Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 14:11:20
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 1 Član i 9 gostiju pregledaju ovu temu.

>> Pitate se gde su nestale galerije devojaka? Kliknite ovde! <<

Vazno: Molimo vodite racuna o ponasanju na ovom delu foruma i procitajte nova pravila sex foruma!

Idi dole
Stranice:
1 ... 80 81 83 84 ... 398
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Erotske price  (Pročitano 26577709 puta)
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
Nokia N95 8gb
Josofajn

Tu noć na ostrvu je pucalo sa neba u svim pravcima. Oluja je bila jedna od jačih koje pamtim. Čak je i Žorž podvio rep i razgulio iz kolibe negdje usred noći. Bojao sam se za njega. Šta ako naleti na vepra, pitao sam se. Ima da ga razguzi pošteno. Napokon sviće. Idem da potražim Žorža. Uzeh najbolje koplje i uputih se ka plaži.
Drveće uz plažu je izgledalo prilično polomljeno. Palmino lišće posvuda. No pažnju mi privlače neobični komadi drveta nasukani na plaži. Pregledam ih i zaključim da je to definitivno djelo ljudskih ruku. Po obliku i količini koja se dala primjetiti bilo je očigledno da su drveni komadi dio nečega velikoga, slično onome što sam vidio prije izvjesnog vremena. Ovo su defintivno bili dijelovi ona dva čuda što su prošli prije nekih noći i dana. Prvo sam tada na horizontu ugledao to jedno veliko čudo sa crnom zastavom a iza njega jedno još veće čudo sa šarenim zastavama kako bljuje vatru. Mahao sam i mahao ali nisam uspio uhvatiti njihovu pažnju. Mogao sam sada sa sigurnošću da zaključim da tim velikim čudima upravljaju ljudi vjerovatno isti kao i ja. Pomislih radosno da tamo iza velike vode možda ipak postoji neko kao ja. Sve u prirodi ima svoj par samo sam ja sam na ovom ostrvu otkako znam za sebe. U isto vrijeme osjetih sreću i strah. Strah, jer mi je nešto slutilo da je možda upravo taj neko poput mene bio na jednom od tih čuda tako blizu mene a da nisam imao prilike vidjeti ga. Misli mi prekide Žoržov lavež iz daljine. Nekih pola kilometra dalje niz plažu primjetih ga i silno se obradovah shvativši da je sve u redu. No Žorž se nije micao sa mjesta. Samo je lajao i trčao u krug oko nečega. Potrčah prema Žoržu usput spretno preskačući raznorazne stvari razbacane po plaži i kad sam mu se već približio ugledah kraj njega nepomično tijelo dosta drugačije od moga. Prišao sam oprezno sa podignutim kopljem. Posmatram Žorža. Napravi tri kruga okolo nepomičnog tijela, zatim gurne njušku između nogu, veselo odmlatara repom pa sve ispočetka. - Hmmm, Čudno mi se Žorž ponaša. Priđem i sam napravim oprezno jedan krug oko tijela. Zaista je mnogo drugačije od moga. Na prsima ima dvije jednake izbočine veličine manjih kokosovih oraha. Kosa je dugačka i crne je boje. Pogledam između nogu da vidim šta je Žorž već otkrio kad vidi iznenađenja. Nema kurac kao ja. - Ustvari nema ništa, samo šumica. - Što bi neko sebi otkinuo kurac? Pokušavao sam da shvatim. Aha pa da, polako sam počinjao da shvatam. U prirodi sve ima svoj par kao što sam gledao kad to rade divlje svinje na mom ostrvu a ovo mora da je tijelo iz moje vrste tako da nije bilo nikakve sumnje zašto nema kite dole. Šteta samo što se ne mrda. Sagnem se, poslušam da li diše. Diše, zaključim. Pogledam u Žorža a on i dalje laje i vrti repom. Sretniji je nego kad mu bacam kosku po plaži. Podignem je i krenem nazad u kolibu. Primjećujem da joj je koža dosta nježnija i svjetlija od moje. A njene izbočine na prsima skakuću sa svakim mojim korakom. Lijepo ih je gledati dok se ljuljuškaju. Krugovi na njima su dosta širi od mojih i vrhovi su veći i deblji. Osjećam čudnu potrebu da ih liznem. Skoncentrisah se na hodanje i požurih nazad. Žorž mi je cijelo vrijeme smetao skačući joj oko guzice i pokušavajući zabiti njušku u nju. - Čekaj Žorž, vidjećemo zajedno rekoh ali kad vidjeh da me ne sluša šutnem ga jednom nogom i on se smiri. Uđoh u kolibu i položih je na svoj ležaj. Pokrio sam je. Smrzla se kritično. Brzo naložih vatricu i iz sanduka što sam ga skoro našao na plaži izvadih jednu flašu sa veselom žutom tekućinom i nasuh malo u čaj. Pridigoh je i pomognuh da ga popije. Još uvijek nije svjesna ničega. Vratih je u ležaj. Osjetim da je već dosta toplija. Otkrijem je da vidim još jednom te razlike između nas. Lagano joj raširim noge i smjestih se tik ispred njene šumice. Prekide me Žorž svojim lavežom te mu opalih još jednu ćušku po glavi i istjerah iz kolibe. Vratih se među noge. Šumica skoro crne boje po brežuljku. Mekane i kratke dlakice. Ispod brežuljka oblik veoma nalik Flamingovom cvijetu. Mekano pod prstima. Dok je diram osjetim da sam se uzbudio i da mi se kurac pretvorio u pravo koplje. Dodirujem je po vrhu lagano. Čujem kako diše i mumla od zadovoljstva. Odjednom vrisak - aaaaaaaaaaaaa! Došla je sebi, obradovah se. Na moje zaprepaštenje žena skoči sa kreveta i zgrabi moje koplje te ga okrenu prema meni i reče nešto što nisam nikako mogao da razumijem: - stay back you violent savage!. Bio sam u čudu. Nisam znao šta mi je činiti. Pokazivao sam joj svoj kurac pokušavajući joj objasniti da je ona moj prirodni par ali kad god sam se rukom latio za njega ona je govorila:„oh no you wont! You wil not put that monster in me! Ništa je nisam razumio a vidim da je preplašena. U redu kažem ja njoj i krenem da prevlačim kožicu pokušavajući joj objasniti da to nije nikakvo oružje poput koplja i da nema razloga da se boji. Iznenada počnem puštati sok prskajući je. Osjećaj je bio toliko intenzivan da sam odjednom izgubio snagu i pao na koljena. Vidjevši priliku, mlatnula me kopljem po glavi silovito da sam izgubio svijest.
Budi me Žoržov lavež. Vidim da sam svezan za palmino drvo ispred kolibe. Ona i Žorž su se koliko vidim odlično zbližili. Sjede i gledaju prema horizontu. Hej, viknem. - Ti luda ženo, zašto si me svezala, naići će vepar pa sam nadrljao. - Ahaaa reče ona, - horny savage is awake. Now I have control you bastard. - Jebiga, ne kapiram te ništa ja. Odveži me, naredih! Ništa ona. Žorž grizi! Žorž grizi! Ništa ni Žorž. Samo ćute i gledaju me. It is my turn to play now, reče i priđe mi. Uze me za kurac i krenu da ga zagleda sa svih strana. Nice sample we got here you filthy savage! Have you ever heard of soap? Come here doggy! Žorž ustade i dođe kraj mene. Lick this doggy! Žorž ćutke bleji i gleda u mene. Šta li joj je na umu pitam se? Kad kao iz neba da opali reče: Žorž grizi! Ne ne ne i samo to ne Žorž, odvraćao sam Žorža od belaja. Žorž je samo stajao zbunjeno i posmatrao nas. Sagnula se i gledajući prema Žoržu jezikom napravi par krugova oko vrha moga isturenog koljapa te se opet obrati Žoržu: lick this you noughty doggy! Pa ona hoće da meni Žorž odrgize kurac. Zaledio sam se od straha. Žorž i nije neka sila od životinje ali ima zubalo da krcka kokosove orahe kad mu naredim. Šta ako je posluša? Joj samo da mi se izvući, ubiću ga od batina! Do it like this dog, come come! Lick this, lick this! Reče pa opet poče da me oblizuje, stade i odmaknu se malo. Žorž priđe i poče da me liže svojim odvartno hrapavim jezikom. Nije da mi nije prijalo ali sam u dubini duše osjećao da to nipošto nije u redu. O Žorž, jebaću ti majku kad te dohvatim, pomislih. Počeo sam da jaučem od muke. Na njeno tapšanje po glavi Žorž prestade sa tom čudnom torturom i povijenog repa odšeta niz plažu. Now it is mine turn to try this huge black monster, reče i čučnu ispred mene. Poče halapljivo da gura kurac u svoja usta da sam se prepao da će da ga odgrize. - Imaš hrane unutra u kolibi, nemoj da ga odgrizeš molim te, uzalud sam ponavljao, efekta nije bilo. Gutala je i gutala. Trpala ga je do bola pa bi se s vremena na vrijeme zagrcnula, nakašljala pa nastavila da guta. Prijalo mi je to što je radila samo me je cijelo vrijeme držao strah da će upravo sa idućim zamahom glave unazad u njenim ustima ostati pola moga ukrućenog koplja. Stala je i ponovila nekoliko puta You’re so fine! Ponosno sam zaključio, pa ona se zove „Josofajn“. Ja Rikelme, rekoh. Ustala je i rekla Rikelme, you are so fine. Da da, Rikelme i Josofajn par. Mi jedno za drugo, uzvratih. Ona se nasmiješi, okrenu guzicu prema mom koplju i poče da se trlja od njega. Instikt mi je govorio da treba da žestoko nabijem svoje koplje što dublje u nju no bio sam tako čvrsto svezan da za to nisu postojale nikakve šanse. I dalje je trljala guzovima preko. Zastade na momenat te se polako naguzi ispred mene. Uočio sam da ma još jednu rupu sličnu mojoj. Instinkt mi je i za tu rupu govorio da treba da ga utjeram što jače mogu no nisam bio u stanju ništa učiniti protiv njene volje. Primjetim da se rukom dira po mjestu gdje je šumica i to jako blizu ove druge rupe. Zavlači lagano prst unutra i prinese mojim ustima. Obližem joj prst i kažem mmmm. To joj izvuče osmijeh i opet se okrene, jednom ruikom me uhvati za kurac i nasloni ga na onaj isti ulaz gdje je maloprije gurla prst. Počne lagano da se navlači na njega. Prilično bolna grimasa na njenom licu mi govori da je boli. Zašto li to onda radi pitam se? Uvuče vrh moga koplje u sebe otprilike kolika je ona gljiva na njemu, znači jedno četiri prsta, pa opet ga izvuče i iznova ponavlja. Vidim da je više ne boli. Na licu joj je sada osmijeh. Odguruje se sve jače i jače unazad. Čujem je da stenje slično kao i ja kad kad serem tvrdo i suho samo nekako prijatnije za čuti. Svuče se sa kurca i ispravi se. Will you hurt me Rikelme? Volim kad mi izgovori ime. Prija mi. Zadnji put sam to čuo kad me je mati krila u pećinu dok smo bježali od nekih ljudi boje kože iste kao i u Josofajn. Ni majku ni bilo koga iz svog plemena nisam od tada nikad više vidio.
Odveži me, zamolih je. Neću ti ništa. Samo ću gurati svoje koplje u tvoju utrobu koliko god želiš. Pa i meni je to lijep osjećaj. Ona se samo smiješila i odvezala me. Uhvatio sam je za ruku a ona me povede za sobom. Moje oči su bile priljepljene za njenu bijelu nježnu, okruglu guzicu. Kleknula je i povukla me dole sebi. Kleknuh za njom. Počela je da gura svoj jezik u moja usta praveći prijatne krugove sa njim. Gurnu me polako na leđa. Uze moje kurac u ruku i poče da navlači i spušta kožicu preko skroz preko vrha moje gljive. Uf, osjećaj da to neko drugi radi umjesto mene samog je bio fenomenalan. Izustio sam samo Josofajn, na šta se ona nasmija pa ga uze uvlačiti sebi u usta opet onako halapljivo. Za svaki slučaj krišom sam jačom rukom stisnuo jedan kamen veličine šake tako da ako pokuša da mi ga odgrize ima da je odmah brzo opalim po glavi a moji refleksi nisu bili za potcjeniti. - You like how I suck your monster? Reče. „Josofajn“ je bilo sve što sam uzvratio. Ona na moje riječi nastavi sve žešće da ga nabija sebi u usta neko vrijeme te zastade. Uspravi se i opkorači me. Čučnu guzicom iznad mog kurca te ga uhvati jednom a drugom rukom me poče milovati po grudima. Prisloni svoju rupu na njega i poče da me upušta u sebe. Osjećao sam izvanrednu vrelinu njene unutrašnjosti oko moga koplja. Spuštala se i dizala u pravilnim intervalima što me je ritmički podsjećalo na zvukove što su ih ljudi iz mog plemena nekad proizvodili udarajući u bubnjeve. Prijalo je bogovski. Osjećaj je bio najbliži onome kad sam jednom iz nekakvog drvenog sanduka sa plaže izvadio i pio iz neke providne posude žutu ljutu tekućinu sa čudnim simbolima po sebi „Domaća Ljuta“. U stvari ovo je bilo mnogo mnogo bolje. Nabijanje je postajalo sve brže i brže. Kurac je u njoj nestajao skoro više od pola i tu se zaustavljao dodirujući dno njenog ćupa. Pustim kamen iz ruke, zgrabim je i okrenem na leđa nevadeći ga iz nje. Sad kad sam bio gore njen osmijeh je bio ogroman. Počeo sam luđački da nabijam, nabijam, nabijam… Ona je jecala toliko glasno da više nisam bio siguran da to želi da radim tako jako. Usporio sam i pogledao je zabrinuto na šta je ona odreagovala tako da me je ščepala za guzove rukama i počela sebi da privlači. Odmah sam shvatio šta želi i počeo opet silovito da joj utjerujem. Odjednom osjetih bol u jajima. Izvadih ga iz nje i pogledah jaja sa donje strane. Dok sam je nabijao jaja su mi strugala po pjesku i prilično se izgrebala od silnog lupkanja. Povukoh je za ruku i okrenuh je ispred sebe. Naštimah joj guzicu ispred svog koplja te se zaletih silovto u nju. Nije se bunila već je i pomagala pokretima unazad dok sam je nabijao. Nabijam ja tako, nabijam kad mi pažnju privuče ona druga rupa. Hm, mora da se i tu gura koplje, pomislih. Gurnuh prst u tu drugu rupu sjetivši se kako je ona ranije počela igru sama dok sam bio vezan. Njoj se ote samo jedno dugačko - aaaaaaaah, nakon čega se poče još jače nabijati na mene unatraške. Primjetim da je ova rupica dosta uža od one u kojoj sam trenutno. Izvadim kurac iz donje rupe te krenem da guram u rupu iznad. Nije baš išlo. Maleno, tijesno. Aaaaah, you are one mean buttfucker! Reče ona, pljunu sebi u ruku pa namaza rupu pljuvačkom. - Try now! Reče i rukom me usmjeri. Počnem opet da guram da pritišćem. Gledam kako mi vrh nestaje u njoj. Rukom mi dade znak da zastanem te se umiri nakratko. Fuck me now! Reče i dade mi znak da počnem da guram. Stjerah joj sve što sam imao u cugu. Iz grla joj se ote nekakav čudan i dubok krik pa za tim dodade nešto na tom nerazumljivom jeziku. Oooh, yes, yes! Fuck me like that, you filthy animal! Do it hard! Do it! Tear my ass! You bastaaard! Urlikala je. Imao sam osjećaj da će joj se guzica rascijepiti ali to tako valjda i treba da se razvali pa sam ga nabijao koliko god sam jače mogao. Guzica joj se crvenila,od udaraca mog tijela u nju. Bila je sva mokra. Guzio sam i guzio. Iznenada sam osjetio da ću opet početi prskati iz koplja pa sam ga instiktivno zaletio u nju svom snagom toliko jako, da sam je nabio glavom na kamen koji je bio pola metra ispred nje. Lupila je glavom od kamen i skljokala se na pijesak ne mrdajući više. Prskao sam po njenoj guzici silovito. Istresao sam sve sokove iz svoga koplja. Noge su mi klecale. Osjećao sam umor. Skljokao sam se preko nje. Nije se bunila. Zaspao sam. Kad sam se probudio primjetio sam da je ona još uvijek u istom položaju. Ovaj put nisam osjetio da diše. Kamen ispred nje je bio uprskan krvlju iz njene glave. Osjećao sam da nešto nije u redu. Dozivao sam je Josofajn, Josofajn. Nije bilo efekta. Odjednom se kraj nje stvorio Žorž koji je mahao repom veselo i na isti način kao kad ubijem vepra. Posmatrao sam je dugo i nisam mogao da vjerujem da je prokleti kamen morao da bude baš na tom mjestu u tom trenu. Moja Josofajn nije davala nikakve znakove života. Bio sam tužan. Plakao sam. Uprtio sam je na rame i zaputio se prema brdu sa rupom što bljuje vatru. Kad sam se popeo na brdo bacio sam je u rupu i gledao sa tugom u očima kako njeno tijelo nestaje u vatri. Kada je nestala vratio sam se do kolibe i zamišljeno gledao prema mjestu gdje sam je prvi put ugledao.
Prekinulo me Žoržovo cvilenje. Zagledao sam se u njega i sjetih se događaja od ranije. Slike prethodnih dešavanja su se munjevito smjenjivale u mojoj glavi. Josofajn mi je tako prokleto nedostajala. Što god sam više mislio na nju to me je moje koplje više boljelo od ukrućenosti. Shvatam razočarano da je puštanje soka iz koplja daleko intezivnije kada se to radi sa Josofajn, nego kada to radim sam. Da mi je potrajala samo malo duže, eh. Sa iskrom u očima zagledah se u Žorža, uzeh koplje u ruke i naredih Žorž grizi!
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
Nokia N95 8gb
Nezapamćen užitak

