Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 10:17:56
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 6 gostiju pregledaju ovu temu.

>> Pitate se gde su nestale galerije devojaka? Kliknite ovde! <<

Vazno: Molimo vodite racuna o ponasanju na ovom delu foruma i procitajte nova pravila sex foruma!

Idi dole
Stranice:
1 ... 46 47 49 50 ... 398
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Erotske price  (Pročitano 26575122 puta)
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0
mob
Nokia N95 8gb
Jebeš mi se, Dragana!

Jebeš mi se, Dragana!
Nema više trenutka da te ne vidim kristalnolepu, nadahnutu, užasavajuće golu… Ne! Kurac nećeš ni osetiti! Jebaću te dahom, dodirom, prodiraću u tvoju svest i podsvest, baš kao što si i ti mene toliko puta pojebala. Jebala si me pesmama, toplinom glasa, mislima…
Jebeš mi se, Dragana!

Kroz prozirne gaćice viri ti smotuljak, kao mače spava pičkica, sitna, bezbrižna i topla, kao da nikad ništa muško u nju ušlo nije, kao da ništa živo iz nje izašlo nije…
Jebeš mi se, Dragana!
A rodila si četiri puta. Daj i meni sina, preklinjem te! Gde ga skrivaš? Ako je u grlu, pregrišću ti grkljan, ispiću te kao najdraže vino… Na samu pomisao na sina iz dojki ti teče mleko zaslađeno medom… Vidim ga! Skakuće ti u nebeskoplavim zenicama! Moj sin! Porodi ga, nama za ljubav!
Jebeš mi se, Dragana!
Pičku, Dragana! Pučku, ljubim te. Sisama mi probijaš misao! Jebaću te do tih ljupkih okica, do malog mozga, jebaću te kao što niko nikad nije! Veruj mi, kurac nećeš ni osetiti. Već odavno si u mojim testisima, svršiću tebe u tebi samoj…
Jebeš mi se, Dragana!
More sperme izliva iz mene. U toj spermi vidim tvoj lik, osećam opojni miris tebe… Isparavaš! Ne! Opet ulaziš u mene. Prokleti kurac, kako mi ne da da te zaboravim. Iz kurca šetaš mojim bićem, razdireš me, cepaš, dovodiš do ludila…
Jebeš mi se, Dragana!
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0
mob
Nokia N95 8gb
Black magic woman

Oduvijek sam zelio poseviti crnkinju. Zabiti kurac u crnu guzu, tako da se jasno vidi gdje moje bijelo meso zadire u njezin crni supcic. Svrsiti joj u lice, da se bijela sperma fino ocrtava na njenim crnim obrazima. Sisala je kao pomahnitala, uvlacila je moj kurac do nevidjenih dubina, kao da njena usta nemaju kraja, a njeni prsti stezali su moja jaja. Pomislio sam da cu joj svrsiti odmah, sada, u usta, pa sam ga izvukao iz njenog zdrijela, i spustio je na krevet. Zaronio sam licem medju njene noge. - Yeees! Jos! - jecala je.Nas zemljopisni polozaj, medjutim, nije mi davao velikih nada da cu kusati crne picke. Donedavno. Jer brodovi americke vojske sve su se cesce zaustavljali u rijeckoj luci a, medju brojnim crnim marincima, zablistao bi i pokoji tamnoputi muf. Znao sam gdje izlaze ta pomorska drustva, pa sam i ja posao na jedno od takvih mjesta i brzo uletio u razgovor sa cetvoricom mornara.  Naravno, samo zbog toga sto je peti clan tog drustva bila rasna picka. Lice joj nisam mnogo gledao. Ali tijelo… Grudi velike kao guzovi obdarenije bjelkinje, guzovi velicine jastuka za spavanje… Duge, misicave noge. Sirok vrat. Nije uopce izgledala elegantno. Izgledala je kao rasplodna zdrebica, kao zivotinja zeljna parenja, da, bilo je u njoj neceg animalnog, ali u najpozitivnijem smislu. Nisam rasist, ali toj bih crnkinji bio ugurao kurac u usta radije nego bilo kojoj bijeloj curi u mom vidokrugu, pa i sire.
Americka petorka vrlo se brzo napila do besvijesti, pa sam usmjerio razgovor prema njoj, i saznao da ju jako zanima kakav je standard zivota u Hrvatskoj, zivimo li u siromastvu, kakvi su uopce nasi stanovi , i tako dalje… Pristojno sam ponudio da pogleda sama kakvi su nasi stanovi . Njena cetiri prijatelja nisu zamjerili kada je prihvatila poziv i obavijestila ih da ce poci sa mnom da razgleda moj stan. Vjerojatno nisu ni primijetili da odlazimo, niti da im ona ista govori - bili su pijani do daske i gotovo su padali sa svojih stolica.
Otisli smo, i nakon kratke voznje kroz kisnu Rijeku, stigli u moj stan. Teturala je kroz prostorije, razgledavala, mrtva pijana. Polako sam razvijao strategiju kako da se zavucem u njen supak, kada je, neocekivano, upitala. - OK, vidim da vam standardi i nisu losi, stan je lijep, ali sada me zanima kako Hrvati… jebu. - Lezi.
Oteturala je do kreveta i srusila se na njega potrbuske. Prisao sam joj i svukao njene cizme, pa najlonke i zastao. Gledao sam u njene jake, misicave noge, a kurac mi se propeo u gacama, kao da ce pocijepati i njih i traperice, i izbiti na slobodu, nadviti se nad nju. Svukao sam i njenu minicu, a preda mnom je zasjala ogromna, vrsna straznjica jebozovne crnkinje, sakrivena tek iza uskih, pripijenih tangi. Polozio sam ruke na njene guzove, a ona je glasno uzdahnula:
- Mmmmm… Da samo znas koliko me netko nije dobro pojebao. Tezak je zivot na brodu. Povukao sam i tange niz njene noge i odbacio ih nekamo na pod. Guza joj je strsala prema meni, njisuci se amo-tamo. - Hajde, daj mi mesa! - zavapila je. Razmaknuo sam joj guzove i presao prstom preko njenog cvrsto stegnutog cmara. Zadrhtala je i podigla dupe prema meni. Zurio sam opcinjeno u te dzinovske mesnate guzove, pa uronio glavu medju njih. Jezik mi se zario u njen cmar, sireci ga silinom svoje navale. - Uhhh … Yeah! - viknula je na sve nerazgovjetnijem engleskom. Osjecao sam kako se njen cmar steze oko mog vlaznog jezika, kojeg sam mahnito zavlacio u tu masnu crnu rupicu. - Uh, kakav dobar cmar! - uzdahnuo sam na hrvatskom, tako da nije mogla razumjeti sto govorim. Skinuo sam se i uzurbano prodrkao. - Ti bi kurca? - upitao sam. - Yes! Jebi me! Moja picka je predugo suha… I moje dupe… Jebi! - frfljala je pijano. - Daj prvo malo popusi - rekoh. - All right, moze - nasmijesila se. - Volim dobro pusiti. U iducem trenutku obavila je svojim tamnim usnama moj nabrekao, purpuran glavic. Gledao sam kako mi kurac tone izmedju njenih socno debelih usana, sve dublje, a ona je nezadrzivo gutala tvrdo meso, dok joj je jezik neukrotivo trljao moj sve tvrdji ud. - Takoooo! - promrmljao sam. - Gutaj, lizi, gutaj…
Zakucao sam ga natrag u nju. Pocela je vrtjeti kukovima. Osjecao sam kako se stijenke njene nutrine trljaju o moj kurac, i zestoko ga stao nabijati u nju. Jecala je i hroptala. Sevio sam je, a moji su prsti kliznuli niz njene vlazne guzove. Polulud od uzitka, brutalno sam natrpao dva prsta u njenu guzuSisala je kao pomahnitala, uvlacila je moj kurac do nevidjenih dubina, kao da njena usta nemaju kraja, a njeni prsti stezali su moja jaja. Pomislio sam da cu joj svrsiti odmah, sada, u usta, pa sam ga izvukao iz njenog zdrijela, i spustio je na krevet. Zaronio sam licem medju njene noge. - Yeees! Jos! - jecala je.
Trljao sam njeno medjunozje jezikom, i prckao prstima po mokrom ulazu u njenu vrucu picu. Previjala se i koprcala, privijala moje lice blize sebi, a ja sam polako prodro jednim prstom u nju, dok je drugi oprezno sirio njen cmar, vlazan od moje pljuvacke. Kada je pocela prezestoko podrhtavati, zaustavio sam se. - Prerano je da svrsis - rekao sam kratko, pa naglo zabio kurac medju njene noge. Glasno je vrisnula. Ugurao sam svoje cvrsto koplje do jaja u njeno crno medjunozje, pa ga potpuno izvukao. Njihao se pred njenom picom. - Oooohhh… vrati… vrati ga… jebi me…
Zakucao sam ga natrag u nju. Pocela je vrtjeti kukovima. Osjecao sam kako se stijenke njene nutrine trljaju o moj kurac, i zestoko ga stao nabijati u nju. Jecala je i hroptala. Sevio sam je, a moji su prsti kliznuli niz njene vlazne guzove. Polulud od uzitka, brutalno sam natrpao dva prsta u njenu guzu. - Uh! Ne… Ah! - zastenjala je, a cmar joj se zgrcio oko mog uda. Nisam se pokolebao, i moja znojna jaja uskoro su se sljepila uz njene guzove, a penis je razorio njezin instinktivan otpor i zadro duboko u to crno grotlo. Nekontrolirano je vristala i jecala, sto me motiviralo da pojacam tempo. Mahnito sam zavlacio kurac u njen supak, sve dok me nije obuzeo osjecaj vrtoglavice a val sperme prodro iz mene i napunio joj cmar svojom ljepljivom bjelinom. Na trenutak sam zastao, pa uronio medju njene prepone i jezikom joj obradio klitoris, sve dok nije ludjacki vrisnula, prodrhtala i oblila mi lice sokovima iz svoje razjebane picke. Svrsila je.
