Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Mar 2024, 04:03:57
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

>> Pitate se gde su nestale galerije devojaka? Kliknite ovde! <<

Vazno: Molimo vodite racuna o ponasanju na ovom delu foruma i procitajte nova pravila sex foruma!

Idi dole
Stranice:
1 ... 209 210 212 213 ... 398
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Erotske price  (Pročitano 26557316 puta)
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
Guzenje u busu

Svi kazu da nevole putovati ljetnim danima gradskim autobusima,vrucine,prevelike guzve babe sa cegerima itd…..
Ali meni se desilo jedno nezaboravno iskustvo jednog toplog dana u avgustu….
Krenuo sam iz jednog prigradskog naselja u novom sadu na bazene,cekao sam bus na stanici bila je subota,vikendom autobusi neidu bas cesto a jos bio ljetni raspust pa nisam isao u skolu,inace imam 18 godina i zavrsavam jednu srednju skolu u novom sadu.
Na stanici se skupilo dosta naroda i svi su iscekivali bus za grad,tu se culi uobicajni komentari i ostale psovke za kasnjenje…
Nakon nekog vremena se pojavio bus vec pola pun,ja sam se ugurao medju prvima na zadnja vrata i naslonio se na zadnju sajbu autobusa,bile su tu jos neke dve zene ispred mene i jedan deda.
Na sledecoj stanici haos jos vise mase ceka i svi su usli u bus,e sad je nastala pometnja,kad sam primetio da neka gospodja od oko 45 godina se ugurava izmedju mene i tog dede,i taman je stala ispred mene na 15 centimetara,imala je crnu kratku kosu,neku majicu ustvari vise je bio potkusulj zute boje,imala je malo punije telo a sise nisam mogao videti jer mi je bila okrenuta ledjima,dole kad sam pogledo video sam da je u nekoj tankoj svilenoj suknji,koja se u struku zategla zbog ogromne guze koja se njihala,mirisala je na neki jeftin parfem.
Sledeca stanica ulazi jos ljudi i onda se gospodjo pribila uz mene,odnosno naslonila je guzu na moj kurac koji nije bio dignut,a ja sam imao neki tanki sorc za kupanje,naravno bez gaca,jer memrzi da nosim pa se posle moram presvlaciti….
U trenutku kad se prislonila uz mene osetio sam kako joj je guza bila toliko mekana a velika da mi je kurac poceo pulsirati ali jos nije bilo dovoljnog pritiska da se dige na zenu tih godina.E onda dolazi sledeca stanica ulazi nekoliko ljudi i onda se ona stisce uz mene totalno,mada mislim da nije bilo potrebno toliko.Tad mi je poceo kurac rasti a naravno ona je odma osetila,u sebi sam pomislio e sad ce mi puci samar ni krivom ni duznom ali ne samo je lagano okrenula glavu i pitala me jel mi smeta ,ja sam rekao ma nema veze guzva je nemoze drugacije,ona se nasmesila i okrenula se nazad.
Kurac je vec bio u punoj velicini i usao je izmedju njeznih velikih oblina ali nije mogao dalje od suknje,ona se i dalje pravila kao da nije nista,sve bi bilo dobro da onda ona nije pocela mesati,kako je autobus truckao putem tako je ona sve vise u tom ritmu udarala od moj kurac imao sam osecaj da ce mi eksplodirati kita,pocela je lagano kruzno mesati nije mi jos puno trebalo da svrsim,tako da sam se ispraznio u sorc,koji je bio tako mokar napred da nisam znao kako da to sakrijem kad izadjem,ona je osetila da mi je kurac spusten i izasla je na sledecoj stanici i kao da je samo to i cekala,a mene je ostavila sa punim sorcem sperme….
PS:odma sam se sledecim busem vratio kuci posto mi je sorc napred dobio belu fleku i nisam mogao na bazene ali sam dozivio nesto neverovatno i nikad nisam mislio da se mogu napaliti na zenu tih godina i akvog izgleda,ali kad dodje do kontakta sve je moguce…………….
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
Krvna Prevara

Neznam kako bi poceo da opisujem da vam ispricam rjecima ono sto duboko u sebi nosim,ono sto znamo samo nas troje.
Moje ime je Emil,srednjih godina,zivim i radim u Njemackoj,ozenjen imam jednog sina 22 godine starog.Moja zena Dunja mladja je od mene 9 godina.
Zivimo u trosobnom stanu zaposleni oboje.sin nam jos studira.Dunja je raskosna zena,zena koja ima sve od egzistencije do preljepog tjela,zgodna i ljepa zena u zrelim godinama.Nas seksualni zivot nije na nekom nivou posto sam ja staromodan tip,neznam zasto ali nikada mi seks nije bio na prvom mjestu kao mojoj Dunji.Ona je odgajala naseg sina posvetila mu paznju u svemu,ponekad je i preterivala ali mislio sam da je to moderno posto zivimo na zapadu.
Inace ja sam inzenjer gradjevine,radim i vodim posao oko izgradnje stambenih objekata.Veoma sam zauzet poslom tako da sam zanemario porodicu posebno zenu Dunju.
A Dunja se posvetila sebi svom poslu i nasem sinu Viktoru,koji vise nije bio djete ali Dunja se ponasala kao da je jos uvijek djete.Ulazila je u njegovu sobu sasvim slobodno pa cak ponekad i u kupaonu,smatrala je to savremenim,govorila mi je kako je Viktro pravi decko,ljep visok i jako obdaren,bio sam na to iznenadjen ali presutio sam to,misleci da je to dio njenog ponasanja.
Jedno vece legli smo da spavamo,Dunja je zeljela seks ali ja sam bio jako umoran.Dirala mi je kurac koji se jedva napola digao,bilo me je stid u tom trenutku.Dunja se skinula gola i pocela da mi sisa kurac,neznam zasto ali nije se dizao,sve je pokusavala ali nije islo.Naposljetku je odustala,obukla se i izasla iz sobe.
Obukao sam se i ja i krenuo za njom,bila je nervozna i pomalo ljuta,rekla mi je da idem da spavam,razgovaracemo sutra.
Vratio sam se u krevet i legao nedugo zatim sam zaspao.Probudio sam se nakon nekog vremena Dunja nije bila u krevetu.Ustao sam se,vrata su bila zatvorena,polako sam otvorio vrata misleci da spava u dnevnoj sobi.Nikoga nije bilo u dnevnoj sobi,culi su se uzdasi iz Viktorove sobe,pomalo zbunjen pogledao sam na sat bilo je malo posle dva ujutro.Obisao sam stan ali Dunje nije bilo nigdje,onako utihnulo ali i dalje se culo izdisanje iz Viktorove sobe,nisam ni mislio nista,postao sam malo kasnije radoznao svasta mi se motalo po glavi.
Polako sam uzeo za bravu Viktorovih vrata,bila su zakljucana,izdisanje je prestalo,udaljio sam se u sobu iz koje sam provirivao.Viktor je izasao iz sobe gol,otisao je u kuhinju iz koje je nosio bocu kisele vode.
Usao je u svoju sobu ali je zaboravio zakljucati vrata.
Nakon nekoliko minuta izdisanje je pocelo sada malo glasnije,totalna tama u dnevnom boravku,polako sam prisao vratima sobe,neprimjetno sam polako uzeo za kvaku i polako za nekoliko cantimetara otvorio vrata.
Prizor je bio uzasan!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Dunja se nabijala na sinov kurac,okrenuta meni ledjima uz malo priguseno svjetlo lampe tjelom je zaklanjla Viktorovo lice tako da me nisu mogli viditi.
Nisam mogao da vjerujem svojim ocima,Dunje je mjesala i stenjala dok se nabijala na kurac rodjenog sina.Drzao ju je za bedra,stenjala je sve jace pa se stisavala,Viktor joj je ponekad sapnu malo jacim tonom,bas se dobro jebes Dunjo moja.Gledao sam jos nekoliko minuta,privukao sam vrata skroz,promjenili su pozu.Viktor je jebavao majku Dunju odozada,nabijao ju je na kurac kao da mu je zena ili djevojka a Dunja ga je primala u zanosu uzivala je stenjajuci,nisam mogao da vjerujem ocima sta gledam,bojao sam se reagovati,neznam nisam zelio haos,ne sada.
Zatvorio sam polako vrata i otisao da spavam,nikako nisam mogao da zaspem,neznam zasto ali neki su me trnci prolazili,jako mi se kurac digao,osjecao sam se drkcije,osjecao sam se kao zivotinja.
Nakon nekog vremena Dunja je usla u sobu,pravio sam se da spavam.Legla je polako kraj mene,namjerno sam se polako priblizio njenom tjelu koje je jos bilo toplo i znojno.
Kurac mi se digao,namjerno sam ga privukao uz njenu guzu,s nekoliko malih trzaja dodirivao sam joj guzu kurcom kao kroz san.Osjetila ga je i pocela da se malo kao mrda,polako je ruku uvukla ispod jorgana i pocela da ga miluje.Nisam se mrdao pravio sam se da spavam.Skinula je spavacicu,gacice nije ni imala ili je ostavila u Viktorovoj sobi,uzela je kurac i njezno si ugurala u vlaznu ili bolje reci mokru picku.Nisam se mogao kontrolisati,uzdahnuo sam kad je usao u njenu vrucu picku,promjesla je polako.
Emile,dozvala me tiho,Emile daj me jebi Emile.
Poceo sam da ju jebem sve brze,zabijao sam ga do kraja unutra,zacudjena stenjala je sve jace,zelio sam da se nabije na njega kao na Viktorov kurac sto je i uradila malo kasnije.Bilo mi je kao nikada do sada,nisam mogao dugo da svrasim,jebavao sam Dunje sat i vise vremena,bila je iznemogla,sigurno se jebavala sa Viktorom dugo te noci.
Uzdisala je jako,okrenula se na ledja,legao sam na nju i nastavio da ju jebem zatim sam duboko u nju svrsio,zaspao sam kao jagnje,sve sam bio zaboravio.
Sutra kad sam se probudio Dunja nije bila u krevetu,ustao sam se obavio higijenski dio potreba i krenu van iz kupatila.Dunja je pravila dorucak svima nama,pravio sam se kao da je sve u najboljem redu,nisam znao sta da uradim,sta da kazem a nisam ni neki agresivan tip.
Nekako sam to ostavio u sebi,cekajuci neki trenutak za to,nisam zelio da srusim porodicu.Subotnje jutro,ma bio je vec dan uveliko,ali mi smo doruckovali u tisini.
Gledao sam pomalo Viktora,ponasao se sasvim normalno,cak me pitao kako sam spavao?Dunja se nasmijala,kao djete je spavao sine.I ja sam mama spavao kao beba,njezno ga pogledala i nasmjesila se.Duboki dekolte na kucnoj haljini pokazivao je skoro otkrivene Dunjine grudi,prekrizila je noge tako da se haljina malo prebacila otkrivajuci njene noge,uzivala je u svom izgledu.Joj Viktore sine,nesto me ramena stezu ako mozes malo da me protrljas,ja sam listao novine i pravio se da uopste nista ne primjecujem.Viktor se ustao i po obicaju poceo da masira majci ramena.
Sasvim sporo i skoro njezno masirao je njena ramena,svaki pokret prema gore sirio je dekolte haljine i mogao je odozgo sigurno da gleda njene gole grudi i bradavice.
Sve je izgledalo kao u nekom Holivudskom zivotu,Dunja je uzivala zatvorenih ociju,a Viktor je i dalje masirao njena ramena.Ustao sam se i krenuo u kupatilo,vrata su taman bila nasuprot stola tako da se kroz kljucanicu moglo toga dosta vidjeti.
Usao sam unutra i otvorio jace vodu,ali sam kleknuo i gledao kroz kljucanicu.Dunja je pocela da mu ljubi ruke,a on je polako ruku turao unutra milujuci joj sisu i bradavicu.Voda je curila pa su mislili da unutra nesto duze radim.Izvadila mu je kurac iza kucnog ogrtaca,stvarno je bio obdaren,velik kurac je imao,uzela ga je u usta i pocela cuclati.Zatvorio sam vodu,pogledao sam jos jednom kroz kljucanicu,sjedjela je normalno a Viktor ju je masirao,samo sto se priljubio vise uz njena ledja kako mu se nebi vidio jako uzdignut kurac.
Izaso sam van,smislio sam kako me stomak boli,trebao bi otici ljekaru,rekao sam.
Niti jedno se nije ponudilo da me odveze,vidno uzbudjeni obadvoje,naprosto sam im smetao.Dunja se ustala i otisla u svoju sobu,Viktor je nesto nabrzinu smuljao i nestao.A ja sam odlucio izaci pa se brzo vratiti,da ih uhvatim opet na djelu ali pomislio sam i sta onda.
Usao sam u sobu,Dunja me pitala dali idem ljekaru,rekao sam da ne,rekla mi je vidno nervozna moras mozda je nesto ozbiljno.Ma nije nista Dunja,pravio sam se lud,inzistirala je da idem,hocu rekao sam ali nemogu da vozim,dali bi me htjela odvesti.Pocela se izmotavati kako nemoze kako ima neki stvari za uraditi i tako to.Obukao sam se i otisao.
Ovde vrata od stana kad zakljucas iznutra nema kljuca nego se kljucem samo izvana otvaraju vrata.
Sacekao sam vani desetak minuta i vratio se na vrata.
Tiho sam otkljucao vrata i necujno usao u stan.
Vrata moje sobe su bila otvorena na pola,pogledao sam unutra nie bilo nikoga,iz vrata Viktorove sobe culo se stenjanja i zapomaganje,probao sam bravu ali je bilo zakljucano.Posto nam je balkon za obe sobe izaso sam kroz svoju sobu na balkon i provirio unutra u Viktorovu sobu.
Vec su se poceli jebavati,Dunja je bila ispod Viktora,ljubili su se strasno,stvarno ludo je to izgledalo.
Zelio sam sve da vidim,podigao se i poceo da joj lize picku,jako je stenjala,prozor je bio otvoren,samo providna zavjesa jedino ona je skrivala taj mracni seks u kojem su uzivali maka i sin.Ustala se i nekako se su nastmali naopako tako da je on mogao da joj lize picku a ona njenu da sisa tu kurcinu.Stavljao joj je prst u picku i lizao ulaz vagine,uzdisala je jako sisajuci mu kurac,trajalo je dugo,kao da su to radili godinama.Izgledali su iskusni u tim igrama.Ustala se i nabila na taj njegov dugi kurac,zajaukala je malo,joj Viktore koliki je.Jebi se jako Dunjo jebi se jako hocu,govorio je to tako zanesen kao drogiran jebavao je svoju majku.Mjenjali su poze,nije imao kurton,svrsavao je nekoliko puta u nju valjda,sigurno dva puta je svrsio u nju.Derala se jako pred kraj,to Viktore to joj jebi me jako jebi me jako.
Kad su zavrsili nisam mogao izaci jer bi me vidjeli,ostao sam na balkonu,razgovarali su.
Znas Dunja,znas sta ako Emil sazna za ovo.Nece nikada saznati a i da sazna nece nikome reci pa kako bi nekom to moga reci ko bi mu povjerovao.
Reci mi molim te ko bolje jebe on ili ja Dunja?Dok sam to slusao mrak mi pao na oci htjeo sam da udjem i da ga osamarim ali nesto mi nije dalo.
Nemoj me tako nesto vise nikada pitati,odgovorila mu je kratko,pa Viktore ti jebes bolje!!!!!!
Jel Emil ima veci kurac od mene Dunja?Samo ga je pogledala
sutila je kratko,Viktore prestani molim te.Reci mi Dunja ciji je kurac veci?Tvoj je puno veci Viktore,rekla je to jako nervozno!!!!!
Pricaj mi malo kako to izgleda kad te Emil jebe?
Viktore,sta je tebi!!!!!
Pricaj mi molim te,zelio bi znati,pricaj mi!!!!
Poceo ju je milovati i ljubiti joj sise i bradavice,uzdahnula je,joj Viktore,nemogu da ti odolim,hajde me jebi?
Hocu oko mi ispricas kao je kad te Emil jebe?
Pa uh,joj neznam uh,jel bas moras znati?Moram!
Gledao sam to i slusao te bolesne rjeci.
Milovao joj je sise i lizao bradavice,Dunja je pocela izdisajuci pricati.
Jojjj,Viktore,pa znassss,joj uh sto je ljepo.
Emil ima uh,puno manji kuracccc,joj od tebe,uh joj Viktore daj mi ga u usta.
Dalja reci mi dalje?
Veoma je uh,joj uhhh,impotentannnnnn,nemoze mu se dizati,joj daj mi ga u usta.
Podigao se i Dunja ga je uzela u obe ruke obuhvatila mu kurac pocela ga sisati mumnjajuci.
Uh,joj cuclala ga strastveno.Viktor se izmako,reci mi dalje uh i on je tonuo u uzitak majcinih usana.
Joj,Viktore sta mi radissssss,joj uh joj daj me jebi sve cu ti reci.Sjeo je na kraj krevte a Dunja ga zakoracila i sjela na Viktorov kurac koji je nestao u sekundi duboko u Dunjinioj picki,jojjjjjjjjjjjj jooooooooojjjjjjjj Viktore.
Polako se jebavala govoreci mu.
Emillll uh joj,nabijala se na kurac kao glumica.Emilll nemoze da jebeeeeeeee,nemoze da jebeeeeeeee,joj uh stenjala je jako.Koliko te puta jebao sedmicno? Uh joj Dunja nabi se joj Dunja.Jednom uh joj Viktore koliki je joj koliki ti je velik sav je u meni uh joj,,, joj jednom me jebao ili nijednom uh jebi me ti uh joj sto me dobro jebes sto ti je kurac ljep i velik uh jako mi je uh joj ljepo jebi me jebi me sad jako uh Viktore,joj,uh jojjjjjjj.Jebavao ju je jako dobro jako dobro.
Bolesno ali ipak su uzivali.
Istina je bilo sto je rekla,nazalost kome je rekla i kako.
Jebavao ju je neko vreme tako,odjednom je zastenjala jako,joj Viktore joj svrsavam nabi me jako joj uh joj Viktore jebi me jakooooooooooooo.
Svrsavali su oboje,naprosto nevjerovatno,sisao joj je grudi zanesen,trag ce ostati sigurno,uplasila se joj Viktore joj isisao si mi sisu,jako se crveni.Izjurila je iz sobe vrata su se samo zalupila,uletila je kao furija u nasu sobu i Viktor za njom,izadji vam molim te Viktore.Poslusao ju je.
Sama je sa sobom pricala,sta ako Emil ovo vidi?
Tusirala se a ja sam polako izasao sa balkona kroz sobu u dnevnu,Viktor se takodjer tusirao,polako sam izasao van.Vratio sam se za pola sata.
Slagao sam da sam morao dugo da cekam pa sam se odlucio otici kuci.Djelovali su nervozno.
Upitao sam,jel ovde sve u redu?
Je u redu je rekla je Dunja!?
I sagnula glavu,Viktor je rekao da mora ici van,tako smo nas dvoje ostali sami.
Dunja sta se desava ovde?
Nista Emile nista!
Reci mi imali kakvih problema?
Pa ima ali nisu problemi,nego je u pitanju,u pitanju je.
Sta je u pitanju Dunja?
Pa Emile moram ti reci,u pitanju je krvna prevara.
Kakva krvna prevra,pravio sam se lud.
Emile,uh joj ovo je bolesno Emile a ja nemogu protiv toga kad u tome uzivam,nemogu protiv toga.
Protiv cega Dunja,reci mi!
Kakva krvna prevara i ko skim i sta uopste pricas?
Emile,ja se jebem sa Viktorom vec 2 godine.Redovno se jebemo kad ti nisi tu pa ponekad nocu i kad ti spavas ja i Viktor imamo seks razumijes li ti to uh,joj.
Ti nemozes da jebes,zaplakala je a on je pomalo vremenom usao u moj zivot,ispocetka sam se igrala sa njim,igrala se malo sa njegovim velikim kurcem.Ispocetka sam mu drkala,sisala pa pocela da ga primam,pocela sam redovno da ga iskoristavam,sto je on uzeo ka srcu.Uh,Emile,pa on me jebe jako ljepo i dugo,Emile znam sta ces reci.
Rastacemo se u redu ali nemoj da on osjeti,nemoj mu reci.
Emile sve je to moja greska,preise sam intimno s njim provodila vreme.
Jednom kad je imao 17-st godina,zamolio me da mu pokazem grudi,pokazala sam mu,trazio je i picku da vidi cak ju je i dodirnuo.Izvadio je kurac i brzo ga izdrkao,ostala sam zapanjena.Kad je izdrkao kurac mu se nije spustao vec je tada bio povelik,uzela sam ga u ruku prvi put rako je pocelo a jebe me vec dve godine.
Znam da laze jebe on nju vec od tada od 17-ste.
Znam Dunja znam,vidio sam vas sinoc i danas isto.
Gledala me zbunjeno.
Znam i nek to ostane nasa tajna,da se nesramotimo posebno njega.Nisam imao sta drugo da kazem.
Emile,izvini.
Sta cemo sad Dunja?
Nista pokusacu ga odgovoriti od toga ali nemogu prestati sa tim tek tako.Pokusacu Emile.Ma osjetio sam da laze da nemoze ali sta sam mogao.
Viktor se vratio kasno,Dunja i ja smo gledali TV-e.
Bio je malo poio,koje pivo vise.
Sjeo je kraj Dunje i gledao sa nama TV-e.
Zagrlio ju je,Dunjo moja Dunjice ljepa.
Htjela se ustati,osjetila je da bi Viktor mogao pijan preterati.Ja sam reagovao.
Viktore ponasaj se kulturno pema majci.Sutio je neko vreme,zatim se ustao i posao u svoju sobu.
Dunja me pogledala.
Idem ja spavati rekao sam glasnije malo.Lud covjek koji krije tajnu porodicne krvne prevare.Legao sam i zatvorio oci.
Nakon nekoliko minuta usla je u sobu Dunja,skinula se i legla pored mene.Emile izvini,zaplakala je.
Jel Viktor spava Dunja?Nespava Emile,ceka me!
Ali necu otici,moram s tim prekinuti.
Poceli smo se milovati onako samo radi reda.Vrata su se otvorila,Viktor je stajao na vratima,nista nije govorio.
Dunja se ustala i obukla spavacicu.Viktor je otisao u svoju sobu a Dunja za njim.
Bilo je to zadnji put da spavam u tom stanu u kojem su oni ostali.Ta krvna prevara me i dan danas boli a proslo je 2 godine.Nevidjam ni Dunju ni Viktora,zivim sam sa svojim grehom koji nosim radi njih.
Oni,neznam sigurno uzivaju onako kako su i poceli,u krvnoj sada vec seksualnoj ulozi u kojoj vise neglume nego to rade normalno.

