Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 06:15:07
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 11 gostiju pregledaju ovu temu.

>> Pitate se gde su nestale galerije devojaka? Kliknite ovde! <<

Vazno: Molimo vodite racuna o ponasanju na ovom delu foruma i procitajte nova pravila sex foruma!

Idi dole
Stranice:
1 ... 224 225 227 228 ... 398
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Erotske price  (Pročitano 26577076 puta)
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows 2000
Browser
Mozilla Firefox 3.0.19
Nakon toliko vremena - II dio

Nakon sto sam na poslu dozivjela nezobaravan seks sa zastitarom nisam mogla prestati misliti na to. Obuzeo me cijelu i samo sam na njega mislila i na njegov predivan tvrdi kao kamen kurac. I ako smo se dogovorili da cemo ponoviti nije me nazvao a nisam ga ni vidjela vise jer su ga premjestili u drugu poslovnicu. Proslo je mjesec dana od tada i bila sam razocarana. Upucavali su mi se drugi momci ali nisam zeljela nikog da ne pokvari ono sto sam dozivjela sa Nenadom. I kada sam izgubila svaku nadu, dogodilo se cudo….
Jedne veceri nakon sto sam se okupala i vecerala netko mi je pozvonio na vrata. Kada sam ugledala Nenada oci su mi zasuzile..Bio je ljepsi i zgodniji nego ikada….Zagrlio me odmah na vratima cvrsto i snazno i uvalio jezik u moje usne. Ljubili smo se i borili za dah.”Izvini mi, izvini….Nadoknadit cu ti ovaj mjesec” rekao je dok mi je ljubio vrat i stiskao sisu. Razodjenuo me tako brzo i spustio usne na moje sise. “Ah…mmmmm….hhhhh…Oh Nenade!” mumljala sam i uzdisala od zadovoljstva i ugode. Pomilavala sam ga po medunozju i otkopcala hlace. Zavukla sam ruku u njih i dohvatila taj kurac kojeg sam obozavala, koji me je vratio u zive i probudio u meni zenu i najvecu strast i pozudu za koje nisam znala da postoje. Kleknula sam ispred njega i oblizala ga cijelog pa ga hlapljivo strpala u usta. Dok sam ga pusila gladila sam njegova jaja, pa sam ih polizala dok sam mu ga drkala. Podigao me na ruke i zajapureno je disao. Odnio me u sobu i polegao na krevet. Rasirila sam noge a on je spustio svoju glavu izmedju njih. Dugo mi je lizao klitoris i snazno gurao prst u moju vlaznu unutrasnjost, zatim i drugi. “Aaa..aaahhh..aaajjjj..aaaahhhh!” stenjala sam i jecala i sve glasnije uzdisala kako me sve snaznije i brze prstima jebao. Tijelo mi se zgrcilo od naleta orgazma i glasno sam vrisnula. Legao je na mene i oslonio se laktovima o krevet. Njezno me ljubio i milovao po licu, a ja sam ga cvrsto zagrlila. Zeljno sam ga cekala da ga primim i drhtala sam od ceznje, zelje i strasti.”Daj mi ga” prosaptala sam. Uzeo ga je u ruku i polako ga gurao u mene. Zatvorila sam oci i uzdahnula. Ostavio ga je tako neko vrijeme u meni a ja sam osjecala kako pulsira i bridi… “Oh…mmm…kako je lijepo” saptala sam i uzdisala. Tada je par puta zavrtio kukovima i snazno ga nabio do kraja na sto sam ja ciknula i zgrcila se.Izvadio ga je do kraja i opet ga vratio snazno i prodorno i tako nekoliko puta a onda ga je vadio samo do pola i snazno ga gurao natrag. Kako je on postajao brzi ja sam sve glasnije i vise vikala i tresla se. Suze su mi zamaglile oci i ja sam ih ispustila. Bile su to suze ugode i ljepote. “Oh Bozeeeeeee!!! Oh miliiii!!!” vristala sam..Orgazmi su se redali jedni za drugim..Malo je usporio i pogledao me zamagljenim i mutnim ocima “Je..jesi….dobro” pitao me “Nikad bolje” odgovorila sam. Okrenuli smo se i sada sam ja bila na njemu. Pomicala sam se naprijed-nazad i svom snagom usisavala ga duboko u sebe. Stiskala sam misice koliko sam mogla i vrtila kukovima. A kada sam pocela skakati po njemu on ga je snazno nabijao od dolje prema gore. Ulovili smo ritam i oboje stenjali. “Oh Boze” uz snazan uzvik svrsio je Nenad a ja sam klonula na njegove grudi….
Pola sata kasnije nakon mazenja i odmaranja opet mu se digao. Sjeo je i posjeo me u krilo. Ljubio mi je sise i vrat dok sam ja vrtila kukovima, pomicala se i cijelo vrijeme drzeci ga u svojoj mokroj pici… Stenjao je i uzdisao..Zatim sam se okrenula i klekla na koljena ispucivsi svoju guzu. Drzao me za kukove i snazno ga od iza nabijao u mene. Njegova jaja lupala su moju guzu. Bilo je predivno i zeljela sam da traje zauvijek….
Prvi put u zivotu plakala sam za vrijeme seksa sto je njega strasno napljivalo….
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows 2000
Browser
Mozilla Firefox 3.0.19
Kocka je čudo

Milan,po nadimku “Zilet”,je sedeo u holu hotela A kategorije,ispijao viskic,i cekao da se pojavi njegov nocasnji
protivnik sa druge strane pokerskog stola.Razlog njegovog dolaska je bila isplata pokerskog duga od prosle noci.
Ljudi gube i puno novca,i kuce,stanove,auta,avione…Ali sta je Ljuba izgubio,to prevazilazi sve granice ljudskog
morala i dokazuje od cega je ljudsko bice stvarno i nastalo…Ljuba je bio tacan,usao je u hotel i kao po dogovoru,
nije dosao sam…

