Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 16:25:22
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 1 Član i 11 gostiju pregledaju ovu temu.

>> Pitate se gde su nestale galerije devojaka? Kliknite ovde! <<

Vazno: Molimo vodite racuna o ponasanju na ovom delu foruma i procitajte nova pravila sex foruma!

Idi dole
Stranice:
1 ... 84 85 87 88 ... 398
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Erotske price  (Pročitano 26577872 puta)
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
Nokia N95 8gb
dobra rodjaka a i ujna 1
Ponovo cu da vam ispricam,tacnije receno da vam se ispovjedim o svojim gresnim postupcima,ali oni su toliko bili dobri i slatki grijesi da se uopste nekajem zbog njih.
Jebiga ja sam takav,kad mi se digne patka ja negledam ni ko je ni sta je ni gdje sam,i nista mi nije bitno osim jedne stvari,a to je da ga smjestim nekom u vlaznu picu!


Ovo mi se desilo kod moje rodbine na selu.Prije cetiri godine otisao sam kod svog ujaka na selo.Bio sam na raspustu i strasno mi je bilo dosadno kod kuce,vrucine su bile uzasne i morao sam da pobjegnem iz grada od silnih vrucina.Moj ujak zivi pedesetak kilometara od mog grada u jednom malom selu.Sa njim zivi i njegova zena Ana i dvoje djece Lidija i Darko.Lidija je starija od mene 2 god. a Darko je mladji od mene 10 godina.Da napomenem,ja sam tad imao 18 godina.
Kada sam stiga kod njih onisu se bas obradovali mom dolasku.Ujna je napravila rucak i svi smo zajedno rucali,kod njih sam se osjecao bas kao u svojoj kuci.Poslije rucka sam otisao u svoju saobu,u sobu koja je namjenjena za goste i malo prilegao.Kao po obicaju razmisljao sam o sexu.Kako nisam imao nekog svjezeg materijala u glavi,razmisljao sam o ujni,to i nije neki grijeh ujan mi nije krvni rod tako da sam slobodno mogao da mislim o ujninoj guzi i sisama koje su se klatile kad god bi mi sipala supu.Taj dan ujana je bila u nekoj tankoj haljini na iz koje su stalno strčale ogromne grudi jer nije nosila brus.Tako zanesen mislima izvadio sam kurac i poceo da ga drkam.Poceo sam da razmisljam i o rodici koja je bila u najboljim godinama,crna duga kosa do pola ledja fine sisice ne tako velike kao u ujne,mali stručić i obla tvrda guza malo podignuta,morao sam sve to da primjetim kad je bila u uskim pantalonama i kratkoj majici koja je otkrivala njen stomak i pupak.Nije mi dugo trebalo i brzo me je stresla neka jeza i iz mene je prsnula bjela tecnost kao luda,otislo je cak i po posteljini.Taj dan smo proveli u kuci a za sutra smo planirali da idemo na rijeku koja je bila udaljena oko kilometar od ujakove kuce.
Ujutru smo se spakovali za kupanje,ujak je saopstio da ima puno posla i da nemoze ici s nama tako da ce nas ujna voziti.Taj dan ujna je izgledala bas privlacno.Sa svojih 38 godina mogla je da parira svakoj curi,kosu je zavezala u rep tako da joj je lijepo lice doslo do izrazaja a posebno mali nosic i pune usne koje su mi se jako svidjale.Na sebi je imala kratku majičicu i mali uski šorc koji je jedva pokrivao pola njene velike guzice.Guzovi su joj bili obli i glatki a na butinama se jedva primjecivalo malo celulita,ujna je bila prava sex mašina.Sreca je to sto je i moja rodica dosta naslijedila od mame,u faci su bile bas slicne dok je rodica bila svijeza,mlada kao pupoljak,inace ona nije radila teske poslove na polju koje rade njene vrsnjakinje iz sela,ona studira ekonomiju i bas se zazelela sela kao i ja.
Dosli smo pored rijeke i izabrali pravo mjesto na pijesku,dok se ujna naginjala namjestajuci peskir toliko se naguzila da je cjeli sorc upao u njene guzove,picka joj je bila ogromna,jedva bih stala u saku,a sa strana sorca su ispale velike crne kovrdzave runje,ujna ocigledno nije brijala pičku,lijepo se vidjela duboka brazda na sorcu koja je oslikavala ulaz od te pičkurine.U tom momentu mi je srce ludo zaigralo i kurac mi se digao u sekundi,bio sam u sorcu i to se moglo primjetiti tako da sam odmah otrčao do vode i skočio.Voda je bila super i baš mi je prijala na toj vrućini.Odmah zati mi se pridruzila rodica i mali rodjak ali sam morao da pazim da nepridjem blizu Lidiji da ne osjeti moj nabrekli kurac.Ostao sam nesto duze u vodi jer taj ludak nikako nije htijeo da se spusti i malo olabavi zategnuti sorc u kome sam se kupao.Ali kad je rodica izasla iz vode imao sam jos bolji pogled.Posto je dosla prije neki dan u selo nije isla do grada da kupi kupaci kostim nego se kupala u biciklsticki pantalonama koje su bile bijele boje a gore je imala majicu i brus.Kad je izasla iz vode bicikljisticke su se prilijepile za guzove i olikavale fine cipkane gaćice ispod a kad se okrenula njena pickica je izgledala kao trokut medju nogama,sve se jasno vidjelo,vidjele su se njene crne govrdžave runjice.Morao sam ostati baš dug u vodi da bih se smirio.Cijelo vrijeme sam lezao na stomaku da nebi primjetili moj kurac u punoj veličini,a kad bih isao u vodu morao sam to da uradim trčeći.Sa moje lijeve stane je ležala ujna a sa desne rodica,prosto nisam znao gdije da se okrenem da li da gledam ujnine sise i velike guzove ili da gledam Lidijinu guzu dobro zategnutu u te bjele pantalinice.Jedva sam cekao da dodjem kuci da ga izdrkam jer su me vec muda boljela od velike napetosti.Kad smo dosli kući otrcao sam u kupatilo i za par sekundi svršio misleci na ujninu pičketinu.Taman sto sam svršio i istuširao se i obukao na vratima je neko kucao,to je bila Lidija,rekavši kroz vrata:
-Jesi li završio mogu li ući.
Otvorio sam vrata pošto sam bio skoro obučen,ona je utrčala u kupatilo u velikoj žurbi.
-Joj moram da piškim okreni se.
Cim sam se okrenuo i ona je svukla bicikljisticke i gaćice sjela na solju i pocela da piski.Stajao sam okrenut joj ledjima i oblačio majicu fino sam čuo kako iz piški i ono poznato šššššššššš
-Izvini rodjače sto ja ovako ali nužda,u ostalo zasto da me se stidiš pa mi smo kao brat i sestra, prestala je da piški i ustala sa šolje,ja sam se okrenuo ali ona nije podigla pantalonice nego samo gaće a pantalone je i skidala govorivši.
-Sad ću ja da se istuširam ako si završio?
-Da svršio sam,ovaj završio sam.
Neznam kako mi je to izletilo i prosto sam se ustidio,valjda od prizora na njene čipkaste bijele gaćice uvučene u pičić.Ona se nasmijala klimnula glavom i okrenula se skidajući gaćice i majicu i ulazeći pod tuš.Guza joj je bila prelijepa,bijela obla i vrlo čvrsta kao da se bavila nekim sportom,još je više zasijala kad je na nju opočela da pada voda iz tuša.I ovo je bilo previše,morao sam da izadjem iz kupatila,mogla je da naidje ujna ili ujak.Odmah sam otišao u sobu i izdrkao ga,nije mi bilo čudno to što drkam na rodjenu rodicu ali vjerujte mi ona je kao grom i svakome bih stao dah i kurac bi se ukočio pred ovakvom pičkom.
Tu veče nismo izlazili a i gdje bi kad u njihovom selu nema normalnog lokala nego samo neka teska kafančura.Sjedili smo kod rodice u sobi i igrali karte.Ona je bila lagano obučena u neku haljinicu,na sebi nije imala grudljak i njene sise su se slibodno klatile,bile su taman tolike da stanu u šaku.Haljinica joj je bila malo providna pa jam primjetio da na sebi ima obične bijele pamučne gaćice,stalno sam koristio priliku kada ona negleda u mene da gledam u njene sise i mali tanki struk.
Kad smo završili sa tablićem počeli smo da pričamo o svemu i svačemu,pričeli smo o školi o društvu pa i o sexu,i njoj je izgleda prijala ta tema jer smo se na njoj najduže zadržali.Pričala mi je o svom dečku koji živi u tom gradu gdije ona ...
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
Nokia N95 8gb
Slatki greh 4
Obuhvatvsi je za bokove htio sam malo ritam da ublazim ,primjetio sam da su joj bokovi bili veoma jaki i obli.Jos malo, jos maloooo molim te ne moj prestajati ,ohhhhhhhh .Njen glas je imao veoma cudnu boju ,odigao sam malo glavu i pogledao naprijed izdigla je glavu,prvo sto sam mogao u tami primjetiti da to nije Tinina kratka kosa ,u momentu sam se trgao,uh pa zaboga to si ti Ivana,prozborio sam tiho.

