Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 16:26:43
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 24 gostiju pregledaju ovu temu.

>> Pitate se gde su nestale galerije devojaka? Kliknite ovde! <<

Vazno: Molimo vodite racuna o ponasanju na ovom delu foruma i procitajte nova pravila sex foruma!

Idi dole
Stranice:
1 ... 60 61 63 64 ... 398
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Erotske price  (Pročitano 26575719 puta)
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.15
mob
Nokia N95 8gb
Starija Gospodja

Starija Gospodja Ovo je istinita prica koja mi se desila prosle subote.Vracao sam se sa jedne zurke u gradu,pa kako mi je otisao nocni bus krenuo sam peske kuci.Nije proslo ni 10 minuta a pored mene se zaustavio neki mercedes koji je vozila jedna zena od 45 godina i ponudila mi da me odveze kuci,na sto sam naravno i pristao. Voznja je protekla u neobaveznom cavrljanju,ali ja sam craickom oka posmatrao tu predivnu zenu u zrelim godinama koja je bila obucena u nekom skupom crnom kompletu i predivnim crnim svilenim carapama i cipelama sa visokom stiklom.Mirisala je nekim erotskim mirisom zrelosti koji mi je budio iz sna moj kurac u pantalonama.Poceo sam se meskoljiti da ne primeti da sam se uzbudio ali sam zakasneo posto sam video njen osmeh na licu.Posle pola sata stigli smo kod mog stana,a na moje iznenadjenje ta zena bila je moja komsinica u drugoj zgradi koju nikad nisam video.Ponudio sam da dodje kod mene na kafu da joj se zahvalim ,a na moju radost je prihvatila.Kada smo usli u stan ona se raskomotila na krevetu a ja sam otisao da skuvam kafu.Seo sam pored nje da bolje osetim toplotu njenog tela.Ona je stalno premestala svoje predivno oblikovane noge u svilenim carapama,da mi je krv bubrila krv u kurcu koji samo sto nije puko!Ona je primetila da je gledam stalno u stopala pa mi je rekla: -Svidjaju ti se moje noge? -Naravno gospodjo! -Pa sto se stidis da ih pipnes! Vise nisam mogao da izdrzim,uzeo sam obe noge izuo je i poceo da je ljubim i lizem sto sam sladje mogao.To joj se sigurno dopalo,jer je pocela da stenje i uziva.Ona je za to vreme otkopcala moje pantalone,i onakvog kurca u punoj snazi stavila u usta.Nisam mogao da verujem da jedna zena u godinama tako pusi,dudla,sisa do korena da sam mislio da cu odmah da joj svrsim u usta i po kosi.Prestao sam da joj lizem slatka stopala i polozio je na ledja.Skinuo sam sve sa sebe sto sam brze mogao,i digao njene prelepe noge na moja ramena i tako sam kurcem usao u njenu vlaznu ribu sa sveze obrijanim dlakama da je njena glava udarila sa krajem kreveta.Zaskopcao sam joj belu kosulju koja je predivno mirisala na svez zenski znoj,a njene zrele bele grudi petice su pocele da se tresu po mom ritmu jebanja.Mojoj sreci nije bilo kraja,u toj pozi sam mogao da lizem njena stopala,da jebem predivnu ribu i da rukama drzim i mesim predivne zrele sise.Pumpao sam jebao karao tako pola sata kada sam se odvojio od nje i svu svoju toplu spermu polio po uzdignutim stopalima.Promenili smo pozu i sada je ona sedela na mom kurcu opkoracivsime da nisam mogao da mrdnem osim da je odozdo nabijam kurcem i da joj mesim sise koje samo jos nepuste mleko.Video sam po njenoj grimasi da uziva u mom dugackom i debelom kurcu koji je ulazio i izlazio sa njenim sokovima na njemu.Mazio sam joj belu mesnatu oblikovanu guzu sto sam vise mogao a ustima sam jednu pa drugu bradavicu sisao kao malo dete od srece.Vise nisam mogao izdrzati i sav moj beli nektar sam joj sasuo u ribu a i ona je jer sam osetio da nam se mesaju sokovi.Pali smo oboje na krevet onako znojavi i umorni.Ostavio sam je na krevetu onako oznojenu i punu sperme,da nam donesem neko picence da se osvezimo za nastavak!Vratio sam se viskijem i seo u fotelju. -Dodji izmedju nogu i pocni da pusis! -Odmah! Ona skliznu do mojih nogu i svojim mesnatim usnama obuhvati moj kurac nadignut i socno ga usisa do zdrela. -Mmmmm,odlicnog je ukusa,mmm,prelep je ,mmmm! -Pusi ga do kraja -rekao sam ,i uvatio je za glavu da bih mogao da napravim ritam kakav hocu.Osecao sam da radi jezikom po mom kurcu koji je pulsirao.Podigao sam joj sise da mi leze na nogama da osetim toplinu sisa. -Mmmm mumlala je punim ustima koliko je mogla jer sam joj cela usta napunio mesnatim kurcem,i koji je sa zadovoljstvom muljalja po ustima,lizala ga od korena do glavica,pa prelazila na jaja koja je usisavala a jednom rukom mi mazila stomak,drugom drkala kurac. -Jaja su mi bila puna i red je bio da je pocastim spermom vrucom! -Zini!!rekao sam i proso se po njenim ustima,kovrdjavoj crnoj kosi,celu i grudima… -To to ,vikala je ova gospodja,koja moze da bude necija majka,zeljna i poslednje kapi sperme da polize sa kurca! -Mmmmmmm sto je ukusna tvoja sperma i usisala ga ponovo do korena i tako jako da sam mislio da ce mi iscupati. -MmmmmmMmm sisala ga je neko vreme dok nije isisala i poslednju kap! -Svaka cast na pusenju!pohvalio sam je -I drugi put ! rece sva ponosna i sama zadovoljna na dudlanju kako je uradila. -Sta cemo sada da radimo?rece mazno mazeci me po stomaku. -Sada bi mogli da isprobamo da isprobamo i drugu rupu i drugu rupu? -Nisam nikad jebana u cmar,to boli!uplaseno rece i instictivno se uvati za guzove! -Neboj se i okreni se!zapovedio sam. -Ne ne! Utom joj zvoni telefon koji je bio u tasni na podu. -halo? -A ti si!(to joj je bio muz koji se vratio sa sinom i cerkom sa rodjendana)Rucak ti je u frizideru pa podgrej! Gledao sam je onako umazanu svu od moje sperme kako naguzena prica sa svojim muzem i decom a ja sam je malo pre punio kurcem,i razmisljam kako bi bilo da iskoristim priliku da joj nabijem u cmar kurac dok razgovara sa ukucanima! Malo sam rukom navlazio kurac da bolje udje i prisao joj pozadi.Ona je krajem oka videla sta hocu ali nije mogla nista jer sam je snazno uhvatio za kukove i snazno prodro u nju! -Ahh!tiho je zajauknula jer je bila na vezi,ali nije mogla nista vise.Video sam na njenom licu bolnu grimasu od mog prodiranja povelikog kurca koji joj je cepao ivicu cmara! Mozete samo zamisliti osecaj da imate na kurcu jednu udatu majku koja sa svojim muzem razgovara o kuci i objasnjava zasto se dere ,a nemoze da prekine vezu jer joj ovaj nesto objasnjava!Predivno! Tako sam je karao 15minuta dok je bila na vezi,dok nisam osetio da cu svrsiti!Izvadio sam ga iz njene utrobe i cmara i poceo da strcam po njenoj guzi,ledjima i kosi! -Ahhhh!!!Viknuo sam nemogavsi da izdrzim vise! -Cmok!I ona je najzad prekinula pricanje sa muzem. -Pa dobro dali si ti normalan?smeseci se mi kaze. -Sta ti fali,dobila si ga i od pozadi!Vidis da nije bolelo!Daj mi malo da ti polizem za kraj opet nogice! -Izvoli!ona spremno mi ponudi svoja mirisljava stopala na lizanje!Posle toga smo zajedno otisli pod tus da speremo sve sa nas.Dodji sutra kod mene,moj muz radi tako da cemo biti sami!Za rastanak sam je sa strascu izljubio… Nastavak sledi!!!
