Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 00:10:04
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 15 gostiju pregledaju ovu temu.

>> Pitate se gde su nestale galerije devojaka? Kliknite ovde! <<

Vazno: Molimo vodite racuna o ponasanju na ovom delu foruma i procitajte nova pravila sex foruma!

Idi dole
Stranice:
1 ... 348 349 351 352 ... 398
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Erotske price  (Pročitano 26616776 puta)
Clan u razvoju


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 31
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 18.0
mob
SonyEricsson k750i
Dnevnik moje drage devojke

   Moja prva prica … bas se cudno osjecam … ali prijace mi ovo. Vec sam napomenuo da pisem samo istinite dozivljaje, nema laganja, mastanja i preuvelicavanja … Hm … nikada nisam bio spretan sa pocetcima … tako i sad ne znam kako poceti … Mozda je najbolje opisati aktere dogadjaja. Nismo idealne gradje i idealnih prporcija ja i moja zenica , sada bivsa, a saznacete u jednoj od prica i razlog, prosjek. Nikada nisam mjerio svoj ud, nije me to zanimalo … ali eto mogu ga drzati sa dve sake i da ostane koji santim … nije mali … mada mislim nije puno debeo … izgleda dugacko … … Ona je, da kazem mrsavica, ima male grudi … a dupe … pa nije neko. Sex nam je bio dobar … ali ja sam nekako pun inspiracije i zelje za necim novim drugacijm.

Adrenalin mi je hrana … Pricali smo na temu trojke … tako sam je uspeo nagovoriti na sex u guzu … bilo je vrh … kasnije je tesko pristajala … bio sam preveliki za nju. Sama pomisao na sex sa parmom kod nje je budilo ljubomoru … ali se lozila na sex sa dva tipa … ja sam navaljivao i pritiskao da mi prica o svojim iskustvima sa bivsim momcima. To me je palilo, dovodilo me je do ludila … zamisljao sam kako su je karali … ux i sad sam uzbudjen … U tim mojim ispitivanjima otkrio sam nesto sto me je zainteresovalo … palio je grub sex, to ranije nije trazila … nekako ni sam ne znam kako u meni se probudila sumnja … Jednostavno nisam je tako dozivljavao … uvek je bilo lagan sex da oseti santimetar po santimetar … Od tog njenog … ” xajde malo brze … stegni me …” nesto je u meni kuvalo … Ispitivao sam otkud to … ali sam ostao bez odgovora … cutala je i vadila se na glupe izgovore. Pa malo promjene … cisto da probam … i tome slicno … Tog dana cekajuci da se vreti iz grada, razmisljao sam i odjednom mi do mozga dodje … dnevnici … mozda je tu odgovor … Spucao me je adrenalin … Poceo sam da preturam po kuci, znao sam da ih ima … vodi dnevnike od osnovne skole … Nikad ih niko nije citao, pa neces ni ti … rekla mi je jednom prilikom kada sam je pitao da mi ih pokaze … Dzaba sam preturao sakrila ih je dobro … nisam imao ideju gdje mogu biti … Morao sam biti strpljiv i spijunirati … Moj trud se isplatio.

To sto zena smisli to ni sam vrag ne bi mogao … dnevnici su mi svo vrijeme bili pred nosom … mi muskarci smo mentoli bre … Imali smo biblioteku … ne veliku … oni su stajali jedan do drugog u nizu na predzadnjoj polici … sasvim slucajno trebala mi je knjiga vucem prstom po knigama trazeci naslov izvlacim neke trazim kad su se pojavili pred mojim nosom u stomaku je nastala bruka … neka groznica me je tresla … cudan osjecaj. Listam redom, citam po nesto … pise o svemu … o svojim emocijama … o prijateljima i zivotnim iskusenjima … Naidjoh na tekst koji je pocinjao imenom jednog od njenih bivsih momaka … citam … i tresem se od uzbudjenja saznajem da zeli sex sa njim … pise kako nije siguran … a da je nu sram da bude otvorenija … Hm, hoce li opistai sex? … trazim dalje … prevrnuo sam cijeli mjesec … citav je bio u znaku tog momka … pise o svemu … a onda pogodak … evo ga i sex prvi sa njim . To sto sam procitao nije sustina price pa cu vam ukratko prepricati … Pise da su bili u parku na klupi u mrklom mraku … pise o poljupcu … Parafraziram: “… osjecala sam da tonem ruka mi je pala sa njegovog ramena na krilo … osjetila sam ga digao mu se … ukocio se … trema me je bila spucala … osjetila sam da se konacno u njemu probudio muskarac … znala sam da ce me tucati … konacno … E paa dnevnice opisacu ti sta se tacno desilo …” Skinuo sam gace raskomotio se i nastavio da citam masirajuci moj ud …. ” Mazio me po guzi … a onda je malo neocekivano sve ljubeci me otkopcao slic i izvukao kurac … uxvatio me za ruku i spustio je na njega … bilo mi je bezveze to ali sam zeljela sex sa njim … pa sam pristala … i odluka je bila da pristanem na sve … samo da me pojebe vise … P.

S. dugo je proslo od poslednjeg puta … Bio je glupo vulgaran … to me nije ni malo palilo ignorisala sam sve … dok sam mu drzala kurac rekao je Drkaj mi ga malo … zamalo da prasnem u smijeh … ustala sam svukla gacice zadigla suknu i nabila se na kurac … bila sam vlazna … okupala sam mu gace … jahala sam ga malo a onda je rekao da sjednem … digao mi noge i nastavio me jebati … svrsila sam ux tako mi je to trebalo … Rekla sam mu ne u mene … izvukao ga je i izdrkao pored nas … Priznajem malo mi se gadio ali sam uzivala … eto ” Ja sam ga izdrkao, na brzinu … brzo je trebala stici morao sam vratiti sve na svoje mjesto. To vece sam je urnisao od seksa zamisljao sam kako je lika karao … Igrao sam se sa njom trazio sam na startu da mi ga drka … kako se slatko namrstila ali nije posumnjala … Cekao sam momenat da nastavim i ukazao se, vise nego idealan … otisla je kod svojih na dva dana … ja i dnevnici smo sami … Nisam se zelio zadrzavati na ovakvim pricama … trazio sam pricu sa grubim seksom … ali je nije bilo … nista ni blizu … odjednom nesto mi je probudilo sumnju … iscijepane stranice i dug period ne pisanja … a prije toga saznajem da je pocela sezonski da radi u nokom pabu, te da joj se dopao gazda, koji je kako kaze bio ozenjen … bacio sam se u potragu za nestalim stranicama … u dnevnicima je bilo gomilu papira … Hm zapecacena koverta … debela je … smem li ovo otvoriti covece … sta ako skonta … ma bas me briga … Otvaram spalicu ovo ako skonta mislice da se zagubilo bas me briga Otvaram … da sok je bio nevjerovatan … strasno … Prica ide ovako: ” Svideo mi se gazda … bio je sarmantan i zreo lijepo gradjen … mirisljav steta ozenjen covek ha ha ha … ” Jos par slicnih ispovjesti i onda … ” Ovo sto sam videla me je sokiralo. Bila je pijanka radila sam do tri … kako su se mrtvi pijani gazdini frendovi vukli kucama polako … pocela sam sa raspremanjem … nisam videla kada je gazda usao u wc bila sam u poslu … Pomislila sam da sam sama … krenula sam do toaleta da vidim ima li kakvog sranja tamo … da se pocisti … to mi je bio posao jebi ga … Sok … !!! Gazda komiran drzi se za dovratnike i spava covek stojeci … iz gaca mu je virio … bila sam u soku bio je nekako nenormalno debeo i visila su mu ogromna muda … ludilo … Brzo sam izasla spakovala se i magla … uhvatio me strah … ” Posle ovoga ide potresna prica u kojoj nema puno detalja … vidi se da je napisana iz nekoliko detalja … uglavnom bila je prisiljena na sex.

Pise kako je cudno gledao sledeceg dana … o strahu koji je osecala da li je video … da li se seca nje iz wc-a. Treceg dana je posle posla ponudio da je prebaci do kuce … dovezao je blizu a onda je krenuo da je maltretira i fata … nije je udarao pise, ali je bio grub … jos jedna bitna recenica bila je : ” … preepustila sam se, znala sam da ako se opirem nema mi spasa” Svrsio je u nju … bila je unistena … pise da joj je danima tekla krv iz vagine … sva je bila u ranama … pise o muskarcima … i tu primecujem da se okrenula feminizmu … tada su krenuli prvi citati iz romana Virdzinije Vulf i ekipe … Sokantno mi je bilo saznanje kada sam procitao da je napisala kako sanja to silovanje … i priznaje da je u snu imala orgazam … Za ne vjerovati … Bila je ovo prica o dnevnicima moje bivse supruge. Mastao sam o grupnom seksu … lozila me misao da gledam nekog kako tuca moju zenu … Nisam je uspeo nagovoriti … dnevnici su bili mrvice mog zadovoljstva .
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 31
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 18.0
mob
SonyEricsson k750i
Spremao sam se za “posao”. Njegovi roditelji mirno su večerali i nisu imali pojma kuda odlazi njihov sin. On je rođen u Hrvatskoj, iako mu otac i majka potječu iz malog sela, blizu Omdurmana u Sudanu. Naplaćivao je svoje usluge zbog novca koji je volio trošiti iznad svega, iako većinom nije u seksu s postarijim gospođama osjećao ništa. Još je jednom provjerio adresu i svojim audijem, starim već čitavo desetljeće, stao ispred dvokatnice s velikim željeznim vratima.

- Tko je, molim? – glas je djelovao mladenački i on poželi da je to istina.
- Zvali ste me radi kvara na stroju za pranje posuđa – odgovorio je naučenu šifru i vrata su se automatski otvorila.
Nije ga iznenadila bogata unutrašnjost, već ona. Stajala je ispred njega u svilenoj spavaćici, crne raspuštene kose i proučavala ga zelenim očima.
- Dođi, možeš početi. Ne znam kako se trebam ponašati, jer mi je ovo prvi puta da želim voditi ljubav s nekim drugim, osim sa svojim mužem – iznenadila ga je nota sramežljivosti u njenom glasu i on joj je prišao.

Rukama je lagano dodirne ispod tanke spavaćice i osjeti mirišljave dojke koje su se napinjale poput dviju jabuka. Digne je u naručje i odnese do velikog ležaja u sredini sobe. Drhtala je pod njegovim rukama i on osjeti zadovoljstvo. Njeni nožni prsti bili su mali i on ih počne lagano sisati i ljubiti. Ležala je još uvijek u čipkastim gaćicama iz kojih su se razlijevale tamne nježne dlačice. Njegove ruke bile su temeljite. Milovao je gležnjeve, ljubio koljena, a ona je počela uzdisati. Nije želio odmah napasti njezinu privlačnu pičkicu, već se prebacio na ravan trbuščić i rupicu pupka. Svaki njegov lagani prijelaz jezikom kod nje je izazivao duboki uzdah. Njegov crni sapeti kurac u tanga gaćicama počeo se propinjati i on stane iznad nje i senzualnim pokretima ga oslobodi.

Njegova crna koža presijavala se na svakom dobro osmišljenom naboru mišića. Bio je ponosan na svoje tijelo koje je vježbanjem doveo do savršenstva.
Tada se pridigne i lagano joj ljubeći unutrašnjost bedara počne svlačiti čipkaste gaćice boje pudera. Prinese ih licu i duboko ih pomiriše, a tada se njima krene maziti po vratu u sve niže prema mišićavom torzu. Gledala ga je širom otvorenim prekrasnim očima, poput prestrašene srne i on tada shvati koliko blago leži pred njim. Nije se žurio. Legao je kraj nje i njezine nježne ruke prislonio na svoje napete grudi. Vodio ih je pokazujući joj kako da ga miluje. Počela je sa strahom i on nije ustrajao. Osjetio je neodoljivu želju da je poljubi u ta malena usta, ali to je bilo zabranjeno. Nadao se da će ona sama poželjeti njegov jezik isprepleten s njenim.

Kurac mu se ustremio u svoj veličini. Ponosio se ne samo njegovom veličinom već i izdržljivošću. Bio je poznat po tome da može jebati nevjerojatno dugo prije nego što svrši i isto tako u kratkom vremenu nakon jebačine mogao je početi opet. To su vjerojatno bili afrički geni ili je jednostavno imao sreće. Često je razmišljao kako se on mora bar jednom na dan isprazniti i kako je imao sreće što pronalazi mušterije spremne da udovolje njegovim zahtjevima. Teško da bi njegova djevojka bila spremna na svakodnevni seks, a ponekad i više puta u toku dvadeset i četiri sata, kolike su bile njegove potrebe. Polako je skinuo tanku spavaćicu i primio je za ruke. Okrenuo je dlanove i lizao ih svojim mesnatim jezikom dok je slina natapala baršunaste plahte. Kad se prebacio na podlaktice ona se počela izvijati i primila ga je za tvrdi kruac. Zastao je na trenutak od zadovoljstva i pomogao joj da ga obuhvati. Njezina ruka bila je toliko mala da ga nije mogla primiti u svom obujmu. Milovala ga je poput lahora i njega je to više uzbuđivalo od seksa s pohotnim gospođama koje su nakon lizanja odmah htjele prodor u njihove masne pičke zapletenih dlaka.

Tek sada je prvi puta dodirnuo njene grudi. Čvrste i jedre izgledale su kao isklesane, a on ih je u svoj njihovoj veličini primio u šake. Jezikom ih je mogao čitave polizati u jednom povlačenju. Kad je spustio svoje debele ogromne usne na ružičaste bradavice nije mogao odoljeti i odmah je dojku strpao u toplu unutrašnjost usta. Sisao ih je i obrađivao jezikom, a ona je počela drhtati i tada prvi puta rekla:

- Ljubi me, pojebi me… želim te… – samo to je čekao.
Postavio se iznad nje i podbočio rukama na krevet dok mu se kurac klatio iznad njene uzdrhtale pičkice. Lagano je spustio svoje usne na njene i ljubio je bez jezika, nježno. Njene ruke milovale su ga po napetim guzovima i povlačile duž toplog procijepa. Polako je uvukao jezik u njena malena usta i susreo se s njenim. Odjednom je postala strastvena i u ludom ritmu pokušavala ga pratiti, a on je ponesen strašću gurao svoj jezik sve dublje. Mislila je da će ju ugušiti, ali je i beskrajno uživala, jedva dolazeći do daha. Tada ga odgurnula i povukla mu glavu prema dolje. Shvatio je što želi i smjestio se između njenih nogu s pogledom na malenu pičkicu. Bila je prekrasna. Nije se mogao sjetiti je li ikad jebao neku žensku koja je imala takav primjerak. Usmine su joj bile glatke poput dječje guze, a mali brežuljčić nježne ružičaste boje slatko je izvirao van. Mirišala je na proljeće, na svježinu i on je osjetio snažno pulsiranje kurca. Pobojao se da će svrštiti prije nego što je u potpunosti zadovolji.

Prislonio je jezik na to savršenstvo i osjećaj je bio obostran. On je uspio obuhvatiti čitavo područje od zavodljivog gumbića do nježnog čmara u jednom potezu jezika, a ona je prvi puta doživjela takvo lizanje i nakon nekoliko pokreta svršila bacakajući se po izgužvanoj plahti. Nije joj dopustio da stane bez njegovog kurca koji je spremno čekao ulaz u mirišljavu toplinu. Podigao ju je i dok je klečao na krevetu ovio njene noge oko svojeg struka, a tada gurnuo svoj glavić u njenu pičkicu. Bila je uska i pobojao se da je ne povrijedi. Ona mu je pomogla, jer se počela sama lagano namještati i dopuštati ogromnom kurcu da klizi sve dublje. Kad se smjestio i osjetio njene mišiće koji su ga stezali počeo ju je nabijati podižući je u zrak. Ubrzo je prihvatila igru i on je dozvolio da ona jebe njega. Za svo to vrijeme uvlačio je u svoja ogromna usta jednu po jednu dojku i beskrajno uživao u osjećaju snage.

