Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 15:12:40
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 9 gostiju pregledaju ovu temu.

>> Pitate se gde su nestale galerije devojaka? Kliknite ovde! <<

Vazno: Molimo vodite racuna o ponasanju na ovom delu foruma i procitajte nova pravila sex foruma!

Idi dole
Stranice:
1 ... 45 46 48 49 ... 398
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Erotske price  (Pročitano 26575585 puta)
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0
mob
Nokia N95 8gb
Mama i ja (incest)



Bilo je ljeto, vrucine velike. imao sam 19 godina. zivio sam sa mamom i bratom, stan je bio dovoljno velik za nas. tatu nikad nismo upoznali, ali nije sad vazno. mama se znala koji put naci sa nekim poznanicama, znao sam da su joj to bili udvaraci, ma da je ona uvijek govorila da su to samo dobri prijatelji nista vise.. bio sam uvjeren da se i seksa sa njima.
Iako joj je 42 godine, izgleda kao prava macka, zgodna , duge noge, super sise velike, dobro stoje, i duza svjetlorsmedja kosa i zelene oci..a sve to tek sam opazio tog ljeta prije dvije godine..do tada mama je bila za mene mama, nista vise nikad je nisam gledao drugim ocima, boze sacuvaj.. brat je otiso za 6 mjeseci u italiju, a mama i ja smo ostali sami.

ja sam to ljeto bio upozno jednu svabicu, uuh koja riba, a prava kurvica..kakvu je picku samo imalo jooj..ali dosadila mi nakon kratkog vremena, pa sam je odjebao. nakon nje nisam nijednu upoznao koja mi se bas dopala da je kresnem, a tako mi se jebalo..ali jednostavno nije islo. postajao sam sve nervozniji i imao sam sve vise losiju volju.. mama je to primjetila,i jednog me jutra pitala : ivane, sine sta je tebi?

sta si tako nervozan?-ma nista mama, sve ok.. bas cu sad njoj rec sta mi treba. ja sam sjedio na fotelji u dnevnom a ona na kaucu. digla se bila da uzme nesto sa regala. imala je na sebi bjelu haljinicu, dosta kratka i vezala se oko vrata..tada, u tom momentu, ja sam je poceo posmatrati. nisam mogao vjerovati kako je samo zgodna bila, meni se kurac vec poceo dizati. one se okrenula u stranu i sagnula jer joj je nesto spalo.

tad sam joj vido debele sise, a kurac mi sve veci i veci. u sebi sam samo mislio koja sam budala, da mi se na mamu dize kurac. otiso sam brzo u wc i drkao najjace sto sam mogao, nije mi dugo trebalo..te noci nisam mogao zaspati, misli su me drzale budnim. i to misli o mojoj staroj, nikad do tad nisam primjetio kako je dobra picka. zamisljao sam je skroz golu kako joj mjesim sise i lizem picku.

znao sam da je ludo, ali sta ces, nisam mogao protiv toga. sutradan mama je dosla kasno na vecer a ja sam bio kuci, nisam izlazio.-sine, zar neces nikud veceras?-ma necu, ne da mi se. otisla je u kuhinju i brzo se opet vratila, bili smo u dnevnoj sobi. imala je na sebe tanku, providnu crnu majicu i usku do koljena crnu suknju, kako je sexy bila. a meni kurac opet pocao da se dize..primjetila je da sam se nekako uspanicio.-ivane, sta ti je opet si nekako nervozan, je se nesto desilo?

- nije nista,nego..i prije nego sto sam mogao dovrsiti..ona mi pridje skorz blizu,sjede pokraj mene. a meni jos gore.. -znas, primjetila sam da vise ne izlazis tako cesto vani i da se ne druzis sa curama, sta bi sa stefanie (ona svabica)? -a nista, vratila se u svabsku sta ce bit..-ne volim te takvog gledati, daj se malo raspolozi, vidim ja da tebi treba djevojka, to ti fali..-da fali mi, i to jako.. pokusavao sam drzati ruke ispred kurca nekako, no primjetila je da se vec sav digo. ja sam se sav zacrvenio bio..mislio sam da cu propast u zemlju, bojao sam se njene reakcije..

-ivane, tebi zaista fali seks..nisam znao sta da kazem..kad mi ona zavuce ruku pod sorc i poce mi navlacit kurac..aaj koji osjecaj, tad sam reko- da fali mi seks jako zelim jebati picku , zelim jebati do zore..zelim se jebati!! nisam vjerovo sta sam to reko..a mama samo tiho- primjetila sam..i sad pazi sta ce ti mama reci..jebi me ivane,jebi do zore..u glavi mi je bilo svasta, nisam realizirao da je i mama htjela i da mi je drkala kurac..bio sam svjestan da je sve to pogresno bilo, ali osjecaji su predvladali..

pocela me je ljubiti, zestoko. uhvatio sam je za jednu sisu i mjesio je. uh kako se dobro osjecala. a ona je drkala polako, lagano , sto je mene jos vise napalilo. tad sam joj svukao majicu i uz njenu pomoc i suknju. vido sam da nije imala gace na sebi. vidio sam je cjelu golu.

picka joj je bila vec pomalo vlazna, ljepo obrijana uredna. a sise, ma pravi san, predivne. i moj sorc je bio za par sekundi na podu. kurac mi je bio u svom pravom elementu. ona je lagano prisla usnama do glavica i pocela sa jezikom lizati..-aaaj..govorio sam samo..dok ga je lizala jednom rukom je i dalje drkala a drugom mi dirala jaja.

sav sam bio napaljen. pocela je da pusi, duboko u grlo ga zabila..pusila je kao ni jedna do tad. svrsio sam joj u usta, sve je progutala. nastavila je i dalje drkat ga, tako da nije dugo trebalo da mi se kurac vrati u formu. legla je na ledja i rekla-LIZI MAMU, LIZI ME.. ja sam glavom prisao do njene picke hm kako je fino mirisala, poceo sam da je lizem i pristima sam je pomalo masirao, zabijo sam joj jedan uzviknula je-uuuh. sisao sam joj picku ustima i jezik sam joj zabijao sto dublje sam mogao..-aaaaaaaaj lizi mi picku..tooo nemoj prestati ..nemooooj LIZIII.. zatim je brzo svrsila, bila je puna sokova. rekla je

-JEBI ME HOCU DA ME JEBES U MOJU PICKU..-HOCU MAMA SAD CU DA TE JEBEM, RASTURIT CU TEE..-daa rasturi meee molim tee.. doso sam sa glavicem do njene picke i trljao ga o nju..kako nas je to napalilo uf. onda sam lagano usao u nju, pa sve jace i zabio se do kraja..poceo sam sve brze da je jebem..-aaaj ivanee tooo jebii jebiii..sav uznojen rekoh- jebem tee i jebat cu te do zoree..jebao sam je puno parom..stavio sam joj jednu nogu na rame a drugom me je ona jace stiskala oko struka..stenjala je koliko je god mogla a i ja..-svrsit cuuuu zabij ga do jaja, jebiii me..-evo nabijam ti ga mamaaaa..

-AAH..UUHHH..svrsili smo zajedno.. lego sam pored nje, bio sam iscrpljen, ali nije mi bilo dosta a ni njoj..brzo nakon toga, sjela je na mene i rekla- sad cu te jahat dragi moj sine, tvoj kurac ce biti duboko u mojoj picki, rasturit ces me.. uhvatila je kurac u ruku u uvela ga sebi u picku..pocela je brze da jase..-aaah koliki ti je, velik i debeo, super jee..aaah..uuuhh.. ja sam je uhvatio rukama oko struka i nabijao je isto na kurac..

gledao sam joj u sise..uuuuh ..-mama picka ti je dobra, jebat cu te uvjek ..aaaaah..-too sine , samo takoo…aaah..dugo je jos jahala na meni..zatim je svrsila..a ja njoj opet u usta. -sine, zadovoljavas me u svakom pogledu, da sam znala da si tako dobar, mogao si me vec prije pojebat..- nema veze mama, sad cemo sve nadoknadit.. -nadam se..hocu ga sad od pozadi, zabij ga u picku..

legla je na sve cetri, i na guzila mi se..joj koje dupe uuuhhff. mazi sam joj cmar malo glavicem pa onda se jako zabijo u njenu vec izjebanu picketinu..-aaaa toooo uu jeeeebiii.. - jeeebem aah ..nabijao sam je koliko sam god mogao..samo smo stenjali-aah..uuuh..too..aaa aaaaahhh..izvadio sam ga isvrio po dupetu..ona je ostala naguzena pa sam joj ja doso glavom blize cmaru..poceo sam da lizem joj cmar..

dopalo joj se to, lizao sam sve jace i jace..pritiskao jezikom..stavio sam onda jedan prst u cmar..duboko..malo ju je boljelo, ali ne toliko.izvadio sam joj prst iz dupeta, a ona ga je htjela polizati.to me je totalno napalilo..rekla je- JEBI ME U DUPE, jako najjace sto mozes sine..nije mi trebala dva puta to reci. natrljao sam joj cmar sokovima iz picke i lagano prodro u dupe joj..glavic je uso unutra, cule se-jooj.. boljelo ju je, ali ja sam ga htjeo cjelog ugurat. nabijao sam ga polakse i onda ga brzinom zabio do jaja..-aaaah sineee nemoj tako, lakse malo..-nista mama, unutra skroz, sad cu da ti razvalim dupe..

-razvali onda..ajde jebi me u dupe..i poceo sam da ga nabijam u dupe sve jace..ona se sva stresla, sise su joj letjele tamo vamo.-aaah sinee too jacee, aaaj jeebi dupeeeee..-uuuh mama evoo jebem ..ravalti cu te..aaa..uuhh toooooo aaah - nemogu viseee aaa to je predobro sinee aaahh..bilo je tako dobro. rupa joj je bila uska na pocetku, ali sam je ja dobro rasirio..

- svrsii mi u dupee sineee aaah ..-evooo..ahhh..ona je bila isto u transu, totalno dosutna, uzivala je ..a i ja..svrsio dam joj u dupe.. jebali smo se zatim jos tri puta u dupe, u picku..lizao sam je, ona meni pusila..bilo je genijalno..i sve to DO ZORE.
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0
mob
Nokia N95 8gb
MARIJA

Marija je volela da se skine gola I nije joj uopste predstavljalo problem ako je neko vidi. To sam definitivno shvatio prosle godine na moru, posle dve godine braka.
Shvatio sam koliko me uzbudjuje kada je drugi muskarci gledaju.
Marija ima super telo i voli da ga pokazuje. Na plazi I bazenu je uvek bila bez gornjeg dela kupaceg. Setala je sise pred svima a ljudi su blenuli u njih. Uzivao sam da je gledam dok se tusira na plazi a pored tusa par njih ceka na red I gledaju kako joj se voda sliva niz njene okrugle cvrste sise.