- Je li bilo dobro? - upitao sam sa smjeskom. - Egzoticno… - odgovorila je zadihano. - Mediteranski… Zadovoljno sam ustao, pa s visoka bacio pogled na prizor koji sam dugo zelio vidjeti. Mlaz guste, bijele sperme jasno se ocrtavao na crnim, mesnatim guzovima…
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0
mob
Nokia N95 8gb
Debeljuska

Ponovo sam osetila svoje telo, i strasno mi je bilo krivo sto se nisam lepse obukla Kao mlada zena bila sam dosta slang .Ali kada sam napunila 30. a jos uvek neudata.Pocela sam pored godina da gomilam i kilograme.Do tada sam imala poprilican broj veza. Uvek po jednu na duze staze, ali nisam prepustala nista sa strane. Iznenada, verovatno zbog debljine, sve sto je bilo vezano za seks je prestalo. Nisam mogla naci muskarca, , pa sam posle nekog vremena i prestala da ga trazim. Izgledalo je da se niko ne interesuje za debeluske. Gubila sam stalno, seksa nije bilo vec predugo, iako je onaj zdravi apetit za njime sve vise rastao. Proslo je vec skoro 5 godina. Postepeno sam prestala da izlazim jer sam se stidela svoje debljine. Moja sestra i zet su priredjivali neku zabavu. Zaista nisam imala nameru da odem, ali je sestra insistirala i ja sam popustila. Te veceri sam nabacila na sebe prvu haljinu koju sam dograbila i izasla napolje. Nije mi uopste bilo vazno u sta sam obucena. Mislila sam - sedeces u nekom cosku, izgubljena, zureci u balone okacene po zidovima, izbegavahjuci da gledas kako muskarci spopadaju sve te atraktivne zene koje se ne bore sa kilogramima kao ti.Verovatno ze biti ce biti smesna sama sebi. Ali covek, a jos cesce zena, ponekad pogresi u proceni. Odmah po dolasku osetila sam nelagodnost zbog svih tih ljudi koje nisam poznavala. Stajala sam po strani i ispijala lagano svoje pice. Jedan prilicno zgodan muskarac , mojih godina , prisao mi je, predstavio se i zapoceo neki bezvezan razgovor. Mislila sam da zeli da bude pristojan i da pokusava da mi jednostavno pravi drustvo. Ali bilo je necega u njemu zbog cega sam se uznemirila. ponovo sam osetila svoje telo, i strasno mi je bilo krivo sto se nisam lepse obukla. Nemanja nije pokazivao zelju da ode i ostali smo da cavrljamo do kraja zurke. Ubrzo sam imala osecaj da vreme provodi sa mnom jer mu se dopadam i moja, od neupotrebe skoro srasla vagina je pocela da svrbi trazeci nesto tvrdo da je pocese. Ako bi sve islo kako treba, Nemanjina kita bi perfektno mogla da joj ispuni tu zelju. Kroz razgovor , Nemanja se sve vise oslobadjao, Poverio mi se da sam ga oborila s nogu, da voli punije i mogla sam videti povecu oteklinu medju njegovim nogama. Ocigledno i on je zeleo isto. Na kraju krajeva, posle pet godina suse, prvi talasi pohote u meni nisu dozvolili da propustim takvu priliku. Pozvala sam ga kod sebe na kfu posle zurke. Kad smo stigli kod mene, vec sam ocajavala od zudnje. Nemanja me je pohotljivo svlacio ocima. Pogled mu je svetlucao, a moji farovi su vec goreli drugim svetlima. Moje ogromne grudi, riba i zadnjica su goreli. Oteklina medju nogama je bila sve vidljivija i ja sam brzo kleknula da je oslobodim. Svrsicu pre nego sto smo uopste i poceli ukoliko tako nastavis . Gledala sam kako raste sve deblji i deblji. Gnjecio mi je ogromne sise, iako je imao ruke kao lopate, ipak nije mogao skroz da ih obujmi. Bila sam na vrhuncu i dok mi je prstima stipao bradavice i pritiskivao dlanovima grudi ushiceno sam svrsila, vristeci dok je sve gorelo u meni, a sokovi kuljali. Boreci se za dah posle orgazma, lizala sam i ljubila to divno telo posvuda. Bilo je divno opet osetiti muskarca, sladiti se njegovim mirisom i pokretima dok sam ga uzbudjivala. Nemanja je trljao kitom o svaku pukotinu na mom telu- ispod sisa, pod pazuhom, izmedju nogu, cak me je naterao i da kleknem i pritiskam je naborima svog sala. Sve vise sam se palila. Sokovi su se slivali iz mene u potocima, u meni je sve uzavrelo. Posto je svojim prstima osetio da su mi usmine vlazne, Nemanja je zaronio glavom da ih olize. Rasirio mi je noge koliko god je mogao i ona se otvorila kao skoljka . Jezik mu je palacao i ponovo sam svrsila. Kad je zavrsio sa lizanjem, malo se odmakao i naglo mi ga uterao. Lako je uleteo i nije trebalo ni malo napora da mi ga nabije do balcaka. Bilo je predivno. Tucao me je i rasturao. Mesala sam zadnjicom kao podivljala macka. Nemanja je dosta dugo izdrzao, kad je jednom uleteo, nije vise zeleo da ga izvadi. Konacno je svrsio kao vulkan uzavrele sperme. I dalje smo zajedno i ja ne pamtim da sam tako uzivala. On to isto kaze za sebe. Nikada do sada nije sreo tako seksi debeljusku. Stalno se tucamo, svakodnevno, i mislim da je to posteno. Moram nadoknaditi onih 5 godina suse.
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0
mob
Nokia N95 8gb
Grupnjak

Toliko me moj ljubavnik gnjavio da mi je doslo da ga odjebem. Ipak, nisam to mogla, odnosno zeljela, uciniti jer smo se tako dobro slagali. U seksu dakako! Bio je svestran, rijedak muskarac bez predrasuda, sto mi je itekako odgovaralo. Uvijek smo pronalazili zajednicke nacine u potrazi za uzicima. Imali smo slicne sklonosti i neizmjerno uzivali u njima kada bismo ih realizirali. Kad su nam dopizdile sve moguce poze na ovom svijetu i svi moguci nacini jebanja, odlucili smo osmisliti nesto novo. Milovali smo jedni druge tko je koga stigao. Nas dvije smo legle na sredinu kreveta i pocele se ljubakati. Za to vrijeme su njih dvojica klizili rukama po nasim vrelim tijelima. Dodirivali su nam dude, sisali nabrekle bradavice, mazili guze i milovali vlazne i vrele pice. A kad su primijetili da smo dovoljno napaljene da nam uvale svoje batine jednostavno su nas razdvojili. Hm. Bas i nisam bila presretna jer sam iskljucivo zeljela uzivati prvenstveno u pici, a tek potom u njihovim kurcima.- Ana, sto kazes na grupni seks? - upitao me jednu vecer, dok smo ljencarili nakon lude seve. - Mislim sve najbolje… - Znas, postalo mi je pomalo dosadno. - Zar i tebi? - upitala sam ga. - Mislim da nam treba promjena. - Svakako se slazem s tobom!
I, ubrzo smo zakljucili kako nam nema druge nego organizirati neki grupnjak. No, stvari bas i nisu isle glatko. Jer, vec bismo pronasli jednog tipa ili picu za grupnjak, no pronaci par, ili vise njih, je u ovo doba bilo pravo umijece. Jebi ga, to je takav mentalitet! Sve ono sto ih istinski uzbudjuje oni si ne priznaju. Iskljucivo ih jebe jedna stvar: Kaj bi drugi rekli? Na srecu, ima pojedinaca oslobodjenih predrasuda. Oni otvoreno razgovaraju o oralnom, analnom ili sado mazo-seksu. Oni prihvacaju grupnjake kao nekada narodnjake i prepustaju svoje tijelo neslucenim uzicima.
Naposljetku smo pronasli odgovarajucu ekipu. Dakako, pozvali smo nase poznanike na veceru, natocili ih vinom i poceli se ljubakati pred njima. Isprava su nasi gosti glumili sok da bi potom i sami stali sliniti jedno po drugome. Znala sam da je krajnja opustenost nastala onog trena kada je nasa prijateljica drkala svom ljubljenom kurac pred nasim ocima, a on je nju jebao prstima. Ja sam se vec dobrano davila kurcem svoga ljubavnika. Zapravo sam jedva cekala da se svi cetvoro nadjemo u krevetu i da zapocnemo s orgijanjem. Ubrzo se tako i dogodilo. Lijepo smo si zaplesali, skinuli usput odjecu sa sebe, izludirali se, i, pomalo izmuceni, sto od narajcanosti, sto zbog plesa, legli u krevet. Milovali smo jedni druge tko je koga stigao. Nas dvije smo legle na sredinu kreveta i pocele se ljubakati. Za to vrijeme su njih dvojica klizili rukama po nasim vrelim tijelima. Dodirivali su nam dude, sisali nabrekle bradavice, mazili guze i milovali vlazne i vrele pice. A kad su primijetili da smo dovoljno napaljene da nam uvale svoje batine jednostavno su nas razdvojili. Hm. Bas i nisam bila presretna jer sam iskljucivo zeljela uzivati prvenstveno u pici, a tek potom u njihovim kurcima. No, kad sam ugledala kako je nasu prijateljicu njen dragi posjeo na karinu nisam mogla izdrzati nego sam rekla svom ljubavniku: - Pojebi ju u guzu!
Dodirivali su nam dude, sisali nabrekle bradavice, mazili guze i milovali vlazne i vrele pice. A kad su primijetili da smo dovoljno napaljene da nam uvale svoje batine jednostavno su nas razdvojili. Hm. Bas i nisam bila presretna jer sam iskljucivo zeljela uzivati prvenstveno u pici, a tek potom u njihovim kurcima. No, kad sam ugledala kako je nasu prijateljicu njen dragi posjeo na karinu nisam mogla izdrzati nego sam rekla svom ljubavniku: - Pojebi ju u guzu!Ucinio bi to i bez da sam mu rekla. Ubrzo je ona bila probodena s dva dobra komada kurca, dok sam ja trljala svoju napaljenu picu o jezik i usne naseg prijatelja. Dok sam poskakivala na njegovim ustima, promatrajuci kako ju jebu, uzvikivala sam: - Izjebite tu picku! Izjebite ju!