Zilet je bio covek,citaj prevarant,u najboljim godinama,oko tridesete.Na neki nacin je uspeo da namami Ljubu zlatara
u veliku pokersku igru. Pre sedam dana ga je dobro ispraznio,ali se Ljuba nije dao i trazio je revans.Pruzio mu je
zilet to sa zadovoljstvom…uzeo mu je sve…Ali su na kraju ipak skovali nemoralni dogovor kako da Ljubi ostane
bar kuca…tako sto ce Zilet voditi ljubav sa Ljubinom osamnaestogodisnjom cerkom Ivanom i ne samo to…Ljuba mora
biti prisutan i da odgleda tu predstavu od pocetka do kraja…
Zilet je kulturno ustao da pozdravi pridoslice u hotel.Ljubazno se nasmejao,ali pridosli su bili ne tako raspolozeni
za razmenu osmeha.Seli su u slobodne udobne fotelje i tada je Zilet sa paznjom odmerio mlado Ivanino telo.Bila je
plavusa jednom recju manekenka.Zelenkasta haljina se podigla iznad prekrstenih kolena i mogao je da uziva u pogledu
na njene manekenske duge noge.Idealna tezina,prelepa zlatna kosa,zelene oci…otvoreni dekolte je pokazivao i deo
cvrstih cetvorki..jednom recju,Zilet je nesto ovako mogao da ima samo u snovima.Cak je i takav olos,kakav je bio
Zilet,prestao da se smeje i krenuo u neki skoro poslovni razgovor sa Ljubom a sirota Ivana je samo klimala glavom
u znak odobravanja.Ljuba joj je vec sve objasnio,tako da Zilet tu nije imao sta puno da doda.
Popili su,cak i Ivana,po dva viskica i krenuli svo troje u pravcu lifta,kojim ce se popeti na poslednji sprat hotela
pa u apartman gde ce biti i izvrsena naplata duga…
Cim su usli u lift,Zilet je uhvatio Ivanu za ruku,kao da se plasi da mu ovakva mlada piletina ne pobegne.Ona je
pogledala Ljubu svojim zelenim suznim ocima,nasta je Ljuba samo spustio pogled prema podu,nije mu bilo lako u tim
trenutcima…Zilet ispusti tananu Ivaninu ruku i svoj dlan smesti na njenu tvrdu guzu.Pomerila se malo da to izbe-
gne,ali kada Zilet mrko pogleda u Ljubu,ona se vrati nazad i smesti guzu na Ziletov otvoreni dlan.Zilet je poceo
ubrzano da dise,stezuci tu mladu guzu preko tanke haljine..
Lift je stao na Ziletovu zalost,a Ivani se cinilo da su putovali na mars,koliko je voznja dugo trajala. Karticom je
Zilet otvorio vrata apartmana,i usli su u ogromni dnevni boravak.Ljuba se smestio u fotelju a poduzi konforni trosed
prepusti ovom na cudan nacin,spojenom paru.Zilet,zeleci da malo odgodi pocetak egzekucije,izvadi tabakeru i ponudi
cigarom prvo Ljubu,koji drhtavom rukom uze,pa zatim i Ivanu,koja odbi,prosaptavsi da ne pusi.Zapali on Ljubi pa
sebi cigaru,ode do bara i donese flasu viskija.To nije odbila ni Ivana koja je i inace pila a danas je imala poseban
razlog,da joj venama potece alkohol.Trebala je uskoro da se pojebe sa nepoznatim olosem,doduse solidnog izgleda i
ugladjenih manira..i to pred ocima svog rodjenog idiotskog oca.E pa sam je kriv,pomisli u sebi,ispijajuci viski na
eks.Njeno vitko telo je pocelo da se trese od pomisli na to sta treba uskoro da uradi,pa novu natocenu casu,sa
zadovoljstvom isprazni u grlo.Ljuba je takodje natocio sam sebi pola case i halapljivo pio,jedino je Zilet sa uzi-
vanjem ispijao tek prvu casu.Zilet,uze porcelansku vazu sa cvecem,koja je bila na niskom staklenom stolu,i spusti
je na bar sa picem.Sada nista nije zaklanjalo pogled tata Ljubi na prelepu Ivanu koja je sedela tacno preko puta
na dva metra od njega.
Zilet svuce sako i osta samo u raskopcanoj kosulji,skide i kajlu sa guse i spusti na stakleni sto.Sede uz Ivanu,
dlan spusti na njeno prekrsteno koleno,i prstima poce da sara po njenoj nozi,igrajuci se krajevima njene prelepe
haljine.Ljuba se unervozio i poceo ocima da sara na sve strane po apartmanu,samo nije smeo da pogleda cerci u oci.
Zilet joj razdvoji zagrljena kolena,i levu nogu sada prebaci preko svoje desne.U trenutku bele cipkaste gacice
zaslepese oci tata Ljube i on spusti pogled na tepih.
Zilet ga pozva po imenu i podseti na dogovor,tako da Ljuba sada fokusira svoj pogled izmedju otvorenih bedara svoje
cerke Ivane.Na trenutak mu se pogled srete sa Ivaninim zelenim ocima,koje su ga streljale svojom hladnocom,cak i
mrznjom.
Dok se Zilet prstima igrao,sarao njenim medjunozjem, Ivani je hiljadu stvari prolazilo kroz glavu…kako je mogao
samo na to da pristane.Mogu nekako da razumem da moram da se pojebem sa ovim tipom,ali kako,kako je mogao da pristane
na pogodbu da on to mora da gleda…
Skini gacice,smireno zapovedi Zilet.Ivana usta,natoci sebi viski bez leda i iskapi na eks.Uze casu,podize ruku i
zamahnu u pravcu tata Ljube,ali je zilet munjevitom brzinom preduhitri i spusti casu na vitrinu pored sebe.
Hteo si da gledas!Razvika se Ivana na pokunjenog Ljubu..E pa evo gledaj perverznjaku matori…i u trenutku skide
gacice niz svoje duge,pocrnele od solarijuma,perfektne noge.Oci joj se napunise suzama,a kada to Ljuba primeti,
poce i on da place kao malo dete i da moli Zileta da ga pusti da ode i ne gleda dalje…
Ziletu nije padalo na pamet da mu ispuni zelju,vec povuce Ivanu nazad na trosed i rasiri joj noge.Spusti dlan na
Ivanin stomak a srednjim prstom poce da sara po njenom malom klitorisu.
Ljubo,gledaj ovamo,naredi Zilet,nemoj sada da mi saras ocima levo desno kada je najlepse.Samo da znas kako je
mekana,uhh…poceo je Zilet svoju perverznu igru,sa dva prsta razdvajajuci usmine i uski otvor se vec jasno otvorio.
Povuce Ivanu do ivice kozne garniture,tako da je sada bila skoro u lezecem stavu,samo joj je glava stojala uspravno,
a to je Ljubi i bilo najgore.Ivana je neprestano svojim ocima trazila oceve,kao da hoce bar tim pogledom da mu pokaze
koliko ga mrzi.Nija ljuba ni pomisljao da im se sretnu pogledi,vec je oci smestio na njenu crvenkastu pukotinu u
koju je Zilet lagano zavlacio svoj srednji prst.
Tada je prevarant okrenu,naredi da klekne na trosed,savije koliko moze i naguzi.Sa dve sake joj razdvoji guzove i
dve rupice se otvorise pred ocima tata Ljube.Sada je Ljubi bilo mnogo lakse,bar njene oci vise nisu gledale u njega
i streljale ga svojom hladnocom i mrznjom.
Zilet mu mahnu rukom da pridje,nije odmah razumeo,ali posle jos jednog poziva rukom,Ljuba se spusti na kolena i
domile na pola metra od Ivanine otvorene guze,rukom se naslonivsi na stakleni sto.Zilet obliza svoje prste i poce
da se igra njenom pickicom,koja se i pored svega sto se dogadjalo,otvarala i vlazila.Zilet ga je gledao i pokretima
glave i ociju pitao,a kako ti se svidja.Ljuba je ovu perverznu igru sve lakse podnosio i cak se jos vise priblizio
razgledajuci ocima uski,vlazni grlic,Ivanine vagine.Zilet sa prstima obe ruke razvuce zidove pickice u stranu i
otvori se sad vec poveca socna rupica.Ljubino celo orosise kapi znoja sto od napetosti sto od prelepog prizora.
Zilet kleknu do Ivanune guze i sa gornje strane poce da joj lize procep,ostavljajuci dovoljno prostora da Ljuba sve
to lepo vidi.Ponovo je rasiri sa obe sake i poce da palaca po njenom procepu,imitirajuci zmiju kada uoci plen.
Ljuba protrlja oci koje su mu se zamaglile,ne od suza,vec zato sto uopste nije treptao vec zevao u Ivanine polulopte
i procep medju njima.Ivana se pozali da joj vise nije udobno tako,pa je Zilet pusti da se vrati u sedeci polozaj,a
Ljuba se vrati u realnost i na kolenima povuce pola metra unazad,naslonivsi se sa oba lakta na drugi kraj stola.
E pa sada je tvoj red lepotice,procedi Zilet kroz zube,i krenu da otkopcava kais,slic,i pantalone padose na tepih.
Dodji..Ivana kleknu ispred njega,i rukom poce da ga mazi po izbocini na boksericama.Sto ga je jace stezala,on bese
sve veci i Ljuba razrogaceno pogleda u tu izbocinu,prosavsi mu kroz glavu kako ce to njegova Ivana da izdrzi.Krenu
ona tako preko bokserica zubima da ga gricka i bese i njoj jasno da je ovaj tip u gacama imao pravog pitona.
Uzbudjen Zilet rukama sam smace boserice,a od ukrucenosti kita udari Ivanu po nosu pa u celo.Skinu on gace na pod,
rasiri noge kao da je hteo oboma da pokaze cime raspolaze.
Obuhvati ga jedva Ivana sakom desne ruke i poce lagano da drka,isplazila je jezik i povremeno glavic u obliku pecurke
dodirivala njime.Zilet zabaci glavu unazad uzivajuci,a Ivana je vec celi glavic gutala malim ali halapljivim ustima.
Tada poce da ga lize niz celu duzinu okrenuvsi se malo prema tati,i ponovo ga gledala u oci.Nije tu vise bilo one
predjasnje mrznje u njenim ocima,tako da je i Ljuba gledao u nju.Ivana zazmure i sa uzivanjem proguta trecinu ogro-
mne kite,izvadi pa ga onda jos jace nabi skoro do pola.To je vec bio preveliki zalogaj za nju,pa ga brzo izvadi,
zagrcnu se,a ljuba se na kratko uspravi od stola,uplasivsi se da joj se nesto ne desi.
Dobra je to devojka,procedi Zilet,mrseci joj prstima dugu plavu kosu.
Ljuba je sad gledao u tu ogromnu kurcinu kako stoji pravo kao strela u pravcu Ivaninih ociju,pa na kratko u njenu
usku pickicu,i bilo ga je sve vise strah kako ce sve to da se zavrsi…
Zilet je uhvati za ruku,podize,provede pored tata Ljube,koji je sa strahopostovanjem gledao kako se taj buzdovan
klati pri hodu. Zavali on Ivanu u fotelju gde je ranije sedeo Ljuba,jednu nogu stavi na njegovo rame,a drugu na
naslonjac fotelje.Glavic u obliku pecurke je bio pred samim ulazom,ali pre toga Zilet pljuvackom i prstima resi
da je bolje pripremi za ulazak pitona.
Glavic poce da se probija lagano,Ivana zatvori oci,stegnu zube,a Ljuba razrogaci od straha koliko je mogao. Vrati
ga Zilet nazad pa u brzom ritmu samo je glavicem ulazio u vec vlaznu pickicu.Vide Ljuba da on ipak ima obzira,i bi
mu lakse.Cak sta vise,domile na kolenima blize fotelji,kao da ne zeli da nesto propusti od predstave.
Od uskog procepa Zilet se jos vise popalio a piton je dostigao maksimalnu duzinu.I pored svih napora,vise od pola
nije mogao da ga nabije.
Uhh,dahtao je Zilet u brzom ritmu,sledeci put igramo u tvoju zenu,ona bi ga sigurno primila celog a? Naceri se
Zilet pogledavsi u Ljubu.Ljubi to ne bese pravo,ali nastavi da gleda predstavu a da ga na to Zilet vise nije ni
morao opominjati.
Vidi to Zilet,a poce novu igru upitavsi Ljubu.Jel ti se digao?Ljuba ne odgovara.
Cujes sta te pitam,jel ti se digao,kazi slobodno sta se stidis,pa svi smo odrasle osobe ovde,kezio se i dalje Zilet
malo usporivsi ritam.
Hajde slobodno ga izvadi i drkaj,ko te vidi,haha…Dodji ovamo,pozva ga Zilet..Ljuba sta ce,domili do njih..
Zilet lagano izvuce kurcinu iz Ivanine pickice,i naredi Ljubi,lizi je..Ljuba ne mrda,u sledecem trenutku ga Zilet
uhvati iza vrata i bukvalno mu nabi nos u Ivaninu mokru picku.Pritisnu mu glavu na nju..Lizi,sta cekas…
Ljuba je lizao,a kao kroz san je cuo Ivanine reci:nee,neee,nemoj tataaa…Vrati mu Zilet glavu nazad i sada dosta
snaznije pa i dublje prodre u Ivanu.Cuo se njen potmuli krik,ali on nije prestajao,ubrzao je ritam kao zivotinja
se propinjuci u njoj,zatim ga naglo izvadi i ponovo Ljubina glava bi medju Ivaninim nogama.
Prekinu Zilet celu igru,i podize Ivanu u stojeci polozaj.Za svo vreme Ivana je na sebi imala haljinu podignutu na
stomak,i sada je Zilet svuce do gola.Tek tada prvi put oboje ugledase te predivne sisice,sa nateklim bradavicama
od uzbudjenja.Spusti je na kolena i morala je ponovo da pusi tu ogromnu kurcinu..
Tada je okrenu ka Ljubi i spusti na kolena.Dok je ulazio u nju sguza,glavu joj nabi u Ljubin stomak.Nije dolazila
do vazduha,pa glavu savi ona sve do poda a od udara Ziletovog tela,njeno teme glave je udaralo u Ljubino medjunozje.
Mala,sta radis to tamo dole,upita Zilet uz osmeh i izivljavanje.. Igras se tatinim malim medom jeli? Pa znas ti tu
igru vec lepotice…Znas ono,meda ima glavu,meda nema glavu..ahaha…To sto je pricao je Zileta jos vise palilo,i
culo se sve jace Ivanino cvilenje tamo dole u predelu Ljubinog krila…
Ljuba se unervozio,uzbudio,mazio je Ivani teme glave,nesto joj saputao,a sto je najgore,kita mu se digla u svoj toj
guzvi.
Najednom se Ivana razdra:svinjo,digla ti se kita,na mene ti se dize jeli perverznjaku,i pljus,puce ona tati samar
samo tako..Zilet se zaustavi i izvuce pitona iz nje…Hej,ti malena,pa to stvarno nije bilo lepo od tebe..Cale ti
namesti prvoklasnu jebacinu,a ti mu tako vracas,jeli! Sada se razvikao zilet na nju i sakom joj steze bradu,tako
da ga je gledala pravo u zakrvavljene oci…
E sad ces lepo da se izvines svom ocu, jesi li cula!! Ivana se strese sto od straha sto od besa na oboje..
Ok,izvinucu mu se,ako ti je to toliko vazno da se izvinjavam jednom matorom perverznjaku…
Jeste on sve to malena,ali ti je takodje i otac koji te voli najvise na svetu! Jel tako Ljubo da je volis najvise
na svetu.Pa jeste,volim je,iskreno prosapta Ljuba. Jesi li cula mala kurvice sta kaze tvoj tata a?
A ti njega,volis li ti njega najvise na svetu?
Sigurno bi nesto drugo odgovorila Ivana u tom trenutku,ali shvati i sama da je najbolje da saradjuje.
Da,i ja njega volim najvise…
Pa kako ces to da mu dokazes a? Hoces li da ga poljubis?
Hocu,rece Ivana i poljubi Ljubu u jedan pa u drugi obraz..
Ne tako,poljubi ga u usta ,ljubav se tako iskazuje,nisi to znala..?
Savi se Ivana i poljubi ovlas svog taticu..
E,tako..,bese Zilet zadovoljan i laknu im oboma…
Tada Zilet presta da je jebe,odvoji se od nje i Ivana jedva doceka da ustane,kolena su je bolela.
Hajde ivanice,natoci nam po jedno a ja odoh po led.
Cim Zilet zamace u drugi deo apartmana,Ivana gola golcijata,se okrenu ka Ljubi i upita..
Sta mislis,jel gotovo? Zbunjen,Ljuba procedi,pa neznam,on jos nije svrsio…
Uhh,majko moja,culo se Ivanino zapomaganje,usput je sipala viski svima…
Vracao se Zilet,kita mu se klatila medju nogama,ali nije vise onako pravo stajala kao ranije…
Uzeli su svi case,ziveli,rece Zilet,kucnuse se i otpise po gutljaj…
Tada Zilet nastavi provokativno…Pazi majku mu gospon Ljubo,mi oboje goli,a ti kao da si dosao na slavu,jel?
Ivani presede viski,prevrnu oci,shvativsi da jos nista nije gotovo…
Ajd polako,skidaj se,naredi Zilet Ljubi.
Ma daj,ne preteruj,to nije bilo u pogodbi,odmahnu Ljuba rukom u pravcu Zileta..
Hoces li sam da se skines ili ces ja kaisom da ti pomognem,zapreti Zilet,pogledom trazeci gde su mu pantalone..
Evo ja cu da ga skinem,prekinu sve to Ivana..Zilet potvrdno klimnu i uz osmeh rece:
pa tako je malena,pa odrasli smo ljudi,sve je to normalno,zar ne? Hehe,cerio se zlokobno…
Ivana kleknu ispred caleta,i dohvati se odmah kaisa,a Ljuba sav zbunjen nadje neku tacku na plafonu i gledao
izgubljeno.Pantalone su bile na podu,Ivana usta i raskopca mu kosulju a Ljuba je sam skinu.
Gleda ga Ivana,nekako je bio jadan i sicusan tako stojeci samo u gacama pred njom. Bio je obrastao dlakama kao
majmun.. Idemo malena i gace sta se ceka,pozurivao je Zilet zavaljen na trosed.
Skinu mu ona jednim pokretom i gace i ocima se zadrza na tom opustenom parcetu mesa,glavic sav sluzav natopljen
spermom..Ljuba je od svega vidjenog i dozivljenog vec svrsio u gace ko zna kad…
I? cu se ponovo Zilet,koji je zavaljen na trosed setao kozicu svog buzdovana…Ima li vajde od njega ili mu je
kita vec odapela..
Ljuba se zacudi kada Ivana sa dva prsta proseta kozicu preko sluzavog glavica…
Izgleda da nema nista,procedi zajedljivo Ivana.
Ma sta kazes?kao cudi se Zilet,ccc,pa sta ce ona jadna zenica sada bez kurca,zar i nju moram ja da zadovoljavam..
Ljuba je hteo od stida u zemlju da propadne,pa brze bolje uze kitu u saku i sam poce da drka,nebi li bar malo
popravio utisak…
69,rece Zilet..Oni ga pogledase a on ponovi,ajmo na tepih poza 69! Usta Zilet,a Ljuba se ispruzi pored stocica.
Nemoj Zilet,majke ti,zamoli ga mazno Ivana…
Zalegaj na njega,sta cekas! Podviknu Zilet..I Ivana opkoraci Ljubinu glavu,spusti mu pickicu na lice a zatim i
svoje na tatinu opustenu kitu.Ljuba je odmah prionuo na posao lutajuci jezikom po pickici sto je dublje mogao..
Od tog uzitka mu se i kita malo uspravila,pa Ivana prvo prstima obrisa vec ispustenu spermu sa glavica a onda
krenu i da ga zdusno guta. Bar je njega mogla bez problema celog da stavi u usta.Pridje i Zilet i kleknu iza
Ivanine guze,a kita mu se smesti na Ljubinu glavu a glavic na celo..Mrdnu malo Ljuba glavu u stranu tako da se
piton opruzi na njegov vrat i rame.Sakama je Zilet sirio Ivaninu guzu,a Ljuba je cas jezikom cas nosom rovario
po Ivaninoj vlaznoj pickici.
Zilet uhvati poludignutu kurcinu i krenu ka procepu,a Ljuba jedva stize da izvuce jezik iz nje,i oslobodi mu
ulaz.Tik ispred ociju je gledao kako mesnata kita ulazi i izlazi iz vagine njegove cerke..To ga je tako palilo
da je osetio da Ivana ima vec problema pri gutanju njegove sad dignute kite.Tada Zilet izvuce kurac i u sledecem
trenutku je bio na Ljubinim ustima,pokusavajuci da prodre unutra.Mumlao je nesto Ljuba,cvrsto zatvorivsi usta,i
nekako Zilet odusta od te ideje i vrati kurcinu u Ivaninu utrobu.. Ubrzao je ritam i kovao je samo tako,dok su
njegova velika jaja lupkala Ljubu po celu,ocima,nosu…
Tada Zilet ustade pa leze na ledja pored Ivane,dodji,sad da te ja lizem a ti ga malo meni pusi,naredi on.
Ivana se skide sa Ljubine glave i sada opkoraci Zileta..Ljuba je sada bio u sedecem polozaju i gledao kako Ivana
prozdire halapljivo tu debelu kobasicu..
Dodji Ljubo,rupica je spremna,rece mu Zilet…Znao je da ne vredi da se opire a i kita mu je sve bila meksa.
Opkoraci Ziletovu glavu,nacentrira u lagano udje u vrelu,vlaznu cerkinu pickicu.Tresao se od miline,bilo mu je
prelepo..Kita mu je dostigla maksimalnu cvrstinu i Ivana se i sama kretala napred nazad,hvatajuci tatin ritam.
Bilo je i njoj lepo,napokon kita koja joj je prijala i koja je cela ulazila u nju..Njegova otegnuta muda su je
lupkala po klitorisu.Zilet se okrenuo na stranu,da ga Ljubina jaja nebi sljepkala po nosu.Ljuba je ubrzao ritam
i videlo se da je pred orgazmom.
Nemoj u mene slucajno,uz uzdahe se cula Ivana..
A nemoj ni na mene,haha,kezio se Zilet koji je vidno uzivao gledajuci kako cale delje rodjenu cerku.
Aaahh,cuo se Ljubin krik zadovoljstva dok je spricao po Ivaninim ledjima i guzi..Par kapi sa guze kapnu na Zileta
on se nekako izvuce ispod Ivane ustade i poce da drka nevidjenom brzinom..Ivana kleknu pred njega,ocekujuci prve
kapi da spricnu iz te kurcine..Ljuba se opruzi na ledja,vidno iscrpljen…
Kada je vec bio pred orgazmom,Zilet prodje pored Ivane i kleknu kraj ljubinog stomaka.. Tada je krenuo vulkan iz
njega,spricao je po ljubinom stomaku,grudima,pupku,pa opet na grudi,kapi su strcale i na ljubin vrat lice…
Zilet se umirivao nekako,rukom privuce Ivanu i glavu joj spusti na ljubin stomak.Ivana je znala sta zeli,i svojim
jezikom je lagano usisavala spermu Zileta sa maljavog tela svog tatice…
Napolju je vec bio uveliko mrak,kada su sredovecni gospodin i zanosna mlada plavusa napustili odaje hotela “A”
kategorije. Znali su gde ce,idu na pocinak svojoj kuci,koju su velikim zalaganjem zadrzali u svom vlasnistvu..
Na rastanku je Zilet predlozio Ljubi:ako zelis revans,ja sam uvek tu,samo sledeci put ce i tvoja zenica biti u
igri,ne zaboravi to,haha… Neka hvala,procedio je samo Ljuba,uhvativsi svoju voljenu cerkicu za ruku i izveo je
iz apartmana koji nikad nece zaboraviti….
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows 2000
Browser
Mozilla Firefox 3.0.19
Koleginica

