Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 18. Apr 2024, 14:38:57
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 1 Član i 18 gostiju pregledaju ovu temu.

>> Pitate se gde su nestale galerije devojaka? Kliknite ovde! <<

Vazno: Molimo vodite racuna o ponasanju na ovom delu foruma i procitajte nova pravila sex foruma!

Idi dole
Stranice:
1 ... 97 98 100 101 ... 398
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Erotske price  (Pročitano 26615791 puta)
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
Nokia N95 8gb
Ogledalo
Samo sto je usla video sam na njenom licu neki blagi osmeh, koji kao da je upucivao na to da ce se veceras dogoditi nesto lepo, nesto izuzetno. Nekoliko dana nismo vodili ljubav zbog obostrane zauzetosti, i ja sam osecao strasnu napetost u mosnicama. Zeleo sam je. Skuvao sam kafu, dok je ona iskokala kokice, pa smo se smestili u krevet i gledali TV. - Mazi me, - rekla je. Volela je blag dodir prstiju po telu. Milovao sam je po ledjima, vratu, vrhovjma guzova, unutrasnjoj strani butine, kolenu. Samo je sklopila oci i ravnomerno disala. Uzvratila mi je na milovanje, poceli smo nezno da se ljubimo, vrhovima jezika smo se lickali, sisala mi je donju usnu, milovala bradavice. Uzbudio sam se i poceo da svlacim u panici i nju i sebe. Ljubio sam joj grudi, sisao bradavice, jednu, drugu. Nisam zeleo da se ni jedna oseti zapostavljenom. Polako sam se poljupcima spustao niz njen stomak. Blago je jecala, a kada sam joj toplim dahom dodirnuo pukotinu, samo se stresla. Razotkrila je prstima klitoris i rekla: - Blago ga lizi, blago! I bez toga sam znao sta zeli, sta voli kojim putem je dovodim do vrha. Bila je vlazna, skliska i skroz otvorena za mene. Nisam mogao vise da izdrzim i prineo sam kitu njenom otvoru. Ulazio sam joj lagano sa nekoliko kratkih uboda posle kojih je sledio jedan duboki. Jecala je kao kroz plac dok sam ja sve jace zabadao svoje koplje u njen otvor. Nije dugo izdrzala. Osetio sam jaki grc njene pice, pa jos jedan, jos jedan, i nakon toga seriju blagih trzaja opustanje. Izasao sam joj iz pice, ljubio par trenutaka po telu da bi dosla do daha. - Digni noge visoko - rekao sam. Shvatila je sta zelim, uhvatila noge ispod kolena i povukla ih na grudi. Postavio sam kurac na otvor guze, vec podmazan vaginalnim sokovima, lagano pritisnuo i osetio kako me pusta u sebe. Napravio sam nekoliko kratkih pokreta napred nazad, da bi joj se guza opustila, a onda jednim laganim, ali odlucnim pokretom usao do kraja. Ote joj se krik iz grla, ali ne boli vec slasti. Legao sam pored nje i lagano je jebao u guzu. - Volela bih da gledam kako mi ulazis u guzu. - rekla je mazno. Masta mi je podivijala. Skocio sam, trcao do kupatila i skinuo veliko ogledalo pored kade. Brzo sam se vratio i postavio ga tik uz krevet. Seo sam na krevet i polu se naslonio na naslonjac. Opkoracila me je i ledjima okrenuta, polako pocela da se natice anusom na kitu. Prizor na ogledalu je bio neverovatan. Tupo sam prikovao pogled na spoj nasih tela. Usao sam celom duzinom u nju, tu je ona na trenutke zastala da bi ga setila celog a onda je pocela sa ritmickim pomeranjem gore-dole. cmar joj se potpuno otvorio, razglavio, a ja sam odozdo jos vise rasirio guzove i otvor pice. Ulazio sam kao u zelatin. Sve joj se dole razmljackalo . Boja otvorene pice je polako prelazila od ruzicaste ka ljubicastoj i sve vise krvi joj se sakupljalo u velikim i malim usminama. lzvukao sam joj na trenutak kitu da bi video otvor guze. Ostao je rasiren. Nije se stegao i zeljno je cekla da ponovo udjem u toplinu. Podigao sam pogled i na njenom licu video grc. Vise nije gledala u ogledalo. Grudi su joj se nadimale i postajale sve vece. Disala je sve ubrzanije, a ja sam sve brze i brze odskakao od duseka i nabijao kitu u nju. Zamutilo mi se u glavi. Osetio sam cu svrsiti i ubrzao pakrete. Stezanje njenog cmara mi je stavilo do znanja da je pocela da svrsava. Trenutak pre nego sto cu i sam svrsiti, pogledao sam prizor u ogledalu; vidno modru picu kako se steze i opusta usled svrsavanja i moju kitu u njenom dupetu. To je bilo previse, ispustao sam seme u njen cmar u dugim trzajima. Pocelo je da se sliva iz nje duz kite na jaja. Umor, opustanje. Nakon nekog vremena smo se odvojili, srecni ljubili i smejali. Gledali smo erotski film u kome smo bili glavni akteri i svidelo nam se. - Ponovicemo ovo ponekad, -rekla je. Ponekad? Kad god pozelis ljubavi, -odgovorio sam i to zapecatio poljupcem.
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
Nokia N95 8gb
Sex u liftu

Kako sam to uradila u liftu sa komšijom
U mojoj zgradi živi dečko koji mi se oduvek svidjao. Atletski gradjen, tamnog tena, tamne kose i plavih očiju. Oduvek me je smatrao klinkom. To veće sam se vraćala iz diskoteke. Bila sam provokativno obučena. Čekala sam lift, nisam ni sanjala da ću ga sresti. Vrata su se otvorila. Taman sam ušla, a neko je zaustavio vrata i utrčao za mnom.
To je bio on i odmeravao me je od glave do pete. Pritisnuo je dugme za poslednji sprat. Moje srce je kucalo sve brže i brže, a osetila sam da mi je pička pomalo vlažna. On je gledao u moj dekolte, a ja nisam ni primetila da mi je jedno dugme raskopčano. Gledao me je, pa zatim prisao da ga zakopča. Tad sam zaustavila ruku i otkopčala još jedno dugme. Pogledao me je na trenutak, zatim se okrenuo i otvorio vrata lifta. Zaglavili smo se negde izmedju osmog i devetog sprata. Počeli smo strašno da se ljubimo, bez ijedne progoverene reči.

Otkopčao mi je sve dugmice i svukao košulju. Pribio me je uz sebe i osetila sam da mu se kurac digao. Zamišljala sam koliki mu je. Zatim mi je skinuo brus zubima. Počeo je da grize moje nabrekle bradavice. Zatim mi je jako mesio sise. Ljubio mi je vrat. Osetila sam njegov topao dah, pa zatim i jezik koji se spustio do mog pupka. Zatim smo nastavili da se ljubimo, dok mi je mesio guzu preko suknje. Zatim je i nju svukao, ostala sam samo u tanga gaćicama. Tada sam ga preko pantalona uhvatila za njegov debeli i tvrdi kurac.
© erotske price - sex price - sex u liftu

Rekao mi je da ne može vise da izdrži i oborio me na pod lifta. Rastrgao mi je gaćice i počeo da mi liže ovlaženi klitoris. Usisao je moje sokove. Gurao je svoj jezik u moju picu sve brže i brže. Mesio mi je sise i jebao me jezikom. Stenjala sam. Rekla sam mu kako želim da osetim njegov kurac u ustima. Otkopčala sam mu pantalone i svukla ih zajedno sa boksericama. Bio je veći nego sto sam zamišljala! Želela sam ga.

Stavila sam ga u usta i sisala ga jako i dugo. Stiskala sam mu jaja! Bila su puna sperme. Jezikom sam mu lizala glavić i muda. Osetila sam da uživa. Izgledalo je kao da će mu kita puci! Stali smo u 69. Uživala sam dok mi je ponovo lizao klicu. Onda sam uzela kondom i stavila mu ga, a onda još malo drkala. Onda se okrenuo i zabio me u ćošak. Osetila sam kako prodire u mene. Prvo polako, a onda sve brže i brže.
© erotske price - sex price - sex u liftu

Mislila sam da ću umreti od užitka. Onda smo promenili pozu, ja sam mu sela i vrtela i vrištala. Mesio mi je sise. Zamolio me je za guzu pre nego što pukne. Nisam mogla da ga odbijem. Natrtila sam se, a on je počeo da mi lize čmar, a rukom trlja klitoris. Preneo mi je sokove iz djane u čmar, da ne bi bolelo.
Malo ga je razglavio prstom, pa zatim nabio svoj kruti kurac unutra. Pribijao me je uz sebe o privijao uz moje telo. Govorio je kako voli da mi ga nabija. Izdrkao mi je klitoris rukom, a ja sam svršila. Taman kad sam mislila da će i on svršiti dok je još u čmaru, on ga je izvadio i rekao kako mu kondom više nije potreban.

Skinuo je kondom i stavio kurac medju moje sise i svršio meni po ustima i sisama. Bila sam sva izmorena. Onda smo se obukli i ljubili jos dugo, dugo. Sve dok nisam shvatila koliko je sati i da je stvarno kasno. Vratila sam se kući i pazila da ne probudim matorce. Legla sam u krevet i izdrkala sam je razmišljajući o našoj avanturi.
© erotske price - sex price - sex u liftu
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
Nokia N95 8gb
- Trebam te, trebam uz sebe. Želim te, želim uz sebe jer volim te ševiti, volim te lizati jer tako si slatka ... lizao bih te satima ... tvoja koža tako fini miriše ... trebam te, želim te ... trebam sex s tobom jer takav sex sam oduvijek želio!Žudim za tobom, tako si spontana ... Želim tu spontanost koju osjeæam kad sam pored tebe, pališ me, tako jebeno pališ ... strašno mi to treba ... Trebaš mi ti jer privlaèiš me opako ... – poput bujice nadirale su rijeèi – Nedostaješ mi, nedostaješ ... – rijeèi su bile sve tiše, a poljupci su ih dostojanstveno zamjenjivali.

Jezikom je prošao obrisim moje ušne školjke, nježno i polako grickao resicu, ljubio je usnama. Poljupci niz vrat redali su se jedan za drugim izmjenjujuæi s ugrizima. Zna on kako mene uèiniti nemoænom.
Prstom je nježno ocrtavao moje usne, dao mi da ga grickam zubiæima, uzdisao dok sam ga dodirivala jezikom, primala usnama.

A on, on mi je dirao grudi, èvrsto ih uzimao dlanovima, gnjeèio, štipao, pa nježno masirao, a želja je rasla i rasla ... sve više.
Podigao mi je ruke iznad glave, lako svukao majicu, u trenu otkopèao grudnjak ... a onda, ljubio niz kralježnicu poput velikih kapi kiše ne ispuštajuæi ni trenutka bradavice iz ruku.

Ustali smo gotovo istovremeno, ovaj stolac više nije mogao izdržati strast koja se nakupljala. Više nisam mogla podnositi pomisao da ga ne dodirujem, ljubim, morala sam ga imati, morala osjetiti.

Poljubac je bio dug, pohlepan jer trebao je utažiti svu želju, prebao je premostiti sve što nas je ovo vrijeme razdvajalo ...
Njegove usne, toliko su mi nedostajale, njegov okus, topao i vlažan jezik, sva ta slast i sva ta strast ... kako li smo uopæe mogli živjeti bez toga.

Skidanje je bilo brzo, poput divljih zvijeri kidali smo odjeæu jedan s drugoga jer želja je rasla, postojala neizdrživa, a poljupci se više nisu mogli zadržavati, dodiri utažiti.
Sjeo je na kauè, povukao me na sebe, ljubili smo se jednako nezasitno, a on je i dalje mazio moje grudi, ukruèene bradavice i vruèu, ustreptalu kožu.
Spuštao je poljupce polako, nježno klizeæi ispod mene. Tijelo je zadrhtalo, koža se naježila jer jezikom je taknuo samo središte užitka, ružièasti pupoljak koji je neumorno pulsirao. Lizao je sve, redom, klitoris i usmine, ljubio ih, sisao, dražio jezikom, nježno i polako, zatim grublje i brzo. Oštrim, ukoèenim jezikom ušao bi duboko u mene, onoliko koliko su mu dopoštale èvrste stjenke vagine, ostavljao vlažan trag posvuda. I ne znam tko je od nas vlažio više, ali nije ni važno, jer uživamo, oboje. Jezik je putovao klitorisom, usminama, vaginom...vlažio i opuštao otvor za sve ono što namjerava uèiniti, za sve ono što želi, što želimo oboje ....

Jednako smo uživali jer koliko užitak njemu predstavlja uvaliti se izmeðu mojih nogu, kušati me lizati ... toliki gušt predstavlja meni svaki njegov dodir jezikom, svaki pomak prstima ... A on tako dobro zna, jer on je vrhinski majstor. Tako dobro zna kad i gdje æe me dotaknuti. Tako dobro poznaje moje tijelo i tako dobro osluškuje uzdahe ... samo on zna natjerati me da svršim samo jednim dodirom, samo on zna natjerati me da vrištim od užitka i da svršavam ne jednom ne dva puta veæ onoliko puta koliko me želi èuti, onoliko puta koliko želi da ga stišæem bedrima, koliko želi da ga odgurnem od sebe i govorim mu: - Ne više, ne mogu više, t nisi normalan! –

A onda se smijemo zajedno, on sav ponosan što tako djeluje na mene, a ja oporavljena od orgazma, mirna i zadovoljena.

