Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 11:57:34
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 13 gostiju pregledaju ovu temu.

>> Pitate se gde su nestale galerije devojaka? Kliknite ovde! <<

Vazno: Molimo vodite racuna o ponasanju na ovom delu foruma i procitajte nova pravila sex foruma!

Idi dole
Stranice:
1 ... 24 25 27 28 ... 398
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Erotske price  (Pročitano 26577553 puta)
Zvezda u usponu


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 1081
Zastava Prijedor
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
HTC Desire S
copy/paste

VELIKI

Bila je prošla ponoć i znala sam da se suprug neće vratiti prije svitanja. Kao i prethodnih noći sigurno će biti pijan i neće ni primijetiti jesam li u krevetu. Dok sam razmišljala o tome kako ostvariti svoj naum, čula sam kako Vedran dolazi. Znala sam da će najprije ući u svoju kuću, a onda krenuti u ponoćni obilazak apartmana u koji je zalazio gotovo svake noći. Gospođa i njezina prijateljica su otišle prije nekoliko sati na susjedni otok brodićem i znala sam da se neće brzo vratiti. Uostalom, nisam željela o tome ni razmišljati nego sam se ustala i prošetala do terase. Vrata susjedovog apartmana bila su otvorena. Ušla sam i legla na krevet. Čula sam okretanje ključa u bravi. Znala sam da "mali" dolazi na partiju jebačine. Otvorila sam oči i u mraku vidjela obrise njegova tijela. Vjerovatno je mislio da spavam. Lagano se skidao, a ja sam uživala promatrajući njegovo tijelo. Kad je skinuo bokserice mislila sam da ću vrisnuti. Imao je ogroman kurac, komad kakav nikad u životu nisam vidjela, a kamoli probala.

Ovo što je on imao među nogama zaista je bio rijedak primjerak, impozantnih dimenzija. Zatvorio je prozor i jedva sam čekala da mi ga zabije svom njegovom veličinom. Nisam mislila da sam u tuđem apartmanu niti na supruga, moje misli bile su usmjerene samo na Vedrana i njegovu batinu.

Stao je pored kreveta, neko vrijeme me promatrao, a zatim se spustio do mene. Bojala sam se da me ne prepozna. Na trenutak sam prestala disati, a on je spustio usne na moj vrat i počeo ga lizati. Njegove ruke već su otkopčavale moju ljetnu haljinicu, ispod koje nije bilo ničega. Njegov jezik me silovito palio. Kad je prešao na bradavice i počeo ih lizati i grickati, među nogama me zažarilo. Pička mi je počela ispuštati sokove strasti i požude. Vrh njegovog tvrdog kurca osjetila sam na svojim bedrima. Poželjela sam ga primiti, ali bilo mi je tako lijepo da se nisam imala volje pomaknuti. Lice je zagnjurio među moje velike i nabrekle sise, a rukama mi je čvrsto stiskao bedra. Kad je jednu ruku uvukao među moje noge, zadrhtala sam i njegove prste uvukla u pičkinu pohotljivu unutrašnjost. Jezikom mi je lizao pupak i nije mi bilo jasno gdje je mali naučio takve rafinirane stvari o savršeno vođenoj predigri.

Odjednom je spustio jezik na moj klitoris. Jebao me je zatim tako dobro jezikom da sam ubrzo svršila. Nije prestajao. Radio je to velemajstorski, dovodeći me u stanje polusvijesti i odmah potom u mrak još jednog orgazma. Gotovo ošamućena gledala sam ga kako uzima moje noge i stavlja ih na svoja ramena. U sljedećem trenutku gromada od njegovog kurca počela je polako ulaziti u moju vlažnu pičku. Kad sam osjetila njegov glavić nisam znala što bih od sreće koja me obuzela. Bila sam izvan sebe osjećajući kako ga gura sve dublje u mene. Ćutila sam ugodnu i slatku bol koja me potpuno obuzimala. Ritmički sam stavila u funkciju vaginalne mišiće, stežući njegov kurac i vrteći guzom, kako bi mu bilo što ljepše. Kad je strpao u mene svoju kurčinu do kraja, ili bolje reći dokle je mogao, počeo je s odmjerenim prodorima.
- Ah! Oh!

Polako ga je gurao i izvlačio. Osjećala sam vrh njegovog glavića kako dodiruje dno moje pičke. Zabijao mi je kurčinu do jaja i kad bi bio čitav u meni, još jače bi ga zabio, malo bi njime provrtio, pa bi ga lagano vadio. Tada bih ga ja snažno stegnula pičkom i on bi zaječao. Kakve li miline u toj jebačini koja me nakon samo nekoliko žustrijih pokreta dovodila do ruba novog orgazma. Željela sam da i on svrši, jer se toliko trudio da mi ugodi. Snažno sam ga obuhvatila i kukovima se sve jače nabijala na njegovu batinu. Prodori su sada bili još jači i žešći. Udaranje njegovih jaja po mom šupku i snažno bolno prodiranje dovelo me do ludog orgazma. Nikada do tada nisam tako osjetila muško svršavanje. Stenjao je kao lud dok je praznio svoja jaja u mojoj sretnoj i zadovoljnoj pizdi, koja ga je naprosto gutala.

U trenutku predaha zapalio je cigaretu. Jednu je dodao meni i smireno pušio. Nisam mogla izdržati pa sam obuhvatila njegovu kurčinu, blago sam raširila noge tresući se od uzbuđenja. Skupila sam kosu i napravila pundžu isto kao što je to radila gospođa do nas. Bile smo slične visine, obje smo imale izražene obline, tako da nisam strahovala da će Vedran u mraku raspoznati jednu od druge. Grudi su mi podrhtavale, bradavice se ukrutile, a usta se osušila. Nakon nekoliko pokreta moje ruke, njegov kurac počeo je rasti. Igrala sam se njegovim jajima i povremeno bih oblizala vrh njegovog rumenog glavića.

To me snažno uzbuđivalo, pa sam ga željno uvlačila u usta, osjećajući ga duboko u grlu. Polako me privukao na sebe. Klečeći, polako sam ga uvlačila u pičku. Jebali smo se tako sve dok ga nisam počela halapljivo uvlačiti. Tako najbrže svršim, a s ovim mladim pastuhom to je bilo još lakše. Tada me je okrenuo i s guza mi ga silovito strpao. Bilo je predivno. Držao me je za sise i jebao me poput životinje. Parili smo se žestoko, baš kao mužjak i ženka koji su se prepoznali i potpuno prepustili nagonu. Bilo mi je predivno i bila sam izvan sebe od zadovoljstva. Ipak, strahovala sam da se ne vrati moja susjeda ili još gore moj suprug.

U jednom trenutku sa zavjereničkim osmijehom je izustio:
- Kako se lijepo jebati s tobom!
- Hvala na komplimentu!
- Nema na čemu, može li i drugi puta?
- Naravno - uzvratila sam, dodavši da je za prvi put bilo i više nego izvrsno.

Šutjela sam i osjećala nelagodu što me je otkrio. Bila sam zbunjena i nisam znala što bih rekla. Zato je mali Vedran znao.
- Njih dvije su otputovale danas. Kad sam noćas dolazio tražio sam te u apartmanu jer sam znao da želiš biti sa mnom. Tvoj pohotljivi pogled i zavodljivo držanje govorili su mi sve. Nadam se da si i ti primijetila kako te želim. Na sreću ona više neće ljetovati ovdje.
- Misliš da ću ja ljetovati?
- Bilo bi lijepo. Usput, ovaj apartman će biti slobodan još sedam dana. Ako ti nije problem možemo se ovdje nalaziti dok ostali spavaju.
- Razmislit ću još.

Kad je prislonio svoje usne na moje znala sam da nemam šta razmišljati. Dane sam provodila u kupanju, sunčanju i šetnji. Svaku večer sam ostajala sjediti na terasi. Suprug bi odlazio u konobu ili bi spavao, a djeca su izmorena od kupanja spavala bez problema. Ja sam uživala više nego ikad. Bilo je to i više od uživanja. Poput bludnice sam podavala pizdu gazdinom sinu, mladiću s ogromnom kurčinom. On me jebao kao nitko i usrećivao beskrajno. I nije mi žao. Dapače. Jedva čekam sljedeće ljeto. Na kraju krajeva, ako se ne vratim na svoj otok, gazdinih sinova ima svugdje na Jadranu. Nadam se iskreno, s tako velikim kurcima poput Vedranovog. I tako jebežljivih!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 1081
Zastava Prijedor
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
HTC Desire S
copy/paste

MLADO MESO

Dobro jutro. Ja sam Anita. Gazda me poslao k vama i rekao da ćete se vi pobrinuti za moju praksu - odlučno i bez ustezanja mu se obratila.

- Ne razumijem. Kakva praksa? - u nedoumici prozbori Robert.
- Praksa. Školska praksa. Ja sam učenica završnog razreda škole za prodavače. Negdje moramo obaviti praksu i napraviti završni rad. Moj tata zna gospodina Belića pa su dogovorili da ja i moja prijateljica Andrea ovdje to učinimo - objasni mu.
- Aha - još se nije snašao Robi.
- Andrea će doći sutra. Danas još ima obaveza u školi.
- Pa ne bi čovjek rekao da još ideš u školu - otelo se Robiju, što je Anita shvatila kao kompliment, i s blagim osmijehom popratila njegove riječi.

Zatim ju je uputio gdje je garderoba, pokazao osnovni raspored i način rada s kasom, te odgovarao na poneko pitanje. Vrijeme uz nju prošlo je brže, a bilo mu je jasno da je primijetila njegovo zanimanje, jer se nije mogao kontrolirati i nekoliko se puta zagledao u prorez na vrhu mantila, koji je bio otvoren toliko da je pružao uvid u bujne grudi bez grudnjaka. Primijetila je i njegovo zurenje u njenu čvrstu i jaku zadnjicu, koju je bijeli mantil više isticao od lepršave, karirane haljinice, u kojoj je došla. Sve joj to nije smetalo, štoviše, nekoliko se puta namjerno naguzila na pult, puštajući mu da uživa, a na njegove poglede u dekolte nije reagirala zakopčavanjem gornjih dugmeta.

S druge strane za Robija je svaki sat donosio veće muke, bio je svjestan činjenice da je pred njim rasna, mlada ženka, koja zna da je lijepa, ali ga je kočilo to što je maloljetna. Pogrešku staru više od godinu dana nije želio ponoviti, ali to racionalno razmišljanje sve je više bilo u drugom planu, jer mu je kurac, čim bi pogledao u Anitinu raskošnu zadnjicu, tvrdnuo. Pred kraj radnog vremena već je bio toliko napaljen da je, usprkos svemu i svim ranijim datim si obećanjima, odlučio pokušati pojebati je, ili, mislio je, ako ništa drugo, nagovoriti je da mu ga popuši. No, znao je, ništa ne smije pokušavati silom, pa je odlučio iskoristiti činjenicu što je primijetio da joj je čarapa na lijevoj nozi poderana.

Nakon što je njegovu primjedbu popratila blagim uzvikom razočaranja Robi je spremno predložio:
- Takva ne možeš van. Ali ne brini, evo, uzmi ove talijanske čarape. Novi hit za predstojeće ljeto. Na rubovima prijanjaju uz nogu, a idu u kompletu s gaćicama koje se mogu nositi i bez njih. I obrnuto. Evo,uzmi. Ovo je broj za tebe - ponudi joj Robert.
- Pa, ne znam... - dvoumila se Anita.
- Ne brini. Uposleni imaju pravo uzeti stvari iz dućana u vrijednosti 300 kuna. Ovo je daleko manje od toga - uvjeravao je. - Obuci to, pa možemo doma - glumeći nezainteresiranost govorio je.
- Dobro. Ako ti kažeš da je to pravilo... - složi se Anita i ode u garderobu.

Nekoliko minuta kasnije vratila se obučena u odjeću u kojoj je jutros došla i, naravno, nove čarape. Robi je "stručno" pogleda i priđe korak-dva pa tiho zazviždi i krene u napad:
- Hej! Super ti stoje" - iskreno oduševljen prozbori, zureći u njene noge.
- Hvala - zahvali mu Anita, i osjetivši u njegovom glasu i pogledu veću notu seksa no što joj se to činilo potrebnim, pokuša proći kraj njega.
No, baš zato on joj se i približio, smanjivši tako mogućnost njenog manevra i dovevši je upravo tamo gdje je i želio, u kut kraj radnog stola, na samom izlasku iz garderobe. Licem u lice s njom uhvatio ju je za ruke, na što se ona pokuša oteti, ali bez uspjeha.
- Zbilja bih volio vidjeti kako te čarape prijanjaju uz tijelo - pokušao je to reći zavodničkim glasom, no uzbuđenje je već bilo jako i promukli glas ga je odao.
- Molim te, ostavi me na miru. Reći ću te gazdi... - pokuša se na taj način obraniti Anita.
- Anita... samo želim vidjeti. Neću ništa dirati. Obećajem - stišćući joj ruke zamoli je Robert još jednom.
- Ali, nemam gaćice... - prizna Anita, nastojeći i dalje osloboditi se stiska.
- Molim?
- Nisam obukla gaćice. Samo sam navukla čarape.
- Oh - uzdahne Robert. - Zaista ću samo gledati, molim te.

No, molbe nisu imale odjeka. Anita se opirala i nije željela učiniti što je tražio, pa je Robi odlučio krenuti sam i bez dozvole. Držeći je i dalje za ruke kleknuo je pred nju i njegova se glava našla u visini njenog međunožja. Potom ju je, i dalje držeći je za ruke, obujmio oko struka i, usprkos njenom opiranju, svojim i njenim rukama počeo podizati njenu haljinicu. U namjeri da ga spriječi Anita je stisnula noge, pa se pred njim umjesto slavlja raširenih ženskih nogu lagano počelo ukazivati čvrsto i bogato meso njenih stisnutih bedara. Čarape su zaista završavale otprilike tamo gdje počinje donji rub gaćica, a otkrivanje Anitinih ljepota Robi je provodio polako dižući joj suknjicu i stalno govoreći o njenoj ljepoti. Kad je stigao do ruba čarapa još ga je jednom pokušala zaustaviti.