Svojim dlanovima pokrio je njezinu cijelu malenu stražnjicu i podizao je s lakoćom.
Umjesto vriska kakvim su većinom njegove ljubavnice navještavale jači ili slabiji orgazam, ona je počela jecati, isprva tiho, a tada sve glasnije. Nabio ju je do kraja i primio rukama za prelijepu glavu. U njenim očima caklile su se suze, a on ih je polizao zapanjen ljepotom trenutka. Naslonila je glavu na njegovo rame dok su joj malene dojke žarile njegove bradavice. Nije pokazivala namjeru da se odvoji od njega, a on se smirio, poštujući taj trenutak potpunog zadovoljstva.
Kurac mu je još uvijek bio u erekciji i mislio je da će eksplodirati. Ona je i dalje sjedila na njemu i dopuštala mu da je miluje duž kičme i ljubi njenu kosu. Bojao se da je ne povrijedi. Bila je poput malene djevojčice kojoj je potrebna zaštita. Kad je podigla glavu i pogledala ga svojim zelenim uplakanim očima bio je očaran. Gledala ga je bez riječi i tada se lagano podigla, a tvrdi kurac je iskliznuo iz nje. Kad se prignula i pokušala ga uvući u svoja usta, jako se iznenadio.

On je bio plaćen da zadovolji njih, a ne ona njega. Ali, nije imao ništa protiv. Uz sve napore, nije ga uspjela strpati među svoje bijele zube, već ga je obuhvatila s obje šake i počela lizati glavić koji se sjajio oslobođen zaštitne kožice. Njen mali jezik dovodio ga je do ludila i osjetio je nevjerojatnu želju da joj svrši u usta. Kako to nije bilo moguće prvi je put požalio njegovu veličinu. Njene usne prilijepile su se za velika jaja i počela ih gnječiti, dok joj se jezik poigravao s prijelazom do ustremljenog stupa. Tada je legla na njega i ugurala ga između svojih usmina. Povlačila se po njemu ljepeći se svojom vlažnošću poput priljepka, a on je ležao držeći je za guzu.

Želja je u njemu sve više rasla i on se protivno svom pravilu da dozvoli mušteriji da radi što želi, prepustio nagonima. Podigao ju je iznad sebe poput lutke i spustio je na krevet, okrenuvši je na trbuh. Očekivala je tako  nešto, jer se odmah podigla leđima i ponudila mu svoju malenu glatku stražnjicu bez ijedne mane. Bila je tako zavodljiva da nije čekao ni trenutak. Lizao je pukotinu s ogromnim zadovoljstvom dodirujući i ulaz u njenu pičkicu. Kad je gurnuo jezik u njen čmar osjetio je da se iznenadila, ali nije se pomaknula i on je ohrabren krenuo dublje koliko mu je to uskoća otvora dopuštala. Znoj mu je kapao na njene napete polutke i miješao se s njenim sokovima. Bila je uzbuđena i mirišala je pohotno, a on ju je rukom primio za čitavu pičkicu i jednim prstom nadraživao uspaljeni brežuljak.

Mislio je da će tako moći još dugo, ali poznati grčevi signalizirali su mu da je i njegov vrhunac blizu. Zadnjim naporima odgodio je snagom volje erupciju, ali nije mogao zatomiti duboki uzdah. Osjetila je njegove muke i primila njegov kurac povlačeći ga u sebe. Zabio se u nju straga očaran kontrastom njene bjeline i svog snažno crnog kurca koji je ulazio u dubinu dok su jaja lupala po njenim slabinama. Pružila je ruku ispod sebe i obuhvatila jedno jaje. Povukla ga je do svog klitorisa i pritiskala na njega dok se neumorno zabijao. Unatoč snazi volje znao je da više neće izdržati. Izvukao ga je van nešto prije samog izlijevanja, od straha da se ne prolije po njenoj unutrašnjosti, ali tada je doživio još jedno iznenađenje kada je drhtavim glasom zamolila:
- Svrši u meni, ispuni me…

Zabio se ponovno i nakon nekoliko udaraca u mokru pičkicu slijedila je erupcija bjelkaste tekućine. Rasipala se u njoj i izlazila van, te se činilo kako nikada neće prestati. Toliko sperme je ostavio u njoj da je vjerovala kako će se cijediti iz nje još satima.
Spustila se lagano na krevet, a on je još uvijek bio u njoj i nije želio napustiti toplinu pičkice, a ni ona nije pokazivala želju da se odmakne od njega. Ležali su tako spojeni i čitavim tijelom uživali u sjedinjenju. Njegov kurac polagano se smanjivao, ali i u mlohavom stanju bio je dovoljan da je ispuni. Kad se počeo izvlačiti iz nje, ona se nenadano okrenula i obuhvatila ga svojim dojkama, a tada ga poljubila u sjajan glavić i priljubila se uz njega.
- Divan si, a tvoj kurac je kralj među kurcima.

Vjerovao je da govori istinu i morao joj je priznati da nikada do sada nije imao ovakvu sreću. Podigao joj je stražnjicu svojim snažnim rukama u visini lica i zagledao se u malenu pičkicu ljepljivu od njegove sperme i poljubio je među usmine, a tada zaronio svoj nos među dlačice. Želio je još jednom udahnuti njen miris  i zapamtiti ga, jer nije bio siguran hoće li imati prilike ponovno uživati u njoj.
Milovala ga je po kratkoj oštroj i nakovrčanoj kosi svojim dugim noktima i tada ga nevoljko odgurnula od sebe i ustala. Izgledala je nevjerojatno i nije mogao vjerovati da svakim danom ne uživa u seksu. Ispunjena zadovoljstvom zavodnički se počela oblačiti. Gledao ju je opčinjeno, osjećajući novi val uzbuđenja i znao je da je može imati opet. Podigla je kosu u repić i obukla prozirnu spavaćicu, a tada iz ladice izvadila novčanik.

- Ne, ja bih tebi trebao platiti. Učinila si da se osjećam sretnim nakon dugo, dugo vremena. Neću to nikada zaboraviti – sjetno je rekao i počeo tražiti svoju razbacanu odjeću.
Stajala je i gledala njegove napete mišiće i sjajne grudi orošene znojem. Primijetila je čvrstoću kurca koji se jedva ugurao u malene gaćice i tada mu se bacila u zagrljaj. Ovila je noge oko njegovog struka i ljubeći ga u oznojeni vrat promrmljala:
- Moraš ići, kasno je… ali ja te želim svaki dan i nadam se da ćeš doći kad te pozovem.

Klimnuo je glavom i utisnuo joj zadnji poljubac. Prije nego što je izašao kroz vrata dotrčala je do njega i propela se na prste da mu zakopča maleni lančić s privjeskom ribice.
- Nemoj me odbiti. Želim biti tvoja malena ribica – gledala ga je velikim zelenim očima i on prinese privjesak usnama.

Dok je odlazio stajala je na prozoru i znao je da je ispunio svoju zadaću. Jedino čega se bojao bio je osjećaj nezadovoljstva zbog posla kojim se bavi  i uvjerenja da nakon nje više neće moći jebati ostarjele gospođe. Previše mu se uvukla  pod kožu, a vjerovao je i on njoj.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 25
OS
Windows Vista
Browser
Opera 12.11
mob
Siemens 

Sve je počelo kao šala – III dio
by: EvanStone

Sedeo sam kao na trnju. Sekunde su trajale satima. Majmun prekoputa mene samo je lagano ispijao pice i uzivao u svojoj moci.

Vidim da si nervozan - rece hladnokrvno, ali ne brini, nece joj se desiti nista sto ona ne zeli. A i u dobrim je rukama.
Ajde, kako vi Srbi to kazete ziveli, jel tako? - rece i rukom napravi pokret kao da zeli da se kucnemo casama.
Cemu sve ovo ? - upitao sam ga
Kako cemu, pa za prijem u klub - odgovori
Kakav klub ? - upitao sam ga sa cudnom mesavinom straha i agresivnosti, nije mi odgovorio, samo je ustao i posao u pravcu sanka.


Krenuo sam za njim ali sam svhvatio da su dvojica njegovih gorila sve vreme bila iznad nas, a jedan od njih mi je rukom pokazao da ostanem u separeu.
Osecao sam se strasno ponizeno. Moja supruga je sa svojim donjim vesom u rukama otisla na poklon tamo nekim mafijasima,
prethodno je pusila i bila jebana od strane nekih idiota rukometasa a ja sedim u kavezu u kome me cuva gorila!
Posle par minuta konobarica mi je prisla, upitala me sta bih popio na racun kuce i predala mi Jelenine gacice u brus
i rekla da mi ovo salje jedna opasna riba a da su me pozdravili gazda i njegovi prijatelji.
Nakon ovoga vec sam zaboravio i sta me je devojka prvo pitala (za pice) i samo sam je bledo gledao u oci.
Verovatno sam izgledao kao duh beo i poluprovidan.
Niste mi odgovorili sta pijete - rece ljubazno, posto gazda casti jel mogu da vam preporucim jedan sex on the beach? - dodade po malo zavodljivo. Samo sam klimnuo glavom potvrdno.
Ova zivotinja iznad mene me je sve vreme podrugljivo posmatrala i povremeno bacao pogled na polugola zenska tela u diskoteci.


Posle nekog vremena, kao posle nekoliko godina sedenja na trnju, pojavila se Jelena.
Vise nije bila bleda. Ovog puta bila je potpuno crvena, ili bolje reci zajapurena u licu. Kosa joj vise nije bila ona uredna a haljina joj je izgledala kao da je potpuno mokra.
Iskreno, gotovo ni po cemu se nije razlikovala od svih onih devojaka koje su igrale oko nas.
Idemo - samo mi je rekla kratko, ali gotovo bez i trunke samopouzdanja. Bez reci sam ustao i sve vreme kraickom oka posmatrao gorilu iza mojih ledja da nesto ne pokusa.
Zagrlio sam je oko struka i pokusao da drugom rukom prokrcim put do izlaza. Jelena je bila potpuno mokra.
Tada sam video da joj je i kosa vlazna.
Jesi li mi poneo donji ves ? Trebalo je neka konobarica da ti ga je donela - govorila je drhtavim glasom
Jesam, u dzepu od jakne mi je.
Probijali smo se kroz masu i imao sam utisak da su svi u diskoteci bili potpuno mokri. Probili smo se do izlaza i odmah sam krenuo ka liftu.
Srecom, hodnik u kome se nalazio lift bio je pust i slabo osvetljen. Kada su se otvorila vrata od lifta, na svetlu jasnije mi je postalo zbog cega je Jelena mokra.
Celo njeno telo bilo je prekriveno tankim slojem sperme!!Osetio sam da drhti i samo sam je zagrlio i pribio uz sebe snazno.
Nisam je pustao sve dok kratko zvuk zvona nije oznacio da smo stigli na nas sprat. Jedva sam pogodio kljucaonicu.
Usli smo u sobu i odmah sam krenuo da je svlacim. Uhvatio sam je za ruke i prakticno je odneo do kupatila.
Kada sam pokusao da je ubacim u tus ona je samo tiho i nekako mlitavo izgovorila - nemoj, ne smem pod tus!
Pogledao sam je zacudjeno. Ona samo raskopca haljinu sa ledja, uhvati moje ruke i sklopi ih oko svog struka.
Zacudjeno sam je i dalje posmatrao. Tek kada je naslonila moje ruke na svoje telo shvatio sam da ona ima nesto zalepljeno na sebe.
Pod prstima sam osetio samo flastere i neki zavoj!- jebote, pa oni su nju povredili i morali su da stave zavoje pomislio sam u tom trenutku i okrenuo je za 180 stepeni, ledjima ka meni


Nemoj da diras, boli me - rece gotovo kroz plac
Sta su ti to uradili? - zovimo policiju rekao sam i krenuo ka telefonu
Cekaj!- rece
Sta ces da im kazes ?
Da si silovana i da ti je potrebna medicinska pomoc - rekoh drhtavim glasom
Cekaj, nije tako kao sto mislis - rece nesto stalozenije
Ne razumem- dodadoh dok sam je gledao ne trepcuci
Ovo na mojim ledjima je tetovaza!
Molim ?!?
Jos ne znam sta pise, ali rekli su mi da ne smem da skidam gazu jos 48 sati.
Kakva tetovaza ? Sta se desilo ? - pitao sam, sada vec po malo besno
Donesi mi mokru krpu da se obrisem pa cu ti ispricati. Otrcao sam do kupatila i dohvatio najblizi peskir. Kada sam se vratio Jelena je sedela na krevetu.
Oci su joj bile pune suza. Izgledala je kao odbacena kurva. Rascupane kose, golih grudi, sa haljinom oko struka, . . .
Pa pricaj- morala sam sve da ih zadovoljim. Morala sam sa svima. Posle su svrsavali po meni - govorila je prakticno kroz plac
Delimicno sam bio pripremljen na ovo sto mi je rekla, ali i dalje mi nije bila jasna prica oko tetovaze.
Tetovaza je delo nekog tipa koji drzi tatoo studio u prizemlju hotela. Gazda ga je pozvao i trazio da istetovira nesto.
Ne znam, ni sama ne znam sta je tetovirao. Videcu kad budem mogla da skinem gazu. Na kraju su mi rekli da obucem haljinu i izbacili su me iz kancelarije u kojoj smo sve vreme bili.
Da zovemo policiju ? - upitao sam je
Nemoj. Sami smo za sve ovo krili. Bolje je da ovo sto pre zaboravimo.


Bilo je ovo gotovo sve sto smo te veceri pricali.
Na dalje smo samo cutali, valjda svesni krivice za ono sto nam se desilo. U tisini smo pakovali stvari. Valjda je i Jeleni i meni bilo jasno da odavde moramo da bezimo sto pre.
Spakovali smo stvari i sisli do recepcije. Kada smo prisli recepciji Jelena je oborila pogled i okrenula glavu na drugu stranu.
Mi bi smo da se odjavimo - kratko sam se obratio recepcionaru
Zar vam se toliko ne dopada Spanija ? - upita me ljubazno covek
Problemi kod kuce. Moramo hitno nazad. Mozemo li da dobijemo nase pasose, moramo da pozurimo - rekoh mu kako bih skratio konverzaciju
Naravno, izvolite pasose - rece i dodade mi oba pasosa.
samo jos nesto, imate jedno pismo. Izgleda da je za gospodju - rece i dodade mi veliki zuti koverat.
Zgrabio sam koverat i krenuo ka izlaznim vratima hotela. Uhvatili smo taksi i zamolili ga da nas preveze do aerodroma. Sve vreme smo u kolima cutali.
Jedino je Jelena po malo cvilela zbog ociglednog bola od tetovaze. Citav put to aerodroma, kupovina karata, cekanje na let, let, sletanje na aerodrom u Beogradu i put do kuce, protekli su u neverovatno napetoj atmosferi.
U glavi su mi se stalno vrtele iste slike. Nisam iz sebe mogao da izbacim osecaj krivice. Stigli smo kuci ali se nikome nismo javljali.
Deca su bila kod njenih pa je najbolje bilo da jos par dana ostanemo sami. Predlozio sam Jeleni da odemo do jednog mog poznanika koji radi sa tetovazama, da joj on pogleda ili da ga bar pitamo za savet.
Odbila je to uz obrazlozenje da je mozda nesto sto ne bi trebali drugi da vide.
Iskreno, verovatno je bila u pravu. Prosla su i da dva dana koliko smo morali da cekamo da bi smo skinuli zavoje sa Jelenine tetovaze.
Lagano sam skidao ulepljenu gazu sa njenih ledja. Kada sam skinuo deo vec sam ostao bez teksta.
Sta je?! Pricaj? Pa reci mi - navaljivala je Jelena ali ja prosto nisam mogao da joj to kazem
Najbolje bi bilo da pogledas sama - rekoh joj i postavih ogledalo iza nje.
Neposredno iznad njene zadnjice, na pocetku ledja krupnim crnim slovima pisalo je serbian slut.
Kada je Jelena to videla cini mi se da je trenutno prebledela. Cutali smo neko vreme jer prosto nismo imali sta da kazemo.
Tada sam se setio koverta koji smo dobili kada smo se odjavljivali iz hotela. Otrcao sam do druge sobe i doneo koverat.


