Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 23. Apr 2024, 23:19:08
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 24 gostiju pregledaju ovu temu.

>> Pitate se gde su nestale galerije devojaka? Kliknite ovde! <<

Vazno: Molimo vodite racuna o ponasanju na ovom delu foruma i procitajte nova pravila sex foruma!

Idi dole
Stranice:
1 ... 42 43 45 46 ... 398
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Erotske price  (Pročitano 26628995 puta)
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0
mob
Nokia N95 8gb
Sreli smo se na dogovorenom mjestu.

Gledam te kako izlazis iz auta i u seksi hodu prilazis mi. Dugo cekam ovaj susret i sada cujem svoje srce kako ludo kuca.
Bacila si mi se u zagrljaj i nase se usne spajaju u dugi i strasni poljubac, tiho ti sapucem « sreco moja kako su sltke usne tvoje».
Drzimo se za ruke dok koracamo prema nasoj hotelskoj sobi. U meni neki nemir od zelje da smo sami Ti i ja.
Ulazimo u sobu. Sjedas na stolicu u kutu i gledas moje zeljno tijelo svlacim se svojim pogledom, kako mi prija tvoj strasni pogled.
Njemo se spustam na pod pored tvojih nogu, dodirujem ti listove nogu milujem ih, skidam ti sandale sa nogu prvo jednu pa drugu, lagano rukom masiram ti bosa stopala, paloko njezno sve njeznije, glavu polako primicem tvoma stopalu spustam jedan njezni poljubac pa jos jedan pa jos jedan pa jos, pocinjem jezikom da lizemtvoje stopalo uzimam ti prstice jedan po jedan u usta i njezno ih sisam. Ti se zavaljujes u stolici meskoljis se prijaju ti moji dodiri poljupci. Dobacujes mi jedan pogled po tijelu,skidas ga u mislima a osmjeh ti na usnama.

Usnam i jezikom krecem milimetar po milimetar uz tvoju nogu, ostavljajuci vlazne tragove,
Zavlacim ti glavu pod haljinu i i sve sam blize tvojoj vreloj pici. Cujem tvoj uzdah, kao da dugo ocekujes da te netko polize. Osjecam drhtaje tvoga tijela dok moj dah prelazi preko gacia na tvoju picu . Osjetis vrelinu moga daha na njoj izbacujes bokove zelis da moj jezik udje u nju, vjesto izbjegavam i ja na usnama osjetim njenu vrelinu, osjetim tvoje sokove kako nadolaze. Cujem da nesto sapces ali nerazumijem te tvoja bedrapokrila su moje usi. Osjetim tvoje uzurbano disanje, stenjnje. Podvlacim ruke pod tvoju guzu i prislanjam svoje usne na tvoje vec mokre gacice. Izvijas su unapred nudeci mi svoju picku svoje sokove. Mazim ti rukama guzu i lagano je stiscem. Nezurim, zelim polako da uzivas u svakom mom dahu, a ti si nestrpljiva zelis osjetiti jezik na tvojoj pici, i sve vise se izvijas .
Izvlacim glavu ispod haljine i pogledi nam se srecu, vidim u tvojim ocima pozudu strast, i pitam se dali ti vidis sto u mojima. dali vidis zelju u njima da ti pruzim uzitak strasti?
Ustajem priblizavam se tebi razmjenjujemo dugi poljubac jezici su nam isprepletani.
Hvatam te za ruku podizem sa stolice i vodim te prema krevetu, bacam te na njega i padas na stomak pokusavs da se okrenes ali ti ja ne dozvoljavam, drzim te cvrsto dok drugom rukom ti zadizem haljinu preko glavei i divljacki ti cjepam gacice.
Izbacujes glavu d avidis sto radim, otkopcavam rajflesus i vadim moj kurac van i smjestam ga medju tvoje butine njezno vrhom dodirujuci tvoj klitoris, lagano ga nadrazujuci.
Spustam glavu do tvoje i sada cujes moje uzdahe i dahtanje na tvom uhu.
Nemozes da izdrzis da budes mirna vec polako vrtis guzom u malim krugovima.
Tada ti sapucem njezno na uho «sreco moja mala … zar nemozes da se strpisi i uzivas zar to nikada nisi dozivjela.. pruzit cu ti uzitak da ces ga pamtiti dugo .. «
Ostacima tvojih gacica vezem ti ruke za krevet. To te jos vise uzbudjuje osjetis i strah i nesto novo neko divno uzbudjenje koje nisi imala priluku osjetiti, sada ti je guza i pica prepustena meni na milost i nemilost. Zavlacim ruku do tvoje pice koja je vlazna i socna i sama osjetis svoje sokove kako ti cure niz bedra. U glavi ti se sve vrti u iscekivanju vidi po tebi da si zaklopila oci i mastas o sledecem trenutku.
Bacam se usnama i jezikom na tvoju guzu laganim lahorastim poljupcima je obasipam noge guzu ovlas usnama prelazim preko tvoje socne pice. Spustam dlan na tvoju guzu lagani njezni udarac kao kazna za dugo cekani trenutak naseg sastanka. A onda podvlacim se pod tebe i pocinjema da ti lize vrelu i vlaznu picku svu oblivenu tvojim sokovima, sisam ti klitoris jezik ti zabijam u picu sve zeljnjije ga docekujes.
Nabijas se svom zestinomna moj nemirni jezik koje te lize i sisa.
Oslobadjs ruke i sada se svom zestinom bacas na moj kurac sjedas na njega zelis ga osjetiti u sebi, samo je kliznuo u tvoju socnu picku izvijas nedamnom i mjesas kukovima kao da ti je zadnji put, hvatam te za dojke i milujem ih i njezno ti stiskam ukrucene bradavice, privlacim ih blize svojih usta i pocinjem da ih lizem sisam grickam prvo jednu pa onda drugu
Pa obadvije istovremeno stavljam u usta i sisam ih osjetim tvoj val orgazma kako nadolazi osjetim tvoju picu na mom kurcu kako se grcii kako ga steze a to me sve vise pali i ja sam blizu vrhunaca, grcise u snazan krik i jecaj, izvalacim se ispod tebe i bacam te na ledja
Spustam glavu i ponovo ti lizem klitoris i jos jedan drhtaj tvoga tijela i uzdah ote ti se iz grudi.
Uzimam ti nog i i stavljam ih sebi na ramena i silovito se zabijam u tvoju unutrasnjost njisemo se u strasnom ritmu strasti i ceznje. Nemogu vise izdrzati taj pritisak vadim ga i snazan mlaz vrele sperme razliva se po tvome tijelu i sisama.
Drhtis sva i nesto sapuces nerazumijem sto..
Spustam se kraj tebe i grlim te i tiho ti sapucem bilo je divno sreco tako si slatka i dobra trebali bi to ponoviti……
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0
mob
Nokia N95 8gb
Djevojka iz kafane

Isao sam do jedne autopraonice nakratko, jer sam svom prijatelju jos trebao donijeti neku karticu koju je kod mene zaboravio. Ta autopraonica je u bloku zgrada smještena do kojih je najbrze doci setalistem pored rijeke. Često, još u ovo doba je to setaliste prazno i samo ponegdje na klupama sjedi dvoje mladih koji se ljube i fataju. Ali onda sam vidio tu onu malu kučku s kojom sam jučer trebao u krevet, ali ona je žurila kući jer ju je nazvao otac na mobitel. Planirala je da ostane tu čitavu noć jer su joj roditelji negdje otišli, ali su se prije vremena vratili.
Sjedila je na klupi i pušila. Dok sam bio u tom kafiću, ona je plesala sa svojom nekom prijateljicom za stolom. Odmah je svima bilo jasno koje su cure došle po kurac u taj kafić.

Prišao sam joj i poljubio je. Ona je rekla da joj je baš bilo žao što nije mogla sinoć ostati samnom i da ćemo to nekada što smo započeli i dovršiti, dala mi je svoj broj tlefona. Nastavili smo još malo da se ljubimo. Tačnije da kažem da se žvaljimo. Bila je to dobra maca, plavuša, visoka sa dobrom guzom. Nažalost u licu nije bila neka ljepotica ali je imala debele pušačke usne. Kao stvorene za pušenje kurca.
Počeo sam joj dirati guz i ona se nije bunila. Stavila mi je čak ruku u gaće, a meni je se digao onda skroz. Ionako nisam ništa guzio već sedmicama. Počela je da ga dira. Bila je izgleda i ona napaljena. Kad sam joj stavio ruku pod hlače i dirao joj pičku preko gaćica, počela je uzdisati. Oboje smo stajali pored te klupe, dok sam joj gurao jezik u grlo i dirao joj pičku. Bila je vlažna. Naguzio sam je i žvaljio joj vrat, dok sam se lagano preko njene guze grebao. Imao sam toliku želju da joj ga stavim, ali nismo nigdje mogli otići taj trenutak da se jebemo.
Onda sam je odveo iza jednog drveta, odmah kod rijeke. Tu nije bilo gotovo nikoga, a povremeni prolaznici nisu nas ni primjećivali. Ona je zadigla svoju bluzu i ispale su dvije velike sise. Skinuo sam svoju trenerku i bokserice do koljena i navlažio još malo svoju karu. Zatim sam navlažio i njen dekolte gdje sam je planirao upravo jebati.
Stavio sam svoj kurac između njene dvije dojke i stisnuo ih oko njega tako da sam je mogao jebati među sise. Bila joje fenomenalno. Tako su bile meke i tople. Ubrzo nakon toga sam i svršio. Izbacio sam nekoliko mlazova sperme, jedan joj je odletio do usana čak. Još mi ga je dobro polizala, i oboje smo se obukli. Htjela je da me poljubi ali ipak je pušila kurac, pa sam je uhvatio za dupe i rekao joj da je dobra, ali samo za jebačine.
Kasnije sam to donio svom prijatelju u autopraonicu, ali nju nisam dugo nakon toga vidio.
Što me je iznenadilo kasnije, čuo sam da je sa tim mojim istim prijateljom u vezi. Kada sam ih pozdravio u jednom kafiću, ona me je stidno pogledala, a ja sam bio siguran da je ona spremna da joj ga nekada stavim u pičku…
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0
mob
Nokia N95 8gb
Autobus

Bilo je to za vreme one inflacije,ljudi nisu imali sta da jedu,a kamoli da se voze,Autobusi skoro dolaze do raspadanja koliko su bili puni,kada su naravno vozili,strasno vreme je bilo,ja neznam ni dali sam tada imao osamnaest godina.Neznam koje godine je to tacno bilo,ali bila je vrucina,masa naroda stoji na autobuskoj stanici,ceka da udje u autobus koji upravo staje na autobusko stajaliste.Vozac izlazi sav znojav sakoro skroz otkopcanom kosuljom i kaze polazak za 10 minuta,ali neverujem dacete svi moci uci jer vas je previse.Ja tada neznam ni dali sam napunio 18 god. zelim ici bas tim Busom.Razgedam okolo,sva neka smorena lica,poneka dobra riba,sve kratko obuceno i naravno tanko,kod nekih providno,sto zbog stofa sto zbog vrucine,pa se sve lepi za telo.