Krenuo je u još jedan napad, vještim jezikom za èas me vratio u isto raspoloženje. Pustila sam da me liže i oblizuje, da me draži i mazi, da me dovede do samoga praga orgazma, a onda, kroz uzdahe, glasno sam zastenjala: - Ne, ne mogu više, ne! ševi me, ševi me jako ... ne mogu više izdržati, želim tvoj penic, moram ga osjetiti, ševi me! –

Kako li se samo moæno osjeæa muškarac kad mu žena tako govori. Oèi su se sjajile, adrenalin divljao tijelom. Brzim potezima izvukao se ispod mene i položio me na sam rub krveta. Bila sam mu tako lako dostupna, potpuno otvorena, a položaj na rubu nije mi dozvoljavao prevelike kretnje, uzmicanja. Bila sam njegova, u potpunosti mu predana. Kleknuo je ispred mene, penis mu je bio veæ odavno spreman. Onako tvrd, širok i dugaèak lagano me pomazio po klitorisu, usminama, sve do samog ulaza u meðunožje. Lagano me mazio tako sve dok nisam zatvorila oèi, tada je znao da sam spremna.

Ušao je naglo, brzi i grubo, ušao je do kraja. Zar je moguæe da je toliko veliki penis tako lako prodro pružajuæi i užitak i bol?! Zar je moguæe da ga toliko lako guta cijeloga?! Udari su bili siloviti, žestoko, ševio me kao nikada do sada ... kao da se sva sila, njegova snaga i sva muška velièini stopila u jedno. Udari su bili snažni, sjekli su me kao maèem, ševio me bez milosti.

Vrištala sam i stenjala, uzdisala i hvatala zrak, bilo je grubo, bilo je žestoko, bol se smjenjivala sa užitkom, a užitak s boli. Nitko me ikada nije izjebao tako, bez imalo milosti, kao da nisam njegova, kao da mi želi pokazati koliko je snažan, kao da mi želi dati do znanja da sam njegova, samo njegova jer nitko me nikada neæe jebati tako.

Dao bi mi trenutke pauze, da se odmorim, pripremim na još, na dalje. Dao bi mi priliku da otvorim oèi, pogledam ga, obližem usne i kažem mu: .- želim te,jebeno te želim.-
Kako li ga je to samo palilo, provokacija koja uvijek uspijeva, koja uvijek pogaða cilj.

Koju taj penis ima, koja snaga, izdržljivost, pastuh kojeg je nemoguæe nadjahati, snagator kojeg je nemoguæe izmoriti. U njegovim snažnim i žilavim rukama bila sam poput igraèke, sa tako moænim penisom meðu nogama totalno nemoæna, njemu podatna i prepuštena.
Vlažna i topla vagina, tvrd i dugaèak penis, oboje željni sexa, uspaljeni, tako jebeno kompatibilni, tako savršen spoj.

Hoæu li izdržati, jurilo je mojim mislima, hoæu li?! Veæ pomalo na izmaku snaga, gotovo bez daha, kad promijenio je ritam. Samo vrhom svoga moænog oružja, kratkim i brzim pomacima dražio je sam otvor moje vagine, èekao je da se odmori, opustim, èekao je smiješak na usnama da krene dalje, u još jedno osvajanje.

I bilo je tako. Vidio je dozvolu u mojim oèima, èitao je želju na usnama. Tako se dobro razumijemo, a sve bez previše rijeèi. Znala sam što slijedi, a znao je i on da želim to, baš to.
-Sad, sad me ševi! Ševi kako želiš, tvoja sam! – potpuno opuštena i predana izustila sam kroz uzdahe jer svaki pomak bio je nalik orgazmu, svaki dodir dovodio me do vrhunca.

Uzdisali smo i stenjali jer ševio me tada ko nitko nikada, ševio me bez mislosti, snažno, grubo, žestoko i silovito. Bio je to vatromet od samoga poèetka do kraja, èista ekstaza.
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
Nokia N95 8gb
Atlantida

Kao i svaki "vredni" i "radni" 17-ogodisnjak, veci deo raspusta, umesto da vijam ribe po mom rodnom Zrenjaninu, ja provodim kod (drage mi) babe u njenom selu podosta udaljenom od Zrenjanina.. Kao i svako jutro ustao sam "rano" u 8h, ovog puta sa malo drugacijim zadatkom. Taj dan srecom nije bilo motanja po svinjcima i pojenja krava, vec je trebalo otici motorom u atar, nekih nekih 7-8km od sela, i na babinoj njivi nabrati izvesnu kolicinu svakakvog povrca koje bi kasnije trebalo da pojedemo za rucak i jos nesto da se sutra odnese na pijacu. Nije me bilo tesko ubediti da odem od kuce, jer konstantno pricanje sa babom, stricem i njegova dva sina, koji su dosta stariji od mene, ume da bude prilicno smorno. Sem toga volim da se sam seckam po prirodi jer je to svojevrsno rasterecenje mozga..
Kada sam stigao na babinu njivu bilo je oko 10h. Poceo sam brati te povrcke, a sunce je uprzilo, nigde zive duse u okolini od 5-6km. Posto sam bio beo ko sir a hteo sam da pocrnim, skinuo sam se go pruzio svoje odelo po zemlji legao i suncao se. Nije me bilo blam jer nigde nikog nema. Doduse cuo se neki traktor ali samo povremeno u kratkim prekidima. Kao da neko cas vozi cas zaustavi traktor. Suncao sam se tako nekih pola sata kad sam cuo bicikl kako tandrce stazom na nekih 100m od mene. Podigao sam glavu i video neku devojku u beloj suknjici do po butina (mom oku zenske ne promicu ni na toj daljini)

Dolazi mi s desne strane nase njive i tera na levu. Na kormanu je noslia neku korpu. U brzo je zasla na deo staze koji nisam video od komsijskih kukuruza. Na brzinu sam se obukao i krenuo prema kukuruzu nameravajuci da sa bar koliko-toliko priblizim i vidim ko je to. Devojka je vozila prilicno sporo po neravnoj atarskoj stazi i trcanjem sam je mogao stici i prestici. Prosao sam n ekih 500m kroz te kukuruze i izasao na neku drugu njivu. Na dvadesetak metara od sebe video sam komsiju kako utovara suvu detelinu. Znam tog komsiju. Ne licno ali znam ko je i gde zivi. Znam da je mlad i vredan covek, mlad se ozenio, ima cerku od 15 godina i dosta mladjeg sina.
Znam zato sto mi je ta njegova cerka zapala zaoko jos kad sam je prvi put video, a to je bilo pre godinu dana. Komsija sad ima negde 34 - 35 godina i bas je u punoj snazi cim moze sam da utovara detelinu na njivi dugackoj oko 700m i to jos da vozi traktor mic po mic dok sve ne utovari. Jedan od najjacih ljudi u selu. Ruke ko lopate od rada, visok oko 190cm krupan, misici sve strce koliko ih je. Sala nigde... A mladolik u licu i lep muskarac. Daleko od toga da mi se svidja (nisam nastran) ali bi sigurno hteo da izgledam tako dobro i muzevno u kao on kad budem u tim godinama. Bilo mi je glupo da pretrcavam preko njegove njiva da bi video tamo neku ribu, pa sam resio da se vratim svom poslu.

Bas sam se o krenuo da krenem nazad kad se ponovo zacuo bicikl. Ovog puta je tandrkao mnogo jace. Vratio sam se za sekund da vidim sta to bi. Ugledao sam devojku kako vozi bicikl nuz kraj komsijine. Uz same kukuruze u kojima sam stajao. Znao sam da ce me videti jer ako se ne sklonim procice na dva metra od mene i moze lako da me primeti. Zato sam otisao jedno 10m dalje u kukuruze i kreno ne stranu gde je komsija, suprotno od strane sa koje dolazi devojka. Kad se zaustavila pored traktora primetio sam ko je. Priblizio sam se jos par metara napred dovoljno da je dobro vidim a da ostanem neprimecen.

To je bila komsijina cerka. Sva zajapurena silazi s bicikla, donosi mu rucak, valjda joj otac tu od jutros radi.. Seo sam i gledao je. Prelepa devojka. Duga crna kosa, malo rumeni obrazi jer je kilometre presla biciklom.. vitka, uzanog struka, lepa guza.. velike grudi.. petnaest joj je godina, a vec je prava lepotica.. Puzila je neki carsav na zemlju otac uzme neku flasu s vodom i polije se.. bio je u nekom plavom radnom odelu, i cizmama. Majce nije imao. Tregere od radnog odela nije drzao na ramenima nego ih je nekako smesno pustio da vise nuz njega.

Polivao se tako vodom po dlagavim grudima, licu, kosi.. zatim mu cerka da novu vodu iz cegera,valja svezu da pije.. kleknula je na carsav i odrezala ocu parce nekog mesa i hleba.. On je rucao nekih 15 minuta, zatim mu cerka sve sto je ostalo metne natrag u ceger i stavi mu u traktor. Za posle valjda. Bilo mi je krivo jer sam mislio da ce sad da ode natrag. A ja imam ovde jos puno posla da crknem.. Oni su nesto poceli da pricaju ali ja nisam mogao cuti sta. Najednom ona pridje traktoru i sagne se nesto da izvadi.

Otac joj je prisao s ledja i pljesno je po dupetu da sam to i ja cuo. One se okrenula, pocela nesto da prica smeseci se i odjednom izvadi neki beli carsav iz traktora. Veliki carsav. Otac uzme carsav i popne se na prikolicu u kojoj j e bila natovarena gomila deteline do jedno 2,5m od nivoa zemlje i pruzi carsav po detelini. Ugao za gledanje nije bio bas najpogodniji dok cucim pa sam ustao da bih mogao da vidim sta se desava. Otac je skocio dole i uhvatio cerku za bokove. Cerka je bila niza za glavu od njega.

Pocela je da mu ljubi njegove dlakave grudi, a zatim je podigla svoju suknjicu do pola stomaka. Suknjica je bila ona jednodelna sto prekriva celo telo, gore ima rukave i "v" izrez za glavu a dole je kao obicna suknja do pola butina. Ne znam kako se to odelo tacno zove. Otac joj tu pridrzi suknju dok se ona sagnula i svukla gacice. Zatim joj otac preko glave skine suknjicu, a zatim i beli grudnjak koji je bio poslednji komad odece na njoj. Sve je to bacio gore na detelinu, zatim izuva svoje cizme i skida radno odelo. Ispod je imao samo neke crne gace.. nisu to bile bokserice ni sorc niti klasicne gace nego nesto drugo.

Otac skida i svoje gace. I baca ih na gore na prikolicu. Posto mi je sve vreme dok se skidao bio okrenut ledjim mogao sam samo dupe da mu vidim. Kad se okrenuo prema cerci tako da ga vidim iz profila, zapanjio sam se kad sam video kakvu taj covek batinu ima. Stojala je pravo uvis ko da mu je dvadeseta godina, deblji kurac u zivotu nisam video, dugacak nesto preko 20cm ako sam s ove daljine mogao da "od oka" dobro odmerim njegovu karu. Sve jedno covek je imao bas mocno oruzje u svojim rukama. Cerka mu je okrenula ledja i on je hvata za bokove i podize na prikolicu. Zatim skace i sam gore. Seo je pored cerke i poceo da je ljubi stiskajuci rukama njene velike bele sise. Legao je preko carsava na ledja.

Cerka ga je objasila nogama i naslonila se sakama na njegove grudi.Priblizio sam se skoro ivici njihove njive (jer je prikolica stajala na ivici njive) ali jos sam bio u kukuruzima. Otac uhvati malu s obe ruke za sise. Kako ih je stisao mislio sam da ce mleko poceti ca joj curi. Zabacila je glavu unatrag zazmurila i pocela da vristi da su mi usi odzvanjale. Gledao sam to bez daha. Otac je poceo da je odbacuje svojim kukovima uvis, pustivsi joj pri tom grudi da lelujaju gore-dole u ritmu jebacine. Uhvatio ju je za karlicu i navlacio na sebe. Mala je urlala minutima bez prestanka dok joj je otac tucao picu tako da se u u pozadini njenog stenjanja mogao cuti pljesak njegovih jaja o njeno dupe. "jebi tata jebi, jebbiiiii!" vikala je cerka dok ju je otac obucavao.

"svrsi! svrsi mi u picku tata!! napuni me!!" vikala je ocu nabijajuci mu se do kraja na koplje. Za oca je ovo ocigledno bila zapovest. Srusio ju je na sebe i zagrlio je tako snazno da sam mislio da ce mala dusu ispustiti. Poceo je glasno da uzdise i puni spermom matericu rodjene cerke. Onda je poceo da je miluje i ljubi.. Ponovo su nesto poceli da pricaju.. opet nista nisam razumeo, bili su tihi. Cerka se okrenula i legla ledjima na oca, oslanjajuci se glavom na njegovo rame tako da su mogli da se ljube.
Mesio joj je sise dok su razmenjivali duge poljupce. Proturio je ruke is pod njenih butina i rasirio joj noge.. stajao sam malo iskosa gledajuci sve to tako da sam mogao videti kako otac ispod cerke pomera kukove da bi glavicem napipao njen procep. Kurac je prvi put sklizno niz butinu, drugi put niz guzove.. treci put ju je ubo po sred srede...lagano ga je uvlacio u nju ali ga je gurao do kraja. Iz njene picke je pocela cureti sperma.