S postovanjem prema svim citaocima ove stranice,javljam se prvi put.Naime prijateljica moja cesto cita vase price,pa ju je jedna jako zaintrigirala,naime nazvala me i kaze Stela,ima jedna prica pise je muskarac pod imenom Emil,opis je kao tvoje porodice ili nesto slicno kao kod tebe samo sto se tamo radi o incestu,a ne kao rastava braka zbog prevare muza.Pa ako si voljna procitaj,prica se zove “Krvna Prevara”.
Samo sam se nasmijala,kako si rekla da se zove muskarac?Emil,Stela Emil se zove a ona kao Dunja te njihov sin Viktor.
Pa draga moja, moj se bivsi zove Daniel a sin nam se zove Stefan a ja Stela,nema logike,ma znam Stela ali godine i vreme rastave sve je kao kod tebe,znam da to nisi ti,ali procitaj??!!I procitala sam!
Moja prica je drukcija ili slicna ili mozda i ista,pa se uvjerite sami.
Moja osobnost ili privat cine mnoge stvari vezane za strast,ljubav i seks.Zena sam malo poznih godina sada ali raskosnog izgleda te jos uvijek skladnih oblina,obdarena i veoma seksipilna i sa 40 i kusur.
Zivim slobodna sa sinom Stefanom 24-e god star,rastavljena sam vec nekoliko godina.Uvijek sam izgledala molo vise izazovnije od ostalih zena,malo sam skrivala svoje tjelo,vise se toga moglo vidjeti za musko oko,koje sam uvijek mamila mojim dekolteima,kracim suknjama ili skroz uz tjelo garderobom,kao i samim joging sorcovima,moja bedra su se ocrtavala a rijetko sam nosila donji ves i grudnjake.
Moj muz to nije volio,ali ja sam naprosto uzivala kad me gledaju njegovi prijatelji.
U kuci sam se kretala uvijek slobodno,moj sin je na to navikao,suvremeno smo zivjeli barem on i ja.
Stefan je volio kad mu sjednem u krilo i pomilujem ga i poljubim.Govorio je uvijek,mama otkidas,keve mi.
Danijel nije volio takav zivot, a ja sam uvijek zeljela vise od zivota.Moje ljepo i skladno tjelo uzivalo je samo nekoliko minuta ispod njegovih prsa,svrsio bi brzo i zaspao a ja sam osjetila potrebu za mnogo vise seksa,za mnogo vecim kurcem koji ce popuniti moju kokicu,koji ce ljubiti moje grudi i sisati moje bradavice.
Osjecala sam przaninu u zivotu,zeljna da se pojebem pravo,da me neko jebe onako zestoko da mu ljubim i sisam kurac da me navlaci odozada da me puni svojom vrucom spermom,oduvjek sam mastala o tome.
Uputila sam se u nekoliko avantura,vecinom ozenjeni i iskusni muskarci,nemogu reci da tu nije bilo seksa ali nije ono sto sam ja trazila,sto bi me zapalilo da izgorim onako da vristim dok se jebem,nisam imala taj filing taj osjecaj,ta je zelja gorjela u meni ali niko je nije gasio.
Moji guzovi skladno su se njihali dok sam hodala kroz sobu,onako u joging sorcu i tankoj majici koja je pokrivala sve a skrivala malo,moje bradavice vec nadrazene dodirom svilene majice,poneki spontani uzdah iz mojih usta,da skrenuli su paznju moga sina Stefana,koji me cudno pogledao dok sam priazila trosjedu na kojem je on sjedio.
Bili smo sami taj dan,Daniel je bio na terenu u Duseldorfu.
Mozda mi se ucinilo,ali Stefan me pogledao jos nekoliko puta,odmjerio me cijelu,njegov pogled se zaustavio na mojoj kokici koja je sorcom podjeljena na dva djela iskazivala svu svoju car i ljepotu.
Nista nije rekao sam je onako duboko uzdahnuo.
Sjela sam kraj njega malo dalje za nekoliko centimetara,gledali smo neki film iz videoteke.
Osjetila sam poslije nekoliko minuta neki blag osjecaj topline medju mojim nogama,osjetila sam neku vlaznost koja polako klizi iz moje kokice ali neznam zasto.Srce mi je pocelo jace da kuca,neka toplina punila je moje obraze,osjecala sam nesto sto nikada prije nisam osjecala.
Da zamracim malo,upitao me Stefan?
Ja cu,ustala sam se da navucem paravane na prozore,malo sam promjesala svojim zanosnim kukovima,Stefan me gledao kao da je to zadnji put,polako sam se vratila,nehoticno sam zapela za stol te posrnula u njegov zagrljaj.Tako me brzo uhvatio te privio uza sebe,tesko je disao,osjetila sam njegov dah,sva sam gorjela od necega ali neznam od cega.
Jesili u redu upitao me?Jesam,hvala Stefane!
Ustao se i otisao u kupatilo,nikada se nije zakljucavao osim kad je na velikoj nuzdi,to sam znala.
Bila sam jako radoznala,odlucila sam se da udjem unutra,uvijek sam prije ulazila ali sada me bilo nekako strah,ne od njega nego od necega sto bi se moglo dogoditi a neznam sta.
Prisla sam vratima,bila su otkljucana,otvorila sam ih i pogledala unutra.Stefan je drkao svoj ogroman kurac koji je ostao zakovan u mojim ocima,kurac koji sam u mastama sanjala,ali ne od njega ne od njega,pomislim.
Zanesen zmirio je i drkao ga brzo,za nekoliko sekundi,navrla je sperma iz njegovog kurca,glava mu je bila jako crvena puna krvi,mlaz je spricnuo visoko i pao na pod.
Osjetila sam da iz mene curi polako ljubavni sok,sva sam vec bila mokra.Htjela sam da odem s vrata ali nisam mogla,usla sam do njega.
Pogledao me zbunjeno,joj je drzao kurac u ruci,zeljela sam da ga dodirnem.
Mogu li,upitala sam ga?
Sklonuo je ruku sa njega,stajao je jos uspravno,uzela sam ga u ruku bio je vruc i tvrd,pocela sam ga njezno drkati.
Uzdisao je.Prisla sam usnama i dodirnula sam mu vrh kurca samo je zastenjao,uhhhh,daj mi popusi molim te,rekao je tiho?
Stavila sam ga u usta,bio je malo ljigav od sperme koja je jos polako izlazila iz njega.Ljubila sam ga i stavljala u grlo koliko sam mogla da ga primim,imao je jako velik kurac.
Nastavila sam da ga pusim,lizem i cuclam,trajalo je nekoliko minuta,sva sam gorila,polako sam skinula sorc sa sebe,kad sam dodirnula kokicu,prst je uletio do kraja u nju,uzdahnula sam jako.
Dodirnuo je rukom prvo moje bedro,njezno pa polako milujuci me dodrinuo je moju vrelu kokicu,njezno ju je milovao stavljajuci povremeno prst u nju a ja sam lotirala po nebu.
Uzdisala sam jace nego kad me neko prije jebavao,osjecala sam to to bas to sto sam htjela pa zar je to tu,zar je to to,pomislim,zar je to tako zabranjeno zar se to smije,brzo mi je proletjelo kroz glavu,ali kurac nisam ispustala iz ruke.Idemo u sobu Stefane,joj molim te idemo u sobu.
Uspravile sam se i gledala ga ravno u oci,duboko je disao,gledao me u oci,ocima samo govorili,uzdasi su nam se sjedinili,zeljela sam ga u sebi.
Idemo,tiho je izgovorio rijeci koje su mi otvorile vrata raja a za vas vrata pakla.Krenula sam nekim drhtavim korakom,isao je zamnom,gledao je moje guzove kako su se njihali,moje grudi kako su poigravale uz svaki napravljen korak prema mjestu prevare,krvne prevare,da rekla bi to mozda je i dobar naziv za sve ovo.
Ali nije me zanimalo,nisam vise nista razmisljala samo sam uzivala i pepustila se talasima njegova tjela i njegovih jakih muskih ruku,zeljela sam duboko taj kurac u meni da vijori moja pozuda duboko nataknuta na koplje zelja,ma cije bilo.Preko velikog kreveta,raspustena neobuzdana strast nasih tjela,vatra i uzdisaj topline koja je preuzimala moje tjelo,prepustena njemu kao u pricama sve je pocelo da traje.
Milovao je sve sto je bilo moje a sada u njegovom posjedu,sve je ljubio,lizao je svaki centimetar moje koze ljubeci me svu,jezikom je tonuo u moju socnu kokicu koje se rastapala od topline njegovog jezika i toplih prstiju kojima je prodirao u nju.Nize sasvim spontano presao je jezikom i preko mog skupljenog anusa,nije htjeo samo se dogodilo bilo je bozanstven osjecaj dodira njegova jezika i mojih otvora ma koji bio.Nastavio je da lize moju kokicu,kurac mu je bio tako tvrd kao da ce prsnuti,zeljela sam ga unutra.Udji u mene udji u mene zavapila sam onako strasno u zanosu kao zeljna,zeljela sam da se zavuce u mene do kraja da osjetim tu kurcinu kako popunjava svaki milimetar tjesne kokice,napokon je poceo da ga stavlja unutra klizio je kao po vodi.
Uzdahnula sam duboko,osjecaj je bio neopisiv,nabijao me na kurac do kraja nekoliko minuta uz vristanje uzivala sam slobodno,jebavao me kao da je iskusan ali sve je bilo spontano,valjda sto je izdrkao,jebavao me dugo.
Ljubio je i grickao moje bradavice,lizao mi varat i sisao usne ljubeci me strasno sva sam tonula,osjecaj je kulminirao,pocela sam svrsavati kao nikada do sada,vristala sam nataknuta na taj dugi tvrdi kurac,naprosto me derao svrsavala sam nekoliko sekundi,nastavio je da me jebe polako,umoran klizio je u mene,osjetila sam da smanjuje tempo.Okrenuli smo igru sad je on bio dole a ja sam zajahala njegov kurac i u ritmu polako se nabijala na kurac,uzivao je uzdisali smo oboje,ubrzala sam.Polako prosaputao je,polako molim te polako volim.
Usporila sam skoroz,ali nabijala sam se do kraja pa na gore,osjetila sam kako se polako odize,zelio je da uzivam,uspravio se malo tako da moze da mi ljubi grudi i da me polako jebe.Okernuo me na ledja i stavio mi noge na ramena,tada je pocelo ludilo.
Jebavao me nekoliko minuta tako,onda je poceo da uzdise jako,svrsavao je duboko u mene,stenjala sam jako,svrsio je i ostavio ga unutra,polako sam se mrdala,topio se u meni,ljigava mala ga je sisala u sebi,cijedila se sperma ali ga nije vadio.Ljubili smo se dugo,polako se spustao u meni,osjetila sam zadovoljstvo,osjetila sam ono sto nikada nisam,osjetila sam pravu ljubav seks i uzivanje,mozda je ovo ludo i grozno ali,ali!!!
Tako smo i zaspali.Lagan vjetric kroz store sumio je kroz moju kosu,probudio me odsjaj sunca,jutro je bilo preljepo,kao i meni noc.Lezao je kraj mene,nisam osjetila grizu savjesti,cjeli zivot zivimo suvremeno i ovo je moralo biti,to je dio takvog spontanog zivota.
Ustala sam se i posla pod tus,voda je prstala po mom zadovoljnom tjelu po prvi put sam bila srecna i zadovoljna.
Onako svjeza i vlazna usla sam pnovo u postelju kraj njega.
Miris zanosnog tjela probudio je njegove oci koje su se malo otvorile.
Uh kako ljepo mirisis,rekao je i poceo da me miluje,sve se ponovo pocelo desavati spontano.Kurac mu je rastao u mojoj ruci,tvrd i odvazan,izgledao je dostojanstveno,dok sam ga cuclala,koka mi je polako slinila zeleci ponovo cari da dozivi.Polizao me strasno,kokica se tiopila,ljubavni sok curio je sa njegovih usana kojima je dodirnuo moje,osjetila sam okus sopstvene kokice,da ljepo je mirisala.Zazeljela sam ga duboko u meni,jebi me dugo i polako Stefane,jebi me kako zelis,jebi me strasno,jebi me neznam zasto sam to sve govorila ali uzivala sam u tim rijecima.Zeljela sam da ga zajesem da se jebem u zanosu sva na njemu,zeljela sam taj tvrdi kurac zauvjek u meni kao simbol greha ili krven prevare,ma ko vise za to mari,tonuli smo jebavali se onako spontano,zaneseni.
Zaneseni u seksu duboko na njemu a njegov kurac u meni njihala sam se kao sata klatno uzivala pri svakom uzlazu u mene,uzdahom spojeni disali smo kao jedno.
Odjednom vrata su se otvorila bio je to Daniel,skocila sam sa Stefanovog kurca i pokrila se carsafom.Stefan se ustao i zagrnu se svojom robom te povukao van.Danijel je gledao njemo,zaprepasten.A sta sam mogla reci,sve je bilo suvisno.
Pa Stela zar sa sinom,rekao je i izasao iz sobe.
Stefan mu je rekao,da je on kriv i da me je navukao na to ali nije to bilo vise potrebno.
Izvinuo se i povukao,sve sam to cula ali nisam se ni mrdnula ostala sam onako gola lezeci.
danijel je ponovo usao u sobu.Kurvo,rospijo,gade kurvanjski,kupio je svoje stvari naprosto ih bacao u kofer,a ja sam samo sutila kao hipnotisana,gledala u jednu tacku,smirena kao nikada do sada.
Kad je pokupio svoje stvari,okrenuo se i rekao,vidimo se na sudu kurvo jedna.Nista nisam rekla,otisao je zauvjek kao da sam to i zeljela.Ali sve se desilo spontano ili namjerno neznam.Ja i dan danas zivim sa Stefanom,nista se nije promjenilo,zivimo suvremeno,slobodno i uzivamo.
Da istina je da sam ja Dunja a on Viktor a moj muz Emil,istina je sto smo izgleda obadvoje ispricali samo je on toga vise dodao.U ovo prici se drukcije zovemo,mozda Stefanova prica ima drukciji scenario,mozda,vidjecemo.
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
Krvna Prevara-kraj

