Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 10:13:59
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 6 gostiju pregledaju ovu temu.

>> Pitate se gde su nestale galerije devojaka? Kliknite ovde! <<

Vazno: Molimo vodite racuna o ponasanju na ovom delu foruma i procitajte nova pravila sex foruma!

Idi dole
Stranice:
1 ... 102 103 105 106 ... 398
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Erotske price  (Pročitano 26577420 puta)
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
Nokia N95 8gb
Snazno prodiranje

   Dugo nisam verovala u letnje ljubavi, koje se radjaju za vreme letovanja, sve dok se to meni licno nije dogodilo. Upoznali smo se u vodi, dok smo plivali i onako iz daijine smeskali jedno drugom. Nasavsi se pod vedrim nebom u sred bela dana i okruzeni mnostvom ljudi oko sebe, nismo nista drugo mogli da uradimo sem glupog i klasicnog upoznavanja.
   Ipak, pogledi, odmeravanje i sporo ispustanje ruke, odavali su veliku privlacnost i pozudu. Kada se covek nadje na moru, jedino mu se jede, spava i tuca. Ovo poslednje je u tom trenutku bilo ono sto sam najvise pozelela, a ne stereotipno upoznavanje.
   Kao da covek ima nesto od toga sto zna cime se bavis, kako se zoves, ako mu je tucanje jedina stvar koja mu se vrti u glavi. Situacija je postajala sve vrelija, ali bilo je jasno da ovo mesto nije pogodno za akciju. Zbog toga smo se dogovorili da se nadjemo uvece, ne bismo li izasli na pice i toboze bolje se upoznali. Te veceri sam izasla u provod i posrecilo mi se.
   Otisli smo u diskoteku cim smo usli, sela sam za sank, jer se tu najprijatnije osecam. Nervira me guranje i skakanje. Uz pivo koje unistavam, vreme mi brze i lepse prolazi. Posle nekog vremena jezik nam vise nije bio sredstvo komuniciranja. Poceli su da padaju strasni poljupci i ruke su trazile oslonac na njegovom telu.
   Pomerili smo se u mracniji deo diskoteke. Sledilo je pravo iznenadenje za mene. Bez ustezanja je gurnuo ruku medju moje noge. Osecala sam da dole gorim i da sam spremna za jedno dobro tucanje. Zelela sam da otkrijem sta on ima da ponudi. Drugom rukom je instlnktivno krenuo ka mojoj straznjici polako me nabljajuci na svoj vec ocvrsli kurac, koji se ispod letnjih pantalona jasno ocrtavao.
   Uhvatio me je za ruku i ja sam bez razmisIjanja krenula za njim, kada me je poveo iz diskoteke.
-Idemo u moju sobu - rekao je.
- Ne, tamo je vruce. Idemo na plazu! -ooddgovorila sam.
   Skoro trceci, isli smo ka plazi. Od piva i trcanja pocelo je malo da mi se vrti u glavi. Bacio me je na pesak. Moje ruke su krenule ka njegovom slicu ne bi li oslobodile njegov ud, koji samo sto nije iskocio. Kod mene je bilo lakse jer sam bila u mini suknji, samo ju je zadigao. Pokusavo je da prodre u mene, al smo izgleda oboje bili pripiti, pa nikako nije mogao da pogodi rupu u koju je trebao da se zabije.
- Stani! - Odlucila sam u tom trenutku da stvar uzmem u svoje ruke. Dohvatila sam njegov kurac i krajnje znalacki se nabila na njega. Pesak me je bockao po ledjima i u tom trenutku sam osetila da na njegovom udu isto ima peska. Dok je besomucno pokusavao da udje u mene, njegov kurac je nekoliko puta padao na pesak i tu se lepio.
   Osetila sam da je usavsi u mene uneo i malo peska koji je strugao po mojom vaginalnim zidovima. To me je jos vise palilo. Svoje dugacke noge sam digla uvis i ponekad ga obavijala, namestivsi se udobno na njegovu karu. Premestala sam njegov kurac iz jednog ugla vagine u drugi.
   Ritmicki sam se nabijala. To ga je uzbudjivalo. Uhvatio je moje nabujale grudi i poceo divljacki da ih steze. Glasni uzdasi su se sirili plazom. Umirila sam se, jer sam predosecala da je on blizu vrhunca. Nisam se prevarila. Sve snazniji i jaci udarci sledili su jedan za drugim, dok se njegovo telo treslo. Na momente mi se cinilo da moja picka puca od silnog pritiska koji se nabijao u njoj.
- Nemoj da ga vadis. Jos te zelim u sebbii!
   Moja picka je pocela da pulsira i da steze njegovu karu. Videla sam da je ponovo poceo da se uzbudjuje. Misici vagine su ga stiskali, gnjecili, uvlacili.
- Hocu jos, ali brzo. Ja volim da bude brzo! A ti si tako dobro uglavljen, tako si krut.
   Uzivali smo jedno u drugom. Prestala sam da mislim i jedino uzivala u ovom dobrom rokanju.
- Sad, sad, sad! Gurni ga jace, jos, jooss! Gurni ga jace! Ne smes sada prekinuti.
   Ide mi, svrsavam, ne zaustavljaj se! - vikala sam bacajuci se tamo amo po njemu.
   Obuhvatio ml je grudi i stegao ih je cvrsto. A onda gurnuo svoj kurac, koji je bio krut i vreo, jos malo dublje, ali nije dalje islo.
   Stegla sam vaginu tako jako da je mislio da cu ga prekinuti.
- Stize! Ja sam gotov. Tucaj, sad ti tuuccaj! -prostenjao je.
- Sta sad cekas, svrsavas ili ne? Ipak,, svrsices kada ja to budem htela!
   Posle tih mojih reci, uhvati ga nekakav cudan grc, trzaj, sta li. lzbacila sam ga iz sebe.
- Hocu otpozadi!
   Okrenula sam se i namestila. Usao je lako, jer sam bila jos uvek mokra, vrela. Uhvatio me je za kukove i navukao do kraja.
- Zelim da te rokam ovako do besvesti. Dok te ne ubijem!
-Tako prolaze muskarci u mojoj picki.
   Njegov glavic je trijao i rovario po meni tako snazno, da se od naslade grcio kao nikad. Osetila sam njegov prst koji polako klizi. Ugurao mi je polako prst u cmar. Pocela sam divljacki da mesam.
- Vadi ga i sa sto vece daljine nabijajj..
   Poslusao me je. Tresao se od uzbudjenja. Vise nije mogao da izdrzi. Izvukao ga je i prskao po meni. Mlazevi sperme su isticali iz njegove kare. Srusio se na mene svom tezinom. Tako nepomicni ostali smo da lezimo jos neko vreme, a to kako sam se dovukla do sobe, nije deo mog secanja.
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
Nokia N95 8gb
Vikend ludog seksa

