Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Mar 2024, 04:45:48
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 7 gostiju pregledaju ovu temu.

>> Pitate se gde su nestale galerije devojaka? Kliknite ovde! <<

Vazno: Molimo vodite racuna o ponasanju na ovom delu foruma i procitajte nova pravila sex foruma!

Idi dole
Stranice:
1 ... 392 393 395 396 ... 398
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Erotske price  (Pročitano 26557372 puta)
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 54
OS
Windows
Browser
Chrome 42.0.2311.135
Užitak u grehu
Poticem iz intelektualne familije,imam 19-st godine,vrlo elegantan, 188 cm visok, tamne kose i ociju. Moji roditelji, majka 48-m a otac 61-u godinu. Jedno vece vratio sam se kuci cuo sam zanimljiv razgovor mojih roditelja, majka je govorila ocu kako je dosta usamljena, kako joj fali seksualni zivot, tj njeznost bar ponekad. Otac je to sve odbijao pravdajuci se zauzetoscu i godinama. Neobicno za moju majku, rekla je veoma ostro neznajuci da sam ja tu. Milane meni treba kurac i sex. Sta mi vredi ovo bogatstvo, kad nemam uzitak. Otac se ljut udaljio u sobu a majka je ostala u dnevnoj sobi. Nakon par minuta sam usao onako kao iz vana.
Nekako sam uzdrman razgovorom, sazalio sam se na majku ali nisam htio da primjeti. Sjeo sam nasuprot nje, upitala me kako sam i kako je bilo vani, sve je u redu rekao sam, znas vec cure i nocni zivot. Bila je uvijek pristojna i vrlo ljepo obucena, prava dama. Sjedjela je onako prekrstenih nogu, i nekako nervozno pomalo vrtjela svojom cipelom. Vrlo lijepo je izgledala te veceri. Crna kosa uvijek uredno pocesljana, bijela kosulja i crna suknja te crne carape,govorile su sve o kakvoj se zeni radi. Pitala me imas li djevojku neku ozbiljnu vezu,ma ne samo onako mama. Otac je izasao iz sobe i pozdravio me, kako si kako drustvo tvoje sine. Sve je po starom, idem ja sine na spavanje sutra putujem u Bec na neki poslovni sastanak.
Majka je sutila,kad je otac otisao pitao sam majku,jel ima neki problem pravio sam se lud.Nema odgovorila je,odoh se istusirati pa u krpe rekao sam. Namjerno sam vrata od kupatila u mojoj sobi ostavio oskrinuta, neznam zasto, stalno mi je prolazila ona recenica kroz glavu,Milane meni treba kurac,mozda sam gubio razum ali pozelio sam da poljubim i da dodirnem tjelo rodjene majke,znam sta mislite,bolesnik,lud ili sta vec,ali to je bilo jace od mene.Dok sam se tusirao,lagano sam polako trljao svoj kurac,te stalno gledao dali ce se sjena pojaviti ispod vrata.Nakon nekoliko minuta ugledao sam sjenu,znao sam da me mam gleda.Poceo sam jace da drkam i u jednom momentu izgovorio njeno pravo ime. Sjena se povukla i ja sam, prestao da drkam onako iznenadjen i nezadovoljan, nastavio sa tusiranjem.
Obrisao sam se, namirisao tjelo parfemom i otisao onako gol pod plahtu. Ne znam ali nisam mogao da prestanem sa razmisljenjem, dugo je trajalo, pred zoru sam zaspao. Kad sam se probudio bilo je vec 12.30 min. Obukao sam samo donji dio pidjame i krenuo dole. Majka je sjedila i citala neke novine, izgledala je tako izazovno obucena da je nisam mogao prepoznati,nisam dozvolio da primjeti da je gledam. Cao mama, jel tata otisao na put? Je rekla je, uzeo sam kafu, ruka mi se malo tresla i krenuo prema stolu gdje je ona sjedila. Jako je vruce sine rekla je. Kroz prozirnu haljinu kao firanga ocrtavale su se obline,na kojima bi i puno mladje zene bile zavidne.Sjeo sam za stol,prvo sam sutio a onda sam joj rekao da izgleda predivno danas.
Preljepo nasminkana,u gacicama i grudnjaku koje je pokrivala tanka izazovna haljina ili spavacica.Citala je novine i polako pila svoju kafu,kad se tat vraca upitah tek da nesto pocnemo pricati.Za dva tri dana rekla je,te nagnula solju kafe,gledajuci me nekako pozudno.Neznam sine jako me ramena bole danas,hoces da te malo izmasiram pa idem na tusiranje,to bi bilo super rekla je.
Prisao sam jos s ledja i stavio ruke na ramena,vidio sam u ogledalu da je zatvorila oci.Poceo sam lagano da ju masiram,spustajuci prste prema grudima ali ih nisam dodirivao.U oglegalu sam vidio kao polako grize donju usnu.Stavila je jednu ruku na moju a drugu spustila dole,kao de se htjela sam dirati ali nije smjela.Nastavio sam sa masazom,kurac mi se digao,znam ovo zvuci bolesno zato sam i nazvao greh.
Polako sam se prislonio uz njena ledja da ga osjeti.Samo je duboko uzdahnula, polako sam ruku spustao prema grudima, disala je sve teze, napokon sam joj dodirnuo sisu, bradavica se osjetila i kroz tanki grudnjak. Sagnuo sam se i lagano joj poljubio vrat, nastavljajuci trljati grudi. Pogledao sam u ogledalo nije otvarala oci. Desnu je ruku spustila i zavukla je u moju pidjamu dodirivajuci moj vec dignuti kurac. Trajalo je mozda dve tri minute, kao da me grom udario, izmakeo sam se i otisao u sobu gore.Ljut i uzbudjen,pa to mi je rodjena majka.Vratio sam se dole,ali nije bila za stolom,vidio sam da su vrata njene sobe oskrinuta,krenuo sam unutra.Sjedila je na svom krevetu i plakala,izvini sine izvini. Nista mama nije bilo, zagrlio sam je jako, to je inces to je inces, rekla je to je greh.
Nisam znao sta da uradim i poljubio sam je usta nesvjesno, nastavila je sa ljubljenjem, stavila mi jezik u usta. Oborio sam je na krevet,rekao sam joj ovo sto radimo je greh,ali nemogu da odolim.Skinuo sam je za dve sekunde i sebi isto.Legao sam na krevet i rekao,radi sta hoces znam da si zeljna kurca.
Pocela je ljubiti moj kurac. Izdisala je duboko, milovao sam joj grudi.Kad sam joj dodirnuo picku bila je jako mokra. Okrenuo sam je na ledja i poceo da ljubim to bozanstveno tjelo. Polako jezikom sam dosao do picke iz koje je curio sok,lizao sam je svu,okrenu s guza i poceo da lizem guzu.Kao ludjak,da ja sam ludjak,ali nisam se mogao kontrolisati.Zabio sam joj kurac do kraja vrisnula je,nije se izgleda jebala nekoliko godina.Mjesala je kao luda.Cekaj moram po kondom rekoh,otisao sam po kondom i nastavili smo sa seksom. Jahala me brzo, polako reko sam joj svrsicu.
Lagano se nabijala na moj kurac, nije htjela da otvori oci,valjda taj greh ili sta vec.Ljubio sam joj grudi i jebavao tako dugo,pocela je da svrsava,jako se derala,zeljna zena seksa uzivala je svrsavajuci.Ubrzo sam i ja svrsio,legla je kraj mene i otvorila oci.Ovo je najveci greh koji sam u zivotu ucinula i najljepsi. Nek ovo ostane nasa tajna,jel moze da potraje upitala me. Sutio sam,htjeo sam da puknem da se ubijem,sta sam uradio,ali da joj neiskvarim rekao sam joj,nek potraje.Izasao sam iz njene sobe i otisao se tusirati.Navecer sam izasao i kasno se vratio kuci,cekala me budna i vidno pod dejstvom crvenog vina.Bila je pristojno obucena i doterana.
Znas ono danas sto je bilo,trebalo bi zaboraviti,greh je,rekoh.Ustala se i zagrlila me,daj samo jos ovu noc pa nek gorim u paklu,ne rekao sam joj,ne.Otisao sam na spavanje,culo se nesta kao tiho jecanje,izasao sam iz sobe,jecanje je dolazilo iz mamime sobe.
Usao sam unutra,lezala je u spavacici crnoj,podignut jastuk,naslonjena na njega uspravila je noge i tiho jecala,boze,nije imala gacica.Sjeo sam kraj nje,znas ono je bio greh,normalni ljudi to nerade.Uzela me za ruku i stavila polako medju svoje noge,sva je bila mokra.Nisam mogao da odolim.
Poceli samo se ljubiti.Dirao sam joj lagano klitoris,stenjala je duboko,izvadio sam kurac i stavio ga u njena usta,ludo ga je ljubila i nesto mumnjala. Poceo sam da ju jebem, nekako snazno kao za osvetu u kojoj sam i ja veliki krivac. Vristala je,okreni se s guza rekao sam joj ostro,okrenula se jezikom sam joj prelazio preko supka i mokre picke. Vristala je,onda sam joj ga ugurao u picku.Jako se sama nabijala,sam sam stajao. Tako nekoliko minuta, pocela je svrsavati, derala se i mumnjala, jebi me,jebi me,joj,jojjjjjjj.
Bio sam nekako,kao zivotinja,oako zaludjen bez kondoma svrsio sam joj u picku. Pao sam sav mokar na krevet,sva se tresla,ako ovo prestane ubicu se rekla je. Ti si skrenula skroz,a i ja sam lud. Zaspali samo zajedno, probudio me neki ljep osjecaj, pusila mi je kurac i lizala jaja,onako iza sna,zbunjen,otvorio sam oci,sjela je na dignut kurac i polako se jebavala. Uzivao sam, promjenili smo pozu stavio sam joj noge na ramena i poceo da jebem polako ali tako duboko,ulazio je cijeli u nju,stenjala je i vristala,mumnjala i vrtjela glavom ljevo desno. Vidno umoran,spustio sam se na krevet,okrenula se sa strane,odma se sama ustekala,izgledala je kao profesionalna jebaljka. Nastavio sam da je jebem,tj sama je polako mjesala.Svrsi unutra slobodno, davno sam ja ugradila zastitu kod ginekologa.
Svrsili smo skoro zajedno.Otisao sam na tusiranje pa malo van.Vratio sam se popodne,otac se vratio sa puta.E kako ti tata,sta ima novo.Mamje donela kafu,nemogu ja ode se malo odmoriti rekoh,stid me bilo.Nakon pola sata dosla je gore,znas sine,zaboravimo sve sta je bilo,ono je bila pogreska i greh.
Cuce te otac rekoh joj,nece kupa se on.
Sjela je kraj mene na krevet,stavila ruku izpod plahte,nikada nece prestati,znas,doci cu kasnije kad on zaspe.Ne nedolazi u obzir ti si stvarno skrenula.Nekako sam zaspao,nakon nekoliko sati,usla je u moju sobu,bio sam gol,cekao sam je.Poceli samo da se ljubimo,zacula su se vrata dole,otac je pokucao na moja vrata koja su bila oskrinuta.Provirio je,ja sam ko fol spavao,a mam je lezala dole iza kreveta.Otisao je,rekao sam joj da se vrati dole i da kaze da je svjetlo vani gorilo da je isla da ga ugasi.Poslusala je i otisla.Onako uznemiren sisao sam dole,vrata njihove sobe su bila pritv orena,provirio sam,spavali su.
Tako sam i ja otisao da spavam.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 54
OS
Windows
Browser
Chrome 42.0.2311.135
Greškom poševio sam svoju mamu
Vojsku sam služio u Srbiji davne 1989 godine u jednom gradu blizu Mađarske i tamo sam kao vojnik JNA imao djevojku iz tog kraja s kojom sam se zabavljao dok sam služio vojni rok. Vojnom roku došao je kraj te sam se vratio kući s ljepim dojmovima tog služenja vojnog roka s nadom da vidim svoju ekipu kojom sam se družio prije. Putovao sam cijeli da i noć željeći što prije da se iskrcam iz tog vlaka. Stigavši doma rano ujutro oko 09 sati vidjevši da nema nikoga kod kuće, ni brata ni očuha a ni mame otišao sam leći da malo odmorim da bih mogao izaći navečer sa društvom van u disco. Dok sam putovao cijelu noć nisam spavao, družio se sa frendovima i ispijao čašicu po čašicu ali nisam se osiječao pijano nego veseo jer je vojni rok završio i idem svojoj kući.
– Znači legao sam u krevet od mame i očuha da me ne bi mlađi brat uznemiravao u snu i da budem oran za navečer. U neko doba probudio sam se onako kroz maglu i ugledao sam žensku osobu leđima okrenuta prema meni, onako crne duge kose iste kakve je imala i djevojka iz grada u kojem sam služio vojni rok i nehotice jošonako u snu očito ne shačajući da sam kod kuće zagrlio sam tu osobu i približio sam joj se cijelim tijelom.
Obuhvatio sam je rukom preko tijela i zagrlio a ruke stavio na sise i lagano počeo masirati dok je ona (mama) spavala mirnom snom.
To je dovelo do mog laganog uzbuđenja i kurac mi se počeo dizati lagano i sigurno. Priljubio sam svoje tijelo još bliže njoj i stisnuo sam je onako strastveno da osijeti ljubav, zagrljaj i tvrd kurac. Još onako usnuo ne shvatam ništa i masiram je po sisama sve više i više i sve jače i jače dok nisam osijetio njeno uzdisanje i uživanje.
Počeo sam se komešati s kurcem po njenom tijelu. Komešati se počela i ona i lagano počela podizati spavačicu i ostala u gačicama i ja također. Rukom je uhvatila moj ukručeni kurac i prislonila ga uz pičkicu i stisnula noge da ga osijeti među bedrima. Potom mi je skinula gače, a o ja bogami njene i prislonila ga na svoju macu i lagano klizila po njemu. Bila je tako vlažna i topla da sam tog trena mislio da je več svršila, i dok je klizila masirao sam joj sise, a ona uzdisala sve jače i jače dok se nije okrenula prema meni i lagano me lizala i ljubila mi usne tek sam tada shvatio da to nije djevojka s kojom sam se zabavljao dok sam služio vojni rok nego moja majka, da to je bila moja mama.
Skočio sam i odgurnuo je od sebe i upitao : Šta to radiš?
-Sa smiješkom na licu odgovori : Ja ništa, ti si započeo a ja samo prihvatila igru! Molim te nemoj stati ovdje želim da nastavimo i da idemo do kraja da se pojebemo.
-A što je sa očuhom pa s njim se jebi?.-Upitah je
-Bez brige za njega sad želim s tobom i gotovo.-odgovori ona i kaže mi da su to godine u kojima žena daje sve od sebe i godine u kojim želi da proba i jako mlađe meso od nje jer su željne mladog kurca ma koliko god one šutile o tome.
-Sjeo sam pored nje i slušao je dok je ona mene milovala po bedrima i dok mi se kurac nije nikako spuštao stajao još uvijek uzdignuto i čvrsto. Počela ga je milovati i u jednom trenutku se našao u njezinim toplim ustima. Pušila ga onako lagano strastveno i lizala onako valjda kako je samo ona znala i je za mene znala je to najbolje na svijetu.
-Upitala me da li mi se sviđa, odgovorio sam drhtavih glasom DA.
Počeo je milovati pokosi i gurati lagano kurac dublje u njena usta, lizala mi ga je, lizala je i jaja, sisala jaja pa ga stavila ponovo u usta i pušila i pušila, a ja sam sve više stenjao i dahtao. Svršio sam u njena usta i nije ga vadila van nego je progutala spermu i dalje ga oblizivala dok nije pokupila svu spermu s njega.
Mislio sam da je to kraj ali kurac mi je i dalje ostao tvrd. Uzela ga u ruku i i počela ga drkati, a ja sam joj bradavice masirao i u jednom trenutku bio sam njoj. Lizao sam i grickao bradavice koje su stajale čvrsto uzdignute, dok je ona mene milovala i stiskala po stražnjici i gurala kurac prema njenoj pizdi. Još uvijek je bila topla i vlažna.
Uhvatila je kurac i gurnula u pizdu i uudisala polako govoreči da je jebem. Prodirao sam u nju lagano a ona je htjela sve jače i jače da ga osjeti među nogama, sva se tresla od uzbuđenja i želje da je jebem. U jednom trenutku našao sam se na leđima, a ona me uzjahala i sjela na njega i skakala po kurcu, najprije lagano pa sve brže i brže. Digla se s njga i kliznula po tijelu.do kurca i počela ga lizati po glaviču i cijelom dužinom sve do jaja. Stavila ga u usta i pušila, a meni je bio tolko tvrd da sam mislio da če eksplodirati.
Okrenula se, naguzila i rekla daj me jebi odozada. Približio sam joj se stavljajući ga u pizdu ali ona ga je uhvatila pa ga gura u šupak. Kad je ušao dirigirala je tempo dok nije bilo slobodno da ja preuzmem ulogu, tako sam je jebao da sam osjetio kako joj noge klecaju i podrhtavaju, a ona je uzdisla jako tako da je glavu stavljala u jastuk da ne probudimo brata koji je spavao u susjednoj sobi.
Nabijao sam ga u šupak do kraja, a njoj je to godilo toliko da sam svršio u njezin šupak i vidio sam da je došlo do obostranog zadovoljstva. Nakon sexa legli smo jedan kraj drugog i pogledali se onako nježno licem u lice i upitala me: jesi li bio zadovoljan?
Odgovorih : Jesam!!!! I poljubila me u lice pa u usta i rekla da bi željela još koji put ponoviti. Odgovorio sam potvrdno i ja bih htjeo isto. Tako da smo barem dvaput triput mjesečno vodili ljubav nas dvoje da je itko znao za nas.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 54
OS
Windows
Browser
Chrome 42.0.2311.135
Sine nemoj prestajati, pomozi mi, idi do kraja

Odrastao sam u jednom lijepom selu u Bosni. Do braka sam živio u petočlanoj porodici, sa ocem, majkom i dvije sestre blizankinje, šest godina mlađe od mene. Moj otac Mirko bio je majstor metalske struke. Tih osamdestih godina često je bivao po terenu po bosanskim planinama, radeći repetitore za vojsku i pošte. Završio sam gimnaziju i razmišljao o fakultetu. Moja majka Bojana bila je tad zrela četrdesetdvogodišnja žena. Vrijedna, domaćica, stub kuće. Bila je jako lijepa. Dugu crnu kosu vezala je preko dana, imala je lijep stas, sa malo većim grudima u odnosu na svojih 60 kilograma težine. Otac je bio vrijedan, ali prijek čovjek. Volio je popiti i tad bi nastajale nevolje. Znao sam da uvijek ima drugu ženu, nebrojeno puta sam čuo svađu u roditeljskoj sobi, majka je često plakala, danima je skrivala modrice ispod oka. No, uvijek su probleme gladili u krevetu. Oboje su bili vatreni, pogotovo majka, koja je glasno svršavala, budeći u meni nemir.
