Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 15:31:26
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 18 gostiju pregledaju ovu temu.

>> Pitate se gde su nestale galerije devojaka? Kliknite ovde! <<

Vazno: Molimo vodite racuna o ponasanju na ovom delu foruma i procitajte nova pravila sex foruma!

Idi dole
Stranice:
1 ... 103 104 106 107 ... 398
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Erotske price  (Pročitano 26575619 puta)
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
Nokia N95 8gb
Dama perverznih navika

   Danima sam razmisljao i padale su mi razne ideje preko spijuniranja javnih kuca do postavljanja mikro kamera u zenskom veceu u osnovnoj skoli...Nijedna od ideja mi nije bila dovoljno dobra i realna a i glava me je nesto pocela boleti pa mi je i mozak stao.Odlucio sam malo da izadjem.Subota je vece valjalo bi se malo opustiti uz casicu hladnog viskija,zivopisnu disko mjuzu,i duplerice koje vrte svojim glatkim ,oblim,uljem premazanim guzama cije srce strasti skrivaju duboko uvucene uske tange.
   Diskoteka je krcata.Zapahnu me miris trave jos na samom ulazu dok sam se polako probijao kroz masu.Slabo osvetljenje mi prija,sedam za sank i narucujem dupli viski sa ledom.Sankerica je veoma privlacna,sa nabujalim peticama koje kipe preko dekoltea.Za trenutak pogled mi se izgubi medju njenim grugima mmmmm kako bih je gricnuo.Primetila je to i uz blag osmeh se udaljila da posluzi nekog kretena sa cirokijem na glavi.Bio je totalno drogiran i jedva je gledao na oci.Okrenuh se na drugu stranu da ne gledam taj prizor jer bila je velika sansa da ce povratiti svakoga momenta.
   Sam cosak sale pored vertikalno postavljenih ogromnih zvucnika spazih dve lezbejke.Igrale su doririvajuci se grudima uuuh gde bas to sad...Primam se na lezbo scene i odmah sam zamislio sebe izmedju njih dve...ludilo.Znao sam da ne postoji cena za koju bi prave lezbejke bile sa muskarcem i to me je malo itiralo.
   Stari dobri teacher's je bio vec pri kraju i hteo sam poci dalje,da nadjem jos kakvo zanimljivo mesto kad spazih neuobicajenu pojavu... Nije mi bilo logicno ali dobro ,mislio sam da je i to moguce .... - daj jos jedan dupli seceru !Nmignuo sam sankerici ujedno se pomerajuci malo u desno u mrtav ugao gde nije bilo gotovo nimalo svetlosti, gde cu biti gotovo ne primetan... Majka i cerka u diskoteci?Bilo je to za mene pitanje na koje treba naci odgovor.Stajale su tu ne daleko ispred meneNisam mogao cuti sta pricaju alo po gestikulaciji pokreta cerkica je bila srecna....mozda je prvi put izasla sa mamom? Mama, kao i svaka mama,osvrtala se polako ne primetno okolo i posmatrala okolini.Verovatno se brinula za svoju malu mezimicu.Bila je lepo obucena,bas fancy , sa belim cizmicama koje je krasila visoka stikla .Po godinama bi se reklo da ima negde oko 27-28 ali bore na njenom vratu reko se mi da ima tridesetak pa cak i malo vise...Cerkine drugarice odose....bas cudno sa majkom joj se nisu ni pozdravile. Pomerile su se malo u cosak gde je vladao mrak i gde je samo kad kad crveni zrak stroba sekao gust mrak pomesan sa mirisom trave... Mislio sam da mi se ucinilo,malo bolje se zagledah i jasno videh ,,maminu,, ruku kako polako krece niz mala i krhka ledja svoje ,,cerkice,, i zaustavlja se na guzi...Sapnula joj je nesto poljubila je u obraz i pocela da se oblaci.....Bio sam prilicno uzbudjen i tad mi je pala fantasticna ideja na pamet.Gospodin Teofilovic ce biti odusevljen a ako uspim u ovoj zamisli moj honorar ce biti koliko zinem...
   Na brzaka sam ispio vatrenu vodicu i ostavivsi sankerici dobru napojnicu zurno sam se obukao i krenuo za njima...Vec su krenule taksijem kad sam ja izasao i srecom jos jedan je bio tu isto,zurno uleteh unutra kazavsi vozacu da prati taksi ispred nas.Zaustavio se pored zgrade starije gradnje ali lepo renovirane.Mi smo produzili dalje do susednog ulaza...Bacivsi vozacu pare bukvalno sm istrcao za njima.Trebalo ih je stici i videti broj stana u kome zivi dama perverznih manira.Lift je vec bio otisao...ne mari ...zaustavio se na 6 spratu i to mi je bilo dovoljno za pocetak.Spratovi su imali po 3 stana,istracao sam napolje i video da gori samo jedno svetlo na sestom.To je to ponovo sam otisao u zgradu i popeo se na sesti sprat.54 broj stana,nista mi vise nije potrebno to je dovoljno za pocetak jer sam vec imao plan kako da udjem i upoznam doticnu gospodicu...
...-Da gospodine ,razumeo sam,recicu im da ste me vi poslali i da moram zavrsiti kures za jedan dan.
   Prostorija je bila mala ali veoma lepo dekorisana.Sa predavacem sam se upoznao i rekao mu u cemu je stvar,sumnjicavo me je pogledao odmahnuo glavom i rekao: -Pa da pokusamo gospodine,nije nam ovo praksa ali ako gospodin Teofilovic insistira,uradicemo sve sto je u nasoj moci. Predavanje je pocelo i prvo je govorio o manirima ,,prvog utiska,, o lepom oblacenju a kasnije o pravilima za pridobijanje potencijalne musterije,sta uraditi ako se ona koleba,kako je pridobiti i posle su ostale samo karakteristike samog uredjaja kojih je bilo bas mnogo ali na moj zahtev predavac je skratio na naj osnovnije i naj bitnije delove... Kirbi , masina koja je vise od usisivaca plenila je svojom lepotom i funkcionalnoscu.Po velika cena koja bi trebala da se izdvoji za njenu kupovinu zahtevala je izuzetnu reklamu i dobrog trgo-agenta koji ce je predstaviti u punom svetlu,i naravno prodati je. Bilo je oko pola osam uvece kada smo zavrsili,popio sam kafu sa predavacem koji je bio odvec iscrpljen a kad bi samo znao da ga ja vise od pola nisam slusao mislim da bi me gadjao onim prokletim ,,usisivacem,, pa ma koliko on da kosta. Potpisao sam revers za preuzimanje jedne ,,skupe igrackice,, spakovao ga u gepek svog crnog audia i krenuo polako kuci.
   Bio sam umoran a pred ocima mi je igralo samo kirbi,kirbi....Otvori sam vodu da se puni kada i otisao do kuhinje da nadjem nesto da utolim zedj.Tuborg se hladio u frizideru a na stolu je bilo jos jedno hladno parce pizze koje odmah smotah i u samo tri cetri zalogaja pojedoh,zalik pivom a jos jednu limenku poneh u kupatilo... Kupka me je preporodila i iako vise nisam bio umoran legao sam oko 22:15 jer sutra me je ocekivao izuzetno naporan dan...
   Taj matori,dovitljivi,i uvek lepo nalickani hostapler gospodin Teofilovic nikada nije nosio mobilni telefon sa sobom niti ga je u opste i imao...sta znam ja sto ,verovatno se plasio da ga neko ne prisluskuje i to je bio razlog sto sam i ovoga jutra morao opet do njega da ga izvestim o svom napredovanju i planovima.
   Bio sam zadovoljan kada sam pogledao papir kiji sam upravo dobio od bossa.Zadovoljno se smeskao rekavsi mi:- ovde je sve sto ti je potrebno,a ovde u ovom kofercicu su izuzetno skupe igrackice koje vrede priblizno koliko i tvoja koza-. -Razumem gospodine,vodicu racuna o tome-.Pozdravio sam se i posao da krenem kad zacuh njegov promukao i dubok glas -Sacekaj,nesto si zaboravio-Predao mi je jos jedan kofer.Otvorivsi ga video sam da je to Gericom Hollywood p4 2.0m wide lap top kiji vredi minimum 2000 eura. -Ova stvarcica kontrolise sve uredjaje iz malog kofera,podesi parametre za daljinsku kontrolu , ukljuci skremb-koder i kao takve podatke cuvaj na hard disku za svaki slucaj.Napravi preseke ako dodje do preopterecivanja memorije i te podatke de kodiraj i narezi na disk,mislim da sam bio jasan? -Da gospodine,mogu li sada da idem? -Da , to bi bilo sve.
-Dosavsi kuci prvo sam pogledao papir kiji sam dobio od sefa i gotovo sam bio iznenadjen sa kakvom je preciznoscu uradjen presek uobicajenih radnji dame sa perverznim navikama koju sam trebao da posetim...Kompjuter isprogramiran,parametri podeseni,tehnika proverena,kirbi spreman ,jos samo mi je falilo da se upicanim i da krenem u datom trenutku...Elegantno svetlo plavo Diorovo odelo mi je stajalo kao saliveno,crveno crna kravata zakacena zlatnom snalom za belu kosulju stajala mi je kao da je sivena samo za mene.Cipele visoki sjaj i verna kopija Rolex-a su prica za sebe... Krenuo sam,bilo je i vreme ,kuci je znao sam to...
   Dobro poznata zgrada, ulazim u lift i pritiskam broj 6.Stigao sam,stan br. 54 je bio sa leve strane to mi je vec bilo poznato.Pozvonio sam i cuo kako prilazi vratima i pocinje da ih otkljucava.Udahnuo sam vazduh u pluca i sacekao da ih otvori...
-Dobar dan -Dobar dan Odgovorila mi je ljubopitljivo me zagledajuci.
-Vrsim prezentaciji jednog od naj savrsenijih kucnih uredjaja.Bez obaveze ikakve ako ste raspolozeni jedno pola sata sat da pogledate o cemu s e radi i da vam objasnim karakteristike i prakticno pokazem funkciju uredjaja a ko imate vremena... -Vazi samo sacekajte momenat -Aparat mi je u kolima idem da ga ponesem i dolazim. Cekala me je na vratima,usao sam a ona mi pokaza levo u dnevni boravak.Stancic je bio dvosoban,lepo namesten sa skupim namestajem i tepisima...Za oko mi je zapela famozna,orjentalna ikebana koja je stajala u jednoj visokoj vaziu uglu sobe.Nasuprot nje diagonalno je stajala velika drvena hindu maska sa supljim otvorima za oci... -Pa da pocnemo,rekao sam raspremajuci kirbi. -Mozda ste culi do sada za kirbi a mozda i niste ali to nije ni bitno,stvar koja je bitna a to je da ovaj uradjaj ima visestruku namenu i da je najbolji u svojoj klasi... -Ima 3 osnovna i jos 7 dodatnih prikljucaka,svaki prikljucak se moze koristiti u proseku za 8 razlicitih operacija i tako prakticno dobijate 80 razlicitih uredjaja koje predstavljaju druge firme... -Svi ti uredjaji se sadrze u jednom a to je kirbi... -Ako vam nije tesko da mi donesete jedan lavor ciste vode ,da vam prakticno pokazem kako radi...Jos dok je kretala da izadje iz sobe otvorio sam mali kofercic i izvadio jednu od mikro kamera.Polako sam je namestio u srediste ikebane i zamaskirao liskama.Usla je noseci lavor... -Ja se izvinjavam,greskom sam rekao lavor,ustvari mislio sam na bokal posto moram da naspem unutra u masinu...Nije joj bas bilo pravo ali se odmah okrenula nazad,druga mikro kamera je vec bila spremna,brzo sam skinuo masku i uglavio je u otvor za oko.Samo sto sam je ponovo okacio i tek sto sam spustio ruke pored sebe usla je u sobu.... -Lepa maska, prokomentarisao sam. -Da ,dobila sam je na poklon,evo voda...Uzeo sam vodu i poceo da sipam u kanister od kirbija.- Nacin,pranja se moze stelovati znaci od plitkog,srednjg i dubokog usisavanja pa zatim suvog,polu-suvog i vlaznog usisavanja tj. pranja u zavisnosti sta se cisti i koliko je zaprljano... -Evo mozes pogledati kolika je razlika ovog ociscenog i ne ociscenog dela tepiha mada i ne primecuje se na tepihu toliko zato sto je prilicno cist.Naj bolje rezultate pokazuje pri ciscenju presvucenog namestaja,kreveta,stolica i stvari koje se retko kad ciste... -Ako imate stolice sa presvlakama ili jos bolje da vam to demonstriram na lezaju... -Lezaj mi je u drugoj sobi pa ne znam ... -Nista se ne brinite ,casom ce mo da se preselimo ako vam ne smeta.Prolazili smo predsobljem do malo manje spavace sobe.Usavsi spustio sam kirbi dok sam krajickom oka gledao enterijer sobe...
   U samom uglu pored prozora bilo je malo tabure sa starim modelom sonijevog kasetofona na njemu koji ocigledno nije bio odavno u upotrebi jer je bio prilicno prasljiv.Do taburea je jedan ormar,mala vitrinica sa staklenim delom i fiokama.U drugom delu jos samo jedan mali stocic na kome je bio kompjuter,mnostvo nekih cd-ova i nekih sitnica,jedna stolica za stolom i nista vise.Nema kreveta,to me je zacudilo i taman sam zinuo da je pitam a gde je lezaj kad mi je rukom pokazala na ormar... -Izvlaci se iz ormara,praktican je a ima i vise prostora...Odmah sam izvukao stolicu i poceo da je cistim i vec posle samo par pokreta bila je kao nova.Video sam zadovoljstvo na njenom licu,bila je odusevljena ovom malom ali skupom ,,igrackicom,,. -Imam ideju,ako vam nije problem donesite mi vas usisivac,uporedo cu cistiti sa jednim pa sa drugim da ih uporedimo, jel moze? -Evo odmah,samo da ga nadjem.Mikro kamera mi je vec bila spremna i zurno krenuh ka prozor.Uzeo sam kasetofon i maska koja je stajala na zvucnikku gotovo da je spala sama.Nije imalo onoliko prostora koliko sam ja predvideo pa sam morao prstima probiti membranu.Uglavio sam je ,na brzaka vratio masku i postavio kasetofon na starao mesto.Poceo sam vec da cistim kada je usla sa usisivacem,naglo sam prestao i iskljucio aparat. -Voda se zaprljala,skinuo sam kanister i pokazao joj mutnu vodu unutra,bila je iznenadjena... -Pokazite mi samo gde je toalet,sam cu zameniti vodu pa onda da probamo sa cistom. -Prva sa leva -Sad cu ja brzo,mozete pogledati ostale dodatke dok dodjem...
