Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 12:31:41
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 9 gostiju pregledaju ovu temu.

>> Pitate se gde su nestale galerije devojaka? Kliknite ovde! <<

Vazno: Molimo vodite racuna o ponasanju na ovom delu foruma i procitajte nova pravila sex foruma!

Idi dole
Stranice:
1 ... 59 60 62 63 ... 398
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Erotske price  (Pročitano 26577580 puta)
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
mob
Nokia N95 8gb
Voditeljka RTS-a

Voditeljka RTS-a Neznam zasto mi sve ovo treba i zasto ovo radim ali jednostavno ne mogu a da najsladji uzitak ne podelim sa nekim, pod uslovom da se ne sazna ko sam i sta sam. Zato cu koristiti pseudonime i neka mi citaoci ovog teksta ne zamere. Zovem se B.M. Radnik sam RTS-a, dugogodisnja voditeljka poznate i jedne od najgledanijih emisija svih kanala u SCG. Svoju pricu zapocela bih na sledeci nacin. Bi je mozda jedan od najtoplijih dana u aprilu. Znam da se u DESK-u govorilo kako ce u vremenskoj prognozi biti reci o toplom letu i vrelim kisama avgusta meseca. Kolega koji je pripremao informacije, u zuboru glasova mnogobrojnih kolega, izustio je nesto na racun mog izgleda, u fazonu: Koleginica nam je svojom garderobom donela leto i vrelinu pre vremena i samog leta. Imala sam na sebi predivnu kosulju, providnu od svile i mekani brus koga sam kupila za dobru lovu u S.C. Radoznale momke, volela sam inace da provociram kratkim suknjicama i visokim potpeticama, naglasavajuci visoke noge i skladne butine. Ovoga puta u nesto provokativnijoj varijanti, uskladjenoj sa kosuljicom od svile. Pogledavsi preko sebe, bacila sam pogled na doticnog, koji je vazio za jednog od najpozeljnijih muskaraca u RTS-u. Nisam nikada razmisljala o njemu, znajuci da ga jure jake ribe sa dubokim dzepom, sto je u neku ruku retkost kod nas. Mala sam znala o njemu, jedino da je ozenjen i da je dosao sa Kosova, da ima porodicu i da vise boravi poslovno na Kosovu nego u Beogradu. No,njegov komentar na moj izgled pokrenuo je neku znatizelju i toplinu koju je tesko objasniti. Pomislila sam>: da li je moguce da se tu moze nesto izroditi? Da li je moguce da me je zapazio kako izgledam, i sta se ustvari to muva u njegovoj glavi. Nasmesila se se sebi u brk, podigla glavu i krenula u studio. Dok je emisija trajala, najave i gosti prolazili, kroz glavu mi je samo prolazilo, sta ce se sve izroditi iz onog komentara. Znam da sam u par navrata napravila takve greske, koje sebi u drugim situacijama nikada ne bih oprostila. No bio je dan verovatno naklonjen meni i mojim trenutnim zeljama. IMATI GA ZA SEBE sto se toga dana i obistinilo. Radni dan se zavrsio. Dok sam izlazila iz takovske, osecala sam kako napolju vise nego przi aprilsko suce. bacila sam tasnicu preko ramena i krenula pesaka do stanice. Nisam zelela sluzbeni prevoz, iako sam bila ponudjena. Zelela sam razmisljati samo o njemu i pricama koje kruze o njemu kao najstrastvenijem ljubavniku. U sveopstem beogradskom ludilu, vrelini dana i komentara izmorenih prolaznika, zacuh glas koji me je sasekao sa nogu. Koleginice zelite li kuci idem u tom smeru. Stajala sam nepomicno zgubljeno. Bio je to glas kolege koji mi je ceo dan bio u mislima. Nisam znala sta reci i kako se poneti. Zelela sam reci ono sto osecam i sta zapravo zelim ali mi se jednostavno nije dalo. Pitao me je jos jednom isto i sa suprotne strane pruzio ruku da udjem u auto. Bio je daleko gotovo tri metra, ali kao da sam osetila njegov dodir. Odjednom me je udario toplotni udar. Negovoreci nista usla sam u auto, koji je izgledao fenomenalno. Pricao je neke stvari, govorio o poslu o porodici, pricao i spominjao Kosovo, ali mi od svega nista nije ulazilo u glavu. Ja sam samo cutala i u jednom trenutku skontala da zapravo ne idemo u pravcu u kojem ja stanujem. Tada sam prvi put od takovske do sajmista iygovorila : Mislim da idemo u pogresnom pravcu!na sta je odgovorio: znam. Dan je divan i treba ga iskoristiti na najbolji nacin. Kroz glavu mi je proletelo hiljadu misli i taman ga htedoh upitati sta to treba da znaci, a on ko iz topa izusti: Znam divno mesto, debelu hladovinu, dobru klopu i hladno pice koje ce nas osveziti, nadam se da neces odbiti. VISE SE NISAM DVOUMILA. Rekla sam samo vozi sto brze mozes. Video je i znao je da prihvatam celu igru, sto sam mu delimicno i rekla. Za sve vreme, vozeci beogradskim vrelim asvaltom, zurio je u moje grudi i svilenu suknjicu koja je vise otkrivala nego pokrivala. Nisam imala unihop, sto je dotatno ocrtavalo moje tange i cvrstu zadnjicu. To sam shvatila onda, kada sam paleci cigaretu, pogledom presla preko njegovih laganih pantalona, na kojima mi je zastao pogled. Bio je vec ukrucen i nije se libio da svoj nagon sakrije. Osecala sam da je velik i to me je dodatno uzbudilo. OIsetio je sve. U jednom trenutku, neznam ni sama kako nasli smo se ispred jednom poznatoh motela koji ne zelim imenovati. Izasli smo i bey ikakve price krenuli pravo na sprat. Vec je imao sobu, za koju sam kasnije shvatila da redovno placa i da se nikom sem njemu ne izdaju. Zapanjila sam se sa kakvom paznjom odosi osoblje motela prema njemu. Shvatila sam da iako je u RTS- samo jedan od vise hiljada radnika, ustvari privatno jako uspesan covek. Ulazeci u sobu znala sam sta me ceka i sta se priprema. Nisam oklevala jer je sve islo kako treba. Jednostavno, zelela sam to i nije me moglo nista spreciti da promenim misljenje, iako sam znala da je mozda rizicno pre svega sbog polozaja i veze koju imam. Sama soba delovala je vise nego otmeno, kao da je pripremana samo za njega i njemu drage goste. Iz nekakve vreline gradskog ludila usala sam u klimatizovanu prostoriju prijatnog mirisa, stvorenu za odmor i dobar provod . Propustio me je unutra, zatvorio vrata i rekao, zelis li pod tus, prislanjajuci u okretu svojoje telo i nabreklu batinu na moje bokove. Prozeli su me zmarci, kroz telo vise hiljada volti. rekla sam da, zastala i ponovila, da, ali zajedno. Trenutak od hodnika do kade nikada necu zaboraviti. Uhvatio me je tako snazno, podigao i u poklretu sa mene strgao sve sto sam imala. Nabrekle grudi udarile su u njegovo preplanulo lice a na butinama sam osecala njegovu muskost. Nisam ni osetila kada smo usli u kadu i kada je procurila voda.Bila sam van svesti sve dok nisam stala i rekla DOSTA. Zelim ovo svesno da uradim i da se svega seca. Delovalo mu je to jako cudno. Nasmesio se i krenuo da me ljubi obrijanu i vrelu u polozaju koji mi je vise nego dozvoljavao da njegovu nabreklinu dohvatim vrelim usnama. Bio je ogroman. Nikada nisam imala tolikog macana do sada u svojim usnama. Bio je vreo i imala sam utisak da ce me svakog trenutka ugusiti, sto me je dodatno palilo da ha obradjujem kao nijedan do sada. U jednom trenutku se izvukao, podigao me je i okrenuo straga. Zelela sam to, zelela sam da ga osetim straga i da me razbije kao niko do sada. Nije mu bilo tesko, bila sam vise nego spremna i cekal njegov nalet. Medjutim, kao pravi majstor, zeleo se igrati. Usao je lagano sto me je dodatno palilo, probijao usmine i trazio put materice. Osecala sam kako mi udara u matericu i kako sve cepa pred sobom. bio je to najsladji uzitak koji sam imala. Nabijao se kao nekakva masina, a niz nogu sam osecala da tece reka od sokova koje sam ispustala. zabacila sam glavu i kroz maglu ugledala kako ni polovina njegove muskosti nije u meni a imala sam utisak da je ceo vagon usao. Bio je cvrst i jako velik. Nisam mogla vise izdrzati. Pocela sam mesati kao luda, uvijajuci se i praviti krugove. Imala sam utisak da se grad trese od nasih ritmova i krika koje sam ispustala. Strast je sve jace nailazila i nisam mogla vise izdrzati, Svrsavala sam kao luda, stenjal ai jecala, ispustala krikove i sokove koji su niz mojih nogu pravili bujicu. Pala sam kao prut i osetila da je ispod mojih grudi umesto mekog jastuka, zapravo tvrda kada. Do tada nisam ni kontala gde se ustvariri mi nalazimo. Izasao je brzo iz kade, okrenuo se i primakao mojoj klonuloj glavi. Znala sam sta je hteo, a to sam i ja zelela. Podigla sam glavu i ponovo ga uzela ustima. Sada nesto vlaznijeg i nabreklijeg. Bio je ogroman, Ulazio je u moje usne, svaki put sve jace i jace. Osecala sam da nailazi plima, uzimala sam ga sve jace i jace i u jednom treenutku osetila kako pod naletom vreline, nesvesno, nemogavsi da se kontrolisem, kroz grlo prolazi njegovo seme. Bio je pun, kao da nije imao odnos godinama. Niz usne mi se slivala njegova sperma a jasam ga sve jace i jace obradjivala. Nisam zelela da sta promakne, za cim bi se kasnije kajala. Bila sam sva u beloj lepljivoj tecnosti, tako pozeljnoj i vreloj. Sagao se primakao i poljubio me je, sto me je dodatno uzbudilo. Ljubili smo se kao ludi sve dok me ponovo nije podigao i doveo do kreveta, na kojem smo pali kao sa neba. Odmorili smo dobrih sat vremana uz hladan sampanjac i cigarete, a kada je iz frizidera izvadio kutiju sa sladoledom, mozete da zamislite sta se onda desilo. Tada je pocelo nesto za sta ce mi trebati ROMAN a ne prica. Uz nadi da cu jos koji put biti sa svojim dragim kolegom, pozdravljam sve citaoce moje price. Vasa Voditeljka RTS-a. kiss
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
mob
Nokia N95 8gb
Voditeljka RTS-a 2

Voditeljka RTS-a :: II :: Imajuci u vidu da cekate drugi deo moje price koja se desila izmedju mene i mog dragog kolege, evo nastavka vrlo kratkog i sazetog. Tog dana kada se zavrsila nasa cuvena jebacina koja mi je ostala u secanju, desilo se nesto sto ne mogu ni danas da shvati. Vracajuci se kuci, zastali smo pored cuvenog sexi shopa nase poznate striptizete i modela vesne Pocuce. Zaustavio je auto i kao iz katapulta izbacen uleteo je u shop. cekala sam i razmisljala cime ce me sada iznenadtiti. Nakon par minuta vratio se sa umotanim poklonom, divnom masnicom i rekao otvorices kuci. Znatizeljna, jedva sam cekala da vidim o cemu se radi. Dok sam se zasuvala i svlacila da uletim u kadu kako bio se nakon vrelog dana rashladila, pocela sam da otvaram poklon. Bio je to jedinstven poklon o kome sam potajno sanjala ali nikada nisam imala hrabrosti da ga potrazim u shopu. Bio je to divan crveni silikonski ROLV VIBRATOR 19-tica. Poznatiji kao ROMOSTAR. Nisam oklevala. Usla sam u vec napunjenu kadu i potrazila svoj ljubicasti otvor. Bilo je predivno jebati se vibrom, uzgred osecati kao da je kraj mene. POCELA SAM DIVLJATI, bcati se sa jedne na drugu stranu kade i kada sam bila blizu vrhunca, zaustavio me je skripaj vrata. Bio je to ON, nag i spreman za akciju. Usao lagano u stan, video o cemu se radi i odmah se dao na posao. Nije me zeleo zaustavljati u onome sto radim. Nastavio me je jebati vibrom, dok mi je u usnu duplju silovito gurao njegovu muskost. Osecala sam da se ceo soliter trese. Bacala sam guzove sa jedne na drugu stranu dok mi je on i dalje silovito gurao svoj tvrdi i poveci penis u moja malena usta. Svrsavala sam dugo i pohotno a on je izbacio sve iz sebe u mene. Punio je moje grlo i istovremeno dok su mi se niz bokove slivale reke slasti, iz usana je izlazila njegova sperma. Nisam dala da sta ode u nepovrat vec sam se dala na skupljanje nasladjeg oporitog soka. Cedila sam sta sam mogla i sisala do poslednje kapi. Sva umorna i ispunjena slascu, legla sam kasnije na krevetu u polozaju da sam ga mogla lagano ljubiti i milovati. Nije mu trebalo puno da se opet uzbudi, sto je dovelo do toga da u trecoj nesto duzoj prici procitate sta se sve odigralo tog divnog prolecnog dana. Vasa voditeljka RTS-a. Kiss
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 626
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.20
mob
Nokia N70i
Ispovijed Karen Volarević - Incest

Kako ovo ide...? Vjerojatno bi se za početak trebala predstaviti, iako to možda zvuči kao na kvizu. Ok, krenimo.

Ja sam Karin Volarević, samohrana mama dva sina. Dečki su već veliki, 18 i 20, obojica žive samnom jer u današnje vrijeme teško da će se zbog ekonomske situacije ikada odseliti.

Pazila sam da ne odrastu frustrirani kao većina djece baz oba roditelja i zato sam nastojala da pod našim krovom sve prirodno uvijek bude i normalno. Svo troje smo nudisti, no otkad mi je muž otišao s drugom ženom sve se nekako raspalo, izgubila sam i volju i staru naviku za nekadašnjim stilom života.

Godine kupanja u FKK kampu ipak su rezultirale time da mi nikada nije bilo neugodno hodati gola pred njima i po kući.

Bero, moj najstariji, posebno je bio sklon kultu golog tijela; kad je imao 13 godina pitao me hoće li i on imati velikog pimpeka kao njegov tata. Toga sam se baš nedavno sjetila primjetivši kako je itekako i presrastao starog - ne samo u visinu. Pratila sam detaljno što se događa s klincima, tako da sam bila upućena i u stvari tipa koga trenutno ševe. Viđala sam neke njegove cure u voćarni u kvartu i uvijek kad bi me vidjele zacrvenile su se i pozdravljale me uz smješak, spuštenog pogleda. Računala sam da se srame što su tako uživale u sinovoj kurčini, a nekako su osjećale da ja znam koja je njegova tajna.

Mlađi, Danko, niži je od brata i snažnije građen, kao mladi bik. On nikada nije bio za školu tako da smo se nadali da će jedan od svih tih sportova kojima se kao dijete bavio počet i profesionalno trenirati, no od toga za sada ništa i on radi kod privatnika kao fizički radnik u građevini. Ako vas zanima, mali ima i kraću kitu od brata, al jebalo mu je zato deblje, sa doslovno duplo većim mudima.
*
Bilo je to rano jutro. Izašla sam ispod tuša i vidjela Danka kako gol golcat stoji u hodniku između moje spavaće sobe i kupaonice. Iznenadila sam se jer sam mislila da je poslije nočne smjene sigurno u krevetu. No on je bio tu gdje sam rekla, a u ruci je držao skroz dignut kurac. Polako ga je pumpao i gledao me. To što je bio gol bilo mi je normalno, vidjela sam ga masu puta, al ovo s drkanjem ipak je bilo neobično. Omotala sam se u ručnik i mirno ga pitala što hoće. Ukočeno je buljio u mene, mora da je mjesečario. Po izrazu lica nisam mogla naslutiti što misli, ako je uopće o ičemu u tom stanju i razmišljao.