Pronasli smo jednu uvalu na kojoj nije bilo guzve I Marija bi se skinula gola. Bilo je ljudi okolo ali nikome nije smetalo sto je jedini nudista na maloj plazi. Legla bi na ledja I rasirila noge a poneki prolaznik bi se za trenutak zagledao medju njih.
Secam se najludjeg dana na plazi.
Nekoliko decaka je ronilo po vodi I vadili su skoljke.
Marija je ustala I lagano krenula ka vodi. Usla je do kolena I stala da se privikne na vodu.
Jedan decak je upravo izlazio iz vode noseci nekoliko velikih skoljki. Gledao je Mariju I prisao da joj pokaze. Video sam kako sa zanimanjem ragleda skoljke. Ubrzo se I druga dvojica stvorise pred njom videvsi da se ona uopste ne stidi sto je potpuno gola, a oni radoznalo razgledaju njene sise I picku potpuno slobodno. Pricali su malo a ona udje u vodu I otpliva.
Vracajuci se u vodi do struka zastade ponovo kod njih jer joj jedan pokazuje skoljku koju je upravo pronasao. Druga dvojica su izranjali I zaranjali oko nje. Pod vodom su joj zagledali picku I dupe. Rekla mi je osetila kako joj je jedan skoro nabio glavu medju guzove.
Napokon dopliva do plitkog nasukavsi se I izadje.
Krecemo iz uvale. Stazom se ide do dela jedne vece plaze a zatim do setalista. Dok sam pakovao stvari Marija se nije obukla I ja strpah njene stvari u torbu. Uzeh je za ruku I ona onako potpuno gola krenu sa mnom. Idemo pored nekih ljudi a oni je gledaju kako hoda gola. Krenusmo stazom I mimoilazimo se s nekim klincima a oni ne skidaju oka s njene picke. Marija se smesi. Super se oseca sto je gledaju dok ide ka njima I mimoilazi se. Znao sam da se okrecu da je razgledaju otpozadi. Uzivao sam.
Stizemo na plazu I prodjosmo pored grupe penzionera koji igraju sah. Zastao im je dah od neocekivanog prizora. Marija mi ipak zatrazi maijcu. Suvise ju je ljudi gledalo a I igraliste puno dece je bilo pred nama.
Obukla je samo majicu koja jedva da joj je dosezala do kraja guzova. Od nazad se moglo pomisliti da ipak ima tange na sebi dok joj se u hodu zadizala majica otkrivajuci joj malo guzove. Za nama je isao jedan covek skoro sve vreme. Presli smo ulicu I svratili do prodavnice. Tip koji radi je imao jedinstven prizor u jednom trenutku. Marija se blago napucila birajuci vino a on je ugledao njenu guzu potpuno otkrivenu.
Na kasi dok smo placali tip je bio sav smeten I blenuo u Mariju. Izlazimo I krenusmo niz ulicu u susret dvojici ljudi. Hodajuci prebacio sam joj ruku oko struka lagano zadigavsi majicu. Priblizavajuci im se vidim kako obojica gledaju pravo u njenu otkrivenu picku smeseci se. I stizemo u hotel. Uzimamo kljuc na recepciji. Krenusmo uz stepenice na drugi sprat. Tip iza nas nije se trudio da nas prestigne. Nisam se okretao a mogu misliti kakav je pogled imao na Marijino fino osuncano golo dupe. Prebacio sam joj ruku oko struka I kao slucajno jos zadigao majicu. Izvoli gledaj slobodno. Marija je prosto osecala njegov pogled. Stali smo na pocetku hodnika ka nasoj sobi. Kurac mi se vec odavno skoro nije spustao. Tip nam prilazi. Izvinjava se I kaze da zeli samo da se zahvali na prelepom pogledu. Marija se nasmejala pred njim zadigavsi majicu. Pogledao je pravo u njenu picku sav zbunjen. Pitam ga da li je za pice. Super je bio slobodan da nam pridje. On se odusevi.
Posli smo zajedno niz hodnik do nase sobe. Bio sam uzbudjen njegovim prisustvom a I celim danom. Tip se zvao Marko I imao je jedva preko 20 godina. Marija nam je sipala vino u plasticne case. Stajala je pored njega I zadigla majicu I okrenu mu ledja. Marko se zagleda.
-Svidja ti se ha? upita ga
-Pre..prelepo… rece I dotaknu je rukom.
-Mmmm.. uzdahnu Marija I primice mu se blize. On me ni ne pogleda. Gledao sam kako primice usne njenom dupetu I poce da joj ga ljubi. Marija se tako napuci I sipa sebi jos jednu casu vina. Ugledala je kako se on drugom rukom drzi za kurac. Rece mu da slobodno drka. Meni je brideo kurac vec uveliko. Prvi sam ga izvadio I lagano drkao. Marko ga nevesto izvadi. Poce da drka a Marija se okrenu ka njemu I skide majicu. Sa casom u ruci lagano je njihala kukovima pred njim a drugom poce da mazi picu. A onda ispi casu I rukama mu dohvati glavu. Prislonila mu je picku uz usta I lagano se trljala. Drkao je sve brze s njenom pickom u ustima. Sva se ovlazila. Marija cucnu I usnama mu dodirnu glavic. Zinula je gledajuci decka pravo u oci, a onda ga mu skrecici pogled, obuhvati glavic I poce da ga sisa. Marko se prosto raspametio. Meni je svakog trenutka nailazilo da svrsim, ali pustio sam ih jos. Sada kada se setim bilo je glupo sto se Marija nije zastitila kad je odjednom sela na kurac, nismo uopste razmisljali. Da smo planirali verovatno bi izvukla kondom iz torbe. Odjednom sam gledao svoju zenu kako jase nepoznatog tipa, napinjuci se dok mu se sisama nabijala u facu. Skocila je kad je on poceo da svrsava naglo. Samo sam je preuzeo, prisao joj otpozadi I nabio joj batinu do kraja. Marija kao da nije primetila razliku. Nastavila je kao da je u sred posla. A kako je svrsila cvileci kao kucence, sve nad Markom koji se nije ni pomerio. Onda sam eksplodirao jedva stigavsi da izvucem kurac iz nje.
Marko konacno popi casu vina. Otisao je.
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0
mob
Nokia N95 8gb
sex sa komsijama

Mnogo stvari se desilo u nasem seksualnom zivotu ali da ce doci do ovakvog sexa sa Draganam i Natasom nisam mogao ni sanjati.Mada je sve to viselo u vazduhu i neke stvari nagovestavale da ce do toga doci.Od kad smo se preselili na periferiju grada jedini skojima smo se druzili su bili Dragan i Natasa.I oni kao i mi su skoro presli iz centra grada u novu kucu blizu nas.Par godina su mladji od nas i prilicno smo istih shvatanja i pogleda na svet.Druzenje je pocelo sa kaficom pa se prosirilo na sedeljke do kasno u noc.Danijela moja supruga i Natasa su brzo nasle zajednici jezik i druzile su sve intenzivnije.Ja sam zbog posla ponekad bio odsutan i po desetak dana,to vreme Danijela je provodila druzeci se s njima.Govorila je da joj se nadju uvek kad joj nesto zatreba kad sam ja odsutan.Jednog vikenda smo trebali ici u nasu vikendicu da malo sredimo jer nismo isli od kad mi je otac umro a to je skoro godinu dana.Natasa je rekla da bi volela da vidi nasu vikendicu jer su znali da smo dosta vremena provodili tamo.Ja sam insistirao da idemo neki drugi vikend zbog toga sto sad ima dosta posla oko dvorista i same kucice.Na tu moju sugestiju Dragan se ponudio da pomogne jer ionako nema nikakve obaveze za vikend.

