usta no ipak samo prijateljsku. Kurac se opet budio ,a ja sam počeo maštati da je moja kujica opet nešto organizirala kako bi me razveselila.No nije ,cure su se samo malo jače sredile. Inače, prijateljica je bila rasna crnka ,preplanulog tena , odličnih nogu i prekrasnih cica koje sam jedanput kriomice uspio vidjet. Usko pripijen kompletić svjetlo plave boje koji se sastojao od tajica i topa još je više isticao sve njene čari. Pošto sa njom nismo imali nikakva iskustva jako me palila pomisao na njih dvje dok sam iz kuhinje gledao u dvje prekrasne guze i tange koje su se vidjele doslovno kao da su gole. Pošto više nisam znao što ću sreća je bila da je kum završio sa poslom nešto ranije te me nazvao da dođem u obližnji birc. Obje sam ih poljubio na što se draga samo nasmijala ,a frendica pomalo zbunila iako nije djelovala kao da joj je krivo i napustio harem ljepote. Kad sam stigao kum me upoznao sa dvojicom svojih kolega sa posla. Jedan je bio domači dečko ,a drugi iz zadra na kojeg su se ženski pogledi doslovno lijepili. Bio je onako neki latino lover tip ,a to očito pali kod pripadnica nježnijeg spola. Počeli smo cugat i razglabat standardne spike :pice,auti,nogomet,posao ... ,a onda je kum pokazujući slike sa moba svojem prijatelju dalmatincu došao i do one od prošlogodišnjeg ljeta na kojoj je bila moja mala. Dečko je ne znajući o kome se radi samo rekao "ko je ova ća bi ja ovo jebo". Tada sam mu rekao ,jebi ako hočeš ,a on je u istom trenutku shvatio o kome je riječ. Inače nisam se naljutio niti ga krivim. Na toj slici bili smo na plazi na hvaru ,a ona je bila u topllesu prekrasno preplanula u žutim tangama imali šta ljepše. Naime sada sam kuma počeo zajebavat za sliku ,zašto ju još čuva i jel drka na nju ,na što je on nesigurno odgovaro da ne. Po glavi su mi se počele odvijat svakakve prljave igrice te sam odlučio nazvat dragu i vidjet kako je njima. One su bile nedaleko več poprilično pijane i očito dobro raspoložene pa sam odlučio da se nađemo sa njima. Kad smo stigli cure su se doslovno valjale što od smijeha što od cuge ,a moj novi prijatelj dalmatinac nije skidao pogled sa moje vruče kujice. Otada na dalje svaka je priča počinjala i završavala na sexu. Alkohol je počeo činit svoje ,a razgovori su postajali sve slobodniji. Onda me draga zamolila da je otpratim do wc-a. Čim smo ušli zgrabila me za kurac i rekla ,pušit ću ti ako mi daš da obradim M.... Tako se zvao Zadranin ,a ja sam ko iz topa vratio ,karaj se ali zauzvrat neka mi ona puši,aludirajući na frendicu. Doslovno nekoliko sekundi nakon toga u wc je ušetala i ona ,a draga nije uspjela ni odgovorit. Dok je izlazila samo mi je mignula i rekla izvoli. Frendicu je to malo zbunilo pa me pitala o čemu se radi ,a ja sam odgovorio nešto u stilu" interna zajebancija". Tada me potpuno zbunila ,zagrlila me i počela cviliti o tome zašto ona ne moze imati takvog dobrog dečka ko što sam ja. Neko smo vrijeme ostali tako zagrljeni ,a onda sam rekao sam sebi "ko ga jebe ide,ide ne ide,ne ide" i počeo spuštati ruke na njenu božanstvenu guzu što je ona prihvatila te me nježno počela ljubit po vratu. Preuzeo sam inicijativu i uvalio joj jezik ,podigao je za guzove i odnio je u zatvoreni dio wc-a. Čim sam zatvorio vrata počela me dirat po kurcu i šaptat mi "jebi me ,izjebi me odmah". Odmah sam je okrenuo ,povukao tajice dolje,tange na stranu i zabio joj kurac do kraja, Zajecala