Živim u malom mjestu gdje svi svakog znaju i sve o svakom. Takvo mjesto počelo me gušiti i maštala sam o odlasku u veći grad. Ali nikako mi se to nije moglo ostvariti zbog financija. Najviše su ljudi pričali o Mladenu. Čudan je momak. Čudan ali ne odoljiv!!!! No unatoč svoj muževnosti, snagi i ljepoti nije imao djevojku. Točnije nije imao ni prijatelje. Bio je vuk samotnjak. Imao je tešku i prgavu narav i lako bi planuo. Često smo se viđali i iz dana u dan sve me više zainteresirao taj čudni momak.Više od 6 godina nisam bila sa muškarcem pa je možda očaj činio svoje. Nisam mogla da ne zamijetim veliku kvrgu u njegovom međunožju. Po malo me počeo pozdravljati kada bi se sreli na ulici. Počela sam ga sanjati noću kako se divljački seksamo. Budila sam se mokra i tužna zbog osjećaja samoće.
Jednog dana vračajući se sa posla vidjela sam Mladena kako pješači a bilo je užasno sparno. Zaustavila sam auto i pitala ga treba li mu prijevoz. Sjeo je i zahvalio se i zatim me pitao zar se ne bojim voziti ga. Pitala sam ga imam li razloga za strah a on je odgovorio da sama procijenim. Dovela sam ga pred samu zgradu gdje živi i pozvao me na piće da se odužim. Pristala sam na opće zaprepaštenje njegovih susjeda. A ljudi kao ljudi i onako nemaju drugog posla nego pričati i pratiti što se događa u tuđem životu. Isprva je Mladen bio fin. Ispričao mi je da ga je život izmjenio i mnogobrojni problemi.Primjetila sam da ne skide oči s mog dekoltea. Uhvatila sam ga za ruku i prinesla je svojim grudima. Najprije me zgrabio za sisu zatim uvukao ruku ispod majice i nježno me milovao po sisama. Spojila sam svoje usne s njegovim u strastven poljubac.Gušila sam se od ogromne strasti i ugode. Jedva sam disala. Bilo mi je prelijepo…Mladen se sve teže kontrolirao. Ljubio mi je vrat, lice, kosu i uzdisao. Za tren smo se našli goli u spavaćoj sobi. “Oh Bože kako si lijepa” uzdahnuo je. Ja nisam mogla skinuti pogled sa te velike debele ali prelijepe kurčine. Spustila sam glavu dolje i prvo ga izlizala cijelog zatim sam ga obuhvatila usnama i počela ga pušiti. Drhtao je i teško disao. Njegovo stenjanje me dodatno napalilo da sam mu još strastvenije pušila. Ubrzo je svršio po mom licu. Legla sam na leđa a on mi je ljubio i lizao vrat pa sise. Kada je počeo jezikom obrađivati moje ukrućene bradavice zajecala sam i stresla se. Spuštao se sve niže i napokon je stigao do mog žarišta. “Aaaaaaaaahhhhh…ooooohhh…kakakooo…jeeee…doooobrooo” stenjala sam od ugode i užitka dok me tako dobro jezikom obrađivao. Kurac mu se ukrutio i osjetila sam glavić na ulazu u moju vrelu pičku. Oh kako je bilo dobro kada sam ga osjetila kako ulazi u mene, kako me širi i puni. Potpuno sam izgubila pojam o svemu. Ušao je cijeli i ja sam ga čvsrto zagrlila. Izvadio ga je i opet sjurio natrag. O kako je dobro to radio. Uhvatili smo ritam i strastveno i vatreno se tucali. Jecala sam, stenjala i plakala od nezapamćenog užitka. Nikada mi nije bilo ovako!!!! Mladen je dahtao, drhtao i znojio se. U naletu snažnog orgazma cijelo tijelo mi se zgrčilo,streslo i nekontrolirano sam vrisnula i zaplakala. Usporio je i pustio me da se msirim a ja sam mu izljubila cijelo lice. Još je bio ukrućen i tvrd kao kamen. Okrenuli smo se i ja sam ga uzjahala. Gubila sam kontrolu nad sobom dok sam se nabijala na taj tvrdi kurac kojeg sam cijelog primala. Njegove ruke bile su po cijelom mom tijelu koje je gorjelo u ekstazi. Ovaj put skupa smo svršili. Legla sam na njega i duboko dišući oboje smo se smirivali. “O moj Bože” izustio je Mladen. Bila je to najbolja jebačina u mom životu. Još smo se nekoliko puta poseksali divlje i žestoko a onda sam prekinula s njim. Glupo sam se nadala da će se promijeniti. Ali nije. Tako je teško bilo s njim izaći na kraj. Uz to morala sam svakodnevno trpjeti ogovaranja, uprte poglede gdje god bih izašla. Psihički sam kopnila. No izvukla me moja prijateljica. Našla nam je posao u većem gradu gdje sam se preselila. Dijelimo stan, zajedno radimo u dobrostojećoj firmi i preporodila sam se. Upoznala sam i divnog dečka. Zove se Bojan. Nježan je, romantičan, pažljiv…San svake žene. I seks je fantastičan. Uvijek više misli na mene, nježan je i pažljiv, vodi duuuuguuu predigru…Život mi je postao savršen s njim. I pitam se zašto ne mogu iz glave izbaciti Mladena i uspomene na žestoki seks s njim? Je li samnom sve u redu?
Ovo s Bojanom je pravo vođenje ljubavi i o tome drugi put…
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
Nokia N95 8gb
Provalnici

Godisnjica koju cu vjecno pamtiti.
…….Tiha noc na terasi upaljene svjece kojima se vjetar lagano igrao,mjesecina koja je obasjavala case vina.Jesi li za ples,cula se lagana muzika sa terase nekog restorana.
Jesam rekla je,zaplesali su lagano neznajuci koji ce ih ritam kasnije ponijeti.Skidali su se lagano u sobi,ljubeci se njznost je zauzimala dominaciju,sve je mirisalo na ljubav dvoje ljudi srednjh godina,da bila je to 1-a godisnjica.Zaspali su sretni neznajuci da ih neko posmatra.Mislila je da sanja kad je otvorila oci,uperen pistolj jednog provalnika sa carapom na licu.Drugi je vec skocio na njenog muza,te ga poceo vezati konopom,budes li vristala ubicu ga.Reci gdje je novac i zlato.Uplasena pocela je mucati,ajde pokazi mi gdje je lova.Ustala se te je htjela omotati svoje preljepo tjelo carsafom,nije joj dozvolio.Gola onako bojazljivo jednom rukom je pokrivala grudi a drugom svoju vaginu.Provalnik je krenuo za njom,pokazala mu je sef.Reci mi sifru,otvorila ga je sama.
Posto su sve pokupili.rece hajde da se malo zabavimo,nasao sam nekoliko kondoma u ladici.Njega su stavili svezanog na stolicu da gleda.Odveo ju je do kreveta i rekao da napravi s guza pozu,poceo je da lize njenu jos vlaznu vaginu,stenjala je od toga i od straha,dodirivao je njene bradavice,plakala je ali nije vise znala jel od straha ili od dodira koji su joj stvarali ljep osjecaj.Po rucu jednoj s koje je skinuo rukavicu vidjela je da je mlad.Okrenuo je i izvadio svoje koplje.Uplasena ali sad vec i iznenadjena koliki je kurac ugledala,zajaukala je,nemoj ,nemoj,uzeo ju je za glavu i stavio joj svoj ud u usta,zagrcala je,pusi ga ili,pocela je lagano u strahu gledajuci muza da mu pusi kurac.Izdisao je mladi provalnik.Muz i drugi provalnik su to promatrali,podigao ju je na krevet i polako joj zavukao kurac u mokru vaginu,jauknula je.De je okreni s guza da mi pusi a ti je jebi rekao je drugi provalnik.Izvukao je kurac nije bio tako velik ko onaj,pomislila je,sta ce s njom biti.Muz je to gledao sa gorcinom,dok mu se zena jebavala sa dvojicom provalnika da im spasi zivote.
Sad je na mene red,ali ja bi ga u guzu stavio,zacvilila je,nemoj nisam nikada to,e sad ces i zabio ga je silovito u guzu,vrisnula je,zacepio joj je rukom usta i nastavio jebavati.Kad je svrsio sjeo je na fotelju i svukao kondom.Lezala je na krevetu,prisao joj je onaj drugi provalnik i poceo milovati grudi,drhtala je sva,legao je na krevet i rekao da sjedne na njegov kurac,zamolila je nemoj,ali pistolj uperen nije imala izbora.Sjela je na kurac i pocela se jebavati,polako jecajuci.Gledao je u njene preljepe grudi zene od 34-i god.Nije bila toliko lijepa koliko je bila zgodna,savrseno tjelo.Nabijala se sve jace zeleci da on svrsi.Osjetio je to.naglo se okrenuo,polako.Onaj drugi ga pozurivao da idu,ali mali se uzivio.Znas da ja na nju drkam vec 5 godina.Bila je iznenadjena.Ali nije smjela nisa da pita.Pazi na njega,a ja i ona idemo u drugu sobu.Cim su usli u sobu rekao joj je da legne na krevet,skinuo se skroz i skinuo je carapu sa lica.Nasmijala se,mislis da je stari skuzio,muz joj je imao 50-t god.Nevjerujem,nastavio je trljati po klitorisu stenjala je i svaki minut vrisnula,onako folirajuci radi muza.
Jebavao ju je u oba otvora,lizao njene grudi,sve dok ju nije napunio spermom,kondom je davno skinuo.Vratio ju je u sobu sa carapom na licu,prisao muzu,zahvali se njoj sto ste zivi.
Odneli su lovu i nakit,koji su kasnije podjelili,stari je bio zrtva a nije ni zanao.Kriminal i dobar sex,isplatilo se.
Otislimsu,brzo je odvezala muza i pozvali su policiju,rekli su sta se dogodilo,sva je drhtala,odvezli su ih u bolnicu.Ujutro su se vratili kuci,stari je otisao u onu sobu da pregleda na podu je vidio kondom,ali prazan.Nije mu bio jano.Dosal je ubrzo i ona u sobu,vidi drga idio nije ni svrsio,koliko te mucio.Zagrlila ga,hvala drga sto si sve to izdrzala za nas.Otisli su na tusiranje i da se odmore,pocela ga je milovati po penisu,prihvatio je,znas izgledala si fantasticno dok su te ona dav idiota jebavala,tako si se njihala kad si ga jahala da sam pomislio da uzivas,joj,uh sat ja pricam.Dali bi i ti da ga savis u guzu,bi uh,bi.Vlazna vagina primala je njegov mali ud bez problema,poceo ju je jebavati u guzu,tu je malo osjetila.Znas draga nisam mogao vjerovati da neko ima onoliki kurac,ulazio je u tebe cijeli,nema veze i tvoj je dobar neka je 12 cm,niko nije savrsen.Nastavio je da jebe,svrsio joj je u guzu,lezali su umorni sperma joj se sljevala niz bedro,obe rupe su joj bila otvorene,imala je burnu noc.
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
Nokia N95 8gb
TETA MILA

