Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 14:45:18
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 15 gostiju pregledaju ovu temu.

>> Pitate se gde su nestale galerije devojaka? Kliknite ovde! <<

Vazno: Molimo vodite racuna o ponasanju na ovom delu foruma i procitajte nova pravila sex foruma!

Idi dole
Stranice:
1 2 3 5 6 ... 398
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Erotske price  (Pročitano 26577756 puta)
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Jedan Dosadan Dan

Jednog dana sam otisao kod druga.Mi smo se malo zezali i bilo nam je uglavnom dosadno.On se setio i rekao da idemo na kafu kod njegove komsinice,ja sam se slozio sa njim.Pozvao ju je i rekao da ce doci,ona mu je rekla da je ona sama kod kuce i da se ubija od dosade.Otisli smo kod nje ona je se pozdravila sa nama,i usli smo u kucu.Seli smo na krevet a ona je otisla do linije koja je bila na suprot kreveta ubacila je neki CD lagane muzike,kada je ubacivala CD izbacila je svoju prelepu guzu(na sebi je ima body i traperice),virile su joj iznad traperica vojnicke tange(ima le su takav izgled).Kada je pustila muziku otlisla je da skuva kafu.Drug mi je sapnuo da je ona tange malopre obukla,pitao sam ga otkud zna,odgovorio je da ona tako stalno cini kada joj neko dodje u goste.Ja sam se toliko napalio na to i na njenu SEXY guzu.Odmah sam izvadio svoj vec nabrekli kurac i poceo da drkam,drug mi je rekao da nisam normalan i da prestanem.Nisam ga poslusao nego sam za samo dva minutna izblacio svoju belu tecnost na stolic pred nama,pokusao sam sve da izbacim na jedno mesto sto mi je delimicno i uspelo.On je potpuno poludeo na to i rekao mi je da sam najveci kreten i da me vise nikada nece nigde voditi.Ja za to nisam mario nego sam svoj ud vratio na mesto.Posle dva minuta je usla komsinica i donela je kafu.Kada ju je stavila na sto nije mogla biti da ne primeti ono sto je bilo na stolu,ali je se pravila da nista nije videla.Sela je izmedju nas dvojice.Popili smo kafu a onda je ona ostavljajuci svoju solju na sto je sabega i pocela da lize spermu sa stola,mi smo je gledali izbezumljeni,a odmah su nam se stvorile nabrekline u gacama.Ne znam mozda je ona to i primetila ali znam da je gurnula ruge iza sebe i uhvatila nas je sto je jace mogla za nase nabrekline mi smo vrisnuli.Ustala je i okrenula je se prema nama,rekla je da se primaknemo sto vise mozemo jedan drugome.To smo bez reci uradili.Izvadila je nase kurceve i pocela je da ih drka,to je radila jedno dva minuta.Nakon roga je primakla glavu i pocela da ih obadva trpa u svoja sexy usta.Mi smo se pogledali bez reci ona se nasmijala i rekla da zeli da joj ga ja strpam u njenu malu bulju a drug da joj ga smesti u njen uzavreli vulkan.Pre toga je se kao striptizeta skinula pred nama to je radila veoma vesto.Ja sam legao na ledja ona je se ledjima okrenutim ka meni nasadila svojim malim dupencetom na moju vec ogromnu kitu.I ja i ona smo dog je to radila ispustili snazne krikove.Kada je se smestila drug je odozgo zatvorio taj sendvic.Tako smo je jebavali jedno petnaest minuta,iz nje su izlazili sokovi u ogromnim kolicinama.Promenili smo polozaje sada sam joj ja trpao u njenu mokru picku a drugu je pocela da pusi.Rekao sam joj da hocu da je jebem u njene osrednje i cvrste sise ona mi je bez reci ocima potvrdila da i ona to zeli.Poceo sam je jebavati medju sise koje je ona stiskala a drug joj je svojim jezikom poceo kupiti sokove sa njene mackice.Primetila je da sam ja pri kraju i uzela je moj kurac u usta.Ja sam njenu glavu nasadio na svoju kiti i poceo sam joj strcati spermu duboko u grlo,ona je se zagrcnula ali nije se bunila.Sve je progutala i nezno mi je poljubila mog macora.Drugu je rekla da zeli da joj svrsi u njeno malo dupe sta je i uradio.Snazno nas je poljubila i otisla sa se okupa mi smo se spremili i otisli kod druga.Pitao sam ga ko je budala a on je rekao ja nisam imao pojma da je komsinica ovakva mislio sam da ce da se naljuti na nas i da nas otera.Izvinuo mi je se i nakon toga smo odigrali partiju basketa…
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Marija

Čuo sam svakakve glasine o Mariji, ali nisam uspeo da se uverim u njih sve do jedne večeri kada sam zatekao sebe u njenoj sobi kada su svi već otišli. Bili smo prijatelji od početka studija i trebalo je i da diplomiramo zajedno, a ja sam bio gotovo siguran da ću uzeti diplomu ne probavši je.

Ali Marija je imala drugačije planove. Ugasila je svetlo ostavljajući samo svoju stonu lampu upaljenu, i povukla je svoju haljinu preko glave. I pre toga sam je video veoma oskudno odevenu ali to se ni u kom slučaju nije moglo porediti sa njom golom.

Imala je male i čvrste sise sa velikim bradavicama, a njena pičkica bila je obrijana tako da je samo tanka linija dlake pokazivala na njene debele, mokre usmine. Došetala je do mene i gurnula svoj jezik u moja usta i možete se kladiti da mi je kurac već bio čvrst kao kamen.

Glasine su bile istinite, Marija je baš bila vruća. Legla je preko mene trljajući svoje sise o moje grudi a svoju pičkicu o moj kurac, dok me je ljubila i cepala mi odeću kao životinja! Bio sam tako napaljen da sam se brinuo da ne svršim unutar pantalona pre nego što mi ona uopšte i dodirne alatku.

Na sreću uspeo sam sam da se suzdržim a ona mi je napokon skinula odeću i bacila se na sisanje mog kurca. Stenjao sam tako glasno da sam bio siguran da me čuje ceo sprat, dok sam gurao moju debelu šipku između njenih usana. Njena pluvačka je bila svuda po mojim butinama, a njena duga crna kosa golicala mi je stomak. "Dođi ovamo," pokazao sam joj da se okrene, i Marija je to uradila držeći čvrsto moj kurac u svojim ustima, i posle nekoliko sekundi posadila mi je pičku na lice.

Ne lažem, to je stvarno najslađa pička koju sam ikada okusio. Lizao sam je i sisao, trljajući svoj nos i bradu po njenoj pukotini sve dok nisam u potpunosti bio pokriven njenim sokom. Mora da je svršila najmanje tri puta dok nisam ispalio svoje punjenje u njena usta. Ona se malo povukla unazad dok sam ja svršavao i trljala mi je glavić svojim usnama. Kako me je samo palilo dok sam je gledao kako na kraju liže spermu sa svojih usana.

Suvišno je reći da mi nije trebalo mnogo da mi se ponovo digne, ali ovoga puta želeo sam da joj ga gurnem negde drugde – u njenu slatku malu pičkicu. Marija je lagla na leđa i podigla kolena do svojih grudi tako da sam lako mogao da prodrem duboko već u prvom naletu, gurajući svoj kurac u njenu tesnu, vruću pičkicu. Neko vreme sam ja bio preko nje i punio je, dok me je ona ljubila i stenjala.

«Jebi me otpozadi» rekla je zadihano. Klimnuo sam glavom, i izvukao kurac iz nje. Ona se podigla i, na moje veliko iznenađenje, uzela ga u usta, ali samo na trenutak, posle čega se okrenula i okrenula prema meni svoju predivnu guzu. Ponovo sam ušao duboko u njenu pičku hvatajući je za sise koje sam divlje mesio. Karao sam je dok ponovo nije svršila.

«Da li si spreman da svršiš?» pitala me je kroz vrisak. Potvrdio sam i ona se ponovo pomerila, postavljajući me da ležim na leđima. Posle toga me je ponovo zajahala i rekla mi: «Ne mrdaj, sve ću da uradim za tebe!»

Odjednom se nabila do kraja i tako ostala. Nije više mrdala gore-dole već je samo zatezala svoje mišiće. Bilo je neverovatno, to do tada nikada nisam doživeo, vrištao sam od zadovoljstva. Bilo je bolje od jebanja. Osećao sam njenu pičku kako se steže i opušta i činilo mi se kao da se pomera ali nije. Nije mi trebalo mnogo. Odjednom sam ga izvukao i polio je vrućom spermom.

