Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 20. Apr 2024, 02:20:54
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

>> Pitate se gde su nestale galerije devojaka? Kliknite ovde! <<

Vazno: Molimo vodite racuna o ponasanju na ovom delu foruma i procitajte nova pravila sex foruma!

Idi dole
Stranice:
1 ... 12 13 15 16 ... 398
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Erotske price  (Pročitano 26621364 puta)
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Nema vise trenutka da te ne vidim kristalnolepu, nadahnutu, uzasavajuce golu- Ne! Kurac nece  ni osetiti! Jebacu te dahom, dodirom, prodiracu u tvoju svest i podsvest, bas kao sto si i ti mene toliko puta pojebala. Jebala si me pesmama, toplinom glasa, mislima

Jebe  mi se, Dragana!

Kroz prozirne gacice viri ti smotuljak, kao mace spava pickica, sitna, bezbrizna i topla, kao da nikad nista musko u nju uslo nije, kao da nista zivo iz nje izaslo nije

Jebe  mi se, Dragana!

A rodila si cetiri puta. Daj i meni sina, preklinjem te! Gde ga skrivas ? Ako je u grlu, pregriscu ti grkljan, ispicu te kao najdraze vino- Na samu pomisao na sina iz dojki ti tece mleko zasladjeno medom- Vidim ga! Skakuce ti u nebeskoplavim zenicama! Moj sin! Porodi ga, nama za ljubav!

Jebe  mi se, Dragana!

Picku, Dragana! Picku, ljubim te. Sisama mi probijas misao! Jebacu te do tih ljupkih okica, do malog mozga, jebacu te kao  sto niko nikad nije! Veruj mi, kurac nece  ni osetiti. Vec odavno si u mojim testisima, svrsicu tebe u tebi samoj

Jebe  mi se, Dragana!

More sperme izliva iz mene. U toj spermi vidim tvoj lik, osecam opojni miris tebe- Isparava ! Ne! Opet ulazi  u mene. Prokleti kurac, kako mi neda da te zaboravim. Iz kurca  setas  mojim bicem, razdires  me, cepas, dovodis do ludila

Jebe  mi se, Dragana!
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 162
mob
SonyEricsson 


Ovo je prepiska koju sam neko vreme vodio sa izvesnom Vecom. Pocelo je mojim oglasom na jednom site-u (gde sam tražio robinju za dopisivanje) a završilo se tako što je droljica odlucila da me dalje ignoriše (bez ikakvog objašnjenja). U svakom slucaju, bilo je zanimljivo dok je trajalo. 13.apr 2003 Obožavam da sam potcinjena u sexu. Imam 20 godina, na pravnom sam i imam dosta iskustva (od svoje 16.). kako ti izgledaš? Kakve gace nosiš? Mirišu li one na tvoj kurac i tvoju guzu? Obožavam da ližem kurac i guzu, pogotovo ako se oseti izmet i mokraca. Šta bi mi sve radio i šta bi hteo da ti ja radim? Cao. 14. apr 2003 Cao Imam 26 g. Studiram. Srednje sam visine (oko 180), imam smedju kosu i smedje oci. Upravo sam se vratio iz vožnje biciklom i bokserice su mi natopljene znojem, kad te vec interesuje. Možeš misliti kako izgledaju kad su se toliko trljale o cmar i jaja. Sad ih voleo da me svuceš, svu tu znojavu odecu, i oližeš znoj sa mene... Od stopala pa do gore. Položio bih te, golu, na pod i spustio svoje dupe na tvoje lice, da mi jezikom rashladiš cmar. Trljao bih jaja po tvom licu, mesio ti sise i pljuvao na njih... Onda bih te postavio na kolena, uhvatio za kosu i poceo da jebem u usta dok ti drkaš sebi picku. Ne bih ti pružio zadovoljstvo penetracije vec bih ti svršio u grlo. Izvadio bih kurac tek kada si progutala i poslednju kap moje sperme. Onda bih te zadovoljio prstima, a da ne bi bila preglasna, zacepio bih ti usta onim znojavim gacama... Toliko za ovaj put. Hteo bih da cujem i nešto više od tebe. 15.apr 2003 Neceš verovati kako me je tvoja prica napalila. Vec sam svršila jednom, a prsti su mi i dalje dole i maze moju uspaljenicu. Imam 20 godina, studiram pravo u BGD. Krešem se od srednje škole. Imala sam dosta frajera, a najviše sam volela one koji su uzimali šta su hteli bez pitanja, koji su me kresali kada se njima digne. Vidim da si ti takav. Posebno me je napalilo detalj kada ti ližem cmar (to obožavam, pogotovo ako se oseti pravi miris guze) i ona scena kad me krešeš, a usta su mi zacepljena tvojim gacama. Moracu sada i ja tebi nešto da ispricam. Zaslužio si. ...nakon te nase jebacine,otišli smo u kupatilo. Hteo si da pišaš, a ja sam tražila da to uradiš po meni. Ti si onda prineo kurac mojim usnama i naredio mi da progutam sve do poslednje kapi. Ja sam presvukla tvoj glavic i kompletno ga stavila u usta. Pocelo je klokotanje. Ti si pricao vulgarnosti, što me je samo popaljivalo. Dobro si me napunio, a ja sam sve progutala. Dok sam ja ležala u kadi, ti si srao u WC-solju. Trebao mi je kurac, a ti mi ga nisi dao, vec si me ucenio da cu ga dobiti samo ako ti oližem cmar. Naguzio si se, a ja sam pocela. Bio ti je raširen, tako da sam mogla jezik duboko da gurnem. Bio je to sexi ukus, koji je mene rasplamsao. Nakon toga smo se istuširali i otisli u tvoju sobu... Ti nastavljaš. Svidja li ti se ovo? Ja sam ponovo svršila. Evo tastatura je sva mokra od mojih sokova sa picke. Obožavam sve ono što si mi napisao. Pricaj mi tvoja iskustva, imaš li devojku... Obožavam da mirišem kurac posle pišanja i jebanja. Gacice su mi posebna poslastica. Piši mi. Cao. 19.apr 2003. Prica ti je sjajna. Vec sam nekoliko puta izdrkao zamišljajuci kako kleciš ispred mene i kako ti zapišavam lice. Voleo bih da te jebem u dupe. Postavio bih te na krevet, naguzio i onda poceo prstima da ti razvlacim picku i cmar. Zavlacim ti prvo jedan prst u dupe, pa drugi... Na kraju te karam sa cetiri prsta. Povremeno ih vadim i trpam ti ih u usta da ih oližeš. Onda, kada ti je cmar dovoljno razvaljen, prinosim svoj kurac i uterujem ti ga u guzu. Jednom rukom te držim za bok a drugom za kosu, kontrolišuci tvoje pokrete. Ubrzavam i prodirem sve dublje... Naizmenicno te jebem i u picku i u cmar... Pre nego sto svršim, okrecem te na ledja, nadnosim se nad tvojom glavom i trpam ti kurcinu u usta. Ti mi sisaš glavic i srednjakom masiraš cmar... ja prskam spermu po tvom licu i razmazujem je kurcom. Inace, moja iskustva nisu toliko bogata a ni zanimljiva da bih o njima pisao. Nemam devojku. Opiši se malo. Kako izgledaš? Voleo bih da mogu što bolje da te zamislim. 20. apr 2003. Baš si me popalio. Cekajuci tvoj email, zamišljala sam nasu jebacinu. Ali pre toga cu ti se opisati. Ja sam crnka sa dužom kosom. Imam srednje sisisce(5) i pica mi je obrijana. Imam 171cm i 55kg. Krešem se od srednje skole u sve tri rupe. Volela bih da se probudim pored tebe i da ti, dok ti spavaš, uzmem kurac u usta i sisam do iznemoglosti. Gladila bih ga samo tako, dok bi ti u snu stenjao. Pre svršavanja bi se probudio i žestoko navlacio moju glavu na tvoju kurcinu. Ja bih ti gurnula srednjak u dupe, ti bi zavrištao i napunio bi mi usta. Ja bih sve olizala do poslednje kapi. Zatim bi me terao da ti oližem jaja, a onda bi me pocastio jutarnjim mokrenjem koje bi bilo obilno. Potom bi me karao prstima u picku, a ja bih vrištala i stenjala.Zatim bi mi naredio da ti oližem prste... Jel' te uzbudjuje sve ovo? Koliki ti je? Kako izgleda? Kakve su ti sada gace? Jel' ga cesto drkaš? Cao. 27. apr 2003. Mašta ti je sjajna. Drkam skoro svaki dan, a kad dobijem inspiraciju (npr tvoj mail) onda i cešce. Kurac mi je oko 17-18 cm, obim oko 12cm... Dok citam tvoj mail ili pišem svoj, glavic mi sam od sebe zabalavi. Voleo bih da si sad ovde, ispod stola, i da ti je glava zagnjurena medju moje noge, dok ovo kucam. Ne dozvoljavam ti da ga uzmeš u usta nego da mu samo osetiš oblik i cvrstinu na svom licu i usnama, a sve to samo preko gaca. Trljao bih ti lice o budžu, a onda, kad više ne bih mogao da izdržim, postavio bih te u kuceci položaj i zabio ti ga otpozadi. Gace bih skinuo i dozvolio ti da ih njušiš i ližeš dok te karam. Posle nekog vremena bi se premestili u kupatilo. Ubacio bih te u kadu i poceo da pišam svud po tebi... po licu, u usta, na sise i na picku. Gutala bi moju pišacku, razmazivala je po sebi i drkala klitoris pod mojim vrelim mlazem. Zatim bih te još malo jebao tako ispišanu, a pre nego sto svršim seo bih na wc šolju, ti bi kleknula ispred mene i pocela da mi ga pušiš. Ruka ti je zavucena medju moje guzove i masiraš mi cmar sve dok ne pocnem da serem. Istovremeno, dok se istresam u tvoju šaku, iz kurca pocinje da šiklja sperma koju ti vredno gutaš... Toliko za ovaj put. 21. maj 2003 Prvo da ti se izvinim za ovoliko kašnjenje, ali šta da radim- viša sila. Nisam imala vremena na netu, a kasnije sam bila odsutna. Ali sam zato bila vredna u sexu. Karao me jedan drugar sa faxa, pa sam ga zamolila da me slika nakon karacine. To ti šaljem. A posle toga prica. POSALJI I TI NEKU SLICICU AKO IMAS. 21. maj 2003. Prica je odlicna. Baš sve što ja volim. Ne mogu da verujem da neko još hoce da se dopisuje. Puno sam pokušavala, ali svi hoce odmah da ga gurnu. Nakon toga prilazim tvojim usnama, ljubim te, a ti svoju spermu muljaš po mojim ustima. Istovremeno mi guraš srednjak u guzu. Ja stenjem, jer me jos nisi zadovoljio. Zelim te a ti mi ne daš. Guziš se i teraš me da ližem tvoj cmar, da ne bi brisao papirom. Ja to radim veoma temeljno. Ulazim u dubinu koristeci prste. To ti prija. Zaudara mi miris tvojih još uvek oteklih jaja i spermaste kurcine. Meni je ruka sva od tvog izmeta. Nakon toga kurac ti je ponovo tvrd. Vezuješ me za stolicu i nabijaš mi ga spreda. Ulazi odmah, do jaja. Gledaš me u oci tako izazovno, tako jebacki da odmah svršim. Lupaš mi rukama po bradavicama i pljuješ po njima. Pljuješ mi i u usta, što me dodatno popaljuje. Uh što mi godi. Evo i sada vlažim na tvoje muške mirise guze i kurcevine. Kako bih te olizala, nisi ni svestan. Dolaziš kraju i puniš me. Moja utroba cezne za tvojim kurcom. Ahhhh, kako mi prija vrela sperma. Teras me da ti ga oližem. Zatim mi ti ližeš picku, sa koje se cedi sperma tvoja...... Ljubim te u gace. Kakve gace nosiš? Slip ili bokserice. Menjaš li ih cesto? Ja više volim kada se oseti, znaš vec šta. Cao i izvini još jednom. 30.maj 2003. Cao V.! OK je kašnjenje. Samo sam mislio da si odustala od dopisivanja. Ali se zakuvalo... Ne znam koliko sam puta procitao tvoje poslednje pismo i koliko sam puta izdrkao... Digne mi se vec kod prve recenice. Inace, cesto vozim bicikl i onda oblacim druge gace, koje baš i ne menjam cesto. Te su iovako samo za vožnju; ali možeš misliti kako mirišu vec posle jedne znojave sesije... Uglavnom nosim bokserice. Pišem ti ovo baš nakon što sam se vratio iz jedne takve vožnje. Sada bih voleo da me ljubiš po celom telu i da se polako približavaš gacama. Onda trljaš svoje lice o moju budžu i grickaš ga preko tkanine. Tek onda mi ih skidaš i stavljaš kurac u usta. Ližeš ga lagano, od vrha glavica do korena. Ja ti usmeravam glavu i pritiskam je uz svoja jaja tako da možes dobro da ih onjušiš pre nego što i njih staviš u usta. Zatim te postavljam u "kuceci" položaj i zabijam ga u tvoju slatku pickicu iz jednog naleta. Držim te za bokove i kontrolišem tvoje nabijanje. Neko vreme te tako karam a onda ležeš na ledja i dižeš noge na moja ramena. Dok te pumpam, pljujem po tvom licu i u tvoja usta, prstima razmazujem pljuvacku... Pre nego što cu svršiti, vadim ga i postavljam se nad tvojom glavom tako da mogu da ti svršim po licu. Onda te vodim u kupatilo i umivam te svojom mokracom. Posle toga se još dugo ljubimo... 9. jul 2003. E, pa zaista je bezobrazno što se ne javljaš! Trebao bih te kazniti. Strgao bih odecu sa tebe, pocepao ti gacice i onda ti njima vezao ruke iza ledja. Prebacio bih te preko krila i išamarao po guzi. Istovremeno bih te i pljeskao i zavlacio prste druge ruke u tvoju obrijanu pizdu i u cmar. Kad ti se dupe vec dobro zacrveni i užari odveo bih te u kupatilo, polegao na ledja u kadu i naterao te da mi ližeš tabane i sisaš nožne prste dok ti pišam po licu. Nakon što sam se olakšao, spustio bih te na pod i smestio se medju tvoje noge. Poceo bih divljacki da te karam, da zavlacim jezik u tvoja usta, ližem tvoje lice... Odvezao bih ti ruke da možeš srednjak da mi zavlaciš u cmar. Zavukla bi ga duboko, dok ga ne uroniš u moj izmet. Vrištiš kao kobila dok svršavam u tvoju picku

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne Diraj Tigra Dok Se Igra!

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 23881
Zastava Izgubljena u vremenu i prostoru
...Mogla je da kaze da je njegovo divljenje bilo stvarno. Uzivala je u njemu, kupala se u njemu, pustila da se kovitla iznad nje i u porama njene koze kao nezno ulje sa ruku nekog bozanstva odnekud, koje ju je napustilo godinama ranije, a sada se vratilo. I uhvacena u tom trenutku... ona se zaljubi...
...Otishao je donde, postavio svece, i zapalio ih dok je ona ugasila svetlo na tavanici. Sada je bilo mrachno, sem malih plamenova koji su se dizali pravo gore, jedva proigravajuci u noci bez vetrova. Prosta kuhinja nikada nije izgledala tako dobro.
Muzika je ponovo pochela. Na srecu za oboje, bilo je to sporo izvodjenje »Jesenjeg lishca«. Osecala se nespretno. On takodje. Ali uzeo ju je za ruku, stavio jednu ruku oko njenog struka, ona mu se primakla i nespretnost je nestala. Nekako je to uspelo na lak nachin. Rukom oko njenog struka privukao ju je blize. Mogla je da ga namirishe, chistog, na sapun i toplog. Dobar osnovni miris civilizovanog mushkarca koji je izgledao u nekim svojim delovima kao domorodac. »Lep parfem«, reche on, stavljajuci njene ruke sebi na grudi blizu ramena. »Hvala.« Polako su igrali ne krecuci se mnogo ni u jednom pravcu. Mogla je da oseti njegove noge uz svoje, dok su im se stomaci povremeno dodirivali. Pesma se zavrshila, ali on ju je i dalje drzao uz sebe, mrmljajuci melodiju koja je upravo odsvirana, stajali su tako dok nije pochela sledeca pesma. Automatski ju je poveo u nju, i plesanje se nastavilo dok su se zrikavci okolo zalili shto dolazi septembar. Mogla je da oseti mishice njegovog ramena kroz tkanu pamuchnu koshulju. Bio je stvaran, stvarniji od ichega shto je poznavala. Malo se savio da bi stavio obraz uz njen...
...Bilo je neke prijatne agresivnosti u njemu ali je izgledalo da moze da je kontrolishe, da je ukljuchi i da je zatim oslobodi kada zazeli. Obe te stvari su je zbunjivale i privlachile, neverovatna snaga, ali kontrolisana, odmerena snaga nalik streli koja je bila pomeshana sa toplinom i bez nagoveshtaja zla... Postepeno i bez plana, sve vishe su se blizili jedno drugom, igrajuci... Ona se pritisla uz njegove grudi i pitala se da li on moze da oseti njene grudi kroz haljinu i koshulju i bila je sigurna da moze. Chinilo joj je dobro da ga oseca. Htela je da ovo potraje vechno. Josh starih pesama, josh igranja, josh njegovog tela uz njeno. Ponovo je postala zena. Ponovo je nastao prostor za igranje...
...Bilo je vruce. Dizala se vlaga, a daleko na jugozapadu je zagrmelo. Moljci su se lepili za mreze, gledajuci svece u poteri za vatrom. Sada se zaljubljivao u nju. I ona u njega. Odvojila je obraz od njegovog, pogledala ga tamnim ochima, on ju je poljubio, ona je uzvratila poljubac, dugotrajno nezno ljubljenje, reka ljubljenja. Odustali su da se prave da igraju i njene ruke obuhvatishe mu vrat. Levom rukom ju je drzao za struk na ledjima, dok je drugom prelazio preko njenog vrata i obraza i kose.
...Konachno se odvojila od njega, od mesta gde je stajao... uzela ga je za ruku vodeci ga ka stepenicama, gore na sprat... u svoju sobu, gde je upalila malu lampu za chitanje pored kreveta...
...S licem zarivenim u njegov vrat i kozom uz njegovu, mogla je da namirishe reke i dim od drveta, da chuje vozove kako se pushe izlazeci iz stanica u zimu u davnim nocima, mogla je da vidi putnike u crnim ogrtachima kako se stalno krecu duz zaledjenih reka i kroz livade u leto probijajuci put ka kraju stvari. Leopard ju je osvojio, ponovo i ponovo, i josh jednom, kao prerijski vetar, dok se ona kotrljala pod njim jashuci na tom vetru kao naga devica iz hrama ka slatkim, popustljivim vatrama koje su oznachavale blagu krivinu zaborava...
... Konachno je znao smisao svih malih otisaka stopala na svim napushtenim plazama po kojima je ikada hodao, svih tajnih tereta koje su prenosili brodovi koji nikada nisu jedrili, svih prekrivenih lica koja su ga posmatrala dok je prolazio vijugavim ulicama gradova u sumrak. I kao veliki lovac na staro koji je proputovao duge milje i sada vidi svetlost svojih logorskih vatri, nestala je njegova usamljenost. Najzad. Najzad. Dospeo je tako daleko... tako daleko. I lezao je preko nje, savrsheno oblikovan i nepromenljivo celovit u svojoj ljubavi prema njoj. Najzad... Pred jutro, podigao se malo i rekao gledajuci je pravo u ochi »... zbog ovoga se nalazim u ovo vreme na ovoj planeti. Ne zato da bih putovao ili slikao nego da bih tebe voleo. Sada to znam. Padao sam sa ivice velikog, visokog mesta, negde daleko u vremenu, mnogo godina pre nego shto sam ziveo u ovom zivotu. I kroz sve te godine, padao sam ka tebi.«
...Ona bi pochela da se okrece u svom umu, dublje dishuci, pushtajuci ga da je odvede tamo gde je ziveo, a ziveo je na chudnovatim, progonjenim mestima, daleko izvan granchica Darvinove logike...
IP sačuvana
social share
Ja sam andjeo sa neba i bezobrazna kad hocu, ja cutim, al` kad treba pevam danju pevam nocu, zahtevna k`o dete, a u dusi sam romantik, ja se klonim svake stete, al` za frkom sam fanatik


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 8
 Evo malo iz moje arhive

March 17, 2004
Gips

Evo jutros je pocela cetvrta nedelja mog oporavka. Cetvrta nedelja kako nisam video sopstvene noge , stomak, kolena. Lezao sam u gipsanom koritu i jedino sto sam mogao da pomeram bila je leva saka, a od skoro i cela leva podlaktica. Samo to pomeranje je bilo prilicno bolno, kazu doktori atrofija misica. Nisam se bunio, moj pad sa motora bio je toliko zajeban da nikome , pa ni meni samome nije jasno kako sam preziveo. Ne samo da sam preziveo nego nemam ni jednu trajnu posledicu, bar tako kazu. Ali cu zato morati da lezim, i da lezim i da lezim. Dr.Kostic, sef odeljenja kaze minimalno 6 nedelja u koritu a posle cemo videti.
Bolovi polomljenih kostiju su prestali, nagnjecenja misica i razne ogrebotine, oguljotine ,razderotine i sta ti ja jos znam kakve …tine polako prolaze ali sada se javlja novi problem, nepodnosljivi svrabez po kozi koja se usparuje u gipsanom skafanderu. Sve ce to proci jednog dana , samo kad.
Roditelji i brat su mi dolazili svakog dana u posetu. Bili su najpre potpuno izgubljeni ali kako je vreme odmicalo a sa njim i svest da je najgore proslo postajala jaca poceli su i prekori. Znam da su bili na mestu, sve sto mi se desilo napravio sam sopstvenom idioterijom, ali sta sad ja tu mogu da radim.Sta bi bi.
Najpre nisam mogao ni da jedem , primao sam infuzije, onda su mi posle desetak dana po prvi put dali solju caja, zatim i keks . Sada vec jedem manje vise normalnu hranu samo neko mora da me hrani. Jos veci problem od hrane je problem nuzde. I tu je bilo raznih faza , najpre nista, zatim kateter za mokrenje a od skoro kao i svi nesrecni polomnjeni a nepokretni na ovom spratu bolnice, guska i lopata.
Prvi mi je gusku postavio moj rodjeni brat, a zatim i svi ostali koji bi se tu zatekli.Prilicno ponizavajuce, zar ne. Ali cudo ti je zivot.