   Popodne bese vise nego prijatno. Suncan prolecni dan odisao je svezinom. Ne znam kome je palo prvo na pamet da vikend provedemo u prirodi. Znam samo da je Vesna predlozila svoje rodno selo. Stalno nam je pricala o nekoj crkvi izmedu dve reke, o livadi punoj prolecnog cveca, o pticama koje bozanstveno pevaju.
   Spremili smo se, cvrsto reseni da zivot soliterskih miseva zamenimo zivotom probudjene prirode. Zoran je imao prilicno muke da privoli Svetlanu da pode s njim, odnosno sa nama. Trud mu se isplatio, pa smo konacno zauzeli svoja mesta u "Golfu" i krenuli na vikend.
   Sve je bilo spakovano u kolima. Spavacemo tamo izmedu dve reke, glasali smo tri na prema jedan. Poneli smo dosta hrane, pica, kafe. Kako je Vesna govorila, s obe strane crkve bila velika suma te se nismo brinuli za vatru. Stigli smo negde oko deset sati pre podne. Odmah sam se odusevio prizorom. Mala crkva zaista bese smestena izmedu dve male reke. Odmah iznad reka uzdizala su se prilicna brda obrasla pretezno hrastovom sumom.
- Ovde ima vrganja koliko hoces -odusevvio se Zoran.
Brzo smo se raspremili, a onda smo seli da malo uzivamo. Reke su tiho zuborile, izmedu brda vladala je neka svecana tisina. Tek bi poneka ptica zacvrkutala. Livada bese zaista puna zutih maslacaka i belih rada. One manje livadice oko reka takode behu pune kacunka i drugog poljskog cveda. Pravi raj.
   Doruckovali smo brzo, bolje reci rucali, a onda smo nalozili vatru i skuvali kafu. Pil smo pivo. Posle odmora Zoki predlozi da potrazimo koji vrganj, jer su te pecurke bolje od mesa. ipak, Svetlana i ja smo ostali za svaki slucaj da cuvamo stvari, a Zoran i Vesna odose put sume.
   Vazduh je bio svez, a priroda unaokoto budila je u coveku zelju za nekim lepim dozivljajem. Mora da je ta prolecna opijenost uticala i na Svetlanu. Detinjasto, s naivnoscu koju nikada od nje ne bih ocekivao. Ona me zagli, prisloni svoju glavu na moje grudi tako ostade neko vreme.
   Poceo sam nesvesno da je milujom po kosi. Cutala je. Nisam se usudjivao da idem dalje, jer sa Vesnom sam bio mnogo, mnogo blizi. Culi smo kako je nesto skocilo u vodu. Ona se trze. Strasno se plasila zmija. Nasmejah se.
- Gde li su oni? - upita znatizeljno.
Ustali smo da pogledamo gde su se izgubili Vesna i Zoran. Prisli smo blize ivici sume. U jednom momentu sam ugledao njih dvoje. Nekako u isto vreme i Svetlana je uspela da shvati kakvo me je to iznenadjenje ukopalo u mestu. Pogledah je. Bila je sva zajapurena, ne krijuci da se bese zastidela videvsi Zorana i Vesnu u ljubavnom grcu.
   Zoran je lezao na zemlji, a Vesna mu je sedela na koplju i ritmicki se nabijala. Sve su to radili tako opusteno i sa uzivanjem kao da su u sobi, a ne u nepoznatoj sumi. Mislio sam da ce Vesna biti moja, a da ce se Zoran pobrinuti oko Svetlane.
- Tako se znaci beru pecurke - rekla jee Svetlana i setno se nasmesila.
   Nas dvoje smo se vratili na livadu pokraj reke. Sada je bila opreznija. Nije se cak ni usudivala da spusti glavu na moje grudi. Ovog puta sam ja napravio prvi potez. Prisao sam joj i nezno je pomilovao po vratu. Stresla se. Bio je to za mene znak da je zagrlim i da joj ubrzo potrazim usne. Ljubili smo se i milovali, sve dok nas Vesna i Zoran ne prekinuse u ljubavnom zanosu.
- Ako vam smetamo da mi odemo da jos maalo trazimo pecurke - predlozi Zoran.
- Videli smo kako to Vesna trazi pecurkke. Mi cemo to drugi put - rekoh.
   Smejali su se. Dan je polako odmicao. Sada smo uzeli malo bolju hranu. Pio sam moje omiljeno pice, crno vino. Mislili smo da u okolini nema zive duse, ali na nase veliko iznenadenje jedan covek je doveo konja i zavezao ga na nekih sto metara od nas, cudno nas je pogledao i produzio dalje.
- Kuca mu je prilicno daleko odavde. Poo konja ce doci tek veceras - rece nam Vesna.
   Pio sam crno vino i pozudno bacao pogled prema Svetlani. Znao sam da nocas mora biti moja, ma gde bilo. U sumi, na livadi, ako treba i u samoj reci. Do te bajne noci bilo je prilicno vremena. Predlozio sam drustvu da pridjemo konju da vidimo da li ima petlju, da se malo zabavimo.
   Bili su odusevljeni. Vazno je bilo da se nesto desava. Prisavsi pastuvu on neljubazno zarza. Odmah nas je prosla volja za jahanjem. Gledati smo ga primireni kako je gospodski pasao. A onda, na nase voliko iznonadjenje on isturi, ko zna zasto, svoju ogromnu crvenu kitu. Vesni se ote uzdah. Svetlana je opet pocrvenela.
- Koja alatka Boze mili - Zoki ce.&nbspp;
- Da mi je samo malo da ga pomilujem -rreece Vesna, vise ozbiljno nego u sali.
- Ucinicu ti tu uslugu. Vazi? - upita jje Zoran.
- Ne budite ludi - pobunih se.
Ali je Zoran vec otrcao do konja. Ubrzo je dosao sa celom kutijom secera u kockama. Prisao je blizu zdrepcu i bacio mu kocku blizu njuske. Ovaj je s travom uzeo i secer. Svidelo mu se, zasto bi inace onako ljubopitljivo pogledao u nas. Zoki mu je prisao i sada ga posluzio vesto iz ruke. Konj postade pitom kao jagnje.
- Pridji mu sada i malo ga pomazi dole,, neka ga izbaci celog napolje - reco Zoran Vesni.
   Nije se dvoumila. Pomislih da je luda. Nadrazen konj zaista izbaci ogromnu batinu napolje. Zoran ga je i dalje castio secerom. Vesna poce da se igra sa nesvakidasnjom kitom. Nije dugo izdrzala, jednom je rukom mazila ogromnu kitu, a drugom je pocela sebi da drka picku.
   Svetlana je stiskala butine. Nisam izdrzao, prisao sam joj, nezno je polozio na travu, blago joj rastavio noge i stavio sam joj ga u vec vlazni picic. Jauknula je, a onda su njeni krhki prsti zagrebali po mojim slabinama.
   Konj je izgleda i sam bio nadrazen, poceo je da se opasno propinje, da cudno rze. Zoran je izvukao uspaljenu Vesnu i odmah je u blizini poceo silovito jebati. Vesna je vrlstala od uzbudjenja.
   Uskoro smo mirno spavali. Probudilo nas je neko graktanje vrana: Sletele su na ostatke hrane pored obale. Brzo smo se vratili prebivalistu. Na vreme. Sunce je zalazilo, kada gazda dode po konja. Dok ga je gazda vukao konj se osvrtao trazeci nas.
   Javise se slavuji. Brzo smo razapeli sator. Malo smo jeli, a vise pili. Zoki je zezao Vesnu zbog zdrepca.
- E, sada ce te me jebati vas dvojica, a Svetlana, ona ako hoce neka vam pomaze
-rece Vesna i brzo podje da se oslobadja odece.
   Bill smo zbunjeni i Svetlana i ja.
- Dok izbrojim do tri svi da ste goli --rece Vesna zapovednickim tonom.
   I zaista bili smo goli. Vesna je svu cebad iznela izvan satora. Mesecina se igrala po Svetlaninom telu. Bilo je to divno telo. Osotih kako mi se kita dize. Videla je to i Vesna, moj se kurac nadje u njenim ustima. Zoran je pak lizao Vesninu picku. Svetlana se snebivala pa je pocela da ljubi mene po vratu i ledjima. Mislio sam da cu se istopiti od miline.
- Macko, daj malo obraduj moje sise -zaastenja Vesna.
   Svetlana predje da se igra sa njenim lepim sisama. Vesna mi je sve brze pusila. Ubrzo se namestila, tako da sam joj usao u vlaznu picku, a Zoran u cmar. Svetlana je jezikom sarala po njenim bradavicama, a onda poce da ih sisa. Vesna je jaukala od zadovoljstva, ponavljala je reci: "Ah, rasturite me, unistite me, jos, dublje, Jos..."
   Dugo je to trajalo. Umorna Vesna lezala je opusteno. Zoran je lezao zaronjen glavom u njene dojke. Odveo sam Svetlanu u sator i ubrzo smo zapoceli nasu ljubavnu igru. Sta sve jodno drugom nismo radili. Ne znam ko je lepse doziveo vrhunac. Toliko nam je bilo lepo da smo u tom zagrljaju i zaspali. U neko doba jutra probudise nas ptice. Pevale su sve od reda. Mislio sam da se nalazimo u raju. Velicanstveno. Probudio sam Svetlanu i odveo je na reku. Vesna i Zoran su takodje bili budni. Sve je mirisalo na jos ludji seks.
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
Nokia N95 8gb
Sinan Sakic

   " Kako sam seksualno iskoristila Sinana Sakica... Zovem se Stojanka. Inace, moji me zovu Stoja. Da, bas kao ona popularna sexy pevacica sa nasih prostora. Samo, ja sam mnogo bolja, kazu plava kosa, plave oci, velike, bujne grudi (tj. sise). Dosla sam u Graz, Austriju, jer su moji tako zeleli.
   Kazu, ajde devojcurak da i ti naucis nesto pametno u belom svetu. Samo, zavarali su se opako ja onako mlada, neiskusna, slobodna, bez stalnog nadzora mojih staraca, opustila se i predala svojim mastanjima i ponekad, mame mi i umisljanjima koji ostalima ponekad znaju ici na zivce. Ali sta cu, takva sam volim disko, mrzim skolu, pijem samo coca-colu, i tako ti fazoni, verovatno pretpostavljate kako je to, kada jedan mladi devojcurak oseti cari slobode. Jednom prilikom, onako jugo-nostalgicna kakva jesam otisla sam u ovdasnju diskoteku, koja se inace zove Tonus, da malo dam srcu oduska.
   Zazelela se, sta cu A da stvar bude jos bolja te sparne veceri gostovao je moj omiljeni pevac jos iz ranog detinjstva da, to je on, glavom i bradom SINAN SAKIC. Jos dok sam bila u svojoj maloj studentskoj sobici nemarno sam plesala uz njegov muzevni glas koji u meni budi svaku draz jedne vesele devojke koja vec dugo vremena zudi za necijim dodirima. Najvise vremena sam provela razmisljajuci kakav make-up bih nabacila za to tajanstveno vece, ko zna sta se moze dogoditi.
   A svi oni koji me poznaju, mogli bi samo da vam potvrde da moja bujna masta i pozuda ne poznaju ama bas nikakve granice na ovom svetu. Dekolte koji sam planirala nabaciti na ovo moje vrelo telo, te veceri mi je izgledao nekako nepotpun jer ni u kom slucaju nije odavao onoliko koliko bih ja to zelela. Iz tog razloga, odlucila sam se za kombinaciju oskudnog belog grudnjaka i tanke providne crne majice sa izrezima sa strane koji su bili bas onako podesni za moj tanani struk. Nasminkala sam se onako pravo divljacki sigurna sam da su svi oni jebozovni pogledi od strane muskaraca u tom lokalu, bili upuceni upravo meni pa ko bi normalan mogao odoleti ovako mladom devojcurku bujnih telesnih proporcija.
   I kako se posle ispostavilo bila sam potpuno u pravu jer, ni on, da ni sam ON nije mogao odoleti. Ali, idemo redom. U vreme kada sam se ja konacno pojavila, situacija je vec bila uzarena. Mogla sam da bukvalno osetim sve te bliske dodire koji su me, moram ipak priznati, isto tako napaljivali. Kao nekakav komandir prohujala sam kroz nebrojnu masu i konacno se uspela pribliziti coveku o kome sanjam u vrelim nocima jos od malih nogu. Verovatno mi neki nece poverovati ali, taj covek ima toliko uticaja na moj seksualni zivot.
   Naime, mnoge moje veze su pucale upravo zbog moje opsesije Sinanom. Naime, u zaru uzbudjenosti ne mogu da se suzdrzim od izgovaranja njegovog imena. I naravno, mnogi su me osudjivali zbog toga verovatno sumnjajuci u svoju potenciju. Ali, vratimo se nazad na to jarko vece. Jos za vreme koncerta, shvatila sam da ni Sinanu nije svejedno. Koristio je svaku priliku da me pogleda ravno u oci i ja sam odmah bila ubedjena da ce ta noc ostaviti dubok trag i u mom a sigurno i u njegovom zivotu. Upravo zbog toga, potrudila sam se da pronadjem put do njegove svlacionice.
   Ovakva domisljata kakva jesam, dosapnula sam jednom od njegovih telohranitelja da mi je muka, da cu se onesvestiti ukoliko me ne odvedu iza bine da se malo povratim sebi. Bas nekako u to vreme, Sinan je pravio pauzu a vrata njegove svlacionice bila su blago odskrinuta. Shvatila sam da je dosao i moj trenutak!!! Iskoristila sam nepaznju jednog od telohranitelja i uletela u Sinanovu prostoriju gde je on verovali vi meni ili ne upravo menjao garderobu. Po prvi put u mom zivotu ovo nije bilo samo puko sanjarenje.
   Pred mojim uzarenim ocima stojao je covek kojeg je svaki delic moga tela toliko zeleo da, naprosto je vapio za njim. U prvom trenutku, Sinan je ustukno i taman kada hteo izreci reci psovke i uzrujanosti ljutito se okrenuo prema meni i videvsi da sam to ja onako pozitivno iznenadjen, samo se blago osmehnuo i pozdravio me recima: Dobro vece, devojcice!!! Zamislite samo kako sam se u tom trenutku osecala. Imala sam osecaj da je svaki delic moga tela bio pretvoren u jednu zivu vatru zeljnu da je neko smiri. Pozdravila sam i ja njega, prisla mu, pogledala ga mojim pohotnim ocima i on je odmah sve shvatio.
   Zatim sam, ni sama vise ne znam odakle mi tolika hrabrost, izgovorila najneznije sto sam u zivotu uspela: Sinane, ljubavi, zelim te ovde i sada. Ti si covek mojih snova. Oklevao je par sekundi a onda je posegnuo za vatrom mojih grudi. Poceo je da ih lagano mesa sto je duboko u meni izazvalo vulkane strasti kakve samo zaljubljene osobe mogu osetiti. Primetio je da me to tako pali pa je uzurbano nastavio pokretajuci svoju desnu ruku prema mojim vec siroko rasirenim vrelim butinama.
   Na trenutak sam pomislila da bi se mogao oprziti. No, ni ja se nisam dala sputati. Pocela sam ga dodirivati od struka na nize sto je njemu samo dalo dodatni znak da ga zelim celog. Osetila sam da se njegova mlitava kita pocela polagano pokretati. Kao da mi je pocela da preti. Ne ustuknuvsi niti jedne sekunde, dala sam se na posao. Uhvatila sam ga za njegovu sada vec uzavrelu strelu i lagano krenula mojim opojnim usnama prema njoj. Ne verujem da vam mogu iskreno docarati kakvi su me osecaji samo obuzimali u tim trenucima zelje za zivotinjsko izgladnjelim seksom.
   Moje grlo kao da je bilo progutalo njegov ud. Osetila sam da je dosao pravi trenutak da ta njegova usplahirena strela prodre u mene. Moje cupavo gnezdo otvorilo se poput sezama. Hitro sam se bacila na pod i raskoracila noge onako kako samo prava zena zna, ona koja zeli da se potpuno preda svom pastuvu. On je to naravno shvatio kao znak i ucinio isto, prodrevsi u mene i bacivsi me u najvecu ekstazu koju sam ikad u zivotu osetila. Poceo je da se krece u meni kao da je pokusavao osmotriti svaki mracni kutak moje utrobe.
   Trljao se o moje zidove koji su vec bili tako vlazni ta im to uopste nije smetalo. Istovremeno, svojim kratkim zubicima grickao je moje nabrekle bradavice i znojio se poput vodopada. Poceo je stenjati poput ustreljenog andjela dok su se moji krici razlegali po celom back-stage-u. U jednom trenutku osetila sam da se njegov jarki mlaz poceo siriti po mom brezuljku.
   Uh, pomislih on je tako brizan, oklevan dovoljno razuman da me ne poprska po utrobi. Izvadio je svoje uzareno koplje i ispraznio ga u vrelim mlazovima po mojoj vec uzarenoj maci. Iscedila sam ga svojim opojnim usnama i onda. Nazalost, prekinulo nas je kucanje na vratima sto je najavljivalo nastavak koncerta.
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
Nokia N95 8gb
Sasina prica o plavusi G.

