Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 20. Apr 2024, 01:14:48
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 8 gostiju pregledaju ovu temu.

>> Pitate se gde su nestale galerije devojaka? Kliknite ovde! <<

Vazno: Molimo vodite racuna o ponasanju na ovom delu foruma i procitajte nova pravila sex foruma!

Idi dole
Stranice:
1 ... 49 50 52 53 ... 398
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Erotske price  (Pročitano 26621285 puta)
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0
mob
Nokia N95 8gb
ODRASTANJE

Kad god se setim te ‘93 godine, naježim se. Ono ludilo u zemlji i u mojoj porodici nikako ne želim da preživim još jednom. niti bilo ko drugi. Svo ono ludilo imalo je za cenu da se u mom životu događaju ludosti kao na filmskoj traci.Ćale ostaje bez posla, keva radi sve moguće poslove. Od čistaćice do konobarice, ali i to na par dana i gotovo. Bukvalno sam osećao glad. Uveče bih se sklupčao od bilova u stomaku od gladi. Kad keva pita
- Miloše jesi li gladan, ima par jaja, ako hoćeš.
Ja bih samo odgovorio
- Neka kevo, klopao sam kod drugara, njegova baka pravila uštipke.
Tog leta mojih par ortaka i ja smo samo nemo posmatrali kako nafrckana ženskadija sa svojim sponzorima odlaze na koncerte u “Sava Centar”, u bioskop “Jadran”, u sve one silne lux poslastičarnice i picerije, koje smo samo posmatrali sa izloga i obizivali se, doduše više na ženskadiju unutra, nego na hranu i piće. Sve nam je tada bilo uskraćeno. Imati 18 godina, nemati devojku, jer jednostavno izgledaš kao poslednji odrpanac. Rale je jedini navodno imao devojku, koja je zapravo bila ista kao i mi. Dragana, jadno čeljade, upalih obraza, u poluraspalim patikama i okrzanoj majici. Jednino što je na sebi imala “de lux” kategoriju, bile su oči. Gospode kakve su samo to bile oči. Crne, duboke. Dovoljno je bilo da te pogleda, pa da u sebi osetiš nemir. Zaboraviš tada i kako izgleda ostatak te devojke, i kako sam izgledaš. Često smo gluvarili po parkovima na Dorćolu i Kalemegdanu, i sebe sam hvatao da je gledam u te bogate oči. Rale je voleo više od života, bar je tako govorio. Kada nije bio sa njom, davio je satima pričajući šta sprema za nju i sebe. Daki bi tada pretio da će sve zube da mu saspe u grlo, samo da više ne čuje ni jednu reč o njoj i njegovim planovima. Naravno bili smo kao braća, delili sve, ako je imalo da se deli. Taj naš očaj je uvek bio veći od svega ostalog i stiskao nas sve jače, terao nas da se osećamo kao jedan. Dno mi ljubi obraz. Poneki posao, ma kakav, smo tražili svakog dana. Novac ako bi ga zaradio, ostavljao sam kevi, i to samo kevi. Ćale bi ga propio ili verovatnije prokockao na tomboli. Nekako se preživljavalo, a ponos što sam pomagao kevi bi mi bio sve veći.
Vreme je teklo sporo tih dana. Vrućina i nekakva ustajalost bi samo pogoršavali gorčinu. Sedeli smo u parku i razvlačili priču o tome kako bi bilo fino kad bi mogli na neki “fax”. U tom videsmo Raleta, kako se približava sa dignutim rukama i osmehom od uveta do uveta. Miha, se prvi doseti zašto.
- ‘Bem ti, pa ovaj je sinoć bocnuo Draganu.
Stvarno je bilo tako. Opet nova tortura, Rale je nadugo i naširoko prepričavao sinoćno iskustvo. Više nije bio toliko siguran u ono što želi sa Draganom. Odjednom mu je u glasu bio prisutan, onaj tračak mačo glupana, koji je završio jedan posao i sada aktivno traži drugi. Čak sam ga i pitao.
- Čekaj bre, šta bi sa svim onim planovima za vas dvoje.
Samo je odmahnuo, i pobednički rekao
- Zajebi, sad imam veće ciljeve.
Miha, iako najmanji, zverski ga opali u potiljak i besno reče
- Ti si najogavniji tip koga sam ikada upoznao. Trebao bi da te utabam u asfalt, samo da nije ovako mek od ove proklete vrućinčine.
Rale se samo zateleba u njega u neverici.
-Ja ću da ti pomognem. Dojadio mi je.
Javi se Uroš.
- A ja ću da ga natakarim na karu, pa ću onda da ga stabam. Samo da oseti kako je to biti kučka.
dodaje Daki.
- Misliš “kučak”.
Izlete mi nehotice, iako nisam imao nameru da se javljam po ovom pitanju. Mislio sam na Draganu. Neka čudna tuga se javljala u meni, ali pored tuge još jedno osećanje koje nisam mogao da prepoznam. Ne bar kad bih mislio na nju. Rale se prsio, skoro do pucanja. Nije ga bilo mnogo briga za naše govorancije. Samo se cerio kao kakav retard, i pevušio “probušeni dolar” od “pušenja”.
- Hajde, ako budete dobri, možda vam i odam jednu lepu tajnu.
Tiho je pričao i razrogačio oči.
- Da nisi možda opalio i Lepu Brenu sinoć?
Miha nije mogao da prećuti.
- Radi se na tome, obavestiću te kad bude.
Rale jeste bio lepotan, ali mu je mozak radio na rezervi.
- Pa pošto ste mi ortaci, imam izuzetnu vest za vas. Ona mala iz IV-2, ona kovrdžava, Mina mislim da se zove. E pa saznao sam da se mala trpa za kintu.
Miha ga još cednom cepi po tintari.
- Ti nikako da prestaneš da se glupiraš. Kakva bre Mina, jesi li bre otkinuo sa glavom. Najbolja riba u školi se trpa za kintu?
- A ti ako ne veruješ nemoj. Sve sam namestio. Sećate se za onaj poslić od prošle nedelje koji smo uradili. Podigao sam 70 maraka. Svima po 10, samo za Miloša 30, on je radio dva dana sam.
Rale mi pruži novac. Potpuno sam zaboravio na njega. Mislio sam da su nas ispalili. Ali tek što sam krenuo da ga strpam u džep, Rale mi ga istrgnu iz ruke.
- Šta to radiš? Vraćaj to!
- Samo polako, polako… Dogovorio sam sve. Mina će biti u staroj kući Vojinovića, prekosutra u ponoć. Za 50 maraka će da se kresne sa nekim od nas.
- Niko nema te pare sam.
Uroš je bio neutešan. Mina mu je zapala za oko još od prve godine srednje.
- Miloš ima. Juče je “ubrao” 20 marona, i sad 30, eto mu ga, može da je kresne.
- Beži bre budalo, te pare mi trebaju za druge stvari.
Vratih novac, i brzo ga strpah u džep.
- Ma verujem ti, ali Mina je u pitanju. Znam da si se i ti ložio na nju. Ajde nemoj da se praviš nevinašce. Inače, društvo, moram da idem, obećao sam Dragani drugu porciju danas.
Rale, ustade i žurnim korakom ode
Stvarno sam se i ja zagrejao. Mina je bila bomba. Neverovatna. kao da je sišla sa duplerica plejboja ili nekog sličnog magazina. Još od ranije je bio glas da se daje za novac, ali niko nije hteo da poveruje u to. Malo po malo, više se nisam opirao. Mina je u pitanju. Najbolja riba u školi. Ostali smo još neko vreme i potom se razišli. Krenuo sam kući mračnom ulicom. Restrikcije su bile žešće nego ikad. Sa svih strana avetinjski prozori. Po koje lice u prolazu. Nikoga ne prepoznaješ, a i niko se ne javlja nikome ovih dana.
Na prilazu kući, na trotoaru, sedela je jedna malena prilika i jecala. Bilo je to gorko jecanje, teško. Čulo se to svuda u poslednje vreme, ali ovo je bilo drugačije. Senka mi je bila poznata, a i taj glas…
- Dragana jesi li to ti?
- Miloše?
Dragana je sedela šćućurena iza kolena koje je obuhvatila rukama.
- Šta se desilo?
On…on…on me je… udario me….
- Ko to, Rale?
Zastala je. Bila je iznenađena što sam pogodio.
- Kako znaš?
- Dragana… svima je rekao šta je uradio sinoć. Žao mi je, kad ga samo uhvatim…
Zagnjurila je lice u moje rame, i dugo, dugo jecala bez glasa. Milovao sam je po kosi. Nisam govorio. Ništa joj nisam ni mogao reći da je utešim.
- Ne mogu kući ovakva.
Odvojila se od mene, a lice joj je u polumraku sijalo od suza.
- Moji će primetiti, a ti znaš kakav je moj ćale.
- Ne brini, smisliću nešto.
Pomogao sam joj da ustane, zagrlio i poveo kod mene. Moj ćale je počeo da pravi kuću još u ono “dobro” vreme, kako su matori govorili, a onda ga je stiglo ovo “loše” vreme. Kuća, dvospratna, bila je ne omalterisana, sa praznim drugim spratom, na koji smo “bacali” nepotrebne stvari. Stari ormar, rasklimatanu fotelju i jedan stari krevet… i ko zna šta sve još. Nisam je mogao odvesti dole u sobu, ni moj ćale nije bio cveće, a i bio je vrlo dobar prijatelj sa Draganinim ocem. Samo sam je prošvercovao da se javi matorima da će “kao” prenoćiti kod neke drugarice. Krišom sam je spakovao gore, i ubrzo joj izneo jastuk, ćebe i par parčića pite. Trebala je da bude sa sirom, ali tu “nepoznatu” namirnicu nisam osećao kada bih zagrizao. Smirila se malo, ali je i dalje bila utučena. Zagledao sam je pod svetlošću sveće. To lice…bilo je tmurno, izmučeno, prelepo. Dragana nije lepotica, ali iz nje je izbijao šarm, nešto što niko ne bi mogao da objasni. Dugo smo pričali. Zapravo čekao sam trenutak da budem potpuno siguran da će biti dobro. Posle nekog vremena, krenuo sam dole…
- Čekaj! Nemoj da ideš. Ostani ovde. Molim te ostani.
Nežno me je uhvatila za ruku i povukla nazad. Zagrlio sam je. Privio sam je uz sebe kao da ću je ispustiti. Šaputala mi je. Pričala o sebi. Sve one stvari koje se ne pričaju drugima. U trenu bilo mi je jasno. Ja volim Draganu. Osećao sam prelepi mir. Nešto što nisam želeo da prestane. Gledao sam je u one oči. Prelepe oči. Sveća se odavno ugasila, ali su one sijale. Osetio sam njene usne. Utisnula mi je poljubac. Lako. Kao da se plaši moje reakcije. Uzvratio sam joj. Bojažljivo. Nisam hteo da je uplašim, ali nesvesno sam ispustio, jedno tiho
- Volim te Dragana.
Poljubila me je, ovoga puta smelije, zagrlila.
- Znam.
Zaspao sam srećan. Nikada lepše.
Ujutru sam mislio da je Dragana već otišla. Nije je bilo kraj mene. Sleteo sam dole, i zatekao je kako pije kafu sa kevom. Bar mislim da je to bila kafa, neka retka braonkasta masa, giškala je u velikim šoljama. Ceo taj dan, do večeri, bio je nestvaran. Puno smeha, priče. Keva je izgledala srećna, nikada srećnija. Na kraju nam je i rekla zašto. Dobila je posao šankerice na jednom luksuznom splavu. Gazda je bio neki mafijaš, ali je dobro plaćao. Napokon malo sreće.
Došlo je i veče, kao dlanom od dlan. Deki, Miha, Uroš i Rale stigli su da me pokupe. Dragana se sledila kada ga je videla. I meni je pogled na njega oduzeo osmeh koji sam imao celog dana. Kao po običaju, cerio se i zviždukao poznatu melodiju. Video sam samo suze u Draganinim očima. Nespretno se pozdravila i odjurila iz dvorišta. Nisam je pratio. Rale je jedini koji me je zanimao, i ono šta ću da mu uradim. Taman što smo malo odmakli, počeo je kanonadu gluposti o meni i Dragani. Iznenada sam ga odalamio preko iskeženih usta. Pao je kao sveća. Malo je protresao glavom, rukom obrisao krv sa usne.
- Pa dobro, bar si se pokazao. Zapamti, vratiću ti.
Okrenuo se i otrčao.
- Šta ti bre bi Miloše?
Pitao je Miha.
- Odalami Raleta. Koji ti je bre?
- Nije mi ništa. Idemo.
Ćutke smo otišli na naše staro mesto. Ćutali smo, nismo dizali pogled.
- Samo da znaš, Rale je bio u pravu. Sreli smo Minu. Uradiće to za 50 marona.
Nije me bilo briga. Imao sam novac, mogao sam da je imam. Neko čudno osećanje se zakači za mene. Osećao sam kako mi se steže grlo.
- Pa? Šta će biti? Idemo li ili ne? Ti jedini imaš lovu da je kresneš. Mi ostali… ko zna. Možda nam da, da budemo u sobi dok je bockaš.
Mislim da je Miha bio najzatelebaniji u Minu od svih ljudi koje sam znao. Sad je on preuzeo Raletovu ulogu. Pričao je neprestano o njoj i njemu u nekom zamišljenom svetu.
- Miha, ako ti se baš toliko traži, daću ti kintu.
Napokon sam prevalio preko usana. Miha je napokon ućutao, i tako ostao, jedno, 10 sekundi.
- Ti baš nemaš srca. Kako ti nije žao da se tako sprdaš.
Nastavio bi on još, ali sam mu pokazao novac i pružio. Zgrabio ga je.
- Je li ovo odistinski? Ti si car. Sačekaj me neko vreme dok skupim nešto love, vratiću ti.
- Nije potrebno. Računaj to kao poklon za prvi put.
Miha je već jurio niz ulicu, a mi ostali lenjo smo ustajali. Uroš i Daki, ne bi propustili taj prizor ni za živu glavu. A ja? Ja sam želeo kući. Želeo sam da odem na sprat, da se zagnjurim u onaj stari krevet i da osetim Draganu. Toplu, snenu. U tom snu, nisam se opirao kada su me dvojica ortaka vukli silovito u pokušaju da sustignemo ustreptalog Mihu. Došli smo do stare kuće obrasle bršljanom. Vojinovići bar oni mlađi su se rasuli po svetu, a matori su pomrli sredinom 80-ih. Kuća zvrji prazna i bila je pravi raj za nas koji smo znali da je napuštena. Stara izlizana kapija bila je lak zadatak za nas. Preskočili smo je u koraku, bešumno. Prošli smo kroz uzano dvorište i stigli pred ulaz gde smo zatekli Minu i Mihu kako dele cigaretu.
- Ko ti je rekao da povedeš ove. K’o da su krenuli na radnu akciju.
U mraku nisam mogao da joj vidim lice, ali Mina mi je izgledala nervozno. Možda zato što će da se kresne sa školskim drugovima, ili zato što je možda imala zakazan još neki sastanak u još nekoj ovako praznoj kući. Bilo kako bilo, žurilo joj se.
- Hajde klipani, idemo, nemam celu noć rezervisanu za vas. Imate li svi po 50.
- Hajde Mina, na šta ti mi ličimo. Samo Miha, mi ostali bi možda mogli da gledamo.
- Može, gledanje je 10.
Svi izvadiše novac i predadoše joj. Strpala ga brzo u tašnicu preko ruke i uđe u mračnu kuću. Miha je bio odmah kraj nje. Uroš i Daki čekaše trenutak, i okrenuše se ka meni.
- Ideš li? Nećeš valjda ovo da propustiš?
Uroš priđe, cimnu me divljački za ruku i procedi.
- Nemoj da me nerviraš. Znam da si otkinuo za Draganom, znam to već neko vreme, ali sada nije ni mesto ni vreme da mi izigravaš nekog mlohavca. Polazi!
Trgnu me i kao marionetu povede sa sobom. Unutra se nije video prst pred okom. Daki, jauknu kad udari u nešto. Pipao sam ispred sebe. Naiđosmo na stepenište koje je vodilo na sprat. Gore se već videla retka svetlost, od neke svece ili nesto slicno, i prigušeni glasovi. Popesmo se i zatekosmo Minu kako otkopčava brus. U trenu joj ispadoše sise. Povelike, sa velikim tamnim krugovima oko bradavica.Onako u skidanju, pogleda u mene i ljutito reče.
- On nije platio. Marš odavde.
Kako je to rekla Uroš izvadi pare i tutnu joj u ruku.
- Šta je lepotane, hteo bi da se voziš džabe, a?
Skinula je ostatak. Stvarno je bila boginja. Savršena. Zategnuta do pucanja. Stomak butine… Nije bilo nijednog delića na njoj koji je bio višak. Gledao sam je ali nije išlo. Okrenuo sam se i seo na stepenište nasuprot sobe. U prolazu sam video kako Mina leže na krevet, a Miha nespretno pokušava da svuče one svoje krpe sa sebe. Uroš i Daki su zauzeli pozicije na foteljama i u rukma već držali nabrekle patke. Čuo sam kako Daki odvaljuje nekoliko sočnih psovki na račun kako Mina izgleda, a potom kako sebe obrađuje…tupa, tupa.. tupa.. tupa… tupa.. tupa… Kad mu se Uroš pridružio, stvorili su jedinstven ritam u skladu sa škripanjem starog kreveta, koji kao da se borio da izdrži vatrene nalete dva tela. Miha radi žestoko. Stenjao je kao prase, dahtao i roktao. Mina je bila tiha, poneki jecaj i to je sve… tupa… tupa… tupa… tupa… tupa… tupa. Ni ostali nisu zaostajali. Nije dugo trajalo. Miha je urliknuo onaj tarzanski urlik kada ga je sručio… tupa… tupa… tupa… tupa… tupa… i gotovo. Društvo se odmaralo, bar ono muško. Nije prošlo mnogo, kada sam čuo da se neko oblači. Nisam ni morao da pogađam ko je. Mina je ubrzo izašla, skockana kao da se ništa nije ni desilo. Čak ni frizuru nije morala da popravlja. Na vratima sobe, je zastala i zapalila cigaretu. Uvukla je dim i pitala dok ga je izdisala.
- Zašto nisi ušao da gledaš. Drug ti je bezveze platio. Samo da znaš nema refundacije!
- Niko ti je nije ni tražio.
Gorko sam joj uzvratio. To kao da je pogodilo. Brzo se provuče kraj mene, kao slučajno me zakačila nogom, i onako u prolazu dobacila.
- Šta si ti. Da nisi peder možda. Najgora sorta.
Odvrcka u mrak, tiho se smejući. Uroš i Daki su razgovarali, a jedan me pozva.
- Miloše dolazi ovamo, ova je izgleda ubila Mihu. Evo jadnik se i ne pomera.
- Čekajte ljudi, ne mogu da ustanem. Iscedila me.
Smeju se. Pevuše. Nakon nekog vremena, jedan za drugim marširaju pobednički. Krenuli smo dole. Opet trapavo nalećemo na stvari u mraku. Daki opet zakači nešto, opako jauknu. Napokon izađosmo. Sveže je noćas. Posle onako vrelog dana, pravi melem. Preskočismo kapiju, i lagano krenusmo nazad. Ulica je bila prazna. Jaka mesečina stvarala je senke, i avetinjski crtala figure po asfaltu. Osetih neko komešanje iza par parkiranih automobila.
- Vidiš da sam bio u pravu!
Začu se, kreštavi glas. Bio je to Rale. Okrenuh se i videh da sa njim neko stoji. Dragana je jecala.
- Vidiš kakov je ovaj tvoj novi dečko, prava žiška, a ti mi nisi verovala.
Gurnu je prema meni i otrča. Nije smeo da sačeka. Dragana posrnu, ali se zadrža na nogama. Stajala je i jecala. Bila je slomljena. Napravila je korak unazad, lako se okrenula i otišla. Nisam je pratio, a i šta bih joj rekao. Sve bi bilo trulo i zvučalo bi kao velika debela laž. Otišao sam kući, i legao u krevet na spatu. Osećao sam je pored mene. Njen miris je još bio tu. U tami, njene prekrasne oči, pune suza. Njen smeh je bio tu. U zidovima. U meni. Gospode kako sam je voleo. Zaspao sam sa besnim snovima.
Jutro je već bilo pakleno vruće. Ako je sad ovako toplo, šta li će biti tek u podne. Prevrtao sam događaje od sinoć, znajući da neću moći da ih oteram celog dana. Lenjo se digoh. Samo navukoh patike, i ne dižući noge krenuh niz stepenice. Keva je spremala prženice. Osetih slatki miris, i neka toplina prođe oko mene. Ćale se umivao na česmi u dvorištu. Ostario je, a i mi, majka i ja, sa njim. Negde u daljini čula se muzika.
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0
mob
Nokia N95 8gb
Otvoreni brak

