Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 23. Apr 2024, 17:42:47
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Procitajte pravilnik foruma! Piraterija je zabranjena i muzicke zelje se ne ispunjavaju!

Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: elektronski bubnjevi - bubnjari  (Pročitano 3718 puta)
05. Jul 2006, 15:10:08
Ucesnik diskusija

roland td6 kw

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 81
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung i900 omnia
Zanima me kakve utiske imate sa elektronskim bubnjevima preciznije roland td 6 i razlike istog u odnosu na akusticne - prednosti i mane

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

td6kwlg.jpg
(65.67 KB, 575x625)
« Poslednja izmena: 05. Jul 2006, 15:13:35 od ids »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

roland td6 kw

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 81
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung i900 omnia
a da i koje ozvucenje koristite ili pojacalo za elektronce koje je zahvalno za kucnu vezbu a koje za svirku ili jos bolje za obe varijante
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Legenda foruma


"I'm not always right, but I'm never wrong"

Zodijak
Pol
Poruke 49711
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.4
nemoj pisati postove za redom
koristi opciju izmeni odnosno modify

 Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 99
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
akustika je akustika! :[115]:sviram elektronac na svirkama(imam roland td-8)nekih 5-6 godina.i veliki sam protivnik istih.prednosti su sto se ne stvara buka na bini,brze i lakse se steluju,ali osecaj...ni jedan elektronac ne moze zameniti svirku na akustici.probao sam roland td-6 i ne svidja mi se.jedino sto je vredno pomena je roland td-12 i roland td-20,zato sto ima sempler i velike mogucnosti stelovanja.sve u svemu mozda samo za vezbu.toliko para davati za elektronac je bezveze,za te pare se mogu uzeti dobri akusticni i to je to.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Spartans...Tonight we Dine in Hell !!!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 578
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 
Prije svega debilno je pitanje samo za sebe...Danas u muzici,elektronac dođe kao super nadopuna na neki akustični set(sempliranje i triganje), osim ako ne sviraš na nekoj terasi,ccccc..... A inače ovo što si naveo je preskupo ( po meni ) za neko vježbanje ili nedajbože sviranje u nekom bandu s gitarama!!
BTW Akustični setovi koje danas npr.koriste "metal" bubnjari su ti toliko "ubijeni" čitaj trigani da je potreba za elektroncem nikakva!! Smile
Ja bio na tonskoj probi "Machine Heada", a na stageu tišina...nemošvjerovat...ljudi ko da sviraju jazz...pojašnjenje: E to ti je zbog tog triganog bubnja, nema buke na stageu od bubnjeva, pa se ni gitaristi ne odvrću ko luđaci,i vokal se ne mora derat ko stoka...auf umorih se od pisanja!!!

   Enjoy mi  Smile
IP sačuvana
social share
...Few stood against many...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 99
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
pa i ja govorim da je debilno uzimati tu klasu elektronaca,ali sve ispod te klase su igracke!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

roland td6 kw

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 81
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung i900 omnia
ali ja nemam drugi izbor akusticne bih samo mogao da stavim u sobu i da ih gledam zbog komsiluka posto sam se preselio u inostranstvo a za td6 sam mislio da je neki minimum ispod toga su stvarno samo igracke, sviram vec 13, 14 god i zakleti sam akusticar ovo ce mi biti prvi elektronci pa sam mislio bar malo da me utesite da ipak kolko tolko mogu da zamene akustican bar taj td6 pa na gore.
A da ako budem poceo i ovamo da sviram sigurno cu kupiti akustican ili cu mozda da napravim neku kombinaciju elektronac + akustican jeste li razmisljali o takvoj kombinaciji npr: akusticna kontra i dobos ostalo roland ili sta znam jel imate vi neke ideje za to?
« Poslednja izmena: 18. Jul 2006, 18:09:05 od ids »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Spartans...Tonight we Dine in Hell !!!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 578
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 
Za kućnu vježbu,sasvim pristojno čak štoviše...odlično....Sorry ja te nisam iz prve skužio da ti je to za vježbu doma, pa ipak za vježbanje doma ti je po meni potreban samo jedan pristojan "pad" i udri...triole,flameovi,itd  Smile
A kombiniranje elektronaca i akustičnih bubnjeva na svirkama...prije svega to je dvosjekli mač jer ti se može desit da na 90% svirki to zvuči zakurac(naravno zbog ozvučenja),tako da pamet u glavu! Moj fellow muzičar ih je koristio samo kao trigere za neke loopove u svirci,tako dao za ovo ostalo ti ne bih mogao pomoć! Jedino ti još mogu reć da za elektronac uživo treba opaka mašina...recimo neki DW-ov model koji košta dozlaboga!! Enjoy!  Smile
IP sačuvana
social share
...Few stood against many...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

roland td6 kw

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 81
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung i900 omnia
da to me je isto zanimalo kakvo ozvucenje uzeti za njega neki monitor ili sta kakvo bi pojacalo bilo dobro za njega kakva iskustva imate sa time? kakav je ono update za td6 na rolandovom sajtu ko ima iskustva sa povezivanjem na pc?

ovu bi temu mogli i da sirite sa svim sto ima veze sa bubnjevima i bubnjarima evo za pocetak mogli bi da izbacite slike svojih bubnjeva naravno i akusticnih ili slike sa nekih vasih svirki

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

27072006233.jpg
(394.3 KB, 1200x1600)
« Poslednja izmena: 27. Jul 2006, 21:43:35 od ids »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 99
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
ja sam ranije radio kombinaciju akostika-elektronac,i dosta sam zadovoljan bio.postavicu sliku kad budem imao vremena.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 23. Apr 2024, 17:42:47
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.227 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.