Nakon ubedjivanja i Danijele da je super sto bi i oni posli pristao sam .Upozorio sam ih da kucica ima samo jednu vecu sobu i da bi morali da spavamo svi u istoj sobi na sta su oni odgovorili da im to ne smeta pa to je ionako vikendica a ne hotel.Kad smo stigli Dragan i Natasa nisu krili odusevljenje.Zaista je prelepo ja bi se ovde preselila rekla je Natasa.Dosta je bilo posla i Dragan mi je puno pomogao oko dvorista,dok su Natasa i Danijela unutra cistile.Vec se smracilo ja sam se istusirao a zatim i Natasa i izasli smo na terasu.Moja zena i Dragan su ostali unutra.Pricali smo o svemu isvacemu ali meni su oci ostale na njenim sisama.Obukla je samo majcu i suknjicu malo iznad kolena.Imala je ogromne sise cak i prevelike i solidnu guzu,Danijela je dosta lepsa i bolje gradjena od Natase ali Natasa je neverovatno jebozovna.Dosta se slobodno ponasa i otvoreno prica o svemu.U mnogim nasim druzenjima pricali smo otvoreno o sexu i o tome sta nismo probali a voleli bi da probamo.Ja sam priznao da me puno uzbudjuje da vidim kako se moja Danijela krese s nekim drugim na sta je Dragan odgovarao da bi i on to Voleo i da mu je Natasa rekla da bi je puno uzbudilo da ga gleda dok krese neku drugu.Dragan je dosta krupniji od mene i solidno je gradjen i nekim razgovorima s Danijelom rekla je da je on za nju dosta privlacan.Dok smo sedeli na terasi i dok sam pricao s njom kurac mi se digao,Natasa je to primetila.Njene bradavice su skoro probile majicu,primetio sam i neki pogled malo meni cudan.Tad je na terasu izasao Dragan mokar i pozvao nas unutra da ne sedi sam posto je Danijela otisla da se tusira.Dok smo ulazili Natasa se orenula prema meni pogledala me u pravcu kurca i pitala me da li je to zbog nje,na sta ja nisam imao odgovor samo sam pomislio kako bi je odma tu naguzio.Kad smo usli unutra bio sam blago sokiran jer Danijela nije zatvorila vrata od kupatila.Dragan i Natasa su poceli da zvizde i dobacuju Natasi na sta ona nije reagovala samo se smejala.Mozda je malo uticalo i vino posle rucka,ali nisam ocekivao toliku hladnokrvnost moje zene.Seli smo na ugaonu garnituru i nastavili sa smehom na Danijelin racun i uz Draganovu konstataciju da stvarno dobro izgleda.Danijela je izasla iz kupatila obukavsi bade mantil koji tek malo pokriva njenu guzu.Nije mi bas bilo svejedno ali precutao sam,sela je tik uz Dragana pitala gde je njena casa s vinom.Malo zatim Natasa je otisla u kupatilo i kako su Dragan i moja zena bili ledjima okrenuti nisu mugli videti sta se desilo.Natasa je stala na ulazu skinula gacice podigla ih i pokazala mi.Malo mi se zamutilo u glavi nezmam sta se ovo desava.Danijela se tako kurvinski ponasala da mi se pocelo mutiti u glavi.Sela je i rasirila noge da sam lepo mogoao videti njenu picku.Nastavili smo sa pricom i neizostavna tema je bio sex.Dosli smo do price da li je bitna velicina kurca zenama na sta je Danijela odgovorila da je mojom velicinom zadovoljna i da ne zna da li bi mogla primiti veci jer i sa ovom velicinom ponekad ima problema.Ko je vuko za jezik to nikako nije trebala reci.Natasa je rekla da ne veruje da je veci od Draganovog jer do sad nije imala priliku da vidi veci kurac od kurca njenog supruga.Danijela me tad iznenadila zamolivsi Dragana da se skine i pokaze ga jer vidi da mu se vec ionako digao,Danijela je takodje insistirala natome i Dragan je spustio gace dole.Bogami velicina za svaku pohvalu rekla je Danijela,da li smem da ga pipnem pitala je.Zastao mi je dah.Kurac mu je zaista veliki,ne toliko duzi od mog ali prilicno deblji.Danijela me pogledala i pogledom me kao zamolila da ga pipne naravno sa blagim osmehom.Samo nije rekla da ce ga pipati jazikom,blago ga je poljubila u kurac i smejala se.Dragan vise nije mogao da izdrzi uhvatio je za glavu i poceo da joj ga trpa u usta.Ja sam malo poceo da negodujem ali me Natasa uhvatila za kurac i pocela polako da mi ga mazi.Skinula mi gace i pocela da mi pusi uz komentar da nije ni moj za bacanje.Sedeli smo jedni nasuprot drugih i zene su nam pusile.Natasa mi je pusila polako sa dosta uzivanja u tome dok se Danijela dosta mucila sa Draganovom kurcinom,pokusavala je svasta ali skoro svaki pokusaj da ga stavi u usta isao je sa dosta muke.Kako je Dragan sedeo Danijela ustade i zajaha Dragana,bacila je onaj bade mantil i kako ispod nije imala nista poce polako da namesta kurac na svoju picku Tek je malo usao ona poce prilicno da stenje,Dragan je cekao da se ona sama namesti ali to je po njemu islo dosta sporo i poce da je hvata za guzove i nabije je na svoju kurcinu,bio je neverovatno napaljen.Danijela okrenuvsi se prema nama pogleda me i rece kako mu je ogroman i nezna kako ce.Dragan je okrenu na ledja i poce silovito da ga gura ne obaziruci se na njeno jaukanje.Natasa mi je svo vreme pusila ne obaziruci se na njih kao da nisu prisutni.Nije dugo trajalo to zestoko tucanje Dragan ga izvadi i napravi pauzu od nekoliko sekundi,verovatno je osetio da ce svrsiti i nije hteo tako brzo.Danijela je lezala na ledjima i cutala,zatim je DRagan ponovo dohvati ovog puta je naguzio i opet je Danijela pocela da stenje.Dragan je toliko zestoko guzio da je Danijela vristala,Natasa mi je i dalje pusila i povremeno me pogledala i nasmejala se.Dragan je bio blizu svrsavanja,okrenuo je Danijelu i naterao je se spusti dole i da mu ponovo pusi.Poceo je da svrsava u serijama,po kosi,po licu napunio joj je usta spermom.To me toliko uzbudilo da sam osetio da cu svrsiti i pokusao sam da ga izvadim iz Natasinih usta ali ona mi je pomerala ruke i dalje ga pusila,znala je da cu svrsiti i nije prestajala.Svrsio sam joj u usta ona ga nije vadila vec je idalje nastavila da pusi.Progutala je spermu i sve brze pusila.Malo mi je omlitaveo i konacno je malo uhvatila vazduha.Dragana je upitala zasto je toliko brzo zavrsio na sta je on odgovorio da mu je kurac bio dignut jos pre dva sata i da se mnogo uzbudio.Danijela je ustala i otisla da se obrise od Draganove sperme a Natasa je prisla Draganu i pocela da ga mazi.Ponovo je pocela da mu pusi ali sa prilicno dobrom tehnikom.Meni se ponovo digo Danijela videvsi to pridje mi pocevsi da mi pusi.Moja zena lepo to radi ali sa onolikim kurcem malo je teze.Natasa se naguzila a ja videvsi to krenem prema njoj stavim joj ga u picku koja je bila toliko vlazna da je sve curelo.Poceo sam da je guzim sve jace i jace gledavsi u Danijelu koja se smejala i polagano mazila svoje sise.Dragan je ponovo ustao i drzao se za kurac spreman da ponovo svrsi,Danijela je prisla i polako ga mazila po mudima,a on je cekao da ja zavrsim sa guzenjem njegove zene i da zajedno svrsimo.Ustao sam,okrenuo Natasu i priblizio kurac njenim ustima,priblizio se i Dragan i poceo da ga drka ispred njenih usta.Danijela se priblizila spremivsi se da im svrsimo na licu.Nikad u zivotu nisan izbacio onoliko sperme,koliko li sam tek izbacio u Natasinim ustima.Dragan je opet svrsavao u serijama,toliko smo ih umazali spermom da je teklo sa lica nasih zena.Moja Danijela je kasnije izjavila da dok je Dragan guzio je svrsila barem pet ili sest puta.
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0
mob
Nokia N95 8gb
Valerijino druzenje

Goran poznaje valeriju od malih nogu i uvek je imao jednu želju.Šansa da se sa njom druži bila je iz razloga što je ona bila drugarica njegove rođake,ali i razlog za oprez.
Te godine tog leta napunila je 18 godina,stvarno je izgledala odlično u bordo kupaćem kostimu bez bretela je pokazala da ima lepo telo.Sise joj nisu bile velike ali su bile čvrste,dupe joj je bilo zbog širine kukova veće zaoljeno kao top.tada je bila mršava,stomak je bio ravan.Stvarno je izazivala poglede.Goran je uvek bio u sastavu društva i u blizini Valerije.Negde na kraju leta u jesen jedna Valerijina drugarica se udavala.Budući da je svadba bila u drugom mestu,kriterijum je bio da na svadbu budu pozvani i oni koji imaju automobile radi prevoza.Goran je,pošto je njegova rođaka bila drugarica neveste bio na spisku.Tog dana vreme je bilo promenljivo,smenjivali su se sunce i kiša.Pored rođake sa Goranom je automobilom išla Valerija i Caca.Valerija je bila obučena u narandžasti komlet ,mini suknju i sako.Bilo je to prviput da se ona tako obuče.Odelo je oiskazalo njene obline i crte.Goran je celo vreme pratio okom Valeriju.Ceremonija venčanja je završena i svatovi su prešli da se vesele.valerija je volela da malo popije,nebrojeno je znala da se napije i da popije i više od muškaraca.
Crno vino je bilo omiljeno piće u kome je uživala i kojeg je mogla popiti.Tako je bilo i ovog puta.Sedela je preko puta i Goran je krajičkom oka poslatrao,posebno kada je ustajala i odlazila da igra.Negde oko ponoći valerija je bila poprilično pijana,počela je da koketira sa gostima,što je čak izazvalo sukob sa jednom ženom sa čijim je mužem počela da koketira.Goranova rođaka je tada zamolila Gorana da Valeriju odveze,kući a da će se one snaći za povratak.Nekako su privoleli,Valeriju da ode kući.Goran je upalio auto i krenuli su.Nakon nekog vremena Valerija koja je spavala,probudila se.Goran je posmatrao njeno telo,i suknju koja je bila malo podsavrnuta.Valerija kao da je čitala njegove misli,negovoreči ništa pogledala je u pravcu njegovog kurca koji se oslikavao na pantalonama,i koji se nije mogao sakriti.Valerija je počela da raskopčava svoj sako.Skinuvši sako ukazale su se sise koje je pokrivao crni grudnjak koji je za tili čas bio skinut.Tada je ruklom posegla za Goranovim kurcom koji je već bio ukrućen.Goran je naprasno skrenuo na sporedni put,ali je već posle nekoliko stotina metara zaustavio auto ugasio svetla.Pomogao je valeriji u nameri da ga oslobodi od pantalona,sakoa i košulje i to je bilo brzo gotovo.Valerija se oslobodila svoje minice i gaćica.Goranov kurac 17cm dug i 6-6,5 cm debeo stajao je kao koplje.Valerijine grudi su stajale kao da će prsnuti.Uhvatila je njegov kurac i počela da ga puši.Ostavila je utisak da je iskusna u tim stvarima.On je svojim prstom držaio njenu pičku.Posle nekoliko minuta počeo je iglavni deo zabave.Seks je bio pomalo neudoban jer je prostor bio skučen a, sa druge strane tu je bio i menjač.bez obzira na to Goran joj je svoj kurac nabio a onanje zaječala kao da je neko nabija na kolac.davna želja da je pojebe je verovatno uticala na to.On ju je naguzio i ona nije imala kuda.Posle nekog vremena ,Goran je seo na suvozačko mesto a ona je sela na njegov kurac,i nabijala se kao na ražanj.Goran je tada pitao valeriju dali koristi neku zaštitu.Njen odgovor je bio da nekvari zabavu i nepaniči,ali da nesvrši u nju.Posle nekog vremena ona je posločila on se izvukao ispod nje i spermu joj sasuo po leđima i dupetu.Iscedio je do poslenje kapi sperme i tada su počeli da se oblače.Krenuli su i nakon,15-20 minuta ona je rekla da bi mogli ponoviti seks.U glavi mu je bilo da je Valerija bez zaštite ali i da ovakva prilika nije tako česta.Stao je uz put.Bila je noć.Prešli su na zadnje sedište i skinuli se brzo.Valerijine čaćice su se skoro zalepile za njeno dupe zbog sperme i znoja koji su se pomešali i kao lepak delovali.Uhvatila ga je za kurac i podignuti kurac je bio tvrd kao kamen.Sela mu je na kurac i drugo poluvreme jebačine je počelo.Menjali su poze,tražeći najudobnmiji.Lica su im bila crvena kao i Valerijino dupe.Goran je osetio da je vrhunac blizu i izvadio kurac iz njene pičke.Sadržaj sperme joj je istresao po grudima i stomaku.Obukli su se i nastavili put.Valerija kojoj se glava malo razbistrila,rekla je da nije imala zaštitu i da se nervira.Goran joj je rekao da ode narednih dana do lekara i proveri,a ako ima da popije pilulu za dan posle a u krajnjoj nuždi da u pičku iscedi sok od limuna.Posle nekoliko dana ona mu je rekla da je tako i uradila.Problema nije bilo kao ni posledica ovod druženja.Dogovorili su se da o ovome nikom e nepričaju,a naročito da Goran to nespominje rođaki.Oboje su dogovorenu priči pričali.
Od tog događaja prošlo je dosta vremena,došao je 1.maj.Po običaju uvek se odlazilo na izlet u prirodu.Goran i njegov drug Maksa,su se dogovorili sa rođakom i njenom sestrom iz Beograda ,i Valerijom da odu na izletište pokaj varošice i tamo proslave.Sa sobom su poneli dosta hrane i pića.Dok su njih dvojica raspremali stvari pripremali vatru,ženski deo ekipe je prionuo i otvorio Crno vino.Njih tri su popile 3 litre crnog vina,a prednjačila je Valerija koja je popila skoro 2 litre sama.Bez obzira što su znali da ona može popiti puno uplašili su se,i Goran je Valeriju stavio u auto i krenuli su da potraže lekara,negde u blizini.valerija se samo smeđkala i nije pričala ništa.Od jednom auto je stao.Primetio je da su na nekom sporednom putu,jer nikoga nisu sreli usput.Goran je sam gurnuo auto u stranu,sa puta.Otvorio je haubu i gledao da vidi šta nije u redu.Valerija je izašla i stajala pored auta.Ja sam se trudio da vidim šta je problem i da otklonim kvar.U jedenom momentu Goran se setio da pogleda crevo od goriva i krenuo prema delu gde crevo izlazi iz rezervara.Otvorio je gepek,podigao tapacirung i video crevo koje je spalo.Vratio ga je i pričvrstio.Zatvorio je vrata i kada je pogledao imao šta i da vidi.Valerija je gola ležala na ćebetu koje Goran nosi u slučaju da zatreba u slučaju većeg kvara i popravke.Valerija koja je na njemu ležala,već je uveliko prstima zadovoljavala se,drkala svoju pičku.Goran joj je prišao,skinuo se,munjevitom brzinom..Iz džepa farmerica je izvadio kondom i stavio ga na već ukrućeni kurac.Bez oklevanja,je legao na nju.Gurnuo je kurac u njenu pičku,i nastavio ubadati kao singerica.Valerija je počela da stenje.Zaszali su,Valerija se naguzila i laktovima,oslonila.Goran joj nabio kurac u pičku a ona se pod silinom a i zbog toga što je bila pijana,pivila u napred.Posle prve siline,sve je bolje izdržavala i podnosila udarce,a i njeno veliko dupe je to amortizovalo.Goran je izvadio kurac iz nje skinuo kondom i sardžaj sperme prosuo po Valerijinim leđima i dupetu.Pogledao je i vidio da su na livadi i da je svakog momenta mogao neko naići i videti ih.Valeriji to nije smetalo bila je pijana.Obukao se i pomogao joj da se obuče.kad su se malo oduvali vratili su se.Dan je prošao uobičajeno za,1.maj,popodne je Valerija želela da popije još malo.Goran i Maksa joj nisu dali.Pošto je imala poziv,nekih tipova koji su je pozivali da dođe do njih videći da je još pijana.Goran joj je rekao da netreba da ide,ali ona je pošla i on je pošao za njom.Posle stotinak metara na putu do tih tipova,Goran ju je stigao i rekao da oni žele da je povale a pre toga napiju.Ona je besna u afektu rekla da li on želi to isto i počela da se skida.Skinula se do gola stajala.Na njenom stomaku su se već videle neke naslage sala. I Goran je skinuo svoju odeću a na već ukrućeni kurac je navukao kondom.Ambijent nije bio baš za seks ali situacija je bila takva.Valerija je klekla na pantalone koje su rezdvajale kolena i zemlju.Morali su biti i tihi jer su sto metara vazdušnom linijom već bili kamperi i slavljenici a zvuk se sirio veoma lako.napaljeni i jedno i drugo,promenili su položaj Goran je legao na pantalone a Valerija je sela na njegov krut kurac.Seks je trajao prilično dugo.Valerija je osetila da je vrhunac blizu i skočila je sa Gorana koji je skinuo kondom i svršio obilno po valerijini sisama.Obukli su se i vratili nazad.Oboje su bili zadovoljni.to se vidilo i na njihovim licima…
Neko vreme nisu se družili.Bombardovanje 1999 godine je donelo da ljudi promene način života.Jedne noći koju su ljudi provodili neko po skloništima neko na ulici,Goran je noć provodio uz radio koji je celog rata slušao.Nekoliko dana nije radio.Te noći slušao je radio.Na vratima sobe pojavila se Valerija.Goran je bio iznenađen.Sela je u fotelju i počela razgovor.Goran je ustao i otišao i skuvao kafu sedeli su i ćaskali pijući kafu.Goran je odneo šolje i pribor do kuhinje.Kada se vratio i otvorio vrata sobe bio je iznenađen prizorom.Valerija je ležala gola na krevetu.Da su bili u ljubavnoj vezi to mu nebi bilo čudno,ali budući da su se neko vreme samo susretali na ulici bilo mu je čudno.reakcija je bila kao i svakog muškarca a to je pokazao i kurac koji se ocrtavao na donjem delu trenerke.Valerija je bila malo elegantnije popunjena,sa blago zaoljenim stomačićem i vidnim salom,sise su bile malo veće a i dupe je bilo u istom trendu.Goran se brzo svukao.valerija je uhvatila njegov kurac i počela da puši a skoro ukrućeni kurac za tili čas je bio tvrd kao stena.Goran je tražio kondom i kada ga je našao navukao ga je na kurac.Legao je na Veleriju i nabio joj kurac u njenu pičku.Bila je još uvek uska.Ubadao je kao singerica.Valerijino stenjanje se moglo čuti,i van sobe ali oni za to nisu,hajali.Poze su se menjale seks je trajao.Partneri su bili iscrpljeni,a crvenilo lica je govorili o tome.tela su im bila u znoju.Goran je tada izvadio svoj kurac sa njega strgao kondom i istresao sadržaj sperme koji je bio obiman pa je isprskao stomak,sise a deo sperme je završio i na licu i u kosi.Ustali su otišli da se istuširaju gde su seks ponovili.te noći još dva puta su ponovili seks kao i tokom bombardovanja.
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0
mob
Nokia N95 8gb
Druženje sa Valerijom

