Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 23:49:37
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 21 gostiju pregledaju ovu temu.

>> Pitate se gde su nestale galerije devojaka? Kliknite ovde! <<

Vazno: Molimo vodite racuna o ponasanju na ovom delu foruma i procitajte nova pravila sex foruma!

Idi dole
Stranice:
1 ... 71 72 74 75 ... 398
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Erotske price  (Pročitano 26576581 puta)
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.16
mob
Nokia N95 8gb
OCEV STARI PRIJATELJ

Jednog toplog popodneva odmarala sam se potpuno naga... Odjedanput sam zacula skripu parketa. Trgla sam se jer nisam tako rano ocekivala moju prijateljicu. medutim, na sred sobe ugledala sam lepo odevenog gospodina, prijatne spoljasnjosti, koji mi se uctivo obratio:
- Gospodjice izvinite sto sam vas uzne-mirlo, al kucao sam... i molim vas, nemojte pokri-vati tako divno telo.
lako ml je godio njegov pogled pun divijenja, ipak sam se osecala nelagodno kraj odevenog coveka. Prekrila sam se carsavom, mada su se i preko njega ocrtavali obrisi raskosnih oblina. Vitalan i sarmantan covek, sa kosom prosaranom sedim vlasima, prisao je gvozdenom krevetu na kome sam lezala 1 tiho izustio:
- Posle toliko godina, odluclo sam da posetim starog skolskog druga. Vi mora da ste njegova kcerka.
Nasmesila sam se, a kada sam mu rekia da su mi roditeiji na godisnjem odmoru, zavladala je tisina... Bila sam napeta I u iscekivanju... Uhvatio je rub od carsava I poceo malo po malo da ga odize sa mene. Nisam bila u stanju ni da se pomerim, a niti sam to zelela. Ocima je prelazio po mom celom telu I jednostavno rekao:
- Zelim tvoje telo da posedujem i da ga zadovoljim!
Mozak mi je brzo radio. U par sekundi odlucila sam da mu dozvolim da uziva u njemu, jer covek je bio dopadljiv, a moja nezasita ribica bi dobila ono sto voli. Odgurnula sam carsav, sa kojim su mi samo noge od kolena na dole bile pokrivene, sela na krevet i cekala... Moje cutanje njemu je znacilo odobravanje, do cim se covek stojeci iznad mene, poceo oslobadati kosulje, tankih letnjih pantalona, gadica i na kraju espa-drila. Kao da mu se nije zurilo... Okrenut ka meni, potpuno go, protrljao je svoj kurac. Mahinalno sam se obliznula, jer ml je stajao nadomak usana. Osetila sam zelju da ga okusim. lspruzila sam jezik I presla njime preko glavica koji se ubrzo pretvorio u mesnatu pecurku, a ceo njegov penis u pravu musku kurcinu. Bila sam uzbudjena i pomalo uplasena jer tako nesto ogromno jos u sebi nisam imala. Blo je velik i pozeljan i moje usne su se rastvorile da ga prime. Gustirala sam ga, uvlaceci ga sve vise u sebe, dok se covek blago pomerao napred - nazad, jer je osetlo da se i sama sladim njegovom kurcinom koja je tek tada zadobila pomalo zastrasujuce dimenzije... Sasvim iznenada oborlo me na gvozdeni krevet, znalacki me ljubeci po celom telu. Stezuci mi rasirenim sakama lepo razvijene grudi koje su pod njegovim prstima bujale, istovremeno je i naizmenicno sisao i isisavao moje bradavice sto me je palilo, da sam jedva cekala da me probode svojom ogromnom kurcinom.  Njegove usne spustale su se nanlze i kada su stigle do tamnih diacica, polagano je jezikom krcio sebi put do moje male rupice. Bila je vlazna i podantna, tako da je njegov jezik lako kliznuo u nju i nastavio da palaca uzduz cele pickice. lznenada je prst gur-nuo u uzavrelu pickicu, koja ga je zeljno progutala. Medjutim izvadio ga je, a pickicu ostavio da cezne za necim, sto bi se u nju stavilo. Mene je opkoracio preko stomaka, a dugacki kurcinu postavio izmedu mojih sisa. Dok je njih mesio, tareci ih jednu o drugu, istovremeno je tario i drazio njegovu debelu kurcinu. Moje grudi su bujale. Preplavio me je talas strasti, jer ovo je bilo nesto sasvim novo za mene. Sise mi je drzao stisnute jednu uz drugu, a u isto vreme, dok je jednu odizao na gore, drugu mi je spustao na dole i tako naizmenicno, dok bi mu na trenutak mes-nata pecurka izvirivala iz mojih grudi, a tada sam ga halapljivo hvatala usnama. Onda se ponovo poviaclo niz nabujale sise.
Mislila sam da ce ml puci obe, jer su izgledale kao naduvani baloni. Pica mi se toliko vlazila, da me je telo bolelo od zelje da me taj covek probode svojim kopljem. Nesvesno mi je izletelo iz ustiju:
- Jebi me, pa makar me rasporio tim cu-dovistem!
Zgrabio je jastuk koji se nalazio ispod moje glave i postavio ga ispod moje zadnjice, tako da mi se donji deo tela maksimalno izdigao. Noge su mi same poletele uvis. Trazeci oslonac, moj jebac se uhvatio za sipku od gvozdenog kreveta i tada poceo polako da prodire u moju picu. Kruznim pokretima vrteo je kurcinom i zalazio sve dublje i dublje u moju uzanu rupicu, izlazio na-polje I opet polako ulazio osvajajuci me centi-metar po centimetar. BIla sam van sebe i spontano sam sirila noge, a rukama cepila svoju picu koja se prenadrazena sirila. Kada ju je zario da same materice, pocela sam da se tresem kao u groznici. Usledilo je silovito zabadanje njegove kurnine u moju pickicu, ali samo na kratko. Ok-enuo me, te sam lezala poirbuske preko jastuka,zavukao mi je prst u picu, a kurninu ustremlo u drugi otvor. Samoj sebi sirila sam guzove i omogucavaIa mu sto bolji pristup. Ulazio je sve dublje dubije prosto me parajuci u cemu sam uzivala. Imala sam bozanstveni osecaj ispunjenosti, a i utisak da ce mi se cela guzica rascvetati pri pro-doru cele kurcine u moj tesan otvor. Scepao me za grudi nemilosrdno ih gnjececi.
Imala sam osecaj kao da me muze, sto me je palilo, kao i njegova kurcina koja me je zestoko probadala odsecnim pokretima. usledila je prava eksplozija nasih tela, snazna i duga. ispustali smo oboje neartikulisane krike...
Skotrljao se sa mene i rekao:
- Curo, stvorena si za kurac. Moracemo ovo ponoviti, jer vidim da se i tebi to svidelo.
Pripalio je cigaretu, popusio je i ubrzo otisao
Uputila sam se u kupatilo i pustila tus iz koga se voda slivala niz moje mlado, upravo probudjeno telo. U sebi sam prezIvljavala sve trenutke koje sam dozivela sa nepoznatim gospodinom, da mi se i od same pomisli na sve to pica vlazila. Tako zanetu,
trgao me je dobro poznat glas. Bila je to moja prijateljica, koja je uletela u  kupatilo i rekla:
- Po sumu vode znala sam gde du te naci. Ne bi bilo lose da ti se pridruzim, jer dok sam stigla do tebe sva sam se oznojila.
Iznenadjena, cutala sam, dok se ona hitro oslobodila haljine i gacica. Ugledavsi njeno lepo i izazovno telo, krv je pocela brze da struji mojim telom. Imala je divne grudi koje su se blago njihale, a na cijim vrhovima su bradavice strcale. Mamile su me i pozelela sam da lh, na svoje iznenadjenje, stavim u usta, a prst da joj zavucem u njenu rupicu, sakrivenu u njenoj uzduznoj pukotini. i ona je stidljivo merkala moju pickicu obraslu crnim diacicama. Osetila sam potrebu da mi stavi ruku izmedu nogu, da sam se uplasila tolike navale strasti i brzo izletela iz kupatila.
Natocila sam sebi punu casu vina, sela na krevet i zedno ispijala, nadajuci se da ce me ono potpuno smiriti... Bacila sam pogled prema plavusi koja mi se potpuno gola primicala i susrela s njenim lepim uzarenim ocima. Spustila sam pogled nanize, jer me je njena obrljana pica magicno privlacila. ZeleIa sam je. Vino me je razgalilo, pa mi je kroz glavu proletela misao "zbog cega bi se ustrucavala?" Utom je ona stala tacno ispred mene. i sama sam osetila njenu uzbudenost. Nagonski sam jednu njenu nogu uzdigta na krevet, dok je drugom stajala na me-kom teplhu. Tim pokretom pica joj se po sredini rastvorila, jos vise me izIudjujuci. Spustila sam se na tepih izmedu njenih razmaknutih nogu i nezno jezikom presla po raspuknotoj pickici. To joj je godilo, jer ju je blago isturila prema mome licu. Nastavila sam, sada vec malo smelije, da je lizem uzduz njeneg precepa sve brze. Stala je da se uvija i raspaljuje, pa sam joj prst uterala u pickicu, a usnama zgrebila njen klitoris. Isisavala sam ga pozudno, dok je ona svrsavala... Sela je najed-nem i ona na tepih, a njene nege sa mojim ukrstila u "makaze". Sa nogama u susret jedna drugoj, pickice su nam se dotakle i obe prilicno mokre, klizile su lako jedna u drugu. Upirale smo ih sve vise, trljajuci ih i tareci, potpuno opijene igrem u kojoj je moja dlakava picka grubo dod irivala njenu obrijanu... Odjednom sam pezelela da je opet Ijubim. Povukla sam je preko mene i dala jej do znanja da hocu njenu picu da imam nad svojom glavom. Hitro se postavila al tako da je pritom njena glava bila postavljena nad mojom picom. Savila sam noge u kelenima i potpuno ih rasirila, da bi moja cupavica bila sto dostupnija njenim usnama. A ona, sa razmaknutim nogama nad mejom glavom me Izludjivala, da sam je potpuno rascepila, sve dok joj se picka nije sasvim raspukla po sredini na dva dela. Vrh jezika sam joj direktno uvukla u rupicu i stala s njime neumorno da palacam, dok me ona mahnito lizala i to takvom brzinom, povremeno me grickajuci, da sam impulsivno svoje noge ukrstila nad nienim vratom, tako da je licem bila prikovana za moju picku. Njenu sam celu picu stavila u usta, bukvalno je celu sisajuci, da je njena pickica postala potpuno modra. Sve to vreme sise su uzajamno mazile jedna drugoj telo sto nas je uzbudjivalo. Bile smo obe nepresusne i pocele smo da uzajamno isisavamo klitorise, najpre polako a potom sve zesce. Mislila sam, ostacu bez njega. Potpuno opijene strascu, dozivele smo ovog puta takve orgazme koji su nas protresali celim telima... Opijene od lude igre, ostale smo da lezime na mekom tepihu, ali nisam mogla jos uvek da se smirim. Obuhvatila sam rukom njenu jedru sisu, a bradavicu da sisam. Drugu ruku sam spustila niz njene butine koje je i sama sirila da bi primila prst, koji joj je drazio i vlazio nepresusnu picu sa velikom lakocom je skliznuo u nju, pa sam uz srednji dodala i kaziprst uterujuci ih u njen prerez. Sisu sam jej sve grublje gnjecila, a prste zavlacila u njen pomodreo procep izivljavajuci se grubo i sama uspaljena nad njenim nezasitim telom. Dok se ona uvijala, uzivala sam i sama, ali ipak mi je nedostajao kurac.
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.16
mob
Nokia N95 8gb
BRACNO UZBUDJENJE

