Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4 5 ... 25
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Elektronska cigareta-je li neko probao?  (Pročitano 115864 puta)
Legenda foruma


Очистимо Србију !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42084
Zastava †  Србија 011
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.19
to postoji?  Smile

da. a evo i za Alexa 616 :

IP sačuvana
social share
                                     
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Just be what you are.....

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 6424
Zastava Belgrade
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0.1
mob
Samsung S7
Bez zajebancije, ja koji nisam vadio cigaru iz usta sad ne pusim prave vec samo elektricnu.Nisam uzeo nikakva ulja niti bilo sta dodato , sem patrone filtera i uvlacim tu maglu.Od 14 Maja-a sam samo na njoj i pravo da vam kazem odlicna je.Inace kupio sam dva komada na limundu i evo do sada ih koristim.
IP sačuvana
social share


This is where we hold them!This is where we fight!! This is where they die !! King Leonidas
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 9
Browser
Opera 9.80
mob
HTC HD7
[color=Red]et0 =_)

Kao I da, moje ime jasno kaze cime se bavim.

Ali za razliku od vecine ponudjenih cigareta po oglasima - kopiranih cigareta i sintetickih ulja ja radim u firmi koja poseduje odobrenje ministarstva zdravlja, laboratorijska ispitivanja ulja, filtera, cartomizera. . .

Primetili ste da se oglasi sa sadrzinama elektronskih cigareta brisu, razlog tome je to sto se elektronska cigareta tretira kao pomocno medicinsko sredstvo, za njenu prodaju je potrebna posebna dozvola Ministarstva zdravlja i sanitarne inspekcije.
Prodaja na crno kopiranih i ne atestiranih modela, pogotovo sa sintetickim uljima povlaci gomilu krivicnih prijava koja se tretira kao i prodaja lekova bez adekvatne dozvole.

Ono sto bih napomenuo korisnicima, a i ljudima koji žele da koriste elektronsku cigaretu,
 uvek vodite računa da je ulje koje koristite laboratorijski testirano, da poseduje tačnu količinu nikotina koja je propisana za tu jačinu ulja.
Ukoliko kupujete loša ulja, nećete osetiti pravi efekat i mislićete sve najgore o elektronskoj cigareti.

Filteri takođe, moraju biti sa originalnim uljem. Ne preporučuje se korišćenje više od jednog filtera za jedan dan i to čak ni pušaču koji je koristio dve kutije cigarete dnevno.

Pošto postoji dosta zabluda oko elektronskih cigareta, ulja, aroma, filtera, radu ću Vam objasniti sve što bi trebalo da znate.

Ukoliko odlučite za ovu alternativu da nastavite da pušite zdravije, ili da jednostavno lakše prestanete uz elektronsku cigaretu, potražite odobrenje ministarstva zdravlja od Vašeg prodavca, ili se raspitajte da li je njegov proizvod zaista ispravan i kontrolisan. Ukoliko nije, poželjno je takve trgovine i prjaviti tržišnoj, zdravstvenoj, sanitarnoj inspekciji / 011 2699 - 610

Mogu reći da u srbiji dozvolu za elektronske cigarete ima svega oko 5 pravnih lica...
Vi prosudite sami koliko je ostalih koji rade sa ko zna čim. . .
[/color]


Trenutno samo nju konzumiram i prezadovoljan sam.
« Poslednja izmena: 21. Jun 2011, 00:27:50 od ElektronskaCigara »
IP sačuvana
social share
Nastavite da pusite zdravije ili jednostavno lakse prestanite
Elektronske cigarete , elektronska cigareta - e-cigareta, sve o radu e-cigarete, i svim detaljima vezano za ove proizvode slobodno nam se obratite.
Pogledaj profil WWW Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Очистимо Србију !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42084
Zastava †  Србија 011
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Flock 2.6.2
Bez zajebancije, ja koji nisam vadio cigaru iz usta sad ne pusim prave vec samo elektricnu.Nisam uzeo nikakva ulja niti bilo sta dodato , sem patrone filtera i uvlacim tu maglu.Od 14 Maja-a sam samo na njoj i pravo da vam kazem odlicna je.Inace kupio sam dva komada na limundu i evo do sada ih koristim.

gde kupujes "dopune" ? jel ima nesto da nije onlajn ?
IP sačuvana
social share
                                     
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Just be what you are.....

