Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 02:23:40
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 7 gostiju pregledaju ovu temu.

>> Pitate se gde su nestale galerije devojaka? Kliknite ovde! <<

Vazno: Molimo vodite racuna o ponasanju na ovom delu foruma i procitajte nova pravila sex foruma!

Idi dole
Stranice:
1 ... 311 312 314 315 ... 398
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Erotske price  (Pročitano 26576825 puta)
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 19.0.1084.56
Moja baka

Majka nam je umrla kada sam se upisao u srednju. Bio sam drugi od četvero braće, sretnika, jer smo imali i tri dosta starije sestre koje su se izmjenjivale kuhajući nam i brinući se za kuću. No, to nije moglo trajati duže od par mjeseci. Cure su imale svoje obitelji koje su bile prioritet, tako da se pod naš krov uselila baka. Skroz je preuzela majčinu ulogu pazeći da odrastemo u prave muškarce.
Baka je imala 62 godine. Prava Splićanka čija je koža od stalnog sunčanja poprimila trajnu tamnu boju i nekakav satenski sjaj. Zbog toga su joj iskričave plave oči još više dolazile do izražaja. Maleni prčasti nos i pune usne baku su činile atraktivnom gospođom u godinama, no duga prosjeda kosa, uvijek složena u urednu punđu pričvrščenu srebrnom kopčom s biserima otkrivala je njene godine. Nije ona nikako bila ljepotica za kojom su se muškarci okretali, ali je bila privlačna na neki starinski, ženstven i vrlo odmjeren način. Sve je u vezi bake bilo vrlo formalno, počevši od košulja i haljina, čvrsto uštirkanih, zapeglanih i zakopčanih do posljednjeg gumba.
Svake noći poslije kupanja sjedila je u svom ružičastom frotir mantilu ispred ogledala u majčinoj spavačoj sobi – sada je posatala njena – i ispijala čašicu rakije prije spavanja uz češljanja dugog, gustog srebrnog slapa kose. Vrata je uobičavala ostaviti malo otvoenima tako
da sam je znao gledati iz mraka hodnika sve dok ne bi primila pudrijeru i prešla bijelim prahom preko dekoltea. Poslije tih par poteza bilo je gotovo, ritual završen i baka bi gasila svjetlo i povlačila se u postelju. Čovjek bi rekao kako je žena od toliko godina u očima balavca starica, ali ja se svoje bake uopće ne sjećam u kontekstu nekih ozbiljnih godina.
Bio sam u dobi kada pubertet dječake puca na najjaće, pun seksualne energije. Drkao bi barem dva puta dnevno, a prisustvo bilo kakve žene rezultiralo je divljim jebačkim fantazijama. To se dakako odnosilo na baku. Povremeno sam nešto petljao sa curama, ali ništa ozbiljnije od ljubljenja i maženja sisica preko majice.
Praznio sam se gledajući erotske magazine koje sam čuvao ispod madraca, uglavnom Penthouse ili ako bi uspio nabaviti američki Hustler od uličnih prodavača. Cijele noći sam se natezao do bola pasući oči na tim «starijim» ženama.
Jednom kada bi mi se dignuo, legao bi na magazin i ševio sliku raširene pičkice. Kurac mi je bio dječje gladak, obrezan i skroz ravan (Za žene koje čitaju – kod obrezanih kita mjesto na kome se glavić spaja s kurcem super je osjetljivo.)
Primio bi debelog 15 centimetarca između palca i ostala četiri prsta i zdrkao ga na naglo da se napuni do ful veličine, onda bi zategnuo kožu skroz kod korijena kite, a od kažiprsta i palca napravio prsten s kojim bi brzo ali nježno brzo vozio po glavici. Na taj način sam najsnažnije i najbrže svršavao gledajući kako mi sperma kulja iz rupe i puni pupak.
Svršavanje me tako iscrpljivalo da sam obavezno zaklapao oči, pa i zaspao na koju minutu sve dok me ne bi probudila hladnoća sperme koja mi se slijevala niz trbuh. Tada bi je brisao maramicama koje sam držao u kutiji na noćnom ormariću, a upotrebljene bacao u mali koš ispod kreveta. U to vrijeme nisam o tome razmišljao, ali baka je bila ta koja ga je uvijek praznila.
Jedne noći obrisao sam se sa zadnjom maramicom iz kutije, a sutra me na stoliću čekala nova, dupkom puna. Očito je baka znala za što mi trebaju, no nije to spominjala.
Mene je ipak uzbuđivala pomisao da ona itekako zna što se događa s tim maramicama.
Najjebenije orgazme imao sam kada bi namjerno ostavio malo odškrinuta vrata i bacao drkicu, zamišljajući kako se baka skriva u mraku, pohotno me gleda i nateže si ogromne sise i izbezumljano žulja sijedi pičić.
Lampicu bi usmjerio točno na napaljeni kurac da ga može dobro vidjeti iz svog mračnog skrovišta u kome sam je zamišljao narajcanu na unuka.
Tokom sljedećih nekoliko mjeseci sve sam se više zanimao za bakino zrelo tijelo. Njene velike grudi, kao i kod ostalih baba u godinama, nisu više stršale prema naprijed, već su više gledale prema pupku. Uvijek je bila lijepo odjevena i besprijekorno čista i namirirsana. Volio
sam biti u njenom društvu, a činilo se i ona u mojem. Pričala mi je o svom djetinjstvu na jednom dalmatinskom otoku i razno razne priče o djedu koji se jednog dana nije vratio s mora. Ta žena, moja baka, sve me više fascinirala. Tražio sam svaku priliku da budem u njenoj blizini, nudio se da joj pomažem oko večere kako bi se u maloj kuhinji «slučajno» očešao o njeno rasno tijelo.
Po noći hodala je kućom ogrnuta u dugačak kučni mantil koji nije ništa otkrivao, ostavljajući za sobom miris sapuna. Bila je strahovito uredna u svemu što je radila, tako da je uloviti je nespremnu bila nemoguća misija.
I više nego često, kada bi baka otišla spavati, uvlačio sam se u kupaonicu u potrazi za njenom nošenom odjećom. Ogroman grudnjak s DD košaricama bio bi prevelik i za lubenice. Mazio sam velike pamučne košarice fantazirajući o njenim golim sisama, njušio mošusni miris pice s nošenih bakinih gaća. Ne znam ni sam koliko sam puta drkao na njeno rublje. Ne trebam ni reći, totalno me obuzela bakina seksualnost.
Jedne noći, kada su se svi pokupili u krpe, ja sam zaglavio do ponoći kako bi dovršio nešto za školu. Kad sam napokon bio gotov, odvukao sam se u kuhinju u potrazi za klopom. Nosio sam samo kratak šorc od pidžame, bez gaća, tako da su mi se jaja i kara slobodno klatarili. Nije bilo potrebno da oblaćim nešto preko toga jer je bilo jako kasno i nije bilo teorije da me neko vidi.
U kuhinji je bio mrak, a svjetlo nisam htio paliti da ne probudim baku čija je soba gledala drito na kuhinju a obdvije prostorije imale su staklena vrata. Svjetlo u frižideru ionako će obasjati sve što me zanimalo.
Dok sam gledao po hrani slučajno mi je na pod pala jedna teglica. Na sreću, nije se razbila, ali je taj zvuk probudio baku, i vrata na njenoj sobi otvorila su se uz cvilež. Čula me. Uspravio sam se i stao pored friđa, lagano u neugodi jer sam bio skoro gol.
«Što to radiš?», baka me pitala kroz šapat.
«Nešto bi jeo», odgovorio sam joj jednako prigušenim glasom.
Baka je stala pored mene obasjana slabim svjetlom frižidera odjevena samo u prozirnu spavaćicu, bijelu, bez rukava, ispod koje se naziralo njeno golo tijelo. Jasno se vidjelo kako nema gaćice jer nježan materijal nije uspio sakriti tamni trokut stidne prašume moje bakice.
«Šta kažeš na hladnu piletinu?», pitala me zirkajući savijena po policama.
Bacio sam pogled na nju. «To ili senvič.»
Nisam skidao oči s njenih oblih bokova preko kojih se sljevao materijal, a guzu jasno raspolovljivao na dvije sočne polutke. Počeo me boliti kurac što sam tako oskudno odjeven; mislim, ako nju to nije jebalo, zašto bi mene? 246
Dok sam je tako pasao zapazio sam kako joj se spavaćica opasno otvara na grudima. Skontao sam da sada imam priliku dobro vidjeti te sise u punom sjaju, tj golotinji. Oklijevao sam samo tren prije no što me seksualna glad skroz preuzela. Pravio sam se da i ja gledam po frižideru, a zapravo sam imao otvoren pogled na ono ispod bakine spavaćice.
Kurac mi se smjesta dignuo. Jel bilo moguće da ne kuži što se događa?
Prve na meti su mi bile sise, mliječno bijele lopte koje su se u svoj svojoj težini bundeva slijevale s prsa formirajući dubok i dugačak dekolte.
Dok se pomicala po friđu taj erotičan prizor uznjihalih grudi skroz me hipnotizirao; mramorna koža prošarana nježnim žilicama, bradavice velikih ružičastih areola, a one same debele i isturene poput vrhova mojih palaca… a na granici tog vimena… tamna, čokoladna koža.
Natekao sam u gačama kao zadnja seljačina. Sve moje fantazije o baki sada sam gledao vlastitim očima, a one nisu završavale s grudima. Vidjela se pička, i to jako dobro. Guste dlake, kovrčave i dugačke oko 3 centimtera bile su sjajne i tamno smeđe poput najskupljeg krzna. To me iznenadilo jer sam mislio da joj je i pizda sijeda kao i kosa, ali ne, ova pizda djelovala je mlado i plodno, i prštala je od boje.
Malo sam nakrivio glavu kako bi bolje mogao osmotriti oblik. Baka je imala starinski muf. Nije se šišala tako da joj se trokut dobrano poput zmaja širio i na noge pa i dobar dio trbuha gdje se uspeo skoro do pupka. Ta rasna rupa me dotukla; kurčina mi je urlikala, toliko je bio dignut. A ja ga nisam smio namjestiti da ne skuži kako je gledam i prtljam po kiti.
Nakon perioda koji mi se činio kao nekoliko minuta a zapravo se radilo o sekundama baka se okrenula prema mojim preponama, a onda je ustala i pogledala me u oči. Bio sam uhvaćen. Pokušao sam djelovati skrušeno pa sam pogledao u pod i tada sam vidio ono što sigurno ni njoj nije promaklo. Predsjemena tekućina kapala mi je iz kurčeve rupice i stvorila veliku fleku na pidžamici. Baka je brzo stavila ruku na prsa i popravila otvor kroz koji sam buljio, a ja sam samo stajao dok mi se kita od srama ispuhavala.
Bez i jedne riječi baka je zatvorila vrata frižidera. Kuhinja je opet utonula u potpuni mrak. Noge su mi drhtale, i iako ništa nisam vidio znao sam da ona i dalje stoji ispred mene. Šutila je. Tko zna što je razmišljala? Je li bila ljuta?
Vid mi se napokon vraćao. Sada sam mogao vidjeti konture njenog tijela.
«Bio si zločest dečko», mekano je šapnula i primila me za ruku iznad lakta. «Gledao si baki u spavaćicu.»
Skroz posramljen propentao sam da jesam. Uhvatila me za zglob, još mi se približila, pa me primila i za drugu ruku i klizila po njoj dok nije došla do zapešća.
«Mislim da je vrijeme da riješimo stvar koja se događa od kada sam došla u ovu kuću», rekla je još mi se više približivši.
Sada sam osjećao kako mi se njene tvrde bradavice lijepe za prsa kroz njenu tanku spavaćicu. Sladak miris parfema i sapuna s bakine kože ispunio je kuhinju. «Znam što radiš svake noć s magazinima koje čuvaš ispod madraca», senzualno mi je šaputala na uho. Zacrvenio sam se i progutao slinu. Baka je znala moju prljavu tajnu. Kako jadno!
«Dušo, normalno je da dječaci masturbiraju na slike lijepih, mladih žena. Koliko puta dnevno to radiš?», pitala me.
Šokiralo me što me pita tako nešto, ali istovremeno bilo je u tom razgovoru i nešto strašno erotično. Da me ipak nije tajno gledala, pitao sam se? Rekao sam joj istinu, «Obično drkam barem jednom ili dvaput dnevno, bako.»
Kita mi se ponovno budila. «Ujutro kad se tuširam i obavezno navečer u krevetu», priznao sam.
Odjedno sam se osjećao mnogo bolje. Shvatio sam da nije ljuta već samo znatiželjna.
«Osim na djevojke u časopisima, na što još misliš kad se igraš sa sobom?»
Da joj kažem kako ga prašim na nju? Treso sam se od ovog razgovora. Odlučio sam se kockati i reći baki istinu.
«Zamišljam kako sisam tvoje velike sise», priznao sam joj.
«Čak sam i ostavljao otvorena vrata fantazirajući kako me ti gledaš dok masturbiram», uzbuđeno sam joj sve odavao.
Bez riječi podignula je moje dlanove i prislonila ih na svoje sisurine. Smjesta sam ih počeo stiskati dok me baka držala za struk s obje ruke. Svaku sam primio u dlan i podignuo nekoliko puta, uživajući u njihovoj težini. Baka je sve dublje disala, a kada sam uvukao ruku kroz otvor za ruke njene spavaćice, počela je stenjati kao mačkica. Kurac mi je nezaustavljivo pulsirao dok sam joj mazio gole cice, objekt moje žudnje.
«Gledala sam te svako veče zadnji tjedan…», konačno je prošaptala između dva uzdaha. «Kada sam vidjela koliko maramica trošiš, zaključila sam da radiš…to… Svaki put kada si drkao, dušo, baka te gledala iz hodnika i drkala s tobom!», rekla je.
«Nisam se mogla odlučiti da li da nekako spomenem, nisam bila siguran…. ahhhh….zato sam sigurna da ti se sviđaju bakine cike….ahhhh….», jedva se držala na nogama.
«O da, bako, sviđa mi se kako su velike», pohotno sam propištao gnječeći ih punom površinom, a ona me ohrabrirala sa seksi prostačenjem u uhu. Samo sam se htio objesiti na njih, kao da sam beba, da posisam svoju bakicu.
«Smijem ti ih malo ciciti?», i tepao sam kao klinac.
Prije odgovora baka je maknula ruke s mojih kukova i skliznula mi ih u hlaćice, pa jednom rukom stisnula jaja a drugom glavić. Ruke su joj bile tako tople i meke, a dodir izluđujuć. Stvarno je znala kako napaljivati muškarca, balansirala je između snažnog i laganog žmikanja muda i nadrkavala me pokretima koji meni nikada i nisu pali na pamet. Iz njega mi je šikljala predsvršotina dok sam joj bez razmišljanja skakao po rukama i ševio rupe među bakinim prstima u koje mi je nasumićno upadao.
«Dakle, sisao bi baku, mili?», šaptala je i dalje ga obrađujući.
«Daaaa….», šaputao sam najjebačkijim glasom kojeg sam uspio iscijediti. Usta su mi bila suha, grčio sam se od nakupljene sperme kada je rekla, «Dođi u moju sobu pa ćemo se pobrinuti za tebe na pravi način.»
Još jednom me stisnula za muda i kitu, a ja nju pomazio po cicama prije no što smo se razdvojili. Primila me za ruku i odvela u svoju spavaću sobu koja se, kako sam već rekao, nalazila drito ispred kuhinje.
Miris pudera i parfema ispunio mi je nosnice. Zaključala je vrata. Bilo je nešto posebnu u mirisu bakine kože, kose, spavaće sobe…svega vezanog uz nju. Nešto od čega bi muškarca obuzela seksualna groznica.
Stajao sam u mraku i čekao da baka napravi prvi korak. Upalila je lampicu na noćnom stoliću. «Hoćeš vidjeti kako baka izgleda gola?», pitala je dok se okretala prema meni a na usnama joj je plesao osmijeh. Mogao sam samo kimnuti dok sam polunesvjesno žuljao erekciju i širio oči u očekivanju divote.
Otvorila je ladicu na stoliću, izvadila bocu rakije i dvije čašice. Dok je lijevala zlatnu tekućinu rekla je, «Dati ću ti da radiš samnom što god želiš, večeras, ali….samo večeras! Poslije toga nikada nećemo spominjati što se desilo. Jasno?», nježno me pitala dok mi je pružala piće.
«Da», šapnuo sam odgovor, drhteći od strasti i dalje drkajući malog preko odjeće. Gledao sam je kako ispija na eks žesticu, pa sam i ja tako nagnuo, iako nisam pio pa mi je išlo teže nego njoj. Pekla mi je tijelo ostavljajući za sobom toplinu. Kao da nisam bio dovoljno napaljen iovako…
Nasmijala se, uzela mi čašu i stavila je pored lampe.
«Jesi već bio u krevetu s curom?», pitala me.
Bilo me sram reći da sam djevac.
«Ne.»
«Pa…onda skidaj piđamicu, legni kraj bake i – ući», bila je sve pažljivija.
«Ma nemoj se bojati!», ohrabrivala me. Mora da sam stvarno bio sav ukoćen i sjeban.
Kao u transu skinuo sam donji dio pidžame ne mičući pogled s bake koja se preko glave riješavala spavaćice. Kurac mi je bio okomit, a njena pička tako crna…mmmm…
Kada je odbacila spavaćicu, začuđeno sam zapazio da je imala dlake i pod pazusima. Pomislio sam kako je stvarno užasno staromodna, jer u Zagrebu se danas teško može naći i starija žena od nje koja se ne brije pod rukama. Šokiralo me i što mi je kurac ekstra zakucao na prizor bakine žestoke dlakavosti.
Bila je tako ženstvena; sisata, guzata, mirišljava, dlakava na seksi način. «Dođi, lezi tu», lupnula je na krevet pored sebe. Sada sam primijetio da i ona mene upija očima. Naravno da me nije htjela trošiti iz samilosti. Bio sam super svjež komad mladog mesa, a ona, iako baka, pohotna ženka koja je ispod svih tih parfema smrdila na čisti seks.
Poslušao sam je, legao kraj nje, okrenuo se na bok, tako da je i dalje mogu dobro gledati i pikati s karom po bedru. Stavila je lijevu ruku ispod moje glave, drugom podigla ogromnu sisu i naciljala mi je u usta, točno kao da doji dijete.
Gladno sam je prihvatio obujmivši usnama isturenu bradavicu i počeo je žuljati jezikom. Zatvorio sam oči i nastojao se opustiti, a baka mi je stalno šaptala «sisaj babinu ciku.»
Kružio sam jezikom po tamnim areolama milujući dlanovima ostatak sise dok je baka stenjala od zadovoljstva. Malo više se prevalila na bok pa sisu u mojim ustima zamijenila desnom. Počela me i nogom gnječiti po bedru trljajući mi se o dignuti kurac.
Prihvatio sam igru i poečo joj maziti guzu trljajući se o njena gola bedra. Gnječio sam nabrekle guzove prelazeći prstom po brazdi koja je tu silu mesa raspolovljavala na dvije sočne kugle, zastao trenutak pa onda stidljivo prstom stisnuo tamnu dlakavu rupu. Nježno igranje sa vremešnim čmarićem osulo je bakinu kožu slatkom jezom.
Njena bradavica u mojim se ustima rastegnula do tri centimetra dužine. Sisao sam je kao da to svakodnevno radim prelazeći prstićima po gustom runu obraslog pičišta. Za takav gustiš imala je nevjerojatno svilenkaste i meke dlačice.
«Sviđaju ti se bakine dlake?», šapnula je bez daha na moje uho.
«Da», pohotno sam promumljao i nastavio uživati u prvoklasnom krznu.
«Jel bi sad ševio svoju bakicu, milo?», stenjala je ko curica.
Izbezumljivala me kombinacija tepanja i vulgarnosti kojima se izražavala. Draga, nedužna bakica…odjednom mi je uličarskim jezikom govorila o ševi. Našoj ševi.
«Da, bako», odgovorio sam, «Rado bi te tucao, ali nisam siguran da znam kako», što je bila apsolutna istina.
Baka je na to legla na leđa, podigla koljena i raširila bedra. «Samo lezi među bakine nogice, pomoči ću ti, žabica bakina», već se gubila u strasti.
Kao psić dopuzao sam ispred nje, kleknuo i stavio šake na njena koljena. Kurac mi je bio debeo, natečen i tvrđi no ikad prije. Kao da je znao da će ševiti.
Osjećao sam se vrlo močno dok sam čekao znak, ful spreman na skok. Kara mi je poskakivala pri svakom pogledu na njeno golo, rasno tijelo. Kurčina mi je od cijele situacije tako bijesnila pod erekcijom da sam bio siguran kako nema šanse da se ikada spusti. Pritisnuo sam ga prema dolje na korijenu i pustio da opet odskoči. To ga je još više otvrdnulo. Bakine oči zaokružile su se dok ga je snimala s pohotom stare kuje. Raširila je svoja putrasta bedra prčeći dlakavu potrošenu pičkicu iz koje je jednom davno na ovaj svijet došla moja mama.
Kada sam se nagnuo da je poližem i razmaknuo to krzno ispod su se pojavile ružičaste usnice. Nos mi je ispunjavao opori miris iskusnog seksa i sapuna s kojim se baka njegovala. Nije mi bilo jasno zašto neki muškarci kažu da pička smrdi, mene je miris bakine još više napalio. Stara gospođa nije susprezala uzdahe koje je izazivao moj jezik na vlažnom, istodobno i slatkastom i slanom mesu njene pizde. Nastavio sam je sređivati, a onda me držala s obje ruke za glavu i trljala po mjestu koje ju je najviše svrbilo. Klizio sam jezikom sve dok nisam stigao do guze, koja je isto bila ponešto slankasta, no puno slađa od pičke. Činilo se da joj je ova zona još osjetljivija jer je bila glasnija.
«Pa ti ćeš natjerati bakicu da svrši, a kaže da nema pojma…mmmm…prevarant mali!»
Dok sam se ja zabavljao s mračnim tunelom čuo sam je kako si sama prstima obrađuje klitać.
Uspio sam ugurnuti samo vrh jezika u stisnuti šupak i onda sam ostao bez zraka. Stisnula mi je lice svojim mesnatim bedrima sve se jaće grčeći. Šljapkanje mokre pičke bilo je intenzivnije i baka je počela svršavati uz glasno vriskanje. To sam morao vidjeti. Izvukao sam glavu iz njenog dupeta i uspravio se.
«Bože, oh!Oh!Oh! Kakav si ti zločesti dečko!», šaptala je isprekidanim glasom. «Ma tko bi rekao da znaš tako usrećiti bakicu, ha?»
Ponosno sam kimnuo gledajući njeno zarumenjeno tijelo koje se još opuštalo od orgazma.
«Jesi spreman staviti pimpek u baku?», pitala me dok je opet širila noge za svog unuka.
Odgovorio sam joj brzo se postavljajući u jebački položaj. «Samo spusti kukiće, a ja ću ti ga naciljati u pravu rupu», zamuckivala je dok sam se spuštao na njeno tijelo.
«Baka je jako mokra, mogao bi ti i sam i takav debeli kakav si dole. Ukliznuo bi on lako….mmmm…. bakin kuronja…»
Manevrirao sam nad njom još uvijek se ne spuštajući sve dok glavićem (koji mi je naoteknuo do veličine teniske loptice) nisam naciljao pičku. Razmicala se sama pod njim vlažeći ga gustim sokom, a onda sam osjetio nekakvu prirodnu udubinu.
«Sad samo guzom stisni prema dolje», nježno me instruirala. Poslušao sam je, i nakon jednog do dva pokušaja kurac mi je skliznuo među bakinim usminicama ravno u pičku. Bio je to nevjerojatan osjećaj, puno erotičniji no bilo koja drkica. Svom težinom sam se obrušio na nju uživajući u bušilici koja je nestajala u mokrom mesu. Svega par puta sam lagano trznuo dupetom, kako bi bio siguran da ga ravno trpam, a on je bez problema nestao cijelom dužinom u bakinoj toploj pici.
Nepomično sam ležao zabijen u baku, stidne dlake su nam se ispreplele, a onda sam zaljepio i prsa na njene razlivene sise. «Sviđa ti se u bakinoj pičkici, mišiću?»
«Bako, ovo je najjebeniji osjećaj na svijetu…super je!», rekao sam i nesvjesno se poćeo pomicati kako bi još pojačao užitak. Dignuo bi se skoro skroz, samo mi je glavica bila u njoj, a onda se opet srušio do jaja. U početku sam bio malo nespretan, kao ždrijebe koje je tek prohodalo, no onda sam ulovio ritam i počeo miješati prateći tempo bakinih kukova kojima se nasađivala na mene. Drmala me struja. Časna riječ. Svaki put kada bi pubičnom kosti udario o njenu i začuo šljapkanje muda po vlažnoj bakinoj guzi osjećao sam se kao da me stresao grom. Kako je dobro jebati!!!!
Baka je shvatila da sam izvan sebe od jebačke radosti, pa me primila za guzu i kontrolirala sve jače nalete. Slabašni mišići ipak su teško mogli zaustaviti moje podivljalo tijelo; jebao sam je kao stari madrac. Urlikao, zabijao se, čupao je za kosu i ševio bez nekog plana. Samo sam skako po baki dok mi se noge nisu počele grčiti, šupak stisnuo a kurac počeo bljuvati u staru pizdu nevinom spermom. Mislio sam samo na jednu stavar – što jače jebati ovu rasnu staru krmaču koja je bespomočno ležala podamnom.
«Opet će baka svršiti», cvilila je duboko zabijena u madrac. Onda sam je čuo kako jeći negdje ispod jastuka, «Ssssssvvvrrršššavvvvaaammmm!!!!!»
Takva provala staračke starsti me izbezumila. Zakucao sam se najdublje moguće u ocvalu jebaljku.
«Ispali u baku! Gađaj sjeme u meneeee…..»l, omotala se nogama oko moje guze kako joj ne bi pobjegao. To mi nije padalo napamet. Instinktivno sam imao ludu potrebu da je baš napunim. Do krvi sam se nabio u njenu maternicu, jaja su mi bila tamnoplava od ključale sperme i sva napeta odapela mlaz za mlazom kojima sam ju punio pod jebačkim pritiskom.
Konačno sam se strovalio na nju, na njene smeđe sisetine. Trljao sam se bradavicama o njene.
Kurčina je još bila u njoj, tvrda kao kamen, a ni njena pica nije bila u penziji ;-)
Nije me puštala, muzla ga je kao da ga ljubi iz nutra.
«Je ti bilo lijepo jebati baku?», nježno je pitala.
«Ohhhh», jedva sam govorio, «Najjaće u životu…puno ti hvala, bako…»
Legao sam pored nje, i dalje zabijen u mačkici. Samo sam prebacio nogu preko bake kako bi si je fiksirao, stisnuo se u nju i bacio se na sisanje dok me ona mazila i ljubila po kosi.
Kurac mi je ispao iz bake tek kada sam zaspao, ostavljajući pod nama pravu lokvu sokova i sperme koju plahte nisu uspijele upiti…
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 19.0.1084.56
Ljetovanje sa Miom

