Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 07:34:07
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 11 gostiju pregledaju ovu temu.

>> Pitate se gde su nestale galerije devojaka? Kliknite ovde! <<

Vazno: Molimo vodite racuna o ponasanju na ovom delu foruma i procitajte nova pravila sex foruma!

Idi dole
Stranice:
1 ... 41 42 44 45 ... 398
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Erotske price  (Pročitano 26577203 puta)
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0
mob
Nokia N95 8gb
Ivanin tata

Mislim da nikada neću zaboraviti svoj prvi posjet Ivani. Bilo je to u prvom razredu srednje škole. Tada smo se još uvijek svi upoznavali, a ja sam išla kod nje da vježbamo matematiku za predstojeći test. Kada smo stigle kod nje, dočekala nas je njena mama Ivanka. Izgledala je prilično dobro za svoje godine. Pomogla sam im da postave večeru, i baš kada smo sjedali za stol, stigao je Ivanin tata s posla. Bila sam leđima okrenuta ulaznim vratima, pa sam ustala da mu se predstavim. Kada sam se okrenula, ostala sam bez teksta. Otac joj je bio nevjerojatno seksi! Nekako sam promucala svoje ime, i sjela natrag za stol posramljena. To je bio prvi puta da mi s svidio muškarac toliko stariji od mene. Od tada sam dosta često boravila kod Ivane, isto kao i ona kod mene. U međuvremenu smo postale najbolje prijateljice. Njen tata me je i dalje privlačio, ali već sam bila navikla na to, i naučila sam ignorirati te svoje osjećaje. Kako sam često bila kod nje, zavoljela sam njene roditelje, a čini mi se i oni mene, jer sam se u njihovoj kući osjećala kao u svojoj vlastitoj. Vrijeme je prolazilo, i potkraj trećeg razreda srednje škole dogodilo se nešto što uistinu nisam mogla predvidjeti. Kao i obično, spavala sam kod Ivane. Bile smo same na drugom katu. Bar sam ja tako mislila. Probudila sam se u toku noći jer sam morala na WC. Na sebi sam imala samo grudnjak i gaćice, jer je bilo uistinu vruće. Baš kada sam se digla sa WC školjke, u kupaonicu je ušao Ivanin tata Mirko. Meni su gaćice bile oko gležnjeva, a on je stajao na vratima gledajući me. Nisam znala kao da se ponašam.

Promucala sam, “Jao, oprostite, mislila sam da smo same na katu, pa se nisam zaključala…”
On je i dalje stajao na vratima ništa ne govoreći. Bilo mi je neugodno, i sagnula sam se da obučem gaćice. Kada sam ga opet pogledala, ušao je i zatvorio vrata. Tada sam shvatila kako me jebozovno gleda.
Prošaputao je, “Jano, gledam te kao rasteš i razvijaš se, i svakim danom si sve ljepša. Sada stojiš tu ispred mene polugola, i ja to jednostavno više ne mogu izdržati. Od prvog sam dana vidio kako me gledaš, ali ti si bila mala prijateljica moje kćeri, i nisam sebi dozvolio da me privučeš. Ali sada je već kasno…”
Polako mi je prišao, i ja sam primijetila da je napaljen. Kurac mu je praktički stršao iz bokserica! Došao je do mene i pitao me smije li me poljubiti. Samo sam klimnula i već u sljedećem trenutku njegove usne su bile na mojima. Osjećaj je bio izvanredan. Ljubili smo se kao da nam je to posljednje u životu. Spustio se niže i počeo me ljubiti po vratu, a onda i po grudima. Osjećala sam da radimo nešto zabranjeno, ali bilo mi je tako lijepo da sam taj osjećaj neugode jednostavno potisnula. Milovao me je po sisama, i na kraju mi je skinuo grudnjak i počeo me ljubiti po ukrućenim bradavicama. Ja sam glasno uzdisala, a on mi je rukom prekrio usta i rekao da se stišam jer bih mogla probuditi Ivanu koja je mirno spavala u susjednoj sobi ni ne sluteći šta se događa. Stišala sam se, a on se spustio niže i skinuo mi gaćice. Stajala sam pred njim gola, i svjesna da su sada sve barijere srušene.
Odmaknuo se malo od mene i rekao, “Jebem ti, kako si dobra! Lizat ću te…”
Digao mi je nogu na rub kade i počeo mi obrađivati pičkicu. Nisam mogla vjerovati da se to stvarno događa. Pomislila sam da sanjam, ali me moja uspaljenica uvjerila u suprotno. Jedva sam se suzdržavala i bila tiho. Grizla sam usne i pritiskala njegovu glavu o svoju pickicu. Osjećaj je bio neopisiv. Tiho sam jauknula. Orgazam me stresao kao struja, a poseban osjećaj je davala činjenica da radim nešto zabranjeno. Tada se on podigao i pitao me da li mi se svidjelo kako mi je polizao pičkicu. Rekla sam mu da sam uživala, a on je pitao da li želim još. Klimnula sam, i počeli smo se ljubiti još strastvenije nego prije. Osjetila sam njegov veliki kurac na trbuhu. Lagano sam ga dodirnula rukom a on se odmaknuo, pogledao me u oči i pitao želim li ga vidjeti. Moj mu je pogled govorio sve. Skinuo je bokserice, a kurac mu je stajao ravno poput strijele. Bio je veći od kurca moga dečka i ja sam ga uhvatila i počela ga lagano nadrkavati. Bio je napaljen do krajnje granice.
Rekao mi je, “Namjesti se nekako, želim te jebati, moram te jebati. Nasloni se preko kade!”
Poslušala sam ga i već u sljedećem trenutku zabio mi ga je odostraga. Bio je grub, ali to mi je odgovaralo.
Uzbuđeno sam šaputala, “jebite me čika Mirko, razvalite mi pickicu, to, to, ah jebiiiiite me…”
Vidjela sam da ga uzbuđuje to što mu govorim, i njegovi naleti su postajali sve žešći. Osjetila sam da je blizu svršavanja, i tada me je prestao jebati i izvukao je kurcinu iz moje pičke, okrenuo me prema sebi i naslonio na zid. Podigao me je na sebe i ja sam mu ovila noge oko struka. Držao me ispod guzova i stao žestoko nabijati.
Uzdisala sam i rekla, “Oooooooooh, sad mi se čini još veći!”
Osjetila sam nadolazeći val orgazma. Očito je i on to primijetio, jer mi je u narednom trenutku zabio jezik u usta i na taj me način spriječio da vrištim. Jebao me je kao lud, a ja sam dahtala što sam tiše mogla. Krenuo je još jedan orgazam, jer me je tako žestoko nabijao da sam pomislila kako će se moja uska pica rasparati, ali bilo mi je neopisivo dobro. Moj dečko me nikad nije tako dobro tucao, i ja nisam ni bila svjesna kako mi paše žestoka jebačina. Odvojio je svoje usne od mojih i spustio me na pod rekavši da će uskoro morati svršiti. Tad sam ga uhvatila za kurac i rekla mu da želim da svrši u mene, jer pijem pilule pa nema opasnosti. Kupaonica je bila mala pa nismo imali mnogo izbora, zato me opet naslonio na kadu i u jednom potezu mi ga je utjerao do jaja. Nakon nekoliko unutra - van poteza, iz njegovog macana su se prolile goleme količine sperme direktno u moju usku picu. Uživala sam u tom osjećaju. Nisam mogla vjerovati da je uspio toliko dugo izdržati tako intenzivno jebanje, jer moj dečko je bio dosta neiskusan i rijetko kada me uspijevao zadovoljiti do kraja, jer nije mogao dugo izdržati. Ovaj put sam bila zadovoljna. Okrenula sam se i poljubila ga. Rekao je da mora ići, jer se ujutro dosta rano diže. Ja sam se brzo istuširala i otišla u krevet, pored Ivane koja je mirno spavala. Iako je već bilo 5 ujutro, još dugo nisam mogla zaspati jer mi je u glavi stalno bilo to da sam spavala s Ivaninim tatom, i unatoč tome što je seks bio fenomenalan, osjećala sam se nekako loše, pogotovo jer je on tako brzo otišao na spavanje, ne rekavši mi ništa. Ali sjetila sam se one, “Poslije jebanja nema kajanja”, pa sam naposljetku nekako zaspala. Ujutro sam se probudila oko 9 sati. Ivana je još spavala, i znala sam da se neće probuditi bar do 11 jer si je tada navila sat, a u školi smo bile poslijepodne. Obukla sam njen kućni ogrtač i krenula na prvi kat u dnevni boravak da pogledam šta ima na TV-u. Znala sam da smo same u kući kao i obično, jer je Ivanina sestra bila u školi od 8, teta Ivanka je radila od 7, a Mirko od 8. S jedne strane mi je bilo drago što ga neću odmah vidjeti, a s druge sam jedva čekala da ga opet vidim, da vidim kako će se stvari dalje odvijati. Otišla sam u kuhinju da si natočim čašu vode, i tada mi je netko prišao s leđa i ovio mi ruke oko struka. Bio je to Mirko. Iznenađeno sam ga pitala otkud on kod kuće, i ispostavilo se da je to jutro trebao ići na službeni put, pa je planirao krenuti oko 10. Nisam znala kako da se ponašam, ali on mi je dao odgovor na to pitanje. Podigao me je na radni stol, odvezao mi ogrtač i počeo skidati gaćice. Zaustavila sam ga jer sam se bojala a se Ivana ne probudi. Rekao mi je da ne brinem, da smo sami na katu i da je zaključao vrata. Prepustila sam mu se. Skinuo mi je gaćice i zaronio glavu među noge. Ja sam raširila noge i digla ih na stol pokraj sebe, tako da je imao slobodan pristup svim mojim intimnim dijelovima. Ubrzo sam počela uživati. Nisam bila ni primijetila kada je izvadio karu iz bokserica, jer sam se žmireći prepustila njegovom iskusnom jeziku. Grizao mi je nabrekli klitoris i tucao me jezikom. Tada me je počeo jebati i prstima, prvo jednim, pa sa dva, pa tri, istodobno ne ostavljajući moj klit na miru. Narajcana do krajnjih granica, rekla sam mu da želim da me jebe kao što me je sinoć jebao. Kada je osjetio da sam se dovoljno navlažila, sjurio je svog macana u moje dubine. Stao mi ga je žestoko nabijati, a ja sam uzdisala prilično glasno jer sam znala da je Ivana dovoljno daleko od nas, i da nas ne može čuti. Tucao me je tako neko vrijeme, i onda je izvukao kurcinu iz moje pohotne pičkice, sjeo na stol do mene i rekao mi da ga zajašem. Prebacila sam mu se u krilo licem okrenuta prema njemu, i namjestila njegov natekli glavić na ulaz u svoju pohotnicu. Prvih nekoliko puta se nisam spuštala do kraja, ali kako sam ubrzavala ritam, primala sam ga sve dublje. Mijesila sam kao luda i uživala nabijajući se do korijena, a on mi je stiskao guzove.
Uživala sam, a to sam potvrđivala i uzdasima i riječima, “Aaaaah! Oooooh! Aaaaah! Kako ti je tvrd i velik! Aaaaah! Kako je dobro! Oooooh!”
Stao me je ljubiti po sisama i gristi mi bradavice i ja sam osjetila da nam je oboma vrhunac blizu. Ubrzali smo tempo i uskoro se izlio po mojoj unutrašnjosti.
Ustala sam mu iz krila i sišla sa stola. Pogledala sam njegovog polu spuštenog macana i nježno ga stala nadrkavati. Nasmijao se i pitao me: “Nije ti dosta???”
Ne odgovorivši mu ništa obuhvatila sam ga usnama i počela pušiti. Gledala sam ga u oči jer sam znala da muškarci to vole. Uskoro je njegov macan bio spreman za novu turu seksa. Sišao je sa stola i poveo me do dvosjeda u dnevnom boravku.
Rekao je, “Mala, nemamo još puno vremena, uskoro moram krenuti na put, a i Ivana će se brzo probuditi. Ali možemo još malo…”
Polegao me na dvosjed, legao na mene i počeo me ljubiti po sisama, spuštajući se sve niže. Rekla sam mu, “Uh, jebi me! Aaaah, stavi mi ga, razvali me!”
Raširila sam noge koliko sam mogla, a on me nekoliko puta liznuo po pički. Tada mi ga je, bez ikakve prethodne najave, utjerao skroz do jaja. Kao i obično… Digla sam noge na njegova ramena i potpuno se prepustila njegovim nasrtajima. Dvosjed ispod nas je škripao kao lud, ali mi se nismo obazirali. Tada me je prestao pumpati i počeo mi opet lizati pičkicu. Izvila sam se na dvosjedu, i uživala. Poželjela sam i ja njega zadovoljiti, pa sam mu rekla da se okrene, i počela sam mu pušiti. Pomislila sam kako bi Ivana uistinu doživjela šok kada bi u tom trenutku ušla i zatekla mene i svog tatu u pozi 69. Ali na sreću, to se nije dogodilo. Prestala sam mu pušiti kada je bio blizu vrhunca jer sam željela što je moguće više odgoditi svršavanje, i onda sam ga zajahala, a on mi je počeo mijesiti sise. Jebali smo se tako još malo, i onda se nezaustavljivo približio vrhunac. Imala sam osjećaj da će mi sperma izaći na usta od siline njegova svršavanja. Priuštio mi je neviđen užitak. Ni ne silazeći s njegovog BiiiiP, legla sam mu na prsa i još smo se ljubili, a ja sam se zapitala koliko će vremena trebati mom dečku da me uspije tako zadovoljiti. Mirko je rekao da je vrijeme da se spremi i krene, jer će u protivnom zakasniti. Otišli smo skupa u kupaonicu. Ušli smo u kadu i ja sam pustila vodu.
Nasapunao me i rekao, “Mala ja bih te opet jebao, ali ne mogu više.”
Uzela sam njegov mlitavi kurac i stavila ga u usta. Lizala sam mu glavić, i gutala kurac do pola, jer više nisam mogla. Nisam mu propustila polizati ni dlakava jaja. Reagirao je, ali ne dovoljno. Izvukao je kurac iz mojih usta, i povukao me gore. Ovila sam mu ruke oko vrata, a on mi je iznenada zabio dva prsta u pičkicu i stao me njima jebati. Iznenadila sam se, ali sam uživala. Digao mi je nogu na rub kade, a ja sam se pridržavala za njega da ne izgubim ravnotežu u klizavoj kadi. Uzeo je tuš i uperio mi jaki mlaz prema pički. Uživala sam i uskoro svršila po ne znam koji put to jutro.Tada je on otišao na put, a ja sam se zavukla natrag u Ivanin krevet kako bi ona mislila da sam spavala cijelo vrijeme.
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0
mob
Nokia N95 8gb
letovanje

Cao svima odlucila sam da napisem moje iskustvo sva imena su promenjena.

Imam 22 godine zovem se sneza,crna kosa smedje oci drugi kazu da sam zgodna mada ja mislim da mi trebaju vece grudi(ali vecina muskaraca nije zamerala posto sam zgodna)
Proslo leto sam mislila da necu nigde na more posto sam ostala bez posla i jednostavno nisam imala para decka nisam imala tada tako da svaka kombinacija je otpadala.
Sve do tog ponedeljka.