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.15
mob
Nokia N95 8gb
Moj otac,decko i ja

Moj otac,decko i ja Moj decko, Goran i ja posli smo na godisnji.Htela sam da svratim uz put kod tate da ga vidim posto nisam odavno.Treba da napomenem da to nije moj rodjeni otac, usvojio me je, ali me je voleo i postovao kao rodjeno dete.Vecerali smo i posto smo goran i ja bili mnogo umorni resili smo da legnemo ranije nego obicno.Legli smo, ali Goran nije hteo da spava odmah nego da se sexujemo.Poceo je da jme ljubi po celom telu i stao kod moje vec napaljene picke.Lizao je sa uzivanjem i nabijao prst u picku. uzivala sam! Odjednom se otvorise vrata sobe: deco vidim da svetlo jos gori… Tata stade skoriran na vrata, jer je video sta mi radimo.Brzo izadje sav zbunjen.I ja sam bila zbunjena ali malo vise uzbudjena da me je tata tako zateko. Sto se mog i Goranovog sexa tice veoma smo otvoreni i nema sta nismo isprobali.Goran se samo smeskao na sve to i rece: Vidim da si se jos vise napalila kad ti je tata usao u sobu!-rece nabijajuci mi prst u picku izvadi ga i polize sokove sa njega. Gorane imam ideju rekla sam ustajuci iz kreveta i posla u potrazi za tatom.Kuca nam je velika pa tako da sam morala da ga trazim. Vidim da je u kupatilo, pokusala sam da udjem ali su vrata bila zakljucana, pogledah kroz kljucaonicu i imala sam sta da vidim. Tata je skinuo pantalone i bokserice do kolena i drkao kurac. to me je jos vise uzbudilo. Kucala sam na vrata i rekla mu da mi otvori.Otvorio je ali nije bio go. tata ajde samnom -povukla sam ga za ruku a on je nemo posao zamnom u spavacu sobu gde je Goran lezao i nezno i polako drkao kurac.Zastao je na vratima malo uplasen jer nije zano sta ce dalje da se desi: Tata zelim da nam se pridruzis, zelim da me jebes jer o tome mastam od kad znam za sex, ne brini nisi mi ti rodjeni otac a volim i starije muskarce. To me jos vise pali sto si 30 god. stariji od mene. (meni je 30god) ako je to tvoja zelja i ako tvoj decko nema nista protiv sto da ne, jer sam i ja to zeleo. Tvoja pokojna majka me je stalo pitala dali zelim da te jebem, kad je videla da si stasala u veliku i lepu devojcicu.drkao sam ga par puta i mislio kako mi ga pusis sa tvojih 15 god. Jel je to strasno ? Nije tatice, to me uzbudjuje, sto nisi nikad pokusao da me zavedes ? Dosta je price ajde da sve to sad dozivimo- rece Goran na koga smo skoro zaboravili. Legni Jelena-rece Gogi- rasiri te noge da ti tata lepo vidi pickicu koju uje tako lepo cuvao. Legla sam i rasirila noge, tata se skinuo go, posto uje jos on jedini bio obucen i kleko ispred moje picke i poceo da me lize. Hocu da ti vidim jezik tata dok me lizes, isplazi ga skroz, tako, daaaaa…….mmmmmmmm.Lizao me je i nabijao prste cas u picku cas u dupe. Samo da ovo nikad ne prestane, bilo je ludo.Moj tata lize moju picku…… Ustala sam i prisla njegovom kurcu, bio je jako velik, mozda najveci koji sam do sad primila.Volim da pusim kurac ali njegov je bio veoma velik da nije mogao da stane sav u usta. Goran je sve to gledao o veoma lakim pokretima drkao. tata jebi me sad, zelim da te osetim i sebi- rekla sam i prisla sam Goranu pocela njemu da pusim kurac. Naguzila sam se i rasirila picku obim rukama da bi tata mogao da udje skroz do kraja. Osetila sam malo bol, ali je taj bol bio tako lep da sam se sama nabija na tatin kurac do kraja u zelji da ga osetim do kraja, toliko sam ga zelela da mi je bilo zao sto nisu mogla i jajca da udju u meni. Vasa sam sam kurva i volim kurceve vise nego bilo sta drugo na svetu, jebite me do besvesti. Cika Dragane hocu i ja da je jebem da je rasturimo Goran je lego ispod mene dok je tata izvadio svoj kurac i nije znao sta ce dalje da se desi. tata jer si jebao nekad u bulju ? Nisam odgovori tata malo stidno. Goran je zano sta treba da se radi, masirao mi je dupe i polako uvlacio jedan po jedan prst.Sad mi je bilo dupe spremno da prihvati kurac.Tata je malo nevesto nabijao kurac u moje dupe i stenjao kao da mu je to prvi sex u zivotu. Goran mi je napunio picku njegovim kurcem.I meni je to prvi put da imam dva kurca istovremeno u sebi, tako da sam od uzbudjenja par puta svrsila.cale mi je razvlacio guzove da bi mogao sto dublje da udje cerko da sam znao da se tako dobro jebes silovao bi te jos dok si bila dete. Ovo je najlepse sto sam do sad doziveo, i pali me to sto osecam i Goranova jajca dok te jebemo. da jebite me sto duze i sto vise.Ne izvadite ga oboje i izdrkajte ga po meni ili jos bolje u usta, zelim i ja da osetim vase sokove a onda cete vi mene oboje da lizete. Bili su poslusni kao mali decaci. Tata mi je svrsio u usta i olizala mu zadnju kap ****e sa nejga dok je goran svesio na moje sise.Legle sam i pocela da baijam prste u picku, zeljna jos kurca! klekli su oboj ali je tata bio brzi i lizai i gricakao moj ****oris dok sam ja ponovo svrsavala.