Posle toga provodio sam sa Marijom sve svoje slobodno vreme i uvek me je iznenadila nekom novom veštinom.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Novogodisnje Svrsavanje

Ja i moj drug smo za novu godinu odluèili jebati cure koje koje dugo želimo.Noæ je veæ uveliko poèela i mi smo krenuli u osvajanje svojih želja.Drg je otisao u jednu a ja sam ostao u rugoj sobi. Nedugo zatim došla je ona.Amela. Imala je crni miniæ koji više otkrivao nego pokrivao.Ipak pozdravili smo se i popili po jedno piæe. Osjetio sam da mi dodiruje kurac. Tada sam ja zadigao njenu suknju i za tren oka smo bili goli. Poèela je da mi puši kurac. Nakon toga sam je poèeo da jebem i njenu savršenu okruglu guzu.Imala je prekrasne grudi. POèeo sam sve jaèe da je jebem. Jebi me jebi me trzala se . Liži mi maèkicu rekla je. Imala je uredno izbrijanu picu. NIje dugo trajalo oboje smo svršili . Onda sam je položio na leða i duboko joj razvaljivao poèku.Oh kako imaš dobar kurac rekla je. Imaš krasnu pièku rekao sam . Nakon nekog vremena ponovo sam svršio po njenim sisama. Ali ona je htjela još- Jebi me u guzu rekla je. Jebao sam je u guzu . Nakon toga mij je popušila i ja sam po treæi put svršio. i+Bila je to najljepša nova godina do sad.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Trojka Iz NS

Dugo sam pokusavao da upoznam par, koji bi bio spreman da pusti jos
jednog muskarca u svoj krevet. Islo je dosta tesko. Ali bio sam uporan i
moj trud se isplatio u otpunosti...
Elem, da ne duzim, zelim da vam opisem kako je izgledao moj prvi susret
sa parom.
Javili su se na serbian kafe oglas, sa porukom:
"Koliko si spreman da ides daleko sa jednim parom iz NS?" Odmah sam se
napalio i napisao im poduze pismo,
poslao fotku. Ubrzo su odgovorili, pa ja njima opet i tako smo se
nekako "skontali". Osecao sam da od
ovoga moze nesto biti, da su zainteresovani, da nije provokacija.
Poslali su mi broj mobilnog i fotku
(prilicno inspirativnu) nazvao sam... Javila se ona, mackastim glasom i
dogovorili smo se za vidjenje
sutradan u jednom kaficu, cisto neobavezno, dakle samo upoznavanje.
Cekao sam ih u zakazano vreme na
galeriji kafica. Bio sam strasno napet i nervozan, ali i napaljen.(bio
mi je stalno dignut). Pojavili su se!
Fascinirala me je na prvi pogled. Posto sam im pisao sta volim, dosla
je u crnoj mini haljini, crnim
carapama, cipelama sa visokom stiklom i u bodiju sa jacim dekolteom.
Visine oko 170, lepo gradjena,
povece grudi, lepa guza i prelepa faca (podseca pomalo na Demi Mur,
kratka crna kosa...). On visok, procelav,
mrsav, simpatican... Oboje 35 godina. Odmah smo se prepoznali. Seli su,
narucili smo pice i pricali. U
pocetku je bilo malo utegnuto, napeto, ali posle dve-tri votke-tonika i
bambusa malo smo se svi
opustili. Pricali smo o svacemu, ko smo sta smo, sta radimo, ali niko
nije pokretao ono zbog cega smo se
nasli. Ona je bila dosta stidljiva, stalno se smeskala i skrivala
pogled... U jednom trenutku otisla je do
toaleta, a posle minut i on se izvinuo i otisao za njom. Pitao sam se
sta se desava? Ubrzo su se
vratili, smeskajuci se oboje, seli su i on je konacno rekao: " Znas,
svidjas nam se, ako zelis, mozemo do naseg
stana..." "Sad, odmah?" Malo sam bio zbunjen. Tada osetih njenu ruku
na svojoj butini, ispod stola.
"Ako zelis..." rekla je i stavila mi ruku na mog tvrtka. Pao mi je mrak
na oci... "OK" rekao sam i posli smo...
Zive sami, nemaju dece, stan je bio lepo namesten i ja sam bio svestan
da sam na pragu ostvarenja svojih
mastanja, mada nisam znao (kao ni oni) kako ce se sve odvijati. Seo sam
na kozni trosed, a on na fotelju
preko puta. Ona je donela pice svakom i sela pored mene. Bio sam
napaljen do bola... Stalno sam
pogledavao na njene noge, butine, sise... Pricali smo, neobavezno,
caskali.. Ona se samo smeskala.
Iznenada, otpila je gutljaj pica, odlozila casu na sto, okrenula se
prema meni i poljubila me pravo u usta vrteci
jezikom kao luda, ruku mi je stavila na slic i nezno ga stiskala...
Pomalo iznenadjen pogledao sam njega.
Sedeo je, ispijao svoje pice i smeskao se... OK, prihvatio sam igru,
poceo sam da istrazujem njeno
telo, da je milujem, stiskam... A ona je pocela da otkopcava moj slic i
ubrzo moj ponos je bio u njenim
rukama. Pogledala me je u oci i samo rekla: "Covece...", a zatim ga
nezno stavila u usta i
pocela igru gore-dole, sam mi je vec bila frka da ne svrsim odmah.
Nagnuo sam se preko njenih ledja, zadigao joj
minic i otkopcao joj bodi koji se kopca dole, na pici... Gurnuo sam
prst, bila je neverovatno vlazna,
klizava i topla. Pocela je da se nabija polako na moj srednjak i
nastavila da mi pusi. Pocela je da stenje.
Tada sam primetio da je on izvadio svoj kurac i poceo lagano da ga drka,
bio je kraci i tanji od mene, pa sam shvatio njenu
reakciju od malopre. Prestala je iznenada, kao sto je i pocela,
pogledala muza, koji ga je nezno drkao i
smeskao se, a zatim me opkoracila i pocela da se namesta. "Hocu te
odmah, daj mi ga." dahtala je. I pocela
je polako da se natice na moju kitu. Imala je carape "na lepljenje"
koje ja obozavam, uhvatio sam je za
guzu i nisam joj dozvoljavao da sedne do kraja, stalno sam je
izdizao... Iskolacila je oci, video sam joj
samo beonjace, pocela je da cvili, da uzdise i pomalo ljutito mi rekla:
"Pusti me..." i natakla se do kraja uz
glasan krik. Uhvatila me je oko vrata i pocela divlacki da se nabija,
dahcuci mi u uvo: "Tako..
Tako... Hocu ga do kraja, rasturi me..." Drzao sam je za guzu i dizao i
spustao po celoj duzini mog klipa.
Obeznanila se.... Tada je prisao i on, na koga sam skoro i zaboravio i
svoj kurac u erekciji ponudio joj na
pusenje. Prvo mu je zverski rukom pomerala kozicu gore dole, a onda
uzela da ga pusi. Sve je to trajalo jako
kratko, bio sam jako napaljen i ubrzo sam (uz njenu dozvolu-"nemoj da
ga vadis") svrsio duboko zariven
nju. Ona se i dalje nabijala i pusila svom dragom. Rekla je "Mili, kako
me divno jebe ovaj covek" Bilo
mi je drago zbog toga. On je napravio grimasu na licu, izvadio ga, malo
se pomogao desnicom i svrsio joj po
kosi i licu. Dok je sedela na meni, ostetio sam kako me cedi svojim
vaginalnim misicima... Bila je
fenomenalna ona, bio je fenomenalan ovaj sex i ovaj susret nas troje
cije su se zelje poklopile. Sedela
je jos neko vreme na meni, i svi smo bili na tom koznom trosedu i
zadovoljno se odmarali. Bilo je divno.
Usledilo je novo iznenadjenje za mene... On ju je onako go na krevetu,
poljubio i rekao "srecan ti
rodjendan" Pogledao sam ih zacudjen i tada su mi ispricali, da je ona,
u stvari, pozelela jos jednog
muskarca, da mu je to priznala i da su se dogovorili da to urade na
njen rodjendan. Dakle ja sam bio zivi
poklon za nju i mislim da nije zazalila sto je to pozelela. Bio im je
prvi put - kao i meni... Ostali smo
tako jos neko vreme, pricajuci opusteno (sada i o seksu sasvim
otvoreno). Tada je ustala i otisla da
posluzi unapred pripremljenu veceru. Pozvala nas je za lepo postavljen
sto. Seli smo, a ona se vrzmala oko
nas donoseci ovo i ono. Bila je belom frotirskom bade mantilu i
povremeno bi sevnula butina ili su se
nazirale lepe grudi, kada je odjednom on dohvati za ruku, ustane,
okrene licem prema stolu (i meni) i
zadize joj bade mantil ispod koga je bila gola, bez puno uvoda poce
zguza da joj zabija svoj ponovo
dignuti kurac. Nije se bunila... Podigla je jednu nogu na stolicu i
pustila ga unutra, dok je pocinjala
ponovo da uzdise, gledala me je pravo u oci, stisntih zuba. Ja sam
sedeo i gledao, poceo sam stidljivo da
se mazim, prizor je bio velicanstven i hteo sam da ga izdrkam tu pred
njima, ali ona je pruzila ruku i
rekla mi: Daj mi ga... Stao sam kraj nje i sada je meni pusila, dok joj
je muz manijacki zabijao od pozadi.
Naglo ga je izvadio i svrsio joj po njenim divnim ledjima, a ona je
nastavila da mi pusi i da mi divno
mesi jaja, sve dok nisam rekao: Sad cu... Primila je sve u usta, sto
sam retko dozivljavao i dugo me jos
ljubila u kitu i po stomaku... Posle toga smo jos malo vecerali i
razisli se. Konstatovali smo pri tom, da
nismo probali "sendvic", a zeleli smo i oni i ja i za vikend (ako Bog
da) treba da se vidimo ponovo...Smiley
Dozivljaj je neverovatan, presrecan sam sto sam naisao na
istomisljenike, koji nisu optereceni nekim laznim
moralom, sasvim obicni ljudi, kao i ja zeljni uzivanja... Sada kad sam
probao cari seksa u troje zelim da ponovim to sa jos nekim, ako zelite
mozete mi se javiti na tvrtko20@yahoo.com. Cekam vas...
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Starija Gospodja