Tog juna otac je bio tri sedmice na terenu u blizini Bihaća. Petak je popodne, majka ga se nadala. Pospremila je kuću, napravila dobar ručak,navukla novu posteljinu,sve je blistalo. Oko 8 naveče naišao je kombi sa radnicima iz očeve firme. Izašao je tatin drugar i rekao majci da je otac ostao da dežura pored tehnike i alata. Donio je torbu sa njegovim prljavim vešom i malo para. I majka i ja smo znali da to nije to. Znali smo da je otac ostao preko vikenda kod jedne žene u selu, kojoj je muž godinama u Njemačkoj. Primijetio sam suze u majčinim očima, pomiješane sa razočarenjem i bijesom. I taj očev drugar gledao ju je pohlepno, čak joj je tiho rekao, Bojana, tu sam, ako ti šta treba pomoći samo mi reci. Majka je samo odmahnula rukom i ponosno rekla, ne treba mi ništa, navratite samo kad pođete da vam dam Mirkovu čistu garderobu.
Noć je odmicala, a ni meni ni majci nije bilo do spavnja. Onako u šorcu gledao sam na tv neku emisiju, tek da sam tu. Sestre blizankinje su uveliko spavale. Majka je otišla u svoju sobu i raspremila se za spavanje. U njihovu, roditeljsku sobu ulazilo se ne iz hodnika, već iz dnevne sobe. Prošlo je 11 čuo sam da majka ne spava. Odškrinuo sam vrata i ušao kod nje. Plakala je tiho, osjetio sam to. Zagrlio sam je i poljubio i rekao joj, nemoj plakati,šta možeš. Poljubila me i rekla sine nemoj se ti opterećivati našim problemima, idi spavaj. Ne mogu majko, odgovorio sam i vratio se u dnevnu sobu da gledam tv.
Nakon desetak minuta iz sobe je izašla majka. Svjetlo u boravku bilo je ugašeno,prostoriju je obasjavao samo tv ekran. Majka je bila u podužoj spavaćici, ispod koje nije imala ništa. Otišla je do toaleta. Kad se vraćala jasno su se vidjele lijepe nabrekle grudi i crni veliki trokut. Prošla je pored mene u svoju sobu, pomilovavši me po kosi. Okrenuo sam se za njom i primijetio lijepu, kao izvajanu guzu. Znao sam da je željna seksa, da je čekala nestrpljivo oca, da je razočarana i povrijeđena. Osjetio sam da mi kurac raste u gaćama, bilo mi je krivo i nejasno zašto osjećam takvu reakciju.
Nakon desetak minuta majka je ponovo izašla. Primijetio sam da je još nervoznija, znao sam da neće spavati cijelu noć. Razumio sam je, znala je da je njen muž u naručju tamo neke seljanke, da je vara i laže, da ju je ponizio pred očima njegovih radnih kolega.
Sjela je pored mene i pitala zašto ne spavam. Ne mogu, odgovorio sam nervozno.
-Čudi me da ove večeri nisi sa društvom ili djevojkom, da si se zatvorio u kuću, pitala me.
-Majko i ja sam mislio da će stari doći, pa sam planirao da malo kasnije izađem, ali sad mi nije do izlaska.
Ustala je i iz donjih ladica regala tražila ručnik, da se obriše. Sagnula se jako, guza joj je stršila kroz skoro providnu haljinu. Ponovo je sjela pored mene. Pričali smo tiho o svemu. Govorila mi je da dobro otvorim oči kada su žene u pitanju i da ne budem kao otac. Zavalila se na kauč na kom sam i ja sjedio i počela drijemati. Neprimijetno sam joj posmatrao velike grudi, bradavice i krugovi su se jasno ocrtavali. Pogled mi je išao ka dole, ka bujnoj čupavici. Dlačice su joj probijale kroz spavaćicu, to me je jako palilo. Kurac mi je narastao maksimalno, imao sam jaku želju da izdrkam ali nisam smio ustati da ne bih trznuo majku iz sna koji ju je lagano savlađivao. A onda sam ustao namjestio jastuk i položio majku da spava. Rekao sam joj da ću je pokriti i da spava ovdje u dnevnoj sobi, samo se nasmijala i klimnula glavom u znak odobravanja. Iz njene sobe sam donio lagani pokrivač i počeo je pokrivati. Lagano sam joj podigao spavaćicu i jasno vidio lijepu obraslu zrelu pičku. Jedva sam se suzdržao da je ne dirnem. Sjeo sam pored majke i nastavio gledati tv.Ton sam maksimalno smanjio, jednostavno nije mi se ni gledao program a niti spavalo. Jednom rukom sam trljao svoj nabrekli kurac a drugu naslonio tik do majke.Ležala je nadesnom boku, okrenuvši lice meni. Sjedio sam joj uz stomak , osjetio sam kako diše.Ponoć je već prošla.Pretraživao sam kanale na satelitu i zadržao se malo na nekom porniću.Bez tona, samo slika.Uspalio sam se kao nikad do tada. Meškoljio sam i razmišljao najprljavije misli. Mislio sam kako sad moj otac jebe tamo neku ženu, a moja majka, nejebana tri sedmice ga željno čeka.Sve više sam se pripijao uz vrelu ženu pored mene. Osjetio sam kako diše, kako se ponekad malo vrcne u snu.odjenom se nešto prelomilo u meni, podvukao sam ruku pod pokrivač i stavio joj dlan na bedru, samo nekoliko centimetara od rasne čupave lijepe pičke.Vjerovatno je osjetila moju ruku, ali nije se ni pomjerala ni opirala.Išao sam milimetar po milimetar i došao do dlačica. Htio sam pući od uzbuđenja. Majka se samo malo pomjerila, legla je na leđa, napravila mi još bolju priliku da je mazim rukama. Nisam se povlačio, uzbuđivala me ludo pomisao da mazim majku, koja je te noći ležala razočarana i povrijeđena, željna kurca. A spremila se poput djevojke za žestok seks. Okupala, namirisala, željna…
Cijeli dlan moje lijeve ruke držao sam na majčinom crnom trokutu. Spavala je, a znao sam da se pretvara da spava. Bio sam ubijeđen da je sa namjerom došla tu pored mene, da se malo smiri.Prsti su mi krenuli ka rascjepu, bila je vlažna i topla. Sve je jače disala i blago razmicala noge.Prst mi je uronio u prelijepu majčinu pičku, gurnuo sam ga i ostavio u njoj, a potom ga počeo lagano pomjerati. Podigao sam se sa kauča i kleknuo ispred nje na pod. Ponovo sam joj lijevom ruko potražio vrelu pičku, a desno lijepu bujnu sisu. Kurac mi je bio pred eksplozijom. Majka nije reagovala na moje perverzije, bio sam ubijeđen da uživa. Pravila se da spava, prepuštajući mi se posebno. A onda sam joj počeo ljubiti čupavicu, jezikom obrađujući velike usmine i klitoris koji je izbijao iz njene pičke ljepotice. Malo sam popravio svoj položaj i ubacio joj glavu među noge. I odjednom njena reakcija. Savila je obje noge u koljenima, raširila ih maksimalno i objema rukama me uhvatila za glavu.
-Sine nemoj prestajati, pomozi mi, idi do kraja. Oslobodio sam se , ustao, pojačao ton na tv sa namjerom da čujemo uzdisanje mlade ždrijebice pod navalom nekog crnca ragbiste. Pogledala je tv i nasmijala se. A omda je rukom pošla ka mom dignutom kurcu. Sama ga je izvadila iz šorca, blago ga par puta stisnula, i rekla primakni ga da ga poljubim. Halapljivo je strpala glavić u usta, cuclala ga je i blago dodirivala zubima. Bojao sam se da joj ne svršim u usta, izvukao sam ga,kleknuo joj među noge i jakim trzajem ušao do pola, a onda do kraja, do jaja.Majka je jeknula i počela glasno da se jebe.Obuhvatila me je i nogama i rukama, držala za guzu i dodatno nabijala u sebe. Nisam dugo izdržao, izvijao sam se kao ždrijebac i počeo mamu puniti vrelom spermom. Osjetio sam da joj se pička u dubini grči, da i ona svršava. Ječala je i grebala me po leđima. Nije mi dala da ga vadim, sve dok nije splasnuo. A onda je ustala, uzela me za ruku i povela u svoju bračnu posteljinu. Te noći sam je jebao još tri puta. Žestoko, mladalački. Ujutro sam joj vidio nesvakidašnji sjaj u očima rekla mi je da ovo ostane naša slatka tajna, da smo napravili grijeh,ali da nismo jedini. Intenzivno sam je jebao još narednih šest godina, dok se nisam oženio. Bilo nam je prelijepo.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 54
OS
Windows
Browser
Chrome 42.0.2311.135
Sa kćerkom na poslovnom putu

Ja sam Petar, poslovan čovjek u ranim pedesetim godinama. Zastupnik sam jedne velike njemačke firme za zemlje bivše Jugoslavije. Mnogo putujem, moj život se uglavnom odvija u hotelima i na četiri točka.U septembru prošle godine zakazao sam veliki susret sa partnerima, poslovnim kupcima. Radnja se odvija na jadranskoj obali u hotelu sa četiri zvijezdice.
Moja Tamara,starija ćerka je studentica druge godine engleskog jezika. Veoma je bistra i pametna, odlično se služi kompjuterima i engleskim jezikom, a sama u slobodno vrijeme izučava i talijanski. Odlučio sam da je uključim u posao. Tamara je jako zgodna i umiljata djevojka. Plavuša je, duge kose, visoka, kao izvajana. Grudi su joj četvorka, reklo bi se ni grama viška nema na svom prelijepom tijelu. Opisaću vam do tančina naš prvi zajednički posao sa poslovnim partnerima, u kome smo očekivali zaradu ravnu godišnjoj plati jednog srednjoškolskog profesora.
Putovali smo udobnim audijem šesticom. Vozio sam rutinski, putem koji poznajem kao svoj džep. Krenuli smo oko tri ujutro. Tamara je spavala, našao sam neku laganu muziku i uživao u vožnji. Tek u osvijetljenim dijelovima ceste primijetio sam da su se njene helanke toliko pripile iz tijelo, da joj se nazirao lijepi mladi rascjep među nogama. Znao sam da je to zabranjeno, ali oči su mi stalno letjele baš tu. Dekolte joj je bio pristojan, ali nazirale su se dvije lijepo izvajane sise, a bradavice su se nazirale i kroz prsluče i ljetnu majicu.
Uzeli smo dvije jednokrevetne sobe sa pogledom na more i terasom koju je samo odvajao stakleni zid.
Stigli smo oko podneva, osvježili se pićem i nakon ručka dogovorio sam sa prijateljima da održimo prvi sastanak u 16 časova. Dao sam upute Tamari, do tančina je razradila naš program. Na moje, i iznenađenje svih u Sali, ušla je graciozno sa elegantnim sandalama na štiklu i haljini koja joj je otkrivala duge lijepe noge i grudi do pola. Predstavio sam je kao mladu saradnicu na projektu,koja radi honorarno, a najvjerovatnije će po završetku studija biti moj asistent.
Poslovi su se odvijali povoljnije nego što sam zamišljao, potpisani su ugovori sa dogovorom o avansnoj uplati, tako da praktično ne bismo ništa više morali raditi do kraja godine. Na kraju smo napravili koktel, a uz moju Tamaru prilijepio se jedan poslovni Splićanin, inače potpisnik i najvrijednijeg ugovora. Malo smo polili, a potom sa rekao Tamari da se idem istuširati ,a potom krenuti u šetnju. Ona mi je rekla da je umorna i da jedva čeka da malo odspava, te da neće izlaziti čak ni na večeru.
Istuširao sam se i krenuo vani. Zaboravio sam cigarete i vratio se iz hola u sobu. Čuo sam nekakv žamor u Tamarinoj sobi. U prvi mah sam pomislio da razgovara mobitelom, ali buka je bila sve jača.
Ubijeđena da sam u šetnji moja Tamara se potpuno opustila sa zgodnim Dalmatincem,a ubrzo je došlo i do vrućeg kontakta.
-Uhhhhhh, nastavi tako, jače, ostavi ga nek miruje u meni, jebi me dugo, rasturi me, samo su neke riječi koje je moja mezimica sve glasnije izgovarala. Polako sam otvorio balkonska vrata i stao tik pored stakla koje nas je dijelilo. I njihova soba je bila otvorena, pa sam mogao sve jasno da čujem, bio sam udaljen od njih manje od pet metara.
Tamara je na moje veliko iznenađenje bila preglasna, znatno glasnija od svoje majke, koja je prava jebačica, maštovita i jako nemirna u krevetu.
-Jebi me Tonči najjače što možeš, ne žali me, pičkica mi gori. Kidaj me kurcem,osjetim ti jaja na guzi. Govorila je svašta a tek kad je svršavala, nastala je prava vriska.
-Joooooooooooooooooooooj umirem, svršavam, grči mi se pička, ne vadi ga, istresi sve u mene. Morao sam, da bih se umirio izdrkati, a potom sam lagano napustio sobu.
Tonči je naredne noći još tri puta pumpao moju Tamaru,a ja sam prvi put osjetio da mu zavidim. Sutradan sam se prema njoj ponašao kao da ništa ne znam da ih nisam čuo, a ona je bila umiljata kao jagnje. Otišli smo u kupovinu, proveli dan u šetnji i kupanju i odlučili se na još jednu noć u hotelu. Tamara je opet bila bučna, opet sam ga drkao i zavidio Tončiju. Ujutro smo se spakovali, doručkovali, odjavili sobe i krenuli kući. Pošli smo dužim putem, prema Dubrovniku, nije nam se žurilo. Vikend je pred nama, u fasciklama potpisani ugovori, dobra zarada je zagarantovana.
-Tamara, šta misliš da produžimo boravak na Jadranu za dan dva, da proslavimo poslovni uspjeh. Zadovoljno je prihvatila moj prijedlog, otišli smo na sunčani Lapad u Dubrovnik.
I dok je Tamara u holu gledala strane časopise na recepciji sam zatražio dvokrevetnu sobu sa razmaknutim ležajima. Idući liftom ka sobi rekao sam Tamari da je hotel pun i da nisam imao drugu opciju. Slegla je ramenima, nasmijala se i rekla , ma nema veze.
Smjestili smo se, a potom je Tamara otišla pod tuš. Znam da je nepristojno, ali zavirio sam u torbu gdje je bila kupljena štampa i našao jedan vrući talijanski tabliod, sa mnogo porno fotografija. U njenoj torbi prnašao sam paket mirišljavih kondoma, a u torbi sa stvarima već nošene skinute tangice. Pomirisao sam ih i vrati na mjesto. Izašla je iz kupaonice ogrnuta u frotirski ogrtač i jsle na stolicu preko puta velikog ogledala. Jasno sam joj vidio lijepe ogromne sise, noge sve do bedara i brzo skrenuo uhvaćeni pogled. I ja sam se istušitao i vratio u sobu ogrnut u frotir. Zapaio sam cigaretu i poslužio nas pićem iz sobnog bara.
-Tamara, da proslavimo naš poslovni uspjeh, podigao sam čašu viskija i nazdravio sa mojom mezimicom. Ispili smo ga skoro na eks, a potom sam disuo čaše. Viski nam je prijao, veliki teret spao je sa mene, ali stalno su mi u glavi odzvanjale vrele riječi moje ljepotice. Požalio sam se na umor i legao na svoj krevet. Kurac mi je bio dignut kao buzdovan, trebao sam pičku kao vazduh, kao vodu kad sam najžedniji. Pravio sam se da spavam i krajičkom oka gledao kako tamara u ogledalu pregleda svoje bujne grudi, najvjerovatnije bojeći se da joj je Tonči ostavio tragove. Potom je ustala, digla nogu na stolicu i oborila pogled prema sočnoj izbrijanoj pičkici. Tad sam joj prvi put vidio prelijepe usmine, koje su ličile na krunu. Prelijepe i rumene.
Ležao sam na leđima i namjerno otkrio, kao nehotice, mantil da mi se jasno nazire dignut kurac. A on je dug 19 cm i jako debeo, sa velikim glavićem. Ponosio sam se na njega, jer sam do ludila doveo mnogo žena. Znao sam da me Tamara gleda, znao sam da je i ona napaljena, osjetilo se to u vazduhu. Iscenirao sam pokret umornog čovjeka u snu, tako da sam ga potpuno oslobodio. Osjetio sam da se pomjera na prstima, znao sam da je na metar od mene. A onda mobitel pokvari naše uživanje. Skočio sam kao poliven vrelom vodom, pogledao u Tamaru, koja se zbunjeno javljala mami na telefon, a onda sam bacio pogled na svog macana.
-Izvini ćeri,baš sam nepristojan, rekao sam i potražio u torbi gaće.
-Ma nema veze tata, zrela sam djevojka, uostalom nemoj da ništa pokvari naš poslovni uspjeh, zacvrkutala je. Obukao sam bokserice, a onda nasuo još po jednu čašu.
-Moram ti reći da nisam mogao spavati. Stariji sam čovjek, dvoje mladih u nekoj sobi do mene mi nisu dali mira.
Znala je sigurno da sve znam, da se pravim nevješt. Pocrvenila je i nasmijala se gotovo nevino.
-Nama veze ćeri, uživala si na putu, a i honorar će ti biti pozamašan.Nećeš reći mami ako i ja siđem dole i malo bacim pogled na poneku ženu, šalio sam se sa njom, a viski me sve više hvatao.
-O ne tata, samo se slobodno ponašaj, oduvijek sam ti saveznik rekla mi je i poljubila me u obraz.
Otišao sam u toalet da se malo uredim,izbrijao sam se, otvorio novu kolonjsku vodu i vratio se vidjevši moju Tamaru na krevetu, pokrivenu do iznad sisa. Izbacila je lijevu nogu i smješkala se.
Sjeo sam pored nje i rekao da sam ponosan što imam takvu ljepoticu.
-Primijetio je tata kako te svi muškarci na sastanku piju očima, pa čak i oni matorci.
-E tata, svi ste vi isti, nasmijala se i promeškoljila ispod plahte.
