Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 03:09:42
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 6 gostiju pregledaju ovu temu.

>> Pitate se gde su nestale galerije devojaka? Kliknite ovde! <<

Vazno: Molimo vodite racuna o ponasanju na ovom delu foruma i procitajte nova pravila sex foruma!

Idi dole
Stranice:
1 ... 89 90 92 93 ... 398
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Erotske price  (Pročitano 26617044 puta)
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
Nokia N95 8gb
SESTRA SUZANA XI
Malog Pinkija, Zvjezdaninog brata, trebalo je nagovarati manje nego sam pretpostavljao. Zapravo, mogao sam i misliti da, gledajući sestrine orgije i na koncu i sam orgijajući s njom, nije mnogo mario za bilo kakve seksualne i društvene skrupule. Bio je napaljeni zreli pubertetlija koji je šokantno počeo svoj seksualni život sa promiskuitetnom sestrom. I zatim vrlo nevoljko, na njeno navaljivanje, počeo tucati i druge, daleko manje uzbudljive cure od Zvjezdane. A na naš zajednički party učetvero ona ga je nagovorila u par riječi.


«Braco... moraš tucati i druge ženske. Hajde sa mnom, namjestiću ti Suzanu, onu zgodnu frizerku što ima salon u centru.» nagovarala ga je Zveky, a on se u prvi tren oduševio, a odmah zatim upitao «tko će još tu biti, tko će karati tebe... ?» A ta informacija ga je posebno napalila.
«Šta... pa i on tuca sestru... i sad ćemu u četvero?! Fantastično ! Idemo odmah... !» rekao je Pinky i odmah bio spreman. Međutim, kad smo narednog dana, a bila je subota popodne svi sjeli u naš veliki dnevni boravak, atmosfera je u početku ipak bila malo zategnuta. Razlog je bila – Suzana.
«Kako ću se tucati s klincem ? Pa on je skoro dijete» govorila mi je tog dana, a ja sam imao bezbroj argumenata da je smirim.
«Čuj Suzy... ako Zvjezdana kaže da je mali kao jebač OK, onda joj vjeruj. Osim toga, sjećaš se kad je Zveky meni skinula «djanu»... i ja sam bio klinac. Čak mladji od Pinkija. Samo se naguzi i prepusti. Ne brini, Zvjezdana ga je već naučila sve što treba. I još k tome... ovo je za tvoj gušt. Ti već odavno pričaš kako bi voljela osjetiti dvojicu i kako su ti dosadile igračke.» I tu je raspravi bio kraj, a Zvjezdana i Pinky su već kucali na vrata.
Moralo se početi s alkoholom. Neobavezno časkanje i nekakva trema, odgađanje da se krene s onim radi čega smo bili tu. Na koncu je Zvjezdana probila led i pustila nekakav sentiš pozvavši Pinkija na ples. Bila je to ustaljena taktika. Dugi lagani ples. Prilika za drpanje i opipavanje pulsa i raspoloženja partnera...
Zvjezdana je odmah visoko podigla ruke i zagrlila brata zabijajući mu sise u prsa i milujući ga po kosi. Pod prigušenim svjetlom vidjelo se da je Pinky hvata oko struka pa sve niže i zatim, nakon 2-3 minuta sasvim otvoreno hvata za guzove i mijesi ih. Uhvatio sam Suzanu za ruku i povukao je iz fotelje u koju se bila zavalila raširenih nogu.
«Dođi sekice... nema se ovdje šta čekati...» Dohvatio sam Suzanu oko struka, a zatim joj zavukao butinu među noge koje je spremno raširila i priljubila se međunožjem na moju nogu. Osjetio sam njenu vrelinu. A uskoro i prigušeni uzbuđeni šapat u uhu...
«Pogledaj braco... zaista nismo jedini.... Gledaj kako se drpaju... o, jebote... pa zavukao joj ga je... uuuu... jebote... oni su zbillja kao i mi....» dahtala mi je Suzana za vrat gledajući kako je Pinky zavukao ruku Zvjezdani među noge i trlja joj picu. Nesvjesno se i ona počela trljati međunožjem od moju nogu i hvatati ritam vlastitog uzbuđenja, a ne glazbe. A onda je Zvjezdana, kad je već drpanje uz ples moglo prerasti u sljedeću fazu, napravila manevar.
«A sad ćemo se malo zamijeniti....» reče Zvjezdana i odmaknu se od brata hvatajući mene za rame. «Hajde... ljepoto moja.... probaj malo mog bracu kako pleše...» i razdvoji nas gurajući Suzanu prema Pinkiju, a hvatajući mene oko vrata.
«Da vidimo kako će ovo proći... napalio si je malo, a ? E, sad bi Pinky trebao nastaviti... a i ti bi trebao nastaviti... hajde mili... nagazi svoju prvu ljubav...mmmmm «
Da, nije trebalo dugo čekati. Pinky je vrlo brzo iz običnog sentiša prešao na istraživanje Suzaninog tijela. Mazio je preko leđa, pa po struku, guzovima, a zatim joj počeo zavlačiti prst između guzova preko tanke haljinice. Zvjezdana je također bila lagano obučena u nekakvu poluprozirnu crnu haljinu ispod koje se dobro vidio erotski veš.
Ugledah Suzanu kako se prepušta Pinkijevim sve drskijim nasrtajima i ponovo traži podražaj trljajući se pičkom od njegove bokove. Suzana je bila spremna za novog ljubavnika. A onda je meni sinulo da trebam preći u novu žešći fazu. Kratko sam rekao Zvjezdani da legne na trosjed, gleda nas i sama se zabavlja par minuta, a da ćemo nas dvojica pripremiti Suzanu za «stereo sex». Shvatila me i povukla se, a ja sam s leđa prišao Suzani. Pinky je sklonio ruke s njene guze i ja sam se prislonio.
«A sad ćeš seko malo plesati s dvojicom... To si oduvijek željela... da budeš u sendviču.» I počeo sam miješati i trljati se nabreklom kitom u hlačama preko njene guze.
«Auuuuffff.... šta radite to sa mnom dečki, a ? Mmmmm.... kako ste pokvareni... šta će biti sad sa mnom, a ?» dahtala je uzbuđeno dok smo je obojica pritiskali tijelima u laganom ritmu muzike. U jednom momentu pogled mi pade na Zvjezdanu. Ona je besramno ležala raširenih nogu, podignute haljine i masturbirala. Igrala se sa svojim klitom i lagano zavlačila prste sve dublje u vaginu pohotno nas posmatrajući. Čuo sam je kako je dobacila da počnemo skidati Suzanu.
Pinky joj je prvi počeo raskopčavati haljinu s prednje strane, a ja sam je istovremeno podizao uz tijelo i na koncu joj je skinuo preko glave. Šutila je i sasvim se povinovala našim pokretima. Sestra je ostala u donjem vešu i crnim samonosivim čarapama. A nas dvojica smo je ponovo pritisnuli i počeli još žešće drpati. Guzovi, sise... razvlačili smo kako smo stigli. Pinky joj je gurao prst u usta i Suzy ga je spremno prihvatala. Širila je noge kako bih joj mogao prst zavući u picu što dublje, ali preko gaćica... I na koncu smo jedva dočekali da čujemo Zvjezdanin poziv...
«Ljepoto moja.... dečki... dosta je napaljivanja... dođite k meni na ležaj. Opustili smo se, pustili Suzanu iz sendviča i onda je obojica poveli za ruku prema ležaju. Bila je crvena u licu i poluzatvorenih očiju. To je bio stadij napaljenosti kad Suzana nije odbijakla da se sa njenim tijelom uradi bilo šta.
«Sad ćemo polako... sve po redu... Hajdemo dečki... prvo da ovjerimo neke stvari ovdje jedni pred drugima...» pričala je tiho Zvjezdana i nastavila kad je vidjela naše upitne poglede. «Dakle, mi smo parovi posebne vrste... pa da to i demonstriramo... tek povjerenja radi. Ajde dečki... korisno i fer spojiti sa ugodnim... prvo ...
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
Nokia N95 8gb
SESTRA SUZANA XII
Ja bih da još jebem tvoju...sestru» poželi Pinky i priđe otraga Suzani kao nekakvoj novoj igrački. Ja sam kleknuo na kanape među Zvjezdanine noge koje je seka širila kao krila palacajući jezikom po prijateljičinim usminama. Gurnuo sam kurac još vlažan od Zvjezdinih sokova prvo nekoliko puta u sestrina usta, a zatim ga ona uze i uvede u njenu rodnicu, dohvati me za jaja i povuče me sasvim u Zvjezdanu. «Tako braco... uživaj... mmmm... i ovaj mali je dobar... havala ti braco... ooohhh.... divno me jebe mali... hvala ti za novi kurac koji si mi priuštio...» laprdala je Suzana uživajući u Pinkyjevim novim napadima. Ja sam ga povremeno vadio iz Zvjezdanine pičke i gurao seki u usta, pa opet vraćao u pičku.

