Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: EP: Film o incidentima u Vojvodini  (Pročitano 9022 puta)
Krajnje beznadezan

Live Long and Prosper

Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 11001
Zastava Austria
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
LG Google Nexus 5
ma takvi smo mi srbi  Smile
IP sačuvana
social share
Budi jako oprezan da ne rasplaces zenu jer Bog broji njene suze. Zena je nastala od muskarcevog rebra. Ne od njegovih stopala da se po njoj gazi. Ne od njegove glave da se njome vlada, nego od boka da mu bude jednaka. Ispod ruke da bude zasticena i pokraj srca da bude voljena.

Ewig dein, Ewig mein, Ewig uns

Nicht alle sind glücklich, die glücklich scheinen. Manche lachen nur um nicht zu weinen.
   
                       
U mraku vidim kako ti oči sjaju, a kad nam se lica dotaknu i tvoj dah ukrsti sa mojim, ja osetim sve godine naše ljubavi sažete u jedan jedini tren, i znam samo da postojimo ti i ja, ali pretopljeni na silnoj vatri naše duge, tajne i tajanstvene ljubavi, i pomešani nerazdvojno, zauvek.

Look, when you love someone, it's worth fighting for, no matter what the odds.                
Why do I keep doing this to myself? I must be a masochist or something.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 14
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Dok ima skinsa u vojvodini i pravih srba , madjari mogu kill









[Edit by vlado85: Vrijedjanje zabranjeno pravilnikom Politickog ~ Geopolitickog foruma]
« Poslednja izmena: 14. Dec 2006, 21:36:56 od vlado85 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12728
Zastava germany
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
mob
SonyEricsson k800i i D820
Dok ima skinsa u vojvodini i pravih srba , madjari mogu kill

Pa nije to bas korektno tako razmisljati ipak su oni gradjani Srbije.... kako ocekivas onda da oni tebe postuju kada ti tako nesto pricas...
« Poslednja izmena: 14. Dec 2006, 21:37:20 od vlado85 »
IP sačuvana
social share
Diskutiere nicht mit Dummen, sie ziehen dich auf ihr Niveau und schlagen dich dort mit Erfahrung!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

нећу жваку 'оћу кусур!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17546
Zastava Србија
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Nokia ispo iz modu
Ако негде у свету националне мањине имају већа права волео би да ми кажете ... Smile
Шта Мађарима у Војводини фали (и осталима у Србији)...  ?!
школе ...?!
новине...?!
телевизија ...?!
културно уметничка друштва... ?!
активно учешће у политици ...?!

НЕ ........... тако се само смишљено диже тензија !!!
 
Нас туже за геноцид над муслиманима у Босни, хрватима у Крајини ....
Па да смо хтели да вршимо геноцид прво би кренули од своје куће .... али не овде се и повећао број становника код националних мањина ! ................све се то ради смишљено !

има ли нека држава у окружењу ...........оволико и у овом проценту заступљено, у укупном броју становника, националних мањина ...............?!

па нема ............. тамо нису угрожене нац. мањине ............... јер тамо нема националних мањина  ............ !!!!!!

У памет се Срби !!! Smile

samo u Vojvodini mozes sresti takvu toleranciju, a ti madjari iz Vojvodine vec kad dodju na madjarsku granicu njihovi carinici ih gledaju kao poslednji shljam i tako je oduvek bilo. To je sve politika i pokusaj da se iscenira neko veliko sranje kako bi se evropa umeshala i uzela Srbiji josh jedno parche zemlje. Odesh u neku vojvodjansku zabit na neki birokrtaski shalter gde su madjari vecina i ne jebe te niko ni 2% nece da pricaju srpski! Pa gde to josh u svetu ima? Zashticeni su kao beli medvedi imaju sva moguca jebena prava pa cak i veca nego Srbi i opet kukaju. Da nece mozhda da nas pripoje madjarskoj? Ok ako im je to zhelja nek pokushaju al ne znam kome ce posle da se zhale kad ih ne bude vishe u Vojvodini.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Србија

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 7739
Zastava Apatin
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
mob
Nokia 
Sve je to preduvano.OK ne kazem da nema extremista kao i svugde ali to sta ti Madjari prikazuju to je obicna glupost i laz.
Ja zivim u Vojvodini i znam sta se desava tako da ovo nema veze sa stvarnoscu.
IP sačuvana
social share
Leeds United....Movin' On Up


“Jedan za sve – svi za jednoga” lozinka nasa “Smrt ili slavu”
Boze daj nam snage da stvorimo otadzbinu pravu.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12728
Zastava germany
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
mob
SonyEricsson k800i i D820
Sve je to preduvano.OK ne kazem da nema extremista kao i svugde ali to sta ti Madjari prikazuju to je obicna glupost i laz.
Ja zivim u Vojvodini i znam sta se desava tako da ovo nema veze sa stvarnoscu.

Eto kako god ja sam od moga prijatelja takodje Srbina iz Subotice cuo da madjari nezele da pricaju Srpski u nekim mjestima,po meni je to cist bezobrazluk i odbijanje te zemlje gdje zivis...

