2
Invalid argument supplied for foreach()
/srv/burek/vhosts/burek.com/subdomains/forum/httpdocs/Themes/default2/index.template.php: 578
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mrznje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
2 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: EP u Atletici 2013 - Geteborg  (Pročitano 4583 puta)
01. Mar 2013, 07:03:05
Legenda foruma


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 42576
Zastava BG, Savski Venac
Browser
Chrome 25.0.1364.97
Počinje EP u atletici: Kolašinac i Španović aduti Srbije


Pored bacača kugle i skakačice udalj uzdanice na Evropskom dvoranskom prvenstvu u Geteborgu si još Dudaš i Nava



Da li će srpski atletičari početi da se navikavaju na medalje? Posle šest odličja na Balkanijadi, naši reprezentativci od danas do nedelje grabe ka novim podijumima, ali na mnogo važnijem takmičenju.

Uzdanice na Evropskom dvoranskom prvenstvu u Geteborgu biće Asmir Kolašinac, Ivana Španović, Mihail Dudaš i Goran Nava.
Led probija kugla Kolašinca, koji večeras (19.00) nastupa u kvalifikacijama, a novu medalju, možda i sjajniju od bronze sa EP na otvorenom u Helsinkiju, pokušaće da osvoji sutra (18.45) u eventualnom finalu.

- U Istanbulu sam zabeležio najbolji hitac ove sezone, ali verujem da mogu još bolje. Psihički i fizički sam spreman, celu zimu sam podredio Evropskom prvenstvu i svakako da ću opet jurišati na neko od prva tri mesta. Ipak, neće biti lako, jer su konkurenti dosta jaki - poručio je naš najveći adut, koji je prvi stigao u Helsinki, zajedno sa trenerom Nikolom Tomasovićem.

U petak (10.00) na scenu izlazi Španovićeva, koja je na Balkanijadi oborila lični rekord u skoku udalj i osvojila zlato (6,73).

- Ne mogu da dočekam nastup, jer sam se spremala dosta dugo za EP. Postigla sam veoma dobre rezultate u toku zimske sezone i nadam se da ću i sada postići zapažen nastup - poručila je Ivana, koja je sa ostalim članovima reprezentacije prethodnih dana trenirala u Istanbulu.

Sa Bosfora put severa kontinenta u sredu su se uputili i Mihail Dudaš i Goran Nava, kao i treneri Goran Obradović i Feđa Kamasi.

RASPORED
Četvrtak
19.00 - A. Kolašinac, kugla kval.
Petak
10.00 - I. Španović, skok udalj kval.
18.45 - kugla, FINALE
SUBOTA
12.50 - Mihail Dudaš, sedmoboj
13.10 - Goran Nava, 1.500 m kval.
16.00 - skok udalj, FINALE
NEDELjA
11.00 - nastavak sedmoboja
18.00 - 1.500 m, finale

Izvor: Novosti

IP sačuvana
social share
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam

Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 42576
Zastava BG, Savski Venac
OS
Windows 7
Browser
Chrome 25.0.1364.97
EP Geteborg: Kolašinac sa prvog mesta u kvalifikacijama do finala


Na najlepši mogući način počelo je Evropsko prvenstvo u dvorani za srpske atletičare. Naš reprezentativac u bacanju kugle Asmir Kolašinac zauzeo je prvo mesto u kvalifikacijama. On je kuglu bacio 20,31 metar čime se direktno plasirao u finale, koje je na programu u petak od 18.45. Drugo mesto u Geteborgu pripalo je Ladislavu Prašilu iz Češke koji je dobacio do 19,82 metra. Treći je bio Marko Šmit, dok je četvrto mesto pripalo Niklasu Arensu.

Dobar rezultat postigao je i reprezentativc BIH Kemal Mesić koji je zauzeo peto mesto u kvalifikacijama. Ako se po jutru dan poznaje onda bi naš as Asmir Kolašinac trebalo da bude glavni favorit za osvajanje zlatne medalje u Geteborgu. Finale je na programu u petak u 18.45.

Izvor: Sportal
IP sačuvana
social share
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam

Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma

Црвене сијају звезде, само једној гаси се сјај...

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42971
Zastava Краљево
OS
Windows 7
Browser
Chrome 25.0.1364.97
Sjajni dani srpske atletike na prvenstvu Evrope: i Ivana Španović u finalu


Reprezentativka Srbija u atletici Ivana Španović plasirala se u finale skoka u dalj na dvoranskom prvenstvu Evrope u Geteborgu.