- Sad si vidio što si želio. Nemoj ići dalje, molim te!
- Prekrasna si. Moram vidjeti i pičkicu.
- Ne želim to. Ostavi me na miru. Prijavit ću te policiji.
Robi se nije obazirao. Znao je što radi i dokle može ići. Kurac mu je već čvrsto stajao, ali on je znao da mora ići polako i, bez obzira na svoju ogromnu želju, izvaditi ga van tek ako ona pristane. Zato je, opet polako i lagano, nastavio dizati njenu haljinu. Odmah iznad čarapa pred njim su se ukazale svijetlosmeđe dlačice, među kojima se, dobro sakriven zbog stisnutih nogu, nazirao vrh njene pičke. Dignuvši haljinu dovoljno visoko da ustima može prići tom zlatnom runu Robi je još čvršće stisnuo njene ruke i pritisnuo je uz zid.

Osjetivši da gledanje ipak nije sve što će se dogoditi Anita se pokušala oteti, ali je njegova glava već našla svoje mjesto na njenom trbuhu. Namjerno, nije odmah krenuo na mufić, već je lagano poljubio trbuh i područje oko pupka. Ona je vikala i otimala se, ali je on mirno nastavio svoj posao, sa čvrste i napete kože lagano je prešao na prve dlačice, milujući ih nježno jezikom. Spuštao se polako sve niže, trudeći se da ne učini ono što bi najradije uradio, zagrizao punim ustima u tu sočnu i veliku pičku. Umjesto toga, tek je ovlaš, vrškom jezika dirnuo početak njene raspukline, osjetivši istodobno da njen otpor više nije onako žestok i da više ne viče već ga sada molbama, ali ne baš uvjerljivim, nastoji zaustaviti. Još tri-četiri puta lagano je, poput lahora, jezikom dodirnuo onaj dostupni dio njene vagine među još stisnutim nogama, a kod četvrtog liza osjetio je da otpor tvrđave kopni.

Naime, noge su se ipak malo raširile, što je on popratio popuštanjem stiska na ruke i laganim milovanjem njenih bedara unutrašnjim dijelom svojih šaka, koje su, za svaki slučaj, još držale njene ruke. Nootvoreni prostor njenog međunožja zahvalno je i s istom nježnošću polizao i opet se dogodilo isto, nakon tri-četiri poteza jezikom noge su se još malo raširile pa je sada već imao solidan pristup njenoj, sada ju je već dobro vidio, zaista bujnoj i lijepoj pički. Pojačao je snagu lizanja za jednu notu, i dalje nastojeći da sve to bude vrlo nježno a nova nagrada bila je tišina koja je zavladala "tamo gore". To, ali i jedva zamjetno kruženje zadnjicom, te pojačani miris njene pičke i evidentno vlaženje, za koje nije bila kriva njegova slina, natjerali su ga da ispusti njene ruke i premjesti svoje dlanove ispod haljine, na njene bokove. Ako je glumila, sad će pobjeći, pomislio je. No, nije glumila, njene su se ruke lagano spustile na njegovu glavu i blago je još dublje zarinule u ugodnu tamu njene pičke. Robi je sada punim jezikom zahvatio veliki dio Anitine pičke.

Tri je puta čvrstim lizom prošao gore-dolje a onda u usta uzeo njen klitoris i počeo ga sisati, na što je ona ispustila prvi pravi uzdah zadovoljstva, poprativši ga i pokretom zdjelice koji je nedvojbeno pozivao na uživanje i želju za nečim još čvršćim. Pojačavajući ritam i čvrstinu sisanja klitorisa Robi je istodobno rukama krenuo i na velike, prekrasne guzove, o kojima je pred dva-tri sata samo sanjao. Pune ruke njene bogate i čvrste zadnjice masirao je čas nježno, čas grubo, prateći ritam svog jezika koji je Anita pak pratila miješanjem koje je pokazivalo da itekako, usprkos svojih 17 do 18 godina, zna što radi. Njeni su uzdasi bili sve češći i pretvarali se povremeno u tiho stenjanje i cvilenje, a kad je doslovce strgnula haljinu sa sebe i grubo mu zarinula glavu među svoje noge, tražeći još više zadovoljstva od njegova jezika, on je znao da je potpuno spremna i da je više neće trebati moliti.

Ipak, nije želio napraviti prvi korak već je, slušajući njenu neizrečenu želju, nastavio sve snažnije i jače lizati njenu pičku, zahvaćajući sve njene dijelove, uranjajući koliko je mogao u njenu unutrašnjost, ližući je po površini, grizući je lagano za meko meso unutrašnjosti butina. Kad joj to više nije bilo dovoljno odmaknula mu je glavu i sama sjela na stol maknuvši brzim pokretom hrpu papira i spremno, sva u iščekivanju i treperenju, raširila noge.

- Zabij mi ga. Pojebi me tako dobro kako si mi lizao - besramno i slobodno obrati mu se šireći noge i, potom, isto tako šireći rukama pičku.
- Može - odgovori Robi još se uvijek kontrolirajući. - Ali prije toga ono što sam želio od početka.

Zatim klekne ponovo među njene noge, poliže joj, gledajući je svo to vrijeme u oči, najprije lijevu pa onda i desnu nogu od koljena do međunožja, a zatim dobro promotri tu prekrasnu veliku pičku, uživajući u njenoj spremnosti i otvorenosti. Dlake sad nisu ništa skrivale, dapače, bile su pravi ukras oko rascvjetale i za kurac potpuno spremne pičke. Nabubrene nutarnje usne mamile su svojim crvenilom, a nestašni klitoris kočio se sav zažaren i mesnat.

Robi halapljivo krene na sve to i punim ustima, kako je i maštao, zagrize u to slavlje od pičke, uživajući u njenom mirisu, sokovima i Anitinom stenjanju. Utapajući se i kupajući cijelo lice u predjelima njene pičke Robi brzo otkopča hlače i izvuče već dugom erekcijom izmučeni kurac. Zatim se podigne i držeći ga u ruci krene među njene noge. No,nije stigao "umočiti ga" jer ga je prekinulo njeno oduševljenje.

- Hej, hej, čovječe, stani malo. Daj mi ga prije nego ga zabiješ - halapljivo, poput njega kad joj je lizao pičku, ona se baci na njegov kurac i u prvom ga potezu uzme u usta koliko je god mogla, mumljajući pri tom i stenjući od ugode, te ne spuštajući svoj pogled s njegovih očiju.

Ako se i bacila ustima na njegov kurac kao na vrhunsku poslasticu, tren kasnije pokazala je da zna i drugačije. Čvrsto ga je stisnula ustima i lagano se nabijala na njega, cijelo vrijeme gledajući Robija tako kurvinsko, jebačkim pogledom da mu je samo od tog jebozovnog pogleda dolazilo da svrši. Kad joj je bilo dosta kurca u ustima odlučila je dobiti ga i u pičku. Odmaknula se, ovog puta pogleda uperenog u Robijev kurac, i još jednom besramno raširila noge. Više se nije imalo što čekati i Robi joj priđe, uzme je za noge u koljenima, privuče je bliže svom čvrstom i njenim ružem umazanom kurcu, stavi joj noge na svoja ramena i sjuri se zatim u njenu veliku pičku, ne trudeći se više biti nježan i obziran.

Dok je udarao svom snagom, mijenjajući pravce i smjerove, i uživajući u širine njene pičke, koja je sve to spremno prihvaćala, slušao je njene uzdahe i prostote koje mu je upućivala. Strgnula je, dok ju jejebao, crnu majicu sa sebe, pa su sada raskošne sise, velikih bradavica, letjele u ritmu udaraca njegove nabrekle kurčine. Ona ga je stalno gledala u oči i vikala kako voli njegov kurac i neka je tako jebe do vječnosti. Naravno, tako dugo nije bilo moguće, ali dobrih i žestokih petnaest minuta jest. Ona je svršila tren prije njega i zatim mu, vidjevši da je i on blizu, pomogla s nekoliko jakih stisaka mišićima vagine i izgovaranjem prostota. Eksplodirao je.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 1081
Zastava Prijedor
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
HTC Desire S
copy/paste

TIGRICA

Plave kao led, a istovremeno tako jebežljive. Jedino što mi se na njoj nije sviđalo bile su njene naušnice, one velike, okrugle koje mi djeluju baš nekako prostački. Ali nema veze. Bio bih pretrpio naušnice samo da joj ga jednom zarijem do balčaka. Guzio sam je u mislima kad najednom ona sjedne na frajerov stolac i stavi mi ruku u međunožje. 'Idemo na zahod,' prošaptala mi je. 'Ja prva, ti navrati. Nemoj da te dugo čekam.' I otišla. Ja sam pričekao koju minutu, a onda odoh i ja. Zahod je bio prazan, baš kao i knjižnica. Kad sam ušao u ženski, ona me je spremno dočekala iza vrata, zaključavši ih svojim dugim, tankim prstima. 'Hoćeš me jebati?' rekla je. 'Shvatit ću to kao retoričko pitanje,' rekao sam i zažvalio je dok mi ga je ona vadila iz hlača. Već je dobrano nabujao, kao piton na napuhavanje, i ona klekne i stane ga dodatno napuhavati. Tako mi je dobro pušila, stvrdnuo se u trenutku. Bio sam sasvim spreman za jedan kliz u njenu pičku koja je, kako sam skužio, već odavno čekala na rasturačinu.

Tako vlažnu nakon samo nekoliko sekundi nisam nikad vidio. Uletio sam poput parnog stroja dok su joj iz onog tigrastog dekoltea ispale sise. Imala je krasne, lijepe, od uzbuđenja očvrsnule bradavice. Taj me prizor dodatno raspalio, pa sam je nabijao još brže i još jače, osjetivši svaki put kad sam prešao preko klitača. Bila je izbrijana, ali ne previše. Vita jela, zelen bor, to mi je bila prva asocijacija. I tako sam je pičio i pičio i pičio, u zahodu ispred ogledala, sve dok cura nije svršila. Da je tako dahtala unutra, u knjižnici, mislim da bi joj oduzeli iskaznicu i ne bi joj je vratili dok god je živa. Stavio sam joj ruku preko usta da ne vrišti, a kad se zadovoljila, rekla mi je da joj ga izdrkam na sise. Što sam i učinio. Tri poteza su bila dovoljna da joj razlijem pravu erupciju po tim cicicama, a zatim sam razmazao gustu tekućinu po njoj i još je jednom zažvalio. 'Vidimo se sutra?' pitao sam. 'Drugi tjedan,' rekla je navlačeći tigrovinu preko spermom okupanih grudi.

"I što je bilo drugi tjedan?" pitala me Karolina. Po sjaju u njenim očima znao sam da se navlažila i da će mi ovaj dan sasvim dobro završiti. Žudio baš za sam njenim usnama oko mojeg kurca.
"Došla je, obučena u neku crnu usku dolčevitu i traperice, nimalo tigrasta, ali jednako mačkasta. Sjela je do mene, jer sam joj čuvao mjesto. U tih sam tjedan dana drkao dosta često misleći na nju, na moju tigricu, i kad je sjela do mene i nasmijala mi se, digao mi se u roku odmah.
"Hoćemo?" rekao sam i ona me upita:
"Toliko si napaljen?"
"Mogao bih te tu, iza ove police," rekao sam. "Eto koliko sam napaljen."
"Strpi se minutu, dvije, slatki," rekla je i otvorila knjigu. Kažem ti da u tih pola sata koliko je čitala nisam odmakao dalje od te strane koju sam radio kad je ona došla, vitka i graciozna, obrijane mace. A kad je ustala i odvukla me za sobom iza police, mislio sam da ću se izliti."'Nemoj me sad razočarati, kopljaniče," prošaptala mi je u uho i gricnula ga.

A iza police mi je raskopčala šlic i izvadila nabrekli kar. Mislio sam da će eksplodirati koliko je krvi u njemu bilo. Svojim ga je tijelom sakrila od znatiželjnih pogleda, a svojom rukom ga masirala. Nježno, ali dovoljno. Ja sam je ljubio po vratu i dirao po sisama. Nije imala grudnjak, a bradavice su joj opet bile tvrde i napete. Bole su me i preko moje i preko njene majice kao dvije olovčice, grebući me dovoljno jako da mi na kurcu iskoči žila. Ludio sam, mislio da ću se izbljunuti tu i sada, baš po njoj, po njenim trapericama. Ne znam što me dijelilo od orgazma, ništa valjda, ali stisnuo sam zube i izdržao, nisam se razlio, jedino što hoću da znaš da je cura toliko atraktivna."

Karolina se nasmije.
"Pričaj mi priču," rekla je i obliznula žličicu za kavu u nimalo dvosmislenom stilu. Poznavao sam je dovoljno da bih mogao zaključiti da bi je Karolina isprobala, samo da smo još uvijek zajedno.

"Priča. Tigrica se sagnula, da bi kao fol pogledala neke knjige na niskoj polici, pa je klekla i uzela mi ga u usta. Mljackala ga je, neki su nas pogledali, ali nisu vidjeli što radimo. Na sreću. Da je došao neki od knjižničara, ne bismo se dobro proveli. Zabranili bi nam učlanjenje do propasti svijeta. A ona ga je sisala, žvakala, drkala mi po jajima, zadovoljno se oblizivala, a glavić mi je pulsirao od požude. A onda, da ne bi sve bilo suhoparno, uspravila se i raskopčala si traperice. 'Hajdemo, mačak,' rekla mi je i izložila mi šupak. San snova, kažem ti, prvi put kad sam je vidio, želio sam je dobrano naguziti. I tako ja ni pet ni šest, nego uđem u njenu guzu pravom silinom. Od udara su joj odmah ispale dvije-tri suze. Stiskala je zube, morala je biti tiha, ali to ju je najviše palilo.