Ovo je istinita prica koja mi se desila prosle subote.Vracao sam se sa jedne zurke u gradu,pa kako mi je otisao nocni bus krenuo sam peske kuci.Nije proslo ni 10 minuta a pored mene se zaustavio neki mercedes koji je vozila jedna zena od 45 godina i ponudila mi da me odveze kuci,na sto sam naravno i pristao.Voznja je protekla u neobaveznom cavrljanju,ali ja sam craickom oka posmatrao tu predivnu zenu u zrelim godinama koja je bila obucena u nekom skupom crnom kompletu i predivnim crnim svilenim carapama i cipelama sa visokom stiklom.Mirisala je nekim erotskim mirisom zrelosti koji mi je budio iz sna moj kurac u pantalonama.Poceo sam se meskoljiti da ne primeti da sam se uzbudio ali sam zakasneo posto sam video njen osmeh na licu.Posle pola sata stigli smo kod mog stana,a na moje iznenadjenje ta zena bila je moja komsinica u drugoj zgradi koju nikad nisam video.Ponudio sam da dodje kod mene na kafu da joj se zahvalim ,a na moju radost je prihvatila.Kada smo usli u stan ona se raskomotila na krevetu a ja sam otisao da skuvam kafu.Seo sam pored nje da bolje osetim toplotu njenog tela.Ona je stalno premestala svoje predivno oblikovane noge u svilenim carapama,da mi je krv bubrila krv u kurcu koji samo sto nije puko!Ona je primetila da je gledam stalno u stopala pa mi je rekla:
-Svidjaju ti se moje noge?
-Naravno gospodjo!
-Pa sto se stidis da ih pipnes!
Vise nisam mogao da izdrzim,uzeo sam obe noge izuo je i poceo da je ljubim i lizem sto sam sladje mogao.To joj se sigurno dopalo,jer je pocela da stenje i uziva.Ona je za to vreme otkopcala moje pantalone,i onakvog kurca u punoj snazi stavila u usta.Nisam mogao da verujem da jedna zena u godinama tako pusi,dudla,sisa do korena da sam mislio da cu odmah da joj svrsim u usta i po kosi.Prestao sam da joj lizem slatka stopala i polozio je na ledja.Skinuo sam sve sa sebe sto sam brze mogao,i digao njene prelepe noge na moja ramena i tako sam kurcem usao u njenu vlaznu ribu sa sveze obrijanim dlakama da je njena glava udarila sa krajem kreveta.Zaskopcao sam joj belu kosulju koja je predivno mirisala na svez zenski znoj,a njene zrele bele grudi petice su pocele da se tresu po mom ritmu jebanja.Mojoj sreci nije bilo kraja,u toj pozi sam mogao da lizem njena stopala,da jebem predivnu ribu i da rukama drzim i mesim predivne zrele sise.Pumpao sam jebao karao tako pola sata kada sam se odvojio od nje i svu svoju toplu spermu polio po uzdignutim stopalima.Promenili smo pozu i sada je ona sedela na mom kurcu opkoracivsime da nisam mogao da mrdnem osim da je odozdo nabijam kurcem i da joj mesim sise koje samo jos nepuste mleko.Video sam po njenoj grimasi da uziva u mom dugackom i debelom kurcu koji je ulazio i izlazio sa njenim sokovima na njemu.Mazio sam joj belu mesnatu oblikovanu guzu sto sam vise mogao a ustima sam jednu pa drugu bradavicu sisao kao malo dete od srece.Vise nisam mogao izdrzati i sav moj beli nektar sam joj sasuo u ribu a i ona je jer sam osetio da nam se mesaju sokovi.Pali smo oboje na krevet onako znojavi i umorni.Ostavio sam je na krevetu onako oznojenu i punu sperme,da nam donesem neko picence da se osvezimo za nastavak!Vratio sam se viskijem i seo u fotelju.
-Dodji izmedju nogu i pocni da pusis!
-Odmah!
Ona skliznu do mojih nogu i svojim mesnatim usnama obuhvati moj kurac nadignut i socno ga usisa do zdrela.
-Mmmmm,odlicnog je ukusa,mmm,prelep je ,mmmm!
-Pusi ga do kraja -rekao sam ,i uvatio je za glavu da bih mogao da napravim ritam kakav hocu.Osecao sam da radi jezikom po mom kurcu koji je pulsirao.Podigao sam joj sise da mi leze na nogama da osetim toplinu sisa.
-Mmmm mumlala je punim ustima koliko je mogla jer sam joj cela usta napunio mesnatim kurcem,i koji je sa zadovoljstvom muljalja po ustima,lizala ga od korena do glavica,pa prelazila na jaja koja je usisavala a jednom rukom mi mazila stomak,drugom drkala kurac.
-Jaja su mi bila puna i red je bio da je pocastim spermom vrucom!
-Zini!!rekao sam i proso se po njenim ustima,kovrdjavoj crnoj kosi,celu i grudima...
-To to ,vikala je ova gospodja,koja moze da bude necija majka,zeljna i poslednje kapi sperme da polize sa kurca!
-Mmmmmmm sto je ukusna tvoja sperma i usisala ga ponovo do korena i tako jako da sam mislio da ce mi iscupati.
-MmmmmmMmm sisala ga je neko vreme dok nije isisala i poslednju kap!
-Svaka cast na pusenju!pohvalio sam je
-I drugi put ! rece sva ponosna i sama zadovoljna na dudlanju kako je uradila.
-Sta cemo sada da radimo?rece mazno mazeci me po stomaku.
-Sada bi mogli da isprobamo da isprobamo i drugu rupu i drugu rupu?
-Nisam nikad jebana u cmar,to boli!uplaseno rece i instictivno se uvati za guzove!
-Neboj se i okreni se!zapovedio sam.
-Ne ne!
Utom joj zvoni telefon koji je bio u tasni na podu.
-halo?
-A ti si!(to joj je bio muz koji se vratio sa sinom i cerkom sa rodjendana)Rucak ti je u frizideru pa podgrej!
Gledao sam je onako umazanu svu od moje sperme kako naguzena prica sa svojim muzem i decom a ja sam je malo pre punio kurcem,i razmisljam kako bi bilo da iskoristim priliku da joj nabijem u cmar kurac dok razgovara sa ukucanima!
Malo sam rukom navlazio kurac da bolje udje i prisao joj pozadi.Ona je krajem oka videla sta hocu ali nije mogla nista jer sam je snazno uhvatio za kukove i snazno prodro u nju!
-Ahh!tiho je zajauknula jer je bila na vezi,ali nije mogla nista vise.Video sam na njenom licu bolnu grimasu od mog prodiranja povelikog kurca koji joj je cepao ivicu cmara!
Mozete samo zamisliti osecaj da imate na kurcu jednu udatu majku koja sa svojim muzem razgovara o kuci i objasnjava zasto se dere ,a nemoze da prekine vezu jer joj ovaj nesto objasnjava!Predivno!
Tako sam je karao 15minuta dok je bila na vezi,dok nisam osetio da cu svrsiti!Izvadio sam ga iz njene utrobe i cmara i poceo da strcam po njenoj guzi,ledjima i kosi!
-Ahhhh!!!Viknuo sam nemogavsi da izdrzim vise!
-Cmok!I ona je najzad prekinula pricanje sa muzem.
-Pa dobro dali si ti normalan?smeseci se mi kaze.
-Sta ti fali,dobila si ga i od pozadi!Vidis da nije bolelo!Daj mi malo da ti polizem za kraj opet nogice!
-Izvoli!ona spremno mi ponudi svoja mirisljava stopala na lizanje!Posle toga smo zajedno otisli pod tus da speremo sve sa nas.Dodji sutra kod mene,moj muz radi tako da cemo biti sami!Za rastanak sam je sa strascu izljubio...
Nastavak sledi!!!
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Pink Pank