Zovem se Jovana, imam 48 godina, i kao što vidite pripadam starijim ženama. No, to me nimalo ne sputava da vam se ispovedim i da otkrijem detaIje svog intimnog života. Imam troje dece: Maju (30 godina), Vericu (28) i Zoranu (26). Živim pod istim krovom sa mužem Miškom, naše troje dece i svojim mladim 18-godišnjim jebačem Gerom …

Do svoje četrdesete sam bila poslovna i vredna žena. Za naše uslove veoma imućna, i s kapitalom koji sam sama stvarala dvadesetak godina. Iškolovala sam decu i obezbedila im sve za budućnost: butik, kuću, automobil. A onda sam rešila da se posvetim samo sebi i seksualnim zadovoljstvima, uživanjima svake vrste i trošenju novca koji sam zaradila. Jednog jutra rekla sam mužu ovako: “E, dragi moj, sad idem u slatki život. Hoću da upoznam sve što nisam stigla od silnog rada, a najviše želim divlji i neobuzdani seks sa mladićima. Želim da ostatak života budem jebana non-stop od rasnih jebača!”. Moj muž je bio šokiran, i u početku je mislio da se šalim. Medjutim, ja sam od početka slutila da neće imati hrabrosti da me napusti kada shvati da sam potpuno ozbiljna. Od toga dana obustavila sam sve seksualne odnose sa mužem, što je bilo samo uvertira.