Ja u nekoj tankoj majici i jos tanjem svilenom sorcu,sorc! koji nikada nebih vise obukao,ali jebiga nigde novca oblacilo se sta se stiglo i malo samo da nebi goli isli.Posle mozda nekih 20 minuta eto ponovo vozaca,ceka da proveri karte i sva ona masa ulazi od nekih Autobusa,ja se razmisljam opet ce mi biti neki alkos ispred mene i bazditi nekih dva ipo sata,na alkohol.Pogledah ispred sebe videh par ON otprilike 45god. ona nekih 40-42 god.obadvoje osuncani do kraja,jos malo pa crnci, imali su super tela .mozda je ona imala malo vecu guzu,ali ne previse.Pogledah njega majca i isti model sorca kao i ja samo boja nije,pa vidi se da nisam jedini ovako jadan pomislih se,ali ja ne nosim leti gace pomislih imam jednu prednost,hehe! opustenije!!Ona plava majca bez brusa,odmah sam zapazio ogrome bradavice i bela suknja skoro providna malo navise kolena,pa lep su par pomislih,a ona super riba.Stadoh ja iza tipa,ulazimo polako,a u Busu ve c popunjena sva sedista,opet dva ipo sata stajanja pomislih i jos idemo autobusom koji ima mala sedista,mislim nema velika,pa da se covek negde navali,ali ne ovako vise ljudi staju,kakva beda samo!!Usli smo u Bus i kako se pomerasmo ja iza tog tipa,narod se sve vise gura i mi dodjosmo skoro do kraja Busa.Masa naroda je toliko gurala da smo takoreci bili telo uz telo.Stali smo najzad i ja stojim direktno iza tipa i osecam mu guzove i to jos samo fali da mi se digne kurac,jer je bio bas izmedju njegovi guzova,bruka pomislih.Pricaju oni i ja cujem on se zove Branko,a ona Mira.Stajacemo dokraja rece Mira,okrenuta Branku ledjima,izgleda tako kaze Branko.Bus polazi iposle nekoliko minuta staje na jos jednoj stanici.Ponovo ulazi masa ljudi i jos gore stiskanje bukvalno niko nije mogao pasti na pod i da je skroz podigao noge,ako bi to uspeo.U toj guzvi Branko je bio neznam kako odguran iza Mire tako da je sada Mira direktno prilepljena uz mene,osecao sam joj sise kao da nema majcu osecao sam joj noge takoreci celo telo toliko je bilo toplo u Busu da je bilo cinimi se 60 stepeni kuvanje od toplote.Sa moje desne strane mi je bila zalepljena neka gospodja otprilike 50god. sa ogromin sisama bez Brusa dalo se primetiti posto je moja desna ruka bila izmedju njenih sisa spustena nadole nisam je mogao pomeriti od one mase naroda u Busumislim da nas je bilo 100 ljudi u tom Busu.Dama je imala neki tanki sorc i ona je opkoracila moju desnu nogu tako da sam joj bukvalno osecao picku na mojoj nozi.Levom rukom sam drzao za gornju sipku tek reda radi jer se niko nije trebao drzati.Kako je autobus izlazio iz grada i od truckanja je dami pored mene medjunozije sve mokrije i sve vise bilo uz moju nogu,prijalo joj je koliko sam primetio.Mira ispred mene gleda me kad,kad iako su i ona i Branko nosili naocare njene su bile svetlije i mogao sam videti kada me je gledala.Meni se polako ali sigurno digao kurac sto od Dame pored mene sto od Mire,a Mira je to sigurno 1000% posto osetila i primetio sam joj osmeh na licu,prvo nisam znao kako ce reagovati,ali nisam imao kuda.Iz sve snage sam polako pomerio desnu ruku ka Miri jer sto sam je vise gledao sve mi je bila lepsa,a moj kurac joj je bio na stomaku tik iznad picke i sa donjim delom kurca i mudima sam joj osecao picku.Moju desnu ruku sam uspeo malo staviti na njen gornji deo guze i bas sam osetio koliko je Branko bio prilepljen uz nju,sacekao sam reakciju od obadvoje,ali se niko nije bunio pa sam ostavio ruku tu.Mira me je sada vec sa smeskom duze gledala.Odjednom me je neko uhvatio za desnu ruku i cimao ka donjem delu guze,u momentu sam se preznojio jer nisam ni mogao videti ko je niti sam hteo pogledati.Polako mic po mic svako ponesto prica,a ja uz pomoc sa tudjom rukom sam imao Mirin guz u ruci i jos vise me je iznenadilo to sto joj je suknja bila podignuta skoro skroz preko guze, pogledao sam je smeskala se pricala nesto sa Brankom,a Branko je isto osecao moju ruku i kada sam hteo povuci ruku ta tudja ruka me je jako stegla da ostanem na tom mestu i primetio sam da je to Brankova ruka.Polako sam spustao ruku jos nize i napipao vrhom prstima nesto masno i skroz mokro pa jebote on je izvadio kurac i kada sam hteo povuci ruku nagore jos me je ostro pogledao tako da mi je gurao ruku ka njenoj picki i guza joj je bila veca nego sto sam zamislio,dohvatio sam vrhovima prstiju njenu guznu rupu i njegov kurac koji je otprilike usao do pola u njenu picku.To ih je toliko napalilo da je Mira stavila glavu na moje grudi.Nekoliko minuta kasnije je nekako izvadio kurac sav mokar i sada je njegov kurac bio u mojoj ruci,bas dobro parce,nevolim kurceve,ali je ipak ovaj kurac bio u mojoj ruci,ja sam ga nekoliko puta stegao i on je poceo da mi puni ruku sperme,jebote kakav bedak pomislih.Meni kurac skoro puca a on mi svrsav u ruku.Posle nekoliko trenutaka me je Mira uhvatila za kurac i jedva izvadila iz gaca,samo se osmehnula i rekla mmmm….. samo koliko ga je uhvatila poceo sam da svrsavam,toliko sam bio napaljen kao Pas.Svrsio sam joj u ruku,ali mi se kurac nije spustio,ona je to primetila i jedva mi okrenula ledja tako da je moj goli i mokri kurac bio izmedju njene guze,jedva sam se malo spustio i kurac mi je polako klizio u Mirinu picku desnom rukom samje uhvatio sa dlakavu picku ,a tu je bio I Brankov kurac to jest dodirivao mi je ruku i polako je sve tvrdji postajao.kako se Bus truckao tako sam sitno nabijao Miri kurac u picku i jedva do pola,i nisam mogao svrsiti,onda sam osetio kako me je Branko uhvatio za muda i ja sam nekoliko minuta kasnije punio Mirinu rupu i polako sam ga vadio iz picke i nasao se izmedju njenih lepih guzova onako mokar i podmazan se nije skroz spustio bio je jos uvek poludignut.kako je pomalo klizio nasao je Mirinu guzu i polako je pritiskao i postajao opet tvrdji,koliko sam primetio prijalo joj je i ja sam posle nekolko minuta napunio Mirinu Guzu jer je bila bas uska i bas mi je prijalo.Onda smo se upoznali i malo popricali kada je Bus stao i izaslo je nekoliko ljudi i sediste pored prozora pored mene postaje slobodno ja sednem na njega i ponovo ulazi masa naroda i sve se vise guraju,tako da Dama koja je stajala kraj mene,mi je sada skoro sela u krilo,bukvalno joj je ogromna guza bila ispred mog lica i polako me je pocela da pritiska i posto nisam uspeo da odgurnem toliko naroda sam je cimnuo nadole i ona mi je sela u krilo i rekla izvini!!!Ma nista strasno samo vi sedite rekoh ljubazno jer mi je pola kurca bilo napolju i kurac mi je bio tacno izmedju njenih guzova.Bas vam hvala rece Dama sto mi je sedela u krilu,ja sam Nada rece i ja joj rekoh moje ime,bas imate lepo ime rekoh ja se uvek nadam i mi se zajedno nasmejasmo.Polako sam joj stavio ruku ispod sise,sacekao na reakciju,nije se bunila tako da sam joj ruku stavio ispod majice i uhvatio ogromnre sise sa ogromnim orleonima i do danas ogromnim bradavicama,kao palac nikada do danas nisam imao vece u ruci.Poprilicno joj je prijalo i meni se bas digao kurac ona je to osetila.Polako sam joj cimao sorc u stranu koliko je to bilo moguce i napipao picketinu koja je bila ne vlazna nego mokra.Koliko sam mogao gurao sam joj kurac jedva je ulazio dopola,ali sam dvaputa svrsioi koliko sam primetio i ona.Dolazila je stanica i narod je poceo da izlaz i ona je rekla hvala i sve najlepse mozda se nekada vidimo na nekom boljem mestu,ja zivim u Nadi rekoh i iskreno Nadam se rekoh.Otisla je,a Branko me zamolio da malo sedne,ja sam ustao jedva nekako i sada sam imao Miru njenu guzu i picku na raspolaganju.Hvatao sam je ispod suknje unutar guze i picke bila je sva mokra i znojava kao i ja i meni se opet poceo dize kurac.dala je predlog da sednemo.Tako da sam ja seo Branku u krilo,a ona je malo zadigla suknju i sela meni u krilo.Ona je ispod suknje izvadila moj kurac iz sorca malo se nadigla,ja sam joj malo rasirio guzove i ona je sela na moj kurac.Kakva divota sedis Coveku u krilu,a njegova zena se tebi nasadjuje na kurac,ali i njemu se kurac bas digo,Bilo mi je svejedno dok mi je Mira sedela Na kurcu.Onda je usledilo najgore;Uhvatio mi je sorc i tako jako i bolno povukao koliko je mogao nadole da sam umalo urliknuo.Sada je njegov kurac bio tacno na ulazu u moje dupe,a posto smo svi znojavi i mokri bili,mjic po mic polako ali sigurno mi je nabijao kurac,jebao sam i bio sam i sam jeban i sve me je vise naticao na kurac,mislio sam da ustanem,ali gde cu Mira mi je na kurcu,pa jebiga pomislih se boli,ali ako zelis da jebes moras i da se zrtvujes pa makar i vlastito dupe.Polako ali sigurno mi je nabio do samih jaja imao jedebeo kurac tako da me je dosta bolelo,ali posle nekog vremena,je postalo prijatnije onda sam osetio da mi puni dupe spermom i osetio sam kako pulsira,od tog osecaja sam i ja punio Miru,neznam vise koliko puta mi je Branko napunio spermom dupe i neznam koliko sam puta ja napunio Miru,znam da s rekli trebao da izadjemo na stanici,Polako smo spakovali kurceve u sorceve,a meni se cedila sperma iz dupeta kao i Miri iz picke.Dajte mi bar telefon da se vidimo na nekom drugom mestu rekoh,narvo da su mi dali pozdravismo se i oni odose.Posle 5 dana smo se ponovo nasli,bio sam kod njih,ali o tome drugi put.SLEDI NASTAVAK!!!!!!!!
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0
mob
Nokia N95 8gb
Drugarice iz mladosti



Maj ,prelepi prolećni mesec nad Balkanom,moja dugogodišnja devojka Dijana otišla je u posetu svojima koji žive u jednom malom gradiću nedaleko od Beograda. Mene su sprečavale obaveze oko posla tako da nisam mogao da joj se pridružim,iako sam voleo da odem tamo.Nekako je sve opuštenije i mirnije,i ne živi se brzo kao u Beogradu,ljudi su opušteniji ,a to nam je oboma prijalo. U subotu ujutro me je pozvala telefonom i rekla mi da je srela drugaricu koju nije videla još od škole,da su dva sata sedele u kafiću i i pričale i da im nije bilo dosta,jer nekad su se stalno viđale .Tanja ,kako se drugarica zvala,se odmah posle srednje škole,udala za starijeg tipa i otišla se njim preko. Vratila se pre nekog vremena,razvedena ,u kuću svojih roditelja.Našla je dečka u Beogradu. Rekla mi je da danas ide za Beograd da se vidi sa dečkom i da ako hoću možemo svo četvoro da izađemo negde ,a šta ti misliš o tome pitala me,ok nemam ništa protiv ,rekao sam. Ona će me dovesti svojim kolima tamo , a ti budi spreman oko 8 ok ,ok rekao sam.

Oko 19.30 , Dijana me pozvala sa mobilnog da mi javi da su njih dve tu za 15 min,ok ja sam spreman možemo odmah krenuti dalje.Uskoro su došle ,upoznao sam se sa Tanjom ,bila je lepa brineta ,kratke kose i smedjih očiju. Seli smo u dnevni boravak da sačekamo da se Dijana sredi. Sela je na krevet i prekrstila noge ,bila je jako zgodna ,vitka sa lepom guzom i grudima srednje veličine i kao vajanim nogama. Bila je u crnoj bodi majici sa dubokim v izrezom, koja je isticala njene grudi, toliko da sam mislio ispašće,jako kratkoj crnoj suknjici uz koju su njene savršene noge delovale još lepše i naravno cipelama na štiklu koje su celom izgledu dale još više erotskog naboja.Razmenili smo par reči uz osmeh,dok smo čekali Dijanu.

Uskoro je i Dijana izašla sređena ,u crvenoj majici ,dubokog dekoltea,bez brusa,jako vrućoj crnoj mini suknji,kao i njenim a i mojim omiljenim štiklicama sa kaišićem oko zgloba. Možemo da krenemo rekla je,ok ,samo vas dve tako izgledate da vam ja i ne trebam ,rekao sam uz osmeh,ne zezaj idemo po Mikija,Tanjinog dečka,čeka nas.

Tanja je ostavila svoj auto i krenuli smo našim,Tanja se čula sa Mikijem i ubrzo smo se našli,iznenadio sam se,Miki je bio mladić od možda dvadesetak godina,lepog izgleda ,niži od nje upadljivo,tako da je delovalo kao da mu je mama.

Dok smo se vozili ka splavu ,njih dvoje su se ljubili na zadnjem sedištu,razmenjivali reči i nežnosti,očigledno željni jedno drugog.

Na splavu je bila tiha muzika,opuštena atmosfera,seli smo u separe naručili vino .Njih dve naravno nisu mogle da se ispričaju,dok smo ja i Miki razmenili po koju reč i gledali okolo po splavu. Par puta sam mu uhvatio pogled na Dijaninim grudima ,pomislih mali bi da malo sisa izgleda,nisam mu ostao dužan, snimao sam Tanju ,bila je sex bomba. Posle nekog vremena i prilično popijenog vina njih dve su počele da se zezaju i prepričavaju svoje ljubavne doživljaje iz mladosti. Krenule su zajedno do toaleta .Kada su se vratile Dijana je sedajući pored mene lagano prekrstila noge ,Mikijev pogled je poleteo ka njenom međunožju ,to je i htela videlo se , bradavice joj štrče ispod majice,napaljena je ,zavodi ga.

A Tanja mi je ,provlačeći se do svog mesta,omogućila prelep pogled na njenu guzu,uz jedno izvini sa sexy osmehom i tokom priče sa Dijanom dizala pogled ka meni .Konobar je doneo još jednu flašu vina,sipao nam je svima ,dok smo se kucali Tanja i Dijana su nas obojicu jako bezobrazno pogledale u oči,popile su i kočnice su počele da popuštaju,za naše sexy momke, rekle su smejući se. Miki je i dalje svaki čas gledao u Dijanine natekle bradavice, a ona mu se iskusno nameštala da može što bolje da ih vidi ,dok je Tanja,prekrštala noge tako lagano,da ja mogu da vidim sve ,a da se ne naprežem suviše. Gledao sam je a kurac mi je bio sve tvrđi. Dijana je pozvala Mikija da igraju,kada je ustajao primetio sam izbočinu na njegovim pantalonama ,Tanja je prešla do mene i kao slučajno mi stavila ruku na koleno,imao sam želju da je uhvatim za kosu i gurnem ispod stola da joj strpam kurac u usta ,ova tanga mi je do grla došla ,prokomentarisala je smejući se ,i spuštajući ruku u moje međunožje ispod stola .Milovala mi je jaja preko pantalona,kurac mi je bio na ivici eksplozije ,pogledao sam Dijanu , igrala je sa Mikijem ,pribivši se uz njega i trljajući svoju ribicu o njegovu butinu,zabacivši glavu nazad .