Vracajuci se veoma kasno i dalje sam razmisljao o zadnjem dogadzaju u tetkinom podrumu, svako prisjecanje na mamine guzove i sliku kako moja debela kara uranaj u mamin supak su me ponovo dovodila do ludila.Napolju je veoma jako snijezilo iako je bilo do punice tek nekih 60 Km put otezan velikim snijeznim nanosima se pretvorio u beskonacnost .Vozio sam tempom kornjace ,u jednom trenu sam primjetio da se moj auto nemoze dalje probijati kroz snijezne nanose.Odlucio sam da stanem s strane jer povratak nazad je bio veoma otezan,na moju srecu u autu sam imao jednu deku s kojom sam se umotao jer napolju je harala prava mecava.Osatvio sam auto da radi u mjestu zbog grijanja ,bocno zadnje staklo sam malo spustio dole zbog svijezeg zraka.Lagano sam utonuo u san ,ali ne zadugo iz sna me je trgnulo jako brujanje bagera od zimske sluzbe koja je rascicavala prometnicu.Odmah sam produzio dalje jer mi je bilo preostalo oko desetak Km do toplog stana moje punice.Kad sam parkirao ispred zgrade u kojoj je zivjela teta Anka bilo je negdje oko 2 h poslije ponoci.Okolica je bila utonula sva u tamu kao u grobu jer su snijezni nanosi potrgali dalekovod.
Lagano sam usao u haustor otresao snijeg sa sebe,na moju srecu imao sam kljuc od stana koji mi je Tina dala u slacaju da ona negdje s Ankom ode .Promrznutim prstima sam lagano otkljucao stan i tiho usao.U stanu je bilo izuzetno mracno ali zato ugodno toplo,zaviro sam lagano u dnevni boravak da izvidim da li su dame vec pripremile prenociste za mene, na razvucenoj sofi su duboko spavale moja punica a do nje meni okrenuta ledjima Tinina starija sestra Ivana.Polako sam zatvorio vrata i na prstima se usuljao u spavacu sobu.Na srecu pored nestanka elektricne energije grijanje je radilo punom parom povremeno se culo pucketanje u cijevima ,prava zimska idila.Brzo sam se svukao i uvukao u postelju pored Tine. Lezala je bocno okrenuta meni i kao uvijek jastuk je drzala prebacen preko glave.Promrzli dalanovi su bili tako nabubrili od krvi ,pokusao sam malo da se zgrijem zavukao sam svoje ruke ispod Tinine spavacice imao sam cudan osjecaj dodirnuvsi Tinine guzove na prvi moment ucinili su mi se tako veliki,ali nisam mario i dalje sam masirao njene vrele guzove,lagano sam prelazio mojom rukom po njenom medzunoziju iako u snu lagano se okrenula potrbuske i prema gore ispupcila svoje dupe.Zavukao sam se skroz ispod postelje i polako sam poceo ljubiti njene guzove spustajuci se prema picki.Svukao sam njene gacice ,iznenadio sam se dodirnuvsi jezikom picu bila veoma fino izbrijana ,poceo sam joj sisati lagano klitoris odpozadi, mjesala je guzovima.Cuo sam lagano stenjane zadovoljstva ,pokusavala je nekako zvuk koji je izlazio iz usta da prigusi duboko uronuvsi galavom u jastuk.Iznenada je sama preuzela incijativu i pocela ritmicki da picom nabijati na moj jezik i nos.Obuhvatvsi je za bokove htio sam malo ritam da ublazim ,primjetio sam da su joj bokovi bili veoma jaki i obli.Jos malo, jos maloooo molim te ne moj prestajati ,ohhhhhhhh .Njen glas je imao veoma cudnu boju ,odigao sam malo glavu i pogledao naprijed izdigla je glavu,prvo sto sam mogao u tami primjetiti da to nije Tinina kratka kosa ,u momentu sam se trgao,uh pa zaboga to si ti Ivana,prozborio sam tiho.Sssssss probudices sve,izustila je veoma tiho ,nismo se nadale da ces po ovakom nevremenu krenuti.Izvini Ivana mislio sam di ti spavas u dnevnom boravku s Ankom,-ma nemoras mi se izvinjavati bilo mi je naprotiv veoma ugodno odgovorila je.Ustala je i malo podigla roletnu, stajala je tik pored prozora iako je napolju bilo veoma mracno blago tracak svjetlosti odnekud iz daljine je malo obasjao Ivanu,svukla je sa sebe spavacicu stajala je gola ,bila je malo rasto m niza od Tine ali je zato imala dosta vece grudi i guzove.Pa sta zete hocemo li nastavit ,imamo jos malo vremena.prisla je ponovo postelji ,legao sam na ledja a moja svastika Ivana brzo je svukla moje gace .Uh jebote ,prozborila je uzevsi u ruku moju debelu kitu i lagano je pocela masirati,mozes li molim te dovrsiti gdje si stao.Zakoracila je svojim mocnim dupetom preko mojih usana ,dok je istovremeno pocela moju karu obradjivati jezikom ,odmah sam poceo sisati klitoris snazno da se Ivana u momentima snazno izdizala prednjim dijelom tijela.
Ovaj put lezeci nisam mogao izbjeci Ivaninom ludackom ritmu pocela se sve jace i jace nabadati na moj jezik, iz njene pice sam sisao tople sokove koji su mi se i po mom licu razlijevali.Rukam sam pokusavao doseci njene grudi malo se povila na dole,osjetio sam njene nabrekle bradavice u mojim dlanovima .Evo ga ,evo gaaaaaa ,snazno je svrsavala trzajuci guzovima dok sam ja idalje pokusavao prodrijeti sto dublje u svastikinu picu.Za tren je ostala sjedeci na mom licu jos blago trzajuci guzovima u transu orgazama koji su potresali njeno tijelo.Ustala je i okrenula se prema meni ,pocela je snazno ljubiti po vratu dok sam joj gnjecio nabrekle sise,lagano se pridigla gore i zavalila mi takvu zvaku koju nepamtim odavno, svojim vrelim jezikom je palaicala po mojim ustima ,sisala je svu tecnost s mog lica .Spustio sam ruke prema njenim guzovima koje sam pokusavao svojim snaznim pritiscima staviti pod moju kontrolu ,odigla se na vrhove svojih noznih prstiju i desnom rukom prihvatila moj buzdovan ,lagano ga je nasicala na otvor njnen vlazne picke ,prihvatio sam je snazno za njen struk i poceo odozdo se nabijati u svastikin topli picic.Grudi su joj sve vise poskakivale pod mojim snaznim nasrtajima,spustila se opet prema meni pocela me jos snaznije ljubiti dok sam ja sve brze i jace busio Ivaninu vrucu picku.Osjetio sam da sam veoma blizu,naglo sam ustao i brzo Ivanu polegao na ledja istovremeno zadignuvsi njene noge tako da sto bolje i dublje udjem u nju .Jos sam se nakratko jedanput pognuo prema njenoj pici o oblizao sokove po rubu vaginalnog otvora.Daj mi ga ,ohhh daj mi ga sad cijelog zete,vrtila je svojom sirokom zadnjicom ,privukao sam je rubu kreveta i pod njeno dupe podbacio jastuk.Stavivsi moju nabreklu kurcinu na njen otvor i kao pod nekim vakumom je uletio u poluotvernu Ivaninu picu.Stegao sam snazno Ivanine butine i poceo sadisticki nabijati moju kurcinu u svoj duzini i debljini .Cula se lagana ritmicka skripa kreveta i lupanje mojih jaja o vlazno Ivanino medzunozije,ali nisam mogao vise stati,pognuo sam se jos malo naprijed zbog boljeg oslonca,Ivana me obuhvatila svojim bedrima .Jebavao sam zestoku svastiku tako da je pocela sve glasnije krike ispustati istovremeno prekrivajuci svaja usta rukom.Osjeti sam kao moja jaja sva uljepljena sokovima iz Ivanine pice sve jace udaraju od njene meke guzove u dva trzaja sam snazno svrsio puneci Ivanu spermom.Snazno me je pritegla svojim udovima i jos se jednom odigla od posteleje lagano se trzajuci od strasti orgazma.Lezala je jos desetak minuta ,zatim je lagano navukla svoju spavacicu i otisla leci u dnevni boravak da bi sve izgledalo normalno.
To jutro sam spavao veoma dugo,negdje oko 10 h ,osjetio sam da je neko usao u sobu ,lagano ...
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
Nokia N95 8gb
SLATKA TAJNA
Imam 23 godine,uskoro nadam se fakultetsku diplomu, majku, oca, brata i tajnu koju ću otkriti svima vama. I dok ja, nekad uzoran đak, danas apsolvent, I svakako sin, pišem ove redove osjećam lagani nemir u stomaku, I lagano ukrućivanje mog kurca, koga s vremena na vreme protrljam da bih ga bar malo smirio I nastavio sa prisanjem.