Komsija opet ubrzava ritam. Mala je naglo odskocila s njega i sisla na rudu od prikolice. "cekaj jacu te nositi izbosces mi se" viknuo je otac. Dole pokosena detelina ostavila samo tvrde uspravne stabljike nezgodne za hodanje jer bodu stopala. Otac je sisao dole s prikolice, uzeo cerku u narucje i odneo je u traktor. Seo je u stolicu.

Mala je sela preko njegovih butina okrenuta prema njemu, zagrlila ga oko vrata i pocela da mu se nabija na pendrek.. to je trajalo jos nekih 15 minuta dok ponovo nisu svrsili.. zatim su se obukli i mala je posla kuci, davajuci ocu veliki poljubac za kraj. Komsija je nastavio posao, kao i ja svoj. Nisam mogao da smetnem s misli ono sto sam video. Otac i cerka se pojebu kao ludi usred njive.. to se moze videti samo kod nas u selima..Uvece sam ih sreo, oca cerku i majku.. kao da se nista nije dogodilo.
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
Nokia N95 8gb
Avantura Na Ekskurziji
Odakle da počnem svoju priču. Pa možda najbolje od početka. Više se i ne sjećam svih detalja, a pogotovo dijaloga, pa ne zamjerite.
To je bilo prije odprilike godinu dana. Kraj četvrtog razreda. Niko nije mislio na to šta će dalje, svi su samo maštali o ekskurziji u Španiju. Konačno je došao i taj petak. Na putu je sve prošlo dobro, standardno zezanje, prvi pokušaji barenja u autobusu. Uglavnom ništa specijalno. E Španija je već bila druga priča. Mali gradić, isključivo orjentisan na turizam. Diskoteke, kafići, vodeni parkovi itd. Vrijeme je bilo super, svi raspoloženi, savršeno za zabavu. Redovno noćno kupanje, pa u disko. E tu sam pogriješio. Dok su se svi ostali “kupili”, ja sam se orjentisao na barenje sisate plavuše, takođe iz moje škole. Na druge uopšte nisam obračao pažnju, pa čak ni na slovenke, koje su samo čekale na to s kim će otići u hotel. Treće veče, nakon što smo dugo dugo pričali, meni moja plavka kaže da je kod kuće čeka momak i da nema namjeru da ga prevari. Da je mislila da ja samo želim da budem dobar prijatelj. Sekunda mi je falila da joj kažem nešto što ne bih trebao, ali sam se suzdržao. Još malo priče i ja sam je ostavio sa drugaricama i otišao do šanka. Sav razočaran sam udario po viskiju, vodki, tekili i Bog zna čemu još. Ne znam više ni koliko je sati bilo, dva, možda pola tri, u svakom slučaju rano za vračanje u hotel. E tu na scenu stupa djevojka po imenu Belma, oko koje se i vrti ova priča.
Ovdje da kažem nešto o njoj. Išli smo u isti razred i uvijek bili dobri prijatelji. Nikad nisam bio siguran šta hoće od mene, da budemo prijatelji, ili nešto više. Ali pošto sam znao da je odavno imala momka, mislio sam na ovo prvo. Osim toga sam još znao da je pravo horny, što bi rekli amerikanci. Voljela je da je drugi momci iz razredu masiraju i maze. Što se tiče fizičkog izgleda: visoka je oko 170, crna, jako kovrđava kosa. Kada joj stavim ruku na glavu, mislim da milkim kakvu kovrđavu pudlicu. Grudi ništa posebno velike, ali njena stražnica… E to je posebna priča. Od djetinjstva se bavi latino-američkim plesovima, tako da je strašno razvila mišiće nogu, a pogotovo stražnjice. Kakva je to guza. Kad sam je prvi put vidio u uskim pantalonama, pomislio sam “Vau, jebo J.Lo!”. I baš tako i jeste. Uopšte nije toliko široka, koliko je nekako izbačena prema nazad. Savršeno zaobljena.
Dakle, priđe ona meni i pita me hoću li ubrzo u hotel, da idemo zajedno. Profesori su rekli da djevojke ne bi trebale same hodati noću po gradu. Odmah sam joj na staklastom pogledu primjetio da je i ona malo više popila. “Ma hajmo odma’, šta imam više ovdje tražiti”, rekao sam i ispio tekilu do kraja. Oboje polu pijani, smo se uputili ka hotelu. Usput sam joj objasnio zašto sam tako loše raspoložen, a ona je priznala da bi prevarila svog momka, ako bi joj se ukazala neka baš dobra prilika. “Pa jednom je ekskurzija”, složili smo se oboje kroz smijeh. Na recepciji smo uzeli ključeve od njene i od moje sobe. Možda trebam dodati da smo po troje spavali u jednoj sobi, naravno djevojke sa djevojkama, a frajeri sa frajerima. Odpratio sam je do sobe, njene dvije drugarice se naravno još nisu bile vratile. “Hoćeš li ući na još jedno piće”, pitala me je. “A zašto da ne, i onako je još rano za spavanje”, pomislio sam. Sjeli samo na krevete, jedno nasuprot drugome. Više se i ne sjećam šta smo pili, mislim da je bio Bakardi. Pili smo iz iste flaše, jer nije bilo čaša. Pričali smo oko pola sata. Nakon jednog dužeg perioda obostrane šutnje, ona je ustala. “Uff, što me stišću ove pantole. Hoće li ti smetati da ih skinem?”. Tek tad sam obratio pažnju na njenu odjeću. Nosila je kratku, crno-crvenu majicu, sa samo jednim rukavom i tanke, strašno uske, crne pantalone. Bile su joj najmanje dva broja male, ali je očito voljela da naglašava svoju pozadinu. Izgedala je kao da će svakog trenutka iskočiti iz njih. Čudilo me samo da to nisam ranije primjetio, jer sam uvjek volio da gledam njenu utegnutu guzu. “Samo izvoli”, jedva sam promucao, jer mi se u jednom trenutku učinilo da ne nosi gaćice ispod. Ni najmanji trag nisam mogao primjetiti na njenim pantalonama. Udaljila se je malo više od mene i polako odkopčala dugme. Lagano je odkopčala i šlic i još sporije ih povuka prema dole. Sve to vrijeme se je nekako izvijala i gledala me pravo u oči, pa mi je to na neki način ličilo na striptiz. Tada sam shvatio zašto nije imala nikakvih obrisa na pantalonama. Nosila je crne, čipkaste tangice. Ali kad kažem tangice, stvarno mislim mini mini tangice, a ne bilo kakve tange. Prednji dio je prestavljao dugački, ali strašno uski trokutić. Materijal je bio skoro providan. Nestajao joj je među nogama. Čudio sam se kako joj u potpunosti ne upadnu u macu, kako su bile uske. Samo sam uporno gutao knedle. Složila je pantalone i okrenula se da ih stavi u ormar. E tu sam izgubio svu kontrolu i mališa mi je do kraja skočio u pantalonama. Bedra joj je dijelio sam tanki komadić tkanine. Ne širi od ruba normalnih gaćica. Tek tada sam shvatio koliko su one pantalone, ustvari, sputavale to čudo prirode. Zaboravio sam i svoju plavušu i kako se zovem i sve drugo na svijetu. Prestao sam i razmišljati, samo sam buljio u tu guzu. Još i kada se malo nagela u ormar, znao sam, ne radi ovo sve samo slučajno. Okrenula se prema meni, a pogled je zaustavila na “šatoru” u mojim pantalonama. Izazovno se nasmijala i lagano krenula prema meni, izvijajući kukove. Ispred mene se opet okrenula i počela se izvijati u ritmu nekog orjentalnog trbušnog plesa. I sad, kad zatvorim oči, vidim tu guzu kako se vrti tu, ispred mog nosa. Prvo sam sjedio kao skamenjen, a onda sam se dozvao i počeo sarađivati. Lagano sam joj rukama prešao od koljena, preko bokova do stomaka. Zagrlio sam je oko struka i mazio je po stomaku. Jednu sam joj ruku gurnuo pod majici i lagano joj dlanom prešao preko grudi. Uhvatila je rubove majice i, i dalje izazovno mašući stražnjicom, povukla je preko glave. Jednu je ruku stavila preko dojki, okrenula se i drugu meni pružila. Povukla me da ustanem. Zagrlili smo se. Na prvi dodir nasih usana sam joj gurnuo jezik u usta. Odgovorila je istom mjerom. Jezici su nam se isprepleli kao dvije zmije za vrijeme parenje. Nekako smo legli na njen krevet. Usput sam se riješio košulje. Ruke je prebacila oko vrata i mazila me po leđima. A moje se neprestano šetale po njenom tijelu. Spustio sam se malo niže i ljubio je po vratu. Jednom rukom sam je držao za glavu, a palac joj je kao slučajno upao u usta. Rado ga je prihvatila i počela lizati i sisati. Osjetio sam da mi nešto radio oko pantalona, i prije nego što sam išta pomislio, jednim potezom mi ih je povukla, zajedno sa boksericama. Nije mi bilo preostalo ništa drugo nego da ih skinem do kraja. “Konačno”, pomislih, “Konačno mi je kurac na slobodi”. Bio sam tako pun sperme od maštanja ovih dana, da sam mislio da će pući. Ali bio je to divan osječaj, tako na slobodi. Pošao sam niže, lizao sam je preko grudi i došao do dojki. Stvarno su male, ali je imala svarno slatke, male bradavice. Nisam odolio, odmah sam jednu pa drugu uzeo u usta. Lizao sam ih, zatim cuclao, i na kraju sam je malo gricnuo. Na to je uzdahnula, što mi je reklo da nisam pogriješio. Ljubio sam je dalje dole, sve do pupka. Jezikom sam kružio oko njega i, na kraju, ga gurnuo u njega. Sve to vrijeme me je mazila po kosi. Ali kada sam krenuo ka gaćicama, naglo se izvuka. “Sad sam ja na redu”, rekla je dok sam se okretao na leđa. Legla je na mene i ljubila me po prsima. Zubima mi je uhvatila bradavicu i povukla je. Zgrabio sam je za guzu i čvrsto stisnuo. Kako je samo bila tvrda. Ali mi je ona sklonilaruke i stavila ih iznad glave. Shvatio sam da je željela potpunu kontrolu. Prepustio sam se. Išla je sve niže i niže, i kada je došla do stomaka rukom mi je uhvatila penis. Držala ga je pri korjenu i za trenutak zastala. Pogledala je gore prema mani, da vidi koliko to želim. Onda ga je naglo, cijelog, uzela u usta. Usne je sklopila iznad svojih prstiju. Stisnula ih je i krenula prema gore. Zapela je za rub glavića i stala. Osjetio sam da ga je unutra mazila jezikom. Imala je savršenu tehniku. Pušila je koristeći samo jezik i usne. Uopšte mi nije drkala, rukom ga je samo pridržavala. Očito nije ni ona željela da svršim. Malo ga je lizala od korjena ka glaviću, malo je lizala sam glavić, a u drugom trenu, je opet jezikom dražila otvor na njemu. Ne znam više ni koliko je to trajalo, samo znam da sam se u potpunostio izgubio. Naglo, kao što je i počela, je i prestala. Zakoračila me je. Još me je jednom strasno poljubila. Ruku je provukla između svojih nogu i opet me uhvatila za penis. Lagano se spustila na njega. Glavić je trljala od svoj otvor. Jasno sam je osjetio kroz tanku tkaninu. Najradije bih je uhvatio za bokove i cijelog ga, zajedno sa tangama, zabio u nju. Zatvorila je oči i dublje disala. Nakon nekoliko trenutaka se ispravila i palceve zavukla ispod rubova tangica. Razvukla ih je i vukla prema dole. Ostavila ih je negdje na kukovima. Uhvatio sam je i izvrnuo na drugu stranu. Sad sam ja bio ispred nje. Jednom rukom sam joj skinuo tange. Noge je polako širila, sve dok nije napravila špagu u zraku. Moj Bože, kako se ples isplati. Usmine su zjapile otvorene. Iznutra je bila ružičasta. Macu je uredno brijala, osim malog kvadratića na venerinom brijegu, čito izgleda radi. Nisam mogao odoljeti, odmah sam se bacio na nju. Jezik sam joj zario unutra. Lagani uzdah joj se oteo. Ruke mi je stavila na glavu i pritisnula me na svoju macu. Noge mi je lagano spustila na ramena. Lizao sam moj usmine, klitoris i jebao je jezikom. Jezik sam prebacio samo na klitoris, a srednji prst joj lagano uvukao unutra. Ta kombinacija je dovodila do ludila. Počela je stenjati. Kada sam je malo razradio, gurnuo sam joj i kaži prst. Sve brže sam je jebao prstima. Vidjelo se da će svršiti. Prestao sam kad je naglo podigla gornji dio tijela, zabacivši glavu nazad. Izvadio sam prste i baš kada sam ih htio polizati, ona me je uhvatila za ruku i prinjela je svojim ustima. Lagano je polizala prvo kažiprst, a zatim i srednji prst. To me još više napalio. Cura koja liže svoje vlastite sokove. “Imaš li kondom?” “Fuck”, pomislih. Kako sam to mogao zaboraviti? Takva ševa da mi propadne zbog toga. Tješio sam se da će me pustiti makar malo unutra, a zatim mi do kraja pušiti. Ko zna, možda me pusti i da joj svršim u usta? “Pa šta ćemo sad? Hoćeš li mi dati makar malo?” Nasmijala se. “Samo dođi.” Legao sam na nju i polako ga uvukao, namještajući ga rukom. Bila je vrela kao rerna. Ali je bilo strašno mekana i udobna. Počeo sam ga uvlačiti i izvlačiti, a ona mi je zabila nokte u leđa. Ubrzo više nisam smio, nisam mislio da ću svršiti, nego da će mi penis unutra eksplodirati. Shvatila je u čemu je problemi šapnula mi na uho: “A da probamo odzada?” Upitnik mi je stajao nad glavom. Pomislio sam na doggy-style. “A u čemu je razlika? Ista je opasnost i ovako i onako?” “Nisam mislila to, nego da probamo u guzu.” Nisam znao šta da kažem. „Da li je ona to mene upravo pitala da li želim analni seks sa njom?“ Nisam stigao ni da razmislim a ona je rekla: “Eno kreme za sunčanje u mom koferu, ipak me prije moraš nauljiti. Inače će boljeti.” Poslušno sam ustao i donio kremu. U međuvremenu je ležala na stomaku sa rukama ispod glave. Izgledala je kao da spava. Odlučio sam da je izmasiram da bi se opustila. Iscjedio sam joj kremo po leđima i stražnjici. Počeo sam je masirati od ramena na dole. Preko cijelih leđa. Nakraju sam joj masirao bedra. Kako su bila čvrsta. Tolika mišićna masa, bez i grama sala. Nisam odolio da je ne ujedem za guzu, na šta je ona odgovorila samo jednim smješkom. Noge sam joj raširio koliko je moglo. Lagano sam joj liznuo zadnji dio mace. Zatim, odatle na gore, sve do šupčića. Rukama sam joj razmakao bedra i jezikom je obrađivao oko njega. Liznuo sam je. Pokušao sam joj jezik u njega uvući, kao u pornićima, ali, naravno nisam uspio. Uzeo sam kremu i iscjedio je na njen otvor. Dobro sam ga namazao prstom, a na kraju ga pokušao gurnuti unutra da je i iznutra podmažem. Nikako nisam uspjevao, bojao sam se da je ne povrijedim. Zavrnula je ruku prema guzi i kažiprstom nekoliko puta prešla preko njega. Naglo ga je cijelog ugurala. Zastenjala je i stresla se cijelim tijelom. Podigao sam se i namazao svog malca. Bili smo spremni. Nageo sam se nad nju i držeći ga jednom rukom ga namjestio. Lagano sam gurao, dok glavić nije upao. Na licu sam joj primjetio bolnu grimasu. Rukama se čvrsto uhvatila za dušek. Stao sam. Počeo sam joj grickati i lizati uho da bi je nekako primirio. Gurnuo sam ga do kraja i opet stao. Sve vrijeme je oči drzala zatvorene. Polako joj je nestalo boli sa lica. Opet sam krenuo prema vani. Pa unutra. Vidio sam da smijem i brže. Počeo sam je sve brže jebati. U početku je bila strašno uska, ali vremenom se razradila. Bilo je divno. Problem su jedino predstavljala njena bedra. Zbog svoje veličine nisu dopuštala da cijeli uđem u nju. Očito je i ona to shvatila. Zarila je sebi nokte u bedra i razdvojila ih koliko god je mogla. Konačno sam cijeli bio unutra. Izgubio sam svaku kontrolu. Samo sam se podigao na ruke i karao je kao kakva životinja. Opet joj se pojavio neki izraz na licu, ali ovaj put ne boli, nego onaj kada neko ima divlji seks. Vidjelo se da uživa u tome što je odzada razvaljujem. Sav sam bio oznojen i iscrpljen. Ona je prva počela svršavati. U tom trenutku je tako jako stisnula šupčić, da sam izgubio osječaj u penisu. To je bilo to i za mene. Prsnuo sam u njoj. Svu spermu sam sasuo u nju. Neoposiv osječaj. Lagano je popustila, a ja sam sačekao da i zadnja kap iscuri. Izvadio sam ga. Bio sam začuđen. Mislio sam da će makar malo biti smeđ. Ali ništa. Samo sam ga obrisao od maramicu i obukao se. Iz nje je curila neka mješavina sperme i kreme koja se pretvorila u ulje. Ali očito da joj to nije smetalo. Samo je mirno ležala. Izašao sam bez pozdrava. Sutra sam je izbjegavao. Nisam znao šta da joj kažem. Onaj je prva prekinula neizvjesnost. Normalno se pozdravila sa mnom. Čak smo i normalno pričali. Odlučio sam do joj to nikad više ne spominjem. Ni ona nije. Ostalo je samo divno sječanje na avanturu u Španiji i znanje da ekskurzija ipak nije bila neuspješna, što se toga tiče. A osim toga još uvijek smo dobri prijatelji, čak idemo i na isti faks.
To je bila moja priča, žao mi je ako je predugačka, ali meni je svaki detalj važan. Takođe mi je žao zbog mogućih grešaka, tekst je pisan negdje oko 3 sata. Naglo mi je došla inspiracija, ali stvarno ne mogu tražiti greške. Pozdrav, do neke druge prilike.
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
Nokia N95 8gb
Damjan, 24 godine, student
Prislonio sam kurac na njezin šupčić i počeo ga uvlačiti u dobro podmazan otvor. Nakon početnog otpora, opustila se dok sam ja sporo počeo prodirati u tu slatku guzu. Ušao sam do korijena kite i zastao. Ariana je počela stenjati i sama pomicati bokove u nekom svom ritmu, lagano se nabijajući. Tada sam se potpuno oslobodio, i zgrabivši je za kukove, počeo uvlačiti i izvlačiti kurac, te ga ponovo uvlačiti u njezin uski čmarić, što je ona popratila uzbuđenim disanjem.