Znam sada zašto momci ili devojke iz Beograda,ne žele da odlaze u unutrašnjost.Mislim,posle završene škole.
Da tamo rade svoj posao za šta su školu učili.Rade u Begešu makar šta i bilo šta, samo da ostanu.Ja sam otišao.
Bio sam u trećem razredu gimnazije.Iznenada je u razred došla nova učenica: Zorana,zvana Zoka.Kosa crna,a sve
neki vrhovi.Šiljati pa još u žuto ofarbani.Pank friz.Naša razredna,profesor fizike,odmah je izvede na tablu.A mala
priča,izvodi formule,piše formule i računa.Zadovoljna je "fizičarka".Posle nekog vremena,imamo čas iz književnosti.
Profesor kada ispituje,prozove jednu devojku i jednog momka.Prozvani ja i Zoka.Govorimo o Ivi Andriću.Vezem ja
ali i ona.Profesor "raste".Znao je da sam ja dobar.Ali ova devojka sa takvom frizurom.Sedamo.Petice oboje.Kaže joj
profesor da nije očekivao znanje iz takve glave,sa takvom frizurom.Zoka stavila prst na čelo:"Ovo je važno imati,
a ne kakav je friz".Smeh u razredu.Smeje se profesor.Na odmoru,Zoka puši cigaretu.Ja i ona raspravljamo o
Meši Selimoviću.Mala potkovana znanjem,nema šta.Opet čas.Ulazim i gledam klupu,odnosno mesto gde Zoka sedi.
Jedna kniga uvijena u uvijač.Crno bela slika.Sa koncerta grupe:"Sex pistols".Sveska ima uvijač u boji.Neki pankeri
se vidim rukuju sa princom Čarlsom.Opet je čas književnosti,odgovara drugi neki par.Ja rasterećen.Gledam Zoku.
Red klupa po sredini.Sedi malo napred od mene.Sagla se i čita onu knjigu.Ali guza.Ucrtala se u farmerkama.
Meni se podigao.Da probije farmerice.Ne mogu se savladati.Kako je došla,tako je posle jenog i po meseca otišla.
Nismo više Zoku viđali.Studiram medicinu.Na ispit žurim.Bila kiša pa barice preskačem.Neko mi je rekao:"Zdravo".
Okrenem se.To je Zoka bila.Gledam za njom.Nema više žute farbe.Pank friz još uvek.Devojka ako te želi,a ti hladan.Sledeći
put nema.Otkačila te za sva vremena.
Završio sam fakultet.Odstažirao.Posao dobijam u jednom malom mestu na severu Vojvodine.Nema mi druge.Prihvatam.
Moram to.Zar čovek kojem se trideseta bliži,da mu roditelji daju pare za cigare.
Odlazim autobusom na dužnost.Napuštam rodni i voljeni Beograd, možda zauvek.
Vozač autobusa, pustio radio da svira.Peva Ceca:"Beograd".Meni se stislo grlo.Kao da me vešaju.A došao kondukter.
Neki veliki šaljivdžija.Zasmejava nas.Svi se u autobusu smejemo.Smejem se i ja.Pade mi na pamet pesma Olivera
Mandića:"Smejem se,smejem se,smejem se, a plakao bih.I smejem se,smejem se,smejem se,a plakao bih".
Vozimo se.Utihnulo u autobusu.Neki dremaju.Na radiju pesma:
"Širok Dunav,ravan Sreeeem,
e,e,ej, zbogom diko, jaa idem"...
Ovaj mali grad gde radim.Nije ni selo,a nije baš ni grad.Ljudi nekako...hladni,zatvoreni.Mali je dispanzer gde radim.
Malo je i osoblja.Živim kao podstanar.Kada ne radim,onda sam u svojoj sobi.Ima pesma:"Sam u sobi u dalekom
kraju"...
Sve žensko od kolega i osoblja poudato.Ima dve devojke:
Sestra Julija je prava lepotica.Ima najlepše noge što sam uživo,u neke ženske video.Ima momka.Jako lep.
Čeka je posle radnog vremena uvek.Nema auto kao i ja.Ali jako je lep.Vidim da i to prolazi.Upoznala nas je
Julija.Ona njega obožava.Zaljubljena do neba.A on mi je nekako mutan.Ona njega nikad ne bi ostavila.Po
mom mišljenju,on nju bi.
Sestra Vera je malo starija devojka.Setim se pesme,davnašnje Beogradske rok grupe "I":"Sestra Vera,
šegu tera"...Ona je plava,visoka.Kršna sva.Duga,gusta plava kosa.Zgodna je.Sise male,ali velika guza.
Sjajna guza.Poželim da je golu imam.Grizem joj tu guzu.Uzmem je otpozadi.Vreme prolazi.Ne vidim je
sa momkom.Hoću da ugrabim priliku da je pitam.Oklevam.Znoje mi se ruke.Jednom kad smo sami bili, sam
je pitao da li je slobodna devojka."Ja sam vrlo,vrlo zaljubljena"...Ladno me s' kurca skinula,što se ono kaže.
To veče sam zaspao.Probudim se.Jutro.Zar već?Tako brzo prošlo.A još bi da sam u snu.Da ne mislim na tegobu.
Bio sam u stanu svog kolege.Piće pijemo.On mi je postao prijatelj.Pričam mu o Veri.On kaže:
"Da... već dve godine.To je neki parajlija.Njoj je kako da kažem...sponzor.Ne znam da li je iz Novog Sada,
ili pre će biti iz Beograda.Uživa sa njom.Ona radi sve radnje.Kao porno zvezda.Taj će, kad je se uskoro zasiti
ili nađe drugu.Taj će je šutnuti kao i svi pre.Vidiš da je trideset već odavno prešišala".
Vidim na TV-u pevačicu Pink.Prvi put sam mislio da je neko đubre.Sada sam u nju zaljubljen.Čovek kada
nema pravu, nađe ljubav-iluziju.Imam mali portabl televizor i video rikorder.Snimam njene spotove.Vrtim ih posle i
opalim "desanku".
U gradiću ima optička radnja.Radi krupna devojka.Friz "strašan".Pet boja.Liči malko na onu Pink.Ja sam se muvao.
Jednom sam i naočare za sunce tu kupio.Jer vidim dobro,fala Bogu.Tu devojku.Anđelka se zove.Zanimljivo.Tu
devojku, kad smo bili sami u radnji.Pitao sam je da li je slobodna ili nešto tako.Mimoišli smo se kao dva voza,
što idu u suprotnom smeru.Nešto je mrmljala...
Radim posao.Pregledam pacijente.Ulazi Anđelka!Nije ništa strašno.Ali sam rekao da se skine, da joj "pluća"
pregledam.Kažem:"Ja sam lekar,ništa ne brinite i ne ustručavajte se".Pregledam je.Ona ima mini brus.Providan.
Sise njene?...Otkida...Ubija,čoveče.Ona kapira da ja igram igru.Stidi se.Snebiva se.Ja joj zakažem kontrolu za
sedam dana.Opet pregled.Sada joj brus nije providan.
Idem šorom.Pardon, ulicom.Sretnem Anđelku.Kažem:"Je li ozdravio moj pacijent"!?Ona će meni,a smeje se
na mene još izdaleka:"Zajebavaj ti,samo zajebavaj"!Smejemo se oboje.Predložim da uđemo u neki kafić,da piće
popijemo.Ona kaže:"Pa da uđemo,jebote".Ona se ruga mom akcentu!Beogradskom.Kažem joj:"Ulazi,prečanko
i ne zezaj"!
Dugo smo ostali.Ćaskali.Pao je mrak.Izlazimo i odlazimo do stadiona lokalnog fudbalskog kluba.Mi u mraku.
Uvalim joj žvaku.
Tucali smo se u tetkinom stanu,garsonjeri.Njena tetka, otišla u banju Junaković.Anđelka ima ključ.Nas dvoje goli
na krevetu.Ja ležim na leđima.Ona gore.Stežem joj tako i mesim lepe sise.Vojvođanka.Malo salca.Ali strava je
riba.Njene perfektne crne obrve.Kako to može ženi da seksi izgled napravi.I lepotu naravno.Volimo da menjamo poze.
Klasika.Pa onda sa strane.Pa ja, odpozadi je.Dobre noge.Ljubim ih.Hvatam guzu.Pune ruke mi.Odnosno šake.
Oprobavamo i pozu:"Sveća" se valjda zove.Anđelka leži na podu.Na tepihu naravno.Stavio sam jastučiće pod vrat i
pod krsta.Da popune prirodne krivine.Ona digla visoko noge.Pravo.Pod uglom je od devedeset stepeni.Širi noge polako.
Ja, odozgo je punim, stojeći.
Pitam je jednom, sluša li pank muziku?"Ne",kaže mi.A ima pank frizuru.
Gledam TV.Beogradski sajam auta.A sve neke hostese,lepe i uobražene.Drugi programi.Sve neke spermuše,igraju.
Gasim.Ko ih jebe, ja sada idem svojoj devojci.Na randes.Idemo ulicom.Veseli pričamo nešto.Držimo se za ruke.
Nasuprot široke ulice.Ide sestra Vera.Gleda za nama.Kako neprijatelju možeš da se osvetiš, samo kada nešto imaš.
Kad stekneš nešto i imaš nešto vredno u životu.Kako tada zadaješ udarac svim neprijateljima.E,živote,živote...
Kad te neko uvredi.Kad ti zada bol.Kao na primer ta Vera meni.E ne bi je jebao, sad gola da se skine.Verovatno ni
kurac ne bi mogao da mi se digne.A i kad bi se digao...Brzo bi pao.
Sad se tucamo u mom stanu.Gazde ne mare što ona dolazi.Ništa lepše ni bolje od gole devojke u krevetu.U zoru.
Jednom se ujutro budimo.Ona pokrivena ćebetom.Gola samo ramena i ruke.Umotana.Ja sam ustao.Go sam potpuno.
Nije mi podignut ali...Petljam oko oblačenja.Potpuno sam go,kažem.Kao nespretan sam.Trapav.A samo što duže da ona
me "gleda".Anđelka mi kaže:"Baš si bezobrazan".Prasnemo oboje u smeh.Ja se obučem.Idem da kuvam kafu.Posle ću
doručak spremiti.Nedelja je.
Sada sam verio Anđelku.Zaručeni smo, ako više volite da tako kažem.Radim i dalje u tom mestu kao lekar.
Ali možda ću, jednog dana, se vratiti u Beograd.Da tu radim.Sa Anđelkom...
Podsetilo me ovo na pesmu Bore Đorđevića:"Nazad u veliki prljavi grad".

Priču posvećujem svom voljenom Beogradu!
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Gospodja Georgina

Ova priča je odgovor momku koji negativno komentariše priče: "Prostitutka" i "Orlovi rano lete".