   Kupatilo je bilo prostrano i prilicno veliko a mene trenutno nije interesovala ni mini djakuzi kada,ni italijanske plocice niti brdo kozmetike ispred i pored ogledala vec samo otvor za ventilaciju u koji sam planirao da postavim i poslednju cetvrtu kameru.Ovo je bilo i najlakse,nisam zurio,okular kamere je gledao pravo na kadu,vratio sam luftazni propeler,sisao ,pustoi vodu u solju,uzeo kanister sa cistom vodom i izasao napolje... Sad sam mogao da odahnem,posao je napola bio gotovKasnije sam jos malo demonstrirao ciscenje ja sa kirbijem a ona sa obicnim usisivacom i pokazalo se da ni posle 10 prevlacenja preko iste oblasti ne moze da ocisti kao kirbi. -To bi bilo sve ,da li ste nesto odlucili? -Pa ,znate jeste lepa masina i korisna ali trenutno nisam u takvoj finansijskoj situaciji da bih mogla sebi da je priustim. -Nema nikakvih problema,hvala vam sto ste se nasli da me saslusate, morao bih sad da krenem dalje jer imam jos dve prezentacije zakazane.Samo jos da proverim da mi nesto nije ostalo u drugoj sobi.Posla je zamnom a ja sam u ruci drzao jednu rezervnu malu usisnu papucicu za kirbi.Dok sam kupio ostale delove sa poda iskoristio sam sekund kada nije gledala i onu malu papucicu podbacio pod tesku i masivnu koznu garnituru,ostale sam delove spakovao u kutiju i krenuo napolje .Pozdravio sam se lepo i jos jednom zahvalio i krenuo ka kolima.Pravac kuci ,da se proveri tehnika i izvrse poslednje pripreme i korekcije. Tehnika je radila kao sat,sve kamere su idealno postavljene sad mi je ostalo samo da cekam,pratim i gledam... Nisam znao kada ce doci njena ,,mala prijateljica,, to je i bio razlog sto sam vecunu dana morao provoditi pored kompjutera. Cetvrtak,na polju je prilicno toplo.Bila je negde,sigurno u kupovini,dosla je sama i samo posle par minuta usla je da se istusira -To lutko ! viknuo sam odusevljeno,dok je otvarala toplu i hladnu vodu da se puni kada...Kada je bila napunjena,sipala je kupku i buckajuci po vodi napravila penu.Bila je u bade mantilu ispod koga se malo nazirao crn brus sa cipkom .Jednim potezom nista elegantno skinula je bade mantil i bacila ga preko masine za ves.Skinuvsi brus ukazale su se jedre sisurdace sa bradavicama kao lesnici.Bile su prilicno cvrste za tu velicinu.Gacice koje su isto bile crne sa cipkom skinula je polako i pre nego sto ce ih ubaciti u ves masinu duboko ih je pomirisala.U kadu je usla lagano i dohvativsi sundjer za masiranje legla je naslanjajuci vrat na rub kade a kosu pustajuci da pada iza.Trljala se sundjerom prvo po grudima pa po stomaku,butinama,listovima a zatim i po pici...Posle penaestak minuta je ustala i otvorila cep od kade da voda istekne a zatim uzela tus i nastavila da se tusira.U levoj ruci tus a u desnoj sapun ,sapunjala se elegantnim pokretimakao da zna da je snimam prvo sise pa stomak,a zatim picku i guzu koja joj je bila za divno cudo zategnuta i nije bila spustena.Sprala je penu sa sebe i iskljucila vodu i izasla iz kade.Taman sam pomislio da je ovaj deo predstave zavrsen kada je uzela neku od mnogobrojnih krema na prst i namazala cmar.Zatim je osafila tus sa creva ,polako ga zavukla sebi u dupe i pustila toplu vodu.Na licu joj se video osecaj zadovoljstva...U prvi mah pomislih perverzija ali ne to je samo obican klisting ,pranje bulje iznutra i sad sam vec bio ubedjen da ce veceras imati drustvo i da ce biti dobra ,,zurka,,.Zatvorila je vodu,izvukla crevo iz bulje i sela na solju da vodu ispiski iz bulje.Ovo sve je ponovila jos dva puta i tek tad se obukla ali u crveni ves i roze bade mantil...Izasla je iz kupatila kao i iz mog dometa a ja sam ostao da sredjujem film jer ga je trebalo narezati na cd . Proslo je pola sedam.Jos malo pa ce poceti da se smracava a jos se nista znacajno ne desava.
   Sedim i zurim u monitor lap topa skrecujuci jednu po jednu kameru.Gazdarica je isto sedela i pusila cigaru u dnevnoj sobi.Trebalo joj je da se malo odmori posto je silnu energiju potrosila na sredjivanje stana a narocito spavace sobe.Igrao sam se malo kamerom koja je bila postavljena u drvenoj hindu masci na zidu i impresionirao me je zum kojim je bila opremljena.Zumirao sam cigare na stolu,mallrboro petica video sam ih kao na dlanu...Vrata na kupatilu su bila sirom otvorena pa cak iako je mrak moglo se videti deo predsoblja,vrlo mali deo ulaznih vrata i cuti tih bat sitnih koraka koji je svake sekunde postajao jasniji,blizi i jaci.Zazvonilo je vonce...Gazdarica se prenula iz razmisljanja ,zurno ustajuci posla je da otvori vrata. -Udji malena,kasnis vec vise od pola sata.Rekla joj je a potom zakljucala vrata.
-Izvini Vera-Zacu se piskutav mlad glas devojke -zadrzala sam se sa drugaricama...-Seceru,dogovorile smo se da me zoves mama ili dzeparac otpada... -Dobro mamice,priznajem pogresila sam ,kazni me. -Duso pa to se podrazumeva,naravno da ne mozes da prodjes nekaznjeno.
   Usle su u dnevnu sobu i tad se ukaza na mom monitoru mala, krhka, tinejdzerka, duge plave kose, vitke figure sa vragolastim osmehom na licu...Bila je visoka oko 165crntimetara i na sebi je imala plavi lambada minic i zutu bodi maicu.Vera je prosla do prozora,spustila zalizine,okrenula se i sa produzenim ledenim osmehom na licu rekla: -E pa malena,vreme je da te mamica kazni,jer si bila neposlusna devojcica!Rekavsi ovo otvorila je jednu od mnogobrojnih fioka,izvadila bele duboke cizmice sa visokom stiklom i kozni bic ci je deblji kraj imao oblik nabrekle crnacke kite. -Dodji ovamo i klekni na kolena Bez i jadne reci je dosla i klekla dok joj je matora perverzna kucka vezivala bic oko vrata. -Lizi mi vrhove cizmica keruso! Mala se odmah dala na posao i pocela je lizati cizme od vrha do clanjka pa onda stiklu od dna do vrha... -Vislje kucko ! lizi mi listove i kolena.Pocela je polako odozdo lagano zavlaceci glavu pod njen bade mantil.Drzala ju je obema rukama za nodu i lizala joj list pa podkolenicu i potom posto Vera bejase malo vise rasirila noge,klinka podje pravo ustima ka njenim crvenim gacicama kad Vera cimnu bic i klinka se preturi na ledja... -Polako kurvo,zaboravila si butine,ustani i lizi ih smesta Mala je ustala i nastavila sa lizanjem kolena i lagano presla na butine.Vera jednim potezom skinu bade mantil koji pade na pod. -Skini se ljubavi,sve skini sa sebe,vrucina je...Ovo rekavsi odveza joj bic oko vrata i saceka da se mala skine. -Zubima mi sad skini gacice,onako lepo kao prosli put.Rukama joj se drzala za butine dok je zubima lagano vukla gacice prema clancima... -Tako sreco a sad mi lizi mackicu.Ovo kao da je jedva cekala,stegla ju je za dupe i zaronila svoja majusna usta u njenu tek obrijanu i veliku vrelu picku.Polako su obe posle ka koznoj garnituri,Vera je legla maksimalno sireci noge dok je rukama rasirila picku -Sisaj mi klitoris i namesti se da mogu i ja tebi da lizem Klinka se pope preko nje stavljajuci svoju glavu medju njene noge a svoju malu mackicu na njena usta -Gurni mi prst u cmar i vrti Poslusala ju je i pre nego sto ce joj gurnuti prst prvo ga je dobro olizala. -Jos jedan seceru,zelim jos....aaaah-Dahtala je tiho... -Dusice,jel' ti se svidja ovo -Rece guraju ci joj prst u cmar... -Aaaaa ,mama boli me -Znam sreco,ali to je najlepse.Onda ju je uhvatila obema rukama za kukove,rasirila prstima guzove i jezikom jebala u cmar koji se polako otvarao i postajao veci. -Ustani malena i naguzi se kao kerusa,imam za tebe jednu novu igrackicu...svidece ti se.Dok je ona zauzimala novi polozaj klececi na kolenima,,mamica,, se pruzi i dohvati bic.Iz fioke izvadi i jednu kutiju neke kreme,umoci par santimetara debljeg kraja bica u nju i prinese devojcicinoj guzi... -Sviti,ovo ce mozda malo boleti u pocetku ali navicices se...lepo je. Gurala ga je lagano kaziprstom i palcom sireci joj cmar... -Aaaaah boli me,mnogo me bo..i tu je klinka prekinula recenicu.Bic joj je vec usao ,nije je vise toliko bolelo ali je ipak stegla zube praveci se da uziva. -Dusice,sad uradi ti meni isto ovo,i ovog puta budi divlja i ostra...Rekavsi ovo izvukla joj je bic iz cmara i klekla kolenima na pod i licem i sisama dodirujucu ga. -Sreco,prvo ga umoci u kremu,onda mi lizi malo cmar i tek onda mi ga zabi sto dublje...Mala kuckica je tako i uradila.Lizala joj je cmar a potom je malo i jebala jezikom. -Hajde seceru sad,rekla je Vera obema rukama sireci guzove -Sad mi ga gurni duboko -Tooooo ljubavi,karaj me,aaaaah,to,to,tooooo,dublje pile moje.Klinka se trudila svom snagom,gurala je sa dve ruke i bic je skoro ceo bio u cmaru matore kucke koja je bila dovedena do ludila.Videlo se da ne moze jos dugo izdrzati... -Ouuuuh aah,to maco,takooo,gurni mi sad i vibrator u picku,zelim da budem nacisto ispunjena .Dohvativsi vibrator mala ga je prvo malo lizala a potom prilicno zustro ga gurnu ,,mamici,,u vec siroko rasirenu picku.Jecala je dok joj je mala droljica karala sa obe ruke.Telom joj se pruzali talasi sladostrascadok je ispustala neodredjene glasove.Pocela je i rukom sve brze i brze da stimulise klitoris,mumlala je nesto nerazgovetno,pocela da podrhtava i to je to bila je na vrhu ekstaze.Dozivela je produzeni orgazam koji je nailazio u talasima a koji je i sama produzavala energicno trljajuci klitoris.
-Lepo si to odradila ljubavi,bolje nego prosli put.Prokomentarisala je Vera paleci cigaru -Pa tako smo se dogovorili mamice,malo se igramo i zaradila sam dzeparac... -Do kad mozes da ostanes,seceru?Mozda bi mogli kasnije da probamo jos nesto novo? -Rekla sam mojima da cu izaci sa drugaricama u bioskop i da cu biti koci do 22.30 a drugaricama sam sam rekla da necu izlaziti i da me ne zovu. -Lepo si to isplanirala mila,sad ce tek osam sati,znaci imacemo jos dosta vremena za igru...Vera je polako ustala,dohvatila sa jedne od polica papirne maramice,izvadila jednu i njome prvo obrisala picku a zatim i cmar.Oblaceci ponovo svoj roze bade mantil preko ramena je dobacila je malenoj koja se igrala sa svojim malenim bradavicama da predje u spavacu sobu. - -Sacekaj me tamo,sad dolazim samo da ponesem nesto za grickanje i sok.Posla je u spavacu sobu a Vera ode do kuhinje...Usavsi u sobu mala je odmah dosla do ormara,otvorila ga i razvukla krevet.Bila je i dalje gola,nije se oblacila.Lezala je zamisljeno valjuskajuci se po prostranom krevetu. -Keti duso,nadam se da volis pralinice.Vera je usla u sobu noseci posudu sa svega 5-6 pralina i flasu koka kole.Pre nego sto ce leci na krevet,bacila je bade mantil preko stola i legla na krevet.Keti je gledala samo 6 pralina u posudi i nije mi promakao taj zacudjujuci pogled na njenom licu. -Sta ti nije jasno seceru?Uzela je pralinu i stavila joj je u usta pa je zatim ona uzela dve i opet je samo jenu dala Keti a ona pojela poslednje dve. -Ljubavi,pa nisi valjda ljuta sto nema vise pralinica?naravno da ih ima ,ali sam morala da nahranim svoju ,,cucu,, i ,,bucu,,jer su i one bile gladne.Rekavsi to rasirila je noge oslanjajuci se na laktove. -Dodji malena,uzmi ih -Hocu mama,obozavam pralinice.Ubrzo su mali prsti ceprkali po Verinoj picki trazeci pralinice -Izvadila sam jednu.Veselo povika Keti i strpa pralinu u usta -Evo je jos jedna,hoces li ti ovu mamice? -Daj sreco,nema vise,taj trezor je prazan,sad lezi na ledja.Keti je legla na ledja a Vera klekla kolenima pored njene glave tako da je mala ravno gledala u njenu picku.Vera se malo uspravi pridrzavajuci se rukama o zid i njen cmar dodje odmah iznad Ketinih usta. -Evo je duso,dolazi.Verin cmar se polako poceo siriti dok se ne pojavi bela pralina,Keti joj malo rukama razmaknu guzove i doceka je usta.Keti joj je lizala cmar dok je ocekivala jos pralinica. -Evo ih jos pile,mislim da idu sve tri zajedno.Neverovatan prizor,vozic od tri praline izlazi iz cmara pravo devojcici usta. -To je sve ljubavi ,nema vise,mislim da bi sad trebalo praline zaliti kokakolom.Evo sad cu ti napraviti casu.Rekavsi ovo Vera je napravila ,,slomljenu svecu,,sireci noge u kolenima a prstima sireci picku rekla joj je -Natoci i pij kucko,verujem da si zednaKeti je otvorila flasu i pocela polako tociti joj u picku.Kad je bila puna keti se sagela i usisavsi posrkala sve -To too mila,hajde jos,jos koji put,znam da si jos zednaKeti je opet ponovila isto i u flasi ostade jos pola -Sad mi gurni grlic flase i kad ga gurnes cimni je gore dole da se promucka a onda je izvadi i sisaj.Keti je tako i uradila.Zavukla joj je grlic,cimnula gore dole a kad je izvukla flasu veliki mlaz kokakole pod pritiskom joj je iz vrele Verine picke pljusnuo u lice. -Ahh sreco,prelepo si to uradila,hodi sad zelim da ti lizem mackicu.Rekavsi ovo vera leze na ledja i pokaza Ket da je opkoraci. Lizala joj je vesto,cas klitoris pa cmar gurajuci joj prst u pickicu.Keti je pocela da stenje i da podrhtava. -Aauh,aah,ne mogu vise da idrzim,aaaaaaaaaah.Prolomio se njen dugi uzdah zadovoljstva dok joj se kapljice znoja slivale niz telo.Svrsila je a potom se sklupcala Veri u narucju nezno milujuci je po grudima.Lezale su desetak minuta milujuci ce nista ne progovarajuci i onda Vera ustade i obukavsi svoj bade mantil prokomentaris: -Vec je devet i dvadeset,prosto da covek ne poveruje kako lepi trenutci brzo prolaze.Dusice,valjalo bi da se pre no sto odes kuci lepo istusiras...hoces li? -Naravno,mama.Hoces li mi pomoci da natrljam ledja? -Svakako sreco,tusiracemo se zajedno.I ti ces mamici da istrljas ledja seceru. -Hajde mo,ne bi trebalo da kasnis kuci...Presle su u kupatilo.Prve dve kamere su vec odavno bile ugasene,ugasio sam i trecu i ostavio samo cetvrtu onu u kupatilu sto je bila smestena u ventilacioni otvor.Vera je usla prva i dok je namestala toplu vodu Keti je sela na pod kade. -Ljubavi,sta prvo osetis kad cujes vodu kako tece?
Ne valjda znam, se onda zbog mi tog zvuka piski...mogu li sad ovde?
-Ne jos. Rekla je namestajuci vodu.
   Zavrsivsi sa vodom klekla je u kadu i lagano je pocela kliziti jezikom po Ketinom vratu,pa nize preko malih slatkih sisica,izmedju njih preko stomaka do pupka preko venerinog brega do pickice.T je za trenutak zastala.
-Sad mila,sad zelim da piskis ddok telizem.Rekavsi ovo nabila joj je jezik u malenu rupicu iz koje je ocekivala vreli mlaz mokrace a zatim se jos malo pozabavila njenim malim ali tako nabreklim klitorisom.
-Hajde ljubavi,opusti se i samo slusaj buckanje vode,hajde,haj... To tooo malena mmm.
Vera ju je lizala dok se mlaz mokrace cas razlivao po njenom licu a cas zavrsavao u sirom otvorenim ustima.
