Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 10:08:05
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 9 gostiju pregledaju ovu temu.

>> Pitate se gde su nestale galerije devojaka? Kliknite ovde! <<

Vazno: Molimo vodite racuna o ponasanju na ovom delu foruma i procitajte nova pravila sex foruma!

Idi dole
Stranice:
1 ... 44 45 47 48 ... 398
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Erotske price  (Pročitano 26575112 puta)
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0
mob
Nokia N95 8gb
Seksualna iskustva 2

Svako je seksualna iskustva stekao u nekim svojim godinama,neko to prizna a neko neželeći da bude iskren izmišlja i priča da je to bilo puno pre negoli jeste.
Prvo pravo seksualno iskustvo sam u svojoj 18-19 godini.Bio je maj 1992 godine i sa školom smo išli na matursku ekskurziju na more u Crnu Goru.sa nama su išli i profesori razredni starešina,i dve profesorice jedna starija a jedna mlađa,koja je od nas starija 13 godina,koja nam je predavala sve 4 godine.O njoj smo svi mi imali pozitivno mišljenje.Ona je bila zgodna,moguće je bilo da su se učenici u nju zaljubljivali.zvala se Liza.

Svi smo potajno čekali da se pojavimo na morskom žalu i vidimo profesoricu u kupaćem kostimu,i verovatno se svima pa i meni na tome završavala misao.Putovanje je bilo dugo ali nama zanimljivo.Stigli smo na odredište smestili se,procunjali malo po okolini hotela i umorni otišli na spavanje.na plaži smo mogli videti mnogo devojaka u kupaćim kostimima koji uvek više otkrivaju negoli pokrivaju.na plaži se pojavila i profesorica Liza,u kupaćem kostimu,Crnom dvodelnom,koji je imao sive šare napred gornji deo kostima bez bretela je pokrivao srednje velike sise,imala je vitak struk,ravan stomak,dupe joj je bilo srednje veliko bez celulita taman da ostavi utisak da je kupaći kostim kao skrojen za nju,reakcije su bile kao i obično retko kome od nas kurac nije izmakao kontroli,pa i meni.U jednom momentu Liza je prišla do mene,i zamolila me da joj pomognem da namesti suncobran,pošto mi se kurac skoro digao imao sam mali problem da kamufliram sporo se krećući i stiskajući ga nogama,a još kada se ona sagla,muka je bila potpuna.Mislim da je ona to primetila ali smo se pravili kao da je sve u najboljem redu,i tako je prošao taj dan,uveče smo (celu noć) proveli u lutanju kroz grad i pijanki.Budući da sam prethodni dan proveo na suncu osećao sam se slabo i budući da me je bolela glava,otišao sam do profesorice,da je zamolim da mi da neki lek ako ima.Bilo je jutro i ja sam pokucao na vrata a ona je pitala ko je ja sam rekao i kada su se otvorila vrata ona je stajala u kupaćem kostimu,što je moje bolove za momenat nadvisilo,dala mi je aspirin i rekla da je najbolje da jedan dan neidem na sunce i da malo ležm u sobi i pazim se.Ja sam otišao u svoju sobu i popio lek.Nekoliko sati kasnije ja sam ustao i krenuo da bar prošetam do grada,kupim novine pošaljem razglednice.Soba profesorice Lize bila je na kraju hodnika ona me je primetila,i pozvala da uđem ja sam se začudio da nije na plaži a ona mi je rekla da i njoj nije prijalo jučerašnje pečenje na suncu pa danas malo apstinira.Njena soba je bila je jednokrevetna,u mojoj glavi su se rojile misli ali je pitanjem dali joj mogu kupiti neke novine sve se razbilo u komadiće,a budući da je bila obučena,smatrapo sam da je nerealno bilo što očekivati.Otišao sam do grada i vratio se kada sam pokucao na vrata Liza je rekla da uđem,kada sam ušao,silno sam se iznenadio kada sam je ugledao u kupaćem kostimu.Rekla mi je da zaključam vrata i da se skinem.Nisam mogao da verujem što sam čuo pa sam zastao.Onako ukopanom ona je prišla i počela da mi skida bermude i majicu a nedugo zatim i kupaći,tada je kurac od dučak16cm a debeo 4,5 cm se ukrutio kao nikada do tada,ona je skinula svoj kupaći i ja sam imao utisak kao se njene grudi podižu. I jedno i drugo smo bili crveni u licu.Od silne uzbuđenosti zaboravio sam i da zaklučam vrata,a zamislite da je neko naišao i otvorio vrata pa to bi bio skandal i kraj Lizine karijere i reputacije koju je uživala..Ona je ispravila grešku,a ja sam i dalje stajao i gledao šta se dešava sa nevericom.Klekla je i uhvatila me na kurac i počela da ga puši,a to je radila sa takvim iskustvom i uživanjem.Bilo je vreme blizu ručka i učenici i profesori su se mogli vratiti pa smo morali biti brzi,ona je legla na krevet a ja sam je mojim srednjakom zadovoljavao,tada je ona rekla da želi da pojebe samnom,Ja sam počeo da se snebivam,ali u momentu ona je bila na meni i zajahala me nisam imao kud.Od silnog uzbuđenja došao sam do vrhunca ,u jednom momentu sam počeo da svršvam u nju,kroz glavu mi je prošlo 1000 misli,koje je ona prekinula rekavši da koristi pilule i neće zatrudniti a i ako se desi to nije moj problem.Ustali smo ja sam počeo da se oblačim na šta me je ona povukla za ruku u kupatilo gde smo seks ponovili a ja je ponovo napunio.Za ručkom je bilo komentara ali budući da smo se posle ručka pojavili na plaži sumnja nije bila toloko jaka,a ja sam do kraja ekskurzije razmišljao o onome šta se desilo.Kada bi se sreli,i pogledali jedno u drugu odmah bi zakretali glavu,naročito ja.Drugari su komentarisali njen izgled a ja sam ćutao ili sam klimao glavom.Ekskurzija se završila.
Posle 20-tak dana došla je i maturska večer,učenici i profesori su bili u istom sastavu,atmosvera opuštena celu noć se pilo i negde posle 2 sata počeli su da se razilaze,ja sam rekao da će po mene doči otac i udaljio se do obližne pumpe mada oca nisam ni obavestio.Svi su odlazili i ja sam se vratio i sedio u lokalu kada se pojavila profesorica Liza,koja je kao fol otišla.Rekla mi je da odem do recepcije i uzmem ključ,i ja se nisam bunio kao hipnotisan sam opišao uzeo ljuč i otišao do sobe nedugo zatim došla je i ona.Ovaj put smo se bržes skinuli iako smo na sebi imali ja odelo a ona suknju i košulju,sve je išlo brzo i menjali smo poze,kao na traci,u jednom momentu sam osetio da se blići vrhunac,to je osetila i ona i viknula da vadim kurac iz nje jer pošto je pila alkohol i pored pilule može da zatrudni,i ja sam uradio što je tražila ali sam je zamalo napunio,istresao sam se ko nikada do sada,otišli smo do kupatila,i kada smo se vratili počeli smo ponovo,ali je ona tada iz torbe izvadila kondom i insistirala da ga navučem,na kurac to je bilo prvi put i ja sam ga navukao,i počeo ponovo ,ali to nije bilo kao bez kondoma,ja sam ga budući da je ona bila isptred i nije videla svukao i nastavio da ubadam na kraju sam svršio po njnim leđima.Istuširali smo se napustili sobu i njenim autom stigli do grada a ja odatle kući,gde sam rekao da smo ostali do fajronta,a budući da je to bilo matursko veče moji su poverovali.Posle više od mesec i po dana,došao sam na plažu i tamo sreo Lizu koja je bila bleda u licu.Pozdravio sam je i pitao šta joj je ona mi je rekla,da je zatrudnila ali joj nije bilo jasno kako jer je koristila piliule i kondom,na šta sam joj ja rekao da sam ja stragao kondom.Ona me je pogledala i rekla mi da nosi moje dete,ali da ja nemam ništa sa njim.Krajem leta sam je vidio ponovo,u prolazu mi je rekla da je pre 10 dana bila da je očiste.Od tada sam je samo ponekad sretao,jednom mi je rekla da joj je žao što nije rodila dete jer su joj rekli da se radilo o dečaku,a ona je imala dve ćerke ali ja mislim da je najbolje što nije bilo tako. Ovakav potez nikada nisam dopustio uvek sam poštovao seksualne partnerke i njihovu volju…….
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0
mob
Nokia N95 8gb
Vedranine avanture

Priča koju ću opisati je istinita jasam bio lični očevidac radnje koja se dešavala u preduzeću a akter je moja radna koleginica.Vedrana je kada smo se upoznali bila normalna žena majka troje dece.Nije bila nešto pposebno lepa ali ni ružna.Bila je smeđa ali se farbala u plavo.Imala je vitko telo s obzirom na troje dece,i idealnu težinu,male grudi i dupe koje je bilo idealno.Oblačila se normalno mada je volela da budući da je visoka 164 cm da nosi miniće i obuću sa visokom štiklom.Zbog toga je često imala problema sa suprugom koji je bio dosta stariji od nje.Uvek je on u priči bio kako bi to deca rekla babaroga.Dve godine nakon toga njen suprug je poginuo u saobraćajki,stvarno tragično.Ona je to veoma teško podnela i svi smo zbog toga imali tolerantan stav prema njoj.Ona se tako i ponašala prvih nekoliko meseci.Mišljenje je bilo da joj je žao muža.I ja sam delio stav sa drugima i ponekada je branio od ljudi koji su je lično napadali ili ogovarali iza leđa.Postepeno je ona počela da se menja.Nekako je i porema meni počela da menja ponašanje.Ja sam je posmatrao kao stariju koleginicu.Kada se skoro navršila godina dana počela je da dolazi u crnim suknjama i haljinama koje su sve do reda bile iznad kolena a kada još sedne na stolicu ostajale bi još kraće.Pravdanje je bilo da nema novca da kupuje novu garderobu i da nosi što ima.

Do mene su dolazile razne priče koje su imale i neku realnost ako se uzme u obzir da je Vedrana dolazila na posao pospana,neretko je tražila od radnica da joj poprave frizuru,a ponekad i pomalo izgužvano što nije bilo ranije.Ona je to pravdala sa puno posla.S vremena na vreme je kada radimo popodne nestajala na neko vreme a kada bi se vratila bila bi čila.Mi smo bili prateće osoblje proizvodnje i njenu odsutnost primetile bi radnice glasno to komentarisale,pa su čak počele i da kolaju priče.Ja sam to smatrao tračevima,mada nisam bio tako siguran da je to čista laž.Bilo je priče da je sa jednim kolegom išla na izlet koji je bio jedna mala seksualna avantura.Odnos izmežu njih je uvek bio na poslu takav da je to bilo nemoguće sklopiti u mozaik jer su se uvek gložili oko svega i svačega.Jednom prilikom sam otišao u jedan pomoćni deo pogona gde su držani pomoćni alati kako bih nešto uzeo.Kada sam ušao bio sam zapanjen jer su malo dalje od vrata stajale Vedrana i Dara radnica iz pogona u kupaćim kostimima,koje su jedna drugoj pokazivale,jer su ih pre toga kupile spremajuči se za leto.Bio sam iznenađen,iako su tu prostoriju koristile radnice koje su se ponekad tu presvlačile ili probale garderobu koju su kupovali od drugih radnica koje su trgovale i zarađivale tako dodatnu zaradu.One su to radile ali na kraju prostorije pa i ako bi neko naišao one bi se sklonile.U slučajuju Vedrane i Dare čini mi se da su želele da nko od kolega uđe ao ne se prikažu u novom izdanju.Moram priznati da sam potajno i želeo da vidim Vedranu u ovakvom izdanju ali to nisam očekivao na ovakvom mestu.Vedrana je bila u kupaćem kostimu crn zelene boje sa umetcima u gornjem delu,dva roja manji što je isticalo njene male grudi.Na stomaku se moglo videti malo naslaga sala.Dupe je bilo idealno sa vrlo malo celulita.Dara koja je bila u tamnoplavom kušačem kostimu iz dva dela,je imala srednje velike grudi,malo sala na stomaku,malo širekukove od Vedrane i malo veće dupe ali je i njen kupaći kostim bio za broj manji namerno da bi se neki atributi iskazali.Folirale su se da im je neprijatno,i kao brzo su obuli Vedrana svoju haljinu i majicu a Dara haljinu i rekle da nepričam o tome.Da sam i hteo da pričam bio bi suočen sa pitanjima koja bi bila pomalo i neprijatna.Nekolko meseci kasnije ja sam pošto me je šef zamolio da uradim posao koji radi kolega koji je bio na odmoru ostanem i uradim taj posao.pošto je posao morao da se uradi na kompjuteru u kancelariji kolege koji je bio odsutan.Ja sam nakon rada otišao,do kancelarije koja je bila udaljena jer je tamo bila oprema za specijalna ispitivanja.taj posao koji sam ja trebao da završim je bio deo posla koji šef trebao da radi a on ga je prebacio kolegi koji je bio odsutan.Na putu do tamo sto sam Vedranu koja je tek stigla sa odmora.Ja sam joj na odlasku rekao da moram odraditi taj posao i da ču kući tek kasnije.Ona je rekla moram doći da te obiđem.Nisam tome pridao veliku važnost bio sam aspektiran na obavljanje zadatka i želju da što pre odem kući.Nako nekog vremena na vratima kancelarije pojavila se Vedrana,koja je u šla i stala pored mene unoseći se prema računaru i gledajući šta ja radim.Trudila se da se malo po malo oslanja na mene.Pitala me je dali znam da uključim aparat za kopiranje i da joj navodno treba da nešto kopira ja sam joj objasnio šta treba da uradi,izvinio se i rekao da žurim da uradim posao i idem kući,i da sve uradi sama.Ona je otišla nakon nekih 5 minuta ona me je viknula da dođem da neće aparat da radi i da dođem.Pošto me je pozvala nekoliko puta ja sam ljut otišao do nje i kada sam ušao u prostoriju videom sam Vedranu koja je stajala na sred prostorije u sličnom kupaćem kostimu u kojem sam je već video.Ona je uvek kada radi popodne imala naviku da nestane nekoliko sati a pošto je imala kolekciju kup.kostima koje je nosila i javno se hvalila (i pokazivala),znao sam da je odlazila na plažu sama ili sa nekom prijateljicom ili koleginicom iz firme,koje je uticala na njeno ponašanje.Bio sam besan jer e ipak ovo firma pa mogao je neko da naiđe?Bio sam u panici šta akjo neko naiđe i sada kako bih i ovu situaciju objasnio?Bila je ljuta,ja sam je pitao šta ovo znači,a odgovor je bio da ja znam šta ona želi i da je pitanje dali sam ja muško.Izašla je samnom,drćači suknju i poluver na raskopčavanje u ruci.Jeste da je bila zgodna ali dali je vredilo rizikovati.Ovo je bila firma i teška srca sam je odbio i ona se obukla i otišla a meni je pao kame n sa srca.Uradio sam još malo posla i otiao do kolege koji je radio popodne i kod koga sam ostavio ključ.Kada sam ušao u kancelariju nije bilo nikoga.Izašao sam napolje i sreo radnika,pitao sam ga dali zna gde je kolega i on meje uputio u deo koji služi kao prostor koji radi samo prepodne a gde se vrši finalna obrada delova.Ja sam ušao u hodnik i pošto su mašine bile ugašene bila je tišina.Tišinu su prekidali neki zvuci.Kroz malo stakalce na vratima sam video dvoje ljudi.Moglo se videti da su to Vedrana i Kolega kojeg sam tražio.Njih dvoje su ušli unutra tek nekoliko trenutaka.Vidio sam da se oba dvoje skidaju i ubrzo su obadvoje ostali goli.Vedrana je znalački uhvatila njegov kurac i počela da mu puši.Posle nekoliko minuta ona je sela na sto i on je vrhom jezika lizao njenu pičku.Potom je Vedrana ustala i naguzila se,a on joj je nabio svoj kurac u pičku i udarao da se to moglo čuti.
Promenuli su pozu Vedrana je sela na njegov kurac i sa svojih 57 kg je skackala na njegovom kurcu.Povremeno je tiho jauknula praveći grimasu kju sam mogao videti tek malko buduči da je svetlo sa kruga davalo efekat sličnom mesečini.Vedrana je ustala i legla na sto a Kolega je legao preko nje i ubadao kao pneumacka mašina.Posle nekoliko minuta izvadio je kurac i ištrcao svoju spermu po njenom stomaku i sisama,a poneka kap je mogla stići i do lica io kose.Ustala je uzela,neku krpu i obrisala spermu sa sebe,a kolegi je rekla da je svršio kao bik,kao da je bila ljuta.Ja sam brzo izašao i došao u kancelariju gde se javio kolega,kojem sam predao ključeve i krenuo kući.Otišao sam do svoje kancelarije,da uzmem svoje stvari.Nakon nekog vremena pojavila se Vedrana,ja sam mislio da će biti ljuta ali ona je bila čila i vesela,kao i uvek kada se, posle par sati vraćala,a da je pre toga netragom nestala,isto tako vesela i čila
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0
mob
Nokia N95 8gb
Vedranine avanture 2