On je jednu ruku držao na njenom ramenu dok je drugu spustio na guzu vukavši je ka sebi. Dodjite da igramo zvala nas je Dijana,krenuli smo ka njima. Tanja je preuzela Mikija a Dijana je isto onako jebozovno igrala sa mnom. Hoćeš da mi kresneš drugaricu ha ,rekla je ,ma daj ti mi kažeš ,ložiš klinca celo veče,dobro mu nisi sisu u usta stavila ,znam da te to pali da se neko loži na mene zar ne ,da ali šta ćemo sa drugaricom,što jel bi je tucao,pitala me pogledavši me u oči,ne reci ništa znam šta misliš,hajdemo negde odavde ,hoću da me tucaš rekla je ,odmah ne mogu da izdržim više. Obavestili smo Tanju i Mikija i dogovorili se da krenemo kući. Dok smo se vozili Tanja i Miki su se pohotno ljubili na zadnjem sedištu,ona mu je milovala kurac preko pantalona ,a on je njoj zavukao ruku pod suknju ,uskoro se čulo i njeno uzdisanje. Dijana je sela na suvozačko mesto raširila noge i uzela moju ruku i stavila među noge,dok mi je svojom rukom otkopčavala šlic,gurajući ruku u gaće i mazeći me nežno,ne mogu da izdržim do kuće potucaj me sad stani negde ,rekla je poluglasno. Tanja se sagla izvadila Mikijev kurac i počela da ga sisa ,tako je to iskusno činila ,dok je klinac zbunjeno gledao šta se dešava.

Stani negde molim te,sišao sam sa auto puta,ušao u šumu. Čim sam ugasio motor ,Dijana je izvukla moj kurac iz pantalona i počela da ga sisa mazeći se drugom rukom,ni Tanja nije posustajala gutala je Mikijev poveliki kurac. Miki je otvorio vrata od kola ,izašao napolje,dovukao Tanju na ivicu sedišta i počeo da joj liže ribicu,kleknuvši na put. Dijana me uhvatila za kurac, izvela iz kola,zadigla suknju,legla na haubu i rekla jebi me .Malo sam je liznuo ali me je povukla za glavu i rekla dođi gore i jebi me više. Zadigao sam joj noge i ušao u nju,duboko je uzdahnula ,tucao sam je sve brže,dok se rukama i kukovima odbijala od haubu kola uz duboke uzdisaje. Tanja je izašla iz kola došla do gepeka i tu se naguzila,Miki je uhvatio za kukove i nabio na kurac ,ječala je od zadovoljstva.

Dijana je počela sve brže da diše,da bi posle samo par momenata ispustila krik svršavajući uz ludovanje kukova,i glasno uživanje. Spustila je noge na put raširila ih i naguzila se oslanjajući ruke na haubu,pičkica joj je prelepo izgledala u tom položaju,uhvatio sam je za kukove i nabio joj kurac do kraja,izvukao sam joj sise iz majice i grubo ih mesio,bradavice su bile kao kamen. Tanja i Miki su došli do nas ,Tanja je legla na haubu,Miki joj zadigao noge i gurnuo kurac,uz dubok uzdah,počeo je da je jebe grubo ,vukući je ka sebi dok se ona držala za gornji deo haube,uskoro je počela da uzdiše i svršila je skoro jecajući,odmah zatim i Miki je ispustio krik izvadivši kurac iz njene ribice i prskavši po njoj i kolima .

Ja sam sve grublje nabijao Dijanu dok se ona odbijala rukama od auto,mešajući kao luda,osetio sam da je gotovo,zaurlao sam izvadio ga i isprskao joj leđa ,kosu kao i haubu auta. Ušli smo u auto svo četvoro smejući se ludo,vino nas je baš uhvatilo,Tanja i Dijana u sele pozadi a Miki do mene napred…..Kritikovali su nas da su nam priče predugačke ,zato ćemo događaje iz stana napisati u drugom delu priče.
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0
mob
Nokia N95 8gb
Drugarice iz mladosti 2



Upalio sam auto i krenuo,sa zadnjeg sedišta se čulo Dijanino i Tanjino kikotanje,šaputale su nešto jedna drugoj i smejale se. Miki je gledao negde u mrak,čini mi se prilično odsutan. Pozadi je nastala tišina,a onda je počelo da se čuje duboko disanje,pogledao sam u retrovizor, Tanja je Dijanu lizala po vratu i oko uveta,došla je do njenih usta .Njen jezik je krenuo unutra ,Dijana je otvorila usta i svojim jezikom dočekala njen,isprepletali su se , a zatim su se nežno ljubile. Tanja je spustila svoju ruku na Dijanine grudi ,zavukavši je ispod majice,pritom raširivši noge i omogućivši Dijanu da je mazi po ribici. Zadigla joj je majicu sise su ispale napolje ,bradavice su bile jako špicaste ,Tanja je spustila glavu dole i počela da sisa jednu od njih,Dijana je duboko uzdahnula gurnuvši joj ruku još dublje među noge. Miki se okrenuo ka njima ,zavukao je ruku zajedno sa Dijaninom ispod Tanjine suknje ,a zatim je olizao prste ,onda mu je ruka krenula ka Dijaninim sisama ,uhvatio je za bradavicu i počeo da je lagano uvrće. Dijana se topila od užitka,desnom rukom je drkala Tanjinu ribicu a levom svoju.

Stigli smo ispred zgrade,kasna noć nigde nikoga,otključao sam ulaz ,Tanja i Dijana su ušle prve,Miki i ja za njima.Stigli smo do stana ,dok sam je otključavao vrata Tanja je pribila Dijanu uza zid držeći je grubo za guzu,ljubile su se divlje,Miki je gurao prst Tanji od nazad. Ušli smo u stan,počele su da skidaju i bacaju okolo delove svoje odeće,Dijana je uhvatila Tanju za ruku i odvela je pravo na naš krevet.Legla je raširila noge a Tanja je zagnjurila svoju glavu u njeno međunožje,rukom je vukla njenu glavu ka svojoj ribici,dižući kukove . Tanja se okrenula tako da su bile u položaju 69,zadigla joj je i raširila noge ližući njenu ribicu divlje ,dok je Dijana čvrsto uhvatila za guzove raširila ih i lizala je od guze ka ribici i obratno. Miki i ja smo stajali sa strane goli nadignutih i tvrdih kurčeva gledajući njihovu ludu igru ,nismo ih prekidali ,uskoro je Dijana počela glasno da svršava,držeći Tanju za vrat i nabijavši ribicu na njen jezik,ne dugo zatim Tanja se izdigla tako da je sedela Dijani na licu,pomerajući kukove napred nazad ,nabijajući se na Dijanin poludeli jezik,počela je da uzdiše i svršila je uz vrisak.Pala je pored Dijane na krevet,smešeći se zadovoljno.

Dijana je ustala sa kreveta,otišla do kuhinje i donela nam čaše i domaće vino,kucnuli smo se i nazdravili. I Miki kako ti se sviđa Dijana ,pitala je Tanja smejući se, da li bi je potucao,da li bi želeo da ti ga popuši,ha ,hajde reci slobodno ,zamisli da tucaš ovu pičkicu,ha,svi smo se smejali,Miki me pogleda zbunjeno i ostade bez reči ,a moraćeš, znaš,nastavi ona,jer ja planiram da potucam Dejana ,da me zapamti ,sad se ja zbunih. Došla je do mene,prosula malo vina iz čaše po mom glaviću i počela da ga dudla ,kao da je neko juri ,grubo i pohotno. Pritom je noge zategla tako da joj pičkica i guza budu Mikiju ispred očiju.

Miki joj je raširio noge ,zavukao se ispod i počeo da joj liže klitoris ,Dijana je klekla pored njega i počela da mu liže ,prvo jaja pa onda i kurac. Tanja je fantastično pušila ,zatim se spustila na jaja koje je sisala jedno po jedno,olizala je svoj prst i njime mi masirala anus,spustila je jezik dole i olizala mi predeo izmedju anusa i jaja ,ispuštao sam duboke uzdahe,zatim mi je lickala anus . Povukao sam je gore na sebe,izdigla se i u jednom potezu mi se nabila na kitu,ispustivši kratki uzdah,ščepao sam njene nabrekle bradavice i počeo da ih uvrćem. Kukovi su joj radili kao mašina .Pogledao sam ka Dijani ,postavila je Mikija na pod,nabila mu se na kurac, a sisu mu je stavila u usta ,izgledalo je da će ga udaviti.

Dijana loži me kako se tucaš sa njim ali molim te pusti ga malo ovamo rekla je Tanja stenjući,molim te .Dijana je ustala sa njega ,hajde liži mi guzu rekla je Mikiju.On je poslušao i krenuo da je liže,hajde sad nabi mi ga u guzu. Zastao sam ,Miki je polako smeštao svoj ponos u Tanjinu guzu, a ona ga je uz bolnu grimasu na licu primala stojički,opet je počela da se nabija ,ovog puta na dva .sve brže i brže ,dok nije počela da vrišti tako da glasno ,da joj je Miki zapušio usta rukom.Svršavala je nabijajući se na dva kurca,osmeh užitka je prekrio njeno lice.Nismo joj dali odmora. Miki je izvadio kurac iz njene rascvetale guze. Sišla je sa mene i legla na krevet,Dijana je opkoračila ,opet su bile u položaju 69,Dijanina ribica je bila iznad Tanjine glave,a Dijanina glava u Tanjinom međunožju.

Miki je stao iza Dijane,gurnuo je Tanji kurac u usta,dok sam ja sa druge strane ,podigao Dijaninu glavu i smestio joj mog prijatelja u usta,kada je bio dovoljno tvrd,izvukao sam ga i stavio u tanjinu ribicu,nekako istovremeno Miki je svoj kurac izvukao iz Tanjinih usta i smestio ga mojoj curici u njenu željnu ribicu.Dijana je uzdisala ,dok je Miki tucao a Tanja lizala,Tanja je ispuštala slične zvuke jer ja sam je tucao dok je Dijana ludovala jezikom po njenom klitorisu. Onda sam ga izvadio dao mojoj curici da ga još malo sisa,a onda podigao Tanjine noge malo više ,namestio ga na ulaz u guzu i polako gurnuo unutra ,zaječala je .

Dijana je napravila bolni izraz lica tako da sam shvatio da Miki polako ulazi u njenu guzu,ubrzo se guza raširila pa je Dijana nastavila da se nabija žestoko,na kurac,dečka njene drugarice. Miki je nedugo zatim počeo da uzdiše i sve jače nabija Dijanu,koja je stenjala razapeta na njegovom kurcu i Tanjinom jeziku. Svršili su nekako istovremeno Dijana uz karakterističen vrisak ,dok je Miki izvadivši svoj kurac iz nje,zaurlao i istresao svoje seme po Tanjinom licu i ustima,oblizala se gledajući ga pohotno i prstima razmazujući njegovu spermu po sebi. Scena me je razbila ,izvadio sam kurac iz Tanjine guze,ščepao Dijanu za glavu i drugom rukom joj nabio kurac u usta ,spremno ga je dočekala ,talas užitka je prošao mojim telom,urlao sam od zadovoljstva,stežući njenu glavu na mom kurcu,sperma je pokuljala u njena usta,progutala je sve,znala je da je to meni užitak i gledala me u oči zavodnički.

Tako je završena još jedna naša avantura….naravno Tanja i Miki su i dalje ponekad sa nama ali moramo o nečemu pisati i drugi put…
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0
mob
Nokia N95 8gb
Moja mlada i debela svaja



Ozenjen sam vec tri godine. Moja zena Vesna ima sestru Mariju koja ima 18 godina. Na malu Mariju sam gledao sve ove godine kao na malo derle i klinku. Izgled moje male svaje Marije je nikakav i nijedan muskarac se ne bi za njom okrenuo, nije ni najmanje atraktivna muskarcima i polako je zbog svog izgleda sve vise sticala komplekse. Danasnji siljokurani njenih godina vole manekenski tip ribica i one koje su fensi, a Marija je sve suprotno tome.

Frizerska skola, drustvo joj seljacko, ona debela i visoka sa nikakvom frizurom tj. duga braon kosa bez ideje, slusa najgore narodnjake, neotesana, priprosta mislim za ne daj nikome zensko. Dosta puta sam se sprdao sa njenim izgledom i sa svim onim naslagama sala koje izviruje ispod uskih dzempercica jer nije imala ni toliko ukusa da sve to upakuje i sakrije. Oko nje par njenih drugarica iz frizerske skole malih prostakusa iz prigradskih naselja istih kao i ona.

Sve ove godine na svaju nisam ni gledao kao na zensko vec eto tako kao na smejuriju i predmet sprdnje. Medjutim u poslednjih godinu dana pocele su me mamiti krupne, visoke i debele zenske sto se kaze prave gromade i planine od zena. To sam primetio listajuci na internetu neke porno sajtove. Poceo sam se uzbudjivati na debeljuce pa i one predebele bez obzira na izgled face ili godine mada su me vise mamile mlade prasice sa puno kilograma. Salce mi je postalo opsesija, debeli guzovi, jake butine, celulit, salo. . . poceo sam da sanjam o toj mekoci tela i tim ogromnim zenama i devojkama. Uporedo sa tim poceo sam sebe hvatati kako sve vise zagledam telo moje svaje Marije razmisljajuci kako izgleda bez odece. Poceo sam se paliti na tog devojcurka i pored toga sto je njena sestra bila moja supruga, a ta cinjenica me je jos vise podgrejala.

Dosao sam do toga sto nisam ni u ludilu pomislio da ce se ikada desiti, a to je da moju debelu svaju gledam kao dobar komad i da ce me ta gromada mesa i sala uzbudjivati vise nego neka savrseno oblikovana zena. U pocetku me bi stid od samoga sebe ali to je preslo u neverovatno uzbudjenje. Sve cesce sam kada bi Marija dolazila kod nas u goste posvecivao vise paznje ka njoj mada sam je do tada izbegavao i nerviralo me sto dolazi kod nas u stan. Postao sam sve ljubazniji ali onako da to ne bude ocigledno ni njoj ni mojoj zeni. Sada kada bi dolazila i pozdravljala poljupcom u obraz gledao am da je sto socnije poljubim i cak kad mi nema zene u prostoriji prigrlim i pomazim po kosi.

Kad bi mi zena ne bi cula dobacivao bih joj po neki kompliment malo opusteniji, a njoj je to prijalo da cuje od nekog starijeg i lepog muskarca jer joj nije to niko govorio i obracao paznju na taj nacin do sad, a i ko bi kad je ruzna i debela. Kad bi listali slike ili tako sedeli na ugaonm delu u sobi sami u prici i smehu kao nehajno bih joj spustio ruku na koleno ili butinu, a ponekad je pomazio po debeloj nozi kao slucajno. Nije se tome protivila jer ipak zet sam joj i nije ni pomisljala da bih imao neke pokvarene i prljave misli prema njoj jer ipak je ona moja svastika i sestra moje zene. Ali ja sam se i te kako palio kad bi je dotakao po tom rasnom telu, po butinama, po ledjima je milovao onako zetovski, a par puta sam kao onako ne hajno spustio sake i na njeno veliko dupe pomazivsi ovlas.