   Ko zna da li ce iko ovo procitati? Namenjeno muškarcima da uživaju, da im se digne i da izdrkaju. Možda ce i žene uživati, ali bi se trebale zamisliti. O, citaoce, ovo je prica o Gorjani. U moju firmu su došli da rade neki mladi ljudi.Posle nekog vremena sam ugledao plavušu, bele puti i plavih ociju. Nevelikih sisa. Dosta lepa devojka. U pratnji stalno nekolicine njenih novih kolega. Kao kucka kad se tera. Ali glavno njeno, što sam zapazio ali bogme svi radnici pa i radnice moje firme. To je njena guzica. Nije to guza a la Ksenija Pajcin. Ona je plava debeljuca. Ima i stomacic. Guza joj je velika i lepa. Možda blizu granice gde pocinje groteskno. Ali kad sam je video u belim pantalonama, gde su se providele njene gacice. Pamet mi se pomerila. To je tako jebozovno, seksi. Budi nešto iskonsko. Kurac se diže, luda želja da se poseduje ta lepa guza. Sva prica je zbog ove guze. Šteta o, citaoce što to ne vidiš, ali zamisli. Stvarno coveka spopadne neka vatra. Nekako smo se upoznali. Dva puta smo duže pricali. Prijatna, umiljata. Nisam mogao da kažem odmah da hocu da je jebem. Mislio sam da sam joj se dopao. Leteo sam od srece. Uvece sam drkao misleci na njenu guzu kako izgleda gola.
   Nisam je sreo jedno vreme. Ali kad se to dogodilo, definitvni poraz. Otkacila me, kurvanjski. Prezrela me. Nula sam za nju. Nešto sam govorio, vidim ne sluša, misli joj ko zna gde. Moje reci je vihor odneo. Vidim da je sve palo u vodu. Njeno društvo iz fabrike je uzrok. Odvratili su je od mene. Kurvi to nije bilo teško. Da bi je za sebe imali, a i da mi napakoste. A ja ih uopšte ne poznajem. Kakvi su ljudi. Ne znam kome je sve od njih dala picke. Ali jednom sigurno jeste. Uvek do njega ili nasamo sa njim. Kažu iza kuhinje menze su stajali, a on joj stiskao sise. Momak crn, kosmat , lik kao gruzijac. I nije neka faca.
   Mara, moja sisata školska drugarica, je službenica u mojoj firmi. Ona je kao mužu verna i ja to poštujem. Ali dodjem kod nje. Sama u kancelariji kad je, mi se ispricamo. Slucajno pomenuh joj moj bol Gorjanu. Mara nema pojma da sam otkacio zbog nje. Gorjana je pre zapošljavanja imala Duju,decka ili kako hocete momka. Dujo je blizak rodak Marin. I ona mi prica o njih dvoje. Ja slušam, a i gledam njene velike sise ispod njenog džempera. Ona osuduje što je Dujo psovao Gorjanu. Podcenjivao, kinjio, nipodaštavao. Ali ona prica meni kakav je njen rodak Dujo muškarac. Gorjana je volela Duja, pa i sad. Valjda zbog njegovog velikog kurca. Mara nema pojma da se meni toliko dopada Gorjana. Dujo je tucao i druge cure. Kad mu treba Gorjana, onda je ne ponižava verbalno. Gorjana oseca potrebu, kao neki sladak bol ispod pupka. Kad je pozove na parenje. Ona je spremna, hitro mu dolazi. Gorjana raskopca bluzu da joj gleda gole sise. Onda cucne i puši mu kurac dok on stoji.
   On je gospodar, pobednik. On brzo spusti farmerke, a kurac mu se polako diže. Zna da mu predstoji uživanje i nasladivanje. Posle nekog vremena Gorjana ga gleda u oci, skida gacice. Onda zadigne suknju i legne na sto ili krevet. Pa onda dobro raširi noge. On par sekundi gleda njenu golu picku dok mu se podobar kurac propinje. A onda se penje na nju. Zavlaci kurac i uživa. Ona mu stenje i dahce, što ga izuzetno pali. Zna da je to zbog njegove velike kite. To ga oduševljava i nasladuje. Zna da joj je dobar i da joj prija njegov kurac. Uživa što je opet lako povalio njegovu robinju. Poseduje Gorjanu kao muškarac. Sam cin mu prija. Oseca se muško. Osvojio je. Ona mu se predala i podala. Kako neko lako dolazi do picke. Sam taj cin je velicanstven, kad ona leže i širi noge. Ali njemu je cilj da mu nadode ono uskoro. Opušta se da mu uskoro glavic utrne i on svršava u njoj. Briga ga da li je svršila i ona. On samo ceka da mu zastane dah, zamraci vid i da oseti neopisivu slast na vrhu kurca.
   Ono što ja nisam doživeo, jeste Gruzijac, kako cu ga od sad zvati. Ta nije ni vredno pomenuti mu ime, niti to znam. Krenuo sam sa posla autom. Neki je praznik. Svi se raduju višednevnom neradu. Ispred mene seda u juga, Gorjana. Nevideni krš od juga, vozi Gruzijac. Vidi se radost i nestrpljenje u njegovim ocima. Za cirka pola sata, jebace Gorjanu. Cemu da se ja radujem za praznik. Malo zatim upoznam jednog momcica koji radi blizu Gorjane i društva. Mi se tu upoznamo. Odemo na pice. Momak se okuražio, veseo. Ja mu kao slucajno nabacih za Gorjanu. Ni on nema pojma da me to strašno boli. Vec poce da prica šta je Gruzijac govorio nekom društvu gde je bio i on. Momcic je sa uživanjem slušao i sad meni ispricao kako je Gruzijac guzio Gorjanu. Kaže skinu se goli, a Gruzijcu se podigne. Milo mu što ce je imati. Ipak ona je dobra picka. Onda dok stoje ona mu okrece leda i on gleda u njenu lepu guzu. Ej, gleda golu Gorjaninu guzicu. Kurac mu odskace. Ceka ga uživanje i nasladivanje. Možeš li citaoce samo zamisliti taj prizor koji on gleda. Onda, ona se nalakti na krevet. Kolena su isto na krevetu. Noge malo raširene. On onda skace na nju kao vepar. Nestrpljiv, grabi nasladivanje. Oseca da je muškarac. Eliminisao mene i sad uživa. Pobednik. Kao pastuv kad otera suparnika. I on nasrce kao pastuv. Mužjak. Muško na njoj. Ima je. Njegova samo u tom trenutku. Onda, obema rukama joj hvata sise. Muze je. na stenje i dahce. To ga uspaljuje. Kurac mu kao klip radi. Guzi je. Otpozadi joj. Jebe. Opasuje Gorjanu kao konj. Gleda ispod gola leda plave lepotice. Pali ga miris njenog parfema, udiše ga kao bik. Ženski miris. Ženka ispod njega, povaljena. Ona se dere jer svršava, možda. Onda legne, a on izdrkava kurac po njenoj fantasticnoj guzi. Ne diše. Golemo uživanje. Prošlo je neko vreme. Kad mi dode nocu kriza i duševni bol, ja onda ovo zamišljam. Ali se sladim kao da sam voajer pa ih kroz neku rupu gledam. Jer tako bol jenjava, a strast obuzima. Drhtim kao da groznicu imam. Cujem kao da Gorjana stenje i vrišti od zadovoljstva. Prosipam i ja seme u krevetu. Cujem da se za nekog seljaka udala, novi nasladivac. Zavidim mu. Ali kad svršim,zaboravljam na Gorjanu. Tako sam dva tri dana miran. Opuštam se.I padam u teški san.
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
Nokia N95 8gb
Kod druga na ispracaju