Tog leta su izlazili zajedno.jednog večera Goran i Dragan su zajedno sa Valerijom,Cacom i Vesnom pošli u izlazak u jedno susedno mesto.naime Vesna se zabavljala sa momkom iz tog mesta.Caca i Dragan su bili u vezi.Otišli su tamo budući da su otišli rano su prošetali,otišli su u jedan kafić i tamo popili piće.Vesna je tada otišla sa momkom a malo kasnije su otišli i Caca i Dragan.valerija i Goran su ostali da se druže.Valerija nije bila u nekoj ozbiljnijoj vezi več izvesno vreme.Pila je crno vino sa vidnom namerom da se napije.Goran je vozio auto a i inače nije pio alkohol.U jednom momentu Goran je pitao Valeriju da li joj provod prija.Ona mu je rekla da bi bilo dobro da malo prošetaju i uhvate vazduha.Kada su izašli Goran je pošao do auta da uzme cigarete.Valerija je stajala pored njega i kada se on okrenuo,priljubila se uz njega i poljubila ga.Mahinalno je nastavio,svestan jer nije bio pijan šta je njena namera.Zastali su za trenutak i on ju je upitao šta želi.rekla mu je da želi da odu do obale reke,koja je bila nedaleko.Ušli su u auto i pošli prema obali reke.Stigle su na obalu reke samo su se u daljini videli obrisi svetla kuća.Valerija nije gubila vreme.Otkopčavala je dugmad na sivom džemperu na kopčanje ispod koga je imala samo grudnjak.Goran se oslobodio jakne i košulje.Zbog komotnosti prešli su na zadnje sedište.Valerija je skinula farmerice koje su bile kao kašikom navučene na nju,grudnjak i gaćice.Videlo se da je imala stomačić,a u dupe je bilo još veće.Goranov kurac je bio već skoro ukrućen kao čokov.I kod njega je bio vidan pivski stomačić.

Valerija je počela da puši kurac i za nekoliko minuta bili su spremni za seks.Valerija je svojim spretnim rukama navukla kondom na Goranov kurac.Za nekoliko momenata,Valerija je već bila na njegovom kurcu na koji se nabijala ispuštajući uzdahe.Goran je vešto ubadao kurcom u njenu pičku.Promenili su pozu i nastalili.Valerija je digla noge na Goranova ramena,skoro se odupirala o krov automobila.On je nastavljao da je jebe i sve žešće je uguravao svoj kurac u njenu pičku što je njene uzdahe pretvorili u krike.Njihovi stomaci su bili kao amortizeri a njene sise koje su porasle su odskakivale.Goran je osetio da će da svrši izvadio je kurac iz nje,skinuo kondom i svršio po njenom stomaku i sisama.U tom momentu je zazvonio njegov mobilni telefon,Dragan ga je zvao i pitao gde je budući da je video da automobila nema na parkingu a ni njih u diskoteci.Goran mu je rekao da im je bilo dosadno pa su otišli da vide šta ima od zabave na drugim mestima.Goranu se učinilo da je Dragana uverio u priču i oblačio se.Kada su se obukli ostavili su auto da se izluftira.Vratili su se i pokupili ostatak društva i vratili kući.Svi su ćutali i svi su bili zadovoljni.Goran je stigao kući i kada je došao kući na njegov telefon je stigao SMS od Dragana koji ga je pitao dali je seks bio dobar i da ubuduće neostavlja dokazni materijal.Goran je tada otišao do automobila i vidio da je na patosu iza sedišta vozača ostao kondom koji nisu bacili.Sreća da je to primetio Dragan a ne Caca ili Vesna.Goran je bio zaposlen i poznavao je ljude koji su bili veoma moćni.Mogao je da pomogne.Valerija je to znala.Nekoliko dana nakon ovoga,Goran je bio u šetnji i prošao pored Valerijine kuće.Valerija ga je primetila i neobraćajući pažnju,istrčala je na terasu svoje sobe,a bila je u majici i bez šorca.Video se donji deo kupaćeg kostima.Pozvala ga je na kafu.Goran je ostao zatečen onim što je video ušao.Na ulasku nije video nikoga od njenih,a ona je videla da on zvera okolo rekla mu je da je sama kući.Pošli su uz stepenice.Valerija je išla ispred njega a njegov pogled je ostao na njenom donjem delu kupaćeg i dupetu.reakcija na to je bilo što se njegov kurac digao da se to videlo na šorcu.To je primetila i ona kada se okrenula kada su ušli su sobu.Slika je bila jasna poruka i Valerija je za tili čas skinula majicu i gaćice kupaćeg i ostala je gola.Iako malo zatečen i Goran je skinuo svoje bermude,gaće i majicu.Jedino mu je bilo na pameti šta ako neko od njenih naiđe,a drugo kod sebe nije imao kondom.Drugi problem je rešila Valerija,i iz svoje tašnice izvadila kondom.Njegov kurac je bio već prilično ukrućen.Prevukla je par puta rukom preko kurca i navukla kondom.Kao da ih je nešto gonilo brzo su zauzeli pozu,valerija se nagizila a on joj je nabio kurac do kraja,užurbano kao da žele da obore rekord.Vreme je bilo toplo a i u sobi je bilo toplo za tili čas njihova tela su bila okupana znojem.Zastali su na trenutak da bi promenili položaj,Goran je legao na kauč a Valerija na njega.Natakla se na njegov kurac i počela da se njiše.Prosto se nabijala na njega.Promenili su ponovo pozu posle nekoliko minuta.Goran je legao na nju oan je svoje noge digla na svoja ramena a on joj je nabio kurac u pičku koliko god je mogao.Posle nekoliko minuta žestokog seksa,izmakao se od nje a njene noge su tresnule na kauč.Skinuo je kondom i u momentu kada je istresao sadržaj svoje sperme po njenom stomaku i sisama začuo je nečije korake.Skočili i obukli se a Valerija je istrčala u hodnik bila je to njena sestra.Na nenoj majici su bile fleke od sperme koja je ostala po telu,a ova je to primetila i palo su neke reči koje on baš nije najbolje razumeo.Sačekao je momenat i izašao iz sobe i iz kuće i otišao kući.Nekoliko dana kasnije Valerija je navratila do nega kući.Postojala je njena namera da dobije posao a mnogima je pomogao da se zaposle.Valerija jemislila da je to najbolji način.Rekla je da je svrtalila usput i da ide na plažu,Na sebi je imala kratke pantalone i majicu..Goran ju je ponudio nečim da se osveži i ona je pristala.Otišao je da donese a kada se vratio valeija je sedela u fotelji raskomoćena u kupaći kostim.Goran nije bio iznenađen.valerija nije časila nego je počela da ga skida kada je to učinila skinula je preostali deo svoje odeće.Goran je iz fioke izvadio kondom i navukao da na kurac koji mu je valerija pušila nebi li što brže postigao u stanje da bude tvrd.On je legao na kauč a ona je sela na njegov kurac i jahala kao na rodeu.I pored zatvorenog prozora,on je pojačao muziku na radiju da amortizuje zvuke.Soba je bila zaključana i sve je bilo ok.Posle nekog vremena ona se naguzila a on joj je s guza nabio kurac u pičku.Njeno mekano dupe se rasplinulo a li je amortizovalo njegove udarce,a posle nekoliko minuta bilo je crveno jarke boje kao što su bila i njihova lica.Tela su im bila znojava.Odmakao se malo od nje i izvadio kurac iz nje i svršio joj po leđima i dupetu.Ustali su i otišli do kupatila da se istuširaju.na ulasku u kadu valerija se naguzila što je kod Gorana izazvalo dizanje kurca.Na ukrućeni kurac navukao je kondom koji ju tu bio za svaki slučaj i nabio ga Valeriji koja se naguzila da otvori vodu.Ona je bila iznenađena ali je oduševljeno to prihvatila.Nekoliko minuta ju je guzioi onda strgao kondom i svršio po njoj.Istuširali su se otišli do sobe obukli i pošli do plaže.Ona mu je rekla zašto je došla ali je priznala da joj je ideju da to uradi na ovakav način dala mama,koja je bila u kući kada su imali seks kod nje.Iako mu je to sve bilo čudno prihvatio je i sredio joj je da počne da radi.Nastavak sledi
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0
mob
Nokia N95 8gb
PRVO UPOZNAVANJE SA PICKOM