Stresao bih se od uzbudjenja osetivsi to mekano meso pod rukom. Jednom prilikom kada je dosla sa najboljom svojom drugaricom Milijanom koja je bila prava mala rasna seljancica velikih sisa, oblog veceg dupeta i malih sexi usta koja me je palila opasno, bilo je i neke muzike pa i za ples. Ja i svaja zaplessmo, ja joj spustih glavu na moje rame na vrat i zanjihasmo. Uzivala je u mom zagrljaju, ja joj milovah ledja, prinesoh glavu vratu pa poljubih lagano. Stresla se ali se nije bunila, onda spustih ruke sa njenih ogromnih ledja polako na kukove rasne zdrebice pa kliznuh na dupe. Pogledah i videh Milijanu da to sve vidi i cuti valjda joj postade jasno sta uradih ali u cudu jer sam joj zet i stariji od nje mnogo. Vece se nastavilo. Tu je bila i moja Vesna i njena drugarica Slavica.

Pili smo neki alkohol svako po svom izboru. Svaja je pila vino mada ga nije podnosila dobro. Milijana takodje. Ja sam pio pivo i ono mi je obuzimalo pamet gledajuci jos svajine butine, dupe kada bi ustala i krupne mesnate crvene obraze. Poce nesto da mi radi i u glavi i u gacama. Slavica krenu kuci, a moja Vesna kod nje. Milijana i Marija se isto spremase da krenu medjutim moja zena krenu pre njih. Ja iskoristih to i predlozih svaji i Milijani da ostanu da jos ponesto popijemo i da se zezamo. Milijana jedva odbi, a svaja rece da ce ostati vrti joj se u glavi da je malo prodje. Milijanin pogled mi je govorio da shvata da ce se nesto desiti i jadna siparica rece da ide. Ja je ispratih i htedoh malo pipnuti ali ona brzo ode. Vratih se, a svaja se prostrla po krevetu i gleda TV.

Ja je gledam onako ogromnu i krv mi proradi jos brze. Sedoh na krevet, a ona rece da ce malo da dremne. Za minut je zaspala, nism mogao verovati da je tako uhvatio alkohol. Ja polako legoh pokraj nje. Kad bih siguran da spava osmelih se i zagrlih je preko ogromnih bokova. Spustih ruku na guzove. Ona postrance okrenuta spavao. Mazim joj guzu ili bolje receno brda od guzova. Poceh jace uranjati prste u mekocu dupeta i provlaciti ruku kroz procep guzova. Svaja ne reaguje. Bi mi lakse. Obgrlih je i preko dzempera uhvatih za ogromnu loptu od sise i poceh mesiti. Kakav je to osecaj bio stiskati te sisetine i to jos rodjene svastike.

Poceh joj s ledja ljubiti vrat. Zvalio sam debelu svaju kao najpozeljniju picku u zivotu. Ona se mrdu, a ja prestadoh. Kad se umiri nastavih sve vatajuci ovo brdo od devojke. Primaknuh joj se onako kako je lezala i prilepih uz nju i poceh mrdati kukovima taruci svoj nabrekli kurac od njene polulopte. Ona se cimnu i onako slogirana pogleda me preko ramena i upita-sta to radis.

Nista-odgovorih glupo i poceh je milovati po dupetu.

Nije reagovala na to.

Nemoj-rece neuvernjivo

Zasto, nije ti lepo da te mazim

Ucuta. Nastavih da joj jace gnjecim guzove. Ona se tad okrenu i leze na ledja gledajuci me kroz poluotvorene kapke upitno.

Poljubih je u oci u celo u nos i spustih usne svojoj svaji na usta. Nije ih otvarala ali sam ih ja otvorio svojim jezokom koji sam joj ugurao. Lezala je tako i primala zetov jezik duboko do grla. Poceh je vatati za sise lizati za vrat, gurati jezik u uvo dok je drhtala od uzbudjenja i stida.

Ne boj se-rekoh

Zavukoh ruku pod dzemper i povukoh brus da se dokopam ogromneih dojki. Gurnuh glavu dole i poceh lizati ogromnu stomacinu svoje svaje. Guram joj jezik u rupetinu od pupka, krecem prema sisama i gutam to pihtijasto meso, jezikom drazim bradavice crnr i velike sa velikim oreolima oko njih tamno braon boje. Grizem jo sisu, bradavice razvlacim. Svaja pocinje da stenje. Otkopcavam joj pantalone koje se jedva skinuse zategnute gomilom sala sa njenog stomaka.

Ona me nesto kao gura rukama ali popusta . Bljesnuse moj san bataci predamnom beli sa naslagama sala i celulita. To nisu bile butine to su bili kanjoni mesa i sala. Skinuh svaji gacice i videh da je jako cupava dole neuporedivo sa pickicom njene sestre moje zene. Gurnuh glavu medju mekane butine i poceh lizati dlakavu picku moje debele svastike. Ona se uvija butinama mi steze glavu, a ja uzivam u stisku zene gromade. Razvlacim joj klitoris, guram jezik u rupicu, lizem venerin breg, ljubim pickicu. Gurnuh joj prst u picku i izvadih.

Ona me tada pogleda kroz svoje debele butine i ja tad stavih prst iz njene picke u usta i oblizah sav u transu. Ona neveruje da njen zet i muz njene starije sestre sa kojom je u lepom braku sada kleci medju njenim nogama i lize njeno debelo mesiste koje niko nikada nije hteo ni da pomirise. Skinuh se i ja go za tren. Kurac mi se klati i ja navlacih kozicu dok me je gledala. Neprijatno je svaji vidim pa zar zet da drka pred njenim nosom. Gurnem joj kitu kod usta ali nece da ga primi. Ni ne mora pomislih.

Okreni se na stomak-rekoh joj

Ona se onako debela izvrnu kao kobila i tada poludeh videvsi njenu dupetinu. To je bio najjebozovniji prizor koji ikada videh. Kruskasta masa sala sa velikim dugackim procepom po sredini. Razgrnuh joj polutke i krenuh kao pomahnitao da lizem dupe svojoj mladoj svaji. Namucih se da zategnem ta brda od guzova i poceh joj lizati stisnuti braonkasti anus. Promeskolji mi se svaja na jeziku, zagolicao sam je. Poceh nabijati rodjenoj sestri svoje zene jezik u dupe. Sladih se svajinim mladim debelim dupetom. Kleknuh i poceh tuci kurcem njene guzove. Kakva je to mekoca i kakav je to prizor. Ja muz njene sestre samaram nabreklom kurcinom nju kojoj pola muskaraca ne bi dalo ni da im popusi kurac. Opet zagnjurih glavu i liza joj i dupe i picku. Uzeh je za ruku i stavih na svoje koplje. Svaja poce da mi drka kurac polako pa sve zesce.

To svajo, to svajo ljubavi moja-poceh stenjati kao pastu

Frkaj svom zetu, drkaj obozavam tvoju ruku duso.

Brze Marija, brze duso-zajecah

Ona nesprtno ubrza sve onako lezeci na stomaku u nezgodnog polozaju.

Ustani-rekoh

Ustade s kreveta i stade do mena. Ja kleknuh i pogledah je onako na kolenima u oci.

Svajo ti si riba ipo, ti si picka ipo.

Nista ne rece vece me gleda kako klecim pod njenim nogama i valjda ne veruje sta sbve moze zensko telo uraditi muskarcu pa makar to telo bilo i ovako debelo i neugledno kao njeno. Za to vreme ja joj lizem butine, listove na nogama, debele cvrste.

Hajmo na krevet-rekoh

Za cas se nadjoh medju svajinim debelim butkama i nacentrirah kurac na ulaz u njenu dlakavu mesnatu skoljku. Gurnu kurac i on utonu kao u puter. Prodro sam u svoju svastiku. Uso joj je dojaja. Poceh je ljubiti u usta govoriti neznosti dok joj nabijah moje meso u nju.

Marija ti si boginja sexa duso-cvileh ja od slasti nabijanja svastici.

Ti si moj san, moja zelja bolje da sam tebe ozenio nego tvoju sestru. . . Marija andjelke moj obozavam tvoje telo, tvoje guzove, tvoju picku tvoju stomacinu. . oghhh

Budi moja svajo-rekoh

Budi moja ljubav tajna sve cu uraditi za tebe bicu tvoj rob, rob tvog sala tvoje picke, molim te, molim te-skoro ne zaplakah od zadovoljstva.

Ubrzah ritam, salasti stomak moje svaje se trese kao pihtija, njene sisetine razlivene s obe strane grudi padaju joj do pod pazuh, guzih svaju iz sve snage. . . pokulja mi vulkan u mudima. . . u sekundi razmisljah sta ciniti. . . slast prevlada. . . zakucah ga svastici jos tri cetiri puta i sperma siknu u debeljucinu utrobu. Ispraznih muda u debelu svaju do kraja i legoh na njen mekan stomak zagnjurivsi glavu na njen debeli vrat i na uvce sapnuh

Najbolja si, zelim te zauvek Marija
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0
mob
Nokia N95 8gb
ON ONA I ONO

Prijala je ova vožnja po usijanoj cesti koja moli da bude pregažena, čije krivine prelazim kao prstima od vrata pa do guze, duž kičmenog stuba, kada erotično masirah devojku o kojoj sada razmišljam, njene krivine od kojih je sazdana, kičmu koju želim da nagradim što nosi tako divnu kožu, meso koje istovremeno čerečim i kidam i ljubim ga i dišem kroz njega. Neću vam reći njeno ime jer smatram da je nebitno za vas, meni stoji na kraju usne, na jeziku u stomaku puni mi nosnice mirisom slogova i mošnice spermom. Prija mi ova vožnja, ponovo kažem, jer konstantna pažnja i teznja ka perfektnoj vožnji onemogućava da se misli o njoj vežu u celinu, ili bar u jednu perverznu misao ili priču koja bi me ispunila željom. Volan u ruci i jedan od mojih prvih dužih putovanja ispunjavao me je muškošću i kao da je lučio endorfin ili štatijaznam. Moj libido je bio smiren i zadovoljan. Onda shvatih da moj doživljaj kompletnog muškarca i totalno zanemarivanje ženske strane u meni mora prikočiti zajedno sa mojim automobilom. Svakim pređenim kilometrom osežao sam sve vežu tenziju koja je nagoveštavala blizinu tog mesta, čije ime ne umem ni da izgovorim, i žitnog polja gde sam sa mojom boginjom doživeo prikaze samog raja. Već sam bio napaljen kao zverina ali to sam tako vešto potiskivao dok sam pokušavao da oživim svaki kamen ceste, zemlju, znak pokraj nje i udahnem miris žita, vetar koji ce mi zalelujati sećanja. Gazio sam lagano po polju i okretao se baš kao tada ka njoj. Dodirivali smo se vrhovima prstiju i sećam se jasno glatkoće njenih noktiju i nebesku mekoću jagodica. Naše ruke bili su blizanci i tada su bili dlanovi dvaju istih ruku, dva tela koja su često bivala jedno.