Sinoc sam bio na oprostajnoj kod druga onako bilo je solidno zezanje. Cim sam dosao sa jednim drugom odmah mi je zapala jedna devojka za oko. Visoka oko 165,prelepe guze(nisam bolje sinoc video ni odavno), grudi trojka. Obukla je farmerke i neku majicu, Seo sam tri mesta od nje, prekoputa nje je seo jedan lik koji je poznat po tome sto dobro osvaja devojke i uglavnom dobije ono sto trazi, tu je bio sa drugovima. Polako su bili. On ju je pokusavao da startuje u pocetku mu je dobro islo, ali veoma brzo je se napio i ona kako se meni cini nije htela da bude sa pijanim likom, ali on je bio uporan, dok je on bio otsutan drugi su pokusavali oko nje ali neuspesno, jednom prilikom sam primetio da gleda u mene, ponovio sam pogleda prema njoj jos nekoliko puta da vidim da li je to bilo slucajno ili ne ali ona je skoro uvek mene pogledala u oci. Video sam joj u ocima da me zeli. Negde oko 1.sat ona mi je dala signal da me zeli i ja sam posle nekoliko minuta otisao van satora i cekao (u to vreme ovaj sto ju je muvao je bio skoro pa u komi) veoma brzo je dosla. Stidljivo smo se upoznali i polako pricali o nekim nevezanim temama i kretali smo se prema automobilu druga, seli smo u njega i ja sam nas odvezao nekih 100njak metara odatle u jednu mracnu i meni se cinilo pustu ulicu. Pri menjanu brzine sam ruku sa menjaca prebacio na njenu nogu na sta me je ona pogledala u oci i slatko se nasmejala, isto je i ona meni uradila. Stigli smo na mesto koje sam izabrao, Ugasio sam automobil polako sam je pomilovao po vratu i ledjima i priblizio sam svoje usne njenim poceli smo da se ljubilo pomilovao sam je drugom rukom po grudima a ona je mene scepala za moju nabreklu batinu. Nekako smo uspeli da predjemo na zadnje sjediste, Skinuo sam joj majicu i poceo da joj lizem sise ona mi je polako poceo da joj gruckam i lizem bradavice polako je zastenjala od zadovoljstva, otkopcala je moje farmerke i izvadila moju batinu napolje i odmah ju je pocela da drka svojim neznim rucicama. Sagela je se prema mom udu i pocela da ga pusi lizala mi je prvo glavic pa je sve vise i vise dok ga nije skoro celog progutala,ja sam joj za to vreme mesio sise. Digao sam je i poceo da joj skidam pantalone kada sam to uradio imao sam pred sobom mijijaturne roze tangice nisam ih skidao vec sam ih naglo trgnuo tako da su pukle nije joj bilo bas drago ali u tom zadovoljstvu koga je briga za to.Poceo sam da joj lizem vlaznu mackiccu ona je polako stenjala.Nekako smo se okrenuli u pozu 69 i jedno drugog smo obradjvali oralno.Predivno sam se osjecao ali cini mi se i ona barem po njenim reakcijama.Rekla je da zeli da joj razvalim mackicu okrenula je se i polako se nasadila na moje koplje.Pocela je jace da stenje i polako je se nabijala videlo se da je tek mozda tri-cetiri puta imala kitu u sebi,Kada je vec malo razradila svoju picu pocela je sama brzo i jako da je nabija dok je se nabijala ja sam joj gurao polako jedan pa posle i drugi prst u njenu predivnu guzu.Jezikom sam je lizao po grudima i po stomaku koliko sam mogao(sobzirom da je se brzo nabijala nije ni bilo moguce bas umetnicki).Rekao sam joj da je zelim da karam u njeno predivno dupe,rekla je kako to nije do sada radila i boji se da ce boleti,ja sam joj rekao da nece nista biti strasno samo neka mi dobro svojim ustima ovlazi kurac,uradila je to.Okrenuo sam je i postavio njenu prelepu guzu pred sebe(oborio sam prednje sediste i tako da je ruke drzala na njemu).Poljubio sam je u oba prelepa guza i onda sam joj zabio jezik u cmar kako bi ga malo navlazio pljunuo sam u njega i sa dva prsta sam razmazao pljuvacku.Nakon toga sam prineo svoju batinu njemom anusu i polako sam ga pomilovao svojom kitom.Gurnuo sam samo glavic na sta je ona vrisnula i rekla da je boli,nisam odustajao vec sam malo po malo gurao i dosao sam do pola,polako sam ga poceovaditi dok nije ostao samo glavic,i onda sam ga naglo zabio kao kolac u zemlju,ona je vrisnula,zajecala je i prenule su joj suze na oci rekla je da sam lud,to me je samo jos vise napalilo te sam poceo da je delam svom snagom polako je prestala da place i samo je stenjala posle desetak minuta "posla" osetio sam kako se blizi vrhuncu na sta sam ubrzao ritam i nemi je se priblizavao kraj poceo sam svom silinom da je jebem.Svrsio sam u nju posto sam hteo da oseti moje seme u svom debelo scevu,svrsili smo istovremeno,jos neko vreme sam je nabijao nakon cega je oba sela na mene onako sa kurcem u sebi,rekao sam joj da se okrene i ponovo sam je nabio u bulju tako mi je sedela u krilu malo smo se jos ljubili nakon cega smo poceli da se oblacimo.Bila je ljuta na mene sto sam joj poderao tange rekao sam ako je to problem evo da platim i izvadio sam pare ona je rekla "nisam kurva pa da se jebem za pare".Zazvonio joj je telefon bila je to njena majka koja je pitala gde je jer treaju da idu kuci,rekla joj je da odmah dodje posto joj je otac veoma ljut.Odmah smo krenuli ona je prva usla u sator(njeni matorci su bili na izlazu),ja sam ostao jos neko vreme vani cekajuci da oni odu.Prosli su pored mene otac joj je nesta govorio gde je bila,nije ga slusala vec je okrenula glavu prema meni i poslala mi pusu.Kada sam dosao ponovo na svoje mesto(ako ga je bilo jer su skoro svi bili na stolu),drug me je zapitao gde sam do sada,rekao sam mu kaze ako si mi zaprljao auto prebicu te,nasmijao sam se.Pitao me je znas li ti koje je ova mala godiste reko' nemam pojma mozda 85/6,nije od njene sestre sam saznao da je 89 godiste(cinuilo mi se da je moj kalibar(ja sam 85)),malo mi je bilo i krivo sto sam bio sa tako mladom devojkom jer to ne praktikujem(imam rodjaka koji to odradjuje za obadvojicu). Ipak je bilo u meni vise zadovoljstva nego zalosti jer sam ipak za razliku od vecine prisutnih ja bio taj koji je tu malu zadovoljio iako su nekoliko njih pokusavali to da urade.
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
Nokia N95 8gb
Ivanino iskustvo sa Bojanom

   Posle svojih prvih iskustava i gubitka nevinosti sa Markom i Boskom,sledila su druga ili sam ih ja privlacila svojom zeljom.Jos uvek sam bila u osmom razredu osnovne,a volela sam kada mi muskarci kazu kako imam prelepe oci i kako uglavnom krisom gledaju moje noge i guzu. Zato sam volela da nosim suknjice i haljinice.
   U nasoj zgradi na spratu iznad stanovao je Bojan,uspesan privatnik koji je posle razvoda sa zenom ziveo sam.Ne moram reci kako je bio zgodan,privlacan nekako muzevan.Cesto je dolazio kod mojih roditelja.Prva desavanja bila su na proslavi maminog rodjendana kada su pozvali par prujatelja,ali i njega.Slusao se rok i moji da bi se prisetili mladjih dana pogasili su svetla kada se igrao "sentis".Bojan i ja smo ostali sedeci nemajuci svog para." Bojane igraj sa Ivanom,sta si se usedeo",vec pomalo pripito rekla je moja mama.Bilo mi je malo neugodno,on kao da nije imao kud,u onom skoro potpunom mraku pronasao je put do mene,pruzio ruku i nezno prihvatio oko struka.Prijao mi je njegov dodir,parfem koji je koristio...Kako smo igrali lagano sve smo se vise pribijali jedno uz drugo.Pocela se osecati neka vrucina medju nama.Nosila sam kratku haljinicu.Jednog sam se trenutka nasla skroz uz njega.Osetila sam na svojim bedrima neko pomeranje.Pa on se uzbudio,njemu se digao...Kako me je to popalilo...Nas ritam igre se promenio,vise se nismo kretali vec samo njihali uz muziku.Moje su noge bile jedva malo rasirena,a on me je bio opkoracio sa strane.Tako se njegov kurac nasao na mom stomaku.Poceo je praviti pokrete napred nazad, jedva polako, nezno, a meni se cinilo da sam tako vlazna da mi curi niz butine...Odjednom se odmakao od mene,zahvalio na plesu i malo kasnije otisao kuci.Morala sam se pribrati da moji ne primete rumenilo zelje na mojim obrazima.
   Proslo je nekoliko dana.Sve vreme sam mislila na tu noc.Jednog jutra,bila sam pod tusem i budila se,kada sam zacula zvono na vratima.Moji su bili na poslu.Navukla sam moj kratki bade mantil,klompe istrcala iz kupatila i otkljucala vrata.Bio je to Bojan."Cao Ivana,mogu li?"pitao je."Naravno"promucah i pustih ga da udje."Nabavio sam neku muziku ,ako hoces mozemo do mene voleo bih da je cujes"rekao je."Ne moras se oblaciti,to je samo sprat iznad",dodao je,kao da ja neznam gde stanuje..Kao da sam bila hipnotisana njegovim pogledom,izasli smo zakljucah vrata i vec smo bili kod njega.Spustene roletne stvarale su gotovo mracnu atmosferu nabijenu prijatnim muskim parfemom.Pustio je laganu muziku,prisao mi je i pocesmo da se njisemo.Pripio se uz mene.Osecala sam njegov nabrekao kurac na svom stomaku.Nismo progavarali ni rec.Pocela je druga lagana stvar mi smo i dalje bili jedan uz drugoga.'Dopada ti se ova muzika?"pitao je i nacinio pokret kukovima tako da se njegov kurac nasao izmedju mojih nogu.Osecala sam ga preko njegovih pantalona i mog bade mantila,ali dovoljno da mi je podigao svu zelju za njim."Da"odgovorih kratko."Volela bi da slusas jos?"ponovo ce on istovremeno spustajuci svoje ruke na moju guzu."Da"odgovorila sam pribijajuci se uz njega.Pomerio je desnu ruku do svojih bedara nesto kratko uradio"zelis li da osetis ovu muziku na pravi nacin?"upitao je istovremeno rastvarajuci donji deo mog bade mantila i uvlaceci medju moje butine svoj veliki kurac."Da"prosaputala sam jedva.Nisam ni primetila da smo u blizini kreveta jer smo se u trenutku oboje nasli na njemu.Ja na ledjima drhteci ,on preko mene sa svojim vrelim kurcem medju mojim nogama.Bila sam sva vlazna.Obuhvatio mi je ramena.Njegov kurac se nasao na ulazu u moju vrelu pickicu."Obecaj mi nesto"Promrmljao je nabijajuci svoj glavic polako ...polako u mene "hoces?"."Ddda"promucah sireci noge i primajuci ga u sebe.Nabijao ga je tako lagano da me je to jos vise raspametilo."Obecaj da...""uuuuuuu,uuh,aaa",stenjala sam jer ga je istovremeno nabijao da sam pocela osecati njegovu debljinu ..."da neces tvojima reci...""oobecaaavam"mucala sam primajuci taj veliki debeo kurac."aaaahh",jeknuh primajuci ga napokon do kraja. Izvukao ga je skoro celog i ponovo poceo nabijati.Pa jos jednom.A onda sve brze,jace ,stiskao mi je rukama ramena,navlaceci me tako jos vise.Propinjuci se po meni jebao me je sve jace,bespostedno zarivajuci svoj kurac u moju mladu pickicu. Propinjala sam se da bi mi usao jos...cinilo se da je to borba koja traje, borba od moje zelje i njegovog jebanja, sve jaceg snaznijeg, brzeg
i brzeg, dok nisam osetila da ga je izvukao i svrsio po mom stomaku...
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
Nokia N95 8gb
Avantura u autobusu

