Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 17:42:18
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 14 gostiju pregledaju ovu temu.

>> Pitate se gde su nestale galerije devojaka? Kliknite ovde! <<

Vazno: Molimo vodite racuna o ponasanju na ovom delu foruma i procitajte nova pravila sex foruma!

Idi dole
Stranice:
1 ... 5 6 8 9 ... 398
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Erotske price  (Pročitano 26576067 puta)
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Letivanje

Nedavno sam se vratio sa mora iz Turske gde mi se desio jedan dogadjaj koji cu pamtiti ceo zivot.Moja devojka i ja smo otisli sami na more,a tamo smo upoznali Dejana i Sonju koji su letovali u istom hotelu.Ja i moja devojka se zabavljamo vec tri godine i nikad nismo imali nekih izleta u seksu,u poslednje vreme je bilo malo monotono,ali smo bili navikli jedno na drugo,tako da je nas seksualni zivot bio uredan i sasvim ok.Ja i Dejan smo se brzo sprijateljili jer smo imali dosta zajednickih stvari tako da smo imali o mnogo cemu da pricamo.Obojica smo sportisti i obojica smo prilicno nabildovani,a dao Bog,mi takvi uvek imamo o cemu da pricamo.Jedno vece smo izasli svo cetvoro u neki restoran na veceru gde smo poprilicno popili i veoma se opustili u prici.Moju devojku je najednom zabolela glava pa su ona i Sonja odlucile da se vrate u hotel,dok nas dvojica ne popijemo po jos koje pivo.Rekle su da ce biti u nasoj sobi,pa da nas dvojica dodjemo tu kada zavrsimo.Popili smo po jos dva piva i krenuli u hotel.Devojkama smo poneli jos jednu buteljku vina.Planirali smo da jos malo sedimo pa da idemo na spavanje.Dejan je otisao na kratko do svoje sobe,a ja sam otisao u nasu.Kada sam usao u sobu imao sam sta da vidim,Sonja je mojoj fioj,neiskvarenoj i postenoj devojci lizala picku.Obe su bile gole i lezale su na krevetu.Sonja je imala male sise,ali prelepu guzu i obrijanu pickicu koja je virela ispod njene bele guze. Tako sam se napalio da nisam nista uspeo da kazem,samo sam prisao,rasirio Sonjinu guzu i poceo da joj lizem cmarcic.Tako je bio lep i tako je mirisao da sam ja svoj jezik gurao sto sam dublje mogao u njega.Obe su prihvatile tu igru i nastavili smo to da radimo dok Dejan nije usao sobu.Na moje iznenadjenje on se nije iznenadio.Rekao je da je znao sta ce biti jer je ocigledno vec imao takvih iskustava sa Sonjom.Malo smo zastali i otvorili vino,pricali smo o nekim drugim stvarima,kada mi je Sonja prisla i pocela se maziti sa mnom,Izvadila mi je kurac iz pantalona i pocela da ga pusi.Ja sam se samo zavalio i zatvorio oci.Kada sam posle kraceg vremena pogledao u ovo dvoje video sam kako Dejan lize mojoj devojci,dok je ona vec pocela glasno da stenje.Gurnuo sam Sonji kurac duboko u picku i poceo da je razvaljujem.Dok je Dejan lizao mojoj devojci picku,jedan prst joj je lagano gurnuo u guzu.Ona se nije protivila,mada meni nikada nije dala da joj radim tako nesto.Dejan je umesto prsta na njen cmarcic pceo da namesta svoju debelu kurcinu.Polako joj ga je gurnuo a ona je pocela glasno da vristi i da se uvija od zadovoljstva.To me je sve vise palilo i ubrzo sam se spremao da svrsim.Izvadio sam kurac iz Sonjine picke i prisao mojoj devojci,poceo sam da joj svrsavam u usta,a ona mi je po prvi put u zivotu progutala spermu.Ubrzo je i Dejan svrsio i to mojoj devojci u guzu.Nismo dugo cekali,vec smo se jos jednom pojebali u istim ulogama,s tim sto sam ja ovog puta Sonju jebao u dupe.Posle uzbudljive veceri smo se rastali pred zoru,a ja i moja devojka smo se od dog dana jebali po pet sest puta dnevno.Sve smo isprobali i bilo nam je odlicno.Jos uvek smo zajedno,ali ne verujem da ce nasa veza daleko dogurati.Bez obzira koliko jos bili zajedno,imamo odlican seks i sada planiramo ovo da ponovimo sa nekim drugim parom,samo sto cemo oog puta biti mi inicijatori.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Jebacki Dan

Od kada sam naucio da drkam oduvijek zelim nesto pojebati ali mi se neda
jednog ljetnog dana u moje komsije odu na more a njihova kcerka je morala
da ostane.Odma te veceri mi salje sms da dojdem kod nje ja nisam mogao pa
sam joj odgovorio da dolazim sutra oko 2 h ja dolazi oko 11 i virim kroz
prozor kada je jrbaje drugi moj rodjak ja odem i nestrpljivo cekam 2 h kada
tamo ja zvonim a ona kaze da ja udjem posto se ona tusiraja udjem i sjedem
na dvosjed tamo u nje je na stolu ima oko 20 kondoma ja se zasmia. Ona
izlazi iz kupatila zamotana u peskir dojde do mene i baci peskir iza sebe ja
stao i gledam tu obrijanu picku i tevelike sise dodje do moji usana i
poljubi me.Raskovca mi kosulju ki skide kajs sa pantalona i i poce de mi
duhom i tijelom prilazi ja sav zbunjen.Kada je me raspremila ja je povali i
poce jebavati prije neg sto sam izdrkao ona uze moj kurac i poce da drka
sebi po licu.Kada sam izdrkao onda sam poceo da joj turam u guzicu.Tako
provido sam jebavajuci 30 min. onda smo se zajedno istusirali i malo
odmorili ja sam poslije sat vremena je opet raspremio i i sebi natako kondim
i poceo da jebajem ali sada nisam mogao da izdrkam za 15 min. kada sam
izdrao onda sam zavezao kondom i bacio ga.Onda sam se spremio i
otisao........ to je bio moj jedan jebacki dan........