Ubrzo se čulo samo mumlanje, mljackanje kuraca i jezika po raskvašenim pičkama i naše ujedinjeno neartikulirano životinjsko glasanje. Približavali smo se svi četvero orgazmu. Curama je možda bilo bolje. Lizale su se u pozi 69, primale su kurac i imale svoje jezike na klitorisima. I zaista, uskoro sam ponovo čuo Zvjezdanu kako svršava, ali njeno glasanje prigušivao je koloplet Suzaninih usmina i Pinkyjevih jaja u koji je bilo nabijeno njeno lice. Osjetio sam da trza karlicom i pojačao napade, a Suzana sisanje klitorisa kako bsmo joj priuštili jači orgazam. A onda sam čuo Pinkyja...
«Ooooh.... svršavam... mogu li ti svršiti u sestru... ?»
«Ne, nipošto.... svršavamo im u usta... hoću poslije lizati Suzanu...! Ne želim osjetiti tvoju spermu ! » uzviknuo sam i par sekundi kasnije vidio sam ga kako vadi kurac iz Suzane i spušta ga svojoj sestri u usta. Trzao se i izlijevao, a ona je grcala ne mogavši sve primiti odjednom u usta. Izludio sam od prizora, od grčenja Zvjezdanine vagine i meni je krenulo...
«Ooooo... koje ste vi dobre jebačice... mmmm... kako se dobro jebete, pičke jedne.... evo ti ga seko u lice...» I kao bezbroj puta do tada, izvadio sam kurac iz pičke, nadrkao ga par sekundi i usmjerio mlaz Suzani u lice. Voljela je to i zajebavala se o ljekovitosti sperme za ženski ten. Jedan, dva, tri... sedam... mlazova vrele sperme nagrnulo je iz jaja pogađajući Suzaninu bradu, oči, obraze. «Mmmmm....» mumlala je ona i razmazivala spermu po licu, a zatim se ponovo vratila u Zvjezdanino međunožje i koliko je god mogla zavukla nos u njen šupak, a jezik u picu izazivajući novo divlje Zvjezdanino miješanje karlicom. Njih dvije su se očigledno dobro poznavale kao ljubavnice.
Bez riječi smo ubrzo poustajali i dohvatili se čaša sa pićem. Nazdravljali uspješnom i vatrenom početku našeg druženja učetvero, a zatim je Zvjezdana pokazala da, zapravo, ima mali plan... scenario našeg druženja pod naslovom «ispunjenje svih želja». A prva se odnosila na Suzanu.
«Lijepa moja prijateljice... takoreći «sestro»... odavno te slušam kako želiš sex sa dva frajera istovremeno. Hm, čudi me da to već nisi probala. E, sad ćeš ti biti prva. A zatim ćemo svi kušati kako je to sa dva partnera istovremeno. I vi dečki, takođe... A možda i kako je sa tri partnera. A Suzy... bi li to voljela ?»
Suzana je šutila i vragolasto se smijala i shvatih da su se razumjele. A zatim reče... OK, dečki... molim vas da pazite na mene... a sad ćemo gore u sobu na veliki pravi krevet. Na mamim jebodrom. Taj krevet ima karizmu... eh, kad bi mogao ispričati priču o našoj mami, svačega bismo se naslušali.» I zatim svi krenusmo u spavaću sobu noseći, pića, klopu... Znali smo da nas čeka duga, mračna noć. Ali i vrela, strasna, razvratna, pijana i besramna.

Na noćnom ormariću još su stajali vibratori, kuglice i dildoi od prethodne noći, a prigušeno svjetlo bilo je već upaljeno. Suzana ga je pojačala, a tad nisam razumio zašto. Namjestili smo se ukrug na velikom «francuzu» i sasvim spontano krenuli u «kolo» - predigru gdje smo se istovremeno svi oralno zadovoljavali. Zvjezdana se okrenula na bok i poput balerine raširila noge otvarajući mom jeziku sve puteve u sebe. I odmah se dohvatila Pinkyijevog kurca progutavši ga bez okolišanja. Pinky je pak zaronio u Suzanino međunožje i navalio jezikom te ga je u jednom momentu Zvjezdana upozorila...... «polako mali... lagano je liži... picu pa šupak... isto kao što radiš meni...» I za par sekundi Suzana je počela zadovoljno presti kao sita maca. A i bila je. Njena usta i grlo ispunjavalo je moje žilavo, vrelo meso. Tonuli smo u uzbuđenje i strast i uskoro se čulo samo dahtanje i mljackanje jezika po spolnim organima. Kad je postalo prevruće, Zvjezdana je, kao iskusna učesnica orgija i redaljki, zapovijedila da se zamiijenimo. I za par sekundi lice mi je bilo u Suzaninom međunožju, a jaja mi je lizala moja prva ljubav. A onda je došao red na ispunjenje Suzanine želje.
«Hajde dosta je... nismo jungferi... mala ti si spremna... ma vidi je... pa ti si napravila pravu poplavu u krevetu...» obrati se Zvjezdana mojoj sestri hvatajući je za picu. «E, sad ćeš dobiti svoje. ’Ajmo dečki... navalite... polako i po redu... jedan u usta, drugi u picu...» I onda smo je poklopili. Pinky je grabio priliku da je jebe. Suzana je ležala na boku i on joj je lagano podigao lijevu nogu i uzjahao na desnu prislonivši glavić na vaginalni otvor. Polako ga je stavio i zatim dugo i lagano ulazio. «Auuuh...» uzdahnula je Suzy kad joj je ušao sasvim do jaja. Ja sam joj ga stavio pred lice i sestra ga spremno dohvati usnama. Polako ga je uvlačila dok sam klečao ispred njenog lica. Pinky ju je lagano karao, a ja sam je jebao u usta. Sve dublje... i na koncu do jaja je nestao u njenom grlu. Žmirila je i bez riječi nas obojicu primala istovremeno u sebe.
«Ha... sestro... kakav je stereo sex... reci ti meni... ?» pitala je Zvjezdana. Suzy nije mogle govoriti i samo podiže palac u znak «super» i zatim me strasno dohvati za jaja i poče se divlje nabijati grlom na moj glavić. Pinky je pojačavao udare i Suzana je jedva mumlala pored mog kurca u ustima. Nisam joj ga htio izvaditi iz usta niti na trenutak, a ona je uživala i kolutala očima pomalo se i gušeći.
«Postavite je četveronoške... kao kuju... pa je tako jebite...» javi se Zveky iza mojih leđa. Okrenuh se. Zvjezdana nas je netremice posmatrala i već si zavlačila veliki dildo u vaginu. Uživala je i ona čekajući svoj red.
A nas dvojica smo nastavili jebavati moju sestru ...
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
Nokia N95 8gb
SESTRA SUZANA I MAMA XIII
Dugo smo se tuširali i zezali u velikoj kadi, ali nismo započinjali sex. Odmarali smo i nalijevali se alkoholom i potapali posljednje ostatke stida i obzira.
«Braćo i sestre... probajmo «zlatni tuš» kad smo već pod tušem. Ajde prvo vi popiškite nas...» reče Zvjezdana, čučnu i namjesti se ispred mene. Suzana ju je slijedila. Pustili smo vodu da teče i ubrzo i Pinky i ja osjetili podražaj za mokrenje. Mlaz je krenuo i usmjerismo ga njima dvjema u lice. Šarali smo po tijelima, licima, sisama. Suzana je hvatala mlaz u usta, a zatim ga špricala po Zvjezdani. Bila je sasvim pijana i sasvim otkačena.


«A sad ćemo mi popišati vas dvojicu...» I Zvjezdana ustade iz kade, a nas dvojica sjedosmo. Zvjezdana se baš trudila da usmjeri mlaz u moje lice i tražila od mene da zinem,
ali to nisam baš mogao. Bilo je dovoljno «umivanje». Cure su vrištale od smijeha i pišale po nama raširenih nogu, a zatim smo se svi zalijevali mlazom vode iz tuša. Čekao nas je opet veliki mamin jebodrom i Zvjezdanina očekivanja žestokog «double action» sexa.