Događaj o kome ću vam pričati zbio se pre dve nedelje i moram vam ga ispričati. Počeću od samog početka.

Teta Mila i čika Velja su bili naše prve komšije skoro od kad znam za sebe. Bili su skladan bračni par kome je do potpune sreće nedostajalo samo da imaju dece. Teta Mila je plenila svojom lepotom ( aboga mi i sada pleni). Kao mlada je bila vitka plavuša, zanosnih oblina i dugih prelepih nogu (to znam sa slika). Godine su prolazile, ali se ona i dalje dobro držala. Ja sam vremenom, kako sam stasavao, sve više obraćao pažnju na teta Milu i njene kvalitete. Često sam ga drkao misleći na nju, iako je po godinama mogla da mi bude majka. Često je umela da me pita o devojkama, ima li ih, da li me slušaju i slično…Volela je da se šali i za nju nije bilo strano pričanje masnih viceva i pominjanje “ružnih” reči, čak i u mom prisustvu. A, onda je čika Velja iznenada umro. Teta Mila se prilično povukla u sebe i kontaktirala je samo sa našom porodicom. Patila je za čika Veljom godinu, dve, tri…Imao sam prilike da je čujem kako kaže mojoj majci da joj više nijedan muškarac nije potreban. Svoju lepotu je uspela da održi, iako je slabo izlazila i nije imala za koga da se uređuje. Bila je i dalje ona jebozovna teta Mila na koju mi se kurac oduvek dizao.

A, onda sam se jesenas ja oženio. Oženio sam prelepu crnku, rasnu i prilično nemirnu u krevetu. Moji su se odselili u drugi kraj grada i ostavili nam trosoban komforan stan. Teta Mila je i dalje redovno dolazila. Sa mojom suprugom se lepo družila i često joj davala savete. Često bi me iznenadila nečim novim u krevetu i to sve po savetu teta Mile. Živeo sam lepo sa svojom suprugom, imali smo dobre plate, kupovali šta smo hteli, išli gde smo hteli za ovih sedam - osam meseci, ali meni đavo nije davao mira. I dalje sam se palio na teta Milu.

I, tako, došlo je i ovo leto…Žene su se oblačile sve oskudnije,a naravno i teta Mila. Dolazila je kod nas u majicama bez brusa, pa kada je uključena klima, buljim u njene napete bradavice, koje samo što ne pocepaju majicu,u tankim i providnim kućnim haljinama, na kojima gornja dugmad obavezno stoje otkopčana…i tako redom. Znao sam da joj treba sex, jer su prošle četiri godine kako joj je muž umro, i znao sam da ako nešto ne preduzmem, da će joj ga pružiti neko drugi.

Desilo se pre dve nedelje da moja supruga mora da ode do rodnog mesta, da reši sa majkom zaostavštinu od neke raodbine na sudu. Otišla je u nedelju po podne sa nadom da će se vratiti već sutra. Te večeri me je teta Mila zvala da joj zamenim gumicu na slavini. Kada sam je video, ostao sam bez teksta. Na sebi je imala neke bermudice ispod kojih se ocrtavalo njeno dupe, a gore majicu, naravno ispod koje nije imala brus. Sredio sam joj slavinu na brzinu i krenuo da operem ruke. Ona je za to vreme krenula da se presvuče. Na putu do kupatila sam morao proći pored njene sobe, na kojoj su vrata bila otvorena. Tu sam ugledao przor koji ću pamtiti do kraja života. Teta Mila je svukla majicu. Bljesnule su njene sisetine, čvrste, velike, željne muškog dodira…Koraknuo sam nazad da me ne vidi i sačekao da završi. Ko bi rekao da žena od 51 godine izgleda tako?! Pa, izgledala je bar 10-12 godina mlađe! Terala me da ostanem na kafi, ali ja nisam hteo. Uleteo sam u moj stan i odjurio u kupatilo i izdrkao ga prvi put nakon dužeg vremena. Sutradan me zvala žena i rekla da mora da ostane do srede. Odlično, pomislio sam. Mila će pasti. U tom trenutku ona pozvoni na vrata. I ona se čula sa mojom ženom, pa me zove na ručak pošto ostajem sam do srede. Naravno, prihvatio sam. Ručali smo kod nje, ali ja nisam skidao oka sa njenog dekoltea. Žarko sam je želeo…Kurac mi je bio jako dignut svo vreme. Nakon ručka popili smo malo alkohola. Ja sam pio pivo, a ona neku žestinu. Ustala je da opere sudove, a ja sam ostao u dnevnom boravku. Odjednom, ustao sam i otišao do kuhinje. Teta Mila je prala sudove i nije me čula. Prišao sam joj i uhavtio je oko struka. Od iznenađenja joj je ispala šerpa u sudoperu.
“M…M…Milane, šta ti je?” - upitala me.
“Treba li ti pomoć teta Mila?”- odgovorio sam pitanjem i priljubio se uz nju da oseti na sebi moju debelu i nabreklu batinu.
“Šta to radiš?” - ponovo me upitala, ali je i dalje mirovala.
“Priznaj teta Mila, da ti treba dobar sex! Treba i meni!” - odgovorio sam joj. Digao sam ruku i sklonio joj kosu sa vrata. Na tom mestu sam počeo nežno da je ljubim.
“Ooohhh…” - otelo joj se - “ali…ne bismo …ooohhhh…smeli” - govorila je dok je svoju guzu sve više pribijala uz moj kurac. Levom rukom sam je uhvatio za sisu. Kako je bila dobra! Kao kod moje ženice!
“Stani, Milane! Nemoj ovde, hajdemo u sobu!” - reče ona. Odjurili smo u sobu. Bukvalno me bacila na krevet, pa se ona bacila na mene. Zbacila je sve sa sebe. Gledao sam u njene predivne sise kao omađijan.
“Znači, sviđa ti se tvoja teta Mila?” - pitala me onako napaljena.
“Ne možeš ni da zamisliš koliko!” - odgovorio sam joj.
Skinula mi je majicu, ljubila me po telu, i spuštala se sve niže. Skinula mi je šorc, pa gaćice i pred nju je izleteo moj 16 cm dug, ali i prilično debeo kurac!
“Uf, kako je debeo! Da sam znala da je ovakav, napala bih te odavno!” - reče mi i pohotno ga uze u usta. Zatim ga je olizala od korena, pa sve do vrha, pa mi je sisala samo glavić, a onda ga je uvlačila čitavog. Zatim mi je lizala jaja i drkala kurac istovremeno, pa je uvlačila moja jaja u svoja usta, a ja sam se bližio eksploziji.
“Svršiću!” - izgovorio sam, na šta ga je ona vratila u svoja usta i nastavila da puši besomučno. Čitav je klizio u njena usta i nije mi još dugo trebalo. Napunio sam joj usta, dok se mojim telom širio dobro poznati osećaj zadovoljstva. Teta Mila je progutala moju spermu do poslednje kapi!
“Sada ćeš ti mene zadovoljiti!” - rekla mi je i zauzela moje mesto. Počeo sam da je ljubim od vrata, pa na niže. Stigao sam do njenih sisa. Bile su predivne! Jaka četvorka sa velikim kolutovima i velikim bradavicama u sredini. Mesio sam joj sise, ljubio ih, lizao, grickao bradavice…Onda sam preko njenog stomaka stigao i do njene uredno ošišane mačkice.
“O, teta Mila, pa ti vodiš računa o svojoj drugarici!” - iznenađeno sam uzviknuo.
“Pa, šta si ti mislio?” - upita me onako sexy glasom.
Najpre sam je olizao celu nekoliko puta. Onda sam se usmerio na njen klit. Lizao sam ga i dražio prstom sve dok nije narastao. Zatim sam počeo da ga sisam.
“Ooooohhhh…Tooooo…” -bilo je sve što se čulo od teta Mile.
Lizao sam joj i sisao klitoris, dok sam srednjim prstom polako kružio oko njene rupice. Bila je već dovoljno vlažna, ali sam ja išao polako. Zavlačio sam srednjaka u njenu pičku. Malo po malo, i zavukao sam ga celog. Onda sam je jebao njime. Zati sam zavukao i drugi, pa i treći prst…Uskoro se teta Mila sama nabijala na njih. Za to vreme nisam prekidao da joj sisam klitoris. Izvukao sam prste iz nje i zavukao svoj jezik. Karao sam je jezikom i to je njoj savršeno odgovaralo:
“Tako je Miki! Još malo, još malo, još maloooooooo…!” - grčila se na mom jeziku i uvijala i svršavala. Osetio sam njene slatke sokove na svom jeziku. Podigao sam se i krenuo da je ljubim. Kurac mi je bio ponovo dignut i spreman za karanje. Smestio sam se između njenih nogu i bez upozorenja joj ga sjurio do kraja. Samo je bolno jauknula, a onda me pogledala, nasmejala se i rekla:
“Hajde, kuronjo, da vidim šta umeš!” - ta rečenica me je raspomamila.
“Sada ćeš kurvice, da vidiš šta kuronja ume!”- rekao sam i krenuo da je razbijam. Držao sam njene noge i nabijao joj ga iz sve snage. Teta Mila mi je zadovoljno dobacivala:
“Hajde, Miki, karaj tvoju teta Milu! Tako je, tako je!” - ja sam joj ispunjavao želju. Veoma brzo je svršila, pa onda još jednom. Verovatno posledica duge pauze. Spustio sam njene noge i ponovo se ustremio na sise. Obgrlila me je svojim nogama, dok sam ja ljubio njene sisetine. Onda sam je podigao i na kurcu doneo do zida. navalio sam je uz zid i nastavio da je karam. I dalje sam ljubio njene sise, dok me ona držala za glavu i bukvalno nabijala u njih. Mešala je teta Mila na mom kurcu i dovodila me do ludila. Spustio sam je dole i okrenuo je prema zidu. shvatila je šta sam hteo, pa se rukama pridržavala za zid, a guzu istrtila unazad prema meni. Zavukao sam joj ga tako u pičkicu. Karao sam je tako, mesio joj sise i ljubio po vratu. Nije nam trebalo dugo. Uskoro smo svršili ponovo. Punio sam joj ribicu spermom, dok smo oboje zadovoljno uzdisali.
Do srede sam je karao još 5-6 puta, a sada već nekoliko dana tražimo pravu priliku za još seksa…Uf, baš je dobra teta Mila!
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
Nokia N95 8gb
MAJA IZ DRAGSTORA - LUDO LETO 2002 (3)

Nastavljam da vam prepricavam svoje leto 2002. Zelim da napomenem da je sve istinito sem imena koje sam promenio iz dobrih razloga. Takodje prvi put pisem i objavljujem svoje dozivljaje za erotskeprice.ws.
Evo vec skoro nedelju dana kako sam sa Majom i kako provodimo bas uzbudljive seksualne trenutke. Maja je najzad skupila snage i javila decku koji je bio na odmoru da raskida sa njim.
Dragstor je zvanicno otvorio svoja vrata i Majin posao se zavrsio na tom mestu. Resila je da uzme odmor ranije nego planirano kako bi provela vise vremena samnom pre nego sto odputuje na letovanje u Bugarsku sa drugaricama. Resih da joj napravim iznenadjenje tako sto sam rezervisao hotel na Palicu. Palic je jedno lepo odmaraliste sa jezerom par kilometara od Subotice. Taj dan su reklamirali jedan hotel koji ima i svoj bazen i talaso. Nudili su povoljne cene tako da sam odmah resio da joj napravim iznenadjenje. Rekao sam joj da spakuje stvari da idemo na 3 nocenja i ona je to rado prihvatila. Bojala se da ce njen bivsi da se vrati tako da joj je i odgovaralo da ode sto dalje iz Panceva.