Daj zamisli, netko te ševi u dupe svom snagom, jaja ti udaraju po slatkim polovicama, ali ti jednostavno moraš biti tiha, ne ispustiti glasa. To ju je najviše palilo. A iz pičke joj je curila prava Niagara, Karolina. To u životu nisam vidio. Jebao sam je u guzu, a ona je curila, vapila za mojim karom, za mojom bušilicom, i makar nije ni riječ rekla, ja sam znao što želi, pa joj ga zabio u pičku. Tada je ispustila tako glasan svršavajući uzdah, tako nevjerojatno glasan 'AAAAAHHHH!' je odjeknuo iz njezinih pluća, tako visoki ton u životu nisam čuo. I nije mi dugo trebalo da uzbuđenje prijeđe na mene, da iz njenog grla dođe do njene pičke pa se prenese na moje koplje. Tri-četiri zamaha i štrcao sam dok se ona gušila u snazi orgazma. Tigrica, kažem ti. Nevjerojatna. Kako sam je jebao te noći u njenom stanu."

"Nije vam došao nitko iz knjižnice?" upitala me.
"Jest, neka baba, ali već smo se obukli. Pravili se da ništa ne znamo. Jedino što je sperme bilo posvuda, ali nekako sumnjam da je baba znala što to jest."
"Dobro," reče i dovrši svoju kavu. "Sad mi još ispričaj kako si je to pojebao u njenom stanu."
"To ti neću ispričati," kažem i nasmijem se, oblačeći jaknu. "Dođi sa mnom, pokupit ćemo je s faksa, a onda ti mogu pokazati. I možda mi ga usput možeš popušiti."

Kažem vam, poznavao sam je. Nije joj trebalo dvaput reći
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 15
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
mob
Samsung d900i

Ljeto bijaše a ja sjedim na plastu
i osjeæam da mi sise rastu.
Trljam ruke ispod donje trbe
na brežuljku dlaèice me svrbe.
Ležim tako,sunce me grije
Meðu nogama vatra bije.
Kad æu se pojebati mlada
Sve bi dala kad bi mogla sada.
Od tada proðe jedno mjesec dana
Posla mene u èaršiju nana.
Upisana škola bijaše neka
Stanovah kod nekog èovjeka.
Jedno veèe on isprati ženu
Radila je baš treæu smjenu.
Ležim ja i razmišljam mlada
Rado bi se pojebala sada.
Ležim mirno ima pola sata
Kad uðe on na moja vrata.
Pali svjetlo i priðe mi bliže
Pa sa mene pokrivaè diže.
Sjede kraj mene,drži me za ruke:
«budi mirno i bez puno buke»
Raskopèa mi bluzu i rasplete kosu
Pa me onda poljubcima osu.
Razveže se moja kosa gusta
A on mi nabije svoj jezik u usta.
Kaže: «neboj se,nisam ja sida»
Pa mi poène gaæice da skida.
Šakom svojom po dlanovima trlja
I u pièku on penisom srlja.
Pa ustane i stane kraj zida
i poène svoju odjeæu da skida.
Na trbuhu mu dlake ko u vuka
a kurac mu debeo ko ruka.
Što da radim,poèinjem da se bojim
i od straha poènem da se znojim.
Tada on priðe i noge mi diže
I primakne kurac pici on bliže.
Gurnu malo-zaboli me jako
Vidim ja da neæe iæi lako.
Gurnu ga on više-bolove mi stvara
Nevina sam,a velika kara.
Uhvati me on za ramena
Pa zabije kurac tvrd kao stjena.
Znoj me probi,i suze mi teku
Pripala sam iskusnom èovjeku.
On me ljubi,sisa bradavice
Na ramena diže mi nogice.
Kako jebe-utobu mi para
U mom tjelu lude strasti stvara.
No bol svoj ja zaboravila
Rukama sam njega zagrlila.
Osjetih njegov èvrrsti stisak
Svršila sam uz veliki vrisak.
Kurcom radi a mudima lupa
Moje tjelo u znoju se kupa.
Tada stade da malo odmori
Pa ovako meni progovori:
«Jel' ti ljepo,curice sa sela?»
Kimnuh glavom sva vesela.
«Vidim,sreæo,nemaš više suza
ajde sad okreni se zguza »
Okrenuh se,savih se u struku
On mi zabi kurèinu ko ruku.
Ugura mi ga skroz do duda
Ja osjetih nova slatka èuda.
Savio me, za sise me drži
Moje srce ko sunce se prži.
Jebe on tako, i sve brže tuca
Odjednom naglo nešto iz glaviæa puca.
Sperma curi svuda po meni
A on moli da ga ne kažem ženi.
Pa umoran svali se kraj mene:
«za duplo si slaða od moje žene»
Jednom rukom miluje me po pici
A drugom trlja po guzici.
I ja onako-praveæi se luda
Uhvatim ga za muda.
Milujem mu kurac i jaja
Oèi su mi pune blistavog sjaja.
Èeznula sam godinama mlada
Na kraju se dobro izjebala sada.
Nisam znala radosti života
Mislila sam-to je sramota.
A sad vidim da sramota nije
Jebite se svi što možete prije.
Ja sam noæas osjetila èari
I vidjela da su to divne stvari.
Prema njemu sada se okrenuh
Sa pogledom se njegovim sretah.
Njego me oèi sada mole
I ja krenuh glavom prema dole.
Kurac mu bješe poplavio
I prema dole se savio.
Jednom rukom kožicu mu dižem
A jezikom glaviæ ližem.
Ližem tako oko glaviæa
Ajoj ljudi,kakvog li mišiæa.
Opet kurac mu postane bjeli
I u usta stane skoro cjeli.
Ima pogled ko u risa
Nisam znala da se kurac sisa.
Sisam karu,mazim muda jaka
Žvaèem kurac kao da je žvaka.
Rukama me on za glavu poteže
Vidim kako-nešto se napreže.
Mrda tjelom,neke krike pušta
Neèim toplim napuni mi usta.
Sve progutah jer nemadoh kuda
Polizah sve èak i sa zuba.
Dignu se ja i odoh usta prati
Zar je ovo moglo u moja usta stati?
Zagrli me i poljubi kratko
«jel da je bilo slatko?»
Ode on a ja razmišljam sama
Sve ovo savjetujem i vama.
Jebite se-to nije sramota
Bez jebanja nema ni života.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 22
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
SKRIVENA DOMINACIJA