Zivim sa majkom 46,bratom 6,I povremeno sa ocem, ako tako mogu da kažem,pošto on veći deo vremena provodi u Austriji gde radi,I ovde provede svega 50-ak dana godišnje.tako da mogu reći da “živim”sa majkom, I bratom kog baš I nevolim nešto preterano,ili bolje rečeno nisam voleo u početku.
Kao što verovatno iz samog uvoda možete da zaključite,tajna o kojoj ću da vam pricam sadržzi detalje iz specifičnih porodičnih odnosa,u ovom slučaju odnosa između majke I sina,tj. mene.
A sve je počelo iz ljutnje I sukoba između mene I oba roditelja od pre šest ipo godina.Pogađate da je povod za sukob mogao biti ,ispostaviće se, “srećan”splet okolnosti,a to su:da sam bio u pubertetu I razmišljao samo o jednoj stvari,I drugo,da sam u svojoj šesnaestoj godini trebao da dobijem brata.
To sve zajedno ,a posebno ovaj drugi razlog koji je dao povod celoj školi da me zezaju I nazovu “Dadiljom”I još nekim sličnim imenima(iako sam bio najbolji đak u školi,najbolji sportista u školi I uvek u društvu najboljih riba-školskih drugarica),što priznaćete nije mala stvar za jednog pubertetliju.Delovao je tako snažno na mene da sam se potpuno otuđio od sredine,prestao da izlazim,da igram fudbal,plivam,otkazao ekskurziju,a sa roditeljima tj. majkom mojom Tanjom razgovarao samo službeno.Uglavnom bih se zatvarao u svoju sobu i pokusavao da mislim kao da sve oko mene nije stvarno,kao da sam i dalje jedinac kome su svi maksimalno posvećeni,i da me Tanja i dalje najvise voli na svetu.Pokušavao sam da mislim da će sve ovo proći,i da kad jednom izidjem iz sobe sve će biti po starom.I tako u razmišljanjima svoim misli bi mi nehotično skrenule sa ovih opterećujućih tema na mnogo lakše i lepše,i uglavnom bi se sve završilo žestokim drkanjem,i svršavanjem po licu neke od moih drugarica.Naravno sve je to bila mašta.
Moja Tanja je vidno patila zbog te moje otuđenosti i snažnog bojkota prema njoj ali se suzdržavala da mi bilo šta kaže vezano za to,međutim,sve ima svoj kraj pai njeno strpljenje...
Inače,sve do tog ’’srećnog’’ ili ’’nesrećnog’’ rodjenja nas dvoje smo bili kao drugari,imali jedan divan i zdrav odnos,hiljadu tema za razgovor,igru putovanja,posao u kući koji bi zajedno obavljali pošto je bila domaćica,zajedničke šetnje u prirodi,odlaske u goste...
Bio je to stvarno jedan divan život,dok se nije pojavio on i sve pokvario,hm, ili se to samo čini.
Tanja je tad imala nepunih 40 godina,i izgledala je divno,bila je to prava ’’rasna gospodja’’ od metar i sedamdeset osam santimetara,izuzetne linije i držanja,doduše sa malo izraženijim dupetom,ali ne previse-taman toliko da izmami uzdah onih koji su je posmatrali kao ženu i zamišljali u raznim pozama ispod i iznad sebe.Ja njen,tada jedinac,nisam je gledao tako,gledao sam je kao majku,kao osobu koju jako volim i ništa više.Kada se rodio on ta moja ljubav je splasnula naglo,osećao sam jak prezir prema njoj,pa možda i blagu mržnju.Danas imam pomešana osečanja,kada je ona u pitanju,volim je iskreno kao majku,njene ruke,njen dodir i blagi osmeh,a s’druge strane volim je i kao ženu,kao partnera,kao nekog sa kim čuvam najveću i najsladju tajnu,narodski rečeno kao nekoga koga jebem,nekoga ko ispunjava sve moje zahteve u krevetu,kao kurvu i kao boginju,kao dobru pičku koju mogu uvek da pojebem.
A kako je sve počelo?
Bio je raspust,završen 8. razred i pošto nisam otišao na ekskurziju,uglavnom sam čamio u sobi.Bojkot mame i tada vec pola godine starog brata bio je na vrhuncu,kao da nisu postojali.Iz sobe bih izašao samo u vreme ručka ili kada bi neko došao,pa eto velim red je da ga pozdravim,pa i tad naša komunikacija bi bila službena.A onda je došao i taj dan,dan kada sam ušao u svet odraslih,i to sa rođenom majkom,mojom Tanjom.
Rucali smo,a onda kao po pravilu začuo se njegov plač.Naravno Tanja je prekinula rucak i uzela ga u naručje –ma ko je majki gladan,rekla je,nisam obraćao pažnju,uopšte.
-Dođi,sad će majka da da sise svom sinu,rekavši to sedeći na kraju foelje,izvadila je levu sisu iz belog čipkastog brushaltera i rekla –evo sine ručkaj,,pogled joj je bio usmeren u mom pravcu.Na te njene reči reagovao sam refleksno i okrenuo glavu polu-levo,u tom trenu pogledi su nam se sudarili.Trajalo je par sekundi,a meni se učinilo čitavu večnost.U tih par trenutaka uspeo sam nesvesno,da je ,čini mi se skeniram.Prvi put sam je percipirao kao ženu.Od čudnog osjećaja stida ili straha vratio sam pogled na sto i nastavio sa ručkom,ali slika od malopre stajala je u mom tanjiru.Bila je to slika četrdesetogodišnje žene crne bujne kose skupljene u neku nazovi polupunđu vezanu leptir snalom,koju žene obično stavljaju kad rade kućne poslove,lice joj je bilo bledunjavo od neizlaska napolje, tako da su joj crvene diskretno namazane usne jasno strčale na i onako malo većim ustima,praveći tako kontrast crnim krupnim očima koje su iskrile nekim posebnim sjajem,i odavale utisak kao da se i u njima nalaze one iste biserne perle koje su se nalazile na njenom vratu.A vrat tanak,beo uranjao je u skladno zaobljena ramena preko kojih su prelazili halteri prepunog brusa upijajući se u jedru zategnutu kožu.Halteri su bili od bele svilene čipke, zategnuti kao strune,spojeni neprimetnim šavom sa korpicama iz koih je prosto kipelo.Pošto je on halapljivo gutao levu dojku,uspeo sam da ’’skeniram’’ samo desnu.Iako je bela put moje mame gotovo bila stopljena sa brusom,ipak ,gornjom ivicom nabubrile korpice uočavala se jasna razlika izmedju poruba i bradavice boje čokolade i veličine jafa keksa.Bila je u bordo kućnoj haljini svezanoj oko struka sa izbačenim sisama napolje ispod skuta koji su se skupljali idući prema dole i sakrivajući stomak i bokove.U bokovima je bila malo šira kao i većina doilja koje se naglo udebljaju iza porođaja,to se može reći i za njeno malo jače dupe,koje tad i nisam video najbolje jer je sedela,ali se nikako nije moglo reći za noge koje su bile obnažene do iznad kolena,i odevale utisak veoma zgodne žene u najboljim godinama.Uredni, u tonu sa usnama nalakirani nožni nokti virili su iz belih ...
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
Nokia N95 8gb
SLATKA TAJNA III
Nakon mog prvog seksualnog iskustva i postajanja muško u pravom smislu,otišao sam na tuširanje cim sam osetio da je mama izašla iz kupatila.Posle osveženja koje mi je jako prijalo zaputio sam se u kuhinju da nesto pojedem.A tamo me već čekala servirana večera na stolu i mama u istoj onoj kratkoj spavaćici od malopre.Kako je samo bila izazovna,prosto se njihala kad hoda,plovila je po kujni i odvlačila mi pažnju sa večere svoim oblinama.(upravo me ljubi po vratu i ometa u daljem pisanju).
Sedeo sam za stolom dok je ona za kuhinjskim barom cedeci pomorandžu okrenuta mi ledjima progovorila:-znas sine ovo što radimo ne sme niko da sazna.Ovo je bolesno,to je protivprirodno i zato sutra,svakako je nedelja,otici cemo u crkvu da zapalimo sveće i pomolimo se Bogu da nam oprosti.Ne znam i prilog koliki da damo da otkupimo grehe,,uzdahnula je duboko i okrecuci glavu prema meni,preko svog ramena nastavila povisujući ton:-ali zato noćas...,prekinula je gledajući me onako izazivački,kurvanjski polustisnutim, usjajenim crnim očima.Podigao sam glavu i pogledao je očekujući da dovrsi započetu misao.Ali ona je ćuteći krenula prema meni noseći u rukama dve čaše svežeg đusa i njišući se u bokovima,razgolicenih bedara, budila do tada uspavani kurac u moim boksericama.Prišavši mi sa moje leve strane i spustajući čaše na sto rekla je:-evo izvoli,nacedila mama svom sinu soka da uzme malo vitamina,da se oporavi,trebaće ti noćas,,i sagnuvsi se poljubila me u kosu.Gledajuci joj onako razgolićene bele butine,osećajući sve jaču erekciju kurca,nisam mogao da odolim a da ne odreagujem.Ispustio sam viljusku, i levu ruku joj zavukao odzada ispod svilene haljinice koja joj je jedva dosezala do podnožja pozamašnih, teških guzova.Provukao sam prste duz sveže istuširane tamno braon brazde koja je razdvajala guzicu moje Tanje na dva obla dela i izmamio joj dubok strastveni uzdah.Vukući ruku naniže od kraja kičme zaustavio sam se na, pogadjate,da, na anusu i opet osetio nadražaj na jagodicama od ne tako davno obrijanih retkih dlačica,koje su mi svaki put priređivale dobrodošlicu od koje sam se ježio.Nekoliko sekundi,igrajući se sa maminim šupkom izazvao sam njeno ubrzano dahtanje propraćeno kružnim kretanjem karlice uz povremeno spuštanje naniže kao da želi da se natakne na moj srednji prst.
(-Da, toga se strašno dobro sećam,to me izluđivalo,i znaš već šta najviše volim.Ajde nastavi dalje da mi budiš sećanje,,evo govori mi mama sedeći pored mene i držeći me za kurac ispod stola ,zaklanjajući to svojom širokom zadnjicom od pogleda mog sada već šestogodišnjeg brace koji se igra na podu,sa sa vozićem i ne haje za nas dvoje).
Opuštajući joj polako stisnuti šupak sa zalogajem u ustima i maminom rukom na glavi koja mi je mrsila kosu, desnom rukom sam uhvatio otvrdli kurac i počeo da mu šetam kožuricu.Mama je mešala sve jače,žmureći i grizući donju usnu.-To sine uđi mi,to...to.
U tom trenu oglasio se on(braco) ,i pokvario božanstvenu predigru.Nevoljno ali gotovo trenutno ona se pribrala i prekinula sa igrom govoreći u hodu,idući prema spavaćoj sobi:-eto zavrsi sa jelom,idem da vidi sta on traži.Pozuri čekam te!,,i nestala je u hodniku.Ubrzo je utihnuo plač što me nagnalo da brzo ispijem sok i krenem za mamom.
(-Pa nije baš tako brzo prestao,plakao je sve dok nije dobio sisu,i moram vam reći da me i njegovo valjanje mojih tvrdih bradavica po svoim malim ustašcima glatkih desni,palilo gotovo isto kao i prst u šupku ovoga ovde,ahh,kuronje.Ali čim se nasisao zaspao je,stvarno je bio dobra beba,uostalom kao i sad,ako ga ne pokvarim ha,ha,ha.,,Dok vam je ovo pisala levom rukom,desnu je držala,a i dalje je drži u moim gaćama lomeći mi karu,tako da se stvarno plašim da nas ne ugleda.-Ma nema šanse vidiš koliko mi je dupe.Nastavi!)
Kada sam ušao u sobu široko otvorenog prozora osetio sam duvanski dim.Mama je sedela na krevetu naslonjena ledjima na dva jastuka,rširenih i u kolenima polusavijenih nogu, i pušila cigaretu.Lagano na prstima došao sam do svoje polovine kreveta i odmah se bacio na posao.Sada sam se okomio na sise koje sam za sekundu izbacio napolje i počeo da dražim svoim rapavim jezikom.To je iz mame izvlačilo duboke uzdahe praveći pauzu samo dok bi uvlačila dim cigarete
.(-Preskočio je da vam kaže,da je ušao go u sobu uzdignutog kurca,i da mi je pre nego što je počeo sise da mi rastura,uvalio jezičinu skroz do grla,ali je brzo prestao da me žvali gadeći se na duvan,iako sam pusila malboro lajt 100’s.)
Čekajući da završi sa cigaretom pa da joj ja ponudim svoj tompus,vatao sam je po sisama grickajuci joj bradavice iz kojih je na svaki moj stisak kretalo da curi mleko.Spuštao sam se niže podižući joj spavaćicu na stomak,i posejavši joj poljubac u pupak nastavio put dalje.
Pošto sam joj dolazio sa strane naginjući se preko njene desne, u kolenu savijene noge nisam mogao da doprem tamo gde sam nameravao,pa sam se zadržao na njenom uredno štucovanom nadpičnjaku pokusavajući da vrhom jezika dodirnem nabrekli klitoris.Liskajući je otvorenih očiju,ona je ispustala zadnje dimove stežuci misiće guzova i uzdižući ih s’ciljem da mi pomogne da je dohvatim što niže.Rekao sam joj šapatom:-zašto nisi obukla neki veš,to me još više pali?
Čini mi se da nisam ni izgovorio do kraja,okrenula se od mene prema natkazni sa vešom okrećući mi široko dupe i govoreći:-Sve će mama da udovolji svome sinu,samo ti nastavi...hoćes li samo gaćice ili još nešto?,,-daj sve sto imaš,,brzo sam izgovorio već zabavljen maminom guzicom,i znenađen ljepotom koju sam gledao iz te perspektive, prvi put jasno osvetljenu pošto je krevetna lampa sa uzglavlja sijala baš sa moje strane.
(-Nisam baš tako rekla.Umesto sinu rekla sam svom jebaču.i zadržala se duže nego što mi je trebalo da dohvatim ves pošto si mi kao lud navalio na čmar.I onda sam rekla ...,
-Pa dobro nismo još do tog stigli,polako,reći ću.Pusti ja brže pišem,ti se drži mog kurca.)
Sa obe ruke razvukao sam joj debele guzove I nabio joj se čitavom facom,i ona se oglasila:-to,to polizi svoju majku,uvali mi jezik molim te,to jače požuri,ne prestaj molim te,too...pocepaj mi šupčinu ajde molim te,oh,too,.I ja sam joj naravno udovoljavao.Landarao sam joj jezikom po okruglom mekanom,slanom,sa sluzi umazanom šupku,na koji se slila sva slina iz pičke,malopre dok sam joj dražio klitoris.Moram da priznam da mi se taj slani ukus pokupljen sa čmara i nije nešto svideo,ali to tad nije bilo važno,instikt je vladao sa ...
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
Nokia N95 8gb
majka me naucila
Jedino sam dijete u mojih roditelja i normalno bio sam njihov mjezimac,naročito mamin.Tata je radio u inozemstvu i tamo smo stanovali,međutim kada sam trebao krenuti u srednju školu odlučili smo se vratiti u CRO ali tata je ostao u toj firmi i dolazio je doma svakih 2 mjeseca.Krenuo sam u 1 razred srednje,upoznao nove frendove koji su mi često dolazili doma i pregledali smo porno časopise i masturbirali.