Maja  je, nakon našeg letovanja, često dolazila kod mene u stan, naši susreti su bili sve strastveniji. Nakon godinu dana sam se spremao ponovi na odlazak na more, bližio se septembar. Jednoga dana upitao sam Maju hoćemo li ponovo zajedno na more?
Ne tata rekla je, ne mogu ove godine vodiš Miu.
Ko je čitao moju priču, Letovanje sa Majom, zna da je Mia moja mlađa ćerka koja sada ima nepunih 16 godina.
Vodim Miu, otkud ti ti, da i mama se saglasila rekla je ona.
Sa Miom nikada nisam mogao da uspostavim dobar odnos, jogunasta još je pomalo drmao, zakasneli pubertet, već mi se podigla kosa na glavi kad sam pomislio sa rasprave sa njom.
Biće ti divno, rekla je Maja i vragolasto se nasmejala.
N atren su mi prošle slike kroz glavu sa letovanja sa Majom, ali sam odmah odbacio svaku pomisao da se isto desi sa Miom.
Kako se moj polazak približavao, sve više me je obuzimala misao da bi sve moglo da se ponovi. U jednom momentu sam nazvao prijatelja na moru i pitao ga da li bi mogao da mi pripremi gliser pre nego stignem. Prihvatio je sa zadovoljstvom i rekao da će početi sutra i malo se vozikati dok stignem. To me je obradovalo jer je to značilo da neću izbubiti ni jedan dan i da ću prvi dan moći na moju uvalicu.
Otišao sam do bivše supruge da se dogovorimo oko odlaska Mie samnom, rekla mi je da je Majin boravak samnom pozitivno uticao na nju i da ne bi bilo loše pokušati i sa Miom. Pitao sam je šta Mia misli o tome, rekla mi je da se ajko raduje putovanju.
Ovoga puta sam rešio da krenemo kasno popodne kako bi ujutru bili u vikendici. Došao sam pred zgradu, Mia je već bila napolju sa prtljagom. Na sebi je imala kratku đutu suknjici, majicu koja je otrivala stomak i teksas jaknu. Rekao sam joj da se ne smrzneš tako ipak putujemo noću. Neću rekla je.
Ušla je i sela kraj mene, uzela CD i već sam pomislio sad će me udaviti, ali ne pustila je neku baladu, više smo ćutali nego što smo pričali. Noć je već počela da pada, a mi smo bili negde između Zlatibora i Zlatara, kada je rekla Tata mođeš da staneš piški mi se. Na prvom proširenju sam stao i reakao: Izađi i tu iza džipa piški niko te neće videti. Izašla je i stala iza zadnjeg kraja džipa i gledala da li neko ide. Ne znam da li svesno ilinesvesno gledao sam je u retrovizoru. U jednom momentu sam video da je čučnula, baš kad se iz suprotnog pravca naišo automobil, i za trenutak je deo svetlosti koji je prošso ispod džipa osvetlio Miu. U momentu sam shvatio da nije skinula gaćice i shvatio da ih i nema ispod te kratke suknjice. Odjednom sam osetio da se moja muškost budi, jer me je palila pomisao da ih nema, kao i žubor koji se čuo dok piški. Ustala je i krenula ka zadnjim vratima otvorila ih i rekla ja bih malo da spavam ako ti ne smeta. OK rekao sam. Hajde smesti se pa da krenemo. Prednje svetlo u džipu je bilo upaljeno i mogao sam u retrovizoru da vidim kako se namešta da spava. U jednom momentu dok se nameštala da legne video sam da zaista nema gaćice. Legla je skinula je jaknu i pokrla se njome. Rekao sam hoćeš nešto drugo da se pokriješ? Neću nije hladno odgovorila je. Krenuli smo, svaki čas sam gledao u retrovizor ali je nisam video samo sam nazirao kako leži. Nakon izvesnog vremena sustigao sam šleper i nisam ogao da ga preteknem, vozio sam polako, ubrzo nas je sustigao jedan auto i svojim farovima osvetleo kabinu. Pogledao sam u retrovizor sada sam je mogao videti, suknjica sae zadigla i mogao sam videti predibnu oblu i čvrstu golu guzu. Ponovo je počeo da mi se diže. Pomislio sam budalo opet ti se diže na ćerku. Vozio sam još nekih pola sata i savki čas gledao u retrovozor gledajući u golu guzu moje Mie. Nisam mogao više da izdržim, prepone su htele da mi eksplodiraju. Morao sam da stanem. Video sam neki mali parking dao migavac i stao, začuo sam glas iza sebe:
Što smo stali?
Moram malo da se odmorim, spavaj rekao sam.
Počeo sam da preko farmerki ilujem kurac kako bi ga oslobodio napetosti.  Nije mi pomoglo, okrenuo sam se video sam da ona spava. Otkopčao sam farmerke i oslobodio kurac koji je izleteo kao kolje. Plašio sam se da izmedju sedišta može da ga vidi, ali me nije više nije bilo ni briga.. Nakon petnestak minuta sam se zakopčao i krenuli smo, nadao sam se da me nije videla.
Za razliku od prethodne godine sada sam bio napaljen i spreman na sve. Stigli smo rano ujutru. Uneli smo stvari u vikendicu i otišli da nešto pjedemo. Nakon doručka smo se vratili u vikendicu i počeli da se dogovaramo šta ćemo danas raditi. Rekao sam da ću pogledati gliser, da se malo odmori, kad ustane da se spremi i da idemo na plažu. Pregledao sam gliser uneo sve što je potrebno i seo da popijem kafu. Ne znam tačno koliko je prošlo Mia se poajvila spremna za polazak. Ušli smo u gliser pitao sam gde ćemo:
Hajdemo u tvoju uvalu rekla je, Maja mi je pričala da je super.
Dobro rekao sam, dok sam vozio mešale su mi se slike od prošle godine i noćašnje iz džipa. Osetio sam kako mi kurac raste, sedela je kraj mene i mogla je videti da je htela. Nisam se ni skrivao čak sam se  malo više naslonio kako bi ga videla. Gledala je okolo, a ja sam pokušavao da uhvatim njen pogled prema mojoj muškosti ali nisam uspeo da ga uhvatim. Stigli smo do moje uvalice bila je prazna, obradovao sam se. Pristali smo izbacli smo stari, sada nisam poneo ležaljke, raširio sam svoj peškir i raširio suncobran, ostavio sam njen peškir da ga raširi sama. Ustao  sam skinuo se u kupaće i otišao da ukotvim čamac. Dok sam to radio ona se već skinula i raširila svoj peškir i legla. Doplivao sam do obale, kurac mi je splasnuo od hladne vode. Kada sam izašao iz vode video sam da je skroz gola, pogledala me je i rekla nadam se da ti ne smeta. Rekao sam ma ne, rekao sam.
Skini se i ti rekla je ovako je lepše, valjda se ne stidiš od svoje devojčice?
Ma ne rekao sam i skinuo kupaće, trudeći se da je ne gledam u strahu da će mi se dignuti.
Legao sam i uzeo neku knjigu da čitam. Pokušao sam da se skoncentrišem na knjigu i da je ne pogledam. Nisam izdržao pogledao sam je, ležalala je na leđima blago raširenih nogu, njene sise srednje veličine su štrčale čvrsto prema nenu, uglrdao sam obrijanu pičkici samo sa jednom crtom koje nije bila obrijana. Skrenuo sam pogled sa nje, moja muškost je počela da raste, hteo sam da se okrenem ali nisam, ostao sam tako da može da ga vidi.  Pravio sam se da čitam, uhvatio sam njen pogled kako gleda, a onda se okrenula prema meni i gledala bestidno. I dalje sam se pravio da čitam.
Hajde namaži me rekla je.
Ustao sam i iz torbe uzeo kremu, okrenula se na stomak, seo sam kraj nje i počeo da je mažem, mazao sam joj leđa, lagano išao rukom sve niže, lagano sam počeo da joj mažem guzu lagano je izdigla, mogao sam kroz mali prorez da vidim njenu pičkicu.
Mogao bi da mi namažeš ribicu da ne izgori, rekla je.
Raširila je noge i ja sam kremom lagano počeo da je mažem. Podigla je guzu još više kao bi mogao što bolje da je namažem.
Dobro je rkla je
Prestao sam i krenuo da ustanem, rekla mi je mogao bi me malo izmasirati bole me malo leđa od sinoćnog spavanja na sedištu. Vratio sam se i seo, rekla mi je ne tako, klekni iza mene i masiraj me obema rukama, molim te. Ustao sam i klekao iza nje izmedju njenih raširenih nogu i lagano počeo da je masiram vrat i ledja, kurac mi je stajao kao koplje, bio je takmalo višlje iznad njene prelepe guze. Masiraj me duž kičme rekla je. Počeo sam od vrha guze prema vratu kad sam došao do vrata moj kurac je slučajno dodirnuo vrh njene guze, povukao sam ga nazad kao oparen. Nastavio sam sa msiranjem ali sada sam kurcem namerno dodirnuo prorez na njenoj guzi. Primetio sam da je lagano podigla guzu malo više. Nastavio sam sa masiranjem ali sad sam kad dodjem rukama do vrata kurcem jače pritiskao prorez na njenoj guzi i povlačio se kad ruke krenu nazad. Podigla je guzu još višlje. Sledeći put sam pritisnuo moj vrh glavića na njen prorez na guzi i zastao malo se promeškoljila kao da želi lepše da ga namesti, kada sam vraćao ruke nazad nisam stao već produzio do njene guze i stavio vrh glavića na njen šupak i blago ga gurao prema npred. Počela je lagano da meša guzom ali se nije nabijala na njega. Stajao sam kao u transu, pruzio sam ruke i milovao joj stomak, čuo sam njeno duboko disanje, ni reč nismo progovarali. Podigao sam ruku i milovao joj čvrstu sisu i nabreklu bradavicu.
Odjedmom sam je čuo kako pita:
Hoćeš da me jebeš tatice?
Zastao sam kao skamenjen nisam znao šta da kažem a želeo sam to iznad svega.
Hajde rekla je ja to želim od kako mi je Maja pričala kako ste se jebali.
Okrenuo sam je prema sebi, gledala me je u oči bestidno kurvinski, spustila je ruku uhvatila me za kurac i počela da drka. Bio sam napaljen do bola počeo sam lizati moju malu curicu, gurao sam joj jezik u pičkicu što sam dublje mogao. Uhvatila me je za glavu i gurala prema njoj. Čuo sam njene uzdahe i krike dublje tatice dublje.  Pdigao sam glavu i pogledao je to divno mlado telo, želeo sam ga više od svega, prišao som joj i naglo i snažno prodro u nju. Vrištala je od bola i užitka jebali smo se dugo. Rekla je svrši u mene, punio sam pičkicu moje devojčice snažno u mlazevima. Bio sam gotov, legao sam na ledja sav umrljan njenim i svojom sokovima. Gledao sam u nebo izgubljenog pogleda obamro. Odjednom sam je video iznad sebe opkoračila me je i gledala, rekla je:
Tata sav si umazan hoćeš da te malo operem, rekao sam može, ne znajući šta tačno misli, čučnula je osetio sam topao mlaz po sebi koji je izlazio iz njene pičkice, piškila je, prvo po grudima pa po licu na usnama sam osetio slankast ukus njenog mlaza, instiktivno sam otvorio usta mlaz je uleteo u njih. Sve to me je napalilo. Završila je i rekla hoćeš li sad ti mene da istuširaš, legla je. Ustao sam i počeo da pišam po njoj, moje uzbudjene je raslo, daj malo po licu rekla je. Podigao sam kurac i mlaz je krenuo po njenom licu spremno ga je delom primila u usta.
Legli smo jedno kraj drugog mazio sam joj pickicu a ona masirala moj kurac kad se digao spretno se popela na njega i jahala ga. Jebali smo se tog dana četri puta u mojoj već sada perverznoj uvalici, koja je mirisala našim sokovima.
Uveče smo došli kući, nešto pojeli i krenuli na spavanje, tada sam video da je svoje stvari već smestila u moju sobu, već jutros je znala kako će dan izgledati i kako i gde će se završiti.
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 19.0.1084.56
Moj tatica