Zašto me gledao? Već me vidio golu, dapaće, od djetinjstva do danas možda me više puta gledao bez gaća nego odjevenu no nikada u mom prisustvu nije imao erekciju, ili ja to do sada nisam zapažala. Kao mama dva dečka znala sam da se mladićima te dobi kurčevi dižu i bez nekog razloga, čak i ne moraju razmišljati o seksu i curama. Zato sam ga odlučila ignorirati i jednostavno proći kraj njega.

U tom trenu čvrsto me primio za ruku i povukao na sebe. Među nama je bila barijera od ručnika al sin je snažno nabijao preko pokušavajući mi stjerat kurac među noge.

Kako je bio u transu ipak sam ga uspjela odgurnuti i nastavila hodati prema svojoj sobi. Zapamtila sam da se mjesečare ne smije buditi već pažljivo vratiti u krevet i pustit da spavaju.

Priča tu ne završava, mali mi se stvorio iza leđa i bacio na krevet. Prije no što sam išta uspjela napraviti strovalio se na mene s erekcijom među mojim nogama, ali ne i u pički. Bio mu je pre nisko tako da mi nije uspio uči u pizdu već je udarao glavićem po madracu. Probala sam stisnuti noge da mi se ipak nekako ne uspije uvući, a onda sam odustala, pustila sam ga da skaće. Činio mi se skroz nekoordiniran i bezopasan, a za par trenutaka je počeo i svršavati vlažeći plahtu pod nama i malo po unutrašnjosti maminih bedara. Onda se kao robot ustao i izašao iz sobe.

Rukom sam se obrisala među nogama. Sperma mu je bila gusta, kremasta i jako vruća, a mislim da nikad nisam vidjela ni toliku količinu svršavanja. Razgledavala sam sinovo mlijeko među prstima a onda sam bez razmišljanja napravila jednu jako glupu stvar. Oblizala sam prst. Bio je to prvi put da ližem sjeme od kada je muž otišao. Nisam s nikim bila tri godine, nisam osjetila kurac preko 1,000 dana. U jednoj stotinki vratila su mi se sjećanja na ševu, na to koliko sam uživala biti jebena...pušit kurac. I gutati.

Vratila sam se u kupaonicu da se operem i provjerim dali se sin vratio u krevet. Spavao je kao beba, gol, na plahtama i dalje s prekrasnom erekcijom. Ukočeno sam gledala taj divan mladi kurac zaljepljen za Dankov mišićavi trbuh. S vrha se cijedila kap sperme. Sagnula sam se da je bolje vidim i onda sam bez razmišljanja jednostavno otvorila usta i progutala veliki glavić.

Glas u glavi mi je vrištao, «Koji to kurac radiš?! Luđakinjo, mali ti je sin!», ali ništa me nije moglo zaustaviti. Sve frustracije nakupljene suprugovim odlaskom, vlastite seksualne potrebe, postale su bitnije od svega. Nije mi bilo spasa. Prsti su mi se omotali oko dečkove kite, glava skliznula preko glavića sve dok mi nije bio debelo zabijen u grlu. Počela sam se gušiti, i tek onda sam ga izvukla. Kao da mi je mozak nakon nekoliko sekundi blokade proradio, primila sam se užasnuto za kosu i istrčala iz sobe.
*
Sjećam se da sam plakala u jastuk i da sam se probudila tek oko 10. Prva sekunda bila je ok, a onda sam se sjetila što sam napravila, opet sam se otuširala i jednostavno morala izaći. Vozila sam bez nekog cilja i završila u zoološkom vrtu.

Tumarajućči kroz šumu nastojala sam smiriti živce, zbrojiti dva i dva, razumjeti kako i zašto je došlo do toga da stavim sinov kurac u usta. Izgubljena u mislima začula sam glasove; mlada djevojka i pored nje stariji muškarac koji ju je držao za ruku i govorio stvari koje nisam mogla čuti. Nije se činila sretna, to je sve što sam uspjela dešifrirati. Onda ju je privukao sebi i poljubio. Prvo se bunila no kao da mu je popuštala, i to u toj mjeri da mu je konačno otkopčala remen a zatim i šlic.

Bez ikakve predigre cura je pala na koljena i izvukla tvrdu kurčinu. Stari ju je rukom zabio u svoje guste dlake i razvukao je širok osmijeh. Šokiralo me što tako mlada djevojka tako stručno pljuga; muškarac je u sekundi špricao a ja sam instintivno kružila jezikom po ustima kao da se meni prazni u njih. Opet mi se po glavi vrtio okus sinove sperme. Morala sam udahnuti. Dečkova kita punila me do grla dok je mala primala tamnu zmiju među mandule. Onda se ustala, a on se zakopčao. Opet su se poljubili i prije no što je otišla kristalno čist zvuk prolomio se šumom, «Jel tvoja nova žena zna ovako, tatice?» Tip se glasno nasmijao i otišao.

Dali mu je to stvarno pušila kći ili je ona jednostavno ljubavnika zbog razlike u godinama zvala 'tata'? Bi li mene moj sin i dalje zvao mama da je znao šta sam mu napravila? ...ili Karin...?

«Karin, dođi mi sisati karu!», kako me njegov otac stalno zezao na račun imena i te situacije.

Gdje sam pogriješila, šta sam to krivo napravila da ga bacim u zagrljaj druge žene? Jel greška uopće bila moja ili je podlegao muškom klimaksu, krizi srednjih godina? Jesam li trebala progutati ponos i boriti se za svog čovjeka? Bio je dobar otac i tolike godine dobar muž. Fantastičan ljubavnik koji je znao na meni svirati kao virtuoz na violini.

Bila je to maturalna večer. Svi razredi slavili su skupa i te sam noći upoznala Krešu Volarevića; pozvao me na ples i pristala sam, onda me pozvao u tatin auto i opet sam rekla da. Ostalo je povijest. Nisam bila djevica ali on to nije znao ili ga je bilo baš briga, u svakom slučaju mislio je da je bio jedini muškarac u mom životu. Hahaha...što bi bilo da je znao, smijala sam se. Mislim da ću mu reći ako se ikad više sretnemo.

Neovisno o svemu, taj muškarac me godinama usrećivao. Obožavala sam njegov stil grube jebačine, bez predigre, kada bi samo spustio hlaće i zagnjurio mi glavu u znojna jaja. Iako je on mene gurao, uvijek sam imala osjećaj da ga silujem. Svršavala sam s njim u sekundi, zato me svaki put kad bi se natezali doveo nekoliko puta do orgazma prije no što bi me pustio. Ne samo da smo se kvalitetno jebali kao muž i žena, već smo često smišljali i razne igrice, a meni se najviše sviđala ona u kojoj smo se pravili da smo stranci a njemu o dvije žene – ja sam glumila obje, koji put i majku i kći. Naravno, u masu slučajeva jednostavno smo se strasno i ozbiljno voljeli, na klasičan način.

Sjetila sam se i da me tražio da mu glumim majku. Bilo je to samo jednom, no vidite da nisam zaboravila. Drugi put, nakon što sam mu ga popljugala, obraćao mi se kao mami, svojoj mami. Suprugova mama umrla je dok je bio vrlo mali a ja ga nikad nisam pitala dali je možda mislio na maćehu. Ta priča s majkom najviše ga je uzbuđivala...a on mi je poluuvijeno priznao da je odnos mame i sina najerotičniji moment u životu svakog muškarca.

Jesu li i moji sinovi bili kao njihov tata? Jesu li se dečki palili na mamu? Nasmijala sam se kad sam shvatila da razmišljam o obadvojici, a ne samo Danku...Znaći li to da ih vidim kao svoje potencijalne ljubavnike?

..I što bi napravila kada bi mi se otvoreno ponudili? Dugo sam sjedila na klupi razrađujući svaki detalj jebačine majke i njena dva kršna sina.

U fantaziji trpala su me obojica, i tako su jako svršavali da sam se doslovno kupala u gustoj, kremastoj spermi. Sva sam bila prekrivena sjemenom; i preko lica, grudi..čak mi je i guza bila biserno bijela. U jednoj sekundi sam se stresla i doslovno otrčala iz parka.

U autu prema kući milslila sam da sam totalno poludila, mozak mi je ubrzano radio a pred očima su mi bljekale slike raznih vrsta ševačina.

Analno sam se jebala samo nekoliko puta, i to iz nekog razloga nije postao dio redovnih ševa kao pušenje... Takve rečenice istisnula sam tek doma, u kuhinji, jer sam se morala fokusirati na kuhanje večere.

Naša kuća ima jedan veliki hodnik koji se proteže cijelom dužinom, a kuhinja je otvorena na njega i na blagavaonicu. Preko puta je mala kupaonica smještena ispod stepenica.

Začuli su se koraci i vrata su se otvorila. Bero je došao u isto vrijeme kad i njegov brat. Dečki su se pozdravili, a Danko je odmah počeo prepričavati nešto što ga je očito jako uzbudilo.

«Čovječe, ne možeš vjerovati što sam sanjao..»

«Sto posto ševu. Moraš se pojebati, jedino tako će ti to prestati...Opsjednut si.»

«Aha...Pazi sad ovo – sanjao sam MAMU!»

Brat mu se nasmijao, nimalo iznenađen, i hladno dodao, «Pa teško ćeš naći jebozovniju pičku od nje. I ja je godinama sanjam. Sjećaš se kad sam ih vidio kako mu puši, a stari joj kaže da ni jedna ne sisa bolje? E meni ti je nakon toga počelo..»

«Možda mi se to pomješalo s tom tvojom spikom..Ovak je bilo; prvo sam je tucao, a onda mi je došla u sobu i popušila kurac. Jebemti, bilo je tako uvjerljivo kao da se stvarno desilo!»

«Da ti ga je ona pušila nebi se ti morao pitati jesi sanjao ili ne. Stari je rekao da sisa najbolje na svijetu, a kurvin sin je iskusan, prošao je sve kupleraje u Jugi.»

Dečki su otišli oprat ruke prije večere a ja sam to iskoristila da se diskretno ušuljam.

Za stolom sam gotovo drhtala gledajući moje sinove i prisjećajući se o čemu su pričali. Sada su naravno mljeli samo o nogometnom prvenstvu a onda i nekoj lokalnoj tekmi koja se igra večeras. Bero me pitao hoću li ići s njima no ja sam mu rekla da me to ne zanima i da imam posla doma. Niko to dalje nije razrađivao, oni su se poslje večere pokupili na to, a ja sam oprala suđe i otišla se malo odmoriti u krevet. Skinuila sam se gola i ubrzo utonula u nevjerojatno seksualan san.

Gola sam klečala ispred sinova, držala ih za kurčeve i pušila malo jedan pa malo drugi kurac. Onda su kite počele svršavati mladu, vruću spermu svud po meni. Umivala sam se s tim mlijekom, lizala ga, sisala ravno iz njih sve dok me nije stresao orgazam koji je u meni bio zarobljen tri godine. Probudila sam se u erotskim grčevima i dalje uvučene ruke među nogama. Klit mi je stršao kao mala kita...za njega mi je muž govorio kako je to jedini kurčić kojeg će pušiti.

Nisam maknula ruku već sam se nastavila trljati misleći na sinove, njihove debele kurčine. Gurnula sam si dva prsta u mokru rupu zamišljajući Dankovu debelu batinu a onda mi se pred očima stvorio Berin dugački kojeg pušim dok me mlađi ševi u psećem položaju. Zacvilila sam i još jednom svršila.

Dečki su se s utakmice vratili skroz blatnjavi i znojni tako da sam im rekla da se smjesta, još u hodniku, skinu da odnesem odjeću u mašinu. Bero je istog časa pobacao sve sa sebe pokazujući mi svoju obdarenost koja je bila zadivljujuća i u opuštenom stanju, no kada se Danko skinuo, okrenuo se od mene da ga ne vidim. Ipak sam uspijela primjetiti kao mu je kita polu dignuta a da iz velikog crvenog glavića već kapa. Bez razmišljanja sam izvalila, «Opa, očito su na utakmici bile i neke jako seksi cure..»

Bero je već bio na sredini stepeništa kada se okrenuo i rekao, «Mama, nebi rekao da je to u pitanju...»

Smijao se kao lud i nastavio prema svojoj sobi dok mu je brat umirao od srama.

«Dušo, ne moraš se stiditi, već sam vidjela erekciju...Znam da se dečkima stalno diže.»

Mali kao da je skupio snagu okrenuo se prema meni. Kurac mu je bio još veći, «Hoćeš znati zašto mi je dignut? Jer sam te sanjao...da se ševimo.»

Pravila sam se da ga nisam čula, nastavila sam skupljati prljavu odjeću i nestala u podrumu a tamo sam čekala neko vrijeme prije no što sam se vratila. Onda sam otišla u Dankovu sobu. Pokucala sam na polu otvorena vrata.

«Sine, možemo pričati?»

Osmjehnuo se i kimnuo. Bio je svježe otuširan, s ručnikom zamotanim oko struka.

Isprsio se s rukama prislonjenim na kićmu, a kako sam mu prilazila, zapazila sam da erekcija opet raste. Kada sam došla do njega, glavuić mu je već bio velik kao žarulja i skroz purpuran. Morala sam priznati da mi sin ima nevjerojatno dobar kurac od čije debljine bi svakoj ženi zaslinila usta.

Sjela sam za njegov radni stol, udaljena svega desetak centimetraa od malog i tog oružja među njegovim nogama. Pokušala sam govoriti smireno, objasniti mu što se desilo, da je mjesečario, no da mu ništa ne zamjeram. Jedina šteta od toga bila je što sam morala ranije presvući krevet. Dok smo razgovarali Dankova erekcija počela je padati i mali se izvinjavao zbog toga što je napravio.

S vrata sam mu rekla da mi je u neku ruku drago što me smatra poželjnom i da to nije ništa bolesno jer više manje svi dječaci prođu fazu zaljubljenosti u mamu.

Već sam se skinula kada mi je postalo jasno kako sam se danas već dva puta otuširala. Zato sam umjesto pod tuš stala pred ogledalo. I dalje sam bila relativno mlada žena. Visoka 165 centimetara, velikih sisa i uskog struka. Nije loše za četrdesetogodišnjakinju.

Muž je često govorio da sam ljepotica a i neki drugi komentari navodili su me da tako razmišljam o sebi. Ako baš ne prelijepa, u svakom slučaju bila sam dobar komad. Prirodna sam crnka, s jednim debelim bijelim pramenom koji mi se spušta iza lijevog uha, a guza mi je u trapericama dovoljno dobra da izaziva fučkanje radnika s obližnjeg gradilišta. Pičkicu šišam jer tako bolje izgleda u erotskom rublju.

I tako sam razmišljala kako nisam nimalo loša za majku već velikih sinova kada je stariji pokucao. Okrenula sam se i vidjela Beru kako me gleda. Bio je toliko sličan ocu...

Gol, ne skroz tvrd, ali nadignut prema meni.

«Isuse, mama...kao si dobra...»