Srbin sam.Ne mari,volim sve ljude dobre volje.Slavimo svetog Arhangela Gavrila.Ali kao retko ko ovde,ja sam
obrezan.To je bila "ujdurma" moje drage strine Azre.Mi smo često odlazili kod strica Tomislava u Travnik.
On je bio podoficir tadašnje JNA.Bio sam beba,ne sećam se.A strina me valjda kod nekog hodže nosila.
Mama se malo ljutila.Strina kaže:"Ne ljuti se bona,snao.Valja se to.Pa i Vaš Bog u Bibliji kaže da tako to treba".
Znala je mama da strina mene jako voli.Naime stric i strina nikad dece nisu imali. Znala je strina sve o svecima.
Kad je naša slava Arhangel Gavrilo.Ona spremi dobar ručak.I razne đakonije.Stric se ljuti i klima glavom.Jer
on je podoficir i još član Partije."Uzmi Tomo.Valja se ovo.Sve ovo,treba.Jer svi ćemo Tomo jednom u mezar otić' ".
Strina je mene puno mazila i grlila.Kad bi smo došli u Travnik.Ja sam je zvao "maajka".Dobra strina Azra,neka
te Alah čuva.I anđeo Džibril.
U srednjoj školi sam već bio u "klinču" sa jednom devojkom.Ali ja sam se zaljubio u ženu,udatu, od otprilike
skoro 35 godina njene starosti.Ona prodaje štofove u jednoj radnji.Ta radnja izgleda dosta starinski.A i sama kuća je stara.
Ona se zove Georgina,Gina.Žena izuzetne lepote.Uvek ali uvek nosi cipele-salonke.Visoka štikla.Crne najlon čarape.
Ili obične ali sa onom iza, štraftom.Suknje raznih boja,uvek dva prsta iznad kolena.Kosa crna,kraća,a kao ugalj.
Sise,tada sam mislio da nisu nešto.Sada su devojke lepe ali bi se trebale češće ovako obući.Ovo čini ženu ženom.
Kao i odelo muškarca."Ljudi,nema veće časti čovjeku nego odijelo kad obuče".Kaže naš drug iz armije Fadil.Momak
iz Tuzi.Baš.A Gina "gazi" kad ide.Kao primadona.Ali njene noge.Nalet je bilo.Sve bi folk pevačice zavidele.Barabar je
sa Lepom Brenom ili Draganom Mirković.Kad ide.To je najlepša simfonija.Kad bi to,te vibracije neko u muziku preneo.To
bi remek delo bilo za sva vremena.Igra tih mišića.Savršene noge.Krupne kosti.Lepa kolena.Listovi obli.Neopisivo,eto.
Ja je pratim.Čekam da dolazi na posao.I kad odlazi.Idem do jedno 2 metra iza nje."Parim" oči.Uživam.Kad ode, onda ja
brzo kući pa...drkanje.Dođe brzo vreme i ja odem u JNA.U Tuzlu.Provincijski, ustrašeni dečko bijah.Dva meseca ga nisam
"bacio u nesvest".Počeli smo da cepamo stražu.Jednom taman na pola vremena.Straža naravno.Ja se setim kako
Gina lepe noge ima.Šuma okolo.Noć.Nigde niko.Tišina.Sama, leva ruka klizi.Otkopčavam šlic.Vadim.Ne zadugo.
Magli mi se.A sve zamišljam Ginine noge.Najslađe drkanje u životu.
A Bosna je tada majka bila za vojsku.Uđeš li u kafić.Nisi seo,a već ti konobar piće nosi-časti ili Srbin,ili Musliman(Bošnjak) ili
Hrvat.Sve dok neko nije u tkivo ubrizgao otrov.Lukavo,podlo,perfidno.Jednom, mi,drugovi,mladi momci, pijemo pivu.Prišle nam
dve Tuzlanke.Lepa Mebrura.I jedna lepa Hrvatica, Antonija.Čini mi se da će biti da je pre iz Orašja.Ne znam,zaboravio sam.
Nije važno.Pričamo veseli.Mladost je to.Mladost gori,a ne vidi se.Ja nešto gledam:isti jezik imamo,istu muziku slušamo,iste
knjige čitamo.Lepa Mebrura mene stalno gleda.Njene lepe,srneće oči.Špicast nosić.Kosa prava,lepa i sjajna.Crna,baš
kao u one Kleopatre.Jednom mi vojnici u kafiću.Zapevali.Naiđe vojna policija.Trka,bežanje.Oni natisli i mene vijaju.Mrak pao.
Grad baš ne poznajem.Ne znam hoću li pravo,levo...Ispred mene stoji Mebrura."Bježi ovamo...!"Ugura me u kapidžik neki.
Tamo ulica.Ja beži.I nekako u kasarnu stignem.Izlazak tačno do devet sati.A devet je i pet minuta.Vojnik na prijavnici,
neki Osman iz Zenice.Kaže:"Javi se dežurnom oficiru".Ja izvadim belu dozvolu.Do deset sati je.On me onda pusti.E,pička jedna.
Posle,ne zadugo, prekomandovali me u Sarajevo.Mebruru više nikad video nisam.A neka i nju Alah čuva.Ma gde god bila.
Završio se vojni rok.Ja izrastao u strašnog momka.U vojsci nema birkanja kao kući.Pretvoriš se u malog vuka. Razvila
me klima i čist vazduh lepe Bosne.Momak sam naočit postao.Milina me videti.Ja u vozu.Kući idem.Do mene moj drug i
zemljak Milanče.Zajedno i u Tuzli.Pa i u Sarajevu.Milanče cevči pivo.Pripit malo."Znaš kakav si bio kad si došao,a sad...
hik...momčina.Velika momčina".Morao sam kod njega na salaš,pa tek kući da idem.Mi smo deca ravnice.
Ja ubrzo odem do one prodavnice, da vidim je li Gina još tamo radi.Tamo je.Sve je isto.Lepša nego ikad.Tri puta sam išao.
Drugi put uzmem štof za pantalone.Treći put za čitavo odelo.Setim se reči onog druga iz vojske.Ono za odelo.Gina trlja ruke.
Dobar pazar.Sagla se da ispiše račun.A mene kao struja da ošinu.Košulja raskopčana i razdrljena.Ona bez grudnjaka.Sise
nisu velike ali oblik fantastičan.I to ima.Mene struja trese.Pored mene neka žena stoji.Mene sram.Gina ovo meni namerno
radi.Vidim joj pola desne bradavice.Okrugle lepe dojke.
Prođe neko vreme.Sedam u autobus.Pored mene ,seda Gina.Kao slučajno.Autobus polazi.Ona obučena uobičajeno.Samo neka
bundica van uobičajene garderobe.Kraj oktobra.Hladno je.A čujem da ne živi više sa mužem.Na pola puta autobus stao.
Neka što je otišla guma nego i nešto oko zgloba.Havarija.Izađemo.Sela kilometrima daleko od nas.Vukojebina.A subota, pa malo
auta ide putem.Javili nekako da dođe drugi autobus.A ovaj šofer se u suprotnom pravcu odvezao.Hladno jako.Ja i Gina smo nešto
malo u autobusu pričali.Predložim joj da odemo i prenoćimo kod mog druga Milančeta na salašu.Već dan na izdisaju.Mi
preko njive.Poljskim putem.Malo njoj štikle smetaju.Ali suvo je.Pita: "Ima li pasa tamo"."Sve je kod njega pod konac",kažem.
I zaista,kuća čista ali Milanče posle vojske sve "postrojava"."Zna se di su kere,di su krave,di su mi svinji,di je živina".Kaže.
"I di mi je žena i deca".Ta da.Agregat ima,neki mali.I dve vetrenjače.To za struju.Mi došli, a oni u poslu.Milanče i neki ljudi
pripuštaju bika na kravu.Krava je Milančetova.Bik, ne znam čiji.A ovaj bik zna "znanje".Rutinski sve.Prišao,onjušio i skočio.
Lepota videti.Gina stoji,skrstila ruke i gleda to.Bik radi dobro.Vidim isplazio jezik malo,uživa.Istresa joj...Kad je "obavio",siđe.
Mi iz grada ne viđamo to.A seljani?Kao da tu neki traktor ore,a ne...Boli ih kurac.
Za ručak samo čvarci i slanina.Mi se zapričali o događajima u vojsci.Večera dođe.Čorba topla za prozeble.I još se našlo uz to.
Pijemo kuvano vino.Gina umorna.Ide na spavanje.Soba gostinska je njena.Milanče je zadužio:Petrolejka,papuče i nova spavaćica.
Još fale čizme i uprtači.Mi ostali u kujni.Nas dvojica.Cevčimo vino.Pričamo o uspomenama vojnim.Kažem mu da mi se Gina sviđa.
Kaže:"A...ala gazi k'o čilaša".I pade na otoman pa zaspa.E,čilaša je kobila bele boje.Pokrijem ga nekim ćebetom.
Ja izađem u dvorište.Noć.Jeziva neka tišina.Naglo otoplilo.Možeš u košulji.Tišina kao nekad u Tuzli na straži.Stoka se ne čuje.
Izlazi Gina.Nagrnula bundicu."Ne možeš spavati kao ni ja".Kaže ona.Ja joj sve ispričam.Kako je obožavam.Kaže da me
zna odnedavno, odkad sam kupovao...Odvede me u radionicu.Kako je samo to primetila da Milanče ima?Mesečina puna.
Kao da je dan.Uđemo unutra.Skida bundicu i baca je na neku tapaciranu stolicu.I spavaćicu.Gola je potpuno.Čarapa nema.
Okreće mi guzu i naslanja se na tezgu.Ja je uzimam odpozadi.I što bi rekao moj drug iz vojske Radoš sa Cetinja:
"Ti odmah niz donju Moraču".Onda sedne na tezgu.Digla noge visoko.Ja ljubim i grizem njene noge.
Članke.San svih ovih godina.Ližem i grizem listove.Mesim joj sise.Ljubimo se k'o blesavi.Ukrućuje mi se opet i ja prodirem u nju.
Ujutro doručak,pravi vojvođanski.Posle odemo sa Milančetom na drum.Naiđe tačno na vreme neki kamion.Kum Milančetov.Mi uđemo.
Vozi nas kući.Ja i Gina se za ruke držimo u kabini.
Sedam meseci sam ševio gospođu Ginu.Jednom u radnji.Neki inventar bio.Noć pala.Ona zaključala vrata.Mi u magazu.
Na podu sam je guzio.Prošlo je dosta vremena od tad.Pa i ne baš puno.Nalazio sam devojke, svoje vršnjakinje.Uskoro se ženim.
Radnja gde je Gina radila je srušena.Nikao lep tržni centar.Sav u plavom staklu.Ona radi negde drugo.Vratila se mužu.Vozi je u Floridi.
Auto mislim.A ona je po lepoti i građi za Jaguara.Retko je vidim.Isto je lepa kao pre.Mahne mi...malko.
Zadovoljan sam ljubavnim životom.Moglo je bolje ali i puno gore da bude.Ne znam da li mi je pomogla strina Azrina
"ujdurma".U ljubavi.Sa ženama mislim.Ma ne nikako.Sve su to samo priče.Gluposti baš.Svako je kovač svoje sreće.
Sedim sa ženom u sobi.Gledam TV.Samo kurave i sponzoruše.Gasim.Novine,isto.Ko s' kim,kako.Polugole kurcolomke.
Šta me boli kurac za njih.Na svakoj strani.Prežderavaju se na partijima.Piju k'o krave.Skoro gole.Bacim novine o zid."Šta ti je"?!
Viče žena i nastavlja da plete.Ja iznerviran zatvaram oči.Izvaljujem se u fotelju i sanjam o nekim prošlim vremenima.
Devojkama.Romantici i ...
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Maloletnice