Ruke su mi se toliko tresle da nisam mogao da sam jedva uspeo da ga otvorim. Unutra sam pronasao cd koji je bio obelezen sa serbian slut.
U kovertu se nalazilo i parce papira, napisano na engleskom jeziku uz napomenu da prvo pogledam cd a tek posle da citam pismo.
Odjurio sam do racunara i ubacio cd. Ponovo sok !!! Bile su to fotografije sa onog mobilnog telefona na kojima Jelena pusi nekom tipu i kako je ovaj posle guzi dok ona pusi drugome.
Bio je tu i video snimak, ocigledno sa neke od sigurnosnih kamera iz hotela. Jasno se videlo kako Jelena ulazi u kadar, kako prilazi nekim tipovima i pruza im svoj donji ves.
Ovi uzimaju ves i prinose ga nosu. Veoma se jasno vidi da je u pitanju zenski donji ves. Potom jedan od ovih pruza ruku i hvata Jelenu oko struka.
Kada ju je privukao hvata je drugom rukom sa unutrasnje strane butina i rukom krece navise.
Jelena pokusava da ga spreci ali gotovo neprimetno. Ovaj drugi prilazi s ledja, hvata je za grudi i pocinje da ih stiska i da joj ljubi vrat.
Sanker sve to posmatra i dodaje posudu sa ledom. Jedan od ove dvojice uzima kocke leda i pocinje da ubacuje u Jeleninu haljinu,
dok ovaj drugi uzima led i rukom krece ka Jeleninom medjunozju, sto se lepo vidi jer joj je vec podignuta haljina oko struka i jasno se vidi da nema gacica.
Jelena poskakuje od dodira leda ali kao da se potpuno predala, ne opire se.
Tada se pojavljuje gazda, prilazi Jeleni, grabi je rukom oko vrata i uvaljuje joj svoj jezik u usta.
Ne vidi se najbolje da li je Jelena prihvatila poljubac, ali posle nekog vremena gazda pokazuje rukom u pravcu nekih vrata i svo cetvoro krecu tamo.
Jelena ide prva, sa zadignutom haljinom pa se njene carape sa halterima vide iz aviona. Nakon sto su usli u neku kancelariju gazda prilazi stolu, poziva Jelenu da mu pridje i rukama je vuce da klekne.
Jelena je pred njim. Ovaj raskopcava pantalone i vadi prilican komad iz njih. Uzima Jeleninu glavu i gura joj kurac u usta.
Ona je pokusala da ga spreci ali ne dovoljno i njegov kurac je vec sledeceg trenutka u njenim ustima. Potom uzima mobilni i telefonira.
Ova dvojica sve vreme sa strane gledaju i lagano se svlace. Jebote bog kolki kurac je imao jedan, ono nisam video ni u pornicima!!
Nedugo zatim pojavljuje se grupa od pet rukometasa (prepoznao sam Dimu i jos jednog) i s vrata pocinju da se svlace.
Nisam mogao da gledam. Ubrzao sam snimak. Kada sam zaustavio Jelena se upravo spremala da uzjasi nekog ko je lezao na stolu.
Cim se nasadila jedan joj je prisao s preda i dao joj da mu sisa a drugi je prisao z guza i poceo da joj prstima cacka oko cmara.
Nesvestica me je hvatala. Jelene je bila jebana i u guzu !!!


Jos tragicnije je bilo sto se iza nje nalazio upravo onaj obdareni. Nisam mogao da verujem. Jelena je bez vece muke primila onu salamu u guzu !!
Premotao sam jos jedan deo. Sledece sto sam video je da je ovaj iz njenog dupeta izvadio svoj palamar, prisao joj spreda i dao joj da mu sisa.
Pa meni se stomak prevrtao ali izgleda da Jelena nije bila svesna ciji kurac stavlja u usta i gde je on do tada bio. Desetak sekundi kasnije ovaj pocinje da svrsava po Jeleninom licu.
Ova okrece glavu i sperma prska po njenim grudima. U tom trenutku konobarica ulazi u kancelariju i donosi svima pice. Gazda joj daje Jelenin donji ves i nesto joj govori.
Verovatno da mi donese taj ves i da me pita sta pijem. Premotao sam ponovo. U sledecem kadru Jelena je lezala na stolu i sisala naizmenicno ovima pored njene glave a ostali su stajali sa strane i drkali.
Jedan po jedan su svrsavali po njenom telu. Kada je i poslednji svrsio po njenom licu, gazda je dohvatio njenu haljinu i poceo da joj brise lice njome.
Potom je Jelena ustala i drzeci haljinu u ruci nesto pitala. Gazda joj odgovara a ostali pocinju da se smeju. Po Jeleninoj reakciji vidim da je zaprepascena.
Medjutim, uzima haljinu i krece preko glave da je navuce. Tada sam shvatio da je ona haljinu obukla preko sve one sperme!!Nisam vise mogao da gledam i iskljucio sam kompjuter.
Potom sam uzeo ono pismo i poceo da citam. Gazda se zahvaljivao na pruzenim uzicima, izvinjavao se zbog neprijatnosti i izvinio se ako je pogresio sa tetovazom
jer je mozda umesto slut trebalo da napise cocksucker ali to ne bi stalo.


Jelena je sve vreme stajala pored mene i bila na ivici suza. U pismu jos pise da je nasu adresu prepisao iz nasih pasosa te da bi voleo da, kada bude sledeci put dolazio u Beograd, svrati i do nas.
Podvukao je da njegov rukometni klub ima ponudu za nastup na nekom turniru u Beogradu i da bi voleo da Jelena i ja budemo njegovi gosti i da se nada da ce Jelena, svojim prisustvom u svlacionici,
pozitivno uticati na moral njegovog tima. Njegov tim do sada nije dolazio u Srbiju pa se nasi strahovi i dalje nisu ostvarili, ali i dalje ostaje problem Jelenine tetovaze.
Vise nikada nije obukla dvodelni komplet kada smo isli na plazu, niti je nosila svoje omiljene providne kosulje.
Iskreno, nas seksualni zivot se nekim cudom ipak osvezio. Najgore je to sto nas i samo podsecanje Spanije dovodi do jakog seksualnog uzbudjenja i sto Jelena sve redje nosi gacice kada izlazi u grad
bilo sa mnom, bilo sa svojim drustvom. Ko zna, mozda je sve ovo cak i ispalo dobro...

KRAJ!!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 24.0.1312.57
Sa devetoricom
by: dreamer

Dok me nabijao na odebelu batinu i grizao mi  vrat, gnjecio grudi, u velikom ogledalu na zidu sam gledala kako se misici njegove cvrste guze i nogu grce pri svakom pokretu. Uspaljivalo me to do bola. Zabivsi se u mene, obgrlio me rukama i okrenuo nas. Sada je on bio na ledjima, a ja na njemu. Rasirila sam noge kako bih mogla bolje vidjeti. Izvlacio je tu debelu kurcinu skroz do glavica, i onda ga zestoko, ostrim  pomakom kukova, nabijao nazad u mene. Kurac mu je biio sav balav i sjajn od nasih sokova. Volio je da se ne pomjeram previse, nego da me on zakucava zestoko. Uspaljeno sam gledala i osjecala kako me jebe . MOja pickica se uvrtala unutra od zestokih udaraca i povlacila van stisnuta cvrsto oko njegovog debelog kurca. Njegovi kukovi i guza su se pomjerali  brzo i zestoko, dok je on svojim rukama podupirao moje butine i tako mi drzao noge potpuno raskrecene. Pocela sam da svrsavam od cijelog prizora. Moja pickica se grcila u predivnom grcu  a on je nastavljao da me tuca. Vadio bi ga samo na trenutak da promjeni polozaj . Ne volim biti nekativna u sexu, a ovaj covjek je svaki put govorio:"Opusti se i uzivaj", a zatim bi me poceo zakucavati takovom jacinom udaraca da je moje tijelo poskakivalo u vazduh i nabijalo se nazad na njegov kurac, ako sam bila gornja, ili bi me pak zakucao u krevet tako da, cak i da sam htjela, nisam mogla da ucinim pokret. Pocelo mi se dopadati to monstruozno zakucavanje. Postajala sam ovisna o tom manijackom sexu s njim, a njegove misice su me izludjivale. Osjecala sam njegovu nadmoc, a sve je cinio na nacin da sama pozelim da osjetim tu njegovu nadmoc. Bio je sportista, misicav i izdrzljiv. Cesto smo isli na zabave sa njegovim kolegama iz tima. Neki do njih su bili slobodni, neki ozenjeni, neki u vezama, ali je uvijek neki od njih ispricao po neku dogodovstinu iz svog sexualnog zivota u kojima su svi uzivali. Nekad sam znala zamisljati da sam na redaljki s nekima od njih, zamisljala sam te misicave guze i noge, kako se grce dok mi se nabijaju u pickicu, kako prelazim rukama preko guzova jednoga od njih dok me jebe u usta zestoko, dok drugome zvacem pickicom kurcinu, kako im drkam i kako se redaju na meni. NIkada nisam Andreju, svom, decku priznala o cemu fantaziram. Oni su inace izlazili svakog cetvrtka po lokalima, i to su nazivali "Muska noc!" Jednom sam zatrazila da prisustvujem jednoj od takvih veceri, misleci da ne moze biti mnogo drugacije od zabava na kojima sam prisustvovala, ali je Andrej podigavsi obrve, rekao:"Ne draga, ne zelis to!" Bila sam uporna govoreci:"Bas to zelim!" Onda je sjeo, povukao me u krilo i poceo da mi prica kako su, davno prije, mogle i djevojke/zene da prisustvuju tim nocima, kako je jedne noci bila samo jedna  djevojka, a oni, uvijek pricajuci sexualne dogodovstine, napaljeni i ludi, te su svi redom pojebali djevojku, drugi put su to uradili zeni jednog igraca i djevojci drugog, jer su tada bile njih dvije prisutne. Od tada se sastajemo samo oni, muskarci. Osjetila sam kako mu se od uzbudjenja kurac digao, te sam mazno pocela da mjesam guzovima i govorim mu:"Pa, daj onda da i ja budem slijedeca..."
To ga je uspalilo do te mjere da je poceo da cijepa sa mene odjecu i da me tuca zvjerski. Od tada, znajuci da ga to jako uzbudjuje, ispitivala sam ga:"Seceru, sto bi tvoji momci iz tima uradili da ih, recimo pozovemo sve skupa ovamo na pice?" On bi poceo da opisuje za svakog igraca ponaosob, sto bi mi radili i to nam je oboma bilo kao zacin za  ionako lud sex. Jednog cetvrtka dok je odlazio da se nadje sa suigracima, upitala sam ga opet mogu li se pridruziti, te kad se nasmijesio misleci da se salim i rekao:"Hoces da budes pojebena od svih njih, a?" Smjesila sam se i rekla mazno :"Ahaaa" Pljesnuo me po guzi i rekao:"Zasto i ti ne izadjes sa drugaricama?" "Pa zato sto one ne mogu da me pojebu!" Kad sam to izrekla, Andrej je poceo duboko da dise, a zatim mi je priznao da me zamisljao i nekoliko puta i sanjao da mi to radi skupa sa svojim klupsim kolegama. Uhvatila sam ga za kurac....nije mogao da se zaustavi..bio mu je dignut i cvrst.....kleknuo je ispred mene, ali sam ga povukla i trazila:"Odmah me pojebi!" Morala sam imati kurac u sebi...toliko sam bila uzbudjena. Bio je to najintezivniji sex koji smo imali. Ostala sam da lezim, zatvorenih ociju i zamisljajuci da lezim nakon sto je moja pica prozvakala sve kurceve Andrejevih drugara. Dok je on izlazio, ja sam zavlacila prste u svoju picu i zamisljala da me nabijaju na svoje uspaljene batine. Nakon pola sata sam se istusirala i nasminkala, sredila kosu i uzela taxi. Za 20 min sam bila pred klubom hotela u koji je Andrej rekao da idu. Jos sa ulaza sam ih vidjela kako se smiju i nazdravljaju. Prisla sam sanku, sjela na barsku stolicu. Razrez na mojoj suknji se otvorio do kuka jer se suknja podigla. Na kosulji sam otkopcala 3 dugmeta, te je i moj cipkani grudnjak vireo.  Pijuckala sam svoje pice koje mi je konobar donio i cekala. Znala sam da ce me prije ili kasnije neko od njih primjetiti. Neki od njih su ustajali, isli do wc-a ili se na trenutak pridruzili nekome od gostiju, ali su se svi vracali nazad za svoj stol. Proslo je vise od pola sata. Gledala sam te zategnute sportske guze, snazna muska prsa i misice na rukama i uspaljeno zamisljala da me doticu njima, da me nabijaju na svoja cvrsta koplja. Neki muskarci su mi prilazili, mogla sam za cas da budem pojebana, ali ja sam zeljela Andreja i njegove prijatelje. Konacno, nakon skoro sat, Nikola, jedan od Andrejevih suigraca mi je prisao smjseci se i ne skidajuci pogled sa mog dekoltea rekao:"Ne mogu da vjerujem da si to ti, Iva!" Smjesila sam se i rekla:"Pa, kad bi pogledao u moje lice, umjesto u grudi, uvjerio bi se da sam to ja!"
"Oh, izvini!" rekao je:"Znas nas muske!"
"Znam neke!" Nego, ne izvinjavaj se, i meni prijaju takvi pogledi!"

