Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 13:59:24
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 7 gostiju pregledaju ovu temu.

>> Pitate se gde su nestale galerije devojaka? Kliknite ovde! <<

Vazno: Molimo vodite racuna o ponasanju na ovom delu foruma i procitajte nova pravila sex foruma!

Idi dole
Stranice:
1 ... 221 222 224 225 ... 398
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Erotske price  (Pročitano 26575469 puta)
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows 2000
Browser
Mozilla Firefox 3.0.19
Prijateljstva i seks - II dio

Bližila se nova godina 2004 i tada,se poslednjeg radnog dana u godini u firmi i u našem sektoru organizuje malo druženje svih zaposlenih.tako je bilo i tada i u vrlo prijatnoj atmosveri se ćaskalo o mnogo čemu pa su i odnosi bili prisniji i pokazivale su se poneka simpatija.Krišom smo uneli malo alkohola tek toliko da se nepiju samo sokići.Mnoge dame su podnosile a neke i nisu alkohol.Posle određenog vremena krenuli su kući i svi su se pozfdravljali i čestitali novu godinu izljubili,organizovali se i krenuli kući.Goran je uz put pokupio Tanju koleginicu iz sektora i povezao je što nije promaklo Vesni koja je bila pomalo ljubomorna.Tanja je bila čedna žena,koju je muž biznismen zapostavljao a ona je izgledala božanstveno za svoje godine.Bila je neku godinu starija od Gorana i bili su dobri prijatelji.Tanja je predložila da svrate u neki lokal ali na nekom skrovitom mestu i Goran je tako i učinio otišli su u jedan lokal i ušli i tanja je poručila žestoko piće ali kada je to učinila joj jednom pa još jednom Goran je video njenu nameru da se napije i to ga je prilično zabrinulo,razmišljajući o posledicama kada dođe kući mužu koji je i onako kinji.Pošli su kući i Goran je video da je tanja pijana i razmišljao je šta da uradi.Setio se da je njegova rođaka koja je otišla u banju a živi sama ostavila njemu ključ od kuće u kojoj živi.Odneo je Tanju do auta i odveo je tamo.Uneo ju je u stan i stavio na trosed u dnevnom boravku.Ulazeći u kuću videle su ga komšije njegove rošeke i malo se našalile neznajući šta se dešava.Goran je otišao doterase i kada se vratio na sred sobe tanju kako stoji gola.Imao šta i da vidi tanja je imala idealno telo kao da je 10 godina mlađa ni trunke sala osrednje velike ali ćvrste sise i kao saliveno dupe.Odeća je bila trazbacana.Tanja je prišla Goranu i počela da ga skida dok je on bio u šoku šta da ardi bojeći se polsledica po tanju ali i po sebe jer je za njenog muža čuo da je čovek sa vezama u vlasti i teške naravi.Pustio je kao hipnotisan da ga tanja skida i uskoro je bio go sa dignutim kurcem koji je Tanja obrađivala ustima.Tanja ga je gurnula na trosed a i sam se klatila prilično pijana.Sela je na njegov kurac i skackalaa njeno dupe je bilo kao gumeni odbojnik i u sobi su se mogli čuti samo uzdasi i škripa troseda.Goran joj je rekao da nema kondom ali mu je ona skoro bezbrižno što je rezultat stanja u koje je bila da nesvrši u nju zbog sigurnosti ali da su joj oni dani prošli.Dugo su ostali u tom položaju,nakon određenog vremena su ustali i promenili položaj tako da je Tanja klaknula na trosed i naslonila se na naslon a on je joj je prišao od pozadi i gurno joj kurac u pičku,dokse Tanja odupirala rukama od zid i glasno stenjala.Posle određenog vremena Goran je osetio kako se tanjina unustrašnjost steže a u isti momenat je je osetio da mu se bliži vrhunac što je i ona osetila, izvukao je kurac iz nje i ustao a ona se u tom momentu okrenula prema njemu i on je zađmurio i prineo kurac i štrcnuo spermu po njenom telu,sisama i vratu.Goran je seo na trosed da se odmori i i čuo je kako tanja nekuda odlazi i ubrzo čuo neko zveckanje i zvuk iz pravca kupatila,posle nekog vremena izašla je i Tanja i kada je ušao u kupatilo video flašu konjaka i čađu na osnovu čega je naslutio da je Tanja nastavila da pije.kada je izašao Tanja je naišla i oni su vrlo brzo prešli put od predsoblja do spavaće sobe a budući da su bili goli došlo je do reprize seksa .Budući da je Goran već jednom svršio sada je postojao rizik da Tanja zatrudni čak i da nesvrši u nju ali Tanja se na to nije obazirala,Legla je na krevet i raširila noge koje je digla na Goranova ramena a on je nastavio tamo gde je stao.Po nogama koje su mlitave skoro padale s njegovih ramena mogao je da vidi koliko je pijana i van sebe.Polsle nekog vremena je osetio da će svršiti i izvukao je kurac iz Tanje pre toga pustivši da njene noge ovlaš padnu s njegovih ramena.Kao da je ovaj put još više ko nikada do sadsa svršio po njonom stomaku,sisama licu čak i po čelu a ona je to samo razmazala po telu.Pijana zaspala je na njegovom ramenu,i spavala jedno 2-3 sata kada se naglo trgla,nije mogla doći sebi od utiska.Budući da je i Goran zaspao ona je polako ustala i otišla do kupatila da se spremi.Goran se probudio i video da Tanja nije u krevetu i čuo šum vode iz kupatila.Ubrzo je Tanja izašla iz kupatila obučena i samo je ćutala.Zamolila je Gorana da je odveze blizu gde stanuje i da je tamo ostavi kako je on i učinio.Kada je izlazila iz kola zamolila je Gorana da o onome što se desilo nikome ništa nepriča i da to ostane njihova mala tajna izašla iz kola i otišla kući.Posle par dana javila se porukom da sve u redu.
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows 2000
Browser
Mozilla Firefox 3.0.19
 Prijateljstva i seks - I dio

Priča koju ću ispričati je tačna i obostrano potvršena.i možda će biti i u nekolo delova.Uglavnom svi akteri su moji poznanici sa kojima sam u razgovoru mogao da nekada lakše nekada teže da izvučem potvrde priča drugih aktera,ali sve treba uzeti sa rezervom,svako će odlučiti sa kolikom.

Goran moj drugar je bio službenik u jednoj firmi u kojoj sam i ja radio dugo godina.On je osoba koja je u neke situacije i varijante upao što bi rekli sasvim slučajno jer se našao u određeno vreme u na određenom mestu.Sa njim je u istoj kancelariji radila Vesna žena koja je bila starija deset godina starija od njega koja ,i koja je na početku karijere bila njegov mentor i osoba sa kojom je najviše delio redni prostor i radne probleme u okviru sektora u kome su bili zaposle još nekoliko kolega i koleginica,koji su smešteni u ovu priču.

Pre nekoliko godina ekipa iz našeg sektora je predstavljala firmu na nekim susretima firmi,na kojima ja zbog obaveza nisam prisustvovao,iz iste branše i tada su se napravile neke šeme koje su se kasnije razvile u ozbiljnije veze.

Naime nekoliko meseci kasnije u leto 2003 godine ekipa iz firme je rešila da ode na izlet u proširenijem sastzavu negoli je to bilo na susretima.Krenuli su Goran,Vesna M.,Danijela,Milan,Radovan,Ljilja,Miroslav,Radmila,Branislav,Tanja,Mirko i Dragana,Danijel i Vesna P., Radmila,i još nekoliko ljudi iz drugih sektora ali je čudna slučajnost bila da su svi bili u parovima mada je u firmi i u sektorima odnos muškaraca i žena bio pola-pola.

