Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 16. Apr 2024, 09:18:46
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 9 gostiju pregledaju ovu temu.

>> Pitate se gde su nestale galerije devojaka? Kliknite ovde! <<

Vazno: Molimo vodite racuna o ponasanju na ovom delu foruma i procitajte nova pravila sex foruma!

Idi dole
Stranice:
1 ... 82 83 85 86 ... 398
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Erotske price  (Pročitano 26610520 puta)
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
Nokia N95 8gb
"muholovka" I
Ali, da se vratim na one slike iz detinstva koje su, gledajuci sa distance, u stvari predstavljale moj prvi kontakt sa erotikom, iako toga nisam bio svestan...Jer, moja mama je, u stvari, zapravo, uzivala u bolu...

Verovatno sam tada imao tri, ili cetiri godine, jer sam se i kasnije, u sesnaestoj, jedva secao toga... kao kroz maglu...
Kao dete, voleo sam se igrati "muholovkom".Znate onu plasticnu spravu za ubijanje muva...Mama mi je stalno davala tu plasticnu stvarcicu u ruke kako bih utracio vreme dok bi ona spremala rucak.Usput, desavalo se i da ulovim po koju musicu, kojih je u letnjim mesecima bilo na pretek u nasem stanu. Secam se da je tog dana jedna musica sletela na guzu moje mame, koja je bila utegnuta u tankim helankama.-Upsss, rekla je, sta to bi malisa?Ja sam promrljao:-Paa...muva...na guzi...-A, tako...pa jesi je ubio? -Nisam,mama, rekao sam.Pobegla je...-Heeeh, osmehnula se.Hajde nastavi da lovis, i ako opet koja sleti, ti ponovo udari maminu guzu...Tada nisam ni mogao slutiti da je mami taj moj, deciji, ali ipak muski, udarac u stvari prijao...Moja mama bila je balerina po profesiji, skladno izvajanog tela, a narocito zadnjice.Ponekad bi samo u trikou setala po kuci, a mojim pubertetskim godinama prkosila je svojim cetrdesetim, jer je zapravo izgledala kao devojcurak od dvadesetak godina.Imala je samo "mene", i naravno, "razvod" sa mojim ocem, jos nakon moje prve godine zivota.Oca je, kako je pricala, napustila jer je dosta pio.A bio je i jako ljubomoran...
Ali, da se vratim na one slike iz detinstva koje su, gledajuci sa distance, u stvari predstavljale moj prvi kontakt sa erotikom, iako toga nisam bio svestan...Jer, moja mama je, u stvari, zapravo, uzivala u bolu...
Drugom prilikom, nesto kasnije, mama je nesto radila na krevetu, a ja sam po obicaju lovio muve...Odjednom se okrenula i izvila unazad, da bi kao nesto dohvatila iza kreveta, i prema meni istrcila guzu.Na sebi je imala crveni triko u kojem je stalno, uz muziku, vezbala.Secam se kako su mi ispred lica tada sevnuli mamini prelepi guzovi, uz jak bljesak zategnute koze na njenoj zadnjici...Stajala je duze u tom polozaju, a ja sam tada ugledao dve musice... jednu na jednoj, a drugu na drugoj polovini njenih oblina...Udario sam je ovlas muholovkom, rekavsi: -Mama, vidi, opet muva na guzi...Ona je blago okrenula glavu i rekla: -Pa, udari je muholovkom, sine...Lupio sam je opet na istom mestu, ali izgledalo je da se muva nije ni pomerila? Kada sam kasnije razmisljao o tome shvatio sam da je mama, u stvari, flomasterom nacrtala te dve musice...I zaista, izgledale su kao prave...- Sta je bilo sine, jesi je ubio?Ne znam, mama, ne mrdaaa???Pa probaj jace, duso...Lupi maminu guzu malo jace pa ces je ucmekati...Zamahnuo sam jace i cuo kako je mama blago uzdahnula...-Ahhhh, takooo...Sta je bilo, malisa, jer pobegla? -Ne, mama, jos je tu, rekoh...-Pa, udari je jos jace, sunce moje...Slobodno, mamu to ne boli...Zamahnuh dosta jako i osetih kako se plastika snazno lepi za guzu moje mame...Ona uzdrhta:-Ahhhhh, takooooo...takoooo je dobro... sad si je pogodio ...A zatim okrenu glavu u pravcu svoje guze i dodade:-Ali, ona jos uvek stoji i mrda na guziii, udri jeee josss ...Udarih opet snazno, a zatim rekoh:-Evo, mama, imas i na drugoj polovini jos jednu?-Pa, umlati ih sine,,,Sta cekas,pojesce maminu guzuuu! Tada naciljah i drugu maminu "kriskicu"...Ovog puta veoma jako zamahnuh da ne bih promasio, i kako mi nacrtana "muva" ne bi odletela.Mama skoro zajeca od slastiiii ...-Ohhhhh!!!Prokletnice, bas su se okomile na moju guzuuuu...Mlati ih sineeee...Jednu, pa drugu...Udaraaaj, brze i jace! Poceo sam da je udaram muholovkom netremice dok se mama, verovatno, topila od uzivanja jer je ubrzo pocela da jeca...-Je li te boli, mama?Ti places?-Ne, ne sine,ne brini se.Moram izdrzati dok ih ne sredis, ja ih ne mogu dohvatiti, a ti to radis, superrr...Ahhh, takoooo!!!Sad si ih pogodio, smlatio si ih nacistooo...Kada sam se vec zamorio, zastadoh i upitah:-Jesam li ih ubio?Ne mrdaju...Vidi, mama, sve je crveno ispod njih...Ona se tada okrenu pa rece sa izvesnim olaksanjem:- Uhh...Da , malisa, spljeskao si ih obe.Vidis kako je crvena mamina guza...krv si im pustio...Ehhh, sta bih ja bez tebe.Bas su nestasne te musice...I bas moraju sletati na moju guzu?Okomile se na nju i to ti je! Al, eto, vidis moja guza ih privlaciiii jer je mazem kremom od meda...Ali, ne brini, sine.Ima, mama, jos nesto protiv dosadnih muva...Mama je zatim jednom rukom razmaknula triko, i ja sam tada prvi put svojim ocima video picku...Ne znam kako sam je tad doziveo, ali mamine dlacice su u meni budile nekakav neobican nemir i znatizelju...-Sta je to, mama?Upitao sam zacudjeno.Naravno, u tim godinama,svaki odgovor za mene je bio logican i prihvatljiv.-Pa, jesi li video nekad paucinu u kojoj se hvataju musice?-Jesam, mama...al na zidovima je nekako providna i nije tako gusta?-E,pa, vidis, sine, ovo je posebna, mamina "paucina" za muve...Nije koriscena odavno, pa je zato potamnila i zgustila se.Mama je malo namaze medom i onda se sve muve tu okupe, a zatim se zapetljaju, i tu im je kraj! Eto, mama ce ih kasnije sve uloviti, ali moram prvo rukom dobro razmrsiti, i ispraviti, ovu "paucinu".A ti ces mi u tome pomoci...Udaraces mamu po "paucini" dok se ne razmrsi...Je l hocessss? -Vazi, mama.Odgovorih, slezuci ramenima iako mi nije bilo sasvim jasno...-Hajde, milo moje,raspali tom muholovkom po maminoj "paucini"!...Udarih je, a mama opet zajeca...-Tako, sine ...udaraj je jakooooo!Dok je mamu obuzimalo sladostrasce, ja sam se trudio da ne promasujem i sto revnosnije ispunim zadatak..Gledao sam da pogadjam svom sirinom plasticne "sape" od muholovke maminu picku, misleci da tako ispravljam njenu "paucinu".-Ahhh, takooo,malisa, sad si je dobro pogodio!Udaraj moju "paucinu", dok je ja ne razmrsim prsticima..Ahhh, bas se umrsila... Unutra je jedna rupica u kojoj povremeno dolazi jedan "pauk", i on ce sve muve potamaniti...Ahhhh, cika Dragan ima tog "pauka" koga ce pustiti unutra.Nece nam vise dosadjivati te musice...Cika Dragan je,inace, bio ljubavnik moje mame.Posle razvoda, dolazio je povremeno kod nas, ali u vreme ovog dogadjaja vec godinu dana se nalazio u zatvoru. Mama je,dakle, redovno bila napaljena, a nije imala niti trazila, zamenu za zadovoljenje svoje pohote i uvrnute strasti.Zato je i ovaj dogadjaj za nju bio jedan od nacina da se zadovolji...Ona je tada,kada sam kasnije sa sesnaest godina skontao, mislila u stvari na njegov "kurac", kao na metaforu "pauka"...Zato se i nije puno obazirala na to da li cu ja sve to upiti u svojoj psihi i jednog dana, mozda, skontati.Mislila je da ce to u mom secanju ostati kao nekakva decija igra "pomaganja mami".A mozda, jednostavno, i nije o tome razmisljala kada je u tom trenutku stajala raspomamljena, njisuci se na krevetu, iznad moje glave, isturenim dupetom i razjapljenom pickom. Jednom rukom je drzala razvuceni triko, a drugom, prstima trljala raspaljenu picku dok sam je ja udarao, cas po nalakiranim noktima, cas po klitorisu.Na momente je sklanjala ruku kako bi bolje rasirila usmine...-Takoooo, ...
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
Nokia N95 8gb
     
incest-price

» More on 'erotske price'
Advert

teta
Danas sam stigao kod svoje rodbine u grad, odnosno kod svoje tete, mamine sestre. Kod njih cu nastaviti daljnje školovanje. Tako je odluceno ovog ljeta kada su oni bili kod nas. Govorila je teta zašto da Nikica placa sobu a kod nas ima dosta mjesta, a i Nada mu može pomoci oko škole. I tako oni riješili jednu moju veliku brigu koje sam se ja malo pribojavao.