Nikada necu zaboraviti jednu zenu. Bio sam tada klinac i sa ujkom ostao jos 5 dana na moru kada su moji otisli.. Ujko je iznajmio sobu u nekoj privatnoj kuci kod starog gazde a bila je jos jedna soba na spratu u kojoj su odseli jedan covek i zena. Kupatilo i kuhinja su nam bili zajednicki. Ah zena. Uopste se nije oblacila. Stalno je bila gola i setala. Bila je tako prirodna i opustena a ja sam svakoga dana drkao na nju. Sprat je imao prostran hodnik sa stepenistem i ona bi izasla iz sobe kroz hodnik do kupatila ili do kuhinje pa uzela nesto iz frizidera ili skuvala kafu, uvek gola i nije se zurila. Ok bili u nudisti ali u kuci sa nepoznatima je drugacije. Ujak bi stalno govorio kako bi je pojebao, kako ima dobru picku. Ja sam tako zeleo da je dotaknem, da je obgrlim oko nogu, da je pomilujem po dupetu i sisama, da joj dodirnem picku. Imala je uredno oblikovane dlacice medu nogama, osrednje velicine sise a okruglaste i podignute i fino izvajano dupe. Mozda je imala da lupim oko 35 – 40 godina. Zvala se Katarina jer sam cuo kad je covek zovne i to punim imenom.

Stalno sam grabio priliku da je vidim. U kuhinji je bio sto sa stolicama i bas tu bih seo da citam stripove. Bio sam joj ocigledno simpatican sto se zabijem tu a napolju super vreme. Znala je da je gledam. Njeno golo dupe mi se njihalo pred ocima i razgledao sam ga kao njene noge i ledja. Osim sto bi se pozdravila nismo nista pricali. Zapalila bi cigaretu naslonjena na kuhinjske elemente i tako izlozenu bih razgledao njene sise, struk, picku, noge… jednom se na trenutak pocesala dole. Samo da me je zamolila tako rado bih je i sam pocesao i pomazio. Gledao sam je bez imalo krivenja. Gledao bih je kako tako gola skuva kafu ili se napuci kad uzme nesto iz frizidera a krijuci pod stolom drzao se za kurac i drkao ga da ne primeti. Tada sam tek pocinjao da drkam. Jednom je prala solje za sudoperom kad je dosao covek. Video me je ali nije obracao paznju. Nesto joj je govorio da izadju a spustio joj ruku na dupe i prelazio preko guzova najnormalnije. Kao da su sami a ja sam gledao i zudeo da joj uradim isto. Pitao sam se da li bi me pustila. Dole u prizemlju sam imao jednog drugara i vec prvih dana sam mu pricao kako ona stalno seta gola. Nije mi verovao pa smo jednom seli u hodnik na pod da igramo neljuti se covece. Kao da nigde nismo mogli. Sada kada se setim kako je to bilo providno, a zene kao za inat nema. Taman da ustanemo kad cujemo vrata. Ona izlazi gola golcata i pravo ka nama. Tu gde smo kao slucajno seli pored kupatila, hodnik je bio uzi i morala je skoro bukvalno da nas preskoci. Kao nesto smo se pomerili da puknes od smeha. Onaj moj drugar je sledjen blenuo pravo u njenu picku, jos kad podize nogu mi ugledasmo obojica odozdo njene blago razdvojene usnice. Ta zena ne da se nije stidela nego joj se ocigledno pokazivala i valjda joj se svidelo da nas preskace gola, cim je odmah izasla iz kupatila pa se vratila ponovo s peskirem o ramenu. Po treci put nas prekoraci jos smelije. Tusirala se. Bojan, moj drugar je neprestano ponavljao – uh jebote! Iskreno, malo sam se bojao njenog coveka. Nesto je uvek ignorisao moje prisustvo niti se pozdravljao. Mislio sam zato sto mu gledam zenu golu. On se pojavi kao i uvek u sorcu i krenu ka kupatilu a mi se uzrujasmo i hocemo da se sklonimo a on rece preskacuci nas – ne ne pomerajte se samo nastavite. Mi nastavismo partiju da ne bi bilo providno. On udje u kupatilo i voda se utisa. Nije proslo mnogo oni oboje izlaze. Ona za njim gola. Mislim da su se dogovarali nesto. On nas preskoci i zastade. Tek videh da mu je u ruci fotoaparat. Pita – momci mogu li da je slikam sa vama. Ja zbunjeno rekoh moze. Zena opkoraci neljuti se covece. Stoji rasirenih nogu izmedju nas a mi gledamo ka aparatu i slikao nas je. Kaze da gledamo u nju. Slikao je kako obojica gledamo u njenu picku odozdo. Kako joj je bila lepa picka tako skroz izlozena pred nasim ocima. Sta bih dao za te slike sada. Jedine slike su mi ostale u glavi. Kad joj je rakao da se nasloni na zid, nasao sam se tacno izmedju njenih nogu. Onda kaze da se malo spusti. Ona se spusta i osecam kako mi prislanja picku na glavu odozgo. Kaze mi da se nasmesim za sliku i nekakav kez sam napravio a njena picka mi nad glavom. Odlicni ste- kaze nam. Konacno sam je dotakao kada je rekao da stavim ruke na njeno dupe dok sam klecao iza nje. Bojan ju je drzao za picku. Obojica smo bili kao hipnotisani. Drzim joj guzove a kad joj on rece da nas priljubi uz sebe necu zaboraviti taj trenutak uranjanja lica medju nene gole guzove kad mi je privukla glavu rukom i drzala me cinilo mi se vecnost medju njima. Cuo sam kako je covek rekao Bojanu da zine kao da ce je ujesti a mogu misliti njegova zinuta usta spreda. Obrazima sam osecao njene vrele guzove i neprimetno sam je poljubio izmedju. Jos nam covek rece obojici da se opruzimo na ledja. Samo se secam da smo joj obojica lezali ispod rasirenih nogu a taj pogled na njenu picku pravo odozdo izmedju rasirenih nogu nad nama.. Zatim se opruzila po obojici. Prvo nam se navalila sisama posred face. Bila je teska ili mi se cinilo sto jedva dolazim do daha. U sledecem trenutku smo svaki po jednu njenu cvrtu bradavicu imali u ustima. To je trajalo. Stajali smo nepomicni a covek je vise puta slikao i govorio joj da se smesi dok gleda u njega. Kurac mi se neprestano dizao i spustao. Verovatno me ipak necega bilo strah tada. Kad se zena povukla napred, picka joj je bila izmedju nas dvojice a kukovima se prislonila uz mene i mahinalno joj obrlih butinu a to mi je bilo nezgodno. Vrhunac je bio kad odjednom priljubi se pickom uz moj obraz. Dlacice su joj bile kao svilenkaste, a tada nisam znao da je vlazna dok ne osetih kako mi okvasi obraz. Tada nisam znao da se zena uopste ovlazi. To mi je bilo neobicno. Jos se pridigla i kada je kolena stavila oko mene bilo mi je lakse od tereta. Njena picka je zjapila na par centimetara od mojih usta. Osecao sam kako zraci toplina iz nje. Spontano sam zinuo a cujem coveka – hajde hajde slobodno. U sledecem trenutku joj je picka bila u mojim ustima. Skroz. Osetio sam njen pomalo slankasti ukus. Cinilo mi se neznam koliko dugo. Covek joj je govorio da se nasmesi, pa da se pomeri jos malo, pa da namesti kosu, neznam ni koliko nas je puta slikao. Ona je sve vreme drzala picku u mojim ustima a kako se pomerala osetio sam kako mi jezik se sve lepse namesta medju njenim usnicama i cak nesto sto sada znam da je klitoris. Zena mi se samo obratila tada. Rekla je – zavuci jezik unutra. Tako lako mi je skliznuo pravo u nju. Covek je slikao svaki trenutak ulazenja mog jezika u picku njegove zene kada se pridigla i polako ponovo spustala. Sav sludjen kurac mi se konacno vise nije spustao. Jos se malo pridigla kad mi covek rece da se nasmesim jos jednom. Nacinih nekakav usiljeni osmeh. Kako da se smesim tik pod njenom pickom. Goreo sam. Zena me je gledala odozgo i prstima me dodirilala po licu dok je jos lagano prislanjala picku preko mojih usta pa podigne pa preko ociju pa podigne. Bila joj je lepljiva. Samo je ustala, zahvalili nam se i otisli u sobu. Ostali smo na podu. Bojan i ja rec nismo jedan drugom tog dana progovorili. Tek sutra a ovi dvoje su odlazili i videli smo ih u dvoristu kako su nam mahnuli. Bojan je rekao kako mu je zabijala prste u usta. Covece. Kasnije u skoli mi niko nije verovao pa sam prestao da pricam. Neznam, mozda sam hiljadu puta drkao vracajuci sve u glavi. Sve do prve devojke. Haha svakoj svojoj devojci bih se prvo okomio na picku, Sve su padale na to.
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0
mob
Nokia N95 8gb
Uciteljica sa sela

Bio sam 14 godina, zivjeli smo na selu.
Posto smo se premjestili iz jedne opstine u drugu(naravno na drugo selo) ja sam krenu u novu skolu.Seoske skole(za one koji nisu upuceni) rade zavisnosti od broja djaka koji pohadjaju skolu , u mom slucaju prvi do cetvrti osnovne idu u jutarnju smjenu a od petog do osmog(u ovom slucaju sedmog ) idu u posljepodnevnu smjenu.
Uciteljica je bila samo jedna , iako je vjerovatno bilo naporno raditi prakticno od jutra do skoro mraka njen stan je bio u skolskoj zgradi tako da je poslje svakog casa bar ako nista drugo isla kuci, nekad spremala rucak izmedju casova….