Od moje posledenje ispovesti proslo je dosta vremena a i prica se nagomilalo. Neki su ocekivali nastavak te vam ovom prilikom i pisem. Biljana i ja se jos uvek vidjamo i svaki put nesto lepse i sladje ispadne. Ispricacu vam dogadjaje koji su prethodili njenoj prvoj vecoj svadji sa muzem.

To je bilo pre nekih 4-5 meseci. Bila je nedeljea. Setao sam se sa devojkom u popodnevnim satima kada mi je zazvonila poruka. Bila je ona…

‘Muz ide na put sutra. Deca ce biti kod mojih!
PS. Nedostajes mi. 21h’

Uzbudjenje je poraslo u meni samom cinjenicom da cu sutra biti sa njom. Volim svoju devojku ali biti sa koleginicom Biljanom je potpuno ushicenje u meni.

Videli smo se na poslu ali kao da nicega nece biti izmedju nas te veceri. Prikrivali smo osecanja koje smo izmedju sebe gajili kao najbolji glumci. Istina, nismo se cesto vidjali na poslu ali onda kada bi se videli popili bi zajedno kafu u kaficu a ja bi se nekako namestio da sednem do nje ne bi li se nogama dodirivali.

Sati su prolazili i 21 je vec bilo na mom roleksu. Kucam tiho na njena vrata i otvara mi boginja lepote. Vrata otvara crnokosa lepotica sa krupnim ocima, sa crnom svilenom kucnom haljinom, obasjana sa ono malo prigusenog svetla u njenom stanu. Zatvara vrata iza mene dok joj predajem bocu najboljeg vina i bombonjeru. Ostavsi bezpomocna sa rukama drzeci mali present od mene uhvatih je oko struka i priblizih je meni osecajuci njene cvrste grudi preko moje kosulje. Usledio je dugi poljubac u kome smo ljubili i jezicima dodirivali nase usne. To ti je za sve ovo cekanje koje sam imao, pomislih… Dok smo malo caskali i pili vino jurio sam je po njenom stanu zeleci da je ne ispustam. Bio sam joj straga u kuhinji i ljubio vrat i njene usne kada sam joj i otkopcao kucnu haljinu. Tada sam joj straga preko crnog cipkanog brusa dodirivao njene cvrste grudi dok je ona mesala guzom o moju kitu. Sedela mi je i u krilu dok smo ispijali vino, mrsili kosu, ljubili se po vratu, ramenima i usnama kada sam i ostao bez svoje kosulje. Laganim potezima nevine devojcice otkopcala mi je svu dugmad i pomazuci mi da se oslobodim kosulje ljubio sam svaki deo njenih grudi koje je unosila u moje lice . Muzika je svirala tihu i laganu muziku teraci nas da igramo po stanu i da se jurimo poput dece. Tako sam je i u carobnom plesu zaljubljene dece uzdigao rukama i naseo na sto oslobodivsi je njene kucne haljine. Negde izmedju dnevne sobe i njene spavace sobe ostao sam go. Naslonjen o zid honika gledao sam njenu glavu kako halapljivo guta moju kitu. Zabacio sam glavu unazad tezeci da se odbacim od zida dok sam uzivao u radu njenog jezika. Halapljivo je gutala moju kitu uzivajuci u svakom njenom radu. OSecao sam da je nevina devojka koja bi sve da proba u svakom trenutku. Pogledali smo se i video sam kako me gleda dok je oblizivala moj glavic svojim jezikom. Uhvatio sam je za kosu i nabio svoju kitu u njena usta da jer sam se osecao napetiji nego ikada. Uhvatio sam je za ramena i povukao ka sebi zeleci da osetim njen jezik. Jezik koji je do malopre oblizivao moju kitu. Zeleo sam da osetim mesavinu njene strasti, njene energije i svog tela. Kada je vino uzelo maha vec smo bili u njenoj sobi zadihani od poljubaca i vrelog tela koje je uzivalo u ljubavi.

Polozio sam je na krevet i presao preko nje. Ljubio sam je jace i zesce kao nikada pre privlaceci je sasvim do sebe tako da sam osecao njene cvrste grudi o moje. Osecao sam kao da sam sa devicom koja bi da istrazi i najsitnije detalje ove prekrasne igre. Usne su mi se spustile do njenog vrata gde sam osecao pomesanu jezu njenog tela sa carolijom prafema Nine Rici. Zatim sam spustio svoje usne, tople i mekane, na njene bradavice i cuo topot njenog srca koje odzvanja iz nje pomesanim sa uzdasima koje su dopirali iz njenih divnih ustiju. Ponovo smo se ljubili po vratu i usnama dok sam joj pomogao da se oslobodi crnih tangica i pri prvom blagom dodiru njene mace osetio sam koliko je vlazna. Nepresusna tekucina njene vagine ovlazila je moje prste. Ljubila me je po vratu i grudima osecajuci toplotu moje koze. Saputao sam joj na uhu:

‘Ti si savrsenija od svih. Ti si najlepsa zena koju sam ikada video’

Rukama svojim je dodirivala moju muskost i uverila se u cvrstinu moje zveri koja zeli da prodre duboko u njoj. Namestio sam se na ulazu u njenu vaginu osluskujuci dahove njenog tela pomesanim njenim migoljenjem. Zelela ga je poput device i mrdala guzom ne bi li prodro u nju. U pocetku nisam ulazio ali kada je svaki delic njenog tela plakao za mnom, pokrenuo sam se brze i brze. Usne su nam se spojile dok je moj jezik radio u ritmu moje zveri u njoj, dok su se uzdasi njenog tela komesali sa potpunim ushicenjem koje sam joj pruzao. Ubrzavali smo ritam dok sam cuo komesanje njenih glasova. Njene ruke su leprsale iznad moje glave u mahu da me zagrle sto jace ili da se odgirurnu od naslona na krevetu. Lagano ali duboko sam zaranjao u nju zadrzavajuci svaki put svoj ulazak koji mili-sekund duze. Uzivali smo u jebanju dok sam ja svoje ruke podvukao pod njena ramena. Uhvativsi je za ramena usmeravao sam je da prodre u mene i vise i jace. Zastajo sam u nekim momentima da dodjemo do daha ali sam onda samo mogao da dojem do njenih usana i jezika koji je prodirao u mene. Rukama bi me obgrlila i nabijala svoj jezik u moja usta… Zatim bi pogledala na dole ne bi li videla kako prodirem u nju. Zabacila bi glavu unazad isturajuci svoj vrat mojim usnama.