(Prica je istinita, ali ne u potpunosti. Promijenjena su imena i neke su stvari izmisljene i ubacene radi boljeg pripovedackog efekta)

   Zovem se Ozren. Petnaest mi je godina i idem u gimnaziju. Zivim sa ocem otkako su se on i moja majka razveli pre tri godine. On se zove Milan i radi kao gradjevinski radnik u jednoj domacoj firmi. Tesko mu je kao samohranom ocu, ali cini sve da nam obojici obezbedi normalan zivot. Radi po celi dan, dolazi kasno kuci sa posla i gotovo nikad nema vremena da se posveti sebi. Ne secam se kada se poslednji put druzio sa nekim. Mislim da i nema ljubavni zivot jer, koliko ja znam, ne vidja se ni sa kim. Ja se, znajuci da mu je veoma tesko, trudim da mu olaksam zivot sto je moguce vise. A on to zna da ceni.
   Nedavno je napunio cetrdeset godina. Te veceri dosao je kuci dosta kasno. Zadrzali su ga na poslu iako su znali da mu je rodjendan. Ja sam ostao budan jer sam mu kupio poklon i zeleo sam mu cestitati rodjendan kad dodje. Sa radoscu sam docekao zvuk kljuca u bravi. Tata je bio veoma iscrpljen i samo se izvalio na kauc. Prisao sam kako bih mu pomogao da se raspremi. Skinuo sam mu jaknu i sagnuo se da skinem i teske radnicke cipele sa njegovih umornih nogu. Dok sam ih skidao osetio sam jak miris znoja. Tatine su noge uvek imale taj veoma muzevan i privlacan miris - nikada taj miris nisam dozivljavao kao nesto neugodno. Cak naprotiv. Bilo me je sram priznati to samom sebi, ali oduvek me privlacio miris muskog oznojenog tela. Nisam bio siguran sta mi se desavalo u tom trenutku dok sam klecao pored tate i udisao jak miris njegovih nogu - cudan impuls je prosao mojim telom i naelektrisao me u potpunosti. Nisam mogao prestati da razmisljam o muskom telu. Plasilo me je sto se to dogadja taman u trenutku dok pomazem sopstvenom ocu da se raspremi. Nastojao sam da odagnam te cudne i nejasne misli, ali ruka mi je instinktivno krenula
kroz nogavicu njegovih radnih pantalona i presla preko njegovog misicavog dlakavog lista. Poceo sam da mu lagano masiram noge i stopala, a on nije ustuknuo - cinilo se da mu vise prija nego sto mu je bilo neugodno. Znao sam da je pogresno to sto radim, ali morao sam da probam - krenuo sam rukom prema njegovom bedru i lagano ga milovao. Osecao sam pod prstima njegovo toplo dlakavo bedra. Svidjalo mi se sto to radim sopstvenom ocu, ali sam se bojao kako ce on to protumaciti, kako ce odreagovati na moj dodir. Dugo sam ga milovao samo po bedru, a onda sam se odvazio i krenuo polako prema medjunozju. Tata je bio miran ispocetka, ali se nakon nekog vremena promeskoljio i rekao da ide spavati. Ja sam ustao sa poda pomalo razocaran, a on je otisao u svoju spavacu sobu bez ijedne reci. Bilo mi je krivo sto se nije opustio i dozvolio mi da ga milujem do kraja. Verujem da je on to doziveo kao cin obicne ljubavi sina prema ocu i nije ni naslutio kakve su mi bile namere. Tada sam se setio poklona koji sam mu kupio. Umalo da zaboravim. Uzeo sam poklon iz ormara i krenuo da mu ga predam. Usavsi u njegovu sobu, zatekao sam ga u boksericama kako se sprema na spavanje. Prisao sam mu, pozelio sretan rodjendan i krenuo da ga poljubim u obraz. Dok sam se priblizavao njegovom licu pogledi su nam se sreli i ucinilo mi se kao da okleva da primi poljubac. Nisam znao sta da uradim, bilo mi je krajnje neugodno, kada je tisinu prekinuo njegov drhtavi glas:
''Ah, Ozrene, pa tebi je jedinome stalo do mene na ovome svetu. Sta moze biti lose u tome? Ti si najbolji sin kojega otac moze imati... zato cu ja tebi veceras biti najbolji otac. I ne samo veceras. Bicu ti otac, prijatelj, njezan ljubavnik... sve sto zelis, moj Ozrene, do kraja zivota.''
   Rekao je to i privukao me sebi. Osetio sam njegov vreo dah na licu i sav sam se ukocio. Priblizio
je svoje usne mojima i poljubio me. Njegova trodnevna neobrijana brada me je bockala po licu dok je on svojim toplim vlaznim jezikom krcio put do mojih krajnika. Obeznanio sam se - moj sopstveni
otac je gurao svoj jezik u moja usta, a, sto je najbolje, ja se tome uopste nisam protivio.
   Naprotiv, citava me situacija strasno napalila. Bio je to moj prvi poljubac u zivotu. Pitao sam kako ce se sve ovo zavrsiti i nadao sam se da cu konacno moci na najlepsi nacin pokazati svom ocu koliko ga volim. Uzdisao je strasno dok me ljubio, a ja sam pozudno sisao njegov jezik i gutao slinu koja se izmesala u mojim ustima. Cvrsto me je pripio uza se svojim snaznim rukama trljajuci svoje medjunozje o moje telo. Nikada nisam vidio koliku kitu moj otac krije u svom medjunozju (mada sam cesto o tome mastao), ali sam sada na sopstvenom telu osetio svu njegovu velicinu i saznao da moj otac poseduje jedno ogromno i veoma vruae parce mesa. Dok sam uzivao u osecaju koji mi je pruzala njegova alatka koja se trljala o mene, tata mi je skinuo majicu i polegao me na krevet. Shvatio sam da je veoma napaljen i da mi se veceras pruza prva prilika da osetim muskarca u sebi. Ohrabren njegovom napaljenoscu, odvazio sam se da ga zamolim da to bude nezaboravno iskustvo za obojicu. Na umu mi je bila moja davnasnja fantazija - da budem rob cija je
jedina zadaca da u potpunsti udovolji svim seksualnim zeljama svog gospodara. Sama pomisao da ce mojim telom gospodariti moj sopstveni otac - covek koji me je stvorio, ciji sam ja izdanak - cinila mi se neverovatno napaljujucom. Dok sam lezao ledjima na krevetu pod ocem koji me je strasno ljubio, odlucio sam da mu predlozim nesto sto nece moci odbiti. Sapnuo sam mu bojazljivo:
''Tata, rekao si da ces mi biti nezan otac, prijatelj, ljubavnik, sve sto zazelim...''
''Mhm'', promrmljao je u znak odobravanja dok me je ljubio u uho.
''Ja, u stvari, ne zelim da budes nezan prema meni,'' nastavio sam. ''Ti si moj otac, covek koji me stvorio, i kao takav imas pravo da sa mnom radis sta zelis. Volio bih da ne razmisljas o meni i da se ne trudis da meni udovoljis. Zapravo, volio bih da bude obrnuto - misli samo na sebe i ozivotvori sve svoje fantazije, a mene koristi kao igracku cija je jedina svrha da ti pruzi seksualno zadovoljstvo. Ti si moj gospodar. Ja sam tvoj sin, tvoj poslusnik i moj je zadatak na ovome svetu da ti sluzim, da ti ugodim i da te usrecim. Zato ti predajem svoje telo da gospodaris njime kako ti je volja i zaklinjem ti se na dozivotnu vernost. Smisao mog zivota od danas je da udovoljim svakoj tvojoj zelji ma kakva ona bila. Zelim da budes moj ucitelj i da me naucis kako da ti pruzim najvece zadovoljstvo. Budi strog ucitelj. Ako ikada odbijem da se povinujem tvojoj naredbi, ocekujem od tebe da me kaznis, ako treba i grubo. Ako stenjem i negodujem zapusi mi usta, ako ti kazem da me boli to sto mi radis, nemoj da se obazires, ako te zamolim da stanes ti nastavi jos jace i brutalnije. Oce moj, gospodaru moj, volio bih da mi vec veceras das prvu lekciju. Volio bih da me poducavas celu noc, strasno i neumorno, dok ujutro ne zaspimo znojni i iscrpljeni jedan pored drugog.''
   Cinilo se da me uopste nije ni slusao. Bar sam tako isprva pomislio jer je bio isuvise zabavljen trljanjem svog nabreklog uda o mene. Ljubio me je po vratu, dahtao mi u uvo poput usoptalog pastuva i konacno mi zapusio usta vlaznim toplim jezikom. Pozudno sam sisao njegov debeli jezik, a on ga je gurao sve dublje u moja usta. Palilo me je to sto sam mogao u sebe da upijam slinu sa njegovog jezika - na kraju krajeva, retko koji covek ima priliku da oseti ocevu ljubav na taj nacin i zbog toga sam se osecao povlascenim na neki nacin. Verujem da mnogi decaci uzivaju u zagrljaju svoga oca, zude za fizickim dodirom, i mastaju da jednog dana budu predmet oceve pozude (ja sam o tome veoma cesto mastao), ali retki imaju hrabrosti da to i kazu svojim ocevima. Verujem takodje da se u mnogim ocevima mesaju ponos i pozuda dok gledaju naga tela svojih sinova, ali ni oni nemaju hrabrosti da to priznaju sami sebi. Koliko se samo predivnih ljubavi nikad nije desilo zbog nedostatka hrabrosti? Koliko je lepih trenutaka ostalo neiskoristeno i koliko gladi neutoljeno? Ah, ja sam zato bio presrecan jer me je moj sopstveni otac ucio ljubavi izmedju nasa cetiri zida gde nas niko nije mogao videti i gde smo mogli voleti jedan drugoga punom snagom. Bio sam gladan te ljubavi, nezajazljiv i nezasit. Moj je otac-gospodar to osetio i premda se u pocetku lomio, video sam da je na kraju ipak odlucio da uradi stvar koja ce nas obojicu uciniti srecnima do kraja zivota.