Veselo sam mu odgovorila, «Ako ćete se po kući počet šetat s erekcijama, nema više hodanja bez gaća.»

«Jebote, sam se nadigo kad sam te vidio ovakvu... Dupe ti je deset puta bolje od Marininog...To je mala koju trenutno trošim..», pogledao je u pod.

Nimalo me to nije smetalo, dapače, prekrasan kompliment. Jedno je ne jebati se tri godine, a drugo ne osjećati se poželjnom i ženstvenom, a mene do danas baš to mučilo. Mislila sam da više nikome nebi mogla biti interesantna. No, oba moja klinca jasno su rekli što misle o mamici, i takve riječi mladih muškaraca probudile su u meni osjećaje koje bi svaka žena trebala imati. To me toliko potreslo da sam počela plakati.

Bero mi je prišao i zagrlio me. Bila je to čista potreba sina da utješi svoju majku, no kada su nam se tijela dodirnula došlo je do neke neobične reakcije. Iako sam ga stalno viđala golog ti dodiri nikada nisu prelazili slučajno dodirivanje rukom. Njegovi golo tijelo, snažan stisak prsa i ramena... zapalio je u majici vatru. Počela sam drhtati a plakanje se pretvorilo u uzdisanje. Sin me još jaće stisnuo, spustila sam ruke na njegov struk, klizila sam po napetoj koži,a ni on nije mirovao.

Jedna njegova krupna šaka spustila mi se na guz i snažno ga stisnula a druga je isto učinila sa sisom. Kurac mu se sve više dizao i probijao među majčinim nogama...zabijao u mali dlakavi trokutić. Spustila sam ruku i primila ga za kitu.

«Mama, želim te sve od kad sam vidio kako pušiš tati», prošaptao mi je na uho. «Toliko te volim...oduvijek sam sanjao o ovome...čekao da se desi...»

Što se njega tiče, bilo je jedan kroz jedan da će sada imati svoju mamu. Znala sam što je htio, nisam bila luda, a i ja se nisam osjećala ništa drugačije, no i dalje mi je neki glas vrištao u glavi kako su takve stvari krajnje nemoralne i nedopustive.

Pokušala sam progovoriti al Bero mi je prekrio usne svojima. Onda me odgurnuo prema krevetu i nježno položio na madrac. Pali smo na njega isprepletenih tijela.

«Sine, ne smijemo... pusti me, molim te prestani!», te riječi čule su se samo u mojoj glavi. Čak i kad je odvojio usne nisam mogla govoriti. Sin me jednim potezom namjestio na sredinu kreveta. Dečko je bio jak a ruke su mu se već našle među mojim nogama. Možda sam čak jednu i nadigla kako bi mu dala prostora da mi radi što god je želio.

Spretno me posjeo na sebe, pičkicom tik do velike kurčine, a rukama me držao za obje sise. Ja sam ga dirala po kurcu osjećajući kroz njega svaki sinov otkucaj srca. «Mama, puši ga...Molim te, stavi ga u usta...»

Sjetila sam se kako sam jutros duboko progutala Dankovog i postalo mi je jasno kako to nije bio samo taj trenutak već istinski stav prema mojim sinovima.

Nagnula sam se i stavila ga u usta. Bio mu je tako topao, s onom malom kapi prozirne tekučine na vrhu, opojno slatke predsvršotine. Duboko sam ga usisala zabacujući brzo glavom gore dolje. Htjela sam mu što kvalitetnije ispuniti tu želju, biti mami na pljugi.

Uši su mi bile zagušene sinovim uzdasima, a onda je došao i taj konačni vrisak; «Bože, o bože...mama!»

Sav se zgrčio prije no što me počeo puniti, a ja sam ga pila kao da u životu nisam okusila spermu. Malo sam mu ga izvukla, par puta predrkala rukom i nastavila sisati natečeni glavić sve dok mi lice nije palo među sinove noge, i tamo ostalo...na njegovim dlanovima.

Oboje smo teško disali, plućima jedva lovili zrak.

Kada sam se otkotrljala s njega ni u meni ni u Beri više nije bilo tragova života. Bili smo u potpunosti i emocionalno i fizički iscrpljeni, preumorni za bilo što osim sna.

Kada sam se probudila soba je bila skroz mračna i prazna. Prvo sam se sjetila što sam učinila, a onda me oblio snažan osječaj srama, no kako sam protrljala usne, dio te neugodnosti gulio se kao stara boja a ispod površine ostala je samo slika strasti i pohote samnom kao središnjom figurom.

Vidjela sam se kako klečim ispred svojih zgodnih sinova i istovremeno im drkam. Protresla sam se i probudila iz tog bunila. Bilo je vrijeme da se dignem, sat pored kreveta pokazivao je da je tek devet navečer.

Nisam imala pojma gdje su mi dečki niti što da im kažem kada se nađemo licem u lice. Tko zna je li Bero rekao Danku za pušenje? Što sam to napravila, kamo nas to vodi..? Sve što sam znala bilo je da igranju incesta u ovoj kući treba stati na kraj.

Bilo je to krivo, ako ne zakonski onda moralno svakako je, no jesam li se iskreno kajala? Htjela prekinuti tu posebnu vezu koja se počela stvarati između majke i sinova?

Osjećaj je bio tako dubok da me samo razmišljanje dovodilo do fizičkog uzbuđenja kakvo godinama nisam osjetila, čak i onda dok još nisam bila samohrana majka.

U jednom jedinom danu pušila sam obojici sinova, dvaput sam se samozadovoljavala zamišljajući kako klečim pred njima i drkam im... To me razdiralo sve dok nisam skočila s kreveta i glasno viknula, «Pičku materinu, ovo je moj život i živjet ću ga onako kako meni paše!»

Gola sam se spustila u kuhinju i našla pola džezve hladne kave. Mikrovalna je zazvonila i moji sinovi su ušli. Pogledala sam ih preko ramena, smijali su se.

Okrenula sam se prema njima točeći si šalicu, pička mi je neobjašnjivo oživila, bradavice se ukrućivale...

Prvi je progovorio Bero, «Dobro izgledaš, sviđa mi se frizura.» Naravno, podjebavao je jer sam iz kreveta izašla skroz raščupana.

Kratko sam mu vratila osmijeh priželjkujući da su i oni goli, da im mogu gledati kurčine.

Da mi nabreknu pred očima, da osjetim koliko me žele i da im pokažem koliko je majka napaljena na njih. Osjećaji za dobro i krivo nestali su, ostala je samo duboka strast, potreba za sinovima iželja za iskazivanjem te zabranjene ljubavi.

Svo troje gledali smo u jednu točku i to dosta dugo, sve dok Danko nije otvorio usta, «Bero mi je rekao što ste radili popodne. Užasno mu je bed, nema ti to sam snage reći, ali htio bi da mu oprostiš ako možeš.»

Došla sam do druge strane stola, zagrlila ih i istovremno se počela i plakat i smijati. Rekla sam im da nema govora o opraštanju kada sam i ja to htjela isto kao i on, i da ih volim svim svojim srcem – ali i tijelom.

«A sad se obojica skidajte i pravac mamina soba!», otišla sam u svoju spavaću bez okretanja, sjela na krevet i čekala ih.

Bučno su trčali uz stepenice istovremeno bacajući krpe sa sebe. Trebalo im je samo nekoliko sekundi. Goli dečki, po veličini kurčina muškarci, uletili su u sobu s osmjesima od uha do uha. Pružila sam im ruke da mi se pridruže.

Danko mi se sjeo s desne strane a Bero s lijeve. Dečki su klečali i gledali me. Nagnula sam se i poljubila starijeg pa mlađeg, a kad sam ih primila za kite nisam mogla suspregnuti smijeh.

Bez danjeg razgovora liznula sam jednog pa drugog sisajući im naizmjenično nabubrele glavice. Onda sam ih isto tako – malo jednog pa drugog – zapušila grlom.
Danko je već bio zreo za svršavanje, kurac mu je bio tako tvrd i naotečen s toliko velikim glavićem da mi ga skoro nije uspio staviti u usta. Čekala sam eksploziju.

Legla sam na leđa ispruženih nogu i to tako da sam jednu prebacila preko Dankove glave, drugim riječima, dečko je bio među njima.

Miguljila sam se kao zmija sve dok mi se pica nije našla tik do te sinove ogromne stvari. Nije mogao vjerovati, u nevjerici je vrtio glavom, «O mama...!»

Baš majčinski sam podviknula da ne petlja već da mi ga stavi, al on je siroti bio skamnejen, omotala sma se nogama oko njega i sama se privukla, primila ga za kurac i namjestila si ga među mokre usmine.
Dok mi ga je stavljao i dalje je nepovezano mrmljao. Jedva ga je uspio uvući, toliko ga je sve ovo zbunilo. Onako nagnut nad mene u pozi ševi s karom zabijenom u pički samo me gledao u oči i ponavljao, «O bože, o bože!»
Bez da me i malo jebao ušikljavao mi je mlaz za mlazom sperme iz natečenih jaja, a ja sam si ih grčevima vlastitog orgazma uvlačila sve dublje u utrobu. Činilo se da nikad neće prestati, a te sperme bilo je toliko da mi je doslovno prepunila pizdu i počela se slijevati van, niz noge.

Nije mu se opustio, samo je presušio. Pička mi je bila izraubana. Na svu sreću dobro ju je podmazao spermicom ali od rastezanja tolike kite imala sam onaj osjećaj žestoke izjebanosti. Odgurnula sam malog, a on nije imao ni toliko snage da se zadrži na krevetu već je samo pao na pod.

Brat mu se počeo smijati ko lud i to tako zarazno da sam i ja prasnula u smijeh, a onda se čulo i hihotanje s poda. Bila sam tako raščepljena da sam nježno zagrlila starijeg i uz pusu mu rekla, «Dušo, očeš se ljutiti ako se mama malo odmori prije nego što se pobrine za tebe?»

Rekao je da nema frke i dečki su se ubrzo pokupili u svoje sobe. Sada više nije bilo dvojbe; bila sam u incestuoznoj vezi sa sinovima i moram reći da je bilo GENIJALNO.

Nisam se ni otuširala, onakva još zaspermana utonula sam u san i kao beba krmila sve do jutra.

Kad su me negdje s prvim zrakama sunca vidjeli kako se gola spuštam niz stepenice potrčali su kao gladni psi uz deranje «Ajmo na mamu!» i indijansko lelekanje!

Tog jutra doručak je kasnio. Prvo me jedan izrundao a onda je i drugi htio pokazati svoju ljubav, no odnos smo zapečatili tek s 'roštiljem' – obojica su me imali s dva kraja. Jedan u ustima a drugi u dobro pojebanoj pičkici. Život kod Volorevića ide dalje, no ne kao prije... sad je kuća još punija ljuba
IP sačuvana
social share
ponosni potomak najstarije svetske civilizacije
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 626
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.20
mob
Nokia N70i
Vrelo leto   


Dobro se sjecam bilo je to jedno vrelo ljeto,ja sam imao 14 godina i zivio sam sa caletom ,kevom i dve sestre.Moja starija sestra  Dragana je imala 16 god a mladja Jovana 13, otac je imao 42 god keva 38 relativno mladi su se uzeli. Imali smo jaku veliku kucu sa velikim tavanom, taj tavan je bio moje carstvo. Tu sam skrivao sve moje tajne. Kao i svaki dan popeo sam se na tavan da gledam kroz rupice sta rade ostali ukucani.

Tata i Jovana su bili u dnevnoj sobi i gledali su tv i nista tu neobicno nebi bilo da Jovana nije lezala na kaucu ispred tate koji sedeo na fotelji, Jovana je bila obukla uski teksas sorc a Tata je bio u njegovim omiljenim bermudama. Gledali su valjda neki vestern film kad sam primetio da se cale cudno ponasa i da sve vise pogleduje u pravcu Jovane tek kad sam malo bolje obratio paznju video i zasto, Jovani se sorc bio potpuno uvukao u dupe i mogle su jesno da se vide konture njene picke, sa strane su virile velike crne dlake.

Cale je zavukao ruke u bermude i video sam jasno da je poceo da ga drka. Meni se kita bila potpuno digla, kad je tu situaciju prekinula keva koja je dosla iz kupovine. Cale je brzo izvadio ruku iz bermuda i nastavio da gleda tv. Bio sam sav razocaran. Kasnije sam se spustio dole da veceram, vecera je prosla u potpunom miru uz povremeno zadirkivanje izmedju  mojih sestara. Kasnije te veceri Dragana me zvala da igramo karte kod njih u sobi, i tako smo mi poceli igru i zezanje, kad nam je dosadilo ja sam uzeo da se igram na kompjuteru a Jovana i Dragana su legle na krevet i zapisivale nesto u dnevnik. Ja  sam iz moje pozicije jasno mogao da vidim njihove guze.

Jovana je josh uvijek bila u sorcu a Dragana u mini suknji. Moj pogled je bio zakovan u Jovanino dupe , male sitne dlacice su virile sa strana odmah sam se uzbudio. Odjednom sam se ukocio jer sam osjetio da me neko gleda, moja sestra Dragana me prodorno gledala, ja sam jedva skrenuo pogled sa Jovanine guze sav crven u licu. Dragana se nasmesila i rekla nemoj da se stidis to je prirodno. Sta je prirodno upitala je Jovana, ma gledao nas je u dupe, na taj komentar su se obadvije nasmejale, joj kako si blesav pa znamo mi da nas ti gledas sa tavana pogotovo. Ja u tom momentu nisam znao sta da radim.

Dragana je tada ustala i prisla mi i rekla imas li neki film na kompjuteru mozda, hm ja sam imao samo jedan   i to incest film u kome cale jebe cerku. Rekao sam da  imam i tako smo svi poceli da gledamo film u kako je film tekao Dragana je kao usput rekla ovaj ima manju kurac od naseg caleta. Otkud znas upitao sam, pa videla sag ga nekoliko puta kad nije zatvorio vrata od WC. U tom momentu sam opazio da je Jovana oktopcala slic na sorcu i zavukla ruku ispod. Tad sam ni sam neznam kako upitao Draganu da li je meni ikad videla kurac, sa zaprepacenjem sam otrkio da me je ona nekoliko puta gledala dok drkam i to obicno kad sam gledao kroz kljucaonicu Jovanu dok se tusira.

Za to vrijeme Jovana ce bila dobro bacila na posao njena ruka je sve brze kruzila ispod sorca, svidja li ti se sta radi Jovana upita me Dragana i bez reci pridje joj otpozadi i poce je dira za grudi, ruka joj tad kliznu ispod svoje mini suknje i poce lagano da je skida, nakon par minuta skoro su obje bile gole, ja vise nisam mogao da se suzdrzim izvadio sam kurac i poceo divljacki da drkam .. i kako vise nisam mogao da izdrzim prisao sam do njih dvije i poceo u mlazevima da svrsavam po njima. Kao po komandi su se okrenule ka meni i svojski pocele da mi lizu spermu sa mog nabreklog kurca.