Zivim u kuci sa rodideljima i tog dana probudila me vika dece i glasovi iz dnevnog boravka
polako sam ustala otisla u kupatilo istusirala se obukla i usla u dnevnu sobu.
Tada sam shvatila da su komsije iz nemacke kuca do nas koju je moja majka provetravala i obilazila dok oni nisu tu, dosli pa piju kafu i razgovaraju.
Lepo sam se pozdravila sa njima i onako bledo posto sam tek ustala uhvatila se za moju solju kafe.
Oni su bili jako lep i zgodan par on 33 godine(Miroslav) crn krupan i razvijen ona 30 (Tamara) plavusa bujnih grudi uvek sa majicicama koje vise otkrivaju nego skrivaju. ja sam se upiljila u njen dekolte ne da sam gajila neka osecanja prema zenama ali sam zelela grudi kao ona velike i bujne.
Onda me je razbudio njegov glas “Snezana gde ides na more”
promrljala sam nigde sto ? pa eto ja i tamara idemo u grcku dobili smo kljuceve kuce od
nasih prijatelja ali nema ko da nam cuva malenog.pa ako si zainteresovana i imas pasos mozes sa nama. Pocela sam da odbijam ali je moja majka odmah skocila eto celo vreme kukas sada imas priliku sto nebi isla.
Pocela sam da se vadim da nemam kupace i ko zna koliko cu da cekam vizu itd.
Miroslav je odmah rekao da je to njegova briga ako mi je vazeci pasos sto je naravno bio
a tamara je dodala da ona sebi ide da kupuje kupace pa mogu sa njom da ce ona da me casti sa 2 sto je sasvim dovoljno.
Nisam imala kuda sve se tako brzo odigralo.
Sutradan smo otisle u kupovinu ona je sebi kupila 3 kupaca 2 su bila tanga i meni 2 jedan je bio tanga na njen nagovor sto sam nevoljno pristala mada je ona celo vreme zgodna si mlada nemoj da budes staromodna.
Dosao je i taj dan kada smo krenuli na more putovali smo kolima sto sam uglavnom prespavala sem kada smo stajali da miroslav protegne noge.
Kada smo stigli bilo je vece ali sto se moglo videti kuca je bila predivna cak sam dobila i svoju sobu sto mi je bilo bitno.
Odmah smo svi otisli na spavanje jer smo bili umorni.
ujutro me probudila Tamara kada sam progledala sedela je na dnu mog kreveta sa 2 soljice kafe i recima same smo ajde ustaj.
imala je samo cipkane gacice na sebi gore gole velike grudi ja sam isto spavala samo u tangicama pitala sam gde je miroslav i milan ona rece vec su na plazi ustaj slobodno nemoras da se oblacis.
sedele smo na terasi tako u gacama nisam mogla da odvojim pogled sa njenih grudi delovale su tako lepo nimalo opusteno i ako je imala dete.
Tamara je to primetila i direktno me pitala sta nije u redu sa njenim grudima na sta sam ja pocrvenela i rekla da je sve ok ali su joj predivne i kako ja zelim da imam iste takve.
Samo se nasmejala i rekla kako ja imam isto lepe grudi kako nije sve u velicini itd.
Tamara mi rece ajmo i mi na plazu ajmo po kupace i dobaci obuci tanga i ja cu.
Dvoumila sam se ali ipak sam pristala posto nema sanse da me neko ovde pozna sto da ne.
Otisle smo na plazu tamo su bili miroslav i sin milan, ja sam odmah uzela malenog i otisla u vodu njih dovje su dosli za nama.
Ceo dan su se nesto domundjavali njih dvoje dok sam ja pazila na malenog.
Nisam mnogo obracala paznju na to ipak su muz i zena.
posle lepo provedenog dana navece smo imale malo posla oko vecere ali tamara i ja smo zajedno sve pripremile.
posle vecere ja sam uspavala malenog i sisla u dnevnu sobu. Miroslav je bio samo u boksericama a Tamara u sorc gacicama opet u toplesu posto je stvarno bilo jako vruce.
Kada sam ih videla rekoh im idem ja u svoju sobu mali spava, na sta su oboje odgovorili daj sta ti je pa neces valjda da spavas sada vidis kako je vruce i sto se neraskomotis malo kao i mi
Tamara je videla da mi je neugodno pa mi je prisla i skinula majicu ispod koje naravno nisam imala nista stajala sam kao u transu posto ipak joj je muz bio tu.
Miroslav je samo gledao u mene a ja u njega obicno ako sam bila gola tj napola gola pred muskarcem to mi je bio decko ili sta god
Tamara rece miroslavu jesam ti rekla da ima lepe grudi ja opet u soku na sta on rece da ima lepe i okrugle.
Miroslav je ustao i otisao do kupatila a ja sam sela na fotelju a Tamara na rub do mene i rece eto musko otisao je da izdrka opet sok za mene, i onako u cudu kako to mislis pitah je.
Pa sreco muskarci su takvi sta god da vide a nije njihovo oni bi da pojebu.I usput da ti kazem meni je to ok i ja mu to dozvoljavam cak par puta smo i zajedno bili sa nekim devojkama.
Molim uzviknula sam! Tamara me pogleda i rece sto si tako primitivna to je samo sex.
milion stvari mi je proslo kroz glavu Miroslav je bio jako zgodan a i ona nisam mogla da se saberem odjednom sam osetila ruke iza mene koje se spustaju sa mojih ramena prema mojim grudima to je bio miroslav
samo sam sedela Tamara se spustila ljubice moje noge od kolena prema butinama samo sam ih razmakla nisam vise opste razmisljala.
Miroslav me je ljubio i mesio grudi a tamara me je ludacki lizala po mojoj pickici i do tada su me muskarci lizali ali ovo nije bilo ni blizu nijednom muskarcu vristala sam koliko je dobro to znala da radi,
miroslav je stajao kraj mene svukla sam mu bokserice i samo uvukla njegovu batinu u moja usta nije bio nesto predugacak 15-16 cm ali je bio debeo prvi put sam sisala kurac bez kondoma ali nisam ni razmisljala o tome
on me je drzao za kosu i nabijao na kurac a tamara nije prestajala da me lize bila sam mokra cedila sam se po butinama sto njoj nije smetalo ulazila je jezikom sve dublje i dublje.
Miroslav me je i dalje drzao za kosu i nabijao na njegov kurac i odjenom je zkrcio guzove i poceo da svrsava pravo u moja usta pomislila sam u sekundi boze sperma ali nisam se trgla nazad prvi put u mojim ustima samo je klizila niz moje grlo kao da sma to uradila milion puta do sada
svrsavala sam ali tamara nije prestajala da me lize izvijala sam se kao prava mala kurvica,Miroslavov polu mlitav kurac je bio u mojim ustima i dalje me je drzao za kosu i nije ga vadio poceo je opet da raste kao da ima 20 god samo je rekao tamari a sada ja i pustio mi kosu izvaio ga napolje tamara se odmakla od nas
on me je uzeo u narucje i poneo prema spavacoj sa velikim francuskim krevetom. tamara je isla za nama, spustio me je na krevet legla sam na ledja sa rasirenim nogama on je legao preko mene i u sekundi bio do kraja u mojoj pickici naravno nije mi smetalo bila sam toliko mokra od tamarinog lizanja da sam jedva cekala kurac u meni
poceo je da me nabija zestoko ali ne prebrzo sa tempom koji me izludjivao polako ga je vadio do samog glavica i onda zestoko nabijao do kraja,tamara je sedela kraj nas na krevetu jednom rukom mazila njegova jaja drugom moje grudi uhvatila sam je za kosu i privukla meni zelela sam da je poljubim.
ljubila sam se sa njom bolje nego sa i jednim muskarcem do tada nemogu to da opisem ili mozda sto sam imala miroslavov kurac u meni mozda mi se ucinilo nestvarno dobrim.
odjednom miroslav ga je izvadio tamara je legla na ledja on me uhvatio za kukove i okrenuo cetvoronoske i nabio ga u mene odozada glava mi je dosla tacno na tamarino obrijano medjunozje imala sam utisak da su to uradili u sekundi kao da to rade svaki dan sex u troje.
Nikada nisam lizala picku ali naravno nisam razmisljala ni sekundu uglavila sam moj jezik u tamarinu picku bila je mokra mozda vise nego ja, pocela je da vristi razvali je miroslave razvali joj tu pickicu.
opste mi nije smetalo mislila sam u sebi da razvali je. Miroslav je u medjuvremenu nabijajuci kurac u moju picku igrao sa sa mojom guzom gurao mi prst mazio me okolo naprosto sam uzivala topila sam se.
tamara se izvijala pod mojim jezikom odjednom miroslav se trgnuo nazad mislila sam da opet svrsava ali iznenadan bol me osvestio tako mi ga je nabio u guzu da sam vrisnula i zatresla se tu debelu kurcinu nisam mogla vise pocela sam da se tresem i svrsavam trajalo je neznam jednostavno nikada se nisam osecala tako.
izvadio ga je iz moje guze i legao na ledja napunio me spermom ponovo ja i tamara smo ostali u istom polozaju ja sam joj i dalje bila jezikom u pizdi tek ona rece sada ja miki da li moze da se digne opet nasta je on odgovorio naravno tamara je ustala i sela na njgov mlitav kurac ali to nije bio problem da ga ubaci u svoju mokru pizdu okoracila ga je i uvukla u sebe
znas da volim da raste u meni rekla mu je miroslav me je navukao pickom na njegovo lice dok mu je tamara sedela na kurcu ja i ona smo bile okrenute jedna prema drugoj on mi je lizao cas picku cas guzu dok smo se nas dve vatala po sisama i ljubile..
opet smo svrsili sve troje koliko vremena je proslo neznam znam samo da smo se ujutro svi probudili goli na tom krevetu ustale otisli da se istusiramo i na plazu napolju je sve bilo normalno samo sam ja razmisljala da li ce veceras opet da se dogodi takav sex …
ali o tom neki drugi put
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0
mob
Nokia N95 8gb
Tetka ,rodica i mama ( I dio)

TETKA, RODICA I MAMA (I dio)

Oduvjek sam se palio na djevojke i zene iz moje uze i sire porodice.Volio sam da zamisljam kako guzim rodice, tetke sestre i nikada nisam mislio da cu to moci da ostvarim.Nikad mi nije bilo jasno sto me to vise pali od obicnog sexa sa djevojkama ali valjda je sladje ono sto je zabranjeno!

Ja zivim u Sarajevu i imam 18 godine a porodica mi je rasprostranjena po cijeloj Bosni i Hercegovini.Imam tetku koja zivi u Mostaru koja ima svojih 40 godina ali se drzi za svoje godine bolje od pojedinih djevojaka sa 25.Uvjek sam se palio na nju.Dolazila je u Sarajevo cesto jer je bila vrlo poslovna zena a ja sam najvise volio kada dolazi ljeti.U ljeto je bila tako izazovna da sam ludio od nje.Bio je august i tetka se najavila da dolazi, roditelji su mi bili na moru tako da sam bio sam u kuci.Tetka je bila razvedena vise od dvije gdine imala je jednu kcerku od 17 godina koja je zivila sa njom.Ja sam taj dan pripremio rucak ohladio vino i nervozno ocekivao da zazvoni na vratima.
Pojavila se u bijeloj kosuljici koja je bila raskopcana vrlo izazono tako da se vidio bjeli cipkani grudnjak, sise su bile trica ali su izgledale vrlo cvrsto, nosila je bjele uske i providne pantalone tako da su se lijepo oslikavale bijele cipkane tange koje su najvjerovatnije bile u kompletu sa grudnjakom.Poljubili smo se na vratima ja sam je kao pozelio pa sam je stisnuo uz sebe kako bi osjetio njene sise na mojim prsima i stvarno su bile cvrste ko kamen.Pomogao sam joj sa stvarima, isla je ispred mene tako da sam joj vidio guze, cvrste , podignute tj.savrsene.Struk sam joj mogao obuhvatiti rukama ma sve u svemu bila je to jako dobra picka!!!!!!!!

Taj dan u Sarajevu je bilo jako vruce, prije rucka je htjela da se tusira uzela je nesto stvari iz kofera i otisla u kupatilo, kada sam cuo tus kako radi polako sam se prisunjao do vrata kako bi je vidio kroz kljucaonicu, srce mi je lupalo dvjesta u minuti a u maksimalno dignutom kurcu svaka zila je pulsirala, kleknuo sam ispred kljucaonice pogledao sam kroz i nista nisam mogao da vidim jer je peskir okacila na vjesalicu koja je bila zakacena sa unutrasnje strane vrata.Ostao sam nao popisan, nisam mogao da vjerujem da je necu vidjeti golu.Vratio sam se u trpezariu i servirao rucak.Bio sam napaljen do bola, tetka je usla u trpezariju u uskom bjelom sorcu koji je vise otkrivao nego pokrivao njenu pickicu, sa prednje strane joj je upao u procjep od kokice, gore je imala bijelu usku majicu ispod koje sam nazirao bradavice koje su strsile, pogledao sam je od glave do pete i nisam mogao sakriti zadovoljni pogled, tetka ili nije primjetila kako sam je pogledao ili se pravila budala. Okrenula se prema baru da uzme case za vino a sorc joj je upao u lijepe guze a pokrivao je samo dvije trecine guza.Meni se kurac digao i oslikao na sorcu koji sam nosio.Tetka me pogleda ali se pravila da nevidi oslikanu kurcinu.Sjela je do mene nasula nam vino a ja sam izvadio da jedemo.Uz rucak caskali smo o svemu i svacemu popili smo vino i na moje veliko iznenadjenje tetka me pita ima li jos vina?Naravno, rekoh i donesoh jos jednu flasu iz frizidera.Otvorio sam vino i nastavili smo pricu ali sada u dnevnom boravku, teta je sjela na ugao a ja u fotelju.U jednom momentu poce prica o mojoj rodici Maji, vidila ju je jedne noci kako se samozadovoljava u svojoj sobi ali nije joj bilo kao jasno da se Maja ne ustrucava da vrlo glasno svrsava iako je znala da je ona u stanu.Ja sam je slusao a kurac je bio vrlo ukrucen morao sam promjeniti polozaj da se nevidi.Vino me je fatalo tako da sam se lagano opustao a i tetka je.Onda me je pitala da li je normalno, posto sam skoro vrsnjak sa Majom da se samozadovoljava po 9-10 puta za noc?Malo sam se zbunio sto i tetka primjeti pa me ohrabri kao sta mi sa njom mogu da pricam o svemu i svacemu i da ce to ostati nasa tajna.Ohrabren rekoh joj da je to normalno jer i ja drkam toliko puta na dan.Nasmijala se i rece mi da sjednem na kauc, kada sam sjeo prisla mi je i uzela moju ruku u svoju i pogledala u nju.Rece mi toliko drkas a nemas zuljeva i ponovo se pocela smijati, a i ja sam se cerekao.Popili smo i drugu flasu vina tetka ustade i krenu u trpezariu, ispratio sam je pogledom a imao sam osjecaj da namjerno mjesa guzama kad hoda da me izazove.Kurac mi se opet digao.Tetka se vrati sa jos jednom flasom i ne pitajuci me otvori je i nasu nam u case.Opet je pocela pricu o Maji, kao da je znala da me je Maja privlacila, rekla je da zna da je Maja nevina i da je radoznala sto se tice sexa pa se boji da se ne pocne sexsati sa nekim ko nece voditi racuna da ne zatrudni.Vec je uhvatilo vino takoda je vrlo otvoreno pricala krenula je da ustane malo se spotakla i pala na mene, mahinalno sam je uhatio za goli struk ali nisam cvrsto tako da mi je skliznula jedna ruka na sisu a ona mi je sjela u krilo,nije se ustala nego se smijala a i ja sam.Ruku nisam sklonio sa sise a kako je sjela na mene znao sam da mi je morala osjetiti tvrdi kurac na svojoj guzi.Kako je sjedila obje je ruke provukla iznad glave i uhvatila je za moju glavu i privukla uz svoju i njezno me poljubila u obraz.Kako se izvila tako je njena sisa jos ljepse upala u moju ruku, nisam je smio stisnuti samo sam je njezno drzao,osjetio sam bradavicu ispod ruke, a kurac je pulsirao kako mi je kucalo srce.Rekla je da me najvise voli od svih bratica i sestrica.I ja uzvratih kako je ona moja najbolja tetka.Ustala je stajala ispred mene tako da mi je njena koka bila na nekih desetak centimetara ispred ociju tacno sam mogao da vidim ispod sorca oslikanu koku ucinilo mi se kao da ima samo malu crtu dlacica iznad a ostalo je sve obrijano.Tetka se pocela lagano njihati uz ritam muzike koji je dolazio sa radia.Uhvatila me je za ruku i zamolila za ples.Ustao sam privukla me je uz sebe tako da mi je svoje sise prislonila uz prsa jednom rukom drzeci za ruku a drugu je stavila na moj kuk, ja sam je drzao za ruku a drugu sam stavio skoro pa na njenu guzu.Nismo se dirali donjim djelom tjela je sam sve izbjegavao da mi nebi osjetila dignuti kurac.Pricali smo i plesali a ona je onim rukama kojim smo se drzali spustila je moju ruku na svoj kuk a svoju stavila na moju guzu tako da me je privukla uz sebe.Sada su nam se tjela spojila , a ona je morala osjetiti kurcinu na svom tjelu isto kao sto sam ja osjetio njene sise na svojim prsima.Lagano mi je pricala na uho tako da me je njen dah jos vise uzbudzivao.Stisnula mi je guzu i rece mora da djevojke padaju za ovakvom guzom i opet se nasmijala.Rekoh da neznam nisu se izjasnjavale, znam ja i ja sam zensko znam sta zenske vole.Ja sam sjeo a tetka mi je spustila glau na krilo i legla na krevet.Rece da imam sexsi guzu, ja se ko unezgodih jer me je gledala pravo u uci a ona me opet ohrabri, ne stidi se tetke, sve mozes tetki teci pa mi smo raja.Pitala me je sa koliko sam djevojaka vodio ljubav a kada sam joj rekao da sam nevin, nije mogla da vjeruje.Takav momak a jos nisi guzio uzviknu ona.Pa ti si ko med mozes da imas bilo koju zensku,Maja mi je pricala da kad dodjes u Mostar da su sve njene kolegice zaljubljene u tebe a meni se cini da je i rodica luda za tobom, ja sa cudjenjem pogledah u tetku a ona rece Maja je zaljubljena u tebe meni je to rekla a onda sam joj objasnila da ste vi porodica i da od toga nema nista.Ja sam pitao tetku kakav je osjecaj sex a ona se nasmija sine ta ti se dobrota nemoze objasniti.Posto mi je rekla da je mogu sve pitati, rekoh a kada si ti prvi put, tetka rece hoces li istinu e imala sam 17 godina isto kao i Maja sad i prvi put sam to uradila na derneku kod drugarice u njenoj sobi.Tako pricajuci tetka je zaspala u mom krilu, pustio sam je da tako spava i kada sam joj osjetio po dahu da je ucvrstila polako sam jednu ruku stavio na njenu sisu, bila je tvrda stegao sam malo jace, nije se pomjerala, onda sam odlucio da joj vidim sisu na golo polako sam uhvatio rub majice i njezno je digao. Sisa je bila kako sam je i zamisljao,govorio sam u sebi da sam poludio ali morao sam je uhvatiti na golo ponovo sam je lagano uhvatio,tetka je spavala onda sam je malo stegao,nije reagovala , presao sam rukom preko bradavice kurac mi je pulsirao ispod njene glave,poceo sam da joj gnjecim sisu, nije reagovala valjda je bila pijana pa nije osjetila nista ili mi je pustila da je diram.Prestao sam jer sam se bojao da se ne probudi , onda sam jednom rukom uhvatio za guzove bili su cvrsti, opet sam poludio ali htjeo sam je uhvatiti za golu guzu,zavukao sam ruku ispod sorca i uhvatio je punom rukom za guz.Kurac sam lagano trljao od njeno lice a guzu cvrsto drzao.Morao sam prestati jer se pocela buditi.