Pre par dana moj oporavak usao je u novu fazu. Probudio sam se u sred noci i shvatio da imam erekciju.Prvo sam pomislio da mi se pisa ali ipak sam uspeo da razaznam razliku. Pade mi napamet da pozovem sestru da mi donese gusku i kada zamislih zensku ruku kako mi namesta nabreklu karu u prljavu flasu, moja erekcija se pojaca.
I pozvah sestru. Prizeljkivao sam Milicu, mladu crnku tek izaslu iz skole , kratke kose i prilicno velikog dupeta, ali pojavi se Rada, debela, znatno starija i prilicno ruzna plavusa, normalno, farbana plavusa.
“ Sta je bre Sumaher,sta se deres? “ odbrusi sa vrata ,” probudices celo odeljenje”
“ Treba mi guska sestro” rekoh razocarano sto nema moje Milice
“ Pa sta se deres, imas zvonce na krevetu” ponovo progundja saginjuci se pored labavoa gde je guska stajala.
“ A sta ce meni zvonce” upitah je iznervirano.
“ Auu, izvini zaboravila sam da ti nemas ni jednu ruku slobodnu” rece ona zaista izvinjavajuci se, nekako pomirljivo.
Zatim mi bez reci podize carsav koji je pokrivao jedini deo moga tela koji nije bio oklopljen, moje genitalije. Kita je malo splasla dok smo se mi raspravljali ali i dalje je to bila erekcija. Ona ga rutinski uhvati levom rukom a desnom na njega nasadi tu plasticnu hladnu flasu sa sirokim grlicem. Iako se obicno tu zavrsavao prvi deo procesa “ davanja guske” njena ruka zadrzala se nekoliko sekundi duze od uobicajenog vremena. Kao da ga je odmeravala, njegovu tezinu, toplotu ,ukrucenost.
“ Ajde majstore toci pa da dremamo , tek je pola tri “ rece nekako obicno ,kao da je u pitanju administrativna usluga a ne najintimniji dodir zene jednom muskarcu. Za nju je i bio pomislih ali ni to nije pomoglo da otpocnem sa punjenjem posude.
“ Pa sta je bilo , imas neki problem? “ upita ona zabrinuto. “ Ajde samo se opusti”
Mene uhvati panika , sta ako me provali, sta ako se naljuti? Pokusavao sam da se napnem, ali jednostavno nije islo.Moj kurac je rastao sve vise. Nabijao se u zidove prljave flase ,zaboleo me. Zastenjao sam , ne znam da li od muke ili od zadovoljstva.
Rada se trze, kao da je dremala.
” Pa sta je bilo ? Cekaj , cekaj da vidim” rece glasom kojim se stariji obracaju detetu u nevolji. Smakla je gusku i moja se kita ispravi svom duzinom ka njoj.
“ Opa , sta mi to imamo” prosaputa i pogleda ka meni. “ Pa nama se ne piski jel da?” poce da se mazi “ nama se nesto drugo radi” U njenim ocima caklilo je nesto. Nesto tako uzbudljivo, tako strasno tako zenski.Ono sto seljaci kazu, viri joj kurac iz ociju. Vec sam rekao da je bila i matora i ruzna i debela ali u tom trenutku bila je zena , bila je zenka spremna da se nabije na moj nesrecni natekli komad mesa koji strcao iz gipsane skoljke.
Uzela ga je u ruku ,stisnula ga jednom ,pa drugi put, kao kada zagrejavate plastelin da bi mogli da ga vajate. Prilicno jako, cak bolno, a zatim je pocela da ga drka.
“ Sad ce Rada tebi da olaksa, samo ti cuti , opusti se i uzivaj “ saputala je , gotovo siktala .Shvatio sam u trenutku da je pukla.Da iz nje govori pohota, da se nesto polomilo i da to nije ona Rada koja umela sve nas jako da nervira svojom bahatoscu i dranjem po hodnicima. Njena figura se najpre udalji od mene a zatim se gornji deo polako poce spustati prema mojim preponama. Kurac nije ispustala iz ruku. U polumraku sobe nazirao sam samo njenu senku koja se nadvijala nad mojim stomakom, pa zatim podskakivala i trzala se. Osetih njene usne na glavicu, vreli dah okupa mi vec nadrazenu kozu a zatim mi kurac nestade u toplini njenih usta.Pusila ga je iz sve snage. Zazmurio sam. Prisecao sam se raznih pusenja koja sam do tada imao. Raznih zena koje su ucile mene, drugih koje sam ucio ja.Kako se to radi , kako se usisava, lize,gricka ali ni jedno moje dosadasnje pusenje nije bilo kao ovo.
Lezao sam kao klada , potpuno nemocan , Rada mi je pusila a ja nisam mogao ni prstom da maknem.Lazem, sakom leve ruke sam guzvao carsav ali to je bilo sve.
Mogla je da mi radi sta hoce, da ga ljubi, sisa ali i da ga odgrize ,odsece a ja pri tome nisam mogao nista. Taj osecaj bespomocnosti preplavi me celog i ja svrsih u trenutku.Rada je izmakla glavu , da joj ne istresem bas sve u usta ali nije prestala da ga drka.Tek tada shvatih da je raskopcala uniformu i da svoju levu ruku zabija sebi u picku. Drkala je sebe drkajuci meni. Savrsena slika.U polumraku razaznah da zmuri, kao u transu. Stiskala mi je karu, cimala je sve jace, povremeno cak bolno za mene ali cutao sam, pustio je da se izivi. Nakon nekoliko polu-uzdaha koji su bili praceni bolnim cimanjem mog kurca, ispusti dubok ali ne i glasan uzdah. Svrsila je.
Cutao sam . Ona se polako sredjivala , zakopcavala uniformu ,brisala znoj sa cela.
“ Super si Sumaher” rece “ steta sto si tako izlomljen”
“ Rado, hvala ti” rekoh
“ Hvala tebi , i ja sam uzivala” , krenula je da izadje a ja osetih da mi se pripisalo:
“ Ej Rado daj sada tu gusku “
“ Evo ti, ali daj zavrsavaj nemoj da me zamajavas” smejala se
“ Kada opet dezuras “ upitah sa namerom da zakazem novo zezanje
“ Tek za mesec dana, idem sutra na odmor” rece pa dodade “ ali sacekaces ti ovde Radu “ i kucnu me po gipsu.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 8
Nikako fina . . .               

autor:   Ana
   

                 
"

Kada danas malo razmislim deluje mi i pomalo smesno... Ipak tada sam se stidela sama sebe... Imala sam 15 godina i nikakvo sexualno iskustvo iza sebe kada sam otisla na more. Isla sam preko skole tako da je bilo ludilo... Tek gotova prva godina gimnazije. To je leto trebalo da posluzi za jos bolje upoznavanje sa drustvom... Kao i obicno bili smo smesteni u neki mnogo ocajan hotel ali nama nista nije smetalo da se dobro zezamo... Na moru sam takodje trazila i frajera, nekog slatkog tipa naravno, nesto kao letnja sema...

Imala sam neke tipove pre toga, ali je to sve bilo cedno... Malo vatanja, ljubljenja i izlazaka i na kraju nista. Mislila sam da sam jos daleko od nekog sexa, cak nisam ni razmisljala o tome... Ipak posle par dana na moru ja sam sa jos dve drugarice upoznala tri momka iz Beograda. Zezali smo se sa njima i tako to... Onda smo resile nas tri da ih nekako uvedemo jedno vece kod nas u sobu kada svi budu otisli u izlazak. I tako vec za dva dana su oni bili k od nas u sobi... Oni su inace bili maturirali te godine... Sedeli smo i zezali se, kada je jedan od njih iz ranca izvukao tri flase vina... Sta mislite da li sam ikada pila? Normalno da smo prihvatile da popijemo po koju jer nismo htele da ispadnemo klinke... I tako pocelo je da me pice polako omamljuje.

Vec smo sve tri postale pomalo razuzdane i ljubile smo se sa ovim tipovima naizmenicno!!! Molila sam Boga da ne pokusaju nesto sa nama jer cemo tesko odbiti... I tada je ustvati pocelo... Neko od njih je pricao nesto o sexu kada je jedna od mojih drugarica pocela da mu objasnjava kako je to sto on prica glupo... Odjednom neko je predlozio da igramo jednu igru... Svako napise na papiru sta bi radio onoj drugoj osobi (suprotnog pola naravno) i onda te papirice promesamo... Naravno prvo smo mi pisale, a oni su morali da ispunjavaju... I tako mi smo pisale sve neke decije stvari, a kada je na njih dosao na red pocelo je da bude veselo...

Prvo je Maja vukla ceduljicu i na njoj je pisalo da izdrka jednom od momaka... Odbijala je naravno, ali kako su momci navaljivali mi se dogovorimo da svaka uzme i izdrka po jednom tipu u isto vreme (bile smo pijane i razum nas je napustao...)... Oni su seli na krevet, a mi klekle ispred njih i cekale... Kada su skinuli sorceve osetila sam neke zmarce, znala sam i sta predstavljaju jer sam vec drkala pickicu nekoliko puta i bilo je mnogo dobro... Uhvatila sam mog tipa za kurac koji je jos bio polumrtav i pocela polako da ga drkam gore dole... Njemu je tako ocvrstao da nisam verovala... Koliko su se oni palili toliko smo se i mi palile sve vise... Sigurna sam da su momci to i primetili. Pogledala sam ovog mog tipa dok sam mu drkala i on mi je rekao da mogu slobodno da liznem! Bila sam u soku, ali mi je nesto govorilo da probam...

Polako sam se priblizila ustima i probala... Samo sam ga dotakla jezikom i on je uzdahnuo, polizala sam ga celom duzinom i cinilo mi se zabavno! Pocela sam polako sve vise da mu ga lizem, a on se sve vise grcio... Kako bi mu dotakla glavic on bi uzdahnuo! Tek posle nekog vremena sam pogledala svoje drugarice koje su to isto radile njihovim tipovima sem sto je Maja svom tipu vec uveliko pusila i to nespretno bar po njegovim reakcijama... Tada sam se i okrenula i strpala kurac u usta... Oh kakav osecaj, da li zbog pica, ali sve sam se vise palila i gubila. Lizala sam ga uvlacila u usta i tek kada bi se on trgnuo usporavala. Postala sam divlja samo tako... Ubrzo je svrsio i tako me iznenadio da sam se zagrcnula... Punio mi je usta i lice. Celu me je ulepio! Ustala sam da otrcim do kupatila. Kada sam usla Maja je vec umivala lice.

Pogledala sam se u ogledalo i imala sam sta da vidim. Moje lice je celo bilo ulepljeno, a sperma mi se slivala niz obraze. Nemate pojma kako sam sebi sama izgledala kao kurva. Valjda je zato i proradilo nesto u meni... Umila sam se i vratila u sobu... Momci su bili vrlo zadovoljni i nesto su pricali. Popricala sam sa mojim drugaricama i r esili smo da odigramo neku vrstu igre ovoga puta nase... Pitala sam momke da li je to sve sto cemo dobiti veceras? Pogledali su nas i nasmejali se... Skinula sam haljinicu sa sebe i gacice... Devojke su me pratile... Poceli smo da se vacarimo sa momcima. Ubrzo jedan od njih mi je rukom drazio pickicu... Topila sam se polako i uzivala u svemu ovome bila sam vrela sve vise!!! Ipak nisam htela da ga pustim u pickicu jer sam bila nevina kao i njih dve... Tada me je pitao da li bih dala u guzu!!!

Nastao je nov dogovor nas tri... Ubedjivali su nas momci i ubedjivali... Objasnjavali kako cemo sve to i slicno... Na kraju nas tri smo pristale. Dogovorile smo se da nema odustajanja ma koliko da boli! Na isti krevet smo se smestile i to tako sto smo se oslonile kolenima i visoko podigle guze... Sa momcima smo se sve dogovorile i na nama je bilo samo da se spustimo na laktove. Mislim da sam cekala citavu vecnost kada sam osetila kako mi nesto curi niz guzu i sliva se taman izmedju pravo ka mom cmaricu... Ubrzo sam osetila prst kako mi razmazuje najverovatnije kremu za suncanje i kako mi polako drazi i prelazi preko cmarica, svidjalo mi se, a kao sto sam pogledala i mojim drugaricama...

Ubrzo sam osetila prst kako ulazi unutra, malo sam se trgnula, ali sam se ubrzo navikla... Ubrzo sam osetila kako mi uvlaci i drugi prst u guzu... Vec je pocelo da boli... Trpela sam!!! Ubrzo i treci prst mislila sam da je svemu kraj kada ih je izvukao, ali ne ubrzo sam osetila kako mi je naslonio kurac na cmar... Polako je poceo da ga uvlaci, a ja sam pocela da jaucem... Bolelo je i tu nista nisam mogla, isto je bilo i mojim drugaricama, Maja je cak i pomalo zaplakala... Polako je ulazio i bio je sve dublje... Onda ga je naglo izvukao i zabio...HTELA SAM DA UMREM KAKO ME JE ZABOLELO, ali sto ga je vise uvlacio to sam se vise palila i navikavala... U opstem delirijumu sam posla rukom ka mojoj pickici i pocela da je drkam...

Sto mi je bilo sladje to sam je sve vise drkala... Ubrzo sam pocela da svrsavam i to bas kada sam osetila kako mi se nesto toplo razliva kroz guzu!!! Kakvo je to svrsavanje bilo do tada moje najlepse u zivotu... Samo sam pala na krevet kada ga je izvukao i ostala da lezim tako jedno deset minuta... Kada sam otvorila oci momaka nije bilo i samo smo nas tri lezale... Ustale smo umile se i sredile... Resile smo da o ovome cutimo bar dok malo ne razmislimo o svemu... Sutra ujutru smo izvukle opsti zakljucak... Tri drolje su dozvolile potpuno nepoznatim tipovima da im razvale guze!!! Danas bih rekla pa sta, ali tada me je bilo sramota... Iako sam sledeci sex imala tek dve godine kasnije idalje mislim da sam tada ispala drolja, ipak mozda sam to oduvek bila samo sam bila previse ustogljena da to sebi priznam, ali izgleda da pice moze i to da sredi...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 1213
Zastava Beograd
mob
Samsung R210
 