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.15
mob
Nokia N95 8gb
Umjetnica seksa

Umjetnica seksa Gurnuh joj svoju kitu i osjetih lagani otpor - bila je nevina straga. Podigoh je od stola i nabih joj kitu svom snagom u njenu mackicu. I pickica joj je bila savrsena - mokra, vruca i izgleda vjecno spremna. Nabijao sam joj kurac do jaja, pridrzavajuci je za bokove. Ona je u ritmu moje jebacine pusila Davidu. Tada su se njegovi sokovi poceli prelijevati preko njenih culnih usana. Napalih se na to kao zvijer i poceh se jos zesce nabijati u nju, dok se ona grcila i izvijala. Kurac mi je pucao od zadovoljstva i napokon svrsih po njenim ledjima. Sreli smo se u likovnoj radionici. Dosla je negdje sredinom tecaja, pomalo sramezljivo usla i pozdravila samo predavaca. Stajala je platno ispred mene i mislio sam u pocetku da me nikada nece primijetiti. Nosila je lezernu odjecu, ispod koje su se jasno nazirale tanga gacice, i nikada nije nosila grudnjak. Volio sam gledati njene guzove i gustu crvenu kosu, tjednima sam drkao i mastao kako svrsavam po njenim ledjima. Jednog dana okurazio sam se i prisao joj. - Ja sam Boris. - Milena, drago mi je - Vidim ide ti - zapoceo sam neobavezan razgovor nakon kojeg je uslijedio poziv na kavu. Prihvatila je sa smijeskom i tad primjetih da ima prekrasne usne i kurvinjski pogled. Otisli smo do obliznjeg caffea, popili pice i u razgovoru izvrtili sve informativne teme. Na sljedecim satovima pozdravljala je i mene i redovito poslije tecaja odlazila sa mnom u kafic. - Ja sam David. - Milena, drago mi je. - Lijepo slikas. Dobro ti je ispala ta banana. - Hvala - odgovorila je sa smijeskom.- Volim to raditi. - Ja vise volim aktove, nego li mrtvu prirodu. Volim tijela. Recimo volio bih nacrtati tvoj akt, vrlo si lijepa. Ona se zavodljivo smjeskala, a ja sam kipio od njegove moronske sprehe. Nastavili su pricati i nesto su se hihotali. Od bijesa nisam vise mogao slusati pa sam izasao van zapaliti cigaretu. Nakon desetak minuta kad sam se vratio, shvatio sam da ju je zbario. Govorio joj je sapatom nesto na uho, ona je gledala u mene svojim kurvinjskim pogledom i samo se smjeskala. Potom je sjela na stol na kojem je stajalo voce, skinula hlace i majicu i zauzela polulezecu pozu. Tip je stajao iza platna i pripremao boje. - Borise, David ce me slikati. Hoces li i ti? - I ja bi te - rekao sam i mislio sam upravo to, a po njenom smijesku vidio sam da joj nije krivo. - I David bi me - rekla je u sali. - Pa, Davide hocemo li je. Ostavio je boje i prisao. Kurac mi se vec hajducki pobunio. Izvadih ga i ona ga odmah primi u ruke, lizala mi je jaja i lagano se jezikom priblizavala glavicu kojeg potom pohlepno proguta. Pusila je tako dobro, kao da je barem deset godina zaradjivala na tome. Stenjala je, uzivala i gledala me ravno u oci. Tada se ukljucio David, skinuo joj gacice i pohotno stao lizati njenu napaljenu pickicu. U njenim ocima zabljesnula je strast i stane mi ga jos vatrenije sisati. David se sve jace palio. Napokon, njegov je kurac izgubio strpljenje. Izvadio je svoju batinu - uistinu vrijednu zenskog divljenja - rasirio joj noge i stao se trljati o njen klitoris. citav zrak mirisao je na sevu i tempere. Ona se pohotno uvijala i stenjala. Ona se puteno predavala tom uzitku. Nakon njenog zestokog grca David je izvadio svoju batinu i zamjenismo mjesta. Primio sam je za bokove i okrenuo je potrbuske. Stavio sam kitu na njene vlazne guzove i lagano ju palio po drugoj rupi. Gurnuh joj svoju kitu i osjetih lagani otpor - bila je nevina straga. Podigoh je od stola i nabih joj kitu svom snagom u njenu mackicu. I pickica joj je bila savrsena - mokra, vruca i izgleda vjecno spremna. Nabijao sam joj kurac do jaja, pridrzavajuci je za bokove. Ona je u ritmu moje jebacine pusila Davidu. Tada su se njegovi sokovi poceli prelijevati preko njenih culnih usana. Napalih se na to kao zvijer i poceh se jos zesce nabijati u nju, dok se ona grcila i izvijala. Kurac mi je pucao od zadovoljstva i napokon svrsih po njenim ledjima. Poslije toga vise nisam vidjao Milenu, nije dolazila na tecaj. I David i ja bili smo pomalo tuzni zbog toga. A, onda jednog dana dosao je David. - Borise, da te upoznam ovo je Ana…
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.15
mob
Nokia N95 8gb
Prljave strasti

Prljave strasti Prvi val orgazma obuzeo ju je iznenada pa se morala pridrzati za zid da bi ostala na nogama. Lina nije prestajala pa je Rozi ubrzo krenula prema novom zadovoljenju., na novo orgazmicko putovanje. Nije zeljela ovaj put svrsiti bez Line. Podigla ju je ispred sebe. Sada su opet stajale jedna nasuprot druge. Bez puno pripreme gurnula je Lini prst u njezinu tamnu pecinu i na slijepo je pocela istrazivati njezine pukotine. Lina joj je uzvratila uslugu pa su se namjestile tako da mogu najlakse zadovoljavati jedna drugu. Publika je urlala. Djevojke su se valjale i borile u blatu, prskalo je na sve strane, atmosfera je bila uzarena. Skliska blatna tijela sudarala su se uz pljackav seksi zvuk. Vjesto su se izbjegavale i izvjezbano izvodile skladne poteze, sluzeci se publici nepoznatim trikovima. Jedna je morala pobijediti pa je prema unaprijed odredjenom rasporedu danas bolja bila Paklena Rozi. Vruca Lina prepustila se njenim rukama i zavrsila na ledjima u blatu. Publika je u deliriju divljala i skandirala. Krenule su u svlacionicu dok se blatna masa cijedila niz njihova gola tijela. Grudi su im poskakivale, a kapi blata klizile su niz socne okrugle sise. Voljele su svoj posao, iako je bio doslovno prljav . I voljele su jedna drugu. Poljubile su se cim su za sobom zatvorile vrata svlacionice. Bile su same i to su uvijek znale iskoristiti. Ljubile su se onako blatne jedva dolazeci do daha. Pustile su vrucu vodu stojeci ispod tusa; nastavile su se ljubiti dok se blato ispiralo s njih. Lina je Rozi naslonila na zid prikucavsi je uz njega, cvrsto je drzeci za guzu. Uvlacila joj je jezik, gurala joj ga sve dublje u usta. Obje su stenjale od strasti koja ih je obuzimala. Kemija koja je postojala izmedju njih od prvog dana bila je jos uvijek izuzetno jaka. Grlile su se grcevito kao i kad su prvi put vodile ljubav. Pustila joj je oble cvrste guzove i uhvatila je za grudi, njezno ih je mazila ispiruci i posljednje tragove blata s njih. Obuhvatila je jednu rukom i prignula glavu, oblizujuci je kao da lize socnu vocku. Uhvatila je bradavicu zubima i njezno je zagrizla. Jezikom ju je draskala, dok je slobodnom rukom prelazila po drugoj bradavici. Polako je spustala ruku prema Rozinom raspuknucu, a ona je lagano rasirila noge prepustajuci joj se. Prstom joj je dotaknula klitoris, sto je izazvalo dubok Rozin uzdah. Naslonjena na zid otvarala joj se poput do kraja rascvalog cvijeta. Vjesto joj je rukom obradjivala procijep vlazan i uzdrhtao. Kleknula je pred nju, glavu joj utisnula u svilenkaste dlacice. Jezik je odmah pronasao svoj put do tocke G, vjesto vodeci Rozi prema sve vecem uzitku. Noge su joj klecnule dok se ugoda sirila njezinim tijelom. Prvi val orgazma obuzeo ju je iznenada pa se morala pridrzati za zid da bi ostala na nogama. Lina nije prestajala pa je Rozi ubrzo krenula prema novom zadovoljenju., na novo orgazmicko putovanje. Nije zeljela ovaj put svrsiti bez Line. Podigla ju je ispred sebe. Sada su opet stajale jedna nasuprot druge. Bez puno pripreme gurnula je Lini prst u njezinu tamnu pecinu i na slijepo je pocela istrazivati njezine pukotine. Lina joj je uzvratila uslugu pa su se namjestile tako da mogu najlakse zadovoljavati jedna drugu. Ruke su im se sudarale, dok su se freneticno zadovoljavale prstima. Ljubile su se, gurkajuci se i taruci grudima, a sum vode zaglusivao je njihove uzdahe i jecaje zadovoljstva. Pogledale su se svjesne da su na istom nivou uzbudjenja, sasvim blizu svrsavanja. Obje su ubrzale dobro savladanu igru prstima pa ih je orgazam preplavio gotovo u istodobno. Zajedno su se tresle obuzete vrhuncem strasti. A onda ju je Rozi okrenula ledjima prema sebi trazeci da se naguzi ispred nje. Sa straznje strane docepala se njene picke i oblizala Linine preostale sokove. Lina se oslonila rukama na zid s guzom visoko u zraku . Rozi je oblizivala njezin rosni pupoljak nudeci joj jos jedno olaksanje. Nije joj trebalo puno, Lina je stenjala trazeci da ubrza jezicnu igru, a onda kriknula svrsavajuci . Morale su se pozuriti jer je sljedeca borba bila pri kraju. Njezno su se zagrlile, ljubile i mazile, jos malo uzivajuci u ljubavi i bliskosti. Kada je borba zavrsila njih dvije su vec bile spremne za odlazak. Nitko u muskoj publici nije ni slutio da je njihovo prijateljstvo tako jako i cvrsto
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.15
mob
Nokia N95 8gb
PRICA 7

PRICA 7 Samo sam tebi srce dala, svoj zivot u i. Budila se svaki dan samo da tebe vidim, slusala sve, samo da tvoj glas cujem. A sta sam vidjela i sta sam cula? Vidjela tebe sa njom, cula njezne rijeci upucene njoj… i sta jos? Vidjela njega kraj mene i cula njegove rijeci, tople, lijepe… a ja sam, tada, zamisljala tebe. Svaki njegov zagrljaj osjetila kao tvoj, svaki njegov poljubac uzvratila kao tebi, sve te njegove rijeci slusala kao tvoje… i sve sto bih tebi rekla, rekla sam njemu. A rekla sam mu i da ga volim i da bih cijeli zivot provela sa njim i da ne mogu bez njega… Da, vidis ti mene nasmijanu i srecnu. Takvu me i drugi vide, pa cak i on. Ali kako ja sebe vidim, to samo ja znam! Sta se desava u mojoj glavi i u mom srcu, to samo ja osjecam. Zbunim ja nekad i samu sebe, pomislim mozda ga i volim, ali tada opet vidim tebe! I shvatim da volim svaki tvoj pokret, tvoje rijeci, poglede, TEBE!  I zato te pitam, da li i ti nju volis kao ja njega? Da li postoji nacin da mi oprostis? Da li je ova dugogodisnja ”robija” dovoljna? Reci sta da uradim! Otici cu na bilo koje mjesto svijeta, uradicu sve sto pozelis, rusicu i gazicu sve prepreke. Pogazicu ako treba i svoj ponos! Molicu za tvoj oprostaj i za tvoju ljubav! Jer ona je iznad svega! Samo mi reci… Reci mi i ako je volis kao ja tebe! Ali ako je tako, ako je to surova istina, molim te nauci me kako da te prebolim! Pokazi mi kako si ti uspio da zaboravis mene. Nauci me, jer sama to ne mogu. Nauci me, ako si ti uspio! A da li si? Reci mi, jer ta ljubav, koja se jednom probudila u meni jos uvijek traje. Ja se i dalje budim sa istim razlogom.