Almir
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Put kojim se ide cesto

Taksi , u koji sam uletela , bio je prava olupina. Osecalo se u njemu kao da je tamo neko do malocas obavljao nuzdu. Vecito nalecem na takve taksije , kad god nekud nocu krecem sama. Da bude jos gore , sve je bilo stravicno i pusto , iako je bila subota vece. Tu i tamo , mogao si da vidis kako neki momak i devojka prelaze ulicu , drzeci se oko struka , i sve , ili grupe likova opakok izgleda u drustvu svojih konkubina , kako se svi u glas smeju kao hijene necemu za sta bi mogao da se kladis kako uopste nije smesno. Beograd je grozan kad se neko smeje na ulici kasno u noc. Cuje se kilometrima naokolo. Tada se osecam tako usamljeno i samo sam vise izdeprimirana , valjda zbog cinjenice da me je svaki muskarac ostavljao zbog devojaka koje nisu umele da nista urade u zivotu osim da sire noge svaku vecer.
Stalno me je vukla pomisao da se vratim kuci i potrazim utehu u vibratoru. (jedini prijatelj koji ne zeli da dominira , vec samo pokusava da te opusti) Ali posle nekog vremena u voznji , taksista i ja smo najzad prozborili koju. Zvao se Stefan. Izgledao je mnogo dobro , sve u svemu ,pomislila sam da on zna nesto vise o zenama....

«Ej , Slatkisu» rece mi. «Prolazimo pored reke , pa bih voleo da moju omiljenu novinarku povedem na pice?»

«Nemam obicaj da se setam sama u nepoznatom drustvu , ali prihvatam samo kratku kafu sa puno slaga»

«Dobro , nemojte se ljutiti , moram da vam cestitam»

Samo mi nezno zavali jezik duboku u usta i nasloni ruke na straznjicu.


«Nikada ovo nisam radila na kolima , ali dok cekas princa na konju , dodje ti «mangup» i ispuni sve tvoje fantazije.»

Ova moja recenica samo probudi pritajnog tigra.Nije nam trebalo dugo da se prepustimo uzivanju. Legao je na oboreno sediste svoga auta , a ja sam , cas lagano , cas kao pomahnjitala zver , jahala u sigurnom sedlu. Ono sto ga je jos vise palilo jesu moji uzdasi , koji su kako smo isli sve dublje u pricu bili sve glasniji , imala sam utisak da me cuje pola Beograda.

«Kako ovo sve pali» prosaputa.

Posle nekih petnestak minuta , cinilo mi se kao da smo tek negde na pocetku. Uzeo me je u narucje i nosio ka reci. Usli smo u ledenu vodu i nastavili strasno da se ljubimo.(Ovo mi je bilo prvo nocno kupanje covek nema pojma kako je to dobro dok to ne proba) Izletela sam napolje pokusavajuci da pobegnem iz kandzi tigta koje nisu imali nameru da se zaustave. Zavrsili smo u negom grmlju , i jos neko vreme nezno isprobali sve poze koje volim , sve dok rosa nije pocela da se hvatati po nasim uzavrelim telima.Znacilo je da je ovoj ludoj voznji dosao kraj.

Pobegla sam kuci pognute glave , kao da se sramim svih onih ljudi koji su uzivali gledajuci moj delirijum , uz soljicu hladnog caja od kojeg me spopada muka shvatam da sam sumaniti kreten , koji dopusta svakom dobro pijanisti da pise etidu o samo jednoj noci.
Ne kajem se.Kajanje je dvolicno osecanje. Priznajem on je skroman tip i fenomenalan pijanista. Da li ima jos takvih?
NADAM SE DA CE ME PRONACI.....

Marija Antoaneta
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Jutro Donosi Kraj

