Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Mar 2024, 09:38:30
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 18 gostiju pregledaju ovu temu.

>> Pitate se gde su nestale galerije devojaka? Kliknite ovde! <<

Vazno: Molimo vodite racuna o ponasanju na ovom delu foruma i procitajte nova pravila sex foruma!

Idi dole
Stranice:
1 ... 212 213 215 216 ... 398
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Erotske price  (Pročitano 26557749 puta)
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
Sve se srušilo za jedan dan

Zivot je kao gondola,dok plovi mirnim morem sve je lijepo ali kad ga vjetar ponese sve se srusi za jedan dan.
Idila,romansa,sklad u zivotu troclane porodice kao da bog ugasi svjetlo i najavi fajrunt.Tako se i zivot promjeni za jedan dan kad mi je umrla majka.Imao sam tada 17-st godina.
Nisam ni bio svjestan sta se dogadja,nisam ni bio svjestan da mi majka boluje od opasne bolesti koju nazivaju Leukemija.Otisla je tiho,otisla je kao da se nikada nismo ni znali,a sada znam da nista osim nje nisam ni imao.Bila je moja gondola u vreme bonace,zivjeli smo sretno,ali samo 17-st godina.Otac je bio krut,samo busnies i lova.Posjeduje veliku firmu za sortiranje i prodaju hrane,imali smo sve a sada pored svega toga ja nemam nista,jako mi nedostaje ona moja gondola.Majka je umrla sa 38-m godina.Otac se ponovo ozenio nakon samo godinu dana,sve je zaboravio ali nisam ja.
……………………………………………………

Mihaela je bila raskosna zena,lijepa zgodna,magnet za oci,mladja od oca 13-st godina.On je nju zavolio jako a ona je zavolila njegov racun u banci.Vrlo brzo postala je gospodar svega,svega osim mene.Zanosno se ponasala,mazeci sav zrak oko moga oca koji je bio sljep,koji nista osim Mihaele nije vidio.Neznam kad je zadnji put otisao na grob one stvarne gospodarice,one slavne zene koja ga je ucinila mocnim,one moje gondole s kojm se vozam zagrljen u majcinom zagrljaju uvijek sam se osjecao jak.Ali morao sam da svatim,da nje vise nema i da se cudne stvari dogadjaju.
Otac je cesto putovao,veliki ugovori,transport robe,ponekad je vodio i Mihaelu ali samo u lijepe zemlje.Ja sam ostajao kuci zivio svoj zivot.Radim za jednu modnu kucu kao model.
Ponekad sva ta slikanja i sva ta garderoba i sav taj miris robe i parfema usporavaju mi zivot.Djelujem veoma sarmantno,izgledam kazu dobro iako imam skoro 19-st godina malo izgledam stariji posto sam crne kose a imam plave oci pa me zene gledaju malo vise nego druge muskarce,malo vise rekao bi.Nas stari advokat nazvao me i rekao mi da navratim na jedan mali razgovor onako privatnih stvari.
Rekao mi je?Viktore,otac ti pomalo gubi kontrolu na svemu od kako majke nema,cini mi se da sve ide u korist Mihaele,ali te molim da to cuvas za sebe,zao mi je ali ti moram to reci jer sam jako volio i postivao tvoju majku.
Zahvalio sam se starom advokatu i pripremio se za razgovor sa ocem ali morao sam sve da isplaniram da nesto nekrene krivim putem.Pozvao sam ga na rucak,onako samo radi mog posla da se kao pohvalim i konsultiram malo s njim mada on nema blage veze o mom poslu.Kao sto sam i mogao da ocekivam poveo je i Mihaelu.Izgledala je izazovno,zapalila je pola tepiha u rstoranu,sve je gorilo za njom.Kretala se kao gazela,raskosna zena,idealnih oblina,rekao bi kao glumica,ali nije imala dusu.Ta crvenokosa ljepota,ta zracna i zemna opsanost,hodala je kao vila ponosno kraj moga oca koji je vise izgledao kao iz 60-tih.Ali uvijek u odijelu i kravta,majka je to stvorila od njega.
Morao sam da okrenem plocu i prebacim na 33-i.
Ustao sam se i sacekao da sjednu.Konobar je dosao,gledao je u Mihaelu kao u gospu,cini mi se da je pola zaboravio sta smo narucili,ali nema veze.
Poceo sam razgovor oko mog manekenstva i modela,reko sam im svasta ali nije to bila tema ali sta sam mogao kad je ona tu.Otac mi je rekao a nema vremena za te stvari i da je jako zauzet sa firmom te mi predlozio pomoc od Mihaele,koja je to jedva docekala,jer ostao je jos jedan kec s kojim nije kartala.Zahvalio sam se kulturno,kao nebi trebalo da se zamara sa tim jel to su velika odricanja,ali ona je izinstirala.Gledala me plako,mjerila je svaki komadic moje satenske kosulje.Sjedila je ravno u stolici tako da se isticala njena gornja figura,izgledala je strasno zgodna i lijepa zena,ali opasna osjecao sam to,iz dubine duse javljala se moja gondola koja je kroz raj plovila.
Zavrsili smo uz nebitno caskanje i visak pitanja o mom poslu od Mihaele,odgovarao sam kratko.Otac je bio kao sretan zabog nas oboje.Volio me jako ali njegova ljubav se zamaglila sa Mihaelinim ulaskom u nas zivot,nisam bio ljubomoran samo sam se plasio koristi jel to se vidjelo,takva zena takvog izgleda,sarm i ljepota sta bi ona radila sa jednim prosjecnim muskarcem,samo se govorilo.
Sedam dana kasnije.
Imao sam neko slikanje za neki modni casopis,pripremao sam se za to.Mihaela me pitala,moze da prisustvuje slikanju,rekao sam za sto ne.
Otac je bio na sluzbenom putu u Japanu.
Ljetno vreme,zavrsio sam sa svim potrebnim oko mog izgleda koji ce jos tamo doterati pedikeri.Cekao sam Mihaelu.
Kad je sisal odozgor u nekakvoj crvenoj mini haljinici uz tijelo,na crvenim stiklama koje su odzvanjale od mramor u holu koje su dozvanjale i u mojoj glavi.Morao sam da ukljucim ABS u glavi i da zabranim ocima da ju slikaju.
Ali neke stvari u zivotu jednostavno se otimaju kontroli.
Viktore,kako ti izgledam?
Dali bi prosla za ametersku manekenku za ladyies?
Bio sam kratak.Bi!
Sjeli smo u moj M3 BMW.
Nisam imao nikakvih seksualnih predrasuda prema toj zeni,cak sam i postivao njeno dostojanstvo ali i bojao se te zene,koja je u potpunosti dominirala nad mojim ocem.
10-t ili malo vise starija od mene,sjedila je u sjedalu smirena gledala u pravac puta,pojas je podijelio njene preljepe grudi.Mini haljinica,cvrste noge lijepo oblikovane,sve sam to gledao kroz suncane naocale.
Viktore daj ga malo stisni,zelim malo divljine da osjetim,zelim malo brzu voznju jel u tome uzivam.Malo sam ga stisnuo,leprsla se njena kosa,nisam ludovao ali sam ispunio zelju zene koja izgleda zeli puno toga divljega.
Neprimjetno je sirila i sastavljala svoja koljena,dovoljno da oko to snimi za manje od dve sekunde.
Stigli smo u studio.Viktore nemoj me prestavljeti kao pomajku ili macehu,reci da sam ti poslovni partner,ljepse ce da zvuci.Nije mi bilo jasno ali nema veze,ionako je tu prvi i zadnji put,pomislio sam.
Zanijela je svojim sarmom sve,jednostavno je uzivala u tome,gledala je svaki moj stav,naprosto me slikala ocima.
Krenuli smo kuci,pomalo umoran,rekao sam joj.Mihaela zelis li nesto da pojedemo?
Zelim sve sa tobom Viktore i nasmijala se.Nasmijao sam se i ja.Bio je to pomalo smijesan i ozbiljan odgovor.
Obozavam Talijansku hranu,rekla je.
Odvezao sam nas do jednog malog restorana,zvao se Sanremo cini mi se.Cim smo usli unutra,svi su gledali u nas,posebno u Mihaelu,koracala je graciozno,poneki pogled i od samog mene slijevao se niz njeno tijelo,sve je to bilo kao spontano nisam znao da se priblizavam vatri koja za sada tinja.Nekoliko casa vina Mihaela se oraspolozila,pricala je puno.Ja sam malo pijo,samo sam ju slusao.Niti jednom nije spomenula moga oca.Usne su joj bile socne,karmin je krasio liniju usna iz koje su izlazile rijeci kao kapi sa vodenice.
Njezne i uredne rukke,dugi nokti i zlatni prstenovi,pokazivali su moc,imala je stil imala je sve.
Viktore,dali bi volio da ponekad izadjemo u nocni klub,zajedno onako radi malog provoda,pa partneri smo,nasmijala se?
Nasmijao sam se,nebi to bilo lijepo prema mome ocu,znas.
Promijenila je raspolozenje,nije vise bila onako vesela.
Ok,Viktore,izvini,salila sam se,pa ja sam ti maceha jel.
Slusaj Mihaela,nezelim da te povredim ali moramo se ponasati u skladu obiteljskih pravila ipak si ti zena moga oca ali meni vjeruj nisi nista niti ces ikada biti osim prijatelja,ili partnera.
Nije to uzela onako,ali spremna je docekala.Partneri su u mnogo drugih kombinacija Viktore,vjerujem da smo se razumjeli,nasmijla se kao da se nije ni desio taj dialog.
Krenuli smo kuci.Sjela je raskosno,nije skrivala nista,sve je zeljela da pokaze,da se pokaze,a imala je sta pokazati.
Vozio sam i poneki put pomalo uzivao u njenim oblinama,uzivao sam kako to zna pokazati kako zna sta ima i kako to dobo izgleda.Izula je cipelu,podigla malo nogu kao malo ju je nazuljala,sjevnulo je njeno medjunozje.Malo onako mazno obratila mi se.Viktore bas me boli stopalo,od ove stikle,izvini sto sam se morala izuti.Nista rekao sam joj,ostao sam mrtav hladan ali nemogu reci da nisam uzivao u ljepoti njenog medjunozja.Stigli smo kuci,Obukla je cipelu,izasla iz auta i usla u kucu ja sam odvezao u garazu.
Kad sam usao u kucu svjetla su bila pogasena,smo odozgo svejetlo se naziralo.Krenuo sam se istusirati.
Skinuo sam kosulju onako gol do pasa usla je Mihaela tiho pokucala ne cekavsi da odgovorimViktore hvala za predivan dan.Jako sam uzivala.Okrenuo sam se i ugledao boginju Afroditu.Stajala je zanosna u tankoj spavacici,raspustena kosa izrazene grudi i lijep sklad bokova stvarno je izgledala bez greske.Gledao sam ju sekunde su isticale do odgovora koji nije izlazio iz mojih usta.
Napokon,rekao sam joj,nema na cemu Mihaela.
Pogledala me strasno izmjerila sve sto se moglo izmjeriti,okrenula i kao gazela njihajuci bokovima o koje se milovala tanka svilena spavacica nestala u mraku hodnika.
Popustio mi ABS u glavi,lagano pulsiranje i jaci otkucaji srca izdavali su stanje u kojem sam se nalazio.Smireno sam si rekao,trenutak slabosti nemoze da se mjeri sa obiteljskim pravilima igre.
Istusirao sam se,sve je plako sislo niz tus mlake vode,mozda je tracak strasti ostao duboko u meni i sirio se kao virus u kompjuteru,neznam,zaspao sam.