Bilo je vec deset sati ustala je poljubila me je u kraj usta i pozelila laku noc.Otisla je u sobu do moje na spavanje.Meni je sperma udarila u glavu skinuo sam sorc , zatvorio oci i poceo da ga drkam, zamisljao sam tetku kako mi pusi kurac, otvorih oci kad tetka izlazi iz sobe i gleda u moj kurac pa u mene, ostala je izgubljena od prizora a i ja sam se zbunio htio sam da pokrijem kurac ali nisam imao cim, vidjevsi moju zbunjenost, tetka rece izvini molim te ali moram u toalat samo ti nastavi.Ustao sam dok je ona jos bila u sobi i znam da se zbunila jer vidjela je sestrica sa kurcem od 22cm u punoj erakciji u rucu. Uzeo sam sorc i obukao i otrcao u svoju sobu.

U jutro me je bilo stid,ustao sam tetka je vec bila na nogama pravila nam je dorucek kada sam usao u kuhinju i vidio je u gacicama i grudnjaku opet mi se digao kurac.Ona je normalno prisla mi poljubila kao da je bila potpuno obucena .Upadno sam je gledao grudnjak je bio providan tako da sam joj lijepo vidio sise, gacice su bile tange guze cvrste lijepo izvajane noge davala je odlike kao da joj je 25 godina.Vidjevsi kako je gledam rece kako to gledas, pa ja sam ti tetka mogu pored tebe i gola da hodam, a ja sam te kupala kad si bio mali nemoj se stidit.Nije to nikakva bruka sto si radio sinoc.Opet mi je digla moral a i kurac.Sta je koda nikad moja sestra nehoda ovako pored tebe, ma hoda ponekad rekoh, eto vidis nemoj se stidit sve je to prirodno.Neznam ni kako sam pojeo ni sta sam jeo jer je ona sjedila za stolom u grudnjaku tako da sam joj gledao samo u sise.

Nakon dorucka ja sam otisao u kupatlo i izdrkao kurac misleci na tetku, izasao sam iz kupatila tetka je vec bila obucena i rekla mi je da ide na sastanak i kad se vrati da zeli da je veceras izvedem negdje na ludi provod.

Cijeli dan sam razmisljao gdje ce mo i skontao sam, idemo u Aqvu na muziku znam da ce biti guzva a I petak je garant neko gostuje.Dosla je negdje oko 17 sati, nije izgledala umorno iako sam mislio da ce odustati od izlaska nakon napornog dana, rece jesi li smislio gdje ces da izvedes svoju tetku, naravno rekoh idemo u Aqvu, super rece ona otisla je da se istusira ali opet je nisam moao vidjeti kroz kljucaonicu jebeni peskir mi je smetao, posto je bilo rano vecerali smo u kuci uz jednu flasu vina i pocei se spremati za izlazak.

Ja sam bio u svojoj sobi skinuo sam se u gace stao ispred ogledala izvadio kurac i stvarno je bila mocna masina u ogledalu taman sto sam obukao gacice , tetka pokuca na vratima necekavsi odgovor otvori, izvini rece ona zelila bi da mi pomognes da se odlucimo zajedno sta da obucem.Zelim da se ne stidis svoje tetke veceras.U ruci je drzala dvije haljinice jedna je bila bijela a druga crvena.Rekao sam da mi se crveno vise svidja. Otisla je da se obuce, kada se pojavila ispred mene bila je to sex bomba, haljinica je bila vrlo lagana, isla je iznad koljena ustvari nekih deset centimetara ispod guze,vrlo siroka tako da je pri hodu klizila oko njenih nogu, ledja su joj bila skroz gola, vidilo se da ne nosi grudnjak, a prednj strana je lahuril po njenim sisama, obukla je crne crape sa velikim kockama a na nogama je imala stiklice sa tankom igla petom od nekih deset centimetara, kosu je pustila a u kombinaciji sa crvenim karminom bila je najljepsa zena na svjetu.Ja sam ostao bez daha rekao sam joj da izgleda kao djevojcica , laskao sm joj a to joj je godilo.Oko 22h zaputili smo se ka Aqvi kada je sjela u auto tek sam onda viio da njene carape dolaze do izrazaja jer kad sjedi vidi joj se cipkana ivica koja je bila malo iznad kraja suknje.

U Aqvi je bila luda kuca jedno na drugom, jedva smo se probijali, uhvatila me je oko struka i lagano smo se probijali kroz masu, provukla se ispred mene, prislonio sam svoje tjelo uz njenu uhvatio sam je cvrsto oko struka . Probilo smo se do naseg stola jer sam ja vec izvrsio rezervaciju. U kifli u kojoj smo bili smjestili su se jos jedan par, bili smo u polumraku, narucila nam je vino, krenuli smo na ples i da smo htjeli nismo mogli biti odmaknuti jedno od drugog, plesali smo i pili, plesali pili, plesali, pili, mene je podobro uhvatilo vino a i tetku je.U jednom momenu sam je uhvatio za guzu, nije se bunila pogledala me je pravo u oci i onda je i ona mene uhvatila za guz.Posto je bila guzva nisam obracao paznju da ce me neko vidjeti.Pohasio sam se, plesali smo sentis tako da sam de privukao uz sebe, uhvatila me je jednom rukom za vrat privukla i poljubila u uho, sav sam se stresao a ona je spustila glavu na moje rame.Kurac mi se digao a ona je to morala osjetiti i namjerno mi je nogom pritiskala prepone, kroz glavu mi je brujalo sta sad da li da je dalje pocnem dirati ili ne, sta ako se naljuti, sta ako kaze mojoj mami da sam je dirao.Pustio sam da ona krene dalje ja nisam smio.Sjeli smo,nakon duzeg plesa, vino nas je malo popustilo ali ona nije dala te je narucila jos.Par pored nas je bio pijan ko letva, on joj je otkopcao kosulju i ljubio sisu ne ustrucavajuci se od nas.Ja rekoh blago njemu a tetka me pogleda i poljubi u obraz nasloni moju glavu na njeno rame.Pricali smo o paru do nas ja sam rekao tetki hajmo se opkladiti da ce joj zavuci ruku u gacice tetka rece nema teorije, kladim se u sta hoces da nece.U sta se kladimo rekoh ,rekla sam u sta hoces.Ja se nasmijah i rekoh kao u sali ako on njoj zavuce ruku u gacice zavlacis i ti meni ruku u gacice.Tetka se poce smijati bili ti rece ona, ali dobro posto on njoj nece zavuci ruku 100% pristajem na opkladi, a sta ako ti izgubis, tvoja zelja moja zapovjest rekoh ja.Dobro onda ces ti, malo je stala sacekaj da razmislim e onda ces ti da go trcis krug oko kuce i da mi otpjevas iz baste pjesmu pod prozorom.Rekoh moze!Daj ruku rekoh opklada je pala.Pili smo i cekali sta ce se desiti, ona je poceo da je dira po picki ali preko suknje, rekoh tetki jos malo pa si izgubila, ona se smijala i rekla vidjecemo ko ce izubiti.U tom momentu djevojka preko puta raskopca njegove pantalone izvadi mu kurac i poce da ga drka,tetka je gledala bez daha, ja sam iskoristio guzvu , zagrlio je, suknjica joj se skoro digla do gacica ja sam joj gledao u noge a ona u djevojku koja je drkala frajeru.Rece ovo je bolje nego da sam gledala pornic, a ja rekoh ako ovako nastave ja odoh u wc da ga izdrkam.Nije proslo ni minuta frajer svrsi uvuce ga u pntalone pozdravise se sa nama i odose.Tetka rece ko ce veceras trcati go oko kuce, i poce se smijati.E necu rekoh, hoces hoces a da sem ja izgubila ti bi me natjerao da ti zavucem ruku!.Bilo je oko dva kada smo krenuli kuci, upali smo u auto ja i tetka dobro pijani, kako je sjela tako sam joj vidio crvene cipkane gacice,upitah je gdje to kupuje tako izazovne gacice, mali mali rece tetka gledas tetki pod suknju i poce se smijati.Dosli smo pred kucu tetka rece hajde mali skidaj se go , krug oko kuce ja odoh da sjednem na prozor i cekam te da mi pjevas pjesmu.Skinuo sam se , prije nego sto sam dosao pod prozor kurac sam doveo u polu dignuto stanje da tetka malo pati za njim.Sjela je na prozor digla noge na susjedni stok prozora tako da joj je se suknja skroz zadigla te sam mogao vidjeti guz i dio gacica, u ruci je drzala casu sa vinom.kada sam stao ispred nje rekao sam gospodarice vasa zelja moja zapovjest, spustila je noge okrenula se prema meni , sjela na prozor sa rasirenim nogama suknju je jos vise zagrnula tako da sam gledao pravo u njenu picku.Rece pridji mi, kada sam dosao na nekih metar od nje dodala mi je casu vina i rekla pij i pjevaj mi pjesmu.Kurac mi se digao jos vise tetka je gledala pravo u njega , rece masala neka i mi u porodici imamo ovako lijep kurac.Uzeo sam ga u ruku prisao sam joj stavio ga na njeno koljeno , rekao sam joj hajde sada ti meni pjevaj ali na moj mikrofon.Tetka je ustala jednim potezom skinula svoju haljinu sa sebe, ostala je samo u crvenim tangama,nisam mogao vjerovati da gledam tetku u ovom izdanju ispred sebe uzela ga je obadvjema rugama , rece ovo ce samo tetka da mazi i pazi od sad pa na dalje.Pocela ga je drkati ali tako jako da sam ja odmah poceo da svrsavam, sperma je u mlazovima udarala po njenim sisama,ali kurac mi se nije spustio tetka ga je nastavila drkato jednom rukom a drugom je uzela jaja i pocela ih je stiskati ali vrlo njezno,onda ga je stegla sisama , kroz spermu koja se slivala niz sise drkala ga je, ja sam bio totalno izgubljen,osjetio sam bol u svome supku pogledao sam a ona je je svoj srednji prst gurala u moj supak, uzela je kurac nabila ga u usta zeljela je da ga cjelog stavi ali nije mogla dva tri puta se zagrcnula ali nije popustala.Ponovo sam svrsio ali ovaj put punio sam njena usta spermom,tetka je gutala i kurac i spermu.Izvadila ga je a on je jos uvjek stajao dignut, onda ona rece volim sto imam ovako zdrebca, nakon toga je sjela na prozor pomakla gacice u stranu , rece hajde sada lizi ti tetki picku.Ja sam kleknuo na koljena zabio jezik u njenu mokru picku zastenjala je , glavu mi zabila jos jace,lizao sam je a ona se trljala malo od moj nos malo od jezik,svrsila je odmah, ja sam nastavio da je lizem jednom rukom sam joj zabijao prst u picku dok sam drugom rukom drkao kurac, opet je svrsila ustao sam dok je jos vristala , kurcem udarao po njenim sisama tako svrsivsi.Ustala je poljubila me, ali ovaj put mi je zabila svoj jezik usta drzeci me za kurac jednom rukom.Rekla je bi li ti mali guzio svoju tetku na sta je kurac odmah ponovo bio u punoj erakciji, ja bi rekoh ali moras mi pomoci. Tetka se nasmija rece e moj sine to nesmijemo raditi mi smo porodica, nasmijala se i otisla da se istusira.
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0
mob
Nokia N95 8gb
Ujko i ja (I dio)

Bilo je ljeto. U nasoj vikendici van grada vec je odavno pocela turisticka - vikendaska sezona.
Svakog ljeta ponavljala se ista prica. Moja starci su, iako dugo i sretno u braku, uvijek trazili novi sekusalni izazov, a komsiluk se dugo znao i rado se tu i tamo malo blize upoznao. To nikada nije bilo previse javno, ali izmedju sebe vec su se svi manje vise testirali. Ovog ljeta bilo je moderno nudisticko suncanje na ravnom krovu vikendice. Meni je bilo malo neprijatno, ali stara me uvjerila kako je to savrseno normalno. Meni je bilo 16 i sise su se tek razvile u dvije tvrde kruskice, a picka se vlazila kada sam se pipkala u krevetu zamisljajuci da me jebe nas komisja Vasko kao sto je jedan dan jebao mamu.
Oni ne znaju da su imali pohotljivu publiku, dok sam ih ja gledala u kuhinji. Naime, on je dosao da posudi kafu. Stara nije cula njegov dolazak, jer mu je bila okrenuta ledjima, pjevala mjeseci tjesto za kifle. On joj je prisao s ledja, lagano se prislonio uz nju rukama uhvativsi njene sise.

« Uh, Vasko otkud tebe. Pusti me, zar ne vidis da radim ? » - mazno je promrmljala ona.
« Pa, da ti malo pomognem ? Znas da dobro mjesim!” – odgovorio je i lagano uvukao ruke ispod njene raskopcane crvne bluze. Ona ne nosi grudnjak, jer njene dvije, vec pod teretom otezale sise, ne vole se zbiti u uske grudnjake. A ona je i te kako svjesna da muski pogledi lete njenim sisama. Vasko je svojim velikim muskim sakama obglio njene tamno crvene bradavice, a vrh bradavica je smjestio izmedju kazipsta i srednjeg prsta i poceo ih masirati kruznim pokretima. Ona je pohotno svukla bluzu, okrenula se prema njemu i promrmljala:
“Da vidim kakav si danas. Dugo se nismo jebali dragi komso”
On joj je u dva poteza svukao suknju i ona je ostala u gacicama. Popeo ju je na stol i promrljao: “Ne treba ih skidati. Samo cu ih gurnuti na stranu. Uh, moja slatka pickica me ceka” – njegove rijeci su se izgubile medju njenim nogama. Dok je njegov jezik trazio prolaz u njen tunel, pohotljivu picku, ona je rukama gnjavila sise i mrmljala. “Udji, udjiiiiiii u meneeee”
“Polako, volim te ovako vlaznu, za moj kurac podmazanu” – skinuo je gace i ukazala se njegova napeta kurcina.
U svom zivotu jos nisam vidjela ovakav kraljevski primjerak. Vidjela sam ujku golog kada smo se kupali i kada se napalio na moju pickicu, sto je on naravno nevjesto pokusavao sakriti, ali ovakav prmjerak jos nisam vidjela.
Kada sam zavela ujku bilo je ljeto i kao i svake godine vrijeme suse. Voda je bila dragocjena, pa je nismo tek tako rasipali. Zato smo se kao i uvijek zajedno i kupali, ali kako sam se pretvarala u zenu, znala sam da ga to pali, ali i mene. Poslije napornog dana doslo je vrijeme tusiranja.
Ujko se izgubio kada sam mu okrenuta ledjima se sagela da istrljam noge. Naravno vidjao me je i do tada golu, ali nikada nije vidio moju picu u svoj njenoj ljepoti. Uvijek je bila skrivena medju dlacicama, no, tada ju je prvi puta vidio kada je kao cvjet provirila medju mojim nogama. Namjestila mu se okrenuta ledjima kao pupoljak koji je trebao ubrati. On ju je pazljivo, poput dragocjenog ruzicastog porculana dotaknuo prstima, pomilovavsi je njezno i onda se sramno povukao. Prsti su mu ostali vlazni, a ja sam osjetila da curim. Visnjice od bradavica su se rascvjetale i ja sam pozeljala da me i dalje pipka. On je to primjetio i pokusao se povuci rijecima: “Jos si mlada” na sto sam ja rekla: “Da za pravu jebacinu, ali ne za milovanje”- zvucala sam tako umilno i nevino da sam ga oslobila svakog osjecaja krivnje. Legla sam na crveni vuneni, cupavi pokrivac u kupaonici i rasirila noge. On je oklijevajuci kleknuo. Vidjelo mu se na licu da se bori sa svojom savjescu, ali pozuda je nekad jaca od razuma. Vidjelo se pod plavim boxericama kako mu se kurac ukrucuje. Konacno je kleknuo i pazljivo stavio svoju ogromnu radnicku saku na moju picu koja se rastvorila. Prvo mi je polako uvukao jedan prst nasto sam ja mazno pocela presti.
“Uh, sto si uska” – dahcuci promrljao je on. Osjetila sam ga u sebi. On je poceo trljati moje stidnice lagano uvalceci jos jedan prst.
“Sada cu ti pokazati raj. Samo se opusti, opusti se” – stenjao je napaljeni ujko. Njegov palac sklilznuo je do mog kliotisa i osjetila sam kako se gubim. Iako sam bila vlazna, majstor je znao da me treba jos malko podmazati i zato je pljuvackom navlazio palac druge ruke i prinio ga mom kliotisu.
“Vlazna si, ali da ipak majstor malo podmaze” – promrljao je on sve vise gubeci dan.
“Uh, saamo taako” – stenjala sam misleci da cu umrjeti tog trena. Nikada nisam osjetila tako zadovoljstvo. Do tada sam uvijek sama sebe zadovoljavala. Uvijek prije spavanja sam se izvijala ispod deke i znam da me je on potajice pri tome posmatrao, ali to nije ni upola bilo tako dobro kao sada s njim.
On se, i dalje klececi, nadnjeo nad moje sise.
“Znam da ovo nije u redu, ali samo te spremam za zivot.” – rekao je i pocoe lizati moje bradavice.
“Sada bi te sisao” i bez da sam ista mogla reci osjetila sam ga kako gricka moje visnjice i polako ih uvalaci u usta. Ja sam se sva tresla, pohotno se izvijajuci i gurajuci mu sise u usta. Jednom rukom sam uhvatila njegovu glavu, a drugom sam uhvatila sisicu nabijajuci mu je u usta. Ujko ih je prvo oblizivao jezikom i onda ih sve dublje uvlacio u svoja pohotljiva usta. Ritam je postao ne izdrzljiv. Osjecala sam ga u i na sebi i bilo je velicanstveno. Njegovi prsti sve su dublje i brze ulazili u mene, a sam se izvijala prema njima i onda sam eksplodirala.
“Uhhhhhhhh, saaaaaaamo taaaaako” Uhvatila sam ga za uspaljeni, tvrdi kurac i pocela ga drkati. Zapravo nisam znala sto trebam raditi, no, on je svojom sakom obuhvatio moju i pokazao mi kako se drka. Moji prsti su ga izvlacili i u skoro isti momenat smo svrsili. Njegov slap sperme zavrsio je na mome stomaku. Nakon toga smo se digli bez rijeci. Otusirali i nismo to ni spominjali.
No, ipak se nesto promjenilo medju nama.Primjecivala sam kako me prati pogledom, a meni je predstavljalo zadovoljstvo ga paliti…
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0
mob
Nokia N95 8gb
Tetka,rodica i mama (II DEO)