-Ljubavi,sad se i meni piski. Rekavsi ovo ustala je ,rasirila picku rukama i sarala mlazom mokrace po Ketinom licu,sisama i pickici.
   Potom su se medjusobno nasapunjale sapunima i samponom ujedno se dodirujuci telima. Saprale su jedna drugu i izsle iz kade. Posusile su se peskirima i izasle iz kupatila.Nisu mi bile u dometu kamere ali se i dalje mogao cuti pomalo prigusen ali ipak dovoljn glasan razgovor.
-Pet je do deset malena,vreme ti je da krenes
-Mogu li da dodjem sledece sedmice u subotu?
-Zasto bas u subottu mila,moze bilo koji dan.
-U nedelju mi je devetnaesti rodjendan pa bih volela da ga je i ti proslavimo dan ranije.
-Svakako ,svakako luce moje malo,spremicu ti tortu i jos nekih iznenadjenja a sad kreni i nemoj neko da posumnja.
-Dobro mamice,vidimo se cao.
-Stani,sacekaj.Zaboravila si da uzmes dzeparac seceru.Verini koraci se cuse kroz predsoblje do spavace sobe i natrag a ja shvatih da sam upravo propustio da snimim kadar kada ona uzima novac.
-Koliko si mi ono rekla da ti je dovoljno
-Dvadeset
-Evo pedeset seceru,kusur zadrzi,bila si fantasticna i sad pozuri stvarno je kasno.
Bio sam presrecan.Film nije da je bio dobar nego je vrhunski bas ono sto se trazi. Nepuna tri sata snimljenog materijala na 4 kamere bio je odlican uspeh. Moja jedina jos briga je bila da nadjem nacin da uzmem kamere i da predam gospodinu Dzonsu film i preuzmem honorar.
Kamere cu uzeti tako sto cu ponovo sa kirbijem svratiti do Vere da potrazim papucicu koju sam navodno,,izgubio,,ispod njenog kauca u dnevnoj sobi i onada mi jos ostaje da razduzim kirbi i podignem lovu.
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
Nokia N95 8gb
Starija gospodja

   Ovo je istinita prica koja mi se desila prosle subote.Vracao sam se sa jedne zurke u gradu,pa kako mi je otisao nocni bus krenuo sam peske kuci.Nije proslo ni 10 minuta a pored mene se zaustavio neki mercedes koji je vozila jedna zena od 45 godina i ponudila mi da me odveze kuci,na sto sam naravno i pristao.Voznja je protekla u neobaveznom cavrljanju,ali ja sam craickom oka posmatrao tu predivnu zenu u zrelim godinama koja je bila obucena u nekom skupom crnom kompletu i predivnim crnim svilenim carapama i cipelama sa visokom stiklom.Mirisala je nekim erotskim mirisom zrelosti koji mi je budio iz sna moj kurac u pantalonama.Poceo sam se meskoljiti da ne primeti da sam se uzbudio ali sam zakasneo posto sam video njen osmeh na licu.Posle pola sata stigli smo kod mog stana,a na moje iznenadjenje ta zena bila je moja komsinica u drugoj zgradi koju nikad nisam video.Ponudio sam da dodje kod mene na kafu da joj se zahvalim ,a na moju radost je prihvatila.Kada smo usli u stan ona se raskomotila na krevetu a ja sam otisao da skuvam kafu.Seo sam pored nje da bolje osetim toplotu njenog tela.Ona je stalno premestala svoje predivno oblikovane noge u svilenim carapama,da mi je krv bubrila krv u kurcu koji samo sto nije puko!Ona je primetila da je gledam stalno u stopala pa mi je rekla:
-Svidjaju ti se moje noge?
-Naravno gospodjo!
-Pa sto se stidis da ih pipnes!
   Vise nisam mogao da izdrzim,uzeo sam obe noge izuo je i poceo da je ljubim i lizem sto sam sladje mogao.To joj se sigurno dopalo,jer je pocela da stenje i uziva.Ona je za to vreme otkopcala moje pantalone,i onakvog kurca u punoj snazi stavila u usta.Nisam mogao da verujem da jedna zena u godinama tako pusi,dudla,sisa do korena da sam mislio da cu odmah da joj svrsim u usta i po kosi.Prestao sam da joj lizem slatka stopala i polozio je na ledja.Skinuo sam sve sa sebe sto sam brze mogao,i digao njene prelepe noge na moja ramena i tako sam kurcem usao u njenu vlaznu ribu sa sveze obrijanim dlakama da je njena glava udarila sa krajem kreveta.Zaskopcao sam joj belu kosulju koja je predivno mirisala na svez zenski znoj,a njene zrele bele grudi petice su pocele da se tresu po mom ritmu jebanja.Mojoj sreci nije bilo kraja,u toj pozi sam mogao da lizem njena stopala,da jebem predivnu ribu i da rukama drzim i mesim predivne zrele sise.Pumpao sam jebao karao tako pola sata kada sam se odvojio od nje i svu svoju toplu spermu polio po uzdignutim stopalima.Promenili smo pozu i sada je ona sedela na mom kurcu opkoracivsime da nisam mogao da mrdnem osim da je odozdo nabijam kurcem i da joj mesim sise koje samo jos nepuste mleko.Video sam po njenoj grimasi da uziva u mom dugackom i debelom kurcu koji je ulazio i izlazio sa njenim sokovima na njemu.Mazio sam joj belu mesnatu oblikovanu guzu sto sam vise mogao a ustima sam jednu pa drugu bradavicu sisao kao malo dete od srece.Vise nisam mogao izdrzati i sav moj beli nektar sam joj sasuo u ribu a i ona je jer sam osetio da nam se mesaju sokovi.Pali smo oboje na krevet onako znojavi i umorni.Ostavio sam je na krevetu onako oznojenu i punu sperme,da nam donesem neko picence da se osvezimo za nastavak!Vratio sam se viskijem i seo u fotelju.
-Dodji izmedju nogu i pocni da pusis!
-Odmah!
   Ona skliznu do mojih nogu i svojim mesnatim usnama obuhvati moj kurac nadignut i socno ga usisa do zdrela.
-Mmmmm, odlicnog je ukusa, mmm, prelep je, mmmm!
-Pusi ga do kraja - rekao sam, i uvatio je za glavu da bih mogao da napravim ritam kakav hocu. Osecao sam da radi jezikom po mom kurcu koji je pulsirao. Podigao sam joj sise da mi leze na nogama da osetim toplinu sisa.
-Mmmm mumlala je punim ustima koliko je mogla jer sam joj cela usta napunio mesnatim kurcem, i koji je sa zadovoljstvom muljalja po ustima, lizala ga od korena do glavica, pa prelazila na jaja koja je usisavala a jednom rukom mi mazila stomak, drugom drkala kurac.
-Jaja su mi bila puna i red je bio da je pocastim spermom vrucom!
-Zini!!rekao sam i proso se po njenim ustima,kovrdjavoj crnoj kosi,celu i grudima...
-To to, vikala je ova gospodja,koja moze da bude necija majka,zeljna i poslednje kapi sperme da polize sa kurca!
-Mmmmmmm sto je ukusna tvoja sperma i usisala ga ponovo do korena i tako jako da sam mislio da ce mi iscupati.
-MmmmmmMmm sisala ga je neko vreme dok nije isisala i poslednju kap!
-Svaka cast na pusenju!pohvalio sam je
-I drugi put ! rece sva ponosna i sama zadovoljna na dudlanju kako je uradila.
-Sta cemo sada da radimo?rece mazno mazeci me po stomaku.
-Sada bi mogli da isprobamo da isprobamo i drugu rupu i drugu rupu?
-Nisam nikad jebana u cmar,to boli!uplaseno rece i instictivno se uvati za guzove!
-Neboj se i okreni se!zapovedio sam.
-Ne ne!
Utom joj zvoni telefon koji je bio u tasni na podu.
-halo?
-A ti si!(to joj je bio muz koji se vratio sa sinom i cerkom sa rodjendana)Rucak ti je u frizideru pa podgrej!
   Gledao sam je onako umazanu svu od moje sperme kako naguzena prica sa svojim muzem i decom a ja sam je malo pre punio kurcem,i razmisljam kako bi bilo da iskoristim priliku da joj nabijem u cmar kurac dok razgovara sa ukucanima!
Malo sam rukom navlazio kurac da bolje udje i prisao joj pozadi.Ona je krajem oka videla sta hocu ali nije mogla nista jer sam je snazno uhvatio za kukove i snazno prodro u nju!
-Ahh!tiho je zajauknula jer je bila na vezi,ali nije mogla nista vise.Video sam na njenom licu bolnu grimasu od mog prodiranja povelikog kurca koji joj je cepao ivicu cmara!
Mozete samo zamisliti osecaj da imate na kurcu jednu udatu majku koja sa svojim muzem razgovara o kuci i objasnjava zasto se dere ,a nemoze da prekine vezu jer joj ovaj nesto objasnjava!Predivno!
Tako sam je karao 15minuta dok je bila na vezi,dok nisam osetio da cu svrsiti!Izvadio sam ga iz njene utrobe i cmara i poceo da strcam po njenoj guzi,ledjima i kosi!
-Ahhhh!!!Viknuo sam nemogavsi da izdrzim vise!
-Cmok!I ona je najzad prekinula pricanje sa muzem.
-Pa dobro dali si ti normalan?smeseci se mi kaze.
-Sta ti fali,dobila si ga i od pozadi!Vidis da nije bolelo!Daj mi malo da ti polizem za kraj opet nogice!
-Izvoli!ona spremno mi ponudi svoja mirisljava stopala na lizanje!Posle toga smo zajedno otisli pod tus da speremo sve sa nas.Dodji sutra kod mene,moj muz radi tako da cemo biti sami!Za rastanak sam je sa strascu izljubio...
Nastavak sledi!!!
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
Nokia N95 8gb
Moja sestra Ivana

     Ni sam neznam kada je sve pocelo. Nekako oduvek me je moja sestra od tetke Ivana privlacila. Mozda i zato sto je starija od mene 5 godina. Ja imam 22, a ona 27 godina, sto bi se reklo u najboljim je godinama. Nekako nikada nije imala srece sa momcima, a izglada sasvim OK. Crna kosa, srednje duzine, izuzetno lepe usne i malo spicast nosic. Ima male, ali cvrste grudi sa dosta cesto izrazenim bradavicama. Cesto se saginjala ispred mene u majicama, a ja sam se uvek trudio da ih sto bolje osmotrim. Ima lepo oblikovanu i cvrstu guzu koja se najbolje ocrtavala u uskim farmerkama koje cesto nosi. Njene vitke noge, posebno kolena i listovi su me posebno privlacili. Nekako nezni i uvek mi se cinilo zeljni dodira. Bila je strasno zgodna i seksi, sto se kaze dobro parce. Uvek kada smo razgovarali o mojim devojkama i njenim momcima nekako mi je bilo neprijatno. Ja se u principu ne bavim nicim posebno, jedino nijedan trening karatea ne propustam, a ona drzi butik na periferiji. Gotovo svaki slobodan trenutak provodimo kod nje u bitiku, kod njene ili kod moje kuce, i to dosta cesto sami. Nemogu sebi da objasnim zasto i sada kada sam relativno stariji u njenoj blizini uvek imam erekciju. Cesto pomislim da me i ona sama na to navodi. Kada joj pomazem u kucnim poslovima njoj kao slucajno padne preko ramena treger od majice na bratele i otkrije dojku, doduse uvek u nekom finom, cipkastom brusu. Najvise sam voleo kada idemo zajedno na bazen. Uvek je vozim svojim motorom, a ona se cvrsto pripije uz mene i gotovo me trlja svojim cvrstim grudima, a ja vozim toliko lagano da cini mi se pesice bi ranije stigli. Kada se sunca, obavezno me zamoli da joj namazem ledja, ali iskljucivo samo ledja. Mnogo puta sam mastao da joj namazem i noge, grudi i stomak. Ali kada sam par puta skupio hrabrosti i pitao je da joj namazem noge, uvek je govorila nemoj da se mucis sama cu. Da li je samo znala da mi to uopste ne bi bilo tesko. Kada smo izlazili zajedno u grad uvek me je drzala pod ruku i govorila da moram da je branim od napasnika. U guzvi sam par puta pokusao da je uzmem za ruku kada setamo, ali precutno je to odbijala.
     Dosao je dan kada je trebala ona prvi put sama da ide za Italiju po robu za butik. I naravno ja sam trebao da joj pravim drustvo a usput mozda nesto i kupim. Autobus je krenuo u 13 casova, sutradan oko 6 trebalo je da stignemo u Istanbul. Na sebi je imala moje omiljene farmerke i crnu majicu na bratele ispod koje se nazirala crna cipka od brusa. Sedela je do prozora i svremena na vreme odmarala noge u mom krilu. Put je bio dug, a ubrzo je pala i noc. Dodirivao sam njena kolena i listove, prvo kao slucajno, a onda sam skupio hrabrost i drzao ruku na njenom listu, cas leve, cas desne noge. Ona je dremala, a ja sam povlacio ruku gore-dole od njenih kolena do vrhova prstiju i nazad. Cini mi se da su jaja htela da mi eksplodiraju od uzbudjenja. Kada je autobus stao na pauzu odleteo sam u toalet i izdrkao ga kao kao lud. Kada sam se vratio na sediste i autobus krenuo zeleo sam malo da odremam i naslonio se na njeno rame, ali san mi nije dolazio na oci. Ponovo mi se digao. Sada nekako slobodniji desnu ruku sam spustio na njena kolena i pravio se da spavam osluskujuci njeno disanje. Tako sam i zadremao. Jednom trenutka sam se trgao i osetio njenu ruku na svom obrazu kako me mazi. Ona je videla da sam se probudio i odmah je sklonila ruku. Ostao sam u tom polozaju, budan, ocekujuci da sve to ponovi, ali uzalud, vise me nije dodirivala. Ne secam se kada sam zaspao, verovatno i ona, a kada smo se probudili vec smo stigli u Trst.
     Celi dan, sve do 18 sati, kada smo trebali da krenemo natrag imali smo vremena za soping. Dobar deo dana je protekao u frci i jurnjavi da se kupi sto vise robe. Pomagao sam joj oko stvari i vukao ogromne kofere. Sebi sam kupio par krpica, cisto reda radi. Dan je bio vruc, a sve sa njenog dugackog spiska smo kupili. Bilo je oko 13 sati. Rucali smo u jednom restoranu i posto smo imali jos puno vremena do polaska ona predlozi da uzmemo sobu u hotelu da se istusiramo i spakujemo stvari zbog granice. Na te njene reci kurac mi se naglo ukruti.