Mislio sam da cu da padnem u nesvest kad sam ugledao na vratima kevu koja brzo odmakla od vrata. Znao sam nesto moram hitno da uradim ali to je vec druga prica....            
IP sačuvana
social share
ponosni potomak najstarije svetske civilizacije
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 626
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.20
mob
Nokia N70i
Ana se namjestila najbolje što je znala, no imala je puno preširoke kukove i preveliko dupe da bi je pas uspio poklopiti. Noge je prebacio negdje ispod njenog struka, upro iz sve snage, izvio se toliko jako da je morao stajati na prstima dok mu se kičma iskrivila u jakom luku a glavicu je žmirečki stiskao uz njenu bijelu polutku.
Nije im išlo, pa sam se ja opet podigla i diskretno postavila uz ljubavnike.
Kako moja prijateljica nije bila u stanju vladati svojim tijelom, samo je pičkom nesvjesno žvakala gaće, teškom mukom sam joj odvojila jednu pa drugu nogu kod koljena od zemlje, jer morala sam podignuti i njenu težinu ali i veliko pseto navaljeno na nju, tako da joj budu skroz priljubljene i da položajem bude što sličnija ovčarki.
Onda sam joj rukom pritisla kičmu prema dolje da mu se spusti na istu visinu, čak malo niže i tek je nakon takve intervencije mogla primiti psa.
Ustala sam, primila i njega negdje iznad kurca i povukla više na Anu, da mu kara gađa ravno u njenu pičku.

Glavni problem bio je u tome što mu je ispao skroz van. Ševa se nije odigravala u prirodnom psećem  ritmu, da je ona već nagužena kad on dođe, ponjuši je, malo liže uspaljenu pičku a tek je onda zajaši i prisloni dlakavu futrolu na picu, trza se i centimetar po centimetar ulazi.
Sad je trebalo spašavati što se spasit dade, jer oboje je bilo prenapaljeno na karačinu da bi se zbilja uspjeli poševiti.
Kakva je to situacija bila najbolje vam govori što su se i meni, koju niko nije lizao, tresele ruke i drhtala koljena tako da sam imala problema sa tim pomaganjem.

Kako bi ih namjestila tako se Astor počeo žestoko pomicati, tupo je cvilio željan pičke koju nije mogao naciljati. Opet sam čučnula, i više očajna primila ga za tu ogromnu žarko crvenu kurčinu koja je bila tako sluzava da se za nju zaljepilo trunje s tla. Takav joj sigurno nije mogao u tijelo, pa sam legla na pod i dobro ga očistila usnama kako joj ne bi zemljom inficirao pičkicu.
Imala sam osjećaj da u sredini mesa ima kost, a sama kurčina bila mu je inače jako mekana i vruća. Osjećao se kao rastopljeni sapun, po nečem čudnom, što nikada nisam osjetila i što je zapravo bilo strano svemu ljudskom.

Lizala sam ga strašno oprezno iako sam svim srcem htjela pušiti kako se spada ali sam se bojala da od toga ne pomahnita. Ipak je on bio velik pas čijih sam se reakcija bojala isto kao i Aninih, a da mi je kojim slučajem svršio u usta i ostavio svoju gazdaricu nedojebanu ona bi me sigurno tako prebila da me majka više ne bi prepoznala.
Zato sam samo jezikom pokupila prljavštinu, a onda sam ga počela pažljivo, da ga ne ozljedim, dizati prema njenoj pičkici.
Tek tada je nastao pravi problem. Ana je zaboravila u cijeloj frci skinuti gaćice. Pažljivo sam spustila pseću kurčinu na jaknu, da se opet ne zaprlja, primila rubove gaća i vukla prema dolje, no kako su bile priklještene Astorovom težinom nisam ih mogla skinuti. Probala sam ga malo podignuti u zrak, ali pas je to shvatio kao da ga mičem s pičke i tako je snažno zabacio glavu uz glasno režanje i škljocnuo mi očnjacima pred nosom da sam od toga morala odustati.
Ana je tupo dahtala, kao da umire, otvorenih usta iz kojih joj se cijedila slina. Prokomentirala sam da ne znam šta ću s gaćama a ona mi nije bila u stanju odgovoriti. Drhtala je sve jače.
Nisam imala druge; podvukla sam prst pod mokru krpicu usječenu u masnu pičkovinu i odlijepila je od dlaka. U nos me pogodio oštar miris pičke koja je bila prekrivena prestom debele sluzi. Kada je to vučjak nanjušio izbezumio se, toliko je snažno zatucao u prazno da ju je pomaknuo za pola metra!

Više nije bilo vremena. Mrak se ozbiljno skupljao na nebu. Skroz sam ih pomaknula u stranu, gurnula prst da proradim rupu a drugom rukom, jer su se gaće ako ih nisam držala vračale, prislonila pseći kurac. Kada je osjetio mokro meso u koje je sve više ulazio, doslovno je poskočio i jednim trzajem joj se zabio do pola. Potjerao bi ga on do jaja, ali imao je preusko tijelo, namjenjeno za objahivanje još manjih kujica da bi uspio naskočiti na tako krupnu djevojčicu. Pustila sam ga da se koji tren sam prpa s gaćama koje su mu s lijeve strane pritiskale žilu, a ja sam nabrzinu otišla po torbu i skinula svoju jaknu. S jedne strane sam namjestila jedno, s druge drugo, i stavila mu na hrpice stražnje noge da ima bolji oslonac. Kada je uhvatio ravnotežu, taman sam i ja bila na koljenima pored njih i opet pomaknula gaćice u stranu gledajući kako se žarko crvena sjajna kara zabija skroz do jaja, a onda mi je ta slika nestala u njegovim mrkim dugim dlakama.
«Aaaaahhhhh!!!!», vrisnula je. «Mhhhaaaaaaa!»
Nije mi zvučala kao u porničima, bio je to istinski krik.
«Te boli?», zabrinuto sam pitala.
«Da...ahhhhh!», opet, kao da je imala napadaj.
«Očeš da mu ga izvadim?», lovila me panika.
«Ne, ne! Samo pazi, stavi ruku da mi se ne nabija cijeli....Jebote, kolko je to?!»
Tek onda sam razmislila o dimenzijama vučjakove kare. Nije mu bio toliko debeo, s tim ne bi bilo nikakvih problema, ali je imao strahovito dugačak kurac, sigurno kojih 35 centimetara.

Danas, na osnovu svoje struke, mogu se samo uhvatiti za glavu i reči koliko smo bile neodgovorne. Mogao joj je probušiti maternicu.

Podvukla sam ruku i primila ga dok je bio u izvlačenju, tako da ga je sada dobijala 10 centimetara manje. Kada sam napravila taj 'osigurač' Anino stenjanje pretvorilo se u ugodno dahtanje. Nije se forsirala već je cvilila baš onako kako joj je pasalo a Astor je jebao šutke za razliku od mog Rinija koji je bio glasan ljubavnik, puno strastveniji.
Užasno me smetalo što nisam mogla vidjeti samo priševljivanje. Zato sam napravila obruč od palca i kažiprsta s kojim sam blokirala dublje zaveslaje a ostale prste sam podigla što mi je pružalo čist pogled na jebuću pičku.
Usmine su joj se skroz napunile krvlju. Bile su tamno crvene, skoro kao i kurac koji ih je raspolovljavao. Na početku, iako je već bila napaljena, imala je blijedo rozu pičkicu mekanog mesa, a što ju je pas duže jebao to je bila tamnija i tvrđa. Piknula sam je prstom da vidim da li mi se to možda samo čini, ali ne. Anina pizda kao da je bila od gume. Izgledala je kao crveno zrno kave i klip je u nju ulazio bez ikakvog otpora. Usnice ga uopće nisu dodirivale, već su se onako stvrdnute pomaknule u stranu formirajući savršeni krug, poput one plastike za odštopavanje lavaboa. Zato sam uspjela dosta duboko, možda kojih 5 centimetara gledati u njenu pizdu i kurčinu koja je sve večom brzinom puni.
«Kak ti je sad?»
«Ah...Mh....ah....»
«Ha?» Nije mi odgovarala.
«Ana?»
«Daj...čkomi...ah...hhhhh....»
Majica joj je visila a kako ispod nije nosila grudnjak vidjela sam kako joj se tresu sise u ritmu fukanja i da su joj bradavice barem duplo narasle i da su i one poprimile tu crvenu boju.
«Ahhh...makni ruku!», sve je jače dahtala.
«Si sigurna?»
«Miči je jebote! Daj da cijeli gruva!»
Poslušala sam je, malo se odmaknula i gledala ih sastrane. I ja sam skinula i suknju i gaće i trljala se prstima. Htjela sam svršiti u isto vrijeme kad i oni, a iskreno, nadala sam se da će me možda Astor zajašiti kad se skine s nje i nanjuši još jednu ženkicu koja se tjera.
Njena minđa sigurno je lučila jaće mirise jer je Ana bila starija, pa su joj hormoni bolje radili, no kako je i na moju Rini sasvim fino reagirao nije trebalo biti problema ni s Astorom.

Na mjestima gdje je šapama upirao u meko meso crveni ožiljci pretvarali su se u rane. Pas se bližio orgazmu, noge su mu se odvojile od tla tako da je sada jebao lebdeći, držao se za kuju Anu samo oštrim pandžama ispod kojih su se pojavili tanki potočići krvi.
Bio je cijeli u njoj. Podigla sam se i malo mu raširila kukove da uđe do jaja a drugom rukom sam mu davala zamah stiščući ga prema prijateljičinoj pički. Ona više nije prestajala vrištati. Primila sam ga za jaja i stiskala ih. Bila su tvrda kao kamen tako da mi baš i nije išlo, a on je naglo izvinuo glavu, skroz se ukočio i počeo svršavati.
Ana se bacakala, stiskala ga je u sebi, vrištala isto kao i vučjak. Na žalost, bilo je previše mračno da dobro vidim, ali koliko sam uspjela nazrijeti, pizda joj je bila u potpunosti rastegnuta, a njegov uski kurac na dnu se pretvorio u kvrgu veličine grejpa koja joj je snažno rastezala picu.
Bila je to mješavina porođajne boli i beskrajnog užitka.

«Drž ga! Primi gaaaaa!!!Ah hghh...ghhhh....», lovila je dah pred kolaps. Cijelo tijelo tresla joj je groznica, bila je bijela kao smrt, a kožu su joj prekrile krupne kaplje znoja.
Navalila sam se odostraga na pseća leđa i zgrabila Anu preko njegovih šapa za kukove da mu ne dozvolim da se slučajno iščupa i tako joj s tom gvaljom na kurcu rastrga pizdu.
Pas ju je punio mlazovima sperme i nije znao za sebe. Prestao je svršavati za nešto što se meni činilo kao 15ak minuta no vjerojatno je bilo puno krače, čega ja zbog panike nisam bila svjesna. Onda se smirio, spustio se s nje, opkoračio vlastitu kitu i okrenuo joj se s guza i dalje uštekan u pičku.

Taj prizor često se vidi na cesti nakon što su se psi lutalice parili, a kada vidite pseto tako zabijeno u djevojčici, znajte da je to jedan od najerotičnijih prizora kojima čovjek može prisustvovati. Ravan mu je možda jedino kvalitetan incest između roditelja i djece, još bolje djedova i baka, žestoko silovanje, jebanje s luđacima ili prvi seks klinaca koji još nemaju ni stidne dlake.
Sve su to situacije koje sam prošla i na koje i danas, kao sredovječna mama najjaće svršavam.

Nisam znala kako bi ja više mogla sudjelovati u ovome pa sam sjela raširenih nogu, hladeći pičkicu na večernjem povjetarcu i gledala što će se dogoditi. Ani je naglo pozlilo, malaksala je s koljena i srušila se na bok, a kako ga pas još nije izvadio povukla je i njega. Astor se legao, lizao taj sklop na kojemu su bili spojeni, vjerojatno se htio što prije osloboditi.
Iz njene pičke, kako se kvrga smanjivala, potekla je prozirna sperma, poput nekoliko bjelanjaka, pomješana s krvlju i natapala vučjakova prazna, sad sjajno crna muda.
On je veselo dahtao i upitno me gledao jedva čekajući da se oporavi i nastavi sa svojim psećim poslom. Prvi put u životu je ševio, izgubio je nevinost. Sigurno je bio sretan.

Kara mu se napokon odvojila i polako ulazila u kožu. Sada mu je virio još kojih 10,15 centimetara a on ga je uredno lickao, prao od svih tih izlučevina ne obračajući više pažnju na nas dvije.
«Ana?» Tupo je gledala pred sebe, lica prislonjenog na zemlju. Izgledala je kao da spava otvorenih očiju.
«Jesi dobro?» Prišla sam joj i maknula kosu s čela. Bila je skroz mokra od znoja. Ledena, a opet je gorila, i tresla ju je groznica.
«Nisam...»
«Šta ti je?»
«Rekla sam ti...S psima se niko ne jebe...»
«Boli te?»
«Zlo mi je užasno...Povrača mi se...»
Pomogla sam joj da se digne. Jedva smo hodale, meni su se tresle noge od straha, a njoj od nekakvog šoka. Pička joj je bila toliko natekla da se kretala kao da ima pelene. Imala je reakciju na pseću spermu. Neke žene su alergične i onda ih ulovi napadaj kao kod gripe. Tada o tome nisam ništa znala, ali instinktivno sam je povela prema vodi. Prelazile smo jedva jedan korak u minuti, a na pola se zgrčila i počela povračati. Kada smo se napokon dokopale obale udaljene svega tri metra obje smo sjele u pličak, raširenih nogu. Ja sam se hladila a ona je pustila da joj jezero ispere sjeme iz raširene pizde.

Dosta brzo joj se boja vratila u obraze ali i dalje je drhtala.
«Nisam imala pojma, meni je bilo super...Nije mi bilo zlo», pekla me savjest jer ja sam je natjerala u tu jebačinu.
«Ma nema veze... Bolje mi je.» Šutile smo.
«Znaš šta», pogledala me sa slabašnim smješkom, «Jedva čekam da me opet pojebe!»