   
   MOJ CALE

Keva i cale su se razveli kada sam ja imala nepunih sesnaest godine. Odabrala sam da zivim sa ocem. Razveli su se zbog, kako je receno na sudu, “neslaganja karaktera”. To nije uopste bilo tacno. Keva je jurila karijeru sudije i to je bio osnovni razlog. Stalno je imala potrebu da se takmici sa muskarcima, da nesto i nekom dokazuje. Cale je kuler i pravi smeker. Duhovit, sarmer...
I, naravno, voleo je zene. Ali, mnogo. Kevu je trpeo godinama, kao i njene tripove oko ravnopravnosti polova, ugrozenosti zena u nasem drustvu, itd. On se ne bi ni razveo od keve jer mu uopste nije smetala. Tacnije nije nikada bila kod kuce. Medjutim, kada je trebalo da postane sudija u glavnom gradu cale je rekao da nece da ide. Da mu je sasvim dobro i na moru, u gradicu u kome smo ziveli. Cale je imao svoja dva butika i valjao je robu iz Italije. Ziveli smo super. Nista nam nije falilo. Keva je naravno otisla u glavni grad i posle nekog vremena su se dogovorili da se razvedu.
Nije mi padlo na pamet da idem sa njom jer je bila strasan smor i nevidjeno napaljena na karijeru.
Cale je stalno govorio da ona zivi da bi radila a on da radi da bi ziveo.
No sve u svemu ja i cale smo ostali na moru, a ambicija zvana mama u glavni grad. Cale mi je rekao kasnije da je nasla nekog profesora prava i da se s njim spandjala i da pisu neke dosadne knjige zajedno. Retko sam odlazila kod nje. Davila me pricom da treba da upisem medicinu, da postanem hirurg... Ja sam bila pred maturom i punoletstvom, ali me te price nisu zanimale.
Ineteresovali su me samo izlasci, zezanja, drustvo i naravno seks.
Djanu sam skinula odmah po odlasku majke u glavni grad.
Moja drugarica Maja je imala starijeg brata i stalno smo pricale o njemu i njegovim drugovima. Oni su bili studenti i tog leta su kao i obicno dosli kuci na odmor. Njen brat je dosao sa devojkom iz glavnog grada. Bila je strasna riba. Plavusa, duge noge, sise... sve je imala. Kao i love. Bila je namontirana kao da je iz Holivuda.
Jedno vece Maja mi je ispricala kako ih je gledala dok se karali na plazi. Kaze da se tako cudno osecala i da joj je iz picke curelo kao iz cesme. Trazila sam da mi sve isprica.
Bili su goli. Prvo mu je pusila dok je on lezao na pesku. Onda mu je sela na karu i pocela da se tako uvija da sam pomislila da joj nije dobro. Potom je ona legla na ledja a burazer je legao preko nje i poceo da je jebe digavsi joj neoge visoko drzeci ih za skocne zglobove.
Nisam odgledala sve do kraja, kaze Maja, nego sam otisla kuci i strazno izmazila moju picu.
Dok mi je to pricala ja sam se kao i ona strano napalila. Dosle smo na ideju da vidimo jedna drugoj ribice. Moja je bila mesnatija sa debelim, bucmastijim usminama a njena nekako ravna, samo prorez. Pitala sam je da li je stid da zajedno izdrkamo. Pocele smo da se smejomo i da mazimo nase ribice. Bilo je super.
Maja je onda predlozila da jedno vece izadjenmo sa drugovima njenog brata. Tako je i bilo. Posle bioskopa i kafica dosli smo kod mene kuci jer mi je cale bio u Italiji. Iznela sma vino i krenuli smo da se zezamo. Oni su nas zezali kako smo klinke, kako ne znamo da se ljubimo i tako to.
Vino je radilo svoje i ja sam sa Nikolom otisla u caletovu spavacu sobu na spratu koja je bila preko puta moje gde su otisli Maja i Tarik.
Ja sam bila solidno pice. Nisam imala neke sise ali sam bila dobro gradjena. Imala sam okruglo, malo mesnatije guzove ali, kako rece Nikola, rodjena sam bila za kurac. Mazili smo se, vatali, ljubili. Ostala sam samo u tangama a on u svojim boksericama kroz koje se bez problema naziralo Ono. Kada me je uhvatio za picku zavrtelo mi se u glavi. Grickao mi je bradavice, sto mi se jako dopalo, ljubio po stomaku i polako se priblizavao mojoj maci. Bila sam stegnuta i samo sam mislila sta ce dalje da bude. Skinuo mi je tange polako i krenuo da mi lice picorak. U sto je bilo lepo. Onda je uzeo u usta jednu moju usminu i poceo da sisa, pa drugu, pa prvu... Na kraju je poceo vrhom jezila da mi lize klitoris. Tresla sam se kao prut. Potom je ukrutio jezik i krenuo da mi ga gura u picic. Jebao me je jezikom tako lepo da sam svrsila mnogo jace neko kada sam drkala. On je izvadio kurac, preciznije kurcinu, to kazem jer je to cudo sigurno imalo oko 20 santimetara i debelo kao flasica kokakole. Zatrazio mi je da mu pusim. Niti sam ti iakada radila niti sam znala kako se to radi. To sam samo na pornicima videla. Jedva sam ga stavila u usta i pocela da idem gore dole. Poceo je da stenje. Odjednom ga je izvadio iz mojih usta i jako stegao oko korena. Necu jos da svrsim ocu da te pojebem. U medjuvremenu ja sam se dole, ne znam zasto, osusila. Rekla sam mu da sam nevina i da pazi jer sam cula da to jako boli. On je govorio da ne brinem nista, da ce sve biti u redu, da se samo opustim itd. Medjutim, nikako nije mogao svog monstruma da mi ugura. Lizao me je i lizao ali nikako da udje. U jednom momentu sam cula Majin vrisak znala sam da ju je Tarik probusio. Napalila sam se istog trenutka. Rekla sam Nikoli neka ga gurne iz sve snage pa sta bude, htela sam i ja da skinem djanu, obavezno. Pogotovu sto je Maja to ucinila. Digao mi je noge i kurcem trljao po picki. Ja sam spustila ruke niz telo i polako razvukla moju ribicu. Prislonio ga je na otvor i gurnuo krvnicki. Jauknula sam do neba. Stasno me zabolelo, do suza. On je onda nacinio jos jedan pokret karlicom i zabo mi ga do kraja. Osetila sam strasna bol. Osetila sam da mi je kurcem dosao do dna picke. Prvi put u zivotu bila sam napunjena kurcinom. Ta pomisao me je nalozila. Krenuo je da me jebe. Samo sam bol osecala. Posto je i on bilo napaljen kao zver, izvadio ga je brzo iz mene i svrsio po mom stomaku. Prvi put u zivotu sam videla spermu. Bilo je krvi koliko hoces. Otisao je da opere kurac a ja sam onako ostala da lezim. Vratio se a ja sam potom otisla da se istusiram. Picaka me je bolela, ali sam se nekako i pored bola dobro osecala.
Vratila sam se u sobu a on je lezao pokriven preko glave. Zavukla sam se u krevet i odjednom provalila da je u krevetu Tarik. Skocila sam kao oparena. Bilo me je sramota. Ali iz moje sobe sam cula kako se Maja dere, kako vristi i ukapirala da se kara sa Nikolom. Tarik je pruzio ruke i rekao mi da pridjem da ne moramo da se karamo, ali bar da ne smetamo Nikoli i Maji. Bili su stvarno dobri momci i zaista nisam imala cega da se plasim. Tarik je rekao da mi se nista nece dogoditi sto ja ne zelim. Tacno, ali ja sam vec zelela da se i sa njim pojebem. Kakvo skidanje djane. Prvi put pa sa dvojicom.
Maja je urlala, razvalices me Nikola, joj, nemoj toliko duboko, polako, jebi me polako. Tako, tako...
Vec sam bila vlazna. Legla sam pored Tarika i poceli smo da se vatamo. Uzeo me je za ruku i stavio mi je na svoj kurac. Iznenadila sam se koliko mu je bio manji i tanji. Bez iakve predigre digao mi je noge i polako mi uvukao kurac. Nista me nije bolelo. Bilo je super. Krenu je da me kara polako pa sve jace, uvijala sam se i pokusavalada uhvatim ritam jeba. Onda me okrenu s guza i krenuo da me krese odpozadi. Jako mi se svidelo. Kada me je uhvatio za bokove i poceo da navlaci potpuno sam poludela i pcela da svrsam kao nenormalna. Svrsio je i on po mojoj bulji.
Posle nekog vremena dosli su u nasu sobu Nikola i Maja. zapalili smo i poceli da se zezamo da su oni kao ledolomac “Lenjin” kada je probijao led na Antarktiku.
Nikola je onad uzeo cetiri sibice i rekao ko izvuce najmanju ide da napravi sendvice. Ta sam bila ja.
Otisla sam dole u kuhinju sva srecna i krenula da pravim klopu. Neznam posle koliko vremena sam krenula gore i dosla do sobe imajuci sta da vidim. Maja je pusila kurac Nikoli a Tarik joj je lizao picku. Nisma mogla da verujem. Rekla sam im da ja mozda nisam suvisna, na sta je Tarik odgovorio da nije uredu da njegov kurac bude sam i neposluzen. Uhvatila sam odmah Tarikovu kitu i pocela da je sisam gotovo sa nekom ljubavlju. Kurac u ustima mi se veoma dopadao. Nekako, drzala si muskaraca za ono sto mu je najvaznije. Jer, musko to je ipak kurac, sve ostalo su nijanse.
Nikola je onda Maju podigao kao perce, polozio je na jedan deo kraveta, digao joj noge i uterao joj karau do pola. Ja sam legla pored Maje sama digla noge a onda mi ga je Tarik roknuo. Ja i Maja smo se drzale za ruke i gledale kako se jebemo. Onda su oni krenuli da nas bombarduju. Nikola je pitao Tarika kako se ja jebem da li me je dobro razradio. Svi smo se smejali i dahtali. Nikola je rekao da je Majina picka mnogo sisra i da je baz stvorena za njega. Tarik je rekao da pak moja picka dizajnirana za njega.
Elem, tog leta smo se karale svakodnevno i to sa obojicom. I Nikolu sma posle primala gotovo bez problema, narocito kada bi me kara zguza. Ceo kurs smo tog leta zavrsile. U bulju nas je karao prvo samo Tarik, Nikolin nismo mogle da primimo. Medjutim, jedno vece Nikola je doneo neku kremu, namazo nam bulje. Onda nas je Tarik karao u bulju a Nikola je prvo Maji krenuo da ga stavi. Posto je Tarik izvukao svoju karu svrsivsi u Maju, Nikola je namazo svoj kurac i bez vecih problema gurnu glavic u Maju. Vrisnula je. Nikola, onako raspamecen, nije mogao da se kontrolise i svom silinom ga joj je sjurnuo u bulju. Maja je pala potrbuske. Nikola je nastavio sa dranjem njene guze. Maja je pocela da uziva, placuci mu je govorila da ne prestaje. Boze kada je Nikola svrsio koliki je bio otvor Majnine bulje, to nikad nisma videla. Sutradan i mene je Nikola karao u bulju, po istom principu. Hrtela sam da ga primim i u bulju po svaku cenu. Bilo je to strasno. Odvalio me je. Danima me je guza bolela.
Naravno krali su nas i u sendvicu. Samo stim sto nas je Nikola karao u picke a Tarik u bulju. Au kako je to bilo dobro. E tog leta smo se nasvrasavale za tri zivota.
Od tada pa do punoletstva jebala sam se mnogo i cesto. Imala sam preko petnaset tipova koji su se nasladjivali mojom malom. Svaki moj tip karao je i Maju, kao i njeni mene. Dakle volele smo kurac i to mnogo.
Ali, da se vratim na caleta.
Cale i ja smo imali drugarski odnos. Rekao mi je da iam povrenje u mene, da su mi sve stvari dozvoljene osim droge uz obavezu da moram biti odlican djak. U protivnom nastupaju sankcije. A ukoliko, nedaj boze, cuje, vidi ili sazna da koristim drogu da necu znati sta me je snaslo. Da ce me sikidati sa droge na suvo, da ce me odvesti u planinu i tamo drzati dok ne budem cista i tako to.
Pricali smo o svemu, bio mi je pre svega prijatelj pa otac.
Pricali smo i o seksu. Rekao mi je da je seks super stvar i da treba da pazim kada do toga dodje. Da mogu da ga volim ko boga ali ako nema kurton od seksa nema nista. To sam mu obecala. Pricao mi je muskim forama i kao da na njih ne nasednem ukoliko ne zelim.
Znao je da sam izgubila nevinost ali me nista detaljnije o tome nije pitao niti bi mu ja pa i rekla.
Jednog dana banula je policija u kucu i odvela caleta. Bila sam na ivici nervnog sloma. Keva je odmah dosla i odmah pocela da sere. Rekla sam da knjige mora da vodi pazljivo, nije ovo socijalizam, ovo demokratija... Srala je nevidjeno. Sto je najgore dosla je u situaciju da ona caleta vadi. Cale je bio boem, smeker i sva ta sranja oko racunovodstva je prepusto nekoj privatnoj firmi. Sve u svemu se dobro zavrsilo, cale nije bio kriv, ali je u zindanu ostao mesec dana.
Kada je izasao keva je opet dosla. Da, ja nisam htela da idem kod nje dok je cale bio u zatvoru. Tu smo se starsno posvadjale. Rekla mi je da sam luzer kao i on. Popizdela sam. Svasta sam joj rekla. Ti si kao pobednik, zivis u tudjoj gansonjeri, karas se sa nekim matorcem koji ima dioptriju ko piksle, nemas auto, jer onaj izdrkani Jugo nije auto... cale kara najbolje ribe, ima Audi, kucu, na kraju krajeva dete vase je odlucilo da zivi sa njim... Zeno da li ti to nesto govori o tebi... U strasno sam je napusila. Cale luzer a ona pobednik, nije nego.
Medjutim, kada se cale vratio iz bajboka malo se promenio. Kao da mu je opao entuzijazam za zezanjem i zivotom. Vracao se u normalo polako i tesko. U stvari najteze mu je palo sto ga je jedan drug izneverio, prevario i doveo ga do zatvora. Sada je taj njegov drug u zatvoru.
Cale je vreme uglavnom provodio kod kuce kuvajuci mi nabolje specijalitete. Ja sam izlazila ali ne toliko.
Vec se bio skoro oporavio, kada sam mu jedno vece predlozila da izvede mene i Maju na klopu. Da se namontira, odelo kravata i sve to i da odemo u jedan restoran u susedni grad, koji je takodje bio na moru. Maja i ja smo se namontirale, minici, stikle... Kada smo usle u taj restoran svi su samo u nas gledali. Kao vidi matori dzukac mazno dve mlade ribe, mora da je neki krimos, ili biznismen a ove dve sponzoruse...
Proveli smo se do jaja. Cale nam je pricao celo vece kako je muvao ribe. Vristale smo kada nam je pricao kao je smuvao moju kevu. Spavali su prvo vece. E, rekoh, dobro sto si mi to rekao ima oci da joj izvadim. Ni slucajno rekao je, to je kulovski. Tako se sam ponasaju neobrazovani tipovi. Smekeri to ne rade. A vas dve treba da budete smekeri.
Odvezli smo Maju i dosli kuci.
Cale je bio veso, raspolozen. Malo se kurcio celo vece ali mu je ta terapija prijala.
Otisli smo u svoje sobe ali ja nikako nisam mogla da zaspem.
Digla sam se i u spavacici dosla kod njega i zavukla mu se u krevet. Strasno je mirisao. Pripila sam se uz njega a on je poceo da me mazi po kosi. Govoreci ajde ti si sad velika devojcica i idi u svoj krevet. Sve se nekako izmico donjim delom tela od mene. Ja sam u jednom trenutku prebacila nogu preko njega i osetila da mu je kurac ukrucen. Popela sam se na njegov stomak, opkoracila ga i pocela da ljuljam krevet. Nema spora da je an svom golom stomaku osetio moj picic koji su stitile majusne tange. Kao poceli smo da se rvemo. Ajde brisi u svoju sobu. Medjutim, imala sam utisak da to nije rekao za stvarno, kao da je zelo da ostanem. Stavila sam ruke iza ledja i uhvatila ga za kurac. Bio je presudan momenat. Ili ce me osamariti i oterati ili...
Uhvatio me je za glavu pogledao prodorno i poljubio u usta. Prihvatila sam polubac. Legla sam pored njega i dugo, dugo smo se ljubili pripijeni jedno uz drugo. Bila sm toliko mokra da su tange pocele da me “kolju”. Skinula sam spavacicu i gacice. On je lezao go sa gacicama. Jednom rukom ih je skinuo a i zi njih je izleteo vrlo lep kurac. Veci od Tarikovog, ali manji od Nikolinog. Uglavnom, kurac koji bi svaka pica pozelela.
Legla sma preko njega i nastavili smo da se ljubimo. Rekao mi je samo mirno da lezim, da se ni sa cim do usnama dodirujemo. Stomakom sam mu osecala kurac koji je on uzeo, izvukao ispod mene i naslonio mi ga na picu i bulju. Samo sam ga ovlas osecala. Mazio mi je ledja a ja njemu glavu. Tako lepo i tiho smo svrsili istovremeno. Osetila sam samo kako mi sperma sa visine pada na ledja.
Zapalili smo i poceli da pricamo.


IP sačuvana
social share
I can't get a girl
cuz I ain't got a car
I can't get a car
cuz I ain't got a job
I can't get a job
cuz I ain't got a car
So I'm looking for a girl with a job and a car
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 1213
Zastava Beograd
mob
Samsung R210
   