   Prestao je da me ljubi i izvukao je carsav ispod mene. Pocepao ga je i od njega napravio dugacku traku. Nisam znao sta namerava sa tim, ali me je radovalo to sto je bio odlucan da vodi ljubav sa mnom i da me poduci. Okrenuo me je na stomak i seo na moja ledja. Bio je veoma tezak, ali mi je godilo osecati njegovu tezinu na svom telu, a toplina njegovih dlakavih butina je samo povecavala moju napaljenost. Prilicno grubim pokretima okrenuo je moje ruke na ledja i zavezao mi sake pocepanim carsavom. Bilo je to malo pregrubo za prvi cas, ali nisam nista rekao. Cak mi je negde i godilo da me tretira tako grubo. Okrenuo me je potom ponovo na ledja i nagnuo se nada mnom. Njegov je veliki poluukruceni kurac visio iznad moga lica, a sa njega se cedila kap prozirne sluzave tacnosti. Bio je to ogroman, mesnat i veoma zilav kurac, dugacak preko 20 cm i veoma debeo - kurac koga bi svako pozelio u sebi. A sada se taj kurac nadneo nada mnom i polako mi dodirivao lice. Moj ga je otac polako trljao po mom licu, a ja sam pokusavao da ga poljubim. Osecao sam kako raste i postaje sve kruci dok je prelazio preko mog lica i uzivao sam u tom osecaju. Ljubio sam ga i lizao jezikom kad god je prelazio preko mojih usta. Udisao sam pozudno slatkasti vonj ocevog oznojenog medjunozja i lizao oceva dlakava muda. Zamisljao sam koliko tople sperme ta ogromna muda mogu da izbace u mene. A moj otac kao da je znao sta zelim, stavio je jastuk ispod moje glave, kleknuo iznad mene i stavio svoj glavic u moja sirom otvorena pohotna usta. Glavic je bio krupan i vreo. Nisam mogao da uzmem ocevu alatku i usmerim je duboko u grlo jer su mi ruke bile svezane na ledjima pa sam pustio oca da ga on zabija tempom koji njemu odgovara. Ispocetka je polako gurao svoj kruti ud u moja usta i to samo do pola. Cuo sam ga kako stenje i uzdise, gledao sam kako se njegov dlakavi misicavi stomak grci dok zabija svoju dragocenu alatku u mene. Gledao sam kako mu se lice izvija od zadovoljstva i bio sam sretan sto sam mogao svom ocu da priustim takvo zadovoljstvo. Primao sam njegov kurac u sebe kao najlepsi poklon koji otac moze dati sinu. A on je uzivao da ga daje. Shvatio sam da nijedan sin verovatno nije doziveo takvu prisnost sa svojim ocem i da smo zbog toga moj otac i ja postali neraskidivo vezani do kraja zivota. A onda je moj zadihani otac-gospodar rekao:
''Vreme je, sine, da te naucim neke lekcije. Ako zelis da osetis punu snagu moje ljubavi prema tebi, moraces biti marljiv ucenik i moraces raditi sve sto ti kazem. Prve lekcije ce ti biti teske, boljece te, ali ces vremenom poceti da uzivas'', govorio mi je dok je jos uvek njegova kita ispunjavala moja usta. Ja sam samo promumlao i nabio se glavom na njegov kurac u znak odobravanja.
''Tata ce malo grublje da se poigra tobom, ali ne zaboravi da te tata voli najvise na svetu. Osetices kako moje ralo prodire duboko u tvoje grlo, i to ce boljeti, ali tata samo hoce da te nahrani svojim toplim semenom ljubavi. Nadam se da ce ti se svideti i da ces svaki dan traziti od tate da te nahrani.''
   Dok je to govorio gurao je svoje tvrdo parce mesa duboko u moje grlo i stvarno je izgledalo kao da hoce da me nahrani njime. Ja sam se pripremio i sirom sam otvorio usta kako bih primio taj ogromni dar moga oca. Nisam mogao celog da ga primim, ipak je bio prevelik za mene. Tata je poceo sve grublje i dublje da ga zabija u moje grlo, a ja sam polako ostajao bez vazduha. Palio me je osecaj ispunjenosti, ali nisam mogao disati. Ubrzo sam poceo da se izvijam i kobacam ispod oca koji se nadvio nada mnom, ali uzalud - on nije prestajao. Cak mislim da ga je to dodatno napaljivalo. Nastavio je da siluje moja usta i moje grlo. Nisam ni ocekivao da moze biti tako grub sa mnom. Trzao sam se pod tom sirovom snagom njegovog ukrucenog uda i pokusavao da uhvatim malo vazduha, ali sve sto sam mogao da uradim bilo je da stenjem i jecam od bola. No i to je uskoro bilo zagluseno jer me je moj otac divljacki snazno karao u usta, zarivajuci svoju kurcinu sve brze i brze i sve dublje i dublje. Osecao sam kao da mi neko razvaljuje usta pneumatskim cekicem. Mislim da je moj otac na trenutak zaboravio na svet oko sebe, zaboravio je da sam to ja - njegov sin pod njim. Uplasio sam se zbog toga, ali sam se setio sta sam mu rekao. Zar sam imao pravo da mu zamerim kada sam ja bio taj koji je sve ovo zelio, koji ga je preklinjao da bude grub prema meni? Sada nije bilo pomoci pa sam se prepustio njegovoj volji. Ubrzo sam shvatio da mogu da disem na nos dok me otac jebe u usta, istina tesko, ali dovoljno da izdrzim do kraja. Na momente sam se osecao cak i ponizeno, kao gumena lutka sa otvorenim ustima. No, i dalje sam pazio da udovoljim svome ocu-silovatelju - naposletku, on mi je rekao da ce prve lekcije biti najteze i da cu konacno uzivati kada ih naucim. A ja nisam hteo da se lisim tog buduceg uzitka ma kako mi tesko bilo sada. I dok se moj otac nesmileno izivljavao na meni, osetio sam kako se grci nada mnom kao da se blizi vrhuncu. Uhvatio me obema rukama za glavu i surovo me nabijao na svoj uzareni kurac. Govorio mi je gotovo jecajuci od siline:
''Uzivaj, sine, dok ga primas. Tata hoce da vidi da uzivas u svojoj prvoj lekciji. Nabijaj se muski i gutaj moj vreli nektar.''
   Cim je to izgovorio osetio sam kako topla slatkasta tecnost navire iz njegovih snaznih muda pravo u moje grlo. Zagrcnuo sam se, ali tata nije vadio kurac iz mojih usta. Ohrabrivao me je:
''Gutaj tatino seme, pokazi tati zahvalnost za taj predivan poklon. To je seme ljubavi koje zelim da posadim u tebe i u cijim cemo plodovima zajedno uzivati do kraja zivota. Uskoro ces traziti jos, siguran sam u to.''
   Nisam mogao nista drugo nego da progutam, ali njegove je sperme bilo toliko da nije mogla sva da se slije niz grlo. Dosta je iscurilo i slivalo se niz moju bradu. Onda je moj tata-grubijan po prvi put izvadio svoj kurac iz mojih usta i svojim jos uvek krutim udom obrisao moju bradu i nagurao ostatak sperme nazad u moja usta. Bio sam toliko iscrpljen da sam progutao i to, ne pokusavajuci da ispljunem. A tada sam zajecao i briznuo u plac. Tata je sad postao njezniji, ali nije se dao pokolebati. Klecao je nada mnom i gurao mi svoj polumlohav, ali i dalje ogroman kurac u moja razdjevicena usta. Hteo je da ga ocistim svojim jezikom i isisam iz njega i posljednju kap semene tecnosti.
''Places zato sto sam ti razdevicio usta i zato sto te boli. To je slatka bol i verujem da si poceo uzivati u njoj premda toga nisi bio ni svestan. Pozeleces tu bol svakog dana i preklinjaces tatu da te kara u usta jos mnogo puta, a tata ce te svakog dana hraniti svojim muskim sokom da narastes veliki za svog tatu. Osim toga, tata ima i prijatelje koji bi sigurno voleli da te upoznaju.''
   Milovao me je po kosi dok je to govorio, a ja sam sisao njegov mlohav kurac i jezikom obradjivao glavic. I bio je u pravu. Sada kada je prva lekcija gotova, imam osecaj da sam u njoj uzivao na neki nastran nacin. Svidjalo mi se sto se tata tako grubo igrao mnome i sto mi je obecavao jos mnogo slicnih stvari u buducnosti. I ko su mu ti prijatelji koje spominje? Verujem da ce biti veoma zanimljivo upoznati ih.
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
Nokia N95 8gb
Prva iskustva