Samo sto je usla video sam na njenom licu neki blagi osmeh, koji kao da je upucivao na to da ce se veceras dogoditi nesto lepo, nesto izuzetno. Nekoliko dana nismo vodili ljubav zbog obostrane zauzetosti, i ja sam osecao strasnu napetost u mosnicama. Zeleo sam je. Skuvao sam kafu, dok je ona iskokala kokice, pa smo se smestili u krevet i giedali TV.
- Mazi me, - rekia je.
Volela je blag dodir prstiju po telu. Milovao sam je po ledjima, vratu, vrhovjma guzova, unutrasnjoj strani butine, kolenu. Samo je skiopila oci i ravnomerno disala. Uzvratila mi je na milovanje, poceli smo nezno da se ljubimo, vrhovima jezika smo se lickali, sisala mi je donju usnu, milovala bradavice. Uzbudio sam se i poceo da svlacim u panici i nju i sebe. Ljubio sam joj grudi, sisao bradavice, jednu, drugu. Nisam zeleo da se ni jedna oseti zapostavijenom. Polako sam se poljupcima spustao niz njen stomak. Blago je jecala, a kada sam joj toplim dahom dodirnuo pukotinu, samo se stresla. Razotkrila je prstima klitoris i rekla:
- Blago ga lizi, blago!
I bez toga sam znao sta zeli, sta voli kojim putem je dovodim do vrha. Bila je vlazna, skliska i skroz otvorena za mene. Nisam mogao vise da izdrzim i prineo sam kitu nienom otvoru. Ulazio sam joj lagano sa nekoliko kratkih uboda posle kojih je sledio jedan duboki. Jecala je kao kroz plac dok sam ja sve jace zabadao svoje kopije u njen otvor. Nije dugo izdrzala. Osetio sam jaki grc njene pice, pa jos jedan, jos jedan, i nakon toga seriju blagih trzaja opustanje. Izasao sam joj iz pice, ljubio par trenutaka pa telu da bi dosla do daha. - Digni noge visoko - rekao sam.
Shvatila je sta zelim, uhvatila noge ispod kolena i povukia ih na grudi. Postavio sam kurac na otvor guze, vec podmazan vaginalnim sokovima, lagano pritisnuo i osetio kako me pusta u sebe. Napravio sam nekoliko kratkih pokreta napred nazad, da bi joj se guza opustila, a onda jednim laganim, al odlucnim pokretom usao do kraja. Ote joj se krik iz grla, al ne boli vec slasti. Legao sam pored nje i lagano je jebao u guzu.
- Volela bih da gledam kako mi ulazis u guzu. - rekia je mazno.
Masta mi je podivijala. skocio sam, trcao do kupatila i skinuo veliko ogledalo pored kade. Brzo sam se vratio i postavio ga tik uz krevet. Seo sam na krevet i polu se naslonio na naslonjac. Opkoracila me je i ledjima okrenuta, palako pocela da se natice anusam na kitu. Prizor na ogledalu je bio neverovatan. Tupo sam prikovao pagled na spoj nasih tela. Usao sam celom duzinom u nju tu je ona na trenutke zastala da bi ga asetila celog a onda je pocela sa ritmickim pomeranjem gore-dole. cmar joj se potpuno otvorio, razglavio, a ja sam odozdo jos  vise rasiria guzove i otvor pice. Ulazio sam kao u zelatin. Sve joj se dole "razbljackalo". Boja otvarene pice je polako prelazila od ruzicaste ka ljubicastoj i sve vise krvi joj se sakupljalo u velikim i malim usminama. lzvukao sam joj na trenutak kitu da bi video otvor guze. Ostao je rasiren. Nije se stegao i zeljno je cekla da ponovo udjem u toplinu. Podigao sam pogled i na njenam licu video grc. Vise nije gledala u ogledalo. Grudi su joj se nadimale i postajale sve vece.
Disala je sve ubrzanije, a ja sam sve brze i brze odskakao od duseka i nabijao kitu u nju. Zamutilo mi se u glavi. Osetio sam cu svrsiti i ubrzao pakrete. Stezanje njenog cmara mi je stavilo do znanja da je pocela da svrsava. Trenutak pre nego sto cu i sam svrsiti, pogledao sam prizor u ogledalu; vidno modru picu kako se steze i opusta usled svrsavanja i moju kitu u njenom dupetu. To je bilo previse, ispustao sam seme u njen cmar u dugim trzajima. Pacelo je da se sliva iz nje duz kite na jaja. Umor, opustanje. Nakon nekog vremena smo se odvajili, srecni ljubili i smejali. Gledali smo eratski film u kome smo bili glavni akteri i svidelo nam se.
- Ponovicema ovo ponekad, -rekia je.
- Panekad? Kad gad pozelis ljubavi, -odgovorio sam i to zapecatio paljupcem.
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.16
mob
Nokia N95 8gb
Letnji raspust

Kao i obicno za letnji raspust kod mene u selo doputuju brat i sestra od tetice. Medjutim, ovog leta brat nije mogao doci, zbog keca iz matematike. Doputovala je samo sestra, a on je ostao u Beogradu. To je bio kraj prve godine srednje skole. Pubertet me je uveliko drmao. U mojim mislima su bile samo devojke. Pri samoj pomisli na zensko telo, kurac mi se dizao, a kamoli kad bi prosla neka devojka u minicu. Svakodnevno sam mu gulio kozicu po nekoliko puta. Sestra od tetke je bila mladja od mene godinu dana. Zavrsila je osmi razred. Crnka, duge kose, plavih ociju, prcastog nosa i bujnih grudi. Izrazito lepe gradje. Jednom recju, devojka-san. Pocela je berba siljiva. Moji roditeiji, moj brat, sestra od tetice i ja svakodnevno smo brali sljive. Jednog jutra svi smo krenuli u sljivar. Jedino sestra od tetke nije. Ona je bila jos u krevetu. Nije navikla da radi kao mi. Tada mi majka rece da sedim kod kuce, a kad se sestra probudi da dodemo U sljivar. Vratio sam se u sobu u kojoj je Vesna spavala. Seo sam na ivicu njenog kreveta i ukljucio TV. Na programu je bila muzicka emisija. Pevala je Dragana Mirkovic. Tako me je uzbudila da sam poceo da gnjecim svoj kurac. Plasio sam se da se Vesna ne probudi. Nakon pola sata se probudila, uzela daljinski i pojacala TV. Ustala je iz kreveta i pocela je da skace i da peva.
- Hajde da igramo - rekla je.
Zbunjeno i uzbudeno sam je gledao. Na sebi je imala bele gacice na kojima su se na rubovima videle crne stidne dlacice i belu majcu, koja je bila tako providna da su se lepo videle njene tamne bradavice.
- Necu - odgovorio sam.
Ona je i dalje navaljivala.
- Ma hajde da igramo.
Pocela je da me vuce za ruku. Svaki njen dodir me je uzbudjivao. Posao sam prema vratima. Vratila me je nazad. Na sebi sam imao samo sorc, tako da uzbudjenje nisam mogao sakriti. Vratio sam se na krevet. Ona je skocila na krevet i pocela je da me gura. Zatim je skoci1a preko mene. Pokusao sam da ustanem, ali ona me je drzala za sorc. Trgnuo sam se da bih ustao. Kako se ona drzala za sorc, sorc je sleteo do kolena. Trenutno sam bio go. Moj kurac je bio napolju na slobodi. Brzo sam povukao sorc nazad. Pocrveneo sam. U zemlju sam mogao da propadnem. Nakon toga dogodilo se pravo cudo. Ona mi je ponovo strgla sorc, ali sada je bilo namerno. Ostao sam kao od majke rodjen.
Dohvati1a mi je kurac rukom. U trenutku sam pomislio da cu se onesvestiti. Zavrnula mu je kozicu. Stajao sam nekoliko trenutaka nepomican, a onda je ona rekla:
- Sta je brate, neces da se igras sa mnom?
Bio sam izvan sebe. Dohvatio sam je za sise. Gurnula me je na krevet. Skocila je na mene i rekla da ne mrdam. Bez reci sam je poslusao. Pocela je da mi ga drka. Ubrzo sam svrsio. To je bilo pravo blazenstvo. Nikad do tada se nisam tako osecao U zivotu. Nastavila je da me miluje. Zatim mi je olizala kurac. Ubrzo je postao cvrst kao drvo. Ustao sam sa kreveta i svukao joj majicu i gacice. Do tada u zivotu nista nisam lepse video. Ispred mene je bilo pravo savrsenstvo. Legla je na krevet i rasirila noge. Polako sam legao pored nje. Lizao sam joj telo, pa sam se prebacio na njeno prelepo medjunozje. Tako je lepo da sam mogao da je pojedem. Konacno sam prislonio kurcic medju njene noge. Polako sam ga ugurao. Dok sam prodirao u nju glasno je zajecala. To me je jos vise uzbudilo. Poceo sam u ritmu da se pokrecem. Prodirao sam u nju gore-dole. Blizio sam se vrhuncu. Osetio sam kako mi steze kurac. Pocela je da se uvija ispod mene. Glasno je jecala. Bila je na samom vrhuncu. Svrsavala je. Ubrzo sam svrsio i ja. Lezali smo desetak minuta nepomicni. Medu njenim nogama je bilo malo krvi. Kurac mi je bio krvav. Shvatio sam da je bila nevina. Bio sam i ja. Sta je, tu je. Posle jebanja nema kajanja. Obukli smo se. Carsav je ubacila u ves masinu i otisli smo u sljivar. Tetki je za carsav rekla da je dobila menstruaciju i upropastila carsav.
- Ne sekiraj se, desava se to, - odgovorila joj je tetka.
Naredna tri jutra dogodilo se isto. Opet smo se igrali u krevetu, ali vise nije bilo krvi. Kad bi majka saznala sta se stvarno dogodilo, mislim da bi me ubila. To leto je bilo ludo i nezaboravno. Prvi put, pa jos sa sestrom od tetke. Bilo je sta je bilo. Bili smo klinci. Sad me je sramota kad ovo pisem, ali moram sa nekim da podelim svoju tajnu (sramotu).
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.16
mob
Nokia N95 8gb
MALA KOMSINICA