Otkrio sam joj grudi i kažiprstom kružio oko bradavice. Žmirila je i grizla donju usnu.Prešao sam na drugu prelijepu sisu, a onda niz stomak do pupka, pa do prelijepe mlade pičkice. Igrao sam se sa usminama, bile su već vlažne i rumene, uvijala se i krupno disala. Skinuo sam bokserice i stavio joj dignuti kurac u ruku. Sve vrijeme smo ćutali i igrali se bez i jedne izgovorene riječi. Odlučio sam da joj poližem lijepu pičkicu, pa šta bude. Tamara je samo širila noge i itdizala guzu, bio sam na sedmom nebu. Poljubila me u glavić, pomilovala jaja i onda zabacila ruke široko iznad svoje glave. Još malo sam joj razmakao noge, protljao nekoliko puta glavićem po pičkici i nježno počeo ulaziti u Tamaru.
-Ohhhhhh tata, prgovorila je porvi put.
-Jebi me jako,do kraja, nabij mi ga što jače.Tako je dobar i moćan, oduvijek sam zavidila mami što ima najljepši kurac na svijetu. Nakon desetak minuta žestokog seksa Tamara je svršavala, grčeći se i govoreći perverzne riječi. Palio sam se kao lud, ali odugovlačio da ne svršim.
Sjela mi je na kurac i počela svoj ples. Igrao sam se velikim mladim sisama, osjetio tijesnu pičku na nabreklom kurcu i uživao. Svršavala je ponovo, ovaj put izvijala se poput ždrijebice koju su doveli starom pastuvu.
Ustao sam i nabio joj ga otpozadi. Tukao sam je jajima po guzi, mijesio sise,milovao guzu i sojećao grčenje pičkice na starom kurcu. Joj brzo ću svršiti, gotov sam.
-Unutra tatice, ne boj se, unutraaaaaaaaaaaaaaaa.
Svršavali smo zajedno, u neviđenom transu. Potom sam joj opružio noge i provukao ih između svojih. Ležao sam joj na leđima, ne vadeći već mlohavi kurac , držeći sise u rukama. Ljubio sam joj rame, čekajući da se stari debeli kurac ponovo digne u mladoj sočnoj pičkici.
Ostali smo dvije noći u Dubrovniku, izvukla je iz mene i posljednju kap sperme.
U povratku pojebali smo se u jednoj borovoj šumici,a čitavo vrijeme vožnje mi je držala ruku na kurcu.
Kući smo došli presrećni, moja supruga je pomislila da je to zbog odličnog posla. Te noći nisam imao želju da pojebem ženu, pravdajući se umorom. Svoj dio dbelog kurca dobila je ujutro. Mislio sam stalno na Tamaru, znao sam da i ona na sluša, kao i ja nju i Tončija.
Jebemo se neprestano, kad god nam se ukaže prilika. Kao da sam u drugoj mladosti, u formi sam i stalno željan mladog mesa na starom debelom kurcu.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 54
OS
Windows
Browser
Chrome 42.0.2311.135
Film

Dosao sam kasno kuci,pomalo umoran i nervozan zbog filma koji nikako nismo mogli zavrsiti.Nismo imali dovoljno novaca da platimo sve.Snimili smo dobar dio tog amaterskog filma.Moj prijatelj i ja zeljeli smo krenuti u svjet filma,gledajuci preko neta sve te filmove,sve te inceste,imali smo zelju snimiti svoj film mada to neide tako lako.Htjeli smo napraviti prvi film onako kod nas sa ulice,pa sve do neke radnje kao neki family seks.
Sve smo zamislili dobro,cak i scenario nije bio los.Da se nebi prepoznali snimali smo sve pod maskama kao neka umjetnost je ispala.Poznavao sam nekliko djevojka koje su bile na losem glasu i ponudio sam im posao za 200 eura.Snimanje bi trajalo odprilike sat vremena,pristale su.
Sve je nekako islo do one scene kad treba da se otvori sav taj familijarni nagon ali nismo imali osobu koja bi glumila kao np stariju osobu.Probali smo sa perikama ali nije islo,jer tjelo je odavalo godine.
Morao sam nesto da smilslim,ali nisam imao u vidu sta to i tko bi se ponudio da se snima kod nas,pa sramota je to kazu.
Malo sam se opustio kod kuce onako nervozan sam bio,poneko pivo malo me je opustilo i na trenutke ostavilo od ono gluposti,mog amaterskog filma.Gledao sam Tv,kad se Milana ustala i otisla u kupatlo.Milana je inace moja majka moj veliki prijatelj koji me u svemu razumije,onako nemamo tajni.Sta god sam imao rekao sam joj i uvijek mi je pomogla da nadjem neko rjesenje ali ovaj puta nisam mogao tako duboko da krenem.Neke stvari i nisu za nju.
Vratila se iz kupatila sjela i upitala me,sta ima novo?
Ma nista bez veze,Muki i ja snimamo nei film,onako zezanje znas pa smo stali jer nemamo dovoljno love a ni glumaca,hahaha.Snimate film ti i Muki,zacudjeno me pogledala.Ma da zezamo se onako amaterski znas.A o cemu se radi u filmu?Pa,zivot sa ulice,familija i tako to,ustvari,onako i nije nesto.Sjedila je nasuprot mene onako u spavacici a ja sam ju vec zamisljao kako glumi,neznam zasto ali stvorila je u meni veliku ideju koju nisam smio ni da pomislim a kamoli da predlozim.
Onako kao neki reditelj posmatrao sam sve njene karakteristike,nisam prije primjecivao recimo oblik njenih grudi,debljinu usana,struk i noge,nisam primjecivao njene guzove i sve ono sto treba za moj film.
Dok sam ju promatrao i slagao ulogu bas za nju,ali s kim nisam mogao da slozim,pa samnom pomislio sam u sebi,pa sve je pod maskama.Niko nikada nebi ni skuzio tko se to krije ispod maske.A i kamera bi isla iz ugla koji to bolje sakriva.Morao bi da postavim kameru u neki ugao koji bi sve ljepo zapisao a da se prednji dio nevidi,na izgled glave mislim.Sam pocetak bi i onako bio u polutami,tako da bi bilo sve fantasticno izvedeno.
Prekinula me u mojim mislima.Nenade,jel ti mene cujes uopste?
Cujem reci.O cemu se konkretno radi u filmu?Pa znas nemogu ti bas to reci ima vrucih scena.Iskusavao sam sta ce se desiti.Pa nikada nisi nista krio od mene,pa reci ako ima seksa pa to je normalno danas pogotovo na filmu.
Ma ima seksa,i to pod maskama tako da se po prvi put nevidi lice a ljudi uzivaju u seksu cijelu noc.Zasto pod maskama?
Pa zato sto glumimo Muki i ja.Hahahahah,nasmijala se slatko.
Ti se Nenade samnom salis,jel?
Nesalim se,ozbiljno ti govorim.A zene,gdje ste nasli djevojke ili zene?Nesto jesmo a nesto nismo i tu je zapelo.
A sta je bit filma?Pa onako familija i zivot,seks.Kako to mislis familija i seks?Ma pusti,zaboravi to.
Reci mi gdje je zapelo i sta je to tako familijarno?
Vidis u modernom svjetu,seksa ima i u familiji,ljudi to snimaju a drugi gledaju,pale se na to.To su glumci koji glume kao sina,majku.sestru i oca,rodjake i tako dalje.
Gledala me nekoliko sekundi pa je progovorila.Neznam nikada nisam za tako nesto cula a ni vidjela,neznam dali tako nesto i postoji i ako je na filmu kako to izgleda uopste?
Gledao sam ju kako nervozno prebacuje nogu preko noge tako da su se kradom pojavljivala njena bedra.Cesto je rukom prolazila kroz kosu,podizuci ju.Ocrtavale su se njene bradavice na spavacici,izgledal mi je kao da se malo zapalila.Poceo sam da malo dublje sve to opisujem.Sve ju je interesovalo.Nenade nije moguce da u svjetu postoje mladi ljudi koji bi spavali sa svojom majkom!Neznam bas ustvari ali mislim da ima,mozda ne toliko puno kod nas ali recimo u Americi ili Njemackoj ima sigurno puno vise takvih stvari.
Prebacila je nogu tako da se spavacica spustila skroz do njenih gotovo gacica.Mozda i nije sve to primjecivala ali osjetilo se da je van kontrole.Nenade,jesili ti gledao takav film,recimo gdje,znas to majka i sin?
Jesam!
I kakvo je tvoje misljenje o tome?Pa neznam ako oni to zele,neznam sta bi trebao reci.A jel to sve u orginalu ili onako samo?Sve se jasno vidi,pijuckao sam svoje pivo.
Vidis,u mom filmu je sve pod maskama.Sve je onako kao masta,onako kao san u kojem se uziva u seksu bez ogranicenja,sto znaci da moze uzivati i sin sa majkom i svaki drugi clan neke familije.Pod maskama kazes,nemoze se vidjeti lice.Ne nemoze a i scene su u polutami tako da je sve skriveno a sve se vidi ono sto se treba vidjeti a to su detalji samog seksa.Poceo mi se polako dizati kurac,opusteno sam presao na sve detalje,opisivao sam uloge i sve sta bi se trazilo u mom filmu,malo sam i dodao.
Opisao sam stariju glumicu bas poput nje,sve je vodilo na nju,jer nisam imao koga drugoga.Gledala me onako njezno,bila je jako nervozna.Nenade,a reci mi jel oni koriste zastitu,kondome?Koriste ali za snimanje su obicno neplodni dani kod zena,tako da one nemogu ostati trudne a svejedno piju antibebi pilule.
A recimo koliko bi godina trebala imati ta starija osoba za tu tvoju ulogu sa tobom?Pa izmedju 42 i 50 tako nekako.
Namjerno sam to rekao jer je ona imala 43 godine.
Bila je vidno uzbudjena.Dobro ode ja na spavanje,izvini sto sam te zamarao.Kad sam se ustao,moj kurac je podigao pantalone jasno se na njima ocrtavao.Vidjela ga je,pravio sam se lud i skroz pored nje prosao tako da ga je mogla dobro vidjeti.
Nenade!Reci Milana.
Mozes li mi pokazati te maske?Mogu.
Otisao sam u svoju sobu i doneo dve maske.
Stavila je jednu na svoje lice i otisla u kupatilo.
Gledala se u ogledalo,stavio sam i ja masku na lice i prisao joj s ledja.Stao sam skroz uz nju,osjetila je dodir moga dignutog kurca.Nije se pomjerila.Stavio sam svoje dlanove na njene guzove i poceo da ih stezem.Disala je duboko.
Sapnuo sam joj na uho.Sta vidis u ogledalu?Sutila je i izdisla polako.Ugasio sam svejtlo,slaba svjetlost dolazila je iz hodnika u polutami pod maskama,sami nas dvoje koji nismo vise to bili mi.
Nenade,snimi sve,molim te!
Otisli smo u njenu sobu,nastimao sam kameru pod uglom da se sve vidi a nista da se nezna kao indentifikacija.
Ugaseno svjetlo,svjetlost lampe na kojoj je bila naraddzasta krpa davala je odsjaj topline u koju cemo pod maskama kasnije utonuti oboje bez imena i podataka i bez titula.Polako sam joj skidao gacice,disala je sve dublje,njezno sam joj ljubio bedra pa sve do pickice koja je bila vec mokra od price.Kamera je biljezila svaki pokret.
Onako pod maskom kao po scenariju usao sam u njenu sobu dok je ona spavala.Tako je trebalo da pocne taj dio filma u kojem sin koji je pod dejstvom opojnih droga ulazi u sobu svoje majke i pocinje avantura nezaborava.
Ljubio sam joj svaku dlacicu na njenoj cistoj i mirisnoj pickici,nisam htjeo odma da joj polizem pickicu,htjeo sam da to potraje,kasnije cu to sve isjeci i napraviti dobaru scenu za moj amaterski film.Uzela je kurac u ruku i njezno ga stezala i pocela da ga navlaci napred nazad.Drkala ga je neko vreme.Okrenut od kamere nisam morao da imam masku,tako sam mogao da joj ljubim pickicu.Masku sam navlacio kad bi mjenjao pozu i samo kad bi jebavao tada bi bio pod maskom.
Ona je imala masku stalno,samo ugao koji je skrivao njeno lice dok mi je pusila kurac tada nije imala masku.
Okrenut ledjima kameri dok ga je ljubila i pusila,tako je to bilo dobro da sam se sav uzivio u ulogu.
Sapnuo sam joj na uho,stavi masku,hocu da jebem.
Nista nije govorila samo je stavila masku,stavio sam i ja masku,sklonio se iz tog ugla,tada je ona dosla u prvi plan u polu tami sobe,rasirio sam njene noge i polako usao u nju.
Zamumnjala je nesto i primila ga cijelog.Poceo sam da ju jebem polako,tj sporo ali sam ga stavljao unutra do kraja,mjesala je sporo,njeni uzdisaju koje je kamera takodjer kupila kroz mik stvarali su veci nagon u meni.Pod maskama filma radila se radnja uzivo.
Mjenjali smo poze,jebavao sam ju svakako.Cesto sam morao da stajem i da mjenjam ugao pod kojim je kamera snimala.
Posebno dok sam ju jebavao odozada i kad me jahala,tada je bio poseban ugao u kojem je svjetlost obasjavala njene grudi i vidjela se sjena na zidu kako je sjedala na kurac.
Izdisala je sve jace.Privukao sam je na sebe,jebavao sam ju jako a ona se uzivila u toj pozi,kao prava glumica jako je ispustala svoje tonove u kojima je uzivala dok se nabijala na kurac.Osjetio sam da je ubrzala sto je znacilo da je tu negdje pri kraju.Malo se izdigla tako da sam mogao da joj zabijam unutra do kraja.Nastala je takva jeka i dreka u kojoj je svrsavala za kraj za moj film.Zelio sam da to bude orginalno.Tada smo bili pod maskama dok je svrsavala.Nedugo zatim i ja sam poceo da joj punim spermom pickicu,da bilo je super,kamera je sve biljezila.Milana se jebavala kao da je 10 mladja,vjerovatno se uzbudila zbog filma.
Onako kad smo svrsili obadvoje ustao sam se i onako poluspustenim kurcem prisao kameri iz kojeg se cijedila sperma,to je bio slag za kraj.
Kasnije smo oboje pogledali,nista se nije vidjelo sto bi na nju osociralo.Imala je ljepo tjelo,niko nebi rekao da je to bila Milana,sama mi je to priznala da se nije prepoznala.
Jedva sam cekao da sutra pokazem Mukiju.da sam nasao stariju glumicu.Kad je vidio pitao me.
Gdje je nadje?
Ma u baru slagao sam,neka kurava za 100 eura.
Gdje si snimao?Kod mene,stara bila kod svojih pa sam kod sebe snimio.Covjece ovo je kao strava kao stvaran seks izmedju sina i majke jebo te.
Stavio sam film na komp,pregledao ga i sve pojedinosti sredio.Jos nikada nije ugledao svjetlost tehnike ni oci ljudi,cuvam ga za sebe.Mukiji sam rekao da se sve sjebalo da nema vise toga.
Nema potrebe,jer sada Milana i ja imamo neki drugi film,bez maski i kamera,bez straha i necega.Ovaj film je kao sto to rade negdje daleko gdje je civilizacija opustena.Mozda i njie taj film za nasa kina,mozda,ali neki ga sigurno snimaju krijuci to.
Milana je promjenila stil,frizuru i izgled izgledala je puno mladje,sva je zracila zadovoljstvom.Svako vece sam zadovoljavao njenu pohotnost.Voljela je da joj dugo ljubim i lizem pickicu.A ja sam uzivao dok sam ju nabijao na kurac.
Posebno volim odozada,tada vidim kako ulazi u njenu tjesnu pickicu kako njena sluzava pickica prima taj tvrdi komad misica.Svaki pritisak na njene guzove otvarao bi se malo anus ali nikada jos niam pokusao da ju pojebem u anus,ovako je ljepo i netreba kvariti sa tim pervrznim stvarima.