     Ona je sasvim obicna devojka duge crne kose i tamnih ociju.Nizeg je rasta i to je ono sto je uvek odvajalo iz mase devojaka u njenom gradu.Ne moze se za nju reci da je preterano lepa,ali nikako ni da je ruzna.Ima lepo izvajano,oblo telo,i kao prava zenka,okruglu guzu i cvrste,bujne grudi.Znala je da muskarci na njoj vole upravo to njeno slatko dupence i uvek se trudila da ga istice uskim farmerkama koje su se pripijale uz njeno telo.Ono sto nikada nije volela da nosi su majice sa otvorenim dekolteom.Smatrala je da ne treba muzjacima da “daje bas sve na tanjiru”.Kada bi je videli,muskarci su uvek mislili da je par godina mladja,ali njoj to ni malo nije smetalo zato sto je znala da se upravo tako igra sa njima.Napolju bi izigravala malu devojcicu,a u krevetu bi se pretvarala u iskusnu zenu,bombu koja je bila spremna za exploziju.
Ali ma koliko bila iskusna u krevetu i ma koliko muskaraca da je isprobala,uvek je imala taj osecaj da joj nesto fali,da nije do kraja ispunjena.Svrsavala je samo kada se samozadovoljavala,i to joj je islo strasno na zivce . Zelela je da konacno oseti i spostveno zadovoljstvo,a ne samo da bude predmet zadovoljavanja napaljenih,nezasitih pastuva.Osecala je da nikome ne moze dovoljno da se otvori,i da zaista bude ono sto jeste,zenka koja je zeljna dobre jebacine i cepanja njene vrele picke.Tako je silno zelela da bude izjebana i otkinuta od kurca.Cesto je drkala njenu socnu ribicu tako jako da bi je ruka na kraju zabolela.Mislila je da nikada nece imati ono o cemu masta.Jer svi sa kojima se kresala su bili ili suvise ograniceni i konzervativni ili nedovoljno izdrzljivi za njenu igru.
     Kada je srela njega,prvo sto joj je proslo kroz glavu bilo je da ima jako dobro telo i pogled perverznog,napaljenog klinca.Svidjalo joj se to sto i on izgleda mladje,sto se ne otvara odmah,sto je znala i bila potpuno sigurna da mu se svidela.Igrali su zajedno njenu igru…Dodirivali su se ovlas prstima,gledali se dugo u oci i onda nemarno skretali pogled,palili i hladili jedno drugo.Kako je samo volela to!Dok ga je gledala,razmisljala je o tome sta on voli u krevetu.Nadala se samo da nije jos jedan u nizu,stvarno joj je bilo dosta napumpanih majmuna.Gledala je u njegove farmerke kad god je uhvatila povoljan trenutak i razmisljala o njegovom kurcu.Tako je zelela da je veliki i debeo,da uspe da ispuni njenu gladnu picku.Kada su se poljubili,osetila je da je ovlazila.Nasmejala se u sebi jer je znala da je pali nepoznato.Ali,ovaj put je bilo drugacije,znala je,jednostavno je osecala to.Osecala je da mora da ga ima celog,da mora da istrazi svaku tacku na njegovom telu.
       I stvarno,njih dvoje su se savrseno slagali.U pocetku je to bila neobavezna vezica,sa neredovnim vidjanjima,ali kako je vreme prolazilo njih dvoje su se sve vise vezivali jedno za drugo.A oboje su znali da se njihov odnos u pocetku zasnivao samo na sexu.Bilo im je drago sto su se skroz skaprali,sto su umeli da pruze zadovoljstvo jedno drugome.
     Konacno je imala ono sto zeli,jebaca koga je volela kao Boga,ljubav njenog zivota i kurac od koga se nikada ne bi odvojila,oba u jednom.Davala mu se cela,kao nikada nikome.Obozavala je svaki trenutak koji je provela tucajuci se sa njim.Bila je njegova kurvica,nabijao joj je svoju kurcinu najjace sto je mogao i kidao njenu picketinu.Cepao joj je gacice i prstima joj cepao uitrobu.Svrsavala je svaki put,bez izuzetaka.Vristala je pod njim,molila ga da je jebe jace,da joj nabija do kraja,da je puni,da je zaliva svojom vrelom spermom.
     Jednog dana,kada su bili kod nje,razgovarali su dugo na temu sexa.Rekao joj je da obozava da je jebe i da ce ona uvek biti njegova droljica,od cega se njoj medjunozje istog trenutka zapalilo i osetila je kako joj sokovi cure niz prepone.Pozelela ga je.Ali,ovoga puta sex je izostao.Pricali su i on je pitao da li je ikada zamisljala sebe u ulozi domine.Nikada do tada nije na to ni pomislila.Naravno,znala je sta je to sado-mazo,ali kad god bi sebe pokusala da zamisli u nekoj takvoj igri,to joj se cinilo smesno.Mislila je da nikada nece moci tu fantaziju da mu ostvari.Nije zelela da glumi,jer ne voli da se folira u sexu.Zelela je da to dodje samo od sebe,ako uopste i dodje i tako mu je i rekla.Jos puno puta posle toga su pricali o tome,ali nikada nije pokusavala da ostvari bilo sta od onoga sto joj je on pricao da ga pali.Jednostavno,mislila je da je ona stvorena da bude jebana i razvaljivana,da je njena uloga uloga kurvice i tako je zelela da zauvek i bude.
      Znala je da je sebicna,jer iako je i on uzivao u njihovom sexu,osecala je da mu fali da nekada on bude ponizavan.Oboje su bili mazohiste i to je plasilo.Razlika je bila u tome sto je on mogao da se promeni,da bude gruba sirovina,da joj govori najgore gadiosti dok je krese.Volela ga je i zelela je da mu ostvari ono o cemu joj on tako lepo prica.Slusala ga je pazljivo i svaku njegovu zelju upijala koa sundjer.Sve cesce je zamisljala sebe sa bicem u ruci,obucenu svu u kozu i nekako spontano je to pocelo da je pali.Nije mu nista govorila dok nije bila sasvim sigurna u to.
       Prolazilo je vreme,voleli su se svakoga dana sve vise,ali naravno,pocele su i prve svadje.Znali su oboje da je to normalno,zivi su ljudi.Ne mogu se uvek slagati.U trenucima svadja,on je pokazivao svoju musku,ledenu stranu.Bio je okrutan,grub,nekada se stvarno plasila da ce dici ruku na nju.Svadjali su se sve cesce.Mislila je da je to zato sto previse vremena provode jedno kraj drugogali nikako nije zelela da se razdvoje.
       Posle jedne svadje,sedeli su oboje u mraku,besni kao dve divlje macke,svako na svom kraju kreveta.Plakala je neko vreme,a onda se u njoj probudila jedna strana licnosti za koju nije ni znala da je ima.Obrisla je suze i izasla iz sobe.Znala je da nece krenuti za njom jer je njegov ego bio suvise veliki za to da odmah izadje.Ali isto tako je znala da ce,ako se previse dugo zadrzi tamo on sigurno doci,a to nije nikako htela.Namazala je crnu senku na kapke,a na trepavice namazala crnu maskaru.Izgledala je neobicno samoj sebi.Znala je da ce mu se svideti.Uzela je svoj novi crni brus koji joj je on izabrao samo nekoliko dana pre dok su zajedno gledali sexy zenski ves,i navukla crne tangice.U hodniku je nasla svoje crne kozne cizme sa tankom stiklom i bez razmisljanja ih obula.Usla je u sobu kod njega,ali nije palila svetlo.Videla ga je kako lezi u mraku,okrenut ledjima prema vratima.Nije je ni pogledao kada je usla i to je strasno razljutilo.Uzela je tiho njegov debeli,kozni kais sa fotelje i zamhnula njime kroz vazduh.Udarila ga je po ledjima tako jako da je on jauknuo.Okrenuo se i bas u tom renutku je dobio jos jedan udarac,ali ovaj put po licu.Kada je video,nije mogao da poveruje da je to zaista ona.Nije se smirila cak ni kada je videla da drhti od udaraca.Gurnula ga je stiklom nazad na krevet i nastavila da ga siba.Videla je da je vec dobio pruge po nekim mestima cak i poceo da krvari.Odlucila je da je za sada dosta kaisa.uhvatila ga je za kurac i osetila da je tvrd kao kamen.”Svidja ti se ovo,djubre jedno?Pale te ovakve stvari skote?”Povukla ga je za kurac na pod i stala iznad njega.”Otvori usta,kretenu.Hocu da progutas sve do poslednje kapi,jel ti jasno?Veruj mi,ako samo jedna kap bude zavrslila van tvojih poganih usta,ono od malopre ce se ponoviti samo mnogo,mnogo jace!”Pocela je da pisa direktno u njegova usta.Gutao je kao poslusno kucence.Svidelo joj se sto je poslusan.Ali nije joj bilo ni na kraj pameti da prestaje igru.Morao je da plati za sve grube reci koje joj je govorio u svadjama proteklih dana.”Bravo,kuco moja…”Pomilovala ga je po licu i videla da je on pomislio da je proslo ono od malopre i da se vraca u “normalu”.Ali,PLJAS!!!Te misli mu je odmah negirao njen dlan koji se prilepio uz njegov levi obraz.A onda uz desni,pa opet levi,pa desni,pa tako jos desetak puta.”Sta,je kuco,nisi ocekiovao ovo?Mislio si da tvoja kurvica nikada nece biti sposobna da te izudara,a?Nisi ti jos nista video!”Uhvatila ga je za ruke i stavila mu ih iza njegovih ledja.Vezala ih je salom koji je bio u sobi,tako jako da mu je krv skoro stala.Ustala je i uzela jos jedan sal i vezala mu oci,a onda ga je bacila na krevet.pljunula mu je po sred lica i rekla mu da to polize.Sela mu je na facu i pocela da mesa kukovima po njegovom licu.Nabijala mu je picku na lice bas onako jako kako je on nju do te veceri jebao.Nije je bilo briga da li on moze disati ili ne…Osetila je mumlanje,verovatno se borio za dah.Ni tada nije usporila.Nabila se jos dva tri puta a onda ga pustila da dise.”Ti si luda”,cula ga je kako u razmaku izmedju udaha govori.”Sta si rekao?”Udarala ga je ponovo,ali sada je njegov kurac dosao na red.Samarala ga je bez milosti,sve jace i jace.Bila je iznenadjena sto on ni u jednom trenutku nije pao,naprotiv bio je tvrd kao nikada do tada.Sela mu je na stomak i pocela trljati svoju picku o njega.Molio je da je lize,ali mu nije dala.Samozadovoljavala se sve jace,nabijala se na prste koje je naslonila na njega.Kako je bilo dobro!Nikada nije ni pretpostavila da ce je tako nesto paliti!
        A onda joj je palo nesto na pamet!Uzela je njegov kurac u usta i pusila mu ga jako.Sisala ga je,grickala,lizala…Opipala je svoju gumicu pored kreveta i vezala mu njom jaja.Trzao se u pocetku,nije znao sta mu se desava,ali je shvatio da je u tom trenutku ona jaca od njega i prepustio se.Vezala mu ih je a jednim delom gumice mu je obuhvatila i kurcinu.Pomodreo je.Uplasila se u sekundi da mu ne bude lose,ali je vrlo brzo odlucila da ga ipak ostavi tako vezanog.”Skote,znas li sta sad sledi?”Sela je kraj njega i zapalila cigaretu.Znao je da je ona bivsi pusac,ali nije pretpostavljao sta ga ceka.A onda je osetio vreli zar na svom stomaku.Jauknuo je.Onda je isti taj osecaj imao na vratu.”Prekini,molim te,boli me”Nije se obazirala.Jos dva puta ga je opekla,jednom po butini,jednom po dupetu i onda se umirila.”Gde si?”,pitao je,ali nije dobio odgovor.A onda je vrisnuo toliko jako da se i ona trgla!Ugasila je cigaretu na njegove grudi!Uradila je ono sto je toliko puta cula da se radi prilikom mucenja i cega se uvek gnusala.Samo,ovaj put se jako,jako napalila.
       “Hteo si dominu,trpi sada”,rekla je nekim,sebi nepoznatim glasom.Nije jos zelela da stane.Jednostavno,u tom trenutku je on za nju bio samo jedan obican rob,samo telo na kome se mogla izivljavati kako je htela.Gledala je po sobi kako bi nasla jos nesto sto bi mogla iskoristiti za svoju grubu igru.Medjutim ,posto niko od njih ranije nije isao ovoliko u svojim fantazijama,tako nisu ni imali neku posebnu opremu.A opet,njioj se nije prestajalo.Odlucila je da ce za sada stati,ali da ce odmah ujutru otici do sexy shopa po neke nove igrackice.Krenula je polako ka njemu sa namerom da ga odveze,ali je onda zastala.”Sta radis?”cula ga je kako pita.Ustala je sa kreveta.”Idem da se istisiram pa na spavanje.”,rekla je.”A ja,hoces li me odvezati vec jednom?”Samo se nasmejala i zatvorila vrata za sobom.Pod tusem je razmisljala sta ce sve da kupi.Nije mogla da poveruje da je ovoliko primila cela igra.Svrsila je jednom dok se tusirala i legla zadovoljna kraj njega.Pitao je jos jednom da ga odveze ali mu je ona ostro rekla da umukne i da bude srecan sto mu je uopste dozvolila da spava u krevetu,na sta je on bio primoran zaista da cuti.Tu noc je ona slatko spavala i ni malo je nije bilo brig  da li je njemu bilo udobno i prijatno da spava vezanih ruku i ociju.
       Probudila se ranije nego obicno.Pogledala je u njega i videla da je budan.Skinula mu je povez sa ociju.”Dobro jutro ljubavi”rekao je kao i svako jutro verovatno ocekujuci da i ona isto tako odgovori.Ali,prevario se.Pljunula mu je u lice i vratila mu povez.”Dobro jutro,skote.Nadam se da si se dobro nocas odmorio jer ce ti biti potrebna snaga za danasnji dan.”Ustala je,na brzinu se obukla i izasla iz stana ostavivsi njega onako vezanog da se koprca pokrevetu.
       Dok je prilazila sex shopu osecala je neko neobicno komesanje u stomaku. Nikada do tad nije ulazila bez njega u ovakve prodavnice.Udahnula je duboko i zakoracila unutra.Prodavac je gledao pozudnim pogledom.Pomislila je da je bas dobar tip i kako bi bilo kada bi se sa njim kresnula.Ali,nije znala da li je spremna na tako nesto.Ipak bi to bio vid prevare.A onda se setila reci svoga decka:”Voleo bih da te vidim na tudjem kurcu kurvice”,Kako si vlazna kurvetino,jos jedan kurac bi ti bez problema usao u tu picketinu”.Osetila je da je ovlazila a prodavac je gledao u medjunozje.”Da li je primetio?”,pitala se.Razgledala je po prodavnici,bilo je dosta zanimljivih igracaka.Uzela je korpu i pocela je da je puni.Stavila je jedan vibrator,dva para lisica,kozne drzace za noge i ruke,kuglice za ribcu,kuglu za usta,bodljikavu navlaku za kurac.Nije razmisljala o novcu.Resila je da tog dana ostvari sve fantazije kako svoje tako i njenog decka.