Zagrlila sam je i poljubila u obraz. Smijale smo se ko blesave zadovoljnije sobom no ikad. Sve nam je super išlo. Dignula sam se i mokre guzice po polumraku tapkala u potrazi za cigaretama. Sjela sam opet u mulj kraj nje i pripalila nam. Otpuhnule smo. Srca su kucala normalnim ritmom. Astor je spavao.
IP sačuvana
social share
ponosni potomak najstarije svetske civilizacije
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 626
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.20
mob
Nokia N70i
Sve moje zene (Za malo nastrane u sexu)



Sa 15 godina vec sam bio razvijen i veoma aktivan u pogledu seksa i zene u majoj zivotnoj okolini.
Zivim inace u petoclanoj porodici sa majkom ,ocem,bratom i sestrom u porodicnoj kuci u predgradju Nisa.Kao najmladji clan porodice bio sam mezimce mojih roditelja,a narocito moje majke sa kojom sam imao poseban odnos koji ce se kasnije tokom mog odrastanja razviti u jos prisniju vezu.
Moj otac direktor jedne privatne firme debeo,celav,pun love i uvek umoran nikad nije imao vremena za svoju porodicu.Moja majka uvek nasmejana kao domacica uvek je sve svoje vreme bila tu sa svojom porodicom.Inace ona je veoma savremena zena sa zavrsenim medicinskim fakultetom ali nijednim danom radnoga staza zbog dobrostojece finansiske situacije koju je obezbedjivao nas otac.Ona je veoma lepa zrela zena sa veoma lepim i dugim nogama,povecim grudima i sa veoma lepom guzom sto sve u svemu cini jednu veoma lepu i privlacnu zenu za kojom se svi okrecu osim mog oca.Desavalo se da puno puta zavirim u njen dekolte diveci se predivnim sisama.Moja starija sestra bila je preslikana majka samo jos lepsa i zanosna.Udala se je veoma rano sa 17 godina i vec ima bebu.Moj stariji brat studira pravo u Beogradu i ima dugu vezu sa devojkom iz komsiluka i retko dolazi kuci jer sa devojkom zive u studenjaku.
Sve u svemu ja i moja majka smo bili jedini koji su najvise vremena provodili kuci.Ova prica pocinje jednog dana kada sam se vratio ranije iz skole i na ulaznim vratima video cipele za koje sam znao da pripadaju mojoj tetki,maminoj sestri koju sam mnogo voleo.Resio sam da se usunjam i iznenadim je.Usavsi tiho u kucu cuo sam glasove mame i tete koji su dolazili iz spavace sobe mojih roditelja.Prisunjao sam se i virnuo malo da vidim sta se dogadja.Na moje zaprepascenje moja mama i teta su bile vidno pripite i polugole samo u dolnjem vesu lezale na veliki brcni krevet pile i pricale.Od price koju sam cuo zavrtelo mi se u glavi.Moja mama je pricala teti kako je cale ranije imao obicaj da kad se kasno vrati sa posla nepaleci svetlo uvuce glavu ispod posteljine,rasiri noge mojoj kevi i polize picku a kasnije je okrene na stomak i onako natrcenu pojebe od pozadi ali da zadnju godinu ne da to nije nijednom uradio vec je nije nijednom ni pipnuo ni pojebo,sva sam zagorela bile su zadnje reci moje mame.Nakon te ispovesti moja teta je pitela zasto ne nadje nekog ko ce da je jebe.Moja keva je rekla da se isuvise plasi i da nemoze od Marka to jest mene jer sam po ceo dan po kuci i da bih je vrlo brzo provalio jer znam njene navike i svako menjanje bi bilo sumljivo.Nakon toga je usledio za mene pravi sok kada sam cuo tetine reci,pa zasto onda ne zavedes Marka?On je veoma lep mladic,a verujem i veoma potentan,a po ceo dan je u kuci i stoji ti na raspolaganju.Da sam na tvom mestu ja bih to iskoristila i rado bih se pojebala sa njim.pa ti nisi normalna pa on mi je sin,bile su reci moje keve.Tada je usledio jos jedan sok od koga sam zamalo pao u nesvest.Moja teta je odgovorila,ma daj molim te ne zivimo valjda u 15 veku.Neces ti da mu radjas decu vec ces uciniti i sebi i njemu dobro.Sebe ces namiriti i sacuvati brak ,a njega ces nauciti i uciniti uslugu jer ces ga obuciti bolje od bilo koga.Stavi spiralu, picni se,zavedi ga i pocni da zivis vec jednom jer zivot je samo jedan i brzo prodje.Dokle cu ja da te ucim.Ako hoces vec da znas ja sam to vec uradila.Sta si uradila ?pitala je moja keva.pa zavela sam Milana –(moj brat od tetke) i ne kajem se jer neznas koliko je i meni i njemu lepo i nemam nameru da prestanem sve dok on to hoce.Ti nisi normalna-rekla je moja keva i zacutala.Pa sestro netreba meni pomoc jer ja se jebem svakog dana ,vec tebi jer se ti nisi jebala godinu dana .pa vidi sad ko nije normalan..
Dok sam slusao ovaj razgovor moje srce je htelo da iskoci iz grudnog kosa.Uplasen,zbunjen,sav crven u licu nisam vise mogao da slusam ovaj razgovor pa sam brze bolje otisao u svoju sobu.Ceo taj dan je za mene prosao kao u snu.Milion misli,milion pitanja,a nijedan odgovor.Te veceri sam ranije legao.Od tog dana nista vise nije bilo isto.Moja keva se dosta cudno ponasala.Dosta drugacije me gledala,slobodnije se oblacila i sam recnik joj je bio slobodniji.Poceo sam da sumnjam da je razgovor izmedju nje i tete imao uticaj na njeno ponasanje.Primetio sam da od tog dana nije nosila grudnjak kada smo sami,a kad dodje cale ona ga je stavljala.Mogao sam po ceo dan da zevam u njene grudi i ukrucene bradavice,a sve krace i providnije suknje koje je oblacila dozvoljavale su mi slobodan pogled na njene noge sve do gacica.Sve vise se motala oko mene i trazila razlog da me dotakne,zagrli,poljubi veoma blizu usana,sve se vise u mom prisustvu saginjala omogucavajuci mi pritom sve slobodniji pogled njenoj guzi i prelepim sisama.U njenom pogledu se videla ceznja za seksom.Sve sam vise drkao zamisljajuci nju.Jednom prilikom dok sam sedeo na podu i gledao TV ona je sela u fotelju nasuprot mene i navodno citala neke novine.U jednom momentu pogledavsi u njenom pravcu video sam da joj se suknja povukla navise i otkrila prelepe noge.Odjednom me je grom udario kada je spustila jednu nogu i malo ih rasirila omogucavajuci mi da vidim njene crne gacice.Nisam mogao da verujem sta mi se dogadja jer u sledecem momentu noge su se jos vise rasirile i tada sam video da ono za sta sam mislio da su gacice bila je ustvari njena picka.kurac mi se istog momenta ukrutio i pretio da pocepa farmerke.Sa vidno dignutom kurcinom sto je sa zadovoljstvom i ona primetila otisao sam u WC da izdrkam.Sledece jutro po otvaranju ociju usledio je jos jedan sok.Moja keva me je probudila sedeci na meni u skoro providnoj spavacici ljubeci mi lice i govoreci: Ustaj majkina spavalice.Sam pogled na njene sise me je tako uzbudio da mi se odmah ukrutio sto je i ona naravno osetila posto je sedela na njemu,u mom krilu.Njeni lagani pokreti su u meni izazvali pravi haos.Moje ruke su mahinalno krenule niz noge dosavsi do guze.Kada sam pokusao da ustanem ona se nije podigla vec samo malo pomerila tako da sam ja sada sedeo u krevetu,a ona opskrocivsi me sedela meni u krilo i milivala mi lice.Nije nista govorila,a moje ruke su se polako priblizavale njenoj guzi i trenutak kada sam shvatio da ona nema gacice ispod spavacice izazvavao je pravi sok jer je to znacilo da izmedju mog kurca i njene picke stoje samo moje bokserice.Ali ona se je i dalje polako njihala u mom krilu izazivajuci ne samo najvecu erekciju vec i polagano pomeranje mojih bokserica.U trenutku kada je moj kurac izleteo kroz prorez za pisanje i dodirnuo je po picki oznacio je rusenje svih barijera.Sledecih nekoliko sekundi nije se niko pomerao.Gledajuci me u oci polako je pocela da se spusta i moj kurac je poceo polako da dodiruje njene usmine sireci ih da bi usao u picku.Nemogu da vam opisem kako sam se osecao u tom trenutku svestan da moj kurac polako pocinje da ulazi u picku moje majke.Drzeci je za polutke moj kurac je skoro ceo usao u nju i u tom trenutku kada sam bio na drugoj planeti zacuo se strog i prodoran glas mog oca koji je trazio moju majku da bi mu postavila dorucak.Oboje smo skocili sa kreveta.Ona je brzo obukla bade mantil i otrcala u kuhinju,a ja sam ostao sa ukrucenom batinom totalno sludjen.Brze bolje sam se spremio za skolu i istrcao bez pozdrava.Ceo taj dan sam bio u svojim mislima odsutan sa ove planete.
U skoli kao da me nije ni bilo jer ni jednu rec nisam cuo.Posle skole otisao sam kod svog druga Ivana i sa njim proveo ceo dan jer sam se iskreno receno plasio da odem kuci.
Ali kada je postalo veoma kasno morao sam da odem kuci.
Polako sam usao u kucu i posle kratkog sunjanja ukapirao da je keva vec legla,a da se cale jos nije vratio sto je bilo i obicaj.
U tom momentu zazvonio je telefon.Podigavsi brzo slusalicu da se nebi keva probudila prepoznao sam glas mog caleta koji me je pitao za kevu.Rekavsi mu da je vec legla on mi je objasnio da je u Beogradu na poslovnom sastanku i da se nesta iskomplikovalo pa ce doci kuci sutra ujutro i da sve to prenesem kevi da se nebi brinula.
U tom trenutku sinula mi je ideja.Pogasio sam sva svetla u kuci,skinuo se i lagano usao u spavacu sobu moje keve.Ona je mirno spavala,a meni je srce htelo da iskoci od straha i uzbudjenja.Polagano sam se uvukao sa dolnje strane pod posteljinu i krenuo navise sve do njenih nogu.Kada sam dosao do njenih nogu polako sam poceo da ih razdvajam i krenuo navise.Poceo sam da ih lizem od kolena pa navise.U trenutku kada sam stigao do gacica pocela je da se budi .Spustio sam svoja usta na gacice i pokusao da jezikom pronadjem prolaz sa strane do njene picke,ali odjednom su se njene noge jos vise rasirile i njen prst je pomerio gacice u stranu omogucujuci mi da doprem jezikom do njene picke koja je bila skroz obrijana.Halapljivo kao pas poceo sam da je lizem i guram jezik unutra dok je ona drzala moju glavu pritiskajuci je ka svojoj picki stenjuci i govoreci Oh ljubavi odkad mi to nisi radio,too samo nastavi takoo.predpostavljajuci da je to moj otac.
Usta su mi bila puna njenih slatkih sokova dok je ona pokusavala da me povuce gore govoreci stavi mi ga hajde,nemogu vise da izdrzim.
Podigao sam se ne govoreci nista kako se nebi odao dao joj znak da se okrene i natrti kako je to moj otac radio po njenim recima.Ona je to jedva docekala,ustala natrtila se i razdvojila butke. Sam taj prizor u polumraku me je doveo do ludila.Nisam mogao da izdrzim i rukama sam joj razdvojio guzove i zario lice u kevinu picku lizuci je kao sladoled sto je nju dovelo do prvog orgazma.Podigavsi se na kolena prisao sam joj odpozado i prislonio moj kurac na sam ulaz sto je ona jedva docekala nabivsi se svom snagom uz glasan uzdah zadovoljstva.Poceo sam ritmicki da se nabijam drzeci je jednom rukom za kuk,a drugom za sisu koju sam jedva mogao da obuhvatim.Nabijao sam se svom snagom u toplu i vlaznu picku moje keve sto je ona docekala sa zadovoljstvom i nedugo zatim i ona i ja poceli smo da svrsavamo.U tom trenutku nisam razmisljao dali treba da ga izvadim ili ne,a i da sam pokusao da ga izvadim nebi mi dala jer me je svo vreme svrsavanja drzala podvucenom rukom za jaja stiskajuci ih i cedeci i zadnju kap moje sperme. Ali to nije bio kraj vec smo jos jacim tempom nastavili.Svo vreme sam je nabijao meseci joj te predivne sise uvrcuci joj bradavice do bola sto je ona propratila sa uzdahom zadovoljstva.Nakon drugog zajednickog orgazma oboje smo pali umorni i znojavi ali i zadovoljni.I dalje sam lezao na nju sa kurcem unutra i rukama na njenim sisama usporavajuci ritam disanja i otkucaja mog srca.Negovoreci nista cekao sam da zaspi. Polako i neprimetno kada sam bio potpuno siguran da je keva zaspala iskrao sam se iz kreveta i iz sobe i potpuno zadovoljan,ali sada i uplasen otisao u svoju sobu i legao da spavam.Verovatno od umora veoma brzo sam zaspao ostavljajuci razmisljanje za sutra.
Probudio sam se oko 10 sati,bila je subota pa nisam morao u skolu.Trljajuci glavu vracao sam film unazad jer nisam bio siguran dali je to bio samo san ili stvarnost.Ipak bol u predelu prepona me je ubedio da je ipak to bila stvarnost. Sama pomisao da sam jebao rodjenu majku pomalo me je plasila,ali i zadovoljavala jer sam to tako odradio da je mislila da je jebe njen muz to jest moj otac.Potpuno siguran da necu biti razotkriven ustao sam i otisao da se istusiram.Prolazeci kroz kucu video sam da moj otac jos nije stigao sa puta i to je izazvalo strah u meni jer bi keva mogla da otkrije.Brze bolje sam otisao pod hladan tus.Osvezenje mi je dobro doslo,a posto me je stomak vec opominjao da je vreme za dorucak uputio sam se u kuhinju.Na svu srecu kada sam usao u kuhinju tamo je sedeo moj cale i pio kafu.Pozdravio sam se i pitao ga gde je keva nasta je on odgovorio da nema pojma,valjda jos spava i da je on tek sad stigao iz Beograda.Sekund nakon toga u kuhinju je usla moja keva u bade mantilu sa osmehom do usiju. Rekla je dobro jutro i zagrlila caleta uz pitanje zasto si ustao tako rano?Zbunjen pitanjem rekao je da je upravo stigao iz Beograda i da jos nije imao priliku ni da doruckuje a kamoli da spava.Zar ti marko nije preneo moju poruku da cu zakasniti?Stojeci iza njega moja keva vidno zbunjena podigla je glavu i pogledala u mene mrmljajuci nesta kao (pa ???nije).Brze bolje neokrecuci glavu uzeo sam sendvic i izasao napolje u dvoriste.Srce mi je tuklo sto na sat.Uzeo sam kosarkasku loptu i poceo da bacam na kos samo da nebi mislio na to.Odjednom sam zacuo kako se otvaraju vrata terase i zvuk klompi koje je moja majka nosila po kuci.Tek tada nisam ni kos video,a kamoli da pogodim.Ona je sela u lezaljku i nemo me posmatrala.Pravio sam sa da je neprimecujem ali sam osecao taj vreli pogled na mom telu.Od cele te situacije meni je poceo nekontrolisano da se dize i to je sad predstavljalo najveci problem jer sam bio u sorcu.Pokusavao sam da ga neprimetno namestim ali to njenim gladnim ocima nije moglo da promakne.Odjednom sam cuo njen glas.Marko dodji ovamo.Sav zbunjen i ukocen nemo sam prisao plaseci se da je pogledam u oci.Vidim da se stalno cesas po sorcu,da nemas neki problem pa te je stid da mi kazes?Zamalo nisam pao u nesvest.Ma ne nista,samo me nesta ovde svrbi ,odgovorio sam zbunjeno pokusavajuci da se izvadim iz te glupe situacije.Ma nemoj ti nista,i sam znas da su te stvari opasne i da trba o tome da se vodi racuna.Hajde polazi samnom u kupatilo da ja to pogledam.Sav zbunjen i unezveren kao hipnotisan posao sam za njom.Ona je lagano hodala ka kupatilu,a meni se nesta cudno desavalo u stomaku sto nemogu da opisem.Na pomisao da ce mi majka pregledjivati kurac koji je samo par sati pre bio u nju.kurac je poceo da mi se dize.