"Pa, sto radis ovdje?" pitao je.
"Spijuniram vas!" cerekala sam se.
Pitao je sto nisam dosla sa Andrejem. Smjesila sam se , liznula rub case i rekla:" Htjela sam, ali mi je Andrej  rekao da je preopasno za mene! Ja po prirodi radoznala, morala sam sama da se uvjerim da li stvarno neka opasnost vreba  sa zeljom da se njemu, ne daj Boze, nesto lose ne desi!"
" Nadala sam se da je skuzio da sam upoznata sa prijasnjim desavanjima i da sam i dosla po to. Uhvatio me za misicu i poveo prema njihovom separeu. Andrej je iskolacio oci vidjevsi me. Ustao je zbunjeno, poljubio me. Rukovala sam se sa ostalim igracima. Brojala sam, sa Andrejem, bilo ih je devetorica. "Uh, dal cu moci da se pojebem sa svima njima, hoce li moja pickica izdrzati ? " pitala sam se u sebi. Ni na trenutak nisam se dvojila hoce li se to dogoditi. Znala sam da cu dobiti sto sam naumila. Kada sam sjela pored Andreja, prigrlio me i poceo da mi ljubi vrat,  a zatim prosaputao na moje uvo:"Ti znas da ce te svi oni pojebati nocas, zar ne?" Duboko je disao, vec vjerovatno zamisljajuci scenu zestoke jebacine. "Pa, zar nisi to zamisljao i zelio?" Pitala sam sapatom ljubeci ga pored uha . Rukom sam presla preko njegove butine, skroz do prepona. Dosta se pilo, bilo je veselo. U jednom trenutku, Andrej mi je pogladio butinu jer je moja cijela noga bila otkrivena, posto se suknja podigla i razrez je sezao skroz do kuka. Najprije me gladio vanjskom stranom butine, a zatim pomjerio ruku na unutrasnju stranu moje butine. Ocekujuci moje gacice, iznenadjeno je uzviknuo :"Pa ti nemas gacice!" Svi su pogledali prema nama. Alkohol je ucinio svoje a uspaljenost me nije pustala vec satima. Samo sam besramno zacvrkutala:" Jbs gacice! Zelim da  je pri ruci za upotrebu!" Zakoracila sam ga i pocela da mjesam guzom u njegovom krilu, protegnuvsi se mazno. Jedan od igraca je trljao svoje prepone i zaviknuo:"Hodi malo meni u krilo!" Andrej se podigao samnom okacenom oko njegovg vrata rukama . Njegove ruke su bile na mojim guzovima. Prosaputao je:"Jos uvijek zelis ovo da ucinis?"
"Daaa!" Primaknuo se momku koji je pozvao na blud , spustio me u njegovo krilo, i sjeo pored njega, otkopcavajuci svoje hlace i vadeci kurac. Dok sam mjesala kukovima oponasajuci vodjenje ljubavi u krilu njegovg druga, Andrej mi je ponudio kurac. Otvorila sam usta i njegova debela batina je vec bila duboko u mojim ustima, a odmah iza toga i kurac drugog igraca koji je izvadio svoj, Pusila sam ih naizmjenicno, dok je momak kojem sam u krilu, pokusavao da izvadi svoj kurac iz hlaca. Dvojica igraca su nestali i vrativsi se, saopstili su da smo svi popili i da zabavu mozemo nastaviti u sobi koju su upravo uplatili da bi nam bilo prijatnije. Momci su nevoljko strpali svoje batine u hlace. Bila sam pijana ali uspaljena do ludila. U liftu sam stajala ispred Andreja, on je trljao svojim kukovima moju guzu. Povukla sam jednog od  momaka prema sebi i rekla:"Zelim da probam u sendvicu..."Lift se zaustavio i izasli smo. Cim smo usli u sobu, momci su poceli da se skidaju, da skidaju mene, poceli su da se guraju. Pijano sam se kikotala govoreci:"Ne gurajte se! Svi cete doci na red! Ne idem odavde dok se ne pojebem sa svima vama!" Nastupilo je ludilo. Lezala sam na krevetu, jedan od njih je rasturao moje vilice kurcem, drkala sam dvojici, dok me cetvrti zestoko nabijao. Orgazmi su dolazili jedan za drugim, kao i muskarci u mojoj pici. Dugo su me tucali na ledjima, izmjenjivali se jedan po jedan, a zatim me jedan od njih okrenuo i poceo tucati u guzu. Najprije mi je teskom mukom ulazio, onda mi je nabio kurac u razvaljenu, mokru picu, tako ga ovlazio i onda sjurio u moju guzu. Nakon sto me dobro razradio, tako nabodenu na kurac me okrenuo na ledja i pozvao:"Momci, hajdemo po dvojica!Znate da je rekla da zeli u sendvicu!” Odmah se nasao dobrovoljac i tako su poceli da me jebu po dvojica rasturajuci mi i picku i guzu, a usta su mi bila non stop puna kuraca. Svrsavali su mi u usta, po licu, po grudima. Kada su poceli da me jebu, mislila sam da necu izdrzati da ih sve skupa zadovoljim jer me nakon cetvorice pocelo boljeti, ali nakon nekog vremena jedan od njih me podigao i nabio na kurac na stojecke. Dok me drzao tako nabijenu na kurac, odozada, u picku i drzao mi noge raskrecene, u ogledalu sam vidjela kako mi njegov kurac ulazi i izlazi u picku potpuno pomodrelu od jebacine, pocela sam se ponovo uspaljivati. "Hocu dva kurca u picu! Jebite me! Jebite me u picu! Hocu dva kurca!" stenjala sam. Andrej je prisao i uhvatio me za noge, za butine i primaknuo se, savio moje ruke oko svog vrata i poceo da trlja kurcem moju picku nabodenu na kurac njegovog druga, a uskoro je i sam poceo da prodire. Jebao me zivotinjski, svako malo bi usporio i primicao ,mi svoje lice, ljubio me i grizao mi usne uspaljeno. U jednom momentu mi je sapnuo:"Hvala ti za ovo!" "Hvala tebi duso!" prostenjala sam. Muskarac koji me tucao odozada je svrsio i izvadio kurac, a odmah  za njim je svrsio i Andrej. Tako nabijenu, ponio me prema kupatilu i tako nabijenu me unio pod tus. Pustio je vodu da curi po nama, sapirao je spermu sa mog tijela, moje pice, a onda mi zavukao prste u picu. "Boli li te?" upitao je. "Ne, nastavi dusoooo!" prodirao je prstima u mene. Usjecala sam sve jaci pritisak. Njegova 4 prsta su bila u meni. Kleknuo je ispred mene i poceo da mi lize picku govoreci kako ga izludjuje moja razvaljena picka. Nabijao je jezik u mene, gurao svoj nos, prste, a uskoro, njegov kurac je bio u punoj erekciji te mi ga je nabio i poceo da me jebe stojecki. Zbog polozaja u kojem sam stajala, ulazio mi je samo polovinom kurca ali je moja uspaljenost ucinila da pocnem svrsavati, a odmah za mnom i on. Zamotao me u peskir. izasli smo iz kupatila. Neki od momaka su otisli a neki od njih su se smjeskali ii rekli da cekaju drugu rundu. Legla sam na ledja, rasirila noge i pocela da masturbiram. Gurala sam u sebe 4 prsta, kruzila njima, onda bih se okrenula na stranu i zavukla si prste u picu odostraga. Kurcevi su svi bili napeti . Ustala sam, prisla jednom od njih, zakoracila ga i spustila se na njegov kurac. Pocela sam da se nabijam na njega. Uhvatio me za guzove i poceo da mi pomaze, podizuzi me i nabijajuci rukama na kurac. Cim je svrsio, blago me odgurnuo od sebe, a onda me drugi povukao na sebe i zabio mi kurcinu u picu odostraga, pri cemu mu se pridruzio i drugi, nabijajuci se pored njegovog kurca od naprijed. Picka mi je bila sva utrnuta, ali sam kao nimfomanka trazila jos i jos i jos. I davali su mi. Kada se i zadnji od njih zadovoljio, ja i Andrej smo odlucili da ostanemo i prespavamo, a ostali su otisli. Ponovno smo se tusirali i onda smo legli. Andrej je opet poceo halapljivo a me lize. Samo se na trenutak odvojio od mene i prosaputao:"Jao sreco, obozavam tvoju picu! Ona je nocas primila 9 kuraca bez problema. Oh! Oh! ponovo je poceo da me lize dok mu je kurcina bila ponovo kao kamen. "Pojebi me duso," zastenjala sam mu na uho. "nisam se vec dugo pojebala!" Kao da sam stisnula okidac, neko ludilo ga je uhvatilo, zgrabio me za guzove i povukao me prema rubu kreveta a zatim mi zadigao noge skroz preko glave i sjurio kurac. Kidao mije picku zestinom udaraca. Njih osmorica su me jebali te noci, pored Andreja, ali me picka nije toliko boljela kao tokom ove zestoke jebacine. Osjecaj je bio nesvakidasnji. I bol i slast u istom trenutku. Svrsili smo zajedno .
Slijedeceg dana, picka mi je bila sva modra, izudarana, natecena, ali sam bila zadovoljena. Cim bi pomislila na prethodnu noc, picka bi mi pocela pulsirati. Jedva sam cekala kada cemo ponoviti takvu ludu noc.
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 24.0.1312.57
Jebozovna – II dio
by: kurajberrrr

Jos se cestito ne rastadosmo, a, sve je govorilo da cemo se ubrzo ponovo sresti...
          Samo je trebalo da snaha moje zene, ponovo dodje radi sopinga, ja to javim bratu i prijatelju ugostitelju da nam rezervise sobu u svom motelu... Naravno, pored sobe i mala ljupka sobarica, inace njegova sestricina, je bila u "Paket aranzmanu"!
          - Juuuu!!! Zeteee!!!... Sto si postao navalentan... - prekorevala me je surnjaja, sto sam joj, zestoko je zvalaveci, nabijao "Prstenac" ispod zadignute suknje, prilikom doceka na autobuskoj stanici! Dobro je, sto je autobus stigao kasno uvece, i sto nije bilo mnogo ljudi, inace bi bilo sramote...
          Sreca me je i dalje pratila!
          Jedva se ugurasmo u prepunoj "Sesnajstici" na zadnjoj platformi... Kod "Doma omladine" sidjose dvoje - troje, taman toliko, da se smestimo u cosak i tako pripijeni jedno uz drugo "Provedemo" ostatak puta! A, bas smo se tako "Provodili" da sam se uplasio preranog svrsavanja, karaktristicnog za muskarce sa njome... Cesto cimanje, naglo kocenje, preticanje uobicajeno kod vozaca busa koji zure da sto pre zavrse smenu, i na svakoj stanici ulazak vise putnika nego sto ih je sislo, ucinilo je da sam se, polako ali sigurno, blizio izdajnickoj mrlji na pantalonama! Naravno, da je ona prakticna kao i uvek, preventivno, posegla za papirnatom maramicom, i, onako rastvorenoj u saci, mi je zavuce u pantalone...
          - Hajde!... Svrsi!!!... Svrssssiii!!!! - saptala mi je na uvo, istovremeno ga snazno drkajuci!
          Bili smo tada kod "Tri bika", i naravno, kao pravi dzentlmen resih da joj se revansiram, udarajuci joj opet prstenac, tim pre, sto sam prilikom "Pozdravljanja" utvrdio da nije nosila gacice... I tako, ona sa kurcem u ruci, a ja sa prstom u njenom supku, blizili smo se vrhuncu, koji nastupi bas negde kod bioskopa "Slavice"! Imali smo dovoljno vremena da se oboje sredimo...
          - A, sada, kao da nista nije bilo... Obecavas!?...
          - Naravno da obecavam, i meni je u interesu, da nase "Igrice" sto duze traju...
          Djavo mi, ipak, nije dao mira, pa mi je prilikom vecere, cesto ispadala cas viljuska ili noz, i tom prilikom bi zavirivao ispod stola, a ona namerno sirila noge, pokazujuci lepo fazonirani venerin brezuljak, i glatku pickicu!!! Odusevile su me temeljne pripreme, snahe moje supruge za sutrasnji okrsaj!