Jelica. Bilo je to tako ozbiljno ime. Uostalom i Jelica je izgledala ozbiljno. Bila je dobro odgojena devojka, krhka i nezna.
A ja, stari jarac gledao sam je kako raste, kako pupa i planirao sam ubrati cvet, uciniti njeno cvetanje necim najlepsim sto ce doziveti.
Mladici su trcali za Jelicom u coporu. S prozora sam znao posmatrati kako je prate do ulaza nase zgrade, kako pricaju na rastanku. Ne, ti njeni vrsnjaci ne mogu joj pruziti ni deo onoga sto jaimam za nju. To divno, vitko mlado telo treba ljubiti uvek nanovo, trba biti nezan, strpljiv. Treba pokucati na vrata njene mladosti neznoscu lakog leptira, dahom uzvisenog stiha. Voleti treba Jelicu.
Nasi stanovi su bili na istom stubistu, delili smo nase dolaske i odlaske u slucajnim susretima. Prijateljevao sam sa njenim ocem dok je njena majka uvek bila nekako drsko odbojna prema meni. Nezenja, mada i dobro situiran i jos uvek mlad nije bio pozeljan u blizini njene Jelice. No grsila je, jer ja sam devojku zeleo odvesti u vrtove ceznje i pomoci joj da stasa u pozeljnu, samosvesnu mladu zenu. Gde li su oni dani kada su majke bogato darivale umetnice ljubavi da njihove decake upute u svet cula. A moja Jelica? S knjigom u ruci, naocarima na nosu, knjigama pod miskom i u trci od lekcija klavira do baleta. Sta li je Jelica znala o ljubavi?
Mesecima sam razmisljao kako da osvojim Jelicu. Kovao sam planove, mastao, sanjao u koloru, prizeljkivao, prisluskivao. I kako to obicno biva sansa se pruzila sasvim iznenada. Na poziv sa sela njeni su roditelji hitno otputovali do bolesne bake, a devojka se iznenadjena, bez kljuca. U zurbi, susedi su mi objasnili kako odlaze i smatrao sam cistom pristojnoscu da sacekam dete. Tada nisam znao da je bas tog dana izgubila kljuc i da je prepustena mojoj milosti.
Dakle vrebao sam iza vrata svog stana poput starog lukavog macka. Bilo je to podlo, no mogli smo oboje izvuci nesto lepo i dobro, zar ne? Osluskivao sam sumove korake. Moja zrtva ce sigurno doci. Utrcala je stubistem do stana vrlo bucno, kao i obicno i upala u kadar moje spijunke. Uporno je zvonila, no vrata su nemo i hladno ignorisala njeno nestrpljenje. Tada je nastupio veliki cas. Nastupa Branko. On ce objasniti misicu kako mame i tate nema kod kuce i kako ih ona moze sacekati kod njega. Dobro, to oni nisu porucili, no zar ima u tome nesto lose? Uostalom, ta zajednicka stubista zblizavaju ljude. Dobrosusedstvo je osnovna tacka sigurnosti u kosnicama grada.
Devojka je bila ljuta, pomalo umorna. Nije dopustala sansu da se prestaje ljutiti sto je bas toga dana izgubila kljuc. Ipak je usla u moj stan.
Bilo je to prvi put da je posetila moje skromno gnezdo i ucinilo mi se kao da je sve zablistalo, da su lusteri od najfinijeg kristala, da seta po pahuljicama perzijskog rucno tkanog saga. Ucinilo mi se da se kroz prozor naziru tornjevi Notre Dame, a da ipod nas mirno tece Seina. Sela je na fotelju ispred kamina. Bila je jesen i toplina lepog suncanog dana stvarala je miran i opusten ugodjaj. Pripremio sam topao kakao i pridruzio se princezi. Cinila se jos sitnijom no inace onako ususkana u ogromnu fotelju. Spustio sam se na tepih pored nje i jezio se od pomisli kako bi bilo divno uvesti divno bice u svet ljubavi i strasti.
Razmisljao sam kako da pocnem, a da sve ne pokvarim. Kako da skinem prvu krpicu s nje, kako da prikupim njeno poverenje. Mirno je sedela pijuci svoj kakao ne pokazujuci nikakve tragove panike i straha. Kovao sam jedan od planova, vec dobro znanih. Najpre bih ljubeci njeno nezno lice, usi,vrat svukao odecu i oslobodio telo koje bih isto tako ljubeci i milujuci osvajao milimetar po milimetar. Ljubio bih mali trbuscic, zario bih lice tamo gde jos niko bio nije. Osvajao bih latice nedirnute i ciste ljubavi. Grickao bih njene guzice, sve bi bilo moje. Mazio bih njenamala stopala ljubio prstice i slinio po kolenu.
A da naprosto zaboravim sve? Da odustanem od mog podlog cilja i ostavim dete u njenoj mladosti, bez mene. Pesimizam se upravo razilazo mojim mislima kad je Jelica naglo ustala sa fotelje.
Brzo je stala skidati svoju odecu koju je vrlo neuredno bacala po stanu. Mozda je to trebalo izgledati seksipilno. No nimalo erotike nije bilo u tom njenom postupku. Stajala je ispred mene naga, sto bi rekao nas narod ko od majke rodjena. Zinuo sam, predpostavljam i siroko otvorenih ociju promatrao to mlado, jedro telo kako nepomicno stoji ispred mene. Bila je poput najhladnije skulpture, savrsene kamene statue u cast boginje Venere. Jednako drsko me obavestila da trosi pilule, vec godinu dana i da nemam brige. Tada je klekla, otkopcala moje hlace komentarisuci: "Ajde da vidimo sta striko ima", Nesto u tom smislu. Pre no sto sam se snasao svojim je malim belim rukama izvukla iz hlaca ono moje zaprepasceno i mlitavo sto sam mislio da ce je izludeti. Tada je zarila lice u to moje izdajnicko krilo. Odvise prenerazen, polako, sasvim sporo sam shvatao da to nije bas dete, da poznaje anatomiju bolj no sto sam ocekivao. Jelica je zbilja znala sve.
Udaljio sam Jelicu, odgurnuo plavu glavicu od njenog toplog sladoleda, podigao je na ruke poput bebe drzeci je ispod ramena. Gledao sam te modre oci koje su spustile obrve, ali ne od stida vec da bi promatrale spolovilo koje se upravo uzbudilo. Stric Branko je blistao u punoj snazi, a Jelica se obliznula gledajuci kazalo koje je gledalo ka nebu. Ipak sam je poneo ka krevetu. Spremno je legla siroko rasirenih nogu, a desnom je rukom odmah pocela obradjivati svoju gladnu strinu. Smatrao sam da treba da postupim pedagoski, da je kaznim za njeno razvratnicko ponasanje, da joj pricam o tome kako je mlada.
No mlada se lepotica samo protezala po krevetu otvarajuci mojim ocima toliko dugo zeljeni prizor. I dalje je mazila plave dlacice. To me je izludelo.
Hlace sam svlacio dugo, polako. Zeleo sam da ceka, da zeli strica Branka. Ustvari, zeleo sam da zaista uziva u onome sto smo smerali uciniti. Ali nisam mogao dopustiti da me na takav nacin zaskoci. A ne, dok Branko ordinira nema hop-cup.
Sada je sakupila noge, gotovo ih stisnula. Cekala je. Seo sam pored nje i stao je nezno milovati. Bila je mirna, tiha i nekako pokorna. Cekala je svaki moj dalji potez. Njeni su prsti bili slankasti, a nezna se noga izvijala ispod mojih poljubaca. Kolena su drhtala poput pahuljastog kristala maslacka. Sisice su bile male i nezno ruzicaste. Gutao sam ih citave i slusao muziku njenih tihih uzdaha. Tu i tamo dodirnuo bih retke dlacice ispod kojih se krio kanjon za mene. Lagano bih poljubio pocetak doline i kod svakog poljubca sve se vise otvarala. I opet za mene. Svaki je poljubac osvajao novi teritorij i spustao se nize do kote oko koje se svet i onako vrti.
Prekinuo sam igru i prineo njenim ustima strica Branka. Pohlepno je gutala i sisala, no nisam joj dopustio taj luksuz za dugo. Milovao sam joj belo lice njegovim sjajnim vrhom, lagano je udarao po obrazima. Protezala se za njim, lizala ga kada se ukazala prilika, zelela ga je progutati. Dao sam joj ga da ga malo sisa, a sam sam se pozabavio utezima ispod njega.
Zatim se vratih njenom telu. Gledao sam kako se predamnom otvaraju vrata, kako nastaje carolija. Jezikom sam lako ispitivao prag ulaza u lepotu njenog cveta. Citava nauka mogla bi se razviti od tih pokreta, neznosti i strpljenja koje sam ulagao. Jelica me je sada zelela vise nego ista na svetu. Bila je spremna da je uzmem. Pod ledja sam joj stavio jastuk, oslobodio njene jos uvek zarobljene ruke, kleknuo medju njena kolena kao pred ulaskom u svetiliste, u najraskosniji i najtajnovitiji hram ljubavi. Poklonio sam se svemoci prirodne, ciste ljubavi. Voleo sam Jelicu nezno. Bila je tiha poput siroke mirne reke, bila je pitoma poput bonace pri zalasku sunca. Bila je moja svakim mojim uzdahom, svakom svojom kretnjom, svakim delom svoga bica. Bila je moja u toj ludosti od zelje i strasti.
Kao da je vekovima trajalo. Nicega osim nas nije bilo na nasem otoku ceznje i pohote. Bili smo laki poput daha, bili smo strasni i napokon malo grubi. Svrsavao sam i jos uvek izvodio ludi ples i ubrzo je topla recica potekla iz njenog kanjoncica. Stvarajuci jezerce srece na plahti ispod nas. Ponornica se izlila a planina, ta opasna okomita planina okopnila je, smirila se izvirujuci nesigurno iz svog kanjona.
Jelica me sada ljubila i grlila, obecavala da ce pobeci od roditelja, da ce ziveti samnom i jos mnogo toga. Spustila se do strica Branka da mu osobno zahvali na ucinjenoj dobroti. A on jos onako natopljen sirupima strasti, primljen u ponovni postupak pohotnih usana Jelice, zivnuo je i trazio jos koju porciju. Pokleknuo sam je, zario joj ga onako mokroj i otvorenoj imao sam osecaj do grla. Njene sam bokove privlacio na svoje prepone i docekivao ih blagim udarcima. Bojao sam se da ce mi izleteti iz ruku. Odbijala se od mene, stenjala i sirila ruke daleko ispred sebe, bez oslonca, nataknuta samo na zestokog strica Branka.
Bio sam muzjak, strasan i gladan, zeljan zenke, bilo je to neko davno, praiskonsko vreme u doba vecnih mitova, sunce se topilo nad nama poput kotlova uzarene sperme. Prozimali su na beskonacni talasi uzitka a moja me Jelica gutala u zestokim grcevima pomahnitalosti. I napokon umor je savladao osecanje, umorio strasti, san je blagoslovio nase otupele zelje. Zagrljeni krenuli smo u snove snova.
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.16
mob
Nokia N95 8gb
SVINGERI