Prije nepuna dva mjeseca, ostvario sam san koji mi se, do te večeri činio neostvarivim. Još puno prije tog događaja, skupio sam hrabrost i poslao oglas u ovaj časopis, u kojem sam tražio da mi se javi ženska osoba koja bi bila spremna uvesti neiskusnog mladića u čarobni svijet analnog seksa. Kao uvjet sam naveo da se jave samo žene koje uistinu uživaju u takvom obliku vođenja ljubavi.

Dugo sam i nestrpljivo čekao na odgovor, i baš kad sam ostao bez imalo nade, stigao je poziv. Tijekom tog kratkog telefonskog razgovora, doznao sam da se dama u stvarnosti zove Ariana, da je u ranim tridesetima i da ju je jako zainteresirao moj oglas. Dogovorili smo intimni sastanak u petak, navečer.
Petak je došao nevjerovatnom brzinom, čitavog dana i naročito večeri bio sam vrlo nervozan. Zvono na ulaznim vratima se oglasilo, a glavom mi je munjevito proletila misao: "Stigla je!"
Otvorivši vrata, ugodno sam se iznenadio. Na pragu je stajala visoka i zgodna crnka.

"Bok! Ja sam Ariana" - rekla je. Pozvao sam je unutra i zamolio je da se raskomoti. Sjeli smo za stol, popili piće i malo popričali. Bilo je vidljivo da sam nervozan, pa je ona preuzela inicijativu, predloživši da prijeđemo u spavaću sobu.

"A da se bacimo na posao?" - rekla je sa smiješkom i počela se skidati, otkrivajući skladno oblikovano tijelo. Ostavši u donjem rublju, legli smo na krevet. Počeli smo s poljupcima, pri tom skidajući jedno drugome i ono malo krpica što je ostalo na nama. Legla je na leđa dok sam joj ja jezikom prelazio niz vrat, pa, preko sisa i trbuha do međunožja. Tu sam se zaustavio i počeo joj lizati mačkicu i pri tom joj prstima draškajući klitoris. Ruke mi je stavila na glavu, usmjeravajući mi jezik po svojem guštu. Prela je zadovoljno poput mačke, no nakon nekog vremena ipak mi je odmakla glavu i rekla:

"Hej, nismo se tako dogovorili! Rupica koja tebe zanima, nalazi se straga." Okrenula se na trbuh i kleknula na sve četiri. Ohrabrio sam se i počeo joj lizati anus, dok je ona dahtala od užitka. Ariana je, zatim, prekinula igru vadeći iz svoje torbice kremu govoreći mi kako će s time ići lakše. Umočio sam prst i počeo joj lagano utrljavati kremu na šupak. Prst je, pod laganim pritiskom, ušao u guzu. Neko vrijeme sam ga pomicao unutra-van, dok mi nije rekla da pokušam i s drugim. Uzela je i ono malo kreme  i njome mi namazala kitu.

"Sad si spreman" - rekla je i legla na trbuh izbacivši guzu prema meni. Prislonio sam kurac na njezin šupčić i počeo ga uvlačiti u dobro podmazan otvor. Nakon početnog otpora, opustila se dok sam ja sporo počeo prodirati u tu slatku guzu. Ušao sam do korijena kite i zastao. Ariana je počela stenjati i sama pomicati bokove u nekom svom ritmu, lagano se nabijajući. Tada sam se potpuno oslobodio, i zgrabivši je za kukove, počeo uvlačiti i izvlačiti kurac, te ga ponovo uvlačiti u njezin uski čmarić, što je ona popratila uzbuđenim disanjem.

Osjećaj je bio predivan. Neopisivo! Nakon nekog vremena, izvukao sam se iz nje, okrenuo je na leđa, i ponovo ugurao kitu u to predivno carstvo užitka. Ona je cijelo vrijeme stenjala i mjesila si sise, dok sam je ja ubadao sve dublje. Podigla je nogu i prislonila mi nožne prste na usta, a ja sam ih bez razmišljanja, spremno počeo lizati, a potom i sisati! Na licu joj se mogao očitati i užitak i zadovoljstvo. Uskoro, možda i prebrzo, osjetio sam da mi dolazi vrhunac. Nabio sam joj se u šupak do kraja i počeo svršavati, puneći je svojim ljubavnim sokovima, pri tom joj i dalje sišući nožne prstiće. Zadovoljen u svakom pogledu, odlučio sam i njoj priuštiti orgazam. Izvadio sam mlohavi kurac iz njene guze i bacio se na lizanje pičkice istodobno joj uvlačeći prste u prošireni anus. Počela je ubrzano disati i uskoro joj je cijelim tijelom prošao grč zadovoljstva.

Nakon tog, prvog pokušaja, istu smo stvar ponovili još nekoliko puta te noći, dok napokon, nismo zaspali slatkim okrepljujućim snom. Probudih se, no Ariane više nije bilo. Ipak je ostavila za sobom poruku na kojoj je pisalo: "Ovo moramo ponoviti!" Na dnu je bio ispisan i broj telefona. Legao sam na krevet sa smiješkom na licu i pomislio kako ovo moramo ponoviti još mnogo puta!
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
Nokia N95 8gb
Dolazak
Doputovala je trajektom Jadrolinije iz Rijeke. U Split je stigla u 5 poslije podne. Javila mi se mobitelom to jutro kad se ukrcala i pitala gdje ćemo se naći. Rekao sam da je prvo pravilo koje će od danas naučiti da ništa ne pita. Sve što se od nje traži je da uradi, a ne da pita. Rekla je da se ispričava, da neće griješiti i čekala je što ću reći. Kazao sam da ću joj se javiti na vrijeme a dotle da se odmori. Potvrdila je i onda sam je pitao što je obukla. Rekla je bijelu majicu i minicu drap boje. Pitao sam. A ispod? Malo je zastala, čuo sam kako se povukla malo sa strane, valjda da ne čuju okolo što priča pa je rekla tiše: Imam bijele gaćice. Onda je još dodala, bez da sam ja pitao: Ispod majice ne nosim ništa. Odgovorio sam: U redu je, i onda sam nastavio: Poći ćeš u brodski salon i sjesti ali tako da oni koji sjede nasuprot mogu lijepo vidjeti tvoje gaćice. Onda sam dodao: Kad sjedneš tako, javit će se mobitelom. S druge strane nisam ništa čuo i onda sam pitao: Je li ovo jasno? Rekla je: Shvatila sam. Ići ću sada i sjesti ću. Prekinuo sam vezu i čekao da se javi. Za nekih pet-šest minuta bila je na mobitelu. Govorila je prilično tiho i objašnjavala da neki još sjede do nje i da ne smije biti glasna. Pustio sam joj to na volju, ali još samo dok ne doputuje, tada više neću imati za takvo što obzira. Onda sam pitao: Kako sjediš? – Sjela sam slobodno, onako si rekao. – Budi jasnija, kazao sam. Onda se skroz unijela u slušalicu mobitela i šaptala: Noge su mi malo razmaknute. – Da li dovoljno? pitao sam. – Mislim da mi oni mogu vidjeti gaćice, šaptala je u slušalicu. –Tko oni? pitao sam. – S ove druge fotelje u salonu. – Tko sjedi s druge strane? – Dva dečka, mislim da su srednjoškolci. - Kako misliš, pitao sam. – Po godinama, a vidim da drže neke školske ruksake. – I kamo gledaju? – Listaju neki časopis, ali kad ja sklonim pogled od njih vidim kako gledaju direktno između mojih noga. – Lijepo, rekao sam. Pomakni desnu nogu još par centimetara udesno. Kako ona s druge strane ništa nije odgovarala pitao sam: Radiš li kako ti se kaže? – Učinila sam, prošaptala je. – I kako se osjećaš? pitao sam. – Ruke mi se jako znoje. – Neka se znoje. Kad ožedniš malo se prošetaj i popij piće, a kad sjedneš ponovo, sjedni još bolje i povuci minicu više uz bedra. Opet ništa nije rekla i opet sam pitao: Čuješ li ti mene? Samo je tiho odgovorila: Hoću sve što si rekao, iako se sva preznojavam. – No, daj, rekao sam, to je tek mala sitnica da ti ne bude dosadno dok putuješ. Misli na ono što te čeka ovdje. – Znam, rekla je i čuo sam kako dublje diše. Tada sam je pozdravio i rekao da ću joj se javiti prije nego doputuje.