Na izlet su otišli pokraj obližnje reke koja je imala rukavac na kome je bila plaža i neke kafanice.Posle određenog vremena,pekao se roštilj i ljudi su se zabavljali i kada je sve malom utihnulo pao je dogovor da Goran,Vesna M.,Milan,i Danijela odu čamcem koji će Goran pozajmiti od prijatelja koji drži čardu niz reku na neku usamljenu plažu čisto da prekrate vreme.Milan i danijela su bili u nekoj vezi koja nije bila tajna.Posle dvadesetak minuta stigli su na jedan deo plaže koji je bio 3 kilometra od mesta gde su bili na izletu.Milan i Danijela su krenuli da razgledaaju taj deo poluostvrceta a Goran i Vesna su ostali sami,ali ne kao u firmi nego bukvalno u sami,jedino su Danijela i Milan bili tu u blizini.Malo su i oni krenuli da vide okliknu i odlučili da tu postave peškire i da legnu dase sunčaju.Vesna je tada skinula svoju letnju haljinu i ostala u dvodelnom crnom kupaćem kostimu koji na njoj stajao kao saliven.Imala je male grudi i vrlom malo sala na stomaku i malo oblije dupe.Vesna M. je bila majka troje dece,i žena koja je izgubila muža pre nekoloko godina u saobraćajki,pa je od tada bila malo slobodnija.Kidisala je ona i na gorana ali on tome nije pridavao pažnju,ali sada kada su ostali sami samo u kupaćim kostimima na Goranu,tj njegovim kupaćima se video utisak,jer mu se kurac prilično digao.Vesna je to primetila i instiktivno je prišla i uhvatila ga rukom za kurac preko kupaćih da bi ih potom svukla i uzela u u ruku kurac koji je začas postigao punu dužinu od 17-18 cm.Goran koj je otkopčavao grudnjak i tek tada se moglo videti da njene grugi nisu toliko velike koliko utisak su davali ulošci na korpicama.Skinuo joj je i gaćice i dalo se videti njeno dupe koje je imalo dve polulopte poput delije lopte.Počeli su da se ljube,a nedugo zatim vesna je kleknula i počela da puši Goranu kurac koji je do tada polako drkala rukom.Potom ga je uhvatila za ruku i pošli su prema peškirima.Nisu marili što su mogli da naiđe neko nepoznat, naiđu Milan i Danijela ali opravdano tako je i bilo ali malo kasnije o tome.Vesna je iz pederuše koju je nosila izvadila kondomi vešto ga navukla Goranu na kurac.Goran je legao a Vesna je sela na njegov tvrd kurac okrenuta licem ka njemu,poskakivala je kao kada jahač poslakuje na konju kojeg kroti,uvijajući se i oslajanjući rukama na njegove grudi,da bi ga u jednom momentu strasti počela strasno ljubiti.Polse nekoliko minuta su promenili pozu Vesna se naguzila i oslonila lakotovima a Goran je svoju kurac ponovo uronio u njenu uzanu pičku što je bilo čudno u odnosu na njen jebački staž i troje rođene dece.Goran je sve brže i snažnije ulazio u nju,a ona je sve glasnije artikulisala i nadjačavala pljeskanje njenog dupeta i Goranovog pivskog stomačića.Opet su promenili pozu i Vesna je legla na peškir podigavši noge na Goranova ramena a Goran je llegao preko nje i opet je ušao u nju prilično naglo što je izazvalo njen krik koji se mogao čuti prilično daleko.Nakon nekoliko minuta o njegovom izrazu lica moglo se videti da se blići vrhuncu u jednom momentu je izvadio kurac iz nje skinuo kondom i prilično obilno svršio po sisama ,vratu i licu a deo sperme se završio u kosi.Vesna je ustala pogledala okolo i uptila se do obale da bi se umila i oprala spermu sa sebe,a zato verme Goran je skupljao svoju odeću i kada je pogledao u pravcu Vesne koja se naguzila spirajući spermu sa sebe ,od tog prizora kurac mu se ponovo digao.Sa strepnjom je posegao za vesninom pederušom i brzo izvadio kondom i navukao ga na ukrućeni kurac i brzo se ustremio ka ka Vesni koja ga nije ni primetila i uhvatio je za kukove i zabio joj silovito kurac u pičku.Vesna se prenerazila jer je bila iznenađena i jedva se održala držeći se za čamac koji se ljuljao ali i zbog misli dali je Goran navukao kondom što joj je prvo izletelo iz usta,a kada joj je potvrdio bilo joj je lakše.U ovoj pozi je trajao ceo seks ali je zanimljivo bilo da ih je na tom mestu i u toj pozi mogao videti bilo ko,ali oni se nisu obazirali nego su nastavili.Ubrzo je Goran osetio da mu se bliži vrhunac i izvadio je kurac iz njene pičke,skinuo kondom i svršio joj po leđima i po kosi.Vesna se onako izmorena stopoštala u plićak i kada se podigla probala je da sa sebe spere ostatke sperme,a i Goran je sišao i oprao svoj kurac i malo se osvežio i brzo su istrčali i obukli se i taman tafda su se pojavili Milan i Danijela pogledali su se i ćutali a razlog je bio sledeći.
Kada su se odvojili od Vesne i Gorana,Milan i danijela su otišli malo dalje ali su tačno znali da je razlog seks.Brzo su se skinuli i Danijela je pokazala svoje srednje velike sise koje su stajale čvrsto,malo veće dupe zbog širokih kukuva,i tek vidljivi stomačić sa malo naslaga sala dok je kod milana ta naslaga vidljivija kao i kurac oko 20 cm koji je stajao čvrsto.Milan je legao na ćebe Danijela je pušila njegov već tvrd kurac a on je prstima nadržio njenu pičku.Posle odrešenog vremena Danijela se namestila tako da se oslonila šakama o tlo i da ju je Milan jebao s guza.Milan je radioo kao mašina ubadao a tišinu su prekidali samo pljeskanje nenog velikog dupeta i Milanovog stomaka.Prilično dugo su bili u ovoj pozi a taadaa su ustali i Milan je lagao a danijela ga je zajahala,i videlo se da su tandem u seksu jer je seks trjao prilično dugo.Ostali su i Danijela se uhvaltila ta jedno oblićnje drvo a Milan joj je gurnuo kurac u pičku i nastavio da ubada.Bližio se vrhunac i videlo se to po Milanovom licu,i on je to rekao Danijeli koja mu je rekla da koristi spiralu i da može svršiti unutra što je Milan obilno učinio i u mlazevima napunio Danijelu.Ustali su obukli se i potražili Vesnu i Gorana i vratili se i pridružili ostalima koji nisu ništa primetili ili bar nisu pred njima komentarisali.Goran mi je posle izvesnog vremena ispričao šta se desilo a i Vesna se poverila jednoj prijateljici koja je to meni ispričala a priče su bile prilično kompaktne i ja sam ih napisao.
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows 2000
Browser
Mozilla Firefox 3.0.19
Uskopica kolegica