Evo mi već trideset jedna godina.U četvrtoj sam deceniji.Zamalo da kažem -brzini.Imam devojku,
zove se Tijana.Dugo se zabavljamo.Upoznali se još na studijama.Nisam imao devojku pre fakulteta.
A kad sam otišao.Daleko od kuće,od roditeljske stege.Ne kažem da sam sve od reda.Ali u tom mnoštvu
cura,našlo se i za mene.Posle Tijane ni jedna druga.Ima puno lepših žena od Tijane.Neke sam i ja imao.
Ali ja i Tijana se volimo.Ona je stomatolog.Odličan student je bila.Pametnija od mene.Ja sam što zbog ženskih,a
i ne znam više...Ja imam višu školu.Radim sad u jednoj osrednjoj firmi.Živimo u stanu njenih roditelja.U našem
malom rodnom gradu.Ona je sad na specijalizaciji.U Nemačkoj.Tamo joj žive roditelji.Obećali su nam kupiti
stan.Njenu novu Astru sada ja vozim.Šta više da Ti kažem.Tijana je ipak dobra riba.Evo sedam meseci od kad
je tamo otišla, ja sad živim sa roditeljima u stanu gde sam rođen.Na drugom spratu zgrade.Čim dođe venčavamo se.
A u mojoj zgradi na četvrtom spratu, žive dve sestre Biljana i Ljiljana.Znam ih kao klinkice.Nisam ni
primetio da su sad velike.Biljana skoro 17,a Ljiljana skoro 15.Obe srednjoškolke.Kad bi se sreli na stepeništu,
Ljiljana se uvek lepo javi.Ponekad se malo osmehne.Biljana nikad.A red je,stariji sam.Komšije smo.I goveda
muknu kad se sretnu.Neka što se ne javi nego njeno lice.Ona me jednostavno mrzi.Neka negativna energija.
Gleda me kao ratnog zločinca.Kao najveću sramnu lopinu.Samo što me ne pljune.Šta sam joj to uradio?Bilo
kome od njene rodbine?Strašno!A što to mene tangira?Jer ja sve više mislim na nju.I noću i danju.Mala je
bonbona.Obe nižeg rasta.Liče.Samo što Biljana ima pravu,smeđu kosu.Paž friz.A Ljiljana ima smeđu,dugu,
gustu i kovrdžavu.A la Lidija Vukićević.Biljana ima lepe ruke.Krupne kosti.A Ljiljana je buca.Dobri guzovi.
Sva kipi.Sisara.Sise kao 25 godina da ima.Muzara.One ne znaju da ja imam devojku.Jer Tijana ni blizu nije nikad
bila moje kuće.Ne daju moji roditelji.Tek posle venčanja.Takav je običaj.I ne.Mlađa nešto, a udata, moja sestra
je kritikovala.Ništa.Zato Tijana, pa dosta često neće da spava samnom.Samo kad ona hoće?"Aaa...ja sam
staromodna devojka,ništa pre braka".Kaže ona i šipak mi pokaže.E u tri pičke materine.
Mislim na Biljanu.Jun počeo,a raspalila nesnosna vrućina.Ja stojim na terasi.Dole Biljana ide da baci smeće.
U beloj majici i crnom šorcu.Ja pikiram pogledom u njen dekolte,odozgo.I kad je otišla do kontejnera,pa i kad se
vratila.A u...a u....Ne nosi brus.Sise kao dve manje lopte.Tvrde.Neviđeno.Žmarci me prolaze.Trčim do ulaznih vrata
i gledam je kroz špijunku.Ide gore u stan i pevuši.Sada gledam njene perfektne,krupne i jake butine.Zategnuta.
Lepo.Mlado.Onda odlazim u WC i drkam.Kao tinejdžer.Šta život čoveku spakuje.Od tada i još više mislim na nju.
Celo njeno telo,pojava..e...mrak.Da ni jednu ženu više ne poželiš.Jednom ja došao kolima.Parkirao ispred moje zgrade.
Kad...ide Biljana.Ja odvrnem ozvučenje.A kao nešto u kolima sređujem.Tuče "Kolonija".Tuku basovi.Mislim dobar
auto i dobra muzika...Ona prolazi.Ni pogledala me nije.Ni auto.
Zle sam volje,i u firmi neki problemčići.Veče je i ja u jednom kafiću.Tražim školskog druga Petra.Konobar
je tu."Ne radi danas", rekoše.Okrenem se kad jedan klipan počeo Ljiljanu da drpa u ćošku.Ali ga ona ljutito gura.
Ovaj dosadan.Znam ga.Skorojević.Došao sa Golfom četvorkom ispred kafića.Pa misli da sve može.Gadov.
Ja priđem,rekoh:"Ostavi mi komšinicu na miru i gubi se,popapučeni"!Ovaj me gledao,gledao i otišao.Video
je da sam stariji puno.Ali da je krenuo.Momak jak, visok.Ne bi mi bilo lako.Ali mi bio pun kurac svega.I njega.
I svih takvih.Ma ,mlatio bi ga kao vola u kupusu.Samo da je krenuo.Kako ljigavu facu samo ima.Ja i Ljiljana
sednemo, popijemo piće.Veselo ćaskamo.Dovezemo se kući.
Nedelja,oko deset uveče.Ja trknuo do dragstora da kupim cigarete.Na TV-u će početi uskoro dobar film.
Nema baš mnogo ljudi.Sretnem Ljiljanu...I završimo u najgušćem mraku.Ljubimo se strasno.Ja nju hvatam
i stiskam joj sise.Preko majice.Ona mene hvata dole i mazi.Meni se ukrućuje...Ona posle ovoga ide dalje.
Prošlo par dana.Popodne je.Ja u parku sa Ljiljanom.Ona mi saopštava predlog.Prihvatio sam.Vrelina.Svi spavaju.
Dolazimo u njihov stan.Roditelji su daleko.Otišli da sa kumovima beru u nekom voćnjaku višnje.Kumovi
imaju taj voćnjak.Ili je zajednički...Nije bitno.Otkačio sam.Odlepio.Izgubio kompas.Biljana negde izašla.
Sa društvom.Ljiljana je zaključala vrata ulazna od stana.Ja odključam da ne vidi.Igram na sve ili ništa.
A Ljiljana je prvo pušila pa se onda jebala.Odnedavno.Taman u tim godinama je i Biljana skinula "paučinu".
Biljana je žestoko želela muškarca.Samo na to je mislila.Da presvisne,samo to da ima.Čak je jedno vreme
i školu bila zabacila.Posle "onoga",došla je opet sebi.Ljiljana je sedela na času.Dobila je poruku na mobilnom
telefonu.Izašla je u WC,muški.U kabini je jednom dečku dudlala sagnuta.Nije prošlo mnogo,a dečko je
praznio pišu.U njenim ustima.Sve je Ljilja poručkala.Ne bira ona.Ne kriju joj onolike guzice.Vratila se na čas.
A mogu zamisliti dečka koji je jebao.U njegovom dobu, ja sam pičku video samo na porno kaseti.Moj ćale
kad je 15 imao.Video je.Jer krava gaćice ne nosi.Znam kako je momčiću dok gleda gole Ljiljanine velike sise.
Pičku.Pa gleda njene krupne razdvojene butine i leže između njih.Ja u periodu od četrnaeste godine pa sve do
kraja devetnaeste, nisam ribu imao.A tad je to pravo.Čovek kad ima 15 godina.Gori.Plamti,a ne da gori.
A sve profesori strogošću i pridikama kvare.Svoje životne promašaje na deci iskaljuju.Moralisti.Baš zato
što to nisam prošao,ja sam se zapalio za ove dve cure.Jednom ti to dođe.Kad tad.Ne kažem da niko od
mojih vršnjaka u tim godinama nije ševio curu.Mnogi jesu ali ja eto nekako nisam.Tek na faksu.
Ja i Ljiljana očas goli.Gusta kosa,pa joj je i "šuma" dole gušća.Nisam reč progovorio.Stojim.Ona čuči
i puši mi.Sve sama radi.Slobodna.Dugo mi cucla.Odlično.A onda je na krevetu povalim.Znam sad dečko
njen kako ti je bilo.Pičkica joj nabubrela.Umazana sokovima.Jebem je.Ljubimo se.Stiskam joj jedre sise.
Ona uživa.Onda ustane i naguzi se preko pisaćeg stola.Ja je uzimam odpozadi.Stežem joj sise.Ona stenje,
oduševljena.Napaljena.Slatko joj.Uživa.Ulazi Biljana!Vrata su bila odključana.Vidi seku da uživa.Vidi da
seka samo što nije počela da svršava.Ali ko tuca njenu seku?!Naglo se okrenula i izašla van stana.LJiljana
stenje,njišti.Slatko me gleda.Svršava ispod mene.Ševio sam je još tri puta ali ne u ovom stanu.
Silazim niz stepenice.Stoji ispred ulaza Biljana.Učtivo me zamolila da je prevezem do škole.Kaže da
će na nastavu da zakasni.Smrtno ozbiljna.Kurac će da zakasni.Samo njen izgovor.Mislim se:"Došla maca
na vratanca".I povezem je u školu.
Prošla tri dana.Ja sam u gradu.Noć već pala.Sretnem Biljanu.Sama.Smeje mi se...I završimo u mraku.
Ali pazi...odvedem je na košarkaške terene.Tamo začudo nigde niko.A vidi se prilično.Često i noću tamo basket
igraju.Tu blizu šumica i livada.Goli smo začas.Padamo na suvu zemlju i meku travu.Sparna noć.Ljubimo se
žestoko.Pipam joj i hvatam lepe butine.Stiskam dve savršene sise.Moja sva.Njene usne.Uzimam je.
Mala stenje."Paradajs", što Amer kaže.Obe sestre imaju baby face.Slatke.Jebozovne.Kresao sam još sedam puta
Biljanu posle toga.
Prošlo je neko vreme.Još malo pa će mi i Tijana doći.Sad kad sretnem Ljiljanu u stepeništu.Srdačan pozdrav.
Jednom me je kad nikog nije bilo,za kurac uhvatila.Samo za kratko.Devojke su našle svoje vršnjake,život
ide dalje.A kad sretnem Biljanu,srdačna je.Smeši se.Poljubimo se strasno kad nikog nema.Malo i rizikujemo.
Ali vidim neku setu u njoj svaki put.Ona me želi.Zna ona da nas dosta godina deli.Možda je saznala za Tijanu.
Uskoro će i to ako nije.Devojka je našla nešto u meni.Iskustvo,sigurnost,zaštitu,ljubav.
Ne mogu nikako njen više biti.Ona će imati još momaka.Život je pred njom.Naći će i svog princa.Životnog
saputnika.Jednom.Ja joj to od srca želim.Ja imam Tijanu.Volim je.I nije samo zbog interesa.Mi smo jedno
za drugo.Volim je.Obožavam je.Mala je...strava.Ali samo Tijana.Ni jedna druga.Da napustim nju?Tijanu?!
To ona nikako nije zaslužila.Ni u snu, ni u ludilu.Tijana je moj život.
A ono Biljanino ponašanje na početku ove priče.Ne znam...Nekako mislim da je to bio njen revolt prema meni.
Ljutnja.Prema mojoj hladnoći.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Bracne Orgije