Tako nas je napalilo to lelujavo klasje i sunce koje je želelo nasa gola tela da ih przi dok se prepliću u jedno. A ja sam u njenim očima video nešto što nikada nisam, kao da se sva želja ovog sveta slila u taj pogled strast, perverzija, vernost, preljuba, osveta, flert, melanholija… Znate ona ima one pospane oči koje se znaju probuditi ponekad i igrati nekakvu igru a onda vam nema spasa. Morate se prepustiti i biti rob. Žena vas može silovati pogledom jos strašnije nego vi nju. Sećam se njene lokne koju je vetar uporno terao ka sočnim rumenim usnama i koju nije htela sklanjati i ona je bila deo erotske igre. Njeno lice bilo je drugačije lepo, podsećala je na devojčicu koja otkriva nekakvu igru po prvi put u isto vreme detinja i nevina ali zrela i potpuno svesna svoje privlačnosti. Rešila je da se preda da mi se prepusti ali u isto vreme da me dovede do ludila da se igra boga u stvari da za mene bude Bog. Stajao sam pored drveta i grane na koju smo kačili delove odeće. Otkopčavao sam joj dugme po dugme i otkrivao belinu ramena, ljubio joj jedan po jedan sicusni mladež na njima, vrat, grudi najlepše mesto liniju gde se spajaju a koja je putokaz ka muškim mastarijama i mentalnom naprezanju da što vernije zamisle njene grudi, dojke, sise kakogod. Ona je bila hodajuca galerija ženskih atributa a grudi su za mene bile najbolji eksponat. Nisu mogle cele stati u ruku iako su moje šake velike bio je to izazov da se borim sa njima, da se igram u pokušajima da ih obuhvatim. Moja misija je bila da njene bradavice postanu krute i da štrče napred remetivši prosto silu gravitacije. Da probijaju prsluče i majicu i zovu na greh. Hipnotisali su me prosto koncentrični krugovi oko njih vrteo sam prstima okolo i bio najnežniji mogući sa njima i kada sam bivao grub moralo se paziti, uzeo sam njene prste i stavljao Ih naizmenicno u njena i sopstvena usta a onda i svoje i vlažnim prstima vrteo već napupele bradavice u krug. Kad su bile pred erupcijom prestao sam i samo sam ih gledao…Onda sam ih počeo lizati i bukvalno Ih sisati, vrhom jezika dodirivao sam njen vrh, naizmenicno levu pa desnu. Onda bi ih malo gricnuo I krenuo da mesim njene ogromne sise. Znao sam da ih i ona voli koliko i ja, svesna njihove božanske lepote i kako muskarci bukvalno balave nad njima. Ali niko ne može ni da zamisli kakve su zapravo. Padaju ali su čvrste, vode svoj zasebni život ali su celina, uvek su drugačije koliko god puta ih video, sa bradavicama kao medaljonima na vrhu kao šlag na tortu. Tako su deo nje ali ih ni ona sama nekad ne može ukrotiti nekad ih ne može sagledati ili ih nije svesna…Košulju nisam skroz raskopčao, ostavio sam je na pola grudi da je gledam takvu. Prostrli smo ćebe.
Moj ud je već pulsirao u pripijenim boksericama premalim za njegovo veličanstvo - kurac, ma ceo svet je bio premali u ovom trenutku za taj venama isprepletani komad mesa koji je dobijao oblik zmije ili nekakve sablje, neobuzdan, spreman da se upotrebi kao provodnik svekolike želje. Skidao sam lagano farmerice trudeći se da u jednom ritmu pratim liniju njenih bokova da osetim skladnost guze, podosta obimne moram to reći, no opet ne prevelike (cela je bila takva – sa merom) i farmerke su se zategle u tom delu, prosto su pucale na njoj. Opržili su zraci Sunca njene butine i guzu koja je sevala pod crvenim tangama. Krv mi je udarila u mozak kad sam video da ih je obukla, još se okrenula ledjima k meni i krenula se spuštati polako sve niže i niže, stvarajući filmski kadar pred mojim očima sa zumom na njenoj guzi koju je nabijala k meni uvijajući se lagano dok joj kosa nije počela dodirivati psenicu ispod. Ne znam kako sam odoleo želji da ne zaronim lice u rajsku kosu i osetim miris koji je potpuno dečiji a ipak miris žene koji ima jednu svrhu - da zavede.Onda mi je naredila da je pljesnem po guzi: “Spank me baby!”, rekla je sa cockney akcentom đavolski se smešeći. Učinio sam to, isprva slabo a onda posle njenog negodovanja podosta jako. Crveni trag prstiju ocrtao se na belini guze. Zastenjala je od prijatnog bola prenaglašeno i sexy mi stavila do znanja koliko prija. Nisam mogao da tvrdim da je stvarna, bila je sve nestvarno ovoga sveta i sve njene moći usmerila ka potpunom užitku. Završila je svoj mali performans i okrenula se licem k meni. Spopao me je užasan poriv da joj ga bez ikakve najave zabijem u čmar i rasturim joj guzu, jer ne znam šta bih drugo mogao raditi sa njom. Mora ga primiti u bulju, mora govorio sam sebi jer trebalo mi je sirovog i surovog u tom trenutku jer, mislio sam da ću svršiti od tolike količine nežnosti i strasti u istom. Pomislio sam da ću joj raditi sve što sam kao mali u čudu upijao u sebe gledajući prve porniće na televiziji, vreme je da ja budem glavna zvezda ali u najprirodnijim scenama sofisticirane produkcije nekakvog umetničkog hardcore filma, mog lično.
Posmatram sebe u ogledalu dok cepam omot testa za trudnoću ustajem, gledam na časovnik i vraćam se nazad na krevet. Vezujem svoju kosu u improvizovanu punđu, potom je ponovo vraćam na staro grubo skoro je čupajući. Sledećeg trena sam već ustala i iz fijoke izvukla sliku. On je namršten a ja nasmejana. Ne znajući zasto brišem staklo rama iako na njemu nema prašine. Pomislih da je to nesvesni gest vraćanja nečeg starog u život i kao da brišem njegovo čelo na toj slici, zalizujem mu kosu poput majke koja nešto oprašta svom detetu ili smiruje njegov plač. Osećala je da u njoj raste život, trebala joj je samo potvrda, formalnost testa za trudnoću koji će upravo obaviti. Više nije razmišljala o spremnosti da bude majka, već o nespremnosti da ubije život u njoj i deo nje. Prošle su i godine kada bi to uradila iz mode ili iz čistog zdravog razuma. Jednostavno je osećala da je vreme. Sela je na šolju, skinula gaćice i ispiškila se na tester. Pre toga je upiškila prste što joj izazva pomalo euforičan smeh. Ostavila je svedočanstvo njene sudbine na veš mašinu, prigušila svetla i pogledala u televizor na kome je išao nekakav landscape žitnog polja. Njeno “neprospavanim alkoholnim noćima” ispijeno lice dobilo je neki melanholično-sanjalački izraz a usne razvile u blagi osmeh koji je deo komunikacije sa samom sobom. Čudno strujanje telom nije mogla pripisati trenutnom osećanju straha i uzbudjenja drugim stanjem u kom se nalazi, ovaj osećaj beše joj delimicno poznat i bila je svesna da je odjednom upala u nekakvo treće stanje i da je napaljena kao ždrebica. Laganim korakom kao da je neko ispred nje vodi uputila se ka vodenom krevetu sa osećajem neprirodne hladnoće neprirodno nabujalih grudi ispod Lakers dresa. “Grudi su mi veće nego ikada, šta bi sada rekao moj “tatica” na ovakve komade” naglas je pričala svom odrazu u ogledalu. Ono je činilo joj se još više uvećavalo već povelike grudi i to je je tako napalilo da je počela da vlaži. Rekla je “tatica” i to je imalo dvostruko značenje tatica - bivši dečko sa slike i njen tatica za koga je dugo mislila da je pravi i koji je znao voleti je na razne načine. Nije je zlostavljao, daleko od toga, samo je nije mogao voleti bas kao svoju ćerkicu. Mislila je o obojici pomešano o jednom pa o drugom pa o obojici zajedno. Pica je davala nagoveštaje da će biti potpuno preplavljena sokovima, samo je trebalo raspiriti maštu. Sve je tako bolesno I sexy u isto vreme… Bolesno sexy…Očuh je ipak bio dobar sa njom iako je ona možda malko tražila svoga boga. Lelujavo klasje koje je bacalo senku na zid sa ekrana skreće joj pohotne misli ka njoj i “tatici” njenog budućeg deteta i nepreglednom polju u kome je bila divlja kao nikada pre. U kome je htela pokazati da može zaludeti svakog muškarca a “tatica” je bio žrtva njenog eksperimenta. O, kako sam ga samo tucala tada, tucala sam ga predigrom, plesom, dodirima, tucala sam ga tucanjem, trošila sam ga i ispijala kroz njega ceo muški rod. Bio je izbezumljen, ali je ipak želeo da misli kako me on rastura i kako sam ja njegova robinja. Bio je u velikoj zabludi ali onda sam rešila da budem i robinja, nije on vladao mnome ja sam bila i imperator i rob i andjeo i djavo sta god sam pomislila. Trebaju mi detalji koje ću oživeti kako bi doživela sladostrašće, kako bi sve ove strahove, fizičku i psihičku bol transformacije tela i ličnosti slila u ogroman orgazam i vrištaću…O, i te kako ću vrištati! Neka ga komšija pored dobro išamara jer znam da je prislonio uho na zid. Autobus kojim smo putovali se pokvario, da, i tada sam mu šapnula: Pođimo.Gde? pitao je “Da me tucaš” ustvari je značilo “Da te tucam, da se tucam sama sa sobom, sa drugaricom, sa vojnikom koji me je gledao dok sam širila noge u vozu pa je trcao drkati u wc, sa fudbalerima sedamdesetih, sa očuhom, sa mitskim bićima trolovima Ili goblinima ili novootkrivenim primerkom koji je skoro čovekov klon, samo mnogo bolje jebe od njega, sa homoseksualcima koji mi ne mogu odoleti, maloletnicima koji svršavaju po meni 10 puta zaredom i prskaju i dalje, sa matorkama koje izgledaju kao njihove kćerke… I mislim da mogu ovako unedogled… I poveo me je ili sam ja njega kroz žitno polje.
Bila sam tako željna njegovog kurca, želela sam da me dobro pojebe kao i sada. A pogledom sam ga izluđivala dok smo prilazili drvetu kraj kojeg smo rešili da utolimo našu žeđ. Nisi svestan šta ću da ti radim govorila sam mu, učiniću ti sve što poželiš ne, lažem učiniću ti i ono sto ne samo da nećes poželeti, nego nisi ni imao predstavu da postoji. Nisam mu dala da me dodiruje dok sam plesala plamteći u sunčanoj vatri. Htela sam da vodim dok mu se ne prepustim, da učinim sve da ne dobije ništa tako lako, da uživa ali i da se muči u isto vreme. Dok sam se uvijala ispred njega primetila sam kako ludi u želji da izvuče svoju nabreklu karinu, svoj graciozni, veliki kurac ali bi ipak želeo da to ja uradim. Ne, nećemo tako brzo. Prvo ćemo se igrati stvarajući umetnost predigre, slikajući pokretima i bojama dodira, jezikom i životnim sokovima, poljupcima i znojem, dahom i šaputanjima. Upijao je svaki detalj mene sve što sam mu tako otvoreno nudila gledajući pomno njegove reakcije i prekidajući kada je najviše uživao, sakrivala vešto ono što ga najvise loži, otkrivala nove horizonte i sve tako u krug. Guzila sam se ali tako da ne vidi moju pičkicu ne sme ni da pomisli na nju, ona je poslednja oaza do koje že doži trnovitim putevima požude, poput video igre preći će mnogo strastvenih nivoa dok ne dodje do kraljice. I već je mesio moje sise koje su stidljivo izvirivale iz brusa lagano je vadio bradavicu na površinu jednu pa drugu i zajedno smo posmatrali moje sise i to kako menjaju mesto i oblik pod njegovim šakama. Već sledeceg trena osetila sam njegov vlažan jezik i usne na njima i lagano počela da vlažim. Ljubio ih je i grickao kao neki zločesti dečačić a ja sam se baš naguzila i nabila mu ih u lice. Tražio je da ih trljam levo desno dok su mu bradavice dodirivale lice. Bio je to početak koji je zasigurno vodio divljem kresanju, ali kod nas je to bilo pomešano poput nekakvog filma koji nije žanrovski određen. Osećanja koja su pomešana jedino se mogu reflektovati na ovakav način, bila je posebna prilika za to.
Sećam se njenih usana tada, bile su vrele i jarko crvene ili možda purpurne, poluotvorene i dok sam ih ljubio razmišljao sam samo o tome kako bi bilo da mi ga dodirne usnama, moju kožicu, glavić koji se pomalja ka njima. Imam osećaj da će ovoga puta najbrutalnije da mi ga puši. I rekla je pušiću ti ga profi kao sto nikada nisam, znam da volis Jennu pušiću ti ga kao ona i bolje od nje lepi moj. Govorila mi je sve to kroz zube tako filmski seksi. Gledao sam u njene guzove dok se saginjala ka mojim bedrima. Imala je široke bokove i poveliku guzu dok se savijala širili su se dok nisu postigli savršen oblik njene guze dok se spremala na blow job. Slatki jabučasti oblik lubeničaste zadnjice, a grudi spojene još uvek savršeno oble kao da ne podležu gravitaciji Rekla je da mogu da radim sa njom šta god hoću, da li to znači da će mi prvi put dati… ne smem ni da pomislim kako je jebati moju boginju u bulju. Dok sam blokirao nalete tih misli već sam video sebe kako joj skupljam kosu u rep i odvlačim je nazad od mog kurca, nikako ka napred, ona to shvata i navaljuje k njemu. Već sledećeg trena ga je grickala onako kroz bokserice, uzduž sve do mesta gde se nazirao glavić koji skoro da se mogao videti kroz gaće onako pulsirajuć ogroman crven. Da vidimo šta imamo tu! Dugački prsti i nokti obuhvatili su ga izvukli i njena divna šaka uskoro ga je čvrsto drzala kako bi osetila kako pulsira. Dodir hladnog i vrelog, hladnih dlanova i vrelog mesa. Gledala je naizmenično dole pa gore, u predmet njene akcije pa u vlasnika predmeta, naši pogledi su se sudarali a njen kao da je govorio hoću li a? šta mislis, hoću li ti ga pusiti, hoćeš li me karati u usta. Mmmmmmhmmmmm kako miriše, miriše na tebe i tvoju glad za mnom, miriše na muškost koju mi moraš pokazati. Prinosi ga usnama, ne, ne mogu to gledati ili ću gledati a u sebi ću vrteti 50 naj golova premier lige, kako ih ne bi isprskao mojim sokovima. Podigla ga je uvis uvukla lice ispod njega i krenula jezikom od korena pa naviše smešeći se svojim bademastim dečijim okama. Sklanjao sam joj kosu kao da mi je ćerkica koja polazi u školu kao da mora biti uredna i lepa dok mi ga puši. Na kraju je došla do glavića, poljubila mu već potpuno vlazan vrh i lagano ga stavila u usta. Dalje ne mogu da opišem kako je pušila radila je neverovatne stvari ljubila ga, isisavala iz njega uvijala šakom onako kurvinski, tapkala glavićem o jezik, o svoje obraze, mumlala sa kurcem u ustima, pričala mi prljave stvari: kako ti ga pušim ha, hoćes li me kazniti posle bila sam nestašna devojčica, istuci me po guzi, kako ti je lep kurac, veliki i ukusan.Grickala moje testise, lizala tačku pri samom korenu, sve vreme stvarno uživajući u njenoj igri. Šta se desilo sa njom da li je moguće da je ovoliko darovita.. Osetio sam kako više ne mogu da izdržim i kako vrlo lako mogu svršiti, trebalo je nešto smisliti… Hoću te lizati rekoh joj, pritom shvatih kako i imam ogromnu želju da je čitavu obradim.Prisao joj sam onako naguzenoj do pucanja zategnute kože butina i zadnjice i nabio joj kažiprst zguza u picu a potom i srednji prst u isto vreme sam palcem lagano dodirivao njen čmarić. Kako si vlažna jebote. Ti si se skroz napalila, đavolice. Čučnuli smo jedno pored drugog, poljubili se kao da bodrimo sebe da izdržimo u ovoj božanskoj lepoti ili kao da uveravamo jedno drugog da postojimo da je ovolika količina lepog najednom realna koliko i ovi mravi bubamare i polja žita oko nas. Rekao sam joj da legne i raširio joj butine. Lizao sam je ali to nije trajalo ni upola koliko njeno pušenje. Htela je da poludi i naredila da prestanem kada sam joj počeo grickati klitoris koji sam naterao da izbije na površinu, nabubreo i ruzičast gurao sam joj prste i lizao ga istovremeno gledao je u oči… svršavala je čupajući travu kraj nje dok su njeni sokovi izbijali na površinu. Moj jezik je bio kist kojim sam nanosio nijanse užitaka, posmatrajući odozdo njeno lice poput platna. Kist je klizio ciklično, lagano ujednačeno gore,-dole, da bi se ponekad zabijao utiskujući se u samo grotlo u tačku najjaceg od svih uzitaka. Efekat je bio najslađe stenjanje, grč zadovoljstva koji je objasnjavao njene osećaje dok je njihala bokovima povećavajući time ionako veliki talas zadovoljstva. Počela je da vrišti i moli da je karam. Uhvatio sam je za gležnjeve i rasčerečio je, počeo joj lizati stopala, da joj sisam prste i penjao se gore sve do kolena, stavio sam prste u usta ovlažio Ih i usao u picu da je pripremim bez potrebe jer je bila vise nego mokra, onda sam je povukao napred i polako uronio isprva glavić u nju, a potom ga naglo ubacio, skoro do kraja jer bio je monstruozan. Meso ulazi u meso, tela i duše se stapaju, jedno smo. Tucamo se, konačno! Volim je ali moram sebi reći da je mrzim, posejao bih seme u nju ali ne smem nipošto jer to je poraz. Moram je naizmenično voleti i nemilosrdno karati plakati i smejati se u sebi i u njoj. Ne smem se udubiti u njeno stenjanje poput sirene koja zavodi Odiseja moram ostati vezan za jarbol, ali ona vodi ljubav sa mnom sisajući mi prste, uvlači prste u usta, jezik se ljubi s mojim jagodicama , ne obraćam paznju i surovo je kažnjavam, volim to sebi reći u stvari je nagradjujem, ovo je najčistija moguća demonstracija svekolike ljubavi, sudaranje i stapanje energija koja vodi ka eksploziji. Kako sam samo živ! Tako sam živ bejbe! Tako… sam…živ!