Nego da ne davim s tim sitnicama ona je tad bila oko 35 godina ,udata, omanja , uvjek utegnuta u odjelo, velika guza , sise samo sto ne predju preko katedre, crne najlonke ,jeback naocale , uvjek stiklice koje mozes cuti sve od kad krene iz stana do ucionice kako lupkaju i prva stvar sto je u mojoj glavi bila da vidim one sise i sjecam se svaki put bi mi se digao kad bi otvorila vrata i pozdravila razred.
Posto je nekad prolazilo do 20 minuta casa dok bi ona zadala razredima ispred mene sta da rade(sve ukupno je bilo 5 ucenika)ja sam se nekad ubijao od dosade . Posto nizi razredi imaju manje predmeta neki su odlazili kuci i obicno zadnji cas sam ostajao samo ja ( i ona naravno). Prije tog casa na odmoru ona je obicno isla u stan i ja sam bio sam.
Posto sam mogao da radim sta hocu po ucionici desavalo se da pregledam dnevnik , ponekad ako ostavi sako preko stolice koji tako mirise nanju(uvjek je bila namirisana) dok jednog dana vise nisam znao sta da radim a buljeci u one sise sam toliko bio napaljen poceo sam da se otkopcavam i polako izvadio kurac na stol, dodirnuo naocale sa njim , srce mi je kucalo 100 na sat , drkao ga zamisljao uciteljicu sa druge strane i njene gole sise ………u tome sam cuo zvuk stiklica i uhvatio me strah medjutim odjednom sam svrsio po onim naocalama i po stolu i cak jedna kap je pala po dnevniku . Na brzinu sam obrisao naocale sa majicom(koliko sam mogao) i stol i brzo se vratio na mjesto nemajuci vremena cak ni da zakopcam slic.
Ona je usla i sjela za stol(dam se kladiti da se na mom licu vidjelo da nesto nije u redu posto sam znao da ona kap sto je ostala na dnevniku mora da primjeti.Otvorila je dnevnik i pao mi je kamen sa srca , reko mozda nije primjetila…….. Pocela je da prica o nekom gradivu rekla da otvorim knjigu , ja sam jedva cuo sta je rekla od straha i uzbudjenja .Krenula je da uzme naocale i ruka joj je zastala na tren ali je na kraju posegla za njima i stavila ih spremajuci se da nesto procita iz knjige.Ja sam bio u haosu , da li je strah , neko uzbodjenje pomisleci da sam ja prije 2ije minute izdrkao na te naocale i tako sam ih slabo ocistio da je morala primjetiti da nesto nije u redu. Ustade i kaze mora da ode do stana na tren posto joj je kozica za ciscenje naocala ostala u stano.Ja podignem pogled da snimim situaciju i kazem u redu , ja cu citati nesto o cemu smo ucili.Skinu naocale i izseta iz ucionice.Kurac mi se bio digao opet , hiljadu mi misli krece kroz glavu i nemogu da se uzdrzim da ga ne izvadim i pocnem da drkam dok slusam one stiklice sto odzvanjaju hodnikom.Pomislim necu da previse rizikujem idem u WC jer ne mogu vise da izdrzim.WC (muski) je imao 2ije odvojene pregradjene solje i ja sam usao u jednu i bacio se na posao.Odjednom cujem zvuk stiklica i to me jos vide napali , dolazim do vrhunca kad odjedom uciteljica ulazi u WC i ja zastade ……….udje i otvori vrata iza kojih sam ja bio sa tvrdim kurcem u ruci i uplasenim izrazom na licu…..Sranje , mislim se , uhvatila me je …..ima da najebem za ovo …..Poslje par trenutaka gledanja u mene , kurac sto jos uvjek pulsira rece”sta to radis!?” ja nisam odgovarao …. “odgovori mi!” …ja kazem stidljivo”drkam..” “pa sta si stao , drkaj ga dok te ja gledam kad mislis da si neki mangup ” ja polako poce da ga drkam , sav zbunjen i izgubljen , ni sam ne znam sta se desava, gledam u one bujne sise , najlonke i za mozda dvadeset sekundi izdrka na pod ispred sebe tacno ispred njenih nogu.Stajao sam uplasen razmisljajuci sta ce mi se sad desiti , zvace roditelje , jaoj sramote mislio sam, cijeli svjet mi se srusio u tom trenutku.Ona se okrenu , rece da mogu da idem kuci i izadje iz WC-a.Ja sam ostao jos minutu sam depresivan i sjeban , krenuo sam da pokupim stvari iz ucionice , otvorih vrata kad imam sta vidjeti, uciteljica lize onu kap sperme sa dnevnika , i onako iznenadjeno pogleda u mene , primjetih da su joj sise skoro ispale iz grudnjaka, zastade i krenuh prema njoj , divljacki je uhvati za sisu , pa za drugu, ona isplazi jezik, ja obadvjema rukama uhvati sisu i poceh da joj lizem bradavicu.”nemoj nikome da kazes za ovo ” kaze ona , “necu ako ti ne kazes nikome za sto sam ja radio maloprije”, kaze “necu ako mi obecas da cemo se ponovo vidjeti u WC-u’Po treci put mi se dize kurac i trgam sve sa sebe “daj mi ga , stavi mi ga u usta”kaze pohotno , nikad mi niko nije pusio do tada …stavih ga u usta i poceh nabijati jako , ona ispusta neke tada meni nepoznate zvukove , grglja , kao da se davi , za par minuta osjetio sam da cu opet da svrsim , zabi joj ga do grla i spusti svoje sokove duboko u njeno zdrelo …jaoj kako je osjecaj bio ljep, kao nista prije sto sam osjetio u zivotu…….obukoh se , moja se uciteljica jos uvjek smjesi , sise ispale na stol, kaze” mozes da ides kuci , sutra imas jedan vise cas nego obicno ,moramo ponavljati gradivo”
Nasmjesim se i izadjem iz ucione , ne znam da li cu moci i zaspati veceras od silnog uzbudjenja……….
Nastavak sljedi uskoro….
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0
mob
Nokia N95 8gb
Seoska Slava

Zovem se Dijana, imam 27 godina plavuša sam i kažu zgodna. Opisaću vam najčudniji i najluđi doživljaj iz mog ljubavnog života. Rođena sam u patrijarhalnoj porodici u unutrašnjosti. Od rane mladosti su momci počeli da se zanimaju za mene, jer sam se izdvajala od drugih devojaka lepotom i izgledom. Normalno ni ja nisam bila imuna njih, ali su se sve veze završavale na poljupcima. Udala sam se rano,sa 20 god i prvi put osetila čari sexa. Uživala sam u sexu, ali onako neiskusna ,mom suprugu nisam bila dovoljna ,pa je potražio malo razonode ,,sa strane’’. Normalno posle određenog vremena sve se saznalo i došlo je do našeg rastanka. Ubrzo sam našla čoveka sa kojim sam i sada, sa kojim uzivam u svim lepotama ljubavi i sexa. Probali smo sve mogućnosti što kažu jedan na jedan, bili smo jako maštoviti oboje i pružili jedno drugom mnogo zadovoljstva. Posle određenog vremena i stečenog poverenja jedno u drugog, Dejan je počeo da spominje grupni sex, pa moj odnos sa dva muškarca ,njegov sa dve žene, ali mene to nikako nije privlačilo, jer sam bila uverena da smo u krevetu dovoljni samo nas dvoje i sve je ostalo samo na fantazijama.