Sva ta misao na nju,sav taj zanos kolao je mojim vijugama.
Vrata su se polako otvorila,miris parfema nosen laganim propuhom omandzijao je moje resetke pravila protiv kojih sam se borio,sve se polako otvaralo,sve se davalo na njeznost.Usla je u moj prostor zabranjen za nju,usla je u moj mozda komad mira.Usla je pod mene i u mene.Dugo smo vodili ljubav skoro do jutra.Tonuli smo oboje u zanos,osjecaj zadovoljstav i seks koji je ispunjavao sve prostore nasih vena kroz koje je kolao incest strasti.
Uzdasi zadovoljne zene koja se naprosto penjala na mene,koja se naprosto nabijala na moj ponos mozda i sram kojim sam zadovoljavao njene uzdahe,njeno mjesanje bokovima i svaki ulaz penisa duboko u nju pratila je uzdahom srece,stvarno se topila na kurcu,s kojeg nije htjela sici i kad sam bio gotov.
Zadovoljni oboje zaspali smo,kao.
Probudio sam se,shvatio sam da je to sve bio san,super nije moglo bolje rekao sam sam sebi.
Mozda i zadovoljan mozda i ne,sopavao sam sa zenom u snu,imao tako dobar seks.I sad se pitam dali je to bio san?
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
Tajna moje supruge

Moja supruga je atraktivna zena, brineta, sa predivnom guzom, ne prevelikim, ali cvrstim i predivnim sisama . Ima 29 godina . Visoka oko 170, skoro manekenskog, ali vjerujte, vrlo jebozovnog izgleda . Zvacu je Marijana, jer je prica istinita, pa nema smisla da riskiram sa pravim imenom . Kad smo se vjencali, imala je 20 godina, imamo dvoje predivne djece . Seks sa njom mi je uvijek bio solidan . Nikad predug , ali ispunjen strascu i fantazijama . Naime, pali me pomisao da se jebe s drugim . Imala je samo jednu kratku vezu osim mene i to dok smo kao decko i cura bili u fazi prekida . Palila me i ta pomisao da joj nisam bio jedini, i da znam tog decka s kim se jebala . Nikad nije pricala o tome, odmah je skretala temu . Prilikom seksa znao sam je pitati bili probala seks utroje, uvijek je odgovarala negativno, ali na moje inzistiranje, i cinjenicu da me to pali, pocela je odgovarati da bi . Cak me pocela ispitivati, kao sto bi joj radio ja, a sto taj drugi . To me jako palilo .
Nije bas ljubiteljica pusenja, i uvijek je trebam nagovarati da mi popusi . Cak mi je jednom za vrijeme seksa dok smo pricali o fantazijama, rekla da ako bi i pristala na seks utroje, da nikad nebi tom drugom pusila, jer joj je to odvratno .
Ja sam inace sarao sa strane i to naveliko, bez pretjeranog hvaljenja, solidnog sam izgleda i uspjeh kod zena mi nikad nije bio upitan .
Bilo je to prije nekih pet godina, imali smo tad samo jedno dijete , moja supruga pocela je raditi u jednom butiku u gradu . Kako zivimo u jednom malom mjestu na moru, putovala je autom na posao svaki dan, sto i nije neki problem, jer smo udaljeni svega 20ak minuta voznje od grada .
Sef butika bio je covjek, svojih 30 i koju godinu . Uvijek prijazan i drustven . Primjetio sam da se supruga u zadnje vrijeme za posao pocela sredjivati . Oblacila je oskudne haljinice, dugo se sminkala i sredjivala za posao pred ogledalom . Kad je radila popodne, radno vrijeme joj je bilo do 8 navecer, i u pocetku je dolazila kuci oko 8:30 , 8:45 najkasnije . A u zadnje vrijeme nerijetko je dolazila i iza 10 , opravdavajuci se da je s sefom i kolegicom bila u kaficu .
Jednom sam je zvao na mobitel oko 8:30 navecer, a mobitel joj je bio ugasen . Tu su pocele moje sumnje da se jebe sa sefom . Dosla je kuci iza 10, sva zbunjena, bez sminke, vidilo se da je popravljala netom prije rascupanu kosu i da je naknadno nanosila ruz za usne, neprecizno se nasminkavsi . imala je na sebi crnu svilenu haljinicu, gotovo prozirnu, ispod koje su se jasno prozirale crne tangice, dovodivsi do izrazaja njenu ionako predivnu guzu . – Gdje si ti do sad – , pitao sam je . – Pa bila sam na picu sa kolegicama, a na mobitelu mi je riknula baterija – opravdavala se . Jako me palila pomisao da se netom prije jebala i da pokusava prikriti tragove . Privukao sam je k sebi, poceo ludjacki ljubiti, bacio je na krevet, zadigao haljinicu i zabio svoj nabrekli kurac u nju . Naravno da je bila sva mokra i ljepljiva i dobro rasirena medju nogama . Moj poveliki nabrekli ud je kliznuo unutra bez po muke , sto dosad nije bio slucaj . Znam da se jebala maloprije, al nista joj nisam govorio, jebao sam je sirovo i zestoko, zamisljajuci pritom kako se jebe sa sefom . Izvadio sam ga iz picke i sirovo joj ga stavio u usta, prihvatila je i pusila ga zestoko, sto me bas jako zacudilo . Htio sam joj svrsiti usta, iako do sad nikad nisam, jer joj je to bilo odvratno, ali izmakla se, pa sam ju zalio po kosi i licu . Nije joj se svidjelo i otrcala je u wc da se opere .Dok je bila u wc-u uzeo sam joj mobitel, upalio ga i vidio da se nije istrosila baterija, ugasio sam ga, uopce joj ne govoreci o tom . Znam da se jebala i mucilo me to cijelu noc, ali to me ionako potajno palilo, dobio sam sto sam htio, zar ne .
Proslo je od toga negdje mjesec dana, bio sam u gradu i odlucio svratiti do nje u butik . Bilo je nedgje pola sata prije podne . Dosavsi do butika, zatekao me natpis na vratima : vracam se odmah . Bilo mi je cudno, al pomislih bice skoknula negdje na tren . Zvao sam je na mobitel, al se nije javljala . Sjeo sam u kafic prekoputa i cekao . Za nekih 20ak minuta, vidim kako je ona ustvari unutra u butiku, izasavsi iz skladista, makla je natpis sa vrata i otvorila butik . Nakon par minuta iz skladista izlazi i sef . E sad sam bio 100% siguran da mi jebe zenu . Sef je napustio butik, a ja pravo unutra . – Ej Bok – pozdravila me iznenadjeno . -Pa sto ti u gradu- rece mi , -ma nista, dosao kupit neke stvari za apartmane – odgovorim . Imala je na sebi jeans minic i majcicu na bretele, bila je bas jebozovna . Opet sam bio jako napaljen . Posto nije bilo nikog od kupaca , privucem je sebi i stavim joj ruku izmadju nogu, bila je sva ljepljiva, sto od svojih sokova, sto od njegove sperme . Znam da pije kontracepcijske pilule, al ne pusta valjda tog kretena da svrsava u nju . –Jesi lud , moze netko naici- pobunila se . – Strpi se dok dodjem kuci , pa me jebi do mile volje- rekla je . – Zasto si tako mokra medju nogama- pitao sam ju . – Pa vruce je , a i napaljena sam malo , jedva cekam doci kuci pa da me dobro izjebes – rekla mi je . Bio sam ludo napaljen, odlucio sam opet presutiti cijeli slucaj . Kad je došla kuci odmah smo se pohvatali, ja napaljen ko pastuh, vrtio sam slike kako se moja vjerna zenica vec neko vrijeme redovito jebe sa sefom, a ja sutim i nista ne govorim, i jos potajno uzivam u tom . Seks nam je bio sve bolji i bolji .
Zelim ih uhvatiti na djelu, zelim vidjeti kako ju jebe, kako ju rastura, zelim vidjeti dali mu pusi iako znam da to nevoli, dali ju jebe u guzu, iako meni nikad nije dala . Samo kako ih uhvatiti, a da ne skuze .
Njena kolegica koja radi u istom butiku, se udavala u subotu . Oduvijek sam volio vjencanja, jer se tu svi srede, i zene koje i nisu nesto atraktivne, izgledaju jebozovno . Pa ti dekoltei, pa suknjice, pa toalete . Tako je bilo i taj put . Ne preveliko vjencanje, al je vrvjelo jebozovnim zenama . Pa tako i moja supruga, bila je prejebozovna . Duga crna svecana dekoltirana haljina, golih ramena i ledja, sa razrezom sa strane koji je sezao do vrha butina, tako da su se kad bi sjela ocrtavali rubovi crnih mrezastih samostojecih carapa . Preko ledja je imala prozirni sal . Dok se sminkala u wc-u , prisao sam joj odostraga, pristala je odma . Zadigao sam joj haljinu i namjestio ga pored cipkastih tangi na ulaz u njenu socnu pickicu . Samo je mrdnula guzom i uz malo muke joj ga stavio . Opet sam bio jako napaljen, a i ona je bila mokra . – Samo pazi da me ne umrljas spermom- rekla je zabrinuto , -svrsi unutra , zelim osjetiti toplu spermu u sebi – promrmljala je napaljeno . Svrsio sam brzo zamisljajuci koliko ce je muskaraca pozeljeti danas . – Misim da ces svojom pojavom veceras natjerati sve muskarce na erekciju – rekao sam . – Haha , zar stvarno to mislis – upitala me kroz zavodnicki osmijeh . – A palilo bi te to dragi – upitala me ponovno . – Pa znas da bi – rekao sam . – Reci ces mi ako primjetis da se netko kao slucajno ocese od tebe – pitao sam ju . – Naravno ljubavi , ako te to pali – odgovorila je . Dodatno me palila i cinjenica da ce tamo biti i njen sef, bas me zanima kako ce se ponasati .
Vecera je bila u jednom simpaticnom restoranu , uz ugodnu atmosferu i prijatnu glazbu . Posto je to zenina prijateljica, takoreci nikog nisam poznavao osim te prijateljice koja se udavala i zeninog jebaca , tj sefa . Cak sam i sefovu zenu tek tada upoznao . Bila je simpaticna, nizeg rasta, malo punija, al ne previse, ali zato ogromnih sisa . Odma sam pomislio kako bi joj se rado medju sise uvalio . Stolovi su bili okrugli za osam ljudi, pa smo sjedili u krug . Naravno da je moja zena sjela izmedju mene i sefa, a do mene sa druge strane je sjedila jedna zena sa predivnim nogama i sa najkracom minicom koju sam ikada vidio . Koncentracija mi je bila totalno na nuli, a osim sto me zestoko palio pogled na taj minic , palila me i pomisao da ce mi se zena zasigurno slatati sa sefom ispod stola .