Usavsi u kupatilo ona je sela na solju i rekla mi da skinem sorc i pridjem blize da me pregleda.Za svo vreme dok sam polagano skidao sorc ona me je nemo posmatrala sa poluotvorenim usnama i nekim neobjasnjivim osmehom pri kraju usana.Prisao sam joj polugol skrivajuci kurac rukama.Ona je pomerila moje ruke i bukvalno se iznenadila kada ga je videla.Zlato majkino pa ti si mi se razvio u pravog muskarca.Pogledaj samo kako ti je kurac velik i lep.govorila je drzeci ga rukama i polako nadrkavajuci priblizila na samo santim od svog lica.Doslo mi je da zavijam od zadovoljstva jer sam prizor moje majke sa rastvorenim bademantilom iz kog su ponosno strcale njene lepe sise i mojim kurcem u njenoj ruci dovodio me je do ludila.Ovaj dasa me je sinoc usrecio,a sada je red da mu se oduzim.bile su njene reci pe nego sto ga je polako uvukla u svoja meka i topla usta.Ja sam samo sklopio oci i prepustio se najlepsem uzivanju na svetu.Polako ga je uvlacila i izvlacila obradjujuci svaki milimetar mog kurca .Jezikom me prosto dovodila do ludila jer je stvarno dobro pusila.Nedugo zatim dovela me je do prvog i najlepseg orgazma koji sam dotad doziveo.Mlazevi sperme koje sam poceo da izbacujem spremno je docekala u svojim ustima nabijajuci kurac jos dublje i gutajuci sve do poslednje kapi.Jedva sam stajao na noge,dok mi je majka sisala poslednje kapi koje su izlazile iz glavica.Kada je zavrsila naglo je ustala i skinula bademantil dozvoljavajuci mi da vidim njeno predivno telo.Nasi pogledi su se ukrstili nakon cega je usledio dug i strastan poljubac pun ljubavi i izmesanih osecaja.Za to vreme moje ruke nisu znale sta ce pre da mese i dodiruju dali njeno predivno guza ili njene prelepe sise.Polako sam poceo da se spustam niz njeno telo sisajuci i grizuci njene sise i bradavice pa sve do prelepe obrijane picke moje divne mame.Kao gladno kuce gurnuo sam glavu izmedju njenih nogu i poceo da trzim prolaz do njene picke.Sireci svoje noge govorila je To zlato mamino,mama bas to voli,oooh ljubavi moja kako sam bila glupa sto sam cekala ovoliko.Polako sam je lizuci naslonio na ves masinu i pridrzavajuci je za guza podigao kako bi sela na nju.
Odmah je rasirila svoje noge koliko je moguce omogucavajuci mi da pridjem njenoj picki sto bolje.Hvatao sam njen klitoris medju usne sto je nju dovodilo do ludila i svreme na vreme gurajuci jezik u procep njene picke.Ona me je drzala za glavu jednom rukom pritiskavajuci na picku,a drugom rukom je stezala svoju desnu sisu priblizavajuci se orgazmu.
U jednom trenutku pocela je da se trese,a ja shvatajuci da je pri kraju ubrzao sam svoje lizanje kako bi joj bilo lepse.Nakon burnog i veoma dugog orgazma ustao sam i priblizio svoj kurac njenoj picki.Polako skoro milimetar po milimetar ulazio sam u njenu picku dok me je ona gledala u oci govoreci.To zlato moje pojebi svoju mamu jer mama to zeli.Niko me dosad nije tako dobro jebao.Odsad ces samo ti da me jebesh.Ohrabren njenim recima podigao sam njene noge na svoja ramena i poceo brze i snaznije da prodirem.Njena vrela i vlazna picka mutila mi je pamet,a lagano mesanje njene karlice dovelo me je do vrhunca,pritom me svo vreme gledala u oci sto je samo povecavalo uzbudjenje u meni. Posle svega nekoliko minuta poceo sam da je punim sto je ona propratila sa jos jednim orgazmom samo sada jos jacim pa sam morao da spustim svoja usta na njena ljubeci je kako nebi vristala i probudila caleta.Bilo je stvarno dobro jebati tako dobru zenu velikih i lepih sisa,zanosnog dupeta i jos lepse face stim sto znam da je ona plus moja majka.Umoran i znojav spustio sam njene noge i za trenutak se odvojio od nje.Ona je i dalje lezala na ves masini sa otvorenim nogama gledajuci me tako pozudno da mi se cini da bi ona htela jos.Ustala je zagrlila me i rekla na uvo tiho kao da nas neko prisluskuje,idi u svoju sobu,odmori se i budi spreman da svoju mamu opet usrecish.Zatim me je poljubila i rekla bilo je divno.Navuko sam sorc i otisao polako u sobu da legnem.
Spavao sam sve do veceri kada me je probudio veseli glas moje majke.Stajala je na vratima kao boginja lepa.Kosa joj je bila vezana u pundu,gore je obukla veoma lepu bluzu sa velikim dekolteom koja se je skroz upijala uz telo davajuci izrazaj na njenu vitku figuru.Dole je imala minic koji kraci nije mogao da bude i erotski unihop sa podvezicama.Izgledala je kao da je sisla sa modne piste.Pitala me je.'Jesam li lepa?"
Sam moj izraz lica sa poluotvorenim ustima bio je vise nego odgovor.Polako je prilazila i uvijajuci se otkopcavala dugme po dugme svoje bluze polako otkrivajuci svoje zanosne sise koje su utegnute u cipkan erotski grudnjak boje koze pretile da ga pokidaju.Prisavsi mom krevetu gde sam ja lezao polako je rukama podigla suknju podigla nogu, polako me opkoracila i sela meni u krilo.Polako je skinula odkopcanu bluzu,a zatim i grudnjak i uzela svoje sise u ruke polagano ih meseci gledala u oci i rekla."Uzmi ih znam da ih zelis,bice samo tvoje,a i ti samo moj jer sada smo sami .Zelim da celu noc budes u meni i da me usrecis tvojom kurcinom."ja sam kao pomahnitao uhvatio njene velike i lepe sise i poceo da ih ljubim i mesim.Ona se samo jos vise podmetala kako bi mi bilo lakse i lepse sa njenim sisama u mojim ustima pritom govoreci"toooo zlato mamino,takoooo tooo mi radi znas da te mama voli i da ce sve uciniti za tebe.Odsad ces me samo ti jebati,ooooh sreco moja uzmi me odmah nemogu vise da izdrzim."
Podvukao sam ruke ispod suknje, napipao gacice i pomerio ih u stranu kako bih dosao do njene picke.Trljajuci je prstima ubacio sam jedan prst,a zatim odmah i drugi na sta je ona pocela da stenje govoreci "daj ga sreco daj,zelim da ga osetim u sebi."Na njene molbe nisam mnogo cekao pa sam ga usmerio ka picki iz koje su tekli potoci ljubavnih sokova.Osetivsi da je na ulazu,brzo kao da ce da joj pobegne nabila se skroz do kraja vukuci moju glavu na svoje sise pocela je da skace govoreci isprekidano "ahhh kako je dobroo,kako me dobro puniss.Svo vreme dok je ona skakala na mom kurcu ja sam joj mesio guzove pritom podpomagao da se sto lepse nabije i sisao prelepe sise jureci njene bradavice.Nije joj dugo trebalo da svrsi,ali ni posle prvog orgazma nije stala vec je jos vise ubrzala i dovela i mene i nju do zajednickog orgazma govoreci pritom"too sine napuni me tvojom vrelom spermom znas da to volim."Umorni i znojavi pali smo zajedno na krevet lezeci jedno pored drugog ubrzano disuci.Ona me je i dalje gledala u oci milujuci me po glavi,a ja kao neka beba i dalje drzao njenu sisu u ruci i polako je mesio.
Gledajuci me u oci pocela je da govori da nije imala seks vec 16 meseci I da joj je ovo doslo kao melem na ranu.Rekla je znas tvoj otac ima ljubavnicu I to vec duze vreme,a ja nisam htela da rasturam porodicu,a I finansiski sam vezana za njega pa sam morala da trpim,ali to vise nece biti problem jer si sada ti tu.Hocu da me jebes svaki dan I kad god pozelis bicu spremna za tebe.Svo vreme dok je govorila polagano mi je drkala kurac.Polako sam se prebacio medju njene noge koje je ona odmah rasirila.Namestio sam kurac na ulaz picke I rekao joj.zelim da me molis.Ona me je samo blago pogledala I rekla: daj ga mami sreco,daj ga molim, te cuvsi te reci snazno sam ga nabio nasta je ona ispustila samo glasan krik zadovoljstva.Poceo sam ritmicki da se nabijam I izlazim.Dole je bilo sve mokro od njenih sokova,a nakon nekoliko minuta poceli smo da svrsavamo.Nekontrolisano dok je svrsavala grebala me po ledjima I cupala za kosu govoreci tooo zlato moje kurato samo me punii.Te noci smo sedam puta doziveli vrhunac.To je bilo najlepse seksualno iskustvo u mom zivotu.Od tog dana jebao sam svoju majku bukvalno gde god sam stigao na obostrano zadovoljstvo.Ona je svakim danom postajala sve vatrenija jebacica zaskacuci me na svakom koraku,a ja sve iskusniji jebac punjavajuci sve njene rupe sa velikim zadovoljstvom.Bilo je slucaja da je jebana u hodniku dok cale drema pored tv-a,ili da mi ga ona pusi na parkingu itd,itd.Cudno je to sto sam nakon tih dogadjaja slobodnije gledao na sve zene I lakse ih odvodio u krevet.
Dali je to bila sudbina ili nesta drugo stvarno neznam,ali moje seksualno iskustvo prosirilo se je za vreme moje rodjendanske proslave 16 rodjendana.Tog dana u goste su nam dosli moj brat i njegova devojka,moj zet i moja sestra sa malom bebom i moje malo ali odabrano drustvo.Proslava ko proslava puna sale,muzike,jela,poklona i svega sto bi covek pozeleo.Sve se je zavrsilo oko jedan ujutro kada su se moji drugovi pijani razisli,a moja majka i sestra pocele polako da pospremaju.Moj brat je otisao sa devojkom kod njenih,a moj zet vec odavno mrtav pijan spavao u sobi moje sestre.Sve se odvijalo normalno sem toga sto mi sestra nije nista poklonila sto nije bilo obicaj,ali mislio sam da sada nisu pri parama pa nema veze.Usavsi u kuhinju video sam pripita lica moje keve i moje sestre kako se oko neceg smeju.Keva je zatim rekla da idem na spavanje jer izgledam veoma umorno,a sestra me je samo ustinula za obraz i prokomentarisala kako sam izrastao u prelepog muskarca.Kada sam krenuo u sobu sestra mi je dobacila da ce ona i klinac nocas spavati samnom u mojoj sobi jer je moj zet njihovu sobu vec usmrdeo na alkohol,a ona to nepodnosi.
Skinuo sam se i legao i taman kad sam vec tonuo u prvi san u sobu je usla moja sestra sa klincem u narucju.Sela je pored mene pokusavajuci da smiri bebu koja je plakala komentarusuci da je sigurno gladan.Na moje zaprepascenje bez ikakvog srama moja sestra je polagano podigla svoju majcu,prstom pomerila veliki brus i izvadila jos vecu dojku na samo dvadesetak santima od mog lica.Prinela je bebu koja je istog momenta prestala da place.Nakon svega tri,cetiri minute klinac se uspavao i ona ga je smestila u krevetac u drugi kraj sobe.
Kada je to sve zavrsila pocela je polako da se svlaci negaseci lampu.Ja sam samo nemo blenuo u njenu prelepu figuru koju su krasile prelepe sise i jos lepsa guza.Bila je preslikana majka samo malo punija i sa vecim sisama verovatno zbog dojenja.
U polu providnoj spavacici njisuci svoje velike i lepe dojke prisla je mom krevetu i sa nekim neobjasnjivim sjajem u ocima legla pored mene,ali ne kao sestra vec kao ljubavnica prebacivsi svoju desnu nogu preko mog pasa,a ruku polozila na moje grudi.
Htela sam celo vece da te pitam zasto nije dosla Marijana?(moja devojka).Nije valjda da ste se posvadjali.Ma ne.Nije mogla jer joj je cale u bolnici pa je morala da bude snjim.Odgovorio sam jedva jer mi je sve zujalo u usima zato sto je noga moje sestre dodirivala i lagano trljala moju ukrucenu batinu.A kako ti je sa njom,mislim u seksu?Jel ti dala?
Nisam mogao da verujem da mi se ovo dogadja.Mucajuci tiho sam odgovorio da jos nije.A jel ti se svidelo ono sto si malopre video,a?Koje seko?pitao sam praveci se lud.Moje sise lepotane sto se pravis lud,a jel ti se svidja?Pa lepa je,odgovorio sam sav crven u licu.
Nakon toga polako se pridigla i sela mi u krilo.Kroz providnu spavacicu sam gledao kako joj se ljujaju prelepe povece sise.Ona me samo gelada u oci i smesila se.
Zazmuri rekla je.Ja sam zazmurio i sav uzbudjen iscekivao sta ce se desiti.Odjednom sam osetio kako mi rukama miluje lice I polako otvara usta,da bi u sledecem momentu na usnama osetio nesta meko za sta sam odmah znao da je to njena dojka.Instinktivno poceo sam odmah da je lizem I mesim,nasta je ona odgovorila stenjuci.Ovo ti je poklon od mene koji ces uvek pamtiti.Sisajuci njene bradavoce osetio sam I mleko na jeziku,a ona je samo jos jece nabila svoju sisu u moja usta govoreci to sreco tooo sisaj moje mleko zelim sve da ti dam.
U isto vreme ona je u najvece drkala moj ukruceni kurac pokusavajuci da ga namesti na ulaz svoje picke.Zelim te bato zelim da me jebes,hajde nemogu vise da izdrzim
Pustio sam njene sise,uhvatio je za polutke,gurnuo jezik u usta sto je ona spremno docekala i podigao je da bi ona sela na moj kurac.Dodir mog kurca i picke moje sestre doziveo sam kao novo radjanje.Bilo je to jedno prelepo iskustvo koje stvarno necu zaboraviti.Ona se polako spustala po mom kurcu tiho stenjuci,a kada se spustila do kraja samo je rekla ovaj trenutak sam godinama sanjala.Napokon si samo moj i ceo u meni.Jebi me sreco I ne stedi.Pocela je polako da se dize i spusta,a topli sokovi su se spustali na moje prepone.Svo vreme dok se je nabijala u cemu sam joj ja pomagao drzeci je rukama za polutke,ona je rukama drzala svoje sise i podmetala ih je mojim ustima govoreci sisaj ih grizi ih one su samo tvoje.
Veoma brzo mnogo pre mene ona je pocela da svrsva ubrzavajuci ritam skakanja na mom kurcu stiskajuci moju glavu na svojim sisama i govoreci tooo sreco tooo najbolji si ahhhh kako je lepoo.
Cim se malo primirila okrenuo sam je na ledja,podigao joj noge na svoja ramena i sjurio svoju kurcinu u nju svom zestinom.Ona je samo pocela da stenje,a ja da je nebi culi spustio sam svoje usne na njene da bi to u sledecem momentu preraslo u divlje jebanje uz jos divlje zvalavljenje.Dok se sve treslo oko nas moj kurac je ubrzanim tempom ulazio i izlazio i doveo nas do mog prvog,a sestrinog drugog orgazma.i taman kad sam nameravao da ga izvadim moja sestra me rukama uhvatila za guzove i rekla nemoj slucajno da ga vadis,zelim da te osetim kako me punis.Iz vrha kicmenog stuba kako se meni tada cinilo juirnula je sperma puneci picku moje sestre sto je ona docekala jos jacim orgazmom koji ju je doveo do vristanja koje je ona prigusila ujedom mog ramena.
Sve mi se u glavi zamutilo od silnog zadovoljstva.Jos uvek u njoj moj kurac je jos uvek pulsirao,dok je ona samo mirno lezala zatvorenih ociju i tiho jecala.Kada je ispao iz nje polako sam se spustio pored nje zagrlivsi je,a ona mi je samo pomilovala glavu govorecihOvo mi je najlepse jebanje u dosadasnjem zivotu.Mnogo te volim.Obecaj da ces me jos jebati,ali ne samo nocas vec kad god nam se ukaze prilika.hSamo sam klimnuo glavom i spustio usne na njene.Dugo smo se ljubili i milovali dok nismo bili spremni za nastavak koji je poceo 69,a zavrsio se skidanjem nevinosti njenoj guzi.Te noci smo pet puta vodili ljubav i probali milion poza dok nismo pred jutro pali mrtvi umorni.
A ujutru novo iznenadjenje.Iz sna me je probudila moja sestra puseci moj kurac i mumlajuci od zadovoljstva kako je ovo nesta najlepse za nju kada joj dan pocne pusenjem i jebanjem sa ovakvom batinom.Onako natrcenu nisam mogao da izdrzim pa sam joj gurnuo dva,a kasnije i tri prsta u picku nasta je ona odgovorila mesanjem.
Ispustila je moj kurac i legla pored mene okrecuci mi ledja da bih je jebao sboka.Podigla je nogu i prinela kurac na sam ulaz sto sam ja jedva docekao da bih joj ga sjurio unutra.
Uhvatio sam je za sisu i poceo snazno da ga nabijam,ali vec u sledecem trenutku smo zaculi korake u hodniku koji su se kretali ka nasoj sobi.
Sestra je samo uspela da prebaci veliko ambasador cebe preko nas pokrivsi nas sve do glava nevadeci kurac iz sebe.Okrenula se i rekla mi glezi i pravi se da spavash.
Nakon toga u sobu je usao moj zet tojest njen muz i polako seo na krevet pored nas.
Srce mi je lupalo sto na sat,ali sam se trudio da izgledam mirno kao da spavam.
Polako se sagnuo i poljubio moju sestru u celo nasta se ona kao probudila.
gIzvini sto te budim,ali hteo sam da ti se izvinim zbog mog sinocnjeg pijancenja.Idem malo da se prosetam gradom da mi prodje mamurluk i da kupim dorucak.h
Moja sestra je samo rekla ok.Svo vreme dok su pricali moj kurac je i dalje bio u njoj,a moja leva ruka na njenoj sisi.Moja sestra potpuno mirno i neprimetno je drzala ruku medju svoje noge i lagano milovala moja jaja.Sve je to delovalo tako uzbudjujuce da mi je kurac bio tvrdji no ikada.Na opasku mog zeta da klinac spava ko top pomislio sam u sebi da je taj klinac celu noc jebao tvoju zenicu,a da mu se kurac i dalje nalazi u njoj.Pa ti vidi ko je sada klinac.
Cim je izasao moja sestra se samo naglo okrenula ,zajahala me i pocela divlje da se nabija na moj kurac.Ubrzo nakon toga potresao nas je snazan orgazam i mene i nju.
Na kraju svega samo je reklahkoju ti ozenis ta nikada nece traziti sex kod drugoga vec ce biti najsrecnija zena sveta.Tog istog dana su otputovali uz moje obecanje da cu ih skoro posetiti.
IP sačuvana
social share
ponosni potomak najstarije svetske civilizacije
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.15
mob
Nokia N95 8gb
Vruce igre na vrucem otoku