Milana voli da se nabija na mene,posebno da jase kurac tako joj je kaze najljepse pa joj uvijek ispunim zelju da tako svarsi.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol
Poruke 207
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 37.0
Moja ujna Verica 2
Kao sto se vec videli moju pricu sa ujnom Vericom i kako sam je pojebao sledi nastavak sta se desava povremeno posle tog prvog jebanja. Posle tog susreta, ja i ujna se svaki dan dopisujemo, jedva cekamo novi seks, mada je to sada neizvodljivo zbog mojih roditelja i mog ujaka i njihove dece. Svaki dan se vidjamo tu, porodicno, posto smo kuca do kuce, dolaze oni kod nas i mi idemo kod njih. Moramo da se pravimo kao da je sve normalno, da niko ne bi posumnjao. Nekad kad ugrabim priliku i nadjem se pored ujne, a nema nikog, uhvatim je za dupe ili se ocesem kurcem. Posle 7,8 dana ujna i ja smo se dopisivali, bilo je negde 10 uvece, poslala mi "Odoh da se tusiram, imam dva iznenadjenja za tebe posle, cujemo se." Jedva sam cekao da cujem sta ima ujna da mi kaze. Kad posle 40 minuta, stize poruka sa slikom. Ujna se slikala gola kako sedi ispred ogledala na krevetu i u kupatilu jedna slika kako trlja svoju picu. Ipod slike pise: "Ponovo ces uci u mene od sledeceg ponedeljka, pocinjem i drugu smenu da radim ,tako da ostajem sama kuci". Odusevio sam se kad sam ovo procitao. Jedva sam cekao taj ponedeljak, do tada morao sam da suzdrzavam pred ujnom jer nismo bili sami. Dogovorao sam se sa ujnom kad cemo da se pojebemo, da li kod nje ili kod mene. Postosu ujak i klinci, bili na poslu, odnosno u skoli, i ja sam bio sam kuci, moji roditelji su bili na poslu dogovorili smo da to bude ujutru oko 8, 9 dok ustanemo lagano imamo fore do pola 1, 1. "Samo da jedem i dolazim" stize poruka od ujne. Dok sam doruckovao pade mi na pamet da koristim slag i sladoled po ujninom telu. Otisao sam do prodavnice i kupio sprej slag i sladoled. Eto ujne na vratima ulazi u teget trenerkama i zutoj majcic. "Jesi spreman da pojebes svoju ujnu opet, dosta si drkao samo na moje gacice?" -upita ona. Pocesmo da se ljubimo u hodniku istog momenta. "Ujna jedva sam cekao ponovo, proslo je 10 dana od prvog seksa, kao da je prosla vecnost" "Joj i ja sam jedva cekala veruj mi duso" Upitah je "Gde cemo?" -"Pa ne znam, u sobu, kuhinju, mada bi mogli i da se tusiramo zajedno."-rece ona. Zakljucah kucu za svaki slucaj, spustih roletnu na mojoj sobi i ponovo pocesmo ujna i ja da se ljubimo i svlacimo dok smo polako isli ka kupatilu. Skinuli smo i poslednji deo sa sebe, ujna dok je skidala gacice prisloni mi ih na lice i rece "Ostavljam ti ih posle, a ti mi vrati one stare." Te njene tigraste gacice mirisale su jos bolje nego one prethodne. Usli smo u tus kabinu, namestili toplu vodu i pustili lagano da pada na nas. Ljubio sam je po vratu, hvatao za dupe, mesio joj sise i bradavice. Zatim se ujna spusti i poce da ga drka i da ga pusi. Izgledala je bozanstveno dok je voda padala na njeno lepo lice sa mojim kurcem ustima. Uhvatio sam je rukom oko lica dok mi je pusila. Kakav rad ruku i usta. Kao prava pornicarka je pusila moj kurac. Dize se ujna, zatim se ja spustih izmedju njenog medjunozja i poceh da joj lizem vlaznu i mokru picku. Bila je glatka za razliku od proslog puta. Jezikom sam joj lizao pickicu i klitoris. Ustadoh, gurnuh je uza zid, ujna rasiri noge. "Ajde udji ujnu, zeljna sam tvog kurca vec 10 dana." Poceo sam da ulazim i da je sabijam. Ponovo se culo ono ujnino urlanje "Ahhhhh ouuhhh, nastavi, samo tako, aaauh." Hvatao sam je za sise i ljubio dok sam je jebao i sabijao. Culo se samo kako voda tece iz tusa i moje lupanje o nju. Okrenuh je od pozadi, zaronih glavom u njeno dupe da ga malo polizem, pa opet kurcinom da udjem. "U dupe, u dupe hocu" govorila je. To sam i ja zeleo. Voleo sam to njeno dupe da jebem vise nego picku. Krenuo sam da je sabijam, da joj jos vise rasurim guzicetinu. "Oh ujna, rupa ti je sada razrađena za razliku od proslog puta." rekao sam joj i nastavio da je jebem od pozadi dok sam je jednom rukom drzao za guz. Kakva jebacica je ustvari moja ujna mislio sam u sebi dok sam je gledao onako naguzenu i kako joj cepam guzicetinu. Sirio sam joj guzu i nabijao je dok je ona savijeno klecala."Ujnino opet svrsi u moje dupe, molim te ko bogaaaaa, auuuh, ohhhhh, u dupe uhhhhah." Ubrzao sam jos vise tempo, vrhunac je bio blizu i eto ga ponovo mlazevi sperme završavaju u ujninom dupetu. Izvadih ga, ujna se okrenu i kleknu, nabih joj malo medju njene sise da malo sperme ostane i na njima. Potom se istusirasmo, jedno drugom oprasmo ledja. Izasli smo, obrisali se, i onako goli otisli do moje sobe i poceli da pricamo glupe price i smejemo se. "Jao pa tek je pola 11" -rece ona. "Imamo za jos jednu partiju, al prvo da se odmorimo malo." Lezali smo na krevetu u mojoj sobi mazili se i pricali kad cemo sl put ugrabiti priliku za jebanje. Ponovo pocesmo da se ljubimo. Bio sam spreman za jos jednu partiju. Ujna leze na stomak. Uzeh sladoled iz frizdera i poceh da ga topim po ujninom telu. Istopio sam ga po ujninim guzovima i butinama. Veliku kolicinu zabih u ujnino dupe. Da joj se malo cmar razradi, posto se zacrveneo od malo bre pod tusem. Poceh da ga jedem i lizem sa njenih guzova i butina. Mmm, kakav ukus, kakva kombinacija. Dupe ostavih za kraj. Kad sam joj olizao sve, ostade jos sladoleda koji se topi u ujninoj guzi. Nabih svoju facu u njeno dupe i poceh da sisam sladoled, a zatim jezikom da lizem. Ujnino dupe i sladoled je savrsen spoj. Najbolji sladoled u zivotu koji sam polizao. Ona je to sve pratila sa uzivanjem i lagano uzdisala. Zatim uzeh sprej slag i izmazah ga po celom ujninom telu, od vrata do stopala. Nastavih da je lizem, sada samo spreda. Izmazah joj stopala slagom i nastavih da lizem i sisam prstice. Drzao sam joj obema rukama stopala, dok je ona to gledala i dahtala. Zatim je na red dosla i pickica pa sise. Te njene bujne sise premazane slagom izgledale su neverovatno. Bio je to jedan od mojih najboljih trenutaka u zivotu. Jebem zenu iz snova, moju ujnu, cak sa slagom izgleda jos zesce i prepickastije. Kolike sise je imala, mogao sam sa njima da se igram i dan i noc. Ona uze onda slag i isprska ga po mojoj kurcini i stavih usta. Pusila ga je i lizala kao da ima sladoled u rukama. Ponovo smo poceli da se jebemo, dominirao sam u misionarskoj pozi, ljubio sam je po usnama, po vratu po sisama i ulazio u nju. "Ahh, ljubavi ujnina pa ja bolji seks nisam dozivela pre ova dva zadnja sa tobom." - rece ujna dok se grcila i znojila. Zatim zamenismo mesta. Ujna sada bi iznad mene. Savijala se ka meni dok se pickom nasadjivala na moj kurac. Pocela je da mesa i uzdise, dahce. Tako je mesala da me je dovodila do ludila. Zatim sam ja preuzeo inicijativu. Uhvatio sam je obema rukama za guzove i poceo da joj cepam picku sve brzim i brzim tempom dok ispred glave bile su mi njene sise koje sam ljubio i lizao jer se savila do mene. Znojili smo se i jebali u istom trenutku. Ustali smo. seo sam na stolicu pored kompijutera. Sela je na mene i pocela da naskace. Upallio sam kamericu da se gledamo dok se jebemo. Naskala je po mom kurcu i desnom rukom se cesala po klitorisu dok sam je ja hvatao za sise. Zatim sam je uhvatio za butine sastavio ih i podigao uvis. Izvadio sam kurac i polako ga stavio u dupe. Rokao sam je jace i jace, ujna se uvijala, dupe joj je bilo rastureno. Vristala je ko da brata zeni. "Ahhhhhhhhh, ouhhh, o boze, o bozeeee, ahhhhhhuuuuh." Moj kurac sabio j njeno dupe, rupa joj se savrseno razradila, tako je glatko ulizilo. Par puta sam ga vadio i vraca u njenu guzu. Izvadio sam ga, i zeleo da joj svrsim po faci. Kleklnula je i nasmejala se. Jaki izlivi vruce sperme slivali su joj se niz facu, oblizivala se ustima zadovoljno, osecao sam jos da ce izaci, primakao sam se do njenih usta, otovrio joj, jos jedan izliv sperme zavrsio je u njenim ustima, gutacica je progutala spermu. Pogledali smo na sat bilo je pola 1, morala je da ide da se sprema za posao. Obukla je se i rekla:" Hvala sto si me ponovo zestoko pojebao i zadovoljio svoju ujnu" Prisla mi je i poljubila. "Ujna zadovoljsvo je moje, nastavicemo kao i do sada da se ponasamo" rekao sam joj. "Tako je ujnino, do sledeceg susreta, imas moje gacice pa na njih drkaj dok ne budemo opet u mogucnosti" Ispratih ujnu do vrata, reko smo jednom drugo cao, a u pogledima nam je pisalo: "Jedva cekam da se ponovo pojebemo."
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 54
OS
Windows
Browser
Chrome 43.0.2357.130
SEX sa ujnom i sestrom
Moja ujna je ujakova druga žena, jer mi je prva ujna umrla pre deset godina. Zove se Jelena, ima sada 48 godina, a ujak je stariji od nje 12 godina. Od sve rodbine ona mi je nekako prirasla srcu jer sam sa njom mogao razgovarati o svemu što me je mučilo i zanimalo. Moja omiljene teme bile su seks, žene i ljubav, mada smo o svemu pričali.
Ujna je bila otvorena žena i slobodno je pričala o svemu, tako smo se i povezali i saznavali tajne jedno o drugome, stvari koje nikada nikome ni za živu glavu ne bismo ispričali. Ja nisam baš imao sreće sa ženama, a, kako sam saznavao polako kroz razgovor, ni ona baš nije imala sreće sa ujakom, mada je on voli i pomaže joj, ali ne zadovoljava je u onome što je njoj sada, kako mi je priznala, najpotrebnije, a to su bračne dužnosti. Ja imam 30 godina i zovem se Željko.
Oduvek sam voleo starije žene, pa me možda zato ove sa kojima sam bio i nisu baš nešto zadovoljavale, jer na strani starijih je bilo iskustvo i nije bilo foliranja u svemu pa i u seksu, tačno su znale šta žele, kada i kako. Jednom prilikom sam ujni pričao, kada je došla kod mene, da ako bih voleo sa nekim da budem to bi bila starija žena zbog razloga koje sam već naveo.
Namerno sam opisivao ženu njenog tipa jer sam je potajno gledao kao ženu koju bih voleo da izjebem, ali nisam hteo da, ako mi ne uspe, pukne bruka u porodici. Često sam dolazio kod ujaka a i oni kod nas, a često je i ujna sama dolazila, pa smo tako dugo pričali, da ju je nekad i ujak zvao i pitao da li ona ima kuću. Uvek je imala haljinu malo iznad kolena pa me je počelo zanimati šta se krije među tim nogama i da li joj je trenutno obrijana pička ili je čupava, jer sam ja u našim razgovorima uspevao da je navedem na to da mi kaže, ali to je sve bilo izokola, nikad direktno pitanje. Na način kako ja volim da mi devojke imaju frizuru dole, pa se i ona malo otvarala i rekla mi da ona voli malo čupavo da ostavi iznad, a okolo obrije. Guzica joj je bila malo veća ali ne previše, a sise su joj bile baš velike i njihale su se kad hoda, pa sam tačno znao kad nosi grudnjak, a kada ne. Tako sam već, recimo dosta, bio upućen u to kako je ona dosta seksualna žena i formirao sliku o tome šta voli. Ali oprezno, naravno.
Često sam im pomagao i jednom sam u njihovoj spavaćoj sobi montirao jedan ormar, jer je ujak bio zauzet na poslu, a ja nisam imao pametnija posla. Ujna Jeca je radila nešto u kuhinji oko ručka i s vremena na vreme me je zapitkivala da li mi nešto treba i kako ide posao. Odgovarao sam joj da je sve okej i da ne brine. Malo sam pomerio komodu kako bih napravio mesta za ormar koji sam sastavljao i video sam da je dole bila jedna knjiga koju sam instinktivno podigao i otvorio. Video sam da je to ujnin dnevnik u kom piše o čemu razmišlja i šta je muči.
Naravno, nije mi đavo dao mira i počeo sam onako u preletu, dok sam listao, da čitam unose.
Na jednom sam se zaustavio, u njemu je pisalo kako je već na ivici živaca i da će da popizdi. Nastavio sam dalje, pisala je o tome kako je ujak dobar čovek, ali da njoj treba seksa i treba joj da se dobro pojebe, jer je ujak već stariji i ne može da je zadovolji kako treba i da joj je već dosta drkanja i njegovog balavljenja po njoj, da želi da se oseti kao žena, a ne kao objekat za jebanje na kojem će se neko istresti, okrenuti na stranu i zaspati, a ona ostati nezadovoljena i morati do orgazma doći masirajući pičku kad on zaspi. Treba joj nežnosti i milovanja kod seksa, treba joj predigra i maženje posle seksa.
Dalje rečenice su me začudile, ali i napalile do bola: ,,Malo, malo, pa pogledam Željkov kurac, ali sam primetila i kako on mene gleda kad misli da ja ne vidim. Ali kako, kad to nije u redu, šta ako se sazna? Priznao mi je da voli da njegove partnerke u seksu ne nose grudnjake i gaćice, jer voli da su pička i sise slobodne, tako ću i ja raditi pa će možda nešto i pokušati, mada ovo nije u redu. Ali, niko ovo ne čita osim mene, pa me niko neće ni osuđivati.’’
Nisam mogao da verujem šta se dešava i sada su mi puno jasnija bila njena ponašanja kad je blizu mene. To mi je samo dalo potvrdu i snagu da nešto pokušam, ali nisam hteo da žurim. Kad sam ja dolazio kod njih, primećivao sam da se dosta slobodnije oblači, kad ujak nije bio kod kuće. Znao sam je ponekad uhvatiti kako baca pogled prema mom kurcu, a čim ja primetim odmah ga sklanja.
Često je znala biti obučena u tanku letnju kućnu haljinu. Ja sam to naravno koristio da joj gledam u noge jer su bile prelepe, bele, što znači slabo sunčane, a gore su joj se sise klatile kao blesave, dok je hodala, da su se čak i bradavice nazirale kroz haljinicu. Naravno, da je uhvatila moj pogled na sebi, ali nikad ništa nije govorila niti uradila povodom toga, a meni se kurac dizao da je hteo šorts da pokida.
Ujak je bio dosta mršav kao i ja, pa sam ponekad ako im nešto pomažem pa se uprljam, a da ne idem takav kući, uzeo nešto od njega i obukao. To mi je u zadnje vreme postalo čudno dok nisam svoje sumnje potvrdio.
Jednom prilikom me je ujak pozvao i zamolio da, ako ne radim ništa, odem do njega i montiram mu plafonjeru u kuhinji. Rekao sam da može, uzeo bušilicu i alat i otišao do njega. On je upravo odlazio na posao. Bio je vreo dan i ja sam bio tek ustao i nisam se baš razbudio još. Obukao sam se malo toplije i bilo mi je vrućina, pitao sam ujnu da li mogu da uzmem neki šorts od ujaka jer je vruće za popizdeti. Jeca mi je rekla da mogu i otišao sam da se presvučem.
Skinuo sam se go i obukao šorts na go kurac, koji je već bio dignut čim sam video ujnu i njene sise, jer je znala da volim veće sise i znao sam da mi ih namerno izbacuje u prvi plan. Ujak je već bio otišao. Ona je nešto briskala po sobi dok sam ja nameštao plafonjeru pri tome mi se guzeći. Kada je bila okrenuta meni, video sam da joj je haljina otkopčana malo više nego što bi trebalo i da sise samo što ne ispadnu koliko se tresu dok ona briše.
Bio sam na merdevinama, a ona mi je bila okrenuta leđima, tada sam odlučio da malo rizikujem i vidim njenu reakciju. Malčice sam spustio šorts kako bi mi glavić kurca izvirio napolje. Pozvao sam ujnu da mi malo pridrži merdevine jer se klimaju i da se bojim da ne padnem, jer nisu bile baš visoke, pa sam morao malo da se istegnem da dohvatim sve gore, a morao sam još i da je spojim na struju.
Došla je do mene, a ja sam joj, u početku ne gledajući dole, rekao da uhvati obe strane merdevina da drži. Stala je toliko blizu da sam osetio njen vreo dah na glaviću, ali nije ništa radila. Polako sam spustio pogled i video sam da gleda u njega i da se ne mrda, kao hipnotisana.
Iskoristio sam to da joj odozgo gledam u sise, sad sam video i malo bradavice koje su, kako sam primetio, tamno smeđe boje i već su bile velike. To mi je reklo da je već debelo napaljena. Pomislio sam da je gola ispod i da samo tu haljinicu ima na sebi. Ja sam polako zavrtao šrafove kako bi to što duže trajalo.
Zavrnuo sam šrafove, spojio žice i sad ga je trebalo isprobati. Zaključio sam da sam je dosta mučio i rekao joj da ode do prekidača i da ga upali da vidimo da li radi. Nije se pomerila, ponovio sam joj:
– Ujna, hajde upali da vidimo kakav sam majstor.
– Aha – rekla je kao iz nekog sna i teškog srca se odvojila od mog kurca i upalila svetlo.
Naravno, plafonjera je radila, a ona se vratila svom poslu. Brisala je sto u trpezariji ne skidajući pogled sa mog kurca, dok sam se ja trudio da se pravim da ne vidim u šta ona gleda.
Poklopio sam plafonjeru i sišao da stavim merdevine negde gde neće smetati. Okrenula mi se leđima i naguzila kako bi bolje obrisala noge od stola. Noge su joj bile prelepe, obrijane. Mislim da smo već oboje bili napaljeni do iznemoglosti. Vrtela je lagano guzovima uz ritam muzike koja je lagano svirala.
Na brzinu sam svukao šorts i krenuo do nje sa kurcem u ruci.
Došao sam do nje i stavio joj ruke na guzicu, podigao sam joj haljinu. Zaustavila je i vrtenje guzom i pevušenje. Pred očima mi se ukazala gola pička, malo otvorena i vlažna. Nastala je tišina od par trenutaka. Stavio sam kurac šireći joj usmine i nabio joj ga do kraja, jer nisam mogao više da izdržim.
– Aaahh… Željkoooo… Usudio si se… Napokonnn… – prodrala se jer sam snažno ušao u njenu pičku i nabijao je kao da će mi tu pičku uskratiti.
– Srećo ujnina, jebiii… Aaahhh… meee… Samooo me jebi… Ne vadi ga… Aaaahhh! Napokon! Pravi kurac u meni! Srećo ujnina, hvala ti! – drala se kao da je kolju.
Pored nas je bio radio. Malo sam ga pojačao da se u komšiluku ne čuje da se ona jebe, a videli su ujaka da odlazi. Nabijao sam je, čvrsto joj stezajući guzove, gnječeći ih i stiskajući. Podigla se, uhvatila se rukama za ivicu stola i ostajući nagužena sama se nabijala na moj kurac, kao da joj je to posledenje u životu.
Spustio sam joj jednu ruku među noge, pritisnuo joj pičku i počeo da je trljam dok sam je i dalje nabijao. Snažno sam joj masirao klitoris. To ju je još više uzbudilo i počela je da se rita, da uvija noge iz guzove, ludela je.
– Tooo, srećo moja… Jebi ujnu svoju… Aaaahhh… – zastenjala je.
Pomerao sam obe ruke po njenom telu, dok nisam došao do sisa koje su se slobodno klatile ispod haljine zatežući dugmad.
Zgrabio sam je za obe sise i počeo da ih stežem preko haljine, natežem i gnječim. Popizdeo sam od strasti i rastrgao joj haljinu u predelu sisa. Sise su napokon ispale napolje. Rekao sam joj:
– Ujnice moja, šteta je ovakve sisetine da držiš zarobljene ispod haljine.
– Uuuhhh sada su tvoje i radi s njima šta god želiš. Ma nek’ ide sve u pizdu materinu! Radi sa mnom šta hoćeš! Jebi me kad god i kako god želiš! Tvoja sam, srećo mojaaaaaaaahhh…
Sada vidim da je ujna pod mojom kontrolom i da je željna dobre jebačine. Počeo sam da je natežem za sise i da sise vučem prema sebi, a tako i nju dublje na moj kurac.