Zastali smo na trenutak. Izasao sam iz nje i dok sam bio na boku mazio sam svaki deo njenog tela. Ustala je u kleknula na kolena pozivajuci me da nastavim. Prisao sam joj straga, rasirio njene guzove, usmerio svoju kitu i usao duboko u nju…Nabila je glavu u krevet istureci svoju guzu ka meni. Prstima sam prosao duz njene kicme dok se ona podizala na gore dok nam se usne nisu spojile. Ulazio sam joj straga dok smo se ljubili a ja joj mesio grudi svojim rukama. Zatim sam je odvoji od sebe dok smo plesali nabijeni jedno na drugo. Pravio sam se kao da sam u rodeu dok je ona zabacivala svoju glavu sa jedne na drugu stranu. Ponovo je pala glavom u postelju izdizuci mi svoju guzu dok sam ulazio s traga u nju. Polegao sam je da legne i celom svojom tezinom bio sam preko njenih ledja. ulazio sam i dalje strga dok smo podizali temperaturu svojih tela. Uzurbano smo disali dok su nam se prsti pleli zajedno sa posteljjom. Uranjao sam jace i svakim delom svog tela i zeleo da ostnem u njoj vecno. Uzdisaji su nam se komesali od ushicenja dok smo se priblizavali vrhuncu. Tezinom svoga tela bio sam preko nje dok ulazio duboko u nju. Ubrzanim ritmom priblizavali smo vrhuncu kada smo poceli obostrano da svrsavamo….

Ostao sam jos malo nad njom pa legao pored nje.. jos dugo, dugo smo se ljubili i produzili nasu noc u jos nekim pozama…
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows 2000
Browser
Mozilla Firefox 3.0.19
Web Cam

Sve što će posetioci ovog sajta moći da pročitaju u mojoj priči dogodilo se ovog leta u nepunih mesec dana. Upoznao sam je preko jednog od posećenijih sajtova za upoznavanje: Plavokosa,izuzetno očuvana za svojih 51 godinu (dvanaest godina starija od mene),predivno negovana,skladnih proroporcija, u statusu razvedene sa sinom od 20 godina.
Nakon par dana razmenjivanja poruka dogovorili smo se da pređemo na msn kombinovan sa web kamerom i tako se prvi put “vidimo” bez obzira na to što živimo u istom gradu.
Čim sam je ugledao telom mi je prostrujao snažan erotski fluid i jednostavno sam znao da je neopisivo želim i da ću tu želju svom snagom pokušati da ostvarim. Na sreću video sam da i ona nije ravnodušna i to ne samo zbog slatkog flertovanja tokom chatovanja već zato što se iz noći u noć tokom naše msn komunikacije sve slobodnije oblačila i “pozirala” pred kamerom očigledno uživajući u tome koliko me uzbuđuje što nisam od nje ni skrivao.
Nakon par dana virtualne “predigre” dogovorili smo se da se nađemo uživo u jednom kafiću i to veče u prisustvu nje tako ukusno a opet provokativno “skockane” i neodoljivo mirišljave kurac nije prestajao da mi se diže što joj svakako nije promaklo i pored mog meškoljenja i pokušaja prikrivanja “otekline” Smiley
Taj prvi susret je protekao u neobaveznom ćaskanju i vrlo prijatnoj atmosferi uz dogovor što skorijeg viđenja. Već na drugom sastanku u šetnji po obližnjem gradskom letnjikovcu počeli su nežni poljupci, dodiri i milovanja što je kulminiralo žestokim petingom u kolima prilikom “pozdravljanja za laku noć”. Zavukavši ruku duboko ispod lagane letnje haljine i igrajući se prstima ispod njenih tankih tangica osetio sam nabujali “vodopad”. Bilo je vreme za konkretnu akciju i sutradan smo se dogovorili da uveče dođe kod mene “na kaficu”.

Da sad ne dužim sa detaljisanjem oko svojih priprema to popodne i veče (to je poznato svakom muškarcu u slatkom iščekivanju nagoveštenog seksa) ona se pojavila oko jedanaest u majčici na bretele i teksas miniću u oblaku diskretnog ali neodoljivo jebozovnog parfema.
Ćaskali smo,pijuckali,slušali muziku a sve vreme u vazduhu je lebdela obostrano jaka želja za žestokim tucanjem. U neko doba-zgodnom prilikom počeo sam da je mazim i u momentu se prepustila uživanju, jezici i prsti su nam se isprepletali, deo po deo odeće sa nas inače oskudno odevenih je padao sa kreveta,prvo lagano a zatim sve brže mi je predivnim negovanim prstima natezala kurac goreći od želje da se što pre nađe duboko u njoj.
Na početku sam je tucao u “misionarskoj pozi” naizmenično u jakom i malo sporijem ritmu dok mi je ona mešanjem pomagala da kurac stigne do najvrelijih i najvlažnijih zona njene prelepo obrijane mirisne pičke.
Ne libeći se da vrlo glasno iskazuje svoje zadovoljstvo time je i mene stimulisala da je jebem sve žešće. Nakon nekog perioda prošaputala mi je da želi da ga primi zguza i naravno ta želja za mene je bila zapoved Smiley Uživao sam gledajući te divno oblikovane guzove kako se povijaju i drhte pod ubodima mog raspomamljenog kurca. Nisam mnogo kontrolisao jačinu ulaza u njenu već pristojno raščepljenu vrelu mačkicu ali kada je počela da mi ga steže pičkinim mišićima znao sam da joj nailazi prva serija orgazama.
Od toga se tresla kao pod strujnim udarom i još uvek nabodena na moj kurac plavila ga je obilato sokovima orgazmičnog sladostrašća.
Nakon kratkog predaha našli smo se u pozi “69″ u kojoj me je ona svojim veštim jezikom i slatkim vrelim usnama dovela do izbezumljujućeg orgazma progutavši skoro polovinu moje sprerme neposredno pre nego što je i sama ponovo svršila.
Pred jutro smo se još jednom pojebali onako žestoko “na brzaka” polusanjivi ali još dovoljno uzbuđeni da iz sebe iscedimo po koju kap svršotine “proždirući” jedno drugo od nabujale seksualne želje.

Nakon te noći nastavili smo do sledećeg viđenja msn komunikaciju kombinovanu sa kamerom kako bi svakodnevno bili u kontaktu sve do jedne večeri kada se odigralo nešto što me je zapanjilo. I te (nažalost poslednje) večeri naše komunikacije komunikacija je tekla uobičajeno – dvoje ljubavnika su se slatko “palili” erotskim šalama a ona mi je u prozirnoj letnjoj spavaćici jebozovno pozirala i u jednom momentu me zamolila da malo pauziramo jer joj se sin vratio iz grada i zamolio je da mu spremi večeru pa je izašla iz sobe ostavivši uključenu kameru u “online” fazi.
I ja sam u međuvremenu skoknuo do druge sobe da uzmem cigare, zapalio i čekao ispred monitora da se vrati pustivši neku finu muziku. Vreme je lagano prolazilo a nje nije bilo. Deset,petnaest,dvadeset minuta i naposletku i svih pola sata je prošlo i ja sam se bojao da nam se konekcija ne prekine. Odjednom ušla je u sobu samo u brusu i gaćicama ali mi i dalje ništa nije bilo neobično jer je bila topla letnja noć pa sam mislio da joj je tako ugodnije da nastavimo čatovanje. Međutim-nije sela u stolicu ispred svog monitora već legla na krevet i počela da se miluje. Mislio sam da želi samo za moje oči izvesti neku striptiz tačku i da posle gleda kako drkam pred kamerom.
Još nisam razabrao šta se zapravo dešava a nakon par sekundi u sobu je ušao njen sin potpuno nag!
Odmah se gotovo bacio na nju i počeo da je ljubi svuda po telu gotovo kidajući sa nje brus i gaćice a ona mu je sa istom strašću odgovarala. Potpuno zatečen tim prizorom nisam znao šta da radim. Da li da odmah prekinem konekciju ili da nastavim sa gledanjem jer je to što sam video – bez obzira na početni osećaj da me vara i to sa kim – počelo je da me uzbuđuje.
Uzbuđenje je definitivno nadvladalo stanje šoka i postao sam svedok žestoke jebačine majke i sina u scenama kojih se ne bi postideli ni vrhunski porno režiseri.
Sve je teklo filmskom brzinom – najpre mu je izgladnelo pušila kurčinu zavidnih razmera, potom se “do krvi” nabila na njega i luda od strasti ga jahala u orgazmičnom ritmu a zatim je on – onako mladalački,snažno i divlje razbijao od kurca i ono što se moglo nazreti po njenom izrazu lica (jer opciju tona nismo uključili u postojeću komunikaciju) bilo je beskrajno uživanje.
Po sve ubrzanijem ritmu trzanja guzova se videlo da je njen mladi ljubavnik blizu orgazma a ona ga je u tome bodrila nabijajući ga petama sve dublje i dublje u sebe. Dobrih pola minuta svršavao je u nju pri tome ne prestajući da je žestoko jebe.
Nakon par trenutaka konačno ga izvukavši iz njene do vrha napunjene dobro izjebane pičketine nežno je poljubio i polako – kao da se iskrada, izašao iz sobe.
Ležala je tako neko vreme a onda – munjevito – kao da je nešto pogodilo, skočila ka stolici ispred monitora i gotovo izbezumljenog izraza lica isključila kameru i prekinula vezu.

Ostao sam zbunjen sa pitanjima koja su navirala poput lavine nakon svega što se izdešavalo : Da li je namerno ostavila uključenu kameru? Ako jeste, čemu onda panično isključivanje nakon seksualnog odnosa koji je imala sa sinom? Kako je uspela tokom svog vremena našeg kontakta tako dobro sakriti svoju “mračnu intimnu tajnu”?
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows 2000
Browser
Mozilla Firefox 3.0.19
Autobus - II dio