Probudila sam se pre njega i odjurila u kupatilo zadivljena tim telom tako impresivnim , a opet tako dalekim i stranim. Izluđivala me je pomisao da će me taj nepoznati muškarac videti nenašminkanu , bez maski koje otkrivaju moje pravo lice...
Probudio se i ON i pod izgovorom da ide kupiti kroasane za doručak nestao iz mog kreveta ( i šire ). Toga jutra , nakon mog prvog seksualnog iskustva , ugasio se ljubavni plamen , koji nije imao priliku da gori duže od jedne veceri.
Kada se probudio nije se verovatno sećao ni moga imena , niti mu je ono bilo važno... Izgubljen u kutu moje sobe , među mojim slikama , osećao se strancem u jednoj priči u kojoj nije želeo da bude glavni glumac. A ipak , noć je bila puna nežnosti i intimnosti...
Ali vratimo se na početak. Mislila sam da će mi i ovo leto proći radno oko obaveza na televiziji i fakultetu , ali pošto se u praksi pokazalo da sam loš planer negde sredinom jula dobila sam neočekivano odmor. Pošto su svi moji prijatelji odavno uživali negde na moru , odlučila sam sebi priuštiti 10 dana nezaboravnog odmora u luksuznom hotelu u srcu Dalmacije. Moj početni rezon bio je , dalmatinci su najbolji frajeri , a uzgred i italijani nisu loši , a ja sama u nepoznatom gradu...(idealno)
Stigala sam pred veče. Onako umorna samo sam bacila stvari u sobu i sjurila se cafe da popijem kavu i pogledam grad. U cafe-u dva tri zaljubljena para i neki momak sedeo je sam , nervozno kuckajući sms poruke , već sam se spremala krenuti u sobu i baciti se u postelju... ali , tada priđe i na veoma lošem engleskom me upata me: »Imam li cigaretu« , osmehnuh se i odgovorih mu da se ne muči da mu engleski nije jača strana , a da sam cigarete zaboravila u sobi i da je i meni potreban nikotin da me vrati u život , pa da bismo mogli skoknuti po iste......
Nikad nisam razmišljala da su muskarci dovoljno hrabri da prihvate izazov na prvu loptu , ali za par minuta bili smo u mojoj sobi i razgovarali uz crno vino , kao da se poznajemo oduvek.... Posle pola sata , vino je delovalo na mene , kako bi svaki muškarac poželeo , ali me je brinulo to što on nijednim gestom nije pokazivao da mu je stalo da se desi nešto više. Onako sva opijena počela sam lagano da primičem ruku njegovoj stražnjici , osećala sam da ga to pali sve više. U pola rečenice iznenada zapušio mi je usta poljubcem , sva usplahirena i uplašena samo sam se prepustila nežnostima. Ostetila sam kako mi sama haljina pada na pod. Nastavio je da me strasno ljubi po ledjima i vratu spustajuci se sve nize. Iz vihora strasti me je trgao glas sa radija i primetih da sam ja potpuno gola , a on jos uvek se nije oslobodio garderobe. Nije li ti vruce , za pola sekunde oboje smo se goli valjali po krevetu. Osetih kako je vreme da se desi , ono sto sam ocekivala celi zivot... Uplasena od njegove velicine , samo mu prosaputah »Meni je prvi put« , utesi me »ne brini«... Legao je na ledja , znajuci da ce me manje boleti. Lagano sam osecala bol i zadovoljstvo , znoj je lio sa mene , a na njegovom ozbiljno licu video se smesak. Promenili smo pozu , legla sam na ledja i nastavila da uzivam. Trajalo je nekih desetak minuta , kada smo oboje pali iscrpljeni jedan pored drugog.

Ubrzo posle toga je zaspao , valjda kao i svaki muskarac , a ja sam sela pokraj prozora i zapalila cigaretu. Oblak dima koji me je obuzimao terao me je na razmisljanje: Da li si ti samo stranac u noci ili lovac na duse.... Svejedno , desilo se ono sto je prirodno , pruzio si mi neznost , jer si osecao potrebu za time... Ne opterecujem se velikim ocekivanjima , iako fizicka privlacnost je pratila jaka emociju , nekad se posle seksa rodi ljubav izgleda da se ovo nije desilo u nasem slucaju.

Marija Antoaneta

PS. Novinarska znatizelja me je kopkala narednih dana i uspela sam da saznam da je on hrvatski reprezentativac u plivanja , veoma poznat i popularan. Volela bih cuti vas komentar na ovu vise ljubavnu nego erotsku pricu. Pisite na moj e-mail marijaantoaneta@yahoo.com. Posto i ovoga leta dolazim u Split predlozite mi gde je super provod.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Ivanova Prica

Ovo je istinita prica. Sve je pocelo kada sam otisao
kod druga da uzmem neke stvari, on je bio u nekoj
zurbi i morao je da izadje nesto da pomogne calu i
kevi, izasao je i rekao da ce se brzo vratiti. U
njegovom stanu bila je i njegova sestra ( ima 18
godina ) , smedja koja me je uvek palila pogotovu kad
se skine na bazenu i kad joj se vide dlacice kako
probijaju kupace gacice, Crta njene pice me izludjuje,
poludim kad je vidim u gacicama , drkam 4 puta dnevno
onda. I tako nas dvoje u stanu pricamo pomalo, ali moj
pogled ka njoj ucinio je sve ovo zasto sam i napisao.
NOsila je kratak shorc kroz kog se ocrtavala njena
ogromna picka. Izgledala je isto kao i da je gola.
Posto vise nisam mogao da izdrzim resio sam da joj
polizem picku kroz onaj shorc i da lizem i lizem sve
dok me ne osamari i pocne da se dere na mene sta to
radim. I tako primakao sam jezik njenoj pici i osetio
sam onaj divan miris picke i poceo sam da je lizem
tako jako da je to divno. I njoj se svidelo , svoju
ruku mi je stavila na glavu i vristala od srece, onda
skinula shorc pa zatim crne gacice i dok sam je lizao
onako uzbudjeni ona je svrsila. NJena picka je
prelepa , lepo obrijana a na vrhu su bile smedje
dlacice. Iz njene ribe izlivali su se sokici kad je
svsilaa ja sam sve to posisao od uzbudjenja > Onda sam
izvadio nabrekli kurac i rekao da nemam vremena da mi
pushi i zabio sam svoj kurac u njenu vlaznu picku.
Jebao sam je 10 minuta i onda sam svrsio po njenoj
pici kao i posisama koje sam mesio dok sam je snazno
jebao. Oboje smo vristali.Govorila je jace jace, ja
sam sve vise ubrzavao i onda sam je poprskao a od
uzbudjenja smo toliko vristali da su nas komsije
cule.Posle smo bili u takvoj pozi da sam ja njoj lizao
guzu i picku a ona meni pusila kurac. Isto smo
svrsavali tako jos 3 puta. a onda smo culi kako na
vrata ulazi njen brat.Brzo smo se obukli, i onda
iznenada ulazi njen brat i pita sta se ovde desava jer
nas je zatekao onako znojave i uzbudjene, a osim toga
osecao se onaj miris jebenja, miiris picke i sperme.
NJegova sestra je rekla da smo se bili oko nekog cd-a
a on joj je poverovao, bas mi je laknulo onda.Otiso
sam brzo kuci a njoj sam uputio pogled koji je znacio
" Jebacemo se mi josh"..
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Kod Druga Na Ispracaju