E tu počinje moja priča. Bilo je proleće 2005 godine, moja sestra Vera iz jednog malog sela u Vojvodini me već par godina zvala da dođem kod nje u vreme seoske slave, ali ja nikako nisam uspevala da se organizujem i posetim je. Te godine sam se odlučila,organizovala i krenula, na žalost moj dečko nije mogao sa mnom zbog službenih obaveza. Prethodno smo imali lep vikend pun sexa, gde je on kao puno puta do tad u trenutku strasti pričao kako bi voleo da gleda kako me neko drugi tuca i pri tome strasno svršavao,to ga je jako uzbuđivalo . Kada sam kretala rekao mi je: lepo se provedi i namignuo onako perverzno, ja sam mu rekla : daj ne lupaj ,pa to je obična selendra, šta bi tamo moglo da mi se desi.Stigla sam kod sestre popodne, odmah me je uhvatila da obiđemo svu rodbinu da bi posle bila samo njena. Normalno kod svih hrana ,piće ,kolači,a nikog ne mozes da odbiješ. Onda smo obišli seoski vašar, kao i svaki drugi, par tezgi sa raznim glupostima, neizbežni ringišpil i to je to. Večeras izlazimo ,rekla je Vera sva uzbuđena, jer njoj je to bio otprilike jedini izlazak u godinu dana. Ona se takođe mlada udala i njen muž joj je bio sve, često mi je pričala kako je zadovoljna svojim brakom i životom i bila je jako stidljiva, sex je za nju bio tabu tema.Uveče je krenulo spremanje, ona svoju haljinu samo za slavu,cipelice na malu štiklicu, a ja crne sandalice sa visokom štiklom,crnu suknju uz telo, gore crnu čipkanu majicu u kojoj su moje velike grudi došle do izražaja maximalno. Izašli smo zajedno sa njihovim društvom,to su uglavnom bili bračni parovi i stalno su nešto međusobno pričali, tako da sam se ja prilično dosađivala. Ona se trudila da me zabavi, ali je naravno morala i mužu da pravi društvo. Oko ponoći smo prešli iz kafane u diskoteku ,ako se to tako može nazvati. Bila je to kafana u podrumu ,na sredini je bio kao podijum za igru ,narodnjaci su tukli nemilosrdno. Ekipa se zabavljala maximalno, popilo se puno vina, tako da su se svi prilično opustili i igrali. Zazvonio mi je mobilni ,bio je to Dejan, rekao je da je sam kod kuće i da je strašno uzbuđen, jer razmišlja kako me neki grubi seljak sad negde u nekoj njivi tuca. Rekao mi je da ga zovem da sluša ako se to desi.. Ja sam mu rekla ok, ali sam u sebi znala da za tako nešto ovde nema šanse, niko me nije ni najmanje privlačio. Ipak uzbudila me je ta njegova suluda ideja. Popila sam jos jednu čašu vina i pošla opet na podijum , a u glavi su mi bile njegove reči.. Krenula sam da igram ,odjednom se iza mene stvorio krupan tip, imao je oko tridesetak godina ,visok,širokih ramena,kratke crne kose, sa šakama kao lopatama, ali sa licem koje mi se na neki čudan način svidelo. Počeo je da igra pored mene, pa da me s vremena na vreme dodiruje rukama ili kukovima kao slučajno, pogledala sam ga par puta direktno u oči,nasmešila se, a on je zverao u mene kao opčinjen. Pomislih u glavi hajde da se igramo, i onako su to Dejanove fantazije. ,Posle par pesama ,krenula sam da ,,uhvatim malo vazduha’’ napolju, kako sam sestri rekla ,on je po mom očekivanju krenuo za mnom. Dvoumila sam se da li da to stvarno uradim,nisam želela da prevarim Dejana,da li da stvarno zovem Dejana da sluša ,da ne pokvarim vezu kojom sam zadovoljna,ali sam bila uzbuđena i odlučila da probam .Izašla sam iz diskoteke i krenula do kola koja su bila malo zavučena u mrak između dva drveta. Neznanac je krenuo za mnom ,a ja sam ga ignorisala, hodala sam uvijajući kukove znajući da će ga to izludeti. Tucanje sa potpunim strancem!!! U glavi mi je bio jako čudan osećaj nesto između uzbuđenosti, zbunjenosti i straha..Došla sam do kola i kao nešto tražila po njima, naguzivši se na vratima tako ,da su mi noge bljesnule punim sjajem ,a guza skoro izvirela ispod suknje,u tom momentu sam okrenula Dejanov broj i spustila telefon na sedište. Prišao mi je od pozadi i počeo da me mazi po nogama i guzi ne progovarajući ni reč, umesto šamara kojem se verovatno nadao, dobio je jedno uvijanje kukovima ,to ga je ohrabrilo pa je počeo sve više da mi zavlači ruku ispod suknje. Iz telefona se čulo:,,Halo Dijana, halo,uzela sam telefon i rekla: Jesi stvarno mislio ono o tucanju, Dejan je rekao: da, e onda slušaj, rekla sam već uzbuđena do ludila. Njegova gruba ruka je već bila ispod moje tange dodirujući moju ribicu grubo. Počela sam da mu se trljam o ruku i uzdišem ,osećaj je bio sjajan jer je ruka bila gruba, bradavice su mi se ukrutile i usmerile ka nebu, mislila sam pocepaće mi majicu. Iznenada sam se okrenula, uhvativši ga za nabrekli kurac preko pantalona, kao da je bio zbunjen ni reč nije rekao, samo je uzdahnuo. Počela sam da komentarišem naglas sta ću sve da mu radim da Dejan čuje. Znala sam da to uzbuđuje obojicu..Strgla sam mu pantalone izvadila kurac iz gaća i počela ludački da ga pušim,bio je prilično veliki, mada malo kriv na levo. Klekla sam na kolena olizavši mu jaja ,to ga je razbilo, zabio mi je kurac u usta ščepao me za kosu i počeo da mi nabija glavu na kurac. Gurao mi ga je do krajnika, a mene je to jos više uzbudilo. Iznenada mi je oteo kurac iz usta , uhvatio me za ruku i poveo me do haube, jedva sam uspela da dohvatim telefon i stavim ga kod brisača. Digao me na haubu, zadigao suknju, digao noge na ramena, pocepao tange i počeo da mi liže ribicu, vec toliko mokru da je sve curelo. Zabacila sam glavu unazad, zatvorila oči, moja plava kosa se razletela po autu, maximalno sam raširila noge da mi priđe sto bliže. Zabio je glavu u moje međunožje i lagano mi lizao klitoris, pa mi je onda grubo zabijao jezik u ribicu. Jednom rukom mi je oslobodio sise iz brusa i počeo da ih mazi dok je srednjim prstom druge ruke masirao rupicu na guzi. Počela sam da uzdišem glasno,ne razmišljajući, da me mozda neko od rodbine sluša ili gleda , ništa mi nije bilo važno samo njegov jezik. Izdizala sam svoju karlicu prema njemu i vukla njegovu glavu prema mojoj ribici. Mobilni je nekako bio odmah tu tako da je u toku bio direktan prenos sexa samo za mog Dekija. Odjednom sam osetila kurac na usnama, bila sam zbunjena,jer jezik je jos bio u mojoj ribici. Otvorila sam oči i videla ,isto lice ali ipak nekako drugačije , bio je to njegov brat blizanac. Uzbuđena do ludila zgrabila sam ga i počela da ga pušim, bio je isti čini mi se čak isto i kriv kao bratov. Gurala sam ga usta kao luda htela sam da ga progutam, rukom sam mu mazila jaja koja su bila puna i napeta, dok je njegov brat i dalje gurao jezik u moju picu. Nisam mogla da komentarišem dalje jer su mi usta bila puna, ali sam uzdisala što glasnije da Deki sve čuje.Jedan od braće je uzeo ćebence iz mojih kola i stavio ga na zemlju, legao je na njega kurac mu je bio uspravan kao neka antena, drugi brat me je digao sa haube, uzeo u ruke i preneo do ćebeta, sve sa mobilnim u ruci. Stavila sam telefon na ćebe, a ja sam sela na kurac. Prvo polako, a onda sve jače i jače nabijala sam se na neznančev kurac, dok mi je drugi isto tako nepoznat punio usta ,a sve to sluša moj dečko, bila sam napaljena kao nikad. Uskoro sam svršila vrišteći kao luda i skakajući po kurcu. Onda su me okrenuli sa strane, ne davši mi ni minut predaha ,promenili su se, sad sam pušila kurac koji je do malopre bio u mojoj ribici ,a ovaj drugi je počeo da me tuca. Sve jače i jače, moja ribica je samo bridela. Onda ga je izvadio iz ribice i gurnuo u guzu, ušao je tako lagano kao nikad do tada, malo sam zastenjala ,ali sam nastavila da pušim ne smanjenom žestinom. Odjedanput su kao po dogovoru stali, obojica i izvadili svoje kurčeve. Jedan od njih je legao na leđa ,više nisam znala koji, nabila sam se i počela da ga jašem, a onda se drugi polako od nazad prišao, zaustavio moje skakanje po kurcu i polako mi ušao u guzu. Nikad nisam imala taj osecaj, dva kurca u meni ,mislila sam boleće, ali slast je bila jača, bol nisam ni osetila. Polako su me tucali obojica popunivši moje rupice u isto vreme, zgrabila sam mobilni i pitala : jel slušaš, a sa druge strane se čulo dahtanje i Dekijev glas : to ljubavi to. Bacila sam mobilni i počela da se nabijam na dva kurca, počeli su da me tucaju sve jače i jače opet sam svršila uz vrištanje. U tom čujem glas brata koji je bio ispod mene : Mali dodji ovamo, otvaram oči ,a ispred mene klinac izvadio kurac i drka, ščepala sam ga i strpala usta, mali se prepao, ali mu je kita bila jako tvrda. Pomislila sam : Sada su tri u meni, mislila sam da to nikada neću doziveti. Posle par minuta klinac je svršio i napunio mi usta neverovatnom količinom sperme, sve sam progutala,zagrcnuvši se .Klinac je uvukao kurac u pantalone i nestao. Braća su me i dalje tucala neverovatnom žestinom, ovaj koji je bio na leđima i u mojoj ribici, mi je lizao sise grickajući mi bradavice koje su i dalje bile maximalno napete , mislila sam otkinuće ih, a ovaj koji je bio na meni i u guzi, me čupao za kosu, udarao svojom ručerdom po guzi, gurao svoje grube prste u moja usta. Vikao je :Sad ćes da vidis kako jebu braća.Ta grubost me jako uzbuđivala vikala sam : jebi me ,jebi me ,razbi me, tuci me ,jače, jače, pritom mu sisavši prste na rukama, kao da su najlepše lizalice. Odjednom je ovaj koji je bio u guzi izvadio svoj kurac, ja sam okrenula glavu,a on ga je brže bolje smestio u moja usta, napunio ih je spermom, počela sam da gutam , ali mi je malo iscurelo, opušteni kurac mi je ispao iz usta, a ja sam pohotno pokupila tih par kapi koje su mi iscurele svojim prstima i vratila u usta. On je urliknuo tako jako da mislim da ga je celo selo čulo. Tada je brat koji je bio ispod mene, izašao iz moje ribice izvukao se ispod mene i rekao mi : ostani tako ,ščepao me od nazad za kukove i grubo me nabio na kurac, zabio ga je do kraja par puta, svršila sam i treći put, opet sasvim glasno i suludo uz vrištanje i sve jače nabijanje na njegov kurac, a onda je on počeo da stenje sve glasnije i glasnije, naredio mi je lezi na leđa , tako sam i uradila, seo je na mene ščepao moje sise i stavio svoj kurac između njih, posle samo par pokreta počeo je da prska po mojim grudima ,licu, ustima. Sperma je bila svuda po meni, nisam više imala snage da je sakupljam i gutam, ono sto je bilo u ustima progutala sam,vec po navici. A on, on je urlikao,brzo disao, nije mogao da se smiri.Ustao je sa mene i otišao ka diskoteci,usput zakopčavši pantalone teturajući se levo desno. Pogledala sam u mobilni, da li je Deki još tu, ili je odustao od slušanja shvativsi da mu je devojka luda, ne želeći više nikad da me vidi, uzela sam telefon i rekla: Halo Deki jesi tu, a on je odgovorio uzbuđenim glasom,tu sam ljubavi, uzbudila si me kao nikad do sad, svršio sam dva puta, požuri kuci želim te. Kad sam završila razgovor pogledala sam oko sebe, nikog nije bilo, ležala sam na ćebetu gola, razvaljena ,kao nikad ,sperma je bila po mom licu i grudima ,a u glavi sulud osećaj i neviđeno zadovoljstvo. Malo sam se dovela u red i legla u kola da odmorim. Vera je nedugo zatim došla i pita : pa gde si ti svuda sam te tražila, nema te već pola sata, a ja sam se vadila da me uhvatilo vino pa sam došla malo da odspavam u kolima i nikako mi nije bilo jasno da je trajalo samo pola sata, mislila sam da sam uživala mnogo duže. Nisam normalno ništa spominjala, i onako bi me se svi odrekli da znaju šta je bilo. Spavala sam do podne, iscrpljena noćašnjom avanturom. Za ručkom,Vera je stalno pričala kako joj je bilo super sinoć ,bila je oduševljena provodom, ja sam joj potvrđivala,jer meni je provod bio stvarno nezaboravan. Popodne sam se vratila kući, Dejan me sačekao na vratima naložen kao nikad. Uhvatio me ,pokidao sve sa mene ,potucao kao nikad do tad, morala sam da ponavljam priču više puta, uzbuđivala nas je, oboje smo svršavali do besvesti. Eto to je moja priča ,moj ludi doživljaj. Deki i ja smo i dalje zajedno, ljubav i sex su nam super, probali smo jos neke nove varijante , ali o tome ću vam pisati neki drugi put .
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0
mob
Nokia N95 8gb
Leptir

Eh! Da sam bar onaj leptir što joj je sleteo na dojku i da živim samo taj jedan dan. Ona ga gleda dok prevaljuje brdo, sve moguće nagibe i provalije, stiže do bradavice i tu se pobedonosno penje, kao planinar kada stigne na vrh da pobode zastavu. Krila su mu zastava, vijori njima. Ona ga gleda trenutak pre nego što ga uhvati i stavi u knjigu da njegovu lepotu saèuva zauvek. On se njenim šećerom zadojio - zauvek. A ja bih na njegovo mesto, pa makar posle i u knjigu. Šta je život ako nemaš potrebu za njim, šta je smrt ako nemaš želju da je ulepšaš? A ona je i potreba i želja, i razlog življenja, i lepota umiranja.