Tada sam počela razmišljati baš konkretno o njegovom kurcu, jedva sam čekala da se sagnem i lagano ga zadirkujem dok mu ga ne stavim u usta i počnem pušiti. O, kako se onda osećam moćno, kako mu isisavam mozak kroz glavić. Kako postajem njegov epicentar dok mi pokvarenjak zabija kitu skoro do grla. Prvo ću malo da mu se guzim, pa da ga dodirujem dok je u gaćicama, gricnem ga pre nego što ga izvadim, neka se muči. Sagla sam se i naguzila što više znajući koliko ga to lozi. Loži i mene, loži me što sam ovako nestašna i tako dobra u seksu, tako će se plašiti da me neko drugi ne dohvati onako nabrzaka i naglo i kratko dobije deo svega ovoga ali opet me pojebati. Ne može misliti sad o tome dok se poigrava mojom kosom, gnjeci mi sise, trlja picu, nabija prst u čmar, kao da ima sto ruku, miluje, trlja, zabija prste, širi mi pičkicu, stimuliše klišu, gricka me, pljeska po guzi a ja mu se tako dobro nameštam. Eto, uzeh taj vreli komad mesa koji se zove kurac, njegov kurac koji je sada moj. Kako samo štrči prema meni, kako je različito velik iz različitih uglova. Kakav pulsirajući žilasto-mesnati mišić strasti koji se napinje i mami svojom velicinom. Ni sama nisam svesna toga da ću mu ga staviti u usta i dozvoliti mu da mi radi šta poželi, ma ja to njemu radim, ma samo neka uživa. Ali malo je iznenađujuće koliko ja uživam u takvim mislima. Hoćeš da ti ga sisam ili da ti pušim ili ćes me karati u usta. Onda sam oblizala usne kao u nekakvom klasik porniću. Onim prvim pornićima kada su se jebali prirodnije, ljudskije kada su davali sebe filmu i prilazili karanju sa više respekta. Bila sam njegova retro jebačica a već sledećeg trenutka moderna jebulja lišena konzervativnih seks klišea, izliva emocija uvijenih u foliju perverznog, čini ti se da nije ni počelo a on već svršava, a ni to se ne vidi. Ne možeš svršiti dečko, razmišljaj o čemu god hoćes ali nemoj mi isprskati lice, ne tako lako i brzo. Znala sam da neće svršiti ali sam mu to pričala, uvek je gledao da mene prvo zadovolji jer pričao mi je da je samo tada zadovoljan. To je znak da me voli ili znak da voli žene i da bi ih tako sve potucao, samo neka jebe i mene, sa ovom kurčinom neka jebe mene i pola sveta ali prvo nek pojebe mene. Počela sam da mumlam dok se zabijao lagano u moja usta. Koja sam ja mumlajuća droljica, vrtim šakom u krug dok mu ga nadrkavam i mumlam i gušim se i udaram njegovim buzdovanom po svojim rumenim obrazima glavićem po jeziku. Osećam mošusni miris svršavajućeg penisa na koji se polako navikavam dok postaje deo mojih usta, deo mene, aroma mojeg rituala isisavanja mozga ovog pastuva kroz njegovog pevca. Smeškam se i šapucem mu reči tipa “kako ti pusim ha, kako ti pusim ogromni kurac, tako ćes me karati posle…hoćes me jebati u guzu, ovu veliku, natrćenu guzu, hoces li mi razvaliti kantu…”, znam da dobro čuje ove zvuke koje proizvodim jezikom I usnama, naglašeno da mu se urežu u mozak dok ga gledam kako je blizu svršavanju i kako s nevericom gleda šta mu radim. Usisavam mu ustima jaja prelazim jezikom preko njih i penjem se lagano do vrha vulkana iz kog izlazi lava presemene tečnosti, dečko kao da lagano svršava, poput mene u ovom trenu. Onda je prestao, čučnuo pored mene i zabio mi prste u picu, u isto vreme pripremajući mi guzu, dražio mi anus. Već sledećeg trenutka njegov jezik sručio se u mene i pokrenuo talas ekstaze koji je nadolazio I zapljuskivao me celu. Moja pica je raskvašena, raširena, skliska, vibriraju’a, želatinasta pičkica ili sada vec pičoka da prekinem sa deminutivima gde im nije mesto, sa klišom koji bubri iz nje dok ga nepogrešivo pronalazi jezikom, kažiprstom i palcem naizmenično u isto vreme me gledajući pogledom koji se može uputiti samo nekom kome ližes picu. Govorio je: Tako, svršavaj i uživaj u ovoj slasti koja je preko svake mere, pomišljas da je neizdrživa a opet tražiš još i to govoreći ne. Izgledao je kao pogled čoveka koji je povređuje i naslađuje se njenim mukama a opet nekad tako blag, pomalo tugaljiv, saosećajan poput pogleda oca upućenog ćerkici, kao da potpuno sa njom učestvuje u prelaženju iz jednog vrtloga uživanja u drugi i držeći je za ruku provodi kroz lavirinte orgazma. Njihala sam bokovima, zabijala mu picu u jezik koji je, pametnica moja, ispravio i fiksirao kako bi se lakše nabadala. “Molim te nemoj više” izgovorih u grču kada je počeo skoro jesti moju pičoku… “prestani naredjujem ti!” Nasmejao se sčepao me za noge i grubo me raširio i kada sam mislila da ce mi ga konačno zabiti osetila sam njegov vragolasti jezik na mojim nožnim prstićima, penjao se lagano klizio po butinama, vrludao levo desno do kolena, baš se znalački igrao sa mnom. A onda je napravio niz pokreta i grimasa koje prethode ulasku u moje carstvo čula. Liznuo je prste potpuno nepotrebno jer sam ja liptela dole. I daaaaa!!!! Konačno ga osećam! Jebaćemo se, divlje nežno! Volela bih da nas neko gleda, ovo mora ostati urezano barem u nečijem pamćenju, jer mi od ovolike količine zoomova i prvog plana ne možemo stvoriti takvu sliku jebačine nad jebačinama koju bi sebi nekakav slučajni voajer mogao priuštiti i drkati ga slatko kao nikad do tad, učestvujući u našem seksu ravnomerno sa nama. Volela bih da nas neko gleda divi nam se naslađuje se i drka kao magarac. Iz ove lude imaginacije prenu me spoznaja pitona koji se samo do pola zabija u mene. Kolki ti je kurac čoveče! Uzviknuh i snimih nekakav zbunjeni osmejak na njegovom licu koji pridoda još jednu crticu ekstatičnog podilazećeg žmarca na skali mog sladostrašća.
Evo me kako stojim naslonjen na šuplje, rakljasto drvo i samozadovoljavam se. Mogao sam već odavno svršiti ali hoću da izvrtim čitav film u glavi. Želim da odaberem pravi momenat za to i kao dirigent sa udom u ruci umesto palice odložim klimaks i uskladim ga sa poslednjom sekvencom filma koji sklapam u mislima. Sa mene lipti znoj dok reprodukujem mentalne zapise u glavi crpeći neverovatnu inspiraciju sa mesta na kom se sve odigralo. Zvuk nekakvog kombajna u daljini u polju, kakav se i tada čuo, ptice koje se nadpevavaju, Mravi koji gamižu po drvetu, trava koja isto miriše, vetar koji se na isti način prelama o moje telo i koji me je obujmio poput moje sirene tog “vrednog življenja” dana.
Ležala je na stomaku skroz ispružena kao da leži na asuri i sunča se, samo je malo uzdigla zadnjicu i okrenula se sva ustreptala prema meni željno iščekujući da prodrem sa leđa. Zastao sam gledajući u nožice koje je lagano prebacila jednu preko druge kao da čita petparački roman na plaži i nehajno izlaže svoje telo pogledima muškaraca sa kupaćim gaćama većeg broja baš za takve slučajeve. Potom sam raširio guzove i skliznuo u nju. Prvo smo ležali jedno preko drugog i jedno u drugom a onda sam se blago na kolenima pomerio unazad i ostavio joj prostora da isturi guzu, geometrijski besprekorno pravilno oblu. Razbarušeno snoplje kose padalo je na leđa, lopatice tako seksi isturene preslikavaju se orošene kapljicama znoja, bradavice kao da seku vazduh, vire izmedju mojih prstiju dok se hvatam za njene grudi toliko čvrste da mogu da se oduprem o njih dok se lagano zabadam. Počeli smo zajedno urlati odjednom poput dva razgoropadjena praistorijska čoveka, savladalo nas je animalno i prepustili smo se. Gurala mi je prste u usta i sisala ih, zabadala se na moj i lagano mesala u krug. U misionarskoj pozi bila je poput nevine devojčice a sada je iskusna drolja. Kurac mi je toliko jak da bih njime mogao razbiti kamen. Pljeskam je po guzovima i sa svakim udarcem ona vrisne krikom pomešanog bola i zadovoljstva.
-Nemoj svršiti, želim da sam na tebi. Legao sam I ona me je objašila i nasadila se.
Izvijena poput nekakvog telesnog vijadukta, omamljena od vina antidepresiva i vrtloga strasti u koji sam upala, pokušavam da poređam u mislima razbacane slike ekstatičnog zavrsetka.
-Sada ti mene jebi govorio mi je, jebi me kao da ti imaš kurac a ne ja. Uzela sam slamnati šešir, presavila mu krajeve i napravila kaubojski, a onda sam glumila kaubojku na rodeu. Bilo je tako zabavno, tako slatko dok sam se njihala na njegovom kurcu. Onda sam se uspravila i počela se grčiti u klimaksu koji donosi orgazam. Zarila sam mu nokte u leđa, on me je pribio uz sebe i saputao mi
-Hajde mala, svrsavaj taaaaakooooo! Lutko moja lepa, tako, izbaci sve iz sebe, tu sam ja, sa tobom sam, ne dam te nikom.
Kao da sam plakala od sreće što je sve nagomilano u meni uspelo da izleti napolje u jednom velikom orgazmu. I onda neobavezno ljubljenje onako uplašeno a strastveno, zamenili smo jezike u onolikom preplitanju i igri, uživali u dahu onog drugog, kreirali ukus i miris novonastalog bića u koje smo se sjedinili. Onda je ženska polovina tog bića odlučila da zadovolji mušku polovinu.
Poludela je, sećam se kaubojke koju je glumila bila je tako blesavo sexy dok je držala šešir levom rukom a desnu vinula u vazduh kao na rodeu. Onda je bacila šešir i sledećih nekoliko minuta smo se ljubili najsenzualnije i najnežnije kao da su to poslednji poljupci pred najavljenu kataklizmu, udar nekakve dzinovske komete u Zemlju. Usne i jezik ukusa badema i ananasa činile su moj doručak na travi, jedan drugom smo bili obrok, hiljadu ukusa koji se stapaju jedan u drugi, poput naših jezika usana i zuba koji rade na poljupcima i evo nas kako se najednom dugo ljubimo kao nekada kad su nam poljupci bili sve.
-Nije gotovo, najednom je naredila, sad ćes ti svršiti a onda ćes me jebati u guzu. Ustao sam a ona mi je uzela kitu i obujmila je sisama, najavljivala je erupciju nadrkavajući ga, šamarala mi bradavicama vrh glavića drkala božanstvenim sisama i lizala ga nestašnim dugačkim jezikom u isto vreme. Kako je divno! AAAHHHHHGGGHHHHH!!!!!!!!!!!!! Počeo sam prskati po njenim sastavljenim loptama a prvi naleti sperme počese se slivati između njih, potom prsnuh po njenom vratu i donjoj usni, mlazevi toplog semena zapljuskaše bradavice, pogodih drvo iza nje isto ovo na kome sam sad naslonjen. Posle svega tražila je da je jos uvek napaljen I neistrošen jebem u guzu. Nisi mi radio sve što želiš a znam da mi ga zeliš dati u dupe. Počela je da ga nadrkava i dovoljno je bilo da lupne njime po svojim purpurnim usnicama zabije ga u svoju duplju i već je bio potpuno spreman. Zatim se okrenula na bok, raširila guzove a ja sam dobro ovlažio prste i gurnuo kažiprst lagano milimetar po milimetar pripremajući teren. Onda sam prineo alatku i lagano utisnuo glavić u njenu rupicu, onako zalegnut izmedju njenih butina, počela je da se širi a on je ulazio sve više ispunjavajući to usko crevo, dok je ona stenjala bodreći me da nastavim. Ubrzo se njen stopostotni bol pretvorio u uzivanje u bolu, a potom I u totalno uživanje. Onda sam krenuo žešće… Karam moju boginju u bulju pomislih. Kako me je pritisla guzovima, kako je sve usko I jako. -Boli li te? –Neeeeeeee tucaj me bre ne prestaj! Znao sam da je boli, da joj pružam neprijatan osećaj, ali nesto novo, nešto što je želela u svoj ludosti koju nosi trpanje u guzu. Isto tako sam znao da ove poslednje scene nisu ovaploćenje slika prošlosti već isključivo produkt moje mašte. Kažnjavao sam je bolom koji nosi analni sex samo u mislima, samo u mojim mastanjima je brutalno kažnjavam dok ona uživa u bolu. Trebalo je da joj razvaljim bulju tada da joj uslisim želje…Ne bavim se sada mislju o tome vec se u mislima zabijam u njenu pozadinu. Jače i jače…
Kako se samo borio da ne svrši, odlagao je trenutak do besvesti dok sam hrlila ka njegovom vrhuncu. Odlučila sam mu pružiti oazu u kojoj će pronaći konačište svoje šetnje kroz galeriju strasti. Crveni pečurkasti glavić izviruje iz sendviča dojki u koji sam ga pritisla i nalazi utočiste na jeziku zene-iguane, trostruki užitak mojih nadrealnih sisa, drkanje i moja ustašca i jezik koji poput rolercoastera kruži i vrti mu mozak. Osecam da će eksplodirati. Sastavljam grudi i dočekujem svršavajuću lavinu, odbijajući mlaz se rasipa svuda po sisama, širim usne da primim spermu u usta, nasmejah se kako prska, ovo je čudesno! Sledećeg trena sam mu ga oblizala i isisala ga skroz, a zatim ga obradjivala za ulazak u moje najtešnje mesto,da osetim nešto od tog slatkog bola i podarim mu svoju guzu. Hoću da mi razvali rektum da ludujem sa kurčinom u bulji, da nasedam kantom na kurac. Jebi me samo u tu moju kantu da vidimo kako izgleda nabiti kurac u taj večiti predmet muške požude ispuniti kurcem guzove rastaviti ih dok se ne ukažu obrisi čmara sa kurcem u njemu, venama penisa koje ga proširuju…Zašto mi tada nije naneo bol, ponizio me iživljavajuci se u neverovatnom užitku nadmoći muškarca nad prokletom kurvom ženom kojoj razvaljuje utrobu. Kazni me sada molim te, kazni me…
Moje seme je padalo po klasju a ja sam se smejao i plakao u isto vreme. Osećao sam se istrosenim i dvostruko praznim, shvativši da sam rob sećanja, da će ove memorisane scene postajati sve bledje a ONA, za koju kasno shvatih koliko mi znači, prepustiti zaboravu.
Poskakivala sam na vodenom krevetu pošto sam konačno došla do konačnog odredista, orgazmicno vrišteći njegovo ime. A onda sam briznula u euforični plač, suze su bukvalno tekle a ja sam grcala posmatrajući u ogledalu svoje zacenjeno lice, nestvarno, groteskno i fantazmagorično, lice koje pripada osobi skrhanoj ironijom nadolazeće svesti.
Ležao sam stotinjak metara dalje od naseg mesta, sjedinjen sa klasjem pokusavajući da oslušnem zemlju ne bi li čuo kako diše. Pokušao sam pronaći Boga u njoj, iznenađen što nisam gledao ka nebu već na dole ka zemlji, zemlji po kojom sam hodao i za koju sam, na kraju, bio i vezan. Jedino što sam video bila je bubamara koja je na travki tik ispred mog nosa širila krila spremajući se da poleti i napusti me. I napustila me je. Do mene je konačno počeo da dopire zvuk kombajna čija su sečiva nemilosrdno obarala snoplja žita čisteći put ispred sebe. Verujem da mi je sada već blizu, pomislih. Sklopio sam oči i prepustio se laganoj ukočenosti mraka koji je gutao moju svest i sa njom i mehanizme preživljavanja. Neće ovo biti samo prividna smrt, kao kad odmaraš posle napornog dana i kada ništa ne postoji za tebe negoli prijatni žmarci ništavila i pauze od napora kojima nas bezrezervno obasipa život. Ovo je sada zbilja smrt, iliti zbilja smrti kako vam je drago.
Ipak uši su jos uvek aktivne i one upravo prenose zvuk melodije “Light my fire”, soundtrack našeg prvog poljupca, koja dolazi sa mog mobilnog u dzepu. Vibrirao je uporno onako priljubljen uz hladnu zemlju poput mene. Divna melodija poput posmrtnog marša, pomislih. Sve se uklopilo, samo još da nastupi mrak.
Milisav je brisao znoj sa čela već pomalo crnim rukavom omiljenog radnog odela, razmišljao je o šteti koju su ove godine načinili pljuskovi i o tome koliko će ona uticati na kućni budzet, tj. da li će na stolu biti hleba, a na kablovskoj redovno plaćen porno paket. Onda je razmišljao o Busty Lue prsatoj Azijatkinji i o njenom serijalu bez koga bi se, pomisli, bacio u žito da ga nekakav kombajn, poput njegovog, samelje na smrt. Ta pomisao ga dobro nasmeja a uskoro je tu opasku zamenila nova, upućena mobilnom telefonu koji se tresao vibrirajući ispred njega: Šta prdiš bre, uzviknu iskašljavajući duvan koji je svakodnevno motao u svojoj jutarnjoj rutini, uz prvu rakiju (ritual bez kog ne može zamisliti buđenje) -Halo, baba jes’ti ‘bem ti čedo!? -Dobro ajd’ zaustaviću mahinu, ajd’… Šta, ne znaš šifru za pornići?! Aj zapisuj, sto puta sam ti reko i ti opet…
Shvativši da već duže vreme ležim a da sam još uvek pod nebom i na zemlji još uvek udišući isparenja iz njenih pukotina i pomislih da je ista kao čovek, da iz svojih pukotina širi miris koji opominje na sušu ali niko nista ne može protiv nje a pukotine se šire sve više i srastaju sa drugim pukotinama i… Trznuh se, izvukoh telefon iz dzepa i čuh poznat glas. “Halo Saša da li me čuješ… Imaćemo bebu… Detetu treba otac…čujes li me…potreban si i meni…bićemo porodica…tako mi trebaš.”
“Dolazim”, rekao sam i ostao dugo da stojim u polju žita.
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0
mob
Nokia N95 8gb
Ujko i ja (2 dio)