Sledećih godinu dana sam trošila novac, uživala i skupljala muškarce koji su me rado tucali jer sam prihvatala totalni seks. Onda sam 2005. na jednoj žurki na Dedinju, u stvari orgiji, gde je svako jebao svakoga a ja nezasita nanizala čak desetak muškaraca, upoznala jednog potentnog mladog jebača (tada je imao šesnaest godina), Geru. On me je bukvalno razvaljivao nekoliko puta u toj orgijastičnoj redaljci i priuštio mi nevidjena zadovoljstva, ali i otkrio u meni pomahnitalu raskalašnicu koja je strastveno uživala u brutalnoj jebačini. Uživala sam kao kučka dok se pari, svršavala kao nikada do tada. Bila sam rasterećena od svih životnih problema, srećna i željna ludog seksa.

Neko vreme smo se družili, Gera i ja, a onda sam nakratko sa njim došla u porodičnu kuću. Muž i ćerke su bili iznenadjeni kada sam ga dovela i upoznala sa njima. Kako i ne bi kad je moj jebač bio deset godina mladji od moje najmladje ćerke! Jednogodišnje iskustvo slatkog i neobuzdanog seksa, i raskalašni provodi učinili su od mene nezasitu pohotljivu bludnicu na iznenadjenje i nevericu mojih ćerki. Muž, tipičan papučić, nikako nije mogao da se pomiri sa člinjenicom da ja imam mladog pastuva Geru za ljubavnika. Bio je to za mene nerešiv problem, jer kako je vreme odmicalo Gera mi je sve izrazitije stavljao do znanja da on želi da se useli sa mnom! Ćerke su mi nekako pomogle da smirim muža i da ga neko vreme (ali kratko) držim Geru na distanci.

Moje ćerke su kroz moje priče i utiske koje sam im iznosila shvatile da ja sada vodim drugačiji život. Nastojale su da me razumeju i nisu se uzbudjivale što sam tog leta dovela ljubavnika sa sobom na porodično letovanje u Grčku. Objasnivši im koliko mi seks znači sve su shvatile. Konačno bile su punoletne i slobodnih nazora.

Oslobodivši se svih moralnih konflikata, ušla sam u avanture za koje neki kažu da su nemoral. Da li su? Imala sam i imam jedan nerešiv problem: moj muž. Dovodjenjem Gere sa sobom mislila sam da ću ga odstraniti od sebe (i naterati na razvod), ali kako su se stvari odvijale nisam baš bila uspešna u tome.

Te večeri svi smo bili u velikoj iznajmljenoj kući za bogatom trpezom. Gera i ja smo bili strašno napaljeni za seks. Samo sam čekala da se ćerke udalje i da navalimo jedno na drugo. Alkoholizirani, već smo im davali signale da jedva čekamo da se žestoko izjebemo. One su to shvatile i otišle su na spavanje, kao i moj muž, mada nevoljno i jako ljubomoran na Geru.

Verujući da je situacija čista, nestrpljivo sam samo zadigla haljinu i natakla se na Gerin mamutski kurac, koji je štrčao iz pantalona. Moja guzica se žestoko nabijala na moj najomiljeniji trofej, debeo i dug više od 25 santimetara! I dok sam se svom žestinom nasadjivala na Gerinu salamuru, osetih nečije poglede; okrenula sam glavu i spazila, na moje iznenadjenje, muža kako stoji u vratima sobe i posmatra nas!

“Zaboga miloga, Gero! On nas gleda!” - prostenjah, dok mi je on zabijao kurac do materice. Nisam znala, smušena i postidjena, šta da radim, dok je Gera u ekstazi jos silovitije razarao moju utrobu. Onda me spretno okrete na leda, zadiže mi noge do ramena i sjuri mi kurčinu maksimalno. Vrisnula sam od žestokog ali slatkog bola.

“Ne obraćaj pažnju… opusti se… neka drka, ko mu jebe mater, smiriće se” - mrmljao je Gerd, te nastavio da mi razbija pičku. Mada smušena zbog prisustva muža i svesna svog bludničenja, nastavila sam da uživam kao kurvetina. Želela sam da mi napuni pičku semenom do vrha, da me ištrca toplom semenom tečnošću; da me mesi, da mi gnječi i razvlači sise, čereči mi guzove…

On ga naglo izvadi, zgrabi me za kosu i tako silovito navuče na kurac da mi se njegov glavić zaglavi u grkljanu, medu krajnicima! Raščepljene vilice trpela sam trpanje konjskog falusa mog Gere i nasladjivala se u otvorenom bludu. Mlatarala sam glavom, roktala kao krmača i gutala kurčetinu. Onda me naglo obori na pod i utera mi ga u bulju. Osetila sam da je počeo izručivati spermu. Moja vruća guzica je usisavala toplu tekućinu koja mi je omekšala čmarni otvor i odjednom sa doživela svoj prvi analni klimaks! Spretno sam izvukla Gerin pendrek i uvukla ga u usta. Zahvalno sam lizala slatku kurčinu, oblizivala je sve do korena u znak zahvalnosti za žestok analni orgazam. Raspamećena i izjebana kao drolja nisam obraćala paznju na muža, a kad sam se izduvala on je već bio otišao. Posle smo Gera i ja razgovarali o toj neugodnoj situaciji, pokušavajući da nadjemo rešenje.

Moj muž je bio strašno ljubomoran na Geru. Razmišljala sam šta da učinim, kako da mu pridjem i objasnim da smo mi ljubavnici, da se opravdam i ponudim mu razvod. Uporno me je izbegavao iako je patio što nije u mojoj blizini. Osećala sam krivicu što sam dopustila onu nesmotrenost u trpezariji. No, Gera je vladao situacijom, bilo je samo pitanje vremena šta će da smisli.

Sledeće jutro, kako to samo Gera zna, čim se probudio navalio je na mene kao manijak. Osetila sam u polusnu da mi prstima razmazuje nekakvu mast po šupku. Ležala sam na trbuhu a on mi sjuri u šupak debelu karinu da sam riknula kao krava. Poče ga zakucavati i zabadati u moj analni otvor. Zgrčene face trpela sam torturu mog analnog otvora, pokušavajući svom snagom da šakama razmaknem guzove i olakšam prolaz Gerinom falusu.

“Aaah, Gero… pocepaćeš mi šupaaaak! Oooh, jao!” - roktala sam dok je Gera svom silinom modelirao moje analno grotlo. Kao da je podivljao, potpuno se zaneo ne hajući na moje urlikanje. Tupi udarci buzdovana zarivali su se negde u dubinu mog debelog creva i čerečili mi guzicu. Mislila sam da će mi se dupe rasprsnuti od debele salamure; osetih njegova jaja na raščepljenim usminama moje vlažne pizde! Tad ga zakuca i poče da bljuje spermu. Izvadi ga veoma brzo, a onda me zgrabi za kosu, okrete mi facu i ugura mi kurac u usta.

Sva razbucana kao krava stopoštah se na krevet; zadihana, obrisah spermu sa lica. Onako gola digoh se, a onda ugledah muža na vratima kako bulji u naša još znojava tela. Zbunjena zgrabih neku majicu da se pokrijem. Sedoh na krevet do golog Gere, čiji je kurac arogantno, iako mlitav, bio prebačen preko njegove butine pokazujući svoje orijaške dimenzije. Mislim da je moj muž dobio nivo kompleks kad je ugledao to konjsko spolovilo i muda. Gera oseti potrebu da izadje, da ne smeta. Posle par minuta se vratio istuširan. Sede do mene, zagrli me i poče da me smiruje. Gera je pokušavao da Miška oraspoloži. Posadio ga je izmedju nas dvoje, i smišljao šta dalje da radi.

Moj muž je bio zbunjen nagim telima. U torn trenutku Gera ustade i poče lagano da drka debeli konjski kurac ispred moje face. Moj muž je zabezeknuto buljio u gigantski kurac koji je vibrirao takoreći pred njegovim nosem. Gera je ubrzavao, a onda mi se približi i kurcem poče da me ,,šamara” po faci. Vladao je situacijom u potpunosti. Onda mi naredi da drkam svoju pičku. Podigla sam noge savijene u kolenima na ivicu kreveta, raširila ih i počela desnom rukom čupkati klitoris.

Miško je gledao čas moju pičku, čas kurac i počeo ubrzano disati. Iz stanja neprijatnosti brzo sam prelazila u stanje pohotnosti. Nastavljala sam sve žustrije drkati pizdu, posebno klitoris, uživajuci u slasti koju sam sama sebi priuštila. Više me nije interesovalo prisustvo muža, jer sam bila toliko napaIjena da sam želela proždrati mog Geru. Izludjivala sam se drkajući se, a onda Gera oseti da je vreme da me jebe - u usta. Otvorila sam ih i spremno dočekala raspomamljenu kurčetinu, te slasno i pohotno počela da mu pušim, gutam, dudlam i žvaćem mešajući mu muda levom rukom. Raščepih usta maksimalno a on mi ga zavali u grlo skoro do muda i poče me ponovo brutalno jebati u usta. Bez kontrole i osećaja prisustva trećeg lica, mog muža, ja sam se mahnito i perverzno dala na obradjivanje idiotski velikog kurca.

Naravno da je to pokrenulo i Miška koji je sa vidnim nestrpljenjem počeo drkati svoj kurac. Bila sam sludjena ali ne toliko da ne primetim kako moj muž drka. Počeo ga je drkati žestoko i to tako brutalno da je počeo stenjati. Onda sam, mahinalno, već napaljena, okrenula glavu ka mužu da gledam šta radi. Gera iskoristi momenat i zabi mi kurčinu u pičku. Podvrisnuh, i od slasti se namestih u zgodniju pozu kako bi me lakše jebao. Natrćila sam se i dok sam gledala muža kako drka kurac, Gera mi je razarao pičku tako brutalno da sam se morala pridržavati za muževe butine.

Gera mi zabi karinu još dublje. Udarao je kao čekićem po grliću materice, dok sam ja grčevito stezala muževe butine. “Oooh, pocepa me Gero! Jao, jebo teee!… uuuh!” - mumlala sam a onda me Gera prosto zakuca za krevet. Rasturanje moje pičke se nastavi ubitačnim tempom…

U svojoj ostrašćenosti ne znam ni kako je došlo do promene pozicije. Sada je vruće Gerino meso razaralo moj šupak. Prodirao je sve dublje i brže. A taj kad utera kurac u nečiji šupak bukvalno ga razvali i napravi od njega analni krater! Kad osetih njegova jaja na raščepljenim guzovima, znala sam da mi ga je uterao do muda, do korena, celog. Razrogačenih očiju i otvorenih usta gotovo s nevericom, ali i sa slatkom znatiželjom, uživala sam u slasti koju mi je donosi Gerin masivni kurac, prodirući u samu dubinu moje utrobe. Kakav blazeni osećaj! Ispunjena i razvaljena kao kanta! U magnovenju osetih kako kurac u mom šupku ubrza tempo i čuh kako Gera poče da rokće kao svinja.

U tom trenutku moj muž izbljuva spermu. Moj Gera, moj fantastični jebač, poče nemilice da me puni mlazevima sperme; prskala me po razvaljenoj guzici, po telu… Još tvrd i nadrkan kurac Gera mi ugura u usta da ga izvakumiram. Oh, bože, ta slatka perverzija!