Vruce igre na vrucem otoku Polako ga je gurao i izvlacio. Osjecala sam vrh njegovog glavica kako dodiruje dno moje picke. Zabijao mi je kurcinu do jaja i kad bi bio citav u meni, jos jace bi ga zabio, malo bi njime provrtio, pa bi ga lagano vadio. Tada bih ga ja snazno stegnula pickom i on bi zajecao. Kakve li miline u toj jebacini koja me nakon samo nekoliko zustrijih pokreta dovodila do ruba novog orgazma Nekoliko dana nakon dolaska u nasu jadransku destinaciju, gdje smo odlucili provesti ljetni godisnji odmor, bilo mi je jasno tko tu koga doslovce jebe. U velikoj kuci moja terasa i terasa susjeda bile su spojene; navecer sam uzivala uz osvjezavajuca pica i prekrasan pogled na more. Vec nekoliko godina s muzem ljetujem na ovom mjestu, na jednom malom otoku koji je postao nas ljetni raj. S gazdom i gazdaricom uspostavili smo prijateljske odnose; a oni su divni ljudi koji imaju predivnog sina. Od malog skolarca brzo je narastao i razvio se u pravog muskarca. Ovog je ljeta zavrsio srednju skolu, ali ni ja se ne osjecam nimalo starom iako sam navrsila tridesetu. Kad je jednu ruku uvukao medju moje noge, zadrhtala sam i njegove prste uvukla u pickinu pohotljivu unutrasnjost. Jezikom mi je lizao pupak i nije mi bilo jasno gdje je mali naucio takve rafinirane stvari o savrseno vodjenoj predigri.Prvih sedam dana ljetovanja brzo je proslo. Suprug i ja uzivali smo u posljednjim danima samoce, jer za nekoliko dana on ce ovdje dovesti nase dvoje djece. Dok je on provodio vrijeme s lokalnim momcima u konobi, ja sam odlucila ljencariti na terasi i uzivati u vecernjoj mediteranskoj idili. Neopisivo sam uzivala sjedeci polugola u udobnoj lezaljci. Nebo je bilo zvjezdano, a puni mjesec obasjavao je krajolik. Maestral s mora ugodno je hladio moje tijelo i budio u meni neku cudnu strast. Primijetila sam da gazdin sin gotovo svake veceri dolazi u apartman moje susjede. Moj suprug je cvrsto spavao i nije cuo sto se dogadja u prostoriji do nase. Izmedju valova njegova hrkanja sasvim dobro su se culi uzdasi iz susjednog apartmana. Gospodja do nas bila je ugladjena, dobro situirana dama i na odmor je dosla s prijateljicom. Kad sam vidjela da njezina prijateljica kuci dolazi u sitne sate, kada mali napusti apartman, bilo mi je jasno o cemu se radi. Mali Vedran je bio devetnaestogodisnjak, ali su se ocito uspjeli sprijateljiti. Nisam uspjela odgonetnuti koliko bi ona mogla imati godina, ali izgledala je odlicno. Vedran mi se svidjao jer je bio mlad, lijep i preplanuo od sunca. Jos proslo ljeto, dok jos nije bio ni punoljetan, u glavi mi se motala misao i zelja da se posevim s njim. Rijetko je bio u kuci pa ga nisam ni vidjala. Osim toga, djeca su bila s nama i nisam pojma imala kako bih to uopce s njim napravila. Zenski instinkt mi je govorio da to moram uraditi ovih noci ili necu nikada, jer gorila sam od silne zelje da se pojebem s njim. Bila je prosla ponoc i znala sam da se suprug nece vratiti prije svitanja. Kao i prethodnih noci sigurno ce biti pijan i nece ni primijetiti jesam li u krevetu. Dok sam razmisljala o tome kako ostvariti svoj naum, cula sam kako Vedran dolazi. Znala sam da ce najprije uci u svoju kucu, a onda krenuti u ponocni obilazak apartmana u koji je zalazio gotovo svake noci. Gospodja i njezina prijateljica su otisle prije nekoliko sati na susjedni otok brodicem i znala sam da se nece brzo vratiti. Uostalom, nisam zeljela o tome ni razmisljati nego sam se ustala i prosetala do terase. Vrata susjedovog apartmana bila su otvorena. Usla sam i legla na krevet. cula sam okretanje kljuca u bravi. Znala sam da mali dolazi na partiju jebacine. Otvorila sam oci i u mraku vidjela obrise njegova tijela. Vjerovatno je mislio da spavam. Lagano se skidao, a ja sam uzivala promatrajuci njegovo tijelo. Kad je skinuo bokserice mislila sam da cu vrisnuti. Imao je ogroman kurac, komad kakav nikad u zivotu nisam vidjela, a kamoli probala. Ovo sto je on imao medju nogama zaista je bio rijedak primjerak, impozantnih dimenzija. Zatvorio je prozor i jedva sam cekala da mi ga zabije svom njegovom velicinom. Nisam mislila da sam u tudjem apartmanu niti na supruga, moje misli bile su usmjerene samo na Vedrana i njegovu batinu. Stao je pored kreveta, neko vrijeme me promatrao, a zatim se spustio do mene. Bojala sam se da me ne prepozna. Na trenutak sam prestala disati, a on je spustio usne na moj vrat i poceo ga lizati. Njegove ruke vec su otkopcavale moju ljetnu haljinicu, ispod koje nije bilo nicega. Njegov jezik me silovito palio. Kad je presao na bradavice i poceo ih lizati i grickati, medju nogama me zazarilo. Picka mi je pocela ispustati sokove strasti i pozude. Vrh njegovog tvrdog kurca osjetila sam na svojim bedrima. Pozeljela sam ga primiti, ali bilo mi je tako lijepo da se nisam imala volje pomaknuti. Lice je zagnjurio medju moje velike i nabrekle sise, a rukama mi je cvrsto stiskao bedra. Kad je jednu ruku uvukao medju moje noge, zadrhtala sam i njegove prste uvukla u pickinu pohotljivu unutrasnjost. Jezikom mi je lizao pupak i nije mi bilo jasno gdje je mali naucio takve rafinirane stvari o savrseno vodjenoj predigri. Odjednom je spustio jezik na moj klitoris. Jebao me je zatim tako dobro jezikom da sam ubrzo svrsila. Nije prestajao. Radio je to velemajstorski, dovodeci me u stanje polusvijesti i odmah potom u mrak jos jednog orgazma. Gotovo osamucena gledala sam ga kako uzima moje noge i stavlja ih na svoja ramena. U sljedecem trenutku gromada od njegovog kurca pocela je polako ulaziti u moju vlaznu picku.Odjednom je spustio jezik na moj klitoris. Jebao me je zatim tako dobro jezikom da sam ubrzo svrsila. Nije prestajao. Radio je to velemajstorski, dovodeci me u stanje polusvijesti i odmah potom u mrak jos jednog orgazma. Gotovo osamucena gledala sam ga kako uzima moje noge i stavlja ih na svoja ramena. U sljedecem trenutku gromada od njegovog kurca pocela je polako ulaziti u moju vlaznu picku. Kad sam osjetila njegov glavic nisam znala sto bih od srece koja me obuzela. Bila sam izvan sebe osjecajuci kako ga gura sve dublje u mene. cutila sam ugodnu i slatku bol koja me potpuno obuzimala. Ritmicki sam stavila u funkciju vaginalne misice, stezuci njegov kurac i vrteci guzom, kako bi mu bilo sto ljepse. Kad je strpao u mene svoju kurcinu do kraja, ili bolje reci dokle je mogao, poceo je s odmjerenim prodorima. - Ah! Oh! Polako ga je gurao i izvlacio. Osjecala sam vrh njegovog glavica kako dodiruje dno moje picke. Zabijao mi je kurcinu do jaja i kad bi bio citav u meni, jos jace bi ga zabio, malo bi njime provrtio, pa bi ga lagano vadio. Tada bih ga ja snazno stegnula pickom i on bi zajecao. Kakve li miline u toj jebacini koja me nakon samo nekoliko zustrijih pokreta dovodila do ruba novog orgazma. Zeljela sam da i on svrsi, jer se toliko trudio da mi ugodi. Snazno sam ga obuhvatila i kukovima se sve jace nabijala na njegovu batinu. Prodori su sada bili jos jaci i zesci. Udaranje njegovih jaja po mom supku i snazno bolno prodiranje dovelo me do ludog orgazma. Nikada do tada nisam tako osjetila musko svrsavanje. Stenjao je kao lud dok je praznio svoja jaja u mojoj sretnoj i zadovoljnoj pizdi, koja ga je naprosto gutala. U trenutku predaha zapalio je cigaretu. Jednu je dodao meni i smireno pusio. Nisam mogla izdrzati pa sam obuhvatila njegovu kurcinu, blago sam rasirila noge tresuci se od uzbudjenja. Skupila sam kosu i napravila pundzu isto kao sto je to radila gospodja do nas. Bile smo slicne visine, obje smo imale izrazene obline, tako da nisam strahovala da ce Vedran u mraku raspoznati jednu od druge. Grudi su mi podrhtavale, bradavice se ukrutile, a usta se osusila. Nakon nekoliko pokreta moje ruke, njegov kurac poceo je rasti. Igrala sam se njegovim jajima i povremeno bih oblizala vrh njegovog rumenog glavica. To me snazno uzbudjivalo, pa sam ga zeljno uvlacila u usta, osjecajuci ga duboko u grlu. Polako me privukao na sebe. Klececi, polako sam ga uvlacila u picku. Jebali smo se tako sve dok ga nisam pocela halapljivo uvlaciti. Tako najbrze svrsim, a s ovim mladim pastuhom to je bilo jos lakse. Tada me je okrenuo i s guza mi ga silovito strpao. Bilo je predivno. Drzao me je za sise i jebao me poput zivotinje. Parili smo se zestoko, bas kao muzjak i zenka koji su se prepoznali i potpuno prepustili nagonu. Bilo mi je predivno i bila sam izvan sebe od zadovoljstva. Ipak, strahovala sam da se ne vrati moja susjeda ili jos gore moj suprug. U jednom trenutku sa zavjerenickim osmijehom je izustio: - Kako se lijepo jebati s tobom! - Hvala na komplimentu! - Nema na cemu, moze li i drugi puta? - Naravno - uzvratila sam, dodavsi da je za prvi put bilo i vise nego izvrsno. Sutjela sam i osjecala nelagodu sto me je otkrio. Bila sam zbunjena i nisam znala sto bih rekla. Zato je mali Vedran znao. - Njih dvije su otputovale danas. Kad sam nocas dolazio trazio sam te u apartmanu jer sam znao da zelis biti sa mnom. Tvoj pohotljivi pogled i zavodljivo drzanje govorili su mi sve. Nadam se da si i ti primijetila kako te zelim. Na srecu ona vise nece ljetovati ovdje. - Mislis da cu ja ljetovati? - Bilo bi lijepo. Usput, ovaj apartman ce biti slobodan jos sedam dana. Ako ti nije problem mozemo se ovdje nalaziti dok ostali spavaju. - Razmislit cu jos. Kad je prislonio svoje usne na moje znala sam da nemam sta razmisljati. Dane sam provodila u kupanju, suncanju i setnji. Svaku vecer sam ostajala sjediti na terasi. Suprug bi odlazio u konobu ili bi spavao, a djeca su izmorena od kupanja spavala bez problema. Ja sam uzivala vise nego ikad. Bilo je to i vise od uzivanja. Poput bludnice sam podavala pizdu gazdinom sinu, mladicu s ogromnom kurcinom. On me jebao kao nitko i usrecivao beskrajno. I nije mi zao. Dapace. Jedva cekam sljedece ljeto. Na kraju krajeva, ako se ne vratim na svoj otok, gazdinih sinova ima svugdje na Jadranu. Nadam se iskreno, s tako velikim kurcima poput Vedranovog. I tako jebezljivih!
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.15
mob
Nokia N95 8gb
Strast ljetne noci