                    Sutradan se nadjosmo na buvljaku, brzometno obavismo trgovinu uz obavezno "Otvaranje" i jednog i drugog, i u tacno zakazano vreme stigosmo u motel. Sada nam nije smetala voznja bratovljevim "Wartburgom"!
          Sa sirokim osmehom doceka nas ljubazni domacin, i odmah nas povede u ovog puta, apartman, mnogo veci i lepse uredjen! Na stocicu je bila kibla sa ledom i u njoj poveca flasa sampanjca, kao i oval sa prsutom i kackavaljom, pa cak i sitni kolacici i torta! Uplasih se, da cu zbog moje patoloske zelje za dobrim zalogajem, zapostaviti moju lepu Gogu... Ona se kao kraljica u svojoj raskosi i lepoti, udobno smestila na sofi, prekrstivsi noge, dajuci na znanje, muskarcima koji su joj prilazili da sednu pored nje, meni vec znano - da ne nosi gacice!
          Odmah otvorismo sampanjac i nazdravismo ponovnom susretu!
          Da smo nas troje u pitanju odmoh bi stupili u akciju, ali, ovako smo tvrdili pazar, tim pre sto nije bilo ni traga ni glasa od gazdine sestricine... Lagano smo mezili sunku i kackavalj i pijuckali sampanjac, i sve to uz pravo utrkivanje u davanju komplimenata mladoj dami... Naravno da joj je to, pomalo narcisoidnoj - prijalo!
          Moj brat i priatelj su je svaki sa svoje strane, milovali i mazili, ljubili joj ruke i nudili meze i dosipali penusavi sampanjac...
          Ja sam sve to posmatrao ali i snimao kamakoderom, koji sam tako povezao, da se sve, veoma dobro videlo na velikom tv-ekranu! Hipnotican objektiv kamere probudi u njoj egzibicionizam i stade se tako namestati da je atmosveru dovela do usijanja... Srecom, kamera je bila digitalna, inace bi se traka u filmskoj kameri - zapalila!
          Naredila im je da se svuku potpuno goli... I ja skidoh sve sa sebe, i ako me ona pored njih dvojice nije ni primecivala! A, imala je i te kako razloga! Znamo vec za povecu alatku mog burazera, ali "Cudo" u gazde, je bilo skoro duplo vece od moga, i cak za nijansu deblji, da me ni to nije moglo utesiti!
          Moja surnjaja se nije dala impresionirati, sa podjednakim zarom je nadrkavala obe kurcine, sve se, uzgred, igrajuci sa njihovim povecim mudima...
          - Necu da mi se isfleka haljina, kako ste narajcani, svu cete me isprskati spermom!... - rece, i skide haljinu, koja je i onako vise otkrivala - nego pokrivala!
          Trudio sam se da zabelezim kamerom svaki detalj... Sreca, da je televizor bio tacno preko puta velikog francuskog lezaja, na kojem su presli, tako da povremenim pogledom prema ekranu, nisu kvarili utisak dokumentarnosti snimka!
          Njih dvojica su legli, a ona sede na usta mog brata i zglaba gazdinu kurcinu... Dok se ustima i grlom nabijala na orijasku kurcinu, desnicom je zestoko drkala, ne toliko manji, ali ipak manji kurac mog brata!
          Prisao sam, ne u nameri, da im se pridruzim, vec da iz blizine registrujem i najsitnije detalje!
          Kada sam se priblizio, ona lascivno pogleda u kameru, a ztim poce da licka poveci glavic, a onda ko anakonda, polako ali sigurno usisava palamar! Kako je htela da se skoncetrise iskljucivo na "Gutanje sablje", ona ostavi brata i potpuno se posveti gazdi... Bio sam svedok snimanja nove verzije:"Dubokog grla", ali to ne bese cuvena Linda, vec prelepa Goga!
          Na ekranu je sve izgledalo jos upecatljivije...
          Prosto se moglo videti prodiranje debelog i dugackog pendreka, koji je sireci ga, grlo, cinio gotovo providnim!!! Malo se povrati nazad, pa kraickom oka proveri, da li sam dobro uhvatio kadar, i onda se snazno nabi grlom na kurcinu, ucini mi se nikada vecu,koji je polako nestajao u njenom zdrelu... Nije odustajala, dok nije svjim prcastim nosicem, dodirnula njegova dlakava muda!!!
          Kada ga, najzad, izvadi iz usta, iz njega siknu pravi gejzer sperme!!!
          "Cirkuzantkinja" poskoci, i na jos bljuvajuci vulkan, nabi svoju prelepu pickicu!
          Znao sam sta sledi, pa na stativ pricvrstih kameru, podesih tako da je zumom obuhvatao sve od skoro celog francuskog lezaja pa do najsitnijih detalja... Naravno da se brat vec saziveo sa ulogom, i poskoci na noge lagane, i odmah ga ponudi njenim usnama, ali se ona ne zadrza na poljupcima, vec ga proguta vec razradjenim grlom!
          Ja sam, trudeci se da ne zaklonim kadar, prstima polako sirio malenu rupicu, koja se stisnuta, od uljeza u rascepljenoj pickici koja je halapljivo gutala  ogromni zalogaj... Ubacivao sam prst pored prsta, dok ne izbrojah setri, a onda me brat odgurnu i u guzu joj iz cuga nabi kurac do jaja... Nista se dalje nije videlo od slapljenih muda muskaraca...
          - Napunite mi sve rupe... Gde si zete, da posisam tvoj lilihip, najsladji kurac, koji sam ikada probala!... - hrabrila je mene sujetnog... I, ja je bez pogovora, poslusah! Pogledah prema tv-ekranu, i videh fantastican prizor: - Raspojasanu sumsku vilu u sendvicu izmedju dva satira, a ja treci sam se uzivajuci potpuno prepusto njenim ustima i dugim prstima, koja su mi po mudima prebirali i cackali supak... Za to vreme su je momci sihronizovano nabijali na svoje kurcine, a ona je kao struna na njfinijem instrumentu, vibrirala izmedju njih...
          Krik, moga brata ispuni sobu...
          - Hocu da svrsiiim!!!... A, neeee moguuu... Suvise je uskaaaaa... Tako mi ga steglaaaa...
          - A, ti ga izvadi, pa mi isprskaj guzu i ladja!... - rece, prethodno: "Ispljunuvsi" mog Davida, u poredjenju sa njihovim Golijatima!
          - Gospodjo, da pitam, smem li da svrsim u vasu prelepu...
          - Ma, puni ne trabunjaj... Puniiiii!!!... - zavriska.
          - Jesam li propustila nesto?!... - procvrkuta devojcica, koja odevena poput skolarke, sa sve mokasinkama, belim dokolenicama, kratkoj plisiranoj suknjici i beloj kosuljici, sa sve kikicama na glavi, jos su joj pege oko nosica falile... - Da li sam vam nedostajala?... - smeskajuci se, zapita...
          - Sto se mene tice, ja sam ubijao vreme, cekajuci tebe!... - rekoh joj odusevljen.
          Ona je ispred sebe gurala malena kolica, sa nekoliko flasa sampanjca, u kiblama sa ledom...
          Nije skidala oci sa ujakove kurcine koja je jos napeta bljuvala spermu, i ako je pre nekoliko trenutaka, do vrha napunila Goginu halapljivicu!
          Otvorio sam dve flase i dao ih muskarcima, a oni stadose da zalivaju zedna usta gole bahanatkinje... Nesto je gutala a nesto niz grlo slivalo, preko nabreklih dojki do pupka, odakle je moj brat sampanjac pio! Devojcicin ujak je sa Goginog klitorisa sisao ono sto je do njega dolazilo.
          Ja otvorih trecu flasu i muckajuci je stadoh da polivam devojcicu, onako kako to rade pobednici u "Formuli 1"... Namera mi je bila da belu bluzu i bele gacice ucinim potpuno providnim, ne bi li naslutio njene atribute... Kada sam i drugu flasu sampanjca ispraznio na nju, ispod sleplenog tekstila ukazase se oble guzicice, goluzdrava pickica i prelepi cvrsti sisici!
          Najociglednije je, na taj prizor, reagovao bas ujak!
          - Ujko, ujko!!!... Sta se to desava sa vama!!!... - prekorevala ga je sestricina... Ali incest je ne spreci, da se oslobodi moje nasrtljivosti, i potrci kod ujaka i zaglaba njegovu kurcinu... Ali ni glavic nije mogla progutati!!!...
          Naravno da je zlocestu devojcicu trebalo kazniti, i ja joj ga bez pardona zakrkah u maleni supcic!
          - Aaaaaaa!!!... - zavriska dete, sto perverzni ujak iskoristi, da joj ga malo vise nabije u usta!
          I, snasa se pridruzi "Kaznjavanju", sto je devojce tako brzo baci u drugi plan, da joj je glavu nabijala na, sada, vec do maksimuma eregiranoj kurcekanji!!!... Ucinilo mi se da umire, i samrtnickim ropcom mi guznim crevom zvace kurac...
          - Svrsavaaaam!!!... - najzad se oglasih...
          - Meni u usta, zeteeee... Volim tvoj nektarrrr... Tvoju gustu spermu, ukusnu kao i jela koja mi spremas...
          Ostavih devojcicu i poleteh, da u prazno ne ode ni jedna kap!
          Sa ogromnim uzivanjem sam se praznio medu njene lepe usne!
          Zadovoljstvo mi je povecavalo, njeno za mene poznato, isisavanje kicmene mozdine!!!
          Impresioniran, i ako u poodmaklim godinama, i posle ejakulacije kurac mi ostade tvrd!... Jos malo mi je lickala glavic, grickala mosnice, zabijala siljati jezik u procep na vrhu, i onda me gurnu na krevet i zajaha!... Uzivao sam u njenoj posvecenosti mom zadovoljstvu, ali su ostali imali druge planove...
          Prvo, mi malecka zajaha lice, tako da sam mogao mojim nosem dzaram cmarak, a ustima i jezikom rovarim po njenoj goluzdravici!!! Nisam video, ali sam znao da se dve nimfe medjusobno ljube... Naravno, da muskarci ne htedose da budu zapostavljeni, vec svoje kurcine prepustise vragolastim prsticima i usnama...
          Kurati ujko pokusa da se nekako dokopa sestricinih genitalija, sto ja odlucno odbih, ne zeleci da se jednooki dzin mota oko mojih usana!!! On se nevljno okrenu snasi, i svojim glavurdanom pokusavase da prodre u njen supak... Goga, "Majstor sendvica prvoga reda", se brzo snadje, i vec sam osecao kako mi njegov kurac pritiska moj... Tesna pickica je svakim santimetrom njegovog prodiranja u njeno guzno crevo, postajala jos uza... Ja sam se prepustio uzivanju, njih dvoje su radili za mene, njegovim pritiskanjem kroz njenu utrobu i kontrakcijama vagine i anusa...
          Zeleo sam da saznam granice izdrzljivosti moje surnjaje, ali odjednom mi to postade strano... Jednostavno zeleo sam da uzivamo, u svakom trenutku ovog nesvakidasnjeg dogadjaja... Ali iznenadih se kada osetih necija muda, da su pritisla moja!!!... Neverovatno, ogromna kurcina je do kraja bila u njenoj guzi!!!... Sirom otvorenih ociju sam gledao njeno lice koje je ocrtavalo i bol i patnju i uzivanje cak, a preko svega toga se kao neka aura, sirilo sladostrasce!
          Ipak su se "Rekordi" nekom drugom motali po glavi, a kome bi, ako ne Gogi, mi muskarci smo suvise sujetni da bi se u bilo cemu takmicili... Ali zene... Zene su vec nesto drugo, one nesvesno srljaju u zelji za necim drugacijim, vecim , boljim, snaznijim... Nesvesne, da i same podlezu kriterijumima...
          - Hajde ujko, jebi malecku!!!... Da vidimo ko je bolja "Jebaljka", i cemu si naucio svoju sestricinu!?...
          - Ovo nam je prvi put!!!... - gotovo u glas, rekose...
          Nas troje zacutasmo...
          - Ali, ujko moj dragi, znao si da cu na ovo pristati, jer sam vas puno puta gledala, tebe i tvoju setru, moju majku, kako se kresete!... - objasnjavala je devojcica... - Kada sam pitala mamu, zasto to radi sa bratom, ona mi je odgovorila, da ga druge nece onako kuratog!
          - Sa mnom, ne bi imao problema!... - rece Goga, pa prstima rasiri guzove, i kada joj gazda motela izadje iz supka, ukaza se ogroman zevajuci krater!!!
          Devojcica, brzo pridje i stavi svoju malenu rucicu sa stisnutom prsnicom u Gogin supak...
          - Uh, kako je topla... - rece, ne prestajuci da nabija pesnicu...
          Trebalo je perverznu malu, nauciti pameti, pa nevoljno ostavih tesnu pickicu moje surnjaje, i rucicu koja mi je kroz guzno crevo drkala kurac i krenuh ka osvajanju jos neosvojenog, a to je da malecku jebem u usta, moj zapostavljeni burazer u guzu, a ujko u danas nejebanu pickicu svoje setricine...
          Vristali smo i groktali, cicali i krestali, u naletima snaznog svrsavanja!
          Nafilovasmo sve otvore malene devojcice, i skljokasmo se sva trojica pored nje...
          Valjda, saosecajuci se sa curetkom, koja je onako sicusna, morala zadovoljiti tri bludnika, a da sama ostane nedojebana, nasa se snasa potrudi da joj jezikom nadoknadi propusteno...
          Odjednom, popijeni sampanjac proradi i odoh u toalet...
          Osetio sam nekog iza sebe... Okrenuh se i spazih Gogu... U ruci je drzala kameru smeseci se...
          Znao sam sta mi je ciniti, uzeh kameru i poceh sa snimanjem nase pisurijade...
          Ispisavao sam joj se u usta, po licu i pickici, a posle oboje istusirali!
          Valjda po ugledu na nas, dva muskarca su se ispisavali po malenoj devojcici, istovremeno je polivajuci sampanjcem!!!... Penusave lokve hladnog sampanjca i tople mokrace su se sirile mo mladom telu... I, Goga im se pridruzi, ali se sorala direktno devojcici u usta!!!
          Moj brat, prijatelj ugostitelj i njegova sestricina odose u kupatilo da se tusiraju...
          Ubrzo se burazer, vrati pokazujuci da su se ujko i sestricina ponovo dovatili...
          - Sta mislis, zete, da li cemo ovo ponoviti?!...
          - Paaaa... Ne znaaam... - neodlucno cu.
          - Ja sam uvek - za!... - naravno rece moj brat od tetke.
          - E, ja, verovali ili ne, cisto sumljam, da cu nesto slicno ponoviti... Ujko je previse kurat...
          - A, mala perverzna!!!... - dodadoh, ja...
         - Vas dvojica ste mi sasvim dovoljni... - zagrlivsi nas, rece nasa snasa...
          Zahvalni, obuhvatismo je, svako sa svoje strane oko struka, i tako zagrljeni odosmo, ne pozdravivsi se cak...
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 24.0.1312.57
Mali idelani zabačani hotel
by: Black Magic Woman

Tog dana sam bila uzasno nervozna....nista nije islo kako treba...od ranog jutra kada me je covjek sasvim pristojnog izgleda zamolio za pare koje mu trebaju za hljeb...dana koji je bio suncan i lijep, ali se meni cinio kao najduzi na ovome svijetu, jer je posao bio ispcrpljujuci...a nepravda na poslu toliko velika da se nije mogla izmjeriti cak ni kilometrima....kobnog poziva gdje mi je receno da je pas moga tate dozivio nesrecu...nije lose ali i dalje nije dobro...upornog telefoniranja veterinarima kako bi intervenisali, jer ne mogu otici kuci tek tako sa posla...barem nesto je bilo uspjesno...intervencija uspjela, pas dobro..nesto je danas ipak proteklo uspjesno... i napokon se i dan koji me je gusio privodio kraju...pomislila sam: samo jos da se odvezem kuci uz glasnu muziku, da zaboravim na sve i da se opustim uz toplu kupku i casu crnog vina...

Muzika u autu je mozda za neciji ukus bila preglasna...ali za mene bas dovoljno glasna da razbije ruzne misli proteklog dana....vec je padao mrak i bilo je vjetrovito i hladno...ritam koji sam odjednom cula nije bio ritam od pjesme na radiju...nesto je cudno kuckalo...nakon sto sam stisala muziku, shvatila sam da cudni zvukovi ustvari dopiru iz mog auta...slag dolazi na kraju...iskoristila sam prvo prosirenje i parkirala auto...mozda to nije bio bas idealan potez koji sam napravila...vrhunac mog uspijeca oko auta je podignuti haubu, nasuti vodu za brisace i provjeriti ulje...od svega navedenog u ovom momentu mi nista nije znacilo...podigla sam haubu, pogledala unutrasnjost auta, shvatila da ne shvatam nista, pa sam se ponovo zaputila u auto...upalit cu ga, pojacati muziku, i nastaviti dalje u nadi da necu cuti ritam koji proizvodi samo auto...okret kljuca u bravi je bio bezuspjesan...dobro u svemu tome je bilo sto se ne cuje ritam kuckanja...ali nije se cuo ni rad motora....kao sto rekoh...slag na kraju...intervencija veterinara je bila puno laksa u odnosu na uzaludne pokusaje doprijeti do bilo kakvog mehanicara....ne javljaju se, ne rade, imaju puno posla, ne mogu doci na lice mjesta jer se nalazim u zabiti  i i i .....divota....mrak je vec poceo da preovladava dan...a ja se nalazim sama na mjestu kroz koje mozda svaka 2 do 3 sata prodje neko auto...zasto sam se bas danas odlucila da idem zaobilaznim putem...trebalo je da cekam u guzvi....kasno saznanje...

Vjetar mi je fijukao oko glave....kosa se pretvorila u kustravi zbun pokusavajuci bezuspjesno da se vrati na svoje mjesto....cekajuci tako ni sama ne znam sta...mozda pomoc odozgo...pojavi se u daljini jarko svjetlo...spoznah farove i ponadah se da ce to biti, ne mozda automehanicar, ali barem neko ko se vise razumije u auta od mene...kako su se svjetla priblizavala, tako brzo su mi se misli gomilale, da li da stopam? Da masem? Da ga pustim da prodje, mozda sam stane?...i odlucim se za drugo...obzirom da je vec bila noc, mozda se nisam najbolje isticala...ali auto je samo proslo...mora da zensko vozi...okrenem se prema svome autu i odlucim da cu se vratiti unutra, provesti noc tamo...bice to jos jedno iskustvo...nazvala sam supruga, rekla mu sta se dogodilo, ali on je bio isuvise daleko da bi dosao...snaci cu se sama....cim sam sjela unutra, vidjela sam crvena svjetla koja idu prema meni...sad vec i haluciniram...svjetla su se priblizavala, pa sam shvatila da ustvari auto ide prema meni u rikverc....nije moguce da se sofer-zena od maloprije vraca...auto je stalo na prosirenje ispred mog auta, ali sam mrak i zabit u kojoj sam se nalazila poceli su negativno da uticu na mene....ko ce sada izaci iz tog auta?...Misli koje su pokusavale da odgonetnu ko se nalazi u autu prekinute su kucanjem na prozor...izasla sam iz auta i pogledala ga....visok...lijepo građen muskarac...oci izrazito plave i duboke....ruke lijepe i njegovane...nemoguce da su automehanicarske...nesto me je pitao, ali nisam ga cula, valjda zbog moje moci zapazanja...i maste..."Molim?" zaustih...a on ponovi to nesto "Mogu li ti kako pomoci?" meni se ne moze pomoci pomislih..."ako znas nesto oko auta, mozda i mozes...ja samo znam da je nesto kuckalo, i da nakon gasenja auta vise nisam mogla da ga upalim" gledao me je tim prodornim plavim ocima i zamolio me da otvorim haubu...super, to je nesto sto znam...otvorila sam je i ubrzo se nasla pored njega ispod haube, ocekujuci da ce makar on nesto znati o toj silnoj mehanici unutra i reci mi da uopste nije veliki kvar...gledao je, pa cackao prstima po cijevima i sitnim dijelovima za koje uopste nisam znala da postoje u autu...nista nije govorio...nadam se da ce nesto konkretno uraditi, ali on i dalje samo upitnicki gleda...konacno se uzdigao i rekao kroz kiseli osmjeh "Znas, ja ne znam ustvari puno oko auta, izvini, mislio sam da ce biti nesto jednostavnije, ali ovo nadmasuje i moje moci popravljanja kvarova...sta ces sada?" Da mu kazem kako sam planirala provesti noc u autu...