Nakon povratka sa odmora Gera se trajno uselio u našu kuću. Nastavila sam intenzivni seksualni zivot sa Gerom, često otvoreno pred mužem. Medjutim, i dalje sam bila samo Gerina ženska - ako je želeo, muž je mogao da gleda, ali ništa više. Od tada je prošlo pune dve godine. Moj Gera je u medjuvremenu počeo da se jebe i sa mojim ćerkama. Sada su mu na raspolaganju četiri pičke, i to na očigled moga muža Miška. Naravno, ja na ćerke nisam ljubomorna, dok je muževa ljubomora na Geru i dalje nerešiv problem…
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0
mob
Nokia N95 8gb
Mamina satenska kosulja II

….Ustala je da nam spremi nesto za jelo.Pomerio sam se sa kreveta na fotelju kako bih mogao da je posmatram dok je u kuhinji.Bila mi je okrenuta ledjima dok je stajala kraj radnog dela i nesto seckala,spremala za jelo.Neverovatan prizor.Ona moja mama, stoji polu gola sa razbarusenom plavom kosom u beloj satenskoj kosulji i crnim halterima.
Ponovo poce da mi se okrece u stomaku ali ne od gladi vec od uzbudjenja.Pogledah u kurac koje se poceo dizati.Sav je ulepljen od maminih vaginalnih sokova i sperme.Rastao je.Sve veci i veci.Ponovo podigoh pogled.Sada je cucnula da izvadi sudove.Obrijana picka joj zasija.Strasno sam se ponovo napalio i toliko mi se ukruti kurcina da me muda zabolese.Ustao sam i krenuo ka njoj.Prisao sam joj sa ledja.Stavih joj ruke oko struka i rekoh:

-”Mama moja!Nemas pojma koliko te zelim.Zelim da mi budes na kurcu svaki moguci tren.Sve koje sam do sad tucao u odnosu na moju milu mamu su nista.

-”Nemas ni ti ,sreco moja, pojma koliko si dobar.Tvoj pokojni otac je bio negde tvojih godina kada me je prvi put jebao ali nikada me nije karao kao zivotinja koja se probudi iz zimskog sna.
Malo pre si me izpucao kao niko za sve ove godine.
Jedinstven si.Ucinicu za tebe sve na svetu.Samo mi reci sine moj dragi,da mamica zna sta je u njegovoj ludoj glavici,pa da ti odmah ispuni…”

Srce je pocelo ponovo da mi lupa,kroz kicmu mi je prosla toplota a u organ mi se sjurila krv.
Moje ruke krenuse po maminoj beloj satenskoj kosulji.Poceo sam da joj jezikom palacam po vratu.Lizao sam je tako sporo ali pohotno kao da mi je to poslednja stvar koju cu u zivotu raditi.Jedino nisam bio siguran hoce li mi srce puknuti od srece ili udrvljen kurac od krvi.Rukama sam je mazio po celom celcattom telu , jezikom lizao po vratu koji je vec bio prilicno natopljen mojom pljuvackom.
Mirisala je karakteristicno kako samo ona ume,na mosus.To je jedini pafem koji menja miris na zeni koja je napljena.
Okrenuh je ka meni i pomerih malo udesno.Naslonih je na sudoperu.Ona mi onako napaljena gurnu jezik duboko u grlo.Uhvatih ga zubima i poceh da ga sisam.Da znate samo kako je bio nemiran.Kao kod neke razuzdane siparice.
Desnom rukom uhvati me za kurcinu.NJena ruka je izgledala tako sitno u odnosu na njega.Pogleda ka njemu i rece:

-”Pogledaj srce mamino,koliki je.Kada se samo setim,kada si bio mali decak i kad te je mama kupala,kolika je pisa bila.
Najvise od svega sam volela da kad te kupam ,da ti zavrnem kozicu i da ocistimo kure.Smeskao bi se ti dok bi ti ga sapunjala i povlacila kozicu gore dole,”da sve lepo operemo”!A vidi ga sad!!!Svaka zena bi ga pozelela….!!!”

Cucnula je i srpala je levo mudo u usta.Dudlala je malo levo pa malo desno,malo levo pa opet desno.Desnom rukom je preko glavica prevlacila kozicu dok joj je leva bila na mom zategnutom dupetu,koji je mazila kruznim pokretima ruke.Svo vreme me je gledala pravo u oci.Iz ociju joj je izbijala pozuda,zabranjenom zeljom vodjena!
Sa muda presla je na ukruceno meso.Krenula bi jezikom i polako dosla do glavica.Presla je glavic da sisa dok je desnu ruku prebacila na jaja.Jaja mi je dirala i golicala nezno i vrhovima prstiju.Dovodila me je do ludila…Medju nogama raspalila mi je vulkan.Muda su pocela da se grce a sperma da joj se proliva svud po licu.Spricao sam joj po faci kao konj.Uopste ne znam odakle je ona kolicina sperme izlazila.
Pomislih u sebi:
-”O boze moj,kakav sam ja idiot!!Svrsavam rodjenoj majci po licu……ali kad malo bolje razmislim -Bolje ja neko neko drugi!”

Ustali mo onako umazani i pohotni i otisli pod tus,da se malo ohladimo.Pustio sam vodu,stali smo u kabinu i kupkom mazali i sapunjali.Neprestano smo se ljubili.Kao ljubavnici koji su bili razdvojeni duze vreme a ne kao majka i sin!Kada smo svrsili sa tusiranjem uzela je peskir i obrisala me a zatim i nju.Otisli smo u dnevnu sobu.Zapalio sam cigaretu i seo na fotelju.bio sam totalno izbezumljen.

Ona se upita onako na glas:
-”Sta li bi smo sada mogli raditi?”

Rekoh,onako izcrpljen:
-”Sada bi smo mogli otici u tvoju sobu.Zelim da te gledam kako oblacis i svlacis sve one tvoje sjajne satenske kosulje!”

Precutno prihvati,blago se nasmeja i pokaza mi prstom da krenem za njom.
Isla je ispred mene lagano hodajuci na vrhovima prstiju,kao da se plasila da ce nekog probuditi,iako smo bili sami u nasem slatkom domu.Stigosmo i do sobe.Legao sam na francuski krevet i uspaljeno je gledao sta radi.Otvorio sam sirom oci oracajuci paznju na svaki detalj kako bi sto vise zapamtio.
Prvo je prisla fioci sa vesom i povukla je ka sebi.Gledala je i prevrtala po njoj.Zatim rece:
-”Posto mamin sin voli saten mogla bih obuci i ves od tog materijala.”
Uzela je bele gacice koje su se presijavale kao da su napravljene od bisera.Oblacila ih je lagano i pri tom me gledala pravo u oci.Bas se videlo u njenim ocima da je zadovoljna i srecna.
Zatim je uzela isto takav biserni brushaler i stavila ga.
Otvorila je fioku ispod i izvadi samodrzece carape.Sede na krevet,otvori pakovanje i poce da navlaci, najpre levu pa desnu.Bile si boje koze sa puno licre tako da su se i one sijale.
Sve ovo je radila tako lepo,nezno i graciozno.Stvarno je bila umetnik u zavodjenju.
Zatim je obula crne cizmice od streca do kolena sa visokom i tankom stiklom.
Ode do ormara sa garderobom.Uvuce se u crnu i dugacku suknju,potpuno tesnu,koja je imala na desnoj nozi ogroman slic.Neverovatno je bila zgodna u tome.Prava mackica i to ona prefinjena.Kako joj je samo suknja isticala sve ono lepo.Slatki stomacic,divnu i oblu guzu.Dugacak slic jos joj je vise izduzivao noge.Prava boginja a pri tom i moja mama.
Onda je dosao red i na moj apsolutni fetis! Kosulje!!!!
Prvo je odukla jednu zuckasto-zlatnu.Polako ju je zakopcavala.Fascinantno.
Rekoh joj:
-”Mama!!!Od svih zena na svetu zelim samo tebe.Mogao bih citavu vecnost da te gledam dok to radis.Najbolja si!!!”

Ode do toaletnog stocica i pusti muziku.
Poce da se njise i igra.Gledao sam je ne trepcuci a kurac mi se opet poceo dizati.Svaki deo njenog tela pomerao se i pri tom cinio da satenska kosulja sve vise se sija.Bila mi je kao svetionik.
Onda poce da raskopcava kosulju.Kurac mi se stvrdnu kao stena.Rodjena majka izvodi mi striptiz….
skidala se tako polako a ja sam stisnuo kurac i lagano ga drkao.Kako je ona skidala tako sam ja sve brze drkao.
Zatim obuce zelenu kosulju,pa plavu pa crvenu.Ja sam drkao kurac sve brze i brze….
Crvrnu kosulju kad je sa sebe skinula svrsio sam…
Rekao sam joj:
-”Mama,neverovatna si.Hajde sada da se skines potpuno gola i da obuces onu ljubicastu koja viri iz ormara!”
Uradila je kao sto sam i rekao.
Sledeca stvar koju sam je zamolio,bila je:
-”Hajde molim te uzmi onu crvenu i dodji da me njom obrises od sperme.Sve sam se izmazao.”

Nisam mogao da verujem.Sve je radila kako sam zeleo i pritom je bila tako ozarena i srecna sto moze da me tako ludo zadovoljava.
Kada je obrisala svu spermu,njenom crvenom satenskom kosuljicom,kojom se njen sin umazao drkajuci na mamu ,upita me:
Da li si zadovoljan sine,koliko je i mama?”
Odgovorih:
-”Jesam mama,ali ti ces tek biti zadovoljna kada krenem da ti lizem picku do besvesti!!!”

Krenuo sam lagano da spustam jezik svud po mojoj jedinoj mami.Tako je koza njena bila meka i nezna.Neodoljiva.
Kada sam stigao do picke iz koje sam izasao, zastao sam ne bi li osetio miris,majcine pickice.Picka joj uopste nije mirisala kao zeni njenih godina vec kao pravoj devojci.Potpuno obrijana sa velikim i mesnatim klitirisom.Krenuo sam prvo jezikom po klici.Uhvatila me za kosu i rece:
-”To Sineee,moj jedini…..Lizi tvojoj napaljenoj mami!!!!