TETKA, RODICA I MAMA (II dio)
Nakon nezaboravne noci, u jutro uz dorucak tetka mi ozbiljnib glasom rece mali ovo sto se desavalo ovih dana dok sam bila u Sarajevu mora ostati nasa tajna do kraja nasih zivota , moras mi to obecat.Obecvam, rekoh ovoga cu se sjecati svakog dana ali nikad nikom necu reci pa makar me mucili rekoh ja.Tetka se nasmija onim svojim umiljatim ohrabrujucim osmjehom poljubi me u usta, mali mali nisam te pohvalila ali sinoc sam se izvrsno provela i da znas da ce od tebe da bude dobra sex-masina.Tetka hocemo li ovo ikada ponoviti upitah je, nikad se ne zna rece ona a ti si jos uvjek nevin.Jesam a volio bih da me ti obucis u sex-u.Hoces li?.Vidjecemo ako budes dobar decko i ne budes nikome pricao mozda nesta bude od toga.


Otisla je za Mostar, ostao sam drkajuci svaki dan sjecajuci se dozivljaj sa tetkom, moji roditelji su se vratili sa mora dva dana kasnije, jedne noci vrativsi se iz grada cujem mamu kako razgovara sa tetkom,docicemo 100% rece mama i zavrsi razgovor.Sine hoces li ti sa nama u Mostar zove nas tetka da dodjemo kod nje uzela je odmor a zavrsila je i bazen pa nas zove kod nje.Naravno da hocu rekoh.Sutradan su se starci spremali cijeli dan tata je otisao u kupovinu, mama je ostala, probala je stvar koje ce ponijeti kao da ide na modnu reviju a ne u Mostar.Ja i mama smo cijeli zivot imali vise nego dobre odnose, posto se ona udala za tatu kada joj je bilo nepunih 17 godina(morala je jer je zatrudnila)vise smo licili kao brat i sestra nego kao majka i sin, uvjek pokusavala pomoci kada je tata koji je bio strog a bio je stariji od mame 11 godina, drzao mi predavanja ona me je uvjek branila, govorila mi je sine radi sto ti je volja, nemoj ko mama da se rano vezes pa da ne vidis nista od zivota.Uvijek je bila na mojoj strani i kad sam u pravu i kad nisam.Inace mama i tetka su jako vezane nema dana a da se ne cuju barem dva tri puta, mama je preslikana tetka samo sto je bila jos mladja , imala je vece sise od tetke i jos punija usta, ostalo je bilo kao da ih je neko preslikao, cak su ih znali zamjeniti pogotovo kada ih nisu dovoljno poznavali, mislili su da su blizankinje.Taj dan mama je furala kroz kucu spremajuci stvari , ja sam bio u svojoj sobi surfao sam po netu, udje u sobu i rece mi mali (i ona me zvala mali) hajde malo pomozi mami, ne mogu da se odlucim sta da ponesem od garderobe.Mama sta god obuces ti si uvjek naj ljepsa na svijetu rekoh joj.Nasmijala mi se, i ona je voljela kad joj se laska, iako nisam nikada cuo tatu da joj tepa, zato sam ja uvjek pokusavao da joj dam lijepu rijec i podrsku.Sjeo sam na krevet a ona je usla sa nekoliko haljinica preko ruke koje je kupila dok su bili na odmoru, rekoh joj ubuci ih pa da vidim kako ti stoje. Hajde okreni se neces me valjda gleati nemam na sebi grudnak, okrenuo sam se ali sam je opet vidio jednim djelom na ogledalu ormara, skinula se, ugledao sam crne gacice koje su savrsenu prijanjale uz njeno malu izbacenu guzu, sise joj nism mogao vidjeti , ali sam ih zato zamisljao.Mozes se okrenui rece mama, izgledala je bozanstvenu u bjeloj haljinici sa dekolteom na sisama koji se sirio skoro do badavica, mama pa ti si sve mladja i mladja rekoh joj, namijala se istinskim osmjehom,da sam ja na tatinom mjestu pravo bi se zabrinuo za tebe, pusti tatu, tata me vise ni ne vidi kako izgledam kamoli da nesta uradi rece ona.Necu te jos puno peglati samo jos da probam kupaci koji smo kupili sad na moru ali moras mi iskreno reci kako mi stoji, tata nije dao da ga nosim rekao je da je previse izazovan ali mi je rekao da ga ponesem u Mostar jer me na bazenu niko nece vidjeti.Hajde da vidim kakav je to kostim.Otisla je u svoju sobu i onda je usla kod mene ja sam valjda napravio izgubljenu facu pa me je pitala, zar mi toliko ruzno stoji kad me tako gledas, ne naprotiv rekoh stoji ti vise nego odlicno, a usla je u bijelom kostimu, gornji dio je jedva pokrivao jednu trecinu njenih prelijepih sisa, donji dio je isao skroz nisko ispod kukova sa tankim spagama koje su se vezale sa strane, a onda se okrenula a ja sam progutao slinu kada sam vidio gole guzove, rekoh joj mama pa to su tange, ona se okrenu i rece pa zar mi ne stoje, ma ne tebi stoje savrseno samo da sam na tatinom mjestu ne bi ti dao da to nosis, jer ko bi se tukao sa pola plaze.Izgledas savrseno mozes se prijaviti na izbor miss bikinija ,stvarno to mislis, mama pa ti si , stao sam a usebi pomislih prava sex-bomba, picka i po,bolja od tetke.Sta si htjeo reci,hajde sad reci necu se naljutiti majke mi rece ona i pridje mi, kad mi je prisla vidio sam kako joj se oslikava mali crni trokutic na njenom donjem djelu kupaceg kostima, ma ti si lijepa ko slika rekoh, nisi to htio reci vidim ti na licu rece ona, dobro rekoh ti si koka i po kako sam to izgovorio tako sam se crvenio, hvala na komplimentu vidim da si iskren cim si to rekao sagnula se poljubila me, kupila sam tetki i Maji po jedan a evo i tebi sam kupila jedne kupace, probaj da vidim kako ti stoji, bacila mi je kesu izasla iz sobe, ostao sam sjedeci izbezumljen od njenog tjela, pogleao sam u kesu kad bile su to bijele slip kupace gace, ustao sam i probao ih usko su se pripijale uz moje tijelo tako da su uslikavale kurac u cijeloj velicini, mama udje pogledavsi rece, extra ti stoje sve ce djevojke poluditi za tobom kada te vide u tom kupacem.Kada je izasla nadrkao sam ga ponovo stavio u kupaci e tek se onda oslikao u punom sjaju, taman da se skinem mama ponovo udje pogledala me je pa u kupaci, izvini ali samo mi odvezi gornji dio napravila sam cvor, prisla mi je a kurac se nije spustio nego jos vise nabubrio, bilo mi je neprijatno ali sta je tu je,rece okrenuvsi mi ledja izvini nisam htjela da se unezgodis a ne znam i sto si, ja i ti imamo drugarski odnos i ja sam pred tebe dosla u tangama pa sta sto ti se digao.Ma nista nego si me iznenadila, ja se pred tobom ne ustrucvam nista rekoh joj, bogami ni ja rece ona.Okrenu se pogleda ponovo u gace i izadje iz sobe.Cim je izasla izdrkao sam ga zamisljajuci njene guze i naravno svoju tetku kako mi pusi kurac.

Kad se tata vratio rekao je mami i meni da sutra idemo sami on mora hitno na posao a da mi uzmemo auto i idemo da ne kvarimo sebi odmor.Mogu vam reci da mi je bilo drago jer tata je pegla a ja ostajem sam sa mamom, tetkom i rodicom u mostarskom raju.Ni mama se nije bunila sto tata ne ide.

Svanuo je taj dan krenuli smo oko 8 sati mama je bila extra raspolozena kao i ja sam,rekla mi je neka ne ide tata sta ce nam mi ce mo se ionko bolje provesti sami,tata je tezak, ljubomoran i dosta konzervativan ovako se mozemo opustiti, naravno rekoh.

Tetka je zivjela na periferiji Mostara imala je kucu koja je ostala od tetka sa preko tri duluma zemlje oko kuce, sa svih strana imanje je bilo opasano borovom sumom, u blizini nije imala komsija to mi je bilo super da nas niko ne pegla.Meni je srce lupalo ubrzano kada sam vidio tetkinu kucu jer sam jedva cekao da je vidim a naravno i Maju.Tetka nas je docekala na vratima,jako nam se obradovala.Poljubila je mamu, pa mene rece gdje si ti mali tetka te je pozeljela, nisi me valjda zaboravio.Usli smo u kucu Maja je otisla da nas snadbije sa alkoholom i hranom rece tetka, sad ce ona. Hoce te li se osvjeziti sa sokom ili tusiranjem, mama rece da se ide istusirati ,tetka me zagrli sapnu mi jesi li ga drkao na svoju tetku, redovno rekoh, a i na Maju i mamu rekoh tetki, taman da mi nesta kaze udje Maja ,a Maja je bila plavka duge kose visok oko 175-178, dugih nogu lijepe guze na mamu,sisa na tetku(moju mamu) lijepe glavice sa debelim usnama,uskog struka, jebozovna picka, kako me je vidjela zaletila se skocila u narucje ljubivsi me i grleci po hiljadu puta.Hajde da ti pokazem bazen rece Maja, izasli smo iz kuce na terasu a u nastavku se pruzao veliki bazen 10×8 m u plavim plocicama sa ugradjenim svjetlom u bazenu za nocno kupanje zvucnicima sa sva cetri kraja bazena., kristalno cista voda bila je mirna kao da je zaledjena prisli smo bazenu a ja sam Maju gurnuo u bazen smijala se, kada se pocela penjati uz stepenice mislio sam da izlazi bez majice sise su joj se oslikale a kroz sorc su se vidile crne tange, uzela je peskir zagrnuvsi ledja ali sise nije pokrila, prisla mi je i rekla vraticu ti ovo, ne zalim rekoh namjerno se zabuljivsi u njene sise.Samo se nasmijala i otisla da se presvuce.