I, izjebali su ju. Ubrzo je pojebana kucka cviljela od orgazma. Brze bolje sam ju maknula s mjesta uzivanja i nataknula se na kurac svoga ljubavnika dok sam kurac njenog prijatelja zdusno pusila. Ona je za to vrijeme oblizivala mjesto gdje je moja pizda gutala ljubavnikovu kurcinu. Grcala sam od zadovoljstva. Davila se kurcem nabijenim u usta i nabijala se pickom na batinu sto me je sasvim ispunila. Poskakivala sam na kurcu sve dok nisam osjetila da ce ubrzo eksplodirati. I, nekako u isto vrijeme kada mi je pickica zapulsirala, prvo sam osjetila navalu sperme u svojim ustima, od makine naseg prijatelja. Ubrzo mu se pridruzio i moj ljubavnik. Nasa pickica je, odmaknuta, promatrala cijeli jebacki prizor. I ne samo to nego se je, kao usput, zestoko drkala prstima.
Jebali smo se cijelu noc. Nasi prijatelji su bili raspolozeni za sve sto smo mogli izvesti. Isprobali smo sve moguce kombinacije, izjebali jedni druge, izdrkali, ispusili i izlizali jedni drugima… Tada smo osjetili blagi umor, bolje reci premor zbog silovitih i ucestalih jebacina.
- Ana, ovo je bila dobra ideja - rekao mi je ljubavnik u trenutku predaha. - Nasi prijatelji su dobri jer su nam pomogli da je ostvarimo - dodala sam na sto su se oni zadovoljno osmjehnuli. - Ipak, nismo bas sve ucinili… - javila se ona. Pretpostavljala sam da ce izvaliti neku glupost, kao i sve zenske glupace na ovom svijetu, no, moram priznati, ugodno me je iznenadila. - Decki si nisu medjusobno popusili - rekla je. Pogledali su nas zbunjeno. Znala sam da su svi muskarci ionako pederi. Ili vole seviti u dupe ili vole da ih se sevi u dupe. Stoga sam im rekla: - Krenite s drkanjem…
Bez sustezanja su prvo drkali jedan drugome, a zatim si ih pusili. A, dok su bili ograniceni strahom sto cemo nas dvije pomisliti, uzbudjene prizorom mi smo se bez predrasuda tako dobro pojebale kao nikada do tada. Bio je to doista dobar, pravi jebacki grupnjak. Toliko dobar da je bio iznimno poticajan za buducnost… Buducnost koja se danas kao sadasnjost ostvaruje.
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0
mob
Nokia N95 8gb
Podstanarka mojih vrucih snova

Obzirom da mi roditelji rade u inozemstvu, a imamo poprilicno veliku kucu, odlucila sam prije nekoliko mjeseci primiti podstanarku. Tako sam i upoznala Katju, studenticu ekonomije, koja je uz sve svoje druge pozitivne vrline, bila obdarena i nesvakidasnjom ljepotom. cim je pocela stanovati kod mene preuzela je glavnu ulogu u mojim snovima i mastanjima, bezbroj puta sam dozivljavala burni orgazam zamisljajuci je u vrucim pozama. Najvise sam se uzbudjivala dok sam zamisljala kako lizem njenu picku; zapravo, bas takva imaginacija, postala je za mene prava opsesija. Vise ni na sto drugo nisam mogla misliti, sve drugo postalo je nevazno i nebitno. cak sam prestala i uciti, gotovo da i nisam vise izalazila van. Jednostavno sam se zatvorila u svojoj kucerini zaokupljena mislima i mastanjima o Katji, ponajvise naravno o njenoj pickici.  Ubrzo, njeno prelijepo tijelo nije bila nepoznanica za mene. Okusila sam ga jezikom, usnama, dodirima, ukratko svime cime se dalo. Na kraju je dosao i slag, naravno ne pravi, vec onaj najbolji i najslasniji; njena socna, mirisljava, glatka i vlazna pickica. Skroz je rasirila noge i podigla ih visoko, tako da se njezina intima skroz otvorilaA onda, jednog dana, dogodio se pravi preokret u mom jadnom zivotu, dogodila mi se Katja i samim time moj zivot je poceo dobivati puni smisao.
Upravo kad sam bila zaokupljena svojim vrucim mastanjima, Katja je, takoreci polugola, sa zdjelom voca usla u moju sobu. Nikad necu zaboraviti tu sliku. Njena duga plava kosa njezno je milovala glatka ramena. Kroz njezinu kratku, prozirnu spavacicu, ugledala sam prekrasno tijelo. Gacice je imala sasvim sitne i cipkaste i jedva su pokrivale njen trokutic. Dok je koracala prema meni mogla sam jasno primijetiti kako joj se lagano ljuljaju prekrasno oblikovane sise. Sjela je pokraj mene na krevet i sa smijeskom mi pruzila zdjelu s vocem. Nakon prvotnog soka, uspjela sam drhtavim rukama uzeti jagodu i prinijeti ju ustima. - Sigurno ti nije nista jasno, zar ne? - upitala me Katja. Kako sam samo glupavo sutjela i buljila u nju, ona je nastavila. - Znas, dosta mi je ove igre skrivaca. Znam da ti se svidjam i da me silno zelis, kao uostalom i ja tebe… Nemoj me pokusavati razuvjeriti, sve mi je jasno. Vec odavno znam prepoznati lezbijku, a ti to zasigurno jesi.
Sad cu skratiti pricu. Sve smo si iskreno priznali i samim razgovorom o tome, i mnogocem drugom, vezanom uz nase sklonosti postale smo opustenije. Pogotovo ja.
Taj dan nitko drugi nije postojao za nas. Bio je to samo nas dan, a za mene svakako i najbolji trenutak u zivotu. Bile smo sasvim gole, nasa topla tijela dodirivala se i isijavala posebnom toplinom. Ne samo zbog strasti, vec vjerojatno i zbog zelje da sto bolje upoznam njeno tijelo, Katja je legla na masivan stol, pruzila mi zdjelu s vocem, te mi kazala:
Jezik mi je duboko uranjao u picku, ali i njen slatki supak. Sisala sam njen nabrekli klitoris, zeleci ostati vjecno u tom podanickom polozaju. Divila sam se ljepoti njezine socne pickice, sirivsi ju sto se god vise moglo.- Vidis, potpuno sam ti na raspolaganju. Zelim da svaki moj dio upoznas, dodirnes i okusis. Zato mi oblozi tijelo ovim vocem pa ga pojedi s njega… Jedino sacuvaj za kraj ovu bananu, nju zelim da mi gurnes duboko u picku i onda ces ju iz nje polako isisavati. Nakon tih rijeci ja sam bila gotova, jednostavno nisam mogla vjerovati da mi se to zaista dogadja. Ali ipak jest, i zato sam sve to po nalogu i ucinila. Ubrzo, njeno prelijepo tijelo nije bila nepoznanica za mene. Okusila sam ga jezikom, usnama, dodirima, ukratko svime cime se dalo. Na kraju je dosao i slag, naravno ne pravi, vec onaj najbolji i najslasniji; njena socna, mirisljava, glatka i vlazna pickica. Skroz je rasirila noge i podigla ih visoko, tako da se njezina intima skroz otvorila. Njezno sam primila oguljenu bananu i pocela je gurati u taj slatki otvor. Ubrzo je samo komadic voca virio iz njezine pohotne mace. Sva uzdrhtala sagnula sam glavu, prislonila usta sirom otvorena prema njenoj picki i pohlepnim sisanjem pocela sam izvlaciti bananu. Nikad prije nisam tako brzo pojela to voce, sada obogaceno njenim gustim i slasnim sokovima. Tad sam napokon pocela ostvarivati sve svoje snove. Strasno sam prvo izljubila njenu pickicu i sve oko nje, drzeci je pri tome za okrugle guzove.
Zadovoljno sam isplazila jezik i cijelu njenu vlaznu picku pocela siroko oblizivati. To sto mi se u trenutku dogadjalo bilo je nebrojeno puta ljepse i uzbudljivije od mojih bludnih snova. Osjetivsi mirise i okuse njene slasti pocela sam sve vise drhtati, zapravo sva sam se tresla. Moje ruke bile su posvuda na njenom tijelu, a glavu nisam odmicala od njenog medjunozja. Jedva sam se suzdrzavala da ju ne gricnem. Jezik mi je duboko uranjao u picku, ali i njen slatki supak. Sisala sam njen nabrekli klitoris, zeleci ostati vjecno u tom podanickom polozaju. Divila sam se ljepoti njezine socne pickice, sirivsi ju sto se god vise moglo.
Upijala sam sve cari tog slatkog otvora. I prije nego sto sam se uspjela maksimalno zadovoljiti svim time, Katja se pocela nekotrolirano trzati i ubrzo mi je napunila usta svojim sokovima. To je bio vrhunac moje srece, ostvarili su se moji snovi, moja mastanja. Vise nista drugo mi nije trebalo, osim jos toga, dakle Katje i samo Katje. I to mi se ispunilo. I dalje s Katjom uzivam i nadam se da ce to vjecno potrajati, ili barem jos jako jako, dugo. I nadam se da ce i ona uskoro poceti obozavati moje tijelo, kao sto ja istinsko obozavam njezino.
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0
mob
Nokia N95 8gb
Stvorena za razjebavanje

Kao da je sama na svijetu Adriana se ispruzila u mekoj travi, mazno izvijajuci nago tijelo pod ugodnim prijepodnevnim suncem. Poluzainteresirano, jos je jednom pogledom pretrazila park, pa, utvrdivsi da nema nikoga u blizini, oslonila glavu na svezanj svoje odjece i zapocela igru. Promatrao sam, sakriven gustim zbunjem, kako s dva prsta siri purpuran cvijet picke, a treci uvlaci kroz vodopad bijele sluzi u svoj zedan procijep. Stenjuci poluglasno, vrtjela je guzovima i pohotno drkala. Kada sam procijenio da je savladana strascu, dosao je moj cas.
Promatrao sam, sakriven gustim zbunjem, kako s dva prsta siri purpuran cvijet picke, a treci uvlaci kroz vodopad bijele sluzi u svoj zedan procijep. Stenjuci poluglasno, vrtjela je guzovima i pohotno drkala. Kada sam procijenio da je savladana strascu, dosao je moj casZmirila je mastajuci tko zna kakvog jebaca, i nije niti primijetila da sam joj prisao. Iskoristio sam to, pa se svukao, pasuci oci na njenim preplanulim preponama. Opazila me tek kada sam svoj kruti ud, ispresijecan nabreklim zilama, nadvio nad njenim sisama, prethodno je opkoracivsi. Tvrdo zezlo njihalo se prijeteci nad njenim crvenim, oteklim bradavicama, koje je slobodnom rukom neprekidno natezala i stipala. Nije prestala nadrazivati svoj klitoris. Pogledala me u oci, pa nanize, promotrila razjareni kurac. Bez rijeci, dohvatila ga je ustima i revno zaigrala jezikom po lizanja zeljnom glavicu. Zadrhtao sam od uzitka kada je pljuvacka s njenog jezika kliznula niz moju batinu. Tako… procijedio sam.