Pustio sam se na trosjed, zatvorio oči i razmišljao kako ću je kad dođe. Kako ću je jebati. Ne jebati, to nije prav izraz u ovoj situaciji: izjebati, razvaliti je, rasturiti. Deset dana koliko mi jedan dana raspolaganje da je ocijenim, deset dana ću je jebavati, neću silaziti s nje. Osim kada bude trebala prolaziti druge zadatke koje sam joj pripremio. Prebirao sam u mislima ponovo taj plan i raspored koji sam odredio za nju. Toj kobili koja je skroz dobro izgledala neće biti dovoljan jedan kurac. Imao sam rješenje za takvo što. Leo, moj prijatelj još iz srednje škole vrlo povjerljiv sa mnom i osoba koja zna čuvati tajnu kao svoju vlastitu, i još malo više ako se tiče mene. (Leonard mu je puno ima ali oduvijek ga zovem Leo.) Njemu sam rekao za ovo i da ću trebati njegovu suradnju te da rezervira svoje slobodno vrijeme tih dana u gradu. Bio je jako počašćen time i nije to krio te mi se želio posebno zahvaliti. No ja nisam ni obraćao na to pažnju. Prijatelj je tu da ti bude prijatelj kad ga trebaš i to je bio način moga razmišljanja. Rekao sam mu samo na vrijeme i predložio mu da se malo prištedi da bude u formi kad bude trebati. Nasmijao se tiho na to dok smo na Rivi sjedili i ispijali piće a ispod oka sam vidio kako briše dlanove koji su mu se znojili od uzbuđenja. Znao sam iz naših dosadašnjih druženja da se jako palio na ovakve cure i na ovakve situacije: kad cura treba unaprijed ono što joj se kaže, ali ovako nešto u totalu još nije imao prilike probati. Jučer sam ga čuo telefonom i provjerio je li slobodan kad ona stiže. Da slobodan?! Taj je odlazio s posla u pola radnog dana jer nije mogao izdržati. Onda sam mu rekao: Imam jedan zadatak za tebe. Kaži, stari, znaš da čekam što ćeš reći. Čuj, uzmi auto i dočekaj malu na brodu pa ćeš je dovesti u hotel. Ja ću se u međuvremenu svojim autom odvesti do Slona (to je jedan poznati splitski restoran) da rezerviram stol i uredim meni. Naravno nije mu trebalo to dvaput reći već sam mu samo da broj njenog mobitela da se mogu naći kad brod pristane. Tada me je pitao što sam planirao sa fotografijama. Naime, Leo je bio u dosadašnjim prilikama sa mnom kada sam želio snimiti neku intimnu situaciju, kada sam ja s curom u krevetu i slično.. U njega sam imao potpuno povjerenje da moje slike neće završiti kojekuda, a što se tiče cura koje sam snimao njemu bih ostavio po neku sliku za njegov album i on je to doživljavao kao poseban poklon. Pitao je, dakle, što sam mislio oko slika, da li da se on pripremi za to. Rekao sam mu da naravno da želim imati njene slike i da je to dio njegovog rasporeda. Onda je on sugerirao da je snimi odmah kada dođe jer da će joj time odmah na dolasku biti jasno što je njena uloga i da ne može ni malo vrdati nego će biti svjesna da je ti kontroliraš i preko tih njenih golih slika, tako je kazao. Nasmijao sam se na njegovo simpatično obrazloženje a zapravo znao sam da mu je nešto drugo u mislima, njemu važnije: da time što će je trebati slikati dobije priliku da je što prije vidi golu. Nisam mu to zamjerio već sam mu želio omogućiti i rekao sam neka napravi par njenih slika čim dođe. Tako je on otišao vrlo zadovoljan. Kad je došla odvezao ju je autom izvan grada do sportskih terena u Stobreču, istočno od Splita, i onda ju je slikavao na otvorenu tako da je prolaznici mogu gledati i ona se je morala tako skidati. Potvrdio je da je slušala sve što je govorio i bio je oduševljen kako je ona radila. Ona mi je kasnije priznala da je jako pazila da se ne bi Leo meni na nju bilo što potužio, što bih joj ja kao ponašanje zamjerio, te je radila i namještala se kako je on tražio, iako joj nije bilo lako zbog prolaznika. A on je sve obilazio oko nje te tražio svakakve položaje i da joj se činilo kako to radi samo da bi mu se bolje izložila i da je on može tako izbliza razgledavati do zadnjih detalja (što je skroz dobro zaključila), ali meni je to sve što je ona kasnije ispričala bilo jako simpa. Budući da sam znao koliko se Leo napalio kad ju je trebao ići dočekati i slikati, onda sam nešto odlučio ali nisam to rekao njemu, neka mu bude iznenađenje, nego njoj na mobitel prije nego se imala iskrcati.

Pola sata prije nego je njen brod doplovio u splitsku luku okrenuo sam njen mobitel. Čuo sam na glasu da je uzbuđena i to mi je bilo lijep osjećaj. Rekao sam joj tada da se popne na palubu i da mi se otamo javi mobitelom. Zovnula je za nekih pet-šest minuta. Na palubi je malo puhalo i to se čulo u slušalici telefona te je ona trebala biti skroz glasna. Rekao sam joj da sada skine gaćice. – Mogu li po…, čuo sam kako je zaustila a onda se zaustavila sjetivši se da ne očekujem da što pita već da radi što joj se kaže. Onda je rekla samo: Oprosti, ovo mi je pitanje pobjeglo. – OK, rekao sam, prihvaćam ispriku, a sada ipak bih želio čuti što si to željela pitati. - Htjela sam, bila je tiša, pitati smijem li poći u toalet da ih tamo skinem. – Ali si shvatila da su tvoja pitanja suvišna, dodao sam ja. – Da, rekla je. - Onda ćeš ih skinuti tu na palubi, ne zanima me tko će to vidjeti i onda ćeš ih lijepo baciti u more prije nego stigneš u samu luku. Nadam se da ćeš biti dovoljno diskretna u tome, nasmijao sam se. I ona se skoro nasmijala, iako sam je stavio u nezgodnu situaciju. Tada sam još rekao: Ovim bacanjem tvojih gaćica u more jasno ti je da ih ovdje u sljedećih deset dana nećeš više trebati. Cijelo vrijeme bit ćeš bez njih. Je li ti ovo jasno? pitao sam. Potvrdila je tiho, a ja sam tražio da potvrdi glasnije. Onda sam joj objasnio da će je u luci dočekati moj prijatelj i rekao sam joj još da bude dobra. Ništa nije komentirala na to moje da bude dobra samo sam jako osjećao njen dah na mobitelu. Ali ona je bila pametna studentica i bilo je izvjesno da je njoj kao curi jasno što znači to da bude dobra. Kad sam dakle imao njen nijemi pristanak i potvrdu produžio sam, ali sada skroz direktno: Prije nego te dovede ovamo zahvalit ćeš mu se za doček. – Hoću, rekla je. Čekaj još malo, nisam rekao sve. Čekala je i slutila da će biti nešto tvrdo. Rekao sam joj tada: Popušit ćeš mu! Samo sam šutio i čekao da je čujem. Jako je disala. Shvatila je da je počelo to što treba početi, ta njena uloga radi koje je stizala iz Rijeke u Split, radi koje ju je njen ljubavnik i dečko predao i na što se ona unaprijed obećala da će tu uloga za njega ispuniti: da će biti svedena na svoju dlakavu pičku i da će se na nju istresati kao na dobru drolju. Takvu sam joj ulogu priredio. Možda je pola minute prošlo u toj šutnji u kojoj je se ona znojila na palubi kad je rekla: Znam, radit ću sve što mi odrediš. Tada sam joj poslao poljubac na daljinu, ostavio je njenoj ženskoj poziciji i prekinuo telefonsku vezu.

Još sam imao prilično vremena te sam lagano lješkario na trosjedu. Mogu reći da mi se ovaj plan što sam ga trebao provesti s njom sviđao i to sam jasno osjećao dolje u preponama. Osjećao sam kako su mi farmerke tijesne. Osjećao sam da mi je kurac u boksericama kao kakav klip kukuruza. No nisam želio ni preko hlača dirati ga sam. Lijep je osjećaj kad odlažeš zadovoljstvo koje te kasnije u punini čeka. A to me je zadovoljstvo sada čekalo: da tu malu na ovaj svoj tvrdi kurac nataknem bez ikakvog obzira. Da tu pičku koja mi dolazi da se poda, da je podložim i da je izjebem i ona da to zapamti, da zapamti kad je bila u Splitu.

Oko 19 poslije podne sačekao sam njih dvoje u cafeu hotela Split. Ona se pomalo izgubila kad mi se primakla da me zagrli i poljubi ali ja sam je ohrabrio. Leo je ostao s nama još dok smo popili po piće i onda nas je ostavio nasamo. Primakla mi se tada blizu a ja sam gledao jednu mrlju na njenoj bijeloj majici i pitao što joj je to. Sva se zacrvenjela kad je morala objasniti da joj je to od Leove sperme. Nasmijao sam se, pogladio je po kosi i rekao da se ne treba zbog toga crvenjeti, da je to lijepo i onda sam čekao da mi ispriča što je bilo. Rekla mi je da je učinila što sam joj zadao i da je nastojala samo da misli na to kako da odradi to što sam rekao i da je zanemarila svoje osjećaje pri tome. Priznala je da joj nije neki problem ako treba pojesti spermu, da joj je to dečko često tražio, ali ovaj put da se nije snašla kako je Leu to brzo išlo i da se nije protivila nego je jela taj njegov ejakulat ali joj je ipak malo pobjeglo i iscurilo po majici te malo po sjedalu auta. Ona mu se zbog toga ispričavala a on ju je pohvalio i rekao da mu je bilo super i da se ne sekira zbog tih sitnica. No najzgodnije je bilo to kako je počelo s tim pušenjem. Kao što se zna, njoj sam bio kazao da mu ima popušiti prije nego je on dovede, a njemu to nisam rekao. Onda kad je on već završio s fotografijama i kad je sjeo do nje u auto, ona je jasno vidjela kako je on sav uzbuđen (to mu je vidjela i u hlačama i na licu) i očekivala je svaki čas kad će joj on jednostavno gurnuti lice među svoja muda i reći jednostavno: Puši! Mogla je pretpostaviti da sam je svome prijatelju opisao kao pičku koju je tu došla da bude dobro naprčena i da je ona sada tu da ga zadovolji te se ona tome nije ni protivila. No kako on nije znao za moj naum, a tu sam malu zabunu namjestio da njena situacija bude skroz erotična, ona nije sad imala nikakvog izbora već je morala preuzeti inicijativu, makar sva propadala od stida, i onda je skupila hrabrosti i rekla mu jednostavno: Popušit ću ti. Njemu je tada u tren sinulo da je to moj poklon za njega, sav se ozario te joj se unaprijed zahvalio i namjestio se. Sad je bio i malo iznenađen i zbunjen te nije ni otkopčao šlic i ona je trebala i to raditi i vaditi mu ga iz hlača. Kazala je kako joj se tresao u ruci od uzbuđenja i kako nije uspjela ni dobro ga do jaja polizati a on je već tražio njena usta jer mu je sperma navirala. Toliko je bio napaljen. Zato ju je iznenadio s tom spermom koja mu je bila jako obilna, a on uz to nije rekao ništa da li ona treba to jesti, no kako su joj usta bila zauzeta i nije mogla ništa pitati i nisu bila dovoljna da to, sav taj nadirući ejakulat drži unutra, morala je gutati što joj je dolazilo, da ne zaprlja sve oko sebe. Eto tako, sada se nasmijala i rekla da je dobro večerala. Na to sam joj rekao da je to bilo samo malo predjelo a da je večera tek čeka i onda se tako slatko i erotično nasmijala da sam poželio isti čas uvaliti joj ga, ne u usta, nego u samo ždrijelo koje sam joj gledao dok se naglas smijala. No rekao sam samo da dovrši piće pa da idemo u sobu da se sredi.