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.15
mob
Nokia N95 8gb
Ona

Ona Skrenuli smo sa ceste i produzili uskom prasnom cestom kroz sumu. Mazila me je po vratu i ljubila mi lice cvrstim pokretima prelazeci mi kroz kosu. Osjecao sam njena topla bedra na mojoj desnoj ruci oslonjenoj na mjenjacu. Tanka kratka cvjetna haljina, duga crna valovita kosa i male prkosne grudi cinile su siluetu zene iz mojih snova. Izasli smo iz auta, zagrlila me i naslonjeni na auto divili smo se planinama u koje smo se uputili. Mazio sam njen trbuh i bokove promatrajauci brijegove ispred nas razmisljajuci o tome kako sa svojim pravilnim, tvrdim oblinama savrseno pripada u ovakav nedirnuti krajolik… Naslonila je glavu na moje rame uzivajuci u memljivim mirisima sume i jutarnjem suncu koje se probijalo kroz lisce i igralo na njenom licu stvarajuci mozaik savrsenog trenutka. Spustio sam usne na njeno lice i polako ju ljubio… laganim svilenim dodirima usana. Upijao sam mjesavinu mirisa njenog parfema i mirise mahovine i drvene trulezi kojom smo bili okruzeni… Laganim njeznim dodirima mazio sam njen trbuh… naslonila se na moje tijelo i prepustila mojim dodirima. Zagrlila me oko vrata i ljubio sam njena ramena i vrat. Polako prstima mazio sam njene bradavice koje su se isticale kroz tanku haljinu. Osjecao sam njihovu tvrdocu kroz tkaninu i razmisljao o tome kako bi ovog trenutka vise od bilo cega na svijetu ljubio te bradavice. Izvijala se pod moji dodirima i njezin jezik je uskoro kruzio po rubu mojih usana. Rukama sam mazio ta izvinuta leDja i promatrao njeno tijelo kako se zivija kao trska. Strasno sam ju zazelio… Mazio sam ju od kose koja nam se plela oko lica dok smo se ljubili… prkosnih grudi koje su ispod haljine zivo i nesputano plesale u ritmu nasih uzdaha do bujnih sirokih bokova o kojima sam mastao gledajuci je svaki dan kako sece pokraj mog ureda. Okrenuo sam ju prema sebi… mazila je moje lice sa obje ruke… propinjuci se na prste ljubila me je u usta. Mazio sam ju po leDjima i polako prstima prelazio po vrhu njene guze. Njezno je grizla moju donju usnu dok sam prstima prelazio po rubu njenih gacica… Mazio sam njenu guzu samo vrhovima prstiju… njezni blagi stisak po svilenoj kozi njene guze dovodio ju je do ludila. Volio sam tako dominirati njom do trenutka kada se pocne tresti i snazno i duboko disati od zelje da silovito uDjem duboko u nju… da ju uzmem cijelom silinom kojom sam ju pozelio od dana kada smo postali kolege. Sa jednom rukom koja se igra sa osjetilima njene guze i drugom rukom na njenom licu i ocima uzivao sam gledajuci ju kako upija svjezi sumski zrak i prepusta se zelji koja vec mjesecima kljuca u nama. Mazila mi je kosu i tiho jecala od zelje… Spustio sam ruke do njene guze… uhvatio tanke uske gacice koje su pukle i otvorile mi prolaz u svu putenost njenog tijela. Dugi neartikulirani uzvici koje je ispustala u meni su izazivali neku iskonsku zelju da ju podignem na ruke. Grlila me oko vrata i nogama se skupila oko mojih bokova dok sam drzao njenu meku guzu u ruci i lagano ju pritisnuo uz obliznje stablo. Spustila je noge i ljubili smo se dok se kora drveta urezivala u njenu golu guzu. Ljubio sam ju dok sam rukom njezno mazio njene usmine… polako ih sirio prstima trazeci i igrajuci se sa klitorisom. Podigao sam njenu haljinu i u trenu sam ljubio njen goli trbuh dok se ona pridrzavala za dvije grane iznad svoje glave. Ljubio sam njene gole butine i trbuh pomalo najezene od svjezine ljetnog jutra i straha od drugih kolega koji su jos spavali od opijenosti prosle veceri. Podigao sam jednu njenu nogu i uzeo njene usmine punim ustima… sa svim dlacicama i vlaznosti koja me opijala svojim mirisom i okusom. Glasno je disala i jecala mjesajuci svojim bokovima na mom licu. Sirio sam prstima njene bujne usmine i jezikom mazio njen nabubreni klitoris dok sam polako prstima mazio ulaz u njenu picku i gurnuo ih do kraja u nju. Lice mi je bilo potpuno mokro od lizanja njene picke… ustao sam… htio sam ju snazno jebati dok stoji ovako gola, prekrasna ispred mene. Ljubili smo se i drzao sam njene ruke stegnete iznad njene glave… Glasno je jecala dok sam prislonio svoje tijelo o njeno i pocela mi je otkopcavati remen. Otkopcala mi je hlace i uhvatila moj kurac u ruku i polako ga drkala dok se dizao u svoju punu velicinu u njenoj ruci. Uzeo sam ju za bokove i podigao sa zemlje… stisnula me nogama oko struka i prislonila svoje vlazne usmine na moja jaja svom tezinom. Naslonio sam ju na drvo i rukom namjestio kurac da klizne duboko u njenu vlaznu napaljenu unutrasnjost. Sjurio sa svoj kurac duboko u nju koliko god je dublje moglo… njen krik parao je tisinu sume dok sam ju snazno nabijao uz grubu hrastovu koru koja je ostavljala crvene tragove na njenoj mekoj guzi. Rukama se pridrzavala za stablo dok je cvrsto klizala cijelom duzinom moje kurcine. Ljubio sam njene male cvrste sise sa kako kamen tvrdim bradavicama koje su me izazivale da ih grizem od cega je postajala jos glasnija. Uhvatila je remen mojih hlaca i izvukla ga. Uhvatila me oko prsiju sa remenom i stiskala na sebe dok sam ju snazno nabijao. Kroz ritam jebanja glasno je slovkala vezi me… i jako me jebi!!! Snazno sam ju pritisnuo uz drvo i remenom zavezao njene ruke oko grane iznad njene glave. Ljubio sam ju dok sam snazno nabijao kuracu nju. Hocu te odozada… brzo i snazno… zivotinjski kako se samo i jebe u sumi!!! Spustio sam ju na zemlju, izvadio kurac iz nje i promatrao ju tako zavezanu, podatnu… samo moju. Mazio sam ju po cijelom tijelu prije nego sam ju ponovo jebao odozada. Prislonila se uza drvo sa vezanim rukama i nudila mi se kroz oznojenu kosu koja joj je djelomicno prekrivala lice. Prisao sam joj odozada, mazio joj leDja i polako guzu. Rukama sam uhvatio njene usmine i polako ih stisnuo dok mi je prst kliznuo duboko u nju. Jezikom sam prolazio izmeDju njenih guzova zaustavljajuci se oko analnog otvora. Podigao sam se i glavicem kurca rasirio njene mokre usmine koje su se doslovno razbjezale kako bi primile moj kurac sto dublje u sebe. Drzao sam njene bokove snazno nabijajuci ulazio u nju. Mazio sam njena ramena i leDja… rukama prelazio kroz njenu kosu dok je ona doslovno visila na vezanim rukama nabijajuci se sto vise moze na moj kurac. Zabacila je glavu i ljubio sam njeno lice dok je svrsavala kako sam sve brze i brze nabijao kurac u nju. Oboje smo glasno vristali dok smo u istom orgazmicnom grcu svrsavali snazno se pritiskajuci jedno uz drugo. Punio sam njenu toplu, meku unutrasnjost mlazevima guste tople sperme… tresao sam se od orgazma koji je preplavio cijelo moje tijelo dok je ona sa zabacenom glavom grizla moj vrat i ramena ostavljajuci vidne tragove nekontroliranog i nesputanog tjelesnog uzitka. Opustili smo se jedno uz drugo… odvezao sam njene ruke i jako me je zagrlila oko prsiju i struka. Mazila je moju guzu stiskajuci je dok je osjecala moj mokri i klizavi kurac na svom trbuhu. Ljubili smo se i gledali i njezno mazili… Ljubila je moja prsa i naslonila glavu na njih dok sam cijelim dlanovima mazio njena leDja i ramena snazno ju stiskajuci sebi. Ljubili smo se potpuno goli nasred sume… zelio sam ju jos sto puta… ovako uz drvo… na obliznjem proplanku… pored jezera… a jos su svi duboko spavali pijanim snom.