Ovo pisem na poziv meni veoma drage osobe,koja je iznela svoju pricu,koja je iznela nesto u vezi zivota koji kroz incest curi polako kao pjesak u satu.Neznam sta bi i kao te na koji nacin opisao taj kontakt vruce krvi nekontrolisan kolao je nasim venama.Neznam sto i zbog cega postoje razne ljubavi koje nisu ili koje bi trebale biti kaznjene,pa ce sada oni pametni koji se zgrazaju reci,ma jebi se.A znam da ponekad i oni zavire u sitan komad pjeska skriven u travi.
Ali nije to moj fol ni poema ni izvinjenje kao isprika finijoj klasi.To je istina pa sta ako je,cuj niko nije savrsen,ono porodica svetinja tko kaze da ja nevolim i nepostivam majku,volim je kao i vi svoju,samo u nas jedan krvni zrnac radi vise i pobudjuje nagon,neopisivo ali istinito.

Dva ujutro,nisam mogao da spavam,tisina u tami prigusenog svjetla lampe,razmisljanja u pobudi i neodoljiva zelja za necim sto nije tu kao zelja da se ostvari,da pregore vene u mislima na nju,nece san na oci.Sva ta dobrota i sav taj zivot i sloboda,ucen na sve,moderno,promicu mi njena bedra i grudi,sanjam njene bradvice i uredno obrijanu vaginu koju bi slatko polizao.Opipavajuci svoj vec tako tvrd kurac osjecam potrebu da ga stavim u njenu raskos da mjesa nosena zvukim incesta i da oprosti sto uziva dok se jebe onako kao zabrana,a to je najsladje.
Znam da smo sami u stanu,ona u svojoj sobi spava a ja u svojoj mislima okicen,jos uvijek neodlucan da krenem putem srca ili putem mozga da ostanem,neznam.Izbjegavam svaku pomisao ali vrag me tjera bicem,uzdignutog kurca nemislim vise ni na sta drugo.
Duboko sam uzdahnu,zadnji put sam razmislio i donio odluku,nemogu protiv toga,krenuo sam uzbudjunjem nosen prema vratima njene sobe…………

Sve je to pocelo davno prije nekoliko godina.
Stela je bila vesela suvremena zena,nosena manirima djevojke ponekad,veoma zanosna kontrolisala je svoj i moj zivot perfektno,nista nije prepustala slucaju.Imali smo odnos kao na filmu,sloboda kretanja i nacin zivljenja bili su kao u snovima nekog ili u nocnoj mori opet nekog.malo toga je znala sakriti,ali stidna mjesta su se skrivala,bogate grudi i raskosni bokovi,skretali su paznju i slijepca.Znao sam da mi je majka i bio sam ponosan na nju,nisam znao ni osjecao do tada nista drugo nego samo roditeljsku podrsku.Poceo sam da ju gledam nekako drukcije,neznam,gledao sam ju dublje i intimnije.Ponekad nehoticno u nasim igricama dodirivao sam joj grudi,ponekad i guzu,to me sve vise i vise cinilo zadovoljnim,neznam ali pozelio sam da ju konkretno prihvatim za grudi i poljubim u usta.Ponekad se culo njeno kratko uzdisanje iz sobe,toliko kratko da nisam uspio ni da izdrkam.Ujutro sam je promatrao,gledao za njihanjem njenih bokova,te duboki otvor koji je pokazivao njene obdarene grudi.Ocrtavanje njenih bradavica,te izrazito izbacena vagina kad bi obukla tjesne tajice za vjezbanje.Vagina me naprosto izludjivala,primjetila je ponejad da gledam u njenu vaginu,nije ju skrivala jos je vise dozvoljavala da ispadne u prvi plan.Nisam vise bio djete,moj organ je narastao i izgleda kao veci komad koji bi zadovoljio potrebe svake zene.Jutro,skuvao sam kafu,znao sam da ce se svakog trenutka ustati,imao sam vremena prije skole,ma nije ni bitno.Ustala se u kratkoj svilenoj crnoj spavacici izasla iz sobe,bili smo sami.Ovaj puta sve se vidjelo i nije ni pokusavala nista da sakrije.Grudi su bile kao dve velike tvrde jabuke,njihala se kao brod na moru,nazirala se vagina kao neciji lik iza firange.Ostao sam bez daha,pogled je lomio sve ispred sebe,kurac mi se brzo digao,moj sportski sorc postao je jako tjesan,nisam ga skrivao,zelio sam da ga vidi,da vidi moj ponos s kojim sam u tom trenutku razmisljao.Mirise kafa rekla je,dobro jutro Stefane.Promumnjao sam ddobrro jjutrro.
Kafu sam servirao ali zaboravio sam mljeko,ustala se i odsetala do frizidera kad se nagnula taj prizor je bio presudan,ustao sam se i krenuo prema njoj,sve sam htio u tom trenutku da uradim da joj dodirenm vaginu i stisnem grudi.Taman kad sam to htjeo,okrenula se i bili smo face to face,licem u lice,brzo sam reagirao,sammmooo da uzmem uzmem da uzmem sok o da sok.Trazio sam po frizideru,tj burlao.Osjetio sam njenu ruku na mojoj kosi,nisam se okretao,prepustio sam nek rijeka zelja nosi sve.Pomilovala me od glave preko ledja,rukom je silzila niz moj stomak,osjetio sam vrucinu unutra,spustala je ruku polako se privijajuci uz mene.Drhtao sam sav.
Osjetio sam sapat na uhu.Jel ovo zelis mozda?
Ruka joj je lagano ulazila u moj sorc,kad mi je dodirnula kurac umalo nisam pao,bio je to strasan osjecaj dodira.
I njen tihi sapat ponovo,malo uzbudjenim glasom.
Oooh,kako je velik i tvrd.Osjecaj njene ruke u mojim gacama
oslobodio me svega,okrenuo sam se i poceo da ju njezno ljubim,uzdisala je sve jace.Poceo sam da gnjecim njene velike sise,odma sam krenuo rukom prema vagini,bila je sluzava,ljepljiva i vruca.Obrijana,cista curio je sok iz nje.Stavio sam prst u nju,uzdahnula je jako,oooohhhhhhhh.
Sve se desavalo u kuhinji,izmjenjivali smo dodire,onda se spustila na koljeno i uzela ga u usta,njezno ga je ljubila stenjao sam jako.Ooooooooooohhhh,ooohhh,sisala je vrh to me izludjivalo.Idemo u sobu tiho je prosaptala,prato sam ju,gledao u njene guzove koji se mjesali kao tik tak sat,njene bokove koji su palili pod za sobom imala je stav boginje.Skinula je spavacicu,stajala je ispred mene kao stablo zelja na koje se nikada nisam popeo,stajala je ispred mene kao kip slobode,koji bi prisvojio,stajala je ispred mene a ja sam u nju gledao kao da je s druge strane jastuka iz neke druge price,sve sam ostalo zaboravio dok sam gledao njeno preljepo golo tjelo.Srce je lupalo za hitnu pomoc,smirio sam se malo.
Stefane,jel me zelis,jel zelis?Zelim uspio sam sabrati i tu rijec.
kao Lavica na koljenima i rukama kretala se krevetom,zeljna igre,da pustio sam ju nek se igra,zeljela je to.
Pozirala je a ja sam je gledao bez disanja,puls neznam dal sam i imao.Polako odvazno prisla mi je kao Lavica,klececi na krevetu,pocela je ljubiti moje tjelo,uzela je kurac u ruku,njezno ga navlacila i lizla vrh jezikom,njihala sa tjelom dodirivajuci me pomalo,nesto je kroz izdisaje saputala.Igraj se slobodno,samo se nasmjesila i nastavila da ga ljubi i nastavila sa cudnim ponasanjem i igrokazom na koji je koncentrirala sav svoj stil.Okrenula se sa boka uzom prema vratima,izgleda je zeljela da joj dodirujem vaginu,pristao sam i polako joj milovao guzove povremeno i vaginu uz uzdah i jace sisanje kurca osjetio sam kad god joj stavim prst u picku sisala bi ga snaznije uz izdisanje.
Naposljetku skroz se okrenula i guzom njihala ispred mog dignutog kurca.Guzom ga dodirivala,mjesajuci,polako kao da je sama htjela da se pojebe bez mog zalaganja,pustio sam ju ali gorio sam od zelje da ga stavim unutra.Nisam vise mogao,uhvatio sam je jednom rukom za bok a drugom rukom sam uzeo kurac i naciljao ga unutra,dopola je usao odma,zastenjala je jako.Pusti mene sadaaaaaaa,zamjesala je prvo polako pa onda brze pa je zastala nekoliko sekundi onda se nabila do kraja uz krik zadovoljstva nastavila je da se jebe,osjetio sam neku vrucinu unutrasnjosti njene vagine.Pocelo je da traje kako to ona voli reci,poceli smo uzivati u seksu.Jebavao sam ju nekoliko minuta,osjetio sam da cu svrsiti bio sam jako uzbudjen,izvadio sam ga van par sekundi prije,sav sam se tresao kurac mi je trzao,mokar od njene sluzi,duboko je disala,ohhhhhh Stefane vrati ga unutra molim te,vrati ga unutra,oooooooohhhhhh daj mi ga oohh.Od nekog straha u meni.Napola mi se poceo spustati!Svrsicu bojim se unutra,bojim se svrsicu unutra,uhh.
Neboj se nista okrenula se i pocela da mi ljubi svaki dio tjela,njezno je lizala svaki dio,onda ga oblizala cijelog svu onu sluz osjetila je u svojim ustima.Izgledala je zanosno i cudno se ponasala,zatvarala je oci,uzdisala njihala se i zeljela jos,zeljela je da ju jebem sto duze mogu.A ja sam uzbudjen,popustio i ponovo se nasao u njenoj dubini cari,njenoj vagini koju sam jebavao polako ali snazno prodirajuci u nju,poneki vrisak i uzdisanja,ooohhhhhh
to joj ohhhh,guzio sam ju onako kao niko mislim do tada,gledao sam kako ulazi u tu tjesnu vaginu,koja je bila tako ljepa i uska da sam jednostavno prebolio sve i presao onu zonu svrsavanja.
Zeljela je da jase kurac,legao sam i pepustio se njenoj stihiji u kojoj sam osjetio ono sto nikada do tada nisam,jahala me kao mirnog pastuha prepustenog njenom stilu igre u kojem nije bilo pravila,izdisaji noseni tonovima iz njenih usana,grudi su joj igrale iznad mojih pogleda,milovao sam ih bez prestanka,izvijala se nabijala se na kurac,lomila svu tisinu i lomila i moj ponos koji je popunjavao njenu usku supljinu,stvarno ima tjesnu picku.
Pocela je da ubrzava,poduprla se rukama na moje grudi i nabijala se do kraja na kurac,stenjala je jako,za malo nosena krikom zadovoljstava pocela je svrsavati,jao se derala,sto me iznenadilo van kontrole skicala je naprosto,nisam znao o cemu se radi,jako je vrsnula i jos koji put se nabila do kraja onda se spustila na mene i umirila.Sva se tresla duboko je disala,ljubila me njezno,hvala ti nekoliko puta je rekla,ohhhhhhh to to je bilo to sto sam zeljela do sada.Hocu jos da jebem,hocu da svrsim,nastavila je da mjesa,ne hocu odozada.Ustala se i na koljenima i rukama polako sama ustekala,samo je uzdahnula oooohhhhhhh,stvarno je ljep ohhhhh,poceo sam da ju guzim,gledao sam u njenu vaginu i u njen ljep i cist anus,nabijao sam ju jako derala se sve jace,osjetio sam zadovoljstvo sojetio sam da cu svrsiti osjetila je i ona kad sam pustio njene bokove,nastavila je da mjesa i da se nabija,svrsavao sam nabijala se jos jace,tjesna picka koju sam punio spermom,pljustali su dodiri mog stomaka i njenih guzova,znojni i umorni slozili smo se na krevet.Tako ssmo i zaspali.