Ja sam vec prije k njima odlazio na praznike tako da mi je tamo bilo dosta toga poznato. Kada sam stigao teta je bila sama kod kuce. Kada me je vidjela na vratima sva radosna je uskliknula, udi Nikice udi dobro nam došao, i brzo za sobom zatvori vrata. Daj da te teta poljubi, ali to nije bio obican poljubac nego filmski. Ostao sam ukopan kada sam njezin jezik osjetio u svojim ustima. Vidjela teta što bi pa samo doda, još si mlad nauci ceš. I bio sam tek sam završio osnovnu školu ali sa dvije godine zaostatka. Tako da sam imao nepunih sedamnaest godina. Povede me u dnevnu sobu, sjedni Nikice raskomoti se, sigurno si gladan sada ce teta. Za cas se je vratila sa jelom i sjedne nasuprot meni. Dok sam jeo imao sam lijepi pogled na gole noge moje teta jer se kucna haljina toliko rastvorila da su se noge vidjele sve do butina. Netko ulazi ona skoci i haljina se ispravi. Stigao tetak sa posla. Dižem se da ga pozdravim. Ali on je prvi progovorio, dobro nam došao. Kako si putovao? Hvala dobro. Sjedni i jedi da se ne ohladi rucak nastavi on. Tako uz pricu proveli smo vrijeme rucka. Poslije rucka tetak je otišao da se malo odmori. Hajde da ti pokažem kako smo ti sredili sobu rece teta i da ti pomognem raspakirati stvari. Sobica je bila dosta mala ali lijepo namještena. Baš onakva kakvu sam želio imati. Uz zid nasuprot kreveta regal za knjige i odjecu, uz prozor stol i na njemu lampa za citanje uz krevet nocni ormaric i na njemu nocna lampa. Pošto je krevet bio namješten, teta uzme jedan od dva moja kofera i sjedne na krevet i pocne iz njega vaditi stvari. Kucna haljina se i ovaj puta rastvorila ali sada sam mogao da vidim i tetine gacice koje su se bijelile u polumraku sobe. Za svoje godine moja je teta super izgledala a bile su joj cetrdeset. Dok smo mi to polako raspremali i tetak se je ustao. Ostatak dana smo proveli uz pricu i o tome kako cemo organizirati moj boravak kod njih, jer ipak ja sam sada njima na brizi. Poslije vecere smo gledali televiziju. Vec je prošlo deset sati a Nada još nije bilo otišla je sa školom na izlet. Moralo se ici na spavanje jer u jutro tetak mora ici na posao a i ja prvi dan u školu. Tetak je bio prvi gotov sa pranjem poželio mi laku noc i otišao u svoju sobu. Otišao sam u svoju sobu po pribor i vratio se u kupaonu unutra teta nad ogledalom samo u gacicama udi Nikice nisam gola. Malo sam oklijevao ali sam ipak ušao. Kupaonica je bila mala i uska toliko da si se mogao samo okrenuti a bilo je sve na dohvat ruke. Odmaknula se je od ogledala i propustila mene. U tako uskom prostoru tijela su nam se morala dodirnuti, pri izlazu osjetio sam njene tople gole dojke na svojim golim ledima. Poljubila me u vrat poželjela laku noc. Uzimajuci spavacicu izašla je iz kupaone. Ležecu u krevetu vrzmalo mi se je po glavi što teta smjera sa mnom, ali protiv toga nisam imao ništa. Jedino što o tim stvarima nisam znao ništa nego ono što sam vidio na filmu i procitao u seks casopisima. Jedino iskustvo mi je bilo kada sam jednu školsku kolegicu stisnuo uza zid i opipao njene cice koje su tek propupale ispod majice. U tim mislima sam i zaspao. U noci cujem kako netko otvara vrata moje sobe, uspravim se na krevetu i upalim nocnu lampu. Na vratima je stajala moja sestricna Nada. Ude i brzo za sobom zatvori vrata. Svjetlost lampice ju je obasjavala i lijepo se je vidjelo da ispod prozirne spavacice nema ništa. Crni trokut izmedu njezinih nogu lijepo se je isticao. A cvrste dojke napinjale su gornji dio spavacice. Nada mi pride sjedne na rub kreveta i prošapta. Stigao si Nikice, lijepo cemo se mi slagati zagrli me i poljubi isto kao i teta, a ja sam i dalje buljio tako reci u golo njezino tijelo. A sve više mi je pogled klizio prema dolje. Dok me ona rukom milovala po grudima na kojima je bilo par tek izniklih dlacica. Nisi još vidio golo žensko tijelo? Samo na filmu i slikama odgovorim postideno. Nešto cu ti lijepo pokazati ali s time da to bude naša tajna. Potvrdim pozitivno klimanjem glave. Još se nisam niti snašao a moja rodaka pored mene je stajala posve gola. Cice je imala manje nego teta ali zato ljepše i napetije. Trokutic medu nogama bio je dosta redak mislio sam da je gušci. Nježno mi položi ruku baš na taj trokutic i sam pocne mojom rukom milovati svoju picu, osjetio sam nešto vlažno na svom dlanu. Dok je moju drugu ruku stavila na svoju dojku i zapovjedila da ju milujem. Moj kurac se je dignuo i napeo moje gacice. Zavukla je svoju ruku u moje gacice i miješala mi kurac i jaja a ja sam se sve više palio. Brzim pokretima oslobodila me mojih gacica tako da smo sada obadvoje ležali goli. Vec sam se i ja malo oslobodio i rukama obradivao Nadine dojke a bradavice su se sve više pupale. Napokon su nam se i usne spojile osjetio sam kako njezin jezik prodire u moja usta i kako se preplece sa mojim jezikom. Poceo sam i ja micati usnicama i jezikom što se mojoj rodakinji jako dopalo. Ležala je na ledima a ja na njoj pocela mi je glavu gurati prema dolje. Polako sam usnicama klizio njenim tijelom prema dolje dok nisam dospio medu njene noge. Ponovo sam cijelom svojom dužinom legao na nju a moja se je ruka našla na njezinoj picki koja je bila jako vlažna. Ona je navalila na moje usne a rukom mi je obradivala kurac. Sve je više širila noge što sam ju ja jace stezao za picu. Vec sam i ja bio toliko uspaljen da sam onako nasumice milovao Nadu. Odjednom prošapta samo tako Nikice a ja sam postao svjestan da joj prstima obradujem picu. A ona je sve više stezala moj kurac koji je sve više rastao. Njezina pica bila je sve uspaljenija i vlažnija. Dok je moj kurac stajao uspravno kao stup. Jesi li ikada jebao? Upita me. Meni crvenilo udari u lice ali sreca bio je mrak pa se nije vidjelo, nisam odgovorih stidno. Ali me ona odmah ohrabri. Ne trebaš se stidjeti. Niti mene nitko nije jebao do moje šesnaeste godine, možda ne bih niti onda da nisam malo popila cijelo se društvo jebalo osim mene i jednog decka, onda sam mu prišla i rekla hajde jebi i ti mene pa što bude. A ona je tri godine starija od mene. Hajde Nikice da se i nas dvoje malo jebemo, vec dugo se nisam. Prevrne me na leda i za tren se nade na meni i nabije se na moju tvrdu batinu. Pocne me ljubiti a svoje tvrde cice smjesti u moje dlanove. Prstima sam joj nadraživao bradavice dok se ona nabijala na moj kurac. Pocela se je spuštati prema dolje i svojim vrelim usnicama ljubiti moje tijelo koje je sve više drhtalo. Tako je došla i do moga kurca. Nježno ga je poljubila i liznula moja jaja. Na vrhu mog glavica pojavila se kapljica sperme, ...
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
Nokia N95 8gb
"muholovka" II
...Secam se da me je nakon toga poljubila i rekla: -Bravo, maleni...Eto, sve smo musice potamanili...zasluzujes cokoladu...Ali pazi!To vise necemo raditi, jer mama ima cika Dragana...On je trenutno u zatvoru, a uskoro izlazi, pa ce on sve muve potamaniti.Necu vise tebe muciti...Kao da je u tom trenutku dosla k sebiKao da se pokajala sto je nacrtala te muve na dupetu i zloupotrebila moju zelju za igrom.Ali, po svemu sto ce kasnije uslediti, za kajanje je, vec tada, izgleda bilo kasno...