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.15
mob
Nokia N95 8gb
Louise

Louise …njena mala crna koktel haljina kliznula je niz njeno preplanulo tijelo i otkrila preplanulo bujno tijelo uskog struka sputano u tamno crveno cipkasto donje rublje. Njezno sam joj mazio vrat dok smo stajali jedno ispred drugog. Strasno je napaljujuci osjecaj kako se tresla pod svakim mojim dodirom kako sam mazio njen vrat i ramena. Njezno sam ju poljubio i polako mazio leDja i korijen vrata gdje je pocinjala njena tamno smeDja duga kosa. Polako sam navlacio njenu kosu i slusao zvukove koje je proizvodila dok sam polako ljubio njen vrat. Duboki uzdasi dovodili su me do ludila. Uhvatio sam ju za guzu i podigao sa poda. Louise je poskocila i obgrlila me nogama oko struka. Mmmm, you are so impulsive, I like that a lot! Vjeran i ja smo prosle godine za ljetovanje izabrali Hvar. Ja nisam bas bio za tu kombinaciju iako volim Hvar. Ali presudilo je to da je Vjeran dogovorio slicno vrijeme kao i neka njegova frendica iz Belgije koju je upoznao u danima studentske razmjene kada je zavrsio u Brazilu sa njom. Nakon njegove tuzne ljubavne price nisam mogao odbiti njegovu zelju da odemo na Hvar. Docekali smo ih pred hotelom i Vjeran je doslovno progutao Marlene svojim ogromnim rukama. Iskre su frcale na sve strane koliko su bili zagrijani jedno za drugo. Hi, I’m Darijan. . Hi, I’m Louise! Drzao sam njenu tvrdu guzu u rukama i polako sam ju odnio do stola. Posjeo je i ljubili smo se dok sam polako otkopcavao njen grudnjak. Skliznuo je i osjetio sam njene tople sise kako me dodiruju po prsima. Spustio sam glavu da pogledam te sise koje sam toliko puta ove veceri diskretno pogledavao. Tvrde tamne bradavice isticale su se na vrhu velikih toplih sisa stisnutih mojim tijelom. Mazila mi je kosu i lice dok sam se divio njihovoj velicini i obliku. My God, they are beautiful! You like them? pitala me. Uzeo sam ih u ruku i polako mjesio i lizao bradavice koje su postajale sve tvrDje i manje pod mojim jezikom i zubima. Bite them a little bit stronger, I like it! Drzao sam ju za struk i polako sirio njena bedra sto sam blize prilazio njoj. Ljubila mi je prsa i polako lizala i grickala bradavice dok je rukama stiskala i grebala moju guzu. Sjedili smo u restoranu, jedno pred drugog dok su Marlene i Vjeran sjedili nasuprot nas. Njih dvoje su bili potpuno okupirani jedno drugim, tako da sam imao cijelo vrijeme samo za nas. Jeli smo ribu, pili vino i pricali jedno o drugom. Jako mi se sviDjao njen direktni i i iskreni pogled iz kojeg sam mogao vidjeti da se jedno drugom sviDjamo. Puno smo se smijali i vec smo planirali sta cemo nas dvoje dalje, posto su Vjeran i Marlene ocigledno htjeli biti sami. Otkopcala mi je remen i skinula hlace, polako mi je skinula bokserice sa guze i mazila ju i stiskala dok sam ja polako prstima sirio njene usmine i njezno mazio nabubreni klitoris. Pomislio sam, kako je lijepi osjecaj lizati i polako sisati tako veliki klitoris. Primio sam ju za ramena i polako gurnuo na leDja. Ljubio sam joj sise i polako mazio bokove i guzu. Slusao sam njene uzdahe dok sam polako jezikom pratio siroku, pazljivo oblikovanu crtu njezinih dlaka koja je vodila izmeDju usmina. Polako sam jezikom prelazio po rubu nabubrenih usmina. Polako sam prstima sirio usmine i jezikom mazio i trljao njen nabubreni klitoris. Njezno sam ga sisao i polako usnama povlacio dok je ona plesala bokovima na stolu pokusavajuci se jos bolje namjestiti na moj jezik. Polako sam zabio jedan prst u njenu unutrasnjost dok sam cijelim usnama mazio njene usmine. Uzela je moju ruku i stavila mokri prst u usta i polako ga oblizivala. Mmmm, I want you in 69! kroz jecaje sam cuo Yeah, I want it in my mouth! . Legli smo na krevet jedno pored drugog. Uzela je moj kurac u ruku i polako me mazila po glavicu i njezno drkala. Ljubila je i grickala moje bradavice dok sam ja uzivao mazeci njena leDja i kosu. Snazno sam ju primio za bokove, podigao ih i doslovno spustio na jezik. Zajecala je dok sam duboko u njoj jezikom izlizavao svaku kap sluzi koju je njeno napaljeno tijelo proizvodilo. Vjeran je predlozio da se poslije veceri rastanemo i da se naDjemo u lokalnom discu. Njih dvoje su ustali sa stola i krenuli u setnju. Bilo mi je drago da su otisli jer sam htio biti sam sa Louise. Sjedili smo jos dugo i predlozio sam joj da umjesto disca odemo u setnju po obali. Nazvao sam Vjerana i dogovorio da cemo se sutra vidjeti na dorucku. Krenuli smo u setnju po plazi. Dugo smo setali i sjeli na stijene i pokraj mora. Primjetila je moj pogled na svojim grudima i nasmijala mi se. Obgrlio sam njezin struk rukama i stiskao ju na svoj jezik koji ju je polako jebao u unutrasnjosti njene vruce pice. Polako je mjesala bokovima dok sam ju mazio po guzi. Jezikom sam prelazio od klitorisa, prelazio po rubu usmina i lagano kruzio jezikom oko analnog otvora. Oohh my God, aaahhh!!! Stenjala je dok sam lagano puhnuo po njenom mokrom analnom otvoru. Osjecao sam njene sise na svom trbuhu i tople vlazne usne na mojim jajima. Rukom mi je polako drkala mokri kurac i cijelog ga stavila u usta. Aaaahh, how I want to fill your mouth right now! Lupio sam ju rukom po guzi koja je postajala sve crvenija sto sam ju vise mazio i lizao. I want to fuck you, i can’t wait anymore! . Podigao sam njene bokove i spustio ju na koljena, rukom sam mazio njeno mokro meDjunozje. Lice mi je bilo jednako mokro i slano. Stavio sam kurac meDju njene vlazne usmine i polako kurcem prolazio izmeDju njih… cijelom duzinom… i opet polako nazad. Aaahh give it to me … please, fuck me! Mazio sam joj leDja i kliznuo svoj kurac duboko u nju. Oohh my God, aaahhh!!! IzluDjivali su me glasovi i zvukovi koje je ispustala, od siktanja do vristanja u ritmu kako sam nabijao svoj kurac duboko u nju. Mazio sam joj leDja i ramena. Cvrsto