Odveo sam je na treći kat u njezinu sobu. Moja je bila do njezine. Sad ovdje moram odati svoju malu tajnu. Kada vodim cure u hotel uvijek uzmem dvije sobe, jednu za sebe, a jednu za curu. To se pokazalo višestruku zgodno. Prvo jer onda imamo dva ambijenta za dobar seks i drugo jer želim da cura ima neku svoju intimu u međuvremenu. Naime i onda kada curu životinjski jebem ja i dalje nju smatram damom i omogućavam joj da bude dama, da ima svoj intimni prostor u kojemu će se dotjerivati i kojemu će me primiti ili iz kojega će mi dolaziti na moj poziv. Tako je bilo i ovaj put. Ta mlada pička koja je bila ovdje meni na raspolaganju, da je svu propisno izjebem, nije za mene bila samo potrošna roba nego prijateljica čiju sam poziciju cijenio i omogućavao joj da se dobro osjeća. Soba koju sam za nju odbrao bila je svijetla, s velikim balkonom, prostrana i imala je francuski ležaj. Kad smo ušli vidio sam na njoj kako je ugodno iznenađena i kako je dugo gledala na krevet, za koji mi je priznala da joj se dopao, i razmišljajući valjda što je sve čeka na njemu. Ostavio sam je, dakle, njezinoj intimnosti, da se istušira i namiriše i rekao joj da dođe nakon toga i to gola golcata u moju sobu. Stigla je doskora, ja sam ležao na krevetu a ona je skroz gola i skoro hrabra prešla u moju sobu i stala ispred mene. Tako sam je postavio i onda joj naređivao kako da se namješta a ja sam i dalje ležao leđima na krevetu, glavom na uzdignutom jastuku i proučavao svaki njeni centimetar. Nisam je ni prstom dodirnuo, a ona mi je morala doći na dah blizu lica i stajati mirno i namještati mi pred oči svaki centimetar svoje intime. Osjećao sam kako gori i puštao je da gori a ja sam je samo očima srkao. Gotovo sat vremena, više ni sama nije znala koliko je tu trebala biti nepokretna ispred mojih očiju i nijemo stajati jer joj se nisam ni jednom riječju obraćao. Tek nisam odolio a da joj ne pohvalim jedan madež što joj se zavukao tamo do njene vagine. Kad sam se napio njene golotinje trebala mi je da joj ga zviznem posred pizde i ona je to vjerojatno htjela, no ja sam ipak izdržao da to ne učinim sada nego poslije naše zajedničke večere. Tada sam joj rekao da se oskudno odjene i da ćemo poći u grad. Obukla je košulju i jedan pulover na kopčanje te suknju, bez gaćica naravno. Najprije sam je poveo preko Rive da udahne malo splitskog zraka, da popijemo po piće i da prolaznici vide dobre nove noge u gradu. Oko 9 navečer krenuli smo u Slona. Večera je bila uz svijeće. Htio sam da zna da je došla u ruke muškarcu koji zna sa ženama. Riba, vino i kolači i onda kad je već malo popila, ali ne puno, tek toliko da se otvori ali da joj je svijest u punom pogonu, rekao sam jednostavno: Sanja, sad ću te jebati! Zinula je od zaprepaštenja jer sam ja to rekao dovoljno glasno da su se okrenuli i dobro se nasmijali dva-tri muškarca sa susjednog stola. Još svu crvenu u licu uzeo sam je za ruku i požurio prema izlazu. Gledali su za nama i dobacivali. Ona je gledala u pod. Od Slona do hotela ima autom tri minute. Sjurio sam se do parkirališta, pograbio je za ruku, ugurao je u lift i gnječio joj sise dok nismo uletjeli u sobu. Videći i sama što ima biti pa računajući valjda da joj ne potrgam odjeću stala se sva ozbiljna skidati još dok sam ja otključavao vrata. Kad smo bili unutra bila je već gola. Samo sam je pogledao a ona se spustila na krevet. No, ovaj put nećeš na krevetu nego na podu, na tvrdu, rekao sam. - Kako želiš da stanem? pitala je znajući da više neću ni časak čekati i da joj ga moram uvaliti. E, o ovoj sam situaciji već prethodno razmišljao: kamo da joj ga kao prvo uguram. Da li u pičku ili u guzu ili u usta. Da dobro zapamti ovaj početak odabrao sam da joj prvu večer probijem guzu. – Kad si se zadnji put jebala u guzicu? pitao sam direktno. Znala je sad što joj spremam pa je uzdahnula i rekla; povremeno me je dečko tako uzimao. –I? – Ne znam, što trebam reći još. – Pitam kako ti je bilo. - Mogu to, ali ako bih se smjela malo namazati tamo, rekla je. – Bit će dovoljno da umjesto tvoje rupice namažemo ovo što ti ima ući, rekao sam joj i pokazao na kurac koji mi je jako stršio. Zbunila se sva i nije znala što bi rekla. No da čujem što kažeš na taj prijedlog. – Nisam tako nešto do sada probala. No sad ćeš probati, rekao sam, a ona je dodala da ima kremicu u torbici. Nasmijao sam se i rekao. Neka ostane tamo. Bit će dovoljno da me namažeš svojim jezikom. Na to se još više zbunila i skoro se izgubila ali je valjda bila jako svjesna da ne napravi ništa na što bih se ja mogao potužiti te je samo klimala glavom što je značilo da će ona raditi sve kako joj se kaže pa bez obzira što ona o tome misli. Dao sam joj tada kurac da ga poliže i navlaži da si olakša tako bar malo moje prodiranje u svoje dupe. Počela ga je lizati na dugo i široko ali onda sam je ja jednostavno prekinuo i rekao: Drugi put ćeš to, sad mi se namjesti. Krenula je da će stati četveronoške, ali onda sam ja rekao: Ne, lezi na leđa! Legla je tako i onda sam tražio da digne noge na moja ramena i onda sam joj ga naciljao i onako mokra i izvađena iz njenih usta u prvom naletu do pola zabio u guzicu. Cviljela je, ali nije bila preglasna. Vidjelo se da me hoće i da joj se anus prilagođava. Onda sam gurao dalje, dok god sam mogao, do korijena. Stenjala je i puhala ali nije vikala. Pitala je samo zašto sam htio ovaj položaj. Rekao sam da joj ga tako mogu najviše ugurati. To joj se izgleda svidjelo, da sam je tako temeljito uzeo i čak joj se pokazao osmjeh unatoč grču od moga prodiranja. Kad mi se dobro prilagodila vukao sam ga natrag i rušio opet unutra a ona je uzdisala i govorila da neka je jebem da joj to treba. Znam da ti treba i zato ti radim sve ovo govorio sam i jebavao je kao životinju. Do malo je rekla da joj je skroz dobro ispod mene i da gušta i onda je počela mumljati da ima orgazam, da svršava, da ludo svršava, da nikad ovako slatko nije svršavala. Udarao sam kurcem kroz njene guzice i držao joj ga duboko i pratio njezin orgazam a jedva sam suzdržavao svoj. Tada sam joj rekao da neću izdržati, da mi se okrene i naguzi se. Namjestila mi se odmah kako sam joj rekao i onda sam joj ga zabio s leđa. Sad sam joj uspio odjednom cijeli uletjeti. Sva mi je bila prilagođena. Dobro se jebeš, rekao sam joj, a ona ništa nije odgovorila samo je sakrila glavu u dlanove, još se donekle stidjela ovoga čina. Kurac ti nabijam u guzu, jesi li čula? pitao sam je. A ona je samo glavom potvrđivala. No ja sam tražio da govori jasno što joj to nabijam i onda je morala reći direktno: kurac. pa opet: kurac, i opet isto: kurac. Onda sam pitao, kakav. Govorila je: veliki. Tražio sam da to kaže zajedno i ona je slušala i odgovarala: veliki kurac. Sad ćeš to ljepše reći, tražio sam. Nakon malo objašnjenja shvatila je i izustila sva crvena u licu, ono što sam htio da govori. Što ti nabijam? pitao sam a ona je odgovarala: kurčinu. Ponovi, tražio sam i ona je opet odgovarala: kurčinu, pa ponovo: kurčinu! Htio sam je poniziti. Na to sam osjetio da će me savladati orgazam te sam izgovorio samo: Daj usta!. Skliznula je s moga kurca, brzo se na koljenima okrenula i namjestila usta: Ugurao sam joj ga, duboko, do jaja samih. Grcala je a ja sam joj spermu bljuvao, iz svojih muda u njena usta i grlo. Gutala, je, grcala i gutala i onda me lizala a ja sam ležao na leđima zatvorenih očiju.