...Shvatio sam to kada sam prvi put osetio svoj ocvrsli kurac u rukama i poceo drkati.Nisam jos ni imao spermu, a veoma cesto sam na vrhuncu, napaljen pickama iz casopisa,vracao u mislima picku svoje mame i onaj prizor iz ranog detinjstva...I ne samo to.Osim jake seksualne zelje osecao sam nekakve cudne porive.Kao posledicu "igre" sa mamom, u pubertetu sam sve vise dobijao zelju da nekoj devojci nanesim bol, da sebe zamisljam kao mucitelja, gospodara, iako sam bio lepo vaspitan i blage naravi.U drustvu vrsnjaka uvek sam vazio za primer uctivosti i odmerenosti.Ali, sve je to tako tinjalo u meni i vapilo da izadje...Vec sa sesnaest godina sam spavao sa jednom kurvicom iz okoline, i secam se da umalo nije pobegla kada sam je, u sred seksa, zamlatio rukama po guzovima... Shvatio sam tada da je u mojem okruzenju malo takvih devojaka koje bi, eventualno, uzivale u tome.Ipak, znao sam da postoji i jedna osoba koju odavno poznajem, a to je: moja mama...Ali, nazalost, ona je nasu "igricu" iz detinstva duboko potisnula u sebi.Ili je to tako vesto skrivala.Nikada mi se, kasnije, nije obracala u smislu nekih asocijacija na onaj dogadjaj iz detinstva.Pa ni onda, kada bismo satima bili nasamo. Iako je bilo letnjih meseci...I bilo je i muva...Al`, nikad mi se nije obratila sa namerom da nesto slicno pokusam.Znam samo, da sam uvek osecao neko uzbudjenje kada bih, sa muholovkom u ruci, krenuo da mlatim musice.Ali, avaj!Mama nije obracala paznju na mene, u tom pogledu, ni malo.Smatrala je ono, od pre desetak godina,verovatno, prolaznim incidentom...Ipak, na moju srecu, a na nesrecu cika Dragana, desilo se da je opet morao u zatvor...Mama je bila ocajna, a meni se ucinilo da ce se mozda stvoriti prilika da ispunim svoju dugogodisnju fantaziju...Ili, bolje reci, opsesiju - na koju sam potrosio gotovo svu svoju musku tecnost od kada sam osetio da je imam.S jedne strane, onaj cikica je dolazio jednom sedmicno u nasu kucu, tako da gledajuci spolja, mama nije davala nagovestaje nekakve posebne ekscentricnosti u erotskom zivotu. S druge strane,verovatno je i na sceni -u baletskim predstavama, ispoljavala, i dodatno praznila taj visak energije.U privatnom zivotu je bila tiha, iako je u njenom glasu uvek bilo onog pacenickog, erotsko- mazohistickog, naboja.Jer, i pre i posle onog dogadjaja, moja majka je bila jako pazljiva, nezna i brizna prema meni.Mozda zato sto je, iako mlada, vec sa trideset sest godina bila u penziji..Zavrsila je karijeru balerine koja, istina, i nije bila tako sjajna...Ali, i sada, sa cetrdeset dve, je i dalje izgledala prelepo.Cak, lepse nego pre.Imala je nekoliko kilograma vise i nije morala da bude takva "mrsavica"kao ranije, vec se zaoblila svuda.Sve je pucalo na njoj od erotske zaokupljenosti...Vise nije morala toliko paziti svoje telo jer ga nije izlagala javnosti, tako da sam, povremeno, primecivao i po koju modricu na njenoj ruci ili nogama.Mislio sam u sebi:-Ahhh, cika Dragan te bas sredjuje!...Ali, na moju nesrecu, nikad nisam imao priliku da ih zateknem u kuci u nekoj od njihovih SM seansi, kojih pretpostavljam da je bilo.Tada sam se bas primao na to...Pratio sam raznu literaturu sa tom tematikom ali, naravno, nisam imao nikakvih prakticnih iskustava - osim onoga u detinstvu, ako se to moze tako i okarakterisati....Osecao sam se kao mladunce jastreba u perju pauna, koje ceka svoju priliku ne bi li ispoljilo svoju skrivenu prirodu...I prilika se nazirala...Mama je bila slomljena od dusevnog bola kada su cika Dragana opet strpali u zatvor.Nedelju dana je lezala u krevetu a ja sam je negovao.Osecao sam veliku neznost prema njoj, ali i odgovornost.Isao sam na pijacu, donosio namirnice,sredjivao kucu i dvoriste...Imao sam osecaj da je sada samo meni prepustena, i da je ne delim ni sa kim.Cinilo se, da sam vec postao muskarac u svakom pogledu. Ona je, jedino,povremeno ustajala, pripremala obroke, i opet lezala.Nije izlazila iz spavacice.A nije ni morala...leto je bilo......Kuca je ionako bila prevelika za nas dvoje.Sobe visoke i prostrane, opremljene velikim lusterima i stilskim namestajem.Mama je kucu dobila od roditelja koji su se vec godinama nalazili u inostranstvu.Sve u svemu, bili smo situirani...Mama se polagano oporavljala od stresa...Videlo se to i po tome sto me je, s vremena na vreme, molilla da joj izmasiram vrat...Meni je to, navodno, predstavljalo "opterecenje", ali sam na kraju pristajao, jer mi se kurac u tim trenucima tako jako ukrucivao, da mi je kasnije - napaljenom od njenih "bolnih" uzdaha,sperma strcala kao iz cesme....Ja sam u tim "uslugama" uzivao, a i ona je.Medjutim, kod nje to ni izdaleka nije bilo ono, erotsko, uzivanje.Videlo se da mama, u tom pogledu, pati za cika Draganom...To mi se nije dopadalo i osecao sam neku vrstu mrznje - i prema njoj, i prema njemu.To me je izludjivalo, ali morao sam da sacekam svoju priliku.I naravno, pojavu njene, prirodne, erotske potrebe.Morao sam da naucim da cekam... Kao izgladneli lav koji strpljivo vreba svoju zrtvu.Jer, ja nisam osecao prema njoj samo onu puku seksualnu napaljenost, vec i nemerljivu - uznemirujucu strast...A i ona je osecala tu uznemirujucu slatkocu, ulazeci pod tus svakog dana. Kao kada "gazela", znajuci da je posmatra "oko zveri", ipak prilazi izvoru da utoli zedj...Iako je svesna da ce, ukoliko odmah ne pobegne, biti rastrgnuta i pretvorena u komade mesa na kojem ce se okupljati muve a mladi lav gostiti lovinom, ona ipak prilazi...jer zedj je jaca od straha...Tako se i mama, svesno ili nesvesno, nije obazirala na moguce greske u koracima...Desilo se jednom da ,dok se tusirala u kupatilu, nije dobro zatvorila vrata.Prisao sam u nameri da je pitam oce li skoro, ali sam zanemeo opcinjen prizorom iza otskrinutih vrata...Tada sam, optocenu mlazom vode, konacno, ponovo ugledao njenu picku.Mama ju je spretno masirala sapunom a zatim vesto ispirala tusem.Zavukao sam ruku u sorc i poceo da drkam kurac - onako preko glavica samo.A zatim me je ona glasno pozvala..Sledenio sam se za trenutak misleci da me je videla.Rekla je:
-Malisa, idi do ormara i donesi nesto da obucem...Otisao sam do garderobera i poceo da prebirem po njenim stvarima.A onda ugledah onaj crveni triko...Osetih da bi to moglo biti stimulativno za nju.Zgrabih ga uzurbano i prinesoh njenoj ruci koja je kroz vrata virila iz kupatila.Nije ni primetila da vrata nisu zatvorena kako treba. Za nekoliko minuta mama izadje i rece mi smesuci se:
-Ehh, tebi se bas dopada ovaj triko?A zar ne vidis da sam se ugojila i da mi vise ne stoji kao nekad?!
-Varas se, mama...rekoh.-Sada si jos lepsa i privlacnija..Ona se glasno nasmeja, a zatim privuce svoje zanosne obline i prelepi ...
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
Nokia N95 8gb
teta
Danas sam stigao kod svoje rodbine u grad, odnosno kod svoje tete, mamine sestre. Kod njih cu nastaviti daljnje školovanje. Tako je odluceno ovog ljeta kada su oni bili kod nas. Govorila je teta zašto da Nikica placa sobu a kod nas ima dosta mjesta, a i Nada mu može pomoci oko škole. I tako oni riješili jednu moju veliku brigu koje sam se ja malo pribojavao.