Prvi dan je prosao u sekundi malo smo otisli do grada , vratili smo se kuci predvece, mama i tetka su bile jako raspolozene, pjevale su nam zabavljale ma bile su skroz otkacene zene.Tetka rece vecera je u 21h na tarerasi uz bazen, mama i tetka su spremale veceru a ja sam gledao televiziju, Maja je bila u svojoj sobi , odspavao sam turu kada sam se probudio vec je bio sumrak mama, tetka i Maja vec su bile servirale sto, izasao sam na terasu u bazenu su bila upaljena svjetla na stolu su gorile svijece, sjeo sam za sto,Maja je dosla prva nosila je vino u kibli za led obucena je bila u surc koji je pokrio samo pola guze tange su bile iznad sorca ali ovaj put crvene sipkane, gore je imala crvenu majicu a ispod nije imala grudnjak tako da su sise slobodno landarale, namjerno mi se nagela preko stola tako da sam mogao vidjeti skoro cijele sise, poljubila me je u obraz mirisala je na kremu, utom su se pojavile tetka i mama obadvije obucene u lagane lila haljinice jedva pokrivajuvsi guze naravno bez grudnjaka tako da su im se sise lijepo oslikavale.Tetka je sjela do mene sa jedne a mama sa druge strane Maja je sjela preko puta.Ustao sam nasuo nam vino, poceli smo lagano da pricamo o bazenu,tetka rece nema nista bolje nego se kupati navece i to go, ja i Maja to praktikujemo svako vece, a i po danu, utom ce mama ja i moj muz smo jednom davno se kupali goli na moru nikad mi nije nesto vise prijalo.Ja se nikada nisam kupao go, njih tri me pogledase , probaj vidi koliki ti je bazen.Moracu jednom.Krenula je vecera uz vino, mama i Maja nisu cesto pile pa ih je brze fatalo, dok se tetka dobro drzala.Odjednom sam osjetio neciju nogu kako me dira po nozi pogledao sam , vidio da se tetka igra sa mnom,gurala je sve vise prema kurcu a onda je pocela da trlja nogom od kurac, ja sam se pravio kao da neosjetim nista iako mi je kurac bio tvrd ko kamen, popilo se dobro vec smo svi bili dobro pijani,mama rece ja se odoh okupati ali prvo imamo ja i moj sin poklone za vas.Otisla je do sobe donijela kupace Maji tetki sebi i meni,ovo je od nas za vas.Obradovale su se e sad moramo svi na kupanje rece tetka,moramo isprobati kostime a ti mali nove gacice.Ja sam otisao da se obucem malo sam ga digao da bi se mogle sve tri pariti oci.Kada sam se vratio sve tri su izgledale bozanstveno nisam znao gdje prije da gledam ispred mene stade mama uhvati me za ruku odvede do bazena. Mama prva skoci ja sam sjeo na rub bazena gledao je.Plivala je ko ribica,prvo ledjno lijepo sam joj vidio sise jer kupaci je bio totalno proziran, pogledao sam u svoje gace koje sam pokvasio kada sam sjeo nisam mogao vjerovati da se kurac tako vidi.Onda je skocila Maja ona je plivala kao mama sise su joj bile cvrste tako da sam mislio da su od silikona,tetka je sjela pored mene mali rece ona pozelila sam tu tvoju kurcinu a pogledom ga je vec drzala u ustima.Kurac mi se skroz digao htio je da iskoci iz gaca.I tetka je skocila u vodu.Sve tri su se popele na duseke koji su bili u vodi a onda mi je pregled na njihova tjela doveo do ludila,kao da su bile gole jos ustvri bolje pokrivene ali gole.Dodao sam im case ali tako da nisu mogle vidjeti moj kurac kako strsi iz gaca.Mama pogleda u tetku rece jebote kostima pa ovo je providnije nego sto sam mislila a ond je mahinalno pogledala ka meni ja sam se pravio mrtav hladan kao gledao sam u mjesec koji se nadvio nad bazenom.Njih tri su izasle sjele za sto pored bazena a ja sam plivao ali tako da mi nisu mogli vidjeti jesu li i moje gace providne.Sve tri su me zadirkivale kako sam prestao piti, kako nesmijem sa njima sjediti,da bjezim od njih,prisao sam kraju bazena kao da mi je nezgodno rekoh izasao bi ja ali mi je kupaci toliko providan kao da sam go, kaze mama sine ja sam te kupala a i tetka je nas se ne moras stiditi evo ako te je stid rece tetka neka Maja okrene glavu a ako hoces mozemo i mi.Ma dobro neka se Maja okene rece mama sta ce mo se mi okretat boga ti.Kurac mi je bio dignut jedva sam ga smjestio u gace,Maja se okrenu, polako sam izasao tetka i mama su pricale , nisu gledale u mene a je sam onda namjerno dosao ispred njih tako da im je kurac bio ispred ociju,prestale su odmah pricati a ja sam rekao e ko nece da pije sa vama uzeo sam casu nazdravio prvo tetki, pogledala me je u lice kraickom oka sam gledao mamu koja je gledalau kurac otvorenih usta, tetka se nasmija rece zivio mali,mama se trznu uze casu pogleda me pravo u oci rece zivio sine gutale su vino a vidio sam da su obadvije iznenadjene, Maja rece mogu li se okrenuti a njih dvije nemoj bolje ti je,na to ce tetka mami sa smjeskom na licu nismo ni znale kako je mali porastao za kikotase se.Ja sa sjeo a onda je tetka rekla Maji sad se mozs okrenuti, sta je to tako smjesno rece Maja, ma nista kceri rece moja mama samo nismo znale sta ce iz vode izaci, i opet se pocese smijati.Mama je sjedila do mene,nemoj se ljutiti mi se samo salimo rece mi.Maja i tetka krenuse da raspreme sto i operu sudje.Ja i mama smo sjedili rece ona sine nemoj se ljutiti na mamu mama je malo popila opustila se,ne mogu se ja na tebe naljutiti ti si mi sve na svijeti i za tebe bih uradio sta god pozelis.Hodi sjedi mami u krilo rece ona ustao sam ali kurac mi je odmah poceo da se dize, sjedi rece ona, ja sam sjeo ona prebaci ruku preko moga boka tako da podlakticu nasloni na kurac, ja sam joj gledao u sise bile su tako lijepe da sam ih htjeo pojesti, poljubila me je u usta naslonivsi se lagano usnama na moje.Ja sam je zagrlio tako da su joj sise dosle uz moja gole grudi,osjetio sam bradavice na svome tjelu,poceo sam da je ljubim po vratu, stresla se.Ovako strasan poljubac nisam odavno osjetila na svome tjelu, sva sam se najezila rece mama, pritisnuvsi podlakticu na kurac jace.Znas li ti rece mama od kad mi nisi sjedio u krilu, a prije smo se znali maziti satima, znam ali sada sam odrastao, sta to ima veze rece ona nedostaje mi tvoje tjelo i mazelje, ja ustadoh i rekoh joj e posto sam je sada tezi od tebe sjedi ti meni u krilo, hocu rece ona.Sjela mi je kao malo djete naslonila je svoju glavu na moje rame, obgrlivsi me rukom oko vrata a drugom rukom me je mazila po prsima, ja sam jednu ruku prebacio oko njenog struka a drugu stavio na njenu but.Poljubila me je u vrat a ja nju u celo milovala me je po bradavicama koje su se ukrutile,tepala mi je,ja sam je milovao po nozi.Od kad nisam ovako pazena rece ona, jednom rukom sam je poceo masirati po stomaku,bio je tako cvrst,pocela se meskoljiti u krilu,upita me je li ti nezgodno sto sam ovako sjela, ma ne rekoh bas mi prija,poljubio sam je u vrat, bas mi prija molim te nastavi me milkiti,nastavio sam je ljubiti ali ovaj put lizao sam je jezikom po vratu,rukom sam je trljao po golom guzu,ona zabi svoje nokte u moj stomak,sad me ljubis kao nekad ja tebe dok si bio manji rece mi ona,ja sam pokusavao da ne svrsim od silnog uzbudjenja, trljao sam rukom po guzi stiskajuci je jace nego prije izvila se,sklonio sam ruku sa guza uhvatio je za struk i polako je masirao od kukova do ispod sisa,stenjala je kao da se guzi sa mnom, e kako mi samo prija masaza rece mama, ja sam je kao slucajno pomalo doticao sisu,glavic mi je ispao iz gaca vidjevsi to rece pa ti si se nadrazio sine, sta cu mama i ja sam od krvi i mesa a nikada nisam guzio rekoh joj pa me sve pali.Nebrini nista imas vremena za sex,sve sto te interesuj pitaj. Ustala je nasmijala rekavsi, sine imas ogroman blago onoj koja ga primi.Teoriju znam svu rekoh ja nego prakse nemam.Mozda ti nesto organizujem dok smo u Mostaru pa mama ce vec nesta smisliti zlato moje, poljubila me je u usta otisla.Nisam vjerovao sta mi se desava svi moji snovi poceli su se ostvarivati, odmah sam ga izvadio za dvije sekunde svrsio u bazen.

Usao sam u kucu Maja mi pridje poljubi me i ode da spava u svoju sobu ja sam sjeo u dnevni boravak gledao televiziju, tetka mi rece hajde da ti raspremim krevet, ja i mama ce mo spavati u sobi a ti ovdje, mi ce mo jos malo da sjedimo a ti mozes leci ako hoces.Otisao sam u kupatilo da se operem i presvucem obukao sam obicne gace, dok sam bio u kupatilu cuo sam mamu i tetku kako pricaju:ma on ti je stvarno zagorio morao bi nesto guziti, sta ce mo rece mama tetki, hajmo mu mi pomoci rece tetka mami, hajde ali kako.On jedino vjeruje nama a cim je sam sa djevojkama ko curica je, znam ja to vidjela sam ga u Sarajevu sa djevojkom kao da je ona musko a on zensko rece mama.Slusaj seko ne znam kako ces me ti svatiti ali najbolj je da mu mi damo picke.Nisi normalna rece mama tetki pa mi smo mu mama i tetka gdje ce nas guziti i to jos da skine mrak sa ociju.Sta fali a je si li mu vidila kurcinu ja bi ga volila primiti rece tetka, ma i ja bi ali ipak on mi je sin a ti si mu tetka neizvodljivo je.Dobro a kako ce mo mu onda pomoci, neznam razmislimo veceras pa ce mo sutra odluciti, a znas sta ja i ti bi ga naucile da bude najbolji jebac u drzavi rece mama.Smijale su se, tetka rece znas li odkad nismo imale zrepca na sebi, e nemogu se ni sjetiti kad me je zadnji put covjek dobro izjebo rece mama i ponovo su se pocele smijati.Ne, ne, ne mozemo mi to pa nismo normalne gdje ce mo to uraditi, rece mama.A nekada smo bile bas lude nista nam nije bilo ne normalno sjecas li se rece tetka,e stara dobra vremena odgovori mama.
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0
mob
Nokia N95 8gb
Orgije sa strinom

Jos od malena kada sam prvi put svrsijo ,svrsijo sam misleci na strinu. Ona ima nekih 50 godina ali za mene izgleda veoma mladje. Stric je umro pre desetak godina i ona je ostala sama,zeljna dobrog seksa i bilo kakvog kurca koju ja do skora nisam mogao iskoristiti. Dok sam bio mladji visio sam pod njen prozor kao voajer gledajuci kako se tusira i drkajuci ga non stop.
Jednog letnjeg dana sedeo sam kuci i gledao TV.Cuo sam kada je dosla strina i pricala sa mamom zatim je dosla u moju sobu i pitala me
-Mozes li doci da mi pomognes oko namestaja pocela sam sa krecenjem?

Jedva sam cekao to da mi kaze.Naravno pristao samDosao sam kod nje,rekla mi je da sednem da prvo popijem kafu pa da pocnemo. Dok je kuvala kafu gledao sam je taki izazovno u onoj njenoj uskoj tranerci koje pokazuju oblik njenih guzova i koja se toliko uvukla u njenu picku da sam imao utisak da ce bas tu i puci. Kurac je vec uveliko bio budan. Hteo sam da i ona to primeti pa moju izraslinu nisam toliko ni skrivao. Popili smo kafu,usput mi je ona pricala neke price koje nisam ni slusao,nisam ni mogao od tog njenog procepa medju nogama,gledao sam kao hipnotisan. U tom momentu je ustala i rekla mi:
-Hocemo li majstore nesto radit?
-Hocemo ,rakao sam odlucno a kurac je i dalje stajao uspravno.
Rekla mi je da podignem jedan kraj kauca da bi ona mogla da pruzi tepih.Kada sam podigao i uspravio se ispupcenje na pantalonama je doslo do izrazaja,nije mogla da ne vidi.Pogledao sam u nju a ona je izbezumljeno gledala,uhvatijo sam joj pogled.
Pomislio sam danas cu je jebat,moja je kud puklo da puklo. Posla je na spratu i rekla mi da krenem za njom dok je isla uz stepeniste uvijajuci se ispred mog nosa jedva sam se suzdrzao da je ne uhvatim za dupe. Sve je vise i vise gledala u mene.Rekla mi je da joj je vruce i da mora da se presvuce
-Pomeri ovaj kauc dok se ja presvucem,rekla je.
Pomislijo sam da je primetila da je gledam i da je otisla obuci nesto komotnije.Kada je se pojavila bila je samo u nekoj letnjoj haljini ne duzoj od kolena:
-Lakse se dise,mogao bi i ti obuci neki sorc,skini te pantalone bas je vruce,rekla je strina.
Rekao sam da moram otici do kuce,ali ona je bila brza izvadila je iz ormana neki stari sorc i ustupila mi.Otiso sam se presvuci i resio sam da i gace skinem neka vidi koliko pati za njom. Ostao sam samo u sorcu.Usao sam a strina,slagala je stvari nekako naguzena
da joj se suknja toliko podigla da se sve videlo. Prisao sam polako iza nje i pao na kolena lagano sam podigao suknju da ne oseti ,mozda je i osetila ne znam ali sam video da ne nosi gace. Hteo sam da eksplodiram.Prisao sam licem do njene picke i jednim pokreto je liznuo,trgla je se ali se nije okrecala sacekao sam sekund na reakciju a zatin sam nastavijo sa lizanjem najsladje picke.Lizao sam kao lud zavlacuci jezik koliko sam mogao,ona je samo stenjala i uvijala se kao kurva.Ustao sam skinuo gace i rekao da se okrene.Okrenula se i videla mog lepotana u punoj snazi.
-Pridji strina i stavi ga usta,oseti ga jezikom,rekao sam.
Joj kako je ga dobro pusila nije mi trebalo malo kada sam poceo da joj punim usta,gutla je svaku kap sperme trazeci jos,nije ga ispustala iz usta.Odmakao sam se od nje i rekao da skine haljinu,poslusala je i legla na ledja sireci noge ,tada je progovorila
-Jebi me sreco moja molim te.
Prisao sam polako nad njom i prislonijo kurac na picku i nabijo0 joj ga do kraja i poceo da udaram kao lud.Vriskala je od uzbudjenja i orgazama koji su se nizali jedi za drugim.Stao sam i okrenu je zguza,gurnuo sam joj ga u picku i poceo da jebem kao lud,kada sam osetijo vrhunac okrenuo sam je prema sebi i nabijo joj ga usta . Jebao sam je u usta kao da jebem u picku kuljao je iz mene kao iz potoka,strina nije dala kap da se prospe.
Obuko sam se i krenuo kuci ,dugo zatim nisam mogo da verujem da sam ispunijo svoj san.”Jebao sam svoju strinu”.Sada taj san ispunjavam svake nedelje.
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0
mob
Nokia N95 8gb
Luda noć

Moja draga i ja doživjeli smo svakakva iskustva i probali gotovo sve vezano uz dobar jeb, no ovo iskustvo čemo pamtim kao nešto doista posebno i strašno perverzno. Sve je krenulo za nas posve uobičajeno ali ovaj put neplaninirano. Dakle, bila je to pretprošla subota kada smo odlučili da nam se životi ne smiju odvijati na relaciji posao-spavanje-posao pa smo dogovorili subotnji izlazak no ovaj put odvojeno ,barem je tako trebalo biti.

Ja sam dogovorio izlazak sa svojim kumom ,a ona sa svojom najboljom frendicom. Draga se po običaju obukla na granici izazovnog i pretjeranog. Gledao sam je tako u dnevnom boravku i nervirao se što tako obučena ili bolje reći neobučena ide van bez mene. No , kurac u mojim hlačama je sve više rastao. Kako i ne bi, na nogama je imala crvene štikle kao iz nekog pornića koje su se odlično nadopunjavale sa svježe polakiranim nožnim noktima u istoj boji. Noge je namazala nečim svjetlucavim ,a gore je obukla besramno prozirnu crvenu haljinu. Kada sam kupovao tu haljinu mislio sam, biti će to onako za po doma da uljepša sex i to. Ona je oćito imala druge planove. Zašto to govorim, osim što je bila prozirna, haljina je imala i jako dubok dekolte te izrez do ruba gačica sa strane, pa još crvena. Taman sam si kurac mislio riješit napetosti ,a čuje se zvono. Draga je otišla otvorit frendici ,a ja pomalo ljut sam zapalio pljugu.Nemalo sam se iznenadio kada su ušle ,frendica inače pristojnog izgleda stala je preda me preobučena u high class kurvu. Kao da to nije bilo dosta dobio sam i pusu ,nehotice ili ne, u usta no ipak samo prijateljsku. Kurac se opet budio ,a ja sam počeo maštati da je moja kujica opet nešto organizirala kako bi me razveselila.No nije ,cure su se samo malo jače sredile. Inače, prijateljica je bila rasna crnka ,preplanulog tena , odličnih nogu i prekrasnih cica koje sam jedanput kriomice uspio vidjet. Usko pripijen kompletić svjetlo plave boje koji se sastojao od tajica i topa još je više isticao sve njene čari. Pošto sa njom nismo imali nikakva iskustva jako me palila pomisao na njih dvje dok sam iz kuhinje gledao u dvje prekrasne guze i tange koje su se vidjele doslovno kao da su gole. Pošto više nisam znao što ću sreća je bila da je kum završio sa poslom nešto ranije te me nazvao da dođem u obližnji birc. Obje sam ih poljubio na što se draga samo nasmijala ,a frendica pomalo zbunila iako nije djelovala kao da joj je krivo i napustio harem ljepote. Kad sam stigao kum me upoznao sa dvojicom svojih kolega sa posla. Jedan je bio domači dečko ,a drugi iz zadra na kojeg su se ženski pogledi doslovno lijepili. Bio je onako neki latino lover tip ,a to očito pali kod pripadnica nježnijeg spola. Počeli smo cugat i razglabat standardne spike :pice,auti,nogomet,posao … ,a onda je kum pokazujući slike sa moba svojem prijatelju dalmatincu došao i do one od prošlogodišnjeg ljeta na kojoj je bila moja mala. Dečko je ne znajući o kome se radi samo rekao “ko je ova ća bi ja ovo jebo”. Tada sam mu rekao ,jebi ako hočeš ,a on je u istom trenutku shvatio o kome je riječ. Inače nisam se naljutio niti ga krivim. Na toj slici bili smo na plazi na hvaru ,a ona je bila u topllesu prekrasno preplanula u žutim tangama imali šta ljepše. Naime sada sam kuma počeo zajebavat za sliku ,zašto ju još čuva i jel drka na nju ,na što je on nesigurno odgovaro da ne. Po glavi su mi se počele odvijat svakakve prljave igrice te sam odlučio nazvat dragu i vidjet kako je njima. One su bile nedaleko več poprilično pijane i očito dobro raspoložene pa sam odlučio da se nađemo sa njima. Kad smo stigli cure su se doslovno valjale što od smijeha što od cuge ,a moj novi prijatelj dalmatinac nije skidao pogled sa moje vruče kujice. Otada na dalje svaka je priča počinjala i završavala na sexu. Alkohol je počeo činit svoje ,a razgovori su postajali sve slobodniji. Onda me draga zamolila da je otpratim do wc-a. Čim smo ušli zgrabila me za kurac i rekla ,pušit ću ti ako mi daš da obradim M…. Tako se zvao Zadranin ,a ja sam ko iz topa vratio ,karaj se ali zauzvrat neka mi ona puši,aludirajući na frendicu. Doslovno nekoliko sekundi nakon toga u wc je ušetala i ona ,a draga nije uspjela ni odgovorit. Dok je izlazila samo mi je mignula i rekla izvoli. Frendicu je to malo zbunilo pa me pitala o čemu se radi ,a ja sam odgovorio nešto u stilu” interna zajebancija”. Tada me potpuno zbunila ,zagrlila me i počela cviliti o tome zašto ona ne moze imati takvog dobrog dečka ko što sam ja. Neko smo vrijeme ostali tako zagrljeni ,a onda sam rekao sam sebi “ko ga jebe ide,ide ne ide,ne ide” i počeo spuštati ruke na njenu božanstvenu guzu što je ona prihvatila te me nježno počela ljubit po vratu. Preuzeo sam inicijativu i uvalio joj jezik ,podigao je za guzove i odnio je u zatvoreni dio wc-a. Čim sam zatvorio vrata počela me dirat po kurcu i šaptat mi “jebi me ,izjebi me odmah”. Odmah sam je okrenuo ,povukao tajice dolje,tange na stranu i zabio joj kurac do kraja, Zajecala je ,a ja sam je počeo razvaljivat sve jače. Nije prošlo dvije minute ,a ona se počela grćit u orgazmu grizući wc kotlić. Izvadio sam kurac i rekao joj da mi puši na što se onako pijana nasmijala i rekla “naravno ,samo me vidi kako piškim prije”. Skinula je tajice skroz ,povukla top prema dolje ,sjela i počela mjesiti par prekrasnih sisa. Polagano je pomicala gačice ulijevo gledajuči me ravno u oči. Skinuo sam majicu i predložio joj zašto to ne bi obavila po meni. Malo se zbunila ,a onda je rekla da kleknem primila me za potiljak i poćela mi piškit ravno u facu. To me je dotuklo i više nisam mogao pa sam joj rekao da ću svršit. Na to mi je podmetnula štiklu pod kurac i rekla izvoli. Počeo sam izljevat spermu po njenoj nozi i štikli ,a ona mi je privukla glavu snažno na njenu macu. Popišan ,jezika duboko uronjenog u picu najbolje frendice moje drage svršavam po njenim štiklama aaaahhh. Dignula je štiklu polizala sve do zadnje kapi moje kreme i rekla hvala ti. Sredili smo se bez rijeći i izašli van iz wc-a. Drugog frenda mojeg kuma više nije bilo ,a kada smo sjeli vidio sam da draga obojici masira kurčeve preko hlaća. Pogledala me i rekla ajde idemo di ste vi. Platili smo i otišli prema autima pa dalje prema stanu od kuma. U autu smo bili sami ,ja i moja draga pa sam je zamolio da mi preprica malo sta se desavalo dok nas nije bilo. Rekla je da su gledali iste one slike te da su je momci zasipali komplimentima na što je ona skupila hrabrost i primila ih za kurčeve. Stigli smo i bez rijeći ušli u stubište pa u lift. Da razbije taj čudan muk moja kujica se počela smješkat meni u lice istovremeno dirajući za kurac našeg novog prijatelja. Otkopčala ga je i počela mu pušit što smo mi ostali otvorenih usta gledali u čudu. Stigli smo na naš kat kada je otkopčala i tako oslobodila i ogroman kurac moga kuma. Zadigla je suknju i ostavila je da tako stoji. Stala je ispred njih i drkajuči im krenula prema vratima stana. Kada smo svi ušli doslovno smo strgali odjeću sa nje i u roku od 5 sekundi sve rupe su joj bile pune. Kum joj je svojom kurčinom punio usta,ja sam je jebo ,a dalmatinac joj je širio guzu. Frendica sada savim gola sumanuto je gurala prste u oba svoja otvora gledajući nas ,a moja draga je jecala kao nikad do sad. Dosta smo se izmjenjivali i doista joj pružili nezaboravno iskustvo. Bila je u nebesima ,a kada joj je kum htio napunit usta rekla mu je “ne ,u mene molim te”. Poslušao ju je i napunio joj picu spermom, poučen tim primjerom i ja sam učinio isto ,a naposljetku i naš novi prijatelj. Tako potrošena ležala je znojna na podu ,a iz pice su joj curili potoci sperme. Pomalo zapostavljena frendica vidjevši to svršila je jako i glasno spuštajući se na pod prema međunožju moje kuje. Srkala je spermu iz pice moje drage sve dok joj sve nije bilo u ustima.Punih ustiju bijele tekučine krenula je prema dalmatincu da ga poljubi no on je odbio kao i kum.Ostao sam još samo ja . Prihvatio sam mokar poljubac i podijelio sa njom sve što je imala u ustima. Tada je bilo oko 2 u noći ,a orgijanje je prestalo oko 9. Šta reći, cure su bile jako zadovoljne-luda noć.
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0
mob
Nokia N95 8gb
Dijana