Udala sam se jako rano za čovjeka u kojeg sam, barem sam tada tako mislila, bila zaljubljena. Prošlo je svega nekoliko mjeseci kada sam zatrudnjela i rodila prekrasnu djevojčicu Saru. Tih prvih nekoliko godina imala sam savršeni brak, preciznije, do dana kada je Zdravko, moj suprug, dobio otkaz, počeo ozbiljno piti i ignorirati račune koji su se neplaćeni gomilali.

Tako pijan skakao bi na najmanju moju primjedbu, sati našeg supružničkog života pretvorili su se u bujicu grubih riječi koja je eskalirala udarcem. Ošamario me, bila je to jedna pljuska, ali toliko silovita da sam udarila u zid. Nakon te prve šljage, batine su postale realnost.
Hodala sam kraj njega kao po jajima u stalnoj panici od njegove ruke. Šamari su polako prerasli u ozbiljne udarce, a nakon što mi je nogom slomio rebro i ozlijedio bubreg, odlučila sam ga zauvijek napustiti.
Uzela sam sa sobom Saru i vratila se ocu. Tata je bio presretan, i dalje je živio u velikoj kući u kojoj smo braća i ja odrasli, koja je nakon mamine smrti skroz opustjela jer su se Velimir i Ivan poženili i otišli u Njemačku.

Otac i ja nikada nismo bili previše bliski; puno je radio kako bi nas uspio sve uzdržavati a slobodno vrijeme provodio bi uglavnom u sportu s mojom braćom. Taj odlazak iz konstantnog straha u dobro poznatu kuću, tatici koji će se brinuti za mene, bio je pravo olakšanje. Bila sam kod kuće. Sigurna. Nisam više morala vagati svaku svoju riječ kao pred Zdravkom koji me pretvorio u uplašenog miša. Zbog toga sam osjećala silnu zahvalnost prema ocu, nisam mu dopuštala ni da sam ode po čašu vode. Inzistirala sam na tome da obavljam sve kućanske poslove, kuham, perem, ukratko, ispunjavam svaku njegovu želju.
Novostečena sigurnost i beskrajna zahvalnost razvile su u meni snažnu ljubav prema tati tako da sam ga iz čistog mira u prolazu ili pred televizorom znala početi grliti od čiste sreće. Zaspala bih u njegovu krilu nadoknađujući propušteno djetinjstvo, jer sada sam napokon imala taticu samo za sebe, a on je sve svoje vijeme trošio na mene i unučicu. Svakog dana došao bi doma točno u pet i trideset, a ja bih ga dočekala na vratima sa zagrljajem i poljupcima, i spremnom večerom na stolu.

Jednog dana nosila sam laganu ljetnu haljinicu s cvjetnim uzorkom koju su pridržavale samo dvije tanke naramenice. Ispod nisam imala grudnjak koji mi, pošto su moje dojke čvrste, okrugle i ne prevelike, nije zapravo, ni bio potreban. Tata se pojavio na vratima, a ja sam mu se bacila u zagrljaj i poljubila ga, pa smo skupa večerali.

Bile su nesnosne ljetne vrućine a naša kuća nije imala klimu. Perući suđe poslije večere smišljala sam strategiju kako da tatu nagovorim da napokon kupi air condition. Morala sam biti posebno dobra prema njemu, ponašala sam se baš kao što sam to znala činiti kao djevojčica, topeći starog kako bi bilo po mome. Kada sam sve počistila, otišla sam u kupaonicu provjeriti frizuru, nekoliko puta prešla sam četkom po blond kovrčama, tako da mi padaju po čelu – morala sam izgledati slatko i nevino – i tek kada sam bila zadovoljna odrazom u ogledalu, vratila se u sobu.

“Tatice…” nježno sam tepala.
“Da, dušo?” Sjela sam mu u krilo i naslonila glavu na rame, a on me nježno obujmio rukom oko leđa.
“Što je sad opet?” Po glasu se činilo da ga ova igra zabavlja.
“Kak to misliš?” pitala sam nevino.
“Čim mi počneš pričati tim glasićem i ovako me ozbiljno gledati, znam da nešto hoćeš.” Počeo se zlobno smijuljiti.
“Ali kad te vooolim…” Sad sam stvarno zvučala kao petogodišnjakinja. Malo sam se pomaknula kako bih mu prebacila ruku preko ramena, i u tom sam času osjetila nešto tvrdo na guzi. Oči su mi se raširile u šoku; dignuo mu se na mene! Nakon prvotnog osjećaja košmara preplavilo me zadovoljstvo – uspjela sam mu ga dignuti a da se uopće nisam morala truditi.
Kurcožderka u meni borila se sa zdravim razumom, jer tata, otkada je mama umrla prije pet godina, sigurno nije uopće ševio.
Što se mene tiče, seks je bio najnebitnija stvar na svijetu. Odgajali su me na način da je to nešto što radiš zbog muža, samo zažmiri, opusti se i moli Boga da ne boli previše.
Jebanje sa Zdravkom bilo je brzo i grubo. Bacio bi se na mene, svršio za pet minuta, srolao na svoju stranu kreveta i zaspao. Čula sam za orgazam, no nikada ga nisam imala. Bila sam toliko naivna da se čak nikada nisam ni samozadovoljavala. Kao što sam rekla, nije da sam mislila da je seks prljav, šokantan ili odbojan na bilo koji način… jednostavno… nebitan. Šteta.
No u tom momentu toliko sam voljela tatu da me njegova erekcija oduševila, i nije trebala proći ni sekunda da mi sine kako bi me tatica sada vrlo vjerojatno htio jebati. Zločesto sam se osmjehnula i pojačala pritisak guze na tatinu tvrdu batinu a s cicama mu se počela trljati o prsa.

“Tatice… razmišljala sam…” Malo sam zastala. “Zašto ne bismo kupili klimu?” Uzdahnuo je i oblizao usne.
“Nije tako skupa, znaš…” molila sam.
“Zato što nam ne treba, dušo. Rijetko kad je tako vruće u Zagrebu, svega tjedan dana, možda…” “Meni je i to puno!” Pravila sam se da se durim.
“Zlato, rekao sam ti što mislim o tome. Klima je bacanje novca…” popustljivo me odbijao. “Mooolim?” Poljubila sam ga u obraz, pa u vrat i onda opet obraz…
“Danijela…” rekao je promuklim, prigušenim glasom.
“Ti si moj muškarac, zar ne tatice?” Nevino sam ga provocirala, “A muškarac se mora brinuti za svoju ženu.”
“Ti nisi moja žena, ti si mi kćer.” Nastavio je istim puknutim tonom.
“Sada sam tvoja žena”, rekla sam. “Kuham ti, čistim kuću, iiii… mogla bi ti raditi i druge stvari, tatice…” Prešla sam rukom po njegovim širokim prsima i poljubila ga u usta. Iznenađeno se trznuo i progutao slinu.
“Danijela!?”
“Nisam više mala curica, tatice”, rekla sam. “Sada sam odrasla žena.”
“Pa baš se ne ponašaš tako…”
“Mislim da se baš tako ponašam. Zato i jesi ovako vruć i uznemiren.”
“Molim!? Ja…” Spuštala sam ruku sve niže, do kare, pa ga čvrsto stisnula. Disao je sve brže. “Danijela! Smjesta prestani!” Pokušao me odgurnuti ali nije uspio jer sam se čvrsto držala za njega. Pogledala sam ga nježno u oči i rekla: “Tata, ja znam što muškarcima treba. Ti si muškarac a ja sam odrasla žena.” Primila sam ga za ruku i spustila je na lijevu sisu. Prvo ju je maknuo, ali ja sam bila lukava pa sam se naslonila i opet stavila dojku na njegov dlan. Kurac mu je divljao poda mnom, dok mi je pohotnim pogledom proždirao sise i drhturavom rukom dodirivao desnu.
Odvezala sam naramenice tako da mi je haljina skliznula i oslobodila vruće narajcane sise. Zamucao je i oblizao suhe usne. Ponovno sam ga morala primiti za ruku i odvesti je do mojih golih grudi. I ja sam bila napaljena zbog činjenice da me moj tata tako jako želi poševiti.
Napokon je počeo sudjelovati. Osjetila sam njegovu toplu veliku šaku kako odvaguje težinu cice, pa lagano palcem prelazi po vrućim i osjetljivim bradavicama.
“To, tatice! Samo daj…” šaputala sam. “I ja želim tebe…” Sve se više oslobađao, počeo se igrati s mojim cicama mijeseći ih dublje i vatrenije. Mislim da je baš u tom momentu odbacio sve predrasude i predano mi se posvetio kao ženi.
“Oh, dušo…” jecao je. Pratila sam ritam ruke kojom mi je drkao sise, prezadovoljno gledajući kako jednu lagano stavlja u usta i ljubi, sisa bradavicu kao beba…

Ne mogu vam opisati koliko me radovalo gledati ga ovako sretnog, sada kada razmišljam o tome, mislim da sam se čak i ja seksualno uzbudila. Zdravko nikada nije toliko pažnje poklanjao mojim sisama, ako bi ih i zamijetio, to je uglavnom bilo grubo natezanje, više bolno nego ugodno, s pokojim ugrizom. Tatica ih je milovao tako fino kao nitko dotada; štipkao, grickao, mijesio. Jezikom bi poklopio ružičasti cvijet, pa usnama izvukao bradavicu i nakraju je nježno, očinski rolao među zubima. Nigdje mu se nije žurilo, uživao je u svakom milimetru moje nagosti.
Topla, teška vlažnost svakim novim ugrizom spuštala mi se niz kičmu kroz trbuh sve do pulsirajućeg klitorisa. Tatica je to sigurno osjetio; podignuo mi je guzu tako da izvuče rub haljinice i skine je preko glave. Sada sam sjedila na njemu potpuno gola, ženskosti prekrivene samo malom, mokrom tangicom.
Priznajem, bilo mi je neugodno biti pred ocem u tom stanju, no ipak je on moj tatica, pa nema veze. Kada sam bila mala, puno me puta vidio golu. Debeli, iskusni očevi prsti uvukli su se u moje gaćice i povukli ih polako prema dolje. Malo me uhvatila nervoza; ovako mokru, natečene,
ružičaste, zrele pičke, ipak me još nije vidio.
Crvenilo mi je pokrilo lice, a tata, kada je odbacio gaćice na pod, počeo mi je s obadvije ruke nježno milovati cijelo tijelo. Napokon sam se ohrabrila da ga pogledam u oči, zagrlila ga i poljubila u usta. Strastveno sam mu sisala jezik dok mi je on jednom rukom natezao sise, a drugom skliznuo među noge.
Obujmio mi je i stiskao cijelu pičku punim dlanom. Jecala sam od uzbuđenja osjećajući kako se moji pizdini sokovi cijede kroz tatine prste.
“Tata, jaahh… ahhh, hhh…” dahtala sam. “Ohhh, da… to… daaaa…”
“Sviđa ti se šta ti tatica radi, ha djevojčice?” Raširio mi je vruće, skliske usmine, pa zabio prst u usku ružičastu rupu za jebanje. Opet sam zajecala i počela miješati usisavajući i nabijajući se na tatin srednjak. Zdušno me tucao prstom nekoliko sekundi a onda pritisnuo palac na moj klitoris i počeo ga lagano, kružno trljati.
Vatra među nama rasplamsala se kao zapaljeni benzin. Vriskala sam od uzbuđenja i grčevito mu pičkinim mišićima čupala prste. Snažno sam guzicom nabijala po njegovim od moje pizde skroz mokrim preponama jašući prema prvom orgazmu u životu. Tata me jednom rukom držao da ne padnem, a drugom mi snažno i znalački drkao klitoris. Klimaks mi je kidao svaki živac u tijelu, no otac me spretno poput vodiča vodio kroz sve labirinte sladostrašća. Kada sam napokon klonula, izvukao je prste iz moje pičke, dignuo se, primio me u ruke i odnio uz stepenice u spavaću sobu – prostoriju u kojoj su otkada znam za sebe spavali moji roditelji, i u koju ja nisam imala pristup.

Unio me kroz vrata, nježno položio na krevet pa se skroz cool počeo skidati. Prvo je otkopčao gumbe na košulji i bacio je na pod, izvukao remen iz traperica i povukao zatvarač prema dolje. Ležala sam gola na krevetu i netremice gledala u tatin šlic. Sada je stajao samo u boksericama iz kojih je stršala pulsirajuća erekcija. Srolao ih je u jednom potezu. Iako je imao pedeset godina, i dalje je izvrsno izgledao, onako snažno građen…
Ja sam sitna žena po maminoj strani, no tata je div od 190 centimetara, težak oko 120 kila, vrlo debele i moćne kurčine, veće od Zdravkovog, ne toliko u dužinu koliko mu je bio deblji.
Debeo, žilav, mrke kože, obrastao gustim čekinjavim, crnim dlakama; nisam ga mogla prestati gledati dok se tatica uspinjao na krevet.
Ležala sam na postelji na leđima, razmaknutih nogu ali zgrčenih koljena među koja se on za nekoliko sekundi uvukao. Lagano se spuštao na mene da me ne zaboli njegova težina, milujući me od grudi do trbuha. Zagrlila sam ga oko ramena i privukla na sebe. Halapljivo smo se ljubili povezani ljubavlju koja može postojati samo između oca i kćeri. Osjećala sam njegov tvrdi kurac kako se bori među našim trbusima.
Tata se podigao u preponama i prislonio glavić na otvor moje pičke. Osjetila sam kako je ušao nekoliko milimetara, dobro se namjestio, i tek ga onda zabio u usku rupicu. Pička se raširila oko kurca i pustila ga da sklizne do maternice. Stenjala sam od zadovoljstva dok mi se pizdin tunel ugodno rastezao pod tatinom batinom. Nije me ništa boljelo, prije bih to opisala kao osjećaj potpune ispunjenosti. Kao da me kurčina cijelu napunila, i trbuh i sve šupljine. Svrdlao me u ritmu kojim se micao po meni, udarajući tvrdim glavićem o osjetljive stijenke moje pizdice. Sad smo imali novu pozu; tatica ga je malo izvukao, tako da mi je malu tucao samo glavićem, a korijenom kurca trljao kružno klitać.
Opet me obuzelo ono predorgazmičko ludilo. Snažno sam raširila noge, isturila pičkicu i počela nekontrolirano vikati: “Jebi me tatice! Jebi! Tucaj ju! Tucaj mi pičkicu! Jako me jebi… Rasturi svoju djevojčicu!” Primio mi je lice među dlanove, poljubio vlažno u usta i nastavio jebati polaganim, ali dubokim udarcima. Pustio mi je glavu, podvukao ruke i zgrabio me za dupe s obje ruke, onako nadižući i zabijajući prste u mekano meso. Isprčio mi je pizdu i počeo snažnim kratkim ubodima pumpati, tako ju je snažno jebao da je sva naotekla i suzila se ostavljajući vrlo usku rupicu za tatino iživljavanje.
Sada me držao u rukama i prčio zaparenu rupu kao pneumatska bušilica. “Ohhh, Božeee!” uzdisao je. “Šta to radiš svom tatici? Ahhh.”