Kada sam stigao sa Kevom u BG u prvom delu nisam spomenuo da smo posli kod njene sestre moje Tetke,malo smo se ispricali usput,sta se desilo u Autobusu i svelo se na to da smo oboje krivi za taj dogadjaj.Pitala me jos od kada,se meni to svidjaju,starije Koke??? Pa bez starije koke nema dobre supe rekao sam joj,a ti si jedna Extra Koka Kevo,mislim nemoj da se ljutis,ali sto jest,jest.Ma daj nemoj da preterujes rekla je!!! Ne preterujem Kevo rekao sam,jer ti nikada nisi primetila da se svi neki Frajeri okrecu za tobom!!!!istina to nikada nisam obracao paznju,na to ali sam joj dao komplimenat Do Jaja u pravom smislu.Ja to nikada nisam primetila rekla je Keva!!!Pa normalno da nisi kada je otac staromodan.Nasta se ona nasmejala i rekla imas pravo!!!!Dodao sam jos,nemoj da se ljutis Kevo,ali da si moja ja nebih ispod 5 puta dnevno silazio sa tebe!!!!Nasta se Keva onako Jebozovno nasmesila i rekla,kako da sam tvoja???Pa ja jesam tvoja,ali Keva dodao sam ja!!!nasta me je ona stipnula za dupe.A kako to Kevo da nemas Gacice???Pa vrucina je,nasmejala se,a da sam imala Gacice,nebi se to ni desilo sto se desilo!!!Ali sada to mu je to,ostaje sve medju nama i nemamo problema,ni ti ni ja.u redu Kevo odgovorio sam!!!Od Autobuske stanice do Tetke je trajalo nekih 45min.Kada smo stigli do Kevine sestre,ona je starija od moje Keve 5god. i za svoje godine se dobro drzala!!! Imala je smedju dugu kosu skoro do Guzice,za nijansu punije noge od Kevinih malo sire kukove od Kevinih,isto toliko velike sise,Guzica je vec moglo bi se reci,bas velika,lepog lica visine otprilike kao moja Keva,nije bila debela otprilike 70-73kg,jednostavno,zrela koka kako moja Keva kaze!!!!Stigli smo negde oko 12 sati gde nas je docekala tetka sa puno poljubaca u Letnjoj sarenoj haljini.Bas je bila ono super izgled!!!!Njen muz moj Teca,je tada bio na poslu,to je bio tip sto se kaze obicna sirovina,nekih 172-173cm visine,nekih 120-130kg uvek gladan,spreman za za zezanje i nikada volje da jebe,bar ne Tetku,to sam naravno saznao kasnije ali znam i iz ranijih prica,dok su Tetka i Keva razgovarale.Tetka nam je ponudila da se istusiramo,nisu imali kupatilo,pa su jednostano probili zid od WC-a i dodali tus.Tus je bio spojen sa Wc-om tako da im vrata niti su trebala niti su mogli da ih ugrade koliko je bilo usko,ali opet super,bar su oni tus imali u odnosu na druge stanare,koji su imali zajednicko kupatilo.Njihov stan je isto toliko bio mali,dve sobe,Dnevna i Spavaca.Dnevna soba je ujedno bila i kuhinja,gde je bio El.Sporet i sudopera.Tetka se uvek zalila kako je stan premali,nasta je moja keva rekla,da joj sestra ipak zivi u BG.Keva je otisla u Wc da se istusira i promeni mokro odelo.Otworila je Wc i rekla Tetki da joj da nesto suvo,posto je sve bilo mokro sto smo poneli.Tetka je otisla u Spavacu za neku odecu a ja sam tada video kroz otvorena vrata,prvi put Kevu golu.Kakva je to Koka bila,odmah mi se digao kurac,kakve sise ,kakvu picku je imala,naravno crne dlake su bas udarale u oci.Tetka je donela neku haljinu i neke gacice,dala Kevi i videla da ja gledam u tom pravcu.Zatvorila je vrata i pitala:gledas,gledas,slabo zenske,aaaa????Pa slabo rekao sam.Keva je zavrsila,izasla vani,kako je samo jebozono izgledala u onoj narandzastoj letnjoj haljini bez brusa,a posle sam video i bez gacica.Ja sam usao u kupatilo,istusirao sam se,tada mi se kurac skoro digao,Pozvao sam tetku da mi da neki sorc od Tece iz ranijih dana,nasta se ona nasmejala i donela mi neki njegov sorc iz ranijih dana,koji je ipak bio 15 broja prevelik.Kada je otvorila vrata od Wc-a zinula je u moj skoro zinuti kurac i zacrvenela se i nije znala sta ce reci samo izaslo iz nje OOOOOOOOOO!!!!!!!!!!!!Na sta je Keva pitala sta je sada???? Tetka se jedva pomakla od vrata i rekla bas lep komad!!!Ustala,pogledala kroz otvorena vrata zadovoljo se nasmesila i rekla znam,znam.Tetka se jedva smirila i rekla Kevi bas je izrastao,pa jeste kako da nije,trebalo bi da se zeni.Kada sam izasao iz Tusa,seli smo da rucamo,Tetka je donosila sve na sto,Keva je sela i smeskala se.Meni je pala viljuska dole i kada sam se savio,da uzmem viljusku,pogledao sam kevi izmedju noge i video da nema gacice,kakvu je lepu picku samo imala,odmah mi se digao kurac,mislim da je znala da sam to uradio,ali joj nije smetalo.Posle toga smo izasli u grad dosli predvece,nesto pojeli i posli na spavanje,Teca je dolazio uvek kasnije.nisam znao zasto,ali svi smo otisli u spavacu,sobu na taj jedan krevet.Moja keva je legla u sredinu,tako da mi je bila okrenuta ledjima,tako da sam osecao njenu lepu guzu!!! Njih dve su razgovarale jos neko vreme,a meni se digao Kurac do pucanja i ja sam je u onom mraku uhvatio za guzu ispod suknje,nasta je ona na trenutak trznula i pomerila polako prema meni.Keva je imala guzu za film,bas je bila suuuupeer.Tetka je mislila da ja vec spavam,kada je dosao Teca i ona ustala,naravno ustala je i moja Keva pozdravila se sa njime malo popricala i vratila se u krevet,ali sada sa druge strane.Legla je i ja sam je uhvatio ponovo za Guz,nasta je ona rekla,neee,nemoj sta mislis da nesto primete,pomozimi malo rekao sam i stavio joj ruku izmedju nogu,a ruka mi je nestala u njenom lepom dlakavom Zbunu.Uhvatila ga je povukla ga dva tri puta gore dola i ja sam joj Tetkinu spavacicu sve isprskao.Nasta je ona rekla,ee bas super jer nisi mogao da pazis,izvini rekao sam,nema veze rekla je opracu ja sutra.Sutradan smo jos bili tamo,kod nih,a moj teca je nonstop gutao moju Kevu pogledom!!!!ja sam se pravio da nista ne vidim.Predvece smo se opet vratili u rodni kraj Autobusom,ovaj put ne toliko prepunog Autobusa.Kada je Autobus stigao na stajaliste,napolju je vec bio mrak,mi jedini izasli imali smo do Sela jos pola sata hoda.Posli smo prasnjavim putem i Keva je rekla da bi trebala da Piski,nasta se meni odmah digao kurac.Uhvatila me za ruku pomerili smo se sa puta i rekla strah me je u mraku,meni je tog trenutka prosla super ideja kroz glavu,dok je Keva dizala njenu suknju,ja sam kleknuo izmednju nje i zavukao,glavu izmedju njenih novu,gde sam jezikom odmah napipao pickine dlake.Ona se uplasila i sapatom mi rekala sta radis to jer si normalan????predpostavljao sam da Moj stari nikada Kevi nije lizao picku!!!Nisam nikada ni ja lizao nijednu picku,ali sam tada u to vreme video u nekim stranim casopisima,pokazao mi teca,to je sakrivao bolje nego novac.
Nisam bio vest,ali sam se trudio da joj se svidi.Prvo je htela da me odgurne od sebe,ali sam je ja uhvatio za Guzove i ona nije imala kuda,a tek kada je posle nekoliko trenutaka osetila moj jezik,na njenoj picki,svrsila je za nekoliko minuta i vise se nije zimala,nego se sve vise naticala na moj jezik.Kada sam ustao sapatom je rekla ti nisi normalan!!!Odakle ti to???!!!!ja sam joj objasnio odkle,piskila je,ja sam je pitao,zasto nije ti se svidelo???????????????????????Ne,ne rekla je,ovo je super,samo nisam za to uopste znala,tvoj otac mi nikada ovo nije radio!!!!!Strava covece rekla je Keva,naravno kevo i meni se svidja.Stao sam blizu Keve ona me je uhvatila za kurac podigla suknju,rasirila noge i kurac je usao,ali sada mnogo dublje i mnogo je bilo lepse.Koliko sam ga stavio,poceo sam da se praznim,cinimi se i muda su pocela da izlaze,ali mi se kurac nije spustio,pa sam Kevu privukao uz jedno drvo uzeo joj noge u moje ruke,nasta se ona nasadila skroz na moj kurac,nabijao sam Kevi kurac koliko god sam mogao,a Keva je uzivala maksimalno,ponovo sam poceo da joj punim picku,kao da malopre nisam svrsio,ja sam hteo jos samo je Keva rekla da trebao kuci i da cemo to uraditi neki drugi put.Stigli smo kuci ispricali sta je sve bilo u BG,stari se obradovao,a i ja kakve su mi se stvari desile.Dani su prolazili,a ja sam skoro svaki dan punio Kevinu picku.Jednom prilikom sam joj lizao picku vise od sat vremena,bila je presrecna.Ja sam je pitao dali bi mogla da mi popusi,nasta je odmah odgovorila sa ne!!!!!Nisam se bunio glavno je bilo,da sam jebo i to bogovski.Poceli smo da menjamo i poze,dok je jednom nisam pitao,da je jebem u Guzu,prvo se razmisljala,pa je rekla da jos nikada nije i tako to.Rekao sam da cu biti nezan da cu polako itd.Pristala je,ja sam nasao neku kremu,prvo joj namazao,rupicu,pa zavukao prst,pa dva dok se malo nije opustila.Polako sam gurac kurac i razdvajao joj guzu na pola.ispocetka je islo tesko,ali ja sam je pipkao za sise i picku i ona se skroz opustila tako da sam joj nabio Do Jaja u pravom smislu reci.kako je to bilo divota samo,kako je Keva zavolela,da se nabada u Guzu,postala je skoro zavisna od toga,da se svaki dan bar jednom izjebemo,Kevina Picka i Guza su bili bas razradjeni za moj kurac,Keva je bila mnogo sretnija,to se moglo videti po njoj.Jednom,sam joj tako rasirio picku,piska joj je bila mesnata,izlizao je i dvaputa izjebo,ona me je onako izmorena pitala,nebi bilo lose da trazis neku zensku,ja sam joj odgovorio:stace mi Kevo zenska kada imam tebe,nasta se ona nasmejala i rekla da,ali bi trebao naci da se zenis,prvo vojska Kevo pa zenidba.Uredu rekla je.Ta nasa jebacina je trajala oko godinu dana,a onda je dosao poziv za vojsku!!!!!!!!!!!
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows 2000
Browser
Mozilla Firefox 3.0.19
Porodične igre