   Danas sam stigao kod svoje rodbine u grad, odnosno kod svoje tete, mamine sestre. Kod njih cu nastaviti daljnje školovanje. Tako je odluceno ovog ljeta kada su oni bili kod nas. Govorila je teta zašto da Nikica placa sobu a kod nas ima dosta mjesta, a i Nada mu može pomoci oko škole. I tako oni riješili jednu moju veliku brigu koje sam se ja malo pribojavao. Ja sam vec prije k njima odlazio na praznike tako da mi je tamo bilo dosta toga poznato. Kada sam stigao teta je bila sama kod kuce. Kada me je vidjela na vratima sva radosna je uskliknula, udi Nikice udi dobro nam došao, i brzo za sobom zatvori vrata. Daj da te teta poljubi, ali to nije bio obican poljubac nego filmski. Ostao sam ukopan kada sam njezin jezik osjetio u svojim ustima. Vidjela teta što bi pa samo doda, još si mlad nauci ceš. I bio sam tek sam završio osnovnu školu ali sa dvije godine zaostatka. Tako da sam imao nepunih sedamnaest godina. Povede me u dnevnu sobu, sjedni Nikice raskomoti se, sigurno si gladan sada ce teta. Za cas se je vratila sa jelom i sjedne nasuprot meni. Dok sam jeo imao sam lijepi pogled na gole noge moje teta jer se kucna haljina toliko rastvorila da su se noge vidjele sve do butina. Netko ulazi ona skoci i haljina se ispravi. Stigao tetak sa posla. Dižem se da ga pozdravim. Ali on je prvi progovorio, dobro nam došao. Kako si putovao? Hvala dobro. Sjedni i jedi da se ne ohladi rucak nastavi on. Tako uz pricu proveli smo vrijeme rucka. Poslije rucka tetak je otišao da se malo odmori. Hajde da ti pokažem kako smo ti sredili sobu rece teta i da ti pomognem raspakirati stvari. Sobica je bila dosta mala ali lijepo namještena. Baš onakva kakvu sam želio imati. Uz zid nasuprot kreveta regal za knjige i odjecu, uz prozor stol i na njemu lampa za citanje uz krevet nocni ormaric i na njemu nocna lampa. Pošto je krevet bio namješten, teta uzme jedan od dva moja kofera i sjedne na krevet i pocne iz njega vaditi stvari. Kucna haljina se i ovaj puta rastvorila ali sada sam mogao da vidim i tetine gacice koje su se bijelile u polumraku sobe. Za svoje godine moja je teta super izgledala a bile su joj cetrdeset. Dok smo mi to polako raspremali i tetak se je ustao. Ostatak dana smo proveli uz pricu i o tome kako cemo organizirati moj boravak kod njih, jer ipak ja sam sada njima na brizi. Poslije vecere smo gledali televiziju. Vec je prošlo deset sati a Nada još nije bilo otišla je sa školom na izlet. Moralo se ici na spavanje jer u jutro tetak mora ici na posao a i ja prvi dan u školu. Tetak je bio prvi gotov sa pranjem poželio mi laku noc i otišao u svoju sobu. Otišao sam u svoju sobu po pribor i vratio se u kupaonu unutra teta nad ogledalom samo u gacicama udi Nikice nisam gola. Malo sam oklijevao ali sam ipak ušao. Kupaonica je bila mala i uska toliko da si se mogao samo okrenuti a bilo je sve na dohvat ruke. Odmaknula se je od ogledala i propustila mene. U tako uskom prostoru tijela su nam se morala dodirnuti, pri izlazu osjetio sam njene tople gole dojke na svojim golim ledima. Poljubila me u vrat poželjela laku noc. Uzimajuci spavacicu izašla je iz kupaone. Ležecu u krevetu vrzmalo mi se je po glavi što teta smjera sa mnom, ali protiv toga nisam imao ništa. Jedino što o tim stvarima nisam znao ništa nego ono što sam vidio na filmu i procitao u seks casopisima. Jedino iskustvo mi je bilo kada sam jednu školsku kolegicu stisnuo uza zid i opipao njene cice koje su tek propupale ispod majice. U tim mislima sam i zaspao. U noci cujem kako netko otvara vrata moje sobe, uspravim se na krevetu i upalim nocnu lampu. Na vratima je stajala moja sestricna Nada. Ude i brzo za sobom zatvori vrata. Svjetlost lampice ju je obasjavala i lijepo se je vidjelo da ispod prozirne spavacice nema ništa. Crni trokut izmedu njezinih nogu lijepo se je isticao. A cvrste dojke napinjale su gornji dio spavacice. Nada mi pride sjedne na rub kreveta i prošapta. Stigao si Nikice, lijepo cemo se mi slagati zagrli me i poljubi isto kao i teta, a ja sam i dalje buljio tako reci u golo njezino tijelo. A sve više mi je pogled klizio prema dolje. Dok me ona rukom milovala po grudima na kojima je bilo par tek izniklih dlacica. Nisi još vidio golo žensko tijelo? Samo na filmu i slikama odgovorim postideno. Nešto cu ti lijepo pokazati ali s time da to bude naša tajna. Potvrdim pozitivno klimanjem glave. Još se nisam niti snašao a moja rodaka pored mene je stajala posve gola. Cice je imala manje nego teta ali zato ljepše i napetije. Trokutic medu nogama bio je dosta redak mislio sam da je gušci. Nježno mi položi ruku baš na taj trokutic i sam pocne mojom rukom milovati svoju picu, osjetio sam nešto vlažno na svom dlanu. Dok je moju drugu ruku stavila na svoju dojku i zapovjedila da ju milujem. Moj kurac se je dignuo i napeo moje gacice. Zavukla je svoju ruku u moje gacice i miješala mi kurac i jaja a ja sam se sve više palio. Brzim pokretima oslobodila me mojih gacica tako da smo sada obadvoje ležali goli. Vec sam se i ja malo oslobodio i rukama obradivao Nadine dojke a bradavice su se sve više pupale. Napokon su nam se i usne spojile osjetio sam kako njezin jezik prodire u moja usta i kako se preplece sa mojim jezikom. Poceo sam i ja micati usnicama i jezikom što se mojoj rodakinji jako dopalo. Ležala je na ledima a ja na njoj pocela mi je glavu gurati prema dolje. Polako sam usnicama klizio njenim tijelom prema dolje dok nisam dospio medu njene noge. Ponovo sam cijelom svojom dužinom legao na nju a moja se je ruka našla na njezinoj picki koja je bila jako vlažna. Ona je navalila na moje usne a rukom mi je obradivala kurac. Sve je više širila noge što sam ju ja jace stezao za picu. Vec sam i ja bio toliko uspaljen da sam onako nasumice milovao Nadu. Odjednom prošapta samo tako Nikice a ja sam postao svjestan da joj prstima obradujem picu. A ona je sve više stezala moj kurac koji je sve više rastao. Njezina pica bila je sve uspaljenija i vlažnija. Dok je moj kurac stajao uspravno kao stup. Jesi li ikada jebao? Upita me. Meni crvenilo udari u lice ali sreca bio je mrak pa se nije vidjelo, nisam odgovorih stidno. Ali me ona odmah ohrabri. Ne trebaš se stidjeti. Niti mene nitko nije jebao do moje šesnaeste godine, možda ne bih niti onda da nisam malo popila cijelo se društvo jebalo osim mene i jednog decka, onda sam mu prišla i rekla hajde jebi i ti mene pa što bude. A ona je tri godine starija od mene. Hajde Nikice da se i nas dvoje malo jebemo, vec dugo se nisam. Prevrne me na leda i za tren se nade na meni i nabije se na moju tvrdu batinu. Pocne me ljubiti a svoje tvrde cice smjesti u moje dlanove. Prstima sam joj nadraživao bradavice dok se ona nabijala na moj kurac. Pocela se je spuštati prema dolje i svojim vrelim usnicama ljubiti moje tijelo koje je sve više drhtalo. Tako je došla i do moga kurca. Nježno ga je poljubila i liznula moja jaja. Na vrhu mog glavica pojavila se kapljica sperme, mali loj ti si vec gotov a ja ga još pošteno nisam niti osjetila. Polako se diže i ponovo moj kurac smješta u svoju razjarenu picu. Gledam kako moja batina nestaje u crnoj šumi i kako ga guta njezina neman. Polako pocne da se njiše u bokovima lijevo desno gore dolje, dok sam se ja zabavljao sa njezinim cvrstim dojkama i tvrdim bradavicama. Poceo sam da se '' topim '' od tog osjecaja a njezini su pokreti bili sve brži i cvrsti. Osjecao sam se nekako cudno a i ona je tako izgledala. Odjednom ispusti nježan krik i sklizne sa mog kurca i odmah ga uhvati rukom, i stade kožicu micati gore dolje mene je hvatao neki cudan osjecaj dok i ja nisam na kraju klonuo. Osjecao sam kako mi sperma šprica iz mog kurca, koju je moja rodakinja razmazala po svojim dojkama. Još jednom me poljubi i ja utonem u san. U jutro me je probudila buka automobila. Samo što sam navukao gacice u sobu je ušla moje teta. Dobro jutro golube moj. Kako si spavao? Dobro, i hocu dohvatiti hlace. Ostavi hlace rece dodi mi nešto pomoci nemoj ih oblaciti da ih ne smociš. Uhvati me za ruku i povede u kupaonicu. Kada je vec bila napunjena vodom iz nje se je lagano dizala maglica pare. Prije nego sam se snašao osjetio sam njezine ruke na svojim bokovima. Hajde da te teta okupa kao nekad dok si bio mali i povuce mi gacice naniže. Pokri rukom svoju muškost, dok se ona i dalje zabavljala skidajuci moje gacice. Napokon je uspjela uz moju malu pomoc. Ne rekavši ništa otkopcala je kucnu haljinu i spustila ju na pod. Ostala je gola, njeno divno tijelo probudilo je moj kurac koji se je u trenu ukrutio. Njezine dojke su i dalj lijepo stajale, a dlaka izmedu njezinih nogu koje su skrivale njezinu picku bilo je u izobilju kao da se macka sklupcala medu njezinim nogama. Pride mi lagano i podigne mi ruke i smjesti ih na svoje dojke, dok je ona lagano svojom rukom milovala moj kurac i miješala moja jaja. Hajde idemo u kadu da se voda ne ohladi. Ušli smo u kadu jedan nasuprot drugome, povuce me k sebi. Uhvati me svojim nogama oko struka i osjetih njezine dlacice na svom trbuhu. Uhvati me nježno za moj ukruceni kurac i usmjeri ga prema otvoru njene picke. Rukama sam ju uhvatio za guzu i lagano povukao k sebi, nježno je uzdahnula. Osjetio sam kako lagano prodirem u njenu utrobu. Usne nam se spojiše i jezici stali preplitati. Lagano se njihala u kukovima dok je svojim dojkama milovala moja prsa. S vremena na vrijeme izvlacila je moj nabrekli kurac do polovice iz svoje vlažne pice i ponovo se spuštala na njega. Njezini su pokreti bili sve brži i snažniji, sve teže je disala i glasnije stenjala. Mene spopalo neko ludo osjecanje, mislio sam da ce mi se kurac i jaja svaki cas raspasti osjecao sam bolove od tog silnog nabijana na moj kurac. Sada se je toliko dizala iznad njega da joj je samo glavic ostajao u picki a onda se je svom silinom spuštala na njega. I tako nekoliko puta dok nismo obadvoje svršili uz jaki vrisak. Ali ona nije moj kurac vadila iz svoje pice kao Nada tako da sam svršio u njoj. Nekoliko trenutak smo ostali zagrljeni. Tiho je prošaptala, ovako se vec dugo nisam dobro jebala, ne boj se necu ostati trudna. Moj kurac je još uvijek bio u njoj i ona pocne da se polako njiše ali ja više nisam mogao bio sam totalno iscrpljen. Jedno drugo smo kupali a na kraju je moja teta htjela da mi popuši kurac, sjeo sam na rub kade, i cim se je moj mali našao u njezinim ustima odmah se je poceo dizati. Ali ostalo je samo na tome, jer sam stvarno bio totalno iscrpljen. I tako nocu sam jebao svoju rodakinju, a danju svoju tetu.
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
Nokia N95 8gb
Milos i Bora