     Kada smu usli u hotelsku sobu prvo sto sam primetio bio je ogromni francuski lezaj. Sve torbe i kofere sam spustio na pod nekako nesvesno zeleci da krevet bude slobodan. U glavi mi se sve pomutilo od prevelike zelje i uzbudjenja. Ona iz svoje torbe izvadi par stvari i rece da se ona prva tusira. Cak se i ne okrecuci svuce majicu ispred mene i osta u crnom cipkastom brusu koji joj se prilemio od znoja za grudi. Trudio sam se da skrenem pogled ali sam dobro video da su joj bradavice cvrste i jasno se ocrtavaju. Uzbudila se, pomislih. Ulete u kupatilo i, na moje zaprepascenje, zakljuca vrata za sobom. Stajao sam ispred vrata, kurac mi je bio tako tvrd da vise nisam mogao da izdrzim. Uvek sam prizeljkivao da ona preuzme inicijativu, a ona je uvek ostajala nedorecena. Utrcao sam u toalet, drkajuci jos sa ulaza i isprskao celi zid vrucom i lepljivom spermom. Posle 15-tak minuta izasla je iz kupatila. Na sebi je imala crvenu pamucnu trenerku koja je jasno ocrtavala njenu guzu i crvenu majicicu na tanke bratele koja joj je pokrivala samo grudi, a otkrivala stomak. Nije imala brus, tako da su joj se grudi lepo ocrtavale u prirodnoj velicini, sto je inace bilo veoma retko da je vidim bez brusa. Stomak joj je bio zategnut, iako se nikada nije bavila sportom. Istusirao sam se i ja, vrata nisam zakljucavao, ali ona naravno nije usla. Obukao sam bokserice i preko trenerku, iako sam imao jos jedne slip gacice, koje su do tada bile na meni da ona nebi primetila kada imam erekciju. Majicu nisam oblacio. Dugogodisnji treninzi su na mom telu ostavili dobrog traga. Bio sam, kako su mi mnoge devojke, a i muskarci govorili, veoma lepo razvijen. Ranije sam dosta mastao da mi masira vrat i ramena, ali nikada mi se nije ukazala prilika za tako nesto, ali sada je bila izuzetna prilika za to. Pozalio sam joj se da mi se od silnih torbi i kofera ukocio vrat i ramena i ona, po prvi put predlozi ono sto sam ja mislim, da me izmasira. Legao sam na krevet potrbuske zeleci da ona sedne na mene, ali ona mi rece da sednem pored kreveta. Nisam imao kuda. Ona je sela na krevet iznad mene »obuhvati me« izmedju nogu i poce da mi masira vrat. Imala je veste ruke i osecao sam se prijatno kao nikada do sada. Par puta mi grudima dodirnu glavu i moj kurac se ponovo dize i sada u boksericama se lepo ocrta na trenerci. Nisam zeleo da to sakrijem. Ona sada naskloni grudi na moju glavu i ja osetih njene cvrste i nabrekle bradavice. Kao da sam bio u transu, sada bez imalo straha, kako sam sedeo obgrlih njene noge i ona zadrhta.
     Masirala me je mozda jos par sekundi onda naglo usta, udari me po ramenima i rece da mi je dosta za sada. Bio sam sludjen i nisam znao kako da reagujem. Legao sam na krevet, a ona je pocela da sredjuje i pakuje stvari, kao da se nista nije dogodilo.
     Kada smo krenuli kuci, ja sam sada sedeo do prozora. Razgovarali smo o nebitnim stvarima, kao da se nista nije desilo. Mozda se nesto i desilo za mene ali ne i za nju. U glavi mi je bio haos, ali kada je pala noc bio sam cvrsto resen da preuzmem nesto, jer vise nisam mogao da se obuzdam. Navodno smo resili da odspavamo malo i ja sam se naslonio na njeno rame. Posmatrao sam njen cvrsti stomak i grudi koje su se nadimale od njenog ne bas pravilnog disanja. Strah i neprijatnost za mene kao da vise nisu postojali. Spustio sam joj ruku na stomak i ona ma koliko se trudila da ostane mirna kao da blago zadrhta i ubrza disanje. Poceo sam da je mazim po golom stomacicu i struku. Nije se pomerala ni reagovala praveci se da spava. Ali po njenom disanju sam zakljucio da je itekako budna. Bradavice su joj se sve vise ocrtavale i ja poceh da je mazim po misici ruke, vratu i obrazu, dodirujuci joj grudi. Spustio sam ruku ponovo na njen struk, zeleci da je uhvatim za ruku, razmisljajuci ako prihvati taj dodir, da ce se konacno medju nama razbiti taj tabu o incestu. Poceo sam da je mazim po saci i da guram svoje prste izmedju njenih i ona poce polako da prihvata moju ruku i sake nam se sa isprepletenim prstima spojise. U tom trenutku se stvori covek pokraj nas s recima da pripremimo pasose za granicu. Nasa igra kao da se razbi u paramparcad tako da se i ja i ona, zajapurenih lica, zagledasmo u njega.
     Kada smo presli granicu i svi ponovo bili na svojim mestima, ja joj predlozi da se nasloni ledjima na mene kako bi nastavili »da spavamo«. U medjuvremenu nista nismo govorili. Ona se nasloni na mene, a ja spustih glavu na njeno rame sa obrazom uz njen vrat i obraz, a ruke polozi na njen struk. Kurac mi ponovo posta krut. Koliko sam puta samo zeleo da budem ovako blizu nje, a sada smo tu zajedno, pripijeni jedno uz drugo. Uhvatih je za ruke i ona odmah prihvati, a licem poceh da joj mazim vrat i obraz. Ona poce sasvim polako da okrece glavu prema meni. Usta su mi vec bila na njenom obrazu i u trenutku nam se usne spojise. Usi su mi zaglunule od uzbudjenja i sav ostali svet za mene vise kao da nije postojao. Ljubili smo se ludacki, jezik mi je bio cas na njenom vratu, bradi, nosicu, i duboko u grlu. Zavukao sam joj ruke ispod male majicice i stiskao njene cvrste grudi i nabrekle bradavice. Onda se licem okrenula prema meni ne prestajuci da mi sisa jezik i usne, a ja predjoh rukom preko njenog stomacica i gurnu je ispod njene trenerke. Osetih njene fine cipkaste gacice i ona malo raskreci noge. Zavukog ruku ispod te fine cipke i osetih dlacice na vrhu njene vlazne pickice. Kada sam spustio ruku nize dlacica vise nije bilo, samo ogromni vulkan koji je kljucao i bio spreman da primi nesto tvrdo, veliko i vruce. Pickica joj je bila obrijana i sva vlazna. Predjoh prstom vise puto po njenom nabreklom klitorisu i zari prst u njenu vrelu mackicu. Ona se trze, jos vise rasiri noge, i sada smo poceli laganije da se ljubimo i grickamo. Prst mi je ulazio i izlazio iz njene mackice, a ona mi prosaputa u uvo da odavno nista nije osetila u sebi. Njene reci me jos vise uzbudise i ja joj prvo polako, a potom sve jaci stavih jos jedan prst unutra. Sada sam je karao sa dva prsta, a ona me je zagrlila i ujedala za majicu da bi bila sto tisa. Ne mnogo potom me ugize jako za rame i poce da se stresa kao da je udarila struja svrsavajuci. Meni je kurac bio toliko tvrd da vise nisam mogao da izdrzim. Ona poce da me ljubi po vratu i grudima zadizuci mi majicu i spustajuci se sve nize. Smulji mi trenerku i moj nabrekli kurac iskoci poput strele. Uze ga u svoje nezne rucice i poce da ga drka i ljubi, cas sa jedne cas sa druge strane. Onda se spusti jos nize i poce da mi lize jaja ne spustajuci ruku sa mog nabreklog kurca. Bio sam toliko uzbudjen da nisam mogao jos dugo da izdrzim, a sama pomisao kako mi to radi moja sestra Ivana koju sam toliko puta pozeleo, makar samo da je dodirujem i bezbroj puta ga drkao razmisljajuci o njoj, me je dovodila do ludila. Olizala mi je kurac skroz od jaja do vrha a onda ga stavi u usta i poce da ga guta. Pusila mi je tako dobro da sam poceo da gubim razum. Bila je halapljiva i zeljna kurca, a verujem da je i nju palilo to sto pusi svom bratu. Onda je iz mojih jaja krenula lavina i ja htedoh da joj ga izvadim iz usta ali ona nedozvoli. Poceo sam da svrsavam kao lud, stezuci zube da budem tih, a najradije bih urlao, puneci joj usta vrelom spermom koju je ona gutala ne prestajuci da pokrece svoja usta na njemu. Bio sam sav znojav i izbezumlje, a ona se podignu i poce da me ljubi. Hteo sam da progutam njen jezik i njene usne, zeleci da je usisam celu u sebe. Stiskao sam njenu cvrstu guzu koju sam mnogo puta sanjao. Kurac mi je i dalje bio tvrd i zeljan. Ona mi prosaputa na uvo da ga zeli u sebi i ja ponovo izgubih razum. Bio joj je potreban samo trenutak da svuce trenerku i da spusti svoje fine cipkane gacice, a vec sledeceg trenutka je bila ne meni. Zadigoh joj majicicu i njene cvrste grudi se nadjose u mojim rukama. Poceo sam da ih ljubim i sisam njene nabrekle bradavice. Cinilo mi se da nikada nisam video lepse grudi, cak ni na slikama. Mazila me je po vratu, kosi, ramenima. Medju sedistima nam i nije bilo bas najudobnije ali ko je vise mario za to. Uze me za kurac i polako poce da ga stavlja u svoju vlaznu obrijanu pickicu. Ja je uhvatih za guzove i on utonu u njeno vrelo carstvo. Pocesmo da se pokrecemo i ja i ona ne prestajuci da se ljubima. Konacno posle duge pozude, zelje i zabranjenom, incesoidnom odnosu, koji je uvek lebdeo nad nama, poceh da jebem svoju zgodnu, najzgodniju, sestricu. Bilo je lepse nego u najlepsim snovima. Nabijala se na moj kurac kao luda, a moje ruke se prelazile preko njenog lica, vrata, ramena, grudi, guzova, nogu. Zeleo sam da je ispunim svu, celu, svaku poru na njenom telu. Posle dugo vremena oboje osetismo trenutak koji je poceo da pristize sve brze i u njenom i u mom telu. Prosaputa mi da mogu da svrsim u nju i onda i ja i ona ubrzasmo ritam. Zagrlismo se cvrsto dok joj se guza pokretala i mesala kao luda i ona poce da svrsava. Ponovo me ugrize za rame nepustajuci. Taj slatki bol i neosetih i ja poceh da svrsavam u njoj puneci je spermom kao lud, dok mi je sve vreme odzvanjalo u usima da jebem svoju slatku, zgodnu sestricu.
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
Nokia N95 8gb
Moj prvi put

     Moj prvi put desio se prije cetiri godine. Tada sam bio osmi razred, i kao vecina mojih vrsnjaka u to vrijeme sam ga znao izdrkati i po pet puta dnevno. Ziveli smo u jednom malom mjestu. Moja mama je radila u fabrici. Imala je jednu dobru prijateljicu. Ta prijateljica je imala oko 25 godina ali je vec imala dvoje male dece. Taj dan dosao sam iz skole i nasao na stolu poruku "veceras ce doci Dragana sa svojom decom pripravice ti jesti i noci ce tu, pripazi kucu". Dragana je bila mlada zena, sa velikim i lepo oblikovanim guzovima i sa dobrim sisama. Videlo se da je zeljna kurca, muz joj je cesto bio na putu i znalo se desiti da ga nema i po mesec dana. Cesto sam drkao na nju, zamisljajuci kako je jebem otpozadi, meseci joj sise. Ali to su samo bili snovi daleko od stvarnosti. Taj dan sam izdrkao pet puta misleci da cu se tako osigurati, da mi kurac nece biti dignut, dok je Dragana tu. Ali vraga. Cim je usla pogled mi je pao na uske farmerice ispod kojih su se oslikavale tanga gacice, i velike sise lepe bradavice. Kurac mi je stojao kao da nisam drkao citav zivot. Noc je brzo prolazila, deca su joj zaspala, ja i ona smo sami ostali gledati satelitski program. Ubrzo na tv-u posle ponoci poceli su sex clipovi u kojima jedna zenska uz muziku plese svlaceci sa sebe odecu. Mislio sam da ce mi kurac eksplodirati. Ubrzo je prokomentarisala izgled zenske. Pitala me je da li mi se dize. Ja sam samo stidljivo klimnuo glavom. Ona se osmehnula i onda mi upita "da li bi zeleo gledati ovakav klip uzivo". Reci su bile suvisne, odmah je pustila laganu muziku i polako se pocela skidati i uvijati kao prava profesionalka. Nisam svojim ocima mogao vjerovati sta se desava. Velike sise je mesila, a drugom rukom zavukla ruku u gace i pocela drkati. Ja sam izvadio svog kuronju dugackog negdje 13 cm i poceo drkati. Kad je pogledala moj kurac osmehnula se. Ubrzo sam svoju spermu prolio po sebi. Rekla mi je da se presvucem, i da idemo spavati. Legao sam na veliki bracni krevet. Ubrzo je i ona dosla iz kupatila i rekla mi da ce spavati sa mnom da bezveze ne iskuplja posteljinu u boravak kad ima mesta za obadvoje. Legli smo i ugasili svetlo. Bila je samo u grudnjaku i tangicama. Nakon pet minuta, polako sam zavukao ruku ispod deke i pronasao njenu pickicu, sveze obrijanu. Ona se izmaknula i rekla "sta to radis". Ostao sam skamenjen. Pitao sam sta je bilo ono od malopje. Rekla mi je da sam jos mlad za sex i da mi je htela samo priustiti nezaboravno drkanje. Jako sam se zacrvenio ali sreca bio je mrak pa se nije videlo. Neznam ni kako sam pronasao hrabrost da joj kazem "ipak ja hocu da te jebem". Ona me je upitala da li sam siguran u to. Nisam nista odgovarao nego sam zavukao glavu ispod deke, skinuo joj gacice i zagnjurio joj jezik u picku. Pocela je lagano stenjati. Lizao sam joj picku. Odjednom se pridigla i rekla "hocu da se nabijam". Legao sam na leda. Kurac mi je stojao ravan kao bandera. Polako je sjela na njega, pritom je zaposlila moje ruke. Gnjecio sam joj velike lepe sise dok se ona nabadala na moj kurac. Pocela je jako stenjati sto me je posebno uzbudilo. Nabila je jak tempo brzo se spustajuci i nabijajuci na moj kurac. Poceo sam svrsavati kao lud vristuci kao zivotinja. Prolio sam po kile sperme u nju. Legla je kraj mene nezno me poljubila u prsa i pozelela mi laku noc.
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
Nokia N95 8gb
Prvo drkanje - incest

     Pocetkom osamdesetih nije bilo ovoliko porno sadrzaja dostupnih pubertetlijama, kao danas. Moj najbolji drug iz razreda je preturao po kevinoj ladici sa donjim vesom. I ja sam to radio. Voleo sam da drzim u rukama brushalter, kombinezon, gacice, to me je uzbudjivalo. Bili smo peti ili sesti razred, taj drug me je pozvao da dodjem kod njega da vidim nesto. Kad sam stigao, otvorio mi je ladicu u kojoj je njegova keva drzala ves, i sa dna izvukao jedan kolor casopis. Bio je to nemacki foto-roman, tip sa dve devojke. Uglavnom, pri samom kraju knjizice, mi smo videli da iz kurca tece nesto belo, nesto sto iz nasih malih kurceva nije teklo. Nazvali smo to: MLEKO. Bili smo uzbudjeni obojica, ili nismo znali da drkamo. Oko kurca su pocele da mi rastu prve dlake i bio sam ponosan zbog toga. Nisam hteo kevi da dozvolim da ubuduce ucestvuje u mom kupanju. Voleo sam da lezim u kadi satima i da uzivam u svom telu. Pubertet je poceo. Jedne veceri, dok sam se kupao, a topla voda mi je prijala, potpuno sam se opustio i... zaspao u vodi. Keva je posle izvesnog vremena uplasena usla u kupatilo jer je cula da "ne reagujem". Probudila me, izgrdila zbog toga sto sam mogao mozda i da se udavim tako spavajuci, ili barem prehladim. Elem, izjavila je da ce ona ponovo da ucestvuje u mom kupanju, da se ne bi ponovio slican "incident". Kod druga nismo vise mogli da gledamo onaj casopis jer ga nije vise bilo na starom mestu. Sigurno je njegova keva primetila da joj neko, a ko bi drugi do sincic, rovari po intimnom vesu. Premestila je nasu "lektiru"
na drugo, nama nepoznato mesto. Ostala nam je samo masta, virenje kroz kljucaonicu i buljenje u dekolte. Keva je ponovo pocela da ucestvuje u mom kupanju. Nisam se bunio. Nosila je bordo frotirni bade-mantil ispod koga nije bilo nista, posto se ona uvek kupala posle mene. Te veceri je bila posebno raspolozena. Nas dvoje sami u stanu. Kao medicinska sestra uvek mi je davala savete u vezi zdravlja. Za vreme kupanja, usredsredila se na moj kurac. Objasnjavala je kako prljavstina moze da se nakupi izmedju glavica i kozice i kako posebnu paznju treba posvetiti tom delu tela. Oboje smo stajali. Ja u kadi a ona pored kade. Rekla mi je da se okrenem prema zidu. Nasapunjala je dobro svoju levu ruku a desnom me je nezno obuhvatila oko stomaka. Osetio sam njene teske grudi na svojim plecima. Kurac mi se ukrutio i poceo da pulsira. Docepala ga je levom rukom i krenula sa povlacenjem kozice gore-dole. Nagla se preko mog ramena i posmatrala prizor. Bio sam van sebe od uzbudjenja. Osecao sam da se desava nesto veliko, nesto prelepo. Nije dugo trebalo da prodje da bi dosao i taj trenutak. Stresao sam se, prostrujalo mi je nesto po celom telu, kao neki fini zmarci, i bledunjava tecnost je krenula da kulja iz mog mladog kurca. Kiptala je preko njenih prstiju. Keva me stegla uz sebe jos jace i drzeci me cvrsto, onako otpozadi, poljubila me nezno u vrat i rekla:
- Sine, to je sperma. Postao si MUSKARAC!