Sinoc sam bio na oprostajnoj kod druha onako bilo je solidno zezanje. Cim sam dosao sa jednim drugom odmah mi je zapala jedna devojka za oko. Visoka oko 165,prelijepe guze(nisam bolje sinoc video ni odavno),grudi trojka.Obukla je farmerke i neku majicu, Seo sam tri mesta od nje,prekoputa nje je seo jedan lik koji je poznat po tome sto dobro osvaja devojke i uglavnom dobije ono sto trazi,tu je bio sa drugovima.Polako su bili.On ju je pokusavao da startuje u pocetku mu je dobro islo,ali veoma brzo je se napio i ona kako se meni cini nije htela da bude sa pijanim likom,ali on je bio uporan,dok je on bio otsutan drugi su pokusavali oko nje ali neuspesno,jednom prilikom sam primetio da gleda u mene,ponovio sam pogleda prema njoj jos nekoliko puta da vidim dali je to bilo slucajno ili ne ali ona je skoro uvek mene pogledala u oci.Video sam joj u ocima da me zeli.Negde oko 1.sat ona mi je dala signal da me zeli i ja sam posle nekoliko minuta otisao van satora i cekao(u to vreme ovaj sto ju je muvao je bio skoro pa u komi) veoma brzo je dosla.Stidljivo smo se upoznali i polako pricali o nekim nevezanim temama i kretali smo se prema automobilu druga,seli smo u njega i ja sam nas ovdezao nekih 100njak metara odatle u jednu mracnu i meni se cinilo pustu ulicu.Pri menjanu brzine sam ruku sa menjaca prebacio na njenu nogu na sta me je ona pogledala u oci i slatko se nasmejala,isto je i ona meni uradila.Stigli smo na mesto koje sam izabrao,Ugasio sam automobil polako sam je pomilovao po vratu i ledjima i priblizio sam svoje usne njenim poceli smo da se ljubilo pomilovao sam je drugom rukom po grudima a ona je mene scepala za moju nabreklu batinu.Nekako smo uspeli da predjemo na zadnje sjediste,Skinuo sam joj majicu i poceo da joj lizem sise ona mi je polako poceo da joj gruckam i lizem bradavice polako je zastenjala od zadovoljstva ,otkopcala je moje farmerke i izvadila moju batinu napolje i odmah ju je pocela da drka svojim neznim rucicama.Sagela je se prema mom udu i pocela da ga pusi lizala mi je prvo glavic pa je sve vise i vise dok ga nije skoro celog progutala,ja sam joj za to vreme mesio sise.Digao sam je i poceo da joj skidam pantalone kada sam to uradio imao sam pred sobom mijijaturne roze tangice nisam ih skidao vec sam ih naglo trgnuo tako da su pukle nije joj bilo bas drago ali u tom zadovoljstvu koga je briga za to.Poceo sam da joj lizem vlaznu mackiccu ona je polako stenjala.Nekako smo se okrenuli u pozu 69 i jedno drugog smo obradjvali oralno.Predivno sam se osjecao ali cini mi se i ona barem po njenim reakcijama.Rekla je da zeli da joj razvalim mackicu okrenula je se i polako se nasadila na moje koplje.Pocela je jace da stenje i polako je se nabijala videlo se da je tek mozda tri-cetiri puta imala kitu u sebi,Kada je vec malo razradila svoju picu pocela je sama brzo i jako da je nabija dok je se nabijala ja sam joj gurao polako jedan pa posle i drugi prst u njenu predivnu guzu.Jezikom sam je lizao po grudima i po stomaku koliko sam mogao(sobzirom da je se brzo nabijala nije ni bilo moguce bas umetnicki).Rekao sam joj da je zelim da karam u njeno predivno dupe,rekla je kako to nije do sada radila i boji se da ce boleti,ja sam joj rekao da nece nista biti strasno samo neka mi dobro svojim ustima ovlazi kurac,uradila je to.Okrenuo sam je i postavio njenu prelepu guzu pred sebe(oborio sam prednje sediste i tako da je ruke drzala na njemu).Poljubio sam je u oba prelepa guza i onda sam joj zabio jezik u cmar kako bi ga malo navlazio pljunuo sam u njega i sa dva prsta sam razmazao pljuvacku.Nakon toga sam prineo svoju batinu njemom anusu i polako sam ga pomilovao svojom kitom.Gurnuo sam samo glavic na sta je ona vrisnula i rekla da je boli,nisam odustajao vec sam malo po malo gurao i dosao sam do pola,polako sam ga poceovaditi dok nije ostao samo glavic,i onda sam ga naglo zabio kao kolac u zemlju,ona je vrisnula,zajecala je i prenule su joj suze na oci rekla je da sam lud,to me je samo jos vise napalilo te sam poceo da je delam svom snagom polako je prestala da place i samo je stenjala posle desetak minuta "posla" osetio sam kako se blizi vrhuncu na sta sam ubrzao ritam i nemi je se priblizavao kraj poceo sam svom silinom da je jebem.Svrsio sam u nju posto sam hteo da oseti moje seme u svom debelo scevu,svrsili smo istovremeno,jos neko vreme sam je nabijao nakon cega je oba sela na mene onako sa kurcem u sebi,rekao sam joj da se okrene i ponovo sam je nabio u bulju tako mi je sedela u krilu malo smo se jos ljubili nakon cega smo poceli da se oblacimo.Bila je ljuta na mene sto sam joj poderao tange rekao sam ako je to problem evo da platim i izvadio sam pare ona je rekla "nisam kurva pa da se jebem za pare".Zazvonio joj je telefon bila je to njena majka koja je pitala gde je jer treaju da idu kuci,rekla joj je da odmah dodje posto joj je otac veoma ljut.Odmah smo krenuli ona je prva usla u sator(njeni matorci su bili na izlazu),ja sam ostao jos neko vreme vani cekajuci da oni odu.Prosli su pored mene otac joj je nesta govorio gde je bila,nije ga slusala vec je okrenula glavu prema meni i poslala mi pusu.Kada sam dosao ponovo na svoje mesto(ako ga je bilo jer su skoro svi bili na stolu),drug me je zapitao gde sam do sada,rekao sam mu kaze ako si mi zaprljao auto prebicu te,nasmijao sam se.Pitao me je znas li ti koje je ova mala godiste reko' nemam pojma mozda 85/6,nije od njene sestre sam saznao da je 89 godiste(cinuilo mi se da je moj kalibar(ja sam 85)),malo mi je bilo i krivo sto sam bio sa tako mladom devojkom jer to ne praktikujem(imam rodjaka koji to odradjuje za obadvojicu). Ipak je bilo u meni vise zadovoljstva nego zalosti jer sam ipak za razliku od vecine prisutnih ja bio taj koji je tu malu zadovoljio iako su nekoliko njih pokusavali to da urade.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Kako Ona O Tome Prica