Moja zena i ja svingujemo godinama.Bilo je dosta kontakata ali ovaj ciji opis sledi, bio nam je najlepsi. Bio je krajnje spontan. Mi smo par 30-tih godina, vrlo harmonican. Puno se bavimo sportom tako da smo jos u dobroj formi. Olga ima divno mladoliko telo. Sise su joj srednje velicine, ali super oblika i cvrstine. Pored seksa jako volimo reku. Sve svoje slobodno vreme provodimo no reci, uzivajuci na nasoj jahtici. Na njoj je uvek bilo dobrog pica. Bas kada smo odvezivoli "jahtu" i spremali se za isplovljenje primetili smo devojku i momka kako se svadjaju. Ona je htela preko, a on nije, jer ga je nerviralo pun camac ljudi u taksi brodicu. Devojka nije imala vise od 19 po izgledu (kasnije smo saznali do ima 25 a on oko 27 godina. Olga ih je pozvala:
- Deco, hojdete sa nama, nema guzve, a i uzivacemo u voznji!
Momak se sivarno obradova i prihvati poziv. Bili su mladi i lepi. Mala je bila dugakosa, crvenokosa zelenih leph ociju. Bila je obucena u krutke teksas pontolonice i kratku majicu. Sise su joj bile predivne. Moram priznati da sam do onda takve sise video samo gledajuci snimke ili pornice sa kalifornijskim silikoniranim lepoticama. Momak je bio atleta.
Voznja je krenula. Ponudili smo ih picem. Momak je uzeo viski s ledom, a devojka djus. Olga se kao i uvek suncala u toplesu. Atmosfera je bila krajnje opustena bez ikakvih pretenzija. Ubrzo je i mala skinula gornji deo. Sise su joj bile bele, sto je znacilo da ih nije suncala. Bile su kontrast tamnom stomaku.
i u svojoj belini izgledale su jos vece. Bradavice su joj bile crvene i velike.
Vozio sam ka dobro znanom sprudu, nasoj oazi mira Uskoro smo stigli. Izosli smo na sprud, prostrli asure. Iza plazice bila je sumica tako da smo imali i hlad. Olga je skinula danji deo kostima. Devojka je rekla kako je divno ujednaceno pacrnela. Olga joj je predlozila da se i ona skine, ali ona to nije htela. Skinuo sam se i ja i njen decko. Primetio sam da i nema neki komad. Devojka je povremeno pogledavala u moj kurac. Posle par sati smo ogladneli. Resili smo da napravimo rostilj. Olga je pozvala momka da joj pomogne u skupljanju granja, a ja sam pripremao meso sa devojkom. Znao sam da ce ga Olga kresnuti. Bogami "skupljanje" granja se oduzilo. Ona je htela da ih trazi. Krenuo sam sa njom. Posle pet minuta culi smo uzdahe. Decko je tucao Olgu u dupe. Stajala je naguzena tako da se lepo videlo pomeranje maljave guzice i kako ulazi. Devojka je netremice gledala, a anda pacela tiho da place. Odjednom je prestala, obrala suze i skinula gacice. Ostala je gola.
- Jebi me, molim te. Kad moze on, mogu i ja rece.
Smestio sam joj. Bila je prekrasna. Ubrzo je pocela da vristi. Momak nas je tek onda primetio i za trenutak zastao. Ubrzo je nastavio da tuca Olgu, ali je brzo svrsio.
- Tucaj me kao on tvoju zenu!
Poceo sam da joj ga uvlocim u tesno nevino dupe.Vristala je kao da je kolju ali se uporno nabijala na moj kurac, gledajuci momka pravo u oci. On je tucao Olgu ovog puta u picu. Ona ga je uhvatila nogama oko ledja da ne bi mogao da ga irvuce. Opet je bio brzi. Poceo je po drugi put da puni rupu moje zene. Meni je takodje dolazilo. Ona je to osetila.
- Napuni i ti meni picu - rece. Izvukoh joj ga iz guze i stavih u picu. Odmah sam poceo da joj punim ribicu. Kasnije je decko zeleo potucati na plazi. Nije mu dala. Morao je da gleda kako je ja tucam. Drugi put sam joj svrsio medju sisama. Strasno sam zeleo do pisam i krenuo sam ka sumarku. Zaustavila me je.
- Pisaj po meni - rece.
Ako zeli sto da ne? - pamislih. Ona je cucnula ispod mog kurca. Poceo sam da pisam jakim mla-zom. Ona se umivala. Otvorila je usta i pustila mlaz unutra. Mlaz se prelivao preko usana po vratu i sisama. Sise je mesila i prinosila mlazu. Kada sam zavrsio, decko je hteo da je kresne ali ona je pristala samo ako je polize. On je lizao vrlo pedantno. Poceo je da je tuca kao mutav, a ja sam dohvotio i rascerecio moju Olgu. Rozisli smo se u kasno predvecerie i nismo se vise nikada videli.
Ako su zajedno, ali i ako nisu, neka nam se javi neko od njih ako ovo procita, jer imaju nasu adresu.
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.16
mob
Nokia N95 8gb
VELIKI NEMACKI DVOGLED