“Dobro jutro. Marina (pseudonim), drago mi je.”, reče mi dok se njena nježna šaka gubila u mojoj u znak pozdrava i formalnog upoznavanja. Iako sam predhodne noći dobrano popio, a još kasnije zaspao, glava mi se razbistrila od spoznaje da sam dobio novu radnu kolegicu, koja stoji tu ispred mene, a o čemu naravno nisam imao pojma. Ja sam se glupavo osmjehnuo i dao klup komentar kako mi je drago da sam dobio tako simpatičnu kolegicu, i da ću se potruditi da joj adaptiranje na novom radnom mjestu bude što ugodnije. Naravno, sa svojih 25 godina pojebao bih sve živo, pa mi je kroz glavu odmah prozujalo kako bi dobro bilo pojebati i ovu guzlatu pičku ispred mene, za koju sam kasnije saznao da je od mene starija nekoliko godina. Od dana upoznavanja, odnos između mene i Marine je bio drugarski, ali sam koristio svaki momenat da joj dam do znanja da me privlači. Inače, radi se o pički od 27-28 godina, sa povećim dupetom, ali tako izvajanim da ga na regiji nema, osrednjim sisićima, taman u šaku da stanu, ne pretjerano lijepom facom, ali izrazitim seksipilom. Kroz svakodnevne razgovore sam saznao da je ona u nekoj labavoj vezi, ili više njih, dok sa ja bio u već ozbiljnoj vezi sa djevojkom. Kroz svu našu komunikaciju, bezazlene šale i flert, kao i njene tematike o ljubavnom žiovu, moj subjektivni sud je bio da voli kitu i da je dobra jebulja. Nakon nekog vremena dogovorili smo i zajednički izlazak na kome smo se dobrano nacugali, ali osim malo fatačine u autu ništa se konkretno nije desilo. Nakon toga, cijelih godinu dana smo bili više nego u hladnim odnosima, ni sam ne znam zašto, možda zbog mog revolta što je nisam povalio, ali tako je bilo. Elem, jedne prilike na poslu, tokom više nego neobaveznog razgovora između nas dvoje, u glavu mi je došla ideja da ju ponovo pokušam pojebati. Bez imalo ustručavanja, počeo sam joj šupljirati kako me povrijedila svojim postupcima, kako ja već godinu dana prema njoj imam emocije, skrivene doduše, kako to više ne mogu držati u sebi i tak dalje, na šta je ona iznenađeno, iskreno ili ne ne znam, reagovala u smislu da sam joj to prije trebao reći, da je ona mene smatrla ženskarošem i da me zato ignorisala i sl. U krajnjem, dogovorili smo se da dođem do nje na kafu, jer je sama stanovala u stanu, kako bi navodno porazgovarali o nama. I da, naravno da sam rekao da je veza između mene i djevojke toliko labava da je pitanje dana kada ćemo prekinuti. Dogovorenog dana, spicanio se, jednom izdrkao kurčinu kod kuće kako bi bio spreman za jebačinu zbog koje sam i išao kod Marine, i uputio se put mjesta u kome je stanovala. Dočekala me u uskoj trenerci koja je ocrtavala njenu sočnu pičkicu i majičici na bretele. Pila se kafica, dimilo se, vince, neobavezna priča. Njeni folovi su bili kako se ne može opustiti sa mnom tek tako, pa ne znamo se dovoljno, bla, bla, bla. Samo po sebi došlo je da padne poljubac, nakon čega je nastala opšta fatačina i žvalenje. Kurac samo što mi nije iskočio iz farmerica. Lagano sam je ljubio po vratu i gornjem dijelu leđa od čega se stresala, očigledno joj je godilo.Iz majice sam joj laganu izvadio sisu i počeo žvalaviti po ukrućenoj bradavici, dok me milovala po kosi i lagano uzdisala zabacujući glavu. Jednom rukom sam kružio po pičkici preko trenerke, a njenu šaku stavio preko ukrućene kurčine kako bi ga osjetila. Uzela me je za ruku i povela u spavaću sobu, gdje sam legao na leđa na velikom bračnom krevetu. Polako mi je ljubila torzo, otkopčavajući kaiš, i iz gaća je izletilo mojih 17 cm mesa. Lagano ga je drkala, pa ga dotakla usnama i oblizala jezikom, gledajući me kao prava kurva. Vidjela je da uživam, pa ga je zdušno počela pušiti oblizujući ga jezikom, što me dodatno popaljivalo. Pomogao sam joj da se skine, nakon što mi je svukla hlače, bokserice i majicu. Opkoračila me i namjestila vrh glavića na svoju uzavrelu pičkicu, lagano se spuštajući na njega, propraćajući sve dubokim uzdahom. Kurac je jedva ulazio iako je bila potpuno mokra, nisam mogao da vjerujem da ima tako usku pičkicu. “Aaaahhh!!”, uzdahnula je kad joj je ušao cijeli, i poečlo zdušno da se nabija. Ja sam je stiskao za oble guzove i žvalavio po sisama, povremeno joj uvaljujući jezičinu u usta. “Dobro jebeš, dobro me jebeš!!”, govorila mi je uspaljeno dok je primala kurčinu u svoju usku pičkicu. Opet kažem, nisam mogao vjerovati da žena od 28 godina, koju je jebalo ko zna koliko kurčeva, ali sugurno, ima tako usku pičkicu, što me još više popaljivalo.Nakon njenog jahanja na kurcu, prešli smo u misionarksu pozu, koja mi je odgovarala, jer sam mogao još jače da je jebem. Svaki put kad bi joj se u pičkicu zabio do jaja, izbezubljeno bi me pogledala uz glasan uzdah “Ahhhhh!!”, i ono uvlačenje vazduha kroz zube karakteristično za uživanje u jebačini, proizvodeći zvuk “Ssssssssss!!!”. Vidjelo se da voli kitu, da zna uživati u dobrom kurcu. Kako bi je što bolje rasturio, digao sam joj noge na moja ramena, a ja stao u čučanj, nastavljajući rasturanje njene pičkice. Ovakav način i tempo su joj očigledno odgovarali, što je potvrdila glasnim uzdasima i vikom:”Toooooo ljubaviiiii, aaaaahhhhh, jeeebbiiiii meeee, faaaaakkkk, faaaaaakkkk!!!!” Glavu dajem da su komšije sve čule, ali boli me kurac, niko me ne zna, živim odatle 30 kilometara. Počela je da stišće pičkicu, znao sam da joj dolazi orgazam, što se ispostavilo tačnim.”Saaad, jačeee, toooo, toooo, aaaaaaajjjjj, svršavvaaaaaaaaam!!!”, drečila se dok je iz njene sad već rasturene pičkice bukvalno prskalo, žena je svršavala za poželiti. Izvadio sam kurčinu iz nje, a sve je bilo poprskano njenim sokovima. “Sve je mokro”, reče umiljatim, i pomalo iznemoglim glasom, onako kroz blaženi smiješak. “Nema veze, okreni se da te guzim, da i ja svršim” rekoh joj. Namjestila se na ivicu kreveta, tako da sam mogao stojeći da je guzim. Ispred mene su bili njeni toliko poželjni guzovi. Lagano sam joj zabio kurac u još uvijek mokru pičkicu, držeći je rukama za uski stručić, i počeo je jebavati. Znao sam da u ovoj pozi ne mogu dugo tucati, posebno tako usku pičkicu. Istvoremeno sam je jebavao i gledao u zidno ogledalo pored kreveta. Slika je bila izvanredna, kao iz porno filmova. Nekoliko puta sam je šakom lupio po guzovima, sviđalo joj se. Počeo sam jače da je jebem i osjetio da mi se približava orgazam. Izvadio sam kurac iz pičkice, a ona se okrenula sjedajući na ivicu kreveta, dok sam ja stojao. Drkao sam kurac i sperma je pošikljala po njenim sisama. “Aaaahhhhh, toooooo, toooooo, aaaahhhhhhh”, derao sam se svršavajući, lijepeći je vrelom, gustom spermom. Ona je digla glavu i uvalio sam joj jezičinu u usta, dok je ona spermu razmazivala po sebi. Prava jebulja, vidjelo se. Te večeri se nismo više jebavali, ali je ona još jednom svršila drkajući pičkicu preda mnom, a i meni je popušila i izdrkala kurac. Bilo je fenomenalno. Nakon toga smo se pojebali još oko 10-ak puta, što u mom, u njenom autu, u njenom stanu, fatačili se po poslu, bez jebačine doduše. Nekoliko puta sam i svršio u nju uz predhodni dogovor da pije antibaby pilule. Svaka jebačina je bila zadovoljstvo za sebe. Sve je postalo besmisleno kada je ona shvatila da ja neću raskinuti sa djevojkom. Posle te spoznaje smo se još jednom pojebali, meni je jasno da uživamo jedno u drugom, više i ne radimo zajedno, ali prvom prilikom ćemo se opet neobavezno pojebati, u to sam siguran. U svakom slučaju, jedno divno iskustvo!
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows 2000
Browser
Mozilla Firefox 3.0.19
Samo za dame

Drage dame, budući da u ličnim pričama su uglavnom perverzije raznih vrsta, odlučio sam da pokušam da se obratim svakoj ponaosob jednom sasvim običnom pričom, a vi ćete mi reći koliko sam uspeo u tome! Dakle, ovo je samo za tebe, da, baš za tebe!
Pomislio sam, kako bi bilo da te ja probudim? Napolju hladno…vetar zviždi ravnicom i skida ono malo lišća na retkom drveću…vatra u tvojoj sobi se uveliko igra senkama na zidu i tiho pucketa trudeći se da te ne probudi…ti si se ugnezdila u velikom krevetu prekrivena teškim, starinskim perjanim jorganom. Skoro pa si se pokrila preko glave. Uživaš u spavanju, vidi ti se na licu, toplo ti je i udobno. Lagano podižem bakin prekrivač i puštam tvoj slatkasti miris van skloništa…skoro da nemaš ništa na sebi…polu-providna spavaćica do ispod guze, a i ona se malo zadigla usled užitka spavanja…ovako kada te gledam rekao bi da imaš lepe snove. Ne brini, neću ih prekidati. Zavlačim se pod jorgan kod tvojih nogu…uh kako lepo mirišeš…težina prekrivača me priljubljuje uz tvoje vrelo telo…promeškoljila si se usled prohladnog vazduha koji ti je pomazio butine kada sam se uvlačio, ali si nastavila da spavaš…ispitivački spuštam poljubac tik iznad kolena…čekam…ništa…samo je vetar napolju nastavio svoju pesmu…par centimetara prelazim jezikom…i dalje ništa…mmm kako si ukusna…nastavljam ovu skrivenu igru sada smelije…i svaki pedalj tvojih vrelih butina prelazim jezikom na gore….mmm poješću te….slast te je naterala da se još malkice promeškoljiš i otvoriš mi put ka cilju…vatra iz kamina me je bodrila i pojačala pucketanje suve bukovine…osećam neodoljivi miris tvoje ženskosti kako me zove…”ovde sam…još malo gore…uzmi me…probaj me”…miris je postao izazivački…mami me…zavrtelo mi se u glavi od zadovoljstva…ubrzano dišeš…tvoje medjunožje vrišti “dodji…dodji” propinjem se lagano i približavam usta na ulaz…ispuštam vreo dah direktno u rupicu sa milimetarske razdaljine…i odmah zatim duboko udahnem…mmm…smisao života se svela na to! Osetio sam neopisiv miris žene…tvoj “lični” miris…i on me zove, želi mene, hoće da ga ja upijem, da ga potpuno prihvatim…ne odbijam…samo uživam u trenutku…približavam se, a pokreti tvojih kukova te odaju. Budna si. Spuštam jezik lagano…opijen sam potpuno…vetar se utišao samo na trenutak kako bi ja, pod debelim pokrivačem, mogao da čujem tvoj slatki uzdah zadovoljstva! Nastavljam da skupljam sokove sa tvog izvora strasti, lagano i pažljivo, da mi ni jedna kap ne promakne…podrhtavaš od zadovoljstva, voliš to! Uživam u gozbi, a ti si glavno jelo, potpuno si mokra…moj mekani jezik sudara se sa tvojom najintimnijom tajnom i sve mi je dozvoljeno…vrtim jezikom i puštam sokove da se prelivaju preko njega…vetar se potpuno zaustavio, a vatra je ubrzala pucketanje, baš kao i ti disanje…uživate zajedno, plamen te u potpunosti prati…izlivaš zadovoljstvo po mojim usnama, a ja ga vredno skupljam i ne dozvoljavam da mi nešto promakne…mmm…nektar bogova…sada već glasno uzdišeš, a kukovi su potpuno poludeli….nabijaš se na moj nemirni jezik i sama odredjuješ sa kog mesta ću pokupiti užitak…vatra gromoglasno lomi bukovinu i kao da se takmiči sa tvojim uzdasima koji se mešaju u tišini noći…uhvatila si me za kosu i sada jako diktiraš tempo…ostajem bez daha daveći se u lepoti tvog mekanog cveta i nektara koji proizvodi…ubrzavaš tempo i pod debljinom prekrivača čujem kako ravnomerno i glasno dišeš…prihvatila si igru plamena iz kamina,iako već znaš da ćeš ti pobediti…stežeš mi glavu butinama, osećam na jeziku oluju koja se sprema, podrhtavaš kao u transu….ubrzavam tempo i za trenutak me jako stežeš i rukama i vrelim butinama…pomislio sam “počinje oluja”… pogrešio sam… smak sveta je nastupio, ništa više nije bilo važno, vreme je stalo pod udarima tvog moćnog orgazma…sokovi su se kao reka izlili puneći mi usta, nisi me puštala, samo si me još jače stegla…srkao sam tvoj nektar i sav umazan tvojim zadovoljstvom nastavio sam da radim jezikom…ponovo si eksplodirala…vatra se potpuno povukla pod udarima tvog zadovoljstva…urlala si dok te je nesvestica hvatala…nisam se zaustavio, toliko si ukusna da sam sve uredno nastavio da skupljam….i konačno vulkan je potpuno proradio, erupcija je bila toliko jaka da si se u konačnom grču toliko stegla da sam ostao bez vazduha…a krik tvog zadovoljstva je pobedio sve zvukove u prirodi tog trenutka, svi su te slušali i zavideli ti! Naglo si se opustila i utonula u udobnost starinskog kreveta…dok je erupcija i dalje trajala…potpuno si natopila čaršav i dušek… tri puta vezano…drhtala si od zadovoljstva i umora…povukla si me na gore i zagrlila jako, poljubio sam te onako mokar od tvojih sokova i nežno spustio ruku na venerin breg koji je sa ostatkom tvog tela podrhtavao…vrti ti se u glavi i ne shvataš da ti je na stomaku nešto tvrdo što jako pulsira u ritmu mog srca…koplje spremno za nastavak akcije…nasmešio sam ti se i poljubio te u vrat…..vulkan će tek proraditi večeras……. :-*
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows 2000
Browser
Mozilla Firefox 3.0.19
Službeni put