Dok sam bio mladji tesko sam podnosio da mi neko startuje ribu a spopadali
su me napadi ljubomore pri susretu ili samom pomenu njenih bivsih. Ali kako
su godine kliznule a kroz moj zivot proslo puno razlicitih zena postao sam
mnogo tolerantniji prema njihovim ljubavnicima.
Ni sam nisam nikad obuzdavao strasti i tucao sam njihove sestre, njihove
najbolje drugarice, njihove ljute suparnice, tucao sam prefinjene mlade
asistentkinje na faksu, priproste prodavacice iz piljarske radnje preko
puta, rusticne spremacice stanova, mlade cigancice sto zakucaju na vrata da
dobiju koji komad odece za bosonogu decurliju, napaljene sredovecne zene iz
komsiluka ciji su muzevi rintali po ceo dan ... prosto nisam verovao kako
se sve to odvija. Tucao sam koleginicu s posla koju je muz svakog dana cekao
daje poveze kuci. Gledao sam kako se veselo ljube kad ona udje u auto, a pre
sat vr emena mi je pusila ... i razbio sve mladalacke iluzije. Sve cesce sam
bivao siguran da zene sa kojima sam u vezi rade to isto .... sa nekim
drugim.
Uzbudljiva pomisao ....
A onda jedne veceri, davno je to bilo ali se dobro secam, posle urnebesnog
popodnevog seksa sa lepom mladom zenom, glad nas je isterala iz kuce. Oboje
smo bili kao omamljeni, grlili smo se cvrsto i strasno, nepristojno, iduci
ulicom kao da smo sami ... otisli smo na veceru. Posle dobre klope, vino je
ucinilo svoje ... skroz smo odlepili, ali skroz .... prisecali se proteklog
popodneva .... vrlo nepristojno ....
- Mmmm, nikad mi nije neko tako dobro popusio kurcinu kao ti, danas popodne
.... osetila si kao sam dugo i snazno svrsavao ....
Lagano se dizao ...
- Znam, duso, mislila sam da nikad neces da prestanes ... toliko spermice
.... mmmmmm .... svu si me ulepio .... znas, ni meni niko do sada nije tako
ljubio pickicu kao ti ... mnogi su je ljubili ali nikad ti nisam rekla da
sam sa tobom prvi put tako svrsila ... ooooh, tako sam lepo svrsila ...
nisam verovala da sa jezikom to mozes da uradis!
Kad je rekla da su je ljubili mnogi, nacisto sam prolupao, kurac mi se
trenutno ukocio i stvrdnuo kao kamen, ne secam se da me nekad nesto tako
uzbudilo ... skrenuli smo ka ulazu i kad smo usli u lift povukao sam joj
ruku na njega ....
- Oooo, kako je tvrrrrd ...
Dok sam otkljucavao vrata, ona mi je raskopcavala pantalone ...
- Kurcino moja ...
- Polako ... pickice moja ...
Otvorili smo jos flasu vina ... pili ga, polivali se njime, lizali se ...
bradavice su joj bile rumene od vina i sisanja, a pickica, majusna, mokra i
opora od vina, raspukla kao skoljka ...
- A sad mi pricaj, ti nevaljalice, ko ti je to i kako ljubio pickicu ...
- Kako ... neprijatno mi jeeeee ...
- Ma zasto ... pricaj mi, strasno zelim da cujem, pali me to uzasno ....
U vinu je istina!
- Mmmmm, rekla sam ti vec ...svi su je ljubili, dosta njih ....
- Oooo ... znam li ja nekog ...
- Daaaaaa ..... eto, pre neki dan ...
Spustila je ruku izmedju nogu ...
- Ti ga znas ...
Kad to rece, mislio sam da cu da svrsim ... drkala mi je kurac jednom rukom
a drugom je trljala pickicu.
- Pricaj, koga znam ....
- Bili smo na zurci zajedno, upoznao si mog kolegu ... onog visokog ...
- Ahaaa ... secam se ...
Setio sam se, tacno sam se setio, bio je visok momak, sa naocarima ...
- On te nekoliko puta trazio telefonom ....
- Da ...
- Pricaj, samo pricaj ... gde , kako ...
- Pa ovde .... svratio je sutradan po neke knjige. Ti si bio na poslu, bila
sam napaljena kad si otisao .... tusirala sam se i mazila pod tusem
...drkala sam je malo ...tek sto sam izasla iz kupatila kad je pozvonio ...
znas da je vruce ovih dana, bila sam gola i samo sam navukla jednu majicu i
kad sam videla kroz spijunku ko je - otvorila sam ... Kad je usao sagoreo
me je pogledom ... zamolila sam ga da saceka da se obucem i posla u sobu ...
a u stvari sam pozelela da dodje zamnom i da me svuce ... moja polugola guza
bez gacica nije ga ostavila da ceka ....