       A onda je visoko na polici ugledala strep-on.Nikada do tada to nije ni videla sem na tv-u,a toliko puta je mastala o tome da moze ona da jebe sve one kretene koji su nju punili ukljucujuci tu njenog decka.Koliko puta do tada je zavidela muskarcima na toj moci koju njihov kurac ima i kako je samo zelela da je i ona poseduje,makar i na kratko.Posto je bila niskog rasta,znala je da nece moci da dohvati zadnju policu i skine strep-on sa nje,ali je ipak odlila da privuce paznju prodavca i primora ga da razbije profesionalnu etiku da nema muvanja (u ovom slucaju jebanja) sa musterijama.Izbacila je svoju lepu guzu ka njemu i propela se na prste,kao pokusavajuci da dohvati igracku na vrhu.Nije mnogo proslo i zgodan tip joj je prisao.”Mogu li da vam pomognem?”pitao je ,a ona ga je zamolila da joj skine igrackicu sa police.Dok joj je pruzao taj plasticni kurac u ruke gledali su se ravno u oci.”Vidim da ste dosta toga resili da kupite.”zavodljivo joj je rekao.”Da,moj decko i ja bismo zeleli da se malo upustimo u nesto drugacije seksualne igre.”odgovorila je.”Mozete li mi reci imate li jos neku ovako zanimljivu igrackicu?”rekla je najseksipilnijim glasom koji je iz sebe mogla izvuci.”Mozda biste mi mogli pomoci pri odabiru bica iz ove vase kolekcije koja se nalazi ovde. ”Mladic je odveo do biceva i ponudio joj jedan mali,crni,kozni bic.”Slagace vam se uz figuru”,rekao je,”mali je i na izgled bezopasan,a ustvari je mnogo opasniji od ostalih.Njegova koza je mozda neznijeg dizajna,ali njegovi udarci peku i bole mnogo vise nego udarci drugih biceva”.Shvatila je tu njegovu igru recima.Uzela mu je bic iz ruke pri tom mu ovlas dodirujuci prste.”Hvala vam,mislim da je to sve sto cu za sada uzeti,primate cekove?”Znala je da ako placa cekom mora ostaviti adresu i broj telefona na poledjini.Ali ona je uz to napisala i jos nesto:”Veceras oko 5 u stanu,ocekujem te.Pokazi da si musko i pozovi u toku dana da se dogovorimo.”Izasla je iz radnje ostavivsi zbunjenog decka da gleda za njom.
       Dok je pesacila do kuce razmisljala je sta ona zapravo radi.”Kresnucu se veceras sa drugim tipom”odzvanjalo joj je u usima,ali odlucila je da od toga ne pravi prljavu igru vec da sve to okrene i iskombinuje na nacin koji ce odgovarati i njoj i njenom decku.Nije zelela bilo sta da mu radi iza ledja.
       Usla je u stan i zatekla ga kako izlazi iz kupatila.Ruke su mu i dalje bile vezane iza ledja a na ocima mu je stajao isti sal od jutros.U jednom trenutku joj ga je bilo zao jer se muci tako,ali vec sledeceg trenutka mu je prisla i skinula povez sa ociju.”Svasta sam ti za danas priredila”,rekla je smeseci se.Uhvatila ga je za kurac koji se vec posle toliko napora opustio i odvukla u dnevnu sobu na tepih.”Klekni”,rekla je,a on je bez pogovora ucinio sta je trazila.Izvadila je crnu kuglu iz kese i zakacila mu je za facu.Odvela ga je do ogledala i rekla:”Nadam se da ti se svidja jer ce ovo danas biti tvoja maskica”.Setila se da nije nista jeo od juce i da je sigurno gladan,a i ona je bila.Prisla je stolu vukuci ga za kais kugle koji mu je bio vezan oko vrata ali mu nije dala da sedne.Sipala mu je malo mleka u ciniju i nadrobila keks unutra.Skinula mu je kuglu i rekla “Jedi,pseto jedno!Necu rec da cujem!”I stvarno,poceo je da hlapce po ciniji.
Izgledao je kao izgladneli pas,koga su drzali dugo bez hrane i vode.Dok je ona kao prava dama jela za stolom on je kao potcinjeni rob jeo pod njenim nogama.Kada je zavrsila u tanjir mu je bacila ostatke od svog sendvica.”Bolje bi ti bilo da ih pojedes jer je to sve sto ces za neko vreme dobiti”.Pogledao je i pitao placnim glasom:”Ljubavi,koliko mislis da se igrad ovako.Salio sam se za sve uvrede u svadji,izvini ljubavi nece se vise ponoviti.Pusti me molim te”Nije zelela da ga slusa.
     Ustala je od stola i otisla u kupatilo da se istusira i spremi u slucaju da mladic iz prodavnice pozove.Dok se mazala kremom zazvonio je njen mobilni.Izasla je iz kupatila namerno da bi on cuo razgovor.”Naravno da sam bila ozbiljna.Da,vazi vidimo se kod mene u 5Nemoj da kasnis.Ma ne,ne brini nece on biti kuci,bicemo sami.Vazi.Cao.”Dok je slusao njen razgovor srce mu je kucalo nenormalnom brzinom.Pitao je ko je trazio,a ona mu je rekla da ce veceras imati gosta ali da on nece imati tu cast da ga upozna.Nije mu bas bilo jasno,ali je mislio da je bolje da je ne pita nista jer su ga ledja i dupe pekli od nocas.Vratila mu je kuglu na usta i stavila ga da sedne na pod pored garniture u dnevnoj sobi.Vadila je igracke iz kese jednu za drugom.Polako sigurna u sebe,komentarisala je svaku.Gledala je kako mu kurac raste sa svakom novom igrackom koju je izvukla.Kada je izvadila bic zavitlala je njime po vazduhu.Culo se fijukanje,a na njegovom licu se ocrtalo nesto izmedju straha i zadovoljstva.Uzela je njegov sada vec nabrekli kurac i pocela ga lagano lizati. “Sta je,nisi ocekivao da je tvoja kuckica na ovo spremna?Nemas ti pojma sta te jos ceka,ljubavi moja.Veceras ce ribica tvoje devojke biti ispunjena do kraja i zalivena vrelom spermom.Ali ne nadaj se previse,to nece biti tvoja sprema,mada ces moci da osetis njen ukus.”,govorila je a njemu je u glavi bio haos.Mislio je da ce da se onesvesti od uzbudjenja.A onda ga je u razmisljanju prekinuo njen glas.”Ustani i idi do naseg kreveta.Lezi na stomak sada cu ja doci.”Bez pogovora je to i ucinio.Tako je zeleo da legne na krevet i izdrka svoju kurcinu,ali sada to nikako nije mogao.Shvatio je da je ona iza njega tek kada je osetio na svojim ledjima udarac bica.Udarci kaisem su bili smesni naspram ovih.Puno tankih linijica se ocrtavalo po njegovim ledjima i dupetu.Udarala je sve jace,krv se mesala sa njegovim suzama od bola.A ona se smejala.”Svidja ti se?Boli,znam rekao mi je decko koji ce me veceras jebati .” Sibala ga je sve jace i jace i jace dok postaljina nije postala krvava.Onda je stala.Izgledalo je kao da joj je zao kao da se kaje zbog svega sto mu je napravila.Okrenula ga je na stomak i krenula da mu slida kuglu.Ali,pogledala mu je u ukrucenu kurcinu i shvatila da nema zasto da zali.Stajao je uspravno i bio tvrd kao stena.Zategla mu je kuglu jos jace i gurnula ga sa kreveta na pod.Skinula je carsav i bacila ga u kupatilo.Uzela je lisice i svog decka pricvrstila za krevet.”Sada ces dobiti ono o cemu sam tako dugo mastala”rekla je.Nije mogao da vidi sta se desava jer mu je i vrat pricvrstila za krevet.Osetio je nesto gelasto na svom dupetu.Razmazivala mu je neku kremu.A onda je osetio nesto tanko kako mu siri cmar.Bile su to kuglice.”Tako,prvo cemo sa ovim…dok se guza ne navikne..a onda cu te jebati,jel ti jasno?Sada ces TI biti MOJA kurvica!Rascepacu ti to tvoje malo dupe!”Ustala je i stala ispred njega sa plasticnim kurcem izmedju nogu.Izgledala je tako mocno!Skinula mu je kugu i rekla da joj pusi!On da pusi njen vestacki kurac!Otvorio je usta a ona nije oklevala i nabila mu ga je duboko u grlo.”Sisaj droljo muska,sisaj.Ajde  tako lepo,vidis kako umes.Kao da si vec negde to ucio.Tako,navlazi mi kurac da mogu lakse da te jebem.Izvula ga je iz njegovih usta i zarila ga u njegov cmar.Vrisnuo je od bola,a ona ga je udatila bicem po ledjima.”Cuti,skote”drala se i jebala ga jako.Provukla je ruku do njegovog kurca i drkala ga jako.Stenjao je i molio da stane.”Boli me,boli me!” “Boli me kurac sto te boli!Secas se svojih reci sreco?”Nastavljala je da mu cepa dupe.Konacno je imala tu moc!Konacno je ona bila ta koja jebe,ona je ta koja odredjuje zestinu,tempo!Istovremeno je nabijajuci kurac u njegovo dupe trljala svoju picku o kozicu strep-ona tako da je ubrzo svrsila nabijajuci ga najdublje,do same svoje picke.Ostala je u njemu i tek tada je primetila da je on isprskao ceo dusek.”Svrsio si kurvo!Svidja ti se da te jebem u dupe predercino jedna”.Izasla je iz njega i pogledala je na sat.Bilo je pola 5.Otkacila mu je lisice i odvela ga u kupatilo pod tus.Istusirala ga je na brzinu drzeci ga za kurac stavila ispred ormara u spavacoj sobi.”Tu ces provesti dan dok ja budem skakala po njegovom kurcu”,rekla je.”Nemoj molim te to da mi radis,volim te.”Bile su reci koje je mogao da izgovori pre nego sto mu je ponovo stavila kuglu.Pricvrstila mu je i noge i ruke drzacima,ali ga je za svaki slucaj i obmotala konopcem.
       Zatvorila je ormar i u tom trenutku se zaculo zvono na vratima.Bila je u ogrtacu ispod koga nije imala nista.Otvorila je vrata i videla njega kako stoji sa sampanjcem u rukama.”Cao.Lepo izgl…”pokusao je da kaze nesto ali mu je ona nabila svoj jezik u usta.Zvalavili su se strasno i njegove ruke su ubrzo nasle put ispod ogrtaca.Nije imala gacice ispod a pica joj je bila toliko vlazna da je bez problema zavlacio po tri prsta u nju.”Gde ti je decko?”Pitao je dok joj je halapljivo lizao sise.”Ne brini nije tu.Nece nam smetati.”,odgovorila je dok mu je otkopcavala slic na farmerkama.U sebi je dovrsila recenicu “u ormaru je ceka da dobije tvoju spermu u usta” .Nasmejala se i pocela da mu drka dosta veliku kurcinu.”Hajdemo u spavacu sobu na krevet”rekla je i povukla ga tamo.Oborio je na krevet i otvorio sampanjac prskajuci joj po pici i rasirenim butinama.Legao je ispred nje i poceo joj lizati usne.Popicu ga iz tvoje picke,mala” rekao je.Gledala je u ormar zadovoljno i razmisljala “Sta si trazio dragi to si i dobio!Gledaj sada tvoju kurvicu kako je cepa tudji kurac!”Lizao joj je grubo picku,a onda je stao iznad nje.Polio je svoju kitu sampanjcem i gurnuo joj ga u grlo.Sisala je kao poslusna kucka.Obradjivala ga je jezikom onako kako samo ona to umu a on je stenjao.”Kako si dobra kurvo,Jos danas kad sam te video kako ulazis u prodavnicu znao sam da cu te jebati droljo mala>”Gurnula ga je od sebe i rekla “Jebi me sta cekas!Vidis da sam gladna dobrog tucanja!”Nije mu trebalo dva putas preci.Klekao je ispred nje i povukao je za noge na svoj kurac.Jebao je,trpao,cepao,stenjala je,o kako joj je bilo dobro!Samo saznanje da je njen decko gleda a da ne moze ni da pisne je jos jace palio nego kresanje!Ustala je i zajahala svog novog jebaca!Jahala ga je i gledala preko njegovih ramena u ormar.Vikala je da joj je dobro,da hoce jos!Jebac je ustao i okrenuo je zguza.Nabio ga je do jajaVrisnula je.Osecala je kako je udara jajima po dupetu.Pitao je gde su joj one igracke sto je kupila,ali mu je ona rekla samo gde je bic.Uzeo ga je i sibnuo je dva-tri puta po dupetu.”toooo!”stenjala je i svrsavala  na novom kurcu drkajuci svoju picu.”Tooo jebi me,razvali me…”Ali i jebac se blizio kraju,izasao je iz nje i ispolivao joj sise vrelom spermom.
     Lezali su na krevetu neko vreme.Pogledala je na sat i rekal:”Moras da ides,sada ce mi doci decko sa posla.”Bacila mu je njegove stvari i otisla da se umije.Kada se vratila nije ga bilo.Nije joj bilo zao.To joj je i odgovaralo,bez upoznavanja,smaranja.Skoro i da je zaboravila da je njena prava ljubav ceka u ormaru.”I dragi,kako ti se svidelo?”U njegovim ocima je videla nesto sto nikada do tada nije.Strast,pozuda,bes,zelja,tuga,radost,sve se to ogledalo u njima.Skinula mu je kuglu i kanap.Prisla mu je a on je poceo lizati skorelu spermu sa njenih sisa.Kao da je hteo da obrise tragove drugog muzjaka. Oslobodila ga je sada skroz.Zastao je i gledao je.Pomalo je bio strah.”Kurvetino,volim te!”rekao joj jei kao zver se bacio na nju.Gnjecio joj je picku svojim rukama,lizao je sisao.”Oseca se na kurac,oseca se da je jebana picka ti materina kurvinjiska!”Drao se i lizao joj picku.”Sada ces videti sta je to jebanje i sada ce ti biti jasno koliko zaista vredi moj kurac”Nabio joj ga je snazno u vec izjebanu piucku.Bolelo je ali nije htela da stane.I da je htela znala je da nije mogla da ga spreci.Zarivao se u nuu kao da je poludeo oslobadjauci sav bez koji se oiva dva dana nagomilao u njemu.Jebao je i jebao i jebao.Stenjali su,vristali,grebali i grizli jedno drugo.Govorili su jedno drugoim da se vole i da se mrze…Otkidao je svojom kurcinom kao da ne oseca nista prema njoj,ali opet,znala je koliko je voli.Kresao je od napred,opd pozadi,sa strane,odneo je do kuhinjskog stola i razvaljivao na njemu,stavio je u kupatilo na plocice.Plakala je od bola,a molila ga je da nastavi.
Odneo je konacno do kreveta i tamo joj ispunio stomak njegovim semenom.I ona je svrsila po ko zna koji put danas.Ali ovaj put je bilo drugacije,znala je to.Osecala je da je ovaj orgazam poseban u njihovim zivotima.Iako su pokidali jedno drugo,znali su da je ovo bilo ustvari vodjenje ljubavi.Gledali su se dugo disuci ubrzano.Kada su se smirili rekao je:”Volim te ljubavi.Hvala ti za sve danas,nisam ovo zaista ocekivao od tebe.Ispunila si mi najvece fantazije i jos jednom dokazala da si ona prava.””Hvala tebi ljubavi.”,rekla je.”Na cemu?” “Videces”,odgovorila je i zagonetno se nasmejala.Znala je da ce mu za par dana biti jasno.”Imamo jos dosta igracaka da iskoristimo da znas”smejala se,a on joj je bacio prekrivac preko glave i zgrabio je svojim snaznim rukama.”Pa da pocnemo onda”odgovorio joj je kroz smeh"