Poceo je ples, nakon mladenaca krenuli smo i mi ostali . Moja zena pocevsi sa votkom cim smo dosli, vec je bila zagrijana, pocela se jebozovno uvijati u ritmu muzike . Sef joj je pored nas plesao sa svojom suprugom , i svako malo kao slucajno ocesao se od nas . Posto je moja zena uistinu plijenila pozornost predivnim i prejebozovnim izgledom, ocesavali su se i mnogi drugi . Slijedeci ples je plesala sa sefom, a ja sa njegovom suprugom . Zagledavsi se u njene ogromne sise, nisam ni primjetio odmah, kako se sef pripio uz moju zenu i kako bi najradije sad tu usao medju njene nogice . Kad su se razisli primjetio sam mu poveliku izbocinu na hlacama . Vrijeme je prolazilo , plesalo se stalno, meni se nije dalo, a ni mladoj dami sa najkracom minicom na svijetu, pa smo nas dvoje caskali, dok je moja zena, sve vise pod utjecajem votke, stalno plesala . Dosla mi je za stol i sapnula na uho – dragi , imao si pravo , uistinu sam ih nekoliko napalila , plesali su oko mene , da sam mogla osjetiti njihove kurcine na svojoj guzi – . Znao sam da je dobrano pijana , jer tako nesto nikad nebi rekla . Samo sam se nasmijao , pritom se jako napalivsi , ud mi se ukrutio za sekundu . – Moras veceras paziti na mene – rekla je polizavsi me po vratu i otisla je natrag na plesni podij . Sef je uvijek bio tu negdje oko nje . Sefova supruga je zbog malog djeteta koje je bilo u temperaturi , a ostavili su ga kod punice, vec negdje oko ponoci otisla kuci . Negdje oko 2 ujutro i sam polako pripit , primjetio sam da mi nema zene , e bogme ni sefa . Vrtio sam pogledom po plesnom podiju ali nigdje ih . Izasao sam van sav uzbudjen , nema ih . Sefov auto je bio tu , al unutra nitko . Vratio sam se u restoran i otisao u wc . Usao sam u muski wc , koji je imao pisoare i kabine . Na pisoarima su dvojica izbacivala visak alkohola iz sebe , dok sam na jednoj kabini primjetio crveno ispod kvake , sto je znacilo da je zauzet . Usao sam u susjednu i zakljucao se . Posto kabine nisu imale pregrade do plafona , popevsi se na wc skoljku , mogao sam jasno vidjeti sto se dogadja u susjednoj kabini . Slika koju necu nikada zaboraviti . Moja zena naslonjena na vodokotlic prima ogroman sefov kurac u picku odostraga . Zadigavsi joj haljinu ostala je samo u samostojecim mrezastim carapama i cipkastim tangicama . Zabijao joj ga je pored tangica . –tooooo , jebiiiiiiii meeeee , daj mi tu ogromnu kurcinu , zabi mi ga do krajaaaaaaa , aaaaaaahhhhhhhhhh , kakoooooo si doooobaaaaaaaaar – stenjala je pohotno – jel ti dobro kurvicee, oces jos jace kurvooo – vikao je sef – daaaaaaaaa , daj mi gaaaa , jaceeee jaceeeeeeee – stenjala je . Nisam mogao vjerovati. Tako me uzbudilo da sam izvadio kurac iz gaca i poceo drkati . – sad cu ti ga zabiti u guzu , to najvise volim kurvoooo – govorio je sef . – Ne nemoj sad , drugi put , molim te nemoj saaaad , jebi me ovakoooo , aaaaahhhhhhhhhhhhhhh – zastenjala je od uzbudjenja . Opet nisam mogao vjerovati , pa on nju inace jebe u guzu , i to sa ovolikom kurcinom koja je sigurno za dva tri centimetra veca od moga i sigurno za prst deblja, a znam da je moja alatka poprilicno velika . Izvadio ga je van iz picke i okrenuo je prema sebi , ona ga je spremno zajahala , naslonivsi se na zid . Stisla ga je nogama oko struka i primala u sebe . Nabijao ju je tako poprilicno divlje kad se ona pocela grciti, osjetivsi dolazak orgazma, ispustivsi krik .– Aaaaaaaaaaaaaaaaaaa – , tad je valjda i njemu doslo svrsiti , spustio ju je i posjeo na wc skoljku . Stavio joj ga je u usta , a ona ga je znalacki pusila . – Sad cu ti napuniti usta – rekao je . – Da , mmmmmmmm oboooozavam toooooo , promrmljala je ustima punih debelog kurca . Svrsio joj je u usta , progutala je do zadnje kapi . – Mmmmmmmmmm , predivno – rekla je tiho i umorno . Obilno svrsivsi , vratih kurac u gace i otidjem iz wc-a , one dvojice na pisoarima vise nije bilo , a ja se vratim za stol . Nakon par trenutaka eto i moje zenice , onako umorne i iscrpljene . – Ej ljubavi , pa ti sjedis sam – upitala me . – Ma malo me glava boli , previse sam popio – odgovorim joj . – A gdje je sef ? – upita me kao neznajuci . – Nemam pojma , sad je bio tu negdje – odgovorim ne dajuci do znanja da ista znam . – E da znas bas sam se naplesala , izmorilo me – opravdavala je svoj nestanak . – Vjerujem ti ljubavi – odgovorim joj .
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
Grupnjak

Bila sam jako uzbuđena dok sam putovala u svoje rodno mjesto. Dugo jako dugo nisam se ševila a sada putujem na grupnjak sa 4 komada koje dugo nisam vidjela.Dogovoren susret bio je u Nikolinoj kući.Svi su oni već tu bili ja sam došla zadnja.Susret je bio dirljiv.Prvo smo pili i pričali o sebi. Govorili su mi da sam komad i da jedva čekaju da vide da li sam se još više razvila.Oni su naravno imali druge djevojke a ja nisam imala nikoga. Navikla sam se na njih.”I jesi spremna?” upitao me Darko. Rekla sam da se idem malo osvježiti.Na brzinu sam se istuširala i izašla gola iz kupatila. Nasmijala sam se kada sam vidjela kako im se svoj četvorici dignuo. Tako brzo. Otišla sam u sobu i legla na krevet a oni su se počeli skidati.Nikola mi je prvi prišao i poljubio me uvalivši mi jezik.Jedva sam disala. Marko mi je milovao sise i vrhom jezika palacao bradavice. “Uuuhh…aaahhh…” uzdisala sam i po tiho stenjala od užitka.Saša i Darko polako su nabijali svoje prste u moju vrelu pičku. Sve sam se teže kontrolirala.Tada je i Nikola spustio prst dolje i nježno mi počeo masirati klitoris.Cijelo tijelo su mi zahvatili valovi užitka. “Ooohh…aaahhh…joooojjjj…nemojte stati…ah…oh Bože!Oh Bože! Ah kako je dobro” stenjala sam i dahtala. Saša i Darko sve brže su počeli nabijati prste u mene i tako pojačavali moju strast.Gorjela sam i mislila sam da ću eksplodirati. Svršila sam u transu nesvjesna ičega oko sebe. Vrištala sam i plakala od ljepote uzvišenja.”Oh dečki!!!” jecala sam i borila se za dah. Nikola je polizao moje sokove a ja sam bila jako, jakoooo napaljena.Nisam prestajala stenjati i jecati.Nikola je kleknuo na koljena i uhvatio svoj kurac.Glavićem je prolazio od klitorisa na dolje i tako još više potpaljivao vatru u meni.Lagano je trljao glavićem moj nabubrli klitoris. “Daj…aaahhh…daj mi ga Niđo…Želim ga u sebi…Jeeebiii me…” govorila sam isprekidano i kroz jecaje.Darko je svojim glavićem dražio moje bradavice a ja sam Marku i Saši drklala.Oči su mi bile zamagljena a temperatura činilo mi se 250 stupnjeva.Darko je svršio po mojim sisama i onda to polizao. Lizao mi je bradavice a Nikola se još igrao po mojoj vreloj pički koja je jedva čekala da ga primi.”Molim te…” prostenjala sam. Napokon sam osjetila kako ga gura. Prvo svoj veliki glavić. Prodirao je lagano i polako u mene.”Jebote u tebi ima hiljadu stupnjeva” rekao je.Počeo je uzdisati kako je sve dublje ulazio u mene. Ja sam se počela nekontrolirano tresti i jecati.Bilo je božanstveno.”Oh…oh…aahhh…uuhhh…o da…daa…tooo…aj kako je lijepo…to je dobro…suupeeer!!Ohhh Niđo!!!!!”stenjala sam i uzdisala. Nabijao ga je polako ali snažno.Tresao je cijelo moje tijelo a užitak je bio sve jači i snažniji. Od ugode i ljepote sam zaplakala i zavrištala u naletu snažnog orgazma koji je potresao moje tijelo i iznenadio me.Nikola je malo usporio.Držao ga je u meni i pustio me da se smirim. Bio je natopljen mojim sokovima.Tada ga je izvadio do pola i snažno vratio. Cičala sam i stenjala.Sve brže i snažnije nabijao me i sve glasnije stenjao.”Aaaaahhhhhh!!!” povikao je i počeo se tresti. Svršio mi je po trbuhu i duboko disao.Bio je mokar od znoja i rumen.Bio je prelijep.Jedva sam ga vidjela kroz zamagljene oči. Tada mi ga je Marko nabio svom žestinom. Imao je veliki ali tanak kurac i s lakoćom sam ga primala.Gutala sam ga što sam dublje mogla. Gledala sam Nikolu koji je legao kraj mene i odmarao se. Još uvijek teško je disao.Nježno sam ga pomilovala po licu a on mi se osmjehnu. Marko je stenjao i drhtao kao u groznici.Vatra se opet upalila u meni i počela sam glasno stenjati i jecati. “Oh Marko” uzdisala. Marko je svršio obilno i dugo mu je trebalo da se isprazni.Ustao je s kreveta i klonuo na fotelju držeći se za glavu i ponavljajući “Moj Bože. Moj Bože.” Bilo mu je očito nezaboravno. “Možeš malena” upitao me Darko. “Samo daj. Nemate pojma koliko je prošlo” rekla sam.Okrenuo me na bok i od iza mi ga snažno uvalio. Cijelo tijelo zahvatio mi je val užitka od njegovog ogromnog i debelog kurca. “Aaaahhh…Oh Darko…Samo tako…To…O da!Daaaa!Uhhhh…Uh jebote kako je dobro…” ponavljala sam uzdišući. Mahnito sam svršila i uz glasan vrisak. Darko me okrenuo i legao na mene.Čvrsto sam ga zagrlila i stiskala njegova široka leđa. Darko ga je nabijao snažno, brzo i strastveno. Cijelu me je razderao ali bilo je fenomenalno. Rekao mi je da ustanem i stanem na koljena. Poslušala sam ga a on je kleknuo iza mene.Nastavio ga je nabijati a psrt mi je gurao u šupak. “Aaahhhh!!!” svršila sam uz snažan vrisak. Sise su mi se tresle kao lude a njegova jaja lupala su moju guzu. “ohhh Darko mili…oh kako dobro to radiš…nastavi…joooš malo….” stenjala sam. Još sam jednom svršila i onda mi se i on pridružio. Bio je gotov kako je legao nije se mogao pomaknuti. Ja sam bila sva mokra od znoja.Kosa mi se lijepila za čelo i lice.Ali mogla sam još.Saši sam sjela u krilo i trljala se o njega.Zatim sam mu se nasadila na tvrdi ukrućeni kurac. Počela sam se nabijati na njega dok mi je on ljubio sise i cuclao bradavice. Teško je disao i stenjao je.Kako se strast u meni povećavala sve sam se brže i mahnitije nabijala na njega. Iscrpljena još jednim orgazmom klonula sam. Saša me polegao i malo podigao noge. Nježno i polako nabijao ga je u mene.Uzisala sam i stenjala a on je sve više gubio kontrolu nad sobom i počeo ga sve brže nabijati u mene. Svršio je snažno se tresući kao na struji. Svi smo bili iscrpljeni ali zadovoljeni. Pogotovo ja. Skuhala sam im kafu i malo su se okrijepili.”Večeras ćeš tu prespavati” rekao je Nikola.”Nemam ništa protiv” rekla sam sa osmjehom.Te noći nije se spavalo….