Nekoliko meseci kasnije radili smo popodne.Sve je bilo, normalno do večere je sve bilo normalno.Tog dana smo dobili platu i svi su bili pod tim utiskom.Ja sam uvek voleo raditi,tako je vreme brže prolazilo.Pošto sam tragao za nekim delovima pošao sam do magacina gde su stajali delovi.Ušao sam sam,i tražio a budući da je pronaći nešto bio veliki uspeh ja sam tragao.Pogledao sam, i zaista ostao iznenađen.U kancelariji u uglu video sam Vedranu kako stoji i kako je Marko,pipa po telu.U jednom momentu bio sam iznenađen,oni što sam video.Nedrana je legla preko stola a Marko joj je zadigao suknju,skinuo gaćice,a potom je otkopčao dugme na svoji m pantalonama spustio ih i izvadio svoj kurac.Malo je podrkao već prilično ukrućeni kurac i onda ga je nabio,u pičku Vedrani koja je bila nagužena na stolu.Pored jauka na njenom licu se mogla videti bolna grimasa,a on je nastavio da ubada kao singerica.Sve bi se završilo idilično da nakon 15 minuta,sa jedne kutije nije pao jedan deo koji je pao u momentu kada je seks bio na vrhuncu,Marko je od straha istresao sadržaj sperme u Vedranu,a tada su primetili da je neko bio prisutan i vedrana se uspalhirila bukvalno neprimetivši šta se desilo.Čovek koji je trebao da spreči ulazak bilo koga je otišao do,svog automobila,a da to Vedrana i Marko nisu primetili.
Vedrani je naprasno došlo zlo glava ju je jako zabolela,a i pored toga što su je odveli lekaru i dali inspekciju,nije bila boje.Zvala me je telefonom od kuće i rekla da joj nije dobro,i da će par dana biti na bolovanu.Bio sam siguran da nije videla da sam to bio ja,ali ju je to mučilo,a iz razgovora sa Markom koji mi se poverio (nije rekao o kojoj ženi se radi),i rekao da oh je neko vidio,ja sam ga poitao dali zna ko je ali je on rekao da nezna,i da je najgore što je svršio u tu ženu a da to ona možda i nezna.Ja sam mislio da ovo znam ja i njih dvoje ali pošto nije bilo prvi put,znalisu još neki i pošto Vedrana,posle mesec dana otišla na bolovanje jedna radnica je rekla da je sigurno otišla da se očisti.Ja sam ostao zatečen,posle sam utvrdio da je to bila istina,jer mi je ona posle nekoliko godina to potvrdila ali to je duga priča.Žene su to zaključile prema njenoj reakciji,posebno povraćanju u WC-u.Posle nekolko dana Vedrana se vratila na posao,kao da se nije ništa bilo.
Mesec dana kasnije manje se radilo manje radnika a mi smo kao prateči deo proizvodnje svi radili,a radnica je bilo manje.Ja sam kao i uvek po ceo dan radio i vreme mi je brže prolazilo.Ponekada sam čitao,jednostavno želeo skratiti vreme.Budući da nisam pio kafu,malo sam vremena provodio sa kolegama i koleginicama.Toga dana me je jedan poznanik zamolio da mu ponesem na posao lampu i da je poporavim.Ja sam to i pokušao i vidio sam da je jedan deo pohaban..Malo pre toga video sam video,Kako odlaze Marko i Pera, anedugo zatim i Zorana i Vedrana,u drugi deo prostora i rekla mi je da ide pomoći Zorani da uradi neki posao pre večere.Video sam radnice koje su to poslatrale sa podsmehom ali pošto one nisu smele šetati,u deo gde se neradi na tome je i ostalo.Ja nisam razumeo to njihovo ponašanje i otišao sam za svojim poslom.Kada sam vidio šta je problem krenuo sam do Marka da vidim dali on ima taj deo.Bio sam iznenađen da su vrata magacina bila zatvorena ali ne i zaključana.Neznajući šta se dešava tragao sam za delovima.U Magicinu je bio mrak,što nije bio slučaj i ja sam krenuo u deo gde stoje ti delovi.Vidio sam pomožno svetlo u kancelariji u uglu i pošao prema tamo.U jednom momentu budući da sam bio zaklonjen kutijama,vidio sam da tamo ima više osoba.Pošto sam bio iza kutija a udaljen par metara od kancelarije,bio sam iznanađen prizorom.Na stolu je stajalo piće koje su pili,i sa naporom sam mogao čuti razgovor.Marko i Pera su predlagali seks,a budući da su tu bili već 20 minuta verovatno su bili zagrejani i Vedrana i Zorana su prihvatile.Situacija je zahtevala brzinu.Počelo je skidanje.Zimi je više garderobe ali žene su uvek spremne za ono što vole,posebnmo vedrana koja uvek nosi istu garderobu,praktičnu.Zorana je bila zgodna ali kada se skinula moglo se videti da je imala veće sise od Vedrane,ali i stomačić je bio izraženiji kao i dupe sam celulitom.Bilo je po principu bolje da ljulja nego da žulja.I vedrana je imala malo primetniji stomačić,jer se kako to ona kaže malo zblebala.Markov kurac je bio prosečan 17-18 cm,ali je Pera imao kurac od 25-27cm.Vedrana je počela da obrađuje Perin kurac,a Zorana vešto Markov kurac.Najviše sam se začudio za Peru i Vedranu budući da su njeni odnosi na poslu sa Perom bili konfliktni.Vedrana je pušila kurac Peri,koji je tek do pola stajao u njena usta.Iskusnija Zorana je to vešto radila tako da je ceo Markov kurac bio u njenim ustima.Nakog nekog vremena,počela je i prava akcija.Pera i Marko su iz kutije na stolu uzeli kondome i njihove partnerke su im navukle na kurčeve.Zorana je to radila veštije ali ni Vedrana je pokazala da poseduje praksu u ovome.Pera je seo na stolicu a Vedrana je sela na njegov kurac koji je stajao kao strela,bolno jauknuvši.U isto vreme Zorana je bila oslonjena laktovima na stolu i primala ubode Markovog kurca,o čijoj žestini su govorili guzovi koji su odskakali kao lumena lopta.Povremeni Vedranini krici su mogli da se čuju veoma jako i daleko.Menjane su poze.Lica su im bila znojkava kao i tela,uzdasi su bili sve jači.Vedrana se više nije kontrolisala neartikulisano je disala.Zorana je bila malo koncentrisanija jer je imala,prema pričama puno više iskustva,a i batina među njenim nogama je bila manja.o licima se moglo videti da je vrhunac prikraju.Pera je izvadio svoj kurac iz Vedranine pičke,strgao kondom i potok sperme isprskao po Vedraninom stomaku sisama i svuda okolo kao da je uperio šmrk.Sperma se izmešala sa znojem a taj miris sa mirisom alkohola.I Marko je došao do vrhunca i stragao kondom sa kurca a sadržaj je ispprskao po Zoraninim leđima.Brzo su Marko i Pera obukli i otišli a Vedrana i Zorana su ostale da se srede i tek onda napustili prostor.Ja sam pre njih se vratio u kancelariju i ponašao se kmao da ništa neprimećujem.Vedrana je iz torbe izvadila parfem,šminku i otišla do umivaone da se dotera.Ja sam se ponašao kao da ništa neznam,ali sam se uverio svojim očima u ponašanje koleginica majki troje dece.Da nisam ovo vidio svojim očima nebih verovao kakvih žena ima.Šta bi radili muškarci da nema ovakvih žena.Više o ovome kasnije.
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0
mob
Nokia N95 8gb
Junfe zbogom

Prilično sam kasno umočio u životu. Imao sam već 18 godina. Neki moji drugari su već imali po dvije-tri recke. Meni, jednom ultra mega napaljenom tinejdžeru, put do onih stvari je izgledao kao najteži na svijetu. Sama pubertetska patnja za tom divnom ženskom stvari, kod mene je dosezala nekakve toliko čudne nivoe, da se sjećam da sam bio ubijeđen kako će sve moje frustracije nestati sa prvim umakanjem. Naravno i kako sam nepravedno uskraćen za to. Patio sam jebeno. Pokušavao sam da naguzim plišanog medu, zeku, stavljao ga između radijatorskih rebara, drkao ovako, drkao onako, sve ne bi li makar malo sebi približio taj osjećaj strasti i izgaranja koji su, po meni, u to vrijeme imali samo privilegovani. Ljude sam dijelio na “jebu” i “ne jebu”. U mojoj grupi je bilo grozno prazno i usamljeno.

Svoj današnji fizički stas, stekao sam sa 16 godina: 187 cm, 87 kg. I kita mi je iste dužine. Centimetara 17 i po. Kasnije su tu došli tegovi, plivanje, sport. Razvio sam se u jednog normalnog mladića, reći ću nešto iznad prosjeka. Bicepse me nije sramota nikome pokazati, a ona stvar je rasla samo u širinu. Bio je to kurčić „mašala“. No, kako sve u životu dođe na red, tako je došao red i na njega da upozna kako je to biti ušuškan u toploj vlažnoj jamici.
Ljeto. Meni 18 punih bilo zimus. Riješio sam čvrsto da je vrijeme da se već nešto opali kako treba. No, već dvomjesečno blejanje po bazenu i rijekama nije davalo nikakve rezultate. Opet sam tonuo duboko u tu jamu nejebice. Danas neću nigdje. Popeću se na zgradu, i gore na terasi igrati bele s drugarima. Ima tuš, ima društvo. Pogled sa zgrade je predivan. Bude ponekad i neka curica. Ne vjerujem da će biti išta gore nego obično. Stigao sam, i primjećujem otprilike dvadesetak individua u četiri grupe od po četiri-pet ljudi. Na lijevom uglu terase ugledam žensko društvo. Njih četiri, kako se izležavaju na peškirima. Naravno među njima odmah primjetim Ivonu.
Ivona je pičić broj jedan u gradu. Zabavlja se s jednim poznatim sportistom, koji se može danas pohvaliti da je igrao za dvije reprezentacije u rukometu. Nekad one bivše Juge a u skorijoj prošlosti i za repku jedne od država te iste bivše Juge. Strava momak, omiljen lik među svojim sugrađanima, sve naj, naj. A i nas klince je gotivio. Ona, nekih 170 santimetara visine, ni grama sala. Grudi joj nisu bile veće od trojke, a guza onako, jebiga, ženski lijepa i obla kako treba. Mrvicu bih joj još kila nabacio da je za rađati. Ali avaj. Plameno crvene kose malo do ispod ušiju. Za sve drugo savršena. Tako je izgledala Ivona. Sa licem zloće iz novije američke porno industrije. Ma na Ivonu smo ga svi bacali zajedno u nesvjest. Ja ga sa razlogom bacim i danas ponekad.
Upravo završismo partiju bele na čedrdeset stepeni i počesmo da se rasipamo. Neki odoše pod tuš, neki kući, a ja ostao da sjedim leđima okrenut njoj. Bio me blam da ustanem, jer mi ona stvar stoji već sat vremena i samo je pitanje trenutka i nezgodnog dodira, pa da se isporsipam naokolo. Iza mene leži ona na leđima. Ima sunčane naočale. One tamne, što se ispod njih ništa ne vidi. Teško je bilo svako malo ne okrenuti se i obradovati oči.
Njoj nisi mogao pogledati samo u dupe, recimo. Nju si morao ošmekati od glave do pete, koliko je dobra bila. Onako je usput dobacila kako je grozno vruće, i ustala sa peškira da promijeni pozu. Ja sam odgovorio potvrdno i nastavio da je gledam. Kita mi je pulsirala i već prilično boljela od ukrućenosti. Cijelo vrijeme sam držao mali peškir preko gaća da se ne provalim. Instiktivno mi je pružila ruku da joj pomognem da ustane. Kad se pridigla sa peškira zahvalila se i okrenula mi leđa. Njeno dupe je bilo tik ispred mojih očiju na jedno dvadesetak cantimetara. Sagnula se da popravi peškir. U momentu kad se nagnula vidio sam to čudo od pizdeka. Kostim joj se pomaknuo skroz u stranu! Vidio sam joj komplet organ upravo onako kako bi momčić mojih godina poželio to da vidi izbliza. Za mene je vrijeme tog momenta stalo.
Bio je to pičić, rijetko prekriven crvenim tankim dlačicama. Klićo je imao malkice svjetlije crveniju boju od ostatka mesa okolo, koje mi je izgledalo nekako više roze. Mirisao je na kremu ili ulje za sunčanje i bio nekako sav ukvašen. Ljudi, ja sam danas po prvi put u životu vidio tu stvar! Shvatio, da je poenta i moja svrha u životu, da se što više družim s njezinim veličanstvom - pizdekom. Čitav spektakl je realno trajao, recimo, nekih 20-tak sekundi. Ona je ovaj put sjela i čuo sam je kako sa drugom komšinicom komentariše, da joj se kostim malo iskrivio. Ja tu više nisam mogao izdržati. Skočio sam i otišao na drugu stranu zgrade, gdje je servisni ulaz za lift. Zbog velike buke, tu se niko nije volio previše zadržavati. Srećom, nailazim na momenat samoće i brzinom svjetlosti ga vadim iz gaća. Pravim svega dva tri poteza navlačenja kožice preko glavića i gledam obaranje vlasitog rekorda u špricanju u dalj. Nisam mogao da vjerujem vlasititim očima odakle tolika količina sjemena. I inače kad drkam, toga bude u obilnim količinama. Ali, ovaj put to je bio pravi vulkan, i što je zanimljivo, to su bili ne mlazovi kapljica, nego štrcaji pravih malih barica. Gdje god je sperma kapnula, ostala je velika flekača na vrelom betonu. Istresao sam ga u nekih 20 sekundi, na brzinu sam ga vratio u kupaće (tada su se furale one Speedo gaće) i fino ga položio bočno u lijevu stranu, te provjerio da se ništa ne primjeti. Za fleke na betonu me zaboli kurac.
Krenuo sam nazad, a kako mi je tuš bio usput, koji put sam protrčao ispod njega da skvasim gaćice. Podugačka kita, pa pretpostavljam da uvijek ostane malo u kanalu i vlaži gaćice. No, postojala su dva problema.
Prvi je da mi kurac još uvijek stoji tako čvrsto, da kad bi nekom mogao opaliti klepku. Drugi, što je voda iz tuša, bila ledena ko u tašte duša. Ali izbora sam imao, koliko i pjesničkog dara. Pod tušem sam stajao mirno kao bista nekog narodnog heroja u parku. Zbog izbočine u gaćama, morao sam biti okrenut leđima ostatku svijeta. Da zlo bude još gore, slike u Ivonine pice glavi ne mrznu. Samo se izmjenjuju jedna za drugom. Ovaj put me kurac bukvalno trgao od bola, da sam ga odluči baciti tu ispod tuša. Okrenut leđima desno rukom sam ga izvadio sa strane i sa par zamaha bacio u još jedan trans. Doduše, ne tako intezivan kao prvi put.
Ostao sam cvokoćući pod tušem još dva tri minuta i polako krenuo nazad. Pogledom sam preletio narod koji je bio na terasi, i sa olakšanjem skužio da nikom ništa nije sumnjivo. Nakon žestokog rashlađivanja, sjeo sam nazad na šatorsko krilo. Bio je to moj najbolji drkanjac ikad! Misli su mi nekako leteće. Nisam se mogao usredototčiti ni na šta, osim na fleševe slika Ivoninog međunožja. Bojao sam se opet pogledati prema njoj.
U jednom momentu osjetim kako se nečije užareno tijelo pripija uz moja mokra leđa. Čujem njen glas koji se rashlađuje bez infarkta jajnika pod tušem: uuuuu Borise, kako si supeeeeer. Ajoj! Da samo zna u koliko poza sam je maloprije izvrtio, pomislih, pitam se da li bi isto tako opet uradila. Pravim se da smo kao super drugari, iako je starija od mene nekih pet-šest godina. Prihvatam igru. Spuštam ruke oko njenih koljena, koja su oko mene. Zgrabim je i lagano se nagnem prema naprijed. Osjetim je da se sva zalijepila za mene. Njena roze pica je na mojim leđima ljudi. A moje sreće! - Pazi, pašćemo! Viknu, pa se ja lagano vratih prema nazad, pokušavajući pritom zapamtiti svaki mogući trenutak, da bih skupio što više materijala za budući drkanjac. Brene, Marine Perazić i druge tadašnje zvijezde, nisu u tom trenutku bile ni prinjeti Ivoni. A i ulijepile su se već stranice sa njihovim likovima, pravo da vam kažem.
Vrativši se lagano unazad primjetila je da mi kitača viri iz gaća i lagano mi šapnu na uho svojim seksi glasićem: - Pokrij se, viri ti ćuna blento jedan. Uzmem ga hitro jednom rukom i krenem da ga vraćam postranice na lijevo, gdje ga obično i držim, a pri tome ga uhvatim odmah iznad korjena i onako folerski mrdnem malo s njim gore-dole, kako bi bila sigurna da će ga dobro vidjeti. Reče još da sam pravi đavo, i lagano me pusti. – Izvini. Dodadoh još snuždeno, na šta mi ona reče da ne brinem, jer niko ništa nije vidio. Trenutak kasnije me zakucala ušima od beton, kad je tiho rekla da je baš lijep i velik kurac. Nešto u fazonu blago mojoj djevoci ili nemaš se šta stiditi.
Odmah sam, kao što izdrkah pod tušem, izbacio da nemam djevojku. Ona, kao, ne može da vjeruje i vrati se na svoje mjesto vidno crvenija u licu. Što meni dade satisfakciju, kako sam ga barem nekoj (i to kakvoj!) dao na stručan uvid. O nalazima sudskog vještaka da i ne pričam! Ostatak dana mi je prošao u razmišljanju o njoj. To veče sam ga bacio u nesvjest još tri puta, i svaki idući je bio sve deblji i bolniji. Tu noć sam, koliko se sjećam, slabo spavao, ali od silnog navlačenja - kožicu sam uspio zacrveniti do krvi.