sam ju drzao za bokove i snazno pritiskao na sebe. Rukom sam presao po leDjima, pomazio je po kosi i polako poceo podizati gornji dio tijela prema sebi. Oboje smo klecali na krevetu i ja sam mazio njen tvrdi trbuh dok je ona zabacila glavu i ljubila me i grizla mi usnice. Mazio sam njezin klitoris koji je strasno nabubrio pod mojim prstima. Aaahhh, rub it harder, I like it while you fuck me! Mazio sam njene nabrekle sise i grubo ih stiskao koliko se vise nisam mogao kontrolirati. Primio sam ju za ruku i poljubio ju. Priblizila se i stisnula blizu mene. Zagrlio sam ju i ljubili smo se na stijenama dok nas je vjetar zalijevao sitnim kapljicama mora koje su se odbijale od stijena. Podigao sam ju za guzu i smjestio u krilo. Obgrlila me je svojim nogama oko struka. Mmmm, I can feel something growing inside…! , What can I say, I like you a lot! Nasmijala se i poljubili smo se… Mazio sam je po kosi, ramenima i leDjima. Polako je mazila moje meDjunozje svojom tvrdom guzom. Podigao sam njenu kratku haljinicu i mazio guzu. Okrenuo sam ju i spustio na krevet. Legla je na leDja i ja sam rukom mazio njeno znojno tijelo. Polako sam prelazio po vratu, nabreklim sisama, polako ih stisnuo i mazio i ljubio goli trbuh. Podigao sam njene noge na ramena i njena vlazna pica naslonila se na vrh mojeg tvrdog kurca. Polako sam zabio samo glavic kurca u Louise i ljubio njena koljena i listove i njezno ih lizao. Mazio sam joj stopala i njezno ih masirao dok je ona polako vrtila bokovima. U jednom trenutku osjetio sam struju kroz cijelo tijelo i sjurio sam svoj kurac do kraja u Louise. Vrisnula je i ja sam jako stegnuo njene meke bokove i noge.Podigla se je na laktove i ja sam se sagnuo do nje i ljubio je dok sam snazno zabijao kurac u nju. Mazio sam joj sise i snazno ju stisnuo svojim tijelom da se uvijala poda mnom. Primio sam rukama njenu guzu i cijela mi je stala u sake. Stisnuo sam ju i jako nabijao kurac u nju. To me izluDjivalo, sama pomisao na to kako to izgleda da nas gledam sa strane. Njena tvrda mala guza u mojim rukama, stisnuta, sa crvenim tragovima mojih prstiju i moj kurac kako siri mekocu i vlaznost njene njezne ruzicaste picke. Toliko sam zelio svrsiti da mi se svaki misic na tijelu tresao od uzitka i napaljenosti. You want to come, baby? Do it on my tits…. mmmm… yesss Nisam bio pri sebi da odgovorim na to, nego sam izvadio svoj kurac iz njene pice, rasirio njene noge i poceo drkati. Louise se uhvatila za moja bedra i polako se spustila izmeDju njih. Bio sam izvan sebe, kada sam osjetio njene usne na svojim jajima trenutak prije nego sam poceo svrsavati. Prije nego je prvi mlaz guste ljepljive sperme zalio njene obraze, Lousie me uhvatila za guzu, stisnula ju i ustima uzela moj kurac koji je punio njena usta. IzluDjivao me pogled na nju dok me je gledala sa mojim kurcem u ustima i spermom koja se slijevala niz njenu bradu i kapala po tvrdim bradavicama. Ooohh, my Good… , uzdahnuo sam dok sam ju gledao kako polako jezikom skuplja svaku kap mog sjemena sa moje ruke i bedara. Vjetar nas je zapljuskivao sitnim kapljicama mora koje je Louise lizala sa mog lica. Polako sam prstima pratio tange kako se spustaju niz guzu i mazio njene vlazne usmine. Lizala je moje uho i njezno me grizla po vratu. Prstom sam polako mazio njen klitoris, dok je Louise otkopcavala slic na mojim hlacama. Mazila me je po jajima preko bokserica. Mmmm I want it out! Izvadila je moj kurac iz bokserica i polako navlacila prezervativ na njega. Jedva sam docekao da ga stavi i u trenu ga je progutala svojom napaljenom toplom vlaznoscu koju sam mogao osjetiti na svojim bedrima kada se je do kraja nabila na moj tvrdi kurac. Ljubili smo se i ja sam je polako rukama dizao i spustao po cijeloj duzini svog kurca. Zabila mi je nokte u leDja preko kosulje i snazno sisala moj jezik dok je kukovima divljala u mojem krilu. Mmmm, I want you to make love with you for the whole night! rekao sam joj. Ona je sve brze je mjesala kukovima, jedva sam se suzdrzavao da ne svrsim u nju. Proizvodila je zvukove kao jecaje i snazno se nabijala na moj kurac. Cvrsto sam ju zagrlio i u trenu kada vise nisam mogao izdrzati snazno sam ju stisnuo rukama oko bokova i guze da nije mogla napraviti ni pokret dok smo oboje snazno svrsavali i ljubili se. Nakon sto smo oboje svrsili u najduzoj minuti u mom zivotu, sjedila je u mom krilu, duboko isprepletenih jezika i cvrsto stisnutih tijela. Disao sam zrak koji je ona izdisala dok smo se ljubili jos neko vrijeme nakon orgazma. I’m taking you in my room, I want to wake up beside you and do it for few times again! Jos neko vrijeme smo sjedili tako na stijenama i uputili smo se u moju sobu. Svratili smo u ducan, kupili smo svijece i vino. Stigli smo u sobu, zapalio sam svijece, natocio vino i prisao joj… Otpila je vino i pomazila mi lice. Smaknuo sam naramenice njene haljinice i… …njena mala crna koktel haljina kliznula je niz njeno preplanulo tijelo i otkrila preplanulo bujno tijelo uskog struka sputano u tamno crveno cipkasto donje rublje. Njezno sam joj mazio vrat dok smo stajali jedno ispred drugog. Strasno je napaljujuci osjecaj kako se tresla pod svakim mojim dodirom kako sam mazio njen vrat i ramena…
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.15
mob
Nokia N95 8gb
Bezuslovna ljubav

Bezuslovna ljubav Ona je bila ljubav koju sam prizvao ka sebi…. ne sluteci lakocu njenih pokreta….. sasvim nesvestan cinjenice da je uvek bila tu ali se nije videla…. dugo lutajuci po blatu sujete, oholosti, narcizma…..i slicnog blata u kome se cesto zaglavim u svojim stremljenima ka vrhu piramide. Ali blato je samo blato i nista vise…. U njegovoj biti nema niceg, sto ne moze oprati sasvim obicna kisa, cak i kad poprimi cvrsce oblike. Ishod je uvek izvestan, sa tragovima blata pod noktima, kao kodovima raspoznavanja medju bezgresnima i ispranima…… Ljubav ne voli blato, a ne volim ga ni ja iako sam sazdan od njega…… i ma koliko se trudio da budem cist, izdaju me tragovi, koje ostavlja za sobom senka moje sujete. A ona……moja ljubav, bila je cista, naivna i iskrena…… Nevidljiva i necujna…. Njen zivot je trag u vodi. U njenim ocima, univerzum bez kraja u kome nema odraza….. Dubok i tih, u kome se gube cestice vremena…. Uzivao sam u njima ne videci sebe i ne postavljajuci suvisna pitanja da ne pokvarim magiju trenutka…. Ko sam? Odakle sam? Odakle mi ona? Odakle meni Nada.Pitanja su bila besmislena, potpuno izlisna u njenom svetu…… Ona su uvek ostajala u blatu, bez odgovora, bez svesti o postojanju neceg sto se nalazilo na domah srece, u nama samima, duboko sakriveno od blata, i cemu odgovori nisu bili potrebni, jer nije bilo ni pitanja. Pitanja sam ostavio za sobom…. Nas dvoje smo bili jedno…. Sazdani od istog bica….. Voleli smo iste stvari i voleli smo se, i u tome se savrseno slagali. Bezuslovno, dakle bez zahteva i velikih ocekivanja, jedno od drugog. Ona me nikada ne moze razocarati….. cak i ako me napusti jednog dana, ako samo jednostavno ode, ili prestane da me voli. Ko sam ja da me neko voli?