Tema svih naših razgovora su bile žene,cure,sisa pička,hvalili smo se ko je šta vidio i tako.Jedne prilike frend mi je ispričao da je špijunirao svoju staru dok se tuširala.Rekao je da je vidio sve sise,pičku,guzu.Detaljno je opisao i kazao da od tada drka zamišljajući nju.Prije toga ja nikada nisam tako mislio o mami ali to me ponukalo na razmišljanje.Naime moja mama je često doma hodala u kućnoj haljini bez grudnjakai kada je što radila po kući saginjala se ali ja nikada nisam obraćao pažnju na to.Međutim poslije frendove ispovijesti i kraćeg razmisljanja i ja sam svoju mamu počeo kužirati kada usisava,sprema jelo,briše prašinu,pegla itd.Primjetio sam da ima izuzetno velike grudi a u par navrata sam uspio vidjeti i bradavice koje su bilo izuzetno duge.To me napaljivalo pravo tako da kada sam drkao malo po malo počeo sam nju zamišljati,njene velike sise,guzu a sve više me kopkalo da vidim i picu.To mi je postala prava opsesija,smišljao sam načine kako da to izvedem,nisam je mogao špijunirati u kupaoni jer kada nije bila naspram vrata.Ali kada sam se najmanje nadao uspio sam je viditi skroz golu i to sprijeda.Ujutro ja sam se spremao za školu a ona je bila u spavaćoj sobi,mislio sam da nešto radi po sobi.Htio sam tražiti novaca od nje i ušao sam naglo u sobu.Kad tamo ona stoji gola-presvlači se,taman je skinula gaćice i htjela druge obući kada sam ja ušao.To me iznenadilo pravo i stao sam kao ukopan i buljio u nju.I nju je to iznenadilo i tek poslije 15-20 sekundi snašla se i prekrila haljinom a ja sam izašao postiđen.Od tada nije mi izlazila iz misli a ja sam drkao po 6-7 puta na dan i zamišljao kako je jebem u svim mogućim i nemogućim pozama,kako joj ližem rutavu pičku,diram sisurine,uvrćem bradavice,jebem je u šupak,stavljam kurac među sise i tako ga drkam i svršim po njoj.Od tada među nama se nešto promijenilo,vladala je neka čudna napetost.Jednostavno sam osjećao da će se nešto dogoditi.Ona o tome nije ništa pričala sve do mog 16 rođendana.Taj dan je otac trebao doći doma i da skupa proslavimo moj rođendan.Međutim nešto je iskrslo i on nije mogao doći.Mama se razočarala pravo a meni je bilo drago jer volio sam biti sam sa njom.Organizovao sam feštu za frendove a kada su se svi razišli pomogao sam mami da počisti nered koji je ostao.Poslije toga ona se izvrnula na kauč i upalila tv,zovnula me i rekla sjedi i ti da gledamo film.Film je bio sa dosta sexi scena a ona je svaki put kad bi bila ta scena pokrivala mi oči i govorila nije ovo za djecu i pri tome se zagonetno osmjehivala.Poslije filma pričali smo onako bezveze o zabavi,počela me ispitivati za djevojke i tak.Onda je počela govoriti o sigurnom sexu,kondomima i tad me upitala da li sam ikada vodio ljubav.To me iznenadilo ali sam uspio odmahnuti glavom na šta su njene oči ucaklile a usne se razvukle u osmijeh.Pitala me jesam li kada osim nje vidio golu ženu a ja sam opet odmahnuo glavom.Rekla je vidio si me onda golu,šta si pomislio?Samo sam šutio a ona je lagano spustila moju glavu sebi na njedra i počela mi mrsiti kosu.Glava mi je ležala na njenim sisama,doduše preko haljine al zato nije imala grudnjaka i mogao sam osjetiti sise kako se podižu kada diše.Namjestio sam se bolje i glavu jače pritisnuo tako da se haljina malo razmaknula a ja sam imao odličan pogled na njenu lijevu sisu,čak sam i bradavicu cijelu vidio.Nisam znao da li ona vidi da je gledam a i kurac mi se digao nenormalno,kao nikada do tad.Primjetila je moju nervozu i da se stalno meškoljim a valjda joj je i godilo jer primjetio sam da je bradavica narasla duplo veća i da je sigurno2-3 cm duga.To me još više uzbudilo,nisam mogao više izdržati,morao sam drkati.Ustao sam naglo i otišao u wc.Izdrkao sam ga veoma brzo i vratio se zajapuren u sobu.Tada sam vidio da joj je haljina još više razmaknuta i da se skoro vide obje sise.Dođi lezi vamo,rekla je umilnim glasom a ja sam je poslušao.Ovaj puta glavu mi je stavila na butine,nagnula se naprijed tako da su sise ispale i došle mi na lice.Bojao sam se da bilo što uradim jer nisam znao kako će reagirati.Kako sam bio uzbuđen,disao sam ubrzano,valjda sam puhao zrak u njene bradavice jer to joj je godilo pa je primakla se još više tako da me dodirnula bradavicom po nosu.Ja sam se počeo vrtiti a i ona.Bradavicu je spustila na moje usne a ja sam refleksivno stavio je u usta i počeo dudlati kao lud.To joj je prijalo pa je počela pomalo ispuštati kratke uzdahe a zatim sve jače i jače i rukama mi pritiskati glavu na sise.To je trajalo nekih minut-dva možda kada je ona uzela moju desnu ruku i stavila među noge svoje.Počeo sam je lagano pritiskati po gaćicama.Osjetio sam da gaćice joj postaju sve više i više mokre a ja sam pritiskao je po pički sve brže i brže.Počela je glasno uzdisati i trzati se da bi svršila nakon par trenutaka.Ostali smo ležati tako nekoliko minuta da bi se ona prva osvijestila,brzo ustala i otišla u kupatilo na tuširanje.Nisam znao šta da radim pa sam otišao u krevet još jednom ga izdrkao i zaspao kao beba.Poslije sam mamu upoznavao detaljnije malo po malo da bi mi se ostvarilo sve ono na kraju o čemu sam maštao sa njom:tucanje u šupak,lizanje pičke,svršavanje među sise itd.
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
Nokia N95 8gb
TETKA, RODICA I MAMA (I dio)
Oduvjek sam se palio na djevojke i zene iz moje uze i sire porodice.Volio sam da zamisljam kako guzim rodice, tetke sestre i nikada nisam mislio da cu to moci da ostvarim.Nikad mi nije bilo jasno sto me to vise pali od obicnog sexa sa djevojkama ali valjda je sladje ono sto je zabranjeno!



Ja zivim u Sarajevu i imam 18 godine a porodica mi je rasprostranjena po cijeloj Bosni i Hercegovini.Imam tetku koja zivi u Mostaru koja ima svojih 40 godina ali se drzi za svoje godine bolje od pojedinih djevojaka sa 25.Uvjek sam se palio na nju.Dolazila je u Sarajevo cesto jer je bila vrlo poslovna zena a ja sam najvise volio kada dolazi ljeti.U ljeto je bila tako izazovna da sam ludio od nje.Bio je august i tetka se najavila da dolazi, roditelji su mi bili na moru tako da sam bio sam u kuci.Tetka je bila razvedena vise od dvije gdine imala je jednu kcerku od 17 godina koja je zivila sa njom.Ja sam taj dan pripremio rucak ohladio vino i nervozno ocekivao da zazvoni na vratima.
Pojavila se u bijeloj kosuljici koja je bila raskopcana vrlo izazono tako da se vidio bjeli cipkani grudnjak, sise su bile trica ali su izgledale vrlo cvrsto, nosila je bjele uske i providne pantalone tako da su se lijepo oslikavale bijele cipkane tange koje su najvjerovatnije bile u kompletu sa grudnjakom.Poljubili smo se na vratima ja sam je kao pozelio pa sam je stisnuo uz sebe kako bi osjetio njene sise na mojim prsima i stvarno su bile cvrste ko kamen.Pomogao sam joj sa stvarima, isla je ispred mene tako da sam joj vidio guze, cvrste , podignute tj.savrsene.Struk sam joj mogao obuhvatiti rukama ma sve u svemu bila je to jako dobra picka!!!!!!!!