Eno, vidim! Vidim da joj se kapljica vode sliva niz Venerin breg. U toj kapljici ima milion bakterija, a ja nisam ni jedna od njih. Svaka se dlačica presijava na suncu, i tako je meka, i podatna… ej, blago njima! Stomak sa pupkom u sredini, a po kome šetaju mravi, da samo znaju kako su srećni. A, tu je! Tu je i glava! Oči dva nebeska dragulja, zubi niska bisera, crte lica anđeoske, neobjašnjivo lepe, duga plava kosa sakuplja sunce, pesak i insekte, i raspršuje ih na sve strane. Zaslepeće mi dvogled, vraćam ga nazad na grudi. Na njene grudi. Onaj leptir je još tu, još ga nije ispresovala. Previše je lep da bi ga se tako brzo otresla. A on, kao da zna da su mu sekundi odbrojani, stegao bradavicu sa svih šest nogu, pa ne pušta. A možda i zna. Odabrao sebi mesto gde će da umre. Ko od nas ne bi napravio baš ovakav izbor? Kad već ne biramo mesto gde ćemo se roditi, da bar izaberemo gde ćemo umreti. Ali, ne! Tu privilegiju imaju samo odabrani. Ja nemam onakva krila kao on, ja nisam tako mek i nežan kao on, ja… nisam leptir. Trzaj rukom, nije se branio. Znao je, i dopustio je da uđe u njenu knjigu. Slatka smrt. Okreće se na stomak. Daje se zemlji, vodi ljubav sa milijardama živih bića odjednom. Kako da postanem jedno od tih živih bića? kako da se pretvorim u pauka? U crva? U gusenicu? Kako da se zavučem ispod nje? Samo malo, samo jedan tren, kako… oh, kako!
Na oble i blještave guzove spušta se nekoliko komaraca. Rugaju mi se, vidim ih kako mi mašu, a onda svoje rilice uvlače u poru kože. Šljapnula je rukom i pobila ih. Tako im i treba kad se prave važni. Krivulja leđa, plećke, kičme… eh, kako je lako postići savršenstvo. Ustala je. Išla je pravolinijski, bez lelujanja, bez njihanja bokovima, pravo u vodu. E, sada je vodila ljubav sa rekom, i sa koliko još živih vodenih organizama, a kada ću ja doći na red? Ih, da sam bar onaj mehur što joj se priljubio uz kožu, pa prsnuo sekund­dva kasnije. Da prsnem, da me nema, samo da budem uz nju. Šta sam sve mogao da budem, a nisam. Plivala je na leđima, prepuštajući se sjajnom suncu, čistoj vodi, toploj zemlji, mirisnom vazduhu, svetlom nebu… svima osim meni. Svi su joj tu, na dohvat ruke, svi osim mene. Izlazi iz vode kao živa vatra, varnice pršte na sve strane, a ja čak ni jedna od tih iskri nisam. Buktinja jača od sunca, kosa se zalepila za ramena, a ja ni ona kapljica nisam. Skida neku bubicu, srećna li je ta bubica, da mi je da sam u njenoj ljušturi. Briše se peškirom. Grudi, stomak, prepone… ej, što nisam taj peškir. Bar jedna dlačica u njemu.
Uzima svoje stvari i odlazi. U pesku tragovi stopa, u vazduhu miris, u vodi odbljesak, svi kao da se zahvaljuju, svi su oni zadovoljeni, svi… sem mene. Stežem dvogled grčevito ne bih li je uvećao, privukao… ne vredi. Sve je manja, sve je udaljenija. Nema je više u okularima. Trenutak lepote je minuo, ostala je samo surova stvarnost. Ništa nije tako kratko kao lepota, i ništa tako bolno kao stvarnost. Noćas ću imati šta da sanjam. Jedini prijatelj mi je ovaj dvogled. Pružio mi je privid blizine, nečega što mi je tako daleko i nedokučivo. Sad mogu da uzmem teleskop pa da gledam u zvezde. I one su mi isto tako daleke i nedokučive. Još jednom stavljam dvogled na oči, možda je negde u uglovima ostao komadić one slike od malopre. Ali ne! Opet ta surova stvarnost. Reka se stišava, sunce je na zalasku, veče osvaja i spušta svoje prste na uzavrelu zemlju. Noćne životinje, kao glumci, zauzimaju svoje mesto na pozornici. Svako zna svoju ulogu, ali meni na toj pozornici nema mesta. Vraćam se kući, u krevet. Jedna zavesa je spuštena, druga podignuta. Smena dana i noći, varljiva igra svetla, smena glumaca na pozornici, smena straže na kulama… mene niko nije primetio. Jasno! Ja sam iz neke druge predstave.
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0
mob
Nokia N95 8gb
Okrutne lezbejke

Krici koji su dopirali iz susedne sobe sablasno su odjekivali u sitnim noćnim satima, bolno mi se zabadajući u uho i mozak. Gotovo da nisam mogla da prepoznam njen inače prijatni alt; čulo se samo roktanje hrapavog glasa koji je tek malo podsećao na ženski, i sladostrasni smeh surovih, beskrupuloznih dželata. Oni, gospodari-bogovi, tretirali su moju Vericu kao obično govno, a njoj je to prijalo! Ništa nisam mogla da učinim.

Vezana mokrim užetom bespomoćno sam se bacakala po podu, postižući samo to da mi se konopac jos dublje useca u meso, čak guli kožu. All, moja patnja nije ni najmanje važna! Hoće li ona izdržati, pitala sam se. Po ko zna koji put čujem fijuk šibe, i njen krik. Onda opet fijuk: da mogu, poturila bih svoje lice umesto njenog guza. Znam da je to nemoguće; zatvaram oči i vidim crvene brazde preko njenih predivnih guzova. Moram da joj ublažim bol! Moram da usnama i jezikom dodirnem svaku njenu modricu, da pokupim svaku kap znoja, da joj, preklinjući je za oproštaj, svaki delić kože prekrijem poljupcima nežnijim od ružinih latica! Oh, moram i želim, ali sam nemoćna i bedna kao crv!

Odjednom se sve utiša. Tišina mi još teže pada. Čula sam korake, otvaranje i zatvaranje ulaznih vrata, i opet — tišina. A onda odjek njenih tankih štikli o parket. Znala sam da stoji na vratima sobe i da me posmatra ali sam se plašila da otvorim oči.

— Pogledaj me! — naredi muklim glasom.

Ugrizla sam donju usnu i podigla kapke: ugledala sam nakazu! Gospode šta su joj uradili! Kosa raščupana i mokra, na usnama skorela sprema, celo lice podbulo od vatre strasti i batina, a telo išarano snopovima brazda i tragovima znoja. Gadila mi se! Gledajući me ravno u oči dogegala se do radijatora za koji sam bila vezana. Njeno međunožje je širilo zadah sperme, znoja i mokraće.

Gadila mi se, a obožavala sam je! Pička mi je bila skroz mokra, pravi potop. Podrignula je kao bavarski kamiondžija i na momenat mi se učinilo da će se ispovraćati po meni. Natrćila se pred mojim licem i razmakla guzove. Čmar joj je bio rastočen, a pička nešto najjadnije što sam u životu videla! Gotovo u fronclama.

— Čime su ti ovo uradili? — promucala sam plačnim glasom.

— Kurčevima debelim kao bezbol palice, pesnicama, flašama …

— Boli?

— Tvoj jezik će biti melem . . . — reče, uhvati me za kosu pa moju glavu nabi u svoje međunožje.

Promolila sam jezik i osetila razne ukuse. Predivne ukuse! Nisam se ustezala: navalila sam na njenu pičku i bulju, halapljivo, kao da ću da ih prožderem. Lizala sam, sisala, grizla i ona je ponovo zadovoljno roktala. Kao da je htela da mi celu glavu nabije u svoju utrobu. Znam da je, drolja, oduvek o tome maštala. Trudila sam se da svoj liz-posao obavim što bolje i dobijem nagradu.

Još me je držala za kosu i sad je praktično obrisala mojim licem svoje dupe i pičku. Svo lice mi je bilo musavo. Okrenula se i pogledala me: bio je to užasno pokvaren smeh. Mora da sam izgledala više nego bedno, uvezana kao kobasica i lica umazanog sokovima njenog raspičja.

— Šta sam ja tebi, Miroslava? ŠTA? — cedila je kroz zube svaki slog.

— Partnerka…— prošaputah.

— Kaži to jasno i glasno, kopile ništavno! Hoću da te čujem!

— Mi si moja partnerka, moja devojka…— zaplakah ponovo…

— I šta si ti, ništarijo, danas priredila svojoj devojci?

— Dovela sam četvoricu ogavnih manijaka koje sam pokupila sa železničke stanice i platila im da ti rade sve što im padne na pamet.

— Da, ali ti još uvek ne znaš šta su mi sve radili. Bila si vezana, valjala si se tu po tepihu, nemoćna, dok su ti oni rasturali partnerku uzduž i popreko. Jebali su me, tucali, karali, ubijali kurčevima…Znaš li, pizdo, šta je tu po tebe najgore? Uživala sam!!! Tom bedom od pičkolizačkog jezika nikada nisi uspela ništa vredno da uradiš. A momci su imali tako žestoke pendreke i šake, pa pruteve i — beskvarno kvarnu maštu! Naskakali su sa svih strana i u sve rupe, po dvojica trojica pa i sva četvorica. Rokali me, gurali mi svašta u pičku, dupe i usta, mlatili kao stoku, i što sam više batina dobijala to sam ih više želela, to sam više dahtala za njihovom spermom. Uživala sam kada su me zapišavali…Znala sam da ćeš mi ti jezikom očistiti, polizati sav znoj, sluz, spermu i pišoru!

Dok je ovo pričala, zajašila mi je lice, i njena raskokana pička počela je da proždire moj jezik. Nabila se do kraja, a onda naglo zameša.

— SVRŠAVAM! — vrisnula je na sav glas.

Bio je to kraj večeri.

Zoru smo dočekali u postelji, zagrljeni, smireni - kao hiljade normalnih parova posle normalne intimne ljubavi…
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 45 46 48 49 ... 398
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 15:12:40
nazadnapred
Prebaci se na:  
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.109 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.