Lizao sam joj klitoris,pa ga zatim sisao.Opet sam lizao,gurao jezik u njenu picku.Onda sam jezik vratio na klitoris i naizmenicno ga dudlao i gruckao.Prstu su mi setali po zidovima vagine.Svrsavala je u talasima,mesajuci bokovima.
bas je znala da uziva u svakom trenutku kao i ja.Lizao sam joj sigurno dvadesetak minuta a onda mi milim i miljatim glasom rece:
-”Udji mi molim te u nju.Ne mogu vise da izdrzim,poludecu.Jebi me najjace sto mozes!!”
Nije mi trebalo ponavljati.Postavili smo se u misionarsku pozu.Usao sam joj ceo odjednom jer je bila vlazna maksimalno.Medjutim nisam joj kidao picku brzinom i jacinom zabijanja kurca.Ulazio sam polako a izlazio jos lakse i sporije.Tako sam je jos vise izludjivao….Posle nekog vremena ona me uputa:
-”A moze li sam mama gore,da malo jase svog pastuva??”
Okrenuli smo se.Sada je ona bila jahacica koja je diktitala tempo.
Pocela je da se nabija kao na stap a ne na kurac.Izvijala se sto je vise mogla a onda se brzinom munje vracala na kurac.
Ispustala je najrazlicitije zvuke iz sebe.Moram reci da ni ja nisam zaostajao.
Onda se umiri,da bi dosla bar malo do daha,pri tom potpuno nabijena na moj ukruceni.Poceh da joj lizem i mesim sise.Kako sam joj mesio sise tako je ona pocela da mesa i vrti dupetom i kukovima.Eh,to je bio neverovatan osecaj i za mene i za nju.Posle par minuta dosli smo do vrhunca.Svrsavali smo nabijeni jedno na drugo.
Ne da smo se jebali nego smo izcedili jedno drugo do kraja.
Zaspali smo veoma brzo,u strasnom zagrljaju.Kao momak i devojka a ne kao majka i sin……………….
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0
mob
Nokia N95 8gb
secanje

Bili smo klinci samo meni je to ostalo u najlepsem secanju…Te godine poceo rat nismo se nesto puno interesovali oko toga jedino nam je bilo malo neobicno,mi decaci smo bas zeleli da negde utrpamo kurac a ne da mislimo o glupom ratu…Marijana moja dobra drugarica koja se uvek igrala sa nama dosla je kod mene ja i moj brat smo bili na tavanu nase kuce tamo nam je bilo skroviste i tamo smo pricali kako bi trebalo Marijanu namamiti i jebati …Plan je bio skovan posto je opicatila i obrucala a i sisici su joj porasli igracemo se “cika doktora”…”alo vas dvojica “penjala se uz merdevine i vikala.”Tu smo sta se deres “rece burazer.:hajde upadaj bices nam pacijent mi smo lekari …oho…otkud sad lekari kikotala se…
‘dodji da te pregledam”bila je u biciklistickim pantalonama tih godina su se nosile(secam se na njima je pissalo “fanatic”)brat joj je pipao kolena nije se opirala samo je rekla “ma ne boli me nista sta vam je…?”"mozda te i boli ,moram da te dobro pregledam”rece i nastavi da pipka,ovog puta smelije je posao izmedju nogu Marijana se malo bunila ali nije izmicala …rekla je “nista i tu je sve u redu”mada je pocela da ubrzava disanje.Meni se kurac vec nakocio jedva sam cekao da je zgrabimo za sise…”kolega molim te poslusaj joj srce”rece buraz i podize joj majcu dve predivne sise pocese da mi kovitlaju pred ocima u polumraku tavanskog prostora…”sta radis manijace”?”vrati majcu dole” poce da pisti marijana uhvatio sam joj sisu i pitao je”dali boli ovde?” mmm ne …a ovde malo sam joj stisnuo bradavicu a drugu sisu uhvatio druggom rukom…daaa tu me malo boli doktore ddaaaa… tu gore na vrhovima aa..bas tu …za to vreme brat joj je oslobodio guzu i mazio picic ,osetili su se pickini sokovi napalili smo je…”vi gospodjice treba pod hitno da dobijete inekciju “.rece brat i izvadi svoje ogromno koplje iz trenerice.”Ne…necu inekciju…neee..idem kuci…”"cekaj dobices i drugu “rekoh i spustih svoj sorts a kurac me udari po stomaku …”necu vriskala je velike su vam te inekcije a ja nisam nikad…”"naguzi se” pala je naredba.Naguzila se na neku gredu i istrtila dupence mislili smo da je ceo svet nas brat malo iskusniji poceo je da je navlaci polako…ahh dobra ti je taaaaa in..ahh boli malo ppazi uuuuuu dooobrooo jaaaaaaoooo nemoj necu…netreba mi inekcija jaoooo…”zapusi joj usta “naredi mi brat.Ja sam samo to cekao i utrpah joj ga u usta …mmmmmmmmmmmmmmmgmgggmm…pa …ludi…mmmmm mumlala je…
drpao sam joj sise i jebavao u usta osecaj je bio divan osetio sam da je pocela da mesa i da saradjuje …
bratovo nabijanje je postalo zestoko i mislim da smo svrsili u isto vreme ja u usta a om po dupetu mada je i mene isprskao …”mala sutra dodji na pregled i povedi sestru “”hocu doktori moji vidimo se “cao…tako se to radilo tih ratnih godina meni je to bio dan za pamcenje savrseno me boli kurac za politiku picka je bila osvojena…jebo teritoriju…i granice..picka je sve…
Poslao: dartanjan
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0
mob
Nokia N95 8gb
Brzi za Sarajevo

Eh i sad se stresem kad se sjetim….
Brzi za Sarajevo.Ponoc je.Utrpah se na jedvite jade u prenatrpan brzi voz za Sarajevo.Trebao je biti tamo oko 8 ujutro.Stojeci bukvalno na jednoj nozi kod vrata psovao sam sve u sebi od takve odvratne voznje.Tortura je trajala sve do Doboja.Nekoliko putnika izadje da hvata vezu za Vinkovce i taman kad pomislih dobro je makar mogu stati na obe noge kad ono nahrupi drugi val putnika koji isli zaa Sarajevo.Rulja se bezobzirno ugura unutra i opet isto ali…medju ostalim usle su i dvije casne sestre.Jedna oko 60 godina stara i sa prekornim pogledom a druga jako mladja oko 30.U momentu guza mladje se nadje pravo natakarena na mog usnulog macana.Prvo mi bude malo nezgodno jer mi se kurac bukvalno uvalio medju guzove.Znao sam da i ona to osjeca ali nije se pomijerala.Voz napokon krenu i igra poce.Nije mi trebalo puno da uz truckanje i kloparanje vagona pocnem da osijecam kako mi se kurac budi iz sna.U polutami svako se zabavio sa sobom kako da balansira u tom krkljancu.Sad mi je kurlesina podivljala od laganih pokreta guzova casne sestre.Bio je u punoj velicini i sve vise pritiskao to sveto dupe.Bio sam u transu neznajuci sta da radim.Kad se voz zaljulja preko skretnica kao fol uhvatih se za njene kukove.Nije reagovala,bila je kao ukopana.Ruke mi mahinalno ostase na njenim kukovima ocekujuci sta ce se desiti.Nista.Jos malo sacekah,opet nista.Pa,i ona hoce malo da se igra sa mnom,pomislih.Niko nije nista primjecivao.Poceo sam blagim pokretima da trljam moju nabreklu kurcinu od njene guzove privlaceci je sve vise za kukove.Osjetio sam da se i ona malo istrtila tako da mi je kurac onako okocen vec nasao put ka medjunozju.Sad vec nije bilo vise straha.Lagano spustih ruku i stisnuh joj tvrdi guz.Gnjecio sam ga neko vrijeme lagano se pomijerajuci napred nazad u ritmu cupkanja voza.Bio sam jako napaljen a i ona sudeci po laganim pokretima koje sam osjecao.Poceh da joj podizem dugu mantiju otraga.Cini mi se da je trajalo vjecnost dok mi se ruka ne nadje na vreloj butini.Krenuh u istrazivanje ispod mantije koja je pokrivala moju ruku da ko ne primjeti.Saka mi se sklopi oko vrelog picica koji sam osjecao kroz sad vec mokre gacice.Srednji prst kliznu pored oboda gaca i nadje se u dubini njene vrele mackice.Situacija opasna i dovodi me do ludila.Kako da je jebem pomislih?Krenuh smjelo pa sta bude!Drugom rukom oslobodih karinu koja kao koplje sunu napolje iz hlaca.Zadigoh joj mantiju lagano se spustajuci u koljenima.Posto je bila malkice visa nije mi bio problem da ga centriram pravo izmedju nogu na ulaz.Jedno rukom pomijerih joj gace u stranu i glavurda moga macana sad je bila spremna da se zarije ali sam cekao pogodan trenutak.Blagim pokretima poceo sam da prodirem prateci ritam klimanja voza.U jednom momentu cjeli vagon se opasno zaljulja.Ne cekajuci ni momenta zarih svoj buzdovan duboko u nju i ostah tako.Kurac mi je pulsirao kao lud negdje u dubini.Plima topline se razljevala tijelom.Drndanje voza se nastavilo a i moje lagano ubadanje takodje.Bio sam blizu vrhunca.Malo sam se umirio cekajuci iduce jace drndanje vagona.Prelazio je preko skretnice,vagon se zaklati tamo amo….Izvukoh kurac skoro do ispadanja a zatim ga zarih dva tri puta zestoko u dubinu.Explodirao sam u momentu.Ni sam neznam kako sam se uzdrzao da ne riknem od strasti.Nabrzinu ga izvukoh nako balavog i pospremih u hlace.Mantija pade dole i kao da se nista nije desilo.Putovanje se nastavilo i jos samo smo se par puta kradom dodirnuli za ruke.Izasli smo u Sarajevu a da joj cak nisam dobro ni lice vidio u onoj guzvani….eto,ziva istina ko hoce da vijeruje ko nece neka zamislja sebe u ovoj situaciji.
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0
mob
Nokia N95 8gb
SEX SA UJNOM