   Martina

Ovo se desilo dok sam išao u drugi razred gimnazije koji je kao i svi razredi gimnazije bio pun mladih, tek propupalih, jebozovnih pičkica. Slučaj je htio da jednoga utorka upravo te godine doživim svoje prvo seksualno iskustvo.
Tog tjedna smo trebali pisati matematiku. Martina, jedna od frendica iz razreda (i to jedna od onih koje je priroda već tako mlade dobrano obdarila na pravim mjestima) me je nazvala telefonom i zamolilia da dođem kod nje i da joj objasnim neke zadatke s kojim je imala problema. Bila je sama jer su njeni na nekakvom putu i tu su navodno trebali doći još i Mirela i Anita, ali kad sam došao ona je bila sama, svi ostali su otkazali.
Pustila me je u svoju sobu i rekla da pričekam jer ona mora skoknuti u trgovinu. Zavalio sam se njen ležaj i čekao. No Martina još nije dolazila, a meni je postalo dosadno te sam počeo njuškati po sobi. Otvorio sam jednu od ladica i u njoj sam pronašao Martinine gaćice i grudnjake, na moje iznenađenje velika većina njih su bili čipkasi, mali, seksi kompletići. To me je uzbudilo i kroz glavu su mi počele prolaziti čudne slike Martine. Zamišljao sam je golu kako leži na svome krevetu I kako se igra sa svojim tijelom. Mogao sam vidjeti kako si gnječi velike i nabrekle sise, kako si štipka velike smeđkaste bradavice tvrde od uzbuđenja, kao si mazi plavu netaknutu picu. Tada je moj kurac počeo rasti kao lud i ubrzo mu je postalo tijesno u hlačama. Pomislio sam, kvragu Martine nema, tko zna kada će se vratiti, za to vrijeme mogu se malo poigrati sa njim. Izvadio sam sada već potpuno nabrekli i ko kamen tvrdi kurac, zavalio se na krevet i počeo voziti
gore-dolje rukom po njemu. Sad sam u mojim maštanjima ja bio na Martini i prodirao u njezine neistražene dubine. Drkao sam sve brže i brže idući ka kraju kad sam ugledao Martinu kako stoji na vratima sobe. Postiđen, naglo sam se skočio sa kreveta i počeo se oblačiti i istovremeno ispričavati. Ali na moje veliko iznenađenje Martina se nije ljutila nego baš suprotno. Polako mi je prišla, gurnula me nježno natrag na krevet i uhvatila za batinu. Laganim pokretima ga je milovala i lagano mi mijesila jaja.
"Kako je prekrasan, tako veliki i ljiepi. Tako si ga lijepo mazio i drkao da mi noge i sad klecaju kad samo pomislim na to. Sigurno se voliš igrati s njim. I ja bi se htjela poigrati s njim. Mogu zar ne?", tiho je mrmljala.
Kada je vidjela moje silno uzbuđenje samo se osmjehnula i rekla mi:
"Opusti se i uživaj. Sada ćemo i jedno i drugo naučiti nešto novo."
I dok mi je srce tuklo kao ludo prijeteći da iskoči, legao sam i prepustio se njezinim nježnim rukama.
Strpljivo mi je skinula cipele, hlače, majicu i nakraju sa sad već drhtavim rukama bokserice. Nadvila se nad mene i počela mi nježnim poljupcima obasipati tijelo: vrat, prsa, stomak pa sve niže do samih jaja. Tada je nježno, gotovo bojažljivo liznula moj kar isprobavajući ga, a zatim ga je polako usisala u sebe. Grickala ga je i uvlačila pomalo nespretno, ali sa takvom željom i požudom da ga je uskoro fafala kao prava profesionalka. Kakav je to jedinstveni osjećaj bio, ne mogu ga riječima opisati. Kada sam osjetio da se bliži vrhunac snažno sam je uhvatio za dugu smeđeplavu kosu,
nabio joj ga skroz do jaja i svršio joj u usta. Osjećao sam kako joj je duboko u grlu dok sam se praznio, a ona pohlepno gutala moje sjeme. Podigla je glavu nakon što je iz mene isisala posljednje kapi soka, rasčupana kosa i prelijepo lice umrljano mojom spermom. Kakav je to nezaboravan prizor bio!
Ležao sam tako sa blaženim osmjehom na licu dok se Martina oslobađala svoje odjeće i udobno smjestila na krevet pokraj mene gola kao od majke rođena. Kakvo je samo tijelo imala: sise lijepe, velike i čvrste, bradavice krute i
nabubrene, stomak ravan i tvrd... Raširila je svoje duge, glatke noge jednim laganim kurvinjskim pokretom i bestidno mi pokazala svoju prekrasnu pičkicu, a kakva je to bila pička, pamet da ti stane. Sva vlažna i nabubrena, glatko izbrijana oko pukotine i sa plavim, kovrčavim grmom iznad.
"Sad je red na tebe. Pokazi što si naučio iz svih pornića što si ih gledao. Poliži me kao što ližu one kurve u pornićima. Natjeraj me da svršavam kao prava kurva.", prodahtala je uzbuđenim glasom narajcana i spremna na sve.
Nije mi trebalo dva puta reći, bio sam tako uzbuđen pogledom na njezino raskošno tijelo i raspaljen njezinim riječima da sam odmah prionuo na posao. Ljubio sam i mijesio te prekrasne velike sise, grickao joj uzbuđene bradavice, milovao je po stomaku, ljubio po pupku i pokušavao se prisjetiti svih onih pornića i što u njima tipovi rade pičkama. Svakim pokretom, svakim poljupcem bio sam sve bliži tom mirisnom, nepoznatom grmu što je skrivao predmet svih mojih maštanja. Liznuo sam joj nabrelke usmine malo, gotovo ispitivački pa još malo, a onda sam zario svoju meki jezik duboko u tu vlažnu, mirisnu mačkicu. Kakav dobar okus, kakav dobar miris, kakva toplina, pomislio sam tada i uronio gotovo cijelim licem među Martinine noge. I dok sam rukama milovao Martinine duge noge i gušio se u njezinim ljepljivim
sokovima, moj se mali ponovno ukrutio.
Martina je stenjala i backala se u užitku. Stiskala me je na svoju mačkicu, vodila me do svog klitorisa, čupala me, vrištala... Ni ja nisam mogao više izdržati, podigao sam se sa njezine vrele pičkice, uzeo svoju nabreklu kurčinu u ruku i zabio ga u njezinu vlažnu, usku mačkicu.
"To!!! Jebi me, razvali me!!! Tvoja sam!!!", vrištala je Martina od užitka.
Navalio sam se zabijati u nju u luđačkom ritmu. Osjećao sam kako moj kar razbija njezin himen i kako hrli u dubine njezine uske, netaknute pičkice. Bila je tako uska, vrela i podatna da sam se izgubio u njoj. Zabijao sam se grubo, jako... Ulazio sam u nju skroz do jaja, a onda ga gotovo cijelog vadio van i ponovo snažnim zamahom zabijao se natrag unutar, u Martinu.
Martina je miješala guzom, stiskala mi kar svojom uskom picom dok sam ju ja divljački jebao sve dok nije svršila u neartikuliranom vrisku luđački miješajući picom dok sam ju ja obilno punio svojom spermom.
"Pusti me da se okrenem.", prodahtala je iscrpljeno.
Izvukao sam ga iz nje još uvijek u punoj snazi, ukrućenog kao stijena i ljepljivog od moje sperme i njeznih sokova izmješanih zajedno. Martina je okrenula svoje prekrasno tijelo koje se presijavalo od znoja na stomak, podignula se četveronoške, isprčila svoju prekrasnu guzu i ponudila mi se.
"U guzu, u guzu mi ga daj.", prodahtala je.
" Nek i ona sazna što je prava kurčina! Napuni ju svojom spermom kao što si mi napunio picu i usta! Napumpaj ju tako snažno u moju guzu da mi sperma dođe do želudca i pomiješa se s onom koju sam progutala! Guzi svoju malu
kurvicu, guzi dobru malu Martinu, guzi me znam da to želiš!! Znam da želiš razvaliti moju slatku guzu, znam!!", sad je već vrištala izbezumljena od želje.
Pa to stvarno nisam mogao odbiti. Spustio sam svoje usne na tu prekrasnu guzu i njezno ju počeo ljubiti. Nježno sam lizao njezin uski otvor i lagano joj zabijao svoj vrući jezik u guzu. Sad joj je guza bila već lagano otvorena i vlažna od moje sline, a moj je kurac poskakivao od želje da uđe unutra. Uzeo sam ga u ruku još uvijek vlažnog od naših sokova i prislonio
glavić na sam otvor. Izgledao je tako velik u usporedbi sa Martininim otvorom, ali sad je bilo prekasno za odustajanje za bilo koje od nas. Polako sam ga zabio u njen šupak, dio po dio, nježno i pažljivo sve dok gotovo cijeli nije bio unutra.
Martina je glasno jecala, što od boli što od užitka, ali se hrabro guzom nabijala na njega. Snažnim trzajem sam ga zabio do kraja, do samih jaja i stao na tren.
"Što je što si stao!? Guzi me divljački kao što si me divljački jebao!!! Kaj je glupane, zaboravio si kaj treba raditi!!! Samo ga trebaš zabijati unutra-van zar je to tako teško!!!", vrištala je histerično Martina.
"Tišina kurvo!!! Sad ćeš ti vidjeti kako se guzi!!! Tako ću te razvaliti da ćeš se jebati krastavcem u guzu sjećajući se mene!!! Primi se čvrsto Martina jer sad će tvoja guza doživjeti lansiranje u orbitu!!!", proderao sam se izluđen njezinim mokrim sjajnim tijelom, njezinim jebozovnim riječima i mirisom moje sperme i njezinih sokova koji je lebdio oko nas.
Rekavši to primio sam ju rukama za njezine divne, bujne sise i počeo ju guziti. Iz početka je išlo teško, guza joj je bila uska i suha, no ubrzo su je naši izmješani sokovi sa mog kurca dovoljno navlažili i sve je postalo lakše. Guzio sam ju divljački, brzo i grubo zabijajući se do jaja u nju sa svakim ubodom. Dok su mi jaja lupkala o njezine tvrde guzove rukama sam joj gnječio i muzao nabrekle, velike sise.
Martina je jecala, vrištala, psovala i sve vrijeme se žestoko nabijala guzom na moj kar. Iz pičkice joj je kapao ljubavni sok kao kapi kiše, koljena su joj klecala, ruke drhtale... Počela je svršavati vrišteći moje ime, ruke i noge joj više nisu izdržale i pala je izbezumljena na krevet.
Ja sam ju i dalje luđački guzio svakim ubodom se približavajući sve više neizbježnom kraju. Zabio sam se još jednom duboko, do jaja u njezinu predivnu usku, nježno ju ugrizao za rame i oslobodio erupciju sperme duboko u njezinu unutrašnjost. Zadovoljeno sam ležao na njoj pumpajući slapove svog sjemena u njezina crijeva, puneći ju skroz do želudca baš kao što je željela.
Izvukao sam iz njezine uske guze uz uzdah dubokog zadovoljstva. Ležali smo neko vrijeme u tišini dok su iz Martinine otvorene guze i pice curili potočići moje sperme.
"Ovo je bilo ludo, divno, nezaboravno Martinice. Čemu zaslužujem takvu čast?", prvi sam prozborio.
"One pilule napokon nečemu stvarno služe." rekla je sa smješkom. "A čime si to zaslužio? Pa jednostavno bio si tu, na mom kretvetu i drkao taj svoj divni kurac kao da je to tvoj zadnji tren. Tada sam pukla i odlučila da se želim pojebati sada i tu sa tobom. Kao što vjerojatno znaš vlastita ruka ipak nije dovoljna kada si stvarno narajcan, a ja sam to stvarno.", govorila je to nježno se igrajući sa mojim mlohavim kurcem, a onda ga je pohlepno usisala u svoja topla usta.
Tog vikenda smo se maznuli još nebrojeno puta, a i matematiku smo stigli naučiti

IP sačuvana
social share
I can't get a girl
cuz I ain't got a car
I can't get a car
cuz I ain't got a job
I can't get a job
cuz I ain't got a car
So I'm looking for a girl with a job and a car
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 1213
Zastava Beograd
mob
Samsung R210
   
   Nesto sasvim drugacije

Nevjerovatno koliko jedan dan moze promjeniti neciji zivot. Nakon onih blagdanskih dana , tesko sam i samu sebe prepoznavala. Najvise me cudilo sto poslije svega nisam osjecala ni stid, ni krivnju. Samo sam razmisljala o tome kako da opet budemo zajedno.
Vecina ljudi kada procita i cuje nesto na ovu temu, prvo osjeti cudjenje, pa zatim zgrazavanje. I ja sam isto razmisljala.
I uvijek sam pretpostavljala da se u tim vezama radi o problematicnim, nezrelim, neobrazovanim osobama. Ali ovaj put radilo se o dvije fakultetski obrazovane osobe koje se priblizavaju cetrdesetim, koje imaju svoje obitelji. Osobama potpuno svjesnim cemu se prepustaju i kakve rizike sve to nosi. Odrasli smo u jednom mirnoj sredjenoj obitelji, gdje se nikada nije pricalo o seksu i gdje je vjera zauzimala vaznu poziciju. I sve me to cudilo, ali nisam sebi mogla pomoci.

Dugo poslije tih dana, nismo se skoro nikako vidjali. Samo na kratko i u prolazu i nitko od nas nije spominjao taj dan. Zeljela sam ga, jako, ali nisam htjela poduzeti bilo kakvu inicijativu. Prekinula sam sa Toncijem (nisam mogla nepostena prema njemu, dobar je momak) i provodila vrijeme radeci i tulumareci sa prijateljicama.
Seminar u Njemackoj mi je dobrodosao, jer sam mislila da ako promjenim sredinu da ce se mozda promjeniti i moja razmisljanja. Nakon cetrnaest dana , dok se avion spremao da sleti u moj rodni grad, gledajuci kroz prozor i nisam bila zadovoljna. Onaj dan jos nisam uspjela izbiti iz glave.

Prva stvar koju sam vidjela kada sam usla u kucu bile su dvije ukusno aranzirane kuverte na komodi. Kada je mama vidjela sto gledam, objasni:

«Ovo ti je brat ostavio pozivnice za vecerasnju premijeru filma. Poslije premijere ima i neki domjenak u nekoj vili u predgradju...Radio im je web stranice za taj film pa je pozvan na veceru i zabavu ...»

«Gdje je on?..»

«Otisao je sa svojima u toplice na kupanje...Nece se stici vratiti pa ti je rekao da odes ti ....».

Iako mi je na prvu loptu bilo mrsko spremati se, nakon tusiranja sam se predomislila. Nazvala sam Andreu i pozvala je da podje sa mnom.
Kada sam dosla pred kino, pokajala sam se sto sam dosla. Sva gradska elita, usminkana sredjena, sa onim glupavim izvjestacenim osmjesima. Samo pojavu na premijeri smatrali su svojim vrhuncem uspjeha. Sve im je bilo divno, krasno. Pa njima bi se dopao i les, samo kada bi bio lijepo upakovan i bio «in». Odgledasmo film (kao i svaki domaci unazad 10-godina katastrofa) i dok smo se dogovarali da li da idemo do te vile na party, u prolazu mi poznanica dobaci da je super sto sam dosla, da li cu doci i poslije, svira XX. Obozavala sam tog tipa, jednom sam bila na jednoj svadbi, gdje je ocarao cijelu publiku svirajuci i pjevajuci sat vremena samo na akusticnoj gitari.

U ovom gradu sam rodjena i odrasla, ali nikada nisam znala da i ovdje postoje ovakve vile. Ogromna dvokatnica, sa velikim travnjakom i pjescanom stazom duz koje su posadjena drveca. Ispod svakog drveta nalazila se klupa.

Cim smo usli unutra gomila je navalila na svedski stol poput gomile brodolomaca koja nije vidjela hranu mjesecima. Uzela sam pice i izasla na jednu od terasa, dok je Andrea nestala u mnostvu. Uzivala sam u polumraku i mirisu svjeze pokosene trave, nisam ni cula kada su se otvorila vrata balkona iza mene. Tek sam osjetila ruku na svojoj straznjici. Uplaseno i ljutito sam se okrenula i bila stvarno iznenadjena. Preda mnom je brat, preplanula lica i i za razliku od svih ostalih, pojavio se u obicnoj majici.

« Nisam mogao odoliti tvojoj guzi....» - nasmijesio se.

«Budalo, mogao je netko vidjeti...»

«Ma kakvi, arhitekta ovih balkona vodi racuna o privatnosti. Pa dobro gdje si ti ?»

Odmaknuh se od njega i naslonih na ogradu.

«Gdje si ti? Ne javljas se. Sto je? Griznja savjesti?!?!?»

«Posao, sestro, posao..od jutra do mraka». Primace se meni i stavi ruku na moju butinu, tocno ispod ruba crne suknjice koju sam obukla.
Stajala smo u mraku balkona, skoro saptali. Primace mi se i povuce ruku uz butinu. Najezih se.

«Budalo jedna, sto si nam uradio.. Toliko sam te pozeljela...Nismo normalni...Zavrsit cemo na psihijatriji» - pricala sam tiho uzdisuci. Osjecala sam kako se dolje vlazim. Rukom uhvatio skoro cijelu moju guzu i cvsto stisnuo.

«Kako je dobra...» - drhtao je.

«Cekala sam da se javis...kao da si bjezao od mene. Nisi fer...» - saptala sam mu dok mi je rukom cvrsto milovao guzu.

«I ja sam tebe pozelio...Ne mogu onaj dan izbiti iz glave.».

Rukom sam sputila izmedju na njegove hlace i vidjela sam da je jako uzbudjen. Stiskala sam njegov kurac kroz hlace, silno zeleci izvaditi ga vani.
On me je milovao po guzi, a kako sam bila u crnim hulapkoma, nije mogao da dodje do koze. A i ovako me je izludjivao.

«Nemoj, B.... opasno je. Unutra ima toliko ljudi, nikada se ne zna kada ce netko izaci» - pozivala sam svoj zdravi razum. Kao da sam prizvala cudo, otvorise se vrata balkona i jos neki ljudi izadjose na svjezi zrak. Brzo se odmaknusmo jedno od drugog. Brat se rukovao sa njima i predstavi me kao svoju sestru. Brinula sam se da ne primjete nesto, ali bio je toliki mrak u cosku gdje smo stajali da nije bilo sansi. Pozdravih ih i podjoh da potrazim prijateljicu.

Unutra se bila razbila pocetna ukocenost i drustvo se fino zabavljalo. Nadjoh prijateljicu i uskoro smo obje plesale u nekom kubanskom ritmu. Rum je bio zvanicno pice veceri i trosio se u svim kombinacijama u ogromnim kolicinama. Brata je cijelo vrijeme stajao sa svojom prijateljicom, jednom visokom mrsavom crnkom. Jednom smo se upoznale i koliko se sjecam vodila je racunovodstvo jedne manje banke. Negdje pred ponoc, svjetla se ugasise, konobari upalise samo par svijeca tako da se skoro nista nije vidjelo. Upali se mali reflektor i pojavi se moj omiljeni pjevac sa svojom gitarom. To je u stvari i bilo ono sto sam cekala. Vec prvi akordi i «..jos uvijek lijepa si...» utisalo je masu. Povukoh se do zida, naslonih se na njega i zatvorih oci. Umor od puta, popijeni kokteli, polumrak i tihi zvuci akusticne gitare potpuno su me omadjijali. I nisam se iznenadila kada sam ponovno osjetila kako se njegova ruka spusta na moju zadnjicu. Stajali smo u masi, u mraku, ali opet, da je bilo tko bolje pogledao iznenadio bi se. Nisam imala snage da se pomaknem, ni da bilo sto kazem. Lagano sam se naslonila na njega. Osjetila sam nabreknuce na njegovim hlacama i to me je ponovno uspalilo. Ruke je stavio na moje bokove i tako smo stajali do kraja pjesme. On se tada odmice, rece samo kratko :
«vidimo se, sestro...» i ode ka svojoj prijateljici.

Osjecala sam se usamljenom i pokusah se kroz mrak probiti do konobara do jos jednog pica. Dok sam se vracala, prodjoh pored brata i njegove prijateljice i on me ponovno predstavi njoj. Ona me odmjeri od pete do glave i kratko doda: «Lijepa je...na brata» i nasmija se. Ako sam i sumnjala da li ima nesto medju njima, ovaj komentar mi je bio dovoljan. Nije samo valjda pricao o nama. Debil. Dok sam se udaljavala od njih, on podje za mnom i sapnu mi:

«Nemoj ici u toalet u prizemlju.Kada se popnes uz ove stepenice, i krenes lijevo, na kraju hodnika imas kupatilo. Ljudi ne znaju za njega i vjerovatno nema guzve i cisci je...». Nije ni cekao moj odgovor, vec je bio kod svoje prijateljice.

Nisam planirala ici do toaleta, ali bilo je toliko vruce da bi osvjezenje dobro doslo. Dok sam se penjala uz stepenice, cula sam tipa kako pjeva neku talijansku serenadu. I stvarno, na kraju hodnika nalazilo se kupatilo. Ukusno sredjeno (kako i dolikuje takvoj vili) sa debelim prostiracima i klupom za masazu u kutu kupatila.
Zakljucah vrata i dodjoh do ogledala da se umijem i popravim sminku. Pogledala sam se u ogledalo i bila sam zadovoljna. Visoka 1,60, crna kovrcava kosa, pripijena crna majica isticala je male grudi, kratka crna suknjica isticala je vitkost, a crne hulapke cinile su noge duzim. Dok sam popravljala sminku, cula sam kucanje na vratima. «Sada cu...brzo» - dobacih. «Ja sam..» - cuh glas koji me je isprva sokirao. Pa naravno. Sve je to isplanirao. Bojeci se da ga netko ne vidi, brzo otvorih vrata. Brzo se uvuce i ponovno zakljuca vrata. Vratila sam se ogledalu i nastavila sredjivati trepavice.

« Ovo nije dobro. Kuca je puna ljudi. I dosta ih zna nas...» - pricala sam mu. Stajao je iza mene i za trenutak nam se pogledi susretose u ogledalu. Spustio je ruke na moj stomak i milovao me po njemu. Obuze me vatra i zatvorih oci. Zavukao je ruke ispod majice, pomilovao me vrscima prstiju po stomaku i zatim je podize. Otvorila sam na kratko oci i vidjele njegove ruke kako pritiscu moje grudi i dobuju po ivici crnog prsluceta. Naslonih se na njega, zatvorih oci i potpuno mu se predadoh.
«Ne...» - rece - «..nemoj zatvarati oci...gledaj u ogledalu...gledaj kako imas lijepe grudi...» - dok je to pricao, spusti prsluce i ukazase se moje male cvrste grudi sa tamnim velikim kolobarima.

« ...gledaj kako ih lijepo milujem, gledaj kako ti diram tvoje bradavice...vidi sto ti brat radi..vidi seko , gledaj...».

Njegove rijeci i slika koju sam vidjela u ogledalu, ucinila su pocnem drhati. Pokusah ga uhvatiti za medjunozje, no on se kratko odmace.

«Ne diraj...samo gledaj....». Stavi mi svoj prst u usta i ja spremno poceh sisati.

«Vidi sestre..tko bi rekao da te male usnice mogu biti toliko pohotne..znam da bi da sada nesto radije drugo progutala, ali nista od toga....».

«Lud si, ali te zelim» ..uspjela sam nekako sastaviti tu polurecenicu. « ja sam ti sestra...nije u redu»..

Skroz mi skide majicu i prsluce i ostadoh do pasa gola. Pokusala sam se okrenuti prema njemu, ali mi nije dao.

« Seko, gledaj samo.. vidi kako nam se lijepo izgledaju moje ruke na tvojim grudima. Vidi se da krv nije voda.».

Ruke je stavio na moje grudi, njezno ih gnjecio, dok je prstima polako stiskao moje bradavice. Povukao me polako na sebe i osjetila sam na svojoj guzi njegov nabrekli penis. Promeskoljla sam se guzom i to me izludilo. Tako sam zeljela da me potuca sada i ovdje. Ali on je imao druge planove.

« Daj da skinemo te proklete hulahopke» - prosapta. Zavuce ruke ispod suknje i povuce hulahopke i gacice zajedno niz noge. Opet stade iza mene i podize mi suknjicu.