«Prvo mi obojica dođite da vam popušim» reče Zvjezdana i kleknu u krevetu namjestivši lice ispred dva penisa. A zatim uze jedan drkajući istovremeno drugi. Pa ih onda zamijeni. Osjećao sam kako mi kurac raste u njenim ustima i ispunjava ih. I na koncu je pokušala gurnuti oba odjednom. Pomalo glupo sam se osjećao dodirujući glavićem Pinkyjev glavić te prekidoh taj eksperiment...
«Hajde ljubavi... kako nas želiš ?» Zvjezdana je znala šta hoće. Sve kao i Suzana, za početak. Legao sam na leđa, a Zvjezdana je bez okolišanja zagrabila malo vazelina iz otvorene kutije i aplicirala na analni sfinkter i počela se polako spuštati na mene. Oh, kako divnu veliku guzicu je imala. Kako se spuštala u čučanj koža na guzovima se zatezala i sjajila ispred mojih očiju zasljepljujući mi i vid i razum. Pa ih je širila znajući da ludim od tog prizora i na koncu mi «namignula» anusom skupljajući i opuštajući analni mišić.
«Mali... meta je tu – reče mi – a ti samo usmjeri cijev i ispali metak.» I zatim se lagano prisloni šupkom na glavić. Zvjezdana je zaista bila virtuoz u krevetu. Lagano je zamiješala na glaviću, a zatim u jednom momentu naglo opustila sfinkter i moj glavić je u trenu propao u njenu guzicu uz jedno zvučno «plop». Bio sam u njoj. Zatim se oslonila i na ruke i počela lagano, kružno miješati nabijajući se na kurac. Centimetar, dva... pet... hoće li stati na pola... ne, nabija se i dalje... deset... petnaest... dvadeset centimetara kurca nestalo je u Zvjezdaninoj guzici. Gledao sam to kao opčinjen, dok mi je kurac pulsirao u njoj.
«Ha, mali... šta kažeš na ovo... guza pojela ćunu... A sad ti braco... dođi mi među noge, zabij mi ga... hajde... zabij ga fino... k’o brat sestri... Uuuuufff... tooooo !»
I Pinky je u par sekundi bio u Zvjezdani. Opet ga osjetih kroz stijenke njenih organa, a onda smo počeli pravo iživljavanje na Zvjezdani zabijajući se u nju bez milosti, bez obzira i ne vodeći računa o tome odgovara li joj ritam. Ubrzo se i ona javila....
«...oh, joj, uuuuhhh.... koji ste vi divljaci... šta to radite sa mnom majku vam jebem obojici... Mmmmmmm... poderaćete me... Ali sviđa mi se kako me rasturate.... To, to... možete li jače jebem vas nježne...!» Zabijali smo jače. Ja sam je pri tome čvrsto držao za sisetine, gnječio ih i potezao za njih dižući je gore-dole sa sebe. Pinky je držao sestru za struk i guzu i tako smo je guslali očekujući provalu njenog sladistrašća. Ali Zvjezdana je imala ideju svršiti na drugi način.
«... pustite me sad... hajde... van iz mene obojica... hoću da me nabijete na «vješalicu»... Ti ćeš me Tex uzeti sprijeda... hajde ti si jači od Pinkyja, možeš me držati...»
Vješalica je bila omiljena igra na sex partyjima. Jedan frajer bi stojeći uzeo i podigao žensku na kurac držeći je za guzove, a ona bi ga obuhvatila nogama oko bokova i rukama oko vrata. Kad bi se ženska dobro namjestila, drugi muškarac bi prišao i smjestio joj kurac u šupak. I tako bi je obojica držala za guzove i podizali i spuštali, radili dvostruku penetraciju. U momentu kad bi joj obojica ušli do jaja ispuštali su je iz ruku te bi ženska svom težinom bila oslonjena i nataknuta na dva kurca... kao teška bunda na vješalicu. Zvjezdana je očigledno bezbroj puta bila u takvoj situaciji i uživala u tome.
«Tako Tex... zabij mi ga sasvim... a sad braco dođi mi i ti pozadi...» Pinky je već uigranim potezom ušao sestri u guzu, a onda je ona preuzela inicijativu. Naredivši nam da je ispustimo iz ruku, Zvjezdana se uhvatila za naša ramena i vješto podizala i opet nabijala na kite. «Vidi Suzy... ovako se radi vješalica... probaćeš i ti ovo, super je... ooooohhhh.... kako me dobro jebu ovi dečki... mmmmm.... baš smo sretne s njima.... Hajde Suzana dođi i ti... zavuci se ispod mene... hajde malo me jezikom.... mmmmmmmmmmmmmmmmmm... !»
Moja sestra je jedva dočekala da se uključi u igru i za tili čas bila je ispod Zvjezdane. Osjetih njen jezik i kosu na jajima i to me dodatno izludi. Ali Zvjezdana nije mogla svršiti iako se vješalica odužila i postajalo sve žešće. Tražila je promjenu poze. Ponovo se guzom natakla Pinkyju na kurac i okrenula prema nama, ali je sad tražila od Suzane da je liže po pizdi...
«Hajde lutko... poliži mi pičketinu onako kako ti to najbolje znaš...» i raširi noge prema seki. Suzana je bez razmišljanja zalegla među noge i istrćila guzu prema meni. Shvatio sam. Bez razmišljanja priđoh sestri i zavukoh joj bez ikakve pripreme kurac u međunožje, a ona krenu još žešće lizati prijateljičinu pičku i kurac njenog brata koji je ritmično nestajao u šupku. Obje su počele razvratno stenjati i bulazniti. Riječi su im se preplitale i pretvarale u rijeku gadosti...
«... ooohhh... kako nas jebu naše bracike... mmm.. najbolji kurci na svijetu samo jebite svoje seke... sestre su najbolje jebačice... sve će učiniti za vas... o, kako volim ovu kurčinu u šupku... vidi mila kako mi ga zabija... hajde poliži mi govno sa bratovog kurca, o kako dobro ližeš.... baš te lijepo guzi tvoj ...
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
Nokia N95 8gb
SESTRA SUZANA I MAMA XIV
Pinky je ispružen jezik snažno zabijao mami u pičku, a nos u guzicu. A ona je sve bješnje trzala guzicom i nabijala se na njegovo lice unatrag. Cijeli jezik i nos mladog junoše nestajali su u njenim otvorima, a mama Nataša je to vulgarno komentirala napaljujući maloga.