je ,a ja sam je počeo razvaljivat sve jače. Nije prošlo dvije minute ,a ona se počela grćit u orgazmu grizući wc kotlić. Izvadio sam kurac i rekao joj da mi puši na što se onako pijana nasmijala i rekla "naravno ,samo me vidi kako piškim prije". Skinula je tajice skroz ,povukla top prema dolje ,sjela i počela mjesiti par prekrasnih sisa. Polagano je pomicala gačice ulijevo gledajuči me ravno u oči. Skinuo sam majicu i predložio joj zašto to ne bi obavila po meni. Malo se zbunila ,a onda je rekla da kleknem primila me za potiljak i poćela mi piškit ravno u facu. To me je dotuklo i više nisam mogao pa sam joj rekao da ću svršit. Na to mi je podmetnula štiklu pod kurac i rekla izvoli. Počeo sam izljevat spermu po njenoj nozi i štikli ,a ona mi je privukla glavu snažno na njenu macu. Popišan ,jezika duboko uronjenog u picu najbolje frendice moje drage svršavam po njenim štiklama aaaahhh. Dignula je štiklu polizala sve do zadnje kapi moje kreme i rekla hvala ti. Sredili smo se bez rijeći i izašli van iz wc-a. Drugog frenda mojeg kuma više nije bilo ,a kada smo sjeli vidio sam da draga obojici masira kurčeve preko hlaća. Pogledala me i rekla ajde idemo di ste vi. Platili smo i otišli prema autima pa dalje prema stanu od kuma. U autu smo bili sami ,ja i moja draga pa sam je zamolio da mi preprica malo sta se desavalo dok nas nije bilo. Rekla je da su gledali iste one slike te da su je momci zasipali komplimentima na što je ona skupila hrabrost i primila ih za kurčeve. Stigli smo i bez rijeći ušli u stubište pa u lift. Da razbije taj čudan muk moja kujica se počela smješkat meni u lice istovremeno dirajući za kurac našeg novog prijatelja. Otkopčala ga je i počela mu pušit što smo mi ostali otvorenih usta gledali u čudu. Stigli smo na naš kat kada je otkopčala i tako oslobodila i ogroman kurac moga kuma. Zadigla je suknju i ostavila je da tako stoji. Stala je ispred njih i drkajuči im krenula prema vratima stana. Kada smo svi ušli doslovno smo strgali odjeću sa nje i u roku od 5 sekundi sve rupe su joj bile pune. Kum joj je svojom kurčinom punio usta,ja sam je jebo ,a dalmatinac joj je širio guzu. Frendica sada savim gola sumanuto je gurala prste u oba svoja otvora gledajući nas ,a moja draga je jecala kao nikad do sad. Dosta smo se izmjenjivali i doista joj pružili nezaboravno iskustvo. Bila je u nebesima ,a kada joj je kum htio napunit usta rekla mu je "ne ,u mene molim te". Poslušao ju je i napunio joj picu spermom, poučen tim primjerom i ja sam učinio isto ,a naposljetku i naš novi prijatelj. Tako potrošena ležala je znojna na podu ,a iz pice su joj curili potoci sperme. Pomalo zapostavljena frendica vidjevši to svršila je jako i glasno spuštajući se na pod prema međunožju moje kuje. Srkala je spermu iz pice moje drage sve dok joj sve nije bilo u ustima.Punih ustiju bijele tekučine krenula je prema dalmatincu da ga poljubi no on je odbio kao i kum.Ostao sam još samo ja . Prihvatio sam mokar poljubac i podijelio sa njom sve što je imala u ustima. Tada je bilo oko 2 u noći ,a orgijanje je prestalo oko 9. Šta reći, cure su bile jako zadovoljne-luda noć.
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 113 114 116 117 ... 398
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 06:14:27
nazadnapred
Prebaci se na:  
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.112 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.