Slavili smo te subote 20-TI rodjendan moje sestre Dijane. Napravili smo dobru atmosferu za žurku, bilo je prilično veselo i aktivno. Došlo je dosta njenih drugarica i drugara, sve ukupno oko nas trideset. Tu kraj mene sedeli su neki momci koje nisam poznavao i koji su otprilike vodili ovakav razgovor.

-Hoće Leka da proba da kresne Dijanu večeras, Goran mu je pričao kako ga puši i da se strava kara a on se naložio ko majmun. -Pa Leka mi je nešto pričao kako misli da se Dijana loži na njega i da ima šanse. -Ma kod nje svako ima šanse samo malo da se potrudi. -Ne seri i ja bi je kreso strava je pička nisam znao da je fufa -Pa nije baš fufa Marko ali voli kitu -A gde je Leka? -Pa verovatno negde s\’njom vidiš da ih nema -Pa onaj Goran je glup ko kurac kad se zabavlja sa fuksom -Ma jebe se njemu za nju, zna on da je ona droljica U opštoj gužvi čuvši taj razgovor izašao sam u dvorište ispred kuće , da udahnem vazduh, i malo dodjem sebi od šoka koji me je zadesio.Pričali su o mojoj sestri. Koračao sam kroz dvorište tamo amo i jednom trenutku sam primetio da u ćaletovoj i kevinoj sobi kroz poluspuštenu roletnu sija svetlo. Neko je verovatno ušao od ovih Dijaninih predpostavio sam , te sam prišao do prozoza i provirio unutra znatiželjan ko je tamo. Pod slabim svetlom stone lampe u polu tami sobe, kroz prorez roletne video sam unutra nikoga drugog nego svoju sestru Dijanu kako se ljubi sa jednim tipom, dok joj ovaj zavlači ruke pod crnu mini suknju zadižući je nagore i hvatajući je za guzu preko crnih čarapa. Taj lik je izgleda bio taj Leka,drug njenog dečka Gorana, koji nije bio na rodjendanu jer je odputovao iz grada. Strasno su se ljubili, Dijana mu je prolazila prstima kroz kosu a on joj je šarao rukama po čitavom telu. Posmatrao sam prizor uzbudjeno. Zatim je taj njihov drug pusti na trenutak i poče da raskopčava kaiš i pantalone te ostade samo u gaćama. Zatim opet poče da ljubi Dijanu hvatajući je za guzu pod suknjicom, hvatajući je za sise zavlačeći joj ruke ispod crne majce. Onda u jednom trenutku moja Dijana poče da opipava njegov kurac preko gaća ne prestajući da se ljubi sa njim a zatim se okrenu ledjima ka njemu nameštajući mu svoju guzu na njegov kurac u gaćama te poče da meša guzom vrteći levo desno dok joj je on mesio sise i ljubio je po vratu i ramenima. Dixi spusti se malo dole a? Tada se Dijana opet okrenu ka njemu zalepi mu poljubac u usta a onda krenu lagano da se spušta u čučeći položaj sve dok nije klekla ispred njega. On se nasloni na zid a Dijana poče da mu grize kurac preko gaća dok mu je rukom šarala po unutrašnjoj strani butine od kolena do jaja pa je čas ovlaš prelazila šakom preko njegovih jaja a čas ih stezala. Zatim mu pokretom ruke svuče gaće naniže hvatajući ga za kurac šakom i stavljajući njegov glavić u usta. Jao Dixi to puši mi ga plese Počela je da mu puši kurac, gutajući ga malo po malo dok se on odupirao rukama o zid i vrteo glavom. Dijana mu je lizala glavić, stavljala ga u svoja usta , pa ga potom opet vadila napolje, pa mu je prelazila jezikom čitavom dužinom kurca od korena do glavića ljubila mu jaja i lizala ih jezikom. Zatim ga Dijana stavi opet u usta i poče da ga guta sve više,dok je sve brže pomicala glavu napred nazad, čini mi se sve dok nije ceo bio u njenim ustima. To Dixi progutaj ga celog, ti to voliš, jaooo progutaj ga!!! Video sam kako mu šakom obuhvata jaja i masira ih a on je u tom trenu uhvati rukama za glavu navlačeći joj njenu glavu što više na sebe. Tada je počeo da pomera svoje prepone napred nazad i praktično je jebao moju sestru u usta, dok je ona i dalje stiskala njegova jaja šakom, a drugom rukom se držala za njegove kukove. U napadu tog ludačkog zadovoljstva dok je jebao moju sestru u usta joj reče: Jao Dixi, jao kako ga pušiš imaš usta za pušenje, bio je onaj Goran u pravu, najbolja si pušačica u graduuuuuu aaaaaaa - razvukao je zadnju reč pošto je bilo evidentno da svršava u Dijanina usta. Klimnuo je još par puta preponama napred nazad u Dijaninim ustima a Dijana se tad malo zakašlja kao da se zagrcnula i izvadi njegov kurac iz usta napolje. Zatim ustade i stade ispred tog tipa koji je stajao kao omamljen pred njom. On je i dalje stajao naslonjen na zid a Dijana ga opet uhvati rukom za kurac lagano mu ga drkajući i krenu da ga poljubi u usta ali on okrete svoju glavu u stranu: Čekaj malo Dixi čekaj samo malo da dodjem sebi. Ok čekam reče Dijana lagano mu drkajući kurac svojom rukom. Jer ti prijalo - upita ga Dijana. Čoveče kako ga pušiš ne mogu da verujem, prosto sam ono, van sebe. A reci mi, malo pre si rekao tj. pomenuo si Gorana,, nije ti valjda pričao o našem sexu? Nije samo meni, on priča svima, a i sam sam se uverio da ga pušiš kao prava profesionalka - rekao je podlo. Kako to treba da shvatim? Pa shvati kako hoćeš, a sad bi trebalo da se vratimo primetiće da nas nema. Dijana se kiselo nasmeja i reče: Znači ti si u stvari hteo samo pušenje, jer tako? Čisto da proveriš da li Goran priča istinu a? Ne Dixi ti znaš da mi se svidjaš, ali posle ovakog pušenja stvarno ne mogu da te jebem. Dijana besno pusti njegov kurac iz ruke i stade da popravlja majcu i suknju zatim se okrenu ka njemu i reče mu: Kad izadjemo iz ove sobe hoću da nestaneš iz kuće jer jasno? Zašto? Zato što si skot, skotina, pička ti materina sklanjaj mi se sa očiju. Znaš šta Dijana, prava si droljetina, onaaaaa gutačica sperme,nisam te jebo ali sam ti zato napunio usta, možeš da se pohvališ Goranu ako smeš. šta misliš da niko ne zna da voliš da se jebeš, fuksice. Dijana otključa vrata i besno izadje iz sobe a ovaj minut za njom. Ja sam i dalje stajao kraj prozora i posle par minuta videh tog lika kako izlazi iz dvorišta sa onom dvojicom koji su pričali o njoj, smejući se, dok mu ovi govore bravo majstore. Tada sam shvatio da mi je kurac dignut od prizora koji sam posmatrao. Mogu vam reći da saznanje da mi je sestra fuksa umesto da me razbesni ili naljuti me je napalilo. Iskreno čudno sam se osećao imao sam želju da i meni puši kurac kao i onom tipu.Vratio sam se u kuću. Kada sam ušao pogledom sam tražio Dijanu ali je nisam video. Prišao sam njenoj drugarci Bojani u opštoj gužvi i buci i pitao je gde je Dijana. Valjda je u kupatilu - odgovori mi ona dok je igrala sa nekim likom. Otišao sam do kupatila i uhvatio kvaku ali je bilo zaključano. Pokucao sam. Ko je - čula se Dijana iznutra. Ja sam, jer mogu unutra? Sačekaj minut. Posle minut dva mi otključa vrata i otvori. Ušao sam unutra zatvarajući vrata za sobom. Reci, šta je bilo - pitala me ona. Ništa nego vidim nema te, šta radiš popravljaš šminku. Aha, koliko jee sati - reče karminišući usta. Pola dva, jer si se umorila. Pa jesam malo, još malo pa ćemo da se razilazimo. Zatim se Dijana okrete i izadje iz kupatilu vraćajući se na žur. Izašao sam par minuta posle nje vrativši se u dnevnu sobu te stadoh u ćošak kraj stola gledajući Dijanu. Pre samo petnaest minuta je pušila kurac drugu svog dečka, koji je nazvao droljetinom,zatim je pobesnela i izbacila ga napolje a sada već igra sa nekim trećim tipom kojeg isto ne poznajem. Izgleda joj se raspoloženje vratilo. Igrala je sa erotskim nabojem uvijajući čitavo telo mešajući guzom i kukovima. Prvo je kraj nje igrao jedan tip a sad su počela još dva. Prilaze joj kao kerovi keruši kad osete da mogu da se pare. Ovaj jedan joj spusti ruke na kukove i poče da prati pokrete njene igre. Trajalo je to završetka pesme a zatim Dijana sede na fotelju prekrštajući noge. Stalno joj je neko prilazio nešto šaputao i smejuljio se. Ćale i keva su se vratili oko dva sata, a žurka se završila negde oko četiri sata izjutra, kada smo se svi razišli, mrtvi umorni, i pomalo pripiti. Od tada je prošlo dve nedelje. Moram priznati da me je saznanje da mi je sestra fuksica, čitavih tih petnaest dana navodilo na razmišljanje o onom njenom pušenju, čak sam je jednom i sanjao. Bio je to neki suludi erotski san kako kao ja nešto pokušavam kod svoje sestre i taman kad bi nešto trebalo prekine se. Od tada sam je potpuno drugačije doživljavao i gledao drugim očima. Bila je nedelja jutro. Ustao sam i čekao da Dijana izadje iz kupatila kako bih ja mogao da udjem da se istuširam i sredim. Kao i uvek ako bi ona ušla prva u kupatilo morao sam da čekam po sat i više da završi unutra, često sam je zezao kako ona u stvari živi u kupatilu. Kao što rekoh ležao sam na krevetu u nasoj sobi čekajući svoj red za kupatilo. Za to vreme se iz čuo njen mobilni telefon kako nekoliko puta daje signal primljene poruke. Ustao sam sa kreveta pogledom tražeći mobilni. Bio je na podu kraj njenog kreveta. Uzeo sam ga i otvorio prvu od poruka koje su stigle, koje je poslao neki Marko. Pa to je verovatno onaj isti Marko koji je bio na žurci i govorio onom tipu kako će da proba i on da je pojebe: \’\’pa već sam ti rekao da ga drkam na tebe bar tri puta dnevno\’\’. Otvorio sam sledeću: \’\’kako bih te jeb\’o, razvalio bih ti tu tvoju pičkicu, a voleo bih i tebe da isprskam\’\’, Otvorio sam i sledeću: \’\’Isprskao bih te gde god hoćeš i to sad odmah, hajde dodji do mene\’\’ Zatim sam otvorio poruke koje je Dijana poslala. Pa da bilo je tri poruke poslate Marku. Otvorio sam prvu: \’\’pa reci mi šta radiš dok misliš na mene\’\’ , sledeća je glasila: \’\’pazi da se ne isprskaš dok ga drkaš\’\’, a teća je glasila: \’\’gde bi me to prskao baš me zanima\’\’ Spustio sam telefon na pod kraj kreveta gde sam ga i našao vrativši se na svoj krevet razmišljajući o porukama koje sam pročitao. Iskren da budem bio sam uzbudjen, opet sam se setio onog pušenja kurca. Posle nekog vremena čuo sam kako se otvaraju vrata i Dijanu koja izlazi iz kupatila. Pa videće da sam joj pročitao poruke pomislio sam. Ništa praviću se kao da nemam pojma ni o čemu, da vidimo šta će dalje da bude. Dijana udje u sobu iz kupatila u pamučnoj trenerci sa peškirom oko glave. Sela je na svoj krevet i rekla mi je: Kupatilo ti je slobodno ali nemaš više tople vode. Moraćeš da sačekaš malo. Pa ti me tako uvek zajebeš, potrošiš svu toplu vodu pa ja čekam. Pa ti ustani malo ranije pa idi prvi. Ustao sam i izašao iz sobe i otišao u kupatilo i ako nije bilo tople vode,samo da se umijem. Dok sam se umivao razmišljao sam o Dijani i njenim porukama, kakva li će joj biti reakcija kada provali da sam ih otvorio i pročitao. Kakva bi joj bila reakcija da zna da sam je gledao dok je pušila onom tipu? Kada sam završio i vratio se u sobu da se obučem Dijana je sušila kosu fenom na svom krevetu. Ja sam počeo da se oblačim i kad sam završio izašao sam iz sobe i otišao u dnevnu gde su mama i tata pili kafu. Reč dve sa njima šta danas imam da učim ili da radim . Tada je došla i Dijana namontirana, crna mini suknjica, crna majca i crne čarape, našminkana i sela na fotelju te poče i ona neku priču kako treba da ide kod neke drugarice, na šta joj keva reče da može ali tek kasnije kasnije kada završi sa detaljnim spremanjem naše sobe. Upalila mi se lampica, verovatno nije nikakva drugarica u pitanju nego onaj Marko sa kojim se dopisivala, čim se ovako jebozovno obukla. Dijana je negodovala ali se ipak to moralo uraditi a ćale reče da joj pomognem oko pomeranja stvari. Ok što se mora mora se, boli me kurac i onako će Dijana čistiti i brisati. Tako posle doručka se vratismo nazad u sobu da sredimo šta je trebalo srediti. Dijana nije ništa govorila čak ne znam da li je uopšte otvarala poruke na telefonu, i da li je primetila da su već otvorene.Počela je nervozno da pomera svoje stvari koje su visile preko stolice bacajući ih na krevet. Šta ti je bre šta besniš - pitao sam je? Daj ćuti bre mali, šta te briga besni mi se. Džabe si se sredjivala minić i šminka ha ha ha smejao sam joj se i zajebavao je. Ti znaš da\’l sam se džabe sredjivala Pomagao sam joj po sobi neko vreme bez reči a zatim Dijana poče da se žali kako su je ćale i keva zajebali sa spremanjem sobe a trebalo je da se nadje sa Nadjom njenom drugaricom itd itd. Koga ti foliraš pomislio sam, trebalo je da ideš kod Marka da se pojebete. U tom je opet zapištao njen mobilni telefon ona ga uze i pročita poruku, zatim poče da tipka odgovor. Gledao sam je ispod oka kao nezainteresovano dok je otipkala odgovor a zatim je počela da otvara ostale poruke. To su bile iste one poruke koje sam ja već pročitao. Na licu joj je bila neka grimasa kao polu osmeh. Zatim ostavi telefon i dodje i reče mi: Hajde da pomerimo orman da obrišem iza njega te poče da ga gura u stranu. Ja sam stao kraj nje ali mi je bilo nezgodno pa se premestih malo iza nje kako bih ga lakše povukao. Kako smo ga cimali i sve snage Dijana se okliznu odgurnuvši i mene unazad te ja padoh na ledja a ona preko mene. U tom trenutku padanja na tepih instiktivno sam se uhvatio za nju, tačnije za njen stomak a kad sam pao ruke su mi u tom trenutku bile na njenim sisama. Blago sam ih osetio pod svojim šakama, nije imala brus, tako da sam joj sasvim fino osetio sise pod majcom.Prvo sam pomislio da će mi tresnuti šamar. Ali nije, čini mi se da nije ni registrovala moj dodir njenih grudi. Jao jebote polomi se - reče ona praktično sedeći na mojim preponama. Još par sekundi moje ruke su bile na njenim sisama a ona je sedela ravno na mom kurcu. Kako poče da se pridiže da ustane sa mene ja sklonih ruke a ona se osloni svojim rukama o pod i podiže se nagore blago meškoljeći se svojom guzom po mojoj kiti u trenerci. Dok je ustajala pogledom sam pratio njeno dupe. Jer si se ti povredio ? Ma nisam samo si me malo ugruvala a ti? Noga me malo boli, udarila sam butinom o tvoj kuk - reče Dixi i poče da svlači crne čarape do kolena i zadiže suknjicu nagore,tako da sam jasno video njene crne svilene gaćice. To za mene nije bilo ništa neobično. Pošto smo već imali zajedničku sobu mnogo puta sam je video u brusu i gaćicama ili ona mene samo u gaćama. Ali do sada na to nisam obraćao pažnju. Tek od njenog rodjendana sam počeo da je posmatram dok bi se presvalčila i slično. Počeo sam da se ložim i maštam o njoj, kako bi je pojebo ili kako bi mi ga popušila. Istina na butini njene noge bilo je malo crvenila od udarca ali ništa strašno. Ona zatim navuče čarape popravi suknju i vrati se na spremanje i brisanje. Dok je brisala parket u polusavijenom položaju nisam skidao oka sa nje, sa njenog vitkog i zgodnog tela, grudi veličine 85 su joj se klatile pod majcom,verovatno joj je i brus crn. Je li Dijana