«... hajde zabij to jebačici Nataši... liži mi jajnike... tko si - da si... nemoj prestati... voliš veliku pičketinu, ha... ovo ti je najbolja pička što si vidio u životu... samo liži... stotine su lizale i jebavale ovu rupu bez dna... taaaaakoooo.... sad me zažvali u šupak.... sasvim... cijeli jezik hoću u guzici... daj, mladiću daj... tooooo...!» Pinky je u tom momentu imao jezik sasvim zaguran u mamin anus, a ona je tražila: «... sad kruži jezikom po mom crijevu... oh, kako to volim.... kako volim kurac u sebi... daj, daj, daj... sad mi daj kurca.... hajde uvali i lagano zabijaj....» zapovijedala je mama i sve žešće miješala. Pinky je sav crven u licu podigao glavu i na koljenima prišao iza nje.
Suzana ga je povela u sobu i rekla mu da će guziti mamu Natašu, ali da drži jezik za zubima i da ona ne smije znati ko je jebe, jer je to takva igra. Pinky je odmah pristao i sad je drkao iza mame približavajući glavić njenoj vagini, prislanjao ga i gurao uz njen gromoglasan uzdah odobravanja... «Tooooo.... kuraaaaaaac... konačno, samo ga zabijaj....»
Suzana i ja smo već bili narajcani do ludila. Stajala je ispred mene laktovima naslonjena na prozor koji je gledao u sobu. Stajao sam iza nje i lagano je ubadao i drpao, a kao opčinjeni oboje smo posmatrali mamu Natašu, naguženu na krevetu. Pinky je bio poput komarca na njoj, ali se dobro snalazio. Uvalio joj je kurac do jaja i zabijao se ritmično u nakvašenu veliku čupavu vaginu, a već se uhvatio i za njene ogromne sise koje su se bibale ispod nje u ritmu sexa.
«.... tako braco.... polako me jebi... nemoj da rano svršimo.... hoću da uživam... pogledaj mamu... jebe se bolje nego nekad kad smo je gledali kao klinci... uh... to braco... i ti me fino jebeš... šta bih ja bez tebe.... pogledaj je molim te...» šaptala je Suzy.
«... baš je dobra pička... vidi pa ona niti ne zna ko je u njoj, a već je počela udarati ritam guzicom kako njoj paše.... baš je dobra jebačica... uuuu kolike su joj sise!» dodao sam.
«Sviđa ti se, a ?» upita me iznenada Suzana. Bi li volio pojebati onakvu žensku ?» upita me iznenada. «Znam da bi volio...» Usporio sam ritam penetracija u sestru jer mi nije bilo jasno da li bulazni od uzbuđenja ili nešto smjera. Ali prije nego sam uspio bilo šta pitati desilo se nešto neočekivano. Pinky, iako nije imao problema s time, počeo je prerano svršavati. Mama je bila tek «ušećerila» nabijajući se guzicom unatrag na njegov kurac do jaja i očekivala još mnogo toga, ali Pinky je naglo izvadio kurac, nadrkao ga par sekundi i počeo špricati oko sebe po sobi.
«... ma šta to radiš... ne vadi ga... oooohhh... nisi valjda svršio, jebem li ti miša... kako ćeš me ovako ostaviti... ništarijo jedna nepoznata.... baš si šonjo... vrati taj kurac u mene...» vrištala je mama sasvim iznervirana naglo prekinutim snošajem. Pinky se zbunio, naglo skočio s kreveta, navukao gaće, dohvatio odjeću i istrčao iz sobe. Mama je čula da su se vrata zalupila i shvativši da je u sobi sama, svezana sexy-lisicama i nezadovoljena počela je vikati:
«Suzanana, Suzana.... heeeeej.... odvežite me, Suzy...» i cijelo vrijeme je trljala međunožjem od jastuk koji je bio ispod nje pokušavajući se zadovoljiti. Nas dvoje smo se zgledali. Razmišljali nekoliko trenutaka i onda odlučili da uđemo. Izvadio sam kurac iz nje i tiho uđosmo u sobu gdje je mama pokušavala namjestiti klitoris na rubove jastuka i podraživati ga.
«Tu sam mama... šta se dogodilo...?» reče Suzy.
«... ništa... eto ništa... tko je onaj šonjo što si mi ga poslala... nije izdržao ni pet minuta, a već je svršio... šta sad da radim.... odveži me...» pjenila je mama Nataša. Stajao sam iza nje i prvi puta iz takve blizine posmatrao njeno raskvašeno međunožje i sjajni anus, sasvim opušten, poluotvoren i spreman da primi kurac. Erekcija je bila čvrsta do bola. Posmatrao sam mamu i lagano drkao. Ponovo se pogledah sa sestrom Suzanom i istovremeno potvrdno klimnusmo glavom. Bio je to prećutni dogovor... «da, pojebaćemo našu mamu, moja sestra i ja zajedno !»
«Ne brini mama.... dobićeš sve što ti treba... sad sam ja tu... ja i još netko.... bit će ti perfektno...» reče Suzy prepuklim glasom koji je otkrivao enormno uzbuđenje i spremnost na svaku perverziju. Suzana i ja smo nezaustavljivo i svjesno srljali u novu incestuoznu gadariju, a učesnik je nesvjesno bila niko drugi do naša mama. Bilo mi je malo čudno što se mama ne protivi Suzaninom učešću, i to mi je bilo sumnjivo, ali sam to u trenu objasnio njihovom ženskom bliskošću i intimnošću mame i kćeri i sasvim se posvetio onome što slijedi.
«Tko... tko je to s tobom... šta ćete mi raditi.... oooooohhh.... samo me dobar kurac zanima, to mi treba... oooohhhh... toooooooooooo...!» Ovaj posljednji mamin uzdah uzrokovan je time što Suzana bez okolišanja zavukla mami dva-tri prsta u otvorenu vaginu, a jezik zabila u njen šupak kao maločas Pinky. Opčinjeno sam gledao šta kćerka radi svezanoj i nemoćnoj mami. Suzana je hvatala ritam, a ja sam prišao iza nje, gurnuo joj kurac među noge i nastavio je karati napaljen novim prizorom Suzaninog anilungvusa. Mama je ječala od zadovoljstva i jedino smo razumjeli... «... kurca.... kurca... ooooh... voliš moj šupak kćeri... oooooh... toooo kako me dobro jezikaš.... ti si mala kurvica koja svašta zna.... kao tvoja mama... mmmmmm mi smo kurvetine, kćeri moja..... voliš kurac kao i ja..... samo se jebi.... tko je to s tobom.... je li dobar jebač... oh, kurca mi dajte....» I onda je konačno došao trenutak i za to.
Suzana me pogledala i očima dala signal da ga izvadim iz nje. Prišao sam mami otraga i prislonio glavić. Suzy me uhvati za kurac da se ne predomislim u posljednjem trenutku. Lagano raširi mamine usmine, prsloni glavić na otvor rodnice i gurnu me otraga... Ulazio sam u maminu ...
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
Nokia N95 8gb
SESTRA SUZANA I MAMA XV
Prvom prilikom, nakon tog prvog i jedinog sexa s Natašom, rekao sam Suzani da me više ne dovodi tako pred svršen čin i da me ne ubacuje u mamin krevet, jer «to» ipak ne mogu. Suzy je šutila par trenutaka, a zatim je hladno odgovorila: «Ok, slatki moj braco... onda ćemo ovo nas dvije obavljati same, a ostalo ćemo izvan kuće... Nadam se da se između nas dvoje ništa ne mijenja...» i izašla iz kuće.
A što je značilo to da će njih dvije «obavljati same» i «izvan kuće» postalo mi je jasno već narednih dana kada sam počeo na neki način žaliti što sam se isključio iz svega toga...