Ja sam vec prije k njima odlazio na praznike tako da mi je tamo bilo dosta toga poznato. Kada sam stigao teta je bila sama kod kuce. Kada me je vidjela na vratima sva radosna je uskliknula, udi Nikice udi dobro nam došao, i brzo za sobom zatvori vrata. Daj da te teta poljubi, ali to nije bio obican poljubac nego filmski. Ostao sam ukopan kada sam njezin jezik osjetio u svojim ustima. Vidjela teta što bi pa samo doda, još si mlad nauci ceš. I bio sam tek sam završio osnovnu školu ali sa dvije godine zaostatka. Tako da sam imao nepunih sedamnaest godina. Povede me u dnevnu sobu, sjedni Nikice raskomoti se, sigurno si gladan sada ce teta. Za cas se je vratila sa jelom i sjedne nasuprot meni. Dok sam jeo imao sam lijepi pogled na gole noge moje teta jer se kucna haljina toliko rastvorila da su se noge vidjele sve do butina. Netko ulazi ona skoci i haljina se ispravi. Stigao tetak sa posla. Dižem se da ga pozdravim. Ali on je prvi progovorio, dobro nam došao. Kako si putovao? Hvala dobro. Sjedni i jedi da se ne ohladi rucak nastavi on. Tako uz pricu proveli smo vrijeme rucka. Poslije rucka tetak je otišao da se malo odmori. Hajde da ti pokažem kako smo ti sredili sobu rece teta i da ti pomognem raspakirati stvari. Sobica je bila dosta mala ali lijepo namještena. Baš onakva kakvu sam želio imati. Uz zid nasuprot kreveta regal za knjige i odjecu, uz prozor stol i na njemu lampa za citanje uz krevet nocni ormaric i na njemu nocna lampa. Pošto je krevet bio namješten, teta uzme jedan od dva moja kofera i sjedne na krevet i pocne iz njega vaditi stvari. Kucna haljina se i ovaj puta rastvorila ali sada sam mogao da vidim i tetine gacice koje su se bijelile u polumraku sobe. Za svoje godine moja je teta super izgledala a bile su joj cetrdeset. Dok smo mi to polako raspremali i tetak se je ustao. Ostatak dana smo proveli uz pricu i o tome kako cemo organizirati moj boravak kod njih, jer ipak ja sam sada njima na brizi. Poslije vecere smo gledali televiziju. Vec je prošlo deset sati a Nada još nije bilo otišla je sa školom na izlet. Moralo se ici na spavanje jer u jutro tetak mora ici na posao a i ja prvi dan u školu. Tetak je bio prvi gotov sa pranjem poželio mi laku noc i otišao u svoju sobu. Otišao sam u svoju sobu po pribor i vratio se u kupaonu unutra teta nad ogledalom samo u gacicama udi Nikice nisam gola. Malo sam oklijevao ali sam ipak ušao. Kupaonica je bila mala i uska toliko da si se mogao samo okrenuti a bilo je sve na dohvat ruke. Odmaknula se je od ogledala i propustila mene. U tako uskom prostoru tijela su nam se morala dodirnuti, pri izlazu osjetio sam njene tople gole dojke na svojim golim ledima. Poljubila me u vrat poželjela laku noc. Uzimajuci spavacicu izašla je iz kupaone. Ležecu u krevetu vrzmalo mi se je po glavi što teta smjera sa mnom, ali protiv toga nisam imao ništa. Jedino što o tim stvarima nisam znao ništa nego ono što sam vidio na filmu i procitao u seks casopisima. Jedino iskustvo mi je bilo kada sam jednu školsku kolegicu stisnuo uza zid i opipao njene cice koje su tek propupale ispod majice. U tim mislima sam i zaspao. U noci cujem kako netko otvara vrata moje sobe, uspravim se na krevetu i upalim nocnu lampu. Na vratima je stajala moja sestricna Nada. Ude i brzo za sobom zatvori vrata. Svjetlost lampice ju je obasjavala i lijepo se je vidjelo da ispod prozirne spavacice nema ništa. Crni trokut izmedu njezinih nogu lijepo se je isticao. A cvrste dojke napinjale su gornji dio spavacice. Nada mi pride sjedne na rub kreveta i prošapta. Stigao si Nikice, lijepo cemo se mi slagati zagrli me i poljubi isto kao i teta, a ja sam i dalje buljio tako reci u golo njezino tijelo. A sve više mi je pogled klizio prema dolje. Dok me ona rukom milovala po grudima na kojima je bilo par tek izniklih dlacica. Nisi još vidio golo žensko tijelo? Samo na filmu i slikama odgovorim postideno. Nešto cu ti lijepo pokazati ali s time da to bude naša tajna. Potvrdim pozitivno klimanjem glave. Još se nisam niti snašao a moja rodaka pored mene je stajala posve gola. Cice je imala manje nego teta ali zato ljepše i napetije. Trokutic medu nogama bio je dosta redak mislio sam da je gušci. Nježno mi položi ruku baš na taj trokutic i sam pocne mojom rukom milovati svoju picu, osjetio sam nešto vlažno na svom dlanu. Dok je moju drugu ruku stavila na svoju dojku i zapovjedila da ju milujem. Moj kurac se je dignuo i napeo moje gacice. Zavukla je svoju ruku u moje gacice i miješala mi kurac i jaja a ja sam se sve više palio. Brzim pokretima oslobodila me mojih gacica tako da smo sada obadvoje ležali goli. Vec sam se i ja malo oslobodio i rukama obradivao Nadine dojke a bradavice su se sve više pupale. Napokon su nam se i usne spojile osjetio sam kako njezin jezik prodire u moja usta i kako se preplece sa mojim jezikom. Poceo sam i ja micati usnicama i jezikom što se mojoj rodakinji jako dopalo. Ležala je na ledima a ja na njoj pocela mi je glavu gurati prema dolje. Polako sam usnicama klizio njenim tijelom prema dolje dok nisam dospio medu njene noge. Ponovo sam cijelom svojom dužinom legao na nju a moja se je ruka našla na njezinoj picki koja je bila jako vlažna. Ona je navalila na moje usne a rukom mi je obradivala kurac. Sve je više širila noge što sam ju ja jace stezao za picu. Vec sam i ja bio toliko uspaljen da sam onako nasumice milovao Nadu. Odjednom prošapta samo tako Nikice a ja sam postao svjestan da joj prstima obradujem picu. A ona je sve više stezala moj kurac koji je sve više rastao. Njezina pica bila je sve uspaljenija i vlažnija. Dok je moj kurac stajao uspravno kao stup. Jesi li ikada jebao? Upita me. Meni crvenilo udari u lice ali sreca bio je mrak pa se nije vidjelo, nisam odgovorih stidno. Ali me ona odmah ohrabri. Ne trebaš se stidjeti. Niti mene nitko nije jebao do moje šesnaeste godine, možda ne bih niti onda da nisam malo popila cijelo se društvo jebalo osim mene i jednog decka, onda sam mu prišla i rekla hajde jebi i ti mene pa što bude. A ona je tri godine starija od mene. Hajde Nikice da se i nas dvoje malo jebemo, vec dugo se nisam. Prevrne me na leda i za tren se nade na meni i nabije se na moju tvrdu batinu. Pocne me ljubiti a svoje tvrde cice smjesti u moje dlanove. Prstima sam joj nadraživao bradavice dok se ona nabijala na moj kurac. Pocela se je spuštati prema dolje i svojim vrelim usnicama ljubiti moje tijelo koje je sve više drhtalo. Tako je došla i do moga kurca. Nježno ga je poljubila i liznula moja jaja. Na vrhu mog ..
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
Nokia N95 8gb
"muholovka" II
...Secam se da me je nakon toga poljubila i rekla: -Bravo, maleni...Eto, sve smo musice potamanili...zasluzujes cokoladu...Ali pazi!To vise necemo raditi, jer mama ima cika Dragana...On je trenutno u zatvoru, a uskoro izlazi, pa ce on sve muve potamaniti.Necu vise tebe muciti...Kao da je u tom trenutku dosla k sebiKao da se pokajala sto je nacrtala te muve na dupetu i zloupotrebila moju zelju za igrom.Ali, po svemu sto ce kasnije uslediti, za kajanje je, vec tada, izgleda bilo kasno...