Sada sam znao da je Djoka od onih ljudi cija se dusa krije u lisicijoj kozi, to jest, da je taj tip veoma lukav covek. Avaj,od te spoznaje Ratomiru nije ni malo lakse bilo.
Ipak, nije se mirlo sa tim da mu Djoka pre-varant ne vrati pare. Zato ga je i posetlo tog dana. Vise dileme nije bilo, to je i Djoka video. Zato je Ratomiru i ponudio, dvogled. Veliki nemacki dvogled.
- Ti mene zajebavas! - razbesneo se Ratomir.
- Ni slucajno. Ja tebi nemam nista drugo da ponudim vec taj dvogled. Vidim da se ne razumes u stvarcicu, inace, odmah bi je dogra-bio i odneo. Ti i ne sanjas koliko to vredi. Ratomir uze dvogled u ruke, podize ga u pravcu ociju tek toliko da dobije u vre menu, dok ne vidi sta mu je uciniti. Kad, onako napamet, sprava mu ispred nosa donese neku snajku u basti kako plevi luk. Podesi sad Ratomir malo boije pogled i zviznu. Kao da je pred njim, zena oko tridesetib go-dma, pokazivala mu je bele butine i deo guze. Ratomir oseti kako mu se dize djoka, i resi da od Djoke uzme dvogled, mada su mu vise trebale pare. Nije tada ni slutio Ratomir sta ce sa tim dvogledom doziveti i preziveti, kakve Ce sve stvari videti i na kraju, da ce ga besan u koma-dice polomiti. Prvo je Ratomir video ko krade Jordanove jabuke. A onda je video da Tugomirov sin drka u sedamnaestoj i to iza plasta sena.
Takode iza plasta sena gledao je komsinicu Julku kako zadize suknju a onda pisa. Julka je bila miada, jebozovna komsinica, slika ga je bas nadrazila. Poceo je da vadi djoku iz gaca, ali je tada naisla njegova zena, pa je morao da prekine sa osmatranjem i da sakrije dvogled, ali je zato povalio zenu odmah na licu mesta.
- Ti me Ratomire pojeba danas kao nikada do sada. Ne znam prosto sta ti bi te me tako natace - ne izdrza njegova zena.
- Kako sta mi bi? Zar se ne secas? Danas je petogodisnjica naseg braka - doseti se Ratomir.
- Nije bas danas. Jos koji dan, all nema veze. Sve do godisnjice ti me svaki dan ovako iznenadi - zacvrkuta zena i ode za svojim poslom. Nije se vise Ratomir odvajao od dvogleda, kao da je postao straza i prestraza sela.
Odmah je poceo da vreba njih, gradjane, kako su ih zvali. Ono jeste, Krstivoje nije bas neki gradjanin, blo je njihov seljak, ali eto, ucio je ucio, zavrsio fakultet, zaposilo se i tamo ozenio. E, zena mu je bila rodena varosanka. Njih je vrebao Ratomir. Znao je da je tog dana Krstivoje sa mladom sam u kuci. A sta ce Krstivoje s mladom pickom u maju mesecu da radi u kuci vec da se pojebe. Dezurao je Ratomir, dezurao, a onda ih je ulovio.
Ljubio je, gle ti Krste, po celom telu. A ona gola. Njegov je jezik prelzalo preko njenog tela, a ona se uvijala milujuci ga po kosi. Onda je Krstivoje stigao dole do trougla koji je sve i nista u zivotu. Ratomir nije mogao da veruje. Snajka je milovala svoje male ah lepe grudi, grcila se, oblizivala. Ratomir izvadi svoju kurcinu i poce da drka desnom dok je levom podesavao dvogled. Opet iznenadenje. Ne moze Ratomir da veruje dvogledu, a ni ocima. Snajka je, u ona njena lepa usta ugurala Krstivojevu kitu, ne bas golemu, all dobro ukrucenu. Ratomir zazmure od neke slatke jeze. Poce brze da drka. Nije ni primetlo zenu koja je vec poodavno stajala i zabezekouto ga gledala. Dvogled je uzela iz njegovih ruku bas kada je on hteo da svrsi. lznenaden i uhvacen na delu nije znao sta da radi. Jos uvek je djoku drzao u saci dok je njegova zena podesavala spravu u pravcu Krstine kuce.
Sada je ona uzdahnula videvsi dobro sta je to njen Ratomir gledao.
- Ostavi to - konacno se snadje Ratomir.
- Ostavi i ti to - pokaza mu zena na kurac u saci i odmah se vrati da prati situaciju.
Sada je Krstivoje prodirao polako u svoju mladu varosanku. A ona je mesala kao luda. Ubrzo zatim se okrete na stomak a onda svoj, to je Ratomirova zena morala da prizna, lepi guz podize visoko, tako da joj je Krsta ugurao, ucini se Desi i jaja. Desa se sva strese, ali joj tada Ratomir uze dvogled.
Pocese da se otimaju oko dvogleda. U tom otimanju strasti im dostigose vrhunac i ono pocese sa sebe da skidaju odecu. Ostali su potpuno goli. i jedno i drugo zivljase sa onom slikom od malopre.
- Je li moj vedi - zastenja Ratomir.
- Jeste, ali oni se drugacije jebu - promrmlja Desa.
- E, sad Ces da vidis da i mi mozemo tako -rece Ratomir i poce da je ljubi po celom telu.
Desa je gorela. Odavno je to ona mastala, ali nikako da Ratomira navede na slicno. Ovom je bilo vazno samo da ga ugura unutra. Volela je sto ima veliki kurac, ali je i cesto i patila, onako nezagrejana sa suvom pickom Cesto je dozivljavala bol umesto slasti. Samo je trenutak Ratomir oklevao, a onda je navaho da lize, prvo sporo pa sve brze i brze. Desa je jecala, gnjavila sise, sisala prst. Uskoro umesto prsta u usta joj je zalutala velika kurcina uzbudjenog Ratomira. Hrabro je pocela da ga dudla, da ga ugurava sve do jaja. Disala je tesko ali joj je bib lepo. Sve se desilo tako iznenada, sve je bilo tako eksplozivno, pa nisu ni culi nekoliko poziva. Neko je usao kod njih u sobu, a oni jos uvek nisu nista primecivali.
- Auuu, koja je kurcina - rekla je Krstivojeva zena.
Trgli su se. Bili su sokirani.
- Samo vi nastavite. Ja sam dosla da
zamolim za malo kafe. Ona moja budala je zab-oravila jutros da kupi - rekia je ne skidajuci pogled sa Ratomirove kite.
- Ali kako - pobuni se Desa.
- Lepo. To je tako normalno. Ako nemate nista protiv da vam se pridruzim.
- Zar utroje?! - zinu Ratomir.
- Moze i ucetvoro, dogovoricemo se -odgovori varosanka.
Ratomir se seti one slike, race joj da ih je gledao i kara mu se opet pomami. Desa se nade u nebranom grozdju. Taman je htela da ga primi unutra  a sad eto, upala im neka gradska frajla sa ludom idejom. Pored toga, strasno se uzbudivala zbog predloga da budu ucetvoro, a i htela je da gleda kako Ratomir jebe gospodu.
Cutala je, ali je rasirila noge. Ratomir silovi-to udje u nju i ona jaukne. Nepozvana, pridruzi im se Ceca, kako se zvala
Krstivojeva mlada. Ratomir da izludi, kurac mu nabrekao da prsne. Ceca, onako vlaznog, ne caseci, uze ga u svoja mala usta. Desa se nije mogla cudu nacuditi. Nije mogao Ratomir dugo da ceka. Hteo je malu varosanku da pocasti pravom kitom. A ona, ne trepnuvsi, zamoli ga da joj ga malo gurne u cmar, da to njegovo kopije oseti kako valja. Uzbudena, iznenadena, Desa je samo gutala pljuvacku. Kad Ratomir ispuni Cecinu zelju, i kad poce da ulazi u njen cmar i Desa jeknu od nekog zadovoljstva i pocesa se po svom cmaru.
Avaj, Ratomir se sutradan ne pokaza kao dzentlmen. Nije dao da odu preko puta, napro-tiv pretlo je Desi, psovao je, nije dao da je neko tuca. Desa je cutala, nije smela da insistira i kao da bese na sve zaboravila.
Treceg dana Ratomir opet uze dvogled u ruke. I zaneme. Desa nije bila kod krojacice vec kod Krstivoja i Cece. Tri gola tela na podu, a ne na krevetu, behu isprepletena. krv mu je jurnu-la u slepoocnice, baclo je dvogled pod noge i dobro ga izgazio. A onda je jurnuo... Ipak, pridruzio im se. Jebao je svo troje, proslo su se grabili oko njegove kite.
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.16
mob
Nokia N95 8gb
Majka i kcer

Bio sam dete.Doselile su se neke nove komsije.Ulazi covek sa jednom crnokosom malom devojcicom. Prica sa ocem i odlazi.Meni tata kaze:”Odsad ces se igrati sa ovom curicom.Stara je koliko i ti”.Kako je njen otac bio nesto osorljiv i imao svoje “bube”,curica nije nikad dosla vise.Mi smo se odselili u drugi deo grada. Dolazili smo s vremena na vreme kod starih komsija.Ova curica iz mog detinjstva se zvala Bilja.Postala je zestoka devojka. Razvijena,a crnka.Pune oci svud gde pogledas po njoj.Utegne se u farmerice.savovi pucaju.Ona je gledala tada nesto starije momke. Brzo se potom udala pa joj se brak vremenom raspao kao i meni.Samo sto je ona iz braka dobila jednu slatku devojcicu.Tatjana.Kosa svetlo plava i oci.A sve ostalo kao mama.Samo mlada.Ima oko 19 godina.Zavrsila skolu i nigde ne radi.A kao mama se od rane mladosti sevila sa nesto starijim momcima. Nekako sam Bilju bio izgubio iz vida.Ponekad je sretnem.Hladno se javimo.A nekadasnje komsije.Silazim niz stepenice mog solitera.Stanujem na prvom spratu.Uz stepenice ide Bilja kod nekog.Prvo sto ugledam je dekolte.Gledam je odozgo.Dve strasne lopte.zenama grudi uvek poslednje staraju.Suknja kraca.Noge nisu bas ekstra kao nekad.Doterana i okicena zlatom. Nasminkana i jebozovna.Crna kosa se sija.Lutka ipo.secerlema. Mi sada 40 godina imamo.I ja i ona.Barabar je ona sa ovim mladim curama.U redu mlado je mlado.Bilja je zrela.To je ona zrela lepota zene.I nije za bacanje. Stalno mislim na Bilju.Zagrejao sam se za nju.I sto sam je uopste pustio kojekakvima sve ove godine?Uskoro je bila jedna svadba.I cudo!?Ja i Bilja sedimo jedno naspram drugog za stolom.Muzika,pesma,veselje.Konobari donose supu, pa salatu i pecenje.Pica svakojaka.Kad se muzika malo stisa mi pricamo o svemu.Ona pusi cigaretu i cirka crno vino. Poceo je ples te veceri.Uzimam oko struka Bilju.Pricamo nesto.Malo nas je pice dokacilo.Ona me gleda i smejulji se. Posle plesa odlazimo u mrak.Mesec skoro pun pa se vidi.Tu neki drvljanik.Mi sednemo na neko odbaceno zadnje sediste od fice. Caskamo o svacemu.Nesto od alkohola ili ko zna od cega vec,meni se poceo ukrucivati.A kako i ne bi.Bilja,rasna crnka. Dosla sa mora i preplanula.Crna majica sa nekim sljokicama.Kao Brena nekad.Nema dekolte ali dve dobre lopte zatezu majicu. Ruke predivne,punacke.Lepota neopisiva.Ona je uvek bila malo punacka.Jedna od te dve prelepe ruke mi otkopcava slic. Kao da je sve to normalno,ona mi vadi penis.Poluukrucen, sada naglo dobija cvrstinu.Odbacujem sve misli.Nije bitno gde se nalazim i da li je svadba tu blizu.Prepustam se uzivanju.Ona mi polako spusta kozicu.Pa jedno dvadesetak minuta mozda i vise.Lagano BiiiiP.Ona nesto kao prica.Ja rec ne progovaram.Disem duboko i ubrzano.Prija mi ovo samo tako.Ruke su mi slobodne,a uzivam.Da ne govorim kako vec duze vreme apstiniram.No nije vazno,polako mi se muti u glavi i svrsavam.Osecam njenu toplu saku dole.Malo sam uprskao pantalone.Kroz mrak upadam sa zadnje strane u stricevu kucu.Kroz prozor.Grabim neke bratove pantalone i oblacim.Za veceras samo pozajmljujem. U krevetu sam sa Biljom.Goli se valjamo.Ona vristi kroz smeh.Ljubim joj usne ispod siljatog nosica.U svojoj ranoj mladosti da je ofarbala kosu smede, bila bi ista rukometasica Svetlana Kitic.Stiskam joj sise.Sada nema majice preko njih.Sa leda je hvatam i stezem sike,a ljubim joj vrat i kosu.Klecimo tako oboje na krevetu.Onda ona pada na krevet,a ja ljubim njenu guzu. Lizem joj klicu.Onda se okrene na leda i dobro rastavi noge.Dao sam sve od sebe.Sudbina mi je donela na startu zivota.Pa je odvojila odmah od mene.Sada je opet tu ona i necu je lako iz ruku ispustiti.Dok joj nabijam gledam jebozovno lice.Ona je najbolja riba koju sam imao.Neki kazu da ne smes BiiiiP da slusas. Itekako mi prija dok sam sa njom u krevetu ili tacnije na njoj ili jos tacnije medu njenim nogama.Jednom posle seksa je zapalila cigaretu.Meni je dala dim.Kaze onako seretski:”Kako to da sam sve ove godine mislila da si nikakav u krevetu?Mrsavko iz tvojih tinejdzerskih dana ispade Kazanova”. Samo sam kratko odgovorio:”Nije zlato sve sto sija”.I zaista u pubertetu sam bio krzljav.Bilja je gledala lepotane tada.A sada u srednjim godinama volu bih rep iscupao. Tatjanu sam sretao ranije.Sada me poznaje.”To je mamin decko”.Tako me predstavlja.A ranije sam je sretao mnogo cesce nego Bilju.Mala je gradena…do jaja.A cesto je bila u drustvu lepih mladica i uz to visokih i razvijenih.Malo mi je to bilo krivo.U moje vreme momci nisu bili tako jaki,a o meni da ne pricam.I mnogo devojaka sam sretao u gradu.Fantasticno gradene.Prelepo,cisto lice.Naravno da mi se dizao.Ko zdrav,a musko, to da ne primeti.Volim zutu boju i ljubomoran sam na te momke.Tatjana je primetila da joj je majka sva ozarena i vedra.Od kada je moja.Crv joj neki ne da mira u glavi.Smisljala je i kovala plan.Htela je da se nesto uveri.Jutro je svanulo.Leskario sam onako u krevetu.BiiiiP sam zamisljajuci Bilju.Ona je toga dana otisla sa drugaricom u Beograd da kupe neke cipele.Telefon zvoni i javlja se Tatjana.Kaze da dodem kod Bilje.Kisa je pa nije posla na put.Vidim pada neka sitna kisica.Odem ja.Ulazim u stan.Tatjana sama.U nekoj haljini.Pa to samo u pornicima nose.Dekolte dubok.Drzi se samo na jednom dugmetu. A sve se skoro vidi.Mene neka jeza podilazi.Pozitivna.Kaze da je Bilja ipak otisla.Mlado jedro telo taman za njene godine.Plavusa rumenih obraza. Mesnati listovi.Sva koza perfektna i jebozovna.sta da vise pricam o devojci u tom dobu?Pitala me sta cu popiti?Pa je onda onako sedeci u fotelji zadigla suknju.Grom me pogodi.Ja lepsu pickicu ni na filmu nisam video.Nisam oklevao.zivot mi je uvek palio samare kada bi oklevao.Kleknem i pocnem da je lizem.Prede kao maca.Zadovoljna.Pice vise ne pominje.Sve teze dise.Onda prelazimo na drugu fazu. Raskopcao sam pantalone.Ona je klekla.Gledajuci me u oci,bucka je svukla kozicu i slatko lizala lilihip.Izvadila je odnekle prezervativ. Navukla mi ga i onda se namestila da je parim odpozadi.Ima sjajna siroka leda.Uhvatim je za okrugle sise.Bela put.Dobro sam joj zavlacio. Morao sam cesce usporiti malo.Nisam divljak da je rasturam.”Oh”.Dubok uzdah.Ugrizla se za usnu.Okrenula je glavu i gledala me. Namignula mi je.Vidim da uziva.A tek ja.Kako i ne bih.Imam ispod sebe mladu perfektnu zenku.Finis na fotelji.Digla je obe noge visoko. Svrsavamo oboje.Ja malo pre.Nije sala kada tucas mladu ribu…piletinu.Odlazim,zatvara vrata i kaze:”Dobar si”.Radostan sam.Dokazao sam da nisam rekao poslednju i da sam rame uz rame sa njenim mladim lepotanima.Mnogi vrsnjaci njeni su je sigurno uzeli bez imalo postovanja. Kao mlado meso.Da uzivaju neko vreme i istresu se u njoj.Nije zlato sve sto sija. Nastavio sam sa Biljom da zivim.BiiiiP je bez prezervativa.Bas dobro ako zatrudni.Njene pune ruke me grle.Ljubim joj i grickam usne. Bio sam i sa Tatjanom jos par puta.Osladilo nam se izgleda.Neko ce sve ovo sa Tatjanom osudivati.Mozda je i tako.Ona mlada ja sredovecan. zivot je jako kratak i treba sve probati. To sada znam.Treba uzeti sve sto mozes.I mlad momak moze spavati sa starijom damom.Mlada cura sa sredovecnim covekom. Incest ne podrzavam.Upises jednostavno recku na zidu.Bilo jednom.Ja bih voleo da sam imao Bilju kada mi je bilo oko 18 godina.To se nije desilo tada vec mnogo godina kasnije.A eto i ovu mladu zdrebicu…Tatjanu.
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.16
mob
Nokia N95 8gb
Srednja skola