Krenuo sam uzbudjenjem nosen prema vratima njene sobe.
Otvorio sam polako vrata,spavala je kao djevojcica,sanjala inje i maglu mozda,koju cu pokupiti njenom toplinom njenog tjela.Bili smo sami,prisao sam krevetu,tanki pokrivac,ispod kojeg je skrivano tjelo zene koju vec nosam u scenam nekoliko godina,neobuzdan,gledao sam otkriveno polu golo tjelo.Samo tracak mjesecine obasjavao je njene grudi,imala je samo tanku spavacicu iz koje su ispale naprosto sise i koja se uzdigla do stomaka,gola vagina,uredna na kojoj sam pogledom ostao duze.Polako sam ju pomilovao preko nogu prema gore.Sagnuo sam se i poceo da joj njezno ljubim vaginu,pomalo je budeci se sirila noge.Toplina njenog tjela otvarala je vaginu u koju sam stavio jezik u poceo da ju lizem,cuo se samo uzdisaj zadovoljstva,rukom je mlovala moju kosu.Nedugo vec je pocela da miluje moj polu dignuti kurac,milovala ga i za nekoliko sekundi vec je bio spreman za njenu tjesnu vaginu.Bili smo sami,nista nismo skrivali,prepusteni mjesecini,ulazili smo u mracne odaje seksa.Zeljela ga je ponovo i uvijek opet.Zavukao sam se medju njene noge nije dugo trebalo,vec sam osjetio vrucinu njene male i tjesne pickice,poceo sam da ju jebem,uzdisaji su se sirili prazninom,podigao sam se na ruke,ulazio je cijeli u nju,stenjala je jako,ooooooohhhhhhhhhhh,Stefane,oooohhhhh,sto je tvrd i ljep.Nastavili smo sa seksom,okrenuo sam ju na sebe,lezala je na meni i polako mjesala,dopola unutra,tjesna kao i uvijek,uzivala je uzdisala jako,uh joj joj Stefaneeee kako je tvrd i velik,uh oooohhhhhh,sto je ljepo,sto me ljepo jebes bas onako kako volim.
Svrsio sam nakon nekoliko minuta duboko u nju,iznenadjena samo me gledala,sta bi Stefane?,ustao sam se,neznam sta bi.
Te Subote,gledali smo neki film,Stela se ustala da navuce paravane,gledao sam je prvi put cudno imao sam samo 17-t god.Pomalo izazovna u tim tjesnim joging sorcovima iza kojeg se skrivala vagina koja je mamila pogleda,neznam.Posrnula je i nasla se u mom zagrljaju.Sisa joj gotovo ispala iz te male majice.Tako je nekako pocelo sa milovanjem ako se sjecam ako je to bilo prvi put,ma nije.
To je bilo zadnji put da je Danijel bio sa nama.Sjecam se da smo se jebavali cjelu noc,i ujutro istusirana legla je kraj mene,pozeljna prihvatio sam njenu igru bio sam mlad mogao sam jebavati kao pastuh.Da sjecam se jahala me jebavali smo se ujutro,vrata su se otvorila bio je to Daniel,ostalo znate.
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
UJNA Dragica

Mnogo sam voleo slusati price starijih,ljudi o pickama,jebacinama i koja se sve picka moze jebati.Tada sam imao 15-16god. negde krajem 80-tih godina.Na selu gde sam ziveo i odrastao,je bilo raznih prica i jebaca,svi su oni bili jebaci,a pred spavanje drkanje u najvece.Uvece sam naravno gledao kroz prozore gde se moze videti neka sisa,picka ili slicno.Jedne veceri dok sam okolio komsiluk i opet po ko zna koji put nista nisam video,a kamoli jebao,isao sam kroz nase dvoriste i primetih napolju na uglu kuce,neku priliku koja se videla od svetla kroz prozor iz kuce.Prisao sam blize i video komsiju Zorana,momka od 25-26god.Polako sam se prikrao da me nebi primetio i pogledao sta radi.Gledao je kroz prozor u Kucu,moja mama Smilja bez Brusthaltera,njene ne bas velike sise kao jabuke su se videle dok se pripremala da legne,a komsija Zoran je za tili cas izdrkao kurac i pobegao iz Dvorista.Ja sam video sise moje Smilje ko zna koliko puta i bilo mi ce cudno sta tu ima da se gleda.Usao sam u kucu i moja Smilja mi je dosla u susret,pitala gde sam,evo me rekoh i rekoh da sam video nekog da gleda kroz prozor,nasta se ona nasmesi i rece nisam povukla zavesu nema taj sta da vidi.Sledeceg jutra kaze Smilja meni jeli Zorane jer si i ti gledao malo kroz prozor sinoc,ja reko nisam,pa kako si video moje sise,rece ona????Pa jesam rekoh uhvacen na delu.Nije to strasno rece ona kada budes imao devojku bice ti mnogo lakse mocices da gledas do mile volje.Danas imamo Seno za skupljanje,nije mi bilo po volji,ali na Selu nemozes da biras.Bili smo nas pet,posto je otac radio,ja sam bio jedino musko tu sa zenama.Moja mama,njena sestra Dara,komsinica Bisa,ujna Dragica i Ja.One su pricale o svemu,a ja sam samo cutao i slusao,dosle su na vreme i one ,,Masne“price.Tada sam upijao svaku rec koje su pricale a pravio se da ne cujem.Pita mene komsinica Bisa imam li devojku? Nemam odgovorih kratko.Nije to dobro treba ti devojka,pa pocese sve one osim mame da me ispituju i komentarisu,a ja cutim ko zaliven.Tek ce moja Smilja,ma bice i toga nacice i on neku polovnjacu,da se uci!!!!Posle mozda 2-3 minuta cutanja pita Unja mene,jeli Zoki jer si ga ikada umocio,al posteno???Sve ove druge zene zastadose da cuju odgovor.Ja ko popisan pitam kako umocio,ona se nasmeja pa kaze,pa znas valjda na sta mislim,neznam Ujna rekoh,tek ce Tetka,ma jer si ga zavukao negde,ja oped koga,tek ce moja Smilja,pa jer si ti video uopste picu???Ja sam sigurno pocrveneo kao Bulka.tek ce Ujna,eeee zlato ujnino pa ti picku ni video nisi,a kamoli se sa njome igrao!!!NISAM rekoh i sada je dosta!!!!One cetiri su se dale u smeh kao nenormalne i ja sam bio sve dalje od njih.One su se nesto dogovarale,ali nisam mogao da cujem sta.Pred pauzu za rucak,su negde sve po jedna odlazile,valjda pis pauza nemam pojma.Kada smo seli da rucamo one su nastavile o jebacini nasta se meni i pomalo dizao.Kako smo sedeli na zemlji ukrug,preko puta mene je sedela Bisa i Smilja,levo Tetka,a desno Ujna.Posto su one sve imale Siroke suknje,jednog trenutka sam pogledao,sasvim slucajno prekoputa mene i ugledao Kevinu Crnu Picku,kakva lepotica pomislih,pa ona je 1000 puta lepsa nego u erotskim casopisima,imala je blago rasirene noge,jebote pritisak mi je udario u glavu,kurac je poceo da se dize,ko nenormalan.Pogledam izmedju komsinicinih nogu koje su jos vise bile rasirene i ugledam jos jednu Dlakavicu,kurac mi je onda bio na granici pucanja,kakva picka covece,pa sta je ovo danas pomislih se.Okranem se krisom prema Tetki ona isto bez gaca,poludeo sam,Picka na dohvat ruke od mene,a tako daleko.Jos nisamo poceli da jedemo ja nestadoh u neko zbunje,bio sam toliko napaljen,da sam posle nekoliko sekundi spricao spermu unaokolo i kurac mi se nije spustao,ja ga nabrzinu ponovo izdrkah,zamisljajuci one Picke od malopre.Kada sam se vratio,video sam da su se smeskale,mislim da su namerno skinule gacice.Dok smo rucali ja nisam znao gde cu pre gledati,kurac mi je bio kao koplje.Kada smo zavrsili sa ruckom ja sam ostao zadnji da nemi mi se video ionako ukruceni kurac,medjutim moja Ujna pored mene je isto sedela dalje i smeskala se,pa rece jer si se nagledao Picaka,paaaaaaaa rekao sam,samo jos moju nisi video,aaaaa????Nisam rekao sam,tada je rasirila noge i bas sam mogao lepo videti tu lepotu od picke,za roze brazdom izmedju,ja sam odmah otrcao u zbunje.Tog dana sam najmanje 10 puta izdrkao.Ja sam naravno cekao svaku priliku da sto vise puta vidim picke.Doslo je vece otisli smo kuci vecerali,ja otisao u poljski WC nekih 100m od kuce.Mrki mrak,ja vec izvadih kurac pre nego sto sam usao u WC.Udjoh unutra i udarih nekog u WC-u prestravio sam se,a kurac u ruci,izvinjavam se rekoh,cuti rece meni dobro poznati Ujnin glas.Ceo dan te gledamo rece tiho,ceo dan ti je dignut kurac.Ja htedoh da izadjem ona me uhvati za ruku u kojoj sam drzao kurac,udji i cuti rece ona ustajuci iz cuceceg polozaja.Pa ti si jos nevin rece ona,nista nisam rekao.Ujna ga uhvati u ruku ipovuce nekoliko puta i ja joj svrsih u ruku!!!UUUUUUUUUUU,al si napaljen,hoces li malo pomirisati picku,hocu rekoh,ali nemoj slucajno nekom to reci ubicu te.Ma necu rekoh i zavukoh glavu pod suknju,kako je mirisala samo na picetinu kurac ko koplje po ko zna koji put.Ispravio sam se ujna mi okrenu ledja i ja polako,napipah ulaz u picku.Koliko sam ga stavio i pomerio se nekoliko puta ja vec svrsih,ali mise kurac nije spustao i ja sam nastavio jebati Ujnu,jebao sam nekih 20-tak minuta i za to vreme joj 3 puta svrsio u picku,koliko sam mogao primetiti i Ujna je svrsila,kada mi se kurac malo omeksao okrenula mi se irekla,epa cestitam ujna ti je uzela nevinost,nadam se da se ne kajes,ne rekoh.Jer si uzivao rece jesam ,a ti i ja sam,za prvi put si super rece Ujna,ponovicemo opet,ali na nekom drugom mestu rece Ujna,o ovome nikome ni reci,ubice nas obadvoje,nemaj brige Ujna rekoh.Jebao sam ujnu posle gde god sam stigao,dok se nisam ozenio,pa i posle toga,jer je ujnina picka jednostavno strava!!!!!!!!!!!!!!
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
Nova 2000-a