Taj dan u Sarajevu je bilo jako vruce, prije rucka je htjela da se tusira uzela je nesto stvari iz kofera i otisla u kupatilo, kada sam cuo tus kako radi polako sam se prisunjao do vrata kako bi je vidio kroz kljucaonicu, srce mi je lupalo dvjesta u minuti a u maksimalno dignutom kurcu svaka zila je pulsirala, kleknuo sam ispred kljucaonice pogledao sam kroz i nista nisam mogao da vidim jer je peskir okacila na vjesalicu koja je bila zakacena sa unutrasnje strane vrata.Ostao sam nao popisan, nisam mogao da vjerujem da je necu vidjeti golu.Vratio sam se u trpezariu i servirao rucak.Bio sam napaljen do bola, tetka je usla u trpezariju u uskom bjelom sorcu koji je vise otkrivao nego pokrivao njenu pickicu, sa prednje strane joj je upao u procjep od kokice, gore je imala bijelu usku majicu ispod koje sam nazirao bradavice koje su strsile, pogledao sam je od glave do pete i nisam mogao sakriti zadovoljni pogled, tetka ili nije primjetila kako sam je pogledao ili se pravila budala. Okrenula se prema baru da uzme case za vino a sorc joj je upao u lijepe guze a pokrivao je samo dvije trecine guza.Meni se kurac digao i oslikao na sorcu koji sam nosio.Tetka me pogleda ali se pravila da nevidi oslikanu kurcinu.Sjela je do mene nasula nam vino a ja sam izvadio da jedemo.Uz rucak caskali smo o svemu i svacemu popili smo vino i na moje veliko iznenadjenje tetka me pita ima li jos vina?Naravno, rekoh i donesoh jos jednu flasu iz frizidera.Otvorio sam vino i nastavili smo pricu ali sada u dnevnom boravku, teta je sjela na ugao a ja u fotelju.U jednom momentu poce prica o mojoj rodici Maji, vidila ju je jedne noci kako se samozadovoljava u svojoj sobi ali nije joj bilo kao jasno da se Maja ne ustrucava da vrlo glasno svrsava iako je znala da je ona u stanu.Ja sam je slusao a kurac je bio vrlo ukrucen morao sam promjeniti polozaj da se nevidi.Vino me je fatalo tako da sam se lagano opustao a i tetka je.Onda me je pitala da li je normalno, posto sam skoro vrsnjak sa Majom da se samozadovoljava po 9-10 puta za noc?Malo sam se zbunio sto i tetka primjeti pa me ohrabri kao sta mi sa njom mogu da pricam o svemu i svacemu i da ce to ostati nasa tajna.Ohrabren rekoh joj da je to normalno jer i ja drkam toliko puta na dan.Nasmijala se i rece mi da sjednem na kauc, kada sam sjeo prisla mi je i uzela moju ruku u svoju i pogledala u nju.Rece mi toliko drkas a nemas zuljeva i ponovo se pocela smijati, a i ja sam se cerekao.Popili smo i drugu flasu vina tetka ustade i krenu u trpezariu, ispratio sam je pogledom a imao sam osjecaj da namjerno mjesa guzama kad hoda da me izazove.Kurac mi se opet digao.Tetka se vrati sa jos jednom flasom i ne pitajuci me otvori je i nasu nam u case.Opet je pocela pricu o Maji, kao da je znala da me je Maja privlacila, rekla je da zna da je Maja nevina i da je radoznala sto se tice sexa pa se boji da se ne pocne sexsati sa nekim ko nece voditi racuna da ne zatrudni.Vec je uhvatilo vino takoda je vrlo otvoreno pricala krenula je da ustane malo se spotakla i pala na mene, mahinalno sam je uhatio za goli struk ali nisam cvrsto tako da mi je skliznula jedna ruka na sisu a ona mi je sjela u krilo,nije se ustala nego se smijala a i ja sam.Ruku nisam sklonio sa sise a kako je sjela na mene znao sam da mi je morala osjetiti tvrdi kurac na svojoj guzi.Kako je sjedila obje je ruke provukla iznad glave i uhvatila je za moju glavu i privukla uz svoju i njezno me poljubila u obraz.Kako se izvila tako je njena sisa jos ljepse upala u moju ruku, nisam je smio stisnuti samo sam je njezno drzao,osjetio sam bradavicu ispod ruke, a kurac je pulsirao kako mi je kucalo srce.Rekla je da me najvise voli od svih bratica i sestrica.I ja uzvratih kako je ona moja najbolja tetka.Ustala je stajala ispred mene tako da mi je njena koka bila na nekih desetak centimetara ispred ociju tacno sam mogao da vidim ispod sorca oslikanu koku ucinilo mi se kao da ima samo malu crtu dlacica iznad a ostalo je sve obrijano.Tetka se pocela lagano njihati uz ritam muzike koji je dolazio sa radia.Uhvatila me je za ruku i zamolila za ples.Ustao sam privukla me je uz sebe tako da mi je svoje sise prislonila uz prsa jednom rukom drzeci za ruku a drugu je stavila na moj kuk, ja sam je drzao za ruku a drugu sam stavio skoro pa na njenu guzu.Nismo se dirali donjim djelom tjela je sam sve izbjegavao da mi nebi osjetila dignuti kurac.Pricali smo i plesali a ona je onim rukama kojim smo se drzali spustila je moju ruku na svoj kuk a svoju stavila na moju guzu tako da me je privukla uz sebe.Sada su nam se tjela spojila , a ona je morala osjetiti kurcinu na svom tjelu isto kao sto sam ja osjetio njene sise na svojim prsima.Lagano mi je pricala na uho tako da me je njen dah jos vise uzbudzivao.Stisnula mi je guzu i rece mora da djevojke padaju za ovakvom guzom i opet se nasmijala.Rekoh da neznam nisu se izjasnjavale, znam ja i ja sam zensko znam sta zenske vole.Ja sam sjeo a tetka mi je spustila glau na krilo i legla na krevet.Rece da imam sexsi guzu, ja se ko unezgodih jer me je gledala pravo u uci a ona me opet ohrabri, ne stidi se tetke, sve mozes tetki teci pa mi smo raja.Pitala me je sa koliko sam djevojaka vodio ljubav a kada sam joj rekao da sam nevin, nije mogla da vjeruje.Takav momak a jos nisi guzio uzviknu ona.Pa ti si ko med mozes da imas bilo koju zensku,Maja mi je pricala da kad dodjes u Mostar da su sve njene kolegice zaljubljene u tebe a meni se cini da je i rodica luda za tobom, ja sa cudjenjem pogledah u tetku a ona rece Maja je zaljubljena u tebe meni je to rekla a onda sam joj objasnila da ste vi porodica i da od toga nema nista.Ja sam pitao tetku kakav je osjecaj sex a ona se nasmija sine ta ti se dobrota nemoze objasniti.Posto ...
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
Nokia N95 8gb
TETKA, RODICA I MAMA (II dio)
Nakon nezaboravne noci, u jutro uz dorucak tetka mi ozbiljnib glasom rece mali ovo sto se desavalo ovih dana dok sam bila u Sarajevu mora ostati nasa tajna do kraja nasih zivota , moras mi to obecat.Obecvam, rekoh ovoga cu se sjecati svakog dana ali nikad nikom necu reci pa makar me mucili rekoh ja.Tetka se nasmija onim svojim umiljatim ohrabrujucim osmjehom poljubi me u usta, mali mali nisam te pohvalila ali sinoc sam se izvrsno provela i da znas da ce od tebe da bude dobra sex-masina.Tetka hocemo li ovo ikada ponoviti upitah je, nikad se ne zna rece ona a ti si jos uvjek nevin.Jesam a volio bih da me ti obucis u sex-u.Hoces li?.Vidjecemo ako budes dobar decko i ne budes nikome pricao mozda nesta bude od toga.