Pricu sam ja napisala svom decku...poz svima i uzivajte!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Ulica je blatnjava...

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 90
Zastava Podgorica
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
mob
HTC 
 sa bratom

Sa svojih 25 smatrajuci da je vec vreme za udaju to sam i uradila brzo i nepromisljeno sa deckom s kojim sam bila par meseci u vezi. Bracna idila je kretko trajala, par meseci, i kako je brzo nastala tako se i brzo raspala. Sto zbog nepravazidjenih razlika, a prilicno i zbog losih seksualnih odnosa jer muz je gotovo redovno imao preuranjenu ejakulaciju i gotovo me nije mogao dovesti do orgazma. Tako sam se pognute glave i prilicno utucena ponovo nasla u roditeljskom domu gde su me tuzno docekali matori i moj 20-to godisnji brat. Svo troje su sazaljevali zajedno samnom nad mojom losom sudbinom a posebno moj mladji brat i kako je vreme odmicalo on mi je sve vise izlazio u susret sto se svega tice i bio je uvek tu kada mi je nesto trebalo. Pomisljala sam da mi je muz bio ovakav sigurno bi i dalje bili u braku. Mada mi je, kao i u braku, dobar seks sve vise i vise nedostajao. Dani su prolazili uobicajno uz moje gotovo svakodnevno samozadovoljavanje i mastanje o dobrom seksu. Medjutim jedna sitnica kao da mi je promenila zivot iz korena. Primetila sam, vise puta ali u pocetku to nisam uzimala za ozbiljno, da sam uhvatila mog brata kako me kada smo zajedno detaljno odmerava i pogled mu non stop sara po mom telu. Znam da sam, iako vec razvedena, izgledala jako dobro i bila sam prilicno zgodna, ali ipak sam mu ja sestra i negleda me valjda kao ribu, medjutim razuverila sam se jednom prilikom kada sam cistila prasinu sa namestaja a brat je sedeo na trosedu i gledao tv. Na sebi sam imala majicu na bretele i helanke i kako sam prelazila krpom preko staklene vitrine na staklu sam jasno videla brata kako gleda u mom pravcu. Nisam se obazirala i nastavila sam posao dalje a onda me je gotovo saseklo kada sam videla da je rukom protrljao svoje medjunozje ne skrecuci pogled sa moje pozadine. Samo sam na trenutak zastala i onda se lagano okrenula i posla ka kuhinji. U prolazu sam bacila pogled prema njemu i videla ogromnu izbocinu na njegovom sorcu koju je on pokusao da sakrije prekrstanjem nogu. Dani su i dalje prolazili a ja sam ubedjivala sebe kako je to bilo slucajno i kako sam to samo umislila ali gotovo svakodnevno brat me je uveravao u suprotno. Bivao je sve bolji i bolji prema meni, skakao je na svaki moj prohtev i svaku moju zelju. Znao je da nocu kasno ode po picu kada bi ja izrazila zelju da mi se jede ili da ode i donese mi sladoled i svakok dana poceo nesto da mi poklanja od cokolada do raznoraznih sitnica. Jedno jutro jos sam bila u krevetu kada mi je doneo kafu, na sebi sam imala svilenu spavacicu na bretele sa dubokim dekolteom. Grudi su mi se jasno nazirale u njoj ali jednostavno nisam zelela da ih pokrijem zeleci da vidim bratovu reakciju jer je verovatno sa tom namerom i usao u moju sobu, da vidi nesto vise. Nije mogao da mi promakne njegov istrazivacki pogled na mojim grudima. Hvala na kafici, dodji da te seka coki. Sagnuo se prema meni i ja sam ga zagrlila i poljubila u obraz pruzajuci mu istovremeno jos bolji pogled na moj dekolte. Sada sam bila uverena da me posmatra kao dobru ribu i verovatno zbog nedostatka seksa u poslednje vreme to ne samo da mi nije zasmetalo vec je pocelo i da mi godi. Cak sam pocela da se uzbudjujem kada sam razmisljala o tome. Narednih dana sam nastavila sa svojim sitnim provokacijama na koje on nije mogao da odoli, smatrajuci da se samo dobro zabavljamo i ja i on. Medjutim on je poceo da mi udeljuje komplimente sto se tice mog izgleda i da koristi svaku priliku da me dodirne, zagrli i poljubi. A i ja sam gledala da mu ne ostanem duzna sto se toga tice, cesto ga mazeci po kosi i licu i ljubeci ga u obraz za svaku sitnicu naslanjajuci se grudima na njega. I kao sto sam vec rekla sve mi je to bilo zabavno ali i prilicno uzbudljivo, mada ni jednog trenutka ne razmisljajuci da se moze desitit nesto vise izmedju nas. Jednom dok sam se cesljala on je dosao iza mene i obgrlio me odpozadi naslanjajuci se na mene i ljubeci me u obraz, potom je ostao u tom polozaju sa glavom na mom ramenu i gledali smo se u ogledalu. U tom trenutku, osecajuci njegovo telo na sebi od pozadi i gledajuci njega sa rukama oko mog struka i sebe u ogledalu pomislila sam kako lepo izgledamo zajedno. Cak sam osetila i njegovu ukrucenu muskost na svojoj guzi i to me je u trenutku tako uzbudilo da sam prebacila ruku iza i zagrlila ga. On me je ponovo poljubio u obraz i ja sam u tom polozaju pocela da ga mazim po glavi i vratu i nastavili smo da se gledamo u ogledalo. Lepo izgledamo ovako zajedno, rece on i ja sam samo jos trenutak ostala u tom polozaju a onda se naglo trznu, sta mi to radimo pomislih u sebi i spustih ruku sa njegovog vrata i izvukoh se iz njegovog zagrljaja. Kada sam se okrenula ispod oka sam videla veliku izbocinu na njegovim pantalonama. Nisam normalna, stvarno nisam normalna kada ovako nesto radim…sta mi ovo treba….i jos masa kritika samoj sebi u tom pravcu. Tog istog dana do veceri sam se gotovo ohladila mada me je to kao non stop posmatralo iz nekog ugla. Uvece me je brat pozvao da odemo u bioskop sto sam rado prihvatila jer u poslednje vreme sam retko izlazila. Pre filma smo svratili na pice i uz pricu i zezanje se maksimalno opustili. Izlazak mi je bas bio potreban. Brat se ponasao kao pravi dzentlmen sto mi je jako godilo. U bioskopskoj sali je bilo veoma malo ljudi i mi smo seli skroz u zadnji red na balkon tako da sem nas je na balkonu bio jos jedan par ali dosta redova ispred nas. Nisam ni znala koji je film u pitanju ali kada je akcija krenula shvatila sam da je u pitanju erotski triler sa dosta slobodnih scena. Naravno zbog nedostatka seksa, sto ponavljam po ko zna koji put, pocela sam da se uzbudjujem jos u startu. Brat se u jednom trenutku kao nesto protegao i kao onako nemarno prebacio ruku preko mene zagrlivsi me. Bila sam zaneta filmom i cak sam u tom trenutku prisla blize naslanjajuci se na njega i nerazmisljajuci spustila jednu ruku na njegovu nadkolenicu sto se ispostavilo kao uzasna greska. Brat je to shvatio na jedan drugi nacin i osetila sam kako je poceo lagano da me mazi po vratu i kosi. I uticaj filma je ucinio svoje i meni je to pocelo da prija mada kada sam shvatila da mi je ruka na njegovoj nozi ja sam je podigla ali u tom trenutku me on lagano svojom drugom rukom uhvati za tu moju ruku tako da nam se sake spojise kao kada se rukujemo i sve je to kao nemarno i slucajno radio. Samo trenutak nakon toga je poceo da mi miluje ruku pokrecuci svoju saku i mrdajuci prstima. Prijalo mi je i ja mu uzvratih milovanje na isti nacin i vec trenutak kasnije prsti su nam se ispreplitali ne prestajuci da se igramo snjima i mazimo. Drugu ruku je sasvim lagano spustao sa mog vrata na moj struk. Na sebi sam imala usku trenerku a gore usku majicu na bretele koja mi je pokrivala samo grudi i kratki gornji deo trenerke nezakopcan, tako da njegova ruka zavrsi na mom golom struku. Osetila sam da mi je ribica vec uveliko vlazna i ovo mi je tako prijalo ali smatrala sam da jos uvek imam kontrolu nad situacijom sto se ispostavilo kao pogresno. Ohrabren mojim neprotivljenjem nastavio je sve slobodnije da me mazi po struku, ledjima, vratu i u jednom trenutku lagano odvoji onu drugu ruku od moje i polozije na moj goli stomacic a ja mahinalno svoju ruku spustih preko njegove koja me je vec mazila po stomacicu. Glavu je naslonio skroz uz moju tako da su nam se obrazi gotovo spojili. Jasno sam osecala njegovo nepravilno disanje a verovatno i on moje. Onda me tiho upita da li mi se svidja film i to bas u trenutku kada se na platnu odvijala jedna zestoka erotska scena. Grudi su mi se nadimale od neverovatnog uzbudjenja koje sam osecala i jedva uspeh da izustim rec da, a vec u sledecem trenutku osetih kako je njegova ruka, koja mu je bila na mom stomacicu, pocela da se lagano pomice navise prema mojim grudima. Pocela sam da gubim kontrolu i nisam bila u stanju to da sprecim, znala sam da ce za koji trenutak ruka mog brata zavrsiti na mojim grudima a ja to jednostavno nisam zelela da sprecim. Bradavice su mi strcale i jasno se nazirale ispod majice, jer nisam imala grudnjak, i gotovo vapile za dodirom. Skamenila sam se kada sam osetila vrhove njegovih prstiju kako sasvim lagano pocinju da dodiruju donje obrise od moje leve dojke. Celo telo mi se ukocilo i jednostavno nisam mogla da mrdnem ocekujuci puni dodir. Trenutak kasnije poceo je da me mazi svojim obrazom po mom i onda me sasvim nezno poljubi u obraz, a vec u sledecem trenutku polozi svoju saku preko moje leve dojke, sasvim je nezno stisnu i pomazi ponovo me ljubeci u obraz. Ostala sam skamenjena… boze… sta radim… sta radimo… a brat me je ponovo poljubio u obraz, pa potom nize u vrat i nastavio da mi mazi sada i drugu dojku. Prstima je poceo da mi mazi usiljene bradavice dok sam ja samo duboko udisala i izdisala. Svoje usne vise nije sklanjao sa mog vrata i obraza a rukom kojom me je mazio po grudima prebaci na moj drugi obraz i vrat i osetih da pokusava da mi okrene glavu prema njemu. Nisam normalna kada ovako nesto dopustam, stegla sam vrat i nisam mu dozvolila da mi okrene glavu. Njegova druga ruka koja je vec bila iza mene zavuce jos dublje tako da me uhvati za guzu i ja mahinalno malo rasirih noge. Dok me je i dalje sasvim nezno ljubio i liskao po vratu obrazu i uhu onu ruku kojom je pokusavao da mi okrene glavu ka njemu ponovo vrati na moje grudi, pa na moj stomacic i poce lagano da je spusta ka mom medjunozju. Kao i moje grudi malo pre tako i sada ribica je vapila za dodirom i ja i ne pokusah da ga sprecim vec samo vise rasirih noge i on svojom sakom predje preko moje zeljne i napaljene ribice. Poceo je da je trlja preko trenerke a drugom rukom da mi stiska guzu. Bila sam u transu i vrlo blizu orgazma. Potom povuce ruku navise i poce polako da je zavlaci u moju trenerku, predje preko moje ribice onako preko gacica a onda lagano poce da uvlaci prste ispod mojih gacica. Ocekujem njegove prste na mojoj glatkoj obrijanoj ribici vise nego ista na svatu. Odjednom staje i lagano povlaci ruku natrag, otvaram oci i svetlo u bioskopskoj sali me zaslepljuje. U trenutku shvatam da je film gotov i da se nasa igra razbija u paramparcad. Brat se odvaja skroz od mene i ja onako sludjena lagano pokusavam da se saberem. Gledam u njega a on sav zajapuren u licu i ne skrece pogled. Govori idemo seko i hvata me za ruku. Izlazimo iz bioskopske sale skroz sludjeni drzeci se za ruke kao da smo par. Par… to smo i bili do pre nekoliko trenutaka. Sreca da je izlaz iz sale pravo u jednu malu neosvetljenu ulicu tako da niko ne moze da nas vidi. Koracamo ulicicom i dalje se drzeci za ruke i nista negovoreci. Potom brat prebacuje ruku nezno me grleci a ja i dalje sludjena kao da je sve to normalno njega obgrljujem oko struka. Jos malo je ostalo do kraja ove neosvetljene ulicice ali brat skrenu ulevo u jedan prolaz izmedju zgrada. Bila sam kao hipnotisana. Zastasmo u ovom mraku i brat me okrenu prema sebi i zagrlismo se. Osecala sam njegovu ukrucenu muskost na donjem delu svog stomaka ali jednostavno nisam mogla da se odvojim od nje. Potom njegove ruke zavrsise na mom struku a moje sto je i logicno oko njegovog vrata. Nazirali smo poglede jedno drugom u ovom polumraku uz ponovno tesko i duboko disanje. Ponovo se mazimo obrazima i on ponovo pocinje nezno da me ljubi po vratu i obrazu. Seko, pocinje da sapuce, toliko te volim i zelim da te usrecim. Ja kao da malo dolazim sebi i mazeci ga po licu prekidam ga. Ja sam ti sestra, govorim mu. Znam seko, ali to je jace od mene… jace i od tebe i ponovo pocinje da me ljubi po vratu i obrazu. Ponovo me hvata za glavu i njegovi nezni poljupci idu sve blize mojim usnama. I da sam htela ponovo da ukocim vrat jednostavno nisam mogla nisam zelela pa neka se ceo svet srusi. Usne nam se spajaju u dug, socan i nezan poljubac. Poljubac nikada sladji, strastveniji i uzbudljiviji cak ni u doba adolescencije. Okrece me i naslanja na zid. Ne prestajemo da se ljubimo i on ponovo pocinje da mi stiska grudi i mazi ribicu. Gotovo je, govorim sebi, vise nema povratka, stavljam ruku na njegovu kamenu kurcinu preko farmerki i pocinjem da ga trljam. On mi zavlaci ruku u trenerke u gacice i dodiruje mi moju glatku obrijanu ribicu. Vec sledeceg trenutka njegov srednjak ulazi u moju, dugo nejebanu ribicu. Jedva uspevam da se odrzim na nogama dok me brat, ovako snogu, jebe jednim prstom dok ja konacno uspevam da zavucem ruku u njegove farmerke naslanjajuci je na njegovu kamenu vrelinu. I dalje se ljubimo ne prestajuci da pokrecemo svoje nemirne ruke i gotovo u istom trenutku pocinjemo da svrsavamo. Orgazam od koga se gubi svest. Da me brat nije zadrzao sigurno bih pala jer noge su me izdale dok mi je cela saka bila sluzava i vlazna od njegove rajske tecnosti. Samo desetak sekundi nam se usne razdvajaju dok nismo dosli do daha i ponovo se spajaju u dug i sladak poljubac… Odlazimo kuci. Prvo je on zavrsio u kupatilu pa nakon njega i ja. Nisam imala vremena za razmisljanje o tome sta smo uradili jer talas uzbudjenja me uopste nije napustao. Stajala sam u kupatilu za ogledalom i posmatrala samu sebe. Na sebi sam imala samo bade mantil. U ogledalu sam videla da se vrata od kupatila otvaraju i da brat ulazi unutra. Bio je samo u boksericama. Trudim se da budem hladna i kao popravljam kosu gledajuci se u ogledalo. Vidim da zakljucava vrata i prilazi mi obgrljujuci me odpozadi. Stavljam ruke preko njegovih i gledamo se u ogledalu. Bio sam u pravu kada sam rekao da lepo izgledamo zajedno, prosaputa. Moj razum je ionako vec bio izgubljen, okrecem se i hvatam ga za glavu i pocinjem halapljivo da ga ljubim. Ljubimo se tako i on lagano pocinje da mi rastvara bade mantil, ispod nemam nista. Pocinje da mi ljubi vrat dok ga ja mazim po kosi i vratu. Na trenutak zastaje i baca pogled na moje telo. Prelazi rukama po meni i pocinje ponovo da sapce, tako si zgodna seko, toliko te volim, sve cu da ucinim da ti bude lepo i da uzivas. Pocinje da mi ljubi grudi i gricka bradavice i da se spusta sve nize. Potom me podize i postavlja na ves masinu i vec je izmedju mojih nogu. Moja obrijana ribica mu je na izvolte. Jednom rukom me mazi po klitu a drugom po bedrima. Dok ga ja mazim po glavi on spusta usne na moje medjunozje i pocinje sasvim nezno da me ljubi i liska. Topila sam se od slasti kao nikada u zivotu. Potom sve zesce pocinje da mi obradjuje klit i da mi gura jezik u picu toliko zeljnu dobre jebacine. Ponovo mi sisa klitoris dok istovremeno ugurava prvo jedan pa potom i dva prsta u moju pohotnu vlaznost. Divno mi je… nikada mi to niko lepse nije radio. Osecam da mi nadolazi i moram da ga prekinem. Lagano ustajem i ponovo se ljubimo u usta. Sada ja njega ljubim po vratu i grebem po grudima i spustam se sve nize. Grickam mu bradavice i nastavljam nize jer zelim tu bratovu batinu odmah u sebi. Spustam mu bokse i njegov izuzetno lep, ni prevelik ni premali, ni predebeo ni pretanak, kurac, mi se ukazuje isped lica. Uzimam ga u ruku i pocinjem lagano da ga navlacim. Savrsen kurac, pomislih u sebi, tako ce mi dobro pasovati. Samo na trenutak podizem glavu i gledam ga u oci a onda otvaram usta i pocinjem da mu pusim. Nadrkavala sam mu svremena na vreme a on me je mazio po kosi i ledjima. Nisam ga vadila iz usta kada je on poceo da se okrece i naslanja na masinu za ves i skida mi bade mantil. Malo je rasirio noge i ja drugom rukom poceh da mu mazim jaja dok je on mene mazio duz celih ledja pokusavajuci da me uhvati za guzu. Prekinuo me je kada mi je bilo najsladje, podigao i okrenuo prema masini. Uhvatio me je za grudi odpozadi zestoko ih stiskajuci i mesajuci i poceo da me ljubi po vratu. Okrenula sam glavu i poljubili smo se u usta. Daj ga svojoj seki, prosaputah. Osetih kako ubaci kurac medju moje medjunozje i poce da ga pokrece trljajuci mi ribicu. Nagnula sam se napred da mu omogucim sto bolji pristup. Umirila sam se onog trenutaka kada sam osetila da mi je njegov glavic vec rasirio usmine. Konacno cu ga osetiti u sebi posle toliko vremena, hajde bato, hajde trabunjala sam daj ga daj ga svojoj seki. Hvata me za struk i onda ga sjuri u mene cinilo mi se do kraja i ispuni me svu. Kriknula sam od slasti i uzitka i onda je brat poceo zestoko da me nabija. Uh tako mi je bilo lepo. To bato, to jace, jace rasturim me, rasturi svoju seku, ahhh…Potom izlazi iz mene ljubeci me u ledja i okrece me prema sebi. Ponovo se ljubimo u usta. Onda on seda na wc solju i uzima me za ruku. Lagano ga opkoracujem dok mi on stiska grudi i ponovo pocinjemo da se ljubimo. Na trenutak zastaje i gleda me u oci i mazi lice i usne stavljajuci mi prst u usta. Sisam mu prst i lagano ga hvatam za kurac i namestam na svoju ribicu. Nabijam se na njega do kraja. Brat me drzi za struk i lagano hvatamo ritam i ja pocinjem sve zesce i zesce da se nabijam. Brat me hvata za guzu i nabija me sve brze i brze. Ahhh…. Ahhh… ahhh.. to bato, tako, to, trabunjala sam u najboljoj jebacini koju sam imala u zivotu. Nije mi mnogo trebalo i jednostavno nisam htela da odlazem uzitak. Jako sam ga stisnula za glavu i talasi orgazma su poceli da me preplavljuju. Najduzi i najlepsi orgazam u zivotu. Ustajemo oboje i ja klececi ponovo pocinjem da mu pusim i svremena na vreme mu mazim jaja i stiskam guzu. Nedugo potom, uz neartikulisane prigusene krike brat poce da me zasipa svojom spermom koju sam ja po prvi put u zivotu pocela da halapljivo gutam i razmazujem po licu i grudima. Nasi dani i noci bluda su tek poceli a od ogromne strasti nema mesta kajanju, bar za sada…
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Ulica je blatnjava...