… Odakle mi pravo da zahtevam tako nesto….. da ocekujem i trazim da Sunce samo meni pripada, da je citav svet moj?…… Jesam li ja Bogom dan da budem voljen….. ili sam stvoren da volim?…. ipak… mislim da sam stvoren da volim…. Ona nije od ovog sveta….. Nezavisna je i ne obazire se na ovozemaljske ucene…… Ona boravi u meni….. ali ja je ne posedujem. Mogu samo da budem srecan sto me posecuje po nekad i da se trudim da joj ugodim, zeleci da ostane sto duze, ali ne mogu je oteti samo za sebe, i sebicno sakriti od ostatka sveta i od nje same……. To bi je ubilo…….ubilo bi i mene i zauvek bih je izgubio…… Ne vredi mi da patim…. ili da budem patetican. Po nekad se pitam, cemu ta iskonska patetika, koja se ogleda u nasusnoj potrebi za ljubavlju, ili makar necim sto samo podseca na nju, kao bleda kopija njenog bica? Po svaku cenu biti voljen da bi bio srecan; grabiti i grebati se o ostatke ljubavi….. ocajavati…… hvatati se, kao davljenik za komad olupine posle brodoloma…….cemu sve to? Kad je ljubav reka, po kojoj plovi moj brod. Ona i ja smo jedno…… Ona je u meni, i ja sam deo nje….. U istom prostoru i vremenu, sada i ovde, ona je tu, uvek u blizini. Svuda oko mene…… U vazduhu koji udisem, u vodi iz koje sam potekao i kojom ispiram ostatke svojih snova od prosle noci. U sjaju ljudi koje gledam…… pogledima koje susrecem… U njenom kupatilu medju mirisljavim sapunima. u ogledalu, cak i kad u njemu ugledam svoje mrzovoljno lice umesto njenog andjeoskog lika, pa i onda kada na njemu zateknem poruku ispisanu ruzem za usne …..javi se ponekad…. ipak je ona u svima nama… ***************** i tu je kao neki kraj…. ne znam…… i suvise misli…… i suvise.. nekih prica….. ne znam……..
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.15
mob
Nokia N95 8gb
Draga ujna - prvi put

Draga ujna - prvi put Dragi ljubitelji prica, sve je pocelo jednog letnjeg raspusta kada sam otisao kod babe I dede na selu. Ujak je bio u braku sa ujnom vec punih 20 godina, tako da je ona bila starija od mene imala je 45 godina tada sam imao samo 19 godina. Lepa zgodna 45 godina, ogromne sise krasile su njeno telo, malo punijeg stasa ali nista strasno uvek sam se zeleo imati ali se I taj san ispunio. Evo kako. Bio je juli mesec, upekla vrucina ja na selu, baba i deda na njivi, ujak na poslu, njihova deca kod nekih rodjaka, tako da sam ostao sam sa ujnom. Sedeo sam u sobi i gledao TV, bio sam u sorcu i bez majce, jer je bilo pretoplo tako da sam mogao i skinuti sve sa sebe samo me je bilo sramota od ujne. Usla je u sobu i pitala me je kako me je uvek zvala sreco ujnina jesi li za to da popijes kafu sa ujnom, ja sam na to pristao.  Kako sam sedeo na krevetu ona je sela preko puta mene za stolom, bila je u majici na bretele bez brusa, tako da su se ocrtavale njene velike sise i bradavice na njima, dole je imala neku laganu suknjicu koja je bila isto od nekon tankog materijala da je cela bila providna i da su i na njij ocrtavale crne gace, prekrstila je noge a ispod sevaju beli bataci, da poludis od muke, poceo je da mi se dize ali jebiga ajd pokusaj ona je ipak ujna neznam kako ce reagovati. Popili smo kafu i ona rece odoh ja ispred da jos nesto poradim dok ne dodju deca, a brzo ce i ujka sa posla, vazi ujna ja joj odgovaram ja cu biti ovde gledacu TV. Malo sam se razocarao jer nije bila vise ispred mene i nisam imao da gledam njene prelepe sise, ali u glavi mi je bilo kako bih je pojebao kao nikad do sada (jer mislim da ujak nije neki jebac, jednom sam prilikom video kako je jebe u stali i svrsio je za 2 minuta) poceo sam da ga drkam i mislio na nju, pored TV bio je video rekorder a znao sam da ujak poseduje neke erotske filmove tako da sam pustio jedan od njih i poceo da ga gledam i drkao misleci na nju, bio sam pred kraj kada u sobi ulazi ujna i rece sta to radis sreco ujnina drkas kako te nije stid, ja sam pocrveneo ali sta da se radi, mislio sam da ce ona poludeti, sela je pored mene i rekla pa sreco znas da to nije lepo da radis i prosipas svoje blago tako na prazno ti moras naci neku curu i raditi po tom pitanju, ja sam joj se pozalio i rekao da to do sada nikada nisam uradio i da ponekad uradim ovo cisto da se malo rasteretim, ona meni sada ce tebe ujna da nauci samo o ovom nikom ni reci inace puce bruka po selu, uhvati me za kurac koji je vec bio ukrucen i poce ga drkati nisam bio svestan sta se desava, rekla je skini mu majicu to sam uradio i dok je ona lizala moj kurac ja se joj polakao stiskao sise jer mi je to bilo prvi put ali je bio dobro nisam mnogo gresio, pocela je da stenje uzela mu je jednu ruku i stavila ispod suknje i rekla sada mi diraj picu, bila je vlazna poceo sam polako da joj zabijam prst unutra pocela je da stenje ustala je i skunula i mene i nju otisli smo u njihovu sobu legla me je na krevet i rekla sada ce ujna da radi ti se opusti, sela je na mene i ubacila ga je celog u svoju picku, mesala je skakala i stenjala, vristala je od uzbudjenja i rekla sreco kako ti u 15 godina da imas tako velik i debeo kurac od sada te ujna nece menjati trajalo je negde prvi put oko 10 minuta svsrio sam u njenog utrobi sto mi je ona rekla jer je kazala da nosi spiralu, pitao sam je sta je to na sta rekla da kada nosi to ne moze ostati u drugom stanju, odmarali smo na krevetu opet je poceo da mi se dize cim sam ugledao njeno telo i velike sise, sada mi je vec lakse prosla je kriza, ja sam vodio igru poceo je lizati po celom telu, mazio i trljao sise pocela je opet da stenje, okrenuo sam je i jebao odpozadi, moja jaja su udarala u njeno belo telo, vikala je jebi me, jace, jace, ubaci ga do kraja tako da sam je cepao, rekla je da imam mnogo veci kurac od ujaka, sto me je odusevio i nateralo da je jos jace jebem, ovaj je put trajalo vise od 10 minuta. I tako skoro ceo raspust jebao sam ujnu po dva tri puta dnevno, kada smo god imali prilike i mesta da to uradimo, i u stali, na njivi u sumi, u WC-u samo da nas niko ne vidi. I dan danas kada odem kod ujaka na selo ujna jedna ceka da me vidi i da ga oseti u njenoj vreloj pici. Pozdrav za dragu UJNU.