Nova godina 2000-a,po mnogima presudna za sve nas ali izgleda da je bila presudna samo meni,koji se nisam ni nadao sta bi se moglo dogoditi.Slavlje do zore,muzika,raspolozenje i seks a sta bi drugo trebalo jos.
Drustvo,poznato,kod mog prijatelja i njegove porodice,skupilo se onako 30-ak dusa.Veselo,pilo se onako kao da ce nam neko oteti,jednostavno vino je curilo na sve strane.Moj prijatelj,ozenjen kao i mnogi prisutni bili su ozenjeni sa ili bez djece,onako izmedju 25-t i 30-t godina stari,zagrljeni pjevali smo nama drage pjesme.Ja sam oduvjek bio protivnik onako buntovnik,proleter nisam zelio a nisam ni htio da se ozenim,volim slobodu,volim zene volim sve a takav jos uvijek nije zreo za brak ma koliko bio star recimo kao ja 27-m.Bilo je tu i nekoliko prijatelja roditelja od Nikole mog prijatelja i njegova preljepa zena Milena,sta preljepa,to je bila slika mladosti slika grada i nikada mi nije ni bilo jasno zasto se udala za Nikolu?Pa on je smotan kao slep sajla,ali nema veze dobar je kao kila i po kruha.
Opusten pod dejstvom vina,plesao sam skoro sa svim i svakim,i sa muskima onako radi zajebancije.Ali neznam zasto cesto se moj pijani pogled zaustavljao na Mileni.Gledao sam je,iscekivao ples ili bilo kakav kontakt,ne ono da ju pipam ili sta vec nego onako iz postovanja prema toj gracioznoj ljepoti.Moram da svratim i u salon ljubomore,da Nikola je bio kao pas ljubomoran a imao je i razloga,pola grada bi je voljelo jebati,a ja sam nosio stafetu na celu te kolone.
Nikola se oduzeo vec ok 1t sati,pao je nekoliko puta,tim cinom otvorio je vrata 2000-e,vrata Milnine ljepote i jos nekome,mozda.Pomogao sam joj da ga odnesemo u sobu,srozali smo ga na krevet,mumnjao je nesto a mi smo se smijali,pijan pogledao sam ju u oci,skretala je pogled.Bolje da se vratimo dole rekla je!
Znam,samo da ti nesto kazem,nemoj molim te nista sada govoriti,rekla je.Samo dvije rijeci,samo dvije rijeci,pa eto rekao si dvije rijeci,nasmjesila se.Sutio sam gledajuci tu ljepotu,svecana haljinica uz tjelo,preljepe oci kao more duboke i tamna kosa koja se spustala niz glatka ramena,mamila je moj pogled,nisam mogao da se suzdrzim.U hodniku rekoh zvini Milena,ali godinama zelim samo jedno,zelim da te imam,da spavam sa tobom a ti sada reci da napustim tvoju kucu,necu se naljutiti.Zuta haljina kao ljubomora Nikolina i moja razvaljena kosulja koja je govorila o mojoj slobodi jedva ispeglana,ali nije ni bitno,cekao sam da me potjera da mi se obrati sa ocajem i da kaze,zivotinjo pijana.
Ali,nije!!!!!!!
Razmislicu o svemu,nazvacu te i reci ti svoje misljenje a sad da se vratimo dole,molim te.
Usli smo u opustenu bucnu atmosferu,nastavio sam sa alkoholom,pjevalo se i plesalo.Stariji i malo mladji,drustvo je plesalo,pjevalo bilo je veselo.Milenina majka veoma ljepa zena i dobrog izgleda jer nosila je 50-et godina na ramenima,svecana haljina naprosto se znojem ljepila za njeno ocuvano tjelo.Muz joj je bio onako konzervativan tip,politika i ta sranja,ali gospodja Ana naprosto je bila opustena uz nekoliko casa crvenog vina.
Bucna muzika,blizilo se ponoc na nekoliko minuta,onako uzdignutih casa docekali smo novu godinu,cestitanja,poljubci su pljustali na sve strane.Stariji ili mladji svi su nekako bili veseli,docekavsi tu 2000-u godinu.Prisla mi je Milena,sretna ti nova godina,i tebi isto zagrljeni,sapnula mi je na uho.”Nek ti se zelja ostvari.”Pijan ali dobro sam skontao njene rijeci,nastavili smo sa cestitanjem,prisao sam gospodji Ani,cestitajuci joj poljubili smo se malo neocekivano,poljubac je bio usne na usne,iznenadjen,samo mi se nasmjesila,cvrstog tjela priljubljena uz mene,grudima je dodirivala moje grudi,osjetio sam svu tu neiskoristenu volju,zene koja sigurno vapi za necim sto sitnim carima zivot cini.Veselje se nastavilo,malo sporijim ritmom,pomalo umorni,neko je pustio sentis,onu za raj “Krivo je More”.
Ubrzo mi se stvorila ideja koju nisam smio da propustim,pitao sam Milenu za ples,mnogi su takodjer zaplesali,kao naruceno neko je smanjio svjetlo.Lagana muzika,tjelo uz tjelo,okretali smo se unazad,osjetio sam toplinu njenog tjela,obujam grudi koje su se naprosto lijepile za mene,plesali smo bez rijeci samo tonom pjesme noseni.”Ostani nocas ovde spavati”!A sada moram se malo povuci,nezelim da neko nesta posumnja.Nestala je u prigusenom svjetlu,muzika je i dalje svirala.Prisla mi je gospodja Ana,moze jedan ples,dame biraju rekla je?Svakako to nebi nikada zelio propustiti,rekao sam joj.Priljubljena uz mene,plesali smo polako ritam lagane stvari nosio nas je daleko,mozda razlicitih misli,ali mislim da smo se u mislima samo u jednom slagali.Ana,izgledate veoma zanosno veceras,pozavidjela bi vam i puno mladja zena od vas,prodao sam blef,jeftino,ali prosao je.Hvala,inponira svaki kompliment tako zgodnog muskarca kao sto si ti.Vidim vas muz nevoli plesati,pa pomislim da nebi bilo nekih negativnih scena za vas posto ste zaplesali lagani ples samnom.Ne,ma ne,on nevoli plesati ali nebrani ni meni,pa poznaje te dobo,ko bi pomislio da bi nas dvoje i u krevetu mogli zavrsiti??!!!!!!
Kao grom me pogodi,a da da ko bi to mogao pomisliti?!
Nastavili smo plesati,svaki put kad smo se okrenuli zidu ja ledjima dodirnila me po guzovima.Imas cvrst stav,to obozavam kod muskaraca!!
Zbunjen ali prijalo mi je.
Pozelio sam da joj dodirnem guzu ali neki strah postovanjem nosen nije mi dozvoljavao.
Onako mahinalono samo sam skliznuo rukom niz njene bokove,uh bila je jos uvijek kao metak neispaljen.Cuj,dali bi volio izmati iskustvo sa zenom malo starijom?Bi,rekao sam i to sa vama Ana!Moj muz ce uskoro kuci,tako uvijek napravi,pa ako hoces da me kasnije odvezes kuci,moze?
Sutio sam,znate moze neki drugi put,kad god zelite samo ne veceras?!Nema problema ostavicu ti broj u tolaetu u malom ormaricu pa ga kasnije uzmirekao sam joj.U siten sate,prisla mi je Milena,izadji i obidji na zadnja vrata bice otvorena kad se svi pocnu razilaziti!Tako sam i uradio,zelja je gorjela u grudima,kad sam ponovo usao.Jel Nikola spava?Kao top,pijan je kao majka,polako znas,nemoj da sta ucinimo
pogresno,necemo rekao sam joj.
Odma sam ju zagrlio,poljubili smo se njezno i dugo je trajalo,milovao sam joj grudi,zanesena je bila,snene plave oci nekako su me zavodnicki gledale,pa zar one i to znaju?
Posli smo u podrumsku prostoriju,gdje su masine za ves stajale.Zatvorila je vrata,pomocna spuzva za spavanje bila je bolja od svih kreveta svjeta,ma nije mi ni ona trebala.
Sva je mirisala,vjerovatno se nedavno istusirala,pripremila za ovo a ja sam kao bure vina mirisao ili kao bure baruta umalo eksplodirao.Oduvjek ovo zelim,rekla mi je tiho!Iznenadjen brzo sam se skidao,za nekoliko sekundi bio sam gol,Milena se polako skidala,gledao sam je sa paznjom i zeljom velikom kao stoljece.Kurac mi se digao do granice,komad oluje more je cekao da se u njega zavuce da zaplivamo jedno uz drugo spojeni komadom tjela za vjecnost tako sam razmisljao.Njezno smo se poceli ljubiti,dodirivao sam joj grudi i bradavice,polako rukom silazio niz glatko tjelo do kokice koja je imala jednu tanku liniju dlacica po sredini.Kad sam je dodirnuo bila je vec mokra,otvor je primio moj prst koji je utonuo u socnu kokicu Milene.
Duboki uzdah,nosen zadovoljstvom.Uzela je moj dignuti kurac u ruku,drkajuci ga nesto je kroz uzdah izgovorila.Zelim te zelim da uzivam,zadovolji me molim te!
Kao na zapovjed zene koju sam zelio vise nego i jednu u zivotu,sada sam dobio sansu da ju jebem da ju jebem,da bilo je to ludo i nezaboravno.Legao sam na nju milujuci je ljubili smo se dugo,nista nas nie ometalo,ni na sta nismo mislili samo sam na nju mislio,polako sam usao u njenu kokicu,primila ga je sa uzdahom.Lagano krenula je u ljubav sasvim polako njihala je kukovima sav je u nju usao.Stavljao sam ga do kraja,zelja je komandovala a puls je lupao srce kao masina bicem je tjerala krvne zrnce koji su trebali zadovoljiti pozudu Milenine strasti.Nekoliko minuta koji su se kasnije u sat pretvorili,vino u venama,krv je srce pumpalo a ja sam kao lud jebavao Milenu.
Cin,kad je sjela na kurac i uzdahnula do kraja na njemu,pocela je da uziva,sretna,zastenjala je uz neki jauk zadovoljstva,izgleda je krenula sa svrsavanjem,sve brze je mjesala i nabadala se na tvrd dignut kurac.Joj jojjjj,to toooooooooo,joj jebi me jebi me jojjjjjj,ooooooohhhhhhhhh,svrsila je zjenice su nestale u njenim ocima,znao sam da je u transu,nastavio sam da jebem koliko sam jos mogao ali nisam mogao da svrsim.Alkohol je bio uzrok.Klonula je na moja prsa,obadvjema rukama sam joj uzeo guzove i poceo da ju nabijam jako na kurac,zacvilila je.Glava joj je bila na mome ramenu,derao sam je kao Medvjed masnu torbu,tako je moj dida govorio.Malaksala,znoj joj se slijevao niz grudi.Joj jojjjjjjjjj,stenjala je jako,jojjjjjjjjjjj,ooohhhhhhhhhhhh,jojjjj,a ja zadnje atome snage trpao sam u njenu dubinu.Ali nisam mogao da svrsim,jebavo sam do bola u jajima,htio sam da me nikada ne zaboravi i nije!Onako razvaljeni,goli smo lezali,zadovoljna tiho je rekla.”Ovo nikada nisam dozivjela.”
Ustala se noge su joj klecale,nasmijala se,cuj stvarno hvala ti na ljepom provodu,nadam se da ce se ovo nastaviti u tajnosti!?A sad moram ici,izaci ces na zadnja vrata,polako sam se obukao,krenuo sa nevjericom sta se dogodilo,na vratima me poljubila,onako samo sam ju zgrabio,nazovi me kad budes htjela,Milena.
Otisao sam kuci,zaspao kao panj,poslije podne telefon je zazvonio,halo jedva sam izgovorio.Halo,ovdje Ana!!!!Umalo se nisam onesvjestio!!!!!