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 2
Zastava Belgrade
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6
mob
Nokia 1330
Prvo cerku pa mene

Kada sam se nakon doceka nove godine na trgu vratila kuci sa cerkom i zetom, nisam mogla ni zamisliti sta ce se sve desiti u narednih nekoliko sati.
Nije da nije bilo hladno, a i verovatno zbog velike guzve, odlucismo da krenemo nesto ranije.  Kada smo usli, sipala sam nam svima pice i ukljucila tv. Pili smo,salili se, smejali i ne obracajuci mnogo paznju na program.  Verovatno smo popili malo vise nego sto treba te su “pali” i neki malo slobodniji komentari – ali nokome nije smetalo, docek je.
Oko dva i trideset mi se prispavalo, vise pod uticajem velike kolicine alkohola nego vremena, te sam razvukla kauc i legal dok su oni ostali na drugom da gledaju tv.  San me jos posteno nije ni uhvatio kada sam zacula komesanje i kikotanje.  Nesto su prosaputali i ustali da priguse svetlo.  Bilo mi je jasno sta se desava, i nastavila sam da se pravim kao da spavam.  Cini mi se da je mu je pusila.  Nisam mogla da odolim radoznalosti, te sam se promeskoljila i okrenula na drugu stranu.  Za trenutak su zastali, ali kada su videli da spavam, nastavili su kao da se nista nije desilo, kao da nisam tu.  Malo sam prockiljila na jedno oko, bila sam upravu – pusila mu je.  Klecala je dok ju je on drzao za glavu i nabijao na kurac… i sve to na manje od dva metra od mene.  Moram priznati, imao je jako lep komad, ne predugacak, taman kako treba, cvrst i mesnat.  Cim sam to pomislila osetila sam kako mi se pica vlazi.  Povukao je za glavu na gore i spustio da sedne na kauc pored mene.  Pocela je da se buni tiho ali joj je samo rasirio noge i zario jezik dole.  Nije proslo puno do neckanja do prigusenog stenjanja.  Posle par minuta samo ju je okrenuo i polozio na stomak do mene, legao preko nje i uterao joj odjednom.  Zacvilela je i pocela da ga opominje kao ce me probuditi, da predju u drugu sobu, nasta joj on prosaputa kako sam mrtva pijana, umorna i da spavam.  Nastavi je navlaciti bez ustezanja te se krevet poce ljuljati a njena setnjanja vise uopste nisu bila tiha.  Nek uzivaju, mladi su, pomislih, a i mene ja palila situacija, a onda osetih njegovu ruku na mojoj guzi.  Smrad mali! Nisam znala kako da reagujem, i dok sam razmisljala, on poce da mi zadize spavacicu i zavlaci ruke u gacice.  Odlucih da ne radim nista, da vidim sta ce se desiti… a i prijao mi je muski dodoir, koji nisam osetila vec duze vreme.  Nastavio je da mi jebe cerku ceprkajuci mi po gacicama i konacno je nasao put do pice.  Mislim da ona nije nista primecivala a on mi je vec zavukao dva prsta.  Sigurno je shvatio da sam budna, cim je video koliko sam mokra.  Kada je pocela da svrsava, brzo je izvukao ruku i spustio mi spavacicu.  Povuka je gacice na gore i tiho mu rekla, da spava veceras na drugom kaucu.  On se pomakao a ona zaspala u trenu.  Seo je, malo prevrtao kanale, a onda sam osetila kako je ponovo prisao.  Povukao mi je spavacicu i spustio gacice, legao preko mene i namestio ga na ulaz u picu.  Ljutito sam se okrenula i pitala ga da li je normalan.  Nije vam smetalo malopre, i uterao mi ga celog bez imalo neznosti.  Sreca da sam bila skroz vlazna.  Poceo je da me jebe kao i nju malopre, ne obaziruci se na to sto je mozemo probuditi.  Na to mi je odgovorio, da bi bas voleo da se to desi, pa da nas jebe obe istovremeno.  Bez obzira na njegovu aroganciju i grizu savest koju sam imala zbog cerke… pocela sam da uzivam kao nikada do tada.  Kliac je stvarno znao znanje.  Zamolila sam ga da me okrene na ledja sto je odmah i uradio.  Rasirila sam noge da udje i nako toga mu ih odmah digla na ramena… hocu da svrsim u ovoj pozi, rekla sam, dok se on samo bezobrazno nasmesio i sagnuo se da me poljubi.  Necemo to, rekoh, ali me nije slusao, jezik mu je vec bio u mojim ustima.  Jebao me je dok smo se ljubili a onda se odjednom spustio i poceo da me lize.  Bas sam uzivala, uhvatila sam ga za kosu povukla na gore i reka “jebi me jako” i ovaj put ja njemu uvalila jezik.  Ljubili smo se i jebali dok je Natasa spavala pored.  Priblizavala sam se vrhuncu, osetio je i ubrzao ritam gnjececi mi grudi.  Svrsila sam osecajuci kako mu se kurac trza, izvadio ga je i prineo mi grudima.  Isprskao me je po licu i sisama.  Par kapi uletelo mi je i u usta.  Sperma je bila prelepog ukusa.  Odgurnula sam ga o odjurila u kupatilo da se sredim.
Nadam se da vam se svidelo… jer je tek posle tog dogadjaja postalo zamrseno… ali i zanimljivo.
Nastavice se
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.2
mob
Nokia N95 8gb
Uradjen je index svih prca sa ove teme na prvoj strani
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 644
Zastava Sid
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.8
mob
Nokia E61i
STRINA GOCA


Nas odnos je postao jako poseban.Jebali smo se po citav dan,prosto je neverovatno koliko je ona zeljna sexa kao da nije bila dovoljno jebana...Moja strina Goca je cak i pored mene imala druge jebace ali ja sam uvek imao neko posebno mesto kod nje....Ali evo kako je sve pocelo...Cesto sam se lozio na nju i odlazio samo da je vidim a ona bi uvek nosila neke tange koje su ispadale iz pantalona.Iako je imala ogromno dupe i noge ona je to isticala a na neki cudan nacin me je to privlacilo...Iako sam je jedno vreme cesto posecivao jednostavno smo izgubili kontakt i par meseci se nismo videli.Jedno vece je meni sinula ideja da pocnem da joj saljem Sms sa drugog broja predstavljajuci se kao momak koji nje zeljan i koji joj moze mnogo toga pruziti.Ona se primila na tu moju pricu pa sam joj posle par dana poslao MMS gde sam slikao svoj kurac,a ona se tada jos vise napalila i poslala mi je sliku svoje obrijane picke.Zena od 50+ godina ima obirjanu picku ,bio sam prijatno iznenadjen,nasa platonska veza je pocela a svakim danom uzbudjene je trajalo...Pisala mi je u porukama o svim svojim fantazijama i sta bi volela da radi i ja sam tada shavtio da nema nazad.Moja Strina Goca je bila toliko napaljena da je svako vece svrsavala na nase price i dopisivanja.Danima smo ugovarali susret.Posto nije znala gde mi je stan dao sam svoju adresu na kojoj je pisalo Jovanic pa sam je dodatno bacio u rebus...Bila je subota,bio sam kuci sam , cekao sam je , cekao sam da kresnem svoju strinu...Srce mi je lupalo kao ludo ... Pokucala je na vrata i SOK ... Kada je mene videla na vratima nije znala sta da kaze a ja se napravim lud i kazem kao o pa strina otkud ti ?? a ona se snadje u trenutku pa kao eto slucajno sam naletela i kao svratila i eto usla je ... Oboje smo znali pravu istinu i cutali ... Previse luda i napeta atmosfera... Ponudio sam je sokom i poceli smo neku neobaveznu pricu koja je sve dalje isla , na sta sam je ja prekinuo recima da moramo stati pretvariti se i sve sam joj priznao .... sokirana celom pricom mislim da se jos vise napalila... Rekao sam joj da nema nazad i da moramo uraditi pravu stvar za oboje ... Onda mi je rekla da i ona to zeli da uradi sa mnom i da joj nisam slao poruke jer se pomalo lozila na mene ali je plasilo to da neko ne sazna za nas ... Ubrzo je krenula akcija pocela je da mi svlaci sorts i ubrzo je drzala u ruci moj debeli nabrekli kurac... Bila je toliko napaljena da mi je drkala  kao luda i odmah se sagla da mi popusi .... Gledaj kako ce strinica lepo da ti popusi ... sada cu celog da ga stavim u usta...... I to je upravo uradila ... Pusila mi je sa takvom strascu i nabojem da sam se plasio da ne svrsim previse rano... Ja sam joj milovao mokru ali mokru ribicu i nabrekli klitoris...Picka joj je bila prilicno siroka , mada nije ni cudo jer se vidi da zivi za dobru jebacinu ... kasnije mi je prical da je oduvek zelela da se kresne sa nekim ''klincem'' jer zna da su puni snage i da mogu dugo da je jebu .... Da se vratimo prici ... Ja sam ga izvadio iz njenih usta i zaronio sa mojim pastuvom u njenu mokru pickicu ... Siroko je rasirala i cekala svaki moj nalet.... Stenjala je i vristala kao luda... I sam o je vikalal .... JOS JOS JOS JOS KARAJ TVOJU STRINICU JEBI TVOJU GOCU Mali MOJ , JACE JACE , RAZVALI OVU MOJU MATORU PICKU !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
To mi je davalo snagu da samo podizem tempo .... Sve jace sam je jebao i morao sam promeniti pozu jer je bilo tesko obuzedati , ona se tresla drhtala je , pa sam je onda stavio da ga jase , osetio kako misici njene pickice stezu moj glavic a da se ona nabija kao pomahnitala ... Sve vise je pozdizala tempo i postajala je sve glasnija... Onda sam je sabio uz zid i krenuo sve grublje i jace jer nije postajao nacin da se obuzda ova matora kurvetina Goca kojoj je tada jedino porcija od 4-5 kurceva bila dovoljna.Naguzio sam je i karao sve brze i grublje ali ona mi je odgovarala isto ... Onda sam je pitao da li zeli da ga primi u cmar na sta je ona samo odgovorila potvrdno ... Polako i lagano sam joj stavio u guzu , nije islo tako glatko ali osetio sam cari strininog anusa... Tek tada je pocela da vristi ali se nekako smirila , mislim da ju je sex u guzu malo smirio .... Ali svidelo joj se ... Trazila je zavrsnicu u usta .... MARE DAJ TVOJOJ STRINI SVOJE SEME DAJ JOJ SVOJU SPERMU DA JE PROBAM ONAKO VRUCU DA JE OSETIM U SVOJIM USTIMA... HOCU DA JE PROGUTAM DA JE OSETIM .... ja sam joj rekao .... EVO TI STRINO KURVETINO MOJA EVO TI MOJE SPERME NAGUTAJ SEEEEE.... Izvadio sam ga i poceo da joj svrsavam po licu i ustima... Celo lice moje strine bilo je belo od tekucine... Goca je samo gutala uz osmeh spermu i trazlia jos, nedugo zatim je svrsila dva puta... Otada evo karamo se kao ludi .... 
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
Teta Amra

Ljeto je davno počelo,napolju preko 30 svaki dan…
Ja zavrsio srednju,polozio prijemni za gimnaziju i kradem Bogu dane.