Idućih par dana sam proveo dežurajući na terasi i zamišljajući kojekakve scenarije. Tri dana su prošla i već sam se polako mirio sa sudbinom. Moraću čekati još dva dana do subote i na sve to, veliko je pitanje da li će se uopšte pojaviti za vikend. Četvrtak ujutro, negdje oko 9 časova, krenuo sam na terasu. Znao sam da ću biti sam barem jedno sat vremena. Raspust je, niko ne ustaje prije deset, a ja nisam nikad bio spavalica.
Fufling! Nisam mogao da vjerujem ko me nadmašio u ranoranilačkom sportu. To jutro prva je bila Ivona. Čula me kada sam otvarao metalna vrata, pogledala me, i spretno prebacila peškir preko grudi. - Aaa ti si, zatvori samo vrata molim te. Rekla je mirnije kada me prepoznala. Nije imala gornji dio kostima. Rekoh samo kratko zdravo, poslušno zatvorih vrata i priđoh da sjednem pored nje. Betonske pločice mi zaroštiljaše guzicu gotovo do cvrčanja, ali istrpjeh. Ponudila me cigarom koju nisam odbio. Zanimljivo, sjela mi je kao da sam pušač. Ni jednom se ne zakašljah. Ona reče da mi fino stoji cigareta i kako imam prave muške ruke. Vjerovatno sam se malo zacrvenio na taj komentar, jer sam u sebi mislio kako bi je te ruke pronosale na kari po ovoj terasi. Samo kad bi mi dala! Zahvalio sam se na komplimentu, i pitao otkud ona danas ovdje.
Jutros je malo prespavala, nije joj se išlo na posao u žurbi, i da je još šef riba što kasni. Odlučila da se izležava čitav dan, reći će da je dobila ili tako nešto. Radila je kao medicinska sestra u obližnjem domu zdravlja. Taman kad sam počeo da je zamišljam kao jednu od onih, koje su seksi-humoru imaju mala okrugla usta, glupu facu, i ogrnomne sisetine; trže me pitanjem. - Kako to da nemaš curu?
Rekla je to kao da nastavljamo neku davno prekinutu temu, pa joj odvratih da sam imao jednu skoro, ali da se nismo slagali i da je bila glupa. Istina je bila da sam od Marine tražio da mi da, dva dana pred njen 17ti rođendan, na šta mi je ona teatralno opalila šamar. Nikad je niko nije tako uvrijedio u životu kao ja, rekla je na kraju, ali ja se više sjećam kako mi je bridio obraz.
Ivona se kratko nasmija i reče da to tako ide u životu, ali da se ne brinem, jer sve to bude i prođe. Ja kao sa razumijevanjem potvrdih, i konačno se malo opustih. Počeh je gutati pogledom, čim mi ne bi vidjela oči. Ma to nije bila žena - to je bila žena anđeo! Njeno, inače blijedo tijelo, od silnog sunčanja je sad imalo neku predivnu i toplu boju kože. Ozarih se i ja sav, a ona stvar u gaćama skoči na gotovs. Sjedio sam sa blago savijenim nogama, vješto krijući dignutu kitu. Kad smo ispušili po još jednu cigaretu, ugasila je svoju o pod i pružila mi je, rekaviši da bacim pikavce u odvod. Uzeh pikavac i skočih, brzo okrenuvši joj leđa. Kad sam se vraćao vidio sam kako se namješta na peškiru. Iskoristila je moju kamuflažu, da istim poslom i ona legne na stomak. Bio sam sretan da ga nije skontala, koliko i što joj ne vidjeh sise.
Razvukao sam peškir praveći se da ga istresam, a zapravo da bi ga stavio još bliže njoj. Taman da legnem, a stvar je počela kao u filmu. Zamolila me da joj namažem leđa! Treptao sam par stogodišnjih sekundi i dohvatio kremu za sunčanje gotovo da se osjetila brzopletost. Pružila mi je odignuvši desnu sisu taman toliko, da se nije vidjela bradavica. Uzeh kremu i kleknuh pored nje.
Počeo sam da mažem. I mazao, i mazao, i mazao i jedva čuh da nešto govori. Kaže, nije tražila masažu, nego samo da je namažem. Jebiga, zanio sam se k’o po šljunku. Oborio sam pogled i već preventivno počeo podizati koljeno, da mi ne vidi kurac ako se okrene.
Umjesto toga, ona raspoloženo reče kako ne mari, jer to radim odlično. – Hmmmm… Ispuštala je uzdahe zadovoljstva, a ja opet sa druge strane hmmm u sebi od muke. Rekla mi je da stanem nakon nekih desetak minuta i pridigla se. Okrenuta meni leđima počela je da kopča gornji dio i stala. Kaže, ne treba meni ovo, pa nisam ja neki manijak da mora skrivati od mene. Leže na leđa: - Ajde sada molim te i sa prednje strane samo molim te budi nježan sa grudima.
Nisam mogao vlastitim očima i ušima da vjerujem. Možda i još kojem organu. Odmah sam se prihvatio posla. Kleknuh pored nje kao kajakaš i počeh. Stavih kreme u ruke i prvo pođoh od vrata pa lagano preko grudi. Na grudima se malo zadržah. Pri prvom dodiru njenih nježnih i lijepih sisica vidjeh kako su joj se bradavice nekako zaoštrile i počeh rukom da kružim lagano oko njih. U jednom momentu sam imao obe ruke na njenim sisama i pomislih kako je ovo super. Njoj se ote uzdah koji je ličio više na jecaj. Reče mi da nastavim tako sve do nogu. Malo nevoljno sam napustio predio grudi i krenuo prema stomaku. Imala je čvrst stomak za ženu. Namazao sam je do kostima i krenuo prema nogama. Ona je malo spustila kupaći. Taman do brežuljčića pogrivenog svilenim dlačicama, ne dužim od jedno centimetar.
Uf, tu sam skoro poludio od uzbuđenja. Kako je samo fino mirisala, najradije bih joj odmah zabio glavu u gaće i pojeo je svu. Da ne bih ispao amater preskočio sam ostatak gaćica i spustio ruke na njene noge. Ruke su mi bile na samo dva tri cantimetra on njenjog roze raja. Sva moja muka bi nestala kad bi mi samo dala joj stavim. Vidjela bi ona šta je prava jebačina, pomislih. Najteže mi je bilo taj dio masirati. Na sve to, oni njenji uzdasi su stvarno sve više ličili na jecaje. Mislio sam da ću eksplodirati svakog trenutka. Nekako teška srca se rastadoh od zone butina i bedara, te krenuh mazati koljena. Sad sam joj bio već skoro leđima okrenut.
U jednom momentu osjetim ruku na svom petom elementu.
Okrenuh glavu i pogledah je. Malo se bila iskosila i samo me je gledala. Ja se okrenuh njoj i složih neku, danas kad se sjetim smiješnu, ali tada je valjda trebala biti faca frajera. Toga se uvijek sjetim danas kad gledam De Nira u Taksisti pred ogledalom. Grizla je svoje usne nekako nježno i pogledom kao da je tražila moje odobrenje da ga izvadi iz šorca. Lagano sam ga izvadio sa strane ne skidajući šorc i pomislio kako bi baš bilo sranje da se sad probudim.
Uzela ga je u ruku i stisnula lagano. Čuo sam jedno tiho i jebozovno mmmm iz njenih usta. Napravila je rukom par laganih pokreta i rekla mi da ćutim o ovome. Drugom rukom mi je sama pomaknula šorc u stranu i ispustila jaja. Uvhatila ih je odozdo i igrala se sa njima slično kao da mijenja sijalicu. Samo sam klimnuo glavom i gledao šta radi, ukočeno, kao da me medicinska sestra dezinfikuje dole, prije promjene zavoja. Njene ruke su izgledale tako čedno i nježno na mom krucu prošaranom venama, kroz koje je tekao čitav Amazon.
Lijep je, reče mi i nastavi da radi rukom polako. Svršiću, odgovorih joj. Pa svrši, odgovori. Kako je to rekla ja sam osjetio blage grčeve kako se spremaju da izbljuju sve što ima u jajima. Počeh da špricam a ona ubrza svoje pokrete rukom. Na već vrelom betonu je bilo prava lokva sperme ali ona nije puštala. Primjetio sam da sam je uspio pogoditi po bedrima i stomaku na šta se ona samo namijala i rekla da je sve u redu. Valjda je odgovarala na moj zabrinuti izraz lica, koji je već fasovao grižu savjesti.
Sklonila je ruku i brisala maramicom. Prvo sebe, a onda je pokušala i da skloni spermu sa betona. Bojala se kako bi neko mogao naići i vidjeti. No spermu po betonu je samo uspijela razmazati još više. Dok je pokušavali sakriti tragove, vidjela je da mi kurac još uvijek stoji dignut. Ustala je i ovaj put se nekako duboko zagledala u mene. Reče mi da ustanem i da pođem sa njom. Nisam smio progovoriti ni jedne riječi, da ne bih šta slučajno pokvario. Ćutke sam išao za njom i gledao kako lijepo guzelja. Nisam mogao vjerovati šta mi se upravo desilo i to sa jednom od naj riba u gradu. Sišli smo sa terase na šesnaesti i pozvali lift. Rekla mi je da ide kući i da dođem za njom za deset minuta, da ne zvonim već samo tiho da uđem. Biće otključano. Prije nego što je ušla u lift, okrenula se još jednom, pogledala lijevo-desno, i uhvatila me rukom za kurac. - Nemoj da ne dođeš. Dodala je na kraju uz moje potpuno zaprepaštenje.
Ma šta da ne dođem, ma ima da sletim ko Matija sa skele prije par godina, kad je polomio obe ruke. Pomislim dok sam zatvarao vrata za njom i počeh razmišljati kako potrošiti jebenih deset minuta, koje su mi sad izgledale kao čitava godina. Znam, idem lagano pješke do trećeg. Pa da to je to. Na svakom spratu sam pokušavao skontati koliko je vremena prošlo. Sreo sam par komšija usput i svaki put kad bi neko naišao stao sam pored prozora u stubištu i njima leđima okrenut kao nešto gledao van a sve da ni bi primjetili izbočinu u mojim gaćama. Stigoh do prvog sprata i dođoh pred njena vrata. Srce mi je htjelo iskočiti iz grudi. Pokušavao sam da se smirim. Udahnuo sam par puta i rekao sebi: to je to, nema nazad, ako pita za iskustvo naravno da sam iskusan. Slagaću.
Ušao sam tiho i zaključao vrata. Čuo sam vodu u kupatilu. Odškrinula je vrata kupatila i rekla mi da dođem. Ugasila je veliko svjetlo i upalila samo ono malo iznad umivaonika. Vratila se u kadu i sjela. Nisam oklijevao ni sekunde. Skinuo sam majicu i spustio šorc. Prišao sam kadi. Rukom me je uhvatila za kurac i počela da ga mazi. Dođi, rekla je. Sjeo sam nekako u pomalenu kadu nasuprot njoj i gledao je. Upijao sam svaki njen dio tijela. Prišla mi je i prebacila noge preko mojih. Gledala me nježno i počela da ljubi. Bilo mi je predivno. Spustio sam ruke sa njenih ramena milovao joj grudi. Prekinula je ljubljenje pokazala mi da se malo pridignem i uzela kurac u svoje ruke. Zavrnula mi je kožicu do kraja jednom rukom i uzela neku kupku drugom, pa malo iscjedila po glaviću. Nježno ga je istrljala i oborila dole u vodu da ga ispere. Malo me je zabolilo kad ga je povila na dole. - Divan je. Ustani. Reče mi. Stao sam ispred nje i posmatrao. Gledala me je direktno u oči. Priđe ustima i lagano naslonila jezik na vrh glavića. Poče lagano kružiti jezikom oko glavića. Stala je na kratko i opet se zagledala u mene. Ovaj put je zinula i uzela ga čitavog u usta. Mogao sam da primjetim kako joj se vilica raširila i da jedva može da ga stavi u usta. Ovaj put sam ja rekao mmmmmm. Ruke je držala na mom dupetu i počela lagano da se privlači i da gura svoju lijepu glavicu naprijed nazad. Ćutao sam i posmatrao je. Ovaj put je pokušala da ga stavi koliko god može i stigla je do pola. Uživao sam gledajući svoju vlastitu kurčinu u svoj njegovoj veličini, kako uranja i izranja iz njenih usta. Rukama mi je dala znak da želi da radim bokovima naprijed naza. Počeo sam lagano da se njišem i da s vremena na vrijeme dodam pokoje „aaah“, kako sam već vidio da to rade u filmovima. Realno, nisam osjećao potrebu da ispuštam bilo kakve zvukove. Počeo sam sve brže da joj ga guram u usta i u jednom momentu se zagrcnula. Počela je da kašlje i drugom rukom se pridržala za njega. - Dobro, sjedi sad. Rekla je nakon par minuta.
Sjeo sam nazad u kadu a ona je uzela tuš i pustila vodu. Istuširala nas je oboje, ustala i izašla iz kade. Uzela je peškir i stala ispred. Izašao sam i počeo da je ljubim. Kobasica između nas mi nije dozvoljavalja da je skorz prigrlim. Pogledala ga je, nasmijala se, te rekla da sam stvarno opičen. Uzela me je za ruku i povela. Dovela me je do sobe i sjela je na krevet. Sagnuo sam se i počeo da je ljubim. Brzo je prekinula ljubljenje, i odgurnula me da se ispravim. Privukla me i stavila noge oko mojih. Opet mi je uputila pogled i uzela ga desnom rukom. Lijeva joj je bila na mojim jajima. Lagano je prevukla kožicu par puta i bukvalno se zabila u njega ustima. Sada je to radila brzo i žestoko da sam čuo „flop flop“ pri svakom njenom pokretu glave. Od samog zvuka koji je proizvodilo njeno pušenje, meni je u glavi nastajalo neko dodatno prijatno ludilo. Tada osjetim kako ću da se ispraznim i rukama je uhvatim za glavu da je usporim i da joj dam do znanja da će sada šricanje ali ona samo nastavi da puši nešto pliće al ubrza rad desnom rukom. Počeh da se praznim. Grč za grčem je izbacivao spermu u njena usta a ona je na svaki moj grč i štrc dodavala po jedno „mmmmm“. Špricao sam, čini mi se, skoro minut. Počela je da usporava rukom i pažljivo ga je izvukla iz usta. Još je stajao čvrsto. Ustala je, prinjela mi je usne da me poljubi, no ja sam instiktivno okrenuo glavu.
Nasmijala se i otišla u kuhinju. Čuo sam da otvara frižider. Vratila se sa dve čaše traubi-sode. Pružila mi je jednu, koju sam iskapio u sekundi. Sjela je kraj mene i lagano pijuckala. Cijelo vrijeme se smiješila. Nije ništa govorila. Ja sam mogao samo jedno da zaključim. Pa ona obožava da puši i na sve to još i guta! A čovječe, koja pušačica ova moja komšinica!!!
Sjedili smo tako nekih par minuta i ona se pomjeri i leže na krevet. Reče mi da dođem kraj nje. Pitala me jel’ mi bilo fino. Čuj fino, ma nahvalio sam je da mi je to bilo najbolje pušenje u životu. Jedino što nije znala da mi je to ujedno i prvo pušenje. Igrala se sa mojim friško niklim maljama neko vrijeme i pitala me hoću li opet da mi puši. Nisam ništa rekao nego sam samo malo izbacio bokove i pokazao joj da mi kurac stoji na gotovs još od momenta kad sam je ugledao na terasi. Rekla da je opkoračim i da joj guram odozgo u usta. Odmah sam se našao u iznad nje i počeo lagano da ga vadim i stavljam joj u usta. Radio sam bokovima lagano i uživao u prizoru.
U sobu je dolazilo par zraka sunca taman toliko da sam mogao da vidim kako moje tamnom plave vene nestaju u njenim ustima. Kurac me je već odavno boluckao. Glavić više nije bio crvene nego modro plave boje. Kao da mi je sva krv iz organizma bila u njemu. Ona je rukama samo privlačila sebi moje dupe i čas ga lizala čas uzimala čitavog u usta. Pomalo sam se već brinuo da od stavljanja kolege u njenu roze pičkicu neće biti ništa, ali se nisam smio buniti jer je i ovo za mene bio vrh seksualnog iskustva. Uz to, to nije bila nikakva starija teta iz mašte dječaka, nego pravi pravcati avion od pičoke.
Nastavio sam gledati. Kako je to divno radila! Čas ga guta, čas oblizuje jezikom. Osjetio sam da će ovaj put biti problema da svršim. Toliko sam bio napaljen, da mi je kurac bio tvrd kao stijena. Stala je sa igrom i rekla mi da joj ga sad malo nabijam u usta odozgo. Odmah sam joj ga stavio i polako gurnuo da vidim dokle može da ga proguta. Virilo je nekih pet centimetara kare, da bi joj zatim stalo sve. Odurnula me obema rukama od kukove i pogledala sa oduševljenjem prema samoj sebi, gotovo ponosno. Zatim je uzela dah i nabila ga potpuno u grlo.
Osjetio sam glavićem vrelinu njenih krajnika. To me sluđivalo. Počeo sam da radim bokovima i izvlačio ga tik da ne ispadne pa opet vraćao. Ona mi je dala znak da to radim agresivnije. Malo mi je bila frka da je ne povrijedim, ali evo joj ga kad hoće. Počeo sam silovito da joj ga nabijam u usta i nakon nekog vremena, obliven znojem, morao sam stati nakratko da odmorim. Ona ga nije ispuštala iz usta cijelo vrijeme. Već sam se pitao koji joj je kurac, osim mog, naravno. Ono što stariji muškarci priželjkuju i teško dobijaju, mladi i početnici potpuno preziru.
Ako nešto mislim jebati - sad je prilika. Pomislio sam i odmah se složio da je krajnje vrijeme da nešto i uradim. Kako sam zaključio, njoj je ovo bilo sasvim dovoljno. Okrenuo sam se, i onako, ne vadeći ga iz njenih usta, spustio se prema bokovima. Izgledali su tako nježno i svileno, da sam ih morao izmaziti rukama i izljubiti. Vrijeme je bilo da probam i te sokove, o kojima sam toliko čitao u Erotici.
Prišao sam brežuljku i počeo da trljam nosem lagano po njemu. Raširila je noge. Ispred mene je sada bio prizor o kakvom maštam već nekih par godina. Divan, crvenkasto roze klitoris, prosto je tražio da ga izbalavim. Isplazio sam jezik krenuo da ga lagano vučem po ivicama klitorisa. Osjetio sam da je zadrhtala na prvi dodir moga jezika i malo smanjila tempo pušenja. Lizao sam je nježno. Trudio sam se da pravim krugove po klitorisu, što je očigledno bio pun pogodak. Rekla mi je samo da budem nježan sa klitorisom, pa sam se zaista i trudio.
Srednjim prstom sam krenuo da kružim oko rupe i primjetio sam da joj stomak igra na svaki moj dodir. Polako sam ugurao srednji i osjetio da je prestala da puši. Prvo što me iznenadilo je bila veličine njene rupice. Moj prst se u njoj osjećao komforno, ali stvarno nisam vidio mjesta za nešto veće poput mog kurca. Tu sam se malo zabrinuo, da neće biti mjesta za njega. Prijao joj je svaki pokret mog prsta u kombinaciji sa jezikom. Sve sam to radio polako i sa nekom mrvicom straha u sebi da negde ne pogriješim. Izvukao sam prst i stavljao jezik u nju i dok sam to radio vidio sam joj guzu. Bio je to roze šupčić bez ijedne dlake na sebi. Pomislio sam kako bi bilo fino i njega malo liznuti. Bez razmišljanja sam jezikom prešao preko njega, na šta me je ona čvrsto stegnula nogama oko glave i rekla: - Evo ga.
Počela je da se trese, i prvi put sam čuo jedno ozbiljno i glasno „aaaaahhh“. Izvijala se nekih dve tri minute i stala. Legli smo jedno pored drugog i gledali se ćutke neko vrijeme. Pridigla se i počela namještati iznad mene. Uzela ga je i dobro pogledala. Stavila ga je u usta i napravila par pokreta glavom. Bio je sav vlažan od njene pljuvačke. Jednom rukom ga je držala i stavila sebi među noge. Molio sam boga da se nešto ne iskomplikuje i da ga uspije staviti. Polako je počela da se spušta. Osjećao sam priličan pristisak na kurcu. Da ima kost u njemu, mislim da bi ga slomila.
Opa, ušao sam skoro čitavim glavićem u nju! Osjećaj vreline njezine unutrašnjosti je bio predivan. Par puta ga je izvadila i svaki put sa mukom vratila tek toliko, da glavić i malo više uđe u nju. Rekla mi je da imam ogoroman kurac. Naravno, mom muškom egu je to prijalo, ali sam se samo nasmijao i čekao da ta stvar od kurca konačno bude upakovana kako treba. Počinje da radi kukovima. Spušta se i diže polako. Gledam je. Gledam to anđeosko tijelo i ne mogu da vjerujem da je sada moja. Dok se spušta i pridiže, jeca. Ali ovaj put više nekako bolno. Konačno, put u nju postaje dobro uklizan i ona već počinje da skače po njemu veselo. Bolni jecaji polako prestaju i prelaze i jecaje zadovoljstva.
Postajem, nakon toliko vremena, opušteniji i hvatam je za guzove i pomažem joj da se nabija. Prizor moje kite kako nestaje u njoj je veličanstven i kunem se da je to nešto najljepše što muškarac može da vidi. Čitava kita jednostavno nestaje u njoj. Toplota nje unutra je nevjerovatno prijatna. Osjetim da ću da svršim i govorim joj. Izvlači ga iz sebe, okreće se i sjeda mi na lice guzicom. Gledam joj šupčić i bez razmišljanja zabijam jezik u njega. Moj kurac je opet njeno vlasništvo i sa obe ruke ona ga izdrkava sebi ravno u usta. Da li guta nemam pojma, jer ne vidim od njenog dupeta. Osjetim da je naslonila glavu na mene i kaže: - Neka nas ovako, hoću malo da ga gledam. Nastavljam da se igram jezikom po njenoj guzi. Posmatram, pokušavam da što bolje zapamtim svaku njenu poru, svaki ben, sve što ću kasnije moći da prevrćem u svojoj glavi kad mi zatreba. Sva je vlažna, osjetim njene sokove kako mi cure po vratu. Kaže mi da joj stavim prst u guzu.
Poslušam je i počnem nježno da ga stavljam i izvlačim. To ju dovodi do ludila. Izvukla se i legla pored mene postranice. Uzela me je za kurac i dodiruje se po guznim oblinama sa njim. Dođi, govori mi. Zadiže desnu nogu i rukom naštima kitu na svoju pičku. Počeo sam da guram, lagano pridržavajući za korijen. Ušao sam i čuo je kako sretno zaprede kao mačka. Spustila je nogu i još malo se natrćila. Iz sve sporijeg ritma prešao sam u brži. Odjednom je iznenađeno vrisnula i prokomentarisala kako je već dva i da moram da požurim. Stara joj se vraća s posla u tri. Prvo nisam mogao vjerovati da je već 14, ali pogled na časovnik iznad kreveta me vratio u realnost. Pa ja nju guzim jutros od deset! Moja radost je bila beskrajna, ali toliko još poza bih želio da isprobam, prije nego se ovaj san završi. Vadim ga i govorim joj da klekne jer hoću da joj ga utjeram sa leđa. A ko još nije maštao da kara s guza?
Poslušno se pridigne i okrene. Izbacuje mi svoju predivnu guzicu i lagano je mrda lijevo-desno. Uhvatim je jednom rukom, a drugom krenem da joj ga zabijem čvrsto, odlučan da joj ga ovaj put utjeram maksimalno duboko. Nakon manjih problema sa mojim pogađanjem prave rupe, ona ga uzima u ruku i sama naslanja na svoju picu. Lagano se gurne unazad i navuče se na njega. Zgrabim je obema rukama i krenem da je navlačim. Ispočetka gurajući ga pomalo i izvlačeći ga skoro da ne ispadne. Reče mi da ga ne vadim. Već sam počeo žestoko da je nabijam. U jednom momentu je jauknula i rekla mi da ne idem skroz do kraja jer je boli.
Ok, počeo sam da idem malo pliće, a ona se izvila prema naprijed tako da sad nisam ni mogao sve cantimetre da joj stjeram. Kosti njene guzice su se zabijale u mene svaki put kad bih ga utjerao koliko sam mogao. Rekla je da zadržim taj polubrzi ritam kojim sam joj trpao. Dok sam se zabijao u nju, čuo sam samo svoja jaja kako lupkaju. Taj momenat joj se baš dopao. Sigurno, dok je rekla „toooooo“. Dodade da moram da požurim, ali ovaj put nisam osjećao ni bilo šta što bi ličilo na to da bih mogao da svršim. Pitala me hoću li brzo. Rekoh da sumnjam
Jednom rukom mi je odozdo dohvatila jaja i počela da ih masira. Njeni dodiri po jajima su mi donijeli neviđeno dobar osjećaj i počeo sam da osjećam kako mi ta kombinacija savršeno odgovara i da ako ovako nastavi da me češka po jajima da ću skoro i da svršim. Govorim joj da mi još malo treba i gledam na sat. 14 časova i 40 minuta. Vrijeme leti kad ne treba. Ona počinje da stenje sve glasnije i govori mi da ga ne vadim. Osjetim grčenje svih mišića u svom kurcu i počinjem da svršavam. Osjećaj u kiti je na granici prijatnosti i bola, ali ne prestajem da ga zabijam. Vadim ga, i vidim da nemam više ni kapi u sebi. Ona se okreće i skače mi u zagrljaj, te počne da se trese i mumla od zadovoljstva. Brzinski šaram rukama po njenom tijelu i ljubim je.
Kad se smirila sjeo sam kraj nje i čekao reakciju. Rekla mi je samo da moram da požurim. Za sekund sam otrčao u kupatilo i tamo navukao šorc i majicu i zaputio se prema vratima. Uhvatila me za kurac na izlazu i bacila mi žvaku. Zamolila me da ćutim o ovom. Nije ona kurva! Ja sam joj jednostvano dobar frajer, kojem nije mogla odoljeti. Moj ego je bio najveći na svijetu tog trenutka. Potvrdno sam klimnuo glavom i izašao iz stana.
Spustio sam se pješice u prizemlje i sjeo na klupu ispred zgrade. Tad je naišla teta Marta i ja sam se pristojno obratio sa „dobar dan“. Otpozdravila je i produžila. Aaaa, guzio sam ti kćerku, došlo mi je da joj doviknem. Umjesto toga, sjedio sam na klupi i pokušavao da sumiram osjećanja.
Prijmetio sam da mi se noge malo tresu. Ustao sam s klupe i otišao kući. Milioni do tada nepoznatih emocija su me preplavili. Ušao sam i otišao u kupatilo. Stao pred ogledalo i neprekidno vrtio slike nje na mojoj kari. Guzica, pička, sisa jedna, sisa druga, šupak, njena faca. Sve sam to danas guštao. Pa ja sam od danas i zvanično jebač! Zaključih zadovljno, gledajući se u ogledalo. Pa, čestitam Borise! Od danas više nemaš tu svoju veliku brigu. Rekoh sam sebi glasno. Spustio sam pogled na šorc i vidio da mi kurac opet stoji uspravno.
Pokušao sam da ga još jednom izdrkam ali nisam uspio koliko me kurac bolio. Vratio sam ga nazad izjurio van da nađem svog najboljeg druga Petra, jer ako nekom ne ispričam, biće kao nisam ni jebao. Naravno, Petar mi ni dan danas ne vjeruje.