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
Nokia N95 8gb
Novosadska avantura

     Zovem se Gale, imam dvadeset osam godina, zivim u Beogradu gde sam zavrsio fakultet I sada radim u jednoj firmi kao asistent inace sam rodom iz Novog Sada tamo zive moji roditelji I moj brat koji je ozenjen I ima troje dece ,dok sam studirao odlazio sam u NS. Vrlo retko, jodnom u tri cetiri meseca mozda, a ovom prilikom cu ispricati kako je izgledala jedna moja poseta koja je prilicno promenila neke stvari u mom zivotu. Pre godinu dana saznao sam da cu dobiti posao trebao sam da pocnem sa radom u februaru 2003 tada je bio januar nesto posle nove godine pa sam odlucio da Badnje Vece Bozicne praznike provedem kod roditelja u Novom Sadu. Vreme koje sam tamo provodio svodilo se na to da uglavnom prespavam pola dana uvece izlazim I provodim se. Roditelje sam tih dana vidjao samo u prolazu jer zivot koji vodim vec vise od 8 godina prilicno me je otudjio od njih mada je Badnje vece bila bas idealna prilika da se konacno svi onako okupimo za stolom I da se malo vise druzimo. Tu su bili moji roditelji, moj brat, njegova dva sina, jedan ima 11 god, drugi ima 9 god I cerka koja ima 4 god I naravno tu je bila I njegova zena kojoj necu pominjati pravo ime vec cu je za ovu priliku oslovljavati sa Ana iz razumljivih razloga. Sedeli smo tako, vecerali, pricali o svemu, malo smo popili pa se I opustili, nakon vecere presli smo u dnevnu sobu gde smo gledali neki kviz na tv-u, pricali smo o svemu, zapitkivali su me ovo I ono a ja sam im odgovarao ,uglavnom sam razgovarao sa bratom o njegovom poslu koji je prilicno naporan, on inace vozi kamion I cesto je na putu, uglavnom ide u Madjarsku, Grcku, Bugarsku, a u posledje vreme sve vise vozi I sirom Evropske Unije tako da se desava da je na putu I po desetak dana. Dok smo mi razgovarali, deca igrala na podu monopol I moja snajka sa njima I sve je bilo naivno do jednog momenta, primetio sam veliku mokru fleku na Aninoj kosulji u predelu leve sise I onako nehotice sam se zagledao u tu fleku, ne znam ni sta sam pomislio u tom trenutku samo znam da me je ona pogledalai onda je mehanicki spustila pogled ka mestu gde sam buljio, videvsi fleku pocrvenela je, to je bilo mleko iz njene sise, citao sam negde da zene ponekad luce mleko kada imaju menstruaciju ili kada su u drugom stanju a takodje sam negde procitao da se to desava I kada su mnogo napaljene, ta pomisao me je prilicno uzbudila I prosto sam bio veoma radoznao o cemu se tu zapravo radi. Brzo nakon toga Ana je uzela malu devojcicu koja je zaspala na krevetu I u narucju ponela kuci inace moj brat zivi u istoj zgradi gde I moji roditelji tri sprata nize. Klinci su insistirali da idem kod njih da mi pokazu novi kompjuter koji su dobili kao novogodisnji poklon pa sam I ja krenuo sa njima. Usli smo u stan koji je veoma lepo sredjen, seo sam u koznu fotelju, moj brat je izvadio flasu viskija na sto, zapalili smo po cigaru I nastavili pricu, nakon skoro sat vremena sadrzaj flase je sada bio upola manji. Pridruzila nam se I Ana koja je u medjuvremenu odvela decu na spavanje. Brat je bas bio u nekoj prici kada je ona usla I sela pored njega na rub fotelje, zagrlila ga je a mene je gledala sve vreme u oci. Osetio sam nesto sto ne mogu lako da opisem Njen pogled je bio prilicno provokativan I kako je vece odmicalo moje misli su sve vise skretale ka tome da sam se ja ustvari napalio na nju pokusavao sam da je ne gledam jer stvarno ne bih voleo da brat nesto posumnja a znao sam da me ona prozdire ocima inace ona je veoma lepa I posle tri porodjaja ima savrseno cvrsto telo I velike sise .u jednom trenutku je ustala I stala iza bratovih ledja oslonivsi se rukama na njegova ramena I dalje gledajuci direktno u moje oci konacno rekla "Ok momci vidim da se vi bas dobro provodite ja sam malo umorna idem da se istusiram I da ti zagrejem krevet"kada je to izgovorila nagla se I poljubila mog brata u potiljak I dalje je gledala u mene ja sam se sledio jer mi je kroz glavu proslo da su te reci bile upucene meni a ne njemu. Ostao sam tu jos oko sat vremena nastavili smo pricu te sam saznao da moj brat odlazi odmah posle bozica na put u Atinu I bice tamo 5-6 dana takodje mi je rekao onako u poverenju da ima jednu cicu u Beogradu koju s vremena na vreme vodi sa sobom na put sredio joj je sengen vizu pa kad god negde ide malo duze on povede I nju da mu pravi drustvo, to me je jos vise bacilo na razmisljanje I do zakljucka da on vise I ne jebe svoju zenu I sad mi je bilo jasno zasto je ona malocas bila onakva prema meni.Otisao sam gore u stan I legao u krevet bio sam prilicno pijan ali jedna stvar mi je sve vreme bila u glavi, misao da ce moj brat otici na nekoliko dana I da cu ja to vreme provoditi u drustvu napaljene I kurca zeljne snajke me je dovodila do ludila uhvatio sam mog stojka I poceo da drkam zamisljao sam Anine sise iz kojih curi mleko kako se njisu iznad mog lica dok se ona nabada na moj kurac svrsio sam I zaspao. Ujutru sam se probudio I onako u gacama otisao u kupatilo moji nisu bili u stanu, cale je negde izasao a mama je verovatno bila dole kod brata sa decom, usao sam u kuhinju I otvorio frizider uzeo sam neki kolac I vratio se u krevet lezao sam tako razmisljajuci, misli su mi opet lutale negde dole tri sprata nize opet sam mislio na Anu ponovo sam se napalio ali ovog puta odlucih da preskocim drkanje jer sam hteo da te misli nestanu pa ipak je to zena mog rodjenog brata I majka njegove dece pa to bas I nije u redu ni pred bogom a ni pred nama samima cvrsto sam odlucio da iskuliram celu pricu. Uvece na Bozic izasao sam u grad a sve u nameri da izbegnem ponovni susret sa Anom video sam se sa nekim starim drustvom pa smo otisli u crkvu na Liturgiju.Vratio sam se kuci dosta kasno I otisao sam odmah u krevet sutradan negde oko pola jedan cuo sam da me neko zove probudio sam se I podigao glavu sa jastuka na vratima je bio stariji sin moga brata pogledao me I rekao da sidjem dole kod njih na dorucak mama zove, otisao je a ja sam ostao da se protezem u krevetu ustao sam navukao pantalone I duks otisao u kupatilo malo se sredio I sisao dole do bratovog stana tamo je vec bila moja keva gledala je tv sa klincima I moja snajka koja je nesto radila u kuhinji, malo sam popricao sa kevom I poigrao se sa klincima a onda sam zacuo Anu koja me je zvala iz kuhinje"Gale dodji da jedes, sigurno da si gladan" usao sam u kuhinju I seo za sto poceo sam da jedem I onako neobavezno pitao sam gde mi je brat. Na putu odgovorila je otisao je u Atinu I vraca se tek za nekoliko dana" nacin na koji je to rekla bio je malo cudan nekako sam osetio da je bila srecna zbog te cinjenice da sam tu sa njom pitao sam je onako vise manje iz kurtoazije kako je sta radi kada je sama I slicno a ona je odgovorila da se uglavnom dosadjuje I da mi zavidi zato sto ja imam vremena za izlazenje I kako je ona po prilicno zapostavila izlaske od kad se udala zato sto je brat uglavnom na putu a kada je u Novom Sadu retko kada je raspolozen da negde ide uglavnom je kod kuce I to vreme provodi sa decom. U tom momentu je zvucala prilicno jadno pa sam odlucio malo da joj ulepsam dan "jesi li gledala Gospodar Prstenova"pitao sam "Ne" odgovorila je " Ako hoces mozemo da odemo veceras da pogledamo zajedno cuo sam da je odlican film" rekao sam izmedju dva zalogaja. Nasmejala se I rekla da bi rado isla ali ne zna sta da radi sa decom ja sam joj rekao da je to moj problem I da bude spremna oko sedam uvece. Zavrsio sam s klopom I presao u dnevnu sobu seo sam na onu istu koznu fotelju I rekao mojoj mami koja je sedela na fotelji preko puta "Mama imam jednu molbu za tebe, nabavio sam dve karte za bioskop I trebao sam da idem veceras sa jednom devojkom da gledamo film ali mi je ona otkazala pa mi je zao da mi karte propadnu pa sam pitao Anu da podje samnom. I onako ne izlazi pa mislim da bi joj malo razonode prijalo, ali je problem nema ko da pricuva decu, da li bi ti to uradila, ona je na trenutak prekinula gledanje neke seriji I rekla da nema nista protiv I dace rado ostati sa decom koliko god treba. Vratio sam se u kuhinju I s vrata rekao "U sedam budi spremna", namignuo sam I otisao. Otisao sam do jednog druga iz komsiluka koga dugo nisam video tako da taj deo dana nije bas nesto preterano zanimljiv za ovu pricu, oko pola sedam vratio sam se u stand a bih se spremio za izlazak .Sisao sam dole do bratovog stana oko pet do sedam I pozvonio , Ana mi je otvorila vrata vec je bila spremna iskreno sam ocekivao da su I klinci u stanu ali nisu bili tu saznao sam da ih je baba tj moja mama odvela u poslasticarnicu preko puta da bi Ana mogla na miru da se spremi za izlazak .Izasli smo ispred zgrade I ona mi je dobacila kjuc od bratovog auta ,usli smo u kola I ja sam sve vreme pokusavao da budem fin trudio sam se da mi misli budu ciste I da ni jednog momenta ne pomislim na nesto sto ne bi bilo primereno .Ana je pricala o nekoj drugarici o nekim stvarima koje su se desile u proteklom periodu od kada sam ja odsutan iz Novog Sada itd. Izasli smo iz kola I usli u bioskop kupio sam karte pa smo zauzeli svoja mesta. Nakon nekoliko minuta film je krenuo, gledali smo u mraku cutke kao I svi ostali I sve je bilo u redu do jednog momenta ,Ana se malo promeskoljila I tekako se nagla na moju stranu mogao sam da osetim miris njenog parfema bio je to Cool Wother inace moj omiljeni parfem ,takodje sam mogao da cujem kako dise I iskreno malo sam se zbunio zato sto je disala prilicno ubrzano primetio sam da I ako gledam u bioskopsko platno ja ustvari nista ne vidim samo se smenjuju slike ali radnju jednostavno ne mogu da pratim dok sam razmisljao o tome ona je ovlas presla preko moje ruke na zajednickom naslonu pogledao sam je a ona se nasmejala I pitala me da li mi se svidja film ,rekao sam da mi je lepo a sve vreme sam osecao neku toplinu u predelu kicme I a kita mi je bila prilicno napeta.Nakon filma izasli smo napolje I otisli do kola ona je nesto prepricavala iz filma ja sam se smejao ali iskreno nemam pojma o kojoj sceni je pricala usli smo u auto I onda sam ja predlozio da odemo na pice ,prihvatila je naravno I uz komentar "Kakav bi to izlazak bio bez"Otisli smo do Sobe I tamo proveli sat vremena u nekoj neobaveznoj prici ,elektricitet koji sam osecao u telu bio je ogroman a tek sada kada smo sedeli uza stolom imao sam priliku da osmotrim Anu malo bolje pa ona izgleda savrseno ima crnu kosu prilicno kratku plave oci I sexi obrve duguljasto lice I mali nosic mala usta bas ima super osmeh ,visoka je oko 173 a teska oko 55 kg ima izrazito velike sise ali se oblaci kao da je mladja pa se to onda ne primeti na prvi pogled ,guza joj je savrsena I tako dok smo sedele I pricali ona je od jednom zastala I pitala me sto je tako gledam naravno njeno pitanje je bilo propraceno sexi osmehom pa sam ja u nameri da ispadnem duhovit rekao da sam srecnik sto vreme provodim sa tako zgodnom cicom onda je ona krenula da me zapitkuje o devojkama ,kakve volim kakve nevolim itd u jednom trenutku pitala me je sta me najvise pali malo sam pocrveneo jer ipak nisam bas ocekivao od da cu se ispovedati sopstvenoj snajki ali prihvatio sam igru ,rekavsi da me pali miris zena ,mokra kosa,bade mantil cipka I oda je ona pitala sta mislim o udatim zenama ja sam malko zastao pa sam odgovorio da imam veliku zelju da isprobam tako nesto obzirom na to da do sada nisam imao prilike.Sve vreme dok smo pricali moja kara je stajala uspravno I predpostavljam da je ona to znala zato sto sam se stalno nesto vrpoljio u potraznji zgodnijeg polozaja .nakon kafica krenuli smo kuci I za razliku od malo pre sada smo cutali stigli smo do zgrade ,parkirao sam I izasli smo usli u lift ona je na trecem a moj stan je na sestom spratu,pritisnila je br 6u tom trenutku sam osetio neodoljivu zelju da je uhvatim I karam ,prisao sam joj I zagrlio je ona je pocela da stenje polubili smo se I ja sam odlepio uhvatila me za kurac I krenulka da ga masira poludeo sam ,lift je stao Ia mi smo se I dalje ljubili nisam mogao da prestanem bas sam se napalio ,odmaknula se malo I otvorila vrata od lifta izasli smo dosli do vrata moga stana pitao sam je a sta cemo raditi sa mojim roditeljima ona je rekla da su oni verovatno dole u stanu sa decom polako sam otklucao vrata I usao ona je ostala ispred vrata proverio sam stan bio je prazan usla je zamnom I tu u predsoblju smo se tako dohvatili da sam odmah hteo da je jebem izvukao sam kurac I ona ga je uzela u usta sisala ga je bas onako kako ja volim ,svrsio sam brzo u njena usta naravno onda smo presli kod mene u sobu ,svukli se na brzinu I krenuli da se jebemo ,Jebacina je bila neopisiva I trajala je nekih pola sata I sama pomisao da neko moze svaki cas da uleti je cila situaciju jos zescom,svrsio sam u njenu picku I tamana sam pomislio da cemo stati ali ona se opet meskoljila I krenula je da mi prica bezobrazne stvari haajde puni me kao sto me puni tvoj brat daj mi ga volim da me jebes ah hh ja sam onako bez vadjenja nastavio da je jebem I vrlo brzo mi se kita opet ukrutila jebao sam je jos pola sata I opet svrsio u njenu picku onda sam se izvalio na ledja Ida se malo odmorim ona je ustala I obukla se rekla je da je vreme da odemo dole da se moji roditelji ne bi zabrinuli obukao sam se I ja sisli smo dole I sve reme u lifti se ljubili .Usli smo u stan bio je ukljucen tV moji matorci cu gledali neki film a deca su spavala malosmo popricali sa njima a onda sam ja otisao gore u stan sa mojim caletom on je otisao u svoju a ja u moju sobu ubrzo zatim cuo sam otvaranje I zatvaranje vrata o d stana to je bila moja keva koja je upravo dosla za nama od Ane,otisla je I ona na spavanje. Usao sam u kupatilo I okupao se vratio se su sobu pbukao trenerku I izasao na terasu da popusim cigaru sedeo sam tako desetak minutia onda sam odlucio da opet odem kod Ane.Iskrao sam se iz stana I peske otisao do trecek sprata jer lift pravi prilicnu buku u ovo doba video sam svetlo kroz spijunku Aninog stana ,nisam hteo da zvonim kucnuo sam ona je prisla vratima I pitala ko je rekao sam tiho da mi otvori vrata sto je I ucinila usao sam I video da je u bade mantiliu I da joj je kosa mokra upravo je izasla iz kupatila to me je opet napalilo krenuo sam da je ljubim ona me je uhvatila za kitu I povela u spavacu sobu ,cutke smo legli na krevet I krenuli da se jebemo isprobavali smo razne poze ali mi je najsladje bilo svrsavanje u njenu picku I nisam uopste vadio kurac iz nje pa I kad bi se smanjio posle svrsavanja ostajao je u njoj sve dok ne bi opet postao kruci .Jebali smo se cetiri puta do jutra to je bio moj svojevrstan record u broju svrsavanja za jedno vece ,jebao sam je I u guzu ,pusila mi je ,lizao sam joj ma sve sto sam hteo mogao sam sa njom .Zaspali smo ,ja sam se probudio oko 6 h ona je jos spavala ponovo samimao zelju da je jebem I ako su me bolela I jaja I prepone bila mi je okrenuta ledjima ,lagano sam joj ga stavio u picu I krenu da je jebem ona se probudila I samo je rekla "Ti si sexualni manijak" jesam priznajem pomislio sam I nastavio da je punim kurcem proslo mi je kroz glavu to da moj brat sada sigurno negde izmedju Atine I Beograda ziguje njegovu devojcicu pa mi je to bas bilo drago dok on radi ja njemu cuvam zenu to me je dovelo do ludila pa sam opet svrsio u picki moje snajke Ane . Zapalili smo po cigaru I ona je rekla da je sve ovo zelela jos od kada se udala za mog brata ali da ja jednostavno nisam bio tu I nisam bio zainteresovan pomislio sam kako cu ubuduce cesce ici u posetu mojim roditeljima u Novi Sad a posebno u posetu mom bratu nasmejao sam se I poljubio je zaspali smo .