Strast ljetne noci Probijao se polako, prodiruci centimetar po centimetar kroz moj uski hodnik. Uvijek se, pa i sada, cudio kako imam malu pipicu , kako ju on od milja naziva. Kad ga je napokon uvalio do jaja, uhvatio je svoj radni tempo i stao me silovito seviti. - Oooo, jebi me… jebi me - vristala sam od uzbudjenja Vracali smo se iz Istre na kraju upravo savrsenog ljetnog dana, nebo je vec bilo posuto zvijezdama i cestom su rijetko prolazili samo automobili. Lagana muzika opustala je nasa ugodno izmorena tijela. Mazila sam njegov potiljak, predivne duge ruke, ramena, a on je nesto ipak jos vrlo suvislo pricao o proteklom izletu i mjestima koja smo obisli. A meni je na pameti bilo samo jedno, biti sto blize tom prekrasnom muzjackom tijelu. Stoga se uskoro moje bezbrizno pipkanje njegove kose polako preobrazilo u strastveno milovanje. Ruke su mi nestasno plazile po njegovom tijelu, zavlacile se pod rukave, otkopcavale gumbice kosulje spustale se do prepona On je vozio i kao da nije pridavao ni trunku paznje onome sto radim. Otkopcala sam mu pojas, rasporak i zavukla ruku u njegove hlace, a on se samo nasmijesio na to i nastavio pricati o gospodarskim prosperitetima Istre. Mazila sam mu topla jaja i malca kojeg je probudio moj dodir. Oh, obozavam taj osjecaj kada mi kurac raste pod rukom, kad osjecam kako se ukrucuje, kada se proteze Kad znam da barem taj najvazniji misic nije ravnodusan prema meni. Pozeljeh ga istog trena drzati u ustima, pa gotovo legoh na njegova koljena s zeljom da mu popusim uistinu prekrasni kurac. Izvadila sam mu kurac te ga pohotno strpala u usta. Onako polumekan izgledao mi je poput neke drage, samo moje igracke. Ljubila sam njegov vlazni glavic, strastveno ga prozdirala svaki put za centimetar vise, a on mi je uzvracao ceznjom te svakim mojim poljupcem postajao sve veci i tvrdji. To me je strasno uzbudjivalo, pa sam ga pocela jos zesce pusiti. Sad je predamnom stajao onaj kurac kojeg stvarno volim - velik i tvrd, spreman za ubod.Zabih mu glavu u prepone i udahnuh dobro znani miris. Taj miris njegovog kurca, taj opojan mosus, osjecala bih svaki put kada se napali. Taj kurac jednostavno bi promijenio miris kada bi bio napaljen, promijenio poput bestijalno narajcanog soba koji mami zenku na parenje. Izvadila sam mu kurac te ga pohotno strpala u usta. Onako polumekan izgledao mi je poput neke drage, samo moje igracke. Ljubila sam njegov vlazni glavic, strastveno ga prozdirala svaki put za centimetar vise, a on mi je uzvracao ceznjom te svakim mojim poljupcem postajao sve veci i tvrdji. To me je strasno uzbudjivalo, pa sam ga pocela jos zesce pusiti. Sad je predamnom stajao onaj kurac kojeg stvarno volim - velik i tvrd, spreman za ubod. - Obozavam tvoj kurac - rekla sam mu u predahu, mazeci se licem o njegov kolac, skupljajuci slinu sa svojih usana. Naravno, nije nista odgovorio. Tek lagani smijesak digao je kutove njegovih prekasnih usana. Mene pali ta njegova nazovi ravnodusnost, pa sam mu sad jos strastvenije drkala kurac i mazila ga licem, lizala duz cijele njegove duzine kako bi mi ruka glatko klizila po njemu, pohotno ga obavijala usnama, predajuci se sto posto tom uzitku. Moja mala vec mokra zudnica pocela se jos vise buditi. Svakim trenutkom postajala sam sve svjesnija njenog postojanja i njezine snazne potrebe da ju utjesi kurac. Iznenadna skripa kocnica prenula me je iz ovog uzitka i utjerala mi strah u kosti. Za trenutak sam u svojoj glavi izrezirala citavu scenu nesrece i stranicu Crne kronike. No, nije na srecu bilo nista lose, jednostavno nije vise mogao voziti. Stao je pokraj ceste i prakticki mi naredio da izadjem van. Zakoracih iz auta u neki vjerovatno lijepi krajolik kojeg je u potpunosti prozdirao mrak. culi su se samo cvrcci i neke kasne ptice pjevice. Uopce mi nije bilo jasno u cemu je sada problem, pa sam blijedo stajala na cesti. I on je izasao iz automobila pa smo se ponovno sreli na mojoj strani auta. Upaljeni farovi obasjavali su grmlje uz cestu, a nas dvoje stajali smo nijemo jedno pred drugim. Samo su uzurbano disanje i pogled u oci otkrivali nasu sustinsku povezanost. Tada me je snazno uhvatio za glavu, zabio mi duboko jezik u usta i stao strastveno ljubiti. Njegove nemirne ruke prolazile su mojim tijelom, grabile me za grudi i straznjicu, skidale one male ljetne krpice i bacale ih na auto. Za nepunu minutu stajala sam gotovo potpuno gola nasred ceste, samo su gacice i sandale ostale na meni. Posjeo me je na moje krpice razbacane po haubi i stao strastveno rajcati. Osjecala sam kako njegov jezik tek njezno dodiruje slabu tocku moje uspaljene pohotnice. Toplina koja je probijala kroz lim lagano je zarila moju guzu, a on je nenadjebivo pogadjao moj klitoris i vodio me ravno prema ludilu. Jer, ovo sto on meni radi je nista drugo do li cisto izludjivanje. Paljenje bez davanja. Igra zivaca i strasti. U meni je sve silovitije kljucala ceznja za vrhuncem. Kad vise nisam mogla izdrzati rekla sam mu glasno: - Jebi me! - Neka, sad vidis sto ti meni radis - odgovorio mi je s pobjedonosnim smijeskom na usnama. Pokidao je moje gacice i uronio svoj jezik u moju vlaznu dubinu, zatim se bacio na klitoris i nepogresivo me stao voditi prema beskrajno zeljenom klimaksu. Svakih nekoliko minuta prosao bi poneki automobil; neki su trubili, a neki vjerovatno nisu ni skuzili o cemu se ovdje radi. A on je tek kad sam tresuci se i ridajuci svrsila odlucio da mogu primiti njegovu kitu. Pa je onako, iz raskopcanih hlaca, kakvog sam ga ostavila u automobilu, izvadio svog klipana i ugurao ga ravno medju moje vlazne, nabrekle usmine.A onda se svojski prihvatio obradjivanja njemu najdraze stvari na svijetu. Pokidao je moje gacice i uronio svoj jezik u moju vlaznu dubinu, zatim se bacio na klitoris i nepogresivo me stao voditi prema beskrajno zeljenom klimaksu. Svakih nekoliko minuta prosao bi poneki automobil; neki su trubili, a neki vjerovatno nisu ni skuzili o cemu se ovdje radi. A on je tek kad sam tresuci se i ridajuci svrsila odlucio da mogu primiti njegovu kitu. Pa je onako, iz raskopcanih hlaca, kakvog sam ga ostavila u automobilu, izvadio svog klipana i ugurao ga ravno medju moje vlazne, nabrekle usmine. Probijao se polako, prodiruci centimetar po centimetar kroz moj uski hodnik. Uvijek se, pa i sada, cudio kako imam malu pipicu , kako ju on od milja naziva. Kad ga je napokon uvalio do jaja, uhvatio je svoj radni tempo i stao me silovito seviti. - Oooo, jebi me… jebi me - vristala sam od uzbudjenja. Moj krik nadglasio je i cvrcke i ptice pjevice, i ispunio, cinilo mi se prirodnom strascu, cijeli kraj. Nisam mogla razmisljati krije li ovaj mrak neke kuce i hoce li moj bludni krik nekoga probuditi. Predala sam se njegovom kurcu u potpunosti i pustila da me jebe u oslobadjajucem mraku, na nekoj nepoznatoj cesti. Svojim dubokim uzdahom najavio je da je blizu kraja, no nisam htjela da ova carobna igra zavrsi bez mog svrsavanja. - Jebi me odostraga - naredih mu, a on me bespogovorno poslusao. Zacas smo promijenili pozu. Usetao je svoju batinu ravno u moju guzu. Toplina uzbudjenja siknula mi je odmah u glavu i slila se prema grudima. Lagana vrtoglavica opijala mi je mozak, koji se ionako nije bavio onim cime bi trebao. Uvaljivao mi je svoju batinu sve dublje i puno snaznije nego prije, a ja sam prstima drazila klitoris. Vodio me je snazno i sigurno prema vrhuncu, koji se svakim njegovim novim ubodom sve vise blizio. I napokon svrsih, snazno u grcu, nabijajuci se silovito na njegovu batinu da produljim vrijeme ovog opojnog uzitka. Odmah potom izvadio je batinu i smjestio je medju moje vlazne guzove. Stisnuo je oble polutke moje guze, pritiscuci njima svoju uspaljenu batinu, i svrsio prosipajuci svoj vruci, gusti sok visoko po mojim ledjima. Tako je nas savrsen dan zavrsio savrsenom sevom. Divna su putovanja u dvoje, izleti i ove male-velike stvari koje ih cine trajno nezaboravnim.
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.15
mob
Nokia N95 8gb
Uspaljena cura moga prijatelja

Uspaljena cura moga prijatelja Moj je ud neukrotivo srljao u tu mladu picku, podmazan njenom sluzi trgao je sve pred sobom trazeci orgazam. - Zar je to sve sto… uhhh… mozes…? - provocirala je previjajuci se od uzitka. Nisam to zelio uciniti Roniju, nije mi bilo drago sto se to desava, ali prsti njegove male Amy bili su prevjesti. covjek mi je prijatelj, ne bih mu sevio curu, ali kada je njen dlan zalutao u moje hlace, kada je cvrsto obuhvatila moj ud, sto sam vise mogao? I dok mi je saputala kako zeli osjetiti tvrd kurac medju nogama, kako u tom trenutku biti lojalan prijateljstvu. I jos sam razmisljao o tome koliko je on dobar prijatelj dok mi je raskopcavala kosulju i trgala s mene traperice, ali kada je njen jezik razigrano poskocio po mojim jajima… Zaboravio sam sve. A kada se moj vruc kurac nasao u njenim ustima prepunim zustre zelje za spermom… Jebes prijateljstvo. Lizala je vjesto, kao porno kraljica sakrivena iza djetinjeg smjeska i kecki. Zestoko sam zakucao kurac u njen tijesan supak. Zgrcila se i vrisnula, ali nisam se obazirao, samo sam gurao i trpao ud u njen od znoja i sluzi vlazan cmar. Vristala je i privlacila me dlanovima dublje u sebe, a supak joj se polako rastvarao i gutao moje meso. Stao sam tek kada sam osjetio da su mi jaja priljubljena uz njene guzove, da dublje ne moze, a ona je pocela mahnito vrtjeti straznjicom blizeci se klimaksu.Lizala je kao napaljena zvijer kojoj je predugo uskracivan kurac. Jebi ga, Roni je sam kriv. Da je cesce mislio kurcem, a ne glavom, ne bi mu se to desilo. Ovako, morao sam, morao sam posegnuti pohotno za njenom savrsenom guzom i uroniti lice medju njene noge, morao sam divlje nasrnuti na njen klitoris, ispuniti joj jezikom tijesan supak, morao sam izgarati od pozude dok se koprcala krevetom tesko dascuci i preklinjuci me da joj ga nabijem u zednu picku. I, jasno, nisam mogao a da ne uronim ud u taj vreo kotao sokova strasti. I zario sam joj ga duboko u mokru picu gnjececi dlanovima prekrasne sise, napete bradavice. - Uuuuuh, tako, duuublje, jos! - stenjala je. - Kurvo mala! - viknuo sam zabijajuci svoje oruzje u nju. - Varas mog prijatelja, ha? Pa evo ti, kurvo! Moj je ud neukrotivo srljao u tu mladu picku, podmazan njenom sluzi trgao je sve pred sobom trazeci orgazam. - Zar je to sve sto… uhhh… mozes…? - provocirala je previjajuci se od uzitka. Izvukao sam penis iz nje i povukao je za kosu: - Nije ti dosta, ha? Evo ti ovo. Zestoko sam zakucao kurac u njen tijesan supak. Zgrcila se i vrisnula, ali nisam se obazirao, samo sam gurao i trpao ud u njen od znoja i sluzi vlazan cmar. Vristala je i privlacila me dlanovima dublje u sebe, a supak joj se polako rastvarao i gutao moje meso. Stao sam tek kada sam osjetio da su mi jaja priljubljena uz njene guzove, da dublje ne moze, a ona je pocela mahnito vrtjeti straznjicom blizeci se klimaksu. Istodobno, prstima je trljala klitoris i gotovo u istom casu prodrhtali smo, a nasi su sokovi potekli. Ispunio sam joj guzicu spermom, a dotle, njena je sluz kliznula i okupala mi nabrekao ud.
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.15
mob
Nokia N95 8gb
Teta Ljubica

Teta Ljubica zdravo!bio je to zadnji petak prije pocetka nove skolske godine.Kao i svi ostali provodim se ludo jer pocetkom skole malo je vremena za to.Negdje oko 6 sati odlucio sam otici do moga prijatelja Vedrana kako bi otisli u neki kafic i lumpovali do jutra.Spremio sam se i otisao do njeg!Pozvonio sam i cekao da neko izadje……..Nakon nekoliko sekundi iza vrata se pojavila teta Ljubica …….ah..ta plava diva!Bila je u nekom kratkom teksas sorcu i bijeloj providnoj majici. Stao sam i ostao bez daha ,izgubio sam se na nekoliko trenutaka……dok mi nije rekla decko ! tvoj prijatelj nije doma !Trznuo sam se nako iz oblaka,i rekao :ok naci cu ga.Ne bih ti preporucila ,on je otisao kod babe,rece tete Ljubica.Rece mi vidim da si iscrpljen ,hajde udji da popijes barem sok da nisi bezveze dolazio!Uh,mislio saam (ja i Teta Ljubica)Cesto sam je zamisljao prilikom mastrubiranja.Kako je ljubim po njenim ogromnim grudima i zategnutoj straznjici………………Dali ce se moji snovi ostvariti??????????????????????????Sjedio sam na jednoj stolici u trepezariji i cekao taj teta Ljubicin sok.Ubrzo ga je donjela i stavila pred mene sa svojim andjelskim rukama.Pomalo sam se stidio,ali sam primjetio da ona ne skida pogled sa mene.Prokuhao sam.Nakon par trenutaka priblizila se prema meni i uputila mi pitanje:dali bi uzivao u sexu sa zenom koja ti moze biti majka….aaaaaa…to sam i cekao.Pa mislim da bi,ustvari to mi je veliki san,ali ko ce mene malu bebu za sex.Pa decko sada ce tebi teta Ljubica da ostvari taj san.Skinula je majicu i otkrila svoje dude nako velike i sjajne ,i privukla moju glavu ka njima..Osjecao sam se perfektno i poceo da ih dojim i lizem cjelom duzinom.Uzivala je ona vise od mene…….pustala je razne uzdahe…Tako smo se malo mazili i dosao je trenutak kada je ona otvorila svoj cupavi harem Mmmmm,bila je bas naka kao sto sam i zamisljao.Prisao sam toj ribici i poceo da je lizem ,klitoris je sam drhtao ……..Mislio sam kako da joj dam svoji 18 centi tvrde ,mlade kurcine.Primjetila je da sam se malo zabrinuo,i kao da je citala moje misli legla je na krevet i rasirila noge govoreci :decko naavali nemogu vise da cekam.Prisao sam i stavio svoju anakondu u nju,bilo je perfektno kao u raju… Tucao sam kao nikad prije,zadovoljio sam je to je sigurno,sto mi je i rekla nakon naseg sexa. Krenuo sam kuci a ona me je zaustavila i rekla;kada pozelis da uzivas sa bakicom kao ja dodji da uzivamo.Perfektan si!!!! Kada sam dosao kuci grizla me je savjest ,sta sam uradio svom najboljem prijatelju ,ali sam pokusavao da zaboravim. I sada kada igramo kosarku nakon grublji startova nekad mi uputi psovku:mater ti jebem,ali se ne bunim jer sam ja njegovu mamicu vec kresao a on o mojoj moze samo da masta!
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 59 60 62 63 ... 398
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 12:31:41
nazadnapred
Prebaci se na:  
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.126 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.