Idući dan sam je vidio na terasi sa nekom meni nepoznatom drugaricom. Kratko me pozdravila i nastavila se sunčati. Malo sam se prošetao po terasi i prijetio da me ustvari ignoriše. Na prvu sam se osjetio malo potreseno, ali sam shvatio da je to u stvari naša tajna i da joj ne bih smio zamjeriti, taman da me ne pozdravlja uopšte. Sreo sam je to veče kad se vraćala kući iz šetnje. Izašla je iz nekog skupog automobila i krenula prema ulazu. Ja sam ušao u zgradu i stao pored lifta praveći sa da idem kući. Stala je kraj mene i pitala me kako sam. Odgovorio sam da sam super i uzvratio pitanje. Rekla mi je da je umorna. Ušli smo u lift i krenuli. Stali smo na drugom spratu da ona izađe. Neću nikad zaboraviti šta mi je rekla tada:
- Boki, slušaj, ti si super momak i ono što smo nas dvoje uradili treba da ostane iza nas. Ipak imam momka za kog se mislim udati i kojeg volim. Ti si mi se jednostavno desio, i to je to. Samo ću ti reći da sam jedva ustala sutradan koliko me sve boli. Razvalio si me kao niko do sada. To mi je bio najbolji seks u životu i voljela bi to opet jednom uraditi s tobom ali jednostavno si premlad za mene. Ipak je moj biološki sat koju godinu ispred tvog. – U redu. Rekao sam malo potišteno, ali sam joj dodao i da se nema šta brinuti. I meni je bilo predivno. Poljubila me u usta još jednom i pomazila rukom preko hlača. Na moj dignut kurac je samo još kratko dodala jedno „mmmm“, rekla “ćao”, i zatvorila vrata.
Pristisnuo sam zadnji sprat i otrčao na terasu. Izdrkao sam na brzinu i vratio se u lift koji je još bio tu. Narednih dva mjeseca smo se uredno pozdravljali, ali tu se sve i završavalo. Moji su odlučili da je vrijeme da se pređe u veći stan i te godine smo odselili.