Nakon što sam je jebao, istuširali smo se, uvukli se u krevet i mazili se. Bio sam nježan s njom i onda sam je pitao što će napisati dečku u svome prvome pismu. Naime, dogovorili smo se utroje, još dok smo bili u Opatiji, da će ona imati samo jednu slobodu, da navečer piše dečku, i tu sam joj slobodu ostavio sve vrijeme nedirnutu. Rekla je da će mu napisati što ju je sve zateklo na dolasku i da misli da će on biti vrlo zadovoljan jer da prolazi tvrdo kako je on i zamišljao da joj treba biti. Pitao sam je što ona misli. Rekla je da u sebi ima neku zebnju od toga bezuvjetnog predavanja i od toga što joj ja sve nalažem, da sam dosta tvrd u svojim traženima, ali da ona to razumije, da se s tim slaže i da osjeća neki neobični užitak od toga bespogovornog izvršavanja. I još je rekla da joj je dodatni poticaj da bude poslušna to što sam joj jako zanimljiv kao muškarac i što imam neku pozitivnu energiju i moć nad njom. Tada mi je izmamila osmjeh, poljubio sam je i rekao da sam ovdje samo zato da ona poslušno odradi zadaću za svoga ljubavnika i dečka a ona je rekla da tako treba biti i da se dalje prepušta da ja vodim ovu igru. Na to sam je toplo poljubio i ostavio je nasamo a ja sam prešao u svoju sobu na počinak.
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
Nokia N95 8gb
Jelena i Svetlana
          Jelena i Svetlana su se mrzele iz dna duše.Nekada davno u osnovnoj školi njih dve su bile dobre drugarice.Jaz izmedju njih počeo je da nastaje kada im se u osmom razredu svideo isti momak i to rekle jedna drugoj.Prvi put u životu dve dobre drugarice su se posvađale.
          Vrhunac se ipak desio u trećem razredu gimnazije u koju su obe išle.Do tada bi još i progovorile par priljatljskih reči ali onda Jelena je Svetlani preotela dečka.Svetlana je tada poludela i sigurno bi se pobile da drugarice nisu bile tu da ih spreče.
          Sada kada su bile već odrasle dvadesetogodišnjakinje iz dana u dan njihova lepota se uvećavala a samim tim postajale su sve veća konkurencija jedna drugoj.Izlazile su na najekskluzivnija mesta u gradu i tamo se često viđale.Ali retko kad bi razmenjivale par reči i poneki zlokoban pogled.
          Već sam napomenuo da su bile vrlo lepe.Svetlana je imala dugu,sjajnu,crnu kosu i senzualne crne oči.Telo joj je bilo u savršenim oblnama od glave do pete i na njemu su se iznad svega isticale velike,okrugle sise.Jelena je bila verovatno još zgodnija ali po gradu se pričalo o mnogobrojnim hirurškim zahvatima kojima se podvrgavala.
Uprkos tome muškarce je hipnotisala svojom neverovatnom,plavom kosom,braonkastim očima,preplanulim tenom i kruškastim peticama.Telo joj je poput Svetlaninog bilo savršeno ali ona se više trudila da ga istakne izazovnim krpicama koje je uvek nosila.Dakle dok se Svetlana trudila da bude pristojna devojka Jelena je bila klasičan tip sponzoruše.
          Dve lepotice nikako se nisu podnosile.Stalno su se trudile da što više napakoste jedna drugoj.Puštale su najgore tračeve o ovoj drugoj i svi su znali za tu mrznju.Jednom se desilo da se njih dve zateknu u toaletu jedne diskoteke.Ovako je taj susret protekao:
-O,zdravo Svetlana.Baš dobar provod,jel da?
-Svakako jeste.Nego,čula sam da si opet zatezala lice?Znaš li da nije zdravo imati tolko operacija pre tridesete?
-Mila, ne veruj baš svemu što čuješ?
-A čemu bih ja to Jeco trebalo da verujem?
-Naprimer meni.Znaš onog momka što si sinoć igrala sa njim.E,pa učinila sam ti uslugu.Stvarno je loš u krevetu.
-Zašto bih ti verovala?-rekla je već vidno iznervirana Svetlana.
-Zato što ne verujem da te je zvao danas.
Ovde je Svetlana već pukla:Ti kučko jedna!Platićeš mi za sve!
-Možda jednog dana a možda i ne.Vidimo se Svetlanice.
          Tako su manje-više izgledali svi njihovi susreti.Uvek su se završavale tako što bi jedna ili obe vikale iz sveg glasa.Ali koliko god se Svetlana trudila i pretila nikada nije uspela da stvarno napakosti Jeleni.Sve do te noći.
          Obe su bile u jednom poznatom klubu i ludo se provodile.Svetlana je u jednom trenutku videla Jelenu kako sedi za šankom sa jednim zgodnim mladićem.O tome je samo razmišljala,ali prilika joj se stvarno ukazala kada se Jelena zaputila u toalet.Odlučila je da učini to.Prišla je momku i započela priču:
-Zdravo kako si?
-Dobro-odgovori mladić.
-Ja sam Svetlana.Prvi put te vidim ovde.
-Drago mi je Svetlana.Ja sam Ivan.Prvi put me vidiš zato što sam nov u gradu.Ovde sam došao da studiram.
-Šta studiraš?
-Prava.
-Super.Nego,vidim da si pričao sa Jelenom.Pošto si nov verovatno ne znaš,jel da?
-Šta ne znam?
-Da ona nije skroz žensko ako znaš na šta mislim.
-Ali ona je izgledala sasvim normalno.
-Eh ne bi bio prvi koga je prevarila.
-To je stvarno odvratno.
-Bolje ti je da bežiš dok se ne vrati.Nego hoćeš kod mene na neko piće?
-Pa ne znam baš.
-Ma hajde-rekla je Svetlana uhvativši ga za međunožje.
To je donelo odluku:Važi,idemo.
          Jelena je izašla iz toaleta taman da vidi kako ovi dvoje odlaze.Odmah joj se navukao mrak na oči.Izašla je za njima i rešila da ih prati.Ušli su u Svetlaninu zgradu i popeli se na četvrti sprat na kome je bio Svetlanin stan.Jelena se neprimetno popela za njima i ostala u hodniku.
          Unutra se dešavalo ono što je i bilo očekivano Svetlana je ljubila Ivana i istovremeno ga skidala.Kada je ostao samo u boksericama on je prešao u inicijativu.Skinuo je Svetlaninu majčicu i ljubio je u nabrekle grudi.Ruke su mu klizile ka Svetlaninoj obloj guzi na kojoj su se uvek zaustavljali muški pogledi.
Napokon oboje su ostali goli pa su se zaputili ka spavaćoj sobi.Legli su na krevet.Svetlana je kleknula kod Ivanovih nogu,sagla se i stavila njegov kurac u usta.Ona je bila pravi majstor pušenja i svi momci su joj to govorili.Kada se dovoljno podigao Svetlana je sela na njega omogućujući mu da uđe u nju.Osetila je zadovoljstvo pre svega zato što je znala da vraća Jeleni milo za drago.Što se tiče Ivana on je nije mnogo interesovao.Takve kao on je mogla da ima kad god poželi.Bili su na vrhuncu.Oboje su stenjali na sav glas.Ivan joj je govorio da nastavi.Napokon Ivan je svršio.Legli su jedan pored drugog i ćutali par minuta.
-Mogli bi smo opet-rekao je Ivan.
-Ne mogu umorna sam.Hoću da spavam.
-Oh,dobro-rekao je Ivan okrećući se na drugu stranu.
-Mislila sam sama.
-Hoćeš da idem?
-Poznajem te tek par sati.Zar si stvarno mislio da ćeš prespavati ovde?
-Okej,idem.Napisaću ti broj telefona zovi me.
-Naravno-reče Svetlana.
          Naravno, lagala je.Nije nameravala da ga zove.Nije bila oduševljena ovim što se upravo desilo.Nije osetila zadovoljstvo u seksualnom smislu.
          Ivan je izašao iz stana.Naravno vrata su ostala otključana što je Svetlanin veliki propust.Jelena je sačekala da Ivan ode a zatim je ušla u stan.Dok se kretala ka spavaćoj sobi zaobilazila je komade Svetlanine odeće razbacane svuda po podu.Usput i sama je počela da se skida.Stigla je do spavaće sobe i tamo videla leđima okrenutu Svetlanu.Počela je da se penje na krevet što je Svetlana osetila.
-Zar ti nisam rekla da ideš?Stvarno si dosadan.
Okrenula se i zaprepastila kada je umesto Ivana videla golu Jelenu.Jelena se odmah bacila na Svetlanu.Bila je jača i čvrsto joj je prikucala ruke za krevet.
-Zdravo kurvice mala.Šta ćemo sad, a?
-Jelena jesi li ti luda?Skidaj se sa mene.
-Luda?Ne,nikako.Ali ti si dosta bila samo kučka.Sada ćeš postati moja kučka.
          Jelena se nagla nad Svetlanom i poljubila je strasno.Koliko god se Svetlana trudila nije mogla da sakrije uzbuđenje kada je osetila Jelenin jezik u ustima.Kada je Jelena napokon podigla glavu oteo joj se mali uzdah.
-Prijalo ti je,zar ne kučko?-pitala je Jelena.
Svetlana nije odgovarala.Srce joj je kucalo sve jače.Ona je želela Jelenu koliko god se trudila da to prikrije.I dok joj je srce govorilo jedno,razum je govorio drugo.Znala je da ne sme da dozvoli da se to desi.
          Napokon Svetlana je progovorila:Kako da mi se sviđa nešto tako odvratno?Molim te skloni se.
-O,lažeš me.Vidim ti po očima.Moli me još malo.
          Jelena se opet nagla i poljubila je,a ona se uopšte nije potrudila da to spreči.Ovaj drugi poljubac je doneo prevagu kod Svetlane.Srce je pobedilo razum i ona je uzvratila Jelenin poljubac.Sada se Jelena podigla sa širokim osmehom na licu.
-Znala sam.Ne možeš da se suzdržiš.Moja si je li tako?
-Da,da,da!
-Obraćaj mi se sa gospodarice ukoliko me želiš.
-Da gospodarice!Želim te gospodarice!
-Odlično.
          Jelena je napokon pustila Svetlanine ruke.Sada je potpuno legla na nju.Počeli su da se strasno ljube.Nisu mogle da se zasite jedna druge.Valjali su se po krevetu ali na kraju opet je Jelena bila na vrhu.
-Svetlana je bila nevljala devojka je li?
-Jeste gospodarice!
-Ona više neće drugima da otima momke?
-Neće!O,neće gospodarice!
-Ustvari Svetlanu ću odsada jebati samo ja,je li tako?
-Tako je!Samo vi i niko više gospodarice!
-Odlično.Ti si dobra devojka.I imaš fenomenalno telo.Šteta što ga ne otkrivaš malo više.
          Jelena se sagla do Svetlanine pičke i zabila svoj jezik u nju.Za Svetlanu ovo je bio neslućeni užitak.Nikada se tako nije osećala.Nikada pre nije ni razmišljala da se nađe u krevetu sa drugom devojkom.A sada tu je bila njen najgori neprijatelj i suparnica.A ona se osećala tako uzbuđeno da bi pristala na sve što joj Jelena naredi.Jelena kao da je osetila to pokoravanje pa je podigla glavu.
-Ako hoćeš da nastavim moraš nešto ti meni da učiniš.
-Bilo šta,gospodarice.
-Moraš prvo ti meni da poližeš pičku za početak.
          Svetlana je pristala sa velikim oduševljenjem.Jelena je legla leđima na nju i primakla svoj otvor Svetlaninim ustima.Ona je počela da je liže.Uronila je svoj jezik u lepo obrijanu gomilicu plavih dlačica koje su joj bockal jezik što ju je još više palilo.Za to vreme Jelena je ispuštala glasne uzdahe zadovoljstva.Svetlana je radila to kao pravi profesionalac.Znala je šta treba da radi pa je vrlo brzo naterala Jelenu da svrši.
-Sjajno-govorila je Jelena boreći se da dođe do daha.
          Sada su se dve devojke malo odmorile.Posle par minuta Jelena je progovorila:
-Sada da nastavim gde sam stala.
Jelena je opet gurnula jezik u Svetlaninu pičku.Svetlana je uzdisala od uzbuđenja.Ovo joj je prijalo više nego bilo šta u životu.I Jelena se osećala slično iako je ovo trebalo da bude neka vrsta kazne.Sada jednostavno nije mogla da se zasiti Svetlanine vruće ribice.Naterala ju je da svrši nekoliko puta, a onda ustala iz kreveta.
-Hajde da ovo učinimo interesantnijim-rekla je a potom je otišla u dnevnu sobu.Vratila se noseći svoju torbu.
-Ovo uvek nosim za svaki slučaj-i potom iz torbe je izvadila lisice.
          Svetlana nije mogla da veruje svojim očima.Nikada je nisu privlačile takve stvari ali kada je bolje razmislila shvatila je da je do sada nisu prilačile ni devojke.A sada se nalazila u svojoj sobi,gola,sa najzgodnijom ribom koju je ikada videla.Izraz zaprepašćenja na njenom licu brzo je prerastao u osmeh što je bio znak Jeleni da krene.Ubrzo Svetlanine ruke bile su čvrsto zaključane.
-Sada si u potpunosti moja.Mogu da ti radim šta god poželim.-rekla je Jelena glasom punim zadovoljstva.Legla je pored Svetlane i strastveno je poljubila.Svetlana je želela da ovaj trenutak još potraje.Tada se Jelena odmkla i počela da se spušta niže.Prvo se zaustavila na Svetlaninom vratu.Dopao joj se miris njenog vrućeg tela.Svetlana je sve jače i jače uzdisala kako se Jelena niže spuštala.''Obradila'' joj je obe sise.Postigla je da Svetlanine bradavice stoje čvršće nego ikada.
-Tvoje grudi su tako dobre.-rekla je Jelena.
-Mnogi su mi to već rekli.
-Obraćaj mi se sa gospodarice.Jel si zaboravila da ja sada vladam tvojim telom i dušom...naročito telom.-rekla je Jelena pokušavajući da zvuči strogo.
-Da gospodarica.Oprostite gospodarice.-brzo joj je odgovorila Svetlana.
          Sada Jelena je mogla da nastavi.Zadržala se na Svetlaninom čvrstom,ravnom stomaku.Nežno ga je ljubila i lizala slušajući sve uzbuđeniju Svetlanu.Jelena je stigla do Svetlanine već ovlažene pice.Rekla joj je da raširi noge i gurnula glavu između.Kako je njen jezik dodirnuo telo tako su joj i ruke završile na Svetlaninim čvrstim butinama.I dok je jezik išao unutra-napolje ruke su joj išle gore-dole.Svetlana je svršila uz ogroman uzdah.Sada joj je Jelena odvezala ruke i pritom je nežno poljubila.
-Idi sada napuni kadu.-naredila je Jelena.
-Da, gospodarice.
-Imaš stvarno slatko dupe ali to ćemo posle.-dobacila je Jelena dok je gledala Svetlanu kako odlazi.


Posle dužeg vremena napisao sam ovu priču.Sada bih želeo da čujem da li je utrošeno vreme vredno truda.Zato obavezno napišite vaše mišljenje.
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
Nokia N95 8gb
Ljubavnici
    Toplo letnje jutro. Probudila se oznojena, vruceg tela. Protezala se gola, mekana, sva podatna, a zeljna jutarnjeg mazenja. Budila se do kraja milovanjima tela, prolazeci dlanovima preko vitkih nogu, krila i cvrstih dojki. No, nije bilo mnogo vremena. Valjalo je na posao. Istusirala se i posla njegovom ulicom, uz reku nad kojom je pirkao vetric, dok su se zalosne vrbe ogledale u vodi.

Bila je zgodna plavusa u laganoj zelenoj haljini s dubokim izrezom na ledjima, koja su vec bila preplanula od suncanja. Svaki korak otvarao je razrez sve do bedara. Ruke su joj bile gole. Bila je privlacna i izazovna, a svesna i sama toga.

Sustigao ju je automobilom na kraju ulice u kojoj je stanovao. Povezao ju je. Bili su ljubavnici vise poljupcima, pricom i stihovima, no telom. Ali, danas je bila neodoljiva. Pozvao ju je na ranu jutarnju crnu kafu u svoju kancelariju. Radili su u istom preduzecu.


Na poslu, ona se presvukla u belu radnu odecu, ispod koje je imala samo male, bele gacice, cija je uska traka medju nogama jedva prekrivala podsisanu i oblikovanu sumicu njenog Venerinog brega.

On ju je vec cekao sa smeskom. Pruzili su si ruke, isprepleli prste, a onda je bila privucena uz njegovo telo. Ljubili su se. Sedela je u naslonjacu, dok je on zakljucavao vrata, a potom bio uz nju, na kolenima i ljubio joj lice, usne i noge, kad je zadigao haljinu. Krao se dlanovima prema preponama. Mrmljao joj je nezne reci onim svojim sonornim baritonom, zbog kojeg ga je zvala Lepi glas. Raskopcao joj je haljinu na grudima i ljubio joj tople, oble, cvrste grudi, naslanjao lice na njih, a ona mu je mrslia kosu. Bio je nadrazen. Na pantalonama se videla nabreknutost njegovog uda.

Odgurnula ga je i pozelela kafu. Vec je cekala. Sedeli su svako u svom naslonjacu, pijuckali crnu tecnost i gledali se. Ona ga je gledala izazovno, lizala i grickala kockicu secera, oblizivala svoje usne, mazno mu se smesila. I on nije mogao da izdrzi, evo ga, vec je opet bio uz nju.

Podigao ju je, cvrsto zagrlio i poljubio, a onda se svojim telom pripio uz nju. Raskopcao joj je belu haljinu, uzivajuci u njenom telu koje je izranjalo iz tkanja. Stiskao joj je guzu, ljubio usne i vrat, dojke i trbuh. Kleknuo je pred nju i polagano joj svlacio gacice, ljubeci svaki komadic gole koze. Zario se jezikom u njeno medjunozje, pa joj lizao noge sve nize i nize, do kolena i natrag. Cvrsto ga je drzala za glavu, milovala mu potiljak, cupkala gustu, crnu, kovrdzavu kosu. I, uzivala.