Ja bih da ispricam svoje iskustvo.
Imam 16 godina i u vezi sam sa milosem vec 3 godine. Za to vreme tucala sam se sa kim sam stigla, ali ne zato sto me on ne privlaci, nego zato sto sam u dusi kurvetina koja ne moze bez kurca. Cak i kada dodjem kuci dobro izjebana pocnem da se samozadovoljavam.

   Jednoga dana moj decko je otisao na posao kako bi menjao kolegu koji je ima smrtni slucaj. Napravila sam se luda i zapalila kod njega kuci, znajuci da mu je na gajbi samo cale sa kojim je ziveo. Obukla sam se i nasminkala kao prava kurvica. Pozvonila sam i Bora (Milosev cale) mi je iznenadjen otvorio vrata.Ja sam se jos vise "iznenadila" kada sam saznala da Milos nije tu. Bora me je pozvao na kafu, da bih se malo odmorila. Mmmmmm koliko sam bila srecna, cak mu nisam rekla da ja uopste ne pijem kafu. Sedeo je ispred mene i pricao nesto......a ja sam se vec toliko pomamila da sam samo rasirila noge, i tako mu pokazala svoje mokre gacice. Haha, da ste samo videli njegovo lice.....bio mi je pomalo smesan, ali se matori nije bunio. Oduvek me je privlacio, a ni on prema meni nije bio ravnodusan. Uhvatio me je za ruku i odveo u podrum. Da dobro ste procitali, u podrum. Kao da je znao da sam mazohista, da volim da me ponizavaju i biju, da volim da me povredjuju.....
   Sisli smo dole. Bilo je mracno, i smrdelo je, ali me je to jos vise uzbudjivalo. Matori kao da je citao moje misli....udario mi je samar, jedan pa drugi, a zatim me uhvatio za kosu jako i spustio na kolena, pa mi je zatom udario jos jedan samar.... aaaaaaaaahhhh kako mi je to prijalo. I znate sta je uradio...otkopcao je pantalone i cupajuci me za kosu ubacio mi kurac u usta, tako jako da sam se skoro zagrcnula. Pocela sam da mu pusim najbolje sto mogu, a on je rekao: pusi kurvo, i jos jace me povukao za kosu. Ne mogu da vam opisem kako sam bila uzbudjena, ali i pomalo uplasena. dugo sam mu pusila, i vilica je vec pocela da me boli, a on je to znao, ali nije posustao. Vec sam pomislila da nikada nece doci kraj, on mi je svrsio u grlo. Podigao me je sa zemlje i gurnuo na zid. Rekao mi je da otvorim usta i ja sam ocekivala da ce mi gurnuti jezicinu u usta, ali umesto toga ona me je pljunuo i naredio da progutam. Ja sam to uradila, a on me je stegao oko vrata i poceo da me davi jednom rukom dok mi je drugu gurnuo u gace i divljacki gurao 2-3 prsta u ribicu. Bolelo me je, ali sam u isto vreme uzivala. Udario mi je samar i okrenuo me licem prema zidu. Podigao mi je suknju i poceo da me udara po dupetu, toliko jako da mi je dupe utrnulo. Rekao mi je da malo istrtim dupe. Pomerio mi je gace u stranu i nabio kurac tako jako da sam vrisnula, a drugom rukom me je uhvatio za kosu i rekao da vristim slobodno, jer uziva u mom bolu.I onda je poceo da me jebe, jebe, aaaaaaaaaahhh, da me jebe, i jace i jace, a ja sam uzivala. Nisam mogla da svrsim, ili nisam zelela, i on je to provalio. Rekao je: hajde kurvo isprazni se, hajde tako si vrela i povukao mi glavu unazad. Bila sam tako uzbudjena.....i uskoro pocela da svrsavam, i da vristim i da rukom udaram u zid. Mislila sam da cu da izgubim svest. Ubrzo mi je rekao da ce da svrsi ali ga nije izvadio, svrsio je u meni. Svrsavao je kao zivotinja i gurao ga jako, jako da mi je skoro pokidao ribicu. Uzeo je moje gace i rekao je da ce ih pkazati Milosu, ako se ne budem jebala sa njim kad i kako on to bude hteo. Imao me je u saci. Sta sam dugo mogla nego da pristanem. I tako je i bilo. Jebao me je gde je stigao. U skolskom wc-u, u kolima, u ulazu moje zgrade......ali meni se ta njegova moc svidela, i ja sam uzivala. Jednom prilikom sam ostala u drugom stanju, ali je Milos ne znajuci da se tucam sa njegovim caletom mislio da je dete njegovo. Mozda i jeste ko to zna. Ubrzo sam se udala za njega i presla da zivim sa njim i naravno Borom. On je kasnije dovodio i njegove kolege sa posla da me tucaju, ali ja se nisam bunila.... Ne postoji nesto sto mi nije bilo u picki, ali ona valjda tome i sluzi.
   Mmmmmm sta mi se sve dogadja i dan danas....ne mozete da zamislite. Ako vas bude zanimalo ispricacu vam....u ostalom nekome moram da kazem.
   Nadam se da ste uzivali, ja sam ovlazila i idem da je izdrkam u kadi.....a i muz mi dolazi za 15 minuta.
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
Nokia N95 8gb
Letovanje u Turskoj

   Ove godine sam trebala da idem sa momkom na more, medjutim, on je bukvalno u zadnji cas odustao od toga sa izgovorom: Moram da radim", nemam vremena". Posle 3 godine zabavljanja i prilike da odemo zajedno negde me on ispaljuje u zadnjem trenutku!
   E nece moci! Dogovorila sam se sa drugaricom Tinom da odemo same na more, i izabrale smo Tursku kao zemlju gde je, kako smo cule, lud provod. Spakovala sam svoje stvari, poljubila momka koji mi je na rastanku rekao "Nevena, nemoj tamo da otkacis!!!" E bas hocu, pomislila sam u sebi, platices mi za sve!
   Prvi dan bio je upoznavanje sa Turskom, prekrasan smestaj u privatnoj vili, more na 100 metara, bazen pored apartmana... Pravi raj na zemlji. Tina i ja smo se lagano opustale pored bazena pijuckajuci pice, zadovoljne sto mozemo da uzivamo u miru. Medjutim, to je kratko trajalo. Moja uspaljena picka vapila je za necim tvrdim!!!
   Vec prvo vece u diskoteci prevarila sam momka. Obucena u letnju haljinicu, bez brusa i gacica, igrala sam kada mi je prisao jedan stariji gospodin, od nekih 45-50 godina. Bio je Nemac, i pitao me da li moze da igra sa mnom. Rekla sam zasto da ne, i pocela seksi da se uvijam ispred njega. On se malo oslobodio od takvog mog igranja, pa se pribio uz mene uhvativsi me za kukove.
   Ja sam se onda izvila, i okrenula mu svoju guzu, koju sam prislonila uz njegovu izbocinu na pantalonama. Kako nisam imala gacice, pocela sam da trljam svoje mekano dupe o njegov vec dobro ukruceni kurac. Mesala sam tako na njegovoj karini, a on me je uhvatio za sise i poceo da stipa bradavice. To je mene dovelo do ludila, najvise volim kada me stipaju za sise, okrenula sam se i zarila mu jezik pravo u grlo. prihvatio je izazov, ljubili smo se kao ludi, a onda me je odveo do toaleta.
   Usli smo unutra, ne mareci na poglede okupljenih ljudi. Cim je zatvorio vrata, ja sam kleknula i izvadila mu kurac iz pantalona. Pred mojim ocima nalazio se lep, tvrdi kurac koji sam slasno usisala. Dudlala sam dlakavu kurcinu, a matorac je stenjao od zadovoljstva. Onda sam se rukama oslonila o zid, a on mi je podigao haljinu na ledja i jednim potezom kurcem napipao ulaz u moju vlaznu rupu. Nabio je svoj kurac, a ja sam zamesala od zadovoljstva.
   Ubrzali smo ritam, i uskoro se njegov kurac zgrcio i izbacio svoje toplo seme pravo u moju raspomamljenu vulvu. Bio je to lep pocetak mog letovanja. Vec sutradan smo Tina i ja pronasle lepu plazu gde su se ljudi slobodno setali razgoliceni, ne mareci nizasta. Ja sam na sebi imala samo mali ruzicasti tanga kupaci, koji je vise otkrivao nego skrivao. Gledala sam mlade kurceve kako se setaju tu pored mene, i resila da krenem u akciju.
   Upoznala sam Davora, mladog Bosanca koji je tu sa prijateljima provodio odmor. Posle krace price iznajmili smo pedalinu, i krenuli ka pucini. On nije prestajao da zuri u moje sise i dupe, sto je i mene cinilo sve uspaljenijom. kada smo se dosta udaljili od obale, on je poceo jednom rukom da mazi moju picu preko gacica. Uskoro je pomerio gacice u stranu, i gurnuo prst u moju sjajnu picku vlaznu od sokova. Ja sam se potpuno prepustila milovanju, a on je poceo da mi gricka ukrucene bradavice. Kakva ekstaza!!!
   Skinuo je svoj sorc i poceo svoj glavic da trlja o moj klitoris, sto me je dovodilo do ludila. Onda je legao, a ja sam se nasadila na tvrdi trofej, sireci rukama guzove da ga bolje primim u sebe. On je poceo da stenje, "Aaaaahhhh, to nabij se, vidjeces kako jebe obrezani kurac, aaaahhh, kako ti je podmazana picka, mjesaj kucko, aaahhhh". To je i mene popalilo, pa sam mu rekla "Tako, tucaj me, daj mi svoju kurcinu, razvali me, daj, jebi me u dupe".
   Davor je izvadio svoj kurac i sjurio ga u moj anus, vrisnula sam od zadovoljstva jer me je ispunio do kraja. Jebali smo se tako jedno 10 minuta, a onda je on rekao da hoce opet da me jebe u picku. Legla sam na ledja i rasirila noge, a on je sjurio svoju batinu duboko u moju vaginu. Stegla sam ga nogama oko struka i pocela da svrsavam, sto je i njega dokusurilo. Izbljuvao je svoju spermu duboko u meni, sve je grgotalo od muskog semena koje se slivalo niz moje noge.
   Moje letovanje bilo je prava parada sexa i zabave, smenjivali su se nadignuti kurcevi koje sam slasno primala u sebe, ali, letu se blizio kraj. Pretposlednjeg dana, resile smo da ne mrdamo od bazena. Gazda apartmana sedeo je sa nama, Turcin srednjih godina koji je ocigledno, trazio priliku da umoci svoj kurac u nase mlade picke. Tina, koja je kao i ja na moru imala preko 20 jebaca, predlozila je da ga obradimo zajedno. Otisle smo u njegov apartman, skinule se i pocele da zanosno igramo pred njim. On je pozudno gledao svaki nas pokret, a mi smo pocele da se milujemo i ljubimo.
  Tina je pocela rukom da miluje moju ruzu medju butinama, a zatim jezikom da obradjuje moj klitoris. To je i Turcina dovelo do ludila, priblizio nam se i poceo da lize Tinu. Svo troje smo stenjali, on je legao na ledja, Tina ga je opkoracila nogama i sela mu na kurac, a ja sam svoj klitoris prinela njegovim ustima. Kako me je samo ludo lizao, svrsila sam grceci se na njegovom licu, ali tu nije bio kraj. Stala sam cetvoronoske, a on je isukao svoj debeli jatagan i sjurio ga u moje vlazne korice, dok je Tina rukom masirala njegova velika jaja.
   Guzio me je tako dok mu je Tina stiskala jaja, pocela sam da vristim i da se zestoko nabijam na taj tvrdi, veliki kurac, a onda je on naglo izvadio svoju kurcinu koju smo mi prihvatile ustima. Zestoko je svrsio po nama, lizale smo njegov kurac, razmenjivale vrucu spermu koju smo razmazale po sisama. Bio je to zavrsetak nase male seksualne avanture, koju cemo pamtiti jos dugo, dugo...
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 102 103 105 106 ... 398
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 10:13:59
nazadnapred
Prebaci se na:  
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.35 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.