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
Nokia N95 8gb
Marija

     Cuo sam svakakve glasine o Mariji, ali nisam uspeo da se uverim u njih sve do jedne veceri kada sam zatekao sebe u njenoj sobi kada su svi vec otišli. Bili smo prijatelji od pocetka studija i trebalo je i da diplomiramo zajedno, a ja sam bio gotovo siguran da cu uzeti diplomu ne probavši je.
     Ali Marija je imala drugacije planove. Ugasila je svetlo ostavljajuci samo svoju stonu lampu upaljenu, i povukla je svoju haljinu preko glave. I pre toga sam je video veoma oskudno odevenu ali to se ni u kom slucaju nije moglo porediti sa njom golom.
     Imala je male i cvrste sise sa velikim bradavicama, a njena pickica bila je obrijana tako da je samo tanka linija dlake pokazivala na njene debele, mokre usmine. Došetala je do mene i gurnula svoj jezik u moja usta i možete se kladiti da mi je kurac vec bio cvrst kao kamen.
     Glasine su bile istinite, Marija je baš bila vruca. Legla je preko mene trljajuci svoje sise o moje grudi a svoju pickicu o moj kurac, dok me je ljubila i cepala mi odecu kao životinja! Bio sam tako napaljen da sam se brinuo da ne svršim unutar pantalona pre nego što mi ona uopšte i dodirne alatku.
     Na srecu uspeo sam sam da se suzdržim a ona mi je napokon skinula odecu i bacila se na sisanje mog kurca. Stenjao sam tako glasno da sam bio siguran da me cuje ceo sprat, dok sam gurao moju debelu šipku izmedu njenih usana. Njena pluvacka je bila svuda po mojim butinama, a njena duga crna kosa golicala mi je stomak. "Dodi ovamo," pokazao sam joj da se okrene, i Marija je to uradila držeci cvrsto moj kurac u svojim ustima, i posle nekoliko sekundi posadila mi je picku na lice.
     Ne lažem, to je stvarno najslada picka koju sam ikada okusio. Lizao sam je i sisao, trljajuci svoj nos i bradu po njenoj pukotini sve dok nisam u potpunosti bio pokriven njenim sokom. Mora da je svršila najmanje tri puta dok nisam ispalio svoje punjenje u njena usta. Ona se malo povukla unazad dok sam ja svršavao i trljala mi je glavic svojim usnama. Kako me je samo palilo dok sam je gledao kako na kraju liže spermu sa svojih usana.
     Suvišno je reci da mi nije trebalo mnogo da mi se ponovo digne, ali ovoga puta želeo sam da joj ga gurnem negde drugde – u njenu slatku malu pickicu. Marija je lagla na leda i podigla kolena do svojih grudi tako da sam lako mogao da prodrem duboko vec u prvom naletu, gurajuci svoj kurac u njenu tesnu, vrucu pickicu. Neko vreme sam ja bio preko nje i punio je, dok me je ona ljubila i stenjala.
     «Jebi me otpozadi» rekla je zadihano. Klimnuo sam glavom, i izvukao kurac iz nje. Ona se podigla i, na moje veliko iznenadenje, uzela ga u usta, ali samo na trenutak, posle cega se okrenula i okrenula prema meni svoju predivnu guzu. Ponovo sam ušao duboko u njenu picku hvatajuci je za sise koje sam divlje mesio. Karao sam je dok ponovo nije svršila.
     «Da li si spreman da svršiš?» pitala me je kroz vrisak. Potvrdio sam i ona se ponovo pomerila, postavljajuci me da ležim na ledima. Posle toga me je ponovo zajahala i rekla mi: «Ne mrdaj, sve cu da uradim za tebe!»
     Odjednom se nabila do kraja i tako ostala. Nije više mrdala gore-dole vec je samo zatezala svoje mišice. Bilo je neverovatno, to do tada nikada nisam doživeo, vrištao sam od zadovoljstva. Bilo je bolje od jebanja. Osecao sam njenu picku kako se steže i opušta i cinilo mi se kao da se pomera ali nije. Nije mi trebalo mnogo. Odjednom sam ga izvukao i polio je vrucom spermom.
     Posle toga provodio sam sa Marijom sve svoje slobodno vreme i uvek me je iznenadila nekom novom veštinom.
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
Nokia N95 8gb
Rodjendan

     Nikada nisam voleo decije rodjendane. Ni moje dece a kamoli kada sam morao da ih vodim kod nekih meni nepoznatih ili ne dragih ljudi. E jedan takav se bas namestio.
     Zena je otisla na selo kod bolesne majke i ja sam morao da vodim decu na rodjendan nekog njihovog druga iz obdanista. I to jos u Mek Donalds. Tamo nema cak ni pusenja. Sta je tu je pomislih, proverih kako smo se obukli, pokupih jos prosle nedelje kupljen poklon i krenusmo.
     Ljudi kod kojih smo dosli bili su nekih mojih godina , par gore dole, nisam umeo da procenim.Bili su maksimalno ljubazni kako to obicno biva. Deca su otisla u za to pripremljen prostor, ja narucih koka –kolu i sedoh za sto koji je gledao na stepeniste.
     I dok sam se dosadjivao pogled mi pade na zenu u tamno zelenom kaputu. Nosila je poklon i shvatih da i ona dolazi na rodjendan ali nije vodila nikakvu decurliju sa sobom. Nasi domacini skocise na noge lagane, presretose je na pola puta od stepenista do mog stola , izljubise je , dovedose i slavljenika kome ona predade poklon. Ponovo sam pogled vratio ka stepenistu kad nasa domacica dovede tu goscu do stola za kojim sam sedeo i rece : “ Ovo je Nikolin i Martin tata, jel to mesto slobodno?” “ Naravno” odgovorih a zelonakaputna zenska mi pruzi ruku i rece “ Hvala, ja sam Drina, “ i pre nego sto je sela skinu kaput i predade ga egzaltiranoj domacici. Kada je skinula kaput predamnom zaigrase dve ogromne dojke, utegnute u crni dzemper i ja pomislih “ e sto bi se ja rado ulio u ovu Drinu”
“Vasa deca su sa Milosem u obdanistu? “ upita tek da zapocne konverzaciju.
“ Da jesu, Milos i moj Nikola su nerazdvojni, zajedno idu i na engleski” rekoh tek da nesto pricam. “A vi ste?”
“E mi smo komsije , vrata do vrata”, odgovori. “Milosa znam od kako se rodio, a evo vec peti rodjendan, vreme leti”.
     Osim velikih sisetina koje su pretile da iskoce iz te crne vune , Drina je imala i odlicne noge, prekrstene jedna preko druge kroz poprilican slic na suknji prilicno su obecavale. Kao strastan geograf poceh da razmisljam koje se sve reke ulivaju u Drinu , znao sam za Sutjesku, Ceotinu ali nijedne sa muskim imenom da se setim.
     “A vasa supruga nije dosla?” upita iznenada. Bilo je to za mene zbunjujuce.
“Ne nije mogla, na putu je” odgovorih i tog trenutka se setih- Lim , to je muska reka koja se uliva u Drinu.
“Mi smo se druzile na prosla dva rodjendana” rece, i meni laknu, ni sam ne znam zasto.
“Ja cu sada da izadjem da popusim cigaretu” rekoh ustajuci “ nadam se da se ne ljutite”
“ Ne, ne i ja pusim” rece “ znam kakva je to muka”.
“Pa nije samo muka, morate priznati,ima tu i zadovoljstva” pokusao sam da budem dvosmislen.
“Pa zavisi sta se pusi“ odgovori ona potpuno spremno, a meni se kita javi blagim trzajem.
     Sisao sam dole , izasao pred zgradu , zapalio cigaretu ali nisam nikako mogao da prestanem da osecam neku blagu dozu uzbudjenja koju je moja laka konverzacija sa zenom u lakom kaputu proizvela.razmislajo sam kako da napravim neku foru na racun njenog imena i moje zelje da se u nju ulijem ali nije mi bas islo.Bas u trenutku u kom sam gasio cigaretu u ogromnu pepeljaru ispred ulaza , ona je izasla. Svoj zeleni kaput je prebacila preko ramena prilazila mi je sa cigaretom u ruci i rece: “Jel imas upaljac?” “Kako da ne” vadio sam upaljac iz dzepa farmerki i nehoticno dodirnuh sopstvenu spravu. Jos uvek je bio u poluerekciji a njena blizina i slucajni dodir izazvase neku vrstu golicanja. “uvek spreman da upalim vatru ako imam kome” rekoh prilicno trapavo u nameri da nastavim zezanje. “Pazi samo da ne izgoris” rece ona “ neko se mnogo lako pali ali moze i da oprlji neoprezne”. Bio sam potpuno sludjen.Ona je bre potpuno u fazonu. Samo kom fazonu?. Da li me samo rajca ili je stvarno toliko otvorena za saradnju. “Slusaj Marko“ rece “da li mozes da mi das telefon?“ Odkuda ona zna moje ime razmisljao sam groznicavo. Upoznali su nas kao N & M tata i Drina. Da li joj je moja zena to rekla? Sta sve ona zna o meni? Sve ovo mi se komesalo u glavi. Iz dzepa jakne izvukoh telefon i pruzih joj ga. “Ma ne to.Ne aparat ,da mi das broj telefona” tek sada me je sjebala. “Da mogu“ rekoh potpuno sludjen ”205-206” rekoh “normalno 063” promucah. “OK” rece ona upisijuci ga u memoriju svog telefona “ ja moram sada da idem ali cu ti se javiti“.
     Osavila me je, bez pozdrava i odnjihala se prema Slaviji. Bio sam sokiran. Popusio sam jos dve cigarete ispred zgrade a srce mi je tuklo kao ludo. Ko je bre ova zena? Sta hoce od mene? Sta li je pricala sa onom mojom? Sta li bi ona rekla kada bi znala za ovaj razgovor? Nije da ja nju ne bih odvalio ali nisam bre ja presretac. Nisam nikada smatrao sebe neodoljivim i svi moji osvajacki uspesi rezultat su upornog i predanog rada nikako moje neodoljive spoljsnosti i fizickog izgleda.
     Nekako sam se sabrao, popeo na sprat ,iscevcio svoju kokakolicu u cutanju i sacekao spasonosni trenutak polaska kuci. Deca su usput prepricavala svoj provod na tzv. zuraji, hvalila se dobijenim igrackicama a ja sam vozio nekako mehanicki. Sabrao sam se tek kada sam parkirao auto ispred zgrade i kada su se moji naslednici posvadjali oko redosleda kupanja. Da bi stvar isla za mene jednostavnije odredio sam redosled a za divno cudo ono su to prihvatili bez protesta. Kupanje, brisanje, citanje bajke za laku noc bile su moje aktivnosti narednih pola sata a onda je nasa kuca utonula u vecernji spokoj. Deca su spavala a ja se zaputih ka dnevnoj sobi. Dok sam sedao ispred TV u nameri da odgledam utakmicu Italijanskog prvenstva, setih se da sam planirao da veceras napunim telefon jer je baterija bila skoro prazna. Izvukoh ga iz dzepa jakne i otkrih da imam cak tri propustenih poziva. Jedan je bila moja zena. Pozvah je i podnesoh dnevni tj. bolje receno vecernji raport.Druga dva poziva bila su sa potpuno nepoznatih brojeva. Sledih se: da nije ona, Drina. Da li da okrenem i da odrcitujem ono cuveno : ovde taj i taj ,imao sam poziv sa ovog broja, ili da se pravim lud.? Bila je to lazna dilema. Sama pomisao da je to mozda bila ona u mojim preponama podizala je pritisak neslucene snage. Pozvao sam prvi broj, bio je fiksni. Telefon je zvonio ali se niko nije javljao.Onda sam pozvao drugi broj, ovaj put mobilni. Zazvonio je, jednom drugi put a onda:
“Ej,Marko, ja sam te zvala, nisi se javio“.
“Kupao sam decu, nisam ni cuo da zvoni”.
“Slusaj, nema to veze”, rece Drina “nego hoces li da se vidimo”.
“Hocu“ rekoh, “Kada?”
“Bicu za pet minuta ispred tvoje zgrade”, rece “Plavi Golf trojka”.
“Cekaj, deca mi spavaju“ promucah “nemam kome da ih ostavim”.
“Ja cu biti ispred zgrade za pet minuta“ nasmeja se i prekide vezu.
Sedeo sam u fotelji i blenuo u sopstveni mobilni telefon. Sta sad? Jel ona luda? Kako da ostavim decu? Sta ako se neko probudi? Zena ce me ubiti ako se takva stvar desi. Em otiso u kurvanje em ostavio decu. Ma nece se probuditi pomislih . Ova je spremna na sve. Jednom se zivi. Dok sam pokusavao da sredim misli uhvatih sebe da oblacim jaknu i vec izvlacim kljuc iz otvorenih vrata. Istrcao sam iz ulaza zgrade.Tacno prekoputa stajao je tamno plavi Golf i neko je sedeo u njemu.Srce poce da mi bije kao ludo. Presao sam ulicu, uhvatio bravu i vrata se otvorise. Sedela je i pusila. Seo sam pored nje.
“Al si tacan, svaka cast” smejuljila se.
“Takav sam po celom telu” lupih pokusavajuci da se priberem.