Tko,halo koja Ana,mamuran,glava kao Kineska glasacka kutija,ma nije valjda odma sam pomislio.Je jebo te,skocio sam,a da gospodjo Ana,izvinjavam se malo sam spavao znate,burna noc,alkohol.Izvini mozda nije vreme,mozda smetam,samo sam htjela da vidim kao si.Dobro sam hvala kako vi,prijatno ste ma iznenadili.Bas mi je drago,rekla je.Nego danas nista neradi,01.01.2000-e,muz mi je otisao kod Milene da pomogne Nikoli oko spremanja i ciscenja kuce,a ja sama dosadno,a sta ti radis?Nista probudio se,tj probudio me vas divan glas.Ako nemate nista protiv Ana,mogao bi da vas pocastim kavicom.Pa bilo bi mi drago,rekla je nekim seksipilnim glasom,koji je odma upalio motore u meni.Pa eto za sat vremena mogao bi da vas pokupim ako hocete samo recite gdje.Ne,doci cu taxijem kod tebe samo mi reci adresu?Zbunjen zaboravio sam i ime ulice kad sam podstanar,a da sjetio sam se uh.U redu pa se vidimo za sat vremena,cao,cao gospodjo Ana.Skocio sam iz kreveta,brzo na tusiranje prvo,ma morao bi spremiti ovu Hirosimu,ma tusiranje prvo.Voda je ubijala mamurluk,sukljao je jos okus vina iz mojih usta koji sam kaladontom ubijao.Posebno sam se dole pripremio,sve je bilo spremno za jos jedan cin nezamislive ljubavi,ma koje ljubavi to ce biti klasicno gadjanje.Zvonce je zazvonilo na vratima,malo sam se utremio,onako sad sam trezan i nema izmotavanja pa sta bude,sam sam sebi govorio,ali na glas.Otvorio sam vrata,Ana je stajala na vratima u crnoj kracoj suknji neki dzemper priljepljen uz tjelo,kao samo za nju nacinjen,drzala je kaput u rukama.Udjite,nekako sam sabrao rijec i po,udjite unutra.Jesi li ti sam cula sam cini mi se neki razgovor?Ma ne to sam ja sam sa sobom,vjezbam govor za vas,pomislim.
Za mene,hahaha,pa da cujem ako moze,ma salio sam se Ana.
Sjednite raskomotite se.Sjela je na kauc,prekrizene noge,stajale su me pogleda koji je odma skontala,ali sta se moglo,otkidala je odma.Kavica,sok ili nesto konkretno,samo sam Stock imao.Pa moze neki apritv prije kavice,moze imam Stock.Sav sam se tresao,sto od mamorluka sto od Milene sto sad od ove starke koja me pali kao vatra sjeno.
Doneo sam pice,sjeo kraj Ane nesto baljezgao da razbijem maler i lakse udjem u pricu da joj polizem svaki dio tjela i pojebem je za pmacenje.Nista je nisam cuo,vec mislima plovio sam po njoj kao sandolina morem,davio se u njenim grudima ljubeci njene bradavice.Vladimire!Recite Ana.
Zeljela sam ti ispricati nesto,gledala me pozudno,osjetio sam njen jal,osjetio sam i njen jad koji mozda nosi kao zrelo zito nepokosena,neubrana,zeljna dobra srpa i cekica,ma nije nisam komunjara nego strastven jebac tvrda cekica.Gledala me u tim sekundama,zujala je kao pcela,vrela saca,trazila nekog da joj posisa med,da ju vrca,ma da ju prca i jebe do suza,osjetio sam to da je kao srna gonjena bez Jelena.Znas Vladimire,ja imam sve,imam i vlast i novac imam slobodu i zivot,ali nemam one godine i ljubav nemam seks koji bi popunio sve,samo ponekad nekoliko sekundi i to je sve.Zagrlio sam je kao da mi je zao,a to je bio cas kad sam krenuo u akciju,prihvatila je bez rijeci,vec je pocelo ono u sta nisam vjerovao proslo stoljece.
Poceli smo se milovati njezno,zelio sam da me pamti,zelio sam miris njenoga tjela,zelio sam miris moga tjela da osjeti,snagu i cvrstinu,zelio sam sve sto je potrebno da ju dobro i snazno pojebem,zasluzila je bolje.Disala je tesko,izdisaji su praceni ponekim tihim naglasenim krikom,a to me palilo to me pokretalo,sva energija se spustala u jedan komad mesa koji nisam kontrolirao,rastao je i pulsirao osjetio sam zelju kao nikada do tada prema nekome osim Milene ona je bila bingo.Ustao sam se i skinuo,moj Balkan ponosno je stajao,uzela ga je kao susjedna drzava njezno,prijateljski i poljubila.Sisala je moj ponos u koji sam se uvijek kleo,gledao sam Anu kako mi pusi kurac,ustinuo sam se da to je istina,takava dama,takva zena,san moga tate gotovo dva stoljeca a nije ju jebao.
Pusila ga je povremeno lizala moja jaja,lizala je sve sto je mogla jezikom da dodirne,stenjala i uzdisala.Oborio sam je na krevet,skidao sam sve sa nje,zeleci picku da joj vidim i polizem sve sto i jednu dlacicu ima.Grudi su bile ocuvane kao u cure,picka mala uredna i cista,podsisana kao pudlica,u koju sam prst kao toplomjer stavio,gorila je kao vatra iz vulkana,uzdisala je jako,stenjala zeljna sva je drhtala.Joj,Vlado daj mi stavi,daj mi ga kako ti je tvrd i velik,takav jos nisam vidjela.Ispunio sam njenu zelju,zavukao sam ga unutra,toplila se uz uzdisaj,jojjjjjjjjjjjj,ooooooooooohhhhhhhhhhhh,jojjjjjjjj sto je to dobro,zastenjala je i promjesla,kao spil karata treperio sam u njoj.Podigao sam se na ruke i kljena,poceo sam da ga zabijam kao da je sudnji dan,skika i dreka nastala sitoacija je bila neopisiva,to vristanje i stenjanje,mjesala je kao luda,stao sam a Ana se uvijala i sama nabijala na kurac.Toliko me grebala po ledjima da sam osjetio i manju bol ali nisam ga vadio ni za dukat.
Mamuran,kao stvoren za razvaljivanje,pomislih,jebacu te dok necrknem.Spustio sam se na nju,ljubili smo se vatreno,ta je mjesala kao trbusna plesacica,jednostavno kurac mi je nekoliko puta umalo iz nje ispao.
Nastavio sam da ju jebem malo sam smanjio tempo,ali Ana nije smanjivala,derala se kao luda,mjesala i nabijala se na kurac,ljubila me svuda gdje god je mogla,grizla me po vratu,ta je zena izgubljena na kurcu kao u transu mumnjala i uzdisala,daj daj,daj vikala je.Jebi me,jebimeeee,joj joj majko mojaaaaaaaaaa.
Ana,Ana,jojojjjjjj samo je vikala,Ana daj sjedi mi na kurac zaustavio sam ju.Odma se izvukla ispod mene i sjela na sjajan kurac od njene sluzi,skakala je po njemu nabijala se i stenjala,odjednom se umirila pa svaku sekundu dvije nabijala jako na kurac,svrsavala,tada je pocelo ludilo,svrsava je kroz vrisku uzdisala je jako,bojao sam se cuce je komsiluk.Oborio sam ju na ledja i poceo onako momacki da ju derem,to je bilo kao na skrivenoj kameri,zena se derala kao da joj je prvi put a ja sam uzivao u tome.
Izvadio sam ga van i izdkao na Anine grudi,sperma je do usana spricala,uzela ga je u ruku i njezno navlacila,uzivao sam bilo je super.Gledala me u oci i tesko disala.
Vlado,ja hocu da se ovo nastavi,molim te izvini nikada se ovako nisam jebala.Moj muz nije za seks i nije neki obdaren muskarac,a ti joj majko ovo je bilo nezaboravno.Umoran sljokao smam se na krevet,znoj je curio sa mene kao potok,disali smo duboko obadvoje.
I dalje ga je navlacila dok se polako spustao u njenoj toploj ruci.Iznenadjen Ana se ustala i pocela da ga ljubi onakog slinavog,doista mi je prijalo,nakon nekoliko minuta ponovo se poceo dizati sto je Anu obradovalo.Podigla se i sjela na njega,rukom ga ustimala u mokru kokicu,u ritmu tjela nihala se na kurcu polako gore dole nabijala se i stenjala a ja sam onako lezao i uzivao,polako jebavala se koliko joj je trebalo,umorna zena u godinama kad je to rijetkost ali ocuvana kao kip slobode u New Yorku koji sam nabijao na kurac odan svome ocu,kojem ispunjavam zelju i jebem zenu iz proslog stoljeca,sve za familiju i prijateljstvo,samo sam se nasmijao i uzivao.Ana je rukama guzvala vec zguzvan carsaf koji nikada nisam ni ispeglao ali sam zato Anu peglao i jebavao u inat i zadovoljstvo i meni i njoj.Svrsili smo skoro zajedno,bilo je stvarno super a onda je telefon zazvonio.
Ustao sam se i javio,halo.
Bio je to Nikola,hej kako je pijanduro,dobro kako ti Nikola.
Evo cistimo i spremamo pozornicu,kaze mi Milena da si me u krevet odnio,hahaha,ma nema veze,sve za prijatelja.
Pa navrati veceras,da koju popijemo,ako imas vremena.Neznam imam nekog posla sada,ma kakvog posla danas niko neradi Vlado.Ma nije to,neka mala mi se uvalila pa nece kuci,Ana se samo nasmjesila.Vlado,kakva je imal mesa i za Nidzu malo?
Ma ima ima,mala je kao stvorena za razvaljivanje,samo nije tvoj tip,hahahah samo se nasmijao.Vidimo se onda Vlado,vidimo se Nikola,cao.Vlado,Vlado mangupe mladi,Ana moja pa ko bi pomislio da bi nas dvoje i u krevetu mogli da zavrsimo?!
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
Uzivanje

Zovem se srdjan imam 19 godina zivim u austriji vec 15 godina, ja moja mama i sestra starija koja ima 22 godine keva ima 40 banki,jako me pale obe ne znase koja je od koje bolja riba keva drzi do sebe trenira inace obe su visoke oko 170 cm,inace pricamo jedni sa drugima o svemu i svacemu nema kod nas sramezi,izadjemo jaj keva jedno vece u provod skockala se ona kad je vidis kurac nema kom s enebi digao inace citava je jebozovna kada je vidis ne mozes a da ne pomislis na sex,to vece je imala na sebi jednu suknjicu jako kratku i gore neku majicu na bretele a sise ima fenomenalne sretnem tu jednog poznanika austrijanca kaze koti je to ja rekoh tetka kaze da je strasno dobra riba heeh ja se nasmija i pogledam u kevu ajde na tome se zavrsilo posle me keva pita za njega koje on sto ste se smijali ja joj sve iz pocetka reko pita za tebe kaze da si strasno dobra riba i da imas zadnjicu zavrsenu a ona meni pa reci zar nisam dobra ovakva rekoh uh kako nisi bomba si od zene a ona polete od srece kazem joj bolja si od svih ovih ovde riba vidis kakvo imas telo ko saliveno ,popilo se tu vise i krenuli smo kuci ja sam vozio nije bilo daleko kako je sela tako joj se i suknjica zadigla tako da sam mogao da joj vidim i gacice ,pita me sta je sa tvojom curom ne vidjam je cesto reko ostavio sam je iskreno kad vidim tebe i seku kako ste dobre nije da vam pridja zato dok ne nadjem nesto kao sto ste vas dvije nista a ona ceti e pa drkaj onda smejali smo se dosli mi kuci seka tek dosla iz provoda raspistoljila se na trosedu ma citava joj guza vani reko kevi vidi da mi jue ovakva riba nebi se skidao sa nje bili smo sto sam i rekao slobodni da pricamo o svemu u tom keva rece aj da popijemo jos po nesto donio sam vodku nakon sat dva ma stripsiz igrali skakali ma oce da mi iskoci iz gacica keva mi se privbija uz kurac kao nenamerno dok igramo i sapucemi za seku kaze ja sam je ucila da bude dobra riba uvijek jebozovna i spremna uvek na sex onako rekoh znao sam pita kako kako rekoh gledao sam vas dok oblacite sex rublje nekad dok se tusirate,posle dok sam igrao sa sekom rekoh joj kao da se svidja jednom mom drugaru ona kaze ja se svakom svidjam svi bi da me tucaju sto da ti nisam nista ti kao nebi nju reko iskreno ne stidetise da ga cesto drkam misleci na nju ona se samo bacila u zagrljaj kako je imala raskosan dekolte i bez brusa njene sise su mi bile tacno na usnama obavilame nogama oko struka i mislim da je osecala moju reakciju pravo na njenu picku tako sam je ponio do troseda sedeli smo keva je pocela da kunja spavalo joj se onako se pruzila polu rasirenih nogu ugasili smo svetlo i svece upalili napokon je zaspala sa rasirenim nogama jaj seka smo je gledali i komentarisali o njoj kako je zgodna i dobra riba pricali smo o sex najvise reko da bi voleo da mi igra striptiz odmah je pristala skinula je haljinicu i samo ostala u tangama nije imala brusa isgledala je jebozovno trljao sam kurac kroz farmerice pomislih bas me briga tako je dosla i selo do mene pitao sam je da joj samo taknem sise da vidim dali se osecaju silikoni nije se libila odmah mi je sela u krilo poludeo sam od srece poljubila me usta zavukla mi jezik do kraja odmah sam je uhvatio za guze skinula mi je farmerice i pocela da ga pusi kao luda rekoh idemo u drugu sobu nije htela kaze nema veze sto keva spava i da se probudi bilobi jos lepse jer sam i ja nju gledala kako se tuca i ucila imala je naljepsu picku na svijetu tako mi se cinilo lizao sam joj picku dok mi je pusila pokazevala je na kevino medjunozje reagovao sam kao da bi i nju jebao htela je ona mene da jebe prva sela mi je na kurac i natakla se skroz jecala je od uzbudjenja svrsio sam za jedno 7?8 minuta stavila ga ponovo u usta i rekla da ga ocisti od sperme uziva u tome .otisli smo da spavamo probudilo me jako sunce u sobi ustao sam cujem neko prica u kuhinji stao sam da cujem bile su to one dvije smijalese kao lude i pricale o predhodnom danu sve joj je seka ispricala i cak je slagala rekla je kevi da sam joj dok je spavala lizao picku keva joj je rekla da laze nije htela da joj kaze da laze nakasaljapo sam se usao u salon bile su prelepe u spavacicama obe poljubim kevu u obraz a seka me zazvali tu pred kevom kaze mi keva ma deco samo uzivajte dok mozete ne obracajte paznju sto sam ja tu popio sam kafu keva je izasla u kupatilo seka mi odmah skinu trenerku i poce da ga pusi zaustavio sam je rekao sam nemoj videce nas nije fino nije htela da stane rekla je da hoce da je tucam tu digao sam joj noge na ramena i zabio kurac do kraja nakon par minuta ulazi kev ai smeje se seka je pozove da sedne do njih da ih gleda kao sto je ona nju a keva ce ti e ja ne mogu da izdrzim kao ti moram ga makar poljubit odmah je skinula spavacicu i cucnula da mi lize jaja dok ja tucam seku uzivao sam kao nikad do tada.
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
Nevena

Zovem se Neso imam 18 godina,zelim da vam ispricam moju seksualnu noc….Jedno vece vracaju ci se sa utakmice i sa par prijatelja usao sam u jedan BAR kad smo usli sjei smo za ŠANK i cekali konobaricu da dodje.Dosla je jedna prelijepa i prezgodna plavusa bas po mom ukusu.Narucili smo pice irazgovarali….ali ja sam vise obracao paznju na prelijepu plavušu koja je imala oko 22-23god.Gledao sam njene slatke sisice.Ali kad god je pogledam vidim da ona gleda u mene i uvijek se nasmiješi…prišao sam joj i onako cisto pitao za broj..posto sam ocekivao da ce me osamarit,ona je samo rekala cekaj malo i dala mi je svoj broj.Ja onako sav sretan kazem prijateljima ,,ajmo”…
Kad sam dosao kuci stalno sam razmisljao o njoj zvala se Nevena.I odluacio sam da je pozovem kad smo se culi pitao da se nadjemo sa mojih par prijatelja u mojoj vikendici,ona je prisatala i rekla da ce povesti par svojih prijateljica.Kad su dosli,Nevena je izgledala prelijepo posto je bila prava vrućina imla je minić i kratku majcu.Kad su sijele ona je rekla da je odvedem u obilazak vikendice…naravno ja sam pristao.Prvo san je odveo na drugi sprat vikendice.Ona je isli ispred mene stalno sam gledao u njenu guzu(prelijepu).Kad smo usli u prvu sobu ona je pocela pricat kako sam predivan decko,ja bez razmišljanja sam je poljubijo,i osjetio sam da i ona tako radi.Gurnu sam je na krevet i poceo lizat njene sise koje su bile predivne,pocela mi je skidati šorc i izvadila kurcinu kojoj se divila,poceo sam skidati njen minic i ugledao njenu vrelu pičkicu ,naravno poceo sam je lizat a ona je samo uzburkano disala.nakonm strasnog lizanja okrenuo sam je na stomak i stavio svoju kurcinu u njen anus i gurao sam dok je mogao uci.Ona je sve jace stenjala…posle karanja u guzu okrenu sam je na ledja i tako isto stavio ga u njenu vrelu pičkicu osjetio gurao sam ga do pola pa vratio pa tako nekolko puta kada sam ga izvadio ona ga je stavila kurcinu u usta i tako je fino pusila mi bijo sam zadivljen,posle duzeg pusenja ponovo sam ga stavijo u njenu pickicu i par puta jace ubado…Kada sam osjetio da cu svrsit izvadijo sam ga i poceo prskat po njenim slatim sisama nikad ljepsi osjecaj nisam dozivijo…..Lego sam na nju i poceo je ljubit po citavom tijelu.Kad se sve zavrsilo osjeto sam da je mogu svakih sat vremena strasno karat..I dan danas imam fenomenalne seksualane odnose sa svojom PLAVUSICOM…
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
Bankarka gospođa Tanja