...Shvatio sam to kada sam prvi put osetio svoj ocvrsli kurac u rukama i poceo drkati.Nisam jos ni imao spermu, a veoma cesto sam na vrhuncu, napaljen pickama iz casopisa,vracao u mislima picku svoje mame i onaj prizor iz ranog detinjstva...I ne samo to.Osim jake seksualne zelje osecao sam nekakve cudne porive.Kao posledicu "igre" sa mamom, u pubertetu sam sve vise dobijao zelju da nekoj devojci nanesim bol, da sebe zamisljam kao mucitelja, gospodara, iako sam bio lepo vaspitan i blage naravi.U drustvu vrsnjaka uvek sam vazio za primer uctivosti i odmerenosti.Ali, sve je to tako tinjalo u meni i vapilo da izadje...Vec sa sesnaest godina sam spavao sa jednom kurvicom iz okoline, i secam se da umalo nije pobegla kada sam je, u sred seksa, zamlatio rukama po guzovima... Shvatio sam tada da je u mojem okruzenju malo takvih devojaka koje bi, eventualno, uzivale u tome.Ipak, znao sam da postoji i jedna osoba koju odavno poznajem, a to je: moja mama...Ali, nazalost, ona je nasu "igricu" iz detinstva duboko potisnula u sebi.Ili je to tako vesto skrivala.Nikada mi se, kasnije, nije obracala u smislu nekih asocijacija na onaj dogadjaj iz detinstva.Pa ni onda, kada bismo satima bili nasamo. Iako je bilo letnjih meseci...I bilo je i muva...Al`, nikad mi se nije obratila sa namerom da nesto slicno pokusam.Znam samo, da sam uvek osecao neko uzbudjenje kada bih, sa muholovkom u ruci, krenuo da mlatim musice.Ali, avaj!Mama nije obracala paznju na mene, u tom pogledu, ni malo.Smatrala je ono, od pre desetak godina,verovatno, prolaznim incidentom...Ipak, na moju srecu, a na nesrecu cika Dragana, desilo se da je opet morao u zatvor...Mama je bila ocajna, a meni se ucinilo da ce se mozda stvoriti prilika da ispunim svoju dugogodisnju fantaziju...Ili, bolje reci, opsesiju - na koju sam potrosio gotovo svu svoju musku tecnost od kada sam osetio da je imam.S jedne strane, onaj cikica je dolazio jednom sedmicno u nasu kucu, tako da gledajuci spolja, mama nije davala nagovestaje nekakve posebne ekscentricnosti u erotskom zivotu. S druge strane,verovatno je i na sceni -u baletskim predstavama, ispoljavala, i dodatno praznila taj visak energije.U privatnom zivotu je bila tiha, iako je u njenom glasu uvek bilo onog pacenickog, erotsko- mazohistickog, naboja.Jer, i pre i posle onog dogadjaja, moja majka je bila jako pazljiva, nezna i brizna prema meni.Mozda zato sto je, iako mlada, vec sa trideset sest godina bila u penziji..Zavrsila je karijeru balerine koja, istina, i nije bila tako sjajna...Ali, i sada, sa cetrdeset dve, je i dalje izgledala prelepo.Cak, lepse nego pre.Imala je nekoliko kilograma vise i nije morala da bude takva "mrsavica"kao ranije, vec se zaoblila svuda.Sve je pucalo na njoj od erotske zaokupljenosti...Vise nije morala toliko paziti svoje telo jer ga nije izlagala javnosti, tako da sam, povremeno, primecivao i po koju modricu na njenoj ruci ili nogama.Mislio sam u sebi:-Ahhh, cika Dragan te bas sredjuje!...Ali, na moju nesrecu, nikad nisam imao priliku da ih zateknem u kuci u nekoj od njihovih SM seansi, kojih pretpostavljam da je bilo.Tada sam se bas primao na to...Pratio sam raznu literaturu sa tom tematikom ali, naravno, nisam imao nikakvih prakticnih iskustava - osim onoga u detinstvu, ako se to moze tako i okarakterisati....Osecao sam se kao mladunce jastreba u perju pauna, koje ceka svoju priliku ne bi li ispoljilo svoju skrivenu prirodu...I prilika se nazirala...Mama je bila slomljena od dusevnog bola kada su cika Dragana opet strpali u zatvor.Nedelju dana je lezala u krevetu a ja sam je negovao.Osecao sam veliku neznost prema njoj, ali i odgovornost.Isao sam na pijacu, donosio namirnice,sredjivao kucu i dvoriste...Imao sam osecaj da je sada samo meni prepustena, i da je ne delim ni sa kim.Cinilo se, da sam vec postao muskarac u svakom pogledu. Ona je, jedino,povremeno ustajala, pripremala obroke, i opet lezala.Nije izlazila iz spavacice.A nije ni morala...leto je bilo......Kuca je ionako bila prevelika za nas dvoje.Sobe visoke i prostrane, opremljene velikim lusterima i stilskim namestajem.Mama je kucu dobila od roditelja koji su se vec godinama nalazili u inostranstvu.Sve u svemu, bili smo situirani...Mama se polagano oporavljala od stresa...Videlo se to i po tome sto me je, s vremena na vreme, molilla da joj izmasiram vrat...Meni je to, navodno, predstavljalo "opterecenje", ali sam na kraju pristajao, jer mi se kurac u tim trenucima tako jako ukrucivao, da mi je kasnije - napaljenom od njenih "bolnih" uzdaha,sperma strcala kao iz cesme....Ja sam u tim "uslugama" uzivao, a i ona je.Medjutim, kod nje to ni izdaleka nije bilo ono, erotsko, uzivanje.Videlo se da mama, u tom pogledu, pati za cika Draganom...To mi se nije dopadalo i osecao sam neku vrstu mrznje - i prema njoj, i prema njemu.To me je izludjivalo, ali morao sam da sacekam svoju priliku.I naravno, pojavu njene, prirodne, erotske potrebe.Morao sam da naucim da cekam... Kao izgladneli lav koji strpljivo vreba svoju zrtvu.Jer, ja nisam osecao prema njoj samo onu puku seksualnu napaljenost, vec i nemerljivu - uznemirujucu strast...A i ona je osecala tu uznemirujucu slatkocu, ulazeci pod tus svakog dana. Kao kada "gazela", znajuci da je posmatra "oko zveri", ipak prilazi izvoru da utoli zedj...Iako je svesna da ce, ukoliko odmah ne pobegne, biti rastrgnuta i pretvorena u komade mesa na kojem ce se okupljati muve a mladi lav gostiti lovinom, ona ipak prilazi...jer zedj je jaca od straha...Tako se i mama, svesno ili nesvesno, nije obazirala na moguce greske u koracima...Desilo se jednom da ,dok se tusirala u kupatilu, nije dobro zatvorila vrata.Prisao sam u nameri da je pitam oce li skoro, ali sam zanemeo opcinjen prizorom iza otskrinutih vrata...Tada sam, optocenu mlazom vode, konacno, ponovo ugledao njenu picku.Mama ju je spretno masirala sapunom a zatim vesto ispirala tusem.Zavukao sam ruku u sorc i poceo da drkam kurac - onako preko glavica samo.A zatim me je ona glasno pozvala..Sledenio sam se za trenutak misleci da me je videla.Rekla je:
-Malisa, idi do ormara i donesi nesto da obucem...Otisao sam do garderobera i poceo da prebirem po njenim stvarima.A onda ugledah onaj crveni triko...Osetih da bi to moglo biti stimulativno za nju.Zgrabih ga uzurbano i prinesoh njenoj ruci koja je kroz vrata virila iz kupatila.Nije ni primetila da vrata nisu zatvorena kako treba. Za nekoliko minuta mama izadje i rece mi smesuci se:
-Ehh, tebi se bas dopada ovaj triko?A zar ne vidis da sam se ugojila i da mi vise ne stoji kao nekad?!
-Varas se, mama...rekoh.-Sada si jos lepsa i privlacnija..Ona se glasno nasmeja, a zatim privuce ...
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
Nokia N95 8gb
mamine carape
Zivim u jednom malom mestu zajedno sa svojim roditeljima. Roditelji su ljudi koji su se uvek trudili da mi nikad nista ne nedostaje, pogotovu mama. Jos kao mali sam vise bio privrzen majci, a kako je vreme prolazilo ta privrzenost je bila sve veca. Trenutno imam 19godina, i idem na fakultet. ono sto mi se dogodilo pre par godina jos nemogu da zaboravim.

Bilo je to u ranom pubertetu kada sam poceo interesovati se za starije zene. To interesovanje prvi put je pocelo kada sam usao u maminu sobu i na fotelji video najlon carape. U stomaku mi je pocelo da struji a u glavi jako da tutnji. U prvi mah sam se postideo, ali odlucih da carape uzmem u ruke. Pazljivio sam ih uzeo vodeci racuna kako su stajale da bi ih tako i ostavio. Prineo sam medjunozje nosu i pomirisao, do tada me u zivotu nista nije toliko uzbudilo. Ceo sam se tresao, carape sam vratio na mesto i trceci otisao do kupatila. Izdrkao sam kurac kao nikada u zivotu. Od tog dana moj zivot se promenio. Poceo sam majku posmatrati kao sexsualno bice. Moja mama je zgodna zena velikih i zategnutih grudi trcave i oble guze jakih i dugih nogu. Cesto je mamila uzdahe ne samo lekara u domu zdravlja u kojem je radila vec i pacijenata o kojima je i brinula. Posebno sto mi se svidjalo na njoj su bile duge i jake noge koje je cesto volela isticati noseci kratke teksas suknjice zbog cega se otac znao veoma ljutiti. Naravno ja nisam imao nista protiv da mama sedi na stolici prekrstenih nogu jer su tada njene butine bile u punoj lepoti. Znao sam da mama kad god dodje s posla ide u svoju sobu da se presvuce, to je bila prava prilika da osetim miris zrele picke cija se toplota jos uvek osecala na carapama. Strah da bi me mama mogla videti sta radim dodatno me je palila. Mnogo puta mi je doslo da je uhvatim za dupe kada bi cistila prasinu ili usisavala kucu, ali nikada nisam imao smelosti da tako nesto uradim. Bojao sam se kako bi odreagovala i da li bi to pokvarilo nase savrsene odnose koje smo imali. Tako jednog dana vracao sam se brzo kuci iz skole kako bi stigao pre mame da bih uzivao u mirisu njenih carapa, kad sm usao u kucu video sam da je mama vec dosla sto me nije obradovalo. Usavsi u dnevnu sobu video sam mamu kako stoji na stolici pokusavajuci nesto da dohvati sa ormara. Nisam mogao da verujem u ono sto vidim. Mama je imala kratku suknjicu ispod koje je provirivala guza. Kurac mi se digao ocrtavajuci se na trenerci. Odjednom mama je izgubila ravnotezu i pala sa stolice uz bolni jauk. Brzo sam pritrcao da joj pomognem da ustane. U prvi mah nisam ni primetio da joj se suknja skroz podigala tako da sam jasno mogao videti da mama ispod nije nista nosila. Srce mi je ubrzano lupalo, a pomucenost svesti bila je sve jaca. Pokusavajuci da joj pomognem uhvatio sam je jednom rukom za unutrasnju stranu butine. Jos u soku sela je na krevet neprimecujuci da suknja nista nije skrivala. Zelja da je ponovo uhvatim za butinu bila je jaca od moralne barijere koju sam do tada imao. Naglo sam je uhvatio sa obe ruke za butine, govoreci nesto nepovezano neznajuci sta zelim raci. Sa nevericom me je pogledala pitajuci me sta radim. Pribrala se pokusavajuci da se otrgne iz mog stiska. Ja sam navalio jos vise da je hvatam svuda po telu. Uporno je pokusavala da se oslobodi stalno me pitajuci sta to zaboga radim i dal sam normalan. Rekao sam da radim ono sto sam oduvek zeleo. Zagnjurio sam glavu u njeno medjunozje osetivsi meni tako poznat miris picke. Od tog trenutka kao da me nista nije moglo zaustaviti da spavam sa mamom. Pocepao sam joj carape na medjunozju i poceo lizati njenu dlakavu picku, dok je ona skupljala noge i gurala moju glavu. Sto sam joj vise jezikom rovario po picki tako je i njen otpor bio sve slabiji. Stisak butina je popustio a rukama me je navlacila na svoju picku. „Sine sta to radimo” neprikidno je ponavljala ubrzano disuci. Za kratko sam se pridigao skidajucui trenerku. Kurac mi je iskocio u punoj do tada najvecoj svojoj velicini. Majka je videvsi sta smeram molecivim glasom rakla „nemoj sine pa ja sam ti majka”. Ne mareci sta govori grubo sam joj zadigao noge prislonivsi kurac na vec dobro vlaznu picku. Gurnuo sam joj ga do kraja, nastavljajuci da je jebem velikom zestinom. Njeno ubrzano disanje je polako prelazilo u tiho jecanje. Nisam mogao da verujem sta je pocela da mi govori:”tako jebacu moj nabi svoju mamu,jace,jace,jace...”.To me je napalilo jos vise, nism mogao vise izdrzti poceo sam je puniti velikom kolicinom sperme. Telo mi se trzalo, klonuvsi od prevelikog uzbudjenja. Mama me je cvrsto zagrlila negovoreci nista. Bili smo nekoliko minuta u tom polozaju. Velika kolicina stida me je obuzela pa sam skocio i otrcao u svoju sobu. Ni ja ni mama nismo pominjali ono sto se desilo maksimalno izbegavajuci da se sretnemo pogledima, sve do jednog dana za ruckom. Kao i obicno rucali smo porodicno. Cale je sedeo sa moje leve strane a majka preko puta mene. Primetio sam da je bila tuzna od onog dana. Bila je u suknji malo ispod kolena ispod koje je nosila najlon carape. U srad rucka sam se u jednom trenutku skamenio kada sam osetio maminu nogu na mom medjunozju. Polako mi je pritiskala kurac. Ja sam davao sve od sebe da ostanem miran da se nista ne bi primetilo. Mama je gledala u svoj tanjir kao da se nista ne dogadja. Otac je ubrzo zavrsio sa rucko i legao ispred tv-a. Mama je naglo ustala i otisla u kuhinju. Mislio sam da cu svrsiti bez dodira. Ustao sam i otisao za njom do kuhinje. Usavsi unutra video sam majku naguzenu preko sudopere kako pere sudove. Prisoa sam joj otpozadi i nerazmisljajuci mnogo zavukao sam ruku ispod suknje. Napipao sam picku i video da nosi iste one carape koje sam ja pocepao. Zadigao sam joj suknju i gurnuo moju kurcinu. Dok sam joj mesio sise nisam ni razmisljao sta bi bilo da nas cale uhvati. Posle nekoliko uboda svrsio sam u nju. Mama se okrenula poljubila me u obraz i rekla da ovako nesto u zivotu nije dozivela. Jebemo se stalno a pogotovu kada je negde u blizini otac. To nas nekako dodatno pali.
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
Nokia N95 8gb
Bakina prijateljica
Da moje sexualne sklonosti nisu bas kao kod mojih vrsnjaka shvatio sam, negdje sa 13-14 godina. Dok su moji drugovi zabezeknuto gledali u duplerice sa Playboy-a i pretpostavljam do besvjesti drkali na njih, ja sam bio u drugom filmu. Meni su za samozadovoljavanje puno bolje koristile starije i malo punije, komsinice, rodice,mamine prijateljice i sl. koje sam zamisljao u svim mogucim situacijama.



