Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 25
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Elektronska cigareta-je li neko probao?  (Pročitano 115059 puta)
26. Okt 2008, 16:42:20
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 100
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
mob
LG KU990
      http://.....
Kazu da je u svijetu sve popularnija, sve vise drzava zabranjuje pusenje na javnim mjestima. Osobno sam prestao prije godinu dana, ali i danas me ponekad  imam problema s tim  Smile.
      Proizvođac kaze:Ovaj proizvod po svemu liči na cigaretu, ali u sebi ne sadrži nikakve štetne supstance, a naročito ne katran i druge potencijalno kancerogene materije, produkte sagorevanja.“e-JOY” stvara privid dima u kome nema štetnih supstanci po okolinu. Za “e-JOY” Vam nije potreban upaljač, šibica ili otvoreni plamen, jer on se sam “pali” po Vašoj želji, obezbeđujući uživanje i zadovoljsto, bez rizika od pojave nikotinske zavisnosti što kod strasnih pušača zadovaljava stečene navike i potrebe za pušenjem. “e-JOY” Vam pruža isti osećaj kao i pri pušenju obične cigarete, ali bez štetnih posledica po Vaš organizam, jer ne sadrži supstance koje, prisutne u običnoj cigareti, mogu opasno da naruše Vaše zdravlje. Smile
          Je li neko probao, vjerujete li da stvarno djeluje i da zaista nimalo neskodi zdravlju? Moze li se nabaviti u BiH ili Hrvatskoj? Ako moze, kako se krecu cijene?
« Poslednja izmena: 22. Jan 2013, 23:30:39 od MunkaZe »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Hronicar svakodnevice

J sam scef fruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 579
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
mob
Apple NEMAM FON!
ja je nisam probao,a i nepusim Smile
IP sačuvana
social share
im idiot
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Очистимо Србију !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42084
Zastava †  Србија 011
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.13
u Srbiji je oko 100 eur. (na snizenju)

mislio sam da probam, al kad videh cenu, odustao sam.
probao sam one neke sto se prave od nekih trava, kao nisu stetne i prodaju se u apotekama. one su odvratne. kada je zapalis, oseca se na deponiju koja gori. neke moje kolege su kukale "sta se to zapalilo? gde gori?".
IP sačuvana
social share
                                     
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 100
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
mob
LG KU990
       Citao sam da su kasnija nikotinska punjenja puno jeftinija, pa se ulaganje dugorocno isplati. A ocuvanje zdravlja, po meni, nema cijenu. Samo bi volio znati je li ovo samo marketinski trik ili se radi o konacnom rijesenju problema s cigaretama.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Очистимо Србију !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42084
Zastava †  Србија 011
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.13
mislim da je cvrsta volja jedino resenje.
IP sačuvana
social share
                                     
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 496
Zastava Ниш брее ...
OS
UNIX
Browser
Opera 9.61
mob
Nokia E52
Ја сам код комшије пробао ту цигарету својевремено. Добра фора, и није маркентишки трик. Чак сам се размишљао и да је купим. На сву срећу пре 1,5 годину сам оставио дуван тако да се све завршило само на проби.
IP sačuvana
social share

"Са Вером у Бога, за Краља и Отаџбину"

"Чујте Срби-чувајте се себе", и "Књига о Милутину"- (http://forum.burek.com/index.php/topic,207224.170.html).


"Свето Писмо"- верзија за мобилне телефоне:http://forum.burek.com/index.php/topic,152532.70.html
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 9
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0.1
mob
HTC HD7
Ko koristi elektronsku cigaretu, e-cigaretu?

Elektronska cigareta je već dugo prisutna u svetu i predstavlja već dugo aktuelni trend.  Vodi se jaka kampanja u cilju očuvanja zdravlja i zaštite životne sredine od štetnog dejstva duvanskog dima i otpada koji ostaje za cigaretom.

Mnoge poznate ličnosti promovišu ovaj metod pušenja i u javnosti koriste e-cigaretu.  Sve više ljudi se okreće ovoj metodi pušenja iz zdravstvenih razloga a i finansijski razlog nije zanemarljiv, korišćenjem elektronske cigarete znatno smanjujete troškove jer nakon kupovine izabranog modela kasnije samo dopunjujete uljem za e-cigaretu ili menjate filtere pa Vas na dnevoj osnovi košta svega oko 50dinara.