“Jebi me, samo me jebi! Jesi čuo, tatice, nemoj nikada prestati!!!!” vriskala sam pokušavajući pratiti ritam njegovih kukova. Omotala sam mu noge oko leđa i slijedila kružno nabijanje, sve jače ubode i bolno-slatke udarce u klitoris. Centar svijeta postala je moja napaljena pička i ta mesnata, tvrda batina koja ju je svakim novim udarcem sve više zadovoljavala i raspaljivala. Opet sam počela svršavati, snažno zabacujući glavu i nabijajući se vakuumski o tatine prepone. Ispraznio se u mene šikljajući kipuću spermu u moju maternicu kao tekući život. Tako sam i ja nastala, pomislila sam kroz maglu uzbuđenja. Njegovo sjeme me stvorilo, i sada je opet u meni.

Omamljeni, spleteni u zagrljaju ostali smo ležati nježno se mazeći i ljubeći. Gledala sam ga s potpunom predanošću; bio mi je bliži nego ikad, više nego bilo tko u životu. Nakon nekog vremena razdvojili smo se, skliznuo je niz mene cjelivajući mi grudi, trbuh, pičku… U čudu sam širom otvorila oči; znala sam da ima muškaraca koji to rade ženama, no meni ju prije tatice nitko nije ljubio. Zdravko uopće nije pokazivao interes. Nalaktio se na madrac i s ljubavlju gledao u moju mačkicu. Više me nije bilo stid, možda malo, jer mi sada sigurno nije bila previše lijepa, onako izgažena nakon toliko seksa, no uzbuđenje je bilo jače od glupih misli.

Pomazio ju je po dlakama, pa nježno rastavio mekane usmine palcima otvarajući pogled na vlažnu, ružičastu rupicu. Nakon pažljivog gledanja, spustio je glavu i oblizao ju cijelu po dužini. Zajecala sam i ugrizavši donju usnu nastavila gledati kako se igra s mojom ženskošću. Tatin jezik me pekao kao vatra koja se nezaustavljivo širila natečenim mesom. Osjećala sam kako ulazi duboko u mene, lickajući sve što uopće nutra ima.
Sisao mi je rupu, pa grickajući kožu cijelim putem, premjestio usne na klitoris. Kada sam ga osjetila tamo, opet se u meni probudila eksplozija. Klitać mi se pretvorio u tvrd, hiperosjetljiv pupoljak strasti, a stvari koje mu je tatica radio bile su jednostavno neopisive. Snažno ga je sisao, puhao u njega, lizao, grickao, trljao, natezao… Eksplodirala sam u seriji od nekoliko orgazama dok mi je on cijelo vrijeme ljubio malu. Kada sam se bližila četvrtom orgazmu kosa mi je bila skroz preko lica, tijelo obliveno znojem, sve me boljelo…

Nakon posljednjih grčeva, tata je kleknuo ponovno tvrdog kurca i počeo me njime zezati po pičkici; lupkao ju je, prelazio mi glavićem po klitorisu, to je radio tako dobro da sam ga opet strašno poželjela nutra. Grčevito sam bacakala guzu u njegovu smjeru, pokušavajući se s rupom nabiti na koplje. “Tataaa!!!” jecala sam. “Jebi me!” Zabio mi ga je po naredbi a ja sam vriskala od užitka. Podignuo mi je noge i pritisnuo ih uz prsa, baš kao što je to Zdravko znao činiti, no sada nije bilo boli, već samo strahoviti užitak. Kada me dobro namjestio, počeo me tucati, i za to ne postoji niti jedan drugi izraz. To nije bilo vođenje ljubavi, već upravo tucanje. Bila sam jebena i to jebena iz sve snage. Kurčina me divljački rasturala derući mi samo dno utrobe poput bodeža. Tatini kukovi udarali su o moje guzove zabijajući me u krevet u toj mješavini strasti i bola. Utroba mi se se ovijala oko njegove razjarene kite, zaklopila sam oči i još jednom izgubila svijest u luđačkom orgazmu.
Krevet je škripao i pucketao pod nama, nisam bila u stanju ni disati ni misliti, pizda mi se proširila na cijelo tijelo, a tata je nesmetano s luđačkim sjajem u očima sve snažnije ševio razvučeni tunel moje pizdurine. Opet je svršio u nju, sperma je šikljala između njegove batine i otečenih usmina tako da smo mogli doslovno čuti kako cvrči. Sirota pizda se pokušavala boriti s tolikim naletom sjemena, muzla je tatinu kurčinu grčeći se i upijajući čitave gutljaje u raširenu maternicu, no tog slatkog mlijeka jednostavno je bilo previše.

Stvari se između mene i tate nisu bitno promijenile, barem što se tiče naših međusobnih osjećaja. Jedina novost je pohota i užitak. Prvi tjedan tucali smo se poput zečeva. Tatica je bio presretan što opet ševi, posebno ovakvu mladu koku kao što sam ja, a i mene je skroz obuzelo ludilo fukanja tako da smo stalno plazili jedno po drugome. Skupa se kupamo, pušim mu pod tušem, drkam u prolazu, kara me na kuhinjskom stolu, prči naguženu na kauču.
Ipak mi se najviše sviđa položaj koji ću izdvojiti, kada sam spremna za njega na sve četiri dok me kara odostraga, takozvani pseći stav. Mislim da ništa bolje ne može pokazati da sam ja njegova žena a on moj muškarac od tog položaja, kada klečim nagužena pred taticom kao kuja koja se tjera, a on me jaši poput bika.

Volim tatu a uz njega sam zavoljela i seks. Čisto iz zabave sada me zna staviti u svoje krilo, prebaciti preko stolice ili stisnuti uz zid, skinuti mi gaćice i izdrkati me do orgazma na licu mjesta. To nikada ne traje duže od nekoliko minuta jer sam stalno napaljena kao prasica. Ubrzo nakon prvog seksanja preselila sam se u tatinu sobu, pošto smo ionako stalno spavali skupa. Oboje se želimo tucati prije spavanja i čim se probudimo.
Nisam ni pokušala naći nekog muškarca jer tatica ima sve što mi treba.
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 19.0.1084.56
Karolina – V dio

Marko se sudario sa Evom na ulazu u lift. Držao je novine u rukama i čitao ih kad su se vrata otvorila, pa je na rukama osjetio njene grudi, jer je naglo ušao. Na tren je zastao i na licu mu se moglo vidjeti kako je ostao bez daha pred jebozovnom, mladom djevojkom koja mu se smješkala; Eva je pretpostavila da je on taj koji je Kaću promijenio, koji je u njoj rasplamsao neviđenu strast od koje je Evi sada bilo veoma lijepo. Nije joj dozvolila da ga upozna, pa se sad u njoj razvio i neki pobjednički impuls. 'Nisi htjela da me upoznaš s njim, a on, evo, širom otvorenih usta gleda u moje grudi.'

„Oprostite...“ – čula je njegov duboki glas od kojeg joj u trenu zatitra u stomaku.

„Ne, ne... Sve je u redu...“ – smješkala se i dalje i prešla prstima kroz kosu.

Marko se nije pomjerao, ostao je zatečen. Na pantalonama mu se počela ocrtavati nabreklina. Bio je to jedan od onih susreta u kojima oboje, i muškarac i žena, u istom trenu požele snažan seks. Eva ga je dotaknula prstima i bočno polako izlazila između njega i vrata lifta. Ne skidajući pogled sa njegovih zacakljenih očiju očešala ga je nabreklim sisama. Marko je gledao za njom i instiktivno se uhvatio za polunabrekli ud kad je vidio njenu guzu, njene butine...

Napaljen, Marko je ušao u sobu i Karolina ga jako zagrli i poljubi. Pod dlanom je osjećao meki materijal čipkaste bijele haljine, koja joj je sezala do polovine butina. Ljubio je nježno i uživao u njenom mirisu. Pomislio je da bi bilo odlično da je pojebe, sad, odmah, da se smiri od udara koji je doživio kad je vidio Evu. Ali, nije htio forsirati. No, Karolina spusti ruku između njegovih nogu i poče ga maziti po kurcu koji je polako dostizao punu erekciju.

„Jebi me, ljubavi... Još me jebi...“ – Karolina ga je ljubila po licu, usnama.

Ostala je napaljena poslije Evinog odlaska. Svršila je samo jednom, a osjetila je da bi mogla cijeli dan da se jebe i sa njom, i sa Markom...

Vješto je oslobodio haljinice, grudnjaka... Sjeo je na kauč i rekao joj da sama skine gaćice. Karolina zadrhta i prisjeti se trenutka kad je sebe gledala u ogledalu i divila se svome tijelu prije nego što će mu poslati onakve poruke, što je i dovelo ovdje. 'Divi li se i on mome tijelu?', pitala se i uplašeno počela da skida gaćice i da polako izvlači jednu, pa drugu nogu. Marko je disao kroz nos, bio je napaljen kao zvijer.

„Puši mi ga, malena!“

Karolina se strese od njegovoga glasa, od načina na koji joj govori šta da radi. Godilo joj je. Osjetila je među nogama da vlaži, ali nije smjela da se dodirne, bojala se da mu se to neće svidjeti. Zato se polako spustila na koljena i nevješto dopuzala do njega.Spustila je lijevu ruku na nabreklinu na njegovim pantalonama i tijelom joj prođe ugodna toplina. Desnom rukom ga je milovala po nozi, gledala ga je ravno u oči, kao da je čekala upute.

„Ne želiš me?“ – mirno je pitao.

„Ne... Zapravo... Da, želim te...“ – odmaknula se malo od njega i neprestano ga gledala.

„Onda... Oslobodi me pantalona, ljepotice.“

Karolina je drhtavim rukama počela da mu otkopčava kaiš na pantalonama i polako ih svukla. Zubi su joj zacvokotala gledajući nabreklinu na boksericama, a kada je iz njih izvadila nabrekli kurac, nestalo je straha koji ju je činio nesigurnom. Tiho je uzdahnula, i prešla jezikom od korijena do glavića. Marko se strese i zamrsi joj prste u kosu.

„Puši mi ga, ljubavi... Mmmm...“ – zastenjao je osjećajući kako mu usisava glavić. „Mmmm... Maco moja malena, kako ti lijepo pušiš kurac... Mačkice moja... Oh... Hmmm....“

Držao je ruku na njenoj glavi, a ona se polako pomjerala i gutala ga sve dublje. Na preponama je osjećao njene lijepe sisice i uživao u prizoru koji je bio pred njim. Karolinino lijepo, golo tijelo, naguženo...

„Mazi svoju guzu, ljepotice...“ – rekao joj je stenjući.

Poslušala ga je, zabacila jednu ruku iza i počela da mazi svoju guzu. Nije vadila kurac iz njegovih usta. Još nekoliko puta se pomjerila glavom naprijed-nazad, a onda napravila potez od kojeg Marko vrisnu: zabacila je obje ruke iza leđa, razmaknula polutke svoje guze i progutala kurac do kraja, održavajući tako ravnotežu.

„Aaaaaaaaaaaaah, Kaća.... Mačkice moja... Ooooooh....“  - počupao je za kosu i podigao joj glavu.

Kurac mokar od njenih usta pade na njegov stomak, a Karolina zatvori oči i u polutransu isplazi jezik i njime poče da šara po Markovom udu.

„Jebi me, Marko, jebi me... Jebi svoju napaljenu kučkicu, Marko... Jebi je...“ – šaputala je i kratko vrisnula kad je samu sebe ošamarila po guzi.

Marko se pomjerio unazad, s obje ruke je zgrabio za glavu i nabio joj kurac u usta. Čupao je za kosu i nabijao joj glavu na nabrekli ud, Karolina je rukama mazila njegove noge, a onda počela da ga grebe po prsima, gušeći se od kurca, mumljajući, no nije htjela da prestane. Godilo joj je... Godlio joj je da joj Marko nabija kurac duboko u grlo, pica joj je vlažila od toga, guza drhtala... Marko je režao, mrdao se, nemilosrdno je jebao kurcem u usta, jače držao glavu, butine je oslonio na njena ramena i stopalima počeo da udara po polutkama njene prelijepe guze, da je još više privlači sebi. Crvena u licu, Karolina je krkljala, pljuvačka joj se cijedila niz bradu, jedva disala kroz nos, ali nije se opirala. Palilo je, jako je palio njegov kurac u njenim ustima. Marko je ostajao bez daha, nježno joj sklonio kosu sa obraza i počeo da je lagano šamara po njemu. Uspio je da jednu nogu gurne između nogu i stopalom joj mazi pičkicu natopljenu sokovima koji su tekli iz nje.

„Aaaaaaaaah, kurvice mala!“ – u jednom trenutku Marko je vješto bacio na kauč, raširio joj noge i zaronio između njih.

Nekoliko puta je dodirnuo jezikom njen klitoris, a onda ga usisao, stegnuo zubima u korijenu i zapalacao po njemu. Polako je gurnuo dva prsta u njenu vlažnu pičkicu. Karolina je zadrhtala i počela teško da stenje. Tijelo joj se grčilo, kočilo, što je Marko osjetio na svom vratu koji je ona zarobila svojom nogom. Jecala je i čupala ga za kosu, grubo stezala svoje grudi i uz glasan vrisak počela da svršava, nabijena na Markove prste, koje on nije vadio dok su je potresali grčevi cijelim tijelom.

„Aaaaaaaaaah... Marko... Marko... Mar-koooo... Aaaaaaaaah....“ – tresla se pod njegovim rukama, trzala, i jako mu držala glavu između njenih nogu.

Sav mokar od sokova koji su istekli iz nje nije prestajao da joj žvali pičkicu. Raširio joj je noge i gurao jezik u nju, prstima nastavio da stimuliše klitoris i pomjerao joj raširene noge unazad. Kurac mu je bio tvrd i gledajući je kako teško diše otvorenih usta poželio da ih ponovo ispuni svojim udom. Ustao je i raširenih nogu nadnio se nad nju, oslonjenu na naslonjač kauča. Usmjerio je nabrekli glavić prema njenim ustima i Karolina ga vješto obliza jezikom. Polako se podizao i spuštao i tako jebao u usta, ona ga je gutala sve dublje i držala ga za guzu. Marko je postajao sve grublji, nije razmišljao godi li joj, ali ona je užival, pičkica nije prestala da joj vlaži. Stezala je jednom rukom svoju lijevu sisu, drugom trljala klitoris, približavala se još jednom vrhuncu.

Marko je sjeo na kauč i nevjerovatnom lakoćom je podigao i namjestio tako da se bez problema, u jednom trenu, napaljena, vlažna i skroz otvorena, nabila na njegov kurac.

„Aaaaaah...“ – vrisnula je kad je osjetila kako nabrekao i tvrd ud cijepa njenu pičkicu napola i kako prodire u njenu utrobu.

Stegnula je svoje lijepo oblikovane sisice jednu uz drugu i usmjerila ih prema njegovim ustima. Zgrabio joj je rukama guzu i počeo jezikom palacati po bradavicama dok je podizao i nabijao na kurac. Jako ga je zagrlila i pustila da ustima žvali, ljubi, grize njene grudi, usklađujući ritam svoga tijela sa njegovim. Nabijala se na njega silovito, on je samo držao za guzu, jako je stezao, i nije joj dozvoljavao da se nabije do kraja, što je ona jako željela.

„Jebi me, Marko, raznesi me... Ispuni me, molim te... Razbijaj me kurcem, Mar-kooooooooooo.... Aaaaaaaah... Aaaaaaaaah... Aaaaaaaaaah...“ – vrištala je iz dubine grla, osjećajući kako je naglo ispunio kurcem njenu utrobu i gurnuo prst u guzu.

Drhtala je u predorgazmičkim grčevima, nije se pomjerala, nabijena do kraja na njegov kurac iščekivala je eksploziju u svome tijelu, koja joj zaustavlja misaone procese, koja joj stvara ugodnu, blagu nesvjesticu, oduzima joj moć nad sobom, rađa želju da bude samo poslušna robinja svome jebaču, kurcu koji je ispunjava, njemu, Marku, koji je snažno drži prikovanu na njegov nabrekli i tvrdi ud, koji joj je pocijepao uspaljenu pičkicu napola, koji jako steže njenu lijepu guzu, gura prst u nju, grize joj bradavice...