Imala je sise tako lepe i velike da sam ludeo za njima. Imao sam osećaj da ću da svršim, a to nisam želeo. Prekinuo sam i kleknuo iza nje i lagano joj vrelim dahom dunuo na pičku i krenuo da je ližem tako naguženu. Držao sam je za sise, štipao za bradavice i povlačio ih.
Cuclao sam joj pičku, lizao je, cuclao klitoris i grickao ga dok mi je uvijala dupetom po licu i nabijala mi se na lice, trljala ga po meni. Lizao sam joj i cuclao usmine, nabio sam joj i dva prsta u pičku i jebao je malo prstima, dok mi se sperma vraćala nazad u jaja. Želeo sam da što duže jebem ujnu.
Ona se pridigla, ispravila se i rekla da sad hoće ona mene da zadovolji. Okrenula se prema meni i tako me poljubila, da je to bilo neverovatno. Ljubila me je, a ujedno i rekama pritiskala jače uz sebe. Nisam joj ostao dužan, pa sam jezikom šetao po njenim ustima, a ruke joj spustio na guzove. Stiskao ih i jednu ruku joj stavio među guzove, preko pičke, i jedan prst u pičku i povukao je na sebe.
Uzdahnula je glasno i rekla:
– Nestaško ujnin, sad će tebi ujna nešto da pokaže.
Spuštala se poljupcima preko mojih grudi i stomaka i došla do mog kurca. Samo je uzdahnula i rekla:
– Kako je lep i veliki porastao, sreća ujnina.
Otvorila je usta i počela da ga puši, nije ga vadila iz usta. Osećao sam njen jezik kako šara po njemu, dok joj je u ustima. Nadrkavala ga je s vremena na vreme.
Seo sam na stolicu, povukao sam ujnu na sebe i rekao joj da se nabije na moj kurac i neka ga jaše koliko god hoće. Pogledala me je kao dete kada mu daš slatkiš, došla do mene, opkoračila me i uhvatila me za kurac. Prislonila ga je na usmine, šireći ih, naslonila ga tako i naglo sela na njega do kraja. Vrisnula je koliko je sretna što sam se usudio da je pojebem. Počela je da skače po meni, a bila je toliko uska.
Uzeo sam joj jednu sisu u usta i počeo da joj grizem i ljubim bradavice osećajući koliko su tvrde. Cuclao sam bradavicu kao da je slatkiš, a rekao sam joj da ona uzme drugu sisu u usta i da gricka i sisa bradavicu. Bez problema je to uradila rekavši mi da to radi dok sama drka i da će me jednom pozvati da drkamo zajedno, pre nego što se pojebemo, jer je to pali. Složio sam se.
Nastavila je da skače po mom kurcu, žestoko se nabijajući na njega. Odjednom se umirila i jako me stisnula uz sebe i kriknula od užitka. Rekla je:
– Svršavam, Željko, i lepo mi je…
Vrtela je guzovima u mom krilu tako da više nisam mogao da izdržim. Rekao sam joj:
– Ujna, svršiću…
– Sačekaj – reče ona i kleknu ispred mene. – Svrši mi po sisama, želim tvoju spermu da utrljam po sisama jer sam čula da je to dobro za kožu, a nadam se da i ti želiš da ti ove sise budu svaki put sve lepše kad me budeš jebao.
Ispunio sam ujni želju i prosuo svoju spermu po njenim sisama i stomaku. Zadovoljno je legla na krevet, onako gola i izlepljena spermom i rekla mi da legnem pored nje, jer imamo vremena dok ujak ne dođe. Navio sam alarm za par sati i zaključao vrata ostavivši ključ u njima, za slučaj da se ujak ranije vrati i zatekne nas.
Legao sam pored nje, kad me ujna uhvati za kurac koji se još nije spustio skroz i raširivši usmine nabi ga sebi u pičku i tiho mi reče:
– Želim da zaspim sa tvojim kurcem u sebi. Udovolji mi i ostavi ga tu.
– Naravno – rekao sam videvši da je umorna.
Uhvatio sam je za sisu i počeo da je nežno cuclam, dok je ona lagano tonula u san. Zaspali smo oboje ubrzo. Probudio sam se posle kraćeg sna i otišao da se otuširam. Obukao sam šorts i majicu nazad, jer nije fora da nas ujak uhvati, a onda sam probudio i ujnu.
Otišla je i ona, dok joj se sperma sva slepila i skorila po sisama koje su se klatile dok se kretala. Kad je izašla i ona je obukla onu istu kućnu laganu haljinu, jer je stalno bila u tome u kući i dok je ujak tu, a čisto sumnjam da bi ujak i pomislio pa i posumnjao da sam mu baš ja jebao ženu, a nismo ni hteli da dođe do toga.
Dogovorili smo se da ćemo strogo paziti da neko nešto ne posumnja.
Posle tuširanja nazvao je ujak i pitao ujnu da li sam ja tu i rekao joj da, ako sam još tu, ostanem jer želi da mi se zahvali i dâ mi nešto novaca. Oduvek su me voleli oboje i ponekad mi dali koji dinar da mi se nađe, nekad ujak, a nekad ujna.
Nisam baš radio nešto, pa mi je to dobro došlo. Ujak je rekao da uskoro dolazi, za nekih sat i po, i da mu ujna napravi nešto što on voli. Voleo je tako da je ponekad nazove i da mu napravi da jede nešto što voli. Radio je težak posao i uvek je legao da odmori i da malo odspava kad ruča.
Otišao sam da skuvam kafu i pritom snažno poljubio ujnu kada sam odlazio u kuhinju. Kada je kafa bila gotova, doneo sam je ujni koja je sedela za kuhinjskim stolom i palila cigaretu.
Zaboravio sam da ponesem šlag iz frižidera i doneo kafu bez njega. Tada mi ujna Jeca reče:
– Pa, znaš da volim sa šlagom.
To mi je dalo jednu ludu ideju. Uzeo sam kurac u ruku i pokazao ga ujni rekavši:
– Ako želiš šlag, moraćeš sama da se potrudiš.
– Nema problema – reče ona.
Ponovo je izvadila one dve velike sise, da mi da nešto za bolji pogled, kako je rekla.
– Znaj da tvoja ujna voli ukus sperme u ustima – reče i poče da mi ga puši.
Stavljala ga je sve dublje u grlo i pritom se igrala sa mojim jajima. Pušila ga je strasno, jer je kasnije rekla kako sam je dobro izjebao i da ga najradije ne bi uopšte vadila iz svoje pičke i usta, a da ćemo to raditi kad god budemo imali i malo vremena, a da nas niko ne uhvati.
Vadila ga je iz usta i lizala vrhom jezika i oblizivala kao sladoled, stavljajući i oblizujući moja jaja. Povremeno mi ga drkala rukom i cuclala mi glavić. Toliko me je izludela da sam bio blizu svršavanja. Rekao sam Jeci da ću svršiti, pustila mi je kurac iz ruke i rekla da sačekam malo. Uzela je šolju sa kafom i prinela je mom kurcu dok ga je drugom rukom drkala.
Počeo sam da svršavam, a ona je moj kurac drkala i dalje trudeći se da ga što bolje usmeri prema šolji, kako ne bi ni jedna kap ispala van šolje. Svršio sam stvarno obilno u kafu jer su mi pred očima bile ujnine sise koje su se tresle i letele na sve strane, dok ga je drkala i pušila. Kad mi ga je dobro popušila i izdrkala na kraju ga je poljubila i oblizala i ja sam ga spremio nazad u šorts. Otpila je malo kafe koja je plutala na vrhu i rekla kako joj je tek sada kafa super! I da, šlag iz prodavnice nije ni blizu dobar kao što je ovaj moj.
Poljubila me je i rekla da će gledati da što češće pije kafu sa mojim šlagom. Nisam znao koliko je ona seksa željna i šta sve zna, a rekla je da će me svašta naučiti, a moja izdržljivost će je zadovoljavati koliko god može, mada je već sada pička boli jer se dugo nije tako jebala.
Kafu smo popili i uskoro je stigao i ujak. Jeli smo, malo sam popričao sa ujakom i nekoliko puta mi se zahvalio što sam mu to učinio i dao mi nešto novaca da mi se nađe. Zatim je otišao da malo prilegne, jer je dosta umoran. Pozdravili smo se, a i ja sam planirao uskoro da krenem.
Kad sam izlazio, rekao sam malo glasnije:
– Ujo, vidimo se, ja odoh.
Ništa mi nije odgovorio i zaključio sam da čvrsto spava, a to mi je bilo važno za moj naum koji sam imao pre nego što izađem na vrata.
Ujna je išla ispred mene, i ja sam gledao u njene guzove. Došli smo u hodnik do dubokog zamrzivača koji su u hodniku imali. Uhvatio sam ujnu za ruke i rekao joj:
– Ujna, potrudi se da sada budeš što tiša.
Ona me upita:
– A zašto, srećo ujnina?
Tada sam je rukom po leđima pokazao da treba da se naguzi i tako je i ostala.
Podigao sam joj haljinu na leđa iznad guzova, a ona me iznenada upita:
– Pa nećeš valjda sad da me naguziš, a ujak ti je u drugoj sobi?
– Zato sam ti i rekao da budeš tiha.
Pomerio sam malo šorts i izvadio kurac koji je već bio čvrst. Pljunuo sam malo u dlanove i time navlažio kurac. Protrljao sam ujni pičku i lagano joj jedan prst zabio u šupak.
Stavila je sebi ruku na usta kako ne bi zastenjala, a ja sam joj na uho tiho šapnuo:
– Evo ti nešto o čemu ćeš večeras kad legneš da razmišljaš.
U tom trenutku sam joj prislonio kurac na šupak i počeo polako da guram. Ulazio je teško i sporo jer joj je šupak bio stvarno tesan, a mogao sam da čujem kako jako stenje i reži, a najradije bi se drala. Mic po mic, i ušao joj je skroz. Tu sam ga ostavio da stoji par trenutaka.
Malo se odigla i pitao sam je kako je, da li je boli i da li da prestanem. Rekla mi je da sam lud, da joj to još niko nije radio, ali i da ne prestajem sada. Izvadila je sise iz haljinice i ponovo se spustila na zamrzivač. Stavila je opet sebi ruku na usta, kako me ujak ne bi uhvatio sa kurcem u ženinom šupku.
Počeo sam polagano da je nabijam, provukao sam ruke ispod nje, uhvatio je za sise i počeo tako da je natežem prema sebi da su joj sise bile crvene od mog stiska i navlačenja prema sebi. Stenjala je jako i mrdala guzicom. Navlačio sam je sve brže, i svidelo se mom kurcu u njenom šupku. Najradije bih da ne moram sa kurca da je skidam, ali nismo smeli dugo.
Bio sam pri kraju da svršim i izvadio sam joj kurac iz šupka, uspravio sam je, naslonio uza zid, zagrlila me je, a ja sam joj tako stojećki naslonio kurac na usmine, malo ih raširio sa glavićem, stavio joj ruku na usta i tako jako nabio u pičku, da mi je zagrizla jedan prst sa kojim sam joj začepio usta da ne vrišti.
Ujna me je tako jako zagrlila da sam mislio da će me ugušiti njen stisak. Nabijao sam ga brzo, jako i duboko. Osetio sam da se ujna stresla i još jače me stisla. Šapnula mi je:
– Svršila sam, srećo moja, kao nikada do sada. Moraćemo ovo opet da ponovimo, jer želim da uživam u tvojim naletima. Želim da se derem dok me jebeš, znaš da volim da se glasno jebem.
– Naravno, ujnice moja, naravno.
Nedugo zatim sam svršio i ja u njenu pičku, naravno, jer je prethodno tražila da ga ne vadim. Kratko smo bili zagrljeni, morali smo se razdvojiti i pozdraviti. Tu mi je ujna rekla da će pokušati što pre da dođe do mene ako ne bude ujak negde išao pre toga. Rekao sam joj da je to okej, samo da moramo da pazimo da mi roditelji ili starija sestra, koja ponekad navrati, ne budu kući.
Spremala je jednu po jednu sisu u haljinu i zakopčala se. Spustila je haljinu i tada sam ugledao jedan tanki beli trag moje sperme koja joj se cedila iz sada već bolno otekle pičke, niz butine, pa dalje niz noge.
Rekao sam:
– Ujnice, idi odmah u kupatilo i sredi se, jer ti sperma curi niz noge.
Poljubio sam je, pljesnuo po guzovima i izašao, željno je očekujući kada će opet da mi jaše na kurcu kao na rodeu. Zadovoljno sam protrljao kurac i nastavio do kuće.
Došao sam kući, a tamo su bili svi, mama, tata, i starija seka.
Pitali su me gde sam toliko dugo i kako su ujak i ujna. Objasnio sam im neku svoju priču i seka me je pozvala u sobu, jer joj je trebala moja pomoć oko nečega na kompjuteru pošto nije baš bila vešta.
Moram priznati da sam ponekad škicnuo i odmeravao i seku koja je bila starija 6 godina od mene. Bila je razvedena, živela je sama a ponekad je dolazila i da prespava kod nas. U njenoj sobi smo nešto prepravljali pa je spavala u mojoj sobi jer sam imao dva kreveta, za slučaj da mi neko dođe. Možda je greh reći da sam ponekad odmeravao sestrino telo, a najviše njene sise veličine pet, na koje je bila ponosna…
Oduvek me je privlačila tema incesta i voleo sam da čitam takve priče na netu. U mojoj porodici su i mama i sestra imale velike sise, mama malo veće nego sestra, što je bilo okej jer je bila starija. Sestra Nevena je često bila kod nas jer se od razvoda osećala usamljeno i nije volela dugo da bude sama, pa je često bila kod nas, mada se ja i ona slabo vidimo jer sam ja retko bio kući. Uvek sam negde zujio sa društvom, a kad dođem kasno kući ona često već spava.
Jedno veče će promeniti sve.
Voleo sam da spavam go, i nije mi bio problem da se skinem go kad dođem kasno kući, jer je ona spavala (kasnije sam saznao da se često pravila da spava i da me je promatrala dok sam se skidao ne sklanjajući pogled, koliko je to moguće u polumraku, sa mog kurca).
Znao sam da se moja sestra još uvek boji grmljavine, kao nekada dok smo mlađi bili, iako je ona starija. Umela je, čim počne jako da grmi, da mi dotrči u krevet i onda je ja jako zagrlim, a ona zaspi.
Jedino što nisam znao da i ona voli da spava gola, jer je to uzbuđuje i voli da bude gola kad god je sama.
To veče je grmilo, ja sam već bio došao i slušao sam kišu kako pada i lagano dobuje po simsu. Grmelo je lagano, a onda sve jače i sve bliže.
Ustao sam onako go i ugasio produžni kabl, da se ne bi nešto desilo kompjuterskoj opremi koju sam imao u sobi i legao nazad u krevet. Odjednom je toliko jako puklo da sam se i ja trgao. Seka je skočila iz svog kreveta, podigla ćebe, ušla u moj krevet i rekla:
– Bato, ja se bojim. Je l’ mogu kod tebe večeras?
– Naravno… – rekao sam.
Legla je kraj mene, i ja sam je zagrlio čime se ona još više pribila uz mene. Legla je okrenuvši mi leđa, a ja sam je stegao uz sebe.
– Hvala ti, brate – tiho je izustila.
couple-naked-sleep-Favim.com-2Prošlo je par sekundi kada sam shvatio jednu stvar. Ja sam bio go, a i ona! Kako sam prebacio ruku preko nje i zagrlio je, osetio sam da mi je ruka tačno na njenoj sisi, koja je bila topla i meka.
A dole, pravi raj. Koliko se nabila uz mene, sekini guzovi su bili na mom međunožju. Kurac mi je tada bio spušten, ali osetivši golo toplo žensko telo kraj sebe i pičku u svojoj blizini, počeo je polako da se diže. Bio je malo ispod njenih guzova, tačnije između nogu koje su tada bile jedna uz drugu tako da mi je kurac ležao na jednoj njenoj nozi i polako rastao razdvajajući joj malo po malo butine.
Kurac k’o kurac, uopšte mu nije bilo važno čija je pička, da li je to mama, sestra, ujna, strina, devojka, samo da je pička, da je neko toplo međunožje i da se tu smesti. Sestra je nekako ujednačeno disala, i meni se učinilo da spava. Kurac mi se polako dizao i koliko ga je uspalila toplina sestrinog tela došao je do pičke, smestivši se tako tačno na njenu pičku.
Nekako se još uvek nisam usuđivao da pomerim ruku sa sestrine sise i da joj stisnem sisu. Sačekao sam još malo, razmislio i odlučio da ću to učiniti, jer moj kurac a ni ja nećemo još dugo izdržati golu ženu pored sebe pa makar to bilo i krvno srodstvo. Krenuo sam u akciju i polako počeo da joj masiram pičku svojim kurcem lagano ga pomerajući napred-nazad trljajući ga po njenim usminama, a njena pizda je to pozdravila laganim vlaženjem.
Video sam da njeno telo reaguje na moje postupke i nežno počeo da joj masiram sisu na kojoj je bila moja ruka, a onda hvatao i onu drugu koja se razlivala u mojoj ruci. Stiskao sam joj i bradavice i seka je počela polako da se meškolji polagano guzovima u mom krilu. Nisam znao da li misli da je to u snu ili zna šta radim. Kako se pomerila, kurac mi je upao u njenu pičku.
Sestra je uzdahnula, i tiho rekla:
– Bato, jebi me.
Stao sam, jer sam mislio da to sve radim dok ona spava. Dodala je samo:
– Ne boj se ništa i jebi me. Od razvoda nisam imala nikoga i trebala mi je dobra kurčina da me izjebe, samo nisam mislila da će to biti baš moj brat, iako sam nekad o tome i razmišljala, bez toga da će se to stvarno i ostvariti. Sad ništa ne brini i jebi me kao da jebeš svoju devojku… Zadovolji me, bato… Aaaaahhh…
To me je napalilo i jako sam joj ga zabio. Rekao sam joj da bude tiha da nas mama i tata ne čuju, mada je samo mama bila kući, jer je tata bio na službenom putu. Ne bi baš bilo zgodno da mama uđe i vidi moj kurac nabijen u sestrinu pizdu.
– Bržeee… Batooo… Brže… Aaaahhh… Uuuhhh… Godiš mi, bato.
tumblr_n93be803ya1sfkfqio1_500
Rekao sam joj da legne na stomak, skupi noge i isturi dupe. Poslušala je. Sise su joj se razlile malo sa strane tela i to me je jako napalilo.