Krenuli smo rano ujutro oko 7, i put nam je bio jako uzbudljiv. Maji je bilo interesantno da me ometa u voznji tako sto me je uzbudjivala dirkajuci svoje telo i hvatajuci me za muda. Nosila je belu letnju suknjicu i uzanu belu roze majicu kao i roze stiklice. Skinula je svoje tange i stavila ih je meni u bokserice. Digla je desnu nogu na sofersajbu i tako dirala svoju preslatku pickicu koju je u medjuvremenu skroz obrijala proslih dana. Bilo je bas zanimljivo preticati. Put je bio ocajan ali srecom nije bilo puno guzve pa sam se par puta zabavljao tako sto sam usporavao kad sam obilazio kamione, koji bi mi cesto ablendovali ako su ista primetili.
Bilo je interesantno jer su nas policajci zaustavljali cak 3 puta do Palica radi kontrole papira. Platio sam i jednu kaznu zbog « navodno » brze voznje. Znam da je nije bilo ali dobro. Nisu bile velike kazne. Naplatili su 600 dinara, a cene se dobro secam jer su me te godine bas drali tako da sam imao uvek 600 dinara spremnih.
Cim smo stigli na odrediste, resili smo da se presvucemo u kupaci i da sidjemo na bazen. Bazen i Talaso nisu bili na otvorenom. U bazu je bila samo jedna starija zena koja se kupala. Maja i ja smo usli u maleni bazencic za talaso masazom. Na samo 2 metra od tog malog bazencica od 4m² se nalazi ulaz u salu gde smo se nalazili. Vrata su bila providna pa je postojao rizik svakog trenutka da budemo iznenadjeni. Maja mi je prisla i izvadila kitu iz kupacih tako sto mi je pomerila kupace na stranu. Nadigla kita i jaja su bila slobodna. Jedan zid je delio nas mali bazencic od glavnog bazena tako da je skrivao polovinu bazena. Maja je sela u sred bazencica i pocela da mi drka kitu dok je zena mirno plivala u velikom bazenu. Nije mogla da vidi tacno sta radimo ali je sigurno mogla da posumnja. Ja sam cas gledao levo ka zeni koja pliva, cak desno ka ulazu da vidim da li neko nailazi. Posto mi je kita bila i dalje u vodi Maja mi je naredila da sednem na gornji stepenik od ulaza u bazencic sto sam i uradio cim je prisutna zena presla sa one druge strane bazena zasticen zidom. Maja je uhvatila cvrsto moju kitu i pocela da ga pusi bez previse straha da nas vidi neko. Kad je prisutna zena ponovo zaplivala u vidljivu zonu bazena ja sam se povlacio ponovo u bazen kako ne bi videla sta radimo. « Kukavice » dobacivala mi je Maja.
« Sad ces da vidis ko je kukavica » odgovorio sam joj i usao u centar bazencica (gde je voda bila najdublja (oko metar i 20). Cucnuo sam i privukao je pri sebi, rasirio noge oko svog struka i pomerio kupace gacice kako bi provukao kitu u njenu vaginu. Bio je to prvi put da sam joj stavio kitu u njenu toplu usku pickicu bez kondoma. Uvek mislim da se zastitim ali moram priznati da uzitak nije isti sa kao i bez kondoma. Uzivam 5 puta vise kada nemam kondoma na kiti. Video sam da zena u susednom bazenu vise ne zalazi na drugu polovinu bazena, vec je tacno preko puta nas odakle nas diskretno gleda. Siguran sam da zna sta radimo iako ne moze biti sigurna. Video sam da je to takodje uzbudilo moju dragu. Predlozio sam joj da promenimo pozu i sada sam se pribio ledjima o zid i privukao nju ledjima ka sebi. Tako sam mogao lakse da joj masiram klitoris dok mi sedi na kurcini. Gledali smo pravo prema zeni u bazenu koja nije mogla da sakrije svoj pogled vise prema nama. Nakon kraceg vremena preuzeli smo prvobitnu poziciju u centru bazena jer su ukljucili talaso u bazenu sto je pocelo da pravi baloncice. Starija dama je izasla iz velikog bazena i krenula prema nama. Nece valjda ovde, pomislio sam « Dobar dan » dobacila nam je i izasla iz sale. Bio sam toliko uzbudnjen da sam sada odgurnuo partnerku do ivice bazena, povukao ovog puta njene kupace do kolena i silovito nabio kitu u pickicu dok mi je sisla dva prsta. « Zelela bi jos jednu kitu? » pitao sam je na sta je odgovorila potvrdno. Pribijao sam se na njenu neznu guzu i osecao kako kita pocinje sve vise i vise da pulsira pred ekploziju. Pokusao sam da se suzdrzim sto vise kako bi imao sto ekplozivnije svrsavanje i u zadnjem trenutku sam se povukao iz njene pickice i svrsio pod vodom. Cudan je to osecaj. Veoma cudan.
Pokupili smo nase krpice i povukli se kod nas u sobu. Imali smo velike prozore i pogled je davao na veliko setaliste gde je bilo puno ljudi. Shvatili smo da nas vojarizam jako privlaci pa smo nesto kasnije resili da se igramo ispred prozora. Povukli smo zavese na stranu, pribio sam joj lice i sise uz prozor i rukom masirao neznu pickicu. Okrenuo sam je, podigao da sedne uz prozor i poceo dugo da lizem njenu skorz obrijanu pickicu. « Lizi mi, lizi mi picku » ponavljala je sve glasnije kao da je zelela da nas komsije cuju. Uhvatila me je za glavu i pocela da pribija lice uz svoju vlaznu picku. « Na krevet » naredila mi je i gurnula na krevet. Sela je na mene, digla ruke iznad glave, sela mi na facu i dohvatila jednu krpicu sa kreveta da mi veze ruke na krevet. Dohvatila je ulje za masazu i prosula dobru dozu po nama. Nasa tela su pocela da klizu gde god bi se dotakli. Bio sam vezan, nemocan i samo sam cekao sta ce dalje da uradi. Pocela je da trlja svoje telo o moje, da prolazi svojim masnim sisama preko moje napaljene kite, sav sam se najezio. Posle uvodne faze, sela je na moju kitu i pocela da jase kao nikada do sad. « Sada ces da mi napunis pickicu » zapretila mi je. Nisam se puno zabrinuo jer znam da uzima pilulu a i bio sam toliko napaljen da nisam imao vremena za to. « Od danas si moj sluga » govorila je i meni su se njene reci mnogo dopale. Nije trebalo puno ovog puta da svrsim sto sam i ucinio. Osetio sam toplu spermu koja popunjava Majinu vaginu. I taman kad sam pomislio da je gotovo sa igrom maja se okrenula, i pribila mi njenu picu na lice dok bi ona jos lizala moju kitu. « Lizi!! Lizi mi jos !!» Poslusao sam je bez pregovora. Pica je bila tako lepa da mi nista nije smetalo. Ponavljali smo ove igre svaki dan u bazenu i u sobi. Upoznao sam svaki delic tela fenomenalne Maje. Pred polazak na odmor, ostavila mi je njen seksi kupaci kako je ne bi prebrzo zaboravio. Rece mi da se javim Ivani ako mi bude previse dosadno ili da nadjem neku drugu devojku privremeno ali da ne ocekujem da cu naci divljakusu kao sto je ona.
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
Nokia N95 8gb
SPONZORUSA IVANA (1) – LUDO LETO 2002

Nastavljam da vam prepricavam svoje leto 2002. Sa Majom sam proveo 10 fantasticnih dana ali sam sada opet sam jer je ona otisla na odmor u Bugarsku. Moj brat se vratio sa odmora a u Beograd je dosao i jedan drug iz Nemacke sto me je jako obradovalo jer sam imao sa kim da izlazim.
Ivanu sam upoznao na splavu. Ona je bila zaista prelepa i imala je prelepo lice. Bila je jako tamnog tena, kao da zivi u solarijumu. Ali je bila veoma zgodna i zategnuta. Imala je dugu crnu kovrdjavu kosu, duge i jako lepo negovane nokte i guzu poput jennifer lopez. Nije mi bilo lako da je smuvam. 3 dana mi je trebalo za to. Dolazila je na isti splav i prva dva dana nisam smeo da joj pridjem. Uplasio sam se njene lepote.