Više je nisam viđao osim u svojoj mašti gdje i dan danas ponekad redovno navrati.
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0
mob
Nokia N95 8gb
Vedranine avanture 3

Mislio sam da je u redu da žena bez muža ima veze,pa i povremeni seks ali ono što sledi ipak se pod to nemože podvesti.Naime ja sam presao raditi sa Vedranom zajedno,jer mi je smetalo da pokrivam njene izlete i da kada to odbijem budem vređan.Došao je novi kolega koji je bio sretan,što je dobio posao a i zgodnu koleginicu.Meni je sve izgledalo idilično.Kada je taj kolega posle godinu dana raspopređen na drugo radno mesto ispričao mi je sve šta se dešavalo.Starije kolege umu da zagorčaju mlađima život.Vodeći se time kolega je bio popustljiv prema Vedrani i činio sve što mu je ona zatražila.ponešto sam i sam znao.Jednog jesenjeg dana nakon posla sam otišao na košarku.Pri povratku sam svratio u jednu samoposlugu da kupim neke stvari.Kada sam izašao spazio sam novog Kolegu i Vedranu kao izlaze iz pijace.On je mene spazio ali nije reagovao.Sutradan mi se kao pravdajući rekao da me je vidio i da je išao u grad sa Vedranom da kupe voće i kolače.Još nekoliko puta sam ih viđao i jednoga dana sam mu rekao da obrati pažnju.Misleći da sam ja ljubomoran bio je ljut i rekao da je top njegov problem,možda čak rekao i Vedrani jer je njen odnos bio sve gori prema men do granice konflikta.Kada je nakon godinu dana Vedrana saopštila njemu da je trudna i to sa njim on je shvatio ali kasno.Nakon toga mi je ispričao kao su veoma često izlazili za vreme večere kako bi ona nešto kupovala,otišla po neke stvari a budući da je prodala auto,imala je razlog više.Prvi pokušaj dea imaju seks bio je neuspešan.Ali su se šanse povećavale sve dok jednog dana i nije došlo do toga.Od tada je seks postao razlog izlazaka,a i način držanja pod svojim.Sve ono štosam vidio presudilo je da mu poverujem.Pošto su ta seksualna druženja izazvala ljubomoru drugih Vedraninih jebača,novi kolega je bio žrtva.Koliko je to otišlo daleko pokazala je i priča da su oni odlazili u Novi Sad u stan neke njene prijateljice gde bi ceo dan proveli u seksualnim aktivnostima.Vedrana se uvek ponašala kao da se ništa nije dešavalo između njih.Uvek su drugi bili protiv nje i pričali ružno o njoj.
Jednog dana na posao je došla Vedrana i saopštila da će možda dobiti novo radno mesto,sa konstatacijom da je to i zaslužila.Starija koleginica je u nju gledala,ćuteći jer je odradila mnogo više i mnogo poštenije pa nikada nije nagrađena novim radnim mestom.Posao koji je trebala dobiti je bio u administraciji direktora,a ustvari su se iza toga krile neke zamke.Vedrana ih je otkrila,uverila se na sopstvenoj koži.U tom momentu bi reći ih bilo kao da pokazuješ,zavist što niko nije želeo.Čak su neki ljudi želeli da ja učestvujem,u ubeđivanju ali sam ja vio šta se suština i nisam želeo.Sva ozarena srećom Vedrana je sva sijala.Jednoga dana sam otišao da uzmem neke papire.Bilo je popodne i ja sam očekivao da nema nikoga osim možda čistačice.Žurno sam požurio da uzmem,što sam trebao i da se vratim.U jednom momentu mi se učinilo da sam čuo neke glasove.Mislio sdam da mi se učinilo i krenuo sam nazad.Zvuk,tj glasovi su dopirali iz kancelarije Šefa personala.Prošao sam pored vrata i ušao u jedan prostor iz koga se kroz jedan prorez kao špijunku,a koji je ostao zbog prethodne namene,držač za policu.
Bio sam iznenađen kada sam video Vedranu koja je počela da se skida,a to je činila veoma brzo jer je na sebi mala suknjicu i blejzer pa je ubrzo ostala bez toga a i bez grudnjaka i gaćica i njen partner je već bio spreman i raskomoćen i ona je prijonula na posao,kao profesionalka mu je pušila kurac.Takvom munjevitom brzinom je postigla da mu je kurac stajao kao strela.Navukla mu je kondom i ubrzo je bila njegovom kurcu.Nisu previše marili za to da nebudu otkriveni,za nekoliko trenutaka Vedrana je bila naslonjena na stolu a Personalac ju je ubadao i jebao da je ona posle nekoliko uboda legla na sto a on je nastanio.Okrenuo ju je i legao na nju preko stola i ubadao je da sam pomislio da će sto pući.Gledanje kroz otvor je imalo mane što se nemože videti sve.Ako se nije videlo ono se bar čulo.Personalac je skočio strgao kondom i svu spermu je isprskao Vedrani u lice što kod svake žene izazove bes,ali kod nje je izazvao snmeh na licu.Brzo su se obukli i ona je otišla do toaleta da se umije i našminka.Sačekao sam da napuste prostorije da se vratim na posao.
Jednog dana me je sreo,jedan poslovni partner firme i rekao da je nova administrativka super,ja sam mislio s prva da je mislio na njen izgled.On mi je rekao da se fino proveo sa njom počeo je da mi priča detalje ali sam ja mislio da je to samo priča ili hvalisanje.Svratim u bife hotela,na periferiji, čekajući neke drugare,kada mi poznanik kelner,priđe i u šali me zapita da smo dobili novu zabavljačicu.Ja sam ga gledao belo.Onda mi je on objasnio i opisao dosadašmnju praksu firme i dolaske sa značajnim poslovnim partnerima.Iz opisa sam shvatio ko su te osobe,pa sam bio i začuđen budući na obrazovanje jedne od njih.Opisao mi je osobu tj ženu koja je bila nova.Svaka bi jedno vreme to odrađivala i odustajala ali je uvek pronalažena nova osoba.Iz opisa sam pretpostavio da je to Vedrana.Došlo je društvo u vezi dogovora o proslavi 10 godina mature.na odlasku poznanik kelner mi je rekao da će mi javiti kada,ta dama sa poslovnim partnerom bude dolazila.zanimalo me je ko je to.Posle nekoliko dana sam dobio sms da su ovi u hotelu.Otišao sam tamo i iz jedne pomoćne prostorije sam video na bazenu Vedranu i jednog tipa koji je bio poslovni partner i veliki kupac.Vedrana je idealno obavljala svoj posao vrckala oko njega,utegnuta u dva tri broja manji kupaći kostim.Pijuckali su viski i vermut.Kelner mi je rekao da će uskoro otići u sobu.Pre odlaska i posle spremačica sprema sobu.Kelner mi je rekao da možemo srediti da nam pomogne da postavimo kameru u sobu i da ih snimimo.Nekoliko dana pre toga sam,kupio kameru ali zbog putovanja na more.Otišao sam do kola i doneo kameru.Kelne r je pozvao sobaricu,bila je to žena koju sam poznavao,jer je ona izbegla i stanovala privatno u zgradi gde stanuje moja rođaka.Ja sam joj sam opisao o čemu se radi i ona je želela da nam pomogne ogorčena na šta sve žene mogu da pristanu i učine.Postavili smo kameru na jedno skrovito mesto.Uključili je par minuta pre njihovod dolaska u sobu.Postojala je bojazan da je otkriju ali prihvatio sam cenu rizika jer sam hteo da imam dokaz o njenom ponašanju,jer ono što samo vidiš nije dokaz.
Sedeli smo sa zebnjom i čekali,da golupčići završe i da Živka ode u sobu ,da je spremi i uzme kameru.Tako je i bilo posle 3 sata,oni su otišli.Ja sam uzeo kameru i pošao kući.Nisam mogao dočekati i premotao sam kasetu i u ključio da pogledam sadržaj bez obzira što sam znao da je baterija pri kraju.Uključio sam i kaseta je krenul posle 15 minuta su se pojavili i akteri Vedrana i Mile (čuo sam iz razgovora).Bili su u bade mantilima kojih su se oslobodili i ostali u kupaćim kostimima.vedrana je skidala njega a on nju.Kada mu je skinula kupaće iskočio je polupodignuti kurac dugačak oko 20 cm.I to sam saznao pošto ga je ona kostatujući da mu je velik pitala koliki mu je na šta joj je on odgovorio.I on je nju skinuo.Legao je na krevet a ona je počela da mu puši kurac.Tu se kamera ugasila baterija se ispraznila.Požurio sam kući i priključio kameru na punjač.Jedva sam dočekao,da se ona napuni,i da nastavim sa gledanjem.Uključio sam i premotao unazad pa unapred taman do mesta gde sam prekinuo.Vedrana je pušila kurac svom partneru,ali pošto je bio i debeo i dugačak,bilo je to tako da je ona razvalila usta koliko je mogla,m da bi mogla pušiti njegov kurac.Pošto je dupetom bila okrenuta prema njemu,on je to koristio i rukom nadražio njenu pičku.Nakon nekog vremena počeo je i glavni deo,Vedrana je sela na njegov kurac ali je bilo čudno da on nije navukao kondom na kurac.Vedrana je bil a pijana i verovatno to nije ni primetila.Nabila se na njegov tvrd kurac,kao na kolac,a takva je bila i njena reakcija,u toj pozi, je žonglirala.Posle toga je ona promenila pozu okrenula se licem prema njmu i nastavila nabadanje,uz krike i uzdahe.Mile je ustao i tada ju je naguzio,nabio joj je kurac pto je izazvalo bolnu reakciju na njenom licu.Po njegovom disanju mogao sam videti da je,vrhunac blizu.Tako se i desilo,izvadio je kurac iz nje i isprskao joj spermu po dupeti i leđima.Iscedio je i poslednju kap sperme.Počeli su se ljubiti njegov kurac je počeo ponovo da se diže i uskoro je bio u punoj veličini.Vedrana je ponovo počela da mu obrađuje kurac drkajući mu kurac,a onda je prešla na pušenje.Nakon 10 minuta je legla,a on na nju,nabio joj je kurac,u pičku na što je ona vrisnula a oči su joj bile iskolačene kao da joj je neko,zabio nož u leđa.Bol koji je trpila je bio sličan ali je to bilo dobrovoljno.Posle 15 minuta ubadanja promenili su položaj on joj je nabio svoju batinu do kraja kao da je kažnjava,za nešto.Ona je to vešto trpila.Promenili su položaj ona je njega zajahala,prvo okrenuta licem prema njemu,a potom se okrenula gledajući prema zidu. Dalje se vidilo da je bez kondoma,čudilo me je ili govorilo da je Vedrana van sebe,i da je od uzbuđenja zaboravila bitan detalj.Nakon nekog vremena došao je i drugi vrhunac i Vedranin partner je skočio i sadržaj sperme istresao u njeno lice i po telu,grudima i stomaku.Sperma se slivala.niz nju,bila je sva umazana a sperma na leđima se okorela,to se dobro videlo budući da je pošla skoro do same kamere,i skoro je primetila.Otišli su u kupaonicu tuširali i verovatno po glasovima i zvucima još jednom pojebali.Posle nekog vremena su izašli su napolje i obukli kupaće a onda i dodelo koje su doneli u ruci.poljubili su se i počeli oblačiti.Vedrana je obukla,svoju suknjicu,sakovčić i obula najlonke i sandale. Bade mantile su stavili u jednu taćnu i poneli sa sobom.U tom momentu,je prestalo snimanje kaseta se završila.Kasetu sam presnimio na kompjuter pa narezao na CD.Dogovorio sam se da i još neki put snimimo,Vedraninne avanture.Od jednog kolege koji je bio privatni detektiv,pratio bračne prevare,pa je imao opremu kojom se može snimati a da je samomini kamera u sobi.Postavljanje je bilo jednostavno.Pre bilo čega bi postavili kameru koja se aktivirala čim neko uđe sobu,a bila je neprimetna.Ostali deo opreme je bio u autu,i snimanje je išlo dosta dobro.Gedajući materijal bio sam zgranut u ono što sam video.Partneri su se menjali a Vedrana je nekako bila sve umornija i iscrpljenija.Bilo je i istih.Posle nekog vremena,sam čuo da je tražila premeštaj na staro radno mesto.Budući da sam se uverio u gadosti koje je radila a i priče koje su kolale po firmi o avanturama u samoj firmi,nisam se čudio.Trebala se vratiti
Na staro mesto a kolega koji je radio na njenom mestu je dobio rešenje o premeštaju.Ona nije počela raditi odmah.Na njeno mesto je došla druga osoba sa istim zadatcima.Vedranu sam sreo u gradu i bez obzira na njeno neprijateljsko ponašanje,ona mi se javila,ali je bila nekako piteštena.Primetio sam a što je bilo vidljivo i na jednom snimku,da joj se stomačič počeo ocrtvati na haljini koju je imala na sebi.Otišli smo na kafu i ona mi je rekla da ima problem jer je trudna.Pitao sam je šta planira a ona je rekla da mora da brzo nešto učini inače će morati roditi dete.Nije tačno znala ko je otac,a osoba koju je smatrala je odbila da bude otac i tražila da bude premeštena, na staro radno mesto.Nisam joj ništa rekao.Problem joj je bio veći jer je već imala unuče i bez muža što bi bio skandal,u sredini u kojoj živi.Ja sam se setio snimaka i setio se onog seksa sa Miletom,poslovnim partnerom firme.Ona je odradila šta je morala i nakon nekog vremena se vratila na posao bila je sva čila.Ja sam mislio da se ona opametila ali nije.Ponašala se po starom.Vuk dlaku menja ali ćud nikada.O tome drugi put.
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0
mob
Nokia N95 8gb
Crvena Sonja

Vishe od nedelju dana bez sexa je ucinilo svoje. Poprilicno napaljen, bludne misli o razvaljivanju i tucanju do besvesti su mi se motale po glavi. Kako sam sveze slobodan, jer mi se prethodna smucila zbog konstantnog kretenskog ponasanja, i pored kvalitetnog sexa, resio sam da je sutnem, i cenu sam placao nedostatkom jebacine. Posebno kriticno je bilo ujutru, kada se covek probudi svez, odmoran i napaljen. Dok sam ustajao da uzmem mob, i proklinjao onog ko mi salje jebeni SMS nisam ni pomislio da je resnje blizu. SMS od Sonjice.

Zbog crvene kose zvao sam je Crvena Sonja. Neshto manje od desetak godina starija od mene, sa nepunih 35, bila je poprilicno extra ribetina. Lepog lica, pogleda bludnice sa zelenim ocima koje sevaju, dobrim sisama, vitkim nogama i cvrstom guzom, za svoje godine je bila prava bomba. OK nije se mogla meriti sa 10 godina mladjim klinkicama, koje su ipak imale prednost godina, a i izlazile u grad obucene poput jeftinih droljica iz pornica. Sonjica je bila moja kombinacija, nekoliko puta smo se bili tucali, a naravno sve je zapocelo na njenu inicijativu, voli piletinu, kako kaze svidja joj se sto mladji momci imaju zelju i snagu da je tucaju po celu noc. Iskreno, nisam ni neki ultra frajer, a ni pickica, al nikad ne bih imao muda da prvi nacinim korak kada je ona u pitanju. Od zadnjeg tucanja proslo je par meseci, mislio sam da je nasla decka, sta li vec. Imala je dete, klinku od svojih 12tak godina, mala ce verovatno postati bolja riba od keve, al ipak nisam bio bash pedofilski orijentisan, pa sam se drzao keve. A i

iskustvo je bilo na njenoj strani. Sonja je zapravo bila prava nimfomanka, ali je znala da to ne pokaze svima, i da odabere jebace koje ce biti u

stanju da cuvaju diskreciju. Za uzvrat, u sta sam se licno uverio, dobijalu su perfektnu ribu.. ne ribu zenu, koja se jebala bolje nego sve

pornicarke zajedno. Iznenadio sam se sto me zove kod nje kuci, kaze sama je, cerka na exkurziji, ona na odmoru, jel hocu da dodjem. Na brzinu

sam se obrijao, istusirao, sredio, ipak da izgledam fino za Crvenu Sonju, i otisao kod nje. Sva sreca zivela je relativno blizu…
Otvara mi vrata i imam sta da vidim. Crvena duga kosa u talasima pada do pola ledja. Na licu minimum makeupa, lice prirodno lepo, vatrene oci, i

socne usne. Grudi sapete u tesnu strukiranu kosuljicu, sa velikim dekolteom, brus ne nosi. Dole prekratka crna suknjica, pripijena, sa izrezom,

samodrzece carape i cizmice sa stiklom. Ocigledno je znala sta pali muskarce, a i mene. Pomalo iznenadjen sto se javila posle toliko vremena, sa

vrata je pocela da se izvinjava jer nije imala vremena zbog posla i cerke prethodnih par meseci. -Kafu, sok, pivo, rece trepcuci i gledajuci me

direktno u oci? Nisam dosao po kafu, dosao sam po tebe. Istog momenta pribilo smo se uza zid. Drzao sam je za ruke visoko iznad glava, telom

je prikucao uza zid, usnama i jezikom prelazeci po vratu, grudima, usnama. Momentalno se napalila, znao sam, odmah je pocela da regauje, da

se trlja stomakom i pickom koliko je mogla o mene. Oslobadjam jednu ruku, izavlacim je njoj medju noge. Prokletstvo kurvica nema gacice. Tu

smo vec oboje odlepili, momentalno sam jednom rukom svuako farmerke, i izvadio kurac, drugom joj i dalje drzeci ruke uza zid i pritisikajuci je.