Dogadjaj koji Vam zelim prepricati se desio na ljetnom raspustu izmedju 3. i 4. razreda srednje skole. Moji roditelji su se spremali na more za koji dan, ali meni se bas i nije islo. Razloga je bilo vise. Kao prvo, vec mi je postalo dosadno sa roditeljima ici na more, a kao drugo, skoro svi drugovi su tada bili u gradu i to je moglo biti 10-ak vrlo uzbudljivih dana. Kako je sa nama u kuci zivjela i moja baka, pa sam ostajao pod kakvim-takvim nadzorom moji su pristali da me ostave kod kuce. Dan-dva, prije polaska roditelja na put, baka je razgovarala telefonom sa nekom prijateljicom iz svog rodnog mjesta. Poslije nam je rekla da joj je to bila jako dobra prijateljica, koja je doduse nesto mladja, ali su se divno slagale. Te je jos pomenula da se dugo nisu vidjele, na sta moja mama predlozi da baka pozove gospodju Dudu (tako se zvala) da joj dodje u goste dok oni budu odsutni. Tako je i bilo. Moji su otisli u jutro, a Duda je stigla isti dan poslije podne. To je bila zena od nekih 50-55 godina koja nije bas pretjerano vodila racuna o svom izgledu. Imala je sigurno 20-ak kg. viska uglavnom rasporedjenih na stomaku, guzi i koliko sam mogao vidjeti na sisama. Dakle, sve u svemu, zena kakvih svaki dan srecemo na desetine. Medjutim, ona je bila prava sexualna inspiracija za mene, nesto sto sam godinama prizeljkivao u svojoj masti.
To prvo vece sam izasao vani , ali misli su se uporno vracale na Dudu. Po povratku kuci dugo nisam mogao zaspati, cak sam par puta isao u toalet ne bih li je slucajno sreo na hodniku, ali nista. Sreca je tek sutradan pocela prelaziti na moju stranu. Ujutro za doruckom baka rece da se ne osjeca bas najbolje i upita dali bih imao nesto protiv da malo prosetam sa Dudom i da joj pokazem grad. Nije me trebalo dugo ubjedjivati. To prijepodne smo proveli u setnji gradom u kojoj sam ja pokusao pokazati svo svoje zavodnicko znanje (koliko ga je bilo do tada) mada neiskusan da vidim bilo kakav rezultat. Kuci smo dosli pred rucak i zatekli ceduljicu na kojoj je baka napisala da je morala otici do moje sestre da joj pricuva djecu neko vrijeme. Odmah sam nazvao baka i kao slucajno pitao do kada se misli zadrzati. Rekla je da sigurno nece doci do 22 sata. Sa jedne strane bilo mi je jako drago sto je to tako,a sa druge nisam znao sta da radim. Za ruckom smo Duda i ja nesto neobavezno razgovarali, da bi ona u jednoj recenici pomenula kako nije bas sretna jer je sama (bila je udovica vec 10-ak godina). Ja sam skoro nesvjesno rekao da da je to nemoguce i razgovor se okrenuo u drugom smjeru. Poslije rucka smo sjedili jos malo da bi ona ispusila cigaretu. U jednom trenu ona se malo zamisli i upita me sta sam mislio pod onim, da je nemoguce da je jos sama. Ni sam neznam sta sam sve rekao, ali je bilo nesto na temu kako je ona jos zgodna, privlacna i interesantna. Cak i ja kao laik za zene sam primijetio da joj to sto sam rekao bilo ugodno, pa makar i ne bila istina. Sto je bilo najinteresantnije, to je bila ziva istina. Od tog trena kao da je u zraku nesto treperilo izmedju nas i kao da smo nesto cekali. Ne znajuci sta da radim predlozih da predjemo u dnevnu sobu jer nam je tamo udobnije.` Za sta`, upita ona. `Vidjecemo`, odgovorih. Ponudio sam joj da sjedne do mene na kauc, no nije pristala. U tom trenu se sva moja nada srusila. Sjela je u fotelju nasuprot mene i suteci me posmatrala. `Da li zaista mislis da sam privlacna`,rece. `Mogu dokazati`, bio je moj odgovor. `Bas me zanima kako`, Duda se nasmijesi. `Mogu li Vas poljubiti`, upitah. `Pokusaj`, rece i okrenu obraz.. Ustao sam, uzeo je za ruku i njezno poljubio u ponudjeni obraz. Kada sam se htio vratiti na kauc uhvati me za ruku i rece`A ja tebe? Kada se nagela da me poljubi u obraz okrenuo sam se i snazno je poljubio u usta. `Oprostite nisam mogao izdrzati`, promumljah. `Opet je na mene red` ona ponovo poce i od tada se bas najbolje ne sjecam sta je bilo jer sam bio kao u nekom transu. Posto moram zavrsiti pricu pokusat cu se sjetiti sto vise detalja.
Znam da smo se prvo ljubili toliko da su me usne vec pocele boljeti. Ja sam ucio, a ona to nije dugo radila, super kombinacija. Bila je obucena u dugu suknju i crnu kosulju. Dok smo se tako ljubili, ja sam rukama istrazivao ono sto me toliko zanima. Prvo sam preko kosulje milovao njene vise nego bujne sise, da bih se polako spustio preko stomaka (nisam ni znao koliko je sexy zenski stomak, pogotovo malo veci) do dna suknje. Posto sam bio apsolutno neiskusan i vise nego napaljen sto sam brze mogao zadigao sam joj suknju i uhvatio je za njenu vec podobro vlaznu picu. Pocela se uvijati kao zmija. Nisam mogao vjerovati da je tolika zena tako elasticna. Kada je raskopcala kosulju i kada sam ugledao velike bijele sise kako kipe iz grudnjaka zaista sam se ugrizao da provjerim dali sam budan. Te ogromne bijele sise su bile u tako izazovnoj kombinaciji sa crnom kosuljom da je to za mene ostao jedan od najljepsih prizora koje sam ikada vidio u sexu. Za to vrijeme ona nije pustala moj kurac iz ruke, kao da ga je cuvala da ne pobjegne. Kada smo se vec do bola izljubili i kada je moj kurac sto od uzbudjenja, sto od njezinih stisaka poceo vec boljeti odmaknuo sam se na tren od nje i trkom otisao zakljucati vrata. U povratku sam u trenu sve skinuo sa sebe, a ni ona nije cekala. Vec je skinula carape i gace, te pocela skidati kosulju sto joj nisam dozvolio. Prebacili smo se na kauc koji smo u medjuvremenu rastvorili. Ni ona ni ja vise nismo mogli cekati ni trena. Usao sam u nju sa svom snagom koju sam imao. Zelio sam da to sto duze traje, ali moj neiskusni kurac nije tako mislio. Rekao sam joj da cu brzo svrsiti, na sta je ona rece da je i ona pri kraju. Tako da smo otprilike zajedno imali jedan prekrasni svrsetak. Ostali smo tako lezati jos neko vrijeme, svako u svojim mislima. Poslije smo se istusirali i vjerovali ili ne da nas je taj jedan orgazam tako zadovoljio da nam je bilo dosta dok baka nije dosla. Tada je vrag poceo raditi svoje. Svi smo otisli relativno rano u svoje sobe, samo meni se tada prijebalo. U tom razmisljanju sta da radim cuo sam da je neko krenuo u kupatilo. Krenuo sam da provjerim i na vratima se skoro sudarih sa Dudom.` Ne mogu zaspati`, rece ona. `Sacekaj samo da provjerim spava li baka`, sapnuh. Provirio sam kroz vrata bakine sobe i cuo njeno glasno hrkanje. Rekoh Dudi da udje u sobu i da ne mogu izdrzati. Pomogla mi je da skinem pidzamu, a ona je samo skinula gacice i podignula spavacicu. `Lezi na ledja`,skoro mi naredi. Popela se na krevet i tako me vjesto zajahala da uopste nisam osjetio njenu tezinu. Ljuljala se sa uzivanjem na kurcu, dok sam ja dodatno uzivao u gledanju, ljubljenju, grickanju,sisanju i sta sve ne mojih sisica (kako sam im dao ime). Ovaj put joj se nije zurilo. Ona se dugo izvijala , a ja sam se mucio da ne svrsim za 2 minuta. Konacno, ispusti ...
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
Nokia N95 8gb
MOJA MAMA MARIJA
Moja lepsa polovina je visoka 180 centimetara , ima dugu crnu kosu , plave oci I prelepe rupice na bradi!Sto se tice stasa tu joj ravne nema .Njeno poprsje je za custu 10 . Ima prelepe kruskaste grudi reklo bi se sisa za 3+ !Guza joj je malo spustena ali perfektna taman da se utera “budala”!Zove se Marija i ima 43 godine!