Sa drustvom smo komentarisali devojke naravno i zakljucili smo da ima 3 tipa devojaka. Bilo je puno prelepih i sredjenih devojaka koje su dolazile na splav u zenskom drustvu. One bi samo pozirale tako i odbijale svaki kontakt sa muskarcima koji bi prilazili. Bilo je hvala bogu i onih devojaka koje su bile spremne za zezanje i upoznavanje i uglavnom smo se sa njima druzili i svako vece smo upoznavali nove. Bio je i treci tip devojaka. Jako zgodnih i provokativnih koje su vrbale samo one momke iz VIP-a, tj one sa skupocenim picima na svojim stolovima. Primetio sam da je Ivana bila bas takva i da je pucala visoko. To trece vece kad sam joj najzad prisao, hladnokrvno me je iskulirala. Bio sam bas razocaran. Seo sam za sto sa svojim pivom i odbio svo drustvo. Gledao sam u Ivanu pokusavajuci da razumem kako funkcionise. Primetio sam da je stalno slala osmehe nekim opakim i groznim tipovima za stolom do naseg. Momci su imali flashu vodke za stolom i veci broj konzervi energetskog pica. Buraz, ortak i ja smo pili pivo. Ivana je to vece dosla sa drugaricom Tijanom. Tijana je bila takodje crnokosa, jako vitka i puno slatka devojka ali daleko manje zgodna nego Ivana. Sise skoro da nije ni imala i imala je jako svetli ten. Najruzniji tip za stolom, koji se obukao kao neki mladozenja je prisao Ivani i ona je rado otpocela pricu sa njim, ubrzo je i ljubio po vratu. Sta je on bolji od mene? Pitao sam se. Kad je Ivana otisla do WC-a (predpostavljam), taj grozan tip je prisao ortaku koji je sedeo iza mene za drugim stolom i rekao mu da je mala kucka pala i da ce da je jebe 100%.
Totalno sam poludeo i onako pijan resio da ucinim nesto. Prvo sto mi je palo na pamet je da narucim najskuplju flashu vodke konzerve red bulla koje su bile mnogo skuplje od njihovog energetskog pica. Narucio sam i flashu sampanjca za devojke koje su priveli moj brat i ortak. I kad je pice stiglo prisao sam Ivaninoj drugarici koja se dosadjivala i ponudio joj casu sampanjca. Ona je rado pristala da nam se pridruzi. Tako je nase formirano drustvo bilo puno veselije od stola pored i naravno nije trebalo puno vremena da nam se i Ivana pridruzi tako sto se kao slucajno setila svoje drugarice kojoj se pridruzila i koju je do sada ignorisala. Od tog trenutka Ivana se vise nije odvajala od mene. Prelepa crnka je igrala sada samo za mene, i totalno je zaboravila svoje predhodno drustvo. Tip je totalno poludeo i doslo je do malog koskanja nakon cega su napustili splav dok smo Ivana, Tijana, ortak, brat i one dve devojke uzivali uz hip-hop muziku i pice. Na kraju se ortak smuvao ipak sa Tijanom a ja sa Ivanom. Osecao sam se kao na 7mom nebu jer nikada do tog trenutka nisam imao tako privlacnu devojku.
Tijana i Ivana su zivele u istom bloku. Tijana nas je pozvala da odemo svi kod nje. Zivela je sa sestrom koja je otisla kod roditelja u Sabac u malom stanu. Otisli smo taksijem jer su devojke tako insistirale i sigurno su bile u pravu jer smo bili svi veoma « veseli ».
U garsonjeri je bio samo jedan krevet u koj su legle Tijana i Ivana a nama su dale neka dva mala duseka, jako neudobna i to nas poslale u malu radnu sobicu. Nema sansi da spavamo na ovome. « Devojke, mozemo li mi sa vama »…
I tako smo nekako uspeli da im se pridruzimo. Bila je u boksericama i majcici bas kao i Tijana. Pretrpali smo krevet da nisam znao gde cu sa rukom. Na kraju resih da stavim ruku preko Ivaninog stomaka koja je mislio sam bila sa moje leve strane do zida i koja je lezala na ledjima dok sam ja bio na boku okrenut ka njoj. Ustvari to je bila Tijana. Imao sam zelju da opipam vise pa sam polako dizao ruku kroz majcu do njenih sisa. Posto nije ni rec komentarisala nastavio sam pokrete, dok nisam zgrabio sisu. Iako je Tijana imala male sise, bio sam toliko pijan da nista nisam primetio. Kita je sada dostigla i solidnu erekciju pa sam iskoristio da se jos vise pribijem uz nju. Ruku sam ubrzo spustio niz njeno telo pa sam isto tako zavukao ruku u gacice. Osetio sam kratke dlake sa njene tople pickice i onda me je Tijana uhvatila za ruku i spustila mi je jos nize. Zelela je da joj trljam pickicu i da joj stavim prst u istu sto sam i ucinio. Poceo sam da guram srednji prst laganim ritmom u Tijaninu vlaznu pickicu i bio sam ubedjen da je to Ivana. Vrtelo mi se u glavi i dalje i jos uvek mi tesko da razumem kako sam napravio toliku gresku. Kazu da mnogim momcima ne moze kita da se digne kad su pijani sto definitivno nije slucaj samnom. Devojke su mi uvek govorile da sam mnogo napadniji kad sam pijan i da mi je kita jos izdrzljivija. Tijanina ruka je trazila moju kitu, tako da sam se pomerio malo kako bi joj omogucio da uzme kitu u svoje ruke. Izvukao sam kitu iz boskerica kako se ne bi mucila dok me masturbira.
Osetio sam pokrete iza mene svo vreme. I moj ortak je mazio Ivanu a onda sam odjednom cuo Ivanin umoran glas. « Nemoj, pusti me »…
Staaaa? Tek sam sada shvatio da je moj prst u Tijaninoj vagini i da su Tijanine ruke te koje nezno maze moj kurac i moja jaja. Sta ja kog djavola radim? Sta dalje? Prijalo mi je sto sam cinio sa Tijanom ali sam vec 72 sata mastao da smuvam Ivanu da bi na kraju ovako sve upropastio!
Da li Tijana zna da je ja diram, a ne Miroslav? Nemoguce….
Uzdigao sam glavu da bolje pogledam i nije bilo sumnje. Tijana je ta sto trenutno vacarim. Nastavio sam prsticem da masiram Tijaninu picu i nisam bio pametan sta mi je najpametnije ciniti.
Bojao sam se da Ivana ovo sazna i da izgubim sve sanse sa njom sto nikako nisam zeleo. Odlucih da prekinem vacarenje. Izvukao sam ruku iz Tijanine napaljene pickice i vratio kitu u bokserice, ustao i krenuo ka kupatilu kako bi smirio situaciju. Seo sam koji trenutak i resio da ipak prespavam odvojeno na dusecima koje smo postavili u radnoj sobi. Kako sam izasao i legao na duseke cuo sam korake koji mi se priblizavao. Uplasio sam se da nije Tijana ali na moju srecu bila je to prelepa Ivana. « Mogu li ja sa tobom, Miroslav je mnogo pijan, poceo je da me spopada » pitala me je uz veliki osmeh….
Legla je u moj zagrljaj i tako smo oboje zaspali. U sred noci me je probudilo lupanje kreveta i Tijanino stenjanje…. Bio je to silovit ritam, da se i Ivana trznula iz sna… Miroslav i Tijana su bili u silovitoj akciji. Ubrzo je Miroslav svrsio i pustio 2 jaca zvuka, situacija se smirila i nije proslo 5 minute i Miroslav je vec uveliko hrkao.
Ivanu, kao da je uzbudilo ono sto se upravo dogodilo. Pocela je da me ljubi sa puno zara i ja sam iskoristio situaciju i skinuo svoje bokserice a zatim njene ruke povukao do mojih jaja. Samo sto je uzela kitu u ruke spustila se duz mene i uzela kurcinu u svoja usta. Nije odvajala ruku sa kite i gutala je samo glavic u svoja usta. Sklonio sam joj ruke sa kite i privukao glavu sto blize sebi. Gurao sam joj svoju debelu kurcinu duboko u grlo sve dok nije pocela da se davi i akciju sam ponovio vise puta. Nisam mogao da verujem da najzad posedujem ovu picketinu na koju sam drkao 2 dana misleci na nju. Ivana je bila dosta visoka devojka (oko 175), imala je ekstra noge i malo vecu ali zategnutu guzu. Postedeo sam je gutanja kurcine, namestio u lezeci polozaj, pocepao bokserice i nabio kitu u njenu siroku picketinu. Imala je skroz obrijanu picu, bas kao sto volim ali je zato bila bas siroka da nisam imao pravog uzitka u klasicnoj pozi. Prebacio sam desnu nogu sa moje leve strane tako da je sada lezala na boku i u toj pozi se pritisak njene tople picke na moju kurcinu povecao. Navlacio sam je na moju kurcinu da bi joj u jednom momentu uvalio i prst u dupe. Nije se bunila i njeni uzdasi su postajali sve glasniji dok je kuhinjom odjekivalo sudaranje nasih oznojanih tela. Osetio sam da se priblizavam svrsavanju i u tom trenutku sam se zabio sto dublje u njenu picu.
Ostao sam u njoj neki trenutak i kad sam se povukao ona je skroz rasirila noge i gledala u mene. Kao da je zelela jos. Imao sam utisak da sa tom devojkom mogu da radim sta god zelim sada. Skinuo sam kurton i seo iznad njene glave. Nije uzimala nikakvu inicijativu, skorz mi se prepustila. Dao sam joj jos malo da sisa pola nadignutu kurcinu i ona je to prihvatila bez ijedne reci. Ubrzo je kurac opet dobio svoj celi sjaj. Vadio sam kitu iz njenih usta na momente i davao joj da mi olize i obrijana jaja. Nema mesta na kurcu ili jajima koje Ivana nije dobro olizala i ovlazila. Rukama je svo vreme trljala picu. Okrenuo sam se za 180 stepeni kako bi jezikom zamenio njenu ruku i povecavao ritam i pritisak na njen klitoris. Povremeno sam prelazio i preko cele pickice kako bi pokupio njen sok. Ruke sam zavukao ispod njene guze koju sam sada masirao i rastezao dok se moj jezik setao po i oko njenog klitorisa. Osetio sam sve vece uzbudnjenje Tijane nakon koga je sledeo duzi orgazam. Ja sam opet kleknuo iznad njenog stomaka i poceo da drkam kurcinu kako bi svrsio jos jednom ali preko nje ovog puta. Bio sam blizu svrsavanja i ona me je rukama uhvatila oko guze i pokusavala tako da me primakne sto vise njenim usnma. Iako je to bilo drugo svrsavanje, svrsio sam joj vecu kolicinu sperme preko grudi i lica nakon cega sam joj koji tren kasnije opet dao kitu u usta kako bi mi ga ocistila.
Ispunila mi se zelja. Jebao sam najbolju ribu sa splava.
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
Nokia N95 8gb
SPONZORUSA IVANA (2) – LUDO LETO 2002

Ivana je bila ektra riba. Nije imala sta da zavidi zanosnim devojkama iz erotskih casopisa. Visoka, tamnog tena, crne kovrdjave kose, uzan struk, dugih prelepih nogu i fenomenalne guze,razvijene poput brazilki ali zategnute. Lice je imala prelepo, kao neka lutkica i zamerku sto se izgleda tice je bilo nemoguce naci.
Ivana je znala da je pakleno dobra i znala je kako izgledom profitirati. Nije zavrsila skolu i radila je u butiku. Pricati sa njom i nije bilo posebno interesantno. Ali pored toga, ja sam se u to vreme osecao veoma prijatno sto sam sa takvom picketinom. Tek sto smo proveli prvu noc zajedno, sutradan je uspela da izvuce od mene skupoceni seksi donji ves i sat koji sam platio preko 100 evra. Malo li je …. Donji ves je rekla da joj moram kupiti jer sam joj pocepao predhodno vece. Zamislao sam je vec u tom crnom kompletu tako da nije bilo reci da odbijem to. Uspela je lukavo izvuci i sat od mene vredan preko 100 evra a da je htela mogla je i vise taj prvi dan. Kad si prvi put sa takvom devojkom, mozak vam je skroz iskljucen i razmisljas samo sa kitom. Bar je tako bio slucaj u mom primeru.

Te veceri me je upoznala odmah sa svojim drugaricama sa kojima smo izasli na pice. Sve su bile ektra ribe i uglavnom su sve radile u buticima, trafici ili kaficima. Ivana je ipak bila lepsa od svih ostalih. Prica se svodila na to sta je koja dobila na poklon od decka dok se Visnja, najmrsavija od svih, hvalila svojim silikonskim grudima. Ana, Ivanina drugarica, plavusa sa najvecim sisama se hvalila kako je smuvala nekog poznatog rukometasa i provela noc sa njim iako je imala decka i pitala se da li ce je on opet nazvati.
Ivana je zivela sa babom i dedom, a i ja sam gostovao takodje kod babe i dede. Tako da nije bilo drugog izbora nego da se ide u hotel da bi proveli noc zajedno. Cuo sam za jedan povoljan hotel blizu kalemegdana, ali Ivana nije htela tamo jer je po njoj taj hotel poznat kao prljav, tako da smo isli u jedan luksuzniji, ali smo pre toga vecerali u kineskom restoranu.
Kad smo stigli u hotel, prvo sam se ja istusirao a nakon mene je otisla i Ivana. Cekao sam je na krevetu, go, a oko struka sam imao samo peskir. Zinuo sam kad je Ivana izasla. Nosila je crne mrezaste carape do butina, crne svilene seksi gacice i crni brus koji je isticao jos vise njene velike sise. Nasminkala se i izgledala je jos mocnije, a ja sam imao utisak da sanjam.
Prisla mi je puzeci na kolenima po krevetu, povukla peskir i prisklonila vec nadigli kurac uz moj stomak kako bi njen jezik imao pristup mojim jajima. Sagnula glavu i pocela lagano da mi lize i sisa jaja. Bila je jako nezna a ja napaljen ko bik. Sklonio sam njenu kosu na drugu stranu kako bi imao bolji pogled na njen rad. I divio se njenom prelepom telu i njenoj prelepoj guzi koju je istakla uvis.
« Najlepsa si Ivana, najlepsa na svetu… » hvalio sam je a ona je vec znala da sam totalno poludeo za njom. Danas je ona preuzela kontrolu i bio sam spreman da ispunim svaku njenu zelju. Kad je vec dobro izlizala jaja, uzela je kitu u svoju saku i pocela laganim pokretima glave da mi sisa od vrha do baze. Radila je to sporo a sa vremena na vreme je samo vrtila jezik oko glavica i bacala mi perverzne poglede nakon kojih je sledeo i po neki smesak. Dok mi je gutala kurac, jednom rukom je polako pocela da svlaci gacice do kolena. Zastala je za sekund kako bi ih se totalno oslobodina i vratila na posao ali je ovaj put ruku koristila kako bi mazila svoje medjunoge. Mnogo mi je prijao njen tretman da nisam zeleo da predlozim bilo sta drugo sto je mozda malo sebicno sa moje strane. Zeleo sam da zadovoljstvo traje sto duze. Nakon nekog momenta Ivana je krenula da puzi uzduz mene, ljubeci me po stomaku, grudima. Stigla je u jahacku poziciju, stavila kondom, rukom uzela kitu u ruke koju je dirigovala pravo u svoju toplu, lepu, obrijanu pickicu. Divio sam se njenom savrsenom telu, a one mrezaste crne carapice su joj tako divno stajale. Otkopcala je i skinula brus kako bi rukama mogao da masiram njene velike sise dok se jashe raznovrsnim pokretima. Imala je bas solidne i prelepe sise koje su se ponosno i cvrsto izrazavale. Moja ruka je delovala mala za Ivanine sise. Dirigovala je ples gore-dole, naped-nazad, levo-desno … Kruzila je na mojoj kiti kao menjac koji treba da se razradi. Moj obrijani kurac se savrseno slagao sa Ivaninom prelepom pickicom. Ivana se polako okrenula za 180 stepeni na mojoj kiti tako da sam sada imao divan prizor na Ivanino dupe i njena prelepo obojena ledja. Dok je skakutala lagano ja sam rukama ovaj put masirao njenu guzu. Osetio sam da joj prija da joj palcima dok joj masiram guzu sirim analnu rupicu. Ivana je i dalje bila na kolenima ali se prepustila telom pozadi, tako da se nasklonila na laktove tako da sam sada imao pristup njenim sisama kao i njenom klitorisu. Obe ruke su mi bile maksimalno zaposlene dok je Ivana ubrzavala ritam.
« Svrsicu uskoro »… Upozorio sam je ….
« Ne jos!…. » protestovala je i usporila ritam. « Ocu da me jebes odpozadi » zahtevala je….
Poceli smo u psecoj poziciji. I kad je moja kita bila zabijena u njenu picu, Ivana je legla skroz na krevet dok je jednom rukom masirala svoju picu. Spojila je noge a moja kita joj i dalje bila dobro uvaljena u pickici. Ja sam moja kolena prisklonio sa jedne i druge strane od Ivane i iz takvog polozaja diktirao moj tempo. I pritisak na moj kurac je sada bio veci tako da mi je ovaj polozaj sa Ivanom savrseno prijao. Bio me je strah da ne razocaram i da ne svrsim prebrzo. Bio sam prisiljen da mislim na neke tuzne stvari kako bi malo smirio svoje emocije. Cesto koristim tu tehniku kada zelim da zadovoljim devojku kad sam jako napaljen da ne bi svrsio brzo. Mislim ili na neke tuzne stvari, ili na neke obaveze, fudbalsku utakmicu ili slicno. Zabijao sam kurcinu sve brze i brze u toplo Ivanino telo da bi Ivana veoma brzo pocela da vristi od uzbudnjenja i orgazma. Pristao sam na tren kako bi joj dao priliku da dodje sebi da bi i ja mogao lepo da svrsim.
« Imas li neku zelju? » pitala me je « Kako zelis da svrsis? »
Nisam dugo imao devojku sa vecim sisama, pa sam je zamolio da svrsim izmedju njenih sisa u spanskom stilu. Prihvatila je sa zadovoljstvom. Skinuo sam kondom, smestio kitu medju Ivanine sise koje je ona pridrzavala tako da mi kita bude skroz zarobljena medju njima a glavu je sagnula tako da mi vrhom jezika i usana dotace vrh kurca. Sad sam bio posvecen samo Ivanom u mislima i veoma brzo sam svrsio na Ivanino lice i usta. Ivana je progutala jedan deo a lice je obrisala mojim peskirom. Bio je to jedan od boljih seksa koji pamtim a Ivana mozda najbolja riba koju sam ikada kresnuo.
To vece mi je popusila jos jednom tako sto sam ja sedeo na krevetu dok je ona klecila na podu. Svrsio sam direktno u njena usta bez povlacenja a nakon toga sam ja bio taj koji je lizao Ivaninu picu veoma dugo. Dovoljno dugo da me je nakon toga cela vilica bolela citavu noc….