Bila je dovoljno vlazna, i napaljena, u momentu kada sam joj ga gurnuo u vrelu pickicu, svrsila je. Nisam ocekivao tako brzo. Obuhvatila me je

rukama, jednu nogu podigla oko mog struka i nabila se do jaja…. “Ajde shta cekash, rasturi pickicu ove droljice, cekala sam te dva meseca,

izjebi me sad”. Nikad nisam provalio koga je vishe palilo kada tako prica, mene ili nju. Tucali smo se nabijeni uza zid hodnika, kao da je to

poslednji sex koji cemo ikada imati. Zabijao sam ga do jaja, grebala me je po ledjima, hvatala me za guzove, grizla po vratu, govorila mi da je

razvalim, stenjala, vristala, nabijala se i svrsavala, svrsavala, svrsavala… Osetio sam da necu josh dugo, samo mi je prosaputala da mogu u nju,

ili ako zelim u usta. Zabio sam joj jezik do grla, ugrizao je za usnu, uhvatio rukama za guzove, kako savrseno cvrsto dupe, nabio zestoko par

puta i krenuo da se praznim u njenu vrelu navlazenu picku. Dahtao sam i uzdisao, ali su njeni vriskovi i uzdasi bili visestruko jachi. Kada smo se

napokon odvojili, pozvala me je u kupatilo da se okupamo, uz reci da nam je ovo bilo najbolje tucanje do sada. -Sad cemo se okupati, pa te

vodim da ti pokazem novi krevet u spavacoj sobi, kao i da vidish shta sve volim da radim na njemu…
Dvadesetak minuta kasnije, posto smo i popili kafu, lezao sam na krevetu, dok mi je sisala kurac i lizala jaja. Obozavala je to da radi, bila je u

stanju da sat vremena neprestano pusi kurac, i to je radila tako savrseno. Nabijala ga je do grla, menjala ritam, prvo ga sisajuci polako, a onda

ga divljacki puseci, lizala ga od korena do vrha, igrala se usnama i jezikom sa glavicem, lizala i grickala jaja, masirala ih dok joj je glavic bio u

grlu. Nabijao sam joj kurac u usta, cas je pustajuci da sama radi kako zeli, cas je hvatajuci za glavu i kosu i brzo je tucao u usta, dok je jezikom

radila po glavicu, ili me pustala da joj ga nabijam u usta kao da je jebem u picku. Inace posle tusiranja je ponovo obukla samodrzece carape,

kako rece, zbog kurvanjskog osecaja koji voli kad je ja razvaljujem. Namestila se u 69, te smo jedno drugo obradjivali neko vreme. Dok sam joj

lizao pickicu ili sisao klit, gurao sam joj prst u dupe. Povremeno bih jezikom presao od klita do dupeta, i gurao joj ga cas u picku cas u cmar.

Nakon vishe od pola sata oralnog zadovoljavanja, pomerila se nize, i idalje ledjima okrenuta meni, svom silinom se nabila na moj kurac. Uhvatila

me je za kolena, noge prebacivshi sa strane mog tela, i krenula da se nabija. I to kako, divljala je, mesala, ludackom brzinom se nabijala tako da

joj je samo glavic ostajao unutra, a onda se iz sve snage nabijala nazad. Ja sam pratio njen ritam pomalo je nabijajuci odozdo, dok su sobom

odjekivali zvuci sudara nasih tela, i njeno glasno stenjanje i vristanje. Izmedju uzdaha i vriskova, govorila je da je razvalim jace, da ga nabijem,

da zauvek zeli moju kurac za sebe, i da sam jedini koji ce je ovako razvaljivati. Ja sam manje pricao, a vise delao, uz uddahe se koncetrisuci na

to da izdrzim sto duze taj zestok tempo, i da je nateram da svrsi sto vise puta. Ipak nisam mogao josh dugo, i kada je osetila posle ko zna kog

svog svrsha da i meni polako krece, nabila se brutalnom jacinom nekoliko puta na kurac, a onda skocila i par trenutaka pre nego sto cu poceti

da svrsavam nabila ga sebi duboko u usta. Svrsavao sam osecajuci njen jezik na kurcu, i njene veste prste na jajima, kako cede spermushinu iz

mene, i kako sa uzivanjem guta sve do poslednje kapi…. Kasnije sam otisao do kuce samo da se presvucem, uzmem stvari, a sta smo radili

narednih nekoliko dana, koliko je moje sperme primila sto u grlo sto u dupe, i kako mi je njena najbolja drugarica postala devojka, a ja njihov

snabdevach kurca…. uskoro Smile
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0
mob
Nokia N95 8gb

Pored Tise


Leto 1992 koje je došlo bilo je leto koje pamtim po završetku srednje škole i upisu studija,ali i po još nečemu.
Leto na plaži donosi mnoge pozitivne stvari,tu se u opuštenom,skoro intimnom-oskudnom izdanju mogu videti devojke,koje se samo mogu poželiti što i šanse dovodi u zonu realnosti.

Jednoga dana sam krenuo na kupanje i kada sam došao vidio sam da na uobičajenoj plaži nema mnogo kupača.To je bilo iz razloga što je nivo vode opao u kanalu,i svi su otišli na drugi deo reke.Ja sam odelo uzeo i pregazio vodu koja je bila 60-70 cm i otišao na mesto gde su se svi kupali.Bilo je tu dosta zgodni devojaka.Posle nekog vremena kupanja i sunčanja ja sam krenuo kući.Nekoliko desetina metara dalje naišao sam na Nenu devojku iz komšiluka,koja je veoma zgodna.Pri susretu ona mi je rekla,upitala dali ću je spasavati kad bude plivala aludirajući na boju mojih kupaćih gaća ( crvene kao u Čuvarima Plaže ).Ja sam joj rekao da ja imam bolju ideju,misleći pri tome da joj kažem da je najbolje da takve opasnosti nebude.Nisam to stigao reći a ona meje uhvatila za ruku i povela me u pravcu obale na kome nije bilo nikoga i na kome nas niko nemože videti (ja sam tako pomislio).Ako bih sada rekao da nisam želeo seks sa njom.Nena nije bila nešto posebno 165 visoka sa osrednjim čvrstim sisama ravnim stomakom fino upakovanim dupencetom u njen kupaći.na mom kupaćem je bila sve više ocrtana kontura mog sve ukrućenijeg kurca.Iako smo prešli nekih 200 metara meni se to činilo daleko dalje,čim smo stigli Nena je je nečaseći svukla oba svoja dela kupaćeg kostima ,i odmah prešla na skianje mog kupaćeg kostima i bacila ih pored odeče koju sam ja ispustio iz ruku malo pre toga.Njene sise su stajale kao ordenje vidno su se povećavale,legli smo na pesak i nečaseći ja sam joj u pičku nabio moj kurac dučak16cm a debeo 4,5 cm,bio sam u takvom položaju da sam legao na nju ubadao sam je,u jednom momentu sam morao da poklopim njena usta jer je počela da bude glasna,što je pretilo da nas otkrije,menjali smo poze,pomalo je bilo i neudobno ali to nije bilo presudno,osetio sam da ču morati svršiti i izvadio sam kurac iz njene pičke i svu spermu sasuo po stomaku i sisama.pošto je bila sva umazana od sperme prišla je vodi napravivši takvu pozu što je izazvalo moju reakciju i to da se kurac digao ali budući da je Nena bila bez zaštite,a poučen jednim ranijim neprijatnim iskustvom ja sam uz Neninu pomoć izdrkao kurac.Obukli smo se i polako smo otišli kućama .
Sutradan sam ponovo otišao na kupanje i sve je bilo fino na povratku mi se prključila Ana,devojka koju sam posmatrao na plaži dok je defilovala u svom crnom jednodelnom kupaćem kostimu koji je bio var dva broja manji i pokazivao je njen vitki struk,zaokruženo dupe sa malo raširenim guzovima,i male sise,ali to nije ništa manje mene dovodilo u situaciju da mi se pri pogledu na nju digne kurac na nju,što je jednom i primetila.Vraćali smo se i pričali.Na samom odlasku smo na plaži sreli Nenu i Jelu koje su tek došle i koje su bile u tesnim kupaćim kostimima,pri čemu se Jela utegla maksimalno a budući da je imala veće sise od Nene,one su prosto kipele iz gornjeg dela kupaćeg kostima.Od tog prizora a budući da sam Jelu prvi put video u kupaćem kostimu,meni se kurac počeo krutiti,Ana je to primetila ali nisam smatrao da joj je to bitno.Krenuli smo dalje,i kada smo se odmakli Ana mi je rekla da je primetila da mi se kurac počeo dizati pitao je dali mi se digao na neku od njih ili nju ja sam pocrvenio i rekao da je to bilo obostrano,na šta je ona pitala dali hoću da se jebemo malo dalje na skrovitom mestu,i ja sam (a ko nebi pristao).Ana je bila uska iako se pričalo da seks upražnjava veoma često.
Skinula je svoj kupaći kostim i sve se odvijalo veoma brzo,i ja sam brzo osetio da mi se bliži vrhunac i svršio po Aninim ležima budući na pozu u kojoj smo tada bili.Ana me je pitala ko se bolje jebe ona ili Nena?Bio sam začuđen i pitao je sa čuđenjem odakle zna a ona je rekla da nas je vidila i da je bila u dolasku na plažu ,ali je mi u seksualnom žaru nismo primetili.Na tome smo i završili,obukli se i otišli kući.