Moja zena i ja zivimo u otvorenome braku.Ona ima 38.god,prekrasnu jebizovnu figuru sa ogromnim sisama,slatko dupence i crnu dugu kosu.Nas sex je predivan,a mene strasno pali kada se ona jebe sa drugima muskarcima.Ona to koristi pa ima 2 stalna ljubavnika kao i dosta kratkih avantura.Ovo sto cu sada ispricati desilo se na nasem ovogodisnjom ljetovanju na Lanzaroti.Imali smo apartmant sa velikom terasom.Jedne veceri smo uz vino sjedili na nasoj terasi.Ona je imala kratku suknjicu ispod koje nije bilo nista,tanku tjesnu majicu ispod koje su se ocrtavale ogromne sise.To me je strasno napalilo i kad mi se kurac od te divote digao,prisao sam joj i uvalio ga joj u njenu uvijek vlaznu picku.Svrsio sam na njeno razocarenje jako brzo,vratio se na moju stolicu i nastavio piti vino.Nesto kasnije na terasu do nase dosla su dva mlada momka koje smo pozvali da nam se pridruze,sto su oni rado i ucinili.U razgovoru su nam rekli da im se ovdje jako svida ali da do sada jos nisu upoznali nikakve zenske.Sa novom bocom vina razgovor je bio jos otvoreniji a i njihovi pogledi prema mojoj zeni sve strastveniji.Jedan od njih,Martin je rekao da jedva ceka sta pojebati,jer da ce puknuti.Moja Birgit me samo pogledala ,meni je odmah bilo jasno sto ona zeli.Znamo se vec 15.godina.Klimnuo sam glavom ona se ustala pomalo teturajuci otisla do Martina ,otvorila mu hlace i pocela drkati njegov kurac.Njegov kurac je bio tako krut kao da je samo to cekao.
Rekla mu je tiho da neka malo poceka da ce ona donijeti kondom i da je onda moze jebati.Iz svoje torbice donijela je kondom,navukla ga na njegov kurac podigla svoju kratku suknjicu i zajahala ga je.Vec nakon 3-4 uboda Martin je uz glasno stenjanje svrsio.Birgit se digla sa njega i otisla do njegovoga prijatelja,Berta.Sa njime se pocela strastveno ljubit skinula je svoju majicu a on je poceo njene sise gnjeciti kao da tako nesto nije nikad u zivotu vidio.Donio sam iz njene torbice jos jedan kondom i dao ga Bertu.Bert je imao takvu kurcinu da je jedva navukao kondom,zatim ju je legao na pod digao joj je noge na svoja ramena i sa takvom zestino joj ga zabio u pizdu da sam mislio da ce je rasturiti.Ona je odmah pocela svrsavati a Bert ga je i dalje nemilosrdno zabadao.Nakon nekoga vremena izvadio je kurcinu iz njene pizde,skinuo kondom i uvalio joj ga u usta gdje je i svrsio.Ona je po njenom dobrom obicaju cijelu njegovu spermu progutala.Nakon toga su oni otisli a mi smo isli spavati.Sutradan ujutro neko nam je kucao na vrata od sobe.To je bio Bert koji je rekao da on ima svako jutro erekciju i da bi mi bio jako zahvalan ako bi mogao jos jednom moju zenu jebat.Rekao sam da nemam nista protiv i da moze doci kad god hoce.Ja sam se isao istusirati a on je otisao u krevet kod Birgit.Kad izasao iz kupatila on ju je jebavao u guzu.Ovaj put bio je jako pazljiv.Gledajuci njih dvoje i meni se digao,rekao sam Bertu neka se pozuri jer da bih ga i ja htio umocit.Nisam dugo morao cekati,Bert je bio svrsio i to opet u njena usta.Kad je on otisao nas dvoje smo jos dugo ostali u krevetu.Ne moram vam govoriti da se sve ovo jos par puta dogodilo za vrijeme nasega ljetovanja.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Konan I Koplje Erideja