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 90
Zastava Podgorica
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
mob
HTC 
 Preljuba

Zovem se Nina i imam 27 godina. Imam decka vec 2 godine sa kojim se izuzetno dobro slazem. Volimo iste stvari, slusamo istu muziku, zajedno gledamo filmove... Jednom recju, potpuno odgovaramo jedno drugom. Spremali smo se ove godine da idemo na more, i kao svaki normalan par odlucili par meseci pre toga da odemo u teretanu na"zatezanje". Poceli smo zajedno da vezbamo, medjutim, meni su pojedine sprave bile preteske pa sam se odlucila za fitness klub. Moj decko je nastavio da ide u teretanu, a ja sam pronasla dobar fitness klub koji mi je potpuno odgovarao. Zbog prirode posla mogla sam na vezbanje da idem jedino uvece, kada je treninge drzao Ivan, mladi misicavi momak mojih godina. Uz njegove instrukcije veoma brzo sam napredovala u vezbanju sto me je zaista cinilo srecnom. Guza mi je bila kao izvajana, a i sise su potpuno cvrsto stajale, sto se mom decku najvise i svidjalo. Jedno vece otisla sam kao i uvek na trening, medjutim, bili smo samo Ivan i ja u klubu. Ja sam kao i uvek, pocela sa vezbama za guzu, kada mi je Ivan prisao i poceo da daje instrukcije da podizem nogu vise. Osetila sam da je napor veci, ali sam nastavila jer sam znala da ce to dati mnogo vise efekta. Onda se desilo nesto neovekivano: Ivan mi je pomilovao guzu i rekao da tako lepo dupe odavno nije video. Kroz mene kao da je prosla neka struja, sva sam zadrhtala od njegovog dodira. On je ukapirao da sam "spremna" za takvo vezbanje, stao iza mene i rukama poceo da mesi moje sise. Bradavice su mi se odmah ukrutile od njegovog dodira, a onda sam na guzi osetila nesto tvrdo: njegov ukruceni kurac! Ivan je jednom rukom nastavio da mi stipa bradavice, a drugu zavukao u moj sorc i napipao ulaz u moju vec vlaznu pecinu. Malo mi je mazio klitoris, a zatim zavukao najpre jedan, a zatim dva prsta u mokru picu. Ja sam kao omamljena mesala guzom i sve vise se nabijala na njegov kolac koji je pretio da iscepa tkaninu sorca. Zatim sam se okrenula, a on mi je zabio jezik do grla, sto sam ja jedva docekala. I dalje mi je gurao prste u vlaznu picku a ja sam pocela da mu skidam majicu i milujem snazne, maljave grudi. Jenim pokretom skinuo me je golu, gricnuo vec bolne bradavice i polegao po klupi, a jezikom zapalacao po mom vrelom medjunozju. Mislila sam da cu eksplodirati, toliko me je dobro lizao. Onda smo promenili polozaj, on je legao a ja sam mu polako skinula sorc. "Mmmmm, daj mi ga, hocu da ga posisam", rekla sam dok sam mu skidala poslednji deo odece, a onda sam uzviknula od zaprepascenja i divljenja: "Auuu, jebote, koliki ti je kurac"! Pred ocima mi je zaigrala dzinovska kurcina prosarana venama, najduzi i najdeblji kurac koji sam ikada videla. Pokusala sam da je stavim u usta, ali nije islo: bila su suvise mala za takvu ekstremno veliku batinu. Lizala sam mu glavic kao sladoled, jezikom sirila rupicu na vrhu i rukom drkala koren njegove zivotinje. "Oooh, to, lizi mi jaja", zamumlao je Ivan, ja sam uhvatila usnama njegov ogroman testis i usisala ga celog. "Taaako, a sad cu te jebati". Polako sam se popela na njega i samo vrhom picke nasadila na tu ogromnu kurcinu koja mi je rastegla usmine do kraja. On je rukama mesio moje sise sto me je silovito uzbudilo, pa sam se pocela nabijati na trofej sve vise. Ogromna debela kurcina je do pola nestajala u mojoj pici, a ja sam sve brze jahala."oooohhhh, kako je velik, nikada nisam jahala ovaakvog buzdovana, hocu da me jebes odpozadi". Spustila sam se na kolena i rukama oslonila o pod, a rasirila noge da primim prelepi veliki kurac da me zestoko izjebe. Ivan je stao iza mene, uhvatio me rukama za kukove i silovito sjurio kurac pravo u moju guzu. "Aaaaaahhhhhh, idiote jedan, aaaaaaaaahhhhh, iscepao si me, jjjjaaaaooo!" Zavristala sam od bola jer mi ga je nabio pravo u nerazradjeno dupe, imala sam osecaj da me je skroz iscepao. Suze su mi potekle od bola, a on je nastavio da gura kao pomahnitao. "Rasturicu ti to kurvinsko dupe, vise nikada neces moci da se jebes sa manjim kurcem jer ces samo moj traziti, napunicu ti to malo dupe spermom pa ce da potece iz tebe". Mocna kurcina prosto je cepala moj supak, ja sam i dalje vristala od bola, ali me je to polako palilo. Uskoro sam osetila kako se i sama nabijam na njegov kurac, bol je presao u zadovoljstvo, pa sam pocela da trazim da ga nabije jos jace: "Tucaj me tom prekrasnom kurcinom, moj decko ima upola manji kurac od tvog, jebi me u dupe kao najvecu drolju, od sada sam samo tvoja". To je i njega zestoko popalilo, nabio ga je jos 2-3 puta i onda poceo svojim crevom da prska po mojim ledjima. I ja sam pocela zestoko da svrsavam, celo telo mi se treslo od uzitka dok su sokovi lili iz moje pizde kao vodoskok. Znala sam da posle takvog kurca necu moci vise da uzivam sa drugim, pa sam od tog dana redovno dolazila na "treninge" sa privatnim "uciteljem"- uskoro sam postala njegova licna "kobila" koja je jedva cekala da na nju naskoci mamutski, konjski kurac.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Ulica je blatnjava...

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 90
Zastava Podgorica
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
mob
HTC 
 sin mi je pomogao

Trideset i sest mi je, u braku sam sa uspesnim covekom petnaest godina i imamo odraslog sina koji uskoro puni sesnaestu. U zadnjih pet-sest godina brak nam je postao jednolican, dosadan, seksualni zivot nam se svodio na tri-cetiri odnosa mesecno. Ali moja priroda je trazila mnogo vise. Sanjarila sam sve i svasta, pa kako sam cesto ostajala sama, popaljena i zeljna seksa, redovna sam masturbirala. Bila sam spremna da prvi put u zivotu prevarim svoga muza. Medjutim pre godinu dana desilo se nesto, sto je iz korena promenilo odnose izmedju mene i supruga. Vratila sam se jednog dana oko podne i cim sam usla u sobu iz sinovljeve sobe zacula sam uzdahe. U trenutku sam pomislila da je moj decak u sobi sa nekom curom i obradovala se da je poceo sa tim stvarima. Znatizeljno sam provirila kroz kljucaonicu, ali nista se nije videlo; polako sam izasla na terasu i kako roletne nisu bile spustene do kraja, sve mi je bilo pred ocima. Moj sin je gledao neki porno film sa kasete. Primetila sam da su mu pantalone smaknute do kolena, dok je sakom stezao svoj penis, povlaceci kozicu gore-dole. Trgla sam se iznenadjena neocekivanim prizorom, ali sam ipak ostala zalepljena za prozor da vidim sta ce se dogoditi ... Moj sin je drkao sve brze. U jednom trenutku je ustao i oslonivsi se levom rukom na naslon fotelje, desnom je doveo sebe do orgazma. Nekoliko mlazeva sperme zavrsili su na tepihu. Tiho sam se udaljila sa terase, sacekala par minuta i onda zazvonila na ulaznim vratima. "A to si ti", rekao je. U licu je bio zajapuren. " Bas se spremam da idem na basket." Mozda je gresno ali u glavi mi se vrtela samo predjasnja slika. Usla sam u kupatilo da se istusiram da bih se malo ohladila ali nikako nisam mogla da skrenem misli na nesto drugo; gledajuci sina kako drka izbacuje spermu, ja sam se jako popalila - mada nisam njega zamisljala kao partnera - tako da sam morala sa sobom nesto uciniti. Mazila sam grudi i sasoljila klitoris ... I kada sam se maksimalno uzbudila, "krusku" od tusa gurnula sam u svoju picu i svrsila. Sve sto se tog dana desilo bilo je presudno za moj bracni zivot ... Dok sam ja bila u kupatilu, moj suprug je stigao. Sedeo je opusten u fotelji i radoznalo me gledao. Ponudio me je viskijem i rekao da sednem do njega. Sela sam i pitala ga kako mu je prosao dan. Kratko je odgovorio da nije bas sve islo kako je zeleo. "Ali zato se ti lepo provodis, hajde molim te budi iskrena pa mi reci koga i sta si sve zamisljala dok si mazila macu, lepo sam te video kroz kljucaonicu", rekao je a ja sam ostala bez teksta. A onda sam se presalomila - sad ili nikad, sve cu mu reci, pa sta bude ! "Dobro, ali me sad saslusaj, ne prekidaj me, a posle kako ti volja!" Odakle mi toliko hrabrosti ne znam ni sama; rekla sam mu sve, da nam je sex ziva dosada, da sanjarim i stalno maturbiram, a pri tom zamisljam da me jebu mladici, cak dvojica ili trojica, kako se nabijam na kurceve crnoputih atleta, kako mi oni lizu picku a ja grickam njihova jaja, kako vodim ljubav sa njegovom lepom sekretaricom ili sa drugovima naseg sina, i sve tako neke fantazije. Sta na sve to velis ?" I gle cuda ... "Znas sta, moja zenice otkopcaj mi pantalone!" Bila sam zaprepascena njegovom reakcijom. Bez ijedne reci, brze-bolje sam mu oktopcala slic i izvukla kurac vec u punoj erekciji. "Popalila si me" - nastavio je moj muz, "pa sad posao zavrsi !" Nisam cekala! Prvi put u zivotu sam stavila kurac u usta, a sisala sam ga i lizala kao da sam to ucila u skoli. Nisam ga ispustala iz usta i posle nekoliko trenutaka sam osetila kako mu glavic jako pulsira... Kad mi je usta napunio spermom, ja sam je delom progutala, delom razmazala po licu. Posle toga sam zbacila haljinu, namestila picku pred muzevljev nos i rekla: "Sad si ti na redu!" Samo sto je liznuo moje usmine, ja sam potpuno poludela... To je ono sto sam oduvek zelela! Ne mogu opisati sta se u meni dogadjalo, svrsavala sam dva ili tri puta ne znam, drzala sam ga za glavu tako cvrsto da nije mogao da se pomeri sa moje picke. Vikala sam da mi jezik zavuce sto dublje i da ga vrti po klitorisu... Iscrpljena sladostrascem; pala sam pored njega na pod. On se brzo svukao i navalio. Zabio mi je kurac, u raskvasenu picu ja sam ga uhvatila za jaja zeleci da i njih uguram unutra; bila sam tako pohotna da mi se cinilo da mogu tri kurca u sebe nabiti. Jebali smo se sve brze i onda svrsili, upucujuci jedno drugom razvratne reci. Umirili smo se jedno vreme, ali nisam htela da ga izvucem, htela sam ga u sebi, zauvek. "Moja zenice, pa ti si genijalna! Ko bi rekao da se u tebi krije toliki potencijal... Od danas ti obecavam mnogo seksa, neces prepoznati tvoga muzica!" Pripijena uz njegovo telo, ja sam se topila od milja. Nije tu rec samo o seksu vec i saznanju da sam sa covekom koji me shvata, koji me ne smatra ludacom zbog mojih fantazija i koji me oslobadja privorstva i laganja." I jos nesto cu ti priznati" nastavio je on. "I ja imam svoje fantazije ali se nisam usudjivao da ih priznam ..." Nema bolje psihoterapije od iskrenog razgovora medju supruznicima. Mozda ce ovo moje iskustvo nekome pomoci da u seksu bude srecniji.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Ulica je blatnjava...