Mama je bila na godisnjem još nekih 15-tak dana tako da je isplanirala generalno sredjivanje kuće i naravno,meni najodvratnije krečenje.Pošto sam bio jedino muško u kući sve fizičke stvari su pale na mene.Ona je samo mahala valjkom a ja sam dodavao,pomjerao stvari…dovoljno da poludim.Ali veselila me činjenica kad se završi idemo 3 dana na more,za toliko smo imali love.
Išlo nam je sporo,pošto ni ona nije bila vična krečenju,ali za majstora nismo imali para,pa smo se snalazili.
Drugi dan našeg majstorisanja taman dok je bila na stolici sa valjkom u ruci zazvonio je telefon.
“Ma evo me krečim sva sam u kurcu…”rekla je,”ok hajde dodji sad ću pristaviti,taman da napravim pauzu”.
“Sad će Amra doći na kafu”,rekla je i sišla sa stolice i otišla do kupatila.
Kad se vratila već je zazvonilo na vratima,Amra je stiga.
Stanovala je u zgradi preko puta naše,takodje udovica,živjela je sama jer joj se kćerka,lokalna kurvica po drugi put udala i odselila u Austriju.
Znao sam da je stara bila prije nekoliko dana kod nje na rodjendanu,slavila je 45 i da je danima pričala kako zna šta će joj pokloniti,ali mi nije rekla.
Amra je ušla i sjela na kauč koji je bio pokriven najlonom da ga ne ispršće kreč.Zadigla je najlon i sjela.Uvijek je nosila suknjice do koljena i nikad se nije stidila pokazati da ima dobre noge.Uh šta sam ga samo puta izdrkao na tetu Amru,bila je jebezovnija od svoje kćerke koja je imala 25.
Stara je napravila kafu a ja sam se povukao u kuhinju i uzeo neke novine da listam.
Čuo sam kako se kihoću i nešto došaptavaju.
Baš me zanimalo o kojoj sad tračaju.
“Najljepši poklon za rodjendaj je tvoj,samo si trebala izabrati malo veći” rekla je staroj a ja sam razmišljao o čemu se radi.
I onda mi se upalila lampica,znam da je stara rekla da će vibrator dati Amri da joj više ne treba…opa…znači to bi moglo biti to.
Zazvonio joj je mobitel..
“U pizdu materinu,pa šta bi bilo da sam otišla na more,ko bi vam onda spašavao guzice”.Vidio sam da je stara popizdila.Sta je bilo?upitao sam je.
“Ma moram odmah u firmu,uletila inspekcija pa bubare po papirima,a onaj idiot ništa ne može bez mene,moram otići da sredim dokumentaciju dok nisu napravili sranje u firmi.
Sad su mi sve sjebali,pola sam zida okrečila,sve ima da se išara dok se vratim.
“Hej,ne sikiraj se,ja ću ti pomoći ionako nemam pametnijeg posla,nek mi mali pridržava a ja ću mackati smijala se teta Amra.Daj mi samo nešto da se presvučem.
Ok,hvala ti puno,hajde ovamo pa izaberi nešto i presvuci se dok se ja istuširam.
Ustale su i krenule.Kasnije sam čuo tuš,znači stara se tušira.Još sam uvijek sjedio u kuhinji i uzeo sebi sendvic da nešto ubacim u kljun.
Izašla je stara i rekla odoh ja a vas dvoje pazite da se ne išara.Ok,poljubio sam je u obraz,a teta Amra joj je tušnuloa neke ključeve u ruku.Vjerovatno od njenog auta pomislio sam. I otišla je.Zaključao sam vrata za njom i vratio se.Amra je sjedila na kauču u maminoj teksas suknjici i nekoj crvanoj potkošulji.
Hoćemo li mali.Moze teta Azra,vi samo kažite šta treba a ja sam tu.Ma nemoj me persirati kad smo sami nema potrebe,ja znam da si ti fino odgojeno dijete,nasmijala se i krenula prema stolici.uzela je valjak i počela mackati…opa pa njoj to dobro ide,bila je bar tri puta brža u krečenju od stare….”Znaš je sam dugo sama sebi krečila pa sam se ispraksala,sad kad se mala udala u Austriju pošalje mi da platim majstora pa ne moram.”
Ma vidim ja da vama to dobro ide….Opet on i Vi,pa nisam toliko stara smijala se.Ok oprosti…eeee tako je već bolje.
Spičila je plafon i dva zida za nekih 45 minuta i rekla…hajmo sad ćik pauza…sva sam mokra….
Sišla je i sjela preko puta mene i izvalila se kao da je lipsala…Hajde zapali…nagnula se da me ponudi cigarom a ja sam se zagledao u sise.Primjetila je.Zapalili smo i sutali.
Al je ugrijalo,idem samo malo da se umijem.Otišla je do kupatila a cigareta joj se dimila u pepeljari.Vratila se za par minuta i pripalila drugu jer je ona već izgorila.Hoćeš ti još jednu,nagnula se da me ponudi.Nisam planirao,ali mi tada upade u oči detalj….sada nema grudnjaka…namjerno sam uzeo još jednu i nagnuo se da mi pripali a oči su mi skliznule na njene sise.Imala je bolje sise od moje stare.
Vidjela je da zurim i samo se nasmijala.
Jebi ga vruće je previše a i steže me.Meni je počelo pulsirati u gaćama osjetio sam da se diže.Šutio sam…Kad je ugasila ustala je i kaze hajde da sredimo ćoškove to mi je najgore…stala je na stolicu i protegla se.Suknjica je povukla za njom,butine sjevnule,nazirale se bijele gaćice,a moj mali postajao sve veći.Okrenula se da zatrazi četku i zaustavi pogled na već poprilično velikoj izbočini na mom šorcu.Zaledila je pogled ii pružila ruku da uze četku ali je i dalje gledala.Protezala se da dohvati ćoškove i svako malo uh,ah uzdah kao da joj je teško.
“Evo ga,završeno”…sišla je i kaže,daj mi donesi nešto hladno da popijem dok se malo osvježim,sve curi niz mene.Hoćete pivo ili sok…može pivo ali ako je hladno….rekla je i otišla u kupatilo.
Cuo sam tuš,nije je bilo nekih desetak minuta…
Evo me ko nova ….došla je i nagnula pivo.
A ti?Neka hvala,ja to ne koristim baš često.
Pa dobro još si mali nasmijala se.
Izvinite moram samo do wc-a odmah se vraćam.Ma samo piči znam ja šta je kad ti se pripiški i ja sam se sad olakšala,nasmijala se…….
Ušao sam u kupatilo i izvadio ga da pišam a on je bio napola dignut od same pomisli na sise tete Amre…jedva sam pogodio rupu i opakšao se.
Izašao sam a ona je zavaljena na kauču držala pivo u ruci.
Hajmo zapaliti…ok al sad ćemo moje.Ustao sam i donio svoje cigare i nagnuo se da je ponudim.Nagnula se i uzela cigaretu i kad je uzela upaljč da nam pripali ispade joj na pod.
Pošla je da se se sagne…”Neka ja ću” i sagnuo sam se po njega….pogled mi je odlutao na njene razmaknute butine i kad sam se skroz sagnuo po da ga dohvatim…..uh….nije imala gaće…..Ma bio sam siguran da ih je maloprije imala i to bijele….
Ha,ha,ha jebi ga rekla sam ti da mi je vruće pa sam se malo raskomotila.Nadam se da ti ne smeta…
Odmah sam osjetio kako mi je krv udarila u glavu …. i gornju i donju….Čvrsto sam stavio ruku u svoje krilo da ne primjeti kako mi se kurac dignuo…mozda i previse očito …primjetila je….zašto si tako ukočen,pa nisi ti krečio nego ja….smijala se.
Ma ništa sve je u redu….Ma nije valjda da me se stidiš,tebe je teta Amra kupala kad si bio malecki,kad si izašao iz rodilišta…Smijao sam se…
Zazvonio je telefon….stara je zvala…Daj je meni,rekla je Amra….”Kad dolaziš?” upitala je Amra….”Ma jebala ih inspekcija nek ti nadoknade ovaj dan”..ljutito je pričala sa starom…”Ma sporo ide,tek ću sad na plafon,sjela da zapalim jednu..” Pitao sam se zašto joj petlja kad je već gotovo…..Spustila je slušalicu….Doći će kasno,kaže da naručimo sebi pizzu ako smo gladni da na nju ne možemo računati….
Kroz glavu mi je prolazilo,zašto je rekla da sporo ide kad je već završila.
“Kako smo se fino provele neku noć za moj rodjendan”prekinula me u razmišljanju….”Ozbiljno?” rekao sam.
Pa da super smo se provele nas 4,doduše nismo uhvatile ni jednog frajera ali nam je bilo super.
A de mi recite kakav ste to poklon dobili od moje mame….Opet on VI….pa rekli smo na TI…U redu izvini…rekao sam joj kao nekoj svojoj vršnjakinji….
Ma dobila sam nešto što sam odavno željela…smijala se….ali ti to ne nebi razumio….
“Misliš?” rekao sam ….a pretpostavljao sam o čemu se radi…”Pa šta znam,još si mali za neke stvari”
Ma nisam ja više dijete….smijao sam se….a i ona samnom.
Ok reći ću ti,ali ni slučajno da ti mati sazna da sam ti rekla…Ma naravno,pa nek to ostane naša mala tajna.
Dobila sam na poklon jednu igračkicu….znaš….ovaj….za žene…koje su same i nemaju nikoga…pa ….ovaj…ustvari nek ostane na tome….igračkica….
Uh pa kako igračkica,pa nije valja barbika nasmijao sam se,a sad sam znao o čemu se radi…Ma nije barbika….ali je za igranje….
Aaaaaaaaaa pravio sam se da sam tek sad ukapirao….da nije vibrator…..? Prasnula je u smijeh…Aha…pogodio si.
A zašto igračkica,pa to je umanjenica….zar je tako mali…pa nije baš toliko mali ali da je malo deblji nebi škodilo , sad se ona smijala iz sveg glasa.
I jel isproban?…..E pa sad bi ti htio bas sve da znas…Aha i to u detalje,pa jesmo li rekli da je to naša mala tajna …..
Ma jesam probala sam ga naravno i to čim sam došla kući onu noć.Nije loš,kad nemaš šta konkretno i on malo pomogne…
A tako…baš lijepo….kurac mi je bio ko kamen a ona se meškoljila na kauču…
A reci mi…mozda sam malo sad bezobrazan…a može li cijeli ući? Naravno da može,pa rekla sam ti da nije prevelik.
Sad smo već otvoreno pričali…A kakve žene vole ….mislim to me je naviše zanimalo….a nemam prilike sa nekim da popričam o tome…
Ma šta znam to ti je kao muškarci,jedni vole guzate,jedni sisate,jedni crnke i tako….Koliki je bio največi koji si vidjela…Ma ne prevelik,moj muž je imao 15 cm i ne pretjerano debeo ali je znao sa njim,a i nisam ti ja probala baš njih puno,doduše imala sam ih ali sam valjda takve sreće da ih je pola imalo opušak medju nogama hahahah…A ti? Kakve ti voliš žene….
Kao iz topa sam ispalio “Obrijane!!!!”
Opa pa ni ti ne znaš šta valja…Da lakše kliže…Reci mi jesi li ti kad….mislim ….”Šta?” pravio sam se lud,htio sam da to ona kaže…”Pa pojebao se?”
Jesam,pa nisam ja baš toliko mali kao što ti misliš,a i malo mi je porastao u odnosu na vrijeme kad si me kupala smijao sam se….
Vidjela sam maloprije da ti je porastao kad si mi dodavao četku….”Ozbiljno?” pravio sam se lud….Naravano…gledala me u oči zavodljivo.