Stavio sam joj ga u pičku i počeo nabijati, seka je tražila samo brže i dublje. Naravno udovoljavao sam joj. Silovitio sam je nabijao i jaja su mi udarala po njenom klitorisu i pičkinim usminama. Sestra mi je ispunila veliku želju ovim. Bio sam blizu da svršim ali nisam želio, hteo sam da to još traje, iako sam bio jako napaljen na nju sada. Izvadio sam kurac iz nje. Okrenula se i pogledala me.
Sagnuo sam se i kleknuo iza nje. Prišao sam joj licem iza guzova, do pičke, i lagano vrhom jezika prešao preko vrhova usmina, stavio sam joj jezik u pičku i počeo je jebati jezikom. Samo da mi se kurac malo smiri i da mi se sperma vrati nazad u jaja da još mogu jebati seku, a da ne svršim još.
tumblr_n9v6akTebN1rnnw2ro2_500
Dok sam joj obrađivao pičku učini mi se da sam čuo vrata od sobe, već lud od strasti za sekom učini mi se da u tom polumraku u hodniku vidim osobu kako se mazi. Nisam uopšte razmišljao tada da mi je majka od 56 godina u kući i da može da nas čuje. Ali sada me od sestre i njene pizdurine ne bi odvojilo ni stotinu bogova i nastavio sam da joj jedem pičku, ližem i sisam klitoris kao nedavno ujni.
Prestao sam sa lizanjem pičke i ovaj put sam joj ga samo nekoliko puta umočio u pičku i naslonio na šupak i počeo joj ga turati. Ušao joj je do pola, ona je samo stenjala, sve glasnije. Nisam mogao izdržati i zabio sam joj ga u šupak do kraja. Kriknula je glasno i pomislio sam da, ako je majka dosad nije čula, sada jeste sigurno.
Pogledao sam polako prema vratima i uverio se da je silueta još uvek tu, ali nisam hteo da me primeti. Počela je da vrišti:
– Takooo… Samo me jebi… Ne staj ni za živu glavu! Joj, bože moj, brat mi i šupak razvaliiii… Uuuhhh… Šta mi se ovo dešava, batooooooooo…
Izvadio sam ga iz šupka i rekao joj da se okrene i legne na leđa. Sada sam joj napokon video gole sise, sa povećim oreolama, svetlo roze boje sa dosta većim bradavicama koje su same pozivale na cuclanje. Spustio sam se na nju, uvalio seki jezičinu u usta i dao joj dobar poljubac. Uzvratila je, spustio sam se niže, poljubio joj sise i počeo da cuclam bradavice.
Grizao sam joj bradavice pritom ostavljajući plavo od ugriza, a onda je ona rekla da je boli pa sam malo popustio.
Digao sam joj noge na ramena, stavio u pičku, raširio usmine i nabio do kraja. Sestra se stresla i počela da vrišti:
– Aaaahhh… Majko moja, što me rodi! Brat mi pičku razvaliii… Svršavammm… Aaaahhh…
Ja sam joj nežno poklopio usta da nas majka ne čuje.
Sise su joj letele na sve strane onako velike. Spustio sam joj jednu nogu dole, a držao joj drugu visoko dignutu i tako je jebao kako bi joj što dublje ušao.
– Seko, svršiću… – rekao sam joj.
– Daj mi sperme u usta. Želim da probam ukus sperme svog brata. Ti si pio iz moje pičke, sad je red da se ja napijem.
Uzela mi je kurac u usta i rekla:
– Sad će seka dobro da ti se kurca napuši i svaku kap da iscedi. Volim ukus sperme u ustima…
Kako je rekla to, toliko me je napalila da sam ispucao spermu u nju. Nekoliko puta je progutala i zagrcnula se. Progutala je sve i oblizala se.
Legao sam kraj nje, a ona se okrenula prema meni. To sam iskoristio da joj uzmem jednu sisu u usta sa obe ruke i krenuo da je cuclam opet. Cuclao sam kao malo dete kad se doji. Tako smo i zaspali, a totalno sam smetnuo sam uma onu siluetu i da bi to možda mogla da bude majka, da nas je svo vreme gledala… Ili mi se to samo učinilo, jer kad mi je sperma udarila u glavu svašta mi se učinilo. Zaspali smo goli i oznojeni od silne jebačine. Seka je živa vatra.
Probudio sam se ujutro, a seka nije bila kraj mene u krevetu. Ustao sam se i video na stolu poruku od nje da su roditelji otišli na selo kod babe, a ona po neke stvari u prodavnicu i da je sačekam jer treba da odemo po nešto u grad.
Otišao sam da se istuširam, a zatim i doručkujem nešto. Ubrzo je došla i seka. Izgledala je tako seksi kad je ušla na vrata. Gore je imala usku majicu koja joj je toliko isticala sise u prvi plan, da sam mislio da će joj pocepati majicu, a dole je imala minić do pola butina. Na nogama je imala prozirne čarape boje kože. Kako je to dobro izgledalo.
tumblr_n2tubzDPNN1sboynho1_500 Poljubio sam je onako sočno i krenuo rukom po butini, između nogu, do pičke. Tada sam video da seka uopšte ne nosi gaćice, nego samo te čarape sa gaćicama.
– Seko, a gaćice? – pitao sam je.
– Ma šta će mi!? Samo ti ionako znaš da mi je pizda gola i slobodna i niko drugi. Volim da je slobodna i da je ništa ne sputava. Volim da ima vazduha među nogama i da mi je pizdurina dobro rashlađena.
Bio sam zadovoljan tim odgovorom. Prstom sam probio čarape na delu gde je bila pička i nabio joj duboko prst u nju.
– Aaahhh… Bato moj, srećo moja, šta mi radiš… Nemamo sad vremena, moramo da požurimo u
grad da sredimo dokumenta za pasoš, pa ćemo onda ja i ti da se poigramo.
– Okej – rekao sam.
Krenuli smo. Ja sam vozio, a ona je bila na suvozačevom mestu. Raširila je noge, a ja sam skinuo ruku sa menjača i stavio joj među noge. Masirao sam joj laganim pokretima pičku. Počela je da uzdiše i da stenje, zatvorila je oči i uživala u masaži.
Bila je vezana pojasom koji joj je stajao između sisa, a kako je bio zategnut tako joj je lepo odvajao sise jednu od druge, tako su još lepše i veće izgledale. Izvadio sam prst iz pičke jer smo se približavali policijskoj stanici gde je trebalo da predamo dokumenta za novi pasoš, pošto joj je stari već bio istekao.
Samo je tiho uzdahnula i rekla da se ovo mora brzo nastaviti jer nije svršila. Sačekao sam je u kolima malo dalje od stanice na jednom parkingu.
Na parkingu nije bilo nikoga, jer je bio malo uvučeniji od pogleda radoznalih prolaznika. Tu sam stao jer u blizini nije bilo mesta. Ubrzo se vratila, i rekla:
– A sada nastavi šta si započeo.
Izvadio sam kurac i rekao:
– Seko, sad ti meni popuši kurčinu.
– Bato, sve za tebe – rekla je.
Sela je na svoje mesto i počela da mi puši kurac. Izvadila ga je iz usta i rekla:
– Valjda neće niko da naiđe.
Samo sam joj pritisnuo glavu na dole i nabio joj kurac duboko u usta. Lizala ga je i oblizivala, cuclala mu glavić. Cuclala ga je jedno vreme i koliko sam bio uzbuđen zbog mesta gde se sve ovo dešava, bio sam jako blizu da svršim.
Nabio sam joj kurac duboko u grlo i svršio. Grcala je, gutala i oblizivala se.
– A sad je red da ti mene zadovoljiš.
Pušila ga je još par minuta dok se nije ponovo digao, jer je znala da, kad muškarac prvi put svrši, seks će duže da traje, i bila je u pravu. Digao mi se opet i rekao sam joj da dođe na drugu stranu, na vozačevo mesto. Pomerio sam sedište još nazad i oborio ga. Bilo je malo tesno, ali jebiga. Fora je bila mesto, a ne udobnost.
Ušla je i sela meni u krilo, namestila je kurac na ulaz pičke, raširila malo usmine i nasadila se na njega. Ušao joj je duboko, počela je da stenje glasnije. Povremeno bi zastala, umirila se, a onda počela samo kukovima da se kreće napred-nazad i da kruži u mom krilu. Izgledala je super sa mojim kurcem duboko utisnutom u nju.
riding_cock_back_seat-1Zagrlila me je jako, i dalje samo kukovima sve brže križila i uvijala se. Malo se odvojila i ja sam to iskoristio da joj podignem majicu i da pustim te sise napolje. Počeo sam je ljubiti po sisama i cuclati i uvrtati bradavice koju su jako brzo očvrsnule. Počela se sve brže nabijati na moj kurac, dok su joj sise skakale na sve strane.
Uzeo sam joj sise svaku u jedan dlan i stisnuo ih tako da mi u dlanu ostanu samo njene krupne bradavice koje sam ja naizmenično sisao. Samo njeno stenjanje mi je sve više ukrućivalo kurac, ako je to moguće. Čak sam počeo da joj gruckam malo jače bradavice, ali mi je rekla da malo smanjim ugrize jer je sise bole od naših sinoćnjih dešavanja.
Pustio sam joj sise iz ruku. Odjednom je zastala, stavila mi bradavicu u usta i rekla:
– Znam ja šta moj brat voli. Sisaj, bato, to tvoju seku jako pali…
Sisao sam je kao dete koje se tek rodilo. Nastavila je da skače po mom kurcu onoliko koliko je to mali prostor dopuštao. Odjednom zastade i poče da se grči telom u predelu pičke i kukova. Reče:
– Hvala ti, bato, za ovako divan orgazam. Tako sam lepo svršila. Nisam se tako lepo jebala jako dugo. Ovi pizdu će od sada samo moj dragi bata da jebe… Je l’ važi, bato?
– Naravno, seko.
Na te reči i ja sam ponovo svršio i to duboko u sestrinu pičku. Ostali smo još malo tako u zagrljaju, a ja duboko u njoj dok mi kurac nije ispao sam iz sestrine pičke praćen spermom koja se izlivala na moj stomak. Izašla je iz kola i spustila majicu i minić. Dao sam joj maramicu i rekao da obriše pičku, da joj ne bi sperma curila niz noge i isprljala čarape u kojima su njene noge izgledale toliko seksi, da ni moj kurac nije baš bio ravnodušan, iako ga je malopre dobro iscedi
Zatim se sagla i počela da mi liže spermu koja se izlila iz njene pičke. Oblizala se i progutala sve što se izlilo. Tada sam joj rekao da je rano da idemo kući, jer imamo ceo dan pred sobom, a nemamo šta pametno da radimo, pa smo otišli na kafu u jedan obližnji kafić
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 54
OS
Windows
Browser
Chrome 43.0.2357.132
Mama i ja II dio.

Prošlo je nešto više od godinu dana od kad sam objavio svoje dve priče i nisam ni slutio da će jedna od njih imati nešto manje od 18000 čitanja, druga isto tako kotira na nekih 7-8 hiljada. Na sve to inbox je pretrpan molbom za nastavkom, pa nešto razmišljam zašto da ne.
Istini za volju stvari su dosta oscilirale kroz ovaj period i život mene i moje keve se mjenjao iz dana u dan. Čas smo se jebali kao divlje životinje onda već u sljedećem trenutku režali jedno na drugo. Osjećao sam vremenom da polako preuzimam ulogu svog tate koji je kilometrima od nas i da Sanjici ništa ne sme da fali uz mene.
Vremenom smo izbacili ostatak družine iz našeg sexualnog života te se jedno drugom posvetili maximalno. Naravno nisam ostajao hladan na neke vršnjakinje koje su bile spremne za "leteći sex" pa sam često varao kevu s nekim lokalnim kurvama, a verujem da ni ona nije ostajala dužna. Nakon nekog vremena i nakon što smo probali sve i svašta predložila mi je da ponovo pokušamo da se vratimo u prvobitni odnos mama-sin i da ovo što mi radimo nikako nije OK. Teško sam pristao na tako nešto jer ko je lud da se odrekne takve pičke bez obzira na sve. Pošto sam osetio da nešto tu ne štima pristao sam na dogovor i i više nego špijunirao šta radi, gde hoda i s kime se jebe.
I desilo se upravo ono što sam predpostavio - rezervni kurac. Negde duboko u sebi sam znao da je to i više nego ispravno, da nije ok da se ložim na svoju kevu i da od nje nije ok da mi pruža sve što jest ovih godina. Jedne prilike sam došao kući ranije nego inače i na sve to s ulovom i odmah sam krenuo na sprat u svoju sobu da karam ali u kući je već bio neko. Predložio sam Seleni, devojku koju sam upoznao tu noć, neki sex u mojim kolima van grada što joj je bilo OK. Pušila mi je kurac dok sam nas ja vozio do odredišta a meni je samo u glavi bilo da li i kome to sad radi moja nesuđena žena. Jebao sam na haubi auta i samo čekao da svršim i da idem kući da vidim šta se tamo zbiva, ali k'o za inat kurac neće da završava pa neće. Kad sam vidio da nisam pravi predložio sam Seleni neki drugi put da sve ovo završimo na što je pristala i samo sam čekao da je odbacim kući i da vidim šta se dešava.
Došao sam kući, ali kasno, nije bilo nikog i Sanja je gledala TV u dnevnom boravku a ja sam ljutito zagrmio s vrata :"Gde je !?". Pogledala me telećim pogledom i upitala o čemu pričam. "Ne pravi se pametna, gde ti je jebač" nastavio sam s galamom dok sam joj prilazio. Zaista ne znam o čemu pričaš, sama sam celu noć bila i gledala TV. Nisam imao neki valjan dokaz pa sam ljutit i poražen otišao u sobu da se presvučem i da smislim taktiku za dalje.
Izašao sam go pred nju ponovo i tražio nešto za jelo. Pristala je da mi pravi večeru a ja sam vrebao svoju šansu dok još nije bilo kasno. Gledao sam je s vrata kako za šporetom prži neko meso i maštao o tome kako da svoje meso gurnem među predivne guzove za koje nisam ni maštao da će da mi do ove mjere fale jednog dana.
Drkao sam polu dignut kurac kad se okrenula i ugledala me, nije reagovala već je prošla pored mene kao da nisam tu i prokomentarisala da završim sam pošto joj serija prolazi. Odbijanje me još više palilo, bio sam spreman i da je silujem u krajnjem slučaju pošto sam bio ovisan o dojenju tih masiivnih sisa kao neko novorođenče.
Ostao sam slep na nered u najavi u kuhinji i zapomagao da dođe i reaguje. Skočila je i prišla da ispravi stvari na što sam ja ugrabio priliku i stao joj duboko iza leđa i brzim pokretom uzeo sisu u jednu, guz u drugu ruku i kurac stavio pod pičku i kroz zube prokomentarisao :"Trebam te, mamice". Jednostavno sam znao šta je njena slaba tačka i na samo se podigla na prste i stala na kurac.
"Volim te mama, obožavam te" ponavljao sam glasno dok sam joj gurao kurac nad večerom koja je već počela da nas guši koliko je gorila. Digao sam je u naručije i odveo u našu sobu na sprat i jebao do zore.
"Zbog čega me nećeš više, ljubavi" pitao sam je negdje pred svitanje. Pokušala je da mi objasni kako još uvijek je željna žestokog sexa i dobre akcije i da ja sam to ne mogu da joj pružim. Predložio sam da zovemo staru ekipu ali nije bila nešto raspoložena za takvo što. Dogovorili smo pomirenje ali je ona uzela par dana vremena da vidi šta ustvari želi.
Bio sam svjestan da to moram maximalno da koristm i da moram da je jebem više nego ikad pošto možda više neću imati prilike za takvo što. Prošlo je od tog jutra 4-5 dana i nije mi ništa govorila, mislio sam da je i odustala od toga ali me demantovala jednog popodneva.
Ušao sam u kući u već na vratima bio go i spreman da jebem svoju ženu na što me je dočekala s :"Stani. Moramo razgovarati!". Bojao sam se tih riječi ali znao sam da je neizbježno. O čemu se radi upitao sam i otvorila je temu. Pošto je za nju naš sexualni život nezanimljiv tražila je promjenu i novitete. Predložila je da jedno drugom nekoliko puta u sedmici nalazimo partnera te da s njim imamo sex taj dan
nevazno za nas dvoje. Pošto nisam imao izbora pristao sam i stvari su išle u nekom normalnom smeru prve dve sedmice. Dovodila mi je neke kurve s posla, iz našeg caffea, svoje poznanice a ja njoj opet neke random ljude koji su i više nego rado pristali da jebu ženu poput Sanje.
Jedne srede doveo sam kući za svoju mamicu crnca koji je radio kao čuvar na plaži i sedeli smo u dnevnom boravku i časkali kad se na vratima pojavila keva s nekom mladom devojkom. Crnca sam samo potapšao po ramenu kao u fazonu "sretno ti bilo", devojkinu ruku uzeo iz kevine i odveo na sprat da jebem. Svršio sam relativno brzo i nakon što smo se malo smirili čuo sam razarajuče krike iz mamine sobe.
"Jebi meeee, jačeee" orilo je kroz kuću. Nakon nekog vremena kroz suze je vrištala da je pusti i da ne može više. Poslao sam devojku napolje i brže bolje ušao u maminu sobu. Glava joj je bila zakovana za pod a debeli crni kurac duboku u guzi. Nemilosrdno ju je jebao i tukao po guzovima. Od silne vriske nisu ni čuli da sam ušao te sam iskoristio priliku da ga odgurnem s nje misleći da sam joj skoro pa spasio život.
"Šta radiš kretenu" oboje u glas rekošee, "pa mislio sam da ..." ma nema ti šta da misliš makni se i pusti ga da završi keva prozbori i ponovo se naguzi. Stojao sam nepomično i imao isti fleš kao od pre koju godinu kad je Buzdovan karao mamu i bojao sam se da se deja vu ne ponovi i da kroz par dana tu ne bude kolonija crnaca koji će da mi ševe kevu.
Tako i bi ... Dolazim kući sledeći dan i vidim 2 auta parkirana pred kućom, ima ih bar 10 pomislio sam i bio sam blizu. Bilo ih je 7. Svi okolo moje mame a ona ponovo u svom omiljenom položaju na omiljenom mestu - kleči okružena crnim batinama. Od milijarde opcija koje sam imao odabrao sam možda i najgoru ... prišao sam i kleknuo pored nje među silne kite. "Zar nam nije ovako ljepše ljubavi" prokomentarisala je dok je odmeravala koji od dva kurca koje ima u ruci da u pičku stavi a u očima je imala isti onaj luđački sjaj koji je imala kad nas je karala naša prva grupa. Pornić je lagano snimiti, dečki su kao po komandi se naštimali da bi joj popunili sve rupe i obje ruke zauzeli. Dva su ostala slobodna pa sam si dao za pravo da ih ja opslužujem dok ne bude smena na kevi. Ponovo me je pretvorila u dežurnu kurvu, pored sebe
i ponovo sam se spremao da u guzu primim crno meso. Iskreno bilo me je briga i bilo mi je samo bitno da ona uživa. Dečki su se izredali na njoj, svršili i lagano napustili kuću a ja sam ostao na koljenima naspram nje i gledao je kako zadovoljno trlja spermu po licu i sisama.