Onda je on ustao i odbacio sa sebe majicu, pantalone, rublje. Ud mu se ustobocio u punoj erekciji, tako lep bez kozne kapice. Nije joj dao vremena da uziva u gledanju. Podigao ju je lako, kao perce, uvis i drzao je pripijenu uz sebe. Obujmila ga je nogama oko struka i kao lijana se pripila uz njega. Ud joj se doticao trbuha i guze, pa kliznuo ka toploj i mokroj koki. Nagnuo se napred i spustio je u naslonjac, prstom joj rastavio toplinu koke i napipavsi klitoris, poceo ga nezno masirati. Pri tome joj je milovao dojke i ljubio usne. Dovodio ju je do ekstaze. Milovala ga je po ledjima, stiskala nogama i tek ovlas dodirivala njegov penis po samom glavicu, gde je stajala sluzava kapljica. Saputao je, bio je uzbudjen, zeljan i nestrpljiv da je tuca sto pre.

Promenili su polozaj. On je sedeo u naslonjacu, a ona je nad njim klecala, drzeci divno spolovilo u rukama. Milovala ga je i gnjecila, sve dok se na vrhu nije stvorio sluzavi, penusavi sloj vlaznosti. Tad ga je gurnula u svoju vrucu koku. Klizila je po njemu gore, dole. Opet su se ljubili, sisali jezike sve do korena. Odizala je i spustala svoju straznjicu pustajuci penis da gotovo ispadne, a onda se ponovo naticala na njega sve do korena, do jaja. Da je mogla, strpala bi i njih u sebe.

Primetila je kako se blizi vrhuncu, pa je usporila svoj hod po njegovom penisu. Umirila se. Ljubila mu je kapke na ocima, cupkala i mrsila dlake na grudima, grebla ga lagano svojim ostrim noktima po stegnima. On ju je hvatao za cvrstu straznjicu, odizao je, pa spustao, milovao joj je i stezao celo telo, trazeci svojim usnama, nabreklu, crnu bradavicu njene dojke.

Plesala je na njegovom udu velicanstveni ples. Kakvo je to bilo jutranje tucanje! Jecao je u grcu i sav pruzen u nju sve do utrobe, a onda je svrsavao dugo i toplo. Osecala je njegove vruce mlazove, ali je nastavila svoje jahanje na njemu sve dok nije zapocelo njeno dugo svrsavanje. Jos mu je ljubila usne i jos ga grebla po ledjima, a vec je dolazila k sebi posle uzivanja u ovom jutarnjem tucanju. Disali su sve tise i tise.


Kad je sve bilo gotovo, maramicom je obrisala njegov penis i svoju crvenu, nabreklu koku. Obukla se i vragolasto mu se nasmesila. Osecala je njegovu spermu u sebi. I bila je sretna. Takva je posla na svakodnevni posao. I, jos je ceo dan pevusila jednu pesmu, koju su oboje voleli.

Kako li je lepo zapoceti radni dan tucanjem u kancelariji! I biti ljubavnica svom ljubavniku.
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
Nokia N95 8gb
Mala napaljenica
Zivim u glavnom gradu BiH, Vanesu sam upoznao u srednjoj skoli isto kao i Damira, s kojim sam isao zajedno u razred, nas dvojica smo bili onako cool na pocetku nabacivali se svakoj djevojci jer smo isli u skolu koja je bila prepuna djevojaka, i tako prvu godinu sve je bilo ok ja i Damir smo zajedno izlazili s djevojkama, cugali zajebavali se, sve dok se on nije zaljubio u Vanesu. Djevojku iz susjednog razreda koja je bila prava bomba, svi su se lozili na nju, sitnog rasta, prelijepog lica tamnog tena, utegnute prelijepe guze i ono sto mene najvise lozi imala je divne sise ne bas tako velike al prave manekenske, mislim da nikad nije ni morala nositi grudnjak jer je bila sva utegnuta a kasnije ce se ispostaviti da sam bio u pravu.


Tako je on poceo da izlazi s njom a i ja s njima sa raznim djevojkama isli smo po diskotekama, kafanama..Ma bilo nam je extra. Sa njom sam se sprijateljio bas kao i s njim, nisam je vise gledao kao na pocetku kao sex simbol, sada smo ja i ona bili vise kao brat i sestra nije bilo tajni medju nas troje, sve smo pricali jedno drugima, ja sam uvjek bio onako funny pa sam uvjek pricao o djevojkama s kojima sam bio opisivao bih sve u detalje pred njima i tako bismo se zajedno smijali zezali, a Damir mi je priznao da se oni nikad nisu sexali jer je ona bila nevina i on je to postovao i kako on kaze bilo im je super i bez sexa jer su se volili nenormalno. To je trajalo neke 2,5 godine do zavrsetka srednje skole kada su poceli da nastaju problemi izmedju njih dvoje ja sam potajno znao sta je problem al nisam nikako mogao da mu kazem jer mi se cinilo nekako neprikladnim da mu kazem da ona hoce kurac..


Dobro se sjecam bio je praznik i oni su bili raskinuli, taj dan me nazvala i zamolila me da je izvedem negdje u grad da se extra provedemo jer je pravo nervozna i zeli da zaboravi sve sto joj se izdesavalo u zadnje vrijeme. Onako nevoljko sam prihvatio jer sam vec bio dogovorio sa jednom super pickom, ali eto zbog nje sam odgodio sa ovom pickom jer mi je bilo stvarno zao i ne sluteci da ce mi to biti najbolji trenutci zivota do sada.
Otisli smo u jedan restoran gdje je bila muzika uzivo i bilo nam je extra, ona je plijenila paznju svih prisutnih svojim plesovima jer je stvarno bila bomba a ja onako vec pripit nisam ni krio svoje zadovoljstvo sto sam izasao s njom i vec mi se svasta pocelo motati po glavi.


Krenuli smo kuci, onako u autu zajebancija pijan ja a ona jos vise zadirkivala me pitajuci me "aaa? jesam li ti bila najbolja veceras, jesi pozelio da me imas veceras aa"? na sto sam odgovarao onako hladno kao "ma daj ba sta ti je znas da si mi kao sestra", uf kako sam bio glup. Vec sam je dobacio do njene zgrade i prije nego je izasla iz auta rekla je da joj je bilo super i krenula da me poljubi u obraz na sto sam ja mahinalno reagovao i poljubio je u usta, ona je ostala onako u cudu, na sto je reagovala zestokim poljubcem, zabila mi je jezik duboko u usta i pozeli smo se ljubiti ludjacki bilo je extra ali nisam mogao da izbacim Damira iz glave jer ipak on mi je najbolji prijatelj i bilo mi je nekako krivo al vjerovatno zbog alkohola ja sam nastavio i poceo sam da joj skidam haljinu sa ramena i isred mene je sjevnuo par sisa koje sam vidio jos samo u filmovima. Onako na brzinu smo presli na zadnje sjediste, a sve se to desavalo ispred njene zgrade ispred njenog mracnog ulaza tako da se nismo ni bojali da ce nas neko vidjeti.


ja sam brzinom munje skinuo hlace i ostao samo u boksericama iz kojih je strsio moj 18cm veliki kurac, svukao sam joj haljinu do kraja i ostala je u tangicama i ja sam na brzinu skinuo bokserice, toliko smo bili napaljeni da se sve odigravalo vrlo brzo, tange sam joj pomakao malo u stranu i glavic namjestio na njen otvor, rekla mi je samo onako zadihana "polahko znash da nisam nikad", to me tako napalilo da sam mislio da cu svrsiti prije nego joj stavim kurac u picic. Polako sam poceo da stavljam kitu ona je vrisnula kada joj je glavic usao bila je nenormalno uska, ali isto tako i nenormalno vlazna nisam imao bas puno osjecaja i poceo sam da ga nabijam sve jace a ona je vristala sve glasnije i glasnije. kada je napokon nakon duzeg vremena uspio uci cijeli polako sam uhvatio ritam a ona je nerazgovjetno govorila "aaaaj..polakoooo...bboooollliii ajjjjj" ali se nisam bas obazirao na to jer sam bio u transu nakon par minuta sam osjetio da se grcim i da cu svrsiti, onako bez upozorenja samo sam ga izvadio i poprskao je po citavom stomaku i njenim prelijepim sisama, nakon sto sam svrsio nisam mogao da vjerujem sta se desilo a ni ona onako bila je sva u suzama pocela je da place, a ja nisam znao sta da kazem, izvadila je maramice iz torbice obrisala se, obukla i otisla u stan.


Prosla su 3 dana, Damir me nazvao i rekao da se pomirio s njom na sto sam ja odgovorio onako hladno da mi je lafo drago, to su mi bila 3 najduza dana u zivotu samo sam mislio o njoj a sada kada su se pomirili mislio sam da nema vise sanse za mene. Ali ocito je i ona mislila o meni i taj dan sam primio sms kao "pa gdje si ti sto se ne javis, da nisi ljut?", bio sam presretan napisao sam joj onako hladno "ma tu sam imam nekih obaveza i tako", napisala mi je da bi volila da se nadjemo i da moramo ozbiljno pricat o svemu, mislio sam da ce me napasti kao iskoristio sam je dok je bila pijana i tako..rekao sam joj da dodje do mene posto nismo stanovali daleko jedno od drugog i da mi nema niko kod kuce jer su mi roditelji otisli na more. Nakon nekih pola sata pozvonila je ja sam otvorio vrata izgledala je jos bolje u farmerkama majica topic, tangice su joj virile iz farmerki samo je rekla "cao" i usla i sjela u dnevni boravak.


Poceli smo pricati ona je bila onako prilicno mirna mislio sam da ce tersat al je sve bilo ok. Nisam ni sanjao da je moja mala droljica dosla na jos jednu turu sexa, rekla mi je kako joj je zao zbog svega i da je i ona kriva kao i ja i da se ne trebam ljutiti bla bla bla..na sto sam ja odgovorio onako "pa meni je bilo extra", ne vjerujuci da sam to rekao, na sto je ona samo polako mi prisla i opet me poljubila u usta, odmah sam osjetio kako mi kurac pulsira i znao sam sta ce se dogoditi, polako smo se ljubili poceo sam joj skidat topic, opet su sjevnule te prelijepe sise poceo sam ih polako ljubiti a ona je stenjala i izvijala se, sve sam to polahko radio jer sam zelio da traje, polahko sam skinuo odjecu sa sebe, kurac mi je naravno odmah bio u stanju pripravnosti, a ona je polahko pocela da skida farmerke i ostala je u tangicama, na posljetku je skinula tangice i okrenula se u doggy stile i rekla mi "budi oprezan".


polahko sam joj prisao i poceo da joj razvaljujem picic vrlo lagano al za nju vrlo bolno, trajalo je to nekih 10-tak minuta a onda sam poceo sve jace i jace da joj ga zabijam na sto je ona govorila "ddaaa...tooooo.jebiii mee aaaajjjj aaaaaaaaj kakoo je dobrooo", nisam mogao da vjerujem svojim usima, ja sam poceo sve brze i brze osjetio sam da mi je ostalo jos malo a vjerovatno i ona jer mi je rekla da prestaem i okrennula se i rekla mi onako u transu "a sta mislis da probamo u guzu, to sam oduvijek zeljela", pobudalio sam to sam i ja oduvjek zelio jer stvarno u guzu ga josh nikad nisam stavio. ponovo se namjestila u isti polozaj i okrenula mi guzu polako sam joj srednjak navlacio u guzu na sto se ona izmakla i rekla da je previse bolno.


Ali ja nisam htio da odustanem nego sam dohvatio neku kremu sa police lagano joj namazao supcic i svoj kurac i polako sam namjestio kurac na njen otvor, poceo sam polako da ulazim najtezi dio bio je glavic ja sam gurao sve jace ona je vristala mislio sam da ce nas neko cuti i napokon kada je glavic usao ona je kroz suze rekla "polakoooo mollliimmm teee", poceo sam polako da je busim a ona je sva u suzama pocela da se navlaci lagano i da prica nerazgovjetno "aaaajjjj jebi moojjj supciccc aaajjj toooo zelim tvoju kituuu u mojoj guzii ajjjj", bilo je fakat nenormalno extra sam se osjecao i poceo sam ubrzavati a ona je ludila ispod mene vristala je izvijala se, dirao sam joj sise ljubio je u vratic ocito joj je nakon nekog vremena postalo dobro pa ga je zeljela citavog jer mi je govorila "brrzee molim teeee... jebiiii meeeeeeee aaajjjj razvaliiii meeee zelimmmm gaaaaaa,aaajjj svrsaaavammmmmm opeett", sto me nenormalno lozilo i u kratkom vremenu samo osjetio grc i poceo sam da joj punim utrobu.


Samo smo se svalili jedno pored drugog, nakon nekog vremena otisla je da se istusira i nakon toga je otisla kuci, nikad necu zaboraviti svoju malu napaljenicu, a ne moram vam ni reci sta se poslije desavalo..
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 97 98 100 101 ... 398
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 18. Apr 2024, 14:38:57
nazadnapred
Prebaci se na:  
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.152 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.