Jednostavno tu se Srpska vlada mora ukljuciti i pokazati cvrst stav prema tome sto ide i sto ne...
IP sačuvana
social share
Diskutiere nicht mit Dummen, sie ziehen dich auf ihr Niveau und schlagen dich dort mit Erfahrung!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 738
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Sve je to preduvano.OK ne kazem da nema extremista kao i svugde ali to sta ti Madjari prikazuju to je obicna glupost i laz.
Ja zivim u Vojvodini i znam sta se desava tako da ovo nema veze sa stvarnoscu.

Eto kako god ja sam od moga prijatelja takodje Srbina iz Subotice cuo da madjari nezele da pricaju Srpski u nekim mjestima,po meni je to cist bezobrazluk i odbijanje te zemlje gdje zivis...

Jednostavno tu se Srpska vlada mora ukljuciti i pokazati cvrst stav prema tome sto ide i sto ne...
Smile Smile
Ma njih treba samo malo opametiti. U madjarskoj ih smatraju ciganima a ovde imaju prava veca nego oni u madjarskoj.
Sve je to propaganda i takvih incidenata je malo u Vojvodini jer madjari nisu kao siptari da smeju neki rat zapoceti oni su suvise meki i ocekuju mnogo od evrope koja tesko da moze im ista dati kada ovde zivi 1.500000 Srba naspram 200000 madjara. A jedino pitanje za njih bi bilo kako su se oni ponasali kroz istoriju prema Srbima i koliko su ljudi madjarizovali i koliko je Srba u madjarskoj ostalo?...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 11
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.01
mob
Nokia 6630
I ja zivim u Vojvodini, u gradu gde je madjarska populacija vecinska, tako da ovo sto cu reci znam iz iskustva:

Svaki sukob madjara i srbina (bilo kakav) se predstavlja kao sukob na nacionalnoj osnovi, i to UVEK tako da su srbi krivi za nastanak sukoba, a madjari oni koji su izvukli deblji kraj. (pocev od kosijskih rasprava i svadja, kafanskih tuca, pa nadalje)
Sto se tice jezika kojim madjari govore u gradu gde zivim - verujte mi, srpski govore samo onda kad nemaju izbora, kad moraju.

Posao u trgovini ne mozete dobiti ako ne govorite madjarski, jer madjarima mora biti omoguceno da i najbanalniju stvar u prodavnici zatraze na svom jezilku, ako to zele (a zele).

Dalje, na svako udruzivanje srba (versko, kulturno, profesionalno itd) se gleda sa prezirom, kao na organizovanje ugnjetavaca, agresora i kako sve ne. S druge strane, opet svako organizovanje madjara se predstavlja kao zastita nacionalnog identiteta, kulture, jezika, borba za prava, cak i kad je u pitanju organizacija "64 zupanije" koja deluje u Idjosu, Subotici i drugim mestima u Backoj, a koja zagovara veliku madjarsku, profasisticku orjentaciju itd. (Jedan od aktivista te organizacije je u intervjuu za jedne suboticke novine na pitanje o okupaciji Jugoslavije u II sv. ratu, izmedju ostalog rekao: za vas je to bila okupacija, za nas - oslobodjenje! )

I jos samo jedna opaska. Naveli ste prava madjara i drugih nac. manjina u srbiji, necu ponavljati, mada ih ima jos. Smo zelim da zapitam: Zar po pravu reciprociteta srbi u madjarskoj (i drugim drzavama) nebi trebali da imaju ista prava kao madjari u srbiji??? A imaju li???
« Poslednja izmena: 24. Dec 2006, 23:09:29 od Rotelex »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 738
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Pa to @Rotelex se zna samo  nista se ne radi da se to izmeni tj. drzava nista ne radi po tom pitanju vec i sama podstice svakakve aktivnosti i nepostovanje madjara prema SVOJOJ drzavi Srbiji.
A madjari govore Srpski samo kada psuju jer izgleda nemaju veliki fond psovki u svom jeziku.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Дошао је тихо и отишао у легенду...

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 8641
Zastava Beograd - Dorćol
OS
Windows XP
Browser
Avant Browser Nepoznat
mob
Nokia 5610
I da se ne zaboravi. Nisu Srbi gurali madjare pod led na Dunavu, nego madjari Srbe. Po tome se vidi koliko su ugnjetavani u Srbiji. Cak su i matori honvedi skoro pravili skup u Vojvodini. I to je od B92 i slicnih seratorskih TV stanica proglaseno za skup kojim se nastoji doci do pomirenja izmedju Srba i madjara. Pa gde se ikada zrtva mirila sa dzelatom?  Smile Da je organizovan skup cetnickih veterana dva meseca nebi usta zatvarali o tome kako se cetnistvo povampirilo u Vojvodini. Sve sto ima veze sa Srpstvom je nazadno, nacionalisticko i sovinisticko. Toliko o ugrozavanju madjara.
IP sačuvana
social share
                         C' вером у Бога за Краља и Отаџбину - Слобода или смрт                              
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.093 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.