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 90
Zastava Podgorica
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
mob
HTC 
letovanje bez decka

Ove godine sam trebala da idem sa momkom na more, medjutim, on je bukvalno u zadnji cas odustao od toga sa izgovorom: Moram da radim", nemam vremena". Posle 3 godine zabavljanja i prilike da odemo zajedno negde me on ispaljuje u zadnjem trenutku! E nece moci! Dogovorila sam se sa drugaricom Tinom da odemo same na more, i izabrale smo Tursku kao zemlju gde je, kako smo cule, lud provod. Spakovala sam svoje stvari, poljubila momka koji mi je na rastanku rekao "Nevena, nemoj tamo da otkacis!!!" E bas hocu, pomislila sam u sebi, platices mi za sve! Prvi dan bio je upoznavanje sa Turskom, prekrasan smestaj u privatnoj vili, more na 100 metara, bazen pored apartmana... Pravi raj na zemlji. Tina i ja smo se lagano opustale pored bazena pijuckajuci pice, zadovoljne sto mozemo da uzivamo u miru. Medjutim, to je kratko trajalo. Moja uspaljena picka vapila je za necim tvrdim!!! Vec prvo vece u diskoteci prevarila sam momka. Obucena u letnju haljinicu, bez brusa i gacica, igrala sam kada mi je prisao jedan stariji gospodin, od nekih 45-50 godina. Bio je Nemac, i pitao me da li moze da igra sa mnom. Rekla sam zasto da ne, i pocela seksi da se uvijam ispred njega. On se malo oslobodio od takvog mog igranja, pa se pribio uz mene uhvativsi me za kukove. Ja sam se onda izvila, i okrenula mu svoju guzu, koju sam prislonila uz njegovu izbocinu na pantalonama. Kako nisam imala gacice, pocela sam da trljam svoje mekano dupe o njegov vec dobro ukruceni kurac. Mesala sam tako na njegovoj karini, a on me je uhvatio za sise i poceo da stipa bradavice. To je mene dovelo do ludila, najvise volim kada me stipaju za sise, okrenula sam se i zarila mu jezik pravo u grlo. prihvatio je izazov, ljubili smo se kao ludi, a onda me je odveo do toaleta. Usli smo unutra, ne mareci na poglede okupljenih ljudi. Cim je zatvorio vrata, ja sam kleknula i izvadila mu kurac iz pantalona. Pred mojim ocima nalazio se lep, tvrdi kurac koji sam slasno usisala. Dudlala sam dlakavu kurcinu, a matorac je stenjao od zadovoljstva. Onda sam se rukama oslonila o zid, a on mi je podigao haljinu na ledja i jednim potezom kurcem napipao ulaz u moju vlaznu rupu. Nabio je svoj kurac, a ja sam zamesala od zadovoljstva. Ubrzali smo ritam, i uskoro se njegov kurac zgrcio i izbacio svoje toplo seme pravo u moju raspomamljenu vulvu. Bio je to lep pocetak mog letovanja. Vec sutradan smo Tina i ja pronasle lepu plazu gde su se ljudi slobodno setali razgoliceni, ne mareci nizasta. Ja sam na sebi imala samo mali ruzicasti tanga kupaci, koji je vise otkrivao nego skrivao. Gledala sam mlade kurceve kako se setaju tu pored mene, i resila da krenem u akciju. Upoznala sam Davora, mladog Bosanca koji je tu sa prijateljima provodio odmor. Posle krace price iznajmili smo pedalinu, i krenuli ka pucini. On nije prestajao da zuri u moje sise i dupe, sto je i mene cinilo sve uspaljenijom. kada smo se dosta udaljili od obale, on je poceo jednom rukom da mazi moju picu preko gacica. Uskoro je pomerio gacice u stranu, i gurnuo prst u moju sjajnu picku vlaznu od sokova. Ja sam se potpuno prepustila milovanju, a on je poceo da mi gricka ukrucene bradavice. Kakva ekstaza!!! Skinuo je svoj sorc i poceo svoj glavic da trlja o moj klitoris, sto me je dovodilo do ludila. Onda je legao, a ja sam se nasadila na tvrdi trofej, sireci rukama guzove da ga bolje primim u sebe. On je poceo da stenje, "Aaaaahhhh, to nabij se, vidjeces kako jebe obrezani kurac, aaaahhh, kako ti je podmazana picka, mjesaj kucko, aaahhhh". To je i mene popalilo, pa sam mu rekla "Tako, tucaj me, daj mi svoju kurcinu, razvali me, daj, jebi me u dupe". Davor je izvadio svoj kurac i sjurio ga u moj anus, vrisnula sam od zadovoljstva jer me je ispunio do kraja. Jebali smo se tako jedno 10 minuta, a onda je on rekao da hoce opet da me jebe u picku. Legla sam na ledja i rasirila noge, a on je sjurio svoju batinu duboko u moju vaginu. Stegla sam ga nogama oko struka i pocela da svrsavam, sto je i njega dokusurilo. Izbljuvao je svoju spermu duboko u meni, sve je grgotalo od muskog semena koje se slivalo niz moje noge. Moje letovanje bilo je prava parada sexa i zabave, smenjivali su se nadignuti kurcevi koje sam slasno primala u sebe, ali, letu se blizio kraj. Pretposlednjeg dana, resile smo da ne mrdamo od bazena. Gazda apartmana sedeo je sa nama, Turcin srednjih godina koji je ocigledno, trazio priliku da umoci svoj kurac u nase mlade picke. Tina, koja je kao i ja na moru imala preko 20 jebaca, predlozila je da ga obradimo zajedno. Otisle smo u njegov apartman, skinule se i pocele da zanosno igramo pred njim. On je pozudno gledao svaki nas pokret, a mi smo pocele da se milujemo i ljubimo. Tina je pocela rukom da miluje moju ruzu medju butinama, a zatim jezikom da obradjuje moj klitoris. To je i Turcina dovelo do ludila, priblizio nam se i poceo da lize Tinu. Svo troje smo stenjali, on je legao na ledja, Tina ga je opkoracila nogama i sela mu na kurac, a ja sam svoj klitoris prinela njegovim ustima. Kako me je samo ludo lizao, svrsila sam grceci se na njegovom licu, ali tu nije bio kraj. Stala sam cetvoronoske, a on je isukao svoj debeli jatagan i sjurio ga u moje vlazne korice, dok je Tina rukom masirala njegova velika jaja. Guzio me je tako dok mu je Tina stiskala jaja, pocela sam da vristim i da se zestoko nabijam na taj tvrdi, veliki kurac, a onda je on naglo izvadio svoju kurcinu koju smo mi prihvatile ustima. Zestoko je svrsio po nama, lizale smo njegov kurac, razmenjivale vrucu spermu koju smo razmazale po sisama. Bio je to zavrsetak nase male seksualne avanture, koju cemo pamtiti jos dugo, dugo
   
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Ulica je blatnjava...

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 90
Zastava Podgorica
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
mob
HTC 
zena sa detetom

Vracao sam se sa posla oko 4h i video sam za Beograd uobicajnu guzvu u to vreme na stanicima. Na stanici kod Beogradjanke ispred ostalih stajala je zena sa manjim detetom. Odmah sam ih zapazio kako stoje po zimi i odlucio da stanem. Ne znam da li cete mi verovati, ali pre svega zbog deteta koje je imalo otprilike 4-5 godina. Nju ionako nisam dobro video jer je imala debelu jaknu a kada je usla u kola video sam da je i bas ruznjikava zena. Imala je (kasnije sam saznao) 37. godina. Bila je oniza, kratke crne kose. Klinca je stavila pozadi sa nekim stvarima koje su kupovali za Novu Godinu a ona je sela napred. Posle recimo 2-3 minuta voznje i pocetne price raskopcala je jaknu kada se malo ugrejala i video sam neverovatno velike sise! Zaista! Imala je i deblje butine koliko sam primetio na uskim pantalonama koje je nosila ali nije bila debela vec pre bih rekao jako jebozovna. Mogao sam samo da zamisljam kako ima dobru, jaku guzicu. Bilo mi je neprijatno da je zagledam ali mi se kurac tog trenutka digao! Pokusavao sam da se skoncetrisem za volanom ali su mi u glavi bile samo njene sise i guzica. Pricali smo tako u toku voznje, ja sav smusen zbog nje. Kada god bi se okrenula da vidi sta je sa sinom pozadi ja bih bacio pogled na sise i butine. Ne znam da li je primetila, trudio sam se da je ne gledam u oci. Kada sam je dovezao ispred kuce, poceli smo da se pozdravljamo i odlucio sam da probam pa sta bude. Ponudio sam joj telefon da odemo na pice nekad ali je rekla samo „Ne, hvala“. Vec sam se pomirio da bi to bilo to ali dok je izvodila sina pozadi vratila se da zatvori prednja vrata i pitala iznenada „Ako hoces, mozemo sada kod mene na kafu?“, parkiraj se?“ Neverovatno sam se osecao u tom trenutku a kurac je hteo da prosto iskoci! Naravno pristao sam. Ispostavilo se da je prakticno bila sama jer joj muz radi popodne pa sve do kasno uvece. Najpre je odvela sina na sprat, da ga raspremi i rekla: „Stavila sam kafu, brzo cu da dodjem, sedi, rasomoti se“. Tog trenutka kada sam okrenuo video sam veliku guzicu kako se njise i odmah presao rukom preko pantalona i nabreklog kurca. Cekao sam nekih pet minuta i onda smo uz kafu seli i pricali. Zahvaljivala se za voznju a ja ovaj put nisam izbegavao njen pogled i gledao sam je pravo u oci. Razmisljao sam kako da dozivim ono o cemu mastam, seks sa sisatom, guzatom matorkom, doduse ova je bila malo ruznjikava ali koga briga kada mi je kurac bio kao kamen. Ustala je da odnese soljice od kafe i ja sam krenuo za njom pricajuci nesto o onome o cemu smo diskutovali. Stavila ih je u sudoperu a ja sam kao slucajno presao nezno rukom preko njene guzice i stao pored nje. Pomerila je guzicu ka meni i ja sam odmah poceo polako pa sve vise i ociglednije da je mazim. Na kraju sam je uhvatio celu sakama i krenuo da trljam guzove dok je ona krenula rukom ka mojim butinama tiho uzdisuci „Aaaahhhhh, ahhhhh...“. Rukom sam otpozadi presao po picki i onda stojecki stavio preko pantalona svoj nabrekli kurac na njeno ogromno dupe i poceo da mesam sise! „Uh, kako si dobra kurvo matora!“. „To, nemoj da stajes, treba mi kurac...joooojjjjjjj“. Okrenula se i posli smo u dnevnu sobu, poceo sam da joj skidam dzemper i brus. Sise su bile ogromne i odmah sam posao da ih ljubim „mmmmm..“. Rukom sam joj trljao picku preko pantalona. „Uh, decko jebi me, uh treba mi kurac, jel’ ti tvrd“ govorila je i onda jako stegnula rukom kitu. Stavio sam je na trosed i skinuo gace, resio sam da je olizem. Ljubio sam prvo butine a rukom mazio picku. Picka je bila dlakava, siroka. Jezikom sa sarao po njoj a onda nadrazivao klitoris. Skupljala je noge i govorila da ne stajem. Dok mi je jezik bio na klici, rukom sam mazio prepone a onda ubacio i prste u picku. Pocela je da se grci. „Mmmm, tako dobro lizes, lizi me!“. Lizao sam je dobrih deset minuta, kada sam se vec i ja smorio poceo sam da se skidam i kurac je iskocio. Uzela je da ga pusi, mazila muda dok ga je sisala, lizala a rukom trljala picku. Pokusavao sam da ne svrsim ali kada ga je stavila medju sise puna muda sperme su krenula da sikljaju po sisama. „Kakav si to jebac? Vec si svrsio!“. Iznervirano je ustala i krenula da se oblaci. Medjutim, ja sam tek krenuo, morao sam da ispraznim muda i nadao sam se da necu zakazati drugi put. Snazno sam je uhvatio i viknuo „Gde si krenula, hocu tvoju picku!“. Obuhvatio sam je oko struka i mazio sise i picku, kurac je brzo bio ponovo spreman a ona se napalila takodje „Govori mi svasta dok me jebes!“. Stavio sam je na kuhinjski sto, dupe na ivicu stola, lupkao kurcem po stomaku a onda u picku, snazno i jako! Noge sam stavio na ramena i uhvatio sa strane dok sam je trpao. „Aaaahhh, jebi me, ne pustaj me sada....jebi jako!“. „Hocu droljo, izjebacu te kao niko do sada, da me se secas“. „Ah, tooooo...“. Zatvorila je oci i uzivala dok sam je tresao, sise su joj skakale u ritmu jeba a ja sam se suzdrzavao da ne svrsim po drugi put. Vec sam bio pomalo na izmaku snage u tom polozaju ali kada mi je rekla „Jebi...ahhhh....jebi...uhhhh...ne pustaj me, ne staj sada!“ zapeo sam kao lud, sa nekom novom energijom. „Hocu kurvo, ja sam tvoj pastuv!“. „Toooo, jebi me pastuvu moj“!. Onda sam ga izvadio i rekao da se natrti. Hteo sam da svrsim u svojoj omiljenoj pozi, otpozadi. Uh, kako sam uzivao. Jebao sam je tako guzatu i mesao sisetine rukama dok je stenjala i vikala „Daj mi jos, do kraja ga nabi, jebi me kao niko, aahhhh ala sam napaljena“. Dahtala je a sa svakim mojim ubrzavanjem pocela sve jace da stenje. „Ahhhh...ufffff...ahhhhhh..uffffff, toooo, aaahhh...aaaaaa, aaaaaaa!“. Osetio sam kako je svrsila, curelo je cak po mojim nogama i onda se smirila. Ali ja nikako nisam mogao sada da svrsim iako sam zeleo. Koncentrisao sam se jako i jebao u toj pozi jos skoro deset minuta ali nikako da sperma izadje. „Hoces li svrsiti?, hajde svrsavaj“. Krenuo sam ponovo brzo da joj navlacim guzove na kurac i rekao „Govori mi nesto dok te jebem“. „Hajde pastuvu, rasturi me, jebi me...ahhhhh...hocu tvoju spermu...aaahhh“ prihvatila je. Tada sam krenuo zestoko da je navlacim, toliko da je sada ponovo pocela da stenje od uzbudjenja. Vikala je da ne stajem i da joj razvalim picku. „Rasturam ti matoru picku“ govorio sam i posle nekoliko uboda krenuo da svrsavam. Izbacio sam spermu po dupetu njenom i prakticno seo odmah na trosed od zestine jebanja. Ona je samo legla na stomak i cutala neko vreme. Da ne duzim, posle smo se obukli i ja sam joj rekao da moram da krenem. Pitao sam je da li zeli da ponovimo ovo ali je odgovorila da je bilo sto je bilo ali neka na tome ostane. Mozda nije bila najzadovoljnija onim sta sam joj pruzio mislio sam po izlasku. No, posle ulaska u kola rekao sam sebi – bas te briga bilo ti je lepo, izjebao si jebozovnu tetu i to je najvaznije!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 24 25 27 28 ... 398
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 11:57:34
nazadnapred
Prebaci se na:  
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.108 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.