"Hvala ti za ovo ..." prokomentarisala je, poljubila me u čelo i otišla ka kupatilu.
Tu noć nisam mogao da spavam i krenuo sam u njenu sobu ali već je bila zauzeta. Naš crni prijatelj je bio tamo ali je bio nežniji nego li prvi put što je to bio slućaj, valjda su bili obazrivi s obzirom da spavam.
Nakon nekog vremena i silnih jebačina predložila mi je da Samules, kako se jebač zvao, bude njen novi muž a da se ja vratim u ulogu sina s tim da mi je obečala neke povlastice. Pristao sam i na to da vidim kako će to izgledati i desilo se baš što sam predpostavio. Samules je doveo svoju "braću" u našu kući i sad su moji "stričevi" zajedno s mojim novim čaletom danima karali kevu.
Sam, kako sam ga zvao od milja (kako je mama vrištala njegovo ime dok je bivala zakovana na njegov kolac) se jako brzo uživio u ulogu tate i karao je mamu na očigled svih nas a i ostatak ekipe uvodio u igru kako je to njemu štimalo. S obzirom da prilike da karam mamu nije bilo ni pod razno morao sam da se zadovoljavam nekim crnim kurcem i da se podsetim malo starih dana.
Jedno veče je Sam izveo kevu na večeru tako da smo kući ostali dvoje njegovih kompanjona i ja spremni da gledamo finale Lige šampiona. Seli su oko mene i osetio sam se toliko poželjno u tom trenutku da sam izbacio guzu prema jednom od njih i počeo da vrckam kao da se štimam za dobar položaj a ovom drugom sam skoro pa stavio glavu u krilo. Čuo sam ih kako se podsmehuju i nešto došaptavaju te sam bio spreman da me počaste dobrom i tvrdom kitom.
S sudijskim zviždukom za početak utakmice jedan od njih je polako počeo da mi rukom trlja guzove i da me priprema za dalje, dok je ovaj drugi mirno trljao kurac preko hlaća koji je ostavljao masivan trag. Za tren oka sam ostao bez šorca i osetio sam vrele usne kako mi ljube gornji guz a na donjem sam osetio snažan stisak njegove ruke. Zajecao sam od užitka na momenat i pogledom dogovorio s drugom tipom da izvadi kurac da mogu da mu ga popušim.
Do kraja utakmice nisam vadio kurac iz usta jer sam bio zaglavljen na drugi kurac koji je prodirao u moju guzu baš kao nekad davno.
"Ovaj je bolji od Sanje" prokomentarisao je jedan što me je dodatno motiviralo da pominije se prihvatim posla i dublje zarijem kurac u grlo te se jače priljubim iz telo dečka koji mi je zabio kurac u guzu.
Mama i Sam su stigli kući a mi smo goli sedeli na fotelji te gledali dodelu pehara za novog prvaka Evrope. "Dobro ste se zabavili izgleda" reće Sam i odvede kevu na sprat. Prišla je samo da me brzinski poljubi i da krene da zadovolji svog novog muža u čemu je izgleda zaista uživala.
Znao sam da tome treba da stanem u kraj jednom zauvek ....
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak
Pol
Poruke 14
Zastava
OS
Windows 2000
Browser
Chrome 30.0.1599.101
RAZVALJENA !


Pozdrav.
Ispričaću vam kako je moje glupranje me došlo glave.Sve je počelo na jednom rođendanu mog prijatelja. Bila je ekstra žurka, alkohola i cura kao u priči. Popili smo malo više. Izlazim iz toaleta i vidim neki tip muva moju devojku. Pošto sam bio pripit prilazim mu i počinjem da se kurčim bukvalno tu pred svojom curom. Svašta sam mu rekao, na šta mi on odgovara:
„U redu momak, oladi“.
Pošto sam bio dobro pijan upalio sam se. Ali me moja cura smirila.
Veče je odmicala a ja nisam mogao da se smirim, stalno sam mislio na njega. U jednom momentu mi neko od prijatelja reče da je momak Hrvat. Mislim u sebi hrvat mi muva ribu, i u tom trenutku ga vidim kako izlazi van iz kluba. Idem za njim, a za mnom moja četiri prijatelja. Čim sam izašao, hvatam ga sa leđa i udaram šakom u nos. Momak je pao na zemlju. Pošto je to bio ćošak iza kluba, shvatam da niko nije ništa mogao da vidi. Tu nastavljam da ga šutam. U tom trenutku mi se pridružuju i ostala 4 moja prijatelja(ne bi o imenima). Šutali smo ga bez milosti. Neko je naišao i mi smo pobegli unutra.
Sledeće čega se sećam je da se budim kod kuće, sav nikakav. Mamuran sam, boli me glava. Ustajem, doručkujem i idem na faks. Idući prema faksu iznenada mi se tražilo da idem na toalet. Zamako sam za neki ćošak, i spremao se da izvršim nuždu. Tada osjećam jak udarac u glavi i avtomatski padam u nesvest.
Polako dolazim sebi ali shvatam da sam svezan za stolicu u nekoj prostoriji.
Ispred mene čovek, mišićav, nabijen. Fino me pozdravi:
„Pozdrav Dušane“.
Mislim kako mi zna ime. I zašto sam ovde. Nastavio je.
„Sigurno znaš šta si sinoć napravio“.
Kroz glavu mi prolaze slike kako gazim onog momka od sinoć, shvatam da je neki prijatelj od toga momka, ali bilo je gore.
„Momak kog si pregazio sinoć je sin moga šefa, a ja radim za pare“, nastavio je.
Pričom sam sve shvatio. Taj mali hrvat je bio sin nekog mafijaša hrvata naravno. A ja sam ga prebio na mrtvo ime. Mislio sam sad će da me ubije, ali ponudio mi je kompromis.
„Slušaj momak, znamo sve o tebi i tvojoj familiji“.
„Bićemo dobri prema tebi pa ti ponuditi rešenje“, začuo se d**gi glas iz mraka.
„ Znači li to što ti nudimo, ili zatvor“, reče ovaj prvi.
„Šta mi ostaje“, sav prestrašen sam nekako rekao.
„Pa vidiš mali, kao što znamo sve o tebi i tvojima, znamo i da ti je kako vi „Srbi“ kažete keva veoma privlačna žena, pa ćeš morati da je dovedeš, da bude naša kurva za jedno veče“.
Bio sam zaprepašten, ali kad sam se setio da sam prebio hrvata, tatinog sina, kazna za zatvor bi bila veća nego inače. Morao sam da pristanem. Čim sam pristao odvezali su me i pustili, ali su mi dali prvo cedulju jednu.
„Ovde piše gde treba da dođe, sada idi“.
Otišo sam pravo kući i čekao kevu da dođe sa posla. A šta reći o njoj. Moja keva se zvala Žana i bila je stvarno eksta riba. Ima 43 godine, ali baš super izgleda. Plavuša, zelenih očiju, velikih sisa, duge noge, vrckast guz i punačke usne. Uvek se volela doterivati što moj otac nije volio jer je bio ljubomoran.
Došla je sa posla raspoložena ali kad me videla onako žalosnog znala je da nešto ne valja. Odmah mi je prišla, znala je da nešto nije uredu. Dao sam joj onu cedulju i na kojoj je bio broj telefona. Odmah je nazvala. Razgovor je bio dug. Čim je završila razgovor prišla mi je ozbiljnog izgleda lica i oplaila mi takvu šamarčinu da mi se glava okrenula.
„Majmune napaljeni, da li si normalan, znaš li šta si uradio, i znaš li šta ja moram da uradim da te spasim zatvora“, bila je bjesna.
Ja sam samo mahao glavom, bio sam svjesan.
Bukvalno je plakala i kad se smirila prišao sam joj a ona mi je rekla:
„Moraću da se doteram što bolje, tako su mi naredili“.
„I još nešto“, nastavila je.
„Šta mama“, pitao sam. Po njenom izrazu nije ličilo na dobro.
„Rekli su da ćeš i ti doći sa mnom, da ćeš da gledaš sve šta mi budu radili“.
To mi se nikako nije svidelo.
I ja i ona smo znali da ovo neće izaći na dobro, ali da d**gog izlaza nema.
Taj dan je bila kod frizera i nabacila neki jebozovan minival. Tuširala se, sveže obrijala noge. I sišla iz svoje sobe. Nisam mogao da verujem kakva je pička bila.
Nosila je neku crvenu haljinicu. Dekolte joj je bio ogroman tako da su joj se sise preljevale iz haljine. Hladno se video njen crni čipkasti grudnjak, a sise su joj se videle toliko da su joj malo više nego bradavice bile pokrivene. Haljina išla malo do niže ispod guze. Na nogama crne štiklice sa baš povelikom štiklicom. Kosa onako minival, valovita plava, a na njenim eksi usnama crveni karmin. Za potpuni seksipil imala je onako lančić oko struka I jedan manji oko zgloba jedne noge, kao porno zvezda (podsećala me tako na Shylu Stylez, ako znate ko je). Tako obučena je mrtvom čoveku mogla dići kurac.
„Eto moj majmune, mama će ti večeras biti jeftina kurva, a ti ćeš sve gledati zbog tvoje gluposti“, rekla mi je besno i sela u fotelju da čeka poziv.
Morao sam da je gledam tamo na kauču. Noge prekrštene, prelepe, sise izbačene, a haljinica joj se digla do pola guze. A onda je ustala jer je neko svirao ispred kuće. U tom trenutku sam video i šta ima ispod haljine. I imam šta videti. Nosila je crne tange, koje u stvari bile samo jedna obična špaga, koja je prelazila preko njene pičke i bukvalno upadala u nju. I izašli smo. Ispred kapije nas je čekao crni blindirani mercedes. Iz njega izađoše ljudi, momci i otvoriše vrata. Ušli smo a oni za nama. Krenuli smo. Dugo smo se vozili, dok nismo stali. Izašli smo i videli lepo dvorište,veliku kuću. Bili smo fino primljeni, ušli smo tamo. Jedan momak nam je pokazao prostoriju gde smo ušli. Bio je to jedan velik salon. U njemu par fotelja, veliki šank, stolivi, stolice i jedan bilijarski sto. Tu su takođe bili četiri nabildana momka, mlađa i jedan stariji ne puno. Nije imao više od 40 godina. Predstavio se:
„Ja sam Robert“, gazda ove vile.
Shvatio sam da je to taj glavni, čijeg sam sinčića prebio ono veče.
„Da li moj sin mora da gleda sve ovo“, pitala je moja keva Žana.
„Draga gospođo Žana, mislim da niste u situaciji da postavljate pitanja“ odgovorio je.
Nastavio je da govori kružeći oko nje i mjereći je od glave do pete. U to vreme onaj što je bio sa mnom u onoj prostoriji dok sam bio vezan za stolicu me odvede do šanka.
„Posluži se čim hoćeš, pij šta hoćeš, i uživaj“ smija se onako podmuklo.
Robert je nastavljao:
„Vi znate šta je vaš sin napravio mome, hm“.
„Znam“, kratko je odgovorila keva.
„E to isto ćemo mi večeras da napravimo tebi, samo u d**gom smislu“
„Razvalićemo te od kurca matora“, govorio joj je već onako napaljeno.
„Lepo si nas poslušala, lepo si se picnula matora“, nastavljao je dok je i dalje kružio oko nje.
„Nećemo te zvati „Stara“ nego „Matora“ da se osećaš kao kod kuće“ dobacio je jedan od onih gorila.
„Tako fino obučena baš mi ličiš na onu pravu Srpsku kurvetinu, a to ćeš biti nama“, nastavljao je Robert.
Ja sam do tada morao da eksiram dva viskija.
“Ali molim vas gospodine, uradiću sve što tražite, samo mi odstranite sina iz ove sobe, molim vas”, preklinjala je ona.
“ha ha ha” bezobrezno se smijao i nastavljao:
“Slušaj, mnogo si bezobrezna i imaš sreće što za taj tvoj bezobrazluk nećeš platiti ti nego tvoja ribica”.
Oni ostali su se smijali glasno.
“Hajde sada počni, otkopčaj mi hlače i počni da ližeš”.
Videvši da nema d**ge otkopčala je Robertu hlače i počela da mu drka kurac.
“Pazi dobro, nemoj slučajno da me zakačiš sa tim tvojim silnim prstenjem na rukama, zgaziću te nogama, jesi razumila”, naređivo je.
Keva mi je samo klimala glavom, i bila stvarno pažljiva.
Pušila mu je kurac, glatko i polako. Nakon nekoliko trenutaka on je odgurnu i reče da pređe na momka koji je sedio na fotelji spreman.
Otišla je do njega. Momak je možda bio mojih godina. Kad je skinuo hlače, njeno zaprepaštenje. Imao je komad od nekih 26cm, obraso žilama, debeo. Rekao je:
“Hajde kurvo, šta gledaš, počni”.
Jedva je uvukla taj komad u usta i počela da dudla. Onda se začuo Robert iza nje:
“Dobro odradi ovo, ne smije da bude greške, ako ne budu zadovoljni najebala si”.
Pušila je žestoko. Tad sam vidio kako mu šakom, obuhvata jaja i masira, mislim valjda je htjela da što prije svrši pa da završi. Ali ovaj nije dao. U jednom trenu on je uhvati rukama za glavu i poče da joj navlači glavu što više na sebe. A onda poče da pomjera svoje prepone napred nazad i bukvalno je jebo moju kevu u usta. Ona je malo već počela da grca. U napadu tog ludačkog zadovoljstva dok joj je bukvalno razvaljivao čeljust reče:
“joj matora kako ga pušiš, imaš usta za pušenjeeeeee”.
Kako je razvukao zadnju reč bilo je evidentno da joj se istresa u usta. Klimnuo je još par puta preponama napred nazad u Žaninim ustima a ona se tada zakašlja, zagrcnu se ostajući bez daha i izvadi njegov komad iz usta.
Onda priđe treći i reče:
„Odstupite dok joj ne razvalim pičkicu“, smejao se.
I taj je imao poveći alat, malo manji od ovaga prije ali ipak velik i debeo. Legao je na onaj kauč i naredio joj:
„Dođi i zajaši me, da vidimo kakva si u tome“.
„Nemoj, molim te, nikad nisam primala tako velik“, skoro je plakala keva.
„Začepi kučko i radi šta ti se kaže“, naređivali su svi ostali.
Zajahala ga je i počela polaka da se njiše nad njim. Moram priznati da ga je profesionalno jahala. Svih onih 24 cm koliko je ovaj mogao imati je progutala njena pica. Skakutala je na njemu i jahala ga dok joj je ovaj mjesio sise. Posle dužeg vremena počeo je da je puni. Ona je glasno uzdisala i ustala sa njegovog kurca. Sperma joj se slijevala niz butine.
Onda joj priđe onaj sa velikim i naredi da klekne. Kad mu je ugledala kurac počela je da cvili, ali to njega nije pogađalo ni malo. On je hladno uhvati za kosu nabi joj usta na kurac, na silu. Dok ga je pušila, on ga malo po malo nabije cjelog u usta. Ona se trzne, grca, davi se i kašlje te moli skoro kroz plač:
„Nemojte molim vas više to raditi“.
Ali on nije ni najmanje mario za to. Da bude gore čim bi malo smakela usta sa kurca on joj udari lakši šamar. Mislim da je njeno svako nećkanje njega više palilo i svaki put bi je još jače nabijao. Videvši da nema d**ge ona ga počinje oblizivati. Počinje da palaca jezikom po njemu. A ovaj na to joj ga ponovo nabije do jaja.. Ona opet se zakašlja i sada se otrgnu okrenu i povrati mlaz, nije više mogla izdržati ovo bukvalno silovanje.
Valjda mu dosadi, te se sage, uhvati za bradavice I povuče gore.
“Okreni se kujo, sad ću te tucati u dupe, kao da si prava kuja”, reko joj je.
“Nemoj u guzu, molim te, razvali mi picu, samo nemoj u guzu, boleće me”, molila je.
Onda se javi Robert:
“Pa šta si mislila, da ti guza ostane ne napunjena, ha”, I nastavio:
“Mnogo zanovjetaš I zato ćeš platiti kaznu I jebaće te nasuvo”, naredio je glavni, koji je samo sedio I pomatrao kako mi kevu rasturaju gorile.
“Naguzi se preko ovog bilijara”, naredio joj je onaj, dok mu je onaj njegov balvan stršio.
Ona se naguzi preko bilijarskog stola dok se rukama držala za kraj stola. Ovaj iza nje zavuče ruke ispod suknjice I strga one tangice sa nje. Onda uze neki marker I na kurcu nacrta hrvatsku zastavu I reče:
“Sad ćeš kučko da vidiš kako Hrvatski kurac jebe”.
“Nemoooooj, boleće me, mnogo je velik za to…nemoj…ne….aaaahhhhhhhh…”
Nije ni stigla da završi, a ovaj joj se zabi jakim trzajem do jaja.
“Aaaaaaaaaa…nemoj da me guziš…bollliiiiiiii…jooooooojjjjjj!!!”
Priključila su se ona dvojica I redali se na njoj tako. Onda ovaj jedan, ali ne onaj sa velikim, priđe joj I istrese gomilu sperme po njenim očima I kosi.
Dalje je nastavio onaj veliki da je tuca, dok je ona dalje molila da stane.
“Šta je kurvice, jel lijepo kad te neko maltretira I gazi, kad nije po tvome,a”, govorio je I nastavljao:
“Kakav je hrvatski kurac, jel ti se sviđa, a kurvo srpska”.
Moram da priznam da sam se gadno napalio od ovih reči.
“Molim te, stani, puca mi guza, aaaaaaaaa…”
On još ubrza tempo do usijanja. Ja vidim njoj počinju da klecaju noge, one njene sisetine se tresu, a ona pokušava da ih zadrži rukom.
“Sad se okreni, sad ću da ti pocjepam pizdu”, naređivao je.
Ona je bila sva mokra od znoja, raščupane kose.
Ona se okreće. On centrira glavić I zabi joj ga prvi put onako svom silinom. Ona opet počinje da vrišti.
“Ohhh,aaaaaaaaaa, joooooooj, aaaaaaaaa…Peče meeeee!!! Sporije moooooliiiim teeeeee…” jaukala je iz sveg glasa.