morala sam na službeni put u drugi grad… pozdravila sam se večer prije sa sinom i mužem jer sam rano ujutro imala let… iskreno, jedva sam čekala da mi se ukaže prilika za putovanjem u drugi grad jer sam se tako mogla naći sa svim prijateljima s faxa… posebice s bivšim dečkom s kojim imam čudnovate odnose… godinama bez razgovora i komunikacije, a onda smo se prije par godina počeli dopisivati… svakim danom sve češće i češće, svakim razgovorom sve opuštenije i opuštenije… a onda su počeli razgovori o nekim sexi temicama i igricama, ko šta voli i kako bi htio da ga se jebe… gdje, zašto, kako, s kim…. kroz te naše razgovore puno je toga saznao o meni, iako je masu toga znao i otprije jer smo se sexali na raznim mjestima, što mi u braku pomalo i fali… opisivala sam mu gdje bi se sve htjela sexati i u svim pričama on je bio moj glavni jebač…
na putu sam trebala biti dva dana, pa sam ga obavijestila da dolazim… da odvoji neko vrijeme i za mene, da popijemo piće… uglavnom, nazvala sam ga čim sam došla i rekla kad mi seminar završava i da sam nakon toga slobodna… rekao je da će se javiti čim završi s poslom…
čula sam telefon kako zvoni dok sam se tuširala i razmišljala da li bi se uopće trebala naći s njim… jer znala sam da me sama misao na njega pali do ludila, a kamoli da mu se nađem u blizini… nisam se stigla javiti na telefon, a i bolje… neka malo pričeka…
kad smo se napokon čuli, dogovorili smo se da ćemo se naći u centru grada, jer će me do tamo dovesti jedan drugi prijatelj, još iz osnovne škole s kojim se imam naći nakon 20 godina kako se nismo vidjeli…
u dogovoreno vrijeme sam došla na sastanak u pratnji školskog kolege… upoznala sam ih, malo smo svi popričali a onda smo se bivši i ja uputili na piće… kad smo sjeli i naručili, on pivo a ja neki koktel, rekao mi je da lijepo izgledam… kako i ne bi kad sam se cijelo popodne uređivala za ovaj trenutak… sjedili smo tamo oko dva sata, pričajući o svemu i svačemu, prisjećajući se fakultetskih dana, prijatelja i ludorija koje smo prolazili tijekom tog bezbrižnog perioda života… a onda mu je zazvonio telefon, javio se i kratko razgovarao… nakon toga me pitao da li želim da odemo na neki tulum… pristala sam jer sam htjela što dulje biti u njegovom društvu… sjeli smo u auto i zaputili se doma… naravno da tamo nisam nikoga poznavala, što i nije bilo loše, mislila sam u sebi, bar će on više vremena provoditi sa mnom… ali ispalo je totalno drukčije… čim smo došli, otišao nam je po piće i rekao da od svih tih ljudi poznaje samo nekoliko njih… nakon toga sam ga postupno izgubila iz vida… osjećala sam cijelo vrijeme njegovu prisutnost u prostoriji, ali nikako da mi uđe u vidokrug… za to vrijeme neki se momak pojavio kraj mene, i tako smo započeli razgovor… pića su mi se u ruci samo smjenjivala a sa svakim novim postajala sam sve pijanija… u glavi mi se već lagano vrtilo, na usnama titrao onaj blago blesavi osmjeh polupijane žene…
u jednom sam trenu krenula prema wc-u, da se umijem i popravim šminku, da malo dođem sebi… moj novi prijatelj je pošao za mnom… čim smo zamaknuli za ugao, uhvatio me za guzicu i počeo me stiskati uza zid… ja sam se protivila… ne previše… godila mi je pažnja pa makar i skroz nepoznate osobe… gurnuo me na zid, i grubo počeo gnječiti sise… ja sam se opustila i prepustila nepoznatim rukama… cijelo popodne palila sam se mišlju kako ću se jebati s bivšim, a sad me tu stišće neki neznanac… nema veze, glavno da ja dobijem svoju dnevnu porciju jebačine…
dok mi je ovaj lizao lice počela sam lagano klizati niz zid prema dolje, otkopčala sam mu hlače i iz gaća izvadila polunabrekli kurac koji me lagano udario po licu… uzela sam ga u ruku, navukla par puta kožicu gore-dole, i strpala ga u usta… počela sam ga pušiti cijelo vrijeme zamišljajući 18 cm mog bivšeg… ovaj je bio manji, tanji, čudan sav nekakav… ali je bio kurac… a trenutno mi je jedino to i bilo važno… pušila sam ga čučeći ispred njega dok sam se drugom rukom dirala po klitorisu… nakon nekog vremena, primio me za kosu i lagano počeo nabijati svoj sad već očvrsli kurac u moja usta… a svaki put kad bi mi ga zabio duboko, moja glava je lupila po zidu… nikad nisam imala ništa protiv malo grubljeg sexa… dapače… a onda me povukao prema gore, raširio mi noge i prstima mi prelazio preko pičkice… dražio mi je klitić preko gaćica, grubo ga trljajući…žvalili smo se ko budale, slina nam je curila niz bradu…
a onda sam negdje iz daljine čula da me neko zove… kad sam se okrenula vidjela sam svog bivšeg i nekog njegovog prijatelja… gledao me kao da me prvi put vidi… prvi put me vidi da se žnjaram s nekim drugim a da to nije on… nabacila sam izazivački osmjeh tipa “to si mogao biti ti”, odlijepila se od mog novog prijatelja i napokon otišla u wc… čula sam bivšeg kako kuca na vrata koja nisam odmah otvorila… nakon višeminutnog nagovaranja pustila sam ga unutra i vratila se sređivanju sebe… gledala sam ga u ogledalo, okrenuta leđima… nije znao šta da radi, gledao me u čudu…
okrenula sam se prema njemu, sjela na rub kade, malo raširila noge i pozvala ga sebi… kada mi je prišao, stavila sam ruku na nabreklinu njegovih hlača i počela ga gnječiti… primio me za kosu i tako je držao da bi me mogao bolje vidjeti… napokon sam mu otkopčala hlače, spustila ih do koljena i isto napravila s njegovim boxericama… u ruku sam primila njegov kurac, tako tvrd i čvrst, a tako mekane i nježne kože… polako sam mu se počela približavati usnama… širom sam otvorila usta i lagano ga počela lizati vrškom jezika… cijelog sam ga oblizala dok je on gledao šta radim… a onda sam ga halapljivo počela gutati, gurati u dubinu svog grla… on je počeo ispuštati zvukove zadovoljstva… kroz nekakvu maglu čula sam ga kako govori “kako dobro pušiš! kako to vrhunski radiš!”… a u sebi sam mislila “znam, a ovo ćeš pušenje pamtiti do kraja života!”…
držeći mi kosu, sad se i sam počeo nabijati u moje grlo, ali radio je to s nježnošću iako i s nekom dozom grubosti… dok se on nabijao, moje su se ruke igrale s njegovim jajima… čula sam ga kako glasno i ubrzano diše… znala sam da mu neće trebati još dugo pa da svrši po meni… zato sam još malo više raširila noge, približila ga sebi držeći ruke na njegovom oblom dupetu, i cijeli kurac smjestila u svoja usta… zadržala sam ga tako nekoliko sekundi a on je u trenu ostao bez zraka…
“svršit ću… čuješ me??? svršit ću!!!” i u tom trenu sam se sama nabila nekoliko puta na njegovu prekrasnu kurčinu i u trenu osjetila toplinu u svojim ustima…
svršavao je kao lud, kao da se nije sexao danima… mjesecima ili godinama… kao da mu je ovo prvi put…
kad je svršio, ostao je tako stajati ispred mene, gledajući me odozgora i misleći da je gotovo… pogledala sam ga, progutala svu njegovu spermu, oblizala usnice, skupila noge i nevinim glasićem upitala: “zar misliš da smo gotovi?”
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows 2000
Browser
Mozilla Firefox 3.0.19
Prva prava jebačina - I dio