I koliki ti je kad se digne,jesi li mjerio….Nisam,lagao sam ….onda ti nije veliki čim nećeš da kažeš jer se svi kurati muškarci hvale ako im je velik izmjere ga u milimetar smijala se…Pa kako znaš kad si rekla maloprije da si imala sve male…Ma ja sam ti često po netu pa se malo dopisujem i parim oči na komadima hahahhaha.
Čula sam priču da je tvoj otac bio poprilično kurat hahaha…Da nisi probala…..Ma nisam,bila sam zaljubljena u njega u školi ali ga je upecala tvoja stara ,jebi ga.
Vidiš da ja nemam sreće uvijek me zapadne neki koji ima slamčicu ili pak ne može da mu se digne…Ma kako ne može,pravio sam se lud,pa pored takvog komada mrtvom bi se digao.Ma ja sam ti ženska u godinama i sve frajere koje sam imala u zadnje vrijeme svi su bili preko 50 godina i jebi ga to je normalno da s godinama opada moć.
Pa što ne nadješ nekog mladog frajera,pa sigurno ih ima na internetu…Ma ima ih dosta ali su poprilično svi daleko,vidiš da ti ja nemam sreće.
Baš steta,a baš si dobra mačka…Opaaa pa sad sam i mačka….ma ja to onako u pozitivnom smislu….ma znam i mogu ti reči da mi laska…
Ali sad sam dobila igračkicu pa se mogu igrati kad god hoću..Aha,a kad se planiraš opet igrati….pa čim odem kući sada,baš sam raspoložena…
Ma nećeš valjda sad ići odmah…Ma šta znam,iskreno baš sam raspoložena da se igram…Nekako me i ova naša priča….zašutila se…
“Napalila?” upitao sam…”Da,biću iskrena,jako me napalila”Odavno nisam sa muškarcem uživo pričala na tu temu.
Sjedila je preko puta mene,priznala da je napaljena,a meni kurac ko kamen,a ja nemam hrabrosti da šta pokušam.
Može još jedno pivo? Ma šta znam,ionako mi je prevruće,evo sunce je prešlo na ovu stranu sad direktno tuče,biće mi puno da mi ne udari u glavu….Ma neće….sad ću ja donijeti a ti se raskomoti ako ti je vruće….Donio sam pivo i produžio u kupatilo…”Sad ću ja,sekunda”
Uletio sam pod tuš skinuo sve sa sebe,i nabrazaka se istuširao,navukao šorc,ali ovaj put bez gaća i onako polumokar se vratio i sjeo preko puta nje.Već je otpila pola flaše…Uh baš mi ide ovo….Vidio sam da se meškolji,da joj je vruće,daj bar kakav mali znak ….Dajjjj..
Uh ovo vrućina nije normalna…..zadigla je potkošulju i počela mahati da se rashladi….Sva sam mokra….
“Baš sva?” Upitao sam je gledajuči u oči….”Baš,ali baš sva!!!” Je li to znak….da hoće….
A reci mi jesi li još napaljena….Pa ne gasim se ja dijete tako lako……ha,ha,ha.
Znači još razmišljaš o igračkici…..Pa ne samo o igračkici,ali iskreno o sexu da…
Vidim da si i ti poprilično informisan…Pa i ja sam na netu smijao sam se…..Aha,pa ga drkaš smijala mi se u lice..
Iskreno da.A koliko često?Ispitivala je….Svaki dan,barem jednom a nekad i više puta….A znači i više puta.
Pa da…A sad da ja tebe pitam,kad ćeš ga idući put…mislim …..maziti…
Pa kad ti odeš kuči da se igraš sa igračkicom ja ću ga …..znaš…
Ma nemoj mi reći,,,,odmah? Da…
Pa dobro odoh ja onda da ti ne smetam,smijala se i namjestila kao da će ustati.Ma neeeeeeee,nemoraš ne smetaš ti meni…Ozbiljno?
Naravno da ne smetaš,kakvo je to pitanje.
Ma mislila sam da ti ne smetam da ga drkaš…gledala me u oči….Ma ne smetaš,mogu ja njega u kupatilu,ha,ha,ha…
A jesi neki ti bi se sakrio da te ne vidim…Ma mislio sam da je tebi neugodno pa sam zato spomenuo kupatilo…
Ma daj pa rekla sam ti da sam ti ga vidjela još kad si se rodio…a i ti si moju maloprije dok si dizao upaljač….smijala se…Pa eto vidiš,ti si vidio mene,ja tebe i nema potrebe da se stidiš…slobodno ti njega ….mazi.
Kako bih ga sad izvadio samo da znaš….mislio sam u sebi…
Znaš ono naša mala tajna…baš bih voljela da vidim kako ga …maziš….E jebi ga sad…ti da gledaš…a ja?
Pa ti si maloprije zavirio….ha,ha,ha
Jesam ali nisam dobro vidio…sad sam ja malo prešao u napad…Evo…a sad? Raširila je noge i sjevnula je pica…obrijana,beu ijedne dlačice…Pa rekao si da najviše vvoliš obrijane…jel ovakve…prešla je prstom preko pukotine….Al ti je lijepa…”Svidja ti se?”
Daaaaaaaa rekao sam.
Dobro daću ti da je dobro pogledaš,važi?
Pa ti si srce…rekao sam i krenuo se nadviriti….Stani ali imam uslov jedan…Reci….rekao sam kao iz topa…
“Skini šorc da vidim jel ti porastao od kako si se rodio”smijala se….
OK,hoću,ali mi obećaj da se nećeš smijati rekao sam držeći ruku u krilu da se ne vidi izbočina…
Pa znala sam da ti nije baš puno porastao čim tako kažeš…Dobro važi,neću se smijati….
Jednim potezom sam spustio šorc i on se uspravio njoj pred očima…
Ajjjjj Bože dragi pa šta je to…..pa to je kurčina …..
Pa to je buzdovan….Aj jel moguće da …aaaaaa….
Imao sam neki milimetar preko 20 cm,ali debeo samo tako.
Uhvatio sam ga u ruku i rekao ….svidje ti se….
Pa to je kurčina,blago svakoj onoj koja ga proba…
A bil ti probala….gledao sam dok je prolazila prstom preko pukotine na pici koja je bila vlazna vidjelo se sa 2 metra……
Pa ne znam …ipak ….znas….ja znam tvoju mamu….i…..
Ma ne zajebavaj,pa nećeš joj valjda ispričati….Naravno da neću…Ustao sam i stao kraj nje…Stidljivo ga je uzela u ruku valjda misleći da sanja….Bože koliki je……..Vidi kolika je glava kao u malog mačeta…Ovo bi me rasturilo…Gledala ga je sa 10 centimetara diveći mu se i odjednom sam odjetio da ga pokušava staviti u usta….liže glavić pa njega uzduž pa opet glavić…Stavila ga je u usta i počela pušiti i mumljati…vidio sam joj da joj se svidja.Držao sam je za glavu i polako u ritmu ga nabijao u usta.Grcala je.rukom je mazila pičku i polako stavila prst u nju,stavljala ,vadila,pa onda 2….hej polako staviću ti ja kurac ne moraš prste..Izvadila ga je iz usta i pogledala me u oči…Moram je primpremiti da može ući …nikad me nije neko jebao sa tolikim kurcem….E sad će…Rekao sam joj i kleknuo kraj nje.Pička mi je bila pred očima a u njoj dva njena prsta uronjena…Prišao sam i počeo da je ližem,jecala je,izvijala se sad je mjesila sise rukama,čvrsto ih stiskala…Prelazio sam jezikom preko vlažne pičke…Aaaaaa ti nisi normalan,,,,sta mi to radiš….ja sam poludjela…..uh kako je dobro…..
Ozkopčao sam joj rajfešlus sa strane i zadigao guzove da skinem suknjicu…Skliznula je i ostala je gola rasirenih nogu,mokre pičke….Približio sam kurac i trljao glavićem o pičku….Polako molim te….nisam sigurna da će moći da udje.
Polako sam je počeo širiti kurcem i ulaziti u nju.Stenjala je …ulazio je polako ali sigurno.Stavio sam ga do pola pa polako počeo vaditi pa opet unutra…..Bila je uska osjećao sam svaki mišić u njoj….drhtala je.Uhvatila se za mene i polako me približavala …pustio sam da ona vodi…odjednom me je naglo privukla.Ušao je cijeli…Ahhhhhh to…bože moj kako mi je lijepo….pa zar postoji ovako nešto.Sad sam krenuo sve žešće zabijati kurac,jaja su udarala o pičkui cili su se udarci i njeno stenjanje….Nemoj samo u mene da svršis,ne koristim nista….Nema problema,paziću…..ali možeš mi u usta kad si tako dobar…..Curilo je na sve strane,što od napaljenosti,što od vručine koja je bila nesnosna….Izvadio sam ga…Sta je ,hoćes svršiti…pitala je….neču,nego se okreni da te jebem s guza….U redu,ali nemoj da ti slučajno napamet padne da ga staviš u guzu nema šanse razvalio bi me…Neću nema problema…naguzila se a ja sam joj se sjurio u pičku zguza…Ječala je kao da će urujeti,ja sam sve brže i brže zakivao….Uhhhhhhh svrrrrrršššavammmmmmmm grčila se žestoko ali i nabijala koliko je god mogla…….Ubrzao sam pokrete ali i dalje zestoko jebao….Cekaj….Sazuljaću sva koljena…ustala je i legla na kauč….uletio sam u jednom potezu i nastavio ….sad je več lagano ulazio bez problema….Ja ću još jednom ….aaaaaa svršavaaaaammmmmmmmmmmm urlala je…..I meni je nadolazilo.Napravio sam još nekoliko pokreta i izvadio ga i počeo navlačiti da ga izdrkam…Neeeee,nemoj tako,prišla je i stavila ga u usta.Pušila je nemilosrdno…..Svršiću rekao sam da zna da će sad biti erupcija,ali se nije obazirala i dalje joj je bio u ustima….znači baš ću joj svršiti u usta….i počelo je….iz mene je izklazilo kao iz vulkana,a ona je nastavila kao da se ništa nije dogodilo…Gutala je …..Sa mene je curilo,ona je bila sva mokra….pali smo jedno kraj drugog na kauč i zašutjeli…..Stvarno si divan,rekla mi je i poljubila u čelo…idemo se sad tuširati….Ustao sam i otišao u kupatilo,oprao se i vratio se.Ona je pušila i držala mobitel u ruci….Hoćeš sad ti?upitao sam je…evo samo sekundu da posaljem sms….ostavila je telefon na kauču i ustala.Cuo se tuš u kupatilu a meni djavo neda mira bas da vidim kome je slala sms….Pogledam kad ono iznenadjenje…Mamino ime u poslanim porukama…otvorim….
“Mali je fenomenalan,hvala ti.Mozes doci.Kad krenes upali mi bojler.Pusa!”