- Nemoj da se oblacis ... zazvucalo je kao najlepsa muzika ...

Usao je u sobu, uhvatio me za ruku i povukao ka sebi. Shvatila sam ... vec
je bio napaljen, kurac mu je strcao u sorcu ...videlo se ... i ja sam ga
... nekoliko trenutaka sam mu stezala kurcinu ... skinuo mi je majicu i
povalio me na krevet ... evo ovde, kao ti i ja sad ......nisam se branila,
prepustila sam se ... ljubio mi je sise, tek okupane ... kao da ih vidi prvi
put ... ili poslednji .... ljubio mi je ledja, guzu, sve ...

- Svuci se!

Povukla sam mu sorc i oslobodila mu kurcinu, veliku i lepu, neodoljivu ...

- Dohvati to mleko za telo, tu sa police ... kad si vec tu, hajde, namazi me
celu ... upravo sam se istusirala ... i sama sam htela da se namazem
- Ooooooh, kurvo, ti si neverovatna ... drkaj mi kurcinu ... Kako te je
mazao?
- Bilo je bozanstveno, trljao mi je sise, bradavice posebno - jeza me
prolazila svaki put i pickica treperila, a onda stomak, ledja, guzu ...
mmmmm ... stavljao mi je prst u guzu, prijalo mi je ......ja sam njemu
mazila ... mmmmm ...njegovu debelu kurcinu ...
- Drkala si mu kurac, jesi li mu popusila, kurvo, kao meni danas ...
- Daaaa, ljubavi, nisam moglad da odolim ....svrsio mi je bas kako sam
htela ... u mlazevima mi je napunio usta spermicom ... a onda smo je
podelili jednim dugim poljupcem ....
- Pomeris li ruku, svrsicu, prestani da mi drkas kurac, droljice moja
razvratna .... samo pricaj!
- Onda mi je ljubio picku, okupanu i mirisnu i vec napaljenu ... vrteo je
jezikom, uvlacio ga, izvlacio, prijalo mi je ...ali nije znao dobro da
oseti sta mi treba i sta mi prija ... ko zna koji put, bila sam malo
razocarana ... ali kurac mu je ubrzo opet bio veliki i nisam mogla da odolim
... ljubavi moja... okrenula sam mu ledja ... naguzila mu se i otvorila mu
mu mokru pickicu i on se nabio u nju ...tucao me zestoko, kurac je zabijao
iz sve snage drzeci me za guzove... ali to nije bilo to ... pocela sam da
mazim guzu ...
- Oooooooh, ljubavi, stavljala si pred njim prstice u guzu?
- Oh daaaaa, pred njegovim ocima sam gurala prstice u guzu .... a onda se
desilo ... uzeo je sa police onu crvenu svecu i nabio mi je u vlaznu i
klizavu guzu. Malo me zaboleo, znas da nije bas mala sveca, jauknula sam,
ali on nije prestajao da me tuca svecom ... bilo je sve prijatnije ... a
onda je izvadio svecu i nabio mi kurcinu u vec rasirenu guzu ... Ooooh
ljubavi, kako ga je zabio.... izgubila sam razum .... sad nisam jauknula,
...........vrisnula sam, urliknula, ali ne od bola, bila sam puna njegove
kurcine i tek sad zadovoljna..... tako divljacki me jebao, udarao je zestoko
u moje guzove a onda je zastao, zadrhtao je sav, skoro ga izvukao celoga pa
ga zadnji put divljacki nabio u moju pohotnu guzu da sam pala potrbuske
..... onda sam ga osetila ....dok se ceo ricuci poput bika tresao kurcina mu
je pulsirajuci pljuskala .... osecala sam mlazove .........a ja sam
vristala i trljala picku rukom,............ trpala sam prste u nju i
svrsavala, .............svrsavala ... oooooooooohhhh
Nije govorila vise, vristala je onako opijena, sva u transu, svrsavajuci u
talasima .... podigao sam joj nogu i silovito joj nabijao kurcinu......
svrsili smo zajedno, ona ko zna koji put a ja kao nikad do tad ....