U mojoj porodici sex je bio tema o kojoj se nije mnogo pričalo,jer je za naš narod to uvek bula tabu tema.Nikada nisam verovao niti razmišljao o temi incesta u porodici, sve dok moja mlađa sestra nije završavala srednju Školu i kada su sise počela naprsno da joj rastu.
Do te večeri nikada svoju dve godine mlađu sestru nisam posmatrao kao neku dobru ribu,već kao ”dobru” devojčicu i odličnu učenicu,međutim to veče kada je izlazila sa društvom obukla je fantastičan dekolte i njene sise su praktično kiptele iz njega.Nisam mogao da verujem šta sam video moja sestra je izgledala kao seks bomba,onukla je još i neke tesne crne pantalone iz kojih su se jasno ocrtavale tange.Kurac je počeo da mi se diže na rođenu sestru,čim je izašla iz kuće ušao sam u kupatilo i žestoko ga izdrkao.Celu noć sam mislio o njoj kad su joj porasle te sise,kako se brzo promenila,ali iznenađenja su tek predstojala.
To veče duboku posle ponoći stao je jedan auto ispred kuće, pogledao sam kroz prozor i video sestru kako se ljubi sa nekim dečkom.Nikada mi nije pričala da ima dečka,a sada onjednom neki i to u besnom autu.Izašla je iz auta,a ja sam se sklonio sa prozora da me ne vidi. Pokušao sam se da spavam,kad sam čuo da je ušla u svoju sobu,ali je ubrzo izašla i otišla u kupatilo.Želeo sam da je špijuniram dok je u kupatilu ali je ključ bio u ključaonici,tako da mi je ostala samo mogućnost da je gledam kroz prozor od kupatila.
Na prstima sam izašao iz kuće i lagano se popeo na stepenice sa kojih se iskosa video prozor koji je bio malo odškrinut,ali sam ga ja još malo rukama otvorio,a sestra nije primetila.Kada sam bacio pogled imao sam šta i da vidim, sestra je bila samo u brusu i tangama i gladala se ispred ogledala.Fantastične sise i fantastična guza,izvadio sam ga iz gaća i počeo ponovo da ga drkam. U jednom trenutku je skinula brus i oslobodila svoje sisurine,bile su predivne, držala ih je u rukama i gledala ih na ogledalu i nije imala pojma da je neko posmatra.Zatim je skinula i tangice i predivan crni žbun ukazao se pred mojim očima bio sam zaprepašćen i ubrzo sam svršio ko lud. Posmatrao sam je dok se tušita i u jednom trenutku je stavila svoje prstiće u pičkicu i počela da mastrubira prizor je bio fantastičan.
Kada je završila sa tuširanjem brzo sam se opet na prstima vratio u svoju sobu da me ne bi primetila.
Sutradan kada sam otišao u kupatilo u prljavom vešu sa pronašao njene tange i izdrakao se u niih,bio sam potpuno opčinjen njome,čak sam iz ključaonice izvadio ključ i stavio rezu na vrata da bi mogao da je gledam još ključaonicu.Nekoliko puta smo zajedno išli na kupanje, ja sam tokom celog dana buljio u njeno dupe i sise. Bio sam redovan svedok njenih tuširanja(kad je god postojala mogućnost za to,tj. kada roditelji nisu kod kuće ili kada spavaju). Počela je redovno i da brije svoju mačkicu,koja je izgledala fantastično,a i momci su se redovno smenjivali ispred kuće. Znao sam da je počela da je jebe,što se i po njenom ponašanju videlo,oblačila se sve provokativnije i ponašala se prilično slobodno.Morao sam poshitno nešto da preduzmem.
Bio je sparan letnji dan setra je na sebi imala kratni šorts i neku tesnu majicu koje je jasno očitavala njene sise. Nikoga nije bilo kod kuće,a seka je otišla da se tušira,to je bio povod za mene da zauzmem svoje mesto ispred ključaonice,gledao sam je celo vreme kako se tušrira i sređuje svoju pičkicu.kada je izašla,odmah sam ja ušao u kupatilo i žestoko se izdrkao.Kada sam izašao seka nije bila u dnevnoj sobi,potražio sam je po kući i video kako je legla da spava u svojoj sobi.Pošto je bilo jako sprano pokrila se samo tangom posteljinom,tako da je u jednom trenutno posteljinu malo zbacila i dupe u tangama je ostalo slobodno! Kakav prizor! Nisam mogao da se suzdržim i hrabro sam krenuo ka njoj,poljubio sam joj butine,malo tangu pomerio na stranu i video ljubičasti otvor koji sam počeo lagano da ližem,nije primećivala kako je ližem pa sam rešio svoj kurac da stavim u nju!
Skinuo sam svoj šorts i krenuo ka pičkici, polako sam ulazio u nju,kada sam ušao kolko sam mogao krenuo sam da je jebem,ali ona se probudila i uzvuknula:
”Šta to radiš”!?,a ja sam ko iz topa odgovorio:
”Zar ne vidiš jebem te”!!!
”Ti si lud, ja sam ti sestra smesta prestani ili ću da vrištim”!!! nastavlja ona
”Vrišti slobodno,ja ovo čekam godinu dana”, rekoh ja dok je držim za ruke dok se ona otima.Što se više otimala to me je više palilo.
”Prestani”!!!,vikala je plačući.
U jednom trenutku sam ga izvadio iz nje i počeo da svršavam po njenom telu,ona je uspela da se izvuče iz kreveta i pobegne.Ušla je u kupatilo i počela da plače,molio sam je da me pusti unutra da joj objasnim,ali nije bilo šanse.Izašla je tek kada su roditelji došli,posle dva sata.Bio sam u strahu da me ne izda,međutim nije,kada su je pitali što je plakala,odgovorila je da je to zbog dečka.
Uveče kada us svi legli otišao sam u njenu sobu s namerom da joj se izvinem.Kada sam ušao rekao sam:
”Izvini seko molim te,nisam mogao da ti odolim,znaš odavno ništa nisam pojebao,pa nisam tebi mogao da odolim i hvala ti što me nisi rekla mami i tati”.
”OK je bato,to je možda i meni bila opomena da se više ne oblačim ovako,mogu da zamislim kad sam rođenog brata napalila,šta li tek drugi momci misle o meni” odgovorila je ona.
Zagrlili smo se i poljubili,skuvala je kafu,i krenula je da priča o današnjem događaju.
”Nisam očekivala da ćeš da me napadneš,ali moram priznati da mi je bilo dobro,fino si me kresnuo, dobru karu imaš moram da ti nađem neku devojku da je puniš”!?
Nisam mogao da verujem šta priča,ali sam rešio da i jabudem perverzan:
”Seko u tebe je ušlo sam pola moje kare,toliko si mogla da primiš” hvalio sam sebe”
”Samo pola!” odgovori ona,
”Pokaži mi ga celog!!”
Odmah sam ga izvadio iz gaća i u punoj veličina ga pokazao njoj,bila je oduševljena.
”Bato jel mogu da ga pipnem????”
”Možeš”,odgovorih
Kada ga je uzela u ruku počela je da ga drka,a ja sam bio najsrećniji čovek na svetu.
”Želim ga celog,ap kud puklo da pullo”!!!
Brzo je skinula sve sa sebe,a i nije imala mnogo samo majčicu i obični crni brus i gaćice,bila je kao anđeo, krenula je da mi puši kurac i da se smeje kurvanjski.
Bio sam mnogo napaljen pa sam ubrzo svršio na tepih, ona je moju karu opet uzela u usta i ubrzo ga podgla.
U jednom trenutku je lagla na leđa i prstima pokazala za obrijanu pičkicu koja je imala samo mali trouglić da dnu.
Krenuo sam jezikom da joj obrađujem ribicu i bilo mi je mnogo lakše nego u toku dana kada sam joj to radio dok je spavala.
”Stavi mi ga celog batooooo!!!”,uzvuknula je,a ja sam polako ubacivao karu u nju,kada sam konačno ušao ceo krenuo sam silovito da je jebem,uzdahivala je glasno,a ja sam se plašio da ne probudi roditelje,koji su spavali,ne tako blizu sobi,ali ovo je moglo da se čuje daleko…
Menjali smo razne poze,prvo je ona bila na meni,pa sam joj jednu nogu podigao iznad glave i jebao je,pa kada su joj obe noge spuštene na boku itd. Bližilo mi se svršavanje, izvadio sam ga iz nje,a ona me je zamolila da ne svršim nego da se strpim još malo jel ga žei i dupetu. Automatski sam prihvatio njen predlog,i ona je izbacila svoju divnu pozadinu.Čmar joj je bio crven,krenuo sam da ga ližem,a ona me je zamilila da joj ga nečim namažem da bi joj lakše ušao, u fioci je imala šampon tamo da sam joj namazao bulju koja se sijala. Krenuo sam polako da ulazim u nju milimetar po milimetar,kada mi je rekla da se zaustavim krenuo sam da je silovvito jebem u dupe,ulazio je lako u nju,a ona je vrištala,a ja sam je držao za usta,u jednom trenutku sela mi je na kitu,tako da su njene siste bile ispred mene, uzeo sam ih u šake i počeo da ih mesim.
Kada više nisam mogao da izdržim izvadio sam joj ga iz dupeta i naredio joj da mi postavi sise jel želim da svršim na njima.Nije se mnogo protivila,već je počela da ga drka sisama,ubrzo sam svršio kao lud,počeo sam da je ljubim po celom telu.
Priznao sam joj da sam je nekoliko puta posmatrao do se tuširala,da sam joj se izdrako u gaćice,a ona se smejala ko luda i govorila:
”Ti si lud 100%,nikada te nisam primetila,svaka ti čast, znači ti si taj koji mi je krao gaćice,aaaa”!!!
Bio sam zbunjen tom njenom izjavom jer joj nikada nisam ukrao ni jedne gaćice,već sam se samo izdrkao i ostavio ih!
Bila je iznenađena time,pomislili smo oboje da je neki napaljeni komšija uzimao gaćice sa žice,ali nije bilo tako!
Ubrzo sam zaspao pored nje,kada sam se ujutru probudio video sam je kako mirno spaava,nisam želeo da je budim,već sam pogledao da li su roditelji budni,kada sam video da nema nikoga vratio sam se u svoju sobu.
Ovo je bio samo početak naših avantura,ako hoćete da vidite nastavak samo kažite!
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows 2000
Browser
Mozilla Firefox 3.0.19
Na ekskurziji u Beču