"Iskreno...nemam pojma..." rekla sam kroz onaj osmijeh kada covjeku nista drugo ne preostane...i dalje me je prodorno gledao a onda mi je ponudio da me odvuce do naljbliznjeg hotela...nakon ovakvog dana, da li bi to bilo toliko lose?...najvjerovatnije i ne...pristala sam, uzela svoju tasnu iz auta, zakljucala ga, kao da ce neko moci da ga ukrade i odveze, i ubrzo se nasla u njegovom autu...nakon sto je poceo da vozi, poceo je i da prica...mislila sam da cemo voznju provesti u sutnji, ali gle cuda, pruzio mi je tu divnu ruku i rekao "Nisam se ni predstavio. Ja sam Milan. Nisam odavde, vec dugo vozim i ne mogu vise, pa sam u potraznji za prenocistem. Da li mozda znas gde se nalazi neki hotel?" Mislima su mi prolazile slike, toliko sam puta prosla pored tog hotela, ali nikada sa tom pomisli da bih mogla u njemu prespavati...ko bi uostalom i pomislio da hotel u takvoj zabiti moze biti najtrazenije mjesto u momentu kakav je ovaj..."Selma, drago mi je...ima jedan mali hotel, mozda jos neki kilometar voznje. Ne znam kakav je, ali obzirom da se nalazimo u ovakvoj zabiti, mislim da ce biti idealan" rekoh ironicno kroz osmijeh..hej i on se nasmijao...ipak nije tako ozbiljan kako mi se cinilo na pocetku da jeste...Ubrzo smo stigli i do tog idealnog hotela, njegovo auto ipak vozi za razliku od moga.. Bio je to mali hotel, poput neke kucice u divljini...Usli smo unutra zajedno, on sa koferom, ja samo sa svojom tasnom...cudne okolnosti su uticale na to da se pobije mit o tome kako zene nose puno vise prtljaga od muskaraca...na recepciji, ako se to moze tako nazvati, nas je docekala starija gospodja vidno iznenadjenja nenajavljenim gostima...Nakon što ju je Milan pitao da li ima slobodnih soba, gospodja se osmjehnula i cinicno rekla da ima samo jedna jednokrevetna...Pa zar moj grozni dan jos uvijek traje? Mislila sam da gore ne moze. Zbunjeno se okrenuo prema meni, pogledao me upitno i rekao "Ako ti ne smeta da delimo sobu, ja mogu spavati na kaucu..." Nije bila savrsena zamisao, ali ipak bolja od one da provedem noc u autu gdje nema ni grijanja a ipak je hladno...mislim da sam samo tjesila samu sebe. Pristala sam na tu zajednicku sobu, dok me je gospodja sa recepcije vidno odmjerila od glave do pete...los dan me je toliko iscrpio da mi ja bilo savrseno svejedeno...Nakon sto smo se nasli u sobi, vec placenoj, jer je takva tradicija u ovim malim idealnim zabacenim hotelima, shvatila sam da ova soba uopste nema kauc...i da je mozda i jedina soba u ovom hotelu, a vec sam se pitala ko bi ovdje prespavao da ga nuzda nije natjerala...Milan i ja smo se znacajno pogledali, ali oboje smo presutjeli nastalu situaciju...Nekako sam se odvazila da progovorim "Mozes dobiti polovicu mog kreveta, ipak je bolja od poda.." Osmjehnuo se i spustio svoj kofer. Sjela sam na fotelju i pocela da obavljam pozive, ne obaziruci se na Milana..Prvo sam zvala svog oca da provjerim kako je njegov ljubimac. Nakon sto mi se javio sa prizvukom osmjeha u glasu, i sretnim vjestima da je pas dobro i bolje, laknulo mi je. Nisam mu pricala za svoju situaciju, to bi pokvarilo njegovu radost. Prekinula sam poziv, pa nazvala svog supruga. Naravno, njemu nije bilo jasno kako sam uspjela da pokvarim auto, to se njemu nikada ne bi desilo, pa se nas razgovor brzo i zavrsio. Samo sam mu uspjela reci da sam se snasla za smjestaj, ali ne i da nisam sama u toj sobi...sasvim dovoljno...kada sam se vratila u realnost, cula sam vodu...Sigurno se Milan tusira...Tek tada sam shvatila u sta sam se uvalila....Nalazim se u zabiti gdje mozda ni interpol ne bi pronasao kriminalca....u jednokrevetnoj sobi sa potpunim strancem...pocele su da me hvataju jezive misli...utihnuo je zvuk kapljica po plocicama i ubrzo potom su se cula vrata od kupatila...preda mnom je stajao savrsen mokar muskarac sa peskirom oko struka...njemu ocito nije bilo neugodno kao meni, jer se nije vidjelo crvenilo na licu kao sto je to bio slucaj kod mene. "Selma neces verovati da u danasnje vreme jos uvek postoje hoteli koji nemaju toplu vodu. A ja kao stalni putnik sam zaboravio i svoj ogrtac i peskir, pa sam morao da uzem ovu krpicu od peskira." Glasno sam se nasmijala i shvatila da je peskir roze boje sa sarenim cvijeticima. "Bas ti lijepo stoji...istice ti oci" Mislim da sam u tom momentu zakljucila da ne moze biti los. Oboje smo se smijali. Tada mi je kroz glavu prosla moja zamisao o toploj kupki sa casom crnog vina. Ocito nista od toga, pa ja nemam ni drugu odjecu za presvuci, a kamoli peskir. Ponovo je otisao u kupatilo i vratio se samo u trenerci. Kosa mu je jos uvijek bila mokra i kapljice sa nje su klizile niz njegov vrat na leđa i na prsa. Zatekla sam samu sebe kako nesvjesno buljim u njega pa sam nervozno pocela da rovim po tasni trazeci ne znam ni ja sta...mozda cigaretu kako bih se smirila i odvratila misli od tog pogleda. U tasni sam provela jedno izvjesno vrijeme, jer se cinila kao bure bez dna. Konacno sam ih nasla, makar to imam. Izvadila sam ih i uputila se prema prozoru "Nadam se da ti nece smetati ako zapalim cigaretu? Pusis li ti?" Morala sam da zapocnem neku normalnu pricu nakon ove zbrke mojih misli. "Samo posle seksa..." I eto ga, ode moj pokusaj normalne price u nepovrat. Brzo sam otvorila prozor, okrenula ledja Milanu, i zapalila svoju cigaretu, kao zadnji pokusaj smirenja. Vani je i dalje puhao jak vjetar. Cula sam kako otvara rajsferslus na svom koferu i ponadala se da ce se obuci. Moja cigareta je brzo gorjela, barem se meni cinilo tako, jer me plasila pomisao da se okrenem prema njemu. Tada sam zacula tihe zvukove muzike, koji su me natjerali da se okrenem. Nemoguce je da u idealnom hotelu koji nema ni tople vode postoji radio ili tv. Milan je stajao nagnut na sto, ispred njega se nalazio laptop iz kojeg je dopirao zvuk. Pogledao me je i rekao "Ne volim kada prostoriju ispunjava tisina" "Slazem se" procijedih kroz zube nadajuci se da nece primjetiti kako ga opet odmjeravam. Brzo sam se okrenula vani i shvatila da mi je cigareta vec davno izgorjela. Bacila sam je vani brzinom svjetlosti jer me je vec pocela peci. Sta ce se desiti kada zatvorim prozor i okrenem se prema njemu, jos uvijek onako neobucenom. Moj pokusaj da zatvorim taj prozor bio je cisti promasaj. Cinilo se kao da sve drugo hoce, osim da se zatvori. Nakon bezuspjesnih pokusaja i pokoje psovke koja mi je prosla kroz stisnute zube, pojavio se Milan pored mene, i zamolio me da to njemu prepustim. Svjezi miris njegovog hladnog tusiranja mi je preplavio nosnice. Izmaknula sam se i sa divljenjem gledala kako je sa lakocom zatvorio taj prokleti prozor. Zar sam ja stvarno bila toliko smotana, ili mi je jednostavno samo bilo bitno da se ne okrenem prema njemu. Sada sam se u svakom slucaju nasla u jos goroj situaciji. Stajao je ispred mene, nag i sa seksi peskirom oko struka. Nagnuo se prema meni i rekao "Trebala bi prestati pusiti" Krv u venama mi se sledila. Jedna kapljica mi je zalutala na vrat, tacno tamo gdje se nagnuo da mi ovo kaze. Djelovala je na mene kao iskra na vatru koja tek treba da se zapali. Klizila je prema dolje. Podigao je svoju ruku i od vrata prema grudima krenuo da brise mokri trag. Kada su mu se prsti nasli izmedju mojih grudi, podigla sam pogled prema njegovim ocima. Prokleto plavim i prodornim. "To mi svi kazu" ne znam odkud mi sada pomisao o cigaretama i prestanku pusenja. Podigao je svoj mokri kaziprst i olizao ga. Nehotice sam zagrizla usnu, ruzna navika, trenutno prouzrokovana njegovim ponasanjem. Izgleda da je i on to primjetio. Uhvatio me je za bradu i rekao "Bolje bi bilo da te ja grizem" Misli su mi jurile sto na sat. Sta sad? I bez obzira sto sam tako brzo razmisljala, nista pametno nisam stigla da smislim, jer su se njegove usne vec nalazile na mojima. Uzvratila sam taj poljubac koji je bio okusa hladne vode od tusiranja, zamamnog mirisa i moje koze. Njegove ruke su me snazno obuhvatile oko ledja i privukao me je sebi. Strast prouzrokovana ovim poljupcem me je ponukala da mu prodjem kroz mokru kosu. Trebalo mi je rashladjenje. Svojim pokretom tijela mi je dao do znanja da trebam ici unatraske. Dok smo se gubili u strastvenom poljupcu i rukama po cijelom tijelu, zavrsili smo na nasem zajednickom krevetu, koji cemo svakako dijeliti. Lezala sam na ledjima, dok je Milan bio na meni. Usnama se poceo spustati sa mojih usana preko vrata, dok je rukama otkopcavao sitne dugmice moje kosulje. Grudi su mi vec nabrekle i pri samoj pomisli da bi mogle osjetiti njegove mekane usne. Skinuo mi je grudnjak sa lakocom i bacio ga na pod zajedno sa kosuljom. Spustio je jezik na moje bradavice kruzeci oko njih i uvlaceci ih duboko u svoja vlazna usta. Mucio ih je zubima i usnama, a one su se izduzile i ukrutile u slatkom odgovoru. Gornji dio tijela mi se poceo uzdizati za njegovim usnama trazeci jos. Osjetila sam njegov kruti ud izmedju svojih butina. Zajecala sam. Zarezao je tiho "Hmmm" podigao glavu, uputio mi uzavreli pogled "zelim te". Spustila sam jednu ruku sa kose preko ledja na taj divni peskir sa dezenom i uklonila ga. Dlanom sam cvrsto obuhvatila njegovu zadnjicu i privlacila ga prema sebi. Pridigao se da bi mi lakse skinuo suknju, koja se pridruzila skupini odjece na podu. Rukama mi je prelazio od clanaka sve do kukova, gdje je zavukao svoje prste u gacice i spustio ih preko mojih nogu. Uzeo ih je u ruke i prinjeo svom licu. Udahnuo je njihov vlazni miris, i za cudo, one nisu zavrsile u skupini na podu, okrenuo se prema svom koferu koji se nalazio odmah ispod kreveta i stavio ih u njega . "Ove cu da zadrzim" Ta recenica mi je izmamila osmijeh na lice. Bili smo oboje nagi. Cijelim tijelom sam ga osjecala i zeljela. Rasirio mi je noge svojim koljenom i nasao se izmedju njih. Tijelo mi se izvilo kada su mu se usne spustile kako bih upila sve nadrazaje. Prsti su mu duboko unutra a jezikom kruzi i upija socni sok. Zestoko je i ne mogu da spojim noge. Ne zelim da ih spojim. Osjecam ogromnu strast ali ne zelim da zavrsi tako brzo. Odgurnula sam ga nogama, i okrenula ga na ledja. Nalazio se ispod i izmedju mene. Noktima sam presla preko njegovih prsa i stomaka, spustajuci se do njegovog uda.
Uzela sam ga u usta i jako zasisala uzivajuci u ovlasti koju imam. Posmatra svaki moj pokret, prokletih plavih ociju ispunjenih culnim blazenstvom. Ogolila sam zube i jos jace zasisala. Zazmurio je i prepustio se. Sve brze sam ga uvlacila dok je on isturao kukove kako bi sto dublje usao u usta. Nakon sto su mi njegove ruke u mojoj kosi dale do znanja  da bih trebala prestati, okrenula sam mu ledja i kleknula na koljena. U ovom hotelu ipak postoji jedna dobra stvar. Imaju taj savrseni stari krevet koji na kraju ima zeljeznu ogradu. Rukama sam obuhvatila hladno zeljezo i podigla svoju guzu prema gore, zeljnja njegovog krutog uda duboko u sebi. Poceo je sasvim polako duboko da prodire u mene, ostavljajuci me bez daha. Njegove cvrste ruke (za koje sam pretpostavljala da nisu automehanicarske) su me drzale za kukove, i pomjerale ih u sve brzem ritmu. Uskoro sam osjetila kako me podilaze zmarci cijelim tijelom. Prekoputa kreveta se nalazilo ogledalo, u kojem sam vidjela njegovo ozareno lice, nakon sto me je snazno povukao za kosu. Zajedno smo se blizili vrhuncu. Zakucavao se u mene sve jace i jace. Moja unutranjost je bila ispunjena njegovom vrelom spermom, a moji misici su ga snazno drzali uhvacenog u klopci zvanoj orgazam. Oboje smo se pruzili na krevet, ne gledajuci jedno u drugo. Meni je trebala cigareta, a mozda i njemu, ukoliko me je nakon svega jos sluzilo moje pamcenje. Pridigla sam se i uzela kutiju kako bih ga ponudila, medjutim samo je odmahnuo glavom i rekao mi "Uzecu koji dim od tebe". Zapalila sam je i vratila se u krevet. Lezali smo u obliku slova T. On je bio naslonjen na gornji dio kreveta, a moja glava je bila na njegovim butinama. Pusila sam cigaretu i kao i dogovoreno uzeo je samo po neki dim. Cak i ruzna navika kao sto je pusenje cigarete moze ostaviti sladak okus u ustima. Ustala sam i krenula prema kupatilu da se istusiram, kada mi je ponovo mozak proradio i ponovo ustanovio da nemam sta obuci. Bez ijedne rijeci, kao da mi je procitao misli, ustao je i pruzio mi gornji dio svoje pidzame. Brzo sam se odvukla u kupatilo, da sto prije obavim to hladno tusiranje, koje ce mi mozda u ovom trenutku dobro doci da me rashladi. Po povratku u sobu pitao me je "Da li mozda u bojleru ima jos hladne vode za mene?" Nasmijala sam se i rekla da sam svu potrosila. Rashladjena i isrcpljena brzo sam utonula u san. Probudile su me prve zrake sunca u kombinaciji sa vjetrom. Nisam bas bila sigurna gdje se nalazim. Nepoznata prostorija, cudan pokrivac na meni, ali prozor koji nisam mogla da zatvorim me je podsjetio sta se sinoc desilo. Zazmurila sam u nadi da cu kad ponovo otvorim oci vidjeti sliku svoje spavace sobe. Nista se nije promijenilo ni kada sam ih otvorila. Iza sebe sam imala sam burnu noc ispunjenu seksom na razne nacine. Neznanac po imenu Milan se poceo meskoljiti, pa sam pretpostavila da se i on budi. Bila sam okrenuta ledjima i ponovo mu nisam mogla pogledati u oci. Ocito nije bilo ni potrebe. Lezala sam na strani i vec sam osjetila njegovo tijelo uz svoje, sa tvrdim udom na mojoj guzi. "Dobro jutro" su bile jedine rijeci koje sam cula, a nakon njih je uslijedilo grickanje mog vrata. Nije mi trebalo puno da se moja unutrasnjost probudi i dokaze da je tu kroz vlazno medjunozje. Tijela su nam vec bila u zanosu, iako ni jedno od nas jos nije bilo sasvim budno. Brzo je svukao donji dio pidzame, i tek sada sam shvatila zasto mi nije ponudio oba dijela pidzame. Prodirao je u mene uz strastvene uzdahe. Izmigoljila sam se i sjela na njega. Njegov ud je ponovo isao istim putem kao sinoc. Podizala sam se i spustala, dopustala mu da udje duboko, usporavala i ubrzavala ritam naizmjenicno. "Sada ja tebe zelim" izletjelo mi je prije nego sto sam uspjela da promislim sta govorim. Njegova velicina me je ispunjavala u potpunosti. Njegove ruke su mi snazno stiskale kukove, i butine, ali to me je samo jos vise uzbudjivalo. Ponovo trnci i ogroman grc koji ispunjava cijelo tijelo. Glasni uzdah i vrisak mi se otese od uzitka svrsetka. Milan je zatvorio oci i pridruzio mi se. Ispunjava me svojom vrelinom i snaznim stiskom. Spustila sam glavu na njegovo rame, i osjetila njezni poljubac u celo. Ne znam koliko smo tako dugo lezali, ali mogla sam ostati tako vjecno, barem do sljedeceg tucanja, da mi nije kroz glavu proslo moje auto. On se takodjer trznuo i rekao da je sada na njega red da prvi potrosi hladnu vodu. Izgubio se u kupatilu. Brzo sam se pridigla i pocela da skupljam svoju odjecu sa poda. Navukla sam sve sto sam nasla, spakovala cigarete u torbu, na brzinu naskrabala Milanu poruku i izletila iz sobe. Gospodja sa recepcije me je zbunjeno gledala, mislim da nisam stigla ni da se pocesljam. Potrazila sam zvaku u svom buretu bez dna, brzo je strpala u usta, i ljubazno joj pozeljela dobro jutro i dovidjenja. Potajno mislim da mi gospodja sa recepcije zavidi na protekloj noci. Nakon izlaska iz malog idealnog zabacenog hotela, uputila sam se prema svom autu uz poziv automehanicaru koji je konacno bio dostupan.