Naime, prvo je Suzana prestala dolaziti u moju sobu kako je običavala, ali sam to tumačio njenom bojazni da nas mama ne ulovi ili obavezom da bude malo više s mamom dok je tu. A mama je uglavnom bila vani sa društvom koje dugo nije vidjela ili je u svojoj sobi ljenčarila, puštala porniće (koje sam mogao čuti iz hodnika) i lickala se za izlaske. Međutim, jedne noći došavši kasno kući začuo sam iz mamine sobe orgazmičko roktanje i dahtanje i pomislio da Nataša opet pušta porniće i masturbira novim igračkama koje je donijela iz Njemačke, ali sam ubrzo shvatio da su to njen i Suzanin glas. Hitro sam se zavukao u sestrinu sobi pa izašao na balkon i provirio kroz balkonski prozor... Nataša i Suzana... majka i kćer... u najvatrenijem sexualnom zanosu.
Suzana je bila nagužena četvoronoške, a mama je s velikim pričvršćenim penisom prodirala u kćerku zguza. Snažno, duboko... gumeni penis bio je ogroman (poslije smo ga Suzy i ja mjerili - 27 cm) i skoro sasvim je ulazio u nju.
«Evo ti droljo mala... evo ti mamin kurac... da me zapamtiš slatka moja droljice... kako te jebe mama, ha... kako mama jebe... da te čujem...? Jebe li mama bolje od onih prljavih dripaca... ???!» siktala je mama dok ju je tucala. I ona je bila uzbuđena i tako je i zvučala. Obrađivala je kćerku kao da se takmičila sa svim Suzaninim ljubavnicima. Objema su velike sise klatile, butine su im se sudarale uz pljesak, a Suzana je bila sve zanesenija.
«Ooooooo..... mamaaaaaa... tooooo... oh, kako jebeš... ne, ne, nemoj prestati još malo, još malo... jooooooooj» svršavala je Suzana, a mama se radovala koliko i ona sama. «Tako, tako... kćeri moja... vidiš kako možeš... jel ti ovo četvrti put, ha... Mmmmmm tako, tako.... možeš ti svršiti još koji puta.... Kad mama jebe, nema odmora.... ne pada kita... Sve za moju kćerkicu.... Hajde okreni se na leđa... Hajde Suzy moja.... mmmmm, kako si mi zgodna... volim karati ovako zgodne cure.... Tucala sam ti i onu tvoju Gertrudu... onu školsku prijateljicu.... Mmmmm.... Kad si ti otišla u Jugoslaviju, mala je patila za tobom pa sam je ja «tješila». Fino smo se zabavljale, baš.... hajde.... lezi na leđa.... Hoće mama malo da ti legne među noge.... taaaako... gore noge... dođi mi još jednom.... pa ćeš ti poslije karati mamu...»
Raspametio sam se od svega što sam vidio i čuo. Bilo mi je jasno da mi Suzana ne dolazi jer je našla novu, još žešću zabavu. Karala se s mamom, a već sam znao da je voljela žene. Gertrudu, Zvjezdanu, skoro sve frizerke iz salona je povalila.... i sada mama ! Kurac mi je stajao tvrd kao kamen i bio sam skoro nesretan što nisam s njima u krevetu. Ali, istovremeno me nešto i odbijalo. Gledao sam ih i drkao.
Bile su u klasičnoj misionarskoj pozi, ali je to izgledalo mnogo uzbudljivije, nego da gledam sebe i Suzanu u ogledalu što smo nekad običavali. Dvije zgodne, sisate žene. Mama je kao muškarac namjestila glavić «gumenjaka» na sestrin muf i lagano joj ušla. Suzana je uzdahnula, a zatim su obje počele miješati. Zatim ju je mama zažvalila da se Suzy sva izgubila. «Oh... kako je divno... još, još.... to mamice... mmmm kako me dobro jebešššš.... najbolje... tako... voliš moju pičkicu... znaš što joj treba... mmmmm.... još malo... pa ovo je fantastično... hajde mama još malkice ubodi svoju curicu.... mmmmm...» bulaznila je Suzana, a Nataša je radila bokovima poput najboljeg ljubavnika. I Suzani nije puno trebalo. Za par minuta začulo se njeno bučno svršavanje uz otegnuto «joooooooooooj!» a zatim je mama prestala micati guzicom među njenim nogama i ostala ležeti na njoj ljubeći je.
Tako sam želio ući i zabiti vreli kurac mami u guzicu.... mami koja je tog momenta bila na svojoj kćerci, ali su me posljednji ostaci zdravog razuma sprječavali da to ponovo uradim. Drkao sam divlje i snažno i razlijevao spermu po balkonu, a njih dvije su nastavljale seansu. Nakon pet orgazama bio je red da Suzana odradi mamu koja je imala svoje želje, a Suzy je bespogovorno sve izvršavala.
«Lutko moja... mama voli fist... ti imaš tako lijepe ruke, nježne prste... hajde zavuci je mami... štipni me za jajnike... samo polako...» zapovijedala je mama Nataša i sama se namještala. Lijegala na leđa zadizala noge i širila nakvašene usmine. Suzana je lagano, kako ju je Zvjezdana učila, zavlačila prst po prst i vrlo brzo su svih pet nestali u mami.
«Tako lutko... sad polako okreći ruku... mmmm... pažljivo neka uđe cijela šaka... taaaakoooooo.. oh, super je... mmmm...» Suzanina ruka nestajala je u mami do zglavka, a zatim je mama imala nove zahtjeve. Tražila je da Suzana lagano rotira šaku u njoj i da je istovremeno liže po klitorisu. Suzana je vješto lizala, a mama se gubila u zanosu. Vrlo brzo je prvi puta svršila, već napaljena karanjem kćerke, ali je Suzana nastavila da joj radi fist. No, promijenile su pozu, a da ruku nije izvadila iz mame. Nataša se lagano okrenula na koljena i sada je bila nagužena na sred kreveta stenjući životinjski...
«Hajde... još mi je gurni.... može još stati u mene, još... uhvati me za maternicu...mmmm oh, kako sam prokleta, kako volim puniti ovu moju pohotnu pizdurinu... daj, kćeri.... daj mami mesa među noge...» vrištala je mama dok joj je Suzana zavlačila ruku još dublje. Nestao je i ručni zglob u mami, a ona je tražila nove podražaje.
«A sad je vrti u meni... nemoj vaditi samo vrti.... mazi me prstima po jajnicima...i liži mi šupak... Hajde zažvali mi moj jebeni šupak.... volim tvoj jezik u guzici mačkice moja... Mmmmm... kakvu je ...
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
Nokia N95 8gb
SESTRA SUZANA I MAMA XVI
Čuj... radi kako hoćeš... ako nećeš, nemoj... ali mama je super ženska. Razumijem je zašto je ovakva i mislim da je u pravu...» pričala je Suzy otkrivajući buđenje nimfomanske genetike. Pričala je o seansama koje je organizirala uglavnom Zvjezdana i na kojima su se tipovi palili na činjenicu da se mama i kći karaju u duetu. Naposlijetku, to su radile i Zvjezdana i njena stara jedno vrijeme (ali ni tu Pinky nije uletio mami) pa nije bilo čudo ni za ove moje dvije. Frajeri su htjeli imati obje istovremeno na sebi ili ih gledati i karati u pozi 69 radeći na njima sve bolesnije bestijalije u kojima su Nataša i Suzana neizmjerno uživale.


Shvatio sam da je Suzana u svojoj seksualnosti prevazišla mene, odnosno taboo koji se zvao - incest sa bratom. Već me navela da pojebem mamu, sa mamom je imala, kako je govorila, najotkačeniji sex u životu te joj je sex sa mnom bio povratak na nešto «obično i već viđeno». A o mami je pričala u samim superlativima...
«S mamom sam svršila najžešće u životu... Niti jedan muškarac me nije tako napalio. Heeeeej... ona me jebe satima... svršim po deset puta... Sad fisting primim bez ikakvih problema... A da samo vidiš nju... jebe dildoima, liže... a na sebe može primiti pet frajera odjednom. Nisam vjerovala da je to moguća... Ali sad to mogu i ja. Neko veče se Zvjezdana onesvjestila koliko ju je napalila lizanjem... ma ludnica! Hm... možda puno propuštaš... a možda si i u pravu... vidjećemo... pokazaće vrijeme...» meditirala je Suzana na glas.
Međutim, kada jedne noći uopće nisu došle, a na koncu se dovukle naredni dan predveče jedva stojeći na nogama shvatio sam da se nešto dogodilo i da su pretjerale. Mama nije željela pričati ništa. Samo je kuhala kamilicu za sebe i kćerku s kojom su očigledno pravile i stavljale obloge na otekle i oguljene pičke. Suzana je ispričala samo osnovnu stvar:
«Bile smo kod Zvjezdane i spremale se na neku žurku... Onda je došao onaj mali Pinky sa skoro cijelim nogometnim timom... znaš one dripce što igraju u ovom lokalnom klubu. Imali su utakmicu i pobijedili pa ih je Pinky doveo da to proslave... I kad su nas vidjeli insistirali su da ostanemo i da s njima slavimo i pijemo i tu je mama zajebala stvar. Ona je prva rekla da ostanemo očekujući da će je zapasti neka od tih mladih kita... Čuj, bilo ih je devet sa Pinkyjem. I sve je bilo OK, dok se nisu ponapijali, a mama ih je neprestano dražila i podsticala pokazujući im tange ispod suknje.... I na koncu nam nisu ni dali otići... Krenulo je kao i svaki party dosad... pića, malo muzike. Mislile smo da će biti normalni... malo žešćeg sexa i to je to... međutim... dečki su podivljali... pravi seljaci i siledžije... Ako što ne bismo htjele, pucali su nam šamare. Na kraju je Pinky pokupio sestru i izvukao je sa redaljke, a njima rekao: « Eto... dosta su vam ove dvije... njima nikad nije dosta...» I onda... njih osmorica... slomili su nas... odrali... Ma ne mogu ti to opisati. Prvo smo bile napaljene, ali poslije.... baš su pretjerali... pusti me sad molim te...» i zatim je otišla za mamom njegovati razguljenu picu kamilicom. A ja sam odmah potražio Pinkyja i Zvjezdanu kako bih saznao šta se zaista desilo.
Oboje su strahovali da ću ja ili Suzy i Nataša otići na policiju i prijaviti silovanje, a nikome od njih nije odgovaralo da se priča što se desilo u njihovoj kući. Obećao sam da policiju nećemo petljati, ali da moram saznati šta se desilo. Sve! A imao sam što čuti... Zvjezdana i Pinky su u početku oklijevali, a onda su razvezali jezik. Bolje preda mnom, nego pred policijom...

«Čuj... nismo mislile da će otići tako daleko. Ni Pinky ih ne bi doveo i zadržavao nas da je pretpostavio šta će biti. Pa nikad ne znaš kakav je tko u piću. OK... napalile smo se... nas tri sa devet frajera. To niti ja još nisam doživjela. A tvoja stara se raspomamila. Ona je insistirala da ostanemo i «proslavimo nogometnu pobjedu sa dečkima koji znaju davati golove!» I ona je počela provocirati. Željela je plesati sa svakim... čuj, svakog od momaka je izdrpala i ispipala ko ima najveći... onako preko hlača. Pinky se bacio na Suzanu.... svima se pohvalio da ju je već karao, a na mene nije ni obraćao pažnju... I jebi ga... tetu Natašu su prvu skinuli i popizdili kad su je vidjeli u tangama, na štiklama, sa prozirnim grudnjakom.... Odmah su je povalili na pod njih trojica i gurali se po njenom tijelu...» počela je Zvjezdana.
«... da, da.... a ona je još rajcala sve njih... kao, hajmo dečki... ko zna najbolje drpati, lizati, karati... kome je najveći... dajte da vam izmjerim opseg kita ustima... i sve tako. Pa stara ti je sasvim otkačena. A, onda su ostali pali po Zvjezdani... ja sam ti bio sa Suzanom, ali su se priključili još dvojica... Tako... na svakoj su bila po trojica. I nisu se bunile u početku... jel tako seko.... to ste same htjele !» nadodavao je Pinky upadajući joj u riječ.

