Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: "Epidemija" napada nožem u Londonu  (Pročitano 3291 puta)
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.51
mob
Apple iPhone SE 2020
London: Za godinu dana više od 50 žrtava ubijenih nožem
Autor: Tanjug | 11.07.2008 - 13:35

Dve osobe ubijene su nožem u Londonu, čime se bilans žrtava zločina počinjenih hladnim oružjem u britanskoj prestonici ove godine popeo na preko 50, ali Skotland Jard tvrdi da nije reč o "epidemiji".



Jedan 20-godišnjak umro je od posledica ranjavanja nožem juče posle podne u Lejtonu, u istočnom delu Londona, dok je njegov vršnjak izboden na smrt u Volthemstou, kasnije u toku večeri. Policija je uhapsila četiri osobe zbog ubistva u Lejtonu, dok za ubistvo u Volthemstou za sada nema osumnjičenih, preneo je Rojters.
Prema podacima londonske policije od aprila 2007. do marta 2008. bilo je 160 ubistava, od kojih je 70 počinjeno hladnim oružjem. Od posledica ranjavanja nožem u Londonu od početka ove godine do 7. jula umrlo je 49 osoba. Kako je saopštila londonska policija suzbijanje zločina počinjenih hladnim oružjem našlo se na prvom mestu njihove liste prioriteta, potisnuvši terorizam, a u tu svrhu formiran je 75-člani tim.
Govoreći o najnovijim ubistvima portparol Skotland Jarda je međutim rekao da aktuelnu situaciju ne bi nazvao "epidemijom". "Postoji problem kada je reč o noževima i zato smo pokrenuli operaciju 'Blant 2'", rekao je portparol, misleći pritom na operaciju koju je londonska policija pokrenula 14. maja. Operacija "Blant 2" trajala je od 19. maja do 29. juna, tokom koje je policija obavila oko 27.000 pretresa, uhapsila više od 1.200 ljudi i zaplenila više od 500 noževa.

Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

"It is better to Burn Out then to Fade Awey "

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5487
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Apple 
Sine keve ti,Ja sam cist Srbin iz Big Drenova pored West Morava...
a po cemu si to cist?
Poput  Nikole Tesle ,cist Srbin sam samo po rodjenju,po istoriji porodice i ljubavi prema otadzbini Srbiji kao i prema postovanju i ljubavi prema svojoj porodici i prijateljima .Kao Srbinu odgovorna i neophodna upotreba i koriscenje noza za klanje zivog stoka kao i samokontroli iznad neutoljive zedji za osvetom prema potencijalnom neprijatelju od koga se branish ili ti je naneo zlo je prica za sebe..Sto se tice svega drugog moram bar da pokusam da bar malo idem vise i  da bar malo da idem dalje,ne tvrdim da mogu, ili da cu da uspem u tome ,ali to je zbog toga zato sto sam bar prepoznao cinjenicu da  mnoge predrasude koje su usadjene duboko u nasem narodu samo mogu da budu iskorenjene kroz upoznavanje drugih kultura i ljudi kao i okolnostima  pod kojima su oni ziveli.Samo tako covek dolazi do bolje spoznaje o samom sebi.Tradicije su lepe ali vecina ih je zasovano na lazi.Ima ovde u Engleskoj jos uvek Srba i to samo sa plavim pasosom iz Kraljevine Jugoslavije, ali da li ce ikad ponovo videti Srbiju to nije  vise pitanje ljubavi nego poverenja .
« Poslednja izmena: 17. Jul 2008, 22:36:14 od Alex616 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 13400
Zastava Zemun
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
mob
Nokia 
Sine keve ti,Ja sam cist Srbin iz Big Drenova pored West Morava...
a po cemu si to cist?
Poput  Nikole Tesle ,cist Srbin sam samo po rodjenju,po istoriji porodice i ljubavi prema otadzbini Srbiji kao i prema postovanju i ljubavi prema svojoj porodici i prijateljima .Kao Srbinu dgovorna i neophodna upotreba i koriscenjenje noza za klanje zivog stoka kao i samokontroli iznad neutoljive zedji za osvetom prema potencijalnom neprijatelju od koga se branish ili ti je naneo zlo je prica za sebe..Sto se tice svega drugog moram bar da pokusam da bar malo idem vise i  da bar malo da idem dalje,ne tvrdim da mogu, ili da cu da uspem u tome ,ali to je zbog toga zato sto sam bar prepoznao cinjenicu da  mnoge predrasude koje su usadjene duboko u nasem narodu samo mogu da budu iskorenjene kroz upoznavanje drugih kultura i ljudi kao i okolnostima  pod kojima su oni ziveli.Samo tako covek dolazi do bolje spoznaje o samom sebi.Tradicije su lepe ali vecina ih je zasovano na lazi.Ima ovde u Engleskoj jos uvek Srba i to samo sa plavim pasosom iz Kraljevine Jugoslavije, ali da li ce ikad ponovo videti Srbiju to nije  vise pitanje ljubavi nego poverenja .

Alex,ne brini za Ravena,dobar je decko, ali nepoverljiv do zla boga...i on je zapalio za Ameriku,pa po meni imate velike sanse da razmenite iskustva,pre nego sto se dokacite zbog nekih gluposti....Srbovanje ostavite za Velike Srbe Smile,a vas dvojicu vidim kao ljude koji mogu vise i dalje od toga.Zato Smile,i vratite se temi Smile
IP sačuvana
social share
Onaj ko nadzire prošlost, nadzire i budućnost. Onaj ko nadzire sadašnjost, nadzire i prošlost.
George Orwell

Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

"It is better to Burn Out then to Fade Awey "

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5487
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Apple 
Hvala,

Postovacu to,

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.08 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.