Disanje je postalo mirnije ... lezali smo pripijeni ... spojeni ... nismo se
pomerali ...
Dolazili smo svesti
- Kako si ti perverzan lik, covece, rece sa nevericom ili sa olaksanjem, ko
zna ... ne mogu da verujem ...
- Ja perverzan ...
- Nisam mogla da se kontrolisem, ...
Poljubio sam je ....
- I nemoj, nikad ... samo... zelim da mi svaki put ispricas ... nista na
svetu nije tako uzbudljivo kao ti kad pricas ...

I nije ....
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Profesorka Latinskog

Istinito,ali prosto neverovatno.Jednomk ja ulazim u ucionicu kada profesorica latinskog uplakana.Imala je 27 godina i bila je najbolja riba u skoli.Ja je onako pitam sta joj je a ona kaze*Saznela sam da me vara muz*. *strasno*kazem ja.I ona takomtuzna padne mi u zagrljaj.Ja se vec napalio.Onda me je iznenadila i rekla*Kada on mene vara onda cu i ja njega,pizda mu materina*I ni pet ni sestIzvadila mi kurac vec tvrdu kurcinu iz trenerke i stavila ga u usta.Ja sam zanemeo,i gledao samkako ga pusi profesionalno.Kada sam hteo da joj stavim u njenu sveze obrijanu picku malo sam joj drkao prstima i navlazio.E onda sam joj stavio.Bio sam napaljen vise nego ikad.Jebaosam je najjace sto mogo a ona je malcice jaukala jer je vec bila izjebana,kurvajedna.Govorila je:*Jebi me,razvali me,otkini me,neka me i dalje vara,peder jedan*Kada sam bio blizu svrsavanja onaje rekla:*Ocu svu tvoju spermu u usta*I tako sam i uradio>kada smo zavrsili ona je rekla:Dobar si,valjda ce opetmuz da me vara pa cu i ja njega.IPozvala me je kod nje kuci posto je zavrsila engleski i latinski kao da drz\i privatne casove.Kod nje sam je ljubio svuda po telu i lizao joj sise.Muz ju je opet prevario i opet sam je jebao.Kada je jebem jebem je kaop da mi je poslednji put u zivotu.Ona me je zavolela kao svog jebaca.Ja znam da mi mnogi od vas nece verovati alo sta me briga ja znam da sam sebi verujem.Toliko od mene
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Moja Jelena

Kada sam odlucio da zelim da se ozenim Snjezanom, djevojkom sa kojom sam bio
vec pune dvije godine, nisam ni slutio kakvo me uzbudjenje tek ceka.
Snjezanini roditelji su bili razvedeni pa je ona odlucila da posjeti oca koji je
zivio u Australiji. Bio sam razocaran tom vijescu ali sta je tu je. Prvo sto mi je
proslo kroz glavu kada mi je rekla da ide u Australiju i da ce tamo biti oko dva mjeseca je
kako cu da izdrzim toliko vrijeme bez njene prelijepe pickice.
Sredili smo sve oko vize i njenog polaska tako da je sve bilo spremno da krene.
Kada smo stigli na aerodrom prije nego sto je krenula rekla mi je:"Sasa, znas da mi je
mami za par dana rodjendan, odvedi je u na veceru da se malo oraspolozi sada kada i ja nisam tu." Nisam bas bio odusevljen tim prijedlogom ali sam potvrdno klimnuo glavom.
Moja buduca tasta je bila veoma atraktivna zena koja ce za koji dan napuniti 40, mada kada je covjek prvi put vidi ne bi joj dao vise od 30. Znala je da izgleda fenomenalno za svoje godine ali nije bas mnogo pridavala tome, oblacila se veoma konzervativno tako da njene prelijepe obline nisi bas dolazile do izrazaja osim njenih punih usana koje su uvijek bile dodatno uljepsane crvenim karminom.
Vrijeme je prolazilo pa je tako dosao i taj dan, morao sam da ispunim ono sto sam obecao Snjezi. Posto sam vec ranije sve dogovorio sa Jelenom(tako se zvala majka moje buduce zenice), ostalo je jos samo da svratim do cvjecare i izaberem jedan lijep buket, nije red da idem praznih ruku. Pozvonio sam i vrata su se polako otvorila.
Ispred mene se pojavila prelijepa "starka" u crnoj haljini sa za nju neobicno dugim dekolteom. Ono sto sve do sada nisam primjecivao na njoj doslo je do izrazaja.
posto nisam uspio da se snadjem u tom trenutku ona je uzela cvijece iz mojih ruku
I smijeseci se pitala:"Nadam se da je to za mene".
Da, naravno. Odgovorio sam i dalje nevjerujuci svojim ocima.
Brzo sam dosao sebi kada je rekla da je Snjezana jos nije nazvala da joj cestita rodjendan.
Vecera je protekla uobicajeno uz malo price i malo vise vina. Vec je bilo kasno pa sam predlozio da krenemo. Kada sam je dopratio do vrata njenog stana pozvala me je unutra.
"Nije bas fino da me ostavis sada samu ipak mi je rodjendan"
Usli smo unutra. Odmah nam je donijela bocu vina i dok je isla ponovo prema kuhinji jer je zaboravila otvarac osjetio sam gledajuci je kako lijeno vrti kukovima da mi se kurac budi i ukrucuje. Odmah sam prekrstio noge da slucajno Jelena to ne bi primijetila.
Dok je otvarala vino flasa se "slucajno" prevrnula u moje krilo. Jelena je brzo zgrabila krpu i krenula da brise vino sa mojih pantalona kada je vidjela veliku nabreklinu na njima.
Ostavila je krpu i rukom mi ga pomilovala, kurac samo sto mi nije eksplodirao.
Podigla je glavu i pogledi su nam se sudarili, nisam vise mogao da izdrzim privio sam je cvrsto uz sebe i strasno poljubio. Jezici su nam se isprepletali, ruke su mi polako klizile niz njeno ocuvano tijelo i polako trezile svoj cilj ispod haljine. Na moje veliko iznenadjenje nije nosila gacice tako da mi se ruka odmah nasla na njenoj vec vlaznoj pickici. Sva se stresla i izvila od zadovoljstva:"koliko sam samo puta mastala o ovome" rekla je Jelena.
To je jos vise rasplamsalo vatru u meni, svukao sam joj haljinu i polako ljubeci je po cijelom tijelu krenuo ka njenoj mackici. Njena predivna picka bila je obrijana, nije bilo ni jedne jedine dlacice to me odusevilo tako da sam halapljivo krenu da lizem picku moje buduce taste.
Svrsila je veoma brzo hvatajuci rukama moju kosu i govoreci nesto sto nisam razumio ali to nije ni bilo tako vazno. Ubrzo sam se ja nasao na ledjima dok je moja Jelena se pripremala da stavi moj kurac u usta. Kako sam se samo divno osjecao kada mi ga je poljubila svojim punim usnama, pusila mi ga je kao nijedna do tada, mislio sam da cu eksplodirati od zadovoljstva kada sam svrsio u njena usta. "Zelim da te osjetim u sebi" rekla je Jelena.
Kurac mi je ponovo bio ukrucen. Polako i njezno sam usao u Jeleninu pickicu, bila je nevjerovatno uska. "Jebi me, kao sto jebes moju kcerku", kada je to rekla krenuo sam divljacki da je nabijam na moj kurac, u glavi mi je sve tutnjalo od uzbudjenja.
Okrenuo sam je i poceo da je nabijam od pozadi, bilo je fenomenalno. Osjetila je da sam uskoro blizu vrhunca brzo se okrenula i uzela ga u svoja usta ponovo sam svrsio u njih.
Pali smo na krevet i tako zagrljeni zaspali. Probudio me je moj mobilni telefon, bila je to Snjezana. "Cao ljubavi, izvini sto sam te probudila. Kako je protekla vecera sa mojom mamicom?" Brzo sam ispricao kako smo vecerali i da sam je otpratio kuci.
"Onda, kakva je moja mamica?" Pitala je Snjezana.
"Sta kazes, kako kakva ti je mamica?" zbunjeno sam odgovorio
"Ajde nemoj da se pravis lud znam da je pored tebe, daj mi mamu da joj cestitam i ja rodjendan"
Kako su se dalje stvari odvijale izmedju Snjezane, Jelene i mene pricacu vam drugi put...
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Volim I Ja