jer mogu da te pitam nešto? Samo ako je pametno. Gde ti Goran, nema ga danima već. Nemam pojma nismo se čuli par dana. Aha, a jer mogu da te pitam još nešto? Pitaj dosado. Od onih likova što su ti bili na rodjendanu koliko njih te je muvalo? Ona me pogleda sa čudjenjem i reče: Šta ti to sada pada napamet, kakve to ima veze? Pa ništa interesuje me. A što te to interesuje? Pa čini mi se da sam primetio da su te neki muvali a i Gorana ne vidjam više, jer si ga otkačila? Možda sam ga i otkačila, a šta si to primetio? Pa da samo tebe muvaju a Bojanu mnogo manje, zar nisam u pravu. Ona se blago nasmeja: Otkud ti takva ideja, da mene muvaju više od Bojane? Pa i ja bih pre uvek muvao tebe nego Bojanu ti si bolja riba od nje, a to tako obično bude, kad su dve drugarice uvek je jedna bolja riba a druga lošija. Slušaj ti malog, pa ja sam ti sestra a ne tamo neka riba, riba sam za neke druge ali ne i za tebe - smejala se. A i na rodjendanu su se samo oko tebe vrteli pa imam oči nisam slep. Ma sve ti vidiš ono što ne treba a ono što treba to ne vidiš, nego diži se sa tog kreveta i pomeraj ga da obrišem ispod. Kako sam povukao svoj krevet ka sredini sobe Dijana preskoči preko njega kako bi obrisala pored zida i tad se sagnu i podiže nešto sa poda. Moj pogled je bio na njenom dupetu. Bio je to jedan moj porno dvd koji sam krio ispod kreveta. Šta je ovo - gledala me i smejala se. Daj mi to - uzviknuo sam i preskočio preko kreveta da joj otmem dvd iz ruke. Sisate dame u akciji, šta mali gleda…kikotala se Daj mi bre Dijana, vrati mi… Ona se smejala te mi se okrenu ledjima krijući dvd ispred sebe u rukama. Pokušao sam joj da joj otmem ali mi nije dala već se smejala… Pa mali si ti za ovo, odakle ti ovo… Daj mi bre - rekoh joj pružajući ruke preko njenih kukova kako bi joj oteo dvd iz ruku. Ona ispruži ruke oslanjajući se njima na zid i dalje držeći dvd van mog dometa dok sam ja i dalje pokušavao da joj ga otmem iz ruku. Stajao sam iza nje i kako sam pokušavao da joj ga otmem iz njene ispružene ruke tako sam joj se preponama prislonio na guzu i to namerno, to mi je bila prilika. Kako sam osetio njeno dupe na svojim preponama tako sam se setio onog njenog pušenja kurca onom tipu a kurac poče da mi se diže. U prvom trenutku me je bilo sramota zbog moje reakcije ali u isto vreme mi je prijalo. Tada počeh da je golicam kako bi ispustila dvd iz ruke a Dijana poče da se meškolji i smeje ispuštajući dvd na pod i pokušavajući da mi se otme. E sad ja nisam popuštao već sam nastavljao da je golicam po stomaku dok je ona u tom trzanju vrtela guzom po mojim preponama i kurcu koji je sve više rastao u gaćama. Nije bilo šanse da ga nije osetila i tada poče da viče kroz smeh : Prestani, prestaniiiii, stani bre upiškiću se…. Baš me briga upiški se Čekaj bre stvarno,pusti me, stani evo ti film, jebo te film. Prestao sam da je golicam ali sam i dalje držao ruke oko njenog stomaka. U tom udje keva u sobu i reče s\’vrata: Šta vam je šta se derete ko blesavi, jer gotovo to brisanje Dijana? Ma Dejan se glupira zasmejava me - odgovori joj Dijana. Hajde završavajte to, zezate se tu tri sata, Dejane ništa nisi učio. Evo završavamo. Keva zatvori vrata i izadje iz sobe a Dijana mi reče: Hajde da pomerimo ovaj ormar još malo da mogu da obrišem iza njega i da završavamo stvarno, uozbilji se. Pomerio sam ormar još malo ka sredini sobe a Dijana udje iza njega i poče sa brisanjem. Dok je brisala džogerom pod rekoh joj: Za ovo ću ti se osvetiti. Ha ha ah aha kako majke ti, baš me zanima, napaljeni pubertetlija, gleda porniće, hi hi hi, jer ga bacaš, hi hih ih… Dobro videćeš - rekoh joj i izadjoh iz sobe, crveneći se. Posle toga smo ručali, a nakon ručka ćale reče da hoće malo da odrema i da bude tišina u kući.Ja sam se vratio u sobu da učim ali nisam mogao da se skoncentrišem, neprestano sam razmišljao o Dijani i njenom komentaru, da li ga drkam. Stvarno je lujka, ma siguran sam da ni ona nije ravnodušna prema onome što se desilo inače ne bi tako reagovala. Ili me samo pali. Ma i ona se napalila kad je osetila da mi se digo na nju, ma ona se prima na te stvari, kad se muškarcima diže na nju. U tom keva udje u sobu i reče mi da ide kod Dane na kafu, tata je legao da odrema a Dijana pere sudove. Ok rekoh joj i nastavih da zevam u knjigu ispred sebe. Posle nekih pola sata opet se otvoriše vrata na sobi. Dijana. Učiš, a, šta to učiš? Istoriju. Pa jer ide - pitala me nekako bezobrazno - jer možeš nešto da zapamtiš? Trudim se ali me ti prekidaš. Ok neću, zatim se okrete i leže na svoj krevet kako bi gledala tv, a zatim opet ustade otvori ormar i poče da traži nešto u njemu. Izvadi jastuk i opet se vrati i leže na krevet. Ležela je boku meni okrenuta ledjima ispruženih nogu. Ja sam i dalje sedeo na stolici i posmatrao je. Gledao sam u njeno dupe i butine u crnim čarapama. Kako sam samo bio napaljen ali strah je bio preveliki. Pokušao sam da nastavim da učim ali nije išlo, nisam mogao da zapamtim ni jednu jedinu rečenicu iz knjige. Od tada je proteklo par dana, a ja sam sve više maštao o svojoj sestri Dijani. Krišom sam je gledao uveče dok se presvlačila za spavanje. Ta devojka je postala moja opsesija. Danima sam razmišljao kako da pokušam nešto i odjednom mi je sinula ideja. Pala mi je jedna blesava ideja na pamet. Vraćajući se iz škole te srede, svratio sam do trafike, da kupim novi pripejd broj. Hteo sam da probam anonimno preko poruka. Dok sam stajao na stanici i čekao bus otipkao sam prvu poruku. -Ćao Dijana gde si ti? Posle minut dva je stigao odgovor: -Ko je to? -Neko ko se pali na tebe -Pa imaš valjda neko ime i odakle ti moj br -Dejan, - napisao sam svoje ime ne razmišljajući. -Tako se zove i moj brat - odgovorila mi je -Šta radiš, jer ti dosadno u ovom kišnom danu? -Pa onako i jeste, šta ti radiš? -Pa mislim na tebe -Misliš na mene zašto? -Zato što najjebozovnija riba koju sam video -Ha ha ha jer to kompliment -Pa ja mislim da jeste šta ti misliš -Ok shvatiću kao kompliment -Šta imaš na sebi -Zašto -Pa da te malo zamišljam kraj sebe -pazi da ti ne kažem hajde odjebi sad Na tome se završio moj pokušaj muvanja moje sestre preko telefona. Kada sam stigao kući ćale i keva su bili još uvek na poslu, u kući je bila tišina. Ušao sam u našu sobu i video Dijanu kako drema na svom krevetu. Gledao sam njene jebozovne obline. Prišao sam krevetu i seo kraj nje. Dijana je ćutala. Pomazio sam je po kosi, a meni je pala sumanuta ideja napamet dok sam gledao u njene butine i guzu. Spustio sam joj ruku na list njene noge i pomazio je. Nije se pomerila. Od tog maženja njenih listova preko čarapa kita mi se još više dizala jer sam u mislima imao samo jedno, kako ga je pušila onom tipu. Mrrrrrm - promrmljala je a ja sam stao, čekajući par minuta da se umiri. Pošto se nije pomerala ohrabren time, sam počeo da joj mazim butine zavlačeći ruku izmedju njih vrlo polako. Trajalo je to bogami 15-tak minuta. Dijana se i dalje nije pomicala a ja sludjen od želje i požude izvadih svoju kitu iz gaća i počeh lagano da ga drkam. Ne znam da li je znala šta radim ali nije se okretala , već je i dalje ležala na boku, glavom zarivenom u jastuk. Otišao sam još korak dalje, polako sam joj zadigao suknjicu nagore, te sam legao iza nje prislanjajući joj se uz guzu i nameštajući kitu izmedju njenih butina, te počeh lagano da ga guram izmedju njih. Klizio je vrlo lako izmedju dve butine zbog najlon čarapa koje je imala na nogama i taman kada sam se uživeo kako je kao jebem kad Dijana prošaputa ka kroz san: Mrrrrmmhhhhhhhhm??? Stao sam kao ukopan, ne mrdajući, čekajući dalju reakciju. Ali više ništa nije rekla. Posle par minuta sam nastavio da je jebem medju butine i vrlo brzo počeh da svršavam medju njene noge, kada u tom trenutku začuh ćaletov glas koji je pozivao Dijanu. Odmakao sam se unazad vraćajući kurac u gaće a tada se i Dijana okrenu ka meni i reče: Znam šta si mi uradio budalo jedna, stvarno si napaljeni pubertetlija, svu si me isprskao i ulepio stoko jedna. Bio sam van sebe od straha koji me je obuzeo. Tada se opet začuo ćaletov glas koji je pozivao Dijanu. Evo idem - viknu ona dok je besno ustajala sa kreveta izlazeći iz sobe i brišući belu spermu sa crnih čarapa rukom i bacajući je na tepih. Gledao sam zblanuto. Vratila se posle 15-tak minuta a ja sam sedeo na stolici, a ona stade kraj mene i reče mi šapatom: Dejane izdrkao si ga medju moje butine, zašto si to uradio Izvini izvini izvnini, molim te, nemoj da kažeš mami i tati molim te. Dejane koji ti je kurac, jer si bre normalan - bila je besna a ja totalno zbunjen Pa mislio sam da spavaš - glupo sam se izvlačio Ti stvarno nisi čitav stoko jedna Na tome se završio taj naš razgovor, i posle toga do kraja dana nisam smeo da je pogledam u oči. Od tada je prošlo još desetak dana i činilo mi se da su se stvari izmedju nas vratile kako tako na normalu. Dijana je počela ponovo normalno da komunicira samnom. Bila je subota, gledao sam neki film na tv-u i negde oko dvanaest sam legao da spavam. Dijana je bila negde napolju. U neko doba probudilo me šuškanje u sobi. Otvorio sam oči i shvatio da je tv upaljen. Na mom krevetu kraj mene sedela je Dijana koja se bila vratila iz grada. Koliko je sati - pitao sam. Dva. Šta radiš tu, šta ti je. Hoću da mi nešto kažeš Dejane. Šta - promrmljao sam bunovno. Zašto si mi ono uradio, zašto si mi svršio medju butine. Pa ne znam, - mucao sam - palo mi je napamet došlo mi je Znaš da si me od tada poremetio načisto Kako Pa od tada stalno razmišljam o tome O čemu bre O tome što si mi uradio Pa izvinuo sam ti se - rekoh joj i tek tada sam shvatio da ona sedi samo u crnim najlon čarapama i nekoj zelenoj majci kraj mene. Ona tada podiže noge na krevet gurnu me malo u stranu i pokri se mojim pokrivačem. Zažmuri - reče mi. Što? Zažmuri kad ti kažem i lezi dole. Zažmurio sam i tada sam osetio njeno stopalo kako mi prelazi preko jaja u gaćama. Dijana - prošaputao sam Ćuti sad Ućutao sam Jer ti ovo prija - pitala me dok mi je prstima stopala mazila kurac i jaja. Daaa Zatim Dijana poče da mi zavlači oba svoja stopala u gaće i njima mi nekako drka kurac i prelazi preko jaja. Jaoooo - stenjao sam Priznaj da se pališ na mene? Palim se, priznajem - reko sam kao iz topa. Jer si ga drkao na mene? Jesam - rekao sam stidljivo Tada počeh da joj vatam sise preko bluze i stežem ih Jer smem da te malo pipam? Smeš, a reci mi jer bi me jeb\’o? Još pitaššš Šarao sam joj rukama po telu, opipavao njenu guzu i tada shvatih da joj je pičkica skroz obrijana , jer nisam osetio ni jednu dlačicu kada sam joj zavukao ruku u gaćice. Hoćeš opet da svršiš onako Kako? Medju moje butine Hoću ako daš Hajde dam ti Tada se Dijana pomeri i namesti na bok a ja već dobro dignuti kurac počeh da guram medju njene butine koji je klizio kao po ulju preko njenih najlon čarapa, izmedju butina ovlaš dodirujući njenu pičkicu. Jao Dijana kako bi te jebo ali stvarno, kako mi ovo prija Zatim Dijana poče da pomera guzu napred nazad i praktično mi ga je drkala tim pokretima dok sam je ja hvatao za sise. Posle minut sam počeo da svršavam medju njene butine. Mhmmmmmmmmmrrrrr - mumlao sam Svršio si Aha Ala si brzzzzzz k\’o zec Zatim sam se okrenuo i legao na ledja. Bio sam van sebe od zadovoljstva, noge nisam osećao. Dijana tada skinu sa sebe majcu i ostade samo u najlon čarapama. Tada sam prvi put video njene sise u punoj veličini u brusu. Opkoračila me je i rekla mi. Da vidim šta znaš, šta si naučio iz onih tvojih pornića Jao Dijana kolike su ti sise - otelo mi se iz usta Šta, je jer ti se ne svidjaju - reče stežući ih rukama i saginjući se ka mom licu gurajući mi sise na lice. Ljubiiii - reče mi vadeći ih iz brushaltera Ja počeh da joj ljubim i sisam bradavice i stežem lagano sise a Dijana poče da pomera kukove napred nazad dok je sedela na mojoj kiti. Jaooo Dijana kako je dobroooo aaaaah Hoćeš da me jebeš, jer želiš Hoću hoću hoću Zatim Dijana poče da se spušta naniže prinoseći lice mom kurcu u gaćama. Jer ti ga neka pušila do sad Nije Jer hoćeš Hoćuuuu Dijana krenu da mi grize kurac u gaćama i opipava ga rukama. Posle minut ga izvadi iz gaća stavi vrh glavića u svoja usta te krenu da ga ljubi i sisa. U tom trenutku svi moji snovi su počeli da se ostvaruju. Moja sestra Dijana je počela da mi puši. Uzela ga je jednom rukom i nekako uvrtala dok ga je gutala ustima sve više. Osećaj neverovatan. Onda sam osetio njenu drugu ruku na svojim jajima kako ih lagano masira i steže i sve jače sisa moj kurac, koji je na momente bio skoro do kraja u njenim ustima. Mislio sam da ću da poludim od sreće. Zatim ga Dijana izvadi iz usta i poče da ga liže odozgo naniže, i vrhom jezika da mi prelazi preko jaja. Dijanaaaaa o ovome sam sanjaooo ah ah Ćuti - reče mi šapatom Onda ga opet stavi u usta i poče da ga sisa i drka istovremeno, tako da sam instiktivno počeo da pomeram prepone napred nazad, i tada se setih onog lika kako ju je on u stvari jebao u usta, te to počeh da radim i ja. Ta misao me je toliko uzbudila da sam počeo da joj svršavam u usta iste sekunde. Dijana ga i dalje nije vadila iz svojih usta već poče lakše da ga sisa i uvlači. Bio sam mrtav. Jer ti bilo lepo Aha mrrrhm E sad ćeš ti mene da ljubiš - reče mi ispravljajući se iznad mene te poče da svlači ćarape sa gaćicama. Onda mi je kleknula njenom pičkicom iznad usta i rekla: Ljubi, ljubi me dole Bio sam zbunjeN - hoćeš da ti ližem Da - rekla je - baš to TUPSONE S\’obzirom da ovo nikada do sada nisam radio u životu počeh da ližem Dijaninu obrijanu pičkicu. Bila je slana. To mi je bio prvi put da sam osetio miris i ukus pičke. Lizao sam njene usmine od početka do kraja a Dijana poče da se trza iznad mene i meša kukovima i tiho dahće. Takooo tooo takooo Dekiii aaaaah aaaah , jaoooo - šaputala je - ližiiiiii meeee wauuuu mhhhhm aaah - Dijana je jecala dok sam ja palacao jezikom u svim pravcima i gurao joj ga u pičku. Dijana mi je praktično sela na lice i pomerala kukove napred nazad trljajući se o moje lice i nos. Mislio sam da će me ugušiti. Zatim se izvila unazad i jako se trzala i počupala me za kosu. Onda se smirila i sručila kraj mene na krevet. Ležali smo tako par minuta bez reči. Bio sam totalno sludjen i zbunjen. Zatim Dijana prošaputa: Dobar si mali, znaš Ne znam - prošaputah ja njoj
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0
mob
Nokia N95 8gb
Novogodisnje orgije