Kako radim u jednoj stranoj firmi,inače imam 32 godine I još uvek sam slobodan, u opisu mojih mnogobrojih obaveza je I odlazak u banku u kojoj firma ima otvoren račun, mogu reći da u centrali banke rade sve jako zgodne i šarmantne službenice, kako kaže jedna moj prijatelj, ovde možeš organizovati izbor za mis sveta u raznim kategorijama, dobrih matorki, žena srednjih godina, kao i onih mlađih devojaka do 30 godina. Uvek kada dolazim poslom malo se šalim s njima i imamo baš dobar odnos, mnoge od njih su mi pale za oko, ali mi se posebno dopala gospodja Tanja, uvek se uljudno pozdravimo i razmenimo par reči najčešće o prirodi i šetnji kraj reke jer smo ustanovili da i ona kao i ja uživa u tim stvarima. Inače gospodja Tanja je žena srednje visine, ima negde oko 50 godina, plave kose, plavih očiju, malo punija baš gde treba, dobra guza i jake grudi, uvek elegantno obučena, ali tako da je sve dosta usko uz telo što baš dobro ocrtava njene obline. Uvek kada je vidim dobro je osmotrim tako da i ona primeti da uživam u njenom telu, dugo sam pokušavao da nekako ostanem s njom nasamo da bih mogao stupiti u neku ozbiljniju akciju. Tako sam jednom prilikom došao u banku, a tamo od svih stolava gde su sedele ostale službenice samo gospodja Tanja, pridjem njenom stolu i sednem nasuprot nje,ona obučena u neku usku haljinu uz telo sa dubokim dekolteom, naravno da sam se zagledao u njene grudi, dodam joj papire koje sam doneo ona ih pregleda, osvrćem se okolo, a ona kao da je znala šta ću da je pitam kroz smešak kaže:
-Samo je nas dve ovde, a koleginica je otišla na doručak,ostale su na godišnjem tako da nema nikoga, te si samo u mojim rukama.
-Onda sam u najboljim rukama ovde, najradije ne bih išao odavde, rekoh i ponovno spustih pogled na njene grudi
-Sve za kljinte, stojimo na usluzi, dobaci Tanja, pregleda dokumenta i reče da mi nedostaje još jedna papir, ali ona će mi sve ovo što sam doneo primiti, ali da joj pošaljem faksom taj što ne dostaje, a kada sam u prolazu da joj donesem i original.
-Dogovreno rekoh, da li ste išli skoro na reku upitah u polasku
-Nažost nisam baš dugo, muž ni je slomio nogu te leži kod kuće, već mesece dana tako da nisam ni imala vremena , ali ni društva-reče Tanja
-Šteta, zadnjih dana je baš je lepo predveče – rekoh odlazeći i dok sam ustajao još jednom sam osmotrio njene grudi što je ona i te kako primetila
-Šim stignem u kancelariju šaljem vam dokumnet i dobacih, blago vašem mužu !
Gospodja Tanja se nasmeja pruži mi ruku i pozdravismo se.
Celo vreme dok sam se vozio do firme mislio sam na nju. Kada sam stigao u firmu spremio sam dokumnt i pozvao je ta joj pošaljem na faks, tako da će ga ona pogledati te da je nazovem za par minuta kada sve to pogleda.
Nakon par minuta je pozovem
-Sve si dobro uradio nemam zamerki-reče Tanja
-Uh ,dobro je, da me ne zezaju šefovi, dobar smo tim, ko zna šta bi sve mogli uraditi zajedno-rekoh
-Spoj mladosti i iskustva daje najbolji učinak – reče Tanja
-Slažem se, dobra kombinaciaj za sve, možda da se ja vama odužim nekom kafom, ali molim vas nemojte me odbiti-rekoh
-Hm, pa može, ja radim do 16;30, te možemo oko 17h, da li ti odgovara ?
-OK,i ja završavam tada, dolazim po vas u 17h.
-Važi, ali nemoj ispred banke, nego me sačekaj u ulici pored idem u prodavnicu te ću tuda proći
-Razumeo sam, vidimo se
Pogledah na sat, bilo je oko 14h, nisam moga sačekati da prođe tih tri sata, kurac mi nije dao mira, nekako sam se koncentrisao na posao i vreme je prošlo.
Stigoh tačno u 17h na dogovreno mesto, sedim i čekam je, da li će doći pomislih, baš tada sam pogledao u retrovizor i vidm da gospodja Tanja ide ka autu, njiše bokovima, na nogama cipelice sa većom štiklicom, na njoj haljina sa tigrastim dezenima pripijena uz telo, uključim četiri migavca da primeti da sam u tom autu, prilazi otvaram vrata, ulazi i seda.
Malo zbunjeni smo oboje, pruži mi ruku te se još jednom prozdravismo, palim auto i krećem, ćutimo. Osećam malu nelagodu, vozim po ulicama Novog Beograda, počesmo neku uobičajnu priču, bacih pogled na nju, grudi samo što ne iskoče, a hajina se povukla do iznad kolena, spustih pogled na lepo izvajane nogu u čarapama, vidi da je gledam i smeši se.
-I gde me vodiš-reče
-Možemo i po tvojoj želji, nadam se da vam ne smeta što vam ne persiram
-Sada nismo u banci, možeš slobodno na ti, ma nemam ideju, ali znaš malo mi je nezgodno ipak sam ja udata žena, te ti kafići nisu baš diskretni, ako me razumeš
-Razumem naravno, i spustih ruku na njeno koleno, pomilovao sam je, ona uzdahnu
-Najdiskretnije mesto je da odemo do mene, živim sam, a i u zgradi nema mnogo komšija, i dalje sam držao ruku na njenom kolenu
-Pa neznam…nemam baš mnogo vremena-reče
-Tanja svidjaš mi se baš, a i nismo deca, cenim tvoju želju za diskrecijom, uzeh je za ruku i spustih je na moj kurac, koji se ocrtavao preko panatalona
Tanja pomera ruku po mom kurcu, malo crvena u licu i ja kreneh ka mom stanu.Brzo smo stigli , parkirah se i krenusmo ka zgradi, išla je ispred mene uz stepenište, posmatrao sam je odpozadi i jedva se uzdržavao da je ne uhvatim za dupe tu ispred zgrade.
Udjosmo u lift i dok smo se vozili do 6 sprata, nisam se mogao uzdržavati, ona stoji naspurot mene spustih ruke na njeno dupe i poljubih je, ona prihvati poljubac i uvuče mi svoj jezik u usta.Otključah vrata od stana, udjosmo i s vrata nastavsimo da se ljubimo i grlimo, dovkli smo se do dnevnog boravka ,milovao sam je po ledjima i dupetu, drugom rukom sam stisako njene grudi, ona me dirala preko pantalona po kurcu. Odvojimo se, svukoh joj haljinu s tela..
-Wuuuu, rekoh.
-Svidja ti se – reče vragolasto
Tanja je na sebi imala haltere s crnim čarapama,crni brusi i crne tange, njene obline su bile još izazovnije..spustih je na trosed i osolobodih njene grudi, jaka četvorka ,bradavice iskočile, uzimam ih u usta i ližem, Tanja uzdiše, spuštam ruku do njenih bokova milujem je i osetim kako mi deo ruku dodiruje svilene čarape, a drugi deo glatku kožu, milujem je po preponama i ovlaš dodirnem njenu pičkicu, sva je mokra, uredne dlačice izviruju pored tangi, ona pušta glas, kao da prede, spuštam se jezikom preko njenog stomaka do njene pičkice, liznem je preko gaćica, osetim kakoje mokra i vrela…još brže i žustrije je ližem.
-Ah ah ah….tooooo, takooo…liži meee
Još intezivnije je ližem,vrhom jezika diram joj klitoris, uvlačim prst u njenu pičkicu i ujedno je jebem prstom.
-Too too…ahhh ahhh, kako je dobrooo, nastavi molimm teee
Spušta ruke na moju glavu i miluje mi kosu, pomeram njene gaćice u stranu i zavlačim jezik u njenu mokru pičkicu, jebem je prstom i diram joj klitoris jezikom.
-Ah ah ah …svršiću svršiću
To mi je dalo još stimulansa, volim da osetim kako žena svršava doj joj ližem pičkicu, ona ruka dira svoje grudi, izvija telo, ubrzavam liz
-da da da toooo, toooo, tooo, ah ah ah jeeeeee….evooo svršavammmm
Njeno telo se grčilo, i pičkice curi, sva je mokra i vrelaaaa, liznem je i podignem se i strasno se poljubimo.
-Wau ..bilo je baš dobro..nisam ovo očekivala, nisam dugo ovako svršila
-Još nije sve gotovo, rekoh dok sam skidao pantalone zajedno s gaćicama, moj kurac je iskočio tvrd i i dignut, skinuo sam sve sa sebe.
Gospodja Tanja skinu svoje tange, raširi noge, očekujući da je navučem na kurac,prislonio sam kurac na njenu pičkicu i duboko se zario u njenu utrobu podignula je noge visoko nameštajući se da joj što dublje udjem.
-Uh uh uh…jebi me , jebi meee, puni mi pičku
-Evo evo ti voliš li da ti se napuni pička
-Da da, volim kada je kurac u njoj volimm kuraccc
Počeh siloviti da se nabijam u nju, njenu grudi poskakuju, ona ih dira svojim rukama, vadim ga do pola pa se sjurnem do kraja, njena pička ga baš dobro pirma, guta ga prosto rečeno.
-Toooo tooo….jebiiii meeeeeee
Navlačio sam je sve brže i brže, osećao sam da neću još dugo izdržati, baš me napalila.
-Evo ti kurac..svršićuu…uh uh
-Svršii mi na sise….
Još sam joj par puta nabio do kraja izvadio sam kurac i počeo sam svršavati po njenim sisiama., baš sam se izlio…Tanja se uspravi i uze kurac u usta kupeći svoji jezikom ostatke sperme….
-Hmmmm ukusno je
Potpuno mi je iscedila kurac, seo sam pored nje i tako smo mirovali neko vreme i cutali, zatim je ona počela da prelazi rukom preko mojih grudi milujući me dok je drugom rukom počela da mi dira kurac i koji se počeo pononvno dizati, sve ga je brže dirala i uspela ga je potpuno ukrutiti, zatim ga je uzela u usta i počela ga lizati prvo glavić dok mi je rukom draškala jaja. Pušila ga je baš dobro, dubko ga je uvlačila u usvoja usta, pomislio sam da će se zagrcnuti, milovao sam joj kosu i dodirivao grudi.
-Sviđa ti se –upita me
-Da da…baš si dobra
-Hajde da me jebeš opet,- – reče Tanja i namesti se guzom ka meni, uhvati se rukama za gornji deo troseda, izbaci guzi u raširi noge.
-Kakav prizor – rekoh dok sam gledao u njenu lepu pičkicu malo otvorenu koja baš čeka da se napuni
-Hajde puni je –okrećući se preko leđa reče Tanja
Prislonio sam glavić na njenu pičkicu, a ona se sam natakla na njega i počela se žestoko nabijati, stojao sam tako nepomerajući se dok se ona nabijala na kurac, spustio sam ruke na njene bokove pridržavao je, zatim sam ja preuzo inicijativu i zabijao se u nju
-toooo toooo…-Tanja je bila sve glasnija, njene grudi su mlatarale po trosedu, prateći ritam našeg jebanja, tada sam spustio ruku na njenu guzu i raširio sam prste i polagano sam jedan prst prislonio na njenu guzu i lagano sam ga uvlačio unutra, pazeći da ne uradim nešto ne ishitreno, nisam znao da li voli da ga prima u dupe.
-mmmmm daj ga …uvuci celog- ohrabri me Tanja
-Voliš u guzu – zapitah, uvlačeći ceo prst u njeno dupe, dok se ona još žešće nabi na moj kurac, mešajući kao da hoće da mi ga slomi
-Volimmmm…..stavi mi kurac u dupe…jebi me u dupe …hajdeeee
Izvadio sam kuraci njene pičke, bio je sav mokar od njenih sokova, prislionio sam glavić na njenu guzu., Tanja spusti ruke na svoje polutke i šireći ih ijoš više izbacujući dupe ka meni
-daj mi ga u dupe ……samo polako dok se ne privikne molim tee-
Uvlačio sam glavić polagano i uvukoh ga
-kako je lepoooo –reče Tanja i spusti ruku na svoju pičkicu i poče da je dira
Ja sam izgubio kontrola i zakucah se u nju do jaja
-ahhhhhhhhh ahhhhhhhhh-vrisnu Tanja
-da stanem-rekoh zbunjeno
-nee nee nastavi jebi me razavali mi dupe
Nasatvih da je nabijam u dupe, vadeći ga do pola pa ga žestoko nabijah onovo unutra, njena guza je bila baš dobra uska, osečao sam da neću još dugo izdržati, a i hteo sam da joj svršim u guzu
-svršiću ti u guzuu-rekoh
-daaaaa daaaa…napuni je napuniiii-
Uhvatih je za bokove i navukoh je do kraja, iz mene je krenula bujica, praznio sam se u nju
-ahhhhh mmmmmm……puni….volim ovooo-glasno reče gospođa Tanja
Ostadoh tako još neko vreme u njenoj guzi, dok se nije sve iscedilo iz mene, zatim se odvojih od nje i sedoh pored nje, ona se ispravi i pruži mi žestoki poljubac.
-Baš smo se dobro izjebali- rekoh
-Da bilo je odlično, baš mi odgovaraš , moramo ponoviti još koji put
Pogledah u nju, baš dobra rasna žena, iz njene guze ce cedila moja sperma, ona spusti ruku na guzu i zadraži peškir
-Mogu li u kupatilo, vreme je, moram kući
-Naravno, dadoh joj peškir, ona skide cipele i čarape i ide do kupatila
Vratila se istuširana i polagano je počela da se oblači, prvo čarape, pa tangice, brus…gledajuči taj prizor kurac poče da daje nove znake života, ona me pogleda i reče
-Pa tebi još nije dosta
-Vidiš da se i njemu dopadaš, drkajući rekoh
Priđe mi i spusti ruku na njega
-neka bude malo strpljiv. Drugi put sledi nastavak – reče Tanja
Obukla je svoju haljinu, namestila kosu, našminkala se, ponudih da je odvezem, ali ona reče da će ipak taksijem, ispratim je do vrata, poljubimo se i ona i ode.
Nakon 15 min na moj mob stiže poruka, bilo je divno, moramo ponoviti…
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
Potencijalna punica