Sunce je pržilo.Ranjeni Konan je bio dosta iskrvario.Rana od koplja u levoj butini je dosta iskrvarila.
Nesvestica.Ratnik je podigao mač za obračun.A kroz glavu mu prolaze poslednji događaji.Došao je da
traži ukleto blago napuštene Zork tvrđave.Veliko blago.Najmio se kao plaćenik u vojsci kralja Joafama.Njegova
mala ali bogata državica je jugoistočno od Kaurana.Od te zemlje nije daleko more Vilajet.Ali njegov
narod i zemlja Mozdava su vazali velike Urije.Imaju zaštitu ali su nameti nemilosrdni.Joafam najmi
plaćenike da digne pobunu.Najmi i Konana.Postavlja ga za kapetana.Nadao se da bi mu ovaj ratnik
mogao doneti pobedu.Konan je video da od najmljenih lopova i secikesa nema nekog otpora.Ali njegov cilj je
Zork.Tvrđava u granicama Mozdave.Njihova zemlja je ravna,mala ali plodna.Hrane u izobilju.Stoke.Na istoku
postaju visoke planine.U podnožju tvrđava Zork.I blizu napušten rudnik zlata.Kao plen iz avanture sa Ben
Morg planine,Konan ima mapu rudnika.Iz rudnika ima tajni prolaz za tvrđavu.I evo Konan ide hodnicima rudnika.
Najednom crnoputa lepotica se pojavljuje pred njim.Crna duga kovrdžava kosa.Noge nema već neka magla
roze boje.Iz koje se širi zvezdana hladnoća.Oči zmijske postaju ljudske.Lepe krupne crne oči.Lepotica
kaže:"Zašto ne bi bio moja ljubav,ratniče"?.Pohotno ga je i sa uživanjem gledala."Moja ljubav je...Valerija"!
Sevnule su plave oči diva.I belina kao sneg,njegovih zuba."Ona mrtvakinja"?!.Smejala se veštica.Setio se Konan
priča zašto je uklet Zork.Demon žena vreba ratnike.Uzima dušu.Ona ima ženski instinkt,želje i porive ali...
Veštica se smejala.Od smeha potrese se rudnik.Konan propade u ambis.Ali mačija okretnost ga je spasila.
Vratio se taman u zenit bitke.
A kada je došao u Mozdavu da bude plaćenik.Joafam je priredio gozbu.Zanosne igračice su igrale divlji ples.
Polugole.Konan je mogao da bira.Pošto je predstojila "akcija",noćas.Konan nije mnogo jeo.Ali mu je zapao za oko
jedan dobar goveđi but.I još mu je nešto zapalo za oko.Joafamova kćer,princeza Tsula.Muškarci Mozdave su bili zdravi
i crnomanjasti.Žene oniske,crne kose sa velikum grudima i širokim kukovima.Lep narod.Predstavnik je bila Tsula.
Kako bi mu noćas odgovarala.Ali njeno oholo držanje.Ipak ne sme izazvati kralja i vojvode.Izdajnike, to je odmah
procenio.Gledao je Tsulu.Devojka ima lice iskusne ljubavnice.Koliko je noći bila većini vojvoda poslastica.Odabrao
je jedinu plavušu od plesačica.Najbolja pozadina devojke od svih.Na okrug podšišane plave kose.Kad već ove može da
bira,izazovna guza devojke mu nije dala mira.A Urija ima kralja.Nemilosrdni i lakomi Teol.Ima moćnu pljačkašku gardu.
Obučeni i dobro naoružani.Mozdava i Urija graniče.Nije ni Urija velika kao Zamora na primer.Ali Mozdava je jako mala.
Konan se borio koliko je mogao.Mnoge leševe je ostavio.Njegovi plaćenici su se razbežali.Ostali su da se bore
seljaci najčešće sa sekirama.Vojvode su izdale.A noć pre toga neko je oteo Tsulu.Konan je zadremao.Nikada tako
nije.Predpostavlja da su mu uhode, poslate od vojvoda, nešto u vino sipale.Ali mračne neljudske sile su to bile.
Nije bilo vremena da se traži Tsula.Konan je iskoristio predah da ode u Zork.Sada je rasulo Mozdave.Teolova garda
je brisala pred sobom.Konan ranjen beži ponovo ka tvrđavi Zork.Zna da bi mu mračne sile mogle bar malo pomoći.
To mu je jedina nada.Šesnaest gardista ga juri.Spremni su da savladaju ranjenog Amru.Najmoćnijeg ratnika
Hiborijskog doba.A mučiće ga satima.Žestoko.To planiraju.Čerečiće ga nemilosrdno.
A u dolini Mozdave crni dim.Kuće gore.Paljenje, ubijanje ljudi i stoke.Garda pljačka.Pali.Ljudska klanica.
I kralj Joafam je ubijen.Garda traži Tsulu po dvorcu.Teol je naredio da je lično njemu dovedu.Blizu seoske kovačnice,
dvojica gardista vode golu,uplakanu seosku devojku.U kovačnici jedna devojka, koja se otima,plače i vrišti.Drže joj
ruke na drvenoj tezgi.Devojka je potpuno gola.Jedan gardista je jaše kao ždrebac, odpozadi.Uživanje na licu.Još
dvojica čekaju na red.Drže kite.Nestrplivi su da i oni zajašu mladu crnokosu devojku.Nedaleko dvojica gardista za ruke
drže golu devojku koja sve to gleda.Starešina orlovskog nosa,mršava lica,sa osmehom je gleda.Desnom rukom mazi njenu
golu pičku.Devojka je nema od straha.Onda joj dobro stiska njene velike lepe dojke.Jedan od gardista što je drži za ruku
je pozadi hvata za okruglo dupe.Stiska ga dobro.Onaj mršavog lica,nestrpljivo spušta gaće.Obaraju je na pod...
Konan okreće leđa stenama u podnožju Zorka.Diže mač.Gardisti stižu.Raspoređuju se oko njega.Ali niodkud,
psoglave spodobe iskaču.Ne gledaju Konana.Za tren oka kidišu i zubima kolju gardiste.Klanica.Oko Konana
dim boje žada.Konan se budi na kanabeu vešticine lože.Sveće gore.Pored njega ogroman teški kovčeg.U kožnim
velikim kesama grdno blago.Osam devojaka u belom.Zarovi na licu koji opet to i nisu.Lica im vidi.Devojke sviraju
u nešto kao harfe.Odjednom umotana u purpurni ogrtač,stvori se veštica.Oči postaju ljudske.I noge sad ima. Ona
zbaci ogrtač.Konan vidi da rane na nozi uopšte više nema.Snaga se vratila.Veštica seda naga do njega.Očima
mu pokazuje blago.Sevaju joj lepi beli zubi."To je sve tvoje ako me zadovoljiš danas,ratniče"!.Kurvanjski smeh.
Muzika udara baš nekako u glavu.Iako je prigušena i tiha.Konan zna da je duša cilj ali ide do kraja.
Svukao se go ali su samo čizme ostale.Ljubio je demona.Prelepi ženski demon.Crna, skladna.Ljubio je njeno telo.
Njegova krv sposobna da opstane u najljućoj hladnoći.Krv mu je provrela.Ali vidi da telo te žene je...savršeno.
Nigde,ožiljka,madeža,suvišne malje.Nestvarno savršeno.Ali lepo.On prodire u nju.Ona se uvija.Dugo se tako drži
jer njeni ženski instinkti.Hoće da uživa.Konan je izluđuje.Ali ljubeći njene lepe sise.Osetio je nešto grubo.
Njena koža postaje krljušt.Pretvara se u zmiju.Veliki očnjaci će da mu isisaju dušu,ne meso ili krv.Konan iz
tajnog džepa čizme vadi dragi kamen.Jako duguljast.To je koplje Erideja.U avanturi sa Toth-Amonom.Iz njegove
riznice uzela ga je Zula.Dala mu je to.Malo se ko mogao toga odreći.Kamen došao meteorom iz dalekih galaksija,
ima moć da samo jednom ubije bilo kakvog demona.Konan zabija kamen u grudi demona.Osam devojaka,sada
osam guja, umire u bolovima.Veštica se uvija od bola.Potres.Konan zgrabi najveću kesu sa blagom i beži.
U hodnicima nabasa na lancem vezanu Tsulu.Veštičine sluge su je otele na spavanju.Htela je tako da namami
Konana.Znala je da mu je do Tsule stalo.Snažan udarac širokog mača po lancu.Konan go, sa devojkom na ramenu.Beži
u rudnik.U drugoj ruci drži mač i kesu sa blagom.Zna Konan mapu rudnika.Beže na čist vazduh.Cela tvrđava je nestala u potresu.
Konan sa devojkom dolazi do mrtvih ratnika.Još stotina gardista je krenulo za Konanom.Cilj nije samo ubiti Konana,već
čuveno blago Zorka.Psoliki su sve rastrgnuli.Čak i konje.Konan kupi odeću i sve što mu treba sa mrtvih.Smrću demona,
nestali su i psoliki.Konan polako to radi jer uživa da mu Tsula gleda "ono".Baš kao što svaki muškarac uživa u tome.
Konan hvata velikog gardijskog konja.Videvši živa čoveka, preživeli konj se primirio.Na velikom atu Konan i Tsula odlaze u planine.
Tu nalaze pećinu.Iskusni ratnik već na ražnju vrti šumsku antilopu.Dok vatra tinja.Pod vojnim dekama su goli Konan i Tsula.
To su bivolje kože koje je Konan poneo od mrtvih ratnika.Poneo je sve što mu treba,ništa suviše.Oni u zagrljaju.Nema više
ponosa princeze.Konan mrvi njene usne.Stiska njene velike sike.Mrsi njenu lepu crnu kosu.Zadnji put je u pećini
imao devojku koju je prožderao ledeni crv.Ovu neće tako lako dati.
Ujutro se Konan sprema i kuje plan.Ide svojim Kozacima.Ovo blago neće protraćiti po tavernama.Platiće njime
Kozake i druge plaćenike.To mora biti brzo.Napašće Uriju.Smrviće je.Krvi će do kolena biti.Osveta.Dosta gardista
je izginulo.Velika većina je ostala ali ljudi koji druge muče.Ti ljudi će pući kao grana.Kozaci će ih saseći.Opljačkaće
Uriju.Ubiti Teola.Naoružaće preživele iz Mozdave.Konan steže pesnicu i široki mač.Diže ruke u vis."Krom!".
Grmi div.Nadimaju mu se masivne grudi.Osveta!A što Konan obeća...Tulsa Dum je platio.A dotle će se sladiti ovom lepoticom.
Tsula ljubi njegovo ožiljcima izbrazdano lice.Isto takvo telo mu je,ožiljci.Razvijeno je i moćno.Konan je hvata oko tankog struka.
Sedaju na golemog konja.Odlaze šumskom stazom.Krvava osveta kapetana Konana sledi uskoro,baš krvava.
Slom garde.Propast Urije.Bitka sa nadprirodnim silama.Kraljica Tsula.Ali to je već druga priča.

Ova priča je inspirisana delom, odnosno pričama o Konanu, pisca Roberta Ervina Hauarda.A takođe filmovima:
"Conan the barbarian",od režisera Johna Miliusa i
"Conan the destroyer", od režisera Richarda Fleishera.

Zašto je priča ovako brutalna?Ona je realna.Možda bi Hauard ovako pisao?U ovom vremenu.Ali tridesetih godina teško.
Tarzanu Džejn ne rađa sina.Nalaze ga u srušenom avionu.Kako nevenčani mogu dobiti dete?A kako živ čovek da ne
kresne ženu?I to kakvu ženu.Hauardov Konan spava sa mnogim ženama. I princezama.Naravno da im stiska sike.
Ne gledaju se samo.Uljuljkani u demokratski svet,ne mislimo.Sport,TV.Postoji tamna strana istorije.Pljačke,ubijanja,
silovanja,paljenja pobedničkih vojski.Da li je to realno?A da li mislimo, da li Konana bole rane iz bitaka?
Ne duševne nego one prave,krvave.Bole sigurno.I to je realnost.A nadprirodna bića?Čitali smo Ruske bajke.Šta su
sve carevi zadavali,kakve zadatke običnom smrtniku.Koji uz pomoć nadprirodnog pobedi.A šta sve neki,šefovi,
poslodavci ...,mogu od Vas da zahtevaju.Ne bi to ni nadprirodna bića izmislila.Pobedićemo.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3 5 6 ... 398
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 14:45:18
nazadnapred
Prebaci se na:  
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.076 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.