Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Eksplozija automobila u Galenici, nema povredjenih  (Pročitano 961 puta)
15. Nov 2018, 12:56:28
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
mob
Apple iPhone SE 2020
EKSPLOZIJA NA GALENICI Izgoreo automobil, prolaznici čuli JAKU DETONACIJU, policija blokirala celu ulicu (FOTO)
Blic , R. Bjelić 15.11.2018. 07:53 > 09:37


Eksplodirao automobil na GaleniciFoto: RAS Srbija
Na autobuskom stajalištu Milice Šuvaković, na Galenici, eksplodirao je automobil marke "volvo XC60" u vlasništvu Olivere J., saznaje "Blic".

Do eksplozije je došlo oko pet sati jutros, a prolaznici kažu da se čula jaka detonacija, pa se sumnja da je ispod automobila bila postavljena bomba.

Policija je na licu mesta i saobraćaj u ovoj ulici je bio potpuno obustavljen u oba smera.

Kako saznajemo, u eksploziji nema povređenih.

Vlasnica eksplodiralog automobila je Olivera J. Kako saznajemo ona nema policijski dosije, ali njen suprug ima.

- Ništa nisam primetio, na ulici nije bilo ljudi. Kada sam čuo eksploziju, pomislio sam da je eksplodirala plinska boca u našem lokalu, tek kada sam izašao napolje shvatio sam da je eksplodirao automobil. Čuo se baš jak prasak - ispričao je čuvar lokala koji se nalazi u blizini.

On je dodao da je eksploziju čuo u pet do pet.

Kako javlja reporter "Blica" sa lica mesta, delovi automobila i staklo rasuti su po celom putu, i policija je više od četiri sata vršila uviđaj, nakon čega je pušten saobraćaj u ovoj ulici.

Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
mob
Apple iPhone SE 2020
SAZNAJEMO Luksuzni automobil koji je eksplodirao na Galenici pripada supruzi muškarca OSUMNJIČENOG ZA UBISTVO
15.11.2018. 10:30

Luksuzni automobil "volvo" koji je jutros eksplodirao u naselju Galenika u vlasništvu je supruge Zorana Isailovića, koji je 2005. godine bio osumnjičen za pokušaj ubistva Bojana Bojata, te postoji mogućnost da su ova dva slučaja povezana. Policija veruje da je ispod automobila bila postavljena eksplozivna naprava.

Rano jutros u naselju Galenika odjeknula je jaka eksplozija, a Zoran Isailović je bio na licu mesta dok su forenzičari vršili uviđaj.

Tvrdio je da ne zna ko bi mogao da postavi bombu ispod automobila, a u trenutku eksplozije je spavao kod kuće.

Stanari kažu da je detonacija bila snažna, a podsetila ih je na sličan slučaj iz avgusta, kada je takođe takođe došlo do eksplozije u automobilu u kom je bila misica iz Španije.

Srećom, devojka je preživela, a ispostavilo se da je meta bio muškarac s kojim je bila u automobilu.
Svedoci su ispričali da je jaka detonacija odjeknula oko 5 sati jutros, a u prvi mah su pomislili da je reč o plinskoj boci. Kada su izašli na ulicu, međutim, videli su razneti "volvo".

- Tek tada sam shvatio sam da je eksplodirao automobil. Čuo se baš jak prasak - ispričao je čuvar lokala u blizini.

Automobil "volvo XC60" eksplodirao je dok je bio parkiran pokraj autobuskog stajališa, a pukom srećom niko nije povređen u incidentu. Policija je četiri sata vršila uviđaj.

Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.088 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.