Ovi d**gi su drkali I galamili:
“Jebi je, jebi kurvetinu srpsku, neka jauče, neka vrišti” I smijali se.
Punio ju je talasima I istovremeno je držao za sise I stiskao ih svom žestinom. Gledo je u facu I rekao:
“Kako imaš kurvanjsku facu matora”.
I nastavljao je, a ona je I dalje ispuštala one uzdahe, a još kad je video da one planine od sisa, kako se njišu tamo-ovamo pri svakom nabijanju kurčine, postajao je sve napaljeniji I tako nastavlja sa velikom brzinom da je tuca. Jebo je tako sve dok nije primetio da polako prestaje sa vrištanjem I da potpuno počinje da gubi snagu.
Onda je opet okrenu I zabi se u njen šupak. Tad poče da trza što mi je bio znak da joj svršava u dupe. Dugo se tresao I sišo napokon sa nje. Iz njenog šupka se cedilla sperma, bila je nafilovana do vrha. Kad sam pogledao na sat jebali su je tako ukupno 2 sata. Nisam mogao da verujem, ali moram da priznam da sam I bio napaljen na to.
Žana je ležala onako bespomično, raščupane kose I razmazane šminke, a Robert naredi da je odvedu pod leden tuš da dođe sebi. Odveli su je.
Nakon nekoliko sati moja keva Žana je ponovo bila obučena u svoju sada prljavu I umazanu suknjicu, sedeli smo u toj istoj sobi.
“Jel možemo mi sada da idemo” pitala je.
“Još ne” rekao je Robert.
“A zašto” dalje je pitala keva.
“Sad će da dođu moji partneri I njih kada zadovoljiš, slobodna si” , rekao je.
Bili smo zaprepašteni, a još više kada smo videli ko su to bili. Nisu to bili nikakvi kulturni, lepo obučeni ljudi kao Robert. Bili su neki kamiondžije koji prevoze neku robu za Roberta.
Odmah su je ugurali u WC sa njima I ostavili otvorena vrata da svi gledaju pa I ja naravno.
Počeli su da je vataju, gnjave i da je sk**aju. Njih dvojica su smrdili na alkohol i duvan i mogo sam misliti kako je bilo njoj. Skinuli su je cjelu i ostala je samo u štiklicama. Onda se malo odmaknuše obojica i počeše da se dive njenom telu.
„Jebote pa ovakvu pičku nikad nisam karao u životu“ reče onaj jedan.
„Prava je sex bomba“ reče onaj d**gi.
„Pa hajde da vidimo šta zna“, nastavio je onaj prvi.
Izvadio je kurac iz prljavih farmerki i natjera je da mu sisa. Ništa joj d**go nije ostalo nego da zine i prljava kurčina joj uleti u usta. Povratila je ponovo, sigurno od smrada, ali i nastavila jel je morala da radi sve što joj se naredi. Kad se ovome digao okrenuo je kevu prema WC šolji i natrćio joj dupe. Raširio joj ga je i zabio svoj jezik pravo u picu, a potom i u guzu. Ona je počela da stenje. On je jezikom šarao od kulturno uređeno obrijane pice pa sve do šupka. Tako sve dok se ona nije počela da uvija kao zmija. Onda joj ga je sjurio u mokru pičku do kraja, naglo, na što je ona propratila jaukom:
„Aaaaaaaaaaa“.
Onda je okrenuo ka sebi i nabio joj jezik u usta. Ona se otimala, jel je verovatno smrdio na alkohol i cigare, ali morala je da se žvalji sa njim. U istom trenutku dok je balavio, nabijao joj je prste u picu i stezao sise. Onda ju je uhvatio za glavu i gurno prema dole, naterao ju je da klekne ponovo. Nabio joj ga je u usta. Posle dva tri trzaja njegova sperma joj je napunila usta te zalila usne oči i obraze. Najzad je svršio pomislio sam u sebi. Ali ostao je još ovaj d**gi koji je celo vreme drkao ko lud.
Brisala se peškirom od sperme i izlazila iz WC-a, misleći da je gotovo. A ovaj d**gi je gledao nekim ludačkim pogledom.
„Slušaj matora“ reče Robert i nstavlja:
„Ovaj moj prijatelj voli malo grublje, ali ne boj se neće te povrjediti“ pokazivao je na onog d**gog koji je bio spreman.
„Idi se malo sredi, hoće da te jebe na kuhinjskom stolu“ rekao je.
Na brzinu se sredila, umila i navukla svoju sad već smrdljivu suknjicu i došla u sobu u kojoj je bio veliki kuhinjski sto. I imala je šta da vidi. Tip je sedio na stolu nabrekle kurčine. Rekao je:
„Dođi kučko i sagni se, poliži mi jaja“.
One Robertove gorile su se smejali grohotno.
I krenula je da mu liže njegova velika dlakava jaja. Sigurno joj je smrdio kad je prestala i okrenula glavu te vadila prstima dlake sa jezika. Onda joj ovaj manijak razvali takvu šamarčinu da je pala na pod, mislim da je prebrojala zvezde.
„Liži kurvo ili ćeš vidjeti svoga boga“ rekao je, derao se na nju.
Nabio joj je glavu na kurac do kraja, i dobre se zakašljala i povratila opet onako. I dalje je kašljala, nije mogla doći sebi i do daha. Ali nije bilo odmora za njega. Uhvatio je i nabio je preko stola i nabio se svom silinom u njenu pičkicu. Nabijao ju je jako i brzo, usput ju je šamaro po guzovima i urlikao:
„Mješaj kurvo, ima da te razvalim od kurca, pocjepaću ti tu tvoju Srpsku pičkicu“!!!
Noge su joj se počele tresti, ali nije bio kraj kao ko kod onog gorile prvi put.
Izvadio je svoju smrdljivu kurčinu iz nje i dalje naređivajući:
„Sjedi na sto i raširi noge što više“!
Kad je zauzela položaj počeo je da je nabija u dupe. Pošto je bio sav mokar od njenih sokova brzo je ušao. Jebao ju je kao konj ne mareći za njene urlike:
„Aaaaaaaaaa, Joooojjjjjjj“
„Nemojjjj više mooooliiiim teeeeee“.
Nabijao ga je sve jače, više na njeno moljekanje i zapomaganje, govoreći:
„Jel uživaš kučko, jel te dobro jebem, aaa“!
Uskoro je počeo da puni njeno dupe spermom. Kad joj je napunio dupe do kraja izvukao ga je.
„A sada kurvice da mi lijepo obližeš kurac i okupaš pa da se razilazimo“, naredio je ponovo.
Spustio ju je dole. Morala je da mu ga obliže detaljno.
Robert i ostali su uživali u predstavi i cugali viski. Konačno i ovaj d**gi otiđe. Žana se sva umorna i razvaljena na sve strane šljokala na fotelju. Sperma joj se cjedila iz dupeta.
„Slušaj, pravac na tuširanje, nemoj da mi tu prljaš fotelju“, rekao joj je Robert.
Otišla je da se tušira. Sad je kraj napokon pomislio sam, ali sam se prevario.
Kad se keva vratila sa tuširanja i malo došla sebi, Robert je sada bio go sa pulsirajućim kurcem.
„Dođi sada i zajaši sada mene malo“, rekao je Robert.
Onako sva smorena i izjebana, snuždene face je morala da posluša. Uzjašila ga je i nabijala se na njega. Onaj gorila opet joj priđe s leđa i prisloni svoj debeli, žilavi buzdovan na šupak. Poče da joj ulazi i ona opet poče da stenje. Ulazili su skroz obojica odjednom. Bušili su je bukvalno. Robert je bio skroz napaljen i derao se:
„Šta je kučko, voliš li hrvatski kurac“.
„Voliš li govori“.
„Volim, vooliiiimmm“, bila je prisiljena da govori.
„Govori kakva si Srpska kurva“, nastavljao je.
„Ja sam Srpska kurva“, morala je da i to govori.
Ja sam bio zgrožen, nisam mogao da verujem. Šta sam napravio, što sam morao izbatinjati onog njegovog malog ustašu, kleo sam ih u sebi.
Nedugo za tim obojica su je napunili, skoro u isto vreme. Kad su izvadili kurčeve sperma joj se cedila iz obe rupe.
Onda Robert uze 100 eura i baci na nju onako svu umazanu.
„Evo kurvo, zaslužila si za trud“, smejao se glasno, i nastavljao.
„Idi se još jednom istuširaj, sad smo gotovi“.
Otišla je na tuširanje. Kad se vratila pitala je jedva stojeći na nogama:
„Možemo li sada da idemo“?
Robert reče:
„Možeš, ali za sada“.
„Kako to misliš“? Upitala je keva zabrinuto.
„Moj sin ima tvoj broj, nazvaće te kad te bude trebao, kad bude napaljen, moaš i njemu da nešto pokažeš“, odgovarao je Robert ozbiljno.
„Gade bogati, Ustašooo“! Smogla je snage keva da se prodere.
„Nemoj da te sada vratim nazad gospođo Žana“ pretio je Robert.
I otišli smo. Iza nas u toj prokletoj sobi su ostali užasni mirisi sperme znoja i pocepane tangice moje keve Žane.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 10
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 40.0
Proslava sisate tetke

   Dragi moji, jebačice i jebači, moje ime je Irena i želim da sa vama podelim jedno lepo i neobično iskustvo. Udata sam, imam decu, malo sam prebacila četiri banke, ali se trudim da se ne zapostavim. Malo sam trusnija, ali daleko od debele i neprivlačne. Radim u firmi gde izrazito dominiraju muškarci i gde sam po prirodi posla upućena na čestu komunikaciju sa njima. Sa svima sam negovala korektne odnose, ali bez naročite bliskosti. Bila sam kul keva i žena, ali...
   Pre nekog vremena u firmi se pojavio jedan klinac, jedno dve banke mlađi od mene. Znači, mogla sam da mu budem keva. Gradski frajerčić, markantan i ne bez seksipila, tražio je i najmanji razlog da se pojavi kod mene u kancelariji i bez imalo stida, bezobrazno i otvoreno pilji u moje sifone, moj najjači adut. Iako sam svaki put prilikom susreta ulovila njegov dugi pogled na moje ogromne sifone, nisam ga nijednom ukorila. Bilo mi je simpatično što mali ima muda i ne stidi se. Prava retkost, rekla bih, među današnjim mlakonjama. Imponovalo mi je i što se jedan klinac u punoj snazi napalio na mene. Počela sam povremeno i da ga ložim, osmehujući mu se mazno i namigivavši mu kada kaže i uradi nešto dobro. Skapirala sam i da je klinac prilično popularan među klinkama i da ima solidnog iskustva sa ribama za svoje godine. Na poslu, naravno, nije bilo ni mesta ni vremena za naše bliže razotkrivanje i zbližavanje. A ja sam, bre, bila ok keva i žena, ali... Sve češće mi je okupirao misli taj mali bezobraznik. S jedne strane sam se pitala, šta li će od mene, tetke, pored tolikih zgodnih i lepih klinki, a sa druge strane mi je vrlo imponovalo što na mene gleda kao na privlačnu pičku. Do tog trenutka sam u braku samo jednom švrljnula. Pušila sam jednom tipu, poslovnom partneru, u klonji i malo me pojebao zguza. Bio je stariji desetak godina od mene, ali je imao alatku u dobroj formi. Samo jednom do tada sam poklekla u braku, što, priznaćete, nije strašno.
   Da se vratimo klincu koji se ložio na moje sifone. Bila je tradicionalna proslava firme na tradicionalnom mestu. Bili smo lepo raspoloženi, veseli i malo pod gasom. Utegla sam se u seksi haljinu sa velikim dekolteom. Klinja je iskusno cirkao i gotovo neprestano piljio u mene, iako je u lokalu bilo i mlađe i bolje pičetine. Na trenutak sam morala do WC-a. Dok sam se umivala i prala ruke, u ogledalu sam videla klinju kako iskusno i šmekerski odmerava tetu koju namerava da vari. Malo ozbiljno, a malo i ložećim tonom sam mu rekla: „Ej, bre, ovo je ženski WC...“ „Nisam znao da klonje imaju pol“..., reče klinja i unese mi se manje u facu, a više u sifone koje sam izbacila na izvolte. Malo zbunjena i pripita sam se diskretno osmehnula, a on je sve vreme odlučno i netremice piljio u mene. „Ako hoćeš poslasticu posle proslave, budi na ovoj adresi za dva sata...“ Klinac me je potpuno zbunio i razoružao. Okrenuo se i odlučno izašao najpre iz klonje, a ubrzo i iz sale. Nastavila sam da malo cirkam i veselo đuskam i trudila se da ostale kolege ne primete moju zatečenost. Bližio se istek ta dva sata, a ja sam bila sve uznemirenija. Sva sreća pa su svi bili pod gasom i nisu primetili da se trudim da maskiram jedno vrlo čudno osećanje. Neki od prisutnih su već polako odlazili, pa sam i ja iskoristila priliku da isfuram. Bilo je petnaestak minuta do predloženog termina. Vešto sam eskivirala ponudu kolega da me odvezu kući i u tami hladne noći ufurala u taksi. Nešto me je vuklo razvratnoj odluci. Ta odluka je zrila u meni celo veče pod dejstvom alkohola, zbunjenosti, ali i spoznaji da još uvek za nekoga mogu biti seksualni objekat. Pri izlasku iz sale sam se i ošacovala u ogledalu i shvatila da još uvek nisam loša pička za bacanje. Direktnost i odlučnost klinca su me razoružale. Umesto svoje adrese, taksisti sam rekla da vozi na adresu gde me čeka jedno zabranjeno voće, neobično iskustvo. Mesto gde me je klinac čekao je bilo veoma skrovito. Mogućnost da nas neko zatekne tu u odmakloj noći je bila ravna svetskom čudu. „Došla si, fufo sisata! Znao sam da nećeš da odoliš, snimio sam te još prvog dana.“ Jedino što sam mogla da uradim dodatno zbunjena i razoružana njegovom bezobzirnošću je da se ponovo osmehnem i okrenem na zajebanciju: „Sad ću da te vidim. Je l znaš ti ono, stara koka, dobra supa...“ Već smo bili pred ulazom u gajbu, kad je on nimalo uzrujan i bez treme odgovorio: „Kakva, bre, supa, tetka... Si prsla... Sad možeš samo da dobiješ spermu...“ Često sam se pitala kako to da ima slučajeva da žene vole grubijane, da im se mazohistički prepuštaju, a ja sam bila u kandžama takvog, i to klinca koji bi mogao još malo sin da mi bude. „Skidaj se, jedva čekam da vidim te tvoje sisetine i da svršim među njih.“ Neverovatna je ta sila libida. Ja, supruga i majka, u gluvo doba noći u mračnom stanu sa klinjom, skoro duplo mlađim od mene, osetila sam da mi je pička bila već vlažna. Potpuno sam se prepustila, a klinac, iako vižljast, imao je jake ruke kojima me je ščepao i požudno vaćario po dupetu sisama i pički i odvlačio me ka prostranom ležaju na koji me je bacio kao da imam dva kila. Vešto mi je skinuo tesnu haljinu i ostala sam u seksi crnom vešu, samostojećim čarapama, korsetu i tangama. Ubrzo se njegov mladi kurac našao među mojim sisetinama. Uživao je dok me je jebao među sise uz pokliče: „Tooo, tetka, tooo se ceni...“ Za nekoliko minuta je počeo da svršava uz glasno dahtanje. Prvih par mlazeva je završilo među mojim sisama, a ubrzo me je ščepao za kosu i nastavio da mi svršava po faci. Nikada ranije to nisam iskusila. Veoma mi se dopalo i počela sama glasno da stenjem. „Sad ćeš malo da pušiš, kurvo matora...“ Kao po komandi sam strpala njegov spermom umazani kurac u usta i pušila mu najbolje što umem. Kada sam počela da mu jezikom obrađujem glavić, glasno je počeo da dahće i puni mi usta slasnom spermom. Bilo mi je ekstra i počela sam još žešće da mu pušim. „Aaaa, to gospodžo, ništa bez matorki, klinke nemaju pojma...“ Videlo se da sam raspametila klinca, tako da je bio red i da moja pička oseti zadovoljstvo. Kada je poslednje ostatke sperme nakon žestokog duvanja kite istresao na mene, vešto sam se izmakla, legla na leđa i raširila noge. Klinac je pokazao da zna znanje i red. Lizao mi je vlažnu i napaljenu pičku tako profi da sam za minut-dva počela slasno da svršavam. Nije me pustio da završim svršavanje, nego mi je žestokim pokretom izdigao noge na ramena i počeo silovito da me kara. Kad se samo setim kako sam urlala, nadam se da je zvučna izolacija objekta bila dobra i da nikog nije bilo u blizini da čuje moj razvrat. Ubrzo je svršio i napaljeni klinac puneći mi pičku gustom mladom spermom. Napravili smo malu pauzu, on je doneo neki Kampari. Samo što smo nazdravili, on je uhvatio svoj kurac, izdrkao ga i svršio u čašu. Znala sam šta mi je činiti, popila sam čašu na iskap i okrenula se počevši da se izazovno guzim na krevetu u samostojećim čarapama i tangicama koje sam rukom mazno pomerala u stranu. Ubacio mi je kurac iz sve snage i jebao zguza dok zajedno nismo obilno svršili. Sva obamrla od noćnog provoda i odvaljena od kurca i ispolivana spermom sam ležala nagužena na krevetu mislivši da je kraj. Ali ne, usledilo je i jebanje u dupe. U dupe sam se retko jebala i prilično je bilo neugodno, ali mali je bio iskusan i nekako se i to lepo završilo. Nekako sam uspela da smognem snage i kroz gluvu noć odem do najbliže taksi stanice. Kad sam stigla kući, muž i deca su spavali ko topovi, a sutradan sam umesto umora bila puna elana i odlično raspoložena. Klinac se na kraju ipak pokazao kao džentlmen. Ni na koji način nikome nije odavao ni trunku sumnje da me je odrao od kurca. Ubrzo je otišao iz firme, a kako sam čula i iz zemlje. Često ga se setim. Dobro se sa njim provela sisata tetka, a i njena pizdurina. Jednom smo se posle tog žestokog cepanja sreli u gradu. Bila sam sa porodicom, a on mi je dodao kesu koja mi je nesmotreno ispala iz ruke. „Izvolite, gospođo, izvinite na smetnji...“ Taj mali je baš umeo da me zbuni i zavede. Odjednom učtiv...Sva sreća pa je moja reakcija bila takva da muž ništa nije mogao posumnjati. Niko nas ne zna, osim nas samih, he, he, he.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 392 393 395 396 ... 398
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Mar 2024, 04:45:48
nazadnapred
Prebaci se na:  
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.102 sec za 15 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.