Satima smo sjedili... lagano pijuckali, a viski im je razvezivao jezik pa su sve više išli u detalje. Uglavnom, upravo je mama Nataša kreirala sexi igrice. Smišljala, zapovijedala, a onda se stvar otela kontroli. Mama je tražila da se sve tri naguze i da sva devetorica prvo «naprave đir na njima» tj. da ih po 2-3 minuta jebu u usta, a zatim vaginalno i na koncu u šupak, a one su ih ocjenjivale. Zatim je svaka birala po dvojicu i radile sa njima «vješalicu», gutale njihove sperme i ocjenjivale koja je najukusnija. Zapravo bile su sasvim pijane i bez ikakvih kočnica. Mama je u jednom momentu pokazivala kako može sa petoricom. Trojicu je imala u sebi istovremeno, a dvojici je drkala s obje ruke. Pa su to htjele i Zvjezdana i Suzana.
Ali, kako je vrijeme odmicalo dečki su bivali sve grublji. Vidjeli su kako je Zvjezdana uradila fist Suzani, poludjeli su i odmah htjeli svi da im to rade. Ali, nisu znali, bili su grubi sa velikim ručerdama i ženske je to počelo boljeti pa su se opirale.
«Onda je u jednom momentu jedan od njih krenuo sa litarskom bocom da mi je zabije u pičku... nisam mu dala i opalio mi je šamarčinu da mi se zanesvijestilo» objašnjavala je Zvjezdana. Već smo bile izjebane sve tri. Svi su već po dva-tri puta prešli preko nas i već pred jutro nama je bilo dosta karanja, svršavanja, kuraca, ...
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
Nokia N95 8gb
U sestrinim dubinama
Svaki muškarac nesumnjivo ima svoje fantazije: o nedokučivim zabranjenim ženama, o perverzijama koje ne smije nikom povjeriti niti može probati... Moje fantazije završavale su se na oblinama i u dubinama moje zamamne još neoficijelne svastike Marine sa čijom sestrom Enom sam se godinama zabavljao koristeći svaku priliku da se u Marininoj blizini «ogrebem» za njen dodir i pogled na putene obline. Posebno me rajcala njena velika, lijepa, obla stražnjica i uvijek vlažna usta... te sam vrlo često tucajući Enu fantazirao o njenoj sestri. A kad bismo zajedničke tulume sa njom i njenim mužem Vlatkom završavali sexom u odvojenim sobama, izluđivala me njena orgazmička vriska koja je probijala zidove. Tako sam posredno uživao «u njoj» ni ne sluteći da će mi se ta želja ostvariti na najbolji mogući način. Pa čak i više od toga. Jer, svastika je bila ženska neizmjerne, ali zarobljene mašte koja nas je jednog dana dovela u krevet sa njenim rođacima Milkicom i Giannijem, inače bratom i sestrom i na koncu sa njenom sestrom (mojom) Enom i mužem, kada su pali svi tabooui ovog svijeta.


Kasno poslije podne zazvonio je telefon u mom stanu i nekoliko trenutaka razmišljao sam da li da se javim. Spremao sam se za zanimljiv izlazak, večeru učetvero kod moje slatke svastike, i nisam želio da mi bilo kakav poziv to pokvari. No, telefon je uporno zvonio i podigoh slušalicu. Bila je to upravo Marina koju smo svi zvali Meri...
«Oboje su nas nasukali... i Ena, i moj Vlatko...! siktala je Meri. Ena je, dakle, bila moja stalna djevojka, studentica medicine, a Vlatko njen muž. «Zamisli, maloprije su Vlatka zvali s posla i on je upravo otišao na nekakvu intervenciju, tko zna kad će doći... A sad me zove i Ena, odgođen joj je ispit za sutra ujutro i doputovat će tek sutra popodne... I šta ja da radim sa svime ovim... ribu sam već očistila i marinirala, vino ohlađeno...!?»
U momentu mi je sinulo... Meri je bila žena za kojom se ne može samo žuditi, nju se moralo imati i ja sam odavno primjećivao nekakav obostrani fluid koji smo prećutno obuzdavali bojeći se skandala ako bi Vlatko i Ena nešto primijetili. Treba pokušati.
«Čuj Meri, to je sve njihov problem. Ribu ćeš morati baciti, ne može to stajati do sutra... Zašto ti i ja ti ne pojedemo kako smo i planirali...?» bacio sam mamac. Zastala je trenutak, a onda je reagirala kao tipična domaćica kada neko pokaže da cijeni njen trud.
«Da, imaš pravo... Nismo mi ovo pokvarili... A sutra možemo opet s njima nešto pripremiti... Ma znaš što. Ja ću ovo sad baciti na gradele, a ti samo dođi.» odluči Meri i spusti slušalicu bez pozdrava. Ok, to je bilo to za početak. Ubrzo je opet zazvonio telefon. Ena je zvala iz Zagreba. Ispit je odgođen za sutra... bilo ih je puno pa profesor nije stigao sve ispitati... žao joj je, ali vidimo se sutra... Bog, pusa...
Požurih na «spoj» obuzet nekom čudnom tremom. Usput kupih ružu i dvije boce vina za opuštanje «tvrdih stavova» i već sam hitao k Marini. Otvorila je vrata u tankoj svijetlo plavoj ljetnoj haljini ispod kojih se jasno ocrtavao također svijetlo plavi veš, male gaćice jedva prekrivajući guznu brazdu i mali grudnjak iz kojeg su «kipile» mesnate dojke. Bila je veoma dobro raspoložena...
«Razmišljala sam... imaš ti pravo. Zašto da nama kvare veče, ako oni imaju obaveza...?»
«Pa naravno, evo mi smo tu kako je dogovoreno. A koga nema, bez njih se može... Šta to tako dobro miriše ?»
«Našla sam odličnog lubina. Bit će dosta za nas... A i vino sam ohladila... ma, vidi ga... i ti si donio vino... ’ajde neka... Blitva je gotova, a riba će biti za pet minuta... hajde ti nama otvori vino i natoči» čavrljala je tako da mi je bilo jasno da uopće ne žali što nema njenog muža i sestre. Činilo mi se da je naša «urota» prećutno počinjala.
Prošao sam kroz stan i vidjeh da je stol već postavljen za dvoje. Mirisne svijeće, razni začini, lijepe starinske čaše za vino... ukrašavali su trpezu. Sjeo sam tako da sam je mogao posmatrati kako radi oko električnih gradela, spretno uzima i okreće ribu, poskakuje krećući se po kuhinji, saginje se, a gaćice i haljina se uvlače i nestaju u guzi, a onda kao nesvjesno izvlači tkaninu između guzova. Nesvjesno sam se počeo češkati po kurcu koji je polako rastao. U zadnje vrijeme sam se sve češće bavio mišlju da sam onda, prije nekoliko godina, trebao «napasti» Marinu, a ne njenu sestru. Na jednom pijanom tulumu krenuo sam prema Marini da je podignem za ples. Sentiš je tada bio prilika da se curu «legalno» prepipa i vidi kako će reagirati, odmah znaš imaš li prolaz kod nje. No, dok sam stigao do Marine, na ples ju je pozvao neki drugi momak te ja odmah napravih korak prema njenoj sestri. Malecka Ena, prerano naraslih dojki, bila je dobra zamjena te joj već nakon prvih taktova «Blue Johny blues» spustih dlanove na guzu, a među noge joj gurnuh svoju butinu. Ena je samo uzdahnula i blago raširila noge pritisnuvši brežuljak na moju nogu. Bila je pod uticajem đus-votke i nadolazećih hormona te isto veče završismo u jednoj od soba tog velikog stana u brzom i žestokom koitusu. Bio je to početak duge solidne veze, koja se međutim vremenom trošila i izlizala te postala dobra navika puna razumjevanja i uigranog kvalitetnog sexa, što ju je i održavalo. No, kako je vrijeme prolazilo, a Meri mi je bila stalno u blizini sve češće sam žalio što nisam bio brži one večeri kad sam pokupio Enu.