Mmmmm, samo je promrmljala ustiju punih kurca. Dok je pusila, poigravao sam se njenim gorostasnim sisama, samarajuci ih, gnjececi kao jastuke, pa natezuci za bradavice. Uskoro, savladan strascu, zakucao sam joj svoje koplje u pizdu kojom je vladao opci potop sokova pohote. Zastenjala je, obavijajuci me nogama oko straznjice.
Dublje, kuckin sine, duuuublje, vristala je, privlaceci me nogama blize sebi. Prodirao sam u nju kao u usku teglicu meda, a ona mi je vaginalnim misicima stezala kurac do besvijesti, grceci se sva, kao papir na vatri. Stiskala je rukama sise i zurila u mene pogledom prkosne zvijeri.
Istrgao sam kurac iz nje, pa ga strelovito zabio natrag, zatim opet, pa opet, sve zesce, ohrabren njenim neljudskim urlicima, a zatim, cvrsto odlucivsi da je cas za prljavu igru, jos ga jednom iscupao iz njene pohotnice, pa se nemilosrdno sjurio jednim udarcem duboko u njen supak. Vrisnula je i poskocila, pa pokusala povuci se unatrag, na sto sam je obuhvatio oko kukova i privukao blize, bescutno ju cjepajuci zustrim ubodima u mokar cmarIstrgao sam kurac iz nje, pa ga strelovito zabio natrag, zatim opet, pa opet, sve zesce, ohrabren njenim neljudskim urlicima, a zatim, cvrsto odlucivsi da je cas za prljavu igru, jos ga jednom iscupao iz njene pohotnice, pa se nemilosrdno sjurio jednim udarcem duboko u njen supak. Vrisnula je i poskocila, pa pokusala povuci se unatrag, na sto sam je obuhvatio oko kukova i privukao blize, bescutno ju cjepajuci zustrim ubodima u mokar cmar. Jeboooo te… Ahhhh… cvilila je, Dobro jeeeah, taaakooo… Uuuu…
Nabijao sam je, sireci joj prstima guzove. Tukao sam svom snagom dok joj se anus nije prosirio do te mjere da sam slobodno uranjao u njega kao u presiroku picku. Neartikulirano je hroptala i zalijevala me sluzi iz picke. Izvukao sam ga i dohvatio je za kosu, pa je privukao kurcu.
Primila ga je u usta, a ja sam obilato svrsio osjecajuci mjesavinu svoje sperme i njene pljuvacke kako kupaju moj glavic. Dok sam se oblacio, mirno je lezala. Jebem ti sve, zavapila je. Necu moci tjedan dana normalno hodati. Onda, nasmijesio sam se, za tjedan dana na istom mjestu? Ne znam kako je reagirala jer sam odmah potom otisao, ali imao sam jak osjecaj da cemo se ponovo susresti.
I zelio sam to snazno, svim svojim duhom i tijelom, jer ovakva razjebavanja nisu bas svojstvena sirokom krugu zena. A meni se tako jebe…
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0
mob
Nokia N95 8gb
Mama, Tata i ja

Bicu postena. Moji roditelji vole mlade devojke. Oni su u svojim cetrdesetima, bogati su I vrlo dobro izgledaju. Mami sigurno ne bi dali 35, tata je suv ali vrlo zgodan. Moja mama nije skrivala svoje bi-sexualne sklonosti ni pre nego sto je pocela da se nosi po poslednjoj modi. Oni imaju slobodan brak tj. nikada nisu ogranicavali jedno drugo od ljubavnih veza sa drugim parterima. Upoznali su se kada je tati bilo 19, mami je bilo 21 I bila je sveze vencana ali to se brzo zavrsilo i njih dvoje su zasnuli domacinstvo sa prelepom crnkom to je trajalo dve godine. Kada se to zavrsilo svako od njih troje je otkrilo svoje sexualne afimitete. Valentina, druga zena, je postala izricita lezbejka, tata je spavao zajedno sa svakom voljnom zenom i mamom a mama je spavala sa zenama i muskarcima, kad kod bi je zasvrbela pica. Mama me je rodila u 25-toj god. devet meseci posle romanticne posete tati. Medjutim nisu ostali zajedno, mama se vratila Tini I provela s njom devet godina, o toj vezi ne znam sve pojedinosti. Mama I tata su se uzeli na moj 15-ti rodjendan I odtada su veoma srecni. Skolu sam zavrsila rano tako da sam svoju karijeru pocela sa 20-god. Tako da sam u njihovoj kuci kad ih posetim gost. Ali ja ponekad posetim I njihov krevet.
Kada sam bila sa njima prvi put to mi je bijo I prvi put sa tatom. Mama I ja smo vodili ljubav 5 dana ranije, na moje podsticanje, bilo je blazeno, prelepo pa samim tim I ispravno. Ja volim svoju mamu I ona voli mene, pa je fizicka ljubav medju nama bilo ono sto smo obe zelele. Sta mislis da ukljucimo I Branka u nasu igru pitala sam Dubravku dok smo obe lezale ispruzene u krevetu par dana posto smo prvi put vodile ljubav. U tom momentu sam ih namerno nazvala imenima jer sam ih videla kao ljubavnike a ne kao sopstvene roditelje. Mama je podigla obrve ne samo zato sto spustila svoje usne na njenu bradavicu I pocela mahnito da je lizem odmah nakon pitanja. Bila sam samo sa jednim deckom rekoh joj I to samo jednom .
Nisam znala da li ona to zna. nije znala da sam bila sa devojkom. Znam da je tata pazljiv I strasven ljubavnik ali ti ga ne volis, pitam se da li bi ja mogla da ga volim na isti nacin. Jelena rekla je, sklanjajuci moje usne sa svojih grudi, Ne znam, to je veliki korak za tebe, ja sam ti majka a on otac, to je drugacije. Sela sam na svoja stopala I pogledala je. Visoka je 175-180, ima dugu plavu kosu iskrzanu na krajevima. Kada seta po gradu ostavlja zadivljujuci utisak oko sebe, ima figuru rasne,zrele zene bez I malo sala.
Tu, u krevetu njene teske grudi izgledale su divno, zlatni krugovi oko njenih bradavica nezno su treperili na popodnevnom svetlu koje je dolazilo kroz prozor. Dugacka noga podignuta je visoko bukvalno nudeci njenu socnu picu. Ne njoj nema dlaka, nikada ih nije ni bilo, bar od kad ja znam mama je redovno brijala svoju rodnicu. Ponosna na svoje telo . nikada se nije stidela da ga pokaze, videla sam je golu bezbroj puta pre nego sto smo poceli da vodimo ljubav. Njene pune usne me napale I pre nego me dodirnu.
Njena ka pica oko klitica bila je nesto tamnija, bas kao krugovi oko bradavica, ja bi prstom prelazila gore-dole njenom ribicom, to je izludjuje. Zasto on ima penis pitala sam ? Mama se savila u luk reagovajuci na moj dodir. Cero.ohhhhhhhhhhh mumlala je Mmmmmmm tako ohhhhhhh samo nastavi Saptala sam joj na uvo Zamisli kako njegova debela kita ulazi u mene zacvilela je Zamisli moje usne oko njegove kite, kako ga uzimam u usta zamumlala bi svaki put kada ja pomerim svoj srednjak u njoj. Zamisli nase usne,zajedno, sastaju se oko njegove velike, naborane kite.
Izgleda joj se svidelo to sto je zamislila jer je sklopila oci bila je pred orgazmom. Telo joj se savilo u luk, grudi su skakale u ritmu vrisaka, Urlala je u ekstazi. Ahhhhhhhh to draga, tooooooooooo to to to to mi radiiii, uh. Zabila je nokte u carsav, bacakala glavu na sve strane. Pritisnula sam svoje grudi o nju I pruzila joj svoje malade usne, poljubile smo se .. Isplanirale smo noc. Rekli smo tati da bude spreman u devet jer ga zena I cerka vode na veceru. Mama je izabrala prozracnu haljinu ispod koje je imala podvezice, mrezaste carape I cipele sa visok stiklom . nista vishe nije imla na sebi tako da bi se pod pravim uglom mogle videti njene bradavice kroz haljinu, znala je to, ali upravo to je I htela.
Ja sam nosila minic, uzak ali ipak sam izgledala manje atraktivcno od svoje majke. Kao dobra cerka poslusala sam majku I ni ja nisam obukla gacice. Secam se kada sam joj pokazala svoje prve sexi gacice namrstila se I rekla Ne volim gacice . Tata nas je cekao u foajeu gde je svirao gitaru. Izgledoa je uzasno zgodan, odmah sam ovlazila, u crnom odelu. Nije ga oblacio cesto ali kad ga obuce mmmmmmmm izgleda sjajno. Mama mu je prisla s jedne strane ja sa druge I pustile smo ga da nas otprati do kola.
Po planu ona je sela na zadnje, a ja na prednje sediste. Okrenula sam se ka zadnjem sedistu, satro pricam nesto mami, znajuci da ce moj otac moci da vidi moje duge noge, neznajuci da li moze da vidi I ono izmedju ali me je ta misao popaljivala. Ulazeci u restoran ja I mama sat atom izmedju izgledale smo pomamljivo, znala sam to po tatinom licu I drzanju, odmah je potrazio Slobodan sto. Privukle smo mnogo ociju, dve zgodne plavuse sa zgodnim covekom izmedju, kako I nebi.
Dobili smo sto u uglu, ja sam sela ka spoljasnjem delu stola tj, ka centru mama je namestila tatu u sredinu I sela nasuprot meni blize tati, sto je bilo I prirodno ipak mu je ona zena. Pozeli smo sa flasom vina. Posto smo bili u polu tami mama je prislonila svoju tesku sisu tati na ruku, njen omiljen nacin da privuce paznju. sledila sam mamu, I sama prislonila svoje grudi o tatu, kao da me udarila struja kada sam prvi put dodirnula tatu sexualno, nazdravili smo. Mama I ja smo iznele svoj predlog. Plan je bio da ga stisnemo izmedju nas, za sta sam se ja morala jos primaci tako da sam se bukvalno zalepila za svog oca.