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.15
mob
Nokia N95 8gb
Midnight express (1. dio)

Midnight express (1. dio) Oduvijek me izluDjivao spontani sex koji bi uslijedio nakon nijedne izgovorene rijeci. Jedne noci probudio sam se i pogledao sta radi Silva, vidio sam da je i ona budna u gluho doba noci, prisao sam joj i poljubio ju u usta. Bilo je ljeto i spavali smo goli. Pomazio sam joj sise i tiho je uzdahnula, mazio sam ih jer mi se sviDjalo da tako mirujemo i lagano ju mazim. Okrenula mi se leDjima i mazio sam je po leDjima. Uzivao sam u dodiru njene koze, posebno sam volio leDja. Neprekidna povrsina njezne i glatke Silvine koze. Volio sam kako se izvija dok ju mazim vrhovima prstiju i kako glasno uzdise dok ju mazim po mjestu gdje leDja prelaze u njenu fantasticnu guzu. Priblizila je bokove mojima i naslonila svoju guzu na moj kurac i polako micala bokove kao da se namjesta na vrh mog kurca. Znala je da me to izluDjuje i cesto je to radila. Zatvorio sam oci, lezao i polako mazio njena leDja dok mi je kurac koji je sve vise i vise rastao polako trazio put izmeDju njenih tvrdih guzova. Mazio sam joj kosu i rukom se polako spustao cijelom duzinom njenog tijela do bokova i polako joj mazio bedra i noge. Volio sam ju tako dugo maziti i napaljivati. Oboje smo uzivali u dodirima. Cesto smo znali provesti puno vremena u krevetu samo se ljubeci i dirajuci prstima, rukama, cijelim tijelom. Zabacila je glavu meni na prsa, okrenula se i ljubio sam ju dok je njezno kruzila vec mokrim bedrima po mojim jajima i kurcu. Rukama sam joj mazio sise i trbuh. Uhvatila me za ruku i njezno stisnula moju saku na svoju lijevu sisu. Njezno sam ju mazio prstima po bradavicama i uzeo ih u usta. IzluDjivale su me njene tvrde i male bradavice. Volio sam kada mi se stvrdnu u ustima i njezno sam ih grizao dok ne bi otvrdnule u mojim ustima. Rukom sam mazio njen trbuh i polako joj rasirio noge rukom. Obozavam taj tren kada stavim ruku na njenu picku i polako spustim prst meDju meke usmine, koje kada se Silva dobro napali postanu velike ali toliko mekane da se jedva osjete. Silva se tresla kada sam je polako mazio prstima po klitorisu, jako me zagrlila rukom i duboko usisavala moj jezik. Htio sam ju lizati, osjetiti okus njene vlazne i mekane picke, ali nisam htio govoriti. Osjecao sam da bi jedna rijec unistila spontanost trenutka i samo sam je okrenuo na leDja. Ona je imala bolju ideju, suteci gurnula me na leDja, legla na mene i polako me ljubila. Njezno me dodirivala sisama po bradavicama, lagano je prislonila svoje bokove na moj trbuh. osjecao sam topli vlazni trag na svom trbuhu. Tresao sam se od uzbuDjenja, toliko sam htio osjetiti njezin okus u ustima. Polako je opkoracila moja prsa i njezno sjela na mene. Osjecao sam vlaznost njene picke na mojim prsima. Vise nisam mogao, zgrabio sam njene bokove i stavio ih na svoje lice. Zapuhnuo me predivan miris njene picke. Toliko sam volio taj miris jebanja sa Silvom da i ovog trena dok pisem osjecam okus i mekocu njenih usmina dok me maze po licu i ustima. Uzivao sam u svakom zvuku koji je ispustala dok je ritmicno trljala picku po mom licu. IzluDjivalo me kako ispusta zvukove sa ustima punim mog kurca. Polako, a onda sve jace sisala je moj veliki glavic. Zamisljao sam kako jebozovno izgleda dok jako otvara usta da bi primila moj veliki glavic i kako ostavlja mokri trag i rasteze slinu dok ga vadi iz usta. Ja sam je polako obraDjivao prstima i lizao klitoris. Drzao sam njenu guzu u rukama i lizao ju od klitorisa i polako se penjao po rubovima usmina do ulaza u picku. Duboko sam je jebao jezikom i mazio usmine svojim usnama. Lizao sam joj analni i polako ga istrazivao prstom. Mazila je moja jaja i polako ih sisala. Stegla ih rukama i ljubila mi bedra. Polako mi je drkala kurac dok je lizala jaja i ja sam je lupio rukom po guzi da ubrza. Njezno mi je zagrizla kurac, to volim. Htio sam ju jebati. Polako sam ju pomazio po leDjima i ona je skliznula niz moja prsa i priblizila trbuh mom kurcu. Polako ga je drkala i mazila trbuh da mi pokaze kako zamislja spermu na trbuhu i kako sam ju zalio po picki, bedrima i trbuhu sto sam nekad volio raditi. Podigao sam gornji dio tijela i primio je za bokove. To sam oduvijek volio raditi, nabiti je na svoj kurac, duboko i cvrsto. Koncentrirao sam se na neartikulirane zvukove koje je ispustala dok se nabijala na kurac. Napaljivala me ta zivotinjska neartikulirana spontanost dok je primala moju kurcinu u sebe. SviDjalo joj se sto se nije mogla oduprijeti ili bilo sto napraviti kada bi je zgrabio i nabijao na svoj uzareni kurac. Mene je palilo isto to, samo iz drugog kuta gledanja. Bila je potpuno pod mojom kontrolom i vjerovala mi je i pustala je da joj radim sto zelim. Nabio sam je do kraja na svoju kurcinu, toliko da mi je pickom mazila jaja. mazio sam njena leDja dok je polako klizila niz moju kurcinu opet se penjuci do najsireg dijela mog glavica. Gledao sam njenu guzu kako se siri kako kurac ulazi u nju. Mazio sam ju leDja i snazno lupio guzu dlanom. Jako je ubrzala i postajala sve glasnija. Drzao sam njenu kosu u ruci i polako ju povukao dolje. Polegao sam ju na sebe i mazio njen trbuh, sise, vrat dok sam ju cvrsto drzao drugom rukom za trbuh i nabijao svoju kurcinu u nju. zabacila je glavu i ljubili smo se. Divljacki i nekontrolirano. Primio sam ju objema rukama oko struka i mazio trbuh. Stiskao sam ga, uvijek sam zelio osjetiti kako ju kurac siri kako ulazi u nju. Cvrsto sam ju stisnuo dlanovima i laktovima i obje nas prevrnuo na trbuh. Ona je lezala podamnom. Ja sam nogom rasirio njene noge, podigao gornji dio tijela i gledao kako kurac ulazi u nju. Promatrao sam kako kurcina nestaje po obodu njene guze i zazelio gledati kako ulazim u njenu guzu. (Nastavak slijedi…)
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 60 61 63 64 ... 398
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 16:26:43
nazadnapred
Prebaci se na:  
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.27 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.