«Gledaj kako imas lijepu pickicu...ne volim kada je skroz izbriju... molim te gledaj je, na zatvaraj oci» -saptao mi je na uho. Jednom mi je rukom i dalje milovao grudi, dok je desnu spustio na moju malu. Gledala sam u ogledalu kako stojim gola do pasa, zadignute suknje dok me rodjeni brat, moj B., miluje po grudima. Kada mi je prstima razdvojio usmine, sva se stresoh. Spustio mi je prste na klitoris i poceo milovati, prvo skoro ovlas, da bi pritiskao sve jace i jace.

« vidi , vidi moje male sestrice...kako joj ovo prija...» - saptao mi je.

Uvijala sam se pod njegovim prstima . «Daj mi ga « - izludjena njegovim milovanjem skoro sam povikala.
«Ne.Nije u redu. Ipak smo brat i sestra. Sto bi rekli nasi roditelji da nas sada vide. Da vide svoju malu kcerkicu. Kako moli da je brat potuca. ...» -pricao mi je na uho.

« da ih nazovem da se pohvalim?!?!...» pokusah da se nasalim.

«..znam da bi ti se dopalo..uzbudjuje te i sama pomisao da ovo radimo....» - otkopca mi suknjicu i ona pade na pod . Sada sam stajala potpuno naga pred njim. Za trenutak se zaustavi i pogleda me u ogledalu.

«Kako si samo zgodna. Prava dzepna Venera... Kolike godine smo uzalud izgubili druzeci se sa pogresnim ljudima. Koliko puta smo bili sami u kuci, svatko u svojoj sobi. Koliko puta sam se samozadovoljavao, a ti si bila tako blizu. U susjednoj sobi. Obozavam te. Tvoje male grudi djevojcice, tvoju malu pickicu...Sjedi ovdje.» - sjede me stol za masazu. «Hocu da te pojedem.» .

Sjela sam na ivicu, preko puta ogledala. Kleknuo je ispred mene i poceo me ljubiti po bedrima. Nesvjesno jos vise rasirih noge. Prijala su mi njegovi poljupci, ali sam zeljela sam osjetit tvrdi muski kurac u sebi. Ali mi je pokazao nesto jos bolje...

«Daj sestro, sto si se stisla... daj rasiri te nogice..". Ljubio me je tocno gdje se spajaju moja bedra sa pickicom. Obraz je prislonio uz moja bedra, osjecala sam njegovu toplinu i tek malo, povremeno jezikom mi je doticao moju malu. To me je izludjivalo i podigoh kukove kako bi se sto vise priblizila njegovom jeziku.
«prava si ...» promrljao je.

Tako sam ga zeljela. Zaboravila sam skroz da se radi o mom bratu. «Cekaj malo» -rekoh mu.

Uzeh rucnik sa police, stavih ga na klupu i legoh skroz na nju.
Rasirih noge i rekoh mu:
«Hajde da vidim koliko volis svoju sestricu. Sve je ovo tvoje. Ostaje u obitellji». Pomazih se izmedju nogu, on spusti svoje glavu medju moje noge i spoji svoje usne sa vrhovima mojih usmina. Poce me ljubiti, ispocetka njezno, zatim sve jace i jace. Razdvojio je moje usmine i isao sa jezikom gore – dolje. To me je izludjivalo. Vrtila sam kukovima i dizala guzu i nabijala mu se u lice.

«To mi radi... ovo volim... ti si moj veliki brat» - mrmljala sam dok mi je on naizmjenicno sisao i lizao klitoris. Nikada mi u zivotu nije ljepse. Pocela sam drhtati cijelim tijelom, pocela sam svrsavati. On je osjetio. Presto me je ljubiti. Gornjom usnom mi je pritisnuo klitoris, dok mi je jezikom lizao pickicu. Nije normalno. I danas se najezim kada se sjetim te noci. Svrsila sam sigurno par puta tu klupi tolateta prigradske vile.

«Nemoj vise, molim te ...» - vise nisam imala snage da se pomaknem. Lezala sam na klupi, rasirenih nogu. Moja pickica se presijavala i tek tada sam cula da netko kuca na vrata. Brat je lezao na ledjima pokraj mene i stavih mu prst na usta.

«Mora da neko ima uspjesnu noc. Hajdemo da ne smetamo»...- cula sam zenski glas sa druge strane.

Kada su se koraci udaljili, tiho sam prosaptala: «Bio si divan. Steta sto JA tebi nisam pomogla.».
Nasmijao se: «Nije bilo potrebe.» - i pokaza mokru mrlju na svojim hlacama.

«I kako ces to sada oprati» - upitala sam ga dok sam oblacila gacice.

«Ma smisliti cu nesto. Evo fena ovdje..Nego, prava si mackica. Tako mi je zao sto si mi sestra. Volio bi tucati danima i nocima».

Morala sam biti iskrena.
«I meni nikada nije bilo ljepse. Kako si samo dobar kada me ljubis dolje. Zavidim tvojoj zeni. Ne bi prestajala nikada....Tako sam te zeljela, ali ovo nam nije pametno. Mogao bi nas netko cuti. Zamisli da se ovo procuje. Blizu smo cedrdesetih, nismo djeca. Da se ovo otkrije, ubila bi se. Zamisli da zatrudnim...» . Odjednom je bilo toliko razloga protiv.

«Znam.I meni to smeta. Ali sestra mi je prava tigrica. Bolju pickicu nisam vidio. Vjerovatno nismo jedini koji ovo radimo...Cuvaj mi se...».
Nasmijala sam se i poljubila ga u obraz. Unatoc svemu, jos nisam mogla da ga poljubim u usta.
«Tko ce prvi dolje?» - upitala sam ga dok sam popravljala sminku, a on fenom susio hlace. «Odoh ja, Andrea me sigurno trazi....».

Iskrala sam se sa kata i sva sreca nisam nikoga srela. Odmah za mnom, on je krenuo. Andrea nije ni primjetila da me nema. Zedna skoro sam odjednom iskapila pice koje mi je dodala. Kada je prolazio pored mene, vidjela sam da je jos crven oko usnica. Zacrvenila sam se kada se sjetila sto se desavalo prije par minuta gore na katu.
Tiho sam mu sapnula : «Lud si. Sto se nisi jos malo zadrzao i umio....».

«Ne..zelim jos osjecati miris tvoje pickice. A hocu jos nesto da uradim. Gledaj sada...»

Imao je onaj ludjacki izraz lica. Dosao je do svoje prijateljice, koja je razgovarala sa nekiim covjekom, porazgovarao kratko sa njima kada se tip udalji. Zatim je povuce do balkona. Posla sam za njima, malo odmakla zavjesu i vidjela sam kako se zestoko ljube. I tada sam shvatila sto je htio. Nije se ni umio gore u toaletu i sada ju je ljubio sa istim onim usnama kojima i mene doveo do ludila. Pitala sam se da li ona osjeca moj miris. Nije bio normalan. Ovisnik. Manijak.
Osjecala sam tako, da sam se zabrinula. Ako svaka zena trazi u zivotu svoju drugu polovicu, ja sam je nasla. Nitko me nije tako dobro zadovoljio u zivotu, nitko mi nije tako odgovarao u seksu kao on, ni jedan kurac nije bolje odgovarao mojoj pickici od njegovog. I bez obzira sto mi je bio brat, nisam se htjela odreci toga. Bez obzira koliko me osudjivali zbog toga.

**
IP sačuvana
social share
I can't get a girl
cuz I ain't got a car
I can't get a car
cuz I ain't got a job
I can't get a job
cuz I ain't got a car
So I'm looking for a girl with a job and a car
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 1213
Zastava Beograd
mob
Samsung R210
   SESTRA SUZANA

Suzana je sve glasnije dahtala i bulaznila i ja sam shvatio da me razvratnim ponašanjem razdražuje da brže i žešće svršim.
«Tako, tako... pomuzi svoju seku... vidi kako dobre sise sestra ima... drpaj to braco... zabijaj ga braco do jaja... to, to, to... sve u mene izlij... izlij se braco da mi poplaviš pičku...»
I eksplodorao sam i poplavio je iznutra. Iz mene je doslovno lijevala nakupljena sperma, a kroz glavu mi je prolazila misao... Jebem sestru... jebem najzgodniju curu u gradu i mogu da je jebem kad god hoću....i hoću... Svaki dan mogu da je jebem i da radim bilo šta. Izlivao sam u nju posljednje kapi i smirivao se, a Suzana kao da mi je čitala misli...
«To braco... divno svršavaš... Tako. Je li ti jasno? Uradili smo TO! I više nema povratka. Brate, pojebali smo se. To nije normalno, ali je super uzbudljiv osjećaj, zar ne ? (Da, bio je!) I što ćemo sad, braco...?»
«Jebaćemo se dalje, više i bolje...»
III