Nekoliko puta je lupila rukom o naslonjač na kauču, svakoga trena iškivala je eskploziju, koja je konačno uslijedila kad se Marko samo malo pomjerio i kad je ona osjetila njegov stomačić na klitorisu koji je, kao nikada do sada, nabrekao i pulsirao.

„OOOOOOOOOOOOO... MAAAAAAAAAR-KOOOOOOOO.... AAAAAAAAAAH...“ – urlikala je Karolina raznesena talasima orgazma koji ju je potpuno učinio bespomoćnom.

Osjetila je kako Markov kurac pulsira u njenoj pičkici, koja se grčila oko njega, kako se sokovi u potocima slijevaju niz njegov nabrekli ud, vlaže mu muda... I sam ukočen, teško je disao i polako je podizao prema sebi. Posljednji talasi ugodne slasti prošli su njenim tijelom kada je osjetila kako polako klizi njegov kurac i kako je Marko okreće u položaj i namješta njenu vlažnu ljepoticu na svoja usta. Nježno je ljubio po usplahirenoj pičkici, razmazivao sokove po njoj dok mu je ona nježno pušila kurac sav mokar od sokova njene pičkice. Pomislila je bi mogla ponovo svršiti kad je osjetila kako joj nabrekli ud pulsira u ustima. Zato poče predano da ga puši i drka jednom rukom i pokretima bokova da šara po Markovoj faci. Plima strasti ubrzo prođe njenim tijelom i ona poče jače da mu puši kurac, nabijala se sama glavom na tvrdi ud i sama se trljala pičkicom o Markova usta i zube. Njegovo tijelo se kočilo, trzalo, svakoga časa očekivao je da eksplodira u njenim ustima.

„Oh-oh-oh... da... da... da... Hah-hah-hah... Mmmmm-aaaaaaaaaaah... aaaaaaaah...“ –Karolina je ponovo svršila, ovoga puta na njegovoj faci sve snažnije drkajući kurac, čiji je glavić prislonila svojim ustima.

Marko je mumljao, usta ispunjenih Kaćinom pičkicom, čiji su se sokovi sada cijedili niz njegove obraze, bradu i počeo žestoko da se trza bokovima kada su obilne količine sperme počele da šikljaju iz njega i slijevaju se niz njegov kurac, zapljuskuju njena usta, slijevaju se niz prste Karoline, koja nije prestajala da ga drka i da vrišti. Jako ga je stezala i neprestano drkala, smirujući se svojom pičkicom na njegovim ustima.

„Neću ustati dok ne iscijedim i posljednju kap iz tebe.“ – čuo je njen glas u magnovenju i jače usisao njenu ljepoticu.

Zadihan, iscrpljen, Marko je ležao na podu zatvorenih očiju. Kada ih je otvorio vidio je Karolinu kako raširenih nogu kleči iznad njegovih grudi i liže spermu sa svojih prstića.

„Još ćeš ti mene jebati, Marko, probudio si kurvicu u meni. Sada, plati cijenu!“, rekla mu je i nastavila da guta spermu.
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 7
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 13.0.1
 Jutarnja Smena

Rano jutro,oko 4:30,polako se priblizavam autobuskoj stanici. Mali gradic blizu Beograda.
Ocekuje me jedno 2 sata spavanja zavaljen u autobusko sediste. Necete verovati kako su ti jutarnji autobusi dobri za spavanje,naravno ako krecete sa pocetne stanice.
Ustaljena procedura,isti vozac svakog jutra,kondukter i ne ustaje jer poznaje svakog od nas koji svako jutro hitamo na posao u Beograd.
Jos nisam posteno ni zaspao,kad me neko na sledecoj stanici priupita da sedne,mesto pored je bilo prazno. Samo sam pomerio noge u stranu da gospdja sa svojom torbetinom,sedne do prozora. Zaspao sam uvaljen u sediste i Gospodja je zaspala nagurala je torbu izmedju nas samim tim sam morao da se malo sakupim na svom sedistu. Spavam najsladjim snom.
Autobus je vec pun ranoranioca koji idu u jutarnji obilazak prestonice,cuj pun-prepun. Spavam. U polusnu cujem razgovor dvoje studenata,krenuli su na jutarnje predavanje. Decak gnjavi devojku sa pri* o nauci u ranim jutarnjim satima.
Na njenu srecu guzva neopisiva i sledece stajaliste odvojilo ih je,a mene probudilnjena torba na mojoj ruci na naslonu-rukohvatu od sedista. Nastavio sam da spavam,ne pomisljajuci sta sledi.
Pod pritiskom mase ubaci mi torbu u krilo i nasloni se na moju ruku,ja sam sada vec bio probudjen,Pogledah je i ona se neznam kako izvini zbog torbe koju mi je ugurala u krilo.
"Ma nema veze"rekoh i ponudih joj sediste da sedne a da ja ustanem. Nikako nije htela i dalje je bila naslonjena na moju ruku. Ipak joj zadrzah torbu da joj olaksam putvanje.
Sad vec djavo ne da mira,nema nista od spavanja ovog jutra. Osetih na ruci nezan dodir njene haljinice. Masta je pocela da radi. Ispod njene torbe ja namestih ruku tako da sam jagodicama prtiju mogao da je dodirujem. Glumio sam da sam ponovo zaspao. navalih se u naslon i namestih ruku da uziva u dodirima njene haljinice,naslanjala se na sediste,rukohvat je odvajao od mene,da ga nije ugurala bi je masa ljudi meni u krilo.
Ruka je bila namestena ispod rukohvata i vrhovi prstiju su dodirivali krajeve njene lagane haljinice. Krenuo sam lagano prstima u potragu za necim ,da nesto konkretnije opipam. U glavi frka. I dodir prstima po unutrasnjoj strani njene butine. Kako je bila nabijena na sediste,nije ga ni osetila. Poceo sam lagano da je dodirujem da bi osetio koji deo butine je u pitanju. Ovo je osetila i odreagovala je skupljanjem nogu. Malo sam se pritajio i sacekao izvesno vreme,pa nastavio.
Lagano sam savio prst ka gore i klizeci po njenoj nozi dosao njime do njenog brezuljka. Tu sam ja zastao,ali ga nisam odvajao od njenog toplog brega. Zaspali ud odavno je bio u punoj snazi i pretio da ce pocepati farmerke i izleteti. Nije vise reagovala,neko vreme smo se truckali u ritmu autobusa,ona naslonjena svojom ribi* na moj prst,i ja koji za zivu glavu ne pomeram prst sa njene tople ribice,osecala se njena toplina i preko haljinice.
Sledeci poduhvat je bio podizanje kraja haljine drugim prstom i neodoljiva zelja da joj prstima dodirnem picku. Lagano sam sledecim prstom podigo kraj haljinice iz nekoliko puta,osecam da zna sta hocu i ne bi bilo dobro ako ne uziva u tome.
Odvajam polako onaj prst koji sam joj nalepio na toplu ,sada vec za nijansu topliju breskvicu,a drugim pristizem sa one strane haljine. Ne znam da li slucajno ali cim sam povukao prst sa njene ribice,ona je uz nezni pokret svojih kukova lagano se pritisnula uz rukohvat i malo rasirila noge ,koliko da mogu sa par prsta stici do njene "sad vec osecam" vruce ribice.
Tek kad je osetila da su prstici tu umirila se. Imao sam osecaj da ceka sledeci potez. Polagano sam krenuo jagodi* prsta uz vrelu kozu njenih unutrasnjih strana butina. Butine su bile neko lagano rasirene i mislim da je donjim delom stomaka bila naslonjena na rukohvat. Njena torba je sve to skrivala od pogleda ljudi. Moja glava je bila naslonjena na sediste ali nekako sasvim blizu nje,osetih da se naslonila na moj obraz,ali grudima,tacnije samo jednom sisom,lagano,verovatno da me ne probudi.
Prstom sam polagano stigao na vrh butine sa unutrasnje strane. Osetio sam toplinu koja se siri iz njene ribice. naslonio sam prst na njenu ribicu,i samo su nas sad njene gace odvajale. Pritisnuo sam lagano prstom po njenom carobnom bregu,malo se promeskoljila,i osetio sam na licu kako se bradavica njene dojke lagano kruti,malo sam je obrazom protrljao naravno praveci se da spavam sve u sesnaest. Namestila se tako da su mi svi prsti lagano klizili ka njenom medjunozju.
Polagano sam joj drzao ribicu preko njenih gaca sa cetiri prsta a palac lagano naslonio na brezuljak. krenuosam sa laganom masazom njenih usmina,preko njenog vesa,po reakciji njene bradavice znao sam da joj prija. Lagano je pocela da se u ritmu mojih prstiju uvija. Polakosam Kaziprstom poceo dajoj pomeram gacice u stranu i opipao sam joj malu sumicu oko njene sada vec vlazne i vrele pickice. Pustila me je cak mislim da je na neki nacin i ona pomogla da se moji prsti nadju u njenim mokrim gacicama. Trljao sam joj sada ribicu i osetio kako se uvija ,polako sam joj zavuko prst. Prihvatila je i laganose sad ona navlaicla na njega uz lagano mesanje. Polako sam jos jedan prst ubacio u njenu ribicu i sad su dva srednja prsta bila u njoj. Ostatak ruke sam pritisnuo lagano uz njenu dlakavu picku,i trljao je,iznutra i spolja. Osetio sam kako joj klica postao nabreknut.
Ona je lagano bradavi* meni trljala obraz i namestila je nnekako na moje uvo. Imala je poprilicno cvrstu dojku. Ruka je dole trljala njenu ribicu a ona je drzala ritam napred-nazad.
Osetio sam da joj se priblizava *azam,ritam jo je bio jaci jaci,iz ribice su procureli sokovi i onda sam otvorio oci da joj vidim facu kad svrsava. Njene su oci bile zatvorene i obrazi rumeni.
Prstima koji su bili unjenoj ribici,pronasao sam carobno mesto koje odmah iza Venerinog brega sa unutrasnje strane malo nabreklo. Lagano sam ga pritisnuo i pocela je da se grci. Ritam trzaja je bio na sekund otprilike,tako je i njena ribica pulsirala,osetio sam i par mlazeva u saci koja joj je bila na picki. Oci zattvorene,obrazi zategnuti i rumen,nekako su sijali u onoj guzvi,lice preslatko i lagano narsteno. Ritam svrsavanja je usporio i oslabio,osetio sam po prstima,koje sam izvuko iz ribice,sad sam joj umirujuce trljao ribicu rukom mokrom od njenih sokova. Otvorila je oci i neprimetno mi se osmehnula. Bio je to caroban osmeh zadovoljene devojke.
Osetih da me nejna ruka dodiruje po ruci,bolje receno mazi moju ruku i lagano je sklanja sa svoje zadovoljene ribice. Na uvetu mi je jos uvek bila njena bradavica. Sklonila je i osetih joj dah. Nezno mi je gricnula uvo i prosaptala jos neznije "Hvala ti za ovo"
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 20.0.1132.47
Da li ću ikada voleti nekoga kao njega?

Bilo je to pre, nije ni vazno koliko, ali ovo je prvi put da sa nekim delim ovu uspomenu. Chat je tek pocinjao da radi i nije se okolo pricalo koliko se tu ljubavi radja i lome srca. Ja sam  bila druga godina fakulteta, odlucna da zavrsim i budem prva u mojoj porodici koja je imala zelje, snage i hrabrosti da se upusti u takvo nesto. Bila sam svesna svoje seksualnosti, izgleda i pogleda muskaraca prilikom izlazaka. Vezbala sam redovno, ne toliko zbog linije ili viska kilograma koliko zbog zadovoljstva koje mi je vezbanje donosilo. U dane kada sam morala sate trositi na ucenje, vezbanje je dolazilo kao opustanje.

Muskarci mojih godina me nisu interesovali vec stariji, iskusniji, odlucniji, kojima bi po koja seda dlaka znala proviriti iz guste kose. Medjutim, nisam se upustala u nikakve veze plaseci se da ce me to zaustaviti u dostizanju cilja. U kuci, koju smo iznajmili nas troje studenata, koji nemamo nista zajednicko osim zelje da zavrsimo fakultet, imali smo jedan kompjuter koji smo delili. Ali, ova prica nije o mojim stanarima vec o ljubavi koju sam dozivela zahvaljujuci tom kompjuteru. Naime, uvece, znala bi otici na chat, malo popricati, nista ozbiljno. Bilo je tipova koji su bili nacionalno nastrojeni, prepotentni i seksualno bolesni -  ali znalo se naci i po koja osoba, muska i zenska, zbog koje se vreme na chatu moglo usporediti sa izlaskom u grad.

Jedne veceri, pocela sam pricati sa njim. Ime nije vazno. Malo po malo, bilo je dva ujutro. Ukucani su vec odavno zaspali a ja jos uvek tipkam sa njim. Nemam pojma o cemu. Uglavnom, bio je zanimljiv, znao je voditi razgovor sto mi se izuzetno svidelo. Secam se,  njegov nacin izrazavanja koji je bio totalno drugaciji od ljudi koje sam poznavala. Nekako, obrazovaniji, iako tesko da je bio stariji od mene. Nije me pitao za slike niti kako izgledam...razgovor je tekao i imao je moju paznju. Gledala sam u ekran sa osmehom od uha do uha, smejuci se njegovim salama.

Oko pola tri, oboje smo zakljucili da nam je preostalo jedva par sati spavanja i da je vreme da se krene. Poceo je govoriti kako mu je drago da je mogao pricati sa mnom, da je uzivao u razgovoru (vrlo neuobicajeno na chatu) i nisam ga zeljela jednostavno tako izgubiti. Nije me pitao za email, cak ni za ime...za njega sam bila samo sugovornik sa kojim je bilo ugodno popricati, a za mene je on predstavljao napokon nekog sa kim mogu razgovarati o stvarima koje nisu svakodnevne. Nesto izgradjujuce...imao je nesto za reci sto je vredelo saslusati.

Odjednom, kao grom iz vedra neba, pitao me da se cujemo pre nego odemo spavati. Kao detetu, kada stranac ponudi slatkis, kroz mene prodje neka jeza. Nikome na chatu nisam dala broj telefona, i ako me nazove probudice sve u kuci. Gledala sam u reci i cepala se u sebi. Sta da radim? Zelela sam da ga cujem, medjutim plasila sam se. Mozda je ipak bolje da na ovome sve ostane, pomisljala sam, ali opet, razgovor koji smo imali nije mi davao razloga za sumnju.  Imala sam utisak da razgovoram sa prilicno inteligentnom osobom koja ima cilj u zivotu.  Dala sam mu broj, rekla mu da saceka par minuta i iskljucila sa sa chata. To su bile najduze minute. Otrcala sam u sobu i ponela telefon sa sobom (imali smo jedan telefon u kuci), stavila ga pod jorgan i pritisnula odozgo kako se ne bi cuo kada pozvoni. Srce mi je kucalo u grlu i osecala sam se kao da cinim nesto zabranjeno. Tisina u sobi je bila jeziva...otkucaji sata pojacavali su pritisak u mojoj glavi.

Halo...tiho sam prosaptala.

Hej, radosno je odjeknuo njegov glas i citava neizvesnost je nestala. Osetila sam veliko olaksanje. Nisam ga dozivela kao stranca, vec kao prijatelja sa kojim zelim pricati.

Progutala  sam ogromnu knedlu koja se stegla u mom grlu i razgovor je poceo. Sat vremena kasnije, pricala sam kao da se znamo mesecima...i uzivala u tome. Ne secam se razgovora, ali se secam njegovog dubokog, ozbiljnog i veselog glasa.

Bilo je posle cetiri i cula sam tup zvuk sa druge strane. Pao je skidajuci pantalone spremajuci se da ide u krevet. I tako je pocelo.  Nisam sigurna kako ali malo pomalo i pitanja su pocela tipa, sta imas na sebi. Postavljao je pitanja a ja odgovarala sasvim opusteno. Poceli smo pricati o donjem vesu, velicinama, vrstama i postavljao je nimalo nekulturna pitanja. Vise informativne prirode poput muskarca koji zeli otici u prodavnicu i kupiti nesto za svoju devojku. Onda me pitao  kako lezim. Pokusala sam mu opisati situaciju da sam se pokrila preko glave da me niko ne cuje. Gde su mi ruke.  Jednom rukom drzim telefon, odgovorila sam, a druga...i onda trenutak cutanja.

Gde ti je druga ruka - upitao je. Razmisljala sam sta da kazem. Druga ruka mi je bila u gacicama i mazila sam se, vec dugo vremena, slusajuci njegov glas. Bila sam totalno vlazna i moji prsti su vesto rovarili  izmedju usnica i dodirivale klit.

Ovaj...hm...u gacicama, rekla sam. Ni sada ne znam sta me je nateralo da budem toliko iskrena. Ocekivala sam podsmeh, neku pametnjakovicku podvalu. Umesto toga me upitao:" I, kako je"?

-Mokro, odgovorila sam tiho, podstidjeno- kao hipnotisana. Toplo i mokro.

-  mmmm, zaculo se sa druge strane. Da li bi volela da ti klit dotaknem jezikom?

Do djavola, sta se dogadja. Kako je do ovoga doslo. Atmosfera u sobi je postala drugacija. Iako sama, osecala sam njegovu blizinu. Osetila sam buru krvi kako mi navire u svaki deo tela. Grudi su se napunile i ocvrsnule. Prsti su se poceli mrdati nekontrolisano. Pocela sam kruziti po klitu i okolini jace. Guzu sam malo podigla sa kreveta i zategla svaki misic u stomaku i butinama. Vezbanje se i te kako isplati.  Osetila sam bradavice na grudima kako se nadimaju.