«Evo, klopa je gotova, ali da mi prvo nazdravimo po jednom lozom» reče Meri i svojom čašicom kucnu o moju rakiju i iskapi je na eks. «Tako... (i pucnu usnicama) hajde nam ti očisti ovu ribetinu... Ja ću izvaditi blitvu, evo i kruha... hm, dobro miriše, a ?» cvrkutala je Meri.
«Ma ti si prava umjetnica od kužine... super je sve ovo. I zašto bismo mi išta propustili jer Vlatko i Ena nisu tu. Sve ćemo mi provesti, a kad dođu možemo ponoviti, jel’ tako ?» rekoh.
«Hm... razmišljala je trenutak. Zar baš sve? Ne znam hoće li to baš ići ?» dočeka moju upadicu sješkajući se. «I ne znam šta podrazumijevaš pod to... sve. Ma dobro... prvo ...
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
Nokia N95 8gb
U sestri do jaja 2
Meri i Vlatko imali su luksuzno kupatilo sa velikom kadom «za dvoje» i tušem sa izmjenjivim mlazom, a Marina je oko kade naredala bezbroj bočica sa mirišljavim kupkama, šamponima i kremama. Ušli smo zajedno podesili temperaturu vode i prvi dio rituala je počeo. Pridržavao sam tuš i usmjeravao mlaz prema vaginalnom otvoru dok je ona šamponirala pozamašan čuperak svoje pičke. Trudila se da ispere svu spermu koja se već slijevala niz noge, a onda sam uzeo sapun navljujući joj da ću je propisno pripremiti za analni prodor.
«Hajde lijepa moja, okreni se prema zidu, daj guzu ovamo prema meni...» Svastika je bila poslušna i radoznala. Oslonila se na pločice i okrenula dupetom prema meni, a jednu nogu podigla na rub kade. Lagano sam je mazio po međugužju kako bih je još više oraspoložio, povremeno zavlačio prst u picu da se uzbudi i sasvim opusti, a onda krenuo na stražnju rupicu.

Mnogo sapuna, pjene šampona, maženje po kokici, obješenim velikim dojkama pomoglo je da Meri s punim povjerenjem prihvati i moj prst u čmar koji sam gurao-izvlačio pa opet gurao sve dublje u šupak ispunjavajući joj crijevo sapunicom. Osjetio sam da je sve više popuštao početni grč analnog sfinktera oko mog prsta i da je počinjala uživati. Povremeno sam vadio prst pa mlaz dople vode usmjeravao u anus, sapirao je od sapunice, a zatim sve to ponavljao nekoliko puta.
«Ovo mi prija sve više... lagano me karaj prstom u šupak, zete... baš mi godi... Sigurno je još bolje osjetiti kurac... oooooh... tako, tako...» odobravala je Meri moje djelovanje.
«Ne ljepoto, ovo je tek priprema, ne opuštaj mi se previše... Eto, saprali smo iz guze sve što se može ovako prstima. Sad ću te klistirati... ne boj se, i to će ti prijati,» najavio sam joj nastavak pripreme. Odvrnuo sam ručicu tuša sa crijeva i naredio joj da klekne i naguzi se u kadi. Ponovo sam joj namazao čmar sapunicom, kao i kraj gumenog crijeva tuša, prstima raširio čmar i lagano zavukao takno gumeno crijevo unutra te pustio mlaz tople vode. Meri se malo trznula, ali ubrzo i smirila.
«Ooooohhh... šta radiš to sa mnom životinjo perverzna... puniš me vodom... ooh... divno je...» godilo joj je. Zatvorio sam vodu i rekao joj: «Sad stisni petlju, izađi iz kade i ispusti tu vodu iz guzice u WC-školjku... samo polako.» Oboje smo ćutke slušali kako ispušta mlaz tople vode prvo pod pritiskom, pa onda sve slabiji.
«Ti si lud. Šta ti sve neće pasti na pamet. I ovo si radio Eni... ovo mi nije pričala.»
«Naravno da sam joj i to radio. Ako se želiš kvalitetno tucati u bulju, klistir je neophodan. A, Ena je to kasnije radila sama, znala je svaki put šta je čeka. No, prva stvar je stolica. Jesi li danas, dakle, kakila ? Ako očekuješ analni sex, prije toga moraš bar isprazniti crijeva, za klistir nekad nemaš priliku. Dakle ?»
«Da, da... praznila sam crijeva, kakila sam... posrala sam se jutros nakon kafe kao kobila... O bože, šta me pita... o čemu ja s njim razgovaram...» čudila se Meri.
«Ne budi glupa, nije dovoljno samo zabiti kurac u šupak, treba i znati kako se to radi. U protivnom, samo se možeš u pola posla usrati u krevetu»
Ustala je sa školjke pa smo punjenje-pražnjenje-ispiranje ponovili još jednom. Pa i treći put, ali tada sam je iz šale ostavio naguženu u kadi i komandovao «Puštaj vodu!». Pustila je jak mlaz koji se rasprskavao o pločice na zidu na drugom kraju kade i sasvim čista voda se slijevala u kadu. Moja svastika Meri bila je spremna i već napaljena da po prvi put primi kurac u šupak. Pljesnuo sam je po guzi i pozvao da se obrišemo i vratimo u dnevni boravak. «Ne, idemo u spavaću sobu na veliki krevet, rekla je. Prenijeću nam piće i porniće... Tamo ćemo nastaviti ovaj cjelovečernji long play, može !?»
Nisam imao nista protiv. Već sam tucao Enu na tom krevetu, kad bi nam Meri i Vlatko «iznajmili» stan za sex. Bio je velik, udoban, nije škripao... Za koji trenutak u sobu uđe i Meri noseći «pribor», a zatim se baci na krevet i na mene, očigledno željna da program što prije počne. «Dakle zete... kakve ćeš prljave stvari prvo raditi svojoj svastici, ha ? Molim te neka to bude sve što je dobila i moja seka Ena. Nemoj da me zakineš!»
Ne, nisam je ni pomislio zakinuti. Meri mi je ušla u zagrljaj i bez riječi žestoko me zažvalila uvaljujući mi jezik u grlo. Bio je to zapravo prvi pravi poljubac sa svastikom. Spontano sam je zagrlio i obujmio njene raskošne obline rukama te je počeo istraživati. Velika guzica prosto je mamila da ju se mijesi, mazi, razvlači... Široki, zamamni bokovi prelazili su u nesrazmjerno mali struk. Meri je zapravo izgledala kao ženske iz sexi karikatura, sa naglašenim sisama i guzovima, uskim strukom, putenim oblinama i senzualnim ustima. Kao ženska koja odmah asocira na sex.
Zavlačio sam joj srednji prst među guzove i lagano je počinjao maziti po čmaru. U početku samo jagodicom prsta po sfinkteru, a kako sam osjećao da se opušta i otvara počinjao sam joj polako zavlačiti prst unutra. Malo u koku, da ga pokvasim, pa opet u anus. Vrlo brzo se palila, osjetio sam to po sve žešćem poljupcu. Meri se namjestila pičkom na moju nogu i počela trljati (poput Severine koja se u svom porniću trlja pizdom o Milanovu nogu dok mu puši), a nakon par minuta tog žestokog petinga u hipu je prebacila nogu preko mene, uhvatila me za kurac i jednostavno ga ubacila sebi među noge. U jednom trzaju nabila mi se pizdom do jaja i glasno uzdahnula...
«Oooooohh... više nisam mogla izdržati... hajde jebi me malo, prvo ovako... uh, fino me maziš po šupku... divno mi je... hajde gurni mi prst još malo... (Gurnuo sam.) ...samo polako... taaaaako...» Prst sam izvadio, pokvasio pljuvačkom pa ga opet vratio u njenu stražnjicu. Meri je sve žešće miješala i nabijala se na kurac te sam se bojao da će tako svršiti, što nisam želio. Spremao sam joj nešto drugo.
«Stani Meri... polako... sad se namjesti zguza... hoću da se malo zabavim tvojom guzom.» Meri je zastala, a zatim je podigla tijelo s mene ostavši sjedeći na kurcu i lagano se mazeći po velikim sisama.
«Samo reci zete... šta ćeš mi sad raditi... evo me, naguziću se kako god želiš...»
«Hajde svastiko ...
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

Smrt ili kolac?

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.16;
mob
Nokia N95
Evo jedna i od mene:

Imao sam 14 godina kada se to desilo. Imao sam prijateljicu koja se zvala Ana i koja je dolazila kod mene u kucu kako bismo se igrali i zajedno ucili.
Tog dana rekao sam bratu da mi kupi par kondoma jer mi stize neka super djevojka. Ana je dosla oko 3 sata. Vadila je knjige iz torbe i spremala se za nase ucenje. Nosila je suknju i jednu sexy kratku majicu. Nije imala nesto posebno velike sise ali je imala najbolji guz u razredu. Prvo smo poceli uciti Geografiju pa onda Historiju i tako dalje. Kada je trebala krenuti kuci,ustala je i poljubila me u obraz a meni je kita bila sve veca i veca. Zgrabio sam je i poceo ljubiti njene usne i nastavio lizati obraz. Ona me je odgurnula i pitala me sta to radim. Rekao sam da me onda pali vec od 5 razreda i da hocu da je karam. Ona se zacrvnila i krenula prema vratima moje kuce. Ja sam potrcao za njom,uhvatio je i bacio na krevet. Uzdisala je na krevetu i pomalo se neckala. Ali kada sam izvadio svoju kitu,koja je bila prilicno velika za moje godine,zasutjela je i ja sam joj je ugurao u usta. Posto nikad ona ovo nije radila pusila ga je divljacki. Skinula je majicu i napokon sam joj vidio sise. Poceo sam joj lizati bradavice i krenuo sam ka pici. Skinula je suknju i njene tange. Vidio sam slatku picu koja je bila nebrijana. Poceo sam je lizati a ona je samo uzdisala. Ubacio sam svoju kurcinu u nju i divljacki je jebao. . . . . . . .
Kasnije sam se sjetio da sam zaboravio staviti kondom. . . . . . .