Nakon mazenja sa ujkom ipak se nesto promjenilo medju nama.Primjecivala sam kako me prati pogledom, a meni je predstavljalo zadovoljstvo ga paliti. Cesto sam bez grudnjaka hodala kada je bila posjeta ili bi mu se privukla i ocesala se grudima od njega i mazno nesto promrmljala, a on nije mogao nista. Samo je vlazio i njegov se kurac krutio, ali nije smio ili mogao da reagira. Znao je da to nije u redu sto me zeli, ali znao je isto tako kako nam je bilo dobro.
I tako sam ga palila kada mu je bio u posjeti njegov najbolji prijatelj cika Bane. Njih dvojica se znaju vec 60 godina i naviknuti su da sve djele i dobro i lose, a i moja ujna je ponekada znala podjeliti krevet sa Banetom. To se znalo i nije bio problem.

Zatekla sam njih dvojicu na terasi. Bio je vruc ljetni dan i ja sam se vratila iz grada. Na brzinu sam se istusirala i preko jos vlaznog tijela navukla tanku, prozirnu usku bijelu majicu i mini suknju. Napaljene sise su se jasno ocrtavale. Pozeljela sam da se opet jebem. Ne, pravo, ali onako ko sa ujkom. Prosao je vec cijeli mjesec od kako me je ujko jebao, dobro ne bas jebao, nego zadovoljio, a od tada sam to radila sama i u poredjenju s njim bilo je bez veze.
Znala sam tog ljetnjeg dana da moje napaljene sisice nece proci neprimjeceno. Dosla sam na terasu i sjela cika Banetu u krilo. Zna me od rodjenja i to nije prvi puta da mu sjedim u krilu. Doduse zadnji puta sam to ucinila prije par godina kada sam bila mala djevojcica, ali sto da ne i sada.
“A, kako ste vi? Dugo vas nisam vidjela” – mazno sam mu rekla.
„Da bio sam na radu u Austriji. A vidim ti si pravo porasla.” – osjetila sam kako mu je ocvrsnual kita ispod moje guzice. Malo sam provrtila guzom i on je uzdahnuo.
“Ne smetaj ciki” – promrmlja ujko.
“Ne ne smeta mi. Ma, kakvi. Vidim ja citava je to cura” – uzvrati napaljeni ciko i pljusnu me po guzi.
“Uh, cika Bane. Da bas sam narasla dok vas nije bilo. Vidite moje sisice. Zar nisu slatke ?” – uzela sam njegovu ruku i prinjela je sisama. On se prvo trznuo, ali ja sam vratila njegove teske sake i onda ih je njezno obgrlio i odvagao. Palac je zadrzao na napaljenim bradavicama. Presao je preko njih i one su se jos vise ukrutile.
Tesko dahcucu je izmaknu ruku pa pogleda ujku. Ja sam mazno promrljala:
“Samo, malo da me malo mazi. Moze li? Onako kako si me ti mazio.“ Ujko je sav ustreptao, ali iako se osjetila ljubomora u njegovom glasu ipak je rekao:
“Dobro, ali samo mazenje. Ona je jos uvijek nevina. «
Cika Bane je prostenjao : « A, ujko vec si je testirao. Kurvo matora, znas ti sto valja. Sreckovicu jedan. No, dobro, nemoj me sad zajebavat. Daj da se i ja malo osladim. Naravno ne jebanje. Samo mazenje »
Nisam cekala na daljnje komentare, bas mi se jebalo, a razgovori u ovakvim trenutcima vise su nego suvisni. Okrenula sam se prema cika Banetu, obkoracila ga i skinula majicu. On je slinio. Poljubila sam ga uvukavsi jezik u njegova usta. Prvo sam se poigravala sa njegovim jezikom i onda ga pocela sisati. Poslije prve zbunjenosti, opustio se i poceo sudjelovati. Ruku je zavukao ispod moje suknjice i sakom pritisnuo moju pickicu. Onda je lagano uvukao jedan prst i ja sam se pocela nabijati na njega. “Uh, sto ste dobri.” – prela sam mu na uho i pocela vrtiti guzu i lagano se nabijati na isprvljeni prst. Osjetio je da se sirim i vlazim.
“Uh, uh stavite ih josssss” – vrhovima prstiju sam dodirivala pod i nabijala se na njegovu saku. On je stenjao. Gubio je dah.
Znala sam da mi ne treba puno, ali zeljela sam isprobati nesto novo – oralni seks. Vidjela sam staru kako je zadovoljno stenjala dok je Vaso lizao njenu picku i ja sam to pozeljela. Odgurnula sam cika Baneta i mazno promrljala:
“Hocete da vidite moju picu. Ona je malo tuzna i treba je poljubiti”.
Ujko preko puta je takodjer slinio. “Pa, naravno, mala” – zastenjao je cika Bane i povalio me na stol ispred njega. Ja sam rasirila noge, a on je moju mini suknju samo zadigao i pred ocima mu se ukazala moja vlazna roza pica. Narano, da sam bila bez gacica. Pa, kome one trebaju kad ide u zavodjenje dva napaljena matora jarca.
“Uh, otkad nisam vidio ovako mlado meso” – cika Banetove rijeci su se izgubile u mojoj pici. Vrhom jezika je pokusao da udje u mene i sve ga je dublje nabijao. Ujko se lagano digao i prisao mojim sisama. Slag pjenu, koja je tu stajala za kafu, poprskao je moje ukrucene bradavice i poceo ih lizati. Ja sam se u potpunosti predala. Zabacila sam glavu, izvijala tijelo i samo stenjala. Sa ujkom je u kupaonici bilo fantasticno, ali ovo je bilo jos bolje. Njih dvojica na meni i svaki spreman da da maksimum od sebe da ja uzivam. Ludi matori muskarci. Cika Bane je izvukao jezik i poceo me lizati duz picke. Bila sam maksimalno vlazna – od svojim sokova i njegovih slina. Kada je dosao do mog kliotisa, koji je gorio, uvukao ga je u svoja pohotljiva usta i poceo ga sisati. Prvo lagano, onda sve brze. Znao je, matori vrag, da me izludjuje.
”Ha, hm, hmmmmmmm”, stenjala sam razapeta na stolu izmedju staroga i njega. Sise i picka su gorile, a njih dvojica su se poceli drkati. Ja nisam imala ni snage ni interesovanja da njih jos zadovoljim. Neka se pobrinu sami, ali ne treba im puno, pored moga mladog napaljenog mesa. Prvi je svrsio ujko, koji je pojeo slag s mojih sisa, a zatim cika Bane koji se nasisao moje picke. Ja sam sva drhtala i svrsila vristeci na sav glas.
Nakon kratkog zatisja u kojem smo svi sabrali nase misli prvi se oglasio cika Bane: “Mala, prva si liga. Uh, kakva pica. To nisam imao odavno. Znas kako je u nasim godinama. Sretan si ako bilo sta dobijes, ali ovakav primjerak je rijedak. Nadam se da si uzivala?”
“Pa, naravno cika Bane. Bili ste super. Ako budete dobri mozda vam ponovo dam.” – mazno sam mu to promrsila spustajuci djins mini suknjicu i trazeci majicu da se obucem.
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0
mob
Nokia N95 8gb
Mara matorka



Cesto surfujem po internetu i volim da upoznajem devojke i zene na ovaj nacin. Tako sam upoznao i Maru. Ne mogu da verujem,startovala me zena od 49 godina ! Matorka,pomislim. Sta ce mi to ? Razmenimo par slika. Malo,po malo razmenimo i brojeve telefona…Kad sam video njene fotografije, nisam mogao da verujem da zaista Mara ima 49 godina !