- Da - volela bi - odgovorila sam, a u glasu se culo lagano stenjanje. Njegov glas me je napaljivao. Ne secam se da li sam ikada bila toliko mokra. Sva sam bila u transu. Usi su mi gorele. Svaki put kada bi rukom presla preko klita osetila bi laganu struju koja mi nadrazuje mozak. Zelela sam jos.

- Voleo bi da osetim sokove tvoje picke na mom jeziku. Voleo bi da ti sisam picku. Da je prstima rasirim i da osetis moje usne na njoj - poceo je pricati.

Pocela sam gubiti kontrolu nad sobom. Njegov glas me totalno kontrolisao. Razum nije postojao. Postojao je on, njegov glas,  telefon, moja ruka na pici i jaki osecaj zelje da svrsim. Sve je bilo tako stvarno. Njegov glas tako jasan. Stisla sam telefon ramenom i levom rukom pocela stiskati bradavice na grudima, cas jednu cas drugu. Noge sam malo rasirila kako bi imala bolji pristup sredistu. Bila sam pokrivena jorganom totalno preko glave i postajalo je sve toplije i toplije.

Zelim to, - rekla sam, disuci sve jace i jace. Zelim tvoj jezik u meni.

- Mmmm, voleo bi da udjem jezikom duboko u tvoju picku, da osetim stezanje zidova dok svrsavas. Zelim da polizem svaku kap tvog ukusnog  soka na mojim usnama dok sisam tvoju socnu picku.

Njegova vulgarnost u tom trenutku me dovodila do ludila. Intelektualno izrazavanje citavo vece, a sada, zeli da sisa moju picku. Zeli da oseti potok koji ne prestaje...koji dolazi iz dubine moga tela. Moja zenstvenost , zelja za strascu, opijenost ljubavlju, postalo je poput  vulkana koji pod ogromnim pritiskom se sprema za erupciju. Prsti su spretno drazili moju picu...citavom sakom sam je trljala ne bi li dosla do kraja. Hocu da eksplodiram!!! Stisla sam klit izmedju prstiju dva prsta, poput cigarete i pravila snazne kruzne.

Aaaaaaaaaaaaaahhhhhhhhh, Aaaaaaaaaaaaaahhhhhhh, Aaaaaaaaaaaaaahhhhhhhhhhh, Bozeeeeee....

Telo mi se pocelo grciti i opustati bezbroj puta. Trajalo je duuuugooooo, dugo. Totalno sam zaboravila da ne zivim sama. Da nepunih tri cetri metra, odeljeni taknim zidom, zivi moj kolega. Citava soba odjekivala je mojim uzdasima. Gutala sam zrak pokusavajuci da uhvatim ritam disanja.

Joj, uh...sto je dobro, jecala sam, mazeci se polagano pokusavajuci da je smirim.

Suze su mi nekontrolisano posle na oci i citavo telo se nalazilo u ekstazi. Prekrasan osecaj!!!

Trebalo mi je par minuta da se smirim. Da dodjem sebi i da se setim da je on jos uvek na telefonu i da me slusa. Bila sam umorna. Ovaj cin me totalno ispraznio, skoro da sam zaspala sa telefonom na ramenu. Zelela sam da ne zagrli odpozadi, da stavi jednu ruku ispod mog vrata tako da ja lezim na njoj i stisne me uz sebe a drugu da stavi medju moje noge i tako smiri zmarce, i da tako zaspem. Zvuk njegovog ravnomernog  disanja budio je u meni osecaj prisnosti.  Pogledala sam na sat i bilo je 5:10.

Jesi tu - upitao me?
Da- prosaptala sam.

Idemo na spavanje malena. Cujemo se kasnije - rekao je sasvim smireno, kao da se nista cudno nije dogodilo.

U koliko moras ustati?

U devet, rekla sam. U deset mi pocinje nastava.

Super, cujemo se. Lepo spavaj - odgovorio je jos uvek veselim glasom.

Vazi, jedva sam procedila kroz usne, padajuci u san. Spustajuci slusalicu, razmisljala sam sta se upravo dogodilo. Sanse da me pozove su minimalne. Svasta ja sebi dopustam...ali orgazam...orgazam je bio za cistu desetku!!!
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 20.0.1132.47
Moja iskustva sa trojkom

Imena necu navoditi jer je prica istinita i glavni akteri smo moja sadasnja devojka i ja . Zajedno smo vec 5 godina i 99% cemo se vencati i izroditi buljuk dece   O svemu otvoreno pricamo od pocetka veze. Zajedno gledamo pornice i tako dobijamo inspiraciju sta da probamo u sexu. Kao sto znate u vecini pornica ima vise od 2 aktera. To nam je zagolicalo mastu. Odmah da kazem, nisam neko ko voli da gleda kako mu taslace devojku , niti je ona (kako ce se kasnije ispostaviti) devojka koja voli da gleda svog dragog sa drugom. Prosto smo hteli da probamo, posto smo probali sve sto dvoje u akciji 1 na 1 mogu probati .
         Poceli smo da planiramo kako, gde i sa kime.. Bilo nam je mnogo bitno da to bude strogo cuvana tajna . Niko koga mi poznajemo ili neko ko poznaje nase prijatelje. Zamislite situaciju da odem kod mog ortaka na slavu i tamo vidim lika koji je svrsavao po faci moje devojke pred mojim ocima ? Ne ide. Odjednom smo shvatili kako je Srbija jedno malo vece selo i da su sanse da nadjemo lika i koji nikome nista nece pricati i koji ne zna nikoga od nasih skoro pa nula. Za devojku se nismo brinuli jer smo znali da ce cutati. Odlucili smo se da odemo u Prag i tamo okusamo srecu. Aranzman je trajao 6 dana, sto je dovoljno da se provedete u malom Amsterdamu(ko je bio zna o cemu govorim   ).
        Stigli smo u Prag i rekli smo da prvi dan necemo nista da preduzimamo po pitanju nase avanture , vec cemo da uzivamo u prelepom gradu . Bili smo kod Karlovog mosta i pronasli onu veliku diskoteku "Karlove laznye" ili tako nekako se zvala . Diskoteka ima5 spratova i kasnije smo sve nase potrebe zadovoljili u njoj.
       Drugu noc smo izasli u tu diskoteku sa namerom da vodimo kuci prvu devojku ili lika koji pristane na trojku. I naravno , posto muski misle kitom a ne mozgom, moja devojka je vrlo brzo nasla nekog solidnog lika. Nisam nas na pocetku opisao , pa cu sad . Ja imam 180cm visine , imam 78 kg, crnu kosu kao ugalj i relativno redovno se bavim sportom. Radim kao inzenjer i imam 26 godina. Moja devojka ima oko 166cm , oko 55-60 kg (rekla mi je da ne smem da napisam kilazu   ) ima kratku plavu kosu , mozda do ramena u najboljem slucaju. Dupe joj je cista petica kao i bataci , sise su mozda dvojka ili slaba trojka . Nije tip sex bombe , ali je bar meni mnogo jebozovna. Trenutno je student na stomatologiji i ima 24 godine. Nasli smo lika koji je pristao na trojku . Odlazak do hotela je bio najcudnija voznja na svetu !!! Sedim na suvozacevom dok su njih dvoje pozadi i mogu misliti sta su radili. Kad smo stigli u sobu odmah smo poceli . Rekao sam devojci da moze da radi sta hoce , na sta se njoj razvio kez od uveta do uveta . Lik je zvao nesto u fazonu Petar ili Pjotr i bio je svetlo smedj kao i vecina Ceha. Moja devojka je pocela prvo mene da obradjuje . Klekla je na pod i pocela da mi mazi butine dok mi je ljubila nabreklinu na gacama. Kurac je hteo da mi pocepa farmerke po savovima koliko se naduvao . Ona ga je izvadili i pocela da ga drka dok osmeh nije skidala sa lica znajuci da ce biti dobro jebana. Kurac mi je kao kobasica, kratak a debeo(18cm u duzini , a 17cm u obimu) . Pocela je da mi ga pusi , dok mi je jednom rukom pridrzavala jaja. U tom trenutku ni on vise nije mogao da izdrzi pa ga je izvadio. Bogu hvala, bio je iste duzine ali tanji   . Devojka mu je drkala dok je meni pusila uzivajuci u tome da kontrolise dva muskarca. Onda je resila da promeni uloge kitama. Njemu je pocela da pusi a meni da drka. To je trajalo oko 3-4 minuta. Onda je htela da pusi 2 odjednom kao u pornicima (bas ih cesto gledamo). Stavila je oba glavica na usne, ali taman da se ne dodiruju i pocela da seva jezikom . Istog trenutka sam joj svrsio po faci, prosto bile je previse za mene. Skupila je sve sa lica i progutala   . Ja sam se sklonio u stranu da drkanjem vratim kurac u zivot , dok mu je ona i dalje pusila . Potom je ona legla na krevet na ledja i on je legao preko nje i poceo da je jebe u picku . Kurac mi se vratio od prizora njenih nogu kako landaraju u vazduhu dok sam gledao kako njegov kurac prodire u njenu macku. Klekao sam pored njene glave i dao joj da mi popusi . Opet sam odmah svrsio , uzbedjenje zbog novo nastale scene je bilo previse za mene. Posto sam joj svrsio u ustima nije bilo potrebe za ciscenjem  Petar ju je i dalje nabijao , pitao je da li i on sme u usta . Devojka je rekla da ne sme , da su njena usta samo za mene, ali da moze po faci . Lik joj je isprskao facu posle mozda ukupno 25 minuta jebanja . Sperma joj je uglavnom bila na na nosu i desnom obrazu . Otisla je do kupatila da se ocisti i ostavila nas u cudnoj tisini. Ajde ti razgovaraj sa likom koji ti je devojku isprskao po faci     Lepo vreme , pao dinar , skocio evro   Devojka se vratila i pitala da li hocemo jos , na sta smo u glas odgovorili da hocemo . Napravili smo pauzu od oko 15 minuta da ja dodjem sebi od uzbudjenja kojima sam bio izlozen . Ona je pocela da mu pusi dok je lezao na krevetu . Ja sam joj prisao od pozadi i stavio joj ga u uzarenu picu . Bila je mnogo napaljena zbog 2 kurca , ali ja sam to tek tad video jer nisam imao posla sa njenom pickom celo vece. U tom trenutku Petar (Pjotr) se pridigao tako da sam , dok sam guzio moju dragu, imao pogled na to kako prozdire kurac . Bio sam na granici da svrsim ,ali sam se nekako stisnuo i odlozio svrsavanje. Ceo krevet se tresao i njihao od mojih udaraca u njenu picku , svo troje smo bili znojavi i sljapkajne i mljackanje od udaraca i sokova cule se na sve strane   Nisam dugo izdrzao mozda 15 minuta , i opet sam svrsio , sada u njenu picku . Moja devojka se okrenula da mi pocisti kurac , kao sto to uvek radi , a i sperma joj je sladja od meda   Rekla mi je da se sklonim u stranu jer vise nisam bio ni za sta i da uzivam . Ona se naguzila Petru i on joj je nabio kurac od pozadi , do kraja. Drzao ju je za kukove dok je je pumpao kurcem , ona je svaki njegov ulazak propratila teskim uzdasima. To je trajalo oko 10 miunta (ni on nije neki jebac ili se isto kao ja previse nalozio zbog situacije) . Svrsio joj je po dupetu , moje lepa devojka nije mu dala da svrsi u picku . Sedeli smo tako musavih kurceva i moja devojka musava od sperme   Pjotr se spakovao i otisao . Nismo znali sta da mislimo. Moja devojka nije bas dobila ono sto je htela jer nije nijednom svrsila . Odlucili smo da pokusamo ponovo sutra, nadajuci se da cu ja biti malo manje napaljen   
             Sutra oko podne smo se odlucili da je najbolje da zovemo opet Petra, upoznali smo se vec sa njim., videli da je ok momak i da nece biti problema sa njim. Dosao je oko 7 uvece i sa osmehom rekao kako se nadao da cemo ga ponovo nazvati da ga pozovemo posto mu se mnogo svidela moja devojka i njeno socno dupe   Ja sam bio u kupatilu dok je on dosao, pa sam im rekao da mogu da pocnu i bez mene . Kad sam izasao imao sam sta i da vidim   Moja devojka i Petar su bili u pozi 69 . On je lezao na krevetu u kurac mu je bio okrenut ka meni , dok je moja devojka lezala na njemu i pusila njegov kurac. Kad je videla da sam usao samo se nasmejala i nastavila da pusi . Stajao sam tako i gledao taj prizor, njenu glavu zagnjurenu medju njegovim nogama, dok su njegove ruke mesila guzu moje devojke dok joj je lizao picku . Tu me je prizvala da joj pridjem . Prisao sam krevetu i izvadio kurac koji je se brzo nasao u njenim ustima , dok je Petrov kurac bio u njenoj ruci . Smenjivala je nase kite ustima jako dugo i jako lepo je to cinila . Kad bi izvadila moj kurac iz njenih usta , razvlacila bi mesavinu pljuvacke i mog soka sve dok ne bi progutala njegov , pa onda sve to isto ispocetka . Shvatio sam da cu danas biti bolji nego juce jer je evo vec 10 minuta menjala kurceve u ustima, a jos nisam osetio da nadolazi svrsavanje. Moja devojka je ispljunula oba kurca i ustala , ostavivsi na musavih kurceva gledamo sta ce biti . Ona je rekla Petru da ostane da lezi, zatim ga je opkoracila i zajahala tako da mu je bila okrenuta ledjima , a licem ka meni. Mesala je kukovima dok joj je picka bila na njegovom kurcu , a meni je drkala njenom posebom tehnikom. Jednom rukom mi ga je uhvatila odmah ispod glavica a drugom skroz pri dnu kurca. Onda je isla rukama tako da joj se ruke sudare na sredini mog kurca, pa nazad na pocetne pozicije . Moram priznati da mi devojka jako dobro drka , cesto mi je i to dovoljno pa i ne bude jebacine   Petar je sve vise uzivao i preuzimao kontrolu nad mojom devojkom. Stezao ju je rukama za kukove i nabijao na svoj oteceni mokri kurac. Sve vreme moja devojka nije popustala stisak na mom kurcu   Petar je najavio da ce brzo svrsiti , na sta je moja devojka skocila kao oparena . Rekla je da hoce oba po faci , sto smo joj i udovoljili . Klekla je na pod dok je meni i dalje drkala kao da joj je poslednje u zivotu. Petar je prisao i prislonio svoj ljubicasti glavic na celo moje devojke , drkajuci besomucno. Gusta bela sperma je bila svuda , po njenom celu , po lepim ocima , nesto joj j i u kosu otislo   Ja sam nisanio malo nize , da bih joj potpuno okrecio facu. Isprskao sam joj nos , usne i predeo oko usta. Nakon te "paljbe" iz nasih kurceva bila je sva umazana , cak joj je niz bradu visilo. Posto nije mogla da razdvoji moju spermu od njegove , odlucila je sve da spere.
           Pre druge runde mi je rekla da bi htela redaljku , ali nas je bilo samo dvojica , pa me je zamilila da to tako odradimo tako sto cemo se nas dvojica non -stop smenjivati u njenoj picki. Tako je i bilo   Moja devojka je se naguzila preko ivice kreveta, jedna noga joj je bila na podu a druga na krevetu . Isturila je dupe do maksimuma  Prvo sam ja bio u njoj. Picka joj je vec bila zagrejana i podmazana od jahanja Petrovog kurca. Nakon 5 minuta mi je rekla da pustim Petra, na sta se on jako obradovao. Mene je pozvala da joj dodjem kod usta da mi pusi , ali ja sam je odbio jer sam hteo da sve ovo traje sto duze, a nece dugo trajati ako mi njene lepa plava glava bude prozdirala centimetre mog ponosa   Stajao sam sa strane i gledao kao se sise moje devojke njisu prilikom svakog udarca Petrovog kurca u njenu picku. Opet je zatrazila zamenu kurca u njenoj picki i mi smo zamenili mesta . Shvatio sam da je bilo dobro sto joj nisam dao da mi pusi , jer mi je kurac bio kao nov kad sam joj usao u picku . Bice to duga noc   Petar nije odoleo njenim socnim ustima i gurnuo joj ga je u usta dok sam je ja guzio kao da nema sutra  Devojka je stenjala i mesala dupetom od zadovoljstva kao siroce kacamak   U tom je Petar pitao da li moze da joj svrsi po sisama . Verovatno smo i ja i moja devojka bili u cudu zasto to trazi, sise joj nisu nesto posebno pa da bi svrsao po njima , al' ajde. Ja sam je odgurnuo od mog kurca, a ona je sela na ivicu kreveta. Petar joj je prisao i drkao dosta dugo pre nego sto je iscedio spermu na njene sise. Ona nije znala sta ce sa tom spermom, obicno je ne dobija tu, pa ju je samo utrljala u sise   Moj kurac je i dalje bio zapet kao puska i trazio je zadovoljenje   
             Ja sam legao na ledja i navukao je na kurac tako da smo bili okrenuti licem jedno prema drugom . Ona je skakala po mom kurcu , dok je Petar sve to gledao . Videlo se da je hteo jos , ali mu kurac to nije dozvoljavao (sta sve prolazi kroz glavu muskarcu u takvim trenucima, ali bilo mi je malo drago sto ne moze   ). Moja devojka i ja smo se smenjivali u tome ko vodi glavnu rec, malo je ona jahala , malo sam je ja nabijao odozdo . Sve je to pretilo da potraje jako dugo jer smo bili uigrani i znali smo kako da izvucemo maksimum jedno iz drugog. U tom se Petar popeo na krevet i stao kraj moje devojke . Uspeo je nekako da podigne kurac i da joj ga ponudi za pusenje. Moja devojka ga je odbila , rekavsi da hoce dva kurca u sebi za finale .
           Skinula se dosta nevoljno sa mog kurca, i namestila Petra da legne na krevet na ledja . Onda mu je sela na kurac i dok se nabilia na njega rekla mi je da pripremim moj kurac i njeno dupe za akciju . Jako retko mi daje u dupe , jer joj je JAKO USKO tako da je to za mene bio praznik   Nije bilo potrebe da podmazujem moj kurac, vec je bio vlazan i natopljen od silnog sexa, tako da mi je ostalo da podmazem njeno dupe. Uzeo sam malo neke masti za kozu i gurnuo joj tubicu u dupe , na sta se ona brecnula na mene kako nece plastiku u dupetu vec moju kurcinu. Iscedio sam dobru kolicinu u nju , zatim sam gurnuo moj kaziprst da to malo razradim i podmazem. Do tad je poskakivala na Petrovom kurcu kao da je na rodeu , ali se tad primirila da bih ja odradio to podmazivanje kako treba. Posle dobrog mazanja , prislonio sam pulsirajuci glavic na njenu rupicu , i polako poceo da guram . Tesko je islo jer nije navikla , a i meni je debeo . Zurilo mi se pa sam odlucio da joj gurnem na brzaka, pa nek se privikava , ko je jebe   Zavrsitala je , pitala me da li sam normalan . Meni je bilo neopisivo jer je dupe bilo duplo manje zbog prisustva kurca u picki . Par minuta je kukala i cvilela kako je boli , a nas dvojica se nismo micali cekaju da se ona navikne. Potom smo nastavili sa akcijom. Nekako smo se nas dvojica prirodno usaglasili da je jebemo tako sto kad jedan gura, drugi vadi. Moju devojku je to izludjivalo , rukama se odgurivala od kreveta da bi se jace nabila na nase kite. Stenjala je i vristala , sto je pomesano sa nasim muskim mumlanjem i mljackanjem i sljapkanjem pri jebanju dovodilo do stvaranje prave simfonije sexa . Nije htela da menjamo pozicije , sto mi je i odgovaralo . Petar je prvi poceo da se grci i trza , sto je bio signal za moju devojku da skoci sa njegovoh kurca . BIlo je smesno gledati kako pokusava da se oslobodi mog  i njegovog kurca u isto vreme   Njemu je izdrkala do kraja , ali je mozda izasla samo jedna kap sperme . Zatim se okrenula kao svom omiljenom kurcu i pocela da ga drka , nije htela da ga pusi posto joj je sad bio u dupetu pa se malo(vise) gadila. Rekla mi je da hoce ponovo po faci , a ja jos nisam bio spreman. Drkala mi je desnom rukom dok mi se telom i sisama pribijala uz butine (ja sam stajao a ona je klecala ispred mene) . Levom rukom je prelazila preko unutrasnje strane moje butine , htela je da poludim od srece i zadovoljstva. Nedudo zatim poceo sam da saljem debele mlazeve mlecno bele sperme po njenom lepom licu. Prvi mlaz joj je zavrsio po celu , drugi je ostavio beli trag po celom obrazu , treci je sleteo na levo oko ... Ostatak su bile male kapljice koje je ona cedila iz mog kurca, a kako bi se koja pojavili na vrh mog kurca ja bih uzeo kurac u ruku i zamahivanjem bi otresao kap na facu moje devojke. Petru smo se zahvalili i poslali ga gajbi.
             Posle smo se istusirali zajedno da probamo da skinemo znoj i sokove sa sebe. Posteljinu smo pobacali , ko ce da spava sad na onome   Dugo smo pricali o dozivljenom iskustvu i resili da se na tome ne zavrsi 
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 20.0.1132.47
Svađa