Moj 17. rodjendan po svemu je bio za mene prekretnica u životu. Jungfer mi je skinula sestrina najzgodnija prijateljica, sexi sisojka i najtraženija gradska karaljka – Zvjezdana. O curi se pričalo svašta. Suzana nije dozvoljavala u svom prisustvu niti jednu ružnu riječ o Zvjezdani, ali nije mogla pobijati da je njena frendica bila – fuksa. Bila je redovan gost urnebesnih tuluma gdje je pozivana da bi na koncu bila dobro izjebana. I nikad joj nije bilo mnogo. Ni sa dvojicom, niti redaljka. A kad dobro popije nije se libila opaliti i liz drugim curama.
Zvjezdana je bila ukras u bijesnim kolima lokalnih kriminalaca, vlasnika kafića, butika i sumnjivih biznisa. Gustirali su je neko vrijeme pa prepuštali jedan drugome. A ona se neprestano trudila da bude najbolja ženska, najbolja ljubavnica, jebačica, pušačica... Čak je i počela učiti strane jezike i samoobrazovati se kako ne bi bila samo sisata glupača. Uzalud. Njene veze su bile kratke, burne, skandalozne...
«Nikako da nađem nekog normalnog, finog, nježnog... da se skrasim...» žalila se Suzani koja ni sama nije mogla da sastavi ozbiljnu vezu duže od par mjeseci.
«Mila moja Zvjezdo... tako ti je to. Što si im bolja, oni su veća đubrad. Muškarci. Ali moraš malo misliti i čime ih mamiš. Znaš, svi oni vole vrhunske kurve dok se zabavljaju, a kad se žene traže nevine... Jebi ga, tako je to» zamišljeno joj je objašnjavala Suzana koja je ipak zbog vlastitog ugleda, biznisa koji je vodila i minimuma stida i očuvanog morala, pazila da njen intimni život ne eskalira u bestijalno seksualno orgijanje i ne dodje «na loš glas» u gradu.
I u takav Zvjezdanin život u njenoj 25 godini, kad je blistala u punoj formi i ljepoti uletio sam ja sa svojih 17 godina i nešto više centimetara ukočenog, uzavrelog spolovila misleći da je najvažnije u životu gurati ga u tople vlažne ženske otvore. A ja sam za nju bio nešto sasvim novo. Neiskvaren, mlad, poslušan, nisam mirisao na alkohol, duhan nego maksimalno na zdrav sportski znoj. Ali uglavnom na dobre parfeme koje mi je Suzana birala i lickala me.
«Uh kako dobro mirišeš... mmmmm...» njuškala me Zvjezdana draškajući me jezikom po golom tijelu. «Mali... volim te skinuti golog i mučiti ovako... mmmm... sviđa ti se, a? Auuu... pa već se digao tvoj ponos... Baš je sladak... aumghhhh...» šaputala je Zvjezdana gutajući moj nabrekli penis, duboko. Kako smo se uigravali, svaki put sve dublje i dublje. Seksali smo se skoro svakodnevno. Zvjezdana je dolazila popodne čim bi završila smjenu u frizerskom salonu i ostajala do uveče, dok Suzana ne dođe i tad sam morao pod njenim nadzorom učiti, raditi tehničke radove, pripremati se za maturu... Ili, ako sam to obavljao ranije, Zvjezdana je dolazila naveče pa bi nekad i prespavala u mom potkrovlju.
«Oh, mali kako me pališ... kako si svilen, i čvrst, i pohotan... voliš da me tucaš, a? Reci da voliš da jebeš svoju Zvjezdanu... svoju učiteljicu jebačine...» dahtala je Zveky i ja sam po njenim prostotama znao da je sve uzbuđenija. A zaista je bila idealna učiteljica.
Imala je običaj da se baci na mene, uhvati me za jaja i pritisne uz zid. Bila je to igra «silovanje maloljetnika» i to je baš voljela. Naizgled grubo je svlačila odjeću sa mene želeći da što prije ostanem sasvim gol. A onda je počinjala igru. Divlje me ljubila, gušila me zabijajući mi cijeli jezik u grlo. Zatim je vadila jednu svoju veliku sisu i gurala mi je u ruku i počinjala se trljati međunožjem od moju butinu. Često je tako počinjalo.
Ponekad me pak sačekivala u sobi, u krevetu, odjevena u sexi rublje, našminkana poput porno glumica jer je znala da volim takav look. Bila je fantastična u tom izdanju. Zatim bi me povaljivala i diktirala igru.
«Svidja ti se kako ti pušim kurac, a.... mmmm... sviđa se i meni.... Hajde sad... uživaj do kraja... ne vadi mi ga iz usta, svrši mi u grlo...» ohrabrivala me Zvjezdana i divljački napadala grlom na moj glavić. Kao da je i ona sama vježbala da proguta cijeli kurac do jaja i svakim danom uspijevala sve više opustiti mišiće ždrijela i «tehnikom gutača mačeva» uzeti cijeli kurac u usta. Poslije par dana jednom mi je dodala lijepo oblikovan dildo u prirodnoj boji, nešto veći od mog penisa i samo mi kratko rekla:
«Hajde zlato moje malo... zabij ga malo svojoj Zveky u picu, dok ti pušim. Mmmmm... i počasti me vrelim napitkom... hoćeš !?» Da, naravno da hoću. Bio je to za mene novi doživljaj. Zvjezdana mi se namjestila iznad lica u pozi 69, gutala kurac i počela lagano miješati. Pokušao sam je malo ljubiti po pičkici, ali se ona izmakla. Vlastitim rukama je raširila guzove i usmine i nije mi drugo preostalo, glavić dildoa prislonih joj na picu. A zatim ga lagano gurnuh unutra. Lagano, ali sasvim, cijelih 25 centimetara. Zvjezdana je samo zaroktala kroz nos ne vadeći moj kurac iz usta i počela ritmično da se nabija i svlači sa komada koji sam držao u rukama. Bilo je fantastično gledati to... dakle tako to izgleda iz ove perspektive kad joj kurac ulazi u pičku. Zagledao sam to čudo, dok su mi se njeni pičkini sokovi slijevali na lice. A ona je pušila, gutala, grickala, lizala. I nisam mogao dugo izdržati. Orgazam mi je krenuo iz kralježnice, iz jaja i ja sam se počeo izlivati u njeno grlo. Činilo mi se beskrajno dugo i da će se ona zagušiti. Ali Zvjezdana je samo stenjala i strpljivo sa kurcem u grlu do jaja čekala da gejzir prestane. A zatim je izvukla moja batinu i zajapurena mi rekla.
«Ovo je bilo super... hvala na večeri... A sad si ti na redu da kušaš supicu iz mojih rupica. Mali, uzmi dah... duboko ćeš roniti!» tobože mi je zaprijetila. Znao sam, bilo je vrijeme da naučim dobro polizati pičku, iako sam to već probao u noći mog rođendana. A sa Zvjezdanom je to sada moralo biti nešto ekstremno.
«Mali... naučićeš da poližeš u svim pozama dok ti svaka ženska ne svrši... jasno? I svršiću ti u usta kao krava... I ti si meni... to je fer, zar ne?» (Da. Zvjezdana.) «Dođi malecki... ovamo dole... polako mi ljubi usmine... mmmmm... sada malo jezikom, lagano razdvoji ih jezikom, oh taaaaako... tako... lagano kruži vrhom jezika.... mali, vidiš li klitoris... to, to, to je to... sisaj ga polako... pa liži ... super mi to radiš, samo nastavi...» učila me Zvjezdana. Ležala je na leđima raširenih nogu, a dupe je podigla od kreveta podmetnuvši jastuk ispod sebe tako da mi je njeno međunožje bilo sasvim otvoreno. Posebno kad je svojim rukama široko podigla i raširila noge. A ja sam je slušao i trudio se. Napucavao sam njen klitoris beskrajnim lizanjem da se digao kao mala kita, a Zvjezdana me pomamno hvatala za kosu i usmjeravala hod jezika po sebi. «A sad me žestoko liži... daj mi cijeli jezik van... taaako... preko cijele pičke.... Oh, kako si dobar... voliš li moju pizdu i moje sokove... je li slatka... mmmmmm!? To, to, toooo.....» Bacakala se po krevetu i tražila sve veće perverzije. «Sad se malo spusti... hajde opet malo po šupku... lagano mi liži slatki šupčić... mali... sladak je i čist, spremila sam ga za tebe. Mmmmm... kruži polako, opusti me...» Kružio sam jezikom po Zvjezdaninom analnom otvoru koji je mirisao na vaniliju i nekakvu kozmetiku. Već je bio podmazan i sjajan od picinih sokova i ja osjetih kako se njen sfinkter poče opuštati i otvarati. U jednom trenutku pod laganim pritiskom vrh i dio jezika lagano uđe u njen čmar. Zvjezdana glasno uzdahnu, uhvati me za kosu i istovremeno me puvuče k sebi zabivši i moj nos u sebe. U poplavljeni otvor vagine. Jedva sam disao, a Zveky je već urlala od uzbuđenja.
«Joj, mali, što si dobar... oh, kako me dobro jebeš... jezik u šupčinu... nosinu u pičku.... tako, tako, tako... zabijaj mi to... tako, tako... uuuuuuuh. Ovo je dobro... ovo radi svojim jebačicama, sve će popizditi od sreće...mmmmm još, još.... Uh, a sad nešto drugo....» Prestadoh i podigoh glavu da malo uzmem daha. Zvjezdana je ispod jastuka ponovo izvukla svoj kvalitetni dildo i pružila mi ga. Slijedile su sve razvratnije stvari.
Dildo sam joj zabijao u pičku i istovremeno lizao klitoris. Ona je divlje miješala i bježala mi ispred jezika. Već sam dobro lizao, a dildo je glatko ulazio cijeli te je Zvjezdana uskoro bila pred orgazmom. Ali nije htjela svršiti....
«Stani, stani... neću sada... idemo raditi nešto novo....» I onda se okrenula četvoronoške. Naguzila mi se pred licem, a iz pičke je virio dildo zabijen do pola. «Malecki... nastavi me tucati tom gumom, a liži mi šupak... hajde.... jezik u dupe što više možeš... uuuuuuhh... tako, to, to, to... Tako me deri... nemoj prestati. Uh, kako divno jebeš jezikom... Divan si... ni malo ti se ne gadi, ha? Sigurno ?»
Ne, nije mi se gadilo. Ako je išta bilo očigledno, bila je to Zvjezdanina opsesivna potreba za čistoćom, njegovanjem tijela i upotrebom najbolje kozmetike. Uvijek je mirisala kao neki slatkiš. I ja sam je lizao, balio, žvalio bez mjere.
«Tako, tako.... a sad mi zavuci prst u šupak... polako, samo lagano....» Srednji prst sam joj prvo dao u usta da ga dobro ovlaži i onda jagodicu lagano prislonio na čmar. Bila je sasvim opuštena lizanjem i prst bez otpora zavukoh u debelo crijevo. Iznenadih se kako je unutra vrelo i odmah poželjeh da joj zavučem i kurac. Kao da mi je čitala misli.
«Mmmmm... taaaaako... do kraja... divan si... Uhvati ritam... dildo van, prst unutra... pa obrnuto... tako... skužio si... Oh, mali kako me dobro jebeš popizdiću.... Dosta.... dosta.... neću još svršiti... imam za tebe nešto posebno... vadi sve iz mene...»
Zvjezdana je zatim ustala i tražila od mene da legnem na leđa. Raskoračila se iznad mene i čučnula mi nad lice. Morao sam mirovati dok se ona namještala vaginom na moj nos i započinjala rad guzovima. «Ovo želi svaka ženska, moj mali... ali se stide da to traže... Ženske vole da ovako potčine muškarca... daj malo jezik... Mmmmm... volim ti se nabiti na jezik... pa malo na nos... Ouhhh... A sad malo šupkom...» Rukama je ponovo širila guzove i šupkom mi se nabijala na jezik sve glasnije uzdišući. Voljela je to. Uzbuđivao ju je razvrat do te mjere da je vrlo brzo opet bila pred svršavanje. «Ooooohhh... ovako ću ti svršiti na jezik i na nos...» I krenula je u žestoki ritam. Zvjezdana više nije vodila računa o meni. Cijelom težinom mi se navaljivala na lice i trljala se o nos i jezik. Nisam mogao disati, ali nije marila za to. Čuo sam da počinje orgazmičko urlanje i znao da je ništa neće spriječiti da to dovede do kraja. Iz pičke i šupka se cijedilo sve po meni, a sa njenih butina i znoj. Gutao sam i uživao u njenom uzbuđenju koje je ona pojačavala povremeno drkajući moj kurac. Ali ga je i ispuštala zabavljena perverznom igrom na mom licu. Svršavala je enormno snažno tresući se cijelim tijelom da bi se nakon minut-dva smirila i poput kokoške se nagnijezdila na moje lice. Morao sam je malo podignuti da uzmem zraka i tada je čuo.
«Uh... kako sam dobro svršila... ko krava... hvala ti mali. A je li picina supica bila ukusna?» Bila je i to joj rekoh, ali nisam ni slutio šta me netom zatim očekuje. «A sad ćeš mali moj morati nešto probati... samo se ne uzbuđuj puno... i nemoj me ubiti.»
Nisam vjerovao da mi se to događa. Zvjezdana se iz čučećeg stava malo podigla, nekih 30-40 centimetara iznad mog lica, mirovala je tako dvadesetak sekundi da nisam znao šta smjera i onda me šokirala. Iz pišnog otvora pustila je zlatni mlaz vrele mokraće pravo na moje lice... sve jači i jači pogađajući me u oko, nozdrve, usta... A zatim je naglo prekinula mlaz. «OK, nećemo pretjerivati... samo da probaš kako je to.» jednostavno je rekla dok sam zblanut gledao kao briše međunožje malim ručnikom. «Šta je mali... neće ti ništa biti od toga što te tvoja Zveky malo popiškila... Hajde, hajde... ako želiš, možeš i ti mene... Slušaj, neke cure vole ovo uraditi, a vole i da ih se popiša... To ti je nekakva ekstremna bliskost... tako nekako. Hvala što si mi i to priuštio. OK, a sad si ti na redu da svršiš, dok ti jaja nisu eksplodirala.» Potom se jednostavno digla s kreveta kleknula na pod i skoro naredbodavno rekla: «Hajde mali... izdrkaj mi ga u lice... Hajde, hoću da gledam kako drkaš... Pričala mi je Suzana kako to radiš, hoću i ja da vidim....»
Noći sa Zvjezdanom bile su pune sexi šokova. Jedva sam stigao shvatiti šta se sve događa i to baš meni. Drkao sam sjedeći na krevetu, a djevojka je poput nekog modela pred slikarem zauzela pozu. Klečeći na podu, savila je ruke iza leđa, isprsila se ogromnim sisama prema meni, zabacila bujnu kosu i približila lice mojim jajima.
«Tako mali... samo ga dobro napucaj... sve mi istresi na lice...i glavićem mi razmaži spermu. To je dobro za kožu... Oh, kako je narastao... lijep i sjajan... Mmmmm... jedva čekam to tvoje vrelo sjeme... Mmmmm... pričala mi je tvoja seka da ga izbacuješ metar i po od sebe. Znaš li to.... seka te gledala kako drkaš i napaljivala se... i onda i ona drkala.... sigurno fantazira kako je guziš... znaš li to mali... ??? Tvoja seka sigurno želi primiti tvoj kurac... Oooooh... kako dobro izgledaš... jebač moj lijepi... hajde... pošpricaj me!»
Zvjezdana je serendala stvari od kojih mi je nadolazilo. Sve to o sestri Suzani sam uglavnom znao, ali mi je u glavi sada odzvanjalo ovo «...tvoja seka sigurno želi primiti tvoj kurac...» Počeo sam svršavati. Prvi mlaz je šiknuo pravo u njeno čelo. A onda sam pokušavao nišaniti spermom u Zvjezdanino oko, u usta, po sisama... dok se nisam sasvim izlio. Ustadoh s kreveta i priđoh joj. Još pulsirajućim kurcem razmazivao sam spermu trudeći se da ni jedan djelić kože ne ostane bez «make upa».
«... a sada me opali kurcem po nosu...» iznenada izvali Zveky.
«Šta da radim... jesi li to popila malo više ?» pokušavao sam je shvatiti.
«Ne, mali, nisam. Kurcem, koji držiš u ruci, udari me to nosu... hajde !» uzvuknu.
Udarih je kurcem i dalje ne shvatajući šta hoće. «Još... još me udaraj kurcem... Mladiću... išamaraj me... mlati me batinom po gubici...!»
Počeo sam shvatati. Bio je to nekakav ritual muške dominacije. Svršio sam po ženskoj koja je klečala preda mnom, razmazao joj spermu po licu i tukao je kurcem. Šamarao, mlatio po glavi još tvrdim spolovilom, po nosu i obrazima. Toliko jako da me kurac na koncu zabolio. Zvjezdana je sve trpila stisnutih očiju i samo bi procijedila «...još, još... jače...» a ja sam mlatio i na koncu se odmaknuo korak od nje. «Eto, dosta ti je !»
«E, tako, ljubavi... jesi li shvatio? Ti si muško. Žene treba ovako baciti pod noge, jebati, guziti, raščerečiti, mlatiti kurcem, zgaziti nogama... Ako je dobro pojebeš, svaka žena će ti jesti iz ruke i biti tvoja robinja. Kužiš... samo dobro karaj i bit ćeš gospodar.» držala mi je Zvjezdana jednu od najznačajnijih lekcija iz predmeta «muškost». Govorila je tiho kako bi privukla pažnju i zaista sam je pažljivo slušao shvatajući smisao svih ovih sado-mazo akcija koje smo proveli. «A sad te molim, ljubavi, da odemo zajedno u kupatilo. Mogu li ustati?»
«Naravno da možeš... idemo se tuširati. Šta me moliš...?» i krenuh u kupatilo na još jednu lekciju. Krotko je pošla za mnom, a kad smo ušli u kadu ona je ponovo kleknula pod moje noge, podigla glavu prema gore i kratko rekla: «A sad ti popišaj mene ! Hajde, bez oklijevanja !» Shvatio sam. Uhvatio za kurac i pustio mlaz koji me već pritiskao nakon orgazma. Šarao sam mlazom vrele mokraće po Zvjezdani. Po njenom licu, tijelu, dojkama, kosi... «... do kraja, do posljednje kapi... pišaj mi u usta, ljubavi...!» zahtjevala je Zvjezdana i ja sam mlaz usmjerio u njena usta.
Od tog trenutka prestala me zvati «mali» i oslovljavala me sa «ljubavi» i tepajući na razne načine. Osjećao sam se neobično. Nadmoćno. Iz mene je sasvim nestao osjećaj podređenosti, osjećaj koji mora imati neko ko je igračka u rukama starijeg i jačeg. A ja sam to bio u Zvjezdaninim rukama punih mjesec dana. Ona se iživljavala na meni, radila stvari koje njoj prijaju i koje ne može dobiti od sebičnih iskusnih jebača. Ali, istovremeno ja sam na najbolji način upoznao sex. U pravom trenutku dobio sam u krevet vrlo zgodnu, pohotnu i iskusnu curu koja je mladom jungferu sve ekspresno i vrhunski demonstrirala. Bez ikakvih ograničenja. I iznad svega, vrlo direktno mi je odškrinula vrata u sestrinu spavaću sobu ohrabrujući me da zaista i uđem. I pored svega što se protivilo tom incestuoznom odnosu.
Zvjezdana me narednih dana podučila finesama analnog sexa. Pred mojim očima se klistirala, a zatim nametnula pravilo: ako sam želio karati u dupe, morao sam je prethodno dobro pojebati i žestoko polizati šupak, otvoriti ga jezikom. Nakon toga je moglo sve. Zabijao sam se u njen čmar svom snagom i dužinom. U jednom potezu ulazio sam u njeno debelo crijevo do jaja. Zvjezdana je uzdisala, ječala, urlala i govorila najcrnje bljuvotine.
«Guraj ga mili u moju veliku šupčinu... raširi mi ga, razvali... to, to... zabij mi ga u želudac... guraj ga mili da mi izađe na usta... tako, oooooh... volim kad mi ga umačeš u govno... to mi radi... jebi svoju Zvjezdanu... guzi svoju kurvetinu, svoju vlastitu droljetinu. Oh, kako volim osjetiti tvoj kurac u sebi... molim te, ne vadi mi ga... samo guraj... Jesam li dobra kurva, ha.... kako se prčim... je li toplo u mojoj prdari, mili... mmmmmmm To, to to !!!» urlala je dok sam se iživljavao što sam više mogao. Svršavao sam često u njenom crijevu, a ona bi se odmah nakon toga usrala. Pa smo nastavljali.
Kako je vrijeme prolazilo, bili smo sve uigraniji i već sam izdvajao stvari koje sam preferirao. Najdraže mi je bilo dobro, polizati pa pojebati Zvjezdanu u običnoj misionarskoj pozi. Dok sam je tucao, gurao sam joj prste i bilo kakvu kremu u čmar i podmazivao ga. A nakon što bi svršila, uživao sam da joj dupe podignem na jastuk i noge visoko raširim, a onda zavučem kurac u šupak. Nastavljao sam je tako karati u dupe gledajući je u lice. Ruke su mi bile slobodne te sam je mogao drpati i mijesiti joj sise, a ona je lagano masturbirala i na koncu uspijevala još jednom svršiti s kurcem u guzici. Ponekad čak istovremeno sa mnom. Sve više smo uživali i sexu dodavali nove dimenzije i «začine». Najviše od svega me napaljivala igra «uloga». Uzimali bismo razne uloge... prostitutke i mušterije i ja sam joj zaista plaćao za sex, ona je uzimala lovu, odrađivala «posao» i izlazila iz kuće. Tada je uvijek i bila obučena kao prava kurva «sa štrafte». Ili bi bila «doktorica», a ja «bolesnik» pa me njegovala raznim bakanalijama. No, oboje smo bili najviše napaljeni kad mi je jednom u sred sexa tražila da je oslovljavam sa «sestro», a ona mene sa «brate». Poludio sam i navalio na nju kao nikad dotad. A bilo je očigledno da i ona neizmjerno uživa. Prvo sam mislio da mene napaljuje na Suzanu, ali se u jednom trenutku ispostavilo da Zvjezdana misli na svog dosta mlađeg brata Pinkija koji je išao u moju školu, u drugi razred.
«Hajde braco... ljubi polako svoju seku...» počinjala je ona igru. Pri tome je držala zatvorene oči i shvatih da fantazira da je u njoj upravo njen mali braco Pinki. «Poliži svoju sestricu... seka se spremila samo za tebe, mačak moj mali... Oooooohhhh... sve će seka tebi pokazati....» Shvatih da nisam jedini koji ima grešne misli te se i ja opustih.
«...naguzi mi se Zvjezdice moja... daj da te jebe tvoj braco... daj pičke svom Pinkiju...» brbljao sam, a na te riječi Zvjezdana se raspomamljivala. «Tako braco... začepi mi pizdu... napuni svoju seku... niko se bolje ne jebe od tvoje seke... samo karaj... Tako, tako... stavi mi ga sad malo u guzu.... jebi me braco u šupčinu.... Ooooooh... to, to... brate moj mili.... sve što želiš radiće ti tvoja seka...mmmmmm... mače moje slatko, samo jebi, kad god hoćeš....»
A ja sam bjesomučno jahao na dupetu nagužene Zvjezdane uživajući stalno u novim i novim podražajima. Ne sluteći da će se to sve jako naglo prekinuti. Naime, jednog popodneva, otprilike tri i po mjeseca nakon mog rođendana i početka naše «veze», dok smo leškarili u krevetu nakon «incestuozne bratsko-sestrinske karačine» Zvjezdana je počela nekakav monolog:
«Znaš ljubavi... s tobom mi je baš nekako slatko... poseban si. Drugačiji si od ovih dripaca s kojima sam dosad bila. I... počela sam se opasno navikavati na tebe. A nisam sigurna da ova veza može uspjeti.» Nije mi se sviđao uvod pa sam joj proturiječio, ali ona je odlučno nastavljala: «Vidiš... nismo baš neki par za izaći u javnost. Baš sam ja za tebe «stara koka». OK, meni to ne smeta, ali vidiš da ne izlazimo. Samo se seksamo ovdje. Ti trebaš izlaziti, družiti se i zabavljati sa curama svojih godina. Moraš probati razne vrste cura...»
«Ali meni si ti sasvim dovoljna i dobra. I nema veze što si dosta starija. Pa ti si super ženska. Niti jedna mojih godina nije ti ni do koljena...» bunio sam se.
«Dobro, dobro... hvala za komplimente. Kad smo kod toga moram ti reći... Ti znaš da sam ja imala dosta momaka... probala sam razne muškarce. Ali ti si, evo nakon tri i po mjeseca, jedan od naboljih ljubavnika s kojima sam otišla u krevet! Da, da... zaista je tako!» ubjeđivala me Zvjezdana jer sam je pogledao s nevjericom. «Ti možeš «omlatiti» bilo koju razvratnicu ili nimfomanku. Pa odavno me nitko nije pojebao šest puta u toku noći... i to svaki put sve bolje. Zaista ljubavi... pravi si talenat. Sad znaš sve. I ne budi lud... biraj najbolje, traži koke od svake koja ti se sviđa. Dorastao si bilo kojoj, vjeruj mi.» pričala mi je Zveky, a meni su rasli tulipani iz ušiju od ponosa i iznenadne prepotencije. Ipak, nije bila mala stvar čuti tako nešto od glavne gradske fukse.
Te noći Zvjezdana i ja izveli smo sve bravure koje su nam pale na pamet. Ona je otišla ujutro prije nego sam se probudio. Otvorivši oči ugledao sam na jastuku karminom nacrtano veliko srce sa porukom «ciao amore» i odmah naslutio da sam ustvari tada od Zvjezdane dobio nogu. Tako je i bilo. Ona je odlučila da prekinemo i ja to više nikako nisam mogao promijeniti. Zvao sam je na telefon, nije se javljala. Dolazio sam u sestrin salon, ali su mi cure u smjeni rekle da je «Zvjezdana uzela odmor i da je s nekim lafom otišla na more...». Suzana mi je te noći, uz večeru i malo vina održala mali govor.
«Braco... samo nemoj sada praviti dramu od toga što te Zvjezdana nogirala. Čudim se da je i ovoliko bila s tobom. Bolje je i za tebe. Ja sam to zamislila samo kao rođendanski poklon. Da ti zgodna, iskusna i pouzdana cura skine junf i... ništa više. A ti navalio, a i njoj se izgleda osladilo. Uhvatila velika mačka mladog mačka pa ne pušta,» tumačila mi je Suzana moj život. Šutio sam i slušao nadajući se da će doći na meni zanimljivu temu. «Valjda se nisi zaljubio ?! Slušaj me braco dobro... izbij sebi Zvjezdanu iz glave. Ona je s tobom završila. Budi joj zahvalan za ovo što je učinila za tebe i ostavi je na miru. Ma... i nije ona za tebe. Ja je baš volim, najbolja mi je prijateljica, ali nije za tebe. Braco... misli šta god hoćeš, ali Zvjezdana je prava radodajka... fuksa. Ona ni sama ne zna sa koliko se frajera seksala. Tko god je tražio, dobio je pičke od nje. Tucali su je po dva-tri frajera odjednom. Jedan dečko ju je doveo u svoju klapu i njih šest se po tri puta izredalo na njoj! Hej... šestorica. I znaš šta mi je na kraju rekla...? Da joj je bilo super i da je bezbroj puta svršila! Eto, to ti je Zvjezdana. Ma njoj trebaju sponzori i frajeri s lovom da im popuši i opelješi ih. A ti bi se s njom zabavljao i imao ozbiljnu vezu. Ma braco... ti znaš da tebe seka puno voli... budi pametan. Sa našom Zveky si postao muškarac, moj veliki brat. Hajde sad... guraj dalje. Čekaju te mnoge druge cure, samo se malo okreni oko sebe. A čeka te i još mnogo toga zanimljivog, vjeruj mi...» reče Suzana i meni se upali lampica da bi to moglo biti nešto kao prikriveno obećanje. To me smirilo i obradovalo.
Zapravo, kod raskida sa Zvjezdanom najteže mi je palo pitanje – koga ću ja sada karati. Nakon što sam upoznao sex na tako kvalitetan način, nisam ni pomišljao sada apstinirati, niti se meljati sa nekakvim neiskusnim klinkama. Eto to me brinulo.
«Dobro seko... poslušaću te. Ostavit ću Zvjezdanu na miru, a ti je puno pozdravi. I potražit ću te nove ženske. Posebno ove oko sebe, što ti kažeš.» rekoh naglasivši te riječi.
«Pametno... I još nešto ti moram reći... Cijeni sebe kao muškarac. Pričala mi je Zvjezdana o tebi. Kaže da si baš izuzetan ljubavnik. Da si je tako rasturao i da se ponekad i upišala i usrala koliko si je znao izjebati...! E, pa braco, čestitam. Ako to kaže karalica kao što je ona... onda to treba cijeniti. Evo, i ja ću to cijeniti, veliki brate !» završi Suzana smješeći mi se zagonetno. Pogađao sam šta je to moglo značiti. Bio sam siguran da je Suzana jedna od mojih sljedećih ljubavnica i istog momenta se utješih zbog «raskida» sa Zvjezdanom.
Tako je uskoro i bilo. Ali prije nego sam osjetio toplinu sestrine vagine morao sam se otresti neobičnog osjećaja da moja prva ljubavnica i karalica nije «osvojena». Zvjezdana mi je namještena. Postavljena gologuza u moj krevet kao rođendanski poklon. Nije bilo ni zamišljeno da mi kaže NE. Bila je tu zbog DA. A sada sam ja trebao sam «osvojiti» žensku, napaliti je, privoljeti je, skinuti joj gaćice i iskarati uz njen pristanak. I krenuo sam da i to riješim u životu i da se konačno okrenem svojoj slatkoj sestrici.