Otisla je za Mostar, ostao sam drkajuci svaki dan sjecajuci se dozivljaj sa tetkom, moji roditelji su se vratili sa mora dva dana kasnije, jedne noci vrativsi se iz grada cujem mamu kako razgovara sa tetkom,docicemo 100% rece mama i zavrsi razgovor.Sine hoces li ti sa nama u Mostar zove nas tetka da dodjemo kod nje uzela je odmor a zavrsila je i bazen pa nas zove kod nje.Naravno da hocu rekoh.Sutradan su se starci spremali cijeli dan tata je otisao u kupovinu, mama je ostala, probala je stvar koje ce ponijeti kao da ide na modnu reviju a ne u Mostar.Ja i mama smo cijeli zivot imali vise nego dobre odnose, posto se ona udala za tatu kada joj je bilo nepunih 17 godina(morala je jer je zatrudnila)vise smo licili kao brat i sestra nego kao majka i sin, uvjek pokusavala pomoci kada je tata koji je bio strog a bio je stariji od mame 11 godina, drzao mi predavanja ona me je uvjek branila, govorila mi je sine radi sto ti je volja, nemoj ko mama da se rano vezes pa da ne vidis nista od zivota.Uvijek je bila na mojoj strani i kad sam u pravu i kad nisam.Inace mama i tetka su jako vezane nema dana a da se ne cuju barem dva tri puta, mama je preslikana tetka samo sto je bila jos mladja , imala je vece sise od tetke i jos punija usta, ostalo je bilo kao da ih je neko preslikao, cak su ih znali zamjeniti pogotovo kada ih nisu dovoljno poznavali, mislili su da su blizankinje.Taj dan mama je furala kroz kucu spremajuci stvari , ja sam bio u svojoj sobi surfao sam po netu, udje u sobu i rece mi mali (i ona me zvala mali) hajde malo pomozi mami, ne mogu da se odlucim sta da ponesem od garderobe.Mama sta god obuces ti si uvjek naj ljepsa na svijetu rekoh joj.Nasmijala mi se, i ona je voljela kad joj se laska, iako nisam nikada cuo tatu da joj tepa, zato sam ja uvjek pokusavao da joj dam lijepu rijec i podrsku.Sjeo sam na krevet a ona je usla sa nekoliko haljinica preko ruke koje je kupila dok su bili na odmoru, rekoh joj ubuci ih pa da vidim kako ti stoje. Hajde okreni se neces me valjda gleati nemam na sebi grudnak, okrenuo sam se ali sam je opet vidio jednim djelom na ogledalu ormara, skinula se, ugledao sam crne gacice koje su savrsenu prijanjale uz njeno malu izbacenu guzu, sise joj nism mogao vidjeti , ali sam ih zato zamisljao.Mozes se okrenui rece mama, izgledala je bozanstvenu u bjeloj haljinici sa dekolteom na sisama koji se sirio skoro do badavica, mama pa ti si sve mladja i mladja rekoh joj, namijala se istinskim osmjehom,da sam ja na tatinom mjestu pravo bi se zabrinuo za tebe, pusti tatu, tata me vise ni ne vidi kako izgledam kamoli da nesta uradi rece ona.Necu te jos puno peglati samo jos da probam kupaci koji smo kupili sad na moru ali moras mi iskreno reci kako mi stoji, tata nije dao da ga nosim rekao je da je previse izazovan ali mi je rekao da ga ponesem u Mostar jer me na bazenu niko nece vidjeti.Hajde da vidim kakav je to kostim.Otisla je u svoju sobu i onda je usla kod mene ja sam valjda napravio izgubljenu facu pa me je pitala, zar mi toliko ruzno stoji kad me tako gledas, ne naprotiv rekoh stoji ti vise nego odlicno, a usla je u bijelom kostimu, gornji dio je jedva pokrivao jednu trecinu njenih prelijepih sisa, donji dio je isao skroz nisko ispod kukova sa tankim spagama koje su se vezale sa strane, a onda se okrenula a ja sam progutao slinu kada sam vidio gole guzove, rekoh joj mama pa to su tange, ona se okrenu i rece pa zar mi ne stoje, ma ne tebi stoje savrseno samo da sam na tatinom mjestu ne bi ti dao da to nosis, jer ko bi se tukao sa pola plaze.Izgledas savrseno mozes se prijaviti na izbor miss bikinija ,stvarno to mislis, mama pa ti si , stao sam a usebi pomislih prava sex-bomba, picka i po,bolja od tetke.Sta si htjeo reci,hajde sad reci necu se naljutiti majke mi rece ona i pridje mi, kad mi je prisla vidio sam kako joj se oslikava mali crni trokutic na njenom donjem djelu kupaceg kostima, ma ti si lijepa ko slika rekoh, nisi to htio reci vidim ti na licu rece ona, dobro rekoh ti si koka i po kako sam to izgovorio tako sam se crvenio, hvala na komplimentu vidim da si iskren cim si to rekao sagnula se poljubila me, kupila sam tetki i Maji po jedan a evo i tebi sam kupila jedne kupace, probaj da vidim kako ti stoji, bacila mi je kesu izasla iz sobe, ostao sam sjedeci izbezumljen od njenog tjela, pogleao sam u kesu kad bile su to bijele slip kupace gace, ustao sam i probao ih usko su se pripijale uz moje tijelo tako da su uslikavale kurac u cijeloj velicini, mama udje pogledavsi rece, extra ti stoje sve ce djevojke poluditi za tobom kada te vide u tom kupacem.Kada je izasla nadrkao sam ga ponovo stavio u kupaci e tek se onda oslikao u punom sjaju, taman da se skinem mama ponovo udje pogledala me je pa u kupaci, izvini ali samo mi odvezi gornji dio napravila sam cvor, prisla mi je a kurac se nije spustio nego jos vise nabubrio, bilo mi je neprijatno ali sta je tu je,rece okrenuvsi mi ledja izvini nisam htjela da se unezgodis a ne znam i sto si, ja i ti imamo drugarski odnos i ja sam pred tebe dosla u tangama pa sta sto ti se digao.Ma nista nego si me iznenadila, ja se pred tobom ne ustrucvam nista rekoh joj, bogami ni ja rece ona.Okrenu se pogleda ponovo u gace i izadje iz sobe.Cim je izasla izdrkao sam ga zamisljajuci njene guze i naravno svoju tetku kako mi pusi kurac.

Kad se tata vratio rekao je mami i meni da sutra idemo sami on mora hitno na posao a da mi uzmemo auto i idemo da ne kvarimo sebi odmor.Mogu vam reci da mi je bilo drago jer tata je pegla a ja ostajem sam sa mamom, tetkom i rodicom u mostarskom raju.Ni mama se nije bunila sto tata ne ide.

Svanuo je taj dan krenuli smo oko 8 sati mama je bila extra raspolozena kao i ja sam,rekla mi je neka ne ide tata sta ce nam mi ce mo se ionko bolje provesti sami,tata je tezak, ljubomoran i dosta konzervativan ovako se mozemo opustiti, naravno rekoh.

Tetka je zivjela na periferiji Mostara imala je kucu koja je ostala od tetka sa preko tri duluma zemlje oko kuce, sa svih strana imanje je bilo opasano borovom sumom, u blizini nije imala komsija to mi je bilo super da nas niko ne pegla.Meni je srce lupalo ubrzano kada sam vidio tetkinu kucu jer sam jedva cekao da je vidim a naravno i Maju.Tetka nas je docekala na vratima,jako nam se obradovala.Poljubila je mamu, pa mene rece gdje si ti mali tetka te je pozeljela, nisi me valjda zaboravio.Usli smo u kucu Maja je otisla da nas snadbije sa alkoholom i hranom rece tetka, sad ce ona. Hoce te li se osvjeziti sa sokom ili tusiranjem, mama rece da se ide istusirati ,tetka me zagrli sapnu mi jesi li ga drkao na svoju tetku, redovno rekoh, a i na Maju i mamu rekoh tetki, taman da mi nesta kaze ...
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
Nokia N95 8gb
TETKA, RODICA I MAMA (III dio)
Jedva sam cekao jutro da vidim kakvu ce odluku da donesu, nadao sam se da ce tetka to malo pogurati kod mame a i ja sam odlucio da malo pomognem.Nisam mogao zaspati razmisljajuci o mami i tetki, cuo sam da neko dolazi u sobu pravio sam se da spavam.Provirio sam na jedno oko kad vidjeh Maju prilazi frizideru,Maja je bila u tangicama i grudnjaku ,otkrio tako da mi je mogla vidjeti izbocinu na gacama.Uzela je sok iz frizidera sjela za trpezriski sto,gledala je u mene, ja sam virio praveci se da spavam.

Gledala je u mene a onda je jednu ruku zavukla u gacice pocela se trljati po picki, digla je noge na sto rasirivsi ih koliko je mogla, sklonila je gacice sa pickice ,rasirila je kokicu jednom rukom a drugom je trljla klitoris, mislio sam da ce probuditi tetku i mamu koliko je pocela da dahce, onda je pokvasila srednji prst stavivsi ga u usta i polako ga je gurala u guzu, ispocetka lagano pa je sve vise ubrzavala, jednim pokretom strgla je grudnjak sa sebe, a onda je strgnula i gacice, trljala se gacicama po sisama pa po pickici,ja sam je gledao nevjerujuci koliko je vatrena, odjednom je stala osluskujuci, ustala je sa stolice,prisla mi je na deset centimetara do kreveta, zatvorio sam oci ocekivajuci sta ce uraditi.Osjetio sam miris Maje i njene pickice, iscekivao sam, osjetio sam da se opet trlja po koki, dahtala je tiho, tiho je pricala jebi me barem u snu, zelim te duboko u sebi, svrsila je za minutu,osjetio sam kako mi se priblizava,stavila mi je svoju vlaznu ruku na lice,rece kako bi volila da si budan, da me uzmes, ja se cuvam za tebe, samo tebe cu voliti ali nikad ti to necu moci reci i ostvariti moje zelje.Otrcala je.Otvorio sam oci osjetio sam miris picke na mome licu, rekoh sam sebi, Maja je luda koka 100%.Skinuo sam gace, drkao sam ga do jutra jednom za Maju, pa sam izdrkao za tetku i na kraju za mamu.Pred zoru me prenese san.

Probudio sam se mama i tetka su pile kafu na terasi, krenuo sam da ustanem ali sam skontao da sam go,trazio sam gace po krevetu , nema ih, utom udje Maja u sobu,spavalcino ustaj, krenu da skine carsaf sa mene, uhvatio sam ga nedajuci joj, Majo molim te dodaj mi sorc iz sobe ostavio sam ga na torbi.Maja ga donese, pokusao sam ga obuci ispod carsafa ali nisam mogo, Majo okreni glavu moram se obuci.Necu rece ona, ako hoces obuci se, ma okreni se rekoh ja, e necu rece Maja sta me briga jesi li go ili nisi vidjela sam ja i prije gole momke.Ma boli me rekoh sama si trazila, kurac mi se bio dignut naravno kao i svakom frajeru u jutro.Maja je sjela za isti trpezariski sto gdje se sinoc samozadovoljavala, gledala je u mene, jela je sendvic, ustao sam skinuo carsaf, kurcina se vijorila u punom izdanju uzeo sam ga u ruku malo trehnuo pogledvsi u Maju sageo se i obukao sorc.Maja se ukocila nista nije pricala, ja sam je pogledao ponovo rekavsi jesu li i ti momci izgledali kao ja goli.Ni blizu jebo te rece, sta to ti imas u gacama, pocela je ona pa ti trebas imati oruzani list za kurac, to je top mozes nekoga ubiti sa tim.Smijao sam se, a i Maja je.Ne pokazuj ga nigdje uhapsit ce te rece ona zafrkavajuvsi se dalje.Ja mog rodjaka, koju si ti podero jebala je svoju mamu, rece Maja.E nisam ni jednu rekoh .Ostala je zacudjena a ja sam otisao u kupatilo.