"Oooooooooooohhhhhhhhhh...Daj mi gaaaaaaaaaa....Jebi meeee.....Razvali meeee....... Mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm.........Ne mogu viseeeeeeeeeeeeee"...cula sam sebe kako ga molim.... Nije normalno...Izludjivao me....Cini mi se satima... Bila sam na granici svesnog.........I imala samo jednu zelju.....Da osetim konacno njegov tvrdi kurac u sebi i da me pusti da svrsim... Da me oslobodi... Bila sam gomila napaljenosti u ljudskom obliku koja bi dusu prodala sad, ovog momenta, samo da ga osetim u sebi...Da me napuni ovako mokru i nateklu pre nego sto svisnem od zelje...
Gledao me je nepodnosljivo prodornim pogledom prelazeci glavicem preko usmina izazivajuci nove drhtaje i pritisak koji me je mrvio... Dok sam ja pokusavala bezuspesno da odignem karlicu i da ga osetim tamo gde mu je u tom momentu jedino bilo mesto, on se igrao pitajuci me po ko zna koji put:..."Jesi sigurna?... To je ono sto zelis?... Koliko zelis?...Reci, macko...Da cujem..."
UUUUUUUUUUuuuuuuuuuuuuuuh...ovo je bilo neizdrzljivo...osetila sam suze kako mi se slivaju niz obraze, nekontrolisano, i skoro bez glasa, isprekidanog daha, sam uspela samo da procedim jedno "molim te... ja...aah...molim te..." I tad se konacno desilo...Jednim pokretom je sjurio ceo svoj vreli, tvrdi kurac u moju gladnu, izmucenu pickicu drzeci samo palac prislonjen na klicu..... Otima mi se vrisak... I ...DDDdddddddddddddaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaa!!! Nikakav pokret nije bio potreban... Orgazam me je zdrmao kao nikad do tad, u divljim shokovima... dah kojeg nema...ritmicno stezanje vaginalnih misica oko njega koji je uronjen u mene do kraja...bez ostatka...oooooh.... celo moje bice je bilo u tom drhtaju, treperu, blazenstvu...u mojim zgrcenim sakama, u ukusu krvi na mojim usnama koje sam nesvesno ugrizla u ekstazi...u oslobadjajucoj vrelini koja mi se sirila konacno zadovoljenim telom...mmmmmmmm...sad moze da propadne ceo svet...nije me briga...
Lagano je sklonio palac sa klice i polozio dlan na moju macu, jos uvek duboko zariven u mene...mmmmmm kako prija... i dok je jos poneki zakasneli potres prolazio mojom utrobom, osetila sam ga kako se naginje i pokriva me svojim vrelim telom,  ne vadeci kurac i ne pomerajuci ga...beskrajno nezno me ljubeci, skupljajuci moje suze po obrazima... ljubio mi je zatvorene kapke..vrh nosa...paperjasto nezno drhtave usne...liniju vilice...vrat...milion malih, neznih, sitnih poljubaca koji su me vracali u zivot... Sapat tik uz uvo: "I... hocemo se jos svadjati?...Mmm?... Reci, macko...imamo li jos nesto da rascistimo?..." Otvarajuci sa naporom oci, uhvatih krajicak osmeha na njegovim usnama i prigusenu strast u ocima... Poljubac..intenzivan..dubok..ozivljavajuci... Igra isprepletenih jezika i vrelih prstiju na njegovim ledjima... osetila sam ga kako se propinje u meni i kao posle ciste injekcije energije u momentu promenila poziciju lezeci na njemu i mrmljajuci dok sam trljala svoje grudi o njegove i izmedju poljubaca "...sad ces da vidis...sad cu da ti pokazem jesmo li rascistili...uhh..." gledao me je sa zanimanjem..pomalo zacudjeno...jos uvek sa neverovatnom samokontrolom i prilicno se zabavljajuci..."mmmmmmmmm, volim izazove"...pomislih ohrabreno... Uspravila sam se balansirajuci na njegovom kurcu ostavljajuci mu samo natekli glavic u mojoj maci i pogledom koji je govorio "da nisi mrdnuo!" pocela da kruzim kukovima masirajuci njegov glavic ulazom u moju ponovo napaljenu pickicu...beskrajno polako, ne ubrzavajuci tempo... ruke sam mu stavila na pubis da onemogucim da odigne karlicu i sitno se nabijala na njegov kurac uzivajuci ne znam od cega vise...da li od samog osecaja, ili od pomisli koliko ga to izludjuje... "Sedi na njega, mackoo..." rekao je... Ne obaziruci se na to,  lagano sam sisla s njega...odmicuci se i smestajuci se mazno medju njegove noge...drzeci ruke na njegovim butinama, palcevima sam lagano prelazila duz njegovih prepona...namerno izbegavajuci mosnice i nabrekli, tvrdi kurac... kozica mu je ostala povucena otkrivajuci sjajni, glatki glavic obilato nakvasen mojim sokovima...mmmmmm...kakav prizor... Nagla sam se i pocela da ga grickam blago sa unutrasnje strane butina...jednu,,,pa drugu... dok se on meskoljio sugerisuci mi nemo sta treba da uzmem usta... hehe...cekaj maaloooo, macane... vrhom jezika sam mu draskala jaja osecajuci kako se nezna koza na njima steze pod mojim dodirima podizuci s vremena na vreme pogled da se sretne s njegovim... vrh jezika su zamenile usne...vlazne...zeljne....polako sam uvlacila u usta deo po deo tih mosnica, meskoljeci jezikom po njima dok sam osecala kako sve vise ponovo vlazim i kako uzbudjenje raste rapidnim tempom...prelazila sam usnama polako na vise...od pogleda na njegov kurac mi podje voda na usta...uh, obozavam gaaa....mmmmmmm... pocela sam lagano da ga drkam sa dva prsta jednolicnim tempom sa usnama tik iznad njega...ne dodirujuci ga ni usnama ni jezikom...pogledala sam ga...zatvorene oci...stisnuta vilica...napetost... malo pojacavajuci tempo i prelazeci drugomrukom po jajima i ispod njih dozvolila sam da kad-kad dodirne moje poluotvorene vlazne usne dok ga drkam izmamljujuci uzdah...ohooo, macan ipak nije imun...lepo... lako je tebi da budes dzek sad posle sveg onog "mucenja" i dva puta sto si olaksao sebi... ali vraticu ti...pomislih jos uvek pomalo ljuta, dok mi je pred ocima lebdela scena od malopre, kad mi je, drzeci mi cvrsto ruke i ne dozvoljavajuci da se pomerim prelazio jezikom duz mace izludjujuci me, jer je sve vreme izbegavao klitoris, namerno me dovodeci do ludila... ili kad ga je sisao...drzeci me znalacki na ivici orgazma...da bi ga opet ostavio drkajuci mi na samom ulazu u rascvetalu picku koja da je mogla, bi vristala da je ispuni... ili kad dok me je tucao medju grudi, divlje napaljenu i kad sam ocekivala da mi ga da, da me nabode i rasturi od jebanja, on namerno nastavio svrsavajuci mi medju grudima dok me je sperma prskala po licu...uhhhhhh.... nisam ni primetila da sam, odlutala u mislima, sklopila celu saku oko pulsirajuce kite i da mu ga drkam sve brze i zesce, da on odize i spusta karlicu na pravom putu ka orgazmu... aaa, ne... ne ovaj put... prekinula sam naglo pokrete osecajuci kako se spirala uspona ka vrhuncu zaustavlja... uzdah negodovanja, ali i pogled "zasluzio sam..." me raznezi...okrenula sam mu se, sedajuci mu skoro na lice i trljajuci macom o njegovu bradu i usne...aaaaaaaaaah...njegov jezik koji palaca...njegove usne sto uvlace i sisaju moje resice...uuuuuuuuuuuuuuuuh...to baby...znam da znas....mmmmmmm...tako...mrmljala sam priblizavajuci usne da mu usisam kurac konacno, da ga progutam... bez najave sam ga uzela, nabijajuci ga duboko u grlo dok me je tucao jezikom...sisala sam ga divlje...pohotno...njegove ruke na bradavicama...bolno tvrdim...kako ih valja izmedju dva prsta...uuuuuuuuuuuuuuuh...njegovi prsti svuda... sa grudi u macu...pa u moja usta pored jos tvrdjeg kurca...moj jezik koji kruzi po rubu glavica...ulazi u rupicu vrhom...draskajuci je do ludila...ponovo pusenje...zestoko... i neobuzdana zelja da ga zajasem kako nikad nisam... Opkoracujem ga i nabijam mu se na kurac...do jaja...nema dalje...osecam ga kako se pomera u meni, kako pulsuira i propinje se i daaaa....pocinje isterivanje djavola...stezanje...mesanje...nabijanje...meljem ga skacuci po njemu... njegove ruke na mojim kukovima...stenjanje...ubrzan dah...mmmmmmmmmmmm...jos brze...i osecam da dolazi.. raste....jos jedan ludacki orgazam... brze... dublje... jos... jossssssssssss... AAAAAAAAAAAAAAAAAAAHHHHHHHHHHH HHH....puca...traje....uuuuuuuuuuuuuuhhh....daaaa
ostajem jos malo tako nasadjena na njega... nepomicno...uzivajuci u ispunjenosti dok mi shokovi prolaze telom...mmmmmmmmmmmmmm.... a on?..ponovo sam ga vratila sa ivice prskanja... bas sam bezobrazna, hehehehe... cuceci ga uzimam rukom i vadim iz razjebane pickice i stavljam na analni otvor... dosta je bilo igranja... cujem ga kako govori kroz stisnute zube " pomeraj se...nastavi...ne prekidaj vise..." polako ga guram u guzu...glavic je unutra...lako je usao...sve je ne vlazno i klizavo od mojih sokova koji cure u potocima...nabijam se lagano na njega... guza ga steze...i tu je...do kraja...pocinjem da se odizem i spustam...njegove ruke me povlace na dole...stezu...dok me, odizuci karlicom kara u dupe...pratim ga.. i posle par pokreta, on sipa duboko zariven u mene...ostace mi modrice od njegovih zgrcenih prstiju na mojim guzovima... telo mu se trese...zubi na mom ramenu...uuuuuuuuuuuuuhh zestina....i onda...polako...opustanje ... Osecam srca kako nam biju kao da ce da iskoce iz grudi... osmeh bez nepotrebnih reci... poljubac...i kapci koji se sami sklapaju od iscrpljenosti i zadovoljstva...
Padamo u san onako lepljivi i vreli...poznata poza...moja guza u njegovom krilu...zagrljaj...i koma...
Kad smo se posle ko zna koliko vremena probudili i otisli cerekajuci se i golicajuci se zajedno pod tus, pokusavala sam da se setim zasto sam bila tako besna kad sam dolazila kod njega i sta sam to htela da rascistim... Kao da je bitno.
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 20.0.1132.47
Proslava Suzime vjeridbe

Od prvog mog zajednickog jebanja sa njih dvije proslo je neko vrijeme ali su kontakti ostali intezivni. U međuvremenu su se odnosi između njih dvije bili malo poremetili a ja sam kao stari lisac vez puno price nalazio nacina da s epovremeno kresnem i sa jednom i drugom ribom. Jedno popodne ce mi vjecno ostati u sjecanju. dok sam za šankom lagano cuga s dvojicom prijatelja, pojavi se suza odnekuda i u trnu joj se u ruci nadje jeger s ledom a nama konobar sputi na sank tri tocena piva i kaze suza casti.
Odmah sam primijetio da je suza nesto napucana i da se nesto događa. Naravno mi se u javnosti ponasamo kao dva poznanika i prijatelja, bez socnih upadica i dodirivanja. Krenulo je lagano pice po pice uz neobaveznu zajebanciju i Suza je nakon popijena 3-4 pica zamolila me da je odvezem do stana, naglas rekavsi da joj dolazi momak i njegova sestra pa da nema vise vremena ali bi rado ostala s nama.  U voznji mi je kratko rekla hoce ovaj moj da me zaruci veceras neznam sta cu? Kazem ja jebise vidi jesi li za ili nisi skontaj, ali ne zuri. Usput mi je rekla da bi se rado jebala samnom ali mora ici, dogovorili smo se da se cujemo nekad navece pa da mi kaze kako je bilo. Vrativsi se u kafic nastavljena je cuga i zajebancije da bi se nakon dva tri sata suza pojavila u najboljem izdanju. jedan od prijatelja je vec otisao kuci a drugi koji stanuje preko puta kafica je nakon sto smo popili pice rekao da mora kuci jer ga zena zove vec par puta. i mi smo naravno rekli da se razilazimo, te smo krenuli vani. Naravno suza je sjela samnom u auto i u voznji kroz grad mi je odmah rekla vozi negdje hocu da te rasturim. Izgledala je malo popito ali ne da je bila pijana. lagano sam krenuo ka izlazu iz grada a ona je vec stavila glavu meni medju noge i izvadila mi kurac spreman za pusenje. Lagano sam joj jednom rukom poceo milovati grudi isto ej dodatno upalilo i pocela je skidati suknjicu a kosuljica je sama popustila. vozio sam lagano a iza mene je polako se pocela stvarati kolona od 3-4 vozila, koja sam ja propustio da prodju. Kako je suza jace pusila i uzivala ja sam se dodatno napalio i zabio joj prst u picu pa u guzu nakon cega je procilila jebi me tu odmah sada. naravno nije mi padalo na pamet da jebem na sred ceste jer mi auto poznaje vleliki broj ljudi i lako bi bio provaljen. kako njoj vrag nije dao mira odmakla se na sjediste i totalno se skinula gola i okrenula mi picu i guzu da je mogu milovati u voznji, da bi se u jednom momentu pokusala nabiti meni na kurac da ne stajem a da nastavim s voznjom , sto ans je umalo kostalo slijetanja s ceste. sreca pa nije bilo vozila u susret inace bi bili tema crnih kronika. vidjevsi da nema dalje skrenuo sam pored ceste u livadu i izveo je za ruku iz auta i nabio je na vrucoj haubi. Cim sam naslonio glavic na nejnu picu pocela se nabijati i nekontroliranu urlikati. naravno i moj hašimje dodatno bio napaljen tako da sam ga nemilice nabijao i vadio drzeci glavic samo na ulazu u picu. uslijedilo je zestoko svrsavanje igrebanje mojih ledja. a ja sam odlucio da joj malo guzu napumpam. izvadio sam ga i naslonio na guzu. kako je bilo sve vlazno bez problema je glavic usao u guzu a ona je duboko uzdahnula i procvilila zar ces mi i guzu napuniti. poceo sam ga lagano nabijati a ona je s odusevlejnjem primala i prihvacala ubode i vidio sam da joj nije prvi put, sto me je dodatno napalilo. Ubrzao sma pokrete i nastavio je nabijati drzeci joj noge na ramenima i jednom rukom sam joj dodatno trljao klicit koji je bas bio dobro natekao. Krenulo je duboko punjenje i suza se protresla kad sam ga onako blava izvadio iz njene guze, trazeci da ga vratim nazad.poludignutog sam ga naslonio na njenu guzu i stavljao ga nazad a on je rastao kao da tek pocinjemo. dodatno je pojacala vristanje sto em je napalilo i nastavio sam ga nabijati a kurac je dodatno dobio na cvrstini. nakon dva tri minuta pocela je zestoko svrsavati a ja sam joj pri kraju svrsavanja izvadio ga iz guze i utisnuo u vlazni picic iz kojeg se slivaju sokici kao iz limuna koji se cijedi. nastavlili smo sa zestopkim jebanjem na haubi. u trenutku mi je bilo doslo da joj napunim picu ali sma se suzdrzao i zatrazio da mi popusi kakoko bi joj svrsio u usta, naravno suza kao iskusna pica je s odusevljenjem uhvatila moh kurac koji je stisnula kao titinu stafetu i znalacki mi pocela kupiti spremu koja je krenula na moje veliko zadovoljstvo. Kad sam svrsio u suzina usta  a ona ga lijepo, oblizala uzeo sam iz pretinca vlazne maramice koje smo na opce zadovoljstvo trosili na brisanje znoja. Uzeo sam malu led bateriju iz auta i osvijetlio haubu svjestan da ce ostati tragovi jebačine a što bi mi mogao biti dodatni problem za sutra dan.
Nakon sto smo pazljivo prebrisali haubu i karanbolku sjeli smo u auto i suza mi je rekla kako je tu vece se zarucila i kako je samnom htjela proslaviti te zaruke. O nekim detaljima koji su bili u medjuvremenu neki drugi put........
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 20.0.1132.47
Da li smo normalni