Do tada je moje seksualno iskustvo bilo ograničeno na povremenu jebačinu s nekom od studentkinja iz doma, obično u okvirima neke od jadnih mladalačkih veza… I što je najgore u te djevojke sam se zaljubljivao, naivno i dječački vjerujući da je ljubav ta na kojoj jedna veza opstaje a da je seks samo nešto što se podrazumijeva. Koji konj zar ne? Ipak ispričaću vam kako se sve to promijenilo, iznenada, da mi je čak dugo vremena trebalo da shvatim da stvari više nijesu niti će ikada biti iste. Bio sam klasični knjiški moljac, jurio sam prosjek, rokove, dok bi drugi odlazili kućama za vikende, ja sam ostajao da učim, da spremam ispite. Tako i tog januarskog roka. Dok su ostali otišli kućama ja sam s rijetkim studentkinjama koje su u gradu imale jebače ostao u domu, ali da učim. Spremao sam sociologiju kulture, dosta dosadno štivo, ali štivo koje se kod i danas aktuelnog sociologa svega i svačega moralo znati napamet. Uprava je u međuvremenu isključila grijanje, tako da sam bukvalno skoro svo vrijeme provodio ispod ćebeta i ustajao samo kada sam morao da jedem ili popušim cigaretu. Sve u svemu atmosfera za manastir a ne za studentski dom. Dani su prolazili, a da ne vidim više od nekoliko osoba dnevno. I to su bile ili kuvarice i serverke, portiri i dvije studentkinje sa mog sprata koje su u gradu imale dečke.
I tada, jedne noći dok je sat lagano otkucavao oko 10 sati začuo sam tiho kucanje na vratima, a zatim sve jače. Pomislim ko li je i ne odlažući knjigu otključam vrata. Pred njima Dejana, tada apsolventkinja književnosti, mršava smeđa djevojka, atraktivna i uobražena, čak drska u kontaktu sa ostalim studentima. A moglo joj je i bit jer je već otkako sam ja u domu imala za momka lokalnog mafijaša, punog love, dobrih kola i svega što to prati. Sad je s dosta dosade na licu stajala pred mojim vratima i tražila upaljač. Nije čak rekla ni dobro veče. Ja se na trenutak zbunim, dodam joj upaljač i ona s zapaljenog cigaretom bez i hvala ode hodnikom. Vratim se i nastavim da čitam, a onda nakon dvadesetak minuta ista priča. Dođe, pokuca, zapali cigaretu i pođe. I nakon 20 minuta isto s tim da je uzela upaljač i kazala vratiću za desetak minuta…
Proslo je i pola sata, meni se pusilo, probao sam da nastavim da čitam drzeci u ustima nezapaljenu cigaretu. Ne ide. Ma neću sad da idem da trazim upaljač. A puši mi se… I ustanem, pođem do vrata njene sobe, pokucam, ne čuje se ništa, još jednom-isto. Gurnem kvaku i uđem, ona sjedi za stolom i šminka se, samo u bade mantilu, blijeska joj butina i ne okreće se čak ni da pogleda ko je ušao.
-Upaljač ti je na stolu, zapali i vrati ga gdje si ga našao.
Sasula mi je to s takvom arogancijom da sam izašao kroz vrata njezine sobe crven kao rak. Pa šta ona zamišlja da je. I ono što me je još više iznerviralo je bila činjenica da sam uradio baš onako kako je rekla. Sljedeću cigaretu sam popušio paleći je s vrha opuška od prethodne. Tako i treću. Sat na katedrali je otkucavao ponoć i taman kad sam se spremao da ugasim svijetlo čuo sam je kako odlazi s frajerom niz hodnik. U život!
Ništa od cigarete pred spavanje pomislio sam i navukao ćebe bliže grlu. Ali san nije dolazio na oči. Misli su mi se vrtjele na svaku stranu i na kraju sam ustao i stavio sebi kafu u električnu džezu. Nastavio sam da učim i tako do kasno u noć, a onda sam začuo korake na hodniku. Vratila se u svoju sobu i gotovo da sam potrčao da tražim svoj upaljač. Cigareta mi je zaista bila veoma potrebna. Zakucam na vrata ništa, opet ništa, i opet gurnem kvaku a onda šok. Ne obazirući se na mene skidala je haljinu preko glave i ostala samo u vešu tu pred mojim očima. Onda se okrenula i kazala s činilo mi se neopisanom nadmenošću:
-Uzmi jebeni upaljač i briši! opet sam je poslušao, uzeo upaljač i izašao kroz vrata, a onda je u meni nešto puklo. Pa ko je ona pizda joj materina! Vratim se onih desetak koraka nazad, otvorim vrata, a ona navukla na sebe gornji dio pidžame i sjela da skida čarape. Šta ćeš sad!? – po prvi put sam u njenim očima primijetio iznenađenje. Ne možeš sa mnom tako… – htio sam još nešto da kažem, ali ona se tako cinično zakikotala da sam ja samo uspio da stegnem pesnice.
Da nećeš da me biješ? ili jebeš? – pitala je i dalje ne prestajući da skida čarape, jednako cinično. Beži, bre, nemaš ti za to muda… -odgovorila je sama sebi jednako cinično. A onda je u meni nešto kvrcnulo. Zgrabio sam je za ramena, jednim potezom joj pokidao dugmad na pidžami i našao se lice u lice s njenim sisama. Bile su lijepe, velike, podignute i tako bijele. Zastao sam i sam zbunjen svojom reakcijom, no đavo kao da joj nije dao mira, promrmljala je gledajući me pravo u oči: Ajde frajeru…!
I tad je definitivno kvrcnulo u mojoj glavi. Zgrabio sam je u naručje, ugrizao za vrat, podigao joj jednu nogu do svog struka i onako preko pantalona je nabio k sebi. Jauknula je ali se nije ni pomjerila, umjesto toga dobio sam šamar, vreo i glasan. Podigao sam joj i drugu nogu i navalio je na sto. Počupala me je za kosu i ugrizla za vrat. A onda sam otkopčao jednom rukom svoje pantalone i pustio ih da padnu dole a drugom strgao njene gaćice. Moj kurac je već pulsirao kao lud, ali iznenadjenje koje sam doživio dotakavši njenu pičku bilo je nešto što me je potpuno raspametilo. Bila je potpuno mokra, njeni sokovi slivali su mi se niz prste, i u čuđenju sam zaključio da je ona već jednom noćas jebana, da se niz moje prste slijeva njen sok pomiješan sa sjemenom drugog muškarca. Nabio sam joj ga ludački, skoro da sam i sam osjetio bol i nastavio da ubadam sve jače i jače, sve brže i brže… Pička joj je bila vrela, uska, uprkos kurcu koji je prethodno primila… Čini mi se da sam svršio za nepun minut, a ipak sam osjećao vrhom svog glavića da mogu još, da me svaki novi prodor u njenu mokru i vrelu pičku tjera da nabreknem još više. To ju je zbunilo, vidio sam da s nevjericom prima nastavak. I kad sam počeo ponovo da hvatam ritam, da jako ali lagano nabijam svoj kurac u nju po prvi put te noći ugledao sam u njenim očima tračak poštovanja pomiješan s željom koja kao da joj je tek sad nadolazila. Istina prvi put skoro da je bilo i silovanje, sad osjećao sam da se lagano namješta da joj što udobnije uđe. Znao sam da će trajati i nijesam žurio, ali osjećao sam da je izluđuje kada ga milimetar po milimetar lagano izvlačim a onda jako ali lagano nabijam do jaja. Počela je da diše ubrzano, držeći glavu na stranu i prebacivši ruke iza nje, a ubrzo i da vrišti, sve glasnije i glasnije. Onda kako je to i mene palilo sve više i kako sam sve žešće ulazio u nju prebacio sam joj jednu nogu preko ramena, i rukom koju sam oslobodio uhvatio je za bok i nabio s merakom do kraja. Jeknula je čini mi se da probudi grad i nogu mi stavila oko vrata. Onda je sama tamo prebacila i drugu i rukama me zgrabila za bokove. Osjećao sam da se bližim vrhuncu i jednako divljački kao i ona mene nabio je na svoj kurac. Nekoliko posljednjih trzaja pred svršavanje kao da je poludjela. nabij mi ga nabij mi ga … To To , tooooooo…….. I muda i muda mi nabij, jaoooooooo. Svršili smo istovremeno.
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows 2000
Browser
Mozilla Firefox 3.0.19
Prva prava jebačina - II dio