Uzela sam ranije narucenu ostrugu I stavila je tati u usta. Tada sam primetila da ni tatina desna ni mamina leva ruka nisu na stolu, pogledala sam je upitnicki. samo se nasmesila to mi dalo doznanja da je ruka mog oca vec kliznula u procep mamime haljine I upravo sada miluje njenu picu , mozda je vec u njoj I lagano pomera svoj prst. Spustila sam ruku u svoje krilo pomerila malo suknju I pocela da mazim natecenu I vlaznu ribucu. Ponudila sam skoljku tati ali buter mi je ostao na prstu pa sam ga ponudila ocu da ga polize.
Izgledao je iznenadjeno. ali je uzeo jedan pa drugi prst medju svoje usne osetio je ukus butera ali I ukus napaljenosti. Nasmesila sam se I spustila ruku nazad pod sto, pogledala sam ga u oci, onda jos jednom podigla prst vlazan I mastan ali ovaj put ponudila sam ga mami, nagla se nad sto I stavila ga u usta. kasnije mi je rekla da joj je ruka bila u medjunozju. Stiskala je njegov kurac dok je lizala moj prst.
Zatim je podigla tatinu ruku iznad stola I ponudila mi njegove prste. Bili su natopljeni njenim sokovima, posisala sam ih I pogledala ga u oci , bio je zbunjen Mmmmmmmm zar mama nema divan ukus tata zapitala sam Zar nemam dragi Ponudio mi je svoje usne I dalje me gledajuci u oci. Volim te dragi rekla je mama spustajuci svoju ruku I ja te volim dragi(sa zadrskom)tata rekoh ,I ocesah svoju nabreklu sisu o njegovu ruku .
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0
mob
Nokia N95 8gb
Kupovina Dzinsa

Ovo sto cu ispricati (napisati) stvarno se dogodilo, ali necu spominjati imena zbog kompromitovanja osoba koji su, pored mene, akteri ove price. Imao sam tada 22 god. i imao nekoliko veza iza sebe. Uglavnom su to bile kratke veze sa devojkama koje su u meni videle samo osobu za dobar seks i nista vise. Ubrzo sam poceo da se hladim prema njima i pokusavao da trazim utehu u muskarcima. Nisam morao dugo da trazim (sve se odigralo tako brzo) i stupio sam u prvu musku vezu. Trajalo je to samo dve nedelje i za to vreme smo obojica razmenili iskustva i zadovoljstva. Posto sam u to vreme bio i dalje u vezi sa jednom devojkom, mogu reci da sam se svrstao u grupaciju bisex muskaraca koji voli da traga za jos necim a i dobrim zadovoljstvima.
Nisam zeleo da samo ja ucestvujem u davanju mog komada , pa sam zato trazio ko bi me i na onaj drugi nacin zadovoljio. Ovo sto dalje sledi desilo se sasvim slucajno. Setajuci gradom, zagledao sam izloge butika, u nadi da cu naci neke dobre farmerke za mene. Ali kao sto to obicno biva ili nema broja za mene ili je cena tako previsoka, da sam odustao od kupovine istih po buticima. Resio sam da odem na buvljak i tamo potrazim ono sto me zanima. Kao i svaki drugi prosecan gradjanin sa malo love u dzepu, na buvljaku moze naci sve sto ga zanima.
Obisao sam vecinu tezgi i zaustavio se kod jednog koji je imao bas dobar izbor. Prodavac je bio jedan mandov (ciganin ili ako neki vole da ih nazovem pravim imenom, Rom), ne bas toliko crn kao neki njegovi sunarodnici, pa me je to mozda i privuklo da se zadrzim na njegovoj prepunoj tezgi. Po mojoj proceni imao je negde oko 35 godina. Na svojoj tezgi je imao svakojakog dzinsa, farmerki, jakni, cak i neke kratke pantalone koje su u to vreme bili u modi.
Trazio sam da mi nadje jedne farmerke sa mojim brojem, ali nikako nisam mogao da ih probam tu na licu me sta jer nemam gde da se svucem (a priznacete, svakome je malo nelagodno da se svlaci na sred buvljaka). Probao sam nekoliko ali ni jedne mi nisu bile po meri. Onda mi ciganin predlozi da odemo do njega kuci (kaze da stanuje blizu buvljaka), jer tamo ima jos odece i mora da se nadje nesto za mene. Ideja nije bila losa, ali sam se malo neckao jer mi je bilo nelagodno da idem kod nekog kuci i tamo trazim nesto za kupovinu, pogotovu sto je on rom.
U meni je preovladalo to sto sam resio da kupim ono sto sam hteo, pa mu rekoh da se slazem sa njim i da mozemo poci kod njega. On je pozvao jednog prijatelja sa druge tezge da mu pripazi na nju dok se ne vrati. Krenuli smo prema njegovoj kuci i ne sluteci sta ce se sve tamo odigravati. Da sam sve to znao mozda bih se u pocetku predomislio ali ipak se sve zavrsilo kako sam ja zeleo (a potajno i zamisljao da mi se desi).
Cim smo stigli, cigannin me uveo u jednu od soba, i rekao da sacekam da donese torbu. Seo sam na fotelju (pored nje, u sobi je bio jos i jedan trosed i mali stocic), a ciganin se ubrzo pojavi sa jednom velikom platnenom torbom punu raznog dzinsa. Davao mi je jedne po jedne farmerka da probam i ja sam (sada bez nelagodnosti da se svucem) oblacio redom i proveravao da li mi odgovaraju.
Ali ni jedne koje sam probao mi nisu bile po meri i taman kad sam hteo da dignem ruke od svega, on mi donese jedne koje su konacno bile po mojoj meri. Dobro sam ih proverio i konacno rekao ciganinu da ih uzimam. Rekao je cenu i kad sam trebao da mu platim, svatih da nemam dovoljno para. Pokusao sam da se sa njim malo cenkam ali nije imalo efekta. Na kraju sam ga pitao kako da resimo problem. Predozio mi je nesto sto u prvo vreme nisam mogao da shvatim da je to rekao.
Posto mu nista nisam odgovorio, ponovio je pitanje. - Da li si me cuo sta sam ti rekao? Da ti ponovim moje pitanje, odnosno predlog za resenje u vezi dodatnog placanja ? - Ponovi, mada mislim da nisam dobro cuo! - sledio je moj odgovor. - Pa posto nemas dovoljno para da platis ove, mukom pronadjene, farmerke moraces da odradis to. Dovesces me do orgazma, tako sto ces popusiti moj kurac. Da li se slazes? U glavi su mi se motale razne misli i kombinacije da li da odem odmah ili da ostanem i odradim ono sto je trazio.
Sta je jedno pusenje naspram toga sto sam konacno nasao robu koja me zanima. Sve bi to bilo u redu da se nije radilo o mandovu (mada, kao sto sam ranije napisao, i nije licio na njega), i sto sam mislio kako cu pusiti njegov crni kurac. Da budem iskren, negde u meni se krila misao kako bi to izgledalo da pusim neki crni kurac, a meni se sad ukazala tako jedistvena prilika. Nisam bio bez iskustva u pusenju (iz gore navedenih razloga) i na kraju resio da pristanem na ponudu. - U redu, popusicu ti kurac, ali ne zelim da mi svrsis u usta. To ne volim! - Dobro, kako ti kazes, onda cu po tvom licu! - sledio je ciganov odgovor.
Nije imalo svrhe da se dalje natezemo oko toga gde ce proliti svoju spermu, jer mi to i nije bilo vazno, samo da odradim posao , pa da odem. Otisao je nekud (posle sam shvatio da je otisao da opere svoj kurac i da nije bio kao ostali romi, prljavi i neuredni, a i u sobi u kojoj sam bio se videlo da je sve cisto i da je drzao do higijene), ali se brzo vratio sa skinutim pantalonama. Rece da ce sesti u fotelju jer zeli da me gleda dok mu pusim. Bilo mi je sasvim sve jedno da li ce me gledati ili ne pa sam klekao ispred njegovih nogu. Poceo sam malo da ih milujem podizuci sake do njegovih gaca.
Vec je bio uzbudjen jer mu se kurac u njima dobro nadigao. Iako nisam mogao da procenim koliki mu je bio veliki, proletela mi je misao da li je kao i oni crnci iz porno filmova, sa ogromnim kurcem? Dilemu sam odmah resio, svukao sam mu gace i ispred mene se pokaza jedan dobar crni komad od ciganovog kurca. Ako su sad mnogi pomislili da sam imao prilike da pusim neku ogromnu kurcinu, presli su se. Bio mu je sasvim normalne velicine (sta je to normalna velicina, pitace se neki, pa recimo da mu je tad bio oko 16 cm, naravno nenadignut, a d mu je u punoj erekciji bio I citavih 19 cm). - Uzmi ga i malo mi drkaj da se skroz nadigne! - rekao mi je cigan.
Obuhvatio sam njegov kurac i krenuo sa drkanjem. Imao je mnogo dobar kurac a i glavic mu je bio tako gladak da sam morao odmah da mu krenem sa lizanjem. Kad je osetio moj jezik na njemu ispustio je jak uzdah i rekao mi da mu krenem sa pusenjem, jer ako ovako nastavim, izludece. Zgrabio sam njegov, sad tako tvrd i cvrst, kurac i ugurao ga u moja usta. Sad je, pored uzdaha ispustio i jedan blagi krik i prepustio se meni. Krenuo sam prvo sa laganim dudlanjem, da bih ubrzo poceo da uvlacim sve vise tu njegovu crnu i tvrdu palicu u moja usta.
Gnjecio sam mu jaja koja su bila sva sakrivena u sumi gustih i crnih dlaka. Nekoliko puta u toku zadovoljavanja on se propinjao da mi sto vise ugura kurac u usta, ali sam ga mojim rukama sprecavao da mi se ne nabije previse. Sve se vise nadrazivao od mog dobrog pusenja i ubrzo je poceo da sve brze stenje i tiho govori: - Kako dobro pusis, nastavi tako, svrsicu uskoro! Usporio sam rad, ali to nije pomoglo i ciganin mi u jednom trenutku, jednom svojom rukom odgurnu moju glavu sa njegvog kurca a drugom je prihvatio svoj crni i tako nabrekli kurac i poceo lagano da povlaci kozicu gore-dole. Pre nego sto je doziveo vrhunac uspeo je da izgovori: - Aaaahh, svrsaaaaavam! A onda je poceo da me poliva sa svojom belom tekucinom svuda po licu.