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
Kapetanica

Imena u ovoj priči su izmišljena,ali priča je istinita i ona se stvarno dogodila.Priča se događa u jednom lepom gradu kraj Dunava.Ja sam tada imao 20 godina a ona,u ovoj priči zvaće se Ivana,33 godine.Ivana je bila žena kapetana,koji je u to vreme bio negde u Hrvatskoj na terenu.Ivana je bila izvaredno građena,nije bila mnogo visoka ali je imala prelepo zategnutu guzu,kakvu ja i dan danas nisam imao prilike da opipam.Imala je prelepu crnu kosu koja je bila nešto duža od ramena,i srednje grudi gde su sise bile okrugle ali vrlo cvrste sa prelepim bradavicama.Ja sam se tada bavio raznim sportovima rekreativno,tako da sam bio vrlo lepo građen,ono što se kaže u punoj snazi.Nemojte misliti da sam ja bio neki veliki zavodnik ili da sam bio nešto posebno obdaren sa alatkom,moj kurac u punoj erekciji nije bio veći od 15-ak santimetra i nije bio nešto ekstra debeo.Eto toliko kao uvod u ovu priču.Ivana i ja smo se prvi put sreli obuci za vozački ispit,imali smo istog instruktora.Ona je obično vozila pre mene,tako da sam je uvek posmatrao kako izlazi iz auta posle završenog časa.U početku nisam mnogo obraćao pažnju na nju,ma da moram priznati da kad sam je prvi put video pogled mi je ostao dugo na njenoj guzi,koja se odlično ocrtavala u uskim farmericama.Kako je vreme prolazilo i ređali se časovi vožnje,ja sam sve više posmatrao Ivanu,što je i ona primetila i naš razgovori posle njenog iveženog časa bili sve duži,što je i instruktor primetio.Jednom prilikom mi je rekao “mali iskoristi priliku,ne sreće se svakog dana ovakva riba”.Jednom sam došao na čas,Ivana je završila vožnju,međutim instruktor je morao hitno da ode kući ,tako da me je zamolio da sutra vozim.Naravno to mi je išlo u prilog,jer sam iskoristio priliku da Ivanu pozovem na piće,štoje ona rado prihvatila.Na sebi je imala suknju jedno dva prsta iznad kolena,koja se pripijala uz njene bokove istčući svu lepotu njenih predivno depiliranih i potamnelih, od sunca ,nogu i naravno fantastičnu guzu.Gore je imala crnu majcu izpod koje kad se dobro zagledaš,kao ja koji je često zadržava pogled na njenim sisama,crni čipkasti brus.Sedeli smo u bašti jednog kafića i pričali o svemu i svačemu.Inače ja sam jedan od onih koji mogu da pičaju o svemu i svačemu.Tu sam saznao da je udata,i da joj je muž kapetan ida je često na terenu,da ima sina koji je kod dede i babe u Budvi na more i da tamo provodi ceo raspust.Udala se u svojoj 22 godini,da su se ovde doselili pre šest godina i da su tu dobili stan.Poslednjih dve godine muž joj dolazi samo na par dana u tri meseca.Nisu imali puno prijatelja u gradu jer nisu imali mnogo vrmena da se druže zbog obaveza njenog muža.Bila je vrlo otvorena i pomalo usamljena što se videlo iz njene priče.Za to vreme dok smo sedeli,pili votku sa tonikom,ćaskali,ja sam imao neodoljivu želju da je odvedem u krevet i da je strstveno pojebem.Kurac za sve vreme bio mi je nadignut i da se on pitao odmah bi tu skočio na nju.Došlo je vreme da krenemo svako svojoj kući,što se meni nije baš sviđalo,no radovalo me je što smu jednim delom puta išli u istom pravc i što ću imati još malo vremena da uživam u njenom društvu.Nželeći da se ovo veče još završi,prolazeći pored jednog kafića pitao sam je dali želi da popijemo još jednu kafu.Ona mi je rekla da ipak mora da ide jer u ovo vreme obično zove sina da se čuju,a onda na moje veliko iznenađenje,rekla je ako se nežurim da kafu možemo da popijemo kod nje u stan.Naravno da sam odmah pristao,u sebi sam pomislio to je to,imaću je večeras nezvao se ja Milan.Došli smo u njen stan,koji je bio veliki,ali prelepo uređen.Ja sam seo u fotelju,a ona je rekla da ide samo da se presvuče pa će da stavi kafu.Otišla je u spavaću sobu da se presvuče,ali je ostavila vrata od sobe poluotvorena,tako da sa mesta na kome sam ja sedeo mgao sam da vidim ogledalo na ormaru u sobi.U ogledalu se video njen odraz kako se svlači.Najpre je skinula majcu,a zatim grudnjak i njene prelepe sise su se u ogledalu pokazale kao dve predivne polulopte za rukomet,zatim je skinula suknju ispod koje jenosila crne gaćice.Dok sam sedeo u fotelji,i posmatrao ovaj predivan prizor,kurac mi se tako digao da je pretio da izleti iz gaća pa preko pantalona da uleti u sobu ida Ivanu razvali.Ona je idalje nastavljala sa svojom predstavom i skinula je i gaćice,sevnula je obrijana pičkica sa fino isfazoniranim trouglom od dlačica koji je vrhom bio okrenut prema ribici i pokazivao gde se nalazi ulaz u raj.Video sam da je vrlo negovala svoju ribicu i da se ovako lepa pičkica retko sreće.Prebacila je preko svog nagog tela,koje je bilo tako lepo izvajano kao da su ga izvajali najbolji vajari ovog sveta,kućnu haljinu,vezala je oko struka i ušla u dnevnu sobu,pogled joj je odmah pao na moje krilo gde je tražila da vidi koliko mi se digao,jer ova predstava bila je očigledno smišljena.Nisam hteo da rukama skrivam svoju muškost nego sam joj dozvolio da sama vidi koliko mi se digao i kliko je želim.Stavila je kafu i pozvala sina sa kojim je vrlo kratko razgovarala,žureći da se vrati kod mene.Donela je kafu,i sela na trosed pored mene.Dok smo pili kafu ona je dozvolila da joj haljina padne sa nogu tako da je prelepe butine izložila meni na izvolte.Više nisam mogao da izdržim,spustio sam šoljicu na sto i rukm krenu da milujem njenu nogu.Malo se trgla ali nije ništa progovorila,samo se lagano spustila na trosed otvarajući svoje međunožije.Moja desna ruka krenula je da traži njenu pukotinu.a levom sam odvezivao haljinu.Prineo sam svoje usne njenim i počeo lagano da ih ljubim,što je ona prihvatila i počela sve strastvenije da me ljubi.Sve vreme prstima sam dodirivao njenu ,sad već uveliko vlažnu,natopljenu sokovima strasti,pičkicu.Krenuo sam da joj ljubim sise i grckajući joj tvrde bradavice.Ona je pomalo uzdisala i stenjala,uživajući.Lagano sam joj gurnu prst u pičku kja je sad već bila užarena,nekoliko trenutaka sam je jebo prstima,a onda sam spustio glavu u njenim raširenim nogama i jezikom počeo da joj ližem usmine a prstima joj nadraživao klitoris.Ona je toliko uživala da sam osećao kako svršava.Svukao sam odeću sa sebe,izvadio nadignutu kitu i prineoga njenim ustima.Ona ga je odmah prihvatila,stavilaga usvoja usta i počela ga pušiti.Tako ga je dobro pušila da sam imao osećaj da će eksplodirati celo mje telo.Posle nekoliko minuta dobrog pušenja,rekla mi je vreme je da joj uđe.Legla je na leđa i raširila noge otvarajući svoju ružičastu pičkicu,spremnu da joj uđe.Prislonio sam svoj kurac na njene usmine i polko ga protrljao kroz njih.Pritisnu sam polako i počeo da joj ga nabijam.Ulazio sam sve dublje i dublje,dok ga nisam do kraja uterao.Ona je samo stenjala,i uživala.Bila je jako uska što me je dodatno nadraživalo.počep sam sve brže i žešć
e da joj ga nabijam.Izvukao sam ga i zamolio je da se okrene,da želim da je uzmem otpozadi.Ona je poslušno ustala i zauzela kučeći položaj.Ja sam prišao otpzadi i ponovoga uterao u njenu pičkicu,udarajuć je svijim mudima po guzevima.Jebosam je tako jedno vreme,a onda sam je pitao dali mogu da jojo ga uteram u guzu.Reklami je da dosada nikad ga nije primila u dupence,ali bi volela da proba.Na stolu je bila neka krema,lagano sam joj namazao šupak, a onda prineo moje koplje i lagano ga gurao u predivno dupence.Moram priznati da je u početku išlo vrlo teško,jedva sam širio njen otvor kurcem,ulazeci milimetar po milimetar.Inj je pomalo bolelo,ali od preveljkog zadovoljstva nije želela da odustane.Kad sam joj ga uterao celog i počeo,sad već mnogo lakše da ulazim i izlazim,takoje stenjala da se očigledno približavala orgazmu.Jednog trenutka je tako jako kriknula, znao sam to je bilo to,doveo sam je do vrhunca.Ija sam već bio blizu da svršim i izvadio sam ga iz njenog dupeta i ponovoga zabio u pičkicu.Rekao sam joj da ću uskoro svršiti i gde ona to želi da uradim.Reklami je da mogu slobodno svršim u njoj ali bi želela da malo poliže sperme.jebo sam je još par trenutaka,a ondaga izvadio ireko sam joj da sedne,a onda joj stavio kurac u usta,ona je odmah počela da ga sisa i ja sam joj svršio u ustima.Iscedila je i poslednju kap iz mog kurca i sve to progutala.Posle toga smo još malo sedeli i ona mi je rekla da je prvi put prevarila muža,ali da joj nije žao i da nikad nije ovako uživala.Otišao sam do kupatila da se istuširam.Malo duže sam se tuširao,kadsam izašao ona je postavila sto da jedemo.Ja sam joj rekao da nisam gladan i da je vreme da idem kući.Ona me je pitala da li bih ostao noćas kod nje da prespavam,ja sam znao da od spavanja nema ništa, ali kako sam je i dalje želeo kao da je nisam jebao,pristao sam. Tu noć smo se pojebali još tri puta onako baš strastveno,da ja kada sam sutradan otišao kuć kao da sam radio celu noć u rudniku. Bila je to najlepša no ć u mom životu.Ivana i ja smo imali još dosta takvih noći,dok se nije završio letnji raspust.
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
Privatni časovi matematike

e ovako … zovem se Milos prva sam godina srednje ekonomske skole u Beogradu , sve je poceko pre godinu dana kada sam zbog prijemnog krenuo na casove matematike . moji roditelji su se raspitali kod koga bi najbolje bilo da idem . ja sam bio u neizvesnosti i samo cekao da vidim da li ce to biti nastavnik , nastavnica , neki dede ili baba ..itd….
bio je to ponedeljak kada sam krenuo na prvi cas , saznao sam da ce ipak nastavnica da mi drzi casove , trazio sam adresu nekoliko minuta , dok nisam dosao do jedne kuce ispred koje je stajala devojka koja mi je bila okrenuta ledjima , pogled sam odmah bacio na njeno dupe koje se tako lepo ocrtavalo ispod uske trenerke koju je nosila , prisao sam do kapije i rekao : izvinite , vi ste Ana ..(tako mi je receno da se zove)..ona se okrenula , i sledece sto sam video su bile naravno njene grudi koje su cini mi se bez brusa veoma lepo izgledale , rekla mi je , ti si sigurno milos , ajde , udji , u njenom dvoristuje bio neki pas koga je ona oslovila \’\'lajka\’\’ , a posto je mene lajka napala , Ana se sagla i uhvatila je za ogrlicu i odvela do kucice da je veze , tada se okrenula i tangice su sevnule iz trenerke , virile su nekih 3 cm , bio sam tootalno napaljen .
krenuli smo u kucu , posto ona zivi na trecem spratu , prva je krenula uz stepeniste , ja sam je samo pratio i buljio u njeno prelepo dupe…
kada smo stigli gore , usli smo u sobu u trenutku kada se njena sestra koja je moje godiste presvlacila… pomislio sam omg , kakva sreca , 2 u 1…ona je istrcala iz sobe i u trku rekla: izvinii ..
