Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: "Epidemija" napada nožem u Londonu  (Pročitano 3272 puta)
05. Jul 2008, 08:43:47
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
London - London je zahvatila prava "epidemija" napada nožem, jer je od početka godine 13 tinejdžera ubijeno hladnim oružjem, dok su dva studenta iz Francuske ubijena u brutalnom napadu. Sve ukazuje na to da policija nije u stanju da zaustavi ovu pojavu. Posljednja žrtva uboda nožem je 16-godišnji Šekilas Tauzend, koji je preminuo juče u bolnici od posljedica povreda nastalih u napadu bande tinejdžera među kojima je bila i jedna djevojčica.

Policijski inspektor Klif Lajons rekao je da je Tauzend žrtva "još jednog besmislenog incidenta u kojem je izgubljen mladi život". Inspektori su još šokirani zbog ubistva francuskih studenata Lorena Bonoma i Gabrijela Fereza, koji su ubodeni više od 250 puta, a potom su njihova tijela spaljena u stanu u oblasti Nju Kros u jugoistočnom dijelu Londona. Inspektor Majk Dati rekao je da u svojoj karijeri nikada nije vidio povrede poput onih na francuskim studentima.

Mladi Tauzend napadnut je prekjuče i on je 18. tinejdžer koji je od početka godine ubijen u nasilnim napadima u Londonu. Novi gradonačelnik Londona Boris Džonson rekao je da je riješenje za problem napada nožem prioritet i početkom ove sedmice je saopštio da je više od 1.200 ljudi uhapšeno u šestosedmičnoj operaciji pod nazivom "Blant 2", a da je tokom 26.777 pretraga zaplijenjeno 528 noževa. Međutim, gradonačelnik Džonson priznao je da je najbolji savjet koji može dati mladim ljudima da se klone nevolja.

Izvor: Danas
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.50
mob
Apple iPhone SE 2020
Uhapšen mladić zbog ubistva francuskih studenata u Londonu
Autor: Beta, AFP | 05.07.2008 - 13:28



Britanska policija uhapsila je 21-godišnjeg mladića u okviru istrage o svirepom ubistvu dvojice francuskih studenata ubijenih u Londonu, saopštio je danas Skotland Jard.

To je prvo hapšenje od kako su u nedelju ubijena dva francuska studenta koja su u na jednom londonskom fakultetu učestvovala u genetskim istraživanjima.
Britanska policija je saopštila da su za sada nepoznate osobe dvojicu Francuza, koji su imali po 23 godine, vezali, zapušili usta, izboli nožem i zatim zapalili iznajmljeni stan. Policija dodaje da su žrtve zadobile ukupno 250 uboda nožem.
Policija između ostalog, pokušava da dovede u vezu pljačku koja se dogodila nedelju dana ranije u stanu jednog od dvojice studenata kada je pored ostalog ukraden kompjuter. Ubice su takođe, iz stana žrtava ukrale i sve kreditne kartice, kao i dve konzole Soni plej stejšn.
Ipak, britanskoj policiji istragu otežava činjenica da spisak ukradenih stvari ne opravdava brutalnost ubistva. Mediji iznose više teorija o mogućim motivima ubistva, među kojima se pominju i satanistički rituali.
Dvojica Francuza, Loran Bonomo i Gabrijel Feres bili su briljantni studenti biohemije koji su studirali na prestižnom Kraljevskom koledžu. Nisu imali nikakav sudski dosije i pripadali su uglednim porodicama.

Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Gom Džabar

Zodijak Cancer
Pol
Poruke 22683
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 7.0
Dzek Trbosek se vratio  Smile
IP sačuvana
social share
Србочетничко комунистички фашиста.