Bila je priprema za priredbu povodom dana skole. Bio sam cetvrta godina. Ja sam bio zaduzen za muzicki deo priredbe; sve pesme i recitacije sam pratio na skolskom klaviru. Taj dan sam po prvi put te godine video hor i primetio sam nova lica u odnosu na proslu. Ala su ove nove klinke jebozovne… Jeste da su prva godina, ali brate, razvijenije su od druge i trece godine. U pauzi izmedu pesama vidim profesor smara prvi glas kako ne peva i onako pocnem da sviram neke dosadne pesmice koje sam ucio u muzickoj skoli. Secam se bilo je nesto zesce brzo. - Vidim mnogo si vest sa prstima? Ja sam Marija. devojka pored klavira. - Cao! Ostao sam bez teksta. Ona se nasmejala. Devojka je stvarno ekstra! Zgodna je, dobro gradena, na dupe sam otkinuo… Rekoh u sebi, izbacacu se ja po toj guzi makar mi to bilo poslednje. Utom profa zove da nastavimo. E, svaku pesmu sam barem pet puta izgresio nakon toga. Pogledam Doris, a ona gleda u mene, naravno, ne peva. Grickala je svoju usnu. A tek kada sam video da joj kroz majicu strce bradavice, odlepio sam! Predlozio sam profi jednu jacu pauzu. Ok. Ovi iz hora pohitali jadni na hranu jer nisu jeli citav dan. Nisam ni ja, ali ko je tada mislio na hranu.. Dosla je do mene i stavila ruku na moje koleno. Secam se moje sledece recenice: Hajde casak sa mnom dole… Sisli smo. Sad sam hteo otpozadi. steta onakvo dupe ne osetiti izmedu kite i stomaka. To mi je omiljema poza. Naravno, nastavio sam u istom ritmu kao i do sada. U glavi sam osetio kako mi srce lupa. Ona samo u patikama, ja i bez njih, ulazim i izlazim iz nje, ona sve glasnija i glasnija. Mislim da je tada opet svrsila, ne secam se najbolje.. Ubrzo sam i ja osetio da sam blizu. Doduse vec 15min smo bili dole i neko bi posumnjao nesto. Ja onako u zanosu, izvadim ga iz nje i pocnem da bacam po njenoj guzi. zelja mi se ostvarila! Gledam nas onako zadihane, glavicem mesam po njenoj guzi i mislim se kresnucu ja tebe barem jos dva puta u skoli…
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 626
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.24
mob
Nokia N70i
svjeze meso

Ja sam jedan od onih koji su se rano oženili, ali isto tako jedan od onih u čijim je brakovima rano došlo
do nesuglasica. Kada smo se vjenčali bio sam perspektivan i mlad stručnjak, društven, širokih pogleda i prilično zgodan.
Ona je bila lijepa, ali nekako hladna, posesivna i malograđanka. Kroz nekoliko godina smo shvatili da nam ne ide i da je
jedino rješenje rastava. No, dvoje djece koju sam obožavao i njeno tvrdo nepristajanje na rastavu doveli su do moje
odluke da odem raditi u inozemsvo. Ženi sam jasno rekao da prema njoj ne osjćaam nikakve obveze, a da ih ni ona
prema meni nema. Djeci ću (a i njoj naravno) osigurati egzistenciju, a ona neka napravi scenarij za malograđansku
obitelj i sredinu.