malo mi je falilo da je uhvatim za dupe jer su vrata uska pa se malo ocesala dupetom o mene , to me je jos vise napalilo …
seli smo za radni sto , ja sam prvih 5 minuta krisom gledao u nastavnicine sise , ona se pravila da ne primecuje , pocela je da mi objasnjava pitagorinu teoremu ,, ali kako da slisam kada pored mene sedi lepotica koju bih odmah zaskocio …
taj prvi cas se zavrsio i saznao sam da moja nastavnica ima 19 god…ahh
sledeci cas smo zakazali 2 dana kasnije , ja nisam mogao da izdrzim 2 dana , stalno sam je zamisljao golu .. itd…
Izdrzao sam nekako 2 dana i odmah pohitao na sledeci cas , opet smo dosli u sobu kao prosli put , ali kada sam seo na stolicu , jasno se moglo videti kako mi se kurac ocrtava na pantalonama od uzbudjenja , pitao sam je gde je toalet , i pozurio da izdrkam , kada sam krenuo da operem ruke , cuo sam lagano otvaranje vrata ,okrenuo sam se , ali nisam stigao da se obucem , ona je usla u wc i pitala me :\’\'treba li ti pomoc…hmm…sta to imamo ovde….\’\’ kada me je videla golog samo se nasmesila…i izasla ….kada sam se vratio , u sobu iznenadio me je prizor , spustala je roletne , pomislio sam : sta ce sada biti \’\’ , seo sam na stolicu , ona mi je prisla i iznenada sela u krilo , rekla mi je : \’\’ znam sta si tamo radio \’\'….
znala je da sam drkao u wc-u ..
zatvorila je svesku i rekla , :\’\'matematika moze da saceka\’\’ , jasam odgovorio:\’\’slazem se\’\’ , ona se nasmesila , otisla i zakljucala vrata ,potom je pocela da skida maicu , ispod nije imala nista , iskocile su prelepe cvrste grudi , pocela je da skida trenerku i rekla mi :\’\'dodji da mi pomognes\’\’ … brzo sam krenuo da joj skinem trenerku koja je samo skliznula , ispod je imala tangice , krenuo sam da joj skinem tange , ali me je sprecila govorivsi :\’\’sada ti\’\’ i pocela da mi skida farmerke , kada je stigla do kraja , iskocio je moj napaljeni kurac (inace dug je 17 cm)samo je uzviknula:\’\'ohohooo\’\’.
sledece sta sam video je moja kita u njenim ustima , pusila ga je kao prava profesionalka , kada je prestala , otisla je i legla na krevet , rekla mi je :\’\’sta cekas , ajdee\’\’.. , prisao sam krevetu i skinuo joj tange iza kojih je bila sveze obrijana picka , bila je mala , i nisam smeo odmah da joj ga uvalim , prelazio sam rukom preko klitorisa , uzdisala je , poceo sam da joj lizem picku , stenjala je na sav glas posto nikog nije bilo u kuci .
Govorila mi je:\’\'JEBI ME , JEBI MEE!!\’\’ , poslusao sam je , naravno , prvo sam joj polako ugurao glavic , pa zatim i ostatak , vrisnula je tako jako , mislim da je ceo BG mogao da je cuje , stalno je uzdisala bez prestanka , .. izvadila je moj kurac iz picke , okrenula se na stomak , naguzila se i rekla , ajde malo promeni rupu , posto bas nisam imao iskustva sa jebanjem u dupe , uzela mi je kurac i polako nabijala u svoju oblu guzu koja je bila veoma vrela…. okrenuo sam je na drugu stranu i vratio se u prvobitnu rupu , vristala je kao luda , govorila je :\’\’svrsicu , svrsicuu…!!\’\’ nisam prestajao , ona je uzdisala… SVRSILA JE TAKO GLASNO DA JE CEO KOMSILUK MOGAO DA JE CUJE … rekao sam joj , tise maloo . odgovorila mi je da je soba izolovana od zvuka sto mi se veoma svidelo , nabijao sam ga do jaja , vristala je uzdisala i govorila :\’ahh tooo\’\'…
kada je pogledala na sat , rekla je:\’\'uhh jebote , stani , \’\’ u tom trenutku sam ga izvadio i svrsio joj na sise ..
pitao sam je :\’\’sta je ?\’\’ , rekla je :za 5 min se vrecaju moji , poceo sam da se spremam velikom brzinom , ubrzo smo sve vratili kako je bilo , seli smo za sto i pravili se da ucimo:P …..
cas se zavrsio , sisli smo niz stepeniste , ona se sagla da obuje patike , ja sam je uhvatio za dupe , osecaj je bio prelep , ona se samo nasmesila , kada sam odlazio rekla je :\’\'cas sutra u 15:00h , obavezno , rekao sam :\’\'dolazim 100% , nasmejala se i otisla u kucu …
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
PROBUDJENA POZUDA

Posle dva meseca ubedjivanja pristala sam da sa Majom odem na otvaranje nekog novog kluba. Inace njen muz radi kod mog Dejana u firmi pa se tako i poznajemo. Cesto je svracala na kafu kod mene kada bi nam muzevi bili na negde na putu. Zanimljiva je za slusati jer zna sva desavanja po gradu i sve traceve, i kod nje je sto na umu to na drumu. Znala je da me postidi pricama o sexu i pitanjima kako nadoknadjujem Dejanovo odsustvo u krevetu. Razmisljala sam o njenim recima. Sa Dejanom sam zajedno vec jedanaest godina od toga u braku sest. Bio mi je prvi sa kojim sa spavala i najbolji sex nam je bio dok smo studirali, kada je pokrenuo svoj posao sa racunarima sex nam se sveo na jednom mesecno i to bi trajalo nekoliko minuta dok on ne svrsi a ja bih cesto ostala nezadovoljena.
Iz razmisljanja me trglo zvono. Bila je to Maja skockana tip top u nekoj markiranoj haljini sa povecim dekolteom.
– Pa ti jos nisi spremila, ajde pozuri necu da dodjem poslednja.
Uletela je za mnom u spavacu sobu i prebirala po ormaru trazeci garderobu za mene. Posle ubedjivanja da ne idem na kongres lekara, naterala me je da obucem belu kosulju i krem mini suknju, cipkasti brus i tangice koje mi je Dejan negde kupio i koje nisam koristila do sada. Zatim samostojece carape u beloj boji i cipele sa visokom stiklom. Kada je zavrsila sa sminkom, nisam sebe mogla poznati u ogledalu.
- Ti izgledas kao avion i tako treba da se oblacis, rece dok smo ulazili u taxi.
Kada smo stigli, klub je vec bio krcat. Maja se vesto probijala kroz guzvu dok napokon nismo stigli stigli do separea sa njenim prijateljima. Bilo ih je petorica i ja sam sa svojih tridesetpet godina verovatno bila najstarija. Svi su bili kratko podsisani , sa zlatnim lancima tako da nije bilo tesko pogoditi cime se bave.
- Ovo je Tanja momci, pazite sta radite ona je doktorka pa ako ne budete dobri dobicete injekciju, rece upoznavajuci me sa svima.
U trenutku sam se pokajala sto sam pristala da izadjem sa njom, jer to nije drustvo koje bi mi bilo zanimljivo. Primetila sam kako se smeskaju gledajuci pre svega u moje sise. Marko i Nenad, izmedju kojih sam sedela, su se trudili da da nesto pricaju sa mnom. Marko je stalno nazdravljao u cast novog poznanstva. Gin tonic je cinio svoje da sam osetila da me hvata. Pogledala sam ka Maji, koja se ljubila sa jednim od njih. Nisam mogla da verujem sta se desava. Kao hipnotisana sam gledala u njih dvoje, izgledalo je kao da ce se pojebati u separeu.
– Svidja ti se da gledas druge, prosaputa Marko spustajuci ruku na moju butinu. Trgoh se kao oparena i stisnuh noge.
– Nemoj, skloni ruku ,uzvratih trudeci se da ostanem mirna. Njemu to izgleda nije padalo na pamet. Pokusah da ustanem, na sta me on grubo povuce nazad i zagrli.
– Nemoj da se glupiras i da me nerviras, da li ti je to jasno.
-Daa, odgovorih vidno uplasena. Ko zna kakav je ludak, pomislih. Pruzio mi je casu da popijem na ex. Dok sam ispijala pice zatrazi da rasirim noge. Uplasena, malo sam ih razmakla , dovoljno da njegova ruka dodje do ribice. Prstima mi milovao klitoris. Koliko god sam bila uplasena, moje telo je reagovalo na njegove dodire. Bradavice su se ukrutile a pica pocela da vlazi. Pomerio je tange u stranu i ugurao prst u picu. Sto od pica sto od njegove ruke sve kocnice su popustale a telo gorelo. Stenjala sam dok me je jebao prstima. Uhvatio me je za glavu i nabio mi jezik u usta. I drugi prst je ubrzo bio u pici a drugom rukom mi mesio sise.
-Kako si dobra kujo moram te jebati , kurac ce mi puci.
– Nemoj ovdeeeee, stenjala sam dok me je tresao orgazam posle ko zna koliko vremena. Izvadio je prste iz pice i dao mi da ih polizem. Pogledala sam okolo i videla da niko ne obraca paznju na nas. U separeu smo bili samo nas dvoje. Uhvatio me je za ruku i poveo u wc. Usli smo unutra i on je zakljucao vrata. Poseo me na solju raskopcavajuci farmerke. U glavi mi se mutilo dok me je samarao ogromnom kurcinom po licu. Bio je duzi i deblji od Dejanovog.
– Pusi ga kujo pa cu onda da razvalim rezao je. Uhvatila sam ga za kurac i drkala ga dok sam mu jezikom lizala glavic. Polako sam ga usisavala u usta dok je jecao od zadovoljstva. Uhvatio me je rukama za glavu i ritmicki me jebao u usta. Pri svakom izlasku sam se borila za vazduh.
-To mala, dudlaj ga… Zini malo jace, kurvice! Sigurno nisi ovakvu komadinu imala skoro u svojim krvinskim ustima, jel da?
-mmm…mmhmm, daa mumlala sam.
Onda me je okrenuo od sebe i presavio. Zadigao suknju, pomerio tange i sjurio mi ga u picu.
- Ajooooj…. polako, boli… polako….vristala sam dok mi je sirio picku. Jebao svom
silinom nabijajuci se u moju malu pickicu i sireci je do maksimuma.Svrsavala sam neprestano dok me je zakucavao svojom batinom.
- Sto je bilo, droljice, svidja ti se moj kurac, hoces sada da ides kuci,
- Dddaaa.. ohhh, svrsavala sam opet.
- Sada cija si drolja postala, hocu da dolazis kod mene kad god te pozovem, ima da radis sta ti ja naredim, je li ti jasno.
- Daaa.. jasnooo mi jeeeeeee.
Zabio se u mene par puta i poceo mi puniti picu toplom spermom dok me je hvatao talas neopisive vrucine. Posle par minuta smo izasli iz wc kao da se nista nije desilo. Odvezao me je dzipom do stana.
– Nadam se da ti je jasno ono od malopre i da neces da se zezas pa da probas da me ne poslusas, sutra cu doci kod tebe na drugo poluvreme rece ljubeci me. Poslusno sam klimnula glavom. Usput mi je ubacio 200 eura u sise da kupim nesto sexi.
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 212 213 215 216 ... 398
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Mar 2024, 09:38:30
nazadnapred
Prebaci se na:  
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.114 sec za 15 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.