Nakon noći s Dejanom sve se promijenilo. Naš seks u januarskoj noći je ostao tajna koju smo čini mi se s jednakom upornošću krili i ona i ja. Ona u strahu od gorile s kojim se viđala, a ja u strahu od njega i od djevojke s kojom sam tada izlazio. Ipak, varnice su uvijek postojale pri svakom susretu. Mogao sam da ih vidim i u totalnom mraku, no držali smo se i dalje strancima a i gužva studentskog doma nije ostavljala prostora za neki slučajni i skroviti susret. Seks s djevojkom s kojom sam izlazio postao mi je dosadan, nametnut i sve češće sam ga izbjegavao. Onda je došao kao neminovnost i raskid, i konačno sam se osjećao nesputano. Rasterećen sve češće sam bacao poglede na druge žene i pokušavao da im se približim ali na žalost nekako me nije htjelo. Onda kad sam se najmanje nadao pojebao sam jedinu ženu u domu na koju nijesam obraćao pažnju. Smiješno, a istinito. Bio je već april. Tih dana sam drkao, spremao ispite i išao na predavanja. A onda jednog jutra sam se uspavao posle naporne noći ispunjene čitanjem i preslišavanjem. Probudila me Zora, čistačica pedesetih godina, koščata, olovno plavih očiju i naboranog lica, mirišući na mentol žvaku. Ali kako me je probudila? Našla me je skoro golog s nabudženom karom koja samo što nije izvirila iz gaća. Mahinalno sam posegnuo za plahtom iako sam znao da je prije nego me prodrmala imala vremena da ga dobro odmjeri.
Ne boj se mali gledala sam ja i većih!- rekla je kroz smijeh i namignula.
A gdje to?- upitah tek nešto da kažem, mada sam znao da je baš nju pratilo ogovaranje da voli kurac i da voli da se pohvata s momcima iz doma.
Još si ti zelen, reče kroz smijeh i uputi se ka korpi za smeće u uglu sobe. Usput dok ju je praznila zavrcala je dupetom, a potom lagano se okrećući k meni obliznula usne i nastavila: Dobar kurac je kapital! Vrijedi više od svake diplome…
Provocirala me je vidio sam, i godila mi je ta njena igra. Upitam je: A koliko vrijedi ovaj moj?
Sad pune bešike ni cigar duvana. Kad isprazniš bešiku tek će da se zna. Jasno mi je stavila do znanja da ne pokušavam ništa a nisam mogao da otrpim. Ustao sam, navukao farmerke i zakopčao šlic, a onda joj odlazeći prema kupatilu dobacio preko ramena. Briši prije nego što se vratim jer ćeš bit jebana…
Naravno da nije otišla. Zatekao sam je skinutog radnog mantila, raspuštene kose iz kike koju je nosila dok bi čistila… U trenu sam dok su nam se pogledi susretali znao da ćemo se pojebati. Zaključao sam bravu za sobom, prišao i stavio ključ od sobe u gaće. Iznenadila me je kojom brzinom mi je svukla farmerice i kako ga je halapljivo strpala u usta. A pušila ga je nekako s žarom, kao da joj je prvi put, nespretno zubima povredjujući obod glavića i s vremena na vrijeme zagrizla bi ga cijelog gotovo do bola. Osjećao sam da ću svršiti, ipak sam predugo bio bez žene, ali ona je to već i sama osjetila i u trenu ga izvadila. dohvatio sam je za ramena, izdigao joj dupe na kasetu, a zatim joj zadigao suknju. Gotovo da sam osjećao bol dok nijesam uletio među njene noge. Zapahnuo me miris zrele i vrele pičke i od tog trenutka za mene nije postojalo ništa drugo. Strpao sam joj ga i ne zastajući počeo da je tucam dok smo se svo vrijeme gledali oči u oči. Isprva blago, pa sve jače crvenilo udaralo joj je u glavu, ali začudo bila je veoma tiha, i tek je po faci moglo da joj se vidi da se bliži orgazmičkom grču. To me je palilo još više i nabijao sam ga kao nikad do tad. Kad sam osjetio da svršavam pokušao sam da ga izvadim ali Zora me je s iskustvom prave kurolomke navukla nogama još bliže sebi i meni je samo preostalo da je napunim spermom koja je nadolazila u kratkim i brzim mlazevima.
Desetak minuta kasnije iskrali smo se kao lopovi iz sobe, a već sjutradan ponovili isto. Dolazila je svako jutro, obično kad već svi pođu na predavanja, tiho, šireći svježi miris mentola, voljeli bi se bezglasno i odlazila bi noseći moju spermu u sebi kao kakav trofej, u inat mužu pijanici i ženskarošu, kako je sama kazivala. No, ta erotska veza za koju sam mislio da je tajna koliko i prolazna bila je uzrok niza kasnijih dešavanja koja su potpuno promijenila moj život.A otkrila je prva Dejana, potrudivši se da to sazna i ostatak studentskog doma. No, to je neka druga priča…
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows 2000
Browser
Mozilla Firefox 3.0.19
 Prijateljstva i seks - III dio

Budući da je preduzeće bilo u zoni izvan grada,Goran je često povezao kolege iz firme do posla ili sa posla.Sa njim je na posao putovala je Radmila a ponekoad još neko od kolega ako nema svoj standardan prevoz.radmila je imala muža kome je ona bila druga žena i sa njim je imala dete.Goran i ona su bili kolege koje su radile zajedno u sektoru ali ne u istoj kancelariji.Ona je bila otvorena i bez dlake na jeziku.Ona je radila zajedno u kancelariji sa Tanjom.Jednom prilikom Goran je otišao na gradsku plažu i tamo je sreo koleginice iz firme koje su same ili sa decom tamo bile,gde se sa njima kurtoazno pozdravio.Gledao je da izbegne Vesnu M. koja svaku šansu za seksom jedna čekala.naišao je pokraj Rade i nenog sina i Tanje koje su bile na plaži.Tanja je izgledala izazovno u crnom izazovnom dvodelnom kupaćem kostimu čiji su trouglići na donjem delu pokrivali njene sise.rada je pre udaje bila malo jača a li je nakon porođaja ostalo njeno veliko dupe,dok joj je stomak bio ravan bez sala,ali kao da je malo omršavila.Bila je u nekom dvodelnom plavom kupaćem kostimu.Sa njima je bila Radina sestra ( to sam saznao tek kasnije).U jednom momentu Tanja se sagla i naguzila a Rada je prokomentarisala da ju je Goran video i u boljoj pozi,i ona je pocrvenela kao paprika.Goran je produžio ali ga je mučilo kako je to Rada saznala.Kada su se posle odmora vratili na posao vrebao je momenat da to sazna ali nikada nije bio nasamo niti sa jednom od njih.
Kad su krenuli kući pre ulaska u automobil Goran je radi rekao da mu se čini da je malo omršavila,našta ga je ona pitala jer joj dupe manje?Malo ga je iznenadila takvim odgovorom i u priči koja se razvila ona joj je rekoa da postoje tri načina da se upozna neka osoba našta je ona dodala da osobu koju želiš upoznati moraš i jebati.Goran ju je pitao dali je mislila nešto konkretno sa time ona mu je rekla da je rekla što je mislila i da izvuče zaključak,i Goran ju je pitao dali to znači da je za seks sa njim i odgovor je bio potvrdan.Goran je smišljao gde sada otići rođaka u čiji stan je vodio Tanju je kući.Rada mu je rekla da nema slobodan prostor i da vozi na periferiju gde ima prostora i gde se često odlazi na izlete ili kada oženjeni i udati imaju potrebe za tim.Poslala je poruku mužu da ode po dete u vrtić jer ona ima obaveza i ugasila telefon.Goran je bio iznedađen ali je postupio kako mu je rekla.Doli su tamo i otišli na jedno skrovito mesto.Goran je zaključio da Radi ovo nije prvi put ali mu to nije bilo bitno.Pošto su bili u automobilu prostor se bio skučen,ali se rada svoje odeće veoma brzo oslobodila i prepla na skidanje Gorana koji je za tili čas bio go i sa podignutim kurcem koji je ona stimulativno nadražila par puta rukom,a putom da počela pušiti dok je on prtima nadraživao njenu pičku.On je ostao u sedećem položaju a ona je sela na njegov već tvrd kurac koji je prosto uleteo u njenu pičku.Često su menjali poze ili je bila okrenuta leđima ili licem prema njemu.Na posletku su zauzeli pozu tako da je ona legla na sedište a on je podigao noge na njena ramena i gurno joj kurac u njenu komotnu pičku i ubadao kao mašina.Osetio je da mu se bliži vrhunac a to je osetila i Rada i rekla mu je da svrši unutra,budući da ima zaštitu što je on sa rezervom učinio,jer navodno ima obaveza u gradu i nesme se osećati i biti ulepljena od sperme.Goran je zaključio da joj sve ovo nije novina mada je slušao priče o njoj i kolegi Radovanu i još jednom kolegi i sad mu se to činilo vrlo verovatno.
Nekoliko dana niti u odlasku i povratku sa posla niti u firmi imali mogućnost da pričaju o onome što se desilo.Posle nekoliko dana na povratku sa posla Rada ga je zamolila da svrate do stana njene mame kako bi pogledao šta je sa šporetom jer mu je rad sa stujom bio hobi.Nesumljajući on je pristao.Otišli su do stana,a aauto je parkirao ispred zgrade.rada je izašla i rekla mu da sačeka par minuta i da zatim dođe do stana čiji mu je broj rekla.malo mu je nešto bilo čudno ali je prećutao i uardio kako mu je rečeno.Izašao je koji minut kasnije zaključao auto i krenuo put stana.Kada je došao do stana pozvonio je i ušao u stan u kome nije naprvi pogled bilo nikoga.Kada se okrenuo rada je bila na nekoliko metara od njega i već je bila bez košulje koja je stajala prebačena preko fotelje.Ona je prišla i bez časenja počela da skida Gorana počevši od košulje,prešavši na pantalo ne iz kojih je uz njunu pomoć ispao prilično ukrućeni kurac.Ubrzo se oslobodila i svojih pantalona,gaćica i grudnjaka i uhvatila Gorana za ruku koji je bio u nekom transu i kao hipnotisan išao za njom dok je ona vrckala svojim velikim dupetom, što je uzrokovalo da njegov kurac postane toliko ukrućen da je bio spreman za dejstvo.Ona se ušavši u sobu koja je bila njena devojačka soba dok se nije udala stala ispred kreveta i okrenula se tako da je ukrućeni Goranov kurac stajao u visini njenog stomaka koji je bio ravan.Uhvatila ga je rukon za kurac sela na kraj ležaja i počela da drka a zatim i puši njegov već ukrućeni kurac.Nije puno trebalo i Goran je iz njenih usta izvađani kurac ,posegnuo ga je kao njenoj pički.Rada je legla na krevet i on je legao prteko nje i gurno joj kurac u već vrelu pičku.Sve brže je ubadao i vadio kurac iz njene pičke,a ležaj pod njima se uvijao a opruge su svirale kao sinfonijski orkestar.Ustali su i ona je zauzela takvu pozu da ju je on jebao od pozadi i svoj kurac joj je ponovo još silovitije gurao u pičku ,posle desetak minuta počeo je da trza i sadržaj sperme je istresao u njenu utrobu.rada je ustala i otišla do do kuhinje iz koje je došla sa ćašicom žestokog pića koje je iskapila na eks i sipala drugu čašu koju je takođe popila.Uzela je odelo i počela da se oblači i tada je prišla goranu koji je ustao i dupetom ovlaš okrznula njegov kurac što je imalo za reakciju da mu se kurac počne dizati.Prišao je Radi koja je počela da se oblaši počeo ponovo da je svlači.Ona je rekla da nesmeju ostai dugo ovde jer će se u skorije vreme njena mama vratiti.On nije mario za to i povukao ju je na sebe ona se oslobodila gaćica i grudnjaka,ali se ubrzo i kod nje izgubio strah i strepnja od maminog povratka.rada je zajahala Gorana priličnom žestinom ali kao da je požurivala.Ubrzo je ustala i sela na njegov kurac ali je sada bila okrenuta licem prama njemu i tako se u toj pozi jebačina odvijala prilično dugo.Od žara jebačine nisu ništa primećivali,a Goran je osetio da će ubrzo svršiti i rada je usla sa njega on je poskočio i sadržaj sperme ispresao po njenom telu,sisama,a u tom momentu je njena mama Žana pojavila se na vratima.Nije bilo potrebe da se bilo šta objašnjava.Koliko je čudno gledala iznenađena prizorom toliko je kao ukopana gledala u Goranov kurac koji je podrhtavao.Umesto prekora počela je da se oslobađa odeće,a budući da je radu rodila veoma mlada još je bila u formi,a bila je razvedena i imala je nekoliko švalera,jebača.Imala je još veće dupe od rade velike sise i male naslage sala na stomako,blago formiran stomačić.Otvorila je svoju tašnicu i izvadila kondom koji je otvorila i navukla kondom,objasnivši da se zaštiti jer nije koristila drugu zaštitu.Goran je legao na krevet i Žana ga je zajašila skackajući a njeno dupe i sise su poskakivali a stomaci su se blago sudarali.Promenili su pozu onase oslonila laktovima o krevet a Goran joj je nabio kurač s leđa u njenu pičku,i u sobi se osim škripanja kreveta moglo čuti i pljeskanje Žaninog velikog dupeta.Polse nekog vremena Goran je osetio da će svršiti izvadio je kurac skinuo kondom i svršio po njenim leđima.Ustao je obukao se i izašao i otišao kući.Nekoliko dana Rada je na posao dolazila sa drugim kolegom a polse mesec dana nije je bilo na poslu od šefa je Goran čuo da je na rada na bolovanju.Idući sa posla Goran je slučajno sreo Žanu i ona ga je zamolila da popričaju.Izvinila mu se za ono što se desilo neki dan ali ga je zamolila da prekine sekualne odnose sa Radom čak mu je rekla da,postoji šansa da ju je napumpao,što i nije čudo jer je oba puta svršio u nju.Posle mesec dana sreo je Radu na poslu za vreme pauze i ona mu je rekla da nije pametno da se više viđaju i da sa njim ide automobilom i da se kod muža jedva izvukla,a da je ostala trudna i da je i za to pomalo kriva i sama.Goran i Rada su ostali dobri ali za izvesnom distancom.
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows 2000
Browser
Mozilla Firefox 3.0.19
Brza munja