I tako samo otišao. Za djecu i okolinu radio sam vani zbog novaca, a nas dvoje smo znali da smo uistinu razdvojeni.
Dolazio sam svaka dva mjeseca radi djece i oko toga se pravila parada, ali što je - tu je.
U Italiji sam se ubacio u dobru firmu i specijalizirao za projektiranje vila i obiteljskih kuća, što je bio jedan od boljih
poslova u firmi. Kolege su me gledale s podsmijehom, misleći da sam protežiran zbog lijepog izgleda i šarma, znajući
da je to “bossova” slabost. Istina ja sam gazdinu naklonost osjetio, ali sam pozive koje mi je upućivao, iskoristio s
njegovom ženom, obilno joj nadoknađujući ono što joj je on uskraćivao. On je to shvatio i nije postavljao daljnja pitanja.
Tako sam ustvari započeo dvije karijere. Onu uspješnu arhitekta i onu svojevrsnog playboya, a iskreno govoreći
najčešće se dešavalo da jedna ide pod ruku s drugom. Jer,kao što svi dobro znamo o izboru projekta kuće najćešać
odlučuju žene i obično sam prvo njima pokazivao nacrte. Nevjerojatno kako su oduševljene projektom i nakon koje
slavljeničke zdravice brzo padale u krevet obilno nadoknađujući ono što im prezaposleni muževi nisu davali.
Naravno da bi naša malograđanska idila bila savršena dolazila je ponekad i obitelj k meni u posjet. Ženi sam davao
novce i vrijeme je provodila u šopingu, a ja sam djeci nastojao ispuniti svaku želju. To su bili predivni trenutci. Kasnije
kada su odrasli dolazili su sami, dok je ona ostajala doma. Uvijek sam se radovao njihovim dolascima, a stan je bio
prostran i tek s njima pravi.
Jedno zgodom, prije nekoliko mjeseci došla je moja kći s prijateljicom i tu stvarno počinje ova priča. Vodio sam ih
obadvije u shopping, po znamenostima, navečer po restoranima i klubovima. Iako su imale tek petnaestak-šesnaestak
godina svugdje su bile zapažene čime sam se ponosio, jer su obje bile stvarno lijepe.
S kćeri sam imao divan odnos pun razumijevanja. Mogli smo otvoreno razgovarati o svemu i svačemu, a posebno me
radovalo što je bila pametna i svjesna potrebe učenja i rada iako sam joj ja sve pružao. Ona se ponosila uspješnim i
lijepim tatom, a majci je znala ponekad prebaciti opuštanje i vidljiv višak kilograma, zbog čega sam je često korio.
Anita, njezina prijateljica je uvijek izgledala uplašeno i zbunjeno kad bih joj se obraćao. Kad bih ju pak pogledao ili
dodirnuo, crvenila se i mucala.
Nije mi trebalo dugo da shvatim da joj se sviđam, to mi je bilo simpatično, ali nisam ni pomišljao na nekakvu pustolovinu.
Nemojte me pogrešno shvatiti ševio sam ja i jako mlade pičkice, možda tek koju godinu starije od nje, ali sve su one
bile bogate kučkice željne karanja dok je ona bila prijateljica moje kćeri.
No, ne ide sve u životu kako mi hoćemo. Dogodilo se da mi je kći jednog jutra otputovala u susjedni gradić kod prijatelja.
Dok sam još ležao u krevetu i listao neke časopise, na vratima se začulo kucanje. Ušla je Anita noseći mi kavu i doručak.
Ruke su joj drhtale, a kada me je pogledala opet se zarumenila. Uplašivši se da me ne zalije kavom sam je uzeh, a da
bih je ohrabrio ovlaš joj dohvatih ruku. Ona je drhtala sva vrela. Povukoh je k ležaju i ona sjedne sva izgubljena.
Odjednom poče plakati. Privih je k sebi nježno u namjeri da je utješim. Osjetih da se prijanja uz mene kao pijavica.
Svoje usne, očinski, spustih na njenu kosu, ali njene, vlažne i tople, osjetih kako me drhtavo ljube po prsima.
” Što je malena? Što je?”, upitah je.
” Ništa, ništa.”, mucajući je odgovorila, a zatim podigla svoj suzni pogled, čist i prelijep, kao uplašena srna i pogledala
me.” Ja vas volim. Ja vas želim. “, drhtavo je napokon izgovorila.
” O, lutko malena, pa i ja tebe volim. “, pokušao sam izvrdati mada sam bio svjestan problema.
Pričao sam joj, objašnjavao, ali ona se sve više stiskala na moje grudi. I poslije svega moje kreposnosti nestade i
osjetih je pod rukama onakvom kakva jest, osjetih je kao narajcanu mladu pičkicu.
Naziralo se da ispod široke majice nema ništa. Male, lijepe, tek propupale sisice su se ocrtavale ispod tanke tkanine.
Kad sam ju skinuo ispod vidjeh dvije najslađe breskvice koje čovjek može poželjeti i spustih usne na njih.
Ljubio sam joj sisice usput joj raskopčavajući traperice. Ni ispod njih nije imala ništa doli golu kožu i njezne plave
dlačice okolo tek procvjetalog pupoljka. Takvu, kao od majke rođenu, je polegoh na svoj krevet.
Sve ovo me je već dobrano uzbudilo i moj se kar probudio. Kroz donji dio pidžame opirao se o njena bedra i ja mu
pomogoh da se oslobodi sputavajuće tkanine. Anita je, sva usplamtjela, jecala i ljubila me naslijepo, prelazeći
svojim nježnim rukama i usnama po mojim prsima i ramenima. Bila je poželjna, svježa i vrela i ja sam se jedva
suzdržavao da je ne nabijem odmah na kurčinu, ali sam htio što dulje uživati, u tom lijepom, jedrom tijelu.
Kada sam se napokon našao preko nje i kada je moj kar ušao u njenu šumicu, još jednom pomislih postupam li ispravno.
Prstima potražih njezin procijep koji je bio sav vlažan, nabubren i vruć, ali osjetih da je to ipak uznemiruje.
” Anita, želiš li to? “, upitah, a u stvarnosti jedva čekajući da joj ga zabijem.
” Da, da, želim. Želim to prvo s vama, samo s vama. Želim da vi budete taj koji će me prvi pojebati.”
Taj me odgovor ohrabri te se odlučih da nastavim sa započetim. Ljubeći joj usne, lice i lijepe, nabrekle sisice, lagano
joj uzeh noge i razmakoh ih. Ukaza mi se njen crveni cvijet, vlažan u sjajnoj plavoj šumici. Bio je tako svjež, mirisan i
izazovan da joj spustih noge i pođoh glavom u taj izazovni predio. Dotakoh ga usnama, a jezikom potražih klitoris.
Anita se sva strese i svoje ruke zari u moju kosu. To me ohrabri i ja joj nastavih lizati cvjetić. Jezikom sam lagano
prelazio preko njenog procjepa, zatim bih stao i uzeo njen mali, nabujali klitić u svoje usne i nježno ga sisao.
Osjećao sam kako se ona meškolji ispod mojih usana i kako se izvija u plamenu nabujalih strasti.
Njen su me miris, dodir njezina jedrog tijela i vrelina njene uspaljene pičkice sve više uzbuđivali približavajući me
opasno preranome kraju i ja se vratih prvobitnoj nakani. Podigoh joj noge i svoju spravu usmjerih k cilju.Moj nabrekli
glavić prekri njezin uski otvor. Vrelina me je mamila i ja blago uprijeh. Nije išlo, ali došli smo predaleko da bi nas bilo
što zaustavilo. Nakon malo upiranja glavić je uronio, ali dalje nije išlo. Vidjeh joj na licu bolnu grimasu. Lagano popustih
pritisak i ljubeći je, zapitah:
” Boli li te, Anitice? Da prekinem?”
” Ne, ne, ne boli me. Samo nastavi. Slobodno me razvali, tvoja sam.”, rekla je i kao da se uplašila da ću odustati,
zgrabila me je čvrsto svojim rukama u zagrljaj.
Iz iskustva sam znao da je iznenađenje uvijek uspješno oruđe i oslonivši se na koljena, ja joj ga naglo zabih cijelog,
do jaja. Na lice joj se vrati bolna grimasa, zubi su joj zagrizli usnice, ali se nije javila. Bez obzira na njenu bolnu
grimasu znao sam da je sada prepreka savladana i da je taj rajski cvijetić spreman da mi se potpuno preda, te se
nastavih žestoko nabijati u nju uzivajući u njezinoj uskosti i nerazrađenosti. Ubrzo osjetih trnce oko kurca i znadoh da
sam pred vrhuncem. Koji tren kasnije se moj gejzir rasprsnuo duboko u njoj i ja se opustih i izvalih pokraj nje. Ona je
svoj vlažni obraz pritisnula uz moj i nježno me grlila drhćui kao trstika na vjetru. Kada sam skupio snage podigao sam
se i vidjeh na svom kurcu i njenoj pičkici tragove krvi. Mazeći je i tepajući joj upitah kako joj je bilo.
” Malo je boljelo, ali je vrijedilo.”, uzvratila je uz slabašan smješak.
Nasmiješio sam se na tu junačku izjavu i nježno je poljubio i ponovo se spustio pokraj nje. Nije me dugo puštala iz
zagrljaja, sve vrijeme me nježno milujući i ja osjetih kako mi se kurac ponovo budi i postaje sve tvrđi u želji da još koji
put okusi to mlado meso.
” Anita, ja te želim, ja te moram ponovo imati. Ja te se jednostavno ne mogu zadovoljiti. Ja ću poluditi ako ti ga ne
zabijem.”, požudno sam joj tepao milujći joj meku kosu i ljubeći joj jebozovno tijelo.
” Uzmi me. Ja želim da me imaš, da mi razvališ pičkicu sa tom svojom ogromnom karinom. Ja hoću da me jebeš,
da me učiniš pohotnom malom kurvicom.”, odgovorila mi je dahćući.
U ovaj pohod krenuh polako, njezno joj ljubeći i grickajući mlade sise. Ušao sam u nju pažljivo i lagano. Jebao sam
ju ulazeći skroz do jaja, a onda bih stao malo i kružio po njenoj uskoj, vreloj unutrašnjosti, da bih ga naglo izvukao pa
ponovo lagano i polako zabijao u Anitu. Ovaj je puta je i ona sudjelovala u jebačini lagano vrteći guzom i nabijajući
se na njega kada bih ga joj uvlačio obećavajući da će od nje vrlo brzo nastati izvrsna jebačica, što sam ja želio u
potpunosti iskoristiti u idućih nekoliko dana .
Bila je tijesna i moj je kurac to osjećao, a to kao da ga je tjeralo da se još više dokaze i sve vrijeme mi se činilo da i
dalje rasta i buja u njoj. Ubado sam ju lagano osjećajući da nju samo bol sprečava da doživi orgazam i ja se sav
posvetih zadatku da ju dovedem k cilju. Kada se grčevito uhvatila za mene, tresući se u svom prvom orgazmu i sam
sam živnuo i čvrstim, dubokim ubodima priveo sebe kraju. Osjetio sam kako mi jaja pulsiraju, kako mi niz leđa prolaze
žmarci, a onda sam eksplodirao zasuvši vrelu Eminu unutrašnjost mlazevima svoje sperme.
Tako isprepleteni smo dugo ležali u tišini. Kad mi je mali splasnuo, ne vadeći ga okrenuh je na sebe. Prelazio sam
rukama preko njenih čvrstih bedara, guze, leđa i sisa. Ona me je ljubila po cijelom tijelu rukama mi mrseći kosu.
Osjetih da je sretna, a i ja sam bio isto tako sretan, bez obzira na malu dozu osjećaja krivnje što sam ju tako brutalno
razvalio. Zato sam valjda sad i bio tako nježan s njom, dok se ona za to vrijeme lagano na meni poigravala, učinivši da
mi mali opet očvrsne i uživa u njenoj vrelini.
Kada je ona osjetila da mi je karina opet tvrda i spremna, prestala se poigravati i počela se nježno, bojažljivo nabijati
na nju. Primio sam ju za bokove i polako ju nabijao na moj vreli kurac. Ubrzo smo uhvatili pravi ritam. Uživajući Anita je
spustila ruke na moja prsa i počela me lagano ševiti krećući se dugim pokretima niz i uzduž mog nauljenog štapa.
Moje su ruke slobodno lutale njezinim tijelom, ovaj tren joj milujući leđa, drugi joj već gnječeći i mazeći nabrekle
mlade sisice. Nakon nekoliko minuta Anita se počela sve žešće nabijati sve dublje i dublje dahćući. Rukama sam
ju čvrsto primio za oblu, čvrstu guzu trudeći se da ju zadržim sve vrijeme na sebi. Prsti su mi za to vrijeme milovali
nježni, svilenkasti raspor između njezinh guzova, a onda sam otkrio otvor njezinog šupčića. Od njezinog žestokog
nabijanja već je bio malo otvoren i ja nemogoh odoljeti, nego naslinih kažiprst i stjerah joj ga u usku rupicu. Anita se
na iznenandno prisustvo novog podražaja u sasvim drugoj i neočekivanoj rupi izvila poput mačke, a onda se razlila po
meni tresući se u urnebesnom orgazmu. Onog trenutka kada je pala na mene i ja sam svršio puneći ponovo slatku,
malu jebežljivu Aniticu do vrha svojom vrelom spermom.
Taj smo dan, praktički, proveli u krevetu. Ne znam koliko sam puta ulazio i svršavao u to prelijepo, mače trudeći se
da joj pokažem što sve može dati i dobiti. Mali ju je bol sputavao, ali nije odustajala, bila je tvrdoglava i uporna u želji
da mi dokaže svoju ženskost. Najviše je voljela da joj ga stjeram zguza, jer ju je tada najmanje boljelo, pa smo u toj
pozi i zaspali.
Začudo, do buđenja mi nije ispao iz nje kao da je u njoj našao svoju luku.
Sutradan smo nastavili u istom ritmu utvrđujući naučeno i isprobavajući novo.Tek predvečer smo se spremili i otišli
pred moju kći. Ona je odušvljeno pričala svoje doživljaje, pa nije primjećivala ništa neobično kod svoje prijateljice
koja je sjaila onim sjajem tek pojebane žene. Mada smo naravno i mi vodili računa o tome da se ništa ne primjeti.
Sljedećih nekoliko noći Anita mi je stalno dolazila u sobu gdje smo provodili burne i vatrene sate. Više nisam bio
siguran da moja kćer nezna da joj karam frendicu jer su pojedine noći znale biti vrlo bučne, a jednom prilikom dok je
Anita bila zauzeta lizanjem i grickanjem moje nabrekle kurčine učinilo mi se da nas kroz poluotvorena vrata netko
promatra.
Tih tjedan dana bilo nam je prelijepo, ali smo bili svjesni da ovo nema budućnosti, osim zadovoljstva u možebitnim
novim posjetama. Kada su odlazile, oprostio sam se sa “svojim curicama”, a kada sam nazvao da vidim jesu li stigle,
kći mi, vragolasto rekla kako je njena “frendica” oduševljena sa mnom i da svima priča kako si bio dobar i gostoljubiv.
Te večeri nisam namjeravao izlaziti. Ležeći u krevetu mislio sam na Anitu. Pred očima mi je bilo njeno prekrasno
mlado tijelo, njen netaknuti cvjetić i prelijepi pogled. Razmišljajući, osjetih kako mi kurac raste. Pogladih ga rukom i
shvatih da se neće lako smiriti. Odavno se nisam samozadovoljavao pa to ne htjedoh učiniti ni sada, mada je njena
pica bila dobra inspiracija. Nazvah Mariju, jednu poznanicu koja je bila stalna rezerva, jedna od onih pica koje se
same nude. Kada smo se sastali, bez mnogo priča smo završili u krevetu. Ja sam mislio na Anitu i svojski derao Mariju.
Njoj moj trud nije promakao te je zaključila da su me djeca okupirala i da nisam imao vremena za zadovoljnje svojih
potreba. Na to sam se samo slatko nasmijao, naguzio ju, ćopio za bujne sise i stjerao joj svoj nabrekli, nauljeni kurac u
usku vrelu guzu.