* * *

Vrlo brzo sam osvojio i taj trofej. Istina, išao sam linijom manjeg otpora. Nanišanio sam zgodnu curicu iz moje škole za koju sam čuo da ne nećka previše da skine gaćice. Sabina je bila slatka, vrlo uzbudljive stražnjice. Pričalo se da joj je nevinost oduzeo već u njenoj 15 godini neki oženjeni tip koji je radio u kotlovnici gradskog hotela. Poslije se lako zaljubljivala i mijenjala dečke. Jednom je čak bila zaljubljena u dvojicu pa kad su je pitali kojeg više voli, rekla je «obojicu podjednako» te su je dečki dograbili i izjebali u sendviču, a onda nabili nogom. Poslije se tucala sa vlasnikom kafića, a kasnije sa švercerom kradene garderobe... i svo to vrijeme bila odlična učenica. Najbolja u razredu. Ok, volim odlikašice. Kad sam Sabinu pozvao kući, pristala je ne trepnuvši. Stigla je ravno iz škole i zamolila me da prvo napiše zadaću.
«Da ne mislim poslije na to... brzo ću ja to napisati pa da se opustimo...» rekla je. I zbilja smo se opustili. Sabina je puštala glasove kao da plače pa ispočetka nisam kužio da li uživa ili...? «Samo ti karaj sve je u redu... ja se samo malo zanesem...» reče Sabina i propisno se naguzi da mi olakša prodiranje. Sve je već znala... gutala spermu, podmazivala šupak očekujući analne zahtjeve. I... šišala je venerin brežuljak pa joj je s vremenom «žbunić» postao enormno gust, dlakav i širok. Nije ga mogla sakriti ni u kakve gaćice. Prava šumetina koja se širila po butinama, prema pupku i sasvim među guzove tako da sam u šupak sa mukom prodirao grebući glavić od dlačice.
«Znaš zašto sam ti odmah dala...? Čula sam da si pravi rasturač. Da si razvalio onu Pinkijevu sestru... Zvjezdanu. E sad sam se uvjerila ! Baš si dobar. Mmmmm...»
«Čuo sam i ja za tebe... da voliš kurac preko svake mjere. I ja sam se u to uvjerio» uzvratio sam joj, a zatim smo ponovo padali u zagrljaj. Sabina je bila pohotna i razvratna. Otkrila mi je da voli i ženske i da se redovno sexa sa najboljom prijateljicom Smiljkom sa kojom je sjedila u klupi. Smiljka je bila nevina, a Sabina ju je, dok su kao najbolje frendice spavale jedna kod druge, drpala, napaljivala, lizala i nagovarala da se pojebe i skine junf. I to je Smiljka uskoro i uradila te su dvije frendice uskoro bile poznati žestoki bi-dvojac na tulumima.
Poslije Sabine povalio sam Željku. Lokalna narcisoidna sisara baš tih dana bila je u središtu afere sa oženjenim tipom. Njegova žena ih je uhvatila in flagranti i maloljetnoj Željki, koju je zaveo bubnjar trećerazredne rock-grupe, stvorila pakao od života u kući i školi. I tad sam joj naletio ja. Trebala joj je hitna veza kako bi zaustavila ogovaranja. A meni je hitno trebalo vrelo, vlažno međunožje. I tako je Željka skinula gaćice... No, dominantne su na njoj bile ogromne grudi. (Tad sam shvatio da volim velike sise. Od mame sam saznao da me ona nije dugo dojila pa sam povezao da su neki sexolozi tumačili tu uskraćenost kao razlog kasnijeg muškog obožavanja velikih grudi.) Međutim, Željkine grudi ipak nisu impresionirale. Kasnije sam dečkima savjetovao: Ako povalite Željku, ne otkopčavajte joj grudnjak. Bile su meke, bibave i labave. Razlijevale su joj se pod pazuho kad bi ležala na leđima i s njima se ništa nije dalo uraditi. Ali Željka je divno jahala, nabijala se na kurac i mogla beskrajno dugo pušiti. Osim toga uživala je da izvodi predstavu preda mnom – da masturbira raznim pomagalima. Ok, i to je bilo interesantno vidjeti.
Slijedile su dvije frizerke iz sestrinog salona. Pa tri ženske koje sam na tulumima polupijane odvukao u potkrovlje i zaključavao dok se sasvim ne zadovoljim. I njih, naravno. Kasnije mi je Suzana priznala da je poslije ispitivala svoje frizerke kako karam i šta najviše volim u krevetu, a one su zbunjene pričale gazdarici o mojim navikama i prohtjevima.
«Eh, gazdarice... brat Vam je pravi Raspućin. Mislila sam da će me raspoloviti» pričala joj je Alma. «I najdraže mu je na kraju zabiti ga meni u guzu... to ga izbezumi!» Priznala mi je i da je prisluškivala pred vratima kad god je imala priliku biti kući dok sam ih dovodio i tucao, a one stenjale i urlikale. I da je stalno razmišljala o tome kako da me namami u svoju sobu. (Nije znala da je trebalo samo da mi kaže – «Dođi !»)
Onda mi je jednog dana teta Ilda, kasirka u obližnjem supermarketu, koju sam znao kao staru maminu drugaricu iz njenih vatrenih, razvratnih godina rekla: «Čuj mali... možeš li popodne doći do mene. Imam da ti dam nešto za mamu.» Ni sluteći ništa otišao sam, iako mi je bilo neobično da me zove. Teta Ilda mi je otvorila u baden-ogrtaču i raspuštene, napadno ofarbane crne kose.
«Uđi mali... izvoli. Hoće teta Ilda da te počasti,» i odmah me uhvati za ruku i povede u sobu sa velikim krevetom. «Čula sam nešto o tebi... da si veliki dečko... da si pravi ždrijebac... Hoćeš li mi to pokazati...?» Zagledao sam je dok je bez ustručavanja odvezivala ogrtač ostavši u crnom čipkastom rublju. Bilo mi je to malo šokantno, ali uzbudljivo. Bila je u četrdesetim godinama kao i moja mama. Još zgodna i u liniji, ali sa izraženim oblinama.
«Mladiću... da ne okolišamo... čula sam da rasturaš... A ni ja nisam još za baciti... vidi... Hajde... uvali ga svojoj teta Ildi... dođi i probaj kako to rade stare dobre koke...» i pružila se po francuzu. Ilda je bila, ukratko, dobra razvratna stara drolja koju već ostarjeli muž nije mogao podmiriti. A tijelo i duša joj žele tvrdo među nogama. Tako je njen izbor pao na mene, a ja se nisam puno bunio. Posebno što sam povremeno, a bez ikakvih obaveza, bio dobro počašćen u spavaćoj sobi teta Ilde. «Oh, kako dobro jebeš mali... daj ga svojoj staroj Ildi malo u dupe... hoćeš a!? Oooooh.... ovo je obožavala i tvoja mama...mmmmm kako se ona voljela karati... samo da znaš...» brbljala je Ilda, a ja sam se odmah sjetio poštara kako jaše na maminim guzovima. Bilo je još tih jebačica i ja shavtih da me cijelo vrijeme prati Zvjezdanina sjena. Jako često moje ljubavnice su «čule» da dobro karam pa me poželjele. Tako sam zauvijek bio zahvalan Zvjezdani što mi pravi dobru reklamu. (Iliti, «za dobrim se konjem prašina diže!»)
No, u Suzanino međunožje gurnula su me dva događaja te je sve ispalo onako kako ni jedno od nas nije zamišljalo. Prvi se desio dok sam imao vezu sa zgodnom, ali pomalo dosadnom i nevinom djevojkom koja je precjenjivala svoj himen. Odgađala je to, čekala «pravi trenutak» a ja sam bio sve nestrpljiviji. Jedne tople majske večeri odveo sam je u park i sjeli smo na klupu u mračnom dijelu i počeo je napaljivati, maziti i nagovarati da mi popuši, ako već neće da mi sjedne na kurac. Dok sam je tako muntao, na klupu nedaleko od naše sjeo je par u kojem sam odmah prepoznao sestru Suzanu. Zapravo, u mraku je ne bih prepoznao da nije na sebi imala jarko žutu mini haljinu koju je obukla to veče preda mnom. Suzana je bila sa nekim novim dečkom iz susjednog grada i on je odmah navalio da je drpa i žvali po vratu. Vidio sam da se i ona napalila i namještala da je može uhvatiti za picu.
Djevojka koja je bila sa mnom nije primijetila da gledam preko njenog ramena. A ja sam hvatao curicu za prosječne sise, milovao je preko gaćica po pici i nagovarao: «Hajde... uzmi ga malo... popuši ga samo minut... eto, bar mi ga izdrkaj svojom ručicom...» Ne, bila je dosadno neumoljiva i nije mi bilo jasno kako se ne opusti i ne želi i sama uživati.
A Suzy je na klupi preko puta već izvodila svoj show. Sjedila je sasvim raširenih nogu. Dečko joj je već zavukao ruku u gaćice i po njenom miješanju shvatio sam da joj je i prste već zavukao u pičku. Ubrzo je i druga njegova ruka ušla u gaćice otraga te shvatih da sada i prst, koji prethodno ovlažio ustima, ima u šupku. Već sam je mogao i čuti kako stenje. A onda sam je jasno čuo kako mu je rekla: «Daj mi ga malo...» i sagnula se da mu ga popuši. Za par sekundi ga je raspakovala iz šlica, uzela u usta i po kretnjama glave gore-dole bilo je jasno da ga žestoko puši. A dečko nije prestao da je obrađuje prstom po međunožju.
«Pogledaj šta rade oni tamo... hajde i ti malo popuši meni...!» već nervozno navalih na djevojku. Ona se okrenu, pogleda Suzanu (ali je nije mogla prepoznati u mraku) i konačno pristade. Spusti glavu u krilo i uze moj kurac u usta nevješto, grebući me zubima... «Ne tako... otvori usta malo više... samo usnama...» ispravljao sam je. Eh, Zvjezdana, Zvjaezdana... gdje si sada umjetnice sexa ?!
Na susjednoj klupi Suzana je naglo digla glavu, a zatim i ustala. Na moje zaprepaštenje podigla je tijesnu minicu do struka i u jednom potezu skinula gaćice i iskoračila iz njih. Ostala je gola u sred parka, nataknuta na štikle, a u mraku se bjelasala bjelina guze. Stajala je tako par trenutaka dok se dečko namještao, a zatim se vješto raskoračila i najahala. Jedan trenutak se namještala pičkom na njegov glavić koji je on pridržavao i onda jednostavno nabila na njega do jaja uz glasan uzdah.
«Uuuuuh... to mili... tako... konačno tvrda kurčina...» čuo sam Suzanu kako nimalo tiho govori dečku. Mogla ju je čuti i moja jungferica, ali nije reagirala, nego je nastavljala nevješto pušiti povremeno se daveći i suzbijajući nagon za povraćanje zbog «stranog tijela u grlu». A ja sam više uživao u prizoru ispred sebe nego u ovom nevještom početničkom pušenju.
«Nabijaj me mili... jače... sasvim mi ga zabijaj... oh, kako sam poželjela kurac... samo ga daaaaj...» dahtala je glasno Suzana. A onda sam čuo njega. Nekakvo životinjsko glasanje, kašljanje, a zatim se smirio. Shvatio sam. Svršio je prebrzo i Suzani se ote jedno iskreno: «E, jebi se... A što ću sad ja...!?» Pokušala se još malo nabijati, ali dečko je očigledno već izgubio erekciju. «Idemo...!» nervozno reče Suzana, ustade s njega i spusti žutu haljinu niz tijelo. I ubrzo nestadoše iz parka.
«Ja neću ovo da radim... meni nije lijepo...» iznenada reče cura kojoj se sad ne sjećam ni imena.
«Pa nemoj... Idi. Pa mi se javi kad porasteš...» rekoh hladno i spremih miška u gaće. Djevojka me pogleda zblanuto, a zatim ljutito ustade i brzim korakom se udalji iz parka. Sjedio sam još kratko, a onda se sjetih da Suzana nije obukla gaćice. Morale su biti tu negdje. I zaista, njene male žute tange bile su u travi iza klupe. Dakle, Suzana je otišla iz parka bez gaćica i sada tako hoda negdje po gradu, a niz noge joj se možda cijedi sperma. Pomirisao sam ih. Mirisale su na njene kupke i tijelo. Na njeno međunožje, valjda. Uzeo sam ih, smotao i stavio u džep, a zatim krenuo kući.