Naslov priče je parodija na nadimak za Opel. Imam 19 godina, obožavam automobile i znam sve i svašta o njima. Moj ljubavni život se oduvek vezivao za automobile marke Opel. Moja prva, ajde da nazovemo to simpatija, devojka s kojom sam se sretao kada sam šetao psa, inače starija od mene par godina, Milica, imala je tamno zelenu Opel Omegu…. To je bilo kada sam imao petnaest godina… Ubrzo sam pošao u gimnaziju, i tamo se u mene zaljubila izvesna Ana, čiji su roditelji imali crvenu Opel Corsu B serije. Iako me je Ana volela, ostali smo samo drugari, jer ja tada nisam bio rapoložen za bilo šta više…
A onda se pojavila osoba oko koje se moj život i danas vrti… Maja! Iako znatno starija od mene (ja sam tada imao 17 godina, a ona 30) i veoma ozbiljna devojka, nas dvoje smo našli neki zajednički jezik…Upoznali smo se tako što sam njenom bratu nešto pročačkao za njegov Alfa Romeo, a onda je on, oduševljen mojim znanjem o automobilima, pojurio da brže bolje to ispriča sestri. Kroz par dana, eto nje na vratima. Htela je da me preko nekih svojih veza progura na medije, i to joj je pošlo za rukom… tada je vozila, a i danas je vozi, crnu Opel Corsu C serije… Tada sam shvatio da Opel nije samo deo mog života, već moja sudbina… Viđali smo se, više kao dobri drugari ili kao kućni prijatelji nego kao momak i devojka i tako je vreme prolazilo… A onda je došao važan momenat u životu svakog momka-prvi automobil. To je trenutak kada dečaci postaju muškarci. Naravno, pogađajte, bio je to Opel. Plavi Kadett C iz 1977. limuzina sa dvoja vrata.Predložio sam Maji da to veče, na moj 18. rođendan izađemo onako kao frendovi, da proslavimo… Prihvatila je oduševljeno i tada nisam znao da će mi se ostvariti moja fantazija. To što smo Maja i ja stvarali je te večeri prestalo da bude prijateljstvo i postalo je veza… Čekao sam u autu, oko 20h ona je došla, bio sam spreman da poletim. Imao sam sve što sam želeo… Auto mojih snova i u njemu žena mojih snova… Bila je prelepa. Srednje duga smeđa kosa, zelene oči, imala je na sebi plavu suknju i belu bluzu… Posle romantične večere vratili smo se u auto bez ikakvog plana šta ćemo i gde ćemo, samo smo znali da nam se ne ide kući. Tada sam primetio da se Majina ruka sve češće spršta na dugački menjač sa velikom kuglom na vrhu… Gledala me je, i kao slučajno pipkala menjač… Postalo mi je jasno koliko je sati. Parkirao sam, samo je kratko pogledao i nedugo potom usledio je sočan kiss! Spustio sam sedišta i prešao u akciju… Skinuo sam prvo nju, a potom sebe, mazio sam je, ljubio po celom telu, dodirivao je… I ona mene. Bili smo nežni jedno prema drugome i sve što smo radili, radili smo sa puno ljubavi… Moj polni ud je odavno bio spreman za akciju. Pošto mi ga je lagano milovala i drkuckala, izvadila je iz tašne kondom i navukla mi ga je… “A sad da vidimo šta znaš!” rekla je oslanjajući se rukama na instrument tablu i propinjući torzo sve više nazad… Nežno sam ušao u njenu malu, vrelu, mokru ribicu, ona se lagano ali sigurno nabijala na njega, i ubrzo smo izvodili ljubavnu igru u savršenom ritmu romantičnog seksa… Uživali smo tako da se to rečima ne može opisati… Posle par minuta usledio je takav zajednički orgazam da to ne verujem da ću ikada opet doživeti. Rekla mi je da oližem sve što je iz nje iscurelo i ja sam poslušao. Zauzvrat, ona je meni skinula gumić i olizala moj ponos. Sve smo ponovili još jednom i tada sam je odvezao kući. Na izlasku iz auta me je poljubila još jednom i zahvalila mi se na divnom provodu koji sam joj priredio… Odtada se viđamo redovno i može se reći da smo u vezi… U međuvremenu sam nabavio još jednog Opela i njega smo proslavili na isti način, ali o tome u nastavku!
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows 2000
Browser
Mozilla Firefox 3.0.19
Službeni put - II dio