Izasao sam na terasu,tetka rece, sine jesi li se naspavao, mama me zagrli,poljubi hajde kafu sa nama da popijes.Danas imamo u planu da se kupamo a veceras pravimo party, a ko ce biti rekoh ja.Pa mislile smo samo nas cetvero ako se slazes,naravno najljepse nam je kad smo sami mozemo se glupirati i raditi sta nam je volja.
Dan prodje brzo u kupanju i suncanju, poslije podne rece tetka ti i Maja otidjite u grad kupite nam sampanjac a ja i moja seka ce mo raspuhati rostilj, veceras jedemo morske plodove sa gradela.Kupili smo 8 flasa sampanjca, ovo ce biti prava pijanka veceras rece Maja.Kada smo se vratili rekose njih dvije moramo se svi spremiti za party.Oko 20h tetka me je zovnula da zapalim rostilj.Sve su se povukle u sobu da se obuku za veceru,upalio sam rostilj a onda sam i ja sam otisao da se obucem.Obukao sam bjelu kosulju koju sam raskopcao, bjeli sorc bez gacica da mi kurac moze slobodno landarati a i lijepo se oslikavao na sorcu.Izasao sam na terasu rostilj se vec raspalio,svjetla u bazenu su bila upaljena ,na stolu su bile zapaljene svijece, lagana muzika sezdesetih, u zraku sam osjetio da je to ta noc, noc za pamcenje!!!!!!!!!!


Prvo je dosla Maja, na sebi je imala crne lasteks tole koje su sa strana bile otvorene tj.vezane sa bijelom pertlom od pete pa do struka isticuci joj savrsenu nogu, gacice nije nosila, sa prednje strane kao i sa guza upale su u procjepe naglasavajuci koku i guzu, gore je nosila samo lasteks traku koja je isla preko sredine sisa pokrivajuci samo bradavice.Na nogama je nosila crne stikle od istog materijala kao tole sa metalnom petom od nekih petnestak cm.Majo, da mi nisi rodica ne bih garantovao da te ne bi silovao veceras, mozda ja to i hocu rece Maja kroz osmjeh na njenom lijepom licu.Mama je stala na vratima od kuce,evo i mene napravivsi okret u mjestu, nisam mogao vjerovati kako je bila dobra, od glave do pete je bila u crvenom, crvene stikle sa visokom perom isticuci duge noge, mini suknja koja je bila u trakama tako da je pri svakom pokretu otkrivala crvene tangice sa prednje strane od materijala kao zavjesa a nazad samo spaga koja je utonula u njenu guzu, sve se to vidjelo pri njenom baletanskom okretu, crvema majica sa dekolteom do pupka isticala je sise, naravno bez grudnjaka, ostao sam bez daha.Mama izgledas bozanstveno skroz si sexsi rekoh ja, tetka jesi dobra pa nisam znala da si tako izazovna koka, udjeli Maja kompliment mami.I ti Majo izgledas kao da si sa modne revije rece mama,samo nam jos tetka fali, nisam ni izustio kad se pojavi tetka ,evo i mene okrenuli smo se svi i uglas kao da smo se dogovorili opppppppaaaaa koke, a tetka je vise licila kao da se spremila za straftu nego za veceru.I ona je obukla bjele stikle od nekih desetak cm koje su se pertlale crnom pertlom u obliku baklava od clanaka do iznad koljena , nosila je cisto bjele carape koje su bile zakacene halterima a suknjica od cipre je isla samo do pola guza, ispod koje se vidjele cipkane tanga gacice.Preko gornjeg djela tjela je imala cipkanu kosulju bez rukava koja jedino nije bila providna na sisama, na rukama je nosila bijele rukavice koje su prekrivale ruke do pola.Mama gdje si to skrivala, nikad nisam vidjela da imas nesto tako sexy rece Maja, svidja li ti se, ako da poklonicu ti.Vas tri ste se sredile za veceras a ja nista.Za tebe smo rece mama, tetka Maja i ja kupile poklom da i ti budes u elementu.Dale su mi veliku kesu, hajde idi obuci ali prvo nam donesi sampanjac rece Maja,jedva cekamo da te vidimo. Otvorio sam kesu prvo je bila poruka na bijelom papiru:s ljubavlju od Maje, tetke i mame!!!Skinuo sam se, a dobio sam komplet i to u crno-crvenoj boji a kada sam ga obukao izgledao sam ovako.Sorc i majica u jednom dijelu su bili od sitne crne mreze naravno providni jedino mi je trokut koji je bio pricvrscen na cicak od crvene koze prekrivao kurac, obrub oko ruku i nogu je isto bio od crvene koze a sve se usko pripijalo uz moje tjelo,pogleao sam se u ogledalo s leda i guzovi su mi bili u crnoj mrezi vrlo izazovni.ustvari sve se vidilo ali vrlo diskretno.Sam sam sebi licio na ...
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
Nokia N95 8gb
TETKA,RODICA I MAMA ( IV dio )
Probudivsi se u jutro nisam znao da li sam sanjao Maju i mamu ili je to bila stvarnost, sjeo sam na krevet nasmijao sam se kada sam skontao da nije bio san.Miris dorucka se sirio po cijelom dnevnom boravku mama je naprvila ustipke, tetka je servirala sto a Maja je ustala pjevajuci, sve tri su bile vesele iako je dan bio tmuran, padala je kisa.Maja je nakon dorucka otisla u videoteku uzela nam filmove jer su cjeli dan najavili kisu.

Donijela nam je 5 filmova.Pregledali smo jedan, pa drugi, mama i tetka su otisle u kuhinju da spremaju rucak,Maja je legla spustivsi glavu na moje krilo, stavili smo film da gledamo, glavom je lagano pocela da se trlja od kurac, nisam se mogao kontrolisati , izvadio sam kurac,bacila se na njega isto kao kada djetetu kupis novu igracku.Lizala ga je sa strana,grickala, u sobi se osjecala napetost pri pomisli da u svakom momentu mogu uci ili mama ili tetka ali to me je palilo nisam se obazirao, uzela mi je jaja u usta cuclajuci ih, lizala , grickala, otvorila je usta koliko je mogla ja sam joj ga gurnuo, jedva joj je usao glavic ali nije odustajala trudila se da ga sto vise uvuce cuclajuci ga pri tome, nisam mogao vise da izdrzim uhvatio sam je za kosu ne dajuci joj da ga izvadi svrsio sam joj pravo u krajnike, zagrcnula se, ja sam joj ga izvadio ali sam joj rekao spermu progutaj, nije progovorila ni rjeci,progutala je svaku kap.Sad hocu da me jebes rece Maja hocu da me guzis dok one kuhaju, hocu tvoju veliku kurcinu.Polako Majo rekoh joj ja oblaceci se, dobices ga ne sekiraj se, i otisao sam u kuhinju.Uz rucak smo popili dvije flase Dingaca, taman toliko da se svi opustimo.Maja je bila upaljena ko kutnjak te predlozi nam:Hajmo igrati karti, svi smo se slozili.Sta ce mo igrati rekoh ja, remi bi bio naj bolji svi znamo, rekoh.Opet ce Maja moze ali hajde da bude interesantan da nakon svakog podvlacenja najgori skida sa sebe dio odjece!?.Mama pogleda u tetku pa u mene, moze rece tetka a ko bude na kraju naj bolji ispunit ce mo mu zelju.Vazi rece mama, moze dodadoh ja ali hajmo svi obuci isti broj krpica na sebe kako bi bili ravnopravni.Tetka je stavila veliku pernati dusek na sredinu sobe, pobacala je jastuke po deci tako da smo svi sjeli, osjecao sam se kao seik u svom satoru opkruzen zenama i to lijepim, zgodnim pickicama.Igramo dok neko ne bude potpuno go rekoh, pravila se znaju krecemo.Prvo je djelila mama dobio sam dobre karte, Maja se ubrzo otvorila, i poslije nje mama, meni je trebala karta za handa tetka je kukala kako je losa, povukao sam djokera.Ha ha ha tetkice ode ti u dvije stoje, nakon prvog podvlacenja tetka je ostala bez majice, ostala je u roza grudnjaku koji joj je podizao sise do ispod brade,priblizavalo se i drugo podvlacenje, Maja je sada bila naj losija, gubila je, hajde Majo skidaj se rece tetka necu ja biti sama,Maja je skinula majicu ona ostade u bjelom grudnjaku ,koji je odmah mogla skinuti jer je bio providan, sise su bile prave mladalacke cvrste najezene, trece podvlacenje opet je tetka gubila, skidaj se seko rece mama, sta ces kad si najgora, tetka je sad sa sebe skinula pantalone, ostala je u mrezastim carapama ispod koji su se vidjele slip-sipkane roze gacice,meni se kurac dizao i spustao milion puta, cetvrto podvlacenje tu se zakuhalo u zadnjoj partiji svi smo bili u deset bodova, napetost je rasla ,izazivali smo se svi, sad je na tebe mali red da se malo raskomotis rece tetka,sta fali da se ti jos malo skines odgovorih,a mogla bi i tetka malo da se raskomoti rece Maja, Maja se ocistila ja sam bio za dva bolji od mame, skida se mama,hajde seko malo i ti, sta ces kad si najgora komentarisal je tetka, svi smo bili veseli i dobro raspolozeni, mama je skinula majicu ostala je u crnom grudnjaku, sise su bile sastavljene jedna uz drugu ali nije bio providan grudnjak, zamisljao sam kako sam kurcem trljao kroz njih, peto i sesto podvlacenje sam je izgubio, ostao sam bez majice i carapa smo sam sjedio u sorcu, sedmo podvlacnje je izgubila tetka, ustala je i kao djevojke sa stange uz ples spektakularno je skinula cerape, mi smo joj uz skandiranje pomogli da to bude joj u boljoj atmosveri, osmo podvlacenje nakon dvije karte ja sam handirao, tetka se opet morala skidati, ustala je, Maja joj je pustila muziku okrenula nam je ledja uz ritam tehna tetka je otkopcala grudnjak, vrtila ga je u jednoj ruci i dalje okrenuta ledjima nama, bacila ga je prema meni, mama je zvizdala, Maja je bodrila okreni se mama,vrtila je guzovima, rukama je prekrizila preko sisa i okrenula prema nama, polako je jos vrtila uz muziku odjednom je digla ruke visoko iznad sebe pokazujuci nam sise,bile su najezene a znao sam odmah da je napaljena, tetka sto imas dobre sise, svi smo se smijali, jos samo gacice i ti si donja seko, vidjet ce mo mi jos ko ce biti donji rece tetka.Deveto podvlacenje sam ja bio naj gori, kurac mi je bio u polu dignutom polozaju, sve tri su se okrenule prema meni ocekujuci da skinem sorc, polako sam se skidao izazivajuci ih, pomalo, okrenuo sam im ledja, pozurivaale su me, skinuo sam se ostavsi u crnim tangama, prvo su mi vidjele guzove, kada sam se okrenuo Maja me je uhvatila za guzu, jebo te pola treba nema ovakav guz, nastavili smo dalje,deseto podvlacenje gubi mama, ustaje skida soknice,jedanesto podvlacenje opet gubi mama, ustaje skinite mi vi sorc rece ona, Maja pojacava muziku ustaje prilazi joj sa ledja, prislanja se uz nju obadvije se uvijaju kao da gledam spot Britny i Madone ispred sebe, Maja je hvata za bokove rukama joj otkopcava dugme po dugme na sorcu i naglo povlaci na dole, mama ostaje u crnim tangama picic se lijepo vidi, kurac mi je opet dignut nakon ovakog plesa, nastavljamo dalje, sada gubi Maja skida i ona soknice,trinesto podvlacenje u sobi je super-sexsi atmosvera iskrice sijevaju svi smo napeti, gubi Maja ustaje hajde rodjace skini me, mama i tetka je podrzase skida je, skandirale su kao na tekmi izmedju gradskih rivala Sarajeva i Zelje, Maja je dosla ispred mene uz muziku, vrtila je guzovima ispred mene kao turske trbusne plesacice, uhvatio sam je za struk, migoljila mi se u rukam kao kad drzis ribu, jednim potezom sm joj trznuo sorc sa nje, kurac mi je rastao kao balon, nikada u zivotu nisam vidio takve tange, tanki komad bjele tkanine je isao samo po procjepu na sredini picica,nastavljajuci se izmedju nogu ulazeci duboko u guzu, taj komadic tkanine bio je uvezan tankim za oko jedva vidnom silikonskom trakicom, tako je izgledalo kao da je zaljepila komadic krpe na kokicu.Prislonila je guzove uz moj kurac sto mi uopce nije bilo mrsko, mama i tetka su komentarisale, vidi ti Maje kako mjesa, a divi njega sto joj je prislonio, kada se Maja odmakla od mene ostao sam ukopan sa dignutom kurcinom.Vidi mama kako mu se digao kurac rece Maja tetki, znas sta Majo da sam ja musko i da si meni onako vrcala guzovima poderala bi te ko macku rece tetka.Nastavili smo sa igrom tetka i ja u gacicama, mama i Maja u grudnjacima i gacicama, borba za prvo mjesto se nastavljala.Kako se priblizavao kraj cetrnestog podvlacenja sve su prilike bile da ce tetka ostati gola, ja sam bio na karti, mama i Maja su se taman otvorile, tetka je opet kukala, kad kao grom iz vedra neba tetka vuce i hand, sta je jeste li mislili da sam donja malo i tetka blefira smijeci se komentarisala je.Hajde prebrojte se pickice rece ona Maji i mami.Maja 25 boba u ruci mama isto 25, ...
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
Nokia N95 8gb
SUPRUGA, MAJKA I KURVA I
Gospođa Valerija moja je susjeda od malih nogu. Od kada sam zapao u pubertet znao sam pogledavati prema teti duge ravne i plave kose. Niti sada nije drugačije. Iako ima kojih četrdesetak godina još uvijek dobro izgleda. Nižeg je rasta, ali atletski građena, velikih sisa, uskoga struka i jačih atletski građenih nogu.