Nova mlada nastavnica engleskog jezika, Marina, od prvog dana školske godine svojom pojavom dizala je kurčeve većini učenika završnog razreda Gimnazije i izazivala zavist kod učenica, jer je izgledala lepše i jebozovnije od većine njih. Imala je 27 godina, dugu crnu kosu i savršeno telo koje je za vreme rane i tople jeseni „pakovala“ u diskretnu, ali tanku i tesnu odeću, ispod koje su se jasno ocrtavale grudi broj pet i lepo izvajana zadnjica. Veliki broj učenika imao je Marininu sliku u memoriji mobilnog telefona, a pred svaki čas komentarisali su kako se tog dana obukla i kako bi je tucali i odvalili od kurca.
Za takav poduhvat nije bilo prilike sve do kraja marta kada su sva četiri odeljenja Gimnazije imale matursku sedmodnevnu ekskurziju u Austriji uz obilazak Beča, Salcburga i Inzbruka. Pored četiri razredne profesorke, koje su odreda bile matorke pred penzijom, određeno je da na put krene i Marina, kao pomoć starijim koleginicama, a i zbog odličnog znanja nemačkog jezika. Ujedno, time ju je nagradio direktor škole za dobar rad u prvih šest meseci službe. Kada su saznali da na ekskurziju polazi i ona, učenici su bili oduševljeni i uveliko smišljali plan kako da u Italiji, pored svojih školskih drugarica, izjebu i zgodnu nastavnicu.
Marina inače nije bila u stalnoj vezi, ali je volela kurčeve i rado ih primala. Kao provincijalka sa skromnim primanjima u većem gradu, nije se ustručavala ni da ponekad uzme novac ili dobije neku uslugu za pruženi seks, ali je ipak pazila da sve to ostane dobro skriveno, jer je po zanimanju bila nastavnica i često se po ulicama, kafićima i diskotekama sretala sa svojim učenicima. Znala je da muški deo škole mašta o njoj i to na najprljaviji način, da je skidaju pogledom i drkaju na nju, ali joj sve to nije smetalo, naprotiv. Par dana uoči polaska, kada se na časovima pričalo samo o predstojećem putovanju, čak je i sama počela da im prepričava doživljaje sa svoje maturske ekskurzije od pre 8 godina i to sa prilično „vrućim“ detaljima, a na kraju razgovora podsetila bi momke da ponesu dovoljne količine kondoma, a devojke da na put ne kreću bez kutije anti – bebi pilula.
Budući maturanti su na put pošli u dva „dabl–deker“ autobusa, a Marina je u jednom od njih odmah sela na gornji nivo, daleko od dosadnih starijih koleginica, vozača i gledanja „Kursadžija“ i „Tesne kože“ preko autobuskog TV–a. Više joj se dopadalo druženje sa učenicima koji su bili samo 7 – 8 godina mlađi od nje, slušali istu muziku, pratili istu vrstu filmova i podsećali je na njenu ekskurziju u Pragu, kada se nije znalo ko koga jebe. Bilo joj je jasno da je nemoguće zauzdati gomilu od 40 momaka i 80 devojaka, od kojih većina nikad pre toga nije izlazila iz Srbije, rezonovala je da je bolje dopustiti im da rade skoro sve što hoće, ali pod kontrolom.
Na put su krenuli predveče a ujutru stigli u Beč. Prema programu, u tom gradu trebalo je da se zadrže dva dana i obidju lokalne znamenitosti, a posle večere bila je predviđena žurka u hotelskoj diskoteci. Naravno, učenici su na žurku pozvali i Marinu koja je ispred ostalih profesorki trebala da bude zadužena za red. Znala je da se na takvim proslavama, pored alkohola, konzumira i droga, i iako je bila sigurna da 95 posto njenih učenika to ne koristi, bila je na oprezu zbog onih pet posto koji su mogli napraviti velike probleme, pogotovo što su u inostranstvu.
Žurka je počela u 11 uveče i Marina je još sa ulaza izazvala divljenje maturanata. Obukla je tesnu mini haljinu sa dekolteom koji je otkrivao veći deo njenih „petica“, a za visinu od 170 cm, imala je i atraktivne noge. Sve u svemu, bila je za klasu ispred najlepše učenice i muški deo škole gledao je samo u Marinu. Brzo se opustila u tami diskoteke, uz cigarete i alkohol, sedela je sa nekoliko maturantkinja i vremenom su načinjale sve bezobraznije teme.
– Pušim od petnaestog rođendana, a vi, nastavnice, kada ste počeli? – upitala ju je jedna Tanja iz IV / 2.
– Hmm, tako nekako i ja, na letnjem raspustu pred prvi razred srednje škole. A ako me pitaš za cigarete, dosta kasnije, kada sam krenula na faks u Beograd – odgovorila je Marina, što je izazvalo cerekanje ostalih devojaka za stolom.
Nastavile su sa turama pića i čestim ustajanjem od stola na pozive mladića za ples. Sedam – osam različitih žestokih pića počeli su da utiču na Marinino sve slobodnije ponašanje.
– Ovaj Goran vaterpolista ima tako tvrd kurac, osetila sam mu izbočinu dok smo plesali malopre, a i dok smo se mimoilazili prošle noći u autobusu. Baš me zanima kakav je kao jebač? – prokomentarisala je u društvu tri devojke dok su nazdravljale viskijem.
– Odličan je! – uzviknule su sve tri istovremeno i iznenađeno gledale jedna drugu, ne znajući da je taj Goran tucao svaku od njih, posle čega su počele da se smeju, posebno kada im je Marina rekla da takve tipove treba svakodnevno upotrebljavati.
– Moje dame, konzumirajte ih koliko god možete, a svaka od nas za jedan dan može da bude sa mnogo više muškaraca, nego što oni mogu toliki broj žena da zadovolje!
Nije prošlo još mnogo vremena do kraja žurke kada se Marina odvojila sa Goranom koji je posle još nekoliko komplimenata na račun njenog izgleda, otvoreno rekao da želi da je pojebe. Mladić je primetio da je njegova nastavnica prilično omamljena alkoholom i znao da devojke u takvom stanju pristaju na sve. Marina se samo smeškala i jedva čekala poziv na seks, prosto je gorela i želela ga što pre, ali je te noći htela još više – bar dva mlada kurca.
– Može, ali u mojoj sobi i to sa još jednim tvojim drugarom. Od fakulteta pre godinu dana, nisam bila u prilici da pušim jedan kurac a da me drugi jebe – šapnula je Marina, posle čega je Goran pronašao svog cimera Milana i rekao mu da se spremi da kresne nastavnicu engleskog, umesto neku od školskih drugarica.
Oba mladića sviđala su se Marini i nije joj smetalo što su još u liftu počeli da je hvataju za sise i izvukli ih iz dekoltea a do vrata sobe, već su joj bili skinuli celu mini haljinu. Volela je momke koji preuzimaju inicijativu, a ova dvojica odmah su je bacili na krevet i svukli joj preostale delove odeće uz naredbu da im istovremeno puši kurčeve.
– Zgodna nastavnice, da budem iskren, od prvog septembra razmišljam o tome kako izgledaš sa mojom kurčinom u ustima – dahtao je Goran, dok je Milan oblizivao Marinu, od sisa preko pupka do vlažne pičke. Kurac mu je od same situacije bio maksimalno nadignut i nije joj više dao da mu ga puši, kako ne bi svršio pre nego što je bude jebao.
– Pa ni vas dvojica meni niste promakli od tada, mislite da ne volim mlade kurčeve koji mogu da tucaju do mile volje – mumlala je Marina sa Goranovom kitom u ustima, dok se Milan nameštao da se sjuri u nju i glavićem joj kružio oko pičke
– Opa, pa ti si već spreman, hajde onda, šta čekaš, ulazi u mene već jednom – uzviknula je Marina, gledajući kako ogromna kurčina klizi u nju.
Obojica su bili dosta snažniji od nje i Milan je bez problema počeo da je navlači na svoj kurac, dok je Goran i dalje uživao u Marininom umeću pušenja. Sviđalo mu se kako ga je obrađivala sa izrazom zadovoljstva na licu, posebno što joj nije smetalo kada je počeo da je snima mobilnim telefonom. Okom kamere prelazio je preko njenih oblina, pirsinga na pupku i dve tetovaže leptira na inače skrivenim mestima – jednog iznad pičke, drugog na guzi. Marina je bila potpuno omamljena alkoholom i prisustvom dvojice zgodnih mladića i nije se obazirala ni na šta drugo osim na njihove kurčeve. Bilo joj je ugodno dok se nabijala na Milana a u usta uvlačila Goranov kurac, naročito što su momci bili pravi lepotani koje je uspela da otme od njihovih drugarica. Tucali su je žestoko, kako je i volela, govorili joj da je najveća drolja u školi, što je njihova nastavnica bez sumnje i bila.
Goran je obožavao da svršava devojkama po licu i posle nekog vremena nije propustio priliku da Marinu isprska spermom. Nije se štedeo dok se praznio po njenim obrazima, čelu i usnama i gledao kako ona jezikom i prstima skuplja gustu tečnost i uz smeh govori:
– Mmm, ovo je za čistu peticu, a sigurna sam da imaš još toga!
Bilo joj je fantastično u društvu dva snažna mladića, imala je osećaj kao da je opet srednjoškolka ili brucoškinja, kada se tucala skoro svakodnevno i to često sa različitim muškarcima. Znala je da uživa, ali i da pruži zadovoljstvo jebačima. Pošto se Goran ispraznio, pažnju je posvetila Milanu koji se sve jače zabijao u nju i obuhvatila ga rukama oko vrata tako da je bukvalno lebdela na njegovom kurcu, iznad kreveta. Videla je da se mladić približava vrhuncu i kao kakva napaljena klinka rekla mu da želi da oseti njegovu spermu u sebi.
Milan je krenuo da svršava, maksimalno motivisan željom profesorke da bude napunjena do vrha. Marina je raširila noge što je više mogla i kurac je bio duboko u njoj. Mlad, snažan jebač izbacivao je mlazeve semena u njen grlić materice i sa uživanjem slušao kako na talasu orgazma govori da joj odavno nije bilo ovako dobro. Od siline Milanovog svršavanja Marina je jedva dolazila do daha i isprekidanim glasom pitala obojicu da li se neka njihova vršnjakinja bolje jebe od nje, na šta su se oni smejali i odgovorili da nema takve.
– Brate, ovo je bolje nego u pornićima, ti si je isprskao po faci, a ja sam je tako nafilovao da će do kraja ekskurzije samo skakutati – uzvikivao je Milan ne vadeći kurac iz Marine i zajedno sa Goranom milovao njene krupne sise.
Potom su svo troje ležali u krevetu, ali nastavnici Marini te noći još nije bilo dosta seksa. Odmah je prešla u klečeći položaj i počela da mladićima oblizuje kurčeve koji su brzo vratili pređašnju čvrstinu, a posle nekog vremena, pozvala ih je u kupatilo na tuširanje i nastavak jebačine:
– Hoću pravi sendvič, da me tucate sa obe strane dok nam se voda sliva niz kožu. I slobodno koristite svoju snagu, znajte da svaka devojka voli da oseti malo grubosti!
Ušli su svo troje u kadu i naizmenično se prskali vodom. Najzad, kada su klekli potpuno mokri, Marina je okrenula leđa Goranu koji joj je stavio kurac u dupe, dok je Milan ponovo uleteo u njenu vlažnu pičku, a usnama joj naizmenično ljubio sise.
– Zgodna nastavnice, vidi se da voliš da budeš jebana i opet bih da te napunim, samo me zanima da li si se zaštitila – pitao je Milan dok se silovito zabijao u nju i rukom joj prelazio preko stomaka, što je kod Marine izazvalo novi talas sladostrašća.
– Nisam stigla, jer ste se odmah bacili na mene, ali sam u neplodnim danima i slobodno svršavaj. Baš je lepo što si tako odgovoran i misliš na mene pošto si me već jednom napunio kao kakav mladi pastuv – smejala se Marina i videla da će obojica uskoro ponovo eksplodirati.
Najpre je osetila Goranovo seme, štrcnuo je u nju otpozadi i dodatno je pomerio prema Milanu. Marina je bila prilepljena uz Milana i ljubila se sa njim dok se Goran praznio svuda po njenoj zadnjici, kapi semena stizale su čak do sredine leđa.
Nije dugo čekala ni do Milanovog svršavanja, prethodno se bukvalno popela na snažnog mladića i željno primala spermu, dok je on licem zaronio u njene sise, stavljao ih u usta i govorio joj:
– Droljo jedna, napunio bih te i da znam da ćeš zatrudneti, ponašaš se kao priplodna ždrebica, misliš da ti nisam primetio kurvanjsku reakciju kada smo se mimoilazili u autobusu prošle noći. Moram da priznam da mi se još nije desilo da ovako obilno svršavam dva puta za sat vremena i nadam se da si zadovoljna kako smo te izjebali!
Marina je uživala osećajući kako je ponovo ispunjava Milanovo seme i prepustila se novom orgazmu u kojem nije mogla da kontroliše svoje ponašanje i reči. Uzela je dršku tuša i polivala vodom po grudima mladića koji je do poslednje kapi sperme ostao u njoj:
– Tako, samo me puni, mnogo sam nevaljala bila noćas i hoću da me kazniš onako kako najbolje umeš. A i ako uskoro osetim jutarnje mučnine i počnem da se zaobljavam, šta mi fali, dobila sam najbolji mogući genetski materijal od mladog i zdravog muškarca – vikala je i držala se za stomak sve dok Milan nije prestao da svršava u nju i izneo je na rukama od kade do kreveta.
Već je svanjavalo iznad Beča, Marina je obukla bade – mantil i ispratila momke koji su otišli da spavaju u svoju sobu uz dogovor da se ponovo nađu kada se ukaže prilika. Bila je umorna od žestokog seksa, opružila se na ležaj ali do jutra nije mogla da zaspi od razmišljanja da li je ipak zatrudnela. Znala je da neplodni dani nisu baš stopostotna zaštita, čitala je da sperma ponekad tek posle nedelju dana počne sa oplodnjom. Milana nije imala šta da krivi – zdrav, prav mladić iskoristio je priliku da je dva puta napuni i ako ju je napumpao, odgovornost je u najvećoj meri na njoj, pogotovo što je to i tražila od njega. Na ruku joj je išlo to što je bio kraj marta i bližio se kraj školske godine, pa i ako ostane u drugom stanju, to se neće primetiti do letnjeg raspusta.
Ujutru oko 9, na doručku, Marina je opet sedela sa tri maturantkinje sa kojima se prošle noći družila u diskoteci. Nije morala ništa da im govori, znale su da se tucala sa dvojicom njihovih drugara, ali nisu bile ljubomorne na nju. Samo su je pitale kako je bilo, na šta im je Marina odgovorila:
– Znaću tačno za devet meseci – na šta su sve počele da se smeju…
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows 2000
Browser
Mozilla Firefox 3.0.19
Detektiv