Sutradan, dok smo se setali gradom, Ivana je isla iz prodavnice u prodavnicu da proba razne stvari. « Da li ti se svidjam u ovome ?» pitala je … Ma mogla je da proba bilo sta, sve bi joj stajalo perfektno. Kupio sam joj razne krpice (koje nisu bile bas skupe) ali sam joj zato platio naocare za sunce 150 evra…
Ivana je predlozila da ne bi bila losa ideja da odemo u Tursku na desetak dana. Nisam planirao da mrdam iz Srbije, ali sa njom bi isao i na mars. Skoro svi aranzmani su bili rasprodati ali su nam u jednoj agenciji ipak ponudili polazak za 10 dana za Marmaris i to za korektnu cenu sto mi je odgovaralo jer mi je ostalo jos samo mesec dana odmora. Uplatio sam odmah. Ipak na taj put nisam otisao sa Ivanom. Nasa veza trajala je oko nedelju dana. Izlazili smo na razne splavove. Brat, ortak, Tijana ili jos po neka Ivanina drugarica su izlazili sa nama skoro svaku noc. Uglavnom sam Ivanu pratio kuci posle izlaska a ona me uvek nagradjivala pusenjem kurca u kolima. Poceo je da me nervira pogled drugih na Ivanu kao i njihovo startovanje. Prvi put od dolaska da mi izlasci nisu prijali. Poceo sam da se opterecujem i sa troskovima. Uz taj ritam za par dana necu imati ni za sok. Prestao sam da darujem Ivanu poklonima. I jednu noc nisam mogao da izlazim jer je sestra iz novog sada slavila rodjendan tako da sam morao da idem. Vratio sam se oko 2 sata ujutro i pokusao da dobijem ortaka jer mi se Ivana nije javljala. Nisam mogao da dobijem ni njega pa posto mi se bas nije islo kuci resio sam da odem do splava gde smo najcesce izlazili. Tijana je bila zbunjena kad me je ugledala i pozdravila i brzo sam shvatio zasto. Ivana se zvalavila sa nekim metroseksualcem. Taj tip joj je vadio krajnike iz grla.
Ocajan, samo sam se okrenuo i posao van splava bez pozdrava, a Tijana je krenula zamnom do izlaza i onda je odustala ….
Posle sam saznao da je Ivana i u nekoj vezi sa nekim ozenjenim covekom koji je takodje vlasnik butika u kojem je radila. A danas zivi sa nekim tipom u Austriji i ima cerkicu.
Naravno pravo ime joj nije Ivana…
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
Nokia N95 8gb
Jelenina ostvarena fantazija 2

Pogledala me je uz zagonetan osmeh kada sam joj rekao da nastavi i otpila malo vina.
„Hoću.“, rekla je, „Moram samo do toaleta.“
Gledao sam je dok je hodala između stolova svojim dugim, elegantnim koracima. Izrez na haljini joj je otkrivao skoro celu desnu nogu, a njene visoke štikle čule su se diskretno ali dovoljno glasno. Duga, kovrdžava kosa joj se njihala u ritmu njenih koraka, dok je prolazila praćena muškim pogledima.
Jelena se vratila nekoliko minuta kasnije i sela prekrstivši noge.
„Poručila sam nam još jednu bocu vina.“
„Dobro.“, rekao sam i pokazao rukom da nastavi sa pričom.
„Sećaš li se početka oktobra prošle godine?“
Klimnuo sam potvrdno glavom. Naravno da sam se sećao. Jelena i ja smo raskinuli pošto je provalila da sam tucao njenu sestru Jasminu, inače fantastičnu ribu ali o tome nekom drugom prilikom. Jelena i ja smo uspeli da pređemo preko toga tek početkom decembra i obuzeo me je osećaj da u ta dva meseca nije držala noge skupljene ni u snu. Kako se ispostavilo nisam se nimalo prevario.

„Neka dva dana nakon što sam te razotkrila naletela sam na Gojka i nekog njegovog ortaka Baneta.“ Nasmešila se kada je izgovorila Gojkovo ime. Znala je da ne podnosim tog majmuna koji se ložio na dizel, one mutante od pasa i slična sranja. Predpostavljao sam da ni taj Bane nije bio bolji. Ćutao sam, otpio malo vina i pokazao joj očima da nastavi. „Od kako sam prvi put na porniću videla kako dva tipa tucaju ribu istovremeno, mislim jedan u mačkicu a drugi u guzu, imala sam želju da to probam. Bilo je popodne, tmurno vreme ali ne i hladno. Vraćala sam se sa faksa i naletela na njih kod parkića. Gojko me je oduvek šmekao, čak me je i startovao jednom što sam propratila podsmehom i nekim ponižavajućim komentarom. Pomislila sam kako je to sjajna prilika da ti se osvetim, pa sam zastala kada sam ih videla. Bila sam u miniću, crnim, samostojećim, mrežastim čarapama i nosila sam crne čizme na visokim štiklama. Raskopčala sam još jedno dugme na košulji, tu pred njima i ponudila njihovim pohotnim pogledima gornji deo mojih grudi. Kosa mi je bila vezana i nisam bila nešto posebno montirana, ali mi je zato mačkica bila potpuno izbrijana a donji veš mi je bio u ružičasto-crnoj varijanti, tako da sam se odlučila da ih ipak startujem. Gojko je šetao nekog psa. Ružnog, zlog izgleda i malog. „Zar vas dvojica nemate ništa bolje da šetate?“, upitala sam ih kada su mi prišli. „Možemo da prošetamo tebe malo.“, odgovori mi Gojko spremno. Nasmešila sam se i izazivački ih upitala zašto ne pokušaju. „Pazi mala uz moju šetnju ide i dresura.“, reče mi Gojko. I dalje sam se smešila i rekla mu da ukoliko hoće da šetaju sa mnom moraju to da urade obojica i to u isto vreme. Gojko me je malo merkao, ćutao, pogledavao ka Banetu čije su oči uzbuđeno šarale po meni i na kraju predložio da prošetamo do njegove gajbe na piće. Odšetali smo ispaljujući varijacije na temu šetnje i dresure, sve vreme se smejući. Sačekali smo da Gojko ostavi psa u boksu i ušli unutra. Zavalila sam se u kožnu ugaonu garnituru i prekrstila noge tako da mi se minić zadigao, na šta Banetu skoro oči nisu ispale. Gojko nam je sipao piće, merkajući me nekako sumnjičavo. „Gde je onaj tvoj što te inače šeta?“, upitao me je najednom. Rekla sam da to ne treba da ga zanima i da je mene mnogo lakše šetati nego dresirati, za šta je on istakao kandidaturu. „A tako…“, rekao je i povukao mi ruku ka svom međunožju. Osetila sam pod dlanom veliku kurčinu, čvrstu kao kamen. „Kako ti se sviđa ova sprava za dresiranje?“, pitao me je i stao pred mene. „Kao što sam rekla. Ili obojica ili ništa.“, odgovorila sam mirno i spustila drugu ruku na Banetovu batinu, koji je sedeo pored mene. „Da vidim da li ste toliko žestoki kao što se predstavljate.“ Posle tih mojih reči Gojko je seo sa moje leve strane, dok je Bane bio na desnoj. Milovala sam im kurčeve preko trenerki sve napaljenija. „Otkinućemo te od kurčeva Jelena.“, rekao je Bane. „Mislim da je vreme da prekinete sa lupetanjem i počnete nešto konkretno.“, rekla sam uz uzdah. U očima sam im videla da se jedva uzdržavaju da se ne bace na mene. Kao da još uvek nisu verovali da sam im se ponudila kao na tacni. Na te moje reči Gojko me uhvati ispod noge i prevrne na bok. Bane je ustao, ekspresno izleteo iz svoje trenerke i ponovo seo. Skinula sam u jednom potezu suknju i gaćice i bacila se na Banetovu kurčinu, naguzivši se prema Gojku. Uhvatila sam Banetovog u korenu i smestila ga gotovo celog u usta. Gotovo istog trenutka sam osetila Gojkove prste i jezik na pičiću. Sisala sam Banetu kao luda. Uspela sam da ga stavim celog u usta i zastenjala kada je Gojkov jezik pronašao moj anus. Lizao ga je gnječeći mi guzove i to je bilo prvi put da mi neko radi. Bila sam potpuno sluđena time i tada im izdala blanko ček rečima. „Razbijte me… Raskidajte me tim kurčevima… Učiniću sve što želite…“ Izgledalo je kao da sam tim rečima pokrenula lavinu. Gojko je doviknuo Banetu da me tuca u usta i nastavio da mi liže čmarić. Bane me je dohvatio za kosu na temenu i povukao mi glavu na dole. Zagcnula sam se i zakašljala kada mi je njegov glavić prošao kroz krajnike ali sam ga i dalje držala rukom u korenu. Međutim Gojko prestane da me obrađuje jezikom i postavi mi obe moje ruke ne leđa. „Sad je jebi. Išamaraj joj krajnike tom kurčinom.“ Bane mi je povukao glavu na dole i ja zabijem nos u njegove dlake, sa kompletnom njegovom prilično velikom kurčinom u ustima. Gojko me pljesne po guzovima i dok sam krkljala punih usta čula sam ga kako govori. „Najviše volim da dresiram ovakve kuje koje glume fine ribe. I mislio sam da si drolja ali ovo prevazilazi sve moje predpostavke.“ Nakon toga mi je smestio po dva prsta u pičić i u guzu i radio njima. Svo to vreme me je Bane grubo nabijao na svoj kurac. Jedva sam dolazila do daha ali nisu mi dali ni sekunde predaha. Gojko mi je pustio ruke što sam iskoristila milujući Banetu jaja i trpala ga celog u usta mljaskajući i stenjući. Prestala sam na trenutak i upitala Baneta izazivački, dok mi se pljuvačka slivala niz bradu. „Kako ti se ovo sviđa frajeru? Kladim se da ovakvo pušenje još nisi ni video.“ Gojko me uhvati za kosu i nabije me ponovo na Banetov palamar uz reči: „Zaveži kučko i puši ga. Još ti ništa nisi videla.“ Nabio mi je glavu do kraja u Banetovo međunožje koji je stenjao od zadovoljstva. Gojko me je i dalje obrađivao prstima i ja nastavim da sisam Banetu žastoko i zvučno, trpajući ga celog u usta. Već sam nekako klečala na podu, sa Gojkova četiri prsta u pičiću i guzi, kada se Bane izvio i počeo da mi draška klitoris. Moje stenjanja se pojača i već tada sam bila blizu svršavanja. Gojko je to primetio i izvadio prste. „Ne daj joj da svrši.“, rekao je pljeskajući me snažno po desnoj guznoj polutki. Uhvatio me je rukom za vrat, dok mi Bantov kurac bio u ustima i gurnuo mi glavu do Banetovih jaja držeći je tako. Podigao me je i pljusnuo po obrazu dok sam dolazila do daha. Povukao me je na pod i kleknula sam dole rastvorivši košulju rukama, ne mareći za dugmad koja su se tom prilikom pokidala. Stenjala sam kao divljakuša spremna na sve u tom trenutku. „Hajde maco. Do jaja…“ Govorio je Bane držeći me za kosu smeštajući ponovo svoj kurac u moja usta. Progutala sam ga ali me nije puštao. Mogla sam da osetim vrh njegovog glavića u grlu i pustio me je tek kada sam se zagrcnula. Odvojio mi je glavu od svojih jaja i pljuvačka mi se slije niz bradu po sisama. Gojko me uhvatio za kosu i okrenuo ka sebi, ne dajući mi da dođem do daha. „Tucaj me…“, uspela sam nekako da izgovorim i ponudila mu širom otvorena usta. Zabio ga je svom silinom i nastavio da me jebe u usta žestoko i bezobzirno. Bane mi je skinuo grudnjak i okrenuo me ka sebi. Gušila sam se tim kurčevima i uživala dok me je Gojko pljeskao po sisama i gnječio ih. Trebalo mi je jedno takvo žestoko i beskompromisno tucanje i bila sam srećna što sam ga pronašla. Najviše od svega mi se sviđala činjenica da time tebe povređujem i da sprovodim svoju osvetu na najbolji način. Jebali su me u usta neko vreme, ne znam koliko. Bila sam mokra od pljuvačke, potpuno prepuštena njihovoj volji, do te mere da sam držala ruke na leđima i dozvoljavala im da rade šta žele. Nazivali su me kujom, kučkom, droljom, kurvetinom, ali nije mi smetalo. Tada sam to htela da budem i uživala sam u tome. Kada su napokon prestali da mi pune usta kurčevima, udaraju glavićima po usnama i obrazima, Bane se vratio na svoje mesto i seo a Gojko me naguzio na garnituri. „Jesi li se već jebala u dupe?“, upitao me je. „Ne, ti si.“, odgovorila sam i već sledećeg trenutka imala Banetovu kurčinu u ustima. Gojko mi je razmaknuo guzove, pljunuo mi na anus i namestio svoj glavić na ulaz. Gurnuo ga je polako i počeo da me tuca. Skinula sam se sa Banetovog i zavrištala. Bane me je još uvek držao za sada već raspuštenu kosu i rekao: „Liži mi jaja.“ Drkala sam mu i počela da mu ližem jaja, uz vrištanje i urlanje dok me je Gojko razbijao od nazad. Jaukala sam, prizivala boga, urlala sa Banetovim jajima na usnama sve dok mi ponovo nije smestio kurac u usta. Kada sam uspevala da dođem do daha bodrila sam Gojka rečima: „Kako je dobro, Oh bože kako je lepo, Samo tako, tucaj me…“ Odmah sam zatim trpala Banetov u usta držeći ga ponovo u korenu. Pljeskali su me po guzovima, sisama i obrazima ispočetka ovlaš i lagano, da bi pojačavali kako je jebanje uzmalo maha. U jednom trenutku sam se okrenula ka Gojku i rekla: „Daj mi ga u usta.“ Bio je za trenutak iznenađen ali me je brzo okrenuo ka sebi, uhvatio me obema rukama za kosu i smestio mi ga celog u usta. „Kakva perverzna kurvetina…“, izgovorio je kroz uzdahe. Bane je ustao i ponovo su počeli da me tucaju u usta. Ovaj put oštrije i bezobzirnije nego pre toga. Bane me držao obema rukama za kosu i nabijao se u mene kao sumanut, dok je Gojko kleknuo iza mojih leđa i pljeskao me po guzovima i sisama. Bane me je pustio i ponovo seo na garnituru. „Nasadi se na kurac.“, rekao mi je dok me je Gojko bodrio pljeskajući me po guzi. Zajašila sam ga i primetila kako mi Gojko prilazi od nazad. „Najzad.“ , pomoslila sam, „Napokon dva kurca odjednom.“ Gojku je trebalo nekoliko sekundi da ga smesti i kada je napokon uspeo samo sam uzviknula: „O da… O daaaa….“ Bili su dobro usklađeni, njih dvojica. Očigledno je bilo da im nisam bila prva u toj pozi. Gojko mi je jednom rukom pokupio kosu u rep i povukao mi glavu ka sebi, dok je drugu ruku držao na mom vratu ispod brade. Vrištala sam, urlala, vikala nebuloze tražeći da me jebu jače i brže i svršavala u serijama. Počeli su ponovo da me pljeskaju po sisama i obrazima što me je dodatno palilo. Negde pred kraj počeli su da se nabijaju u mene kratkim trzajuma i do jaja. Mislila sam tada da ću potpuno izgubiti razum. Vrištala sam iz sveg grla i tresla se celim telom u orgazmima koje još nisam osetila. Gojko je izašao iz mene a Bane me grubo ogurnuo tako da sam pala leđima na garnituru pod nama. Bane mi je raširio noge držeći ih za gležnjeve i sjurio mi ga u pičić do jaja. Gojko me je opkoračio i smestio svoja jaja na moje usne. Počela sam stenjući da ih ližem. Nije bilo ni sekunde pauze. Bane me je razbijao i ja počnem ponovo da svršavam. Gojko raširi svoje guzove i ja mu zabijem jezik u dlakavi čmar, drkajući mu kurčinu rukom svom silinom. Svršila sam sa jezikom duboko u njegovom dupetu ali Bane je bio neumoran. Gojko se skinuo sa mene, uhvatio me ponovo za kosu i smestio mi kurac u usta. „Sisaj ga kujo… Ohhh kako se dobro jebeš…“, govorio je stenjući. Ne dugo zatim Bane je legao na moje mesto.Ustala sam i naguzila se u stojećem stavu uzimajući njegov kurac u usta. Gojko mi ga je sjurio u pičić od nazad i nastavio tamo gde je Bane stao. Znala sam da se bliže kraju ali je potrajalo u toj pozi duže nego što sam očekivala. Napokon, Gojko izađe iz mene i okrene me ka sebi. Kleknula sam i on mi svrši po licu, zalivajući ga obilno i dugo. Kupio je svojim glavićem spermu sa mog lica i gurao mi ga u usta. Polizala sam sve što mi je dao i progutala. Bane me je ščepao za kosu i bacio na garnituru. Ležala sam na boku i on mi zadigne desnu nogu, smeštajući mi kurac u guzu. Gojko je seo kraj moje glave a ja mu prihvatim još uvek tvrdu batinu i počnem da iz nje sisam poslednje kapi. Bane me je tucao poslednjim atomima snage dok sam ja milovala Gojkovu kurčinu u kojoj više nije bilo ni kapi sperme i ponovo svršavala. Nekoliko minuta kasnije ponovo sam klečala na podu dok mi je Bane zalivao lice spermom. Svršio je uz životinjski urlik i kada je istresao iz sebe i poslednju kap sručio se na fotelju. Sela sam nazad na garnituru i kupila prstima njihovo seme sa svog lica i lizala je. Još uvek sam na sebi imala čizme i potpuno srozane čarape. Bila sam umrljana spermom, svojim sokovima i pljuvačkom i nisam mnogo razmišljala. Htela sam još da me tucaju i nije me zanimalo kako. Nekoliko minuta kasnije ponovo sam im sisala kurčeve. Priredili su mi još jedno sjajno tucanje i ponovo su me jebali u sendviču. Bilo je čak bolje nego prvi put.
„Jebo te šta se tebi desilo?“, upitao sam je pokušavajući da se povratim od njene priče, „Kada su te obuzela ta perverzna sranja?“
„Pa ne znam tačno. Mislim da je onaj događaj u podrumu u velikoj meri uticao, ali i sam znaš da sam i ranije bila sklona eksperimentisanju.“
„Znam. Ali je postojala barem neka granica. Sada dok te slušam čini mi se da granice ne postoje.“
„Pa postoje. Ipak postoje. Imam još priča. Da nastavim?“
Nasmešio sam se podrugljivo.
„Pa ne misliš valjda sad da staneš?“
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
Nokia N95 8gb
Tijana