Bio sam napaljen i nezadovoljen, nervozan i ljut što mi je propalo veče sa glupom jungfericom. A neprestano me prizor u parku držao napaljenog. Dakle, Suzy je bila žestoka jebačica kad se usuđivala primati kurac usred gradskog parka, tu gdje je svi znaju! Ili je i njoj bilo dogorjelo. Stigao sam kući i odmah pustio pornić. Morao sam izdrkati da ne eksplodiram. Suzanine gaćice sam izvukao iz džepa, pomirisao i uhvatio se svog oteklog ponosa. Sa ekrana su dopirali uzdasi sisate plavuše (podsjećala me na Suzy) koju su rasturala dva nabildana tipa. «Oh, sestrice moja slatka, kako te želim pojebati! O, kako želim lizati tvoje velike sise i guzove, piti sokove iz tvoje pizde i burgijati po šupku...» bulaznio sam navlačeći kožicu sve brže.
Rasturanje na TV-u se nastavljalo, a ja sam osjećao da i meni nadolazi. Znao sam da će gejzir biti obilan. A onda me trznuo zvuk iz leđa... otvorila su se vrata i šuškala je tkanina. U magnovenju se okrenuh i ugledah Suzanu na vratima moje sobe. Panično sam pokušao sakriti i vratiti svoj kurac u gaće, ali nisam uspjevao. Bio sam uhvaćen...
«Dobro, dobro braco... oprosti što nisam kucala... Hm, mogu li dobiti natrag svoje gaćice. Hvala što si mi ih donio iz parka...» mirno je rekla Suzana gledajući me naslonjena na dovratak. «I ne znam šta si se prepao... pa već sam te gledala kako to radiš ?!» Gledao sam u nju ne mogavši reći ni riječi, a ona je mirno prešla preko sobe i sjela u fotelju nasuprot mene. «Hm, čini mi se braco da si i ti loše prošao večeras... Jungferica te ostavila suhog kurca, a? A i onaj moj mamlaz... svršio je za minut... popizdila sam. Uostalom, vidio si.»
«Pa ti znaš da sam te gledao ?»
«Naravno da sam znala. Vidjela sam te da si malu poveo u park i pošla za tobom da joj osobnim primjerom pokažem šta se treba raditi u parku. I da tebe malo zabavim. No, loše je ispalo. Mmmm... kako si ga napucao... to je to za čim je poludjela Zvjezdana. Hajde braco, nastavi... izdrkaj ga da i ja vidim. Konačno iz prvog reda. Hajde, braco... špricaj malo samo za moje oči... molim te !»
I ja sam nastavio. Ova situacija me izluđivala. Drkao sam kao lud i zabavljao sestru. Gledao sam malo nju, malo pornić. Kurac je narastao maksimalno, glavić sasvim pomodrio.
«Tako braco... samo tako.... A sad ću ti se i ja pridružiti... I meni to treba... I ja ću... Evo, braco moj... gledaj mene... jebeš film... pogledaj izbliza kako to seka radi... Dosta si virio kroz ključaonicu...» Suzana zatim uradi ono što sam toliko puta gledao kroz ključaonicu. Ponovo je zadigla svoju žutu minicu ispod koje nije imala gaćice. Zavalila se u fotelju i široko raširila noge zakačivši ih za bočne naslone. Kao kod ginekologa. Suzana je bila prekrasna, uzbudljiva, seksi. Već mi se mutilo pred očima.
«Divna si sestro... oooooh.... kako si zgodna.... tako... otvori se da vidim tvoju dubinu. Mmmmm... kako bih te volio pojebati... kako bih te volio lizati....»
«Znam braco... čula sam te šta si trabunjao... mmmm... hajde da sad izdrkamo zajedno... nemoj me još... oooooh...» čuo sam Suzanu koja je već zavlačila tri prsta u picu, a drugom rukom bjesomučno trljala klitoris. Oblizivala je usne jezikom i sve glasnije dahtala. Onda je u jednom potezu zbacila bretele haljine sa ramena, spustila je i izvalila sise. Nije imala ni grudnjak. «Evo ih braco... samo za tvoje oči... pogledaj me... sviđam li ti se, ha ? Volio bi me jebati... znam, znam, ali polako.... samo polako.... Gledaj me kako drkam... Hajde pokaži mi svoju kurčinu.....» I onda joj je krenulo. Svršavala je neobično. «Joj, joj, jooooooj... !!!» Kao da je nešto boli, ali vidio sam da beskrajno uživa. Kako su je potresali orgazmički grčevi tako je trzala nogama, širila ih, skupljala i na koncu se sasvim opustila pružajući ih po podu raširene, a ruke niz tijelo. Gledao sam u njeno stilski ošišano međunožje, kao u «Moulen rougeu» i više nisam mogao izdržati. Počeo sam špricati spermu i urlati. Kao kroz grmljavinu vlastitog svršavanja čuo sam Suzanu kako govori: «Pošpricaj malo po meni...»
Ustao sam, prišao i stao iznad sestre i posljednje kapi istresao po njenim velikim, oblim sisama. Ne sjećam se da sam prije toga imao tako žestok masturbacijski orgazam koji me sasvim iscrpio. Svalih se u svoju fotelju. Tako smo šutjeli i ispuhivali se nekoliko minuta, a onda je ona tiho progovorila:
«Dragi moj brate... ovo što radimo nije normalno. I odavno nije normalno kako se ponašamo... Ali je jače od mene. I od tebe, kao što vidim... Ali zasad neka ostane na ovome!» presudila je Suzana. Imala je izraz lica kao onda kad sam joj kao klinac rekao da bih je volio tucati isto kao onaj njen momak Rajko, još dok smo živjeli u Njemačkoj. Još je imala neke kočnice, koje su međutim, bile sasvim razorene onim što se već desilo i uopće jednom priznatom činjenicom – da Suzana i ja želimo sex! Ustala je i sasvim skinula haljinu odbacivši je na pod, a onda sasvim gola i uprskana mojom spermom prošla pored mene i otišla u kupatilo. Znao sam, naš sex je pitanje trenutka.
Međutim, jedan drugi događaj je to malo odgodio. Već narednog dana ja sam napravio jednu glupost. Ludirao sam se na koji je izmakao mojoj kontroli i doživio težak pad. Pri tome sam čak i dobro prošao sa samo dvostrukim prijelomom potkoljenice i sa gipsom do iznad koljena. Suzana je bila van sebe od brige, a zatim i ljutnje na mene. Starci su odmah stigli iz Njemačke prestravljeni prvim vijestima o nesreći, ali su se brzo smirili kad su vidjeli da ću ipak proći bez većih posljedica.
Brinula me matura koju ću morati propustiti, ali je Suzana sa profesorima to lako riješila i sredila da polažem u kolovozu kad ozdravim. Tad je bio 20. svibnja i sjećam se da je bilo jako toplo i da me sve počinjalo nervirati, jer sam bio vezan za krevet. Mama i tata su se nakon par dana spakovali i otišli jer «posao ne može čekati» te se pozdravili sa nama dijeleći bezbroj savjeta.
«Suzana dušo... mi moramo ići. Sad je opet sve na tebi. Pripazi brata... i nemoj da mu nešto fali, molim te,» suflirala je mama uvijajući se oko tate i zapravo požurujući ga da krenu. Očigledno je tih dana bila u nekom grijehu pa je žurila da se makne sa «mjesta zločina». Mama je i dalje bila pohotna ženska koja se grozničavo borila trudila da uvije ima dovoljan broj ljubavnika i orgazama. I zaista je još to sebi mogla priuštiti, izgledala je zamamno, sexi. Prava pojebljiva, sisata i guznata «polovnjača» kojoj gaćice spadaju na mig. I ubrzo ponovo ostadosmo samo Suzana i ja sa nogom u gipsu.
«Glupane...» zadirkivala me. «Kako je u gipsu... svrbi li... ? A svrbi li te još štogod ? Oh, kako si glup. Upropastio si sebi ljeto. I meni. A mogli smo na more poslije tvoje mature. A ovako... OK, ići ćemo poslije. Samo da meni moj veliki braco ozdravi!»
Šutio sam znajući da je u pravu. A i njegovala me maksimalno pažljivo. U toku dana nekoliko puta je dolazila da me obiđe. Angažirala profesore da me ispituju kod kuće i da završim razred te mi je ostala samo matura. Ma, sve je činila da mi olakša. Kad bih izradio posljednje zadaće, donosila mi je najnovije filmove, novine, stripove... i sama me zabavljala uveče uz televizor. I pokazala se i kao najbolji prijatelj. A ostali «prijatelji» su sve rjeđe dolazili. Mamilo ih je lijepo vrijeme na druga mjesta, a ja sam morao odležati svoja dva i po mjeseca u gipsu.
Suzana mi je donosila i porniće te se moj seksualni život ponovo sveo na drkanje. Tako me jedno veče ponovo uhvatila sa napucanim kurcem u ruci...
«Oho... opet bludničiš...» našalila se, ali mi nije bilo do šale. «Šta je... ona fuksa ti ipak nije došla?» Pogledao sam je iznenađeno te je nastavila: «Zamolila sam Zvjezdanu da te posjeti i malo te relaksira... da ti bar dobro popuši, ako već s tim gipsom ne možeš ništa više... Ili možeš? Hm... ovo je izgleda sudbina koja se ne može izbjeći... Ako nema druge, onda će seka uzeti stvar u svoje ruke... bracinu Onu Stvar. U svoje ruke, u svoja usta... braco samo zažmiri, budi miran i uživaj» reče moja velika seka, zakorači u moju sobu i razveza baden-ogrtač ostavši preda mnom sasvim gola. I TADA SE DESILO!
«Daj ga svojoj sestri da ga osjetim prvi put...» već promuklo i uzbuđeno je govorila Suzana ne gledajući me u oči, nego u moj nabrekli kurac. «Mmmmm... kako je lijep i velik... sviđa mi se... uuuuh kako te Zvjezdana i sada pominje i preporučuje po gradu... Ali ovo će sada biti samo moje... uvijek i na svakom mjestu gdje ga poželim...»
Trznuo sam se od vreline njenih ruku kad me dohvatila za penis. Jednim potezom je odgrnula pokrivač i ostao sam joj na milost i nemilost samo u tankim boksericama. Prvo mi je počela lagano drkati, navlačiti kožicu gore-dole. Pažljivo je zagledala moj kurac kao da ga proučava, svaki milimetar kože. A onda je počela sve brže to raditi. Dohvatila ga je sa dvije šake kao da ga mjeri i prinijela lice sasvim blizu glaviću i ostatku kurca koji je virio iz njenih spojenih šaka. (To je ono što se u Bosni zove «mašala», tj. «ne ureklo se, što je obilato napredno!)
«Imam sreće... baš dobar komad... dakle... pravi veliki braco! Slušaj me dobro... nemoj se micati, digni ruke kao da se predaješ... ja ću se malo poigrati s tobom» čuo sam je i poslušno digao ruke uživajući u prizoru. Već sam mnogo puta rekao, Suzana je bila prava bomba... sisata, malog struka, pa malo jačeg, sportski tvrdog dupeta, lijepog lica i njegovane svilenkaste kože. Uvijek mirisna i dotjerana. Sad je ustala iznad mene da je vidim u punoj ljepoti. Jednu nogu je podigla na krevet i raširila ih milujući se po međunožju, a ja sam iz žablje perspektive gledao kako se njene usmine otvaraju i vlaže od uzbuđenja. Njene velike dojke, velika petica, imale su tamne aureole i bradavice poput maline koje su sve više pupale.
«Sviđa li ti se tvoja seka, ha? Jesam li tvoj tip....? Mmmmm... Sve je ovo tvoje slatki moj braco.... Mmmmm... koliko dugo te želim.... Odavno te želim osjetiti... Vrijeme je za nas... konačno... Sve... možeš sve što ti padne na pamet sa svojom sestricom...»
U tom trenutku imao sam nepunih 18, a Suzana 23 godine i bili smo oboje u naponu snage, hormona i želje za stalnim dobrim sexom. Suzana se mazila još par trenutaka, a onda je kleknula na krevet pored mene i pažljivo mi, da me ne povrijedi, preko gipsa na nozi skinula bokserice. Već napola sklopljenih očiju, tako da su se vidjele samo bjeonjače, uzdahnula je «ooooohhhh...!», kratko i brzo navukla kurac par puta da ga maksimalno napuca i jednostavno ga uzela u usta. Trznula me vrelina njenog jezika, usne šupljine po kojoj se širio moj glavić. Bez glasa ga je uzimala i ispuštala po par centimetara. Bez lizanja, grickanja i sličnih sitnih manevara što ih čine cure koje ne podnose prodiranje kite u grlo. Suzana je uzimala kurac sve dublje i već sam osjetio da trljam glavićem po resici. Željela je da osjetim njenu dubinu u svakom smislu. Da je jebem u grlo. Zapravo, naticala se grlom na moj kurac i uskoro sam se sjetio Zvjezdaninih doskočica, kako bi «...možda seka Suzana mogla primiti cijeli u usta...» dok ona sama to nije mogla izvesti. Zaista, Suzana je već nakon par minuta uspijevala progutati cijeli kurac priljubljujući usne gotovo do korijena kurca i do jaja. Fascinirala me i počeo sam glasno stenjati. Napaljivala me enormno.
«Sestrice... okreni mi picu... hoću te lizati... oooooooh kako mi ga dobro pušiš... daj da te ližem, daj da probam tvoje sokove... «zavapio sam. Suzana je stala, polagano izvukla kurac iz grla i zahvalno me pogledala. «Evo ti je braco... baš volim raditi pozu 69... samo polako.... evo ti je da je malo onjušiš.» I zatim se raskorači iznad mog lica i lagano spusti otvorenu pičku na moj nos. Divno je mirisala. Čisto, zdravo... poput pičkica ovih maloljetnih školarki koje sam uspijevao povaliti. Zagnjurih se jezikom u nju i počeh lagano lizati i kusati sokove. Osjetih da je ponovo uzela moj kurac u usta i ritmično ga i sve brže uvlačila u usta uvijek zadržavajući bar glavić među usnama. Karao sam sestru u grlo i lizao punim jezikom njenu slatku pičku. U tom momentu nisam razmišljao o tome šta to mi radimo (heeeej, brat i sestra !) ali bio sam svjestan da nam se životi nezaustavljivo kreću jednim drugim smjerom.
«Stani Suzy... svršiću....» zaustavih je. Ona je podigla glavu i čudno me pogledala. Bio je to TAJ TRENUTAK. Polako je ustala gledajući me u oči. A zatim se okrenula prema meni stojeći na krevetu i počela se polako spuštati kako bi sjela na mene.
«Braco... ne znam imali potrebe da sami sebe još nešto zavaravamo... želimo se pojebati, zar ne ? Reci...! Želiš ga zabiti sestri među noge. Svojoj Suzani... ha?»
«Naravno, sestro... godinama to želim najviše u životu... hajde...!»
«I seka to želi... da osjetim bracinu kurčinu... Jedva sam čekala da moj braco poraste i da ga pojebem... A sad ću to i uraditi... Daj mi svoj kurac brate... Oooooh!»
U tom trenutku spretno ga je dohvatila, glavić prislonila na ulaz u vaginu i jednostavno se natakla. Bila je vrlo vlažna i vrela. Suzana je već bila jako uzbuđena i kurac je u jednom potezu bio sasvim u njoj. Neizmjerno sam uživao.
«Uuuuuhhh.... kako je ovo dobro... Gotovo... sad je gotovo... brate moj... Ti me jebeš, ubadaš me svojim kurcem, oh... kako je divno. Tako... tako radi malo guzom... lijepo me ubadaš...» šaptala je Suzana. Kako se ja zbog gipsa nisam mogao suviše pomicati, ona je počela žešće miješati i uzdisati...
«Oh, braco moj... divno je guziti se s tobom... Hajde, možeš li svršiti ovako kad sam ja na tebi...? Ja ću vrlo brzo... oh, oh... kako mi je dobro... Mmmmmm... Joj, joj, joooooj...!!!» svršavala je Suzana jaučući i poslije sam primijetio da joj je to uzvik vrhunskog zadovoljstva. «Oh, umrijeću od ljepote... svršila sam braco. Sada ti... tako, tako, samo jebi... svoju seku. Svrši u meni... slobodno svrši u meni, želim da osjetim tvoje sjeme u utrobi... Tako... jebi, jebi samo jebi. Sad će ti se sestra nabiti najbolje što zna.»
I zaista je znala. Za trenutak je ustala s mene, a zatim čučnula na kurac , ponovo ga usmjerila u sebe i počela se žestoko nabijati. Dohvatio sam njene ogromne sise i počeo ih gnječiti, razvlačiti i mijesiti. Suzana je sve glasnije dahtala i bulaznila i ja sam shvatio da me razvratnim ponašanjem razdražuje da brže i žešće svršim.
«Tako, tako... pomuzi svoju seku... vidi kako dobre sise sestra ima... drpaj to braco... zabijaj ga braco do jaja... to, to, to... sve u mene izlij... izlij se braco da mi poplaviš pičku...»
I eksplodorao sam i poplavio je iznutra. Iz mene je doslovno lijevala nakupljena sperma, a kroz glavu mi je prolazila misao... Jebem sestru... jebem najzgodniju curu u gradu i mogu da je jebem kad god hoću....i hoću... Svaki dan mogu da je jebem i da radim bilo šta. Izlivao sam u nju posljednje kapi i smirivao se, a Suzana kao da mi je čitala misli...
«To braco... divno svršavaš... Tako. Je li ti jasno? Uradili smo TO! I više nema povratka. Brate, pojebali smo se. To nije normalno, ali je super uzbudljiv osjećaj, zar ne ? (Da, bio je!) I što ćemo sad, braco...?»
«Jebaćemo se dalje, više i bolje...» odgovorih mada nisam bio siguran traži li odgovor ili vodi retorički monolog, dok je lagano miješala na mom još tvrdom kurcu. Miješala, lagano se nabijala započinjući novu partiju sexa i misli privodila zaključcima.
«... naravno, braco. Drago mi je da to čujem. I da znaš... kad smo već ušli u ovakav grijeh, neka to ne bude nešto banalno i obično. Neka to budu ekstremne stvari, krajnji užici. Neka to bude nešto što nikom nismo mogli reći, a želimo da radimo. Već to radimo. Evo, jebem se sa bratom... to godinama želim, a samo ti mi to možeš priuštiti. Nikakva mašta ne može od stranih frajera «napraviti brata» Odavno maštam o ovome, ali... otvorim oči... i to nisi ti. A ovo si ti....tvoj kurac u meni. To želim, braco» pričala je ponovo uzbuđena Suzana miješajući mi na kurcu, dok sam joj lizao i i grickao dojke. «I ti... uradi mi sve što nisi mogao ni pomisliti da uradiš drugim pičkama. Sve... hoću da ispunim svaku tvoju želju... braco. Oooooohhh... opet ti je tvrd, brate. Kao kamen... još jednom... može... mmmm... sviđa mi se da mi ovako zabijaš kurac u pičku punu sperme... zabijaj ga braco... oooohhhh...»
Zabijao sam i mi smo nezaustavljivo tonuli u novu partiju bluda. I nezaustavljivo išli u period života kojeg ćemo se sjećati po nesvakidašnjem uživanju u perverzijama, provođenju u djelo najcrnjih maštarija. O kajanju još nije zadugo moglo biti govora. Previše slasti je bilo u tom odnosu da bismo dopustili da nas obeshrabre sve njegove mane i prijeteće zamke. Suzana i ja smo pune naredne četiri godine istraživali krajnje granice smisla ljudske maštovitosti u krevetu i nije nam bilo ni na kraj pameti da se bavimo moralnim preprekama. Eh, Suzy... Već prvih dana rekla je... «nemoj da ništa ostane neurađeno. Odjebimo stid! Svakako za ovo nikad nitko neće saznati!»
Međutim, nakon toliko vremena i ako je vama na ovom portalu to zanimljivo, Suzana i ja rado ćemo svoja iskustva podijeliti s vama !? Želite li to ?

IP sačuvana
social share
I can't get a girl
cuz I ain't got a car
I can't get a car
cuz I ain't got a job
I can't get a job
cuz I ain't got a car
So I'm looking for a girl with a job and a car
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 1213
Zastava Beograd
mob
Samsung R210
   
   svatko svakog

To sam dobio od tetke iz Nemacke bas za sedamnaesti rodjndan. A dole sam imao fine tanke pamucne bermude koje su bile toliko tanke da se kroz njih se moglo lepo naslutiti i velicina i debljina, pa cak i on koju stranu se prostirala moja kurcina koja je istini za volju jos u mojoj sedamnaestoj godini bila dugacka oko 20 cm. I kao sto rekoh vracajuci se iz skole ni sanjati nisam mogao da cu tada moj cesto drkani kurac ugurati u vrelinu prave pravcate slatke i....
U svojoj sedamnaestoj godini prvi put sam spoznao sta to znaci seks. Secam se kao da je to juce bilo. Moja komsinica Dragica no mi smo je svi zvali Daca iz miloste, scepala me je jcdnog letnjeg popodneva pravo sa ulice dok sam se vracao iz skole koju sam pohadjao u Loznici. Ne kaze se dzabe mladost je lepa sama po sebi. Nije da se hvalim, ali sam zaista bio mlad, lep i zgodan. Koliko se secam na sebi sam tada imao samo atlet majicu sa nekim divnim natpistom NO SMOKING.

To sam dobio od tetke iz Nemacke bas za sedamnaesti rodjndan. A dole sam imao fine tanke pamucne bermude koje su bile toliko tanke da se kroz njih se moglo lepo naslutiti i velicina i debljina, pa cak i on koju stranu se prostirala moja kurcina koja je istini za volju jos u mojoj sedamnaestoj godini bila dugacka oko 20 cm. I kao sto rekoh vracajuci se iz skole ni sanjati nisam mogao da cu tada moj cesto drkani kurac ugurati u vrelinu prave pravcate slatke i vrele pickice.

No, Daca je bas bila iskusna. Imala je svojih trideset godina, ali je bila devojka i nije se udavala. Bila je to divna crnka, duge crne kose i crnih ociju kao dve ziske. Sve sam to samo kradom do tog dana naslucivao, a bogami, vise puta sam i drkao gledajuci Dacu u obliznjem kutku komsijskog prozora. Da, tog letnjeg junskog dana, negde pred kraj skolske godine, vracajuci se iz skole, usao sam u zgradu u kojoj sam stanovao i krenuo uz stepenice.

Iznenada u hodniku se zaculo zapomaganje:

- Komsija. Pomozite mi, nezgodno sam sstala i uganula sam nogu.

Ubedljivo je isprod svojih vrata zapomagala Daca. Toliko je to ubedljivo pricala, da je i sama poverovala da jo to istina, iako sam kasnije doznao da je to bila samo takticka varka kako bi me dobila u njenom stanu posto je tog dana bila sama u stanu, a prohtevi su joj bili za jednom partijom dobrog seksa sa mladom piletinom naravno.

Pomogao sam joj da udje u stan i maltene odneo je do kreveta. Umalo se nisam onesvestio od prizora koji sam ugledao. Moja komsinica je bila u providnoj kucnoj haljini. Naravno ponudu sa sokom i kafom nisam odbio, naravno, i sam sam zeleo gledati to predivno golo telo na kom se leprsala providna kucna naljina.

Mladost, kao mladost. Bilo mi je dovoljno da mi krv izvri pa pa da se moja kurcina nadigne do to more da se toliko ukazivala kroz tanke pamucne bermude kao da sam u gace stavio najveci klip kukuruza. Sve je to Daca s paznjom posmatrala i pratila, ali se pravila kao da nista ne vidi dok dobro ne ispita teren, da li sam spreman za zestok seks ili ne.

Doduse, iskreno receno, meni je tada bio prvi put magicne jebacine mada sam imao prilike cuti da se Daca jebala ko luda, sto se na kraju ispostavilo da je tako. Sise su joj bile velicine povece sake, proplanule od sunca sa nabreklim bradavicama.

Sve je to jos vise povecavalo moje uzbudjenje sto se vidno odrazavalo na muski ponos koji je zeleo probusiti pantalone. U stvari, da budem do kraja iskren prema sebi, a i prema ostalim citaocima, kao i ostali moji vrsnjaci u nedostatku prave picke drkao sam costo gledajuci gole zenske iz casopisa erotske sadrzine koje sam redovno kupovao.

Prosipao sam seme po slikama nepoznatih lepotica sa postera. Cinilo mi se da ce mi se jaja raspasti koliko su natekla od sperme, iako sam samo pre dva dana svrsio citajuci Erotiku ni manje ni vise vec tri puta.

U tom trenutku Daca je shvatila da nema vise vremena za cekanje. Skinula je sa sebe providnu kucnu haljinu. Potom je u dva pokreta sa mene bacila majicu i bermude. Dakle, za par sekundi i ja i Daca smo ostali kao od majke rodjeni, goli, golcijati.

Jasno je bacila pogled prema mome medjunozju i uzviknula sa cudjenjem:

Joj, Zico sta je to toliko kod tebe? Da li je moguce da tako mlad, a vec tolika kurcina. Pa to je nemoguce. Da li je to zaista tvoje?

Lakonski sam se osmehnuo i rekao:

- Pa, kao sto vidis. Trudio sam se.
Cini mi se nisam ni zavrsio, a Dacine prelepe usne su vec ljubile moj buzdovan od kurca tako strucno i tako zestoko da mi se ucinilo da necu tako dugo izdrzati.

Daca kao iskusna jebaljka sve je to vesto primecivala i dodala:

- Zico, nemoj jos da svrsis! Hocu da gga dozivim u potpunosti.

- Ne brini! - rekoh. - Pa i ako svrsim za par minuta ce ponovo biti kao da nisam svrsio, a takav postupak mogu ponoviti siguran sam nekoliko puta uzastopno.

Komsinica se samo osmehnula i cini mi se jos zesce nabijala na moju kurcinu.
Na mom decackom telu odvazno je dominirao odebljali kolac medju nogama od svojih dvadeset centimetara koji je Daca uspela primiti do kraja, do samih jaja. Cini mi se da je jecala od zadovoljstva i po izrazu njenog lica dalo se primetiti da bi zelela da to traje vecno.

Tog trenutka, nadrazivanje je kod mene provrsilo granicu samokontrole. Pokuljalo je iz mene kao iz vulkana. Pomracilo mi se pred ocima. Ovaj osecaj prevazisao je, ako je iskreno reci, sva moja dosadasnja samozadovoljavanja drkanjem. Svrsio sam po Dacinim ogromnim sisama. Prskao sam kao spricem po telu, sisama, kosi obrazima.

Bela tecnost cedila se po njenim obrazima, a ona me je sve zesce muzla da iscedi svaku kap moje guste i slatke sperme. Komsinica je od odusevljenja gnjecila moja muda, drkala glavic i jezikom oblizivala svaku kap ljubavnog soka. Daca je dobro znala sta ima u rukama.

Drzeci me za jos uvek nabrekli kurac, povela me je u spavacu sobu, zavalila na krevet i tu smo odradili jos dve zestoke jebacine, a potom smo se istusirali i rastali uz silne poljupce i cvrste zagrljaje. Moja komsinica se jos nije udala, a kada god pozeli jebacinu i dobru partiju seksa, obrati mi se. Naravno, uvek sam joj izasao u susret. Cesto je posle jebacine mogu cuti kako je vesela i raspevana, ali uvek peva istu pesmu: Moj komsija ima sina, majka ima mene...

IP sačuvana
social share
I can't get a girl
cuz I ain't got a car
I can't get a car
cuz I ain't got a job
I can't get a job
cuz I ain't got a car
So I'm looking for a girl with a job and a car
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 12 13 15 16 ... 398
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 20. Apr 2024, 02:20:54
nazadnapred
Prebaci se na:  
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.269 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.