Cao svima, za pocetak da se predstavim. Zovem se Ivan i imam 24 godine. Resio sam da pokusam da sa vama podelim neke svoje “mracne” tajne! S’obzirom da prvi put pisem ovako nesto ne zamerite ako ne bude socno napakovano
Sve je pocelo da ni sada posle par godina ne znam kako! Moja sestra Ivana starija je od mene dve godine, lepa, zgodna plavusica sa ne preterano velikim grudima ali za moj ukus savrsenim! Guza na mestu, zategnuta jer se vec dugo godina bavi odbojkom! Od klinackih dana poceo sam da hvatam sebe kako me Ivana privlaci seksualno, moji prva drkanja su bila na nju! Obozavao sam da je sacekam kad dodje sa treninga i prljav ves stavi u korpu, odmah sam ulazio u kupatilo i uzimao njene gacice, mirisao ih, trljao od moj kurac i naravno odmah drkao, i po par puta dnevno!
Ona nista nije primecivala cak ni u najcrnjim mislima nije mogla da nasluti moje prljave misli! Tokom nekog perioda i ja sam postao malo slobodniji i sa manje bojazni gledao je kroz kljucaonicu, uzimao njene gacice, koristio svaki momenat da je vidim golu ili u nekom sexi vesu.
Vreme je prolazilo  a ja sam samo drkao i drkao, nista konkretno nisam smeo da uradim! Bio sam siguran u njeno odbijanje! Ali kako kod nas kazu ko ceka on doceka
Vec smo porasli malo i ona i ja, krenuli su izlasci, zurke itd. Roditelji su nam bili strogi ali su imali poverenja u nas sto smo mi naravno koristili. Imao sam cura, poceli su sexualni odnosi ali ni sa jednom nisam mogao na neke duze staze jer ni jedna mi nije pruzila to za cim sam ja zudeo a to nesto je moja Ivanica! Neke cure su davale sve od sebe, radile sve sto sam pozeleo, trpele najgora sexualna ponizenja ali ipak nista nije bilo dovoljno!
Tragao sam za onim pravim i na kraju i uspeo i to sasvim slucajno!
Vratio sam se iz grada nesto smoren i resio sam malo da bacim pogled na komp pa spavanjac! Posto je vec bilo kasno a matorci su spavali ja sam se usunjao u kucu i krenuo ka spratu polako na prstima. Dosao sam pred vrata moje sobe ali neko mumlanje mi je trglo. Polako sam prisao do Ivaninih vrata i jasno cuo njeno stenjanje, jecenje! Kroz vrata kljucaonice video sam moju sestricu kako sedi na stolici gola skroz a ruke drzi medju nogama! Cuo sam tu jos nekoga ali nisam nikoga video. Nije mi bila jasna situacija sve do momenta dok se Ivana nije malo pomerila. Video sam da na kompu ukljucen skajp i shvati da se zadovoljava za nekog, pred nekim. Otisao sam u svoju sobu, zamisljao moju Ivanicu i tako brzo idrkao, kao nikada do tad! Probudio sam se ujutru i smisljao plan kako da provalim sa kime je pricala! Naravno sifra na kompu je najveci problem ali ne i za nekoga ko zeli da otkrije sve o svojoj sestrici! Preturajuci po njenim stvarima i telefonu naravno nasao sam poruku koju je ona poslala kevi sa sifrom! Otkljucao sam komp, preturao, trazio nesto ali nista neobicno nisam mogao da nadjem! Onda mi je sinula ideja, ukljucio sam moj skajp, pozvao ortaka i snimio nas razgovor! Komp je sam snimak prebacio u mesto koje ce odkljucati sva moja vrata! Sve slike, snimci, sve na jednom mestu! Slike moje jebozovne prljave sestre. Mislio sam da cu videti slike nekog tipa ali na moje iznenadjenje sve fotke su bile od Ivanine drugarice Maje koja je otisla u Ameriku! Shvatio sam da moja sestrica voli i zene i muskarce! Snimio sam sve na hard i prebacio kod mene i smisljao kako da nastupim! Te veceri Ivana se vratila sa treninga, ja sam bio u svojoj sobi i cekao je da izadje iz kupatila! Kada je zavrsila pozvao sam je kod mene, dosla je sa osmehom ne znajuci sta je ceka! Resio sam da joj sve kazem pa sta bude! Po zavrsetku mog izlaganja ona je ostala bez reci, tako jedno par minuta a onda samar iz sve snage! ” Majmune jedan bolesni, ja sam ti sestra, kako mozes mene da gledas na taj nacin”. Rekao sam da vec par godina mastam o njoj i da je zelim. Rekla je da treba da se lecim! Ja sam rekao biraj ili ja ili cu reci roditeljima da si lezbo! Ostala je nepomicna, rekla je neces valjda! Mi zivimo u maloj sredini i to bi bilo pogubno za nasu porodicu da se sazna! Rekla je ” Sve samo ne njima”. Ok rekao sam, zelim te, zelim da te imam za sebe. svaki put kada pozelim da te jebem hocu da si dosla ovde! Pocela je da place, spustila se na krevet, ja sam video svoju sansu, polako sam joj prisao, poljubio je u obraz, mazio. Krenuo sam ka njenim ustima ali ona je okrenula glavu na drugu stranu i rekla ne ne mogu, ti si mi brat! Ja sam opet polako krenuo uz njen vrat,obraze, polako joj saputao i opet pripretio! Konacno dolazim do njenih usta, pocinjem da je ljubim a ona place, suze nam kvase usne sto me jos vise pali. Kurac mi je u fazi eksplozije! Krecem polako da se spustam niz njen vrat do grudi koje kao da su rasle samo za moju saku! Pocinjem da joj mesim sise preko majice i brusa, spustam ruku na stomak, mazim je. Zelim da joj bude lepo! Polako joj skidam majicu, brus i ispred mene se stvaraju dve sise koje sam godinama sanjao! Polako pocinjem da ih ljubim, da joj grickam bradavice a onda se spustam preko stomaka do njenog sorca! Ona se ledjima spusta na krevet i kao da samo zeli da se sve ovo zavrsi! Skidam joj sorc, ostaje u crnim cipkastim gacicama koje sam bezbroj puta pomirisao, koje su mi davale svez miris picke! Polako joj skidan gacice i raj, obrijana pica moje sestrice, svi moji snovi se ostvaruju! Polako joj sirim butine, ona je vec opustena i sama polako siri noge! Krecem prvo prsticem da joj gladim picic ona pocinje da stenje, ja instiktivno spustam glavu na njen klitoris i pocinjem da ga lizem, polako, lagano, idem nize ka ulazu u raj. Lizem je polako, pa sve brze pa onda opet lagano! Vidim da je gotova, picka joj je vlazna, svi sokici joj se slivaju niz guzu ali ja ne prestajem. Odjednom me hvata za kosu i nabija mi svom snagom glavu u picku, ne mogu da disem ali ne mrdam! Moj jezik i dalje parla vec sad duboko u njoj. Ona pocin je da se cima i odbija mi glavu od picke ali ja se ne dam i dalje palacam jezikom, ona stenje, grci se i konacno bela masa krece da joj se sliva ka guzi. Posmatram je i odlucujem se na jos jedan lud korak, polako pocinjem da joj lizem cmar,onda grize jastuk, stenje, cima se ali moj jezik ne posustaje! Znao sam da joj moram dati najbolji sex koji je imala! U jednom momentu ona skace i kaze daj mi ga, zelim ga odmah u sebi. Nije mi trebalo reci dva puta. Bacam se na ledja a kurac mi stoji kao koplje i ceka nju, moju najdrazu, moju sestricu voljenu! Ona ne cekajuci nabija se na moj kurac, stenje sve glasnije i glasnije! Pocinje da prica kao sama sa sobom, ” O da o da ovo sam cekala, kurac, zelim ga zauvek u meni, ooo koliko je dobro aaa jebi me, jebi me, jebi me”. Ja sam bio malo u cudu, sta bi sa onom finom curicom! Uhvatio sam je za butine, malo zidigao i poceo da je zakucavam i sve snage! Nije mi mnogo trebalo krenuo sam da svrsavam, punio sam picu moje sestre! Ona onako tuznim glasom pita ” sta je mali zavrsio si”? Naravno da ne moje kurvice, naravno da ne! Ustao sam, rasirio joj noge i gledao u picku iz koje curi moja sperma, kurac mi se nije spustao, cekao sam ovo dosta dugo da bih sad podbacio! Odmah sam ga vrati u njenu vrelu picu punu moje sperme i poceo da je jebem kao da mi je zadnje! Stenjala je, ujedala me, molila me da ne prestajem! To sve me je jos vise palilo, pitao sam je ” Sestrice kako ti se cini” ” Jao bato, zasto ranije nisi nasao slike i snimke”  Okrenuo sam je od pozadi i poceo da zakivam i sve snage, jecala je, govorila je najpljavije! DA da da jebi me, jebi me aaaa jos jos jos, jebi jebi jebi….aaaa jos malo jos malo jos jos jos, osecao sam da joj se blizi vrhunac i poceo sam jos jace i brze a ona ona je samo vristala aaaaa jebi me jebi me aaa blizu sam blizu ne prestaj molim te aaa zabi mi ga jos jace dublje, jebao sam kao lud, zeleo sam njen orgazam koji je usledio nekoliko sekundi kasnije, Culo je se samo aaaa i zabijanje glave u jastuk. Ja nisam prestajao i ako sam bio blizu, jebao sam jos brze, brze brze i na kraju jos jednom svrsio u moju ljubimuju u moju milu sestricu. Spustio sam se pored nje i tako je strasno poljubio, znao sam da je volim. Lezali smo jos dugo tako odvaljeni od sexa i zalepljeni od sperme koje je bilo nenormalno mnogo! Pricala mi je o svemu, o njenim jebacima, sexu koji je imala do sada! Pricala mi je o Mariji i lezbo iskustvima. Bila je prava mala droljica!
Posle svega sto mi je ispricala shvatio sam da pored sebe imam iskusnu jebulju i ako je mlada! Videlo se da ne zaostaje u toj oblasti! Lezali smo dugo, mazili se kao zaljubljeni tinejdzeri! Posle nekog vremena ustala je i krenula u kadu, da spere sa sebe spermu svoga rodjenog brata! Ostao sam da lezim i razmisljam, konacno sam dobio ono sto sam zeleo ali isto tako shvatam da vise povratka nema-jebao sam svoju sestru! Posle tusa otisla je u svoju sobu, nisam znao sta ce jutro da donese! Probudio sam se sa neverovatnim osmehom na licu, nikada nisam tako lepo spavao! Ona je ustala pre mene, spremila dorucak, ponasala je se prema meni kao prema kralju. Sedeli smo posle dorucka u dnevnoj sobi, gledali tv, cekali ko ce prvi da pokrene temu. Probila je led. Ivane moram da ti kazem nesto, prosla noc je nesto najlepse u mom zivotu, imala sam svakojakih sex momenata, mnogo boljih i odbarenih od tebe ali ti, ti si nesto posebno. Pomisao da me jebe rodjeni brat je nesto sto u meni pali sve moguce lampice, telo mi se najezi samo kad pomislim na tebe. Znas li ti od kada ja tebe zelim, koliko sam sperme prosuo na tvoje gacice, koliko puta sam zamisljao kako ti lizem picu, koliko tvojih tusiranja sam proveo ispred kljucaonice! Zelim sve da nadoknadim, zelim te!
Ustala je, prisla mi polako, pocela je da izvodi malo preformans za mene, kurac je vec bio maximalno ukrucen. Krenula je da se uvija oko mene, da me ljubi po vratu, polako mi je skinula majicu, nezno rukama milovala moje grudi, ljubila me, grickala! Podigla je se, pocela je polako da skida svoju majicu, ja sam krenuo ka njoj, samo me je odgurnula i rekla danas ti uzivas! Igrala je se sa svojim grudima, lizala svoje bradavice, zavlacila ruku u gacice. Ja sam hteo da izludim! Prisla mi je i polako skinula sorts, mazila me preko gaca a onda polako zavukla ruku, mazila mi je jaja jednom rukom a drugom mazila svoju pickicu! Skinula mi je gace i polako kao da drzi nesto najsvetije u rukama prisla svojim slatkim usnicama, pocela je da me ljubi po glavicu spustajuci se ka mojim jajima a svo vreme gledajuci me u oci, onako kuravinski. U meni je bilo milion stepeni, hteo sam da eksplodiram! Pocela je da uvlaci moja jaja u svoja malena usta, da ih lize svojim jezikom. Ponovo je se vratila i stavila moj ceo kurac u njena usta, krenula je da ga pusi kao niko nikada. Trudio sam se da joj ne napunim grlo istog momenta! Dok je onda halapljivo pusila kurac njenog batice, moja ruka se polako uvukla u njene gacice. Poceo sam da joj masiram ribicu koja je napravila potop u gacicama! Pusila je i stenjala, obozava da joj se mazi klitoris! Posle nekoliko minuta ustala je, savila se preko fotelje i rekla daj mi ga, zelim ga duboko u sebi, zelim da me jebes zauvek! Nije mi trebalo dva puta reci! Zabio sam ga u nju svom silinom! Jecanje pomesano sa zvukovima udara mojih jaja od njenu picu, nista lepse ne postoji!  Zabijao sam sve jace i jace koliko sam mogao. Uspravila se rekla imam jednu zelju. Cekam tvoju zapovest odgovorio sam! Znas kako si mi sinoc polizao guzu, zelim opet da to uradis, zelim da je omeksas i da mi ga das u guzu! Volim da mi kurac puni moju malu usku guzi! Legla je na trosed, poceo sam jezikom da lizem njen uski cmaric dok sam joj drugom rukom drkao picu. Bila je u transu! Hteo sam da ustanem i odem po kremu ali kako sam odvojio ruke od nje rekla je ne, ne jos, drkaj mi picu i lizi mi cmaric. Nastavio sam, prsti su mi sve brze i brze sarali po njenoj picici, stenjala je, stezala jastuk, jos malo, samo jos malo, da, da, da, tu, tu, tu, ne prekidaj ne ne a a a a grcila je se sva, tresala se od slatkog orgazma! Sad mozes da mi punis guzu rekla je, ustao sam, otisao po kremu, polako prsticem namazao njen cmaric, moju kitu i krenuo da ga ubacujem unutra. O tako je usko, nestvaran osecaj, do juce sam drkao na moju sestricu a vec danas joj punim debelo crevo!  Stenjala je, polako samo govorila je, njena rec za mene je bila zapovest! Malo po malo usao sam do kraja u nju, podmazao je dobro i onda je krenuo ludacko karanje u guzu moje sestrice. Jaukala je od bola, ali sto sam grublji bio sve vise sam shvatao da je to ono sto ona zeli.
Sve brze i brze sam zakucavao i sve dublje u njenu usku ali neverovatno lepu guzu. Nije mi dugo trebalo, hteo sam da svrsim. Rekla je ne vadi ga, napuni me, zelim svu tvoju spermu u sebi! Svrsavao sam kao konj, neverovatan osecaj. Guza i pica moje sestre su postali moji zauvek!
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 311 312 314 315 ... 398
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 02:23:40
nazadnapred
Prebaci se na:  
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.247 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.