Često nosi neke minice koje joj još uvijek dobro stoje. Povremeno sam je znao viđati na Šalati kako ide na treninge tenisa stoga nije niti čudno što još uvijek dobro izgleda. Udana je za nekoga tipa i ima dvoje djece, starijega sina i nešto mlađu kćer. Oboje su godinama tu negdje – početak srednje škole. Često smo se znali sretati u kvartu. Vjerojatno je primijetila moje zanimanje jer smo se ubrzo počeli pozdravljati. Jednom se tako desilo da sam se slučajno zatekao na parkiralištu kada je iz auta iznosila neke teže stvari. Ponudio sam pomoć, a moj altruizam je završio nevjerojatnom ševom u njezinome đipu parkiranom u garaži. Od tada se redovito krešemo. Fuk je dobar, ali ono što mi je ona ispričala još je bolje. S obzirom da je priča duga razlomio sam je na tri dijela.

Znači ovako. Valerija je jednom uhvatila svoju kćerku kako krišom promatra oca koji se tuširao. Gđa. Valerija rano se i dobro udala tako da je u životu imala sve, a da nije morala raditi. Jedino je trebala biti ženstvena i znati zadovoljiti supruga. Upravo je takav lagodan život htjela za svoju kćerkicu te je odlučila preuzeti seksualni odgoj kćerke u svoje ruke. Uvidjela je da je Kristina, njezina kćer, ušla u godine kada ju je trebalo podučiti kako zadovoljiti i uhvatiti muškarca, kako bi se što ranije i što bolje namirila. A tko bolji da je tome uči od njezine vlastite majke i oca.

Kada se Kristina vratila iz škole našla je stan prazan što ju je začudilo, ali i obradovalo. Voljela je biti sama bez kontrole. Skinula se u potkošulju i uske gaćice te je krenula gledati televiziju kada je iz spavaće sobe začula neke zvukove. Prestrašeno je provirila unutra, te se od prizora zaledila. Tata je ležao na rubu kreveta gol dok je mama potpuno gola, ali lijepo nakvarcana, klečala pred njim i očito ga oralno zadovoljavala. Mama je polako dizala glavu, a iz usta joj je počeo izlaziti nabrekli penis, sluzav i sjajan. Bio je puno veći od onoga što je vidjela pod tušem. Osjetila je toplinu u gaćicama i nesvjesno u njih zavukla ruku, kao mnogo puta prije. Male sisice u grudnjaku ispod majice počele su se nadimati. Kristina je bila nalik mami. Niska mršavica vitkih nogu i kruglog dupeta, malih sisa, ravne plave kose i blijede kože. Gledala je čas u kurac, a čas u majčino međunožje zamišljajući kako je izgledao trenutak kada su je roditelji začeli. U taj mah mama je okrenula glavu i ugledala njenu kćer kako s prstićem u vagini promatra seks svojih roditelja. Ono što je zatim uslijedilo za Kristinu je prošlo u nekakvoj magli. Potpuna smirenost roditelja, kratko objašnjavanje i njezina neizreciva želja naći se na majčinom mjestu. Nije se ni snašla, a već je klečala pred očevom kurčinom. ˝Hajde uzmi ga˝, rekla joj je mama držeći kurac oko korijena u ruci. Mlada djevojka je primila svojom nježnom ručicom žilavi očev kurac. Bio je topao i jako gladak. Sklopila je prste oko glavića i spustila šaku niže zaustavivši ruku tik ispod ruba glaviće. Kao da je imala nešto urođeno u sebi, počela je lagano i oprezno drkati izazvavši kod tate, koji se zadignuo da sve vidi, uzdah zadovoljstva. Počela je sve jače i brže drkati, diveći se sama sebi na užicima koje je počela pružati. ˝Tata je li ti lijepo?˝, pitala je tatu koji je samo kimnuo glavom. Zapravo je htjela pitati da li je bolja od mame, prema kojoj je već sada nesvjesno počela osjećati rivalstvo i ljubomoru. ˝Hajde dušo stavi tatin kurac u usta˝. Prvo je lagano poljubila glavić, a onda ga strpala u usta. Bila je ushićena senzacijom koju je osjetila. Tvrd, topao, ali opet živ komad njenog oca, koji je pulsirao i micao se, bio je u njenim ustima. Počela je nespretnim pokretima pušiti, dok ju je mama oslobodila gaćica, majice i grudnjaka. Valerija je sjela iza Kristine, koja je sada bila u psećoj poziciji, i počela joj se igrati s picom. Majčin jezik i prsti s dugim noktima lagano su šarali po djevičanskoj i tinejđerskoj pici. Mala školarka bila je u sedmome nebu, osjećala se opuštenom i sretnom. Tata joj je davao uputstva tako da je mala učila obraditi pošteno ne samo pimpek već i jaja. Mama je za to vrijeme rukama raširila polutke naprčene uske guze, zabila u procijep lice te s pobožnom predanošću oblizivala nezrelu picu i maloljetni šupčić. Odjednom je Kristina zgrabila rukama plahtu zabacila glavu i izvinula leđa, ispustila uzdah zadovoljstva doživjevši svoj prvi orgazam te se sklupčala na krevet pored svoga oca. Valerija se dignula i otišla u kupaonicu. Kad se vratila Kristina je ležala u fetus položaju s glavom na tatinom trbuhu i lagano mu pušila dok joj je on prstima masirao picu i šupak, a drugom je rukom očinski gladio po glavi.

˝Dušo ajde dođi do ruba kreveta˝, rekla je majka. Kristina je stala u položaj, kleknuvši pred rub kreveta, i nastavila obrađivati oca. Stari je sada sjeo i primio Kristininu glavu između svojih ruku, zabivši prste u kosu, i počeo joj nabijati glavu duboko na kurac. Morao ga je dobro zasliniti za ono što će usljediti. Za to vrijeme, Valerija je uzela na prste vazelina i stala lagano obrađivati i prstariti kćerkin šupak. Kristina je morala naučiti jebati, ali je ujedno morala zadržati i svoju nevinost. A šupak ili pizda, princip je isti. ˝Što mi to radiš, mama?˝ ˝Mama te priprema zlato da tata može ući unutra.˝ Mješavina straha i znatiželje morili su djevojku dok se otac namještao iza nje. Majka je stala pored nje i lagano joj gladila kosu te nježno ljubila usne dok je tata namještao svoj također premazani penis na otvor guze. Lagani pomak i glavić je probio obruč dobro pripremljenog sfinktera. Ali ipak ne bez bolnoga krika djevice koja se izvila i grčevitim rukama navlačila posteljinu. ˝Strpi se još malo. Kad te tata razradi biti će ti lijepo˝, tješila ju je mama. Kristina je zubima zagrizla u plahtu. Otac je još par puta izvukao glavić vani pa ga opet ugurao unutra s istim efektom, ali kada je primijetio da se maloljetni šupak dovoljno raširio i da malu više ne boli toliko počeo je ulaziti sve dublje i ...
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 84 85 87 88 ... 398
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 16:25:22
nazadnapred
Prebaci se na:  
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.114 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.