Ujna Veronika (pseudonim)bila je objekt mojih mislih jos od ranih djecackih dana.Dosla je u familiju izrazito mlada.Kada mi se ujak ozenio sa njome ja sam bio klinac od 10tak godina.Ujna mi se postepeno razrasla u rasnu crnku sa ogromnim sisama i raskosnim guzovima a ja sam usao u pubertet drkajuci iz dana u dan do besvijesti misleci na ujnu.Cesto sam je krisom promatrao dok bi radila oko svoje kuce i nasladjivao se tim prizorima.Uvijek je nosila lagane haljine…Mocne sise su joj se klatile dok bi okopavala ruze ili slicno,sto je mene dovodilo do ludila.Cesto je izlazila na dvoriste iza kuce koje je bilo obraslo travom te se tamo suncala.Bilo je jako zaklonjeno od pogleda te se ona ponekad bezbrizno valjala na suncu neznajuci da ipak neko posmatra svaki njen pokret a to sam bio ja.Sirila je noge,tamo amo,namijestala grudnjak,gacice,nesto ceprkala oko picke sto je mene dovodilo do explozija onako mladog i prilicno obdarenog momka.Na njoj je sve bilo na svom mijestu.Noge kao izvajane,mocni guzovi lijepo zaobljeni,kukovi uski bez sala i onda sve ukraseno dvijema mocnim sisama i dugom sjajnom crnom kosom koja se obavijala oko prelijepog lica.Jedino o cemu nije bas vodila puno racuna bio je mocni zbun koji joj je virio ispod rubova gacica.Cesto sam zamisljao njenu picku jako obraslu i mocnu.Bila je jedna od najboljih koka u gradu i mnogi su samo zamisljali da je pojebu ali bila je vjerna mome ujaku.
Godine su prolazile i ja sam se razvio u zgodnog i jako obdarenog mladica.Kada sam dosao iz vojske bio sam kao pastuh spreman da jebem sta stignem onako zagorio,ali nisam ni u snu pomislio da ce mi se to desiti sa ujnom,objektom mojih mastarija.
Slavilo se oprostajno vece kod naseg prvog komsije,sin mu ide u JNA.Sve se okupilo kod njega pa i moja prelijepa ujna.Ujak je bio na nekom seminaru te je poveo i njihovu cerkicu sa sobom tako da je ujna bila sama.Onako polupijan pomislih:Kako bi bilo da…ali se brzo odvratih od tih misli,pomalo iz straha,pomalo nemajuci hrabrosti za tako nesto.Raja se veselila,pila i igrala…Primjetih da i ujna nagiba casu vina.Sjedila je na drugoj strani te sam hvatao momente kada bi me pogledala i nazdravljao joj.Dizala je casu visoko prema meni:Zivio sine!Ti si svoje odsluzio,ti si pravi!uzvikivala je ujna.Rumenilo joj je udarilo u obraze od vina te je tako izgledala nestvarno sexi.Eh,pomislih,kako bi ja tebe ujna povalio sad pred svima samo kad bi smio..U jednom momentu dok sam drzao ruku na ledjima moga komsije hvaleci mu sina,osjetih necije medjunozije na svom laktu.Posto je bilo pomalo guzva nije me ni cudulo ali..polako okrenuh glavu.UJNA!Pricala je sa konom do komsije i svjesno ili nesvjesno natakela izvor moje maste na moj lakat.OH,pomislih,sta da radim.Od pritiska sam osjetio pubicnu kosta na laktu.Ona je i dalje nesto pricala i nije se pomijerala sa mog lakta.Bojao sam se da ko neprimjeti,pukla bi bruka.Izdigoh malo glavu kao da hocu nesto u povijerenju da je upitam.Ona primace svoje uho blize.Sta je?pita me sapatom.Smeta li ti moj lakat ujna?Usne su mi pocivale na njenom uhu.Nesmeta,prosaputa ona.Iskoristih priliku i skriven njenom kosom ovlas joj liznu uho.Ona se brzo odmace ali osta nataketa na lakat.Sad sam vec neprimjetno poceo da mrdam laktom gore dole.Ona se nije pomijerala i dalje nastavljajuci pricu sa komsinicom.Pa to je to,pomislih,da nece nista samnom odmakela bi se i otisla.Tutnjalo mi je u glavi sta da radim?
Ona se odmace i sjede preko puta bacivsi neki tajanstveni pogled na mene.Pice me je sve vise hvatalo i onda odlucih da krenem u akciju.Progurah se do ujne i nako rodbinski je zagrlim i pitam:Sta mislis ujna da mi skoknemo do tebe da popijemu dobru kahvu pa da se opet vratimo?Dobra ideja, rece ona…ali.Nista ali,ja cu izaci prvi a ti dodji malo poslije.Tako i bi.Sacekao sam je kod ulaza u njenu kucu.Nije je bilo odma.Mislio sam da se predomislila i taman kad htjedoh da se vratim ugledah je kako zurno prilazi kuci.Pozuri,rece ona dok je otkljucavala vrata,da nas ko nevidi,znas sta bi rekli.Usli smo zurno i ona krenu ispred mene prema kuhinji.Gledao sam joj te mocne guzove.Pocela je da priprema za kahvu i neku pricu ali ja nisam nista cuo od uzbudjenja.Kad se propela da dohvati kahvenjake iz visece rekoh:SAD.Pridjoh joj s ledja i obujmih je oko pasa.Ona se malo prenu ali nastavi uz komentar.Ma nemoj,nismo zato dosli.Nista me nije moglo zaustaviti.Utisnuh joj poljubac u vrat govoreci joj drhtavim glasom:Ujna ja te zelim kao nikad,sreco moja.Ti si tako zgodna zena i nemogu da odolim.I dalje je nesto prebirala po visecoj.Ruke mi krenuse nagore i uhvatih je za mocne sise.Boze koje su to sise bile.Bradavice su joj vec spremno strsile kroz tkaninu.Samo je ispustila uzdah:Ohhh sta to…nije uspijela zavrsiti recenicu.Zakrenuh joj glavu i uvalih joj jezik.Prvo je bila kao paralisana.Pa ujna nezna ni da se ljubi,pomislih!Naravno prevario sam se.Ona se polako okrenu prema meni i sad smo se nasli u klincu.Ruke su mi spremno obuhvatile te mocne guzove nestvarno tvrde.Ljubila se kao niko do tad sa mnom.Jezik joj je palacao svuda.Na momente zavrsavao je u mome uhu sto me jako zapalilo.Ohhh,issss,ah sta mi to radis dopiralo mi je u usi.Ruka mi kliznu ispod suknjice i osjetih svu tu vrelinu u njoj.Gorijela je u transu.Malo spetljano zavukoh ruku u gacice.Cekao me je ogroman zbun na jako mesnatoj picki.Malo je protrljah i vec obiman mlaz sokova iz njene mrkice razli mi se po prstima.Bila je vlazna kao sundjer.Zarih joj glavu medju sise nasto ona spreto povuce grudnjak u stranu.Dvije mrke bradavice iskocise pravo u moja usta.Poceh da ih pozudno sisam.Sad je vec zabacivala glavu unatrag kao zdrebica sto je znacilo da mi se potpuno predaje.Njena ruka kliznu dole i nadjese na mome nabreklom kurcu.Pocela je da petlja oko rajfeslusa na sto ga ja spretno oslobodih stega.Kurac mi se ustremi u zrak onako debeo i prosaran tamnim zilama koje su pretijele da popucaju od krvi koja se sjurila u njih.Njena topla ruka spretno ga obuhvati i poce da ga nateze i muze.Ohhhh,culo se opet,hajde daj mi ga stenjala je.Malo se odmakeh i blago joj gurnuh glavu na dole.Shvatila je sta hocu.Sagela se i vec u momentu nabrekla glavurda nestade u njenim kao vulkan vrelim ustima.Obradjivala ga je profesionalno.Nisam mogao vise izdrzati osjecajuci njenu vrelu picku u svojoj ruci.Podigoh je na trepezarijski sto,svukoh joj gacice i za moment zastadoh da vidim taj prizor koji sam puno puta zamisljao.Picka joj je bila jako obrasla a iz crne sume naziralo se crvenilo vulkana prije erupcije,izbacivajuci obilno sokove umijesto lave.Rasirih joj noge i postavih joj glavic na otvor.Zmirila je i okrenula glavu u stranu dok je dahtala kao kuja.Uhvatih je za guzove odozdo i kao na tacni zabih se do kraja u momentu.Ostadoh nekoliko sekundi duboko u joj dok mi je kurlesina pulsirala.Poceh da je nabijam.Pratila je to obilnim zamasima kukova namijestajuci se sto bolje.Kurac mi je klizio kao klip od parnjace.Vadio bi ga do kraja razmakinjuci mokre usmine glavicom i trljajuci klitoris,a onda zestoko sjurivao u dubinu.Samo se culo mljackanje jaja i njeno dahtanje u kuhinji.U jednom momentu ona naglo ubrza kukovima i ukoci se.Svrsila je.E sad moja omiljena poza.Postavih je bocno na sto zadigoh jednu nogu.Picka je zinula kao krokodil na mog macka.Jebacina se nastavila.Prizor je bio nestvaran.Jebem svoju bajnu ujnu.Pocela je opet da mijesa koliko sam joj dozvoljavao od svojih zustrih naleta.Dolazio sam i ja.Brzo je okrenuh potrbuske drzeci je za vrele butine.Opet divan prizor.Ona me obavi nogama oko kukova.Uhvatih je za oba guza cvrsto.Zastao sam za moment a onda je brzo nabih dva tri puta ne pomijerajuci se.Jeknula je tiho dok sam istresao mlazove sperme negdje duboko u njenu vrelu pohotnicu.Gledao sam je onako raskrecenu nabijenu na kurac.Bio je to prizor koji nije lako zaboraviti.Pomazih je po kosi i izvadih moj balavi buzdovan uz obilje sperme koje navali iz ujnine picke.Ona brzo ustade te dohvati gacice sa poda i postavi ih na picku.Uh al si me napumpao!bio je prvi komentar ujnin.Jao sto smo radili,idi sad vraze jedan…sramota me je,idi.Poljubih je jos jednom ovlas i odoh nazad na festu.Niko nije nista primjecivao.
Naravno kasnije nastavio sam da je jebem redovno kad god mi se ukazala prilika.Nije je vise bila sramota posto mi je priznala da je u oblacima dok se jebe samnom ali samo da pazimo da nas ko ne primjeti.
Posto sam odselio daleko u svijet,proslo je puno godina od jebacine sa ujnom,evo sad idem na odmor na par sedmica i nemogu docekati da je opet maznem.Pricu nastavljam po povratku budite strpljive da cujete kako je bilo!
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0
mob
Nokia N95 8gb
MOJA SUSJEDA