************
Nekoliko dana sam dolazio na plažu i sretao i Nenu i Anu javio im se bez nekog velikog zadržavanja sa njima.
Na plaži se tog dana pojavila devojka koju nisam dugo vidio Cica se zvala.Bila je u dvodelnom zelenom kupaćem kostimu bez bretela.Izgledala je odlično mada se vidilo vrlo malo celulita.Pričali smo sedeći neposredno jedno pored drugog, a dugo se nismo videli pa smo prepričavali šta nam se zanimljivo dešavalo do tada.Pitala me je dali hoću da odem sa njom na mesto gde kampuju ljudi sa kojima je ona neko društvo koje i ja uglavnom poznajem.Ja sam pristao i seli smo u čamac i krenuli nizvodno.Prisutno društvo sam obavestio,gde idem više radi sprečavanja da se napravi neka priča.Budući da mi je objasnila,dge su locirani bio sam iznenađen kada smo se približili delu obale dge smo privezali čamac.Video sam jednu kućicu prema kojoj smo išli i kada smo stigli i ušli ja sam vidio da u njoj nema drugih ljudi,okrenuvši se video sam Cicu koja je bila gola,uhvatila me je za ruku i rekla da se skidam.Malo sam se snebivao ali je to ona prekinula,i ubrzo sam bio go sa dignutim kurcom povukla me je na sebe i ja sam pomalo besan legao na nju i gurnuo kurac u njenu pičku,i stvarno je osečaj bio prijatan,ona je bila iskusna,nije bila tako uska kao moje (uglavnom mlade) dotadašnje partnerke.Ja sam se toliko opustio da sam sav sadržaj sperme nenamerno istresao u nju.Mislio sam da će sada ona biti ljuta kao grom,ali ona je mirno ustala i ja sam čekao da vidim njenu reakciju,otišla je do stola i ulela limun presekla ga i iscedila sadržaj u pičku.Ja sam se tada setio da sam u nekim novinama pročitao da je to tako radio Kazanova.dali je to dalo rezultat ili nije ali nikada od Cice nisam čuo da je imala probleme,a i nekog drugog.Spremili smo se i ja sam otišao kući a Cica je otišla do svog društva koje je bilo oko 500 metara dalje.Tog leta sam sa navedenim devojkama imao po još koji seksualni odnos.
Vreme je bilo lepo iako je bio 1.Septembar.Ja i Ana smo bili jedini na plaži i to smo i iskoristili da upraznimo seks,to je bio poslednji letni dan i za nekoliko dana ja sam otišao na otsluženje vojnog roka.
Do odlaska na otsluženje vojnog roka je trebalo da sredim još neke stvari.Poznavao sam čoveka koji je mogao da sredi da vojni rok služim,negde bliže i da nebudem prašinar,ili blizu ratišta.Otišao sam nekoliko puta do njega i on mi je rekao da će sve papire doneti on a ja da dođem jedan dan ranije kod njega kući,i da se sve dogovorimo.
Ja sam po dogovoru tog dana oko 15 časova,otišao kod njega kući.Pozvonio sam,otvorila mi je Branka njegova supruga blagajnica u Zemljoradničkoj zadrugi.Rekla mi je je da suprug nije kući,ali da uđem da će on doći za 1 sat,i da se malo osvežim.Ja sam pristao i ušao.Ona je bila oučena u bade mantil.Donela mi je kafu i sok,i ja sam pio sok i kafu i kada sam u jednom momentu pogledao vidio sam Branku koja je stajala u Kupaćem kostimu koji je otkrivao njene obline.Iako je bila starija nekih 10-12 godina,izgledala je super nigde sala,celulita,malo veče dupe i sise su stajale savršeno.Ostao sam zateče ali da nisam ravnodušan pokazao je moj kurac,koji se ocrtao na trenerki.Prilazeći rekla je da sve ima svoju cenu,verovatno misleći na svoga muža i njegovu pomoć.ja sam joj rekao da se on može pojaviti,a ona je rekla da nam je dosta sat vremena ili nije pa da ni nepočinjemo.Prihvatio sam ali strepnja je bila jaka.Šta ako naižu deca?rekla je da su u školi.Sve je išlo brzo i ona i ja smo ostali goli i ona je uhvatila moj kurac i počela da ga puši,a kada je to odradila klekla je na trosed i naguzila se.Ja sam joj prišao i stavio joj kurac u pičku i počeo je jebati.Promenili smo pozu ja sam legao na trosed a Branka na mene.
Jahala je i skakala po kurcu,ja sam joj u jednom momentu rekao da se bliži vrhunac i da ću svršiti,ona je nehajući rekla da koristi spiralu,i da se ništa nebi trebalo desiti.Ja sam je okrenuo skočio sam,zažmurio i počeo da svršavam,pošto se ona pomerila sperma se srtcala po njoj,kosi ali i po kožnom trosedu,ona je u momentu otrčala i donela krpu kojom je brisasala fleke,a pritom je vrtila dupetom što je izazvalo moj kurac da se digne i ja sam joj nabio kurac u pičku i počeo je jebati žestoko nakon 20-tak minuta sam svršio u nju cedeći do posednje kapi.Brzo smo otrčali do kupatila i istuširali se.Palo mi je napamet da je pojebem tu u kupatilu ali mi je ona rekla da se muž može vratiti svakog časa.tek što smo se obukli i seli stigao je muž.Seo je na trosed i pitao šta se desilo jer je mesto bilo još vlažno.ja sam rekao da sam prosuo sok.Rekao mi je da sam jako aljkav,ja sam se nasmešio zadovoljan što nije znao pravi razlog što ga nebi veselilo.Dogovorili smo se sve i ja sam sutradan došao po papire.U razgovoru mi je rekao,da to što sam dobio dobru lokaciju jer se Branka angažovala i da njoj to mogu zahvaliti rekao sam da ću to učiniti.To sam i učinio i sutradan sam otišao do nje.Blagajna je bila odvojena,od ostalih prostorija i imala je jednu prostoriju koja je imala blindirana vrata,jer je tu ostavljan novac.Zaključala je vrata i stavila natpis pauza,uhvatila me za ruku i odvela me u tu prostoriju.Brzo smo se skinuli,i seks je počeo,sve brzo jer smo morali požuriti jer je neko mogao naići a i tihi jer je samo zid delio od prostorija sa drugim službenicima.Uhvatila me je za kurac i počela da puši.Naguzila i ja sam joj nabio kurac u pičku i on je ulazi kao klip u cilindar automobila.
U jednom momentu me je pitala dali bi ja hteo da joj napravim dete,jer je imala dve kćerke a želela je i sina,istog momenta sam izvadio kurac iz nje i svršio po njoj.To mi se učinilo loše.Ona je rekla da se samo šalila.Meni je malo bilo lakše.Obukli smo se i ja sam otišao.Posle toga nikada nisam više bio jako «prisan» sa njom.Ponekad smo se viđali i javljali ali zdravo za zdravo….
********
Nekoliko meseci kasnije dobio sam 2 dana nagradnog odsustva,i došao sam da malo obiđem bližnje.Pri dolasku sam u radnji koja je bila stotinak metara vidio Anu ona je u njoj radila,pozdravili smo se i ona me je pitala kada ćemo se videti.Ja sam joj rekaoda dođe kod mene kad završi posao na kafu i da se ispričamo i na tome se završilo.
Ja sam otišao kući istuširao se i ispričao sa svojima a zatim sam otišao u svoj deo kuće.Nedugo zatim stigla je i Ana.Po garderobi sam vidio da je to druga garderoba.ponudio sam je kafom i sokom,doneo sam joj kafu i nešto žestoko i počeli smo sa pričom.Uz razgovor ona je popila jedan po jedan viski.već je bilo kasno,ja sam ustao da pustim neku muziku i kada sam se okrenuo,bio sam iznenađen ana je ležala gola na krevetu dok sam ja puštao muziku.Iako uzbuđen prišao sam joj i ina je počela da mi skida odeću.Prišao sam vratima i zaključao ih,a zatim sam se oslobodio odeće,kurac je već bio u stanju borbene gotovosti a budući da 2 meseca nisam imao seks (neračunam 2 dolaska devojke i jedne prijateljice),navalio sam na Anu,nabio sam joj kurac u pičku takvom silinom da je i ona bila iznenađena,i nakon nekoliko minuta sam svršio po njenom glatkom dupetu.zatim smo zapalili cigaru i pušili naizmenično.Potom smo ustali i otišli se istuširati u kupatilo kada smo seks ponovili a nakon toga se vratili u sobu i ona mi je pričala da sada ima novu-staru vezu ali da je to neoduševljava koliko je mislila da će.Osetio sam da mi se kurac digao i legao sam na nju i nabio joj kurac u utrobu i počeo je jebati posle nekog vremena sam ponovo svršio po njenom stomaku.Ona je ustala i tražila razbacano odelo a da se pri tome naguzila što je izazvalo moju reakciju i da joj nabijem ponovo otvrdli kurac u njenu pičku.Jebanje s guza je bio doživljaj jer je imala razdvojeme guzove koji su bili elastični kao amortizeri što je predstavljalo ućivanciju.Seks sa Anom je bio odličan jer je ona koristila zaštitu (spiralu) pa nisam bio opterećen,mogućnošću da ostane trudna.
Ovaj put sam joj sadržaj sperme sasuo u utrobu,istresao.Nije se bunila okrenula se poljubila me,obukla se i tiho izašla i otišla kući.Idući dan smo se videli u kafiću.Razmenuli smo kurtoazne pozdrave,oči su mnogo više govorili,a da njen dečko nije ni slutio šta se prethodnu noć desilo.Ja sam se vratio u kasarnu.Negde u leto 1993 godine sam došao malo kući.Bilo mi je dosadno pa sam otišao do reke tamo je bilo dosta ljudi.Pozdravio sam se sa drugarima koji su igrali fudbal na pesku.Zapazio sam nova ženska lica,ali i stara u dobrom izdanju u izazovnim kupaćim kostimima.Prolazeći pored njih javljao sam se i kurtoazno razmenio sa njima po koju rečenicu.O tišao sam u vodu i pustio se nizvodno par stotina metara.Izašao sam na obalu i posmatrao okolinu.Iz toga me je trgnula Gaga.Pitala me je standardno kada sam došao i kao sam.Kako je njoj to bilo svojstveno konstatovala je da sam se malo ugojio a to su potvrđivale blage naslage sala na stomaku.Ja sam rekao da neradim teške poslove a hrana je kvalitetna.Ona je rekla,da se slabo trošim «Neprcaš dovoljno» rekla je što nije bilo čudno jer je kod nje što na umu to na drumu.Nastavila je konstatacijom da sam zagoreo pa bi mogli malo da se zabavimo.Otišli smo na skrovito mesto i brzo se skinuli jer smo na sebi imali samo kupaći.Njen kupaći je bio crni sa plavim (koskicama-šarama) detaljima na gornjem i donjem, delu sa prednje strane.Čini mise da su joj sise bile malo veće a dupe malo okruglije.Uhvatila me je za kurac i počela drkati,a zatim je prešla na pušenje.Spustili smo se na pesak ja sam seo na pesak a ona se ansadila na moj kurac,skakala je a njno mekano dupe je bilo kao amortizer.Ustala je i promenila pozu okrenuvši lice prema meni.nakon nekog vremena je klekla i naguzila a ja sam joj gurno kurac do kraja.Bila je šira no ostale devojke verovatno je seks upražnjavala često,što me nije ni čudilo.osetio sam da ću svršiti i izvadio iz nje,sperma je štrcnula i po njoj,kosi ali i po njenom kupaćem kostimu.Kurac nije stigao da omlitavi a ona ga je svojom rukom cedila,a počela je i da ga drka i on je bio u punoj veličini,i mi smo nastavili jebačinu kao da nije ni prekidana,trajalo je duže no prvi put,sigurno pola sata,ja sam svršio po njenom stomaku i ona je spermu utrljala u kožu.Legli smo umorni na pesak,u hladovini.Ustali smo i obukli se.Kada je obukla kupaći na njemu je bilo fleka,što je i ona primetila i otišli smo u vodu ona je pokušala da sebe spermu sa sebe i kupaćeg.Problem je bio što joj je odelo ostalo na plaži a kada bi se pojavila tamo sa flekama na crnom kupaćem,i mirisom sperme sve bi bilo jasno.Izašli smo iz vode i ležali na pesku.Ja sam otišao do vode i otplivao uzvodno a Gaga je otišla polako peskom odšetala.Na plaži smo se sreli i kao fol iznenažujuće pričali kao da se nismo videli.Učinilo nam se da niko nesumlja pa smo se uputili zajedno svojim kućama.To smo ponavljali još jedno 3-4 puta do kraja mog odsustva.Drugih dana smo pazili jer mi je rekla da je njena mama kada je ona ostavila kupaći da se suši primetile fleke koje su ipak ostale i konstatovala da su kao od sperme ,pa smo sada malo pazili da neostavljamo tragove koji bi nas otkrili….
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0
mob
Nokia N95 8gb
Vedrana ponovo jaše

Prošlo je neko vreme nekoliko meseci,stalno sam slušao priče o Vedrani i njenim vulgarnoistima,i na poslu i van toga..Tog dana sam menjao kolegu i bio prinuđen da se uverim u neke stvari.Bio je to 8.mart praznik žena.Parada cinizmma i kiča.Mislim da nekoga ili ceniš ili ne,a ako ga ceniš 1 dana a ostalih 364,ne onda je to cinizam.Možda se moj odnos prema Vedran promenio zbog njenih nemoralnosti au isto vreme pokušaja da se ponaša prema meni visokio moralno-njene DVOLIČNOSTI.
Tog 8.marta je bilo kao i uvek radnice se radile mnogo manje,latentno nezadovoljne platom su radile par sati,niskim intezitetom.Očekivale su da će se moći otići kući ako ne pre a ono oko pola smene oko 18 časova.Odobreno je da se radi do 18 a slavi do 20 časova.radnice su radile i «slavlje» je počelo mnogo ranije.

Društvo u kome ja nisam bio rado viđen se odvojilo u Perinu kancelariju i uz kafu je slavilo i cugalo.Čekali su da zaposleni počnu da slave pa i da oni budu komotni.Vedrana je bila standardni član tog društva.Tu je bio Pera,Marko,Vedrana,Milovan,Dara i Jana.Zorana nije bila dobra sa njima.Ja sam se družio sa radnicama pričao sa njima i trudio se da prekratim vreme.Otišao sam u kancelariju da uzmem telefon koji sam ostavio na punjaču.tada je po nešto došla i Vedrana i pozvala me je iako smo bili službeno dobri da im se priključim.Bila je rumena u licu a i po smeškanju i alkoholu na koji se osetila,vidio sam da je malo popila.Znao sam stav koji o meni vlada među njima i nisam otišao tamo.Iz njihove vesele prostorije je dopirao smeh,a inače su se smejali na sve i svašta,uglavnom gluposti.sada je i alkohol bio tu.Znao sam da Vedrana u poslenje vreme voli da popije a budući da joj puno netreba par čašica je bilo dovoljno da bude pijana.jadnom prilikom sam morao da je bukvalno vučem do automobila ,pomenute Zorane da je odveze kući.Iako ima 57 kg (po njenoj informaciji ) imao sam utisak da ima 100 kg,jer se sva ocmoljila.U neko vreme je došao jedan njen prijatelj da je poveze kući.Pričalo se da su oni više od toga.On joj je uvek pomagao i mislim da ju je iskreno voleo,ona je to zloupotrebljavala.Pozvao ju je da izađu u predvorje u garderobu i pitao je dali će sa njim kući.Ona je rekla da neće.Videvši da je pijana rekao joj je da razmisli i da on ide za 10 minuta.Usput joj je prigovorio što je pila što ju je razbesnilo i rekla mu je «da ona odlučuje i da radi šta hoće»,on se okrenuo i otišao veoma ljut.Žena koja je to čula je bila dobra samnom pa mi je u prolazu to ispričala.meni to nije bilo ništa čudno.Sve je išlo nekako,ritualno.Posle 18 časova,neki radnici su izašli otišli kući neki ostali.U celoj euforiji,društvo je počelo da jedno po jedno da odlazi.Na samoj periferiji firme bila je jadna prostorija koju su čistači kruga koristili za ostavu alata,a u drugom delu su imali prostoriju u kojoj su boravili kada je hladnije.U nju se ulazilo spolja.Pored nje je bila jedna druga prostorija koja je imala dva ulaza,ali su unjoj stajale razne stare mašine koje su čekale svoj kraj.Meni je stigao sms od jedne radnice da ovi olaze jedno po jedno ali se nevraćaju,i da ih je ona pratila pogledom pošto se vraćala iz Restorana.Prema opisu sam znao da su sigurno otišli u prostoruju koju sam opisao u kojoj je bilo toplo jer je imala peć na gas.O ovome je morao znati bar još portir ili neko ko je obilazio firmu.ja sam pošao da malo prošetam i primetio sam jednog čoveka koji je stajao i čuvao stražu.Sve mi je bilo jasno.Tih dana smo kao komisija za otpis sredstava boravili u prostoriji pored,a jedan ključ je do kraja rada ostao kod mene.Uzeo sam ključ i krenuo ka toj prostoriji.Ušao sam polako u prostoriju koju je samo zid delio od prostorije u kojoj je bilo drušvo.Prišao sam zidu koji je delio te prostorije.Na samom zidu su bili teki otvori koji su bušeni za pričvščivanje polica ormana.Nisu imali posebnu funkciju.Sada su mogli da posluže da se kroz nji vidi skoro cela prostorija.Pogledao sam kroz otvor i vidio da je drušvo već bilo pristiglo, svlačenje je skoro počelo.Odevni predmeti su sevali.Čini mise da se Jana najbrže oslobodila odeće i oslobađala je odeće svog partnera Marka.I jedno i drugo su bili atletski grašeni iako je ona imala 4 banke,izgledala je dobro,imala je solidno zaokruženo dupence i male čvršte sisice.U uglu se svlaćila Dara,za nju i za njenog partnera Milovana nebi se moglo reči što i za prethodni par,Milovan je imao pivski stomak,a i Dara je imala malo vidljiviji stomačić,a i dupe je počelo da se zaokružuje i povećava.Milovanova latka je već bila u pripravnom stanju 20-21 cm veličine.darine sise su bile podignute kao odlikaovanja.Pored nji su bili Pera i Vedrana.Bili su već svučeni.Pera je imao pivski stomak,ali je utisak popravljo debeli kurac 25-27 cm.Vedranine sise su bile male ali nakočoperene,sada ni traga od sala,a dupe se zaokružilo i bilo je kao gumeni odbojnik.Videlo se da je iako su svi bili pod uticajem alkohola ona bila najviše pijana jer se klatila.Jana i Dara su već obrađivali alatke svojih partena,a to je počela i Vedrana.Posle nekoliko minuta,na altke su navučeni kondomi i počela je žestoka jebačina.Sreća je bila da je prostorija udaljena prilično a budući da se odsvakud čula glasna muzika,ona je amortizovala,krike i uzdahe.Jebanje je bilo takvo da se mogao steći utisak kao da je po sredi mučenje a ne čin uživanja u seksu.Jana i Drada su bile tiše od Vedrane koja je jaukala kao da je kolju ali nije odustajala.To se vidilo po njenom crvenom licu ,iskolačenim očima,i znoju koji je lio niz njeno telo.Poze su se menjale,partnerke su primale ubode svojih obdarenih partnera.Posle nekih pola sata jebači su poskidali kondome i pšočeli bukvalno tuširanje svojih partnerki.Bile su kao okupane.Ja sam mislio da je tome kraj.Vidio sam po njima da su popadali na stolice iscrpljeni.samo časak posle toga.Jana je ustala ja sam mislio da se obuče ,ali ona je prišla Peri i uhvatila ga za veliki kurac i počela da drka,Vedrana je to isto učinila Milovanu kao i Dara Marku.Posle nekoliko minuta kurčevi su bili spremni za akciju.Partnerke su im navukle kondome i akcija se nastavila.Bilo je čudno videti sa koliko žara su to radili kao da nisu već odradili pola sata seksualnih užitaka.I ova seansa je trajala više od pola sata ako ne i duže.Videlo se da je jana iskusnija od Vedrane i da je iste udarce amortizovala bolje,nije bila toliko glasna,a kao Vedrana koja je to isto činila i sada sa Milovanom.Priblićavao se kraj,vidilo se to po licima jebača a i položaju seksualnih partnerki.Stragali su kondome.Bili su svi mokri,a mlazevi spermi koji su bili još jači čini mi se nego prvi put tekli su kao potoci po telima jebačica Jane, Dare i Vedrane.Pronašli su neke peškire,ali nemajući kud su se obrisali.Obulji su se pa su muškarci krenuli u izvidnicu i obećali da će im sms-om javiti.Ja sam brzo napustio prostoriju i otišao do kancelarije.Pva trojica su došla,pošto su videli da su skoro svi otišli poslali su sms ovima trima.Na stolu sam primetio Vedranin mobilni i video da je stigla poruka,i video sam da je poruka stigla.verovatno da su poruke dobile i Jana ili Dara,a za nekoliko minuta su sve tri bile tu.Jana je rekla da su sve sredili i da je sve OK.Vedrana je ušla u kancelariju da uzme stvari,a ja sam se pravio da neznam ništa.Pomešan parfemsperma i alkohol su ostavljali čudan miris (vonjali).Ja sam izašao i seo u auto,malo zatim izašli su i akteri i svaki je svoju jebaljku povezao kući.Sutradan su čistači pričali,da kada su ušli u prostoriju osetio se smtad alkohola,znoja i sperme.Navodno su našli i jedan kondom.Niko im nije verovao,mnogo ili su to bili likovi koji su to isto radili na istom mestu pa nisu želeli da se odaju.Eto i to se dešavalo u našim društvenim firmama….
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0
mob
Nokia N95 8gb
BRACNO UZBUDJENJE

Samo sto je usla video sam na njenom licu neki blagi osmeh, koji kao da je upucivao na to da ce se veceras dogoditi nesto lepo, nesto izuzetno. Nekoliko dana nismo vodili ljubav zbog obostrane zauzetosti, i ja sam osecao strasnu napetost u mosnicama. Zeleo sam je. Skuvao sam kafu, dok je ona iskokala kokice, pa smo se smestili u krevet i giedali TV.
- Mazi me, - rekia je.