Ja po izgledu podsecam po svemu osim po kosi na Aleksandra Sapica! Marija je inace moja mama! U ovoj kratkoj prici ispricacu vam dogadjaj koji je prethodio tome ad majka I sin preskoce granicu I otvote sebi put u incest. Mada zvucu prljavo tokom godina je dokazano da je odnos izmedju majke I sina uvek bio vise nego sto to I jeste !Tokom vekova po dvorovima su se uzimali rodjaci da bi ostalo carstvo u njihovim rukama ,pa sto nebi I obicni ljudi u 21. veku ! Ove godine nisam uspeo da se iskombinujem sa drugarima da odemo na letovanje zajedno , sto zbog faksa , sto zbog posla ,pa sam bio prinudjen da na moju veliku zalost odem na more sa Marom! Znao sam da ce da zvoca celim putem ali sta je tu je kad nemam drugi izbor!Gledajuci kataloge turistickih agencija dogovorili smo se da krenemo 1.juna u Polihrono.Poceli smo par dana ranije ad se spremamo I u tom spremanju video da je ponela par izazovnijih kompleta I napucanih topica! Dosao je taj datum I posle visecasovne voznje stigosmo na nase odrediste!Predlozila je da danas ne idemo nikud nego da ceo dan odmaramo I da sutra krenemo po Grckim plazama da uzivamo.Bio sam umoran I poslusao sam je! Sutradan posle dorucka prosetali smo se I nasli mesto na plazi ad se suncamo! More je bilo prelepo ali svuda oko nas je bila muzika od koje us pucale bubne opne! Popodne kao I narednog dana smo se vratili na istu plazu! Opet muzika decija vriska I poneka lopta na nasim glavama presudile us ad na Marijine reci “sine ti znas ad ti je majka umorna od posla I ad bi joj trebao odmor jel bi se slozio ad nadjemo neku divlju plazu ad mozemo ad se odmaramo”. “Naravno mama kako god ti odgovara “ , rekoh jer ni meni ne odgovara da me devojke vide da sa majkom letujem sta ce pomisliti o meni! Dugo lutajuci nasli smo jednu malu uvalu dugu 20 metara ali taman dovoljno ad se opustimo! Narednih tri , cetiri dana smo svakodnevno tu dolazili I bili jedini koji smo se tu suncali I kupali! Mama je svaki dan oblacila drugi bikini I moram priznati ad joj je svaki lepo stajao!Petog dana Marija mi rece da posto smo sami mogla bi da skine gornji deo kostima.Prizor koji je bljesnuo bio je fantastican tako dobre sise su retko vidjive u danasnje vreme.Celi dan sam kraickom oka posmatrao grudi moje rodjene majke.Nisam mogao ad verujem ad u opste razmisljam o tome. To vece smo izasli na pice do grada. Posto je predsezona sve je bilo polu prazno I nije bilo nista interesantno. Krenuli smo nazad u nas studio I usput nas je spopalo par devojaka ad udjemo u jedan kafic . Mislim da se zvao “ Rocester” .Devojke su nas uzele za ruku I uvukle unutra. Kada smo usli videli smo da ni tu nije popunjeno ali da je atmosfera prijatnija. Na metar od nas bio je sank oko koga su bile neke devojke koje su pile tekilu I posle 2 minuta 1 je legla preko sanka a druga je pocela ad je lize nasred sanka! Olizala joj je pupak a zatim bradavicu I vrat! Ja sam pogledao u mamu misleci kako se snebiva medjutim njena reakcija me je iznenadila. Bila je odusevljena I pocela je da aplaudira.Moram priznati da sam dva puta u istom danu bio sokiran maminim ponasanjem!Devojke su se polako smirivale I pocele da igraju! Mama mi je predlozila da I mi pocnemo da djuskamo sa njima. Odbio sam I ona je otisla sama da igra. Brzo se umorila I neposredno posle toga smo otisli kuci. Sutradan smo bez reci otisli na plazu. Negde oko 11 me je upitala ‘sine pa sto si besan na majku ja se samo malo zabavljam, dugo nisam ‘ Na to joj ja odgovorih da se ponasa kao da joj ja nisam sin I kao da je ovde dosla sa deckom. ‘ Izvini mili ‘ rece I nezno me poljubi u obraz.” Mama nije nista lose mislila samo sam se malo vise opustila pa na odmoru smo “ , “ Zelim ad se ovde ponasamo kao drugari , znas da ti je otac strog I da uz njega zivim kao u manastiru” Na to sam se ja sazalio I rekao da ako zeli radi sta hoce a je necu sputavati. Pitala me je dali to ozbiljno mislim , a ja rekoh da da! To vece smo se ponovo pojavili u onom istom baru gde I sinoc ! Ali ovaj put umesto kisele Mara je ovaj put narucila za mene I za nju po duplu votku I red bul. Posto nisam hteo da je sputavam I ja sam narucio jos par tura tako ad smo bili gasirani. Izasli smo na podijum I poceli da igramo.Tela us nam bila sve blize I blize , tik jedno uz drugo. Po prvi put mi se digao na mamu.Lagano sam se odmicao, devojke us opet pocele ad se lizu na sanku I pozvale mamu ad im se pridruzi. Uzela je sisu devojke koja je lezala I vesto pocela ad joj gricka bradavicu na opste odusevljenje. Sklonila je tu devojku I popela se na sank njih tri us pocele ad joj zadizu suknju I ad je pipkaju po butinama a jedna joj je krnula zvaku! Sanker je povikao ad nije u redu ad pored mene ziva (jedini muskarac u baru) devojke rade moj posao ! Mama me je pogledala I pozvala me rukom ad joj pridjem. Prisao sam I nisam hteo ad joj nista uradim ali na neno I sankerovo insistiranje olizao sam joj ceo stomak. Ubrzo se zatvorilo I mi smo se jedva kuci vratili. Kad smo ustali mama se izvinula sto je sinoc bila takva a ja sam je podsetio na nas dogovor ad dok je ovde radi sta hoce. Obukli smo se I standardno otisli na nasu plazu. Mara me iznenada upita sto sam tako zatvoren I uplasen u prisustvu devojaka.Rekao sam ad mi je neprijatno jer mi je ona majka. Na to ona rece da smo ovde drugari I da nemam cega da se stidim pred njom I ad bi mi pokazala ad je to normalna reakcija rece mi ad udjem uvodu. Usao sam do pasa , ona je ustala I rella mi ad cu posle 3 metra koliko je trebalo do plaze ad se oslobodim straha! To je bio trenutak kad us pale sve maske izmedju mame I mene! Laganim pokretima ruke skinula je gace u vodi I rekla ad sad I ja ucinim isto . Bio sam omadjijan , odma sam je poslusao.Uhvatila me je za ruku I izvela na plazu. Kurac je kao lud poskocio a hormoni us mi udarali u glavu kayo nikad do sad . Vidis ad nije tesko rece I uze gace I opet laganim pokretima vrati na sebe! To ti je bio 1 korak sutra cu te nauciti drugi a za tu reakciju ne brini to je normalno. Te noci nisam oka sklopio misleci na nju cele noci , samo sam mogao ad slutim sta je sledeci korak…Jedva sam docekao jutro , svratili smo do prodavnice I uputili se na “trening centar” Raspostrli smo peskire I Mara rece “Sine skidaj te gace”, ona ucini isto. Svo vreme sam je cutke gledao I nisam mogao ad se nadivim njenog tela. Okupali smo se I pri izlasku ‘budala ‘ je opet bila u punoj erekciji mama rece ad je cesto dignut I ad zna dobar nacin za smiraj. Klece pred mene I uhvati ga u ruku. Pocela je da ga nadrkava.Samo sam izustio ‘ mama’ uzivao sam kao nikad do sad.Jezik joj je leteo po mom glavicu uvlacila ga je cuclala nema sta nije znala.Brzo sam svrsio a ona rece da je dosta za sada. Legli smo I posle petnestak minuta opet mi se digao I ona se okrete I ponovo poce da ga smiruje. Malo je duze trajalo ovoga puta .Narednih dana plaza je bila trening centar ali nista sem pusenja nije bilo. Sve do zadnjeg jutra kada ...
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
Nokia N95 8gb
Lea, David, Jelena 1
Bile su to nevesele godine. Ostala sam udovica, nenadano izgubila posao, a prijatelji se razbezali brze-bolje. Moja kcerka i ja smo se snalazile kako smo umele. K nama je doselio i njen mladic, ali se stvari nisu popravljale. Meseci su prolazili. Koleginice su me savetovale da si nadjem nekog, ali to nije bilo jednostavno. Bila sam u cetrdesetim, suvise stara da zavodim, a dovoljno mlada da osecam zenu u sebi. Zivela sam u zajednici i nisam mogla dovoditi partnere a da ne povredim osecanja moje kcerke.