Počeću ovako, dugo tokom gimnazije bio sam napaljen na jednu od boljih prijateljica iz razreda..Društveno-jezički smer, gimnazije u Somboru od 36đaka 30 su bile devojke…
Da skratim, tokom te četiri godine nas šestorica drugara smo gledali i potajno drkali na naše drugarice koje su normalno jedna za drugom gubile nevinost, isprobavale poze, iskorišćavale starije momke a i mogle su jer su bile opasno dobre…Mi njihovi drugari, najviše što smo dobili na raznim rođendanima, slavama, žurkama jeste bilo po koji poljubac, zagrljaj utehe….Maturirao sam ‘98 razbežali smo se kako ko ali većina u Ns i Bg…e tada je počeo život da me uči da muško žensko prijateljstvo NEPOSTOJI…Prijateljica zbog koje sam izručio toliko svoga semena, prva je pala jer mi je bila cimerka 2god….Ali ova priča je o njenoj rođaki iz Subotice, Sandri koja je mlađa od mene 2god..

Za proslavu Nove 2001 u svom stanu u Ns-u, posle ponoći je zabava prerasla u orgijanje, po povratku sa trga u stan zatekao sam moju devojku (gimnazijalku) golu do struka prekoračenu preko Sandrinog momka koji joj mesi grudi, sisajući joj bradavice zavaljen na trosedu….Ugledavši to nisam ni primetio da u polu mraku u sobi ima jos dva para koji rade bukvalno isto,svaka od devojaka menjajući se govorile su zadatke momcima…Devojke su bile pijane,zgodne, napaljene , zategnute i željne..Jelena se preseče za tren videvši me na vratima sobe i tiho uzdišući mi reče “želim da me gledaš dok me drugi tuca”…i sve devojke u glas, počnu da me nagovaraju ajde Boki, nemoj da se ljutis, ti kao nikada nisi prevario Jelenu…eto ti gledaj njenu prevaru, dok sam dolazio sebi tek kroz 10min shvatio sam da su one zamenile momke, sem Jelene koja već počinje da otkopčava šlic tom klincu ,zavlači ruku i gledam kako mu drka već ukrućen kurac…Zavaljujem se u fotelju, pošto sam zaključao sobu jer svakog trenutka je trebala doci druga grupa sa trga među kojima je i mala Sandrica..Palim dzok 100s,pojačavam muziku…Jelena daje naređenje “devojke naoštri te im koplja” sve tri gole do pojasa u kratkim suknjicama jer je to bio dogovor devojaka na žurci, zauzimaju klečeći položaj i glaviće gutaju duboku u grlo…Kao što sam rekao sve tri u sobi su bile ribe prva liga,mahinalno od silnog alhohola i vutre nisam obraćao pažnju da slobodno drkam gledajući tu porno scenu…Atmosferu uz glasni clubing i kontrolisano stenjanje mužjaka čiji glavići se nevide od pohlepnih jezika tudjih devojaka , prekine za čas Gocin glas “momci jezike, sto dublje u rupice”..Dvojica poslušaše odmah samo Jelenin klinac u ekstazi držeći je za glavu,nabija kurac duboko u grlo jos minut-dva, devojke su se namestile i čekaju Jelenu…Fotelja u kojoj sedim je moglo bi se reci u centru sobe, tako da sve tri pičkice gledaju u mene i neverujem da su sve tri glat obrijane…Gledam Jelenu koja se namestila, oblizivajući usne i prstićima skuplja sluz sa obraza i sisajući ih zabacuje glavu strasno, to je to jezik mu je u njoj…Gledam je, masirajući si jaja otekla i tvrda , puna …štedeo sam za nju,jer znam da voli da je hranim…ta ramena, vrat, grudi jaka dvojka koje se njišu kad god ona se nabije na njegov jezik..Spusta glavu i gleda me direktno u oči,bez ni malo srama, pogled hladan ,nameran…osvetnički!!Stenje nabijajući klincu glavu,gleda me i dalje ,kroz pakostan osmeh daje naredbu “devojke da vidimo čiji je konj bolji za jahanje…”Sobom kao eho čulo se “oohhhh, daaaa”…” izdržite decaci”…”daaaa, ja sam sledeća sa zadatkom, ako izdržite dobijate i guze”….Momci sedaju ,kurcevi su visoko u zraku, sve tri se okrecu prema meni ,nasedajući jedna za drugom….”ahhhhh”…”uhhhhh”…..samo Jelena držeći kurac ,glavićem masira ,mazi do pre dva sata samo moju radost, želju.Dok su Goca i Vesna uveliko nabodene, Jelena mazeći se , opet sa kurvanjskim osmehom me gleda kako drkam.Znam je reći će mi nešto svakoga časa, primećujem da ga je namestila,slatke joj usnice skrivaju većinu glavića ona se rukama podupire,jedini kontakt njihova dva tela jeste taj glavić, kroz glavu mi proleće da dok ne sedne je još uvek moja mila…Sekunde su kao dani, klinac animalno ponešen celokupnom slikom orgija nabija glavić ali ona je iskusna i odrzava se onako kako želi…Neskida pogled sa mene, gleda me direktno u oči, govori tako da je cujemo svi ali ne glasno “Bojane…sestrica (Sandra) mi je rekla sve,i za djanu i guzu,vikendicu,moja predavanja dok me nema ti si je ucio…ahhhhhhhhhhhhhh…….jebao……ohhhhhhhh….i jutros si..”
Iznenadjen što zna da jebavam Sandricu preiodično vec vise od godinu dana,kako mi je laknulo tako sam se zatekao i da sam jako napaljen jer tek sada kada je moja tvrda kurcina jedina suva u sobi, tak sada će moja draga devojka i Sandrin momčić da se uvere kako ih varamo Sandrica i ja…Saznavši da mu jebem devojku , klinac uhvati Jelenu čvrsto oko struka i počne sve jače da je navlači…”zar je Jelena to istina!Ako je tako,a znam da jeste….onda ćemo Bojanu prirediti da..ohhh” u to malog prekine Jelena “…smislila sam ja kako ću mu ja vratiti, ti me samo puni…devojke dogovorile smo se!”..Klinac je položi na dvosed stavi joj noge na ramena i počne je silovitije karati, grudi joj lete, ona stenje glasnije i glasnije…dok mali uzima mobilni i slika…Neprogovaram…Zvoni mi mobilni Sandra….”…Bojane, ovo dvoje se tucaju….” prekide je u sred rečenice “Sandra gledam to uživo, gde si…Požuri ,želim te…nek vide kako prijamo jedno drugom…”.Samo što sam rekao začula se buka ispred zaključanih vrata ,Jelena kako je ležala otključa vrata,mali je trpa kao lud…Otvaraju se vrata, osmeh mi je na licu, Sandra stoji ukipljena videvši odmah uz vrata svog dečka na sestri, kako joj sakama stiska grudi uživajući u uzdasima njene sestre…koja joj kroz stenjanje ponavlja “…morala sam…nije on toliko loš…rekla si….uhhhh….za sada je doooobar….”…mali je okrete u sekundi, izdigao joj je guzu i zabio još jače, znojavog lica,isprekidanog glasa ..”…droljo sesta ti je tako vlažna i vruća….sada mi je jasno zašto si ti mesecima suva…” Sandra je brineta dugačke kovrdzave kose, tamnijeg tena, braon očiju, sočnih usana, prelepog slatkog lica, visoka 175, oko 55kg, prelepa i poželjna,grudi dvojka čvrste,guza san snova ,duge noge i sočna ali plitka mačkica…Onako zbunjena, pripita i prelepa mi reče “….Bojane napokon možemo ono što si oduvek želeo….” Zastade mi dah jer sam znao o čemu priča, dugo u nazad moglo bi se reći da sam Sandru toliko zgotivio da nisam sam sebi hteo priznati da sam zaljubljen u nju….”….jel ti to ozbiljno,ako si sigurna naravno da želim!!!” Jednim potezom skinula je čizme, zabacila kosu, zavukla ruke da otkopča brus izbacivči svoje prelepe grudi tik ispred momka ,koji koliko mi se činilo više ne tuca moju Jelenu već uživa u njenim oblinama liže joj vrat , usne, sisa joj jezik….Na drugom ležaju Goca i Vesna su promenile em ritam , em poza barem nekoliko i započinju novu igru…Sandra mi prilazi seda na naslon fotelje, meni u zagrljaj prebacivši levu ruku meni oko vrata, levu nogu preko mog vec odavno vlažnog i žilama išaranog kurca , otvarajući pogled ka svojim divnim preponama skrivenim jos uvek pod kratkom “školskom” suknjicom..Goca i Vesna se ustaju od napaljenih kurčeva, ljube se sočno i dolaze do Jelene koja je jako blizu svog orgazma sa drugim muskarcem posle skoro 3 god…Vesna hvata maloga direktno za kurac, dok Goca stojeći prilazi Jeleninon glavi koja je na naslonu ,tako da joj sočna mačkica koja je već poodavno vlažna na tek 10cm od glava jebača i jebane…Kao hipnotisani njih dvoje počinju da ližu , sisaju , gutaju Gocinu vrelo izjebanu mackicu, a Vesna bukvalno čupa kurac iz Jelene, sa obe ruke nastavi da ga strasno drka smirivajući maloga…Gledajući taj prizor osetih u trenutku da mi je glavić u Sandrinoj ruci, koja prelazi čitavom dužinom njrga do jaja koje grublje masira ,zna da me to pali….Sve tri devojke ustaju, Goca se obraća Sandri “..cico ti čekaš…nemoj da ti izjebemo i novog i strarog momka…dodji zaveži nam poveze preko očiju….”Sandra se ustade, košuljica joj je bila otkopčana tako da su se tek nadzirale grudi, u tom reče jedan od dvojice “…Sandra skini tu košulju molimo te…”, ona se osmehnu, okrene leđa prema njima…sa obe ruke čvrsto uhvati guzove i počne da meša u ritmu muzike povlačeći haljinicu ka gore, strasno se sagne naguzivši se, rukama između nogu opet ščepa guzove i strghne,cepajući najlon čarape to malo prepreke ka nevinoj guzi i plitkoj ali veoma ukusnoj pičkici…Uspravi se okrete se prema njima, i lagano skide kosulju gledajuči ih kako drkaju ,verovatno ni svesna da bi je rastrgali i nafilovali svojim gustim semenom…Tako rasna i vrela prišla je njima troma, pohotnim ,oznojanim budućim majkama koje su jako napaljene i željne tvrdog kurca….Gledajući s leđa video sam samo ruke koje se obavijaju oko Sandrinog struka, butina, prepona….ljube je…Jelena , Goca , Vesna tim redom su se poređale na trosed i naguzile, zar ću i to doživeti…Momci krećemo jedan po jedan viknu Vesna…izbor koja će da bude prva, druga , treća je na vama…Nejasno čujem Jelenu da govori nesto kada će u to Goca ” Bojane i ti si pozvan….”
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0
mob
Nokia N95 8gb
Ujna Verica 1

Zazvonio je telefon i ja sam se javio. Sa druge strane zice bila je Ujna. “ej, boki jesi ti?” -Ja sam, ja sam…Ujka je otishao u drugu smenu a meni iskochili osigurachi pa sam mislila ako nisi zauzet da dodjesh da zamenish to ako znash”
Bilo mi je chudno, mogla je da zove bilo koga da joj to zameni, mozda je i sama znala…ali nisam mogao da odbijem, pristao sam. Doshao sam pred vrata i zazvonio. Na vratima se pojavila moja ujna u nekoj kutjnoj trenerci i majci kratkih rukava…guza joj se tako lepo ocrtavala u toj trenerci da je mashta odmah pocela da radi, digao mi se.

Majca koju je nosila imala je malo veci prorez oko vrata tako da se mogao videti njen nezan i sexy vratic koji sam toliko puta pozeleo da poljubim…pocelo je da mi svetluca pred ochima od uzbudjenja. Dok sam se izuvao sagla se da dohvati papuche i svojom prelepo oblikovanom zadnjicom na trenutak mi je dodirnula kurac koji je bio skroz dignut, osetila ga je! Pravila se da se nishta nije desilo, i sa njenog lica sam prochitao blagu zbunjenost. Taj trenutak me toliko napalio da sam mogao da svrshim u tom trenutku. Poceo sam da razmishljam o drugim stvarima, to mi je Ujna…nije u redu…Rekao sam joj da zurim i da hotju odmah da zamenim to i da idem, chekaju me drugovi u gradu…ali…kada je Ujna otvorila ormar i protegla se da dohvati osigurace majcica koju je nosila se podigla i otkrila celo njeno prelepo izvajano dupe a blago su se nazirale i gacice…bila je blago podignuta na prste…nisam mogao da odolim ovoga puta. Prishao sam joj sa ledja i prislonio moj tvrdi kurac uz njeno dupe “ju” reklaj, trgla se i pocela da se smeje…”Shta ti je boki?” onako kroz smeh…Ujna znam da nije u redu ali ja sam trenutno toliko napaljen, “zelim da te jebem” rekao sam i gledao je pravo u ochi!
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 41 42 44 45 ... 398
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 07:34:07
nazadnapred
Prebaci se na:  
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.307 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.