Eto sam imam dvoje djece i radim kao cistac. Anini roditelji su mi rekli da se moram udati za nju ili sam mrtav. Sad mi je 30 godina a Ana izgleda ko da joj je 80. Sise su se razvukle,vali joj par zuba. Jebiga. Ali barem sam se dobro jebao prije 16 godina. . .
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
Nokia N95 8gb
Nastavak 3 deo

U sestrama do jaja 3
Neočekivani, burni doživljaji sa svastikom, već nakon prve noći i njenog oduševljenog otkrića slasti analnog sexa i preljube sa vlastitim zetom bez ikakvih tabooa i ograničenja, oslobodili su sve skrivene strasti te zgodne, putene mlade gospođe, dotad skrušene supruge kuratog, ali nemaštovitog inžinjera lokalnog elektroprijenosnog poduzeća. Oslobođeni porivi i odbačeni okovi moje svastike Marine, koju smo svi zvali Meri, meni su otvorili vrata ekstremnog razvrata i užitaka. Mericino strasno prihvatanje analnog sexa, odmah joj je otvorilo apetit za sexom sa više partnera, a činjenica da je u svoje tjelesne otvore pustila upravo zeta, odjednom joj je učinila privlačnom i najskriveniju porodičnu tajnu - incestuozni odnos bliskih rođaka Milkice i Giannija. Već je kovala i plan kako gurnuti u krevet i grijeh i njenog muža Vlatka i sestru Enu, inače moju djevojku.


Meri je, nakon naše prve seanse kad sam joj oduzeo «stražnju nevinost», ubrzo postala nezasita, napaljena karalica koja je koristila svaku priliku da mi se uvali u moj mali, momački stan i prosto zahtijeva sex. Radila je u firmi vrlo blizu mog stana i svraćala je ujutro prije posla, na pauzi, poslije posla... usput u šetnji gradom. Samo bi nazvala da provjeri da li je «teren čist» i ja bih znao da će se pojaviti za koji minut skidajući se već na vratima.
«Čuj, zete... zašto da gubimo vrijeme. Karanje je nešto najzdravije. A pali me kad izađem na pauzu... ti me tucaš, dok se oni u uredu dave hamburgerima... onda se vratim i gledam ih u oči. Pitam se, vide li na meni da sam prije par minuta umjesto kifli i bureka progutala tvoju spermu... ? Pali me jer niti ne slute da kasnim na posao, zato što ujutro ne možeš baš brzo svršiti, a nećeš da me pustiš ispod sebe... Da li primjete da na stolici sjedim samo jednim guzom kad me razvališ bez vazelina? Sve me to pali. Posebno stvari koje mi radiš i koje ćemo tek raditi.... hoćemo li?»
Naravno, svastiku nisam mogao odbiti. A bila je pohotna i interesantna kao i svaka nova ženska. A u situaciji kad je moja djevojka, njena sestra Ena, bila na faksu u Zagrebu i sve češće preskakala vikende za dolazak kući, Meri je bila fantastična zamjena. A i ja njoj, posebno što kurati Vlatko često «nije ni za što poslije posla», dok se o nekom idejnom napretku u krevetu s njim nije moglo niti govoriti.
«Zamisli, preksinoć pustim pornić... sve sa analnim sexom, prethodno se sredim, klistiram i na njegove oči se naguzim kao ona glumica, podmažem anus vazelinom, raširim guzicu maksimalno... sve činim što i ona na ekranu... I onda tip, taj glumac, zabije ga ženskoj u čmar, a moj Vlatko promrsi kako je to bolesno i fuj i stavi mi ga u koku, provoza pet minuta i... gotovo. Pravi je glupan. Nisam ni svršila.»
«... pa si odmah ujutro uskočila u moj krevet. Da je dojebem, što su drugi započeli, a!? Ma samo ti dođi, svastiko moja slatka. Ali, to sa Vlatkom moraš srediti. Ne možeš se cijeli život karati okolo, a da se to ne provali» nastojao sam je održati pribranom.
«Da. Zasad mu toleriram ograničenost samo zato što ima veliku kurčinu. Istini za volju, uglavnom sam zadovoljna klasikom. A ima i platurinu za dobar život. No, žao mi je ako ga malo ne otkravim. Hm, možda bi mu prijalo da i on pojebe nešto sa strane? Enu, na primjer. Ma ne bih se ni ljutila. A ti? Još bi to mogao biti dobar grupnjak. Napaliću ja nju da ga povali, vidjećeš...»
«Ma samo naprijed, svajo... ne ljutim se, naravno. Pa, jeb’o sam vas obje! Nama je vrijeme da uvučemo u krevet nekog sasvim novog. Šta misliš, Milkicu i Giannija, tvoje otkačene rođake. Da, oboje su cugeri, ali gdje da nađemo par brata i sestru koji se već karaju? To bi moglo biti žestoko...» nagovarao sam je na nešto što je i sama željela, ali se malo bojala izleta u incest. Naime, Gianni i Milkica bili su njeni i Enini rođeni bratić i bratična i nisu bili baš pouzdani u čuvanju tajne. Već se po gradu šuškalo o tome kako su se greškom zguzili u mraku na nekakvom tulumu, ali su kasnije nastavili za svoj gušt.
«Mmmmmm... da to bi bilo baš ludilo. Ali, Milkica me ne zanima, mislim da nisam lezbača. Mogli bi probati s njima... mmmm... i što bismo radili učetvero?» prela je dok smo u krevetu pričali o tome, već se palila i namještala za penetraciju. Očekivala je da joj stavim penis, lagano joj ga vozikam i premještam iz rupe u rupu i pričam o razvratu koji nas tek očekuje. Sve te fantazije su je palile i višestruko pojačavale orgazme. A Meri je baš znala uživati u eksperimentiranju i perveznim igricama.

Jednom je tražila da joj pokažem kako drkam. A i ona meni. Legli smo na moj veliki francuski krevet, svukao sam se sasvim, a Meri je ostala u crnim samonosivim čarapama i crnim štiklama (štos iz pornića) te smo počeli lagano da masturbiramo. Okrenula je međunožje prema meni i polagano prstom širila usmine zavlačeći ga sve dublje u vaginu i gledajući me u oči. Kurac mi se u času maksimalno digao od ovog prizora i več sam smišljao kako da prekinem tu patnju i stavim joj ga. Kao da mi je čitala misli...
«Ne... ne prilazi mi... hoću da gledaš kako drkam... i da ja gledam tebe... aaahhh... Sviđa li ti se moja šumica, ha? Sviđa li ti se pičkica tvoje svastike, zete? Zar nije divna... sjajna, podmazana... gladna... Pogledaj sad ovo...» reče Meri i ispod kreveta dohvati već pripremljeni veliki svježi krastavac koji je bio nožem obrezan i oblikovan slično penisu i sa navučenim prezervativom. I bio je povelik, oko 25 cm, i podebeo.
«...pogledaj kako će ga moja maca popapati... ooooh» reče Meri i zavuče ga u pizdu glasno uzdahnuvši. «Vidi kako cijeli nestaje u meni... kao tvoj kurac... oh, puna sam... drkaj, drkaj zete da te gledam... vidi svoju raspucanu svastiku... uh, uh, uh koliki je... volim velike komade... sviđa li ti se kako drkam... evo ga, cijeli je u meni...mmmmmmm...!»
Bilo je fantastično gledati izbliza zgodnu jebačicu kako mi pred nosom u sebe zabija veliki krastavac. I drkao sam sve brže, kao rapamećen, a prostote su mi same nadolazile...
«Divna si svastiko... savršena jebačica... sviđa li ti se moj kurac, sviđa li ti se drkanje... hoćeš da ti izdrkam u usta... ...
« Poslednja izmena: 25. Avg 2008, 13:11:36 od crni scorpion »
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 89 90 92 93 ... 398
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 03:09:42
nazadnapred
Prebaci se na:  
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.082 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.