Srpska rekorderka je u prvom skoku ostvarila daljinu od 6,59 metara i kao peta se plasirala u završnicu takmičenja.

Najduži skok u kvalifikacijama imala je Ruskinja Darija Klišina sa 6,62, ispred Ssvedjanke Erike Jarder (6,61) i Britanke Šere Proktor koja je imala identičan rezultat.


Četvrta u kvalifikacijama bila je Francuskinja Eloiz Leser sa 6,60, a u finale su se još kvalifikovale Ruskinja Olga Kučarenko sa 6,54, Ukrajinka Anastasija Noknjuk (6,52) i Rumunka Kornelija Dejak (6,52).

Finale je na programu u subotu od 16 sati.
 
Podsetimo, u finale se plasirao i bacač kugle Asmir Kolašinac, koji će se za medalje boriti u petak od 18:45.

Блиц
IP sačuvana
social share
Како ти се звао отац? -Хусеин. Његов отац? -Кемал. Чији је Кемал? -Шефкин. Даље? -Шефик Ибров, Ибро Рушидов, Рушид Екрем, Муслија, Адем и Алија! Даље? -Нема даље! -Нема даље, последњи је Алија! Ко је родио Алију? -Одкуд знам, опет неки Хусеин, Кемал! -Није. -Него ко? -Њега су родили Цвјета и Спасоје Југовић. А ако кренеш назад сретаћеш само оваква имена: Вељко, Милош, Душан, Видак, Војак...

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 2959
Zastava Pancevo
OS
Windows 7
Browser
Opera 12.14
mob
HTC Wildfire S
Asmir ide ka medalji, i to zlatnoj! Smile

Pre poslednje šeste serije, bacio je kuglu 20,62 i 20,60. Nacionalni dvoranski rekord je 20,64.
Drugi trenutno je Hamza Alić iz Bosne sa 20,34.
Treći je Ladislav Prašil iz Ćeške sa 20,29.
Mislim da nema šanse da ga preteknu.

Praćenje: http://la.sportresult.com/ajax/eaa2.asp?ctype_id=143&event_id=10012100000003&comp_id=57839&module=live_competition&show=RL&CType_Category_Code=2&comp_status=1&name=Shot%A0Put%A0Men%A0-%A0Final&lang=en

Gotovo je! Čak 4 puta je bacio više nego ostali.
Bravo, svaka čast.  Smile  Smile

« Poslednja izmena: 01. Mar 2013, 19:40:32 od dax_pfc »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol
Poruke 29182
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 12.02
zlato bravo care  Smile Smile Smile
« Poslednja izmena: 01. Mar 2013, 19:39:02 od fredikruger »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma

Црвене сијају звезде, само једној гаси се сјај...

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42971
Zastava Краљево
OS
Windows 7
Browser
Chrome 25.0.1364.97
свака част  Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Како ти се звао отац? -Хусеин. Његов отац? -Кемал. Чији је Кемал? -Шефкин. Даље? -Шефик Ибров, Ибро Рушидов, Рушид Екрем, Муслија, Адем и Алија! Даље? -Нема даље! -Нема даље, последњи је Алија! Ко је родио Алију? -Одкуд знам, опет неки Хусеин, Кемал! -Није. -Него ко? -Њега су родили Цвјета и Спасоје Југовић. А ако кренеш назад сретаћеш само оваква имена: Вељко, Милош, Душан, Видак, Војак...

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 3231
Zastava Šabac
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 19.0
mob
Nokia Asha 302
Bravo majstore  Smile  Smile  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3019
OS
Windows XP
Browser
Chrome 25.0.1364.97
 Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 2959
Zastava Pancevo
OS
Windows 7
Browser
Opera 12.14
mob
HTC Wildfire S
Hm, nije tu bila samo zastava Srbije, ako ikoga zanima. Smiley Neko je pričao o ovoj oko pojasa pa sam malo potražio i konačno našao. Dobro je da se bar srpske ne odriče.

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 42576
Zastava BG, Savski Venac
OS
Windows 7
Browser
MSIE9.0
Šta ima veze šta je nosio ?  Smile

Daj ljudi vodimo ljubav a ne rat ... momak je osvojio medalju za Srbiju i budimo ponosni makar jednom za nešto a da se ne vraćamo u neku prošlost

Evo njegova dva najbolja bacanja



Svaka čast  Smile
IP sačuvana
social share
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam

Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.099 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.