Nije se naprezao tako da mu ona i nije jako spricala i samo se razmazivala po mojim obrazima. Stenjao je svo vreme i ponavljao kako je bilo dobro i da zeli da mi razmaze spermu po mom licu. Vrhom svog glavica je to radio i uzivao u ostatku svog orgazma. Ne sluteci nista, ciganin je jos uvek trljao svoj sada malo opusten kurac po mojim obrazima, kada su se vrata na sobi otvorila. Iza sebe sam cuo jedan zenski glas koji je pitao: - Sta to radis? Ko je ovaj decko? Moj prodavac me odgurnuo malo od sebe i pokrio svoj opusteni kurac i pokusao da se opravda. - Ali, ja … nisam mislio nista … znas, draga, on nije imao para da plati … pa sam mislio … - govorio je nepovezano kao da ne zna sta ce sledece reci. - Sta nije imao da plati? Zar si morao to da mi uradis?
A ja kad sam te terala da ti popusim, ti nisi hteo, a vidi ga sada, popusio mu je jedan muskarac, takoreci klinac. Shvatio sam da mu je to bila zena i okrenuo sam se prema njoj da joj pokusam objasniti o cemu se radi. Video sam jednu lepu ciganku od oko 30-ak godina koja je imala bas zanosne obline. Nije htela da me slusa pa sam odustao. - Pa dragi moj, posto si me prevario, sad cu morati da te kaznim za to. Ali ne bilo kojom kaznom vec cemo nastaviti ono sto si zapoceo. Idi u wc da se operes, a ti mali se svuci i sedi na tu fotelju. Nisam imao kud i morao sam da je poslusam. Prisla mi je i uhvatila moj opusteni kurac. Stegla ga je tako cvrsto da sam jauknuo. Onda je usledilo njeno tako zestoko pusenje mog kurca koji je sve vise rastao u njenim ustima.
Ubrzo se i ciganin vratio i kad nas je video nije mogao a da ne kaze: - Draga, pa zasto sad to? - Cuti, tek ces da vidis sta te ceka? Jesi li se dobro oprao? Jesi, e onda mozemo da nastavimo. Pridji malom i sedi mu u krila. - Sta si to zamislila? - Decko ce te jebati u dupe, to sam zamislila. Ali posto hocu i da uzivam, ja cu ti sad konacno popusiti kurac. Ajde namesti svoje dupe na njegov kurac, vidis da mu je dobro nadignut i da jedva ceka da ti prodre u cmar. Mandov je pokusao jos jednom da izvrda i molio je zenu da mu to ne radi, ali je ona bila uporna i opet mi uzela moj kurac u ruku i namestila ga na otvor dupeta svog muza.
Ciganin nije imao kud pa se lagano nabio na moj glavic. Ubrzo se sve vise nabijao na njega stenjuci od bola. Kada je uhvatio ritam, njegova zena nam se pridruzi i krete da puci svom muzu. Koliko sam uspevao da gledam kako mu pusi primetio sam da je to ona radila tako znalacki da sam se pitao gde je i na kome vezbala posto joj muz nije nikad dao da mu popusi. Sve se odigravalao u brzom ritmu pa sam kroz desetak minuta osetio jak orgazam i kuljanje moje sperme iz jaja. Uspeo sam da podignem ciganove guzove i izvadim se iz njega. Kurac mi se nasao izmedju njegvoih guzova tako da sam, trljajuci se o njih, krenuo da svrsavam i spricam moju spermu.
Od njegovih jaja nije mogla daleko da prska, a ciganka je, dok je i dalje pusila svom muzu, jezikom skupljala i moju spermu. Ubrzo je i mandov poceo da svrasava tako da je sad punio usta svoj zeni sa svojom plodnom tekucinom. Da li je ona i gutala njegovu spermu, nisam mogao da vidim. Posto smo se svi dobro zadovoljili, pustila nas je da se razdvojimo i rekla meni da odem i operem se. Muzu je rekla da ostane jer ima jos nesto da mu kaze. Sta se desavalo u sobi nisam cuo jer sam brzo prao svoj kurac i hteo da se sto pre obucem i odem. Sve je to bilo lepo da me, kad sam se vratio u sobu, ciganka nije zaustavila i rekla da zeli jos. - E, sad ces ti momcino da me jebes. Svuci sve sa sebe i lezi na trosed. - Ali mila, nismo se tako dogovorili.
Zar nisi rekla da ces nesto drugo da uradis? - Tisina, ti sedi na fotelju i posmatraj. Legao sam na trosed a moj kurac, koji je i dalje bio napet kao strela, cekao da sad oseti njenu vrelu picu. Svukla je sve sa sebe i objahala me. Imala je divne kukove i tako dobre sise koje sam odmah uzeo da milujem. Namestila se na moj kurac i odmah sela na njega. Jahala me je brzim ritmom a ja sam joj svo vreme milovao njene mekane crne sise. Bradavice su joj nabrekle i ucrvenele kao karanfil. Njen muz nije mogao da izdrzi da nas tako gleda pa nam se pridruzio. Klekao je iza svoje zene i nabio svoj kurac u njeno dupe.
Sada je u sebi imala obojicu i svi smo uzivali u dobrom seksu. Taman kad sam se spremio da svrsim svu spermu u nju, ciganka se izvadila sa oba nasa kurca i rekla mi da cu sad ja da je jebem u dupe. Mandov se sad nije bunio i shvatio sam da je to bio njihov dogovor od malocas. Posto joj je bulja bila vec dobro razradjena od kurca njenog muza lako sam joj prodro sa celim mojim kurcem. Ritmicno se jahala po njemu i nabijala se do kraja. Opet je mandov pokusao da nam se pridruzi ali mu ona nije dala. Sada sam ja pozeleo nesto sto sam odavno zamisljao da uradim i rekao ciganinu: - Pokusaj da mene jebes.
Oduvek sam zeleo da imam jedan crni u meni. Rasirio mi je malo noge a zena mu se malo savila prema meni tako da je on mogao sa lakocom da mi se namesti uz cmar. Ugurao je ceo glavic i krenuo da mi sa njim razdire moju guzu. Bolelo me je i u pocetku sam jako stenjao ali se to pomesalo sa njihovim stenjanjem. Opet smo svo troje uzivali u dobrom seksu. Medjutim, posto sam bio blizu vrhunca, kroz stenjanje sam rekao da cu svrsiti a ciganka mi rece da sa mojom spermom napunim njeno dupe. Osecao sam sve jaci orgazam i poceo da je punim. Ona je vriskala od uzbudjenosti i kad sam svrsio samo se bacila preko mene. Podigla se lagano sa mog kurca i otisla da se opere a muzu je rekla da prekine i pusti me da se i ja operem. Kad se bude vratila spakovace mi moju robu koju sam zasluzio.
Cigan se odvoji od mene, ali cim je ciganka zamakla, ja sam mu rekao: - Nemoj da prekidas, zelim da svrsis u meni. - Sta ako nas vidi? - Nece, jer ce se zadrzati oko pakvanja - bio sam uporan, jer sam toliko zeleo da me jebe sa njegovim kurcem i tu priliku nisam hteo da propustim. Nastavili smo u istoj pozi ali mu je sad bilo lakse jer je moje noge podigao na svoja ramena. Dok je on radio posao, mogao sam da posmatram kako mi prodire sa kurcem u dupe. Prizor je bio tako dobar da sam zeleo da ne prestaje. Ubrzo mi rece da kleknem u kuceci a on mi prisao otpozadi i odmah se ugurao sa celim kurcem.
Jauknuo sam od bola ali mi nije smetalo da tako i nastavi. Sta je seks u bulju bez malo bola. Uhvatio me je preko ledja za moja ramena i tako me navlacio na svoju crnu nabreklinu. Ali sve sto je lepo ima kraj pa je ubrzo poceo da sve brze dahce i prica kako se svrsiti. Pre nego sto je to uradio rekao sam da hocu da napuni moje dupe sa njegovom spremom. Onda je usledio jedan njegov malo glasniji krik. - Srsaaaaavam! Punio je moje dupe sa svojom plodnom tecnoscu koju sam osecao duboko u sebi. Udarao je svojim dlakavim jajima o moje guzove i pojacavao uzitak i svoj orgazam. Osecao sam kako mi njegova sprema u nekoliko velikih mlazeva ulazi u moje dupe.
Kad se zadovoljio odmah se izvadio i seo na trosed. Kurac mu je bio sav beo od svoje sperme. Disao je glasno i pokusao nesto da mi kaze. Shvatio sam da je hteo da odem da se operem dok mu njegova zena ne dodje. Brzo sam se oprao i u kupatilu me je vec cekalo moje odelo. Obukao sam se i izasao. Na izlazu me cekao ciganin sa kesom u kojoj je, pored mojih farmerki, bila i jedna teksas jakna i jedna kosulja.
Zeleo je da me isprati, onako jos uveg go, i na vratima mi se zahvalio na pruzenom uzivanju. Dok sam isao kuci, u mislima mi se vracala jedna po jedna scena naseg uzivanja i shvatio da sam se osecao blazeno jer sam najzad ostvario i moj san da imam jednog crnog u sebi i to ne samo u ustima nego i u mojoj bulji.
P.S. Ako su mnogi pomislili da ce prica imati nastavak, presli su se, jer kao sto sam na pocetku rekao da je ovo istinit dogadjaj, nikada vise se nisam susreo sa njima (njim) jer bi to bilo previse.