Sve se desilo u jesen leta Gospodnjeg. U to vrijeme bio sam u već poodmakloj vezi sa djevojkom, i sve je normalno funkcionisalo. Redovno smo se tucali, ja eksperimentalac u seksu, ona malo više klasičarka, ali prihvatajući moje prijedloge sve je teklo kao podmazano. S obzirom na trajanje naše veze, i sa njenim roditeljima sam bio u vrlo dobrim, slobodno rečeno prijateljskim odnosima, a smatrali su me kao dobru priliku za njihovo mezimče (fakultetlija, dobar posao i ostali epiteti koji me krase). Sa svojih 26 godina, u odnosu na njenih 20, bio sam matora mačorčina koja je vapila za mesom stare koke. Poseban odnos imao sam sa njenom majkom, Tanjom (pseudonim). Po čemu poseban?U svakodnevnim situacijama imali smo jedan oficijelan odnos, međusobno poštovanje moglo bi se reći. Ali, čim bi se na kakvom veselju popila čašica više, Tanjine oči bi počele sjati onim jebačkim sjajom kokare od 40-ak godina, kada bi se motala oko mene, kao nesmotreno me dodirivajući guzovima ili sisama, grleći me, i slični fazoni, koji su davali motiva da je pokušam pojebati, ali iskreno, nikada nije bilo neke prilike. Njen muž, moj potencijalni punac, je obična bibčina koji prelazi preko njenih gluposti. Elem, negdje u ranu jesen njima u goste je trebao stići njen brat iz inostranstva, pa je neko trebao otići po njega na aerodrom udaljen nekih 160 km od nas, ili ti vožnje nekih 3 sata.Kako su svi nekako bili zauzeti tog dana (moja djevojka na poslu, inače ne bi pristala na takvu soluciju), pala je odluka da ja i Tanja odemo na aerodrom mojim autom. Došao sam pred njihovu kuću u rano prijepodne, svirnuo, i na vratima ugledao Tanju koja je okretala ključ u bravi. Tanja nije pička da te glava zaboli, ali za svoje godine, dobro stojeća. Na sebi je imala bijele hlače, koje su joj izražavale pičkin razrez, guza utegnuta, gore majica sa kružnim dekolteom, preko neka vesta, na nogama sandale sa srednjom potpeticom, u kosi vezanoj u rep sunčane naočale. Prva pomisao mi je bila kako je pojebati. Krenuli smo i počela je neobavezna priča, više bezvezna. Nastojao sam šalama što više opustiti atmosferu.Uzgred rečeno krenuli smo sat vremena ranije, radi nepredviđenosti na putu. Inače, za nju sam već čuo priče da voli kitu, tako da mi je i to davalo dodatno ohrabrenje. Priča je bila klasična trač partija o nekoj njenoj drugarici, raspuštenici, koja je imala ljubavnika.Ja sam išao u pravcu da ne vidim ništa loše u tome ako i udata žena ima ljubavnika, ako je njen muž dovoljno ne zadovoljava, i pitao kakav je njen stav prema tome.Njen odgovor je bio kako je već u godinama kada o tome ne razmišlja, ja dodao kako ne treba ponižavati samu sebe, jer izuzetno dobro izgleda, kako bi se svaki muškarac okrenuo za njom, pa da i ja sam ne mogu ostati ravnodušan. Kao da je bila iznenađena, ali nastojala je to shvatiti kao šalu.Nije bilo mjesta ustuknjivanju. “Tanja moram ti nešto reći, ali mi nemoj odvaliti šamarčinu, sletit ćemo”, rekao sam smijući se. “Reci, šta je bilo?!”, i smiješeći se, i okrećući glavu prema meni, odgovori.”Ja imam neopisivu želju da te pojebem!”, kao iz topa odvalih, stavljajući svoju ruku na njenu nogu. “Ma boli me kurac”, mislio sam, “nemam šta izgubiti”. “Pa gdje ćeš to, biću ti punica?!”, i više nego ravnodušno mi odgovori, stavljajući svoju ruku u moje međunožje, na već ukrućenu kurčinu. Sve mi je bilo jasno. Prvi sporedni put u neke njive bio je naša destinacija. Stao sam, uvaljući joj jezični u usta, imala je okus cigareta. Iskusno me žvakala, istovremeno mi otkopčavajući šlic. Iz hlača je izletjela moja dobrano dignuta kurčina. “Popuši mi!”, rekoh zahtjevno. Stavila je kurčina u svoja usta, i tek tada sam povjerovao u priče o njenoj ljubavi za kitom. Dudlala ga je kao da joj je zadnje bilo, istovremeno iskusno drkajući kurčinu. “daj da te jebem”, rekao sam u strahu da ne svršim. U nekoliko poteza je skinula hlače i gaćice sa sebe, a ja sam u međuvremenu spustio njeno sjedalo, skidajući se. “Nemoj skidati sandale”, rekao sam. Legla je na spušteno sjedalo, a ja sam se brzinski smjestio među njeno međunožje. Pičkica joj nije bila obrijana, ali je već pustila sokove što sam osjetio stavlajući joj srednjak, što je ona propratila dubokim uzdahom. “Napkon ću je jebati”, prođe mi kroz glavu. Namjestila je glavić na vrh pičkice, i ja sam se sjurio u njenu vrelinu. “Aaaaaaaaaaaaahhhhhh,tooooo!!!!”, vrisnula je primajući ga do jaja. Pičkica joj je bila iznenađujuće uska, mislio sam da ću naletiti na razvalinu, ali kurac, očuvana. Počeo sam zdušno da je tucam, dok je ona noge dignula visoko, da joj mogu što dublje ući, a sve je bilo začinjeno sočnim žvalenjem. “Kako ti je dobra pičkica, kako je samo uska. Aj, kako prima kitu dobro, kako joj kurčina dobro ulazi. Kako ću je rasturiti”, šaputao sam joj na uvce derući je, znajući da će je to dodatno popaliti. Bez stare koke nema supe, pokazalo se tačnim. Ona je izvrsno miješala guzovima, primajući kitu u jednoobraznom ritmu. “Voliš kitu, ha?, Voliš dobru karinu?”, govorio sam joj. “Volim kitu, volim da se jebem!!!Aj, dobro jebeš, dobro me jebeš!”, govorila je u transu. Prema njenim uzdasima, i pojačanom ritmu, znao sam da će ubrzo svršiti. “Ajde sad, jače, dublje, jebi, jebi me. Aaaaaaaaahhhhh, aaaaaaaaaahhhhh, toooooooooo, toooooooo, svršaaaaaaaavaaaaammm. Aaaaaaaaa, aaaaaaah, gotoooooovooooo!”, vrištala je dok mi je kurčinu zaljevala svojim sokovima.Ovo me je još više popalilo tako da sam joj još više digao noge i počeo se divljački zabijati, dok sam joj palac stavio u usta. “Daj mi da svršim”, rekoh joj. “Punićeš me, imam spiralu”, reče mi. Nije mi trebalo mnogo. “Ajde vrti guzom, primaj kitu, tooooo, tooo kurvooooo, primaj spermu, toooo kurvoooo, aaaaa!”, derao sam se špricajući spremu u njenu već dobro izjebanu pičku, dok me ona stiskala za guzove. Obrisali smo se maramicama, obukli i krenuli put aerodroma. U putu smo pričali, mislim iskreno, da smo se davno trebali pojebati, da joj godi mlada kita, i da se jednostavno voli tucati (Škorpija u horoskopu). Put je prošao bez problema, i naši životi su nastavili svojim tokom. I sada mi je potencijalna punica.
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
Sjecanje

Proljetna svjezina probudila me iz sna,kao da sam cuo nesto njezno kao izdisaj ili komadic patnje ili mozda cak i uzivanja,sada znam sta je ali onda mi je to bilo jako cudno.
Nisam gledao na sat,nisam ni ocekivao nista niti kakav prizor vezan za sjecanje.Nosen tonom uzdisaja,toplih kao da me vabe i zovu sebi u zagrljaj.Tiho i necujno obuzimala me neka jeza i sama pomisao na nesto sto ka uzbudjenju me vuce,sto lozi moje misli u tami Proljetne noci.Sve se jace cuo ton izlivenih uzdaha,poneki sitan krik parao je do tada mirnu noc.
Mojam majka spavala je u sobi,njezna posljedna latica ruze iz mojih snova ubrana,spavala je u mojim mislima a usvojim uzivala.Nosena,samocom okovana,razvedena umorna od jadnih ljubavi za koje je kao prosila,sama je sebi taj car ljubavi davala da bi zaspala kao neka druga zena u zagrljaju tame koja ju je jedina skrivala.Uzdasi u tami noci koje sam slusao kao poj frula,uzdisala je sve brze blizila si kraj u kojem je na trenutak pobjegla od svega.Uzdisaji rukom milovano tjelo,grc kao stisak nanosila je sebi malo zala i ljepote za kojom njeno tjelo zudi.Gledao sam tu igru koja me jednostavno mamila,ali strah od istine od koje sam bjezao nisam ni prstom mrdnuo samo sam pogledom uzivao.
Ruka mi je sama pronasla put vec uzdignutog organa bez cula za vid i osjecaj,bez emocija i znanja ko je ko,digao se uspravno,cekao odluku moju da sebi nadje put tame i unutra ostavi bjeli trag.Gledao sam tu igricu u tami svjetlosti mjeseca,posta,samo za nas dvoje.Ona je uzivala sebi a ja sam zadovoljavao sebe gledajuci nju,kako miluje i prstima dodiruje svoju vaginu iz koje je sigurno u tami skriven curio socan sok ljepeci njene prste.Gledao sam njemo bez osjecaja i neke grize savjesti drkao sam polako da mi koji njen dodir ne izmakne,djelio sam je sa tamom i tonom uzdisanja sa njenih usana.Poceo me nositi ritam uzbudjenog tjela,osjecao sam toplinu koja me okruzivala i lijepila se na moj dlan u kojem sam cvrsto drzao svoj uzdignuti i tvrdi kurac.Uzdisala je polako,smanjila je sve pa i meni dio te ljepote kao da je davala,kao da je zeljela da podjelimo samocu na dvoje a nije to ni znala.Ali znao sam ja,jer sam nas vidio oboje kako uzivamo,a ona je vidjela samu sebe,kako vene i kako je vreme da joj neko bar pupoljak ubere.Skinuo sam bokserice,gol kao kip prisao krevetu na kojem je lezala sva mokra,grudi su joj sijele na mjesecini,gledala me kao sjenu,gledala me njemo u transu,uzbudjena disala je duboko,jos uvijek polako milujuci svoju vaginu.Nastavio sam da ju gledam kako se miluje,kako prst u vaginu stavlja i lagano skroz lagano kukovima zanosno njise,tonula je u san ali nije bio,san.
Drkao sam ga sporo tako da joj svaki pogled u kojem vidi ono sto zeli,da joj svaki pogled ritam kukova pojaca i stavi dublje prst u vaginu i zajeca od ljepote u kojoj plovi.Gledali smo se dugo ona je dirala sebe a ja sebe,oboje smo lagano uzdisali.Nista nismo govorili,osjetio sam kako bjela tecnos navire na vrh mog kurca koji je trzao u mojoj ruci,nekoliko mlazova spricnulo je po bjeloj plahti,samo je gledala.Oci su joj svjetlile u mraku kao macki,uzdah velik kao i sama zelja za osjecajem zadovoljstava ali nije se ni pomaknula.Milovala se i dalje sada vise ne zbog sebe nego zbog mene koji sam je snimao kao kamera,kurac mi se lagano spustao.
Podigla se u sjedeci polozaj,grudi su se nazirale kao dvije kruske neubrane,kosa se razlila preko golih ramena,izgledala je jadna zgledala je pozudna izgledala je kao da mi se nudi ali nije smjela.Sjeo sam na krevet,pomilovao sam joj kosu,duboko je uzdahnula.Njoj 35-t a meni 16-st godina,da bila je mlada,a sada je sama.
Stavila je glavu u moje krilo,milovala me njezno i lagano,ne kao sebe ali bilo je dovoljno da probudi komad mesa bez osjecaja i cula vida i mirisa komad mesa koji bi u nju u sekundi usao bez pitanja,rastopio se u njenoj socnosti i ostavio bijeli trag.Osjetila je pod rukom da se moje tjelo mrda da raste i dize se uspravno onaj dio koji sam rekao,s kojim nemogu da komandujem kao sa samim sobom.Prepusten kao da me nosi,zelja,uzela ga je u ruku,koja je drhtala i dalje je sutila.Osjetio sam vrelinu njenih usana,ooooooooooohhhh,takva je bila reakcija mladog tjela koje nije moglo da sakrije zelju pa makar i ona to bila.Ljubila ga polako,navlacila ga prema gore,bio je tvrd i crven zelio je mnogo vise od toga.Polako me spustila na ledja,bez rijeci bez tonova osim onih koje je priozvodio poneki skriput kreveta,nastavila je da ga ljubi i vise od toga.Njezno je lizala i sisala jaja,drkala ga tako polako,stavljala do grla,kako bi rekli pravo ga je pusila.
Uzdisaji su se culi iz njenih usta kad bi ga izvadila van ali brzo ga je ponovo u usta stavljala,sve do grla zeljna izgubljena ljubila me kao luda,ali lud sam bio ja.
Dodirnuo sam joj rukom bedro,bila je topla kao kisa ljetna,bila je mirisna kao basta,koza joj je bila glatka,prelazio sam ju polako,svaki centimatar sam zelio da dodirnem,imali smo vremena,sami ostavljeni oboje,jedino je sto smo imali,a to je jedno drugo,mozda ne na ovaj nacin ali bilo je spontano.
Kurac mi je vec bio dovoljne velicine,mozda ne tako velik ali onako tvrd i ponosan stajao je u njenoj ruci iz koje je dosta virilo.Milovao sam joj bedra prema gore,preko stomaka osjetio sam kako je zadrhtala.Dodir njenih grudi bio je posebna prica,tvrde i naocite stajale su kao da su govorile mojim prstima,kao da su davale tonove mojim toplim dlanovima,obije sam ih milovao onoliko koliko sam znao i umio.Zahvaljujuci porno filmovima mnogo toga mlad covjek nauci samo nema na kome da isproba svoje znanosti.Uzela je moju ruku i lagano je spustila niz nogu do vlazne vagine,kad sam je malo dodirnuo bila je sluzava i ljepljiva,kao da je tada vec jednom svrsila,podsjetila me jedna scana iz filma na to.Stavio sam joj lagano prst unutra,sva je gorila uzdahnula je jako,zanjihala kuovima,ah ahhhhhhhhh,ahhhhhhhhhh,tako je u tonovima ispracala svaki moj prodor prstom u njenu dubinu vagine koja je naprosto gorila.Zakoracila me,tada su se moje noge nalazile izmedju njenih,pogledala me u oci,kao da je trazila dozvolu,za ulaz u tamnu stranu svjeta,gdje manji broj ovakvih zivi.
Samo sam zatvorio oci i osjetio za nekoliko sekundi toplinu njene vagine u koji je lagano stavila moj kurac i naprosto sjela na njega do kraja,uhhhhhhhhhh,ohhhhhhhhh,stenjala je i lagano se izdizala pa ponovo sjedala na njega.
Sav sam gorio od ljepote,nastavila je isto da radi,da zadovoljava i sebe a i mene,ja sam samo lezao.
Nagnula se na moja prsa,necujno sasvim me upitala,jel ti ljepo?Je,jos tise sam odgovorio!I meni je isto,rekla je tiho!
Uspravila se grudi su se njihale kao jabuke na grani svaki njen pokret uz uzdah zadovoljstva,jednostavno smo uzivali.
Zatvorio sam oci,prepustio se kao da to nisam ja kao da nisam tu ali bio sam,bio sam duboko u njoj,koja se zadovoljavala i mene isto,zeljna sama i bez izlaza koji nije ili nije htjela da nadje utjehu je trazila bas tu,bas u meni koji sam se prepustio njenoj ljubavi jer svejedno me voljela a i ja nju.Samo sam pomislio,pa to je kao na filmu,ali nije za nas bilo oskara,ali niko nije ni znao za ovakve tajne do danas i nije to vreme kajanja,to se jednostavno desilo u momentu samozadovoljavanja,eto.
Sisla je sa ruba ljepote,htjela je drukcije ali ja nisam znao kako voli pa sam legao medju njene noge,usao je naprosto kliznuo u vlaznu vaginu,poceo sam da jebem brze i jace ali zaustavila me,polakooooooooo,polakooooooooo.
Ucila me prve korake preko kreveta,mjenjala poze i pokazivala suteci svu vjestinu koju zna,svak mi je valjala ali ona noge na ramena,e tu necu nikada zaboraviti,tada je tiho rekla daj sada jako za kraj.
Odignuta guza od kreveta i noge na ramenima,gledao sam kako moj komad nestaje u njenim dubinama,osjetio sam bol u trbusnim misicima ali tako sam ju brzo i jako nabijao na kurac da je vristeci svrsila.
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 209 210 212 213 ... 398
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Mar 2024, 04:03:57
nazadnapred
Prebaci se na:  
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.09 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.