Bio je upravo tu negdje u blizini, rekavsi mi da ce me on pokupiti pa mozemo zajedno do auta. Za razliku od jucerasnjeg dana, izgleda da se ovaj mogao nazvati uspjesnim. Ubrzo se pojavio i automehanicar pa smo se uputili prema autu. Nakon sto je strucno pregledao auto, prespojio par zica, po meni, bitne su bile samo boje, kao i plus i minus, rekao mi je da probam upaliti auto. Poznati zvuk motora ovaj put bez dodatnog kuckanja je izmamio osmijeh na moje lice. Zahvalila sam mu se mozda i previse srdacno uz malo vecu naknadu. Upalila sam ponovo svoju muziku, vratila se u vrijeme prije nego sto mi se auto pokvarilo, i pokusala da odagnam misli koje su me proganjale i mamile mi osmijeh na lice. Svratila sam na pumpu, ne zeleci da izazovem jos jedan razlog da mi auto ponovo stane. Tek sada je bilo pravo jutro, suncano ali ipak vjetrovito. Odlucila sam da bih mogla neku sitnicu da pojedem, trebalo mi je da povratim energiju. Uputila sam se prema pumpi. Zapuhao je snazan vjetar, osjetila sam uzasnu hladnocu i tek tada shvatila da nemam gacice. Ponovo sam se ugrizla za usnu i odustala od kupovine. Zapitala sam se, da li ce i Milan gristi usnu kada bude citao poruku koju sam mu ostavila:

"Hvala ti na lijepoj veceri, noci i jutru. Ukoliko mi nekada ponovo stane auto, a ti se slucajno nadjes na nekom proputovanju kroz ovaj grad, nadam se da ces imati uz sebe ono sto si mi sinoc uzeo, pa ces me moci nanjusiti, kako bismo ponovo dijelili jednokrevetnu sobu u malom idealnom zabacenom hotelu..."
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 24.0.1312.57
Studentski dani – I dio
by: vinica

Sve je počelo kad sam došao u veči grad kao student. Dobio sam sobu u studenstkom domu gde sam bio u sobi sa jednom starijom curom. Bila je prekrasna ali bio je problem što je bila lejzbika i to mi je odmah rekla. Par puta sam je čak dobio u sobi kako se liže sa kojom curom i još kao da me je htela iznervirat je redovito hodala gola po sobi. Tako sam izgubio živce i počeo da na netu tražim po ličnim oglasima. Tako sam našao jedan zanimljiv oglas gde jedan mlađi par traži mladog dečka za trojku. Javio sam se na njihov oglas i tako smo počeli prvo da se dopisujemo. Pa je došlo do razmene fotografija i onda jedan manji šok kada gledam kako ona njega kara sa dildom. Mene to nije smetalo i posle jednog meseca smo se dogovorili da se sastanemo na piću.
I tako sam ja tog dana došao čak pola sata prije jer sam bio nervozan. U točno dogovoreno vreme vidim jedan par kako ulazi u lokal i samo pogled prema njima me je srušio na pod. Uživo su obojica izledali predivno. Ona visoka negde 180cm brineta suha u miniču i majici koji su više odkrivali nego sakrivali. On je bio nešto manji od nje ali imao je sportsko telo majicu, koja je pokazivale njegovo mišičavo telo. Predastavili su mi se kao Andrea i Antonio. I posle predstavljanja su odmah prešli na stvar. Razložili su mi, da traže obavezno biseksualno dečka. Samo sam odmah odgovorio, da o tome nisam razmišljo ali bi voleo da probam. I opet problem kako da dokažem. Antonio mi je rekao, da ide na toaletu i da dođem za njim za koji minut. Sada sam več bio stvarno nervozan. Posle nekoliko minuta sam se ustao da krenem za njim kada me ona prime za ruku i stavi jo među njene noge. Tada sam shvatio da ona nema gaće. Stavila je moje prste u svoju picu i kazala da ako prodžem test me čeka ovaj okus, koji sam probao preko svojih prsta.
Otišo sam u toaletu pogledao i video da nema nikog osim njega koji je sedio na jednoj školjki. Antonio mi je rekao da uđem i zatvorim vrata za sobom. Kad sam ušao je samo skinuo pantalone i ispred mene se je prikazao jedan 19cm skroz obrijan komad. Ja sam se samo spustio na kolena i primio ga u ruke. Polako sam se približio i jezikom polizao vrh. Onda sam ga pokušao staviti u usta. Jer nisam imao iskustva sam ga uzeo samo malo. I tako sam malo po malo ga uzimao. Izgleda da se je on iznervirao i onda me primio za glavu i počeo da me on nabija. Odmah sam se zagrcnuo ali polako sam se naviko. Tako sam mu ga fafao nekih deset minuta kad je počeo da se prazni u mene. Jer mi je to bilo prvi put je dosta njegova semena palo po podu.  Kad smo obojica došli k sebi je rekao, da sam prošao izpit i da sada idemo do njih nastaviti gde smo stali. Kad smo izašli van je Andrea samo ustala došla do mene i poljubila me pred svojim mužem.
Tako sam osetio njen jezik duboko u meni i vratio joj poljubac. Ona je samo rekla, da je to početak dugog prijateljstva.
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 24.0.1312.57
Studentski dani – II dio
by: vinica

I tako smo krenuli prema njihovoj kući. Ona se je vozila u mom avtu, da mi je pokazala kamo voziti. Dok smo se vozili Andrea je stalno imala jednu ruku na mojim nogama i prelazila mi je preko mojeg več dugo tvrdog penisa a drugom rukom si je trljala svoju mačkicu. Tako je bilo težko voziti ali nekako sam izdržao. I kad smo došli do njihove kuće Antonio je več bio tamo i čekao nas je pred vratima. Andrea mi je rekla neka avto uvezem u garažu pokraj njihovog avta. Ušli smo unutra gdje su mi rekli, da se udmah skinem. Malo mi je bilo neugodno jer mi je penis bio tvrd ko kamen ali sam jih slušao. Kad sam se skinuo su, su mi rekli, da imam jedan velik problem i da to njima smeta. Malo sam se prepo i istovremeno iznenadio i pitao jim smeta. Rekli su mi da nisam depiliran tamo dole. Samo sam se nasmijo i kazao, da mogu to rešiti u roku pola sata. E sada se je javila Andrea i pitala kako. Samo mi posudite škare jer britvicu za brijanje imam i sve če biti gotovo. Ona me je samo poljubila i poslala u kupatilo, da se depiliram i istuširam. Tako sam otišo u kupatilo gde sam skužio, da nema ključa pa se ne mogu zaključati. Odmah sam pustio vodu u kadu i počeo da si šišam dlake iznad WC-a. Kad sam dlake ošišao skoro do kraja sam ušao u kadu i počeo da se brijem tamo dole. I tako samo što nisam završio je Andrea ušla unutra. Bila je gola ko od majke rođena. Ja sam samo otvorio usta i nisam mogao ništa reći jer takva lepota se ne može opisati. Samo sam si mislio kakav sretnik sam ja kad ču i ja moći da se sa njom ljubim. Rekla mi je, da ću trebat pomoć da se pripremim za noć koja dolazi. Nisam znao šta misli sa time. Prišla mi je bliže i tek tada sam vidio, da je po obrazu sva od sperme. Samo sam maštao šta su njih dvoje radili dok sam ja bio u kupatilu. Ušla je u kadu i poljubila me. Dok sam je ljubio sam osjetio Antoniovu  spermu pomešanu sa njenom slinom. Dok sam je ljubio sam ju primio za njene dojke i masirao jih. Već sam se prišao sa svojim kurcem i mislio joj ga staviti u pičkicu kad me je zaustavila. Rekla je da će me sada pripremiti. Uzela je ručku od tuša odšerafila glavu i rekla da se ustanem i da če mi cjev dati u guzu, da mi je očisti. Malo sam se prepo ali odgovor je bio jasan moram biti potpuno čist za jebanje. Kad sam pripremio guzu za čiščenje mi je rekla, da treba i guzu obrijati. Tako smo bili jedan sat u kupatilu i onda smo skupa sa Andreom izašli van. Antonio je rekao konačno. I otišao i on u kupatilo.

Dok smo je i Andrea čekali se je meni moj kurčič opet počeo dizati. Ona mi je polako prišla i uzela ga u ruke. Malo ga je drkala a meni je odmah počeo špricati po njoj. Sperme je imala po celom telu. Pogledala me je a ja sam se samo izvinjavao, da mi je več celi dan tvrd i da je morao kad tad eksplodirati. Samo se je nasmejala i rekla ajd mi pomozi to očistiti sa mene. Ona si je malo očistila sa rukama i dala prste u usta. Onda smo se opet poljubili samo što je ovaj poljubac bio stvarno dug. Onda sam je polako gurnuo na pod da je ležala na leđima. Polako sam je ljubio po vratu i spuštao se prema dole. Došao sam do dojki koje su već bile tvrde. Njezine bradavice su se tako lepo istakle i sam jih počeo da grickam.  Samo je izdahnula. Polako sam se spuštao jož niže do pupka u kojeg sam stavio svoj jezik. Nežno sam je ljubio i spuštao se sve niže. Kad sam došao do pice sam ju preskočio i krenuo, da je ljubim po nogama. Stigao sam do prstiju lijeve noge i stavio jih u usta. Andrea je sve glasnije disala. Tako sam polako prešao na drugu nogu i opet prste stavio u usta. Onda sam se polako počeo da dižem nazad prema pici. Došao sam do nje sveže obrijane i več mokre pice. Prvo sam je samo ljubio a onda uzeo u usta i sisao predivne sokove koji su izlazili iz nje. Posle nekog vremena sam polako počeo, da joj stavljam jezik u usta. Tek tada sam skužio, da nas Antonio gleda i prestao sa svojom radnjom. Sada je Antonio meni rekao stvar koja me je malo pogodila. Sa mojom ženom možeš raditi šta god želiš osim jebati u picu. E sad sam bio malo razočaran. Pribrao sam se i pitao kako sada napred. Rekao je pustimo se toku radnje. Ja sam nastavio da joj ližem picu a on se je legao pored mene i počeo da mi liže jaja in kurac. Tako mi se je digao i počeo je da mi ga puši. Više puta sam glasno izdahnuo kako dobro mi ga je cuclao. Onda je došlo do zamene sada sam ja njemu pušio a Andrea meni. Kroz neko vreme smo krenuli u zadnju akciju. Antonio mi je polako navuko gumicu i kazo da ču sad da ja njega jebem. Tako smo uzeli malo kreme, da sam mu namazo anus. Nisam mogao vjerovati kako lako mi je ušo unutra. Onda je ona izvadila iz ladice dildo koji je bio stvarno debeo i rekla, da su sa time trenirali. I tako sam ga malo jebo kad smo zamenili poziciju kde sam ja bio na dnu Antonio na meni i Andrea se je sela na njegovog lepotana. I tako smo se jebali kakvih 20 minuta kad sam osetio da če svršiti i to sam jim nekako uspio kazati. On se je odmah skinuo sa mene povuko dole kondom i stavio moj kurac u usta do jaja. Istovremeno sam počeo da svršavam tako glasno da sam mislio, da me čuje pola grada. Nisam mogo vjerovati samo sve je progutao tako da nije ostala niti jedan kap. Posle toga se je vratio svojoj Andrei i jebo ju je žestoko. Obadvojica su brzo došli do vrhunca još glasnije nego ja. On se je samo srušio sa nje i onda sam ja opet prišao Andrei i počeo da joj ližem picu iz koje su tekli njezini sokovi pomešani sa njezinom spermom. Kad je Andrea došla k sebi je rekla, da je sad vreme da budem i ja izjeban. Uzela je dildo i stavila si ga je oko struka te zapovjedila da se natrtim. Namazala ga je sa kremom isto tako i moju malu rupicu. Polako je prodirala u mene a ja sam stenjao od boli jer mi je to bilo prvi put. I tako je počela da me jebe. Ja sam samo stenjo i drkao svojeg. Istovremeno mi je prišao Antonio i počeo da mi nudi svojeg, da ga uzmem jer mu je polako počeo da raste. I tako su me jebali neko vreme niti sam ne znam koliko al znam da je kroz neko vreme bol nestala i došlo je neko zadovoljstvo. Baš kad sam počeo da uživam, Antonio je počeo da svršava. Pošto nisam bio spremam za takvu količinu sperme je ogromno ostalo na njegovom trbuhu i mojoj glavi. Andrea mi je izvadila dildo iz guzice i došla, da mi pomogne očistiti spermu koju nisam progutao. I tako smo svi ležali na podu, kada jim je netko pozvonio na vrata. Rekli su mi da očekuju nekog studenta koji traži sobu. Ja sam odmah zagrabio priliku i reko, da sam i sam student i da bi sam mogo da živim kod njih. Odmah su bili za. Samo su mi rekli da tri meseca neću moći ići nikud osim na faks i nazad u stan.
Zašto sam jih upitao. Rekli su da čemo onda posle tri meseca moći imati seks bez gumice jer čemo svi troje ići na testiranje. Opet su me prepali ali su mi rekli, da sam ja njima prvi s kojim su imali seks u troje. Verovao sam jim i onda polako otišo u studentski dom da pokupim svoje stvari i odjavim se.
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 24.0.1312.57
Studentski dani – III dio
by: vinica