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0
mob
Nokia N95 8gb
Avantura u autobusu

Stajao sam na Beogradskoj autobuskoj stanici. Bio je kraj decembra. Prokleto hladan dan. Sa perona 20 kretao je autobus za Krupanj, koji me je trebao odvesti u moj rodni kraj. Bilo nas je oko stotinak. Zbog medjunarodnih sankcija i nedostatka nafte, putnicki saobracaj je bio redak pa je i guzva bila uzasna. Autobus je kasnio vec citav sat, mucila nas je neizvesnost da li ce uopste i krenuti. Hladnoca mi se uvlacila u kosti, u sebi sam psovao i kajao se zasto sam uopste krenuo na put. Posmatrajuci promrzla i nervozna lica putnika koji su sve socnije psovali na racun sankcija krajickom oka spazio sam Vesnu Petrovic, moju nekadasnju nastavnicu muzickog. Bila je to predivna zena, zanosnih oblina, udata u Sapcu za jednog burzuja, uvek smo se pitali sta takva atraktivna zena trazi u jednoj seoskoj osnovnoj skoli. Ali, jedno je bilo sigurno - svi decaci iz moje skole su bili zaljubljeni u nju. I sada, posle svoje cetrdesete godine zivota bila je veoma ocuvana. Polako mi je prilazila kroz masu gnevnih putnika. Prisavsi, potapsala me je pa ramenu. Glumio sam iznenadjenje, i dok smo se pozdravljali, kolena su mi zaklecala, nesto me je steglo u grudima, jedva sam disao.
- Sta radite? - zapitao sam glupo.
- Sta mogu? - rekla je rezignirano.
- Pevam u operi. Nisam ambiciozna kao ti pa da me snimaju za televiziju.
Pomislih, sigurno je gledala neke od mojih televizijskih emisija. I razgovor je krenuo. Ispitivala me je o mom poslu, bila je zadovoljna sto sam se dobro snasao u velegradu. Kada je autobus konacno stigao … ne, nismo usli, naprosto su nas uneli i spljeskali jedno uz drugo tako snazno da sam izgubio dah. I pored guzve uzivao sam da slusam njen barsunasti glas. Pricala mi je a svom zivotu, pri tom se zalila da je muci samoca, muz joj je zbog prirode posla, cesto bio dugo odsutan.
Dece nisu imali. Valjda zanesena samo mogucnoscu da se ispovedi, izgledalo je kao i da ne primecuje guzvu, ili joj barem nije smetala koliko i meni. Bunda joj je bila otkopcana. Naslonila je stomak o stomak, grudi o grudi. Njene velike, tvrde, mozda suvise sapete dojke, grejale su mi pluca. Noga mi je upala medju njene, butina mi je bila tacno na njenom medjunozju, koje me je tako grejalo, da sam imao utisak da ce mi progoreti farmerke. Ispod fine haljine sve se pokretalo. Osetih kako mi penis raste.
Mislim da je i ona bila svesna mog nabreklog penisa koji se tacno namestio pritiskajuci joj medjunozje. Izgledalo mi je kao da me mami, da se jos vise nabija uz mene. Resih da ispunim svoj decacki san, ne znajuci kakva ce biti njena reakcija. Podigao sam polako suknju i tek sto sam izvadio svoj uzdignuti ud, umalo se nisam onesvestio, jer Vesna Petrovic uopste nije imala gacice. Samo zavesice pojasa za koje su bile pricvrscene carape.
Malo se pomakla, pa mi je uspravljena kita udarala izmedju njenih butina. Vise nisam razmisljao o njenoj reakciji, jedino do cega mi je stalo, jeste da je pojebem po svaku cenu. Glavic mi je samo kliznuo medju njene vlazne usmine. Tako toplu picu u zivotu nisam osetio. Usao je ukoso, sireci se ali nedovoljno zabijen. Nisam smeo prekidati Vesninu pricu i zamoliti je da jos malo rasiri noge, bojeci se da ce iluzija nestati. To sto pristajem da budem njen slusalac, bio je uslov pod kojim mi dopusta taj ulazak u nju.
Jeste li ikad probali to ciniti kradom u autobusu? Jezivo je kad tucanje ne zavisi od vlastite volje, vec od treskanja autobusa po neravninama. Kurac mi se pomicao u skladu sa skakutanjem autobusa po neravninama Obrenovackog asfalta. Kada mi je postajalo najpotrebnije ubrzavanje ritma, taj prokleti autobus, kao za pakost, klizio bi bez najmanjeg potresa. Mislim da se i ona prokleto napalila, njeni vaginalni misici pumpali su mi krv kao neka pumpica.
Bio sam zajapuren zbog nestrpljivosti, doci ce i Sabac, a ja necu uspeti da dokrajcim tucanje. Vec je i ona utisala svoju pricu, sat u meni je radio. Nisam smeo pomerati zadnjicom kako bi se dublje nabio u nu, plaseci se da ce putnici oko nas primetiti nase bludnicenje, pa ce me to kostati najsladjeg tucanja u zivotu. U slepoocnicama mi je pulsiralo. Njene usne su se spojile sa mojim. Sada cu svrsiti, pomislih, kada me ona ohladi.
- Ne ljubi me, sramota me je, sta ce ljudi pomisliti sta ovako stara to radim. Budi dobar inace cu se odvojiti od tebe.
- Ne, samo to ne - preklinjao sam je u ssebi nastavljao ga gurati polagano pritezuci je uz sebe.
Nista se ne bi dogodilo da nas na ulazu u Misar jedna grupa putnika nije pogurala uz viku. Daj pomerite se, sada silazimo. Ne moze svet od vas izaci. Vesna se namrsti i pomaknu se. U tom trenutku, sjurih se u nju do kraja, duboko, duboko, ma taman dovoljno da konacno pocnem svrsavati, puniti je svojom spermom. Pulsacije su mi kocile noge, zmarci su mi prolazili niz kicmu. Bio sam sretan sto se to dobro zavrsilo. Saceko sam da mi splasne i spretno ga vratio u farmerke, niko nista nije primetio.
Na kraju sam samilosno poljubio Vesnu u obraz.
- Sta si odlucila. Silazis li u Sapcu?
- zapitah je iako nisam pojma imao o cemu je do sada pricala.
- Silazim. - odgovorlia je. Pohotnim ocima pogledala me je i rekla:
- Nisam ni znala kakvog sam ucenika imala.
Od tog dana, uvek kada prolazim kroz Sabac, ja svratim kod moje nastavnice muzickog.
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0
mob
Nokia N95 8gb
Danijela

U danasnje vreme ako imas devojku ili zenu. Mnoge devojke ce nastojati da joj preotmu mesto. Cak iako je uopste ne poznaju. Postoje devojke koje nikad ne bi nekog momka ni pogledale. Ali videvsi ga sa lepsom polovinom. Ukljuce sve motore da bi toj devojci preotele tog momka. Zalosno ali istinito. A ja sam to iskoristio da dodjem do zeljene cure. Videcete kako. A imas li mozda devojku ili zenu zaposlenu u firmi u kojoj ti ne radis?Znaj da ce ti je neko startovati. Narocito ako je drustvena firma. To su oni ljigavci i ulizice koji misle da nesto vazno rade. A samo gledaju i odvajaju zensku za odstrel.
Pa nude bolje radno mesto. Izlazak. . . Radim u marketingu jedne drustvene ali dobrodrzece firme. Strogo odelo na radnom mestu. Obrijan uvek. To je pravilo. U moju firmu je dosla Zeljana. Ko joj dade tako ime?Devojka tek napunila dvadeset. Kao mlad radnik menjala je vise radnih mesta. Zivi u mojoj ulici ali dosta daleko od moje kuce. Znam cija je. Stasala vec devojka. Ali ta devojka. Cinilo mi se kao da sam je video u nekom porno filmu. Jebozovna.
Manekenski gradjena. Visoka, dugonoga. Farbana crna kosa, duga do guzice. Mala ima dobre butine. Dobra, fenomenalna guza. Ruke mrsave. Uza ramena. Sise tvrde. Velike kao dve najvece pomorandze. Ne, vece malo od dve najvece pomorandze. Zategle majicu. Kosa uvek zategnuta. Visoko celo. Lepa, cisto lice. Usiljen nosic. Ali oci strava. Svetlo zelene.
Kurac joj viri. . . Sto narod kaze. Oci si joj bas mrak. Bas izgleda kao porno glumica. Iste oci kao Brajana Benks, porno diva. Coveku dodje u zivotu jedna ovakva fatalna zena. Krv mi je prokljucala. Par puta smo bili blizu u firmi. Ja ispred marketinga i sefovi dela gde je ona radila, dogovaramo se nesto. Oni pricaju, a ja gledam Zeljanu. Ona gleda mene, prezrivo, sa nekom mrznjom, gadjenjem.
Uzas!Skenira me i poredi sa nekim. Valjda sa momcima koji joj se svidjaju i sa jebacima koje je imala. Ne uklapam se u tu semu. Nisam kao te ustve. Razocarenje. Sretnemo se u firmi ponekad. Kaze mi zdravo, hladno i preko kurca. Sto narod kaze. Ja je pijem ocima. Neverovatno usta se upletoh. Mala je prosla sito i reseto. A tako mi i treba. Na fakultetu sam sreo mnoge devojke.
Kad bi se neka ponasala kao Zeljana. Nisam mario. Ko te jebe, mislim se u sebe. Jednom u studentskom domu, ja kod Eme. Cimerke dve joj na predavanju. Mi se tusiramo goli i tucamo. Pustili muziku iz filma: Fles dens . Raspitujem se okolo o Zeljani. Kazu da opasno voli kurac. Ko joj se svidja. . . Jebara, kazu drugi. Zeljana sad radi na kolskoj vagi.
Sredjuje neku papirologiju. Silni kamioni donose i odnose robu. Sve mora preko vage. Kad nadjem vremena ja prosetam da izvidim situaciju. Zeljana prica sa soferima. Muskarci vide lepo lice. Dobra picka. Sto narod kaze. Moja ljubomora. Vidim da prica sa jednim brkom. Maco tip. Brka. Blizu je pedesete. Siroka ramena. Proseda kosa. Razdrljena kosulja i kosmate grudi. Snazne ruke. I jos sa jednim lepim momkom. Privatni autoprevoznik. Nema se posla pa se momci hvataju necega. Njih dvojicu sam zapamtio.
Nekako sam doznao da je trojici vozaca dala picke. Sto ih je ovde upoznala. Najvise mrzim kafancine. Balkanske. Jos pise, bife. Ali tu castim pivom Acu. Vozi kamion u istoj firmi kao onaj brka od pre. Kucamo se flasama. To kume!Pitam ga kao slucajno za brku. Onda on rukom brise penu sa usta i kaze: Pre neko vreme, bilo je kasno popodne. Skoro predvece. Ja i jedan, skidamo neku gumu sa felne. Parkira kamion brka. Izlazi jedna crna zenska. Duga kosa. Riba i po.