“zar misliš da smo gotovi?” – pitala sam ga nevinim glasićem… pogledao me, primio za ruku i odveo van… pitala sam ga kamo idemo pa mi je rekao da me vodi doma… osmjeh mi je prešao cijelim licem… “napokon”, pomislila sam u sebi… “sad će vidjeti šta je propustio”. cijelim putem do njegovog stana držao me za ruku… bila je hladna ali znojna… vjerojatno je i on htio mene cijelo to vrijeme ali je odbijao priznati… kad god smo pričali o sexu preko neta, uvijek je govorio da me ne želi, da samo želi moje priče na koje se zadovoljava, a da mene zamišlja jedino kad me jebe u guzu jer mu to nisam nikad davala… penjući se u njegov stan, srce mi je počelo luđački udarati u grudima, mislila sam da će iskočiti van… napokon ću dobit ono što želim već 3 godine, od kad smo se počeli ponovo družiti…
jedva je uspio staviti ključ u ključanicu, ja sam već bila svuda po njemu… ugurao me u stan, nogom gurnuo vrata, i naslonio me na zid… “puši mi isto kao i onom tipu na tulumu!”, rekao mi je… pogledala sam ga, nasmijala se i spustila na koljena… brzo sam mu otkopčala hlače i spustila ih u jednom potezu zajedno s boxericama sve do koljena… nije mogao micati nogama što je bilo dobro… uzela sam njegov prekrasan kurac u ruku, pomazila ga, dignula pogled prema bivšem, obliznula usne…
i dalje ga gledajući ravno u oči, progutala sam mu batinu u jednom potezu… do kraja… nos mi je dodirivao njegov prekrasan trbuh a njegove su me dlačice škakljale po nosu… imajući njegov kurac u svojim ustima, skupila sam usne u slovo “O” i lagano zubima počela povlačiti po samom vrhu kurca, od korijena do glavića… stresao se sav kad sam mu zubima prešla po vrhu glavića, kad sam ga oblizala vrškom jezika, kad sam nenadano gurnula jezik u rupicu na vrhu kurca… “vodi me negdje gdje možeš sjesti”, rekla sam mu… poveo me u dnevni boravak, sjeo se na fotelju i pitao “šta sad?”… “ništa… sjedni i uživaj!”
počela sam tamo gdje sam stala još u hodniku… rukama sam raširila tu istu rupicu, ponovo bacila jedan izazivački pogled prema njemu i ispustila lagani mlaz pljuvačke iz svojih usta, da mu sklizne unutra… od užitka, uvukao je trbuh u sebe, dlake na tijelu su se naježile, a prirodna reakcija je bila da mu je kroz istu tu rupicu iscurila mala kapljica sperme… polizala sam je vrhom jezika…
opet sam ga primila u ruku i laganim kružnim pokretima počela mu drkati kurac… svakim novim pokretom ubrzavala sam ritam… htjela sam ga dovesti blizu ekstaze ali mu ne dati da svrši… htjela sam ga malo mučiti… svaki sam čas usporavala ritam navlačenja njegove kožice, s vremena na vrijeme bi ga pljunula… tek toliko da mu kurčina bude podmazana cijelo vrijeme…
moja se mala počela buniti da je zapostavljena… znam to jer mi je pičkica bila mokra, osjetila sam kako su mi donje usne vlažne od sokova… a još me nije ni dotaknuo, ni polizao…
očito je shvatio moje namjere da ga mučim pa je odlučio promijeniti uloge… primio me za ruku i podigao me te poveo prema krevetu… rekao mi je da legnem što sam i učinila… čekala sam njegov idući potez koji je uslijedio jako brzo… nadvio se nad mene, onako visok i jak, mišićav taman koliko treba biti… počeo se spuštati prema mom licu, mislila sam da će me poljubiti… a on se odmah bacio na moj vrat i počeo ga lizati… bio je naslonjen na krevet jednom rukom jer je drugom šarao po mom tijelu… vrhom prstiju prešao bi mi po bradavicama, a one bi se isti tren ukrutile i pozivale ga svojim izgledom da ih liže, gricka, da uživa u njima kao malo dijete… s vrata mi je prešao na lagano lizanje uha i tiho dahtanje… to sam obožavala kad mi je radio, očito je provjeravao da li mi još uvijek paše… a pasalo je za popizdit… gurnuo mi je jezik duboko u uho i kad ga je izvadio mislila sam da ću poludit… jezikom je nastavio put do moji sisa koje su ga željno iščekivale… bradavice su i dalje stršale kao da mi je hladno, a meni su samo pasali njegovi dodiri…
neko se vrijeme zadržao na sisama, igrajući se malo s jednom, malo s drugom… lizao ih je, sisao, grickao, uvlačio u usta… a onda je jezikom i prstima prešao na ostatak mog tijela… imala sam osjećaj da me dodiruje nekoliko frajera, tako je bio dobar… samo jedan pogled na njega i bila sam na rubu… vidio je da mi paše kako me dodiruje pa je nastavio dražiti me svojim rukama… a one su stvarno bile posvuda… iz moje maličke sokovi su već curili… čekali su na njegovu batinu, a on još nije ni do pola došao…
kad se počeo spuštati niz moje bokove, ja sam se počela izvijati… vrhom svog hrapavog jezika prelazio je po bokovima, spuštao se niže preko butina, do koljena i još dole… sve do mojih tabana i prstiju na nogama… čim je primio moju nogicu u svoje dlanove – ja sam počela ubrzano disati… znam da obožava ljubiti noge i igrati se s njima… meni to paše, ali tek kad se priviknem i kad me više ne škaklje… kad se opustim i prepustim…
a to sam sad odlučila napraviti…
ispružila sam nogu prema njegovom licu i polako mu počela približavati prstiće prema ustima… pogledao me, otvorio ih i primio moj palac unutra… obujmio mi je taban rukama, a palčevima mi je nježno masirao stopalo dok je nježnim pokretima jezika lizao moj prst u svojim ustima…kad je primijetio da sam se opustila i da sam počela uživati u njegovim dodirima, izvadio je palac iz usta i krenuo prema drugom prstu… ja sam skupila plahtu u svoje ruke koliko mi je pasalo to što mi je radio… igrao se sa svakim prstom, lizao ga, ljubio, stavljao u usta, gurao svoj jezik između prstića…
dugo se zabavljao mojim nožicama dok sam ja sve više i više skupljala nabore plahte oko sebe… dok se cijela nije naborala… a onda je prešao na drugu nogu i ponovio cijelu stvar… stopala su mi bila kompletno mokra od njegovih poljubaca… a kad mi je obljubio noge, pružio mi je jednu prekrasnu masažu stopala… erotsku… tu me napalio na najjače…
bacila sam pogled na njega, a njegov je kurac stajao uspravno poput koplja… htjela sam ga opet popušit ali je on imao drukčije planove…
pogledao me, grubo mi raširio noge i gurnuo mi svoju batinu do kraja… bez upozorenja mi ga je stavio do jaja… iz mog grla se oteo glasni uzdah… i taman kad sam pomislila da ćemo se sad dobro i kvalitetno pojebati, on je svoj kurac izvadio iz mene…” vrati ga unutra, molim te” rekla sam mu, ali me nije poslušao…
i dalje je moje noge držao u pregibu koljena, onako raskrečene, i spustio je glavu do moje pičkice… sve što sam ja mogla sam i napravila… “obliži me cijelu… od pičke do dupeta i natrag… želim da me zadovoljiš svojom jezičinom… želim ti svršavati po licu…” i on se bacio na posao…
morao je pustiti moje noge da a onda je uronio u moje međunožje… noge su mi i dalje bile u zraku, držala sam ih raširene koliko sam mogla tako da je imao lijep pogled na moju izbrijanu mačkicu s iscrtanom munjom od venerina brežuljka prema dole… lizao me cijelu, dovodio do ludila, a kad je napokon jezikom došao do mog klitorisa, ja sam se počela tresti… jezik je plesao neki svoj ples po mom klitiću a ja sam uživala… a onda je cijelim jezikom polizao cijelo to područje… tijelo mi se opet streslo… bližila sam se vrhuncu a sad je on mene mučio… i znao je to… dignuo se iznad mene i sad se počeo prstićima igrati oko ulaza u moju pičkicu… unutra je bilo vruće i vlažno… i čekalo je njega da uđe i da se smjesti kao nekada… a on je odgađao taj trenutak…
srednjim prstom je počeo kružiti oko samog ulaza u mene, nikako da uđe… imao je onaj zlobni smiješak na licu, volio me gledati kako patim i kako se mučim… ali sam ga onda zeznula… i sama se nabila na njegov prst… kad sam osjetila da mi je blizu moja ga je pička progutala bez ikakvog problema… a onda je nastavio igru u meni dok sam se ja sama nabijala na njega… obožavala sam kad bi se igrao prstima jer sam tako doživljavala najbolje orgazme… tako sam mogla svršavati puno puta bez prekida… tako su me znali tresti orgazmi kao da se bliži smak svijeta…
dok se on i dalje igrao prstima, ja sam se počela bližiti vrhuncu… tijelo mi se umirilo, stisnulo i počelo se samo od sebe tresti… kao da sam spojena na struju, moje su tijelo počeli dostizati orgazmi… jaki, dugi… blaženi orgazmi koje mi je znao, mogao i htio priuštiti moj bivši ljubavnik…
kad sam se napokon umirila i spustila tijelo na krevet, on se spustio među moje noge i lagano polizao sve ostatke mojih sokova… progutao ih je, došao do mene i poljubio me… njegov je kurac i dalje stajao uspravan, čekajući da ga se spusti…
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 221 222 224 225 ... 398
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 13:59:24
nazadnapred
Prebaci se na:  
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.31 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.