Moja djevojka Ana I ja smo u vezi vec 6 godina. Dosta se dobro slazemo u svim stvarima pa tako I u sexu.Posto nemamo stana vecinom se sexamo u autu. Ona kaze da to najvise voli da je pali dok s e jebemo u autu na nekom od parkinga. Medjutim , jednog dana doslo je do nesuglaica medju nama kraca svadja koja je rezultirala “zahladjenjem odnosa. Naravno nismo raskinuli ali nismo pricali par dana.Studiramo zajedno ona ima 20 god. Crnka veoma privlacnog izgleda. Nakon par dana sto se nismo culi drug me je zvao na kafu ali sam zelio prije toga da svratim u jedan trgovinski objekat koji se nalazi na periferiji grada I tu vrlo rijetko idem.Prolazeci pored jednog kafica video sam Anu kako sjedi u drustvo meni nepoznatog mladica.Pomislio sam da joj je neki rodjak jer ona inace ne izlazi s drugim momcima barem sam ja tako mislio,Posto smo tako reci u vezi jos od srednjoskolskih dana,ona se zgrozavala cak I na pomisao da ima nekog druga ili slicno a jos vise ukoliko je taj neko imao dobro auto bio sitiran I td.Zastao sam na trenutak video sam da je obukla mini suknju koju inace slabo kad oblaci,u kombinaciji s majicom koja je vise otkrivala nego pokrivala. Nisam mogao da vjerujem ali opet sam pomislio da ja to samo zamisljam da ona mene ne moze prevariti jer je uvjek djelovala tako nevino I uvjek se klela na ljubav. I taman kad sam pomislio da umisljam ustali su od stola I video sam da on inace krupan ali kako mi se ucinilo više deblji momak sa ocrtanim pivskim stomakom,drzi anu oko pasa a ona se samo smijala. Krenuli su ka izlazu ja sam odlucio da se sakrijem iza da vidim kuda ce. Drugu sam javio da nemogu stici na kafu jer je nesto vazno iskrslo.Krenuli su prema parkingu bio sam uzbudjen nekako sam se osjecao kao neki detektiv na vrlo vaznom zadatku. Tu je bio parkiran Mercedes bez krova ali sam mislio d ace ga proci medjutim on je prosao s druge strane I otvorio Ani vrata I ona je sjela u auto. Nakon sto je I on sjeo krenuli su ka izlazu iz grada tacnije prema jednom izletistu. Dosao sam nekako do auta I krenuo za njima medjutim ,nakon sto me je uhvatilo crveno svijetlo I par auta ispred izgubili su mi se iz vida.Odlucio sam da krenem da ih trazim vozio sam sporo jer nisam imao predstavu gdje da idem..Kroz glavu su mi prolazile razne sttvari..Gledao sam sa strana jer sam naslucivao da bi mozda negdje mogli parkirati auto da prosetaju il.sl U jednom trenutku spazih da je iza jednog sumarka puta parkiran auto. Parkirao sam malo dalje I pjeske izasao da me slucajno ko ne primjeti. Na par metara od mercedesa zacuo sam glasno uzdisanje.Prisao sam blize I imao sta vidjeti.Ana se na zadnjem sjedistu nabijala na kurac onog momka I glasno uzdisala..Sjeo sam u kraj I gledao hvatao ju je za sise grubo a ona se sve jace nabijala .Iznenada su stali cujem njega kako govori “izadji vani puno balis kurvo uprljat ces mi sjediste” ona ga je poslusala a on je naredio da stavi ruke na haubu I da se naguzi d ace jebati kao Kuju od zada. Nevoljko je pristala ali kao da nije imala izbora.Prvo joj je rekao da klekne I da mu ga oblize na sta je ona naravno pristala video sam je kako mu pusi ali on nije bio zadovoljan. Vidio sam da ima velik stomak I mnogo sala I da uopste nije bio neka prilika nisam ni sanjao da bi se ona mogla jebati s takvim likom. Bio sam uzbudjen nisam mogao razmisljati samo sam ostao da gledam—Naguzio ju je preko haube udario po supku dva puta I zabio joj jako na sta je ona vrisnula..Posto sam bio na oko 4 ili 5 metara cuo sam kad joj je rekao” sta je kurvo pali te Mercedes jel ?zeljela bih da se jebes u njemu Dobro mi je Ivan rekao da si kurva d ate pale auta samo ne znam kako nije onaj tvoj ovo primjetio vec. Ona je samo uzdisala jer ju je on sve jace I jace nabijao,,Tako kurvo sad se okreni zelim d ate jebem sprijeda ali pazi nemoj da nesto ogrebes moraces platiti okrenuo ju je naprijed tako da sam sada joj mogao I lice vidjeti.. Usao je u nju odmah jer je ona bila I vise nego napaljena..Tako kurvo budi poslusna a necu o ovom nikom pricati a ti hocu da budes uvjek tu kad mi zatrebas,jel tako?? Da da uh jebi me to je samo izgovorila dok ovaj nije izvadio kurac iz nje I naredio joj da cucne I da mu ga popusi sto je I ona ucinila stenjao je glasno..nakon sto joj je svrsio usta obukli su se I sjeli u atuo ostao sam tu jos neko vrijeme nisam mogao vjerovati sta se tu dogodilo…
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows 2000
Browser
Mozilla Firefox 3.0.19
Svadba

Imam 21 god i zivim u jednom provincijskom gradicu gdje se obicno nista ne događa.Ovo sto cu vam sad ispricati dogodilo mi se prije pola godine.Naime moja sestra se udavala.Puno ljudi uvjek netko dolazi a ja nikako da nađem prostora da ga bar izdrkam pa bio sam bas u bedu.A uvijek sam se palio na svoju sestru jos odkako je se pocela razvijati,imala je prelijepe sise mmm bas ono velike super i cesto sam puta drkao na nju zamisljajuci njene sise u svojim rukama bilo bi mi super.I taj dan sam posao u sestrinu sobu da je upitam nesto u vezi svadbe kad sam zacuo uzdahe iz njene sobe.Naravno da sam se prikrao i povirio.Nisam mogo da vjerujem svojim ocima stajala je naguzena a odtraga ju je jebavao nas prvi rođak.Samo mu je ponavljala samo tako jebi svoju dragu rodicu samo daj navali napuni me tom kurčinom,a mene je jos vise palilo kako je to tiho govorila da je nebi netko cuo.A ovaj je je razvaljivao koliko je god mogao dok se u jednom trenutku nije okrenuo i poceo joj drkati iznad usta a ona je sve poslusno kupila i gutala.Nisam mogao da dođem sebi nego sam brzo odjurio u kupatilo i svrsio kao nikada do sada.Bio sam van sebe.I tada sam odlucio da cu je jebati pod svaku cijenu.Nisam znao kako bi to izveo.Ali tu noc je bilo dosta ljudi kod kuce pa se dosta i popilo.Sestra je rano rekla da ide spavati a i ja sam se pravio da sam pijan pa i da ja idem leci.Pokucao sam na njena vrata i usao bas kad se ona presvlacila.Pitala me je sta zeli a ja sam joj odgovori da zelim nju.Ona to nije bila shvatila pa je me preupitala kako to mislim jeli trebam nesto a ja sam je vec uhvatio za njene prlijepe sise.Tada je skocila kao luda i pukla mi takav samar da mi se sve zavrtilo i pocela vikat dali sam lud da ce sve da kaze tati da nisam normalan i to.Ali kada sam joj rekao da sam vidio nju i rođaka danas i slagao joj da sam ih snimio na mob pocela je da place i da moli da nikome ne kazem.Rekao sam da neću nikom reci ali da ce morati da mi da da je jebem.Na sto je ona jos vise plakala i molila ma sve drugo osim toga.Nasto ja naravno nisam pristao nego sam samo htejo da je razvalim od kurca.A ona je samo plakala sve vise a mene je to jos vise palilo kurac mi je bio kao stjena.Izvadio sam ga iz gaca i ponudio svojoj seki da mi pusi.Ona je plakala i molila da to neradim ali ja sam joj uzeo lagano glavu i nebio na svoj kurac.Nisam izdrzao jednu sekundu a vec sam joj punio usta spermom svrsio sam nenormalno puno.Nisam htejo da vadim kurac iz njenih usta nego da guta i skoro sve je progutala.tada sam joj rekao da se neguzi jer moj kurac je jos uvjek bio čvrst kao stjena poslusala me je jer je vidila da nema fajde od toga da me moli i preklinje.Tada sam joj gurnu u tu predivnu mladu picku bio sam u raju i samo ponavljao tko te bolje jebe ja ili rodak ili tvoj buduci muz.ubrzo sam vidio da je pocela da uziva cuo sam to po njenim uzdasima nije vise to mogla da sakrije.tako sam je jebao jedno vrijeme i ponovo sam bio pred svrsavanje,Tada sam je zovnu da se okrene i da uzme moj kurac i izdrka sebi na te velike sise.Kako sam samo ponovo svrsio uzivao sam kao nikad to tada.Tada sam je ustao i poljubio rekao da se istusira i da se spremi lijepo jer se sutra udaje a isto tako da se navikne na moj kurac jer cu je jebati jos dosta puta i otisao sam sretan spavati znajuci da cu svoju sisatu sestru jebati jos mnogo mnogo puta…
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows 2000
Browser
Mozilla Firefox 3.0.19
Ponovo seks sa svastikom

Ukratko: Oženjen sam i živim srećno sa predivnom djecom i ženom. Magistar sam nauka, žena profesor engleskog i francuskog. Živimo dobro. Svastika Ranka doktor medicine mlađa od mene oko 14 godina. Oduzeo sam joj nevinost, na njenu želju, kada je bila maturant gimnazije. Od tada smo se u tajnosti strastveno jebavali punih šest godina, bez ikakvih posledica. Prije pet godina, mislio sam da je to poslednji seks sa mojom svastikom, bio je na nenaseljenom ostrvu Vido-Grčka. Ona se udala i od tada smo održavali prave istinske odnose kao da se baš nikad ništa nije desilo.
I evo opet, sve slučajno, kao na filmu,… nevjerovatno.
Ovog ljeta provodili smo godišnji odmor na jednom živopisnom jezeru u mojoj vikendici. Bili smo zajedno, dvije sestre i dva pašenoga sa djecom. Pravi odmor, priroda fantastična, smrče, topole, cvjetne livade, obližnje planine, dobra jela i vina, dobra jebačina sa svojim ženama, sve što treba čovjeku za opuštanje. Nevjerovatno, ali istinito ženu mi pozvaše samo na dva dana da bude prevodilac nekoj političkoj delegaciji koja dolazi iz Pariza. Kakva slučajnost, isti dan pašenog je morao otići u Beograd na dogovor u vezi izgradnje nekog objekta. Svastika i ja ostadosmo sami sa djecom. Ta noć je protekla bez ikakvog nagovještaja i pomisli na jebačinu. Svastika i ja, ujutro smo rano ustali i na terasi popili kafu. Mojoj kćerki koja je bila odrasla rekli smo da idemo do grada….da pokupujemo neke namirnice. Pošao sam sa svastikom u trgovinu. Kada smo prolazili dosta uskim i krivudavim putem obraslim prelijepim drvećem, pogledala me je istim pogledom kao prije dvanaestak godina kada je bila na maturi. Pravio sam se da ne primjećujem ništa. Ćaskali smo o svemu. Pokupovali smo namirnice i uz put mi Ranka reče: »Ajde zete da častiš jedno pićance, djeca još spavaju…« Pošli smo u jednu nama poznatu kafanu, napravljenu od balvana i okićenu lovačkim rekvizitima. Popričali smo malo o životu i prošlosti i ušli u kola.
Ranka me je toliko napalila da mi se kurac digao kao da mi je 25 godina. U odnosu na ranije kada je bila nježna, vitka, netaknuta, božanstvena, rijetke ljepote, idealno građena, sada je bila zrela žena, elegantno popunjena, očuvana i izazovna. Rekla mi je otvoreno »Hoću da me jebeš, onako kao što si me poslednji put izjebao u Grčkoj« Malo sam usporio, pogledi su nam se sreli i odmah se izvan puta parkirao. Pošli smo malo uz brdo i stali pored jednog bukovog stabla. Hvatali smo se i ljubili se do iznemoglosti. Skinuo sam joj gaćice, podigao haljinu visoko, uhvatio za guzice i podigao je. Ona me je vješto kao nekada obgrlila sa rukama oko vrata, s nogama iznad kukova i natakla se na tvrd kurac koji samo nije eksplodirao. Sva srećna, proširenih zenica i malo suznih očiju uživala je u jebačini. Naslonjen na drvo, u dosta teškom položaju držao sam moju svastiku i uživali u nezapamćenoj jebačini. Izgovorila je «Svršavaj u meni, nisu opasni dani…« Sasuo sam sve što sam imao u vrelu pičku moje svastike, a njeni jecaji odlijegali su daleko, kroz šumu. Presrećna i sva kao na nebesima zagrlila me i tiho progovorila: »Bilo mi je predivno isto onako kako mi je bilo na grčkom ostrvu Vido…«. Obrisala je spermu što joj se slijevala niz butine i prošaptala: »Zete, ja te zaista volim…Ne mogu bez tebe…Moj muž je zaista dobar, dobar tata, ali sa njim ovo ne doživljavam.« Odgovorio sam joj da moramo paziti djecu i porodicu.
Neznam šta će biti, ali i ja sam Ranku zavolio. Čujemo se svakodnevno. Ponekad se, doduše rijetko potucamo, živimo sa svojim porodicama. Niko nije znao niti zna za našu jebačinu. To skrivamo flegmanski, prefigano i inteligentno. Pitam se dokle !?
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 224 225 227 228 ... 398
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 06:15:07
nazadnapred
Prebaci se na:  
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.087 sec za 15 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.