Ona se nasmesila a onda rece nekim gotovo svecanim tonom.
“Marko, ti verovatno to ne znas ali ja sam kuma Tamare Tomovic”.
“Koga?” upitah.
“Hocu reci sada Tomovic a devojacko Marjanovic”.
“A te Tamare?” rekoh. Znao sam o kome govori. Bila je to jedna od mojih bivsih devojaka, nekoliko Nedelja zabaljanja jos na I ili II godini faksa. Nista posebno.
“Kako je ona, sta radi?” pokusavao sam da kupim vreme i shvatim u cemu je fora.
“Dobro je, radi na fakultetu, ali to sada nije bitno” rece ona otpuhujuci dim cigarete.
“A sta je onda bitno?“ upitah vec pomalo nadrkan. Deca su mi bila gore a ja sam se igrao nekakvih odgonetalica.
“Reci cu ti ali samo pod uslovom da me ne prekidas” rece ona a glas je poprimao malo dramaticniji ton. Ucinilo mi se da ce da zaplace.
“Necu. Ne boj se“ rekoh gotovo pokroviteljski.
Pogledala me ,mislim zahvalno , a oci su joj caklile. Spustih joj ruku na ruku , cisto da joj dam podrsku. Ona uzdahnu i trze se kao da je udarila struja.Bila je to sada potpuno druga zena, ni trunke one sigurnosti, gotovo oholosti sa kojim je razgovarala samnom pre par sati , pa cak i pre samo nekoliko trenutaka.
“Vidis , sve ovo veceras, nas susret na Milosevom rodjendanu , ovo sada ja planiram vec vise godina” otpoce ona. Bio sam sledjen.
“Ne prekidaj me, molim te, obecao si” rece i nastavi: ”ja sam Tamaru upoznala nekoliko meseci posle vaseg raskida , postale smo cimerke. Zivele smo najpre kod iste gazdarice a onda smo imale sopstveni stan , mislim u kom smo bile same. Ti verovatno ne znas, ali Tamara je jedna veoma senzibilna osoba ali i osoba koja je veoma otvorena i radoznala.”
Znam” izustih ali me ona prekide stavljanjem prsta na moja usta “Cuti ,molim te“ rece. Ja samo klimnuh glavom.
“E pa nas dve smo se jako zblizile, najpre emotivno a uskoro bogami i fizicki”.
Verovatno sam razrogacio oci , jer ona rece: “Nemoj tako da me gledas, zbunicu se a ovo je najvazniji deo price” i zapali cigaretu. “Elem , nas dve smo pocele da eksperimetisemo, mislim u seksu. Najpre je to bilo masiranje, mazenje, a onda je postajalo sve slobodnije i intenzivnije” Na ovu njenu recenicu osetio sam dve stvari. Prva je bila moje uzbudjenje, kurac je hteo da mi izleti iz pantalona , a druga je bilo njeno uzbudjenje. Nisam bio siguran sta je vise pali , sto se seca svojih lezbijskih dozivljajja ili sto to prica meni. Glas joj se menjao, postajao nekako rapaviji a disanje nekako isprekidano.
“Jednom smo tako resile da probamo vibrator, nabavile smo ga kod nekog svercera. Posto smo uglavnom bile bez kinte , pristao je da nam ga pokloni a da mu ga ja popusim, ali to nije sada vazno”. Spustio sam joj ruku na koleno. Nije reagovala.
“E taj vibrator dovodi tebe u vezu sa mnom”.
“Kako?” rekoh spustajuci ruku niz njenu butinu. Zaustavila me svojom rukom, poklopivsi mi saku.
“Cuces, polako” rece , raskopcavajuci mi slic drugom rukom” izvadi ga iz gacica, bice ti lakse”.
“Vibrator je u nase seanse uneo novi element, novog clana” pocela je da mi drka karu.Zastenja od zadovoljstva a ja joj gurnuh srednji prst pored gacica u vrelu pickicu.
“Tamara je rekla da nas vibrator mora imati neko ime musko ime a posto je meni bilo svejedno postali ste imenjaci, mislim ti i vibrator”
“A sada kapiram“ rekoh “ pokvario ti se vibrator pa si posla da trazis njegovog dvojnika.”
“Dobra fora” nasmejala se “nego da li bi mogla ja sada malo da ti pusim a nastavicu pricu kasnije” rece stiskajuci mi jaja.
“Nikako” rekoh “mislim nikako nemoj da nastavljas pricu”
“Znaci da ti pusim” smeskala se polako spustajuci glavu ka mom kurcu.
“A-ha” promumlah od zadovoljstva.
“Sta A-ha ? “ zaustavila se na par santimetara od glavica.
“Pa pusi mi” odgovorih , gurajuci joj glavu .
Pusila je fenomenalno. Usisavla je glavic, zatim ga polako jezikom gurala nazad, pa opet unutra. Ja sam joj za to vreme nabio vec dva prsta u picku i radio rukom kao kakva masina za jebanje. Pocela je da mi ga usisava do kraja. Da bi to uspela jos vise se nagla a ja slucajno dodirnuh malim prstom otvor njene guze. Resih da joj i tu zabijem prst pa za to iskoristih drugu ruku. Dopala joj se ideja pa pridignu dupe taman toliko da moja ruka moze da prodje i otpocne ritmicko nabijanje. Odjednom ona ispusti moj kurac iz usta. Drzala ga je veoma cvrsto u ruci.Podize glavu ,pogleda me u oci pa rece : “Sta mi to radis? A sta mi to radis? Reci mi” Bio je to glas raspukle zene, ocigledno je volela da prica u seksu.
“Nabijam ti prste u picku” rekoh stenjuci, zeleo sam da nastavi da mi pusi ali mi je i ova situacija bila prilicno uzbudljiva.
“I sta jos?” rece trljajuci mi glavic, “reci” zapovedala je.
“I u guzu, razvaljujem ti guzu, zamisli da ti nabijam kurac u dupe, jel te boli ..” prihvatao sam nasu prljavu igru recima.
“Da…” stenjala je “a ja tebi pusim , sisam ti karu , kako je lepa , tvrda”
“Sisaj ga kurvetino“ rekoh sad ja, potpuno napaljen i nabih joj glavu skoro do butina.
Rukama sam radio kao da nisu moje, brzina nabijanja u njene rupice tj. rupetine pela se srazmerno nasem uzbudjenju a onda potpuni prekid svesti. Pocela je da svrsava. Ispustala je neke poluglasne krike, neko roptanje a ja po stezanjima misica shvatih da je to to.. Ja jos nisam. Podigla je glavu, poljubila me u usta , samo ovlas a onda se vratila na karu. Osecao sam da je zahvalna. Sklonio sam svoje ruke sa njenog dupeta , zavalih se u sedistu a ona otpoce zavrsni deo najboljeg pusenja koje sam imao za ovih dvadeset i kusur godina aktivnog bavljenja jabacinom. Nagla se preko mojih butina i ja osetih one njene ogromne sise sa pocetka ove price. Zavukoh obe ruke i poceh da ih mesim. Bile su stvarno ogromne ali jos uvek prilicno jedre. Gnjecio sam ih, istezao, uvrtao bradavice, trljao jednu o drugu, Drina je stenjala , ocigledno joj se to svidjalo ali nije ispustala moj kurac iz usta. Osetih da cu svrsiti , i poceh da se meskoljim ali osetila je i ona i cvrsto se pripi uz moje butine. Orgazam je dosao iz karlice. Jednostavno se spustio niz kicmu i odjednom je pocela eksplozija. Lepo sam osecao kako mi sperma siklja iz kare ali ona je jos jace sisala . Usta su joj se punila spermom a ona je mumlala od zadovoljstva.I ja sam mumlao, stenjao ,uzdisao. Trajalo je to nekolko desetina sekundi. Onda sam se smirio i osetio kako se moj kurac polako ali sigurno ispumpava. Ona ga je jos uvek drzala u ustima. Zatim je otvorila usta .Svez vazduh hladio je moj izguljeni glavic. Podigla je glavu , okrenula se ka vratima.Pomislio sam da ce da ispljune moje sokove ali ne, ona je potrazila cigaretu, stavila je u usta i pripalila.”Hoces i ti?”
“Daj“ rekoh potpuno fasciniran cinjenicom da je progutala sve sto sam u nju izlucio do poslednje kapi.
“E sada mogu da ti dovrsim pricu na miru“ rece, popravljajuci suknju koja se izguzvala na butinama.
“Ne“ prekinuo sam je ”imamo vremena , moja zena se vraca tek za cetiri dana“.
“Dobar ovaj deciji rodjendan“ rece ona i nasmeja se. “nego znas, zanimalo me je uvek ko bolje pusi ja ili Tamara”.
“Da ga je ovako pusila, ne bi joj ti bila kuma” nasmejah se i ja.
“Sta hoces da kazes?“ kao da se zabrinula.
“Objasnicu ti sutra“ poljubih je u usta “obuci nesto jos provokativnije“ sapnuh I dodirnuh joj grudi.
“Vazi” uzdahnu.
Kada sam se usunjao u sopstvenu kucu nije bil ni jednog znaka da su se deca budila. Naprotiv, iz njihove sobe dopirao je dobro poznati zvuk decijeg ravnomernog hrkanja.
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
Nokia N95 8gb
Ivanino iskustvo

     Posle dozivljaja sa Markom, Boskom i Bojanom usledili su drugi, sada sam sigurna da sam ih ja privlacila svojom zeljom.Ekskurzija, mala matura, kraj osmog razreda. Nocenje u Beogradu. Posle vecere sa drugaricama izasle smo da prosetamo, uzbudjene kao i sve maturantkinje na ekskuziji. Popivsi po neku votku, u meni se javila ogromna zelja za nekim. Mislila sam da je to Marko. Rekoh drugaricama da idu u hotel, da cu ja telefonirati usput i doci. Da mirno mogu spavati Iako se zna da nema spavanja. Zelela sam cuti Marka. Pozvala sam ga i posle kraceg razgovora rekla da idem u hotel. Neki mladic u blizini govornice, pitao je "ekskurzija,je li mala?" Da odgovorila sam i pitala kuda da krenem za hotel."pokazacu ti"Posli smo bio je zabavan da sam se slatko smejala. Nasli smo se u meni totalno nepoznatom delu grada, sporedne ulice..."pa gde je hotel" pitala sam malo se pribojavajuci."Izvini, samo da svratimo do jednog prijatelja trebalo je jos ranije da uzmem nesto od njega, ali sam se sa tobom zadrzao, pa idemo do tvog hotela, tu je blizu ne brini."Imala sam utisak kao da je zbog mene negde zakasnio,htela sam mu to uciniti,ali je vec bilo dosta mracno i nije mi bilo bas svejedno.Pa ipak,usli smo zajedno u jednu veliku zgradu.Dosli do stana.Otvorio je mladic nasmejanog i isto tako prijatnog lica.Usli smo unutra.Bilo je tu jos dvojice njihovih drugova.Spremali su se za izlazak u nocni zivot,sva cetvoprica.Moram priznati da su svi bili jako simpaticni i pazljivi.Rekli su da me hoce ugostiti i da njihov izlazak vise nije bitan.Koliko mi je bilo prijatno toliko sam se pocela brinuti...u nepoznatom stanu sa nepoznatim mladicima,jedva vidljivo svetlo,polumrak,tiha muzika...i na stolu votka. "Hajde da popijemo po jednu "predlozio je jedan od njih.Ispostavilo se da su studenti vise zeljni provoda nego knjige.Otpila sam gutljaj koji je jos vise raspalio moje obraze.Osetila sam opustanje i prijatnost zbog pogleda koji su bili sve cesci i okrenuti prema mojim nogama i koji su pokusavali uci ispod moje suknjice.Pa ipak nije mi bilo svejedno.Popih jos malo votke,kada me je jedan od njih pozvao da igramo.Ustadoh i kako me je privukao sebi osetih na mojim bedrima njegov uzdignuti kurac.Koliko sam se uplasila,toliko sam bila uzbudjena.Cinilo se kao da nemogu razmisljati.Sva sam se pretvorila u osecaj,osecaj pozude bez misli.u onom mraku nisam im mogla prepoznavati lica...i najednom nasla sam se na krevetu,na ledjima.Momak sa kojim sam igrala bio je preko mene."Nemoj se brinuti samo cemo se igrati"rekao je"ako odgovoris tacno na sva pitanja odvescemo te do hotela ,ako ne moraces nekoga drugog pitati "Nisam mogla progovoriti ni rec. Zavukao je ruku ispod moje suknje i svukao gacice.Skutovi suknjice ostali su zadignuti,pa iako je bio mrak mislila sam da sva cetvorica gledaju u moju pickicu.Borila sam se izmedju straha i zelje potpomognute alkoholom.On je vec otkopcao pantalone i izvadio ga, legao preko mene. Automatski sam stisla noge. Polako svojom tezinom malo je razdvojio moje butine. Osetila sam da ga je ugurao izmedju mojih nogu, ali ga nije mogao staviti."Podseticu te da moras odgovarati ili ce biti problema,jasno?"malo grubljim i uzbudjenim glasom je pitao."Da" promucala sam."prvo pitanje,kako se zoves?"pitao je ponovo sada vec nabijajuci mi svoj glavic polako u ribicu. "I.Ivana...Marko...markovic..oh..oh.."odgovarala sam izmedju njegovog nabijanja i hvatanja vazduha od straha i uzbudjenja."koliko godina imas "ponovo pitanje."ce...ce...cetrnaest...aaaa, jedva odgovorih jer mi ga je tada nabio do kraja."kako ti se zove najbolja drugarica? "Je...le...aaa..jele...na..." odgovarala sam izmedju njegovog sve jaceg jebanja,sve cesceg nabijanja kurca u moju mladu,jako mladu ribicu. Znojila sam se od zestokog jebanja, propinjanja...dok nisam osetila da mi je svrsio na butinama,jako,...Vec sledeceg trenutka drugi je bio na meni...i...u meni. Nabio mi ga je kao da se jedva suzdrzavao do tada, do kraja. Brzo je svrsio po mom stomaku. Na njegovo mesto dosao je treci momak, osetila sam da ima najveci kurac koji sam mogla i zamisliti ,najveci i najdeblji."U koju skolu ides?" pitao je. "Vo...vozd...vozdova sko..la..jo"odgovarala sam primajuci vrh njegovog kurca u sebe...toliko je bio debeo da me je zabolelo iako sam vec bila itekako mokra. oooooooooouhhhhh...oteo mi se uzdah kada ga je celog nabio. Osecala sam se ispunjena kao nikada do tada...a onda me poceo jebati pitajuci "Osecas li ovaj kurac? "."daaa...daaa.aaaauh...daa. aaa.. a .a .a .a" ovi zvuci su izlazili iz mene cini se paleci ga sve vise...ubrzao je ,stegao se u grcu izvadio ga i svrsio mi po stomaku...toliko vrele sperme... Prisao je cetvrti momak..."meni ces sedeti na kurcu"rekao je i postavio me iznad njega. Prvi put sam bila u tom polozaju i nisam znala sta da radim...vec iscrpljena ..."moze "prihvatio je drugi "neka se tebi nabija a nama neka pusi".Tog trenutka momak ispod mene poceo mi ga je nabijati odozdo..." ne mogu ...neznam ...nisam nikada..."..."nisi pusila nikad? Sada ces da naucis."rece jedan od ostale trojice. Popeli su se na krevet i okruzila nas, primala sam kurac u ribicu, jedan mi je prineo svoj kurac ustima i naredio " otvori usta"...ucinila sam to i sledeceg trenutka osetila ga do grla. Nabijala sam se na kurac svojom pickicom,uvek mi je jedan bio u ustima a dvojici sam drkala...Bila sam uplasena i napaljena kao nikada.Mislila sam da ce posle ovoga sve proci i da ce biti gotovo.Tada je onaj sa najvecim kurcem rekao"duso...moras odgovoriti na jos neka pitanja. Dotle cemo jebati to tvoje slatko dupence. "i povalio me na stomak..."Nemoj,nemoj molim te, nemoj bolece me nemoj molim te", zaplakala sam..."Ne" otelo mi se opet kada sam osetila da mi necim maze guzu..."Sta ne? "ljutito podviknu "molim te nemoj ne mogu vise nem.aaa aaaaaaaa neeeeeee nemoooo j uuuuuuuuuuh hmhh "vec je ulazio u moju guzu, taj ogromni debeli kurac "boo..li. me...hmgggh. nemoj.. mmm mmmm mm.mhhhmhh jooooo jjooj a jaooooooooo..."izlazilo je ia mene, dok je tvrda i ogromna kurcina pocinjala jebati moju guzu. Najvecu bol osetila sam kada ga je nabio do kraja....molila da prestane sto je njega jos vise palilo,poceo me jebati kao besomucan"kako ti se zove razredna"pitao je u vrtlogu nabijanja. "Mi....aaah...Mi...a..a..a..Mile...naa.a..."jedva uspeh da odgovorim. Sada je bol popustao i poceo se javljati uzitak a onda zadovoljstvo, posebno drugacije neko jebanje u ribicu. Svrsio je tako snazno da je i mene protresao dok je spermom punio moju guzu.Mislila sam da cu svrsiti. I ostala trojica su me jebali jedan za drugim u moju guzu...trajalo je i trajalo...i pored straha osecala sam perverzno zadovoljstvo...