IP sačuvana
social share
ponosni potomak najstarije svetske civilizacije
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 626
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.24
mob
Nokia N70i

Mobitel je uporno zvonio i vidim na displeju,zove moja svastika,i to koja svastika. Cao zete….oooooooo cao omiljena moja svastiko… sta ima? Treba mi tvoja pomoc,danas treba da se vratim u stan,rano ujutro imam vazna predavanjaa moje cimerice idu tek sutra navece,treba mi prevoz,ako nisi nesto zauzet…ma samo reci za moju najdrazu svastiku uvijek imam vremena…super zete,najbolji si,cekam te. Uh kurac mi se vec dignuo na samu pomisao da cu je vidjeti,bila je savrsena,uvijek sam se palio na nju…bila je prelijepa,najbolje sise koje sam ikad vidio,savrsena guza,noge,tijelo,sve. cesto sam jebavajuci zenu zamisljao da ga zabijam svojoj slatkoj svastiki,cesto sam mastao o njoj.

Za deset minuta sam bio pred njenom kucom,vec je bila spremna. Uh kad sam je vidio,lagana ljetna haljinica na njoj koja je vise otkrivala nego pokrivala,odmah sam pprimjetio da nema grudnjak,sise koje su ionako bile presavrsene izgledale su jos ljepse. Usla je u auto,cmoknula me u obraz kao i uvijeki rekla hvala ti zete,najbolji si…kako da ti se oduzim…smislicemo vec nesto,rekao sam i nasmijao se na sta se i ona nasmijala…stigli smo za pola sata,vrucina je bila nepodnosljiva…hajde udji na sladoled i na pice da se malo osvjezis…neckao sam se kao neugodno mi na sta ona rece,ne budi lud…sama sam,cimerice stizu tek sutra navece…usli smo,otisla je do kuhinje i donijela sladoled i pice i ispruzila se po trosjedu,ja sam sjeo na fotelju i lagano pijuckao hladan sok…uh kako me bole stopala rece ona….cijeli dan sam pospremala nesto po kuci i stopala su mi utrnula…hajde da ti ih izmasiram…hajde rece ona…sjeo sam na trosjed,stavila mi je stopala u krilo i lagano rasirila noge…nije nosila gacice,sijevnula je njena svjeze obrijana picka…kurac mi se digao,primjetila je a ja nisam htio skrivati…sve vise sam rukama klizio prema njenim koljenima i butinama…rasirio sam joj noge jos vise i zabio glavu medju njih i poceo joj lizati socnu picku…nije se opirala,samo je stenjala…zeteee sta mi to radis…ti si muz moje sestre…ne smijemooooooo aaaaaaaaaahhhhhhhh…sve vise sam ubrzavao tempo,grickao joj klitoris,bila je sva vlazna…ubrzo je pocela svrsavati…zelis li da prestanem…neeeeeeeeee zelim da me jebes…zelim da me rasturis od kurca…gurni mi gaaaaa aaaaaahhhhhhhh zeteeeeeeeeeeeeeeee zelim da mi nabijes kurac do jaja…jebi meeeee molim teeeeeeeeeeee …nije mi trebalo dvaput reci…svom silinom sam sjurio kurac u njenu vlaznu pickicu…jako sam nabijao…ubrzavao ritam pa usporavao dok je ona sve vise stenjala i vristala…ooooohhhhhhhhh tooooooooooooooo zeteeeeeeeee…jebiiiiiiii meeeeeeeeeeeee…jebiii svoju svastiku….rasturi meeeeeeee aaaaaaahhhhhhhhhhhhh….oooohhhhhhhhh zete moj kako me dobro jebes…..hoces li uvijek da jebes svoju svastiku…hoces li biti moj jebac…molim teeeeeeeeeee reci da ces uvijek da me jebes….hocu svastiko moja….nabijacu tvoju pickicu kad god pozelis….aahhhhhhhhh zete imas najbolji kurac na svijetu….ne zelim da me nikad vise jebe drugi….ahhhhhhhhh jebi me jebi jebi meeeeeeeeeee ahhhhhhh josssssssss jebi svoju kujicu…..jebi meeeeeeeeeeeeeeee…..ja sam tvoja mala slatka kujicaaaaaaa…..priblizavala se vrhuncu a i ja sam…..daj mi ga u usta…hocu da mi napusnis usta spermom….gurnuo sam ga u usta…drkala ga je i pusila i ubrzo joj je moja sprema pocela spricati po krajnicima…..gutala je moju spermu….lizala moj kurac kupila sve ostatke moje sperme,ne zeleci da propadne ijedna kap….zagrlila me je jako….hvala ti zete,premasio si moja ocekivanja…molim??? rekao sam….o ovome mastam od prvog dana kad sam te vidjela,ali nisam se nadala da ces da me ovako dobro izjebes….koliko puta sam drkala pickicu zamisljajuci da me jebes…sjecas se kad su mama i tata otisli na odmor…sjecam se rekao sam…dosao si kod moje sestre a danas svoje slatke zenice….otisli ste u njenu sobu,ali niste dobro zatvorili vrata….malo sam virila….kad sam vidjela kako je jebes i kako vristi odlucila sam kad tad da te imam po svaku cijenu…gedala sam kako joj rasturas pickicu i kako ona uziva u tome…3 puta sam svrsila drkajuci pickicu dok sam gledala kako je nabijas na tu prekrasnu kurcinu…a kad si joj poceo svrsavati u usta pozeljela sam da uletim u sobu…otmem joj taj kurac iz usta i progutam svu spermu….ostani veceras kod mene molim te…hocu da me jos jebes….jesi luda…kako da to izvedem…nazovi je i reci da ti se pokvario auto,vec je noc,majstora moras cekati do jutra i potrajace cijeli dan dok ga popravi…imacemo noc i dan da crknemo jebuci se…sestra sam joj…nece posumnjati da pusim kurac njenog muza i da mi njen muz rastura pickicu…hajde ostani i jebi svoju kujicu molim te…poslusao sam je…nazvao sam zenui rekao joj,povjerovala je…ili mozda nije ali nije se bunila…ko zna zasto…mozda je i njoj to dobro doslo…mozda je i nju neko rasturao tu noc kao i ja njenu sestricu,ali nije me briga….uzivao sam kao nikad u zivotu…jebavali smo se do jutra…pusila mi je kurac kao nijedna do tad…jebavao sam je u sve rupe…vristala je…voljela je da joj govorim da je moja mala kujica…da je moja mala kuckica….prekrasna je…nase jebanje se nastavilo i nakon toga….vise nismo mogli jedno bez drugog…jebavali smo se ko ludi…nastavak slijedi…jos ljepsi…jos socniji…e da…bacio sam oko i na moju drugu svastiku,udatu zenu…i nju sam uspio jebati,ali o tome u nekoj drugoj prici…samo da napomenem…i ona je prava mala kujica….predobra jeeeeeeeeeeee

IP sačuvana
social share
ponosni potomak najstarije svetske civilizacije
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 71 72 74 75 ... 398
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 23:49:37
nazadnapred
Prebaci se na:  
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.088 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.