Ja imam jednu “komšinicu” koja me napaljuje od mladosti. Ima 40-45 godina, crne je kose, ima drama guzu, a sise su onako srednje. U ranom pubertetu kada bi drkao stalno bi mislio na svoju komšinicu. Zamišljao kako ga ona prima, kako mi ga puši. Ona je živjela na selu, a ja gradu. Uvijek kada bi došao kod djeda na selo, odigrao bi kladionicu, a rezultate bi gledao na teletkstu u susjede. Ne samo rezultate, nego i nju. Ona je isto tako voljela se kladiti. Gledao bi je kako je pušila cigare (mnogo je pušila cigare), zatim sam promatrao njezinu zategnutu guzicu i njezino lice. Ona je oženjena i ima dvoje djece. Ja sam sa tom djecom dobar prijatelj. S vremenom sam uočio da moja susjeda postaje sve opuštenija prema meni. To je bio početak ostvarivanja moga sna. Samo sam čekao taj dan kada će ona biti sama kod kuće. Došao je taj dan, no ja nisam imao hrabrosti da priznam da je želim. To me nije obeshrabrilo nego samo pojačalo moju želju o seksu sa najdražom susjedom. Ubrzo mi se pojavila nova prilika koju nisam htio propustiti.  A i “komšinica” kao da ga je željela primiti. Iako je svih prijašnjih dana nosila većinom traperice i majicu kratkih rukava, a i tada bi mi kurac plesao kad bi vidio njeu oblu zategnutu guzicu, ovog jutra moja draga “komšinica” je obukla kraću suknju i sexy majicu koja joj se ljepila uz tijelo. Kao da je znala kada se budim i u isto to vrijeme je otišla u baštu nešto počupati. Namjerno ili ne, ona je čupala neko povrće tako da joj je guza bila okrenuta prema meni. Kada sam je ugledao kurac mi se počeo dizati, a srce sve brže tući. Sunce je peklo, a susjeda se znojila tako da sam ja primjetio da ne nosi grudnjak. Rekao sam sebi : “Želi da ga primi, sto posto!” Zatim sam otišao uplatiti kladionicu kako bi mogao pratiti rezultate sa susjedom. Ušao sam u njenu kuću i počeli smo pratiti rezultate. Hodala je po dnevnom boravku gledajući šta sam igrao. U jednom trenutku ispao joj je listić i to baš kada je bila blizu mene. Sagela se da podigne listić, a ja nisam čekao ni trenutka nego sam je uhvatio za šupak i šapnuo joj na uho:”Želim vas moja draga susjedo!”, a ona je uzvratila:”I ja želim tvoju veliku hargiju u svojoj pizdi!” Otišli smo u njeziu sobu i počeli se skidati. Dok je ona sa mene polagano skidala hlače, majicu a zatim i gaćice, ja sam njenu odjeću izderao sa nje, tako da je ona suknja završila na tri komada dok se majica nekako izvukla. To samo govori koliko sam bio napaljen. Počeo sam je lizati po vratu, sisama, šupku i pizdi. Lizao sam njenu pizdu, uvlačeći je sad malo dublje, sad malo pliće. Žvalio sam njenu pizdu te se pigravao sa klitorisom. Ona je držala ruke oko mog vrata, ispuštajući zvukove koje ispuštaju sve napaljene žene. Zatim je ona meni počela pušiti kurac. Prvo se igrala sa glavićem, zatim bi oblizalo lijevo ili desno jaje, a najbolje je tek dolazilo. Lizala je moje trbušne mišiće, a zatim je “proždirala” moju kitu. Moj kurac je bio u njenim ustima maltene do jaja. Ja sam joj tada smješkajući se mjesio sise i tur’o prstenjak sad u pizdu, sad u šupak. Nakon te predigre koja je trajala negdje oko pola sata, prešli smo na stvar. Legla je na krevet i stavila njene glatke noge preko mojih ramena te je polako počela stavljati moj kurac u njenu pizdu. Tempo je ispočetka bio spor, no kasnije je postajao sve brži. Pritom sam joj nekad zamjesio sisu ili je poljubio u neki dio tijela. Nisam želio još svršiti te sam izvadio kitu iz njezine pizde i rekao joj:”Sada ćeš ga primiti k’o mala nevina ovčica!”, ona se na to samo smješkala, a iz očiju joj je žarilo zadovoljstvo. Postavio sam je položaj ovčice, te joj počeo turati svoju kitu u njen šupak. Ni ja ni ona nismo se niakd bolje osjećali, vrištala je i izgovarala:”Hajde jače! Sjebi mi šupak! Hajdeee! Uđi dublje!” Bilo nam je sve bolje i bolje. Kada smo svršili, naglo sam izvadio kurac iz njena šupka te joj svršio po licu. Njeno lice je bilo mokro, puno moje sperme koja je još izlazila kao luda. Otišli smo odvojeno pod tuš. Prvo sam se ja istuširao, a zatim ona. Izgleda da nas je to još više napalilo. No nakon tuša nismo željeli seks, nego da zadovoljavamo jedno drugo. Tako smo sljedeća tri sata proveli gledajući TV. Čitavo to vrijeme smo se grlili, mazili i žvalili, a osim toga zadovoljavali smo jedno drugo tako da mi ga je moja draga “komšinica” izdrkala pet puta, gutajući svu spermu koja izlazila, a ja sam njoj tri puta istrljao pizdu. Tako smo i zaspali obgrljeni gledajući TV. Nikad nisam bolje spavao kao tad. Ujutro smo ustali i imali “oproštajni seks”. Taj seks je bio prepun emocija i osjećaja. Čitavo vrijeme smo se žvalili i mazili. Kada smo svršavali zasuzile su nam oči od ekstaze,a ona me čvrsto zagrlila i prišapnula mi na uho:”Hvala ti za sve ove lijepe trenutke koje sam provela sa tobom, nadam se da će se ovo ponoviti još nekoliko puta.” Ja sam joj smješkajući vratio:”Hoće zasigurno, susjedo moja!”, zatim je malo zašutjela, a onda rekla:”Ja te volim!” te me čvrsto zagrlila i počela me žvaliti. Nakon toga seksa obukao sam se još je jednom zagrlio i poljubio i otišao. Morao sam požuriti ako sam mislio stići na autobus za grad. A idući na autobusno stajalište sreo sam njena muža koji se upravo vraćao kući. Kakav dobar tajming. Od tog dana ja i “komšinica” smo nerazdvojivi i jebemo se kad god nam to prilike dopuštaju, a o svojim avanturama sa svojom najdražom susjedom napisat ću još na ovoj stranici. Pozdrav
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0
mob
Nokia N95 8gb
erotski roman Zuzana

Svoju sexualnost sam spozznala u svojoj desetoj godini.Posto sa sa rodjenim bratom delila sobu nije mi bilo tesko da primetim u cemu se to mi devojcice razlikujemo od decaka,naime moje su sise pocele vec da rastu a to je uvece kad se spremimo za spavanje izazivalo kod mog tri godine starijeg brata reakciju u vidu erekcije sto sam naravno primecivala do tada mu nisam videla kurac ali odjednom je poceo da iskace iz gacica u kojima je spavao.Bila sam mali djavolak i osetila svrab medju nogama da,jos tada sam imala zelju…
Jedno vece sam skinula gacice i legla samo u prozirnoj spavacici koja se”slucajno “podigla i otkrila mi guzu…Sasa moj brat je dosao kasnije i osetola sam pogledd na svom dupetu cutala i krajickom oka posmatrala njega kako se skida i odlazi na tusiranje…Kada se vratio ustala sam i pitala ga ne pokeivajuci se i nespustajuci spavacicu “gde si do sad”?paaa,odgovorio je snebivajuci se bio sam na treningu svaka kost me boli i nista …”pa hoces li da te izmasiram”pitala sam a raspicje je gledalo pravo u njega znala sam da ludi za mojim crnim trouglom …”da seko moze”tako mi treba masaza…legao je samo u gacicama a ja sam polako krenula da masiram sela mu na ledja i masirala deo oko ramena i vrata…
Mislim da je mogao da oseti vlaznoost iz moje pickice i zamolio me da se okrene na ledja posto ga i grudi navodno bole…”samo izvoli” rekla sam “samo se okreni’munjevito se okerenuo gacice je u istom trenutku spustio tako da sam osetila na dupetu pritisak glavica .Pravila sam se da nista ne osecam ali…mija rupica je pustala sokove i kao neka izdajica pokazivala sta se desava u meni …”Cekaj seko izgleda da se tu nesto prosulo” sidji da vidim gledao je i rekao “rasiri noge da pogledam ti si mozda sela na nesto mokro” rasirila sam i moje paperjaste dlacice je imao na izvolte sve slepljene od sokova “Seko ja se nerazumem bas ali mislim da tebo treba kurac”zatvorila sam oci i pustila ga da drpa moje netaknute sise da se nasladjuje mojom pickom nije imao iskustva ali nisam naravno ni ja ucili smo…Snasao se nekako i krenuo da trlja glavicem oko rupice posle nekoliko trenutaka sam kurac je skliznuo u rupu nije to neka nauka priroda odradi svoje sama …kurac mu je bio pozamasan za njegove godina i nekako je snazno pulsirao kao da je nabijen dimnamitoom…razdevicio me je pokupila sam posteljinu i onda smo namestili drugu i spavali…ujutru sam osetila lagano mazenje izmedju guzova prevlacio je svoj kurac i mazio se kao macka uz mene…mojim sokovima je navlazio cmaric i odjednom kao da mi je mrak pao na oci kad je svoju grdosiju sabio u moje dupe vrisnula sam ali nikog nije bilo kod kuce pa me nisu culi Sasa nemoj jesi lud”?ali u tom trenutku on je poceo nezno da izlazi i ulazi i guza je poprimila njegove dimenzije sladostrasni uzitak sam osetila i pocela da mesam mazila sam svoju pickicu i svrsavala nebrojeno puta odjednom osetila sam kako mu kurac jos vise raste poceo je da ispusta cudne zvuke mislila sam da ce umreti malo se i uplasila stegao mi je sise i obrusio se na mene s njegovo koplje je pocelo da prosipa i da se prazni u meni mislim da je hteo u tom trenutku i jaja da mi nabije u guzu ali..nije uislo urlao je i polako se smirivao…oci suu mi se mutile i nisam znala za sebe…(nastavice se)
by: dartanjan
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0
mob
Nokia N95 8gb
MARIJA

Ljeto 80 i neke….Sindikat firme organizuje ljetovanje u Malom Losinju,bratsko ljetovanje tzv.Gosti su nam sindikalci iz pobratimljene opstine Losinj.Docekani smo stvarno lijepo.Njihova predstavnica sindikata,Marija,nastoji da nas sto bolje upozna sa programom i odgovori na mnoga pitanja oko ljetovanja.Svak nesto zapitkuje a ja samo buljim u tu zgodnu zenu odmijeravajuci njene obline.Ma ja bi to,mislim se,onako po kratkom postupku,nema price,jebo pricu….sve je djabane i jos samo da se sta povali usput.Nisam dugo cekao.