Volela je blag dodir prstiju po telu. Milovao sam je po ledjima, vratu, vrhovjma guzova, unutrasnjoj strani butine, kolenu. Samo je skiopila oci i ravnomerno disala. Uzvratila mi je na milovanje, poceli smo nezno da se ljubimo, vrhovima jezika smo se lickali, sisala mi je donju usnu, milovala bradavice. Uzbudio sam se i poceo da svlacim u panici i nju i sebe. Ljubio sam joj grudi, sisao bradavice, jednu, drugu. Nisam zeleo da se ni jedna oseti zapostavijenom. Polako sam se poljupcima spustao niz njen stomak. Blago je jecala, a kada sam joj toplim dahom dodirnuo pukotinu, samo se stresla. Razotkrila je prstima klitoris i rekla:
- Blago ga lizi, blago!
I bez toga sam znao sta zeli, sta voli kojim putem je dovodim do vrha. Bila je vlazna, skliska i skroz otvorena za mene. Nisam mogao vise da izdrzim i prineo sam kitu nienom otvoru. Ulazio sam joj lagano sa nekoliko kratkih uboda posle kojih je sledio jedan duboki. Jecala je kao kroz plac dok sam ja sve jace zabadao svoje kopije u njen otvor. Nije dugo izdrzala. Osetio sam jaki grc njene pice, pa jos jedan, jos jedan, i nakon toga seriju blagih trzaja opustanje. Izasao sam joj iz pice, ljubio par trenutaka pa telu da bi dosla do daha. - Digni noge visoko - rekao sam.
Shvatila je sta zelim, uhvatila noge ispod kolena i povukia ih na grudi. Postavio sam kurac na otvor guze, vec podmazan vaginalnim sokovima, lagano pritisnuo i osetio kako me pusta u sebe. Napravio sam nekoliko kratkih pokreta napred nazad, da bi joj se guza opustila, a onda jednim laganim, al odlucnim pokretom usao do kraja. Ote joj se krik iz grla, al ne boli vec slasti. Legao sam pored nje i lagano je jebao u guzu.
- Volela bih da gledam kako mi ulazis u guzu. - rekia je mazno.
Masta mi je podivijala. skocio sam, trcao do kupatila i skinuo veliko ogledalo pored kade. Brzo sam se vratio i postavio ga tik uz krevet. Seo sam na krevet i polu se naslonio na naslonjac. Opkoracila me je i ledjima okrenuta, palako pocela da se natice anusam na kitu. Prizor na ogledalu je bio neverovatan. Tupo sam prikovao pagled na spoj nasih tela. Usao sam celom duzinom u nju tu je ona na trenutke zastala da bi ga asetila celog a onda je pocela sa ritmickim pomeranjem gore-dole. cmar joj se potpuno otvorio, razglavio, a ja sam odozdo jos vise rasiria guzove i otvor pice. Ulazio sam kao u zelatin. Sve joj se dole “razbljackalo”. Boja otvarene pice je polako prelazila od ruzicaste ka ljubicastoj i sve vise krvi joj se sakupljalo u velikim i malim usminama. lzvukao sam joj na trenutak kitu da bi video otvor guze. Ostao je rasiren. Nije se stegao i zeljno je cekla da ponovo udjem u toplinu. Podigao sam pogled i na njenam licu video grc. Vise nije gledala u ogledalo. Grudi su joj se nadimale i postajale sve vece.
Disala je sve ubrzanije, a ja sam sve brze i brze odskakao od duseka i nabijao kitu u nju. Zamutilo mi se u glavi. Osetio sam cu svrsiti i ubrzao pakrete. Stezanje njenog cmara mi je stavilo do znanja da je pocela da svrsava. Trenutak pre nego sto cu i sam svrsiti, pogledao sam prizor u ogledalu; vidno modru picu kako se steze i opusta usled svrsavanja i moju kitu u njenom dupetu. To je bilo previse, ispustao sam seme u njen cmar u dugim trzajima. Pacelo je da se sliva iz nje duz kite na jaja. Umor, opustanje. Nakon nekog vremena smo se odvajili, srecni ljubili i smejali. Gledali smo eratski film u kome smo bili glavni akteri i svidelo nam se.
- Ponovicema ovo ponekad, -rekia je.
- Panekad? Kad gad pozelis ljubavi, -odgovorio sam i to zapecatio paljupcem.
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0
mob
Nokia N95 8gb
Komsije

Bilo je to leto 2006, juli mesec,vreo dan u Beogradu.Vrućine je bila nesnosna, i nisam znala šta ću sa sobom. Deca su kod babe i dede ,Dejan na putu još danas,a ja na odmoru. Iz razmišljanja me prenu mobilni telefon bila je to Ana,moja komšinica : Halo Dijana šta radiš,kako izdržavaš ovu vrućinu,teško rekoh,baš razmišljam šta da radim danas, Dejan mi je na putu,dolazi kasno ,ali je od sutra na odmoru konačno,a klinci su kod babe i dede. I nama je klinac kod babe i dede,pa smo mislili da odemo do Ade malo ,hoćeš sa nama? Ok, ionako se dosađujem,dajte mi 15 min da se spremim,ok reče ona,za 15 min kod naših kola. Ana i Stevan su bili mlad par iz unutrašnjosti,oboje po 24 godine.Ona je bila plavuša,lepo građena,mršavica,a on visok svetlo smeđ osrednje građe.Ana i ja smo se puno družile,stalno bile na kafi jedna kod druge.

Bili su oduševljeni Adom i često smo išli svi zajedno. Na Adi je bila velika gužva ,što je i normalno za juli.Nekako smo našli mesto stavili peškire.Stevan je odmah otišao u vodu a nas dve smo se sunčale i pričale.Okupala sam se par puta taj dan i uglavnom se sunčala,Ana je bila malo sa mnom, malo sa Ste vanom. Kasno popodne ,već je sunce bilo na zalasku,ja sam se izašla iz vode a njih dvoje su ostali još malo.Ležala sam na peškiru i gledala ih kako se kupaju.Mazili su se i ljubili u vodi.U jednom momentu Ana ga je obgrlila nogama i rukama.Nisam videla šta se dešava ispod vode ali po njihovim pokretima rekla bih da su se tucali.Gledala sam ih , ribica mi je postajala sve vlažnija,a bradavice su mi se ukrutile.U jednom momentu moj i Stevanov pogled su se sreli,okrenula sam glavu na drugu stranu,kao da nisam ništa primetila.Posle par minuta su izašli iz vode, nasmejani, zezajući se. Stevanov šorc za kupanje je bio jako izbočen ispod pasa,a Anine bradavice su kao dva prstena štrčale ispod bikinija.Ponašali su se kao da se ništa nije desilo. Krenuli smo kući.Tokom vožnje Anina ruka je mazila Stevanovu butinu,s vremena na vreme bi ga nežno poljubila u vrat.U isto vreme je pričala samnom o nekim sasvim ne bitnim temama,a ja sam je slušala skroz odsutno pokušavajući da vidim dokle ide njena ruka.Gaćice su mi bile vlažne,jednom rukom sam držala torbu na kolenima dok sam prst om druge ruke prelazila preko svoje ribice,lagano da niko ne primeti. Stigli smo do zgrade.Predložila sam da posle tuširanja dođu kod mene na lubenicu, prihvatili su. Medjutim posle samo par minuta Ana je zazvonila na moja vrata, zamisli ne radi nam bojler ,jer nije problem da se kod tebe istuširamo,da ne grejem sad vodu. Ok rekoh, ja cu dotle iseći lubenicu. Ušli su zajedno u kupatilo,nisu se zaključali. Čula sam tuš,pomisao na to sta sada rade uspaljivala je moju maštu,zavukla sam ruku u gaćice i počela da masiram svoj nabrekli klitoris. Nisam mogla više da izdržim, kucnula sam i rekla : Navucite zavesu moram da udjem po krpu prosula sam nešto ovde. Iz kupatila sam čula Stevanov glas :ok uđi slobodno. Ušla sam u kupatilo,zavesa nije bila navučena, Stevan je stajao u uglu kade,a Ana je klečala pred njim i sisala njegov kurac. Nije se ni okrenula kada sam ušla. Stevan me gledao pravo u oči i rekao :Dođi Dijana,pridruži nam se,hajde slobodno. Nisam mnogo razmišljala,skinula sam se i ušla u kadu, klekla sam pored Ane,tuš me je pokvasio celu. Stevan je zatvorio vodu. Ana je izvadila kurac iz svojih usta i svojom rukom ga stavila u moja usta.Počela sam da ga pušim, kao da kurac u životu nisam videla,uzela sam ga u svoju ruku i nabijala ga u usta do krajnika.Ana je počela da mu liže jaja, uzela je jedno usta i tako ga sisala da sam mislila da će ga otkinuti.Stevan je glasno stenjao,uhvatio nas je obe za kosu i gurao ka svom kurcu. Menjale smo se čas je Ana pušila a ja lizala jaja, čas obrnuto. Počeo je da svršava u momentu kad je bio u Aninim ustima, izvadio ga je i isprskao nas obe po licu. Ana je progutala ono iz usta i počela da liže spermu sa mog lica i grudi,sakupljala je u ustima,u jednom momentu je krenula da me poljubi u usta ,otvorila sam usta ,gurnula mi je jezik, duboko u usta i sa njim spermu koju je sakupila, progutala sam je ,nastavile smo da se ljubimo,a Stevan je još uvek duboko disao,ne mogavši da se oporavi.Bile smo ludo napaljene,a Stevanov kurac,totalno opušten. U jednom momentu Ana je ustala i rekla,dušo hajde da te vratimo u život.Stevan je legao u kadu i Ana ga je opkoračila nogama tako da joj je ribica bila iznad njegove glave. Ništa se nije dešavalo,par momenata,a onda je počela da piški po njemu,žuti mlaz je kružio po njegovom telu,od glave pa prema kurcu.Celog ga je popiškila i to ih je jako uzbuđivalo.Dahtali su oboje, ja sam prvo bila zbunjena ,ali kad sam njih videla opustila sam se.Kad je završila rekla je: Hajde Dijana,sad ti,nemoj da se stidiš . Ne znam da li ću moći rekla sam,hajde ,hajde možeš ti to ohrabrivao me Stevan. Stala sam iznad njega i raširila ribicu,žuti mlaz je krenuo,bio je to jako čudan ali uzbudljiv osećaj, počela sam da pomeram ribicu napred nazad kako bih ga celog popiškila.Otvorio je usta,moja mokraća je ulazila i izlazila iz njih, počeo je da uzdiše,pomerila sam se na dole i piškila mu po kurcu,počeo je da daje znake života..Ispiškila sam se do kraja,bacila pogled na Anu ona nas je gledala i mazila svoju ribicu.Stevan je ustao,pustio vodu,tuširali smo se svo troje zajedno,mazili smo se i ljubili.Ruke su nam kružile,po telima ,nismo više znali ko koga i gde mazi i ljubi. Prešli smo u dnevnu sobu . Ana i ja smo sedele na trosedu , a Stevan na fotelji. Ana je sišla sa troseda , sagla se do mojih nogu i počela da mi sisa prste na nogama.Sisala ih je polako ,jedan po jedan.,gurajući jezik između njih,uskoro mi je jezikom prelazila preko tabana,a zatim pokušala da sve moje prste ugura u svoja usta od jednom.Bila sam jako napaljena,ribica mi je bila potpuno mokra ,počela sam da je mazim i da guram prst unutra.Glasno sam uzdisala.Otvorila sam oči i pogledala Stevana,sedeo je u fotelji nemo nas gledajući i mazeći svoj kurac i jaja. Kurac mu je bio već prav kao strela.Pogled na njegov kurac me još više napalio,poželela sam ga u sebi.Ana je polizavši mi i drugu nogu došla do mojih bedara lizala ih je nežno,a zatim,lagano jezikom došla do moje pice,Ja sam digla noge ,omogućivši joj što bolji prilaz mojoj vreloj ribici.Lizala mi je usne u krug,lagano jezikom prešla preko klitorisa,vratila se dole i gurnula mi jezik u ribicu.Zadigla mi je noge još više ,i krenula jezikom po guzi,lizala mi je anus i gurala jezik unutra,pritom mi je gurnula dva prsta u ribicu .Htela sam da vrištim od uzbuđenja,počela sam da izdižem kukove ,da zatežem noge kako bi mi što dublje ušla jezikom u guzu.Vikala sam liži me ne prestaj,gurni mi ga u guzu,ščepala sam njenu ruku,izvadila prste iz moje ribice i počela da ih sisam.Gutala sam sok iz moje ribice,sa njenih prstiju.Zatim je Ana gurnula svoj prst u moju guzu,a jezikom je kružila po mom klitorisu,počela sam da se nabijam na njen prst,izvadila ga je i oblizala sa užitkom.Vratila ga je u guzu,jezikom je i dalje lizala moju picu,počela sam da vrištim i da svršavam,divlje vrteći kukovima i nabijajući se na njen prst,sokovi su lili iz moje ribice,a Ana ih je gutala uživajući.Sve sam zvezde videla u tim trenucima,bio je to jedan od najjačih orgazama koji sam doživela. Ana je ustala , nežno me poljubila u usta i pošla ka Stevanu. On je ustao iz fotelje,kurac mu je bio napet da sam mislila da će pući. Klekla je ispred njega i počela da mu liže jaja,jedno po jedno lagano pa sve grublje i grublje,onda je jezikom prešla od dna do vrha njegovog kurca na kraju ga pohotno strpavši u usta celog. Opet se spustila do korena i prešla na jaja,Stevan je raširio noge,omogućivši joj da mu oliže predeo između jaja i guze,sve vreme je ispuštao duboke uzdahe.Ustala sam sa kreveta i klekla pored Ane,Ona je prešla sa druge strane,oblizujući Stevanovu guzu,drkajući mu kurac rukom.Uzela sam njegov kurac u ruku i stavila ga u usta,drugom rukom sam mu mazila jaja.Za to vreme Ana mu je raširila guzove sa obe ruke i lizala guzu, pokušavajući da mu gurne jezik unutra.Uzdisao je sve glasnije.Ana je sela na fotelju i digla noge,ja sam se sagla i lizala joj ribicu,za to vreme ona je pušila Stevanu .Hoću da te jebem, izgovorio je Stevan,lagano vadeći kurac iz njenih usta.Ana je legla na pod,raširila noge ,On je došao do nje i lagano joj stavio kurac u ribicu.Zastenjala je uživajući,obgrlila ga je nogama i vukla prema sebi,sve brže i brže radeći kukovima.Ja sam klečala pored Njih ,lagano milujući Stevanova jaja i guzu,dok je on sve jače prodirao u nju.Okreni se i naguzi se rekao joj je,ustala je i poslušno uradila to što joj je rekao,sada je njena guza bila isturena i željno čekala Stevanov kurac.Zavukla sam se ispod nje tako da mogu da joj ližem ribicu dok je Stevan tuca,raširila sam noge da bi ona lizala moju.Pre nego što je ušao u Anu ,Stevan je gurnuo svoj kurac meni u usta,ja sam ga olizala i rukom usmerila u Aninu vrelu i vlažnu rupicu.Tiho je uzdahnula kad joj je ušao,a ja sam jezikom prelazila preko njenog klitorisa.Stevan je sve jače i jače tucao,Uzdisala je i uvijala se, a jezik joj je šarao mojom ribicom.U jednom momentu se stegla i ispustila prvo uzdah pa onda i krik,svršila je uz vrištanje,jebi me ljubavi ,jebi me,jače ,jače tooooooooo.Stevan je nastavio da je tuca i uskoro je počeo da uzdiše duboko i da je nabija na kurac stiskajući je za guzove.Odjednom ga je izvadio iz nje i uz glasan krik počeo da prska po njenoj ribici,leđima i po mom licu.Uzela sam ga i lizala,dok mi sav opušten nije ispao iz usta,Ana se okrenula i počela da mi liže lice i da prstima skuplja spermu i stavlja je u svoja usta.Stevan je razmazivao spermu po njenim leđima ,očigledno uživajući u tome. Jel može još jedno tuširanje,pitala je Ana uz osmeh,naravno rekla sam,ali ovoga puta vas neću uznemiravati.Posle tuširanja smo pojeli lubenicu,još malo ćaskali ,niko nije spominjao ono što se dogodilo,samo mi je Ana na vratima vragolasto namignula i rekla bilo nam je lepo sa tobom danas,i meni sa vama rekla sam uz osmeh. To je bila moja priča o mom doživljaju sa komšijama,posle toga smo imali još ovakvih susreta,ali to je već neka druga priča.
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 44 45 47 48 ... 398
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 10:08:05
nazadnapred
Prebaci se na:  
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.142 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.