Nijesam neki pripovjedac,ali cu vam pokusati docarati neke stvari.Djevojka se zove Tijana i ima 25god kao i ja.Moje ime necu pisati jer je nebitno.Tijana je jedna crnokosa,vitka,lijepih oblina djevojka, koje su joj dosle do izrazaja jer se bavila baletom i latino plesom dugo vremena.Kad je prestala da se time bavi,ugodno je popunila liniju i stasala u neobjasnjivo privlacnu mladu zenu.
Upoznao sam je sasvim slucajno i jos je bila zauzeta jer se mlada udala,i od tog susreta zivot nam se promijenio za 360.Ja sam pomorac i imao sam u zivotu razlicitih iskustava sa djevojkama,ali ova je nesto neobjasnjeno.bavim se veslanjem i jedrenjem,a i planinarstvo mi nije strana tema.Vrlo lijepo sam gradjen i imam jake ruke,siroka i jaka ramena i jake noge uz 195cm isine i 80kg tezine.Uvijek su me privlacile i neke knjige,tako da sam na taj nacin i upoznao Tijanu.Sasvim slucajno sam bio u jednoj biblioteci prosle zime,kad je ona usla…Imala je na sebi crni kapot,sal,kapu,farmerke i kozne cizme sa visocijom petom…Vani je bila strsna bura i bila je rumena u licu…Cim sam je ugledao,nesto je zaiskrilo…Susreli su nam se pogledi i kao da su rekli vise nego sto sam predpostavio.Ja sam uzeo knjigu koja mi je pala prva pod ruku i polako posao da se zaduzim.Nije proslo par sekundi,ona je stajala iza mene…Zaduzio sam kjnigu i izasao napolje izaustavio taksi jer sam to jutro pozajmio drugu auto…Usao sam u taxi i kad sam je vidio napolje,ostavio sam vrata da i ona moze uci…Sjela je pored mene,i ja sam rekao vozacu moju adresu,ona nije nista rekla.Cutali smo i kao djeca od 10god.pokusavali da nam se ne sretnu pogledi,mada sam se ja vise trudio jer sam ugledao prsten kad je skinula rukavice u bibloteci.Taksista me doveo na zeljeno mjesto,ja sam mu platio ,stavio novcanik u dzep od jakne i izasao…Na kraju se ispostavilo da mi je novcanik zapravo ispao iz dzepa.Usao sam u kucu,zatvorio vrata i otisao u sobu.Odjednm sam cuo kucanje na vrata i da neko ulazi…Prisao sam vratima sobe i ugledao nju kako stoji u dnevnom boravku…Prisao sam joj s ledja i uhvatio je za tijelo i privukao pri sebe.Ona se malo trenula,ali ja sam je jos jace stegao i kao da sam otpustio neku kocnicu,samo je zabacila glavu prema mojoj.Rukama sam joj presao preko grudi i stisnuo ih i ona je sam rekla mmmm kao da teze dise…Skinuo sam joj kapot i prislonio uz zid…Poceo sam da je ljubim po vratu i da joj milujem kosu…malo je bila odbojna,a ja sam se u jednom momentu zapitao sto radim,ali vec je kasno bilo.Rukama sam joj stiskao sise preko majice,dok sam je ljubio.Skinuo sam joj majicu i ona je pocela da popusta.Poceo sam da joj ljubim sise i da se spustam prema njezinom stomaku i da ga lizem i ljubim.Ona me uhvatila za kosu i kao da me privukovala uz sebe.Skinuo sam joj farmerke da nije ni osjetila,kao i cizme.Kako su joj samo bile tople butine,a kad sam ih oslobodio od tijesnih farmerki,jos vise me udarila toplina uglavi.lagano sam joj skidao gacice i ljubio je,dok nijesam skinuo gacice i liznuo njezinu picku,koja je vec odavno prihvatila igru.Poceo sam da joj lizem klitoris i da je ljubim.I dalje mi je glavu privukovala rukama,dok joj nijesam uvukao jezik malo dublje..Poceli su prvi sokovi da se mijesaju sa mojim napaljenim mirisom.Tako je pulsirala i tako je mirisala…Lizao sam je i gurao neko vrijeme jezik,dok nije rekla ne mogu vise…Ustala me i skinula moje farmerice i majicu i imala je sto vidjeti u boxericama…Samo sto je skinula boxerice,moj ukruceni kurac nije mogo da izdrzi…Bio je vlazan i sluzav,i morao sam ga staviti u nju…Uhvatila ga je rukom i kao da je pokrenula lavinu kad ga je stavila u sebe.Podigao sam je na mene i usao lagano,a zatim 2-3 puta malo jace…Malo je uzahnula na prvi mah,a onda je vrisnula malo jace i stegla ruke oko mojeg vrata jace…Njezina kosa je pala na moja ramena i to me jos vise napalilo.nabijao sam je u stojecem polozaju i to je oljelo,a mene malo palilo,ali sam htio da je zadovoljim,pa sam kleknuo i spustio je na debeli tepih.Stao sam nad njom i poceo ulaziti sve brze i brze…Cuo se onaj karakteristicni zvuk kao udarac trlajne mokrog dlana o drugi dlan.Grudi su joj pocele da se tresu,a ona da zadrzaje vazduh pa da ga naglo pusta.Rukama sam joj prelazio preko stomaka,a ona meni preko znojavih i jakih grudi na kojima se mogao vidjeti svaki misic.U jednom trenutku je zatrazila da promijenimo poziciju…Shvatio sam i zasto.Kad je ona stala na mene,pokazala mi je prstom na moju tetovazu(skoriju) koja se nalazila malo ispod pupka,prema lijevoj strani…To je jos vise izludjelo i pocela se nabijati nevjerovatno… mijesala je kukovima i jednom mi rukom prelazila preko testisa zbog cega sam joj ja stiskao sise i privlacio je jos vise na mene.Imala je savrseno oblu i cvrstu guzu zbog cega me jos vise palila kad bih je stisnuo rukom…Bili smo tako napaljeni i znojavi a vani je sibao hladan vjetar.Zabacila je glavu u nazadi i do izrazaja su joj dosle sise i stomak .Osjetio sam da cu da svrsim i nju a ona je bila blize kraju kako mi se cinjelo.Ona se nabila u par navrata,a jasam jos malo uzdigao tijelo od poda pred tim naletima i to je bilo svrsavanje i odjednom kao da je malo onemocala,pala je rukama na moj stomak…Nacrtal je prstom srce na moj znojav stomak i tesko je disala…Uhvatio sam je za vrat i lagano prislonio na moje tijelo i prvi je put poljubio i njene usne koje su obecavale…tako smo lezali neko vrijeme na tepihu i uzivali u toplini nasih tijela.Pogledala je u prsten,a ja sam joj samo rekao:za sve sam ja kriv,ali mi nije zao.Pogledala me,poljubili smo se,ona se obukla i ostavila moj novcanik na sto.Izasla je napolje,taksija nije bilo,i produzila je pjeske u nepoznatom pravcu,tada…
Ovo je bio tek jedan mali djelic,od svih nasih dozivljaja do sada,a ima ih puno i to na raznim mjestima i u raznim drzavama,s obzirom da se razvela i da je sada moja djevojka.Ako zelite,nastavk,nadam se da ce koentari to uputiti…
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
Nokia N95 8gb
Tina i njena mama