Iz njihove sobe, pak, sve se manje culo ljubavnih uzdaha, a sve vise svadje i jecaja, nakon kojih bi se sve utisalo. Oni bi cvrsto zaspali, a ja ostajala budna gledajuci u mrak... Moja su bila samo rana prepodneva - oni bi otisli na posao, a ja uzivala u tisini prazne baste i sigurnosti visokih zidova. Suncala sam se naga, i prepustala mastanju o boljem, boljem zivotu.
Jednog utorka medjutim, iz laganog dremeza protreslo me zvono interfona. Bila sam ljuta i smetena - tako retko mogu biti svoja. Brzo sam navukla kratki kucni ogrtac i sletela do kapije. Bio je to David, mrzovoljni, tromi, punacki suprug moje kcerke. Jako lose drustvo za blistavo jutro koje je pripadalo samo meni. Nadala sam se da ce otici brzo, ali je on mirno seo u bastu. Kuvala sam kafu i prikupljala krhotine predjasnjeg dobrog raspolozenja. Iznoseci soljice, na vratima kuce presekao me njegov mutni pogled i postala sam svesna svojih golih butina, dubokog dekoltea i visokih potpetica. Oh, pomislih, neces me sad naterati da se presvlacim, ti dosadni covece...
Mirno sam sela za bastenski sto pracena njegovim ukocenim pogledom, prekrstila noge, zapalila cigaretu i utonula u cutanje. Bilo mi je neprijatno, njemu je bilo neprijatno, ali nijedno nije htelo da odstupi od stola. ’Lepo si pocrnela, Lea’ - cedi David kroz zube, trudeci se da deluje opusteno. ’Znam’ - mucim ga dalje, svesna da od linije mojih kolena ubrzano dise. Ponovo cutanje, ovog puta drugacije, oboje postajemo pomalo zainteresovani za igru izludjivanja. David skida majicu, otpija gutljaj i stavlja naocare za sunce. Gadan mi je sam pogled na njegov opusteni, beo stomak i dlakave grudi, ali me golica sto se ne povlaci pred mojom ociglednom drskoscu i sto ne podvija rep pred zenskom provokacijom. Ok, mislim, idemo dalje. Nasa visemesecna netrpeljivost dobija svoju telesnu formu...
Prekidam cutanje: ’Ne ljutis se da nastavim suncanje? Razgovor nam, uostalom, slabo ide’
’Opusti se, Lea’ - kulira me, navodno zadubljen u svoju kafu. Prelazim na rasireni peskir, okrecem mu ledja, skidam haljinu i ostajem samo u belim gacicama, tako neprikladnim situaciji i udovici u zrelim cetrdesetim. Pokusavam da se vratim svojim predjasnjim mislima, ali ne ide, svesna sam njegove prisutnosti, svesna muskog znoja koji tako mirise na Zelju...dugo nisam osetila leptire u stomaku. Odjednom, prestravljuje me pomisao da ce na mojim belim pamucnim gacicama mozda primetiti koliko sam vlazna... Prestravljena od fleke-izdajnice, ocajnicki stiskam butine i samo izazivam jace vlazenje moje nemazene picke. Svaki me pokret moze odati.
Odjednom osecam njegove prste na vratu. Vesto, jako vesto mi utrljava losion za suncanje, bez reci, bez dozvole. U svakoj drugoj situaciji umela bih da odreagujem, ali me sada umiruju kruzni pokreti njegovih ruku, prvo vrat, pa ramena , pa niz ruke...opustam se, neobjasnjivo, sirim ruke da ih bolje izmasira, i mada znam da sada moze videti moje bradavice ukrucene do rasprskavanja, vise me nije briga. Dugo, dugo mi masira dlanove, pa prelazi na ledja, tako je siguran u svaki svoj pokret a ruka mu ne bezi od lastisa mojih gacica, naprotiv, vrhovima prstiju zalazi pomalo u njih. Znam da sada jasno vidi vlaznost na belom pamuku ali sam toliko opustena da jos vise sirim noge da ih bolje izmasira. A on snazno i nezno utrljava losion duz mojih butina, do same pukotine, sad vec znam da vidi i prve dlacice... Omamljena, nesvesno dizem guzove i ocekujem te prste na klitorisu, ocekujem strujni udar od 1000V, ocekujem da orgazmiram pred njim, da se ponizim i podam kao kucka...
Zvono.
Tajac.
Cujem kako ustaje, pere ruke, polazi ka interfonu i mirnim, dubokim glasom docekuje moju kcerku: ’Jelena, ljubavi moja...’
Navlacim haljinu i bezim pod tus tresuci se od stida.
Dok vrela voda spira stid sa mene, iz njihove sobe cujem prigusene jecaje, krevet kako ravnomerno skripi i Jelenu kako moli: ’Jebi me uvek ovako..
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
Nokia N95 8gb
Lea, David, Jelena 2
Odnosi moje kcerke i njenog supruga popravili su se naglo. Jelena i David ujutro izlazili bi iz sobe smireni. Jelena je bila zadovoljna zena, napunjena spermom do grla i potpuno nezainteresovana za nemastinu oko nas. Varnica izmedju mene i Davida bila je ugasena i mi smo se vratili na pocetne polozaje: ledeni, formalni pozdravi. Trpeli smo se radi mira u kuci.

Ipak, bila sam radosna zbog nagle promene u ponasanju moje kcerke. Jelena je bila srecna kako samo zena moze biti, toliko da je i mene cinila manje nervoznom, bar preko dana.
Nocu, slusala sam njihovu ljubav kroz tanke zidove, grlila jastuk i podmetala ga medju butine, da bar malo olaksam sebi...blizio se moj 45.rodjendan.
Rodjendana sam se plasila, jako plasila. Postajem godinu starija, a ne znam ni koga cekam da me zagrli i kaze ’Srecno, Lea’... Kad je stigao dan, bio je vec vreli jul i Jelena i David su napravili veceru. Vino, mnogo vina tog popodneva i mrtav telefon - niko me nije pozvao. Prva je stigla Jelena i uz dva mlaka poljupca odjurila u trpezariju da postavi veceru. Ostala sam sama u kuhinji, pokusavajuci da ne zaplacem, iako ne znam ni za koga sam se sminkala danas... Onda je usao David: ’Srecno, Lea’. Gledali smo se u oci, prvi put posle toliko vremena. Formalni poljupci u obraz, jedan, dva, a zatim ne znam sta se desilo, tek, njegove usne na mojim, mozda slucajno, mozda ne, i suze su mi krenule u potocima, ramena su mi se tresla od plakanja, od godina koje su stigle prebrzo, od zelje koju ne umem da sakrijem... Zagrlio me je kao stariji brat, jos jednom poljubio u usta i pobegao u sobu.
Vecera je trajala kratko, sve troje smo zeleli da se zavrsi brzo iz svojih razloga. Dok sam ja umirala od stida zbog predjasnjeg poljupca, David je ruku polozio u Jelenino krilo i cutao. Samo je Jelena pricala, rumena od vina i zelje.
Brzo sam u sobi ostala sama sa sobom, gacica neprijatno vlaznih od poljupca sa Davidom. Vise nisam mogla...duboko sam zavukla ruku u njih. Prvo sam samo polozila otvoren, vreo dlan preko picke i ostala tako neko vreme, nastojeci da ne mislim na Davida, da ne svrsavam mastajuci o usnama svog zeta. Vrtela sam filmove u glavi, misleci na prve poljupce sa drugaricama i njihove vlazne prste koji su cesto zavrsavali na mojim dlacicama, na nekoliko lezbijskih iskustava sa zajednickih letovanja, bile su to fantazije koje sam uvek uspesno prizivala dok masturbiram, ali te veceri mi nije uspelo. U glavi mi je bio David.
Iz njihove sobe cula sam kako je David preklinje: ’Samo malo da udjem, ne mogu da izdrzim vise, samo malo...’ Znala sam da Jelena ima ciklus i da od toga nema nista, ali se uskoro culo kako njegov glavic ulazi u njena usta pune pljuvacke. Ona mu nije pusila, on je jednostavno jebao u usta. A Jelena je imala prelepa usta i od tog prizora sam pocela mahnito da trljam klitoris. Nije tu bilo nikakve tehnike, samo je hteo da istrese spermu u njenu pljuvacku, onu spermu koja mu je jurnula u jaja dok smo se ljubili u kuhinji. Poceo je da jeci, vise nije mogao da se uzdrzava i eksplodirao je na njene bele zube u isto vreme dok sam se ja u orgazmickom grcu uvijala u sobi pored njih, ocajnicki stiscuci carsave uz klitoris.
Za trenutak, u kuci je zavladao tajac. Cula sam Jelenu kako kaze: ’Valjda te mama nije cula...’, a zatim juri u kupatilo da opere obraze umazane spermom. David se nije mrdao, a ja sam osetila uzasnu potrebu da piskim. Trpela sam neko vreme, a onda je zuta tecnost krenula niz moje butin
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 82 83 85 86 ... 398
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 16. Apr 2024, 09:18:46
nazadnapred
Prebaci se na:  
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.112 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.