Elektronsku cigaretu koriste:

- Osobe koje žele da nastave da puše zdravije

- Osobe koje se odvikavaju od pušenja

- Osobe koje iz zdravstvenog razloga ne smeju da koriste duvan, a ne mogu da prestanu i da se odviknu od pušenja.

- Osobe koje žele da uštede svoj novac birajući ovakav ekonomičniji način pušenja

- Osobe kojima je zabranjeno pušenje na radnom mestu (pušenje elektronske cigarete nije zabranjeno)

- Osobe koje zbog prirode posla ne mogu da koriste pravu cigaretu jer su im ruke zauzete.  Muzičari, vozači, tatoo saloni, . . .

-Savesni roditelji koji znaju koliko duvanski dim šteti njihvim ukućanima i koliko je jak efekat pasivnog pušenja.

- Dok se putujete u autobusu, avionu, automobilu, dok gledate film u bioskopu. . .  apsolutno u svim prilikama.

IP sačuvana
social share
Nastavite da pusite zdravije ili jednostavno lakse prestanite
Elektronske cigarete , elektronska cigareta - e-cigareta, sve o radu e-cigarete, i svim detaljima vezano za ove proizvode slobodno nam se obratite.
Pogledaj profil WWW Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Leo
Pol
Poruke 7732
Zastava
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0.1
Ima li neka slika toga, klip kako izgleda i kako se koristi?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0.1
Magla. Najobičnija, samo skupa do bola. Kao bivši pušač mogu to pouzdano da tvrdim. Smile
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 9
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0.1
mob
HTC HD7
Citat: B@mbin@ link=topic=392816. msg9721714#msg9721714 date=1308097321
Magla.  Najobičnija, samo skupa do bola.  Kao bivši pušač mogu to pouzdano da tvrdim.  Smile
Uopste nije tacno da je skupo. . .  bilo je nekada, kad se pojavila I elektronska cigareta je prodata za 10. 000. 000USD!

Sada je cena pocetnih modela originalnih nesto preko 1500dinara, a na dnevnom nivou citiram
------------------------------------------------------
Koliko košta korišćenje e-cigarete?

Do sada ste koristili 1,2 i više kutija cigareta na dan, trošili ste 150-300dinara nekad i više. . .

Nakon kupovine modela za koji se odlučite možete odabrati ulje ili filtere sa aromom i jačinom po želji.
Korišćenje će Vas maksimalno koštati 70dinara dnevno.  Kako to?

Za jedan dan dovoljan je jedan filter koji ima 130-200 uvlačenja.
Koristi se tako što nakon 10-12 uvlačenja pravite pauzu od 20-30min jer količina nikotina koju tom prilikom unesete je dovoljna za to vreme.
Recimo da ste budni 12h dnevo koristićete ukupno 12-15 puta e-cigaretu.
To je maksimalno 15x12 uvlačenja = 180 povlačenja maksimalno = 1 filter 1 dan = 70din.

Troškove možete smanjiti korišćenjem ulja za e-cigaretu za dopunu filtera.

Ulje od . 5ml je dovoljno za 7-10dana - . . . .  400dinara /10dana = 40 dinara dnevno
Ulje od 10ml je dovoljno za 15-25dana - .  700dinara / 25dana = 28 dinara dnevno
Ulje od 20ml je dovoljno za 30-50dana -.  1250dinara / 50dana = 25 dinara dnevno

-----------------------------------------------------------------------

Sto se tice funkcionisanja, punjenja elektronske cigarete uljem, zamene filtera, svih detalja vezanih za e-cigaretu mozete me slobodno pitati i rado ću Vam odgovoriti.
IP sačuvana
social share
Nastavite da pusite zdravije ili jednostavno lakse prestanite
Elektronske cigarete , elektronska cigareta - e-cigareta, sve o radu e-cigarete, i svim detaljima vezano za ove proizvode slobodno nam se obratite.
Pogledaj profil WWW Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 25
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.085 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.