Doveli su me do puta u hotel i zapretili da nesmem nikome reci...
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
Nokia N95 8gb
Da li je to bio incest

     U današnje vreme ako imaš devojku ili ženu mnoge devojke ce nastojati da joj preotmu mesto. Cak iako je uopšte ne poznaju. Postoje devojke koje nikad ne bi nekog momka ni pogledale. Ali videvši ga sa lepšom polovinom ukljuce sve motore da bi toj devojci preotele tog momka. Žalosno ali istinito. A ja sam to iskoristio da dodem do željene cure. Videcete kako. A imaš li možda devojku ili ženu zaposlenu u firmi u kojoj ti ne radiš? Znaj da ce ti je neko startovati. Narocito ako je društvena firma. To su oni ljigavci i ulizice koji misle da nešto važno rade. A samo gledaju i odvajaju žensku za odstrel. Pa nude bolje radno mesto. Izlazak...
     Radim u marketingu jedne društvene ali dobrodržece firme.Strogo odelo na radnom mestu.Obrijan uvek.To je pravilo. U moju firmu je došla Željana.Ko joj dade tako ime? Devojka tek napunila dvadeset.Kao mlad radnik menjala je više radnih mesta.Živi u mojoj ulici ali dosta daleko od moje kuce.Znam cija je.Stasala vec devojka. Ali ta devojka.Cinilo mi se kao da sam je video u nekom porno filmu. Jebozovna. Manekenski gradena. Visoka, dugonoga. Farbana crna kosa, duga do guzice. Mala ima dobre butine. Dobra, fenomenalna guza. Ruke mršave. uža ramena. Sise tvrde. Velike kao dve najvece pomorandže. Ne, vece malo od dve najvece pomorandže. Zategle majicu. Kosa uvek zategnuta. Visoko celo. Lepa,cisto lice. Ušiljen nosic. Ali oci strava. Svetlo zelene. Kurac joj viri...Što narod kaže.Oci si joj baš mrak.Baš izgleda kao porno glumica.Iste oci kao Brajana Benks, porno diva. Coveku dode u životu jedna ovakva fatalna žena.Krv mi je prokljucala.Par puta smo bili blizu u firmi.Ja ispred marketinga i šefovi dela gde je ona radila,dogovaramo se nešto.Oni pricaju,a ja gledam Željanu. Ona gleda mene,prezrivo,sa nekom mržnjom, gadenjem. Užas! Skenira me i poredi sa nekim. Valjda sa momcima koji joj se svidaju i sa jebacima koje je imala. Ne uklapam se u tu šemu. Nisam kao te uštve. Razocarenje. Sretnemo se u firmi ponekad. Kaže mi zdravo, hladno i preko kurca. Što narod kaže. Ja je pijem ocima. Neverovatno ušta se upletoh. Mala je prošla sito i rešeto. A tako mi i treba. Na fakultetu sam sreo mnoge devojke. Kad bi se neka ponašala kao Željana. Nisam mario. Ko te jebe, mislim se u sebe. Jednom u studentskom domu, ja kod Eme. Cimerke dve joj na predavanju. Mi se tuširamo goli i tucamo. Pustili muziku iz filma: "Fleš dens". Raspitujem se okolo o Željani. Kažu da opasno voli kurac. Ko joj se svida...Jebara, kažu drugi. Željana sad radi na kolskoj vagi. Sreduje neku papirologiju. Silni kamioni donose i odnose robu. Sve mora preko vage. Kad nadem vremena ja prošetam da izvidim situaciju. Željana prica sa šoferima. Muškarci vide lepo lice. Dobra picka. Što narod kaže. Moja ljubomora. Vidim da prica sa jednim brkom. Maco tip. Brka. Blizu je pedesete. Široka ramena. Proseda kosa. Razdrljena košulja i kosmate grudi. Snažne ruke. I još sa jednim lepim momkom. Privatni autoprevoznik. Nema se posla pa se momci hvataju necega. Njih dvojicu sam zapamtio. Nekako sam doznao da je trojici vozaca dala picke. Što ih je ovde upoznala. Najviše mrzim kafancine. Balkanske. Još piše,bife. Ali tu castim pivom Acu. Vozi kamion u istoj firmi kao onaj brka od pre. Kucamo se flašama. To kume! Pitam ga kao slucajno za brku. Onda on rukom briše penu sa usta i kaže: "Pre neko vreme, bilo je kasno popodne. Skoro predvece. Ja i jedan, skidamo neku gumu sa felne. Parkira kamion brka. Izlazi jedna crna ženska. Duga kosa. Riba i po. Brka nam namigne i odvede je u garažu". Znam te takve garaže, smrdi nafta. Mislim se ja u sebi. Prljavština. Ormani sa slikama golih žena. To je kaže i garaža i radionice. "Ima prostorija sa krevetom. Tu su ušli i zakljucali se. Nismo mogli uopšte da ih vidimo. Ništa jedno pola sata. Onda je cura pocela da stenje. Odzvanja hala. Ah...Ah .Cuje se". Zaneo se ovaj." Mala dvaput vrisnu. Mi radimo svoj posao. Drug se nasmeši na mene. Malo se stišalo. Mrak je pao. Mi idemo kuci. Vidim u mraku njih dvoje ulaze u kamion. A video sam ga jednom kad se go tuširao. Nije mu se digao ali mu je dobra budža. Ima i obim i dužinu". Dolazim utucen kuci. Znam da ovo devedeset posto nije istina. Ali gorim. Temperature nemam. Uši mi crvene kao jagode. Jednom Željana u farmericama od dve boje. Kao što je sad moda. Pun pogodak gde god pogledaš. Gornjak i bela majica. A štikle kao ekseri. Kažu da je na uglu ušla u neki kamion. Onaj lepi momak. Nekud su otišli. E,šta cu sad u ... Idem ulicom i sretnem Katarinu. To mi je sestra od ujaka. Malo daljnjeg ujaka. Nismo se godinama videli. Ona živi i radi u Holandiji. Sa njom njena osamnaestogodišnja cerka Marina. Sin je ostao u Holandiji sa tatom. Deset godina mladi od sestre. Katarina izgleda super. Nekad duga kosa. Zvoncare. Deca cveca. Ha! Sada plava, gusta, nafrizirana kosa. Garderoba. A kcer,a kcer. Fantazija. Kosa kao mamina. Lutka.Kaže: "Nisam znala da imam tako lepog ujaka". Srdacnost. Mala nosi crne pantalone, guzara vidim. A dekolte, a dekolte. Super sise. Ja pricam, a u delicu sekunde bacim pogled na brazdu što deli njene predivne sike. Dogovorimo se da je izvedem nekud dok su još ovde. Maloj je dosadno kod dede,a više nije mala i naš grad nije više mali. Pristanem. Šokiran odlazim. Ne mogu spavati. Šteta što smo rod. Baš šteta.Mala je avion. Tri puta smo izlazili. Pricali, šalili se. Prijatna, vesela i mudra kao zmija. Treci put je odvedem na najatraktivnije mesto u gradu. To je kao kafic i diskoteka. Sve isto, pricamo, cirkamo picence. Ona obukla crnu skaj suknju. Baš do picke. Noge boli glava. Listovi. A majica žuta sa dekolteom do pupka. Sise samo što nisu ispale. Kad primetim, Željana! Ide pravo ovamo. Sama. U momentu mi sine ideja. Davljeniku slamka spasa. Šapcem plan Marini. Sve kapira kao munja. Kaže: "Sve za tebe ujko". Ljubimo se u usta. Jezikom. Strasno. Nailazi Željana. Gleda nas. Kao da je malo zastala. Ne smem da je gledam da ne ukapira igru. Na sred hale stojimo. Svi nas gledaju. Željana je prošla. Mi se ljubimo još par minuta. Ovakvo ljubljenje grad ne pamti. Ona to namerno. Ona ima štofa. Mala ima iskustva, nije nevinašce. Kad smo završili svi aplaudiraju. To kume! Misle da smo momak i devojka. Noc, razmišljam. Marina je htela poljubac. Dalje nije išla. Pa rod smo. Diže mi se. Hteo sam da ga...Okrecem se i zaspem. Prošlo tri dana. Marina i mama otišle kuci. Šetam ulicom. Ide Željana. Kad smo se sreli. Ona kaže:"Ej,caaao!". Nigde one Željane. Preporod. Pa kao imam dobru garderobu. Bla. Bla. Pa krenula je kod...Prica, pa prica. Tri puta tako za deset dana. Uzavreo sam. Sad ili nikad. Pocesmo na pice da idemo. Jednom mrak. Ljubimo se u kapiji necijoj. Kao Katarina i njen sadašnji muž. Kad su se zabavljali. Nekad. Pa i nije tako davno bilo. Onda me odvela u jedan motel. Sve sredismo i odosmo u sobu. Možda je onaj lepi momak, šofer, dovodio ovde? Ljubimo se dugo. Pita me za "devojku." Kažem da je u Holandiji. Kod roditelja. Vratice se za mesec dana. Studira ovde. Petljam ja. Skinemo se goli. Mala kleknula. Puši mi kurac. A stalno me gleda. Onim njenim porno ocima. Kad hoce da uhvati dah. Onda mi ga nežno drka. Ne prestaje da me gleda u oci. Ovo je san snova. Dugo ovo radi. Imamo kad. Noc je pred nama.Mala je diplomirala seks. Vidim to. Sa dvadeset leta. Sad ce da specijalizira. Konacno, hvata me za kurac i dovodi do kreveta.Stalno me u oci gleda.Milovanje.Stiskam joj i ljubim sise.Ljubim joj guzu. Ovo je kao najlepša simfonija. Mi smo kao dva delfina. Uvijamo se. Balet delfina. Prodirem u nju. Uvija se. Stenje. Ah...Ah...Ahh. Tišina. Opet ah...Ah...Jao!...Jao!...Ah.Nedefinisani zvuci. Nema slova za njih. Rapsodija. Dajem sve od sebe. Nisam ni ja bez iskustva. Hocu da ostavim utisak. Da potucem suparnike. Da je zadovoljim. Kresali smo se više puta. Jednom kod nje. Matorci negde otišli. Pustila je "Bolero". Leto prolazi. Odlucio sam da je vodim u Gucu na sabor. Idemo. Leti moj Audi "jaje". Ja i Željana. Stigli smo. Ovde veselje. Haos. Sviraju trubaci. Mala otkacila. Igra. Obukla teksas šorc. Teget majica. Kratka, pupak se vidi. Mala u transu. Meša. Trbušni ples za kratko. Igra. Trubaci i ljudi iz publike mi daju ocima znak. Nešto kao svaka cast na izboru devojke. To kume! Kosa crna. Ona kao cigra. Trese sisama. Ja sam peta godina u Guci. Kod nekog gazde Stanimira nocim. Seoski turizam. Dolazimo ja i Željana. "Cica, evo ja i moja devojka"! Vicem ja gazdi. "Ako,ako,deco...Bogu fala"! Kaže dobricina sa šajkacom. Popodne, velika vrucina. Ukucani cicini kojekude. Vecina spava. Dobar rucak i vino. Ja sa Željanom obilazim štale. Udemo. Rasni bik. Željana mu fiksira velika jaja. Idemo dalje. Konji. Desno dve kobile, a levo ždrebac. Pastuh. Opustio veliku kitu. Željana nesvesno radi usnama. Trlja ih. "Ne mogu više!". Kaže ona. Izlazimo, goli zacas se skinemo. Ona se guzi preko jednog drvenog stola. Ja je odpozadi uzimam. Vidim seno. Povedem je. Mi u senu. Kako je to dobro. Miriše. Romantika. Arhaicnost. Jednom se mazimo, a ona kaže: "Mmmmm...Tvoja "devojka" ima velike sise. Je l' ih stiskaš...onako..."? Ja se izlanem za brku. Ona se uozbiljila. Potištena. Prica mi ...nešto. Nisam shvatio odmah. Tri dana mi je trebalo da složim mozaik šta je to medu njima bilo. A ovako je bilo: Oni su stvarno došli u garažu. Ona sedi gola na necem što lici na krevet. On stoji. Ona mu dudla "klip". Gleda ga u oci...Njene oci...Ona legne i razmakne noge maksimalno. On je razvaljuje. Slatko joj. Uživa. Skoro da ce poceti da svršava. On je vec svršio. Istresao kitu. Nasladio. Ustaje i oblaci se. Odbacio je kao krpu. Oni se tiho prepiru. Pada noc. "Jebi se! Ja imam svoju ženu. Necemo se više videti". Kaže on. Brka ima jako lepu ženu. Ne želi da je izgubi. Svaku lakomu devojku bi samo jednom povalio. Brka je bio obdaren, iskusan i snažan. Oprezan. Prošlo je to. Zaboravila. Posle seksa, jednom mi kaže jako tiho: "Ti si mi najbolji"...Šta? Njene reci se okrecu po sobi i kao bumerang me opale po glavi. Duuu!!! To kume! Mislim se, laže kucka. Sada ozbiljno govorim. Sa njom pri svakom polnom odnosu sam dao maksimum. Da ona svrši uvek. Bar tako ja mislim. Ja nisam važan. Velika vecina njenih momaka je mislila samo na sebe.Pale su predrasude što je najvažnije.Moja prema njoj. Uopšte nije bezdušna, hladna, proracunata. Nežna je i osetljiva. Njene prema meni. Njeno ulicno vaspitanje. Raspršile su se njene predrasude o meni. Shvatila je mnoge stvari. Ona je jako mlada. Takve žene kao ona je teško uz sebe zadržati. Jednom ce mi je neko preoteti. Pripremam se za to. Na to moram da racunam. Ali imacu uspomenu. Snacicu se opet nekako sa nekom drugom. Vec smo zajedno više od pola godine. Nikad duže nije bila sa nekim momkom. Želim da je oplodim. Da imamo bebu. Opet o brki. Vozim auto. Brki na putu pokvaren kamion. Maše mi za pomoc. Usporavam. Pokažem mu srednji prst. Onda sve brže. Gas i ...vroom. Audi šiša stodevedeset. Jiipi! Ne smem brže. Smanjujem dobro brzinu i pevam: "Puši brko ko te jebe, ona može i bez tebe"!!! Narodna pesma. Tradicional. Da li je ono sa Marinom bio incest? Da li ironicno zvuci za ovaj slucaj narodna poslovica: "Teško svuda svome bez svojega"? Naravoucenije: Marina i ja smo svoji. Rodbina. Ona mi je pomogla da osvojim devojku. A da nje nije bilo. Popušio bih. To kume!
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 103 104 106 107 ... 398
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 15:31:26
nazadnapred
Prebaci se na:  
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.149 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.