Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 17:43:38
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Elekciona astrologija  (Pročitano 3981 puta)
05. Maj 2007, 03:17:18
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Gemini
Pol Žena
Poruke 6537
Zastava montenegro
OS
Windows 98
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson 
Izbor najboljeg trenutka za započinjanje projekta
 

Kim Farnel, London
 

Najjednostavnije rečeno, elekciona astrologija je umetnost odabiranja najboljeg trenutka za započinjanje bilo kakvog projekta ili događaja.
Kao što je korisno razmotriti šta želite postići, isplati se razmotriti i šta želite izbeći. Verovatno ćete u horoskop koji odaberete morati da uključite i nekoliko "loših" stvari. Ako ste svesni šta je od svega toga najgora kombinacija, jednostavnije ćete napraviti taj izbor. Potrebno je da znate tradicionalna vladarstva i dostojanstva.
Aspekti koje pravi Mesec modifikovaće opise dobijene na osnovu znaka u kome se nalazi. Najbolje je pokušati izbeći teške aplikacione aspekte s Mescom, jer to može proizvesti teškoće.
Kao najbrža planeta, upravo Mesec nam, pored uglova, daje najveću mogućnost biranja. Stoga, o čemu god da je reč, važno je postarati se da Mesec bude što je moguće snažniji. Aspekti između Meseca i Venere ili Jupitera obično snaže. Mada se smatra da Mesec ne treba da bude na Ascendentu, dobro je ako je u aspektu s njim. Ako nemate izbora i morate u horoskopu imati oslabljen Mesec, onda je bolje da bude što dalje od uglova.
Astrologos

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


quotes r for wimps

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 927
Zastava Lav iz in the air
OS
Linux
Browser
Mozilla (2007)
mob
SonyEricsson k810i
Vrlo zanimljivo i korisno znati. Znam da bi meni sigurno koristilo u ovom periodu.
IP sačuvana
social share
gde da stavim otisak?
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 26
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6
da li se gleda i vladar kuce  pitanja koje nas zanima  npr:kada da  decku posaljem sms ?sta se gleda polje 7 ili polje 3 komunikacija? Smile na znam
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Capricorn
Pol Žena
Poruke 122
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
A sad odavde da postavim isto pitanje  Smile


Odnedavno me zainteresovalo tumacenje Elekcionog horoskopa i napravivsi kartu sa datumom mog vencanja uvidim da imam najmanje dva vrlo nepovoljna aspekta: Mesec kvadrat Saturn; Mesec u Jarcu i Mesec kvadrat Merkur.( ima i dva pozitivna Mesec trougao Sunce i Mesec konjukcija Jupiter)
E sad posto planiramo crkveno vencanje posle dosta godina gradjanskog braka  kako da odredim tj. izbegnem nepovoljne periode za sklapanje istog, moze pomoc? Kako da "namestim " da mi Mesec bude u Biku i da pravi dobar aspekt sa Saturnom/Venerom ili Jupiterom   Smile   

Hvala 
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne tece to reka,nego voda!Ne prolazi vreme,već mi!

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 18761
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14;
Ne znam ništa o elekcionoj astrologiji ali ovaj aspekt Mesec kvadrat Merkur nije toliko opasan kao što misliš jer su te dve planete benefici.  Smile
IP sačuvana
social share
Ako je Supermen tako pametan zašto nosi donji veš preko odela??
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Capricorn
Pol Žena
Poruke 122
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Hvala Maki, da budem iskrena meni se ne svidja sto imam kvadrat sa Saturnom obzirom da je i Mesec u Jarcu. Koliko sam shvatila nekako je najvaznije da Mesec bude jak ( Bik ili Rak ali Bik ponajvise) i da po mogucstvu ne pravi nikakve aspekte sa Saturnom ili Marsom. Kako to da "izvedem" ako npr. zelim sledece godine crkveno vencanje ? Nadam se da mi razumes pitanje  Smile

ps. na svu srecu Mesec mi je na sredini 2 kuce a ne u uglu.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne tece to reka,nego voda!Ne prolazi vreme,već mi!

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 18761
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14;
Ja stvarno ne znam kako se to sve posmatra u elekcionoj astrologiji, ali ukoliko neko ne odgovori, poslaćemo pitanje našim astrolozima, ne brini Smile
IP sačuvana
social share
Ako je Supermen tako pametan zašto nosi donji veš preko odela??
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Capricorn
Pol Žena
Poruke 122
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Hvala puno  Smile  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


niente paura

Zodijak Libra
Pol Žena
Poruke 7714
Zastava Neptun
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.26
mob
Samsung Galaxy Ace Fleur
A sad odavde da postavim isto pitanje  Smile


Odnedavno me zainteresovalo tumacenje Elekcionog horoskopa i napravivsi kartu sa datumom mog vencanja uvidim da imam najmanje dva vrlo nepovoljna aspekta: Mesec kvadrat Saturn; Mesec u Jarcu i Mesec kvadrat Merkur.( ima i dva pozitivna Mesec trougao Sunce i Mesec konjukcija Jupiter)
E sad posto planiramo crkveno vencanje posle dosta godina gradjanskog braka  kako da odredim tj. izbegnem nepovoljne periode za sklapanje istog, moze pomoc? Kako da "namestim " da mi Mesec bude u Biku i da pravi dobar aspekt sa Saturnom/Venerom ili Jupiterom   Smile   

Hvala 

Elekcioni horoskop nikada ne moze da se napravi toliko savrseno da u njemu bas sve bude dobro.
Mesec u Jarcu u kvadratu sa Saturnom mogli bi da Vam naprave problem u smislu trajnosti veze (jer Saturn je vreme), ovaj aspekt donosi tendenciju ka zahladjenju emocija tokom godina.
Da budem potpuno iskrena, ne znam koliko ce drugo vencanje (crkveno) moci da promeni energiju koju ste udahnuli ulaskom u brak prvi put (gradjanski).
Svakako, namestite da Mesec bude u fazi rasta, u dobrom znaku (Bik,Rak) i u dobrom aspektu sa Saturnom, jer cete tako donekle ispraviti prethodni los aspekt kvadrata.
 
            astrolog Vera Jovanovic
          kontakte telefon 0900/150-316 (sifra 31)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Capricorn
Pol Žena
Poruke 122
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Hvala na odgovoru,nije bas optimisticno...ipak se nadam da drugo sklapanje moze udahnuti  i neku novu pozitvniju energiju.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 17:43:38
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.082 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.