Koљем по кућамa.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

"It is better to Burn Out then to Fade Awey "

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5487
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Apple 
Pre tri godine sam se preselio u London,sta da ti kazem navikne se covek na sve,criminal je svuda na ovom svetu ,prosle godine smo imali 175 ubistava u mojoj lokalnoj kafani bilo je bar tri u proslosti,dok je u Beogradu bilo negde oko polovine od toga, kad pogledas u procentima i u odnosu po broju stanovnika i nije bre tako lose . London je mravinjak i ima najveci broj mladih ljudi na svetu razlicite culture i standard zivota dovode do netrepeljivosti . Postoje mesta u Londonu gde nema ni belih ljudi a ni kriscana. Od pocetka ove godine bilo je oko 160 napada nozem, su uglavnom od tinejdzera koji bez skole zive na socialnom kao i od dece imigranata iz siromasnih zemalja Afrike i Azije gde zivot vrlo malo vredi. Oni nikad nece moci priustiti laptop ili conzulu za igre,zato sto mu niko nece dati posao na osnovu njegovog skolovanja i izgleda posto oni nikome nisu potrebni i nemaju perspektive i buducnosti oni ce da otmu ono sto nemaju,zatvori su ih prepuni . London je prelep grad sa fenomenalnim kulturnim zivotom ali je i najveci experiment na svetu. Ne postoji jedan jedini covek iz bilo koje nacije ili religije na ovom svetu a da nije ovde.
Na zalost roblje kao i tamna strana je oduvek postojalo i postoji,citave fabrike prisilnih radnika koji ne vide svetlo dana i koji su primorani da rade svasta. Africki biznismen moze da naruci dete iz Afrike da mu se donese ovde da bi ga zrtvovao za uspeh u poslu i ako se ne otkriju ostatci  (u Temzi obicno) niko nikad nece znati,Malo malo pa neko dete u ovom gradu umre od gladi i nemarnosti. 35 hiljada ljudi nestane godisnje u UK. koja ima 62 miliona ljudi,i mnogi se nikada ne pronadju,Zeleo sam da verujem da je Srbija drugacija ali onda sam video sirotista gde su deca vezana za krevete poput zivotinja i cuo sam za visestruka ubistva povratnika iz inostranstva za neku situ.  Zrtve su potom zakopavali na Jastrebcu i obadva policajca koja su pocinila zlocin su uhapsena al jebi ga kako da verujes bilo kome ovih dana. Nemastina i neorazovanost su najveci prijatelji kriminalu.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Очистимо Србију !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42084
Zastava †  Србија 011
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.13
Citat
Zeleo sam da verujem da je Srbija drugacija ali onda sam video sirotista gde su deca vezana za krevete poput zivotinja
stvarno? zasto upotrebljavas reci  criminal i kriscana.
nije neophodno da se predstavljas kao srbin.
IP sačuvana
social share
                                     
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

"It is better to Burn Out then to Fade Awey "

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5487
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Apple 
Sine keve ti,Ja sam cist Srbin iz Big Drenova pored West Morava,krsten u Ljubostinji a skolovan i odrastao u Trsteniku,nisam ja kriv sto na ovoj jebenoj tastaturi fale neka slova a i na poslu sam pa ne mogu bas da obratim puno paznje sitnicama ,ustvari kad razmislim malo one mi nisu uopste tako vazne.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.51
mob
Apple iPhone SE 2020
Podignuta optužnica zbog brutalnog ubistva francuskih studenata
Autor: Blic online | 09.07.2008 - 19:09

Skotland jard je saopštio da je 33-godišnji Najdžel Farmer optužen za dvostruko ubistvo francuskih studenata Gabrijela Fereza i Lorena Bonoma, javlja "Skaj".

Portparolka policije je saopštila da je Farmer nezaposlen i bez stalne adrese, kao i da će se prvi put pojaviti pred sudom već sutra. Optužnica tereti Farmera i za paljevinu i ometanje pravde.

Ferez i Bonomo, koji su imali po 23 godine, ubijeni su 29. juna u iznajmljenom stanu u Londonu. Prema izveštaju policije, ubice su ih najpre vezali, zapušili im usta, 243 puta izboli nožem i potom zapalili.
Britanska policija je saopštila prekjuče da se jedan 33-godišnji muškarac sam predao vlastima zbog zločina, posle čega je premešten u bolnicu. Prvo hapšenje dogodilo se dva dana ranije, kada je u sklopu istrage priveden 21-godišnji mladić. Međutim, on je pušten na slobodu.

Policija je ranije saopštila da veruje da je bilo više napadača, kao i da ima još jednog osumnjičenog - belca starosti između 30 i 40 godina, za kojim je raspisana poternica uz objavljen foto-robot.

Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Gom Džabar

Zodijak Cancer
Pol
Poruke 22683
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 7.0
Sine keve ti,Ja sam cist Srbin iz Big Drenova pored West Morava...
a po cemu si to cist?
IP sačuvana
social share
Србочетничко комунистички фашиста.

Koљем по кућамa.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 4306
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.15
Zeleo sam da verujem da je Srbija drugacija ali onda sam video sirotista gde su deca vezana za krevete poput zivotinja i cuo sam za visestruka ubistva povratnika iz inostranstva za neku situ.  Zrtve su potom zakopavali na Jastrebcu i obadva policajca koja su pocinila zlocin su uhapsena al jebi ga kako da verujes bilo kome ovih dana. Nemastina i neorazovanost su najveci prijatelji kriminalu.

1. Tako je to kad citas informativna glasila Dzordza Sorosa.
2. Nije bilo visestruko ubistvo nego su u pitanju obicna 3 manijaka (od kojih je jedan bio bivsi, a jedan jos uvek pripadnik MUP-a) presreli Albanca u Citroen-u C4 (ovo je bitno zato sto se u medijima pojavila vest o "luksuznom vozilu" a kad se preracuna sve su uradili za par hiljada evra sto dovoljno govori kakve su psihopate u pitanju) i tacno - ubili ga i zakopali.
(I ja kao neko ko nema nikakve veze ni sa njima ni sa MUP-om sam osecao ogromnu sramotu i bes kad sam procitao vest)

Ovo nije neka kritika ali cisto nemoj da pricas o stvarima o kojima si "nacuo"... i vratimo se na London, "baci" jos nesto...  Smile
IP sačuvana
social share
"A great many people think that they are thinking when they are merely rearranging their prejudices."  William James
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Zodijak Aries
Pol
Poruke 42390
Zastava
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.50
Nove zrtve ulicnih tuca u Londonu, Braun najavljuje mere
LONDON, 11. jula 2008. (Beta-Rojters) - U najnovijem talasu sukoba
tinejdzzera u Londonu poginuo je 19-godissnji mladich, ccime se broj
mladih koji su ove godine izgubili zzivot u tuccama u britanskoj
prestonici, popeo na 20.


Ukupan broj ljudi koji su ove godine izgubili zzivot u uliccnim
sukobima u Londonu je 50, a svi su preminuli od posledica rana nanetih
nozzevima.

Nasilje u britanskoj prestonici preraslo je u medjunarodni problem
possto su prossle sedmice izbodena dvojica francuskih studenata.
Britanska policija priznala je da su tucce uz upotrebu nozzeva jedan
od goruchih problema, ali je odbacila tvrdnje medija i pojedinih
politiccara da je London u sredisstu "epidemije".

Premijer Gordon Braun (Brown) obavezao se danas da che preduzeti nove
mere za subijanje tinejdzzerskih grupa naoruzzanih nozzevima.
"Straviccni napadi nozzevima koji su se dogodili ove sedmice tragiccni
su i ssokantni. Moje misli su sa porodicama i prijateljima onih koji
su povredjeni ili ubijeni u tim napadima", navodi se u saopsstenju
britanskog premijera i dodaje da che vlada uskoro predocciti nove
mere.

Policija navodi da je borba protiv tinejdzzera-napadacca koji u tucci
koriste nozzeve, postala vechi prioritet od borbe protiv terorizma.
Zbog toga je formirano 75 specijalnih policijskih ekipa koje che se
baviti samo time.

U akciji policije u Londonu koja traje mesec ipo, do sada je
pretreseno oko 27.000 ljudi i uhapsseno visse od 1.200, a zaplenjeno
500 nozzeva.

I pored toga, zvaniccnici policije tvrde da je London, kada se u uzme
u obzir njegova veliccina i broj stanovnika, i dalje siguran grad. Kao
primer oni navode Njujork, koji je sliccan po veliccini, a u kojem je
2007. godine zabelezzeno 496 ubistava, ssto je ipak znatno manje nego
ranijih godina.

Tokom 1990. godine u tom americckom gradu bilo je ukupno ccak 2.262
ubistva.

U Londonu je prossle godine bilo ukupno 162 ubistva.

Izvor: Beta
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.082 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.