I tako sam posle nevjerovatnog užitka krenuo prema svojoj sobi. U avtu sam razmišljo kako če sve to završiti, jer Andrea i Antonio su očigledno tražili nekoga za duže vrijeme.
Kad sam došao u sobu moje cimerice nije bilo. Počeo sam se pakirati i skoro sve stvari sam odneso u avto. Onda na kraju sam odlučio, da se istuširam. Ali samo tuširanje mi nije bilo dovoljno, zato sam uzeo od Petre(moje cimerice) dildo. Dobro sam znao gdje ga drži, jer  je se više puta pored sama sebe jebala sa tim dildom, pogotovo kad sam ja bio u sobi, kao da je htela, da me provocira. Za one koji ste zaboravili, nije kazala interesa prema meni, nego je bila samo za ženama. I tako sam ispot tuša jebao sam sebe sa njenim dildom. Kad sam izašao van doživio sam jedan od največih šokova. Petra je stajala gola u sobi i čekala mene. Počela je, da se dere na mene, čak je došla do mene i stisnula mi šamarčinu. Govorila je strašne stvari, da sam pederčina i slično. I kad je opet htela da me ošamari sam joj samo primuo ruku i povuko je sebi i žestoko je poljubio. Samo se je odmakla od mene i začutela. Pitao sam Petru šta sad. Samo je čutela i pogled joj je pomako prema dole. Onda je samo pitala, dal se ja dole brijem. Potvrdio sam joj. I onda je počela, da govori, da nije lejzbika nego da je biseksualka al da do sada nije bila sa muškarcem. To me je malo šokiralo, jer kako je ona govorila, sam mislio, da je lejzbika. Onda je nastavila, da je bila sa nekolicinom dečki ali oni su htjeli samo seks sa njom. Čak je rekla, da nitijednom nije dozvolila da je jebe. Još je dodala, da če nju jebati samo jedan muškarac i to onaj koji če pri prvom odnosu ići sa njom do kraja i posle živeti sa njom i postati otac njihovoj deci. Dok je sve to govorila ja sam joj polako dao nogu na butinu i gladio je. Počela je da se brani ali sam joj reko, da ne treba doći do seksa, da bi obadvojica uživali. Pogledala me je u oči i tako smo se gledali kakvu minutu. Ja sam se joj polako približio i dozvolila mi je dug poljubac. Dok smo se ljubili sam osjetio, da ona voli dominatnu ulogu u ljubljenju i dozvolio sam joj da vodi taj poljubac. Dok smo se ljubili sam ju polego na krevet. Opet me je zaustavila. Reko sam joj, da se ne boji i kad tako želi u njoj če biti samo moj jezik. Petra je odgovorila, da mi ne vjeruje ali sam joj reko neka se ne boji, jer kad ja nešto kažem to i napravim. Ona se je opustila i zatvorila oči. To je bio znak da mogu ići dalje. Onda sam joj dao par poljubaca samo toliko, da sam se dotaknuo usana. Onda sam polako počeo da ljubim njezin vrat. I tako sam se polako spustio do njezinih dojki. Polako sam počeo da ljubim jednu a zatim drugu samo, da sam bradavice pustio na miru. Posle sam počeo sa jezikom da kružim oko jedne i onda druge bradavice. Petra je počela da uzdihuje sve glasnije. Malo sam stao i reko joj da smo ipak u studenskom domu i da može neko da nas čuje. Ona se je potom malo umirila ali je još uvijek brzo disala. Ja sam potom počeo, da sisam čas jednu čas drugu dojko. Istovremeno sam ju par puta nježno i ugriznuo i ona je svaki puta zbog toga postala malo glasnija ali još uvijek dovoljno tiha, da se nas ne čuje. Za to vreme dok sam bio sa svojim jezikom kod njezinih dojki sam polako rukom prelazio preko njene pice i masirao ju. Onda sam ju počeo da ljubim po trbuhu ali kad sam došao do pupka sam počeo da kružim sa jezikom po njemu. Onda mi je sinula ideja koja je i nju iznenadila. Malo sam prestao da je ljubim i odtišo do svoje torbe iz koje sam uzeo vodku. Polako sam počeo da ju točim u njezin pupak a Petra je prestala da diše da ne bi šta prospio. Kad sam joj napunio pupak sam prišao i polako ali strasno sve isisao i popio. I tako sam ponovio to par puta, kada je ona rekla, da bi i ona malo popila. Ja sam joj opet natočio u pupak sve posisao u usta i strasno je poljubio tako, da sam jezik gurnuo joj u grlo i ona je dobila porciju vodke. Al to njoj nije bilo dovoljno jer je rekla da bi i ona sa mene pila. Ja sam joj odgovorio, da može sa mnom raditi šta želi, kada je završim sa svojom seansom. Poslje malo pića sam nastavio da joj ljubim telo i tako došao do nogu. Kad sam se spuštao niže mi je rekla da nije istuširana i da bi mi moglo smetati ako joj noge smrde. Ja sam joj sam odgovorio, da se ne brine, jer sada ide za njezin užitak a ne moj. Došao sam jo do pete a onda vidio kako lepo ima uređene nohte. Bili su svježe poslikani. I to ne samo u jednoj boji. I tako sam joj poljubio svaki prst posebno. Onda sam ju okrenuo na trbuh i digao se joj do guze. Poljubio sam joj oba buta i polako dao prst u njenu picu. Onda se je ona okrenula primila mi glavu i pritisnula u njezinu picu tako da sam ostao bez daha. Kad je malo pritisak popustio sam prvo digao glavu a onda sa svom snagom zabio joj jezik u picu. Petra je čak kriknula ali uprzo se smirila, tako da smo mogli nastaviti. Tako sam joj jezik davao unutra i van a povremeno sam si pomogo sa prstima. Odjednom sam osjetio, da se počimlje tresti i ja sam joj dao jedan veliki poljubac tako, da sam pokrio cijelu njenu picu. Svršila je direktno u moja usta. Onda sam se odmako od nje i sjeo na njen krevet i samo ju gledao dok se nije umirila. Samo me je pogledala došla do mene i poljubila me.
Rekla mi je hvala ti i nadam se da se čujemo sada kada odlaziš, pogotovo jer me nisi silio u klasičan seks. Možda čemo nekada imati i ozbiljnu vezu. Ja sam odgovorio: '' Bit ćemo u kontaktu''
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 24.0.1312.57
Studentski dani – IV dio
by: vinica

Posle svega smo umorni legli jedan pored drugoga i neko vrijeme se samo gledali. Gledao sam joj direktno u oči i začinilo mi se je, da vidim početak ljubavi u Petrinim očima. Ja sam se igrao sa njezinim bradavicama tako da sam prstima kružio po njima. E onda se je ona sjetila, da me je dobila kako izlazim izpod tuša sa njezinim dildom koji je ležao na podu. Pitala me je šta sam radio sa njime. Reko sam joj, da ako ga ona može imati u guzici, zašto ga ne bi i ja. Pa šta si onda, jer sada si dokazo, da nisi homo. Odgovorio sam joj, da sam isto kao i ona biseks. Onda smo se poljubili u još jedan dug poljubac.
Posle toga sam reko, da moram da idem jer sam dobio stan kod jednog para za ugodnu cijenu. Malo me je prestrašeno pogledala i pitala, hoćemo se još vidjeti. Samo sam se nasmijo i reko ako nigdje drugdje onda na faksu. Došla je do mene i zagrlila me, te rekla mislim da te volim. Ja sam ju samo poljubio po ramenu. Onda sam uzeo torbu otišo ka autu i pravac novom domu.
Kad sam došao je bila Andrea sama kod kuće jer je Antonio otišo na posao. Prvo me je pitala gdje sam tako dugo, jer ipak nisu stanovali daleko od studentskog doma. Odgovorio sam joj, da sam išao još na kavu sa svojom bivšom cimericom. Onda mi je pokazala gdje ću živjeti. Dobio sam jednu sobu, sa svojom kuhinjom i kupatilom. Kad sam doneso sve stvari iz auta, me je pozvala ka njoj na ručak. Kad sam došo vidio sam, da ona sjedi i več čeka sa jelom ali ono iznenađenje bila je gola. Rekla mi je, da se i ja svučem. Slušo sam ju. Dosta brzo smo oboje pojeli, kad je Andrea ustala i prišla do mene te me poljubila. Ovaj poljubac je bio drugačiji nego onaj kad smo se prvi put ljubili. Osjetio sam kao da me ljubi zavodnički i u želji da želi nešto više. Onda je uzela moj kurac u ruke i htjela se sjesti na njega tako, da si ga je pripremila za ulaz u njezinu picu. Tu sam ju zaustavio. Malo me je pogledala šta mi je a ja sam joj rekao za dogovor, koji imamo sa njezinim mužem. Andrea se samo nasmijala i rekla, da on za to ne treba da zna. Ja nisam htio, da nastavim, jer ipak tek sam se izpio iz studentskog doma i da Antonio sazna bi me izbacio iz kuće i ja ne bih imao kamo ići. Samo se je nasmijala ustala i povukla me za ruku te okrenula prema vratima. Tamo je stajao Antonio i imao osmijeh na licu. Reko mi je, da sam prošo i zadnji test, te da sada može, da pusti Andreu uvijek samu kod kuće bez straha, da ču je jebat bez njegovog znanja. Dali su mi jedan paket kao dobrodošlicu u njihovu kuću te rekli, da sad mogu da idem u svoju sobu. Andrea mi je rekla, da je ovaj dar za dane dok ne nećemo seksati. U sobi sam otvorio dar i vidio da sam dobio dildo od 25 centimetara ali bio je i jako debeo. I tako su prolazili dani bez seksa i ičega osim drkanja i nedužnih poljubaca sa Andreom. A da ne govorim o Petri sa kojom smo redovno hodali na kavu i počeli čak sa ozbiljnom vezom ali do seksa još nismo došli.

E onda je prošlo vreme kad sam živio kod njih bez seksa. Čak i Andrea i Antonio se nisu jebali to vrijeme. Taj dan sam došo sa faksa njih dvojica su rekli neka samo pustim torbu i idem sa njima. Išli smo na kliniku na testiranje. Naravno svi smo dobili negativne rezultate šta je značilo, da čemo konačno moći da se jebemo. Došli smo doma kad sam ja odmah otišo pod tuš, da se operem i pripremim. Kad sam završio sam otišo u njihov dnevni boravak skroz gol. Antonio je več bio tamo i drkao. Samo sam seo kraj njega. Samo me je primio za glavu i gurnuo prema dole. Ja sam polako počeo, da kružim jezikom po glavici. Malo pomalo sam počeo, da fafam. Išao sam sve niže i niže ali više od sredine nisam mogao. Za to vreme je Andrea izašla iz kupatila te se sjela iznad Antonia i on je počeo, da ju liže. On je počeo da grguče i ja sam sta osa svojim poslom, jer nisam htio, da prebrzo svrši. Onda smo se i ja i Andrea natrtili i on je polako ušo najprije u Andreu i jebo ju je polako. Tako je par puta ušo u nju i onda ga izvadio te pritisnuo na moju rupicu. Počeo je polako da ulazi. Sam sam osjetio bol. Tako mi je polako ušao malo i onda ga izvadio van. I tako je ponavljao nekoliko puta dok mi ga nije zabio do kraja. E onda je počeo da me jebe kao neki divjak. Kroz nekih par minuta mi ga je izvadio u opet ušao u nju, te je jebo nju. Tako nas je mijenjao neko vrijeme. Na kraju dok je jebo nju je počeo da sve glasnije diše i onda je kriknuo kao netko tko dobija batine te svršio u nju. Ja sam se usto okrenuo Andreu na leđa te počeo da joj ližem picu iz koje je teklo njegovo seme. Malo sam ga sam proguto a onda sam se sjetio i na Andreu i napunio si usta te ju strastno poljubio i zabio joj jezik do grla i stime i njegovu spremu. Tako smo se ja i ona ljubili neko vreme. Onda me je zbacila na pod te uzela moju batinu u ruke te počela da ga drka. Malo pomalo se je približila te počela, da ga liže od glaviča do jajca. Ja sam ubrzano diso. Nisam niti osjetio kad mi ga je uzela u usta. Kad sam došo ka sebi sam vidio da ga je uzela celog do jaja i tako drži glavu neko vreme. I onda je počela znalački, da mi ga puši. I to celo vreme tako da je išla do jaja i povremeno ga je izvadila van. I tako jednom dok ga je imala u ustima ja sam počeo da se praznim u njezina usta. Skoro ništa nije ostalo vani sve je progutala. Onda je došla do Antonia, na kojeg sam je zaboravio da je pored te ga poljubila. Mislim da je sa njime malo pomešala moju spermu. I tako je njemu opet stajao tvrd kao kamen. Reko mi je, da ću sada osjetiti kako je to kad se netko u mene izprzni. Seo je na kauč te mi reko, da se sjednem na njega. I tako me je jebo dok nas je Andrea gledala i mazila se po svojoj pici. Zbog takvog prizora se je i meni opet digo. Zamolio sam Antonia da malo stane. I tako sam ja sjedio na njegovom te reko Andrei da je vreme, da joj napunimo i drugu rupicu. Njezin osmjieh je govorio tisuću rijeći. I tako smo ja i Antonio malo zamijenili položaj i ona je došla bliže ka meni te pripremila moj kurac na svoju amalnu rupicu. Polako sam ulazio u nju. Za to vrijeme je Antonio bi u meni te čekao kada čemo početi vlakič. Sam nisam mogo da vjerujem sa kakvom lakočom sam ušo u nju. I tako je počelu jedno žestoko jebanje gdje se je čuo svaki udarac jaja u guzicu čas moju čas njenu. Za to vreme si je ona trljala svoju picu i bila čak najglasnija. Antonio je prvi svršio i osjetio sam njegovo vrelo seme u svojoj utrobi. I kad je to bilo za mene prvi put, da je neko u mene svršio je osječaj bio pomalo čudan a pomalo fenomenalan. I tako ga je izvadio iz mene ali ja još nisam bio gotov. Andreu sam poseo na sebe te počeo da je još žestije jebem u njezinu guzu. Za to vrijeme sam joj masirao dojke. Ali to nije bilo dovoljno. Željela je malo žešči seks, tako da smo svršili na podu ona na sve četiri a ja iza nje. Htjela je da joj ulazim i izlazim žestoko. Tako, da sam joj zabio snažno do jaja i vadio ga odmah van. Ona se je derala kao da ju netko tuće. Ali je zato i uživala. Na kraju sam i ja došao do vrhunca i onda sam joj ga zabio i taku ju jebo kakvu minutu. Kad sam osjetio da ču svršiti sam joj ga zabio do jaja i počeo, da praznim u njezinu guzu. Vidio sam, da ona još nije svršila pa sam se lego izmedžu njezinih noga te počeo da joj nabijam jezik u picu. Vidjelo se je da i njoj ne fali mnogo. Posle nekog vremena je rekla da stanem te zatražila da obadvojica kleknemo izpred nje. Počela je da si mastrubira picu te brzo svršila po obojici.
Sada nam je zapovjedila da se ja i Antonio poljubimo i izmjenimo njezine sokove. To je bio praktično prvi poljubac koji smo ja i Antonio izmjenili. Poslje sam se lego na pod i tako ležao neko vrijeme dok nisam došao ka sebi. Međusobno smo se poljubili i otišli na spavanac.
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 348 349 351 352 ... 398
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 00:10:04
nazadnapred
Prebaci se na:  
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.129 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.