Kako su lepa stopala imale, obe. Tačno na pola puta pogleda prema televizoru. Prvo Magdalenina dva, kraća ali šira, dobila su širinu od dugogodišnjeg stajanja nad pacijentima… preko članaka koji su pogled vodili, nažalost, samo do ispod kolena. A onda, samo par santimetara dalje od njih… Kristinina. Kreacija Boga ili prirode… sve jedno, baš kao malo pre pomenuti pogled, na pola puta… do savršenstva. Sa kožom tako gletkom i mekom da bi hiljade leptira rado povila svoja krila da je od sunca zaštite. Prstiće, meke kao zrele trešnje, sa petom spajao je most. E tu je koža bila najlepša. Za dodoir… i za poljubac. Preko mosta i pete pogled je bezobrazno vodio niz celu nogu… prvo do listova koji, pogotovo na visokim tankim štiklama, znaju da pomute razum većini muškaraca koji se nadju u blizini, a bogami, ne retko… i nekoj devojci. Od kolena pa sve do gaćica, prostirala se butina idealnih proporcija u odnosu na ostatak tela. A guzom, koja se u ovom trenutku nije mogla videti, činila je savršen sklad u toku hoda, pa i nekih drugih stvari.
Često mi se desilo, u toku trajanja filma da mi sa pogledom odlutaju i misli, koje su vodile bitku estetike, erotičnosti i uživanja u trenutku sa scenama tvrdog sexa, svršavanja i vrelih, znaojavih, ispreplitanih tela. U oba slučaja bi mi se digao tako jako da sam želeo istog momenta da ga izvadim i izdrkam po njima. Elem, na sebi sam imao samo mali šorc, i svako moje pomeranje iz tog polu ležećeg položaja moglo je odati, ne baš tako časne namere. Ništa ne bi bilo strašno, da Kristina… moja devojka, nije Magdalenina ćerka.
Kako od nje nisam skrivao poglede… već samo od mame, a i bila je upućena (poprilično detaljno) u moje fantazije, brzo je primetila šta se dešava. Na sve to je počela i da provocira, da se uvija… da me bezobrazno gleda i dodiruje… dok je za sve to vreme Magdalena pomno pratila šta se dešava na TV-u. Testosteron i adrenalin su mi se popeli do kritičnog nivoa, i sada sam se već trudio da ne gledam i ne mislim o tome… dok je moja đavolica nastavila sve više i više da provocira. Da sam mogao, otišao bih u kupatilo da ga izdrkam, da se smirim… međutim, erekcija mi nije dala tu mogućnost.
Trudio sam se i da zadremam na tom krevetu, ne bi li skrenuo misli, ali bi situacija bila verovatno još gora… jer snovi često idealizuju stvarnost do te mere, da bih verovatno počeo da pričam u snu i glasno svršio, koliko sam bio napaljen. Onda iznenada začuh Magdalenin glas… jel ti to mene gledaš malo nepristojno, zete? Umesto da se ohladim, bez razmišljanja izgovorih: imam neke sexualne fantazje vezane za Vas i Tinu i upravo ih proživljavam, što se verovatno da videti po mom šorcu… a onda kao Alan Shor u seriji Boston Legal, smireno natavih kao sopstveni advokat odbrane… što ne bi trebalo da Vas puno zabrinjava, jer bih ovo što sam rekao svrstao medju čudne… ali i dalje komplimente… i smatram da sa vaših pedeset godina izgledate savršeno, čak i pored više nego duplo mladje ćerke, koja je složićete se samnom - božanstvena. Kristinin se prvobitni osmeh pretvorio u čuđenje novonastaloj situaciji, sa iščekivanjem šta će se dalje desiti… prosto nisam mogao da verujem šta sam upravo rekao… dok je njena mama, sa nekim čudnim pogledom i jo čudnijim skrivenim smeškom izgovorila: pa valjda… hvala na komplimentu. Kada je videla da joj se mama nije uvredila, Tina je pitala: a kakve fantazije imaš? Kristina!? Brecnu se Magdalena (kao). Šta? Pa samo pitam. Što nam ne bi rekao… Magdalena se okrenu prema meni i značajno me pogleda… nisam siguran šta je trebao da znači taj pogled, da li i ja da je prekorim, ili da počnem da pričam. Odlučih se za zanimljiviju opciju… iako mi je bilo malo neprijatno. Rekoh: zamišljao sam kako stojim i drkam iznad vas dok vam ne svršim po stopalima. Samo to? Reče Tina. Pa još svašta… ali… pa pričaj nam, svidja mi se. Pa bezbroj varijacija u kojima mi drkate, pušite… kako vas jebem… svršavanja… vaša, moja. Hoću detalje nemoj da nam vrdaš, reče. Zete… baš si se ukrutio, dodala je Lena. Pokaži nam ga, ako smeš, kroz osmeh izusti Tina. Ova je opet pogleda ali ovaj put bez prekora već više sa znatiželjom. Povukao sam šorc i gaće malo na dole, a on kao da je tražio vazduha izlete napolje. Obe su se nasmejale i jedna od njih, ne sećam se koja izusti: šta čekaš, drkaj da vidimo. Uzeh ga u desnu ruku, a levom sam držao šorc i polako stiskao jaja. Počeo sam da ga navlačim, ne verujući šta se dešava, a moj provokator poče da se uvija, da dodiruje Madalenino stopalo svojim i polako je spuštala majcu pokazujući mi svoje, savršeno izvajane grudi. Onda je jednom rukom počela da spušta maminu haljinu, do trenutka gde sam mogao da vidim brus. Ova je počela da se nećka, a ja sam drkao kao napaljeni manijak. Reče, da ga oraspoložimo malo, pokaži mu sike. Mada su više bile sise, velike i idalje savršeno čvrste. Magdalena otkopča prva tri dugmeta i spusti brus. Za malo se ne onesvestih, da li zato što mi se sva krv sjurila dole ili od prizora, još nisam ni došao sebi a Tina je već razmakla gaćice i počela da se mazi. Dodji bliže rekla je. Popeo sam se na krevet i stao izmedju njih dve. Kurac mi je bio na nekih ttridesetak santimetara od usana obe. Tina je nastavila da se mazi a Lena je počela da dodiruje svoje grudi i ubrzano da diše… pri samu pomisao na ovu scenu, ranije sam svršavao u trenutku, ali sada sam imao tremu!!! Bio mi je tvrd kao kamen ali nisam mogao da svršim… a tako sam želeo da ih iznenada isprskam po licima. U trenutku kada mi je to prošlo kroz glavu Tina me uhvati desnom rukom i poče da mi drka dok se levom mazila, sad već žestoko. Uhvati ga za jaja prozbori, a njena mama kao omadjijana poče da ih mazi i stiska… Sad su im se ruke vec preplitale preko jaja i kurca, on je pulsirao kao pred eksploziju i Magda se prva primiče i ovlaš me poljubi po glaviću a zatim ga liznu. Kristina se nasmeja i pokupi svojim jezikom malu kaplicu sa vrha glavića. Prestala je da drka,i sebi i meni i uze maminu glavu i polako je prinese meni i poče da je nabija. Pušila mi je tako slatko dok joj nije izvadila iz usta i nabila sebi… skoro do kraja. Drugi put kada ga je nabila ušao je ceo i počeh da je jebem u grlo na očigled majke. Izvadih ga i strasno je poljubih a ona reče… a mamu? Nemoj da je zapostavimo. Tada se okrenuh ka Magdaleni. Ovlaš smo se dodirnuli usnama… dok jezici nisu našli put jedan do drugog i počeli sa se prepliću. Za to vreme Tina mi je naizmenično sisala glavić i lizala jaja. Pridigao sam se i prislonio im glave jednu uz drugu. Levom sam držao mamu a desnom ćerku i naizmenično im gurao kurac u usta. Sada je i Magdalena razmakla gaćice i počela da se dodiruje dole. Obe su stenjale čekajući svoj red. Hoću da vas jebem, skinite se – rekao sam zapovednički, a Lena prozbori, vidi ti njega što naređuje. Moraćer da nas lepo zamoliš reče Kristina, već smo ti dovoljno učinile. Pa šta treba da uradim. Skinućemo se a ti ćeš da nas ližeš, ako budeš bio dobar, možda dobiješ još nešto. Magdalena je imala tanku letnji haljinu koja je brzo skliznula čim su se bratele razmakle. Ispod je bio crni brus, koji je pridržavao velike grudi, i neke crne gaćice, od čipke i pamuka. Tina je imala samo gaćice i majcu koje su u trenutku bile na podu. Prvo mene, rekla je… dok se ne uhodaš. Znao sam kako voli da je ližem… prvo lagano i nežno oko klitorisa pa polako na dole ka ulazu…a onda jezikom sto dublje i jače. Ona me je držala za glavu i nabijala dole ne bih li ušao što dublje. Onda me držeći za kosuprebaci izmedju nogu njene mame i odmah mi zabi glavu duboko. Davala mi je naredbe šta da radim i kako da je ližem. Imale su sličan ukus. A onda reče, hoću da mi ližeš guzu. Okrenula se na sve četiri, izdigla dupence u vis i ja sam zario jezik izmedju… polako se počela uvijati i tresti kada sam joj zavukao dva prsta izmedju usmina dok joj je mama širila guzove ne bih li joj što bolje lizao guzu. Očigledno je da sam prstima pronašao pravo mesto, jer je počela sve brže da diše i glasnije da stenje. Nisam hteo još da svrši… pridigao sam se, rekao Magdi da ga oliže i kleknuo iza Tine. Namestio sam ga na ulaz i gurnuo glavić, izvadio ga napolje i gurnuo ga celog. Vrisnula je i počela i sam da se nabija, uhvatio sam je za bokove i žestoko počeo da je jebem. Njena mama, gledajući celu scenu… koja joj se očigledno svidela, kleknu pored, namesti se u identičnu dogy pozu čekajući svoj red. Kako se naguzila, pica joj je sevnula i odmah samjoj prišao s leđa i polako ugurao glavić… santimetar po santimetar je ulazio i izlazio ne bih li je što bolje razradio. Kao i stopala, pica joj je bila šira i kraća od ćerkine. Nisam mogao do kraja da udjem u nju, mada joj nije smetalo da se zabijam koliko god može da stane. Malo sam se nagnuo preko nje, uhvatio je za grudi i počeo da je jebem u ritmu u kojem mi se učinilo da joj najviše odgovara… usledila su grčenja i počela je da vrišti ne obazirući se na komšije. Svršila je i reče: stani… stani! Moram malo da odmorim. Sela je na krevet na kojema sam ja sedeo na početku i zapalila cigaru. Već sam bio u Tini i počeo da joj mazim guzu jednim prstom koji je polako klizio na unutra. Za njim je put našao i drugi… nije mogla da izdrži… to joj je bila slaba tačka. Svršavam, prostenjala je i povukla mi ruku, da je izvadim iz guze. Par sekundi samjoj dao da se odmori, ali moza ku kojem je bila,nije mi dala mira. Namestio sam glavić na ulaz u vrelu guzu, i malo gurnuo napred. Magdalena je prišla da bolje vidi, i pitala… i u guzu će te? Ako budete dobri i Vas ću. Već sam bio u Tini, dok mi je Lena mesila jaja a ja njoj sise. Naravno, nije trebalo da puno da joj ćerka svrši. Prostrla se po krevetu, dolazeći do daha. Otišao sam u kupatilo da operem „Mićka“… i vratio se nazad. Dosta ste odmarali, lezite na ledja. Raširila je noge i ja sam se našao preko nje. Dok su nam se grudi trljale, ljubili smo se ga kurac joj je neprestano ulazio i izlazio. U ovoj pozi mogao je da udje do kraja. Pridigao sam se na kolena i izdigao joj noge ne bih li joj ljubio i lizao tabane. Kada je to videla, Tina podignu svoje. Stoplala su im bila ispreplitana, čas sam ih ljubio, grickao, čas lizao, a mamine sise su skakale pod svakim mojim naletom. Ta scena me je dotukla. Ustao sam i počeo da drkam, a kapi sperme su se razlile po rtopalima, neke su im pale na grudi a neke na lice. Tina jezikom pokupi kapi sperme sa grudi svoje mame (da sam mogao, odmah bih još jednom svršio na tu scenu). I ostasmo da ležimo tako, mokri znojavi i ulepljeni.
Odjednom začuo se presak… u celoj situaciji pokušah da skočim da shvatim šta se dešava. Prasak je dopirao sa TV-a. DODJAVOLA!!! Pomislih, smo što ne viknuh. San… Sanjao sam, zadremao sam na krevetu a njih dve su i dalje gledale onaj film. Kurac mi je bio dignut i dalje. Brzo skočih i zaputih se u wc. Pitaše me nešto usput ali sam se pravio da ne čujem, ne bih li morao da se okrenem.
Dok sam u kupatilu dolazio sebi, viknuh: da li mogu da se istuširam. Naravno, rekoše u glas. Ušao sam u tuš kabinu, pustio vodu i krenuo da se opuštam. Slike iz sna, ne dadoše mi mira i počeh da drkam… šta drugo. Čuo sam otvaranje vrata. Tina reče, donela sam ti peškir, i razmače zavesu. Kada je videla šta radim bez i jedne reči je klekla ispred i strpala ga usta, jednom rukom je drkala a drugom mi stiskala jaja. Hoću tvoju spermu, mumlala je dok joj je kurac bio u ustima. Naravno… posle svega što proživeh te noći, nije morala dva puta da mi kaže. Izvadio sam joj ga iz usta, navukao par puta i počeo da prskam. Većina je završila u njenim ustima, malo po licu i par kapi na majčici koju je imala. Progutala je sve, što retko radi i pokušala da obriše ono sa majce. Nije mogla da skine fleku skroz.
Šta si sanjao, videla sam da si „napet“, i nasmejala se. Čitaćeš sutra na netu, poslaću ti adresu na kojoj da pogledaš, uzvratih sa sličnim osmehom.U međuvremenu sam se obrisao i zajedno smo izašli iz kupatila držeći se za ruke. Njena mama nas je samo značajno pogledala, i nas i fleku, sa smeškom nastavivši da gleda televizor.
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 80 81 83 84 ... 398
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 14:11:20
nazadnapred
Prebaci se na:  
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.135 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.