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 6424
Zastava Belgrade
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 4.0.1
mob
Samsung S7
Bez zajebancije, ja koji nisam vadio cigaru iz usta sad ne pusim prave vec samo elektricnu.Nisam uzeo nikakva ulja niti bilo sta dodato , sem patrone filtera i uvlacim tu maglu.Od 14 Maja-a sam samo na njoj i pravo da vam kazem odlicna je.Inace kupio sam dva komada na limundu i evo do sada ih koristim.

gde kupujes "dopune" ? jel ima nesto da nije onlajn ?

Apoteka na Vidikovcu preko puta pijace.Imas reklamu na vratima.
IP sačuvana
social share


This is where we hold them!This is where we fight!! This is where they die !! King Leonidas
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Очистимо Србију !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42084
Zastava †  Србија 011
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Flock 2.6.2
o elektronski vratio si se Smiley

kazi ti meni pošto su:  kartomizeri, atomizeri, i baterija za obicnu cigaru ?

koje baterije koristi tompus ? da li je to 1,5v AAA baterija ? (ne vidim dobro na slici).
da li još neka cigara koristi takve baterije ?

šta može da se desi ako ulje iz filtera dospe u usta ?  (na sluzokožu).
IP sačuvana
social share
                                     
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 9
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 5.0
mob
HTC HD7
Vratio se naravno =_)

Baterija na tompusu je njegova mala baterija koja ima 350mah, a ima 3.7v, dolaze dve baterije i tu je i zidnji punjac.

Kvalitetno ulje koje je gusto, na sobnoj temperaturi ako se dopunjuju filteri po uputsvu ne bi trebalo da curi. Moze da procuri kad se cigareta iznese na temperaturu preko 30*c ili ako se direknto izlozi suncu.

U sustini osecaj je kad tako malo procuri ulje kao da pecka jezik. Ne moze naravno nista da smeta zdravstveno, sem ako ne sipate 20ml ulja direktno na sluzokozu =)

Po meni je bolja opcija prestiz tank, lako se dopunjuje, pravi isto tako puno dima i jeftiniji je od tompusa.
mozes da kombinujes recimo mentol i jabuku, i uvek ces imati svez osecaju u ustima kao posle zvake,
mozes kombinovati jagodu i cokoladu, visnju i cokoladu, visnju i mentol...
IP sačuvana
social share
Nastavite da pusite zdravije ili jednostavno lakse prestanite
Elektronske cigarete , elektronska cigareta - e-cigareta, sve o radu e-cigarete, i svim detaljima vezano za ove proizvode slobodno nam se obratite.
Pogledaj profil WWW Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Очистимо Србију !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42084
Zastava †  Србија 011
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Flock 2.6.2
ja koliko vidim prestiz tank je skiplji od tompusa  Smile
ili mislis na prestiz klasik ?

kako se kombinuju ulja ? jel to ima pomesano ili sam sipam u filter ?

ne reče mi cene rezervnih delova.

IP sačuvana
social share
                                     
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 9
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 5.0
mob
HTC HD7
Pogledajte bolje =_)
Singl prestiz tank je jeftiniji za skoro 1200di
A duplo pakovanje je skuplje zbog dve cigarete u pakovanju.
« Poslednja izmena: 30. Jun 2011, 12:03:48 od ElektronskaCigara »
IP sačuvana
social share
Nastavite da pusite zdravije ili jednostavno lakse prestanite
Elektronske cigarete , elektronska cigareta - e-cigareta, sve o radu e-cigarete, i svim detaljima vezano za ove proizvode slobodno nam se obratite.
Pogledaj profil WWW Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Очистимо Србију !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42084
Zastava †  Србија 011
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Flock 2.6.2
dakle evo ga prestiz tank.


ne reče mi cene rezervnih delova.

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

1.png
(197.51 KB, 584x244)
« Poslednja izmena: 01. Jul 2011, 01:09:17 od gottago »
IP sačuvana
social share
                                     
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4 5 ... 25
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.127 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.