Pre dosta vremena procitao sam u pricu izvesnog Steve koji je opisao
svoje iskustvo u pissingu. I ja sam uvek mastao o tome, ali nikad nisam
mogao naci odgovarajucu partnerku. Imao sam redovne odnose sa vise cura ali
nijedna nije htela da me napoji svojim slatkim mlazom. Zato sam odlucio da
probam s nekom profesionalkom iz oglasa.
Prvih nekoliko koje sam zvao je s gadjenjem odbilo moju ponudu, ali
Jasna je pristala. Rekla je da to doduse joj niko do sada nije trazio ali
uradice bez problema. Dogovorili smo se oko sume i satnice i krenuo sam ko
nje.
Sacekao me je njen pratilac na dogovorenom mestu i odveo u kucu. Usao
sam unutra i video je, prilicno mi se dopala. Bila je crnka oko 35 godina,
lepo ocuvanog tela. Brzo smo se skinuli pa me je pitala da li zelim odmah
ili da se milujemo malo. Rekoh da cu ako moze odmah, jako sam nestrpljiv,
samo ako ona moze sad jer to nije stvar koju covek moze kad hoce. Rece mi
da moze jer se pripremila, malo je i piva popila da joj lakse dodje. Rece mi
da moze samo u kupatilu jer ne zeli da ispoliva nemestaj ili tepih. Posli
smo tamo. Kad smo usli pitala me je kako zelim i ja joj rekoh da cu sesti u
kadu a ona da se namesti iznad mene. Tako smo i uradili. Ona je sela na rub
kade, ja sam licem prisao njenoj mackici na jedno dvadesetak santimetara.
Napred je i mala malko dlacica, ali oko kriticnog dela je bila izbrijana.
Prvo je krenulo par kapi, pa tanak mlaz, pa sve deblji i snazniji.
Ispisavala se snazno i bogato, bas onako kako sam hteo. Bas se dobro
pripremila. Ja sam pio koliko sam mogao ali je preticala puno. Kad sam video
da joj ponestaje goriva priljubio sam svoje usne uz njene usmine i polizao
je svu. Onda sam se po prethodnom dogovoru odmakao, a ona je zgrabila moj
zestoko ukruceni ud u usta. Lako je osetila da cu brzo svrsiti, i hitro ga
izvadila, navukla rukom jos nekoliko puta dok nije pocela da siklja sperma.
, rece i zurno napusti kupatilo. Ja sam takodje
izasao, obukao se nezno je poljubio. Rekoh jo da mi je bilo predivno, jer
zaista jeste.

Posle sam jos nekoliko puta bio kod Jasne, dok nije tajanstveno
nestala. Hteo bih da upoznam neku koja bi mi to uradila i zbog ljubavi, ne
samo para. Ako neko zeli da mi se javi da razmenimo iskustva moze slobodno.


Dule
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 5 6 8 9 ... 398
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 17:42:18
nazadnapred
Prebaci se na:  
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.28 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.