Isto vece pravi se festa u znak dobrodoslice.Trpeze pune,vino,riba,ugodna dalmatinska muzika i te stvari.Stimung na nivou.Malo pomalo vino pocinje da tece potocima.Marija u nekoj tankoj haljinici dolazi malo kasnije.Koja riba,sve je na svom mjestu.Ni ostali nisu bili ravnodusni pa cak i zene.Pridje mi kolegica koja primjeti kako buljim za Marijom:Sta je mali,sta si blenuo..Kao da nikad nisi vidio dobru trebu?cerekala se.Ma jesam ali ovo je bomba,konstatovah!Iako sam mogao da maznem skoro svaku koku iz mog jata,neprestano sam buljio za Marijom.Koje guze,nogu,sisa..mmmm da je meni ovo povaliti,razmisljao sam.
Ostali nisu gubili vrijeme i vec su se dohvatili nasih domacih koka.Bilo je tu cura,udanih,razvedenih ali Marija je blistala.Primjetio sam da nema pratnju,i skoro niko joj se ne udvara valjda bonton ili sta?Ma jebo te,idem probati pa jebi ga,sta bude.Inace i ja sam bio tad ozenjen i bilo je malo opasno da mi zena ne sazna,koja je ostala kuci.Muzika u jednom momentu prestade.Decki biraju!prolomi se salom Marijin glas preko ozvucenja.Poce neka lagana sentis muzika za ples.Ma jasta,rekoh sam sebi i uputih se pravo prema Mariji.Vi ste moj najbolji izbor veceras!Jeste za ples?upitah je.Naravno sarmantno mi odgovori,i krenusmo na podij za ples.Ja sam Bruno…Ja sam Marija,kao sto vec znas,rece ona i pocesmo ples.Ruka mi se obavi oko tih napetih bokova.Osjetih glatko tijelo ispod tanke haljine.I ostali se sjurise na podij te poce stiskavac.Neki su se vec tako uspalili da su se neometano hvatali i stiskali.Ponekad bi primjetio namigivanja i klimanja glavom svojih sindikalaca u pravcu mene i Marije,kao:uh jebote,mudonja si,drzi to!
Ispocetka smo bili odvojeni nekoliko centimetara ali kako poce nevezan razgovor postepeno smo se priljubili jedno uz drugo.Iz nje je cisto zracila vatra dobre jebacice.Prijatelji ti ne gube vrime,rece ona pokazujuci u pravcu para koji se sad vec toliko zanijeo kao da nikog nema u sali.Njegova ruka je pocivala ispod suknje na guzovima moje kolegice.Ne,negube,rekoh…nebi tebali ni mi te je lagano stisnuh uz sebe.Sad smo bili u cvrstom zagrljaju.U momentu kurac koji je pocivao u njenom medjunozju napeo se do pucanja.Osjetila je to i samo se zavodnicki nasmijala otkrivajuci dva reda bisernih zuba.Spustih ruku skoro na cvrste guzove i poceh neprimjetno da je pritiscem na batinu.Nije se opirala.Vrata ludog sexa su bila poluotvorena.Molio sam boga da ples ne prestane,da sto bolje utvrdim pazar.Poljubih je njezno u vrat iza uha.Osjetio sam blagi trzaj kroz njeno tijelo i stisak ruke na mome vratu.
Hajde da prosetamo rivom?upitah je.Moze.Ona se u istom momentu odvoji od mene i krenu ka izlazu.Oh,mama..moja je,maznucu je ,pomislih ,iako se nisam bas nadao ovako brzom raspletu.
Napolju je bilo jako prijatno i tiho u odnosu na salu.Lagan pvijetarac je pirkao nanoseci miris mora koje je bilo nekih 50tak metara udaljeno.Uputismo se prema pristajalistu za male brodice.Ruka mi se obavi oko njenog vrata a i ona me spremo uhvati oko pasa.Nisam htjeo da zurim.Dosli smo do kraja pristanista na kojem nije bilo nikog.Sjeli smo na daske.More je sumjelo ispod nasih nogu.Bas je lijepo ovdje,rekoh neobavezno.Da lipo je,rece ona.Poceh da je milujem blago po licu.Poslije nekoliko bezveznih recenica kojih se ni sam nesjecam od uzbudjenja glave nam krenuse jedna prema drugoj i stopise se u dug vatreni poljubac.Povalih je njezno na daske i poceh sa obradom.Povijetarac joj zavrnu tanku haljinu otkrivajuci preplanula bedra i kusur od gacica koje su samo prekrivale njen trokut medju nogama.Ljubili smo se strasno dok su moji prsti istrazivali svaki cent njenog tjela.Imala ja obrijanu pickicu sa malim zbunom na vrhu i vec je bila prilicno vlazna.Pocela je da se uvija i uzdise dok sam joj zabijao srednji prst u tu masu vatre i sokova.Bila je jako tijesna picka.Ona se naglo pridize.Sta je sad?Ajde podji samnom,moze neko da nas nadje ovdi,gospe ti!Krenuh za njom ali ne daleko.Ona se spretno prebaci na jednu brodicu svezanu za dok.Dodji,ovo je barka moga prijatelja,neboj se,ima i krevet ispod palube.Uh pomislih,pa to se i trazi.Usli smo u podpalublje.Bilo je prilicno mjesta tamo dole.Na sred prostorije bio je namjesten krevet i mirisao na ribu.Cijela atmosfera me je dovela u trans i extazu.Nastavili smo gdje smo stali.Sjela je na ivicu lezaja i pocela da otkopcava moje hlace.Ubrzo mi se kurlesnina nadje napolju obasjana slabom svjetloscu koja je dopirala kroz male prozore brodice.Spremno mi liznu nabreklu glavunturu nekoliko puta i onda joj se pune usne sklopise oko kurca.Pusila ga je vrhunski.Nabijala je svoju prelijepu glavicu skoro do korijena tako da sam joj osjecao krajnike u dubini grla.Jednom rukom sam joj draskao picic a drugom stiskao vrele sise.Sisala ga je znalacki te me dovede do vrhunca.Pokusao sam da ga izvadim ali ona me jace privuce za guzove te joj istresoh tovar pravo u pluca.Progutala je sve i kap i cak ga oblizala kao sladoled.Dobro rekoh sad je na tebe red.Blago je gurnuh na lezaj.Znala je sta zelim.Svukoh joj gacice u jednom potezu.Rasirila je butine koliko je mogla i povuce me za glavu prema medjunozju.Jezik mi poce palacati po klitorisu razmazujuci slankaste sokove po cijeloj picki.Ugurah joj prst u pizdu istrazujuci svaki kutak vrele pohotnice.Dahtala je i mijesala bokovima kao raspamecena sto je ubrzo dovede do orgazma.U medjuvremenu kurac mi se opet digao.Protrljah ga nekoliko puta sto ga dovede do potpune ukrucenosti,E sad cu da te razvalim Marija,pomislih.Ona je lezala mirno raskrecenih nogu i samo duboko disala.Pridigoh se na koljena i poceh polako da ulazim…cent po cent nestajao je glavurdan u njenoj obrijanoj pickici.Mmmmmmmmm stenjala je.Kad ga zavukoh do jaja ona poce opet da kruzi bokovima.Ostani tako,molim te lipi moj,volim da ga ositim duboko u sebi,molila me je.Pocela je ludacki da vrti guzovima i vec nakon nekoliko trenutaka svrsavala je obilno.Uh jebem ti,pomislih,na kakvu jebulju sam se namijerio.Pa ona svrsava svaki cas.Obilni sokovi su se poceli cijediti pored moga kurca.Jaja su mi bila mokra da se cjedilo sa njih i kapalo na pod barke.Brzo je postavih cetvoronoske sto ona spremno prihvati.Poceh da razmazujem pickine sokove po guzovima i supcicu koji se bio malo skupio.Predjoh glavicem preko supcica da ispitam teren.Nije se opirala.E pa dobro mala,sad cu te maznuti u bulju da te malo umirim.Poceh da joj rastezem supcic onako balavim kurcom.Nije islo bas lako.Ona se malo vise istrti u zrak zeleci mi pomoci u naletu.Napokon glavurda prodre polako lomeci i zadnji otpor.Poceh da klizim polako u dubinu,sve do jaja.Ona malo jeknu ali vec u momentu na moje iznenadjenje poce sama da se nabija.Huh,koja je to jebacica,pomislih i poceh da pratim ritam.Sad se samo culo mljackanje jaja od njen mokri picic.Sirio sam joj guzove sve vise i vise.Htjeo sam joj poderati supak,koga briga ali mala se nije dala.Bila je iskusna u tim stvarima i zacudo nije bio vise tako tijesan.Trenirala je prije opustanje misica ili sta?Opet sam svrsio duboko u njenu utrobu.Kurac mi je pulsirao dok su se njeni misici grcili tako da mi je iscjedila i zadnju kap sperme.Pali smo obadvoje iscrpljeni na lezaj.Odnekud se stvori flasa vina u njenoj ruci.Ajde da zalijemo sad nase sindikalno poznanstvo!,rece ona nagevsi flasu.Moze,spremno docekah…
Jebacina je trajala cjelu noc do ranih jutarnjih sati.Svrsavali smo po ko zna koji put.Mala prostorija je bila ispunjena mirisom sperme i jebacine.To zanosno tjelo jednostavno se nije moglo potrgati kao sto sam mislio.Ejjj takva je bila moja Mare,ko zna gdje je sad…..
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0
mob
Nokia N95 8gb
Erotski roman Zuzana 2

Naravno nasi odnosi su se nastavili i dalje brat je bio sve vestiji a ja sam sticala iskustvo svako vece bi mu prvo masirala jaja zatim pusila kurac i na kraju bi me zadovoljio kao pravu zenu …Sve ovo je trajalo nekoliko godina brat je nasao devojku mene zapostavio a ja sam u skoli pocela da trazim novog mangupa kao sto sam vec rekla imala sam to nesto “djavolsko u sebi”duga plava kosica sise dobra cetvorka sa 15. godina i nije za baciti dupence mi je bilo fantasticno cesto sam hvatala profesore koji gledaju u moju guzu a najvise profesor fizickog Marko Kuvalja stariji odmene punih 23 godine ali…Cas fizickog vaspitanja smo imali u sportskoj hali i ja sam tog dana povredila nogu na vratilu nista opasno ali sam iskoristila da me cika Marko (kako sam ga posle zvala)odnese do svlacionice i da odemo njegovim autom da potrazimo pomoc…
tako je trebalo da se desi ali ja sam imala drugi plan ,znala sam da me gleda ispod oka i da zamislja kako mu pusim kurac”djavolica”sve zna…zamolila sam ga da ostanem u sportskoj opremi i da me odma voz,pristao je .povreda je bila navodno na butini tacnije unutrasnjem delu butine skoro do ribice tako da sam morala da ga zamolim da skinem sorts i da vidimo kako to izgleda pogadjate crvene tange malo zanesene u stranu su mu naterale vodu na usta nije znao kuda vozi “profesore ne boli me toliko mislim da ni jedna masaza ovog dela moze pomoci “gume su zaskripale na njegovom”yugu”znala sam da idemo u njegov stan bio je osvojen …U stanu smo popili pice a njegova trenerica je izgleda postala izuzetno tesna ogromana kurcina se nazirala i ja sam ga zamolila da se masiramo uzajamno ako nema nista protiv “o ovome nikom ni reci izgubicu posao mlada si” ‘nebrinite profesore mazila sam mu kurac preko tkanine”videla sam da ludi i izvadila “batinu”jao prestrasila sam se od ogromne velicine nisam moglla u ruke da ga uzmem a on mi je mazio usne i molio pogledom…jedva da je glavic stao u moja mala usta osetila sam svaku zilicu mada isetila sam i njegove prste na pickici bila sam vlazna i zelela taj kurac u sebi.izvadio mi je kurac iz usta ocigledno je hteo da mi da do znanja da nema zurbe u ovim stvarima skinuo me skroz golu i poceo od vrata ljubeci ga pritom mazeci mi sise pritiskaju ci bradavice mesio je dugo ,ljubio mi sise spustao se po mom ustreptalom stomacicu do mog upaljenog raspicja lizao mi je picku znalacki polako…mmmmmmm i sad ovlazim kad se toga setim.Prstima desne noge sam mu dodirnula kurac i uplasila se kao da sam dodirnula pivsku flasu uplasila sam se tim pre sto je mojim sokovima razmazivao moj nezni cmaric…polako je gurao prste u moju malu guzu a svoj vreli jezik mi je nabijao u pickicu tek tada sam videla da pojma nemam o sexu poludela sam i vrsnula “jebi me covece”"jebite me profesore”…podigao me je nezno i odneo do spavace sobe secam se neka soba plave boje ali kad je poceo da nabija u picku prvo polako pa sve brze i da rokce kao ranjena zver meni je pred ocima postalo sve crno obnevidela sam …Rasvestila sam kad sam osetila grdosiju kako mi nabija tu stvar u guzu suze su mi krenule kao klestima me je rukama drzao za dupe i sirio mi guzove molila sam ga da nestavlja sve rekao je “naravno da necu ‘ali prestao je sa guranjem tek kada je jaja prislonio na usne moje pickice koja je i dalje svrsavala u mlazovima,odjednom cika Marko je legao na ledja mene povukao za ramena moja stopala si namestio na svoja kolena i naredio ‘”skaci ali nevadi ga iz dupeta kao da jases kreni” tako mala toooooo znao sam da si talentovana i da imas kondicije …uhvatio me je za sise sa ledja i poceo da nabija odozdo “mmmmm profesore preklinjem vas”gotovo u transu sam cvilila.Kosa mi je vila slepljena na oci mi udarale suze od radosti ,bola neznam…kada je pocela da siklja sperma kroz moje guzno crevo sklopila sam oci…kasnije sam se istusirala naravno u njegovom stanu popili smo sok.Vratili smo se pred kraj sestog casa drugarice su me zapitkivale “kako noga” a ja sam odgovarala nikad bolje…i tajanstveno se smesila…(nastavice se).
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 49 50 52 53 ... 398
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 20. Apr 2024, 01:14:48
nazadnapred
Prebaci se na:  
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.097 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.