Treceg dana dogovorimo se da se vidimo. Sacekala me je svojim mercedesom ispred zgrade. Poljubili smo se i seli u auto. U kolima smo nesto neobavezno caskali…

Cim smo stigli kod nje u stan otisla je u kupatilo.Presvukla je kratku suknju koju je imala i obukla jos kraci kucni ogrtac. Pozvala me je na terasu.Izasao sam i stao iza nje. Prilepila je svoju guzu na moj kurac i pocela da mesa.Vrtela je kukovima i dupetom masirala moj nabrekli kurac.Ruke je prebacila unazad i nezno me zagrlila oko vrata. Stegao sam je oko struka i pritiskao na svoj kurac. Ono sto me je jako uzbudjivalo i palilo je cinjenica da se susedna zgrada nalazi na dvadeset metara od nas i da nas sada sigurno neko gleda.

Otkopcala mi je slic i svukla pantalone. Nastavila je da plese dupetom po mom kurcu. Napalila me baba ! Hteo sam da poludim. Podigao sam ogrtac,gacica nije bilo. Imala je glatko dupe,kao devojka.Veliko i izvajano.

Uhvatila me je za kuronju i povukla na pod. Opkoracila me je i natakla se na kurac. Rukama se drzala za moj vrat, a picku je ludacki nabijala na moju kurcinu. (I sad mi se dize kad pomislim na taj trenutak.)Svasta je pricala.Bila je neverovatno bezobrazna i perverzna.To me je jos vise palilo. Okrenuo sam je i promenio poziciju. Sad je ona bila dole. Rasirila je noge i primila ga do jaja. Ponovo je pocela da prica.Prosto sam joj razneo picku.Svrsio sam duboko u njoj !

Seo sam na krevet.Donela mi je sampanjac,pecene bademe i lesnike.Nije proslo mnogo,kleknula je i pocela je da mi ga pusi.Progutala ga je celog.Lizala ga je,grickala,sisala…Onda mi je drkala i lizala jaja.

Rekao sam joj da ustane i okrene mi ledja. Rukama se naslonila na sto i izlozila mi svoju prekrasnu guzu.Uleteo sam otpozadi.Opet je pocela da prica…Pitala je koliko treba da plati…Drzao sam je za kukove i nabijao na kurac.Ponovo sam svrsio u njoj…

Do jutra smo se tucali jos dva puta.Jednom u kadi,a jednom u krevetu. Imala je 49 godina,a jebala se kao da ima dvadeset,Mara matorka…
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0
mob
Nokia N95 8gb
Novogodisnje orgije

Novogodisnje orgije

Počeću ovako, dugo tokom gimnazije bio sam napaljen na jednu od boljih prijateljica iz razreda..Društveno-jezički smer, gimnazije u Somboru od 36đaka 30 su bile devojke…
Da skratim, tokom te četiri godine nas šestorica drugara smo gledali i potajno drkali na naše drugarice koje su normalno jedna za drugom gubile nevinost, isprobavale poze, iskorišćavale starije momke a i mogle su jer su bile opasno dobre…Mi njihovi drugari, najviše što smo dobili na raznim rođendanima, slavama, žurkama jeste bilo po koji poljubac, zagrljaj utehe….Maturirao sam ‘98 razbežali smo se kako ko ali većina u Ns i Bg…e tada je počeo život da me uči da muško žensko prijateljstv NEPOSTOJI…

Prijateljica zbog koje sam izručio toliko svoga semena, prva je pala jer mi je bila cimerka 2god….Ali ova priča je o njenoj rođaki iz Subotice, Sandri koja je mlađa od mene 2god..Za proslavu Nove 2001 u svom stanu u Ns-u, posle ponoći je zabava prerasla u orgijanje, po povratku sa trga u stan zatekao sam moju devojku (gimnazijalku) golu do struka prekoračenu preko Sandrinog momka koji joj mesi grudi, sisajući joj bradavice zavaljen na trosedu….Ugledavši to nisam ni primetio da u polu mraku u sobi ima jos dva para koji rade bukvalno isto,svaka od devojaka menjajući se govorile su zadatke momcima…Devojke su bile pijane,zgodne, napaljene , zategnute i željne..Jelena se preseče za tren videvši me na vratima sobe i tiho uzdišući mi reče “želim da me gledaš dok me drugi tuca”…i sve devojke u glas, počnu da me nagovaraju ajde Boki, nemoj da se ljutis, ti kao nikada nisi prevario Jelenu…eto ti gledaj njenu prevaru, dok sam dolazio sebi tek kroz 10min shvatio sam da su one zamenile momke, sem Jelene koja već počinje da otkopčava šlic tom klincu ,zavlači ruku i gledam kako mu drka već ukrućen kurac…Zavaljujem se u fotelju, pošto sam zaključao sobu jer svakog trenutka je trebala doci druga grupa sa trga među kojima je i mala Sandrica..Palim dzok 100s,pojačavam muziku…Jelena daje naređenje “devojke naoštri te im koplja” sve tri gole do pojasa u kratkim suknjicama jer je to bio dogovor devojaka na žurci, zauzimaju klečeći položaj i glaviće gutaju duboku u grlo…Kao što sam rekao sve tri u sobi su bile ribe prva liga,mahinalno od silnog alhohola i vutre nisam obraćao pažnju da slobodno drkam gledajući tu porno scenu…Atmosferu uz glasni clubing i kontrolisano stenjanje mužjaka čiji glavići se nevide od pohlepnih jezika tudjih devojaka , prekine za čas Gocin glas “momci jezike, sto dublje u rupice”..Dvojica poslušaše odmah samo Jelenin klinac u ekstazi držeći je za glavu,nabija kurac duboko u grlo jos minut-dva, devojke su se namestile i čekaju Jelenu…Fotelja u kojoj sedim je moglo bi se reci u centru sobe, tako da sve tri pičkice gledaju u mene i neverujem da su sve tri glat obrijane…Gledam Jelenu koja se namestila, oblizivajući usne i prstićima skuplja sluz sa obraza i sisajući ih zabacuje glavu strasno, to je to jezik mu je u njoj…Gledam je, masirajući si jaja otekla i tvrda , puna …štedeo sam za nju,jer znam da voli da je hranim…ta ramena, vrat, grudi jaka dvojka koje se njišu kad god ona se nabije na njegov jezik..Spusta glavu i gleda me direktno u oči,bez ni malo srama, pogled hladan ,nameran…osvetnički!!Stenje nabijajući klincu glavu,gleda me i dalje ,kroz pakostan osmeh daje naredbu “devojke da vidimo čiji je konj bolji za jahanje…”Sobom kao eho čulo se “oohhhh, daaaa”…” izdržite decaci”…”daaaa, ja sam sledeća sa zadatkom, ako izdržite dobijate i guze”….Momci sedaju ,kurcevi su visoko u zraku, sve tri se okrecu prema meni ,nasedajući jedna za drugom….”ahhhhh”…”uhhhhh”…..samo Jelena držeći kurac ,glavićem masira ,mazi do pre dva sata samo moju radost, želju.Dok su Goca i Vesna uveliko nabodene, Jelena mazeći se , opet sa kurvanjskim osmehom me gleda kako drkam.Znam je reći će mi nešto svakoga časa, primećujem da ga je namestila,slatke joj usnice skrivaju većinu glavića ona se rukama podupire,jedini kontakt njihova dva tela jeste taj glavić, kroz glavu mi proleće da dok ne sedne je još uvek moja mila…Sekunde su kao dani, klinac animalno ponešen celokupnom slikom orgija nabija glavić ali ona je iskusna i odrzava se onako kako želi…Neskida pogled sa mene, gleda me direktno u oči, govori tako da je cujemo svi ali ne glasno “Bojane…sestrica (Sandra) mi je rekla sve,i za djanu i guzu,vikendicu,moja predavanja dok me nema ti si je ucio…ahhhhhhhhhhhhhh…….jebao……ohhhhhhhh….i jutros si..”
Iznenadjen što zna da jebavam Sandricu preiodično vec vise od godinu dana,kako mi je laknulo tako sam se zatekao i da sam jako napaljen jer tek sada kada je moja tvrda kurcina jedina suva u sobi, tak sada će moja draga devojka i Sandrin momčić da se uvere kako ih varamo Sandrica i ja…Saznavši da mu jebem devojku , klinac uhvati Jelenu čvrsto oko struka i počne sve jače da je navlači…”zar je Jelena to istina!Ako je tako,a znam da jeste….onda ćemo Bojanu prirediti da..ohhh” u to malog prekine Jelena “…smislila sam ja kako ću mu ja vratiti, ti me samo puni…devojke dogovorile smo se!”..Klinac je položi na dvosed stavi joj noge na ramena i počne je silovitije karati, grudi joj lete, ona stenje glasnije i glasnije…dok mali uzima mobilni i slika…Neprogovaram…Zvoni mi mobilni Sandra….”…Bojane, ovo dvoje se tucaju….” prekide je u sred rečenice “Sandra gledam to uživo, gde si…Požuri ,želim te…nek vide kako prijamo jedno drugom…”.Samo što sam rekao začula se buka ispred zaključanih vrata ,Jelena kako je ležala otključa vrata,mali je trpa kao lud…Otvaraju se vrata, osmeh mi je na licu, Sandra stoji ukipljena videvši odmah uz vrata svog dečka na sestri, kako joj sakama stiska grudi uživajući u uzdasima njene sestre…koja joj kroz stenjanje ponavlja “…morala sam…nije on toliko loš…rekla si….uhhhh….za sada je doooobar….”…mali je okrete u sekundi, izdigao joj je guzu i zabio još jače, znojavog lica,isprekidanog glasa ..”…droljo sesta ti je tako vlažna i vruća….sada mi je jasno zašto si ti mesecima suva…” Sandra je brineta dugačke kovrdzave kose, tamnijeg tena, braon očiju, sočnih usana, prelepog slatkog lica, visoka 175, oko 55kg, prelepa i poželjna,grudi dvojka čvrste,guza san snova ,duge noge i sočna ali plitka mačkica…Onako zbunjena, pripita i prelepa mi reče “….Bojane napokon možemo ono što si oduvek želeo….” Zastade mi dah jer sam znao o čemu priča, dugo u nazad moglo bi se reći da sam Sandru toliko zgotivio da nisam sam sebi hteo priznati da sam zaljubljen u nju….”….jel ti to ozbiljno,ako si sigurna naravno da želim!!!” Jednim potezom skinula je čizme, zabacila kosu, zavukla ruke da otkopča brus izbacivči svoje prelepe grudi tik ispred momka ,koji koliko mi se činilo više ne tuca moju Jelenu već uživa u njenim oblinama liže joj vrat , usne, sisa joj jezik….Na drugom ležaju Goca i Vesna su promenile em ritam , em poza barem nekoliko i započinju novu igru…Sandra mi prilazi seda na naslon fotelje, meni u zagrljaj prebacivši levu ruku meni oko vrata, levu nogu preko mog vec odavno vlažnog i žilama išaranog kurca , otvarajući pogled ka svojim divnim preponama skrivenim jos uvek pod kratkom “školskom” suknjicom..Goca i Vesna se ustaju od napaljenih kurčeva, ljube se sočno i dolaze do Jelene koja je jako blizu svog orgazma sa drugim muskarcem posle skoro 3 god…Vesna hvata maloga direktno za kurac, dok Goca stojeći prilazi Jeleninon glavi koja je na naslonu ,tako da joj sočna mačkica koja je već poodavno vlažna na tek 10cm od glava jebača i jebane…Kao hipnotisani njih dvoje počinju da ližu , sisaju , gutaju Gocinu vrelo izjebanu mackicu, a Vesna bukvalno čupa kurac iz Jelene, sa obe ruke nastavi da ga strasno drka smirivajući maloga…Gledajući taj prizor osetih u trenutku da mi je glavić u Sandrinoj ruci, koja prelazi čitavom dužinom njrga do jaja koje grublje masira ,zna da me to pali….Sve tri devojke ustaju, Goca se obraća Sandri “..cico ti čekaš…nemoj da ti izjebemo i novog i strarog momka…dodji zaveži nam poveze preko očiju….”Sandra se ustade, košuljica joj je bila otkopčana tako da su se tek nadzirale grudi, u tom reče jedan od dvojice “…Sandra skini tu košulju molimo te…”, ona se osmehnu, okrene leđa prema njima…sa obe ruke čvrsto uhvati guzove i počne da meša u ritmu muzike povlačeći haljinicu ka gore, strasno se sagne naguzivši se, rukama između nogu opet ščepa guzove i strghne,cepajući najlon čarape to malo prepreke ka nevinoj guzi i plitkoj ali veoma ukusnoj pičkici…Uspravi se okrete se prema njima, i lagano skide kosulju gledajuči ih kako drkaju ,verovatno ni svesna da bi je rastrgali i nafilovali svojim gustim semenom…Tako rasna i vrela prišla je njima troma, pohotnim ,oznojanim budućim majkama koje su jako napaljene i željne tvrdog kurca….Gledajući s leđa video sam samo ruke koje se obavijaju oko Sandrinog struka, butina, prepona….ljube je…Jelena , Goca , Vesna tim redom su se poređale na trosed i naguzile, zar ću i to doživeti…Momci krećemo jedan po jedan viknu Vesna…izbor koja će da bude prva, druga , treća je na vama…Nejasno čujem Jelenu da govori nesto kada će u to Goca ” Bojane i ti si pozvan….” Nastaviće se
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 42 43 45 46 ... 398
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 23. Apr 2024, 23:19:08
nazadnapred
Prebaci se na:  
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.141 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.