Brka nam namigne i odvede je u garazu . Znam te takve garaze, smrdi nafta. Mislim se ja u sebi. Prljavstina. Ormani sa slikama golih zena. To je kaze i garaza i radionice. Ima prostorija sa krevetom. Tu su usli i zakljucali se. Nismo mogli uopste da ih vidimo. Nista jedno pola sata. Onda je cura pocela da stenje. Odzvanja hala. Ah. . . Ah . Cuje se . Zaneo se ovaj. Mala dvaput vrisnu. Mi radimo svoj posao. Drug se nasmesi na mene. Malo se stisalo.
Mrak je pao. Mi idemo kuci. Vidim u mraku njih dvoje ulaze u kamion. A video sam ga jednom kad se go tusirao. Nije mu se digao ali mu je dobra budza. Ima i obim i duzinu . Dolazim utucen kuci. Znam da ovo devedeset posto nije istina. Ali gorim. Temperature nemam. Usi mi crvene kao jagode. Jednom Zeljana u farmericama od dve boje. Kao sto je sad moda. Pun pogodak gde god pogledas. Gornjak i bela majica. A stikle kao ekseri. Kazu da je na uglu usla u neki kamion.
Onaj lepi momak. Nekud su otisli. E, sta cu sad u . . . Idem ulicom i sretnem Katarinu. To mi je sestra od ujaka. Malo daljnjeg ujaka. Nismo se godinama videli. Ona zivi i radi u Holandiji. Sa njom njena osamnaestogodisnja cerka Marina. Sin je ostao u Holandiji sa tatom. Deset godina mladji od sestre. Katarina izgleda super. Nekad duga kosa. Zvoncare. Deca cveca. Ha!Sada plava, gusta, nafrizirana kosa. Garderoba. A kcer, a kcer. Fantazija. Kosa kao mamina. Lutka. Kaze: Nisam znala da imam tako lepog ujaka . Srdacnost. Mala nosi crne pantalone, guzara vidim.
A dekolte, a dekolte. Super sise. Ja pricam, a u delicu sekunde bacim pogled na brazdu sto deli njene predivne sike. Dogovorimo se da je izvedem nekud dok su jos ovde. Maloj je dosadno kod dede, a vise nije mala i nas grad nije vise mali. Pristanem. Sokiran odlazim. Ne mogu spavati. Steta sto smo rod. Bas steta. Mala je avion. Tri puta smo izlazili. Pricali, salili se.
Prijatna, vesela i mudra kao zmija. Treci put je odvedem na najatraktivnije mesto u gradu. To je kao kafic i diskoteka. Sve isto, pricamo, cirkamo picence. Ona obukla crnu skaj suknju. Bas do picke. Noge boli glava. Listovi. A majica zuta sa dekolteom do pupka. Sise samo sto nisu ispale. Kad primetim, Zeljana!Ide pravo ovamo. Sama. U momentu mi sine ideja. Davljeniku slamka spasa. Sapcem plan Marini. Sve kapira kao munja. Kaze: Sve za tebe ujko .
Ljubimo se u usta. Jezikom. Strasno. Nailazi Zeljana. Gleda nas. Kao da je malo zastala. Ne smem da je gledam da ne ukapira igru. Na sred hale stojimo. Svi nas gledaju. Zeljana je prosla. Mi se ljubimo jos par minuta. Ovakvo ljubljenje grad ne pamti. Ona to namerno. Ona ima stofa. Mala ima iskustva, nije nevinasce. Kad smo zavrsili svi aplaudiraju. To kume!
Misle da smo momak i devojka. Noc, razmisljam. Marina je htela poljubac. Dalje nije isla. Pa rod smo. Dize mi se. Hteo sam da ga. . . Okrecem se i zaspem. Proslo tri dana. Marina i mama otisle kuci. Setam ulicom. Ide Zeljana. Kad smo se sreli. Ona kaze: Ej, caaao! . Nigde one Zeljane. Preporod. Pa kao imam dobru garderobu. Bla. Bla. Pa krenula je kod. . . Prica, pa prica. Tri puta tako za deset dana. Uzavreo sam. Sad ili nikad. Pocesmo na pice da idemo.
Jednom mrak. Ljubimo se u kapiji necijoj. Kao Katarina i njen sadasnji muz. Kad su se zabavljali. Nekad. Pa i nije tako davno bilo. Onda me odvela u jedan motel. Sve sredismo i odosmo u sobu. Mozda je onaj lepi momak, sofer, dovodio ovde? Ljubimo se dugo. Pita me za devojku. Kazem da je u Holandiji. Kod roditelja. Vratice se za mesec dana. Studira ovde. Petljam ja. Skinemo se goli. Mala kleknula. Pusi mi kurac. A stalno me gleda. Onim njenim porno ocima. Kad hoce da uhvati dah. Onda mi ga nezno drka. Ne prestaje da me gleda u oci.
Ovo je san snova. Dugo ovo radi. Imamo kad. Noc je pred nama. Mala je diplomirala seks. Vidim to. Sa dvadeset leta. Sad ce da specijalizira. Konacno, hvata me za kurac i dovodi do kreveta. Stalno me u oci gleda. Milovanje. Stiskam joj i ljubim sise. Ljubim joj guzu. Ovo je kao najlepsa simfonija. Mi smo kao dva delfina. Uvijamo se. Balet delfina. Prodirem u nju. Uvija se. Stenje. Ah. . . Ah. . . Ahh. Tisina. Opet ah. . . Ah. . . Jao!. . . Jao!. . . Ah. Nedefinisani zvuci.
Nema slova za njih. Rapsodija. Dajem sve od sebe. Nisam ni ja bez iskustva. Hocu da ostavim utisak. Da potucem suparnike. Da je zadovoljim. Kresali smo se vise puta. Jednom kod nje. Matorci negde otisli. Pustila je Bolero . Leto prolazi. Odlucio sam da je vodim u Gucu na sabor. Idemo. Leti moj Audi jaje . Ja i Zeljana. Stigli smo. Ovde veselje. Haos. Sviraju trubaci.
Mala otkacila. Igra. Obukla teksas sorc. Teget majica. Kratka, pupak se vidi. Mala u transu. Mesa. Trbusni ples za kratko. Igra. Trubaci i ljudi iz publike mi daju ocima znak. Nesto kao svaka cast na izboru devojke. To kume!Kosa crna. Ona kao cigra. Trese sisama. Ja sam peta godina u Guci. Kod nekog gazde Stanimira nocim. Seoski turizam. Dolazimo ja i Zeljana. Cica, evo ja i moja devojka !Vicem ja gazdi. Ako, ako, deco. . . Bogu fala !Kaze dobricina sa sajkacom. Popodne, velika vrucina. Ukucani cicini kojekude. Vecina spava.
Dobar rucak i vino. Ja sa Zeljanom obilazim stale. Udjemo. Rasni bik. Zeljana mu fiksira velika jaja. Idemo dalje. Konji. Desno dve kobile, a levo zdrebac. Pastuh. Opustio veliku kitu. Zeljana nesvesno radi usnama. Trlja ih. Ne mogu vise! . Kaze ona. Izlazimo, goli zacas se skinemo. Ona se guzi preko jednog drvenog stola. Ja je odpozadi uzimam. Vidim seno. Povedem je. Mi u senu. Kako je to dobro. Mirise. Romantika. Arhaicnost. Jednom se mazimo, a ona kaze: Mmmmm. . .
Tvoja devojka ima velike sise. Je l’ ih stiskas. . . onako. . . ? Ja se izlanem za brku. Ona se uozbiljila. Potistena. Prica mi . . . nesto. Nisam shvatio odmah. Tri dana mi je trebalo da slozim mozaik sta je to medju njima bilo. A ovako je bilo:Oni su stvarno dosli u garazu. Ona sedi gola na necem sto lici na krevet. On stoji. Ona mu dudla klip . Gleda ga u oci. . . Njene oci. . . Ona legne i razmakne noge maksimalno. . . On je razvaljuje. Slatko joj. Uziva. Skoro da ce poceti da svrsava. On je vec svrsio. Istresao kitu. Nasladio. Ustaje i oblaci se.
Odbacio je kao krpu. Oni se tiho prepiru. Pada noc. Jebi se!Ja imam svoju zenu. Necemo se vise videti . Kaze on. Brka ima jako lepu zenu. Ne zeli da je izgubi. Svaku lakomu devojku bi samo jednom povalio. Brka je bio obdaren, iskusan i snazan. Oprezan. Proslo je to. Zaboravila. Posle seksa, jednom mi kaze jako tiho: Ti si mi najbolji . . . Sta?Njene reci se okrecu po sobi i kao bumerang me opale po glavi. Duuu!!!To kume!Mislim se, laze kucka. Sada ozbiljno govorim. Sa njom pri svakom polnom odnosu sam dao maksimum.
Da ona svrsi uvek. Bar tako ja mislim. Ja nisam vazan. Velika vecina njenih momaka je mislila samo na sebe. Pale su predrasude sto je najvaznije. Moja prema njoj. Uopste nije bezdusna, hladna, proracunata. Nezna je i osetljiva. Njene prema meni. Njeno ulicno vaspitanje. Rasprsile su se njene predrasude o meni. Shvatila je mnoge stvari. Ona je jako mlada. Takve zene kao ona je tesko uz sebe zadrzati. Jednom ce mi je neko preoteti. Pripremam se za to. Na to moram da racunam. Ali imacu uspomenu. Snacicu se opet nekako sa nekom drugom. Vec smo zajedno vise od pola godine. Nikad duze nije bila sa nekim momkom. Zelim da je oplodim. Da imamo bebu.
Opet o brki. Vozim auto. Brki na putu pokvaren kamion. Mase mi za pomoc. Usporavam. Pokazem mu srednji prst. Onda sve brze. Gas i . . . vroom. Audi sisa stodevedeset. Jiipi!Ne smem brze. Smanjujem dobro brzinu i pevam: Pusi brko ko te jebe, ona moze i bez tebe !!! Narodna pesma. Tradicional. Da li je ono sa Marinom bio incest?Da li ironicno zvuci za ovaj slucaj narodna poslovica: Tesko svuda svome bez svojega ? Naravoucenije:Marina i ja smo svoji. Rodbina. Ona mi je pomogla da osvojim devojku. A da nje nije bilo. Popusio bih. To kume!
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 46 47 49 50 ... 398
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 10:17:56
nazadnapred
Prebaci se na:  
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.422 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.